RUROK 17.12.2016
Järjestävä yhdistys Ruuhka-Suomen Rotukissayhdistys ry
Alkaa 17.12.2016 Loppuu 17.12.2016
Ilmoittautuminen alkaa 7.10.2016 Ilmoittautuminen loppuu 22.11.2016
Yleisöaika alkaa 9:00 Yleisöaika loppuu 17:00
Eläinlääkärintarkastus alkaa 7:30 Eläinlääkärintarkastus loppuu 9:00
Arvostelut alkavat 9:30 Vahvistuskirjeen julkaisupvm 10.12.2016
Kansainvälinen Kyllä Erikoisnäyttely Ei
Drive In -näyttely Ei Omistajat saavat esitellä kissansa Kyllä
Kissoja enintään 600   Kategoriat 1, 2, 3, 4, Kotikissat
BreedBIS-rodut BreedBIS kissoja vähintään
Tilinumero
Sähköposti show@rurok.fi
Paikka Oy Högfors-Ruukki Ab, Valurinkatu 4, 03600 Karkkila
Toimihenkilöt Rurokin näyttelyn toimihenkilöiden yhteystiedot:
Näyttelypäällikkö: Tuomo Kotola p. 050 553 2543
Näyttelysihteeri: Outi Jalo show@rurok.fi  p. 050 534 0810 (iltaisin)
Rahastonhoitaja: Sinikka Laine p. 050 511 1399
Pääassistentti: Ilmoittautumiset assistentiksi suoraan Marko Lahtinen, nebbis@gmail.com tai p.045 602 9450
  

Lisätietoja Ilmoittautumiset näyttelyyn Omakissan kautta 7.10-22.11.2016
Postita leimakortit välittömästi ilmoittautumisen jälkeen näyttelysihteerille!
Outi Jalo, Käänteenkuja 4, 21350 Ilmarinen
Jos ilmoittautuminen ei onnistu Omakissan kautta lähetetään ilmoittautumiset maksukuitin kanssa sähköpostilla. Jokaiseen luokkaan johon kissa osallistuu oma ilmoittautumislomake.
Myöhästyneet ja puutteelliset ilmoittautumiset tai maksuepäselvyydet voivat johtaa ilmoittautumisen hylkäämiseen. Näyttelymaksun eräpäivä on heti, ja viite-ajossa kirjautumatta jääneet ilmoittautumiset poistetaan.
Yhteydenotot näyttelysihteeriin ensisijaisesti sähköpostilla show@rurok.fi. Huomioithan etten voi työ/koulu aikana vastata puhelimeen!
Vain luokka ja värimuutokset ovat mahdollisia 22.11.2016 jälkeen.
 
Mahdollinen karsinta suoritetaan ilmoittautumisen saapumispäivän perusteella. Mukaan otetaan 600 ensimmäistä ilmoittautumista kummallekin päivälle.
 
Näyttelymaksut ja näyttelymaksutili: Näyttelymaksutili Myrskylän Säästöpankki FI92 4210 0010 0687 30.
Näyttelymaksu 37€ / kissa, määrittelyluokka erikseen 37€ ja arvostelun yhteydessä 10€. Veteraaniluokan maksu perusarvostelun lisänä 10€ / kissa. Kasvattaja-, ja siitosluokat ovat maksuttomia, mikäli kissa osallistuu muuhun luokkaan.
RUROKin jäsenet 34€ / kissa. Ei FIFé 50€ / kissa.
Luettelo, joka sisältää molemmat päivät 3€ jos se maksetaan ilmoittautumisen yhteydessä, näyttelystä ostettuna 4€
 
Ruusukkeet ovat maksullisia seuraavasti: sertiruusukkeet ja EX1 ruusukkeet 3€, EX2 ja pienet ruusukkeet 2€.  VP, TP ja BIS ilmaisia.
 
       
Näyttelyluokat: 1-17. Huomioithan, että kissan jokaiseen luokkaan laitetaan oma ilmoittautuminen omakissan kautta.
 

Yhteenveto ilmoittautumisista

Kategoria Ilmoittautuneita
1 62
2 96
3 72
4 79
Kotikissat 26
Yhteensä 335

Suodata näytettäviä tuloksia alla olevilla valinnoilla.

Suodata näytettäviä tuloksia alla olevilla valinnoilla.

Nro EMS-koodi Rekisterinumero Nimi Sukupuoli Luokka Tuomari Tulos
1 EXO w 62 FI SK LO 16 FI*Elrikan Tamerlan Uros Pennut 4-7 kk Vladimir Isakov EX1 NOM BIS
FI*Elrikan Fantastic Feeling (EXO w) x FI*Chosen-One Orchid Olunda of Elrikan (EXO n 03 24)
2 EXO n FI SK LO 14 FI*AzuLejo's Deep Silent Complete Naaras Supreme Champion Marek Chadaj Abs
IT*Serafino del Falco d'Oro (EXO n) x FI*Leonidan Queen 4 AzuLejo (EXO f 03 22)
3 EXO n FI SK LO 15 PT*Kiyoko Kats Big Royal Naaras International Champion Marek Chadaj EX1 CAGCIB
PT*Kiyoko Kats BB-4ever (PER n 22) x Canastaexo Lil Candy of Kiyoko Kats, DSM (EXO n)
4 EXO f FI SRK LO FI*Shamirin Charming Cherie Naaras Kastraatti Vladimir Isakov EX1 CAP NOM
Antics Restless and Wild (PER n 03) x FIN*Shamirin Brilliant Brunette (EXO f 22)
5 EXO n 22 FI SK LO 14 FI*Chosen-One Romance in the Rain Uros Supreme Champion Marek Chadaj KM
FI*Elrikan Oskar-Onni (EXO n 22) x FI*Chosen-One Lacy Looker (PER n 03 24)
6 EXO n 22 FI SK LO 14 FI*Chosen-One Rain of Roses Naaras Grand International Champion Marek Chadaj EX1 CACS
FI*Elrikan Oskar-Onni (EXO n 22) x FI*Chosen-One Lacy Looker (PER n 03 24)
7 EXO n 24 FI SRK LO 13 FI*Cherish's Nacho Uros Grand International Champion Vladimir Isakov EX1 CACS
FIN*Jasmirin Danny-Boy (PER a 33) x FI*Aamukasteen Cosmic Girl (EXO f 24)
8 EXO n 24 FI SRK LO 13 FI*Cherish's Nutmeg Naaras Grand International Champion Vladimir Isakov EX1 CACS
FIN*Jasmirin Danny-Boy (PER a 33) x FI*Aamukasteen Cosmic Girl (EXO f 24)
9 EXO f 24 FI SRK LO FI*Aamukasteen Cosmic Girl Naaras Grand International Champion Vladimir Isakov EX1 CACS NOM
FI*Aamukasteen Zubr (EXO d 22) x FIN*Aamukasteen You are my (EXO n 24)
10 EXO f 03 23 FI SK LO 16 FI*Elrikan Tessa Naaras Pennut 4-7 kk Vladimir Isakov EX1
FI*Elrikan Fantastic Feeling (EXO w) x FI*Chosen-One Orchid Olunda of Elrikan (EXO n 03 24)
11 PER w 63 FI SK LO 16 FI*Dirlandan Ruby My Love Naaras Pennut 4-7 kk Kristiina Rautio EX1
Toy Tricksy Zorro (PER n 02) x Sumava's Nikhar (PER w)
12 PER n FI SK LO 16 Benvenuta del Falco d'Oro Naaras Nuoret 7-10 kk Marek Chadaj EX1 NOM BIS
Zio Tom del Falco d'Oro (EXO n) x Ltch Lena (PER n 22)
13 PER d FI SRK LO FI*Sabrimin Prince Uros Supreme Champion Marek Chadaj KM NOM
DK*Star Wars Mace Windu of Mandrake (PER n) x FIN*Sabrimin Mamma Mia! (PER d)
14 PER n 22 FI SK LO 14 PT*Kiyoko Kats Secret Love Uros International Champion Kristiina Rautio EX1 CAGCIB
PT*True Star's Wild Kiss (PER n 24) x PT*Kiyoko Kats Etty-P-Girl (PER n)
15 PER n 22 FI SK LO 16 FI*Sabrimin Lay All Your Love On Me Uros Pennut 4-7 kk Kristiina Rautio Abs
FI*Sabrimin Royal (PER n) x FI*Sabrimin La Vie Est Belle (EXO n 23)
16 PER d 23 FI SK LO 14 FI*Mimosan Never Let You Go Uros Supreme Champion Kristiina Rautio KM NOM BIS
S*Athelstones Blackout (PER n) x A*Heaven Sent Petite Fleur (PER f 03 23)
17 PER f 24 FI SK LO 16 FI*Sabrimin Voulez-Vous Naaras Pennut 4-7 kk Kristiina Rautio Abs
FIN*Sabrimin Boogie Woogie (PER n 24) x FI*Sabrimin Deluxe (PER f 02 21)
18 PER ns 24 62 FI SK LO 16 FI*Timanfaya More Than Words Uros Pennut 4-7 kk Kristiina Rautio EX1 NOM
Fairy 4 U Jumanji (PER ds 22 62) x My-Champagne Anemone to Timanfaya (PER n 24)
19 PER a 33 FIN SRK LO FIN*Jasmirin Danny-Boy Uros Grand International Premior Marek Chadaj EX1 CAPS
Sandypaws Sammy-of-Jasmirin (PER n 33) x DK*Lobell's Babbling Brooke (PER a 33)
19 PER a 33 FIN SRK LO FIN*Jasmirin Danny-Boy Uros Veteraani Henry Hornell 1 NOM BIS
Sandypaws Sammy-of-Jasmirin (PER n 33) x DK*Lobell's Babbling Brooke (PER a 33)
20 RAG n FI SK LO 16 FI*Dollyblues Fill Your Heart Uros Avoin Vladimir Isakov EX1 CAC NOM
FI*Dollyblues Better Than Love (RAG n 03) x S*Mariamores O'Lala of Adonis (RAG n)
21 RAG n FI SK LO 16 FI*Collicatin Die For You Naaras Pennut 4-7 kk Vladimir Isakov EX1
Liam Supurrsonic*PL (RAG a 21) x FI*Collicatin Spicy Saffron (RAG n)
22 RAG a FI SK LO 16 FI*Cremecup's Hadar Uros Pennut 4-7 kk Vladimir Isakov EX1
FI*Uniklubin Hotti-Katti (RAG d) x FI*Collicatin Banana Split (RAG a)
23 RAG a FI SK LO 14 FI*Maplehill's Kingfisher Uros International Premior Vladimir Isakov EX1 CAGPIB NOM
FI*Maplehill's Lord Milori (RAG e) x Dollyfella Vive Le Rock (RAG a)
24 RAG n 03 FI SK LO 16 S*Krickelins Vivian Naaras Nuoret 7-10 kk Marek Chadaj EX1
(N)Diadem's Willy Wonka Sollis (RAG n 03) x S*Krickelins Vera (RAG a 03)
