TUROK 27.11.2016
Järjestävä yhdistys Turun Rotukissayhdistys ry
Alkaa 27.11.2016 Loppuu 27.11.2016
Ilmoittautuminen alkaa 8.8.2016 Ilmoittautuminen loppuu 6.11.2016
Yleisöaika alkaa 10:00 Yleisöaika loppuu 16:00
Eläinlääkärintarkastus alkaa 7:30 Eläinlääkärintarkastus loppuu 8:30
Arvostelut alkavat 9:00 Vahvistuskirjeen julkaisupvm 17.11.2016
Kansainvälinen Kyllä Erikoisnäyttely Kyllä
Drive In -näyttely Ei Omistajat saavat esitellä kissansa Kyllä
Kissoja enintään 800   Kategoriat 1, 2, 3, 4, Kotikissat
BreedBIS-rodut SBI BreedBIS kissoja vähintään 50
Tilinumero
Sähköposti show@turok.fi
Paikka Turun Messukeskus, TURKU
Toimihenkilöt Näyttelysihteeri Heli Tepponen, show@turok.fi, puh 045 6784532. Osoite Paistanojantie 61, 21270 Nousiainen

Näyttelypäällikkö Suvi Sippola, np@turok.fi, puh 045 674 7894

Pääasistentti Päivi Katajisto, assistentit@turok.fi, puh 044 3217253

Ruusukesihteeri Elena Korpela, ruusuke@turok.fi, 040 5672659
Lisätietoja
HUOM! Ilmoittautuminen jatkettu 6.11 asti!
Kaikki rodut arvostellaan molempina päivinä. Eläinlääkärin tarkastus ja sääntöjen mukaiset rokotukset ovat pakollisia kaikille näyttelypaikalle tuleville kissoille. Näyttelyssä noudatetaan Suomen Kissaliiton ja FIFén sääntöjä. Omistajat voivat itse esitellä kissat tuomareille. Häkkien koot 65 x 65 x 56 cm, ei kaksoishäkkejä. SUNNUNTAINA Pyhä Birma Breed BIS mikäli ehdot täyttyvät.


Ilmoittautumiset: 8.8-30.10.2016 välisenä aikana, ensisijaisesti sähköisesti OmaKissa-järjestelmän kautta! 
Paperilomakkeella ilmoittautumiset näyttelysihteerille. Ilmoittautumislomake on täytettävä erikseen kummallekin päivälle, ei sähköposti-ilmoittautumisia. Myöhästyneet ja puutteelliset ilmoittautumiset voidaan hylätä. Ilmoittautumisten on oltava perillä viimeistään 30.10.2016.
Näyttelyluokat: Näyttelyluokat 1 - 17. Jos kissa osallistuu kahteen tai useampaan luokkaa, ilmoita kissa erikseen jokaiseen luokkaan.
Leimakortit: Leimakortit on käytössä. Maksettaessa näyttelymaksu leimakortilla on leimakortti välittömästi lähetettävä näyttelysihteerille Heli Tepponen, Paistanojantie 61, 21270 Nousiainen. Leimakorttiin kirjoitetaan omistajan nimi ja kissan nimi joka leimakortilla maksetaan näyttelyyn ja näyttelypäivä!
Ruusukkeet: Maksulliset 
Näyttelyluettelo: Luettelon hinta ennakkoon 3€ ja näyttelypaikalta ostettuna 5€. Sis la & su. Sähköinen luettelo maksuton.
Pysäköinti: 6 € koko vkloppu

Yhteenveto ilmoittautumisista

Kategoria Ilmoittautuneita
1 171
2 197
3 107
4 118
Kotikissat 7
Yhteensä 600

Suodata näytettäviä tuloksia alla olevilla valinnoilla.

Suodata näytettäviä tuloksia alla olevilla valinnoilla.

Nro EMS-koodi Rekisterinumero Nimi Sukupuoli Luokka Tuomari Tulos
1 EXO w 62 FI SK LO 16 FI*Elrikan Tamerlan Uros Pennut 4-7 kk Cristiano Federico Sandon Abs
FI*Elrikan Fantastic Feeling (EXO w) x FI*Chosen-One Orchid Olunda of Elrikan (EXO n 03 24)
2 EXO w 62 FI SK LO 16 FI*Elrikan Tiramisu Uros Pennut 4-7 kk Cristiano Federico Sandon EX1
FI*Elrikan Fantastic Feeling (EXO w) x FI*Chosen-One Orchid Olunda of Elrikan (EXO n 03 24)
3 EXO n FI SK LO 14 FI*AzuLejo's Deep Silent Complete Naaras Supreme Champion Michael Edström KM NOM BIS
IT*Serafino del Falco d'Oro (EXO n) x FI*Leonidan Queen 4 AzuLejo (EXO f 03 22)
4 EXO n FI SK LO 14 FI*Chosen-One Rockstar Riddick Uros International Premior Michael Edström EX1 CAGPIB
FI*Elrikan Oskar-Onni (EXO n 22) x FI*Chosen-One Lacy Looker (PER n 03 24)
5 EXO n FI SK LO 15 FI*Cherish's Pepper Uros Premior Michael Edström EX1 CAPIB
Benua Conrad (PER d 33) x FI*Aamukasteen Cosmic Girl (EXO f 24)
6 EXO d S*Arzish Ritchie Valens Uros Grand International Champion Michael Edström EX1 CACS
S*Arzish Lars-Petter, DSM (EXO n 33) x S*Arzish Gudrun (PER d)
7 EXO f FI SK LO 16 Ayser's Pokemon Go Naaras Pennut 4-7 kk Michael Edström EX1
Ayser's Bobber Biker (EXO e 22) x Ayser's Gaia (EXO n 33)
8 EXO n 22 FI SK LO 14 FI*Chosen-One Romance in the Rain Uros Supreme Champion Michael Edström KM NOM
FI*Elrikan Oskar-Onni (EXO n 22) x FI*Chosen-One Lacy Looker (PER n 03 24)
9 EXO n 22 FI SK LO 14 FI*Chosen-One Rain of Roses Naaras Grand International Champion Michael Edström EX1 CACS
FI*Elrikan Oskar-Onni (EXO n 22) x FI*Chosen-One Lacy Looker (PER n 03 24)
10 EXO n 23 FI SK LO 17 Kisuicat's Eye-Of-The-Tiger Uros Pennut 4-7 kk Cristiano Federico Sandon EX1
FI*Elrikan Garfield Gold (EXO d 03 24) x FI*KiSui All or Nothing (PER f 03)
11 EXO n 24 FI SK LO 16 Ayser's Magic-of-Shadows Uros Nuoret 7-10 kk Vladimir Isakov EX1
FI*Precious O'Bama (PER n) x FI*Aamukasteen Hokkus Pokkus of Ayser (EXO f 24)
12 EXO a 22 FI SK LO 16 FI*AzuLejo's Kygo Uros Pennut 4-7 kk Cristiano Federico Sandon EX1
FI*Mau-Miun Iceman 4 Azulejo (EXO e 24) x FI*Leonidan Queen 4 AzuLejo (EXO f 03 22)
13 EXO ns 03 S*Sweet Gangster's Goldberry Naaras International Champion Vladimir Isakov EX1 No Cert
IDP*Leo-Roi's Kommissarie Colombo (EXO ns 01 21) x IDP*Leo-Roi's Helwe Ajon (EXO ns 22)
14 EXO n 03 22 FI SK LO 15 FI*Sabrimin Revolution Uros Champion Vladimir Isakov Abs
FI*Sabrimin Prince (PER d) x Ark Star Shakira (EXO n 03 24)
15 EXO f 03 22 FI SK LO 16 FI*Chosen-One Esme of Elven Legacy Naaras Kastraatti Vladimir Isakov EX1 CAP
FI*Elrikan Oskar-Onni (EXO n 22) x FIN*Mimosan Don't Get Lost (PER f 03)
16 EXO f 03 23 FI SK LO 16 FI*Elrikan Tessa Naaras Pennut 4-7 kk Cristiano Federico Sandon EX1
FI*Elrikan Fantastic Feeling (EXO w) x FI*Chosen-One Orchid Olunda of Elrikan (EXO n 03 24)
17 EXO a 21 33 FI SK LO 15 FI*Cherish's O'Boy Uros Premior Cristiano Federico Sandon EX1 CAPIB
Benua Conrad (PER d 33) x FI*Cherish's Nutmeg (EXO n 24)
18 PER w 63 FI SK LO 16 FI*Dirlandan Ruby My Love Naaras Pennut 4-7 kk Michael Edström EX1
Toy Tricksy Zorro (PER n 02) x Sumava's Nikhar (PER w)
19 PER n FI SK LO 16 Benvenuta del Falco d'Oro Naaras Nuoret 7-10 kk Michael Edström EX1 NOM BIS
Zio Tom del Falco d'Oro (EXO n) x Ltch Lena (PER n 22)
20 PER n FI SK LO 16 FI*Mimosan Quarterback Uros Pennut 4-7 kk Michael Edström EX1
S*Athelstones Blackout (PER n) x FI*Mimosan Hold It Against Me (PER f)
21 PER d FI SRK LO FI*Sabrimin Prince Uros Supreme Champion Michael Edström Abs
DK*Star Wars Mace Windu of Mandrake (PER n) x FIN*Sabrimin Mamma Mia! (PER d)
22 PER d FI SRK LO FI*BlueIce's Roma Uomo Uros Grand International Premior Michael Edström EX1 CAPS NOM
Midas Wicked Cool (PER n) x FIN*BlueIce's My Fair Lady (PER e 24)
23 PER j EE*Sweet Lana Alsafi *** Naaras Avoin Vladimir Isakov Abs
Patric Devigran *** (EXO e) x Ivon Molly-Coddle *** (PER a 33)
24 PER n 22 FI SK LO 16 FI*AzuLejo's Heartbreaker Uros Pennut 4-7 kk Vladimir Isakov EX1 NOM
FI*Mogi's Beau Bobby (EXO a) x FI*AzuLejo's Swanheart (EXO n 22)
25 PER n 22 FI SK LO 16 FI*Sabrimin Lay All Your Love On Me Uros Pennut 4-7 kk Vladimir Isakov Abs
FI*Sabrimin Royal (PER n) x FI*Sabrimin La Vie Est Belle (EXO n 23)
26 PER d 23 FI SK LO 14 FI*Mimosan Never Let You Go Uros Supreme Champion Vladimir Isakov KM
S*Athelstones Blackout (PER n) x A*Heaven Sent Petite Fleur (PER f 03 23)
27 PER e 22 FI SK LO 16 FI*AzuLejo's Goosebumps Uros Pennut 4-7 kk Michael Edström EX1
FI*Mau-Miun Iceman 4 Azulejo (EXO e 24) x FI*Leonidan Queen 4 AzuLejo (EXO f 03 22)
28 PER f 22 FI SK LO 16 FI*Sabrimin Voulez-Vous Naaras Pennut 4-7 kk Michael Edström Abs
FIN*Sabrimin Boogie Woogie (PER n 24) x FI*Sabrimin Deluxe (PER f 02 21)
29 PER ns 24 62 FI SK LO 16 FI*Timanfaya More Than Words Uros Pennut 4-7 kk Michael Edström EX1
Fairy 4 U Jumanji (PER ds 22 62) x My-Champagne Anemone to Timanfaya (PER n 24)
30 PER n 01 62 FI SK LO 16 FI*Dirlandan Quicksilver Naaras Nuoret 7-10 kk Michael Edström EX1
FI*Dirlandan JinJang (PER n 01) x FI*Honeydew Queen of the Roses (PER f 03)
31 PER n 02 62 S*Stolen Heart's Baby Dopey Uros International Champion Michael Edström EX1 CAGCIB
PL*Archidvx Baby Fat Joe (PER a 01) x Jewel-Eyes Sugarplum (PER f 02)
32 PER n 03 FI SRK LO FI*Mimosan Ka Boom Uros Supreme Premior Vladimir Isakov KM NOM BIS
A*Heaven Sent Quicky Express (PER n) x FIN*Mimosan All About Us (PER n 03)
33 PER n 03 FI SRK LO 14 Hiladoras Alejandro Uros Supreme Premior Vladimir Isakov KM
Jewel-Eyes Little Fighter (PER d 03) x FIN*Amysantti Money Spinner (PER n)
34 PER d 03 FI SK LO 15 Bafini Sweet Dancer Uros Grand International Champion Michael Edström EX1 CACS
Dark Diamond Baccardi (PER d 03 22) x Esta Valley's Anna of Bafini, DM (PER f 03)
35 PER f 02 62 FI SK LO 16 FI*Elrikan Teona Naaras Pennut 4-7 kk Vladimir Isakov Abs
FI*Elrikan Fantastic Feeling (EXO w) x FI*Chosen-One Orchid Olunda of Elrikan (EXO n 03 24)
36 PER g 02 62 FI SK RX 15 FI*Celestial's Answear 2 All My Prayers Naaras Grand International Champion Vladimir Isakov EX1 CACS NOM
Agaro Pers Fenix (PER a 02) x Agaro Pers Kim (PER e 03)
37 PER fs 03 S*Stolen Heart's Flower Power Naaras Champion Michael Edström EX1 CACIB
S*Stolen Heart's Snowball Effect (PER w) x S*Stolen Heart's Amazing Grace (PER f 02)
38 PER n 03 24 FI SRK LO 13 FI*Chosen-One Lacy Looker Naaras Siitos Rotukirjaus Kissaliitto
