TUROK 26.11.2016
Järjestävä yhdistys Turun Rotukissayhdistys ry
Alkaa 26.11.2016 Loppuu 26.11.2016
Ilmoittautuminen alkaa 8.8.2016 Ilmoittautuminen loppuu 6.11.2016
Yleisöaika alkaa 10:00 Yleisöaika loppuu 16:00
Eläinlääkärintarkastus alkaa 7:00 Eläinlääkärintarkastus loppuu 9:00
Arvostelut alkavat 9:30 Vahvistuskirjeen julkaisupvm 17.11.2016
Kansainvälinen Kyllä Erikoisnäyttely Ei
Drive In -näyttely Ei Omistajat saavat esitellä kissansa Kyllä
Kissoja enintään 800   Kategoriat 1, 2, 3, 4, Kotikissat
BreedBIS-rodut BreedBIS kissoja vähintään
Tilinumero
Sähköposti show@turok.fi
Paikka Turun Messukeskus, TURKU
Toimihenkilöt
 
Näyttelysihteeri Heli Tepponen, show@turok.fi, puh 045 6784532. Osoite Paistanojantie 61, 21270 Nousiainen

Näyttelypäällikkö Suvi Sippola, np@turok.fi, puh 045 674 7894

Pääasistentti Päivi Katajisto, assistentit@turok.fi, puh 044 3217253

Ruusukesihteeri Elena Korpela, ruusuke@turok.fi, 040 5672659

Lisätietoja
 
Kaikki rodut arvostellaan molempina päivinä. Eläinlääkärin tarkastus ja sääntöjen mukaiset rokotukset ovat pakollisia kaikille näyttelypaikalle tuleville kissoille. Näyttelyssä noudatetaan Suomen Kissaliiton ja FIFén sääntöjä. Omistajat voivat itse esitellä kissat tuomareille. Häkkien koot 65 x 65 x 56 cm, ei kaksoishäkkejä.

Ilmoittautumiset: 1.8-22.10.2017 välisenä aikana, ensisijaisesti sähköisesti OmaKissa-järjestelmän kautta! 
Paperilomakkeella ilmoittautumiset näyttelysihteerille Heli Tepponen. Ei sähköposti-ilmoittautumisia. Myöhästyneet ja puutteelliset ilmoittautumiset voidaan hylätä. Ilmoittautumisten on oltava perillä viimeistään 22.10.2017.
Näyttelyluokat: Näyttelyluokat 1 - 17. Jos kissa osallistuu kahteen tai useampaan luokkaa, ilmoita kissa erikseen jokaiseen luokkaan.
Leimakortit: Leimakortit on käytössä. Maksettaessa näyttelymaksu leimakortilla on leimakortti välittömästi lähetettävä näyttelysihteerille Heli Tepponen, Paistanojantie 61, 21270 Nousiainen. Leimakorttiin kirjoitetaan omistajan nimi ja kissan nimi joka leimakortilla maksetaan näyttelyyn ja näyttelypäivä!
Ruusukkeet: Maksulliset 
Näyttelyluettelo: Luettelon hinta ennakkoon 3€ ja näyttelypaikalta ostettuna 5€. Sis la & su. Sähköinen luettelo maksuton.
Pysäköinti: 6 € koko vkloppu

Yhteenveto ilmoittautumisista

Kategoria Ilmoittautuneita
1 156
2 237
3 150
4 155
Kotikissat 7
Yhteensä 705

Suodata näytettäviä tuloksia alla olevilla valinnoilla.

Suodata näytettäviä tuloksia alla olevilla valinnoilla.

Nro EMS-koodi Rekisterinumero Nimi Sukupuoli Luokka Tuomari Tulos
PER a S*Scarlet's Big Heart Uros Champion
El Zaburs Royal Moon (PER a) x Mirage Blanc Popcorn (PER w)
SIB II / SIB a 03 SE*Sealioness S/Y Dufour Uros Avoin
S*Lingarö's Sten (SIB es 02 21) x S*Klockarbackens Lynx (SIB g)
SIB V / SIB g S*Klockarbackens Lynx Naaras Champion
SE*Ghost Parade's Loudness (SIB ds 09) x S*Maollich's Mott the Hoople (SIB a)
SIB VI / SIB e 02 21 SE*Sealioness M/S Arcona Naaras Nuoret 7-10 kk
S*Lingarö's Sten (SIB es 02 21) x S*Klockarbackens Lynx (SIB g)
1 EXO w 62 FI SK LO 16 FI*Elrikan Tamerlan Uros Pennut 4-7 kk Olga Komissarova EX1
FI*Elrikan Fantastic Feeling (EXO w) x FI*Chosen-One Orchid Olunda of Elrikan (EXO n 03 24)
2 EXO n FI SK LO 14 FI*AzuLejo's Deep Silent Complete Naaras Supreme Champion Olga Komissarova KM NOM BIS
IT*Serafino del Falco d'Oro (EXO n) x FI*Leonidan Queen 4 AzuLejo (EXO f 03 22)
3 EXO n FI SK LO 15 FI*Victorem Moundi Naaras Avoin Olga Komissarova Abs
FI*Mogi's Polaris (PER b 24) x FI*Mogi's Baby Be Mine (EXO n)
4 EXO n FI SK LO 14 FI*Chosen-One Rockstar Riddick Uros International Premior Olga Komissarova EX1 CAGPIB BIV
FI*Elrikan Oskar-Onni (EXO n 22) x FI*Chosen-One Lacy Looker (PER n 03 24)
5 EXO n FI SK LO 15 FI*Cherish's Pepper Uros Premior Olga Komissarova EX1 CAPIB
Benua Conrad (PER d 33) x FI*Aamukasteen Cosmic Girl (EXO f 24)
6 EXO n FI SK LO 16 My-Champagne Iron Maiden Naaras Premior Olga Komissarova EX1 CAPIB
D'Mediterran Bandido (EXO n 22) x My-Champagne Sweet Amber (EXO n 22)
7 EXO d S*Arzish Ritchie Valens Uros International Champion Olga Komissarova EX1 CAGCIB
S*Arzish Lars-Petter, DSM (EXO n 33) x S*Arzish Gudrun (PER d)
8 EXO f FI SK LO 16 Ayser's Pokemon Go Naaras Pennut 4-7 kk Olga Komissarova EX1
Ayser's Bobber Biker (EXO e 22) x Ayser's Gaia (EXO n 33)
9 EXO n 22 FI SK LO 14 FI*Chosen-One Romance in the Rain Uros Supreme Champion Marjatta Koskenkangas KM NOM
FI*Elrikan Oskar-Onni (EXO n 22) x FI*Chosen-One Lacy Looker (PER n 03 24)
10 EXO n 22 FI SK LO 14 FI*Chosen-One Rain of Roses Naaras Grand International Champion Marjatta Koskenkangas EX1 CACS NOM
FI*Elrikan Oskar-Onni (EXO n 22) x FI*Chosen-One Lacy Looker (PER n 03 24)
11 EXO n 24 FI SK LO 15 FI*Victorem Maundi Uros Avoin Olga Komissarova Abs
FI*Mogi's Polaris (PER b 24) x FI*Mogi's Baby Be Mine (EXO n)
12 EXO n 24 FI SK LO 16 Ayser's Magic-of-Shadows Uros Nuoret 7-10 kk Olga Komissarova EX1
FI*Precious O'Bama (PER n) x FI*Aamukasteen Hokkus Pokkus of Ayser (EXO f 24)
13 EXO ns 03 S*Sweet Gangster's Goldberry Naaras Champion Olga Komissarova EX1 CACIB
IDP*Leo-Roi's Kommissarie Colombo (EXO ns 01 21) x IDP*Leo-Roi's Helwe Ajon (EXO ns 22)
14 EXO n 03 22 FI SK LO 15 FI*Sabrimin Revolution Uros Champion Michael Edström Abs
FI*Sabrimin Prince (PER d) x Ark Star Shakira (EXO n 03 24)
15 EXO f 03 22 FI SK LO 16 FI*Chosen-One Esme of Elven Legacy Naaras Kastraatti Marjatta Koskenkangas EX1 CAP
FI*Elrikan Oskar-Onni (EXO n 22) x FIN*Mimosan Don't Get Lost (PER f 03)
16 EXO f 03 23 FI SK LO 16 FI*Elrikan Tessa Naaras Pennut 4-7 kk Michael Edström EX1
FI*Elrikan Fantastic Feeling (EXO w) x FI*Chosen-One Orchid Olunda of Elrikan (EXO n 03 24)
17 EXO a 21 33 FI SK LO 15 FI*Cherish's O'Boy Uros Premior Michael Edström EX1 CAPIB NOM
Benua Conrad (PER d 33) x FI*Cherish's Nutmeg (EXO n 24)
18 PER w 63 FI SK LO 16 FI*Dirlandan Ruby My Love Naaras Pennut 4-7 kk Vera Vasilieva EX1
Toy Tricksy Zorro (PER n 02) x Sumava's Nikhar (PER w)
19 PER n FI SK LO 16 Benvenuta del Falco d'Oro Naaras Nuoret 7-10 kk Olga Komissarova EX1 NOM
Zio Tom del Falco d'Oro (EXO n) x Ltch Lena (PER n 22)
20 PER n FI SK LO 16 FI*Mimosan Quarterback Uros Pennut 4-7 kk Olga Komissarova EX1 NOM
S*Athelstones Blackout (PER n) x FI*Mimosan Hold It Against Me (PER f)
21 PER d FI SRK LO FI*Sabrimin Prince Uros Supreme Champion Vera Vasilieva KM
DK*Star Wars Mace Windu of Mandrake (PER n) x FIN*Sabrimin Mamma Mia! (PER d)
22 PER d FI SRK LO One Way Ticket von La'Noitan Uros International Champion Vera Vasilieva EX1 CAGCIB
Dachsbau Gremlin (PER n) x Cha-Cha-Cha von La'Noitan (PER f)
23 PER d FI SRK LO FI*BlueIce's Roma Uomo Uros Grand International Premior Vera Vasilieva EX1 CAPS
Midas Wicked Cool (PER n) x FIN*BlueIce's My Fair Lady (PER e 24)
24 PER j EE*Sweet Lana Alsafi *** Naaras Avoin Marjatta Koskenkangas Abs
Patric Devigran *** (EXO e) x Ivon Molly-Coddle *** (PER a 33)
25 PER n 22 FI SK LO 16 FI*AzuLejo's Heartbreaker Uros Pennut 4-7 kk Michael Edström EX2
FI*Mogi's Beau Bobby (EXO a) x FI*AzuLejo's Swanheart (EXO n 22)
26 PER n 22 FI SK LO 16 FI*Sabrimin Lay All Your Love On Me Uros Pennut 4-7 kk Michael Edström EX1
FI*Sabrimin Royal (PER n) x FI*Sabrimin La Vie Est Belle (EXO n 23)
27 PER d 23 FI SK LO 14 FI*Mimosan Never Let You Go Uros Supreme Champion Marjatta Koskenkangas KM
S*Athelstones Blackout (PER n) x A*Heaven Sent Petite Fleur (PER f 03 23)
28 PER f 22 FIN SRK LO FIN*Kultaviiksen Annabella Naaras Supreme Champion Michael Edström KM
FIN*Precious On The Spot (PER n 24) x FIN*Kuutsa's Sunshine Baby (PER d)
29 PER f 22 FI SK LO 16 FI*Sabrimin Voulez-Vous Naaras Pennut 4-7 kk Michael Edström EX1
FIN*Sabrimin Boogie Woogie (PER n 24) x FI*Sabrimin Deluxe (PER f 02 21)
29 PER f 24 FI SK LO 16 FI*Sabrimin Voulez-Vous Naaras Määrittely Michael Edström PER f 22
FIN*Sabrimin Boogie Woogie (PER n 24) x FI*Sabrimin Deluxe (PER f 02 21)
30 PER ns 24 62 FI SK LO 16 FI*Timanfaya More Than Words Uros Pennut 4-7 kk Marjatta Koskenkangas EX1
Fairy 4 U Jumanji (PER ds 22 62) x My-Champagne Anemone to Timanfaya (PER n 24)
31 PER n 01 62 FI SK LO 16 FI*Dirlandan Quicksilver Naaras Nuoret 7-10 kk Marjatta Koskenkangas EX1
FI*Dirlandan JinJang (PER n 01) x FI*Honeydew Queen of the Roses (PER f 03)
32 PER n 02 62 S*Stolen Heart's Baby Dopey Uros International Champion Marjatta Koskenkangas EX1 CAGCIB
PL*Archidvx Baby Fat Joe (PER a 01) x Jewel-Eyes Sugarplum (PER f 02)
33 PER n 03 FI SRK LO FI*Mimosan Ka Boom Uros Supreme Premior Vera Vasilieva KM NOM BIS
A*Heaven Sent Quicky Express (PER n) x FIN*Mimosan All About Us (PER n 03)
