PIROK 133. Kansainvälinen näyttely 2.9.2018
Järjestävä yhdistys Pirkanmaan Rotukissayhdistys ry
Alkaa 2.9.2018 Loppuu 2.9.2018
Ilmoittautuminen alkaa 1.6.2018 Ilmoittautuminen loppuu 5.8.2018
Yleisöaika alkaa 10:00 Yleisöaika loppuu 17:00
Eläinlääkärintarkastus alkaa 8:00 Eläinlääkärintarkastus loppuu 9:00
Arvostelut alkavat 9:30 Vahvistuskirjeen julkaisupvm 22.8.2018
Kansainvälinen Kyllä Erikoisnäyttely Ei
Drive In -näyttely Ei Omistajat saavat esitellä kissansa Kyllä
Kissoja enintään 600   Kategoriat 1, 2, 3, 4, Kotikissat
BreedBIS-rodut ACL, ACS BreedBIS kissoja vähintään 50
Tilinumero
Sähköposti show@pirok.org
Paikka Tampereen Messu- ja Urheilukeskus
Toimihenkilöt Näyttelypaikka: Tampereen Messu- ja Urheilukeskus, Ilmailunkatu 20, 33900 Tampere
Näyttelypäällikkö:Elise Rämö, elise.ramo@pirok.org puh.0405599924
Näyttelysihteerit:
Kategoria 2, 4 ja kotikissat Pia Hassell, Koivuhaantie 4 B 5, 33480 Ylöjärvi puh. 0415036421
Kategoria 1 ja 3 Minna Raiski, Mikkolankatu 53, 33580 Tampere puh. 040-5688336
Tavoitat näyttelysihteerin parhaiten sähköpostitse show@pirok.org, töissä emme hoida näyttelyasioita
Rotu- ja myyntipöydät: Tampereen messu- ja urheilukeskus
Palkinnot ja ruusukkeetovat tervetulleita: Katja Laakkonen, katja.laakkonen@pirok.org
Raha-asiat: Anna Rämö anna.ramo@pirok.org
Assistenttihakemukset assistentit@pirok.org

Lisätietoja
  ACL+ACS Breed BIS järjestetään yhdessä American Curlit ry:n kanssa, mikäli kissoja ilmoitetaan riittävästi.
Kaikki rodut arvostellaan molempina päivinä, näyttelyluokat 1 - 17.
Kategorian parhaat valitaan erikseen kategorioissa 1, 2, 3, 4 ja kotikissat.
Näyttelymaksut: 37 €/kissa/pv, PIROK:in jäsenten kissat 33 €/kissa/pv, ei-FIFe -kissat 50 €/kissa/pv. Leimakorteilla voi maksaa vain FIFe:en rekisteröityjen kissojen näyttelymaksuja. Leimakortti on lähetettävä näyttelysihteerille välittömästi ilmoittautumisen jälkeen.
Tarkistusluokka 15 € ja veteraaniluokka 10 € arvostelun yhteydessä, muutoin normaali näyttelymaksu. Kasvattaja- ja siitosluokat ovat maksuttomia muun luokan yhteydessä, muutoin normaali näyttelymaksu.
Maksa käyttäen Omakissasta saamaasi viitenumeroa, eräpäivä on sama kuin ilmoittautumispäivä!
Ilmoittautumisajan jälkeen vain väri- ja luokkamuutokset ovat mahdollisia, muutokset mieluiten sähköpostilla show@pirok.org
Ilmoittautuminen on sitova. Jos kissa perutaan ennen ilmoittautumisajan loppua, palautetaan 75% maksusta. Jos näyttelyilmoittautumista ei peruta eikä makseta, pidämme oikeuden olla hyväksymättä jatkossa ilmoittajan kissoja PIROK:n järjestämiin näyttelyihin. Myöhästyneet, puutteelliset ja myöhässä maksetut ilmoittautumiset voidaan hylätä.
Mahdollinen karsinta tehdään maksettujen ilmoittautumisten saapumispäivän mukaan.
Luettelo on maksullinen etukäteen maksettuna 2,5 €/pv, näyttelyssä ostettuna 5€/pv.

Ruusukkeet sisältyvät näyttelymaksuun ja leimakortit ovat käytössä.

Yhteenveto ilmoittautumisista

Kategoria Ilmoittautuneita
1 81
2 160
3 75
4 104
Kotikissat 7
Yhteensä 427

Suodata näytettäviä tuloksia alla olevilla valinnoilla.

Suodata näytettäviä tuloksia alla olevilla valinnoilla.

Nro EMS-koodi Rekisterinumero Nimi Sukupuoli Luokka Tuomari Tulos
1 EXO n FI SK LO 18 Kisuicat's Part-Of-Me Uros Nuoret 7-10 kk Diana di Natale EX1
FI*Kermaviiksen Giovanni (PER n 03) x Kisuicat's Mona Lisa (EXO n 22)
2 EXO fs FI SK LO 15 Kis'Herbas Lavazza of Siriuksen Naaras Kastraatti Eva Porat EX1 CAP
Kuorii Garfield of San-Fe (EXO d 03 23) x Kis'Herbas Jewel (EXO as)
2 EXO fs FI SK LO 15 Kis'Herbas Lavazza of Siriuksen Naaras Veteraani Lena Björkander 2
Kuorii Garfield of San-Fe (EXO d 03 23) x Kis'Herbas Jewel (EXO as)
3 EXO n 22 FI SK LO 17 FI*AzuLejo's BraveHeart Uros International Champion Eva Porat EX1 CAGCIB NOM
FI*Mau-Miun Iceman 4 Azulejo (EXO e 24) x FI*AzuLejo's Swanheart (EXO n 22)
4 EXO n 22 EE*Basilio my HurVur Uros Nuoret 7-10 kk Eva Porat EX1 NOM
Blackberry Svetskaya Zabava*BY (EXO n) x Dorothea Iz Boyar (EXO fs 22)
5 EXO n 22 FI SK LO 18 Ayser's ZZ Top Uros Pennut 4-7 kk Eva Porat EX1 BIV NOM BIS
Shuturi's Black Label 4 Ayser (EXO n) x FI*Aamukasteen Generation-X of Ayser (EXO n 22)
6 EXO n 22 FI SRK LO 14 FI*AzuLejo's Swanheart Naaras Premior Eva Porat EX1 CAPIB
IT*Serafino del Falco d'Oro (EXO n) x FI*Leonidan Queen 4 AzuLejo (EXO f 03 22)
6 EXO n 22 FI SRK LO 14 FI*AzuLejo's Swanheart Naaras Siitos Rotukirjaus Kissaliitto
IT*Serafino del Falco d'Oro (EXO n) x FI*Leonidan Queen 4 AzuLejo (EXO f 03 22)
7 EXO a 24 FI SK LO 18 FI*AzuLejo's Indigo HeartSpedition Uros Pennut 4-7 kk Diana di Natale EX1
FI*Mau-Miun Iceman 4 Azulejo (EXO e 24) x FI*AzuLejo's Swanheart (EXO n 22)
8 EXO g 24 FI SK LO 18 FI*AzuLejo's Blue'nHoney MellowHeart Naaras Pennut 4-7 kk Eva Porat EX1
FI*Mau-Miun Iceman 4 Azulejo (EXO e 24) x FI*AzuLejo's Swanheart (EXO n 22)
9 EXO ns 22 62 FI SK LO 18 FI*Chevhill's Silverstorm Uros Pennut 4-7 kk Diana di Natale EX1
No Comment Haykiel Rani (EXO n 03 24) x FI*Chevhill's Eloise (EXO ns)
10 EXO n 03 24 FI SK LO 18 FI*Jewelstory You Look Good Uros Nuoret 7-10 kk Diana di Natale EX1
FI*Whispers Neville (PER n 03 24) x D'Eden Lover Luminosa of Jewelstory (EXO f 02 21)
11 EXO g 03 23 FI SK LO 17 FI*Whispers Oxana Naaras Champion Diana di Natale EX1 CACIB
FI*Whispers Iron Knight (EXO a 03 22) x San-Fe Selina of Moonwhisper (EXO g 03)
12 EXO a 21 33 FI SK LO 17 Ayser's Twilight Naaras Champion Eva Porat EX1 CACIB
Ayser's Cupido (EXO n 22) x Ayser Dolivia (EXO g 33)
13 PER n FI SK LO 18 FI*Mimosan Vamp Naaras Pennut 4-7 kk Diana di Natale EX1 NOM
S*Athelstones Blackout (PER n) x FI*Mimosan Hold It Against Me (PER f)
14 PER d FI SK LO 18 FI*Mimosan Viper Uros Pennut 4-7 kk Eva Porat EX1
S*Athelstones Blackout (PER n) x FI*Mimosan Hold It Against Me (PER f)
15 PER f FI SK LO 17 FI*Mimosan Until The World Ends Naaras Avoin Nathalie Smits-Peelen EX1 CAC NOM
FI*Mimosan Never Let You Go (PER d 23) x FI*Mimosan Hold It Against Me (PER f)
16 PER ns FI SK LO 18 FI*Timanfaya The Power Of Love Naaras Nuoret 7-10 kk Eva Porat EX1
FI*Timanfaya Heartbeat (PER a) x FI*Timanfaya Filled With Love (PER fs)
17 PER n 22 FI SK LO 16 FI*AzuLejo's Heartbreaker Uros Grand International Premior Eva Porat EX1 CAPS NOM BIS
FI*Mogi's Beau Bobby (EXO a) x FI*AzuLejo's Swanheart (EXO n 22)
18 PER n 24 FI SK LO 18 FI*Sabrimin Pearl Uros Pennut 4-7 kk Diana di Natale EX1
FI*Sabrimin Royal (PER n) x FI*Sabrimin La Vie Est Belle (EXO n 23)
19 PER g 03 FI SK LO 18 FI*Jewelstory Heartbreaker Naaras Nuoret 7-10 kk Diana di Natale EX1
FI*Whispers Neville (PER n 03 24) x D'Eden Lover Luminosa of Jewelstory (EXO f 02 21)
20 PER n 03 24 FI SK LO 16 FI*Whispers Neville Uros Avoin Eva Porat EX1 CAC
Preciousice Na-Pe-Ro (EXO n 22) x San-Fe Selina of Moonwhisper (EXO g 03)
21 PER a 03 23 FI SK LO 17 FI*Whispers Ofelia Naaras Avoin Diana di Natale EX1 CAC
FI*Whispers Iron Knight (EXO a 03 22) x San-Fe Selina of Moonwhisper (EXO g 03)
22 PER n 33 FI SRK LO IT*Almigry Seabiscuit Uros Supreme Champion Nathalie Smits-Peelen KM NOM BIS
IT*Almigry Pimlico (PER d 33) x IT*Almigry Pepper Mint Twist (PER g 21 33)
22 PER n 33 FI SRK LO IT*Almigry Seabiscuit Uros Veteraani Lena Björkander 1 NOM
IT*Almigry Pimlico (PER d 33) x IT*Almigry Pepper Mint Twist (PER g 21 33)
23 PER f 33 FI SK LO 17 FI*Yashar's Cicciolina Naaras International Champion Nathalie Smits-Peelen EX1 CAGCIB
FI*Yashar's Åskari Ålematon (PER e 21 33) x FI*Yashar's Afrodite (PER f 33)
24 PER f 33 FI SK LO 15 Sinihuiskan Elisha Naaras International Premior Nathalie Smits-Peelen EX1 CAGPIB
Sinihuiskan Peppino (PER n 33) x Sinihuiskan Aryanna (PER d 21 33)
25 PER a 21 33 FI SK LO 17 Ayser's Rocky Balboa Uros Kastraatti Nathalie Smits-Peelen EX1 CAP NOM
Ayser's Genius (EXO d 21 33) x Major's Megan of Ayser (PER n 21 33)
26 PER b 21 33 FI SK LO 18 FI*Yashar's Dobby Uros Pennut 4-7 kk Nathalie Smits-Peelen EX1
Sinihuiskan XabiAlonso (PER a 21 33) x FI*Yashar's Afrodite (PER f 33)
27 PER d 21 33 FI SK LO 18 FI*Yashar's Draco Uros Pennut 4-7 kk Nathalie Smits-Peelen EX1 NOM
Sinihuiskan XabiAlonso (PER a 21 33) x FI*Yashar's Afrodite (PER f 33)
28 PER e 21 33 FI SRK LO FI*Yashar's Åskari Ålematon Uros International Premior Diana di Natale EX1 CAGPIB NOM
Sinihuiskan Lothar (PER a) x FI*Yashar's Tytti Tinttaraaraa (PER g 21 33)
29 RAG n FI SK LO 16 FI*Dollyblues Fill Your Heart Uros Grand International Champion Nathalie Smits-Peelen EX1 CACS
FI*Dollyblues Better Than Love (RAG n 03) x S*Mariamores O'Lala of Adonis (RAG n)
30 RAG n FI SK LO 17 FI*Pengvin's Maxentius Uros Nuoret 7-10 kk Nathalie Smits-Peelen Abs
FI*MistyNight Augustus (RAG c) x FI*Pengvin's Gloria (RAG n)
31 RAG n FI SK LO 15 Calamarin Gruella Devil Naaras International Premior Nathalie Smits-Peelen EX1 CAGPIB
S*Gunbertus Samir (RAG n) x FI*Calamarin Universal Dream (RAG b 21)
32 RAG n 03 FI SK LO 18 FI*Collicatin Lovely Leonora Naaras Pennut 4-7 kk Eva Porat EX1
Dreamer Dama w Masce*PL (RAG n 03) x FI*Collicatin Frozen Anna (RAG n 04)
33 RAG n 03 FI SRK LO 13 FI*Maplehill's Wilhelmine Naaras Premior Eva Porat EX1 CAPIB
FI*Maplehill's Black Label (RAG n 03) x FI*Maplehill's Edwina (RAG a 04)
34 RAG n 04 FI SK LO 16 FI*AijaiCats Promising Pele Uros Premior Nathalie Smits-Peelen EX1 CAPIB
FI*Cat's-JM E-La (RAG n 04) x FI*AijaiCats Harmonious Hazel (RAG a 04)
35 RAG a 03 FI SK LO 18 FI*Celestial's Sandra Ávila Beltrán Naaras Nuoret 7-10 kk Eva Porat EX1
