PIROK 115. kansainvälinen kissanäyttely 11.5.2014
Järjestävä yhdistys Pirkanmaan Rotukissayhdistys ry
Alkaa 11.5.2014 Loppuu 11.5.2014
Ilmoittautuminen alkaa 1.3.2014 Ilmoittautuminen loppuu 18.4.2014
Yleisöaika alkaa 10:00 Yleisöaika loppuu 17:00
Eläinlääkärintarkastus alkaa 7:30 Eläinlääkärintarkastus loppuu 9:00
Arvostelut alkavat 9:30 Vahvistuskirjeen julkaisupvm 27.4.2014
Kansainvälinen Kyllä Erikoisnäyttely Kyllä
Drive In -näyttely Ei Omistajat saavat esitellä kissansa Kyllä
Kissoja enintään    Kategoriat 1, 2, 3, 4, Kotikissat
BreedBIS-rodut BreedBIS kissoja vähintään
Tilinumero
Sähköposti show@pirok.org
Paikka Tampereen Messu- ja Urheilukeskus, Ilmailunkatu 10, Tampere
Toimihenkilöt Näyttelypäällikkö: Elise Rämö, elise.ramo@pirok.org, p. 040 559 9924. Näyttelysihteerit: show@pirok.org. Kat I & II: Minna Raiski, Mikkolankatu 53, 33580 Tampere, p. 040 568 8336. Kat III & IV & kotikissat: Leena Vessman, Riuskalankuja 8, 38100 Sastamala, p. 044 5134 315. Raha-asiat: Annika Rämö, annika.ramo@pirok.org, p. 040 559 9704. Palkinnot ja ruusukkeet: Annemari Rautavesi, annemari.rautavesi@pirok.org. Assistenttianomukset osoitteeseen: assistentit@pirok.org. Pääassistentti Katja Patrikainen.
Lisätietoja Omat häkit on merkittävä ilmoittautumiseen. Omistajat voivat itse esitellä kissansa tuomareille. Ilmoittautumispäivän jälkeen mahdollisia ovat vain väri- ja luokkamuutokset, sähköpostitse show@pirok.org tai kirjeitse. Näyttelymaksut maksetaan ilmoittautumisen yhteydessä. Tarkistus- ja veteraaniluokat 10 eur arvostelun yhteydessä, muutoin normaali näyttelymaksu. Jos ilmoitat kissasi vain veteraani- tai siitosluokkaan ilman arvostelua, kirjoita se "Viesti yhdistykselle" -kenttään. Jotta voimme pitää näyttelymme ilmoittautumismaksut samalla tasolla kuin viime vuonna, on näyttelyluettelomme maksullinen (3 e) ja ostettavissa paikan päältä. Luettelo on myös saatavissa sähköisesti käyttöön maksutta. Tervetuloa Tampereelle!

Yhteenveto ilmoittautumisista

Kategoria Ilmoittautuneita
1 165
2 146
3 80
4 70
Kotikissat 12
Yhteensä 473

Suodata näytettäviä tuloksia alla olevilla valinnoilla.

Suodata näytettäviä tuloksia alla olevilla valinnoilla.

Nro EMS-koodi Rekisterinumero Nimi Sukupuoli Luokka Tuomari Tulos
NFO IV / NFO n 09 24 FIN SRK LO FIN*Tähtitassun Lucky Star Uros Siitos Rotukirjaus Kissaliitto
FIN*Tähtitassun Vihtori (NFO n 09) x FIN*Heinuntuvan Olga Maria (NFO f 03 23)
OCI b 24 FIN SRK LO FIN*Rollick A Tout Le Monde Naaras Siitos Rotukirjaus Kissaliitto
FIN*Topspot Lucky One (OCI b 24) x FIN*Silvercomet Lady Diana (OCI b 24)
OCI n 24 FIN SRK LO FIN*Moosegrove Phoenix Uros Siitos Rotukirjaus Kissaliitto
S*Vargagården's Sisu Maxwell JR (OCI b 24) x FIN*Moosegrove Escuro Elegante (OCI n 24)
1 EXO a FI SRK LO 14 Tombrock's Amadeus Uros Champion F. A. (Lee) Selassa EX1 CACIB
Tombrock's King Artu (EXO n) x Jonti Between the Lines of Tombrock (PER n 22)
2 EXO n 22 FI SRK LO IT*Best Wishes Samantha Naaras Grand International Champion Karl Preiss EX1 CACS NOM BIS
Scaligeri's Principe Azzurro (EXO a 22) x Dei Magi Rock Star (PER f 23)
3 EXO fs 22 62 Dorothea Iz Boyar Naaras Avoin F. A. (Lee) Selassa EX1 CAC
Kobano Genius of Iz Boyar (EXO d 03 22) x Chulpan Confetti of Iz Boyar (EXO fs 22)
4 EXO g 03 FIN SRK RX FIN*Onnimannin Cute and Funny Naaras Supreme Premior F. A. (Lee) Selassa KM NOM
FIN*Onnimannin Always Happy (PER a 02) x FIN*Nipsu-Nappulan Amelie (EXO g 03 24)
4 EXO g 03 FIN SRK RX FIN*Onnimannin Cute and Funny Naaras Veteraani Linda Riekstina 1 NOM BIS
FIN*Onnimannin Always Happy (PER a 02) x FIN*Nipsu-Nappulan Amelie (EXO g 03 24)
5 PER w 62 FI SRK LO 14 S*Headturners Winter Kills Uros Nuoret 7-10 kk Karl Preiss EX1 NOM BIS
Parti Wai Renaissance (PER w) x Artemis Mystique of Headturners (PER n 02 21)
6 PER n FI SRK LO A*Heaven Sent Quicky Express Uros Grand International Champion Karl Preiss EX1 CACS NOM BIS
Lucas of Kenfthis (PER d) x Kuorii Scandal 'n Heaven Sent (PER n)
7 PER d FI SRK LO FI*BlueIce's Roma Uomo Uros Supreme Champion F. A. (Lee) Selassa Abs
Midas Wicked Cool (PER n) x FIN*BlueIce's My Fair Lady (PER e 24)
8 PER f FI SRK LO FI*Siriuksen Fiona Naaras Avoin Karl Preiss EX1 CAC
Aftabi Top Spin of Siriuksen (PER n) x S*IxiDixi's She-Bang (PER ds 22)
9 PER fs FIN SRK LO FIN*Kuutsa's Jing and Jang Naaras Grand International Premior Karl Preiss EX1 CAPS
DK*Lady Fair's Zack Attack (PER n) x FIN*Kuutsa's Pomme d'Amour (PER ds 11)
9 PER fs FIN SRK LO FIN*Kuutsa's Jing and Jang Naaras Veteraani Linda Riekstina 2
DK*Lady Fair's Zack Attack (PER n) x FIN*Kuutsa's Pomme d'Amour (PER ds 11)
10 PER n 22 FIN SRK LO FIN*Sabrimin Jackpot Uros Grand International Premior Karl Preiss EX1 CAPS
DK*Star Wars Mace Windu of Mandrake (PER n) x Joleigh's Sugar Baby (PER n 23)
11 PER n 24 FI SRK LO FI*Ayanna Before the Dawn Uros International Champion Karl Preiss EX1 CAGCIB
FIN*Siriuksen Exotic Åbelix (EXO ns 24) x FIN*Dirlandan Baila Baila (PER as 03 24)
12 PER n 24 FIN SRK RX FIN*Jarbabin Tsimbavaati Uros Grand International Premior Karl Preiss EX1 CAPS NOM BIS
FIN*Precious Head In The Clouds (PER w) x S*Snowdrop's Kizz (PER a 03 23)
13 PER d 24 FI SRK LO FI*Moondreamer's Teenage Dream Uros Avoin F. A. (Lee) Selassa EX1 CAC
PL*Almathea More Than U Want (PER ns) x FI*Moondreamer's Heart Queen (PER f 24)
14 PER d 24 FI SRK LO FI*BlueIce's Blazing Glory Uros Supreme Premior F. A. (Lee) Selassa Abs
Midas Wicked Cool (PER n) x FIN*BlueIce's My Fair Lady (PER e 24)
15 PER g 22 FI SRK LO 14 FI*AzuLejo's Modesty Blaise Naaras Pennut 4-7 kk Karl Preiss EX1 NOM BIS
FIN*Jarbabin Soleil Brulant (PER e) x FI*Aamukasteen Ester Estelar (EXO n 24)
16 PER g 22 FIN SRK LO FIN*Precious Kiss From a Rose Naaras Supreme Premior Karl Preiss KM NOM BIS
FIN*Precious Harley-D (PER n) x Fizgeralt Kiss 4 Precious (PER g 22)
17 PER n 03 FI SRK LO 14 Hiladoras Alejandro Uros Pennut 4-7 kk F. A. (Lee) Selassa EX1 NOM
Jewel-Eyes Little Fighter (PER d 03) x FIN*Amysantti Money Spinner (PER n)
18 PER f 02 21 62 FI SRK LO FI*Mimosan If Only You Naaras International Champion F. A. (Lee) Selassa Abs
S*Athelstones Blackout (PER n) x A*Heaven Sent Petite Fleur (PER f 03 23)
19 PER ns 03 FIN SRK RX FIN*Kissankäpälän Arnold S. Uros Supreme Premior Karl Preiss KM
FIN*Car-Danin Fire patrol (PER ds 03) x FIN*Amysantti Coconut Shake (PER f 03)
20 PER ns 02 21 62 FI SRK RX 13 FI*Chevhill's Handsome Uros Nuoret 7-10 kk F. A. (Lee) Selassa EX1 NOM
D'Arnaud Tiramisu (PER n 02 21) x FIN*Chevhill's Sweet As Candy (PER gs 03 22)
21 PER n 33 FI SRK LO 14 Sinihuiskan Delilah Naaras Pennut 4-7 kk Karl Preiss EX1
IT*Almigry Seabiscuit (PER n 33) x Sinihuiskan Ruusunnuppu (PER f 33)
22 PER d 33 FI SRK LO 14 Sinihuiskan DingDong Uros Pennut 4-7 kk F. A. (Lee) Selassa Abs
IT*Almigry Seabiscuit (PER n 33) x Sinihuiskan Ruusunnuppu (PER f 33)
23 PER e 33 FI SRK RX 13 Benua Gizelle Naaras Avoin F. A. (Lee) Selassa EX1 CAC
Nu Art O'Neil Bobby of Benua (PER e 33) x Benua Shining Tais (PER g 33)
24 PER e 33 FIN SRK LO Almigry OK Corral Uros Supreme Premior F. A. (Lee) Selassa KM NOM
Careyata's Linebacker (PER e 21 33) x Magic Moments Lapperla' (PER f 33)
25 PER a 21 33 FI SRK LO Sinihuiskan XabiAlonso Uros Avoin Karl Preiss EX1 CAC
Catbery Tail Ditto (PER d 21 33) x Sinihuiskan Tirlittan (PER c 21 33)
26 PER e 21 33 FI SRK LO FI*Yashar's Åskari Ålematon Uros Grand International Champion F. A. (Lee) Selassa EX1 CACS NOM
Sinihuiskan Lothar (PER a) x FI*Yashar's Tytti Tinttaraaraa (PER g 21 33)
27 ACL I / ACL n FI SRK RX 13 FI*Siriuksen GipsyRoseCurl Naaras Avoin F. A. (Lee) Selassa EX1 CAC NOM
FI*Siriuksen AristoCurl (ACS n 22) x FIN*Siriuksen SalsaCurl (ACS g 24)
28 ACL X / ACL g 21 33 FIN SRK RX FIN*Magnificat Tinka Curl Naaras Supreme Premior Svetlana Stoliarova Abs
Bright of Boomer*EST (ACL ns 22) x FIN*Magnificat Nicolina Curl (ACL js 21 33)
28 ACL X / ACL g 21 33 FIN SRK RX FIN*Magnificat Tinka Curl Naaras Veteraani Elena Zagorskaya Abs
Bright of Boomer*EST (ACL ns 22) x FIN*Magnificat Nicolina Curl (ACL js 21 33)
29 MCO I / MCO a FI SRK LO 14 FI*Abbas-Coons Deni Uros Pennut 4-7 kk Elena Zagorskaya EX1
Coonflakes Devils Tower (MCO es 09 22) x DK*Timita's Black N'Beauty (MCO n)
29 MCO I / MCO a FI SRK LO 14 FI*Abbas-Coons Deni Uros Kasvattaja
Coonflakes Devils Tower (MCO es 09 22) x DK*Timita's Black N'Beauty (MCO n)
30 MCO I / MCO n FI SRK LO FI*Chamberlain Hunter's Moon Uros Grand International Premior Elena Zagorskaya EX1 CAPS
FIN*Chamberlain Used To Run (MCO ns 09) x FIN*Chamberlain If You Are Mine (MCO ns 03 22)
31 MCO I / MCO n FI SRK LO FI*HoneyCoon's 3AM Of Jellonan Uros Premior Elena Zagorskaya EX1 CAPIB
Iggy Pop z Matrixu, CZ (MCO a) x FIN*WestCoon's Pocahontas (MCO n 09)
32 MCO II / MCO a 09 FI SRK LO FI*HoneyCoon's Kiss 'N' Run Naaras Champion F. A. (Lee) Selassa EX1 CACIB
Iggy Pop z Matrixu, CZ (MCO a) x FIN*HoneyCoon's Sweet Romance (MCO as 09 22)
33 MCO II / MCO n 03 FI SRK LO 14 Ghost Rider Tiili*PL Uros Nuoret 7-10 kk F. A. (Lee) Selassa EX1 BIV NOM
Pegaz Tiili*PL (MCO e 23) x Weleda Tiili*PL (MCO f 09)
34 MCO II / MCO n 09 FI SRK LO 14 FI*Ameliinan Oswald Uros Pennut 4-7 kk F. A. (Lee) Selassa EX1 NOM
King Kovu Silverbastis*PL (MCO n 09) x FI*Ameliinan Daimi (MCO n 09 24)
35 MCO III / MCO n 22 FI SRK LO FI*Merrymakers Adalmiina Aruba Naaras Avoin Karl Preiss EX1 CAC
PL*Dark Age Queretaro Coon (MCO n 22) x FIN*Winnercoons Haley Hurricane (MCO ns 09 22)
36 MCO III / MCO n 22 FI SRK LO FI*Laramillan Janey Powel Naaras Avoin Karl Preiss Abs
