PIROK 114. kansainvälinen kissanäyttely 10.5.2014
Järjestävä yhdistys Pirkanmaan Rotukissayhdistys ry
Alkaa 10.5.2014 Loppuu 10.5.2014
Ilmoittautuminen alkaa 1.3.2014 Ilmoittautuminen loppuu 18.4.2014
Yleisöaika alkaa 10:00 Yleisöaika loppuu 17:00
Eläinlääkärintarkastus alkaa 7:30 Eläinlääkärintarkastus loppuu 9:30
Arvostelut alkavat 10:00 Vahvistuskirjeen julkaisupvm 27.4.2014
Kansainvälinen Kyllä Erikoisnäyttely Kyllä
Drive In -näyttely Ei Omistajat saavat esitellä kissansa Kyllä
Kissoja enintään    Kategoriat 1, 2, 3, 4, Kotikissat
BreedBIS-rodut BreedBIS kissoja vähintään
Tilinumero
Sähköposti show@pirok.org
Paikka Tampereen Messu- ja Urheilukeskus, Ilmailunkatu 10, Tampere
Toimihenkilöt Näyttelypäällikkö: Elise Rämö, elise.ramo@pirok.org, p. 040 559 9924. Näyttelysihteerit: show@pirok.org. Kat I & II: Minna Raiski, Mikkolankatu 53, 33580 Tampere, p. 040 568 8336. Kat III & IV & kotikissat: Leena Vessman, Riuskalankuja 8, 38100 Sastamala, p. 044 5134 315. Raha-asiat: Annika Rämö, annika.ramo@pirok.org, p. 040 559 9704. Palkinnot ja ruusukkeet: Annemari Rautavesi, annemari.rautavesi@pirok.org. Assistenttianomukset osoitteeseen: assistentit@pirok.org. Pääassistentti Katja Patrikainen.
Lisätietoja Maksaessasi leimakortilla; kirjoita leimakorttiin oma nimesi, kissan nimi ja näyttelypäivämäärä sekä lähetä se samantien postissa näyttelysihteerille. Omat häkit on merkittävä ilmoittautumiseen. Omistajat voivat itse esitellä kissansa tuomareille. Ilmoittautumispäivän jälkeen mahdollisia ovat vain väri- ja luokkamuutokset, sähköpostitse show@pirok.org tai kirjeitse. Näyttelymaksut maksetaan ilmoittautumisen yhteydessä. Tarkistus- ja veteraaniluokat 10 eur arvostelun yhteydessä, muutoin normaali näyttelymaksu. Jos ilmoitat kissasi vain veteraani- tai siitosluokkaan ilman arvostelua, kirjoita se "Viesti yhdistykselle" -kenttään. Jotta voimme pitää näyttelymme ilmoittautumismaksut samalla tasolla kuin viime vuonna, on näyttelyluettelomme maksullinen (3 e) ja ostettavissa paikan päältä. Luettelo on myös saatavissa sähköisesti käyttöön maksutta. Tervetuloa Tampereelle!

Yhteenveto ilmoittautumisista

Kategoria Ilmoittautuneita
1 178
2 262
3 146
4 136
Kotikissat 15
Yhteensä 737

Suodata näytettäviä tuloksia alla olevilla valinnoilla.

Suodata näytettäviä tuloksia alla olevilla valinnoilla.

Nro EMS-koodi Rekisterinumero Nimi Sukupuoli Luokka Tuomari Tulos
DRX III / DRX f FI SRK LO LV*Malsan Lysette Anthony Naaras Siitos Rotukirjaus Kissaliitto
Dazzlemecatz Charlie -of-Malsan (DRX n) x LV*Malsan Emeralda (DRX d 24)
MCO III / MCO n 22 FI SRK LO GoingLight Emma Naaras Siitos Rotukirjaus Kissaliitto
Løve Hulen's Augustinus (MCO n 22) x Reigningcats Nele of GoingLight (MCO f 09 23)
MCO IV / MCO n 09 22 FI SRK LO FI*SatuMainen Dirlandaa Naaras Siitos Rotukirjaus Kissaliitto
S*Moon Kewas Lord Duke of Argyll (MCO ns 09) x GoingLight Emma (MCO n 22)
NFO IV / NFO n 09 24 FIN SRK LO FIN*Tähtitassun Lucky Star Uros Siitos Rotukirjaus Kissaliitto
FIN*Tähtitassun Vihtori (NFO n 09) x FIN*Heinuntuvan Olga Maria (NFO f 03 23)
OCI n 24 FIN SRK LO FIN*Moosegrove Phoenix Uros Siitos Rotukirjaus Kissaliitto
S*Vargagården's Sisu Maxwell JR (OCI b 24) x FIN*Moosegrove Escuro Elegante (OCI n 24)
OCI o 24 FI SRK LO FI*Recknagel Harski China Rose Naaras Siitos Rotukirjaus Kissaliitto
Sunstone Watusi (OCI c 24) x FIN*Recknagel Isabellarosellini (OCI b 24)
SBI f FI SRK LO FI*Tamus Wildcat Naaras Siitos Rotukirjaus Kissaliitto
Ike Ant Bwe Lay (SBI d) x FIN*Tamus Nitro R/T (SBI f)
1 EXO n FI SRK LO 13 FI*Mogi's Baby Be Mine Naaras Avoin Helene Lis EX1 CAC
FIN*Mogi's Mighty Michael J. (EXO a 03) x S*Taragona's Electric Avenue (EXO f 03)
2 EXO a FI SRK LO 14 Tombrock's Amadeus Uros Champion Alessandro Ghibaudo EX1 CACIB
Tombrock's King Artu (EXO n) x Jonti Between the Lines of Tombrock (PER n 22)
3 EXO a FI SRK LO 13 FI*Mogi's Beau Bobby Uros Pennut 4-7 kk Alessandro Ghibaudo EX1
FIN*Mogi's Mighty Michael J. (EXO a 03) x Latin Lover Andalousia (EXO a)
4 EXO n 22 FI SRK LO IT*Best Wishes Samantha Naaras Grand International Champion Helene Lis EX1 CACS NOM BIS
Scaligeri's Principe Azzurro (EXO a 22) x Dei Magi Rock Star (PER f 23)
5 EXO g 24 FI SRK LO LV*Nostri Vincent The Return of Love Naaras Champion Alessandro Ghibaudo EX1 CACIB
DK*Star Wars Return of the Jedi (EXO d 22) x LV*Nostri Vincent I'm Yours (PER g 24)
6 EXO fs 22 62 Dorothea Iz Boyar Naaras Avoin Helene Lis EX1 CAC
Kobano Genius of Iz Boyar (EXO d 03 22) x Chulpan Confetti of Iz Boyar (EXO fs 22)
7 EXO a 03 FI SRK LO 13 FI*Mogi's Belle Bettine Naaras Pennut 4-7 kk Helene Lis EX1
FIN*Mogi's Mighty Michael J. (EXO a 03) x Latin Lover Andalousia (EXO a)
8 EXO g 03 FIN SRK RX FIN*Onnimannin Cute and Funny Naaras Supreme Premior Alessandro Ghibaudo KM
FIN*Onnimannin Always Happy (PER a 02) x FIN*Nipsu-Nappulan Amelie (EXO g 03 24)
8 EXO g 03 FIN SRK RX FIN*Onnimannin Cute and Funny Naaras Veteraani Eva Wiéland Schilla 1 NOM BIS
FIN*Onnimannin Always Happy (PER a 02) x FIN*Nipsu-Nappulan Amelie (EXO g 03 24)
9 EXO n 03 24 FI SRK LO No Comment Haykiel Rani Uros Champion Helene Lis Abs
No Comment Gordon Dawson (EXO n 03 23) x No Comment Frida Kalho (PER n 03 22)
10 EXO n 03 24 FI SRK LO FI*Shamirin Epic Emily Naaras Champion Helene Lis EX1 CACIB
Antics Restless and Wild (PER n 03) x FIN*Shamirin Dream Daniella (EXO f 24)
11 EXO e 03 22 FI SRK LO FI*Shamirin Fair Fiona Naaras Avoin Helene Lis EX1 CAC
FIN*Shamirin Åzzibello (EXO e) x FIN*MagicHoney's Annabell (EXO g 03)
12 PER w 62 FI SRK LO 13 FI*Elrikan Rolex Uros Champion Helene Lis EX1 CACIB BIV NOM
LV*Nostri Vincent More Than a Feeling (EXO w) x FI*Chevhill's Piece of Gold (PER d 02)
13 PER w 62 FI SRK LO FI*Elrikan Amorella Naaras Champion Helene Lis EX1 CACIB
LV*Nostri Vincent More Than a Feeling (EXO w) x FI*Elrikan Vanessa Paradis (EXO f 03)
14 PER w 62 FI SRK LO 14 S*Headturners Winter Kills Uros Nuoret 7-10 kk Helene Lis EX1
Parti Wai Renaissance (PER w) x Artemis Mystique of Headturners (PER n 02 21)
15 PER n FI SRK LO A*Heaven Sent Quicky Express Uros Grand International Champion Alessandro Ghibaudo EX1 CACS NOM BIS
Lucas of Kenfthis (PER d) x Kuorii Scandal 'n Heaven Sent (PER n)
16 PER n FI SRK LO 13 Yellicle's Against All Odds Uros Avoin Alessandro Ghibaudo Abs
Sundew's Capone of Yellicle (PER n) x Wallycats Xoxo of Yellicle (PER f)
17 PER d FI SRK LO FI*BlueIce's Roma Uomo Uros Supreme Champion Helene Lis Abs
Midas Wicked Cool (PER n) x FIN*BlueIce's My Fair Lady (PER e 24)
18 PER f FI SRK LO FI*Shamirin Donatella Naaras Avoin Alessandro Ghibaudo EX2
FIN*Shamirin Åzzibello (EXO e) x FIN*Shamirin Kissy Kinuski (EXO n)
19 PER f FI SRK LO FI*Siriuksen Fiona Naaras Avoin Alessandro Ghibaudo EX1 CAC
Aftabi Top Spin of Siriuksen (PER n) x S*IxiDixi's She-Bang (PER ds 22)
20 PER f FI SRK LO Sumava's Amanda Naaras Premior Alessandro Ghibaudo EX1 CAPIB
Nuit-Magique Ebony of Sumava (PER n) x Sumava's Nebulosa (PER w)
21 PER g FI SRK LO 13 FI*Honeydew Ice Queen Naaras Nuoret 7-10 kk Alessandro Ghibaudo EX1 NOM BIS
FI*Honeydew Prince Cashmere (PER n 03) x FIN*Precious Lipstick Traces (PER f)
22 PER fs FIN SRK LO FIN*Kuutsa's Jing and Jang Naaras Grand International Premior Helene Lis EX1 No Cert
DK*Lady Fair's Zack Attack (PER n) x FIN*Kuutsa's Pomme d'Amour (PER ds 11)
22 PER fs FIN SRK LO FIN*Kuutsa's Jing and Jang Naaras Veteraani Eva Wiéland Schilla 3
DK*Lady Fair's Zack Attack (PER n) x FIN*Kuutsa's Pomme d'Amour (PER ds 11)
23 PER n 22 FIN SRK LO FIN*Sabrimin Jackpot Uros Grand International Premior Helene Lis EX1 CAPS
DK*Star Wars Mace Windu of Mandrake (PER n) x Joleigh's Sugar Baby (PER n 23)
24 PER n 23 FIN SRK RX Sinihuiskan Camilla Naaras Premior Alessandro Ghibaudo EX1 CAPIB
S*Pirayas Chocolate Sundae (PER b) x Sinihuiskan Lumitähti (PER n 21 33)
24 PER n 23 FIN SRK RX Sinihuiskan Camilla Naaras Veteraani Eva Wiéland Schilla 3
S*Pirayas Chocolate Sundae (PER b) x Sinihuiskan Lumitähti (PER n 21 33)
25 PER n 24 FI SRK LO FI*Ayanna Before the Dawn Uros International Champion Alessandro Ghibaudo EX1 CAGCIB
FIN*Siriuksen Exotic Åbelix (EXO ns 24) x FIN*Dirlandan Baila Baila (PER as 03 24)
26 PER n 24 FIN SRK RX FIN*Jarbabin Tsimbavaati Uros Grand International Premior Alessandro Ghibaudo EX1 CAPS NOM
FIN*Precious Head In The Clouds (PER w) x S*Snowdrop's Kizz (PER a 03 23)
27 PER b 24 FI SRK LO FI*Mogi's Polaris Uros Avoin Alessandro Ghibaudo EX1 CAC
