PIROK 126. kansainvälinen kissanäyttely 20.05.2017
Järjestävä yhdistys Pirkanmaan Rotukissayhdistys ry
Alkaa 20.5.2017 Loppuu 20.5.2017
Ilmoittautuminen alkaa 18.2.2017 Ilmoittautuminen loppuu 30.4.2017
Yleisöaika alkaa 10:00 Yleisöaika loppuu 16:00
Eläinlääkärintarkastus alkaa 7:30 Eläinlääkärintarkastus loppuu 9:30
Arvostelut alkavat 10:00 Vahvistuskirjeen julkaisupvm 12.5.2017
Kansainvälinen Kyllä Erikoisnäyttely Ei
Drive In -näyttely Ei Omistajat saavat esitellä kissansa Kyllä
Kissoja enintään 800   Kategoriat 1, 2, 3, 4, Kotikissat
BreedBIS-rodut KOR BreedBIS kissoja vähintään 50
Tilinumero
Sähköposti show@pirok.org
Paikka Tampereen Messu- ja Urheilukeskus
Toimihenkilöt Näyttelypaikka: Tampereen Messu- ja Urheilukeskus, Ilmailunkatu 20, Tampere
Näyttelypäällikkö: Elise Rämö, elise.ramo@pirok.org, p. 0405599924
Näyttelysihteerit: Kristiina Martikainen (Kat 1, 4, KK), Hirsimäentie 12, 37860 Kärjenniemi puh. 0405237764 & Pia Hassell (Kat 2, 3), Koivuhaantie 4 B 5, 33480 Ylöjärvi, puh. 0415036421
Tavoitat näyttelysihteerit parhaiten sähköpostitse show@pirok.org, töissä emme hoida näyttelyasioita
Rotu- ja myyntipöydät: Marika Nyström, marika.nystrom@pirok.org, p. 0407062191
Palkinnot ja ruusukkeet ovat tervetulleita: Katja Laakkonen, katja.laakkonen@pirok.org
Raha-asiat: Piritta Häkkinen, piritta.hakkinen@pirok.org
Assistenttianomukset osoitteeseen: assistentit@pirok.org
Lisätietoja KOR Breed BIS järjestetään yhdessä Suomen koratrengas ry:n kanssa, mikäli kissoja ilmoitetaan riittävästi.
Kaikki rodut arvostellaan molempina päivinä, näyttelyluokat 1 - 17.
Kategorian parhaat valitaan erikseen kategorioissa 1, 2, 3, 4 ja kotikissat.
Näyttelymaksut: 36 €/kissa/pv, PIROK:in jäsenten kissat 33 €/kissa/pv, ei-FIFe -kissat 50 €/kissa/pv. Leimakorteilla voi maksaa vain FIFe:en rekisteröityjen kissojen näyttelymaksuja. Leimakortti on lähetettävä näyttelysihteerille välittömästi ilmoittautumisen jälkeen. Leimakorttimaksut eivät ole käytössä jatketulla ilmoittautumisajalla.
Tarkistusluokka 15 € ja veteraaniluokka 10 € arvostelun yhteydessä, muutoin normaali näyttelymaksu. Kasvattaja- ja siitosluokat ovat maksuttomia muun luokan yhteydessä, yksistään 20 €.
Maksa käyttäen Omakissasta saamaasi viitenumeroa, eräpäivä on sama kuin ilmoittautumispäivä!
Ilmoittautumisajan jälkeen vain väri- ja luokkamuutokset ovat mahdollisia, muutokset mieluiten sähköpostilla show@pirok.org tai kirjeellä.
Ilmoittautuminen on sitova. Jos kissa perutaan ennen ilmoittautumisajan loppua, palautetaan 75% maksusta. Jos näyttelyilmoittautumista ei peruta eikä makseta, pidämme oikeuden olla hyväksymättä jatkossa ilmoittajan kissoja PIROK:n järjestämiin näyttelyihin. Myöhästyneet, puutteelliset ja myöhässä maksetut ilmoittautumiset voidaan hylätä.
Mahdollinen karsinta tehdään maksettujen ilmoittautumisten saapumispäivän mukaan.
Luettelo on maksullinen etukäteen maksettuna 2 €/pv, näyttelyssä ostettuna 3€/pv.
Ruusukkeet sisältyvät näyttelymaksuun ja leimakortit ovat käytössä.

Yhteenveto ilmoittautumisista

Kategoria Ilmoittautuneita
1 143
2 206
3 217
4 137
Kotikissat 15
Yhteensä 718

Suodata näytettäviä tuloksia alla olevilla valinnoilla.

Suodata näytettäviä tuloksia alla olevilla valinnoilla.

Nro EMS-koodi Rekisterinumero Nimi Sukupuoli Luokka Tuomari Tulos
1 EXO w 62 FI SK LO 16 FI*Elrikan Tamerlan Uros Avoin Daria Lukasik EX1 CAC
FI*Elrikan Fantastic Feeling (EXO w) x FI*Chosen-One Orchid Olunda of Elrikan (EXO n 03 24)
2 EXO n 22 FI SK LO 16 FI*Nipsu-Nappulan WhatsApp Uros Avoin Nico Padovano EX1 CAC
Preciousice Na-Pe-Ro (EXO n 22) x FI*Aamukasteen Finland Maiden (EXO n 24)
3 EXO n 24 FI SK LO 16 Ayser's Magic-of-Shadows Uros Champion Alessandro Ghibaudo Abs
FI*Precious O'Bama (PER n) x FI*Aamukasteen Hokkus Pokkus of Ayser (EXO f 24)
4 EXO n 24 FI SK LO 16 Ayser's Iwanka Naaras Avoin Alessandro Ghibaudo Abs
FI*Precious Catch A Spirit (PER n 23) x FI*Aamukasteen Generation-X of Ayser (EXO n 22)
5 EXO e 21 33 FI SK LO 16 Ayser's Nike Nicolette Naaras Avoin Nico Padovano EX1 CAC NOM
Ayser's Bobber Biker (EXO e 22) x Ayser's Elektra (EXO g 21 33)
6 PER n FI SK LO 16 Benvenuta del Falco d'Oro Naaras Avoin Daria Lukasik EX1 CAC BIV NOM BIS
Zio Tom del Falco d'Oro (EXO n) x Ltch Lena (PER n 22)
7 PER n FI SK LO 17 FI*Jarbabin Yukon Jack Uros Pennut 4-7 kk Daria Lukasik EX1
FI*Mau-Miun Iceman 4 Azulejo (EXO e 24) x Alsace Jette (PER n)
8 PER n FI SK LO 17 FI*Kultaviiksen Paul Stanley Uros Pennut 4-7 kk Daria Lukasik EX2
FI*Kultaviiksen Don Juan (PER n) x FI*Kultaviiksen Ida Cox (PER f)
9 PER d FI SRK LO FI*BlueIce's Roma Uomo Uros Supreme Premior Daria Lukasik KM
Midas Wicked Cool (PER n) x FIN*BlueIce's My Fair Lady (PER e 24)
9 PER d FI SRK LO FI*BlueIce's Roma Uomo Uros Veteraani Mira Fonsén 2
Midas Wicked Cool (PER n) x FIN*BlueIce's My Fair Lady (PER e 24)
10 PER d FI SRK LO FI*Moondreamer's Heart of Gold Uros Supreme Premior Daria Lukasik KM
FIN*Vanilla-Star Piano Man (PER a 22) x FIN*Angelican Ice Tea (PER f)
10 PER d FI SRK LO FI*Moondreamer's Heart of Gold Uros Veteraani Mira Fonsén 3
FIN*Vanilla-Star Piano Man (PER a 22) x FIN*Angelican Ice Tea (PER f)
11 PER f FI SK LO 14 FI*Shamirin Queenie Qira Naaras Avoin Alessandro Ghibaudo EX1 CAC
FIN*Chevhill's Crash Boom Bang (PER n 22) x FI*Shamirin Xtra Xena (PER f)
12 PER f FI SRK LO Sumava's Amanda Naaras Supreme Premior Alessandro Ghibaudo KM
Nuit-Magique Ebony of Sumava (PER n) x Sumava's Nebulosa (PER w)
13 PER es 11 FI SK LO 16 FI*Kultaviiksen Poseidon Uros Avoin Alessandro Ghibaudo Mitätöity Mitätöity
FI*Kultaviiksen Don Juan (PER n) x Kuutsas Summer Storm (PER fs)
14 PER fs FI SK LO 16 FI*Timanfaya Filled With Love Naaras Nuoret 7-10 kk Daria Lukasik EX1 NOM
Fairy 4 U Jumanji (PER ds 22 62) x My-Champagne Anemone to Timanfaya (PER n 24)
15 PER n 22 FI SK LO 16 FI*AzuLejo's Heartbreaker Uros Kastraatti Alessandro Ghibaudo EX1 CAP NOM BIS
FI*Mogi's Beau Bobby (EXO a) x FI*AzuLejo's Swanheart (EXO n 22)
16 PER a 22 FI SK LO 16 FI*Mogi's Meadow Buttercup Uros Avoin Nico Padovano EX1 CAC
FI*Mogi's Aldebaran (PER b) x FI*AzuLejo's Angels Fall First (EXO g 22)
17 PER f 24 FI SK LO 16 FI*Timanfaya She Will Be Loved Naaras Nuoret 7-10 kk Nico Padovano EX1 NOM
Fairy 4 U Jumanji (PER ds 22 62) x My-Champagne Anemone to Timanfaya (PER n 24)
18 PER ds 22 62 FI SRK LO FI*Kultaviiksen Etta James Naaras International Premior Daria Lukasik EX1 CAGPIB
Fairy 4 U Jumanji (PER ds 22 62) x FIN*Tuitui Drawn In The Clouds (PER d)
19 PER ds 22 62 FIN SRK LO Fairy 4 U Jumanji Uros Siitos Rotukirjaus Kissaliitto
Sunlit Dream Lover (PER ds) x Fairy 4 U Dreams Come True (PER ds 11)
20 PER n 02 62 FI SRK LO Toy Tricksy Zorro Uros Supreme Champion Nico Padovano KM
Catillak's Yo Vinnie of Toy Tricksy, DM (PER n 03) x Kittiary's Confetti Drops! (PER f 03 22)
21 PER n 03 FI SRK LO 14 Hiladoras Alejandro Uros Supreme Premior Nico Padovano KM NOM
Jewel-Eyes Little Fighter (PER d 03) x FIN*Amysantti Money Spinner (PER n)
22 PER n 03 FI SRK LO 13 FI*Honeydew King of Glory Uros Kastraatti Nico Padovano EX1 CAP
S*Categoris Paint In Red (PER d 03) x FI*Honeydew Queen of the Night (PER n 03)
23 PER f 03 FI SK LO 17 FI*Epiones Lady Adeline Naaras Pennut 4-7 kk Nico Padovano EX1 NOM BIS
D'Arnaud Chasing Stars (PER ns 01 21) x FI*Vanilla-Star Banana Split (PER e 03 24)
24 PER f 03 FIN SRK RX FIN*Shamirin Ophelie Odelia Naaras Kastraatti Nico Padovano EX1 CAP
Antics Restless and Wild (PER n 03) x FIN*Shamirin Excellent Elvira (PER f 22)
25 PER b 03 22 FI SK LO 17 DK*Pigalop's Picasso Uros Avoin Alessandro Ghibaudo Abs
DK*Pigalop's Optimus Prime, JW (EXO a 03 22) x Jokercats Chocolate Gina (PER b 03)
26 PER ds 03 22 FI SK LO 16 FI*Epiones Almost Famous Uros Nuoret 7-10 kk Alessandro Ghibaudo EX1
D'Arnaud Chasing Stars (PER ns 01 21) x FI*Vanilla-Star Banana Split (PER e 03 24)
27 PER n 33 FI SK LO 16 Sinihuiskan Fenix Uros Nuoret 7-10 kk Nico Padovano EX1
Sinihuiskan XabiAlonso (PER a 21 33) x Sinihuiskan Delilah (PER n 33)
28 PER f 33 FI SK LO 15 Sinihuiskan Elisha Naaras Premior Nico Padovano EX1 CAPIB
Sinihuiskan Peppino (PER n 33) x Sinihuiskan Aryanna (PER d 21 33)
29 PER a 21 33 FI SRK LO Sinihuiskan XabiAlonso Uros Grand International Champion Alessandro Ghibaudo EX1 CACS
Catbery Tail Ditto (PER d 21 33) x Sinihuiskan Tirlittan (PER c 21 33)
30 PER a 21 33 FI SK LO 17 Ayser's Rocky Balboa Uros Nuoret 7-10 kk Alessandro Ghibaudo Abs
Ayser's Genius (EXO d 21 33) x Major's Megan of Ayser (PER n 21 33)
31 RAG n FI SK LO 16 FI*Dollyblues Fill Your Heart Uros International Champion Nico Padovano EX1 CAGCIB BIV
FI*Dollyblues Better Than Love (RAG n 03) x S*Mariamores O'Lala of Adonis (RAG n)
32 RAG n FI SRK LO 13 S*Mariamores O'Lala of Adonis Naaras International Champion Nico Padovano EX1 CAGCIB