FI*Celestial's GunBert (RAG a 03) x (N)Diadem's Wilma Sollis (RAG n 03)
36 RAG a 03 FI SRK LO La Belleza Ragdolls Topaz Naaras Supreme Premior Eva Porat KM NOM
M'Memories Ragdoll's Fame and Fury (RAG a 03) x Ariokkierags Rat'n Gari (RAG g 03)
37 RAG a 04 FI SK LO 18 FI*Riverknee Trainer´s Pokémon Snorlax Uros Pennut 4-7 kk Eva Porat EX1
FI*Riverknee Little Shaman (RAG a 04) x FI*Riverknee Ariels Tail (RAG a)
38 RAG g 03 FI SK LO 17 FI*Midnightdolls A Little Darling Naaras Nuoret 7-10 kk Diana di Natale EX1 NOM BIS
FI*Tammikatin Hunajanassu (RAG e 04) x FI*Dollyblues You Are The Sunshine (RAG a 03)
39 RAG a 04 21 FI SRK LO FI*Rock'nRags BrightestDiamond Naaras Kastraatti Nathalie Smits-Peelen EX1 CAP
FI*Dollicious Maxterpiece! (RAG a 04 21) x FI*Dollyblues Queen of Beauty (RAG a 04 21)
40 SBI n FIN SRK LO FIN*Globel's Agneta Madonna Naaras Supreme Champion Eva Porat KM
FIN*Harebell Bryan (SBI a) x FIN*Chiritan Morning glory (SBI b)
40 SBI n FIN SRK LO FIN*Globel's Agneta Madonna Naaras Veteraani Lena Björkander 3
FIN*Harebell Bryan (SBI a) x FIN*Chiritan Morning glory (SBI b)
41 SBI n FI SK RX 17 FI*Lofanna Guernica Naaras Avoin Eva Porat Abs
S*Raus Höjden's Scotte af Raus (SBI b) x FI*Lofanna Caribia (SBI f 21)
42 SBI n FI SK LO 18 FI*Mimitan Vellamo Naaras Nuoret 7-10 kk Eva Porat EX1
FI*Touchant Troubadour d'amour (SBI n) x FI*Mimitan Symphonie (SBI b)
43 SBI n FI SRK LO FI*Harebell Emilia Naaras Supreme Premior Eva Porat KM
FIN*Globel's Camelot Figaro (SBI n 21) x FIN*Harebell Zelda (SBI h)
44 SBI a FI SK LO 17 FI*Kattimäen Milo Leopold Uros Avoin Diana di Natale EX1 CAC
FI*Harebell Nipsu (SBI a 21) x FI*Kattimäen Liisa (SBI n)
45 SBI a FI SRK LO FI*Nalle-Puhin PINK! Naaras Supreme Premior Diana di Natale KM NOM
FIN*Zhamanen Fangio (SBI n) x FI*Tamus Wildcat (SBI f)
46 SBI b FI SK LO 16 FI*Chirybiry's My Darling Ipi Naaras International Champion Eva Porat EX1 CAGCIB NOM BIS
FI*Ziazan Interstellar (SBI a) x FI*Chirybiry's U-la-laa (SBI b)
47 SBI c FI SK LO 17 FI*Nalle-Puhin How Deep Is Your Love Naaras Grand International Champion Diana di Natale EX1 CACS NOM
Demian Günther (SBI a 21) x FI*Nalle-Puhin Bell's Of Paris (SBI c)
48 SBI d FI SK LO 15 FI*Mototassun Rocket III Uros Grand International Champion Diana di Natale EX1 CACS NOM
FI*Tamus Iveco (SBI a) x FI*Mototassun Roseepippuri (SBI f 21)
49 SBI d FI SK LO 17 FI*Pirimirrin Lanarkiitti Uros International Champion Diana di Natale EX1 CAGCIB
FI*Touchant Troubadour d'amour (SBI n) x FI*Pirimirrin Kaoliniitti (SBI h 21)
50 SBI d FI SK LO 16 FI*MeToYou Oliver Uros Champion Diana di Natale EX1 CACIB
FI*Harebell Luminous (SBI b) x FI*MeToYou Jade (SBI h)
51 SBI d FI SK RX 18 S*SagaStar's Electra Naaras Pennut 4-7 kk Diana di Natale EX1 BIV
S*Trinity's Zingo (SBI d) x S*SagaStar's Peppina (SBI f 21)
52 SBI d FI SRK LO FI*Vintti-Katin Birlikka Naaras Grand International Premior Diana di Natale EX1 CAPS
S*PreciousBlue's Leonardo DiCaprio (SBI d 21) x FIN*Harebell Yrina Queen (SBI g)
53 SBI d FI SRK LO 14 FI*Chirybiry's Lady-Laili Naaras Premior Diana di Natale EX1 CAPIB
FI*JoJon La Veta de Oro (SBI d 21) x FI*Chirybiry's Forget-me-not (SBI f)
54 SBI e FI SK LO 16 FI*Annmark Diana Naaras Champion Nathalie Smits-Peelen EX1 CACIB
FI*Tamus Hummer (SBI e) x FI*Annmark Beatrice (SBI j)
55 SBI e FI SK LO 17 FI*Tassuliinin Kaunotar Naaras Avoin Nathalie Smits-Peelen EX1 CAC
FI*Touchant Petit Charmeur (SBI e) x FI*Tassuliinin Hermione (SBI f)
56 SBI f FI SK LO 17 FI*Humming Paranoid Android Naaras Avoin Diana di Natale EX1 CAC
FI*Mototassun Rocket III (SBI d) x FI*Humming Birdy (SBI c)
57 SBI f FI SK LO 17 FI*JoJon Aiqing Shan Naaras Kastraatti Diana di Natale EX1 CAP
Las Perlas-sin Bleu Fantasme (SBI a) x FI*JoJon Shan Liang (SBI d 21)
58 SBI f FIN SRK LO FIN*Tassuliinin Dream Naaras Premior Diana di Natale EX1 CAPIB
FIN*Tamus Oldsmobile (SBI d) x FIN*Tupasaaren Fransesca (SBI a)
59 SBI g FI SK LO 18 FI*Rais-Kis Top Secret Naaras Nuoret 7-10 kk Nathalie Smits-Peelen EX1 NOM
RU*Tarnis Urgant (SBI a 21) x FI*Rais-Kis IceKiss (SBI g)
60 SBI h FIN SRK LO FIN*Harebell Zelda Naaras Supreme Premior Eva Porat KM
FIN*Tamus Omni (SBI b) x FIN*Harebell Seita Sweet (SBI h)
60 SBI h FIN SRK LO FIN*Harebell Zelda Naaras Veteraani Lena Björkander 1 NOM BIS
FIN*Tamus Omni (SBI b) x FIN*Harebell Seita Sweet (SBI h)
61 SBI h FI SRK LO FI*Mototassun Ruusu-Roosa Naaras International Premior Eva Porat EX1 CAGPIB
FIN*Chirybiry's Remulus (SBI n) x FIN*Lirukallion Säkenöivä voima (SBI f)
62 SBI n 21 FI SK LO 18 FI*Mimitan Isabel Naaras Pennut 4-7 kk Diana di Natale EX1
RU*Tarnis Urgant (SBI a 21) x FI*Mimitan Odette (SBI b)
63 SBI a 21 FI SK RX 17 FI*Touchant Chance au Jeu Uros Avoin Eva Porat EX1 CAC
FI*Tamus GReddy (SBI a 21) x FI*Touchant Xalté Beauté d'Amour (SBI n)
64 SBI a 21 FI SK LO 17 RU*Tarnis Urgant Uros Siitos Rotukirjaus Kissaliitto
Ricardo Blue von Dinau (SBI a) x IL*Stars of Tevel Ice Coffee (SBI j 21)
65 SBI b 21 FI SRK LO 13 Shapur Angel Naaras Supreme Premior Nathalie Smits-Peelen KM NOM BIS
(N)Sobell Funny Honey (SBI b) x Shapur Greatest Love of all (SBI b 21)
66 SBI e 21 FI SK LO 18 FI*Rais-Kis Too Hot Uros Nuoret 7-10 kk Nathalie Smits-Peelen EX1
RU*Tarnis Urgant (SBI a 21) x FI*Rais-Kis IceKiss (SBI g)
67 SBI e 21 FI SK LO 18 Demian Rasputin Uros Pennut 4-7 kk Nathalie Smits-Peelen EX1
RU*Tarnis Urgant (SBI a 21) x Demian Gretchen (SBI j 21)
68 SBI h 21 FIN SRK LO FIN*Lean Kronenburg Blanc Naaras Grand International Premior Nathalie Smits-Peelen EX1 CAPS
FIN*Harebell Nathan (SBI e) x FIN*JoJon Zhu Sha Lei (SBI n 21)
68 SBI h 21 FIN SRK LO FIN*Lean Kronenburg Blanc Naaras Veteraani Lena Björkander 4
FIN*Harebell Nathan (SBI e) x FIN*JoJon Zhu Sha Lei (SBI n 21)
69 ACL III / ACL n 22 FI SK RX 15 FI*Siriuksen ManzoniCurl Uros Out of Competition Lena Björkander Arvosteltu
BR*Aruak Curl Barth (ACL n 03 23) x FI*Siriuksen CiaraCurl (ACS a 22)
70 ACL IV / ACL n 03 24 FI SK RX 15 FI*Siriuksen OpalCurl Naaras Grand International Champion Kristof Van Roy EX1 CACS NOM
BR*Aruak Curl Barth (ACL n 03 23) x DBCats You're the One of Siriuksen (ACL n 03 22)
71 ACL IV / ACL n 01 21 64 FI SK LO 15 FI*Dezzicat's Incalzando IdirCurl Uros Grand International Premior Kristof Van Roy EX1 CAPS NOM
Abrikosik Aurinko (ACL d 03 22) x FI*Dezzicat's Estinto EzeCurl (ACL ns 02 21)
72 ACL IV / ACL n 03 22 FI SK RX 15 DBCats You're the One of Siriuksen Naaras Kastraatti Kristof Van Roy EX1 CAP NOM
Procurlharem Steve McCurl of DBCats, DM (ACL n 09 22) x DBCats Swiss Miss (ACL bs 22)
72 ACL IV / ACL n 03 22 FI SK RX 15 DBCats You're the One of Siriuksen Naaras Veteraani Diana di Natale 2
Procurlharem Steve McCurl of DBCats, DM (ACL n 09 22) x DBCats Swiss Miss (ACL bs 22)
73 ACL V / ACL f FI SK RX 18 CharmingCurl Ada Lavelace Naaras Avoin Bette Lind EX1 No Cert
CharmingCurl Varvar (ACL d 03 24) x ChermingCurl Kazehana (ACS a)
74 ACL VI / ACL g 09 24 FIN SRK RX FIN*Trollin Pinky Naaras Supreme Premior Bette Lind KM
FIN*Trollin Frodo (ACL e 09 23) x FIN*Operadoll's Butterfly (ACL as 22)
74 ACL VI / ACL g 09 24 FIN SRK RX FIN*Trollin Pinky Naaras Veteraani Diana di Natale 3
FIN*Trollin Frodo (ACL e 09 23) x FIN*Operadoll's Butterfly (ACL as 22)
75 ACL VIII / ACL ns 03 FI SK LO 16 FI*Debals KooMikko Uros International Champion Lena Björkander EX1 CAGCIB
FI*Minnikatin Timothy (ACL ns 03 22) x FI*Minnikatin Olympia (ACL f)
76 ACL VIII / ACL ds 03 22 FI SK LO 16 FI*Debals KehVeli Uros Premior Lena Björkander Abs
FI*Minnikatin Timothy (ACL ns 03 22) x FI*Minnikatin Olympia (ACL f)
77 ACL XI / ACL ns 09 21 33 FI SK LO 17 FI*Debals Michigan Uros International Champion Lena Björkander EX1 CAGCIB
FI*Dezzicat's Incalzando IdirCurl (ACL n 01 21) x FI*Minnikatin Suzanna (ACS fs 22)
78 ACL XI / ACL f 03 21 33 FI SK RX 18 Sugar Curl Marshmellow of Siriuksen Naaras International Champion Lena Björkander EX1 CAGCIB NOM BIS
Blue Thunder of Sugar Curl (ACL a 22) x Tabbyorchird Elsa of Sugar Curl (ACL f 09 22)
79 ACS I / ACS n FI SK LO 17 FI*Siriuksen VenusCurl Naaras Champion Hana Klein Gasbarri EX1 CACIB
FI*Siriuksen Ragnar LothbrokCurl (ACS n 24) x FI*Siriuksen GipsyRoseCurl (ACL n)
80 ACS III / ACS n 22 FI SK LO 17 FI*Siriuksen TritonCurl Uros International Champion Kristof Van Roy EX1 CAGCIB NOM BIS
FI*Siriuksen Ragnar LothbrokCurl (ACS n 24) x White Star Iskra of Siriuksen (ACL f 03 22)
81 ACS III / ACS b 24 FI SRK RX 14 FI*Siriuksen KoppamurraCurl Uros Supreme Premior Kristof Van Roy KM
FI*Siriuksen AristoCurl (ACS n 22) x FIN*Siriuksen SalsaCurl (ACS g 24)
82 ACS IV / ACS a 03 23 FI SK LO 17 FI*Siriuksen TianaCurl Naaras Grand International Champion Bette Lind Abs
FI*Siriuksen Ragnar LothbrokCurl (ACS n 24) x White Star Iskra of Siriuksen (ACL f 03 22)
83 ACS VIII / ACS ns 03 24 FI SK RX 16 FI*Dezzicat's Jaleika JiveCurl Naaras Supreme Champion Lena Björkander KM
FI*Dezzicat's Incalzando IdirCurl (ACL n 01 21) x FI*Dezzicat's Grazioso GaiaCurl (ACS ns 09)
84 ACS VI / ACS f 09 FI SK RX 18 FI*Dezzicat's Madrigal MelodyCurl Naaras Pennut 4-7 kk Lena Björkander EX1 NOM
FI*Dezzicat's Jitterbug JediCurl (ACS ns 09 24) x CharmingCurl Ada Lavelace (ACL f)
84 ACS VIII / ACS fs 09 FI SK RX 18 FI*Dezzicat's Madrigal MelodyCurl Naaras Määrittely Lena Björkander ACS f 09
FI*Dezzicat's Jitterbug JediCurl (ACS ns 09 24) x CharmingCurl Ada Lavelace (ACL f)