FI*Aamukasteen Zubr (EXO d 22) x FIN*Mogi's Tango A'mor (PER n)
28 PER d 24 FI SRK LO FI*BlueIce's Blazing Glory Uros Supreme Premior Helene Lis Abs
Midas Wicked Cool (PER n) x FIN*BlueIce's My Fair Lady (PER e 24)
29 PER d 24 FIN SRK LO FIN*BlueIce's Warwick Uros International Premior Helene Lis EX1 CAGPIB NOM BIS
Sumava's Zigor (PER d 22) x FIN*BlueIce's Must B Love (PER g 24)
30 PER f 22 FIN SRK RX FIN*Shamirin Sweet Shakira Naaras Veteraani Eva Wiéland Schilla Abs
Sibirskin Hip-Hopper (PER n 22) x FIN*Shamirin Diamondella (PER e)
30 PER f 22 FIN SRK RX FIN*Shamirin Sweet Shakira Naaras Kastraatti Helene Lis Abs
Sibirskin Hip-Hopper (PER n 22) x FIN*Shamirin Diamondella (PER e)
31 PER g 22 FIN SRK LO FIN*Precious Kiss From a Rose Naaras Supreme Premior Helene Lis KM NOM BIS
FIN*Precious Harley-D (PER n) x Fizgeralt Kiss 4 Precious (PER g 22)
32 PER n 03 FI SRK LO 13 FI*Honeydew King of Glory Uros Pennut 4-7 kk Alessandro Ghibaudo EX1 NOM
S*Categoris Paint In Red (PER d 03) x FI*Honeydew Queen of the Night (PER n 03)
33 PER n 03 FI SRK LO 14 Hiladoras Alejandro Uros Pennut 4-7 kk Alessandro Ghibaudo EX2
Jewel-Eyes Little Fighter (PER d 03) x FIN*Amysantti Money Spinner (PER n)
34 PER f 03 FI SRK LO 13 FI*Honeydew Queen of My Dreams Naaras Pennut 4-7 kk Helene Lis EX1 NOM BIS
S*Categoris Paint In Red (PER d 03) x FI*Honeydew Queen of the Night (PER n 03)
35 PER f 02 21 62 FI SRK LO FI*Mimosan If Only You Naaras International Champion Alessandro Ghibaudo Abs
S*Athelstones Blackout (PER n) x A*Heaven Sent Petite Fleur (PER f 03 23)
36 PER ns 03 FIN SRK RX FIN*Kissankäpälän Arnold S. Uros Supreme Premior Alessandro Ghibaudo KM
FIN*Car-Danin Fire patrol (PER ds 03) x FIN*Amysantti Coconut Shake (PER f 03)
36 RAG a FI SRK LO 13 FI*Stardoll's Blue Velvet Naaras Nuoret 7-10 kk Michael Edström EX1 BIV NOM BIS
FI*Tuulikellon Prime Time (RAG n 03) x FI*Stardoll's Tilly Tina (RAG a)
37 PER ns 02 21 62 FI SRK RX 13 FI*Chevhill's Handsome Uros Nuoret 7-10 kk Helene Lis EX1 NOM
D'Arnaud Tiramisu (PER n 02 21) x FIN*Chevhill's Sweet As Candy (PER gs 03 22)
38 PER n 33 FI SRK LO 14 Sinihuiskan Delilah Naaras Pennut 4-7 kk Helene Lis EX1
IT*Almigry Seabiscuit (PER n 33) x Sinihuiskan Ruusunnuppu (PER f 33)
39 PER d 33 FI SRK LO 14 Sinihuiskan DingDong Uros Pennut 4-7 kk Alessandro Ghibaudo Abs
IT*Almigry Seabiscuit (PER n 33) x Sinihuiskan Ruusunnuppu (PER f 33)
40 PER e 33 FI SRK RX 13 Benua Gizelle Naaras Avoin Alessandro Ghibaudo EX1 CAC
Nu Art O'Neil Bobby of Benua (PER e 33) x Benua Shining Tais (PER g 33)
41 PER a 21 33 FI SRK LO Sinihuiskan XabiAlonso Uros Avoin Helene Lis EX1 CAC
Catbery Tail Ditto (PER d 21 33) x Sinihuiskan Tirlittan (PER c 21 33)
42 PER d 21 33 FI SRK LO Sinihuiskan Aryanna Naaras Champion Alessandro Ghibaudo EX1 CACIB NOM
Catbery Tail Ditto (PER d 21 33) x Sinihuiskan Siiri-Sibrina (PER f 33)
43 PER e 21 33 FI SRK LO FI*Yashar's Åskari Ålematon Uros Grand International Champion Helene Lis EX1 CACS
Sinihuiskan Lothar (PER a) x FI*Yashar's Tytti Tinttaraaraa (PER g 21 33)
44 PER g 21 33 FI SRK RX FI*Siricat's Ofeliina Naaras Grand International Premior Alessandro Ghibaudo EX1 CAPS NOM
Almigry OK Corral (PER e 33) x FIN*Siricat's Nana Nicola (PER b 21 33)
45 ACL I / ACL n FI SRK RX 13 FI*Siriuksen GipsyRoseCurl Naaras Avoin Svetlana Stoliarova EX1 CAC
FI*Siriuksen AristoCurl (ACS n 22) x FIN*Siriuksen SalsaCurl (ACS g 24)
46 ACL III / ACL n 24 FIN SRK RX FIN*Siriuksen LeoCurl Uros Supreme Premior Linda Riekstina KM
FIN*Siriuksen X-Curl (ACL n 24) x FIN*Siriuksen GoGoCurl (ACS ay 24)
46 ACL III / ACL n 24 FIN SRK RX FIN*Siriuksen LeoCurl Uros Veteraani Fabio Brambilla 4
FIN*Siriuksen X-Curl (ACL n 24) x FIN*Siriuksen GoGoCurl (ACS ay 24)
46 BAL b FI SRK LO 14 FI*BaliDancer's Flor Fandango Naaras Pennut 4-7 kk Kristiina Rautio EX1
FI*Fercatin Minzay Pinocchio (BAL b) x FI*BaliDancer's Anastasia (BAL c)
47 ACL VIII / ACL ns 02 21 64 FI SRK LO 13 FI*Dezzicat's Estinto EzeCurl Naaras Avoin Svetlana Stoliarova EX1 CAC
FI*Dezzicat's Conamore CupCurl (ACL ns 02) x FIN*Siriuksen UmaCurl (ACL ns 03 22)
48 ACL VIII / ACL ns 03 24 FI SRK LO FI*Dezzicat's Dimolto DonCurl Uros Premior Svetlana Stoliarova EX1 CAPIB
FI*Magnificat Omar Curl (ACL n 21 33) x FIN*Siriuksen UmaCurl (ACL ns 03 22)
49 ACL X / ACL n 33 FI SRK LO 14 FI*DilYaar Gunwanti Gauhar Gnanachelvi Naaras Pennut 4-7 kk Kristiina Rautio EX1
FIN*Magnificat LenniCurl (ACL as 21 33) x Rykiel du Monde Perdu*CH (ACL n 21 33)
50 ACL X / ACL g 21 33 FIN SRK RX FIN*Magnificat Tinka Curl Naaras Supreme Premior Kristiina Rautio Abs
Bright of Boomer*EST (ACL ns 22) x FIN*Magnificat Nicolina Curl (ACL js 21 33)
50 ACL X / ACL g 21 33 FIN SRK RX FIN*Magnificat Tinka Curl Naaras Veteraani Fabio Brambilla Abs
Bright of Boomer*EST (ACL ns 22) x FIN*Magnificat Nicolina Curl (ACL js 21 33)
51 ACS III / ACS n 22 FI SRK LO 13 FI*Trollin Tuisku Naaras Pennut 4-7 kk Elena Zagorskaya Abs
FI*Trollin Maximus (ACS n 22) x FI*Trollin Minni (ACL fs 24)
52 ACS V / ACS e 24 FIN SRK RX FIN*Trollin Hanno Uros Supreme Champion Alessandro Ghibaudo Abs
FIN*Siriuksen IiroCurl (ACS n 22) x Honeycurl Alisiya (ACS d 09 23)
53 ACS V / ACS g 24 FI SRK LO 13 FI*Trollin Kuura Naaras Pennut 4-7 kk Alessandro Ghibaudo EX1 NOM
FI*Trollin Maximus (ACS n 22) x FI*Trollin Minni (ACL fs 24)
54 ACS VIII / ACS ns 03 FI SRK RX FI*Dezzicat's Brilante BixCurl Uros Grand International Champion Alessandro Ghibaudo EX1 CACS
FI*Dezzicat's Allegro AceCurl (ACS ns 03 24) x Jovilga*LT EL QUEEN (ACL f 02 21)
55 ACS VIII / ACS ns 03 24 FI SRK RX 13 FI*Dezzicat's Feroce FieCurl Naaras Nuoret 7-10 kk Alessandro Ghibaudo EX1
FI*Dezzicat's Dimolto DonCurl (ACL ns 03 24) x CharmingCurl Kimberli (ACS ns 24)
56 MCO I / MCO n FI SRK LO FI*Pikkumetsän Wundersam Uros Grand International Champion Alessandro Ghibaudo EX1 CACS
FIN*Escape's Arch Enemy (MCO a 03 22) x Justcoons Hera Luno (MCO n 09 22)
56 MCO I / MCO n FI SRK LO FI*Pikkumetsän Wundersam Uros Siitos Rotukirjaus Kissaliitto
FIN*Escape's Arch Enemy (MCO a 03 22) x Justcoons Hera Luno (MCO n 09 22)
57 MCO I / MCO n FI SRK LO FI*Mainehaan Bruno Uros International Champion Alessandro Ghibaudo EX1 CAGCIB
FI*Halden coon's Uno (MCO n) x S*Stortassen's KayCee (MCO a)
58 MCO II / MCO n 09 FI SRK LO 13 FI*Pikkumetsän Khaleesi Naaras Avoin Hanne Sofie Sneum EX1 CAC
FI*Pikkumetsän Wundersam (MCO n) x FI*Pikkumetsän Xtra-Beauty (MCO f 09 22)
59 MCO I / MCO n FI SRK LO 14 DK*Amistia's Bad To The Bone Uros Pennut 4-7 kk Alessandro Ghibaudo EX2
DK*Amistia's Samson (MCO n 23) x DK*Amistia's Olivia (MCO f)
60 MCO I / MCO a FI SRK LO 14 FI*Mainehaan Hanson Uros Pennut 4-7 kk Alessandro Ghibaudo EX1 BIV
FI*Mainehaan Armani (MCO e 23) x FI*Mainehaan Barbra (MCO n)
61 MCO I / MCO n FI SRK LO 14 FI*SatuMainen Chupa Chups Naaras Pennut 4-7 kk Alessandro Ghibaudo EX1
Yankee Cats Draco Cat's Eye (MCO ns 22) x FI*SatuMainen Dirlandaa (MCO n 09 22)
62 MCO I / MCO n FI SRK LO FI*Chamberlain Hunter's Moon Uros Grand International Premior Alessandro Ghibaudo EX1 CAPS BIV NOM
FIN*Chamberlain Used To Run (MCO ns 09) x FIN*Chamberlain If You Are Mine (MCO ns 03 22)
63 MCO I / MCO n FI SRK RX FI*Tigerworld Nothing To Fear Uros International Premior Alessandro Ghibaudo EX1 CAGPIB
Sequaya's Harper (MCO n) x FI*HoneyCoon's C'est La Vie (MCO n 22)
64 MCO I / MCO n FI SRK LO FI*HoneyCoon's 3AM Of Jellonan Uros Kastraatti Alessandro Ghibaudo EX1 CAP
Iggy Pop z Matrixu, CZ (MCO a) x FIN*WestCoon's Pocahontas (MCO n 09)
65 MCO II / MCO n 09 FI SRK LO FI*Mainehaan Ernest Uros Champion Hanne Sofie Sneum EX1 CACIB
S*Stortassen's Picasso (MCO n 09 22) x S*Stortassen's KayCee (MCO a)
66 MCO II / MCO n 09 FI SRK LO FI*Mainehaan Esmeralda Naaras Champion Hanne Sofie Sneum EX1 CACIB
S*Stortassen's Picasso (MCO n 09 22) x S*Stortassen's KayCee (MCO a)
67 MCO II / MCO n 09 FI SRK LO FI*HoneyCoon's Miss Impossible Naaras Champion Hanne Sofie Sneum EX3
Iggy Pop z Matrixu, CZ (MCO a) x FIN*WestCoon's Pocahontas (MCO n 09)
68 MCO II / MCO a 09 FI SRK LO FI*HoneyCoon's Kiss 'N' Run Naaras Champion Hanne Sofie Sneum EX2
Iggy Pop z Matrixu, CZ (MCO a) x FIN*HoneyCoon's Sweet Romance (MCO as 09 22)
69 MCO II / MCO n 03 FI SRK LO 13 LT*Salta Nosis Impresionante Uros Avoin Hanne Sofie Sneum EX2
Amor Amor Salta Nosis*LT (MCO d 09 22) x Nina Ricci by Imagine Glamour, CZ (MCO n 09)
70 MCO II / MCO a 09 FI SRK LO 13 FI*Daybreak's GentleMan Uros Avoin Hanne Sofie Sneum EX1 CAC BIV