S*Stortassen's Picasso (MCO n 09 22) x FI*Laramillan Helmi-Lilja (MCO f 09 22)
37 MCO III / MCO n 22 FI SRK LO 13 FI*Unikuun Just Only One Naaras Avoin Karl Preiss EX2
FI*Cherry's Maine Fumbe (MCO a) x FIN*RaReCoon's Hot N Cold (MCO n 23)
38 MCO III / MCO n 22 FI SRK RX 14 FI*Escape's Apocalyptica Uros Pennut 4-7 kk Karl Preiss EX1 BIV
FIN*Escape's Jethro Tull (MCO a 22) x FI*Escape's Walquiria (MCO f 22)
39 MCO III / MCO n 22 FIN SRK LO FIN*Starmaker's Heartbreaker Uros Grand International Premior Karl Preiss Abs
FIN*Starmaker's Soul Driver (MCO es 22) x FIN*Starmaker's Aurelia (MCO n 22)
40 MCO III / MCO n 22 FIN SRK LO PL*Dark Age Queretaro Coon Uros Premior Karl Preiss EX1 CAPIB
Jantar Sall of Merrity Cats, CZ (MCO d 09 22) x FIN*Gyllenetigerns O'Senya Coon (MCO n 22)
41 MCO IV / MCO n 09 22 FI SRK LO 13 FI*Pikkumetsän Robb Stark Uros Premior Svetlana Stoliarova EX1 CAPIB
FI*Pikkumetsän Wundersam (MCO n) x FI*Pikkumetsän Xtra-Beauty (MCO f 09 22)
41 MCO IV / MCO n 09 22 FI SRK LO 13 FI*Pikkumetsän Robb Stark Uros Määrittely Karl Preiss MCO n 09 22 gr IV
FI*Pikkumetsän Wundersam (MCO n) x FI*Pikkumetsän Xtra-Beauty (MCO f 09 22)
42 MCO IV / MCO n 09 23 FI SRK LO FI*Halden coon's Waltari Uros Avoin Svetlana Stoliarova EX2
FI*Mainehaan Armani (MCO e 23) x GoingLight Emma (MCO n 22)
43 MCO IV / MCO n 09 22 FI SRK LO 13 FI*Pikkumetsän Khal Drogo Uros Champion Svetlana Stoliarova EX1 CACIB BIV
FI*Pikkumetsän Wundersam (MCO n) x FI*Pikkumetsän Xtra-Beauty (MCO f 09 22)
44 MCO IV / MCO n 09 22 FI SRK LO 13 FI*Ameliinan Luna Uros Avoin Svetlana Stoliarova EX1 CAC
Nascat Coyote Mustang of Ameliinan (MCO ns 09 23) x Battle Creek's D'Caramel (MCO n 09 22)
45 MCO IV / MCO n 09 22 FI SRK LO FI*Laramillan Jessica Lovejoy Naaras Avoin Svetlana Stoliarova EX1 CAC
S*Stortassen's Picasso (MCO n 09 22) x FI*Laramillan Helmi-Lilja (MCO f 09 22)
46 MCO IV / MCO a 09 22 FI SRK LO 13 FI*Daybreak's Gabriella Naaras Avoin Svetlana Stoliarova EX2
DK*Coogan's Willy Wonka (MCO n 22) x Hello Dolly Maccala*PL (MCO fs 03)
47 MCO IV / MCO n 09 24 FI SRK LO 14 Lynx Lynx Bambola Naaras Nuoret 7-10 kk Svetlana Stoliarova EX1
Starsupernova Stop Thinking*IT (MCO ns 09 22) x Lynx Lynx Shazadi (MCO n 24)
47 MCO IV / MCO n 09 24 FI SRK LO 14 Lynx Lynx Bambola Naaras Määrittely Karl Preiss MCO n 09 24 gr IV
Starsupernova Stop Thinking*IT (MCO ns 09 22) x Lynx Lynx Shazadi (MCO n 24)
48 MCO IV / MCO n 09 22 FI SRK LO 14 FI*NineTales Golden Boy Uros Pennut 4-7 kk Svetlana Stoliarova EX1
FI*Goldenstream's Remy Martin (MCO n 03 22) x Xandra Sky Beyrouth, CZ (MCO f 22)
49 MCO IV / MCO n 09 23 FI SRK LO 14 FI*Marskin Elicia Sinserella Naaras Pennut 4-7 kk Svetlana Stoliarova EX3
FI*Luna-Purr No One But You (MCO n 09 23) x FI*Marskin Benrinna Larabella (MCO n 22)
50 MCO IV / MCO n 09 22 FI SRK LO 14 FI*KingLeo's Angels in My Hair Naaras Pennut 4-7 kk Svetlana Stoliarova EX1 BIV NOM
Oliver Sky Beyrouth, CZ (MCO ns) x FI*NineTales Dim The Lights (MCO fs 09 22)
51 MCO IV / MCO n 03 22 FI SRK LO 14 FI*Ameliinan Nicolina Naaras Pennut 4-7 kk Svetlana Stoliarova EX2
King Kovu Silverbastis*PL (MCO n 09) x FI*TipTop Maine Satinka (MCO ns 09 22)
52 MCO IV / MCO n 09 22 FI SRK LO FI*Bonneamie Walker Canyon Uros Premior Svetlana Stoliarova EX2
FI*Bonneamie Twin Oaks (MCO n 22) x Mainesuspect Sayuri of Bonneamie (MCO n 03 22)
53 MCO V / MCO f 22 FIN SRK LO FIN*Kasmasiinin Viikinkitaru Naaras International Champion Karl Preiss EX1 CAGCIB NOM
N*Calmatocat Domingo (MCO d 22) x FIN*Kasmasiinin Queen Flame (MCO g 22)
54 MCO V / MCO d 22 FI SRK RX 13 FI*Kasmasiinin Apassi Uros Avoin Karl Preiss EX1 CAC
Dynamicats Backstreet Boy (MCO w) x FIN*Kasmasiinin Viikinkitaru (MCO f 22)
55 MCO V / MCO e 22 FI SRK LO FI*NineTales Ariel Naaras International Premior Karl Preiss EX1 CAGPIB NOM BIS
Summerplace Simply the Best (MCO e 22) x Pediro Sweet Lions Toscana (MCO gs 22)
56 MCO VI / MCO d 09 22 FI SRK LO FI*Escape's Xeronimo Uros Champion Hanne Sofie Sneum EX1 CACIB
IT*Victorycoon's Somebody to Love (MCO ns) x FI*Escape's Rihanna (MCO g 09 22)
57 MCO VI / MCO f 02 21 62 FI SRK LO FI*RoseLion's Carefree Beauty Naaras Avoin Hanne Sofie Sneum EX2
S*Carpe Feline's Zirenius (MCO n 03 22) x FIN*SolarWind's Miranda (MCO g 22)
58 MCO VI / MCO f 09 22 FI SRK LO 13 FI*Ameliinan Micky Naaras Avoin Hanne Sofie Sneum EX1 CAC NOM
FI*NineTales Big Show (MCO d 09 22) x FI*Ameliinan Fara (MCO n 09 23)
59 MCO VI / MCO d 09 22 FI SRK LO 14 FI*DiamondTails' Alessandro Botticelli Uros Pennut 4-7 kk Karl Preiss EX1 BIV
FI*Halden coon's Uno (MCO n) x FI*Mainehaan Doris (MCO f 23)
60 MCO VI / MCO f 09 FI SRK LO 14 FI*Daybreak's Indira Naaras Pennut 4-7 kk Hanne Sofie Sneum EX1 BIV NOM BIS
Big Giants Resort's El Scuro (MCO n) x Hello Dolly Maccala*PL (MCO fs 03)
61 MCO VI / MCO d 09 22 FI SRK LO FI*Laramillan Jimbo Jones Uros International Premior Hanne Sofie Sneum EX1 CAGPIB
S*Stortassen's Picasso (MCO n 09 22) x FI*Laramillan Helmi-Lilja (MCO f 09 22)
62 MCO VI / MCO g 03 22 FI SRK LO FI*Kasmasiinin X-mas Princess Naaras Kastraatti Hanne Sofie Sneum EX1 CAP NOM
Don Juan of Coon-Castle (MCO d 09 22) x FIN*Pinewoods Jewel of the Nile (MCO n 09)
63 MCO VII / MCO ns FI SRK LO FI*Satinante's Tristan Fridolf Uros International Champion Elena Zagorskaya EX1 CAGCIB
C'Black Wolf Cabotcove Coon (MCO ns) x FIN*Satinante's Freyja Iniki (MCO ns 22)
64 MCO VII / MCO fs 22 FI SRK LO FI*SatuMainen Suklaa Sydän Naaras International Champion Elena Zagorskaya EX1 CAGCIB
S*Moon Kewas Lord Duke of Argyll (MCO ns 09) x FIN*SatuMainen Ihana Valo (MCO g 22)
65 MCO VII / MCO ns FI SRK LO 13 FI*NineTales Funny Face Uros Nuoret 7-10 kk Elena Zagorskaya EX1 BIV NOM
Nascat Coyote Mustang of Ameliinan (MCO ns 09 23) x FI*NineTales Afrodite (MCO gs 22)
66 MCO VII / MCO ns 24 FI SRK LO FI*Hemingway's Pallas Athene Naaras Grand International Premior Elena Zagorskaya EX1 CAPS NOM
Magic Lake Sam (MCO n 22) x FIN*Hemingway's Saint'n'Sinner (MCO ns)
67 MCO VII / MCO ds 23 FI SRK LO FI*SolarWind's Anubis Uros International Premior Elena Zagorskaya EX1 CAGPIB
S*Operacoon's Lord Sidney (MCO ns 03) x FI*SolarWind's Alcyone (MCO f 09 22)
68 MCO VII / MCO ns FI SRK RX FI*Hiesun Mistyheart Uros Kastraatti Elena Zagorskaya Abs
FI*Maikkilan Minnesota (MCO ns 22) x Christoma's Quanda (MCO ns 09)
69 MCO VIII / MCO ns 09 FI SRK LO FI*HoneyCoon's Black Sabbath Uros Grand International Champion Elena Zagorskaya EX1 CACS
Iggy Pop z Matrixu, CZ (MCO a) x FIN*HoneyCoon's Little Doll (MCO ns 03)
70 MCO VIII / MCO ns 03 22 FI SRK LO FI*Abbas-Coons Businesman Uros International Champion Elena Zagorskaya EX1 CAGCIB BIV
Coonflakes Devils Tower (MCO es 09 22) x DK*Timita's Black N'Beauty (MCO n)
71 MCO VIII / MCO as 09 22 FI SRK LO 13 FI*Chatvallon Milady Anastasia Naaras Champion Elena Zagorskaya EX1 CACIB
FIN*Rotcat Chibbo (MCO ns 09 22) x Coonflakes Xtravaganza Nina Hagen (MCO n 22)
72 MCO VIII / MCO es 09 22 FI SRK LO Coonflakes Devils Tower Uros Avoin Elena Zagorskaya EX1 CAC
Tarantino Devil Spirit, CZ (MCO es 22) x Coonflakes Eyecathcer Q (MCO fs 09 22)
73 MCO VIII / MCO ns 09 FI SRK LO FI*Pikkumetsän Zaza Naaras Champion Elena Zagorskaya EX2
FI*Pikkumetsän Wundersam (MCO n) x Shedoros Orinoko (MCO fs 09 22)
74 MCO VIII / MCO ns 09 22 FI SRK LO FI*Pikkumetsän Zarah Naaras Avoin Elena Zagorskaya Abs
FI*Pikkumetsän Wundersam (MCO n) x Shedoros Orinoko (MCO fs 09 22)
75 MCO VIII / MCO fs 03 FI SRK LO 13 FI*SolarWind's Athene Naaras Avoin Elena Zagorskaya EX3
Magic Lake Silver Plush (MCO ns 09 22) x FI*SolarWind's Anukis (MCO fs 09 24)
76 MCO VIII / MCO ns 03 22 FI SRK LO FI*Halden coon's Zisel Naaras Avoin Elena Zagorskaya EX1 CAC
S*Stortassen's Picasso (MCO n 09 22) x FI*Halden coon's Tara (MCO ns 09)
77 MCO VIII / MCO ns 09 22 FI SRK LO 13 PT*Artsycats Lucy in the Sky Naaras Avoin Elena Zagorskaya EX2
Nascat Pole Position of Artsycats (MCO ns 03 22) x Sisika Canary Hunter (MCO ns 22)
78 MCO VIII / MCO ns 09 22 FI SRK LO 13 FI*NineTales Fast & Furious Uros Nuoret 7-10 kk Elena Zagorskaya EX1
Nascat Coyote Mustang of Ameliinan (MCO ns 09 23) x FI*NineTales Afrodite (MCO gs 22)
79 MCO VIII / MCO gs 09 22 FI SRK LO 13 FI*Krysos Hello Kitty Naaras Nuoret 7-10 kk Elena Zagorskaya EX1
Alwaro Admiral (MCO as 22) x FI*Krysos Tutti-frutti (MCO g 03 22)
80 MCO VIII / MCO ns 09 22 FI SRK LO 14 FI*KingLeo's Amok Uros Pennut 4-7 kk Elena Zagorskaya Abs
Oliver Sky Beyrouth, CZ (MCO ns) x FI*NineTales Dim The Lights (MCO fs 09 22)
81 MCO VIII / MCO ns 03 22 FI SRK LO 14 FI*Abbas-Coons Devils Magic Uros Pennut 4-7 kk Elena Zagorskaya EX1 BIV NOM
Coonflakes Devils Tower (MCO es 09 22) x DK*Timita's Black N'Beauty (MCO n)
82 MCO VIII / MCO ds 09 22 FI SRK LO FI*HoneyCoon's Thief Of Hearts Uros Grand International Premior Elena Zagorskaya EX1 CAPS
Battle Creek's X'Uta Pendragon (MCO n 09 22) x FIN*Starmaker's Secret Garden (MCO fs 09 22)
83 MCO VIII / MCO ns 09 22 FIN SRK LO FIN*Rotcat Chibbo Uros Kastraatti Elena Zagorskaya EX1 CAP
PL*Carriecoon U'Blackie (MCO ns) x FIN*Chatvallon Royal Caroline (MCO ns 09 22)
84 MCO IX / MCO w 62 FI SRK LO 14 FI*SwingPop Epic Sax Guy Uros Pennut 4-7 kk Elena Zagorskaya EX1
IT*Leaena Più Stile (MCO d 24) x FI*SwingPop Candela (MCO w)
85 MCO IX / MCO w 62 FI SRK LO FI*Hiesun Castor Uros Kastraatti Elena Zagorskaya Abs
FI*Cavall's Kasper (MCO a) x FI*Hiesun Witchraft (MCO w)
86 NEM I / NEM n 21 FI SRK RX 13 Akonit Blue Veil Uros Avoin F. A. (Lee) Selassa EX1 CAC
Sibirskiy Samotzvet Chegievara (NEM n 21) x Kuz'kin Dom Ekaterina (NEM a 21)
87 NFO I / NFO n FI SRK LO FI*Heinuntuvan Konsta Uros Supreme Champion F. A. (Lee) Selassa KM