FI*Whispers Hide and Seek (PER n 03 24) x FI*Chosen-One Betty Boop (PER g 03)
39 PER f 02 21 62 FI SRK LO FI*Mimosan If Only You Naaras Supreme Champion Michael Edström KM
S*Athelstones Blackout (PER n) x A*Heaven Sent Petite Fleur (PER f 03 23)
40 PER f 03 24 FI SK LO 16 FI*Chosen-One Divine Beauty Daria Naaras Champion Vladimir Isakov EX1 CACIB
FI*Whispers Hide and Seek (PER n 03 24) x FI*Chosen-One Betty Boop (PER g 03)
41 PER n 33 FI SK LO 16 Sinihuiskan Fenix Uros Pennut 4-7 kk Vladimir Isakov EX1
Sinihuiskan XabiAlonso (PER a 21 33) x Sinihuiskan Delilah (PER n 33)
42 RAG n FI SK LO 16 FI*Barfait's Aisha Naaras Nuoret 7-10 kk Vladimir Isakov EX1
Jalapeno Indiana Jones (RAG a 04) x FI*Barfait's Nanette (RAG n)
43 RAG n FI SK LO 16 FI*Maplehill's Skyfall Naaras Pennut 4-7 kk Vladimir Isakov EX1
FI*Hakalan Herra Töppönen (RAG n) x FIN*Maplehill's Taj-I-Mah (RAG n 04)
44 RAG a FI SK LO 16 FI*Barfait's Alfie Uros Nuoret 7-10 kk Michael Edström EX1
Jalapeno Indiana Jones (RAG a 04) x FI*Barfait's Nanette (RAG n)
45 RAG a FI SK LO 16 FI*Riverknee Lord of the Rings Uros Pennut 4-7 kk Michael Edström EX1
FI*Snowrag Frisco Kid (RAG n) x FI*Riverknee Wish of Love (RAG n)
46 RAG a FI SK LO 16 FI*Stardoll's Dawning Blue Naaras Pennut 4-7 kk Michael Edström EX1 BIV
PL*Ragissa Pacific (RAG a 04) x FI*Stardoll's Blue Velvet (RAG a)
47 RAG a FI SRK LO FI*Celestial's You Belong2Me Uros International Premior Michael Edström EX1 CAGPIB
FIN*Celestial's DeepBlueSea (RAG a) x FI*Estelle's Sweet Anceliana (RAG a 04 21)
48 RAG a FI SRK LO FI*Stardoll's Tilly Tina Naaras International Premior Michael Edström Abs
FIN*Utuinen Fille Fallaton (RAG a) x FIN*Stardoll's Ebony Ebba (RAG n)
49 RAG c FI SRK LO FI*Celestial's King of Finland Uros International Premior Cristiano Federico Sandon EX1 CAGPIB
FIN*Celestial's Fire and Ice (RAG a 03) x FIN*Celestial's DancingQueen (RAG c 03)
50 RAG n 03 FI SK LO 16 FI*Barfait's Zeus Uros Avoin Vladimir Isakov EX1 CAC
FI*Celestial's Usain Bolt (RAG n 03) x FI*Barfait's Tinker Bell (RAG a 03)
51 RAG n 03 FI SK LO 16 S*Krickelins Vivian Naaras Nuoret 7-10 kk Vladimir Isakov EX1 NOM
(N)Diadem's Willy Wonka Sollis (RAG n 03) x S*Krickelins Vera (RAG a 03)
52 RAG n 03 FIN SRK LO FIN*Maplehill's Shere Khan Uros Grand International Premior Vladimir Isakov EX1 CAPS
S*Krickelins Bernhard (RAG a 03) x FIN*Maplehill's Saskatchewan (RAG n 04)
52 RAG n 03 FIN SRK LO FIN*Maplehill's Shere Khan Uros Veteraani Michael Edström 1 NOM BIS
S*Krickelins Bernhard (RAG a 03) x FIN*Maplehill's Saskatchewan (RAG n 04)
53 RAG n 03 FI SK LO 16 FI*Barfait's Zac Uros Kastraatti Vladimir Isakov EX1 CAP
FI*Celestial's Usain Bolt (RAG n 03) x FI*Barfait's Tinker Bell (RAG a 03)
54 RAG n 04 FI SK LO 16 S*Dark Knight's Melwin Uros Pennut 4-7 kk Vladimir Isakov EX1
Lovelystory Narcissus (RAG n 03) x S*Dark Knight's Kajsa (RAG a 04)
55 RAG n 04 FI SK LO 16 FI*Maplehill's Saskachina Naaras Pennut 4-7 kk Vladimir Isakov EX1
FI*Hakalan Herra Töppönen (RAG n) x FIN*Maplehill's Taj-I-Mah (RAG n 04)
56 RAG n 04 FIN SRK LO FIN*Dollyblues PieceOfMyHeart Naaras Supreme Premior Vladimir Isakov KM NOM
FIN*Dollyblues Rhapsody In Blue (RAG a 03) x FIN*Dollyblues Satin Doll (RAG f)
56 RAG n 04 FIN SRK LO FIN*Dollyblues PieceOfMyHeart Naaras Veteraani Michael Edström 1 NOM
FIN*Dollyblues Rhapsody In Blue (RAG a 03) x FIN*Dollyblues Satin Doll (RAG f)
57 RAG a 03 FI SK LO 15 FI*Neige-Cristal's Adelisa Rose Naaras Supreme Champion Cristiano Federico Sandon KM BIV NOM
FI*Neige-Cristal's Mon Tresor Florian (RAG n 04) x (N)Diadem's Hazel Harmonie (RAG a 03)
58 RAG a 03 FI SRK LO SweetFellow Tamaya-Magnolia Naaras International Champion Cristiano Federico Sandon EX1 CAGCIB
Dreamfinder Giovanni (RAG n 04) x Rockcreek Aurelie la Fleur (RAG a 03 21)
59 RAG a 03 FI SK LO 14 FI*Maplehill's Song of Ice and Fire Naaras Champion Cristiano Federico Sandon Abs
FI*Maplehill's Lovely Blues (RAG a 03) x FI*Maplehill's Beatrice (RAG a 04)
60 RAG a 03 FI SRK LO 13 FI*Maplehill's Lovely Blues Uros Champion Cristiano Federico Sandon EX1 CACIB
FI*Shyshaman's Sonny Starsocks (RAG n 04) x FIN*Maplehill's Maxine (RAG a 03)
60 RAG a 03 FI SRK LO 13 FI*Maplehill's Lovely Blues Uros Siitos Rotukirjaus Kissaliitto
FI*Shyshaman's Sonny Starsocks (RAG n 04) x FIN*Maplehill's Maxine (RAG a 03)
61 RAG a 03 FIN SRK LO FIN*Celestial's FallenAngel Naaras Supreme Premior Cristiano Federico Sandon KM BIV NOM BIS
King Bombon Unreal Ragdolls*ES (RAG b) x FIN*Celestial's Amazing Grace (RAG n 03)
62 RAG a 03 FI SRK LO FI*Tammikatin Kuu-Ukko Uros Grand International Premior Cristiano Federico Sandon EX1 CAPS
FI*Satinante's Don Diego (RAG n 04) x FI*Shyshaman's Baby Ragdalena (RAG a 04)
63 RAG a 03 FI SRK LO FI*Dollyblues GoodGollyMsMolly Naaras Grand International Premior Cristiano Federico Sandon EX1 CAPS
Kanoa Dama W Masce*PL (RAG n 03) x FI*Dollyblues EndlessLoveSong (RAG n 04)
64 RAG a 03 FI SK LO 16 FI*Tammikatin Halinalle Uros Kastraatti Cristiano Federico Sandon EX1 CAP NOM
FI*Maplehill's Lovely Blues (RAG a 03) x FI*Tammikatin Baby Carrot (RAG f 04)
65 RAG a 04 FI SK LO 14 Solenzara's Solomon Jack Uros Grand International Champion Cristiano Federico Sandon EX1 CACS
Solenzara's Only You (RAG n 04) x S*Gunbertus Fusion (RAG a 03)
66 RAG a 04 FI SK LO 15 FI*Stardoll's Blue Galaxy Uros Champion Cristiano Federico Sandon EX1 CACIB BIV NOM BIS
FI*Stardoll's Santo Domingo (RAG n 03) x FI*Stardoll's Blue Velvet (RAG a)
67 RAG a 04 FI SK LO 16 S*Grand Chatez Hilmer for F&L Uros Nuoret 7-10 kk Cristiano Federico Sandon EX1 BIV NOM
S*FiaSol's Wilmer for GCA (RAG a 04) x S*Asterion's Carme for Grand Chatez (RAG a 03)
68 RAG a 04 FI SK LO 16 FI*Barfait's Anastasia Naaras Nuoret 7-10 kk Cristiano Federico Sandon EX2
Jalapeno Indiana Jones (RAG a 04) x FI*Barfait's Nanette (RAG n)
69 RAG a 04 FI SK LO 16 FI*Valkoapilan April Fool's Eevi Naaras Nuoret 7-10 kk Cristiano Federico Sandon EX1
S*Eurovisions San Francisco (RAG n 03) x FI*Lukanpuron Elna (RAG a 04)
70 RAG a 04 FI SK LO 16 FI*Celestial's Born 2 Break Your Heart Uros Pennut 4-7 kk Cristiano Federico Sandon EX1
NO*Noble Origins' Prince Carl Philip (RAG n 04) x FI*Celestial's Desire Me (RAG a 03)
71 RAG a 04 FI SRK LO Jalapeno Indiana Jones Uros Siitos Rotukirjaus Kissaliitto
Blossom Daddy D Thyme of Jalopeno (RAG a 03) x Catlana Little Bloom of Jalapeno (RAG a)
72 RAG c 04 FI SK RX 16 FI*Utuinen Taste of Plum Uros Pennut 4-7 kk Cristiano Federico Sandon EX1
FI*Utuinen Hot'n'Spicy (RAG d 04) x Xenie Ragbur, CZ (RAG a 04)
73 RAG d 04 FI SK LO 15 FI*Hakalan Sulosointu Uros Premior Michael Edström EX1 CAPIB
FI*Maplehill's Lovely Blues (RAG a 03) x FI*Hakalan Neiti Näpsä (RAG f 04)
74 RAG e 04 FI SK LO 16 FI*Tammikatin Hunajanassu Uros Avoin Vladimir Isakov EX1 CAC NOM
FI*Maplehill's Lovely Blues (RAG a 03) x FI*Tammikatin Baby Carrot (RAG f 04)
75 RAG f 04 FI SRK LO FI*Utuinen Wilma Flintstone Naaras Grand International Champion Michael Edström EX1 No Cert
FI*Tuulikellon Wanna Be A Star (RAG d 03) x FI*Utuinen Tirlittan (RAG f 03)
76 RAG f 04 FI SK LO 16 FI*Celestial's Tequila Sunrise Naaras Pennut 4-7 kk Michael Edström EX1 NOM
S*Gunbertus Gabriel (RAG d 04) x La Belleza Ragdolls Topaz (RAG a 03)
77 RAG g 04 FI SK LO 16 FI*BlackRain's Followed By An Angel Naaras Pennut 4-7 kk Cristiano Federico Sandon EX1 NOM BIS
NO*Noble Origins' Prince Carl Philip (RAG n 04) x FI*BlackRain's Acting Like A Diva (RAG g 03)
78 RAG n 04 21 FI SRK LO FI*Dollicious SummerNightDream Naaras Supreme Premior Michael Edström KM
FIN*Kehtolaulun Max de Mio (RAG n 04 21) x FIN*Dollicious Chocolate Heart (RAG n)
79 SBI n FI SRK RX S*Raus Höjden's Harmoney in Brown Naaras Supreme Champion Vladimir Isakov KM BIV NOM
IDP*Backkara's Geralino (SBI c) x S*Raus Höjdens Java (SBI n)
80 SBI n FI SRK LO FI*Cetulean Quantum Solaris Uros Grand International Champion Vladimir Isakov EX1 CACS NOM
FIN*Tassuliinin Dominic (SBI a) x FIN*Cetulean Juliénas (SBI n)
81 SBI n FI SK LO 15 FI*Harebell King Star Kalervo Uros International Champion Vladimir Isakov EX1 CAGCIB
FI*Vintti-Katin Brandon (SBI n) x FI*Canth's Susu (SBI a 21)
82 SBI n SE*Borgvikens Carrie Survivor Naaras Champion Vladimir Isakov EX1 CACIB
SE*Candlebrights Boss of Destiny (SBI n 21) x SE*Altona Kitten's Diza Dior (SBI a)
83 SBI n FI SK LO 16 FI*Birmayan Hulivili Uros Pennut 4-7 kk Vladimir Isakov EX1
FI*Chirybiry's Hug me (SBI n) x FI*Birmayan Galadriel (SBI n)
84 SBI n FI SK LO 16 FI*Birmayan Hepsankeikka Naaras Pennut 4-7 kk Vladimir Isakov EX3
FI*Chirybiry's Hug me (SBI n) x FI*Birmayan Galadriel (SBI n)
85 SBI n FI SK LO 16 FI*Nalle-Puhin Bed Of Roses Naaras Pennut 4-7 kk Vladimir Isakov EX2
FI*Chirybiry's Hug me (SBI n) x FI*Nalle-Puhin Bell's Of Paris (SBI c)
86 SBI n FI SK LO 16 FI*Ziazan Lille Lucille Naaras Pennut 4-7 kk Vladimir Isakov EX1 BIV NOM
FI*Chirybiry's Hug me (SBI n) x FI*Ziazan Izusa (SBI a)
87 SBI n FI SRK LO FI*Harebell Bosse Nova Uros Supreme Premior Vladimir Isakov Abs
FIN*Carlabi's Axi Bon Viking (SBI d) x FIN*GatoBianco Mimosa (SBI n)
