ERY-SYD 90. kansainvälinen näyttely Hyvinkää 24.05.2014
Järjestävä yhdistys Eteläinen Rotukissayhdistys ry
Alkaa 24.5.2014 Loppuu 24.5.2014
Ilmoittautuminen alkaa 8.3.2014 Ilmoittautuminen loppuu 2.5.2014
Yleisöaika alkaa 10:00 Yleisöaika loppuu 16:00
Eläinlääkärintarkastus alkaa 9:00 Eläinlääkärintarkastus loppuu 0:00
Arvostelut alkavat 10:00 Vahvistuskirjeen julkaisupvm 12.5.2014
Kansainvälinen Kyllä Erikoisnäyttely Ei
Drive In -näyttely Kyllä Omistajat saavat esitellä kissansa Kyllä
Kissoja enintään 550   Kategoriat 1, 2, 3, 4, Kotikissat
BreedBIS-rodut BreedBIS kissoja vähintään
Tilinumero
Sähköposti info@ery-syd.net
Paikka Wanha Villatehdas, Kankurinkatu 4-6, 05800 Hyvinkää
Toimihenkilöt Näyttelyinfo p. 050 576 3344 (iltaisin kello 17 - 21), info@ery-syd.net.
Näyttelypäällikkö Viivi Viuha, puheenjohtaja@ery-syd.net, p. 044 044 2298
Näyttelysihteeri Sara Viuha, show@ery-syd.net.
Pääassistentti Marko Lahtinen, nebbis@gmail.com.
Lisätietoja Leimakorteilla maksettaessa leimakorttiin tulee kirjata omistajan ja kissan nimi sekä näyttelypäivä.
Leimakortti lähetetään välittömästi ilmoittautumisen jälkeen näyttelysihteerille osoitteella:
Sara Viuha, Karviaiskaari 5 E, 01690 Vantaa.

Yhteenveto ilmoittautumisista

Kategoria Ilmoittautuneita
1 97
2 147
3 98
4 146
Kotikissat 12
Yhteensä 500

Suodata näytettäviä tuloksia alla olevilla valinnoilla.

Suodata näytettäviä tuloksia alla olevilla valinnoilla.

Nro EMS-koodi Rekisterinumero Nimi Sukupuoli Luokka Tuomari Tulos
DRX III / DRX f FI SRK LO LV*Malsan Lysette Anthony Naaras Siitos
Dazzlemecatz Charlie -of-Malsan (DRX n) x LV*Malsan Emeralda (DRX d 24)
EUR ns 24 FI SRK LO FI*Pikku-Piun Ullastiina Naaras Kasvattaja
FIN*Haukkapalan Digital (EUR ns 22) x FIN*Pikku-Piun Peppi Pitkätossu (EUR ns 24)
MCO I / MCO n FI SRK LO FI*Mainehaan Barbra Naaras Siitos
FI*Halden coon's Uno (MCO n) x S*Stortassen's KayCee (MCO a)
MCO II / MCO n 09 FI SRK LO FI*Mainehaan Ernest Uros Kasvattaja
S*Stortassen's Picasso (MCO n 09 22) x S*Stortassen's KayCee (MCO a)
MCO IV / MCO a 09 22 FI SRK LO 14 FI*Chamberlain Very Superstition Naaras Kasvattaja
DK*Coonation's Alpha Beat (MCO a 09 22) x FI*Chamberlain Make A Wish (MCO g 09 22)
MCO V / MCO e 23 FI SRK LO FI*Mainehaan Armani Uros Siitos Rotukirjaus Kissaliitto
FIN*Halden coon's Pappagallo (MCO n 23) x FI*Vuorensinen Beauty (MCO d 22)
MCO VI / MCO f 09 22 FI SRK LO 14 FI*LovelyLife Golden Gilda Naaras Kasvattaja
IT*Clabacoon's Quemu il Folletto (MCO ns) x S*Sybo's Svea (MCO fs 09 23)
MCO VI / MCO g 09 22 FI SRK LO FI*Chamberlain Make A Wish Naaras Siitos Rotukirjaus Kissaliitto
Edoras De Sulena De Tengri'nor (MCO e 03 22) x FIN*Chamberlain Want One (MCO as 22)
NFO I / NFO n FI SRK LO FI*Heinuntuvan Konsta Uros Siitos
FIN*Tähtitassun Lucky Star (NFO n 09 24) x S*Rockringen's Lucky Lips (NFO n 09)
OCI n 24 FIN SRK LO FIN*Moosegrove Phoenix Uros Kasvattaja
S*Vargagården's Sisu Maxwell JR (OCI b 24) x FIN*Moosegrove Escuro Elegante (OCI n 24)
OCI n 24 FIN SRK LO FIN*Moosegrove Phoenix Uros Siitos Rotukirjaus Kissaliitto
S*Vargagården's Sisu Maxwell JR (OCI b 24) x FIN*Moosegrove Escuro Elegante (OCI n 24)
OSH b 22 FI SRK RX Idream Uros Siitos Rotukirjaus Kissaliitto
Black Kristal Osiriu's (OSH n 22) x Jessi-Linn Beauty Simon Stars*RU (OSH n 22)
RUS FI SRK LO FI*Bessemjanka's Paeonia Naaras Siitos Rotukirjaus Kissaliitto
FI*Susanssin High And Mighty (RUS ) x FIN*Bessemjanka's Manteli (RUS )
RUS FIN SRK LO FIN*Saraitshikin HaveANiceDay Naaras Kasvattaja
FIN*Saraitshikin Mini (RUS ) x A*Flashpaw's Lullaby Baby (RUS )
RUS FIN SRK LO FIN*Saraitshikin HaveANiceDay Naaras Siitos
FIN*Saraitshikin Mini (RUS ) x A*Flashpaw's Lullaby Baby (RUS )
SIA a FI SRK LO FI*Twist-Tiramisun North Star Uros Siitos Rotukirjaus Kissaliitto
FI*Kelmikerhon Ultimaatumi (SIA b) x FI*Twist-Tiramisun Kurtisaani (SIA n)
SIA a FI SRK LO FI*Twist-Tiramisun North Star Uros Kasvattaja
FI*Kelmikerhon Ultimaatumi (SIA b) x FI*Twist-Tiramisun Kurtisaani (SIA n)
SIA n 03 FI SRK LO FI*Keskimaan Hobbit Fosco Uros Kasvattaja
FI*Keskimaan B Undomiel (SIA n) x FI*Keskimaan Elea Daerwen (OSH n 02)
1 EXO n 22 FI SRK LO IT*Best Wishes Samantha Naaras Grand International Champion Vladimir Isakov EX1 CACS NOM BIS
Scaligeri's Principe Azzurro (EXO a 22) x Dei Magi Rock Star (PER f 23)
2 EXO n 24 FI SRK LO 13 FI*Cherish's Nacho Uros Pennut 4-7 kk Vladimir Isakov EX1
FIN*Jasmirin Danny-Boy (PER a 33) x FI*Aamukasteen Cosmic Girl (EXO f 24)
3 EXO n 24 FI SRK LO 13 FI*Cherish's Nutmeg Naaras Pennut 4-7 kk Vladimir Isakov EX1
FIN*Jasmirin Danny-Boy (PER a 33) x FI*Aamukasteen Cosmic Girl (EXO f 24)
4 EXO d 22 FI SRK LO S*IxiDixi's Four Tops Uros Grand International Champion Vladimir Isakov EX1 CACS NOM BIS
Gobo Fraggle de Abejar *ES (PER n 22) x S*IxiDixi's Fear no More (EXO f 22)
5 EXO d 22 Ayser's Born To Be Wild Uros Pennut 4-7 kk Vladimir Isakov EX1 NOM
Anjelikatz Blue Heaven (PER a 33) x FI*Aamukasteen Hokkus Pokkus of Ayser (EXO f 24)
6 EXO e 22 Ayser's Bobber Biker Uros Pennut 4-7 kk Vladimir Isakov EX1
Anjelikatz Blue Heaven (PER a 33) x FI*Aamukasteen Hokkus Pokkus of Ayser (EXO f 24)
7 EXO a 02 21 62 FI SRK LO Teddy-Bear Mechta*RU Uros Supreme Champion Vladimir Isakov KM
Exotic Dream Skif (PER n 03 24) x Exotic Dream Indigo Pearl (EXO g 01)
8 EXO g 03 FIN SRK RX FIN*Onnimannin Cute and Funny Naaras Supreme Premior Vladimir Isakov KM
FIN*Onnimannin Always Happy (PER a 02) x FIN*Nipsu-Nappulan Amelie (EXO g 03 24)
8 EXO g 03 FIN SRK RX FIN*Onnimannin Cute and Funny Naaras Veteraani Michael Edström 1 NOM
FIN*Onnimannin Always Happy (PER a 02) x FIN*Nipsu-Nappulan Amelie (EXO g 03 24)
9 EXO n 21 33 Delle Lune Saracene Uranos of Ayser Uros Avoin Vladimir Isakov Abs
Baudolino Delle Lune Saracene (PER n 21 33) x Compri Sweet Treat (EXO f 33)
10 PER n FIN SRK LO Anona Night Cap-of-Venuksen Uros Premior Vladimir Isakov EX1 CAPIB
Anona Black Magic (PER n) x Asta af Kambyses (PER g)
10 PER n FIN SRK LO Anona Night Cap-of-Venuksen Uros Veteraani Michael Edström 1 NOM
Anona Black Magic (PER n) x Asta af Kambyses (PER g)
11 PER f FI SRK LO FI*BlueIce's Almond Beauty Naaras Avoin Michael Edström EX1 CAC
Midas Wicked Cool (PER n) x FIN*BlueIce's My Fair Lady (PER e 24)
12 PER f FI SRK LO Sumava's Amanda Naaras Premior Michael Edström EX1 CAPIB NOM BIS
Nuit-Magique Ebony of Sumava (PER n) x Sumava's Nebulosa (PER w)
13 PER n 24 FI SRK LO 13 My-Champagne Anemone to Timanfaya Naaras Champion Michael Edström EX1 CACIB NOM
D'Mediterran Bandido (EXO n 22) x My-Champagne Lady Gaga (PER n 03 24)
14 PER n 24 FI SRK LO 14 Byron Soldeserto Uros Avoin Michael Edström EX1 CAC
Hotis Cynder*PL (PER e 03) x Joko of Dendy Dinasty (PER n)
15 PER d 22 FI SRK LO FI*Kultaviiksen Elmore James Uros Kastraatti Vladimir Isakov EX1 CAP NOM
Fairy 4 U Jumanji (PER ds 22 62) x FIN*Tuitui Drawn In The Clouds (PER d)
15 PER d 22 FI SRK LO FI*Kultaviiksen Elmore James Uros Määrittely Michael Edström
Fairy 4 U Jumanji (PER ds 22 62) x FIN*Tuitui Drawn In The Clouds (PER d)
16 PER d 24 FIN SRK LO FIN*BlueIce's Warwick Uros International Premior Michael Edström EX1 CAGPIB NOM BIS
Sumava's Zigor (PER d 22) x FIN*BlueIce's Must B Love (PER g 24)
17 PER g 22 FIN SRK LO FIN*Precious Kiss From a Rose Naaras Supreme Premior Vladimir Isakov KM NOM
FIN*Precious Harley-D (PER n) x Fizgeralt Kiss 4 Precious (PER g 22)
18 PER ns FI SRK LO 13 FI*Moondreamer's The One Uros Nuoret 7-10 kk Michael Edström EX1 NOM BIS
FIN*Sunrunner's Hadyn Habib (PER d) x FI*Moondreamer's Bundle of Joy (PER ns 22)
19 PER ds 22 62 FI SRK LO FI*Kultaviiksen Captain Nemo Uros Grand International Premior Michael Edström EX1 CAPS
Fairy 4 U Jumanji (PER ds 22 62) x FIN*Kuutsa's Sunshine Baby (PER d)
20 PER n 01 62 FI SRK LO 13 FI*Dirlandan JinJang Uros Avoin Vladimir Isakov EX1 CAC
Toy Tricksy Zorro (PER n 02) x FIN*Dirlandan Cappuccino (PER f 03)
21 PER n 01 62 FI SRK LO EE*Alex Asterix Timmu Uros Kastraatti Vladimir Isakov EX1 CAP
FIN*Amysantti Wind of Willoow (PER a 03 22) x EE*Bibbie Crystal Shock-Head (PER f 02)
22 PER n 03 22 FI SRK LO FI*Chosen-One Feel Fancy Fly Uros Premior Michael Edström Abs
FI*Whispers Hide and Seek (PER n 03 24) x FIN*Mimosan Don't Get Lost (PER f 03)
23 PER ns 03 FIN SRK RX FIN*Kissankäpälän Arnold S. Uros Supreme Premior Michael Edström KM
FIN*Car-Danin Fire patrol (PER ds 03) x FIN*Amysantti Coconut Shake (PER f 03)
24 PER f 03 FI SRK LO 14 Betty Soldeserto Naaras Avoin Vladimir Isakov EX1 CAC
Hotis Cynder*PL (PER e 03) x Joko of Dendy Dinasty (PER n)
24 PER f 03 FI SRK LO 14 Betty Soldeserto Naaras Määrittely Michael Edström
Hotis Cynder*PL (PER e 03) x Joko of Dendy Dinasty (PER n)
25 PER f 03 22 FI SRK LO 14 FI*Whispers Kamikaze Love Naaras Pennut 4-7 kk Michael Edström EX1 NOM BIS
S*IxiDixi's Four Tops (EXO d 22) x ES*Ginoba Gumersinda (PER n 01 21)
26 PER n 33 FI SRK LO IT*Almigry Seabiscuit Uros Supreme Champion Michael Edström KM NOM
IT*Almigry Pimlico (PER d 33) x IT*Almigry Pepper Mint Twist (PER g 21 33)
27 PER d 33 FI SRK LO 14 Sinihuiskan DingDong Uros Pennut 4-7 kk Michael Edström Abs
IT*Almigry Seabiscuit (PER n 33) x Sinihuiskan Ruusunnuppu (PER f 33)
28 ACL III / ACL n 23 FI SRK LO FI*Murmelin Bonzo Uros International Premior Pia Nyman EX1 CAGPIB