85 ACS VIII / ACS ns 03 24 FI SRK RX 13 FI*Dezzicat's Feroce FieCurl Naaras Kastraatti Lena Björkander EX1 CAP
FI*Dezzicat's Dimolto DonCurl (ACL ns 03 24) x CharmingCurl Kimberli (ACS ns 24)
86 ACS X / ACS ns 21 33 FI SK RX 18 FI*Dezzicat's Lusingando LouisCurl Uros Pennut 4-7 kk Hana Klein Gasbarri EX1
FI*Debals Michigan (ACL ns 09 21 33) x FI*Dezzicat's Feroce FieCurl (ACS ns 03 24)
87 ACS XI / ACS a 09 21 33 FI SK LO 16 FI*Siriuksen QuincyCurl Uros Supreme Premior Hana Klein Gasbarri Abs
FI*Siriuksen KokopelliCurl (ACS d 22) x White Star Iskra of Siriuksen (ACL f 03 22)
88 MCO I / MCO n FI SK LO 18 PL*Dark Age Magic Uros Nuoret 7-10 kk Hana Klein Gasbarri EX1 NOM
Jasio Darkage Arkiza*PL (MCO n 09 22) x Kopiko Nice Coon*PL (MCO n)
89 MCO II / MCO a 09 FI SK LO 18 FI*KingLeo's Jacquesson So High Uros Nuoret 7-10 kk Bette Lind EX1
FI*KingLeo's Echo of Lemmy Kilmister (MCO n 09 22) x FI*Mainehaan Queenie (MCO a)
90 MCO III / MCO n 22 FI SK LO 15 CascadeMtn Dream Maker Uros Grand International Champion Nico Padovano EX1 CACS
Mainesuspect Bilo Toyuma (MCO d 09 22) x Fogcity Peach Mimosa of CascadeMtn (MCO f 09 22)
90 MCO III / MCO n 22 FI SK LO 15 CascadeMtn Dream Maker Uros Siitos
Mainesuspect Bilo Toyuma (MCO d 09 22) x Fogcity Peach Mimosa of CascadeMtn (MCO f 09 22)
91 MCO III / MCO n 25 FI SK LO 18 FI*Tigerworld New Year`s Hope Naaras Nuoret 7-10 kk Nico Padovano EX2
Archie Mister Mega (MCO a 25) x FI*Tigerworld Miss Fortune (MCO n 09)
92 MCO III / MCO a 22 FI SK LO 18 PL*Dark Age Milana Naaras Nuoret 7-10 kk Nico Padovano EX1 BIV
Jasio Darkage Arkiza*PL (MCO n 09 22) x Kopiko Nice Coon*PL (MCO n)
93 MCO III / MCO n 22 FI SK LO 15 FI*Rotcat Narnian Aslan of FireFox Uros Supreme Premior Nico Padovano KM
DK*Amistia's Untold Truth (MCO ds 22) x Spessarttigers Jule (MCO ns 09 22)
94 MCO III / MCO n 22 FI SK LO 17 FI*Escape's Little Sky Uros International Premior Nico Padovano EX1 CAGPIB BIV
Ziomal Dirigo*PL (MCO ds 03 22) x Ecliptic Proxy (MCO n 22)
95 MCO III / MCO a 23 FI SK LO 17 FI*Moggi Herkules Rinkeli Uros International Premior Nico Padovano EX2
FI*ZiBaZoon Dominus Maximus (MCO n) x FI*Moggi Dry Marttiini (MCO ns 09 24)
96 MCO IV / MCO n 09 22 FI SK LO 17 FI*Escape's Little Cedric Uros International Champion Lena Björkander EX1 CAGCIB BIV NOM
Ziomal Dirigo*PL (MCO ds 03 22) x Ecliptic Proxy (MCO n 22)
97 MCO IV / MCO n 09 22 FI SK LO 15 FI*Kasmasiinin Desiree Naaras International Champion Lena Björkander EX1 CAGCIB
FIN*Wishmaster Mike Hailwood (MCO ns 09 22) x FIN*Ilioschoros Usva (MCO ns 09)
98 MCO IV / MCO n 09 23 FI SK LO 16 FI*Krysos With or Without You Naaras Avoin Lena Björkander EX1 CAC
LV*Su Meile Baskerville (MCO n 09 23) x FI*Krysos Queen of Sorcery (MCO n 09 22)
99 MCO IV / MCO n 09 22 FI SK LO 17 FI*Krysos FengShui Naaras Nuoret 7-10 kk Lena Björkander Abs
DK*Amistia's Samson (MCO n 23) x FI*Krysos With or Without You (MCO n 09 23)
100 MCO IV / MCO a 03 23 FI SRK LO 14 FI*Goldenstream's Waterloo Uros Supreme Premior Lena Björkander KM
Tuscaloosa Crossfire (MCO d 09 23) x FI*Goldenstream's Ultra Bra (MCO a 03 22)
101 MCO IV / MCO n 09 22 FI SK LO 17 FI*Chamberlain Ghost Of Wind Uros Premior Lena Björkander EX1 CAPIB
CascadeMtn Dream Maker (MCO n 22) x FI*Chamberlain Make A Wish (MCO g 09 22)
102 MCO IV / MCO n 09 22 FI SK RX 17 FI*Marskin Mission Impossible Uros Kastraatti Lena Björkander Abs
Marelax Pride Sheldon (MCO n 09) x Zosia Dwa Formaty*PL (MCO f 09 22)
103 MCO V / MCO f FI SK LO 18 FI*Rotcat Unia Naaras Avoin Hana Klein Gasbarri EX1 CAC
FI*SolarWind's Dionysos (MCO d 22) x SE*Alice Springs Paddy Relly (MCO fs 09 22)
104 MCO V / MCO f 22 FI SK LO 18 FI*A'Dreams MC Artemiy Uros Nuoret 7-10 kk Hana Klein Gasbarri EX1
Olaf Junior Kaprysowo*PL (MCO n 22) x Katie Forest Pearl (MCO d 22)
105 MCO V / MCO e 23 FI SK LO 18 FI*SolarWind's Hebe Naaras Nuoret 7-10 kk Hana Klein Gasbarri EX1 BIV
FI*SolarWind's Dionysos (MCO d 22) x S*Shantaram's Evil Woman (MCO fs)
106 MCO VI / MCO d 03 22 FI SK LO 15 FI*Chamberlain Double Trouble Uros Grand International Champion Bette Lind EX1 CACS NOM
FIN*Chamberlain Phoenix Fire (MCO n 09 22) x FI*Chamberlain Vanilla Sky (MCO g 03 22)
107 MCO VI / MCO d 09 22 FI SK LO 18 FI*Rotcat Urwic Uros Avoin Bette Lind EX1 CAC
FI*SolarWind's Dionysos (MCO d 22) x SE*Alice Springs Paddy Relly (MCO fs 09 22)
108 MCO VI / MCO g 09 22 FI SK LO 17 FI*Chamberlain Iron Heart Naaras Champion Bette Lind EX1 CACIB
FI*Chamberlain Bright Charm (MCO e 03 22) x FI*Chamberlain Enjoy Me (MCO a 22)
109 MCO VI / MCO d 09 22 FI SK LO 17 FI*Krysos Dione Naaras Avoin Bette Lind EX1 CAC
ParadiseIsland's Campari (MCO ds 02 21) x FI*Krysos Objet d´art (MCO es 22)
110 MCO VI / MCO d 09 23 FI SK LO 18 Gryfin Lillycubs*PL Uros Pennut 4-7 kk Bette Lind EX1 BIV NOM BIS
Ecliptic Rooibos (MCO d 22) x DK Red Line's Pheebe (MCO f 03 23)
111 MCO VI / MCO f 02 21 62 FI SK LO 14 FI*BellaAmare's Belladonna of Hope Naaras International Premior Bette Lind EX1 CAGPIB
FI*Vuorensinen Ian (MCO ns 09 22) x FIN*CheNiCoon's Bella-Gertrúd (MCO d 09 22)
112 MCO VI / MCO d 03 FI SK LO 17 FI*Chamberlain Keep It Real Uros Kastraatti Bette Lind EX1 CAP NOM
RoyalCats Resort Veni Vidi Vici (MCO d 03) x FI*Chamberlain Captain Amelia (MCO g 09)
113 MCO VII / MCO ns 22 FI SK LO 16 FI*Mahtitassun GäryGävi Uros International Champion Lena Björkander EX1 CAGCIB
Olaf Junior Kaprysowo*PL (MCO n 22) x SE*Alice Springs Paddy Relly (MCO fs 09 22)
114 MCO VII / MCO ns 22 FI SK LO 18 FI*Chamberlain Morning Shadow Uros Nuoret 7-10 kk Lena Björkander EX3
CascadeMtn Dream Maker (MCO n 22) x FI*Chamberlain Enjoy Me (MCO a 22)
115 MCO VII / MCO ns 22 FI SK LO 18 FI*Laramillan Optimus Prime Uros Nuoret 7-10 kk Lena Björkander EX2
FI*Mostlycats You Are My Life (MCO ds 22) x FI*Laramillan Kitty Cat (MCO n 22)
116 MCO VII / MCO ns 22 FI SK LO 18 FI*Pinewoods Cannonball Uros Nuoret 7-10 kk Lena Björkander EX1 BIV NOM
ES*Gattacamoon Rob Roy (MCO ds) x FI*Escape's Fantasia (MCO f 22)
117 MCO VII / MCO fs FI SK LO 18 FI*Pinewoods Dizzy Miss Lizzy Naaras Nuoret 7-10 kk Lena Björkander EX1
ES*Gattacamoon Rob Roy (MCO ds) x FI*Pinewoods Yummy Yummy Yummy (MCO n 09 22)
118 MCO VII / MCO gs FI SK LO 18 FI*Krysos Greetta Naaras Määrittely Lena Björkander MCO gs 09/MCO VIII
Mainefield's He's A Rebel (MCO ds) x FI*SolarWind's Jolly Jumpper (MCO a 24)
118 MCO VIII / MCO gs 09 FI SK LO 18 FI*Krysos Greetta Naaras Pennut 4-7 kk Kristof Van Roy EX2
Mainefield's He's A Rebel (MCO ds) x FI*SolarWind's Jolly Jumpper (MCO a 24)
119 MCO VII / MCO as 22 FI SK LO 16 FI*Rotcat Quick Silver Uros Grand International Premior Lena Björkander EX1 CAPS
FI*Rotcat Nùria (MCO ns 09 22) x FI*KattenHatten Amazing Grace (MCO fs 22)
120 MCO VII / MCO fs FI SRK LO 14 FI*KingLeo's Black Hole Sun Naaras Grand International Premior Lena Björkander EX1 CAPS NOM
Oliver Sky Beyrouth, CZ (MCO ns) x Beartooth Mountain Lola (MCO f)
121 MCO VII / MCO ds FI SK LO 17 FI*Haapamäen Bernard Elmeri Uros Kastraatti Lena Björkander Abs
FI*MaineQueen Midnight Special (MCO d 09) x FI*KingLeo's Dance Little Sister (MCO fs 22)
122 MCO VIII / MCO ns 09 FI SRK LO FI*Pikkumetsän Zaza Naaras Supreme Champion Kristof Van Roy KM
FI*Pikkumetsän Wundersam (MCO n) x Shedoros Orinoko (MCO fs 09 22)
123 MCO VIII / MCO ds 09 22 FI SK LO 18 Orange Triumph Olimpian*RU Uros Nuoret 7-10 kk Kristof Van Roy EX1 BIV NOM BIS
Diplomat Olimpian*RU (MCO ns 25) x Etna Parade Olimpian*RU (MCO fs 09 25)
124 MCO VIII / MCO ns 09 22 FI SK LO 18 FI*KhalDrogo's Behind the Beautiful Forever Naaras Nuoret 7-10 kk Kristof Van Roy EX1
FI*KingLeo's Amok (MCO ns 09 22) x FI*KingLeo's Counting Stars (MCO n)
125 MCO VIII / MCO fs 03 FI SK LO 18 FI*SolarWind's Nyks Naaras Nuoret 7-10 kk Kristof Van Roy EX2
Wackymoon Chaos (MCO ns 09) x FI*SolarWind's Anukis (MCO fs 09 24)
126 MCO VIII / MCO ds 09 22 FI SK LO 18 FI*NomenEst Jon Bon Jovi Uros Pennut 4-7 kk Kristof Van Roy EX1
IT*Victorycoon's Somebody to Love (MCO ns) x FI*NomenEst Hawaiian Sunrise (MCO f 09 22)
127 MCO VIII / MCO fs 03 22 FI SK LO 18 FI*Moggi Kamo Milla Naaras Pennut 4-7 kk Kristof Van Roy EX1
RU*Unicum Lucifer (MCO d 09 22) x FI*Moggi Cate Pilleri (MCO ns 03 24)
128 MCO VIII / MCO as 09 22 FI SK LO 17 FI*NomenEst Ivanhoe Uros International Premior Kristof Van Roy EX1 CAGPIB
Ziomal Dirigo*PL (MCO ds 03 22) x FI*NomenEst Doris Day (MCO n 03 22)
129 NEM I / NEM n FI SRK LO 13 Kaplya Neva's Mystery Naaras Supreme Champion Hana Klein Gasbarri KM
Zibert Danvel (NEM n 21) x Daiva Neva's Mystery (NEM a 03)
129 NEM I / NEM n FI SRK LO 13 Kaplya Neva's Mystery Naaras Siitos Rotukirjaus Kissaliitto
Zibert Danvel (NEM n 21) x Daiva Neva's Mystery (NEM a 03)
130 NEM I / NEM d FI SK LO 15 Samoel Erra Cherubino*PL Uros Grand International Champion Hana Klein Gasbarri EX1 CACS BIV NOM
Eternity Manna Novy Vek, CZ (NEM n) x Nete Nilam Cherubino*PL (NEM fs)
130 NEM I / NEM d FI SK LO 15 Samoel Erra Cherubino*PL Uros Siitos Rotukirjaus Kissaliitto
Eternity Manna Novy Vek, CZ (NEM n) x Nete Nilam Cherubino*PL (NEM fs)
131 NEM I / NEM ns 21 FI SK LO 16 FI*Lumikissan ÄssäHai Uros Champion Hana Klein Gasbarri EX1 CACIB
FI*Cherrytail's Marlon Brando (SIB d 09) x Kuz`kin Dom Taisya (NEM ns 21)
132 NEM I / NEM n FI SK LO 18 FI*NonServiam Belus Uros Nuoret 7-10 kk Hana Klein Gasbarri EX1
Samoel Erra Cherubino*PL (NEM d) x Kaplya Neva's Mystery (NEM n)
133 NEM I / NEM n FI SK LO 18 FI*NonServiam Blashyrkh Uros Nuoret 7-10 kk Hana Klein Gasbarri EX2
