URK 56 Kansainvälinen Kissanäyttely 29.9.2018
Järjestävä yhdistys Uudenmaan Rotukissayhdistys ry
Alkaa 29.9.2018 Loppuu 29.9.2018
Ilmoittautuminen alkaa 1.7.2018 Ilmoittautuminen loppuu 26.8.2018
Yleisöaika alkaa 10:00 Yleisöaika loppuu 15:00
Eläinlääkärintarkastus alkaa 7:30 Eläinlääkärintarkastus loppuu 9:00
Arvostelut alkavat 9:30 Vahvistuskirjeen julkaisupvm 22.9.2018
Kansainvälinen Kyllä Erikoisnäyttely Ei
Drive In -näyttely Ei Omistajat saavat esitellä kissansa Kyllä
Kissoja enintään 300  Näyttely on täynnä. Kategoriat 1, 2, 3, 4, Kotikissat
BreedBIS-rodut BreedBIS kissoja vähintään
Tilinumero FI8380018710040986
Sähköposti kati.nieminen@pp3.inet.fi
Paikka Askola-Areena Linnankoskentie 61, 07510 Askola
Toimihenkilöt Näyttelypaikka: Askola-Areena Linnankoskentie 61, 07510 Askola

Näyttelysihteeri: 
Kati Nieminen Luisukatu 4 a 1, 33240 Tampere. kati.nieminen@pp3.inet.fi
Näyttelypäällikkö: Katerina Leino  katerina@urk.fi
Pääassistentti: Jonna Varhama Ilmottautumiset mielellään Facebookin yksityisviestin kautta.
https://www.facebook.com/jonna.varhama tai sähköpostilla varhama@iki.fi
Raha-asiat: Mia Tuomivirta  mia@urk.fi
Näyttelykummi: Sanna-Leena Santapakka  sanna@urk.fi 
Hyvinvointivastaava: Anne Kontula  anne@urk.fi
Rotypöydät ja kauppiaat: Katerina Leino 050-4660370
Yhdistyksen infopuhelin: 046-9696590
Lisätietoja

Kasvattaja- ja siitosluokat ovat maksuttomia, jos kissa osallistuu muuhun luokkaan. Jos kissa ei osallistu arvosteluun, siitos- ja kasvattajaluokan hinta on normaalimaksu.

Näyttelyyn osallistumattoman kaverikissan maksu 10 € (sis. ellmaksun, ei häkkipaikkaa), kaverikissat ilmoitettava näyttelypäällikölle etukäteen!

Näyttelyluettelo: Omakissan kautta tilattuna ja maksettuna 3 €, paikan päällä 5 €. Luettelo on yhdistetty ja kattaa molemmat näyttelypäivät. Ilmainen sähköinen luettelo julkaistaan kotisivuilla.

Näyttelymaksut maksetaan Omakissa-järjestelmästä saatavien tietojen mukaisesti ilmoittautumisen yhteydessä.

Paperilomakkeella ilmoittautuessa näyttelymaksu maksetaan URK:n tilille: (Danske Bank) IBAN FI83 8001 8710 0409 86, BIC: DABAFIHH viite 1300, URK jäsenet 2600. Kopio maksukuitista on liitettävä paperiseen ilmoittautumiseen. 

Hyväksymme 1 leimakortin per näytteilleasettaja per näyttelypäivä! 

Kissoja hyväksytään näyttelyyn enintään 300 per päivä. Karsinta tehdään näyttelyilmoittautumisen maksuhetken perusteella.

Yhteenveto ilmoittautumisista

Kategoria Ilmoittautuneita
1 50
2 115
3 67
4 118
Kotikissat 9
Yhteensä 359

Suodata näytettäviä tuloksia alla olevilla valinnoilla.

Suodata näytettäviä tuloksia alla olevilla valinnoilla.

