Kes-Kis 85. kansainvälinen kissanäyttely 24.3.2018
Järjestävä yhdistys Keski-Suomen kissayhdistys ry
Alkaa 24.3.2018 Loppuu 24.3.2018
Ilmoittautuminen alkaa 1.1.2018 Ilmoittautuminen loppuu 16.2.2018
Yleisöaika alkaa 10:00 Yleisöaika loppuu 17:00
Eläinlääkärintarkastus alkaa 8:00 Eläinlääkärintarkastus loppuu 9:30
Arvostelut alkavat 10:00 Vahvistuskirjeen julkaisupvm 10.3.2018
Kansainvälinen Kyllä Erikoisnäyttely Ei
Drive In -näyttely Ei Omistajat saavat esitellä kissansa Kyllä
Kissoja enintään 400   Kategoriat 1, 2, 3, 4, Kotikissat
BreedBIS-rodut BreedBIS kissoja vähintään
Tilinumero
Sähköposti show@keskis.net
Paikka Jyväskylä, Paviljonki
Toimihenkilöt Näyttelypäällikkö:
Satu Tillanen-Toivanen, satu.tillanen-toivanen@keskis.net, puh. 040 832 7209. Yhteydenotot mieluiten sähköpostilla.
Näyttelysihteeri:
Susanna Piispanen, Pappilantie 8 A 2, 40900 Säynätsalo, susanna.piispanen@keskis.net, puh. 050 328 6688 (iltaisin). Yhteydenotot mieluiten sähköpostilla.
Pääassistentti:
Eeva-Leena Juntunen, assistentit@keskis.net
Myyntipaikat ja rotupöydät Showlinkin kautta:
Erika Paqvalin-Skurnik, erika.paqvalin.skurnik@showlink.fi

Lisätietoja Näyttely on TÄYNNÄ! (16.2.2018)

Suomen Kissaliiton Vuoden Kissat 2017 palkitaan tässä näyttelyssä!

Lauantain näyttelyssä järjestetään Junior Handler -kilpailu!

Näyttelykutsu: http://www.keskis.net/nayttelyt/nayttely-201801-kutsu/
ILMOITTAUTUMINEN

Näyttelymaksu ajalla 1. - 31.1.2018 Fife-jäseniltä 37 euroa. Kes-Kisin jäsenet 34 euroa. 
Näyttelymaksu ajalla 1. - 18.2.2018 kaikilta Fife-jäseniltä 40 euroa. 
Leimakortit ovat käytössä tammikuussa ilmoittautuville.

Kes-Kis hyväksyy
 eräpäivänä maksetut ilmoittautumiset, joiden maksamisessa on käytetty näyttelymaksuun kuuluvaa viitenumeroa. Näyttelymaksun eräpäivä on ilmoittautumispäivä.  Leimakortit on postitettava välittömästi ilmoittautumispäivänä näyttelysihteerille. Leimakorttiin kirjoitetaan omistajan nimi, ilmoitettavan kissan nimi ja EMS-koodi sekä näyttelyn päivämäärä. Leimakorttien saapumista odotetaan muutama postipäivä.
Mikäli kissa osallistuu useampaan luokkaan, tulee ilmoittautuminen tehdä erikseen jokaiseen luokkaan.
Kes-Kis hylkää maksamattomat ilmoittautumiset ilman erillistä ilmoitusta. Maksuja käsitellään kaksi kertaa viikossa, joten maksusuorituksen tulee näkyä muutamassa pankkipäivässä (eräpäivä on ehdoton).
Mikäli näyttelyilmoittautuminen jätetään maksamatta, Kes-Kis pidättää oikeuden olla jatkossa hyväksymättä ilmoittajan kissoja järjestämiinsä näyttelyihin. 

Yhteenveto ilmoittautumisista

Kategoria Ilmoittautuneita
1 73
2 128
3 118
4 92
Kotikissat 8
Yhteensä 419

Suodata näytettäviä tuloksia alla olevilla valinnoilla.

Suodata näytettäviä tuloksia alla olevilla valinnoilla.

Nro EMS-koodi Rekisterinumero Nimi Sukupuoli Luokka Tuomari Tulos
1 EXO n 22 FI SK LO 17 FI*AzuLejo's BraveHeart Uros Avoin Marjatta Koskenkangas EX1 CAC
FI*Mau-Miun Iceman 4 Azulejo (EXO e 24) x FI*AzuLejo's Swanheart (EXO n 22)
2 EXO n 24 FI SK LO 17 Kisuicat's Eye-Of-The-Tiger Uros Grand International Champion Olga Komissarova EX1 CACS
FI*Elrikan Garfield Gold (EXO d 03 24) x FI*KiSui All or Nothing (PER f 03)
3 EXO d 22 FI SK LO 18 Marjakorin Lenny Uros Nuoret 7-10 kk Marjatta Koskenkangas EX1
Aamukasteen Night Hawk (EXO a 22) x FI*Kultaviiksen Farasha (PER d)
4 EXO g 03 24 FI SK LO 17 FI*Celestial's Moët&Chandon Rosé Impérial Naaras Nuoret 7-10 kk Olga Komissarova EX1
FI*Mau-Miun Iceman 4 Azulejo (EXO e 24) x FI*Celestial's Answear 2 All My Prayers (PER g 02)
5 PER n FI SK LO 16 FI*Mimosan Quarterback Uros International Champion Marjatta Koskenkangas EX1 CAGCIB NOM
S*Athelstones Blackout (PER n) x FI*Mimosan Hold It Against Me (PER f)
6 PER n FI SK LO 17 Ayser's Iris of Azulejo Naaras Nuoret 7-10 kk Marjatta Koskenkangas EX1
Anjelikatz Blue Heaven (PER a 33) x My-Champagne Princess Victoria (PER n 22)
7 PER n FIN SRK RX FIN*Yabode's Bondadoso Bono Uros International Premior Marjatta Koskenkangas EX1 CAGPIB
FIN*Jarbabin Indigo Luca (PER a 23) x FIN*Chevhill's Dreamy Diva (PER n)
7 PER n FIN SRK RX FIN*Yabode's Bondadoso Bono Uros Veteraani Jørgen Billing 1 NOM BIS
FIN*Jarbabin Indigo Luca (PER a 23) x FIN*Chevhill's Dreamy Diva (PER n)
8 PER a FI SK LO 16 FI*Royal-Label A Kind of Magic Naaras Champion Olga Komissarova EX1 CACIB
My Fantasy's Ray (PER as) x Silverdance Nice Fantasy (PER gs)
9 PER d FI SK LO 16 Top-Level The Winner Takes It All Uros Kastraatti Marjatta Koskenkangas EX1 CAP
FIN*Sunrunner's Hadyn Habib (PER d) x Leonidan U Are My Sunshine (PER d 22)
10 PER n 33 FI SK LO 16 Sinihuiskan Fenix Uros International Champion Olga Komissarova EX1 CAGCIB
Sinihuiskan XabiAlonso (PER a 21 33) x Sinihuiskan Delilah (PER n 33)
11 PER f 33 FI SK LO 15 Sinihuiskan Elisha Naaras International Premior Olga Komissarova EX1 CAGPIB
Sinihuiskan Peppino (PER n 33) x Sinihuiskan Aryanna (PER d 21 33)
12 RAG n FI SK LO 15 FI*Pengvin's Gloria Naaras International Champion Olga Komissarova Abs
S*FunHouse's Hector Made in Sweden (RAG n 04 21) x FI*Pengvin's Celina (RAG n)
13 RAG n FI SK LO 16 FI*AijaiCats Royal Ron Uros Kastraatti Olga Komissarova EX1 CAP
FI*AijaiCats Amazing Ami (RAG n) x FI*AijaiCats Charming Carla (RAG a)
14 RAG n FI SK LO 17 FI*Pengvin's Maxentius Uros Pennut 4-7 kk Olga Komissarova EX1 BIV
FI*MistyNight Augustus (RAG c) x FI*Pengvin's Gloria (RAG n)
15 RAG n FI SK LO 17 FI*Bemondon Dil Begum Naaras Pennut 4-7 kk Olga Komissarova EX2
FI*Riverknee Milord William (RAG a) x FI*Erkatin Alma Aurora (RAG n 04)
16 RAG n FI SK LO 17 FI*Bemondon Dil Bisa Naaras Pennut 4-7 kk Olga Komissarova EX1
FI*Riverknee Milord William (RAG a) x FI*Erkatin Alma Aurora (RAG n 04)
17 RAG a FI SK LO 16 FI*AijaiCats Royal Roi Uros Kastraatti Marjatta Koskenkangas EX1 CAP
FI*AijaiCats Amazing Ami (RAG n) x FI*AijaiCats Charming Carla (RAG a)
18 RAG b FI SK LO 17 FI*AijaiCats Sweet Sarai Naaras Avoin Olga Komissarova EX1 CAC
FI*AijaiCats Amazing Ami (RAG n) x FI*AijaiCats Glamoros Gaya (RAG a 04)
19 RAG c FI SK LO 18 FI*AijaiCats Brilliant Bella Naaras Pennut 4-7 kk Marjatta Koskenkangas EX1
FI*AijaiCats Amazing Ami (RAG n) x FI*AijaiCats Glamoros Gaya (RAG a 04)
20 RAG n 21 FI SK LO 17 Gayaneh Oscarella omen Uros Nuoret 7-10 kk Olga Komissarova EX1
S*Gunbertus Twin Peaks for Gayaneh (RAG n 04 21) x Gayaneh Gratia Illa (RAG a)
21 RAG n 03 FI SK LO 15 FI*Celestial's Syypää Sun Hymyyn Uros Grand International Champion Marjatta Koskenkangas EX1 CACS
S*Gunbertus Perfect Cameo (RAG d 03 21) x FI*Celestial's Million Dollar Baby (RAG n 04)
22 RAG n 03 FI SK LO 17 FI*Valkokullan Magnum Uros Avoin Marjatta Koskenkangas EX1 CAC BIV
FI*Valkokullan Sisu (RAG n 03) x FI*Valkokullan Helinä (RAG a 04)
23 RAG n 03 FI SK LO 17 FI*Cat's-JM Rafael-Benitez Uros Nuoret 7-10 kk Marjatta Koskenkangas EX1 NOM
S*Krickelins Rafael (RAG n 03) x FI*Cat's-JM Cleo-patra (RAG n 03)
24 RAG n 04 FI SK LO 15 FI*Erkatin Alma Aurora Naaras Champion Marjatta Koskenkangas EX1 CACIB
FI*Shyshaman's Bluest Rivers (RAG a 04) x FI*Erkatin Saara Sylvia (RAG n)
25 RAG n 04 FI SK LO 14 FI*AijaiCats Beautiful Bea Naaras Premior Marjatta Koskenkangas EX1 CAPIB
Taikatuulen Highlander (RAG b 03) x FIN*Bobkatin Amilla (RAG a 03)
26 RAG a 03 FI SK LO 17 FI*Celestial's Buena Vista Fizz Naaras Pennut 4-7 kk Olga Komissarova EX1 NOM BIS
NO*Noble Origins' Prince Carl Philip (RAG n 04) x FI*Celestial's Irish Coffee (RAG g 04)
27 RAG a 03 FI SRK LO 13 FI*Celestial's Hot Shot Uros Grand International Premior Olga Komissarova EX1 CAPS NOM
Kizzykat No More Headaches (RAG a 03) x La Belleza Ragdolls Topaz (RAG a 03)
28 RAG a 03 FI SRK LO La Belleza Ragdolls Topaz Naaras Grand International Premior Olga Komissarova EX1 CAPS NOM
M'Memories Ragdoll's Fame and Fury (RAG a 03) x Ariokkierags Rat'n Gari (RAG g 03)
29 RAG a 03 FI SK LO 16 FI*Raitamäen Aristoteles Uros Kastraatti Olga Komissarova Abs
FI*Ragtail Dominic (RAG n 03) x FI*Lukanpuron Emma (RAG a 04)
30 RAG a 04 FI SK LO 16 FI*Celestial's Born 2 Break Your Heart Uros Grand International Champion Olga Komissarova EX1 CACS BIV NOM BIS
NO*Noble Origins' Prince Carl Philip (RAG n 04) x FI*Celestial's Desire Me (RAG a 03)
30 RAG a 04 FI SK LO 16 FI*Celestial's Born 2 Break Your Heart Uros Siitos Rotukirjaus Kissaliitto
NO*Noble Origins' Prince Carl Philip (RAG n 04) x FI*Celestial's Desire Me (RAG a 03)
31 RAG a 04 FI SK LO 16 FI*AijaiCats Only Love Odetta Naaras Champion Olga Komissarova EX1 CACIB
FI*Cat's-JM Ice-Kiss (RAG a 04) x FI*AijaiCats Glamoros Gaya (RAG a 04)
32 RAG a 04 FI SK LO 16 FI*AijaiCats Only Love Ollie Uros Avoin Olga Komissarova Abs
FI*Cat's-JM Ice-Kiss (RAG a 04) x FI*AijaiCats Glamoros Gaya (RAG a 04)
33 RAG a 04 FI SK LO 17 FI*Valkokullan Super Uros Champion Olga Komissarova EX1 CACIB
FI*Valkokullan Sisu (RAG n 03) x FI*Valkokullan Helinä (RAG a 04)
34 RAG a 04 FI SK LO 17 FI*Celestial's La Primo de Pancho Uros Pennut 4-7 kk Olga Komissarova EX1