88 SBI n FI SRK LO FI*Midianin Bianca Naaras International Premior Vladimir Isakov Abs
FIN*Tamus Skyline (SBI n) x FIN*Sic'an Mesa (SBI a)
89 SBI n FI SRK LO FI*Nalandan Bandhula Uros Kastraatti Vladimir Isakov EX1 CAP NOM
Trevino's OP (SBI n) x Alana*Nay's Lilly (SBI n)
90 SBI n FI SRK LO FI*Harebell Emilia Naaras Premior Vladimir Isakov EX2
FIN*Globel's Camelot Figaro (SBI n 21) x FIN*Harebell Zelda (SBI h)
91 SBI n SE*Silverdimman's Ivoiré Naaras Kastraatti Vladimir Isakov EX1 CAPIB BIV NOM
S*White Treasure's Quizz, JW (SBI n 21) x DK*Oddenvejen's Fairy Tale (SBI a)
92 SBI a FI SK LO 15 FI*Nalle-Puhin Brother Louie Uros Champion Cristiano Federico Sandon EX1 CACIB BIV NOM
FI*Ames Clark Gable (SBI b) x FI*Nalle-Puhin PINK! (SBI a)
93 SBI a FI SK LO 16 FI*Rais-Kis MilkyWay Naaras Avoin Cristiano Federico Sandon EX1 CAC
NO*Snowbuddy's Blue Charm (SBI a) x FI*Rais-Kis Aurora (SBI f)
94 SBI a FI SK LO 16 FI*BlueFairies Fiona Isabell Naaras Nuoret 7-10 kk Cristiano Federico Sandon EX1
FI*Lofanna Bravuria (SBI a) x FI*Tärn Essi (SBI a)
95 SBI a FI SK LO 16 FI*Lofanna Etna Naaras Nuoret 7-10 kk Cristiano Federico Sandon Abs
EE*Greger Star St.Ifferini (SBI a) x FI*Lofanna Aava (SBI f 21)
96 SBI a FI SK LO 16 FI*Kirakan Verushka Naaras Pennut 4-7 kk Cristiano Federico Sandon EX1 NOM
FI*Harebell Luminous (SBI b) x FI*Shonamei's Lady La Luna (SBI a 21)
97 SBI a FI SK LO 16 FI*Safirrubir Sunset Chaser Naaras Pennut 4-7 kk Cristiano Federico Sandon EX2
FI*Cetulean Quantum Solaris (SBI n) x FI*Safirrubir Blue Snow Diamond (SBI a)
98 SBI a FI SRK LO FI*Nalle-Puhin PINK! Naaras Supreme Premior Cristiano Federico Sandon KM BIV NOM
FIN*Zhamanen Fangio (SBI n) x FI*Tamus Wildcat (SBI f)
99 SBI a FI SRK LO FI*Tamus Vectra Pipro Naaras Supreme Premior Cristiano Federico Sandon KM
FIN*MeToYou Ceasar (SBI a) x FIN*Tamus Baleno Bellet (SBI n)
100 SBI a SE*Borgvikens Cherokee Warrior Uros International Premior Cristiano Federico Sandon EX1 CAGPIB
SE*Candlebrights Boss of Destiny (SBI n 21) x SE*Altona Kitten's Diza Dior (SBI a)
101 SBI a Nova Naaras International Premior Cristiano Federico Sandon EX1 CAGPIB
S*Silver Crystals Dreamcatcher (SBI a) x S*Mirari Blueeyed Michelle (SBI b)
102 SBI a SE*Altona Kitten's Diza Dior Naaras Kastraatti Cristiano Federico Sandon EX1 CAP
Trollehöjds Blue Diamond (SBI a) x S*Tinywinys Yra Yersinia (SBI n)
103 SBI b FI SK LO 15 FI*BlueFairies Lady Marie Naaras Avoin Pia Nyman Abs
FI*Cetulean Quantum Solaris (SBI n) x FI*Tärn Essi (SBI a)
104 SBI b FI SK LO 16 FI*Chirybiry's My Darling Ipi Naaras Nuoret 7-10 kk Pia Nyman EX1 NOM BIS
FI*Ziazan Interstellar (SBI a) x FI*Chirybiry's U-la-laa (SBI b)
105 SBI b FI SK LO 16 FI*Nalle-Puhin Keep The Faith Naaras Pennut 4-7 kk Pia Nyman EX1 NOM BIS
FI*Chirybiry's Hug me (SBI n) x FI*Nalle-Puhin Bell's Of Paris (SBI c)
106 SBI b FI SRK LO FI*Mithrandilin Elwing Naaras International Premior Pia Nyman EX1 CAGPIB
FIN*Rotcat Alexander (SBI a 21) x FIN*Mithrandilin Arda (SBI b)
107 SBI b FI SRK LO 13 FI*Chirybiry's U-la-laa Naaras Kastraatti Pia Nyman EX1 CAP
FIN*Tamus Thunderbird (SBI c) x N*So Cute Charmelia (SBI n)
108 SBI c FI SRK LO 13 FI*Humming Birdy Naaras Avoin Pia Nyman Abs
FIN*Tamus Thunderbird (SBI c) x FIN*Recknagel Tairapänks (SBI a)
109 SBI c FI SK LO 15 FI*Kirakan Undercover Angel Naaras Avoin Pia Nyman EX1 CAC
FI*Ziazan Faustino (SBI c 21) x FI*Kirakan Tiny Goddes (SBI a)
110 SBI c FI SK LO 16 FI*Kirakan Walk With Me Uros Pennut 4-7 kk Pia Nyman EX1
FI*Harebell Luminous (SBI b) x FI*Shonamei's Lady La Luna (SBI a 21)
111 SBI c FI SK LO 16 FI*Harebell Niiskuneiti Naaras Pennut 4-7 kk Pia Nyman EX1 BIV
FI*Harebell Luminous (SBI b) x FI*Canth's Susu (SBI a 21)
112 SBI c FI SRK LO 14 FI*Saca's Iver Musketeer Uros International Premior Pia Nyman EX2
FI*Saca's Ultimate Gambler (SBI c) x DK*Con Meo's Yugo (SBI c)
113 SBI c S*Wanjeena's Purple Rush Uros International Premior Pia Nyman EX1 CAGPIB NOM
S*SinhTsunkitthas Ultra Boy (SBI b) x S*Wanjeena's I Been Waiting For You (SBI a 21)
114 SBI d FI SK LO 16 FI*Rais-Kis Mignon Uros Avoin Mira Fonsén EX1 CAC NOM BIS
NO*Snowbuddy's Blue Charm (SBI a) x FI*Rais-Kis Aurora (SBI f)
115 SBI d FI SK LO 16 FI*MeToYou Oliver Uros Pennut 4-7 kk Mira Fonsén EX1
FI*Harebell Luminous (SBI b) x FI*MeToYou Jade (SBI h)
116 SBI d FIN SRK LO FIN*Recknagel Maariolemiöö Uros Supreme Premior Mira Fonsén KM NOM BIS
FIN*Zhamanen Fangio (SBI n) x S*Wanjeena's Golden Game (SBI f)
117 SBI d FI SRK LO 13 FI*Canth's Xander Uros Grand International Premior Mira Fonsén EX1 CAPS
FI*Safirrubir Brave the Wind (SBI a) x FI*JoJon La Pepita de Oro (SBI f 21)
118 SBI e FI SK LO 16 FI*Annmark Diana Naaras Avoin Mira Fonsén EX1 CAC
FI*Tamus Hummer (SBI e) x FI*Annmark Beatrice (SBI j)
119 SBI e FI SK LO 16 FI*Chirybiry's Cute Meeme Uros Nuoret 7-10 kk Mira Fonsén EX1 NOM
FI*Ziazan Interstellar (SBI a) x FI*Chirybiry's Lady-Laili (SBI d)
120 SBI f FI SRK LO FI*Rais-Kis Aurora Naaras Supreme Champion Vladimir Isakov KM
FIN*Ziruelan Beaucoup de Charme (SBI e) x FIN*Touchant Kief d'Amour (SBI b)
120 SBI f FI SRK LO FI*Rais-Kis Aurora Naaras Siitos Rotukirjaus Kissaliitto
FIN*Ziruelan Beaucoup de Charme (SBI e) x FIN*Touchant Kief d'Amour (SBI b)
121 SBI f FI SK LO 15 FI*Rais-Kis Liinu Naaras Champion Vladimir Isakov EX1 CACIB
FI*Chirybiry's Hug me (SBI n) x FI*Rais-Kis Cardemum (SBI f)
122 SBI f FI SRK LO FI*Birmayan Fazermint Naaras Grand International Premior Vladimir Isakov EX1 CAPS
FIN*Recknagel Miroslavsaatan (SBI d) x FIN*Zhamanen Hurricane (SBI n)
123 SBI f FI SRK LO 14 FI*Nalle-Puhin Mustang Sally Naaras International Premior Vladimir Isakov EX1 CAGPIB
FIN*Zhamanen C'mon Let's RED! (SBI d) x FI*Tamus Wildcat (SBI f)
124 SBI g FI SRK LO FI*ElfQuest Leetah Naaras Grand International Champion Cristiano Federico Sandon EX1 CACS
Blue Heaven Sunny Queen *ES (SBI a) x FI*ElfQuest Itchigo (SBI h)
125 SBI h FIN SRK LO FIN*Harebell Zelda Naaras Supreme Premior Pia Nyman KM NOM BIS
FIN*Tamus Omni (SBI b) x FIN*Harebell Seita Sweet (SBI h)
125 SBI h FIN SRK LO FIN*Harebell Zelda Naaras Veteraani Fabio Brambilla 2
FIN*Tamus Omni (SBI b) x FIN*Harebell Seita Sweet (SBI h)
126 SBI j FI SRK LO FI*Rais-Kis Doris Naaras Supreme Champion Cristiano Federico Sandon KM NOM
Eliano vom Stern Regulus (SBI c) x FI*Rais-Kis Aurora (SBI f)
127 SBI n 21 FI SK LO 15 FI*Saca's Azzurro Daimler Uros Champion Mira Fonsén EX1 CACIB
FI*Celestial's Red Moon Rising (SBI d 21) x DK*Con Meo's Yugo (SBI c)
128 SBI n 21 FIN SRK LO FIN*Mion Melej Naaras Supreme Premior Mira Fonsén KM
Midsummerdancer's Bonbon (SBI b 21) x FIN*Mion Eizel (SBI n)
129 SBI n 21 FIN SRK LO FIN*Kipparin Dunham Uros Grand International Premior Mira Fonsén EX1 CAPS
FIN*JoJon El Rayo Rumba (SBI n 21) x FIN*Kipparin Bellorita (SBI a 21)
130 SBI n 21 FIN SRK LO FIN*Zhamanen Harlequin Naaras Grand International Premior Mira Fonsén EX1 CAPS BIV NOM
FIN*JoJon El Rayo Rumba (SBI n 21) x FIN*Zhamanen Ferrarina N.F.S. (SBI h)
130 SBI n 21 FIN SRK LO FIN*Zhamanen Harlequin Naaras Veteraani Fabio Brambilla 1 NOM BIS
FIN*JoJon El Rayo Rumba (SBI n 21) x FIN*Zhamanen Ferrarina N.F.S. (SBI h)
131 SBI n 21 FI SRK LO 13 FI*Canth's Xenia Naaras International Premior Mira Fonsén EX1 CAGPIB
FI*Safirrubir Brave the Wind (SBI a) x FI*JoJon La Pepita de Oro (SBI f 21)
132 SBI a 21 FIN SRK LO FIN*Zildan Sagwa Naaras Supreme Champion Pia Nyman KM
Namib Sunrise Diabolo (SBI c 21) x FIN*JoJon Qing Yu-You (SBI a)
132 SBI a 21 FIN SRK LO FIN*Zildan Sagwa Naaras Veteraani Fabio Brambilla Arvosteltu
Namib Sunrise Diabolo (SBI c 21) x FIN*JoJon Qing Yu-You (SBI a)
133 SBI a 21 FI SK LO 15 Demian Günther Uros International Champion Pia Nyman EX2
Peret Laty Mery, CZ (SBI e 21) x Hermine vom Stern Regulus (SBI b 21)
134 SBI a 21 SE*Borgvikens Beylo Bon Ami Uros International Champion Pia Nyman EX1 CAGCIB NOM
SE*Happy Happies Bimo (SBI a 21) x SE*Altona Kitten's Diza Dior (SBI a)
135 SBI a 21 FI SK LO 14 FI*Shonamei's Lady La Luna Naaras International Champion Pia Nyman EX2
FI*Vongoivan Geo (SBI n 21) x FI*Shonamei's Golden Sunset (SBI b)
135 SBI a 21 FI SK LO 14 FI*Shonamei's Lady La Luna Naaras Siitos Rotukirjaus Kissaliitto
FI*Vongoivan Geo (SBI n 21) x FI*Shonamei's Golden Sunset (SBI b)
136 SBI a 21 FI SRK LO 14 Picolina v. Fuchswinkel Naaras International Champion Pia Nyman EX1 CAGCIB BIV NOM BIS
Jareth v. Ederblick (SBI a 21) x Nala-Anu v. Fuchswinkel (SBI n)
137 SBI a 21 SE*Borgvikens Angus Rock Uros International Premior Pia Nyman EX1 CAGPIB
SE*Happy Happies Bimo (SBI a 21) x SE*Altona Kitten's Diza Dior (SBI a)
138 SBI b 21 FI SK LO 15 FI*Pikku-Miukun Albert Uros International Champion Cristiano Federico Sandon EX1 CAGCIB BIV
FI*Rais-Kis Fizz (SBI n 21) x FI*Safirrubir Blue Dream (SBI a)
139 SBI b 21 FI SK LO 15 FI*JoJon Wudao Pic Naaras Avoin Cristiano Federico Sandon EX1 CAC
FI*JoJon Kuajiang Hua (SBI b 21) x Picolina v. Fuchswinkel (SBI a 21)
140 SBI b 21 FI SK LO 16 FI*Kirakan Wisky In The Jar Uros Pennut 4-7 kk Cristiano Federico Sandon EX1