DK*Coogan's Willy Wonka (MCO n 22) x Hello Dolly Maccala*PL (MCO fs 03)
71 MCO II / MCO n 03 FI SRK LO 14 Ghost Rider Tiili*PL Uros Nuoret 7-10 kk Hanne Sofie Sneum EX1
Pegaz Tiili*PL (MCO e 23) x Weleda Tiili*PL (MCO f 09)
72 MCO II / MCO a 09 FI SRK LO FI*Goldenstream's Soul on Fire Uros Premior Hanne Sofie Sneum EX1 CAPIB BIV
PL*Lavender Love Ozzie (MCO e 09 24) x FIN*Goldenstream's Pandora (MCO n 03)
73 MCO II / MCO n 09 FI SRK LO 13 FI*Daybreak's Gonzales Uros Kastraatti Hanne Sofie Sneum EX2
DK*Coogan's Willy Wonka (MCO n 22) x Hello Dolly Maccala*PL (MCO fs 03)
74 MCO II / MCO a 09 FI SRK LO FI*HoneyCoon's I Want It More Uros Kastraatti Hanne Sofie Sneum EX1 CAP
Iggy Pop z Matrixu, CZ (MCO a) x FIN*HoneyCoon's Little Doll (MCO ns 03)
75 MCO II / MCO a 09 FI SRK LO FI*HoneyCoon's Sweet Symphony Naaras Kastraatti Hanne Sofie Sneum EX1 CAP
Iggy Pop z Matrixu, CZ (MCO a) x FIN*HoneyCoon's Sweet Romance (MCO as 09 22)
75 MCO II / MCO a 09 FI SRK LO FI*HoneyCoon's Sweet Symphony Naaras Kasvattaja
Iggy Pop z Matrixu, CZ (MCO a) x FIN*HoneyCoon's Sweet Romance (MCO as 09 22)
75 MCO II / MCO a 09 FI SRK LO FI*HoneyCoon's Sweet Symphony Naaras Määrittely Alessandro Ghibaudo MCO a 09/Gr.2
Iggy Pop z Matrixu, CZ (MCO a) x FIN*HoneyCoon's Sweet Romance (MCO as 09 22)
76 MCO III / MCO n 22 FIN SRK LO FIN*Chamberlain Dark Diamond Naaras Grand International Champion Vera Vasilíeva EX1 CACS
FIN*Chamberlain Is There Truth (MCO n 22) x Lachtetals T-Blue Diamond (MCO a)
77 MCO III / MCO a 22 FI SRK LO FI*HoneyCoon's Something Sweet Naaras Champion Vera Vasilíeva EX1 CACIB
Iggy Pop z Matrixu, CZ (MCO a) x FIN*HoneyCoon's Sweet Romance (MCO as 09 22)
78 MCO III / MCO n 22 FI SRK LO 13 FI*Pikkumetsän Jon Snow Uros Avoin Vera Vasilíeva EX1 CAC
FI*Pikkumetsän Wundersam (MCO n) x FI*Pikkumetsän Xtra-Beauty (MCO f 09 22)
79 MCO III / MCO n 22 FI SRK LO GoingLight Emma Naaras Avoin Vera Vasilíeva EX3
Løve Hulen's Augustinus (MCO n 22) x Reigningcats Nele of GoingLight (MCO f 09 23)
80 MCO III / MCO n 22 FI SRK RX FI*Escape's Vanessa Paradise Naaras Avoin Vera Vasilíeva EX1 CAC
Mambo Coon's Keanu (MCO n 09 22) x Big-Hannibal's Dark Magic (MCO n 22)
81 MCO III / MCO n 22 FI SRK LO FI*Merrymakers Adalmiina Aruba Naaras Avoin Vera Vasilíeva EX2
PL*Dark Age Queretaro Coon (MCO n 22) x FIN*Winnercoons Haley Hurricane (MCO ns 09 22)
82 MCO III / MCO n 22 FI SRK LO FI*Laramillan Janey Powel Naaras Avoin Vera Vasilíeva Abs
S*Stortassen's Picasso (MCO n 09 22) x FI*Laramillan Helmi-Lilja (MCO f 09 22)
83 MCO III / MCO n 22 FI SRK RX 14 FI*Escape's Axl Rose Uros Pennut 4-7 kk Vera Vasilíeva Abs
FIN*Escape's Jethro Tull (MCO a 22) x FI*Escape's Walquiria (MCO f 22)
84 MCO III / MCO n 22 FI SRK RX 14 FI*Escape's Apocalyptica Uros Pennut 4-7 kk Vera Vasilíeva EX1 BIV NOM
FIN*Escape's Jethro Tull (MCO a 22) x FI*Escape's Walquiria (MCO f 22)
85 MCO III / MCO n 22 FI SRK LO 14 FI*SatuMainen Cinderella Naaras Pennut 4-7 kk Vera Vasilíeva EX1
Yankee Cats Draco Cat's Eye (MCO ns 22) x FI*SatuMainen Dirlandaa (MCO n 09 22)
86 MCO III / MCO n 22 FI SRK LO Coonflakes Xtravaganza Nina Hagen Naaras Siitos Rotukirjaus Kissaliitto
IT*Leaena Revolver (MCO n 23) x Coonflakes Roulette Paroli (MCO g 09)
87 MCO III / MCO n 22 FIN SRK LO FIN*Chamberlain Is There Truth Uros Supreme Premior Vera Vasilíeva KM BIV NOM BIS
Koontucky Sandstorm-of-Chamberlain (MCO n 09 23) x FIN*Chamberlain Zebra Crossing (MCO ns 22)
87 MCO III / MCO n 22 FIN SRK LO FIN*Chamberlain Is There Truth Uros Veteraani Fabio Brambilla 2
Koontucky Sandstorm-of-Chamberlain (MCO n 09 23) x FIN*Chamberlain Zebra Crossing (MCO ns 22)
88 MCO III / MCO n 22 FIN SRK LO FIN*Starmaker's Heartbreaker Uros Grand International Premior Vera Vasilíeva Abs
FIN*Starmaker's Soul Driver (MCO es 22) x FIN*Starmaker's Aurelia (MCO n 22)
89 MCO III / MCO n 22 FI SRK LO FI*LovelyLife Biisi Banjo Naaras Grand International Premior Vera Vasilíeva EX1 CAPS
FIN*Mostlycats Escalate (MCO ns 09 22) x Coonity Nokomis (MCO n)
90 MCO III / MCO n 22 FIN SRK LO PL*Dark Age Queretaro Coon Uros Premior Vera Vasilíeva EX2
Jantar Sall of Merrity Cats, CZ (MCO d 09 22) x FIN*Gyllenetigerns O'Senya Coon (MCO n 22)
91 MCO III / MCO n 22 FI SRK LO FI*Mostlycats Pinball Wizard Uros Premior Vera Vasilíeva EX1 CAPIB
Magic Lake Silver Plush (MCO ns 09 22) x FIN*Mostlycats Beginner (MCO f 23)
92 MCO III / MCO n 22 FI SRK LO 13 FI*Pikkumetsän Robb Stark Uros Premior Vera Vasilíeva MCO n 09 22 / Gr.4
FI*Pikkumetsän Wundersam (MCO n) x FI*Pikkumetsän Xtra-Beauty (MCO f 09 22)
93 MCO III / MCO n 22 FI SRK LO FI*SatuMainen Konnan Koukku Uros Kastraatti Vera Vasilíeva EX1 CAP
Yankee Cats Draco Cat's Eye (MCO ns 22) x FI*SatuMainen Suklaa Sydän (MCO fs 22)
94 MCO IV / MCO n 03 22 FI SRK LO FI*Pikkumetsän Wunderweib Naaras Supreme Champion F. A. (Lee) Selassa KM
FIN*Escape's Arch Enemy (MCO a 03 22) x Justcoons Hera Luno (MCO n 09 22)
94 MCO IV / MCO n 03 22 FI SRK LO FI*Pikkumetsän Wunderweib Naaras Kasvattaja
FIN*Escape's Arch Enemy (MCO a 03 22) x Justcoons Hera Luno (MCO n 09 22)
95 MCO IV / MCO n 02 21 62 FI SRK LO FI*Chamberlain Quest of Game Uros Champion F. A. (Lee) Selassa Abs
Magic Lake Silver Plush (MCO ns 09 22) x FIN*Chamberlain Stripes In Me (MCO n 09 22)
96 MCO IV / MCO n 09 22 FI SRK LO FI*SatuMainen Dirlandaa Naaras Champion F. A. (Lee) Selassa EX1 CACIB
S*Moon Kewas Lord Duke of Argyll (MCO ns 09) x GoingLight Emma (MCO n 22)
97 MCO IV / MCO n 09 23 FI SRK LO FI*Halden coon's Waltari Uros Avoin F. A. (Lee) Selassa EX2
FI*Mainehaan Armani (MCO e 23) x GoingLight Emma (MCO n 22)
98 MCO IV / MCO n 09 22 FI SRK LO 13 FI*Pikkumetsän Khal Drogo Uros Avoin F. A. (Lee) Selassa EX1 CAC BIV
FI*Pikkumetsän Wundersam (MCO n) x FI*Pikkumetsän Xtra-Beauty (MCO f 09 22)
99 MCO IV / MCO n 03 22 FI SRK LO FI*Daybreak's Euphoria Uros Avoin F. A. (Lee) Selassa EX3
A*Winerau's Louis (MCO ds 09 22) x Lykken Rosalyn By The Sea (MCO f 09 22)
100 MCO IV / MCO n 09 22 FI SRK LO FI*Laramillan Jessica Lovejoy Naaras Avoin F. A. (Lee) Selassa EX1 CAC
S*Stortassen's Picasso (MCO n 09 22) x FI*Laramillan Helmi-Lilja (MCO f 09 22)
101 MCO IV / MCO n 09 22 FI SRK LO FI*LovelyLife Famous Fiona Naaras Avoin F. A. (Lee) Selassa EX3
S*Stortassen's Picasso (MCO n 09 22) x FI*LovelyLife Dreamteam Dumle (MCO n 22)
102 MCO IV / MCO a 09 22 FI SRK LO 13 FI*Daybreak's Gabriella Naaras Kasvattaja
DK*Coogan's Willy Wonka (MCO n 22) x Hello Dolly Maccala*PL (MCO fs 03)
102 MCO IV / MCO a 09 22 FI SRK LO 13 FI*Daybreak's Gabriella Naaras Avoin F. A. (Lee) Selassa EX4
DK*Coogan's Willy Wonka (MCO n 22) x Hello Dolly Maccala*PL (MCO fs 03)
103 MCO IV / MCO n 09 22 FI SRK LO FI*Chamberlain Rough Diamond Naaras Avoin F. A. (Lee) Selassa EX2
S*Stortassen's Picasso (MCO n 09 22) x FIN*Chamberlain Dark Diamond (MCO n 22)
104 MCO IV / MCO n 09 22 FI SRK LO 13 FI*Monchacoon Elvis Isidor Uros Nuoret 7-10 kk F. A. (Lee) Selassa Abs
Isidor Iron of Arbor Vitae, CZ (MCO n 22) x FI*Monchacoon Betsy (MCO n 09 22)
105 MCO IV / MCO n 09 22 FI SRK LO 14 FI*NineTales Golden Boy Uros Pennut 4-7 kk F. A. (Lee) Selassa EX2
FI*Goldenstream's Remy Martin (MCO n 03 22) x Xandra Sky Beyrouth, CZ (MCO f 22)
106 MCO IV / MCO n 09 22 FI SRK LO 14 FI*Marskin Emmet Charmion Uros Pennut 4-7 kk F. A. (Lee) Selassa EX1
FI*Luna-Purr No One But You (MCO n 09 23) x FI*Marskin Benrinna Larabella (MCO n 22)
107 MCO IV / MCO n 09 22 FI SRK LO 14 FI*HoneyCoon's Ring Of Fire Uros Pennut 4-7 kk F. A. (Lee) Selassa EX3
FIN*Goldenstream's Lewis (MCO as 22) x FI*HoneyCoon's Miss Impossible (MCO n 09)
108 MCO IV / MCO n 09 23 FI SRK LO 14 FI*Marskin Elicia Sinserella Naaras Pennut 4-7 kk F. A. (Lee) Selassa EX2
FI*Luna-Purr No One But You (MCO n 09 23) x FI*Marskin Benrinna Larabella (MCO n 22)
109 MCO IV / MCO a 09 22 FI SRK LO 14 FI*NomenEst Cover Girl Naaras Pennut 4-7 kk F. A. (Lee) Selassa EX4
Belushies Handsome Sam (MCO n 09 22) x FI*NomenEst Tiger Lily (MCO n 09 22)
110 MCO IV / MCO n 09 22 FI SRK LO 14 FI*HoneyCoon's Hey Jude Naaras Pennut 4-7 kk F. A. (Lee) Selassa EX3
FIN*Goldenstream's Lewis (MCO as 22) x FI*HoneyCoon's Miss Impossible (MCO n 09)
111 MCO IV / MCO n 09 22 FI SRK LO 13 FI*Daybreak's Hurricane Karen Naaras Pennut 4-7 kk F. A. (Lee) Selassa Abs
FI*Daybreak's Before Darkness (MCO a 09 22) x Lykken Rosalyn By The Sea (MCO f 09 22)
112 MCO IV / MCO n 09 22 FI SRK LO 14 FI*KingLeo's Angels in My Hair Naaras Pennut 4-7 kk F. A. (Lee) Selassa EX1 BIV NOM