FI*Celestial's Born 2 Break Your Heart (RAG a 04) x FI*Celestial's Tequila Sunrise (RAG f 04)
35 RAG a 04 FI SRK LO 14 Excellence Princessoffinland Naaras Supreme Premior Olga Komissarova KM BIV
FI*Celestial's King of Finland (RAG c) x S*Katrinelund's Daisy of Abayomis (RAG a 03)
36 RAG a 04 FI SK LO 15 FI*Riverknee Milord Waldemar Uros Grand International Premior Olga Komissarova EX1 CAPS
FI*Riverknee Wish of Peace (RAG a) x FI*Riverknee Little Star (RAG a 04)
37 RAG a 04 FI SK LO 15 FI*Cat's-JM Ice-Kiss Uros Premior Olga Komissarova EX1 CAPIB
Goldendolls Cattery JG (RAG a 03 21) x FI*Cat's-JM Classic-Glamour (RAG n)
38 RAG c 04 FI SK LO 17 FI*AijaiCats Amazing Adin Uros Pennut 4-7 kk Marjatta Koskenkangas EX1
FI*MistyNight Augustus (RAG c) x FI*AijaiCats Magical Mariela (RAG b 04)
39 RAG d 04 FI SK LO 17 FI*Celestial's El Jefe Uros Pennut 4-7 kk Marjatta Koskenkangas EX1
FI*Celestial's Born 2 Break Your Heart (RAG a 04) x FI*Celestial's Tequila Sunrise (RAG f 04)
40 RAG g 03 FI SK LO 17 FI*Celestial's Aikansa-Tähti Naaras Pennut 4-7 kk Marjatta Koskenkangas EX1 NOM
FI*Celestial's Born 2 Break Your Heart (RAG a 04) x FI*Celestial's Satavarma (RAG f 03)
41 RAG n 04 21 FI SK LO 17 Gayaneh Notholca noster Uros Nuoret 7-10 kk Marjatta Koskenkangas Abs
S*Gunbertus Twin Peaks for Gayaneh (RAG n 04 21) x Gayaneh Littorella igitur (RAG a 04 21)
42 RAG a 04 21 FI SK LO 17 FI*AijaiCats Unique Umer Uros Nuoret 7-10 kk Marjatta Koskenkangas EX1
Starring Oscar (RAG c 03) x FI*AijaiCats Lovely Lauren (RAG a 04 21)
43 RAG g 04 21 FI SK LO 16 FI*Lumikuu Gracias a la Vida Naaras Champion Olga Komissarova EX1 CACIB
FI*MiuRagulous Detective William Murdoch (RAG e 03 21) x FI*Lumikuu Fantasia (RAG f)
44 SBI n FI SK LO 15 FI*Harebell King Star Kalervo Uros Supreme Champion Marjatta Koskenkangas KM
FI*Vintti-Katin Brandon (SBI n) x FI*Canth's Susu (SBI a 21)
45 SBI n FI SK LO 16 FI*Nalle-Puhin Bed Of Roses Naaras Grand International Champion Marjatta Koskenkangas EX1 CACS BIV NOM BIS
FI*Chirybiry's Hug me (SBI n) x FI*Nalle-Puhin Bell's Of Paris (SBI c)
46 SBI n FI SK LO 17 FI*Helin's Cella Naaras Avoin Marjatta Koskenkangas Abs
FI*Lofanna Dietrich (SBI a) x FI*Helin's Anastasia Alma (SBI n)
47 SBI n FI SK RX 17 FI*Lofanna Guernica Naaras Pennut 4-7 kk Marjatta Koskenkangas EX1
S*Raus Höjden's Scotte af Raus (SBI b) x FI*Lofanna Caribia (SBI f 21)
48 SBI n FI SK LO 18 FI*Mimitan Vellamo Naaras Pennut 4-7 kk Marjatta Koskenkangas EX2
FI*Touchant Troubadour d'amour (SBI n) x FI*Mimitan Symphonie (SBI b)
49 SBI n FI SRK LO FI*Harebell Emilia Naaras International Premior Marjatta Koskenkangas EX1 CAGPIB
FIN*Globel's Camelot Figaro (SBI n 21) x FIN*Harebell Zelda (SBI h)
50 SBI a FI SK LO 16 FI*Kirakan Verushka Naaras Avoin Olga Komissarova EX1 CAC
FI*Harebell Luminous (SBI b) x FI*Shonamei's Lady La Luna (SBI a 21)
51 SBI a FI SK LO 17 FI*Ziazan Michi Naaras Nuoret 7-10 kk Olga Komissarova EX1 NOM BIS
Vaibhav Adoelle*PL (SBI a) x FI*Ziazan Lille Lucille (SBI n)
52 SBI b FI SK LO 16 FI*Nalle-Puhin Keep The Faith Naaras Supreme Champion Olga Komissarova KM NOM
FI*Chirybiry's Hug me (SBI n) x FI*Nalle-Puhin Bell's Of Paris (SBI c)
53 SBI c FI SK LO 15 FI*Nalle-Puhin Bell's Of Paris Naaras Grand International Champion Marjatta Koskenkangas EX1 CACS BIV
FI*Ames Clark Gable (SBI b) x FI*Nalle-Puhin PINK! (SBI a)
53 SBI c FI SK LO 15 FI*Nalle-Puhin Bell's Of Paris Naaras Siitos Rotukirjaus Kissaliitto
FI*Ames Clark Gable (SBI b) x FI*Nalle-Puhin PINK! (SBI a)
54 SBI c FI SK LO 17 FI*Nalle-Puhin How Deep Is Your Love Naaras International Champion Marjatta Koskenkangas EX1 CAGCIB
Demian Günther (SBI a 21) x FI*Nalle-Puhin Bell's Of Paris (SBI c)
55 SBI c FI SK LO 17 S*Varicella's Lilac Banzi Uros Avoin Marjatta Koskenkangas EX1 CAC
S*Mementos Aramis (SBI e 21) x S*Cirinnas Sassa Sorrelina (SBI b)
56 SBI d FI SK LO 16 FI*Rais-Kis Mignon Uros Supreme Champion Marjatta Koskenkangas KM
NO*Snowbuddy's Blue Charm (SBI a) x FI*Rais-Kis Aurora (SBI f)
57 SBI d FI SRK LO FI*Vintti-Katin Birlikka Naaras International Premior Marjatta Koskenkangas EX1 CAGPIB
S*PreciousBlue's Leonardo DiCaprio (SBI d 21) x FIN*Harebell Yrina Queen (SBI g)
58 SBI f FI SK LO 17 FI*Firepaw At Chiou Naaras Nuoret 7-10 kk Olga Komissarova EX2
FI*Magnificat Lumo (SBI n 21) x FI*Annmark Ellen (SBI e 21)
59 SBI f FI SK LO 17 FI*Humming Paranoid Android Naaras Nuoret 7-10 kk Olga Komissarova EX1
FI*Mototassun Rocket III (SBI d) x FI*Humming Birdy (SBI c)
60 SBI c 21 FI SK LO 17 FI*Nalle-Puhin I Will Survive Naaras International Champion Olga Komissarova EX1 CAGCIB
Demian Günther (SBI a 21) x FI*Nalle-Puhin Bell's Of Paris (SBI c)
61 SBI e 21 FI SK LO 16 FI*Annmark Ellen Naaras Avoin Marjatta Koskenkangas EX1 CAC
FI*Tamus Hummer (SBI e) x Demian Victoria (SBI f 21)
62 TUV d 61-63 / TUV d 63 FI SRK LO FI*GizemliKediler Beze Balerin Naaras Supreme Champion Marjatta Koskenkangas Abs
FIN*Artvan Ahabey (TUV d) x FI*GizemliKediler Adile Alaiye (TUV d)
63 TUV d 61-63 / TUV d 63 FIN SRK LO FIN*Verdian Cihangir Uros Supreme Premior Marjatta Koskenkangas KM NOM BIS
FIN*Semiramisin Zekai (TUV n) x Ceylan-Van vom Glasbach (TUV f)
63 TUV d 61-63 / TUV d 63 FIN SRK LO FIN*Verdian Cihangir Uros Veteraani Jørgen Billing 2
FIN*Semiramisin Zekai (TUV n) x Ceylan-Van vom Glasbach (TUV f)
64 TUV d 61-63 / TUV d 62 FI SRK LO FI*GizemliKediler Adile Alaiye Naaras Veteraani Jørgen Billing Abs
FIN*Verdian Cihangir (TUV d) x FIN*Semiramisin Ak Feride (TUV d)
65 TUV e 61-63 / TUV e 61 FI SK LO 17 FI*Verdian Ilana Naaras Nuoret 7-10 kk Marjatta Koskenkangas EX1
Halima Nadir (TUV d) x FI*Verdian Harika Hadassa (TUV f 21)
66 TUV f 61-63 / TUV f 62 FI SK LO 15 FI*Ilveslinnan Endamli Erenay Naaras Grand International Champion Marjatta Koskenkangas EX1 CACS
FI*Verdian Gilad (TUV n 21) x FI*Ilveslinnan Canipek Cicek (TUV d)
67 TUV f 61-63 / TUV f 21 62 FI SK LO 15 FI*Ilveslinnan Erkenci Erdemay Naaras Supreme Premior Marjatta Koskenkangas KM NOM BIS
FI*Verdian Gilad (TUV n 21) x FI*Ilveslinnan Canipek Cicek (TUV d)
68 ACL II / ACL n 09 FI SK LO 17 FI*Siriuksen VincentCurl Uros Avoin Elena Zagorskaya Abs
FI*Siriuksen Ragnar LothbrokCurl (ACS n 24) x FI*Siriuksen GipsyRoseCurl (ACL n)
69 ACL III / ACL n 22 FI SK LO 17 FI*Siriuksen ViggoCurl Uros Kastraatti Elena Zagorskaya EX1 CAP
FI*Siriuksen Ragnar LothbrokCurl (ACS n 24) x FI*Siriuksen GipsyRoseCurl (ACL n)
70 ACL IV / ACL n 01 21 64 FI SK LO 15 FI*Dezzicat's Incalzando IdirCurl Uros Grand International Premior Yan Roca Folch EX1 CAPS
Abrikosik Aurinko (ACL d 03 22) x FI*Dezzicat's Estinto EzeCurl (ACL ns 02 21)
71 ACL VIII / ACL ns 03 FI SK LO 15 FI*Willicon Sailor Jerry Uros Premior Carin Sahlberg Abs
FI*DilYaar Gambheer Gayak Gagandeep (ACL a 21 33) x FI*Metusalahin Barbie (ACL f 02 21)
72 ACS IV / ACS a 03 22 FI SK LO 17 FI*Siriuksen TianaCurl Naaras International Champion Elena Zagorskaya EX1 CAGCIB NOM BIS
FI*Siriuksen Ragnar LothbrokCurl (ACS n 24) x White Star Iskra of Siriuksen (ACL f 03 22)
73 ACS IV / ACS n 09 24 FI SK RX 17 FI*Siriuksen WagnerCurl Uros Nuoret 7-10 kk Elena Zagorskaya Abs
FI*Murmelin Dexter (ACS d 02 21) x FI*Siriuksen NidaCurl (ACS n 24)
74 ACS V / ACS g 24 FI SRK LO 13 FI*Trollin Kuura Naaras Grand International Premior Yan Roca Folch EX1 CAPS
FI*Trollin Maximus (ACS n 22) x FI*Trollin Minni (ACL fs 24)
75 ACS VIII / ACS ns 03 24 FI SK RX 16 FI*Dezzicat's Jaleika JiveCurl Naaras International Champion Yan Roca Folch EX1 CAGCIB
FI*Dezzicat's Incalzando IdirCurl (ACL n 01 21) x FI*Dezzicat's Grazioso GaiaCurl (ACS ns 09)
76 ACS X / ACS ds 21 33 FI SK RX 16 FI*Trollin Scar Uros Champion Carin Sahlberg EX1 CACIB
Timon (XSH n 33) x FI*Trollin Viuhti (ACL ds 09 21 33)
77 MCO I / MCO n FI SK LO 16 FI*ZiBaZoon Dominus Maximus Uros International Champion Carin Sahlberg EX1 CAGCIB
PL*Aspenville Farmer (MCO n 22) x S*Maffialigan's Vega (MCO a 22)
77 MCO I / MCO n FI SK LO 16 FI*ZiBaZoon Dominus Maximus Uros Siitos Rotukirjaus Kissaliitto
PL*Aspenville Farmer (MCO n 22) x S*Maffialigan's Vega (MCO a 22)
78 MCO I / MCO n FI SK LO 17 FI*KingLeo's I am Merope Naaras Nuoret 7-10 kk Carin Sahlberg EX1 BIV NOM
Beartooth Mountain Neo (MCO n) x FI*Mainehaan Queenie (MCO a)
79 MCO I / MCO n FI SK LO 17 FI*NineTales Nothing Else Matters Naaras Pennut 4-7 kk Carin Sahlberg EX1
Atlantic Acadia's Quest For Fire (MCO n 25) x FI*NineTales Karma Chameleon (MCO f 09)
80 MCO II / MCO n 09 FI SK LO 16 FI*LovelyLife Stand By Me Sylvester Uros Avoin Yan Roca Folch EX1 CAC
Tuscaloosa Crossfire (MCO d 09 23) x Coonity Nokomis (MCO n)
81 MCO II / MCO a 09 FI SK LO 17 FI*Easylife's King of Thunder Uros Nuoret 7-10 kk Yan Roca Folch EX1 BIV
Archie Mister Mega (MCO a 25) x S'Ally BJ Axis Star, CZ (MCO f 09)
82 MCO II / MCO a 09 FI SK LO 17 FI*CoonShadow Baby Blue of SnowRiver Naaras Nuoret 7-10 kk Yan Roca Folch EX2
FIN*Enzahin Replica (MCO n 22) x FI*CoonShadow Lady Elisabeth (MCO f 09 22)