34 PER n 03 FI SRK LO 14 Hiladoras Alejandro Uros Supreme Premior Vera Vasilieva KM
Jewel-Eyes Little Fighter (PER d 03) x FIN*Amysantti Money Spinner (PER n)
35 PER d 03 FI SK LO 15 Bafini Sweet Dancer Uros International Champion Olga Komissarova EX1 CAGCIB
Dark Diamond Baccardi (PER d 03 22) x Esta Valley's Anna of Bafini, DM (PER f 03)
36 PER f 02 62 FI SK LO 16 FI*Elrikan Teona Naaras Pennut 4-7 kk Michael Edström Abs
FI*Elrikan Fantastic Feeling (EXO w) x FI*Chosen-One Orchid Olunda of Elrikan (EXO n 03 24)
37 PER g 02 62 FI SK RX 15 FI*Celestial's Answear 2 All My Prayers Naaras Grand International Champion Vera Vasilieva EX1 CACS
Agaro Pers Fenix (PER a 02) x Agaro Pers Kim (PER e 03)
38 PER fs 03 S*Stolen Heart's Flower Power Naaras Champion Vera Vasilieva EX1 CACIB
S*Stolen Heart's Snowball Effect (PER w) x S*Stolen Heart's Amazing Grace (PER f 02)
39 PER n 03 24 FI SRK LO 13 FI*Chosen-One Lacy Looker Naaras Siitos Rotukirjaus Kissaliitto
FI*Whispers Hide and Seek (PER n 03 24) x FI*Chosen-One Betty Boop (PER g 03)
40 PER f 02 21 62 FI SRK LO FI*Mimosan If Only You Naaras Supreme Champion Vera Vasilieva KM NOM
S*Athelstones Blackout (PER n) x A*Heaven Sent Petite Fleur (PER f 03 23)
41 PER f 03 24 FI SK LO 16 FI*Chosen-One Divine Beauty Daria Naaras Champion Vera Vasilieva EX1 CACIB
FI*Whispers Hide and Seek (PER n 03 24) x FI*Chosen-One Betty Boop (PER g 03)
42 RAG n FI SK LO 16 FI*Maplehill's Skyfall Naaras Pennut 4-7 kk Vera Vasilieva EX1
FI*Hakalan Herra Töppönen (RAG n) x FIN*Maplehill's Taj-I-Mah (RAG n 04)
43 RAG n FI SK LO 16 FI*Rock'nRags World Is Mine Naaras Pennut 4-7 kk Vera Vasilieva EX2
Solenzara's Solomon Jack (RAG a 04) x FI*Dollyblues There's No Other (RAG n)
44 RAG a FI SK LO 16 FI*Riverknee Lord of the Rings Uros Pennut 4-7 kk Marjatta Koskenkangas EX1
FI*Snowrag Frisco Kid (RAG n) x FI*Riverknee Wish of Love (RAG n)
45 RAG a FI SK LO 16 FI*Stardoll's Dawning Blue Naaras Pennut 4-7 kk Marjatta Koskenkangas EX1
PL*Ragissa Pacific (RAG a 04) x FI*Stardoll's Blue Velvet (RAG a)
46 RAG a FI SRK LO 14 FI*Barfait's Ronaldo Uros Grand International Premior Marjatta Koskenkangas Abs
Jalapeno Indiana Jones (RAG a 04) x FI*Barfait's Gianna (RAG a 03)
47 RAG a FI SRK LO FI*Celestial's You Belong2Me Uros International Premior Marjatta Koskenkangas EX1 CAGPIB
FIN*Celestial's DeepBlueSea (RAG a) x FI*Estelle's Sweet Anceliana (RAG a 04 21)
48 RAG a FI SRK LO FI*Stardoll's Tilly Tina Naaras International Premior Marjatta Koskenkangas Abs
FIN*Utuinen Fille Fallaton (RAG a) x FIN*Stardoll's Ebony Ebba (RAG n)
49 RAG c FI SRK LO FI*Celestial's King of Finland Uros International Premior Michael Edström EX1 CAGPIB
FIN*Celestial's Fire and Ice (RAG a 03) x FIN*Celestial's DancingQueen (RAG c 03)
50 RAG n 03 FI SRK LO FI*Ragtail Dominic Uros Supreme Champion Olga Komissarova KM
FIN*Ragtail Baron (RAG n 04) x PL*Gregorius-Cat Stella (RAG a 03)
51 RAG n 03 FI SK LO 15 FI*Cat's-JM Hot-Kiss Naaras Grand International Champion Olga Komissarova Abs
Goldendolls Cattery JG (RAG a 03 21) x FI*Cat's-JM Classic-Glamour (RAG n)
52 RAG n 03 FI SK LO 15 FI*Barfait's Unknown Star Uros International Champion Olga Komissarova EX1 CAGCIB NOM
FI*Celestial's Usain Bolt (RAG n 03) x FI*Celestial's Bitter Sweet (RAG a 03)
53 RAG n 03 FI SK LO 16 FI*Barfait's Zeus Uros Avoin Olga Komissarova EX1 CAC
FI*Celestial's Usain Bolt (RAG n 03) x FI*Barfait's Tinker Bell (RAG a 03)
54 RAG n 03 FI SK LO 16 S*Krickelins Vivian Naaras Nuoret 7-10 kk Olga Komissarova EX1 BIV
(N)Diadem's Willy Wonka Sollis (RAG n 03) x S*Krickelins Vera (RAG a 03)
55 RAG n 03 FI SRK LO FI*Barfait's Napoleon Uros Supreme Premior Olga Komissarova KM
S*Tallkottens Macadam C of Harlem (RAG n) x FI*Barfait's Gianna (RAG a 03)
56 RAG n 03 FIN SRK LO FIN*Maplehill's Shere Khan Uros International Premior Olga Komissarova EX1 CAGPIB
S*Krickelins Bernhard (RAG a 03) x FIN*Maplehill's Saskatchewan (RAG n 04)
56 RAG n 03 FIN SRK LO FIN*Maplehill's Shere Khan Uros Veteraani Cristiano Federico Sandon 1 NOM
S*Krickelins Bernhard (RAG a 03) x FIN*Maplehill's Saskatchewan (RAG n 04)
57 RAG n 04 FI SK LO 15 FI*Barfait's Yanni Naaras Avoin Marjatta Koskenkangas EX1 CAC
S*Tallkottens Macadam C of Harlem (RAG n) x FI*Celestial's Bitter Sweet (RAG a 03)
58 RAG n 04 FI SK LO 16 FI*Purppuralinnan Prinssi Villehart Uros Nuoret 7-10 kk Marjatta Koskenkangas EX1
FI*Ragtail Hermes (RAG n 04) x FI*Peukaloisen Dancing Queen (RAG n)
59 RAG n 04 FI SK LO 16 FI*Purppuralinnan Prinsessa Viviane Naaras Nuoret 7-10 kk Marjatta Koskenkangas EX1
FI*Ragtail Hermes (RAG n 04) x FI*Peukaloisen Dancing Queen (RAG n)
60 RAG n 04 FI SK LO 16 S*Dark Knight's Melwin Uros Pennut 4-7 kk Marjatta Koskenkangas EX1
Lovelystory Narcissus (RAG n 03) x S*Dark Knight's Kajsa (RAG a 04)
61 RAG n 04 FI SK LO 16 FI*Maplehill's Saskachina Naaras Pennut 4-7 kk Marjatta Koskenkangas EX1 BIV NOM
FI*Hakalan Herra Töppönen (RAG n) x FIN*Maplehill's Taj-I-Mah (RAG n 04)
62 RAG n 04 FIN SRK LO FIN*Dollyblues PieceOfMyHeart Naaras Supreme Premior Marjatta Koskenkangas KM
FIN*Dollyblues Rhapsody In Blue (RAG a 03) x FIN*Dollyblues Satin Doll (RAG f)
62 RAG n 04 FIN SRK LO FIN*Dollyblues PieceOfMyHeart Naaras Veteraani Cristiano Federico Sandon Arvosteltu
FIN*Dollyblues Rhapsody In Blue (RAG a 03) x FIN*Dollyblues Satin Doll (RAG f)
63 RAG n 04 FI SRK LO FI*Dollicious Domino Dancing Uros Grand International Premior Marjatta Koskenkangas EX1 CAPS
FIN*Dollicious Hot Choise (RAG d 04) x FIN*Maplehill's Riverdance (RAG n)
64 RAG a 03 FI SK LO 15 FI*Neige-Cristal's Adelisa Rose Naaras Supreme Champion Michael Edström KM BIV NOM
FI*Neige-Cristal's Mon Tresor Florian (RAG n 04) x (N)Diadem's Hazel Harmonie (RAG a 03)
65 RAG a 03 FI SRK LO SweetFellow Tamaya-Magnolia Naaras International Champion Michael Edström EX1 CAGCIB
Dreamfinder Giovanni (RAG n 04) x Rockcreek Aurelie la Fleur (RAG a 03 21)
66 RAG a 03 FI SK LO 14 FI*Maplehill's Diamonds In The Sky Naaras Champion Michael Edström EX1 CACIB
FI*Maplehill's Lovely Blues (RAG a 03) x FI*Maplehill's Beatrice (RAG a 04)
67 RAG a 03 FI SRK LO 13 FI*Maplehill's Lovely Blues Uros Avoin Michael Edström EX1 CAC
FI*Shyshaman's Sonny Starsocks (RAG n 04) x FIN*Maplehill's Maxine (RAG a 03)
67 RAG a 03 FI SRK LO 13 FI*Maplehill's Lovely Blues Uros Siitos Rotukirjaus Kissaliitto
FI*Shyshaman's Sonny Starsocks (RAG n 04) x FIN*Maplehill's Maxine (RAG a 03)
68 RAG a 03 FIN SRK LO FIN*Celestial's FallenAngel Naaras Supreme Premior Michael Edström KM BIV NOM BIS
King Bombon Unreal Ragdolls*ES (RAG b) x FIN*Celestial's Amazing Grace (RAG n 03)
69 RAG a 03 FI SRK LO FI*Tammikatin Kuu-Ukko Uros Grand International Premior Michael Edström EX1 CAPS
FI*Satinante's Don Diego (RAG n 04) x FI*Shyshaman's Baby Ragdalena (RAG a 04)
70 RAG a 03 FI SRK LO FI*Dollyblues GoodGollyMsMolly Naaras Grand International Premior Michael Edström EX1 CAPS
Kanoa Dama W Masce*PL (RAG n 03) x FI*Dollyblues EndlessLoveSong (RAG n 04)
71 RAG a 03 FI SK LO 15 FI*BlackRain's Breathtaking Prince Uros Kastraatti Michael Edström Abs
(N)Diadem's Vuzzy (RAG a 03) x FI*Celestial's Wild Child (RAG a 04)
72 RAG a 04 FI SK LO 14 Solenzara's Solomon Jack Uros Grand International Champion Michael Edström EX1 CACS
Solenzara's Only You (RAG n 04) x S*Gunbertus Fusion (RAG a 03)
73 RAG a 04 FI SK LO 15 FI*Sirmar Aleksandra`s Jerry Uros Kastraatti Michael Edström EX1 CAP
FI*Maplehill's Rely On Shaman (RAG a 03) x FIN*Sirmar Ariel (RAG n)
74 RAG a 04 FI SK LO 15 FI*Stardoll's Blue Galaxy Uros Champion Michael Edström EX1 CACIB BIV NOM BIS
FI*Stardoll's Santo Domingo (RAG n 03) x FI*Stardoll's Blue Velvet (RAG a)
75 RAG a 04 FI SK LO 16 S*Grand Chatez Hilmer for F&L Uros Nuoret 7-10 kk Michael Edström EX1 BIV NOM BIS
S*FiaSol's Wilmer for GCA (RAG a 04) x S*Asterion's Carme for Grand Chatez (RAG a 03)
76 RAG a 04 FI SK LO 16 FI*Barfait's Anastasia Naaras Nuoret 7-10 kk Michael Edström EX3
Jalapeno Indiana Jones (RAG a 04) x FI*Barfait's Nanette (RAG n)
77 RAG a 04 FI SK LO 16 FI*Rock'nRags Under The Twilight Naaras Nuoret 7-10 kk Michael Edström EX2
FI*AijaiCats Amazing Ami (RAG n) x SweetFellow Tamaya-Magnolia (RAG a 03)
78 RAG a 04 FI SK LO 16 FI*Valkoapilan April Fool's Eevi Naaras Nuoret 7-10 kk Michael Edström EX1
S*Eurovisions San Francisco (RAG n 03) x FI*Lukanpuron Elna (RAG a 04)
79 RAG a 04 FI SK LO 16 FI*Celestial's Born 2 Break Your Heart Uros Pennut 4-7 kk Michael Edström EX1
NO*Noble Origins' Prince Carl Philip (RAG n 04) x FI*Celestial's Desire Me (RAG a 03)
80 RAG c 04 FI SK RX 16 FI*Utuinen Taste of Plum Uros Pennut 4-7 kk Olga Komissarova EX1
