Kes-Kis 86. kansainvälinen kissanäyttely 25.3.2018
Järjestävä yhdistys Keski-Suomen kissayhdistys ry
Alkaa 25.3.2018 Loppuu 25.3.2018
Ilmoittautuminen alkaa 1.1.2018 Ilmoittautuminen loppuu 25.2.2018
Yleisöaika alkaa 10:00 Yleisöaika loppuu 16:00
Eläinlääkärintarkastus alkaa 8:00 Eläinlääkärintarkastus loppuu 9:00
Arvostelut alkavat 9:30 Vahvistuskirjeen julkaisupvm 10.3.2018
Kansainvälinen Kyllä Erikoisnäyttely Ei
Drive In -näyttely Ei Omistajat saavat esitellä kissansa Kyllä
Kissoja enintään 370   Kategoriat 1, 2, 3, 4, Kotikissat
BreedBIS-rodut BreedBIS kissoja vähintään
Tilinumero
Sähköposti show@keskis.net
Paikka Jyväskylä, Paviljonki
Toimihenkilöt Näyttelypäällikkö:
Satu Tillanen-Toivanen, satu.tillanen-toivanen@keskis.net, puh. 040 832 7209. Yhteydenotot mieluiten sähköpostilla.
Näyttelysihteeri:
Susanna Piispanen, Pappilantie 8 A 2, 40900 Säynätsalo, susanna.piispanen@keskis.net, puh. 050 328 6688 (iltaisin). Yhteydenotot mieluiten sähköpostilla.
Pääassistentti:
Eeva-Leena.Juntunen, assistentit@keskis.net
Myyntipaikat ja rotupöydät Showlinkin kautta:
Erika Paqvalin-Skurnik, erika.paqvalin.skurnik@showlink.fi

Lisätietoja Näyttelykutsu: http://www.keskis.net/nayttelyt/nayttely-201801-kutsu/
ILMOITTAUTUMINEN
Näyttelymaksu ajalla 1. - 31.1.2018 Fife-jäseniltä 37 euroa. Kes-Kisin jäsenet 34 euroa. 
Näyttelymaksu ajalla 1. - 18.2.2018 kaikilta Fife-jäseniltä 40 euroa. 
Leimakortit ovat käytössä tammikuussa ilmoittautuville.

Kes-Kis hyväksyy
 eräpäivänä maksetut ilmoittautumiset, joiden maksamisessa on käytetty näyttelymaksuun kuuluvaa viitenumeroa. Näyttelymaksun eräpäivä on ilmoittautumispäivä. Leimakortit on postitettava välittömästi ilmoittautumispäivänä näyttelysihteerille. Leimakorttiin kirjoitetaan omistajan nimi, ilmoitettavan kissan nimi ja EMS-koodi sekä näyttelyn päivämäärä. Leimakorttien saapumista odotetaan muutama postipäivä.
Mikäli kissa osallistuu useampaan luokkaan, tulee ilmoittautuminen tehdä erikseen jokaiseen luokkaan.
Kes-Kis hylkää maksamattomat ilmoittautumiset ilman erillistä ilmoitusta. Maksuja käsitellään kaksi kertaa viikossa, joten maksusuorituksen tulee näkyä muutamassa pankkipäivässä (eräpäivä on ehdoton).
Mikäli näyttelyilmoittautuminen jätetään maksamatta, Kes-Kis pidättää oikeuden olla jatkossa hyväksymättä ilmoittajan kissoja järjestämiinsä näyttelyihin. 


Yhteenveto ilmoittautumisista

Kategoria Ilmoittautuneita
1 55
2 126
3 90
4 83
Kotikissat 8
Yhteensä 362

Suodata näytettäviä tuloksia alla olevilla valinnoilla.

Suodata näytettäviä tuloksia alla olevilla valinnoilla.

Nro EMS-koodi Rekisterinumero Nimi Sukupuoli Luokka Tuomari Tulos
1 EXO n 24 FI SK LO 17 Kisuicat's Eye-Of-The-Tiger Uros Grand International Champion Elena Zagorskaya EX1 CACS
FI*Elrikan Garfield Gold (EXO d 03 24) x FI*KiSui All or Nothing (PER f 03)
2 PER n FI SK LO 16 FI*Mimosan Quarterback Uros International Champion Elena Zagorskaya Abs
S*Athelstones Blackout (PER n) x FI*Mimosan Hold It Against Me (PER f)
3 PER n FIN SRK RX FIN*Yabode's Bondadoso Bono Uros International Premior Elena Zagorskaya EX1 CAGPIB
FIN*Jarbabin Indigo Luca (PER a 23) x FIN*Chevhill's Dreamy Diva (PER n)
3 PER n FIN SRK RX FIN*Yabode's Bondadoso Bono Uros Veteraani Veikko Saarela 1 NOM BIS
FIN*Jarbabin Indigo Luca (PER a 23) x FIN*Chevhill's Dreamy Diva (PER n)
4 PER d FI SK LO 16 Top-Level The Winner Takes It All Uros Premior Jørgen Billing EX1 CAPIB NOM BIS
FIN*Sunrunner's Hadyn Habib (PER d) x Leonidan U Are My Sunshine (PER d 22)
5 PER n 01 21 62 FI SK LO 17 FI*Chevhill's Summer Flirt Naaras Nuoret 7-10 kk Elena Zagorskaya EX1
D'Arnaud Tiramisu (PER n 02 21) x FI*Elrikan Roksana (PER f 03)
6 RAG n FI SK LO 15 FI*Pengvin's Gloria Naaras International Champion Jørgen Billing Abs
S*FunHouse's Hector Made in Sweden (RAG n 04 21) x FI*Pengvin's Celina (RAG n)
7 RAG n FI SK LO 17 FI*Pirtti-Viiksen Mirhami Naaras Nuoret 7-10 kk Jørgen Billing EX1
FI*Pehmis Harald Suuri (RAG n 21) x FI*Pirtti-Viiksen Mesimarja (RAG n)
8 RAG n FI SK LO 17 FI*Pengvin's Maxentius Uros Pennut 4-7 kk Jørgen Billing EX1 BIV
FI*MistyNight Augustus (RAG c) x FI*Pengvin's Gloria (RAG n)
9 RAG n FI SK LO 17 FI*Bemondon Dil Begum Naaras Pennut 4-7 kk Jørgen Billing EX2
FI*Riverknee Milord William (RAG a) x FI*Erkatin Alma Aurora (RAG n 04)
10 RAG n FI SK LO 17 FI*Bemondon Dil Bisa Naaras Pennut 4-7 kk Jørgen Billing EX1
FI*Riverknee Milord William (RAG a) x FI*Erkatin Alma Aurora (RAG n 04)
11 RAG a FI SK LO 16 FI*Barfait's Alfie Uros Grand International Premior Elena Zagorskaya EX1 CAPS NOM
Jalapeno Indiana Jones (RAG a 04) x FI*Barfait's Nanette (RAG n)
12 RAG n 21 FI SK LO 17 Gayaneh Oscarella omen Uros Nuoret 7-10 kk Elena Zagorskaya EX1
S*Gunbertus Twin Peaks for Gayaneh (RAG n 04 21) x Gayaneh Gratia Illa (RAG a)
13 RAG n 03 FI SK LO 15 FI*Celestial's Syypää Sun Hymyyn Uros Grand International Champion Jørgen Billing EX1 CACS
S*Gunbertus Perfect Cameo (RAG d 03 21) x FI*Celestial's Million Dollar Baby (RAG n 04)
14 RAG n 03 FI SK LO 17 FI*Cat's-JM Rafael-Benitez Uros Nuoret 7-10 kk Jørgen Billing EX1 NOM BIS
S*Krickelins Rafael (RAG n 03) x FI*Cat's-JM Cleo-patra (RAG n 03)
15 RAG n 04 FI SK LO 15 FI*Erkatin Alma Aurora Naaras Champion Jørgen Billing EX1 CACIB
FI*Shyshaman's Bluest Rivers (RAG a 04) x FI*Erkatin Saara Sylvia (RAG n)
16 RAG a 03 FI SK LO 17 FI*Celestial's Buena Vista Fizz Naaras Pennut 4-7 kk Elena Zagorskaya EX1
NO*Noble Origins' Prince Carl Philip (RAG n 04) x FI*Celestial's Irish Coffee (RAG g 04)
17 RAG a 03 FI SRK LO 13 FI*Celestial's Hot Shot Uros Grand International Premior Elena Zagorskaya EX1 CAPS
Kizzykat No More Headaches (RAG a 03) x La Belleza Ragdolls Topaz (RAG a 03)
18 RAG a 03 FI SRK LO La Belleza Ragdolls Topaz Naaras Grand International Premior Elena Zagorskaya EX1 CAPS
M'Memories Ragdoll's Fame and Fury (RAG a 03) x Ariokkierags Rat'n Gari (RAG g 03)
19 RAG a 03 FI SK LO 16 FI*Raitamäen Aristoteles Uros Kastraatti Elena Zagorskaya Abs
FI*Ragtail Dominic (RAG n 03) x FI*Lukanpuron Emma (RAG a 04)
20 RAG a 04 FI SK LO 16 FI*Celestial's Born 2 Break Your Heart Uros Grand International Champion Jørgen Billing EX1 CACS NOM BIS
NO*Noble Origins' Prince Carl Philip (RAG n 04) x FI*Celestial's Desire Me (RAG a 03)
20 RAG a 04 FI SK LO 16 FI*Celestial's Born 2 Break Your Heart Uros Siitos Rotukirjaus Kissaliitto
NO*Noble Origins' Prince Carl Philip (RAG n 04) x FI*Celestial's Desire Me (RAG a 03)
21 RAG a 04 FI SK LO 17 FI*Celestial's La Primo de Pancho Uros Pennut 4-7 kk Jørgen Billing EX1 NOM
FI*Celestial's Born 2 Break Your Heart (RAG a 04) x FI*Celestial's Tequila Sunrise (RAG f 04)
22 RAG a 04 FI SRK LO 14 Excellence Princessoffinland Naaras Supreme Premior Jørgen Billing KM BIV
FI*Celestial's King of Finland (RAG c) x S*Katrinelund's Daisy of Abayomis (RAG a 03)
23 RAG a 04 FI SK LO 15 FI*Riverknee Milord Waldemar Uros Grand International Premior Jørgen Billing EX1 CAPS
FI*Riverknee Wish of Peace (RAG a) x FI*Riverknee Little Star (RAG a 04)
24 RAG a 04 FI SK LO 15 FI*Cat's-JM Ice-Kiss Uros Premior Jørgen Billing EX1 CAPIB
Goldendolls Cattery JG (RAG a 03 21) x FI*Cat's-JM Classic-Glamour (RAG n)
25 RAG d 04 FI SK LO 17 FI*Celestial's El Jefe Uros Pennut 4-7 kk Elena Zagorskaya EX1 NOM BIS
FI*Celestial's Born 2 Break Your Heart (RAG a 04) x FI*Celestial's Tequila Sunrise (RAG f 04)
26 RAG f 04 FI SK LO 17 FI*Pirtti-Viiksen LUMIHILE Naaras Avoin Jørgen Billing EX1 No Cert
FI*Hakalan Rock Hudson (RAG a 04) x FI*Hakalan Minttu (RAG f)
27 RAG g 03 FI SK LO 17 FI*Celestial's Aikansa-Tähti Naaras Pennut 4-7 kk Elena Zagorskaya EX1
FI*Celestial's Born 2 Break Your Heart (RAG a 04) x FI*Celestial's Satavarma (RAG f 03)
28 RAG n 04 21 FI SK LO 17 Gayaneh Notholca noster Uros Nuoret 7-10 kk Elena Zagorskaya Abs
S*Gunbertus Twin Peaks for Gayaneh (RAG n 04 21) x Gayaneh Littorella igitur (RAG a 04 21)