83 MCO II / MCO a 09 FI SK LO 17 FI*KingLeo's I am Electra Naaras Nuoret 7-10 kk Yan Roca Folch EX1
Beartooth Mountain Neo (MCO n) x FI*Mainehaan Queenie (MCO a)
84 MCO II / MCO n 09 FI SK LO 17 FI*KingLeo's Haymitch Abernathy Uros Kastraatti Yan Roca Folch EX1 CAP
Beartooth Mountain Neo (MCO n) x FI*KingLeo's Angels in My Hair (MCO n 09 22)
85 MCO II / MCO n 09 FI SK LO 17 FI*RoseLion's Elegant Pearl Uros Kastraatti Yan Roca Folch EX2
FI*Marskin Heartbreaker (MCO d 09 22) x FI*RoseLion's Carefree Delight (MCO n 09 22)
86 MCO III / MCO n 22 FI SK LO 17 FI*KingLeo's Here's to Freedom Uros Avoin Carin Sahlberg EX1 CAC BIV NOM BIS
Beartooth Mountain Neo (MCO n) x FI*KingLeo's Angels in My Hair (MCO n 09 22)
87 MCO III / MCO n 24 FI SK LO 17 FI*Hiawatha Shadow of the Forest Naaras Avoin Carin Sahlberg EX1 CAC
Omkara Pack the Hat (MCO n 24) x FI*Hemingway's Ixchel (MCO n 09 22)
88 MCO III / MCO n 22 FI SK LO 18 DK Sivkjær's Claba Helle Naaras Nuoret 7-10 kk Carin Sahlberg EX1
IT*Clabacoon's Yes I Coon (MCO n 09 22) x DK Sivkjær's Kamikazee (MCO f 03 22)
89 MCO III / MCO n 22 FI SK LO 17 FI*Escape's Little Luca Uros Pennut 4-7 kk Carin Sahlberg EX3
Ziomal Dirigo*PL (MCO ds 03 22) x Ecliptic Proxy (MCO n 22)
90 MCO III / MCO n 22 FI SK LO 17 FI*Escape's Little Sky Uros Pennut 4-7 kk Carin Sahlberg EX1 BIV NOM
Ziomal Dirigo*PL (MCO ds 03 22) x Ecliptic Proxy (MCO n 22)
91 MCO III / MCO n 22 FI SK LO 17 FI*Mahtitassun Jumaleissön Uros Pennut 4-7 kk Carin Sahlberg EX4
Dion Tallin Perla Annaru*PL (MCO a 22) x FI*Mahtitassun Fröökynä-Fanny (MCO n 03 22)
92 MCO III / MCO n 22 FI SK LO 17 FI*NineTales One To Rule Them All Uros Pennut 4-7 kk Carin Sahlberg EX2
Atlantic Acadia's Quest For Fire (MCO n 25) x FI*NineTales Lady Leonita (MCO n 09 22)
93 MCO III / MCO n 22 FI SK LO 17 FI*RoseLion's Fragrant Obsession Uros Pennut 4-7 kk Carin Sahlberg EX
FIN*Fullmoon's Zancig Code (MCO n 22) x FI*RoseLion's Carefree Delight (MCO n 09 22)
94 MCO III / MCO n 22 FI SK LO 17 FI*Mahtitassun JumpraHuiti! Naaras Pennut 4-7 kk Carin Sahlberg EX1
Dion Tallin Perla Annaru*PL (MCO a 22) x FI*Mahtitassun Fröökynä-Fanny (MCO n 03 22)
95 MCO III / MCO n 22 FI SK LO 15 FI*Enzahin Lonesome Rider Uros Grand International Premior Carin Sahlberg EX2
S*Guldklimpen's Lord Vasuman (MCO ds 09 22) x DK*Pleione's Ayla (MCO f)
96 MCO III / MCO n 22 FI SK LO 15 FI*Rotcat Narnian Aslan of FireFox Uros Grand International Premior Carin Sahlberg EX1 CAPS BIV
DK*Amistia's Untold Truth (MCO ds 22) x Spessarttigers Jule (MCO ns 09 22)
97 MCO III / MCO a 23 FI SK LO 17 FI*Moggi Herkules Rinkeli Uros Kastraatti Carin Sahlberg EX1 CAP
FI*ZiBaZoon Dominus Maximus (MCO n) x FI*Moggi Dry Marttiini (MCO ns 09 24)
97 MCO III / MCO a 23 FI SK LO 17 FI*Moggi Herkules Rinkeli Uros Määrittely Jørgen Billing MCO a 23
FI*ZiBaZoon Dominus Maximus (MCO n) x FI*Moggi Dry Marttiini (MCO ns 09 24)
98 MCO IV / MCO n 09 22 FI SK LO 17 FI*Tigerworld Dharma Dorje Uros Avoin Elena Zagorskaya EX1 CAC
FI*LovelyLife Golden Gibson (MCO d 22) x FI*Tigerworld Miss Fortune (MCO n 09)
99 MCO IV / MCO n 09 22 FI SK LO 17 FI*Moggi Iiris Kohvee Naaras Avoin Elena Zagorskaya EX1 CAC
FI*ZiBaZoon Dominus Maximus (MCO n) x FI*Moggi Cate Pilleri (MCO ns 03 24)
100 MCO IV / MCO n 09 22 FI SK LO 17 FI*Escape's Little Cedric Uros Pennut 4-7 kk Elena Zagorskaya EX1 BIV NOM BIS
Ziomal Dirigo*PL (MCO ds 03 22) x Ecliptic Proxy (MCO n 22)
101 MCO IV / MCO n 09 22 FI SK LO 17 FI*NineTales Oh My Goddess Naaras Pennut 4-7 kk Elena Zagorskaya EX1
Atlantic Acadia's Quest For Fire (MCO n 25) x FI*NineTales Lady Leonita (MCO n 09 22)
102 MCO IV / MCO a 09 22 FI SK LO 17 FI*RoseLion's Fragrant Fantasy Naaras Pennut 4-7 kk Elena Zagorskaya EX2
FIN*Fullmoon's Zancig Code (MCO n 22) x FI*RoseLion's Carefree Delight (MCO n 09 22)
103 MCO V / MCO f 24 FI SK LO 17 Patayan's Neonila Naaras Nuoret 7-10 kk Yan Roca Folch EX1
Zazu the One Caramellocoon, CZ (MCO a) x Patayan's Leasan (MCO d 22)
104 MCO V / MCO d FI SK LO 17 FI*NineTales Numero Uno Uros Pennut 4-7 kk Yan Roca Folch EX1
Atlantic Acadia's Quest For Fire (MCO n 25) x FI*NineTales Karma Chameleon (MCO f 09)
105 MCO V / MCO f FI SK LO 16 FI*KingLeo's Guri-Malla Naaras Kastraatti Yan Roca Folch EX1 CAP
(N)Hunstadmoen's Gaute (MCO d) x FI*KingLeo's Black Hole Sun (MCO fs)
106 MCO VI / MCO d 09 22 FI SK LO 17 RU*Unicum Lucifer Uros Grand International Champion Elena Zagorskaya EX1 CACS
RU*Unicum Nosferatu (MCO n 09 25) x RU*Unicum Caezarea (MCO fs 22)
107 MCO VI / MCO f 09 22 FI SK LO 17 FI*LovelyLife Tico Tico Tiny Dancer Naaras Avoin Elena Zagorskaya Abs
FI*LovelyLife Joy of Living Jetro (MCO ns 09 22) x FI*Goldenstream's Wild Flower (MCO g 03 22)
108 MCO VI / MCO f 09 22 FI SK LO 17 FI*MoonSpirit Bella Naaras Avoin Elena Zagorskaya EX1 CAC
FI*Maikkilan Hiekkamyrsky (MCO ds 22) x FI*CapitalCats Moonflower (MCO fs 09 22)
109 MCO VI / MCO e 09 22 FI SK LO 17 FI*Vuorensinen Cyclamen Naaras Avoin Elena Zagorskaya EX1 CAC
Avalon of Brenda's Garden (MCO d 09 22) x FI*Magnificat Sweet Xharon (MCO g 22)
110 MCO VI / MCO d 02 21 62 FI SK LO 18 DK Sivkjær's Claba Viking Uros Nuoret 7-10 kk Elena Zagorskaya EX2
IT*Clabacoon's Yes I Coon (MCO n 09 22) x DK Sivkjær's Kamikazee (MCO f 03 22)
111 MCO VI / MCO d 03 FI SK LO 17 FI*Chamberlain Keep It Real Uros Nuoret 7-10 kk Elena Zagorskaya EX1 BIV NOM
RoyalCats Resort Veni Vidi Vici (MCO d 03) x FI*Chamberlain Captain Amelia (MCO g 09)
112 MCO VI / MCO d 09 22 FI SK LO 17 FI*Chamberlain Hard as a Rock Uros Kastraatti Elena Zagorskaya EX1 CAP
CascadeMtn Dream Maker (MCO n 22) x FI*Chamberlain Vanilla Sky (MCO g 03 22)
113 MCO VII / MCO ns 22 FI SRK LO 14 FI*CoonShadow WildFire Uros International Premior Yan Roca Folch EX1 CAGPIB
FIN*Enzahin Replica (MCO n 22) x FI*CoonShadow Be My Baby (MCO ns)
114 MCO VII / MCO fs FI SRK LO 14 FI*KingLeo's Black Hole Sun Naaras International Premior Yan Roca Folch EX1 CAGPIB NOM BIS
Oliver Sky Beyrouth, CZ (MCO ns) x Beartooth Mountain Lola (MCO f)
115 MCO VII / MCO ns FI SK LO 16 FI*KingLeo's Geir-Arne Uros Kastraatti Yan Roca Folch Abs
(N)Hunstadmoen's Gaute (MCO d) x FI*KingLeo's Black Hole Sun (MCO fs)
116 MCO VIII / MCO ns 09 22 FI SK LO 17 FI*Moggi Ice Dream Naaras Avoin Elena Zagorskaya EX1 CAC
FI*ZiBaZoon Dominus Maximus (MCO n) x FI*Moggi Cate Pilleri (MCO ns 03 24)
117 MCO VIII / MCO fs 09 22 FI SK LO 15 FI*Mostlycats Wellamo Naaras International Premior Elena Zagorskaya EX1 CAGPIB NOM
FI*Vuorensinen Ian (MCO ns 09 22) x Cleo Majori Perla Annaru*PL (MCO d 22)
118 MCO VIII / MCO ds 03 22 FI SK LO 17 FI*BellaAmare's Eternal Living Flame Uros Kastraatti Elena Zagorskaya EX1 CAP
FI*LovelyLife Joy of Living Jetro (MCO ns 09 22) x FI*CheNiCoon's FelisaRosselini (MCO ds 03 22)
119 MCO VIII / MCO as 09 22 FI SK LO 17 FI*NomenEst Ivanhoe Uros Kastraatti Elena Zagorskaya Abs
Ziomal Dirigo*PL (MCO ds 03 22) x FI*NomenEst Doris Day (MCO n 03 22)
120 NEM I / NEM a 21 FI SK RX 15 Maya Lilianka*PL Naaras Grand International Premior Carin Sahlberg EX1 CAPS
Highlander Phantom Cats, CZ (NEM n 09 21) x Sonia Kamelia*PL (NEM a)
121 NEM II / NEM n 09 21 FI SK LO 16 FI*Pikku-Priin Charizard Uros International Champion Yan Roca Folch EX1 CAGCIB
Samoel Erra Cherubino*PL (NEM d) x FI*Pikku-Priin Adorable Venni (NEM n 03 21)
122 NEM II / NEM a 09 21 FI SK LO 18 Charinitha Perelka*PL Naaras Pennut 4-7 kk Yan Roca Folch EX1 NOM
Riddhiman Perelka*PL (NEM a 09 21) x Jessica Larja Fantasia, CZ (NEM a 09 21)
123 NFO I / NFO n FI SRK LO FI*Heinuntuvan Konsta Uros Grand International Premior Yan Roca Folch EX1 CAPS NOM
FIN*Tähtitassun Lucky Star (NFO n 09 24) x S*Rockringen's Lucky Lips (NFO n 09)
124 NFO II / NFO n 09 FI SK LO 16 FI*WitSarin Kyösti Uros Grand International Champion Elena Zagorskaya EX1 CACS BIV NOM
Perun's Hit The Road Jack (NFO n 09) x FI*FoxyPaw's Lucky Lucille (NFO n 09 22)
125 NFO II / NFO n 09 FI SK LO 15 Oliver James Forest Myths Uros Grand International Champion Elena Zagorskaya EX2
NL*Glowing Sparkle Forest Myths (NFO n 09) x DK*Rebi Cats Baby, du har det (NFO f 09)
126 NFO II / NFO n 09 FI SK LO 17 NO*Kerrs Pink's Doux d'Henry Uros Nuoret 7-10 kk Elena Zagorskaya EX1
DK*Sakeena's Aston Martin (NFO ds 09 22) x (N)Tingoskattens Betty Boop (NFO a 09)
127 NFO II / NFO n 09 FI SRK LO 14 FI*FoxyPaw's Lucky Hunter Uros Supreme Premior Elena Zagorskaya KM BIV NOM BIS
FIN*Tähtitassun Lucky Star (NFO n 09 24) x FIN*FoxyPaw's Bibbity-Boo (NFO n 09 22)
128 NFO II / NFO n 09 FI SK LO 15 FI*FoxyPaw's Super Fluke Uros Grand International Premior Elena Zagorskaya EX1 CAPS
Perun's Hit The Road Jack (NFO n 09) x FIN*FoxyPaw's Bibbity-Boo (NFO n 09 22)
129 NFO II / NFO n 03 FI SK LO 14 FI*Hirmuinen Bastet Naaras Grand International Premior Elena Zagorskaya EX1 CAPS
S*NC's Alladin Sane (NFO n 03 24) x FI*Kultahuiskan Inka (NFO f 09)
