URK 57 Kansainvälinen kissanäyttely 30.9.2018
Järjestävä yhdistys Uudenmaan Rotukissayhdistys ry
Alkaa 30.9.2018 Loppuu 30.9.2018
Ilmoittautuminen alkaa 1.7.2018 Ilmoittautuminen loppuu 31.8.2018
Yleisöaika alkaa 10:00 Yleisöaika loppuu 15:00
Eläinlääkärintarkastus alkaa 7:30 Eläinlääkärintarkastus loppuu 8:30
Arvostelut alkavat 9:00 Vahvistuskirjeen julkaisupvm 22.9.2018
Kansainvälinen Kyllä Erikoisnäyttely Ei
Drive In -näyttely Ei Omistajat saavat esitellä kissansa Kyllä
Kissoja enintään 300  Näyttely on täynnä. Kategoriat 1, 2, 3, 4, Kotikissat
BreedBIS-rodut BreedBIS kissoja vähintään
Tilinumero FI8380018710040986
Sähköposti kati.nieminen@pp3.inet.fi
Paikka Askola-Areena Linnankoskentie 61, 07510 Askola
Toimihenkilöt Näyttelypaikka:  Askola-Areena, Linnankoskentie 61, 07510 Askola

Näyttelysihteeri: 
 Kati Nieminen Luisukatu 4 a 1, 33240 Tampere. kati.nieminen@pp3.inet.fi
Näyttelypäällikkö: Katerina Leino  katerina@urk.fi
Pääassistentti: Jonna Varhama Ilmottautumiset mielellään Facebookin yksityisviestin kautta.
https://www.facebook.com/jonna.varhama tai sähköpostitse varhama@iki.fi
Raha-asiat:  Mia Tuomivirta mia@urk.fi
Näyttelykummi: Sanna-Leena Santapakka  sanna@urk.fi
Hyvinvointivastaava: Anne Kontula  anne@urk.fi
Rotupöydät ja kauppiaat: Katerina Leino  050- 4660370
Yhdistyksen infopuhelin:  046-9696590

Lisätietoja

Kasvattaja- ja siitosluokat ovat maksuttomia, jos kissa osallistuu muuhun luokkaan. Jos kissa ei osallistu arvosteluun, siitos- ja kasvattajaluokan hinta on normaalimaksu.

Näyttelyyn osallistumattoman kaverikissan maksu 10 € (sis. ellmaksun, ei häkkipaikkaa), kaverikissat ilmoitettava näyttelypäällikölle etukäteen!

Näyttelyluettelo: Omakissan kautta tilattuna ja maksettuna 3 €, paikan päällä 5 €. Luettelo on yhdistetty ja kattaa molemmat näyttelypäivät. Ilmainen sähköinen luettelo julkaistaan kotisivuilla.

Näyttelymaksut maksetaan Omakissa-järjestelmästä saatavien tietojen mukaisesti ilmoittautumisen yhteydessä.

Paperilomakkeella ilmoittautuessa näyttelymaksu maksetaan URK:n tilille: (Danske Bank) IBAN FI83 8001 8710 0409 86, BIC: DABAFIHH viite 1300, URK jäsenet 2600. Kopio maksukuitista on liitettävä paperiseen ilmoittautumiseen. 

Hyväksymme 1 leimakortin per näytteilleasettaja per näyttelypäivä! Leimakortit tulee lähettää heti näyttelysihteerille. 

Kissoja hyväksytään näyttelyyn enintään 300 per päivä. Karsinta tehdään näyttelyilmoittautumisen maksuhetken perusteella.





Yhteenveto ilmoittautumisista

Kategoria Ilmoittautuneita
1 58
2 112
3 58
4 118
Kotikissat 9
Yhteensä 355

Suodata näytettäviä tuloksia alla olevilla valinnoilla.

Suodata näytettäviä tuloksia alla olevilla valinnoilla.