Oliver Sky Beyrouth, CZ (MCO ns) x FI*NineTales Dim The Lights (MCO fs 09 22)
113 MCO IV / MCO n 09 24 FIN SRK LO FIN*Winnercoons Elwood Emperor Uros Supreme Premior F. A. (Lee) Selassa KM BIV NOM
Willowplace Winterfall (MCO ns 09 23) x FIN*Winnercoons Caribbean CoCo (MCO f 22)
113 MCO IV / MCO n 09 24 FIN SRK LO FIN*Winnercoons Elwood Emperor Uros Veteraani Fabio Brambilla Arvosteltu 6
Willowplace Winterfall (MCO ns 09 23) x FIN*Winnercoons Caribbean CoCo (MCO f 22)
114 MCO IV / MCO n 09 22 FI SRK LO PL*Dark Age Yilan Coon Uros Grand International Premior F. A. (Lee) Selassa EX1 CAPS
Wistariantale Neytiri Darkage (MCO n 09 22) x PL*Dark Age Ranai Coon (MCO n 22)
115 MCO IV / MCO a 09 22 FI SRK LO FI*TipTop Maine Tuscarora Uros Premior F. A. (Lee) Selassa EX1 CAPIB
DotCom Brumas (MCO n 09 22) x S*Acrobat's Happy Heart of TipTop (MCO f 09 22)
116 MCO IV / MCO n 09 22 FI SRK LO FI*Bonneamie Walker Canyon Uros Premior F. A. (Lee) Selassa EX2
FI*Bonneamie Twin Oaks (MCO n 22) x Mainesuspect Sayuri of Bonneamie (MCO n 03 22)
117 MCO IV / MCO n 09 22 FI SRK LO FI*CapitalCats Pomo Uros Kastraatti F. A. (Lee) Selassa EX1 CAP
Løve Hulen's Red Hawk (MCO d 22) x FI*CapitalCats Fancy (MCO f 09 22)
118 MCO IV / MCO n 03 22 FI SRK LO FI*RoseLion's Carefree Marvel Uros Kastraatti F. A. (Lee) Selassa EX2
S*Carpe Feline's Zirenius (MCO n 03 22) x FIN*SolarWind's Miranda (MCO g 22)
119 MCO V / MCO e 23 FI SRK LO FI*Mainehaan Armani Uros Supreme Champion Svetlana Stoliarova KM
FIN*Halden coon's Pappagallo (MCO n 23) x FI*Vuorensinen Beauty (MCO d 22)
119 MCO V / MCO e 23 FI SRK LO FI*Mainehaan Armani Uros Siitos Rotukirjaus Kissaliitto
FIN*Halden coon's Pappagallo (MCO n 23) x FI*Vuorensinen Beauty (MCO d 22)
120 MCO V / MCO f 22 FI SRK LO Xandra Sky Beyrouth, CZ Naaras International Champion Svetlana Stoliarova EX1 CAGCIB BIV
A*Winerau's Yaris (MCO n 22) x Pretty Princes of Beyrouth, CZ (MCO d 22)
121 MCO V / MCO d 22 FI SRK LO 13 FI*Mostlycats Rosso Spumante Uros Avoin Svetlana Stoliarova EX1 CAC
IT*Clabacoon's Quemu il Folletto (MCO ns) x FIN*Chamberlain Black Sky (MCO f 09)
122 MCO V / MCO d 22 FI SRK LO FI*Magnificat Wilma Coon Naaras Avoin Svetlana Stoliarova EX3
FI*Vuorensinen Dumbo (MCO e 22) x FIN*Mibella's Curious Celeste (MCO f)
123 MCO V / MCO f 22 FI SRK LO 13 FI*Valier's Medea Naaras Avoin Svetlana Stoliarova Abs
FI*Unikuun Gothic Black (MCO n) x FI*Valier's Yave (MCO e 22)
124 MCO VI / MCO g 09 22 FI SRK LO 13 FI*Valier's Chanel Naaras Määrittely Alessandro Ghibaudo MCO VI g 09 22
FI*Unikuun Gothic Black (MCO n) x FI*Valier's Yave (MCO e 22)
124 MCO VI / MCO g 09 22 FI SRK LO 13 FI*Valier's Chanel Naaras Avoin Kristiina Rautio EX1 CAC
FI*Unikuun Gothic Black (MCO n) x FI*Valier's Yave (MCO e 22)
125 MCO V / MCO f 22 FI SRK LO FI*Halden coon's Wilda Naaras Avoin Svetlana Stoliarova EX1 CAC
FI*Mainehaan Armani (MCO e 23) x GoingLight Emma (MCO n 22)
126 MCO V / MCO f 22 FI SRK LO IT*Mount Desert's Toscana Sunflower Naaras Avoin Svetlana Stoliarova EX2
Tipsntails Odysseus (MCO d 22) x Mount Desert's Sally (MCO f 22)
127 MCO V / MCO f 22 FI SRK RX 14 FI*Hemingway's Leotie Sun Naaras Pennut 4-7 kk Svetlana Stoliarova EX1
Enduro of El Dorado (MCO d 22) x IT*Mount Desert's Toscana Sunflower (MCO f 22)
128 MCO V / MCO d 23 FI SRK LO FI*SolarWind's Amon Uros International Premior Svetlana Stoliarova EX1 CAGPIB
S*Operacoon's Lord Sidney (MCO ns 03) x FI*SolarWind's Alcyone (MCO f 09 22)
129 MCO V / MCO e 22 FI SRK LO FI*NineTales Ariel Naaras International Premior Svetlana Stoliarova EX1 CAGPIB
Summerplace Simply the Best (MCO e 22) x Pediro Sweet Lions Toscana (MCO gs 22)
130 MCO V / MCO d 22 FI SRK LO FI*Mainehaan Gabriel Uros Kastraatti Svetlana Stoliarova Abs
Magic Lake Silver Plush (MCO ns 09 22) x FI*Vuorensinen Beauty (MCO d 22)
131 MCO VI / MCO g 09 FI SRK LO FI*Rotcat Imbri Uros Champion Kristiina Rautio EX1 CACIB
Wackymoon Chaos (MCO ns 09) x FI*Rotcat Fumiko (MCO g 22)
132 MCO VI / MCO d 09 22 FI SRK LO FI*Escape's Xeronimo Uros Avoin Kristiina Rautio EX1 CAC BIV
IT*Victorycoon's Somebody to Love (MCO ns) x FI*Escape's Rihanna (MCO g 09 22)
133 MCO VI / MCO f 09 22 FI SRK LO FI*Jicarilla's Fox Naaras Avoin Kristiina Rautio EX3
FIN*CapitalCats Cardiff (MCO d 09 22) x FIN*Unikuun Tequila Fire (MCO n 22)
134 MCO VI / MCO f 02 21 62 FI SRK LO FI*RoseLion's Carefree Beauty Naaras Avoin Kristiina Rautio EX2
S*Carpe Feline's Zirenius (MCO n 03 22) x FIN*SolarWind's Miranda (MCO g 22)
135 MCO VI / MCO e 02 21 62 FI SRK LO 13 FI*Chamberlain Tropic Thunder Uros Nuoret 7-10 kk Kristiina Rautio EX1 NOM
Edoras De Sulena De Tengri'nor (MCO e 03 22) x FI*Chamberlain Gift Of Love (MCO g 09 22)
136 MCO VI / MCO d 09 22 FI SRK LO 14 FI*DiamondTails' Alessandro Botticelli Uros Pennut 4-7 kk Svetlana Stoliarova EX1 NOM
FI*Halden coon's Uno (MCO n) x FI*Mainehaan Doris (MCO f 23)
136 MCO VI / MCO d 09 22 FI SRK LO 14 FI*DiamondTails' Alessandro Botticelli Uros Määrittely Alessandro Ghibaudo MCO d 09 22 (d 22)
FI*Halden coon's Uno (MCO n) x FI*Mainehaan Doris (MCO f 23)
137 MCO VI / MCO f 09 22 FI SRK LO 14 FI*LovelyLife Golden Gilda Naaras Pennut 4-7 kk Kristiina Rautio EX2
IT*Clabacoon's Quemu il Folletto (MCO ns) x S*Sybo's Svea (MCO fs 09 23)
138 MCO VI / MCO f 09 FI SRK LO 14 FI*Daybreak's Indira Naaras Pennut 4-7 kk Kristiina Rautio EX1 BIV NOM
Big Giants Resort's El Scuro (MCO n) x Hello Dolly Maccala*PL (MCO fs 03)
139 MCO VI / MCO f 09 22 FIN SRK LO FIN*Fullmoon's Que Sera Sera Naaras Veteraani Fabio Brambilla 3
FIN*Fullmoon's Mr Mistoffelees (MCO n) x FIN*Fullmoon's Light My Fire (MCO f 09 22)
140 MCO VI / MCO f 03 22 FI SRK LO FI*SolarWind's Hathor Naaras International Premior Kristiina Rautio EX1 CAGPIB
S*Silveronyx Lightning (MCO e 03) x FI*SolarWind's Alcyone (MCO f 09 22)
141 MCO VI / MCO d 09 22 FI SRK LO FI*Laramillan Jimbo Jones Uros Premior Kristiina Rautio EX1 CAPIB BIV
S*Stortassen's Picasso (MCO n 09 22) x FI*Laramillan Helmi-Lilja (MCO f 09 22)
142 MCO VI / MCO d 09 22 FI SRK LO FI*Mainehaan Donald Uros Kastraatti Kristiina Rautio EX1 CAP
S*Stortassen's Picasso (MCO n 09 22) x FI*Mainehaan Adele (MCO f 23)
143 MCO VI / MCO e 09 22 FI SRK LO FI*TipTop Maine Valentino Uros Premior Kristiina Rautio EX2
Tropikoons Little Thunder (MCO n 03 22) x Thecathut Sensation of The TipTop (MCO f 09 22)
144 MCO VI / MCO g 03 22 FI SRK LO FI*Kasmasiinin X-mas Princess Naaras Kastraatti Kristiina Rautio EX1 CAP NOM
Don Juan of Coon-Castle (MCO d 09 22) x FIN*Pinewoods Jewel of the Nile (MCO n 09)
145 MCO VII / MCO ns FI SRK LO FI*Satinante's Tristan Fridolf Uros International Champion Anne Veland EX1 CAGCIB BIV NOM
C'Black Wolf Cabotcove Coon (MCO ns) x FIN*Satinante's Freyja Iniki (MCO ns 22)
146 MCO VII / MCO fs 22 FI SRK LO FI*SatuMainen Suklaa Sydän Naaras International Champion Anne Veland EX1 CAGCIB
S*Moon Kewas Lord Duke of Argyll (MCO ns 09) x FIN*SatuMainen Ihana Valo (MCO g 22)
147 MCO VII / MCO ns 22 FI SRK RX Yankee Cats Draco Cat's Eye Uros Champion Anne Veland EX1 CACIB
Yankee Cats Xcalibear at Shade-a-lot (MCO ds 11) x Wild Harmony's Gänsblümchen (MCO fs 22)
147 MCO VII / MCO ns 22 FI SRK RX Yankee Cats Draco Cat's Eye Uros Siitos Rotukirjaus Kissaliitto
Yankee Cats Xcalibear at Shade-a-lot (MCO ds 11) x Wild Harmony's Gänsblümchen (MCO fs 22)
148 MCO VII / MCO ns FI SRK LO 13 FI*NineTales Funny Face Uros Nuoret 7-10 kk Anne Veland EX1 BIV
Nascat Coyote Mustang of Ameliinan (MCO ns 09 23) x FI*NineTales Afrodite (MCO gs 22)
149 MCO V / MCO f FI SRK LO 13 FI*SwingPop DidgeriDoo Naaras Pennut 4-7 kk Anne Veland MCO f gr V
IT*Leaena Più Stile (MCO d 24) x FIN*SwingPop Audrey Burn (MCO ns)
150 MCO VII / MCO ds 22 FI SRK LO 14 FI*Maikkilan Hiekkamyrsky Uros Pennut 4-7 kk Anne Veland Mitätöity Mitätöity
FI*Cherry's Maine Safari (MCO a) x FI*Maikkilan Pilvi (MCO fs 22)
151 MCO VII / MCO ns 22 FI SRK LO 14 FI*SatuMainen Camomilla Naaras Pennut 4-7 kk Anne Veland EX1
Yankee Cats Draco Cat's Eye (MCO ns 22) x FI*SatuMainen Dirlandaa (MCO n 09 22)
152 MCO II / MCO n 03 FI SRK RX 14 FI*Morrigan Corona di Flama Naaras Pennut 4-7 kk Anne Veland Abs
FIN*MiuMix Blond James Blond (MCO ds 09) x FI*Escape's Vanessa Paradise (MCO n 22)
152 MCO VII / MCO fs 22 FI SRK RX 14 FI*Morrigan Corona di Flama Naaras Määrittely Alessandro Ghibaudo MCO n 03
FIN*MiuMix Blond James Blond (MCO ds 09) x FI*Escape's Vanessa Paradise (MCO n 22)