Samoel Erra Cherubino*PL (NEM d) x Kaplya Neva's Mystery (NEM n)
134 NEM I / NEM f FI SK LO 18 FI*NonServiam Black Winter Day Naaras Nuoret 7-10 kk Hana Klein Gasbarri EX1
Samoel Erra Cherubino*PL (NEM d) x Kaplya Neva's Mystery (NEM n)
135 NEM I / NEM n 21 FI SK LO 18 FI*Pikku-Priin Finlandia Uros Pennut 4-7 kk Hana Klein Gasbarri EX1 BIV NOM
Falco z Kociego Domu*PL (NEM n 21) x FI*Pikku-Priin Bella-Gisella (NEM a 21)
136 NEM I / NEM n FI SK RX 14 FI*NonServiam Adimiron Black Naaras Grand International Premior Hana Klein Gasbarri EX1 CAPS
Ulyseés Ivy Nový vek, CZ (NEM a) x Kaplya Neva's Mystery (NEM n)
137 NEM I / NEM a FI SK RX 14 FI*NonServiam Ashen Cold Naaras Kastraatti Hana Klein Gasbarri EX1 CAP NOM BIS
Ulyseés Ivy Nový vek, CZ (NEM a) x Kaplya Neva's Mystery (NEM n)
138 NFO I / NFO n FI SK LO 16 FI*Tupuliinin RakkausOnLumivalkoinen Naaras Grand International Champion Hana Klein Gasbarri EX1 CACS
FI*Jarraun's Skog Bergthor (NFO d 24) x FI*Tupuliinin Titanic (NFO a 09)
139 NFO I / NFO a FI SK LO 15 FI*Felicis Fixies Uros Grand International Premior Hana Klein Gasbarri EX1 CAPS
S*Rotvältans Kingston (NFO d) x FI*Niittykissan Alexandria (NFO n 24)
140 NFO II / NFO n 09 FI SK LO 15 FI*FoxyPaw's Hula-Popper Naaras Supreme Champion Hana Klein Gasbarri KM NOM
Perun's Hit The Road Jack (NFO n 09) x FIN*FoxyPaw's Bibbity-Boo (NFO n 09 22)
141 NFO II / NFO n 09 FI SRK LO 14 FI*FoxyPaw's Lucky Hunter Uros Supreme Premior Hana Klein Gasbarri KM NOM
FIN*Tähtitassun Lucky Star (NFO n 09 24) x FIN*FoxyPaw's Bibbity-Boo (NFO n 09 22)
142 NFO II / NFO n 09 FI SRK LO FI*Vihurin Myrskytuuli Jane Naaras Kastraatti Hana Klein Gasbarri Abs
FI*Ninatte's Cloud Nine (NFO n 03) x Chessa of Westnord (NFO f 03)
143 NFO III / NFO a 24 FI SK LO 16 FI*Hopeahännän Metsänneito Naaras International Premior Bette Lind Abs
DK*Morgunstrálan's Hot'n Sweet (NFO n 09) x FI*Loki's Lara Fabian (NFO n 24)
144 NFO IV / NFO n 09 24 FI SRK LO 13 FI*Jarraun's Skog Asgard Uros Supreme Champion Kristof Van Roy KM
FI*Heinuntuvan Konsta (NFO n) x FI*Tähtitassun Aurinkoinen (NFO n 09 24)
144 NFO IV / NFO n 09 24 FI SRK LO 13 FI*Jarraun's Skog Asgard Uros Siitos Rotukirjaus Kissaliitto
FI*Heinuntuvan Konsta (NFO n) x FI*Tähtitassun Aurinkoinen (NFO n 09 24)
145 NFO IV / NFO n 03 22 FI SK LO 18 FI*Nalle-Puhin Ahti Uros Nuoret 7-10 kk Kristof Van Roy EX1 BIV
(N)Migoto's Conrad (NFO n 09 22) x S*Nenya's Shadowcat (NFO n 03 24)
146 NFO IV / NFO n 09 24 FI SK LO 18 FI*Nalle-Puhin Aino Naaras Nuoret 7-10 kk Kristof Van Roy EX2
(N)Migoto's Conrad (NFO n 09 22) x S*Nenya's Shadowcat (NFO n 03 24)
147 NFO IV / NFO n 09 24 FI SK LO 18 FI*Vihurin Peppi Pitkätossu Naaras Nuoret 7-10 kk Kristof Van Roy EX1
FI*Siniidan Mega Man (NFO a 09 24) x FI*Vihurin Prinsessa Mononoke (NFO ns 09 22)
148 NFO IV / NFO n 09 22 FI SK LO 18 FI*WitSarin Rosina Naaras Nuoret 7-10 kk Kristof Van Roy EX3
Perun's Hit The Road Jack (NFO n 09) x FI*FoxyPaw's Lucky Lucille (NFO n 09 22)
149 NFO IV / NFO n 09 22 FI SK LO 18 FI*GoldenFurry's Barbarick Barley Uros Pennut 4-7 kk Kristof Van Roy EX1
CH*Athos am Baerenbach (NFO w) x Sterrenkatten's Radiohead (NFO a 22)
150 NFO IV / NFO n 09 24 FI SK LO 18 FI*Jarraun's Skog Gunnbjorn Uros Pennut 4-7 kk Kristof Van Roy EX2
FI*Jarraun's Skog Asgard (NFO n 09 24) x S*Lynx-Lair's Jadie of JacLun (NFO f 03 24)
151 NFO IV / NFO n 09 24 FI SK LO 18 FI*Ivanhoe's Flawless Naaras Pennut 4-7 kk Kristof Van Roy EX2
FI*Jarraun's Skog Asgard (NFO n 09 24) x FI*Pörkarvan StarlightOfXerxex (NFO f 09 22)
152 NFO IV / NFO n 09 22 FI SK LO 18 FI*Tähtitassun Hellä Lempi Naaras Pennut 4-7 kk Kristof Van Roy EX1 BIV NOM
FI*FoxyPaw's Lazy Ike (NFO n 03 22) x FI*Tähtitassun Black Rose (NFO f 22)
153 NFO IV / NFO n 09 24 FI SK LO 17 FI*Hopeahännän Hattivatti Uros International Premior Kristof Van Roy EX1 CAGPIB
S*Cederskogens Max Magma (NFO ds 09 22) x FI*Hopeahännän Daisy (NFO a 09 24)
154 NFO IV / NFO a 09 24 FI SK LO 17 FI*Hopeahännän Hassutassu Uros Kastraatti Kristof Van Roy EX1 CAP
S*Cederskogens Max Magma (NFO ds 09 22) x FI*Hopeahännän Daisy (NFO a 09 24)
155 NFO V / NFO f 22 FI SRK LO Quarans Lady Sandwick Naaras Supreme Champion Kristof Van Roy KM
French Squirrel de la Colline d'Astraia (NFO d 22) x Quarans Sana'a (NFO n 22)
156 NFO V / NFO d 24 FI SK LO 18 FI*Jarraun's Skog Gandalf Uros Pennut 4-7 kk Kristof Van Roy EX1 BIV
FI*Jarraun's Skog Asgard (NFO n 09 24) x S*Lynx-Lair's Jadie of JacLun (NFO f 03 24)
157 NFO V / NFO d 24 FI SK LO 18 FI*Mourulan Angels Fall First Naaras Pennut 4-7 kk Kristof Van Roy EX1
FI*Louhelan Da Capo (NFO d 09 24) x FI*Harmaaturkin Essi (NFO f 09 24)
158 NFO V / NFO g FI SK LO 16 FI*Felicis Giselea Naaras Premior Kristof Van Roy EX1 CAPIB
S*Rotvältans Kingston (NFO d) x FI*Niittykissan Alexandria (NFO n 24)
159 NFO V / NFO f 22 FI SK LO 17 FI*Tähtitassun Serafiina Naaras Kastraatti Kristof Van Roy EX1 CAP
FIN*FoxyPaw's Icebreaker (NFO w) x S*Just Catnap's Ailsa Craig (NFO d 09 22)
160 NFO VI / NFO f 09 24 FI SK LO 15 FI*Harmaaturkin Essi Naaras International Champion Bette Lind EX2
FI*Harmaaturkin Dumbo (NFO d 03) x FIN*FoxyPaw's Britannia (NFO ns 09 23)
161 NFO VI / NFO d 09 FI SK LO 16 FI*Hirmuinen Cleopatra Naaras International Champion Bette Lind EX1 CAGCIB
S*Rotvältans Kingston (NFO d) x FI*Kultahuiskan Inka (NFO f 09)
162 NFO VI / NFO g 09 23 FI SK LO 18 Delicja Adsum*PL Naaras Nuoret 7-10 kk Bette Lind EX1 BIV NOM
Krug Duszek Lasu*PL (NFO ns 24) x Idaja Adsum*PL (NFO g 09 23)
163 NFO VI / NFO d 03 FI SK LO 18 FI*Haaveeni Balder Uros Pennut 4-7 kk Bette Lind EX2
FI*FinnFeline's Envy Me (NFO a 03 24) x FI*Hirmuinen Cleopatra (NFO d 09)
164 NFO VI / NFO d 03 24 FI SK LO 18 FI*Ivanhoe's Too Funky Uros Pennut 4-7 kk Bette Lind EX1 BIV
FI*Jarraun's Skog Asgard (NFO n 09 24) x FI*Pörkarvan StarlightOfXerxex (NFO f 09 22)
165 NFO VI / NFO f 09 24 FI SK LO 18 FI*Hopeahännän Tanhupallo Naaras Pennut 4-7 kk Bette Lind EX1
FI*Hopeahännän Syysprinssi (NFO d 02 21) x FI*Loki's Lara Fabian (NFO n 24)
166 NFO VI / NFO d 09 24 FI SK LO 17 FI*WitSarin Wartburg Naaras Kastraatti Bette Lind EX2
FI*FoxyPaw's Red Rover (NFO d 03 24) x FI*Tähtitassun Sweet Adeline (NFO f 09 22)
167 NFO VI / NFO f 09 22 FI SK LO 17 FI*WitSarin Volga Naaras Kastraatti Bette Lind EX1 CAP NOM
FI*FoxyPaw's Red Rover (NFO d 03 24) x FI*Tähtitassun Sweet Adeline (NFO f 09 22)
168 NFO VII / NFO ds 24 FI SK LO 18 Prana's Goldfinger Uros Pennut 4-7 kk Bette Lind EX1
S*Virentoftas Frank (NFO ns 23) x SE*Prana's Solero (NFO f 22)
169 NFO VII / NFO ns 24 FI SK LO 17 FI*Hopeahännän Hymypoika Uros International Premior Bette Lind EX1 CAGPIB
S*Cederskogens Max Magma (NFO ds 09 22) x FI*Hopeahännän Daisy (NFO a 09 24)
170 NFO VIII / NFO ns 09 24 S*Isgården's Pokey Dots Naaras International Champion Bette Lind EX1 CAGCIB
S*Isgården's Sundance Kid (NFO as 09 24) x S*Utblicken's Skrållan (NFO fs 03 24)
171 NFO VIII / NFO ns 02 62 FI SK LO 18 FI*Vihurin Se Pikkuinen Lotta Naaras Nuoret 7-10 kk Bette Lind EX1
FI*Siniidan Mega Man (NFO a 09 24) x FI*Vihurin Prinsessa Mononoke (NFO ns 09 22)
172 NFO IX / NFO w 62 FI SK LO 17 FI*Neige-Cristal's Delicieux Coco Naaras International Champion Bette Lind EX1 CAGCIB NOM
(N)Migoto's Iver (NFO w) x N*Migoto's Rikke (NFO fs 03 22)
173 NFO IX / NFO w 62 FI SK LO 18 FI*GoldenFurry's White Wheat Uros Pennut 4-7 kk Bette Lind EX1
CH*Athos am Baerenbach (NFO w) x Sterrenkatten's Radiohead (NFO a 22)
174 SIB I / SIB n FI SK RX 17 Veresk Line*RU Nazar of Tavaloga Uros Champion Bette Lind EX1 CACIB
Baks Crown of Siberia (SIB n) x Veresk Line Alenushka (SIB n 24)
175 SIB II / SIB n 09 FI SK LO 18 FI*Ninatte's Best For Me Uros Pennut 4-7 kk Hana Klein Gasbarri EX1
FI*Lumikissan ÄssäHai (NEM ns 21) x FI*Cherrytail's Xyliana (SIB fs 03)
176 SIB III / SIB n 24 FI SK LO 17 FI*Minoon Pikkuveikka Uros Avoin Lena Björkander EX1 CAC
FIN*Lumikissan X-pertti (SIB a 09 24) x FI*Cherrytail's WonderGirl (SIB f 24)
177 SIB III / SIB n 22 FIN SRK RX CH*Lukijn's Skye Uros International Premior Lena Björkander EX1 CAGPIB NOM BIS
I*Gregory's Siberian Lukijn Jamesovic (SIB d 23) x I*Olesya Jamesova (SIB f 09 23)
177 SIB III / SIB n 22 FIN SRK RX CH*Lukijn's Skye Uros Veteraani Diana di Natale 1 NOM BIS
I*Gregory's Siberian Lukijn Jamesovic (SIB d 23) x I*Olesya Jamesova (SIB f 09 23)
178 SIB IV / SIB n 09 24 FI SRK LO 13 FI*Lumikissan Morsmaikku Naaras Supreme Champion Hana Klein Gasbarri KM
FIN*Zigwan's Guim Biik Lihas (SIB n 23) x FI*Kuuratassun Alinda (SIB f 09)
179 SIB IV / SIB n 09 24 FI SK LO 16 NO*Grensedalen Wendy Naaras International Champion Hana Klein Gasbarri EX1 CAGCIB BIV
Gess Rys od Królowych*PL, JW, DVM (SIB n 09 24) x Honey Imildara*PL (SIB n 23)
180 SIB IV / SIB n 09 22 FI SK LO 17 FI*Jylhäkallion Aurora Naaras International Champion Hana Klein Gasbarri Abs
FI*Amurin Chaleb (SIB n 22) x FI*Tunturikissan Saga (SIB n 09 24)
181 SIB IV / SIB n 09 24 FI SK LO 18 FI*Ninatte's Bighearted Naaras Pennut 4-7 kk Hana Klein Gasbarri EX1
FI*Lumikissan ÄssäHai (NEM ns 21) x FI*Cherrytail's Xyliana (SIB fs 03)
182 SIB V / SIB f 24 FI SK LO 15 FI*Cherrytail's WonderGirl Naaras International Champion Hana Klein Gasbarri EX1 CAGCIB
FI*Lumikissan Gigolo (SIB n 09 24) x FI*Cherrytail's Rhonda Mae (SIB f 09 22)
183 SIB V / SIB d 24 FI SK RX 18 Nikodim Simba Valenika Uros Avoin Hana Klein Gasbarri Abs
