URK 39. kansainvälinen kissanäyttely 23.3.2014
Järjestävä yhdistys Uudenmaan Rotukissayhdistys ry
Alkaa 23.3.2014 Loppuu 23.3.2014
Ilmoittautuminen alkaa 2.1.2014 Ilmoittautuminen loppuu 26.2.2014
Yleisöaika alkaa 10:00 Yleisöaika loppuu 16:00
Eläinlääkärintarkastus alkaa 7:30 Eläinlääkärintarkastus loppuu 8:30
Arvostelut alkavat 9:00 Vahvistuskirjeen julkaisupvm 8.3.2014
Kansainvälinen Kyllä Erikoisnäyttely Ei
Drive In -näyttely Ei Omistajat saavat esitellä kissansa Kyllä
Kissoja enintään 450   Kategoriat 1, 2, 3, 4, Kotikissat
BreedBIS-rodut BreedBIS kissoja vähintään
Tilinumero
Sähköposti terhi@urk.fi
Paikka Astrum-Keskus(Astrum Areena), Salorankatu 5-7,24240 Salo
Toimihenkilöt infopuhelin 046 902 0879. näyttelypäällikkö: Marko Lahtinen,showmanager@urk.fi,p.0415841221,näyttelysihteeri:Terhi Rannaste terhi@urk.fi 0451200082,rahastonhoitaja:MonikaLindgren,monika@urk.fi p.050 3048889
Lisätietoja Leimakorteilla maksettaessa,leimakorttiin tulee kirjata omistajan ja kissan nimi sekä näyttelypäivä. Leimakortti lähetetään välittömästi ilmoittautumisen jälkeen näyttelysihteerille osoitteella: Terhi Rannaste, Nahkurinpolku 9 C 20, 04200 Kerava.

Yhteenveto ilmoittautumisista

Kategoria Ilmoittautuneita
1 83
2 114
3 74
4 107
Kotikissat 13
Yhteensä 391

Suodata näytettäviä tuloksia alla olevilla valinnoilla.

Suodata näytettäviä tuloksia alla olevilla valinnoilla.

Nro EMS-koodi Rekisterinumero Nimi Sukupuoli Luokka Tuomari Tulos
BAL c 21 FI SRK LO SE*Qjou'z Bon A Petit Uros Siitos Rotukirjaus Kissaliitto
Mezcalitos' Stracciatello (SIA c 21) x S*Coral Reef's Melody (BAL n 21)
CRX II / CRX n 03 FI SRK LO FI*FunkyJam's Dove of Peace Uros Siitos Rotukirjaus Kissaliitto
FI*Piupaws I'llBeTheForYou (CRX n 02 33) x FI*FunkyJam's Paloma en Bleu (CRX a)
EUR f 22 FI SRK LO FI*Pinkkitassun Bette Naaras Siitos Rotukirjaus Kissaliitto
Silkkiturkin Menevä Macho (EUR d 22) x FIN*Feronian Magnolia Purpurea (EUR f 22)
NFO IX / NFO w 64 FIN SRK LO FIN*FoxyPaw's Icebreaker Uros Siitos Rotukirjaus Kissaliitto
Dorian av Tyssedal (NFO n 09 22) x FIN*Tähtitassun Balladi Helena (NFO w)
NFO V / NFO d 24 FI SRK LO FI*Tähtitassun Daniel Uros Siitos Rotukirjaus Kissaliitto
FIN*FoxyPaw's Icebreaker (NFO w) x FIN*Heinuntuvan Olga Maria (NFO f 03 23)
OCI n 24 FIN SRK LO FIN*Moosegrove Phoenix Uros Siitos Rotukirjaus Kissaliitto
S*Vargagården's Sisu Maxwell JR (OCI b 24) x FIN*Moosegrove Escuro Elegante (OCI n 24)
OLH a 25 FI SRK LO FI*Skazki Waltari Uros Siitos Rotukirjaus Kissaliitto
FI*Jalecat's Inorder (OLH d 24) x FI*Skazki Tamila (OLH n 25)
OSH o 03 24 FI SRK LO FI*Galene's All That Fire Naaras Siitos Rotukirjaus Kissaliitto
S*Zeldtrix Megatron (OSH b 03 24) x FI*Ancient Galene (OSH n 03 24)
1 EXO n 22 FI SRK LO IT*Best Wishes Samantha Naaras Grand International Champion Henry Hornell EX1 CACS
Scaligeri's Principe Azzurro (EXO a 22) x Dei Magi Rock Star (PER f 23)
2 EXO n 24 FI SRK LO 13 FI*Cherish's Nacho Uros Pennut 4-7 kk Henry Hornell EX1 NOM BIS
FIN*Jasmirin Danny-Boy (PER a 33) x FI*Aamukasteen Cosmic Girl (EXO f 24)
3 EXO g 03 FIN SRK RX FIN*Onnimannin Cute and Funny Naaras Supreme Premior Henry Hornell KM
FIN*Onnimannin Always Happy (PER a 02) x FIN*Nipsu-Nappulan Amelie (EXO g 03 24)
3 EXO g 03 FIN SRK RX FIN*Onnimannin Cute and Funny Naaras Veteraani Alessandro Ghibaudo 1 NOM BIS
FIN*Onnimannin Always Happy (PER a 02) x FIN*Nipsu-Nappulan Amelie (EXO g 03 24)
4 PER e 02 21 62 FI SRK LO FI*Whispers Just Like Heaven Naaras International Champion Henry Hornell EX1 CAGCIB
FIN*Samettiturkin Linus (EXO e 02 21) x Fizgeralt Kisses of Fire (PER f 03 24)
5 PER w 62 FI SRK LO 13 FI*Elrikan Rolex Uros Avoin Henry Hornell EX1 CAC
LV*Nostri Vincent More Than a Feeling (EXO w) x FI*Chevhill's Piece of Gold (PER d 02)
6 PER w 62 FI SRK LO FI*Elrikan Amorella Naaras Avoin Henry Hornell EX1 CAC
LV*Nostri Vincent More Than a Feeling (EXO w) x FI*Elrikan Vanessa Paradis (EXO f 03)
7 PER n FI SRK LO FI*Kultaviiksen Don Juan Uros International Champion Henry Hornell Abs
Fairy 4 U Jumanji (PER ds 22 62) x FIN*Kuutsa's Storm in a Teacup (PER fs)
8 PER n FI SRK LO FI*Timanfaya Black Diamond Naaras Avoin Henry Hornell EX1 CAC
FIN*Amabili's Blue Diamond (PER a) x FIN*Sabrimin Sunspot (PER f)
9 PER a FI SRK LO 13 FI*Moondreamer's Starry Sky Uros Avoin Henry Hornell Abs
N*Carrex Crème Cayden (PER e) x FI*Moondreamer's Joyride (PER ns)
10 PER a FI SRK LO 14 Haendel's Titanium of Chosen One Uros Nuoret 7-10 kk Henry Hornell EX1
Haendel's Hypnotique (PER n) x Haendel's Molly's Memory (PER g)
11 PER d FI SRK LO One Way Ticket von La'Noitan Uros Champion Henry Hornell Abs
Dachsbau Gremlin (PER n) x Cha-Cha-Cha von La'Noitan (PER f)
12 PER e FI SRK LO FI*Moondreamer's Dreamcatcher Uros Champion Henry Hornell EX1 CACIB
PL*Almathea More Than U Want (PER ns) x FI*Moondreamer's Heart Queen (PER f 24)
13 PER ns FI SRK LO 13 FI*Kultaviiksen JohnLee Hooker Uros Nuoret 7-10 kk Henry Hornell Abs
Fairy 4 U Jumanji (PER ds 22 62) x FIN*Kuutsa's Storm in a Teacup (PER fs)
14 PER n 24 FI SRK LO FI*Ayanna Before the Dawn Uros International Champion Henry Hornell EX1 CAGCIB NOM BIS
FIN*Siriuksen Exotic Åbelix (EXO ns 24) x FIN*Dirlandan Baila Baila (PER as 03 24)
15 PER d 24 FIN SRK LO FIN*BlueIce's Warwick Uros Premior Henry Hornell EX1 CAPIB NOM BIS
Sumava's Zigor (PER d 22) x FIN*BlueIce's Must B Love (PER g 24)
16 PER g 22 FIN SRK LO FIN*Precious Kiss From a Rose Naaras Supreme Premior Henry Hornell KM NOM BIS
FIN*Precious Harley-D (PER n) x Fizgeralt Kiss 4 Precious (PER g 22)
17 PER ns 22 62 FI SRK LO 13 FI*Moondreamer's Happy Days Uros Nuoret 7-10 kk Henry Hornell EX1
N*Carrex Crème Cayden (PER e) x FI*Moondreamer's Pride and Joy (PER ns 22)
18 PER fs 22 62 FI SRK LO 13 FI*Moondreamer's Happy Hour Naaras Nuoret 7-10 kk Henry Hornell EX1
N*Carrex Crème Cayden (PER e) x FI*Moondreamer's Pride and Joy (PER ns 22)
19 PER n 01 62 FI SRK LO 13 FI*Dirlandan JinJang Uros Nuoret 7-10 kk Henry Hornell EX1
Toy Tricksy Zorro (PER n 02) x FIN*Dirlandan Cappuccino (PER f 03)
20 PER e 02 62 FI SRK LO FI*Whispers Iron Maiden Naaras Grand International Champion Henry Hornell EX1 CACS NOM BIS
FIN*Samettiturkin Linus (EXO e 02 21) x Fizgeralt Kisses of Fire (PER f 03 24)
21 PER n 03 22 FI SRK LO 13 FI*Ayanna Clara Camelia Naaras Avoin Henry Hornell Abs
FI*AzuLejo's Binomio Baddoo (PER n 03) x FIN*Dirlandan Baila Baila (PER as 03 24)
22 PER n 03 24 FI SRK LO 13 FI*Chosen-One Lacy Looker Naaras Nuoret 7-10 kk Henry Hornell EX1 NOM BIS
FI*Whispers Hide and Seek (PER n 03 24) x FI*Chosen-One Betty Boop (PER g 03)
23 PER ns 02 21 62 FI SRK RX 13 FI*Chevhill's Handsome Uros Nuoret 7-10 kk Henry Hornell EX1
D'Arnaud Tiramisu (PER n 02 21) x FIN*Chevhill's Sweet As Candy (PER gs 03 22)
24 ACL III / ACL n 22 FI SRK LO FI*Trollin Kille Uros Kastraatti Satu Hämäläinen EX1 CAP
FI*Murmelin Bingo (ACL n 24) x FI*Trollin Minni (ACL fs 24)
25 ACL X / ACL n 21 33 FI SRK LO 14 FI*DilYaar Gangol Gunalan Guruprasad Uros Pennut 4-7 kk Mira Fonsén EX1
FIN*Magnificat LenniCurl (ACL as 21 33) x Rykiel du Monde Perdu*CH (ACL n 21 33)
26 ACL X / ACL n 33 FI SRK LO 14 FI*DilYaar Gunwanti Gauhar Gnanachelvi Naaras Pennut 4-7 kk Mira Fonsén EX1
FIN*Magnificat LenniCurl (ACL as 21 33) x Rykiel du Monde Perdu*CH (ACL n 21 33)
27 ACL X / ACL g 21 33 FIN SRK RX FIN*Magnificat Tinka Curl Naaras Supreme Premior Mira Fonsén KM
Bright of Boomer*EST (ACL ns 22) x FIN*Magnificat Nicolina Curl (ACL js 21 33)
27 ACL X / ACL g 21 33 FIN SRK RX FIN*Magnificat Tinka Curl Naaras Veteraani Henry Hornell Abs
Bright of Boomer*EST (ACL ns 22) x FIN*Magnificat Nicolina Curl (ACL js 21 33)
28 ACL XI / ACL n 09 21 33 FI SRK LO 14 FI*DilYaar Gunayukth Gurudutt Gandhi Uros Pennut 4-7 kk Marina Vinkel EX1
FIN*Magnificat LenniCurl (ACL as 21 33) x Rykiel du Monde Perdu*CH (ACL n 21 33)
29 MCO I / MCO n FI SRK LO FI*Mainehaan Bruno Uros International Champion Marina Vinkel EX1 CAGCIB
FI*Halden coon's Uno (MCO n) x S*Stortassen's KayCee (MCO a)
30 MCO II / MCO a 09 FI SRK LO FI*HoneyCoon's That La,La,La Naaras Avoin Marina Vinkel EX1 CAC
Dances with Wolves Sucki (MCO ns) x FIN*HoneyCoon's Little Doll (MCO ns 03)
31 MCO II / MCO a 09 FI SRK LO FI*HoneyCoon's Stormy End Uros Kastraatti Marina Vinkel EX1 CAP
Iggy Pop z Matrixu, CZ (MCO a) x FIN*HoneyCoon's Sweet Romance (MCO as 09 22)
32 MCO III / MCO n 22 FIN SRK LO FIN*Chamberlain Dark Diamond Naaras Grand International Champion Mira Fonsén EX1 CACS
FIN*Chamberlain Is There Truth (MCO n 22) x Lachtetals T-Blue Diamond (MCO a)
33 MCO III / MCO a 22 FI SRK LO FI*HoneyCoon's Something Sweet Naaras Avoin Mira Fonsén EX1 CAC BIV
Iggy Pop z Matrixu, CZ (MCO a) x FIN*HoneyCoon's Sweet Romance (MCO as 09 22)
34 MCO III / MCO n 22 FI SRK RX 13 FI*Kasmasiinin Avery Naaras Avoin Mira Fonsén EX2
Dynamicats Backstreet Boy (MCO w) x FIN*Kasmasiinin Viikinkitaru (MCO f 22)
35 MCO III / MCO n 22 FI SRK LO 13 FI*Unikuun Just Only One Naaras Nuoret 7-10 kk Mira Fonsén Abs