FI*Harebell Luminous (SBI b) x FI*Shonamei's Lady La Luna (SBI a 21)
141 SBI b 21 FI SRK LO 13 Shapur Angel Naaras Supreme Premior Cristiano Federico Sandon KM
(N)Sobell Funny Honey (SBI b) x Shapur Greatest Love of all (SBI b 21)
142 SBI c 21 FI SK LO 15 FI*Ziazan Inessa Naaras Champion Mira Fonsén EX1 CACIB BIV NOM
Blue Heaven Sunny Queen *ES (SBI a) x Shapur Angel (SBI b 21)
143 SBI c 21 SE*Pinkalicious Maräng Naaras Champion Mira Fonsén EX2
S*Birmastans Strokkur af Island (SBI a) x S*Birmastans Hemma hos Julia (SBI a 21)
144 SBI c 21 FI SK LO 16 FI*Mion VIWOS Uros Pennut 4-7 kk Mira Fonsén EX1
FI*Pikku-Miukun Albert (SBI b 21) x FI*Mion Tamaj (SBI n)
145 SBI c 21 FI SRK LO FI*HaoMao Bernhard Uros Supreme Premior Mira Fonsén KM
FIN*MeToYou Ceasar (SBI a) x S*Lavender Fields Felicia (SBI b 21)
146 SBI c 21 FIN SRK LO FIN*Tamus Urvan Naaras Supreme Premior Mira Fonsén KM
FIN*Hilu-Vinkelin Tinka (SBI c 21) x FIN*Tamus Qashqai (SBI h)
146 SBI c 21 FIN SRK LO FIN*Tamus Urvan Naaras Veteraani Fabio Brambilla 4
FIN*Hilu-Vinkelin Tinka (SBI c 21) x FIN*Tamus Qashqai (SBI h)
147 SBI c 21 S*Super Classic's My Lilac Lily Naaras Supreme Premior Mira Fonsén KM BIV
148 SBI d 21 FI SK LO 14 EE*Frank Flame Sweet Katicat Uros Avoin Cristiano Federico Sandon EX1 CAC
EE*Timothy Klaudia (SBI e) x Eleni Pure Passion*PL (SBI f 21)
149 SBI d 21 FI SRK LO 13 FI*Canth's Xavier Uros Supreme Premior Cristiano Federico Sandon KM
FI*Safirrubir Brave the Wind (SBI a) x FI*JoJon La Pepita de Oro (SBI f 21)
150 SBI d 21 FI SRK LO 13 FI*Harebell Gibson Uros Supreme Premior Cristiano Federico Sandon KM NOM
FIN*Globel's Camelot Figaro (SBI n 21) x FIN*Harebell Zelda (SBI h)
151 SBI e 21 FI SK LO 14 FI*ElfQuest Obelix Uros Avoin Vladimir Isakov EX1 CAC
FIN*Fotocatin Catty Taavi (SBI d 21) x FI*ElfQuest Itchigo (SBI h)
152 SBI f 21 FI SRK LO FI*JoJon Wan Meihua Naaras International Champion Mira Fonsén EX1 CAGCIB
FIN*JoJon El Rayo Rumba (SBI n 21) x FIN*JoJon Wanzheng (SBI d 21)
153 SBI f 21 FI SK LO 16 FI*ElfQuest Quanna Naaras Pennut 4-7 kk Mira Fonsén EX1 NOM
FI*ElfQuest Oliver (SBI d 21) x FI*Ziazan Inessa (SBI c 21)
154 SBI h 21 FIN SRK LO FIN*Lean Kronenburg Blanc Naaras Grand International Premior Pia Nyman EX1 CAPS
FIN*Harebell Nathan (SBI e) x FIN*JoJon Zhu Sha Lei (SBI n 21)
154 SBI h 21 FIN SRK LO FIN*Lean Kronenburg Blanc Naaras Veteraani Fabio Brambilla 3
FIN*Harebell Nathan (SBI e) x FIN*JoJon Zhu Sha Lei (SBI n 21)
155 ACL VIII / ACL ns 02 21 64 FI SRK LO 13 FI*Dezzicat's Estinto EzeCurl Naaras Grand International Champion Isabelle Maillard Chiavuzzo EX1 CACS BIV NOM
FI*Dezzicat's Conamore CupCurl (ACL ns 02) x FIN*Siriuksen UmaCurl (ACL ns 03 22)
156 ACL VIII / ACL ds 03 22 FI SK LO 16 FI*Debals KehVeli Uros Nuoret 7-10 kk Isabelle Maillard Chiavuzzo EX1
FI*Minnikatin Timothy (ACL ns 03 22) x FI*Minnikatin Olympia (ACL f)
157 ACL VIII / ACL ns 03 FI SK LO 16 FI*Debals KooMikko Uros Nuoret 7-10 kk Isabelle Maillard Chiavuzzo EX2
FI*Minnikatin Timothy (ACL ns 03 22) x FI*Minnikatin Olympia (ACL f)
158 ACL VIII / ACL as 03 FI SK LO 15 FI*Dezzicat's Improvvisato IndyCurl Uros International Premior Isabelle Maillard Chiavuzzo EX1 CAGPIB
Abrikosik Aurinko (ACL d 03 22) x FI*Dezzicat's Estinto EzeCurl (ACL ns 02 21)
159 ACS VIII / ACS ns 03 24 FI SRK RX 13 FI*Dezzicat's Feroce FieCurl Naaras International Champion Isabelle Maillard Chiavuzzo EX1 CAGCIB
FI*Dezzicat's Dimolto DonCurl (ACL ns 03 24) x CharmingCurl Kimberli (ACS ns 24)
160 MCO I / MCO a FI SRK LO 14 FI*Mainehaan Hanson Uros Grand International Champion Annelie Persson EX1 CACS BIV
FI*Mainehaan Armani (MCO e 23) x FI*Mainehaan Barbra (MCO n)
161 MCO II / MCO n 09 FI SK LO 15 FI*HoneyCoon's Shot In The Dark Uros Avoin Isabelle Maillard Chiavuzzo EX1 CAC
DK*Amistia's Samson (MCO n 23) x FI*HoneyCoon's My Secret Heart (MCO as 22)
162 MCO I / MCO n FI SK LO 16 FI*ZiBaZoon Dominus Maximus Uros Avoin Annelie Persson EX1 CAC
PL*Aspenville Farmer (MCO n 22) x S*Maffialigan's Vega (MCO a 22)
163 MCO I / MCO n FI SK LO 16 FI*FireFox Before Dawn Naaras Nuoret 7-10 kk Annelie Persson EX1
DK*Amistia's Samson (MCO n 23) x Lazy Days of Beauty Wizards (MCO fs)
164 MCO I / MCO n FI SRK LO FI*Mainehaan Bruno Uros International Premior Annelie Persson EX1 CAGPIB
FI*Halden coon's Uno (MCO n) x S*Stortassen's KayCee (MCO a)
165 MCO II / MCO n 09 FI SK LO 16 FI*HoneyCoon's Debra Kadabra Naaras Pennut 4-7 kk Isabelle Maillard Chiavuzzo EX1
DK*Amistia's Samson (MCO n 23) x FI*HoneyCoon's Kiss 'N' Run (MCO a 09)
166 MCO II / MCO a 09 FI SRK LO FI*HoneyCoon's Stormy End Uros Supreme Premior Isabelle Maillard Chiavuzzo KM
Iggy Pop z Matrixu, CZ (MCO a) x FIN*HoneyCoon's Sweet Romance (MCO as 09 22)
167 MCO III / MCO n 23 FI SRK LO DK*Amistia's Samson Uros Supreme Champion Isabelle Maillard Chiavuzzo KM
Løve Hulen's Code Red (MCO d 22) x DK*Amistia's Jezabel Zebra (MCO ns 23)
167 MCO III / MCO n 23 FI SRK LO DK*Amistia's Samson Uros Siitos Rotukirjaus Kissaliitto
Løve Hulen's Code Red (MCO d 22) x DK*Amistia's Jezabel Zebra (MCO ns 23)
168 MCO III / MCO n 22 FI SK LO 15 FI*Laramillan Kitty Cat Naaras International Champion Isabelle Maillard Chiavuzzo EX1 CAGCIB
FI*Halden coon's Waltari (MCO n 09 23) x FI*Laramillan Janey Powel (MCO n 22)
169 MCO III / MCO n 23 FI SK LO 16 Mystery boy Sky Beyrouth, CZ Uros Avoin Isabelle Maillard Chiavuzzo EX1 CAC
Humphrey of Vingilot, CZ (MCO n 09 23) x Xantana Sky Beyrouth, CZ (MCO f 23)
170 MCO III / MCO n 25 FI SK LO 16 Atlantic Acadia's Quest For Fire Uros Nuoret 7-10 kk Isabelle Maillard Chiavuzzo EX1 BIV NOM
Cloistercoon Hudson River (MCO ns 09 25) x Atlantic Acadia's Grandezza (MCO f)
171 MCO III / MCO n 22 FI SK LO 16 Klondike Zagorsky Line*RU Uros Pennut 4-7 kk Isabelle Maillard Chiavuzzo EX1
Odyseus Amber Sun*LT (MCO d) x Sandra Bullock Zagorsky Line*RU (MCO n 09 22)
172 MCO III / MCO n 22 FIN SRK LO FIN*Chamberlain Dark Diamond Naaras International Premior Isabelle Maillard Chiavuzzo EX1 CAGPIB
FIN*Chamberlain Is There Truth (MCO n 22) x Lachtetals T-Blue Diamond (MCO a)
172 MCO III / MCO n 22 FIN SRK LO FIN*Chamberlain Dark Diamond Naaras Veteraani Michael Edström 3
FIN*Chamberlain Is There Truth (MCO n 22) x Lachtetals T-Blue Diamond (MCO a)
173 MCO III / MCO n 23 IDP*General Coon's Coppersmith Uros International Premior Isabelle Maillard Chiavuzzo EX1 CAGPIB
S*General Coon's Don Corleone (MCO n 23) x S*General Coon's Lizzy (MCO n 22)
174 MCO III / MCO n 22 FI SRK LO 14 FI*SatuMainen Cinderella Naaras Kastraatti Isabelle Maillard Chiavuzzo Abs
Yankee Cats Draco Cat's Eye (MCO ns 22) x FI*SatuMainen Dirlandaa (MCO n 09 22)
174 MCO III / MCO n 22 FI SRK LO 14 FI*SatuMainen Cinderella Naaras Määrittely
Yankee Cats Draco Cat's Eye (MCO ns 22) x FI*SatuMainen Dirlandaa (MCO n 09 22)
175 MCO IV / MCO n 09 22 FI SK LO 14 FI*Chamberlain Yes I'm Ready Uros Grand International Champion Pia Nyman Abs
DK*Coonation's Alpha Beat (MCO a 09 22) x FI*Chamberlain Rough Diamond (MCO n 09 22)
176 MCO IV / MCO n 09 24 FI SK LO 16 FI*Moggi Fanni Sapuska Naaras Nuoret 7-10 kk Pia Nyman Mitätöity
HoneyDevil My Black Bear (MCO n) x FI*Moggi Carpe Dajm (MCO n 03 24)
177 MCO IV / MCO n 09 22 FI SK LO 16 FI*Marskin Love Story Uros Pennut 4-7 kk Pia Nyman EX1
FI*Marskin Heartbreaker (MCO d 09 22) x Zosia Dwa Formaty*PL (MCO f 09 22)
178 MCO V / MCO f 22 FI SRK RX 14 FI*Hemingway's Chipara Sun Naaras International Champion Jurgita Gustaitiene EX1 CAGCIB BIV
Enduro of El Dorado (MCO d 22) x IT*Mount Desert's Toscana Sunflower (MCO f 22)
179 MCO V / MCO d 23 FI SK LO 15 FI*FireFox Garfield Uros Avoin Jurgita Gustaitiene Abs
DK*Amistia's Samson (MCO n 23) x Lazy Days of Beauty Wizards (MCO fs)
180 MCO V / MCO f 22 FI SRK LO 14 FI*MeriCoon's Heidi the Teddy Bear Naaras Avoin Jurgita Gustaitiene EX1 CAC
N*Lilletun's Poker Face (MCO n 09 22) x FI*CapitalCats Honey (MCO d 22)
181 MCO V / MCO d 22 FI SK LO 16 FI*Lepokallio Roihu Uros Nuoret 7-10 kk Jurgita Gustaitiene EX1
FI*Mibella's Incredible Ikaia (MCO d 22) x FI*Vuorensinen Roxy (MCO f 22)
182 MCO V / MCO d FI SK LO 16 FI*HoneyCoon's Into The Fire Uros Pennut 4-7 kk Jurgita Gustaitiene EX1
FI*HoneyCoon's Black Sabbath (MCO ns 09) x PL*Ashabelle Tosca (MCO f)
183 MCO V / MCO d 22 FI SK LO 16 FI*Marskin Lover Boy Uros Pennut 4-7 kk Jurgita Gustaitiene EX2
FI*Marskin Heartbreaker (MCO d 09 22) x Zosia Dwa Formaty*PL (MCO f 09 22)
184 MCO V / MCO f 22 FI SRK LO Xandra Sky Beyrouth, CZ Naaras Supreme Premior Jurgita Gustaitiene KM NOM
A*Winerau's Yaris (MCO n 22) x Pretty Princes of Beyrouth, CZ (MCO d 22)
185 MCO VI / MCO g 03 22 FI SRK LO 14 FI*Chamberlain Vanilla Sky Naaras Grand International Champion Isabelle Maillard Chiavuzzo EX1 CACS
DK*Coonation's Alpha Beat (MCO a 09 22) x FI*Chamberlain Make A Wish (MCO g 09 22)
186 MCO VI / MCO f 09 FI SK LO 15 FI*HoneyCoon's Keep My Secret Well Naaras Champion Isabelle Maillard Chiavuzzo Abs
FI*HoneyCoon's Paint In Black (MCO n) x PL*Ashabelle Tosca (MCO f)