Nro EMS-koodi Rekisterinumero Nimi Sukupuoli Luokka Tuomari Tulos
1 EXO n FI SK LO 18 Kisuicat's Part-Of-Me Uros Nuoret 7-10 kk Eric Reijers EX1 NOM
FI*Kermaviiksen Giovanni (PER n 03) x Kisuicat's Mona Lisa (EXO n 22)
2 EXO n 22 FI SK LO 18 Ayser's ZZ Top Uros Nuoret 7-10 kk Eric Reijers EX1
Shuturi's Black Label 4 Ayser (EXO n) x FI*Aamukasteen Generation-X of Ayser (EXO n 22)
3 EXO n 24 FI SK LO 16 Ayser's Magic-of-Shadows Uros International Champion Eric Reijers EX1 CAGCIB
FI*Precious O'Bama (PER n) x FI*Aamukasteen Hokkus Pokkus of Ayser (EXO f 24)
4 EXO n 03 24 FI SK LO 18 FI*Jewelstory You Look Good Uros Nuoret 7-10 kk Eric Reijers EX1
FI*Whispers Neville (PER n 03 24) x D'Eden Lover Luminosa of Jewelstory (EXO f 02 21)
5 EXO f 03 22 FI SRK LO 13 FI*Leonidan Queen 4 AzuLejo Naaras International Premior Eric Reijers EX1 CAGPIB
S*IxiDixi's Four Tops (EXO d 22) x FIN*Nipsu-Nappulan High Tech (PER a 01)
6 EXO g 03 23 FI SK LO 17 FI*Whispers Oxana Naaras International Champion Leslie van Grebst EX1 CAGCIB NOM BIS
FI*Whispers Iron Knight (EXO a 03 22) x San-Fe Selina of Moonwhisper (EXO g 03)
7 PER n FI SK LO 15 IT*Fashion Stars Wilma Naaras Avoin Eric Reijers Abs
Fashion Stars Touch Me, JW (PER n) x Fashion Stars Tess (PER g 03)
8 PER n FI SK LO 18 FI*Timanfaya Key To My Heart Uros Nuoret 7-10 kk Eric Reijers EX1
FI*Timanfaya Heartbeat (PER a) x FI*Timanfaya Filled With Love (PER fs)
9 PER n FI SK LO 18 FI*Mimosan Worst Part Is Over Naaras Pennut 4-7 kk Eric Reijers EX1 NOM BIS
S*Athelstones Blackout (PER n) x FI*Mimosan Just Two of Us (PER n)
10 PER a 22 FI SK LO 17 Fashion Stars Brooke Shields Naaras Avoin Leslie van Grebst Abs
Giufrans Ribes Black (PER n) x Fashion Stars Rihanna, DSM (EXO f 24)
11 PER n 03 FI SRK LO FI*Mimosan Ka Boom Uros Supreme Premior Eric Reijers KM NOM
A*Heaven Sent Quicky Express (PER n) x FIN*Mimosan All About Us (PER n 03)
12 PER g 03 FI SK LO 18 FI*Jewelstory Heartbreaker Naaras Nuoret 7-10 kk Leslie van Grebst EX1 NOM BIS
FI*Whispers Neville (PER n 03 24) x D'Eden Lover Luminosa of Jewelstory (EXO f 02 21)
13 PER es 02 62 EE*Elisabeth Heinroos Gerbera Naaras International Champion Eric Reijers EX1 CAGCIB
Ma Griff Irresistible of Heinroos (PER e 01 62) x EE*Amazing Dream Midnight Rose (PER f 02)
14 PER f 02 21 62 FI SRK LO FI*Mimosan If Only You Naaras Kastraatti Eric Reijers EX1 CAP
S*Athelstones Blackout (PER n) x A*Heaven Sent Petite Fleur (PER f 03 23)
15 PER a 21 33 FI SK LO 17 Ayser's Rocky Balboa Uros Kastraatti Eric Reijers Abs
Ayser's Genius (EXO d 21 33) x Major's Megan of Ayser (PER n 21 33)
16 RAG n FI SK LO 16 FI*Dollyblues Fill Your Heart Uros Grand International Champion Eric Reijers EX1 CACS
FI*Dollyblues Better Than Love (RAG n 03) x S*Mariamores O'Lala of Adonis (RAG n)
17 RAG n FI SK LO 18 FI*Mayapaw's Petén Uros Pennut 4-7 kk Eric Reijers EX1
FI*Snowrag Frisco Kid (RAG n) x FI*Mayapaw's Princesa de Mexico (RAG a)
18 RAG a FI SK LO 18 FI*Riverknee Trainer´s Pokémon Vulpix Naaras Pennut 4-7 kk Leslie van Grebst EX1
FI*Riverknee Little Shaman (RAG a 04) x FI*Riverknee Ariels Tail (RAG a)
19 RAG a FI SK LO 16 FI*MistyNight Edward Uros Grand International Premior Leslie van Grebst EX1 CAPS
FI*Celestial's Never Höörd (RAG a 04) x FI*MistyNight Dyna (RAG a)
20 RAG n 04 FI SK LO 18 George Azure Eyes*PL Uros Champion Leslie van Grebst EX1 CACIB
RU*Eria Proa Oscar (RAG n 03) x Bakalia Przytulanka*PL (RAG n 04)
21 RAG n 04 FI SK LO 18 FI*Fannidolls Magic Quaxo Uros Pennut 4-7 kk Leslie van Grebst EX1
Dandydolls Sir Raikku (RAG a) x FI*Fannidolls Lucid Andrea (RAG n 03 21)
22 RAG a 03 FI SRK LO FI*Tammikatin Kuu-Ukko Uros Supreme Premior Eric Reijers KM
FI*Satinante's Don Diego (RAG n 04) x FI*Shyshaman's Baby Ragdalena (RAG a 04)
23 RAG a 03 FI SK LO 16 FI*Colorstar's Run to Heart Uros International Premior Eric Reijers Abs
FI*Sunrunner's Quinlan (RAG a 03) x FI*Snowrag Pompom (RAG a 04)
24 RAG a 04 FI SK LO 15 FI*Stardoll's Blue Galaxy Uros Supreme Champion Eric Reijers KM BIV NOM BIS
FI*Stardoll's Santo Domingo (RAG n 03) x FI*Stardoll's Blue Velvet (RAG a)
25 RAG a 04 FI SK LO 18 FI*RoyalRose's Bertha Naaras Nuoret 7-10 kk Eric Reijers EX1
FI*Celestial's Born 2 Break Your Heart (RAG a 04) x S*Krickelins Vivian (RAG n 03)
26 RAG a 04 FI SK LO 18 FI*Stardoll's Twilight Princess Naaras Pennut 4-7 kk Eric Reijers EX1
FI*Stardoll's Santo Domingo (RAG n 03) x FI*Stardoll's Blue Velvet (RAG a)
27 RAG a 04 FI SRK LO 14 FI*Lukanpuron Corona Borealis Uros Premior Eric Reijers EX1 CAPIB
FI*Shyshaman's Star of Ivanhoe (RAG a 03) x FI*Riverknee Kangaroo Ridge (RAG n)
28 RAG e 04 FI SK LO 16 FI*Tammikatin Hunajanassu Uros Kastraatti Leslie van Grebst EX1 CAP NOM BIS
FI*Maplehill's Lovely Blues (RAG a 03) x FI*Tammikatin Baby Carrot (RAG f 04)
29 RAG g 03 FI SK LO 17 FI*Midnightdolls A Little Darling Naaras Avoin Eric Reijers EX1 CAC
FI*Tammikatin Hunajanassu (RAG e 04) x FI*Dollyblues You Are The Sunshine (RAG a 03)
30 RAG n 04 21 FI SK LO 18 FI*Fannidolls Ms Bombalurina Naaras Pennut 4-7 kk Eric Reijers EX1
Dandydolls Sir Raikku (RAG a) x FI*Fannidolls Lucid Andrea (RAG n 03 21)
31 RAG a 04 21 FI SRK LO FI*Rock'nRags BrightestDiamond Naaras Premior Eric Reijers EX1 CAPIB
FI*Dollicious Maxterpiece! (RAG a 04 21) x FI*Dollyblues Queen of Beauty (RAG a 04 21)
32 SBI n FI SK LO 16 FI*Birmayan Hepsankeikka Naaras Grand International Champion Leslie van Grebst EX1 CACS BIV
FI*Chirybiry's Hug me (SBI n) x FI*Birmayan Galadriel (SBI n)
33 SBI n FI SK LO 18 FI*Mimitan Vellamo Naaras Avoin Leslie van Grebst EX1 CAC
FI*Touchant Troubadour d'amour (SBI n) x FI*Mimitan Symphonie (SBI b)
34 SBI n FI SK LO 18 FI*Kattimäen Niila Onni Uros Pennut 4-7 kk Leslie van Grebst EX1
FI*Harebell Nipsu (SBI a 21) x FI*Kattimäen Ninni-neiti (SBI n)
35 SBI n FI SK LO 18 FI*Chirybiry's Sweet Angelica Naaras Pennut 4-7 kk Leslie van Grebst EX1
FI*Birmayan Hulivili (SBI n) x FI*Chirybiry's My Darling Nanni (SBI c)
36 SBI n FIN SRK LO EST*Audrey Herencia Naaras Supreme Premior Leslie van Grebst KM NOM
EST*Prosper Klaudia (SBI n 21) x FIN*Sic'an Jojada (SBI n)
36 SBI n FIN SRK LO EST*Audrey Herencia Naaras Veteraani Steven L. Jones 1 NOM BIS
EST*Prosper Klaudia (SBI n 21) x FIN*Sic'an Jojada (SBI n)
37 SBI a FI SRK LO FI*Nalle-Puhin PINK! Naaras Supreme Premior Eric Reijers KM
FIN*Zhamanen Fangio (SBI n) x FI*Tamus Wildcat (SBI f)
38 SBI b FI SK LO 18 FI*Kattimäen Toivo Albert Uros Pennut 4-7 kk Eric Reijers EX1
FI*Kattimäen Armas (SBI n) x FI*Ann-Elisabeth's Vanilla (SBI b)
39 SBI b FI SK RX 18 EE*Iriana Alsiade's Fleur Naaras Pennut 4-7 kk Eric Reijers EX1
IT*Lovelycountry Chiricahua (SBI b 21) x EE*Desiree Alsiade's Fleur (SBI b)
40 SBI c FI SK LO 17 FI*Nalle-Puhin How Deep Is Your Love Naaras Grand International Champion Eric Reijers EX1 CACS NOM
Demian Günther (SBI a 21) x FI*Nalle-Puhin Bell's Of Paris (SBI c)
41 SBI f FI SK LO 17 EE*Qween Stefani Klaudia Naaras Grand International Champion Leslie van Grebst EX1 CACS
FI*JoJon La Veta de Oro (SBI d 21) x EE*Lovely Lusy Klaudia (SBI n)
42 SBI j FI SK LO 16 FI*Tamus RVR Naaras Champion Eric Reijers EX1 CACIB
FI*Kattimäen Matti-Katti (SBI n 21) x FI*Tamus Insignia (SBI f)
43 SBI n 21 FI SK LO 18 FI*Mimitan Isabel Naaras Pennut 4-7 kk Leslie van Grebst EX1
RU*Tarnis Urgant (SBI a 21) x FI*Mimitan Odette (SBI b)
44 SBI a 21 FI SK RX 17 FI*Touchant Chance au Jeu Uros Champion Eric Reijers EX1 CACIB
FI*Tamus GReddy (SBI a 21) x FI*Touchant Xalté Beauté d'Amour (SBI n)
45 SBI a 21 FI SK LO 18 FI*Lofanna Ifigeneia Naaras Pennut 4-7 kk Eric Reijers EX1
RU*Tarnis Urgant (SBI a 21) x FI*Lofanna Francesca (SBI a)
46 SBI b 21 FI SRK LO 13 Shapur Angel Naaras Supreme Premior Eric Reijers KM NOM BIS
(N)Sobell Funny Honey (SBI b) x Shapur Greatest Love of all (SBI b 21)
47 SBI d 21 FI SRK LO FI*JoJon La Veta de Oro Uros Supreme Champion Leslie van Grebst KM NOM
FIN*JoJon El Rayo Rumba (SBI n 21) x FI*Birmayan Fazermint (SBI f)
48 SBI e 21 FI SK LO 18 FI*Rais-Kis Too Hot Uros Nuoret 7-10 kk Leslie van Grebst EX1
RU*Tarnis Urgant (SBI a 21) x FI*Rais-Kis IceKiss (SBI g)
49 SBI e 21 FI SK RX 18 Deben Laty Mery, CZ Uros Pennut 4-7 kk Leslie van Grebst EX1 BIV NOM
Hero vom Blauen Achat (SBI a) x Uer-Nara Laty Mery, CZ (SBI g 21)
50 SBI e 21 FI SK LO 18 Demian Rasputin Uros Pennut 4-7 kk Leslie van Grebst EX2
RU*Tarnis Urgant (SBI a 21) x Demian Gretchen (SBI j 21)
51 SBI f 21 FIN SRK LO FIN*JoJon Fangshou Naaras Grand International Premior Eric Reijers EX1 CAPS
FIN*JoJon El Rayo Rumba (SBI n 21) x Kyana v.d. Niederheide (SBI h)
51 SBI f 21 FIN SRK LO FIN*JoJon Fangshou Naaras Veteraani Steven L. Jones 2
FIN*JoJon El Rayo Rumba (SBI n 21) x Kyana v.d. Niederheide (SBI h)
52 TUV f 61-63 / TUV f 21 62 FI SK LO 15 FI*Ilveslinnan Erkenci Erdemay Naaras Supreme Premior Eric Reijers KM
FI*Verdian Gilad (TUV n 21) x FI*Ilveslinnan Canipek Cicek (TUV d)
53 ACL VI / ACL g 09 24 FIN SRK RX FIN*Trollin Pinky Naaras Supreme Premior Sirpa Lindelöf KM NOM BIS
FIN*Trollin Frodo (ACL e 09 23) x FIN*Operadoll's Butterfly (ACL as 22)
53 ACL VI / ACL g 09 24 FIN SRK RX FIN*Trollin Pinky Naaras Veteraani Leslie van Grebst 1 NOM
FIN*Trollin Frodo (ACL e 09 23) x FIN*Operadoll's Butterfly (ACL as 22)
54 ACS V / ACS e 24 FIN SRK RX FIN*Trollin Hanno Uros International Premior Sirpa Lindelöf EX1 CAGPIB NOM
FIN*Siriuksen IiroCurl (ACS n 22) x Honeycurl Alisiya (ACS d 09 23)
54 ACS V / ACS e 24 FIN SRK RX FIN*Trollin Hanno Uros Veteraani Leslie van Grebst 2