FIN*Tähtitassun Lucky Star (NFO n 09 24) x S*Rockringen's Lucky Lips (NFO n 09)
87 NFO I / NFO n FI SRK LO FI*Heinuntuvan Konsta Uros Siitos Rotukirjaus Kissaliitto
FIN*Tähtitassun Lucky Star (NFO n 09 24) x S*Rockringen's Lucky Lips (NFO n 09)
88 NFO I / NFO n FI SRK LO FI*Tähtitassun Mustang Uros Grand International Champion F. A. (Lee) Selassa EX1 CACS BIV NOM
FIN*FoxyPaw's Icebreaker (NFO w) x FIN*NariNetta's Wild Riviera (NFO n 22)
89 NFO I / NFO n FI SRK LO 14 FI*Draconian Northern Lights Uros Pennut 4-7 kk F. A. (Lee) Selassa EX1
Eirik v.d. Gehlen Bieke (NFO nt 22) x FI*Draconian SerenadeOfSorrow (NFO n 09)
90 NFO II / NFO n 03 FI SRK LO S*Zygot's Mac Gregor Uros Grand International Champion Svetlana Stoliarova EX1 CACS
S*Zygot's Cornetto (NFO d 01 21) x S*Zygot's Caramia Bambina (NFO n 09 24)
91 NFO II / NFO n 09 FI SRK LO FI*Vihurin Myrskytuuli Jane Naaras International Champion Svetlana Stoliarova EX1 CAGCIB
FI*Ninatte's Cloud Nine (NFO n 03) x Chessa of Westnord (NFO f 03)
92 NFO II / NFO n 09 FI SRK LO 13 Perun's Hit The Road Jack Uros Avoin Svetlana Stoliarova EX1 CAC BIV
NL*Titran's Magnus Maximus (NFO n 03 24) x NL*Titran's Yacarola (NFO fs 09)
93 NFO II / NFO n 09 FI SRK LO 14 FI*Heartcatcher's Walks His Own Path Uros Pennut 4-7 kk Svetlana Stoliarova Abs
S*Syrenbacken's X-elent Dustin (NFO n 09 23) x Smoesje fra Jerriks Smykkeskrin (NFO n 09)
94 NFO II / NFO n 09 FI SRK LO FI*Draconian AutumnReflection Uros Supreme Premior Svetlana Stoliarova KM NOM
FIN*Dunderkattens Got-To-Live (NFO n 09) x FIN*Hillevillan Rebekka (NFO n 09)
95 NFO III / NFO n 22 FI SRK LO FI*FoxyPaw's Trick Bag Uros Supreme Champion Linda Riekstina KM NOM
S*Kullehoppans Vidar (NFO n 09 22) x FIN*FoxyPaw's Bibbity-Boo (NFO n 09 22)
96 NFO III / NFO n 22 FI SRK LO FI*Tähtitassun Päivänsäde Naaras International Champion Linda Riekstina EX1 CAGCIB NOM
FIN*FoxyPaw's Icebreaker (NFO w) x FIN*NariNetta's Wild Riviera (NFO n 22)
97 NFO III / NFO n 24 FI SRK LO FI*Loki's Lara Fabian Naaras Champion Linda Riekstina Mitätöity Mitätöity
S*Harley Honey's Gibson (NFO n 09 22) x FI*Loki's Athena (NFO a 24)
98 NFO III / NFO n 22 FI SRK LO 13 Orkan Uroczysko*PL Uros Champion Linda Riekstina n 09 22
FI*Tähtitassun Daniel (NFO d 24) x F*Chelsey des Friggodin (NFO n 09 23)
99 NFO III / NFO n 24 FI SRK LO 13 FI*Jarraun's Skog Anrid Naaras Nuoret 7-10 kk Linda Riekstina EX1 BIV
FI*Heinuntuvan Konsta (NFO n) x FI*Tähtitassun Aurinkoinen (NFO n 09 24)
100 NFO III / NFO n 22 FI SRK LO 14 FI*FoxyPaw's Lucky Brown Uros Pennut 4-7 kk Linda Riekstina EX1 NOM
FIN*Tähtitassun Lucky Star (NFO n 09 24) x FIN*FoxyPaw's Bibbity-Boo (NFO n 09 22)
101 NFO IV / NFO n 09 22 FI SRK LO FI*FoxyPaw's Goofer Dust Naaras Supreme Champion Lone Lund KM
S*Kullehoppans Vidar (NFO n 09 22) x FIN*FoxyPaw's Bibbity-Boo (NFO n 09 22)
102 NFO IV / NFO a 09 23 FI SRK LO FI*Nalle-Puhin Gil Grissom Uros International Champion Lone Lund EX1 No Cert
FIN*Huiskulan Clemens (NFO a 09 24) x FIN*Nalle-Puhin N. Boa Vista (NFO g 03 22)
103 NFO IV / NFO n 09 24 FI SRK LO FI*Tähtitassun Aurinkoinen Naaras Grand International Champion Lone Lund EX1 CACS NOM
FIN*FoxyPaw's Full Time Lover (NFO n 09 24) x FIN*NariNetta's Wild Riviera (NFO n 22)
104 NFO IV / NFO a 09 24 FI SRK LO FI*Hopeahännän Daisy Naaras Champion Lone Lund Abs
Muffin's James Potter (NFO ns 09 23) x FIN*Hopeahännän Ihana Iines (NFO n 03 24)
105 NFO IV / NFO n 03 22 FI SRK LO FI*Kuutamoyön Fontus Uros Avoin Lone Lund VG2
FIN*Wishmaster Clark Gable (NFO n 03 22) x FI*Huiskulan Rubina (NFO n 09 24)
106 NFO IV / NFO n 01 21 63 FI SRK LO 14 Cio Cio San's Kid Galahad Uros Avoin Lone Lund EX1 CAC BIV NOM
Anders II Leoncio-E (NFO n 09 23) x Cio Cio San's Van Essamae (NFO n 01)
107 NFO IV / NFO n 09 24 FI SRK LO FI*Huiskulan Rubina Naaras Avoin Lone Lund EX2
FIN*Huiskulan Kaskisavu (NFO ns 23) x Bifröst Ida (NFO n 09 22)
108 NFO IV / NFO n 09 22 FI SRK LO 14 S*Vildhjärtas Katniss Everdeen Naaras Avoin Lone Lund EX1 CAC
S*Vildhjärtas Cobra Starship (NFO n 01) x S*Fairyhearts Oh My Moki (NFO n 09 23)
109 NFO IV / NFO n 09 24 FI SRK RX 14 Rolland Astra-Polaris *UA Uros Nuoret 7-10 kk Lone Lund EX1
Sigurd Karodok*PL (NFO n 09 22) x Sterrekatten's I Got You Babe (NFO a 09 23)
110 NFO IV / NFO n 09 24 FI SRK LO 13 FI*Jarraun's Skog Asgard Uros Nuoret 7-10 kk Lone Lund EX2
FI*Heinuntuvan Konsta (NFO n) x FI*Tähtitassun Aurinkoinen (NFO n 09 24)
111 NFO IV / NFO n 09 22 FI SRK LO 14 FI*Draconian Nepenthe Naaras Pennut 4-7 kk Lone Lund EX3
Eirik v.d. Gehlen Bieke (NFO nt 22) x FI*Draconian SerenadeOfSorrow (NFO n 09)
112 NFO IV / NFO n 09 22 FI SRK LO 14 FI*FoxyPaw's Lucky Lucille Naaras Pennut 4-7 kk Lone Lund EX1 BIV NOM
FIN*Tähtitassun Lucky Star (NFO n 09 24) x FIN*FoxyPaw's Bibbity-Boo (NFO n 09 22)
113 NFO IV / NFO n 09 24 FI SRK LO 14 FI*Pörkarvan Pantera Naaras Pennut 4-7 kk Lone Lund EX2
S*NC's Alladin Sane (NFO n 03 24) x FI*Pörkarvan OpethEnniosDotter (NFO n 22)
114 NFO IV / NFO n 09 24 FI SRK LO 14 FI*Heartcatcher's Charms by Her Beauty Naaras Pennut 4-7 kk Lone Lund Abs
S*Syrenbacken's X-elent Dustin (NFO n 09 23) x Smoesje fra Jerriks Smykkeskrin (NFO n 09)
115 NFO IV / NFO n 09 22 FI SRK LO FI*FoxyPaw's Hoodoo Doll Naaras Grand International Premior Lone Lund EX1 CAPS NOM
S*Kullehoppans Vidar (NFO n 09 22) x FIN*FoxyPaw's Bibbity-Boo (NFO n 09 22)
116 NFO IV / NFO n 09 24 FIN SRK LO FIN*Tähtitassun Lucky Star Uros Premior Lone Lund EX1 CAPIB NOM
FIN*Tähtitassun Vihtori (NFO n 09) x FIN*Heinuntuvan Olga Maria (NFO f 03 23)
117 NFO V / NFO f 22 FI SRK LO Quarans Lady Sandwick Naaras International Champion Vera Vasilíeva EX1 CAGCIB BIV NOM
French Squirrel de la Colline d'Astraia (NFO d 22) x Quarans Sana'a (NFO n 22)
118 NFO V / NFO f FI SRK LO FI*JustSpecial Burberry Summer Naaras Champion Vera Vasilíeva EX1 CACIB
FIN*Kujakeikarin Black (NFO n) x S*Virvlas Karamella K (NFO ds 22)
119 NFO V / NFO d 24 FI SRK LO 13 FI*Jarraun's Skog Bergthor Uros Nuoret 7-10 kk Vera Vasilíeva EX1 NOM
FI*Heinuntuvan Konsta (NFO n) x FI*Kattskogens Alma (NFO f 09 23)
120 NFO V / NFO g 23 FI SRK LO 13 FI*Lolcat's Aino Naaras Nuoret 7-10 kk Vera Vasilíeva EX2
FI*Mirkulan Jim (NFO as) x FIN*Marmatin Elina (NFO f 23)
121 NFO V / NFO f 22 FI SRK LO 13 FI*ArcticWilds Ever Dream Naaras Nuoret 7-10 kk Vera Vasilíeva EX1
FI*NordicTigers Cosmo (NFO n 09 22) x FI*ArcticWilds Aiming High (NFO d 22)
122 NFO VI / NFO d 03 22 FI SRK LO FI*Ninatte's Big Dipper Uros International Champion Svetlana Stoliarova EX1 CAGCIB
FI*ArcticWilds All Or Nothing (NFO n 03 24) x FI*Ninatte's Apricot Lady (NFO f 02)
123 NFO VI / NFO f 09 22 FI SRK LO FI*NordicTigers Be My Love Naaras Champion Svetlana Stoliarova EX1 CACIB
FIN*Marmatin Armas (NFO n 23) x FIN*Lumileon Saima Harmaja (NFO es 09 22)
125 NFO d 02 21 FIN SRK LO FIN*Wishmaster Ford Fairlane Uros Supreme Premior Svetlana Stoliarova KM
S*Laterna Magica's Sleeping Bag (NFO n 09 24) x N*Coco Islands' Velvet (NFO f 03 22)
126 NFO VIII / NFO fs 03 22 FI SRK LO N*Migoto's Rikke Naaras Grand International Champion Elena Zagorskaya EX1 CACS NOM BIS
(N)Vanity's Dumle (NFO d 09 24) x S*Just Catnap's Warm Cotton (NFO ns 01 21)
127 NFO VIII / NFO ds 09 22 FI SRK LO 14 S*SillyZone's Crimson Uros Pennut 4-7 kk Elena Zagorskaya EX1
S*Grianan's Kewin (NFO d 09) x S*Restless Corby Flood (NFO f 09 23)
128 NFO VIII / NFO ds 09 24 FI SRK LO FI*FoxyPaw's Butterfinger Uros Grand International Premior Elena Zagorskaya EX1 CAPS
FI*FoxyPaw's Jock Scott (NFO ns 09 24) x S*Zealou's Zemya Hamilton (NFO f 24)
129 NFO VIII / NFO ns 09 24 FIN SRK LO FIN*Tupuliinin Syksyn Sävel Naaras International Premior Elena Zagorskaya EX1 CAGPIB
FIN*Blue-Viking A Winter's Tale (NFO ns 09 23) x FIN*Tupuliinin Musliini (NFO n 09)
130 NFO VIII / NFO ns 09 24 FI SRK LO FI*FoxyPaw's Jock Scott Uros Kastraatti Elena Zagorskaya Abs
S*Restless Desperado (NFO n 09 23) x FIN*Kehrääjän Orvokki (NFO fs 09 24)
131 NFO IX / NFO w 64 FIN SRK LO FIN*FoxyPaw's Icebreaker Uros Supreme Champion Elena Zagorskaya KM NOM
Dorian av Tyssedal (NFO n 09 22) x FIN*Tähtitassun Balladi Helena (NFO w)
131 NFO IX / NFO w 64 FIN SRK LO FIN*FoxyPaw's Icebreaker Uros Siitos Rotukirjaus Kissaliitto
Dorian av Tyssedal (NFO n 09 22) x FIN*Tähtitassun Balladi Helena (NFO w)
132 NFO IX / NFO w 61 FI SRK LO FI*Tähtitassun Juhannus Uros Supreme Premior Elena Zagorskaya KM NOM
FIN*FoxyPaw's Icebreaker (NFO w) x FIN*Heinuntuvan Olga Maria (NFO f 03 23)
133 RAG n FI SRK LO FI*Minipeikon Mooses Uros Champion Hanne Sofie Sneum Abs
FI*Ruuskatin Bashful Bachelor (RAG b 04) x FIN*Fatdoll's Dionna (RAG a)
134 RAG n FI SRK LO 13 S*Mariamores O'Lala of Adonis Naaras Avoin Hanne Sofie Sneum EX1 CAC
NO*Tranquil Adonis (RAG n 04) x S*Harmony BlueEye Rochelle (RAG n)
135 RAG n FI SRK LO FI*Lumikuu BonBon Naaras Kastraatti Hanne Sofie Sneum EX1 CAP
FIN*Tuulikellon Big Boss (RAG a) x FIN*Lumikuu Astarte (RAG n)
136 RAG a FI SRK LO FI*Stardoll's Tilly Tina Naaras International Champion Svetlana Stoliarova EX1 CAGCIB NOM
FIN*Utuinen Fille Fallaton (RAG a) x FIN*Stardoll's Ebony Ebba (RAG n)
137 RAG a FI SRK LO FI*MistyNight Dyna Naaras International Champion Svetlana Stoliarova EX2
FI*MistyNight Augustus (RAG c) x FIN*Popcornin Naughty Nella (RAG n)
138 RAG a FI SRK LO 13 FI*Dolldesire's Fizz Uros Nuoret 7-10 kk Svetlana Stoliarova EX1
Darlinlildols Mighty Treasure (RAG n) x Wattuwarpaan Laszwil Herttinen (RAG a 04)
139 RAG a FI SRK LO 13 FI*Stardoll's Blue Velvet Naaras Nuoret 7-10 kk Svetlana Stoliarova EX1 BIV NOM BIS