187 MCO VI / MCO d 03 22 FI SK LO 15 FI*Chamberlain Double Trouble Uros Avoin Isabelle Maillard Chiavuzzo EX1 CAC BIV
FIN*Chamberlain Phoenix Fire (MCO n 09 22) x FI*Chamberlain Vanilla Sky (MCO g 03 22)
188 MCO VI / MCO d 09 22 FI SK LO 15 FI*MeriCoon's Leopold Uros Avoin Isabelle Maillard Chiavuzzo EX2
FI*MeriCoon's Biccardo (MCO d 09 23) x FI*CapitalCats Honey (MCO d 22)
189 MCO VI / MCO f 09 22 FI SRK LO 14 FI*MeriCoon's Holly Dolly Naaras Avoin Isabelle Maillard Chiavuzzo Abs
N*Lilletun's Poker Face (MCO n 09 22) x FI*CapitalCats Honey (MCO d 22)
190 MCO VI / MCO d 02 21 62 SE*KobbaCat's Cayenne Uros Nuoret 7-10 kk Isabelle Maillard Chiavuzzo EX1 BIV
SE*KobbaCat's Bam-Bam (MCO d 03) x S*Stortassen's Xozo (MCO f 22)
191 MCO VI / MCO f 09 FI SK LO 16 S'Ally BJ Axis Star, CZ Naaras Nuoret 7-10 kk Isabelle Maillard Chiavuzzo EX1
Captain Coon's Black Jack (MCO n 22) x N'Ellie De Axis Star, CZ (MCO f 03 24)
192 MCO VI / MCO g 03 24 FI SK LO 16 FI*Krysos Viva Las Vegas Naaras Pennut 4-7 kk Isabelle Maillard Chiavuzzo EX1
LV*Su Meile Baskerville (MCO n 09 23) x FI*Krysos Rough Diamond (MCO g 09 22)
193 MCO VI / MCO f 09 22 FI SRK LO FI*Chamberlain Keep It Dark Naaras Supreme Premior Isabelle Maillard Chiavuzzo Abs
FIN*Chamberlain Is There Truth (MCO n 22) x Ysanna Car Maine Treasures, CZ (MCO fs 03 22)
194 MCO VI / MCO f 09 22 FI SK LO 14 FI*Iidaroosan Negrita Naaras Premior Isabelle Maillard Chiavuzzo Abs
S*Operacoon's Lord Sidney (MCO ns 03) x FI*Iidaroosan Snow angel (MCO es 09 22)
195 MCO VII / MCO ds FI SK LO 16 FI*FireFox Crimson Dusk Uros Nuoret 7-10 kk Jörgen Frithiof Abs
DK*Amistia's Samson (MCO n 23) x Lazy Days of Beauty Wizards (MCO fs)
196 MCO VII / MCO ns 22 FI SK RX 16 Macawi Mosi Double E's Xahir Uros Nuoret 7-10 kk Jörgen Frithiof EX1 BIV
Frozen Moon's Double Espresso (MCO n 22) x Macawi Mosi Honeymoon's Nidawi (MCO fs 22)
197 MCO VII / MCO fs FI SK LO 16 FI*FireFox Aurora Borealis Naaras Nuoret 7-10 kk Jörgen Frithiof EX1
DK*Amistia's Samson (MCO n 23) x Lazy Days of Beauty Wizards (MCO fs)
198 MCO VIII / MCO ns 03 Eclipse Kian Cat's*RU *** Uros Pennut 4-7 kk Jörgen Frithiof EX1 BIV
Xtra Adorable Royal Lunx*UA *** (MCO ds 23) x Queck Wind Kian Cats*RU, JW *** (MCO f 03)
199 MCO VII / MCO fs FI SK LO 16 FI*HoneyCoon's C'mon C'mon C'mon Naaras Pennut 4-7 kk Jörgen Frithiof EX1 NOM
FI*HoneyCoon's Black Sabbath (MCO ns 09) x PL*Ashabelle Tosca (MCO f)
200 MCO VII / MCO ns 22 FI SRK LO 13 FI*Chatvallon Prince Guillaume Uros Supreme Premior Jörgen Frithiof KM
FIN*Rotcat Chibbo (MCO ns 09 22) x Coonflakes Xtravaganza Nina Hagen (MCO n 22)
201 MCO VII / MCO es 22 FI SK LO 15 FI*SatuMainen Rosvo-Rudolf Uros Premior Jörgen Frithiof Abs
FI*Halden coon's Waltari (MCO n 09 23) x FI*SatuMainen Suklaa Sydän (MCO fs 22)
202 MCO VII / MCO ns 22 FI SK LO 15 FI*SatuMainen Bitti-Nikkari Uros Kastraatti Jörgen Frithiof EX1 CAP
Yankee Cats Draco Cat's Eye (MCO ns 22) x FI*SatuMainen Wiennetta (MCO a 09)
203 MCO VIII / MCO ds 09 22 SE*KobbaCat's Baloo Uros Grand International Champion Jörgen Frithiof EX1 CACS
IT*Victorycoon's Somebody to Love (MCO ns) x S*Island Coon's Gloria (MCO f 02 21)
204 MCO VIII / MCO as 03 22 FI SK LO 15 FI*Chamberlain Zero Hour Uros Avoin Jörgen Frithiof EX1 CAC
FI*TipTop Maine Xantophilo (MCO n 03 22) x Ysanna Car Maine Treasures, CZ (MCO fs 03 22)
205 MCO VIII / MCO ns 09 FI SK LO 16 FI*Halden coon's Östrid Naaras Avoin Jörgen Frithiof EX1 CAC
Dynamicats Mr Bojangles (MCO ns 22) x FI*Halden coon's Zisel (MCO ns 03 22)
206 MCO VIII / MCO as 09 22 FI SK LO 16 FI*Chamberlain Empire Of Moon Uros Nuoret 7-10 kk Jörgen Frithiof EX1
DK*Coonation's Alpha Beat (MCO a 09 22) x FIN*Chamberlain If You Are Mine (MCO ns 03 22)
207 MCO VIII / MCO ns 09 22 FI SRK LO 14 FI*SatuMainen Cara Mia Naaras International Premior Jörgen Frithiof EX1 CAGPIB
Yankee Cats Draco Cat's Eye (MCO ns 22) x FI*SatuMainen Dirlandaa (MCO n 09 22)
208 MCO VIII / MCO ns 09 22 FI SK LO 15 FI*HoneyCoon's Moonshine Whiskey Uros Kastraatti Jörgen Frithiof Abs
DK*Amistia's Samson (MCO n 23) x FIN*HoneyCoon's Sweet Romance (MCO as 09 22)
209 MCO IX / MCO w 64 FI SK LO 16 FI*Krysos The Shadow by my side Naaras Nuoret 7-10 kk Annelie Persson EX1
FI*Krysos All my Life (MCO w) x FI*SolarWind's Jolly Jumpper (MCO a 24)
210 NEM I / NEM n 21 FI SRK RX 13 Amarillis Blue Veil Uros Supreme Champion Isabelle Maillard Chiavuzzo KM BIV NOM
Sibirskiy Samotzvet Chegievara (NEM n 21) x Kuz'kin Dom Ekaterina (NEM a 21)
211 NEM I / NEM n 21 FI SRK RX 13 Akonit Blue Veil Uros Grand International Champion Isabelle Maillard Chiavuzzo EX1 CACS
Sibirskiy Samotzvet Chegievara (NEM n 21) x Kuz'kin Dom Ekaterina (NEM a 21)
212 NEM I / NEM a 21 FI SK LO 15 FI*Mickasen Camelia Naaras Out of Competition Isabelle Maillard Chiavuzzo Arvosteltu
Akonit Blue Veil (NEM n 21) x Elisha Sariola (NEM as 21)
213 NEM I / NEM a 21 FI SK LO 15 Quintana Eel Cherubino*PL Naaras International Champion Isabelle Maillard Chiavuzzo EX1 CAGCIB
Riddhiman Perelka*PL (NEM a 09 21) x Aruru Kann Cherubino*PL (NEM g 21)
214 NEM I / NEM ns 21 FI SK LO 16 Markiz Velikii Ohotnik Uros Avoin Isabelle Maillard Chiavuzzo Abs
Favorit Velikii Ohotnik (SIB as 24) x Brice Velikii Ohotnik (NEM n 21)
215 NEM I / NEM n 21 FI SK LO 15 Salomea Sineva Naaras Avoin Isabelle Maillard Chiavuzzo EX1 CAC
David Formula Uspekha (NEM n 21) x Legend Sineva (NEM n 09 21)
216 NEM I / NEM ns 21 FI SK LO 16 FI*Kamencats Cordelia Naaras Nuoret 7-10 kk Isabelle Maillard Chiavuzzo EX1
FI*Kamencats Auraka (NEM a 21) x Inessa of White Frost (NEM ns 21)
217 NEM I / NEM ns 21 FI SK LO 16 FI*Lumikissan ÄssäHai Uros Pennut 4-7 kk Isabelle Maillard Chiavuzzo EX1
FI*Cherrytail's Marlon Brando (SIB d 09) x Kuz`kin Dom Taisya (NEM ns 21)
218 NEM I / NEM a 21 FI SK LO 16 FI*SiniTaigan Aglaya Naaras Pennut 4-7 kk Isabelle Maillard Chiavuzzo EX1 BIV NOM
FI*FeliMau Elvis (NEM as 09 21) x Quintana Eel Cherubino*PL (NEM a 21)
219 NEM II / NEM a 09 21 FI SK RX 15 FleurAmour Yuray of TaigaStar Uros International Champion Jurgita Gustaitiene EX1 CAGCIB
Zakhar Taiga Star (SIB n 09 24) x Charlotta FleurAmour (NEM a 21)
220 NEM II / NEM ns 09 21 FI SK RX 16 Yurgana IZ Lunnoy Serenady*BFC-BY Naaras Nuoret 7-10 kk Jurgita Gustaitiene EX1
Solomon Iz Lunnoy Serenady (NEM ns 09 21) x Tigridiya Iz Lunnoy Serenady (NEM f 03 21)
221 NFO II / NFO n 09 FI SRK LO FI*Draconian September Ashes Uros Supreme Champion Jurgita Gustaitiene KM BIV
FIN*Suvipäivän Oskari O (NFO n 03) x FIN*Hillevillan Rebekka (NFO n 09)
222 NFO II / NFO n 09 FI SK LO 15 FI*FoxyPaw's Hula-Popper Naaras Supreme Champion Jurgita Gustaitiene KM
Perun's Hit The Road Jack (NFO n 09) x FIN*FoxyPaw's Bibbity-Boo (NFO n 09 22)
223 NFO II / NFO n 09 FI SK LO 16 FI*Siniidan Another Life Naaras Pennut 4-7 kk Jurgita Gustaitiene EX1 NOM
FIN*Kalliopirtin Yngre Kanutten (NFO n) x FI*Siniidan Serenade of Water (NFO n 02 21)
224 NFO II / NFO n 09 FI SK LO 16 FI*Siniidan Iron Maiden Naaras Pennut 4-7 kk Jurgita Gustaitiene EX2
FIN*Kalliopirtin Yngre Kanutten (NFO n) x FI*Siniidan Serenade of Water (NFO n 02 21)
225 NFO II / NFO n 09 FI SRK LO 14 FI*FoxyPaw's Lucky Hunter Uros Supreme Premior Jurgita Gustaitiene KM BIV NOM BIS
FIN*Tähtitassun Lucky Star (NFO n 09 24) x FIN*FoxyPaw's Bibbity-Boo (NFO n 09 22)
226 NFO II / NFO n 03 FI SK LO 14 FI*Siniidan Requiem of Spirit Uros Supreme Premior Jurgita Gustaitiene KM
FI*Draconian September Ashes (NFO n 09) x Herebu de Velogny (NFO n 02 21)
227 NFO II / NFO n 03 FI SRK RX FI*Ninatte's Cloud Nine Uros International Premior Jurgita Gustaitiene EX1 CAGPIB
Super Trouper av Skara Brae*CH (NFO d 02) x FIN*Slytiger's Pina Colada (NFO ns 09)
228 NFO II / NFO n 09 S*Eärfalas Dogge Uros Premior Jurgita Gustaitiene EX1 CAPIB
Casanova de Khazad-Dum (NFO n 09 22) x S*Eärfalas Chessie (NFO f 22)
229 NFO II / NFO a 09 S*Segersjös Riggs Generalvante Uros Kastraatti Jurgita Gustaitiene Abs
S*Wildwood's General (NFO ns 09) x S*Segersjös Lovikka (NFO gs 03 22)
230 NFO III / NFO a 22 FI SK LO 16 Sterrenkatten's Radiohead Naaras Avoin Pia Nyman EX1 CAC
Sterrenkatten's Katha Bjoern (NFO a) x Fiskerjenta's Jesulina (NFO n 23)
231 NFO III / NFO n 24 FI SK LO 16 FI*Lolcat's Emma Woodhouse Naaras Nuoret 7-10 kk Pia Nyman EX1
FI*Felicis Faustus (NFO n 24) x FI*Lolcat's Blossom (NFO g 09 23)
232 NFO IV / NFO n 09 24 FI SK LO 15 FI*Debals Jonatan Uros Grand International Champion Annelie Persson EX1 CACS
FI*Pörkarvan PhilAnselmoSonOfAlladin (NFO n 09 24) x FI*Kujakeikarin Zizzi (NFO g 03 22)
233 NFO IV / NFO n 02 21 64 FI SK LO 14 FI*Siniidan Serenade of Water Naaras Grand International Champion Annelie Persson EX1 CACS
FI*Draconian September Ashes (NFO n 09) x Herebu de Velogny (NFO n 02 21)
234 NFO IV / NFO n 09 24 S*Miss Mikkus' Fröken Fräken Naaras Grand International Champion Annelie Persson Abs
S*Drakborgens Xerxex Bärsärk (NFO ns 02 21) x S*Miss Mikkus' Diva Dior (NFO f 24)
235 NFO IV / NFO n 03 22 FI SK LO 15 FI*FoxyPaw's Lazy Ike Uros International Champion Annelie Persson EX1 CAGCIB BIV NOM