FI*Cherry's Maine Fumbe (MCO a) x FIN*RaReCoon's Hot N Cold (MCO n 23)
36 MCO III / MCO n 22 FI SRK LO 13 FI*KorpiCoon's Ylermi Uros Pennut 4-7 kk Mira Fonsén EX1
FI*KorpiCoon's Peto (MCO ns 09 22) x FI*KorpiCoon's Oliivi (MCO n)
37 MCO III / MCO n 22 FIN SRK LO FIN*Chamberlain Is There Truth Uros Supreme Premior Mira Fonsén KM
Koontucky Sandstorm-of-Chamberlain (MCO n 09 23) x FIN*Chamberlain Zebra Crossing (MCO ns 22)
37 MCO III / MCO n 22 FIN SRK LO FIN*Chamberlain Is There Truth Uros Veteraani Henry Hornell 1 NOM BIS
Koontucky Sandstorm-of-Chamberlain (MCO n 09 23) x FIN*Chamberlain Zebra Crossing (MCO ns 22)
38 MCO III / MCO n 22 FI SRK LO 13 FI*Pikkumetsän Robb Stark Uros Kastraatti Mira Fonsén EX1 CAP
FI*Pikkumetsän Wundersam (MCO n) x FI*Pikkumetsän Xtra-Beauty (MCO f 09 22)
39 MCO IV / MCO n 09 22 FI SRK LO FI*Fullmoon's Force of Nature Uros Champion John Poistettu Abs
FIN*Fullmoon's Painter's Gold (MCO es) x Karyntay Starlight Express (MCO n 03 22)
40 MCO IV / MCO n 02 21 62 FI SRK LO FI*Chamberlain Quest of Game Uros Champion John Poistettu EX1 CACIB
Magic Lake Silver Plush (MCO ns 09 22) x FIN*Chamberlain Stripes In Me (MCO n 09 22)
41 MCO IV / MCO n 09 22 FI SRK LO FI*Chamberlain Rough Diamond Naaras Avoin John Poistettu EX1 CAC BIV
S*Stortassen's Picasso (MCO n 09 22) x FIN*Chamberlain Dark Diamond (MCO n 22)
42 MCO IV / MCO n 09 22 FI SRK LO 13 FI*Daybreak's Hurricane Karen Naaras Pennut 4-7 kk John Poistettu EX1
FI*Daybreak's Before Darkness (MCO a 09 22) x Lykken Rosalyn By The Sea (MCO f 09 22)
43 MCO V / MCO e 23 FI SRK LO FI*Mainehaan Armani Uros Supreme Champion Alessandro Ghibaudo KM
FIN*Halden coon's Pappagallo (MCO n 23) x FI*Vuorensinen Beauty (MCO d 22)
44 MCO V / MCO d 22 FI SRK RX 13 FI*Kasmasiinin Apassi Uros Avoin Alessandro Ghibaudo EX1 CAC
Dynamicats Backstreet Boy (MCO w) x FIN*Kasmasiinin Viikinkitaru (MCO f 22)
45 MCO V / MCO d 23 FI SRK LO FI*SolarWind's Amon Uros International Premior Alessandro Ghibaudo EX1 CAGPIB
S*Operacoon's Lord Sidney (MCO ns 03) x FI*SolarWind's Alcyone (MCO f 09 22)
46 MCO VI / MCO g 09 FI SRK LO FI*Rotcat Imbri Uros Avoin Alessandro Ghibaudo EX1 CAC
Wackymoon Chaos (MCO ns 09) x FI*Rotcat Fumiko (MCO g 22)
47 MCO VI / MCO e 02 21 62 FI SRK LO 13 FI*Chamberlain Tropic Thunder Uros Pennut 4-7 kk Alessandro Ghibaudo EX1 BIV NOM
Edoras De Sulena De Tengri'nor (MCO e 03 22) x FI*Chamberlain Gift Of Love (MCO g 09 22)
48 MCO VI / MCO d 09 22 FI SRK LO 14 DK*Amistia's Burning Red Uros Pennut 4-7 kk Alessandro Ghibaudo EX2
DK*Amistia's Samson (MCO n 23) x DK*Amistia's Olivia (MCO f)
49 MCO VI / MCO f 09 FI SRK LO 13 FI*Vuorensinen Nakoma Naaras Pennut 4-7 kk Alessandro Ghibaudo Abs
Bruno Main Bastet, CZ (MCO ns 09 22) x FI*Vuorensinen Bianca (MCO d)
49 MCO VI / MCO f 09 FI SRK LO 13 FI*Vuorensinen Nakoma Naaras Määrittely Alessandro Ghibaudo Abs
Bruno Main Bastet, CZ (MCO ns 09 22) x FI*Vuorensinen Bianca (MCO d)
50 MCO VII / MCO es FI SRK LO 13 FI*Lobellan Sebastian Uros Nuoret 7-10 kk Satu Hämäläinen EX1
DK*Krammekatten Basil (MCO ns 09 22) x Sheercats' Alice-D (MCO w)
51 MCO VII / MCO ns 22 FI SRK LO FI*HoneyCoon's Beat It Uros Grand International Premior Satu Hämäläinen EX1 CAPS
FIN*Goldenstream's Lewis (MCO as 22) x FIN*WestCoon's Pocahontas (MCO n 09)
52 MCO VII / MCO ds 23 FI SRK LO FI*SolarWind's Anubis Uros International Premior Satu Hämäläinen EX1 CAGPIB
S*Operacoon's Lord Sidney (MCO ns 03) x FI*SolarWind's Alcyone (MCO f 09 22)
53 MCO VIII / MCO ns 09 FI SRK LO FI*HoneyCoon's Black Sabbath Uros International Champion Marina Vinkel EX1 CAGCIB
Iggy Pop z Matrixu, CZ (MCO a) x FIN*HoneyCoon's Little Doll (MCO ns 03)
54 MCO VIII / MCO ds 03 22 FI SRK LO FI*MaineQueen Rock Me Uros Avoin Marina Vinkel EX1 CAC
FIN*Godfather's Åke Blomqvist (MCO ns 09 22) x FIN*Fullmoon's Que Sera Sera (MCO f 09 22)
55 MCO VIII / MCO ns 09 FI SRK LO FI*Pikkumetsän Zaza Naaras Avoin Marina Vinkel Abs
FI*Pikkumetsän Wundersam (MCO n) x Shedoros Orinoko (MCO fs 09 22)
56 MCO VIII / MCO ns 03 22 FI SRK LO 13 FI*TipTop Maine Zany Uros Nuoret 7-10 kk Marina Vinkel EX2
Thecathut Thunderbird of The TipTop (MCO n 09 22) x FI*TipTop Maine Sasa (MCO fs 03 22)
57 MCO VIII / MCO ds 03 22 FI SRK LO 13 FI*TipTop Maine Zephyr Uros Nuoret 7-10 kk Marina Vinkel EX1 BIV
Thecathut Thunderbird of The TipTop (MCO n 09 22) x FI*TipTop Maine Sasa (MCO fs 03 22)
58 MCO VIII / MCO as 09 22 FI SRK LO 13 FI*Chatvallon Milady Anastasia Naaras Nuoret 7-10 kk Marina Vinkel EX1
FIN*Rotcat Chibbo (MCO ns 09 22) x Coonflakes Xtravaganza Nina Hagen (MCO n 22)
59 MCO VIII / MCO as 09 22 FI SRK LO 14 FI*Chamberlain Unique Illusion Uros Pennut 4-7 kk Marina Vinkel Abs
DK*Coonation's Alpha Beat (MCO a 09 22) x Ysanna Car Maine Treasures, CZ (MCO fs 03 22)
60 MCO VIII / MCO gs 09 22 FI SRK LO 13 FI*Krysos Hello Kitty Naaras Pennut 4-7 kk Marina Vinkel EX1 BIV NOM
Alwaro Admiral (MCO as 22) x FI*Krysos Tutti-frutti (MCO g 03 22)
61 MCO VIII / MCO ds 09 22 FI SRK LO FI*HoneyCoon's Thief Of Hearts Uros Grand International Premior Marina Vinkel Abs
Battle Creek's X'Uta Pendragon (MCO n 09 22) x FIN*Starmaker's Secret Garden (MCO fs 09 22)
62 MCO VIII / MCO as 09 FI SRK LO FI*HoneyCoon's I Want It More Uros Kastraatti Marina Vinkel EX1 CAP
Iggy Pop z Matrixu, CZ (MCO a) x FIN*HoneyCoon's Little Doll (MCO ns 03)
63 MCO VIII / MCO ns 09 22 FI SRK LO FI*Halden coon's Zacharias Uros Kastraatti Marina Vinkel EX2
S*Stortassen's Picasso (MCO n 09 22) x FI*Halden coon's Tara (MCO ns 09)
64 NEM II / NEM n 09 21 FI SRK RX Collin Sariola Uros Avoin Marina Vinkel EX2
Ferdinand Mignolette (NEM a 03 21) x Mikaela Sariola (NEM n 21)
65 NEM II / NEM ns 09 21 FI SRK LO 13 Di Do Syberjon*PL Uros Avoin Marina Vinkel EX1 CAC BIV NOM
Uria vom Koberland (NEM ns 09 21) x Dorin z Salem*PL (NEM ns 21)
66 NEM II / NEM ns 03 21 FI SRK LO FI*Eswood A Smooth Cloud Naaras Avoin Marina Vinkel EX1 CAC
Iqasho Blekitny Aniol*PL (NEM n 03 21) x Zabava Girasole (SIB fs 09)
67 NEM II / NEM n 09 21 FI SRK RX 13 FI*FeliMau Chili Naaras Nuoret 7-10 kk Marina Vinkel EX1 NOM
Mithilesh Perelka*PL (NEM n 09 21) x Vega Formula Uspekha*RUS (NEM a 03 21)
68 NFO I / NFO n FI SRK LO FI*Tähtitassun Mustang Uros International Champion Olga Komissarova EX1 CAGCIB BIV NOM
FIN*FoxyPaw's Icebreaker (NFO w) x FIN*NariNetta's Wild Riviera (NFO n 22)
69 NFO I / NFO n FI SRK LO 13 DonTomaso's Septimus Uros Avoin Olga Komissarova EX1 CAC
DonTomaso's Nemo (NFO n) x DonTomaso's Ice Queen (NFO w)
70 NFO II / NFO n 03 FI SRK RX FI*Ninatte's Cloud Nine Uros Supreme Champion Olga Komissarova KM
Super Trouper av Skara Brae*CH (NFO d 02) x FIN*Slytiger's Pina Colada (NFO ns 09)
71 NFO II / NFO n 09 FI SRK LO FI*Draconian September Ashes Uros Grand International Champion Olga Komissarova EX1 CACS BIV
FIN*Suvipäivän Oskari O (NFO n 03) x FIN*Hillevillan Rebekka (NFO n 09)
72 NFO II / NFO n 03 FI SRK LO 14 Islay de Laïloken Uros Nuoret 7-10 kk Olga Komissarova EX1
Dancing Lord de Laïloken, DVM (NFO d 09) x H-Antares de Laïloken (NFO n 09 23)
72 NFO II / NFO n 03 FI SRK LO 14 Islay de Laïloken Uros Määrittely Alessandro Ghibaudo NFO n 03
Dancing Lord de Laïloken, DVM (NFO d 09) x H-Antares de Laïloken (NFO n 09 23)
73 NFO II / NFO n 09 FI SRK LO 14 FI*Fellow's Daphne Moon Naaras Pennut 4-7 kk Olga Komissarova EX1
FI*Mirkulan Jim (NFO as) x S*Miss Mikkus' I Do I Do (NFO n 09 22)
74 NFO III / NFO n 22 FI SRK LO FI*Tähtitassun Päivänsäde Naaras International Champion John Rudolph EX1 CAGCIB
FIN*FoxyPaw's Icebreaker (NFO w) x FIN*NariNetta's Wild Riviera (NFO n 22)
75 NFO III / NFO n 22 FI SRK LO 13 Orkan Uroczysko*PL Uros Avoin John Poistettu EX1 CAC
FI*Tähtitassun Daniel (NFO d 24) x F*Chelsey des Friggodin (NFO n 09 23)
76 NFO III / NFO n 22 FIN SRK LO FIN*Pörkarvan JakeSonOfJonatan Uros International Premior John Rudolph EX1 CAGPIB
Black Forest Jonatan (NFO n 09 23) x FIN*Pörkarvan Egregius (NFO n)
77 NFO IV / NFO n 03 24 FI SRK LO S*NC's Alladin Sane Uros International Champion Satu Hämäläinen EX2
S*Zygot's Cornetto (NFO d 01 21) x S*Just Catnap's Alma Snowflake (NFO n 09 24)
78 NFO IV / NFO n 09 24 FI SRK LO FI*Tähtitassun Aurinkoinen Naaras International Champion Satu Hämäläinen EX1 CAGCIB NOM
FIN*FoxyPaw's Full Time Lover (NFO n 09 24) x FIN*NariNetta's Wild Riviera (NFO n 22)
79 NFO IV / NFO n 09 23 FI SRK LO FI*Slytiger's Hot Enchantment Uros International Champion Satu Hämäläinen EX1 CAGCIB BIV NOM BIS
S*Restless Zooropa (NFO d 03 24) x FIN*Slytiger's Primrose (NFO as 03 24)
80 NFO IV / NFO n 09 23 FI SRK LO FI*Kuutamoyön Adranus Uros Avoin Satu Hämäläinen EX2
FIN*Wishmaster Clark Gable (NFO n 03 22) x FI*Huiskulan Rubina (NFO n 09 24)
81 NFO IV / NFO a 03 24 FI SRK LO 13 FI*FinnFeline's Envy Me Uros Avoin Satu Hämäläinen EX1 CAC
S*Isgården's Emmett (NFO d 22) x S*Utblicken's Lill Ammuu (NFO a 02)
82 NFO IV / NFO n 09 23 FI SRK LO S*NC's Lola Naaras Avoin Satu Hämäläinen EX1 CAC
Ray Davies Blue Tanis*CH (NFO n 09) x S*Just Catnap's Alma Snowflake (NFO n 09 24)