FI*Tuulikellon Prime Time (RAG n 03) x FI*Stardoll's Tilly Tina (RAG a)
140 RAG a FI SRK LO 14 FI*Barfait's Ronaldo Uros Pennut 4-7 kk Svetlana Stoliarova EX1
Jalapeno Indiana Jones (RAG a 04) x FI*Barfait's Gianna (RAG a 03)
141 RAG a FI SRK LO 14 FI*Barfait's Rosanne Naaras Pennut 4-7 kk Svetlana Stoliarova EX1 BIV
Jalapeno Indiana Jones (RAG a 04) x FI*Barfait's Gianna (RAG a 03)
142 RAG a FI SRK LO 14 FI*Cat's-JM Sa-Vanna Naaras Pennut 4-7 kk Svetlana Stoliarova EX2
RaggleDazzle Riku of Naorahdolls (RAG n 04) x FIN*Cat's-JM Prinses-Hänttis (RAG g)
143 RAG a FI SRK LO 13 FI*Lumikuu Eloveena Naaras Pennut 4-7 kk Svetlana Stoliarova Abs
FI*Emija's Adonis (RAG a 04) x FIN*Lumikuu Astarte (RAG n)
144 RAG b FI SRK LO FI*Mithrandilin Faramir Uros Kastraatti Elena Zagorskaya EX1 CAP
FIN*Celestial's DeepBlueSea (RAG a) x FIN*Celestial's FoscaFantastica (RAG n)
145 RAG c FI SRK LO FI*MistyNight Augustus Uros International Champion Linda Riekstina EX1 CAGCIB
Rosevalleyrags Dutch Buster (RAG c) x Starring Gitta (RAG a)
146 RAG a FI SRK LO Dollyfella Big Big Man Uros Grand International Premior Linda Riekstina EX1 CAPS
FI*Maplehill's Captain Hook (RAG a) x FI*DollyCats Black Pearl (RAG n 04)
147 RAG f FIN SRK LO FIN*Dollyblues Rainbow Doll Naaras Grand International Premior Elena Zagorskaya EX1 CAPS
FIN*Dollicious Padrone del Aqua (RAG a 04) x FIN*Panacheen Zealous Zulu (RAG f 03 21)
148 RAG e 21 FI SRK LO FI*Minipeikon Kultapoju Uros Champion Lone Lund Abs
FI*Minipeikon Almanzo (RAG a 21) x FI*Minipeikon Baletti Barbi (RAG g)
149 RAG n 03 FI SRK LO FI*Tuulikellon Prime Time Uros Grand International Champion Svetlana Stoliarova EX1 CACS BIV NOM BIS
S*Fyrpihl's Paradise Picasso (RAG n 03 21) x FI*Utuinen YoursSincerely (RAG n)
150 RAG n 03 FI SRK LO FI*Ragtail Dominic Uros Grand International Champion Svetlana Stoliarova EX2
FIN*Ragtail Baron (RAG n 04) x PL*Gregorius-Cat Stella (RAG a 03)
151 RAG n 03 FI SRK LO 13 Cassus Cassander Caelestis Uros Champion Svetlana Stoliarova EX1 CACIB
Cassus Mr Sunshine (RAG n 03 21) x Cassus Love Saga (RAG n 04)
152 RAG n 03 FI SRK LO 13 FI*Utuinen Ödets Minne Naaras Nuoret 7-10 kk Svetlana Stoliarova EX1
FI*Tuulikellon Prime Time (RAG n 03) x FI*Utuinen Million D'Babe (RAG c 04)
153 RAG n 03 FI SRK LO 14 FI*Utuinen Clouds Of Sunset Uros Pennut 4-7 kk Svetlana Stoliarova Abs
FI*Utuinen Reko-Reckhart (RAG n 03) x FI*Utuinen Little Piece Of Joy (RAG b 04)
154 RAG n 03 FI SRK LO FI*Barfait's Napoleon Uros International Premior Svetlana Stoliarova EX1 CAGPIB
S*Tallkottens Macadam C of Harlem (RAG n) x FI*Barfait's Gianna (RAG a 03)
155 RAG a 03 FI SRK LO FI*Celestial's GunBert Uros International Champion Linda Riekstina EX1 CAGCIB
S*Gunbertus Blizzard (RAG n 03) x S*Gunbertus Ginger of Dream Dolls (RAG a 03)
156 RAG a 03 FI SRK LO FI*Tiridoll's Dollholic Naaras International Champion Linda Riekstina EX1 CAGCIB
FI*Tiridoll's Rainbow Tresor (RAG n 03) x FI*Tiridoll's Sugar Sky (RAG a)
157 RAG a 03 FI SRK LO 13 FI*Tiridoll's 7th Heaven Uros Avoin Linda Riekstina EX1 CAC BIV
FI*Tiridoll's Keep On Dreaming (RAG e) x FIN*Tiridoll's Tiger Romance (RAG n 03)
158 RAG a 03 FI SRK LO 13 FI*Celestial's Desire Me Naaras Nuoret 7-10 kk Linda Riekstina EX2
Kizzykat No More Headaches (RAG a 03) x FI*Estelle's Sweet Anceliana (RAG a 04 21)
159 RAG a 03 FI SRK LO 13 FI*Celestial's Heart Beats 4 U Naaras Nuoret 7-10 kk Linda Riekstina EX1 BIV NOM
Kizzykat No More Headaches (RAG a 03) x La Belleza Ragdolls Topaz (RAG a 03)
160 RAG a 03 FI SRK LO 14 DK*Jaquet Cinnamon Uros Pennut 4-7 kk Linda Riekstina EX1
Gambito Ragdoll's*PL (RAG a 03) x Olympodolls Maia (RAG n 03)
161 RAG a 03 FI SRK LO FI*Rock'nRags KidOfWolver Uros Premior Linda Riekstina EX1 CAPIB NOM
FI*Valkokullan Wolver (RAG n 03) x SweetFellow Orabelle-Sophie (RAG n)
162 RAG f 03 FI SRK LO 13 FI*Utuinen Briar Rose Naaras Nuoret 7-10 kk F. A. (Lee) Selassa EX1
FI*Stardoll's Wind Warrior (RAG n 04) x FI*Utuinen Tirlittan (RAG f 03)
163 RAG g 03 FI SRK LO FI*Dollyblues Lady Snowflake Naaras Grand International Champion Elena Zagorskaya EX1 CACS
FIN*Utuinen Juanita's Japheth (RAG a 04) x FIN*Dollicious Blueberry Cream (RAG g 03)
164 RAG e 03 21 FI SRK LO FI*Calamarin MrMuscle Uros Kastraatti Hanne Sofie Sneum EX1 CAP NOM
S*Abayomis Lucky Lotus (RAG b 21) x FIN*Calamarin Cicciolina (RAG e 03)
165 RAG g 03 21 FI SRK LO FI*Calamarin Madonna Naaras Premior Elena Zagorskaya EX1 CAPIB
S*Abayomis Lucky Lotus (RAG b 21) x FIN*Calamarin Cicciolina (RAG e 03)
166 RAG n 04 FI SRK LO FI*Minipeikon Mutrun Naaras Champion Karl Preiss EX1 CACIB
FI*Ruuskatin Bashful Bachelor (RAG b 04) x FIN*Fatdoll's Dionna (RAG a)
167 RAG n 04 FI SRK LO 13 FI*Lumikuu Ewerest Uros Pennut 4-7 kk Karl Preiss EX1
FI*Emija's Adonis (RAG a 04) x FIN*Lumikuu Astarte (RAG n)
168 RAG n 04 FI SRK LO FI*Barfait's Joyful Jimi Uros Grand International Premior Karl Preiss EX1 CAPS
Frodo Ragdolls*PL (RAG n 03) x FI*Barfait's Gianna (RAG a 03)
169 RAG n 04 FI SRK LO 13 FI*Barfait's Playful Paco Uros Kastraatti Karl Preiss EX1 CAP NOM
FI*Barfait's Joyful Justin (RAG a 04) x S*Yátaz Iokaste of Barfait (RAG n 04)
170 RAG a 04 FI SRK LO S*FunHouse's & Unni's United Collin Uros International Champion Alessandro Ghibaudo EX1 CAGCIB NOM
NaorahDolls United Manboy (RAG n 04) x S*FunHouse's United Amina @Fyrpihl's (RAG c 03)
171 RAG a 04 FI SRK LO FI*Minipeikon Mini Mollis Naaras Avoin Alessandro Ghibaudo EX1 CAC
FI*Ruuskatin Bashful Bachelor (RAG b 04) x FIN*Fatdoll's Dionna (RAG a)
172 RAG a 04 FI SRK LO 13 FI*Nevilla's Caspian Uros Nuoret 7-10 kk Alessandro Ghibaudo EX1
S*FunHouse's & Unni's United Collin (RAG a 04) x S*Sarakkas Siena in Toscana (RAG a 04)
173 RAG a 04 FI SRK LO 13 FI*Nevilla's CindyCandy Naaras Nuoret 7-10 kk Alessandro Ghibaudo EX1 BIV NOM
S*FunHouse's & Unni's United Collin (RAG a 04) x S*Sarakkas Siena in Toscana (RAG a 04)
174 RAG a 04 FI SRK LO FI*Satinante's Don Cesar Uros Supreme Premior Alessandro Ghibaudo KM
FIN*Operadoll's Endearing Edgar (RAG n 04) x FIN*Satinante's Donna Diana (RAG a 04)
175 RAG a 04 FI SRK LO FI*Barfait's Joyful Justin Uros International Premior Alessandro Ghibaudo EX1 CAGPIB BIV NOM BIS
Frodo Ragdolls*PL (RAG n 03) x FI*Barfait's Gianna (RAG a 03)
176 RAG a 04 FI SRK LO FI*Emija's Benito Uros Kastraatti Alessandro Ghibaudo EX1 CAP
FI*Emija's Adonis (RAG a 04) x Taikatuulen Muusa (RAG a 04)
177 RAG d 04 FI SRK LO S*Gunbertus Gabriel Uros Grand International Champion Hanne Sofie Sneum EX1 CACS NOM
S*Gunbertus Dodger Blue (RAG a 03) x Chanidolls Indigo Sunshine (RAG d 03 21)
178 RAG f 04 FI SRK LO 13 FI*Celestial's Heaven on Earth Naaras Nuoret 7-10 kk Lone Lund EX1
S*Gunbertus Gabriel (RAG d 04) x FI*Dollicious Choco Vanilla (RAG n 03)
179 RAG n 04 21 FI SRK LO FI*Dollyblues MusicOfMyHeart Uros Kastraatti Hanne Sofie Sneum EX1 CAP
FIN*Dollicious Frozen Heart (RAG n 03 21) x FIN*Dollyblues PieceOfMyHeart (RAG n 04)
180 SBI n FI SRK RX S*Raus Höjden's Harmoney in Brown Naaras Supreme Champion Hanne Sofie Sneum KM BIV NOM
IDP*Backkara's Geralino (SBI c) x S*Raus Höjdens Java (SBI n)
181 SBI n FIN SRK LO FIN*Globel's Agneta Madonna Naaras Grand International Champion Hanne Sofie Sneum EX1 CACS
FIN*Harebell Bryan (SBI a) x FIN*Chiritan Morning glory (SBI b)
181 SBI n FIN SRK LO FIN*Globel's Agneta Madonna Naaras Veteraani Lone Lund 1 NOM BIS
FIN*Harebell Bryan (SBI a) x FIN*Chiritan Morning glory (SBI b)
182 SBI n FI SRK LO FI*Midianin Bianca Naaras International Champion Hanne Sofie Sneum EX1 CAGCIB
FIN*Tamus Skyline (SBI n) x FIN*Sic'an Mesa (SBI a)
183 SBI n FI SRK LO 13 FI*Touchant Troubadour d'amour Uros Champion Hanne Sofie Sneum EX1 CACIB
BE*Baie des Amours Thorisson (SBI n 21) x FIN*Touchant Lumière (SBI n)
184 SBI n FI SRK LO FI*Chirybiry's Hug me Uros Avoin Hanne Sofie Sneum EX1 CAC
FI*Zhamanen Agent Orange (SBI d) x FI*Chirybiry's Forget-me-not (SBI f)
185 SBI n FI SRK LO FI*Haavemaan Euphoria Uros Avoin Hanne Sofie Sneum EX2
FI*Tamus Wartburg (SBI d) x FIN*Pirimirrin Daintree River (SBI j 21)
186 SBI n FI SRK LO FI*Rais-Kis Epeliini Naaras Avoin Hanne Sofie Sneum EX1 CAC
Trevino's OP (SBI n) x FIN*Pirimirrin Arktis (SBI n 21)
187 SBI n FI SRK RX 14 FI*Touchant Ultra-Beau Uros Pennut 4-7 kk Hanne Sofie Sneum EX1
FI*Rais-Kis Coffee (SBI n) x FIN*Touchant Magique Beauté (SBI f)
188 SBI n FIN SRK LO FIN*Tassuliinin Braveheart Uros Supreme Premior Hanne Sofie Sneum KM
FIN*Zhamanen Fangio (SBI n) x FIN*Tupasaaren Fransesca (SBI a)
189 SBI n FIN SRK LO FIN*Touchant Amour Naaras Supreme Premior Hanne Sofie Sneum KM
Fol Amour de la Perle d'or (SBI n) x FIN*Doodlebug Xiang Zui Méili (SBI n)
190 SBI n FIN SRK LO FIN*Chirybiry's Remulus Uros Grand International Premior Hanne Sofie Sneum EX1 CAPS BIV
S*Glitter's Geronimo (SBI d 21) x FIN*Zhamanen Lugnaquilla (SBI a)
190 SBI n FIN SRK LO FIN*Chirybiry's Remulus Uros Veteraani Lone Lund 1
S*Glitter's Geronimo (SBI d 21) x FIN*Zhamanen Lugnaquilla (SBI a)
191 SBI n FI SRK LO FI*Harebell Bosse Nova Uros Supreme Premior Hanne Sofie Sneum KM
FIN*Carlabi's Axi Bon Viking (SBI d) x FIN*GatoBianco Mimosa (SBI n)
192 SBI n FIN SRK LO FIN*Zhamanen Hurricane Naaras Premior Hanne Sofie Sneum EX2
Louie of Sembelance*N (SBI n) x FIN*Zhamanen Cheaha (SBI b)
192 SBI n FIN SRK LO FIN*Zhamanen Hurricane Naaras Veteraani Lone Lund 2
Louie of Sembelance*N (SBI n) x FIN*Zhamanen Cheaha (SBI b)
193 SBI n FIN SRK LO EST*Audrey Herencia Naaras Premior Hanne Sofie Sneum EX1 CAPIB NOM