FI*Utuinen Hot'n'Spicy (RAG d 04) x Xenie Ragbur, CZ (RAG a 04)
81 RAG d 04 FI SK LO 15 FI*Hakalan Sulosointu Uros Premior Marjatta Koskenkangas EX1 CAPIB
FI*Maplehill's Lovely Blues (RAG a 03) x FI*Hakalan Neiti Näpsä (RAG f 04)
82 RAG e 04 FI SK LO 16 FI*Tammikatin Hunajanassu Uros Avoin Marjatta Koskenkangas EX1 CAC
FI*Maplehill's Lovely Blues (RAG a 03) x FI*Tammikatin Baby Carrot (RAG f 04)
83 RAG e 04 FI SK LO 15 FI*RedHorizon's Athos Uros Kastraatti Marjatta Koskenkangas EX1 CAP
FI*Maplehill's Lovely Blues (RAG a 03) x FI*Shyshaman's Lil' Shamanita (RAG f)
84 RAG f 04 FI SRK LO FI*Utuinen Wilma Flintstone Naaras Grand International Champion Vera Vasilieva EX1 CACS
FI*Tuulikellon Wanna Be A Star (RAG d 03) x FI*Utuinen Tirlittan (RAG f 03)
85 RAG f 04 FI SK LO 16 FI*Celestial's Tequila Sunrise Naaras Pennut 4-7 kk Vera Vasilieva EX1 NOM
S*Gunbertus Gabriel (RAG d 04) x La Belleza Ragdolls Topaz (RAG a 03)
86 RAG g 04 FI SK LO 16 FI*BlackRain's Followed By An Angel Naaras Pennut 4-7 kk Michael Edström EX1 NOM BIS
NO*Noble Origins' Prince Carl Philip (RAG n 04) x FI*BlackRain's Acting Like A Diva (RAG g 03)
87 RAG n 04 21 FI SRK LO FI*Dollicious SummerNightDream Naaras Grand International Premior Olga Komissarova EX1 CAPS
FIN*Kehtolaulun Max de Mio (RAG n 04 21) x FIN*Dollicious Chocolate Heart (RAG n)
88 RAG a 04 21 FI SRK LO 14 FI*Rock'nRags Maxnificent! Uros Champion Vera Vasilieva EX1 CACIB
FI*Rock'nRags Maxterwork! (RAG a 04 21) x FI*Dollyblues Hello Mary Lou (RAG a 03)
89 RAG a 04 21 FI SRK RX FI*Dollicious Maxterpiece! Uros International Premior Vera Vasilieva EX1 CAGPIB
FIN*Kehtolaulun Max de Mio (RAG n 04 21) x CH*SunshineRaggies Orana Wileny (RAG a 03)
90 SBI n FI SRK RX S*Raus Höjden's Harmoney in Brown Naaras Supreme Champion Michael Edström KM
IDP*Backkara's Geralino (SBI c) x S*Raus Höjdens Java (SBI n)
91 SBI n FI SRK LO FI*Cetulean Quantum Solaris Uros Grand International Champion Michael Edström EX1 CACS
FIN*Tassuliinin Dominic (SBI a) x FIN*Cetulean Juliénas (SBI n)
92 SBI n FI SK LO 15 FI*Harebell King Star Kalervo Uros International Champion Michael Edström EX1 CAGCIB
FI*Vintti-Katin Brandon (SBI n) x FI*Canth's Susu (SBI a 21)
93 SBI n FI SRK LO 14 FI*Mion Tamaj Naaras Champion Michael Edström EX1 CACIB
Blue Heaven Sunny Queen *ES (SBI a) x FI*Kirakan Rising Sun (SBI b 21)
94 SBI n FI SK LO 16 FI*Nalle-Puhin Bed Of Roses Naaras Pennut 4-7 kk Michael Edström EX1 BIV
FI*Chirybiry's Hug me (SBI n) x FI*Nalle-Puhin Bell's Of Paris (SBI c)
95 SBI n FI SRK LO FI*Harebell Bosse Nova Uros Supreme Premior Michael Edström Abs
FIN*Carlabi's Axi Bon Viking (SBI d) x FIN*GatoBianco Mimosa (SBI n)
96 SBI n FI SRK LO FI*Harebell Emilia Naaras Kastraatti Michael Edström EX1 CAP
FIN*Globel's Camelot Figaro (SBI n 21) x FIN*Harebell Zelda (SBI h)
97 SBI n SE*Silverdimman's Ivoiré Naaras Premior Michael Edström EX1 CAPIB
S*White Treasure's Quizz, JW (SBI n 21) x DK*Oddenvejen's Fairy Tale (SBI a)
98 SBI a FI SK LO 16 FI*Rais-Kis MilkyWay Naaras Avoin Olga Komissarova EX1 CAC BIV
NO*Snowbuddy's Blue Charm (SBI a) x FI*Rais-Kis Aurora (SBI f)
99 SBI a FI SK LO 16 FI*BlueFairies Fiona Isabell Naaras Nuoret 7-10 kk Olga Komissarova EX1
FI*Lofanna Bravuria (SBI a) x FI*Tärn Essi (SBI a)
100 SBI a FI SK LO 16 FI*Lofanna Etna Naaras Nuoret 7-10 kk Olga Komissarova Abs
EE*Greger Star St.Ifferini (SBI a) x FI*Lofanna Aava (SBI f 21)
101 SBI a FI SK LO 16 FI*Safirrubir Sunset Chaser Naaras Pennut 4-7 kk Olga Komissarova EX1
FI*Cetulean Quantum Solaris (SBI n) x FI*Safirrubir Blue Snow Diamond (SBI a)
102 SBI a FI SRK LO FI*Nalle-Puhin PINK! Naaras Supreme Premior Olga Komissarova KM BIV NOM
FIN*Zhamanen Fangio (SBI n) x FI*Tamus Wildcat (SBI f)
103 SBI a SE*Borgvikens Cherokee Warrior Uros International Premior Olga Komissarova EX1 CAGPIB
SE*Candlebrights Boss of Destiny (SBI n 21) x SE*Altona Kitten's Diza Dior (SBI a)
104 SBI a Nova Naaras Premior Olga Komissarova EX1 CAPIB
S*Silver Crystals Dreamcatcher (SBI a) x S*Mirari Blueeyed Michelle (SBI b)
105 SBI a SE*Altona Kitten's Diza Dior Naaras Kastraatti Olga Komissarova EX1 CAP
Trollehöjds Blue Diamond (SBI a) x S*Tinywinys Yra Yersinia (SBI n)
106 SBI b FI SK LO 15 FI*BlueFairies Lady Marie Naaras Avoin Marjatta Koskenkangas Abs
FI*Cetulean Quantum Solaris (SBI n) x FI*Tärn Essi (SBI a)
107 SBI b FI SK LO 16 FI*Chirybiry's My Darling Ipi Naaras Nuoret 7-10 kk Marjatta Koskenkangas EX1 NOM
FI*Ziazan Interstellar (SBI a) x FI*Chirybiry's U-la-laa (SBI b)
108 SBI b FI SK LO 16 FI*Nalle-Puhin Keep The Faith Naaras Pennut 4-7 kk Marjatta Koskenkangas EX1
FI*Chirybiry's Hug me (SBI n) x FI*Nalle-Puhin Bell's Of Paris (SBI c)
109 SBI c FI SK LO 16 FI*Kujakeikarin Öifrid Uros International Champion Vera Vasilieva EX1 CAGCIB NOM
FI*Belagian X-File (SBI e 21) x FI*Kujakeikarin Justiina (SBI a)
110 SBI c FI SK LO 16 FI*Harebell Niiskuneiti Naaras Pennut 4-7 kk Vera Vasilieva EX1
FI*Harebell Luminous (SBI b) x FI*Canth's Susu (SBI a 21)
111 SBI c S*Wanjeena's Purple Rush Uros Premior Vera Vasilieva EX1 CAPIB
S*SinhTsunkitthas Ultra Boy (SBI b) x S*Wanjeena's I Been Waiting For You (SBI a 21)
112 SBI d FI SK LO 16 FI*Rais-Kis Mignon Uros Avoin Marjatta Koskenkangas EX1 CAC
NO*Snowbuddy's Blue Charm (SBI a) x FI*Rais-Kis Aurora (SBI f)
113 SBI d FI SK LO 16 FI*MeToYou Oliver Uros Pennut 4-7 kk Marjatta Koskenkangas EX1
FI*Harebell Luminous (SBI b) x FI*MeToYou Jade (SBI h)
114 SBI d FIN SRK LO FIN*Recknagel Maariolemiöö Uros Supreme Premior Marjatta Koskenkangas KM NOM
FIN*Zhamanen Fangio (SBI n) x S*Wanjeena's Golden Game (SBI f)
115 SBI d FIN SRK LO FIN*Lirukallion Täpinäsä Naaras International Premior Marjatta Koskenkangas EX1 CAGPIB
S*Glitter's Geronimo (SBI d 21) x FIN*Lirukallion Canonkomä (SBI f)
115 SBI d FIN SRK LO FIN*Lirukallion Täpinäsä Naaras Veteraani Cristiano Federico Sandon 4
S*Glitter's Geronimo (SBI d 21) x FIN*Lirukallion Canonkomä (SBI f)
116 SBI f FI SRK LO FI*Rais-Kis Aurora Naaras Grand International Champion Marjatta Koskenkangas EX1 CACS
FIN*Ziruelan Beaucoup de Charme (SBI e) x FIN*Touchant Kief d'Amour (SBI b)
116 SBI f FI SRK LO FI*Rais-Kis Aurora Naaras Siitos Rotukirjaus Kissaliitto
FIN*Ziruelan Beaucoup de Charme (SBI e) x FIN*Touchant Kief d'Amour (SBI b)
117 SBI f FI SRK LO 14 FI*Nalle-Puhin Mustang Sally Naaras International Premior Marjatta Koskenkangas EX1 CAGPIB
FIN*Zhamanen C'mon Let's RED! (SBI d) x FI*Tamus Wildcat (SBI f)
118 SBI g FI SRK LO FI*ElfQuest Leetah Naaras Grand International Champion Michael Edström EX1 CACS
Blue Heaven Sunny Queen *ES (SBI a) x FI*ElfQuest Itchigo (SBI h)
119 SBI g S*Birmastans Barbamama Naaras Grand International Premior Michael Edström EX1 CAPS
S*Nounou's A French Love (SBI b 21) x S*Kattlas Dundra (SBI g)
120 SBI h FIN SRK LO FIN*Harebell Zelda Naaras Supreme Premior Michael Edström KM
FIN*Tamus Omni (SBI b) x FIN*Harebell Seita Sweet (SBI h)
120 SBI h FIN SRK LO FIN*Harebell Zelda Naaras Veteraani Cristiano Federico Sandon 2
FIN*Tamus Omni (SBI b) x FIN*Harebell Seita Sweet (SBI h)
121 SBI j FI SRK LO FI*Rais-Kis Doris Naaras Supreme Champion Marjatta Koskenkangas KM
Eliano vom Stern Regulus (SBI c) x FI*Rais-Kis Aurora (SBI f)
122 SBI n 21 FI SK LO 15 FI*Saca's Azzurro Daimler Uros Avoin Marjatta Koskenkangas EX1 CAC
FI*Celestial's Red Moon Rising (SBI d 21) x DK*Con Meo's Yugo (SBI c)
123 SBI n 21 FIN SRK LO FIN*Kipparin Dunham Uros Grand International Premior Marjatta Koskenkangas EX1 CAPS
FIN*JoJon El Rayo Rumba (SBI n 21) x FIN*Kipparin Bellorita (SBI a 21)
124 SBI n 21 FIN SRK LO FIN*Zhamanen Harlequin Naaras Grand International Premior Marjatta Koskenkangas EX1 CAPS NOM
FIN*JoJon El Rayo Rumba (SBI n 21) x FIN*Zhamanen Ferrarina N.F.S. (SBI h)
124 SBI n 21 FIN SRK LO FIN*Zhamanen Harlequin Naaras Veteraani Cristiano Federico Sandon 1 NOM BIS
FIN*JoJon El Rayo Rumba (SBI n 21) x FIN*Zhamanen Ferrarina N.F.S. (SBI h)
125 SBI a 21 SE*Borgvikens Beylo Bon Ami Uros International Champion Michael Edström EX1 CAGCIB
SE*Happy Happies Bimo (SBI a 21) x SE*Altona Kitten's Diza Dior (SBI a)
126 SBI a 21 SE*Borgvikens Angus Rock Uros Premior Michael Edström EX1 CAPIB
SE*Happy Happies Bimo (SBI a 21) x SE*Altona Kitten's Diza Dior (SBI a)
127 SBI a 21 FIN SRK LO FIN*Mion Quela Naaras Kastraatti Michael Edström EX1 CAP
FIN*Merissal Quentin (SBI a) x FIN*Mion Melej (SBI n 21)
127 SBI a 21 FIN SRK LO FIN*Mion Quela Naaras Veteraani Cristiano Federico Sandon Arvosteltu
FIN*Merissal Quentin (SBI a) x FIN*Mion Melej (SBI n 21)