FIN*Siriuksen IiroCurl (ACS n 22) x Honeycurl Alisiya (ACS d 09 23)
55 MCO I / MCO a FI SK LO 17 FI*KingLeo's I am Alcyone Naaras Premior Bjarne Wikström EX1 CAPIB NOM
Beartooth Mountain Neo (MCO n) x FI*Mainehaan Queenie (MCO a)
56 MCO I / MCO n FI SK LO 18 PL*Dark Age Magic Uros Nuoret 7-10 kk Bjarne Wikström EX1
Jasio Darkage Arkiza*PL (MCO n 09 22) x Kopiko Nice Coon*PL (MCO n)
57 MCO II / MCO a 09 FI SK LO 18 FI*KingLeo's Jacquesson So High Uros Nuoret 7-10 kk Bjarne Wikström EX1
FI*KingLeo's Echo of Lemmy Kilmister (MCO n 09 22) x FI*Mainehaan Queenie (MCO a)
58 MCO II / MCO a 02 62 FI SK LO 18 FI*Mostlycats Elfman Strauss Uros Nuoret 7-10 kk Bjarne Wikström EX2
FI*Mostlycats Mr Milky Way (MCO e 22) x FI*Mahtitassun EhtaPrinsessa (MCO f 03)
59 MCO III / MCO n 22 FI SK LO 17 FI*Rotcat Sisy Naaras International Champion Sara Moroni EX1 CAGCIB
Halvar vom Postsee (MCO n 23) x FI*Rotcat Nicita (MCO f 09 22)
60 MCO III / MCO n 22 FI SK LO 17 FI*Mahtitassun JumpraHuiti! Naaras Avoin Sara Moroni EX1 CAC
Dion Tallin Perla Annaru*PL (MCO a 22) x FI*Mahtitassun Fröökynä-Fanny (MCO n 03 22)
61 MCO III / MCO a 22 FI SK LO 18 PL*Dark Age Milana Naaras Nuoret 7-10 kk Sara Moroni EX1 BIV
Jasio Darkage Arkiza*PL (MCO n 09 22) x Kopiko Nice Coon*PL (MCO n)
62 MCO III / MCO n 23 FI SK LO 18 FI*Chamberlain Orionis Alnitak Uros Pennut 4-7 kk Sara Moroni Abs
FI*Chamberlain Yes I'm Ready (MCO n 09 22) x FI*Chamberlain Born To Be A Star (MCO g 23)
63 MCO III / MCO a 23 FI SK LO 18 FI*Chamberlain Orionis Mintaka Naaras Pennut 4-7 kk Sara Moroni EX1
FI*Chamberlain Yes I'm Ready (MCO n 09 22) x FI*Chamberlain Born To Be A Star (MCO g 23)
64 MCO III / MCO n 22 FI SK LO 17 FI*Vuorensinen Alder Uros Premior Sara Moroni Abs
Halvar vom Postsee (MCO n 23) x FI*Magnificat Sweet Xharon (MCO g 22)
65 MCO IV / MCO n 09 22 FI SK LO 14 FI*Chamberlain Yes I'm Ready Uros Supreme Champion Bjarne Wikström KM
DK*Coonation's Alpha Beat (MCO a 09 22) x FI*Chamberlain Rough Diamond (MCO n 09 22)
65 MCO IV / MCO n 09 22 FI SK LO 14 FI*Chamberlain Yes I'm Ready Uros Siitos Bjarne Wikström
DK*Coonation's Alpha Beat (MCO a 09 22) x FI*Chamberlain Rough Diamond (MCO n 09 22)
66 MCO IV / MCO n 09 22 FI SK RX 18 FI*Hemingway's Chief Crazy Bull Uros Avoin Bjarne Wikström EX1 CAC BIV NOM
Allegiancelove Harley (MCO n 09 22) x FI*Hemingway's Chipara Sun (MCO f 22)
67 MCO IV / MCO n 09 22 FI SK LO 17 FI*Hemingway's Libbie Slow Bear Naaras Champion Bjarne Wikström EX1 CACIB
FI*Ameliinan Luna (MCO n 09 22) x IT*Mount Desert's Toscana Sunflower (MCO f 22)
68 MCO IV / MCO n 09 22 FI SK LO 17 FI*KingLeo's Happy Feet Naaras Kastraatti Bjarne Wikström Abs
Beartooth Mountain Neo (MCO n) x FI*KingLeo's Angels in My Hair (MCO n 09 22)
69 MCO IV / MCO n 09 24 FI SK LO 17 FI*Stout-hearted Xeraphina Naaras Avoin Bjarne Wikström EX1 CAC
Velvet Goldmine Estate Pearls*RU (MCO n 22) x FI*Stout-hearted Naomi (MCO f 09)
70 MCO IV / MCO n 09 22 FI SK LO 18 FI*Chamberlain Leader Of Them All Uros Kastraatti Bjarne Wikström Abs
FI*Chamberlain Empire Of Moon (MCO as 09 22) x FI*Chamberlain Rough Diamond (MCO n 09 22)
71 MCO IV / MCO n 03 22 FIN SRK LO FIN*HoneyCoon's Under The Rose Naaras Kastraatti Bjarne Wikström EX1 CAP
Battle Creek's X'Uta Pendragon (MCO n 09 22) x FIN*Starmaker's Secret Garden (MCO fs 09 22)
71 MCO IV / MCO n 03 22 FIN SRK LO FIN*HoneyCoon's Under The Rose Naaras Veteraani Leslie van Grebst 2
Battle Creek's X'Uta Pendragon (MCO n 09 22) x FIN*Starmaker's Secret Garden (MCO fs 09 22)
72 MCO V / MCO e 22 FI SK RX 16 FI*Mostlycats Mr Milky Way Uros Supreme Champion Sirpa Lindelöf KM
Dion Tallin Perla Annaru*PL (MCO a 22) x FI*Mostlycats Tutti Frutti (MCO fs 22)
73 MCO V / MCO f 22 FI SRK RX 14 FI*Hemingway's Chipara Sun Naaras Supreme Champion Sirpa Lindelöf KM BIV NOM
Enduro of El Dorado (MCO d 22) x IT*Mount Desert's Toscana Sunflower (MCO f 22)
74 MCO V / MCO f FI SK LO 18 FI*Rotcat Unia Naaras Champion Sirpa Lindelöf EX1 CACIB
FI*SolarWind's Dionysos (MCO d 22) x SE*Alice Springs Paddy Relly (MCO fs 09 22)
75 MCO V / MCO d 22 FI SK LO 17 Katie Forest Pearl Naaras Avoin Sirpa Lindelöf EX1 CAC
IT*Wild Whisper Ulysse (MCO d 22) x Zhozefina Stars Quality (MCO d)
76 MCO V / MCO d 22 FI SK LO 18 FI*A'Dreams MC Alexandr Uros Nuoret 7-10 kk Sirpa Lindelöf EX1 BIV NOM
Olaf Junior Kaprysowo*PL (MCO n 22) x Katie Forest Pearl (MCO d 22)
77 MCO V / MCO e 22 FI SK LO 18 FI*Mostlycats Laxus Dreyar Uros Nuoret 7-10 kk Sirpa Lindelöf EX2
FI*Mostlycats Mr Milky Way (MCO e 22) x FI*Mahtitassun EhtaPrinsessa (MCO f 03)
78 MCO V / MCO f 22 FI SK LO 18 FI*A'Dreams MC Anastasija Naaras Nuoret 7-10 kk Sirpa Lindelöf EX1
Olaf Junior Kaprysowo*PL (MCO n 22) x Katie Forest Pearl (MCO d 22)
79 MCO V / MCO g 22 FI SK LO 18 FI*Mahtitassun Kerma/se Naaras Nuoret 7-10 kk Sirpa Lindelöf EX2
Wackymoon Reinhardt (MCO w) x FI*Mahtitassun ImpiEllenAnna (MCO f 09 22)
80 MCO V / MCO d 24 FI SK LO 18 FI*Hemingway's Chief Red Eagle Uros Pennut 4-7 kk Sirpa Lindelöf EX1
Omkara Pack the Hat (MCO n 24) x IT*Mount Desert's Toscana Sunflower (MCO f 22)
81 MCO V / MCO f 22 FI SRK LO IT*Mount Desert's Toscana Sunflower Naaras Kastraatti Sirpa Lindelöf EX1 CAP
Tipsntails Odysseus (MCO d 22) x Mount Desert's Sally (MCO f 22)
81 MCO V / MCO f 22 FI SRK LO IT*Mount Desert's Toscana Sunflower Naaras Siitos Rotukirjaus Kissaliitto
Tipsntails Odysseus (MCO d 22) x Mount Desert's Sally (MCO f 22)
82 MCO VI / MCO e 03 22 FI SK LO 15 FI*Chamberlain Bright Charm Uros Grand International Champion Sara Moroni EX1 CACS
PL*CoonKitty Louis Vuitton (MCO e 09 23) x FI*Chamberlain Make A Wish (MCO g 09 22)
83 MCO VI / MCO f 09 24 FI SK RX 15 FI*Stout-hearted She Loves Me Naaras Grand International Champion Sara Moroni EX1 CACS BIV NOM
Sarajen Star (MCO d 03 22) x A'Eileen Nova Axis Star, CZ (MCO f 09 24)
84 MCO VI / MCO e 02 21 62 FI SK LO 17 FI*Mostlycats Twinkie Uros International Champion Sara Moroni EX1 CAGCIB
FI*Mostlycats Juniper Speck (MCO e 09) x FI*Mostlycats You Are My Sunshine (MCO ds 03 22)
85 MCO VI / MCO f 09 22 FI SK LO 16 FI*Mahtitassun ImpiEllenAnna Naaras International Champion Sara Moroni EX2
FIN*SolarWind's Rigel (MCO a 22) x FI*Mahtitassun EteväEmäntä (MCO fs 09)
86 MCO VI / MCO f 02 21 62 FI SK LO 16 FI*Stout-hearted Victorious Love Naaras International Champion Sara Moroni EX1 CAGCIB
Excalibur of Jurrasic park, SK (MCO n 09 25) x FI*Stout-hearted She Loves Me (MCO f 09 24)
87 MCO VI / MCO f 09 22 FI SK LO 17 FI*Hemingway's Martha Redbone Naaras Avoin Sara Moroni EX1 CAC
FIN*Godfather's Åke Blomqvist (MCO ns 09 22) x FI*Hemingway's Chu'mana Ginger (MCO d 22)
88 MCO VI / MCO g 03 22 FI SK LO 18 FI*Mostlycats Lucy Heartfilia Naaras Nuoret 7-10 kk Sara Moroni EX1
FI*Mostlycats Mr Milky Way (MCO e 22) x FI*Mahtitassun EhtaPrinsessa (MCO f 03)
89 MCO VI / MCO d 09 22 FI SK LO 18 FI*Chamberlain Orionis Alnilam Uros Pennut 4-7 kk Sara Moroni EX1
FI*Chamberlain Yes I'm Ready (MCO n 09 22) x FI*Chamberlain Born To Be A Star (MCO g 23)
90 MCO V / MCO f 22 FI SK LO 18 FI*HoneyCoon's Kiss Me Quick Naaras Pennut 4-7 kk Sirpa Lindelöf EX1
Mystery boy Sky Beyrouth, CZ (MCO n 23) x FI*HoneyCoon's Keep My Secret Well (MCO f 09)
91 MCO VI / MCO f 09 22 FI SK LO 18 FI*Stout-hearted Flora Naaras Pennut 4-7 kk Sara Moroni EX1 BIV
Zachary Tiili*PL (MCO d 09 22) x FI*Stout-hearted Xeraphina (MCO n 09 24)
92 MCO VII / MCO es 24 FI SK LO 15 FI*Chamberlain Arctic Love Naaras Supreme Champion Bjarne Wikström KM
PL*CoonKitty Louis Vuitton (MCO e 09 23) x FI*Chamberlain Gift Of Love (MCO g 09 22)
93 MCO VII / MCO ds FI SK LO 17 ES*Gattacamoon Rob Roy Uros International Champion Bjarne Wikström EX1 CAGCIB
Fabulous Gattacamoon*ES (MCO ns) x Cleopatra Alaskaland, CZ (MCO fs 22)
94 MCO VII / MCO es 22 FI SK LO 18 FI*Magnificat Maine Dino Uros Nuoret 7-10 kk Bjarne Wikström EX1
FI*Abbas-Coons Businesman (MCO ns 03 22) x FI*Magnificat Maine Zahara (MCO d 22)
95 MCO VII / MCO ds 22 FI SK LO 18 FI*Pinewoods Child of Vision Naaras Nuoret 7-10 kk Bjarne Wikström EX1 BIV
ES*Gattacamoon Rob Roy (MCO ds) x FI*Escape's Fantasia (MCO f 22)
96 MCO VII / MCO ns 22 FI SRK RX 14 FI*Rotcat Knight of Silver Uros Supreme Premior Bjarne Wikström KM BIV
FIN*Rotcat Chibbo (MCO ns 09 22) x Spessarttigers Jule (MCO ns 09 22)
97 MCO VII / MCO as 22 FI SK LO 16 FI*Rotcat Quick Silver Uros Grand International Premior Bjarne Wikström EX1 CAPS
FI*Rotcat Nùria (MCO ns 09 22) x FI*KattenHatten Amazing Grace (MCO fs 22)
98 MCO VII / MCO ns 22 FI SK LO 16 FI*Mahtitassun Hämminki Naaras Premior Bjarne Wikström EX1 CAPIB
Dion Tallin Perla Annaru*PL (MCO a 22) x FI*Mahtitassun Cauhu (MCO ns 22)
99 MCO VII / MCO fs 22 FI SK LO 18 FI*Rotcat Unna Naaras Kastraatti Bjarne Wikström EX1 CAP
FI*SolarWind's Dionysos (MCO d 22) x SE*Alice Springs Paddy Relly (MCO fs 09 22)
100 MCO VIII / MCO es 02 21 62 FI SK LO 17 FI*Mostlycats Cotton Candy Uros Avoin Bjarne Wikström EX1 CAC
FI*Mostlycats Juniper Speck (MCO e 09) x FI*Mostlycats You Are My Sunshine (MCO ds 03 22)
101 MCO VIII / MCO ns 09 24 FI SK LO 17 FI*Stout-hearted Benedictus Uros Champion Bjarne Wikström EX1 CACIB
Zachary Tiili*PL (MCO d 09 22) x FI*Stout-hearted She Loves Me (MCO f 09 24)
102 MCO VIII / MCO fs 03 22 FI SK LO 18 FI*Chamberlain Never Stop Dreaming Naaras Nuoret 7-10 kk Bjarne Wikström EX1 BIV NOM
FI*Chamberlain Xspecially For You (MCO es 09 22) x FI*Chamberlain Dream Catcher (MCO n 09 22)