130 NFO II / NFO n 09 FI SK LO 17 FI*Jarraun's Skog Ferdinand Uros Premior Elena Zagorskaya EX1 CAPIB
DK*Naturell's Knight Light (NFO w) x FI*FoxyPaw's Cherry Mash (NFO fs)
131 NFO III / NFO n 24 FI SK LO 15 FI*Felicis Faustus Uros Kastraatti Carin Sahlberg EX1 CAP
S*Rotvältans Kingston (NFO d) x FI*Niittykissan Alexandria (NFO n 24)
132 NFO IV / NFO n 03 22 FI SK LO 15 FI*FoxyPaw's Lazy Ike Uros Grand International Champion Yan Roca Folch EX3
Perun's Hit The Road Jack (NFO n 09) x FIN*FoxyPaw's Bibbity-Boo (NFO n 09 22)
133 NFO IV / NFO n 09 22 FI SK LO 16 FI*WitSarin Mertsi Uros Grand International Champion Yan Roca Folch EX2
Perun's Hit The Road Jack (NFO n 09) x FI*FoxyPaw's Lucky Lucille (NFO n 09 22)
134 NFO IV / NFO n 09 23 FI SK LO 16 Sterrenkatten's St. Etienne Uros Grand International Champion Yan Roca Folch EX1 CACS BIV NOM
CH*Athos am Baerenbach (NFO w) x Katie Escarlata Vikingo*ES (NFO n 09 24)
135 NFO IV / NFO n 09 22 FI SK LO 16 FI*WitSarin Miranda Naaras Grand International Champion Yan Roca Folch EX1 No Cert
Perun's Hit The Road Jack (NFO n 09) x FI*FoxyPaw's Lucky Lucille (NFO n 09 22)
136 NFO IV / NFO n 09 22 FI SK LO 17 FI*Marjametsän Poika saunoo Uros Champion Yan Roca Folch EX1 CACIB
FI*FoxyPaw's Red Rover (NFO d 03 24) x SE*For Keeps We Belong (NFO n 09 24)
137 NFO IV / NFO n 09 22 FI SK LO 17 FI*WitSarin Keijo Uros Champion Yan Roca Folch EX2
FI*Tähtitassun Romantic Road Runner (NFO d 22) x FI*FoxyPaw's Lucky Lucille (NFO n 09 22)
138 NFO IV / NFO a 03 23 FI SK LO 15 FI*Taika-Tiikerin Tytön Tyllerö Naaras Avoin Yan Roca Folch EX1 CAC
S*Silent Hill's Sweeney Todd (NFO a 03) x FI*Kuutamoyön Minerva (NFO n 09 23)
139 NFO IV / NFO n 03 24 FI SK LO 17 FI*FoxyPaw's Spin Doctor Uros Nuoret 7-10 kk Yan Roca Folch EX1 BIV NOM BIS
Perun's Hit The Road Jack (NFO n 09) x FIN*FoxyPaw's Bibbity-Boo (NFO n 09 22)
140 NFO IV / NFO n 09 22 FI SK LO 17 FI*GoldenFurry's Champion Charolais Naaras Nuoret 7-10 kk Yan Roca Folch EX1
Oliver James Forest Myths (NFO n 09) x Sterrenkatten's Radiohead (NFO a 22)
141 NFO IV / NFO n 09 23 FI SK LO 17 FI*Koivunpesän Parketti Uros Pennut 4-7 kk Yan Roca Folch EX2
FI*GoldenFurry's First Glance (NFO ds 09 23) x FI*Ninatte's Voodoo (NFO n 02 21)
142 NFO IV / NFO n 03 22 FI SK LO 18 FI*Nalle-Puhin Ahti Uros Pennut 4-7 kk Yan Roca Folch EX1
(N)Migoto's Conrad (NFO n 09 22) x S*Nenya's Shadowcat (NFO n 03 24)
143 NFO IV / NFO n 09 24 FI SK LO 18 FI*Nalle-Puhin Aino Naaras Pennut 4-7 kk Yan Roca Folch EX1
(N)Migoto's Conrad (NFO n 09 22) x S*Nenya's Shadowcat (NFO n 03 24)
144 NFO IV / NFO n 03 24 FI SK LO 17 FI*Jarraun's Skog Eldgrim Uros International Premior Yan Roca Folch EX1 CAGPIB
DK*Naturell's Knight Light (NFO w) x FI*Tähtitassun Aurinkoinen (NFO n 09 24)
145 NFO V / NFO d 24 FI SK LO 16 FI*Lolcat's Mr. Churchill Uros Grand International Champion Carin Sahlberg EX1 CACS
FI*Felicis Faustus (NFO n 24) x FI*Lolcat's Blossom (NFO g 09 23)
146 NFO V / NFO f 22 FI SK LO 17 FI*Tähtitassun Serafiina Naaras Avoin Carin Sahlberg EX1 CAC
FIN*FoxyPaw's Icebreaker (NFO w) x S*Just Catnap's Ailsa Craig (NFO d 09 22)
147 NFO VI / NFO d 09 22 FI SK LO 14 S*Just Catnap's Ailsa Craig Naaras Supreme Champion Yan Roca Folch KM
S*Just Catnap's Chad (NFO d 09 22) x (N)Migoto's Siri Sofia (NFO f 03 24)
147 NFO VI / NFO d 09 22 FI SK LO 14 S*Just Catnap's Ailsa Craig Naaras Siitos Rotukirjaus Kissaliitto
S*Just Catnap's Chad (NFO d 09 22) x (N)Migoto's Siri Sofia (NFO f 03 24)
148 NFO VI / NFO d 09 22 FI SK LO 17 (N)Fodnaheia's Maffeo Uros Avoin Yan Roca Folch EX2
(N)Fodnaheia's Harry Pepper, JW (NFO n 09 24) x S*Cederskogens Stina Sten (NFO f 03 22)
149 NFO VI / NFO e 09 22 FI SK LO 17 FI*Tähtitassun Aleksanteri Uros Avoin Yan Roca Folch EX1 CAC BIV
FIN*FoxyPaw's Icebreaker (NFO w) x S*Just Catnap's Ailsa Craig (NFO d 09 22)
150 NFO VI / NFO d 03 22 FI SK LO 17 FI*Neige-Cristal's Diorella Naaras Champion Yan Roca Folch EX1 CACIB NOM
(N)Migoto's Iver (NFO w) x N*Migoto's Rikke (NFO fs 03 22)
151 NFO VII / NFO ds 24 FI SK LO 16 FI*Jarraun's Skog Dellingr Uros Grand International Champion Carin Sahlberg EX1 CACS
FI*Jarraun's Skog Bergthor (NFO d 24) x FI*FoxyPaw's Cherry Mash (NFO fs)
152 NFO VIII / NFO ds 09 23 FI SK LO 15 FI*GoldenFurry's First Glance Uros Supreme Champion Elena Zagorskaya KM
FI*Nalle-Puhin Gil Grissom (NFO a 09 23) x FI*Catpros Altai anemone (NFO ds)
152 NFO VIII / NFO ds 09 23 FI SK LO 15 FI*GoldenFurry's First Glance Uros Siitos Rotukirjaus Kissaliitto
FI*Nalle-Puhin Gil Grissom (NFO a 09 23) x FI*Catpros Altai anemone (NFO ds)
153 NFO VIII / NFO ns 03 22 FI SK LO 17 FI*Koivunpesän Parru Uros International Champion Elena Zagorskaya EX1 CAGCIB
FI*GoldenFurry's First Glance (NFO ds 09 23) x FI*Ninatte's Voodoo (NFO n 02 21)
154 NFO VIII / NFO ns 02 21 64 FI SK LO 17 FI*Koivunpesän Vaneri Uros Pennut 4-7 kk Elena Zagorskaya EX1 BIV
FI*GoldenFurry's First Glance (NFO ds 09 23) x FI*Ninatte's Voodoo (NFO n 02 21)
155 NFO VIII / NFO fs 03 24 FI SK LO 17 FI*Koivunpesän Pelletti Naaras Pennut 4-7 kk Elena Zagorskaya Abs
FI*GoldenFurry's First Glance (NFO ds 09 23) x FI*Ninatte's Voodoo (NFO n 02 21)
156 NFO VIII / NFO ns 03 24 FI SK LO 15 FI*FoxyPaw's Rollin' Stone Uros Grand International Premior Elena Zagorskaya EX1 CAPS
Perun's Hit The Road Jack (NFO n 09) x FIN*FoxyPaw's Rosy Dawn (NFO fs 03 22)
157 NFO IX / NFO w 61 FI SK LO 17 FI*Tähtitassun Adalmiina Naaras International Champion Carin Sahlberg EX1 CAGCIB NOM
FIN*FoxyPaw's Icebreaker (NFO w) x S*Just Catnap's Ailsa Craig (NFO d 09 22)
158 NFO IX / NFO w 62 FI SK LO 17 FI*Neige-Cristal's Nicolas Uros Avoin Carin Sahlberg Abs
(N)Migoto's Iver (NFO w) x N*Migoto's Rikke (NFO fs 03 22)
159 NFO IX / NFO w 62 FI SK LO 17 FI*Neige-Cristal's Delicieux Coco Naaras Avoin Carin Sahlberg EX1 CAC
(N)Migoto's Iver (NFO w) x N*Migoto's Rikke (NFO fs 03 22)
160 NFO IX / NFO w 61 FI SK LO 17 FI*Jarraun's Skog Eikki-Ejnar Uros Premior Carin Sahlberg EX1 CAPIB
DK*Naturell's Knight Light (NFO w) x FI*Tähtitassun Aurinkoinen (NFO n 09 24)
161 NFO IX / NFO w 64 FIN SRK LO FIN*FoxyPaw's Icebreaker Uros Kastraatti Carin Sahlberg Abs
Dorian av Tyssedal (NFO n 09 22) x FIN*Tähtitassun Balladi Helena (NFO w)
161 NFO IX / NFO w 64 FIN SRK LO FIN*FoxyPaw's Icebreaker Uros Veteraani Yan Roca Folch Abs
Dorian av Tyssedal (NFO n 09 22) x FIN*Tähtitassun Balladi Helena (NFO w)
162 SIB I / SIB n FI SK RX 17 Veresk Line*RU Nazar of Tavaloga Uros Nuoret 7-10 kk Carin Sahlberg EX1
Baks Crown of Siberia (SIB n) x Veresk Line Alenushka (SIB n 24)
163 SIB II / SIB a 09 FI SRK LO 14 Riverwind Caleb Jamesovic Uros Kastraatti Yan Roca Folch Abs
Gregory's Siberian Niki Jamesovic (SIB n 09 23) x Aldan Demetra Stanislaova (SIB a 23)
164 SIB III / SIB n 24 FI SK LO 17 FI*Minoon Pikkuveikka Uros Avoin Elena Zagorskaya Abs
FIN*Lumikissan X-pertti (SIB a 09 24) x FI*Cherrytail's WonderGirl (SIB f 24)
165 SIB III / SIB a 24 FI SK RX 17 FI*Mäntylän Livvi Naaras Nuoret 7-10 kk Elena Zagorskaya EX1
Helix av Holskogen (N) (SIB a 24) x FI*Mäntylän Serena (SIB a 24)
166 SIB III / SIB a 24 FI SK RX 17 FI*Mäntylän Lyydi Naaras Nuoret 7-10 kk Elena Zagorskaya EX2
Helix av Holskogen (N) (SIB a 24) x FI*Mäntylän Serena (SIB a 24)
167 SIB IV / SIB n 09 24 FI SK LO 18 FI*Lumikissan FalleRalleRaa Naaras Pennut 4-7 kk Elena Zagorskaya Abs
CH*Lukijn's Skye (SIB n 22) x FI*Lumikissan Morsmaikku (SIB n 09 24)
168 SIB IV / SIB n 09 24 FI SK RX 15 FI*Hallametsän Amorphis Uros International Premior Elena Zagorskaya EX1 CAGPIB
FI*Amurin Ruufus (SIB ny 24) x FI*Likimain A Beautiful Lie (SIB n 24)
169 SIB V / SIB f 23 FI SRK LO FI*Amurin Hanna Naaras Supreme Premior Carin Sahlberg KM NOM
FIN*Amurin Hiskia (SIB d 03 23) x FI*Balladin Melissa (SIB n 09 22)
170 SIB VI / SIB f 09 FI SK LO 17 FI*Taigatassun Kipinätär Naaras Nuoret 7-10 kk Carin Sahlberg EX1
FI*Likimain Columbus Blue Jacket (SIB n) x FI*Taigatassun Freija (SIB f 03 22)
171 SIB VI / SIB d 09 22 FI SK LO 15 FI*Amurin Zerahiah Uros Grand International Premior Carin Sahlberg EX1 CAPS NOM
FI*Amurin Ruufus (SIB ny 24) x FI*Sasulkan Czarina (SIB f 09 22)
172 SIB VII / SIB fs 24 FI SK RX 17 FI*ArcticWilds Leedora Naaras Avoin Yan Roca Folch EX1 CAC
VinniMur Zlatogor (SIB es 11) x FI*ArcticWilds Babyface Beagle (SIB fs 24)
173 SIB VII / SIB fs 22 FI SK RX 18 Odariya Valenika Naaras Pennut 4-7 kk Yan Roca Folch EX1
Veresk Line Jumanji (SIB ds 09 23) x Eva Valenika (SIB fs 24)
174 SIB VII / SIB ns 24 FI SK LO 17 FI*Keijumetsän Aleksanteri Suuri Uros Premior Yan Roca Folch EX1 CAPIB
FI*Sipsun Altair (SIB ds 09 24) x FI*Keijumetsän Kesän lapsi (SIB n 24)
175 SIB VIII / SIB fs 02 21 64 FI SK RX 17 FI*Jerriman April Naaras Avoin Carin Sahlberg EX1 CAC
FI*Eswood Fintelligens (SIB a 09) x FI*Taigatassun Bianca (SIB ds 03 24)
176 SIB VIII / SIB ns 03 24 FI SK LO 17 FI*Pikku-Priin Dancing DandeLion Naaras Nuoret 7-10 kk Carin Sahlberg EX1
FI*Cherrytail's SpecialBoy (SIB ns 09) x FI*Pikku-Priin Adorable Venni (NEM n 03 21)