25 RAG n 03 FI SRK LO 13 FI*Maplehill's Tahoma Uros International Premior Marek Chadaj EX1 CAGPIB NOM BIS
RO*Elian Rags Churchill (RAG a 03) x FIN*Maplehill's Taj-I-Mah (RAG n 04)
26 RAG n 04 FI SRK LO 14 FI*Ragtail Hermes Uros International Champion Marek Chadaj Abs
FIN*Ragtail Baron (RAG n 04) x FI*Dollicious Fantomina (RAG n 04)
27 RAG n 04 FI SK LO 15 FI*Stardoll's Rapunzel Naaras Avoin Marek Chadaj EX1 CAC
FI*Stardoll's Yoda (RAG n 04) x M'Memories Ragdoll's Havana (RAG n 03)
28 RAG n 04 FI SK LO 16 FI*Dollyblues Looking Up Uros Pennut 4-7 kk Marek Chadaj EX1
Make it Mine Rock'nBlues (RAG n 03) x S*Mariamores O'Lala of Adonis (RAG n)
29 RAG a 03 FI SK LO 15 FI*Neige-Cristal's Adelisa Rose Naaras Supreme Champion Marek Chadaj KM NOM BIS
FI*Neige-Cristal's Mon Tresor Florian (RAG n 04) x (N)Diadem's Hazel Harmonie (RAG a 03)
30 RAG a 03 FI SK LO 16 FI*Colorstar's Run to Heart Uros Avoin Marek Chadaj EX1 CAC
FI*Sunrunner's Quinlan (RAG a 03) x FI*Snowrag Pompom (RAG a 04)
31 RAG a 03 FI SK LO 16 FI*Celestial's Smells Like Teen Spirit Uros Pennut 4-7 kk Marek Chadaj EX1 BIV NOM
FI*Celestial's Nirvana (RAG n 03) x (N)Diadem's Wilma Sollis (RAG n 03)
32 RAG a 03 FI SK LO 16 FI*Ragtail Kimi Konstantino Uros Pennut 4-7 kk Marek Chadaj EX2
FI*Ragtail Dominic (RAG n 03) x FI*Erkatin Roosa Ramona (RAG n)
33 RAG a 03 FIN SRK LO FIN*Celestial's FallenAngel Naaras Supreme Premior Marek Chadaj KM NOM BIS
King Bombon Unreal Ragdolls*ES (RAG b) x FIN*Celestial's Amazing Grace (RAG n 03)
34 RAG a 04 FI SK LO 14 Solenzara's Solomon Jack Uros Grand International Champion Marek Chadaj EX1 CACS
Solenzara's Only You (RAG n 04) x S*Gunbertus Fusion (RAG a 03)
35 RAG a 04 FI SRK LO 13 FI*Rock'nRags Heart On Fire Uros Champion Marek Chadaj EX1 CACIB
RaggleDazzle Riku of Naorahdolls (RAG n 04) x SweetFellow Tamaya-Magnolia (RAG a 03)
36 RAG a 04 FI SK LO 16 S*Grand Chatez Hilmer for F&L Uros Nuoret 7-10 kk Marek Chadaj EX1 BIV
S*FiaSol's Wilmer for GCA (RAG a 04) x S*Asterion's Carme for Grand Chatez (RAG a 03)
37 RAG e 04 FI SK LO 16 FI*Tammikatin Hunajanassu Uros Champion Kristiina Rautio EX1 CACIB
FI*Maplehill's Lovely Blues (RAG a 03) x FI*Tammikatin Baby Carrot (RAG f 04)
38 RAG f 03 FI SK LO 15 FI*Sunrunner's Bron Blodeuwedd Naaras Avoin Kristiina Rautio EX1 CAC NOM
FI*Snowrag Red Maserati (RAG d 03) x FI*Sunrunner's Ulwis (RAG n 03)
39 RAG f 04 FI SK LO 16 FI*Celestial's Hermione My Heart Beats 4 U Naaras Pennut 4-7 kk Kristiina Rautio EX1
S*Gunbertus Gabriel (RAG d 04) x Starring Siiri Sofia (RAG n 03)
40 RAG f 04 FI SRK LO 13 FI*Celestial's Heaven on Earth Naaras Kastraatti Kristiina Rautio Abs
S*Gunbertus Gabriel (RAG d 04) x FI*Dollicious Choco Vanilla (RAG n 03)
41 RAG d 04 21 FI SK LO 16 FI*Kivelän Falco BaBlo Uros Pennut 4-7 kk Vladimir Isakov EX1
FI*Kivelän Beniamino Lauro (RAG d 03) x FI*Ruuskatin Onyksi (RAG f 04 21)
42 SBI n FI SRK RX S*Raus Höjden's Harmoney in Brown Naaras Supreme Champion Vladimir Isakov KM
IDP*Backkara's Geralino (SBI c) x S*Raus Höjdens Java (SBI n)
43 SBI b FI SK LO 16 FI*Nalle-Puhin Keep The Faith Naaras Pennut 4-7 kk Vladimir Isakov EX1
FI*Chirybiry's Hug me (SBI n) x FI*Nalle-Puhin Bell's Of Paris (SBI c)
44 SBI c FI SK LO 16 FI*Kujakeikarin Öifrid Uros International Champion Marek Chadaj EX1 CAGCIB
FI*Belagian X-File (SBI e 21) x FI*Kujakeikarin Justiina (SBI a)
45 SBI d FI SRK RX FI*Touchant Renault Unique Uros Supreme Champion Marek Chadaj KM BIV
FI*Tamus Wartburg (SBI d) x FIN*Touchant Magique Beauté (SBI f)
46 SBI d FI SK LO 15 FI*Mototassun Rocket III Uros Champion Marek Chadaj EX1 CACIB
FI*Tamus Iveco (SBI a) x FI*Mototassun Roseepippuri (SBI f 21)
47 SBI d FI SK LO 16 FI*MeToYou Oliver Uros Nuoret 7-10 kk Marek Chadaj EX1
FI*Harebell Luminous (SBI b) x FI*MeToYou Jade (SBI h)
48 SBI d FI SRK LO 13 FI*Canth's Xander Uros Grand International Premior Marek Chadaj EX1 CAPS
FI*Safirrubir Brave the Wind (SBI a) x FI*JoJon La Pepita de Oro (SBI f 21)
49 SBI d FI SRK LO 14 FI*Chirybiry's Lady-Laili Naaras Kastraatti Marek Chadaj EX1 CAP
FI*JoJon La Veta de Oro (SBI d 21) x FI*Chirybiry's Forget-me-not (SBI f)
50 SBI f FI SRK LO FI*Birmayan Fazermint Naaras Grand International Premior Kristiina Rautio EX1 CAPS
FIN*Recknagel Miroslavsaatan (SBI d) x FIN*Zhamanen Hurricane (SBI n)
51 SBI h FIN SRK LO FIN*Harebell Zelda Naaras Supreme Premior Kristiina Rautio KM NOM
FIN*Tamus Omni (SBI b) x FIN*Harebell Seita Sweet (SBI h)
51 SBI h FIN SRK LO FIN*Harebell Zelda Naaras Veteraani Henry Hornell 1
FIN*Tamus Omni (SBI b) x FIN*Harebell Seita Sweet (SBI h)
52 SBI n 21 FI SK LO 16 FI*Sarasein Apollo Uros Pennut 4-7 kk Marek Chadaj EX1
FI*Nalle-Puhin Brother Louie (SBI a) x FI*Zildan Jouluihme (SBI n 21)
53 SBI n 21 FI SK LO 16 FI*Kyattsu Scarlett O`hara Naaras Pennut 4-7 kk Marek Chadaj EX1
FI*Tamus Juke (SBI n 21) x FI*Mototassun Bonneville (SBI f 21)
54 SBI a 21 FI SK LO 16 FI*Harebell Nipsu Uros Pennut 4-7 kk Kristiina Rautio EX1
FI*Harebell Luminous (SBI b) x FI*Canth's Susu (SBI a 21)
55 SBI d 21 FI SRK LO FI*JoJon La Veta de Oro Uros Grand International Champion Vladimir Isakov EX1 CACS
FIN*JoJon El Rayo Rumba (SBI n 21) x FI*Birmayan Fazermint (SBI f)
56 SBI d 21 FI SK LO 14 FI*ElfQuest Oliver Uros International Champion Vladimir Isakov EX1 CAGCIB
FIN*Fotocatin Catty Taavi (SBI d 21) x FI*ElfQuest Itchigo (SBI h)
57 SBI d 21 FI SRK LO 13 FI*Canth's Xavier Uros Supreme Premior Vladimir Isakov KM
FI*Safirrubir Brave the Wind (SBI a) x FI*JoJon La Pepita de Oro (SBI f 21)
58 SBI f 21 FI SK LO 16 FI*ElfQuest Quanna Naaras Pennut 4-7 kk Vladimir Isakov EX1
FI*ElfQuest Oliver (SBI d 21) x FI*Ziazan Inessa (SBI c 21)
59 SBI f 21 FI SK LO 16 FI*Kyattsu Suellen O´hara Naaras Pennut 4-7 kk Vladimir Isakov EX2
FI*Tamus Juke (SBI n 21) x FI*Mototassun Bonneville (SBI f 21)
60 SBI j 21 FI SK LO 15 FI*Canth's Molly Cottontail Naaras Kastraatti Vladimir Isakov EX1 CAP
FI*Harebell Isfahan Wonder (SBI d) x EE*Cally Ly Khaleesi (SBI b 21)
61 ACL III / ACL n 23 FI SRK LO FI*Murmelin Bonzo Uros Supreme Premior Tellervo Kass Abs
FIN*Magnificat Zicaro (ACL n 24) x FIN*Murmelin Aamurusko (ACL c 21 33)
62 ACL VIII / ACL ns 03 22 FI SK LO 15 FI*Minnikatin Timothy Uros International Champion Kristiina Rautio EX1 CAGCIB
FI*Metusalahin Bowie (ACL ds 09 22) x FIN*Minnikatin Gabriela (ACL a 23)
63 ACL VIII / ACL ds 09 22 FI SK LO 16 FI*Debals KappasVaan Uros Nuoret 7-10 kk Kristiina Rautio EX1
FI*Minnikatin Timothy (ACL ns 03 22) x FI*Minnikatin Olympia (ACL f)
63 ACL VIII / ACL ds 09 22 FI SK LO 16 FI*Debals KappasVaan Uros Määrittely Kristiina Rautio ACL VIII/ ds 09 22
FI*Minnikatin Timothy (ACL ns 03 22) x FI*Minnikatin Olympia (ACL f)
64 ACL XI / ACL fs 03 21 33 FI SK LO 16 FI*Debals KatoMua Naaras Nuoret 7-10 kk Kristiina Rautio EX1
FI*Minnikatin Timothy (ACL ns 03 22) x FI*Minnikatin Olympia (ACL f)
65 ACL ds 09 21 33 FI SK RX 15 FI*Trollin Viuhti Naaras Avoin Kristiina Rautio EX1 CAC NOM
FI*Myllykissa Rölli (ACL d 09) x FI*Trollin Karamelli (ACL )
65 ACL XI / ACL d 09 21 33 FI SK RX 15 FI*Trollin Viuhti Naaras Määrittely Kristiina Rautio ACL ds 09 21 33
FI*Myllykissa Rölli (ACL d 09) x FI*Trollin Karamelli (ACL )