103 MCO VIII / MCO fs 03 22 FI SK LO 18 FI*Moggi Kamo Milla Naaras Pennut 4-7 kk Bjarne Wikström EX1
RU*Unicum Lucifer (MCO d 09 22) x FI*Moggi Cate Pilleri (MCO ns 03 24)
104 MCO VIII / MCO ns 09 22 FI SK LO 15 FI*Rotcat Meeco Uros Supreme Premior Bjarne Wikström KM NOM
FI*Vuorensinen Ian (MCO ns 09 22) x FIN*Rotcat Didi (MCO ns 09 22)
105 MCO IX / MCO w 63 FI SK LO 17 FI*Rotcat Tomboy Of Finland Naaras International Champion Sara Moroni EX1 CAGCIB
Wackymoon Reinhardt (MCO w) x FI*Rotcat Odessa (MCO n)
106 NEM I / NEM n 21 FI SK LO 18 FI*Pikku-Priin Finlandia Uros Nuoret 7-10 kk Sirpa Lindelöf EX1
Falco z Kociego Domu*PL (NEM n 21) x FI*Pikku-Priin Bella-Gisella (NEM a 21)
107 NEM I / NEM e 21 FI SK RX 18 Willy Blue Chelsea*PL Uros Pennut 4-7 kk Sirpa Lindelöf Abs
Romantic Melody's Q* Saint Saens (NEM n 09 21) x Zafira Valenika (NEM d 09)
108 NEM II / NEM n 09 21 FI SK LO 16 Imageblaze Eminem Uros International Champion Sirpa Lindelöf EX1 CAGCIB
Zlatoust Vizantiysky Podarok (NEM a 03 21) x Madlen Delorensibbell for Imageblaze (NEM n 09)
109 NEM II / NEM n 09 21 FI SK LO 18 FI*Pikku-Priin Elite Queen Naaras Nuoret 7-10 kk Sirpa Lindelöf EX1
Falco z Kociego Domu*PL (NEM n 21) x FI*Pikku-Priin Adorable Venni (NEM n 03 21)
110 NFO I / NFO a FI SK LO 17 FI*RockyHill's ZuriNia Naaras Kastraatti Sirpa Lindelöf EX1 CAP
FI*Nalle-Puhin Super Trouper (NFO n 09 24) x FI*RockyHill's Dowanhowee (NFO n 09 24)
111 NFO II / NFO n 09 FI SRK LO FI*Draconian September Ashes Uros Supreme Champion Sirpa Lindelöf KM
FIN*Suvipäivän Oskari O (NFO n 03) x FIN*Hillevillan Rebekka (NFO n 09)
111 NFO II / NFO n 09 FI SRK LO FI*Draconian September Ashes Uros Siitos Rotukirjaus Kissaliitto
FIN*Suvipäivän Oskari O (NFO n 03) x FIN*Hillevillan Rebekka (NFO n 09)
112 NFO II / NFO n 09 FI SK LO 15 FI*FoxyPaw's Hula-Popper Naaras Supreme Champion Sirpa Lindelöf KM
Perun's Hit The Road Jack (NFO n 09) x FIN*FoxyPaw's Bibbity-Boo (NFO n 09 22)
113 NFO II / NFO n 03 FI SK LO 14 FI*Siniidan Requiem of Spirit Uros Supreme Premior Sirpa Lindelöf KM
FI*Draconian September Ashes (NFO n 09) x Herebu de Velogny (NFO n 02 21)
114 NFO II / NFO n 09 FI SK LO 16 FI*Siniidan Another Life Naaras International Premior Sirpa Lindelöf EX1 CAGPIB
FIN*Kalliopirtin Yngre Kanutten (NFO n) x FI*Siniidan Serenade of Water (NFO n 02 21)
115 NFO III / NFO n 22 FI SK LO 17 FI*Siniidan Woman from Tokyo Naaras International Champion Sirpa Lindelöf EX1 CAGCIB
FI*Draconian September Ashes (NFO n 09) x FI*Siniidan Kuu Kaakon Yllä (NFO n 09 22)
116 NFO III / NFO n 24 FI SK LO 18 FI*Nalle-Puhin Bohemian Rhapsody Naaras Avoin Sirpa Lindelöf EX1 CAC
(N)Migoto's Conrad (NFO n 09 22) x FI*Nalle-Puhin Erin (NFO n 09 23)
117 NFO III / NFO a 24 FI SK LO 16 FI*Hopeahännän Metsänneito Naaras International Premior Sirpa Lindelöf EX1 CAGPIB
DK*Morgunstrálan's Hot'n Sweet (NFO n 09) x FI*Loki's Lara Fabian (NFO n 24)
118 NFO IV / NFO n 02 21 64 FI SK LO 14 FI*Siniidan Serenade of Water Naaras Supreme Champion Sara Moroni KM
FI*Draconian September Ashes (NFO n 09) x Herebu de Velogny (NFO n 02 21)
119 NFO IV / NFO n 09 22 FI SK LO 17 FI*WitSarin Keijo Uros International Champion Sara Moroni EX1 CAGCIB BIV NOM
FI*Tähtitassun Romantic Road Runner (NFO d 22) x FI*FoxyPaw's Lucky Lucille (NFO n 09 22)
120 NFO IV / NFO n 03 22 FI SK LO 18 FI*Nalle-Puhin Ahti Uros Avoin Sara Moroni EX1 CAC
(N)Migoto's Conrad (NFO n 09 22) x S*Nenya's Shadowcat (NFO n 03 24)
121 NFO IV / NFO n 01 21 64 FI SK LO 17 FI*Siniidan Glacier Express Uros Avoin Sara Moroni EX2
Cio Cio San's Kid Galahad (NFO n 01 21) x FI*Siniidan Serenade of Water (NFO n 02 21)
122 NFO IV / NFO n 09 22 FI SK LO 18 FI*GoldenFurry's Maroon Maize Uros Nuoret 7-10 kk Sara Moroni EX1
CH*Athos am Baerenbach (NFO w) x Sterrenkatten's Radiohead (NFO a 22)
123 NFO IV / NFO n 09 22 FI SK LO 18 FI*WitSarin Rosina Naaras Nuoret 7-10 kk Sara Moroni EX1
Perun's Hit The Road Jack (NFO n 09) x FI*FoxyPaw's Lucky Lucille (NFO n 09 22)
124 NFO IV / NFO n 09 22 FI SK LO 18 FI*Jarraun's Skog Harold Uros Pennut 4-7 kk Sara Moroni EX1
(N)Fodnaheia's Maffeo (NFO d 09 22) x FI*Jarraun's Skog Emeliana (NFO n 03 22)
125 NFO IV / NFO n 09 22 FI SK LO 18 FI*Tähtitassun Hellä Lempi Naaras Pennut 4-7 kk Sara Moroni EX1 BIV NOM BIS
FI*FoxyPaw's Lazy Ike (NFO n 03 22) x FI*Tähtitassun Black Rose (NFO f 22)
126 NFO IV / NFO n 02 21 62 FI SK LO 17 FI*Carwalions Baxter Black Uros Premior Sara Moroni EX1 CAPIB
S*Trollgumman's Lukaz Lunkentuzz (NFO d 02 21) x FI*Pörkarvan StrangerInAStrangeLand (NFO n 09)
127 NFO IV / NFO n 09 22 FI SK LO 16 FI*WitSarin Miranda Naaras Kastraatti Sara Moroni EX1 CAP BIV NOM
Perun's Hit The Road Jack (NFO n 09) x FI*FoxyPaw's Lucky Lucille (NFO n 09 22)
128 NFO IV / NFO n 02 21 64 FI SRK RX Herebu de Velogny Naaras Premior Sara Moroni EX1 CAPIB
Mezoezah's Arkan (NFO n 09) x Khimari's Giulietta (NFO a 09 23)
128 NFO IV / NFO n 02 21 64 FI SRK RX Herebu de Velogny Naaras Siitos Rotukirjaus Kissaliitto
Mezoezah's Arkan (NFO n 09) x Khimari's Giulietta (NFO a 09 23)
129 NFO V / NFO d FI SRK LO 14 S*Rotvältans Kingston Uros International Premior Bjarne Wikström EX1 CAGPIB
S*Moveramis Dolph (NFO n 09 24) x S*Rotvältans Jamaica Blue Mountain (NFO f 09 24)
130 NFO VI / NFO d 03 22 FI SK LO 17 FI*Neige-Cristal's Diorella Naaras International Champion Bjarne Wikström EX1 CAGCIB BIV NOM BIS
(N)Migoto's Iver (NFO w) x N*Migoto's Rikke (NFO fs 03 22)
131 NFO VI / NFO f 09 22 FI SK LO 18 FI*Carwalions Diancie Naaras Pennut 4-7 kk Bjarne Wikström EX2
S*Tante Bluhme's Fritjof Andersson (NFO d 09 22) x FI*Pörkarvan StrangerInAStrangeLand (NFO n 09)
132 NFO VI / NFO f 02 21 64 FI SK LO 18 FI*Jarraun's Skog Helja Naaras Pennut 4-7 kk Bjarne Wikström EX1
(N)Fodnaheia's Maffeo (NFO d 09 22) x FI*Jarraun's Skog Emeliana (NFO n 03 22)
133 NFO VIII / NFO ns 03 22 FI SK LO 16 FI*Siniidan Final Fantasy Naaras International Premior Sirpa Lindelöf EX1 CAGPIB
9 Levens Trick or Treat (NFO a) x Herebu de Velogny (NFO n 02 21)
134 NFO IX / NFO w 61 FI SK LO 17 FI*Jarraun's Skog Eikki-Ejnar Uros International Premior Sara Moroni EX1 CAGPIB
DK*Naturell's Knight Light (NFO w) x FI*Tähtitassun Aurinkoinen (NFO n 09 24)
135 NFO IX / NFO w 63 FI SK LO 17 FI*Neige-Cristal's Tiffanie Naaras International Premior Sara Moroni EX1 CAGPIB
(N)Migoto's Iver (NFO w) x N*Migoto's Rikke (NFO fs 03 22)
136 NFO IX / NFO w 64 FIN SRK LO FIN*FoxyPaw's Icebreaker Uros Premior Sara Moroni EX1 CAPIB BIV NOM BIS
Dorian av Tyssedal (NFO n 09 22) x FIN*Tähtitassun Balladi Helena (NFO w)
136 NFO IX / NFO w 64 FIN SRK LO FIN*FoxyPaw's Icebreaker Uros Veteraani Leslie van Grebst 1 NOM BIS
Dorian av Tyssedal (NFO n 09 22) x FIN*Tähtitassun Balladi Helena (NFO w)
137 SIB II / SIB n 03 FI SK LO 18 FI*Lumikissan Into Piukee Uros Pennut 4-7 kk Bjarne Wikström EX1
SarSibi Izumrud (SIB n 24) x FI*Lumikissan Åå La Laa (SIB n 09 24)
138 SIB IV / SIB n 09 24 FI SK LO 18 FI*Lumikissan James Bond Uros Pennut 4-7 kk Sara Moroni EX1
CH*Lukijn's Skye (SIB n 22) x SE*Snow Buddies Pontiac Bonneville (SIB n 24)
139 SIB III / SIB n 24 FI SK LO 18 FI*Bmy-Moumou Molly Brown Naaras Pennut 4-7 kk Bjarne Wikström EX1 BIV NOM
Falco z Kociego Domu*PL (NEM n 21) x FI*Cherrytail's Zorana (SIB gs 09 24)
140 SIB III / SIB n 22 FI SK LO 18 FI*Lumikissan JokoTai Naaras Pennut 4-7 kk Bjarne Wikström EX2
CH*Lukijn's Skye (SIB n 22) x SE*Snow Buddies Pontiac Bonneville (SIB n 24)
141 SIB IV / SIB n 09 24 FI SK LO 16 FI*Amurin Chloe Naaras Avoin Sara Moroni EX1 CAC
FI*Amurin Rafael II (SIB ny 09 24) x FI*Amurin Zippora (SIB n 22)
142 SIB IV / SIB n 09 24 FI SK LO 18 FI*Ninatte's Bighearted Naaras Nuoret 7-10 kk Sara Moroni EX1 BIV
FI*Lumikissan ÄssäHai (NEM ns 21) x FI*Cherrytail's Xyliana (SIB fs 03)
143 SIB III / SIB n 24 FI SK LO 18 FI*Lumikissan Jesse James Uros Pennut 4-7 kk Bjarne Wikström EX1
CH*Lukijn's Skye (SIB n 22) x SE*Snow Buddies Pontiac Bonneville (SIB n 24)
144 SIB VI / SIB d 09 22 FI SK LO 18 FI*Lumikissan Grand Slam Uros Nuoret 7-10 kk Sara Moroni EX1 NOM BIS
FI*Lumikissan SuperSankari (SIB d 09 24) x FI*Lumikissan ÄikkisTuikkis (SIB f 09 24)
145 SIB VI / SIB f 09 FI SK LO 18 FI*SoulSibster's AmuseMe Naaras Nuoret 7-10 kk Sara Moroni EX1
FI*Pikku-Priin Charizard (NEM n 09 21) x FI*Cherrytail's Xenia (SIB fs 03)
146 SIB VII / SIB fs 24 FI SK RX 18 FI*DragonStar's Ambitious Adrian Naaras Avoin Sirpa Lindelöf EX1 CAC
FI*ArcticWilds Bigtime Beagle (SIB ds 24) x BG*Leila Sibirela (SIB f)
147 SIB VII / SIB as FI SK LO 18 FI*Ajatuksen Aikataika Naaras Pennut 4-7 kk Sirpa Lindelöf EX1
FI*Tuiskutassun Ilo-Ilmari (SIB as 24) x FI*Lumikissan Venni Vekkuli (SIB n 09)
148 SIB VII / SIB ns 24 FI SK LO 17 FI*Bmy-Moumou Coconut Rum Naaras International Premior Sirpa Lindelöf EX1 CAGPIB
Di Do Syberjon*PL (NEM ns 09 21) x FI*Cherrytail's Zorana (SIB gs 09 24)
149 SIB VIII / SIB ns 03 24 FI SRK LO 13 FI*Lumikissan Nopsajalka Uros Supreme Champion Sirpa Lindelöf KM NOM BIS
FI*Tassutuvan Al Capone (SIB ds 03 24) x FI*Lumikissan Fortuna (SIB fs)
150 SIB VIII / SIB fs 03 FI SK LO 15 FI*Cherrytail's Xenia Naaras International Champion Sirpa Lindelöf EX1 CAGCIB
FI*Lumikissan Nopsajalka (SIB ns 03 24) x FI*Cherrytail's Nancy Sinatra (SIB g)
151 SIB VIII / SIB fs 09 24 FI SK LO 18 FI*Bmy-Moumou Midnight Melba Naaras Pennut 4-7 kk Sirpa Lindelöf EX2
Falco z Kociego Domu*PL (NEM n 21) x FI*Cherrytail's Zorana (SIB gs 09 24)