177 SIB VIII / SIB ns 09 24 FI SK LO 17 FI*Lumikissan DollariHymy Naaras Pennut 4-7 kk Carin Sahlberg EX1 BIV
FI*Lumikissan Zumppendeeros (SIB ns 09 24) x Kuz`kin Dom Taisya (NEM ns 21)
178 TUA II / TUA n 09 FI SK LO 16 FI*Felesin Jarkko Martikainen Uros Premior Carin Sahlberg EX1 CAPIB
Jack Le Grizzli de Saint Paër (TUA n 09 22) x FI*Felesin Gratus (TUA f)
179 TUA VI / TUA d 09 24 FI SK LO 17 FI*Meridies' Lionheart Uros Pennut 4-7 kk Elena Zagorskaya EX1
FI*Felesin Jarkko Martikainen (TUA n 09) x FI*Tangerine's Enigma: Sugar & Spice (TUA f 03)
180 TUA VI / TUA f 09 FI SK LO 17 FI*Meridies' Poppyfrost Naaras Pennut 4-7 kk Elena Zagorskaya EX1
FI*Felesin Jarkko Martikainen (TUA n 09) x FI*Tangerine's Enigma: Sugar & Spice (TUA f 03)
181 TUA VI / TUA f 03 FI SK LO 16 FI*Tangerine's Enigma: Sugar & Spice Naaras Kastraatti Elena Zagorskaya EX1 CAP
FI*Tangerine's Body and Soul (TUA n 03) x FI*Sada Ramona Rydy (TUA g 23)
182 BEN n 22 FI SK LO 16 FI*Alcarinqua Fionola Naaras Avoin Jaana Jyrkinen EX1 CAC
Silverglam Gispa (BEN n 24 32) x FI*Alcarinqua Catelyn (BEN n 22)
183 BEN n 22 FI SRK LO S*Leopardettes Daimler Design Uros Grand International Premior Jaana Jyrkinen EX1 CAPS
S*Leopardettes Give me Five (BEN n 22) x S*Leopardettes Ginny (BEN n 22 33)
183 BEN n 22 FI SRK LO S*Leopardettes Daimler Design Uros Veteraani Veikko Saarela 2
S*Leopardettes Give me Five (BEN n 22) x S*Leopardettes Ginny (BEN n 22 33)
184 BEN n 24 FI SK LO 16 S*Leopardettes Leonardo Uros Grand International Champion Katia Pocci EX1 CACS NOM
S*Leopardettes Idefix (BEN n 24) x S*Leopardettes Covergirl (BEN n 24)
185 BEN n 24 FI SK LO 17 FI*Bengabling ALLEGRO ALGOT Uros Out of Competition Katia Pocci Arvosteltu
(N)Ingøy's Tornado (BEN n 24) x (N)Ingøy's Colette (BEN n 24)
186 BEN n 22 32 FI SK LO 16 FI*Leokatin Nietos Uros International Champion Katja Patrikainen EX1 CAGCIB NOM
Guru Dude Dream (BEN n 24) x FI*Leokatin Lystikäs (BEN n 24)
187 BEN n 24 32 FI SK LO 16 FI*Hiesun Walking Dead Naaras Avoin Katja Patrikainen Abs
Labaiedubengal Dio Dell Amore (BEN n 24 32) x FI*Kattiklaanin Nefertiti (BEN n 22 32)
188 BEN n 24 33 FI SK LO 17 Boomer Leo Life Uros Champion Katja Patrikainen EX1 CACIB
Sol Royals Google (BEN n 24) x Alenaria Expresso (BEN n 24 33)
189 BLH n FI SK RX 17 FI*Aurantia's Perfect Storm Uros Avoin Jaana Jyrkinen EX1 CAC
Kant of Baltic Breeze (BLH n) x FI*Aurantia's Solar Wind (BSH f)
190 BLH n FI SK RX 16 FI*Treselle's Espresso Uros International Premior Jaana Jyrkinen EX1 CAGPIB NOM
FI*Treselle's Walton Brown (BLH b) x Britimanti Bubble Blue (BLH a 03)
191 BLH a FI SK LO 17 FI*Londonfer Amazon Coupé Naaras Avoin Katia Pocci EX1 CAC
FI*Treselle's Utz von Trapp (BSH c) x FI*Treselle's Berry Swiss roll (BSH f)
192 BLH a FI SK RX 15 FI*Ullukan John Draken Uros Grand International Premior Katia Pocci EX1 CAPS
FI*Aurantia's Magnetic Eyes (BSH a) x FI*Ullukan Freija (BSH as 24)
193 BLH d FI SK RX 17 FI*Aurantia's Polar Vortex Uros Avoin Katja Patrikainen EX1 CAC
Kant of Baltic Breeze (BLH n) x FI*Aurantia's Solar Wind (BSH f)
194 BLH j 03 FI SK RX 16 Valencia Dionis Naaras International Champion Katja Patrikainen EX1 CAGCIB
My Marmeladi Andreu Bambino d'Oro (BSH d 02) x Diamond-Pro Bakkara (BSH b 01)
195 BML I / BML ns 11 31 FI SK LO 18 FI*Kissamummon Sannikka Naaras Pennut 4-7 kk Jaana Jyrkinen EX1
FI*Kissamummon Onnen hetki (BML ns 11 31) x FI*Kissamummon Pikku Rakas (BML as 11 31)
196 BSH w 62 FI SK LO 16 N'Ice Bear from Town-House*D Uros International Champion Katia Pocci EX1 CAGCIB
Alaska from Town-House (BSH w) x Grazine's Julie (BSH a)
196 BSH w 62 FI SK LO 16 N'Ice Bear from Town-House*D Uros Siitos Rotukirjaus Kissaliitto
Alaska from Town-House (BSH w) x Grazine's Julie (BSH a)
197 BSH w 62 FI SK LO 17 FI*Rhinestone's White Diamond Rose Naaras Pennut 4-7 kk Katia Pocci EX1
N'Ice Bear from Town-House*D (BSH w) x FI*Rhinestone's Runaway (BSH a)
198 BSH w 63 FI SK LO 17 FI*Rhinestone's Comte Nero Uros Nuoret 7-10 kk Jaana Jyrkinen EX1 NOM BIS
N'Ice Bear from Town-House*D (BSH w) x FI*Rhinestone's Helia De Greystoke (BSH g 03)
199 BSH n FI SK LO 14 FI*Coventry's Lonely Wolf Uros International Champion Katja Patrikainen EX1 CAGCIB BIV
FI*Rhinestone's Scorpion (BSH n) x FI*Coventry's Eowyn (BSH j)
200 BSH n FI SK LO 16 FI*Ruusutarhan Primo Uros International Champion Katja Patrikainen EX2
FI*Ruusutarhan Notabene (BSH n) x FI*Feronian Jade (BSH a)
201 BSH n FI SK LO 17 FI*Londonfer XC90 Twin Engine Excellence Naaras Avoin Katja Patrikainen EX1 CAC
FI*Treselle's Utz von Trapp (BSH c) x FI*Treselle's Berry Swiss roll (BSH f)
202 BSH n FI SRK LO FI*Ferme Eppu Elmina Naaras Grand International Premior Katja Patrikainen EX1 CAPS
FIN*Moonface's Eros (BSH a) x FIN*Ferme Lia (BSH n)
202 BSH n FI SRK LO FI*Ferme Eppu Elmina Naaras Veteraani Veikko Saarela Arvosteltu
FIN*Moonface's Eros (BSH a) x FIN*Ferme Lia (BSH n)
203 BSH a FI SRK LO FI*Aurantia's Magnetic Eyes Uros Grand International Champion Katja Patrikainen EX1 CACS
FIN*Aleksandra's Dr. Pepper (BSH n) x FI*SamBelle's Electra (BSH f)
204 BSH a FI SK LO 17 FI*Rhinestone's Midnight Blue Rose Naaras Pennut 4-7 kk Katja Patrikainen EX1 BIV NOM
N'Ice Bear from Town-House*D (BSH w) x FI*Rhinestone's Runaway (BSH a)
205 BSH a FI SK LO 18 FI*Ruusutarhan Timantti Naaras Pennut 4-7 kk Katja Patrikainen EX2
EE*Lja Mur Ken Kingdom (BSH a) x FI*Ruusutarhan Rosa Amabile (BSH g)
206 BSH a FI SRK LO FI*Coventry's Endymion Uros International Premior Katja Patrikainen EX1 CAGPIB
Belten's Don Sebastian (BSH c) x FIN*Sinisilkin Inkivääri (BSH g)
207 BSH c FI SK LO 17 FI*Ruusutarhan Siringa Naaras Avoin Katia Pocci EX1 No Cert
EE*Lja Mur Ken Kingdom (BSH a) x FI*Feronian Jade (BSH a)
208 BSH c FI SK LO 17 FI*Ruusutarhan Soma Lilla Naaras Champion Katia Pocci EX1 CACIB
EE*Lja Mur Ken Kingdom (BSH a) x FI*Feronian Jade (BSH a)
209 BSH c FI SRK RX 13 FI*Treselle's Utz von Trapp Uros Kastraatti Katia Pocci EX1 CAP
Belten's Don Sebastian (BSH c) x Belten's Sofina (BSH o)
210 BSH f FI SRK LO FI*Feronian Dahlea Purpurea Naaras Premior Katia Pocci EX1 CAPIB
FIN*Ferme Tyson (BSH d) x FIN*Ruusutarhan Ghisella (BSH a)
210 BSH f FI SRK LO FI*Feronian Dahlea Purpurea Naaras Veteraani Veikko Saarela 2
FIN*Ferme Tyson (BSH d) x FIN*Ruusutarhan Ghisella (BSH a)
211 BSH g FI SK LO 16 FI*Aurantia's Polaris Naaras International Premior Katja Patrikainen EX1 CAGPIB
FI*Aurantia's Magnetic Eyes (BSH a) x FI*Coventry's Indiana (BSH g)
212 BSH g FIN SRK LO FIN*Ruusutarhan Hertta Naaras International Premior Katja Patrikainen Abs
Atos (BSH e) x FIN*Tassulähteen Pilkkumi (BSH a)
212 BSH g FIN SRK LO FIN*Ruusutarhan Hertta Naaras Veteraani Veikko Saarela Abs
Atos (BSH e) x FIN*Tassulähteen Pilkkumi (BSH a)
213 BSH ns 11 FI SK LO 14 FI*Gnome's Hello, I Love You Uros Grand International Champion Katia Pocci EX1 CACS
FI*Gnome's Britannia Silver (BSH ns 11) x S*Esteticas Xera (BSH ns 11)
214 BSH ns 11 FI SK LO 17 FI*Lumiprinsessan Prinsessa Lumikki Naaras Avoin Katia Pocci EX1 CAC
Valentino Moon Sissi, CZ (BSH ns 11) x FI*Helmiinan Kissanminttu (BSH ns 11)
215 BSH ns 11 FI SRK LO 14 FI*Helmiinan Kultakäpälä Uros Grand International Premior Katia Pocci EX1 CAPS NOM
S*Esteticas Arthur (BSH ns 11) x FIN*Gnome's Epsilon Indi (BSH ns 11)
216 BSH ns 11 FI SK LO 14 FI*Gnome's My Wild Love Naaras Grand International Premior Katia Pocci EX1 CAPS BIV
FI*Gnome's Britannia Silver (BSH ns 11) x S*Esteticas Xera (BSH ns 11)
217 BSH ns 11 FI SK LO 16 FI*Lumiprinsessan Pikku Prinssi Uros International Premior Katia Pocci Abs
S*Pymans Joe Cool (BSH ns 11) x FI*Helmiinan Kissanminttu (BSH ns 11)
218 BSH ns 11 FI SK LO 16 FI*Lumiprinsessan Talviprinssi Uros Premior Katia Pocci EX2
S*Pymans Joe Cool (BSH ns 11) x FI*Helmiinan Kissanminttu (BSH ns 11)
219 BSH ns 11 FI SK RX 15 Valentino Moon Sissi, CZ Uros Premior Katia Pocci EX1 CAPIB
Aragon Antlia, CZ (BSH ns 11) x Nimeesha Nay Bell Arden, SK (BSH ns 11)
219 BSH ns 11 FI SK RX 15 Valentino Moon Sissi, CZ Uros Siitos Rotukirjaus Kissaliitto
Aragon Antlia, CZ (BSH ns 11) x Nimeesha Nay Bell Arden, SK (BSH ns 11)
220 BSH ns 11 FI SK LO 16 FI*Huntercat Princess Ada Naaras Premior Katia Pocci EX1 CAPIB
Valentino Moon Sissi, CZ (BSH ns 11) x FI*Gnome's Love Her Madly (BSH ns 11)
221 BSH ns 11 FI SK LO 16 FI*Huntercat Princess Amalia Naaras Kastraatti Katia Pocci EX1 CAP
Valentino Moon Sissi, CZ (BSH ns 11) x FI*Gnome's Love Her Madly (BSH ns 11)
222 BSH ns 11 FI SRK LO 14 FI*Helmiinan Kissanminttu Naaras Siitos
S*Esteticas Arthur (BSH ns 11) x FIN*Gnome's Epsilon Indi (BSH ns 11)
223 BSH ny 03 25 FI SK RX 17 Bico Barbie aus Curbechi Naaras Champion Jaana Jyrkinen EX1 CACIB
Regina Margot Sorrento Gold (BSH ny 03 25) x Silver Sayonara aus Curbechi (BSH ns 11)
224 BUR n FI SK LO 15 FI*Almond's Freyja Naaras International Champion Jaana Jyrkinen EX1 CAGCIB