Nro EMS-koodi Rekisterinumero Nimi Sukupuoli Luokka Tuomari Tulos
1 EXO n FI SK LO 18 Kisuicat's Part-Of-Me Uros Nuoret 7-10 kk Leslie van Grebst EX1 NOM BIS
FI*Kermaviiksen Giovanni (PER n 03) x Kisuicat's Mona Lisa (EXO n 22)
2 EXO f FI SK LO 17 FI*Cherish's Raspberry Naaras Avoin Leslie van Grebst EX1 CAC
FI*Mimosan Le Boy (PER d) x FI*Aamukasteen Cosmic Girl (EXO f 24)
3 EXO n 22 FI SK LO 18 Ayser's ZZ Top Uros Nuoret 7-10 kk Leslie van Grebst EX1
Shuturi's Black Label 4 Ayser (EXO n) x FI*Aamukasteen Generation-X of Ayser (EXO n 22)
4 EXO n 24 FI SK LO 17 FI*Jarbabin Yonne Byron Uros Avoin Leslie van Grebst EX1 CAC NOM
FI*Mau-Miun Iceman 4 Azulejo (EXO e 24) x Alsace Jette (PER n)
5 EXO f 24 FI SRK LO FI*Aamukasteen Cosmic Girl Naaras International Premior Leslie van Grebst EX1 CAGPIB
FI*Aamukasteen Zubr (EXO d 22) x FIN*Aamukasteen You are my (EXO n 24)
5 EXO f 24 FI SRK LO FI*Aamukasteen Cosmic Girl Naaras Veteraani Helene Reiter 2
FI*Aamukasteen Zubr (EXO d 22) x FIN*Aamukasteen You are my (EXO n 24)
6 EXO g 33 FI SK LO 18 Ayser's Daenerys Stormborn Naaras Pennut 4-7 kk Leslie van Grebst EX1
Ayser's Born To Be Wild (EXO d 22) x Ayser's Elektra (EXO g 21 33)
7 PER n FI SK LO 18 FI*Timanfaya Key To My Heart Uros Nuoret 7-10 kk Leslie van Grebst EX1
FI*Timanfaya Heartbeat (PER a) x FI*Timanfaya Filled With Love (PER fs)
8 PER n FI SK LO 18 FI*Mimosan Worst Part Is Over Naaras Pennut 4-7 kk Leslie van Grebst EX1
S*Athelstones Blackout (PER n) x FI*Mimosan Just Two of Us (PER n)
9 PER f FI SRK LO Sumava's Amanda Naaras Supreme Premior Leslie van Grebst KM
Nuit-Magique Ebony of Sumava (PER n) x Sumava's Nebulosa (PER w)
10 PER ns 24 62 FI SK LO 16 FI*Timanfaya More Than Words Uros Avoin Leslie van Grebst Abs
Fairy 4 U Jumanji (PER ds 22 62) x My-Champagne Anemone to Timanfaya (PER n 24)
11 PER ds 11 FI SK LO 16 FI*Kultaviiksen Poseidon Uros Champion Leslie van Grebst Abs
FI*Kultaviiksen Don Juan (PER n) x Kuutsas Summer Storm (PER fs)
12 PER n 03 FI SRK LO FI*Mimosan Ka Boom Uros Supreme Premior Leslie van Grebst KM NOM BIS
A*Heaven Sent Quicky Express (PER n) x FIN*Mimosan All About Us (PER n 03)
13 PER es 02 62 EE*Elisabeth Heinroos Gerbera Naaras Champion Leslie van Grebst EX1 CACIB
Ma Griff Irresistible of Heinroos (PER e 01 62) x EE*Amazing Dream Midnight Rose (PER f 02)
14 PER f 02 21 62 FI SRK LO FI*Mimosan If Only You Naaras Kastraatti Leslie van Grebst EX1 CAP
S*Athelstones Blackout (PER n) x A*Heaven Sent Petite Fleur (PER f 03 23)
15 PER a 21 33 FI SK LO 17 Ayser's Rocky Balboa Uros Kastraatti Leslie van Grebst Abs
Ayser's Genius (EXO d 21 33) x Major's Megan of Ayser (PER n 21 33)
16 RAG n FI SK LO 16 FI*Dollyblues Fill Your Heart Uros Grand International Champion Bjarne Wikström EX1 CACS
FI*Dollyblues Better Than Love (RAG n 03) x S*Mariamores O'Lala of Adonis (RAG n)
17 RAG a 03 FI SK LO 16 FI*Colorstar's Run to Heart Uros International Premior Bjarne Wikström EX1 CAGPIB
FI*Sunrunner's Quinlan (RAG a 03) x FI*Snowrag Pompom (RAG a 04)
18 RAG a 04 FI SK LO 15 FI*Stardoll's Blue Galaxy Uros Supreme Champion Bjarne Wikström KM BIV NOM BIS
FI*Stardoll's Santo Domingo (RAG n 03) x FI*Stardoll's Blue Velvet (RAG a)
19 RAG a 04 FI SK LO 18 FI*RoyalRose's Bertha Naaras Nuoret 7-10 kk Bjarne Wikström EX1 NOM
FI*Celestial's Born 2 Break Your Heart (RAG a 04) x S*Krickelins Vivian (RAG n 03)
20 RAG a 04 FI SK LO 18 FI*Stardoll's Twilight Princess Naaras Pennut 4-7 kk Bjarne Wikström EX1
FI*Stardoll's Santo Domingo (RAG n 03) x FI*Stardoll's Blue Velvet (RAG a)
21 RAG a 04 FI SRK LO 13 FI*Snowrag Pompom Naaras Supreme Premior Bjarne Wikström KM
FI*Riverknee Quality Assurance (RAG n) x FI*Snowrag Diamond Dust (RAG a 04)
22 RAG d 03 FI SRK LO FI*Snowrag Red Ferrari Uros International Premior Leslie van Grebst EX1 CAGPIB
FI*Snowrag Prince of Tide (RAG n 03) x FI*Snowrag Balenciaga (RAG f 03)
23 RAG g 03 FI SK LO 17 FI*Midnightdolls A Little Darling Naaras Avoin Bjarne Wikström EX1 CAC NOM
FI*Tammikatin Hunajanassu (RAG e 04) x FI*Dollyblues You Are The Sunshine (RAG a 03)
24 RAG n 04 21 FI SRK LO 13 Gayaneh Helius Hilaris Uros Kastraatti Bjarne Wikström EX1 CAP
FI*Maplehill's Rely On Shaman (RAG a 03) x FI*Utuinen DashingDesign (RAG n 04 21)
25 RAG a 04 21 FI SRK LO FI*Rock'nRags BrightestDiamond Naaras Kastraatti Bjarne Wikström EX1 CAP
FI*Dollicious Maxterpiece! (RAG a 04 21) x FI*Dollyblues Queen of Beauty (RAG a 04 21)
26 RAG a 04 21 FI SK LO 16 Gayaneh Littorella igitur Naaras Premior Bjarne Wikström EX1 CAPIB
(N)Diadem's Vuzzy (RAG a 03) x Gayaneh Igitur Iris (RAG n 21)
27 SBI n FI SK LO 18 FI*Kattimäen Niila Onni Uros Pennut 4-7 kk Bjarne Wikström EX1
FI*Harebell Nipsu (SBI a 21) x FI*Kattimäen Ninni-neiti (SBI n)
28 SBI n FIN SRK LO EST*Audrey Herencia Naaras Supreme Premior Bjarne Wikström KM
EST*Prosper Klaudia (SBI n 21) x FIN*Sic'an Jojada (SBI n)
28 SBI n FIN SRK LO EST*Audrey Herencia Naaras Veteraani Helene Reiter 1 NOM BIS
EST*Prosper Klaudia (SBI n 21) x FIN*Sic'an Jojada (SBI n)
29 SBI a FI SK RX 17 FI*Touchant Câlinerie Naaras Avoin Bjarne Wikström EX1 CAC
FI*Tamus GReddy (SBI a 21) x FI*Touchant Xalté Beauté d'Amour (SBI n)
30 SBI a FI SRK LO FI*Nalle-Puhin PINK! Naaras Supreme Premior Bjarne Wikström KM NOM
FIN*Zhamanen Fangio (SBI n) x FI*Tamus Wildcat (SBI f)
31 SBI b FI SK LO 16 FI*Chirybiry's My Darling Ipi Naaras Grand International Champion Leslie van Grebst EX1 CACS NOM BIS
FI*Ziazan Interstellar (SBI a) x FI*Chirybiry's U-la-laa (SBI b)
32 SBI b FI SK LO 18 FI*Kattimäen Toivo Albert Uros Pennut 4-7 kk Leslie van Grebst EX1
FI*Kattimäen Armas (SBI n) x FI*Ann-Elisabeth's Vanilla (SBI b)
33 SBI c FI SK LO 17 FI*Nalle-Puhin How Deep Is Your Love Naaras Grand International Champion Bjarne Wikström EX1 CACS
Demian Günther (SBI a 21) x FI*Nalle-Puhin Bell's Of Paris (SBI c)
34 SBI j FI SK LO 16 FI*Tamus RVR Naaras Champion Leslie van Grebst EX1 CACIB
FI*Kattimäen Matti-Katti (SBI n 21) x FI*Tamus Insignia (SBI f)
35 SBI a 21 FI SK LO 16 FI*Harebell Nipsu Uros International Champion Leslie van Grebst EX1 CAGCIB
FI*Harebell Luminous (SBI b) x FI*Canth's Susu (SBI a 21)
36 SBI a 21 FI SK LO 18 FI*Lofanna Ifigeneia Naaras Pennut 4-7 kk Leslie van Grebst EX1 NOM BIS
RU*Tarnis Urgant (SBI a 21) x FI*Lofanna Francesca (SBI a)
37 SBI b 21 FI SRK LO 13 Shapur Angel Naaras Supreme Premior Leslie van Grebst KM NOM BIS
(N)Sobell Funny Honey (SBI b) x Shapur Greatest Love of all (SBI b 21)
38 SBI e 21 FI SK LO 18 FI*Rais-Kis Too Hot Uros Nuoret 7-10 kk Bjarne Wikström EX1
RU*Tarnis Urgant (SBI a 21) x FI*Rais-Kis IceKiss (SBI g)
39 SBI e 21 FI SK RX 18 Deben Laty Mery, CZ Uros Pennut 4-7 kk Bjarne Wikström EX1
Hero vom Blauen Achat (SBI a) x Uer-Nara Laty Mery, CZ (SBI g 21)
40 SBI f 21 FIN SRK LO FIN*JoJon Fangshou Naaras Grand International Premior Bjarne Wikström EX1 CAPS
FIN*JoJon El Rayo Rumba (SBI n 21) x Kyana v.d. Niederheide (SBI h)
40 SBI f 21 FIN SRK LO FIN*JoJon Fangshou Naaras Veteraani Helene Reiter 3
FIN*JoJon El Rayo Rumba (SBI n 21) x Kyana v.d. Niederheide (SBI h)
41 TUV f 61-63 / TUV f 62 FI SK LO 15 FI*Ilveslinnan Endamli Erenay Naaras Grand International Champion Leslie van Grebst EX1 CACS
FI*Verdian Gilad (TUV n 21) x FI*Ilveslinnan Canipek Cicek (TUV d)
42 TUV f 61-63 / TUV f 21 62 FI SK LO 15 FI*Ilveslinnan Erkenci Erdemay Naaras Supreme Premior Leslie van Grebst KM
FI*Verdian Gilad (TUV n 21) x FI*Ilveslinnan Canipek Cicek (TUV d)
43 ACL VI / ACL g 09 24 FIN SRK RX FIN*Trollin Pinky Naaras Supreme Premior Sara Moroni KM NOM BIS
FIN*Trollin Frodo (ACL e 09 23) x FIN*Operadoll's Butterfly (ACL as 22)
43 ACL VI / ACL g 09 24 FIN SRK RX FIN*Trollin Pinky Naaras Veteraani Donatella Mastrangelo 1 NOM
FIN*Trollin Frodo (ACL e 09 23) x FIN*Operadoll's Butterfly (ACL as 22)
44 ACS II / ACS n 09 FI SK LO 17 FI*Murmelin Hector Uros Kastraatti Bjarne Wikström Abs
FI*Metusalahin Bowie (ACL ds 09 22) x FI*Murmelin Daniela (ACS n 02 21)
45 ACS III / ACS a 24 FI SK RX 17 FI*Trollin Kilu Uros Avoin Leslie van Grebst EX1 CAC NOM
FIN*Trollin Hanno (ACS e 24) x FI*Trollin Sarabi (ACS fs 21 33)
46 ACS V / ACS e 24 FIN SRK RX FIN*Trollin Hanno Uros Premior Bjarne Wikström EX1 CAPIB NOM
FIN*Siriuksen IiroCurl (ACS n 22) x Honeycurl Alisiya (ACS d 09 23)
46 ACS V / ACS e 24 FIN SRK RX FIN*Trollin Hanno Uros Veteraani Donatella Mastrangelo 2
FIN*Siriuksen IiroCurl (ACS n 22) x Honeycurl Alisiya (ACS d 09 23)
47 MCO I / MCO a FI SK LO 17 FI*KingLeo's I am Alcyone Naaras Kastraatti Leslie van Grebst EX1 CAP
Beartooth Mountain Neo (MCO n) x FI*Mainehaan Queenie (MCO a)
48 MCO II / MCO a 09 FI SK LO 18 FI*KingLeo's Jacquesson So High Uros Nuoret 7-10 kk Leslie van Grebst EX1
FI*KingLeo's Echo of Lemmy Kilmister (MCO n 09 22) x FI*Mainehaan Queenie (MCO a)
49 MCO III / MCO n 22 FI SK LO 17 FI*Rotcat Sisy Naaras International Champion Sirpa Lindelöf EX1 CAGCIB
Halvar vom Postsee (MCO n 23) x FI*Rotcat Nicita (MCO f 09 22)
50 MCO III / MCO n 23 FI SK LO 18 FI*Chamberlain Orionis Alnitak Uros Pennut 4-7 kk Sirpa Lindelöf Abs
FI*Chamberlain Yes I'm Ready (MCO n 09 22) x FI*Chamberlain Born To Be A Star (MCO g 23)
51 MCO III / MCO a 23 FI SK LO 18 FI*Chamberlain Orionis Mintaka Naaras Pennut 4-7 kk Sirpa Lindelöf EX1
FI*Chamberlain Yes I'm Ready (MCO n 09 22) x FI*Chamberlain Born To Be A Star (MCO g 23)
52 MCO III / MCO n 22 FI SK LO 17 FI*Vuorensinen Alder Uros Premior Sirpa Lindelöf Abs
Halvar vom Postsee (MCO n 23) x FI*Magnificat Sweet Xharon (MCO g 22)
53 MCO IV / MCO n 09 22 FI SK LO 14 FI*Chamberlain Yes I'm Ready Uros Supreme Champion Sara Moroni KM