153 MCO VII / MCO fs 22 FI SRK RX 14 FI*Morrigan Cordon Rouge Naaras Pennut 4-7 kk Anne Veland EX2
FIN*MiuMix Blond James Blond (MCO ds 09) x FI*Escape's Vanessa Paradise (MCO n 22)
154 MCO VII / MCO ns 22 FI SRK LO FI*HoneyCoon's Beat It Uros Grand International Premior Anne Veland EX1 CAPS BIV
FIN*Goldenstream's Lewis (MCO as 22) x FIN*WestCoon's Pocahontas (MCO n 09)
155 MCO VII / MCO ns 24 FI SRK LO FI*Hemingway's Pallas Athene Naaras Grand International Premior Anne Veland EX1 CAPS
Magic Lake Sam (MCO n 22) x FIN*Hemingway's Saint'n'Sinner (MCO ns)
156 MCO VII / MCO ns 22 FI SRK LO 13 FI*Chatvallon King Willem Uros Kastraatti Anne Veland EX1 CAP
FIN*Rotcat Chibbo (MCO ns 09 22) x Coonflakes Xtravaganza Nina Hagen (MCO n 22)
156 MCO VII / MCO ns 22 FI SRK LO 13 FI*Chatvallon King Willem Uros Määrittely Alessandro Ghibaudo MCO ns 22
FIN*Rotcat Chibbo (MCO ns 09 22) x Coonflakes Xtravaganza Nina Hagen (MCO n 22)
157 MCO VII / MCO ns 22 FI SRK LO 13 FI*Chatvallon Prince Guillaume Uros Kastraatti Anne Veland EX2
FIN*Rotcat Chibbo (MCO ns 09 22) x Coonflakes Xtravaganza Nina Hagen (MCO n 22)
158 MCO VII / MCO ns FI SRK RX FI*Hiesun Mistyheart Uros Kastraatti Anne Veland Abs
FI*Maikkilan Minnesota (MCO ns 22) x Christoma's Quanda (MCO ns 09)
159 MCO VIII / MCO ns 09 FI SRK LO FI*HoneyCoon's Black Sabbath Uros Grand International Champion Linda Riekstina EX2
Iggy Pop z Matrixu, CZ (MCO a) x FIN*HoneyCoon's Little Doll (MCO ns 03)
160 MCO VIII / MCO ds 03 22 FI SRK LO FI*TipTop Maine Umbar Uros Grand International Champion Linda Riekstina EX1 CACS BIV NOM
DotCom Brumas (MCO n 09 22) x FI*TipTop Maine Sasa (MCO fs 03 22)
161 MCO VIII / MCO as 09 22 FI SRK LO 13 FI*Chatvallon Milady Anastasia Naaras Champion Linda Riekstina EX1 CACIB
FIN*Rotcat Chibbo (MCO ns 09 22) x Coonflakes Xtravaganza Nina Hagen (MCO n 22)
162 MCO VIII / MCO ds 09 22 FI SRK RX 13 FI*Mostlycats Royal Dane Uros Avoin Linda Riekstina EX1 CAC
FIN*Rotcat Chibbo (MCO ns 09 22) x Cleo Majori Perla Annaru*PL (MCO d 22)
163 MCO VIII / MCO ns 09 FI SRK LO FI*Pikkumetsän Zaza Naaras Avoin Linda Riekstina EX1 CAC
FI*Pikkumetsän Wundersam (MCO n) x Shedoros Orinoko (MCO fs 09 22)
164 MCO VIII / MCO fs 09 22 FI SRK LO 13 FI*CapitalCats Moonflower Naaras Avoin Linda Riekstina EX3
Bruno Main Bastet, CZ (MCO ns 09 22) x Løve Hulen's Maybelline (MCO f 22)
165 MCO VIII / MCO ds 03 22 FI SRK LO 13 FI*Taleak's MC Gritu Naaras Avoin Linda Riekstina EX4
FIN*MiuMix Blond James Blond (MCO ds 09) x NL*Friends of Beau Achava-Aliza (MCO ds 22)
166 MCO VIII / MCO ns 09 22 FI SRK LO 13 PT*Artsycats Lucy in the Sky Naaras Avoin Linda Riekstina EX2
Nascat Pole Position of Artsycats (MCO ns 03 22) x Sisika Canary Hunter (MCO ns 22)
167 MCO VIII / MCO ns 09 22 FI SRK LO 13 FI*NineTales Fast & Furious Uros Nuoret 7-10 kk Linda Riekstina EX1 BIV
Nascat Coyote Mustang of Ameliinan (MCO ns 09 23) x FI*NineTales Afrodite (MCO gs 22)
168 MCO VIII / MCO ns 09 22 FI SRK LO 14 FI*KingLeo's Amok Uros Pennut 4-7 kk Linda Riekstina Abs
Oliver Sky Beyrouth, CZ (MCO ns) x FI*NineTales Dim The Lights (MCO fs 09 22)
169 MCO VIII / MCO ns 03 22 FI SRK RX 14 FI*Morrigan Carlos Coon Uros Pennut 4-7 kk Linda Riekstina EX2
FIN*MiuMix Blond James Blond (MCO ds 09) x FI*Escape's Vanessa Paradise (MCO n 22)
170 MCO VIII / MCO ns 09 FI SRK RX 14 FI*Morrigan Count of Backyard Uros Pennut 4-7 kk Linda Riekstina EX1
FIN*MiuMix Blond James Blond (MCO ds 09) x FI*Escape's Vanessa Paradise (MCO n 22)
171 MCO II / MCO n 09 FI SRK LO 14 FI*Rotcat Lilith Naaras Pennut 4-7 kk Hanne Sofie Sneum EX1
FIN*Mostlycats Justify (MCO n 22) x FIN*Rotcat Didi (MCO ns 09 22)
171 MCO VIII / MCO ns 09 FI SRK LO 14 FI*Rotcat Lilith Naaras Määrittely Alessandro Ghibaudo MCO n 09/Gr. 2
FIN*Mostlycats Justify (MCO n 22) x FIN*Rotcat Didi (MCO ns 09 22)
172 MCO VIII / MCO ns 09 22 FI SRK LO FI*Winnercoons Lucas Lionheart Uros Supreme Premior Linda Riekstina KM
PL*Dark Age Queretaro Coon (MCO n 22) x FIN*Winnercoons Haley Hurricane (MCO ns 09 22)
173 MCO VIII / MCO ns 09 23 FIN SRK LO FIN*Godfather's Xilver Surfer Uros Veteraani Fabio Brambilla 3
Rumford Silverado-of-Godfather's (MCO ns 09 22) x FIN*Godfather's Vertigo (MCO n 09 23)
173 MCO VIII / MCO ns 09 23 FIN SRK LO FIN*Godfather's Xilver Surfer Uros Supreme Premior Linda Riekstina KM BIV NOM
Rumford Silverado-of-Godfather's (MCO ns 09 22) x FIN*Godfather's Vertigo (MCO n 09 23)
174 MCO VIII / MCO ns 09 22 FI SRK LO FI*SatuMainen Desperado Uros Premior Linda Riekstina EX1 CAPIB
S*Moon Kewas Lord Duke of Argyll (MCO ns 09) x GoingLight Emma (MCO n 22)
175 MCO VIII / MCO as 09 22 FI SRK LO FI*Pikkumetsän Yön ritari Uros Kastraatti Linda Riekstina EX2
FI*NineTales Avatar (MCO as 22) x FI*Pikkumetsän Wunderweib (MCO n 03 22)
176 MCO VIII / MCO ns 09 22 FIN SRK LO FIN*Rotcat Chibbo Uros Kastraatti Linda Riekstina EX1 CAP
PL*Carriecoon U'Blackie (MCO ns) x FIN*Chatvallon Royal Caroline (MCO ns 09 22)
176 MCO VIII / MCO ns 09 22 FIN SRK LO FIN*Rotcat Chibbo Uros Siitos Rotukirjaus Kissaliitto
PL*Carriecoon U'Blackie (MCO ns) x FIN*Chatvallon Royal Caroline (MCO ns 09 22)
177 MCO VIII / MCO fs 03 22 FI SRK LO FI*TipTop Maine Sasa Naaras Kastraatti Linda Riekstina EX1 CAP
Tropikoons Little Thunder (MCO n 03 22) x FIN*TipTop Maine Onida (MCO fs 09 22)
178 MCO IX / MCO w 62 FI SRK LO FI*NomenEst Blonde Venus Naaras Champion Michael Edström EX1 CACIB
FIN*Escape's Mokoma (MCO w) x FIN*NomenEst Priscilla Black (MCO n)
179 MCO IX / MCO w 62 FI SRK LO 14 FI*SwingPop Epic Sax Guy Uros Pennut 4-7 kk Michael Edström EX1
IT*Leaena Più Stile (MCO d 24) x FI*SwingPop Candela (MCO w)
180 MCO IX / MCO w 62 FI SRK LO 14 FI*SwingPop Éowyn Naaras Pennut 4-7 kk Michael Edström EX2
IT*Leaena Più Stile (MCO d 24) x FI*SwingPop Candela (MCO w)
181 MCO IX / MCO w 62 FI SRK RX 13 FI*TipTop Maine Andor Naaras Pennut 4-7 kk Michael Edström EX1 BIV
(N)Summerfield's Columbus (MCO w) x Mabalakat Iced Diamond (MCO n 03)
181 MCO IX / MCO w FI SRK RX 13 FI*TipTop Maine Andor Naaras Kasvattaja
(N)Summerfield's Columbus (MCO w) x Mabalakat Iced Diamond (MCO n 03)
182 MCO IX / MCO w 62 FI SRK LO FI*NomenEst Big White Chief Uros Kastraatti Michael Edström EX1 CAP NOM
FIN*Escape's Mokoma (MCO w) x FIN*NomenEst Priscilla Black (MCO n)
183 MCO IX / MCO w 62 FI SRK LO FI*Hiesun Castor Uros Kastraatti Michael Edström Abs
FI*Cavall's Kasper (MCO a) x FI*Hiesun Witchraft (MCO w)
184 NEM I / NEM n 21 FI SRK RX 13 Akonit Blue Veil Uros Avoin Svetlana Stoliarova EX1 CAC
Sibirskiy Samotzvet Chegievara (NEM n 21) x Kuz'kin Dom Ekaterina (NEM a 21)
185 NEM I / NEM n 21 FI SRK RX 13 Amarillis Blue Veil Uros Avoin Svetlana Stoliarova EX2
Sibirskiy Samotzvet Chegievara (NEM n 21) x Kuz'kin Dom Ekaterina (NEM a 21)
186 NEM II / NEM f 09 21 FI SRK LO CH*Lukijn's Vicki Naaras International Champion Svetlana Stoliarova EX1 CAGCIB
I*Gregory's Siberian Lukijn Jamesovic (SIB d 23) x FI*Lumikissan Alppitähti (SIB n 09 22)
187 NFO I / NFO n FI SRK LO FI*Heinuntuvan Konsta Uros Supreme Champion Vera Vasilíeva KM BIV NOM
FIN*Tähtitassun Lucky Star (NFO n 09 24) x S*Rockringen's Lucky Lips (NFO n 09)
187 NFO I / NFO n FI SRK LO FI*Heinuntuvan Konsta Uros Siitos Rotukirjaus Kissaliitto
FIN*Tähtitassun Lucky Star (NFO n 09 24) x S*Rockringen's Lucky Lips (NFO n 09)
188 NFO I / NFO n FI SRK LO FI*Tähtitassun Mustang Uros Grand International Champion Vera Vasilíeva EX1 CACS
FIN*FoxyPaw's Icebreaker (NFO w) x FIN*NariNetta's Wild Riviera (NFO n 22)
189 NFO I / NFO a FI SRK LO FI*Laramillan Indigo Uros Champion Vera Vasilíeva EX1 CACIB
FIN*Godfather's Ziggy Stardust (NFO e 09) x FIN*Laramillan Gaia (NFO n)
190 NFO I / NFO n FI SRK LO 13 DonTomaso's Septimus Uros Champion Vera Vasilíeva EX2
DonTomaso's Nemo (NFO n) x DonTomaso's Ice Queen (NFO w)
191 NFO VII / NFO as FI SRK LO FI*Mirkulan Jim Uros Määrittely Hanne Sofie Sneum NFO as /Gr 7
S*Drakborgens Torsten Turifax af Tuss (NFO e) x FIN*Mirkulan Bella Cullen (NFO as 23)
191 NFO VII / NFO as FI SRK LO FI*Mirkulan Jim Uros Avoin Svetlana Stoliarova EX1 CAC
S*Drakborgens Torsten Turifax af Tuss (NFO e) x FIN*Mirkulan Bella Cullen (NFO as 23)
192 NFO I / NFO n FI SRK LO 14 FI*Draconian Northern Lights Uros Pennut 4-7 kk Vera Vasilíeva Abs
Eirik v.d. Gehlen Bieke (NFO nt 22) x FI*Draconian SerenadeOfSorrow (NFO n 09)
193 NFO I / NFO a FI SRK LO 14 9 Levens Trick or Treat Uros Pennut 4-7 kk Vera Vasilíeva EX1