FIN*Magnificat Zicaro (ACL n 24) x FIN*Murmelin Aamurusko (ACL c 21 33)
29 ACL VI / ACL f 03 24 FI SRK LO FI*DilYaar Fayyim Foolwati Naaras Premior Pia Nyman EX1 CAPIB
FI*Metusalahin Adrian (ACL d 02 21 33) x FI*DilYaar Dulari Daya (ACL n 09 24)
30 ACL X / ACL n 33 FI SRK LO 14 FI*DilYaar Gunwanti Gauhar Gnanachelvi Naaras Pennut 4-7 kk Pia Nyman EX1
FIN*Magnificat LenniCurl (ACL as 21 33) x Rykiel du Monde Perdu*CH (ACL n 21 33)
31 ACL XI / ACL n 09 21 33 FI SRK LO 14 FI*DilYaar Gunayukth Gurudutt Gandhi Uros Pennut 4-7 kk Pia Nyman EX1 NOM
FIN*Magnificat LenniCurl (ACL as 21 33) x Rykiel du Monde Perdu*CH (ACL n 21 33)
32 ACS III / ACS n 22 FI SRK LO 13 FI*Trollin Myrsky Uros Pennut 4-7 kk Pia Nyman EX1
FI*Trollin Maximus (ACS n 22) x FI*Trollin Minni (ACL fs 24)
33 ACS III / ACS n 22 FI SRK LO FI*Trollin Maximus Uros Kastraatti Pia Nyman EX1 CAP
FIN*Trollin Erik Punainen (ACS d 09 22) x Ortalion Hot Chila (ACS f 09 24)
34 MCO I / MCO n FI SRK LO FI*Mainehaan Bruno Uros International Champion Magdalena Kudra EX1 CAGCIB
FI*Halden coon's Uno (MCO n) x S*Stortassen's KayCee (MCO a)
35 MCO I / MCO n FI SRK LO FI*Mainehaan Barbra Naaras International Champion Magdalena Kudra EX2
FI*Halden coon's Uno (MCO n) x S*Stortassen's KayCee (MCO a)
36 MCO I / MCO n FI SRK LO 14 FI*LovelyLife Heartbeat Hottis Uros Pennut 4-7 kk Magdalena Kudra EX2
FI*Mainehaan Armani (MCO e 23) x FI*LovelyLife Dreamteam Dumle (MCO n 22)
37 MCO I / MCO n FI SRK RX FI*Tigerworld Nothing To Fear Uros International Premior Magdalena Kudra EX1 CAGPIB
Sequaya's Harper (MCO n) x FI*HoneyCoon's C'est La Vie (MCO n 22)
38 MCO I / MCO a FI SRK LO 13 Battle Creek's Z'Thaiti Naaras International Champion Magdalena Kudra EX1 CAGCIB BIV NOM
SailingCoons Zeus (MCO a) x Biscat's Liberty of Battle Creek (MCO a 22)
39 MCO I / MCO a FI SRK LO 14 FI*Mainehaan Hanson Uros Pennut 4-7 kk Magdalena Kudra EX1
FI*Mainehaan Armani (MCO e 23) x FI*Mainehaan Barbra (MCO n)
40 MCO II / MCO a 09 FI SRK LO 14 FI*Mainehaan Humphrey Uros Pennut 4-7 kk Magdalena Kudra EX2
FI*Mainehaan Armani (MCO e 23) x FI*Mainehaan Barbra (MCO n)
40 MCO II / MCO a 09 FI SRK LO 14 FI*Mainehaan Humphrey Uros Määrittely Pia Nyman MCO a 09/ Gr. II
FI*Mainehaan Armani (MCO e 23) x FI*Mainehaan Barbra (MCO n)
41 MCO II / MCO n 03 FI SRK LO 14 Ghost Rider Tiili*PL Uros Nuoret 7-10 kk Magdalena Kudra EX1
Pegaz Tiili*PL (MCO e 23) x Weleda Tiili*PL (MCO f 09)
42 MCO II / MCO n 09 FI SRK LO FI*Mainehaan Ernest Uros Champion Magdalena Kudra EX1 CACIB BIV NOM
S*Stortassen's Picasso (MCO n 09 22) x S*Stortassen's KayCee (MCO a)
43 MCO II / MCO n 09 FI SRK LO Coonity Boann Banshee Naaras Avoin Magdalena Kudra EX1 CAC
Talshipp Al Nair of Coonity (MCO a 09) x Coonity Qamra (MCO ns 09 23)
44 MCO II / MCO a 09 FI SRK LO 14 FI*Chamberlain Unicorn Brave Uros Pennut 4-7 kk Magdalena Kudra EX1 BIV
DK*Coonation's Alpha Beat (MCO a 09 22) x Ysanna Car Maine Treasures, CZ (MCO fs 03 22)
45 MCO III / MCO n 22 FI SRK LO FI*Merrymakers Adalmiina Aruba Naaras Avoin Magdalena Kudra EX1 CAC
PL*Dark Age Queretaro Coon (MCO n 22) x FIN*Winnercoons Haley Hurricane (MCO ns 09 22)
46 MCO III / MCO n 22 FI SRK LO 13 FI*Unikuun Dream of Love Naaras Avoin Magdalena Kudra EX2
FI*Unikuun Gothic Black (MCO n) x FI*SolarWind's Maia (MCO fs 22)
47 MCO III / MCO n 22 FI SRK LO 13 FI*KorpiCoon's Ylermi Uros Nuoret 7-10 kk Magdalena Kudra EX1 BIV
FI*KorpiCoon's Peto (MCO ns 09 22) x FI*KorpiCoon's Oliivi (MCO n)
48 MCO III / MCO n 22 FI SRK RX 14 FI*Escape's Apocalyptica Uros Pennut 4-7 kk Magdalena Kudra EX1 BIV
FIN*Escape's Jethro Tull (MCO a 22) x FI*Escape's Walquiria (MCO f 22)
49 MCO VII / MCO ns 22 FI SRK LO 14 FI*LovelyLife Golden Goblin Uros Pennut 4-7 kk Magdalena Kudra MCO ns 22
IT*Clabacoon's Quemu il Folletto (MCO ns) x S*Sybo's Svea (MCO fs 09 23)
50 MCO III / MCO n 22 FI SRK LO 14 FI*LovelyLife Heartbeat Hanks Uros Pennut 4-7 kk Magdalena Kudra EX3
FI*Mainehaan Armani (MCO e 23) x FI*LovelyLife Dreamteam Dumle (MCO n 22)
51 MCO III / MCO n 22 FI SRK LO 14 FI*LovelyLife Heartbeat Hermanni Uros Pennut 4-7 kk Magdalena Kudra EX2
FI*Mainehaan Armani (MCO e 23) x FI*LovelyLife Dreamteam Dumle (MCO n 22)
52 MCO III / MCO n 22 FIN SRK LO FIN*Chamberlain Is There Truth Uros Supreme Premior Magdalena Kudra KM BIV NOM
Koontucky Sandstorm-of-Chamberlain (MCO n 09 23) x FIN*Chamberlain Zebra Crossing (MCO ns 22)
52 MCO III / MCO n 22 FIN SRK LO FIN*Chamberlain Is There Truth Uros Veteraani Jette Eva Madsen 1 NOM BIS
Koontucky Sandstorm-of-Chamberlain (MCO n 09 23) x FIN*Chamberlain Zebra Crossing (MCO ns 22)
53 MCO III / MCO n 22 FIN SRK LO PL*Dark Age Queretaro Coon Uros International Premior Magdalena Kudra EX1 CAGPIB
Jantar Sall of Merrity Cats, CZ (MCO d 09 22) x FIN*Gyllenetigerns O'Senya Coon (MCO n 22)
54 MCO III / MCO n 23 FI SRK LO 14 FI*LovelyLife Heartbeat Hemuli Uros Pennut 4-7 kk Magdalena Kudra EX4
FI*Mainehaan Armani (MCO e 23) x FI*LovelyLife Dreamteam Dumle (MCO n 22)
55 MCO III / MCO a 22 FI SRK LO FI*Hemingway's Maya Macarena Naaras Supreme Premior Magdalena Kudra KM
DK*Coogan's Willy Wonka (MCO n 22) x Goodiva of El Dorado (MCO a 22)
56 MCO IV / MCO n 02 21 62 FI SRK LO FI*Chamberlain Quest of Game Uros Champion Jette Eva Madsen EX2
Magic Lake Silver Plush (MCO ns 09 22) x FIN*Chamberlain Stripes In Me (MCO n 09 22)
57 MCO IV / MCO n 03 22 FI SRK LO 13 FI*NineTales E.T. Go Home Uros Avoin Jette Eva Madsen EX1 CAC
FI*NineTales Big Show (MCO d 09 22) x FI*Pikkumetsän Wundervoll (MCO n 09)
58 MCO IV / MCO n 09 22 FI SRK LO 13 FI*Pikkumetsän Khal Drogo Uros Champion Jette Eva Madsen EX1 CACIB BIV NOM BIS
FI*Pikkumetsän Wundersam (MCO n) x FI*Pikkumetsän Xtra-Beauty (MCO f 09 22)
59 MCO IV / MCO n 09 22 FI SRK LO FI*LovelyLife Famous Fonzy Uros Avoin Jette Eva Madsen EX2
S*Stortassen's Picasso (MCO n 09 22) x FI*LovelyLife Dreamteam Dumle (MCO n 22)
60 MCO IV / MCO n 09 22 FI SRK LO FI*LovelyLife Famous Fiona Naaras Avoin Jette Eva Madsen Abs
S*Stortassen's Picasso (MCO n 09 22) x FI*LovelyLife Dreamteam Dumle (MCO n 22)
61 MCO IV / MCO n 09 22 FI SRK LO FI*LovelyLife Biisi Belicia Naaras International Premior Jette Eva Madsen EX1 CAGPIB NOM
FIN*Mostlycats Escalate (MCO ns 09 22) x Coonity Nokomis (MCO n)
62 MCO IV / MCO a 09 22 FI SRK LO 13 FI*Daybreak's Gabriella Naaras Avoin Jette Eva Madsen EX1 CAC
DK*Coogan's Willy Wonka (MCO n 22) x Hello Dolly Maccala*PL (MCO fs 03)
63 MCO IV / MCO a 09 22 FI SRK LO 14 FI*Chamberlain Vertical Limit Uros Pennut 4-7 kk Jette Eva Madsen EX2
DK*Coonation's Alpha Beat (MCO a 09 22) x FI*Chamberlain Make A Wish (MCO g 09 22)
64 MCO IV / MCO a 09 22 FI SRK LO 14 FI*Chamberlain Very Superstition Naaras Pennut 4-7 kk Jette Eva Madsen EX1
DK*Coonation's Alpha Beat (MCO a 09 22) x FI*Chamberlain Make A Wish (MCO g 09 22)
65 MCO IV / MCO a 03 23 FI SRK LO 14 FI*Goldenstream's Waterloo Uros Pennut 4-7 kk Jette Eva Madsen EX1 BIV NOM
Tuscaloosa Crossfire (MCO d 09 23) x FI*Goldenstream's Ultra Bra (MCO a 03 22)
66 MCO V / MCO f FI SRK LO 14 FI*LovelyLife Heartbeat Hertta Naaras Pennut 4-7 kk Jette Eva Madsen EX
FI*Mainehaan Armani (MCO e 23) x FI*LovelyLife Dreamteam Dumle (MCO n 22)
67 MCO V / MCO e 23 FI SRK LO FI*Mainehaan Armani Uros Supreme Champion Jette Eva Madsen KM
FIN*Halden coon's Pappagallo (MCO n 23) x FI*Vuorensinen Beauty (MCO d 22)
68 MCO V / MCO f 22 FI SRK LO IT*Mount Desert's Toscana Sunflower Naaras Avoin Jette Eva Madsen EX1 CAC
Tipsntails Odysseus (MCO d 22) x Mount Desert's Sally (MCO f 22)
69 MCO V / MCO f 22 FI SRK RX 14 FI*Hemingway's Chipara Sun Naaras Pennut 4-7 kk Jette Eva Madsen EX2
Enduro of El Dorado (MCO d 22) x IT*Mount Desert's Toscana Sunflower (MCO f 22)
70 MCO V / MCO f 22 FI SRK RX 14 FI*Hemingway's Leotie Sun Naaras Pennut 4-7 kk Jette Eva Madsen EX1 BIV
Enduro of El Dorado (MCO d 22) x IT*Mount Desert's Toscana Sunflower (MCO f 22)
71 MCO V / MCO f 22 FI SRK LO 14 FI*LovelyLife Golden Gemma Naaras Pennut 4-7 kk Jette Eva Madsen EX4
IT*Clabacoon's Quemu il Folletto (MCO ns) x S*Sybo's Svea (MCO fs 09 23)
72 MCO V / MCO f 22 FI SRK LO 14 FI*LovelyLife Heartbeat Helinä Naaras Pennut 4-7 kk Jette Eva Madsen EX3
FI*Mainehaan Armani (MCO e 23) x FI*LovelyLife Dreamteam Dumle (MCO n 22)
73 MCO VI / MCO d 09 22 FI SRK LO FI*Rotcat In Flames Uros Kastraatti F. A. (Lee) Selassa EX1 CAP
Wackymoon Chaos (MCO ns 09) x FI*Rotcat Fumiko (MCO g 22)
74 MCO VI / MCO d 03 24 FI SRK RX FI*Stout-hearted I Love You Naaras International Champion F. A. (Lee) Selassa EX1 CAGCIB
A*Winerau's Coral (MCO d 09 22) x A'Eileen Nova Axis Star, CZ (MCO f 09 24)
75 MCO VI / MCO f 09 FI SRK LO 14 FI*Daybreak's Indira Naaras Pennut 4-7 kk F. A. (Lee) Selassa EX1 BIV NOM
Big Giants Resort's El Scuro (MCO n) x Hello Dolly Maccala*PL (MCO fs 03)
76 MCO VI / MCO f 09 FI SRK RX 13 FI*Stout-hearted Naomi Naaras Pennut 4-7 kk F. A. (Lee) Selassa EX4
A*Winerau's Nadal (MCO n) x FI*Stout-hearted I Love You (MCO d 09 24)
77 MCO VI / MCO f 02 21 62 FI SRK LO FI*RoseLion's Carefree Beauty Naaras Avoin F. A. (Lee) Selassa EX2
S*Carpe Feline's Zirenius (MCO n 03 22) x FIN*SolarWind's Miranda (MCO g 22)
78 MCO VI / MCO f 03 22 FI SRK LO 13 FI*Enzahin Shades of Gray Naaras Avoin F. A. (Lee) Selassa EX1 CAC BIV
S*Carpe Feline's Zirenius (MCO n 03 22) x DK*Pleione's Ayla (MCO f)