EST*Prosper Klaudia (SBI n 21) x FIN*Sic'an Jojada (SBI n)
194 SBI a FI SRK LO FI*MeToYou Hero Uros International Champion Michael Edström EX1 CAGCIB NOM BIS
FIN*Zhamanen Fangio (SBI n) x S*Stendalens Cola (SBI b)
195 SBI a FI SRK LO FI*Halipalleron Adalmiina Naaras Avoin Michael Edström EX1 CAC
S*Chimär's Xavier (SBI a) x FI*Zaidoon Amanda (SBI a)
196 SBI a FI SRK LO FI*Tamus Vectra Pipro Naaras Supreme Premior Michael Edström KM BIV NOM
FIN*MeToYou Ceasar (SBI a) x FIN*Tamus Baleno Bellet (SBI n)
197 SBI a FIN SRK LO FIN*Sic'an Mesa Naaras Grand International Premior Michael Edström EX1 CAPS
FIN*Cetulean Lagerfeld (SBI a) x FIN*Sic'an Junia (SBI a)
198 SBI a FIN SRK LO FIN*MeToYou Ceasar Uros Premior Michael Edström EX1 CAPIB NOM
FIN*Björkhängens Claus Cleo (SBI a) x S*Stendalens Cola (SBI b)
199 SBI a FIN SRK LO FIN*Sic'an Midian Naaras Premior Michael Edström EX1 CAPIB
FIN*Cetulean Lagerfeld (SBI a) x FIN*Sic'an Junia (SBI a)
200 SBI b FI SRK LO FI*Mithrandilin Elwing Naaras International Champion Linda Riekstina EX1 CAGCIB NOM
FIN*Rotcat Alexander (SBI a 21) x FIN*Mithrandilin Arda (SBI b)
201 SBI b EE*Kayzer Herencia Uros Avoin Linda Riekstina EX1 CAC BIV NOM
S*Raus Höjden's Nelson af Raus (SBI n 21) x S*Raus Höjden's Beverly (SBI b)
202 SBI b FI SRK LO 13 FI*Chirybiry's U-la-laa Naaras Avoin Linda Riekstina EX1 CAC
FIN*Tamus Thunderbird (SBI c) x N*So Cute Charmelia (SBI n)
203 SBI b FIN SRK LO FIN*Canth's Suklaapallo Uros Grand International Premior Linda Riekstina EX1 CAPS
Eigr Neige de Saphir*RU (SBI b) x FIN*Globel's Esther Victoria (SBI h)
204 SBI b FIN SRK LO FIN*Touchant Kief d'Amour Naaras Grand International Premior Linda Riekstina EX1 CAPS BIV
FIN*Jadinell N'Itch Navar (SBI c 21) x FIN*Touchant Haute Couture (SBI f)
205 SBI b FI SRK LO Demian Olympsche Bronzen Uros Kastraatti Linda Riekstina EX1 CAP
Ike Ant Bwe Lay (SBI d) x FIN*Touchant Jaunet d'eau (SBI c)
206 SBI b FIN SRK LO FIN*Pässinpään Lady After Eight Naaras Premior Linda Riekstina EX1 CAPIB
FIN*Touchant Cadeau d'Amour (SBI n) x S*Maskrosen's Cassandra (SBI n)
207 SBI c FI SRK LO Demian Fiona Naaras Champion Linda Riekstina EX1 CACIB
Eliano vom Stern Regulus (SBI c) x Demian Olympsche Goud (SBI h)
208 SBI c FIN SRK LO FIN*Sydänyön Basecamper Naaras Kastraatti Linda Riekstina EX1 CAP
FIN*MeToYou Boss (SBI n) x FIN*Lirukallion Cuumaa tuhkaa (SBI g)
209 SBI d FI SRK RX FI*Touchant Renault Unique Uros Grand International Champion Alessandro Ghibaudo EX1 CACS NOM
FI*Tamus Wartburg (SBI d) x FIN*Touchant Magique Beauté (SBI f)
210 SBI d FI SRK LO FI*Tamus Escort Uros International Champion Alessandro Ghibaudo EX1 CAGCIB
BE*Baie des Amours Thorisson (SBI n 21) x FIN*Tamus Nitro R/T (SBI f)
211 SBI d FI SRK LO 14 FI*Nalle-Puhin Achy Breaky Heart Uros Pennut 4-7 kk Alessandro Ghibaudo EX1
FIN*Zhamanen C'mon Let's RED! (SBI d) x FI*Tamus Wildcat (SBI f)
212 SBI d FI SRK LO 14 FI*Nalle-Puhin Whisky Lullaby Naaras Pennut 4-7 kk Alessandro Ghibaudo EX1 BIV NOM
FIN*Zhamanen C'mon Let's RED! (SBI d) x FI*Tamus Wildcat (SBI f)
213 SBI d FIN SRK LO FIN*Recknagel Maariolemiöö Uros Supreme Premior Alessandro Ghibaudo KM BIV NOM BIS
FIN*Zhamanen Fangio (SBI n) x S*Wanjeena's Golden Game (SBI f)
214 SBI d FI SRK LO FI*Tamus Wartburg Uros International Premior Alessandro Ghibaudo EX1 CAGPIB
Ike Ant Bwe Lay (SBI d) x FIN*Tamus Nitro R/T (SBI f)
214 SBI d FI SRK LO FI*Tamus Wartburg Uros Siitos Rotukirjaus Kissaliitto
Ike Ant Bwe Lay (SBI d) x FIN*Tamus Nitro R/T (SBI f)
215 SBI d FI SRK LO FI*Haavemaan Love Is Blind Uros Kastraatti Alessandro Ghibaudo EX1 CAP
FI*Tamus Wartburg (SBI d) x FIN*Pirimirrin Daintree River (SBI j 21)
216 SBI d FI SRK LO FI*Tamus Belvedere for A-K Naaras Kastraatti Alessandro Ghibaudo EX1 CAP
S*PreciousBlue's Leonardo DiCaprio (SBI d 21) x FIN*Tamus Qashqai (SBI h)
217 SBI e FI SRK LO FI*Touchant Petit Charmeur Uros Avoin Linda Riekstina EX1 CAC
FIN*CapitalCats August (SBI n 21) x FIN*Touchant Mystérieuse Beauté (SBI f)
218 SBI e FI SRK LO FI*Mototassun Remu-Rudolf Uros Supreme Premior Linda Riekstina KM NOM
FIN*Chirybiry's Remulus (SBI n) x FIN*Lirukallion Säkenöivä voima (SBI f)
219 SBI e FI SRK LO FI*Oreliinan Bonfire Uros Kastraatti Linda Riekstina EX1 CAP
FI*Mimitan Ewok (SBI n) x FI*Tamus Belvedere for A-K (SBI d)
220 SBI f FIN SRK LO FIN*Lirukallion Säkenöivä voima Naaras Grand International Champion Alessandro Ghibaudo EX1 CACS
Faerie Kiss Lancelot (SBI n) x FIN*Lirukallion Tilaustyö (SBI d)
221 SBI f FIN SRK RX FIN*Touchant Magique Beauté Naaras International Champion Alessandro Ghibaudo EX2
Amaretto des Chevaliers du Neverland (SBI d 21) x FIN*Touchant Exquise Beauté (SBI b)
221 SBI f FIN SRK RX FIN*Touchant Magique Beauté Naaras Kasvattaja
Amaretto des Chevaliers du Neverland (SBI d 21) x FIN*Touchant Exquise Beauté (SBI b)
222 SBI f FI SRK LO FI*Birmayan Fazermint Naaras International Champion Alessandro Ghibaudo EX1 CAGCIB BIV NOM BIS
FIN*Recknagel Miroslavsaatan (SBI d) x FIN*Zhamanen Hurricane (SBI n)
223 SBI f FI SRK LO FI*Nalle-Puhin Rita Haywood Naaras International Champion Alessandro Ghibaudo EX3
FIN*Tamus Skyline (SBI n) x FI*Tamus Wildcat (SBI f)
224 SBI f FI SRK LO 13 FI*Tamus Insignia Naaras Nuoret 7-10 kk Alessandro Ghibaudo EX1 NOM
Peret Laty Mery, CZ (SBI e 21) x FI*Nalle-Puhin Marilyn Monroe (SBI n)
225 SBI f FI SK RX 14 Daphara's Lullaby Love Naaras Nuoret 7-10 kk Alessandro Ghibaudo EX2
NL*Gurbe-Chanou fân Fryske Grûn (SBI n) x NL*Best Bouncers Four Leaf Clover (SBI h)
226 SBI f FI SRK LO 14 FI*Nalle-Puhin Mustang Sally Naaras Pennut 4-7 kk Alessandro Ghibaudo EX1 BIV
FIN*Zhamanen C'mon Let's RED! (SBI d) x FI*Tamus Wildcat (SBI f)
227 SBI f FI SRK LO 14 FI*Harebell Honeybone Naaras Pennut 4-7 kk Alessandro Ghibaudo EX2
FI*Saca's Jaecar Farren (SBI n 21) x FI*Vintti-Katin Birlikka (SBI d)
228 SBI f FI SRK LO FI*Nalle-Puhin Madonna Naaras Grand International Premior Alessandro Ghibaudo EX1 CAPS BIV NOM
FIN*Tamus Skyline (SBI n) x FI*Tamus Wildcat (SBI f)
229 SBI f FIN SRK LO FIN*Birmayan Vivid Empress Naaras Kastraatti Alessandro Ghibaudo EX1 CAP
I*Faerie Kiss Leo Degrance (SBI a) x FIN*Birmayan Charlotte Russe (SBI f)
230 SBI f FI SRK LO FI*Tamus Wildcat Naaras International Premior Alessandro Ghibaudo EX1 CAGPIB
Ike Ant Bwe Lay (SBI d) x FIN*Tamus Nitro R/T (SBI f)
230 SBI f FI SRK LO FI*Tamus Wildcat Naaras Siitos Rotukirjaus Kissaliitto
Ike Ant Bwe Lay (SBI d) x FIN*Tamus Nitro R/T (SBI f)
231 SBI f FI SRK LO FI*Oreliinan Blossom Naaras Kastraatti Alessandro Ghibaudo EX2
FI*Mimitan Ewok (SBI n) x FI*Tamus Belvedere for A-K (SBI d)
232 SBI g FIN SRK LO FIN*Muurmauku Apollonia Naaras Grand International Champion Michael Edström EX1 CACS
FIN*Cleodan Gabriel Knight (SBI e) x FIN*Tanssikatti Entrechat (SBI c 21)
233 SBI g FI SRK LO FI*Tamus Healey Naaras Avoin Michael Edström EX1 CAC
Eliano vom Stern Regulus (SBI c) x FIN*Tamus Nitro R/T (SBI f)
233 SBI g FI SRK LO FI*Tamus Healey Naaras Kasvattaja
Eliano vom Stern Regulus (SBI c) x FIN*Tamus Nitro R/T (SBI f)
234 SBI g FI SRK LO 14 Demian Celesta Naaras Pennut 4-7 kk Michael Edström EX1 BIV NOM BIS
Peret Laty Mery, CZ (SBI e 21) x Demian Valentina (SBI a)
234 SBI g FI SRK LO 14 Demian Celesta Naaras Kasvattaja
Peret Laty Mery, CZ (SBI e 21) x Demian Valentina (SBI a)
235 SBI g FIN SRK LO FIN*Harebell Keshia Naaras Grand International Premior Michael Edström EX1 CAPS
FIN*Natalietten Benjamin (SBI c) x FIN*Aryan Alberta May (SBI f)
236 SBI h FI SRK LO FI*Mototassun Ruusu-Roosa Naaras International Champion Linda Riekstina EX1 CAGCIB
FIN*Chirybiry's Remulus (SBI n) x FIN*Lirukallion Säkenöivä voima (SBI f)
237 SBI h FI SRK LO FI*Aasatar Her My One Naaras Champion Linda Riekstina EX1 CACIB
FIN*Kolmikulman Hercules (SBI e) x FIN*Mithrandilin Arwen (SBI b)
238 SBI h FIN SRK LO FIN*Harebell Zelda Naaras International Premior Linda Riekstina EX1 CAGPIB NOM BIS
FIN*Tamus Omni (SBI b) x FIN*Harebell Seita Sweet (SBI h)
238 SBI h FIN SRK LO FIN*Harebell Zelda Naaras Kasvattaja
FIN*Tamus Omni (SBI b) x FIN*Harebell Seita Sweet (SBI h)
239 SBI h FI SRK LO 13 FI*Mimitan Thea Naaras Kastraatti Linda Riekstina EX1 CAP
FIN*Kolmikulman Hercules (SBI e) x FI*Mimitan Angelic Afrodite (SBI b)
240 SBI j FI SRK LO 13 FI*Aasatar Eva Verónica Naaras Avoin Alessandro Ghibaudo Abs
Eliano vom Stern Regulus (SBI c) x FI*Aasatar Her My One (SBI h)
241 SBI n 21 FIN SRK LO FIN*Zhamanen Harlequin Naaras Supreme Champion Michael Edström KM NOM
FIN*JoJon El Rayo Rumba (SBI n 21) x FIN*Zhamanen Ferrarina N.F.S. (SBI h)
242 SBI n 21 FIN SRK LO FIN*Globel's Camelot Figaro Uros International Champion Michael Edström EX1 CAGCIB
FIN*JoJon El Rayo Rumba (SBI n 21) x FIN*Chiritan Morning glory (SBI b)
243 SBI n 21 FI SRK LO FI*Kirakan Quiereme Mucho Uros Grand International Premior Michael Edström EX1 CAPS
FIN*Hilu-Vinkelin Tinka (SBI c 21) x FIN*Tärn Unelma (SBI n 21)
244 SBI a 21 FI SRK LO 14 Picolina v. Fuchswinkel Naaras Avoin Michael Edström EX1 CAC
Jareth v. Ederblick (SBI a 21) x Nala-Anu v. Fuchswinkel (SBI n)
245 SBI a 21 FI SRK LO 14 EE*Fiorela Fantasy St.Ifferini Naaras Pennut 4-7 kk Michael Edström EX2
Abu Pascha's Kashmir (SBI n) x EE*Arista L'Amour St.Ifferini (SBI n 21)
246 SBI a 21 FI SRK LO 14 FI*Canth's Susu Naaras Pennut 4-7 kk Michael Edström EX1 BIV
FI*Canth's Soldier of Love (SBI n 21) x FI*JoJon La Pepita de Oro (SBI f 21)
247 SBI b 21 FI SRK LO FI*Canth's ToyBoy Uros Supreme Champion Hanne Sofie Sneum KM BIV NOM
FIN*Zaraxe Adamnan Morris (SBI b) x EE*Arista Aramante (SBI a 21)