152 SIB VIII / SIB fs 03 24 FI SK LO 18 FI*Lumikissan HottiPotti Naaras Pennut 4-7 kk Sirpa Lindelöf EX1 BIV NOM
FI*Lumikissan Nopsajalka (SIB ns 03 24) x Leyla Dynamiittievna Tsarskije Usy (SIB es 09 23)
153 BEN n 22 FI SK LO 18 FI*Leokatin Silvano Dude Uros Pennut 4-7 kk Juan José Martinez Vizcaino Abs
Guru Dude Dream (BEN n 24) x Brownsugar Diana (BEN n 22)
154 BEN n 24 FI SK LO 16 FI*Alcarinqua Galahad Uros Premior Steven L. Jones EX2
Guru Dude Dream (BEN n 24) x FI*Alcarinqua Demeter (BEN n 24)
155 BEN n 24 FI SK LO 18 FI*Leokatin Robin Hood Uros Pennut 4-7 kk Steven L. Jones Abs
Silverglam Gispa (BEN n 24 32) x FI*Alcarinqua Guinevere (BEN n 24)
156 BEN n 24 FI SK LO 17 FI*Bengabling ALLEGRO ALGOT Uros Grand International Premior Steven L. Jones EX1 CAPS BIV
(N)Ingøy's Tornado (BEN n 24) x (N)Ingøy's Colette (BEN n 24)
157 BEN n 24 FI SK LO 18 FI*Bengabling Bandito Uros Premior Steven L. Jones EX1 CAPIB
(N)Ingøy's Tornado (BEN n 24) x (N)Ingøy's Colette (BEN n 24)
158 BEN n 24 32 FI SK LO 18 Only You des Griffes de Feu Naaras Nuoret 7-10 kk Steven L. Jones Abs
Kamisha Hoodoo Sky (BEN n 24) x Mascara des Griffes de Feu (BEN n 24)
159 BSH n FI SK LO 16 FI*Ruusutarhan Primo Uros International Champion Juan José Martinez Vizcaino EX1 CAGCIB
FI*Ruusutarhan Notabene (BSH n) x FI*Feronian Jade (BSH a)
160 BSH n FI SRK LO FI*Feronian Gaia Uros Grand International Premior Juan José Martinez Vizcaino EX1 CAPS
Zorro Famous Hero British Velvet, CZ (BSH a) x FI*Feronian Dahlea Purpurea (BSH f)
161 BSH a FI SK LO 17 FI*Feronian Lilja Naaras Champion Steven L. Jones EX1 CACIB
EE*Lja Mur Ken Kingdom (BSH a) x EE*Ashly Rewal Beauty (BSH a)
162 BSH a FI SK LO 16 FI*Ruusutarhan Prospero Uros Premior Steven L. Jones EX1 CAPIB NOM
FI*Ruusutarhan Notabene (BSH n) x FI*Feronian Jade (BSH a)
163 BSH e FI SK LO 18 FI*Ruusutarhan Tesoro Uros Avoin Steven L. Jones EX1 CAC NOM
EE*Lja Mur Ken Kingdom (BSH a) x FI*Ruusutarhan Rosa Amabile (BSH g)
164 BSH e FI SK LO 18 FI*Ruusutarhan Ulrico Cremoso Uros Pennut 4-7 kk Steven L. Jones EX1
FI*Ruusutarhan Spumante (BSH c) x FI*Ruusutarhan Oodi (BSH f)
165 BSH e FI SK LO 18 FI*Ruusutarhan Tähtisilmä Uros Kastraatti Steven L. Jones EX1 CAP
EE*Lja Mur Ken Kingdom (BSH a) x FI*Ruusutarhan Rosa Amabile (BSH g)
166 BSH f FI SRK LO FI*Ruusutarhan Klara Naaras Supreme Premior Juan José Martinez Vizcaino KM
DK*From's Don Juan (BSH a) x S*Applecat Pallas (BSH f)
166 BSH f FI SRK LO FI*Ruusutarhan Klara Naaras Veteraani Steven L. Jones 1 NOM BIS
DK*From's Don Juan (BSH a) x S*Applecat Pallas (BSH f)
167 BSH f FI SRK LO FI*Ruusutarhan Matilde Naaras Supreme Premior Juan José Martinez Vizcaino KM
FI*Ruusutarhan Kultapoika (BSH d 24) x Regina di Triangolo*CH (BSH a)
168 BSH f FI SRK LO FI*Feronian Dahlea Purpurea Naaras Supreme Premior Juan José Martinez Vizcaino KM BIV NOM
FIN*Ferme Tyson (BSH d) x FIN*Ruusutarhan Ghisella (BSH a)
168 BSH f FI SRK LO FI*Feronian Dahlea Purpurea Naaras Veteraani Steven L. Jones 2
FIN*Ferme Tyson (BSH d) x FIN*Ruusutarhan Ghisella (BSH a)
169 BSH g FI SK LO 16 FI*Ruusutarhan Rosa Amabile Naaras Grand International Champion Juan José Martinez Vizcaino EX1 CACS NOM
FI*Feronian Ivory (BSH e) x FI*Ruusutarhan Oodi (BSH f)
170 BSH ns 11 FI SRK LO 13 FI*EmeraldCharm Knockout Uros International Premior Juan José Martinez Vizcaino EX1 CAGPIB
Pennydown Royalflush (BSH ns 11) x Pennydown Elmira (BSH ns 11)
171 BUR n FI SK LO 15 FI*Feirefiz Pour Some Sugar On Me Naaras Kastraatti Juan José Martinez Vizcaino EX1 CAP
FI*Seirene Rafiki (BUR n) x FI*Feirefiz Diamonds And Rust (BUR g)
172 BUR b FI SK LO 14 Zaffiro Kratti Uros Supreme Premior Juan José Martinez Vizcaino KM NOM BIS
Zaffiro Qurido (BUR e) x Nika Magic Valley*RU (BUR b)
173 BUR h FI SRK LO 14 FI*Cattish Ada Rising Naaras Grand International Premior Steven L. Jones EX1 CAPS
FI*MunKisun Meukow for Cattish (BUR c) x FI*Cattish Kitty Softpaws (BUR h)
174 CHA FI SK LO 17 FI*Kattskogens Willhelm Uros International Premior Juan José Martinez Vizcaino EX1 CAGPIB
Guenady de L'Amour Bleu (CHA ) x FI*Sinimirrin Ruusunen (CHA )
175 CYM 51-52 / CYM fs 02 52 62 FI SRK RX FI*Touchant Sans la Queue Naaras Supreme Champion Steven L. Jones KM
Yamasee MC O Tuxedo Junktion (CYM ns 03 52) x FIN*D'manns Uska Dara (CYM g 03 53)
176 EUR FI SK RX 18 Jondalar Uros Rodun tarkistus Eric Reijers EUR a
177 EUR d 24 FI SRK RX FI*Feronian Di'Anna Naaras Supreme Champion Juan José Martinez Vizcaino KM
FI*Feronian Basil (EUR d 24) x FI*Feronian Thea Camellia (EUR f 22)
178 EUR f 23 FI SRK RX 14 FI*Kontukatin Amanda Naaras Grand International Champion Steven L. Jones EX1 CACS
FI*Katinhännän Radagast (EUR n 23) x FIN*Pikku-Piun Rosmariini (EUR f 23)
179 EUR f 24 FI SRK RX 13 FI*Feronian Felicia Naaras Supreme Premior Steven L. Jones KM NOM BIS
FI*Feronian Vincent Victoriano (EUR n 22) x FI*Feronian Angelica (EUR g 24)
180 EUR g 24 FI SK RX 14 FI*Sireenin Amity Naaras International Premior Juan José Martinez Vizcaino Abs
FI*Pinkkitassun Brunetto (EUR n 22) x Siiri (EUR f)
181 KBL I / KBL ns 22 FI SK LO 17 SE*Kot-à-Kuril Avalon Uros Supreme Champion Juan José Martinez Vizcaino KM NOM BIS
SE*Jepnicks Always On My Mind (KBL ns 22) x SE*Kot-à-Kuril Texas hold'em (KBL f 22)
182 KBL I / KBL n 22 FI SK LO 17 SE*Kot-à-Kuril Kassanova Uros International Champion Juan José Martinez Vizcaino EX1 CAGCIB
SE*Kot-à-Kuril Tengel (KBL n 22) x SE*Kot-à-Kuril Texas hold'em (KBL f 22)
183 KOR FI SRK LO FI*Melodian Tulaya Naaras Supreme Champion Steven L. Jones KM NOM BIS
Gentlegift's Xuwicha (KOR ) x Ebony Labradorit (KOR )
184 KOR FI SK LO 17 FI*Tatsutan Ariel Ava-Tamsaka Naaras Champion Steven L. Jones Abs
DK*Meejai Been Fan-Fayo (KOR ) x FI*Tatsutan Padma Anga-Amalam (KOR )
185 KOR FI SK LO 17 FI*Vekkuliverstaan Rosemary Woodhouse Naaras Avoin Steven L. Jones EX1 CAC
FI*Tatsutan Zoltan Soddho-Dana (KOR ) x FI*Melodian Froong Fring (KOR )
186 KOR FI SRK LO FI*Tatsutan Padma Anga-Amalam Naaras International Premior Steven L. Jones Abs
FIN*Dewdrop's Chaiyo Si Fah (KOR ) x FI*Tatsutan Miri Smitena-Sneha (KOR )
187 KOR FI SK LO 17 FI*Mythai Khae Saeng See Naaras Kastraatti Steven L. Jones EX1 CAP
FI*Tatsutan Zoltan Soddho-Dana (KOR ) x FI*Mythai Ornanong Sa-Mon (KOR )
188 MAU ns FIN SRK LO FIN*Iltavilli Emir Ehsan Uros Supreme Premior Juan José Martinez Vizcaino KM
Bacamamdit Into The Wild of Erendel (MAU ns 24) x FIN*Iltavilli Chensit Cleopatra (MAU ns)
188 MAU ns FIN SRK LO FIN*Iltavilli Emir Ehsan Uros Veteraani Steven L. Jones 1 NOM
Bacamamdit Into The Wild of Erendel (MAU ns 24) x FIN*Iltavilli Chensit Cleopatra (MAU ns)
189 OCI n 24 FI SK LO 14 FI*Moosegrove Hope Naaras Grand International Champion Juan José Martinez Vizcaino EX1 CACS
FI*Moosegrove Drake (OCI n 24) x FIN*Moosegrove Laranga Doce (OCI b 24)
190 OCI n 24 FI SK LO 18 Zayenah Kangaroo Paws Uros Nuoret 7-10 kk Juan José Martinez Vizcaino EX1 NOM BIS
Chezami Azazel (OCI b 24) x Zayenah Peekaboo (OCI ns 24)
191 OCI b 24 FI SRK LO FI*Moosegrove Ad Victoriam Naaras Supreme Champion Steven L. Jones KM
S*Vargagården's Sisu Maxwell JR (OCI b 24) x FIN*Moosegrove Escuro Elegante (OCI n 24)
192 OCI b 24 FI SRK LO FI*Moosegrove Cassiopeia Naaras International Champion Steven L. Jones EX1 CAGCIB
FI*Ermintrude HerrDr Schöneman (OCI a 24) x FI*Moosegrove Unique Uma (OCI b 24)
193 OCI b 24 FI SK RX 17 S*John-Johns Tahir Elci Uros International Champion Steven L. Jones DISQ AGR.
Aschley Emibell*RU (OCI b 24) x S*John-Johns Shine (OCI p 24)
194 OCI b 24 FI SK RX 18 S*Pagngle's Summer Love Naaras Nuoret 7-10 kk Steven L. Jones EX1 NOM
S*Pagngle's Miracle of Love (OCI b 24) x S*Pagngle's My Girl (OCI n 24)
195 OCI b 24 FI SK LO 18 FI*Moosegrove Quinn Naaras Pennut 4-7 kk Steven L. Jones EX1 BIV NOM BIS
FI*Moosegrove Honour (OCI n 24) x FI*Moosegrove Cassiopeia (OCI b 24)
196 OCI c 24 FI SRK LO FI*WiliWilla MilkyWay Boy Uros Grand International Premior Juan José Martinez Vizcaino EX1 CAPS
FI*Onnikatin Sir Humbug (OCI b 24) x FI*Amas Marie Curie (OCI b 24)
197 OCI o 24 FI SK LO 18 FI*Northalla Red Explorer Uros Nuoret 7-10 kk Steven L. Jones EX1
Dragon Amagitsune*RU (OCI o 24) x Mitha Goobita Yangatin (OCI ns 24)
198 OCI bs 24 FI SK LO 17 FI*Guttatus Bellatrix Naaras Champion Juan José Martinez Vizcaino EX1 CACIB
FI*Northalla Fizzing (OCI bs 24) x FI*Guttatus Polar Star (OCI c 24)
199 ABY n FI SRK LO 14 Osiris(V) Total Surprise Uros Supreme Champion Francesco Cinque KM BIV NOM
Osiris(V) Sammy Davis Junior (ABY n) x Osiris(V) Rumour Has It (ABY n)
200 ABY n FI SK LO 18 Heru's Alchimie Uros Avoin Francesco Cinque EX1 CAC
Heru's Moon Beam (ABY n) x Heru's Julia (ABY n)
201 ABY n FI SK LO 16 Chardryn von Kalimdor*CH Naaras Champion Francesco Cinque EX1 CACIB
Balgaras von Kalimdor*CH (ABY a) x Akkiris von Kalimdor*CH (ABY o)
202 ABY n FI SRK LO Gaspacho Bonjour L'Amour*PT Uros Supreme Premior Francesco Cinque KM NOM BIS
Agridoce Bonjour L'Amour*PT (ABY o) x Conquilha Bonjour L'Amour*PT (ABY n)
202 ABY n FI SRK LO Gaspacho Bonjour L'Amour*PT Uros Veteraani Leslie van Grebst 1 NOM BIS
Agridoce Bonjour L'Amour*PT (ABY o) x Conquilha Bonjour L'Amour*PT (ABY n)
203 ABY n FI SK RX 16 FI*Kharn-Ka Jeanne d'Arc Naaras Grand International Premior Francesco Cinque EX1 CAPS BIV
Tilsim dan Black Dragon (SOM n) x FI*Kharn-Ka Great Gatsby (ABY a)
204 ABY n FI SK LO 17 FI*Amajan Proteo Protolica Uros Kastraatti Francesco Cinque EX1 CAP
FI*Amajan Norton Norberto (SOM o) x FI*Amajan Miura Mainarda (ABY n)