83 NFO IV / NFO n 09 24 FI SRK LO 14 FI*Pörkarvan PhilAnselmoSonOfAlladin Uros Pennut 4-7 kk Satu Hämäläinen EX1 NOM BIS
S*NC's Alladin Sane (NFO n 03 24) x FI*Pörkarvan OpethEnniosDotter (NFO n 22)
84 NFO IV / NFO n 09 24 FI SRK LO 14 FI*Pörkarvan Pantera Naaras Pennut 4-7 kk Satu Hämäläinen EX1
S*NC's Alladin Sane (NFO n 03 24) x FI*Pörkarvan OpethEnniosDotter (NFO n 22)
85 NFO IV / NFO a 09 24 FI SRK LO FI*Hirmuinen Aleksanteri Suuri Uros Grand International Premior Satu Hämäläinen EX1 CAPS
FIN*Huiskulan Clemens (NFO a 09 24) x FIN*Kirsikan Iines (NFO n 03 24)
86 NFO IV / NFO n 03 24 FIN SRK LO FIN*Kirsikan Iines Naaras Grand International Premior Satu Hämäläinen EX1 No Cert
FIN*Tähtitassun Rosvo-Roope (NFO a 03 23) x FIN*Kirsikan HelmiLiina (NFO n 03 22)
87 NFO V / NFO f FI SRK LO FI*JustSpecial Burberry Summer Naaras Avoin Mira Fonsén EX1 CAC
FIN*Kujakeikarin Black (NFO n) x S*Virvlas Karamella K (NFO ds 22)
88 NFO V / NFO d 24 FI SRK LO 13 FI*Jarraun's Skog Bergthor Uros Pennut 4-7 kk Mira Fonsén EX1
FI*Heinuntuvan Konsta (NFO n) x FI*Kattskogens Alma (NFO f 09 23)
89 NFO V / NFO d 24 FI SRK LO FI*Tähtitassun Daniel Uros International Premior Mira Fonsén EX1 CAGPIB NOM BIS
FIN*FoxyPaw's Icebreaker (NFO w) x FIN*Heinuntuvan Olga Maria (NFO f 03 23)
90 NFO VI / NFO d 03 22 FI SRK LO FI*Ninatte's Big Dipper Uros International Champion Alessandro Ghibaudo EX1 CAGCIB BIV
FI*ArcticWilds All Or Nothing (NFO n 03 24) x FI*Ninatte's Apricot Lady (NFO f 02)
91 NFO VI / NFO d 09 FI SRK LO FI*Kultahuiskan Isabella Naaras International Champion Alessandro Ghibaudo EX1 CAGCIB
FI*Tähtitassun Daniel (NFO d 24) x FI*Kultahuiskan Geisha (NFO f 03)
92 NFO VI / NFO f 09 FI SRK LO 13 FI*Leoline Jokapojan Unelma Naaras Avoin Alessandro Ghibaudo EX1 CAC
FI*BlackOnyx Indigo (NFO n) x FI*Leoline Keisarin Unelma (NFO f 09)
93 NFO VI / NFO f 03 24 FIN SRK LO FIN*Deimos R U Lonesome 2Night Naaras Grand International Premior Alessandro Ghibaudo EX1 CAPS
FIN*Kujakeikarin Pokeri (NFO e 09 23) x FIN*Deimos Northrop Black Widow (NFO n 09)
94 NFO VI / NFO d 03 FI SRK LO FI*Kultahuiskan Iisakki Uros International Premior Alessandro Ghibaudo EX1 CAGPIB NOM
FI*Tähtitassun Daniel (NFO d 24) x FI*Kultahuiskan Geisha (NFO f 03)
95 NFO VII / NFO ns 22 FI SRK LO 14 Bolsängen Åslög Naaras Avoin Olga Komissarova EX1 CAC
Källbokattens Harald (NFO n 22) x DonTomaso's Engla (NFO ns 22)
96 NFO I / NFO a FI SRK LO 14 9 Levens Trick or Treat Uros Pennut 4-7 kk Olga Komissarova EX1 NOM
Atlas fra Jerriks Smykkeskrin (NFO n 09 22) x 9Levens Suki (NFO as 09 23)
96 NFO I / NFO a FI SRK LO 14 9 Levens Trick or Treat Uros Määrittely Alessandro Ghibaudo NFO a
Atlas fra Jerriks Smykkeskrin (NFO n 09 22) x 9Levens Suki (NFO as 09 23)
97 NFO VII / NFO ns NL*9 Levens Leaf Naaras Pennut 4-7 kk Olga Komissarova Abs
98 NFO VIII / NFO ns 09 24 FI SRK LO FI*Hopeahännän Vidia Naaras Avoin Olga Komissarova EX1 CAC
Muffin's James Potter (NFO ns 09 23) x FIN*Hopeahännän Luminaria (NFO w)
99 NFO VII / NFO ns FI SRK LO FI*Salokatin Asterix Uros Kastraatti Olga Komissarova Abs
FIN*Luna-Purr I'm Ready (NFO e 09) x S*Miss Mikkus' I Do I Do (NFO n 09 22)
100 NFO IX / NFO w 64 FIN SRK LO FIN*FoxyPaw's Icebreaker Uros Supreme Champion John Rudolph KM NOM
Dorian av Tyssedal (NFO n 09 22) x FIN*Tähtitassun Balladi Helena (NFO w)
101 RAG n FI SRK LO 13 S*Mariamores O'Lala of Adonis Naaras Nuoret 7-10 kk John Poistettu EX1
NO*Tranquil Adonis (RAG n 04) x S*Harmony BlueEye Rochelle (RAG n)
102 RAG n FI SRK LO FI*Ragtail Caspar Uros International Premior John Rudolph EX1 CAGPIB
Red Fountain á Chardani*DK (RAG d 21) x FIN*Ragtail Adelina (RAG a 04)
103 RAG a FIN SRK LO FIN*Utuinen Fille Fallaton Uros Supreme Champion Mira Fonsén KM NOM
Raglrocks King Charles (RAG a) x S*Kittah Mun-Ha Juanita de Luxe (RAG a 04)
104 RAG a FI SRK LO FI*Riverknee Power of Love Naaras International Champion Mira Fonsén EX1 CAGCIB
FIN*Operadoll's Amadeus (RAG a 03) x FIN*Riverknee Little Pilgrim (RAG n 04)
105 RAG a FI SRK LO 13 FI*Debals Blue Survivor Uros Pennut 4-7 kk Mira Fonsén EX1
FIN*Debals Seal Tefnut (RAG n 04) x FI*Riverknee Power of Love (RAG a)
106 RAG a FI SRK LO 13 FI*Stardoll's Blue Velvet Naaras Pennut 4-7 kk Mira Fonsén EX1 BIV NOM
FI*Tuulikellon Prime Time (RAG n 03) x FI*Stardoll's Tilly Tina (RAG a)
107 RAG a FIN SRK LO FIN*Utuinen O'River North Uros Supreme Premior Mira Fonsén KM BIV
FIN*Riverknee Toa o Motu (RAG n) x S*Kittah Mun-Ha Juanita de Luxe (RAG a 04)
108 RAG a FI SRK LO FI*Utuinen Wynaut Uros Supreme Premior Mira Fonsén KM
FIN*Utuinen Fille Fallaton (RAG a) x FIN*Utuinen HienoHelma (RAG n)
109 RAG a FI SRK LO FI*Utuinen Querido for Pijan Uros International Premior Mira Fonsén EX1 CAGPIB
FIN*Utuinen Fille Fallaton (RAG a) x FIN*Utuinen Karishma Lilac (RAG c 04)
110 RAG g FIN SRK LO FIN*Dollicious Chrystal Blue Naaras Supreme Premior Alessandro Ghibaudo KM NOM
Trumagik Storms Patriarca (RAG c) x FIN*Dollyblues Rainbow Doll (RAG f)
111 RAG n 03 FI SRK LO FI*Ragtail Dominic Uros Grand International Champion Satu Hämäläinen EX1 CACS
FIN*Ragtail Baron (RAG n 04) x PL*Gregorius-Cat Stella (RAG a 03)
112 RAG n 03 FI SRK LO M'Memories Ragdoll's Havana Naaras International Champion Satu Hämäläinen EX1 CAGCIB BIV
Lucky Dama w Masce*PL (RAG n 03) x M'Memories Ragdolls Gaëlle (RAG a 03)
113 RAG n 03 FI SRK LO 13 FI*Utuinen Ödets Minne Naaras Pennut 4-7 kk Satu Hämäläinen EX1
FI*Tuulikellon Prime Time (RAG n 03) x FI*Utuinen Million D'Babe (RAG c 04)
114 RAG n 03 FI SRK LO FI*Maplehill's Nicolina Baby Naaras Kastraatti Satu Hämäläinen EX1 CAP
Kylador Abacus (RAG a 03) x FIN*Maplehill's Fancy Freckles (RAG f 03)
115 RAG a 03 FIN SRK LO FIN*Maplehill's Snowflake Uros Kastraatti John Poistettu EX2
FIN*Snowrag Hercule Poirot (RAG n 04) x FIN*Maplehill's Tigress Star (RAG a 03 21)
116 RAG a 03 FI SRK LO FI*Tiridoll's Dollholic Naaras Avoin John Poistettu EX1 CAC NOM
FI*Tiridoll's Rainbow Tresor (RAG n 03) x FI*Tiridoll's Sugar Sky (RAG a)
117 RAG a 03 FI SRK LO 13 FI*Tiridoll's 7th Heaven Uros Nuoret 7-10 kk John Poistettu EX1 NOM BIS
FI*Tiridoll's Keep On Dreaming (RAG e) x FIN*Tiridoll's Tiger Romance (RAG n 03)
118 RAG a 03 FI SRK LO FI*Maplehill's White Polar Bear Uros Kastraatti John Poistettu EX1 CAP NOM
FI*Maplehill's Rely On Shaman (RAG a 03) x FI*Maplehill's Nicolina Baby (RAG n 03)
119 RAG f 03 FI SRK LO FI*Utuinen Rebel Rosebud Naaras International Champion John Poistettu EX1 CAGCIB
FI*Tuulikellon Wanna Be A Star (RAG d 03) x S*Kittah Mun-Ha Miss Belize (RAG c 04)
120 RAG f 03 FI SRK LO 13 FI*Dollyblues Somebody To Love Naaras Avoin John Poistettu EX1 CAC
Cassus Callandor (RAG n 04) x FI*Dollyblues Lady Snowflake (RAG g 03)
121 RAG f 03 FI SRK LO 13 FI*Utuinen Briar Rose Naaras Pennut 4-7 kk John Poistettu EX1 BIV NOM
FI*Stardoll's Wind Warrior (RAG n 04) x FI*Utuinen Tirlittan (RAG f 03)
122 RAG g 03 FI SRK LO FI*Dollyblues Lady Snowflake Naaras Grand International Champion Satu Hämäläinen EX1 CACS
FIN*Utuinen Juanita's Japheth (RAG a 04) x FIN*Dollicious Blueberry Cream (RAG g 03)
123 RAG a 03 21 FI SRK LO FI*Pehmis Laulava Jade Uros Kastraatti Marina Vinkel EX1 CAP NOM
FIN*Riverknee Sweet Almond (RAG n 03) x FIN*Maplehill's Tigress Star (RAG a 03 21)
124 RAG f 03 21 FI SRK LO FI*Dollyblues Tightrope Walker Naaras Champion Alessandro Ghibaudo EX1 CACIB
FI*Dollyblues Love Thing (RAG n) x S*Gunbertus Peach Puff (RAG f 03 21)
125 RAG n 04 FI SRK LO FI*Stardoll's Wind Warrior Uros Grand International Champion Olga Komissarova EX1 CACS
FI*Utuinen Reko-Reckhart (RAG n 03) x FIN*Stardoll's Never Say Never (RAG n)
126 RAG n 04 FI SRK LO FI*Sunrunner's Kabil Uros Grand International Champion Olga Komissarova Abs
S*Old Towns Aramis (RAG n 04) x FIN*Sunrunner's Chiana (RAG g 04)
127 RAG n 04 FI SRK LO 13 FI*Ragtail Figaro Uros Nuoret 7-10 kk Olga Komissarova EX1
FI*Estelle's AthoseDeKasmir (RAG n) x FIN*Ragtail Adelina (RAG a 04)
128 RAG n 04 FI SRK LO FI*Shyshaman's Shaman Vagabond Uros Kastraatti Olga Komissarova EX1 CAP
N*Eirik's Harald the Hunk (RAG a 04) x Kylador Arcadia (RAG n 03)
129 RAG e 04 FIN SRK LO FIN*Dollicious Cream Sensation Uros Grand International Premior Olga Komissarova EX1 CAPS
Soulmates Maximum Pleasure (RAG a 03) x FIN*Dollicious SweetMarshmallow (RAG g 04)
130 RAG e 04 FI SRK LO FI*Maplehill's Abacus Jr. Uros Premior Olga Komissarova EX1 CAPIB NOM
Kylador Abacus (RAG a 03) x Radiantsmile Beruthiel*PL (RAG f 04)
131 RAG f 04 FI SRK LO FI*Utuinen Wilma Flintstone Naaras Avoin John Poistettu EX1 CAC
FI*Tuulikellon Wanna Be A Star (RAG d 03) x FI*Utuinen Tirlittan (RAG f 03)
132 SBI n FI SRK RX S*Raus Höjden's Harmoney in Brown Naaras Supreme Champion Mira Fonsén KM BIV NOM BIS
IDP*Backkara's Geralino (SBI c) x S*Raus Höjdens Java (SBI n)
133 SBI n FI SRK LO FI*Midianin Bianca Naaras International Champion Mira Fonsén EX1 CAGCIB
FIN*Tamus Skyline (SBI n) x FIN*Sic'an Mesa (SBI a)
134 SBI n FI SRK LO S*Bibendums Limited Edition II Uros Avoin Mira Fonsén EX2