248 SBI b 21 FI SRK LO S*Lavender Fields Felicia Naaras Grand International Champion Hanne Sofie Sneum EX1 CACS
S*Provitas Freddie Mercury (SBI n 21) x S*Heliga Ligan's Kleo (SBI a)
249 SBI b 21 FI SRK LO 13 Shapur Angel Naaras Nuoret 7-10 kk Hanne Sofie Sneum EX1
(N)Sobell Funny Honey (SBI b) x Shapur Greatest Love of all (SBI b 21)
250 SBI c 21 FI SRK LO 14 FI*Canth's Kismet Naaras Pennut 4-7 kk Hanne Sofie Sneum EX1 NOM
FI*Canth's Soldier of Love (SBI n 21) x FI*JoJon La Pepita de Oro (SBI f 21)
251 SBI c 21 FI SRK LO FI*HaoMao Bernhard Uros Premior Hanne Sofie Sneum EX1 CAPIB NOM
FIN*MeToYou Ceasar (SBI a) x S*Lavender Fields Felicia (SBI b 21)
252 SBI c 21 S*Super Classic's Madame Maxime Naaras International Premior Hanne Sofie Sneum EX1 CAGPIB
The Tale of Tom Kitten Song Hio*DK (SBI a 21) x S*Golden Beauty's Hermione (SBI c 21)
253 SBI d 21 FI SRK LO 13 FI*Harebell Gibson Uros Nuoret 7-10 kk Hanne Sofie Sneum EX1 NOM BIS
FIN*Globel's Camelot Figaro (SBI n 21) x FIN*Harebell Zelda (SBI h)
254 SBI d 21 FI SRK LO 13 FI*Annmark Amberline Naaras Pennut 4-7 kk Hanne Sofie Sneum EX1
FI*Tamus Duster (SBI e 21) x Demian Olympsche Goud (SBI h)
255 SBI d 21 FI SRK LO 13 FI*Canth's Xavier Uros Kastraatti Hanne Sofie Sneum EX1 CAP
FI*Safirrubir Brave the Wind (SBI a) x FI*JoJon La Pepita de Oro (SBI f 21)
256 SBI e 21 FI SRK LO FI*Tamus Duster Uros International Champion Alessandro Ghibaudo EX1 CAGCIB
Blue Heaven Sunny Queen *ES (SBI a) x FIN*Tamus Urban Cruiser (SBI j 21)
257 SBI f 21 FI SRK LO 13 FI*Lofanna Aava Naaras Avoin Linda Riekstina EX1 CAC
FI*Pirimirrin Hamilton Island (SBI n 21) x Demian Victoria (SBI f 21)
258 SIB II / SIB n 03 FI SRK LO 14 FI*Lumikissan Olivia OiKukas Naaras Pennut 4-7 kk F. A. (Lee) Selassa EX1
FI*Lumikissan Gigolo (SIB n 09 24) x FI*Lumikissan Chisu (SIB f 09 24)
259 SIB III / SIB n 23 FI SRK LO Bulma Imildara*PL Naaras International Champion Lone Lund EX1 CAGCIB
Jumanji von der Schwarzwaldtigern (SIB n 23) x UA*Zaimka Domisol (SIB n 24)
260 SIB III / SIB n 24 FIN SRK RX FIN*Tuiskutassun Eydis Rohkea Naaras Grand International Premior Lone Lund Abs
S*Laxforsens Vante (SIB n) x FIN*Tuiskutassun Black Maria (SIB ns 24)
261 SIB III / SIB n 24 FI SRK LO FI*Villan G-Mies Jerry Cotton Uros International Premior Lone Lund EX1 CAGPIB
FIN*Amante's Hard Rock (SIB n 23) x FIN*Villan Balladi (SIB a 03 23)
262 SIB IV / SIB n 03 22 FI SRK LO FI*Lumikissan Aikamoinen Uros Grand International Champion Vera Vasilíeva EX1 CACS
Laguna Syberiana Houdiny Dadushovic (SIB n 09 24) x FIN*Lumikissan OmppuPomppu (SIB n 03 24)
263 SIB IV / SIB n 09 24 FI SRK LO 13 FI*Taigatassun Aamu Naaras Avoin Vera Vasilíeva EX2
FI*Balladin Pikku Karhu (SIB n 09 24) x FI*Sippan's Gipsy Queen (SIB f 09 24)
264 SIB IV / SIB n 09 24 FI SRK LO 13 FI*Taigatassun Armi Naaras Avoin Vera Vasilíeva EX1 CAC BIV
FI*Balladin Pikku Karhu (SIB n 09 24) x FI*Sippan's Gipsy Queen (SIB f 09 24)
265 SIB IV / SIB n 09 24 BG*Jasmina Sibirela *** Naaras Pennut 4-7 kk Vera Vasilíeva EX1
BG*Cardam Sibirela (SIB n 03 24) x Valkiriya Verooka*RU (SIB f 09 24)
266 SIB V / SIB d 24 FI SRK RX FI*Irvikissan Aether Uros Champion Lone Lund Out of competition
Olgerd Marcell (SIB n 09) x FI*Metsälinnan Buffy Summers (SIB f 24)
267 SIB VI / SIB f 09 24 FI SRK RX FI*Kestilinnan Charlotta Naaras Avoin Lone Lund EX1 CAC
Gabriel Mignolette (SIB ns 24) x FIN*Kestilinnan Elize (SIB g)
268 SIB V / SIB d 23 FI SRK RX 13 FI*Kestilinnan Ernest Uros Nuoret 7-10 kk Lone Lund EX1 BIV NOM
FI*Kestilinnan Väinö (SIB d 09 24) x S*Maollich's Ezther Privetova (SIB g 22)
269 SIB V / SIB d 24 FI SRK LO 14 FI*Jatsitytön Blaziken Uros Pennut 4-7 kk Lone Lund EX1
FIN*Zigwan's Gaigil Herguil (SIB n 23) x FI*Talvivaaran Delenn (SIB f 23)
270 SIB VI / SIB f 09 22 FI SRK LO 14 FI*Cherrytail's Rhonda Mae Naaras Pennut 4-7 kk Karl Preiss EX1 NOM
Biass Xan od Królowych*PL (SIB ny 24) x FIN*Cherrytail's Baby Jean (SIB e 09 23)
271 SIB V / SIB g FI SRK LO FI*Kestilinnan Rinsessa Naaras Premior Lone Lund EX1 CAPIB
FIN*Kestilinnan Cassius (SIB d 09 24) x FIN*Kestilinnan Elize (SIB g)
272 SIB V / SIB d 23 FI SRK LO FI*Jatsitytön Abakan Uros Kastraatti Lone Lund EX1 No Cert
FIN*Zigwan's Gaigil Herguil (SIB n 23) x FI*Talvivaaran Delenn (SIB f 23)
273 SIB V / SIB f 23 FI SRK LO FI*Amurin Hanna Naaras Kastraatti Lone Lund EX1 CAP BIV
FIN*Amurin Hiskia (SIB d 03 23) x FI*Balladin Melissa (SIB n 09 22)
274 SIB VI / SIB f 09 23 FI SRK LO 14 FI*Valjallan Routa Naaras Pennut 4-7 kk Karl Preiss EX2
S*Zimas Eragon (SIB d 09) x S*Lince's Siringa di Sessans (SIB w)
275 SIB VI / SIB f 03 23 FI SRK LO FI*Abbas-Coons Aureelia Naaras Kastraatti Karl Preiss EX1 CAP
FIN*Amurin Hiskia (SIB d 03 23) x FI*Amurin Paula (SIB n 24)
276 SIB VII / SIB fs 23 FI SRK LO FI*Abbas-Coons Celine Dion Naaras Kastraatti Svetlana Stoliarova EX1 CAP NOM
FIN*Magnificat HabbyBoy (SIB ds 03 23) x FI*Amurin Paula (SIB n 24)
277 SIB VIII / SIB ns 09 23 FI SRK LO FI*Abbas-Coons Carlos Uros Määrittely Karl Preiss SIB ns 09 24 gr VIII
FIN*Magnificat HabbyBoy (SIB ds 03 23) x FI*Amurin Paula (SIB n 24)
277 SIB VIII / SIB ns 09 24 FI SRK LO FI*Abbas-Coons Carlos Uros Avoin Alessandro Ghibaudo EX1 CAC
FIN*Magnificat HabbyBoy (SIB ds 03 23) x FI*Amurin Paula (SIB n 24)
278 SIB VIII / SIB fs 09 22 FI SRK LO 14 FI*KissinTassun Fyrry Naaras Pennut 4-7 kk Alessandro Ghibaudo EX1
N*Nordskjæret's Horatio Elvisen (SIB d 09 22) x FI*KissinTassun Daisy (SIB fs 22)
279 SIB VII / SIB ns 23 FI SRK LO FI*Abbas-Coons Christian Uros Määrittely Karl Preiss SIB ns 09 24 gr VIII
FIN*Magnificat HabbyBoy (SIB ds 03 23) x FI*Amurin Paula (SIB n 24)
279 SIB VIII / SIB ns 09 24 FI SRK LO FI*Abbas-Coons Christian Uros Kastraatti Alessandro Ghibaudo EX1 CAP
FIN*Magnificat HabbyBoy (SIB ds 03 23) x FI*Amurin Paula (SIB n 24)
280 SIB IX / SIB w 62 FI SRK LO 14 FI*Valjallan Kuura Naaras Pennut 4-7 kk Vera Vasilíeva EX1
S*Zimas Eragon (SIB d 09) x S*Lince's Siringa di Sessans (SIB w)
281 TUA I / TUA n FI SRK RX 13 FI*Josmarin Innusha Naaras Avoin Lone Lund EX1 CAC
Geraylar Hazar of Nazarlik (TUA n) x FI*Josmarin Guniz (TUA w)
282 TUA I / TUA a FI SRK RX 14 FI*Elekatin Deep Blue Sea Uros Pennut 4-7 kk Lone Lund EX1
Geraylar Hazar of Nazarlik (TUA n) x FIN*Elekatin Oriana (TUA w)
283 TUA II / TUA a 03 FI SRK LO FI*Sada Q Uljas Unto Uros Kastraatti Lone Lund EX1 CAP
FIN*Sada Oiva Otello (TUA as) x FIN*Elekatin Oi Pyhä Sylvi (TUA w)
284 TUA V / TUA f 23 FI SRK LO FI*Sada Suhmuran Sandra Naaras Champion Alessandro Ghibaudo EX1 CACIB NOM
FI*Sada Q Uljas Unto (TUA a 03) x FI*Sada Roosa Rydy (TUA d 24)
285 TUA V / TUA d 24 FI SRK RX 14 FI*Elekatin Rosso Ruben Uros Pennut 4-7 kk Alessandro Ghibaudo EX1 NOM
Geraylar Hazar of Nazarlik (TUA n) x FIN*Elekatin Oriana (TUA w)
286 TUA VII / TUA ns FI SRK LO 13 FI*Elekatin Suleiman Uros Pennut 4-7 kk Lone Lund EX1
FI*Kralice DayLate DollarShort (TUA ns 09) x FI*Elekatin Valentina (TUA n)
287 TUA IX / TUA w 61 FI SRK RX 13 FI*Josmarin Ieremija Uros Avoin Vera Vasilíeva EX1 CAC NOM
Geraylar Hazar of Nazarlik (TUA n) x FI*Josmarin Guniz (TUA w)
288 TUA IX / TUA w 61 FI SRK RX 14 FI*Elekatin Super Nova Uros Pennut 4-7 kk Vera Vasilíeva EX1 NOM
Geraylar Hazar of Nazarlik (TUA n) x FIN*Elekatin Oriana (TUA w)
289 TUV d 61-63 / TUV d 62 FI SRK LO FI*GizemliKediler Bal Bilmece Uros International Champion Lone Lund Abs
FIN*Artvan Ahabey (TUV d) x FI*GizemliKediler Adile Alaiye (TUV d)
290 ABY n FI SRK LO 13 FI*Bluestream's Idaya Naaras Nuoret 7-10 kk Gianfranco Mantovani EX1 NOM BIS
FIN*Bluestream's Chiko (ABY n) x FIN*Bluestream's Azizi (ABY n)
291 ABY n FIN SRK LO S*Hjortronstigens The Sound of Music Uros Supreme Premior Gianfranco Mantovani KM
GB*Riverfern Light My Fire (ABY n) x Deeablo Miraquel of Absint (ABY p)
292 ABY n FI SRK LO 14 Lalima's Mikhail Baryshnikov Uros Kastraatti Gianfranco Mantovani EX1 CAP NOM BIS
HighgaitPaws FanFanTulipe PtiPrince (ABY n) x Lalima's Carlotta Grisi (ABY n)
293 ABY a FI SRK LO 13 FI*Kharn-Ka Great Gatsby Naaras Nuoret 7-10 kk Gianfranco Mantovani EX1
FI*Laire Oira Anor (ABY n) x FIN*Kharn-Ka Imperia Isabel (SOM o)
294 ABY o FIN SRK LO S*Rackarkatten's Paco Rabanne Uros Supreme Premior Anne Veland KM
Otis of Wonderlove (ABY o) x S*Rackarkatten's Moccalina Delightful (ABY p)
294 ABY o FIN SRK LO S*Rackarkatten's Paco Rabanne Uros Veteraani Eva Wiéland Schilla 2
Otis of Wonderlove (ABY o) x S*Rackarkatten's Moccalina Delightful (ABY p)
295 BEN n 24 FI SRK LO 13 FI*Starglitters Hilfiger Uros Pennut 4-7 kk Eva Wiéland Schilla Abs
FI*Starglitters Snowstorm (BEN n 24 33) x LynxLand Olympia (BEN n 24)
296 BML I / BML ns 11 31 FI SRK LO FI*Kissamummon Keiju Lammenpei Naaras International Champion Gianfranco Mantovani EX1 CAGCIB BIV
S*CallaMej de Li Cat (BML ns 11 31) x FIN*Kimuli's Anastasia (BML ns 11)
297 BML I / BML bs 11 FI SRK LO FI*Kissamummon Adalmiinanhelmi Naaras Champion Gianfranco Mantovani EX1 CACIB
S*CallaMej de Li Cat (BML ns 11 31) x FIN*Kimuli's Anastasia (BML ns 11)
298 BML I / BML bs 11 31 FI SRK LO 13 FI*Kissamummon Suukko Poika Uros Pennut 4-7 kk Gianfranco Mantovani EX1
S*CallaMej de Li Cat (BML ns 11 31) x FIN*Kimuli's Anastasia (BML ns 11)
299 BML I / BML as 11 31 FI SRK LO 14 FI*Kissamummon Pikku Rakas Naaras Pennut 4-7 kk Gianfranco Mantovani EX1
S*CallaMej de Li Cat (BML ns 11 31) x GB*Gazzella Hedvig Silva Belle (BML cs 12 31)
300 BML II / BML fs 11 31 FI SRK RX FI*Kissamummon Ihan oma Naaras Grand International Premior Gianfranco Mantovani EX1 CAPS NOM
Samurai Momoiro, CZ (BML ds 11) x FIN*Kimuli's Anastasia (BML ns 11)