128 SBI b 21 FI SK LO 15 FI*Pikku-Miukun Albert Uros International Champion Marjatta Koskenkangas EX1 CAGCIB
FI*Rais-Kis Fizz (SBI n 21) x FI*Safirrubir Blue Dream (SBI a)
129 SBI b 21 S*Dunhjärtat's Kajsa Kavat Naaras Avoin Marjatta Koskenkangas EX1 CAC
S*Nordkapsbergets Lukas (SBI c 21) x Haba Haba of Sembelance(N) (SBI n)
130 SBI b 21 FI SRK LO 13 Shapur Angel Naaras Supreme Premior Marjatta Koskenkangas KM
(N)Sobell Funny Honey (SBI b) x Shapur Greatest Love of all (SBI b 21)
131 SBI c 21 FI SK LO 15 FI*Ziazan Inessa Naaras Champion Olga Komissarova EX1 CACIB
Blue Heaven Sunny Queen *ES (SBI a) x Shapur Angel (SBI b 21)
132 SBI c 21 SE*Pinkalicious Maräng Naaras Champion Olga Komissarova EX2
S*Birmastans Strokkur af Island (SBI a) x S*Birmastans Hemma hos Julia (SBI a 21)
133 SBI c 21 FI SRK LO FI*HaoMao Bernhard Uros Supreme Premior Olga Komissarova KM NOM
FIN*MeToYou Ceasar (SBI a) x S*Lavender Fields Felicia (SBI b 21)
134 SBI c 21 FIN SRK LO FIN*Tamus Urvan Naaras Supreme Premior Olga Komissarova KM BIV
FIN*Hilu-Vinkelin Tinka (SBI c 21) x FIN*Tamus Qashqai (SBI h)
134 SBI c 21 FIN SRK LO FIN*Tamus Urvan Naaras Veteraani Cristiano Federico Sandon 3
FIN*Hilu-Vinkelin Tinka (SBI c 21) x FIN*Tamus Qashqai (SBI h)
135 SBI c 21 S*Super Classic's My Lilac Lily Naaras Supreme Premior Olga Komissarova KM
136 SBI c 21 S*Nordkapsbergets Lukas Uros Kastraatti Olga Komissarova EX1 CAP
S*Fjällsippans Lysander (SBI a 21) x S*Birmastans Barbamama (SBI g)
137 SBI d 21 FI SK LO 14 EE*Frank Flame Sweet Katicat Uros Avoin Vera Vasilieva EX1 CAC
EE*Timothy Klaudia (SBI e) x Eleni Pure Passion*PL (SBI f 21)
138 SBI d 21 FI SRK LO 13 FI*Harebell Gibson Uros Supreme Premior Vera Vasilieva KM
FIN*Globel's Camelot Figaro (SBI n 21) x FIN*Harebell Zelda (SBI h)
139 SBI e 21 FI SK LO 14 FI*ElfQuest Obelix Uros Avoin Olga Komissarova EX1 CAC
FIN*Fotocatin Catty Taavi (SBI d 21) x FI*ElfQuest Itchigo (SBI h)
140 SBI f 21 FI SK LO 16 FI*ElfQuest Quanna Naaras Pennut 4-7 kk Olga Komissarova EX1
FI*ElfQuest Oliver (SBI d 21) x FI*Ziazan Inessa (SBI c 21)
141 SBI h 21 FIN SRK LO FIN*Lean Kronenburg Blanc Naaras Grand International Premior Olga Komissarova EX1 CAPS
FIN*Harebell Nathan (SBI e) x FIN*JoJon Zhu Sha Lei (SBI n 21)
141 SBI h 21 FIN SRK LO FIN*Lean Kronenburg Blanc Naaras Veteraani Cristiano Federico Sandon Arvosteltu
FIN*Harebell Nathan (SBI e) x FIN*JoJon Zhu Sha Lei (SBI n 21)
142 TUV n 61-63 / TUV n 62 FIN SRK LO FIN*Verdian Erdehan Uros Grand International Premior Michael Edström Abs
FIN*Alicton Gamsiz Tembel (TUV d) x FIN*Verdian Ceren (TUV f)
143 ACL VIII / ACL ns 02 21 64 FI SRK LO 13 FI*Dezzicat's Estinto EzeCurl Naaras Grand International Champion Bjarne Wikström EX1 CACS
FI*Dezzicat's Conamore CupCurl (ACL ns 02) x FIN*Siriuksen UmaCurl (ACL ns 03 22)
144 ACL VIII / ACL as 03 FI SK LO 15 FI*Dezzicat's Improvvisato IndyCurl Uros International Premior Bjarne Wikström EX1 CAGPIB NOM
Abrikosik Aurinko (ACL d 03 22) x FI*Dezzicat's Estinto EzeCurl (ACL ns 02 21)
145 ACL VIII / ACL fs 03 FI SK LO 15 FI*Dezzicat's Impetuoso IriaCurl Naaras Kastraatti Bjarne Wikström EX1 CAP
Abrikosik Aurinko (ACL d 03 22) x FI*Dezzicat's Estinto EzeCurl (ACL ns 02 21)
146 ACS VIII / ACS ns 03 24 FI SRK RX 13 FI*Dezzicat's Feroce FieCurl Naaras International Champion Jörgen Frithiof EX1 CAGCIB
FI*Dezzicat's Dimolto DonCurl (ACL ns 03 24) x CharmingCurl Kimberli (ACS ns 24)
147 ACS VIII / ACS ns 03 24 FI SK RX 14 FI*Dezzicat's Gaudioso GuruCurl Uros Kastraatti Jörgen Frithiof EX1 CAP
FI*Dezzicat's Brilante BixCurl (ACS ns 03) x CharmingCurl Kimberli (ACS ns 24)
148 MCO I / MCO a FI SRK LO 14 FI*Mainehaan Hanson Uros Grand International Champion Jörgen Frithiof EX1 CACS BIV
FI*Mainehaan Armani (MCO e 23) x FI*Mainehaan Barbra (MCO n)
149 MCO I / MCO n FI SK LO 15 FI*HoneyCoon's Shot In The Dark Uros Määrittely Jörgen Frithiof MCO II / MCO n 09
DK*Amistia's Samson (MCO n 23) x FI*HoneyCoon's My Secret Heart (MCO as 22)
149 MCO II / MCO n 09 FI SK LO 15 FI*HoneyCoon's Shot In The Dark Uros Avoin Cristiano Federico Sandon EX1 CAC
DK*Amistia's Samson (MCO n 23) x FI*HoneyCoon's My Secret Heart (MCO as 22)
150 MCO I / MCO n FI SK LO 16 FI*ZiBaZoon Dominus Maximus Uros Avoin Jörgen Frithiof EX1 CAC
PL*Aspenville Farmer (MCO n 22) x S*Maffialigan's Vega (MCO a 22)
151 MCO I / MCO n FI SK LO 16 FI*FireFox King of the Gods Uros Nuoret 7-10 kk Jörgen Frithiof Abs
DK*Amistia's Samson (MCO n 23) x Lazy Days of Beauty Wizards (MCO fs)
152 MCO I / MCO n FI SK LO 16 FI*FireFox Before Dawn Naaras Nuoret 7-10 kk Jörgen Frithiof EX1 NOM
DK*Amistia's Samson (MCO n 23) x Lazy Days of Beauty Wizards (MCO fs)
153 MCO I / MCO n FI SRK LO FI*Mainehaan Bruno Uros International Premior Jörgen Frithiof EX1 CAGPIB NOM
FI*Halden coon's Uno (MCO n) x S*Stortassen's KayCee (MCO a)
154 MCO I / MCO a FI SK LO 16 FI*Monchacoon Idris Elba Uros Kastraatti Jörgen Frithiof EX1 CAP
LV*BBMC Amadeus Fire Fox (MCO d 22) x FI*Monchacoon Frida (MCO n 22)
155 MCO II / MCO n 09 FI SK LO 16 FI*HoneyCoon's Debra Kadabra Naaras Pennut 4-7 kk Cristiano Federico Sandon EX1
DK*Amistia's Samson (MCO n 23) x FI*HoneyCoon's Kiss 'N' Run (MCO a 09)
156 MCO II / MCO a 09 FI SRK LO FI*HoneyCoon's Stormy End Uros Supreme Premior Cristiano Federico Sandon KM NOM BIS
Iggy Pop z Matrixu, CZ (MCO a) x FIN*HoneyCoon's Sweet Romance (MCO as 09 22)
157 MCO III / MCO n 23 FI SRK LO DK*Amistia's Samson Uros Supreme Champion Sirpa Lindelöf KM
Løve Hulen's Code Red (MCO d 22) x DK*Amistia's Jezabel Zebra (MCO ns 23)
157 MCO III / MCO n 23 FI SRK LO DK*Amistia's Samson Uros Siitos Rotukirjaus Kissaliitto
Løve Hulen's Code Red (MCO d 22) x DK*Amistia's Jezabel Zebra (MCO ns 23)
158 MCO III / MCO n 22 FI SK LO 15 FI*Laramillan Kitty Cat Naaras International Champion Sirpa Lindelöf EX1 CAGCIB
FI*Halden coon's Waltari (MCO n 09 23) x FI*Laramillan Janey Powel (MCO n 22)
159 MCO III / MCO n 23 FI SK LO 16 Mystery boy Sky Beyrouth, CZ Uros Avoin Sirpa Lindelöf EX1 CAC
Humphrey of Vingilot, CZ (MCO n 09 23) x Xantana Sky Beyrouth, CZ (MCO f 23)
160 MCO III / MCO n 25 FI SK LO 16 Atlantic Acadia's Quest For Fire Uros Nuoret 7-10 kk Sirpa Lindelöf EX1 BIV NOM
Cloistercoon Hudson River (MCO ns 09 25) x Atlantic Acadia's Grandezza (MCO f)
161 MCO III / MCO n 22 FI SK LO 16 Klondike Zagorsky Line*RU Uros Pennut 4-7 kk Sirpa Lindelöf EX1
Odyseus Amber Sun*LT (MCO d) x Sandra Bullock Zagorsky Line*RU (MCO n 09 22)
162 MCO III / MCO n 22 FIN SRK LO FIN*Chamberlain Dark Diamond Naaras International Premior Sirpa Lindelöf EX1 CAGPIB
FIN*Chamberlain Is There Truth (MCO n 22) x Lachtetals T-Blue Diamond (MCO a)
162 MCO III / MCO n 22 FIN SRK LO FIN*Chamberlain Dark Diamond Naaras Veteraani Bjarne Wikström Arvosteltu
FIN*Chamberlain Is There Truth (MCO n 22) x Lachtetals T-Blue Diamond (MCO a)
163 MCO III / MCO n 23 IDP*General Coon's Coppersmith Uros Premior Sirpa Lindelöf EX1 CAPIB BIV NOM
S*General Coon's Don Corleone (MCO n 23) x S*General Coon's Lizzy (MCO n 22)
164 MCO III / MCO n 22 FI SK LO 15 FI*MeriCoon's My Love Uros Kastraatti Sirpa Lindelöf EX1 CAP
FI*MeriCoon's Biccardo (MCO d 09 23) x FI*MeriCoon's Holly Dolly (MCO f 09 22)
165 MCO IV / MCO n 09 22 FI SK LO 14 FI*Chamberlain Yes I'm Ready Uros Grand International Champion Cristiano Federico Sandon Abs
DK*Coonation's Alpha Beat (MCO a 09 22) x FI*Chamberlain Rough Diamond (MCO n 09 22)
166 MCO IV / MCO n 09 24 FI SK LO 16 FI*Moggi Fanni Sapuska Naaras Nuoret 7-10 kk Cristiano Federico Sandon Mitätöity
HoneyDevil My Black Bear (MCO n) x FI*Moggi Carpe Dajm (MCO n 03 24)
167 MCO IV / MCO n 09 22 FI SK LO 16 FI*Marskin Love Story Uros Pennut 4-7 kk Cristiano Federico Sandon EX1
FI*Marskin Heartbreaker (MCO d 09 22) x Zosia Dwa Formaty*PL (MCO f 09 22)
168 MCO IV / MCO n 09 22 FI SK LO 16 FI*TipTop Maine Hot Spot Naaras Pennut 4-7 kk Cristiano Federico Sandon Abs
Tropikoons Little Thunder (MCO n 03 22) x Mainesuspect Macy of The TipTop (MCO f 09 22)
169 MCO V / MCO f 22 FI SRK RX 14 FI*Hemingway's Chipara Sun Naaras International Champion Jörgen Frithiof EX1 CAGCIB BIV
Enduro of El Dorado (MCO d 22) x IT*Mount Desert's Toscana Sunflower (MCO f 22)
170 MCO V / MCO f 22 FI SK LO 15 PL*Dark Age Euphoria Naaras Champion Jörgen Frithiof EX1 CACIB
G-Power z Matrixu, CZ (MCO d) x PL*Dark Age Ana Alarice (MCO d 22)
171 MCO V / MCO d 23 FI SK LO 15 FI*FireFox Garfield Uros Avoin Jörgen Frithiof Abs
DK*Amistia's Samson (MCO n 23) x Lazy Days of Beauty Wizards (MCO fs)
172 MCO V / MCO f 22 FI SRK LO 14 FI*MeriCoon's Heidi the Teddy Bear Naaras Avoin Jörgen Frithiof EX1 CAC