66 ACL FI SK RX 16 FI*Trollin Scar Uros Määrittely Kristiina Rautio ACS ds 21 33
Timon (XSH n 33) x FI*Trollin Viuhti (ACL ds 09 21 33)
67 ACS VI / ACS d 02 21 62 FI SRK LO 14 FI*Murmelin Dexter Uros Grand International Champion Tellervo Kass Abs
FI*Minnikatin McLaren (ACS b 03) x FI*Trollin Hissu (ACL f 03 24)
68 ACS VI / ACS f 02 21 64 FI SK LO 14 FI*DilYaar Harshita Hemkanta Hansini Naaras Grand International Premior Tellervo Kass EX1 CAPS NOM
FIN*Siriuksen IiroCurl (ACS n 22) x FI*DilYaar Falguni Firoza (ACL h 03 21 33)
69 ACS FI SK RX 16 FI*Trollin Sarabi Naaras Määrittely Kristiina Rautio ACS fs 21 33
Timon (XSH n 33) x FI*Trollin Viuhti (ACL ds 09 21 33)
70 MCO I / MCO n FI SK LO 16 FI*ZiBaZoon Dominus Maximus Uros Champion Tellervo Kass EX1 CACIB
PL*Aspenville Farmer (MCO n 22) x S*Maffialigan's Vega (MCO a 22)
71 MCO III / MCO n 22 FI SK LO 15 CascadeMtn Dream Maker Uros International Champion Tellervo Kass Abs
Mainesuspect Bilo Toyuma (MCO d 09 22) x Fogcity Peach Mimosa of CascadeMtn (MCO f 09 22)
72 MCO III / MCO n 22 FI SK LO 16 Klondike Zagorsky Line*RU Uros Pennut 4-7 kk Tellervo Kass EX1
Odyseus Amber Sun*LT (MCO d) x Sandra Bullock Zagorsky Line*RU (MCO n 09 22)
73 MCO III / MCO n 22 FIN SRK LO FIN*Chamberlain Dark Diamond Naaras International Premior Tellervo Kass Abs
FIN*Chamberlain Is There Truth (MCO n 22) x Lachtetals T-Blue Diamond (MCO a)
73 MCO III / MCO n 22 FIN SRK LO FIN*Chamberlain Dark Diamond Naaras Veteraani Marek Chadaj Abs
FIN*Chamberlain Is There Truth (MCO n 22) x Lachtetals T-Blue Diamond (MCO a)
74 MCO IV / MCO n 09 24 FI SK LO 16 FI*Moggi Fanni Sapuska Naaras Nuoret 7-10 kk Marek Chadaj Abs
HoneyDevil My Black Bear (MCO n) x FI*Moggi Carpe Dajm (MCO n 03 24)
75 MCO V / MCO d 22 FI SK RX 15 FI*Fullmoon's Knock On Wood Uros Avoin Marek Chadaj EX1 CAC
Coonity Xenon (MCO ns) x FI*Fullmoon's Earth Wind Fire (MCO f 22)
76 MCO V / MCO e 22 FI SK RX 16 FI*Mostlycats Mr Milky Way Uros Nuoret 7-10 kk Marek Chadaj EX1
Dion Tallin Perla Annaru*PL (MCO a 22) x FI*Mostlycats Tutti Frutti (MCO fs 22)
77 MCO VI / MCO g 09 FI SK LO 15 FI*Chamberlain Captain Amelia Naaras Champion Tellervo Kass Abs
DK*Coonation's Alpha Beat (MCO a 09 22) x FI*Chamberlain Tattoo Heart (MCO e 09 22)
78 MCO VI / MCO d 03 22 FI SK LO 15 FI*Chamberlain Double Trouble Uros Avoin Tellervo Kass Abs
FIN*Chamberlain Phoenix Fire (MCO n 09 22) x FI*Chamberlain Vanilla Sky (MCO g 03 22)
79 MCO VI / MCO d 03 22 FI SK LO 16 FI*Kasmasiinin Feenix Uros Pennut 4-7 kk Tellervo Kass EX1
FIN*Wishmaster Mike Hailwood (MCO ns 09 22) x FI*Kasmasiinin X-mas Rose (MCO g 03)
80 MCO VI / MCO g 03 24 FI SK LO 16 FI*Krysos Viva Las Vegas Naaras Pennut 4-7 kk Tellervo Kass EX3
LV*Su Meile Baskerville (MCO n 09 23) x FI*Krysos Rough Diamond (MCO g 09 22)
81 MCO VI / MCO f 09 22 FI SK LO 16 FI*Mahtitassun ImpiEllenAnna Naaras Pennut 4-7 kk Tellervo Kass EX1 BIV
FIN*SolarWind's Rigel (MCO a 22) x FI*Mahtitassun EteväEmäntä (MCO fs 09)
82 MCO VI / MCO d 09 22 FI SK LO 16 FI*Marskin Love Happens Naaras Pennut 4-7 kk Tellervo Kass EX2
FI*Marskin Heartbreaker (MCO d 09 22) x Zosia Dwa Formaty*PL (MCO f 09 22)
83 MCO VII / MCO ds Frederick Pride of Palace*RU *** Uros Grand International Champion Tellervo Kass EX1 CACS BIV NOM
Klondike Shaggy Angel*RU (MCO ns) x Esmina Altan Hatan *** (MCO f 09)
84 MCO VII / MCO ds 22 FI SK RX 15 FI*Mostlycats You Are My Life Uros International Champion Tellervo Kass EX1 CAGCIB
FI*Mostlycats Honeybush Vanilla (MCO ds 03 22) x FI*Mostlycats Thyra (MCO d 22)
85 MCO VII / MCO es 24 FI SK LO 15 FI*Chamberlain Arctic Love Naaras International Champion Tellervo Kass Abs
PL*CoonKitty Louis Vuitton (MCO e 09 23) x FI*Chamberlain Gift Of Love (MCO g 09 22)
86 MCO VII / MCO ns 22 FI SK RX 16 Macawi Mosi Double E's Xahir Uros Nuoret 7-10 kk Tellervo Kass EX1
Frozen Moon's Double Espresso (MCO n 22) x Macawi Mosi Honeymoon's Nidawi (MCO fs 22)
87 MCO VII / MCO fs FI SK LO 16 FI*FireFox Aurora Borealis Naaras Nuoret 7-10 kk Tellervo Kass EX1
DK*Amistia's Samson (MCO n 23) x Lazy Days of Beauty Wizards (MCO fs)
88 MCO VIII / MCO as 09 23 FI SK LO 14 FI*Krysos Krazy Kat Uros Grand International Champion Kristiina Rautio EX1 CACS
Mainefield's He's A Rebel (MCO ds) x FI*Krysos Tutti-frutti (MCO g 03 22)
89 MCO VIII / MCO fs 09 FI SK LO 15 FI*Mahtitassun EteväEmäntä Naaras International Champion Kristiina Rautio EX1 CAGCIB
S*Operacoon's Lord Sidney (MCO ns 03) x FI*Mahtitassun AlkuEläin (MCO f)
90 MCO VIII / MCO ns 02 62 FI SK LO 15 FI*Mahtitassun D*Tipu Naaras International Premior Kristiina Rautio EX1 CAGPIB
Magic Lake Silver Plush (MCO ns 09 22) x FI*Mahtitassun Bööna (MCO n 09)
91 MCO VIII / MCO ns 03 22 FI SRK LO 14 FI*Abbas-Coons Devils Magic Uros Premior Kristiina Rautio EX1 CAPIB
Coonflakes Devils Tower (MCO es 09 22) x DK*Timita's Black N'Beauty (MCO n)
92 MCO IX / MCO w 62 FI SK LO 15 FI*Fullmoon's Johnny B Goode Uros Avoin Kristiina Rautio EX1 CAC
FIN*Fullmoon's Wicked Games (MCO a 09) x FI*Fullmoon's Bad Medicine (MCO w)
93 NEM I / NEM n 21 FI SK RX 16 Mishelle Gold Nympha Naaras Avoin Marek Chadaj EX1 CAC
Elvis Iz Tverskogo Knyazhestva of Danvel (NEM a 21) x Ayris Gold Nympha (NEM n 03 21)
94 NEM I / NEM ns 21 FI SK LO 16 FI*Lumikissan ÄssäHai Uros Pennut 4-7 kk Marek Chadaj EX1
FI*Cherrytail's Marlon Brando (SIB d 09) x Kuz`kin Dom Taisya (NEM ns 21)
95 NEM II / NEM n 09 21 FI SRK RX 13 FI*FeliMau Chili Naaras Grand International Champion Marek Chadaj EX1 CACS
Mithilesh Perelka*PL (NEM n 09 21) x Vega Formula Uspekha*RUS (NEM a 03 21)
96 NEM II / NEM as 09 21 FI SK LO 15 FI*FeliMau Elvis Uros International Champion Marek Chadaj EX1 No Cert
Di Do Syberjon*PL (NEM ns 09 21) x Evropa Formula Uspekha*RUS (NEM as 21)
97 NFO I / NFO n FI SK LO 16 FI*Felicis Genius Uros Nuoret 7-10 kk Marek Chadaj EX1 NOM
S*Rotvältans Kingston (NFO d) x FI*Niittykissan Alexandria (NFO n 24)
98 NFO I / NFO a FI SK LO 16 FI*Firdafylkes Sigbjörn Ståle Uros Pennut 4-7 kk Marek Chadaj EX1
S*Eternitgården's Morse (NFO n 03) x FI*Pörkarvan QueenLetiziaLunkentuzz (NFO f 09)
99 NFO II / NFO n 09 FI SK LO 15 FI*FoxyPaw's Hula-Popper Naaras Supreme Champion Tellervo Kass KM NOM BIS
Perun's Hit The Road Jack (NFO n 09) x FIN*FoxyPaw's Bibbity-Boo (NFO n 09 22)
100 NFO II / NFO n 09 FI SK LO 16 FI*Siniidan Iron Maiden Naaras Nuoret 7-10 kk Tellervo Kass EX1
FIN*Kalliopirtin Yngre Kanutten (NFO n) x FI*Siniidan Serenade of Water (NFO n 02 21)
101 NFO II / NFO n 03 FI SRK RX FI*Ninatte's Cloud Nine Uros Grand International Premior Tellervo Kass EX1 CAPS NOM
Super Trouper av Skara Brae*CH (NFO d 02) x FIN*Slytiger's Pina Colada (NFO ns 09)
102 NFO III / NFO a 22 FI SK LO 16 Sterrenkatten's Radiohead Naaras Avoin Kristiina Rautio EX1 CAC
Sterrenkatten's Katha Bjoern (NFO a) x Fiskerjenta's Jesulina (NFO n 23)
103 NFO III / NFO n 24 FI SRK LO FI*Niittykissan Alexandria Naaras Grand International Premior Kristiina Rautio EX1 CAPS
FIN*Hilirimpsis Hattiwatti (NFO as 23) x FI*Felicis Emeliia (NFO f)
103 NFO III / NFO n 24 FI SRK LO FI*Niittykissan Alexandria Naaras Siitos Kristiina Rautio
FIN*Hilirimpsis Hattiwatti (NFO as 23) x FI*Felicis Emeliia (NFO f)
104 NFO III / NFO n 24 FI SRK LO FI*Heinuntuvan Eemeli Uros Grand International Premior Kristiina Rautio EX1 CAPS