NO*Tranquil Adonis (RAG n 04) x S*Harmony BlueEye Rochelle (RAG n)
33 RAG n FI SK LO 16 FI*Barfait's Choco Uros Pennut 4-7 kk Nico Padovano EX1
Jalapeno Indiana Jones (RAG a 04) x Grace Kelly Senissima-Cat*PL (RAG n 04)
34 RAG n FI SK LO 16 FI*Barfait's Aisha Naaras Premior Nico Padovano EX1 CAPIB
Jalapeno Indiana Jones (RAG a 04) x FI*Barfait's Nanette (RAG n)
35 RAG a FI SK LO 16 FI*Minipeikon Änsti Naaras Avoin Daria Lukasik Abs
FI*Minipeikon Yönkiitäjä (RAG c) x FIN*Celestial's ForeverYours (RAG n)
36 RAG a FI SK LO 16 FI*MistyNight Edward Uros Nuoret 7-10 kk Daria Lukasik EX1
FI*Celestial's Never Höörd (RAG a 04) x FI*MistyNight Dyna (RAG a)
37 RAG a FI SK LO 16 FI*Pengvin's Lizzie Naaras Nuoret 7-10 kk Daria Lukasik EX1 BIV
S*FunHouse's & Unni's United Collin (RAG a 04) x S*Sollefteåkatten Sussie Doll (RAG n)
38 RAG a FI SK LO 16 FI*AijaiCats Royal Roi Uros Pennut 4-7 kk Daria Lukasik EX1
FI*AijaiCats Amazing Ami (RAG n) x FI*AijaiCats Charming Carla (RAG a)
39 RAG a FI SK LO 17 FI*Purppuralinnan Prinsessa Safiira Naaras Pennut 4-7 kk Daria Lukasik EX1 NOM
S*Norrtassen's Oliver Twist (RAG n 04) x FI*Peukaloisen Dancing Queen (RAG n)
40 RAG a FI SRK LO 14 FI*Barfait's Ronaldo Uros Grand International Premior Daria Lukasik EX1 CAPS
Jalapeno Indiana Jones (RAG a 04) x FI*Barfait's Gianna (RAG a 03)
41 RAG a FI SK LO 16 FI*Barfait's Alfie Uros Premior Daria Lukasik EX1 CAPIB
Jalapeno Indiana Jones (RAG a 04) x FI*Barfait's Nanette (RAG n)
42 RAG b FI SK LO 17 FI*AijaiCats Sweet Sarai Naaras Pennut 4-7 kk Nico Padovano EX1
FI*AijaiCats Amazing Ami (RAG n) x FI*AijaiCats Glamoros Gaya (RAG a 04)
43 RAG c FI SK LO 17 FI*AijaiCats Sweet Saxon Uros Pennut 4-7 kk Alessandro Ghibaudo EX1
FI*AijaiCats Amazing Ami (RAG n) x FI*AijaiCats Glamoros Gaya (RAG a 04)
44 RAG n 21 FI SRK LO 14 FI*Collicatin Karibian Sun Uros Grand International Premior Nico Padovano EX1 CAPS
FI*Collicatin Russell (RAG n 04 21) x S*Cas-Sus Renesmee Cullen (RAG a)
45 RAG a 21 FI SK LO 15 FI*Emija's Elvis Uros Grand International Champion Nico Padovano EX1 CACS BIV
Kin edler von den Lichtalben (RAG e 21) x Taikatuulen Muusa (RAG a 04)
45 RAG a 21 FI SK LO 15 FI*Emija's Elvis Uros Siitos Rotukirjaus Kissaliitto
Kin edler von den Lichtalben (RAG e 21) x Taikatuulen Muusa (RAG a 04)
46 RAG a 21 FI SK LO 17 FI*Jylhärinteen Tuisku Uros Pennut 4-7 kk Nico Padovano EX1
FI*Emija's Elvis (RAG a 21) x FI*Valkokullan Bubble Bell (RAG a 04)
47 RAG a 21 FI SK LO 17 FI*Jylhärinteen Havu Naaras Pennut 4-7 kk Nico Padovano EX1
FI*Emija's Elvis (RAG a 21) x FI*Valkokullan Bubble Bell (RAG a 04)
48 RAG n 03 FI SK LO 14 FI*Collicatin Mexican Boyfriend Uros Grand International Champion Daria Lukasik EX1 CACS BIV NOM
FI*Valkokullan Wolver (RAG n 03) x FI*Collicatin Mexican Beauty (RAG n)
49 RAG n 03 FI SK LO 15 FI*Barfait's Unknown Star Uros International Champion Daria Lukasik EX1 CAGCIB
FI*Celestial's Usain Bolt (RAG n 03) x FI*Celestial's Bitter Sweet (RAG a 03)
50 RAG n 03 FI SK LO 16 S*Krickelins Vivian Naaras Avoin Daria Lukasik EX1 CAC
(N)Diadem's Willy Wonka Sollis (RAG n 03) x S*Krickelins Vera (RAG a 03)
51 RAG n 03 FI SK LO 16 FI*Barfait's Zac Uros Premior Daria Lukasik EX1 CAPIB
FI*Celestial's Usain Bolt (RAG n 03) x FI*Barfait's Tinker Bell (RAG a 03)
52 RAG n 03 FI SK LO 14 FI*Valkokullan Victoria Naaras Kastraatti Daria Lukasik EX1 CAP
Darlinlildols Mighty Treasure (RAG n) x FI*Valkokullan Salina (RAG n 03)
53 RAG n 04 FI SK LO 16 FI*Purppuralinnan Prinsessa Viviane Naaras Champion Alessandro Ghibaudo EX1 CACIB BIV
FI*Ragtail Hermes (RAG n 04) x FI*Peukaloisen Dancing Queen (RAG n)
54 RAG n 04 FI SK RX 16 FI*Darkie's Yume Uros Avoin Alessandro Ghibaudo EX1 CAC
FI*Emija's Elvis (RAG a 21) x Ryoko edle von den Lichtalben (RAG n 04)
55 RAG n 04 FI SK LO 16 FI*AijaiCats Amazing Nelli Naaras Avoin Alessandro Ghibaudo EX1 CAC
FI*Rock'nRags Midnight Charmer (RAG n 04) x FI*AijaiCats Beautiful Bea (RAG n 04)
56 RAG n 04 FI SK LO 17 Chester Bright Crystall, CZ Uros Pennut 4-7 kk Alessandro Ghibaudo EX2
ES*Malattodolls Hilfiger (RAG n 03) x Sweetfellow Waikiki-Khaleesi (RAG a 04)
57 RAG n 04 FI SK LO 16 FI*AijaiCats Promising Pele Uros Pennut 4-7 kk Alessandro Ghibaudo EX4
FI*Cat's-JM E-La (RAG n 04) x FI*AijaiCats Harmonious Hazel (RAG a 04)
58 RAG n 04 FI SK LO 16 FI*Barfait's Chico Uros Pennut 4-7 kk Alessandro Ghibaudo EX1 BIV NOM
Jalapeno Indiana Jones (RAG a 04) x Grace Kelly Senissima-Cat*PL (RAG n 04)
59 RAG n 04 FI SK LO 17 FI*Kehtolaulun Theon Drogo Uros Pennut 4-7 kk Alessandro Ghibaudo RAG b 04
FI*Rock'nRags MonsieurDaVinci (RAG n 04) x Soulmates Polly Pocket (RAG n 03 21)
60 RAG n 04 FI SRK LO 13 FI*Barfait's Playful Paco Uros Grand International Premior Alessandro Ghibaudo EX1 CAPS
FI*Barfait's Joyful Justin (RAG a 04) x S*Yátaz Iokaste of Barfait (RAG n 04)
61 RAG a 03 FI SK LO 16 FI*Colorstar's Run to Heart Uros Champion Alessandro Ghibaudo EX1 CACIB
FI*Sunrunner's Quinlan (RAG a 03) x FI*Snowrag Pompom (RAG a 04)
62 RAG a 03 FIN SRK LO FIN*Celestial's FallenAngel Naaras Supreme Premior Alessandro Ghibaudo KM BIV NOM
King Bombon Unreal Ragdolls*ES (RAG b) x FIN*Celestial's Amazing Grace (RAG n 03)
63 RAG a 03 FI SK LO 14 FI*Celestial's Poison Girl Naaras Grand International Premior Alessandro Ghibaudo EX1 CAPS
FI*Celestial's GunBert (RAG a 03) x FI*Celestial's Heaven on Earth (RAG f 04)
64 RAG a 03 FI SRK LO FI*Dollyblues GoodGollyMsMolly Naaras Grand International Premior Alessandro Ghibaudo EX2
Kanoa Dama W Masce*PL (RAG n 03) x FI*Dollyblues EndlessLoveSong (RAG n 04)
65 RAG a 03 FI SRK LO 13 FI*Celestial's Hot Shot Uros International Premior Alessandro Ghibaudo Abs
Kizzykat No More Headaches (RAG a 03) x La Belleza Ragdolls Topaz (RAG a 03)
66 RAG a 03 FI SRK LO La Belleza Ragdolls Topaz Naaras International Premior Alessandro Ghibaudo Abs
M'Memories Ragdoll's Fame and Fury (RAG a 03) x Ariokkierags Rat'n Gari (RAG g 03)
67 RAG a 03 FI SK LO 15 FI*BlackRain's Breathtaking Prince Uros Kastraatti Alessandro Ghibaudo EX1 CAP
(N)Diadem's Vuzzy (RAG a 03) x FI*Celestial's Wild Child (RAG a 04)
68 RAG a 04 FI SK LO 16 FI*Celestial's Born 2 Break Your Heart Uros Avoin Nico Padovano EX1 CAC BIV
NO*Noble Origins' Prince Carl Philip (RAG n 04) x FI*Celestial's Desire Me (RAG a 03)
69 RAG a 04 FI SK LO 16 FI*AijaiCats Only Love Odetta Naaras Avoin Nico Padovano EX1 CAC
FI*Cat's-JM Ice-Kiss (RAG a 04) x FI*AijaiCats Glamoros Gaya (RAG a 04)
70 RAG a 04 FI SK LO 16 FI*MistyNight Eleonore Naaras Nuoret 7-10 kk Nico Padovano EX1
FI*Celestial's Never Höörd (RAG a 04) x FI*MistyNight Dyna (RAG a)
71 RAG a 04 FI SK LO 16 FI*AijaiCats Only Love Ollie Uros Kastraatti Nico Padovano EX1 CAP
FI*Cat's-JM Ice-Kiss (RAG a 04) x FI*AijaiCats Glamoros Gaya (RAG a 04)
72 RAG b 04 FI SRK LO 14 FI*Ruuskatin Samaani Uros Kastraatti Alessandro Ghibaudo EX1 CAP
FI*Ruuskatin Li'l Bad Wolf (RAG n 04 21) x FI*Ruuskatin Angel Afrodite (RAG n 04)
73 RAG d 04 FI SRK LO S*Gunbertus Gabriel Uros Supreme Champion Nico Padovano KM NOM BIS
S*Gunbertus Dodger Blue (RAG a 03) x Chanidolls Indigo Sunshine (RAG d 03 21)
73 RAG d 04 FI SRK LO S*Gunbertus Gabriel Uros Siitos Rotukirjaus Kissaliitto
S*Gunbertus Dodger Blue (RAG a 03) x Chanidolls Indigo Sunshine (RAG d 03 21)
74 RAG e 03 FI SK LO 14 FI*AzuLejo's Leandro Uros Avoin Alessandro Ghibaudo EX1 CAC
FI*Sunrunner's Rohan (RAG a 03) x FI*Sunrunner's Tibalia (RAG g 04)
75 RAG f 03 FI SK LO 15 FI*Celestial's Satavarma Naaras International Champion Alessandro Ghibaudo EX1 CAGCIB NOM
FI*Celestial's GunBert (RAG a 03) x FI*Celestial's Heaven on Earth (RAG f 04)
76 RAG f 04 FI SK LO 16 FI*Celestial's Tequila Sunrise Naaras Avoin Nico Padovano Abs
S*Gunbertus Gabriel (RAG d 04) x La Belleza Ragdolls Topaz (RAG a 03)
77 RAG f 04 FI SK LO 16 FI*Celestial's Hermione My Heart Beats 4 U Naaras Nuoret 7-10 kk Nico Padovano EX1
S*Gunbertus Gabriel (RAG d 04) x Starring Siiri Sofia (RAG n 03)
78 RAG f 04 FI SRK LO 13 FI*Celestial's Heaven on Earth Naaras Premior Nico Padovano EX1 CAPIB
S*Gunbertus Gabriel (RAG d 04) x FI*Dollicious Choco Vanilla (RAG n 03)
79 RAG g 04 FI SK LO 16 FI*Celestial's Irish Coffee Naaras Avoin Daria Lukasik EX1 CAC
S*Gunbertus Gabriel (RAG d 04) x La Belleza Ragdolls Topaz (RAG a 03)
80 RAG n 03 21 FI SK LO 17 FI*Kehtolaulun Iona Faye Naaras Pennut 4-7 kk Alessandro Ghibaudo EX1
FI*Rock'nRags MonsieurDaVinci (RAG n 04) x Soulmates Polly Pocket (RAG n 03 21)
81 RAG a 04 21 FI SRK LO FI*Rock'nRags BrightestDiamond Naaras International Champion Alessandro Ghibaudo EX1 CAGCIB
FI*Dollicious Maxterpiece! (RAG a 04 21) x FI*Dollyblues Queen of Beauty (RAG a 04 21)