Atlas fra Jerriks Smykkeskrin (NFO n 09 22) x 9Levens Suki (NFO as 09 23)
194 NFO I / NFO n FIN SRK LO S*Magoria's Mr.Lordi Uros Supreme Premior Vera Vasilíeva KM
S*Rockringen's Besame Mucho (NFO n 09 23) x S*Magoria's Arwena (NFO n)
194 NFO I / NFO n FIN SRK LO S*Magoria's Mr.Lordi Uros Veteraani Fabio Brambilla Arvosteltu 5
S*Rockringen's Besame Mucho (NFO n 09 23) x S*Magoria's Arwena (NFO n)
195 NFO II / NFO n 03 FI SRK LO S*Zygot's Mac Gregor Uros International Champion Hanne Sofie Sneum EX1 CAGCIB
S*Zygot's Cornetto (NFO d 01 21) x S*Zygot's Caramia Bambina (NFO n 09 24)
196 NFO II / NFO n 09 FI SRK LO FI*Vihurin Myrskytuuli Jane Naaras International Champion Hanne Sofie Sneum EX1 CAGCIB
FI*Ninatte's Cloud Nine (NFO n 03) x Chessa of Westnord (NFO f 03)
197 NFO II / NFO n 09 FI SRK LO 13 Perun's Hit The Road Jack Uros Avoin Hanne Sofie Sneum EX1 CAC BIV NOM
NL*Titran's Magnus Maximus (NFO n 03 24) x NL*Titran's Yacarola (NFO fs 09)
198 NFO II / NFO n 09 FI SRK LO 14 FI*Draconian Shadegrown Uros Pennut 4-7 kk Hanne Sofie Sneum EX2
Eirik v.d. Gehlen Bieke (NFO nt 22) x FI*Draconian SerenadeOfSorrow (NFO n 09)
199 NFO II / NFO a 03 FI SRK LO 14 FI*Tupuliinin Teuvo Maanteiden Kuningas Uros Pennut 4-7 kk Hanne Sofie Sneum EX3
FI*Nalle-Puhin Gil Grissom (NFO a 09 23) x FI*NordicTigers Be My Love (NFO f 09 22)
200 NFO II / NFO n 09 FI SRK LO 14 FI*FoxyPaw's Lucky Hunter Uros Pennut 4-7 kk Hanne Sofie Sneum EX1 BIV
FIN*Tähtitassun Lucky Star (NFO n 09 24) x FIN*FoxyPaw's Bibbity-Boo (NFO n 09 22)
201 NFO II / NFO n 09 FI SRK LO FI*Draconian AutumnReflection Uros Supreme Premior Hanne Sofie Sneum KM NOM
FIN*Dunderkattens Got-To-Live (NFO n 09) x FIN*Hillevillan Rebekka (NFO n 09)
202 NFO III / NFO n 22 FI SRK LO FI*FoxyPaw's Trick Bag Uros Supreme Champion Alessandro Ghibaudo KM BIV NOM
S*Kullehoppans Vidar (NFO n 09 22) x FIN*FoxyPaw's Bibbity-Boo (NFO n 09 22)
203 NFO III / NFO n 22 FI SRK LO FI*Tähtitassun Päivänsäde Naaras International Champion Alessandro Ghibaudo EX1 CAGCIB NOM
FIN*FoxyPaw's Icebreaker (NFO w) x FIN*NariNetta's Wild Riviera (NFO n 22)
204 NFO III / NFO n 24 FI SRK LO FI*Loki's Lara Fabian Naaras Champion Alessandro Ghibaudo Mitätöity Mitätöity
S*Harley Honey's Gibson (NFO n 09 22) x FI*Loki's Athena (NFO a 24)
205 NFO III / NFO n 24 FI SRK LO 13 FI*Jarraun's Skog Anrid Naaras Nuoret 7-10 kk Alessandro Ghibaudo EX1 NOM
FI*Heinuntuvan Konsta (NFO n) x FI*Tähtitassun Aurinkoinen (NFO n 09 24)
206 NFO III / NFO n 22 FI SRK LO 14 FI*FoxyPaw's Lucky Brown Uros Pennut 4-7 kk Alessandro Ghibaudo EX1 BIV
FIN*Tähtitassun Lucky Star (NFO n 09 24) x FIN*FoxyPaw's Bibbity-Boo (NFO n 09 22)
207 NFO III / NFO a 22 FI SRK LO 14 FI*Nenukan Night Owl Uros Pennut 4-7 kk Alessandro Ghibaudo EX2
Elrond Sirkad*PL (NFO a 24) x FIN*Leoline Hunajaiset Haaveet (NFO f 24)
208 NFO III / NFO a 24 FI SRK LO 14 FI*Nenukan Porcelain Angel Naaras Pennut 4-7 kk Alessandro Ghibaudo EX1
Elrond Sirkad*PL (NFO a 24) x FIN*Leoline Hunajaiset Haaveet (NFO f 24)
209 NFO IV / NFO a 09 23 FI SRK LO FI*Nalle-Puhin Gil Grissom Uros International Champion Anne Veland EX1 CAGCIB
FIN*Huiskulan Clemens (NFO a 09 24) x FIN*Nalle-Puhin N. Boa Vista (NFO g 03 22)
210 NFO IV / NFO n 09 24 FI SRK LO FI*Tähtitassun Aurinkoinen Naaras Grand International Champion Anne Veland EX1 CACS BIV NOM
FIN*FoxyPaw's Full Time Lover (NFO n 09 24) x FIN*NariNetta's Wild Riviera (NFO n 22)
211 NFO IV / NFO a 09 24 FI SRK LO FI*Hopeahännän Daisy Naaras Champion Anne Veland EX1 CACIB
Muffin's James Potter (NFO ns 09 23) x FIN*Hopeahännän Ihana Iines (NFO n 03 24)
212 NFO IV / NFO n 01 21 63 FI SRK LO 14 Cio Cio San's Kid Galahad Uros Avoin Anne Veland EX1 CAC
Anders II Leoncio-E (NFO n 09 23) x Cio Cio San's Van Essamae (NFO n 01)
213 NFO IV / NFO n 09 22 FI SRK LO 14 S*Vildhjärtas Katniss Everdeen Naaras Avoin Anne Veland EX1 CAC
S*Vildhjärtas Cobra Starship (NFO n 01) x S*Fairyhearts Oh My Moki (NFO n 09 23)
214 NFO IV / NFO n 09 24 FI SRK RX 14 Rolland Astra-Polaris *UA Uros Nuoret 7-10 kk Anne Veland EX2
Sigurd Karodok*PL (NFO n 09 22) x Sterrekatten's I Got You Babe (NFO a 09 23)
215 NFO IV / NFO n 09 24 FI SRK LO 13 FI*Jarraun's Skog Asgard Uros Nuoret 7-10 kk Anne Veland EX1 BIV
FI*Heinuntuvan Konsta (NFO n) x FI*Tähtitassun Aurinkoinen (NFO n 09 24)
216 NFO IV / NFO n 09 22 FI SRK LO 14 FI*Draconian Nepenthe Naaras Pennut 4-7 kk Anne Veland EX3
Eirik v.d. Gehlen Bieke (NFO nt 22) x FI*Draconian SerenadeOfSorrow (NFO n 09)
217 NFO IV / NFO n 09 22 FI SRK LO 14 FI*FoxyPaw's Lucky Lucille Naaras Pennut 4-7 kk Anne Veland EX2
FIN*Tähtitassun Lucky Star (NFO n 09 24) x FIN*FoxyPaw's Bibbity-Boo (NFO n 09 22)
218 NFO IV / NFO n 09 24 FI SRK LO 14 FI*Pörkarvan Pantera Naaras Pennut 4-7 kk Anne Veland EX1 NOM BIS
S*NC's Alladin Sane (NFO n 03 24) x FI*Pörkarvan OpethEnniosDotter (NFO n 22)
219 NFO IV / NFO n 09 22 FIN SRK LO FIN*Karvanaaman Brima Uros Supreme Premior Anne Veland KM
FIN*Chakin Bertie (NFO e 09 22) x FIN*Kehrääjän Siiri (NFO n 09 23)
220 NFO IV / NFO n 09 22 FI SRK LO FI*FoxyPaw's Hoodoo Doll Naaras Grand International Premior Anne Veland EX1 CAPS BIV NOM
S*Kullehoppans Vidar (NFO n 09 22) x FIN*FoxyPaw's Bibbity-Boo (NFO n 09 22)
221 NFO IV / NFO n 09 24 FIN SRK LO FIN*Tähtitassun Lucky Star Uros Premior Anne Veland EX1 CAPIB
FIN*Tähtitassun Vihtori (NFO n 09) x FIN*Heinuntuvan Olga Maria (NFO f 03 23)
222 NFO V / NFO f 22 FI SRK LO Quarans Lady Sandwick Naaras International Champion F. A. (Lee) Selassa EX1 CAGCIB
French Squirrel de la Colline d'Astraia (NFO d 22) x Quarans Sana'a (NFO n 22)
223 NFO V / NFO f FI SRK LO FI*JustSpecial Burberry Summer Naaras Champion F. A. (Lee) Selassa EX1 CACIB
FIN*Kujakeikarin Black (NFO n) x S*Virvlas Karamella K (NFO ds 22)
224 NFO V / NFO d FI SRK LO FI*Kissafarin Luzon Uros Avoin F. A. (Lee) Selassa EX1 CAC
FIN*Kujakeikarin Black (NFO n) x FI*Kissafarin Roseau (NFO g 24)
225 NFO V / NFO f 24 FI SRK LO FI*JustSpecial In Love Again Naaras Avoin F. A. (Lee) Selassa Abs
FIN*Kujakeikarin Black (NFO n) x S*Virvlas Karamella K (NFO ds 22)
226 NFO V / NFO d 24 FI SRK LO 13 FI*Jarraun's Skog Bergthor Uros Nuoret 7-10 kk F. A. (Lee) Selassa EX1 BIV NOM
FI*Heinuntuvan Konsta (NFO n) x FI*Kattskogens Alma (NFO f 09 23)
227 NFO V / NFO g 23 FI SRK LO 13 FI*Lolcat's Aino Naaras Pennut 4-7 kk F. A. (Lee) Selassa EX1
FI*Mirkulan Jim (NFO as) x FIN*Marmatin Elina (NFO f 23)
228 NFO V / NFO d 22 FI SRK LO FI*ArcticWilds Dark Light Uros Kastraatti F. A. (Lee) Selassa EX1 CAP
FIN*Kujakeikarin Black (NFO n) x FI*ArcticWilds Aiming High (NFO d 22)
229 NFO VI / NFO d 03 22 FI SRK LO FI*Ninatte's Big Dipper Uros International Champion Michael Edström EX1 CAGCIB NOM
FI*ArcticWilds All Or Nothing (NFO n 03 24) x FI*Ninatte's Apricot Lady (NFO f 02)
230 NFO VI / NFO f 09 22 FI SRK LO FI*NordicTigers Be My Love Naaras Champion Michael Edström EX1 CACIB
FIN*Marmatin Armas (NFO n 23) x FIN*Lumileon Saima Harmaja (NFO es 09 22)
232 NFO d 03 62 FI SRK RX FI*Louhelan Emma Frost Naaras Avoin Michael Edström EX1 CAC
FI*Louhelan Massey Ferguson (NFO d 09) x Giselle v. Innland (NFO g 09)
232 NFO VI / NFO d 02 62 FI SRK RX FI*Louhelan Emma Frost Naaras Määrittely Hanne Sofie Sneum NFO d 03 62/Gr. 6
FI*Louhelan Massey Ferguson (NFO d 09) x Giselle v. Innland (NFO g 09)
233 NFO VI / NFO d 09 24 FI SRK LO 14 FI*Mirkulan He Touched Me Uros Pennut 4-7 kk Michael Edström EX1 BIV
FI*NordicTigers Cosmo (NFO n 09 22) x FIN*Mirkulan Bridget Jones (NFO g)
234 NFO VII / NFO ns 22 FI SRK LO 14 Bolsängen Åslög Naaras Champion Svetlana Stoliarova EX1 CACIB
Källbokattens Harald (NFO n 22) x DonTomaso's Engla (NFO ns 22)
235 NFO VIII / NFO ns 09 24 Christian North Cape*RU Uros Grand International Champion Vera Vasilíeva Abs
S*Skottvallen's Ibra (NFO ns 24) x FI*Hopeahännän Isadora (NFO ns 09)
236 NFO VIII / NFO fs 03 22 FI SRK LO N*Migoto's Rikke Naaras Grand International Champion Vera Vasilíeva EX1 CACS BIV NOM BIS
(N)Vanity's Dumle (NFO d 09 24) x S*Just Catnap's Warm Cotton (NFO ns 01 21)
237 NFO VIII / NFO ns 09 24 Helga North Cape*RU Naaras Champion Vera Vasilíeva Abs
S*Skottvallen's Ibra (NFO ns 24) x FI*Hopeahännän Isadora (NFO ns 09)
238 NFO VIII / NFO fs 03 22 FI SRK LO 14 Ylvie Ujvara av Snøfjord*CH Naaras Avoin Vera Vasilíeva EX1 CAC
Sylwester Mroon*PL (NFO n 09 22) x Udinaja Viola av Snøfjord*CH (NFO fs 09 22)
239 NFO VIII / NFO ds 09 22 FI SRK LO 14 S*SillyZone's Crimson Uros Pennut 4-7 kk Vera Vasilíeva EX1