FIN*Tähtitassun Lucky Star (NFO n 09 24) x S*Rockringen's Lucky Lips (NFO n 09)
105 NFO IV / NFO n 09 22 FI SK LO 16 FI*Louhelan Iron Man Uros Nuoret 7-10 kk Kristiina Rautio Abs
S*Kronängens Pikachu (NFO n 22) x S*Little L's Skydive (NFO as 03 24)
106 NFO IV / NFO a 02 21 64 FI SK LO 16 FI*RockyHill's FloYahto Uros Nuoret 7-10 kk Kristiina Rautio EX2
FI*Heinuntuvan Andreas (NFO a 22) x FI*RockyHill's Cherokee (NFO n 02 21)
107 NFO IV / NFO n 09 23 FI SK LO 16 Sterrenkatten's St. Etienne Uros Nuoret 7-10 kk Kristiina Rautio EX1 NOM
CH*Athos am Baerenbach (NFO w) x Katie Escarlata Vikingo*ES (NFO n 09 24)
108 NFO IV / NFO n 09 24 FI SK LO 15 FI*Pörkarvan QuentinTarantino Uros Kastraatti Kristiina Rautio EX1 CAP NOM BIS
S*Trollgumman's Lukaz Lunkentuzz (NFO d 02 21) x S*NC's Lola (NFO n 09 23)
109 NFO V / NFO d 22 FI SK LO 15 FI*Tähtitassun Romantic Road Runner Uros Grand International Champion Tellervo Kass EX1 CACS BIV
Orkan Uroczysko*PL (NFO n 22) x S*Just Catnap's Ailsa Craig (NFO d 09 22)
110 NFO V / NFO f 24 FI SK LO 15 FI*Felicis Filiola Naaras Grand International Champion Tellervo Kass EX1 CACS
S*Rotvältans Kingston (NFO d) x FI*Niittykissan Alexandria (NFO n 24)
111 NFO V / NFO f FI SRK LO FI*Tupuliinin Josefiina Naaras International Champion Tellervo Kass EX1 CAGCIB
FIN*Moutown Begemot (NFO n) x FIN*Tupuliinin Susu (NFO d 09)
112 NFO V / NFO f FI SK LO 16 FI*Felicis Gemma Naaras Nuoret 7-10 kk Tellervo Kass EX1
S*Rotvältans Kingston (NFO d) x FI*Niittykissan Alexandria (NFO n 24)
113 NFO VI / NFO d 09 22 FI SK LO 15 FI*Debals Joakim Puninen Uros International Champion Kristiina Rautio EX1 CAGCIB
FI*Pörkarvan PhilAnselmoSonOfAlladin (NFO n 09 24) x FI*Kujakeikarin Zizzi (NFO g 03 22)
114 NFO VI / NFO f 09 24 FI SRK LO 14 FI*Jarraun's Skog Cheresa Naaras Champion Kristiina Rautio EX2
FIN*Tähtitassun Lucky Star (NFO n 09 24) x FI*FoxyPaw's Cherry Mash (NFO fs)
115 NFO VI / NFO f 09 FI SK LO 15 FI*Pörkarvan QueenLetiziaLunkentuzz Naaras Champion Kristiina Rautio EX1 CACIB
S*Trollgumman's Lukaz Lunkentuzz (NFO d 02 21) x S*NC's Lola (NFO n 09 23)
116 NFO VI / NFO g 09 FI SK LO 16 FI*Tähtitassun RioSamba Naaras Pennut 4-7 kk Kristiina Rautio EX1 BIV
S*Trollgumman's Lukaz Lunkentuzz (NFO d 02 21) x FI*Tähtitassun Victoria (NFO n 24)
117 NFO VI / NFO d 02 21 62 FI SRK LO FI*Ninatte's Big Dipper Uros Supreme Premior Kristiina Rautio KM
FI*ArcticWilds All Or Nothing (NFO n 03 24) x FI*Ninatte's Apricot Lady (NFO f 02)
118 NFO VI / NFO d 09 FI SRK LO FI*Kultahuiskan Isabella Naaras Supreme Premior Kristiina Rautio KM
FI*Tähtitassun Daniel (NFO d 24) x FI*Kultahuiskan Geisha (NFO f 03)
119 NFO VII / NFO ns 24 FI SK LO 16 FI*Debals Lemmy Kilmister Uros Nuoret 7-10 kk Marek Chadaj EX1
FI*Hopeahännän Julle (NFO n 09) x FI*Kujakeikarin Åkrid (NFO fs 24)
120 NFO VIII / NFO fs 09 FI SRK LO 14 FI*Jarraun's Skog Cheralin Naaras Grand International Champion Marek Chadaj EX1 CACS NOM
FIN*Tähtitassun Lucky Star (NFO n 09 24) x FI*FoxyPaw's Cherry Mash (NFO fs)
121 NFO VIII / NFO fs 09 22 FI SK LO 16 Ephelia Tierra Media*ES Naaras Nuoret 7-10 kk Marek Chadaj EX1
Picatoste la Peyre*ES (NFO ds 09 22) x Bora Bora Tierra Media*ES (NFO ns 09 22)
122 NFO IX / NFO w 64 FIN SRK LO FIN*FoxyPaw's Icebreaker Uros Supreme Champion Kristiina Rautio KM NOM
Dorian av Tyssedal (NFO n 09 22) x FIN*Tähtitassun Balladi Helena (NFO w)
123 SIB III / SIB ny 24 FI SRK RX FI*Amurin Ruufus Uros Supreme Champion Tellervo Kass KM
Lucas Sibaris*RU (SIB ny 24) x Siestadream-E Carupita (SIB n 23)
123 SIB III / SIB ny 24 FI SRK RX FI*Amurin Ruufus Uros Siitos Rotukirjaus Kissaliitto
Lucas Sibaris*RU (SIB ny 24) x Siestadream-E Carupita (SIB n 23)
124 SIB III / SIB n 24 FI SK LO 16 FI*Amurin Bernice Naaras Avoin Tellervo Kass EX1 CAC BIV
FI*Tunturikissan Kuura (SIB n 23) x FI*Amurin Tirsa (SIB ny 22)
125 SIB III / SIB ny 22 FI SK LO 16 FI*Cherrytail's Araminta Naaras Avoin Tellervo Kass EX2
Biass Xan od Królowych*PL (SIB ny 24) x FI*Cherrytail's Vendetta (SIB n 22)
126 SIB III / SIB n 22 FI SK LO 16 FI*Amurin Chaleb Uros Nuoret 7-10 kk Tellervo Kass EX1
FI*Amurin Rafael II (SIB ny 09 24) x FI*Amurin Zippora (SIB n 22)
127 SIB IV / SIB n 03 22 FI SRK LO FI*Amurin Hoosea Uros Supreme Champion Marek Chadaj KM NOM BIS
FIN*Amurin Hiskia (SIB d 03 23) x FI*Balladin Melissa (SIB n 09 22)
128 SIB IV / SIB ny 09 22 FI SK LO 16 Ekaterina Molaska Naaras Nuoret 7-10 kk Marek Chadaj EX1
Starsiberia Darius of Molaska (SIB n 09 22) x Krajsava Iz Tverskogo Knyazhestva of Molaska (SIB n 22)
129 SIB V / SIB fy 22 FI SK LO 16 FI*Amurin Gabrielle Naaras Määrittely Kristiina Rautio SIB VI/ fy 09 22
Lucas Sibaris*RU (SIB ny 24) x FI*Amurin Ulla (SIB fy 22)
129 SIB VI / SIB fy 09 22 FI SK LO 16 FI*Amurin Gabrielle Naaras Pennut 4-7 kk Kristiina Rautio EX2
Lucas Sibaris*RU (SIB ny 24) x FI*Amurin Ulla (SIB fy 22)
130 SIB V / SIB f 23 FI SRK LO FI*Amurin Hanna Naaras Supreme Premior Kristiina Rautio KM NOM BIS
FIN*Amurin Hiskia (SIB d 03 23) x FI*Balladin Melissa (SIB n 09 22)
131 SIB VI / SIB d 09 22 FI SK LO 15 FI*Amurin Zebedee Uros Grand International Champion Tellervo Kass EX1 CACS BIV
FI*Amurin Ruufus (SIB ny 24) x FI*Sasulkan Czarina (SIB f 09 22)
132 SIB VI / SIB d 09 24 FI SK LO 14 FI*Lumikissan SuperSankari Uros International Champion Tellervo Kass EX1 CAGCIB
FI*Amurin Ruufus (SIB ny 24) x CH*Lukijn's Vera (SIB f 09 24)
133 SIB VI / SIB f 09 24 FI SK LO 16 FI*Lumikissan Wanda Naaras International Champion Tellervo Kass EX1 CAGCIB
FI*Lumikissan Herra Huu (SIB n 24) x CH*Lukijn's Vera (SIB f 09 24)
134 SIB VI / SIB f 09 FI SK LO 16 FI*TaigaMaan Cissos SiiriSirpukka Naaras Nuoret 7-10 kk Tellervo Kass EX1
FIN*Lumikissan Taikaviitta (SIB es) x FI*Lumikissan Olivia OiKukas (SIB n 03)
135 SIB VI / SIB f 09 24 FI SK LO 16 FI*Lumikissan ÄikkisTuikkis Naaras Pennut 4-7 kk Tellervo Kass EX1 BIV NOM BIS
FI*Cherrytail's Marlon Brando (SIB d 09) x Kuz`kin Dom Taisya (NEM ns 21)
136 SIB VI / SIB d 09 22 FI SK LO 15 FI*Amurin Zerahiah Uros Premior Tellervo Kass EX1 CAPIB
FI*Amurin Ruufus (SIB ny 24) x FI*Sasulkan Czarina (SIB f 09 22)
137 SIB VII / SIB ns 24 FI SK LO 16 FI*Alizarin Esko Riihelä Uros Pennut 4-7 kk Kristiina Rautio EX1 NOM
FI*Cherrytail's Orpheus (SIB ds 03 24) x FI*Cherrytail's Mexican Girl (SIB f 09)
138 SIB VII / SIB ns 24 FI SK LO 16 FI*Cherrytail's Beowulf Uros Pennut 4-7 kk Kristiina Rautio EX2
FI*Sipsun Altair (SIB ds 09 24) x FI*Cherrytail's Xalvadora (SIB fs 09)
139 SIB VII / SIB fs FIN SRK RX FIN*Lumikissan LappuLiisa Naaras Supreme Premior Kristiina Rautio Abs
FIN*Lumikissan Frodo Reppuli (SIB a) x Ursula Dauria (SIB ds 11)
139 SIB VII / SIB fs FIN SRK RX FIN*Lumikissan LappuLiisa Naaras Veteraani Marek Chadaj Abs
FIN*Lumikissan Frodo Reppuli (SIB a) x Ursula Dauria (SIB ds 11)
140 SIB VIII / SIB ns 03 24 FI SRK LO 13 FI*Lumikissan Nopsajalka Uros Supreme Champion Tellervo Kass KM
FI*Tassutuvan Al Capone (SIB ds 03 24) x FI*Lumikissan Fortuna (SIB fs)
141 SIB VIII / SIB ds 09 24 FI SK LO 14 FI*Sipsun Altair Uros International Champion Tellervo Kass EX1 CAGCIB
Fado Colour Foot*PL (SIB as 09 22) x FI*Lumikissan Diiva (SIB ds 09 24)
142 SIB VIII / SIB ds 09 FI SK LO 15 FI*Lumikissan Unna Unelmainen Naaras International Champion Tellervo Kass EX1 CAGCIB