29 SBI n FI SK LO 15 FI*Harebell King Star Kalervo Uros Supreme Champion Elena Zagorskaya KM
FI*Vintti-Katin Brandon (SBI n) x FI*Canth's Susu (SBI a 21)
30 SBI n FIN SRK LO FIN*Globel's Agneta Madonna Naaras Supreme Champion Elena Zagorskaya Abs
FIN*Harebell Bryan (SBI a) x FIN*Chiritan Morning glory (SBI b)
30 SBI n FIN SRK LO FIN*Globel's Agneta Madonna Naaras Veteraani Veikko Saarela Abs
FIN*Harebell Bryan (SBI a) x FIN*Chiritan Morning glory (SBI b)
31 SBI n FI SK LO 16 FI*Nalle-Puhin Bed Of Roses Naaras Grand International Champion Elena Zagorskaya EX1 CACS BIV NOM BIS
FI*Chirybiry's Hug me (SBI n) x FI*Nalle-Puhin Bell's Of Paris (SBI c)
32 SBI n FI SK LO 16 FI*Birmayan Hepsankeikka Naaras International Champion Elena Zagorskaya EX1 CAGCIB
FI*Chirybiry's Hug me (SBI n) x FI*Birmayan Galadriel (SBI n)
33 SBI n FI SK LO 17 FI*Helin's Cella Naaras Avoin Elena Zagorskaya Abs
FI*Lofanna Dietrich (SBI a) x FI*Helin's Anastasia Alma (SBI n)
34 SBI n FI SK RX 17 FI*Lofanna Guernica Naaras Pennut 4-7 kk Elena Zagorskaya EX1
S*Raus Höjden's Scotte af Raus (SBI b) x FI*Lofanna Caribia (SBI f 21)
35 SBI n FI SK LO 18 FI*Mimitan Vellamo Naaras Pennut 4-7 kk Elena Zagorskaya EX2
FI*Touchant Troubadour d'amour (SBI n) x FI*Mimitan Symphonie (SBI b)
36 SBI n FI SRK LO 14 FI*Birmayan Galadriel Naaras International Premior Elena Zagorskaya EX1 CAGPIB
Trevino's OP (SBI n) x FI*Birmayan Fazerina (SBI f)
37 SBI n FI SRK LO FI*Harebell Emilia Naaras Grand International Premior Elena Zagorskaya EX1 CAPS NOM
FIN*Globel's Camelot Figaro (SBI n 21) x FIN*Harebell Zelda (SBI h)
38 SBI a FI SK LO 17 FI*Ziazan Michi Naaras Nuoret 7-10 kk Jørgen Billing EX1
Vaibhav Adoelle*PL (SBI a) x FI*Ziazan Lille Lucille (SBI n)
39 SBI c FI SK LO 17 FI*Nalle-Puhin How Deep Is Your Love Naaras International Champion Jørgen Billing Abs
Demian Günther (SBI a 21) x FI*Nalle-Puhin Bell's Of Paris (SBI c)
40 SBI c FI SK LO 17 S*Varicella's Lilac Banzi Uros Avoin Jørgen Billing EX1 CAC
S*Mementos Aramis (SBI e 21) x S*Cirinnas Sassa Sorrelina (SBI b)
41 SBI d FI SK LO 16 FI*Rais-Kis Mignon Uros Supreme Champion Elena Zagorskaya KM NOM
NO*Snowbuddy's Blue Charm (SBI a) x FI*Rais-Kis Aurora (SBI f)
42 SBI f FI SK LO 17 FI*Humming Paranoid Android Naaras Nuoret 7-10 kk Elena Zagorskaya EX1 NOM
FI*Mototassun Rocket III (SBI d) x FI*Humming Birdy (SBI c)
43 SBI c 21 FI SK LO 17 FI*Nalle-Puhin I Will Survive Naaras International Champion Elena Zagorskaya Abs
Demian Günther (SBI a 21) x FI*Nalle-Puhin Bell's Of Paris (SBI c)
44 SBI e 21 FI SK LO 16 FI*Annmark Ellen Naaras Avoin Jørgen Billing EX1 CAC NOM
FI*Tamus Hummer (SBI e) x Demian Victoria (SBI f 21)
45 TUV d 61-63 / TUV d 63 FI SRK LO FI*GizemliKediler Beze Balerin Naaras Supreme Champion Elena Zagorskaya Abs
FIN*Artvan Ahabey (TUV d) x FI*GizemliKediler Adile Alaiye (TUV d)
46 TUV d 61-63 / TUV d 63 FIN SRK LO FIN*Verdian Cihangir Uros Supreme Premior Elena Zagorskaya KM
FIN*Semiramisin Zekai (TUV n) x Ceylan-Van vom Glasbach (TUV f)
46 TUV d 61-63 / TUV d 63 FIN SRK LO FIN*Verdian Cihangir Uros Veteraani Veikko Saarela 2
FIN*Semiramisin Zekai (TUV n) x Ceylan-Van vom Glasbach (TUV f)
47 TUV d 61-63 / TUV d 62 FI SRK LO FI*GizemliKediler Adile Alaiye Naaras Veteraani Veikko Saarela Abs
FIN*Verdian Cihangir (TUV d) x FIN*Semiramisin Ak Feride (TUV d)
48 TUV f 61-63 / TUV f 62 FI SK LO 15 FI*Ilveslinnan Endamli Erenay Naaras Grand International Champion Jørgen Billing EX1 CACS
FI*Verdian Gilad (TUV n 21) x FI*Ilveslinnan Canipek Cicek (TUV d)
49 TUV f 61-63 / TUV f 21 62 FI SK LO 15 FI*Ilveslinnan Erkenci Erdemay Naaras Supreme Premior Jørgen Billing KM NOM BIS
FI*Verdian Gilad (TUV n 21) x FI*Ilveslinnan Canipek Cicek (TUV d)
50 ACL II / ACL n 09 FI SK LO 17 FI*Siriuksen VincentCurl Uros Avoin Katia Pocci Abs
FI*Siriuksen Ragnar LothbrokCurl (ACS n 24) x FI*Siriuksen GipsyRoseCurl (ACL n)
51 ACL IV / ACL n 01 21 64 FI SK LO 15 FI*Dezzicat's Incalzando IdirCurl Uros Grand International Premior Veikko Saarela EX1 CAPS
Abrikosik Aurinko (ACL d 03 22) x FI*Dezzicat's Estinto EzeCurl (ACL ns 02 21)
52 ACL VIII / ACL ns 03 FI SK LO 15 FI*Willicon Sailor Jerry Uros Premior Veikko Saarela Abs
FI*DilYaar Gambheer Gayak Gagandeep (ACL a 21 33) x FI*Metusalahin Barbie (ACL f 02 21)
53 ACS IV / ACS a 03 22 FI SK LO 17 FI*Siriuksen TianaCurl Naaras International Champion Katia Pocci EX1 CAGCIB
FI*Siriuksen Ragnar LothbrokCurl (ACS n 24) x White Star Iskra of Siriuksen (ACL f 03 22)
54 ACS IV / ACS n 09 24 FI SK RX 17 FI*Siriuksen WagnerCurl Uros Nuoret 7-10 kk Katia Pocci Abs
FI*Murmelin Dexter (ACS d 02 21) x FI*Siriuksen NidaCurl (ACS n 24)
55 ACS VIII / ACS ns 03 24 FI SK RX 16 FI*Dezzicat's Jaleika JiveCurl Naaras Grand International Champion Katia Pocci EX1 CACS NOM BIS
FI*Dezzicat's Incalzando IdirCurl (ACL n 01 21) x FI*Dezzicat's Grazioso GaiaCurl (ACS ns 09)
56 MCO I / MCO a FI SK LO 15 FI*Goldenstream's You Are The One Uros International Champion Marjatta Koskenkangas Abs
FI*Goldenstream's Sugar Kain (MCO a 09 22) x Battle Creek's Z'Thaiti (MCO a)
57 MCO I / MCO n FI SK LO 16 FI*ZiBaZoon Dominus Maximus Uros International Champion Marjatta Koskenkangas EX1 CAGCIB
PL*Aspenville Farmer (MCO n 22) x S*Maffialigan's Vega (MCO a 22)
57 MCO I / MCO n FI SK LO 16 FI*ZiBaZoon Dominus Maximus Uros Siitos Rotukirjaus Kissaliitto
PL*Aspenville Farmer (MCO n 22) x S*Maffialigan's Vega (MCO a 22)
58 MCO I / MCO n FI SK LO 17 FI*KingLeo's I am Merope Naaras Nuoret 7-10 kk Marjatta Koskenkangas EX1
Beartooth Mountain Neo (MCO n) x FI*Mainehaan Queenie (MCO a)
59 MCO I / MCO n FI SK LO 17 FI*LovelyLife Vive L'amour Veronica Naaras Nuoret 7-10 kk Marjatta Koskenkangas EX2
FI*Goldenstream's You Are The One (MCO a) x FI*LovelyLife Heartbeat Hertta (MCO f)
60 MCO I / MCO n FI SK LO 17 FI*NineTales Nothing Else Matters Naaras Pennut 4-7 kk Marjatta Koskenkangas EX1 BIV
Atlantic Acadia's Quest For Fire (MCO n 25) x FI*NineTales Karma Chameleon (MCO f 09)
61 MCO II / MCO n 09 FI SK LO 16 FI*LovelyLife Stand By Me Sylvester Uros Avoin Veikko Saarela EX1 CAC
Tuscaloosa Crossfire (MCO d 09 23) x Coonity Nokomis (MCO n)
62 MCO II / MCO a 09 FI SK LO 17 FI*Easylife's King of Thunder Uros Nuoret 7-10 kk Veikko Saarela EX1 BIV
Archie Mister Mega (MCO a 25) x S'Ally BJ Axis Star, CZ (MCO f 09)
63 MCO II / MCO a 09 FI SK LO 17 FI*KingLeo's I am Electra Naaras Nuoret 7-10 kk Veikko Saarela EX1
Beartooth Mountain Neo (MCO n) x FI*Mainehaan Queenie (MCO a)
64 MCO II / MCO n 09 FI SK LO 17 FI*RoseLion's Elegant Pearl Uros Kastraatti Veikko Saarela EX1 CAP
FI*Marskin Heartbreaker (MCO d 09 22) x FI*RoseLion's Carefree Delight (MCO n 09 22)
65 MCO III / MCO n 22 FI SK LO 17 FI*KingLeo's Here's to Freedom Uros Champion Katia Pocci EX1 CACIB BIV NOM BIS
Beartooth Mountain Neo (MCO n) x FI*KingLeo's Angels in My Hair (MCO n 09 22)
66 MCO III / MCO n 24 FI SK LO 17 FI*Hiawatha Shadow of the Forest Naaras Avoin Katia Pocci EX1 CAC
Omkara Pack the Hat (MCO n 24) x FI*Hemingway's Ixchel (MCO n 09 22)
67 MCO III / MCO n 22 FI SK LO 18 FI*Chamberlain Let There Be Rock Uros Pennut 4-7 kk Katia Pocci EX3
FI*Chamberlain Empire Of Moon (MCO as 09 22) x FI*Chamberlain Rough Diamond (MCO n 09 22)
68 MCO III / MCO n 22 FI SK LO 17 FI*Escape's Little Luca Uros Pennut 4-7 kk Katia Pocci EX1 NOM
Ziomal Dirigo*PL (MCO ds 03 22) x Ecliptic Proxy (MCO n 22)
69 MCO III / MCO n 22 FI SK LO 17 FI*Escape's Little Sky Uros Pennut 4-7 kk Katia Pocci EX2
Ziomal Dirigo*PL (MCO ds 03 22) x Ecliptic Proxy (MCO n 22)
70 MCO III / MCO n 22 FI SK LO 17 FI*NineTales One To Rule Them All Uros Pennut 4-7 kk Katia Pocci EX
Atlantic Acadia's Quest For Fire (MCO n 25) x FI*NineTales Lady Leonita (MCO n 09 22)
71 MCO III / MCO n 22 FI SK LO 17 FI*RoseLion's Fragrant Obsession Uros Pennut 4-7 kk Katia Pocci EX4
FIN*Fullmoon's Zancig Code (MCO n 22) x FI*RoseLion's Carefree Delight (MCO n 09 22)