N*Lilletun's Poker Face (MCO n 09 22) x FI*CapitalCats Honey (MCO d 22)
173 MCO V / MCO f 22 FI SK LO 16 FI*Kasmasiinin Equinox Naaras Nuoret 7-10 kk Jörgen Frithiof EX1
FI*Kasmasiinin Winnipeg (MCO ds 09 22) x FI*Kasmasiinin Yasione (MCO n)
174 MCO V / MCO d FI SK LO 16 FI*HoneyCoon's Into The Fire Uros Pennut 4-7 kk Jörgen Frithiof EX2
FI*HoneyCoon's Black Sabbath (MCO ns 09) x PL*Ashabelle Tosca (MCO f)
175 MCO V / MCO d 22 FI SK LO 16 FI*Marskin Lover Boy Uros Pennut 4-7 kk Jörgen Frithiof EX1 BIV NOM
FI*Marskin Heartbreaker (MCO d 09 22) x Zosia Dwa Formaty*PL (MCO f 09 22)
176 MCO V / MCO f FI SK LO 16 FI*HoneyCoon's Heart On Fire Naaras Pennut 4-7 kk Jörgen Frithiof EX1
FI*HoneyCoon's Black Sabbath (MCO ns 09) x PL*Ashabelle Tosca (MCO f)
177 MCO V / MCO f 22 FI SRK LO Xandra Sky Beyrouth, CZ Naaras Supreme Premior Jörgen Frithiof KM
A*Winerau's Yaris (MCO n 22) x Pretty Princes of Beyrouth, CZ (MCO d 22)
178 MCO VI / MCO d 09 22 FI SK LO 15 FI*Marskin Heartbreaker Uros International Champion Annelie Persson EX1 CAGCIB
FI*Daybreak's Euphoria (MCO n 03 22) x FI*Alohacoons Cassablanca (MCO f 09 22)
178 MCO VI / MCO d 09 22 FI SK LO 15 FI*Marskin Heartbreaker Uros Siitos Rotukirjaus Kissaliitto
FI*Daybreak's Euphoria (MCO n 03 22) x FI*Alohacoons Cassablanca (MCO f 09 22)
179 MCO VI / MCO g 03 22 FI SRK LO 14 FI*Chamberlain Vanilla Sky Naaras International Champion Annelie Persson EX1 CAGCIB BIV
DK*Coonation's Alpha Beat (MCO a 09 22) x FI*Chamberlain Make A Wish (MCO g 09 22)
180 MCO VI / MCO f 09 FI SK LO 15 FI*HoneyCoon's Keep My Secret Well Naaras Champion Annelie Persson EX1 CACIB
FI*HoneyCoon's Paint In Black (MCO n) x PL*Ashabelle Tosca (MCO f)
181 MCO VI / MCO d 03 22 FI SK LO 15 FI*Chamberlain Double Trouble Uros Avoin Annelie Persson EX1 CAC
FIN*Chamberlain Phoenix Fire (MCO n 09 22) x FI*Chamberlain Vanilla Sky (MCO g 03 22)
182 MCO VI / MCO d 09 22 FI SK LO 15 FI*MeriCoon's Leopold Uros Avoin Annelie Persson EX2
FI*MeriCoon's Biccardo (MCO d 09 23) x FI*CapitalCats Honey (MCO d 22)
183 MCO VI / MCO e 09 22 FI SK LO 15 FI*Chamberlain Be Wild Naaras Kastraatti Annelie Persson EX1 CAP BIV
PL*CoonKitty Louis Vuitton (MCO e 09 23) x FI*Chamberlain Make A Wish (MCO g 09 22)
184 MCO VI / MCO f 09 22 FI SRK LO 14 FI*MeriCoon's Holly Dolly Naaras Avoin Annelie Persson Abs
N*Lilletun's Poker Face (MCO n 09 22) x FI*CapitalCats Honey (MCO d 22)
185 MCO VI / MCO g 09 22 FI SRK LO 13 FI*Valier's Chanel Naaras Avoin Annelie Persson EX1 CAC
FI*Unikuun Gothic Black (MCO n) x FI*Valier's Yave (MCO e 22)
186 MCO VI / MCO d 02 21 62 SE*KobbaCat's Cayenne Uros Nuoret 7-10 kk Annelie Persson EX1 BIV NOM
SE*KobbaCat's Bam-Bam (MCO d 03) x S*Stortassen's Xozo (MCO f 22)
187 MCO VI / MCO f 09 22 FI SK LO 16 FI*KingLeo's Fire to the Rain Naaras Nuoret 7-10 kk Annelie Persson EX2
Beartooth Mountain Neo (MCO n) x FI*NineTales Dim The Lights (MCO fs 09 22)
188 MCO VI / MCO f 09 FI SK LO 16 S'Ally BJ Axis Star, CZ Naaras Nuoret 7-10 kk Annelie Persson EX1
Captain Coon's Black Jack (MCO n 22) x N'Ellie De Axis Star, CZ (MCO f 03 24)
189 MCO VI / MCO g 03 24 FI SK LO 16 FI*Krysos Viva Las Vegas Naaras Pennut 4-7 kk Annelie Persson EX1
LV*Su Meile Baskerville (MCO n 09 23) x FI*Krysos Rough Diamond (MCO g 09 22)
190 MCO VI / MCO d 09 22 FI SK LO 16 FI*Marskin Love Happens Naaras Pennut 4-7 kk Annelie Persson EX2
FI*Marskin Heartbreaker (MCO d 09 22) x Zosia Dwa Formaty*PL (MCO f 09 22)
191 MCO VI / MCO f 09 22 FI SK LO 16 FI*TipTop Maine Hope Naaras Pennut 4-7 kk Annelie Persson Abs
Tropikoons Little Thunder (MCO n 03 22) x Mainesuspect Macy of The TipTop (MCO f 09 22)
192 MCO VI / MCO f 09 22 FI SRK LO FI*Chamberlain Keep It Dark Naaras Supreme Premior Annelie Persson KM
FIN*Chamberlain Is There Truth (MCO n 22) x Ysanna Car Maine Treasures, CZ (MCO fs 03 22)
193 MCO VI / MCO f 09 22 FI SK LO 14 FI*Iidaroosan Negrita Naaras Premior Annelie Persson Abs
S*Operacoon's Lord Sidney (MCO ns 03) x FI*Iidaroosan Snow angel (MCO es 09 22)
194 MCO VI / MCO f 09 24 FI SK LO 14 FI*Abbas-Coons Elycee Naaras Kastraatti Annelie Persson EX2
FI*Mibella's Incredible Ikaia (MCO d 22) x Lynx Lynx Bambola (MCO n 09 24)
195 MCO VII / MCO ds 22 FI SK RX 15 FI*Mostlycats You Are My Life Uros International Champion Bjarne Wikström EX1 CAGCIB BIV
FI*Mostlycats Honeybush Vanilla (MCO ds 03 22) x FI*Mostlycats Thyra (MCO d 22)
196 MCO VII / MCO es 22 FI SK LO 14 FI*Valier's Sophie Naaras International Champion Bjarne Wikström EX1 CAGCIB
FI*Vuorensinen Kenai (MCO d 22) x FI*Valier's Yave (MCO e 22)
197 MCO VII / MCO ds FI SK LO 16 FI*FireFox Crimson Dusk Uros Nuoret 7-10 kk Bjarne Wikström Abs
DK*Amistia's Samson (MCO n 23) x Lazy Days of Beauty Wizards (MCO fs)
198 MCO VII / MCO ds 22 FI SK LO 16 FI*Mostlycats Hulk Hogan Uros Nuoret 7-10 kk Bjarne Wikström EX2
Olaf Junior Kaprysowo*PL (MCO n 22) x FI*Mostlycats Wellamo (MCO fs 09 22)
199 MCO VII / MCO ns 22 FI SK RX 16 Macawi Mosi Double E's Xahir Uros Nuoret 7-10 kk Bjarne Wikström EX1 BIV
Frozen Moon's Double Espresso (MCO n 22) x Macawi Mosi Honeymoon's Nidawi (MCO fs 22)
200 MCO VII / MCO ns FI SK LO 16 FI*FireFox Midnight Mist Naaras Nuoret 7-10 kk Bjarne Wikström EX1
DK*Amistia's Samson (MCO n 23) x Lazy Days of Beauty Wizards (MCO fs)
201 MCO VIII / MCO ns 03 Eclipse Kian Cat's*RU *** Uros Pennut 4-7 kk Sirpa Lindelöf EX1 BIV
Xtra Adorable Royal Lunx*UA *** (MCO ds 23) x Queck Wind Kian Cats*RU, JW *** (MCO f 03)
202 MCO VII / MCO fs FI SK LO 16 FI*HoneyCoon's C'mon C'mon C'mon Naaras Pennut 4-7 kk Bjarne Wikström EX1
FI*HoneyCoon's Black Sabbath (MCO ns 09) x PL*Ashabelle Tosca (MCO f)
203 MCO VII / MCO ns 22 FI SRK LO 13 FI*Chatvallon Prince Guillaume Uros Grand International Premior Bjarne Wikström EX1 CAPS
FIN*Rotcat Chibbo (MCO ns 09 22) x Coonflakes Xtravaganza Nina Hagen (MCO n 22)
204 MCO VII / MCO ds FI SK LO 14 FI*MaineQueen Jambalaya Uros International Premior Bjarne Wikström EX1 CAGPIB
FI*Winnercoons Johnny Jaguar (MCO ns 22) x FI*Fullmoon's Eternal Flame (MCO es 22)
205 MCO VII / MCO es 22 FI SK LO 15 FI*SatuMainen Rosvo-Rudolf Uros Premior Bjarne Wikström Abs
FI*Halden coon's Waltari (MCO n 09 23) x FI*SatuMainen Suklaa Sydän (MCO fs 22)
206 MCO VIII / MCO ds 09 22 SE*KobbaCat's Baloo Uros International Champion Sirpa Lindelöf EX1 CAGCIB
IT*Victorycoon's Somebody to Love (MCO ns) x S*Island Coon's Gloria (MCO f 02 21)
207 MCO VIII / MCO as 03 22 FI SK LO 15 FI*Chamberlain Zero Hour Uros Avoin Sirpa Lindelöf EX1 CAC
FI*TipTop Maine Xantophilo (MCO n 03 22) x Ysanna Car Maine Treasures, CZ (MCO fs 03 22)
208 MCO VIII / MCO ns 09 FI SK LO 16 FI*Halden coon's Östrid Naaras Avoin Sirpa Lindelöf EX1 CAC
Dynamicats Mr Bojangles (MCO ns 22) x FI*Halden coon's Zisel (MCO ns 03 22)
208 MCO VIII / MCO as 09 FI SK LO 16 FI*Halden coon's Östrid Naaras Määrittely Jörgen Frithiof MCO ns 09
Dynamicats Mr Bojangles (MCO ns 22) x FI*Halden coon's Zisel (MCO ns 03 22)
209 MCO VIII / MCO as 09 22 FI SK LO 16 FI*Chamberlain Empire Of Moon Uros Nuoret 7-10 kk Sirpa Lindelöf EX1
DK*Coonation's Alpha Beat (MCO a 09 22) x FIN*Chamberlain If You Are Mine (MCO ns 03 22)
210 MCO VIII / MCO ns 09 22 FI SRK LO 14 FI*SatuMainen Cara Mia Naaras International Premior Sirpa Lindelöf EX1 CAGPIB
Yankee Cats Draco Cat's Eye (MCO ns 22) x FI*SatuMainen Dirlandaa (MCO n 09 22)
211 MCO VIII / MCO ns 09 FI SRK LO LT*Lordcoon Grayse Naaras International Premior Sirpa Lindelöf Abs
LV*Bosque Bestia Arctic (MCO w) x Alwaro Blink Arrow (MCO f 22)
212 MCO VIII / MCO ns 09 22 FI SK LO 15 FI*HoneyCoon's Moonshine Whiskey Uros Kastraatti Sirpa Lindelöf Abs
DK*Amistia's Samson (MCO n 23) x FIN*HoneyCoon's Sweet Romance (MCO as 09 22)
213 MCO VIII / MCO fs 09 22 FI SK LO 15 FI*Mostlycats Wellamo Naaras Kastraatti Sirpa Lindelöf EX1 CAP
FI*Vuorensinen Ian (MCO ns 09 22) x Cleo Majori Perla Annaru*PL (MCO d 22)
214 MCO IX / MCO w 64 FI SK LO 16 FI*Krysos The Shadow by my side Naaras Nuoret 7-10 kk Sirpa Lindelöf EX2
FI*Krysos All my Life (MCO w) x FI*SolarWind's Jolly Jumpper (MCO a 24)
215 MCO IX / MCO w 62 FI SK LO 16 FI*Valier's Sozinha Naaras Nuoret 7-10 kk Sirpa Lindelöf EX1
FI*Krysos All my Life (MCO w) x FI*Valier's Juno (MCO g 22)
216 NEM I / NEM n 21 FI SRK RX 13 Amarillis Blue Veil Uros Supreme Champion Sirpa Lindelöf KM NOM
Sibirskiy Samotzvet Chegievara (NEM n 21) x Kuz'kin Dom Ekaterina (NEM a 21)
217 NEM I / NEM n 21 FI SRK RX 13 Akonit Blue Veil Uros Grand International Champion Sirpa Lindelöf EX1 CACS
Sibirskiy Samotzvet Chegievara (NEM n 21) x Kuz'kin Dom Ekaterina (NEM a 21)