FI*Cherrytail's Marlon Brando (SIB d 09) x FI*Lumikissan Fortuna (SIB fs)
143 SIB VIII / SIB gs 09 24 FI SK LO 16 FI*Cherrytail's Zorana Naaras Avoin Tellervo Kass EX1 CAC
FI*Cherrytail's Orpheus (SIB ds 03 24) x FI*Cherrytail's Umika (SIB g 09)
144 SIB VIII / SIB ns 09 24 FI SK LO 16 FI*Lumikissan Zumppendeeros Uros Nuoret 7-10 kk Tellervo Kass EX1 BIV NOM BIS
FI*Lumikissan SuperSankari (SIB d 09 24) x FI*Lumikissan Fortuna (SIB fs)
145 SIB VIII / SIB ds 09 24 FI SK LO 16 FI*Cherrytail's Belvedere Naaras Pennut 4-7 kk Tellervo Kass EX1
FI*Sipsun Altair (SIB ds 09 24) x FI*Cherrytail's Xalvadora (SIB fs 09)
145 SIB VIII / SIB ds 09 24 FI SK LO 16 FI*Cherrytail's Belvedere Naaras Määrittely Kristiina Rautio SIB VIII/ SIB ds 09 24
FI*Sipsun Altair (SIB ds 09 24) x FI*Cherrytail's Xalvadora (SIB fs 09)
146 SIB IX / SIB w 61 FI SK LO 16 Blondelle vom Rieder Einödhof Naaras Pennut 4-7 kk Marek Chadaj EX1
Aragon Schwäbische Neva (SIB w) x Silvana Schwäbische Neva (NEM f 21)
147 TUA VII / TUA as 24 FI SK LO 16 Angoraphil Hyalite Uros Nuoret 7-10 kk Tellervo Kass Abs
Angoraphil Elixir (TUA w) x Etonnant Swan Song (TUA w)
148 BEN n 22 FI SK RX 16 S*KungsgardenCats Tigger Uros International Premior Ulrika Eriksson EX1 CAGPIB NOM BIS
Aridlands Takoda (BEN n 24) x S*KungsgardenCats Keep Lovin' Lo, JW, DSM, DVM (BEN n 24)
149 BEN n 24 FI SK LO 16 FI*Alcarinqua Galahad Uros Nuoret 7-10 kk Jarmo Räihä EX2
Guru Dude Dream (BEN n 24) x FI*Alcarinqua Demeter (BEN n 24)
150 BEN n 24 FI SK LO 16 S*Leopardettes Leonardo Uros Nuoret 7-10 kk Jarmo Räihä EX1
S*Leopardettes Idefix (BEN n 24) x S*Leopardettes Covergirl (BEN n 24)
151 BEN n 24 FI SK LO 16 FI*Alcarinqua Guinevere Naaras Nuoret 7-10 kk Jarmo Räihä EX1 BIV NOM
Guru Dude Dream (BEN n 24) x FI*Alcarinqua Demeter (BEN n 24)
152 BEN n 24 FI SK RX 16 S*KungsgardenCats Ocean Treasure Uros Grand International Premior Jarmo Räihä Abs
Absolutely My Own Private Idaho (BEN n 24) x S*KungsgardenCats Blue Water Droplets (BEN n 24)
153 BEN n 22 32 FI SK LO 15 FI*Alcarinqua Elentari Naaras Supreme Champion Ulrika Eriksson KM
Alfajiri Albireo (BEN n 22) x Ilendri Surya (BEN n 22)
154 BLH n FI SK RX 16 FI*Treselle's Espresso Uros Champion Jarmo Räihä EX1 CACIB
FI*Treselle's Walton Brown (BLH b) x Britimanti Bubble Blue (BLH a 03)
155 BML I / BML as 11 31 FI SK RX 14 ES*Bellabonny Touchstone Uros International Champion Ulrika Eriksson EX1 CAGCIB
Hamlet des Ethnicats (BML ns 11 31) x ES*Bellabonny Nieves (BML bs 11)
156 BML I / BML ns 11 31 FI SRK LO FI*Kimuli's Love Story Naaras International Champion Ulrika Eriksson EX1 CAGCIB
GB*Gem's Andamooka Opal (BML bs 11) x FIN*Kimuli's Chocolate Dream (BML ns 11)
157 BML I / BML ns 11 FIN SRK RX FIN*Ancelaine Lisbeth Naaras Supreme Premior Ulrika Eriksson KM BIV
Thamakan Silver Xaco (BML ns 11) x DK*Tian's Lily (BML bs 11)
157 BML I / BML ns 11 FIN SRK RX FIN*Ancelaine Lisbeth Naaras Veteraani Ulrika Eriksson 2
Thamakan Silver Xaco (BML ns 11) x DK*Tian's Lily (BML bs 11)
158 BML I / BML ns 11 31 FI SK LO 16 FI*Kissamummon Pieni Onnen Häivähdys Uros International Premior Ulrika Eriksson EX1 CAGPIB
FI*Kissamummon Onnen hetki (BML ns 11 31) x FI*Kissamummon Pikku Rakas (BML as 11 31)
159 BML I / BML ns 11 FIN SRK RX FIN*Kimuli's Chocolate Dream Naaras International Premior Ulrika Eriksson EX1 CAGPIB
Regulus af Misapotanien (BML ns 11) x FIN*Ancelaine Lisbeth (BML ns 11)
160 BML II / BML hs 12 31 FI SK LO 16 Pepsi af Misapotanien Naaras Nuoret 7-10 kk Ulrika Eriksson EX1
SE*Miss World's Filippi (BML ds 12 31) x Uni-X af Misapotanien, DVM (BML ns 11)
161 BSH n FI SRK LO FI*Feronian Gaia Uros Grand International Champion Ulrika Eriksson EX1 CACS
Zorro Famous Hero British Velvet, CZ (BSH a) x FI*Feronian Dahlea Purpurea (BSH f)
162 BSH n FI SK LO 16 FI*Ruusutarhan Rosa Gallica Uros Nuoret 7-10 kk Ulrika Eriksson EX1
FI*Feronian Ivory (BSH e) x FI*Ruusutarhan Oodi (BSH f)
163 BSH a FI SRK LO 14 FI*Ruusutarhan Ottilio Uros International Champion Jarmo Räihä EX1 CAGCIB NOM
Chieftain of Noblesse Oblige (BSH d) x Regina di Triangolo*CH (BSH a)
164 BSH a FI SK LO 16 FI*Chokotoe's Lord Blue Hair Uros Nuoret 7-10 kk Jarmo Räihä EX1
FI*Ruusutarhan Ottilio (BSH a) x FI*Chokotoe's Sailor Blue Rose (BSH a)
165 BSH a FI SRK RX FI*Feronian Heliotropium Uros Grand International Premior Jarmo Räihä Abs
FIN*Tassulähteen Ähäkutti (BSH a) x EE*Ashly Rewal Beauty (BSH a)
166 BSH e FI SK LO 14 FI*Feronian Ivory Uros Grand International Champion Ulrika Eriksson EX1 CACS NOM BIS
FI*Feronian Heliotropium (BSH a) x FI*Feronian Gabriella (BSH f)
166 BSH e FI SK LO 14 FI*Feronian Ivory Uros Siitos Rotukirjaus Kissaliitto
FI*Feronian Heliotropium (BSH a) x FI*Feronian Gabriella (BSH f)
167 BSH e FI SK LO 16 FI*Ruusutarhan Rosa Alba Naaras Nuoret 7-10 kk Ulrika Eriksson EX1
FI*Feronian Ivory (BSH e) x FI*Ruusutarhan Oodi (BSH f)
168 BSH f FI SRK LO 14 FI*Ruusutarhan Oodi Naaras International Champion Jarmo Räihä EX1 CAGCIB NOM
Chieftain of Noblesse Oblige (BSH d) x Regina di Triangolo*CH (BSH a)
168 BSH f FI SRK LO 14 FI*Ruusutarhan Oodi Naaras Siitos Jarmo Räihä
Chieftain of Noblesse Oblige (BSH d) x Regina di Triangolo*CH (BSH a)
169 BSH f FI SRK LO FI*Ruusutarhan Klara Naaras Supreme Premior Jarmo Räihä KM NOM BIS
DK*From's Don Juan (BSH a) x S*Applecat Pallas (BSH f)
170 BSH g FI SK LO 16 FI*Ruusutarhan Rosa Amabile Naaras Nuoret 7-10 kk Ulrika Eriksson EX1
FI*Feronian Ivory (BSH e) x FI*Ruusutarhan Oodi (BSH f)
171 BUR n FI SK LO 15 FI*Lilac's HRH King Hassan Uros Grand International Champion Jarmo Räihä EX1 CACS
FI*Bumpulina Wilberforce (BUR n) x FI*Lilac's Esmeralda Gypsygirl (BUR n)
172 BUR n FI SK LO 16 FI*Mama-Alcialon Great Gameboy Uros Avoin Jarmo Räihä EX1 CAC
FI*Mama-Alcialon Father's Son (BUR b) x FI*Topisan Daisy-Onneli (BUR f)
173 BUR n FI SK LO 16 FI*Lilac's Iron Maiden Naaras Pennut 4-7 kk Jarmo Räihä EX1 BIV NOM BIS
FI*Lilac's HRH King Hassan (BUR n) x FI*Almond's Ella Fitzgerald (BUR f)
174 BUR n FI SRK LO Isä-Brownin Ushuaia Uros Grand International Premior Jarmo Räihä EX1 CAPS NOM
Wild Angel's Valenok of Seirene (BUR n) x Isä-Brownin Monte Velho (BUR n)
175 BUR n FI SK LO 16 FI*Mama-Alcialon Glamorous Greta Naaras Kastraatti Jarmo Räihä EX1 CAP
FI*Mama-Alcialon Father's Son (BUR b) x FI*Topisan Daisy-Onneli (BUR f)
176 BUR a FI SK LO 16 FI*Aficats Fearless Mr. Dio Uros Pennut 4-7 kk Ulrika Eriksson EX1
FI*Purrlein Aristocat Berlioz (BUR a) x FI*Pikkukuun Delighted Rapunzel (BUR h)
177 BUR b FI SRK LO FI*Shu-Shun Talven Prinsessa Naaras Grand International Champion Jarmo Räihä EX1 CACS
FI*Oliivian Wagner (BUR b) x FI*Shu-Shun Mystinen Mata Hari (BUR b)
178 BUR b FI SK LO 14 FI*Mama-Alcialon Father's Son Uros International Champion Jarmo Räihä EX1 CAGCIB
FI*Aficats Don't Mess With ME! (BUR b) x FI*Shu-Shun Talven Prinsessa (BUR b)
179 BUR b FI SK LO 16 FI*Mama-Alcialon Incredible Illusion Uros Nuoret 7-10 kk Jarmo Räihä EX1
FI*Shu-Shun Intianlootus (BUR b) x FI*Mama-Alcialon Fabulous Fluttershy (BUR b)
180 BUR b FI SK LO 16 FI*Mama-Alcialon Impossible Ivanka Naaras Nuoret 7-10 kk Jarmo Räihä EX1 BIV
FI*Shu-Shun Intianlootus (BUR b) x FI*Mama-Alcialon Fabulous Fluttershy (BUR b)