DK*Coonation's Alpha Beat (MCO a 09 22) x FI*Chamberlain Rough Diamond (MCO n 09 22)
53 MCO IV / MCO n 09 22 FI SK LO 14 FI*Chamberlain Yes I'm Ready Uros Siitos
DK*Coonation's Alpha Beat (MCO a 09 22) x FI*Chamberlain Rough Diamond (MCO n 09 22)
54 MCO IV / MCO n 09 22 FI SK LO 17 FI*LovelyLife Up And Go Uula Uros Avoin Sara Moroni Abs
FI*Ameliinan Luna (MCO n 09 22) x FI*LovelyLife Movie's Matami Mimmi (MCO n 22)
55 MCO IV / MCO n 09 22 FI SK LO 17 FI*Hemingway's Libbie Slow Bear Naaras Champion Sara Moroni Abs
FI*Ameliinan Luna (MCO n 09 22) x IT*Mount Desert's Toscana Sunflower (MCO f 22)
56 MCO IV / MCO n 09 22 FI SK LO 17 FI*KingLeo's Happy Feet Naaras Kastraatti Sara Moroni EX2
Beartooth Mountain Neo (MCO n) x FI*KingLeo's Angels in My Hair (MCO n 09 22)
57 MCO IV / MCO a 09 22 FI SK LO 17 FI*LovelyLife Tico Tico Tinkerbell Naaras Avoin Sara Moroni Abs
FI*LovelyLife Joy of Living Jetro (MCO ns 09 22) x FI*Goldenstream's Wild Flower (MCO g 03 22)
57 MCO IV / MCO a 09 22 FI SK LO 17 FI*LovelyLife Tico Tico Tinkerbell Naaras Määrittely Donatella Mastrangelo Abs
FI*LovelyLife Joy of Living Jetro (MCO ns 09 22) x FI*Goldenstream's Wild Flower (MCO g 03 22)
58 MCO IV / MCO n 09 22 FI SK LO 18 FI*Chamberlain Leader Of Them All Uros Kastraatti Sara Moroni Abs
FI*Chamberlain Empire Of Moon (MCO as 09 22) x FI*Chamberlain Rough Diamond (MCO n 09 22)
59 MCO IV / MCO n 03 22 FIN SRK LO FIN*HoneyCoon's Under The Rose Naaras Kastraatti Sara Moroni EX1 CAP
Battle Creek's X'Uta Pendragon (MCO n 09 22) x FIN*Starmaker's Secret Garden (MCO fs 09 22)
59 MCO IV / MCO n 03 22 FIN SRK LO FIN*HoneyCoon's Under The Rose Naaras Veteraani Donatella Mastrangelo 2
Battle Creek's X'Uta Pendragon (MCO n 09 22) x FIN*Starmaker's Secret Garden (MCO fs 09 22)
60 MCO V / MCO f 22 FI SRK RX 14 FI*Hemingway's Chipara Sun Naaras Supreme Champion Sara Moroni KM BIV
Enduro of El Dorado (MCO d 22) x IT*Mount Desert's Toscana Sunflower (MCO f 22)
61 MCO V / MCO f FI SK LO 18 FI*Rotcat Unia Naaras Champion Sara Moroni EX1 CACIB
FI*SolarWind's Dionysos (MCO d 22) x SE*Alice Springs Paddy Relly (MCO fs 09 22)
62 MCO V / MCO d 22 FI SK LO 17 Katie Forest Pearl Naaras Avoin Sara Moroni EX1 CAC
IT*Wild Whisper Ulysse (MCO d 22) x Zhozefina Stars Quality (MCO d)
63 MCO V / MCO f 22 FI SK LO 18 FI*A'Dreams MC Anastasija Naaras Nuoret 7-10 kk Sara Moroni EX1
Olaf Junior Kaprysowo*PL (MCO n 22) x Katie Forest Pearl (MCO d 22)
64 MCO V / MCO d FI SK LO 18 Tina of Golden Happiness Naaras Pennut 4-7 kk Sara Moroni EX1 BIV
Eros of Golden Happiness (MCO d) x Jess of Golden Happiness (MCO d)
65 MCO VI / MCO e 03 22 FI SK LO 15 FI*Chamberlain Bright Charm Uros Grand International Champion Sirpa Lindelöf EX1 CACS
PL*CoonKitty Louis Vuitton (MCO e 09 23) x FI*Chamberlain Make A Wish (MCO g 09 22)
66 MCO VI / MCO d 09 22 FI SK RX 17 Zachary Tiili*PL Uros International Champion Sirpa Lindelöf EX1 CAGCIB
Zmatrixu Lester (MCO e 09 22) x Trinity Bellamoondo*PL (MCO f 22)
67 MCO VI / MCO f 02 21 62 FI SK LO 16 FI*Stout-hearted Victorious Love Naaras International Champion Sirpa Lindelöf EX1 CAGCIB BIV
Excalibur of Jurrasic park, SK (MCO n 09 25) x FI*Stout-hearted She Loves Me (MCO f 09 24)
68 MCO VI / MCO d 09 22 FI SK LO 18 FI*Chamberlain Orionis Alnilam Uros Pennut 4-7 kk Sirpa Lindelöf EX1
FI*Chamberlain Yes I'm Ready (MCO n 09 22) x FI*Chamberlain Born To Be A Star (MCO g 23)
69 MCO V / MCO f 22 FI SK LO 18 FI*HoneyCoon's Kiss Me Quick Naaras Pennut 4-7 kk Sara Moroni EX2
Mystery boy Sky Beyrouth, CZ (MCO n 23) x FI*HoneyCoon's Keep My Secret Well (MCO f 09)
69 MCO VI / MCO f 09 23 FI SK LO 18 FI*HoneyCoon's Kiss Me Quick Naaras Määrittely Donatella Mastrangelo MCO f 22 /MCO V
Mystery boy Sky Beyrouth, CZ (MCO n 23) x FI*HoneyCoon's Keep My Secret Well (MCO f 09)
70 MCO VII / MCO es 24 FI SK LO 15 FI*Chamberlain Arctic Love Naaras Supreme Champion Sara Moroni KM
PL*CoonKitty Louis Vuitton (MCO e 09 23) x FI*Chamberlain Gift Of Love (MCO g 09 22)
71 MCO VII / MCO ds FI SK LO 17 ES*Gattacamoon Rob Roy Uros International Champion Sara Moroni EX1 CAGCIB BIV
Fabulous Gattacamoon*ES (MCO ns) x Cleopatra Alaskaland, CZ (MCO fs 22)
72 MCO VII / MCO ns 22 FI SK LO 18 FI*Chamberlain My Only One Uros Nuoret 7-10 kk Sara Moroni EX1
CascadeMtn Dream Maker (MCO n 22) x FI*Chamberlain Enjoy Me (MCO a 22)
73 MCO VII / MCO ds 22 FI SK LO 18 FI*Magnificat Maine Dimi Uros Nuoret 7-10 kk Sara Moroni Abs
FI*Abbas-Coons Businesman (MCO ns 03 22) x FI*Magnificat Maine Zahara (MCO d 22)
74 MCO VII / MCO ds 22 FI SK LO 18 FI*Pinewoods Child of Vision Naaras Nuoret 7-10 kk Sara Moroni EX1 NOM
ES*Gattacamoon Rob Roy (MCO ds) x FI*Escape's Fantasia (MCO f 22)
75 MCO VII / MCO as FI SK LO 18 FI*Satinante's The Only One Blue Dream Naaras Nuoret 7-10 kk Sara Moroni Abs
FI*Goldenstream's You Are The One (MCO a) x FI*Satinante's Olga Carlotta (MCO g 09)
76 MCO VII / MCO ns 22 FI SRK RX 14 FI*Rotcat Knight of Silver Uros Supreme Premior Sara Moroni KM BIV
FIN*Rotcat Chibbo (MCO ns 09 22) x Spessarttigers Jule (MCO ns 09 22)
77 MCO VII / MCO as 22 FI SK LO 16 FI*Rotcat Quick Silver Uros Grand International Premior Sara Moroni EX1 CAPS
FI*Rotcat Nùria (MCO ns 09 22) x FI*KattenHatten Amazing Grace (MCO fs 22)
78 MCO VII / MCO ns 22 FI SK LO 16 FI*Mahtitassun Hämminki Naaras Premior Sara Moroni EX1 CAPIB
Dion Tallin Perla Annaru*PL (MCO a 22) x FI*Mahtitassun Cauhu (MCO ns 22)
79 MCO VII / MCO fs 22 FI SK LO 18 FI*Rotcat Unna Naaras Kastraatti Sara Moroni EX1 CAP
FI*SolarWind's Dionysos (MCO d 22) x SE*Alice Springs Paddy Relly (MCO fs 09 22)
80 MCO VIII / MCO ns 03 FI SK LO 18 Fayola Xenon Uros Avoin Sirpa Lindelöf EX2
Fayola Monterey (MCO ns 09) x Fayola Ximenapp (MCO f 09)
81 MCO VIII / MCO ns 09 24 FI SK LO 17 FI*Stout-hearted Benedictus Uros Avoin Sirpa Lindelöf EX1 CAC
Zachary Tiili*PL (MCO d 09 22) x FI*Stout-hearted She Loves Me (MCO f 09 24)
82 MCO VIII / MCO fs 03 22 FI SK LO 18 FI*Chamberlain Never Stop Dreaming Naaras Nuoret 7-10 kk Sirpa Lindelöf EX1 NOM
FI*Chamberlain Xspecially For You (MCO es 09 22) x FI*Chamberlain Dream Catcher (MCO n 09 22)
83 MCO VIII / MCO ns 09 FI SK LO 18 Belushies Xulio Uros Pennut 4-7 kk Sirpa Lindelöf EX1 BIV
Whatatrill Mac Fox of Belushies (MCO d 09 23) x Belushies Rapunzel (MCO fs 09 22)
84 MCO VIII / MCO fs 03 22 FI SK LO 18 FI*Moggi Kamo Milla Naaras Pennut 4-7 kk Sirpa Lindelöf EX1
RU*Unicum Lucifer (MCO d 09 22) x FI*Moggi Cate Pilleri (MCO ns 03 24)
85 MCO VIII / MCO ns 09 22 FI SK LO 15 FI*Rotcat Meeco Uros Supreme Premior Sirpa Lindelöf KM
FI*Vuorensinen Ian (MCO ns 09 22) x FIN*Rotcat Didi (MCO ns 09 22)
86 MCO IX / MCO w 63 FI SK LO 17 FI*Rotcat Tomboy Of Finland Naaras International Champion Bjarne Wikström EX1 CAGCIB
Wackymoon Reinhardt (MCO w) x FI*Rotcat Odessa (MCO n)
87 NEM I / NEM n 21 FI SK LO 18 FI*Pikku-Priin Finlandia Uros Nuoret 7-10 kk Bjarne Wikström EX1 NOM
Falco z Kociego Domu*PL (NEM n 21) x FI*Pikku-Priin Bella-Gisella (NEM a 21)
88 NEM I / NEM e 21 FI SK RX 18 Willy Blue Chelsea*PL Uros Pennut 4-7 kk Bjarne Wikström Abs
Romantic Melody's Q* Saint Saens (NEM n 09 21) x Zafira Valenika (NEM d 09)
89 NEM II / NEM n 09 21 FI SK LO 16 Imageblaze Eminem Uros International Champion Sara Moroni EX1 CAGCIB NOM
Zlatoust Vizantiysky Podarok (NEM a 03 21) x Madlen Delorensibbell for Imageblaze (NEM n 09)
90 NEM II / NEM n 09 21 FI SK LO 18 FI*Pikku-Priin Elite Queen Naaras Nuoret 7-10 kk Sara Moroni Abs
Falco z Kociego Domu*PL (NEM n 21) x FI*Pikku-Priin Adorable Venni (NEM n 03 21)
91 NFO II / NFO n 09 FI SRK LO FI*Draconian September Ashes Uros Supreme Champion Sara Moroni KM
FIN*Suvipäivän Oskari O (NFO n 03) x FIN*Hillevillan Rebekka (NFO n 09)
91 NFO II / NFO n 09 FI SRK LO FI*Draconian September Ashes Uros Siitos Rotukirjaus Kissaliitto
FIN*Suvipäivän Oskari O (NFO n 03) x FIN*Hillevillan Rebekka (NFO n 09)
92 NFO II / NFO n 09 FI SK LO 15 FI*FoxyPaw's Hula-Popper Naaras Supreme Champion Sara Moroni KM
Perun's Hit The Road Jack (NFO n 09) x FIN*FoxyPaw's Bibbity-Boo (NFO n 09 22)
93 NFO II / NFO n 03 FI SK LO 14 FI*Siniidan Requiem of Spirit Uros Supreme Premior Sara Moroni KM NOM
FI*Draconian September Ashes (NFO n 09) x Herebu de Velogny (NFO n 02 21)
94 NFO II / NFO n 09 FI SK LO 16 FI*Siniidan Another Life Naaras International Premior Sara Moroni EX1 CAGPIB
FIN*Kalliopirtin Yngre Kanutten (NFO n) x FI*Siniidan Serenade of Water (NFO n 02 21)
95 NFO III / NFO n 22 FI SK LO 17 FI*Siniidan Woman from Tokyo Naaras International Champion Sara Moroni EX1 CAGCIB
FI*Draconian September Ashes (NFO n 09) x FI*Siniidan Kuu Kaakon Yllä (NFO n 09 22)
96 NFO IV / NFO n 02 21 64 FI SK LO 14 FI*Siniidan Serenade of Water Naaras Supreme Champion Sirpa Lindelöf KM BIV NOM
FI*Draconian September Ashes (NFO n 09) x Herebu de Velogny (NFO n 02 21)
97 NFO IV / NFO n 09 22 FI SK LO 15 (N)Migoto's Conrad Uros Grand International Champion Sirpa Lindelöf EX1 CACS
IT*Norr Venn's Vin Santo (NFO d 09 22) x (N)Migoto's Martine, DVM (NFO n 09 22)
98 NFO IV / NFO n 09 22 FI SK LO 17 FI*WitSarin Keijo Uros International Champion Sirpa Lindelöf EX1 CAGCIB
FI*Tähtitassun Romantic Road Runner (NFO d 22) x FI*FoxyPaw's Lucky Lucille (NFO n 09 22)
99 NFO IV / NFO n 03 22 FI SK LO 18 FI*Nalle-Puhin Ahti Uros Avoin Sirpa Lindelöf EX1 CAC NOM
(N)Migoto's Conrad (NFO n 09 22) x S*Nenya's Shadowcat (NFO n 03 24)
100 NFO IV / NFO n 01 21 64 FI SK LO 17 FI*Siniidan Glacier Express Uros Avoin Sirpa Lindelöf EX2
Cio Cio San's Kid Galahad (NFO n 01 21) x FI*Siniidan Serenade of Water (NFO n 02 21)
101 NFO IV / NFO n 09 22 FI SK LO 18 FI*GoldenFurry's Maroon Maize Uros Nuoret 7-10 kk Sirpa Lindelöf EX1 BIV