72 MCO III / MCO n 22 FI SK LO 15 FI*Enzahin Lonesome Rider Uros Grand International Premior Katia Pocci EX2
S*Guldklimpen's Lord Vasuman (MCO ds 09 22) x DK*Pleione's Ayla (MCO f)
73 MCO III / MCO n 22 FI SK LO 15 FI*Rotcat Narnian Aslan of FireFox Uros Grand International Premior Katia Pocci EX1 CAPS BIV NOM BIS
DK*Amistia's Untold Truth (MCO ds 22) x Spessarttigers Jule (MCO ns 09 22)
74 MCO III / MCO n 22 FI SRK LO FI*Goldenstream's Top Gear Uros International Premior Katia Pocci EX1 CAGPIB
Battle Creek's Ma' Roadhouse Blues (MCO a) x FI*Goldenstream's Quick Step (MCO n 09 22)
75 MCO III / MCO n 22 FI SRK RX 14 FI*Escape's Apocalyptica Uros Premior Katia Pocci EX1 CAPIB
FIN*Escape's Jethro Tull (MCO a 22) x FI*Escape's Walquiria (MCO f 22)
76 MCO III / MCO a 23 FI SK LO 17 FI*Moggi Herkules Rinkeli Uros Kastraatti Katia Pocci EX1 CAP
FI*ZiBaZoon Dominus Maximus (MCO n) x FI*Moggi Dry Marttiini (MCO ns 09 24)
77 MCO IV / MCO n 09 22 FI SK LO 14 FI*Chamberlain Yes I'm Ready Uros Supreme Champion Marjatta Koskenkangas KM BIV
DK*Coonation's Alpha Beat (MCO a 09 22) x FI*Chamberlain Rough Diamond (MCO n 09 22)
78 MCO IV / MCO n 09 22 FI SK LO 16 FI*NineTales Lady Leonita Naaras International Champion Marjatta Koskenkangas EX1 CAGCIB
FI*KingLeo's Blackadder (MCO n) x FI*NineTales Edna Mode (MCO f 03 22)
79 MCO IV / MCO n 09 23 FI SK LO 17 FI*Goldenstream's Adventure of a Lifetime Uros Champion Marjatta Koskenkangas EX1 CACIB
Tuscaloosa Crossfire (MCO d 09 23) x FI*Pikkumetsän Wunderweib (MCO n 03 22)
80 MCO IV / MCO n 09 22 FI SK LO 17 FI*Tigerworld Dharma Dorje Uros Avoin Marjatta Koskenkangas EX1 CAC
FI*LovelyLife Golden Gibson (MCO d 22) x FI*Tigerworld Miss Fortune (MCO n 09)
81 MCO IV / MCO n 09 22 FI SK LO 17 FI*Moggi Iiris Kohvee Naaras Avoin Marjatta Koskenkangas EX1 CAC
FI*ZiBaZoon Dominus Maximus (MCO n) x FI*Moggi Cate Pilleri (MCO ns 03 24)
82 MCO IV / MCO n 09 22 FI SK LO 17 FI*Goldenstream's Born To Be Wild Uros Nuoret 7-10 kk Marjatta Koskenkangas EX1 NOM
FI*Ameliinan Luna (MCO n 09 22) x Battle Creek's Z'Thaiti (MCO a)
83 MCO IV / MCO n 09 22 FI SK LO 17 FI*LovelyLife Up And Go Uula Uros Nuoret 7-10 kk Marjatta Koskenkangas Abs
FI*Ameliinan Luna (MCO n 09 22) x FI*LovelyLife Movie's Matami Mimmi (MCO n 22)
84 MCO IV / MCO n 09 22 FI SK LO 17 FI*Escape's Little Cedric Uros Pennut 4-7 kk Marjatta Koskenkangas EX1 BIV NOM
Ziomal Dirigo*PL (MCO ds 03 22) x Ecliptic Proxy (MCO n 22)
85 MCO IV / MCO n 09 22 FI SK RX 17 FI*Marskin Mission Impossible Uros Pennut 4-7 kk Marjatta Koskenkangas EX2
Marelax Pride Sheldon (MCO n 09) x Zosia Dwa Formaty*PL (MCO f 09 22)
85 MCO IV / MCO n 09 22 FI SK RX 17 FI*Marskin Mission Impossible Uros Määrittely Elena Zagorskaya MCO n 09 22
Marelax Pride Sheldon (MCO n 09) x Zosia Dwa Formaty*PL (MCO f 09 22)
86 MCO IV / MCO n 09 22 FI SK LO 17 FI*NineTales Oh My Goddess Naaras Pennut 4-7 kk Marjatta Koskenkangas EX1
Atlantic Acadia's Quest For Fire (MCO n 25) x FI*NineTales Lady Leonita (MCO n 09 22)
87 MCO IV / MCO a 09 22 FI SK LO 17 FI*RoseLion's Fragrant Fantasy Naaras Pennut 4-7 kk Marjatta Koskenkangas EX2
FIN*Fullmoon's Zancig Code (MCO n 22) x FI*RoseLion's Carefree Delight (MCO n 09 22)
88 MCO IV / MCO a 03 23 FI SRK LO 14 FI*Goldenstream's Waterloo Uros Supreme Premior Marjatta Koskenkangas Abs
Tuscaloosa Crossfire (MCO d 09 23) x FI*Goldenstream's Ultra Bra (MCO a 03 22)
89 MCO IV / MCO a 09 23 FI SK LO 16 FI*Goldenstream's ZZ Top Uros Kastraatti Marjatta Koskenkangas EX1 CAP
Tuscaloosa Crossfire (MCO d 09 23) x FI*Goldenstream's Ultra Bra (MCO a 03 22)
90 MCO V / MCO d FI SK LO 17 FI*LovelyLife Vive L'amour Vincent Uros Nuoret 7-10 kk Veikko Saarela EX1
FI*Goldenstream's You Are The One (MCO a) x FI*LovelyLife Heartbeat Hertta (MCO f)
91 MCO V / MCO f 24 FI SK LO 17 Patayan's Neonila Naaras Nuoret 7-10 kk Veikko Saarela EX1 BIV NOM BIS
Zazu the One Caramellocoon, CZ (MCO a) x Patayan's Leasan (MCO d 22)
92 MCO V / MCO d FI SK LO 17 FI*NineTales Numero Uno Uros Pennut 4-7 kk Veikko Saarela EX1 NOM BIS
Atlantic Acadia's Quest For Fire (MCO n 25) x FI*NineTales Karma Chameleon (MCO f 09)
93 MCO V / MCO f 22 FI SRK LO 14 FI*LovelyLife Heartbeat Helinä Naaras International Premior Veikko Saarela EX1 CAGPIB
FI*Mainehaan Armani (MCO e 23) x FI*LovelyLife Dreamteam Dumle (MCO n 22)
94 MCO V / MCO f FI SK LO 16 FI*KingLeo's Guri-Malla Naaras Kastraatti Veikko Saarela EX1 CAP NOM
(N)Hunstadmoen's Gaute (MCO d) x FI*KingLeo's Black Hole Sun (MCO fs)
95 MCO VI / MCO d 09 22 FI SK LO 17 RU*Unicum Lucifer Uros Grand International Champion Veikko Saarela EX1 CACS
RU*Unicum Nosferatu (MCO n 09 25) x RU*Unicum Caezarea (MCO fs 22)
96 MCO VI / MCO f 03 FI SRK LO 14 FI*Goldenstream's Woman in Red Naaras Champion Veikko Saarela EX1 CACIB NOM
Tuscaloosa Crossfire (MCO d 09 23) x FI*Goldenstream's Ultra Bra (MCO a 03 22)
97 MCO VI / MCO f 02 21 62 FI SK LO 17 FI*BellaAmare's Eternal Elettra Rossellini Naaras Avoin Veikko Saarela EX2
FI*LovelyLife Joy of Living Jetro (MCO ns 09 22) x FI*CheNiCoon's FelisaRosselini (MCO ds 03 22)
98 MCO VI / MCO g 09 22 FI SK LO 17 FI*Chamberlain Iron Heart Naaras Avoin Veikko Saarela EX1 CAC
FI*Chamberlain Bright Charm (MCO e 03 22) x FI*Chamberlain Enjoy Me (MCO a 22)
99 MCO VI / MCO f 09 22 FI SK LO 17 FI*LovelyLife Tico Tico Tiny Dancer Naaras Avoin Veikko Saarela EX3
FI*LovelyLife Joy of Living Jetro (MCO ns 09 22) x FI*Goldenstream's Wild Flower (MCO g 03 22)
100 MCO VI / MCO d 03 FI SK LO 17 FI*Chamberlain Keep It Real Uros Nuoret 7-10 kk Veikko Saarela EX1 BIV
RoyalCats Resort Veni Vidi Vici (MCO d 03) x FI*Chamberlain Captain Amelia (MCO g 09)
101 MCO VI / MCO d 03 22 FI SRK LO FI*CheNiCoon's Gerry Cotton Uros Grand International Premior Veikko Saarela EX1 CAPS
FIN*Godfather's Åke Blomqvist (MCO ns 09 22) x FIN*CheNiCoon's Bella-Gertrúd (MCO d 09 22)
101 MCO VI / MCO d 03 22 FI SRK LO FI*CheNiCoon's Gerry Cotton Uros Veteraani Jørgen Billing 1 NOM BIS
FIN*Godfather's Åke Blomqvist (MCO ns 09 22) x FIN*CheNiCoon's Bella-Gertrúd (MCO d 09 22)
102 MCO VII / MCO ns 22 FI SRK LO 14 FI*CoonShadow WildFire Uros International Premior Marjatta Koskenkangas EX1 CAGPIB
FIN*Enzahin Replica (MCO n 22) x FI*CoonShadow Be My Baby (MCO ns)
103 MCO VII / MCO fs FI SRK LO 14 FI*KingLeo's Black Hole Sun Naaras International Premior Marjatta Koskenkangas Mitätöity Mitätöity
Oliver Sky Beyrouth, CZ (MCO ns) x Beartooth Mountain Lola (MCO f)
104 MCO VII / MCO ns FI SK LO 16 FI*KingLeo's Geir-Arne Uros Kastraatti Marjatta Koskenkangas Abs
(N)Hunstadmoen's Gaute (MCO d) x FI*KingLeo's Black Hole Sun (MCO fs)
105 MCO VIII / MCO gs 09 FI SK LO 16 FI*Kasmasiinin Fantasy Rose Naaras Avoin Marjatta Koskenkangas EX2
FIN*Wishmaster Mike Hailwood (MCO ns 09 22) x FI*Kasmasiinin X-mas Rose (MCO g 03)
106 MCO VIII / MCO ns 09 22 FI SK LO 17 FI*Moggi Ice Dream Naaras Avoin Marjatta Koskenkangas EX1 CAC
FI*ZiBaZoon Dominus Maximus (MCO n) x FI*Moggi Cate Pilleri (MCO ns 03 24)
107 MCO VIII / MCO ns 09 22 FI SK LO 18 FI*KhalDrogo's From Here to Eternity Uros Pennut 4-7 kk Marjatta Koskenkangas EX1 BIV
FI*KingLeo's Amok (MCO ns 09 22) x FI*KingLeo's Counting Stars (MCO n)
108 MCO VIII / MCO ds 03 22 FI SK LO 17 FI*BellaAmare's Eternal Living Flame Uros Kastraatti Marjatta Koskenkangas EX3
FI*LovelyLife Joy of Living Jetro (MCO ns 09 22) x FI*CheNiCoon's FelisaRosselini (MCO ds 03 22)
109 MCO VIII / MCO as 09 22 FI SK LO 17 FI*Chamberlain Illegal Lover Uros Kastraatti Marjatta Koskenkangas EX2
FI*Chamberlain Bright Charm (MCO e 03 22) x FI*Chamberlain Enjoy Me (MCO a 22)
110 MCO VIII / MCO ns 09 22 FI SRK LO 14 FI*KingLeo's Amok Uros Kastraatti Marjatta Koskenkangas EX1 CAP BIV
Oliver Sky Beyrouth, CZ (MCO ns) x FI*NineTales Dim The Lights (MCO fs 09 22)
111 MCO IX / MCO w 64 FI SK LO 17 FI*Krysos BaYou Uros Pennut 4-7 kk Veikko Saarela EX1
Mainefield's He's A Rebel (MCO ds) x FI*Krysos The Shadow by my side (MCO w)