181 BUR f FI SRK LO 14 FI*Mama-Alcialon MahtavaMaria Naaras International Champion Jarmo Räihä EX1 CAGCIB
FI*Flea's Motu Napenape (BUR d) x FI*Shu-Shun Talven Prinsessa (BUR b)
182 BUR f FI SRK LO FI*Mama-Alcialon Diamond Diva Naaras Grand International Premior Jarmo Räihä EX1 CAPS
FI*Arkhitekton Stucco (BUR d) x FIN*Aficats Bellatrix (BUR j)
183 BUR g FIN SRK LO FIN*Seirene Justify My Love Naaras Grand International Premior Ulrika Eriksson Abs
DK*Abéné's Gucci (BUR c) x FIN*Seirene Hokkuspokkus (BUR f)
183 BUR g FIN SRK LO FIN*Seirene Justify My Love Naaras Veteraani Ulrika Eriksson Abs
DK*Abéné's Gucci (BUR c) x FIN*Seirene Hokkuspokkus (BUR f)
184 BUR h FI SRK LO 14 FI*Enjoy Queen of Puddings Naaras International Champion Ulrika Eriksson EX1 CAGCIB NOM BIS
FI*Enjoy Candy Cane (BUR d) x FI*Seirene Material Girl (BUR b)
185 BUR h FI SK LO 15 FI*Pikkukuun Delighted Rapunzel Naaras Champion Ulrika Eriksson EX1 CACIB
FI*Aficats Don't Mess With ME! (BUR b) x FI*Pikkukuun Biscuit (BUR h)
186 EUR n FI SK LO 16 FI*Pikku-Piun Innokas Into Uros Pennut 4-7 kk Jarmo Räihä EX1
FI*Pikku-Piun Äijä (EUR a 23) x FI*Pikku-Piun Black is Back (EUR n)
187 EUR n FIN SRK RX FIN*Pikku-Piun Kultamuru Naaras International Premior Jarmo Räihä Mitätöity Mitätöity
FIN*Pikku-Piun Akrakadabra (EUR n) x FIN*Pikku-Piun Domina (EUR a)
188 EUR e FI SK RX 15 FI*Vinhaviiksen Salarakas Uros Avoin Jarmo Räihä EX1 CAC
FI*Kissakallion Orlando (EUR d 24) x FI*Vinhaviiksen Tehotassu (EUR g 24)
189 EUR n 22 FIN SRK RX FIN*Casimirrin Eulalia Naaras Supreme Premior Ulrika Eriksson KM NOM
Finnvedens Tokai (EUR n 22) x FIN*Pikku-Piun Gilda (EUR n 22)
189 EUR n 22 FIN SRK RX FIN*Casimirrin Eulalia Naaras Veteraani Ulrika Eriksson 1
Finnvedens Tokai (EUR n 22) x FIN*Pikku-Piun Gilda (EUR n 22)
190 EUR n 24 FIN SRK RX FIN*Katinhännän Bella Valentina Naaras Supreme Premior Jarmo Räihä KM
Simeoni (EUR n 23) x FIN*Katinhännän Xeria X-Rogue (EUR n)
190 EUR n 24 FIN SRK RX FIN*Katinhännän Bella Valentina Naaras Veteraani Ulrika Eriksson 4
Simeoni (EUR n 23) x FIN*Katinhännän Xeria X-Rogue (EUR n)
191 EUR d 22 FI SRK RX FI*Feronian Cajanus Uros Grand International Champion Ulrika Eriksson EX1 CACS
Silkkiturkin Nilla Neuvokas (EUR n 22) x FI*Feronian Thea Camellia (EUR f 22)
192 EUR d 22 FIN SRK RX Silkkiturkin Menevä Macho Uros Supreme Premior Ulrika Eriksson KM
FIN*Casimirrin Escamillo (EUR n 22) x Silkkiturkin Kermatassu (EUR f 22)
193 EUR d 24 FI SK LO 16 FI*Feronian Limon Uros Pennut 4-7 kk Ulrika Eriksson EX1
FI*Casimirrin Ior (EUR n 22) x FI*Feronian Felicia (EUR f 24)
194 EUR f 22 FI SK RX 16 FI*Pikku-Piun Hulda Hirmuinen Naaras Avoin Ulrika Eriksson EX1 CAC
FI*Pikku-Piun Ylettömän Ihana (EUR d 22) x FI*Pikku-Piun Wilma (EUR n 22)
195 EUR f 23 FIN SRK RX FIN*Pikku-Piun Rosmariini Naaras Grand International Champion Jarmo Räihä EX1 CACS
Silkkiturkin Jimi Hendrix (EUR d 23) x FIN*Pikku-Piun Nättityttö (EUR n 23)
196 EUR f 23 FI SRK RX 13 FI*Pinkkitassun Ellen Naaras Avoin Jarmo Räihä EX1 CAC
Maahinen (EUR d) x FI*Pinkkitassun Bette (EUR f 22)
197 EUR f 24 FI SRK RX 13 FI*Feronian Felicia Naaras Supreme Champion Ulrika Eriksson KM
FI*Feronian Vincent Victoriano (EUR n 22) x FI*Feronian Angelica (EUR g 24)
198 EUR as 23 FI SK RX 16 EE*Blueberry Wildstar Uros Nuoret 7-10 kk Ulrika Eriksson EX1
FI*Katinhännän Blue Sky Basin (EUR as 23) x FI*Pikku-Piun Blue Babe (EUR a)
199 EUR n 02 64 FIN SRK RX Tarina Naaras Veteraani Ulrika Eriksson 3
200 EUR n 03 FI SK RX 15 FI*Waputtaren Taaniel Uros Avoin Ulrika Eriksson EX1 CAC
Taneli (EUR d 02) x FI*Elekatin Tillipioni (EUR a 03)
201 EUR a 02 62 FI SK RX 16 Anshelm Uros Avoin Ulrika Eriksson EX1 CAC
202 KOR FI SRK LO 13 FI*Mythai Ornanong Sa-Mon Naaras Grand International Champion Ulrika Eriksson Abs
FI*Kattihovin Saishono Gin-no (KOR ) x FI*Mythai Wan Suk Saao (KOR )
203 MAN 51-52 / MAN d 03 22 51 FI SK RX 15 Auragold Mr. Worldwide Uros Supreme Champion Jarmo Räihä KM
Auragold Cody Joe (MAN n 09 22) x Mistysprings Virginia of Auragold (MAN f 09 22)
204 MAN 51-52 / MAN e 51 FI SK RX 16 FI*Maikain Pulla Won Vung Uros Avoin Jarmo Räihä EX1 CAC
FI*Conan Lontrus (MAN d 23 51) x FI*Pikkeen Fariini (MAN f 24 51)
205 MAU ns 24 FI SK LO 16 FI*Walidah Atiqtalaaq Uros Avoin Ulrika Eriksson EX1 CAC
FI*Ausare Caesarion (MAU ns) x FI*Chai-lai Iftikhar Inukshuk (MAU ns 24)
206 OCI n 24 FI SK LO 15 FI*Topspot Lucifero Magnifico Uros Supreme Champion Ulrika Eriksson KM
FIN*Rollick Be Quick Or Be Dead (OCI ns 24) x FI*Topspot Grumpy The First (OCI o 24)
207 OCI n 24 FIN SRK LO FIN*Moosegrove Phoenix Uros Supreme Champion Ulrika Eriksson KM
S*Vargagården's Sisu Maxwell JR (OCI b 24) x FIN*Moosegrove Escuro Elegante (OCI n 24)
207 OCI n 24 FIN SRK LO FIN*Moosegrove Phoenix Uros Veteraani Ulrika Eriksson 1 NOM BIS
S*Vargagården's Sisu Maxwell JR (OCI b 24) x FIN*Moosegrove Escuro Elegante (OCI n 24)
208 OCI n 24 FI SK LO 16 FI*Moosegrove Kiara Naaras Nuoret 7-10 kk Ulrika Eriksson EX1 BIV NOM BIS
FIN*Moosegrove Phoenix (OCI n 24) x Calumet Cats Jewel-of-Moosegrove (OCI b 24)
209 OCI b 24 FI SRK LO FI*Moosegrove Ad Victoriam Naaras Supreme Champion Jarmo Räihä KM
S*Vargagården's Sisu Maxwell JR (OCI b 24) x FIN*Moosegrove Escuro Elegante (OCI n 24)
210 OCI b 24 FIN SRK RX FIN*Moosegrove Conquistatore Uros Supreme Premior Jarmo Räihä KM
FIN*Martinic Runaway Boy (OCI c 24) x FIN*Moosegrove Abigail (OCI ns 24)
210 OCI b 24 FIN SRK RX FIN*Moosegrove Conquistatore Uros Veteraani Ulrika Eriksson 2
FIN*Martinic Runaway Boy (OCI c 24) x FIN*Moosegrove Abigail (OCI ns 24)
211 OCI o 24 FI SK LO 16 FI*Moosegrove LeBron Uros Pennut 4-7 kk Ulrika Eriksson EX1 NOM
FIN*Moosegrove Geraldo Gentil (OCI b 24) x FI*Moosegrove Donna é Mobile (OCI n 24)
212 ABY n FI SRK LO 14 Osiris(V) Total Surprise Uros Supreme Champion Anna Wilczek KM
Osiris(V) Sammy Davis Junior (ABY n) x Osiris(V) Rumour Has It (ABY n)
213 ABY n FI SK LO 16 FI*Laire Maer Gelir Uros Pennut 4-7 kk Anna Wilczek EX1 NOM
Osiris(V) Total Surprise (ABY n) x FI*Laire Gelir Laer (ABY o)
214 ABY n FI SRK LO Nefertum d'Or PtitPrince*UA Uros Supreme Premior Anna Wilczek KM NOM
Garfield d'Or PtitPrince*UA (ABY o) x Donna Karan d'Or PtitPrince*UA (ABY n)
215 ABY n FI SRK LO 13 FI*Nebuankhet Veritaserum Uros Grand International Premior Anna Wilczek EX1 CAPS
S*Hjortronstigens Private Dancer (ABY n) x FI*Nebuankhet Sein-el-Mauassif (ABY n)
216 ABY n FI SK LO 15 FI*Laire Vanimar Eleniel Naaras International Premior Anna Wilczek EX1 CAGPIB
DK*Bifrost Which Wizardry is This (ABY n) x FI*Laire Gelir Narya (ABY a)
217 ABY n FI SRK LO 13 FI*Kharn-Ka Valley of Ashes Naaras Premior Anna Wilczek EX1 CAPIB BIV NOM
FI*Laire Oira Anor (ABY n) x FIN*Kharn-Ka Imperia Isabel (SOM o)
218 ABY n FIN SRK LO S*Hjortronstigens The Sound of Music Uros Veteraani Ulrika Eriksson 1 NOM BIS
GB*Riverfern Light My Fire (ABY n) x Deeablo Miraquel of Absint (ABY p)
219 ABY a FI SRK LO 13 FI*Nebuankhet Valentine Water Naaras Grand International Champion Henry Hornell EX1 CACS BIV
S*Hjortronstigens Private Dancer (ABY n) x FI*Nebuankhet Sein-el-Mauassif (ABY n)
220 ABY a FI SK LO 15 FI*Akanthos Dante Uros Champion Henry Hornell EX1 CACIB
Osiris(V) Total Surprise (ABY n) x FI*Angelos Victoria (ABY n)