CH*Athos am Baerenbach (NFO w) x Sterrenkatten's Radiohead (NFO a 22)
102 NFO IV / NFO n 09 22 FI SK LO 18 FI*WitSarin Rosina Naaras Nuoret 7-10 kk Sirpa Lindelöf EX1
Perun's Hit The Road Jack (NFO n 09) x FI*FoxyPaw's Lucky Lucille (NFO n 09 22)
103 NFO IV / NFO n 09 22 FI SK LO 18 FI*Jarraun's Skog Harold Uros Pennut 4-7 kk Sirpa Lindelöf EX1
(N)Fodnaheia's Maffeo (NFO d 09 22) x FI*Jarraun's Skog Emeliana (NFO n 03 22)
104 NFO IV / NFO n 09 22 FI SK LO 18 FI*Tähtitassun Hellä Lempi Naaras Pennut 4-7 kk Sirpa Lindelöf EX1
FI*FoxyPaw's Lazy Ike (NFO n 03 22) x FI*Tähtitassun Black Rose (NFO f 22)
105 NFO IV / NFO n 02 21 62 FI SK LO 17 FI*Carwalions Baxter Black Uros Premior Sirpa Lindelöf EX1 CAPIB
S*Trollgumman's Lukaz Lunkentuzz (NFO d 02 21) x FI*Pörkarvan StrangerInAStrangeLand (NFO n 09)
106 NFO IV / NFO n 09 23 FI SK LO 17 FI*Koivunpesän Parketti Uros Kastraatti Sirpa Lindelöf EX1 CAP
FI*GoldenFurry's First Glance (NFO ds 09 23) x FI*Ninatte's Voodoo (NFO n 02 21)
107 NFO IV / NFO n 09 22 FI SK LO 16 FI*WitSarin Miranda Naaras Kastraatti Sirpa Lindelöf EX1 CAP
Perun's Hit The Road Jack (NFO n 09) x FI*FoxyPaw's Lucky Lucille (NFO n 09 22)
108 NFO IV / NFO n 02 21 64 FI SRK RX Herebu de Velogny Naaras Premior Sirpa Lindelöf EX1 CAPIB BIV
Mezoezah's Arkan (NFO n 09) x Khimari's Giulietta (NFO a 09 23)
108 NFO IV / NFO n 02 21 64 FI SRK RX Herebu de Velogny Naaras Siitos Rotukirjaus Kissaliitto
Mezoezah's Arkan (NFO n 09) x Khimari's Giulietta (NFO a 09 23)
109 NFO V / NFO d 24 FI SK LO 18 FI*Jarraun's Skog Gandalf Uros Pennut 4-7 kk Sirpa Lindelöf EX1
FI*Jarraun's Skog Asgard (NFO n 09 24) x S*Lynx-Lair's Jadie of JacLun (NFO f 03 24)
110 NFO V / NFO d 22 FI SK LO 17 FI*GoldenFurry's Last Choice Uros International Premior Sirpa Lindelöf EX1 CAGPIB
Oliver James Forest Myths (NFO n 09) x FI*Catpros Altai anemone (NFO ds)
111 NFO VI / NFO d 02 21 64 FI SK LO 17 FI*Carwalions Chinook Uros International Champion Sara Moroni EX1 CAGCIB
S*Trollgumman's Lukaz Lunkentuzz (NFO d 02 21) x S*Eärfalas Flisan (NFO f 03 22)
112 NFO VI / NFO d 03 22 FI SK LO 17 FI*Neige-Cristal's Diorella Naaras International Champion Sara Moroni EX1 CAGCIB BIV NOM BIS
(N)Migoto's Iver (NFO w) x N*Migoto's Rikke (NFO fs 03 22)
113 NFO VI / NFO f 09 22 FI SK LO 18 FI*Carwalions Diancie Naaras Pennut 4-7 kk Sara Moroni EX3
S*Tante Bluhme's Fritjof Andersson (NFO d 09 22) x FI*Pörkarvan StrangerInAStrangeLand (NFO n 09)
114 NFO VI / NFO f 02 21 64 FI SK LO 18 FI*Jarraun's Skog Helja Naaras Pennut 4-7 kk Sara Moroni EX1
(N)Fodnaheia's Maffeo (NFO d 09 22) x FI*Jarraun's Skog Emeliana (NFO n 03 22)
115 NFO VI / NFO f 09 24 FI SK LO 18 FI*Kultahippusten Kiselle Naaras Pennut 4-7 kk Sara Moroni EX4
FI*GoldenFurry's First Glance (NFO ds 09 23) x FI*Kultahippusten Aurora (NFO n 09)
116 NFO VI / NFO f 03 24 FI SK LO 18 S*Youngun's Icona Pop Naaras Pennut 4-7 kk Sara Moroni EX2
BR*Miadore Virgulino (NFO n 09 22) x S*Rockringen's Queen Bitch (NFO f 03)
117 NFO VIII / NFO fs 09 24 FI SRK LO FI*Katinkurun Katajanmarja Naaras Supreme Champion Bjarne Wikström KM NOM
FI*FoxyPaw's Dusty Miller (NFO ds 24) x FIN*Tähtitassun Purr Iina (NFO f 03 23)
118 NFO VIII / NFO ns 03 22 FI SK LO 17 FI*Koivunpesän Parru Uros International Champion Bjarne Wikström EX1 CAGCIB
FI*GoldenFurry's First Glance (NFO ds 09 23) x FI*Ninatte's Voodoo (NFO n 02 21)
119 NFO VIII / NFO ns 03 22 FI SK LO 16 FI*Siniidan Final Fantasy Naaras International Premior Bjarne Wikström EX1 CAGPIB NOM
9 Levens Trick or Treat (NFO a) x Herebu de Velogny (NFO n 02 21)
120 NFO VIII / NFO ds 09 23 FI SK LO 15 FI*GoldenFurry's First Glance Uros Siitos Rotukirjaus Kissaliitto
FI*Nalle-Puhin Gil Grissom (NFO a 09 23) x FI*Catpros Altai anemone (NFO ds)
121 NFO IX / NFO w 61 FI SK LO 17 FI*Jarraun's Skog Eikki-Ejnar Uros International Premior Sirpa Lindelöf EX1 CAGPIB
DK*Naturell's Knight Light (NFO w) x FI*Tähtitassun Aurinkoinen (NFO n 09 24)
122 NFO IX / NFO w 63 FI SK LO 17 FI*Neige-Cristal's Tiffanie Naaras International Premior Sirpa Lindelöf EX1 CAGPIB BIV NOM
(N)Migoto's Iver (NFO w) x N*Migoto's Rikke (NFO fs 03 22)
123 NFO IX / NFO w 64 FIN SRK LO FIN*FoxyPaw's Icebreaker Uros Kastraatti Sirpa Lindelöf EX1 CAP NOM BIS
Dorian av Tyssedal (NFO n 09 22) x FIN*Tähtitassun Balladi Helena (NFO w)
123 NFO IX / NFO w 64 FIN SRK LO FIN*FoxyPaw's Icebreaker Uros Veteraani Donatella Mastrangelo 1 NOM BIS
Dorian av Tyssedal (NFO n 09 22) x FIN*Tähtitassun Balladi Helena (NFO w)
124 SIB II / SIB n 09 FI SK RX 14 FI*Catillus Magellan Naaras Grand International Champion Leslie van Grebst EX1 CACS NOM
FI*Amante's Virtuoso (SIB n 03 23) x FI*Magnificat Quiana Siberian (SIB f 24)
125 SIB II / SIB n 03 FI SK LO 18 FI*Lumikissan Into Piukee Uros Pennut 4-7 kk Leslie van Grebst EX1
SarSibi Izumrud (SIB n 24) x FI*Lumikissan Åå La Laa (SIB n 09 24)
126 SIB II / SIB n 09 FI SK LO 17 FI*Catillus Nightfall Quiche Uros Kastraatti Leslie van Grebst EX1 CAP NOM
FI*Amurin Otniel (SIB n 23) x FI*Catillus Magellan (SIB n 09)
127 SIB III / SIB n 24 FI SK LO 18 FI*Lumikissan Jesse James Uros Pennut 4-7 kk Sara Moroni EX1
CH*Lukijn's Skye (SIB n 22) x SE*Snow Buddies Pontiac Bonneville (SIB n 24)
128 SIB III / SIB n 24 FI SK LO 18 FI*Bmy-Moumou Molly Brown Naaras Pennut 4-7 kk Sara Moroni EX1 BIV NOM BIS
Falco z Kociego Domu*PL (NEM n 21) x FI*Cherrytail's Zorana (SIB gs 09 24)
129 SIB III / SIB n 22 FI SK LO 18 FI*Lumikissan JokoTai Naaras Pennut 4-7 kk Sara Moroni EX2
CH*Lukijn's Skye (SIB n 22) x SE*Snow Buddies Pontiac Bonneville (SIB n 24)
130 SIB IV / SIB n 09 24 FI SK LO 17 FI*Catillus Jaska Uros Champion Sirpa Lindelöf Abs
FI*Amurin Zebedee (SIB d 09 22) x FI*Catillus Ruskaruusu (SIB f 24)
131 SIB IV / SIB n 09 24 FI SK LO 16 FI*Amurin Chloe Naaras Avoin Sirpa Lindelöf EX1 CAC
FI*Amurin Rafael II (SIB ny 09 24) x FI*Amurin Zippora (SIB n 22)
131 SIB IV / SIB n 09 24 FI SK LO 16 FI*Amurin Chloe Naaras Määrittely Donatella Mastrangelo SIB n 09 24/SIV IV
FI*Amurin Rafael II (SIB ny 09 24) x FI*Amurin Zippora (SIB n 22)
132 SIB IV / SIB n 09 24 FI SK LO 18 FI*Lumikissan James Bond Uros Pennut 4-7 kk Sirpa Lindelöf EX1 NOM
CH*Lukijn's Skye (SIB n 22) x SE*Snow Buddies Pontiac Bonneville (SIB n 24)
133 SIB IV / SIB n 09 24 FI SK LO 17 FI*Bmy-Moumou Dandy Thunder Uros Kastraatti Sirpa Lindelöf EX1 CAP
Di Do Syberjon*PL (NEM ns 09 21) x FI*Cherrytail's Zorana (SIB gs 09 24)
134 SIB VI / SIB d 09 22 FI SK LO 18 FI*Lumikissan Grand Slam Uros Nuoret 7-10 kk Leslie van Grebst EX1 NOM BIS
FI*Lumikissan SuperSankari (SIB d 09 24) x FI*Lumikissan ÄikkisTuikkis (SIB f 09 24)
135 SIB VI / SIB f 09 FI SK LO 18 FI*SoulSibster's AmuseMe Naaras Nuoret 7-10 kk Leslie van Grebst EX1
FI*Pikku-Priin Charizard (NEM n 09 21) x FI*Cherrytail's Xenia (SIB fs 03)
136 SIB VII / SIB as FI SK LO 18 FI*Ajatuksen Aikataika Naaras Pennut 4-7 kk Leslie van Grebst EX1 NOM
FI*Tuiskutassun Ilo-Ilmari (SIB as 24) x FI*Lumikissan Venni Vekkuli (SIB n 09)
137 SIB VII / SIB ns 24 FI SK LO 17 FI*Bmy-Moumou Coconut Rum Naaras International Premior Leslie van Grebst EX1 CAGPIB NOM
Di Do Syberjon*PL (NEM ns 09 21) x FI*Cherrytail's Zorana (SIB gs 09 24)
138 SIB VIII / SIB ns 03 24 FI SRK LO 13 FI*Lumikissan Nopsajalka Uros Supreme Champion Bjarne Wikström KM NOM BIS
FI*Tassutuvan Al Capone (SIB ds 03 24) x FI*Lumikissan Fortuna (SIB fs)
139 SIB VIII / SIB fs 03 FI SK LO 15 FI*Cherrytail's Xenia Naaras International Champion Bjarne Wikström EX1 CAGCIB
FI*Lumikissan Nopsajalka (SIB ns 03 24) x FI*Cherrytail's Nancy Sinatra (SIB g)
140 SIB VIII / SIB fs 09 24 FI SK LO 18 FI*Bmy-Moumou Midnight Melba Naaras Pennut 4-7 kk Bjarne Wikström EX2
Falco z Kociego Domu*PL (NEM n 21) x FI*Cherrytail's Zorana (SIB gs 09 24)
141 SIB VIII / SIB fs 03 24 FI SK LO 18 FI*Lumikissan HottiPotti Naaras Pennut 4-7 kk Bjarne Wikström EX1 BIV NOM
FI*Lumikissan Nopsajalka (SIB ns 03 24) x Leyla Dynamiittievna Tsarskije Usy (SIB es 09 23)
142 BEN n 22 FI SK LO 18 FI*Leokatin Silvano Dude Uros Pennut 4-7 kk Helene Reiter EX1
Guru Dude Dream (BEN n 24) x Brownsugar Diana (BEN n 22)
143 BEN n 24 FI SK LO 18 FI*Leokatin Rhianna Naaras Pennut 4-7 kk Donatella Mastrangelo EX1
Silverglam Gispa (BEN n 24 32) x FI*Alcarinqua Guinevere (BEN n 24)
144 BEN n 24 FI SK LO 17 FI*Bengabling ALLEGRO ALGOT Uros Grand International Premior Donatella Mastrangelo EX1 CAPS BIV
(N)Ingøy's Tornado (BEN n 24) x (N)Ingøy's Colette (BEN n 24)
145 BEN n 24 FI SRK LO 13 MyArt Premier Rose Diamond Naaras Grand International Premior Donatella Mastrangelo EX1 CAPS
Glitterglam MyArt Illusion (BEN n 24) x Glitterglam Jungle Diamond (BEN n 24)
146 BEN n 24 FI SK LO 18 FI*Bengabling Bandito Uros Kastraatti Donatella Mastrangelo EX1 CAP
(N)Ingøy's Tornado (BEN n 24) x (N)Ingøy's Colette (BEN n 24)
147 BLH n FI SK RX 16 FI*Treselle's Espresso Uros Grand International Premior Donatella Mastrangelo EX1 CAPS NOM
FI*Treselle's Walton Brown (BLH b) x Britimanti Bubble Blue (BLH a 03)
148 BLH f 03 FI SK RX 17 FI*MellowBear's Earth Goddess Erda Naaras Champion Juan José Martinez Vizcaino EX1 CACIB NOM
FI*Treselle's Espresso (BLH n) x Valencia Dionis (BLH j 03)
149 BSH n FI SRK LO FI*Feronian Gaia Uros International Premior Helene Reiter EX1 CAGPIB
Zorro Famous Hero British Velvet, CZ (BSH a) x FI*Feronian Dahlea Purpurea (BSH f)
150 BSH e FI SK LO 18 FI*Ruusutarhan Tesoro Uros Avoin Helene Reiter EX1 CAC
EE*Lja Mur Ken Kingdom (BSH a) x FI*Ruusutarhan Rosa Amabile (BSH g)
151 BSH e FI SK LO 18 FI*Ruusutarhan Tähtisilmä Uros Kastraatti Helene Reiter EX1 CAP