205 ABY n FI SK LO 17 FI*Vuolas Viestintuoja Uros Kastraatti Francesco Cinque Abs
FI*Nebuankhet VanVan (ABY n) x FI*Nebuankhet Yraen Ruadh (ABY o)
206 ABY n FIN SRK LO S*Hjortronstigens The Sound of Music Uros Veteraani Leslie van Grebst 2
GB*Riverfern Light My Fire (ABY n) x Deeablo Miraquel of Absint (ABY p)
207 ABY a FI SK LO 16 FI*Nebuankhet Nae Laird! Uros Grand International Champion Helene Reiter EX1 CACS BIV
Dushara Godric-of-Kawaii (ABY n) x FI*Nebuankhet Valentine Water (ABY a)
208 ABY a FI SK LO 17 FI*Nebuankhet Pastel Goth Naaras International Champion Helene Reiter EX1 CAGCIB
FI*Nebuankhet Zakzakiel (ABY a) x Chardryn von Kalimdor*CH (ABY n)
209 ABY a FI SK LO 18 FI*Kharn-Ka God Particle Naaras Nuoret 7-10 kk Helene Reiter EX1
FI*Kharn-Ka Moon Shadow (SOM n) x FI*Kharn-Ka Jeanne d'Arc (ABY n)
210 ABY a Emalon von Kalimdor Uros Pennut 4-7 kk Helene Reiter Abs
Doras von Kalimdor (ABY n) x Chylina von Kalimdor (ABY n)
211 ABY a FI SRK LO 13 FI*Nebuankhet Violet Punch Naaras Kastraatti Helene Reiter EX1 CAP
S*Hjortronstigens Private Dancer (ABY n) x FI*Nebuankhet Sein-el-Mauassif (ABY n)
212 ABY o FI SRK LO 13 FI*Nebuankhet Yraen Ruadh Naaras Supreme Champion Donatella Mastrangelo KM
Dushara Godric-of-Kawaii (ABY n) x FIN*Nebuankhet Ochún (ABY o)
213 ABY o FI SK LO 17 FI*Nebuankhet Perfect Me, Perfect Hue Uros International Champion Donatella Mastrangelo EX1 CAGCIB
FI*Nebuankhet Zakzakiel (ABY a) x Chardryn von Kalimdor*CH (ABY n)
214 ABY o FI SK LO 14 FI*Redcheetah's Ruusu Naaras Grand International Premior Donatella Mastrangelo EX1 CAPS
S*Hjortronstigens Private Dancer (ABY n) x FI*Redcheetah's Aurora (ABY o)
215 ABY p FI SRK LO FI*Nebuankhet Quetzalcoatl Uros Supreme Premior Donatella Mastrangelo KM
FIN*Silkkihienon Roma Tarragona (ABY n) x FIN*Nebuankhet Ochún (ABY o)
215 ABY p FI SRK LO FI*Nebuankhet Quetzalcoatl Uros Veteraani Leslie van Grebst 3
FIN*Silkkihienon Roma Tarragona (ABY n) x FIN*Nebuankhet Ochún (ABY o)
216 ABY p FI SRK LO FI*Kawaii Junko Naaras Supreme Premior Donatella Mastrangelo Abs
FI*Kawaii Haiku (ABY o) x FIN*Kawaii Egao (ABY n)
217 ABY os FI SK LO 18 FI*Novameeran Abracadabra Uros Pennut 4-7 kk Francesco Cinque EX1
S*Blytens Giglio (ABY p) x FI*Maurelian Liana (ABY os)
218 BAL w 67 FI SK LO 15 FI*Willicon Mikhail Baryshnikov Uros Supreme Champion Donatella Mastrangelo KM NOM
FI*Willicon White Wookie (SIA w) x FI*Willicon Loves Giraffes (SIA n)
219 BAL c FI SK LO 17 FI*Mummeli Queeninho Emilio Uros Champion Juan José Martinez Vizcaino EX1 CACIB NOM
S*Nova Star Willie Nelson (SIA b) x FI*Mummeli Dinazinha Queena (BAL h 21)
220 BAL a 21 FI SK LO 17 FI*Willicon Dove Baby Dove Naaras Avoin Helene Reiter EX1 CAC
FI*Willicon Compasión (BAL a 21) x FI*Willicon Until I Get You (BAL n 21)
221 BAL c 21 FI SK RX 16 FI*Noxx The Winner Takes It All Uros Champion Donatella Mastrangelo EX1 CACIB
Pippastro Aaron Ramsey (OLH c 24) x FI*BaliDancer's Eleeza (OSH c)
222 BAL o 21 FI SK LO 17 FI*Willicon Dracarys! Uros Avoin Donatella Mastrangelo EX1 CAC
FI*Willicon Compasión (BAL a 21) x FI*Willicon Until I Get You (BAL n 21)
223 BAL e 03 FI SK LO 18 FI*Jalecat's For You Naaras Pennut 4-7 kk Juan José Martinez Vizcaino EX1 NOM
FI*Willicon I Can't Get It (BAL d 02 21) x FI*Jalecat's ÄssäMix (BAL h)
224 CRX I / CRX n FI SK LO 16 FI*Sweetpurr's Dirty Little Secrets Naaras Supreme Premior Donatella Mastrangelo KM NOM
FI*Ballerina's Shahryar (CRX n 03) x Pixie Fay Battle Under Stars (CRX n 24)
225 CRX II / CRX n 03 FI SK LO 16 FI*Sweetpurr's Hearts And Minds Naaras Supreme Champion Donatella Mastrangelo KM NOM BIS
FI*CuteChaos Elastic Heart (CRX n) x S*Rexlicious Rotella (CRX n 01)
226 CRX III / CRX f 24 FI SK LO 17 FI*Piupaws Kardemumma Naaras Champion Francesco Cinque Abs
FI*Piupaws Keyboard cat (CRX n 24) x FI*Piupaws Prinsessa Celestia (CRX h)
227 CRX III / CRX d FI SK LO 18 FI*Nibel's Sol Naaras Pennut 4-7 kk Francesco Cinque EX1
FI*Saca's Little Big Red (CRX e 03) x FI*Sweetpurr's Winter Is Coming (CRX w)
228 CRX IV / CRX f 01 64 FI SK LO 18 FI*Sweetpurr's I Wanna Have Some Fun Naaras Pennut 4-7 kk Donatella Mastrangelo EX1
FI*Saca's Little Big Red (CRX e 03) x FI*Sweetpurr's Hearts And Minds (CRX n 03)
229 CRX V / CRX ns 24 FI SK LO 16 FI*Piupaws Ascalon Uros Kastraatti Helene Reiter EX1 CAP
FI*Spectrolite Ritariperhonen (CRX ns 03 24) x FI*Piupaws Svetlana Rönkkö (CRX n 24)
230 DRX I / DRX n FI SK LO 17 FI*Berry's Dazzling Diamond Naaras Avoin Helene Reiter EX1 CAC
Elfinrex Acer Nikoense (DRX a) x Bindy Applause (DRX n 32)
231 DRX I / DRX a FI SRK LO FI*Åbodas Kaya Naaras International Premior Helene Reiter EX1 CAGPIB
FI*Bravefellow Cacao flip (DRX b) x S*Fiddlestix Femme Fatale (DRX a)
232 DRX I / DRX n FI SK RX 18 EE*X-Paroni Masterpiece Uros Premior Helene Reiter EX1 CAPIB NOM
Likoma's Hot Red Chilli Pepper (DRX d 22) x EE*Oda Masterpiece (DRX n 03)
233 DRX IV / DRX d 03 24 FI SK RX 18 Arseni Sodetan Uros Champion Helene Reiter EX1 CACIB
Profitrol' Geniality (DRX n 03) x Holiday Shanel-Talisman Epoch (DRX f 03 21 33)
234 DRX IV / DRX f 09 FI SK LO 18 EE*Ophelia Bona Rex Naaras Champion Helene Reiter EX1 CACIB
EE*Luigi Bona Rex (DRX n 03) x Elfe Feerique Nikita (DRX f 09)
235 DRX VII / DRX n 32 FI SK LO 14 Bindy Applause Naaras Grand International Champion Francesco Cinque EX1 CACS
Sharmel of Applause (DRX n 03 33) x Ofelia Sense of Beauty (DRX n 32)
236 DRX VII / DRX a 33 FI SK LO 17 FI*Åbodas Leia Naaras Avoin Francesco Cinque EX1 CAC
Elfinrex Acer Nikoense (DRX a) x FI*Åbodas Vieno (DRX f 33)
237 DRX IX / DRX w 64 FI SK LO 18 FI*WildWilderness Finlandia Uros Pennut 4-7 kk Francesco Cinque EX1
Raya's Domino (DRX n 09) x LV*Dea Dia Hatshepsut (DRX w)
238 DSP V / DSP e 03 21 33 FI SK LO 18 Vaho-Raj Chili Peppers*RU Uros Avoin Donatella Mastrangelo Abs
Akio Tokashi Chily Peppers (DSP a 09 21) x Tomiko Hitomi Chily Peppers (DSP g 03 21)
239 OLH n FI SK LO 17 FI*Ballawhane Jezzebella Naaras Avoin Helene Reiter EX1 CAC
FI*Mummeli Qianinho Ukko (OLH n 25) x FI*Ballawhane Gilfaethwy (BAL n)
240 OLH n FI SK LO 15 FI*Willicon Kill City Kills Uros Premior Helene Reiter EX1 CAPIB
FI*Noxx The World Is NotEnough (OLH n 03 25) x SE*Qjou'z Costa Rica (BAL r)
241 OLH a FI SK LO 18 FI*TaikaTomun Nuutti Nerokas Uros Nuoret 7-10 kk Francesco Cinque EX1
FI*Tirikan Cubone Max (OLH ns) x FI*TaikaTomun Klaudia Klassinen (OLH o 22)
242 OLH n 25 FI SK LO 17 FI*Ballawhane Jafar Jafar Uros Kastraatti Donatella Mastrangelo EX1 CAP NOM
FI*Mummeli Qianinho Ukko (OLH n 25) x FI*Ballawhane Gilfaethwy (BAL n)
243 OLH o 24 FI SK LO 17 FI*Noxx Guardian Angel Uros Champion Helene Reiter EX1 CACIB
FI*Jalecat's ÄhäKutti (OLH b) x FI*Noxx Miss Moneypenny (OLH a 25)
244 OLH r 03 FI SK LO 15 FI*Galene's Erica Spiculifolia Naaras Kastraatti Donatella Mastrangelo EX1 CAP
Jacadi De La Cour Divine (OSH d 02) x FI*Galene's Bacardi Breezer (SIA p 03)
245 OLH h 03 24 FI SK LO 16 FI*Jalecat's TeitMeistäKauniin Naaras Kastraatti Helene Reiter EX1 CAP
FI*Jalecat's QuasiModo (OLH d 24) x FI*Jalecat's ZC EipäTiennytTyttö (OSH b 03)
246 OSH f FI SK LO 15 O*Kay Orient Angel Bon-Bon Baby Naaras Supreme Champion Donatella Mastrangelo KM
HU*Shagio-Chen Pamelo (OSH d 03 22) x UA*Made in Ukraine Vasilisa (SIA n 03)
247 OSH n 24 FI SK RX 16 Strekoza's Casanova Uros Grand International Champion Donatella Mastrangelo EX1 CACS
Burukkusi (OSH a 25) x Shayan Viorika (OSH n)
248 OSH b 22 FI SK LO 18 FI*Nazarlik Gloriana Naaras Nuoret 7-10 kk Donatella Mastrangelo EX1
Timotheus Del Iris (OSH n) x Akita Ha Kuna*PL (OSH b 24)
249 OSH b 24 FI SK LO 18 HU*Shagio-Chen Satra Naaras Nuoret 7-10 kk Francesco Cinque EX1 NOM BIS
HU*Shagio-Chen Billy Blue (OSH a 24) x HU*Shagio-Chen Tchibo (OSH b)
250 OSH b 24 FI SK LO 18 Hermes v. Imporio A Uros Pennut 4-7 kk Francesco Cinque EX1 NOM BIS
Mario Barry (SIA c 21) x Evolet v. Imporio A (OSH f 03)
251 OSH c 24 FI SK RX 16 FI*Sultsinan Kizimkazi Naaras Grand International Champion Juan José Martinez Vizcaino EX1 CACS NOM
Mambo Italiano Sultan Chan*SK (OSH b 24) x FI*Omenatarhan Love Story (SIA c 03)
252 OSH c 24 FI SK LO 16 FI*LoudMeow Moonshine Uros Grand International Premior Juan José Martinez Vizcaino EX1 CAPS NOM
FI*Plan-A Jussi Murikka (SIA c) x FI*LoudMeow Little Starlet (OSH a 24)
253 OSH p 25 FI SK LO 18 FI*LoudMeow Sunset Superman Uros Nuoret 7-10 kk Helene Reiter EX1
FI*Major Cowboy From Hell (OSH c 25) x FI*LoudMeow Little Starlet (OSH a 24)
254 OSH b 03 FI SK LO 18 Ardales Elois Agraciado Uros Pennut 4-7 kk Helene Reiter EX1
Rusor Oriks (OSH o) x Eloisa Lali Barbudo (OSH b 03)
255 OSH b 03 22 FI SK LO 18 FI*Sultsinan Hugo Boss Uros Nuoret 7-10 kk Donatella Mastrangelo EX1 NOM
FI*Omenatarhan Part Time Lover (OSH b 02 21) x Elfendale Xena (OSH n 22)
256 PEB II / PEB b 03 64 FI SK RX 16 FI*Indigo's Hard Luck Ava Naaras Champion Donatella Mastrangelo EX1 CACIB
Kazimir Dolce Vita (PEB c 21 33) x Amazing Addjo East (PEB b 03)
257 RUS FI SK LO 18 Umberto Tibery Nicol Ross Uros Avoin Donatella Mastrangelo EX1 CAC
Tibery July Caesar Rus'Brungilda (RUS ) x Carica Grez Rus*RU (RUS )
258 RUS FI SK LO 17 Asolan Roksana Amuletovna Naaras Avoin Donatella Mastrangelo EX1 CAC
Amulet Suomipoika Trozayar (RUS ) x Asolan Blu Kristmas (RUS )
259 RUS FI SK LO 17 FI*Harmuan Aloisia Allegra Naaras Champion Donatella Mastrangelo EX1 CACIB BIV
Kind of Blue Buongiorno Amore (RUS ) x FI*Harmuan Belle Bärlein (RUS )