112 NEM I / NEM a 21 FI SK RX 15 Maya Lilianka*PL Naaras Grand International Premior Marjatta Koskenkangas EX1 CAPS
Highlander Phantom Cats, CZ (NEM n 09 21) x Sonia Kamelia*PL (NEM a)
113 NEM II / NEM n 09 21 FI SK LO 16 FI*Pikku-Priin Charizard Uros International Champion Veikko Saarela EX1 CAGCIB
Samoel Erra Cherubino*PL (NEM d) x FI*Pikku-Priin Adorable Venni (NEM n 03 21)
114 NEM II / NEM n 03 21 FI SK LO 18 FI*Cherrytail's Geronimo Uros Pennut 4-7 kk Veikko Saarela EX1 BIV
FI*Cherrytail's Marlon Brando (SIB d 09) x Neska Lilianka*PL (NEM n 09 21)
115 NEM II / NEM a 09 21 FI SK LO 18 Charinitha Perelka*PL Naaras Pennut 4-7 kk Veikko Saarela EX1
Riddhiman Perelka*PL (NEM a 09 21) x Jessica Larja Fantasia, CZ (NEM a 09 21)
116 NFO I / NFO n FI SRK LO FI*Heinuntuvan Konsta Uros Grand International Premior Veikko Saarela EX1 CAPS
FIN*Tähtitassun Lucky Star (NFO n 09 24) x S*Rockringen's Lucky Lips (NFO n 09)
117 NFO II / NFO n 09 FI SK LO 16 FI*WitSarin Kyösti Uros Grand International Champion Katia Pocci EX2
Perun's Hit The Road Jack (NFO n 09) x FI*FoxyPaw's Lucky Lucille (NFO n 09 22)
118 NFO II / NFO n 09 FI SK LO 15 Oliver James Forest Myths Uros Grand International Champion Katia Pocci EX1 CACS
NL*Glowing Sparkle Forest Myths (NFO n 09) x DK*Rebi Cats Baby, du har det (NFO f 09)
119 NFO II / NFO n 09 FI SK LO 17 NO*Kerrs Pink's Doux d'Henry Uros Nuoret 7-10 kk Katia Pocci EX1 BIV
DK*Sakeena's Aston Martin (NFO ds 09 22) x (N)Tingoskattens Betty Boop (NFO a 09)
120 NFO II / NFO n 09 FI SK LO 15 FI*FoxyPaw's Super Fluke Uros Grand International Premior Katia Pocci EX1 CAPS BIV
Perun's Hit The Road Jack (NFO n 09) x FIN*FoxyPaw's Bibbity-Boo (NFO n 09 22)
121 NFO II / NFO n 03 FI SK LO 14 FI*Hirmuinen Bastet Naaras Grand International Premior Katia Pocci EX1 CAPS
S*NC's Alladin Sane (NFO n 03 24) x FI*Kultahuiskan Inka (NFO f 09)
122 NFO II / NFO n 09 FI SK LO 17 FI*Jarraun's Skog Ferdinand Uros Premior Katia Pocci EX1 CAPIB
DK*Naturell's Knight Light (NFO w) x FI*FoxyPaw's Cherry Mash (NFO fs)
123 NFO III / NFO n 24 FI SK LO 15 FI*Felicis Faustus Uros Kastraatti Veikko Saarela EX1 CAP NOM
S*Rotvältans Kingston (NFO d) x FI*Niittykissan Alexandria (NFO n 24)
124 NFO IV / NFO n 09 22 FI SK LO 16 FI*WitSarin Mertsi Uros Grand International Champion Katia Pocci EX2
Perun's Hit The Road Jack (NFO n 09) x FI*FoxyPaw's Lucky Lucille (NFO n 09 22)
125 NFO IV / NFO n 09 23 FI SK LO 16 Sterrenkatten's St. Etienne Uros Grand International Champion Katia Pocci EX1 CACS BIV
CH*Athos am Baerenbach (NFO w) x Katie Escarlata Vikingo*ES (NFO n 09 24)
126 NFO IV / NFO n 09 22 FI SK LO 17 FI*WitSarin Keijo Uros Avoin Katia Pocci Mitätöity Mitätöity
FI*Tähtitassun Romantic Road Runner (NFO d 22) x FI*FoxyPaw's Lucky Lucille (NFO n 09 22)
127 NFO IV / NFO n 03 24 FI SK LO 17 FI*FoxyPaw's Spin Doctor Uros Nuoret 7-10 kk Katia Pocci EX1
Perun's Hit The Road Jack (NFO n 09) x FIN*FoxyPaw's Bibbity-Boo (NFO n 09 22)
128 NFO IV / NFO n 09 22 FI SK LO 17 FI*GoldenFurry's Champion Charolais Naaras Nuoret 7-10 kk Katia Pocci EX1 NOM
Oliver James Forest Myths (NFO n 09) x Sterrenkatten's Radiohead (NFO a 22)
129 NFO IV / NFO n 03 24 FI SK LO 17 FI*Jarraun's Skog Eldgrim Uros International Premior Katia Pocci EX1 CAGPIB
DK*Naturell's Knight Light (NFO w) x FI*Tähtitassun Aurinkoinen (NFO n 09 24)
130 NFO V / NFO d 24 FI SK LO 16 FI*Lolcat's Mr. Churchill Uros Grand International Champion Marjatta Koskenkangas EX1 CACS NOM
FI*Felicis Faustus (NFO n 24) x FI*Lolcat's Blossom (NFO g 09 23)
131 NFO V / NFO f FI SK LO 16 FI*Felicis Gemma Naaras Grand International Champion Marjatta Koskenkangas EX1 CACS NOM
S*Rotvältans Kingston (NFO d) x FI*Niittykissan Alexandria (NFO n 24)
132 NFO V / NFO f 24 FI SK LO 15 FI*Felicis Filiola Naaras International Premior Marjatta Koskenkangas EX1 CAGPIB
S*Rotvältans Kingston (NFO d) x FI*Niittykissan Alexandria (NFO n 24)
133 NFO V / NFO d 22 FI SK LO 17 FI*GoldenFurry's Last Choice Uros Premior Marjatta Koskenkangas EX1 CAPIB
Oliver James Forest Myths (NFO n 09) x FI*Catpros Altai anemone (NFO ds)
134 NFO VI / NFO d 09 22 FI SK LO 17 (N)Fodnaheia's Maffeo Uros Avoin Veikko Saarela EX2
(N)Fodnaheia's Harry Pepper, JW (NFO n 09 24) x S*Cederskogens Stina Sten (NFO f 03 22)
135 NFO VI / NFO e 09 22 FI SK LO 17 FI*Tähtitassun Aleksanteri Uros Avoin Veikko Saarela EX1 CAC BIV NOM
FIN*FoxyPaw's Icebreaker (NFO w) x S*Just Catnap's Ailsa Craig (NFO d 09 22)
136 NFO VI / NFO f 09 24 FI SK LO 17 FI*Hopeahännän Satuprinsessa Naaras Avoin Veikko Saarela Abs
S*Cederskogens Max Magma (NFO ds 09 22) x FI*Hopeahännän SerafinaPekkala (NFO f 03 22)
137 NFO VI / NFO d 09 22 FI SK LO 17 FI*InukChuck's Riia Naaras Avoin Veikko Saarela EX1 CAC
DonTomaso's Tiger (NFO d) x FI*Louhelan Cherry Garcia (NFO f 03)
138 NFO VI / NFO d 03 22 FI SK LO 17 FI*Neige-Cristal's Diorella Naaras Champion Veikko Saarela Abs
(N)Migoto's Iver (NFO w) x N*Migoto's Rikke (NFO fs 03 22)
139 NFO VI / NFO d 03 22 FI SK LO 18 (N)Tingoskattens Jonny Uros Nuoret 7-10 kk Veikko Saarela EX1
DK*Sakeena's Aston Martin (NFO ds 09 22) x (N)Tingoskattens Zona (NFO fs 09 24)
139 NFO VI / NFO d 03 22 FI SK LO 18 (N)Tingoskattens Jonny Uros Määrittely Elena Zagorskaya NFO d 03 22
DK*Sakeena's Aston Martin (NFO ds 09 22) x (N)Tingoskattens Zona (NFO fs 09 24)
140 NFO VII / NFO ds 24 FI SK LO 16 FI*Jarraun's Skog Dellingr Uros Grand International Champion Veikko Saarela EX1 CACS
FI*Jarraun's Skog Bergthor (NFO d 24) x FI*FoxyPaw's Cherry Mash (NFO fs)
141 NFO VII / NFO ns 24 FI SK LO 17 FI*Hopeahännän Hymypoika Uros Kastraatti Veikko Saarela Abs
S*Cederskogens Max Magma (NFO ds 09 22) x FI*Hopeahännän Daisy (NFO a 09 24)
142 NFO VIII / NFO ds 09 23 FI SK LO 15 FI*GoldenFurry's First Glance Uros Supreme Champion Marjatta Koskenkangas KM
FI*Nalle-Puhin Gil Grissom (NFO a 09 23) x FI*Catpros Altai anemone (NFO ds)
143 NFO VIII / NFO ns 03 22 FI SK LO 17 FI*Koivunpesän Parru Uros International Champion Marjatta Koskenkangas EX1 CAGCIB
FI*GoldenFurry's First Glance (NFO ds 09 23) x FI*Ninatte's Voodoo (NFO n 02 21)
144 NFO VIII / NFO ns 09 FI SK LO 18 PL*Mrau Yori Uros Nuoret 7-10 kk Marjatta Koskenkangas Abs
Aston Confundus*PL (NFO as) x PL*Mrau Princess (NFO n 09 22)
145 NFO VIII / NFO ns 03 24 FI SK LO 15 FI*FoxyPaw's Rollin' Stone Uros Grand International Premior Marjatta Koskenkangas EX1 CAPS NOM
Perun's Hit The Road Jack (NFO n 09) x FIN*FoxyPaw's Rosy Dawn (NFO fs 03 22)
146 NFO IX / NFO w 62 FI SK LO 17 FI*Neige-Cristal's Nicolas Uros Avoin Katia Pocci Abs
(N)Migoto's Iver (NFO w) x N*Migoto's Rikke (NFO fs 03 22)
147 NFO IX / NFO w 62 FI SK LO 17 FI*Neige-Cristal's Delicieux Coco Naaras Avoin Katia Pocci EX1 CAC
(N)Migoto's Iver (NFO w) x N*Migoto's Rikke (NFO fs 03 22)
148 NFO IX / NFO w 61 FI SK LO 17 FI*Jarraun's Skog Eikki-Ejnar Uros Premior Katia Pocci EX1 CAPIB
DK*Naturell's Knight Light (NFO w) x FI*Tähtitassun Aurinkoinen (NFO n 09 24)
149 SIB I / SIB n FI SK RX 17 Veresk Line*RU Nazar of Tavaloga Uros Nuoret 7-10 kk Katia Pocci EX1
Baks Crown of Siberia (SIB n) x Veresk Line Alenushka (SIB n 24)
150 SIB II / SIB a 09 FI SRK LO 14 Riverwind Caleb Jamesovic Uros Kastraatti Veikko Saarela Abs
Gregory's Siberian Niki Jamesovic (SIB n 09 23) x Aldan Demetra Stanislaova (SIB a 23)
151 SIB III / SIB n 24 FI SK LO 17 FI*Minoon Pikkuveikka Uros Avoin Veikko Saarela Abs
FIN*Lumikissan X-pertti (SIB a 09 24) x FI*Cherrytail's WonderGirl (SIB f 24)
152 SIB IV / SIB n 09 22 FI SK LO 17 FI*Jylhäkallion Aurora Naaras Nuoret 7-10 kk Katia Pocci EX1
FI*Amurin Chaleb (SIB n 22) x FI*Tunturikissan Saga (SIB n 09 24)
153 SIB IV / SIB n 09 24 FI SK LO 18 FI*Lumikissan FalleRalleRaa Naaras Pennut 4-7 kk Katia Pocci Abs
CH*Lukijn's Skye (SIB n 22) x FI*Lumikissan Morsmaikku (SIB n 09 24)
154 SIB V / SIB d 24 FI SK RX 18 Nikodim Simba Valenika Uros Nuoret 7-10 kk Marjatta Koskenkangas EX1