82 RAG d 03 21 FI SK LO 17 FI*Celestial's Here Until Forever Uros Pennut 4-7 kk Nico Padovano EX1
S*Gunbertus In Flames (RAG a 03 21) x FI*Celestial's Angel on My Shoulder (RAG f 03)
83 SBI n FIN SRK LO FIN*Globel's Agneta Madonna Naaras Supreme Champion Nico Padovano KM
FIN*Harebell Bryan (SBI a) x FIN*Chiritan Morning glory (SBI b)
83 SBI n FIN SRK LO FIN*Globel's Agneta Madonna Naaras Veteraani Mira Fonsén 3
FIN*Harebell Bryan (SBI a) x FIN*Chiritan Morning glory (SBI b)
84 SBI n FI SK LO 16 FI*Birmayan Hepsankeikka Naaras Avoin Nico Padovano EX1 CAC
FI*Chirybiry's Hug me (SBI n) x FI*Birmayan Galadriel (SBI n)
85 SBI a FI SK LO 17 FI*Lofanna Francesca Naaras Pennut 4-7 kk Alessandro Ghibaudo EX1
Demian BoyZone Ronan (SBI a) x FI*Lofanna California (SBI a 21)
86 SBI a FI SRK LO FI*Åbodas Tobias Uros Supreme Premior Alessandro Ghibaudo KM BIV
FIN*Fotocatin Risto Räppääjä (SBI n) x FI*Vongoivan Cirrus (SBI a)
87 SBI a FI SK LO 15 FI*Nalle-Puhin Brother Louie Uros Premior Alessandro Ghibaudo EX1 CAPIB
FI*Ames Clark Gable (SBI b) x FI*Nalle-Puhin PINK! (SBI a)
88 SBI a FI SRK LO 14 NO*Snowbuddy's Blue Charm Uros Kastraatti Alessandro Ghibaudo EX1 CAP
(N)Velocity's Blue Caspian (SBI a) x (N)Velocity's Delize (SBI c)
89 SBI b FI SK LO 16 FI*Nalle-Puhin Keep The Faith Naaras Champion Alessandro Ghibaudo EX1 CACIB
FI*Chirybiry's Hug me (SBI n) x FI*Nalle-Puhin Bell's Of Paris (SBI c)
90 SBI b FI SK LO 16 FI*Summerbay Chanel Naaras Avoin Alessandro Ghibaudo EX1 CAC
FI*Harebell Luminous (SBI b) x FI*Harebell Jade Jew'ell (SBI n 21)
91 SBI b FIN SRK LO FIN*Touchant Kief d'Amour Naaras Supreme Premior Alessandro Ghibaudo KM
FIN*Jadinell N'Itch Navar (SBI c 21) x FIN*Touchant Haute Couture (SBI f)
91 SBI b FIN SRK LO FIN*Touchant Kief d'Amour Naaras Veteraani Mira Fonsén 4
FIN*Jadinell N'Itch Navar (SBI c 21) x FIN*Touchant Haute Couture (SBI f)
92 SBI b FI SRK LO FI*Mithrandilin Elwing Naaras International Premior Alessandro Ghibaudo EX1 CAGPIB
FIN*Rotcat Alexander (SBI a 21) x FIN*Mithrandilin Arda (SBI b)
93 SBI c FI SK LO 16 FI*Kujakeikarin Öifrid Uros Grand International Champion Nico Padovano EX1 CACS
FI*Belagian X-File (SBI e 21) x FI*Kujakeikarin Justiina (SBI a)
94 SBI c FI SRK LO 14 FI*Saca's Iver Musketeer Uros International Premior Nico Padovano EX1 CAGPIB
FI*Saca's Ultimate Gambler (SBI c) x DK*Con Meo's Yugo (SBI c)
95 SBI d FI SRK LO FI*Tamus Escort Uros Supreme Champion Daria Lukasik KM
BE*Baie des Amours Thorisson (SBI n 21) x FIN*Tamus Nitro R/T (SBI f)
96 SBI d FI SRK RX FI*Touchant Renault Unique Uros Supreme Champion Daria Lukasik KM
FI*Tamus Wartburg (SBI d) x FIN*Touchant Magique Beauté (SBI f)
97 SBI d FI SK LO 16 FI*Rais-Kis Mignon Uros Grand International Champion Daria Lukasik EX1 CACS BIV
NO*Snowbuddy's Blue Charm (SBI a) x FI*Rais-Kis Aurora (SBI f)
98 SBI d FIN SRK LO FIN*Recknagel Maariolemiöö Uros Supreme Premior Daria Lukasik KM NOM
FIN*Zhamanen Fangio (SBI n) x S*Wanjeena's Golden Game (SBI f)
98 SBI d FIN SRK LO FIN*Recknagel Maariolemiöö Uros Veteraani Mira Fonsén 1 NOM
FIN*Zhamanen Fangio (SBI n) x S*Wanjeena's Golden Game (SBI f)
99 SBI d FI SRK LO 13 FI*Canth's Xander Uros Grand International Premior Daria Lukasik EX1 CAPS
FI*Safirrubir Brave the Wind (SBI a) x FI*JoJon La Pepita de Oro (SBI f 21)
100 SBI d FIN SRK LO FIN*Lirukallion Täpinäsä Naaras Grand International Premior Daria Lukasik EX1 CAPS
S*Glitter's Geronimo (SBI d 21) x FIN*Lirukallion Canonkomä (SBI f)
101 SBI d FI SRK LO FI*Vintti-Katin Birlikka Naaras Premior Daria Lukasik EX1 CAPIB BIV NOM
S*PreciousBlue's Leonardo DiCaprio (SBI d 21) x FIN*Harebell Yrina Queen (SBI g)
102 SBI e FI SK LO 16 FI*Annmark Diana Naaras Avoin Daria Lukasik EX1 CAC
FI*Tamus Hummer (SBI e) x FI*Annmark Beatrice (SBI j)
103 SBI f FIN SRK LO FIN*Tassuliinin Dream Naaras Grand International Champion Daria Lukasik EX1 CACS
FIN*Tamus Oldsmobile (SBI d) x FIN*Tupasaaren Fransesca (SBI a)
104 SBI f FI SRK LO FI*Birmayan Fazermint Naaras Supreme Premior Daria Lukasik KM BIV
FIN*Recknagel Miroslavsaatan (SBI d) x FIN*Zhamanen Hurricane (SBI n)
104 SBI f FI SRK LO FI*Birmayan Fazermint Naaras Veteraani Mira Fonsén 4
FIN*Recknagel Miroslavsaatan (SBI d) x FIN*Zhamanen Hurricane (SBI n)
105 SBI f FI SRK LO FI*Nalle-Puhin Rita Haywood Naaras Grand International Premior Daria Lukasik EX1 CAPS
FIN*Tamus Skyline (SBI n) x FI*Tamus Wildcat (SBI f)
106 SBI f FIN SRK LO FIN*Lirukallion Säkenöivä voima Naaras Premior Daria Lukasik EX1 CAPIB
Faerie Kiss Lancelot (SBI n) x FIN*Lirukallion Tilaustyö (SBI d)
107 SBI h FIN SRK LO FIN*Harebell Zelda Naaras Supreme Premior Nico Padovano KM NOM BIS
FIN*Tamus Omni (SBI b) x FIN*Harebell Seita Sweet (SBI h)
107 SBI h FIN SRK LO FIN*Harebell Zelda Naaras Veteraani Mira Fonsén 2
FIN*Tamus Omni (SBI b) x FIN*Harebell Seita Sweet (SBI h)
108 SBI n 21 FI SK LO 15 FI*Harebell Jade Jew'ell Naaras Avoin Nico Padovano EX1 CAC
FI*Ziazan Faustino (SBI c 21) x FI*Harebell Honeybone (SBI f)
109 SBI n 21 FI SK LO 17 FI*Kipparin Kerenza Naaras Pennut 4-7 kk Nico Padovano EX1
FI*Kipparin Jarlath (SBI a 21) x FIN*Tärn Fina Fia (SBI n 21)
110 SBI n 21 FIN SRK LO FIN*Zhamanen Harlequin Naaras Grand International Premior Nico Padovano EX1 CAPS
FIN*JoJon El Rayo Rumba (SBI n 21) x FIN*Zhamanen Ferrarina N.F.S. (SBI h)
110 SBI n 21 FIN SRK LO FIN*Zhamanen Harlequin Naaras Veteraani Mira Fonsén 1 NOM BIS
FIN*JoJon El Rayo Rumba (SBI n 21) x FIN*Zhamanen Ferrarina N.F.S. (SBI h)
111 SBI a 21 FI SRK LO 14 Picolina v. Fuchswinkel Naaras Grand International Champion Alessandro Ghibaudo EX1 CACS
Jareth v. Ederblick (SBI a 21) x Nala-Anu v. Fuchswinkel (SBI n)
112 SBI a 21 FI SK LO 15 Demian Günther Uros International Champion Alessandro Ghibaudo EX1 CAGCIB
Peret Laty Mery, CZ (SBI e 21) x Hermine vom Stern Regulus (SBI b 21)
113 SBI a 21 FI SK LO 17 RU*Tarnis Urgant Uros Nuoret 7-10 kk Alessandro Ghibaudo EX1 BIV NOM BIS
Ricardo Blue von Dinau (SBI a) x IL*Stars of Tevel Ice Coffee (SBI j 21)
114 SBI c 21 FI SK LO 15 FI*Kirakan U Got The Look Naaras Avoin Nico Padovano EX2
FI*Ziazan Faustino (SBI c 21) x FI*Kirakan Tiny Goddes (SBI a)
115 SBI c 21 FI SRK LO 13 Selene Laty Mery, CZ Naaras Avoin Nico Padovano EX1 CAC
Zanadu Halley's Comet (SBI b 21) x Nimoe von Imporio*A (SBI c 21)
116 SBI c 21 FI SRK LO FI*HaoMao Bernhard Uros Supreme Premior Nico Padovano KM
FIN*MeToYou Ceasar (SBI a) x S*Lavender Fields Felicia (SBI b 21)
117 SBI c 21 FI SK LO 15 FI*Kipparin Judicael Uros Kastraatti Nico Padovano EX1 CAP
NO*Snowbuddy's Blue Charm (SBI a) x Selene Laty Mery, CZ (SBI c 21)
118 SBI d 21 FI SK LO 17 FI*Pirimirrin Lanarkiitti Uros Pennut 4-7 kk Nico Padovano EX1
FI*Touchant Troubadour d'amour (SBI n) x FI*Pirimirrin Kaoliniitti (SBI h 21)
119 SBI e 21 FI SRK LO Peret Laty Mery, CZ Uros International Champion Daria Lukasik Abs
Zanadu Halley's Comet (SBI b 21) x Satine van de Meybas (SBI d)
120 SBI e 21 FI SK LO 16 FI*Tassuliinin Jade Naaras Avoin Daria Lukasik EX1 CAC
FI*Lofanna Bravissimo (SBI e 21) x FI*Tassuliinin Hermione (SBI f)
121 SBI f 21 FI SK LO 15 FI*Mototassun Bonneville Naaras Kastraatti Nico Padovano Abs
FI*Tamus Iveco (SBI a) x FI*Mototassun Roseepippuri (SBI f 21)
122 SBI g 21 FI SK LO 16 Demian Kardemumma Naaras Nuoret 7-10 kk Daria Lukasik EX1
FI*Aamentassu Golma (SBI e 21) x Demian TreKronor Sedina (SBI a 21)
123 TUV f 61-63 / TUV f 63 FI SRK LO FI*Semiramisin Ak Orkide Naaras International Champion Nico Padovano EX1 CAGCIB
DK*Silkyvans Jackson (TUV n) x FIN*Semiramisin Yipek (TUV d)
124 ACL III / ACL n 22 FI SK RX 15 FI*Siriuksen ManzoniCurl Uros Grand International Champion Vladimir Isakov EX1 CACS
BR*Aruak Curl Barth (ACL n 03 23) x FI*Siriuksen CiaraCurl (ACS a 22)
125 ACS III / ACS n 22 FI SK LO 17 FI*Siriuksen TritonCurl Uros Pennut 4-7 kk Gerson Alves Pereira EX1
FI*Siriuksen Ragnar LothbrokCurl (ACS n 24) x White Star Iskra of Siriuksen (ACL f 03 22)
126 ACS III / ACS b 24 FI SRK RX 14 FI*Siriuksen KoppamurraCurl Uros Supreme Premior Gerson Alves Pereira KM
FI*Siriuksen AristoCurl (ACS n 22) x FIN*Siriuksen SalsaCurl (ACS g 24)
127 ACS III / ACS n 22 FIN SRK RX DBCats The Curl From Impanema Naaras Kastraatti Gerson Alves Pereira EX1 CAP
DBCats Little Rock, DM (ACS n 24) x DBCats Flutterbye Rose, DM (ACS ns 22)
128 ACS IV / ACS a 03 22 FI SK LO 17 FI*Siriuksen TianaCurl Naaras Pennut 4-7 kk Cristiano Federico Sandon EX1 NOM
FI*Siriuksen Ragnar LothbrokCurl (ACS n 24) x White Star Iskra of Siriuksen (ACL f 03 22)
129 ACS XI / ACS a 09 21 33 FI SK LO 16 FI*Siriuksen QuincyCurl Uros International Premior Michael Edström EX1 CAGPIB
FI*Siriuksen KokopelliCurl (ACS d 22) x White Star Iskra of Siriuksen (ACL f 03 22)
130 MCO I / MCO a FI SK LO 15 FI*Goldenstream's You Are The One Uros International Champion Kristof Van Roy EX1 CAGCIB BIV