Veresk Line Jumanji (SIB ds 09 23) x Novella iz Odissei (SIB f 23)
184 SIB V / SIB g 24 FI SK LO 18 FI*Sippan's Pamela Naaras Määrittely Lena Björkander SIB VII/ SIB gs 24
FI*Sipsun Altair (SIB ds 09 24) x FI*Tammikatin Madame Sisu (NEM g 21)
184 SIB VII / SIB gs 24 FI SK LO 18 FI*Sippan's Pamela Naaras Pennut 4-7 kk Hana Klein Gasbarri EX2
FI*Sipsun Altair (SIB ds 09 24) x FI*Tammikatin Madame Sisu (NEM g 21)
185 SIB VI / SIB f 09 24 FI SK LO 17 FI*Mintsuliinin Dariella Naaras Avoin Nico Padovano EX1 CAC
FI*Amurin Zebedee (SIB d 09 22) x FI*Amurin Chloe (SIB n 09 24)
186 SIB VI / SIB f 09 FI SK LO 17 FI*Taigatassun Kipinätär Naaras Champion Nico Padovano EX1 CACIB
FI*Likimain Columbus Blue Jacket (SIB n) x FI*Taigatassun Freija (SIB f 03 22)
187 SIB VI / SIB f 09 24 FI SK LO 16 FI*Taigatassun Sensei Naaras Avoin Nico Padovano Abs
FI*Tassutuvan Al Capone (SIB ds 03 24) x FI*Sippan's Gipsy Queen (SIB f 09 24)
188 SIB VI / SIB d 09 22 FI SK LO 18 FI*Lumikissan Grand Slam Uros Nuoret 7-10 kk Nico Padovano EX1 BIV NOM
FI*Lumikissan SuperSankari (SIB d 09 24) x FI*Lumikissan ÄikkisTuikkis (SIB f 09 24)
189 SIB VI / SIB f 09 24 FI SK LO 18 FI*Sippan's Octavia Naaras Pennut 4-7 kk Nico Padovano EX3
FI*Sipsun Altair (SIB ds 09 24) x FI*Sippan's LumiKukka (SIB n 09)
190 SIB VI / SIB f 09 FI SK LO 18 FI*SoulSibster's AmuseMe Naaras Pennut 4-7 kk Nico Padovano EX1 NOM
FI*Pikku-Priin Charizard (NEM n 09 21) x FI*Cherrytail's Xenia (SIB fs 03)
191 SIB VI / SIB f 09 24 FI SK LO 18 FI*Taigatupsun Astrilli Naaras Pennut 4-7 kk Nico Padovano EX2
FI*Balladin Pikku Karhu (SIB n 09 24) x FI*Taigatassun Sensei (SIB f 09 24)
192 SIB VI / SIB e 09 FI SRK LO FI*Cherrytail's Mike Ness Uros Grand International Premior Nico Padovano EX1 CAPS NOM
Laguna Syberiana Houdiny Dadushovic (SIB n 09 24) x FIN*Cherrytail's Baby Jean (SIB e 09 23)
192 SIB VI / SIB e 09 FI SRK LO FI*Cherrytail's Mike Ness Uros Veteraani Diana di Natale 2
Laguna Syberiana Houdiny Dadushovic (SIB n 09 24) x FIN*Cherrytail's Baby Jean (SIB e 09 23)
193 SIB VII / SIB es 11 FI SK RX 16 VinniMur Zlatogor Uros International Champion Nico Padovano EX1 CAGCIB
Vinnimur Sherlock Holmes (SIB d 22) x Vinnimur Roskosh (SIB fs 23)
194 SIB VII / SIB as FI SK LO 18 FI*Ajatuksen Aikataika Naaras Pennut 4-7 kk Nico Padovano EX1 BIV
FI*Tuiskutassun Ilo-Ilmari (SIB as 24) x FI*Lumikissan Venni Vekkuli (SIB n 09)
195 SIB VII / SIB fs 24 FI SRK LO FI*Lumikissan ZuhinaLempi Naaras Supreme Premior Nico Padovano KM NOM
FIN*Zigwan's Guim Biik Lihas (SIB n 23) x FIN*Lumikissan LappuLiisa (SIB fs)
195 SIB VII / SIB fs 24 FI SRK LO FI*Lumikissan ZuhinaLempi Naaras Veteraani Diana di Natale 1 NOM
FIN*Zigwan's Guim Biik Lihas (SIB n 23) x FIN*Lumikissan LappuLiisa (SIB fs)
196 SIB VIII / SIB ns 03 24 FI SRK LO 13 FI*Lumikissan Nopsajalka Uros Supreme Champion Nico Padovano KM NOM
FI*Tassutuvan Al Capone (SIB ds 03 24) x FI*Lumikissan Fortuna (SIB fs)
197 SIB VIII / SIB fs 09 FI SK LO 15 FI*Cherrytail's Xalvadora Naaras Grand International Champion Nico Padovano EX1 CACS
FI*Lumikissan Nopsajalka (SIB ns 03 24) x FI*Cherrytail's Nancy Sinatra (SIB g)
198 SIB VIII / SIB ds 09 11 FI SK LO 17 FI*Lumikissan BlingBling Naaras Avoin Nico Padovano EX1 CAC NOM
FI*Taigatassun Rock'n'roll (SIB d 03 24) x FI*Lumikissan Fortuna (SIB fs)
199 SIB VIII / SIB fs 09 24 FI SK LO 16 FI*Taigatassun Geisha Naaras Avoin Nico Padovano EX2
FI*Tassutuvan Al Capone (SIB ds 03 24) x FI*Sippan's Gipsy Queen (SIB f 09 24)
200 SIB VIII / SIB fs 09 24 FI SK LO 18 FI*Taigatassun Naukumaija Naaras Nuoret 7-10 kk Nico Padovano Abs
FI*Balladin Pikku Karhu (SIB n 09 24) x FI*Taigatassun Geisha (SIB fs 09 24)
201 SIB VIII / SIB ns 09 FI SK LO 18 FI*Sippan's Othello Uros Pennut 4-7 kk Nico Padovano EX1
FI*Sipsun Altair (SIB ds 09 24) x FI*Sippan's LumiKukka (SIB n 09)
201 SIB VIII / SIB ns 09 24 FI SK LO 18 FI*Sippan's Othello Uros Määrittely Lena Björkander SIBVIII/ SIB ns 09
FI*Sipsun Altair (SIB ds 09 24) x FI*Sippan's LumiKukka (SIB n 09)
202 SIB VIII / SIB fs 03 24 FI SK LO 18 FI*Lumikissan HottiPotti Naaras Pennut 4-7 kk Nico Padovano EX1
FI*Lumikissan Nopsajalka (SIB ns 03 24) x Leyla Dynamiittievna Tsarskije Usy (SIB es 09 23)
203 SIB VIII / SIB ds 09 24 FI SK LO 16 FI*Cherrytail's Belvedere Naaras International Premior Nico Padovano EX1 CAGPIB
FI*Sipsun Altair (SIB ds 09 24) x FI*Cherrytail's Xalvadora (SIB fs 09)
204 SIB VIII / SIB ds 03 FI SK RX 17 FI*Ninatte's Alejandro Uros Premior Nico Padovano EX1 CAPIB BIV
FI*Eswood Fintelligens (SIB a 09) x FI*Cherrytail's Xyliana (SIB fs 03)
205 SIB VIII / SIB ds 09 24 FI SK LO 14 FI*Sipsun Altair Uros Kastraatti Nico Padovano EX1 CAP
Fado Colour Foot*PL (SIB as 09 22) x FI*Lumikissan Diiva (SIB ds 09 24)
205 SIB VIII / SIB ds 09 24 FI SK LO 14 FI*Sipsun Altair Uros Siitos Rotukirjaus Kissaliitto
Fado Colour Foot*PL (SIB as 09 22) x FI*Lumikissan Diiva (SIB ds 09 24)
206 TUA VI / TUA f 09 FI SK LO 17 FI*Meridies' Poppyfrost Naaras Kastraatti Kristof Van Roy EX1 CAP
FI*Felesin Jarkko Martikainen (TUA n 09) x FI*Tangerine's Enigma: Sugar & Spice (TUA f 03)
207 BEN n 22 FI SK RX 15 CattiCartano Wild River Naaras Grand International Champion Marco Scaglia EX1 CACS
CattiCartano Hemlock (BEN n 22) x CattiCartano Catwalk Glam (BEN n 24)
208 BEN n 24 FI SK LO 16 S*Leopardettes Leonardo Uros Supreme Champion Anna Wijbrands KM BIV NOM
S*Leopardettes Idefix (BEN n 24) x S*Leopardettes Covergirl (BEN n 24)
209 BEN n 24 FI SK LO 17 FI*PurrGold Independent Ilia Naaras Avoin Anna Wijbrands EX1 CAC
Glitterglam Gabriel (BEN n 24) x FI*PurrGold Fantastica Femmina (BEN n 22 32)
210 BEN n 24 FI SK LO 18 FI*Bengabling Bandito Uros Nuoret 7-10 kk Anna Wijbrands EX1
(N)Ingøy's Tornado (BEN n 24) x (N)Ingøy's Colette (BEN n 24)
211 BEN n 24 FI SK RX 18 FI*Hiesun Vidi Uros Pennut 4-7 kk Anna Wijbrands EX2
Labaiedubengal Dio Dell Amore (BEN n 24 32) x FI*Hiesun Diamonds in the Sky (BEN n 24)
212 BEN n 24 FI SK LO 18 S*Leopardettes Herra Hermanni Uros Pennut 4-7 kk Anna Wijbrands EX1
Avantumdream King (BEN n 24) x S*Leopardettes Covergirl (BEN n 24)
213 BEN n 24 FI SK LO 17 FI*Bengabling ALLEGRO ALGOT Uros Grand International Premior Anna Wijbrands EX1 CAPS
(N)Ingøy's Tornado (BEN n 24) x (N)Ingøy's Colette (BEN n 24)
214 BEN n 22 32 FI SK RX 18 FI*Hiesun Battle Beast Uros Nuoret 7-10 kk Anna Wijbrands EX1
FI*Hiesun Elrond of Rivendell (BEN n 22 31) x S*Leopardettes Qui Vivra Vera (BEN n 22)
215 BEN n 24 32 FI SK RX 18 S*Leopardettes Geronimo Uros Pennut 4-7 kk Marcin Biernaczyk EX1
Joker Nomination*RU (BEN n 22 32) x S*Leopardettes Freya (BEN n 24 33)
216 BEN n 24 33 FIN SRK LO FIN*SiruCats Ynes Yooralla Naaras Supreme Premior Marcin Biernaczyk KM
FIN*SiruCats Umberto (BEN n 24) x FIN*SiruCats Saroja (BEN n 24 33)
216 BEN n 24 33 FIN SRK LO FIN*SiruCats Ynes Yooralla Naaras Veteraani Marco Scaglia 2
FIN*SiruCats Umberto (BEN n 24) x FIN*SiruCats Saroja (BEN n 24 33)
217 BEN n 24 33 FI SK RX 17 Asianleopardcat Honey Naaras International Premior Marcin Biernaczyk EX1 CAGPIB
Anton v. Sibirskie Tigry (BEN ) x KeyLargos Celine (BEN n 24 33)
218 BLH n FI SK RX 15 Kant of Baltic Breeze Uros Out of Competition Marco Scaglia arvosteltu
Your Majesty Xander Stunning (BLH o) x Cassiopeya of Baltic Breeze (BLH a)
219 BLH n FI SK RX 15 Dusado's Marc-Marie Uros Grand International Premior Marco Scaglia EX1 CAPS
Sammie van 't Wulvenrijk (BLH o 03) x Duchess Nimrodel (BLH a)
220 BLH b FI SK RX 15 Dusado's O'Malley Uros Grand International Premior Marco Scaglia EX1 CAPS
Sammie van 't Wulvenrijk (BLH o 03) x Duchess Nimrodel (BLH a)
221 BLH j FI SK RX 17 FI*MellowBear's Rhine Maiden Flosshilde Naaras Champion Marcin Biernaczyk EX1 CACIB
FI*Treselle's Espresso (BLH n) x Valencia Dionis (BLH j 03)
222 BLH j 03 FI SK RX 16 Valencia Dionis Naaras International Champion Marcin Biernaczyk EX1 CAGCIB
My Marmeladi Andreu Bambino d'Oro (BSH d 02) x Diamond-Pro Bakkara (BSH b 01)
223 BML I / BML ns 11 31 FI SK LO 17 Jewels Choice Silver Ice Uros International Champion Marco Scaglia EX1 CAGCIB BIV
Jewels Choice Silver Elvis (BML ns 11 31) x Jewels Choice Silver Brooklyn (BML ns 11 31)
224 BML I / BML bs 11 31 FI SK LO 18 FI*Kissamummon Severi Uros Nuoret 7-10 kk Marco Scaglia EX1
FI*Kissamummon Onnen hetki (BML ns 11 31) x FI*Kissamummon Pikku Rakas (BML as 11 31)
225 BML I / BML ns 11 31 FI SK LO 18 FI*Kissamummon Sannikka Naaras Nuoret 7-10 kk Marco Scaglia EX1 NOM
FI*Kissamummon Onnen hetki (BML ns 11 31) x FI*Kissamummon Pikku Rakas (BML as 11 31)
226 BML I / BML ns 11 31 FI SRK LO FI*Kissamummon Keiju Lammenpei Naaras International Premior Marco Scaglia EX1 CAGPIB
S*CallaMej de Li Cat (BML ns 11 31) x FIN*Kimuli's Anastasia (BML ns 11)
227 BML I / BML ns 11 31 FI SK RX 16 FI*Kissamummon Keijun SyysLoisto Uros Premior Marco Scaglia EX1 CAPIB
NL*Blue Velvet's sv It's NoworNever (BML ds 11 31) x FI*Kissamummon Keiju Lammenpei (BML ns 11 31)
228 BSH n FIN SRK LO FIN*Heliades Icarus Uros Veteraani Marco Scaglia 1 NOM
FIN*Heliades Ganymedes (BSH n) x FIN*Enchanter's Lil' Angel (BSH a)
229 BSH a FI SK LO 17 FI*Feronian Lilja Naaras Champion Marcin Biernaczyk EX1 CACIB
EE*Lja Mur Ken Kingdom (BSH a) x EE*Ashly Rewal Beauty (BSH a)
230 BSH a FI SK LO 18 FI*Ruusutarhan Tilde Naaras Nuoret 7-10 kk Marcin Biernaczyk EX1 NOM BIS
EE*Lja Mur Ken Kingdom (BSH a) x FI*Ruusutarhan Rosa Amabile (BSH g)