Zarlee Special Edition (SBI n 21) x S*Qremellos Brown Tortie Spider Girl C (SBI f)
135 SBI n FI SRK LO FI*Nalandan Bandhula Uros Avoin Mira Fonsén EX1 CAC
Trevino's OP (SBI n) x Alana*Nay's Lilly (SBI n)
136 SBI n FIN SRK LO FIN*Canth's Love is All I need Naaras Grand International Premior Mira Fonsén EX1 CAPS NOM
FIN*Ilveskartanon Freyr (SBI n) x Margotte Klaudia*EST (SBI n)
137 SBI n FIN SRK LO EST*Audrey Herencia Naaras Kastraatti Mira Fonsén EX1 CAP
EST*Prosper Klaudia (SBI n 21) x FIN*Sic'an Jojada (SBI n)
138 SBI a FIN SRK LO FIN*Sic'an Midian Naaras Kastraatti Satu Hämäläinen EX1 CAP
FIN*Cetulean Lagerfeld (SBI a) x FIN*Sic'an Junia (SBI a)
139 SBI a FIN SRK LO FIN*Sic'an Mesa Naaras International Premior Satu Hämäläinen EX1 CAGPIB
FIN*Cetulean Lagerfeld (SBI a) x FIN*Sic'an Junia (SBI a)
140 SBI a FIN SRK LO FIN*Recknagel Tairapänks Naaras Grand International Premior Satu Hämäläinen EX1 CAPS BIV NOM BIS
FIN*Zhamanen Fangio (SBI n) x FIN*Recknagel Fridakahlo (SBI b)
141 SBI b FI SRK LO FI*Mithrandilin Elwing Naaras International Champion Alessandro Ghibaudo EX1 CAGCIB
FIN*Rotcat Alexander (SBI a 21) x FIN*Mithrandilin Arda (SBI b)
142 SBI b FI SRK LO FI*Clavinova Pablo Uros Avoin Alessandro Ghibaudo Abs
FI*Tasmanian Harry Potter (SBI b) x FIN*Clavinova Zarianne (SBI n)
143 SBI b FI SRK LO 13 Ikks du Hameau de la Reine Uros Avoin Alessandro Ghibaudo Abs
Swahili's Gloss in Chocolate (SBI b) x Girly du Solstice d'Été (SBI n)
144 SBI b FI SRK LO FI*Shonamei's Call Me Sunnyboy Uros Kastraatti Alessandro Ghibaudo EX1 CAP
FIN*Zaraxe Adamnan Morris (SBI b) x FI*Mithrandilin Elwing (SBI b)
145 SBI d FI SRK LO FI*Oreliinan Bonanza Uros Avoin Olga Komissarova Abs
FI*Mimitan Ewok (SBI n) x FI*Tamus Belvedere for A-K (SBI d)
146 SBI d FI SRK LO FI*Dosis Elmer Uros Kastraatti Olga Komissarova EX1 CAP
Trevino's OP (SBI n) x FIN*Harebell Seita Sweet (SBI h)
147 SBI e FI SRK LO FI*Mototassun Remu-Rudolf Uros Grand International Premior Satu Hämäläinen EX1 CAPS NOM
FIN*Chirybiry's Remulus (SBI n) x FIN*Lirukallion Säkenöivä voima (SBI f)
148 SBI f FI SRK LO FI*Nalle-Puhin Rita Haywood Naaras International Champion Marina Vinkel EX1 CAGCIB NOM
FIN*Tamus Skyline (SBI n) x FI*Tamus Wildcat (SBI f)
149 SBI f FI SRK LO FI*Nalle-Puhin Madonna Naaras International Premior Marina Vinkel EX1 CAGPIB
FIN*Tamus Skyline (SBI n) x FI*Tamus Wildcat (SBI f)
150 SBI n 21 FI SRK LO 13 FI*Canth's Xenia Naaras Nuoret 7-10 kk Mira Fonsén EX1 NOM
FI*Safirrubir Brave the Wind (SBI a) x FI*JoJon La Pepita de Oro (SBI f 21)
151 SBI b 21 FI SRK LO FI*Canth's ToyBoy Uros Supreme Champion Satu Hämäläinen KM
FIN*Zaraxe Adamnan Morris (SBI b) x EE*Arista Aramante (SBI a 21)
152 SBI b 21 FI SRK LO FI*Canth's Sweet Little S Naaras Supreme Premior Satu Hämäläinen KM
FIN*Nalandan Shankara (SBI n 21) x FIN*Globel's Esther Victoria (SBI h)
153 SBI d 21 FI SRK LO 13 FI*Canth's Xander Uros Nuoret 7-10 kk John Poistettu EX1
FI*Safirrubir Brave the Wind (SBI a) x FI*JoJon La Pepita de Oro (SBI f 21)
154 SIB II / SIB n 09 FI SRK LO FI*Cherrytail's Nat King Cole Uros Champion Alessandro Ghibaudo Mitätöity Mitätöity
FIN*Lumikissan Tossavainen (SIB e) x Carmen Znad Angary*PL (SIB n 09)
155 SIB III / SIB ny 24 FI SRK LO Yermolay Crown of Siberia Uros Grand International Champion John Poistettu EX1 CACS BIV
Komandor Sibaris*RU (SIB ny 24) x Nastena Volzhskaya Krasa (SBI ny 22)
156 SIB III / SIB ny 11 FI SRK RX Sibknyazhestvo Oscar Uros International Champion John Poistettu EX1 CAGCIB
Vityaz Sibirskoe Knjazhestvo (SIB n 23) x Rossity Oksana (SIB ns 23)
157 SIB III / SIB n 22 FI SRK LO 13 Favour Siber Felis*PL Uros Avoin John Rudolph EX1 CAC
Leader Siber Felis*PL (SIB n 24) x Keep Siber Felis*PL (SIB n 22)
158 SIB III / SIB n 24 FI SRK RX 13 Flanel Sibaris*RU Naaras Nuoret 7-10 kk John Poistettu EX1
Heres Sibaris*RU (SIB ny 24) x Quinni Sibaris*RU (SIB n 24)
159 SIB III / SIB n 23 FI SRK RX 14 FI*Amurin Neri Naaras Pennut 4-7 kk John Poistettu EX1
FI*Balladin Pellervoinen (SIB ny 24) x Siestadream-E Carupita (SIB n 23)
160 SIB IV / SIB n 09 22 FI SRK LO FI*Villan Electronic Mailbox Uros Grand International Champion Alessandro Ghibaudo EX1 CACS
FIN*Villan Cuba Libre (SIB n 09 24) x FIN*Villan Balladi (SIB a 03 23)
161 SIB IV / SIB n 03 22 FI SRK LO FI*Amurin Hoosea Uros Avoin Alessandro Ghibaudo EX1 CAC BIV NOM
FIN*Amurin Hiskia (SIB d 03 23) x FI*Balladin Melissa (SIB n 09 22)
162 SIB IV / SIB a 09 24 FI SRK LO FI*Villan Mystic Man Uros Avoin Alessandro Ghibaudo EX2
FI*Villan Idoli (SIB a 24) x FI*Villan Helga (SIB as 03 24)
163 SIB VIII / SIB ns 09 24 FI SRK LO FI*Villan Magic Melody Naaras Avoin Marina Vinkel EX1 CAC
FI*Villan Idoli (SIB a 24) x FI*Villan Helga (SIB as 03 24)
163 SIB VIII / SIB ns 09 24 FI SRK LO FI*Villan Magic Melody Naaras Määrittely Alessandro Ghibaudo SIB ns 09 24
FI*Villan Idoli (SIB a 24) x FI*Villan Helga (SIB as 03 24)
164 SIB VI / SIB f 09 22 FI SRK LO 14 FI*Cherrytail's Rhonda Mae Naaras Pennut 4-7 kk Satu Hämäläinen EX1
Biass Xan od Królowych*PL (SIB ny 24) x FIN*Cherrytail's Baby Jean (SIB e 09 23)
164 SIB VI / SIB f 09 22 FI SRK LO 14 FI*Cherrytail's Rhonda Mae Naaras Määrittely Alessandro Ghibaudo SIB f 09 22
Biass Xan od Królowych*PL (SIB ny 24) x FIN*Cherrytail's Baby Jean (SIB e 09 23)
165 SIB VII / SIB ds FI SRK RX 13 FI*Kestilinnan Fridolf Uros Nuoret 7-10 kk Alessandro Ghibaudo Abs
Gabriel Mignolette (SIB ns 24) x FI*Kestilinnan Rosita (SIB f)
165 SIB VII / SIB ds FI SRK RX 13 FI*Kestilinnan Fridolf Uros Määrittely Alessandro Ghibaudo Abs
Gabriel Mignolette (SIB ns 24) x FI*Kestilinnan Rosita (SIB f)
166 SIB VIII / SIB fs 09 24 FI SRK LO FI*Cherrytail's Long Prairie Naaras Kastraatti Marina Vinkel EX1 CAP NOM
FIN*Villan Don Marcello (SIB n 02 21) x FIN*Cherrytail's Judy Garland (SIB ds 23)
167 TUA I / TUA n FI SRK RX 13 FI*Josmarin Innusha Naaras Avoin Olga Komissarova EX1 CAC NOM
Geraylar Hazar of Nazarlik (TUA n) x FI*Josmarin Guniz (TUA w)
168 TUA I / TUA n FI SRK LO 13 FI*Elekatin Miss Universum Naaras Pennut 4-7 kk Olga Komissarova Abs
FI*Kralice DayLate DollarShort (TUA ns 09) x FI*Elekatin Valentina (TUA n)
169 TUA II / TUA n 03 FI SRK LO FI*Tangerine's Body and Soul Uros International Champion Marina Vinkel EX1 CAGCIB
Benito Rosa Glauca, CZ (TUA n 01) x FI*Josmarin Galibe (TUA n 24)
170 TUA III / TUA n 23 FI SRK LO 13 FI*Tangerine's Cheyenne Naaras Pennut 4-7 kk Satu Hämäläinen EX1
FI*Tangerine's Body and Soul (TUA n 03) x FI*Sada Ramona Rydy (TUA g 23)
171 TUA V / TUA f 24 FI SRK LO FI*Felesin DeaAmoris Naaras International Champion Alessandro Ghibaudo EX1 CAGCIB NOM
S*Wi'nte Sams Harry Boy (TUA n 24) x FIN*Josmarin Booty Roller (TUA d 24)
172 TUA V / TUA d 22 FI SRK LO 14 FI*Elekatin Spiderman Uros Pennut 4-7 kk Alessandro Ghibaudo Abs
FI*Kralice DayLate DollarShort (TUA ns 09) x FIN*Elekatin Oi Susanna (TUA g 24)
173 TUA VI / TUA f 09 24 FIN SRK LO FIN*Elekatin Manuela Naaras International Champion Olga Komissarova EX1 CAGCIB
FIN*Nazarlik Parali Prens (TUA w) x FIN*Kuutuulen Binja (TUA f 09 24)
174 TUA VI / TUA d 09 24 FI SRK LO 13 FI*Gildemin Adrian Alexandre Uros Nuoret 7-10 kk Olga Komissarova EX1 NOM
FI*Kralice DayLate DollarShort (TUA ns 09) x FI*Elekatin Yolanda-Yasmin (TUA d 24)
175 TUA VI / TUA f 03 22 FI SRK LO 14 FI*Elekatin Jalila Jessenia Naaras Pennut 4-7 kk Olga Komissarova Abs
FI*Kralice DayLate DollarShort (TUA ns 09) x FIN*Elekatin Oi Susanna (TUA g 24)
176 TUA VII / TUA ns FI SRK LO 13 FI*Elekatin Suleiman Uros Pennut 4-7 kk John Rudolph Abs
FI*Kralice DayLate DollarShort (TUA ns 09) x FI*Elekatin Valentina (TUA n)
177 TUA VIII / TUA ns 09 FI SRK LO FI*Kralice Dionysos Uros International Champion Olga Komissarova EX1 CAGCIB
Galaad de Nakshidil (TUA ds 24) x FI*Kralice C'mon Baby Yeah (TUA n 02)
178 TUA IX / TUA w 61 FI SRK LO FI*Josmarin Guniz Naaras International Champion Satu Hämäläinen EX1 CAGCIB
S*Wi'nte Sams Harry Boy (TUA n 24) x FI*Josmarin Eldem (TUA w)
179 TUA IX / TUA w 61 FI SRK RX 13 FI*Josmarin Ieremija Uros Avoin Satu Hämäläinen EX1 CAC
Geraylar Hazar of Nazarlik (TUA n) x FI*Josmarin Guniz (TUA w)
180 TUA IX / TUA w 62 FI SRK LO FI*Josmarin Eldem Naaras Supreme Premior Satu Hämäläinen KM
FIN*Nazarlik Parali Prens (TUA w) x FIN*Elekatin Katerine (TUA n 24)
181 TUV d 61-63 / TUV d 62 FI SRK LO FI*GizemliKediler Bal Bilmece Uros International Champion Marina Vinkel EX1 CAGCIB BIV
FIN*Artvan Ahabey (TUV d) x FI*GizemliKediler Adile Alaiye (TUV d)
182 TUV d 61-63 / TUV d 62 FI SRK LO FI*Iltatähden Bernard Balamir Uros Avoin Marina Vinkel EX1 CAC
FIN*Ilveslinnan Amir Akanyildiz (TUV d) x FI*Iltatähden Alisa (TUV f)
183 TUV d 61-63 / TUV d 62 FI SRK LO 13 FI*Kuukissan Asli Altan Uros Nuoret 7-10 kk Marina Vinkel EX1
DK*Safkan Kedi's Zeus (TUV d) x FI*Suviyön Bayindir Belemir (TUV f)
184 TUV n 61-63 / TUV n 62 FI SRK LO 13 FI*Kuukissan Atak Alp Uros Nuoret 7-10 kk Olga Komissarova EX1
DK*Safkan Kedi's Zeus (TUV d) x FI*Suviyön Bayindir Belemir (TUV f)