221 ABY a FI SK LO 16 FI*Nebuankhet Nae Quin! Naaras Avoin Henry Hornell EX1 CAC
Dushara Godric-of-Kawaii (ABY n) x FI*Nebuankhet Valentine Water (ABY a)
222 ABY a FI SK LO 16 FI*Nebuankhet Nae Master! Uros Kastraatti Henry Hornell EX1 CAP
Dushara Godric-of-Kawaii (ABY n) x FI*Nebuankhet Valentine Water (ABY a)
223 ABY o FI SRK LO 13 FI*Laire Gelir Laer Naaras Grand International Champion Vladimir Isakov EX1 CACS BIV
FI*Laire Oira Anor (ABY n) x RU*Greenville Summer of Laire (ABY o)
224 ABY o FI SK LO 14 FI*Neaera's Genna Gingerella Naaras International Champion Vladimir Isakov EX1 CAGCIB
FI*Silkkihienon Unda Maris (ABY a) x FI*Neaera's Fiammetta (ABY o)
225 ABY o FI SK LO 15 FI*Laire Vanimar Alassea Naaras Champion Vladimir Isakov EX1 CACIB
DK*Bifrost Which Wizardry is This (ABY n) x FI*Laire Gelir Narya (ABY a)
226 ABY o FI SRK LO FI*Neaera's Fiammetta Naaras Kastraatti Vladimir Isakov Abs
Dushara Evandar-of-Nebuankhet (ABY o) x FIN*Kawaii Fuyudori (ABY o)
227 ABY p FI SK LO 15 FI*Laire Melian Marilla Naaras Champion Vladimir Isakov Abs
FI*Link Nyota Ziko Humu (ABY a) x FI*Laire Maiar Melian (ABY o)
228 ABY p FI SK LO 16 FI*Kharn-Ka Rapid Eye Naaras Pennut 4-7 kk Vladimir Isakov EX1
FI*Link Modunia Mgodi (ABY n) x FI*Kharn-Ka Parisian Queen (SOM a)
229 CRX I / CRX n FI SK LO 15 FI*Piupaws Elisabeth Lukas Naaras Avoin Anna Wilczek EX1 CAC NOM
S*Rexture Zorro (CRX n) x FI*Piupaws Marynka (CRX f 03 33)
230 CRX II / CRX n 09 FI SK LO 15 FI*Saca's Rain Reanna Naaras Grand International Champion Vladimir Isakov EX1 CACS NOM
FI*Saca's White Rebel (CRX n 02) x Pixie Agnus*LT (CRX n)
231 CRX II / CRX a 02 62 FI SK LO 15 FI*FunkyJam's Upupa Epops Naaras International Champion Vladimir Isakov Abs
FI*Piupaws Pathways of Sekhmet (CRX n 03) x FI*FunkyJam's Blue Dove (CRX a 09)
232 CRX II / CRX n 03 FI SK LO 15 FI*Framillan Uula Uros Avoin Vladimir Isakov EX1 CAC NOM
FI*Piupaws Pathways of Sekhmet (CRX n 03) x FI*Framillan Lobelia (CRX b 03 24)
233 CRX II / CRX n 03 FI SK RX 16 FI*FunkyJam's No, i really are cute Naaras Nuoret 7-10 kk Vladimir Isakov EX1 NOM BIS
FI*Piupaws Private (CRX n 03) x FI*FunkyJam's Bum Bum Bum (CRX n 03)
234 CRX II / CRX n 03 FI SK LO 16 FI*KattiKaisan Kran Turismo Uros Pennut 4-7 kk Vladimir Isakov EX2
FI*Ballerina's Shahryar (CRX n 03) x FI*Sweetpurr's Maggie Greene (CRX f 03)
235 CRX II / CRX n 01 62 FI SK RX 16 Vasabi Shironeko Uros Pennut 4-7 kk Vladimir Isakov EX1 BIV NOM
Prime Gloria (CRX a 03) x Aishawarya Shironeko (CRX n 02)
236 CRX II / CRX n 03 FI SRK LO 14 FI*Piupaws Pathways of Sekhmet Uros Supreme Premior Vladimir Isakov KM NOM BIS
Puraffection's Paras Punainen (CRX d 03 24) x FI*Piupaws Song of Sekhmet (CRX n 01 21)
237 CRX II / CRX n 03 FIN SRK LO FIN*Piupaws Krafla Uros Supreme Premior Vladimir Isakov Abs
YAS-53 Yam Yam-of-sleggja (CRX n) x FIN*Piupaws (Nice Voice...) (CRX n 03)
237 CRX II / CRX n 03 FIN SRK LO FIN*Piupaws Krafla Uros Veteraani Ulrika Eriksson 3
YAS-53 Yam Yam-of-sleggja (CRX n) x FIN*Piupaws (Nice Voice...) (CRX n 03)
238 CRX III / CRX e 24 FI SK LO 16 FI*Saca's Femme Fatale Naaras Nuoret 7-10 kk Henry Hornell EX1
FI*Angelfalls Spider From Mars (CRX d 03) x FI*Saca's Comtesse de la Crème (CRX e)
239 CRX III / CRX g 24 FI SK LO 16 FI*FunkyJam's Nova Prime Naaras Pennut 4-7 kk Henry Hornell Abs
FI*Peppycat's Luke Skywalker (CRX n) x FI*FunkyJam's Firemaker (CRX f 21 33)
240 CRX IV / CRX f 01 21 62 FI SK LO 16 FI*Derekaz Primo Victoria Naaras Nuoret 7-10 kk Anna Wilczek EX1 NOM
FI*Angelfalls Spider From Mars (CRX d 03) x FI*Derekaz Zyra (CRX n 03 24)
241 CRX IV / CRX g 03 FI SRK LO FI*VeeKasin Miss Nettles Naaras Grand International Premior Anna Wilczek EX1 CAPS
FI*Framillan Cunning thunder (CRX bs) x FI*Jip-Jap'n Unknown Mermaid (CRX g 03)
242 CRX V / CRX n 24 FI SK LO 15 FI*Sweetpurr's 'Cuz I Can Uros Supreme Champion Henry Hornell KM
Selena Light's Russian Lover (CRX n) x Pixie Fay Battle Under Stars (CRX n 24)
243 CRX V / CRX n 24 FI SK LO 15 FI*Derekaz Nymphomaniak Naaras Avoin Henry Hornell EX1 CAC
FI*Sweetpurr's Salmiak (CRX n) x FI*Derekaz Burlesque (CRX n 24)
244 CRX V / CRX ns 24 FI SK LO 16 FI*Piupaws Ascalon Uros Pennut 4-7 kk Henry Hornell EX1 BIV
FI*Spectrolite Ritariperhonen (CRX ns 03 24) x FI*Piupaws Svetlana Rönkkö (CRX n 24)
245 CRX VI / CRX n 01 21 62 FI SK LO 15 FI*Piupaws Twister of Sekhmet Uros International Champion Vladimir Isakov EX1 CAGCIB
FI*Piupaws Pathways of Sekhmet (CRX n 03) x FI*Piupaws Twisted Sister (CRX n 02 21)
246 CRX VI / CRX n 03 24 FIN SRK LO FIN*Piupaws Tecna Naaras Grand International Premior Vladimir Isakov EX1 CAPS NOM
FIN*Piupaws I am Legend (CRX n) x FIN*Piupaws Räntä (CRX n 01 21)
246 CRX VI / CRX n 03 24 FIN SRK LO FIN*Piupaws Tecna Naaras Veteraani Ulrika Eriksson 1
FIN*Piupaws I am Legend (CRX n) x FIN*Piupaws Räntä (CRX n 01 21)
247 CRX VII / CRX a 33 FI SK RX 15 FI*Gaala-Star Hopea Naaras Champion Vladimir Isakov EX1 CACIB
Karlin High Energy (CRX n 03 32) x Princess Demmi Moore (CRX f)
248 CRX VIII / CRX n 09 33 FI SK LO 16 FI*Gaala-Star Ivori Uros Champion Vladimir Isakov EX1 CACIB
Star Way Cornwall Legend*RU (CRX b 03 32) x FIN*Nallukan Delicia (CRX f 03)
249 DRX I / DRX a FI SK LO 16 Elfinrex Acer Nikoense Uros Avoin Anna Wilczek EX1 CAC
Poolside Mason Elfinrex (DRX c) x Poolside Rosaelfinrex (DRX f)
250 DRX I / DRX c FI SK LO 16 FI*Åbodas Belinda Naaras Avoin Anna Wilczek EX1 CAC
FI*Åbodas Mojag (DRX a 33) x FI*Åbodas Waneta (DRX h)
251 DRX I / DRX a FI SRK LO FI*Åbodas Kaya Naaras Kastraatti Anna Wilczek Abs
FI*Bravefellow Cacao flip (DRX b) x S*Fiddlestix Femme Fatale (DRX a)
252 DRX VII / DRX f 32 FI SK LO 16 FI*Myggmånens Safir Naaras Nuoret 7-10 kk Vladimir Isakov EX1
SE*Ternas Jussi Björling (DRX ds) x FI*Myggmånens Liisi (DRX g)
253 OLH b FI SK LO 16 FI*Jalecat's ÄhäKutti Uros Avoin Anna Wilczek Abs
FI*Jalecat's X'tra XoXo (OSH n 24) x FI*Willicon Freixenet Elyssia (OSH q)
254 OLH a 24 FI SK RX 15 FI*Noxx Allegro Naaras Avoin Anna Wilczek EX1 CAC
Pippastro Aaron Ramsey (OLH c 24) x FI*Noxx Cassiopeia (OLH f 24)
255 OLH ns 25 FI SK RX 15 FI*Mummeli Sofinho Yaron Uros International Champion Anna Wilczek EX1 CAGCIB NOM
FI*Noxx Hercules (OLH ns 24) x FI*Mummeli Dinazinha Sofia (OSH n)
256 OSH n FI SK LO 15 FI*BlackDevil's Black Beast Uros Grand International Champion Anna Wilczek Abs
Azorez Gwaihir The Windlord (SIA a) x FI*Laurinda Carmen Creme Brulee (OSH f)
257 OSH n FI SK LO 16 FI*BlackDevil's Black Devil Uros International Champion Anna Wilczek EX1 CAGCIB
Azorez Gwaihir The Windlord (SIA a) x FI*Birregin Juniper (OSH h)
258 OSH h FI SK LO 16 FI*BlackDevil's Mystic Always & Forever Naaras Pennut 4-7 kk Anna Wilczek EX1
HU*Okonor Rozsdás (OSH d 24) x FI*Birregin Juniper (OSH h)
259 OSH n 24 FI SK LO 15 FI*Jalecat's X'tra XoXo Uros Grand International Champion Anna Wilczek Abs
FI*Jalecat's QuasiModo (OLH d 24) x FI*Keskimaan Maisa Maiden 4 JC (OSH n 02)
260 OSH c 24 FI SK RX 16 FI*Noxx Dancing Queen Naaras Nuoret 7-10 kk Anna Wilczek EX1
Pippastro Aaron Ramsey (OLH c 24) x FI*BaliDancer's Eleeza (OSH c)
261 OSH d 24 FI SK LO 15 FI*BlackDevil's RedBull Uros Supreme Champion Anna Wilczek KM
Azorez Gwaihir The Windlord (SIA a) x FI*Laurinda Carmen Creme Brulee (OSH f)