79 MCO VI / MCO f 09 22 FI SRK LO 14 FI*LovelyLife Golden Gilda Naaras Pennut 4-7 kk F. A. (Lee) Selassa EX
IT*Clabacoon's Quemu il Folletto (MCO ns) x S*Sybo's Svea (MCO fs 09 23)
80 MCO VI / MCO g 02 63 FI SRK LO FI*Chamberlain Sweet Illusion Naaras Kastraatti F. A. (Lee) Selassa EX1 CAP
Edoras De Sulena De Tengri'nor (MCO e 03 22) x FIN*Chamberlain Broken Dreams (MCO gs 02)
81 MCO VI / MCO g 03 22 FI SRK LO 14 FI*Chamberlain Vanilla Sky Naaras Pennut 4-7 kk F. A. (Lee) Selassa EX2
DK*Coonation's Alpha Beat (MCO a 09 22) x FI*Chamberlain Make A Wish (MCO g 09 22)
82 MCO VI / MCO g 03 22 FI SRK LO 14 FI*Goldenstream's Wild Flower Naaras Pennut 4-7 kk F. A. (Lee) Selassa EX3
Tuscaloosa Crossfire (MCO d 09 23) x FI*Goldenstream's Ultra Bra (MCO a 03 22)
83 MCO VI / MCO g 09 22 FI SRK LO FI*Chamberlain Make A Wish Naaras International Champion F. A. (Lee) Selassa EX2
Edoras De Sulena De Tengri'nor (MCO e 03 22) x FIN*Chamberlain Want One (MCO as 22)
84 MCO VII / MCO ns FI SRK LO Black Pirate of Beauty Wizards Uros International Champion F. A. (Lee) Selassa EX1 CAGCIB GIC
S*Sagofabrikens Frank Dandy (MCO ns) x White Rock's Mae (MCO fs 23)
85 MCO VII / MCO ns FI SRK RX Coonity Xenon Uros Avoin F. A. (Lee) Selassa EX1 CAC
Coonshags Catcher In The Rye (MCO ns 09 22) x Jill of Cosy Corner (MCO a 09)
86 MCO VII / MCO ns 22 FI SRK RX 14 FI*Rotcat Knight of Silver Uros Pennut 4-7 kk F. A. (Lee) Selassa EX1
FIN*Rotcat Chibbo (MCO ns 09 22) x Spessarttigers Jule (MCO ns 09 22)
87 MCO VII / MCO as 22 FI SRK LO FI*HoneyCoon's Make Me Smile Uros Kastraatti F. A. (Lee) Selassa EX1 CAP
Dances with Wolves Sucki (MCO ns) x FI*HoneyCoon's My Secret Heart (MCO as 22)
88 MCO VII / MCO fs 22 FI SRK LO Baslatan's Love Me True Naaras Avoin F. A. (Lee) Selassa EX2
S*Moon Kewa's Mistoffelees (MCO ds 22) x Sacadanga Gone With The Wind (MCO gs)
89 MCO VII / MCO fs 22 FI SRK LO 13 FI*Unikuun Flame of Love Naaras Avoin F. A. (Lee) Selassa EX1 CAC BIV
FI*Unikuun Gothic Black (MCO n) x FI*SolarWind's Maia (MCO fs 22)
90 MCO V / MCO g FI SRK LO 14 Timaracoon's Hana Cha Naaras Pennut 4-7 kk F. A. (Lee) Selassa EX1
Mainefield's Unforgettable (MCO as) x Blue Gabbana Vom Magletsch (MCO g)
91 MCO VIII / MCO ns 09 FI SRK LO FI*HoneyCoon's Black Sabbath Uros Grand International Champion F. A. (Lee) Selassa EX1 CACS
Iggy Pop z Matrixu, CZ (MCO a) x FIN*HoneyCoon's Little Doll (MCO ns 03)
92 MCO II / MCO n 09 FI SRK LO 14 FI*Rotcat Lilith Naaras Pennut 4-7 kk F. A. (Lee) Selassa EX1
FIN*Mostlycats Justify (MCO n 22) x FIN*Rotcat Didi (MCO ns 09 22)
93 MCO VIII / MCO ns 09 22 FI SRK LO 13 PT*Artsycats Lucy in the Sky Naaras Avoin F. A. (Lee) Selassa EX1 CAC
Nascat Pole Position of Artsycats (MCO ns 03 22) x Sisika Canary Hunter (MCO ns 22)
94 MCO VIII / MCO as 09 22 FI SRK LO FI*Chamberlain Made Like This Uros International Premior F. A. (Lee) Selassa EX1 CAGPIB
Edoras De Sulena De Tengri'nor (MCO e 03 22) x FIN*Chamberlain Want One (MCO as 22)
95 MCO VIII / MCO ds 09 22 FI SRK LO FI*HoneyCoon's Thief Of Hearts Uros Grand International Premior F. A. (Lee) Selassa EX1 CAPS
Battle Creek's X'Uta Pendragon (MCO n 09 22) x FIN*Starmaker's Secret Garden (MCO fs 09 22)
96 MCO IX / MCO w 61 FI SRK LO FI*Vuorensinen Charlotte Naaras Avoin Jette Eva Madsen EX1 CAC
FIN*MiuMix Snowballs of Fire (MCO w) x Long Island Arkiza*PL (MCO d)
97 MCO IX / MCO w 62 FIN SRK LO FIN*Fullmoon's ZimZalaBim Naaras Champion Jette Eva Madsen EX1 CACIB
Nova's Place Tacomah (MCO w) x FIN*Fullmoon's Que Sera Sera (MCO f 09 22)
98 MCO IX / MCO w 62 FIN SRK RX Nova's Place Tacomah Uros Veteraani Jette Eva Madsen 3
Nova's Place Sebastian (MCO n 22) x Athabaske's Kaskaskia (MCO w)
99 NEM I / NEM as 21 FI SRK LO 13 Evropa Formula Uspekha*RUS Naaras Champion F. A. (Lee) Selassa EX1 CACIB
Zibert Danvel (NEM n 21) x Cassandra Formula Uspekha*RUS (NEM as 03 21)
100 NEM II / NEM n 09 21 FI SRK RX 13 FI*FeliMau Chili Naaras Avoin F. A. (Lee) Selassa EX1 CAC BIV
Mithilesh Perelka*PL (NEM n 09 21) x Vega Formula Uspekha*RUS (NEM a 03 21)
101 NEM II / NEM ns 09 21 FI SRK LO 13 Di Do Syberjon*PL Uros Avoin F. A. (Lee) Selassa EX1 CAC
Uria vom Koberland (NEM ns 09 21) x Dorin z Salem*PL (NEM ns 21)
102 NEM II / NEM a 03 21 FI SRK LO FI*Eswood A Smooth Criminal Uros Avoin F. A. (Lee) Selassa EX2
Iqasho Blekitny Aniol*PL (NEM n 03 21) x Zabava Girasole (SIB fs 09)
103 NFO I / NFO n FI SRK LO FI*Heinuntuvan Konsta Uros Supreme Champion Kristiina Rautio KM
FIN*Tähtitassun Lucky Star (NFO n 09 24) x S*Rockringen's Lucky Lips (NFO n 09)
104 NFO I / NFO n FI SRK LO FI*Tähtitassun Mustang Uros Grand International Champion Kristiina Rautio EX1 CACS BIV
FIN*FoxyPaw's Icebreaker (NFO w) x FIN*NariNetta's Wild Riviera (NFO n 22)
105 NFO I / NFO n FI SRK LO FI*Taaborinvuoren Pamela Naaras Avoin Kristiina Rautio EX1 CAC
FI*Tähtitassun Carl Philip (NFO w) x FI*Tähtitassun Lapin Lumo (NFO n 24)
106 NFO I / NFO n FIN SRK LO S*Magoria's Mr.Lordi Uros Supreme Premior Kristiina Rautio KM
S*Rockringen's Besame Mucho (NFO n 09 23) x S*Magoria's Arwena (NFO n)
106 NFO I / NFO n FIN SRK LO S*Magoria's Mr.Lordi Uros Veteraani Jette Eva Madsen 2
S*Rockringen's Besame Mucho (NFO n 09 23) x S*Magoria's Arwena (NFO n)
107 NFO II / NFO n 09 FI SRK LO 14 Islay de Laïloken Uros Nuoret 7-10 kk Kristiina Rautio Abs
Dancing Lord de Laïloken, DVM (NFO d 09) x H-Antares de Laïloken (NFO n 09 23)
108 NFO II / NFO n 09 FIN SRK LO FIN*Wishmaster Kid Brother Uros Grand International Premior Kristiina Rautio EX1 CAPS NOM
FIN*Wishmaster Harold Lloyd (NFO n 09 22) x N*Coco Islands' Velvet (NFO f 03 22)
109 NFO III / NFO a 24 FI SRK LO 14 FI*Nenukan Porcelain Angel Naaras Pennut 4-7 kk Kristiina Rautio EX1
Elrond Sirkad*PL (NFO a 24) x FIN*Leoline Hunajaiset Haaveet (NFO f 24)
110 NFO IV / NFO n 09 22 FI SRK LO 14 S*Vildhjärtas Katniss Everdeen Naaras Avoin Kristiina Rautio EX1 CAC
S*Vildhjärtas Cobra Starship (NFO n 01) x S*Fairyhearts Oh My Moki (NFO n 09 23)
111 NFO IV / NFO n 09 23 FIN SRK LO FIN*Kehrääjän Siiri Naaras International Premior Kristiina Rautio EX1 CAGPIB NOM
FIN*Kehrääjän Legenda (NFO n 09 23) x S*Animaniac's Beata Bubble (NFO n 24)
111 NFO IV / NFO n 09 23 FIN SRK LO FIN*Kehrääjän Siiri Naaras Veteraani Jette Eva Madsen 1
FIN*Kehrääjän Legenda (NFO n 09 23) x S*Animaniac's Beata Bubble (NFO n 24)
112 NFO IV / NFO n 03 24 FI SRK LO S*NC's Alladin Sane Uros International Champion Kristiina Rautio EX1 CAGCIB
S*Zygot's Cornetto (NFO d 01 21) x S*Just Catnap's Alma Snowflake (NFO n 09 24)
113 NFO IV / NFO n 03 24 FIN SRK LO FIN*Kirsikan Iines Naaras Grand International Premior Kristiina Rautio EX1 CAPS
FIN*Tähtitassun Rosvo-Roope (NFO a 03 23) x FIN*Kirsikan HelmiLiina (NFO n 03 22)
114 NFO IV / NFO n 09 24 FI SRK LO FI*Tähtitassun Aurinkoinen Naaras Grand International Champion Kristiina Rautio EX1 CACS BIV
FIN*FoxyPaw's Full Time Lover (NFO n 09 24) x FIN*NariNetta's Wild Riviera (NFO n 22)
115 NFO IV / NFO a 03 24 FI SRK LO 13 FI*FinnFeline's Envy Me Uros Champion Kristiina Rautio EX1 CACIB
S*Isgården's Emmett (NFO d 22) x S*Utblicken's Lill Ammuu (NFO a 02)
116 NFO VI / NFO f 09 FI SRK LO 13 FI*Jarraun's Skog Borghilda Naaras Nuoret 7-10 kk F. A. (Lee) Selassa EX1
FI*Heinuntuvan Konsta (NFO n) x FI*Kattskogens Alma (NFO f 09 23)
117 NFO V / NFO d 24 FI SRK LO 13 FI*Jarraun's Skog Bergthor Uros Nuoret 7-10 kk F. A. (Lee) Selassa EX1 BIV NOM
FI*Heinuntuvan Konsta (NFO n) x FI*Kattskogens Alma (NFO f 09 23)
118 NFO V / NFO e 24 S*Wonderwoods Infinite Nirvana Naaras Nuoret 7-10 kk F. A. (Lee) Selassa EX1
S*Wonderwoods Handy Man (NFO es) x S*Safari Kittens Mocha Whip (NFO e 24)
119 NFO V / NFO g 23 FI SRK LO 13 FI*Lolcat's Aino Naaras Nuoret 7-10 kk F. A. (Lee) Selassa EX2
FI*Mirkulan Jim (NFO as) x FIN*Marmatin Elina (NFO f 23)
120 NFO VI / NFO d 03 FI SRK LO FI*Kultahuiskan Iisakki Uros International Premior F. A. (Lee) Selassa EX1 CAGPIB
FI*Tähtitassun Daniel (NFO d 24) x FI*Kultahuiskan Geisha (NFO f 03)
121 NFO VI / NFO d 09 FI SRK LO FI*Kultahuiskan Isabella Naaras International Champion F. A. (Lee) Selassa EX1 CAGCIB
FI*Tähtitassun Daniel (NFO d 24) x FI*Kultahuiskan Geisha (NFO f 03)
122 NFO VI / NFO f 01 FIN SRK LO S*Drakborgens Ata Hautamäki Naaras International Premior F. A. (Lee) Selassa EX1 CAGPIB
FIN*Kujakeikarin Conna (NFO a 03 23) x S*Drakborgens Ulla Åskvigg (NFO d 02 21)
123 NFO VI / NFO f 02 62 FI SRK LO 14 Eluney LemuNarki*ES Naaras Pennut 4-7 kk F. A. (Lee) Selassa EX1 BIV
S*Glömstaskogens Ivory (NFO n 01) x Cariló LemuNarki*ES (NFO f 03 22)
124 NFO VI / NFO f 09 FI SRK LO FI*Draconian Ataegina Naaras Grand International Premior F. A. (Lee) Selassa EX1 CAPS BIV NOM
FI*NordicTigers Andreas (NFO d 09 22) x FIN*Hillevillan Rebekka (NFO n 09)
125 NFO VII / NFO ns 22 FI SRK LO FI*Hopeahännän Päivänsäde Naaras Kastraatti F. A. (Lee) Selassa EX1 CAP
DK*Morgunstrálan's Hot'n Sweet (NFO n 09) x FIN*Hopeahännän Odessa (NFO ns 09 22)
126 NFO VII / NFO ns 24 FI SRK LO 13 FI*Hopeahännän Urhea Urho Uros Avoin F. A. (Lee) Selassa EX1 CAC NOM
Muffin's James Potter (NFO ns 09 23) x FI*Hopeahännän Päivänsäde (NFO ns 22)
127 NFO VIII / NFO ns 09 FI SRK LO FI*Salokatin Asterix Uros Kastraatti F. A. (Lee) Selassa EX1 CAP