301 BRI n FI SRK LO FI*SamBelle's Esper Uros International Champion Anne Veland EX1 CAGCIB NOM
FIN*Ferme Tyson (BSH d) x FI*Treselle's JouluLahja (BSH n)
302 BRI n FI SRK RX 13 FI*Coventry's Gardenia Naaras Avoin Anne Veland EX1 CAC
FI*Rhinestone's Tobias Tomcat (BSH a) x FI*Coventry's Daybreak (BSH f)
303 BRI a FI SRK LO FI*Coventry's Endymion Uros Champion Helene Lis Abs
Belten's Don Sebastian (BSH c) x FIN*Sinisilkin Inkivääri (BSH g)
304 BRI a FI SRK LO FI*Aurantia's Magnetic Eyes Uros Avoin Helene Lis EX1 CAC NOM
FIN*Aleksandra's Dr. Pepper (BSH n) x FI*SamBelle's Electra (BSH f)
305 BRI d 22 FI SRK RX 13 FI*Coventry's Gawayne Uros Avoin Eva Wiéland Schilla EX1 CAC
FI*Rhinestone's Tobias Tomcat (BSH a) x FI*Coventry's Daybreak (BSH f)
306 BRI f FI SRK LO FI*SamBelle's Electra Naaras Champion Gianfranco Mantovani EX1 CACIB
FIN*Ferme Tyson (BSH d) x FI*Treselle's JouluLahja (BSH n)
307 BRI g FIN SRK LO FIN*Sinisilkin Inkivääri Naaras International Champion Eva Wiéland Schilla EX1 CAGCIB
Odysseus Nimble Cat*CZ (BSH e) x FIN*Sinisilkin DeLilah Blue (BSH a)
308 BRI g FI SRK RX 14 FI*Coventry's Heather Naaras Pennut 4-7 kk Eva Wiéland Schilla EX1
FI*Rhinestone's Tobias Tomcat (BSH a) x FIN*Sinisilkin Inkivääri (BSH g)
309 BRI ny 11 FI SRK LO 13 FI*EmeraldCharm Mon Chéri Uros Nuoret 7-10 kk Helene Lis EX1
Steelaway Sugar Plum (BSH ns 11) x FI*EmeraldCharm Duchess Dessa (BSH ny 11)
310 BRI d 22 FI SRK LO 14 FI*Aurantia's Cosmic Expansion Uros Pennut 4-7 kk Anne Veland EX1
FI*Gimmie's Whimsical (BSH b 22) x FI*Coventry's Dolores Haze (BSH h)
311 BRI ny 22 FI SRK RX FI*Silky-Brits Golden Igor Uros Premior Helene Lis EX1 CAPIB
Suprimcats Golden Itchy (BSH ny 22) x FIN*Casahin Lady Sissy (BSH ny 22)
312 BUR n FI SRK LO Isä-Brownin Ushuaia Uros International Champion Helene Lis Abs
Wild Angel's Valenok of Seirene (BUR n) x Isä-Brownin Monte Velho (BUR n)
313 BUR n FI SRK LO 14 S*Lovestory's Triumph Tiger Uros Pennut 4-7 kk Helene Lis EX1
S*Bonnea's Elwiz (BUR d) x S*ulzix Principessa Gavia (BUR f)
314 BUR b FI SRK LO FI*Seirene Material Girl Naaras Supreme Champion Gianfranco Mantovani KM NOM
Bjelke's Niilo (BUR b) x FIN*Seirene Koh-i-Noor (BUR c)
315 BUR b FI SRK LO 13 FI*Shu-Shun Heartbreaker Uros Nuoret 7-10 kk Gianfranco Mantovani EX1
FI*Beneloben Cyranos (BUR b) x FI*Shu-Shun Kepeä Geisha (BUR n)
316 BUR b FIN SRK LO FIN*Belacane Ukkopekka Uros International Premior Gianfranco Mantovani EX1 CAGPIB
Bjelke's Niilo (BUR b) x FIN*Arbiter Hypsipyle (BUR c)
317 BUR c FI SRK LO FI*MunKisun Meukow for Cattish Uros Avoin Anne Veland Abs
FI*Seirene Nabucco (BUR a) x FI*MunKisun Jingle Bells (BUR n)
318 BUR c FI SRK LO 14 FI*Hokkuspokkus Bad Ass Uros Pennut 4-7 kk Anne Veland Abs
FI*Cattish Puss in Boots (BUR e) x FI*Hokkuspokkus Leeloo Minai (BUR c)
319 BUR c FIN SRK LO FIN*Cattish Unique Zircon Uros Grand International Premior Anne Veland EX1 CAPS NOM
GB*Vervain Haruko (BUR c) x FIN*Cattish Fort Victoria (BUR j)
320 BUR h FI SRK LO FI*Cattish Olympos Zeus Uros International Champion Gianfranco Mantovani EX1 CAGCIB
FIN*Belacane Ukkopekka (BUR b) x FIN*Cattish Unique Topaz (BUR j)
321 BUR j FIN SRK LO FIN*Cattish Unique Sapphire Naaras Grand International Premior Helene Lis EX1 No Cert
GB*Vervain Haruko (BUR c) x FIN*Cattish Fort Victoria (BUR j)
322 CRX I / CRX ns FI SRK LO 14 Changes Liza Jane Naaras Pennut 4-7 kk Gianfranco Mantovani EX1
Changes Ziggy Stardust (CRX n) x Changes I Can't Explain (CRX fs 03)
323 CRX II / CRX n 03 FI SRK LO 13 Changes Starman Uros Nuoret 7-10 kk Anne Veland EX1 BIV NOM
Changes Ziggy Stardust (CRX n) x Fenway My Glory-B of Changes (CRX a 09)
324 CRX II / CRX n 03 FI SRK LO 13 FI*Sweetpurr's Shane Walsh Uros Nuoret 7-10 kk Anne Veland EX2
FI*Sweetpurr's Love Me Back (CRX d) x FI*Sweetpurr's Snorkfröken (CRX n 03)
325 CRX II / CRX n 03 FI SRK LO 13 FI*Spectrolite Quiterio Naaras Nuoret 7-10 kk Anne Veland EX1
FI*Spectrolite Sonnet 116 (CRX a 09 33) x FI*Spectrolite Sunray Venus (CRX n 02)
326 CRX IV / CRX f 02 62 FI SRK LO FI*VeeKasin Hattivatti Naaras Champion Anne Veland EX1 CACIB
Oricat Batman (CRX n 03) x FI*Jip-Jap'n Unknown Mermaid (CRX g 03)
327 CRX IV / CRX f 03 FI SRK LO 13 FI*Sweetpurr's Maggie Greene Naaras Nuoret 7-10 kk Anne Veland EX1
FI*Sweetpurr's Love Me Back (CRX d) x FI*Sweetpurr's Snorkfröken (CRX n 03)
328 CRX IV / CRX f 03 FI SRK LO Changes Moonage Daydream Naaras Kastraatti Anne Veland EX1 CAP
FI*Windseeker Ximon Redstone (CRX d) x AngelWaves My Dreams of Changes (CRX n 09)
329 CRX VII / CRX b 21 33 FI SRK RX 14 FI*Angelfalls Cashmere Naaras Pennut 4-7 kk Helene Lis EX1 NOM BIS
FI*Angelfalls Arabesque (CRX n 24) x FI*Angelfalls Aux Yeux Bleux (CRX n 33)
330 CYM 53 / CYM n 09 53 FI SRK RX 14 FI*Pikkeen Pippuri Naaras Pennut 4-7 kk Eva Wiéland Schilla EX1 NOM
Briar-Brae Mikki Hiiri (CYM n 03 51) x FIN*D'manns Toes (CYM f 09 22 52)
331 DSP III / DSP d 21 FI SRK LO 13 RU.Dolf Shudan Uros International Champion Gianfranco Mantovani EX1 CAGCIB NOM BIS
Taifun Vialdar (DSP a 21) x Lya'Soffi Shudan (DSP f 21 33)
332 DSP V / DSP d 09 33 FI SRK RX 13 FI*DonAmen El' Nino Uros Nuoret 7-10 kk Gianfranco Mantovani EX1
Evangel Bogema Mirov (DSP n 03 33) x FI*DonAmen Sapphire (DSP f 09 21)
333 EUR a FI SRK RX 13 FI*Elekatin Ruusupapu Naaras Avoin Helene Lis Abs
Miihkali (EUR a 03) x FI*Elekatin Tanita (EUR a 03)
334 EUR f FIN SRK RX FIN*Millamarin Ellinoora Naaras Supreme Premior Eva Wiéland Schilla KM
FIN*Sini-Diivan Fredi (EUR n) x FIN*Belagian Huumorinkukka (EUR f)
334 EUR f FIN SRK RX FIN*Millamarin Ellinoora Naaras Veteraani Eva Wiéland Schilla 2
FIN*Sini-Diivan Fredi (EUR n) x FIN*Belagian Huumorinkukka (EUR f)
335 EUR ns FI SRK RX Alma Naaras International Premior Gianfranco Mantovani EX1 CAGPIB
336 EUR n 24 FI SRK LO FI*Kissakallion Magdalena Naaras Supreme Champion Helene Lis KM NOM
FIN*Kissakallion Hudson (EUR n 24) x FIN*Kisurinteen Debora (EUR n)
337 EUR n 24 FIN SRK LO FIN*Mäkikatin Pikasso Uros Grand International Premior Helene Lis EX1 CAPS NOM
FIN*Mäkikatin Utopia (EUR a 24) x FIN*Mäkikatin Suvihunaja (EUR n 24)
337 EUR n 24 FIN SRK LO FIN*Mäkikatin Pikasso Uros Veteraani Eva Wiéland Schilla 1 NOM BIS
FIN*Mäkikatin Utopia (EUR a 24) x FIN*Mäkikatin Suvihunaja (EUR n 24)
338 EUR d 22 FIN SRK RX Silkkiturkin Menevä Macho Uros Supreme Premior Gianfranco Mantovani KM
FIN*Casimirrin Escamillo (EUR n 22) x Silkkiturkin Kermatassu (EUR f 22)
339 EUR d 22 FI SRK RX FI*Tiikerililjan Isoviilee Uros Kastraatti Gianfranco Mantovani EX1 CAP
FIN*RedDragon's Sir Ramses (EUR d 22) x FIN*Feronian Zinnia Violacea (EUR f 24)
340 EUR d 24 FI SRK RX FI*Kissakallion Orlando Uros International Champion Eva Wiéland Schilla EX1 CAGCIB
FI*Kissakallion Mandrake (EUR n) x Malla-Malviina (EUR f 22)
341 EUR d 24 FI SRK RX FI*Feronian Di'Anna Naaras Avoin Eva Wiéland Schilla EX1 CAC
FI*Feronian Basil (EUR d 24) x FI*Feronian Thea Camellia (EUR f 22)
342 EUR d FI SRK RX FI*Kissakallion Osvaldo Uros Kastraatti Eva Wiéland Schilla EX1 CAP
FI*Kissakallion Mandrake (EUR n) x Malla-Malviina (EUR f 22)
343 EUR f 24 FIN SRK LO FIN*Feronian Uncinia Bella Naaras Supreme Champion Anne Veland KM
FIN*Feronian Melianthus Major (EUR n 24) x FIN*Castlemoor's Countess Celia (EUR f 24)
344 EUR f 24 FI SRK RX 13 FI*Feronian Felicia Naaras Avoin Anne Veland EX1 CAC NOM
FI*Feronian Vincent Victoriano (EUR n 22) x FI*Feronian Angelica (EUR g 24)
345 EUR g 22 FI SRK RX FI*Feronian Emilia Naaras Avoin Eva Wiéland Schilla EX1 CAC
Kissankellon Robin Aragorn (EUR es 22) x FIN*Feronian Solidago Nana (EUR a 22)
346 EUR ns 22 FI SRK RX FI*Alcarinqua Nya Naaras Champion Helene Lis EX1 No Cert
Ilmaveivi-Mikke (EUR ns 22) x FI*Pikku-Piun Unelma (EUR ns 22)
347 EUR ns 24 FI SRK RX 13 FI*Errun Lupsakka lordi Uros Avoin Helene Lis EX1 CAC
FI*Pinkkitassun Dionysos (EUR d 24) x Minttunen (EUR fs 24)
348 EUR as 22 FI SRK RX FI*Feronian Excelsior Uros Avoin Helene Lis EX1 CAC
Kissankellon Robin Aragorn (EUR es 22) x FIN*Feronian Solidago Nana (EUR a 22)
349 KOR FI SRK LO FI*Mythai Rochana Rak Jing Naaras International Champion Helene Lis EX1 CAGCIB
FIN*Helmi's Jai Sapparot (KOR ) x FIN*Mythai Wang Kaang Raang (KOR )
350 KOR FI SRK LO FI*Kattihovin Sai-ano Itsumo Naaras International Champion Helene Lis EX2
FI*Hovikissan khraam leert (KOR ) x FI*Mythai Rochana Rak Jing (KOR )
351 KOR FI SRK LO 13 FI*Hovikissan Rhe-Mu Uros Nuoret 7-10 kk Helene Lis EX1 BIV NOM
FIN*Dewdrop's Chaiyo Si Fah (KOR ) x FI*Hovikissan lek sawat (KOR )
352 KOR FI SRK LO 13 FI*Mythai Palat Pai Jit Uros Pennut 4-7 kk Helene Lis EX1
FI*Kattihovin Saishono Gin-no (KOR ) x FI*Mythai Wan Suk Saao (KOR )
353 KOR FI SRK LO 13 FI*Mythai Ornanong Sa-Mon Naaras Pennut 4-7 kk Helene Lis EX1
FI*Kattihovin Saishono Gin-no (KOR ) x FI*Mythai Wan Suk Saao (KOR )
354 KOR FIN SRK LO FIN*Hovikissan iat Jaao Naaras Grand International Premior Helene Lis EX1 CAPS NOM BIS
FIN*Pipsa's Chaou-Nah (KOR ) x FIN*Seirene Amarindra (KOR )
355 MAN 51-52 / MAN d 23 51 FI SRK RX FI*Conan Lontrus Uros Supreme Champion Anne Veland KM
FIN*Conan Intrigant (MAN n 03 52) x Pretty Girl de la Gambade *CH (MAN d 22 51)
356 MAN 51-52 / MAN a 09 52 FI SRK RX FI*Pilkkumin Mister Richard Uros Grand International Champion Anne Veland EX1 CACS
FIN*JoJon Henhao Dec (MAN d 24 54) x FIN*Armain Domenica (MAN f 03 53)
357 MAN 51-52 / MAN f 09 24 52 FIN SRK RX FIN*JoJon Hui Dec Naaras Kastraatti Anne Veland EX1 CAP NOM
FIN*Feronian Oxalis Europaea (EUR n 22) x FIN*JoJon Decora Topaze (MAN e 09 53)