Perun's Hit The Road Jack (NFO n 09) x FIN*FoxyPaw's Bibbity-Boo (NFO n 09 22)
236 NFO IV / NFO n 09 23 SE*Gryttjens Zorro Uros International Champion Annelie Persson Abs
Love Explosion's Tic Tac (NFO ns 22) x S*Aborgatos Bonita (NFO ns 22)
237 NFO IV / NFO a 09 24 FI SRK LO FI*Nalle-Puhin Girl On Fire Naaras International Champion Annelie Persson EX3
FIN*Huiskulan Clemens (NFO a 09 24) x S*Nenya's Shadowcat (NFO n 03 24)
238 NFO IV / NFO n 09 22 SE*Björksund's Adrian Uros International Champion Annelie Persson EX2
S*Segersjös Lubbas (NFO a 02) x S*Winterland's Shirley Lee (NFO ns 22)
239 NFO IV / NFO n 09 22 FI SK LO 15 FI*Siniidan Kuu Kaakon Yllä Naaras International Champion Annelie Persson EX2
FIN*Kalliopirtin Yngre Kanutten (NFO n) x Herebu de Velogny (NFO n 02 21)
240 NFO IV / NFO n 03 24 S*Tigerögas Upalite Naaras International Champion Annelie Persson EX1 CAGCIB NOM
S*Tigerögas Tazzoliit (NFO n 03) x S*Tigerögas Sunrise of Lynx-Lair (NFO fs 09 23)
241 NFO IV / NFO n 09 22 FI SK LO 16 FI*Louhelan Iron Man Uros Nuoret 7-10 kk Annelie Persson EX2
S*Kronängens Pikachu (NFO n 22) x S*Little L's Skydive (NFO as 03 24)
242 NFO IV / NFO n 09 23 FI SK LO 16 Sterrenkatten's St. Etienne Uros Nuoret 7-10 kk Annelie Persson EX1
CH*Athos am Baerenbach (NFO w) x Katie Escarlata Vikingo*ES (NFO n 09 24)
243 NFO IV / NFO a 09 22 SE*Björksund's Bizzarrini Naaras Nuoret 7-10 kk Annelie Persson EX1 BIV NOM
S*Segersjös Lubbas (NFO a 02) x S*Winterland's Shirley Lee (NFO ns 22)
244 NFO IV / NFO n 09 24 FI SK LO 15 FI*Nalle-Puhin Jonne Aaron Uros Grand International Premior Annelie Persson EX1 CAPS NOM
S*Zygot's Mac Gregor (NFO n 03) x FI*Nalle-Puhin Girl On Fire (NFO a 09 24)
245 NFO IV / NFO n 09 22 S*Långängens Krokant Uros Grand International Premior Annelie Persson EX2
S*Långängens Mandel (NFO n 22) x S*Nenya's Aeryn Sun (NFO f 09 22)
246 NFO VIII / NFO as 09 24 S*Segersjös Qillian Uros International Premior Jurgita Gustaitiene EX1 CAGPIB
S*Isgården's Sundance Kid (NFO as 09 24) x S*Segersjös Millie (NFO ns 09 22)
247 NFO V / NFO f FI SRK LO FI*JustSpecial Burberry Summer Naaras Grand International Champion Annelie Persson EX1 CACS
FIN*Kujakeikarin Black (NFO n) x S*Virvlas Karamella K (NFO ds 22)
248 NFO V / NFO d FI SK LO 16 DonTomaso's Tiger Uros Avoin Annelie Persson EX1 CAC
DonTomaso's Nemo (NFO n) x S*NC's Prima Donna (NFO f 22)
249 NFO V / NFO f 22 FI SK LO 16 FI*Keijumetsän Queen Bitch Naaras Avoin Annelie Persson EX1 CAC
IT*Norr Venn's Your Summer Dream (NFO d 22) x FI*Nalle-Puhin Girl On Fire (NFO a 09 24)
250 NFO V / NFO f FI SK LO 16 FI*Hirmuinen Coco Chanel Naaras Pennut 4-7 kk Annelie Persson EX1 BIV
S*Rotvältans Kingston (NFO d) x FI*Kultahuiskan Inka (NFO f 09)
251 NFO V / NFO f 22 S*Eärfalas Garbo Naaras Pennut 4-7 kk Annelie Persson EX3
S*kaup home cat's Red Cloud (NFO d 24) x S*Eärfalas Chessie (NFO f 22)
252 NFO V / NFO f 22 S*Eärfalas Greta Naaras Pennut 4-7 kk Annelie Persson EX2
S*kaup home cat's Red Cloud (NFO d 24) x S*Eärfalas Chessie (NFO f 22)
253 NFO V / NFO d 24 FIN SRK LO FIN*Jatulintarhan Aurinkoleijona Uros Veteraani Michael Edström Abs
FIN*Kehrääjän Inari (NFO a) x S*Animaniac's Isle of Sky (NFO f 24)
254 NFO VI / NFO d 02 21 FIN SRK LO S*Trollgumman's Lukaz Lunkentuzz Uros Supreme Champion Jörgen Frithiof KM
S*Silvernalle's Cosmonaut (NFO n 02) x S*Trollgumman's Zessan Zantuzza (NFO e 09 22)
254 NFO VI / NFO d 02 21 FIN SRK LO S*Trollgumman's Lukaz Lunkentuzz Uros Veteraani Michael Edström 1 NOM
S*Silvernalle's Cosmonaut (NFO n 02) x S*Trollgumman's Zessan Zantuzza (NFO e 09 22)
255 NFO VI / NFO f 03 22 FI SRK LO S*Eärfalas Flisan Naaras Supreme Champion Jörgen Frithiof KM BIV NOM
S*Vildhjärtas CuteIsWhat WeAimFor (NFO n 03 22) x S*Eärfalas Debbie (NFO f 09)
256 NFO VI / NFO f 09 22 S*Lagboda's Officer Tanya Naaras Grand International Champion Jörgen Frithiof EX1 CACS
S*Eärfalas Dante, DVM (NFO d 09 22) x S*Lagboda's Prinsessan Leia (NFO n 23)
257 NFO VI / NFO f 03 22 S*Mylingens Maryland Naaras International Champion Jörgen Frithiof EX1 CAGCIB
S*Mylingens Lion King (NFO d 22) x S*Silverbells Oleana (NFO n 09 24)
258 NFO VI / NFO f 09 24 FI SK LO 15 FI*Debals Janette Naaras Champion Jörgen Frithiof EX1 CACIB
FI*Pörkarvan PhilAnselmoSonOfAlladin (NFO n 09 24) x FI*Kujakeikarin Zizzi (NFO g 03 22)
259 NFO VI / NFO f 09 24 FI SK LO 15 FI*Harmaaturkin Essi Naaras Avoin Jörgen Frithiof EX3
FI*Harmaaturkin Dumbo (NFO d 03) x FIN*FoxyPaw's Britannia (NFO ns 09 23)
260 NFO VI / NFO g 09 23 FI SK LO 15 FI*Lolcat's Blossom Naaras Avoin Jörgen Frithiof EX1 CAC
FI*Nalle-Puhin Gil Grissom (NFO a 09 23) x FI*Lolcat's Rose (NFO f)
261 NFO VI / NFO f 03 S*Capsicum's Triss Merigold Naaras Avoin Jörgen Frithiof EX2
S*Tassajara's Canadian (NFO n 09 22) x S*Mylingens Maryland (NFO f 03 22)
262 NFO VI / NFO f 03 22 FI SK LO 16 FI*Carwalions Adeliza Lunkentuzz Naaras Nuoret 7-10 kk Jörgen Frithiof EX1
S*Trollgumman's Lukaz Lunkentuzz (NFO d 02 21) x S*Eärfalas Flisan (NFO f 03 22)
263 NFO VI / NFO f 01 21 62 Figueira Jakobusland*ES Naaras Pennut 4-7 kk Jörgen Frithiof EX1
S*Glömstaskogens Ivory (NFO n 01) x Bidueira Jakobusland*ES (NFO gs 09 24)
264 NFO VI / NFO d 02 21 62 FI SRK LO FI*Ninatte's Big Dipper Uros Supreme Premior Jörgen Frithiof KM NOM
FI*ArcticWilds All Or Nothing (NFO n 03 24) x FI*Ninatte's Apricot Lady (NFO f 02)
265 NFO VI / NFO d 09 FI SRK LO FI*Kultahuiskan Isabella Naaras Supreme Premior Jörgen Frithiof KM BIV
FI*Tähtitassun Daniel (NFO d 24) x FI*Kultahuiskan Geisha (NFO f 03)
266 NFO VI / NFO g 09 24 FI SK LO 15 FI*Felimon Gwyneth Naaras Kastraatti Jörgen Frithiof EX1 CAP
S*NC's Joyride (NFO a 03 24) x FIN*Felimon Bettiina Auroora (NFO f 09)
267 NFO VII / NFO ns 22 S*Winterland's Shirley Lee Naaras Grand International Champion Annelie Persson EX1 CACS
PensieroStupendo Blue Tanis*CH (NFO n 03 23) x S*Glorfindel's Little Queenie (NFO as 23)
268 NFO VII / NFO ds 24 FI SK LO 16 FI*Jarraun's Skog Dellingr Uros Avoin Annelie Persson EX1 CAC BIV
FI*Jarraun's Skog Bergthor (NFO d 24) x FI*FoxyPaw's Cherry Mash (NFO fs)
269 NFO VII / NFO ns 24 FI SK LO 14 FI*KittyLady's Blueberry Muffin Uros Kastraatti Annelie Persson EX1 CAP
FI*Louhelan Da Capo (NFO d 09 24) x Bolsängen Åslög (NFO ns 22)
270 NFO VIII / NFO fs 03 22 FI SRK LO N*Migoto's Rikke Naaras Supreme Champion Jurgita Gustaitiene KM BIV NOM BIS
(N)Vanity's Dumle (NFO d 09 24) x S*Just Catnap's Warm Cotton (NFO ns 01 21)
271 NFO VIII / NFO ds 09 23 Cloud Strife Laguna Loire*GB Uros International Champion Jurgita Gustaitiene EX1 CAGCIB
Bill Compton Laguna Loire*GB (NFO n 09 22) x Aurora Borealis Santaella*ES (NFO fs 03 23)
272 NFO VIII / NFO fs 09 23 S*Capsicum's IPA Naaras International Champion Jurgita Gustaitiene EX1 CAGCIB
S*Drakborgens Qorpus Corax (NFO ns 09) x S*Kattilaforsens Mumlan (NFO f 22)
273 NFO VIII / NFO ns 09 22 SE*Björksund's Astoria Naaras Grand International Champion Jurgita Gustaitiene EX1 CACS
S*Segersjös Lubbas (NFO a 02) x S*Winterland's Shirley Lee (NFO ns 22)
274 NFO VIII / NFO ds 03 24 FI SK LO 15 FI*Pörkarvan Slayer Uros Champion Jurgita Gustaitiene EX1 CACIB
S*Drakborgens Xerxex Bärsärk (NFO ns 02 21) x FI*JustSpecial Burberry Summer (NFO f)
275 NFO VIII / NFO fs 09 22 FI SK LO 16 Ephelia Tierra Media*ES Naaras Nuoret 7-10 kk Jurgita Gustaitiene EX1 NOM
Picatoste la Peyre*ES (NFO ds 09 22) x Bora Bora Tierra Media*ES (NFO ns 09 22)
276 NFO VIII / NFO ns 09 22 FI SK LO 16 FI*Vihurin Prinsessa Mononoke Naaras Nuoret 7-10 kk Jurgita Gustaitiene EX2
FI*RockyHill's Aruna (NFO ns 23) x FI*Vihurin Myrskytuuli Jane (NFO n 09)
277 NFO VIII / NFO fs 03 22 S*Aborgatos Juni Naaras Pennut 4-7 kk Jurgita Gustaitiene Abs
Cloud Strife Laguna Loire*GB (NFO ds 09 23) x S*Aborgatos Can-Can (NFO f 03 22)
278 NFO VIII / NFO fs 01 21 64 S*Glömstaskogens Yppiga Yvette Naaras Grand International Premior Jurgita Gustaitiene EX1 CAPS BIV
S*Drakborgens Yllin Kyllin, DVM (NFO ns 09 22) x S*Trollgumman's Yrja Yrväder (NFO fs 03 24)
279 NFO VIII / NFO as 09 22 S*Segersjös Qip Uros International Premior Jurgita Gustaitiene Abs
S*Isgården's Sundance Kid (NFO as 09 24) x S*Segersjös Millie (NFO ns 09 22)
280 NFO VIII / NFO as 09 22 SE*Gryttjens Indigo Uros Kastraatti Jurgita Gustaitiene Abs
Love Explosion's Tic Tac (NFO ns 22) x S*Aborgatos Bonita (NFO ns 22)
281 NFO VIII / NFO fs 03 22 FI SRK LO 14 Ylvie Ujvara av Snøfjord*CH Naaras Kastraatti Jurgita Gustaitiene EX1 CAP
Sylwester Mroon*PL (NFO n 09 22) x Udinaja Viola av Snøfjord*CH (NFO fs 09 22)
282 NFO IX / NFO w 64 FIN SRK LO FIN*FoxyPaw's Icebreaker Uros Supreme Champion Jurgita Gustaitiene KM NOM
Dorian av Tyssedal (NFO n 09 22) x FIN*Tähtitassun Balladi Helena (NFO w)
283 NFO IX / NFO w 62 FI SK LO 16 DonTomaso's Unique Naaras Avoin Jurgita Gustaitiene EX1 CAC
SE*Ängsnejlikans Picasa, DVM (NFO n 03 22) x DonTomaso's Ice Queen (NFO w)
284 SIB II / SIB n 09 FI SK RX 14 FI*Catillus Magellan Naaras International Champion Pia Nyman EX1 CAGCIB
FI*Amante's Virtuoso (SIB n 03 23) x FI*Magnificat Quiana Siberian (SIB f 24)