EE*Lja Mur Ken Kingdom (BSH a) x FI*Ruusutarhan Rosa Amabile (BSH g)
152 BSH f FI SRK LO FI*Ruusutarhan Klara Naaras Supreme Premior Helene Reiter KM
DK*From's Don Juan (BSH a) x S*Applecat Pallas (BSH f)
152 BSH f FI SRK LO FI*Ruusutarhan Klara Naaras Veteraani Juan José Martinez Vizcaino 2
DK*From's Don Juan (BSH a) x S*Applecat Pallas (BSH f)
153 BSH f FI SRK LO FI*Ruusutarhan Matilde Naaras Supreme Premior Helene Reiter KM BIV
FI*Ruusutarhan Kultapoika (BSH d 24) x Regina di Triangolo*CH (BSH a)
154 BSH f FI SRK LO FI*Feronian Dahlea Purpurea Naaras Supreme Premior Helene Reiter KM
FIN*Ferme Tyson (BSH d) x FIN*Ruusutarhan Ghisella (BSH a)
154 BSH f FI SRK LO FI*Feronian Dahlea Purpurea Naaras Veteraani Juan José Martinez Vizcaino 1 NOM BIS
FIN*Ferme Tyson (BSH d) x FIN*Ruusutarhan Ghisella (BSH a)
155 BSH g FI SK LO 16 FI*Ruusutarhan Rosa Amabile Naaras Grand International Champion Helene Reiter EX1 CACS
FI*Feronian Ivory (BSH e) x FI*Ruusutarhan Oodi (BSH f)
156 BSH ns 11 FI SRK LO 13 FI*EmeraldCharm Knockout Uros International Premior Donatella Mastrangelo EX1 CAGPIB
Pennydown Royalflush (BSH ns 11) x Pennydown Elmira (BSH ns 11)
157 BSH a 03 FI SK LO 14 FI*Rhinestone's Wild Edric Uros Grand International Premior Juan José Martinez Vizcaino EX1 CAPS
FI*Rhinestone's Gaynor (BSH e 02) x FI*Rhinestone's Secret Dream (BSH c)
158 BUR n FI SK LO 17 FI*NanSin Rihanna Naaras Avoin Helene Reiter EX1 CAC NOM
Eldacar Magic Valley*RU (BUR a) x FI*NanSin Ramoona (BUR b)
159 BUR n FI SK LO 18 FI*NanSin Sebastian Uros Nuoret 7-10 kk Helene Reiter EX1
FI*Lilac's Kitaro Caravan (BUR b) x FI*NanSin Blue Morning Magic Girl (BUR a)
160 BUR n FI SK LO 15 FI*Feirefiz Pour Some Sugar On Me Naaras Kastraatti Helene Reiter EX1 CAP
FI*Seirene Rafiki (BUR n) x FI*Feirefiz Diamonds And Rust (BUR g)
161 BUR b FI SK LO 14 Zaffiro Kratti Uros Supreme Premior Helene Reiter KM BIV NOM BIS
Zaffiro Qurido (BUR e) x Nika Magic Valley*RU (BUR b)
162 BUR b FI SRK LO FI*Aficats Don't Mess With ME! Uros Supreme Premior Helene Reiter KM
FI*Seirene Nabucco (BUR a) x FI*Mama-Alcialon Diamond Diva (BUR f)
162 BUR b FI SRK LO FI*Aficats Don't Mess With ME! Uros Siitos Helene Reiter
FI*Seirene Nabucco (BUR a) x FI*Mama-Alcialon Diamond Diva (BUR f)
163 BUR b FI SK LO 14 FI*Mama-Alcialon Father's Son Uros Kastraatti Helene Reiter EX1 CAP
FI*Aficats Don't Mess With ME! (BUR b) x FI*Shu-Shun Talven Prinsessa (BUR b)
164 BUR d FI SK LO 18 FI*Crossroads Casillas Uros Pennut 4-7 kk Helene Reiter EX1
FI*Mama-Alcialon Father's Son (BUR b) x FI*Crossroads All About Love (BUR j)
165 BUR e FI SK RX 18 FI*Pikkukuun Asteri Naaras Nuoret 7-10 kk Helene Reiter EX1
FI*KattiaMattia Akuiitta (BUR e) x FI*Pikkukuun Dear Tinkerbell (BUR h)
166 BUR h FI SK LO 15 FI*Pikkukuun Daisy Doo Naaras Grand International Premior Donatella Mastrangelo EX1 CAPS
FI*Aficats Don't Mess With ME! (BUR b) x FI*Pikkukuun Biscuit (BUR h)
167 BUR h FI SK LO 15 FI*Pikkukuun Delighted Rapunzel Naaras International Premior Donatella Mastrangelo EX1 CAGPIB
FI*Aficats Don't Mess With ME! (BUR b) x FI*Pikkukuun Biscuit (BUR h)
168 CHA FI SK LO 17 FI*Kattskogens Willhelm Uros International Premior Donatella Mastrangelo EX1 CAGPIB
Guenady de L'Amour Bleu (CHA ) x FI*Sinimirrin Ruusunen (CHA )
169 CYM 51-52 / CYM d 03 22 51 FI SK RX 17 FI*Finaku's Edremony Uros International Champion Helene Reiter EX1 CAGCIB NOM
Sun-Manx Cayth (MAN d 03 24 52) x FI*Conan Teotus (MAN d 23 54)
170 EUR n 22 FIN SRK RX FIN*Casimirrin Eulalia Naaras Supreme Premior Helene Reiter KM NOM
Finnvedens Tokai (EUR n 22) x FIN*Pikku-Piun Gilda (EUR n 22)
170 EUR n 22 FIN SRK RX FIN*Casimirrin Eulalia Naaras Veteraani Juan José Martinez Vizcaino 3
Finnvedens Tokai (EUR n 22) x FIN*Pikku-Piun Gilda (EUR n 22)
171 EUR n 23 FI SK RX 14 FI*Pikku-Piun Baby Brown Naaras Grand International Premior Donatella Mastrangelo EX1 CAPS
FI*Katinhännän Mithrandir (EUR a 23) x FIN*Pikku-Piun Kultamuru (EUR n)
172 EUR d 22 FI SK LO 17 Silkkiturkin Samettikukka Naaras International Champion Helene Reiter EX1 CAGCIB
Silkkiturkin Quukkeli (EUR d 22) x Silkkiturkin Pihlajanmarja (EUR f 24)
173 EUR d 22 FI SK LO 18 Silkkiturkin Tiitiäinen Naaras Avoin Helene Reiter EX1 CAC
FI*Feronian Limon (EUR d 24) x Silkkiturkin Pihlajanmarja (EUR f 24)
174 EUR d 24 FI SRK RX FI*Feronian Di'Anna Naaras Supreme Champion Donatella Mastrangelo KM
FI*Feronian Basil (EUR d 24) x FI*Feronian Thea Camellia (EUR f 22)
175 EUR e 23 FI SK RX 16 FI*Pinkkitassun Kristiina Naaras Premior Donatella Mastrangelo EX1 CAPIB
FI*Tiikerililjan Lounatuuli (EUR d 22) x FI*Pinkkitassun Edina (EUR e 24)
176 EUR f 22 FI SK RX 17 FI*Feronian Neilikka Naaras Champion Donatella Mastrangelo EX1 CACIB
FI*Feronian Limon (EUR d 24) x FI*Feronian Emilia (EUR g 22)
177 EUR f 23 FI SRK RX 14 FI*Kontukatin Amanda Naaras Grand International Champion Donatella Mastrangelo EX1 CACS
FI*Katinhännän Radagast (EUR n 23) x FIN*Pikku-Piun Rosmariini (EUR f 23)
178 EUR f 24 FI SRK RX 13 FI*Feronian Felicia Naaras Supreme Premior Donatella Mastrangelo KM NOM BIS
FI*Feronian Vincent Victoriano (EUR n 22) x FI*Feronian Angelica (EUR g 24)
179 EUR g 22 FI SRK LO 14 FI*Pinkkitassun Gertrude Naaras Kastraatti Donatella Mastrangelo EX1 CAP
Valchiria v. Tabbygaard*CH (EUR e 24) x FI*Pinkkitassun Dorothy (EUR n 24)
179 EUR g 22 FI SRK LO 14 FI*Pinkkitassun Gertrude Naaras Määrittely Sirpa Lindelöf EUR g 22
Valchiria v. Tabbygaard*CH (EUR e 24) x FI*Pinkkitassun Dorothy (EUR n 24)
180 KBL I / KBL ns 22 FI SK LO 17 SE*Kot-à-Kuril Avalon Uros Supreme Champion Donatella Mastrangelo KM NOM BIS
SE*Jepnicks Always On My Mind (KBL ns 22) x SE*Kot-à-Kuril Texas hold'em (KBL f 22)
181 KBL I / KBL n 22 FI SK LO 17 SE*Kot-à-Kuril Kassanova Uros International Champion Donatella Mastrangelo EX1 CAGCIB
SE*Kot-à-Kuril Tengel (KBL n 22) x SE*Kot-à-Kuril Texas hold'em (KBL f 22)
182 KOR FI SRK LO FI*Melodian Tulaya Naaras Supreme Champion Donatella Mastrangelo KM NOM BIS
Gentlegift's Xuwicha (KOR ) x Ebony Labradorit (KOR )
183 KOR FI SK LO 17 FI*Tatsutan Ariel Ava-Tamsaka Naaras Avoin Donatella Mastrangelo EX1 CAC
DK*Meejai Been Fan-Fayo (KOR ) x FI*Tatsutan Padma Anga-Amalam (KOR )
184 KOR FI SK LO 17 FI*Mythai Khae Saeng See Naaras Kastraatti Donatella Mastrangelo EX1 CAP
FI*Tatsutan Zoltan Soddho-Dana (KOR ) x FI*Mythai Ornanong Sa-Mon (KOR )
185 MAU ns FIN SRK LO FIN*Iltavilli Emir Ehsan Uros Supreme Premior Donatella Mastrangelo KM
Bacamamdit Into The Wild of Erendel (MAU ns 24) x FIN*Iltavilli Chensit Cleopatra (MAU ns)
185 MAU ns FIN SRK LO FIN*Iltavilli Emir Ehsan Uros Veteraani Juan José Martinez Vizcaino 1 NOM
Bacamamdit Into The Wild of Erendel (MAU ns 24) x FIN*Iltavilli Chensit Cleopatra (MAU ns)
186 OCI n 24 FI SK LO 14 FI*Moosegrove Hope Naaras Grand International Champion Helene Reiter EX1 CACS
FI*Moosegrove Drake (OCI n 24) x FIN*Moosegrove Laranga Doce (OCI b 24)
187 OCI n 24 FI SK LO 18 Zayenah Kangaroo Paws Uros Nuoret 7-10 kk Helene Reiter EX1 NOM BIS
Chezami Azazel (OCI b 24) x Zayenah Peekaboo (OCI ns 24)
188 OCI n 24 FI SK LO 18 FI*Uniikki Hittavainen Uros Kastraatti Helene Reiter EX1 CAP
FI*Uniikki Morfeus (OCI o 24) x Coco Heart Aditi-of-Uniikki (OCI n 24)
189 OCI b 24 FI SRK LO FI*Moosegrove Ad Victoriam Naaras Supreme Champion Donatella Mastrangelo KM
S*Vargagården's Sisu Maxwell JR (OCI b 24) x FIN*Moosegrove Escuro Elegante (OCI n 24)
190 OCI b 24 FI SK LO 15 FI*WiliWilla Orange Tip Naaras Grand International Champion Donatella Mastrangelo EX1 CACS
Wild'n Sweet Only One (OCI b 24) x FI*Amas Marie Curie (OCI b 24)
191 OCI b 24 FI SK RX 18 S*Pagngle's Summer Love Naaras Nuoret 7-10 kk Donatella Mastrangelo EX1 NOM
S*Pagngle's Miracle of Love (OCI b 24) x S*Pagngle's My Girl (OCI n 24)
192 OCI b 24 FI SK LO 18 FI*Moosegrove Quinn Naaras Pennut 4-7 kk Donatella Mastrangelo EX1 BIV NOM
FI*Moosegrove Honour (OCI n 24) x FI*Moosegrove Cassiopeia (OCI b 24)
193 OCI c 24 FI SRK LO FI*WiliWilla MilkyWay Boy Uros Grand International Premior Donatella Mastrangelo EX1 CAPS
FI*Onnikatin Sir Humbug (OCI b 24) x FI*Amas Marie Curie (OCI b 24)
194 OCI o 24 FI SK LO 18 FI*Northalla Red Explorer Uros Nuoret 7-10 kk Juan José Martinez Vizcaino EX1 NOM
Dragon Amagitsune*RU (OCI o 24) x Mitha Goobita Yangatin (OCI ns 24)
195 OCI o 24 FI SRK LO 13 FI*Uniikki Morfeus Uros International Premior Juan José Martinez Vizcaino EX1 CAGPIB NOM
FIN*DarrenCat Davy Crockett (OCI o 24) x FI*Uniikki Kuun Säde (OCI o 24)
196 OCI o 24 FI SK LO 16 FI*WiliWilla Tweedlee Dee Naaras International Premior Juan José Martinez Vizcaino EX1 CAGPIB NOM
FI*Topspot Lucifero Magnifico (OCI n 24) x FI*Topspot Heikunkeikun (OCI n 24)
197 OCI bs 24 FI SK LO 17 FI*Guttatus Bellatrix Naaras Champion Helene Reiter EX1 CACIB
FI*Northalla Fizzing (OCI bs 24) x FI*Guttatus Polar Star (OCI c 24)
198 OCI bs 24 FI SK LO 17 FI*Northalla Seventh Day Naaras Avoin Helene Reiter EX1 CAC
SE*OzzySpot's Calippo Ize (OCI bs 24) x FI*Northalla Ethereal Medium (OCI b 24)
199 SRL I / SRL c FI SK RX 18 S*Tiddlywinks Bip Bippadotta Uros Pennut 4-7 kk Helene Reiter EX1 NOM
Tiddlywinks Polymetylmetakrylat (SRL n 03) x Frizekittis Jule (SRL ns 09)
200 SRL III / SRL f FI SK RX 18 IT*Silverdust Desdemona Naaras Pennut 4-7 kk Juan José Martinez Vizcaino EX1 NOM BIS
IT*Silverdust Bernardo (SRL d 03) x Lykken Curl In Many Colors (SRL g 03)
201 ABY n FI SRK LO 14 Osiris(V) Total Surprise Uros Supreme Champion Juan José Martinez Vizcaino KM
Osiris(V) Sammy Davis Junior (ABY n) x Osiris(V) Rumour Has It (ABY n)