FI*Goldenstream's Sugar Kain (MCO a 09 22) x Battle Creek's Z'Thaiti (MCO a)
131 MCO I / MCO a FI SK LO 17 Ibis Pride of Palace*RU Uros Avoin Kristof Van Roy EX1 CAC
Klondike Shaggy Angel*RU (MCO ns) x Iolanta Shaggy Angel*RU (MCO n)
132 MCO I / MCO n FI SK LO 16 FI*Tigerworld God Of Rock `N` Roll Uros Nuoret 7-10 kk Kristof Van Roy EX1
Archie Mister Mega (MCO a 25) x FI*Tigerworld Nice `N` Easy (MCO f 09)
133 MCO I / MCO a FI SRK LO Battle Creek's Ma' Roadhouse Blues Uros Premior Kristof Van Roy Abs
Summerplace Manhatten (MCO e 22) x Biscat's Liberty of Battle Creek (MCO a 22)
134 MCO I / MCO a FI SK LO 15 FI*Tigerworld Read My Name Uros Kastraatti Kristof Van Roy EX1 CAP NOM
FI*Vuorensinen Baloo (MCO d 22) x FI*HoneyCoon's Kiss 'N' Run (MCO a 09)
135 MCO II / MCO n 09 FI SK LO 14 FI*Tigerworld Kisses Of Fire Naaras Grand International Champion Kristof Van Roy EX1 CACS
FI*HoneyCoon's Black Sabbath (MCO ns 09) x LT*Lordcoon Grayse (MCO ns 09)
136 MCO II / MCO n 09 FI SK LO 17 FI*KingLeo's Haymitch Abernathy Uros Pennut 4-7 kk Kristof Van Roy EX1
Beartooth Mountain Neo (MCO n) x FI*KingLeo's Angels in My Hair (MCO n 09 22)
137 MCO II / MCO a 09 FI SRK LO FI*HoneyCoon's Stormy End Uros Supreme Premior Kristof Van Roy KM
Iggy Pop z Matrixu, CZ (MCO a) x FIN*HoneyCoon's Sweet Romance (MCO as 09 22)
138 MCO III / MCO n 25 FI SK LO 16 Atlantic Acadia's Quest For Fire Uros International Champion Michael Edström EX1 CAGCIB BIV NOM
Cloistercoon Hudson River (MCO ns 09 25) x Atlantic Acadia's Grandezza (MCO f)
139 MCO III / MCO n 22 FI SK LO 15 FI*Kasmasiinin Daffy Uros Avoin Michael Edström EX1 CAC
FIN*Wishmaster Mike Hailwood (MCO ns 09 22) x FIN*Ilioschoros Usva (MCO ns 09)
140 MCO III / MCO a 23 FI SK LO 15 FI*Krysos Rebecca Naaras Kastraatti Michael Edström EX1 CAP NOM
Alwaro Admiral (MCO as 22) x FIN*Krysos Magic (MCO n 23)
141 MCO III / MCO n 25 FI SK LO 16 FI*Tigerworld All Father 2nd Uros Nuoret 7-10 kk Michael Edström EX1 NOM
Archie Mister Mega (MCO a 25) x FI*Tigerworld Nice `N` Easy (MCO f 09)
142 MCO III / MCO n 22 FI SK LO 16 FI*Chamberlain Forever Diamond Naaras Nuoret 7-10 kk Michael Edström EX1
DK*Coonation's Alpha Beat (MCO a 09 22) x FI*Chamberlain Rough Diamond (MCO n 09 22)
143 MCO III / MCO n 22 FI SK LO 17 FI*KhalDrogo's Warrior of Dothraki Sea Uros Pennut 4-7 kk Michael Edström EX1 BIV NOM BIS
Archie Mister Mega (MCO a 25) x FI*KingLeo's Counting Stars (MCO n)
144 MCO III / MCO n 22 FI SK LO 17 FI*KingLeo's Here's to Freedom Uros Pennut 4-7 kk Michael Edström EX2
Beartooth Mountain Neo (MCO n) x FI*KingLeo's Angels in My Hair (MCO n 09 22)
144 MCO III / MCO n 22 FI SK LO 17 FI*KingLeo's Here's to Freedom Uros Määrittely Vladimir Isakov MCO III / MCO n 22
Beartooth Mountain Neo (MCO n) x FI*KingLeo's Angels in My Hair (MCO n 09 22)
145 MCO III / MCO a 22 FI SK LO 17 FI*KingLeo's Heaven Can Wait Naaras Pennut 4-7 kk Michael Edström EX1
Beartooth Mountain Neo (MCO n) x FI*KingLeo's Angels in My Hair (MCO n 09 22)
146 MCO III / MCO n 22 FI SK LO 15 FI*Rotcat Narnian Aslan of FireFox Uros Kastraatti Michael Edström EX1 CAP NOM
DK*Amistia's Untold Truth (MCO ds 22) x Spessarttigers Jule (MCO ns 09 22)
147 MCO III / MCO a 25 FI SK LO 15 Archie Mister Mega Uros Siitos Rotukirjaus Kissaliitto
Cybercoon Xabi Alonso (MCO ns 25) x Darkness Sarmatcoon (MCO n)
148 MCO IV / MCO n 09 22 FI SK LO 14 FI*Chamberlain Yes I'm Ready Uros Supreme Champion Gerson Alves Pereira KM NOM
DK*Coonation's Alpha Beat (MCO a 09 22) x FI*Chamberlain Rough Diamond (MCO n 09 22)
149 MCO IV / MCO a 03 22 FI SRK LO FI*Goldenstream's Ultra Bra Naaras Grand International Champion Gerson Alves Pereira Abs
FIN*NomenEst Jupiter Jones (MCO a 09 22) x FIN*Goldenstream's Pandora (MCO n 03)
150 MCO IV / MCO n 03 22 FI SK LO 15 FI*Pikkumetsän Tyrande Whisperwind Naaras Champion Gerson Alves Pereira Abs
LT*Salta Nosis Impresionante (MCO n 03) x FI*Pikkumetsän Wunderweib (MCO n 03 22)
151 MCO IV / MCO n 03 22 FI SK LO 16 FI*Mahtitassun Fröökynä-Fanny Naaras Avoin Gerson Alves Pereira EX1 CAC
DK*Amistia's Samson (MCO n 23) x FI*Mahtitassun Bööna (MCO n 09)
152 MCO IV / MCO n 03 22 FI SK LO 16 FI*Chamberlain Finally I'm Here Uros Nuoret 7-10 kk Gerson Alves Pereira EX1 BIV
DK*Coonation's Alpha Beat (MCO a 09 22) x FI*Chamberlain Rough Diamond (MCO n 09 22)
153 MCO IV / MCO n 09 23 FI SK LO 16 FI*Krysos With or Without You Naaras Nuoret 7-10 kk Gerson Alves Pereira Abs
LV*Su Meile Baskerville (MCO n 09 23) x FI*Krysos Queen of Sorcery (MCO n 09 22)
154 MCO IV / MCO n 09 22 Faraon Golden Mile Uros Pennut 4-7 kk Gerson Alves Pereira EX2
PL*Amibial Tadd (MCO n 22) x Bagira Golden Mile*RU (MCO n 09 22)
155 MCO IV / MCO n 09 22 FI SK LO 17 FI*Chamberlain Ghost Of Wind Uros Pennut 4-7 kk Gerson Alves Pereira EX1 BIV
CascadeMtn Dream Maker (MCO n 22) x FI*Chamberlain Make A Wish (MCO g 09 22)
156 MCO IV / MCO n 09 22 I Beauty Grey Claws*RU *** Naaras Pennut 4-7 kk Gerson Alves Pereira EX1
IT*Felixcoon Asterix (MCO n 24) x Zoe Grey Claws*RU *** (MCO n 09 22)
157 MCO IV / MCO n 03 22 FI SRK LO FI*Goldenstream's Remy Martin Uros Grand International Premior Gerson Alves Pereira EX1 CAPS NOM
PL*Lavender Love Ozzie (MCO e 09 24) x FIN*Goldenstream's Let's dance (MCO ns 09 22)
157 MCO IV / MCO n 03 22 FI SRK LO FI*Goldenstream's Remy Martin Uros Veteraani Alessandro Ghibaudo 2
PL*Lavender Love Ozzie (MCO e 09 24) x FIN*Goldenstream's Let's dance (MCO ns 09 22)
158 MCO IV / MCO n 09 22 FI SK LO 15 FI*Chamberlain Dust In The Wind Uros International Premior Gerson Alves Pereira Abs
FIN*Chamberlain Phoenix Fire (MCO n 09 22) x FI*Chamberlain Vanilla Sky (MCO g 03 22)
159 MCO IV / MCO n 03 22 FI SRK LO 13 IT*Skysupernova Thunder Storm Uros Kastraatti Gerson Alves Pereira EX1 CAP
Starsupernova Santos (MCO ds 09 22) x Starsupernova She's Madonna (MCO ns 03 22)
160 MCO V / MCO d 25 RU*Unicum Troubadour, JW Uros Grand International Champion Gerson Alves Pereira Abs
AT*Candycoon's HillBilly, JW (MCO a 25) x Unicum Taina *** (MCO d 22)
161 MCO V / MCO g 23 FI SK LO 15 FI*Chamberlain Born To Be A Star Naaras International Champion Gerson Alves Pereira EX2
PL*CoonKitty Louis Vuitton (MCO e 09 23) x FI*Chamberlain Make A Wish (MCO g 09 22)
162 MCO V / MCO f 22 FI SK LO 15 PL*Dark Age Euphoria Naaras International Champion Gerson Alves Pereira EX1 CAGCIB BIV NOM
G-Power z Matrixu, CZ (MCO d) x PL*Dark Age Ana Alarice (MCO d 22)
163 MCO V / MCO d Heruvim Pride of Palace*RU *** Uros Champion Gerson Alves Pereira EX2
Klondike Shaggy Angel*RU (MCO ns) x Esmina Altan Hatan *** (MCO f 09)
164 MCO V / MCO e 22 FI SK RX 16 FI*Mostlycats Mr Milky Way Uros Champion Gerson Alves Pereira EX1 CACIB
Dion Tallin Perla Annaru*PL (MCO a 22) x FI*Mostlycats Tutti Frutti (MCO fs 22)
165 MCO V / MCO f 22 FI SK LO 15 FI*Globel's Koh-i-noor Jewel Safir Tiffany Naaras Avoin Gerson Alves Pereira EX2
FI*Vuorensinen Baloo (MCO d 22) x FI*Godfather's Francine (MCO n 22)
166 MCO V / MCO f 22 FI SK LO 15 FI*MaineQueen There Must Be Angel Naaras Avoin Gerson Alves Pereira EX1 CAC
FI*Merrymakers Amazing Adonis (MCO n 09 22) x FIN*Fullmoon's Zodiac Mystery (MCO f 22)
167 MCO V / MCO f Rascoon Grammy Naaras Avoin Gerson Alves Pereira EX3
Pillowtalk's Commander (MCO n 09) x Rascoon Inferno (MCO f 03 22)
168 MCO V / MCO f RU*Unicum Intrigue JW Naaras Avoin Gerson Alves Pereira Abs
Wookiee Grey Claws*RU, JW (MCO n 09 22) x RU*Unicum Quiff (MCO f 25)
169 MCO V / MCO f 25 RU*Unicum Narnia Naaras Nuoret 7-10 kk Gerson Alves Pereira Abs
IT*Felixcoon Asterix (MCO n 24) x RU*Unicum Flame *** (MCO f 25)
170 MCO V / MCO d FI SK LO 16 FI*KingLeo's Gaute Gautesen Uros Pennut 4-7 kk Gerson Alves Pereira EX1
(N)Hunstadmoen's Gaute (MCO d) x FI*KingLeo's Black Hole Sun (MCO fs)
171 MCO V / MCO d 22 LV*BBMC Gabriel My Angel Uros Pennut 4-7 kk Gerson Alves Pereira EX2
Elisey White Luxuri*BY (MCO w) x Zambija Amber Sun*LT (MCO d 09 22)
172 MCO V / MCO f FI SK LO 16 FI*KingLeo's Guri-Malla Naaras Pennut 4-7 kk Gerson Alves Pereira EX2
(N)Hunstadmoen's Gaute (MCO d) x FI*KingLeo's Black Hole Sun (MCO fs)
173 MCO V / MCO d 22 FI SK LO 17 SE*KobbaCat's Dingel Naaras Pennut 4-7 kk Gerson Alves Pereira EX1 BIV
SE*KobbaCat's Bam-Bam (MCO d 03) x SE*KobbaCat's Athena (MCO g 09 22)
174 MCO V / MCO f 22 FI SRK LO Xandra Sky Beyrouth, CZ Naaras Supreme Premior Gerson Alves Pereira KM BIV NOM BIS
A*Winerau's Yaris (MCO n 22) x Pretty Princes of Beyrouth, CZ (MCO d 22)
175 MCO V / MCO d 23 FI SRK LO FI*SolarWind's Amon Uros Grand International Premior Gerson Alves Pereira EX1 CAPS
S*Operacoon's Lord Sidney (MCO ns 03) x FI*SolarWind's Alcyone (MCO f 09 22)