Bjelke's Givenchy (BUR n) x Rumba Quintessential (BUR j)
225 BUR n FIN SRK LO FIN*Niorun Billie Holiday Naaras Supreme Premior Jaana Jyrkinen KM NOM
FIN*Aberwyn Jin Shiro (BUR n) x FIN*Almond's Niorun (BUR b)
225 BUR n FIN SRK LO FIN*Niorun Billie Holiday Naaras Veteraani Veikko Saarela 1 NOM
FIN*Aberwyn Jin Shiro (BUR n) x FIN*Almond's Niorun (BUR b)
226 BUR n FIN SRK LO FIN*Almond's Virginia Woolf Naaras International Premior Jaana Jyrkinen EX1 CAGPIB
FIN*Arkhitekton Imhotep (BUR n) x FIN*Niorun Billie Holiday (BUR n)
227 BUR a FI SRK LO 13 FI*ZirCat's Irwin Goodman Uros Supreme Champion Katia Pocci KM
Laurin von Tali (BUR n) x FI*ZirCat's Hidden Fantasy (BUR c)
228 BUR a FI SK LO 17 FI*Hovikissan O'No Naaras Pennut 4-7 kk Katia Pocci EX1
S*Lovestory's Triumph Tiger (BUR n) x FI*Seirene Sugar Babe (BUR h)
229 BUR b FI SK LO 17 FI*Seirene Ipanema Naaras Avoin Katja Patrikainen Abs
UA*Oktarin Yamadori (BUR b) x FI*Seirene Thaïs (BUR n)
230 BUR b FI SK LO 17 FI*Hokkuspokkus Cheery Littlebottom Naaras Nuoret 7-10 kk Katja Patrikainen EX1 NOM
FI*Enigmatic Xocolatl Edición Limitada (BUR n) x FI*Seirene Polina (BUR f)
231 BUR b FI SK LO 17 FI*Hovikissan O'Boy Uros Pennut 4-7 kk Katja Patrikainen Abs
S*Lovestory's Triumph Tiger (BUR n) x FI*Seirene Sugar Babe (BUR h)
232 BUR b FI SK LO 14 Zaffiro Kratti Uros Grand International Premior Katja Patrikainen EX1 CAPS NOM BIS
Zaffiro Qurido (BUR e) x Nika Magic Valley*RU (BUR b)
233 BUR c FI SK LO 17 FI*Hokkuspokkus Tifa Lockhart Naaras Avoin Jaana Jyrkinen EX1 CAC
FI*Purrlein Aristocat Berlioz (BUR a) x FI*Hokkuspokkus Bit'O'Honey (BUR b)
234 BUR c FI SK LO 16 FI*Almond's Hiram Flaversham Uros International Premior Jaana Jyrkinen EX1 CAGPIB
FI*Almond's Elvis Presley (BUR b) x FIN*Almond's Virginia Woolf (BUR n)
235 BUR c FI SRK LO 13 FI*Cattish Anne Bonny Naaras International Premior Jaana Jyrkinen EX1 CAGPIB
FI*Beneloben Cyranos (BUR b) x FIN*Pardofelis Lady Chatterley (BUR c)
236 BUR d FI SK LO 15 FI*Feirefiz Fire It Up Uros Supreme Champion Katja Patrikainen KM
Zaffiro Kratti (BUR b) x FI*Feirefiz Silver Lining (BUR j)
237 BUR e FI SK LO 15 FI*Almond's Freyr Uros International Premior Katja Patrikainen EX1 CAGPIB
Bjelke's Givenchy (BUR n) x Rumba Quintessential (BUR j)
238 BUR f FI SK LO 17 FI*Hokkuspokkus Adora Belle Dearheart Naaras Nuoret 7-10 kk Katia Pocci EX1
FI*Enigmatic Xocolatl Edición Limitada (BUR n) x FI*Seirene Polina (BUR f)
239 BUR f FI SK LO 17 FI*Mama-Alcialon Jammaileva Jannika Naaras Pennut 4-7 kk Katia Pocci EX1 NOM
FI*Mama-Alcialon Great Gameboy (BUR n) x FI*Shu-Shun Kardemumma (BUR h)
240 BUR f FI SRK LO FI*Mama-Alcialon Diamond Diva Naaras Supreme Premior Katia Pocci KM
FI*Arkhitekton Stucco (BUR d) x FIN*Aficats Bellatrix (BUR j)
240 BUR f FI SRK LO FI*Mama-Alcialon Diamond Diva Naaras Veteraani Veikko Saarela Arvosteltu
FI*Arkhitekton Stucco (BUR d) x FIN*Aficats Bellatrix (BUR j)
241 BUR h FI SK LO 16 FI*Celsiana Kielo Naaras Supreme Champion Katia Pocci KM NOM
FI*Arkhitekton Alnwick (BUR b) x FI*Cattish Ada Rising (BUR h)
242 BUR h FI SK LO 15 FI*Cattish Anna the Princess Naaras International Champion Katia Pocci EX1 CAGCIB
FI*Cattish Mercury Rising (BUR e) x FI*Cattish Lucy van Pelt (BUR f)
243 BUR h FI SRK LO FI*Shu-Shun Kaunis Minea Naaras International Premior Katia Pocci EX1 CAGPIB
FIN*Kaiuksen Bruno (BUR d) x FIN*Shu-Shun Misty Dawn (BUR b)
243 BUR h FI SRK LO FI*Shu-Shun Kaunis Minea Naaras Veteraani Veikko Saarela Arvosteltu
FIN*Kaiuksen Bruno (BUR d) x FIN*Shu-Shun Misty Dawn (BUR b)
244 BUR j FI SK LO 17 FI*Shu-Shun Keijunkukka Naaras Pennut 4-7 kk Katia Pocci EX1
FI*Mama-Alcialon Great Gameboy (BUR n) x FI*Shu-Shun Keijunlilja (BUR d)
245 BUR j FI SRK LO 14 FI*Hokkuspokkus Djelibeybi Naaras Supreme Premior Katia Pocci KM NOM
FI*Cattish Puss in Boots (BUR e) x FI*Hokkuspokkus Leeloo Minai (BUR c)
246 CYM 51-52 / CYM g 51 FI SK RX 15 FI*Pilkkumin Mona Lisa Naaras International Champion Katja Patrikainen Abs
FI*Caaleigh Baby Pumpkin (CYM d 23 52) x FI*Pikkeen Rae (MAN a 09 51)
247 EUR FI SK RX 18 Humutyttö Naaras Noviisi Carin Sahlberg EUR g 03
248 EUR n 22 FIN SRK RX FIN*Casimirrin Eulalia Naaras Supreme Premior Katja Patrikainen KM NOM BIS
Finnvedens Tokai (EUR n 22) x FIN*Pikku-Piun Gilda (EUR n 22)
248 EUR n 22 FIN SRK RX FIN*Casimirrin Eulalia Naaras Veteraani Veikko Saarela 4
Finnvedens Tokai (EUR n 22) x FIN*Pikku-Piun Gilda (EUR n 22)
249 EUR d 22 FI SK RX 16 FI*Feronian Kesäleimu Uros Grand International Champion Katja Patrikainen EX1 CACS
FI*Feronian Excelsior (EUR as 22) x FI*Feronian Gloriosa (EUR d 22)
250 EUR d 22 FI SK RX 16 FI*Pinkkitassun Noomi Naaras Avoin Katja Patrikainen EX1 CAC
FI*Feronian Cajanus (EUR d 22) x FI*Pinkkitassun Hagar (EUR d 22)
251 EUR d 24 FI SRK RX FI*Feronian Di'Anna Naaras Supreme Champion Jaana Jyrkinen KM NOM BIS
FI*Feronian Basil (EUR d 24) x FI*Feronian Thea Camellia (EUR f 22)
252 EUR f 22 FI SK RX 17 FI*Errun Betty Boop Naaras Avoin Katia Pocci EX1 CAC
Timi (EUR n 22) x FI*Errun Hehkeä herttuatar (EUR e 24)
253 EUR f 24 FI SRK RX 13 FI*Feronian Felicia Naaras Kastraatti Katja Patrikainen EX1 CAP
FI*Feronian Vincent Victoriano (EUR n 22) x FI*Feronian Angelica (EUR g 24)
254 EUR ns 22 FI SRK LO FI*Pikku-Piun Unelma Naaras Grand International Champion Jaana Jyrkinen EX1 CACS
FIN*Haukkapalan Digital (EUR ns 22) x FIN*Pikku-Piun Peppi Pitkätossu (EUR ns 24)
255 EUR as 22 FI SRK RX FI*Feronian Excelsior Uros Grand International Premior Katja Patrikainen EX1 CAPS
Kissankellon Robin Aragorn (EUR es 22) x FIN*Feronian Solidago Nana (EUR a 22)
256 EUR n 03 FI SK RX 16 FI*Waputtaren Pow-Wow Penelope Naaras Champion Katja Patrikainen EX1 CACIB
FI*Waputtaren Taaniel (EUR n 03) x FI*Belagian Yrmeli (EUR n)
257 EUR g 02 64 FI SK RX 15 FI*Tupakissa Felicia Naaras Avoin Katia Pocci EX1 CAC
FI*Elekatin Tarmo (EUR a 03) x Solina (EUR f 02)
258 EUR g 03 FI SK RX 17 FI*Waputtaren Angelika Enkelten Markiisitar Naaras Nuoret 7-10 kk Jaana Jyrkinen EX1
FI*Waputtaren Ukko Anshelminpoika (EUR a 02) x Tosca (EUR d 02 21 62)
259 KBL I / KBL ns 22 FI SK LO 17 SE*Kot-à-Kuril Avalon Uros Grand International Champion Katia Pocci EX1 CACS
SE*Jepnicks Always On My Mind (KBL ns 22) x SE*Kot-à-Kuril Texas hold'em (KBL f 22)
260 KBL I / KBL n 22 FI SK LO 17 SE*Kot-à-Kuril Kassanova Uros Nuoret 7-10 kk Katia Pocci EX1
SE*Kot-à-Kuril Tengel (KBL n 22) x SE*Kot-à-Kuril Texas hold'em (KBL f 22)
261 KOR FI SK LO 15 FI*Mythai Busaya Bao Naaras International Champion Katja Patrikainen EX1 CAGCIB
FI*Tatsutan Urho Brava-Saman (KOR ) x FI*Mythai Ornanong Sa-Mon (KOR )
262 KOR FI SRK LO 14 FI*Silvertip Jiisip tanwaakom Naaras Grand International Premior Katja Patrikainen EX1 CAPS
FI*Mythai Yubamrung (KOR ) x FIN*Steptoe's Ichiban Kimae- No (KOR )
263 KOR FI SK LO 15 FI*Tatsutan Yaku Arhasi-Api Uros International Premior Katja Patrikainen EX1 CAGPIB
FI*Hovikissan Rhe-Mu (KOR ) x FI*Tatsutan Shadi Aksi-Ankitam (KOR )
264 KOR FI SK LO 15 FI*SilverToe's Niw Thea Takla Uros Premior Katja Patrikainen EX1 CAPIB BIV
FI*Freijan Sa haai (KOR ) x FI*Silvertip Jiisip tanwaakom (KOR )
265 KOR FI SK LO 15 FI*Tatsutan Yoana Susarma-Caru Naaras Premior Katja Patrikainen EX1 CAPIB
FI*Hovikissan Rhe-Mu (KOR ) x FI*Tatsutan Shadi Aksi-Ankitam (KOR )
266 MAN 51-52 / MAN d 03 22 51 FI SK RX 15 Auragold Mr. Worldwide Uros Supreme Champion Jaana Jyrkinen KM NOM BIS
Auragold Cody Joe (MAN n 09 22) x Mistysprings Virginia of Auragold (MAN f 09 22)
267 MAN 51-52 / MAN a 09 52 FI SRK RX FI*Pilkkumin Mister Richard Uros International Premior Jaana Jyrkinen Abs
FIN*JoJon Henhao Dec (MAN d 24 54) x FIN*Armain Domenica (MAN f 03 53)
268 MAN 51-52 / MAN a 09 51 FI SRK RX FI*Pikkeen Rae Naaras Premior Jaana Jyrkinen Abs
FI*Pilkkumin Mister Richard (MAN a 09 52) x FIN*D'manns Toes (CYM f 09 22 52)
269 OCI n 24 FI SK LO 15 FI*Topspot Lucifero Magnifico Uros Supreme Champion Jaana Jyrkinen KM
FIN*Rollick Be Quick Or Be Dead (OCI ns 24) x FI*Topspot Grumpy The First (OCI o 24)
270 OCI n 24 FIN SRK LO FIN*Moosegrove Phoenix Uros Supreme Champion Jaana Jyrkinen KM
S*Vargagården's Sisu Maxwell JR (OCI b 24) x FIN*Moosegrove Escuro Elegante (OCI n 24)
270 OCI n 24 FIN SRK LO FIN*Moosegrove Phoenix Uros Veteraani Veikko Saarela 1 NOM BIS
S*Vargagården's Sisu Maxwell JR (OCI b 24) x FIN*Moosegrove Escuro Elegante (OCI n 24)
271 OCI n 24 FI SK LO 17 FI*Moosegrove Omar Uros Pennut 4-7 kk Jaana Jyrkinen EX1 BIV NOM BIS
FIN*Moosegrove Geraldo Gentil (OCI b 24) x FI*Moosegrove Donna é Mobile (OCI n 24)
272 OCI b 24 FI SRK LO DK*Hindkjær's Gaia Naaras Supreme Champion Katia Pocci KM
FIN*Moosegrove Onyx de Obidos (OCI n 24) x DK*Hindkjær's Daphne (OCI c 24)
272 OCI b 24 FI SRK LO DK*Hindkjær's Gaia Naaras Veteraani Veikko Saarela 3
FIN*Moosegrove Onyx de Obidos (OCI n 24) x DK*Hindkjær's Daphne (OCI c 24)
273 OCI b 24 FI SK LO 15 FI*Moosegrove Jäger Uros Grand International Champion Katia Pocci EX1 CACS