202 ABY n FI SRK LO 13 FI*Nebuankhet VanVan Uros International Champion Juan José Martinez Vizcaino EX2
S*Hjortronstigens Private Dancer (ABY n) x FI*Nebuankhet Sein-el-Mauassif (ABY n)
203 ABY n FI SK LO 16 FI*Nebuankhet I found Serenity Naaras International Champion Juan José Martinez Vizcaino EX1 CAGCIB
Wil-O-Glen's Pietro (ABY n) x FI*Nebuankhet Zaazenach (ABY n)
204 ABY n FI SK LO 17 Cellani Sieno UkassaKinté Uros International Champion Juan José Martinez Vizcaino EX1 CAGCIB BIV NOM
Des Entrechats Just For Me (ABY n) x Cellani Cupra Tasitaa (ABY o)
204 ABY n FI SK LO 17 Cellani Sieno UkassaKinté Uros Siitos Rotukirjaus Kissaliitto
Des Entrechats Just For Me (ABY n) x Cellani Cupra Tasitaa (ABY o)
205 ABY n FI SK LO 17 FI*Vuolas Maalla, merellä, ilmassa Uros Avoin Juan José Martinez Vizcaino EX1 CAC
FI*Nebuankhet VanVan (ABY n) x FI*Nebuankhet Yraen Ruadh (ABY o)
206 ABY n FI SK LO 16 Chardryn von Kalimdor*CH Naaras Champion Juan José Martinez Vizcaino EX1 CACIB
Balgaras von Kalimdor*CH (ABY a) x Akkiris von Kalimdor*CH (ABY o)
207 ABY n FI SRK LO FI*Nebuankhet Sein-el-Mauassif Naaras Grand International Premior Juan José Martinez Vizcaino EX2
FIN*Kawaii Bishamon (ABY a) x FIN*Nebuankhet Parvati (ABY n)
207 ABY n FI SRK LO FI*Nebuankhet Sein-el-Mauassif Naaras Veteraani Helene Reiter 2
FIN*Kawaii Bishamon (ABY a) x FIN*Nebuankhet Parvati (ABY n)
207 ABY n FI SRK LO FI*Nebuankhet Sein-el-Mauassif Naaras Siitos Rotukirjaus Kissaliitto
FIN*Kawaii Bishamon (ABY a) x FIN*Nebuankhet Parvati (ABY n)
208 ABY n FI SK RX 16 FI*Kharn-Ka Jeanne d'Arc Naaras Grand International Premior Juan José Martinez Vizcaino EX1 CAPS BIV NOM
Tilsim dan Black Dragon (SOM n) x FI*Kharn-Ka Great Gatsby (ABY a)
209 ABY n FI SK LO 17 FI*Vuolas Viestintuoja Uros Kastraatti Juan José Martinez Vizcaino EX1 CAP NOM
FI*Nebuankhet VanVan (ABY n) x FI*Nebuankhet Yraen Ruadh (ABY o)
210 ABY n FIN SRK LO S*Hjortronstigens The Sound of Music Uros Veteraani Helene Reiter 1 NOM BIS
GB*Riverfern Light My Fire (ABY n) x Deeablo Miraquel of Absint (ABY p)
211 ABY a FI SK LO 16 FI*Nebuankhet Nae Laird! Uros Grand International Champion Eric Reijers EX1 CACS
Dushara Godric-of-Kawaii (ABY n) x FI*Nebuankhet Valentine Water (ABY a)
212 ABY a FI SK LO 16 FI*Nebuankhet Nae Quin! Naaras Grand International Champion Eric Reijers EX1 CACS
Dushara Godric-of-Kawaii (ABY n) x FI*Nebuankhet Valentine Water (ABY a)
213 ABY a FI SK LO 17 FI*Nebuankhet Pastel Goth Naaras International Champion Eric Reijers EX1 CAGCIB BIV
FI*Nebuankhet Zakzakiel (ABY a) x Chardryn von Kalimdor*CH (ABY n)
214 ABY a FI SK LO 18 FI*Nebuankhet Jace Beleren Uros Nuoret 7-10 kk Eric Reijers EX1 BIV NOM
Cellani Sieno UkassaKinté (ABY n) x FI*Nebuankhet Waily Waily Waily! (ABY n)
215 ABY a FI SK LO 18 FI*Kharn-Ka God Particle Naaras Nuoret 7-10 kk Eric Reijers EX1
FI*Kharn-Ka Moon Shadow (SOM n) x FI*Kharn-Ka Jeanne d'Arc (ABY n)
216 ABY a Emalon von Kalimdor Uros Pennut 4-7 kk Eric Reijers Abs
Doras von Kalimdor (ABY n) x Chylina von Kalimdor (ABY n)
217 ABY a FI SK LO 18 FI*Nebuankhet Slania Naaras Pennut 4-7 kk Eric Reijers EX1
Cellani Sieno UkassaKinté (ABY n) x FI*Nebuankhet Nae Quin! (ABY a)
218 ABY a FI SRK LO 13 FI*Nebuankhet Valentine Water Naaras Premior Eric Reijers EX1 CAPIB
S*Hjortronstigens Private Dancer (ABY n) x FI*Nebuankhet Sein-el-Mauassif (ABY n)
219 ABY a FI SRK LO 13 FI*Nebuankhet Violet Punch Naaras Kastraatti Eric Reijers EX1 CAP
S*Hjortronstigens Private Dancer (ABY n) x FI*Nebuankhet Sein-el-Mauassif (ABY n)
220 ABY o FI SRK LO 13 FI*Nebuankhet Yraen Ruadh Naaras Supreme Champion Francesco Cinque KM
Dushara Godric-of-Kawaii (ABY n) x FIN*Nebuankhet Ochún (ABY o)
221 ABY o FI SK LO 17 FI*Nebuankhet Perfect Me, Perfect Hue Uros International Champion Francesco Cinque EX1 CAGCIB NOM
FI*Nebuankhet Zakzakiel (ABY a) x Chardryn von Kalimdor*CH (ABY n)
222 ABY o FI SK LO 18 FI*Nebuankhet Siraxta Naaras Pennut 4-7 kk Francesco Cinque EX2
Cellani Sieno UkassaKinté (ABY n) x FI*Nebuankhet Nae Quin! (ABY a)
223 ABY o FI SK LO 14 FI*Redcheetah's Ruusu Naaras Grand International Premior Francesco Cinque EX1 CAPS NOM
S*Hjortronstigens Private Dancer (ABY n) x FI*Redcheetah's Aurora (ABY o)
224 ABY p FI SRK LO FI*Nebuankhet Quetzalcoatl Uros Supreme Premior Francesco Cinque KM
FIN*Silkkihienon Roma Tarragona (ABY n) x FIN*Nebuankhet Ochún (ABY o)
224 ABY p FI SRK LO FI*Nebuankhet Quetzalcoatl Uros Veteraani Helene Reiter 4
FIN*Silkkihienon Roma Tarragona (ABY n) x FIN*Nebuankhet Ochún (ABY o)
225 ABY p FI SRK LO FI*Kawaii Junko Naaras Supreme Premior Francesco Cinque Abs
FI*Kawaii Haiku (ABY o) x FIN*Kawaii Egao (ABY n)
226 BAL w 67 FI SK LO 15 FI*Willicon Mikhail Baryshnikov Uros Supreme Champion Steven L. Jones KM NOM
FI*Willicon White Wookie (SIA w) x FI*Willicon Loves Giraffes (SIA n)
227 BAL c FI SK LO 17 FI*Mummeli Queeninho Emilio Uros Champion Francesco Cinque EX1 CACIB
S*Nova Star Willie Nelson (SIA b) x FI*Mummeli Dinazinha Queena (BAL h 21)
228 CRX I / CRX n FI SK LO 16 FI*Sweetpurr's Dirty Little Secrets Naaras Supreme Premior Francesco Cinque KM
FI*Ballerina's Shahryar (CRX n 03) x Pixie Fay Battle Under Stars (CRX n 24)
229 CRX I / CRX n FI SRK LO FI*Piupaws Jarno Ahma Uros Premior Francesco Cinque EX1 CAPIB
FIN*Piupaws The F-Word (CRX n 24) x FIN*Piupaws Extra Terrific (CRX n 03)
229 CRX I / CRX n FI SRK LO FI*Piupaws Jarno Ahma Uros Veteraani Helene Reiter 2
FIN*Piupaws The F-Word (CRX n 24) x FIN*Piupaws Extra Terrific (CRX n 03)
230 CRX II / CRX n 03 FI SK LO 16 FI*Sweetpurr's Hearts And Minds Naaras Supreme Champion Eric Reijers KM NOM BIS
FI*CuteChaos Elastic Heart (CRX n) x S*Rexlicious Rotella (CRX n 01)
231 CRX IV / CRX f 01 64 FI SK LO 18 FI*Sweetpurr's I Wanna Have Some Fun Naaras Pennut 4-7 kk Eric Reijers EX1 NOM BIS
FI*Saca's Little Big Red (CRX e 03) x FI*Sweetpurr's Hearts And Minds (CRX n 03)
232 DRX I / DRX n FI SK LO 17 EE*Serengeti Masterpiece Uros International Champion Francesco Cinque EX1 No Cert
Likoma's Der Graf (DRX n) x EE*Cricket Rose Masterpiece (DRX h 32)
233 DRX I / DRX a FI SRK LO FI*Åbodas Kaya Naaras International Premior Francesco Cinque EX1 CAGPIB
FI*Bravefellow Cacao flip (DRX b) x S*Fiddlestix Femme Fatale (DRX a)
234 DRX I / DRX n FI SK RX 18 EE*X-Paroni Masterpiece Uros Kastraatti Francesco Cinque EX1 CAP
Likoma's Hot Red Chilli Pepper (DRX d 22) x EE*Oda Masterpiece (DRX n 03)
235 DRX III / DRX g FI SK LO 18 FI*Pixielated Cinndoughrella Naaras Pennut 4-7 kk Francesco Cinque EX1
EE*Serengeti Masterpiece (DRX n) x Eva Mariposa (DRX g)
236 DRX IV / DRX d 03 24 FI SK RX 18 Arseni Sodetan Uros Champion Steven L. Jones EX1 CACIB
Profitrol' Geniality (DRX n 03) x Holiday Shanel-Talisman Epoch (DRX f 03 21 33)
237 DRX IV / DRX f 09 FI SK LO 18 EE*Ophelia Bona Rex Naaras Avoin Steven L. Jones EX1 CAC
EE*Luigi Bona Rex (DRX n 03) x Elfe Feerique Nikita (DRX f 09)
238 DRX V / DRX ns 25 FI SK LO 17 FI*Mirexin Patrik Uros Avoin Steven L. Jones EX1 CAC
Elfinrex Acer Nikoense (DRX a) x FI*Riiviön Donna (DRX w)
239 DRX V / DRX ns 24 FI SK LO 17 FI*Mirexin Pepper Boy Uros Kastraatti Steven L. Jones EX1 CAP
Elfinrex Acer Nikoense (DRX a) x FI*Riiviön Donna (DRX w)
240 DRX VII / DRX n 21 33 FI SK LO 16 FI*Mirexin Martin Uros Avoin Steven L. Jones EX1 CAC
FI*Mirexin Pikku-Iiro (DRX ns) x FI*Zhamiran Zabrina Zakaiah (DRX f 21 33)
241 DRX VII / DRX n 21 33 FI SK LO 18 FI*Åbodas Wicket Uros Nuoret 7-10 kk Steven L. Jones EX1
S*Infracat's J James Joyce (DRX n 21 32) x FI*Åbodas Eimi (DRX n)
242 DSP V / DSP e 03 21 33 FI SK LO 18 Vaho-Raj Chili Peppers*RU Uros Avoin Francesco Cinque Abs
Akio Tokashi Chily Peppers (DSP a 09 21) x Tomiko Hitomi Chily Peppers (DSP g 03 21)
243 OSH f FI SK LO 15 O*Kay Orient Angel Bon-Bon Baby Naaras Supreme Champion Francesco Cinque KM NOM
HU*Shagio-Chen Pamelo (OSH d 03 22) x UA*Made in Ukraine Vasilisa (SIA n 03)
244 OSH n 24 FI SK RX 16 Strekoza's Casanova Uros Grand International Champion Francesco Cinque EX1 CACS
Burukkusi (OSH a 25) x Shayan Viorika (OSH n)
245 OSH b 24 FI SK LO 18 HU*Shagio-Chen Satra Naaras Nuoret 7-10 kk Steven L. Jones EX1 NOM BIS
HU*Shagio-Chen Billy Blue (OSH a 24) x HU*Shagio-Chen Tchibo (OSH b)
246 OSH b 24 FI SK LO 18 Hermes v. Imporio A Uros Pennut 4-7 kk Steven L. Jones EX1 NOM
Mario Barry (SIA c 21) x Evolet v. Imporio A (OSH f 03)
247 OSH c 24 FI SK RX 16 FI*Sultsinan Kizimkazi Naaras Grand International Champion Steven L. Jones EX1 CACS NOM
Mambo Italiano Sultan Chan*SK (OSH b 24) x FI*Omenatarhan Love Story (SIA c 03)
248 OSH c 24 FI SK LO 16 FI*LoudMeow Moonshine Uros International Premior Steven L. Jones EX1 CAGPIB NOM
FI*Plan-A Jussi Murikka (SIA c) x FI*LoudMeow Little Starlet (OSH a 24)
249 OSH h 24 FI SK LO 18 FI*Clamoris Jocelina Naaras Pennut 4-7 kk Francesco Cinque EX1
FI*Orifame Sirocco (OSH b) x FI*Clamoris Habika (OSH f 22)
250 OSH p 25 FI SK LO 18 FI*LoudMeow Sunset Superman Uros Nuoret 7-10 kk Francesco Cinque EX1
FI*Major Cowboy From Hell (OSH c 25) x FI*LoudMeow Little Starlet (OSH a 24)
251 OSH b 03 FI SK LO 18 Ardales Elois Agraciado Uros Pennut 4-7 kk Steven L. Jones EX1
Rusor Oriks (OSH o) x Eloisa Lali Barbudo (OSH b 03)
252 OSH b 03 22 FI SK LO 18 FI*Sultsinan Hugo Boss Uros Nuoret 7-10 kk Steven L. Jones EX1
FI*Omenatarhan Part Time Lover (OSH b 02 21) x Elfendale Xena (OSH n 22)
253 PEB II / PEB b 03 64 FI SK RX 16 FI*Indigo's Hard Luck Ava Naaras Champion Eric Reijers EX1 CACIB
Kazimir Dolce Vita (PEB c 21 33) x Amazing Addjo East (PEB b 03)
254 RUS FI SK LO 18 Umberto Tibery Nicol Ross Uros Avoin Juan José Martinez Vizcaino EX1 CAC