Veresk Line Jumanji (SIB ds 09 23) x Novella iz Odissei (SIB f 23)
155 SIB VI / SIB f 09 24 FI SK RX 14 FI*Taigatassun Cha-Cha Naaras Kastraatti Katia Pocci EX2
FI*Goldenspot's Doron (SIB n 03 24) x FI*Taigatassun Afrodite (SIB f 09 24)
156 SIB VI / SIB f 09 22 FI SK LO 15 FI*Allikatin Emma Naaras Kastraatti Katia Pocci EX1 CAP NOM
FI*Amurin Andreas (SIB n 22) x FI*Allikatin Aino (SIB f 09 22)
157 SIB VII / SIB fs 22 FI SK RX 18 Odariya Valenika Naaras Pennut 4-7 kk Veikko Saarela EX1
Veresk Line Jumanji (SIB ds 09 23) x Eva Valenika (SIB fs 24)
158 SIB VII / SIB ns 24 FI SK LO 17 FI*Bmy-Moumou Coconut Rum Naaras Kastraatti Veikko Saarela EX1 CAP
Di Do Syberjon*PL (NEM ns 09 21) x FI*Cherrytail's Zorana (SIB gs 09 24)
159 SIB VIII / SIB fs 02 21 64 FI SK RX 17 FI*Jerriman April Naaras Avoin Marjatta Koskenkangas EX1 CAC
FI*Eswood Fintelligens (SIB a 09) x FI*Taigatassun Bianca (SIB ds 03 24)
160 SIB VIII / SIB ns 03 24 FI SK LO 17 FI*Pikku-Priin Dancing DandeLion Naaras Nuoret 7-10 kk Marjatta Koskenkangas EX1
FI*Cherrytail's SpecialBoy (SIB ns 09) x FI*Pikku-Priin Adorable Venni (NEM n 03 21)
161 SIB VIII / SIB ns 09 24 FI SK LO 17 FI*Lumikissan DollariHymy Naaras Pennut 4-7 kk Marjatta Koskenkangas EX1 BIV
FI*Lumikissan Zumppendeeros (SIB ns 09 24) x Kuz`kin Dom Taisya (NEM ns 21)
162 TUA VI / TUA d 09 24 FI SK LO 17 FI*Meridies' Lionheart Uros Pennut 4-7 kk Katia Pocci EX1
FI*Felesin Jarkko Martikainen (TUA n 09) x FI*Tangerine's Enigma: Sugar & Spice (TUA f 03)
163 TUA VI / TUA f 03 FI SK LO 16 FI*Tangerine's Enigma: Sugar & Spice Naaras Kastraatti Katia Pocci EX1 CAP
FI*Tangerine's Body and Soul (TUA n 03) x FI*Sada Ramona Rydy (TUA g 23)
164 TUA IX / TUA w 63 FI SK LO 15 FI*Elekatin Princess Annabel Naaras Avoin Katia Pocci EX1 CAC
S*Wi'nte Sams Icey Ice Soda (TUA w) x FI*Elekatin Jalila Jessenia (TUA f 03 22)
165 BEN n 22 FI SK LO 16 FI*Alcarinqua Fionola Naaras Avoin Olga Komissarova EX1 CAC
Silverglam Gispa (BEN n 24 32) x FI*Alcarinqua Catelyn (BEN n 22)
166 BEN n 22 FI SRK LO S*Leopardettes Daimler Design Uros Grand International Premior Olga Komissarova EX1 CAPS
S*Leopardettes Give me Five (BEN n 22) x S*Leopardettes Ginny (BEN n 22 33)
166 BEN n 22 FI SRK LO S*Leopardettes Daimler Design Uros Veteraani Jørgen Billing 2
S*Leopardettes Give me Five (BEN n 22) x S*Leopardettes Ginny (BEN n 22 33)
167 BEN n 24 FI SK LO 16 S*Leopardettes Leonardo Uros Grand International Champion Katja Patrikainen EX1 CACS NOM
S*Leopardettes Idefix (BEN n 24) x S*Leopardettes Covergirl (BEN n 24)
168 BEN n 24 FI SK LO 17 Ellmax Tom Uros Champion Katja Patrikainen EX1 CACIB
Aldzheba Golden Ratio (BEN n 24) x Benalex Bounty of Ellman (BEN n 24)
169 BEN n 24 FI SK LO 17 Ellmax Ruby Naaras Avoin Katja Patrikainen EX1 CAC
Aldzheba Golden Ratio (BEN n 24) x Benalex Bounty of Ellman (BEN n 24)
170 BEN n 24 FI SK LO 18 FI*Bengabling Bandito Uros Pennut 4-7 kk Katja Patrikainen Abs
(N)Ingøy's Tornado (BEN n 24) x (N)Ingøy's Colette (BEN n 24)
171 BEN n 24 FI SK LO 17 FI*Heillandi Arcanine Uros Pennut 4-7 kk Katja Patrikainen EX1 BIV NOM
FI*Leokatin Nietos (BEN n 22 32) x Bengalias Taikatalvi (BEN n 24)
172 BEN n 24 FI SK LO 17 FI*PurrGold Independent Ilia Naaras Pennut 4-7 kk Katja Patrikainen EX1
Glitterglam Gabriel (BEN n 24) x FI*PurrGold Fantastica Femmina (BEN n 22 32)
173 BEN n 22 32 FI SK LO 16 FI*Leokatin Nietos Uros Grand International Champion Olga Komissarova EX1 CACS
Guru Dude Dream (BEN n 24) x FI*Leokatin Lystikäs (BEN n 24)
174 BEN n 24 32 FI SK LO 16 FI*Hiesun Walking Dead Naaras Avoin Olga Komissarova Abs
Labaiedubengal Dio Dell Amore (BEN n 24 32) x FI*Kattiklaanin Nefertiti (BEN n 22 32)
175 BEN n 24 33 FI SK LO 17 Boomer Leo Life Uros Champion Olga Komissarova EX1 CACIB
Sol Royals Google (BEN n 24) x Alenaria Expresso (BEN n 24 33)
176 BEN n 24 33 FI SK RX 17 Solroyals Midnight Aria Naaras Avoin Olga Komissarova EX1 CAC
Northernstorm of Solroyals (BEN n 24) x Gentle Beng Galiya of Sol Roayls (BEN n 24)
177 BEN n 24 33 FI SK LO 17 FI*PurrGold Independent Iris Naaras Pennut 4-7 kk Olga Komissarova EX1 BIV
Glitterglam Gabriel (BEN n 24) x FI*PurrGold Fantastica Femmina (BEN n 22 32)
178 BLH n FI SK RX 16 FI*Treselle's Espresso Uros International Premior Olga Komissarova EX1 CAGPIB NOM BIS
FI*Treselle's Walton Brown (BLH b) x Britimanti Bubble Blue (BLH a 03)
179 BLH a FI SK LO 17 FI*Londonfer Amazon Coupé Naaras Avoin Katja Patrikainen EX1 CAC
FI*Treselle's Utz von Trapp (BSH c) x FI*Treselle's Berry Swiss roll (BSH f)
180 BLH a FI SK RX 15 FI*Ullukan John Draken Uros Grand International Premior Katja Patrikainen EX1 CAPS
FI*Aurantia's Magnetic Eyes (BSH a) x FI*Ullukan Freija (BSH as 24)
181 BLH d FI SK RX 17 FI*Aurantia's Polar Vortex Uros Avoin Olga Komissarova EX1 CAC
Kant of Baltic Breeze (BLH n) x FI*Aurantia's Solar Wind (BSH f)
182 BLH j 03 FI SK RX 16 Valencia Dionis Naaras International Champion Olga Komissarova EX1 CAGCIB
My Marmeladi Andreu Bambino d'Oro (BSH d 02) x Diamond-Pro Bakkara (BSH b 01)
183 BSH a FI SRK LO FI*Aurantia's Magnetic Eyes Uros Grand International Champion Olga Komissarova EX1 CACS
FIN*Aleksandra's Dr. Pepper (BSH n) x FI*SamBelle's Electra (BSH f)
184 BSH a FI SK LO 17 FI*Coventry's Una Naaras Avoin Olga Komissarova EX1 CAC
FIN*Aleksandra's Dr. Pepper (BSH n) x FI*Coventry's Eowyn (BSH j)
185 BSH a FI SRK LO FI*Coventry's Endymion Uros International Premior Olga Komissarova EX1 CAGPIB
Belten's Don Sebastian (BSH c) x FIN*Sinisilkin Inkivääri (BSH g)
186 BSH b FI SK LO 17 FI*Saranellan Joliet Naaras Pennut 4-7 kk Olga Komissarova EX1
FI*Saranellan Eddie (BSH n) x FI*Saranellan Celeste (BSH h)
187 BSH c FI SRK RX 13 FI*Treselle's Utz von Trapp Uros Premior Katja Patrikainen EX1 CAPIB
Belten's Don Sebastian (BSH c) x Belten's Sofina (BSH o)
188 BSH f FI SRK RX 13 FI*Coventry's Gwenhwyfar Naaras Grand International Premior Katja Patrikainen EX1 CAPS BIV
FI*Rhinestone's Tobias Tomcat (BSH a) x FI*Coventry's Daybreak (BSH f)
189 BSH f FI SRK LO FI*Feronian Dahlea Purpurea Naaras Premior Katja Patrikainen EX1 CAPIB
FIN*Ferme Tyson (BSH d) x FIN*Ruusutarhan Ghisella (BSH a)
189 BSH f FI SRK LO FI*Feronian Dahlea Purpurea Naaras Veteraani Jørgen Billing 2
FIN*Ferme Tyson (BSH d) x FIN*Ruusutarhan Ghisella (BSH a)
190 BSH f FI SK LO 17 FI*Londonfer Boring Hippie Lady Naaras Kastraatti Katja Patrikainen EX1 CAP
FI*Treselle's Utz von Trapp (BSH c) x FI*Treselle's Berry Swiss roll (BSH f)
191 BSH g FI SK LO 16 FI*Aurantia's Polaris Naaras International Premior Olga Komissarova EX1 CAGPIB
FI*Aurantia's Magnetic Eyes (BSH a) x FI*Coventry's Indiana (BSH g)
192 BSH p FI SRK LO 13 FI*Gimmie's Magnanimous Uros Premior Katja Patrikainen EX1 CAPIB NOM
Hannahlea Aragorn (BSH o 24) x Big Panther's Bluna (BSH p)
193 BSH f 22 FI SRK LO 14 FI*Coventry's Joy Naaras Champion Katja Patrikainen EX1 CACIB
S*Palace&Main's What if (BSH n 22) x FI*Coventry's Daybreak (BSH f)
194 BSH ns 11 FI SK LO 14 FI*Gnome's Hello, I Love You Uros Grand International Champion Katja Patrikainen EX1 CACS
FI*Gnome's Britannia Silver (BSH ns 11) x S*Esteticas Xera (BSH ns 11)
195 BSH ns 11 FI SK LO 14 FI*Gnome's My Wild Love Naaras Grand International Premior Katja Patrikainen EX1 CAPS
FI*Gnome's Britannia Silver (BSH ns 11) x S*Esteticas Xera (BSH ns 11)
196 BSH ns 11 FI SK LO 16 FI*Huntercat Princess Amalia Naaras Kastraatti Katja Patrikainen EX1 CAP
Valentino Moon Sissi, CZ (BSH ns 11) x FI*Gnome's Love Her Madly (BSH ns 11)
197 BSH ny 03 25 FI SK RX 17 Bico Barbie aus Curbechi Naaras Champion Katja Patrikainen EX1 CACIB
Regina Margot Sorrento Gold (BSH ny 03 25) x Silver Sayonara aus Curbechi (BSH ns 11)
198 BUR n FI SK LO 15 FI*Almond's Freyja Naaras International Champion Katja Patrikainen EX1 CAGCIB BIV
Bjelke's Givenchy (BUR n) x Rumba Quintessential (BUR j)