231 BSH a FI SRK LO FI*Coventry's Endymion Uros International Premior Marcin Biernaczyk EX1 CAGPIB
Belten's Don Sebastian (BSH c) x FIN*Sinisilkin Inkivääri (BSH g)
232 BSH d FI SK LO 16 FI*Aurantia's Aldebaran Uros Premior Anna Wijbrands EX1 CAPIB NOM
FI*Aurantia's Bengal Tiger (BSH d) x FI*Coventry's Indiana (BSH g)
233 BSH f FI SRK LO FI*Feronian Dahlea Purpurea Naaras Supreme Premior Anna Wijbrands KM NOM BIS
FIN*Ferme Tyson (BSH d) x FIN*Ruusutarhan Ghisella (BSH a)
233 BSH f FI SRK LO FI*Feronian Dahlea Purpurea Naaras Veteraani Marco Scaglia 1 NOM BIS
FIN*Ferme Tyson (BSH d) x FIN*Ruusutarhan Ghisella (BSH a)
234 BSH g FI SK LO 16 FI*Ruusutarhan Rosa Amabile Naaras Grand International Champion Marco Scaglia EX1 CACS NOM
FI*Feronian Ivory (BSH e) x FI*Ruusutarhan Oodi (BSH f)
235 BSH b FI SK LO 18 FI*Aurantia's Lightning Naaras Nuoret 7-10 kk Marcin Biernaczyk EX1
Shansel Mystical Smile of Mars (BSH bs 33) x FI*Aurantia's Tree Kangaroo (BSH b)
236 BUR n FI SK LO 17 FI*Flea's Waka Noa Uros Avoin Marco Scaglia EX1 CAC
FI*Mama-Alcialon Great Gameboy (BUR n) x FI*Flea's Pua Maluhia (BUR j)
237 BUR n FI SK LO 18 FI*Feirefiz Phantom Divine Uros Pennut 4-7 kk Marco Scaglia EX1 BIV
FI*Seirene Rafiki (BUR n) x FI*Feirefiz Silver Lining (BUR j)
238 BUR n FI SK LO 18 FI*Feirefiz Ravenlight Uros Pennut 4-7 kk Marco Scaglia EX2
FI*Seirene Rafiki (BUR n) x FI*Feirefiz You're Mine (BUR b)
239 BUR a FI SRK LO 13 FI*ZirCat's Irwin Goodman Uros Supreme Champion Anna Wijbrands KM
Laurin von Tali (BUR n) x FI*ZirCat's Hidden Fantasy (BUR c)
240 BUR b FI SK LO 14 Zaffiro Kratti Uros Supreme Premior Marco Scaglia KM NOM BIS
Zaffiro Qurido (BUR e) x Nika Magic Valley*RU (BUR b)
241 BUR c FI SK LO 17 FI*Flea's Haka Iwi Uros Avoin Anna Wijbrands EX1 CAC
FI*Mama-Alcialon Great Gameboy (BUR n) x FI*Flea's Pua Maluhia (BUR j)
242 BUR d FI SK LO 18 FI*Karvanverran Pakkasherra Uros Pennut 4-7 kk Marcin Biernaczyk EX1 NOM BIS
FI*Ninelli's Artorias (BUR b) x FI*Karvanverran Ofelia (BUR e)
243 BUR d FI SK LO 16 FI*Celsiana Suopursu Uros Grand International Premior Marcin Biernaczyk EX1 CAPS
FI*Arkhitekton Alnwick (BUR b) x FI*Cattish Ada Rising (BUR h)
244 BUR d FI SK LO 15 FI*Feirefiz Fire It Up Uros International Premior Marcin Biernaczyk EX1 CAGPIB NOM
Zaffiro Kratti (BUR b) x FI*Feirefiz Silver Lining (BUR j)
245 BUR f FI SK LO 15 FI*Enjoy Brienne of Tarth Naaras Supreme Champion Marco Scaglia KM
S*Lovestory's Triumph Tiger (BUR n) x FIN*Seirene Justify My Love (BUR g)
246 BUR h FI SK LO 17 FI*Enjoy Merigold Naaras International Champion Anna Wijbrands EX1 CAGCIB
FI*Hokkuspokkus Big Red Fierce Cinnamon (BUR d) x FI*Enjoy Perfect Pavlova (BUR h)
247 BUR h FI SK LO 18 FI*Crossroads Briannah Naaras Nuoret 7-10 kk Anna Wijbrands EX1
FI*Ninelli's Arishok (BUR b) x FI*Aberwyn Whitney Whiteout (BUR j)
248 BUR h FI SK LO 17 FI*Enjoy Dandelion Naaras Premior Anna Wijbrands EX1 CAPIB
FI*Hokkuspokkus Big Red Fierce Cinnamon (BUR d) x FI*Enjoy Perfect Pavlova (BUR h)
249 EUR ns FI SK RX 18 FI*Pikku-Piun Superhessu Uros Pennut 4-7 kk Marcin Biernaczyk EX1
FI*Lumihelmen Giulio Gatti (EUR ns 23) x FI*Pikku-Piun Elle (EUR ns 22)
250 EUR n 22 FI SK RX 18 FI*Pikku-Piun Selma Taateli Naaras Pennut 4-7 kk Marco Scaglia EX1 NOM
FI*Lumihelmen Giulio Gatti (EUR ns 23) x FI*Pikku-Piun Elle (EUR ns 22)
251 EUR a 24 FIN SRK LO FIN*Kissakallion Iscador Uros Supreme Premior Anna Wijbrands KM
FIN*Mäkikatin Sinfonia (EUR a 24) x FIN*Kissakallion Gunhild (EUR a 24)
251 EUR a 24 FIN SRK LO FIN*Kissakallion Iscador Uros Veteraani Marco Scaglia 2
FIN*Mäkikatin Sinfonia (EUR a 24) x FIN*Kissakallion Gunhild (EUR a 24)
252 EUR f 24 FI SRK RX 13 FI*Feronian Felicia Naaras Grand International Premior Anna Wijbrands EX1 CAPS
FI*Feronian Vincent Victoriano (EUR n 22) x FI*Feronian Angelica (EUR g 24)
253 KOR FI SRK LO FI*Melodian Tulaya Naaras Supreme Champion Anna Wijbrands KM NOM BIS
Gentlegift's Xuwicha (KOR ) x Ebony Labradorit (KOR )
254 KOR FI SK LO 17 FI*Vekkuliverstaan Rosemary Woodhouse Naaras Avoin Anna Wijbrands EX1 CAC
FI*Tatsutan Zoltan Soddho-Dana (KOR ) x FI*Melodian Froong Fring (KOR )
255 MAN 51-52 / MAN d 03 22 51 FI SK RX 15 Auragold Mr. Worldwide Uros Supreme Champion Marco Scaglia KM BIV NOM
Auragold Cody Joe (MAN n 09 22) x Mistysprings Virginia of Auragold (MAN f 09 22)
256 MAN 51-52 / MAN d 09 22 51 FI SK RX 16 FI*Conan Uss Naaras International Champion Marco Scaglia EX1 CAGCIB
Island Tale Jon of Conan (CYM d 09 22 51) x Red Alert's Truus (MAN f 24 51)
257 MAN 51-52 / MAN d 03 22 52 FI SK RX 17 FI*Maikain Sirpaliina Sempai Naaras Grand International Champion Marco Scaglia EX1 CACS
Auragold Mr. Worldwide (MAN d 03 22 51) x FI*Pikkeen Fariini (MAN f 24 51)
258 MAN 51-52 / MAN f 09 24 52 FIN SRK RX FIN*JoJon Hui Dec Naaras Grand International Premior Marco Scaglia EX1 CAPS NOM
FIN*Feronian Oxalis Europaea (EUR n 22) x FIN*JoJon Decora Topaze (MAN e 09 53)
259 MAU ns FIN SRK LO FIN*Iltavilli Emir Ehsan Uros Supreme Premior Marcin Biernaczyk KM
Bacamamdit Into The Wild of Erendel (MAU ns 24) x FIN*Iltavilli Chensit Cleopatra (MAU ns)
259 MAU ns FIN SRK LO FIN*Iltavilli Emir Ehsan Uros Veteraani Marco Scaglia 3
Bacamamdit Into The Wild of Erendel (MAU ns 24) x FIN*Iltavilli Chensit Cleopatra (MAU ns)
260 MAU ns 24 FI SK LO 18 SE*Hayawani's Ammon Uros International Champion Marco Scaglia EX1 CAGCIB
FI*Walidah Bebiankh (MAU ns 24) x FI*CatNmaus Bae (MAU ns 24)
261 OCI n 24 FI SK LO 15 FI*Topspot Lucifero Magnifico Uros Supreme Champion Anna Wijbrands KM BIV
FIN*Rollick Be Quick Or Be Dead (OCI ns 24) x FI*Topspot Grumpy The First (OCI o 24)
262 OCI n 24 FI SK LO 14 FI*Moosegrove Hope Naaras Grand International Champion Anna Wijbrands EX1 CACS
FI*Moosegrove Drake (OCI n 24) x FIN*Moosegrove Laranga Doce (OCI b 24)
263 OCI n 24 FI SK LO 14 FI*Moosegrove Honour Uros Champion Anna Wijbrands EX1 CACIB
FI*Moosegrove Drake (OCI n 24) x FIN*Moosegrove Laranga Doce (OCI b 24)
263 OCI n 24 FI SK LO 14 FI*Moosegrove Honour Uros Siitos Rotukirjaus Kissaliitto
FI*Moosegrove Drake (OCI n 24) x FIN*Moosegrove Laranga Doce (OCI b 24)
264 OCI n 24 FI SK LO 18 Zayenah Kangaroo Paws Uros Nuoret 7-10 kk Anna Wijbrands EX1 NOM
Chezami Azazel (OCI b 24) x Zayenah Peekaboo (OCI ns 24)
265 OCI n 24 FI SK LO 17 FI*Martinic Wings of the Storm Uros Premior Anna Wijbrands EX1 CAPIB
FI*Moosegrove Honour (OCI n 24) x FI*Moosegrove Cassiopeia (OCI b 24)
266 OCI b 24 FI SK LO 15 FI*Moosegrove Jäger Uros Supreme Champion Marcin Biernaczyk KM BIV NOM BIS
Wild'n Sweet Only One (OCI b 24) x FI*Moosegrove Tu Autem (OCI b 24)
267 OCI b 24 FI SRK LO FI*Moosegrove Cassiopeia Naaras International Champion Marcin Biernaczyk EX1 CAGCIB
FI*Ermintrude HerrDr Schöneman (OCI a 24) x FI*Moosegrove Unique Uma (OCI b 24)
267 OCI b 24 FI SRK LO FI*Moosegrove Cassiopeia Naaras Siitos Rotukirjaus Kissaliitto
FI*Ermintrude HerrDr Schöneman (OCI a 24) x FI*Moosegrove Unique Uma (OCI b 24)
268 OCI b 24 FI SK LO 17 FI*Martinic Soldier of Fortune Uros Champion Marcin Biernaczyk EX1 CACIB
FI*Moosegrove Honour (OCI n 24) x FI*Moosegrove Cassiopeia (OCI b 24)
269 OCI b 24 FI SK RX 18 S*Pagngle's Summer Love Naaras Nuoret 7-10 kk Marcin Biernaczyk EX1
S*Pagngle's Miracle of Love (OCI b 24) x S*Pagngle's My Girl (OCI n 24)
270 OCI o 24 FI SK LO 18 FI*Moosegrove Quentin Uros Pennut 4-7 kk Anna Wijbrands EX1 NOM
FI*Moosegrove Honour (OCI n 24) x FI*Moosegrove Cassiopeia (OCI b 24)
271 SIN FI SK LO 17 FI*Chai-lai Brave Benjamin Uros Grand International Champion Marcin Biernaczyk EX1 CACS
Janamel Jayshelm's Javani (SIN ) x FI*Chai-lai Adventurous Ada (SIN )
272 SIN FI SK LO 17 FI*Chai-lai Romantic Rosie Naaras Avoin Marcin Biernaczyk EX1 CAC NOM
S*Kustens Sieur Porthos (SIN ) x Savannah Nikolaevs Pride*RU (SIN )
273 SIN FI SK LO 17 FI*Chai-lai Darling Daisy Naaras Premior Marcin Biernaczyk EX1 CAPIB NOM
Janamel Jayshelm's Javani (SIN ) x Savannah Nikolaevs Pride*RU (SIN )
274 SRL II / SRL a 03 FIN SRK RX Katrin's Curly Onix Blue Uros Grand International Champion Marcin Biernaczyk EX1 CACS
Sheeplet Mr. Tibbs (SRL a 03) x Insider Hilda (SRL g 22)
275 SRL III / SRL d 22 FI SRK RX FlodoCats Alejandro Uros Grand International Premior Anna Wijbrands EX1 CAPS
A Kind of Magic of Pointfantasy (BRI ) x Jacobis Gina (SRL d 09 22)
276 ABY n FI SK LO 18 FI*SaltNPepper Chunky Monkey Uros Nuoret 7-10 kk Manuela Centamore EX1
PL*Adalbertus SET (ABY n) x (N)Mayas Pride Maori (ABY n)
277 ABY n FI SK LO 18 Taco Villa's Honey Ryder Naaras Nuoret 7-10 kk Manuela Centamore EX1
Shadeaby Doubleoseven of Tacovilla (ABY n) x Holoserica Vesper Lynd of Tacovilla (ABY n)
278 ABY n FI SK RX 16 FI*Kharn-Ka Jeanne d'Arc Naaras International Premior Manuela Centamore EX1 CAGPIB
Tilsim dan Black Dragon (SOM n) x FI*Kharn-Ka Great Gatsby (ABY a)
279 ABY n FI SK LO 17 FI*Amajan Proteo Protolica Uros Kastraatti Manuela Centamore EX1 CAP
FI*Amajan Norton Norberto (SOM o) x FI*Amajan Miura Mainarda (ABY n)
280 ABY a FI SK LO 16 FI*Nebuankhet Nae Quin! Naaras International Champion Joeri Vanrusselt EX1 CAGCIB BIV
Dushara Godric-of-Kawaii (ABY n) x FI*Nebuankhet Valentine Water (ABY a)
281 ABY a FI SK LO 18 FI*Kharn-Ka God Particle Naaras Nuoret 7-10 kk Joeri Vanrusselt EX2
FI*Kharn-Ka Moon Shadow (SOM n) x FI*Kharn-Ka Jeanne d'Arc (ABY n)
282 ABY a FI SK LO 17 FI*Lovedevotion Karmen Naaras Nuoret 7-10 kk Joeri Vanrusselt EX1
FI*Link Kubembeleza Haiba (ABY o) x FI*Lovedevotion Elisabeth (ABY n)