285 SIB III / SIB n 22 FI SRK LO 13 FI*Alizarin Captain Morgan Uros Supreme Champion Pia Nyman KM BIV NOM BIS
Biass Xan od Królowych*PL (SIB ny 24) x FI*Cherrytail's Mexican Girl (SIB f 09)
286 SIB III / SIB n 24 FI SRK LO FI*Lumikissan Herra Huu Uros Grand International Champion Pia Nyman EX1 CACS
FIN*Lumikissan Tossavainen (SIB e) x Bulma Imildara*PL (SIB n 23)
287 SIB III / SIB ny 24 FI SK LO 15 FI*Apachiris Elendil Uros International Champion Pia Nyman EX1 CAGCIB
Feofan Sibaris*RU (SIB n 24) x FI*Amante's Andromeda (SIB ny 24)
288 SIB III / SIB n 22 FI SK LO 16 FI*Cherrytail's Adalhard Uros Avoin Pia Nyman EX1 CAC
Biass Xan od Królowych*PL (SIB ny 24) x FI*Cherrytail's Vendetta (SIB n 22)
289 SIB III / SIB a 24 FI SK RX 15 FI*Mäntylän Sarmi Naaras Avoin Pia Nyman EX2
Helix av Holskogen (N) (SIB a 24) x FI*Mäntylän Serena (SIB a 24)
290 SIB III / SIB n 24 FI SK RX 15 FI*Villan RakkausRinsessa Naaras Avoin Pia Nyman EX1 CAC
FI*Villan Idoli (SIB a 24) x BG*Leila Sibirela (SIB f)
291 SIB III / SIB n 24 S*AceroRamos Amelia Naaras Nuoret 7-10 kk Pia Nyman EX1
S*Lubov Sibiri Petrov Nazarov (SIB n 09 24) x S*Magica De Vil's Kiisa af Alabor (SIB fs 24)
292 SIB IV / SIB n 09 24 S*Lubov Sibiri Petrov Nazarov Uros Grand International Champion Pia Nyman EX1 CACS BIV
S*Sibbemaffians Nazarov (SIB n 09 23) x S*Lubov Sibiri Tamada Bolshova (SIB n 09 24)
293 SIB IV / SIB n 09 24 FI SK LO 15 FI*Tunturikissan Saga Naaras International Champion Pia Nyman EX1 CAGCIB
FI*Tunturikissan Tuisku (SIB n 03 22) x FI*Amante's Altair (SIB n 24)
294 SIB IV / SIB n 03 24 FI SK RX 15 FI*Villan Sampo Uros Avoin Pia Nyman EX1 CAC
FI*Amante's Vivaldi (SIB n 24) x FI*Villan Ou Yeah (SIB n 03 24)
295 SIB IV / SIB n 03 24 FI SK LO 16 FI*Catillus Manteli Naaras Avoin Pia Nyman EX1 CAC NOM
FI*Amurin Rafael II (SIB ny 09 24) x FI*Catillus Magellan (SIB n 09)
296 SIB IV / SIB n 09 24 FI SK LO 16 NO*Grensedalen Wendy Naaras Nuoret 7-10 kk Pia Nyman EX1
Gess Rys od Królowych*PL, JW, DVM (SIB n 09 24) x Honey Imildara*PL (SIB n 23)
297 SIB IV / SIB n 09 23 FI SK LO 16 FI*Tassutuvan Jesper Uros Pennut 4-7 kk Pia Nyman EX1
FI*Lumikissan SuperSankari (SIB d 09 24) x FI*Tassutuvan Bella (SIB fs 09 24)
298 SIB IV / SIB n 02 21 FIN SRK LO FIN*Villan Don Marcello Uros Siitos Rotukirjaus Kissaliitto
FIN*Amante's Hip Hop (SIB ns 03 23) x FIN*Balladin Carmencita (SIB n 03 23)
299 SIB V / SIB d 24 FI SRK LO 14 FI*Jatsitytön Blaziken Uros Supreme Champion Jurgita Gustaitiene KM BIV
FIN*Zigwan's Gaigil Herguil (SIB n 23) x FI*Talvivaaran Delenn (SIB f 23)
300 SIB V / SIB f 23 FI SRK RX FI*Talvivaaran Delenn Naaras Supreme Champion Jurgita Gustaitiene KM
S*Laxforsens Skare (SIB d 22) x FIN*Talvivaaran Arya Stark (SIB n 23)
301 SIB V / SIB d 23 FI SK LO 14 FI*Keijumetsän Kesäduuni blues Uros International Champion Jurgita Gustaitiene EX1 CAGCIB
FI*Jatsitytön Argut (SIB n 23) x FI*Jäälinnan Alisa (SIB f)
302 SIB V / SIB f 23 FI SRK LO FI*Amurin Hanna Naaras Supreme Premior Jurgita Gustaitiene KM
FIN*Amurin Hiskia (SIB d 03 23) x FI*Balladin Melissa (SIB n 09 22)
303 SIB V / SIB f 24 FI SRK LO FI*Lumikissan ZäpinäSissi Naaras Supreme Premior Jurgita Gustaitiene KM BIV
FIN*Zigwan's Guim Biik Lihas (SIB n 23) x FIN*Lumikissan LappuLiisa (SIB fs)
304 SIB V / SIB f 24 FI SRK LO 14 FI*Villan Näppärä Neito Naaras Grand International Premior Jurgita Gustaitiene EX1 CAPS
FI*Lumikissan Corleone (SIB d 09 24) x FI*Villan Lana Del Rey (SIB g 02 21)
305 SIB V / SIB d 23 FI SRK LO FI*Jatsitytön Abakan Uros Premior Jurgita Gustaitiene EX1 CAPIB
FIN*Zigwan's Gaigil Herguil (SIB n 23) x FI*Talvivaaran Delenn (SIB f 23)
306 SIB V / SIB d 24 FI SRK LO FI*Tassutuvan Aamu Naaras Kastraatti Jurgita Gustaitiene EX1 CAP
FI*Villan Ferrari (SIB d 09 24) x FI*Cherrytail's Kalimera (SIB es 09)
307 SIB VI / SIB f 09 24 FI SK LO 16 FI*Lumikissan Wanda Naaras International Champion Annelie Persson EX1 CAGCIB
FI*Lumikissan Herra Huu (SIB n 24) x CH*Lukijn's Vera (SIB f 09 24)
308 SIB VI / SIB d 09 24 FI SRK LO 14 FI*Cherrytail's Texas Ranger Uros Avoin Annelie Persson EX1 CAC
FI*Lumikissan Iso Tiikeri (SIB ny 23) x FI*Cherrytail's Kamasutra (SIB d 09)
309 SIB VI / SIB d 03 22 FI SK LO 16 FI*Tassutuvan Jasper Uros Pennut 4-7 kk Annelie Persson EX1
FI*Lumikissan SuperSankari (SIB d 09 24) x FI*Tassutuvan Bella (SIB fs 09 24)
310 SIB VI / SIB f 09 24 FI SK LO 16 FI*Lumikissan ÄikkisTuikkis Naaras Pennut 4-7 kk Annelie Persson EX1 BIV NOM BIS
FI*Cherrytail's Marlon Brando (SIB d 09) x Kuz`kin Dom Taisya (NEM ns 21)
311 SIB VI / SIB d 09 23 FIN SRK LO FIN*Magnificat Delizia Naaras Supreme Premior Annelie Persson KM
FIN*Sibcoon's El Dorado (SIB e 09) x FIN*Rasputin's Julija (SIB d 02 24)
312 SIB VI / SIB d 03 24 FI SRK LO FI*Cherrytail's Odysseus Uros Grand International Premior Annelie Persson Abs
S*Manta's Astor (SIB ns 24) x FI*Cherrytail's Las Vegas (SIB fs 09 24)
313 SIB VI / SIB f 03 23 FIN SRK LO FIN*Amante's Queen of the Night Naaras Grand International Premior Annelie Persson EX1 CAPS BIV
FIN*Amurin Hiskia (SIB d 03 23) x FIN*Amante's Jiving Julia (SIB n 03 24)
313 SIB VI / SIB f 03 23 FIN SRK LO FIN*Amante's Queen of the Night Naaras Veteraani Michael Edström 2
FIN*Amurin Hiskia (SIB d 03 23) x FIN*Amante's Jiving Julia (SIB n 03 24)
314 SIB VI / SIB d 09 24 FI SRK LO FI*Villan Ferrari Uros Kastraatti Annelie Persson EX1 CAP
FIN*Villan Don Marcello (SIB n 02 21) x FIN*Villan Cocktail (SIB f 09 24)
315 SIB VI / SIB e 09 FI SK LO 14 FI*Tassutuvan Doris Naaras Kastraatti Annelie Persson EX1 CAP
FI*Cherrytail's Maverick (SIB d 09 22) x FI*Tassutuvan Aamu (SIB d 24)
316 SIB VII / SIB ds 24 FI SRK LO FI*ArcticWilds Bigtime Beagle Uros Supreme Champion Isabelle Maillard Chiavuzzo KM BIV
FIN*Zigwan's Gaigil Herguil (SIB n 23) x FIN*Metsälinnan Adalmiina (SIB ds 11)
317 SIB VII / SIB ds 22 SE*Wira's Colton Bombasticov Uros International Champion Isabelle Maillard Chiavuzzo EX1 CAGCIB
SE*Midstorm Bombastic Bamboo (SIB ny 22) x SE*Wira's Rosaline Griffinya (SIB es 22)
318 SIB VII / SIB es 11 FI SK RX 16 VinniMur Zlatogor Uros Avoin Isabelle Maillard Chiavuzzo EX1 CAC
Vinnimur Sherlock Holmes (SIB d 22) x Vinnimur Roskosh (SIB fs 23)
319 SIB VII / SIB fs FIN SRK RX FIN*Lumikissan LappuLiisa Naaras Supreme Premior Isabelle Maillard Chiavuzzo KM NOM
FIN*Lumikissan Frodo Reppuli (SIB a) x Ursula Dauria (SIB ds 11)
319 SIB VII / SIB fs FIN SRK RX FIN*Lumikissan LappuLiisa Naaras Veteraani Michael Edström 1 NOM BIS
FIN*Lumikissan Frodo Reppuli (SIB a) x Ursula Dauria (SIB ds 11)
320 SIB VII / SIB ds 22 FI SK LO 15 FI*Cherrytail's X-Man Uros International Premior Isabelle Maillard Chiavuzzo EX1 CAGPIB
FI*Lumikissan Nopsajalka (SIB ns 03 24) x FI*Cherrytail's Nancy Sinatra (SIB g)
321 SIB VIII / SIB ds 09 24 FI SK LO 14 FI*ArcticWilds Goofy Uros Supreme Champion Jörgen Frithiof KM
FIN*Villan Don Marcello (SIB n 02 21) x FI*ArcticWilds Babyface Beagle (SIB fs 24)
322 SIB VIII / SIB ns 03 24 FI SRK LO 13 FI*Lumikissan Nopsajalka Uros Supreme Champion Jörgen Frithiof KM NOM
FI*Tassutuvan Al Capone (SIB ds 03 24) x FI*Lumikissan Fortuna (SIB fs)
323 SIB VIII / SIB ds 09 24 FI SK LO 14 FI*Sipsun Altair Uros International Champion Jörgen Frithiof EX1 CAGCIB
Fado Colour Foot*PL (SIB as 09 22) x FI*Lumikissan Diiva (SIB ds 09 24)
324 SIB VIII / SIB fs 03 FI SK LO 15 FI*Cherrytail's Xenia Naaras Champion Jörgen Frithiof EX1 CACIB
FI*Lumikissan Nopsajalka (SIB ns 03 24) x FI*Cherrytail's Nancy Sinatra (SIB g)
325 SIB VIII / SIB ns 09 24 FI SK LO 16 FI*Lumikissan Zumppendeeros Uros Nuoret 7-10 kk Jörgen Frithiof EX1 BIV NOM BIS
FI*Lumikissan SuperSankari (SIB d 09 24) x FI*Lumikissan Fortuna (SIB fs)
326 SIB VIII / SIB fs 09 24 FI SRK LO FI*Cherrytail's Las Vegas Naaras Grand International Premior Jörgen Frithiof EX1 CAPS NOM BIS
FIN*Villan Don Marcello (SIB n 02 21) x FIN*Cherrytail's Judy Garland (SIB ds 23)
327 SRS III / SRS d FI SK RX 16 Psipsina Kipinä Uros Nuoret 7-10 kk Pia Nyman EX1
Yoshi of Fantasyland (SRS e) x Psipsina Miahara (SRS f)
328 TUA II / TUA n 09 FI SK LO 16 FI*Felesin Jarkko Martikainen Uros Pennut 4-7 kk Pia Nyman EX1 NOM
Jack Le Grizzli de Saint Paër (TUA n 09 22) x FI*Felesin Gratus (TUA f)
329 TUA III / TUA n 24 FI SK LO 15 FI*Felesin Jarkko Ahola Uros International Premior Isabelle Maillard Chiavuzzo EX1 CAGPIB NOM
FI*Elekatin Superman (TUA as 24) x FI*Josmarin Innusha (TUA n)
330 TUA V / TUA d 24 FI SK LO 16 FI*Felesin Magnificent Uros Avoin Jörgen Frithiof Abs
FI*Elekatin Deep Blue Sea (TUA a) x FI*Felesin DeaAmoris (TUA f 24)
331 TUA V / TUA e 22 FI SK LO 16 FI*Josmarin Mister Otso Uros Nuoret 7-10 kk Jörgen Frithiof Abs
Jack Le Grizzli de Saint Paër (TUA n 09 22) x FI*Josmarin Jessenia (TUA f)
332 TUA V / TUA d 24 FI SK LO 16 FI*Felesin Michael Monroe Uros Pennut 4-7 kk Jörgen Frithiof EX1
Jack Le Grizzli de Saint Paër (TUA n 09 22) x FI*Felesin Gratus (TUA f)
333 TUA V / TUA f FI SK LO 16 FI*Felesin Aija Puurtinen Naaras Pennut 4-7 kk Jörgen Frithiof EX1
Jack Le Grizzli de Saint Paër (TUA n 09 22) x FI*Felesin Gratus (TUA f)