176 MCO V / MCO d 22 FI SK LO 16 FI*Lepokallio Roihu Uros Kastraatti Gerson Alves Pereira EX1 CAP
FI*Mibella's Incredible Ikaia (MCO d 22) x FI*Vuorensinen Roxy (MCO f 22)
177 MCO VI / MCO f 09 22 FI SRK LO 13 FI*Vuorensinen Lady Naaras Grand International Champion Vladimir Isakov EX1 CACS BIV NOM
FI*Rosefizz Centimor (MCO n 22) x FI*CapitalCats Kikka (MCO f 09 22)
178 MCO VI / MCO e 03 22 FI SK LO 15 FI*Chamberlain Bright Charm Uros International Champion Vladimir Isakov Abs
PL*CoonKitty Louis Vuitton (MCO e 09 23) x FI*Chamberlain Make A Wish (MCO g 09 22)
179 MCO VI / MCO f 09 FI SK LO 16 FI*NineTales Karma Chameleon Naaras International Champion Vladimir Isakov EX1 CAGCIB
Beartooth Mountain Neo (MCO n) x FI*NineTales Jones Bridget Jones (MCO d 09 22)
180 MCO VI / MCO d 09 22 FI SK LO 16 Avalon of Brenda's Garden Uros Avoin Vladimir Isakov EX2
Evil Bold of Brenda's Garden (MCO d 09 22) x Sleeping Tigers Kitty (MCO f 25)
181 MCO VI / MCO d 03 22 FI SK LO 16 FI*Kasmasiinin Feenix Uros Avoin Vladimir Isakov EX1 CAC
FIN*Wishmaster Mike Hailwood (MCO ns 09 22) x FI*Kasmasiinin X-mas Rose (MCO g 03)
182 MCO VI / MCO d 09 Ursus LeonilaCoon*RU Uros Nuoret 7-10 kk Vladimir Isakov EX1
Merlin LeonilaCoon*RU *** (MCO e 09) x IL*Coffeecoon's Xenija *** (MCO fs 09)
183 MCO VI / MCO f 09 22 FI SK LO 16 FI*Mahtitassun ImpiEllenAnna Naaras Nuoret 7-10 kk Vladimir Isakov EX2
FIN*SolarWind's Rigel (MCO a 22) x FI*Mahtitassun EteväEmäntä (MCO fs 09)
184 MCO VI / MCO f 09 22 FI SK LO 16 FI*NomenEst Hawaiian Sunrise Naaras Nuoret 7-10 kk Vladimir Isakov EX3
Ziomal Dirigo*PL (MCO ds 03 22) x FI*NomenEst Doris Day (MCO n 03 22)
185 MCO VI / MCO f 09 22 HoneyDevil Pocahontas*RU Naaras Nuoret 7-10 kk Vladimir Isakov EX1
PL*Aldaker Taipan (MCO d 03 23) x HoneyDevil Tasha (MCO n 03)
186 MCO VI / MCO g 09 22 FI SK LO 17 FI*Escape's Jennifer Lopez Naaras Pennut 4-7 kk Vladimir Isakov EX1 BIV
IT*Victorycoon's Somebody to Love (MCO ns) x FI*Escape's Rihanna (MCO g 09 22)
187 MCO VI / MCO f 09 FI SK LO 17 LV*BBMC Galaxy Star Naaras Pennut 4-7 kk Vladimir Isakov EX2
Elisey White Luxuri*BY (MCO w) x Zambija Amber Sun*LT (MCO d 09 22)
188 MCO VI / MCO e 09 22 FI SRK LO 14 FI*Chamberlain von Richthofen Uros Grand International Premior Vladimir Isakov EX1 CAPS
DK*Coonation's Alpha Beat (MCO a 09 22) x FI*Chamberlain Make A Wish (MCO g 09 22)
189 MCO VI / MCO f 09 22 FI SRK RX 13 FI*Stout-hearted Nailah Naaras Supreme Premior Vladimir Isakov KM BIV NOM
A*Winerau's Nadal (MCO n) x FI*Stout-hearted I Love You (MCO d 09 24)
190 MCO VI / MCO e 09 23 FI SRK LO PL*CoonKitty Louis Vuitton Uros International Premior Vladimir Isakov Abs
IT*Starsupernova Shera Khan (MCO n 09 24) x PL*CoonKitty Diamond Queen (MCO f 23)
191 MCO VI / MCO f 03 22 FI SRK LO FI*SolarWind's Hathor Naaras International Premior Vladimir Isakov EX1 CAGPIB
S*Silveronyx Lightning (MCO e 03) x FI*SolarWind's Alcyone (MCO f 09 22)
192 MCO VII / MCO ds Frederick Pride of Palace*RU *** Uros Grand International Champion Stephe Bruin EX1 CACS BIV NOM
Klondike Shaggy Angel*RU (MCO ns) x Esmina Altan Hatan *** (MCO f 09)
193 MCO VII / MCO ns 23 FI SK LO 15 FI*Krysos One Undercover Cat Uros International Champion Stephe Bruin EX2
Mainefield's He's A Rebel (MCO ds) x FI*Krysos Uanita (MCO f 22)
194 MCO VII / MCO ds 22 FI SK RX 15 FI*Mostlycats You Are My Life Uros International Champion Stephe Bruin EX1 CAGCIB
FI*Mostlycats Honeybush Vanilla (MCO ds 03 22) x FI*Mostlycats Thyra (MCO d 22)
195 MCO VII / MCO ns 22 FI SK LO 16 FI*Mahtitassun GäryGävi Uros Avoin Stephe Bruin EX1 CAC
Olaf Junior Kaprysowo*PL (MCO n 22) x SE*Alice Springs Paddy Relly (MCO fs 09 22)
196 MCO VII / MCO ds 22 Cortina of MotorCats, CZ *** Naaras Avoin Stephe Bruin EX1 CAC
Chander Sabya, CZ *** (MCO ds 22) x Anna Amelie NutOrion, CZ *** (MCO gs 22)
197 MCO VII / MCO ns 22 FI SK LO 15 FI*Mahtitassun Cauhu Naaras Avoin Stephe Bruin Abs
FI*Vuorensinen Ian (MCO ns 09 22) x FIN*Mibella's Curious Celia (MCO n)
198 MCO VII / MCO fs 22 FI SK LO 15 FI*MaineQueen Girl On Film Naaras Avoin Stephe Bruin EX2
FI*Godfather's Fernando (MCO ns 09 22) x FI*Fullmoon's Eternal Flame (MCO es 22)
199 MCO VII / MCO ds FI SK LO 17 ES*Gattacamoon Rob Roy Uros Nuoret 7-10 kk Stephe Bruin EX1 BIV
Fabulous Gattacamoon*ES (MCO ns) x Cleopatra Alaskaland, CZ (MCO fs 22)
200 MCO VII / MCO fs 25 RU*Unicum Ladoga Naaras Nuoret 7-10 kk Stephe Bruin Abs
RU*Unicum Nosferatu (MCO n 09 25) x RU*Unicum Caezarea (MCO fs 22)
201 MCO VII / MCO ns FI SK LO 16 FI*KingLeo's Geir-Arne Uros Pennut 4-7 kk Stephe Bruin EX1
(N)Hunstadmoen's Gaute (MCO d) x FI*KingLeo's Black Hole Sun (MCO fs)
202 MCO VII / MCO fs 22 FI SK LO 17 Favorite Angel Brithey Naaras Pennut 4-7 kk Stephe Bruin EX2
Colorful Dawn Kristofer (MCO d 22) x Favorite Angel Black Lady (MCO ns)
203 MCO VII / MCO fs FI SK LO 16 FI*KingLeo's Guddommelig Gyda Naaras Pennut 4-7 kk Stephe Bruin EX1
(N)Hunstadmoen's Gaute (MCO d) x FI*KingLeo's Black Hole Sun (MCO fs)
204 MCO VII / MCO ns FI SRK RX FI*Hiesun Mistyheart Uros Grand International Premior Stephe Bruin EX1 CAPS
FI*Maikkilan Minnesota (MCO ns 22) x Christoma's Quanda (MCO ns 09)
205 MCO VII / MCO ns 22 FI SK LO 15 FI*Chatvallon Edgar the Peaceful Uros International Premior Stephe Bruin EX1 CAGPIB NOM
DK*Amistia's Samson (MCO n 23) x FI*Chatvallon Milady Anastasia (MCO as 09 22)
206 MCO VIII / MCO ns 09 22 FI SRK LO 14 FI*KingLeo's Amok Uros Grand International Champion Cristiano Federico Sandon EX1 CACS BIV NOM
Oliver Sky Beyrouth, CZ (MCO ns) x FI*NineTales Dim The Lights (MCO fs 09 22)
207 MCO VIII / MCO as 09 23 FI SK LO 14 FI*Krysos Krazy Kat Uros Grand International Champion Cristiano Federico Sandon EX2
Mainefield's He's A Rebel (MCO ds) x FI*Krysos Tutti-frutti (MCO g 03 22)
208 MCO VIII / MCO fs 09 FI SK LO 15 FI*Mahtitassun EteväEmäntä Naaras International Champion Cristiano Federico Sandon EX1 CAGCIB
S*Operacoon's Lord Sidney (MCO ns 03) x FI*Mahtitassun AlkuEläin (MCO f)
209 MCO VIII / MCO as 09 22 FI SK LO 16 FI*Chamberlain Empire Of Moon Uros Champion Cristiano Federico Sandon EX1 CACIB
DK*Coonation's Alpha Beat (MCO a 09 22) x FIN*Chamberlain If You Are Mine (MCO ns 03 22)
210 MCO VIII / MCO ns 09 22 FI SK LO 16 FI*Moggi Enor Mousse Uros Champion Cristiano Federico Sandon EX2
PL*Aspenville Farmer (MCO n 22) x FI*Moggi Cate Pilleri (MCO ns 03 24)
211 MCO VIII / MCO ns 03 Eclipse Kian Cat's*RU *** Uros Avoin Cristiano Federico Sandon EX1 CAC
Xtra Adorable Royal Lunx*UA *** (MCO ds 23) x Queck Wind Kian Cats*RU, JW *** (MCO f 03)
212 MCO VIII / MCO ns 09 23 FI SK LO 16 FI*Moggi Essi Kabanossi Naaras Avoin Cristiano Federico Sandon EX1 CAC
PL*Aspenville Farmer (MCO n 22) x FI*Moggi Cate Pilleri (MCO ns 03 24)
213 MCO VIII / MCO ns 09 22 FI SK LO 16 FI*BellaAmare's Diamonds Are Forever Naaras Nuoret 7-10 kk Cristiano Federico Sandon EX1 NOM
FI*Tigerworld Kog`Maw (MCO n) x FI*BellaAmare's Butterfly of Hope (MCO fs 09 22)
214 MCO VIII / MCO ds 02 21 62 FI SK LO 17 FI*Mostlycats Cotton Candy Uros Pennut 4-7 kk Cristiano Federico Sandon EX1
FI*Mostlycats Juniper Speck (MCO e 09) x FI*Mostlycats You Are My Sunshine (MCO ds 03 22)
214 MCO VIII / MCO ds 02 21 62 FI SK LO 17 FI*Mostlycats Cotton Candy Uros Määrittely Vladimir Isakov MCO VIII / ds 02 21 62
FI*Mostlycats Juniper Speck (MCO e 09) x FI*Mostlycats You Are My Sunshine (MCO ds 03 22)
215 MCO VIII / MCO ns 02 62 FI SK LO 15 FI*Mahtitassun D*Tipu Naaras International Premior Cristiano Federico Sandon EX1 CAGPIB
Magic Lake Silver Plush (MCO ns 09 22) x FI*Mahtitassun Bööna (MCO n 09)
216 MCO VIII / MCO fs 09 22 FI SK LO 15 FI*Mostlycats Wellamo Naaras Premior Cristiano Federico Sandon EX1 CAPIB BIV
FI*Vuorensinen Ian (MCO ns 09 22) x Cleo Majori Perla Annaru*PL (MCO d 22)
217 MCO VIII / MCO ns 09 22 FI SK LO 15 FI*NomenEst Gordon Gekko Uros Kastraatti Cristiano Federico Sandon EX1 CAP
IT*Victorycoon's Somebody to Love (MCO ns) x FI*NomenEst Doris Day (MCO n 03 22)
218 MCO IX / MCO w 62 FI SRK LO 14 FI*SwingPop Éowyn Naaras Champion Michael Edström Abs
IT*Leaena Più Stile (MCO d 24) x FI*SwingPop Candela (MCO w)
219 MCO IX / MCO w 64 FI SK LO 16 FI*Avasong White Wizard Naaras Pennut 4-7 kk Michael Edström EX1
FI*Krysos All my Life (MCO w) x Mainelyclassic Even Song (MCO d 25)
220 NEM I / NEM n 21 FI SK LO 16 Falco z Kociego Domu*PL Uros Nuoret 7-10 kk Gerson Alves Pereira EX1 NOM
Em Manuell Felis Felicis, SK (SIB n 03 22) x Fleuramour Yunona of Taigastar (NEM n 21)
221 NEM I / NEM a 21 FI SK LO 16 FI*Pikku-Priin Bella-Gisella Naaras Nuoret 7-10 kk Gerson Alves Pereira EX1
FI*FeliMau Elvis (NEM as 09 21) x Maya Lilianka*PL (NEM a 21)
222 NEM I / NEM a 21 FI SK RX 15 Maya Lilianka*PL Naaras Kastraatti Gerson Alves Pereira EX1 CAP