283 ABY a FI SRK LO 13 FI*Nebuankhet Valentine Water Naaras Kastraatti Joeri Vanrusselt EX1 CAP
S*Hjortronstigens Private Dancer (ABY n) x FI*Nebuankhet Sein-el-Mauassif (ABY n)
284 BAL b FI SRK LO FI*Fercatin Nozay Ronja Naaras Supreme Premior Manuela Centamore KM NOM
By-Aristotle Azay Le Rideau (BAL b) x FI*Fercatin Isamon Noor (BAL n)
285 CRX I / CRX b FI SK LO 18 FI*Villains Wicked Winifred Naaras Pennut 4-7 kk Joeri Vanrusselt EX1
FI*Claypond's Dragomir (CRX n 31) x FI*Pirtti-Viiksen Kermavahti (CRX a)
286 CRX I / CRX n FI SK LO 16 FI*FunkyJam's Star-Lord Uros Supreme Premior Joeri Vanrusselt KM
FI*Peppycat's Luke Skywalker (CRX n) x FI*FunkyJam's Firemaker (CRX f 21 33)
287 CRX I / CRX n FI SK LO 16 FI*Sweetpurr's Dirty Little Secrets Naaras Supreme Premior Joeri Vanrusselt KM
FI*Ballerina's Shahryar (CRX n 03) x Pixie Fay Battle Under Stars (CRX n 24)
288 CRX II / CRX n 03 FI SK LO 17 FI*FunkyJam's Anne Bonny Naaras Champion Joeri Vanrusselt EX1 CACIB NOM BIS
FI*Framillan the dawn of a new age (CRX n) x FI*FunkyJam's Upupa Epops (CRX a 02)
289 CRX II / CRX n 09 FI SK LO 18 FI*VeeKasin Espeon Naaras Pennut 4-7 kk Joeri Vanrusselt EX1
FI*Claypond's Dobromir (CRX b 32) x FI*VeeKasin Fanzine (CRX a 03 24)
290 CRX II / CRX n 03 FI SRK LO 14 FI*Piupaws Pathways of Sekhmet Uros Supreme Premior Joeri Vanrusselt KM NOM BIS
Puraffection's Paras Punainen (CRX d 03 24) x FI*Piupaws Song of Sekhmet (CRX n 01 21)
291 CRX II / CRX c 09 FI SK LO 17 FI*FunkyJam's Legends of Nidalee Naaras Grand International Premior Joeri Vanrusselt EX1 CAPS NOM BIS
DK*Løveid Mr. Clooney (CRX n 02 32) x FI*FunkyJam's Little Bo Peep (CRX c)
292 CRX III / CRX f 24 FI SK LO 17 FI*Piupaws Kardemumma Naaras Avoin Manuela Centamore EX1 CAC
FI*Piupaws Keyboard cat (CRX n 24) x FI*Piupaws Prinsessa Celestia (CRX h)
293 CRX IV / CRX f 01 64 FI SK LO 16 FI*Alchemist Bollinger Naaras Supreme Champion Marcin Biernaczyk KM
FI*Alchemist Ace of Spades (CRX n 03 33) x FI*Alchemist Petit Meslier (CRX f 03)
294 CRX IV / CRX d 09 24 FI SK LO 17 FI*VeeKasin Tohtori Hömelö Uros Avoin Marcin Biernaczyk EX1 CAC
FI*Claypond's Bon Nuit (CRX n 24) x FI*Claypond's Cooler for V8 (CRX d 03 21)
295 CRX IV / CRX d 03 FI SK LO 18 FI*Telltail's Unchained Uros Pennut 4-7 kk Marcin Biernaczyk EX1 BIV
FI*Telltail's Vsevolod (CRX ns 03) x SH-Champagne Vesjoly Elf*RU (CRX f 03 33)
296 CRX V / CRX n 24 FI SK LO 17 FI*Raitakatin Isabella Naaras Avoin Manuela Centamore Abs
FI*Sweetpurr's 'Cuz I Can (CRX n 24) x Changes Liza Jane (CRX ns)
297 CRX V / CRX ns 24 FI SK LO 18 FI*Piupaws Meryl Silverburgh Naaras Nuoret 7-10 kk Manuela Centamore EX1
FI*Piupaws Ascalon (CRX ns 24) x FI*Piupaws Elisabeth Lukas (CRX n)
298 CRX VI / CRX n 02 21 62 FI SK LO 18 FI*Framillan Camo the Leaf Dragon Uros Pennut 4-7 kk Manuela Centamore EX1 NOM
DK*Løveid Mr. Clooney (CRX n 02 32) x FI*FunkyJam's Melody Pops (CRX n 01 21)
299 CRX VII / CRX b 21 33 FI SK LO 17 FI*Claypond's Hilla V Naaras Avoin Manuela Centamore EX1 CAC NOM
FI*Saca's Unreal Blooming (CRX b 33) x FI*Claypond's Bonjour (CRX b 21 32)
300 CRX VII / CRX h 33 FI SK LO 18 SE*Prexis Joy Naaras Avoin Manuela Centamore Abs
S*Vox Bauers Echo Epos Elan (CRX d 03 24) x S*Ärenskogens Michelle (CRX a 33)
301 CRX VIII / CRX b 03 21 33 FI SK LO 18 FI*Alchemist Element Zero Naaras Nuoret 7-10 kk Manuela Centamore EX1
FI*Alchemist Counting the Stars (CRX b 02 21) x FI*Alchemist Iridium (CRX c 21 33)
302 DRX I / DRX b FI SK LO 18 FI*WildWilderness Donna Naaras Nuoret 7-10 kk Joeri Vanrusselt EX1
Raya's Domino (DRX n 09) x LV*Dea Dia Kasharelia (DRX b 33)
303 DRX II / DRX c 03 FI SK RX 18 FI*Fairy-Story's Xmas Uros Nuoret 7-10 kk Manuela Centamore EX1
Rextopia's Backfire (DRX e) x FI*Fairy-Story's Lalaloopsy (DRX a 03 32)
305 OLH b FI SK LO 17 FI*TaikaTomun Minea Mietteliäs Naaras Kastraatti Manuela Centamore EX1 CAP
FI*Tirikan Cubone Max (OLH ns) x Brangelina v. Rosenharz (OLH c)
306 OLH c FI SK LO 17 FI*TaikaTomun Muusa Mutkaton Naaras Kastraatti Manuela Centamore EX1 CAP
FI*Tirikan Cubone Max (OLH ns) x Brangelina v. Rosenharz (OLH c)
307 OLH c 25 FI SK LO 15 FI*BaliDancer's Gaius Uros International Premior Joeri Vanrusselt EX1 CAGPIB
Pippastro Aaron Ramsey (OLH c 24) x FI*BaliDancer's Ellie (BAL c)
308 OSH w 64 FI SK LO 18 FI*Vintterin Vappu Loviisantytär Naaras Pennut 4-7 kk Manuela Centamore EX1
FI*Hämynhäivän Onnenpoika (OSH w) x FI*Vintterin Loviisa Miinantytär (SIA n 21)
309 OSH n FI SK LO 17 FI*BlackDevil's The Sound Of Silence Uros Supreme Champion Manuela Centamore KM
FI*BlackDevil's RedBull (OSH d 24) x Baccara Eastern Nymph (SIA n)
310 OSH n FI SK LO 18 FI*BlackDevil's Luxury SugarDaddy Uros Pennut 4-7 kk Manuela Centamore EX1
HU*Okonor Teavaj-of-BlackDevil (OSH e) x Baccara Eastern Nymph (SIA n)
311 OSH b FI SK LO 17 FI*Vintterin Lenita Miinantytär Naaras Champion Manuela Centamore EX1 CACIB
FI*LeeRaus Taikuri Narsku (OSH b 22) x Lumoexpress Mila (SIA b 21)
312 OSH b FI SK LO 18 FI*Frostnight's Kiss Of The Vampire Naaras Pennut 4-7 kk Manuela Centamore EX1
Ralph Sia Alicia, CZ (SIA b) x FI*Noxx Dancing Queen (OSH c 24)
313 OSH c FI SK LO 18 FI*Frostnight's Charming Devil Uros Pennut 4-7 kk Manuela Centamore EX1
Ralph Sia Alicia, CZ (SIA b) x FI*Noxx Dancing Queen (OSH c 24)
314 OSH f FI SK LO 15 O*Kay Orient Angel Bon-Bon Baby Naaras Supreme Champion Joeri Vanrusselt Abs
HU*Shagio-Chen Pamelo (OSH d 03 22) x UA*Made in Ukraine Vasilisa (SIA n 03)
315 OSH f FI SK LO 17 FI*BlackDevil's Frosty Northern Lights Naaras Grand International Champion Joeri Vanrusselt EX1 CACS BIV
HU*Okonor Rozsdás (OSH d 24) x FI*BlackDevil's Dark Schakaliina (OSH f)
316 OSH f FI SK LO 17 FI*BlackDevil's The End Of The Line Naaras Supreme Champion Joeri Vanrusselt KM
FI*BlackDevil's RedBull (OSH d 24) x Baccara Eastern Nymph (SIA n)
317 OSH f FI SK LO 18 FI*BlackDevil's Speak Of The Devil Naaras Pennut 4-7 kk Joeri Vanrusselt EX1
HU*Okonor Teavaj-of-BlackDevil (OSH e) x Baccara Eastern Nymph (SIA n)
318 OSH h FI SK LO 16 FI*BlackDevil's Mystic Always & Forever Naaras Supreme Champion Manuela Centamore KM
HU*Okonor Rozsdás (OSH d 24) x FI*Birregin Juniper (OSH h)
319 OSH h FI SK LO 18 FI*Eirenen Shufflin Over Naaras Pennut 4-7 kk Manuela Centamore EX1
Nisan Oriclis (OSH b) x FI*Eirenen Jungle Freak (OSH f 22)
320 OSH n 25 FI SK RX 17 FI*JellonCats Beta Uros Premior Manuela Centamore EX1 CAPIB NOM
Aragorn LadaMaria, CZ (OSH b 24) x Durrdana's Black Betty (OSH n)
321 OSH a 24 FI SRK LO 14 FI*LoudMeow Little Starlet Naaras Supreme Champion Manuela Centamore KM BIV
Yrttitarhan Maitikka (OSH p 24) x S*Sandvretens Syrah (OSH a 25)
321 OSH a 24 FI SRK LO 14 FI*LoudMeow Little Starlet Naaras Siitos Rotukirjaus Kissaliitto
Yrttitarhan Maitikka (OSH p 24) x S*Sandvretens Syrah (OSH a 25)
322 OSH a 24 FI SK LO 16 FI*JellonCats El Hierro Uros Grand International Champion Manuela Centamore EX1 CACS
Jelloncats Follow the Leader (OSH n 24) x Durrdana's Black Betty (OSH n)
323 OSH a 24 FI SK LO 18 Apocalyptica Giuseppe Verdi Uros Champion Manuela Centamore EX1 CACIB
Nike Pretty Pleasure (OSH n 24) x Siamesis Casablanca (OSH n 22)
324 OSH a 24 FI SK LO 18 Egill of Monoceros Uros Nuoret 7-10 kk Manuela Centamore EX1 NOM
Image Arkenstone *RU (OSH c) x Planeta Soliaris Della LT* Monoceros (OSH g 24)
325 OSH a 25 FI SK LO 18 FI*LoudMeow Born on the Sun Uros Nuoret 7-10 kk Joeri Vanrusselt EX2
FI*Major Cowboy From Hell (OSH c 25) x FI*LoudMeow Little Starlet (OSH a 24)
326 OSH a 25 FI SK LO 18 FI*LoudMeow Here Comes The Sun Uros Nuoret 7-10 kk Joeri Vanrusselt EX1 NOM
FI*Major Cowboy From Hell (OSH c 25) x FI*LoudMeow Little Starlet (OSH a 24)
327 OSH b 22 FI SK LO 16 FI*LeeRaus Taikuri Narsku Uros Grand International Champion Marcin Biernaczyk EX1 CACS
FI*Orifame Onassis (OSH c 24) x FI*LeeRaus Ilithia Iloitse (OSH b)
328 OSH b 24 FI SK LO 17 FI*Vintterin Tenho Sulonpoika Uros Avoin Joeri Vanrusselt EX1 CAC
FI*LeeRaus Taikuri Narsku (OSH b 22) x Lumoexpress Mila (SIA b 21)
329 OSH b 24 FI SK LO 18 Hermes v. Imporio A Uros Pennut 4-7 kk Joeri Vanrusselt EX1 BIV NOM
Mario Barry (SIA c 21) x Evolet v. Imporio A (OSH f 03)
330 OSH b 24 FI SK LO 18 FI*Frostnight's Romance With Darkness Naaras Pennut 4-7 kk Joeri Vanrusselt Abs
Ralph Sia Alicia, CZ (SIA b) x FI*Noxx Dancing Queen (OSH c 24)
331 OSH b 24 FI SK LO 18 HU*Shagio-Chen Satra Naaras Pennut 4-7 kk Joeri Vanrusselt EX1
HU*Shagio-Chen Billy Blue (OSH a 24) x HU*Shagio-Chen Tchibo (OSH b)
332 OSH b 24 FI SK LO 17 FI*JellonCats Dehaliya Naaras Premior Joeri Vanrusselt EX1 CAPIB
FI*Sultsinan Mangapwani (OSH c 24) x Jelloncats Issues (OSH n 22)
333 OSH c 24 FI SK LO 16 FI*LoudMeow Magic Moon Naaras Supreme Champion Joeri Vanrusselt KM
FI*Plan-A Jussi Murikka (SIA c) x FI*LoudMeow Little Starlet (OSH a 24)
334 OSH c 24 FI SK LO 16 FI*LoudMeow Full Moon Uros International Premior Joeri Vanrusselt EX1 CAGPIB
FI*Plan-A Jussi Murikka (SIA c) x FI*LoudMeow Little Starlet (OSH a 24)
335 OSH d 24 FI SK LO 18 Helios v. Imporio A Uros Pennut 4-7 kk Joeri Vanrusselt EX1
Mario Barry (SIA c 21) x Evolet v. Imporio A (OSH f 03)
336 OSH d 24 FI SK RX 16 FI*Rantahietikon Räppäävä Risto Uros Grand International Premior Joeri Vanrusselt EX1 CAPS
Shining Shambala Raphael (OSH by 22) x FI*Purrfektin Flor (SIA f 21)
337 OSH d 24 FI SK LO 16 FI*BlackDevil's Exotic Forever & Ever Uros International Premior Joeri Vanrusselt Abs