185 XSH Unikko Naaras Noviisi Marianne Kuipers-Kossen ei rek. not appr.
186 ABY as FI SRK LO 14 S*Saivokattens Hopea Pyry Uros Määrittely Marina Vinkel Abs
FI*Dweia's Cyfan Ffurfafen (ABY os) x Harley Silver d'Alyse Pagerie (ABY ns)
186 ABY as FI SRK LO 14 S*Saivokattens Hopea Pyry Uros Pennut 4-7 kk Bobby Funk EX1
FI*Dweia's Cyfan Ffurfafen (ABY os) x Harley Silver d'Alyse Pagerie (ABY ns)
187 ABY n FI SRK LO Nefertum d'Or PtitPrince*UA Uros Supreme Champion Laura Scholten KM
Garfield d'Or PtitPrince*UA (ABY o) x Donna Karan d'Or PtitPrince*UA (ABY n)
188 ABY n FI SRK LO 13 FI*Nebuankhet The Doctor Uros Nuoret 7-10 kk Laura Scholten EX1
S*Hjortronstigens Private Dancer (ABY n) x FI*Nebuankhet Taibhsear (ABY p)
189 ABY n FI SRK LO FI*Lovedevotion Bethoven Uros Kastraatti Laura Scholten EX1 CAP NOM BIS
Felix of Wonderlove (ABY n) x Hotchocolate Cleopatra (ABY n)
190 ABY a FI SRK LO FI*Link Nyota Ziko Humu Uros International Champion Elin Hoffner EX1 CAGCIB
RU*Greenville Oberon of Laire (ABY n) x FI*Link Inanyesha (ABY n)
191 ABY a FI SRK LO 13 FI*Nebuankhet Violet Punch Naaras Nuoret 7-10 kk Elin Hoffner EX1
S*Hjortronstigens Private Dancer (ABY n) x FI*Nebuankhet Sein-el-Mauassif (ABY n)
192 ABY a FI SRK LO 13 FI*Kharn-Ka Great Gatsby Naaras Pennut 4-7 kk Elin Hoffner EX1 BIV
FI*Laire Oira Anor (ABY n) x FIN*Kharn-Ka Imperia Isabel (SOM o)
193 ABY a FI SRK LO 14 FI*Kawaii Kiki Naaras Pennut 4-7 kk Elin Hoffner EX2
S*Hjortronstigens Private Dancer (ABY n) x FIN*Kawaii Nebuankhet no Baku (ABY p)
194 ABY o FI SRK LO 13 FI*Nebuankhet Yraen Ruadh Naaras Pennut 4-7 kk Helene Lis EX1 NOM
Dushara Godric-of-Kawaii (ABY n) x FIN*Nebuankhet Ochún (ABY o)
195 ABY o FIN SRK LO S*Rackarkatten's Paco Rabanne Uros Supreme Premior Helene Lis KM BIV
Otis of Wonderlove (ABY o) x S*Rackarkatten's Moccalina Delightful (ABY p)
195 ABY o FIN SRK LO S*Rackarkatten's Paco Rabanne Uros Veteraani Helene Lis 1 NOM
Otis of Wonderlove (ABY o) x S*Rackarkatten's Moccalina Delightful (ABY p)
196 ABY o FI SRK LO FI*Link Rosa Mau Naaras Grand International Premior Helene Lis EX1 CAPS
FIN*Link Iggy Miu (ABY n) x FIN*Link Ffemi (ABY o)
197 ABY o FI SRK LO FI*Link Tenagne Mau Naaras International Premior Helene Lis EX1 CAGPIB
HighgaitPaws Vanilla Boy (ABY p) x FI*Link Rosa Mau (ABY o)
198 ABY p FI SRK LO FI*Nebuankhet Quetzalcoatl Uros Supreme Premior Bobby Funk KM
FIN*Silkkihienon Roma Tarragona (ABY n) x FIN*Nebuankhet Ochún (ABY o)
199 ABY ns FI SRK LO Harley Silver d'Alyse Pagerie Naaras Avoin Laura Scholten EX1 CAC
Drakkar Silver des Rêves de Jadis (ABY ns) x Fee Line Silver d'Alyse Pagerie (ABY ns)
200 ABY ns FI SRK LO 14 S*Saivokattens Hopea Helmi Naaras Pennut 4-7 kk Laura Scholten EX1
FI*Dweia's Cyfan Ffurfafen (ABY os) x Harley Silver d'Alyse Pagerie (ABY ns)
201 BEN n 22 33 FI SRK LO FI*SiruCats Ives Isidore Uros Grand International Premior Elin Hoffner EX1 CAPS
FIN*SiruCats Shima (BEN n 22) x FIN*SiruCats Ynes Yooralla (BEN n 24 33)
202 BEN n 24 FI SRK LO FI*Leokatin HubbaBubba Uros Avoin Elin Hoffner EX1 CAC
Bindibengals Just Enjoy Me (BEN n 24) x FI*Leokatin Cucu (BEN n 24)
203 BEN n 24 FI SRK LO 13 FI*Leokatin IhquMan Uros Nuoret 7-10 kk Elin Hoffner EX1 BIV
Bindibengals Just Enjoy Me (BEN n 24) x Mia Principessa*PL (BEN n 24)
204 BEN n 24 FI SRK LO 13 FI*Leokatin Invisible Flower Naaras Nuoret 7-10 kk Elin Hoffner EX1
Bindibengals Just Enjoy Me (BEN n 24) x Mia Principessa*PL (BEN n 24)
205 BEN n 24 FI SRK RX FI*Starglitters Don Diego Uros Premior Elin Hoffner EX1 CAPIB
Glitterglam Arctic River (BEN n 22 33) x FI*Moonglitter Golden Girl (BEN n 24)
206 BEN n 24 33 FIN SRK LO FIN*SiruCats Ynes Yooralla Naaras Supreme Premior Helene Lis KM NOM
FIN*SiruCats Umberto (BEN n 24) x FIN*SiruCats Saroja (BEN n 24 33)
207 BRI a FI SRK LO 13 FI*Rhinestone's Angus Young Uros Avoin Bobby Funk EX1 CAC
S*Applecat Spider (BSH n) x Positively Cobalt (BSH a)
208 BRI e FI SRK LO 13 FI*Rhinestone's Dizzy Doodle Uros Nuoret 7-10 kk Helene Lis EX1
S*Applecat Spider (BSH n) x Aretha's Isabella Rossellin v.Wernerwald (BSH g)
209 BRI g Ulrika Clemena Cats Naaras Nuoret 7-10 kk Helene Lis EX1 NOM
Knock Out Of Czankra (BSH d) x Roventa Fackel (BSH c)
210 BUR n FI SRK LO FI*Lilac's Esmeralda Gypsygirl Naaras International Champion Laura Scholten EX1 CAGCIB BIV NOM BIS
FI*Ilovuon Cyanicula gemmata (BUR a) x Bjelke's So Long (BUR b)
211 BUR n FI SRK LO FI*Shu-Shun Vallaton Fazerina Naaras Avoin Laura Scholten EX1 CAC
FIN*Genuina Inspiraatio (BUR a) x FIN*Shu-Shun Misty Dawn (BUR b)
212 BUR n FI SRK LO 13 Bjelke's Givenchy Uros Nuoret 7-10 kk Laura Scholten EX1 NOM
Bjelke's Ali Baba (BUR n) x Taiko Charlesbur, CZ (BUR f)
213 BUR a FI SRK LO FI*Lilac's Song for Love Naaras Avoin Helene Lis EX1 CAC
FI*Seirene Nabucco (BUR a) x Bjelke's So Long (BUR b)
214 BUR b FIN SRK LO FIN*Belacane Ukkopekka Uros Premior Elin Hoffner EX1 CAPIB
Bjelke's Niilo (BUR b) x FIN*Arbiter Hypsipyle (BUR c)
215 BUR d FI SRK LO FI*Cattish Rudolf The RedNosed Uros Grand International Premior Elin Hoffner EX1 CAPS
FI*Millamarin Hoo Moilanen (BUR n) x FIN*Cattish Unique Topaz (BUR j)
216 BUR h FI SRK LO FI*Cattish Olympos Zeus Uros Champion Elin Hoffner EX1 CACIB
FIN*Belacane Ukkopekka (BUR b) x FIN*Cattish Unique Topaz (BUR j)
217 CHA FI SRK LO FI*Souriant Musette Naaras International Champion Laura Scholten EX1 CAGCIB
U. Aramis de Fasel (CHA ) x Elodie de Ballymonelies (CHA )
218 CHA FIN SRK LO FIN*Keijuhovin Boromir Ponteva Uros Grand International Premior Laura Scholten Abs
Blue Velvet des Felins D'Isa (CHA ) x FIN*Souriant Anisette Ma Petite (CHA )
219 CHA FI SRK LO FI*Souriant Bourboulenc Uros Kastraatti Laura Scholten EX1 CAP
FI*Souriant Mistigri (CHA ) x FIN*BleudeBess Étoile de Noël (CHA )
220 CRX I / CRX n FI SRK LO 13 Selena Light's Russian Lover Uros Avoin Bobby Funk EX1 CAC NOM
Mykro's Mikado of Selena Light (CRX b 09) x Selena Light*s Murakami (CRX n 09)
221 CRX II / CRX n 03 FI SRK LO FI*Sweetpurr's Snorkfröken Naaras Avoin Bobby Funk Abs
S*Spotless Zätä (CRX n 02) x FI*Sweetpurr's Material Girl (CRX f)
222 CRX II / CRX n 03 FI SRK LO 13 FI*FunkyJam's It's not unusual Uros Nuoret 7-10 kk Bobby Funk EX1
FI*FunkyJam's Dove of Peace (CRX n 03) x FI*FunkyJam's BoomBoomPow (CRX n 02)
223 CRX II / CRX n 03 FI SRK LO 13 FI*FunkyJam's Bum Bum Bum Naaras Nuoret 7-10 kk Bobby Funk EX1 BIV
FI*FunkyJam's Dove of Peace (CRX n 03) x FI*FunkyJam's BoomBoomPow (CRX n 02)
224 CRX II / CRX n 03 FI SRK LO 14 FI*FunkyJam's Kärleksstång Uros Pennut 4-7 kk Bobby Funk EX1 NOM
FI*FunkyJam's Dove of Peace (CRX n 03) x FI*FunkyJam's My Melody (CRX a 33)
225 CRX II / CRX n 03 FI SRK LO FI*FunkyJam's Dove of Peace Uros Kastraatti Bobby Funk EX1 CAP
FI*Piupaws I'llBeTheForYou (CRX n 02 33) x FI*FunkyJam's Paloma en Bleu (CRX a)
226 CRX III / CRX f FI SRK LO FI*Piupaws Negrita Naaras Premior Elin Hoffner EX1 CAPIB
FI*Piupaws Nightcrawler (CRX e) x FIN*Piupaws Musa (CRX n 03 24)
227 CRX IV / CRX f 02 62 FI SRK LO FI*VeeKasin Hattivatti Naaras Avoin Elin Hoffner EX1 CAC
Oricat Batman (CRX n 03) x FI*Jip-Jap'n Unknown Mermaid (CRX g 03)
228 CRX IV / CRX f 03 24 FI SRK LO 13 FI*FunkyJam's All I Want Naaras Nuoret 7-10 kk Elin Hoffner EX1 BIV
FI*FunkyJam's Linus van Pelt (CRX d) x FIN*Piupaws Tecna (CRX n 03 24)
229 CRX IV / CRX h 03 FI SRK RX 13 FI*VeeKasin Plecotus auritus Naaras Nuoret 7-10 kk Elin Hoffner EX2
FI*Ronttilan Kirmizi Yarasa (CRX d 02) x FI*VeeKasin Miss Nettles (CRX g 03)
230 CRX VI / CRX a 03 24 FI SRK LO FI*Piupaws Duracell's Khafre Uros Kastraatti Bobby Funk Abs
FI*Piupaws Buzz (CRX d 03 24) x FI*Piupaws Negrita (CRX f)
231 CRX VII / CRX n 33 FI SRK LO FI*Framillan JKLM baby! Uros International Champion Bobby Funk EX1 CAGCIB
FI*FunkyJam's Inquisitor (CRX b 33) x FI*Framillan Farfallina (CRX n 33)
232 DRX I / DRX as FI SRK RX FI*Riiviön Rainer Uros Champion Helene Lis EX1 CACIB
Keniakats Seija's Daniel (DRX w) x Sangeorge Justforu (DRX g)