Highlander Phantom Cats, CZ (NEM n 09 21) x Sonia Kamelia*PL (NEM a)
223 NEM II / NEM n 09 21 FI SK LO 16 Imageblaze Eminem Uros Nuoret 7-10 kk Stephe Bruin Abs
Zlatoust Vizantiysky Podarok (NEM a 03 21) x Madlen Delorensibbell for Imageblaze (NEM n 09)
224 NEM II / NEM f 09 FI SK LO 16 FI*Cherrytail's Catalina Naaras Nuoret 7-10 kk Stephe Bruin EX1
FIN*Lumikissan Taikaviitta (SIB es) x Neska Lilianka*PL (NEM n 09 21)
225 NEM II / NEM n 09 21 FI SK LO 16 FI*Pikku-Priin Charizard Uros Pennut 4-7 kk Stephe Bruin EX1 NOM
Samoel Erra Cherubino*PL (NEM d) x FI*Pikku-Priin Adorable Venni (NEM n 03 21)
226 NEM II / NEM f 09 21 FI SRK LO CH*Lukijn's Vicki Naaras Supreme Premior Stephe Bruin KM NOM
I*Gregory's Siberian Lukijn Jamesovic (SIB d 23) x FI*Lumikissan Alppitähti (SIB n 09 22)
227 NFO I / NFO a FI SRK LO 14 9 Levens Trick or Treat Uros Champion Kristof Van Roy EX1 CACIB NOM
Atlas fra Jerriks Smykkeskrin (NFO n 09 22) x 9Levens Suki (NFO as 09 23)
228 NFO I / NFO n FI SK LO 16 FI*Tupuliinin RakkausOnLumivalkoinen Naaras Nuoret 7-10 kk Kristof Van Roy EX1
FI*Jarraun's Skog Bergthor (NFO d 24) x FI*Tupuliinin Titanic (NFO a 09)
229 NFO I / NFO a FI SRK LO FI*Tupuliinin Inspector Japp Uros International Premior Kristof Van Roy EX1 CAGPIB
FIN*Marmatin Armas (NFO n 23) x FIN*Tupuliinin Syksyn Sävel (NFO ns 09 24)
229 NFO I / NFO a FI SRK LO FI*Tupuliinin Inspector Japp Uros Veteraani Alessandro Ghibaudo 4
FIN*Marmatin Armas (NFO n 23) x FIN*Tupuliinin Syksyn Sävel (NFO ns 09 24)
230 NFO II / NFO n 09 FI SRK LO FI*Draconian September Ashes Uros Supreme Champion Cristiano Federico Sandon KM BIV
FIN*Suvipäivän Oskari O (NFO n 03) x FIN*Hillevillan Rebekka (NFO n 09)
231 NFO II / NFO n 09 FI SK LO 15 FI*FoxyPaw's Hula-Popper Naaras Supreme Champion Cristiano Federico Sandon KM
Perun's Hit The Road Jack (NFO n 09) x FIN*FoxyPaw's Bibbity-Boo (NFO n 09 22)
232 NFO II / NFO a 09 FI SK LO 17 FI*Nalle-Puhin Harley-Davidson Fat Bob Uros Pennut 4-7 kk Cristiano Federico Sandon EX1
FIN*FoxyPaw's Full Time Lover (NFO n 09 24) x S*Nenya's Shadowcat (NFO n 03 24)
233 NFO II / NFO n 09 FI SRK LO FI*Draconian AutumnReflection Uros Supreme Premior Cristiano Federico Sandon KM
FIN*Dunderkattens Got-To-Live (NFO n 09) x FIN*Hillevillan Rebekka (NFO n 09)
233 NFO II / NFO n 09 FI SRK LO FI*Draconian AutumnReflection Uros Veteraani Alessandro Ghibaudo 3
FIN*Dunderkattens Got-To-Live (NFO n 09) x FIN*Hillevillan Rebekka (NFO n 09)
234 NFO II / NFO n 09 FI SRK LO 14 FI*FoxyPaw's Lucky Hunter Uros Supreme Premior Cristiano Federico Sandon KM BIV NOM BIS
FIN*Tähtitassun Lucky Star (NFO n 09 24) x FIN*FoxyPaw's Bibbity-Boo (NFO n 09 22)
235 NFO II / NFO n 03 FI SRK RX FI*Ninatte's Cloud Nine Uros Grand International Premior Cristiano Federico Sandon EX1 CAPS
Super Trouper av Skara Brae*CH (NFO d 02) x FIN*Slytiger's Pina Colada (NFO ns 09)
236 NFO II / NFO n 09 FI SRK LO FI*Draconian SerenadeOfSorrow Naaras Kastraatti Cristiano Federico Sandon EX1 CAP
FIN*Suvipäivän Oskari O (NFO n 03) x FIN*Hillevillan Rebekka (NFO n 09)
237 NFO III / NFO a 24 FI SK LO 16 FI*Hopeahännän Metsänneito Naaras Kastraatti Kristof Van Roy EX1 CAP
DK*Morgunstrálan's Hot'n Sweet (NFO n 09) x FI*Loki's Lara Fabian (NFO n 24)
238 NFO IV / NFO n 09 24 FI SRK LO FI*Tähtitassun Aurinkoinen Naaras Supreme Champion Stephe Bruin KM NOM
FIN*FoxyPaw's Full Time Lover (NFO n 09 24) x FIN*NariNetta's Wild Riviera (NFO n 22)
238 NFO IV / NFO n 09 24 FI SRK LO FI*Tähtitassun Aurinkoinen Naaras Siitos Rotukirjaus Kissaliitto
FIN*FoxyPaw's Full Time Lover (NFO n 09 24) x FIN*NariNetta's Wild Riviera (NFO n 22)
239 NFO IV / NFO n 09 24 FI SRK LO 13 FI*Jarraun's Skog Asgard Uros Grand International Champion Stephe Bruin EX1 CACS BIV
FI*Heinuntuvan Konsta (NFO n) x FI*Tähtitassun Aurinkoinen (NFO n 09 24)
240 NFO IV / NFO a 09 24 FI SRK LO FI*Nalle-Puhin Girl On Fire Naaras Grand International Champion Stephe Bruin EX1 No Cert
FIN*Huiskulan Clemens (NFO a 09 24) x S*Nenya's Shadowcat (NFO n 03 24)
241 NFO IV / NFO n 09 22 FI SK LO 16 FI*Louhelan Iron Man Uros Avoin Stephe Bruin Abs
S*Kronängens Pikachu (NFO n 22) x S*Little L's Skydive (NFO as 03 24)
242 NFO IV / NFO a 09 22 FI SK LO 16 FI*Siniidan Bubble Bobble Naaras Nuoret 7-10 kk Stephe Bruin EX1
9 Levens Trick or Treat (NFO a) x Herebu de Velogny (NFO n 02 21)
243 NFO IV / NFO n 02 21 62 FI SK LO 17 FI*Carwalions Baxter Black Uros Pennut 4-7 kk Stephe Bruin EX1
S*Trollgumman's Lukaz Lunkentuzz (NFO d 02 21) x FI*Pörkarvan StrangerInAStrangeLand (NFO n 09)
244 NFO IV / NFO n 03 22 FI SK LO 17 FI*Jarraun's Skog Emeliana Naaras Pennut 4-7 kk Stephe Bruin EX1 BIV
DK*Naturell's Knight Light (NFO w) x FI*Tähtitassun Aurinkoinen (NFO n 09 24)
245 NFO IV / NFO n 03 24 FI SK LO 17 FI*Nalle-Puhin Suzuki Savage Naaras Pennut 4-7 kk Stephe Bruin Abs
FIN*FoxyPaw's Full Time Lover (NFO n 09 24) x S*Nenya's Shadowcat (NFO n 03 24)
246 NFO IV / NFO n 09 24 FI SK LO 15 FI*Nalle-Puhin Jonne Aaron Uros Supreme Premior Stephe Bruin Abs
S*Zygot's Mac Gregor (NFO n 03) x FI*Nalle-Puhin Girl On Fire (NFO a 09 24)
247 NFO V / NFO f 22 FI SRK LO Quarans Lady Sandwick Naaras Supreme Champion Gerson Alves Pereira KM
French Squirrel de la Colline d'Astraia (NFO d 22) x Quarans Sana'a (NFO n 22)
248 NFO V / NFO f 22 FI SK LO 15 FI*Tähtitassun Black Rose Naaras Grand International Champion Gerson Alves Pereira EX1 CACS
Orkan Uroczysko*PL (NFO n 22) x S*Just Catnap's Ailsa Craig (NFO d 09 22)
249 NFO V / NFO f FI SK LO 16 FI*Hirmuinen Coco Chanel Naaras Champion Gerson Alves Pereira EX1 CACIB
S*Rotvältans Kingston (NFO d) x FI*Kultahuiskan Inka (NFO f 09)
250 NFO V / NFO f 22 FI SK LO 16 FI*Keijumetsän Sweet think Naaras Avoin Gerson Alves Pereira EX1 CAC
IT*Norr Venn's Your Summer Dream (NFO d 22) x FI*Nalle-Puhin Girl On Fire (NFO a 09 24)
251 NFO V / NFO f 22 FI SK LO 17 FI*Tähtitassun Serafiina Naaras Pennut 4-7 kk Gerson Alves Pereira EX1 BIV
FIN*FoxyPaw's Icebreaker (NFO w) x S*Just Catnap's Ailsa Craig (NFO d 09 22)
252 NFO VI / NFO f 09 24 FI SRK LO 14 FI*Jarraun's Skog Cheresa Naaras Champion Vladimir Isakov EX1 CACIB
FIN*Tähtitassun Lucky Star (NFO n 09 24) x FI*FoxyPaw's Cherry Mash (NFO fs)
253 NFO VI / NFO d 09 FI SK LO 16 FI*Hirmuinen Cleopatra Naaras Avoin Vladimir Isakov EX1 CAC
S*Rotvältans Kingston (NFO d) x FI*Kultahuiskan Inka (NFO f 09)
254 NFO VI / NFO d 02 21 64 FI SK LO 16 FI*Hopeahännän Syysprinssi Uros Nuoret 7-10 kk Vladimir Isakov Abs
S*Cederskogens Max Magma (NFO ds 09 22) x FI*Hopeahännän SerafinaPekkala (NFO f 03 22)
255 NFO VI / NFO f 09 24 FI SK LO 16 FI*Loki's Tina Turner Naaras Nuoret 7-10 kk Vladimir Isakov EX1 NOM
S*Utblicken's Tage (NFO n 09 24) x S*Utblicken's Evelina (NFO f 09 22)
256 NFO VI / NFO f 03 23 FI SK LO 17 FI*Carwalions Bandit Queen Naaras Pennut 4-7 kk Vladimir Isakov EX2
S*Trollgumman's Lukaz Lunkentuzz (NFO d 02 21) x FI*Pörkarvan StrangerInAStrangeLand (NFO n 09)
257 NFO VI / NFO f 01 21 62 FI SK LO 17 S*Myselisia's Satsuma Naaras Pennut 4-7 kk Vladimir Isakov EX1 BIV
S*Pax' Galileo, JW (NFO n 01 21) x S*Myselisia's Northern Star, DVM, DSM (NFO fs 03 23)
258 NFO VI / NFO d 02 21 62 FI SRK LO FI*Ninatte's Big Dipper Uros Supreme Premior Vladimir Isakov KM
FI*ArcticWilds All Or Nothing (NFO n 03 24) x FI*Ninatte's Apricot Lady (NFO f 02)
259 NFO VI / NFO f 09 FI SRK LO FI*Hopeahännän Frida Kahlo Naaras Kastraatti Vladimir Isakov Abs
DK*Morgunstrálan's Hot'n Sweet (NFO n 09) x FIN*Hopeahännän Harley Quinn (NFO fs 09)
260 NFO VII / NFO ds 24 FI SK LO 16 FI*Jarraun's Skog Dellingr Uros International Champion Cristiano Federico Sandon EX1 CAGCIB
FI*Jarraun's Skog Bergthor (NFO d 24) x FI*FoxyPaw's Cherry Mash (NFO fs)
261 NFO VIII / NFO ds 09 23 FI SK LO 15 FI*GoldenFurry's First Glance Uros Grand International Champion Kristof Van Roy EX1 CACS
FI*Nalle-Puhin Gil Grissom (NFO a 09 23) x FI*Catpros Altai anemone (NFO ds)
262 NFO VIII / NFO ns 09 22 FI SK LO 16 FI*Vihurin Prinsessa Mononoke Naaras Avoin Kristof Van Roy EX1 CAC NOM
FI*RockyHill's Aruna (NFO ns 23) x FI*Vihurin Myrskytuuli Jane (NFO n 09)
263 NFO VIII / NFO as 03 22 FI SK LO 17 FI*Koivunpesän Parru Uros Pennut 4-7 kk Kristof Van Roy EX1 BIV NOM
FI*GoldenFurry's First Glance (NFO ds 09 23) x FI*Ninatte's Voodoo (NFO n 02 21)
264 NFO VIII / NFO fs 09 FI SRK LO 14 FI*Jarraun's Skog Cheralin Naaras Kastraatti Kristof Van Roy EX1 CAP NOM
FIN*Tähtitassun Lucky Star (NFO n 09 24) x FI*FoxyPaw's Cherry Mash (NFO fs)
265 NFO VIII / NFO fs 03 22 FI SRK LO 14 Ylvie Ujvara av Snøfjord*CH Naaras Premior Kristof Van Roy Abs
Sylwester Mroon*PL (NFO n 09 22) x Udinaja Viola av Snøfjord*CH (NFO fs 09 22)
266 NFO IX / NFO w 64 FI SK LO 17 FI*Jarraun's Skog Eikki-Ejnar Uros Pennut 4-7 kk Cristiano Federico Sandon EX1