262 OSH d 24 FI SK LO 15 HU*Okonor Rozsdás Uros Supreme Champion Anna Wilczek KM
HU*Okonor Padlizsán, JW, DSM (OSH c) x HU*Okonor Red Head Woman (OSH h 24)
263 OSH d 24 FI SK LO 16 FI*BlackDevil's Exotic Forever & Ever Uros Pennut 4-7 kk Anna Wilczek EX1 BIV
HU*Okonor Rozsdás (OSH d 24) x FI*Birregin Juniper (OSH h)
264 RUS FI SK LO 16 FI*Hana-Bi Tivoli Uros Avoin Henry Hornell EX1 CAC
FI*Hana-Bi Timur (RUS ) x Wow Hana-Bi Grey Sky*PL (RUS )
265 RUS FI SK LO 16 Betram of Silver Gloss Uros Pennut 4-7 kk Henry Hornell EX1
Amos of Silver Gloss (RUS ) x Yukei of Silver Gloss (RUS )
266 RUS FI SRK LO Dacats Vivian Naaras International Premior Henry Hornell EX2
Platina Luna's Blinken (RUS ) x Platina Luna Padme Amidala of Dacat (RUS )
267 RUS FI SRK LO FI*Kaizahre Diamonds Are 4ever Naaras International Premior Henry Hornell EX1 CAGPIB
FIN*Katzenhof Beloved Bravery (RUS ) x FIN*Katzenhof Yuvakshi (RUS )
268 SIA n FI SRK LO FI*Twist-Tiramisun Kurtisaani Naaras Supreme Champion Anna Wilczek KM
FIN*Twist-Tiramisun Fiksu (SIA n) x FIN*FlyingFinn's Plan-B (SIA n)
268 SIA n FI SRK LO FI*Twist-Tiramisun Kurtisaani Naaras Veteraani Ulrika Eriksson 2
FIN*Twist-Tiramisun Fiksu (SIA n) x FIN*FlyingFinn's Plan-B (SIA n)
269 SIA n FI SK LO 16 FI*Twist-Tiramisun Amy Jade Naaras Nuoret 7-10 kk Anna Wilczek EX1
FIN*Baila-Bailan Pahinkaikista (SIA n) x FI*Twist-Tiramisun New Look (SIA c)
270 SIA a FI SK LO 16 S*Tammee's Famous Ferruccio Uros Pennut 4-7 kk Anna Wilczek EX1
Blue-Iam's Tistou (SIA a) x S*Tammee's Zip Zap Zindy (SIA a)
271 SIA b FI SK LO 15 FI*BlackDevil's White Viper Naaras International Premior Anna Wilczek EX1 CAGPIB
Azorez Gwaihir The Windlord (SIA a) x FI*Laurinda Carmen Creme Brulee (OSH f)
272 SIA b 21 FI SK LO 16 SE*Pilgatans Leopold to BaliDancer's Uros Champion Anna Wilczek EX1 CACIB
S*Limericks Vulcan (SIA e) x SE*Pilgatans Eclipse (SIA b 21)
273 SIA n 03 21 FI SK LO 15 FI*BlackDevil's Cute Cassandra Naaras Grand International Champion Anna Wilczek EX1 CACS
Azorez Gwaihir The Windlord (SIA a) x FI*Birregin Magaskawee (OSH n 01 21)
274 SOM n FI SRK LO FI*Kharn-Ka Your Choice Uros Supreme Champion Henry Hornell KM NOM BIS
DK*Dushara Danü (SOM n) x FIN*Kharn-Ka Queen Heart (ABY o)
275 SOM n FI SK LO 16 FI*Kharn-Ka Io Naaras Champion Henry Hornell EX1 CACIB BIV NOM BIS
Tutankhamon di Gens Rubra (SOM n) x FI*Kharn-Ka Inola (SOM n)
276 SOM n FI SK LO 16 FI*Foxkiss Elvira chionura Naaras Nuoret 7-10 kk Henry Hornell EX1 NOM
Foxgarden's Baron Barnsby (*D) (SOM n) x FI*Foxkiss Bombycilla garrulus (SOM p)
277 SOM n FIN SRK RX FIN*Kharn-Ka Jewel Of Blues Uros Supreme Premior Henry Hornell KM
FIN*Kharn-Ka Bluesbrother (SOM a) x DK*Dushara Mint of Kharnka (SOM o)
277 SOM n FIN SRK RX FIN*Kharn-Ka Jewel Of Blues Uros Veteraani Ulrika Eriksson 2
FIN*Kharn-Ka Bluesbrother (SOM a) x DK*Dushara Mint of Kharnka (SOM o)
278 SOM n FI SRK RX FI*Kharn-Ka Taygeta Taurus Naaras Supreme Premior Henry Hornell KM NOM BIS
DK*Dushara Danü (SOM n) x FIN*Kharn-Ka Imperia Isabel (SOM o)
279 SOM a FI SRK RX FI*Kharn-Ka Snowmoon Uros Supreme Premior Vladimir Isakov KM
FIN*Kharn-Ka Incisa Igor (SOM p) x FIN*Kharn-Ka Only Ofelia (ABY a)
280 SOM o FI SK LO 16 FI*Kharn-Ka Qianoush Naaras Avoin Anna Wilczek Abs
IT*X-Factor di Gens Rubra (SOM o) x FI*Kharn-Ka Wylove Frost (SOM p)
281 SPH I / SPH n FI SK RX 16 FI*Hobbitqueen's Dedenne Naaras Pennut 4-7 kk Henry Hornell EX1 NOM BIS
FI*Hobbitqueen's Isanotski (SPH n 03) x Skinzin Hobbitually Beautiful (SPH f 03 32)
282 SPH IV / SPH f 03 21 FI SRK LO 14 FI*Hebblas Karmelle Naaras Avoin Henry Hornell EX1 CAC
RU*Talialida Oh My Darling Erast (SPH d 21) x FIN*Hebblas Aldora (SPH g 09 32)
283 SPH V / SPH n 33 FI SK LO 16 Vandvis Chocolate Eclair Uros International Champion Henry Hornell EX1 CAGCIB
Vandvis Just Chocolate (SPH b) x Vandvis Sweetest Perfection (SPH n 33)
284 SPH V / SPH f 03 32 FI SRK RX 14 Skinzin Hobbitually Beautiful Naaras International Champion Henry Hornell EX1 CAGCIB
Godz General Patton (SPH d 09) x Skinzin Lucyintheskywd (SPH n 09 32)
285 SPH V / SPH n 31 FI SRK LO FI*Hobbitqueen's Michael J. Uros Kastraatti Henry Hornell EX1 CAP NOM
S*Poltergeist Attila (SPH n) x S*Bare Essentials VIII Iara (SPH a 32)
286 HCL James Uros Kotikissat Anna Wilczek Abs
286 HCL James Uros Veteraani Henry Hornell Abs
287 HCL Jeremias Uros Kotikissat Anna Wilczek 1 NOM BIS
287 HCL Jeremias Uros Veteraani Henry Hornell 2
288 HCL Josefiina Naaras Kotikissat Anna Wilczek 1 NOM
288 HCL Josefiina Naaras Veteraani Henry Hornell 2
289 HCL Noora Naaras Kotikissat Anna Wilczek 2
289 HCL Noora Naaras Veteraani Henry Hornell 1 NOM BIS
290 HCS Caesar Uros Kotikissat Henry Hornell 1 NOM
290 HCS Caesar Uros Veteraani Henry Hornell 1
291 HCS Rasmus Uros Kotikissat Henry Hornell Arvosteltu
291 HCS Rasmus Uros Veteraani Henry Hornell 3
292 HCS Veikko Uros Kotikissat Henry Hornell 4
293 HCS Kerttuli Naaras Kotikissat Vladimir Isakov 1 NOM BIS
294 HCS Ninni Naaras Kotikissat Vladimir Isakov Abs
295 HCS Timantti Naaras Kotikissat Vladimir Isakov 2
295 HCS Timantti Naaras Veteraani Henry Hornell 3
296 HCS Viivi Naaras Kotikissat Vladimir Isakov 3
297 HCS Ella Naaras Kotikissat Vladimir Isakov 4
298 HCS Trina Uros Kotikissat Henry Hornell Arvosteltu
298 HCS Trina Uros Veteraani Henry Hornell 4
299 HCS Tara Naaras Kotikissat Vladimir Isakov Arvosteltu
299 HCS Tara Naaras Veteraani Henry Hornell 4
300 HCS Wallu Uros Kotikissat Henry Hornell Abs
301 HCS Olli Uros Kotikissat Henry Hornell 2
302 HCS Oskari Uros Kotikissat Henry Hornell 3
303 NEM II / NEM n 09 21 FI SK LO 16 Imageblaze Eminem Uros Pennut 4-7 kk Marek Chadaj EX1 BIV NOM
Zlatoust Vizantiysky Podarok (NEM a 03 21) x Madlen Delorensibbell for Imageblaze (NEM n 09)
334 kpl

Tuomarit

Nimi EMS-koodit Kissaa
Chadaj Marek EXO n, EXO n 22, PER a 33, PER d, PER n, RAG a 03, RAG a 04, RAG n 03, RAG n 04, SBI c, SBI d, SBI n 21, MCO IV, MCO V, NEM I, NEM II, NFO I, NFO VII, NFO VIII, SIB IV, SIB IX, VET 2 46
Eriksson Ulrika BEN n 22, BEN n 22 32, BML I, BML II, BSH e, BSH g, BSH n, BUR a, BUR g, BUR h, EUR a 02 62, EUR as 23, EUR d 22, EUR d 24, EUR f 22, EUR f 24, EUR n 03, EUR n 22, KOR, MAU ns 24, OCI n 24, OCI o 24, VET 3, VET 4 44
Hornell Henry Kat II määrittelyluokat, ABY a, CRX III, CRX V, RUS, SOM n, SPH I, SPH IV, SPH V, HCS-uros, VET I, VET Kotikissat 41
Isakov Vladimir EXO f, EXO f 03 23, EXO f 24, EXO n 24, EXO w 62, RAG a, RAG d 04 21, RAG n, SBI b, SBI d 21, SBI f 21, SBI j 21, SBI n, ABY o, ABY p, CRX II, CRX VI, CRX VII, CRX VIII, DRX VII, SOM a, HCS-naaras 45
Kass Tellervo ACL III, ACS VI, MCO I, MCO III, MCO VI, MCO VII, NFO II, NFO V, SIB III, SIB VI, SIB VIII, TUA VII 43
Rautio Kristiina Kat II määrittelyluokat, PER d 23, PER f 24, PER n 22, PER ns 24 62, PER w 63, RAG e 04, RAG f 03, RAG f 04, SBI a 21, SBI f, SBI h, ACL VIII, ACL XI, MCO IX, MCO VIII, NFO III, NFO IV, NFO IX, NFO VI, SIB V, SIB VII 47
Räihä Jarmo BEN n 24, BLH n, BSH a, BSH f, BUR b, BUR f, BUR n, EUR e, EUR f 23, EUR n, EUR n 24, MAN 51-52, OCI b 24 32
Wilczek Anna ABY n, CRX I, CRX IV, DRX I, OLH a 24, OLH b, OLH ns 25, OSH c 24, OSH d 24, OSH h, OSH n, OSH n 24, SIA a, SIA b, SIA b 21, SIA n, SIA n 03 21, SOM o, HCL 34
8 tuomaria