218 NEM I / NEM a 21 FI SK LO 15 FI*Mickasen Camelia Naaras Champion Sirpa Lindelöf EX1 CACIB
Akonit Blue Veil (NEM n 21) x Elisha Sariola (NEM as 21)
219 NEM I / NEM a 21 FI SK LO 15 Quintana Eel Cherubino*PL Naaras International Champion Sirpa Lindelöf EX1 CAGCIB
Riddhiman Perelka*PL (NEM a 09 21) x Aruru Kann Cherubino*PL (NEM g 21)
220 NEM I / NEM ns 21 FI SK LO 16 FI*Lumikissan ÄssäHai Uros Pennut 4-7 kk Sirpa Lindelöf EX1 BIV
FI*Cherrytail's Marlon Brando (SIB d 09) x Kuz`kin Dom Taisya (NEM ns 21)
221 NEM I / NEM ns 21 FI SK LO 16 FI*Kamencats Cordelia Naaras Pennut 4-7 kk Sirpa Lindelöf EX1
FI*Kamencats Auraka (NEM a 21) x Inessa of White Frost (NEM ns 21)
222 NEM II / NEM a 09 21 FI SK RX 15 FleurAmour Yuray of TaigaStar Uros International Champion Cristiano Federico Sandon EX1 CAGCIB BIV NOM
Zakhar Taiga Star (SIB n 09 24) x Charlotta FleurAmour (NEM a 21)
223 NEM II / NEM ns 09 21 FI SK RX 16 Yurgana IZ Lunnoy Serenady*BFC-BY Naaras Nuoret 7-10 kk Cristiano Federico Sandon EX1
Solomon Iz Lunnoy Serenady (NEM ns 09 21) x Tigridiya Iz Lunnoy Serenady (NEM f 03 21)
224 NFO II / NFO n 09 FI SRK LO FI*Draconian September Ashes Uros Supreme Champion Annelie Persson KM BIV
FIN*Suvipäivän Oskari O (NFO n 03) x FIN*Hillevillan Rebekka (NFO n 09)
225 NFO II / NFO n 09 FI SK LO 15 FI*FoxyPaw's Hula-Popper Naaras Supreme Champion Annelie Persson KM NOM
Perun's Hit The Road Jack (NFO n 09) x FIN*FoxyPaw's Bibbity-Boo (NFO n 09 22)
226 NFO II / NFO n 09 FI SK LO 16 FI*Siniidan Another Life Naaras Pennut 4-7 kk Annelie Persson EX2
FIN*Kalliopirtin Yngre Kanutten (NFO n) x FI*Siniidan Serenade of Water (NFO n 02 21)
227 NFO II / NFO n 09 FI SK LO 16 FI*Siniidan Iron Maiden Naaras Pennut 4-7 kk Annelie Persson EX1 NOM
FIN*Kalliopirtin Yngre Kanutten (NFO n) x FI*Siniidan Serenade of Water (NFO n 02 21)
228 NFO II / NFO n 09 FI SRK LO 14 FI*FoxyPaw's Lucky Hunter Uros Supreme Premior Annelie Persson KM BIV NOM
FIN*Tähtitassun Lucky Star (NFO n 09 24) x FIN*FoxyPaw's Bibbity-Boo (NFO n 09 22)
229 NFO II / NFO n 03 FI SK LO 14 FI*Siniidan Requiem of Spirit Uros Supreme Premior Annelie Persson KM
FI*Draconian September Ashes (NFO n 09) x Herebu de Velogny (NFO n 02 21)
230 NFO II / NFO n 03 FI SRK RX FI*Ninatte's Cloud Nine Uros International Premior Annelie Persson EX1 CAGPIB
Super Trouper av Skara Brae*CH (NFO d 02) x FIN*Slytiger's Pina Colada (NFO ns 09)
231 NFO II / NFO n 09 FI SK LO 15 FI*Siniidan Oi Pimeys Naaras International Premior Annelie Persson EX1 CAGPIB
FIN*Kalliopirtin Yngre Kanutten (NFO n) x Herebu de Velogny (NFO n 02 21)
232 NFO II / NFO n 09 FI SRK LO FI*Draconian Cry Of Silence Uros Premior Annelie Persson EX1 CAPIB
FIN*Suvipäivän Oskari O (NFO n 03) x FIN*Hillevillan Rebekka (NFO n 09)
233 NFO II / NFO n 09 S*Eärfalas Dogge Uros Kastraatti Annelie Persson EX1 CAP
Casanova de Khazad-Dum (NFO n 09 22) x S*Eärfalas Chessie (NFO f 22)
234 NFO II / NFO a 09 S*Segersjös Riggs Generalvante Uros Kastraatti Annelie Persson Abs
S*Wildwood's General (NFO ns 09) x S*Segersjös Lovikka (NFO gs 03 22)
235 NFO III / NFO a 22 FI SK LO 16 Sterrenkatten's Radiohead Naaras Avoin Isabelle Maillard Chiavuzzo EX1 CAC BIV NOM
Sterrenkatten's Katha Bjoern (NFO a) x Fiskerjenta's Jesulina (NFO n 23)
236 NFO III / NFO n 24 FI SK LO 16 FI*Lolcat's Emma Woodhouse Naaras Nuoret 7-10 kk Isabelle Maillard Chiavuzzo EX1
FI*Felicis Faustus (NFO n 24) x FI*Lolcat's Blossom (NFO g 09 23)
237 NFO III / NFO a 24 FI SK LO 16 FI*Hopeahännän Metsänneito Naaras Pennut 4-7 kk Isabelle Maillard Chiavuzzo EX1 NOM
DK*Morgunstrálan's Hot'n Sweet (NFO n 09) x FI*Loki's Lara Fabian (NFO n 24)
238 NFO IV / NFO n 03 24 FI SRK LO S*NC's Alladin Sane Uros Grand International Champion Isabelle Maillard Chiavuzzo EX1 CACS
S*Zygot's Cornetto (NFO d 01 21) x S*Just Catnap's Alma Snowflake (NFO n 09 24)
239 NFO IV / NFO n 02 21 64 FI SK LO 14 FI*Siniidan Serenade of Water Naaras Grand International Champion Isabelle Maillard Chiavuzzo EX1 CACS
FI*Draconian September Ashes (NFO n 09) x Herebu de Velogny (NFO n 02 21)
240 NFO IV / NFO n 09 24 S*Miss Mikkus' Fröken Fräken Naaras Grand International Champion Isabelle Maillard Chiavuzzo Abs
S*Drakborgens Xerxex Bärsärk (NFO ns 02 21) x S*Miss Mikkus' Diva Dior (NFO f 24)
241 NFO IV / NFO n 03 22 FI SK LO 15 FI*FoxyPaw's Lazy Ike Uros International Champion Isabelle Maillard Chiavuzzo EX1 CAGCIB
Perun's Hit The Road Jack (NFO n 09) x FIN*FoxyPaw's Bibbity-Boo (NFO n 09 22)
242 NFO IV / NFO n 09 23 SE*Gryttjens Zorro Uros International Champion Isabelle Maillard Chiavuzzo Abs
Love Explosion's Tic Tac (NFO ns 22) x S*Aborgatos Bonita (NFO ns 22)
243 NFO IV / NFO a 09 24 FI SRK LO FI*Nalle-Puhin Girl On Fire Naaras International Champion Isabelle Maillard Chiavuzzo EX2
FIN*Huiskulan Clemens (NFO a 09 24) x S*Nenya's Shadowcat (NFO n 03 24)
244 NFO IV / NFO n 09 22 SE*Björksund's Adrian Uros Champion Isabelle Maillard Chiavuzzo EX1 CACIB
S*Segersjös Lubbas (NFO a 02) x S*Winterland's Shirley Lee (NFO ns 22)
245 NFO IV / NFO n 09 22 FI SK LO 15 FI*Siniidan Kuu Kaakon Yllä Naaras International Champion Isabelle Maillard Chiavuzzo EX1 CAGCIB
FIN*Kalliopirtin Yngre Kanutten (NFO n) x Herebu de Velogny (NFO n 02 21)
246 NFO IV / NFO n 03 24 S*Tigerögas Upalite Naaras Champion Isabelle Maillard Chiavuzzo EX1 CACIB
S*Tigerögas Tazzoliit (NFO n 03) x S*Tigerögas Sunrise of Lynx-Lair (NFO fs 09 23)
247 NFO IV / NFO n 02 21 64 FI SK LO 15 FI*Pörkarvan QualisArtifexPereo Uros Avoin Isabelle Maillard Chiavuzzo EX3
S*Trollgumman's Lukaz Lunkentuzz (NFO d 02 21) x S*NC's Lola (NFO n 09 23)
248 NFO IV / NFO n 09 22 FI SK LO 15 FI*Pörkarvan QuestForFire Uros Avoin Isabelle Maillard Chiavuzzo EX2
S*Trollgumman's Lukaz Lunkentuzz (NFO d 02 21) x S*NC's Lola (NFO n 09 23)
249 NFO IV / NFO n 09 23 FI SK LO 15 FI*Pörkarvan QuestionableContent Uros Avoin Isabelle Maillard Chiavuzzo EX1 CAC
S*Trollgumman's Lukaz Lunkentuzz (NFO d 02 21) x S*NC's Lola (NFO n 09 23)
250 NFO IV / NFO n 09 22 FI SK LO 16 FI*Louhelan Iron Man Uros Nuoret 7-10 kk Isabelle Maillard Chiavuzzo Abs
S*Kronängens Pikachu (NFO n 22) x S*Little L's Skydive (NFO as 03 24)
251 NFO IV / NFO n 09 23 FI SK LO 16 Sterrenkatten's St. Etienne Uros Nuoret 7-10 kk Isabelle Maillard Chiavuzzo EX1 BIV NOM
CH*Athos am Baerenbach (NFO w) x Katie Escarlata Vikingo*ES (NFO n 09 24)
252 NFO IV / NFO a 09 22 SE*Björksund's Bizzarrini Naaras Nuoret 7-10 kk Isabelle Maillard Chiavuzzo EX1
S*Segersjös Lubbas (NFO a 02) x S*Winterland's Shirley Lee (NFO ns 22)
253 NFO IV / NFO n 09 24 FI SK LO 15 FI*Nalle-Puhin Jonne Aaron Uros Grand International Premior Isabelle Maillard Chiavuzzo EX1 CAPS NOM
S*Zygot's Mac Gregor (NFO n 03) x FI*Nalle-Puhin Girl On Fire (NFO a 09 24)
254 NFO IV / NFO n 09 22 S*Långängens Krokant Uros Grand International Premior Isabelle Maillard Chiavuzzo EX2
S*Långängens Mandel (NFO n 22) x S*Nenya's Aeryn Sun (NFO f 09 22)
255 NFO VIII / NFO as 09 24 S*Segersjös Qillian Uros Premior Jörgen Frithiof EX1 CAPIB
S*Isgården's Sundance Kid (NFO as 09 24) x S*Segersjös Millie (NFO ns 09 22)
256 NFO V / NFO f FI SRK LO FI*JustSpecial Burberry Summer Naaras Grand International Champion Bjarne Wikström EX1 CACS
FIN*Kujakeikarin Black (NFO n) x S*Virvlas Karamella K (NFO ds 22)
257 NFO V / NFO f 22 FI SK LO 15 FI*Tähtitassun Black Rose Naaras International Champion Bjarne Wikström EX1 CAGCIB BIV NOM
Orkan Uroczysko*PL (NFO n 22) x S*Just Catnap's Ailsa Craig (NFO d 09 22)
258 NFO V / NFO e 24 FI SK LO 16 FI*RockyHill's Eluwilussit Uros Avoin Bjarne Wikström EX1 CAC
FI*RockyHill's Aruna (NFO ns 23) x FI*Hopeahännän Vanessa (NFO fs)
259 NFO V / NFO f 22 FI SK LO 16 FI*Keijumetsän Queen Bitch Naaras Avoin Bjarne Wikström EX1 CAC
IT*Norr Venn's Your Summer Dream (NFO d 22) x FI*Nalle-Puhin Girl On Fire (NFO a 09 24)
260 NFO V / NFO f FI SK LO 16 FI*Hirmuinen Coco Chanel Naaras Pennut 4-7 kk Bjarne Wikström EX3
S*Rotvältans Kingston (NFO d) x FI*Kultahuiskan Inka (NFO f 09)
261 NFO V / NFO f 22 S*Eärfalas Garbo Naaras Pennut 4-7 kk Bjarne Wikström EX2
S*kaup home cat's Red Cloud (NFO d 24) x S*Eärfalas Chessie (NFO f 22)
262 NFO V / NFO f 22 S*Eärfalas Greta Naaras Pennut 4-7 kk Bjarne Wikström EX1 BIV NOM
S*kaup home cat's Red Cloud (NFO d 24) x S*Eärfalas Chessie (NFO f 22)
263 NFO VI / NFO d 02 21 FIN SRK LO S*Trollgumman's Lukaz Lunkentuzz Uros Supreme Champion Cristiano Federico Sandon KM
S*Silvernalle's Cosmonaut (NFO n 02) x S*Trollgumman's Zessan Zantuzza (NFO e 09 22)
263 NFO VI / NFO d 02 21 FIN SRK LO S*Trollgumman's Lukaz Lunkentuzz Uros Veteraani Bjarne Wikström 1 NOM