Wild'n Sweet Only One (OCI b 24) x FI*Moosegrove Tu Autem (OCI b 24)
274 OCI b 24 FI SK LO 17 FI*Northalla Seventh Son Uros Avoin Katia Pocci EX1 CAC BIV
SE*OzzySpot's Calippo Ize (OCI bs 24) x FI*Northalla Ethereal Medium (OCI b 24)
275 OCI b 24 FI SK LO 16 Padmé de OciSpot Naaras Avoin Katia Pocci EX1 CAC
Eytan Lunar Spell *PL (OCI ns 24) x Deanna de OciSpot (OCI c 24)
276 OCI b 24 FI SK LO 17 FI*Martinic Soldier of Fortune Uros Nuoret 7-10 kk Katia Pocci EX1 NOM
FI*Moosegrove Honour (OCI n 24) x FI*Moosegrove Cassiopeia (OCI b 24)
277 OCI bs 24 FI SK LO 17 FI*Guttatus Bellatrix Naaras Avoin Katja Patrikainen EX1 CAC
FI*Northalla Fizzing (OCI bs 24) x FI*Guttatus Polar Star (OCI c 24)
278 OCI bs 24 FI SK LO 17 FI*Punakuun Doris Naaras Nuoret 7-10 kk Katja Patrikainen EX1
FI*Punakuun Bakht (OCI c 24) x FI*Northalla Corvus Corone (OCI bs 24)
279 OCI os 24 FI SK LO 14 FI*Northalla Moonlight Naaras Grand International Champion Katja Patrikainen EX1 CACS NOM
FI*Northalla Springwater (OCI ns 24) x FI*Northalla Granuaile (OCI ns 24)
280 ABY n FI SK LO 14 FI*Link Monaimba Om Naaras Supreme Champion Jørgen Billing KM
FI*Link Moses (ABY n) x RU*Greenville Summer of Laire (ABY o)
281 ABY n FI SK LO 17 FI*Lovedevotion Jackson Uros Avoin Jørgen Billing Abs
FI*Lovedevotion Berlioz (ABY n) x FI*Lovedevotion Elisabeth (ABY n)
282 ABY n FI SK LO 17 FI*Lovedevotion Kleopatra Naaras Pennut 4-7 kk Jørgen Billing EX1 NOM
FI*Link Kubembeleza Haiba (ABY o) x FI*Lovedevotion Elisabeth (ABY n)
283 ABY a FI SK LO 16 FI*Nebuankhet Nae Laird! Uros International Champion Jørgen Billing EX1 CAGCIB BIV
Dushara Godric-of-Kawaii (ABY n) x FI*Nebuankhet Valentine Water (ABY a)
284 ABY a FI SK LO 18 FI*Kharn-Ka Your Noble Naaras Pennut 4-7 kk Jørgen Billing EX3
PL*Adalbertus Theodor (ABY n) x FI*Kharn-Ka Io (SOM n)
285 ABY a FI SK LO 17 FI*Lovedevotion Karmen Naaras Pennut 4-7 kk Jørgen Billing EX1
FI*Link Kubembeleza Haiba (ABY o) x FI*Lovedevotion Elisabeth (ABY n)
286 ABY a FI SK LO 17 FI*Neaera's Celeste Velato Naaras Pennut 4-7 kk Jørgen Billing EX2
FI*Nebuankhet Nae Laird! (ABY a) x FI*Neaera's Hazel Huntress (ABY p)
287 ABY a FI SK LO 14 FI*Lovedevotion Daphne Naaras International Premior Jørgen Billing EX1 CAGPIB NOM
FI*Link Zaki Habit Rouge (ABY o) x Hotchocolate Cleopatra (ABY n)
288 ABY o FI SK LO 14 FI*Neaera's Genna Gingerella Naaras Supreme Champion Jaana Jyrkinen KM
FI*Silkkihienon Unda Maris (ABY a) x FI*Neaera's Fiammetta (ABY o)
289 ABY o FI SK LO 16 FI*Link Kubembeleza Haiba Uros Grand International Champion Jaana Jyrkinen EX1 CACS BIV NOM
FI*Link Modunia Mgodi (ABY n) x FI*Link Sanaa Raziya (ABY n)
290 ABY o FI SK LO 16 FI*Neaera's Iaera Nalani Naaras International Champion Jaana Jyrkinen EX1 CAGCIB NOM
S*Nekayahs Quillan Quieto (ABY o) x FI*Neaera's Genna Gingerella (ABY o)
291 ABY o FI SRK LO FI*Neaera's Fiammetta Naaras Grand International Premior Jaana Jyrkinen EX1 CAPS
Dushara Evandar-of-Nebuankhet (ABY o) x FIN*Kawaii Fuyudori (ABY o)
292 ABY p FI SK LO 17 FI*Neaera's the last of the Jedi. Uros Pennut 4-7 kk Veikko Saarela EX1
FI*Nebuankhet Nae Laird! (ABY a) x FI*Neaera's Hazel Huntress (ABY p)
293 BAL w 67 FI SK LO 15 FI*Willicon Mikhail Baryshnikov Uros Supreme Champion Veikko Saarela KM
FI*Willicon White Wookie (SIA w) x FI*Willicon Loves Giraffes (SIA n)
294 BAL b FI SRK LO FI*Fercatin Nozay Ronja Naaras Supreme Premior Jaana Jyrkinen KM
By-Aristotle Azay Le Rideau (BAL b) x FI*Fercatin Isamon Noor (BAL n)
295 CRX I / CRX n FI SK LO 16 FI*FunkyJam's Star-Lord Uros Supreme Premior Jaana Jyrkinen KM NOM
FI*Peppycat's Luke Skywalker (CRX n) x FI*FunkyJam's Firemaker (CRX f 21 33)
296 CRX I / CRX n FI SK LO 16 FI*Sweetpurr's Dirty Little Secrets Naaras Supreme Premior Jaana Jyrkinen KM NOM BIS
FI*Ballerina's Shahryar (CRX n 03) x Pixie Fay Battle Under Stars (CRX n 24)
297 CRX II / CRX n 03 FI SK LO 17 FI*FunkyJam's Anne Bonny Naaras Nuoret 7-10 kk Jørgen Billing EX1
FI*Framillan the dawn of a new age (CRX n) x FI*FunkyJam's Upupa Epops (CRX a 02)
298 CRX II / CRX n 03 FI SRK LO 14 FI*Piupaws Pathways of Sekhmet Uros Supreme Premior Jørgen Billing KM BIV NOM BIS
Puraffection's Paras Punainen (CRX d 03 24) x FI*Piupaws Song of Sekhmet (CRX n 01 21)
299 CRX II / CRX b 03 FI SRK LO FI*Spectrolite Tango Desiré Naaras International Premior Jørgen Billing EX1 CAGPIB
S*Silkwave's Quintillus (CRX b 01) x FI*Spectrolite Melanie (CRX c)
300 CRX II / CRX c 09 FI SK LO 17 FI*FunkyJam's Legends of Nidalee Naaras Premior Jørgen Billing EX1 CAPIB
DK*Løveid Mr. Clooney (CRX n 02 32) x FI*FunkyJam's Little Bo Peep (CRX c)
301 CRX III / CRX d FI SK LO 17 FI*Sirpaleen Caspian Apollon Uros Nuoret 7-10 kk Veikko Saarela EX2
FI*Saca's Chicago Gansta (CRX n) x FI*Saca's Comtesse de la Crème (CRX e)
302 CRX III / CRX d FI SK LO 17 FI*Sweetpurr's Red Edition Uros Nuoret 7-10 kk Veikko Saarela EX1 NOM
FI*Sweetpurr's Sound of Silence (CRX n 03) x Pixie Fay House of Golden Flower (CRX d)
303 CRX IV / CRX f 01 64 FI SK LO 16 FI*Alchemist Bollinger Naaras International Champion Veikko Saarela EX1 CAGCIB
FI*Alchemist Ace of Spades (CRX n 03 33) x FI*Alchemist Petit Meslier (CRX f 03)
304 CRX V / CRX ns 24 FI SK LO 16 FI*Piupaws Ascalon Uros Grand International Champion Jørgen Billing EX1 CACS
FI*Spectrolite Ritariperhonen (CRX ns 03 24) x FI*Piupaws Svetlana Rönkkö (CRX n 24)
305 CRX VI / CRX ns 03 24 FI SK LO 14 FI*Spectrolite Ritariperhonen Uros Grand International Premior Veikko Saarela EX1 CAPS NOM
Puraffection's Paras Punainen (CRX d 03 24) x FI*Spectrolite Dum Spiro Spero (CRX fs 03 24)
306 CRX VII / CRX n 31 FI SK LO 17 FI*Claypond's Dragomir Uros Champion Veikko Saarela EX1 CACIB
U-Mink Ansa of Claypond's (CRX n 32) x Shanechka Zolotoe Runo (CRX b 32)
307 CRX VIII / CRX n 03 33 FI SK LO 16 FI*Alchemist Abracadabra Uros Grand International Champion Jaana Jyrkinen EX1 CACS
Kaylee's Hot & Spicy (CRX d 23) x FI*Alchemist Queen of Hearts (CRX f 09 33)
308 DRX I / DRX n FI SK LO 17 FI*Tomorrowland Crazy Carlos Uros Kastraatti Jaana Jyrkinen EX1 CAP
Sunny Elf Jeronimo (DRX n 33) x FI*Tomorrowland Amazing Aurora (DRX b)
309 OLH ns 24 FI SK LO 17 FI*Frostnight's Shadegrown Uros Nuoret 7-10 kk Jaana Jyrkinen EX1 NOM
FI*Mummeli Sofinho Yaron (OLH ns 25) x FI*Noxx Dancing Queen (OSH c 24)
310 OSH n FI SRK RX Galoo of Beugnycats Uros Supreme Champion Jørgen Billing KM
Furendo Og Island Snaegerdi (SIA ns 21) x Farinelli Etna (OSH n)
311 OSH n FI SK LO 16 Felinea Magie Noire Naaras Champion Jørgen Billing EX1 CACIB
Durrdana's Dino (OSH b 24) x Felinea Ia Orana (OSH n)
312 OSH n FI SK LO 14 FI*Curnauskiss Paint In Black Uros Kastraatti Jørgen Billing EX1 CAP
FI*Mummeli Dinazinho Sepe (OSH d 25) x FI*Curnauskiss I Will Stay (BAL f)
313 OSH a FI SK LO 17 FI*Plan-A Mr Lahey Uros Nuoret 7-10 kk Jørgen Billing EX1
Strekoza's Casanova (OSH n 24) x FI*Plan-A I kissed Anakin and I liked it (SIA c)
314 OSH a FI SRK LO 14 FI*LoudMeow Stargazer Naaras Supreme Premior Jørgen Billing KM
Yrttitarhan Maitikka (OSH p 24) x S*Sandvretens Syrah (OSH a 25)
315 OSH f FI SK LO 15 O*Kay Orient Angel Bon-Bon Baby Naaras Supreme Champion Veikko Saarela KM
HU*Shagio-Chen Pamelo (OSH d 03 22) x UA*Made in Ukraine Vasilisa (SIA n 03)
316 OSH f FI SRK LO 14 FI*Choose Avec Moi & Bimba Naaras International Champion Veikko Saarela EX1 CAGCIB
FI*Choose Xoo Cute To Be True (OSH n 03 24) x FI*Choose Sims à la Bimba (OSH f)
317 OSH n 24 FI SK RX 16 Strekoza's Casanova Uros Grand International Champion Veikko Saarela Abs
Burukkusi (OSH a 25) x Shayan Viorika (OSH n)
318 OSH a 24 FI SK LO 16 FI*JellonCats El Hierro Uros Grand International Champion Jørgen Billing EX1 CACS NOM
Jelloncats Follow the Leader (OSH n 24) x Durrdana's Black Betty (OSH n)
319 OSH a 24 FI SK LO 18 Apocalyptica Giuseppe Verdi Uros Nuoret 7-10 kk Jørgen Billing EX1 NOM BIS
Nike Pretty Pleasure (OSH n 24) x Siamesis Casablanca (OSH n 22)
320 OSH b 25 FI SK RX 17 FI*JellonCats Oliwa Uros Nuoret 7-10 kk Veikko Saarela EX1
Aragorn LadaMaria, CZ (OSH b 24) x Durrdana's Black Betty (OSH n)
321 OSH c 24 FI SK LO 16 FI*LoudMeow Magic Moon Naaras International Champion Veikko Saarela EX1 CAGCIB NOM BIS
FI*Plan-A Jussi Murikka (SIA c) x FI*LoudMeow Little Starlet (OSH a 24)
322 OSH c 24 FI SK LO 16 FI*LoudMeow Mr. Moonlight Uros Premior Veikko Saarela EX1 CAPIB
FI*Plan-A Jussi Murikka (SIA c) x FI*LoudMeow Little Starlet (OSH a 24)
323 OSH d 24 FI SK LO 15 FI*Choose DareDeVill Uros Grand International Champion Jaana Jyrkinen Abs
FI*Choose Xoo Cute To Be True (OSH n 03 24) x FI*Choose Sims à la Bimba (OSH f)
324 OSH f 24 FI SRK LO 13 (N)Manhunter's Check Me Out Naaras Supreme Champion Jørgen Billing KM NOM
DK*Piltoft's Mr. Tambourine Man (OSH d 24) x Bestcats Incredible Illusion (OSH fs)
325 OSH h 24 FI SK LO 17 FI*EdaM's Chanel Naaras Avoin Jørgen Billing Abs
FI*Omenatarhan Part Time Lover (OSH b 02 21) x EE*Il Tesoro Mio Tequila (SIA h)