FIN*Luna-Purr I'm Ready (NFO e 09) x S*Miss Mikkus' I Do I Do (NFO n 09 22)
128 NFO VIII / NFO fs 03 22 FI SRK LO N*Migoto's Rikke Naaras Grand International Champion F. A. (Lee) Selassa EX1 CACS NOM
(N)Vanity's Dumle (NFO d 09 24) x S*Just Catnap's Warm Cotton (NFO ns 01 21)
129 NFO IX / NFO w 64 FI SRK LO FI*Tähtitassun Carl Philip Uros International Premior F. A. (Lee) Selassa EX1 CAGPIB NOM BIS
FIN*FoxyPaw's Icebreaker (NFO w) x FIN*Heinuntuvan Olga Maria (NFO f 03 23)
130 RAG n FI SRK LO 13 FI*Collicatin Mexican Brownie Naaras Avoin Magdalena Kudra EX2
S*Hallongläntans Kyle Katarn (RAG n) x S*Cas-Sus Renesmee Cullen (RAG a)
131 RAG n FI SRK LO 13 S*Mariamores O'Lala of Adonis Naaras Avoin Magdalena Kudra EX1 CAC
NO*Tranquil Adonis (RAG n 04) x S*Harmony BlueEye Rochelle (RAG n)
132 RAG n FI SRK LO FI*Lukanpuron Brenda Naaras Grand International Premior Magdalena Kudra EX1 CAPS NOM
FI*Safireyes Honey (RAG a) x FI*Lukanpuron Aurora (RAG f)
133 RAG a FI SRK LO FI*Stardoll's Tilly Tina Naaras International Champion Magdalena Kudra EX1 CAGCIB BIV
FIN*Utuinen Fille Fallaton (RAG a) x FIN*Stardoll's Ebony Ebba (RAG n)
134 RAG a FI SRK LO 13 FI*Riverknee Zoltán King Uros Champion Magdalena Kudra EX1 CACIB
Illerdolls Curufin (RAG a 03) x FI*Riverknee Kangaroo Ridge (RAG n)
135 RAG a FI SRK LO 13 FI*Dolldesire's Fizz Uros Nuoret 7-10 kk Magdalena Kudra EX1
Darlinlildols Mighty Treasure (RAG n) x Wattuwarpaan Laszwil Herttinen (RAG a 04)
136 RAG a FI SRK LO 14 FI*Snowrag Jingle Bells Uros Pennut 4-7 kk Magdalena Kudra EX1
FI*Snowrag Purzelbaum (RAG a 03) x FI*Snowrag Princess Madeleine (RAG f)
137 RAG a FI SRK LO 14 FI*Cat's-JM Sa-Vanna Naaras Pennut 4-7 kk Magdalena Kudra EX1
RaggleDazzle Riku of Naorahdolls (RAG n 04) x FIN*Cat's-JM Prinses-Hänttis (RAG g)
138 RAG a FIN SRK LO FIN*Mayapaw's Awesome Artemis Uros International Premior Magdalena Kudra EX1 CAGPIB
Gizmo Riegel-Raggies (RAG a 03) x FIN*Tammikatin Poutapilvi (RAG a 04)
139 RAG a FI SRK LO FI*Kehtolaulun Precious Pepper Uros Kastraatti Magdalena Kudra EX1 CAP
FI*Satinante's Don Diego (RAG n 04) x FI*Kehtolaulun Love 4 U (RAG a 03)
140 RAG d FI SRK LO FI*Lukanpuron Berharnd Uros International Champion Magdalena Kudra EX1 CAGCIB
FI*Safireyes Honey (RAG a) x FI*Lukanpuron Aurora (RAG f)
141 RAG n 21 FI SRK LO Gayaneh Gaudeamus Igitur Uros International Champion Jette Eva Madsen EX1 CAGCIB
FI*Hakalan Herra Tossavainen (RAG n) x FI*Utuinen DashingDesign (RAG n 04 21)
142 RAG n 03 FIN SRK LO FIN*Kehtolaulun Brazilian Hug Uros International Champion Jette Eva Madsen Abs
S*Krickelins Bernhard (RAG a 03) x Tiffanie Tigergirl á Chardani*DK (RAG n 21)
143 RAG n 03 FI SRK LO 13 FI*Sunrunner's Ulwis Naaras Nuoret 7-10 kk Jette Eva Madsen EX1 BIV NOM
S*Eurovisions San Francisco (RAG n 03) x FI*Sunrunner's Owena (RAG n 03)
144 RAG n 03 FI SRK LO 13 FI*Utuinen Ödets Minne Naaras Nuoret 7-10 kk Jette Eva Madsen EX2
FI*Tuulikellon Prime Time (RAG n 03) x FI*Utuinen Million D'Babe (RAG c 04)
145 RAG n 03 FI SRK LO 14 FI*Riverknee Farang Faryd Uros Pennut 4-7 kk Jette Eva Madsen EX1
FI*Riverknee Iceman Junior (RAG n 03) x FI*Riverknee Quarida Chica (RAG a)
146 RAG n 03 FI SRK LO FI*Erkatin Teemu Topias Uros Kastraatti Jette Eva Madsen EX2
FIN*Mayapaw's Notorious (RAG a 03) x FIN*Pöön Neiti Nokinenä (RAG n)
147 RAG n 03 FI SRK LO FI*Maplehill's Nikolaus Uros Kastraatti Jette Eva Madsen EX1 CAP
RO*Elian Rags Churchill (RAG a 03) x FI*Maplehill's Nicolina Baby (RAG n 03)
148 RAG n 04 FI SRK LO FI*Riverknee Vin Diesel Uros Avoin Jette Eva Madsen EX2
FI*Riverknee Ocean Wonderland (RAG n 03) x FI*Riverknee Kangaroo Ridge (RAG n)
149 RAG n 04 FI SRK LO 13 FI*Snowrag Tangerine Uros Avoin Jette Eva Madsen EX1 CAC BIV
Illerdolls Curufin (RAG a 03) x FIN*Snowrag Timanfaya (RAG n 03)
150 RAG n 04 FI SRK LO 14 FI*Mayapaw's Muchas Gracias Naaras Pennut 4-7 kk Jette Eva Madsen EX1
FI*Maplehill's Sea of Stars (RAG a 03) x FI*Mayapaw's Maya Love (RAG n 03)
151 RAG n 04 Ciscis Popistar Uros Kastraatti Jette Eva Madsen EX1 CAP NOM
Darlinlildols Bobby Orr (RAG a 04) x Starring Clavityn *** (RAG n 03)
152 RAG n 03 21 FIN SRK LO FIN*Calamarin Indiana Jones Uros International Premior Jette Eva Madsen EX1 CAGPIB
Moonlit Masquerade á Chardani*DK (RAG c 21) x FIN*Panacheen Elsie (RAG f 03)
153 RAG n 04 21 FI SRK LO 13 Gayaneh Helius Hilaris Uros Champion Jette Eva Madsen EX1 CACIB
FI*Maplehill's Rely On Shaman (RAG a 03) x FI*Utuinen DashingDesign (RAG n 04 21)
154 RAG a 03 FI SRK LO FI*Shyshaman's Star of Ivanhoe Uros International Champion Magdalena Kudra EX1 CAGCIB
Kylador Abacus (RAG a 03) x FIN*Shyshaman's Moonlight (RAG a 04)
155 RAG a 03 FI SRK LO FI*Tiridoll's Dollholic Naaras International Champion Magdalena Kudra EX1 CAGCIB
FI*Tiridoll's Rainbow Tresor (RAG n 03) x FI*Tiridoll's Sugar Sky (RAG a)
156 RAG a 03 FI SRK LO 13 FI*Tiridoll's 7th Heaven Uros Avoin Magdalena Kudra EX1 CAC
FI*Tiridoll's Keep On Dreaming (RAG e) x FIN*Tiridoll's Tiger Romance (RAG n 03)
157 RAG a 03 FI SRK LO 13 FI*Sunrunner's Undeg Naaras Nuoret 7-10 kk Magdalena Kudra EX1 NOM BIS
S*Eurovisions San Francisco (RAG n 03) x FI*Sunrunner's Owena (RAG n 03)
158 RAG a 03 FI SRK LO 14 (N)Dixie Dolls Smooth Smurf Uros Pennut 4-7 kk Magdalena Kudra EX1 BIV NOM
(N)Dixie Dolls Dazzling Sparrow (RAG n 03) x S*Gunbertus Eloa Enejie (RAG a 03)
159 RAG a 03 FI SRK LO FI*Tammikatin Kuu-Ukko Uros Premior Magdalena Kudra EX1 CAPIB
FI*Satinante's Don Diego (RAG n 04) x FI*Shyshaman's Baby Ragdalena (RAG a 04)
160 RAG a 04 FI SRK LO FI*Valkoapilan Aapeli Uros International Champion Kristiina Rautio EX1 CAGCIB
FI*Maplehill's Rely On Shaman (RAG a 03) x FI*Lukanpuron Bianca (RAG g)
161 RAG a 04 FI SRK LO 13 FI*Satinante's Dom Perignon Uros Champion Kristiina Rautio EX1 CACIB
FI*Shyshaman's Shaman Vagabond (RAG n 04) x FI*Satinante's Donna Floretta (RAG a 04)
162 RAG a 04 FI SRK LO 13 FI*Snowrag Pompom Naaras Champion Kristiina Rautio EX1 CACIB
FI*Riverknee Quality Assurance (RAG n) x FI*Snowrag Diamond Dust (RAG a 04)
163 RAG a 04 FI SRK LO 13 FI*Rock'nRags Heart On Fire Uros Avoin Kristiina Rautio EX1 CAC
RaggleDazzle Riku of Naorahdolls (RAG n 04) x SweetFellow Tamaya-Magnolia (RAG a 03)
164 RAG a 04 FI SRK LO 13 FI*Satinante's Blue Saphire Naaras Avoin Kristiina Rautio EX1 CAC
FI*Shyshaman's Shaman Vagabond (RAG n 04) x FI*Satinante's Donna Floretta (RAG a 04)
165 RAG a 04 FI SRK LO 14 FI*Riverknee Evita Naaras Pennut 4-7 kk Kristiina Rautio EX1 BIV
FI*Riverknee Ocean Storm (RAG a) x FI*Riverknee Super Nova (RAG n 03)
166 RAG a 03 21 FI SRK LO FI*Pehmis Laulava Jade Uros Kastraatti Jette Eva Madsen EX1 CAP
FIN*Riverknee Sweet Almond (RAG n 03) x FIN*Maplehill's Tigress Star (RAG a 03 21)
167 RAG a 03 21 FI SRK LO FI*Pehmis Reipas Ronja Naaras Avoin Jette Eva Madsen EX1 CAC NOM
FI*Shyshaman's Shaman Vagabond (RAG n 04) x FI*Pehmis Tomera Topaasi (RAG a 03 21)
168 RAG a 04 21 FI SRK LO 14 FI*Rock'nRags Maxine! Naaras Pennut 4-7 kk Kristiina Rautio EX1
FI*Rock'nRags Maxterwork! (RAG a 04 21) x FI*Dollyblues Hello Mary Lou (RAG a 03)
169 RAG d 03 FI SRK LO FI*Snowrag Red Maserati Uros International Champion Kristiina Rautio EX1 CAGCIB
FI*Snowrag Prince of Tide (RAG n 03) x FI*Snowrag Balenciaga (RAG f 03)
170 RAG f 03 FI SRK LO 13 FI*Dollyblues Somebody To Love Naaras Avoin Kristiina Rautio EX1 CAC
Cassus Callandor (RAG n 04) x FI*Dollyblues Lady Snowflake (RAG g 03)
171 RAG f 03 FI SRK LO 13 FI*Utuinen Briar Rose Naaras Nuoret 7-10 kk Kristiina Rautio EX1 BIV
FI*Stardoll's Wind Warrior (RAG n 04) x FI*Utuinen Tirlittan (RAG f 03)
172 RAG f 03 FI SRK LO 14 FI*Dollyblues Beautiful Vibes Naaras Pennut 4-7 kk Kristiina Rautio EX1
FI*Dollyblues Music Box (RAG d 04) x FI*Dollyblues Only You (RAG n 03)
173 RAG g 03 FI SRK LO FI*Dollyblues Lady Snowflake Naaras Grand International Champion Kristiina Rautio EX1 CACS
FIN*Utuinen Juanita's Japheth (RAG a 04) x FIN*Dollicious Blueberry Cream (RAG g 03)
174 SBI n FI SRK RX S*Raus Höjden's Harmoney in Brown Naaras Supreme Champion Pia Nyman KM NOM
IDP*Backkara's Geralino (SBI c) x S*Raus Höjdens Java (SBI n)
175 SBI n Shapur Sisi *** Naaras Champion Pia Nyman EX1 CACIB
(N)Sobell Funny Honey (SBI b) x Shapur Bellis *** (SBI n 21)
176 SBI n FIN SRK LO FIN*Mion Pitou Uros Grand International Premior Pia Nyman EX1 CAPS
FIN*Anemon's Antonio (SBI a) x FIN*Mion Melej (SBI n 21)
177 SBI a FI SRK LO FI*MeToYou Hero Uros International Champion Pia Nyman EX1 CAGCIB NOM
FIN*Zhamanen Fangio (SBI n) x S*Stendalens Cola (SBI b)
178 SBI a FI SRK LO FI*Tamus Vectra Pipro Naaras Supreme Premior Pia Nyman KM NOM BIS
FIN*MeToYou Ceasar (SBI a) x FIN*Tamus Baleno Bellet (SBI n)
179 SBI c FI SRK LO FI*WanillaWillan Aawa Naaras Avoin Pia Nyman EX1 CAC
FI*MeToYou Hero (SBI a) x FI*Sinikeijun Beatrix Butterfly (SBI a)
180 SBI d FIN SRK LO FIN*Recknagel Maariolemiöö Uros Supreme Premior Pia Nyman KM NOM
FIN*Zhamanen Fangio (SBI n) x S*Wanjeena's Golden Game (SBI f)
181 SBI f FI SRK LO 14 FI*Nalle-Puhin Mustang Sally Naaras Pennut 4-7 kk Pia Nyman EX1
FIN*Zhamanen C'mon Let's RED! (SBI d) x FI*Tamus Wildcat (SBI f)
182 SBI a 21 FIN SRK LO FIN*Zildan Sagwa Naaras Supreme Champion Pia Nyman Abs
Namib Sunrise Diabolo (SBI c 21) x FIN*JoJon Qing Yu-You (SBI a)
183 SBI b 21 FI SRK LO FI*Canth's ToyBoy Uros Supreme Champion Pia Nyman KM