S*Silvernalle's Cosmonaut (NFO n 02) x S*Trollgumman's Zessan Zantuzza (NFO e 09 22)
263 NFO VI / NFO d 02 21 FIN SRK LO S*Trollgumman's Lukaz Lunkentuzz Uros Siitos Rotukirjaus Kissaliitto
S*Silvernalle's Cosmonaut (NFO n 02) x S*Trollgumman's Zessan Zantuzza (NFO e 09 22)
264 NFO VI / NFO f 03 22 FI SRK LO S*Eärfalas Flisan Naaras Supreme Champion Cristiano Federico Sandon KM
S*Vildhjärtas CuteIsWhat WeAimFor (NFO n 03 22) x S*Eärfalas Debbie (NFO f 09)
265 NFO VI / NFO f 09 22 S*Lagboda's Officer Tanya Naaras Grand International Champion Cristiano Federico Sandon EX1 CACS
S*Eärfalas Dante, DVM (NFO d 09 22) x S*Lagboda's Prinsessan Leia (NFO n 23)
266 NFO VI / NFO f 02 62 FI SRK LO 14 Eluney LemuNarki*ES Naaras International Champion Cristiano Federico Sandon EX2
S*Glömstaskogens Ivory (NFO n 01) x Cariló LemuNarki*ES (NFO f 03 22)
267 NFO VI / NFO f 09 22 FI SRK LO FI*NordicTigers Be My Love Naaras International Champion Cristiano Federico Sandon EX1 CAGCIB NOM
FIN*Marmatin Armas (NFO n 23) x FIN*Lumileon Saima Harmaja (NFO es 09 22)
268 NFO VI / NFO f 03 22 S*Mylingens Maryland Naaras International Champion Cristiano Federico Sandon EX3
S*Mylingens Lion King (NFO d 22) x S*Silverbells Oleana (NFO n 09 24)
269 NFO VI / NFO f 09 24 FI SK LO 15 FI*Debals Janette Naaras Champion Cristiano Federico Sandon EX1 CACIB
FI*Pörkarvan PhilAnselmoSonOfAlladin (NFO n 09 24) x FI*Kujakeikarin Zizzi (NFO g 03 22)
270 NFO VI / NFO f 09 24 FI SK LO 15 FI*Harmaaturkin Essi Naaras Avoin Cristiano Federico Sandon EX4
FI*Harmaaturkin Dumbo (NFO d 03) x FIN*FoxyPaw's Britannia (NFO ns 09 23)
271 NFO VI / NFO f 09 24 FI SRK LO 14 FI*Jarraun's Skog Cheresa Naaras Avoin Cristiano Federico Sandon EX1 CAC
FIN*Tähtitassun Lucky Star (NFO n 09 24) x FI*FoxyPaw's Cherry Mash (NFO fs)
272 NFO VI / NFO g 09 23 FI SK LO 15 FI*Lolcat's Blossom Naaras Avoin Cristiano Federico Sandon EX2
FI*Nalle-Puhin Gil Grissom (NFO a 09 23) x FI*Lolcat's Rose (NFO f)
273 NFO VI / NFO f 03 S*Capsicum's Triss Merigold Naaras Avoin Cristiano Federico Sandon EX3
S*Tassajara's Canadian (NFO n 09 22) x S*Mylingens Maryland (NFO f 03 22)
274 NFO VI / NFO f 03 22 FI SK LO 16 FI*Carwalions Adeliza Lunkentuzz Naaras Nuoret 7-10 kk Cristiano Federico Sandon EX1
S*Trollgumman's Lukaz Lunkentuzz (NFO d 02 21) x S*Eärfalas Flisan (NFO f 03 22)
275 NFO VI / NFO f 01 21 62 Figueira Jakobusland*ES Naaras Pennut 4-7 kk Cristiano Federico Sandon EX1 BIV NOM
S*Glömstaskogens Ivory (NFO n 01) x Bidueira Jakobusland*ES (NFO gs 09 24)
276 NFO VI / NFO d 02 21 62 FI SRK LO FI*Ninatte's Big Dipper Uros Supreme Premior Cristiano Federico Sandon KM
FI*ArcticWilds All Or Nothing (NFO n 03 24) x FI*Ninatte's Apricot Lady (NFO f 02)
277 NFO VI / NFO d 09 FI SRK LO FI*Kultahuiskan Isabella Naaras Supreme Premior Cristiano Federico Sandon KM
FI*Tähtitassun Daniel (NFO d 24) x FI*Kultahuiskan Geisha (NFO f 03)
278 NFO VI / NFO f 09 22 FI SRK LO 13 S*Capsicum's Elyss Naaras Grand International Premior Cristiano Federico Sandon EX1 CAPS BIV NOM
S*Långängens Krokant (NFO n 09 22) x S*Mylingens Maryland (NFO f 03 22)
279 NFO VI / NFO d 09 FIN SRK LO FIN*Tupuliinin Susu Naaras International Premior Cristiano Federico Sandon EX1 CAGPIB
FIN*Leoline Jimi Jäämies (NFO e 09) x FIN*Tupuliinin Maggie (NFO f 09)
280 NFO VII / NFO ns 22 S*Winterland's Shirley Lee Naaras Grand International Champion Jörgen Frithiof EX1 CACS
PensieroStupendo Blue Tanis*CH (NFO n 03 23) x S*Glorfindel's Little Queenie (NFO as 23)
281 NFO VII / NFO ds 24 FI SK LO 16 FI*Jarraun's Skog Dellingr Uros Nuoret 7-10 kk Jörgen Frithiof EX1 BIV
FI*Jarraun's Skog Bergthor (NFO d 24) x FI*FoxyPaw's Cherry Mash (NFO fs)
282 NFO VIII / NFO fs 03 22 FI SRK LO N*Migoto's Rikke Naaras Supreme Champion Jörgen Frithiof KM BIV NOM BIS
(N)Vanity's Dumle (NFO d 09 24) x S*Just Catnap's Warm Cotton (NFO ns 01 21)
283 NFO VIII / NFO ds 09 23 Cloud Strife Laguna Loire*GB Uros International Champion Jörgen Frithiof EX1 CAGCIB
Bill Compton Laguna Loire*GB (NFO n 09 22) x Aurora Borealis Santaella*ES (NFO fs 03 23)
284 NFO VIII / NFO fs 09 23 S*Capsicum's IPA Naaras International Champion Jörgen Frithiof EX2
S*Drakborgens Qorpus Corax (NFO ns 09) x S*Kattilaforsens Mumlan (NFO f 22)
285 NFO VIII / NFO ns 09 22 SE*Björksund's Astoria Naaras International Champion Jörgen Frithiof EX1 CAGCIB
S*Segersjös Lubbas (NFO a 02) x S*Winterland's Shirley Lee (NFO ns 22)
286 NFO VIII / NFO ds 03 24 FI SK LO 15 FI*Pörkarvan Slayer Uros Champion Jörgen Frithiof EX1 CACIB
S*Drakborgens Xerxex Bärsärk (NFO ns 02 21) x FI*JustSpecial Burberry Summer (NFO f)
287 NFO VIII / NFO fs 09 22 FI SK LO 16 Ephelia Tierra Media*ES Naaras Nuoret 7-10 kk Jörgen Frithiof EX1
Picatoste la Peyre*ES (NFO ds 09 22) x Bora Bora Tierra Media*ES (NFO ns 09 22)
288 NFO VIII / NFO ns 09 22 FI SK LO 16 FI*Vihurin Prinsessa Mononoke Naaras Nuoret 7-10 kk Jörgen Frithiof EX2
FI*RockyHill's Aruna (NFO ns 23) x FI*Vihurin Myrskytuuli Jane (NFO n 09)
289 NFO VIII / NFO fs 03 22 S*Aborgatos Juni Naaras Pennut 4-7 kk Jörgen Frithiof Abs
Cloud Strife Laguna Loire*GB (NFO ds 09 23) x S*Aborgatos Can-Can (NFO f 03 22)
290 NFO VIII / NFO fs 01 21 64 S*Glömstaskogens Yppiga Yvette Naaras Grand International Premior Jörgen Frithiof EX1 CAPS BIV
S*Drakborgens Yllin Kyllin, DVM (NFO ns 09 22) x S*Trollgumman's Yrja Yrväder (NFO fs 03 24)
291 NFO VIII / NFO as 09 22 S*Segersjös Qip Uros International Premior Jörgen Frithiof Abs
S*Isgården's Sundance Kid (NFO as 09 24) x S*Segersjös Millie (NFO ns 09 22)
292 NFO VIII / NFO ns 09 24 FIN SRK LO FIN*Tupuliinin Kuuma Kesä Naaras International Premior Jörgen Frithiof EX1 CAGPIB
Puma av Skara Brae*CH (NFO ns 09 23) x FIN*Tupuliinin Syksyn Sävel (NFO ns 09 24)
292 NFO VIII / NFO ns 09 24 FIN SRK LO FIN*Tupuliinin Kuuma Kesä Naaras Veteraani Bjarne Wikström 3
Puma av Skara Brae*CH (NFO ns 09 23) x FIN*Tupuliinin Syksyn Sävel (NFO ns 09 24)
293 NFO VIII / NFO as 09 22 SE*Gryttjens Indigo Uros Kastraatti Jörgen Frithiof Abs
Love Explosion's Tic Tac (NFO ns 22) x S*Aborgatos Bonita (NFO ns 22)
294 NFO VIII / NFO fs 03 22 FI SRK LO 14 Ylvie Ujvara av Snøfjord*CH Naaras Kastraatti Jörgen Frithiof Abs
Sylwester Mroon*PL (NFO n 09 22) x Udinaja Viola av Snøfjord*CH (NFO fs 09 22)
295 NFO IX / NFO w 64 FIN SRK LO FIN*FoxyPaw's Icebreaker Uros Supreme Champion Isabelle Maillard Chiavuzzo KM NOM
Dorian av Tyssedal (NFO n 09 22) x FIN*Tähtitassun Balladi Helena (NFO w)
296 NFO IX / NFO w 62 FI SK LO 16 DonTomaso's Unique Naaras Avoin Isabelle Maillard Chiavuzzo EX1 CAC
SE*Ängsnejlikans Picasa, DVM (NFO n 03 22) x DonTomaso's Ice Queen (NFO w)
297 SIB II / SIB n 09 FI SK RX 14 FI*Catillus Magellan Naaras International Champion Isabelle Maillard Chiavuzzo EX1 CAGCIB
FI*Amante's Virtuoso (SIB n 03 23) x FI*Magnificat Quiana Siberian (SIB f 24)
298 SIB II / SIB n 09 FI SK LO 16 FI*Apachiris Felina Naaras Pennut 4-7 kk Isabelle Maillard Chiavuzzo EX1
FI*Tunturikissan Tuisku (SIB n 03 22) x FI*Apachiris Delightful Domina (SIB n 09 22)
299 SIB III / SIB n 22 FI SRK LO 13 FI*Alizarin Captain Morgan Uros Grand International Champion Annelie Persson EX1 CACS BIV NOM BIS
Biass Xan od Królowych*PL (SIB ny 24) x FI*Cherrytail's Mexican Girl (SIB f 09)
300 SIB III / SIB n 24 FI SRK LO FI*Lumikissan Herra Huu Uros Grand International Champion Annelie Persson EX2
FIN*Lumikissan Tossavainen (SIB e) x Bulma Imildara*PL (SIB n 23)
301 SIB III / SIB ny 11 FI SRK RX Sibknyazhestvo Oscar Uros Grand International Champion Annelie Persson Abs
Vityaz Sibirskoe Knjazhestvo (SIB n 23) x Rossity Oksana (SIB ns 23)
302 SIB III / SIB ny 24 FI SK LO 15 FI*Apachiris Elendil Uros Champion Annelie Persson EX1 CACIB
Feofan Sibaris*RU (SIB n 24) x FI*Amante's Andromeda (SIB ny 24)
303 SIB III / SIB n 22 FI SK LO 16 FI*Cherrytail's Adalhard Uros Avoin Annelie Persson EX1 CAC
Biass Xan od Królowych*PL (SIB ny 24) x FI*Cherrytail's Vendetta (SIB n 22)
304 SIB III / SIB a 24 FI SK RX 15 FI*Mäntylän Sarmi Naaras Avoin Annelie Persson EX2
Helix av Holskogen (N) (SIB a 24) x FI*Mäntylän Serena (SIB a 24)
305 SIB III / SIB n 24 FI SK RX 15 FI*Villan RakkausRinsessa Naaras Avoin Annelie Persson EX1 CAC
FI*Villan Idoli (SIB a 24) x BG*Leila Sibirela (SIB f)
306 SIB III / SIB ny 22 FI SK LO 16 FI*Amurin Cephas Uros Nuoret 7-10 kk Annelie Persson EX1
FI*Amurin Rafael II (SIB ny 09 24) x FI*Amurin Zippora (SIB n 22)
307 SIB III / SIB n 24 S*AceroRamos Amelia Naaras Nuoret 7-10 kk Annelie Persson EX1
S*Lubov Sibiri Petrov Nazarov (SIB n 09 24) x S*Magica De Vil's Kiisa af Alabor (SIB fs 24)