Tibery July Caesar Rus'Brungilda (RUS ) x Carica Grez Rus*RU (RUS )
255 RUS FI SK LO 18 S*Kyanos Helene Naaras Avoin Juan José Martinez Vizcaino Abs
Gaston Mollis Felis, CZ (RUS ) x S*Mistlurens Inez (RUS )
256 RUS FI SK LO 18 FI*BlueLair's Mirabella Naaras Nuoret 7-10 kk Juan José Martinez Vizcaino EX1 BIV NOM
Betram of Silver Gloss (RUS ) x FI*BlueLair's Inanna (RUS )
257 RUS FI SK LO 18 S*Ärke Ängelns Call me Uros Pennut 4-7 kk Juan José Martinez Vizcaino EX1
Wynterwynd Silver Arrow (RUS ) x S*Ärke Ängelns Raisa (RUS )
258 RUS FI SK LO 15 FI*Albergan Aarnivalkea Naaras Grand International Premior Juan José Martinez Vizcaino EX1 CAPS
Amore di Marchesi*CH (RUS ) x FI*Hana-Bi Biutiful (RUS )
259 SIA n FI SK LO 18 FI*Kurosawa Femme Fatale Naaras Nuoret 7-10 kk Francesco Cinque EX2
S*Tammee's Famous Ferruccio (SIA a) x FI*Twist-Tiramisun Bella-Donna (SIA n)
260 SIA n FI SK LO 17 FI*VentisOrientis Alyaska Polar Star Naaras Nuoret 7-10 kk Francesco Cinque EX1
Gyulchataj Kapriz (SIA b) x Vanessa East Wind (SIA n)
261 SIA n FI SK RX 18 Whalleybush Most Wanted Uros Pennut 4-7 kk Francesco Cinque EX1 BIV
Drestothril Johpas (SIA b) x Whalleybush Work of Art (SIA f)
262 SIA n FI SK LO 17 FI*BlackDevil's The Whisper Of The Prophecy Uros Grand International Premior Francesco Cinque EX1 CAPS NOM BIS
FI*BlackDevil's RedBull (OSH d 24) x Baccara Eastern Nymph (SIA n)
263 SIA a FI SK LO 17 FI*Plan-A Fifty Sixty Naaras International Champion Steven L. Jones EX1 CAGCIB
FI*Kelmikerhon Tyrskyaalloilla (SIA c) x FI*Plan-A Mon Dieu (SIA a)
264 SIA a FI SK LO 18 FI*Plan-A Furrnando Valenzuela Uros Nuoret 7-10 kk Steven L. Jones EX1
FI*Kelmikerhon Tyrskyaalloilla (SIA c) x FI*Plan-A Mon Dieu (SIA a)
265 SIA c FI SK LO 18 FI*Mummeli Veerazinha Violet Naaras Nuoret 7-10 kk Francesco Cinque EX1 NOM
Ralph Sia Alicia, CZ (SIA b) x FI*Mummeli Tirlinha XoXon Dusty (SIA b)
266 SIA c FI SK LO 18 FI*Deraza Nightingale´s Meow Mew Naaras Pennut 4-7 kk Francesco Cinque EX1
FI*Deraza Inside Job (SIA b) x FI*Kelmikerhon Neidonkenkä (SIA c)
267 SIA j FI SK LO 16 FI*Kaspektin Tähteinvälinen Naaras Supreme Champion Steven L. Jones KM
FI*Plan-A Jussi Murikka (SIA c) x Azorez Varda Tintalle of Kaspektin (SIA f)
268 SOM n FI SRK LO FI*Kharn-Ka Your Choice Uros Supreme Champion Eric Reijers KM BIV NOM BIS
DK*Dushara Danü (SOM n) x FIN*Kharn-Ka Queen Heart (ABY o)
269 SOM n FI SK LO 16 FI*Kharn-Ka Io Naaras Supreme Champion Eric Reijers KM
Tutankhamon di Gens Rubra (SOM n) x FI*Kharn-Ka Inola (SOM n)
270 SOM n FI SK RX 16 FI*Kharn-Ka H.Nelson Uros International Champion Eric Reijers EX2
Tilsim dan Black Dragon (SOM n) x FI*Kharn-Ka Great Gatsby (ABY a)
271 SOM n FI SK LO 16 FI*Vulpes Aither Uros International Champion Eric Reijers EX1 CAGCIB
Foxgarden's Baron Barnsby (*D) (SOM n) x FI*Foxkiss Cissa thalassina (SOM n)
272 SOM n FI SK RX 17 FI*Kharn-Ka Xahale Xpress Naaras Grand International Champion Eric Reijers Abs
Tilsim dan Black Dragon (SOM n) x FI*Kharn-Ka Sinopa (SOM n)
273 SOM n FI SK LO 16 FI*Vulpes Aletheia Naaras International Champion Eric Reijers EX1 CAGCIB
Foxgarden's Baron Barnsby (*D) (SOM n) x FI*Foxkiss Cissa thalassina (SOM n)
273 SOM n FI SK LO 16 FI*Vulpes Aletheia Naaras Siitos Rotukirjaus Kissaliitto
Foxgarden's Baron Barnsby (*D) (SOM n) x FI*Foxkiss Cissa thalassina (SOM n)
274 SOM n FI SK LO 17 Olaf von Gulda Uros Champion Eric Reijers EX2
S*Catnip's Valiant Viktor (SOM a) x Desy von Gulda (SOM o)
275 SOM n FI SK RX 15 Tilsim dan Black Dragon Uros Champion Eric Reijers EX1 CACIB
Avaloncat's Jabaloo (SOM n) x Tilsim dan Nala (SOM n)
275 SOM n FI SK RX 15 Tilsim dan Black Dragon Uros Siitos
Avaloncat's Jabaloo (SOM n) x Tilsim dan Nala (SOM n)
276 SOM n FI SK LO 18 FI*Kharn-Ka Ciaran Mojave Uros Pennut 4-7 kk Eric Reijers EX1 BIV
IT*X-Factor di Gens Rubra (SOM o) x FI*Kharn-Ka Inola (SOM n)
277 SOM n FI SK LO 18 FI*Vulpes Black No. 1 Uros Pennut 4-7 kk Eric Reijers EX3
Olaf von Gulda (SOM n) x FI*Vulpes Aletheia (SOM n)
278 SOM n FI SK LO 18 FI*Vulpes Blood & Fire Uros Pennut 4-7 kk Eric Reijers EX2
Olaf von Gulda (SOM n) x FI*Vulpes Aletheia (SOM n)
279 SOM n FI SK LO 18 FI*Vulpes Be My Druidess Naaras Pennut 4-7 kk Eric Reijers Abs
Olaf von Gulda (SOM n) x FI*Vulpes Aletheia (SOM n)
280 SOM n FI SK LO 18 FI*Vulpes Burnt Flowers Fallen Naaras Pennut 4-7 kk Eric Reijers EX1
Olaf von Gulda (SOM n) x FI*Vulpes Aletheia (SOM n)
281 SOM n FIN SRK RX FIN*Kharn-Ka Jewel Of Blues Uros Supreme Premior Eric Reijers KM
FIN*Kharn-Ka Bluesbrother (SOM a) x DK*Dushara Mint of Kharnka (SOM o)
281 SOM n FIN SRK RX FIN*Kharn-Ka Jewel Of Blues Uros Veteraani Helene Reiter 3
FIN*Kharn-Ka Bluesbrother (SOM a) x DK*Dushara Mint of Kharnka (SOM o)
282 SOM n FI SRK RX FI*Kharn-Ka Taygeta Taurus Naaras Supreme Premior Eric Reijers KM BIV
DK*Dushara Danü (SOM n) x FIN*Kharn-Ka Imperia Isabel (SOM o)
282 SOM n FI SRK RX FI*Kharn-Ka Taygeta Taurus Naaras Veteraani Helene Reiter 1 NOM
DK*Dushara Danü (SOM n) x FIN*Kharn-Ka Imperia Isabel (SOM o)
283 SOM n FI SK LO 16 FI*Foxkiss Esox lucius Uros International Premior Eric Reijers EX1 CAGPIB NOM
Foxgarden's Baron Barnsby (*D) (SOM n) x FI*Foxkiss Bombycilla garrulus (SOM p)
284 SOM a FI SK LO 17 FI*Kisompa's Minka Milena Naaras International Champion Steven L. Jones EX1 No Cert
(N)Villkattens Wilmer (SOM n) x S*All Inclusive Hale-Bopp of Kisompa (SOM n)
285 SOM a FI SK LO 18 FI*Vulpes Bloody Kisses Uros Pennut 4-7 kk Steven L. Jones EX1
Olaf von Gulda (SOM n) x FI*Vulpes Aletheia (SOM n)
286 SOM a FI SRK LO 14 FI*Foxkiss Charina trivirgata Naaras Grand International Premior Steven L. Jones EX1 CAPS NOM
W'Moritz von Rankwald*CH (SOM n) x FI*Foxkiss Athene noctua (SOM a)
287 SOM o FI SK LO 16 FI*Amajan Norton Norberto Uros Grand International Champion Juan José Martinez Vizcaino EX1 CACS
ArunaGuban Geronimo (SOM o) x FI*Amajan eAmbra Eminente (SOM o)
288 SOM o FI SK LO 17 SE*Vesselkattens Stina Naaras Champion Juan José Martinez Vizcaino EX1 CACIB
S*Skrasselkattens Yoji (SOM n) x S*Litskattens Vendela (SOM n)
289 SOM o FI SK LO 17 FI*Amajan Pon Preziosa Naaras Avoin Juan José Martinez Vizcaino EX1 CAC BIV NOM
FI*Amajan Norton Norberto (SOM o) x FI*Amajan Miura Mainarda (ABY n)
290 SPH II / SPH n 09 FI SK LO 17 FI*Eipril Rosalie Naaras International Champion Eric Reijers EX1 CAGCIB
Vintage Frederick (SPH n 03 32) x FI*Eipril Rebekah (SPH n 09)
291 SPH II / SPH n 09 FI SK LO 17 Kuorii Kapo Di Kapi Uros Champion Eric Reijers Abs
Kikapoo 2 Nude 4 U of Kuorii (SPH n 09) x Pinupcats Supa Dupa Fly of Kuorii (SPH n 09)
292 SPH II / SPH n 09 FI SK RX 18 FI*Hebblas Xanthus Uros Pennut 4-7 kk Eric Reijers EX1
Vandvis Chocolate Eclair (SPH n 33) x Newans Melissa (SPH f 01)
293 SPH IV / SPH d 09 FI SK RX 18 FI*Wanadoo Osvaldo Uros Pennut 4-7 kk Eric Reijers EX1
Miki Sanuki's Scarface (SPH n 09) x S*Bare Essentials XXII Suzie Shooter (SPH d 21)
294 SPH IV / SPH f 01 62 FI SK RX 17 Newans Melissa Naaras International Champion Eric Reijers EX1 CAGCIB
Muggleborn Bluekatti Veyron/ID (SPH a 09) x Catberry Cirilla of Newans (SPH f 09)
295 SPH IV / SPH f 02 64 FI SRK RX 14 FI*Evilurbastet Miranda Naaras Grand International Premior Eric Reijers EX1 CAPS NOM BIS
LV*Otomi Danis (SPH n 02 21) x Tudor Rose Businka (SPH f 02 32)
296 SPH V / SPH d 03 32 FI SK LO 18 Av Ljusalfheim Zephyr Uros International Champion Juan José Martinez Vizcaino EX1 CAGCIB
Amabel Xavier (SPH a 32) x Rich Gift Rio Rita (SPH d 03 32)
297 SPH V / SPH n 03 33 FI SK RX 18 FI*Hebblas Xaviera Naaras Pennut 4-7 kk Juan José Martinez Vizcaino EX1 NOM
Vandvis Chocolate Eclair (SPH n 33) x Newans Melissa (SPH f 01)
298 THA n FI SK LO 18 Magic Thai Goblin's Yinella Naaras Champion Steven L. Jones EX1 CACIB
Magic Hopfe Cat's Imri (THA n) x Magic Thai Goblin's Yukina (THA b)
299 THA n FI SK RX 18 FI*SpotsAndPoints Fritz Uros Pennut 4-7 kk Steven L. Jones EX1
Jazz Elegant Step (THA n 21) x FI*SpotsAndPoints Tatjana (THA a 21)
300 THA a FI SK LO 18 Magic Thai Goblin's Cedley Uros Avoin Eric Reijers EX1 CAC
Magic Thai Goblin's Zafredo (THA n) x Magic Thai Goblin's Glinda (THA a)
301 THA n 21 FI SK RX 18 FI*SpotsAndPoints Elvis Uros Pennut 4-7 kk Juan José Martinez Vizcaino EX1
Jazz Elegant Step (THA n 21) x Tekila Sanchitos (THA n)
302 HCL Henrik Torbjörn af Sjundby Uros Kotikissat Juan José Martinez Vizcaino 1 NOM
303 HCL Tyyne-Liina Naaras Kotikissat Bjarne Wikström 1 NOM BIS
303 HCL Tyyne-Liina Naaras Veteraani Helene Reiter 1 NOM BIS
304 HCS Sissi Naaras Kotikissat Steven L. Jones 2
305 HCS Mei Naaras Kotikissat Steven L. Jones 1 NOM BIS
306 HCS Ninja Naaras Kotikissat Steven L. Jones 3
306 HCS Ninja Naaras Veteraani Helene Reiter 2
307 HCS Fredrik Hubertus af Sjundby Uros Kotikissat Francesco Cinque Abs
308 HCS Vesku Uros Kotikissat Francesco Cinque 1 NOM
309 SBI c FI SK RX 18 Rockabilly Rose v.Meingold Naaras Pennut 4-7 kk Bjarne Wikström EX1 NOM
Denver von Gallus, CZ (SBI c) x Juna v.Meingold (SBI b 21)
310 ABY o Elanaria von Kalimdor Naaras Pennut 4-7 kk Francesco Cinque EX1 BIV NOM
Doras von Kalimdor (ABY n) x Chylina von Kalimdor (ABY n)
311 NFO V / NFO d 24 FI SK LO 18 FI*Mourulan Angels Fall First Naaras Nuoret 7-10 kk Sirpa Lindelöf EX1
FI*Louhelan Da Capo (NFO d 09 24) x FI*Harmaaturkin Essi (NFO f 09 24)
312 SRS IX / SRS w 62 FI SK RX 18 FI*Hämynhäivän Kallekolli Uros Pennut 4-7 kk Juan José Martinez Vizcaino EX1
Darling Diva Bailey (SRS n 33) x Ijoelle Adorablecat*LT (SRS w)
313 OSH a 25 FI SK LO 18 FI*LoudMeow Midnight Sun Uros Nuoret 7-10 kk Francesco Cinque EX1
FI*Major Cowboy From Hell (OSH c 25) x FI*LoudMeow Little Starlet (OSH a 24)
343 kpl