199 BUR n FI SK RX 17 FI*Shu-Shun Rockin` Rio Uros Avoin Katja Patrikainen EX1 No Cert
FI*Elwood's Lion (BUR d) x Suay Valentina of Ayshazen (BUR f)
200 BUR n FI SK RX 17 FI*Beneloben Iki-Ihana Indiana Uros Pennut 4-7 kk Katja Patrikainen EX1
Yahztak Oji No Yume (BUR n) x Suay Valentina of Ayshazen (BUR f)
201 BUR n FIN SRK LO FIN*Niorun Billie Holiday Naaras Supreme Premior Katja Patrikainen KM NOM
FIN*Aberwyn Jin Shiro (BUR n) x FIN*Almond's Niorun (BUR b)
201 BUR n FIN SRK LO FIN*Niorun Billie Holiday Naaras Veteraani Jørgen Billing 1 NOM BIS
FIN*Aberwyn Jin Shiro (BUR n) x FIN*Almond's Niorun (BUR b)
202 BUR n FI SK RX 16 FI*KattiaMattia Atte Uros Kastraatti Katja Patrikainen Abs
FI*AuroraAustralis Jalmari Finne (BUR n) x FI*Arkhitekton Carrie (BUR g)
203 BUR a FI SRK LO 13 FI*ZirCat's Irwin Goodman Uros Supreme Champion Katja Patrikainen KM
Laurin von Tali (BUR n) x FI*ZirCat's Hidden Fantasy (BUR c)
204 BUR b FI SK LO 17 FI*Seirene Ipanema Naaras Avoin Olga Komissarova Abs
UA*Oktarin Yamadori (BUR b) x FI*Seirene Thaïs (BUR n)
205 BUR c FI SK LO 16 FI*Almond's Hiram Flaversham Uros Grand International Premior Katja Patrikainen EX1 CAPS
FI*Almond's Elvis Presley (BUR b) x FIN*Almond's Virginia Woolf (BUR n)
206 BUR c FI SRK LO 13 FI*Cattish Anne Bonny Naaras International Premior Katja Patrikainen EX1 CAGPIB
FI*Beneloben Cyranos (BUR b) x FIN*Pardofelis Lady Chatterley (BUR c)
207 BUR d FI SK LO 16 FI*Shu-Shun Keijunlilja Naaras Avoin Olga Komissarova EX1 CAC
FI*Elwood's Lion (BUR d) x FI*Shu-Shun Mary Jane (BUR h)
208 BUR f FI SK LO 17 FI*Mama-Alcialon Jammaileva Jannika Naaras Pennut 4-7 kk Olga Komissarova EX1
FI*Mama-Alcialon Great Gameboy (BUR n) x FI*Shu-Shun Kardemumma (BUR h)
209 BUR f FI SRK LO FI*Mama-Alcialon Diamond Diva Naaras Supreme Premior Olga Komissarova KM
FI*Arkhitekton Stucco (BUR d) x FIN*Aficats Bellatrix (BUR j)
209 BUR f FI SRK LO FI*Mama-Alcialon Diamond Diva Naaras Veteraani Jørgen Billing Arvosteltu
FI*Arkhitekton Stucco (BUR d) x FIN*Aficats Bellatrix (BUR j)
210 BUR h FI SK LO 16 FI*Celsiana Kielo Naaras Supreme Champion Katja Patrikainen KM NOM BIS
FI*Arkhitekton Alnwick (BUR b) x FI*Cattish Ada Rising (BUR h)
211 BUR h FI SK LO 15 FI*Cattish Anna the Princess Naaras International Champion Katja Patrikainen EX1 CAGCIB
FI*Cattish Mercury Rising (BUR e) x FI*Cattish Lucy van Pelt (BUR f)
212 BUR j FI SRK LO 14 FI*Hokkuspokkus Djelibeybi Naaras Supreme Premior Olga Komissarova KM
FI*Cattish Puss in Boots (BUR e) x FI*Hokkuspokkus Leeloo Minai (BUR c)
213 CYM 51-52 / CYM g 51 FI SK RX 15 FI*Pilkkumin Mona Lisa Naaras International Champion Olga Komissarova Abs
FI*Caaleigh Baby Pumpkin (CYM d 23 52) x FI*Pikkeen Rae (MAN a 09 51)
214 EUR n 22 FIN SRK RX FIN*Casimirrin Eulalia Naaras Supreme Premior Olga Komissarova KM NOM BIS
Finnvedens Tokai (EUR n 22) x FIN*Pikku-Piun Gilda (EUR n 22)
214 EUR n 22 FIN SRK RX FIN*Casimirrin Eulalia Naaras Veteraani Jørgen Billing 3
Finnvedens Tokai (EUR n 22) x FIN*Pikku-Piun Gilda (EUR n 22)
215 EUR d 22 FI SK RX 16 FI*Feronian Kesäleimu Uros Grand International Champion Olga Komissarova EX1 CACS NOM BIS
FI*Feronian Excelsior (EUR as 22) x FI*Feronian Gloriosa (EUR d 22)
216 EUR d 22 FI SK RX 16 FI*Pinkkitassun Noomi Naaras Champion Olga Komissarova EX1 CACIB
FI*Feronian Cajanus (EUR d 22) x FI*Pinkkitassun Hagar (EUR d 22)
217 EUR d 24 FI SRK RX FI*Feronian Di'Anna Naaras Supreme Champion Katja Patrikainen KM
FI*Feronian Basil (EUR d 24) x FI*Feronian Thea Camellia (EUR f 22)
218 EUR f 24 FI SRK RX 13 FI*Feronian Felicia Naaras Premior Olga Komissarova EX1 CAPIB
FI*Feronian Vincent Victoriano (EUR n 22) x FI*Feronian Angelica (EUR g 24)
219 EUR ns 22 FI SRK LO FI*Pikku-Piun Unelma Naaras Grand International Champion Katja Patrikainen EX1 CACS
FIN*Haukkapalan Digital (EUR ns 22) x FIN*Pikku-Piun Peppi Pitkätossu (EUR ns 24)
220 EUR as 22 FI SRK RX FI*Feronian Excelsior Uros Grand International Premior Olga Komissarova EX1 CAPS
Kissankellon Robin Aragorn (EUR es 22) x FIN*Feronian Solidago Nana (EUR a 22)
221 EUR g 03 FI SK RX 17 FI*Waputtaren Angelika Enkelten Markiisitar Naaras Nuoret 7-10 kk Katja Patrikainen Abs
FI*Waputtaren Ukko Anshelminpoika (EUR a 02) x Tosca (EUR d 02 21 62)
222 KBL I / KBL ns 22 FI SK LO 17 SE*Kot-à-Kuril Avalon Uros Grand International Champion Olga Komissarova Abs
SE*Jepnicks Always On My Mind (KBL ns 22) x SE*Kot-à-Kuril Texas hold'em (KBL f 22)
223 KBL I / KBL n 22 FI SK LO 17 SE*Kot-à-Kuril Kassanova Uros Nuoret 7-10 kk Olga Komissarova Abs
SE*Kot-à-Kuril Tengel (KBL n 22) x SE*Kot-à-Kuril Texas hold'em (KBL f 22)
224 KOR FI SRK LO 14 FI*Silvertip Jiisip tanwaakom Naaras Supreme Premior Olga Komissarova KM
FI*Mythai Yubamrung (KOR ) x FIN*Steptoe's Ichiban Kimae- No (KOR )
225 KOR FI SK LO 15 FI*Tatsutan Yaku Arhasi-Api Uros International Premior Olga Komissarova EX1 CAGPIB
FI*Hovikissan Rhe-Mu (KOR ) x FI*Tatsutan Shadi Aksi-Ankitam (KOR )
226 KOR FI SK LO 15 FI*SilverToe's Niw Thea Takla Uros Premior Olga Komissarova Abs
FI*Freijan Sa haai (KOR ) x FI*Silvertip Jiisip tanwaakom (KOR )
227 MAN 51-52 / MAN a 09 52 FI SRK RX FI*Pilkkumin Mister Richard Uros International Premior Olga Komissarova Abs
FIN*JoJon Henhao Dec (MAN d 24 54) x FIN*Armain Domenica (MAN f 03 53)
228 MAN 51-52 / MAN a 09 51 FI SRK RX FI*Pikkeen Rae Naaras Premior Olga Komissarova Abs
FI*Pilkkumin Mister Richard (MAN a 09 52) x FIN*D'manns Toes (CYM f 09 22 52)
229 OCI n 24 FI SK LO 15 FI*Topspot Lucifero Magnifico Uros Supreme Champion Olga Komissarova KM
FIN*Rollick Be Quick Or Be Dead (OCI ns 24) x FI*Topspot Grumpy The First (OCI o 24)
230 OCI n 24 FIN SRK LO FIN*Moosegrove Phoenix Uros Supreme Champion Olga Komissarova KM
S*Vargagården's Sisu Maxwell JR (OCI b 24) x FIN*Moosegrove Escuro Elegante (OCI n 24)
230 OCI n 24 FIN SRK LO FIN*Moosegrove Phoenix Uros Veteraani Jørgen Billing 1 NOM
S*Vargagården's Sisu Maxwell JR (OCI b 24) x FIN*Moosegrove Escuro Elegante (OCI n 24)
231 OCI n 24 FI SK LO 17 FI*Moosegrove Omar Uros Pennut 4-7 kk Olga Komissarova EX1 BIV NOM BIS
FIN*Moosegrove Geraldo Gentil (OCI b 24) x FI*Moosegrove Donna é Mobile (OCI n 24)
232 OCI n 24 FI SRK RX Brenda Tigrillo, CZ Naaras Kastraatti Olga Komissarova EX1 CAP
Cassi Rubelit, CZ (OCI n 24) x Juventas Regard Sauvage, CZ (OCI n 24)
233 OCI b 24 FI SK LO 15 FI*Moosegrove Jäger Uros Grand International Champion Katja Patrikainen EX1 CACS
Wild'n Sweet Only One (OCI b 24) x FI*Moosegrove Tu Autem (OCI b 24)
234 OCI b 24 FI SK LO 17 FI*Northalla Seventh Son Uros Avoin Katja Patrikainen EX1 CAC
SE*OzzySpot's Calippo Ize (OCI bs 24) x FI*Northalla Ethereal Medium (OCI b 24)
235 OCI b 24 FI SK LO 16 Padmé de OciSpot Naaras Avoin Katja Patrikainen EX1 CAC
Eytan Lunar Spell *PL (OCI ns 24) x Deanna de OciSpot (OCI c 24)
236 OCI b 24 FI SK LO 17 FI*Martinic Soldier of Fortune Uros Nuoret 7-10 kk Katja Patrikainen EX1 BIV NOM BIS
FI*Moosegrove Honour (OCI n 24) x FI*Moosegrove Cassiopeia (OCI b 24)
237 OCI b 24 FIN SRK LO FIN*Moosegrove OrqideasDoiradas Naaras Supreme Premior Katja Patrikainen KM
FIN*Moosegrove Geraldo Gentil (OCI b 24) x FIN*Moosegrove Ilusão Inédita (OCI n 24)
237 OCI b 24 FIN SRK LO FIN*Moosegrove OrqideasDoiradas Naaras Veteraani Jørgen Billing 4
FIN*Moosegrove Geraldo Gentil (OCI b 24) x FIN*Moosegrove Ilusão Inédita (OCI n 24)
238 OCI ns 24 FI SK LO 17 FI*Kukkatarhan Impatiens Uros Kastraatti Katja Patrikainen EX1 CAP
FI*Northalla Sunlight (OCI ns 24) x Brenda Tigrillo, CZ (OCI n 24)
239 OCI bs 24 FI SK LO 17 FI*Guttatus Bellatrix Naaras Avoin Olga Komissarova EX1 CAC
FI*Northalla Fizzing (OCI bs 24) x FI*Guttatus Polar Star (OCI c 24)
240 OCI bs 24 FI SK LO 17 FI*Punakuun Doris Naaras Nuoret 7-10 kk Olga Komissarova EX1 NOM
FI*Punakuun Bakht (OCI c 24) x FI*Northalla Corvus Corone (OCI bs 24)
241 OCI os 24 FI SK LO 14 FI*Northalla Moonlight Naaras Grand International Champion Olga Komissarova EX1 CACS NOM