DK*Naturell's Knight Light (NFO w) x FI*Tähtitassun Aurinkoinen (NFO n 09 24)
267 NFO IX / NFO w 61 FI SK LO 17 FI*Tähtitassun Adalmiina Naaras Pennut 4-7 kk Cristiano Federico Sandon EX1
FIN*FoxyPaw's Icebreaker (NFO w) x S*Just Catnap's Ailsa Craig (NFO d 09 22)
268 SIB II / SIB a 09 FI SK LO 16 FI*TaigaMaan Cissos SeOnSeweri Uros Champion Michael Edström EX1 CACIB
FIN*Lumikissan Taikaviitta (SIB es) x FI*Lumikissan Olivia OiKukas (SIB n 03)
269 SIB II / SIB n 09 FI SK LO 16 FI*Apachiris Felina Naaras Kastraatti Michael Edström EX1 CAP
FI*Tunturikissan Tuisku (SIB n 03 22) x FI*Apachiris Delightful Domina (SIB n 09 22)
270 SIB III / SIB n 22 FIN SRK RX CH*Lukijn's Skye Uros Supreme Champion Vladimir Isakov KM BIV NOM BIS
I*Gregory's Siberian Lukijn Jamesovic (SIB d 23) x I*Olesya Jamesova (SIB f 09 23)
270 SIB III / SIB n 22 FIN SRK RX CH*Lukijn's Skye Uros Veteraani Alessandro Ghibaudo 1 NOM BIS
I*Gregory's Siberian Lukijn Jamesovic (SIB d 23) x I*Olesya Jamesova (SIB f 09 23)
271 SIB III / SIB ny 24 FI SK LO 15 FI*Apachiris Elendil Uros Grand International Champion Vladimir Isakov EX1 CACS
Feofan Sibaris*RU (SIB n 24) x FI*Amante's Andromeda (SIB ny 24)
272 SIB III / SIB n 24 FI SK LO 15 FI*Cherrytail's WonderBoy Uros International Champion Vladimir Isakov EX1 CAGCIB
FI*Lumikissan Gigolo (SIB n 09 24) x FI*Cherrytail's Rhonda Mae (SIB f 09 22)
273 SIB III / SIB n 22 S*Klintgården's Kriukov Uros International Champion Vladimir Isakov EX2
Gargamel Felis Felicis,SK (SIB n 22) x S*Klintgården's Nina Petrova (SIB n 24)
274 SIB III / SIB n 24 FI SK LO 17 FI*Minoon Pikkuveikka Uros Pennut 4-7 kk Vladimir Isakov EX1 NOM
FIN*Lumikissan X-pertti (SIB a 09 24) x FI*Cherrytail's WonderGirl (SIB f 24)
275 SIB III / SIB n 23 FIN SRK RX FIN*Siperiankulta Stella Naaras Premior Vladimir Isakov Abs
FIN*Amante's Imperator (SIB n 23) x FIN*Siperiankulta Ootzatootsie (SIB g 23)
275 SIB III / SIB n 23 FIN SRK RX FIN*Siperiankulta Stella Naaras Veteraani Alessandro Ghibaudo Abs
FIN*Amante's Imperator (SIB n 23) x FIN*Siperiankulta Ootzatootsie (SIB g 23)
276 SIB III / SIB ny 22 FI SK LO 16 FI*Amurin Cephas Uros Kastraatti Vladimir Isakov EX1 CAP
FI*Amurin Rafael II (SIB ny 09 24) x FI*Amurin Zippora (SIB n 22)
276 SIB III / SIB ny 22 FI SK LO 16 FI*Amurin Cephas Uros Määrittely Vladimir Isakov SIB III / SIB ny 22
FI*Amurin Rafael II (SIB ny 09 24) x FI*Amurin Zippora (SIB n 22)
277 SIB IV / SIB n 09 24 FI SRK LO 13 FI*Lumikissan Morsmaikku Naaras Supreme Champion Stephe Bruin KM
FIN*Zigwan's Guim Biik Lihas (SIB n 23) x FI*Kuuratassun Alinda (SIB f 09)
278 SIB IV / SIB ny 09 22 S*Maollich's Faboluos Frezija Naaras International Champion Stephe Bruin EX1 CAGCIB BIV
S*Maollich's X-treme All over (SIB n 09 24) x Labamba Rosanna (SIB ny 22)
279 SIB IV / SIB n 02 21 64 FI SK LO 15 FI*Taigatassun Bernard Uros Avoin Stephe Bruin EX1 CAC
FI*Tassutuvan Al Capone (SIB ds 03 24) x FI*Taigatassun Afrodite (SIB f 09 24)
280 SIB V / SIB fy 24 S*Klockarbackens Freja Naaras Grand International Champion Cristiano Federico Sandon EX1 CACS
S*Jasiones Arrigo (SIB e 09 24) x S*Milashka's Beloe Zoloto (SIB ny 09 23)
281 SIB V / SIB f 24 FI SK LO 15 FI*Cherrytail's WonderGirl Naaras Champion Cristiano Federico Sandon EX1 CACIB BIV NOM BIS
FI*Lumikissan Gigolo (SIB n 09 24) x FI*Cherrytail's Rhonda Mae (SIB f 09 22)
282 SIB V / SIB d 24 FI SK LO 16 FI*Sippan's Mymmeli Naaras Nuoret 7-10 kk Cristiano Federico Sandon EX1
FI*Lumikissan Maestro (SIB d 09 24) x FI*Sippan's Korallikeiju (SIB g 09 24)
282 SIB V / SIB d 24 FI SK LO 16 FI*Sippan's Mymmeli Naaras Määrittely Vladimir Isakov SIB V / SIB d 24
FI*Lumikissan Maestro (SIB d 09 24) x FI*Sippan's Korallikeiju (SIB g 09 24)
283 SIB V / SIB f 23 FI SRK LO FI*Amurin Hanna Naaras Supreme Premior Cristiano Federico Sandon KM NOM
FIN*Amurin Hiskia (SIB d 03 23) x FI*Balladin Melissa (SIB n 09 22)
284 SIB V / SIB d 23 FI SK LO 14 FI*Keijumetsän Kesäduuni blues Uros Kastraatti Cristiano Federico Sandon EX1 CAP
FI*Jatsitytön Argut (SIB n 23) x FI*Jäälinnan Alisa (SIB f)
285 SIB VI / SIB d 09 22 S*Summer Flame's Bagheera Uros Champion Vladimir Isakov EX1 CACIB
S*Klockarbackens Dobby (SIB n 03 22) x S*Zjillas Juliya Ludovna (SIB d 09 22)
286 SIB VI / SIB f 09 FI SK LO 16 FI*Taigatassun Freija Naaras Avoin Vladimir Isakov EX2
FI*Cherrytail's PrettyBoy (SIB n 03) x FI*Taigatassun Afrodite (SIB f 09 24)
287 SIB VI / SIB f 09 23 FI SRK LO 14 FI*Valjallan Routa Naaras Avoin Vladimir Isakov EX1 CAC
S*Zimas Eragon (SIB d 09) x S*Lince's Siringa di Sessans (SIB w)
288 SIB VI / SIB f 09 FI SK LO 16 FI*Taigatassun Pocahontas Naaras Nuoret 7-10 kk Vladimir Isakov EX1 BIV
FI*Balladin Pikku Karhu (SIB n 09 24) x FI*Sippan's Gipsy Queen (SIB f 09 24)
289 SIB VI / SIB d 09 22 FI SK LO 15 FI*Amurin Zerahiah Uros Grand International Premior Vladimir Isakov EX1 CAPS NOM
FI*Amurin Ruufus (SIB ny 24) x FI*Sasulkan Czarina (SIB f 09 22)
290 SIB VI / SIB f 09 22 FI SRK LO 14 FI*Cherrytail's Rhonda Mae Naaras Kastraatti Vladimir Isakov EX1 CAP
Biass Xan od Królowych*PL (SIB ny 24) x FIN*Cherrytail's Baby Jean (SIB e 09 23)
291 SIB VII / SIB ns 24 FI SK LO 16 FI*Cherrytail's Beowulf Uros Nuoret 7-10 kk Kristof Van Roy EX1 NOM BIS
FI*Sipsun Altair (SIB ds 09 24) x FI*Cherrytail's Xalvadora (SIB fs 09)
292 SIB VII / SIB ns 24 FI SK LO 17 FI*Keijumetsän Aleksanteri Suuri Uros Pennut 4-7 kk Kristof Van Roy EX1
FI*Sipsun Altair (SIB ds 09 24) x FI*Keijumetsän Kesän lapsi (SIB n 24)
293 SIB VIII / SIB ns 03 24 FI SRK LO 13 FI*Lumikissan Nopsajalka Uros Supreme Champion Stephe Bruin KM BIV
FI*Tassutuvan Al Capone (SIB ds 03 24) x FI*Lumikissan Fortuna (SIB fs)
294 SIB VIII / SIB ds 09 24 FI SK LO 14 FI*Sipsun Altair Uros Grand International Champion Stephe Bruin EX1 CACS
Fado Colour Foot*PL (SIB as 09 22) x FI*Lumikissan Diiva (SIB ds 09 24)
294 SIB VIII / SIB ds 09 24 FI SK LO 14 FI*Sipsun Altair Uros Siitos Rotukirjaus Kissaliitto
Fado Colour Foot*PL (SIB as 09 22) x FI*Lumikissan Diiva (SIB ds 09 24)
295 SIB VIII / SIB fs 09 FI SK LO 15 FI*Cherrytail's Xalvadora Naaras Avoin Stephe Bruin EX1 CAC
FI*Lumikissan Nopsajalka (SIB ns 03 24) x FI*Cherrytail's Nancy Sinatra (SIB g)
296 SIB VIII / SIB fs 09 24 FI SK LO 16 FI*Taigatassun Geisha Naaras Avoin Stephe Bruin EX2
FI*Tassutuvan Al Capone (SIB ds 03 24) x FI*Sippan's Gipsy Queen (SIB f 09 24)
297 SIB VIII / SIB ds 09 24 FI SK LO 16 FI*Cherrytail's Belvedere Naaras Nuoret 7-10 kk Stephe Bruin EX1
FI*Sipsun Altair (SIB ds 09 24) x FI*Cherrytail's Xalvadora (SIB fs 09)
298 TUA II / TUA n 09 FI SK LO 15 FI*Josmarin Leia Naaras International Champion Gerson Alves Pereira EX1 CAGCIB
FI*Josmarin Ieremija (TUA w) x FI*Nazarlik Zeta Orionis (TUA f)
299 TUA II / TUA a 03 FI SK LO 16 FI*Josmarin Miss Vilmastiina Naaras Champion Gerson Alves Pereira EX1 CACIB
Jack Le Grizzli de Saint Paër (TUA n 09 22) x FI*Josmarin Jessenia (TUA f)
300 TUA II / TUA n 09 FI SK LO 17 FI*Felesin Seda Naaras Pennut 4-7 kk Gerson Alves Pereira EX1 BIV NOM
Jack Le Grizzli de Saint Paër (TUA n 09 22) x FI*Felesin Angeli (TUA w)
301 TUA III / TUA n 22 FI SK LO 17 FI*Felesin Yilmaz Uros Pennut 4-7 kk Cristiano Federico Sandon EX1
Jack Le Grizzli de Saint Paër (TUA n 09 22) x FI*Felesin Angeli (TUA w)
302 TUA III / TUA n 24 FI SK LO 15 FI*Felesin Jarkko Ahola Uros Grand International Premior Cristiano Federico Sandon EX1 CAPS
FI*Elekatin Superman (TUA as 24) x FI*Josmarin Innusha (TUA n)
303 TUA III / TUA n 24 FI SK LO 16 FI*Felesin Handsome Uros Kastraatti Cristiano Federico Sandon EX1 CAP BIV
FI*Elekatin Deep Blue Sea (TUA a) x FI*Felesin DeaAmoris (TUA f 24)
304 TUA III / TUA n 24 FI SK LO 16 FI*Felesin Glorious Naaras Kastraatti Cristiano Federico Sandon EX1 CAP
FI*Elekatin Deep Blue Sea (TUA a) x FI*Felesin DeaAmoris (TUA f 24)
305 TUA V / TUA d 24 FI SK LO 15 FI*Felesin Amor Naaras International Champion Cristiano Federico Sandon EX1 CAGCIB
FI*Elekatin Rosso Ruben (TUA d 24) x FI*Felesin DeaAmoris (TUA f 24)
306 TUA V / TUA d 24 FI SK LO 15 FI*Felesin Marco Hietala Uros Grand International Premior Cristiano Federico Sandon Abs
FI*Elekatin Rosso Ruben (TUA d 24) x FI*Elekatin Fiona Khur (TUA e 22)
307 TUA IX / TUA w 64 FI SK LO 16 FI*Josmarin Nöpö Nöpöttäjä Uros Nuoret 7-10 kk Stephe Bruin EX1 NOM
FI*Elekatin Super Nova (TUA w) x FI*Josmarin Leia (TUA n 09)
308 BEN n 24 FI SK RX 15 FI*Alcarinqua Demeter Naaras International Champion Suvi Svensk EX1 CAGCIB
Absolutely My Own Private Idaho (BEN n 24) x FI*Alcarinqua Bereth (BEN n 24)
309 BEN n 24 FI SK LO 16 Bianca Naaras Avoin Suvi Svensk Abs
Bali-Bengal Intrepide (BEN n 24) x Zara Salvago-Art (BEN n 24)
310 BEN n 24 FI SK LO 16 FI*PurrGold Genuina Giuseppina Naaras Avoin Suvi Svensk EX1 CAC