FIN*Zaraxe Adamnan Morris (SBI b) x EE*Arista Aramante (SBI a 21)
184 SBI b 21 FI SRK LO 13 Shapur Angel Naaras Nuoret 7-10 kk Pia Nyman EX1 NOM
(N)Sobell Funny Honey (SBI b) x Shapur Greatest Love of all (SBI b 21)
185 SBI c 21 FIN SRK LO FIN*Tamus Urvan Naaras Grand International Premior Pia Nyman EX1 CAPS
FIN*Hilu-Vinkelin Tinka (SBI c 21) x FIN*Tamus Qashqai (SBI h)
186 SBI d 21 FI SRK LO 13 FI*Canth's Xavier Uros Kastraatti Pia Nyman EX1 CAP
FI*Safirrubir Brave the Wind (SBI a) x FI*JoJon La Pepita de Oro (SBI f 21)
187 SIB I / SIB a FI SRK LO 13 FI*Piperitan Inachius Uros Pennut 4-7 kk Robert Lubrano EX1
S*Zimas Eragon (SIB d 09) x FI*Piperitan Hera (SIB g 22)
188 SIB III / SIB n 23 FI SRK RX 14 FI*Amurin Neri Naaras Pennut 4-7 kk Robert Lubrano Abs
FI*Balladin Pellervoinen (SIB ny 24) x Siestadream-E Carupita (SIB n 23)
189 SIB III / SIB n 24 FI SRK LO FI*Magnificat Leonardo Uros Avoin Robert Lubrano EX1 CAC
FIN*Tammikatin Åå Sånt Lejon (SIB ds 23) x Una Magnifica Ellbrante (NEM n)
190 SIB III / SIB n 24 FI SRK RX 13 Flanel Sibaris*RU Naaras Avoin Robert Lubrano EX1 CAC
Heres Sibaris*RU (SIB ny 24) x Quinni Sibaris*RU (SIB n 24)
191 SIB III / SIB a 22 FI SRK LO 13 FI*Piperitan Ixion Uros Pennut 4-7 kk Robert Lubrano EX1
S*Zimas Eragon (SIB d 09) x FI*Piperitan Hera (SIB g 22)
192 SIB III / SIB n 22 FI SRK LO FI*Amurin Zippora Naaras International Champion Robert Lubrano Abs
Lucas Sibaris*RU (SIB ny 24) x FIN*Amurin Lyydia (SIB n 24)
193 SIB III / SIB ny 24 FI SRK RX FI*Amurin Ruufus Uros Grand International Champion Robert Lubrano Abs
Lucas Sibaris*RU (SIB ny 24) x Siestadream-E Carupita (SIB n 23)
194 SIB IV / SIB n 03 22 FI SRK LO FI*Lumikissan Aikamoinen Uros Grand International Champion Robert Lubrano EX1 CACS BIV NOM
Laguna Syberiana Houdiny Dadushovic (SIB n 09 24) x FIN*Lumikissan OmppuPomppu (SIB n 03 24)
195 SIB IV / SIB n 03 22 FI SRK LO FI*Amurin Hoosea Uros International Champion Robert Lubrano Abs
FIN*Amurin Hiskia (SIB d 03 23) x FI*Balladin Melissa (SIB n 09 22)
196 SIB V / SIB d 24 FI SRK RX 14 FI*Likimain Aladdin Sane Uros Pennut 4-7 kk Robert Lubrano EX1
Sibknyazhestvo Oscar (SIB ny 11) x FI*Lumikissan Janis Joplin (SIB f 24)
197 SIB V / SIB d 24 FIN SRK LO FIN*Lumikissan Metsänhenki Naaras International Premior Robert Lubrano EX2
FIN*Lumikissan Igor (SIB d 23) x FIN*Lumikissan HunajaPupu (SIB e)
198 SIB VI / SIB f 09 22 FI SRK LO 14 FI*Cherrytail's Rhonda Mae Naaras Pennut 4-7 kk Robert Lubrano EX1 NOM BIS
Biass Xan od Królowych*PL (SIB ny 24) x FIN*Cherrytail's Baby Jean (SIB e 09 23)
199 SIB V / SIB f 24 FI SRK LO FI*Lumikissan Janis Joplin Naaras Champion Robert Lubrano EX1 CACIB
CH*Lukijn's Skye (SIB n 22) x FI*Cherrytail's Kamasutra (SIB d 09)
200 SIB V / SIB g 24 FI SRK LO FI*Villan Keisarinna Naaras International Premior Robert Lubrano EX1 CAGPIB NOM
FI*Villan Ferrari (SIB d 09 24) x FI*Villan Neiti Groove (SIB n 09 24)
201 SIB VI / SIB f 09 24 FI SRK LO FI*Sippan's Gipsy Queen Naaras Avoin Robert Lubrano EX1 CAC BIV NOM
FI*Amurin Ruufus (SIB ny 24) x FIN*Sippan's Donna (SIB f 09 24)
202 SIB VI / SIB f 09 24 FI SRK LO 13 FI*Taigatassun Afrodite Naaras Nuoret 7-10 kk Robert Lubrano EX1 NOM
FI*Balladin Pikku Karhu (SIB n 09 24) x FI*Sippan's Gipsy Queen (SIB f 09 24)
203 SIB VII / SIB ns 23 FI SRK LO FI*Abbas-Coons Calvin Uros Kastraatti Robert Lubrano EX1 CAP NOM
FIN*Magnificat HabbyBoy (SIB ds 03 23) x FI*Amurin Paula (SIB n 24)
204 SIB VII / SIB gs FIN SRK LO FIN*Tammikatin Helmisimpukka Naaras Kastraatti Robert Lubrano EX1 CAP
FIN*Lumikissan Frodo Reppuli (SIB a) x FIN*Tammikatin Åh Vilken Tjej (SIB gs 24)
205 SIB VIII / SIB ns 09 FI SRK LO 14 FI*Cherrytail's SpecialBoy Uros Pennut 4-7 kk Robert Lubrano EX1
FIN*Tammikatin Åhå Lilla Gubbe (SIB ds 24) x FI*Kuuratassun Alinda (SIB f 09)
206 TUA I / TUA n FI SRK RX 13 FI*Josmarin Innusha Naaras Champion Kristiina Rautio EX1 CACIB
Geraylar Hazar of Nazarlik (TUA n) x FI*Josmarin Guniz (TUA w)
207 TUA II / TUA n 03 FI SRK LO FI*Tangerine's Body and Soul Uros International Champion Kristiina Rautio EX1 CAGCIB
Benito Rosa Glauca, CZ (TUA n 01) x FI*Josmarin Galibe (TUA n 24)
208 TUA III / TUA n 24 FI SRK LO 13 FI*Tangerine's Cheyenne Naaras Nuoret 7-10 kk Kristiina Rautio EX1 NOM
FI*Tangerine's Body and Soul (TUA n 03) x FI*Sada Ramona Rydy (TUA g 23)
209 TUA V / TUA d 24 FI SRK RX 14 FI*Elekatin Rosso Ruben Uros Pennut 4-7 kk Kristiina Rautio EX1
Geraylar Hazar of Nazarlik (TUA n) x FIN*Elekatin Oriana (TUA w)
210 TUA VII / TUA ns FI SRK LO 13 FI*Elekatin Suleiman Uros Pennut 4-7 kk Kristiina Rautio EX1
FI*Kralice DayLate DollarShort (TUA ns 09) x FI*Elekatin Valentina (TUA n)
211 TUA VII / TUA fs FI SRK LO 13 FI*Elekatin Melissa Naaras Avoin Kristiina Rautio EX1 CAC
Galaad de Nakshidil (TUA ds 24) x FI*Elekatin Valentina (TUA n)
212 TUA IX / TUA w 61 FI SRK RX 13 FI*Josmarin Ieremija Uros Champion Kristiina Rautio EX1 CACIB NOM
Geraylar Hazar of Nazarlik (TUA n) x FI*Josmarin Guniz (TUA w)
213 TUA IX / TUA w 61 FI SRK RX 14 FI*Elekatin Super Nova Uros Pennut 4-7 kk Kristiina Rautio EX1 NOM
Geraylar Hazar of Nazarlik (TUA n) x FIN*Elekatin Oriana (TUA w)
214 TUV d 61-63 / TUV d 62 FI SRK LO FI*Valier's Bilgin Uros Grand International Champion Kristiina Rautio EX1 CACS
FIN*Semiramisin Gadiel Girgin (TUV n) x FIN*Artvan Aydin (TUV d)
215 TUV d 61-63 / TUV d 63 FI SRK LO FI*GizemliKediler Beze Balerin Naaras Supreme Champion Kristiina Rautio KM BIV NOM BIS
FIN*Artvan Ahabey (TUV d) x FI*GizemliKediler Adile Alaiye (TUV d)
216 TUV d 61-63 / TUV d 63 FI SRK LO FI*GizemliKediler Bey Bunyamin Uros International Champion Kristiina Rautio EX1 CAGCIB
FIN*Artvan Ahabey (TUV d) x FI*GizemliKediler Adile Alaiye (TUV d)
217 TUV e 61-63 / TUV e 62 FI SRK LO 13 Avyonah Aziz Herr vom See Uros Avoin Kristiina Rautio EX1 CAC
Zarif Van Kedi v. Alexis (TUV e) x Yenicizgi Reyyan (TUV d)
218 TUV f 61-63 / TUV f 63 FI SRK LO FI*Semiramisin Ak Orkide Naaras Avoin Kristiina Rautio EX1 CAC
DK*Silkyvans Jackson (TUV n) x FIN*Semiramisin Yipek (TUV d)
219 ABY n Taco Villa's Bellatrix Bifrost Naaras Grand International Champion Vladimir Isakov EX1 CACS BIV
Van Grebst Slumdog Millionaire (ABY n) x Taco Villa's Black Reign (ABY n)
220 ABY n FI SRK LO FI*Laire Valar Yavanna Naaras International Champion Vladimir Isakov EX1 CAGCIB
FI*Proxima John Carter of Mars (ABY n) x FI*Laire Meleth Bein (ABY n)
221 ABY n FI SRK LO 14 DK*Bifrost Which Wizardry is This Uros Champion Vladimir Isakov EX1 CACIB
DK*Bifrost Sirius Black (ABY n) x Taco Villa's Bellatrix Bifrost (ABY n)
222 ABY n FI SRK LO FI*Proxima John Carter of Mars Uros International Premior Vladimir Isakov EX1 CAGPIB
S*Aucuparia's Abydos (ABY n) x FIN*Silkkihienon Surya Lyra (ABY n)
223 ABY n FI SRK LO Gaspacho Bonjour L'Amour*PT Uros Kastraatti Vladimir Isakov EX1 CAP
Agridoce Bonjour L'Amour*PT (ABY o) x Conquilha Bonjour L'Amour*PT (ABY n)
224 ABY a FI SRK LO FI*Link Nyota Ziko Humu Uros International Champion Vladimir Isakov EX1 CAGCIB
RU*Greenville Oberon of Laire (ABY n) x FI*Link Inanyesha (ABY n)
225 ABY a FI SRK LO 13 FI*Laire Gelir Narya Naaras Avoin Vladimir Isakov EX2
FI*Laire Oira Anor (ABY n) x S*Rackarkatten's Coccolina Delightful (ABY p)
226 ABY a FI SRK LO 13 FI*Nebuankhet Violet Punch Naaras Avoin Vladimir Isakov EX1 CAC BIV
S*Hjortronstigens Private Dancer (ABY n) x FI*Nebuankhet Sein-el-Mauassif (ABY n)
227 ABY o FI SRK LO 13 FI*Laire Gelir Laer Naaras Nuoret 7-10 kk Vladimir Isakov EX1 NOM BIS
FI*Laire Oira Anor (ABY n) x RU*Greenville Summer of Laire (ABY o)
228 ABY o FI SRK LO 13 FI*Nebuankhet Yraen Ruadh Naaras Nuoret 7-10 kk Vladimir Isakov EX2
Dushara Godric-of-Kawaii (ABY n) x FIN*Nebuankhet Ochún (ABY o)
229 ABY o FIN SRK LO S*Rackarkatten's Paco Rabanne Uros Supreme Premior Vladimir Isakov KM
Otis of Wonderlove (ABY o) x S*Rackarkatten's Moccalina Delightful (ABY p)
229 ABY o FIN SRK LO S*Rackarkatten's Paco Rabanne Uros Veteraani Bobby Funk 2
Otis of Wonderlove (ABY o) x S*Rackarkatten's Moccalina Delightful (ABY p)
230 ABY o FI SRK LO FI*Redcheetah's Aarre Uros Grand International Premior Vladimir Isakov EX1 CAPS
FI*Proxima John Carter of Mars (ABY n) x FI*Redcheetah's Minttu (ABY o)
231 ABY p Mr. Happy of Velvet d'Amour*BG Uros Avoin Vladimir Isakov Abs
Des Cavaliers Pontiac (ABY o) x Jolly Berennetto (ABY n)
232 ABY p FI SRK LO FI*Link Inameremeta Naaras Avoin Vladimir Isakov Abs
RU*Greenville Oberon of Laire (ABY n) x FI*Link Inanyesha (ABY n)
233 BEN n 22 FI SRK LO 13 Ilendri Surya Naaras Avoin Ad de Bruijn EX1 CAC
Junglecove Warrior of Ilendri (BEN n 22 31) x Ilendri Minerva (BEN n 22)
234 BEN n 22 FI SRK LO EE*Esmeralda Maya Gold Naaras International Premior Ad de Bruijn EX1 CAGPIB
EE*Maximus EL Zots Maya Gold (BEN n 24) x EE*Bagheera Solola Maya Gold (BEN n 22)
235 BEN n 24 Jicarilla Wiyaka Luta Uros Pennut 4-7 kk Ad de Bruijn EX1
FIN*Mistymoon's Mr Spots a Lot (BEN n 24) x Africasia Mma Kimba (BEN n 24)
236 BEN n 24 FI SRK LO FI*Kissalehdon Kullat Nunu Naaras International Premior Ad de Bruijn EX1 CAGPIB
FIN*SiruCats Quasim (BEN n 24) x EE*Esmeralda Maya Gold (BEN n 22)
237 BEN n 24 Jicarilla Chilam Balam Uros Kastraatti Ad de Bruijn EX2
S*Leopardettes Wild Polar Puma (BEN ns 24) x Africasia Mma Kimba (BEN n 24)