233 EUR n FIN SRK RX FIN*Casimirrin Esmeralda Naaras Grand International Premior Bobby Funk EX1 CAPS
Finnvedens Tokai (EUR n 22) x FIN*Pikku-Piun Gilda (EUR n 22)
233 EUR n FIN SRK RX FIN*Casimirrin Esmeralda Naaras Veteraani Helene Lis 3
Finnvedens Tokai (EUR n 22) x FIN*Pikku-Piun Gilda (EUR n 22)
234 EUR a FI SRK RX 13 FI*Elekatin Ruusupapu Naaras Avoin Helene Lis EX1 No Cert
Miihkali (EUR a 03) x FI*Elekatin Tanita (EUR a 03)
235 EUR g FIN SRK RX Silkkiturkin Lumia Naaras Supreme Premior Bobby Funk KM
FIN*Katinhännän Anakin Stahl (EUR a) x Silkkiturkin Janis Joplin (EUR e 23)
235 EUR g FIN SRK RX Silkkiturkin Lumia Naaras Veteraani Helene Lis 2
FIN*Katinhännän Anakin Stahl (EUR a) x Silkkiturkin Janis Joplin (EUR e 23)
236 EUR ns FI SRK RX FI*Kassilan Qmaverinen Qtti Uros Avoin Elin Hoffner EX1 CAC
FI*Taikapeikon Aurinko (EUR ds 22) x DK*Boholdt Duchess (EUR f)
237 EUR fs FI SRK RX FI*Kassilan Qkunen Qtamolla Naaras Champion Elin Hoffner EX1 CACIB
FI*Taikapeikon Aurinko (EUR ds 22) x DK*Boholdt Duchess (EUR f)
238 EUR f FI SRK LO DK*Boholdt Duchess Naaras Avoin Elin Hoffner EX1 CAC NOM
Mumindalens Ikaros (EUR ns 22) x DK*Boholdt Sanne Salomonsen (EUR d 24)
238 EUR fs FI SRK LO DK*Boholdt Duchess Naaras Määrittely Marina Vinkel EUR f
Mumindalens Ikaros (EUR ns 22) x DK*Boholdt Sanne Salomonsen (EUR d 24)
239 EUR n 22 FIN SRK RX FIN*Casimirrin Florestan Uros Supreme Champion Helene Lis KM
FIN*Delicatin KisKis (EUR n 22) x FIN*Casimirrin Eulalia (EUR n 22)
240 EUR n 22 FI SRK LO FI*Feronian Vincent Victoriano Uros Kastraatti Helene Lis Abs
Silkkiturkin Menevä Macho (EUR d 22) x FIN*Feronian Xanthium Cessi (EUR f 24)
241 EUR d 22 FI SRK RX FI*Feronian Cajanus Uros International Champion Elin Hoffner Abs
Silkkiturkin Nilla Neuvokas (EUR n 22) x FI*Feronian Thea Camellia (EUR f 22)
242 EUR d 22 FIN SRK RX Silkkiturkin Menevä Macho Uros Supreme Premior Elin Hoffner KM NOM
FIN*Casimirrin Escamillo (EUR n 22) x Silkkiturkin Kermatassu (EUR f 22)
243 EUR f 22 FI SRK LO FI*Pinkkitassun Bette Naaras Kastraatti Bobby Funk EX1 CAP
Silkkiturkin Menevä Macho (EUR d 22) x FIN*Feronian Magnolia Purpurea (EUR f 22)
244 EUR n 24 FI SRK RX FI*Pikku-Piun Xander Uros Champion Bobby Funk Abs
FIN*Pikku-Piun Jadesoturi (EUR n 22) x FIN*Pikku-Piun Onneli (EUR n 24)
245 EUR a 24 FI SRK LO FI*Bird-Cherry's Raspberry Naaras Champion Bobby Funk Abs
FI*Casimirrin Henley (EUR n 24) x FIN*Feronian Scilla Amethystina (EUR a 24)
246 EUR a 24 FI SRK RX 13 FI*Kassilan Suvun Salarakas Uros Nuoret 7-10 kk Bobby Funk EX1
Maahinen (EUR d) x FI*Honey's Merinque (EUR g 23)
247 EUR a 24 FI SRK LO FI*Pinkkitassun Diana Naaras Kastraatti Bobby Funk EX1 CAP
FIN*Mäkikatin Sinfonia (EUR a 24) x FI*Pinkkitassun Bette (EUR f 22)
248 EUR d 24 FI SRK RX FI*Kissakallion Orlando Uros International Champion Laura Scholten EX1 CAGCIB
FI*Kissakallion Mandrake (EUR n) x Malla-Malviina (EUR f 22)
249 EUR d 24 FI SRK RX FI*Feronian Di'Anna Naaras Avoin Laura Scholten Abs
FI*Feronian Basil (EUR d 24) x FI*Feronian Thea Camellia (EUR f 22)
250 EUR d 24 FI SRK LO FI*Pinkkitassun Dionysos Uros Kastraatti Laura Scholten EX1 CAP
FIN*Mäkikatin Sinfonia (EUR a 24) x FI*Pinkkitassun Bette (EUR f 22)
251 EUR e 24 FI SRK RX 13 FI*Pinkkitassun Edina Naaras Nuoret 7-10 kk Bobby Funk EX1
Maahinen (EUR d) x FI*Pinkkitassun Bette (EUR f 22)
252 EUR f 24 FIN SRK LO FIN*Feronian Uncinia Bella Naaras Supreme Champion Helene Lis Abs
FIN*Feronian Melianthus Major (EUR n 24) x FIN*Castlemoor's Countess Celia (EUR f 24)
253 EUR f 24 FI SRK RX 13 FI*Feronian Felicia Naaras Nuoret 7-10 kk Helene Lis Abs
FI*Feronian Vincent Victoriano (EUR n 22) x FI*Feronian Angelica (EUR g 24)
254 EUR f 24 FI SRK RX 13 FI*Pinkkitassun Florence Naaras Pennut 4-7 kk Helene Lis EX1
FI*Kissakallion Orlando (EUR d 24) x FI*Pinkkitassun Cher (EUR f 22)
255 EUR ns 23 FI SRK RX FI*Kassilan Lystikäs Lyyli Naaras International Champion Bobby Funk Abs
Loki (EUR ns) x Sarah Osiris Darti*EST (EUR ns 23)
256 KOR FI SRK LO FI*Tatsutan Miri Smitena-Sneha Naaras Premior Laura Scholten Abs
FIN*Poison's Othong dek chai (KOR ) x FIN*Tatsutan Luna Angira-Diptam (KOR )
257 KOR FI SRK LO FI*Kattihovin Sai-ano Itsumo Naaras International Champion Laura Scholten EX1 CAGCIB BIV
FI*Hovikissan khraam leert (KOR ) x FI*Mythai Rochana Rak Jing (KOR )
258 KOR FI SRK LO FI*Melodian Unakan Uros Champion Laura Scholten EX1 CACIB
Gentlegift's Xuwicha (KOR ) x FI*Poison's Chuan mong (KOR )
259 KOR FI SRK LO FI*Tatsutan Nane Atmani-Anile Naaras Champion Laura Scholten Abs
Doklao Blu Banjo (KOR ) x FIN*Tatsutan Luna Angira-Diptam (KOR )
260 KOR FI SRK LO 13 DK*Meejai Been Fan-Fayo Uros Avoin Laura Scholten EX1 CAC
Smud-Khoi's Si-Sawat Ri-Aan (KOR ) x Lalana Lilavaree (KOR )
261 KOR FI SRK LO 13 FI*Tatsutan Tao Tasmai-Tatah Uros Pennut 4-7 kk Laura Scholten Abs
FI*Cisseli's Poo kao fai (KOR ) x FI*Tatsutan Padma Anga-Amalam (KOR )
262 KOR FI SRK LO 13 FI*Tatsutan Tatu Atma-Aramah Uros Pennut 4-7 kk Laura Scholten Abs
FI*Cisseli's Poo kao fai (KOR ) x FI*Tatsutan Padma Anga-Amalam (KOR )
263 KOR FI SRK LO 13 FI*Mythai Ornanong Sa-Mon Naaras Pennut 4-7 kk Laura Scholten EX1 NOM BIS
FI*Kattihovin Saishono Gin-no (KOR ) x FI*Mythai Wan Suk Saao (KOR )
264 KOR FI SRK LO 13 FI*Tatsutan Tamela Ava-Tamsaka Naaras Pennut 4-7 kk Laura Scholten EX2
FI*Cisseli's Poo kao fai (KOR ) x FI*Tatsutan Padma Anga-Amalam (KOR )
265 MAU ns FIN SRK LO FIN*Iltavilli Emir Ehsan Uros Supreme Premior Helene Lis KM
Bacamamdit Into The Wild of Erendel (MAU ns 24) x FIN*Iltavilli Chensit Cleopatra (MAU ns)
266 OCI n 24 FIN SRK LO FIN*Moosegrove Phoenix Uros Supreme Champion Helene Lis KM BIV NOM
S*Vargagården's Sisu Maxwell JR (OCI b 24) x FIN*Moosegrove Escuro Elegante (OCI n 24)
267 OCI n 24 FI SRK LO FI*Lirukallion Kissoista Suurin Naaras International Champion Helene Lis EX1 CAGCIB
FIN*Moosegrove Phoenix (OCI n 24) x FIN*Lirukallion Tuiskutukka (OCI n 24)
268 OCI n 24 FI SRK LO FI*Moosegrove Dream On Naaras Grand International Champion Helene Lis EX1 No Cert
FIN*Moosegrove Phoenix (OCI n 24) x FI*Recknagel Harski China Rose (OCI o 24)
269 OCI n 24 FI SRK LO FI*Moosegrove Drake Uros Champion Helene Lis EX1 CACIB
FIN*Moosegrove Phoenix (OCI n 24) x FI*Recknagel Harski China Rose (OCI o 24)
270 OCI n 24 FIN SRK LO DK*Sea Coon's Wendy Naaras International Premior Helene Lis EX1 CAGPIB
Kadir Oci van Diem (OCI b 24) x DK*Kisangani's Chinue Cindy (OCI n 24)
271 OCI a 24 FI SRK LO 13 FI*Punakuun Bijan Uros Pennut 4-7 kk Elin Hoffner EX1
FI*Ermintrude HerrDr Schöneman (OCI a 24) x FI*Moosegrove Quo Vadis (OCI c 24)
272 OCI a 24 FI SRK LO FI*DottedLine HideNseek Uros Premior Elin Hoffner EX1 CAPIB
FI*Riddle Long Bow (OCI cs 24) x FIN*Moosegrove Escuro Elegante (OCI n 24)
273 OCI b 24 FI SRK LO FI*Topspot C.Loureiroi Naaras Champion Bobby Funk EX1 CACIB NOM
S*Hot Country's Agaton Sax (OCI o 24) x FI*Topspot Windjammer (OCI b 24)
274 OCI b 24 FI SRK LO FI*WiliWilla Lady Kit Kat Naaras Avoin Bobby Funk EX1 CAC
FI*Onnikatin Sir Humbug (OCI b 24) x FI*Amas Marie Curie (OCI b 24)
275 OCI b 24 FI SRK LO 13 FI*Moosegrove Flynn Rider Uros Nuoret 7-10 kk Bobby Funk EX1 BIV NOM BIS
FIN*Moosegrove Geraldo Gentil (OCI b 24) x FI*Moosegrove Ad Victoriam (OCI b 24)
276 OCI b 24 FIN SRK RX FIN*Moosegrove Conquistatore Uros Supreme Premior Bobby Funk KM NOM
FIN*Martinic Runaway Boy (OCI c 24) x FIN*Moosegrove Abigail (OCI ns 24)
276 OCI b 24 FIN SRK RX FIN*Moosegrove Conquistatore Uros Veteraani Helene Lis 2
FIN*Martinic Runaway Boy (OCI c 24) x FIN*Moosegrove Abigail (OCI ns 24)
277 OCI c 24 FI SRK LO FI*Ermintrude Miss Moneypenny Naaras Champion Elin Hoffner EX1 CACIB
FIN*Moosegrove Phoenix (OCI n 24) x FI*Ermintrude Wishmaster (OCI b 24)
278 OCI c 24 FI SRK LO FI*WiliWilla MilkyWay Boy Uros Avoin Elin Hoffner EX1 CAC
FI*Onnikatin Sir Humbug (OCI b 24) x FI*Amas Marie Curie (OCI b 24)