308 SIB III / SIB ny 24 SE*Guldlejon Bastian Uros Premior Annelie Persson Abs
Amulet Manchzhury (SIB ny 24) x S*Vicinitas Calina (SIB ns 24)
309 SIB III / SIB n 23 FIN SRK RX FIN*Siperiankulta Stella Naaras Premior Annelie Persson EX1 CAPIB NOM
FIN*Amante's Imperator (SIB n 23) x FIN*Siperiankulta Ootzatootsie (SIB g 23)
309 SIB III / SIB n 23 FIN SRK RX FIN*Siperiankulta Stella Naaras Veteraani Bjarne Wikström 2
FIN*Amante's Imperator (SIB n 23) x FIN*Siperiankulta Ootzatootsie (SIB g 23)
310 SIB IV / SIB n 09 24 S*Lubov Sibiri Petrov Nazarov Uros Grand International Champion Bjarne Wikström EX1 CACS BIV
S*Sibbemaffians Nazarov (SIB n 09 23) x S*Lubov Sibiri Tamada Bolshova (SIB n 09 24)
311 SIB IV / SIB n 09 24 FI SK LO 15 FI*Tunturikissan Saga Naaras International Champion Bjarne Wikström EX1 CAGCIB
FI*Tunturikissan Tuisku (SIB n 03 22) x FI*Amante's Altair (SIB n 24)
312 SIB IV / SIB n 03 24 FI SK RX 15 FI*Villan Sampo Uros Avoin Bjarne Wikström EX1 CAC
FI*Amante's Vivaldi (SIB n 24) x FI*Villan Ou Yeah (SIB n 03 24)
313 SIB IV / SIB n 03 24 FI SK LO 16 FI*Catillus Manteli Naaras Avoin Bjarne Wikström EX1 CAC
FI*Amurin Rafael II (SIB ny 09 24) x FI*Catillus Magellan (SIB n 09)
314 SIB IV / SIB n 09 23 FI SK LO 16 FI*Tassutuvan Jesper Uros Pennut 4-7 kk Bjarne Wikström EX1
FI*Lumikissan SuperSankari (SIB d 09 24) x FI*Tassutuvan Bella (SIB fs 09 24)
315 SIB IV / SIB n 02 21 FIN SRK LO FIN*Villan Don Marcello Uros Siitos Rotukirjaus Kissaliitto
FIN*Amante's Hip Hop (SIB ns 03 23) x FIN*Balladin Carmencita (SIB n 03 23)
316 SIB V / SIB d 24 FI SRK LO 14 FI*Jatsitytön Blaziken Uros Supreme Champion Isabelle Maillard Chiavuzzo KM
FIN*Zigwan's Gaigil Herguil (SIB n 23) x FI*Talvivaaran Delenn (SIB f 23)
317 SIB V / SIB f 23 FI SRK RX FI*Talvivaaran Delenn Naaras Grand International Champion Isabelle Maillard Chiavuzzo EX1 CACS
S*Laxforsens Skare (SIB d 22) x FIN*Talvivaaran Arya Stark (SIB n 23)
318 SIB V / SIB d 23 FI SK LO 14 FI*Keijumetsän Kesäduuni blues Uros International Champion Isabelle Maillard Chiavuzzo EX1 CAGCIB
FI*Jatsitytön Argut (SIB n 23) x FI*Jäälinnan Alisa (SIB f)
319 SIB V / SIB f 24 FI SK RX 15 FI*Catillus Ruskaruusu Naaras Champion Isabelle Maillard Chiavuzzo EX1 CACIB BIV
FI*Amante's Vivaldi (SIB n 24) x FI*Magnificat Quiana Siberian (SIB f 24)
320 SIB V / SIB f 23 FI SRK LO FI*Amurin Hanna Naaras Supreme Premior Isabelle Maillard Chiavuzzo KM BIV NOM
FIN*Amurin Hiskia (SIB d 03 23) x FI*Balladin Melissa (SIB n 09 22)
321 SIB V / SIB f 24 FI SRK LO FI*Lumikissan ZäpinäSissi Naaras Supreme Premior Isabelle Maillard Chiavuzzo KM
FIN*Zigwan's Guim Biik Lihas (SIB n 23) x FIN*Lumikissan LappuLiisa (SIB fs)
322 SIB V / SIB g 24 FI SRK LO FI*Villan Keisarinna Naaras Supreme Premior Isabelle Maillard Chiavuzzo KM
FI*Villan Ferrari (SIB d 09 24) x FI*Villan Neiti Groove (SIB n 09 24)
323 SIB V / SIB f 24 FI SRK LO 14 FI*Villan Näppärä Neito Naaras Grand International Premior Isabelle Maillard Chiavuzzo EX1 CAPS
FI*Lumikissan Corleone (SIB d 09 24) x FI*Villan Lana Del Rey (SIB g 02 21)
324 SIB V / SIB d 24 FI SRK LO FI*Tassutuvan Aamu Naaras Kastraatti Isabelle Maillard Chiavuzzo EX1 CAP
FI*Villan Ferrari (SIB d 09 24) x FI*Cherrytail's Kalimera (SIB es 09)
325 SIB VI / SIB f 09 24 FI SK LO 16 FI*Lumikissan Wanda Naaras International Champion Sirpa Lindelöf EX1 CAGCIB NOM
FI*Lumikissan Herra Huu (SIB n 24) x CH*Lukijn's Vera (SIB f 09 24)
326 SIB VI / SIB d 09 24 FI SRK LO 14 FI*Cherrytail's Texas Ranger Uros Avoin Sirpa Lindelöf EX1 CAC
FI*Lumikissan Iso Tiikeri (SIB ny 23) x FI*Cherrytail's Kamasutra (SIB d 09)
327 SIB VI / SIB d 03 22 FI SK LO 16 FI*Tassutuvan Jasper Uros Pennut 4-7 kk Sirpa Lindelöf EX1
FI*Lumikissan SuperSankari (SIB d 09 24) x FI*Tassutuvan Bella (SIB fs 09 24)
328 SIB VI / SIB f 09 24 FI SK LO 16 FI*Lumikissan ÄikkisTuikkis Naaras Pennut 4-7 kk Sirpa Lindelöf EX1 BIV NOM BIS
FI*Cherrytail's Marlon Brando (SIB d 09) x Kuz`kin Dom Taisya (NEM ns 21)
329 SIB VI / SIB d 09 23 FIN SRK LO FIN*Magnificat Delizia Naaras Supreme Premior Sirpa Lindelöf KM
FIN*Sibcoon's El Dorado (SIB e 09) x FIN*Rasputin's Julija (SIB d 02 24)
330 SIB VI / SIB d 03 24 FI SRK LO FI*Cherrytail's Odysseus Uros Grand International Premior Sirpa Lindelöf Abs
S*Manta's Astor (SIB ns 24) x FI*Cherrytail's Las Vegas (SIB fs 09 24)
331 SIB VI / SIB f 03 23 FIN SRK LO FIN*Amante's Queen of the Night Naaras Grand International Premior Sirpa Lindelöf EX1 CAPS BIV NOM
FIN*Amurin Hiskia (SIB d 03 23) x FIN*Amante's Jiving Julia (SIB n 03 24)
331 SIB VI / SIB f 03 23 FIN SRK LO FIN*Amante's Queen of the Night Naaras Veteraani Bjarne Wikström 4
FIN*Amurin Hiskia (SIB d 03 23) x FIN*Amante's Jiving Julia (SIB n 03 24)
332 SIB VI / SIB d 09 24 FI SRK LO FI*Villan Ferrari Uros Kastraatti Sirpa Lindelöf EX1 CAP
FIN*Villan Don Marcello (SIB n 02 21) x FIN*Villan Cocktail (SIB f 09 24)
333 SIB VI / SIB e 09 FI SK LO 14 FI*Tassutuvan Doris Naaras Kastraatti Sirpa Lindelöf EX1 CAP
FI*Cherrytail's Maverick (SIB d 09 22) x FI*Tassutuvan Aamu (SIB d 24)
334 SIB VII / SIB ds 24 FI SRK LO FI*ArcticWilds Bigtime Beagle Uros Supreme Champion Jörgen Frithiof KM BIV NOM
FIN*Zigwan's Gaigil Herguil (SIB n 23) x FIN*Metsälinnan Adalmiina (SIB ds 11)
335 SIB VII / SIB ds 22 SE*Wira's Colton Bombasticov Uros Champion Jörgen Frithiof EX1 CACIB
SE*Midstorm Bombastic Bamboo (SIB ny 22) x SE*Wira's Rosaline Griffinya (SIB es 22)
336 SIB VII / SIB es 11 FI SK RX 16 VinniMur Zlatogor Uros Avoin Jörgen Frithiof EX1 CAC
Vinnimur Sherlock Holmes (SIB d 22) x Vinnimur Roskosh (SIB fs 23)
337 SIB VII / SIB fs FIN SRK RX FIN*Lumikissan LappuLiisa Naaras Supreme Premior Jörgen Frithiof KM NOM
FIN*Lumikissan Frodo Reppuli (SIB a) x Ursula Dauria (SIB ds 11)
337 SIB VII / SIB fs FIN SRK RX FIN*Lumikissan LappuLiisa Naaras Veteraani Bjarne Wikström 1 NOM BIS
FIN*Lumikissan Frodo Reppuli (SIB a) x Ursula Dauria (SIB ds 11)
338 SIB VII / SIB ds 22 FI SK LO 15 FI*Cherrytail's X-Man Uros International Premior Jörgen Frithiof EX1 CAGPIB
FI*Lumikissan Nopsajalka (SIB ns 03 24) x FI*Cherrytail's Nancy Sinatra (SIB g)
339 SIB VIII / SIB ds 09 24 FI SK LO 14 FI*ArcticWilds Goofy Uros Supreme Champion Bjarne Wikström KM
FIN*Villan Don Marcello (SIB n 02 21) x FI*ArcticWilds Babyface Beagle (SIB fs 24)
340 SIB VIII / SIB ns 03 24 FI SRK LO 13 FI*Lumikissan Nopsajalka Uros Supreme Champion Bjarne Wikström KM NOM
FI*Tassutuvan Al Capone (SIB ds 03 24) x FI*Lumikissan Fortuna (SIB fs)
341 SIB VIII / SIB ds 09 24 FI SK LO 14 FI*Sipsun Altair Uros International Champion Bjarne Wikström EX1 No Cert
Fado Colour Foot*PL (SIB as 09 22) x FI*Lumikissan Diiva (SIB ds 09 24)
342 SIB VIII / SIB fs 03 FI SK LO 15 FI*Cherrytail's Xenia Naaras Champion Bjarne Wikström EX2
FI*Lumikissan Nopsajalka (SIB ns 03 24) x FI*Cherrytail's Nancy Sinatra (SIB g)
343 SIB VIII / SIB fs 09 24 FI SK LO 15 FI*Sippan's LumiSade Naaras Champion Bjarne Wikström EX1 CACIB
FI*Cherrytail's SpecialBoy (SIB ns 09) x FI*Tammikatin Madame Sisu (NEM g 21)
344 SIB VIII / SIB gs 09 24 FI SK LO 16 FI*Cherrytail's Zorana Naaras Avoin Bjarne Wikström EX1 CAC
FI*Cherrytail's Orpheus (SIB ds 03 24) x FI*Cherrytail's Umika (SIB g 09)
345 SIB VIII / SIB ns 09 24 FI SK LO 16 FI*Lumikissan Zumppendeeros Uros Nuoret 7-10 kk Bjarne Wikström EX1 BIV NOM BIS
FI*Lumikissan SuperSankari (SIB d 09 24) x FI*Lumikissan Fortuna (SIB fs)
346 SIB VIII / SIB fs 09 24 FI SRK LO FI*Cherrytail's Las Vegas Naaras Grand International Premior Bjarne Wikström EX1 CAPS NOM BIS
FIN*Villan Don Marcello (SIB n 02 21) x FIN*Cherrytail's Judy Garland (SIB ds 23)
347 SRL a 21 FI SRK RX FI*Suvikasteen Sininen Utu Naaras Määrittely Jörgen Frithiof SRL a 24
FIN*Shanimal Donovan (SRS a 21) x FI*Sinimirrin Kihara Suvikaste (SRL a)
348 SRS I / SRS n FI SK RX 16 Psipsina Savu Uros Nuoret 7-10 kk Isabelle Maillard Chiavuzzo EX1
Yoshi of Fantasyland (SRS e) x Psipsina Miahara (SRS f)
349 SRS II / SRS o 03 FI SK RX 16 Casa Dei Riccioli Amor Amor Lola Naaras Pennut 4-7 kk Isabelle Maillard Chiavuzzo EX1
Joschka of Marshy Country (SRS o 03) x EnHouse Keora Tiffany (SRL j 02)
349 SRS II / SRS o 03 FI SK RX 16 Casa Dei Riccioli Amor Amor Lola Naaras Määrittely Jörgen Frithiof SRS o 03
Joschka of Marshy Country (SRS o 03) x EnHouse Keora Tiffany (SRL j 02)
350 SRS III / SRS f FI SK RX 15 Psipsina Miahara Naaras Avoin Isabelle Maillard Chiavuzzo EX1 CAC
Cat-Inka Chagatai (SRL ds 11) x FI*Suvikasteen Rusetti (SRS n)
351 TUA II / TUA a 03 FI SK LO 16 FI*Josmarin Miss Vilmastiina Naaras Nuoret 7-10 kk Isabelle Maillard Chiavuzzo EX1