326 PEB V / PEB b 33 FI SK RX 14 Vilnius BaldEra*LT Uros Premior Jaana Jyrkinen EX1 CAPIB
Hollywood BaldEra*LT (PEB b 21 33) x Omega BaldEra*LT (PEB n)
327 RUS FI SK LO 16 FI*Zarin Lycaena Helle Naaras International Champion Jørgen Billing EX1 CAGCIB BIV
Amore di Marchesi*CH (RUS ) x FI*Zarin Delphinium (RUS )
328 RUS FI SK LO 15 Habeebas Gracious Georgina Naaras International Champion Jørgen Billing EX2
Katzenhof Onni (RUS ) x Habeebas Exceptional Elisha (RUS )
329 RUS FI SK LO 17 Diamond Neytiri*PL Uros Nuoret 7-10 kk Jørgen Billing EX2
Gerber Minora*PL (RUS ) x Wenus Greyandgreen*PL (RUS )
330 RUS FI SK LO 17 FI*Janatuisen Giovanni Il Carino Uros Nuoret 7-10 kk Jørgen Billing EX1
Kind of Blue Buongiorno Amore (RUS ) x Habeebas Gracious Georgina (RUS )
331 RUS FI SK LO 17 FI*Sini-Hilkan Damsel of Bunch Naaras Nuoret 7-10 kk Jørgen Billing EX1
Kind of Blue Buongiorno Amore (RUS ) x Swaldiphary Lavinia (RUS )
332 RUS FI SRK LO FI*Hana-Bi Liù Naaras International Premior Jørgen Billing EX1 CAGPIB BIV
FI*Muskatz's Beethoven (RUS ) x FI*Hana-Bi Taikatalvi (RUS )
333 RUS FI SK LO 16 FI*Janatuisen Anastasia La Duchesse Naaras Premior Jørgen Billing EX1 CAPIB
Frank Sheer Love*RU (RUS ) x FI*Janatuisen La vie en rose (RUS )
334 RUS FI SK LO 16 FI*Sini-Hilkan CocoaBloom Uros Kastraatti Jørgen Billing Abs
FI*Hana-Bi Timur (RUS ) x Swaldiphary Lavinia (RUS )
335 RUS FI SK LO 17 FI*Sini-Hilkan Zenith Uros Kastraatti Jørgen Billing EX1 CAP
Kind of Blue Buongiorno Amore (RUS ) x FI*Sini-Hilkan VeiledRose (RUS )
336 SIA n FI SK LO 14 EE*Cepheus Siaoricat Uros Grand International Champion Veikko Saarela Abs
Akello von Partau (SIA n) x Sharifa's Up to Date (SIA n)
337 SIA a FI SK LO 17 FI*Plan-A Fifty Sixty Naaras Avoin Jørgen Billing EX1 CAC
FI*Kelmikerhon Tyrskyaalloilla (SIA c) x FI*Plan-A Mon Dieu (SIA a)
338 SIA c FI SK LO 14 FI*Plan-A Jussi Murikka Uros Supreme Premior Jørgen Billing KM
FI*Kelmikerhon Tyrskyaalloilla (SIA c) x FI*Kelmikerhon Elegia (SIA a)
338 SIA c FI SK LO 14 FI*Plan-A Jussi Murikka Uros Siitos Rotukirjaus Kissaliitto
FI*Kelmikerhon Tyrskyaalloilla (SIA c) x FI*Kelmikerhon Elegia (SIA a)
339 SIA f FI SK LO 18 FI*Ori-Katin Sheena Is A Punk Rocker Naaras Pennut 4-7 kk Veikko Saarela EX1 NOM BIS
FI*Tabbytassun Aarre (SIA d 03 21) x DK*Skuld Myser (SIA f)
340 SIA h FI SK RX 16 FI*Choose Echoes In Your Heart Naaras International Premior Veikko Saarela EX1 CAGPIB
Galoo of Beugnycats (OSH n) x FI*Choose Avec Moi & Bimba (OSH f)
341 SIA j FI SK LO 16 FI*Kaspektin Tähteinvälinen Naaras Grand International Champion Jaana Jyrkinen EX1 CACS
FI*Plan-A Jussi Murikka (SIA c) x Azorez Varda Tintalle of Kaspektin (SIA f)
342 SIA o FI SK LO 18 Cailin Van Scalindjo Naaras Pennut 4-7 kk Jaana Jyrkinen EX1 NOM
Come On Baby Oriclis (SIA o) x Emma Eline van Yindraque (SIA o)
343 SIA c 21 FI SK LO 17 Grazia v. Imporio A Naaras Nuoret 7-10 kk Veikko Saarela EX1
Mario Barry (SIA c 21) x Monolie v. Imporio A (SIA g)
344 SIA d 21 FI SK LO 17 FI*SunSarin Bodom Beach Terror Uros Pennut 4-7 kk Jaana Jyrkinen EX1
FI*Tabbytassun Asser (OSH n 24) x FI*Clamoris Isadora (SIA e 21)
345 SIA e 21 FI SK LO 14 FI*Clamoris Isadora Naaras Kastraatti Veikko Saarela EX1 CAP
FI*Feanorian GhostInTheShell (SIA d 21) x FI*Clamoris Habika (OSH f 22)
346 SIA n 03 FI SK LO 18 FI*Ori-Katin Big John Duncan Uros Pennut 4-7 kk Jaana Jyrkinen Abs
FI*Tabbytassun Aarre (SIA d 03 21) x DK*Skuld Myser (SIA f)
347 SIA f 03 21 FI SK LO 16 FI*EdaM's Beyonce Naaras Champion Jaana Jyrkinen Abs
FI*Omenatarhan Part Time Lover (OSH b 02 21) x EE*Il Tesoro Mio Aurora (OSH f)
348 SOM n FI SRK LO FI*Kharn-Ka Your Choice Uros Supreme Champion Veikko Saarela KM NOM BIS
DK*Dushara Danü (SOM n) x FIN*Kharn-Ka Queen Heart (ABY o)
349 SOM n FI SK LO 16 FI*Kharn-Ka Io Naaras Grand International Champion Veikko Saarela EX1 CACS
Tutankhamon di Gens Rubra (SOM n) x FI*Kharn-Ka Inola (SOM n)
350 SOM n FI SK RX 17 FI*Kharn-Ka Xahale Xpress Naaras Nuoret 7-10 kk Veikko Saarela EX1
Tilsim dan Black Dragon (SOM n) x FI*Kharn-Ka Sinopa (SOM n)
351 SOM n FI SRK RX FI*Kharn-Ka Taygeta Taurus Naaras Supreme Premior Veikko Saarela KM
DK*Dushara Danü (SOM n) x FIN*Kharn-Ka Imperia Isabel (SOM o)
351 SOM n FI SRK RX FI*Kharn-Ka Taygeta Taurus Naaras Veteraani Katia Pocci 1 NOM
DK*Dushara Danü (SOM n) x FIN*Kharn-Ka Imperia Isabel (SOM o)
352 SOM n FI SK LO 16 FI*Vulpes Alfeios Uros Kastraatti Veikko Saarela EX1 CAP
Foxgarden's Baron Barnsby (*D) (SOM n) x FI*Foxkiss Cissa thalassina (SOM n)
353 SOM a FI SK LO 17 FI*Kisompa's Minka Milena Naaras Nuoret 7-10 kk Jaana Jyrkinen EX1
(N)Villkattens Wilmer (SOM n) x S*All Inclusive Hale-Bopp of Kisompa (SOM n)
354 SOM o FIN SRK RX DK*Dushara Mint of Kharnka Naaras Supreme Premior Jaana Jyrkinen KM
DK*Dushara Amazes Me (SOM n) x Tamarakatz Seattle of Dushara (ABY n)
354 SOM o FIN SRK RX DK*Dushara Mint of Kharnka Naaras Veteraani Katia Pocci 2
DK*Dushara Amazes Me (SOM n) x Tamarakatz Seattle of Dushara (ABY n)
355 SPH II / SPH n 09 FI SK LO 17 Kuorii Kapo Di Kapi Uros Avoin Jørgen Billing EX1 CAC
Kikapoo 2 Nude 4 U of Kuorii (SPH n 09) x Pinupcats Supa Dupa Fly of Kuorii (SPH n 09)
356 SPH II / SPH n 09 FI SK LO 17 FI*Hebblas Wibby Naaras Pennut 4-7 kk Jørgen Billing EX1
Vandvis Chocolate Eclair (SPH n 33) x FI*Hebblas Izzy (SPH f 03)
357 SPH III / SPH f FI SK LO 17 FI*Hebblas Viona Naaras International Premior Veikko Saarela EX1 CAGPIB NOM
Vandvis Chocolate Eclair (SPH n 33) x FI*Hebblas Olivia (SPH d 03)
358 SPH IV / SPH f 03 FI SK LO 16 FI*Hebblas Thelma Naaras International Champion Veikko Saarela EX1 CAGCIB
Vandvis Chocolate Eclair (SPH n 33) x FI*Hebblas Izzy (SPH f 03)
359 SPH V / SPH d 32 FI SK LO 17 FI*Hebblas Wesley Uros Pennut 4-7 kk Veikko Saarela EX1
Vandvis Chocolate Eclair (SPH n 33) x FI*Hebblas Izzy (SPH f 03)
360 SPH V / SPH n 32 FI SK RX 17 FI*Miisalan Lumi Naaras Pennut 4-7 kk Veikko Saarela EX1
FI*Tuiscalo's O'my Nude Eytukan (SPH a 21) x FI*Merlin-Eridan Caroline (SPH f 21)
361 SPH V / SPH f 02 21 33 FI SRK LO FI*Tutsi Buccellati Naaras Supreme Premior Veikko Saarela KM
FIN*Tutsi Miracle Misha (SPH d 21) x LV*Otomi Xaviera (SPH f 09 21)
362 SPH V / SPH d 09 32 FI SK LO 17 FI*Hebblas Vincent Uros International Premior Veikko Saarela EX1 CAGPIB
Vandvis Chocolate Eclair (SPH n 33) x FI*Hebblas Olivia (SPH d 03)
363 THA n FI SK RX 17 Jasmine Tajska Chata*PL Naaras Avoin Veikko Saarela Mitätöity Mitätöity
Fork Black and White (THA n) x Dafne Tricky Tail (THA c)
364 THA n FI SK RX 17 FI*SpotsAndPoints David Uros Pennut 4-7 kk Veikko Saarela EX1
Thaiblueangels Benjamin (THA n) x Tekila Sanchitos (THA n)
365 HCL Tyyne-Liina Naaras Kotikissat Katja Patrikainen 1 NOM
366 HCS Nuutti Uros Kotikissat Marjatta Koskenkangas 1 NOM
366 HCS Nuutti Uros Veteraani Katja Patrikainen 1 NOM BIS
367 HCS Oswald Uros Kotikissat Marjatta Koskenkangas 3
368 HCS Una Naaras Kotikissat Marjatta Koskenkangas 2
369 HCS Mei Naaras Kotikissat Marjatta Koskenkangas 1 NOM BIS
370 HCS Pösö Uros Kotikissat Marjatta Koskenkangas 2
395 kpl

Tuomarit

Nimi EMS-koodit Kissaa
Billing Jørgen Kat 2 tark. (13c), ABY a, ABY n, CRX II, CRX V, OSH a, OSH a 24, OSH f 24, OSH h 24, OSH n, RUS, SIA a, SIA c, SPH II, VET 1 39
Jyrkinen Jaana Noviisi (13a), BEN n 22, BLH n, BML I, BSH ny 03 25, BSH w 63, BUR c, BUR n, EUR d 24, EUR g 03, EUR ns 22, MAN 51-52, OCI n 24, ABY o, BAL b, CRX I, CRX VIII, DRX I, OLH ns 24, OSH d 24, PEB V, SIA d 21, SIA f 03 21, SIA j, SIA n 03, SIA o, SOM a, SOM o 41
Komissarova Olga Tuomarioppilas Annukka Rintakumpu. EXO g 03 24, EXO n 24, PER a, PER f 33, PER n 33, RAG a 03, RAG a 04, RAG b, RAG g 04 21, RAG n, RAG n 21, SBI a, SBI b, SBI c 21, SBI f 31
Koskenkangas Marjatta EXO d 22, EXO n 22, PER d, PER n, RAG a, RAG a 04 21, RAG c, RAG c 04, RAG d 04, RAG g 03, RAG n 03, RAG n 04, RAG n 04 21, SBI c, SBI d, SBI e 21, SBI n, TUV d 61-63, TUV e 61-63, TUV f 61-63, HCS 40
Patrikainen Katja BEN n 22 32, BEN n 24 32, BEN n 24 33, BLH d, BLH j 03, BSH a, BSH g, BSH n, BUR b, BUR d, BUR e, CYM 51-52, EUR as 22, EUR d 22, EUR f 24, EUR n 03, EUR n 22, KOR, OCI bs 24, OCI os 24, HCL, VET Kotikissat 38
Pocci Katia BEN n 24, BLH a, BSH c, BSH f, BSH ns 11, BSH w 62, BUR a, BUR f, BUR h, BUR j, EUR f 22, EUR g 02 64, KBL I, OCI b 24, VET 4 40
Roca Folch Yan ACL IV, ACS V, ACS VIII, MCO II, MCO V, MCO VII, NEM II, NFO I, NFO IV, NFO VI, SIB II, SIB VII, VET 2 40
Saarela Veikko ABY p, BAL w 67, CRX III, CRX IV, CRX VI, CRX VII, OSH b 25, OSH c 24, OSH f, OSH n 24, SIA c 21, SIA e 21, SIA h, SIA n, SOM n, SPH III, SPH IV, SPH V, THA n, VET 3 41
Sahlberg Carin Kat 2 tark. (13c) Noviisi (13a), ACL VIII, ACS X, MCO I, MCO III, NEM I, NFO III, NFO IX, NFO V, NFO VII, SIB I, SIB V, SIB VI, SIB VIII, TUA II 36
Zagorskaya Elena ACL II, ACL III, ACS IV, MCO IV, MCO VI, MCO VIII, NFO II, NFO VIII, SIB III, SIB IV, TUA VI 40
10 tuomaria