279 OCI c 24 FI SRK LO 13 FI*Punakuun Bakht Uros Pennut 4-7 kk Elin Hoffner EX1 BIV NOM
FI*Ermintrude HerrDr Schöneman (OCI a 24) x FI*Moosegrove Quo Vadis (OCI c 24)
280 RUS FI SRK LO FI*Zarin Illyria Uros Champion Elin Hoffner EX1 CACIB BIV NOM
Sunnanordica Oberon (RUS ) x Dacats Vivian (RUS )
281 RUS FI SRK LO FI*Hana-Bi Biutiful Naaras International Champion Elin Hoffner EX1 CAGCIB
Harald av Buerlia (N) (RUS ) x FI*Hana-Bi Kätketty kukka (RUS )
282 RUS FI SRK LO FI*Inkilee Miss Farkku-Suomi Naaras Avoin Elin Hoffner Abs
FI*NorthernBlue Jungle Boy (RUS ) x FI*Inkilee Punakaneli (RUS )
283 RUS FI SRK LO 13 Wynterwynd Moon River Uros Nuoret 7-10 kk Elin Hoffner EX1 NOM
Wynterwynd Watermarque (RUS ) x Tylona's Dancing in the Moonlight (RUS )
284 RUS FIN SRK LO FIN*Saraitshikin Kay Kamila Naaras Supreme Premior Elin Hoffner KM NOM BIS
DK*Paragon Blue Fiver's Bigwig (RUS ) x Cheeky-rascal Falling Star (RUS )
284 RUS FIN SRK LO FIN*Saraitshikin Kay Kamila Naaras Veteraani Helene Lis Abs
DK*Paragon Blue Fiver's Bigwig (RUS ) x Cheeky-rascal Falling Star (RUS )
285 SNO n 05 FI SRK RX Destrier Alaska Knight Uros Avoin Bobby Funk EX1 CAC
Southpole JFK (SNO n 05) x Shadycombe Alaska Sky (SNO n 05)
286 SNO a 05 FI SRK LO Anator Eywa Naaras Avoin Helene Lis EX1 CAC
Storåslid's Alvar Snow (SNO a 05) x SnowOci's Cute is What i'am (SNO n 05)
287 SOM n FI SRK LO FI*Kharn-Ka Your Choice Uros Supreme Champion Laura Scholten KM
DK*Dushara Danü (SOM n) x FIN*Kharn-Ka Queen Heart (ABY o)
288 SOM n FIN SRK RX FIN*Kharn-Ka Jewel Of Blues Uros Supreme Premior Laura Scholten KM
FIN*Kharn-Ka Bluesbrother (SOM a) x DK*Dushara Mint of Kharnka (SOM o)
289 SOM a FI SRK RX FI*Kharn-Ka Snowmoon Uros Grand International Premior Helene Lis EX1 CAPS NOM
FIN*Kharn-Ka Incisa Igor (SOM p) x FIN*Kharn-Ka Only Ofelia (ABY a)
290 SOM o FIN SRK RX FIN*Kharn-Ka Heartbreaker Uros Veteraani Helene Lis 3
FIN*Kharn-Ka Bluesbrother (SOM a) x DK*Dushara Mint of Kharnka (SOM o)
291 SOM o FIN SRK RX DK*Dushara Mint of Kharnka Naaras Supreme Premior Bobby Funk KM NOM
DK*Dushara Amazes Me (SOM n) x Tamarakatz Seattle of Dushara (ABY n)
291 SOM o FIN SRK RX DK*Dushara Mint of Kharnka Naaras Veteraani Helene Lis 1 NOM BIS
DK*Dushara Amazes Me (SOM n) x Tamarakatz Seattle of Dushara (ABY n)
292 SOM p FI SRK LO FI*Kharn-Ka Worth Fines Naaras Supreme Champion Helene Lis KM NOM
Tutankhamon di Gens Rubra (SOM n) x FIN*Kharn-Ka Imperia Isabel (SOM o)
293 SPH II / SPH n 03 FI SRK RX 13 FI*Hobbitqueen's Isanotski Uros Pennut 4-7 kk Helene Lis EX1
Bare Essentials XX Nathaniel (SPH n 03) x S*Bare Essentials VIII Iara (SPH a 32)
294 SPH V / SPH e 09 33 FI SRK LO 13 FI*Tutsi Chaumet Uros Avoin Laura Scholten EX1 CAC NOM BIS
LV*Otomi Ungaro (SPH e 09 32) x FI*Tutsi Nancy (SPH f 21)
295 SPH V / SPH e 09 32 FI SRK RX FI*Tutsi Absinthe Uros International Premior Laura Scholten EX1 CAGPIB
LV*Otomi Ungaro (SPH e 09 32) x FIN*Tutsi Lucy Liu (SPH f 09)
296 BAL r FI SRK LO 14 SE*Qjou'z Costa Rica Naaras Avoin Marjatta Koskenkangas EX1 CAC
FI*Skazki Vadim (OSH o 03) x SE*Qjou'z Arizona (OLH g)
297 BAL w 67 FI SRK LO FI*Willicon Lo Stregatto Uros International Champion Marianne Kuipers-Kossen EX1 CAGCIB NOM
Spartaco Felis Cou-Cou (BAL b) x FI*Nicator My Fair Lady (BAL w)
298 BAL n FI SRK LO FI*Kasumi Mononoke hime Naaras Champion Marjatta Koskenkangas EX1 CACIB
Spartaco Felis Cou-Cou (BAL b) x FI*Willicon Ste Pha Nie (SIA a)
299 BAL c FI SRK RX FI*Nicator Miss Moneypenny Naaras Grand International Premior Marianne Kuipers-Kossen EX1 CAPS NOM
Monty Python di Gattinata*PL (BAL n) x FIN*Willicon Sur Maa (SIA w)
300 BAL e FI SRK RX FI*Cleverkitty Tuesday Hero Uros Grand International Premior Marjatta Koskenkangas EX1 CAPS NOM BIS
Monty Python di Gattinata*PL (BAL n) x FIN*Lumouksen Lumpeenkukka (BAL e 21)
301 BAL f FI SRK LO 13 FI*Cleverkitty All My Loving Naaras Pennut 4-7 kk Marjatta Koskenkangas EX1
Yokozuna di Gattinata*PL (OLH n) x FI*Volaren Mai (BAL h)
302 BAL b 21 FI SRK LO 13 FI*Jalecat's Rihanna Naaras Nuoret 7-10 kk Marjatta Koskenkangas EX1
SE*Qjou'z Bon A Petit (BAL c 21) x FI*Jalecat's Fiona (BAL b 21)
303 BAL c 21 FI SRK LO SE*Qjou'z Bon A Petit Uros Grand International Champion Marianne Kuipers-Kossen EX1 CACS
Mezcalitos' Stracciatello (SIA c 21) x S*Coral Reef's Melody (BAL n 21)
304 OLH a FI SRK LO FI*Jalecat's Jewel of Hearts Naaras International Champion Marianne Kuipers-Kossen Abs
Okurimono's Glucio (BAL n) x FI*Jalecat's GirlFriend Gala (OLH f 25)
305 OLH c FI SRK RX 13 Brangelina v. Rosenharz Naaras Avoin Marjatta Koskenkangas EX1 CAC
Janindras Hayaam (OLH b) x Olalla v. Glendale (OLH c 23)
306 OLH c FIN SRK RX FIN*Mummeli Vipinha Lila Naaras Supreme Premior Marjatta Koskenkangas Abs
FIN*Tistan Romeo (OLH b) x FIN*Mummeli VippelinhaBlueberry (BAL g)
306 OLH c FIN SRK RX FIN*Mummeli Vipinha Lila Naaras Veteraani Marianne Kuipers-Kossen Abs
FIN*Tistan Romeo (OLH b) x FIN*Mummeli VippelinhaBlueberry (BAL g)
307 OLH n 25 FI SRK LO Topeng News Flash of Noxx Uros Supreme Champion Marjatta Koskenkangas KM
Purrmatix Headline News (BAL n 21) x Purrmatix Tiny Bubbles of Topeng (OLH b 03 25)
308 OLH a 25 FI SRK LO FI*Skazki Waltari Uros Avoin Marjatta Koskenkangas EX1 CAC
FI*Jalecat's Inorder (OLH d 24) x FI*Skazki Tamila (OLH n 25)
309 OLH d 24 FI SRK RX 13 FI*Jalecat's QuasiModo Uros Nuoret 7-10 kk Marianne Kuipers-Kossen EX1
SE*Qjou'z Bon A Petit (BAL c 21) x FI*Skazki Sametti Tigrovna (OSH h)
310 OLH ns 24 FI SRK RX 13 FI*Noxx Midnight Sun Uros Nuoret 7-10 kk Marianne Kuipers-Kossen EX1
FI*Noxx Vava (BAL ds 21) x FI*Noxx Tricky Tania (OSH as 24)
311 OSH gs 24 FI SRK LO 13 FI*Bigear Princess Ellah Naaras Nuoret 7-10 kk Marjatta Koskenkangas EX1
ClassicOri's Deeply Deluxe (OSH ds 24) x FI*Moumouni Bianca (OSH c 22)
312 OSH n 03 25 FI SRK LO 14 FI*Galene's Black Velvet Uros Pennut 4-7 kk Marjatta Koskenkangas EX1
FI*Skazki Waltari (OLH a 25) x FI*Galene's All That Fire (OSH o 03 24)
313 OSH c FI SRK LO 14 FI*BaliDancer's Eleeza Naaras Pennut 4-7 kk Marianne Kuipers-Kossen EX1 NOM
FI*Noxx Yossi Benayoun (OSH c) x FI*BaliDancer's Caya (BAL c)
314 OSH n 24 FI SRK LO FI*LoveOriental Lakeisha Naaras Avoin Marjatta Koskenkangas EX1 CAC
LV*Amicus Verus Voody (OSH n 24) x FI*LoveOriental Cassandra (OSH b)
315 OSH n 25 FI SRK RX FI*Santuzzan Maestro Uros Supreme Champion Marjatta Koskenkangas KM NOM BIS
FIN*Kattilan Mara Katti (OSH n 25) x I*Profiles Organza (SIA f)
316 OSH n 25 FI SRK LO 13 Phoenix Arakan, CZ Uros Pennut 4-7 kk Marjatta Koskenkangas EX1 NOM BIS
(N)Coco Chanel's Dracula, JW, DSM (OSH n 25) x Entre Nous YesWeCat, SK (OSH c)
317 OSH b 22 FI SRK LO FI*Clamoris Fabricia Naaras Grand International Champion Marjatta Koskenkangas EX1 No Cert
FI*Birregin Nantucket Sound (OSH n) x FI*Clamoris Dasha (SIA b 21)
318 OSH b 22 FI SRK LO 13 FI*Bigear Prince Edward Uros Nuoret 7-10 kk Marjatta Koskenkangas EX2
ClassicOri's Deeply Deluxe (OSH ds 24) x FI*Moumouni Bianca (OSH c 22)
319 OSH b 24 FI SRK LO FI*Jalecat's O'Boy Uros Champion Marjatta Koskenkangas EX1 CACIB
FI*Jalecat's G-Force (OLH b) x FI*Jalecat's LeeLoo (OSH bs 24)
320 OSH b 24 FI SRK LO 13 Akita Ha Kuna*PL Naaras Avoin Marjatta Koskenkangas EX1 CAC BIV NOM BIS
Purrfect Garfield (OSH c 22) x Harada Ari-Gan*PL (OSH h 25)
321 OSH b 24 FI SRK RX 13 FI*Jalecat's PoomPastic Uros Nuoret 7-10 kk Marjatta Koskenkangas EX1 NOM
Idream (OSH b 22) x FI*Ice-Olive's Love Don't Lie (OSH c 24)
322 OSH h 24 FI SRK RX 13 FI*Jalecat's Quickly Kiss Naaras Nuoret 7-10 kk Marjatta Koskenkangas EX1
SE*Qjou'z Bon A Petit (BAL c 21) x FI*Skazki Sametti Tigrovna (OSH h)
323 OSH b 22 FI SRK LO 13 FI*Bigear Prince Romeo Uros Nuoret 7-10 kk Marjatta Koskenkangas EX1 BIV
ClassicOri's Deeply Deluxe (OSH ds 24) x FI*Moumouni Bianca (OSH c 22)
324 OSH c 24 FI SRK LO 13 FI*Orifame Onassis Uros Pennut 4-7 kk Marianne Kuipers-Kossen EX1
Yrttitarhan Maitikka (OSH p 24) x FI*Orifame Ilkamoiden (SIA c)