238 BEN n 24 Jicarilla Sakun Winik Uros Kastraatti Ad de Bruijn EX1 CAP BIV
S*Leopardettes Wild Polar Puma (BEN ns 24) x Africasia Mma Kimba (BEN n 24)
239 BEN n 24 32 FI SRK LO 14 Oceanerix Vulcan Uros Nuoret 7-10 kk Ad de Bruijn EX1
Vilbert Pearl of Night (BEN n 24 33) x Emily (BEN n 24)
240 BEN n 24 33 FI SRK RX FI*Starglitters Snowflake Naaras Supreme Premior Ad de Bruijn KM
Glitterglam Arctic River (BEN n 22 33) x FI*Moonglitter Golden Girl (BEN n 24)
241 BEN n 24 33 FI SRK LO FI*Leokatin Lumiukko Uros Premior Ad de Bruijn EX1 CAPIB
Glitterglam Arctic River (BEN n 22 33) x FIN*Leokatin Blanca (BEN n 24)
242 BRI a FI SRK LO 13 FI*Rhinestone's Angus Young Uros Champion Ad de Bruijn EX1 CACIB
S*Applecat Spider (BSH n) x Positively Cobalt (BSH a)
243 BRI a FI SRK RX 14 Michelle Amber Kiss*LV Naaras Avoin Ad de Bruijn EX1 CAC
Uldwyna's Ewyn Edgain (BSH a) x Aliger Amber Shine (BSH c)
244 BRI c FI SRK LO FI*Treselle's Rodogor Uros Kastraatti Ad de Bruijn EX1 CAP
Absolut De Antesto (BSH n) x FI*Treselle's Hjördis Soliga (BSH c)
245 BRI e FI SRK LO 13 FI*Rhinestone's Dizzy Doodle Uros Avoin Ad de Bruijn EX2
S*Applecat Spider (BSH n) x Aretha's Isabella Rossellin v.Wernerwald (BSH g)
246 BRI e FI SRK LO FI*RoundFace's Marc Antonio Uros Avoin Ad de Bruijn EX1 CAC
FIN*Sinisilkin Insinööri (BSH a) x FIN*Rhinestone's SnowFlake (BSH g 33)
247 BRI ns 22 64 FI SRK RX 13 Princeton de Noble*LV Uros Avoin Ad de Bruijn EX1 CAC NOM BIS
Xanrey Obkemani (BSH ns 22) x Luella de Noble*LV (BSH ns 22)
248 BUR n FIN SRK LO FIN*Almond's Virginia Woolf Naaras Grand International Champion Marianne Roth EX1 CACS
FIN*Arkhitekton Imhotep (BUR n) x FIN*Niorun Billie Holiday (BUR n)
249 BUR n FI SRK LO Isä-Brownin Ushuaia Uros International Champion Marianne Roth Abs
Wild Angel's Valenok of Seirene (BUR n) x Isä-Brownin Monte Velho (BUR n)
250 BUR n FI SRK LO FI*Karvanverran JouluTaika Naaras International Champion Marianne Roth EX1 CAGCIB BIV
FI*Genuina O'Boy Oliver (BUR b) x FI*Karvanverran Kalevantuli (BUR a)
251 BUR n FI SRK LO 14 S*Lovestory's Triumph Tiger Uros Pennut 4-7 kk Marianne Roth EX1 NOM
S*Bonnea's Elwiz (BUR d) x S*ulzix Principessa Gavia (BUR f)
252 BUR n FIN SRK LO FIN*Niorun Billie Holiday Naaras Supreme Premior Marianne Roth KM
FIN*Aberwyn Jin Shiro (BUR n) x FIN*Almond's Niorun (BUR b)
253 BUR a FI SRK LO FI*Feirefiz Illuminated Uros Avoin Marianne Roth EX1 CAC
FI*Tassu-Tallin Freddie M (BUR e) x G-Point Bourimea*RU (BUR n)
254 BUR a FI SRK LO 13 FI*Karvanverran Esme Azul Naaras Avoin Marianne Roth EX1 CAC
FI*Oliivian Zephyr Six (BUR a) x FI*Karvanverran JouluTaika (BUR n)
255 BUR a FI SRK LO FI*Karvanverran JouluValo Uros International Premior Marianne Roth EX1 CAGPIB
FI*Genuina O'Boy Oliver (BUR b) x FI*Karvanverran Kalevantuli (BUR a)
256 BUR a FIN SRK LO FIN*Hokkuspokkus Anarríma Naaras Kastraatti Marianne Roth EX1 CAP
DK*Abéné's Gucci (BUR c) x FIN*Seirene Flamenco (BUR f)
257 BUR b FI SRK LO FI*Seirene Material Girl Naaras Supreme Champion Marianne Roth KM
Bjelke's Niilo (BUR b) x FIN*Seirene Koh-i-Noor (BUR c)
258 BUR b FI SRK LO FI*Cattish Olympos Afrodite Naaras Premior Marianne Roth EX1 CAPIB
FIN*Belacane Ukkopekka (BUR b) x FIN*Cattish Unique Topaz (BUR j)
259 BUR d FI SRK LO FI*Cattish Rudolf The RedNosed Uros Grand International Premior Marianne Roth EX1 CAPS NOM
FI*Millamarin Hoo Moilanen (BUR n) x FIN*Cattish Unique Topaz (BUR j)
260 BUR e FI SRK LO FI*Karvanverran K Kassinen Uros International Premior Marianne Roth EX1 CAGPIB
S*Zeitgeist Berlioz (BUR a) x FIN*Almond's Tawneee (BUR f)
261 BUR f FI SRK LO 14 FI*Mama-Alcialon MahtavaMaria Naaras Pennut 4-7 kk Marianne Roth EX1
FI*Flea's Motu Napenape (BUR d) x FI*Shu-Shun Talven Prinsessa (BUR b)
262 BUR f FI SRK LO FI*Mama-Alcialon Diamond Diva Naaras Kastraatti Marianne Roth EX1 CAP
FI*Arkhitekton Stucco (BUR d) x FIN*Aficats Bellatrix (BUR j)
263 BUR h FI SRK LO FI*Pikkukuun Biscuit Naaras Avoin Marianne Roth EX1 CAC
FI*Cattish Rudolf The RedNosed (BUR d) x FI*Pikkukuun Cool Lightning (BUR h)
264 BUR h FI SRK LO HU*Alba Regia Ganxsta Gizi Naaras Grand International Premior Marianne Roth EX1 CAPS NOM
Shwayamore Sweet Oz Magic (BUR b) x HU*Alba Regia Orange Blossom (BUR d)
265 BUR j FI SRK LO Rumba Quintessential Naaras Supreme Champion Marianne Roth KM
Mainman Quintessence (BUR e) x Rumba Magicmoments (BUR h)
266 CHA FI SRK LO FI*Souriant Musette Naaras Grand International Champion Petra Cerná Abs
U. Aramis de Fasel (CHA ) x Elodie de Ballymonelies (CHA )
267 CHA FI SRK LO 13 FI*Sinimirrin Ruusunen Naaras Nuoret 7-10 kk Petra Cerná EX1 NOM
IT*Troubadour del Sogno Blu (CHA ) x FI*Sinimirrin Katri Helena (CHA )
268 CHA FI SRK LO FI*Souriant Bourboulenc Uros Premior Petra Cerná EX1 CAPIB NOM
FI*Souriant Mistigri (CHA ) x FIN*BleudeBess Étoile de Noël (CHA )
269 CRX I / CRX n FI SRK LO 14 Changes Soul Love Uros Pennut 4-7 kk Petra Cerná EX1
Changes Ziggy Stardust (CRX n) x Changes I Can't Explain (CRX fs 03)
270 CRX II / CRX n 03 FI SRK LO 13 FI*FunkyJam's Bum Bum Bum Naaras Champion Petra Cerná EX1 CACIB BIV NOM BIS
FI*FunkyJam's Dove of Peace (CRX n 03) x FI*FunkyJam's BoomBoomPow (CRX n 02)
271 CRX II / CRX n 03 FI SRK LO 13 FI*Sweetpurr's Shane Walsh Uros Nuoret 7-10 kk Petra Cerná EX1
FI*Sweetpurr's Love Me Back (CRX d) x FI*Sweetpurr's Snorkfröken (CRX n 03)
272 CRX II / CRX n 03 FI SRK LO 13 FI*FunkyJam's It's not unusual Uros Kastraatti Petra Cerná EX1 CAP
FI*FunkyJam's Dove of Peace (CRX n 03) x FI*FunkyJam's BoomBoomPow (CRX n 02)
273 CRX II / CRX a 03 FI SRK LO 14 S*Gosehjärtats Tryffelina Kolaström Naaras Avoin Petra Cerná EX1 CAC
S*Curls 'n Claws Forever Amazing (CRX a 01) x S*Gosehjärtats Doris (CRX a 03)
274 CRX II / CRX a 03 FI SRK LO 14 FI*Alchemist California Wonder Uros Pennut 4-7 kk Petra Cerná EX1
Kaylee's Hot & Spicy (CRX d 23) x FI*Alchemist Hysteria (CRX a 09)
275 CRX III / CRX d FI SRK LO 13 FI*Framillan Methe Naaras Nuoret 7-10 kk Petra Cerná EX1
FI*FunkyJam's Linus van Pelt (CRX d) x FI*Framillan Daydream (CRX d 03)
276 CRX III / CRX h FI SRK LO 13 FI*Huissin Road to Ruin Naaras Avoin Petra Cerná EX1 CAC
FI*FunkyJam's Linus van Pelt (CRX d) x FI*Framillan Ghost Dots (CRX n 03)
277 CRX IV / CRX d 01 62 FI SRK LO FI*Gaala-Star Amor Uros Avoin Petra Cerná EX1 CAC
Anthony Mamma Mia Rex*PL (CRX d 09) x FIN*Nallukan Delicia (CRX f 03)
278 CRX IV / CRX d 03 FI SRK LO 13 FI*Angelfalls Spider From Mars Uros Pennut 4-7 kk Petra Cerná EX1 NOM BIS
Changes Ziggy Stardust (CRX n) x FI*Dactylis Marina Borrill (CRX f 03 24)
279 CRX IV / CRX f 03 FI SRK LO 13 FI*Sweetpurr's Maggie Greene Naaras Nuoret 7-10 kk Petra Cerná EX1
FI*Sweetpurr's Love Me Back (CRX d) x FI*Sweetpurr's Snorkfröken (CRX n 03)
280 CRX IV / CRX f 03 24 FI SRK LO 13 FI*FunkyJam's All I Want Naaras Avoin Petra Cerná EX1 CAC BIV
FI*FunkyJam's Linus van Pelt (CRX d) x FIN*Piupaws Tecna (CRX n 03 24)
281 CRX V / CRX n 24 FI SRK LO 13 FI*Seer's Mara Jade Naaras Avoin Petra Cerná EX1 CAC
FI*Kolminniemen Alpo (CRX a 23) x FI*Tuiscalo's Holiday (CRX ns 24)
282 CRX V / CRX n 24 FI SRK LO 14 FI*Seer's Melchior Uros Pennut 4-7 kk Petra Cerná EX1
FI*Saca's Beo Palladium (CRX ns 21 33) x FI*Tuiscalo's Holiday (CRX ns 24)
283 CRX VII / CRX n 33 FI SRK LO FI*Framillan JKLM baby! Uros International Champion Petra Cerná EX1 CAGCIB NOM
FI*FunkyJam's Inquisitor (CRX b 33) x FI*Framillan Farfallina (CRX n 33)
284 CRX VII / CRX f 33 FI SRK LO 13 FI*Derekaz Mi'Dulce Naaras Nuoret 7-10 kk Petra Cerná EX1
FI*Alchemist King Midas (CRX d) x FI*Derekaz Who Is A LittleDiva (CRX b 03 24)
285 CRX VIII / CRX f 09 33 FI SRK RX 14 Elivina Hing Energy Iz Madridskogo Dvora Naaras Avoin Petra Cerná EX1 CAC
Felix L'Etoile Refined*RU (CRX n 03 33) x Dulcie High Energy (CRX f)
286 CRX VIII / CRX f 09 33 FI SRK LO 13 FI*Alchemist Queen of Hearts Naaras Nuoret 7-10 kk Petra Cerná EX1
FI*Spectrolite Sonnet 116 (CRX a 09 33) x FIN*Alchemist Citalopram (CRX f 01 33)
287 DRX I / DRX n FI SRK LO 14 FI*Riepujengin Zizu Uros Pennut 4-7 kk Bobby Funk EX1
FI*Riepujengin Olawa (DRX ds 24) x FI*Riepujengin Impi Ihanampi (DRX n 09 31)
288 DRX I / DRX a FI SRK LO 13 FI*Åbodas Obelix Uros Nuoret 7-10 kk Bobby Funk EX1
SE*Amor Regis Marius (DRX es 22) x FI*Åbodas Magena (DRX b)
289 DRX II / DRX n 09 FI SRK LO FI*Riepujengin Cujacolli Uros Avoin Bobby Funk EX1 CAC
FI*Ketaleen Atte N. Taatti (DRX n 09) x LV*Malsan Lysette Anthony (DRX f)
290 DRX III / DRX d FI SRK LO FI*Riepujengin Cuumacalle Uros Avoin Bobby Funk EX1 CAC
FI*Ketaleen Atte N. Taatti (DRX n 09) x LV*Malsan Lysette Anthony (DRX f)
291 DRX III / DRX f FI SRK LO LV*Malsan Lysette Anthony Naaras Grand International Champion Bobby Funk EX1 CACS BIV
Dazzlemecatz Charlie -of-Malsan (DRX n) x LV*Malsan Emeralda (DRX d 24)
292 DRX III / DRX d 24 FI SRK LO 14 FI*Riepujengin Yoshimi Uros Pennut 4-7 kk Bobby Funk EX1
FI*Riepujengin Olawa (DRX ds 24) x FI*Riepujengin Ilmi IhaLempi (DRX f 09)
293 DRX IV / DRX f 09 FI SRK LO FI*Riepujengin Ilmi IhaLempi Naaras Avoin Bobby Funk Abs
FI*Ketaleen Atte N. Taatti (DRX n 09) x LV*Malsan Lysette Anthony (DRX f)
294 DRX VI / DRX ns 09 22 FIN SRK LO FIN*Riiviön Viiru Naaras Supreme Premior Bobby Funk KM
FIN*Riiviön Pekka-Pätevä (DRX n 09 33) x FIN*Riiviön Piia (DRX gs 22)