FI*Leokatin Jackpot (BEN n 24 33) x FI*PurrGold Cara Cenerentola (BEN n 24)
311 BEN n 24 FI SK LO 16 FI*PurrGold Genuino Guerino Uros Kastraatti Suvi Svensk EX1 CAP
FI*Leokatin Jackpot (BEN n 24 33) x FI*PurrGold Cara Cenerentola (BEN n 24)
312 BEN n 22 31 FI SRK RX 14 FI*Hiesun Ocean Poem Naaras Grand International Premior Thea Friškovec EX1 CAPS
FI*Hiesun Shadow of Dragon (BEN n 24 32) x FI*Kattiklaanin Mimosa (BEN n 22)
313 BEN n 24 33 FIN SRK LO FIN*SiruCats Ynes Yooralla Naaras Supreme Premior Suvi Svensk KM
FIN*SiruCats Umberto (BEN n 24) x FIN*SiruCats Saroja (BEN n 24 33)
313 BEN n 24 33 FIN SRK LO FIN*SiruCats Ynes Yooralla Naaras Veteraani Daria Lukasik 4
FIN*SiruCats Umberto (BEN n 24) x FIN*SiruCats Saroja (BEN n 24 33)
314 BLH c FI SK RX 17 FI*Duketin Justiina Naaras Pennut 4-7 kk Suvi Svensk EX1
FI*Saranellan Eddie (BSH n) x FI*Duketin Helmililja (BSH f)
315 BLH e FI SK RX 17 FI*Duketin Jellona Uros Pennut 4-7 kk Sirpa Lindelöf EX1
FI*Saranellan Eddie (BSH n) x FI*Duketin Helmililja (BSH f)
316 BML I / BML bs 11 31 FI SRK LO 13 FI*Kissamummon Suukko Poika Uros Supreme Champion Suvi Svensk KM BIV
S*CallaMej de Li Cat (BML ns 11 31) x FIN*Kimuli's Anastasia (BML ns 11)
317 BML I / BML ns 11 31 FI SK RX 15 FI*Kissamummon Helmiaamun Valo Uros Grand International Champion Suvi Svensk EX1 CACS
Samurai Momoiro, CZ (BML ds 11) x FI*Kissamummon Keiju Lammenpei (BML ns 11 31)
318 BML I / BML ns 11 31 FI SK RX 16 FI*Kissamummon Keijun SyysLoisto Uros Pennut 4-7 kk Suvi Svensk EX1
NL*Blue Velvet's sv It's NoworNever (BML ds 11 31) x FI*Kissamummon Keiju Lammenpei (BML ns 11 31)
319 BML I / BML ns 11 31 FI SK LO 16 FI*Kissamummon Pieni Onnen Häivähdys Uros Grand International Premior Suvi Svensk EX1 CAPS
FI*Kissamummon Onnen hetki (BML ns 11 31) x FI*Kissamummon Pikku Rakas (BML as 11 31)
320 BML I / BML ns 11 31 FI SRK LO FI*Kissamummon Keiju Lammenpei Naaras Kastraatti Suvi Svensk EX1 CAP
S*CallaMej de Li Cat (BML ns 11 31) x FIN*Kimuli's Anastasia (BML ns 11)
320 BML I / BML ns 11 31 FI SRK LO FI*Kissamummon Keiju Lammenpei Naaras Siitos Rotukirjaus Kissaliitto
S*CallaMej de Li Cat (BML ns 11 31) x FIN*Kimuli's Anastasia (BML ns 11)
321 BML II / BML fs 11 31 FI SK RX 16 FI*Kissamummon Keijun SyysHaave Naaras Pennut 4-7 kk Marcin Biernaczyk EX1
NL*Blue Velvet's sv It's NoworNever (BML ds 11 31) x FI*Kissamummon Keiju Lammenpei (BML ns 11 31)
322 BSH n FI SRK LO FI*Feronian Gaia Uros Grand International Champion Sirpa Lindelöf EX1 CACS BIV
Zorro Famous Hero British Velvet, CZ (BSH a) x FI*Feronian Dahlea Purpurea (BSH f)
323 BSH n FI SK LO 16 FI*Ruusutarhan Primo Uros Avoin Sirpa Lindelöf EX1 CAC
FI*Ruusutarhan Notabene (BSH n) x FI*Feronian Jade (BSH a)
324 BSH n FI SK LO 17 FI*Coventry's Ursa Naaras Pennut 4-7 kk Sirpa Lindelöf EX1
FIN*Aleksandra's Dr. Pepper (BSH n) x FI*Coventry's Eowyn (BSH j)
325 BSH n FI SRK LO FI*Ferme Eppu Elmina Naaras International Premior Sirpa Lindelöf EX1 CAGPIB
FIN*Moonface's Eros (BSH a) x FIN*Ferme Lia (BSH n)
326 BSH a FI SK LO 17 FI*Ikkalan Aurora Naaras Pennut 4-7 kk Suvi Svensk EX1
S*British Dream's Tempus (BSH a) x FI*Treselle's Gift for my Lover (BSH c)
327 BSH a FI SRK LO FI*Coventry's Endymion Uros Kastraatti Suvi Svensk EX1 CAP
Belten's Don Sebastian (BSH c) x FIN*Sinisilkin Inkivääri (BSH g)
328 BSH b FI SK LO 15 FI*Coventry's Morning Mist Uros Kastraatti Thea Friškovec EX1 CAP
FI*Rhinestone's Scorpion (BSH n) x FI*Coventry's Daybreak (BSH f)
329 BSH c FI SK LO 17 FI*Ruusutarhan Spumante Uros Pennut 4-7 kk Thea Friškovec EX1
EE*Lja Mur Ken Kingdom (BSH a) x FI*Feronian Jade (BSH a)
330 BSH c FI SK LO 17 FI*Ruusutarhan Soma Lilla Naaras Pennut 4-7 kk Thea Friškovec EX1
EE*Lja Mur Ken Kingdom (BSH a) x FI*Feronian Jade (BSH a)
331 BSH e FI SK LO 16 FI*Coventry's Quinn Uros Avoin Marcin Biernaczyk EX1 CAC
FI*Aurantia's Magnetic Eyes (BSH a) x FI*Coventry's Eowyn (BSH j)
332 BSH e FI SK LO 16 FI*Ruusutarhan Rosa Alba Naaras Avoin Marcin Biernaczyk EX1 CAC
FI*Feronian Ivory (BSH e) x FI*Ruusutarhan Oodi (BSH f)
333 BSH f FI SK LO 16 FI*Coventry's Tea Rose Naaras Nuoret 7-10 kk Suvi Svensk EX1
FI*Coventry's Gawayne (BSH d 22) x FI*Rhinestone's Silver Iona (BSH ns 22)
334 BSH f FI SK LO 17 FI*Londonfer Boring Hippie Lady Naaras Pennut 4-7 kk Suvi Svensk EX1
FI*Treselle's Utz von Trapp (BSH c) x FI*Treselle's Berry Swiss roll (BSH f)
335 BSH f FI SRK LO FI*Ruusutarhan Matilde Naaras Supreme Premior Suvi Svensk KM NOM
FI*Ruusutarhan Kultapoika (BSH d 24) x Regina di Triangolo*CH (BSH a)
336 BSH f FI SRK RX 13 FI*Coventry's Gwenhwyfar Naaras Grand International Premior Suvi Svensk EX1 CAPS
FI*Rhinestone's Tobias Tomcat (BSH a) x FI*Coventry's Daybreak (BSH f)
337 BSH g FI SK LO 16 FI*Ruusutarhan Rosa Amabile Naaras Champion Sirpa Lindelöf EX1 CACIB
FI*Feronian Ivory (BSH e) x FI*Ruusutarhan Oodi (BSH f)
338 BSH h FI SK LO 17 FI*Duketin Jasmiini Naaras Pennut 4-7 kk Marcin Biernaczyk EX1 NOM
FI*Saranellan Eddie (BSH n) x FI*Duketin Helmililja (BSH f)
339 BSH p FI SK LO 15 FI*Treselle's Big fluffy Teddy Bear Uros Avoin Sirpa Lindelöf EX1 CAC
Belten's Maestro (BSH c) x FI*Treselle's Ute von Hutten (BSH p)
340 BSH h 22 FI SK LO 16 FI*Ullukan Lumituuli Naaras Avoin Thea Friškovec EX1 CAC
FI*Aurantia's Cosmic Expansion (BSH d 22) x FI*Ullukan Ingeborg (BSH n 03 24)
341 BSH ns 11 FI SK LO 14 FI*Gnome's Hello, I Love You Uros Grand International Champion Sirpa Lindelöf EX1 CACS
FI*Gnome's Britannia Silver (BSH ns 11) x S*Esteticas Xera (BSH ns 11)
342 BSH ns 11 FI SRK LO FI*Gnome's Britannia Silver Uros Grand International Premior Sirpa Lindelöf EX1 CAPS
Petit Prince vum Rousegaard*CH (BSH ns 11) x EST*Harmony Devianti (BSH ns 11)
343 BSH ns 11 FI SK LO 14 FI*Gnome's My Wild Love Naaras International Premior Sirpa Lindelöf EX1 CAGPIB BIV
FI*Gnome's Britannia Silver (BSH ns 11) x S*Esteticas Xera (BSH ns 11)
344 BSH ns 11 FI SK LO 16 FI*Lumiprinsessan Pikku Prinssi Uros Premior Sirpa Lindelöf EX1 CAPIB
S*Pymans Joe Cool (BSH ns 11) x FI*Helmiinan Kissanminttu (BSH ns 11)
345 BUR n FI SK LO 15 FI*Lilac's HRH King Hassan Uros Grand International Champion Suvi Svensk EX1 CACS BIV NOM
FI*Bumpulina Wilberforce (BUR n) x FI*Lilac's Esmeralda Gypsygirl (BUR n)
346 BUR n FI SRK LO FI*Bumpulina Wilberforce Uros International Champion Suvi Svensk EX1 CAGCIB
Omark Charlesbur, CZ (BUR n) x FI*Bumpulina Tosca Wilde (BUR n)
347 BUR n FI SK LO 15 FI*Feirefiz Pour Some Sugar On Me Naaras Champion Suvi Svensk Abs
FI*Seirene Rafiki (BUR n) x FI*Feirefiz Diamonds And Rust (BUR g)
348 BUR n FI SK LO 16 FI*Lilac's Iron Maiden Naaras Champion Suvi Svensk EX1 CACIB
FI*Lilac's HRH King Hassan (BUR n) x FI*Almond's Ella Fitzgerald (BUR f)
349 BUR n FI SK LO 16 FI*Mama-Alcialon Great Gameboy Uros Avoin Suvi Svensk EX1 CAC
FI*Mama-Alcialon Father's Son (BUR b) x FI*Topisan Daisy-Onneli (BUR f)
350 BUR n FI SK RX 16 FI*Ninelli's Ässätasku Uros Avoin Suvi Svensk Abs
Ayshazen Aceof Diamonds (BUR a) x FI*Ninelli's Querida Quedaré (BUR n)
351 BUR n FI SRK LO Isä-Brownin Ushuaia Uros Supreme Premior Suvi Svensk KM BIV NOM
Wild Angel's Valenok of Seirene (BUR n) x Isä-Brownin Monte Velho (BUR n)
352 BUR n FIN SRK LO FIN*Niorun Billie Holiday Naaras Supreme Premior Suvi Svensk KM
FIN*Aberwyn Jin Shiro (BUR n) x FIN*Almond's Niorun (BUR b)
352 BUR n FIN SRK LO FIN*Niorun Billie Holiday Naaras Veteraani Daria Lukasik Arvosteltu
FIN*Aberwyn Jin Shiro (BUR n) x FIN*Almond's Niorun (BUR b)
353 BUR n FI SK LO 16 FI*Mama-Alcialon Glamorous Greta Naaras Premior Suvi Svensk EX1 CAPIB
FI*Mama-Alcialon Father's Son (BUR b) x FI*Topisan Daisy-Onneli (BUR f)
354 BUR n FI SK LO 16 FI*Oliivian Charlie Brown Uros Kastraatti Suvi Svensk Abs
FI*Feirefiz Illuminated (BUR a) x FI*Oliivian Öyle Me (BUR b)
355 BUR n FIN SRK LO FIN*Almond's Virginia Woolf Naaras Premior Suvi Svensk EX2
FIN*Arkhitekton Imhotep (BUR n) x FIN*Niorun Billie Holiday (BUR n)
356 BUR a FI SRK LO 13 FI*ZirCat's Irwin Goodman Uros Supreme Champion Suvi Svensk KM
Laurin von Tali (BUR n) x FI*ZirCat's Hidden Fantasy (BUR c)
357 BUR b FI SK LO 14 FI*Mama-Alcialon Father's Son Uros International Champion Sirpa Lindelöf EX1 CAGCIB
FI*Aficats Don't Mess With ME! (BUR b) x FI*Shu-Shun Talven Prinsessa (BUR b)
358 BUR b FI SK LO 16 FI*Mama-Alcialon Hurmaava Hulda Naaras Avoin Sirpa Lindelöf EX1 CAC
FI*Purmelita's Camry (BUR a) x FI*Mama-Alcialon MahtavaMaria (BUR f)
359 BUR b FI SK LO 16 FI*Lilac's Kitaro Caravan Uros Pennut 4-7 kk Sirpa Lindelöf EX2
FI*Lilac's HRH King Hassan (BUR n) x FI*Almond's Ella Fitzgerald (BUR f)
360 BUR b Leroy Magic Valley*RU Uros Pennut 4-7 kk Sirpa Lindelöf EX1 BIV NOM BIS
FI*Aavan Full of Cheer (BUR d) x KittyKatz Loves Passion (BUR n)
361 BUR b FI SRK LO