HU*Okonor Rozsdás (OSH d 24) x FI*Birregin Juniper (OSH h)
338 OSH d 24 FI SK LO 15 FI*BlackDevil's RedBull Uros International Premior Joeri Vanrusselt EX1 CAGPIB
Azorez Gwaihir The Windlord (SIA a) x FI*Laurinda Carmen Creme Brulee (OSH f)
338 OSH d 24 FI SK LO 15 FI*BlackDevil's RedBull Uros Siitos Rotukirjaus Kissaliitto
Azorez Gwaihir The Windlord (SIA a) x FI*Laurinda Carmen Creme Brulee (OSH f)
339 OSH p 25 FI SK LO 18 FI*LoudMeow Sunset Superman Uros Nuoret 7-10 kk Manuela Centamore EX1
FI*Major Cowboy From Hell (OSH c 25) x FI*LoudMeow Little Starlet (OSH a 24)
340 OSH ns 25 FI SK LO 17 FI*Millamarin Kultaa ja Hopeaa Uros Kastraatti Manuela Centamore EX1 CAP
FI*Choose DareDeVill (OSH d 24) x FI*Martinic Village Girl (OSH bs 25)
341 SIA n FI SK LO 17 FI*BlackDevil's The Whisper Of The Prophecy Uros Grand International Premior Manuela Centamore EX1 CAPS
FI*BlackDevil's RedBull (OSH d 24) x Baccara Eastern Nymph (SIA n)
342 SIA a FI SK LO 17 FI*Kelmikerhon Iku-Turso Uros Avoin Manuela Centamore EX1 CAC NOM
Sanmaurs Cadillac-of-Bluintenso (SIA b) x FI*Deraza Cupcake (SIA a)
343 SIA a FI SK LO 18 FI*Plan-A Furrnando Valenzuela Uros Nuoret 7-10 kk Manuela Centamore EX1
FI*Kelmikerhon Tyrskyaalloilla (SIA c) x FI*Plan-A Mon Dieu (SIA a)
344 SIA b FI SRK LO 13 Ralph Sia Alicia, CZ Uros Premior Joeri Vanrusselt EX1 CAPIB
Jack Simon, CZ, JW (OSH b) x Inachis Sia Alicia, CZ (SIA c)
344 SIA b FI SRK LO 13 Ralph Sia Alicia, CZ Uros Siitos
Jack Simon, CZ, JW (OSH b) x Inachis Sia Alicia, CZ (SIA c)
345 SIA b FI SK LO 17 FI*Kelmikerhon Ilmarinen Uros Kastraatti Joeri Vanrusselt EX1 CAP
Sanmaurs Cadillac-of-Bluintenso (SIA b) x FI*Deraza Cupcake (SIA a)
346 SIA c FI SK LO 18 FI*Deraza Nightingale´s Meow Mew Naaras Pennut 4-7 kk Marcin Biernaczyk EX1
FI*Deraza Inside Job (SIA b) x FI*Kelmikerhon Neidonkenkä (SIA c)
347 SIA f FI SK LO 15 FI*Kaspektin Kasipusi Naaras Grand International Champion Manuela Centamore EX1 CACS
San-Toi North Star of Plan-A (SIA b) x Azorez Varda Tintalle of Kaspektin (SIA f)
348 SIA f FI SK LO 14 Azorez Varda Tintalle of Kaspektin Naaras International Premior Manuela Centamore EX1 CAGPIB
Azorez Brisingr Light My Fire (SIA d) x Maithai Maia Emmaleen of Azorez (SIA c)
349 SIA h FI SK LO 18 FI*Ori-Katin Sheena Is A Punk Rocker Naaras Nuoret 7-10 kk Manuela Centamore EX1
FI*Tabbytassun Aarre (SIA d 03 21) x DK*Skuld Myser (SIA f)
350 SIA b 21 FI SK LO 16 Lumoexpress Mila Naaras Premior Joeri Vanrusselt Abs
FI*Birregin Mon Trésor (SIA n 03 21) x Lumoexpress Tigrina (OSH n 24)
351 SIA c 21 FI SK LO 17 Grazia v. Imporio A Naaras Champion Manuela Centamore EX1 CACIB
Mario Barry (SIA c 21) x Monolie v. Imporio A (SIA g)
352 SIA n 03 FI SK LO 18 FI*Ori-Katin Sid Vicious Uros Nuoret 7-10 kk Joeri Vanrusselt EX1
FI*Tabbytassun Aarre (SIA d 03 21) x DK*Skuld Myser (SIA f)
353 SIA b 02 21 FI SK LO 16 FI*Pinewoods Xtra Great Gatsby Uros Kastraatti Joeri Vanrusselt EX1 CAP
FI*Pinewoods Tequila Sunrise (SIA b 02 21) x History Movie of Chocline (OSH o 03)
354 SOM n FI SRK LO FI*Kharn-Ka Your Choice Uros Supreme Champion Marcin Biernaczyk KM BIV NOM BIS
DK*Dushara Danü (SOM n) x FIN*Kharn-Ka Queen Heart (ABY o)
355 SOM n FI SK LO 16 FI*Vulpes Aither Uros International Champion Marcin Biernaczyk EX1 CAGCIB
Foxgarden's Baron Barnsby (*D) (SOM n) x FI*Foxkiss Cissa thalassina (SOM n)
356 SOM n FI SK LO 18 FI*Lamadegaan Festival Star Uros Nuoret 7-10 kk Marcin Biernaczyk EX1
(N)Villkattens Wilmer (SOM n) x FI*Kisompa's Kandelioússa (SOM n)
357 SOM n FI SK LO 18 FI*Lamadegaan Feel The Magic Naaras Nuoret 7-10 kk Marcin Biernaczyk EX1 NOM BIS
(N)Villkattens Wilmer (SOM n) x FI*Kisompa's Kandelioússa (SOM n)
358 SOM n FI SK LO 18 FI*Kharn-Ka Ciaran Mojave Uros Pennut 4-7 kk Marcin Biernaczyk EX1 NOM BIS
IT*X-Factor di Gens Rubra (SOM o) x FI*Kharn-Ka Inola (SOM n)
359 SOM n FIN SRK RX FIN*Lamadegaan Aladdin Uros Supreme Premior Marcin Biernaczyk KM
FIN*Kisompa's Cipriano (SOM n) x FIN*Alfajiri Maridadi (SOM n)
359 SOM n FIN SRK RX FIN*Lamadegaan Aladdin Uros Veteraani Nathalie Smits-Peelen 1 NOM BIS
FIN*Kisompa's Cipriano (SOM n) x FIN*Alfajiri Maridadi (SOM n)
360 SOM a FI SRK LO 14 FI*Foxkiss Daphnia mirabilis Naaras Grand International Champion Marcin Biernaczyk EX1 CACS
W'Moritz von Rankwald*CH (SOM n) x FIN*Kisompa's Hermina (SOM p)
361 SOM a FI SK LO 17 FI*Kisompa's Minka Milena Naaras International Champion Marcin Biernaczyk EX1 CAGCIB
(N)Villkattens Wilmer (SOM n) x S*All Inclusive Hale-Bopp of Kisompa (SOM n)
362 SOM ns FI SK LO 18 S*Saivokattens Hopea Fina-Anselmiina Naaras Nuoret 7-10 kk Manuela Centamore EX1
S*Truly Cosmic Nanuq (ABY ns) x Cinderella El Marees*CH (ABY ns)
363 SPH II / SPH n 03 FI SK RX 18 Amadeus Star Galileo Uros Champion Marcin Biernaczyk EX1 CACIB
Goliaf Jaromir (SPH d 02 32) x Amadeus Star Jasmine (SPH a)
364 SPH II / SPH n 02 64 FI SK RX 18 FI*Hebblas Xiander Uros Pennut 4-7 kk Marcin Biernaczyk EX1
Vandvis Chocolate Eclair (SPH n 33) x Newans Melissa (SPH f 01)
365 SPH IV / SPH f 02 64 FI SRK RX 14 FI*Evilurbastet Miranda Naaras Grand International Premior Manuela Centamore EX1 CAPS
LV*Otomi Danis (SPH n 02 21) x Tudor Rose Businka (SPH f 02 32)
366 SPH V / SPH n 09 21 32 FI SK LO 17 FI*Jackomon's Adagia Naaras International Champion Marcin Biernaczyk EX1 CAGCIB NOM
Vigo of Bucked Naked (SPH n 09 33) x FI*Hobbitqueen's Grizabella (SPH n 09 21 32)
367 SPH V / SPH f 03 33 FI SK RX 18 FI*Hebblas Ximena Naaras Pennut 4-7 kk Marcin Biernaczyk EX1
Vandvis Chocolate Eclair (SPH n 33) x Newans Melissa (SPH f 01)
368 SPH I / SPH a FI SK RX 18 FI*Tuiscalo's Auld Lang Syne Naaras Pennut 4-7 kk Marcin Biernaczyk EX1
FI*Hobbitqueen's WilliamRSmith (SPH n 32) x FI*Tuiscalo's O'my Nude Tsu'Tey (SPH a)
369 SPH V / SPH d 09 32 FI SK LO 17 FI*Hebblas Vincent Uros Supreme Premior Marcin Biernaczyk KM NOM
Vandvis Chocolate Eclair (SPH n 33) x FI*Hebblas Olivia (SPH d 03)
370 SPH V / SPH f 02 21 33 FI SRK LO FI*Tutsi Buccellati Naaras Supreme Premior Marcin Biernaczyk KM NOM
FIN*Tutsi Miracle Misha (SPH d 21) x LV*Otomi Xaviera (SPH f 09 21)
371 THA a 21 FI SK RX 17 FI*SpotsAndPoints Tatjana Naaras Champion Joeri Vanrusselt EX1 CACIB
Thaiblueangels Benjamin (THA n) x Tovana Sanchitos (THA a 21)
372 THA n FI SK LO 18 Magic Thai Goblin's Yinella Naaras Avoin Joeri Vanrusselt EX1 CAC
Magic Hopfe Cat's Imri (THA n) x Magic Thai Goblin's Yukina (THA b)
373 THA a FI SK LO 18 Magic Thai Goblin's Cedley Uros Avoin Manuela Centamore EX1 CAC
Magic Thai Goblin's Zafredo (THA n) x Magic Thai Goblin's Glinda (THA a)
374 HCL Tyyne-Liina Naaras Kotikissat Eva Porat 1 NOM
374 HCL Tyyne-Liina Naaras Veteraani Marco Scaglia 1 NOM BIS
375 HCS Lenni Uros Kotikissat Nathalie Smits-Peelen 1 NOM BIS
376 HCS Sissi Naaras Kotikissat Eva Porat 1 NOM
377 HCS Sulo Petteri Uros Kotikissat Nathalie Smits-Peelen Abs
378 HCS Kiusa Uros Kotikissat Nathalie Smits-Peelen 3
379 HCS Elis Uros Kotikissat Nathalie Smits-Peelen 2
380 NFO III / NFO n 24 FI SK LO 18 FI*Nalle-Puhin Bohemian Rhapsody Naaras Nuoret 7-10 kk Bette Lind EX1
(N)Migoto's Conrad (NFO n 09 22) x FI*Nalle-Puhin Erin (NFO n 09 23)
381 PER d FI SRK LO FI*Honeydew Cherry Queen Naaras Kastraatti Eva Porat EX1 CAP
FI*Precious Gentle Touch (PER w) x FIN*Precious Lipstick Traces (PER f)
381 PER d 22 FI SRK LO FI*Honeydew Cherry Queen Naaras Määrittely Hana Klein Gasbarri PER d
FI*Precious Gentle Touch (PER w) x FIN*Precious Lipstick Traces (PER f)
412 kpl

Tuomarit

Nimi EMS-koodit Kissaa
Biernaczyk Marcin BEN n 24 32, BEN n 24 33, BLH j, BLH j 03, BSH a, BSH bs, BUR d, EUR ns, OCI b 24, SIN, SRL II, CRX IV, OSH b 22, SIA c, SOM a, SOM n, SPH II, SPH V 42
Björkander Lena SIB VIII (13c), SIB V (13c), MCO VII (13c), ACS VIII (13c), ACL III, ACL VIII, ACL XI, ACS VI, ACS VIII, MCO IV, MCO VII, SIB III, VET 1 34
Centamore Manuela ABY n, BAL b, CRX III, CRX V, CRX VI, CRX VII, CRX VIII, DRX II, OLH b, OLH c, OSH a 24, OSH b, OSH c, OSH h, OSH n, OSH n 25, OSH ns 25, OSH p 25, OSH w 64, SIA a, SIA c 21, SIA f, SIA h, SIA n, SOM ns, SPH IV, THA a 40
di Natale Diana EXO a 24, EXO g 03 23, EXO n, EXO n 03 24, EXO ns 22 62, PER a 03 23, PER e 21 33, PER g 03, PER n, PER n 24, RAG g 03, SBI a, SBI c, SBI d, SBI f, SBI n 21, VET 2 29
Klein Gasbarri Hana PER d (13c), ACS I, ACS X, ACS XI, MCO I, MCO V, NEM I, NFO I, NFO II, SIB II, SIB IV, SIB V, SIB VII 30
Lind Bette ACL V, ACL VI, ACS IV, MCO II, MCO VI, NFO III, NFO IX, NFO VI, NFO VII, NFO VIII, SIB I 28
Padovano Nico MCO III, SIB VI, SIB VII, SIB VIII 27
Porat Eva EXO a 21 33, EXO fs, EXO g 24, EXO n 22, PER d, PER n 03 24, PER n 22, PER ns, RAG a 03, RAG a 04, RAG n 03, SBI a 21, SBI b, SBI h, SBI n, HCL, HCS 27
Scaglia Marco BEN n 22, BLH b, BLH n, BML I, BSH g, BUR b, BUR f, BUR n, EUR n 22, MAN 51-52, MAU ns 24, VET 3, VET Kotikissat 27
Smits-Peelen Nathalie PER a 21 33, PER b 21 33, PER d 21 33, PER f, PER f 33, PER n 33, RAG a 04 21, RAG n, RAG n 04, SBI b 21, SBI e, SBI e 21, SBI g, SBI h 21, HCS, VET 4 24
Van Roy Kristof ACL IV, ACS III, MCO VIII, NFO IV, NFO V, TUA VI 30
Vanrusselt Joeri ABY a, CRX I, CRX II, DRX I, OLH c 25, OSH a 25, OSH b 24, OSH c 24, OSH d 24, OSH f, SIA b, SIA b 02 21, SIA b 21, SIA n 03, THA a 21, THA n 37
Wijbrands Anna BEN n 22 32, BEN n 24, BSH d, BSH f, BUR a, BUR c, BUR h, EUR a 24, EUR f 24, KOR, OCI n 24, OCI o 24, SRL III 25
13 tuomaria