325 OSH d 25 FI SRK LO FI*Mummeli Dinazinho Sepe Uros International Champion Marianne Kuipers-Kossen Abs
FI*Birregin Nantucket Sound (OSH n) x FI*Mummeli Hildazinha Nadine (SIA h 03 21)
326 OSH f 22 FI SRK LO FI*Clamoris Habika Naaras Avoin Marianne Kuipers-Kossen EX1 CAC
N*Himmeltinden's Madcon (SIA d 21) x FI*Clamoris Fabricia (OSH b 22)
327 OSH f 25 FI SRK LO FI*Santuzzan Queen of Spades Naaras Avoin Marjatta Koskenkangas EX1 CAC
Ghubari Divine Madness*PL (OSH b 23) x FI*Santuzzan Miss Saigon (OSH f)
328 OSH g 24 FIN SRK RX FIN*Mummeli Blue-Prince Mimosa Naaras Grand International Premior Marianne Kuipers-Kossen Abs
FIN*Major Petit-Prince (OSH a 25) x FIN*Mummeli VippelinhaBlueberry (BAL g)
329 OSH ns 22 FI SRK LO FI*Jalecat's Leeroy Lex Uros Grand International Premior Marianne Kuipers-Kossen EX1 CAPS
FI*PikkuPirun Heartkiller (OSH ns 24) x FI*Jalecat's Heilys Hálo (OLH bs)
330 OSH bs 25 FI SRK LO FI*Nazarlik XTC Uros Grand International Champion Marjatta Koskenkangas EX1 CACS
FI*Santuzzan Maestro (OSH n 25) x FI*Moumouni Aliisa (OSH cs 22)
331 OSH ds 24 FI SRK LO ClassicOri's Deeply Deluxe Uros Siitos Rotukirjaus Kissaliitto
Oralee you touch my Heart, JW (OSH b 24) x UA*Fairytale Sim-Sim (OSH f 03)
332 OSH fs 24 FI SRK LO 13 FI*Bigear Princess Juliet Naaras Nuoret 7-10 kk Marianne Kuipers-Kossen EX1 NOM BIS
ClassicOri's Deeply Deluxe (OSH ds 24) x FI*Moumouni Bianca (OSH c 22)
333 OSH f 03 FIN SRK RX FIN*Quan Mokoma Naaras Premior Marjatta Koskenkangas EX1 CAPIB NOM BIS
FIN*Anatolian Maximum Pleasure (OSH e) x FIN*Quan Pecan Pie (OSH b 03)
333 OSH f 03 FIN SRK RX FIN*Quan Mokoma Naaras Veteraani Marianne Kuipers-Kossen 1 NOM BIS
FIN*Anatolian Maximum Pleasure (OSH e) x FIN*Quan Pecan Pie (OSH b 03)
334 OSH a 03 24 FI SRK LO 14 FI*Galene's Bols Blue Uros Pennut 4-7 kk Marianne Kuipers-Kossen EX1
FI*Skazki Waltari (OLH a 25) x FI*Galene's All That Fire (OSH o 03 24)
335 OSH f 03 24 FI SRK LO Lami's Hallo Aziza Naaras Avoin Marianne Kuipers-Kossen Abs
Arlando Orlensi (SIA n 03 21) x Alter Ego Hallo Lady In Red (OSH d 24)
336 OSH o 03 24 FI SRK LO FI*Galene's All That Fire Naaras Avoin Marjatta Koskenkangas EX1 No Cert
S*Zeldtrix Megatron (OSH b 03 24) x FI*Ancient Galene (OSH n 03 24)
337 SIA n FI SRK LO 13 FI*Willicon Help Me Obi-Wan Uros Nuoret 7-10 kk Marjatta Koskenkangas EX1
FI*Willicon Lavacristallo (BAL w) x FI*Keskimaan Elea Duventoliel (SIA n)
338 SYS n 03 FI SRK LO 14 FI*Pinewoods Rowena Ravenclaw Naaras Pennut 4-7 kk Marjatta Koskenkangas Abs
Wickd Wonderlnd van Crystaltina*NL (OSH b 03) x ClassicOri's Amazing Affection (OSH n)
339 SIA a FI SRK LO FI*Pinokin Kharon Uros Kastraatti Marjatta Koskenkangas EX1 CAP
FIN*Baila-Bailan Ei Vaiskaan (SIA c) x FIN*Nanoukin Ain't No Saint (SIA n 21)
340 SIA b FI SRK LO 13 Ralph Sia Alicia, CZ Uros Avoin Marianne Kuipers-Kossen EX1 CAC
Jack Simon, CZ, JW (OSH b) x Inachis Sia Alicia, CZ (SIA c)
341 SIA c FI SRK LO FI*Twist-Tiramisun New Look Naaras International Champion Marianne Kuipers-Kossen EX1 CAGCIB NOM
FI*Kelmikerhon Ultimaatumi (SIA b) x FI*Twist-Tiramisun Kurtisaani (SIA n)
342 SIA f FI SRK LO FI*Keskimaan Elf Glanlotiel Naaras Avoin Marianne Kuipers-Kossen EX1 CAC
HU*Imladris Indil Hapci (OSH d 24) x HU*Imladris Indil Freya (SIA n 21)
343 SIA a 21 FI SRK LO 13 FI*Keskimaan Leavings Leevi Uros Pennut 4-7 kk Marianne Kuipers-Kossen EX1
HU*Imladris Indil Hapci (OSH d 24) x HU*Imladris Indil Freya (SIA n 21)
343 SIA b 21 FI SRK LO 13 FI*Keskimaan Leavings Leevi Uros Määrittely Marianne Kuipers-Kossen SIA a 21
HU*Imladris Indil Hapci (OSH d 24) x HU*Imladris Indil Freya (SIA n 21)
344 SIA d 21 FI SRK RX FI*Santuzzan On Your Toes Uros International Premior Marianne Kuipers-Kossen EX1 CAGPIB NOM
FIN*Kattilan Musta Pekka (SIA n 21) x FIN*Santuzzan Impromptu (OSH f)
345 SYS a 03 21 FI SRK LO 14 FI*Galene's Blue Passion Naaras Pennut 4-7 kk Marjatta Koskenkangas EX1
FI*Skazki Waltari (OLH a 25) x FI*Galene's All That Fire (OSH o 03 24)
346 SYS p 03 FI SRK LO 14 FI*Galene's Bacardi Breezer Naaras Pennut 4-7 kk Marianne Kuipers-Kossen EX1
FI*Skazki Waltari (OLH a 25) x FI*Galene's All That Fire (OSH o 03 24)
346 SYS p 03 21 FI SRK LO 14 FI*Galene's Bacardi Breezer Naaras Määrittely Marianne Kuipers-Kossen SYS p 03
FI*Skazki Waltari (OLH a 25) x FI*Galene's All That Fire (OSH o 03 24)
347 SYS n 03 FI SRK LO FI*Keskimaan Hobbit Fosco Uros Champion Marjatta Koskenkangas EX1 CACIB
FI*Keskimaan B Undomiel (SIA n) x FI*Keskimaan Elea Daerwen (OSH n 02)
348 SYS n 03 21 FI SRK LO 14 FI*Galene's Bite Of The Iguana Naaras Pennut 4-7 kk Marjatta Koskenkangas EX1
FI*Skazki Waltari (OLH a 25) x FI*Galene's All That Fire (OSH o 03 24)
349 HCL Jeremias Uros Kotikissat Elin Hoffner 2
350 HCL Kelmi Uros Kotikissat Elin Hoffner 1 NOM
351 HCL Noora Naaras Kotikissat Elin Hoffner 1 NOM BIS
351 HCL Noora Naaras Veteraani Olga Komissarova 1 NOM BIS
352 HCL Hertta Naaras Kotikissat Elin Hoffner 2
353 HCS Caesar Uros Kotikissat Henry Hornell 2
354 HCS Ukko Uros Kotikissat Henry Hornell 1 NOM
354 HCS Ukko Uros Veteraani Olga Komissarova 1 NOM
355 HCS Susanna Naaras Kotikissat Henry Hornell 2
355 HCS Susanna Naaras Veteraani Olga Komissarova 2
356 HCS Ninni Naaras Kotikissat Henry Hornell Abs
357 HCS Kerttuli Naaras Kotikissat Henry Hornell 1 NOM BIS
358 SBI c FI SRK LO 13 FI*Ziazan Hobbit Naaras Pennut 4-7 kk Olga Komissarova EX1
FI*MeToYou Hero (SBI a) x Iceland Sunny Queen *ES (SBI c 21)
359 SBI b 21 FI SRK LO 13 Shapur Angel Naaras Pennut 4-7 kk Satu Hämäläinen EX1
(N)Sobell Funny Honey (SBI b) x Shapur Greatest Love of all (SBI b 21)
391 kpl

Tuomarit

Nimi EMS-koodit Kissaa
Fonsén Mira ACL X, MCO III, NFO V, RAG a, SBI n, SBI n 21 0
Funk Bobby ABY as, ABY p, BRI a, CRX I, CRX II, CRX VI, CRX VII, EUR n, EUR g, EUR f 22, EUR n 24EUR a 24, EUR e 24, EUR ns 23, OCI b 24, SNO n 05, SOM o 0
Ghibaudo Alessandro Kat II tark, MCO V, MCO VI, NFO VI, RAG g, RAG f 03 21, SBI b, SIB II, SIB IV, SIB VII, TUA V, KAT I vet 7
Hoffner Elin ABY a, BEN n 22 33, BEN n 24, BUR b, BUR d, BUR h, CRX III, CRX IV, EUR ns, EUR fs, EUR d 22, OCI a 24, OCI c 24, RUS, HCL 0
Hornell Henry KAT IV tark, EXO n 22, EXO n 24, EXO g 03, PER e 02 21, PER w 62, PER n, PER a, PER d, PER e, PER ns, PER n 24, PER d 24, PER g 22, PER ns 22 62, PER fs 22 62, PER n 01, PER e 02, PER n 03 22, PER n 03 24, PER ns 02 21, HCS, Kat II vet 2
Hämäläinen Satu ACL III, MCO VII, NFO IV, RAG n 03, RAG g 03, SBI a, SBI e, SBI b 21, SIB V, TUA III, TUA IX 0
Komissarova Olga NFO I, NFO II, NFO VII, NFO VIII, RAG n 04, RAG e 04, SBI d, SBI c, TUA I, TUA VI, TUA VIII, TUV n 61-63, Kotikissa vet. Mikäli Marjatta koskenkangas ei läpäise kategorian IV tutkintoa lauantaina 22.3.2014, arvostelee Olga Komissarovan kissat Marjatta Koskenkangas 3
Koskenkangas Marjatta BAL r, BAL n, BAL e, BAL f, BAL b 21, OLH c, OLH n 25, OLH a 25, OSH gs 24, OSH n 24, OSH n 25, OSH b 22, OSH b 24, OSH f 25, OSH bs 25, OSH f 03, OSH n 03 25, OSH o 03 24, SIA n, SIA a, SYS a 03 21, SYS n 03, SYS n 03 21. Mikäli Marjatta koskenkangas ei läpäise kategorian IV tutkintoa lauantaina 22.3.2014 arvostelee Marjatta Koskenkankaan kissat Olga Komissarova. 0
Kuipers-Kossen Marianne Kat IV tark, BAL w 67, BAL c, BAL c 21, OLH a, OLH d 24, OLH ns 24, OSH c, OSH bs 22, OSH c 24, OSH d 25, OSH f 22, OSH g 24, OSH ns 22, OSH fs 24, OSH a 03 24, OSH f 03 24, SIA b, SIA c, SIA f, SIA b 21, SIA d 21, SYS p 03 21, Kat IV vet 5
Lis Helene Kat III tark, ABY o, BEN n 24 33, BRI e, BRI g, BUR a, DRX I, EUR a, EUR n 22, EUR f 24, MAU ns, OCI n 24, SNO a 05, SOM a, SOM p, SPH II, KAT III vet 8
Rudolph John Kat II tark, MCO IV, NFO III, NFO IX, RAG n, RAG a 03, RAG f 03, RAG f 04, SBI d 21, SIB III, TUA VI 0
Scholten Laura ABY n, ABY ns, BUR n, CHA,EUR d 24, KOR, SOM n, SPH V 0
Vinkel Marina Kat III tark, ACL XI, MCO I, MCO II, MCO VIII, NEM II, RAG a 03 21, SBI f, SIB VIII, TUA II , TUV d 61-63 2
13 tuomaria