260 RUS FI SK LO 18 S*Kyanos Helene Naaras Avoin Donatella Mastrangelo Abs
Gaston Mollis Felis, CZ (RUS ) x S*Mistlurens Inez (RUS )
261 RUS FI SK LO 18 FI*BlueLair's Mirabella Naaras Nuoret 7-10 kk Donatella Mastrangelo Abs
Betram of Silver Gloss (RUS ) x FI*BlueLair's Inanna (RUS )
262 RUS FI SK LO 18 FI*Hana-Bi Blossom Naaras Nuoret 7-10 kk Donatella Mastrangelo EX2
Silverine Hyperion of Hana-Bi (RUS ) x FI*Hana-Bi Ilo (RUS )
263 RUS FI SK LO 18 S*Sirius Moonlight and Roses Naaras Nuoret 7-10 kk Donatella Mastrangelo EX1 BIV
Wynterwynd StarryKnight of S*Sirius (RUS ) x S*Sirius Fly on the wings of love (RUS )
264 RUS FI SK LO 18 FI*Starstruck's Unique Pearl Naaras Pennut 4-7 kk Donatella Mastrangelo EX1
Diamond Neytiri*PL (RUS ) x FI*Starstruck's Princess Snow White (RUS )
265 SIA n FI SK LO 18 FI*Kurosawa Femme Fatale Naaras Nuoret 7-10 kk Donatella Mastrangelo EX1
S*Tammee's Famous Ferruccio (SIA a) x FI*Twist-Tiramisun Bella-Donna (SIA n)
266 SIA n FI SK RX 18 Whalleybush Most Wanted Uros Pennut 4-7 kk Donatella Mastrangelo EX1
Drestothril Johpas (SIA b) x Whalleybush Work of Art (SIA f)
267 SIA n FI SK LO 17 FI*BlackDevil's The Whisper Of The Prophecy Uros Grand International Premior Donatella Mastrangelo EX1 CAPS
FI*BlackDevil's RedBull (OSH d 24) x Baccara Eastern Nymph (SIA n)
268 SIA a FI SK LO 17 FI*Plan-A Fifty Sixty Naaras International Champion Francesco Cinque EX1 CAGCIB
FI*Kelmikerhon Tyrskyaalloilla (SIA c) x FI*Plan-A Mon Dieu (SIA a)
269 SIA a FI SK LO 18 FI*Plan-A Furrnando Valenzuela Uros Nuoret 7-10 kk Francesco Cinque EX1
FI*Kelmikerhon Tyrskyaalloilla (SIA c) x FI*Plan-A Mon Dieu (SIA a)
270 SIA c FI SK LO 18 FI*Mummeli Veerazinha Violet Naaras Nuoret 7-10 kk Juan José Martinez Vizcaino EX1 NOM
Ralph Sia Alicia, CZ (SIA b) x FI*Mummeli Tirlinha XoXon Dusty (SIA b)
271 SIA c FI SK LO 18 FI*Deraza Nightingale´s Meow Mew Naaras Pennut 4-7 kk Juan José Martinez Vizcaino EX1
FI*Deraza Inside Job (SIA b) x FI*Kelmikerhon Neidonkenkä (SIA c)
272 SIA f FI SK LO 15 FI*Kaspektin Kasipusi Naaras Grand International Champion Donatella Mastrangelo EX1 CACS
San-Toi North Star of Plan-A (SIA b) x Azorez Varda Tintalle of Kaspektin (SIA f)
273 SIA j FI SK LO 18 FI*Baila-Bailan Hulluuden Highway Naaras Pennut 4-7 kk Francesco Cinque EX1
FI*Kaspektin Kadabra (SIA n) x FI*Baila-Bailan Aika-Ainutlaatuinen (SIA f)
274 SIA n 03 FI SK LO 18 FI*Ori-Katin Big John Duncan Uros Avoin Francesco Cinque EX1 CAC
FI*Tabbytassun Aarre (SIA d 03 21) x DK*Skuld Myser (SIA f)
275 SOM n FI SRK LO FI*Kharn-Ka Your Choice Uros Supreme Champion Helene Reiter KM BIV NOM BIS
DK*Dushara Danü (SOM n) x FIN*Kharn-Ka Queen Heart (ABY o)
276 SOM n FI SK LO 16 FI*Kharn-Ka Io Naaras Supreme Champion Helene Reiter KM NOM
Tutankhamon di Gens Rubra (SOM n) x FI*Kharn-Ka Inola (SOM n)
277 SOM n FI SK RX 16 FI*Kharn-Ka H.Nelson Uros International Champion Helene Reiter EX2
Tilsim dan Black Dragon (SOM n) x FI*Kharn-Ka Great Gatsby (ABY a)
278 SOM n FI SK LO 16 FI*Foxkiss Egretta garzetta Naaras International Champion Helene Reiter EX1 CAGCIB
Foxgarden's Baron Barnsby (*D) (SOM n) x FI*Foxkiss Bombycilla garrulus (SOM p)
279 SOM n FI SK RX 17 FI*Kharn-Ka Xahale Xpress Naaras Grand International Champion Helene Reiter EX1 CACS
Tilsim dan Black Dragon (SOM n) x FI*Kharn-Ka Sinopa (SOM n)
280 SOM n FI SK LO 17 FI*Amajan Prozio Prospero Uros Champion Helene Reiter Mitätöity Mitätöity
FI*Amajan Norton Norberto (SOM o) x FI*Amajan Miura Mainarda (ABY n)
281 SOM n FI SK RX 15 Tilsim dan Black Dragon Uros International Champion Helene Reiter EX1 CAGCIB
Avaloncat's Jabaloo (SOM n) x Tilsim dan Nala (SOM n)
281 SOM n FI SK RX 15 Tilsim dan Black Dragon Uros Siitos Rotukirjaus Kissaliitto
Avaloncat's Jabaloo (SOM n) x Tilsim dan Nala (SOM n)
282 SOM n FI SK LO 18 FI*Amajan Queran Quercina Naaras Nuoret 7-10 kk Helene Reiter EX1 NOM
(N)Villkattens Wilmer (SOM n) x FI*Amajan Klara Kassandra (SOM o)
283 SOM n FI SK LO 18 FI*Kharn-Ka Ciaran Mojave Uros Pennut 4-7 kk Helene Reiter EX1 BIV NOM
IT*X-Factor di Gens Rubra (SOM o) x FI*Kharn-Ka Inola (SOM n)
284 SOM n FI SK LO 18 FI*Vulpes Blood & Fire Uros Pennut 4-7 kk Helene Reiter EX2
Olaf von Gulda (SOM n) x FI*Vulpes Aletheia (SOM n)
285 SOM n FIN SRK RX FIN*Kharn-Ka Jewel Of Blues Uros Supreme Premior Helene Reiter KM
FIN*Kharn-Ka Bluesbrother (SOM a) x DK*Dushara Mint of Kharnka (SOM o)
285 SOM n FIN SRK RX FIN*Kharn-Ka Jewel Of Blues Uros Veteraani Leslie van Grebst 4
FIN*Kharn-Ka Bluesbrother (SOM a) x DK*Dushara Mint of Kharnka (SOM o)
286 SOM n FI SRK RX FI*Kharn-Ka Taygeta Taurus Naaras Supreme Premior Helene Reiter KM
DK*Dushara Danü (SOM n) x FIN*Kharn-Ka Imperia Isabel (SOM o)
286 SOM n FI SRK RX FI*Kharn-Ka Taygeta Taurus Naaras Veteraani Leslie van Grebst 1 NOM
DK*Dushara Danü (SOM n) x FIN*Kharn-Ka Imperia Isabel (SOM o)
287 SOM n FI SK LO 16 FI*Amajan Maffeo Macario Uros Grand International Premior Helene Reiter EX1 CAPS
Foxgarden's Baron Barnsby (*D) (SOM n) x FI*Amajan Gigi Gioia (ABY o)
288 SOM n FI SK RX 15 FI*SunnyPace Forsythia Naaras Grand International Premior Helene Reiter EX1 CAPS
Makeda's Hugo (SOM n) x FI*SunnyPace Consolida (SOM p)
289 SOM n FI SRK RX 14 FI*Amajan Hafta Hilaria Naaras International Premior Helene Reiter EX1 CAGPIB BIV NOM
Almaros Diego (SOM n) x FI*Amajan Fadma Fiorina (SOM n)
290 SOM a FI SRK LO 14 FI*Foxkiss Daphnia mirabilis Naaras Grand International Champion Juan José Martinez Vizcaino EX1 CACS
W'Moritz von Rankwald*CH (SOM n) x FIN*Kisompa's Hermina (SOM p)
291 SOM a FI SRK LO 14 FI*Foxkiss Charina trivirgata Naaras Grand International Premior Juan José Martinez Vizcaino Abs
W'Moritz von Rankwald*CH (SOM n) x FI*Foxkiss Athene noctua (SOM a)
292 SOM o FI SK LO 16 FI*Amajan Norton Norberto Uros Supreme Champion Francesco Cinque KM BIV
ArunaGuban Geronimo (SOM o) x FI*Amajan eAmbra Eminente (SOM o)
292 SOM o FI SK LO 16 FI*Amajan Norton Norberto Uros Siitos Rotukirjaus Kissaliitto
ArunaGuban Geronimo (SOM o) x FI*Amajan eAmbra Eminente (SOM o)
293 SOM o FI SK LO 16 FI*SunnyPace Galega Uros Grand International Champion Francesco Cinque EX1 CACS
GR*Nektarcats Duffy (SOM o) x FI*SunnyPace Consolida (SOM p)
294 SOM o FI SK LO 17 FI*Amajan Pon Preziosa Naaras Avoin Francesco Cinque EX1 CAC
FI*Amajan Norton Norberto (SOM o) x FI*Amajan Miura Mainarda (ABY n)
295 SOM o FI SK LO 18 FI*Amajan Remo Remberto Uros Nuoret 7-10 kk Francesco Cinque EX1
Marica Soft Black Master Yuma (SOM n) x FI*Amajan Leela Lazzarella (SOM o)
296 SOM o FI SK LO 18 FI*SunnyPace Juglans Uros Kastraatti Francesco Cinque EX1 CAP
FI*SunnyPace Galega (SOM o) x FI*SunnyPace Emilia javanica (ABY n)
297 SOM os FI SK LO 18 Njal Waldo's Sweet Lullaby Uros Avoin Francesco Cinque EX1 CAC
Icare Waldo's Sweet Lullaby (SOM os) x Ivory'n'Ebony Waldo's Sweet Lullaby (SOM ns)
298 SPH II / SPH n 09 FI SK LO 17 FI*Eipril Rosalie Naaras International Champion Francesco Cinque EX1 CAGCIB
Vintage Frederick (SPH n 03 32) x FI*Eipril Rebekah (SPH n 09)
299 SPH II / SPH n 09 FI SK RX 18 FI*Hebblas Xanthus Uros Pennut 4-7 kk Francesco Cinque EX1
Vandvis Chocolate Eclair (SPH n 33) x Newans Melissa (SPH f 01)
300 SPH III / SPH g 21 FI SRK LO FI*EEC's Great Sensation Naaras Kastraatti Francesco Cinque EX1 CAP
Voila Dionysos van Anubis (SPH a) x FIN*EEC's Amazing Alexandria (SPH g 09 22)
301 SPH IV / SPH f 01 62 FI SK RX 17 Newans Melissa Naaras International Champion Francesco Cinque EX1 CAGCIB NOM
Muggleborn Bluekatti Veyron/ID (SPH a 09) x Catberry Cirilla of Newans (SPH f 09)
302 SPH IV / SPH f 02 64 FI SRK RX 14 FI*Evilurbastet Miranda Naaras Grand International Premior Francesco Cinque EX1 CAPS NOM BIS
LV*Otomi Danis (SPH n 02 21) x Tudor Rose Businka (SPH f 02 32)
303 SPH V / SPH d 03 32 FI SK LO 18 Av Ljusalfheim Zephyr Uros International Champion Donatella Mastrangelo EX1 CAGCIB
Amabel Xavier (SPH a 32) x Rich Gift Rio Rita (SPH d 03 32)
304 SPH V / SPH n 03 33 FI SK RX 18 FI*Hebblas Xaviera Naaras Pennut 4-7 kk Donatella Mastrangelo EX1
Vandvis Chocolate Eclair (SPH n 33) x Newans Melissa (SPH f 01)
305 HCL Henrik Torbjörn af Sjundby Uros Kotikissat Sara Moroni 1 NOM
306 HCL Tyyne-Liina Naaras Kotikissat Francesco Cinque 1 NOM BIS
306 HCL Tyyne-Liina Naaras Veteraani Leslie van Grebst 1 NOM BIS
307 HCS Sissi Naaras Kotikissat Juan José Martinez Vizcaino 1 NOM BIS
308 HCS Ninja Naaras Kotikissat Juan José Martinez Vizcaino 2
308 HCS Ninja Naaras Veteraani Leslie van Grebst 2
309 HCS Osmo Uros Kotikissat Bjarne Wikström 2
310 HCS Fredrik Hubertus af Sjundby Uros Kotikissat Bjarne Wikström Abs
311 HCS Vesku Uros Kotikissat Bjarne Wikström 1 NOM
312 SBI c FI SK RX 18 Rockabilly Rose v.Meingold Naaras Pennut 4-7 kk Eric Reijers EX1
Denver von Gallus, CZ (SBI c) x Juna v.Meingold (SBI b 21)
313 ABY o Elanaria von Kalimdor Naaras Pennut 4-7 kk Donatella Mastrangelo EX1 BIV NOM
Doras von Kalimdor (ABY n) x Chylina von Kalimdor (ABY n)
314 SRS IX / SRS w 62 FI SK RX 18 FI*Hämynhäivän Kallekolli Uros Pennut 4-7 kk Steven L. Jones EX1
Darling Diva Bailey (SRS n 33) x Ijoelle Adorablecat*LT (SRS w)
315 NFO V / NFO d 24 FI SK LO 18 FI*Mourulan Angels Fall First Naaras Nuoret 7-10 kk Bjarne Wikström EX1
FI*Louhelan Da Capo (NFO d 09 24) x FI*Harmaaturkin Essi (NFO f 09 24)
316 OSH a 25 FI SK LO 18 FI*LoudMeow Midnight Sun Uros Nuoret 7-10 kk Juan José Martinez Vizcaino EX1
FI*Major Cowboy From Hell (OSH c 25) x FI*LoudMeow Little Starlet (OSH a 24)
337 kpl