S*Grianan's Kewin (NFO d 09) x S*Restless Corby Flood (NFO f 09 23)
240 NFO VIII / NFO ds 09 24 FI SRK LO FI*FoxyPaw's Butterfinger Uros Grand International Premior Vera Vasilíeva EX1 CAPS
FI*FoxyPaw's Jock Scott (NFO ns 09 24) x S*Zealou's Zemya Hamilton (NFO f 24)
241 NFO VIII / NFO ns 09 24 FIN SRK LO FIN*Tupuliinin Syksyn Sävel Naaras International Premior Vera Vasilíeva EX1 CAGPIB
FIN*Blue-Viking A Winter's Tale (NFO ns 09 23) x FIN*Tupuliinin Musliini (NFO n 09)
242 NFO VIII / NFO ns 09 24 FI SRK LO FI*FoxyPaw's Jock Scott Uros Kastraatti Vera Vasilíeva Abs
S*Restless Desperado (NFO n 09 23) x FIN*Kehrääjän Orvokki (NFO fs 09 24)
243 NFO IX / NFO w 64 FIN SRK LO FIN*FoxyPaw's Icebreaker Uros Supreme Champion Svetlana Stoliarova KM
Dorian av Tyssedal (NFO n 09 22) x FIN*Tähtitassun Balladi Helena (NFO w)
243 NFO IX / NFO w 64 FIN SRK LO FIN*FoxyPaw's Icebreaker Uros Siitos Rotukirjaus Kissaliitto
Dorian av Tyssedal (NFO n 09 22) x FIN*Tähtitassun Balladi Helena (NFO w)
244 NFO IX / NFO w 61 FI SRK LO FI*Tähtitassun Juhannus Uros Grand International Premior Svetlana Stoliarova EX1 CAPS NOM
FIN*FoxyPaw's Icebreaker (NFO w) x FIN*Heinuntuvan Olga Maria (NFO f 03 23)
245 RAG n FI SRK LO FI*Minipeikon Mooses Uros Champion Elena Zagorskaya Abs
FI*Ruuskatin Bashful Bachelor (RAG b 04) x FIN*Fatdoll's Dionna (RAG a)
246 RAG n FI SRK LO 13 S*Mariamores O'Lala of Adonis Naaras Avoin Elena Zagorskaya EX1 CAC
NO*Tranquil Adonis (RAG n 04) x S*Harmony BlueEye Rochelle (RAG n)
247 RAG n FI SRK LO 13 FI*Collicatin Mexican BigKiss Uros Nuoret 7-10 kk Elena Zagorskaya EX1
S*Hallongläntans Kyle Katarn (RAG n) x S*Cas-Sus Renesmee Cullen (RAG a)
248 RAG n FI SRK LO 14 FI*Cat's-JM Classic-Glamour Naaras Pennut 4-7 kk Elena Zagorskaya EX1 BIV
Darlinlildols Mighty Treasure (RAG n) x S*Harmony BlueEye Heidee (RAG a)
249 RAG n FI SRK LO FI*Valkokullan Mamut Uros Kastraatti Elena Zagorskaya EX1 CAP
FI*Valkokullan Moschino Lion (RAG d) x FI*Valkokullan Salina (RAG n 03)
250 RAG a FI SRK LO FI*Stardoll's Tilly Tina Naaras International Champion Michael Edström EX1 CAGCIB
FIN*Utuinen Fille Fallaton (RAG a) x FIN*Stardoll's Ebony Ebba (RAG n)
251 RAG a FI SRK LO FI*MistyNight Dyna Naaras International Champion Michael Edström EX2
FI*MistyNight Augustus (RAG c) x FIN*Popcornin Naughty Nella (RAG n)
252 RAG a FI SRK LO 13 FI*Dolldesire's Fizz Uros Nuoret 7-10 kk Michael Edström EX1
Darlinlildols Mighty Treasure (RAG n) x Wattuwarpaan Laszwil Herttinen (RAG a 04)
254 RAG a FI SRK LO 14 FI*Barfait's Ronaldo Uros Pennut 4-7 kk Michael Edström EX1
Jalapeno Indiana Jones (RAG a 04) x FI*Barfait's Gianna (RAG a 03)
255 RAG a FI SRK LO 14 FI*Barfait's Rosanne Naaras Pennut 4-7 kk Michael Edström EX1 BIV NOM
Jalapeno Indiana Jones (RAG a 04) x FI*Barfait's Gianna (RAG a 03)
256 RAG a FI SRK LO 14 FI*Cat's-JM Sa-Vanna Naaras Pennut 4-7 kk Michael Edström EX2
RaggleDazzle Riku of Naorahdolls (RAG n 04) x FIN*Cat's-JM Prinses-Hänttis (RAG g)
257 RAG a FIN SRK LO FIN*Starfire Satin Dove Naaras Supreme Premior Michael Edström KM
FIN*Erkatin Lenni Leonardo (RAG n) x FIN*Starfire Silk Pajamas (RAG a)
257 RAG a FIN SRK LO FIN*Starfire Satin Dove Naaras Veteraani Fabio Brambilla 2
FIN*Erkatin Lenni Leonardo (RAG n) x FIN*Starfire Silk Pajamas (RAG a)
258 RAG c FI SRK LO FI*MistyNight Augustus Uros International Champion Svetlana Stoliarova EX1 CAGCIB
Rosevalleyrags Dutch Buster (RAG c) x Starring Gitta (RAG a)
259 RAG a FI SRK LO Dollyfella Big Big Man Uros International Premior Michael Edström EX1 CAGPIB
FI*Maplehill's Captain Hook (RAG a) x FI*DollyCats Black Pearl (RAG n 04)
260 RAG f FIN SRK LO FIN*Dollyblues Rainbow Doll Naaras Grand International Premior Hanne Sofie Sneum EX1 CAPS
FIN*Dollicious Padrone del Aqua (RAG a 04) x FIN*Panacheen Zealous Zulu (RAG f 03 21)
261 RAG n 21 FI SRK LO Gayaneh Gaudeamus Igitur Uros International Champion Hanne Sofie Sneum EX1 CAGCIB
FI*Hakalan Herra Tossavainen (RAG n) x FI*Utuinen DashingDesign (RAG n 04 21)
262 RAG c 21 FIN SRK LO Moonlit Masquerade á Chardani*DK Uros Premior Svetlana Stoliarova EX1 CAPIB
S*Meregas Castor (RAG b 04) x White Lilly á Chardani*DK (RAG c 03 21)
263 RAG e 21 FI SRK LO FI*Minipeikon Kultapoju Uros Champion Hanne Sofie Sneum Abs
FI*Minipeikon Almanzo (RAG a 21) x FI*Minipeikon Baletti Barbi (RAG g)
264 RAG n 03 FI SRK LO FI*Tuulikellon Prime Time Uros Grand International Champion Anne Veland EX1 CACS
S*Fyrpihl's Paradise Picasso (RAG n 03 21) x FI*Utuinen YoursSincerely (RAG n)
265 RAG n 03 FI SRK LO FI*Ragtail Dominic Uros Grand International Champion Anne Veland EX2
FIN*Ragtail Baron (RAG n 04) x PL*Gregorius-Cat Stella (RAG a 03)
266 RAG n 03 FI SRK LO 13 Cassus Cassander Caelestis Uros Avoin Anne Veland EX1 CAC
Cassus Mr Sunshine (RAG n 03 21) x Cassus Love Saga (RAG n 04)
267 RAG n 03 FI SRK LO FI*Valkokullan Narnia Naaras Avoin Anne Veland EX1 CAC BIV
FI*Dollyblues The Last Song (RAG n 03) x FI*Valkokullan G.Tailleferre (RAG n 04)
268 RAG n 03 FI SRK LO 13 FI*Snowrag Dazzling Danny Uros Nuoret 7-10 kk Anne Veland EX1
FI*Snowrag Red Lamborghini (RAG d 03) x FI*Snowrag Cinderella (RAG a 03)
269 RAG n 03 FI SRK LO 13 FI*Utuinen Ödets Minne Naaras Nuoret 7-10 kk Anne Veland EX1 BIV NOM
FI*Tuulikellon Prime Time (RAG n 03) x FI*Utuinen Million D'Babe (RAG c 04)
270 RAG n 03 FI SRK LO 14 FI*Utuinen Clouds Of Sunset Uros Pennut 4-7 kk Anne Veland Abs
FI*Utuinen Reko-Reckhart (RAG n 03) x FI*Utuinen Little Piece Of Joy (RAG b 04)
271 RAG n 03 FI SRK LO 13 FI*Maplehill's Wilhelmine Naaras Pennut 4-7 kk Anne Veland EX1
FI*Maplehill's Black Label (RAG n 03) x FI*Maplehill's Edwina (RAG a 04)
272 RAG n 03 FI SRK LO FI*Dollyblues Wannabe Uros Supreme Premior Anne Veland KM
FIN*Dollicious Crush On U (RAG n 03) x FIN*Dollyblues Satin Doll (RAG f)
273 RAG n 03 FIN SRK LO FIN*Snowrag Miss Marple Naaras Grand International Premior Anne Veland EX1 CAPS
Valentino von Locksley (RAG n 04) x FIN*Snowrag Hello Little Girl (RAG a 03)
274 RAG n 03 FI SRK LO FI*Barfait's Napoleon Uros International Premior Anne Veland EX1 CAGPIB BIV NOM
S*Tallkottens Macadam C of Harlem (RAG n) x FI*Barfait's Gianna (RAG a 03)
275 RAG n 03 FI SRK LO RU*Eria Pro Hummer Bear Uros Kastraatti Anne Veland EX2
Kizzykat's Maestro (RAG n 03) x Ragalon Maddison (RAG n 04)
276 RAG n 03 FI SRK LO FI*Erkatin Teemu Topias Uros Kastraatti Anne Veland EX1 CAP
FIN*Mayapaw's Notorious (RAG a 03) x FIN*Pöön Neiti Nokinenä (RAG n)
277 RAG a 03 FI SRK LO FI*Celestial's GunBert Uros International Champion F. A. (Lee) Selassa EX1 CAGCIB BIV NOM
S*Gunbertus Blizzard (RAG n 03) x S*Gunbertus Ginger of Dream Dolls (RAG a 03)
278 RAG a 03 FI SRK LO FI*Tiridoll's Dollholic Naaras International Champion F. A. (Lee) Selassa EX1 CAGCIB NOM
FI*Tiridoll's Rainbow Tresor (RAG n 03) x FI*Tiridoll's Sugar Sky (RAG a)
279 RAG a 03 FI SRK LO 13 FI*Tiridoll's 7th Heaven Uros Avoin F. A. (Lee) Selassa EX1 CAC
FI*Tiridoll's Keep On Dreaming (RAG e) x FIN*Tiridoll's Tiger Romance (RAG n 03)
280 RAG a 03 FI SRK LO 13 FI*Celestial's Desire Me Naaras Nuoret 7-10 kk F. A. (Lee) Selassa EX1 BIV
Kizzykat No More Headaches (RAG a 03) x FI*Estelle's Sweet Anceliana (RAG a 04 21)
281 RAG a 03 FI SRK LO 13 FI*Celestial's Heart Beats 4 U Naaras Nuoret 7-10 kk F. A. (Lee) Selassa EX2
Kizzykat No More Headaches (RAG a 03) x La Belleza Ragdolls Topaz (RAG a 03)
282 RAG a 03 FI SRK LO 14 FI*Dollyblues You da One Uros Pennut 4-7 kk F. A. (Lee) Selassa EX2
FI*Rock'nRags PrinceOfWolver (RAG n) x S*Gunbertus Peach Puff (RAG f 03 21)
283 RAG a 03 FI SRK LO 14 DK*Jaquet Cinnamon Uros Pennut 4-7 kk F. A. (Lee) Selassa EX1
Gambito Ragdoll's*PL (RAG a 03) x Olympodolls Maia (RAG n 03)
284 RAG a 03 FI SRK LO FI*Rock'nRags KidOfWolver Uros Kastraatti F. A. (Lee) Selassa EX1 CAP
FI*Valkokullan Wolver (RAG n 03) x SweetFellow Orabelle-Sophie (RAG n)
285 RAG d 03 FI SRK LO FI*Shyshaman's Shaman Hot Love Uros Kastraatti Elena Zagorskaya EX1 CAP
FI*Shyshaman's Shaman Vagabond (RAG n 04) x FIN*Maplehill's Ida Shamanita (RAG d 04)
286 RAG f 03 FI SRK LO 13 FI*Utuinen Briar Rose Naaras Nuoret 7-10 kk Anne Veland EX1
FI*Stardoll's Wind Warrior (RAG n 04) x FI*Utuinen Tirlittan (RAG f 03)
287 RAG f 03 FI SRK LO FI*Snowrag Balenciaga Naaras Premior Anne Veland EX1 CAPIB
FIN*Maplehill's Baby James (RAG d 04) x FIN*Snowrag Miss Marple (RAG n 03)
288 RAG g 03 FI SRK LO FI*Dollyblues Lady Snowflake Naaras Grand International Champion Hanne Sofie Sneum EX1 CACS