334 TUA V / TUA d 24 FI SK LO 15 FI*Felesin Marco Hietala Uros International Premior Jörgen Frithiof EX1 CAGPIB BIV
FI*Elekatin Rosso Ruben (TUA d 24) x FI*Elekatin Fiona Khur (TUA e 22)
335 TUA V / TUA d 23 FI SK LO 15 FI*Felesin Probus Uros Kastraatti Jörgen Frithiof EX1 CAP
FI*Elekatin Rosso Ruben (TUA d 24) x FI*Felesin DeaAmoris (TUA f 24)
336 TUA V / TUA f FI SK LO 16 FI*Felesin Beautiful Naaras Kastraatti Jörgen Frithiof Abs
FI*Elekatin Deep Blue Sea (TUA a) x FI*Felesin DeaAmoris (TUA f 24)
337 TUA V / TUA f FI SK LO 15 FI*Felesin Gratus Naaras Kastraatti Jörgen Frithiof EX1 CAP
FI*Elekatin Rosso Ruben (TUA d 24) x FI*Felesin DeaAmoris (TUA f 24)
337 TUA V / TUA f FI SK LO 15 FI*Felesin Gratus Naaras Siitos Rotukirjaus Kissaliitto
FI*Elekatin Rosso Ruben (TUA d 24) x FI*Felesin DeaAmoris (TUA f 24)
338 TUA VII / TUA as 24 FI SK LO 16 Angoraphil Hyalite Uros Nuoret 7-10 kk Jurgita Gustaitiene EX1
Angoraphil Elixir (TUA w) x Etonnant Swan Song (TUA w)
339 TUA VII / TUA ns FI SK LO 15 FI*Felesin Ville Valo Uros International Premior Jurgita Gustaitiene EX1 CAGPIB
FI*Elekatin Superman (TUA as 24) x FI*Josmarin Innusha (TUA n)
340 TUA IX / TUA w 61 FI SK LO 14 FI*Josmarin Jedrus Uros Premior Isabelle Maillard Chiavuzzo EX1 CAPIB
FI*Josmarin Ieremija (TUA w) x FI*Nazarlik Zeta Orionis (TUA f)
341 BEN n 22 FI SK LO 16 Like a Prayer des Griffes de Feu Naaras Champion Eva Wiéland Schilla Abs
Impresario des Griffes de Feu (BEN n 24) x Brownsugar Rhanya Forever (BEN n 24)
342 BEN n 22 FI SK LO 16 FI*Alcarinqua Fionola Naaras Nuoret 7-10 kk Eva Wiéland Schilla EX1 NOM
Silverglam Gispa (BEN n 24 32) x FI*Alcarinqua Catelyn (BEN n 22)
343 BEN n 22 FI SK RX 16 S*KungsgardenCats Tigger Uros International Premior Eva Wiéland Schilla EX1 CAGPIB
Aridlands Takoda (BEN n 24) x S*KungsgardenCats Keep Lovin' Lo, JW, DSM, DVM (BEN n 24)
344 BEN n 24 FI SK LO 16 (N)Ingøy's Tornado Uros Avoin Olga Komissarova EX1 CAC
Sherakan Baracuda (BEN n 24) x (N)Ingøy's Tir N'A Noir (BEN n 22)
345 BEN n 24 FI SK LO 16 (N)Ingøy's Colette Naaras Avoin Olga Komissarova EX1 CAC BIV
(N)Ingøy's Silent Storm (BEN n 22) x (N)Ingøy's Cool Cat Woman (BEN n 24)
346 BEN n 24 FI SK LO 16 (N)Ingøy's Secret Love Naaras Avoin Olga Komissarova EX2
Sherakan Baracuda (BEN n 24) x (N)Ingøy's Take The Stage (BEN n 24)
347 BEN n 24 S*KungsgardenCats Odysseus Uros Nuoret 7-10 kk Olga Komissarova EX1
DK*Benga Yellow River (BEN n 24) x Absolutely Super Solar Storm (BEN n 24)
348 BEN n 24 FI SK LO 16 S*Leopardettes Leonardo Uros Nuoret 7-10 kk Olga Komissarova Abs
S*Leopardettes Idefix (BEN n 24) x S*Leopardettes Covergirl (BEN n 24)
349 BEN n 24 FI SK LO 16 FI*PurrGold Genuino Guerino Uros Pennut 4-7 kk Olga Komissarova EX1
FI*Leokatin Jackpot (BEN n 24 33) x FI*PurrGold Cara Cenerentola (BEN n 24)
350 BEN n 24 FI SK LO 16 FI*Alcarinqua Guinevere Naaras Pennut 4-7 kk Olga Komissarova EX1 BIV NOM
Guru Dude Dream (BEN n 24) x FI*Alcarinqua Demeter (BEN n 24)
351 BEN n 24 FI SK LO 16 FI*PurrGold Genuina Giuseppina Naaras Pennut 4-7 kk Olga Komissarova EX2
FI*Leokatin Jackpot (BEN n 24 33) x FI*PurrGold Cara Cenerentola (BEN n 24)
352 BEN n 24 FI SK RX 16 S*KungsgardenCats Ocean Treasure Uros Grand International Premior Olga Komissarova EX1 CAPS NOM BIS
Absolutely My Own Private Idaho (BEN n 24) x S*KungsgardenCats Blue Water Droplets (BEN n 24)
353 BEN n 24 32 FI SK RX 15 Labaiedubengal Dio Dell Amore Uros Grand International Champion Olga Komissarova EX1 CACS
Purrbengals Saiano (BEN n 24 32) x Astarte Kotiya of Labaiedubengal (BEN n 24)
354 BEN n 24 32 FI SRK LO FI*Hiesun Shadow of Dragon Uros Grand International Premior Olga Komissarova EX1 CAPS
FIN*Kattiklaanin Cross Fire Man (BEN n 22 32) x S*Panorama's Estelle (BEN n 24)
355 BEN n 24 33 FIN SRK LO FIN*SiruCats Ynes Yooralla Naaras Supreme Premior Eva Wiéland Schilla KM NOM
FIN*SiruCats Umberto (BEN n 24) x FIN*SiruCats Saroja (BEN n 24 33)
355 BEN n 24 33 FIN SRK LO FIN*SiruCats Ynes Yooralla Naaras Veteraani Donatella Mastrangelo 3
FIN*SiruCats Umberto (BEN n 24) x FIN*SiruCats Saroja (BEN n 24 33)
356 BML I / BML ns 11 FIN SRK RX FIN*Ancelaine Lisbeth Naaras Supreme Premior Sirpa Lindelöf KM
Thamakan Silver Xaco (BML ns 11) x DK*Tian's Lily (BML bs 11)
356 BML I / BML ns 11 FIN SRK RX FIN*Ancelaine Lisbeth Naaras Veteraani Donatella Mastrangelo 4
Thamakan Silver Xaco (BML ns 11) x DK*Tian's Lily (BML bs 11)
357 BML I / BML ns 11 31 FI SK LO 16 FI*Kissamummon Pieni Onnen Häivähdys Uros International Premior Sirpa Lindelöf EX1 CAGPIB NOM
FI*Kissamummon Onnen hetki (BML ns 11 31) x FI*Kissamummon Pikku Rakas (BML as 11 31)
358 BSH a Zoro Bonibrit*LT Uros Grand International Champion Eva Wiéland Schilla EX1 CACS
Panther Secret Recipe,SK (BSH a) x Mystique Silky Babe,CZ (BSH f)
359 BSH f FI SRK LO FI*Feronian Dahlea Purpurea Naaras Supreme Champion Sirpa Lindelöf KM
FIN*Ferme Tyson (BSH d) x FIN*Ruusutarhan Ghisella (BSH a)
360 BSH f FI SRK LO FI*Ruusutarhan Klara Naaras Supreme Premior Sirpa Lindelöf KM
DK*From's Don Juan (BSH a) x S*Applecat Pallas (BSH f)
361 BSH g FI SK LO 16 FI*Ruusutarhan Rosa Amabile Naaras Nuoret 7-10 kk Sirpa Lindelöf EX1 NOM
FI*Feronian Ivory (BSH e) x FI*Ruusutarhan Oodi (BSH f)
362 BSH a 22 FI SK LO 16 FI*Rhinestone's Rhapsody in Blue Naaras Pennut 4-7 kk Sirpa Lindelöf EX1
FI*Rhinestone's Eye Catcher (BSH n 22) x Catykes Maggie Mai (BSH as 22)
363 BSH ns 22 62 FI SK LO 15 FI*Kipardi's Khaleesi Naaras International Premior Olga Komissarova EX1 CAGPIB
FI*Gimmie's Aristocracy (BSH ns 22) x FI*Kipardi's Cygni (BSH ns 24)
364 BSH ns 22 64 SE*Lindhouse Cookies n' Scream Naaras International Champion Eva Wiéland Schilla EX1 CAGCIB
Bossche Bol de Broeckloni (BSH ns 22) x S*Chowit'z Just Me (BSH ns 22)
365 BSH ns 22 64 Maggie Sirvall,CZ Naaras Champion Eva Wiéland Schilla EX1 CACIB
Rogers Obkemani (BSH ns 22) x Lovely Betty Queen of Rendy Cat,CZ (BSH ns 22)
366 BSH g 03 Smitten Kitten La Vie en Rose Naaras International Champion Eva Wiéland Schilla EX1 CAGCIB
Dreamer Dorado Bonibrit*LT (BSH a) x Eek A Mouse Róisín (BLH d 03)
367 BSH c 33 FI SRK RX 13 FI*Gimmie's Fifi Saved the Day Naaras Kastraatti Eva Wiéland Schilla Abs
FI*Kontukatin Butterfly Orchid (BSH a 33) x FI*Gimmie's Jevgenia Milolika (BSH b 21 33)
368 BUR n FI SK LO 15 FI*Lilac's HRH King Hassan Uros Grand International Champion Eva Wiéland Schilla EX1 CACS
FI*Bumpulina Wilberforce (BUR n) x FI*Lilac's Esmeralda Gypsygirl (BUR n)
369 BUR n FI SK LO 14 FI*Seirene Rapunzel Naaras Champion Eva Wiéland Schilla EX1 CACIB
Isä-Brownin Ushuaia (BUR n) x FIN*Hokkuspokkus Elemmírë (BUR g)
370 BUR n FI SK LO 16 FI*Tai-Hao Açai Uros Avoin Eva Wiéland Schilla EX1 No Cert
FI*Shu-Shun Stayin'Alive (BUR n) x FI*Tai-Hao Nene Moksuntytär (BUR h)
371 BUR n FI SK LO 15 FI*Feirefiz Pour Some Sugar On Me Naaras Avoin Eva Wiéland Schilla Abs
FI*Seirene Rafiki (BUR n) x FI*Feirefiz Diamonds And Rust (BUR g)
372 BUR n RU*Aldis Osiris *** Uros Nuoret 7-10 kk Eva Wiéland Schilla Abs
RU*Aldis Paris *** (BUR n) x RU*Aldis Ornella *** (BUR b)
373 BUR n FI SK LO 16 FI*Lilac's Iron Maiden Naaras Pennut 4-7 kk Eva Wiéland Schilla EX1
FI*Lilac's HRH King Hassan (BUR n) x FI*Almond's Ella Fitzgerald (BUR f)
374 BUR n RU*Aldis Rafaella *** Naaras Pennut 4-7 kk Eva Wiéland Schilla Abs
RU*Aldis Yogi *** (BUR n) x RU*Aldis Villiamina *** (BUR n)
375 BUR n FI SRK LO 13 Bjelke's Givenchy Uros Grand International Premior Eva Wiéland Schilla EX1 CAPS BIV NOM
Bjelke's Ali Baba (BUR n) x Taiko Charlesbur, CZ (BUR f)
376 BUR n FI SRK LO Isä-Brownin Ushuaia Uros Grand International Premior Eva Wiéland Schilla EX2
Wild Angel's Valenok of Seirene (BUR n) x Isä-Brownin Monte Velho (BUR n)
377 BUR n FI SRK LO FI*Lilac's Esmeralda Gypsygirl Naaras Grand International Premior Eva Wiéland Schilla EX1 CAPS
FI*Ilovuon Cyanicula gemmata (BUR a) x Bjelke's So Long (BUR b)
378 BUR a FI SRK LO 13 FI*ZirCat's Irwin Goodman Uros Supreme Champion Eva Wiéland Schilla KM
Laurin von Tali (BUR n) x FI*ZirCat's Hidden Fantasy (BUR c)
379 BUR b FI SK LO 14 Zaffiro Kratti Uros Grand International Champion Eva Wiéland Schilla EX1 CACS
Zaffiro Qurido (BUR e) x Nika Magic Valley*RU (BUR b)
380 BUR b FIN SRK LO FIN*Narinder Clueless Naaras Veteraani Donatella Mastrangelo Arvosteltu
FIN*Kellokanervan Alfonso (BUR c) x FIN*Narinder Bridget Jones (BUR n)
381 BUR c FI SK LO 16 FI*Ninelli's Öökuninganna Naaras Avoin Olga Komissarova EX1 CAC
FI*Feirefiz Illuminated (BUR a) x FI*Ninelli's UltravioletUtopia (BUR j)
382 BUR c FI SK LO 16 FI*Tai-Hao Fire Uros Kastraatti Olga Komissarova EX1 CAP
FI*Shu-Shun Stayin'Alive (BUR n) x FI*Tai-Hao Nene Moksuntytär (BUR h)
383 BUR d FI SK LO 15 FI*Feirefiz Fire It Up Uros International Champion Sirpa Lindelöf EX1 CAGCIB NOM BIS
Zaffiro Kratti (BUR b) x FI*Feirefiz Silver Lining (BUR j)
384 BUR d FI SK LO 16 FI*Tai-Hao Rieti Uros Avoin Sirpa Lindelöf EX1 CAC
FI*Shu-Shun Stayin'Alive (BUR n) x FI*Tai-Hao Nene Moksuntytär (BUR h)
385 BUR e FI SK LO 14