295 DSP III / DSP d 21 FI SRK LO 13 RU.Dolf Shudan Uros International Champion Bobby Funk EX1 CAGCIB
Taifun Vialdar (DSP a 21) x Lya'Soffi Shudan (DSP f 21 33)
296 DSP III / DSP e 21 FIN SRK RX FIN*DonAmen Minoque Naaras Supreme Champion Bobby Funk KM
Ninjia Perpetuum Mobile (DSP d 21) x Amelie Wisdom Triumth (DSP e 21 33)
297 EUR w 62 FI SRK RX 13 FI*Pikku-Piun Öyen Naaras Nuoret 7-10 kk Marianne Roth EX1
LumiOnni (EUR w) x FIN*Pikku-Piun Kultamuru (EUR n)
298 EUR n FI SRK RX 13 FI*Pikku-Piun Åprah Naaras Avoin Marianne Roth EX1 CAC
FI*Lumihelmen Blue Boy (EUR a) x Ellaneiti (EUR n)
299 EUR a FI SRK RX 13 FI*Pikku-Piun Ånerva Naaras Avoin Marianne Roth EX1 CAC
FI*Lumihelmen Blue Boy (EUR a) x Ellaneiti (EUR n)
300 EUR a FI SRK LO FI*Kissakallion Lucinda Naaras International Premior Marianne Roth EX1 CAGPIB
FIN*Katinhännän Suomen Robinson (EUR n) x FIN*Pikku-Piun Forte Fortissimo (EUR a)
301 EUR g FIN SRK RX Silkkiturkin Lumia Naaras Veteraani Petra Cerná 3
FIN*Katinhännän Anakin Stahl (EUR a) x Silkkiturkin Janis Joplin (EUR e 23)
302 EUR n 22 FI SRK RX FI*Pikku-Piun Xerxes Uros International Champion Marianne Roth EX1 CAGCIB
FIN*Pikku-Piun Jadesoturi (EUR n 22) x FIN*Pikku-Piun Onneli (EUR n 24)
303 EUR n 22 DK*Boholdt Ida fra Lønneberg Naaras Champion Marianne Roth EX1 CACIB
Hallonstrands Captain Morgan (EUR n 22) x Carezzando's Silver Cecilie (EUR ns 22)
304 EUR n 22 FIN SRK RX FIN*Pikku-Piun Jadesoturi Uros Grand International Premior Marianne Roth EX1 CAPS
FIN*Pikku-Piun Blackmailer (EUR n) x Pikkupiun-Rilla (EUR n 22)
305 EUR n 22 FIN SRK RX FIN*Casimirrin Eulalia Naaras International Premior Marianne Roth EX1 CAGPIB
Finnvedens Tokai (EUR n 22) x FIN*Pikku-Piun Gilda (EUR n 22)
305 EUR n 22 FIN SRK RX FIN*Casimirrin Eulalia Naaras Veteraani Petra Cerná 2
Finnvedens Tokai (EUR n 22) x FIN*Pikku-Piun Gilda (EUR n 22)
306 EUR n 24 FI SRK RX FI*Tiikerililjan Kurmeli Uros Avoin Marianne Roth EX1 CAC NOM
FI*Tiikerililjan Isoviilee (EUR d 22) x FI*Feronian Almond (EUR f)
307 EUR n 24 FIN SRK RX FIN*Katinhännän Bella Valentina Naaras Supreme Premior Marianne Roth KM
Simeoni (EUR n 23) x FIN*Katinhännän Xeria X-Rogue (EUR n)
308 EUR a 23 FI SRK LO 13 FI*Pikku-Piun Äijä Uros Nuoret 7-10 kk Marianne Roth EX1
FI*Katinhännän Mac Gyver (EUR a 23) x FI*Pikku-Piun Sininen Sointu (EUR a 23)
309 EUR a 23 FI SRK LO 13 FI*Pikku-Piun Älsa Naaras Nuoret 7-10 kk Marianne Roth EX1
FI*Katinhännän Mac Gyver (EUR a 23) x FI*Pikku-Piun Sininen Sointu (EUR a 23)
310 EUR d 22 FI SRK RX FI*Feronian Cajanus Uros International Champion Marianne Roth EX1 CAGCIB
Silkkiturkin Nilla Neuvokas (EUR n 22) x FI*Feronian Thea Camellia (EUR f 22)
311 EUR d 24 FI SRK RX FI*Feronian Di'Anna Naaras Champion Marianne Roth EX1 CACIB
FI*Feronian Basil (EUR d 24) x FI*Feronian Thea Camellia (EUR f 22)
312 EUR d 24 FI SRK RX FI*Tiikerililjan Kiskis Naaras Avoin Marianne Roth EX1 CAC
FI*Tiikerililjan Isoviilee (EUR d 22) x FI*Feronian Almond (EUR f)
313 EUR f 24 FIN SRK LO FIN*Feronian Uncinia Bella Naaras Supreme Champion Marianne Roth KM
FIN*Feronian Melianthus Major (EUR n 24) x FIN*Castlemoor's Countess Celia (EUR f 24)
314 EUR f 24 FI SRK RX 13 FI*Feronian Felicia Naaras Avoin Marianne Roth EX1 CAC NOM
FI*Feronian Vincent Victoriano (EUR n 22) x FI*Feronian Angelica (EUR g 24)
315 EUR g 22 FI SRK RX FI*Feronian Emilia Naaras Avoin Marianne Roth EX1 CAC
Kissankellon Robin Aragorn (EUR es 22) x FIN*Feronian Solidago Nana (EUR a 22)
316 EUR ns 22 DK*Boholdt Gurli Margrethe Naaras International Champion Marianne Roth EX1 CAGCIB
Hallonstrands Captain Morgan (EUR n 22) x DK*Boholdt Victoria of Sverige (EUR ns 22)
317 EUR ns 22 DK*Boholdt Linse Kessler Naaras Nuoret 7-10 kk Marianne Roth EX1 NOM
Mumindalens Pinus Junior (EUR ns 22) x Mumindalens Silver BellaBella (EUR ns 22)
318 EUR ns 24 FI SRK LO FI*Pikku-Piun Ullastiina Naaras Grand International Champion Marianne Roth EX1 CACS
FIN*Haukkapalan Digital (EUR ns 22) x FIN*Pikku-Piun Peppi Pitkätossu (EUR ns 24)
319 EUR ns 24 FI SRK RX 13 FI*Errun Lupsakka lordi Uros Avoin Marianne Roth Abs
FI*Pinkkitassun Dionysos (EUR d 24) x Minttunen (EUR fs 24)
320 EUR fs 24 FI SRK RX Minttunen Naaras International Champion Marianne Roth Abs
321 KBL I / KBL n 24 FI SRK RX FI*Kuriton Apricot Uros International Champion Petra Cerná EX1 CAGCIB
Marmelad Island Julapp (KBL d 24) x Rakushka Island Julapp (KBS n 09 22)
322 KOR FI SRK LO FI*Mythai Rochana Rak Jing Naaras International Champion Bobby Funk EX1 CAGCIB BIV
FIN*Helmi's Jai Sapparot (KOR ) x FIN*Mythai Wang Kaang Raang (KOR )
323 KOR FI SRK LO FI*Tatsutan Padma Anga-Amalam Naaras International Champion Bobby Funk EX2
FIN*Dewdrop's Chaiyo Si Fah (KOR ) x FI*Tatsutan Miri Smitena-Sneha (KOR )
324 KOR FI SRK LO 13 FI*Hovikissan Rhe-Mu Uros Nuoret 7-10 kk Bobby Funk EX1 NOM
FIN*Dewdrop's Chaiyo Si Fah (KOR ) x FI*Hovikissan lek sawat (KOR )
325 KOR FI SRK LO 13 FI*Tatsutan Tatu Atma-Aramah Uros Pennut 4-7 kk Bobby Funk EX1
FI*Cisseli's Poo kao fai (KOR ) x FI*Tatsutan Padma Anga-Amalam (KOR )
326 KOR FI SRK LO 13 FI*Mythai Ornanong Sa-Mon Naaras Pennut 4-7 kk Bobby Funk EX1 NOM
FI*Kattihovin Saishono Gin-no (KOR ) x FI*Mythai Wan Suk Saao (KOR )
327 KOR FIN SRK LO FIN*Hovikissan iat Jaao Naaras Grand International Premior Bobby Funk EX1 CAPS BIV NOM
FIN*Pipsa's Chaou-Nah (KOR ) x FIN*Seirene Amarindra (KOR )
328 KOR FI SRK LO FI*Tatsutan Miri Smitena-Sneha Naaras International Premior Bobby Funk EX1 CAGPIB
FIN*Poison's Othong dek chai (KOR ) x FIN*Tatsutan Luna Angira-Diptam (KOR )
329 KOR FI SRK LO FI*Hovikissan khraam leert Uros Kastraatti Bobby Funk EX1 CAP
Kasper Ngam Kittibun (KOR ) x FIN*Seirene Amarindra (KOR )
330 MAN 51-52 / MAN a 22 51 FI SRK RX 14 FI*Kurman's Mario Uros Pennut 4-7 kk Petra Cerná Abs
FI*Pilkkumin Mister Richard (MAN a 09 52) x FI*Deimos Luminara Unduli (MAN a 09 22 51)
331 MAN 51-52 / MAN d 23 51 FI SRK RX FI*Conan Lontrus Uros Supreme Champion Petra Cerná KM
FIN*Conan Intrigant (MAN n 03 52) x Pretty Girl de la Gambade *CH (MAN d 22 51)
332 MAN 51-52 / MAN a 09 51 FI SRK RX FI*Pikkeen Rae Naaras Champion Petra Cerná EX1 CACIB
FI*Pilkkumin Mister Richard (MAN a 09 52) x FIN*D'manns Toes (CYM f 09 22 52)
333 OCI n 24 FIN SRK LO FIN*Moosegrove Phoenix Uros Supreme Champion Bobby Funk KM BIV NOM
S*Vargagården's Sisu Maxwell JR (OCI b 24) x FIN*Moosegrove Escuro Elegante (OCI n 24)
334 OCI n 24 FI SRK LO FI*Moosegrove Dream On Naaras Grand International Champion Bobby Funk EX1 CACS
FIN*Moosegrove Phoenix (OCI n 24) x FI*Recknagel Harski China Rose (OCI o 24)
335 OCI n 24 FI SRK LO FI*Moosegrove Drake Uros International Champion Bobby Funk EX1 CAGCIB
FIN*Moosegrove Phoenix (OCI n 24) x FI*Recknagel Harski China Rose (OCI o 24)
336 OCI n 24 FI SRK LO FI*Onnikatin Bosse Uros International Champion Bobby Funk Abs
Chocolatedot Wispa (OCI a 24) x FIN*Ikikuun DicentraFormosaNeu (OCI b 24)
337 OCI n 24 FI SRK LO FI*Lirukallion Kissoista Suurin Naaras International Champion Bobby Funk EX1 CAGCIB
FIN*Moosegrove Phoenix (OCI n 24) x FIN*Lirukallion Tuiskutukka (OCI n 24)
338 OCI n 24 FI SRK LO FI*Onnikatin Berta Naaras Champion Bobby Funk Abs
Chocolatedot Wispa (OCI a 24) x FIN*Ikikuun DicentraFormosaNeu (OCI b 24)
339 OCI n 24 FI SRK RX 14 FI*Kukkatarhan Degarmoara Naaras Pennut 4-7 kk Bobby Funk EX1
Hiutaleen Armas Aragorn (OCI n 24) x FI*Kukkatarhan Brassia (OCI b 24)
340 OCI a 24 FI SRK LO FI*Onnikatin Bonus Uros International Champion Bobby Funk Abs
Chocolatedot Wispa (OCI a 24) x FIN*Ikikuun DicentraFormosaNeu (OCI b 24)
341 OCI a 24 FIN SRK LO FIN*Onnikatin Blueberry boy Uros Kastraatti Bobby Funk EX1 CAP
Chocolatedot Wispa (OCI a 24) x FIN*Ikikuun DicentraFormosaNeu (OCI b 24)
342 OCI b 24 FI SRK LO FI*Topspot TorreArgentina Uros Grand International Champion Bobby Funk EX1 CACS
FI*Rollick Root of All Evil (OCI b 24) x FI*Topspot Miraminda (OCI b 24)
343 OCI b 24 FI SRK LO FI*Moosegrove Ad Victoriam Naaras Grand International Champion Bobby Funk EX1 CACS BIV NOM
S*Vargagården's Sisu Maxwell JR (OCI b 24) x FIN*Moosegrove Escuro Elegante (OCI n 24)
344 OCI b 24 FI SRK LO FI*Kukkatarhan Cissus Uros International Champion Bobby Funk EX1 CAGCIB
FIN*Woodcocks Hard As A Rock (OCI b 24) x FI*Kukkatarhan Brassavola (OCI c 24)
345 OCI b 24 FIN SRK RX FIN*Moosegrove Conquistatore Uros Supreme Premior Bobby Funk KM BIV NOM
FIN*Martinic Runaway Boy (OCI c 24) x FIN*Moosegrove Abigail (OCI ns 24)
345 OCI b 24 FIN SRK RX FIN*Moosegrove Conquistatore Uros Veteraani Bobby Funk 1
FIN*Martinic Runaway Boy (OCI c 24) x FIN*Moosegrove Abigail (OCI ns 24)
346 OCI b 24 FI SRK LO FI*Kukkatarhan Bellium Uros International Premior Bobby Funk EX1 CAGPIB
FIN*Onnikatin Blueberry boy (OCI a 24) x FIN*Moosegrove OrqideasDoiradas (OCI b 24)
347 OCI b 24 FI SRK LO FI*Kukkatarhan Caleana Naaras Kastraatti Bobby Funk EX2
FIN*Woodcocks Hard As A Rock (OCI b 24) x FI*Kukkatarhan Brassavola (OCI c 24)
348 OCI b 24 FI SRK LO FI*Topspot Windjammer Naaras Kastraatti Bobby Funk EX1 CAP
FIN*Topspot Lucky One (OCI b 24) x DK*Sea Coon's Wendy (OCI n 24)
349 OCI c 24 FI SRK LO FI*Embrace Good King Wenceslas Uros Grand International Champion Bobby Funk EX1 CACS
Tribal Kermode (OCI b 24) x FIN*Martinic Dazzling (OCI b 24)