FIN*Utuinen Juanita's Japheth (RAG a 04) x FIN*Dollicious Blueberry Cream (RAG g 03)
289 RAG g 03 FI SRK LO FI*Dollyblues Cherry Pie Naaras Kastraatti Hanne Sofie Sneum Abs
FIN*Kehtolaulun Brazilian Hug (RAG n 03) x FIN*Dollyblues Satin Doll (RAG f)
290 RAG e 03 21 FI SRK LO FI*Calamarin MrMuscle Uros Kastraatti Elena Zagorskaya EX1 CAP NOM
S*Abayomis Lucky Lotus (RAG b 21) x FIN*Calamarin Cicciolina (RAG e 03)
291 RAG n 04 FI SRK LO 13 FI*Snowrag Tangerine Uros Avoin Elena Zagorskaya EX1 CAC
Illerdolls Curufin (RAG a 03) x FIN*Snowrag Timanfaya (RAG n 03)
292 RAG n 04 FI SRK LO FI*Minipeikon Mutrun Naaras Avoin Elena Zagorskaya EX1 CAC BIV
FI*Ruuskatin Bashful Bachelor (RAG b 04) x FIN*Fatdoll's Dionna (RAG a)
293 RAG n 04 FI SRK LO 13 FI*Cat's-JM Pi-Sara Naaras Avoin Elena Zagorskaya EX2
RaggleDazzle Riku of Naorahdolls (RAG n 04) x FI*Cat's-JM Cleo-patra (RAG n 03)
293 RAG n 04 FI SRK LO 13 FI*Cat's-JM Pi-Sara Naaras Kasvattaja
RaggleDazzle Riku of Naorahdolls (RAG n 04) x FI*Cat's-JM Cleo-patra (RAG n 03)
294 RAG n 04 FI SRK LO FI*Barfait's Joyful Jimi Uros Grand International Premior Elena Zagorskaya EX1 CAPS BIV
Frodo Ragdolls*PL (RAG n 03) x FI*Barfait's Gianna (RAG a 03)
295 RAG n 04 FI SRK LO FI*Cat's-JM Riz-Rik Uros Kastraatti Elena Zagorskaya EX2
RaggleDazzle Riku of Naorahdolls (RAG n 04) x FI*Cat's-JM Ma-Donna (RAG a 04)
296 RAG n 04 FI SRK LO 13 FI*Barfait's Playful Paco Uros Kastraatti Elena Zagorskaya EX1 CAP
FI*Barfait's Joyful Justin (RAG a 04) x S*Yátaz Iokaste of Barfait (RAG n 04)
297 RAG a 04 FI SRK LO S*FunHouse's & Unni's United Collin Uros International Champion Elena Zagorskaya EX1 CAGCIB BIV NOM
NaorahDolls United Manboy (RAG n 04) x S*FunHouse's United Amina @Fyrpihl's (RAG c 03)
298 RAG a 04 FI SRK LO FI*Minipeikon Mini Mollis Naaras Avoin Elena Zagorskaya EX1 CAC
FI*Ruuskatin Bashful Bachelor (RAG b 04) x FIN*Fatdoll's Dionna (RAG a)
299 RAG a 04 FI SRK LO 13 FI*AijaiCats Tender Tiger Uros Nuoret 7-10 kk F. A. (Lee) Selassa EX2
Bobkatin Just For Me (RAG a 03) x FI*AijaiCats Glorios Gisela (RAG n 04)
299 RAG a 04 FI SRK LO 13 FI*AijaiCats Tender Tiger Uros Määrittely Hanne Sofie Sneum RAG a 04
Bobkatin Just For Me (RAG a 03) x FI*AijaiCats Glorios Gisela (RAG n 04)
300 RAG a 04 FI SRK LO 13 FI*Nevilla's Caspian Uros Nuoret 7-10 kk Elena Zagorskaya EX1
S*FunHouse's & Unni's United Collin (RAG a 04) x S*Sarakkas Siena in Toscana (RAG a 04)
301 RAG a 04 FI SRK LO 13 FI*AijaiCats Tender Tara Naaras Nuoret 7-10 kk Elena Zagorskaya EX2
Bobkatin Just For Me (RAG a 03) x FI*AijaiCats Glorios Gisela (RAG n 04)
302 RAG a 04 FI SRK LO 13 FI*Nevilla's CindyCandy Naaras Nuoret 7-10 kk Elena Zagorskaya EX1 NOM
S*FunHouse's & Unni's United Collin (RAG a 04) x S*Sarakkas Siena in Toscana (RAG a 04)
303 RAG a 04 FI SRK LO 13 FI*Valkokullan Bubble Bell Naaras Nuoret 7-10 kk Elena Zagorskaya EX3
Of Moonlight Dolls Blue Bubbles (RAG a 03) x FI*Valkokullan Salina (RAG n 03)
304 RAG a 04 FI SRK LO FI*Satinante's Don Cesar Uros Supreme Premior Elena Zagorskaya KM
FIN*Operadoll's Endearing Edgar (RAG n 04) x FIN*Satinante's Donna Diana (RAG a 04)
305 RAG a 04 FI SRK LO FI*Barfait's Joyful Justin Uros International Premior Elena Zagorskaya EX1 CAGPIB
Frodo Ragdolls*PL (RAG n 03) x FI*Barfait's Gianna (RAG a 03)
306 RAG d 04 FI SRK LO S*Gunbertus Gabriel Uros International Champion Svetlana Stoliarova EX1 CAGCIB
S*Gunbertus Dodger Blue (RAG a 03) x Chanidolls Indigo Sunshine (RAG d 03 21)
307 RAG f 04 FI SRK LO FI*Utuinen Wilma Flintstone Naaras Champion F. A. (Lee) Selassa EX1 CACIB
FI*Tuulikellon Wanna Be A Star (RAG d 03) x FI*Utuinen Tirlittan (RAG f 03)
308 RAG f 04 FI SRK LO 13 FI*Celestial's Heaven on Earth Naaras Nuoret 7-10 kk F. A. (Lee) Selassa EX1
S*Gunbertus Gabriel (RAG d 04) x FI*Dollicious Choco Vanilla (RAG n 03)
309 RAG c 04 21 FI SRK LO FI*Calamarin Nemo Uros Kastraatti Hanne Sofie Sneum EX1 CAP
S*Abayomis Lucky Lotus (RAG b 21) x FIN*Calamarin Fazerina (RAG a 03)
310 RAG n 04 21 FI SRK LO 13 Gayaneh Helius Hilaris Uros Avoin F. A. (Lee) Selassa EX1 CAC
FI*Maplehill's Rely On Shaman (RAG a 03) x FI*Utuinen DashingDesign (RAG n 04 21)
311 RAG n 04 21 FI SRK LO FI*Dollyblues MusicOfMyHeart Uros Kastraatti F. A. (Lee) Selassa EX1 CAP
FIN*Dollicious Frozen Heart (RAG n 03 21) x FIN*Dollyblues PieceOfMyHeart (RAG n 04)
312 SBI n FI SRK RX S*Raus Höjden's Harmoney in Brown Naaras Supreme Champion Michael Edström KM BIV
IDP*Backkara's Geralino (SBI c) x S*Raus Höjdens Java (SBI n)
313 SBI n FIN SRK LO FIN*Globel's Agneta Madonna Naaras Grand International Champion Michael Edström EX1 CACS
FIN*Harebell Bryan (SBI a) x FIN*Chiritan Morning glory (SBI b)
313 SBI n FIN SRK LO FIN*Globel's Agneta Madonna Naaras Veteraani Fabio Brambilla 1 NOM BIS
FIN*Harebell Bryan (SBI a) x FIN*Chiritan Morning glory (SBI b)
314 SBI n FI SRK LO FI*Midianin Bianca Naaras International Champion Michael Edström EX1 CAGCIB
FIN*Tamus Skyline (SBI n) x FIN*Sic'an Mesa (SBI a)
315 SBI n FIN SRK LO FIN*Iines-Hovi Anni Naaras Champion Michael Edström EX1 CACIB
FIN*Birmayan Sadeye Earl (SBI n) x FIN*Harebell Ronja Lady-Madonna (SBI n)
316 SBI n FI SRK LO FI*Rais-Kis Epeliini Naaras Avoin Michael Edström EX1 CAC
Trevino's OP (SBI n) x FIN*Pirimirrin Arktis (SBI n 21)
317 SBI n FIN SRK LO FIN*Tassuliinin Braveheart Uros Supreme Premior Michael Edström KM
FIN*Zhamanen Fangio (SBI n) x FIN*Tupasaaren Fransesca (SBI a)
318 SBI n FIN SRK LO FIN*Chirybiry's Remulus Uros Grand International Premior Michael Edström EX1 CAPS
S*Glitter's Geronimo (SBI d 21) x FIN*Zhamanen Lugnaquilla (SBI a)
318 SBI n FIN SRK LO FIN*Chirybiry's Remulus Uros Veteraani Fabio Brambilla 1 NOM
S*Glitter's Geronimo (SBI d 21) x FIN*Zhamanen Lugnaquilla (SBI a)
319 SBI n FI SRK LO FI*Harebell Bosse Nova Uros Supreme Premior Michael Edström KM
FIN*Carlabi's Axi Bon Viking (SBI d) x FIN*GatoBianco Mimosa (SBI n)
320 SBI n FIN SRK LO EST*Audrey Herencia Naaras Premior Michael Edström EX1 CAPIB BIV
EST*Prosper Klaudia (SBI n 21) x FIN*Sic'an Jojada (SBI n)
321 SBI a FI SRK LO FI*MeToYou Hero Uros International Champion Svetlana Stoliarova EX1 CAGCIB NOM BIS
FIN*Zhamanen Fangio (SBI n) x S*Stendalens Cola (SBI b)
322 SBI a FI SRK LO FI*Halipalleron Adalmiina Naaras Avoin Svetlana Stoliarova EX1 CAC
S*Chimär's Xavier (SBI a) x FI*Zaidoon Amanda (SBI a)
323 SBI a FI SRK LO FI*Tamus Vectra Pipro Naaras Supreme Premior Svetlana Stoliarova KM BIV NOM BIS
FIN*MeToYou Ceasar (SBI a) x FIN*Tamus Baleno Bellet (SBI n)
324 SBI a FIN SRK LO FIN*Sic'an Mesa Naaras Grand International Premior Svetlana Stoliarova EX1 CAPS
FIN*Cetulean Lagerfeld (SBI a) x FIN*Sic'an Junia (SBI a)
325 SBI a FIN SRK LO FIN*Sic'an Midian Naaras Premior Svetlana Stoliarova EX1 CAPIB
FIN*Cetulean Lagerfeld (SBI a) x FIN*Sic'an Junia (SBI a)
326 SBI b EE*Kayzer Herencia Uros Avoin Svetlana Stoliarova EX1 CAC
S*Raus Höjden's Nelson af Raus (SBI n 21) x S*Raus Höjden's Beverly (SBI b)
327 SBI b FI SRK LO 13 FI*Chirybiry's U-la-laa Naaras Avoin Svetlana Stoliarova EX1 CAC
FIN*Tamus Thunderbird (SBI c) x N*So Cute Charmelia (SBI n)
328 SBI b FI SRK LO Demian Olympsche Bronzen Uros Kastraatti Svetlana Stoliarova EX1 CAP
Ike Ant Bwe Lay (SBI d) x FIN*Touchant Jaunet d'eau (SBI c)
329 SBI b FIN SRK LO FIN*Pässinpään Lady After Eight Naaras Kastraatti Svetlana Stoliarova EX1 CAP
FIN*Touchant Cadeau d'Amour (SBI n) x S*Maskrosen's Cassandra (SBI n)
330 SBI c FI SRK LO Demian Africa Zambarau Naaras Kastraatti Alessandro Ghibaudo EX1 CAP NOM
FIN*Rotcat Alexander (SBI a 21) x FIN*Touchant A la Paris (SBI n)
331 SBI c FI SRK LO Demian Fiona Naaras Avoin Alessandro Ghibaudo EX1 CAC
Eliano vom Stern Regulus (SBI c) x Demian Olympsche Goud (SBI h)
332 SBI d FI SRK RX FI*Touchant Renault Unique Uros Grand International Champion Michael Edström EX1 CACS
FI*Tamus Wartburg (SBI d) x FIN*Touchant Magique Beauté (SBI f)
333 SBI d FI SRK LO FI*Tamus Escort Uros International Champion Michael Edström EX1 CAGCIB BIV
BE*Baie des Amours Thorisson (SBI n 21) x FIN*Tamus Nitro R/T (SBI f)
334 SBI d FI SRK LO 14 FI*Nalle-Puhin Whisky Lullaby Naaras Pennut 4-7 kk Michael Edström EX1
FIN*Zhamanen C'mon Let's RED! (SBI d) x FI*Tamus Wildcat (SBI f)
335 SBI d FIN SRK LO FIN*Recknagel Maariolemiöö Uros Supreme Premior Michael Edström KM
FIN*Zhamanen Fangio (SBI n) x S*Wanjeena's Golden Game (SBI f)
336 SBI e