358 MAU ns FIN SRK LO FIN*Iltavilli Emir Ehsan Uros Supreme Premior Eva Wiéland Schilla KM
Bacamamdit Into The Wild of Erendel (MAU ns 24) x FIN*Iltavilli Chensit Cleopatra (MAU ns)
359 OCI n 24 FIN SRK LO FIN*Moosegrove Phoenix Uros Supreme Champion Anne Veland KM BIV
S*Vargagården's Sisu Maxwell JR (OCI b 24) x FIN*Moosegrove Escuro Elegante (OCI n 24)
360 OCI n 24 FI SRK LO FI*Moosegrove Dream On Naaras Grand International Champion Anne Veland EX1 CACS
FIN*Moosegrove Phoenix (OCI n 24) x FI*Recknagel Harski China Rose (OCI o 24)
361 OCI n 24 FI SRK LO FI*Lirukallion Kissoista Suurin Naaras International Champion Anne Veland EX1 CAGCIB
FIN*Moosegrove Phoenix (OCI n 24) x FIN*Lirukallion Tuiskutukka (OCI n 24)
362 OCI n 24 FI SRK LO 13 FI*DottedLine The One And Only Naaras Avoin Anne Veland EX1 CAC
FI*Moosegrove Veni Vidi Vici (OCI n 24) x FI*Ermintrude Miss Moneypenny (OCI c 24)
363 OCI n 24 FI SRK LO 14 FI*Topspot Sleepy The Fifth Uros Pennut 4-7 kk Anne Veland EX1
SE*Hot Thundereans Jaga (OCI a 24) x FIN*Rollick A Tout Le Monde (OCI b 24)
364 OCI a 24 FI SRK LO FI*Lirukallion Kermakalja Naaras Champion Helene Lis EX1 CACIB
FIN*Moosegrove Phoenix (OCI n 24) x FIN*Lirukallion Tuiskutukka (OCI n 24)
365 OCI b 24 FIN SRK LO FIN*Rollick A Tout Le Monde Naaras Supreme Champion Eva Wiéland Schilla KM
FIN*Topspot Lucky One (OCI b 24) x FIN*Silvercomet Lady Diana (OCI b 24)
366 OCI b 24 FI SRK LO FI*Moosegrove Ad Victoriam Naaras Grand International Champion Eva Wiéland Schilla EX1 CACS BIV NOM BIS
S*Vargagården's Sisu Maxwell JR (OCI b 24) x FIN*Moosegrove Escuro Elegante (OCI n 24)
367 OCI b 24 FI SRK LO FI*Kukkatarhan Capsicum Uros International Champion Eva Wiéland Schilla EX1 CAGCIB NOM
FIN*Woodcocks Hard As A Rock (OCI b 24) x FI*Kukkatarhan Brassavola (OCI c 24)
368 OCI b 24 FI SRK LO FI*WiliWilla Lady Kit Kat Naaras Champion Eva Wiéland Schilla EX2
FI*Onnikatin Sir Humbug (OCI b 24) x FI*Amas Marie Curie (OCI b 24)
369 OCI b 24 FI SRK LO FI*Moosegrove Cassiopeia Naaras Champion Eva Wiéland Schilla EX1 CACIB
FI*Ermintrude HerrDr Schöneman (OCI a 24) x FI*Moosegrove Unique Uma (OCI b 24)
370 OCI b 24 FIN SRK RX FIN*Moosegrove Conquistatore Uros Supreme Premior Eva Wiéland Schilla KM NOM
FIN*Martinic Runaway Boy (OCI c 24) x FIN*Moosegrove Abigail (OCI ns 24)
370 OCI b 24 FIN SRK RX FIN*Moosegrove Conquistatore Uros Veteraani Eva Wiéland Schilla 3
FIN*Martinic Runaway Boy (OCI c 24) x FIN*Moosegrove Abigail (OCI ns 24)
371 OCI c 24 FI SRK LO FI*Embrace Good King Wenceslas Uros Grand International Champion Gianfranco Mantovani EX1 CACS BIV
Tribal Kermode (OCI b 24) x FIN*Martinic Dazzling (OCI b 24)
372 OCI c 24 FI SRK LO FI*Sunny's Lavender Lily Naaras Grand International Champion Gianfranco Mantovani EX1 CACS
FIN*BlueNote Figlio della Notte (OCI a 24) x FIN*Martinic Dazzling (OCI b 24)
373 OCI c 24 FI SRK LO 13 FI*Riddle Reason To Live Naaras Avoin Gianfranco Mantovani EX1 CAC
FI*Riddle Long Bow (OCI cs 24) x FI*Poseidonian Arabesque (OCI a 24)
374 OCI c 24 FIN SRK RX FIN*Guttatus Sao Jorge Uros Supreme Premior Gianfranco Mantovani KM
FIN*Moosegrove Bocado Exquisito (OCI n 24) x FIN*Guttatus Third Time Lucky (OCI c 24)
375 OCI o 24 FI SRK RX S*Hot Country's Agaton Sax Uros Supreme Champion Gianfranco Mantovani KM
S*Venator's Remy Etienne LeBeau (OCI n 24) x FI*Rollick Spirit Carries On (OCI b 24)
376 OCI o 24 FI SRK LO 14 FI*Topspot Doc The Sixth Naaras Pennut 4-7 kk Gianfranco Mantovani EX1 BIV NOM
SE*Hot Thundereans Jaga (OCI a 24) x FIN*Rollick A Tout Le Monde (OCI b 24)
377 OCI o 24 FI SRK LO 14 FI*Topspot Grumpy The First Naaras Pennut 4-7 kk Gianfranco Mantovani EX2
SE*Hot Thundereans Jaga (OCI a 24) x FIN*Rollick A Tout Le Monde (OCI b 24)
378 OCI bs 24 FI SRK RX FI*Moosegrove Ålivia Wilde Naaras Champion Anne Veland EX1 CACIB
Ozspots Sheelberight (OCI ns 24) x FIN*Moosegrove Parkour Princess (OCI b 24)
379 OCI bs 24 FIN SRK RX FIN*Topspot Don Arlecchino Uros International Premior Anne Veland EX1 CAGPIB
Pikespeak Don Federico (OCI bs 24) x FIN*Guttatus Wintergust Wonder (OCI c 24)
380 RUS FI SRK LO FI*Shady-Lady's Demon Uros International Champion Gianfranco Mantovani EX1 CAGCIB
FI*Lolcat's Rasputin (RUS ) x FI*Shady-Lady's Runaway (RUS )
381 RUS FI SRK LO FI*Hana-Bi Biutiful Naaras International Champion Gianfranco Mantovani EX1 CAGCIB
Harald av Buerlia (N) (RUS ) x FI*Hana-Bi Kätketty kukka (RUS )
382 RUS FI SRK LO 13 Wynterwynd Moon River Uros Avoin Gianfranco Mantovani EX1 CAC BIV
Wynterwynd Watermarque (RUS ) x Tylona's Dancing in the Moonlight (RUS )
383 RUS FI SRK LO FI*Zarin Jason Uros Avoin Gianfranco Mantovani EX2
Sunnanordica Oberon (RUS ) x FI*Zarin Oh My God (RUS )
384 RUS FI SRK LO FI*Zarin C'est la vie Naaras International Premior Gianfranco Mantovani EX1 CAGPIB
FI*Zarin Shamrock (RUS ) x FIN*Zarin Querida Mandi (RUS )
385 SOM n FI SRK LO FI*Kharn-Ka Your Choice Uros Supreme Champion Anne Veland KM
DK*Dushara Danü (SOM n) x FIN*Kharn-Ka Queen Heart (ABY o)
386 SOM n FIN SRK LO FIN*Lamadegaan Bellezza Naaras Supreme Champion Anne Veland KM
FIN*Lamadegaan Aladdin (SOM n) x S*Windjammer's Quiz Kid (SOM n)
387 SOM n FI SRK LO 14 FI*Kharn-Ka Sinopa Naaras Pennut 4-7 kk Anne Veland EX1 BIV NOM
FI*Kharn-Ka Your Choice (SOM n) x FI*Kharn-Ka Xample Xnaomi (SOM n)
388 SOM n FIN SRK RX FIN*Lamadegaan Aladdin Uros Supreme Premior Anne Veland KM
FIN*Kisompa's Cipriano (SOM n) x FIN*Alfajiri Maridadi (SOM n)
388 SOM n FIN SRK RX FIN*Lamadegaan Aladdin Uros Veteraani Eva Wiéland Schilla 4
FIN*Kisompa's Cipriano (SOM n) x FIN*Alfajiri Maridadi (SOM n)
389 SOM o FIN SRK RX DK*Dushara Mint of Kharnka Naaras Supreme Premior Gianfranco Mantovani KM
DK*Dushara Amazes Me (SOM n) x Tamarakatz Seattle of Dushara (ABY n)
389 SOM o FIN SRK RX DK*Dushara Mint of Kharnka Naaras Veteraani Eva Wiéland Schilla 1 NOM
DK*Dushara Amazes Me (SOM n) x Tamarakatz Seattle of Dushara (ABY n)
390 SPH V / SPH e 09 32 FI SRK LO LV*Otomi Ungaro Uros Supreme Champion Eva Wiéland Schilla KM
Lanion Oscar (SPH n 03 21 32) x LV*Otomi Olivia (SPH j 21)
391 SPH V / SPH d 21 33 FI SRK LO 13 FI*Tutsi Chaumet Uros Champion Eva Wiéland Schilla Abs
LV*Otomi Ungaro (SPH e 09 32) x FI*Tutsi Nancy (SPH f 21)
392 SPH V / SPH n 09 21 33 LV*Otomi Kulta Naaras Pennut 4-7 kk Eva Wiéland Schilla Abs
Murashoff Vancouver (SPH n 02) x Rich Gift Galadriel (SPH n 21 33)
393 SPH V / SPH f 02 21 33 FI SRK LO FI*Tutsi Buccellati Naaras International Premior Eva Wiéland Schilla EX1 CAGPIB NOM
FIN*Tutsi Miracle Misha (SPH d 21) x LV*Otomi Xaviera (SPH f 09 21)
394 BAL w 67 FI SRK LO FI*Willicon Lo Stregatto Uros Grand International Champion Michael Edström EX1 CACS
Spartaco Felis Cou-Cou (BAL b) x FI*Nicator My Fair Lady (BAL w)
395 BAL f FI SRK LO 13 FI*Cleverkitty All My Loving Naaras Nuoret 7-10 kk Michael Edström EX1 NOM BIS
Yokozuna di Gattinata*PL (OLH n) x FI*Volaren Mai (BAL h)
396 BAL g 21 FI SRK LO FI*Cleverkitty LoveBabyLove Naaras International Champion Michael Edström EX1 CAGCIB NOM
FI*Tistan Shere Khan (BAL n 21) x FIN*Lumouksen Lumpeenkukka (BAL e 21)
397 OSH n FI SRK RX Galoo of Beugnycats Uros Supreme Champion Vera Vasilíeva KM NOM
Furendo Og Island Snaegerdi (SIA ns 21) x Farinelli Etna (OSH n)
398 OSH n FI SRK RX FI*Santuzzan O Marry Me! Naaras Supreme Premior Vera Vasilíeva Abs
FIN*Kattilan Musta Pekka (SIA n 21) x FIN*Santuzzan Impromptu (OSH f)
399 OSH f FIN SRK RX FIN*Yoyon Enchanting Ezra Naaras International Premior Michael Edström EX1 CAGPIB
FIN*Mindmarin's Feel The Fire (OSH n) x FIN*Yoyon Butterfly (OSH d 24)
399 OSH f FIN SRK RX FIN*Yoyon Enchanting Ezra Naaras Veteraani Vera Vasilíeva 3
FIN*Mindmarin's Feel The Fire (OSH n) x FIN*Yoyon Butterfly (OSH d 24)
400 OSH n 24 FI SRK RX 14 FI*Keskimaan Grimm Bro's Dwarf Whick Uros Pennut 4-7 kk Vera Vasilíeva EX1 NOM
Idream (OSH b 22) x FI*Keskimaan TGRLily Buttercup (OSH n)
401 OSH a 24 FI SRK LO Nick-Nack Sia Alicia, CZ Uros International Premior Michael Edström EX1 CAGPIB NOM BIS
Okonor Dragon (SIA a) x Paris v.Ladas (OSH n 03 24)
402 OSH b 22 FI SRK LO FI*Clamoris Fabricia Naaras Grand International Champion Vera Vasilíeva EX1 CACS NOM BIS
FI*Birregin Nantucket Sound (OSH n) x FI*Clamoris Dasha (SIA b 21)
403 OSH b 24 FI SRK LO 13 Akita Ha Kuna*PL Naaras Champion Michael Edström EX1 CACIB
Purrfect Garfield (OSH c 22) x Harada Ari-Gan*PL (OSH h 25)
404 OSH f 22 FI SRK LO FI*Clamoris Habika Naaras Champion Vera Vasilíeva EX1 CACIB
N*Himmeltinden's Madcon (SIA d 21) x FI*Clamoris Fabricia (OSH b 22)
405 OSH n 03 FI SRK RX FI*Keskimaan Ainion Uros Grand International Premior Michael Edström EX1 CAPS
Manalishi's I'm To Sexy For My Fur (OSH n 03) x FIN*DeLaSoul's Boogie Child (SIA n 03)
406 OSH f 03 FIN SRK RX FIN*Quan Mokoma Naaras International Premior Michael Edström EX1 CAGPIB NOM BIS
FIN*Anatolian Maximum Pleasure (OSH e) x FIN*Quan Pecan Pie (OSH b 03)
406 OSH f 03 FIN SRK RX FIN*Quan Mokoma Naaras Veteraani Vera Vasilíeva 1 NOM BIS
FIN*Anatolian Maximum Pleasure (OSH e) x FIN*Quan Pecan Pie (OSH b 03)
407 OSH n 03 24 FI SRK LO FI*Choose Xoo Cute To Be True Uros International Champion Vera Vasilíeva EX1 CAGCIB
LV*Amicus Verus Voody (OSH n 24) x FI*Birregin FairyTail Tales (SIA f 02 21)
408 OSH b 03 22 FI SRK RX 14 ES*Thanarat Our Lady Daphne Naaras Pennut 4-7 kk Vera Vasilíeva EX1
Blue Moon Hippy Beat (OSH n 02 21) x Winnetou's Classic Romance (OSH f 22)
409 PEB V / PEB n 33 FI SRK LO Veni-Vidi-Vici Del Iris Naaras Grand International Premior Vera Vasilíeva EX1 CAPS
Yungvald Del Iris (PEB n) x Faina del Iris (PEB b)