350 OCI c 24 FI SRK LO 13 FI*Punakuun Bakht Uros Pennut 4-7 kk Bobby Funk EX1
FI*Ermintrude HerrDr Schöneman (OCI a 24) x FI*Moosegrove Quo Vadis (OCI c 24)
351 OCI o 24 FI SRK RX S*Hot Country's Agaton Sax Uros Supreme Champion Bobby Funk KM
S*Venator's Remy Etienne LeBeau (OCI n 24) x FI*Rollick Spirit Carries On (OCI b 24)
352 OCI o 24 FI SRK LO 14 FI*Topspot Doc The Sixth Naaras Pennut 4-7 kk Bobby Funk EX1
SE*Hot Thundereans Jaga (OCI a 24) x FIN*Rollick A Tout Le Monde (OCI b 24)
353 RUS FIN SRK LO FIN*Saraitshikin HaveANiceDay Naaras Supreme Champion Ad de Bruijn Abs
FIN*Saraitshikin Mini (RUS ) x A*Flashpaw's Lullaby Baby (RUS )
354 RUS FI SRK LO FI*Hana-Bi Timur Uros Grand International Champion Ad de Bruijn EX1 CACS BIV
FI*Muskatz's Beethoven (RUS ) x FI*Hana-Bi Taikatalvi (RUS )
355 RUS FI SRK LO FI*Hana-Bi Biutiful Naaras International Champion Ad de Bruijn EX1 CAGCIB
Harald av Buerlia (N) (RUS ) x FI*Hana-Bi Kätketty kukka (RUS )
356 RUS FI SRK LO FI*Bessemjanka's Qaramell Naaras Avoin Ad de Bruijn EX1 CAC NOM
FI*Inkilee Huvitus (RUS ) x FI*Bessemjanka's Nesha (RUS )
357 RUS FI SRK LO FI*BlueKaramel Angelica Naaras Avoin Ad de Bruijn Abs
FI*Starstruck's Sir Hugo Drax (RUS ) x FIN*Bessemjanka's Lydia (RUS )
358 RUS FI SRK LO FI*Susanssin Mylady Blue Naaras Avoin Ad de Bruijn EX2
FI*Grindbacka Ehrenswärd (RUS ) x FI*Bessemjanka's Paeonia (RUS )
359 RUS FI SRK LO 14 S*Grrr Aston Martin One Uros Nuoret 7-10 kk Ad de Bruijn EX1 NOM
S*Cosack's Sir Vivor (RUS ) x S*Gigablues Nike (RUS )
360 RUS FI SRK LO 14 FI*BlueKaramel Blue Diamond Uros Pennut 4-7 kk Ad de Bruijn EX1
FI*Shady-Lady's Demon (RUS ) x FI*BlueKaramel Angelica (RUS )
361 RUS FI SRK LO 14 FI*Susanssin Heartthrobs By Silver Uros Pennut 4-7 kk Ad de Bruijn EX2
S*Blåtussens Citta di Collegno (RUS ) x FI*Bessemjanka's Paeonia (RUS )
362 RUS FI SRK LO 14 FI*Susanssin Secret Crush Of Silver Uros Pennut 4-7 kk Ad de Bruijn EX3
S*Blåtussens Citta di Collegno (RUS ) x FI*Bessemjanka's Paeonia (RUS )
363 RUS FI SRK LO 14 FI*BlueKaramel Blue Bell Naaras Pennut 4-7 kk Ad de Bruijn EX1 BIV NOM
FI*Shady-Lady's Demon (RUS ) x FI*BlueKaramel Angelica (RUS )
364 RUS FI SRK LO 14 FI*Inkilee La Grande Dame Naaras Pennut 4-7 kk Ad de Bruijn Abs
FI*Hana-Bi Timur (RUS ) x Zydroji feja*LT Faina (RUS )
365 RUS FIN SRK LO FIN*Saraitshikin Illusion Uros Supreme Premior Ad de Bruijn KM
FIN*Marhausin Odin (RUS ) x Cheeky-rascal Falling Star (RUS )
366 RUS FIN SRK LO FIN*Saraitshikin Kay Kamila Naaras Supreme Premior Ad de Bruijn KM BIV NOM BIS
DK*Paragon Blue Fiver's Bigwig (RUS ) x Cheeky-rascal Falling Star (RUS )
366 RUS FIN SRK LO FIN*Saraitshikin Kay Kamila Naaras Veteraani Petra Cerná 1 NOM BIS
DK*Paragon Blue Fiver's Bigwig (RUS ) x Cheeky-rascal Falling Star (RUS )
367 RUS FI SRK LO FI*Harmuan Mort Mussukka Uros International Premior Ad de Bruijn EX1 CAGPIB NOM BIS
FIN*Saraitshikin Mini (RUS ) x FIN*Harmuan Sesilia Söpönen (RUS )
368 RUS FI SRK LO FI*Hana-Bi Taikatalvi Naaras International Premior Ad de Bruijn EX1 CAGPIB
FIN*Hana-Bi Lekan Kwa Afrika (RUS ) x FIN*Hana-Bi Rabia de Amar (RUS )
369 RUS FI SRK LO Blue-Bogomil v. Salzbachtal Uros Premior Ad de Bruijn Abs
Djagilevs Prince Florimund Timur (RUS ) x Xilly-Sidlina v. Salzbachtal (RUS )
370 RUS FI SRK LO FI*Bessemjanka's Paeonia Naaras Kastraatti Ad de Bruijn EX1 CAP
FI*Susanssin High And Mighty (RUS ) x FIN*Bessemjanka's Manteli (RUS )
371 SPH I / SPH a FI SRK RX 14 Merloni Barbie Naaras Avoin Vladimir Isakov Abs
RU*Moon Pet X Winnetou (SPH a 32) x Merloni Night Lavender (SPH a)
372 SPH II / SPH a 02 64 FI SRK RX 13 FI*CiCi's Wish me luck Naaras Avoin Vladimir Isakov EX2
Ghostrider Raivo of Bucked Naked (SPH n 09) x Niobe Pyramid's Gold *ES (SPH f)
373 SPH II / SPH n 03 FI SRK RX FI*Evilurbastet Charmy Naaras Avoin Vladimir Isakov EX1 CAC NOM
Rifountselj Vito (SPH n) x Spes Bona Evita (SPH n 03)
374 SPH II / SPH n 09 FI SRK LO 13 SE*Sphynx Olympen Admetos Uros Avoin Vladimir Isakov EX1 CAC
S*Sayyads Forest Song (SPH n) x S*Diserna's Fornarina (SPH n 09)
375 SPH II / SPH n 02 21 64 FI SRK LO LV*Otomi Danis Uros Grand International Champion Vladimir Isakov EX1 CACS BIV
Murashoff Vancouver (SPH n 02) x LV*Otomi X-klusive (SPH f 09 21)
376 SPH IV / SPH d 09 FI SRK RX 14 FI*Hobbitqueen's ChristianDior Uros Pennut 4-7 kk Vladimir Isakov EX1 BIV
Bare Essentials XX Nathaniel (SPH n 03) x Kaylee's Princess Leia (SPH f 01)
377 SPH IV / SPH f 03 FI SRK RX 13 Kaylee's Padme' Naaras Avoin Vladimir Isakov EX1 CAC
Skinzin Domino (SPH n 09) x Kaylee's Princess Leia (SPH f 01)
378 SPH IV / SPH f 03 FI SRK LO 14 FI*Hebblas Izzy Naaras Pennut 4-7 kk Vladimir Isakov EX1
RU*Talialida Oh My Darling Erast (SPH d 21) x FI*Hebblas Feya (SPH f 09 32)
379 SPH V / SPH n 21 33 FI SRK RX 13 FI*Hobbitqueen's Emporio Uros Kastraatti Vladimir Isakov EX1 CAP
Catberry Maigums (SPH n) x FI*Hobbitqueen's PrincessArwen (SPH f 09 21 33)
380 SPH V / SPH a 03 32 FI SRK RX 14 FI*Tutsi Emperor Uros Pennut 4-7 kk Vladimir Isakov EX1 NOM
FIN*Tutsi March Martyn (SPH d 09) x LV*Otomi Claudia (SPH a 21 33)
381 SPH V / SPH e 09 32 FI SRK RX FI*Tutsi Absinthe Uros International Premior Vladimir Isakov EX1 CAGPIB NOM
LV*Otomi Ungaro (SPH e 09 32) x FIN*Tutsi Lucy Liu (SPH f 09)
382 SPH V / SPH d 21 33 FI SRK LO 13 FI*Tutsi Chaumet Uros International Champion Vladimir Isakov EX1 CAGCIB BIV NOM
LV*Otomi Ungaro (SPH e 09 32) x FI*Tutsi Nancy (SPH f 21)
383 SPH V / SPH f 02 21 33 FI SRK LO FI*Tutsi Buccellati Naaras International Premior Vladimir Isakov EX1 CAGPIB BIV NOM
FIN*Tutsi Miracle Misha (SPH d 21) x LV*Otomi Xaviera (SPH f 09 21)
384 SPH V / SPH g 09 32 FI SRK LO 13 FI*Hebblas Hedia Naaras Avoin Vladimir Isakov EX1 CAC
FI*Hebblas Caius (SPH d 09 32) x FIN*Hebblas Aldora (SPH g 09 32)
385 OLH c FI SRK RX 13 Brangelina v. Rosenharz Naaras Champion Michael Edström EX1 CACIB
Janindras Hayaam (OLH b) x Olalla v. Glendale (OLH c 23)
386 OLH b 24 FI SRK RX 14 FI*TaikaTomun Chili Uros Pennut 4-7 kk Michael Edström EX1 NOM
FI*Noxx Xabier Prieto (OSH b 24) x FI*Jalecat's LeeLoo (OSH bs 24)
387 OLH b 25 FI SRK RX FI*Jalecat's Fairytale Naaras Grand International Premior Michael Edström EX1 CAPS
FIN*Noxx Kanu (OLH b) x FIN*Tistan Isis (OLH n 25)
388 OLH d 24 FI SRK RX 13 FI*Jalecat's QuasiModo Uros Avoin Michael Edström EX1 CAC
SE*Qjou'z Bon A Petit (BAL c 21) x FI*Skazki Sametti Tigrovna (OSH h)
389 OLH d 25 FI SRK LO FI*Jalecat's Jack in the Box Uros Grand International Premior Michael Edström EX1 CAPS
Okurimono's Glucio (BAL n) x FI*Jalecat's GirlFriend Gala (OLH f 25)
390 OLH e 24 FI SRK LO 14 FI*TaikaTomun Boris Boheemi Uros Pennut 4-7 kk Michael Edström EX1
SE*Qjou'z Bon A Petit (BAL c 21) x FI*Skazki Valentina (OSH j 03)
391 OLH ns 24 FI SRK RX 13 FI*Noxx Midnight Sun Uros Champion Michael Edström EX1 CACIB NOM
FI*Noxx Vava (BAL ds 21) x FI*Noxx Tricky Tania (OSH as 24)
392 OSH n FI SRK LO 14 FI*Mummeli Sofinha Viliina Naaras Pennut 4-7 kk Robert Lubrano Abs
FI*Noxx Yossi Benayoun (OSH c) x FI*Mummeli Dinazinha Sofia (OSH n)
393 OSH n FI SRK RX FI*Santuzzan O Marry Me! Naaras Supreme Premior Robert Lubrano KM
FIN*Kattilan Musta Pekka (SIA n 21) x FIN*Santuzzan Impromptu (OSH f)
394 OSH b FI SRK RX 14 FI*Keskimaan Grimm Bro's Dwarf Quee Naaras Pennut 4-7 kk Robert Lubrano EX1
Idream (OSH b 22) x FI*Keskimaan TGRLily Buttercup (OSH n)
395 OSH c FI SRK LO 14 FI*BaliDancer's Eleeza Naaras Pennut 4-7 kk Robert Lubrano EX1 NOM
FI*Noxx Yossi Benayoun (OSH c) x FI*BaliDancer's Caya (BAL c)
396 OSH n 24 FI SRK LO FI*LoveOriental Lakeisha Naaras Champion Robert Lubrano EX1 CACIB
LV*Amicus Verus Voody (OSH n 24) x FI*LoveOriental Cassandra (OSH b)
397 OSH n 24 FI SRK RX 14 FI*Keskimaan Grimm Bro's Dwarf Whick Uros Pennut 4-7 kk Robert Lubrano EX1
Idream (OSH b 22) x FI*Keskimaan TGRLily Buttercup (OSH n)
398 OSH n 25 FI SRK LO 13 Phoenix Arakan, CZ Uros Nuoret 7-10 kk Robert Lubrano EX1 NOM BIS
(N)Coco Chanel's Dracula, JW, DSM (OSH n 25) x Entre Nous YesWeCat, SK (OSH c)
399 OSH a 24 FI SRK LO Nick-Nack Sia Alicia, CZ Uros International Premior Robert Lubrano EX1 CAGPIB NOM BIS
Okonor Dragon (SIA a) x Paris v.Ladas (OSH n 03 24)
400 OSH b 22 FI SRK RX Idream Uros Supreme Champion Michael Edström KM
Black Kristal Osiriu's (OSH n 22) x Jessi-Linn Beauty Simon Stars*RU (OSH n 22)
401 OSH b 22 FI SRK RX FI*Willicon Autunno Dolce Uros International Premior Michael Edström EX1 CAGPIB
FIN*Velokatin Pegoretti (OSH a 24) x FIN*Skazki Nereida (OLH b 22)
402 OSH b 22 FI SRK LO 13 FI*Bigear Prince Romeo Uros Kastraatti Michael Edström EX1 CAP NOM
ClassicOri's Deeply Deluxe (OSH ds 24) x FI*Moumouni Bianca (OSH c 22)
403 OSH b 24 FI SRK RX 13 FI*Jalecat's PoomPastic Uros Avoin Michael Edström EX1 CAC
Idream (OSH b 22) x FI*Ice-Olive's Love Don't Lie (OSH c 24)
404 OSH b 24 FI SRK LO 13 Akita Ha Kuna*PL Naaras Champion Michael Edström EX1 CACIB NOM
Purrfect Garfield (OSH c 22) x Harada Ari-Gan*PL (OSH h 25)
405 OSH cs 22 FI SRK RX FI*Bigear Cinderella Naaras Avoin Michael Edström EX1 CAC
Loek-Maew Cote d'Or Classic (OSH b 22) x FI*Moumouni Bianca (OSH c 22)
405 OSH cs 22 FI SRK RX FI*Bigear Cinderella Naaras Määrittely Pia Nyman OSH cs 22
Loek-Maew Cote d'Or Classic (OSH b 22) x FI*Moumouni Bianca (OSH c 22)
406