FI*Northalla Springwater (OCI ns 24) x FI*Northalla Granuaile (OCI ns 24)
242 SIN FI SK LO 17 FI*Chai-lai Darling Daisy Naaras Kastraatti Katja Patrikainen EX1 CAP
Janamel Jayshelm's Javani (SIN ) x Savannah Nikolaevs Pride*RU (SIN )
243 ABY n FI SK LO 14 FI*Link Monaimba Om Naaras Supreme Champion Jaana Jyrkinen KM BIV
FI*Link Moses (ABY n) x RU*Greenville Summer of Laire (ABY o)
244 ABY n FI SK LO 17 FI*Lovedevotion Jackson Uros Avoin Jaana Jyrkinen Abs
FI*Lovedevotion Berlioz (ABY n) x FI*Lovedevotion Elisabeth (ABY n)
245 ABY n FI SK LO 17 Shadeaby Heartbreaker Uros Avoin Jaana Jyrkinen Abs
Shadeaby Delovere (ABY n) x Hayati Forbidden Melody (ABY n)
246 ABY n FI SK LO 18 FI*SaltNPepper Chunky Monkey Uros Pennut 4-7 kk Jaana Jyrkinen EX1
PL*Adalbertus SET (ABY n) x (N)Mayas Pride Maori (ABY n)
247 ABY n FI SK LO 17 FI*Lovedevotion Kleopatra Naaras Pennut 4-7 kk Jaana Jyrkinen EX1
FI*Link Kubembeleza Haiba (ABY o) x FI*Lovedevotion Elisabeth (ABY n)
248 ABY a FI SK LO 18 FI*Kharn-Ka Your Noble Naaras Pennut 4-7 kk Yan Roca Folch EX2
PL*Adalbertus Theodor (ABY n) x FI*Kharn-Ka Io (SOM n)
249 ABY a FI SK LO 17 FI*Lovedevotion Karmen Naaras Pennut 4-7 kk Yan Roca Folch EX1
FI*Link Kubembeleza Haiba (ABY o) x FI*Lovedevotion Elisabeth (ABY n)
250 ABY a FI SK LO 14 FI*Lovedevotion Daphne Naaras International Premior Yan Roca Folch EX1 CAGPIB
FI*Link Zaki Habit Rouge (ABY o) x Hotchocolate Cleopatra (ABY n)
251 ABY o FI SK LO 16 FI*Link Kubembeleza Haiba Uros Grand International Champion Yan Roca Folch EX1 CACS NOM
FI*Link Modunia Mgodi (ABY n) x FI*Link Sanaa Raziya (ABY n)
252 BAL w 67 FI SK LO 15 FI*Willicon Mikhail Baryshnikov Uros Supreme Champion Jaana Jyrkinen KM
FI*Willicon White Wookie (SIA w) x FI*Willicon Loves Giraffes (SIA n)
253 BAL b FI SRK LO FI*Fercatin Nozay Ronja Naaras Supreme Premior Yan Roca Folch KM
By-Aristotle Azay Le Rideau (BAL b) x FI*Fercatin Isamon Noor (BAL n)
254 CRX I / CRX n FI SK LO 16 FI*KittyLady's Meowth Evolves To Persian Naaras Avoin Yan Roca Folch EX1 CAC NOM
FI*Peppycat's Luke Skywalker (CRX n) x FI*Ballerina's Scheherazade (CRX b 09)
255 CRX I / CRX b FI SK LO 17 FI*Villains Call Me Tara Naaras Pennut 4-7 kk Yan Roca Folch EX1
FI*Ballerina's Rikkovaaran Riku (CRX n) x FI*Claypond's In Advance (CRX h)
256 CRX I / CRX n FI SK LO 16 FI*FunkyJam's Star-Lord Uros Supreme Premior Yan Roca Folch KM
FI*Peppycat's Luke Skywalker (CRX n) x FI*FunkyJam's Firemaker (CRX f 21 33)
257 CRX I / CRX n FI SK LO 16 FI*Sweetpurr's Dirty Little Secrets Naaras Supreme Premior Yan Roca Folch KM NOM BIS
FI*Ballerina's Shahryar (CRX n 03) x Pixie Fay Battle Under Stars (CRX n 24)
258 CRX II / CRX n 03 FI SK LO 17 FI*FunkyJam's Anne Bonny Naaras Nuoret 7-10 kk Jaana Jyrkinen EX1
FI*Framillan the dawn of a new age (CRX n) x FI*FunkyJam's Upupa Epops (CRX a 02)
259 CRX II / CRX n 09 FI SK LO 17 FI*Villains Lillith The First Naaras Pennut 4-7 kk Jaana Jyrkinen EX1
FI*Ballerina's Rikkovaaran Riku (CRX n) x FI*Pirtti-Viiksen Kermavahti (CRX a)
260 CRX II / CRX n 03 FI SRK LO 14 FI*Piupaws Pathways of Sekhmet Uros Supreme Premior Jaana Jyrkinen KM BIV NOM BIS
Puraffection's Paras Punainen (CRX d 03 24) x FI*Piupaws Song of Sekhmet (CRX n 01 21)
261 CRX II / CRX b 03 FI SRK LO FI*Spectrolite Tango Desiré Naaras International Premior Jaana Jyrkinen EX1 CAGPIB
S*Silkwave's Quintillus (CRX b 01) x FI*Spectrolite Melanie (CRX c)
262 CRX II / CRX c 09 FI SK LO 17 FI*FunkyJam's Legends of Nidalee Naaras Premior Jaana Jyrkinen EX1 CAPIB
DK*Løveid Mr. Clooney (CRX n 02 32) x FI*FunkyJam's Little Bo Peep (CRX c)
263 CRX III / CRX d FI SK LO 17 FI*Sirpaleen Caspian Apollon Uros Nuoret 7-10 kk Jaana Jyrkinen EX2
FI*Saca's Chicago Gansta (CRX n) x FI*Saca's Comtesse de la Crème (CRX e)
264 CRX III / CRX d FI SK LO 17 FI*Sweetpurr's Red Edition Uros Nuoret 7-10 kk Jaana Jyrkinen EX1
FI*Sweetpurr's Sound of Silence (CRX n 03) x Pixie Fay House of Golden Flower (CRX d)
265 CRX IV / CRX f 01 64 FI SK LO 16 FI*Alchemist Bollinger Naaras Grand International Champion Yan Roca Folch EX1 CACS
FI*Alchemist Ace of Spades (CRX n 03 33) x FI*Alchemist Petit Meslier (CRX f 03)
266 CRX IV / CRX d 09 24 FI SK RX 17 FI*Spectrolite Celebration Uros Avoin Yan Roca Folch EX1 CAC
FI*Piupaws Private (CRX n 03) x FI*Spectrolite Hopeasinisiipi (CRX fs 03 24)
267 CRX IV / CRX fs 03 24 FI SK LO 14 FI*Spectrolite Hopeasinisiipi Naaras Premior Yan Roca Folch EX1 CAP
Puraffection's Paras Punainen (CRX d 03 24) x FI*Spectrolite Dum Spiro Spero (CRX fs 03 24)
268 CRX V / CRX ns 24 FI SK LO 16 FI*Piupaws Ascalon Uros Grand International Champion Yan Roca Folch EX1 CACS
FI*Spectrolite Ritariperhonen (CRX ns 03 24) x FI*Piupaws Svetlana Rönkkö (CRX n 24)
269 CRX VI / CRX ns 03 24 FI SK LO 14 FI*Spectrolite Ritariperhonen Uros Grand International Premior Jaana Jyrkinen EX1 CAPS
Puraffection's Paras Punainen (CRX d 03 24) x FI*Spectrolite Dum Spiro Spero (CRX fs 03 24)
270 CRX VII / CRX b 21 32 FI SK LO 16 FI*Claypond's Bonjour Naaras International Champion Jaana Jyrkinen EX1 CAGCIB
U-Mink Ansa of Claypond's (CRX n 32) x Lelithe des Nesmes (CRX b 24)
271 CRX VII / CRX n 31 FI SK LO 17 FI*Claypond's Dragomir Uros Champion Jaana Jyrkinen EX1 CACIB
U-Mink Ansa of Claypond's (CRX n 32) x Shanechka Zolotoe Runo (CRX b 32)
272 CRX VII / CRX b 33 FI SK LO 17 Demian Suomi100 Sisu Uros Nuoret 7-10 kk Jaana Jyrkinen Abs
Cookie's Story Lover of Claypond's (CRX b) x FI*Framillan Farfallina (CRX n 33)
273 CRX VII / CRX b 21 33 FI SK LO 17 FI*Claypond's Hilla V Naaras Pennut 4-7 kk Jaana Jyrkinen EX1 BIV
FI*Saca's Unreal Blooming (CRX b 33) x FI*Claypond's Bonjour (CRX b 21 32)
274 CRX VIII / CRX n 03 33 FI SK LO 16 FI*Alchemist Abracadabra Uros Grand International Champion Yan Roca Folch EX1 CACS
Kaylee's Hot & Spicy (CRX d 23) x FI*Alchemist Queen of Hearts (CRX f 09 33)
275 CRX VIII / CRX n 09 33 FI SRK LO FI*Spectrolite Si Tú MeOlvidas Uros International Premior Yan Roca Folch EX1 CAGPIB
FI*Spectrolite Skafloc (CRX n 09) x Seglin Rex Poesia (CRX g 02 33)
276 OLH ns 24 FI SK LO 17 FI*Frostnight's Shadegrown Uros Nuoret 7-10 kk Yan Roca Folch EX1
FI*Mummeli Sofinho Yaron (OLH ns 25) x FI*Noxx Dancing Queen (OSH c 24)
277 OSH n FI SRK RX Galoo of Beugnycats Uros Supreme Champion Yan Roca Folch DISQ
Furendo Og Island Snaegerdi (SIA ns 21) x Farinelli Etna (OSH n)
278 OSH n FI SK LO 14 FI*Curnauskiss Paint In Black Uros Kastraatti Yan Roca Folch EX1 CAP NOM
FI*Mummeli Dinazinho Sepe (OSH d 25) x FI*Curnauskiss I Will Stay (BAL f)
279 OSH a FI SK LO 17 FI*Plan-A Mr Lahey Uros Nuoret 7-10 kk Yan Roca Folch EX1
Strekoza's Casanova (OSH n 24) x FI*Plan-A I kissed Anakin and I liked it (SIA c)
280 OSH a FI SRK LO 14 FI*LoudMeow Stargazer Naaras Supreme Premior Yan Roca Folch KM
Yrttitarhan Maitikka (OSH p 24) x S*Sandvretens Syrah (OSH a 25)
281 OSH f FI SK LO 15 O*Kay Orient Angel Bon-Bon Baby Naaras Supreme Champion Jaana Jyrkinen KM
HU*Shagio-Chen Pamelo (OSH d 03 22) x UA*Made in Ukraine Vasilisa (SIA n 03)
282 OSH f FI SRK LO 14 FI*Choose Avec Moi & Bimba Naaras International Champion Jaana Jyrkinen Abs
FI*Choose Xoo Cute To Be True (OSH n 03 24) x FI*Choose Sims à la Bimba (OSH f)
283 OSH f FI SK LO 17 FI*Nenatnak Fearless Dragon Naaras Avoin Jaana Jyrkinen EX1 No Cert
FI*Cleverkitty A Dance with Dragons (SIA d 21) x FI*Nenatnak Ain't I Angel (OLH n)
284 OSH n 24 FI SK RX 16 Strekoza's Casanova Uros Grand International Champion Yan Roca Folch Abs
Burukkusi (OSH a 25) x Shayan Viorika (OSH n)
285 OSH a 24 FI SK LO 16 FI*JellonCats El Hierro Uros Grand International Champion Yan Roca Folch Abs
Jelloncats Follow the Leader (OSH n 24) x Durrdana's Black Betty (OSH n)
286 OSH a 24 FI SK LO 18 Apocalyptica Giuseppe Verdi Uros Nuoret 7-10 kk Yan Roca Folch EX1 NOM BIS
Nike Pretty Pleasure (OSH n 24) x Siamesis Casablanca (OSH n 22)