Tuomarit

Nimi EMS-koodit Kissaa
Cinque Francesco ABY n, ABY os, CRX III, DRX IX, DRX VII, OLH a, OSH b 24, SIA a, SIA j, SIA n 03, SOM o, SOM os, SPH II, SPH III, SPH IV, HCL 32
Jones Steven L. BEN n 24, BEN n 24 32, BSH a, BSH e, BUR h, CYM 51-52, EUR f 23, EUR f 24, KOR, OCI b 24, OCI o 24, SRS IX, VET 1, VET 3 31
Lindelöf Sirpa ACL VI, ACS V, MCO V, NEM I, NEM II, NFO I, NFO II, NFO III, NFO VIII, SIB VII, SIB VIII 33
Martinez Vizcaino Juan José BEN n 22, BSH f, BSH g, BSH n, BSH ns 11, BUR b, BUR n, CHA, EUR d 24, EUR g 24, KBL I, MAU ns, OCI bs 24, OCI c 24, OCI n 24, BAL c, BAL e 03, OSH a 25, OSH c 24, SIA c, SOM a, HCS 31
Mastrangelo Donatella ABY o, ABY p, BAL c 21, BAL o 21, BAL w 67, CRX I, CRX II, CRX IV, DSP V, OLH n 25, OLH r 03, OSH b 03 22, OSH b 22, OSH f, OSH n 24, PEB II, RUS, SIA f, SIA n, SPH V 34
Moroni Sara MCO III, MCO IX, MCO VI, NFO IV, NFO IX, SIB IV, SIB VI, HCL 36
Reijers Eric EUR a (13a), EXO f 03 22, EXO n, EXO n 03 24, EXO n 22, EXO n 24, PER a 21 33, PER es 02 62, PER f 02 21 62, PER n, PER n 03, RAG a 03, RAG a 04, RAG a 04 21, RAG g 03, RAG n, RAG n 04 21, SBI a, SBI a 21, SBI b, SBI b 21, SBI c, SBI f 21, SBI j, TUV f 61-63 35
Reiter Helene ABY a, BAL a 21, CRX V, DRX I, DRX IV, OLH h 03 24, OLH n, OLH o 24, OSH b 03, OSH p 25, SOM n 33
van Grebst Leslie EXO g 03 23, PER a 22, PER g 03, RAG a, RAG e 04, RAG n 04, SBI d 21, SBI e, SBI e 21, SBI f, SBI n, SBI n 21, VET 2, VET 4, VET Kotikissat 30
Wikström Bjarne MCO I, MCO II, MCO IV, MCO VII, MCO VIII, NFO V, NFO VI, SIB II, SIB III, HCS 37
10 tuomaria