Tuomarit

Nimi EMS-koodit Kissaa
Cinque Francesco ABY o, ABY p, BAL c, CRX I, DRX I, DRX III, DSP V, OSH a 25, OSH f, OSH h 24, OSH n 24, OSH p 25, SIA c, SIA n, HCS 28
Jones Steven L. BAL w 67, DRX IV, DRX V, DRX VII, OSH b 03, OSH b 03 22, OSH b 24, OSH c 24, SIA a, SIA j, SOM a, THA n, HCS 24
Lindelöf Sirpa EUR g 22 (13c), MCO III, MCO VI, MCO VIII, NFO IV, NFO IX, NFO V, SIB IV 38
Martinez Vizcaino Juan José BLH f 03, BSH a 03, OCI o 24, SRL III, SRS IX, ABY n, RUS, SOM o, SPH V, THA n 21, HCL, VET 3 32
Mastrangelo Donatella MCO IV (13c), MCO VI (13c), SIB IV (13c), BEN n 24, BLH n, BSH ns 11, BUR h, CHA, EUR d 24, EUR e 23, EUR f 22, EUR f 23, EUR f 24, EUR g 22, EUR n 23, KBL I, KOR, MAU ns, OCI b 24, OCI c 24, VET 2 34
Moroni Sara ACL VI, MCO IV, MCO V, MCO VII, NEM II, NFO II, NFO III, NFO VI, SIB III 40
Reijers Eric ABY a, CRX II, CRX IV, PEB II, SOM n, SPH II, SPH IV, THA a 35
Reiter Helene BEN n 22, BSH e, BSH f, BSH g, BSH n, BUR b, BUR d, BUR e, BUR n, CYM 51-52, EUR d 22, EUR n 22, OCI bs 24, OCI n 24, SRL I, VET 1, VET 4, VET Kotikissat 38
van Grebst Leslie EXO f, EXO f 24, EXO g 33, EXO n, EXO n 22, EXO n 24, PER a 21 33, PER ds 11, PER es 02 62, PER f, PER f 02 21 62, PER n, PER n 03, PER ns 24 62, RAG d 03, SBI a 21, SBI b, SBI b 21, SBI j, TUV f 61-63, ACS III, MCO I, MCO II, SIB II, SIB VI, SIB VII 34
Wikström Bjarne RAG a 03, RAG a 04, RAG a 04 21, RAG g 03, RAG n, RAG n 04 21, SBI a, SBI c, SBI e, SBI e 21, SBI f 21, SBI n, ACS II, ACS V, MCO IX, NEM I, NFO VIII, SIB VIII, HCL 32
10 tuomaria