287 OSH b 25 FI SK RX 17 FI*JellonCats Oliwa Uros Nuoret 7-10 kk Jaana Jyrkinen Abs
Aragorn LadaMaria, CZ (OSH b 24) x Durrdana's Black Betty (OSH n)
288 OSH c 24 FI SK LO 16 FI*LoudMeow Magic Moon Naaras International Champion Jaana Jyrkinen EX1 CAGCIB NOM BIS
FI*Plan-A Jussi Murikka (SIA c) x FI*LoudMeow Little Starlet (OSH a 24)
289 OSH f 24 FI SRK LO 13 (N)Manhunter's Check Me Out Naaras Supreme Champion Yan Roca Folch KM
DK*Piltoft's Mr. Tambourine Man (OSH d 24) x Bestcats Incredible Illusion (OSH fs)
290 OSH bs 25 FI SRK LO FI*Nazarlik XTC Uros International Premior Jaana Jyrkinen EX1 CAGPIB
FI*Santuzzan Maestro (OSH n 25) x FI*Moumouni Aliisa (OSH cs 22)
291 RUS FI SK LO 16 FI*Zarin Lycaena Helle Naaras International Champion Yan Roca Folch EX1 CAGCIB BIV
Amore di Marchesi*CH (RUS ) x FI*Zarin Delphinium (RUS )
292 RUS FI SK LO 15 Habeebas Gracious Georgina Naaras International Champion Yan Roca Folch EX2
Katzenhof Onni (RUS ) x Habeebas Exceptional Elisha (RUS )
293 RUS FI SK LO 17 Diamond Neytiri*PL Uros Nuoret 7-10 kk Yan Roca Folch EX2
Gerber Minora*PL (RUS ) x Wenus Greyandgreen*PL (RUS )
294 RUS FI SK LO 17 FI*Janatuisen Giovanni Il Carino Uros Nuoret 7-10 kk Yan Roca Folch EX1
Kind of Blue Buongiorno Amore (RUS ) x Habeebas Gracious Georgina (RUS )
295 RUS FI SK LO 17 FI*Sini-Hilkan Damsel of Bunch Naaras Nuoret 7-10 kk Yan Roca Folch Abs
Kind of Blue Buongiorno Amore (RUS ) x Swaldiphary Lavinia (RUS )
296 RUS FI SK LO 17 FI*Sini-Hilkan Damsel of Fairy Naaras Nuoret 7-10 kk Yan Roca Folch EX1
Kind of Blue Buongiorno Amore (RUS ) x Swaldiphary Lavinia (RUS )
297 RUS FI SK LO 16 FI*Janatuisen Anastasia La Duchesse Naaras Premior Yan Roca Folch EX1 CAPIB
Frank Sheer Love*RU (RUS ) x FI*Janatuisen La vie en rose (RUS )
298 RUS FI SK LO 16 FI*Sini-Hilkan CocoaBloom Uros Kastraatti Yan Roca Folch Abs
FI*Hana-Bi Timur (RUS ) x Swaldiphary Lavinia (RUS )
299 RUS FI SK LO 17 FI*Sini-Hilkan Zenith Uros Kastraatti Yan Roca Folch EX1 CAP
Kind of Blue Buongiorno Amore (RUS ) x FI*Sini-Hilkan VeiledRose (RUS )
300 SIA a FI SK LO 17 FI*Plan-A Fifty Sixty Naaras Avoin Yan Roca Folch EX1 CAC
FI*Kelmikerhon Tyrskyaalloilla (SIA c) x FI*Plan-A Mon Dieu (SIA a)
301 SIA c FI SK LO 14 FI*Plan-A Jussi Murikka Uros Supreme Premior Jaana Jyrkinen KM
FI*Kelmikerhon Tyrskyaalloilla (SIA c) x FI*Kelmikerhon Elegia (SIA a)
302 SIA f FI SK LO 18 FI*Ori-Katin Sheena Is A Punk Rocker Naaras Pennut 4-7 kk Yan Roca Folch EX1 NOM BIS
FI*Tabbytassun Aarre (SIA d 03 21) x DK*Skuld Myser (SIA f)
303 SIA h FI SK RX 16 FI*Choose Echoes In Your Heart Naaras International Premior Jaana Jyrkinen EX1 CAGPIB
Galoo of Beugnycats (OSH n) x FI*Choose Avec Moi & Bimba (OSH f)
304 SIA j FI SK LO 16 FI*Kaspektin Tähteinvälinen Naaras Grand International Champion Yan Roca Folch EX1 CACS
FI*Plan-A Jussi Murikka (SIA c) x Azorez Varda Tintalle of Kaspektin (SIA f)
305 SIA o FI SK LO 18 Cailin Van Scalindjo Naaras Pennut 4-7 kk Yan Roca Folch EX1
Come On Baby Oriclis (SIA o) x Emma Eline van Yindraque (SIA o)
306 SIA c 21 FI SK LO 17 Grazia v. Imporio A Naaras Nuoret 7-10 kk Jaana Jyrkinen EX1 NOM
Mario Barry (SIA c 21) x Monolie v. Imporio A (SIA g)
307 SIA d 21 FI SK LO 17 FI*SunSarin Bodom Beach Terror Uros Pennut 4-7 kk Yan Roca Folch EX1
FI*Tabbytassun Asser (OSH n 24) x FI*Clamoris Isadora (SIA e 21)
308 SIA e 21 FI SK LO 14 FI*Clamoris Isadora Naaras Kastraatti Jaana Jyrkinen EX1 CAP
FI*Feanorian GhostInTheShell (SIA d 21) x FI*Clamoris Habika (OSH f 22)
309 SOM n FI SRK LO FI*Kharn-Ka Your Choice Uros Supreme Champion Jaana Jyrkinen KM BIV NOM BIS
DK*Dushara Danü (SOM n) x FIN*Kharn-Ka Queen Heart (ABY o)
310 SOM n FI SK LO 16 FI*Kharn-Ka Io Naaras Grand International Champion Jaana Jyrkinen EX1 CACS
Tutankhamon di Gens Rubra (SOM n) x FI*Kharn-Ka Inola (SOM n)
311 SOM n FI SK RX 17 FI*Kharn-Ka Xahale Xpress Naaras Nuoret 7-10 kk Jaana Jyrkinen EX1
Tilsim dan Black Dragon (SOM n) x FI*Kharn-Ka Sinopa (SOM n)
312 SOM n FI SRK RX FI*Kharn-Ka Taygeta Taurus Naaras Supreme Premior Jaana Jyrkinen KM NOM
DK*Dushara Danü (SOM n) x FIN*Kharn-Ka Imperia Isabel (SOM o)
312 SOM n FI SRK RX FI*Kharn-Ka Taygeta Taurus Naaras Veteraani Jørgen Billing 2
DK*Dushara Danü (SOM n) x FIN*Kharn-Ka Imperia Isabel (SOM o)
313 SOM o FIN SRK RX DK*Dushara Mint of Kharnka Naaras Supreme Premior Yan Roca Folch KM
DK*Dushara Amazes Me (SOM n) x Tamarakatz Seattle of Dushara (ABY n)
313 SOM o FIN SRK RX DK*Dushara Mint of Kharnka Naaras Veteraani Jørgen Billing 1 NOM BIS
DK*Dushara Amazes Me (SOM n) x Tamarakatz Seattle of Dushara (ABY n)
314 SPH III / SPH f FI SK LO 17 FI*Hebblas Viona Naaras International Premior Jaana Jyrkinen EX1 CAGPIB
Vandvis Chocolate Eclair (SPH n 33) x FI*Hebblas Olivia (SPH d 03)
315 SPH V / SPH n 32 FI SK RX 17 FI*Miisalan Lumi Naaras Pennut 4-7 kk Jaana Jyrkinen EX1 NOM
FI*Tuiscalo's O'my Nude Eytukan (SPH a 21) x FI*Merlin-Eridan Caroline (SPH f 21)
316 SPH V / SPH f 02 21 33 FI SRK LO FI*Tutsi Buccellati Naaras Supreme Premior Jaana Jyrkinen KM
FIN*Tutsi Miracle Misha (SPH d 21) x LV*Otomi Xaviera (SPH f 09 21)
317 SPH V / SPH d 09 32 FI SK LO 17 FI*Hebblas Vincent Uros International Premior Jaana Jyrkinen EX1 CAGPIB
Vandvis Chocolate Eclair (SPH n 33) x FI*Hebblas Olivia (SPH d 03)
318 THA n FI SK RX 17 Jasmine Tajska Chata*PL Naaras Avoin Jaana Jyrkinen Mitätöity Mitätöity
Fork Black and White (THA n) x Dafne Tricky Tail (THA c)
319 THA n FI SK RX 17 FI*SpotsAndPoints David Uros Pennut 4-7 kk Jaana Jyrkinen EX1
Thaiblueangels Benjamin (THA n) x Tekila Sanchitos (THA n)
320 THA n FI SK RX 17 FI*SpotsAndPoints Aquarius Uros Avoin Jaana Jyrkinen EX1 CAC
Thaiblueangels Benjamin (THA n) x Tekila Sanchitos (THA n)
320 THA b FI SK RX 17 FI*SpotsAndPoints Aquarius Uros Määrittely Yan Roca Folch THA n
Thaiblueangels Benjamin (THA n) x Tekila Sanchitos (THA n)
321 HCL Aku Uros Kotikissat Jørgen Billing 1 NOM
321 HCL Aku Uros Veteraani Elena Zagorskaya 1 NOM BIS
322 HCL Tyyne-Liina Naaras Kotikissat Jørgen Billing 1 NOM
323 HCS Elis Uros Kotikissat Jørgen Billing Abs
324 HCS Oswald Uros Kotikissat Jørgen Billing 2
325 HCS Una Naaras Kotikissat Jørgen Billing 2
326 HCS Mei Naaras Kotikissat Jørgen Billing 1 NOM BIS
327 HCS Pösö Uros Kotikissat Jørgen Billing 1 NOM
346 kpl

Tuomarit

Nimi EMS-koodit Kissaa
Billing Jørgen PER d, RAG a 04, RAG f 04, RAG n, RAG n 03, RAG n 04, SBI a, SBI c, SBI e 21, TUV f 61-63, HCL, HCS, VET 2, VET 3, VET 4 38
Jyrkinen Jaana Kat 4 tark. (13c), ABY n, BAL w 67, CRX II, CRX III, CRX VI, CRX VII, OSH b 25, OSH bs 25, OSH c 24, OSH f, SIA c, SIA c 21, SIA e 21, SIA h, SOM n, SPH III, SPH V, THA b, THA n 39
Komissarova Olga BEN n 22, BEN n 22 32, BEN n 24 32, BEN n 24 33, BLH d, BLH j 03, BLH n, BSH a, BSH b, BSH g, BUR b, BUR d, BUR f, BUR j, CYM 51-52, EUR as 22, EUR d 22, EUR f 24, EUR n 22, KBL I, KOR, MAN 51-52, OCI bs 24, OCI n 24, OCI os 24 40
Koskenkangas Marjatta MCO I, MCO IV, MCO VII, MCO VIII, NEM I, NFO V, NFO VIII, SIB V, SIB VIII 40
Patrikainen Katja BEN n 24, BLH a, BSH c, BSH f, BSH f 22, BSH ns 11, BSH ny 03 25, BSH p, BUR a, BUR c, BUR h, BUR n, EUR d 24, EUR g 03, EUR ns 22, OCI b 24, OCI ns 24, SIN 38
Pocci Katia Kat 2 tark. (13c), ACL II, ACS IV, ACS VIII, MCO III, NFO II, NFO IV, NFO IX, SIB I, SIB IV, SIB VI, TUA IX, TUA VI 39
Roca Folch Yan Kat 4 tark.(13c), ABY a, ABY o, BAL b, CRX I, CRX IV, CRX V, CRX VIII, OLH ns 24, OSH a, OSH a 24, OSH f 24, OSH n, OSH n 24, RUS, SIA a, SIA d 21, SIA f, SIA j, SIA o, SOM o 40
Saarela Veikko ACL IV, ACL VIII, MCO II, MCO IX, MCO V, MCO VI, NEM II, NFO I, NFO III, NFO VI, NFO VII, SIB II, SIB III, SIB VII, VET 1 40
Zagorskaya Elena Tuomarioppilas Annukka Rintakumpu. Kat 2 tark. (13c), EXO n 24, PER n, PER n 01 21 62, RAG a, RAG a 03, RAG d 04, RAG g 03, RAG n 04 21, RAG n 21, SBI c 21, SBI d, SBI f, SBI n, TUV d 61-63, VET Kotikissat 30
9 tuomaria