RUROK 27.08.2016
Järjestävä yhdistys Ruuhka-Suomen Rotukissayhdistys ry
Alkaa 27.8.2016 Loppuu 27.8.2016
Ilmoittautuminen alkaa 29.5.2016 Ilmoittautuminen loppuu 7.8.2016
Yleisöaika alkaa 10:00 Yleisöaika loppuu 17:00
Eläinlääkärintarkastus alkaa 7:30 Eläinlääkärintarkastus loppuu 9:00
Arvostelut alkavat 9:30 Vahvistuskirjeen julkaisupvm 20.8.2016
Kansainvälinen Kyllä Erikoisnäyttely Ei
Drive In -näyttely Ei Omistajat saavat esitellä kissansa Kyllä
Kissoja enintään 600   Kategoriat 1, 2, 3, 4, Kotikissat
BreedBIS-rodut BreedBIS kissoja vähintään
Tilinumero
Sähköposti show@rurok.fi
Paikka Myyrmäki
Toimihenkilöt Näyttelypäällikkö: Tuomo Kotola p. 050 553 2543
Näyttelysihteeri: Outi Jalo show@rurok.fi  p. 050 534 0810 (huomioithan että en voi työaikana vastata puheluihin)
Rahastonhoitaja: Sinikka Laine p. 050 511 1399
Pääassistentti: Marko Lahtinen
nebbis@gmail.com tai p.041 584 1221

Lisätietoja Postita leimakortit välittömästi ilmoittautumisen jälkeen näyttelysihteerille! 
Outi Jalo, Käänteenkuja 4, 21350 ILMARINEN
Jos ilmoittautuminen ei onnistu Omakissan kautta lähetetään ilmoittautumiset maksukuitin kanssa sähköpostilla. Jokaiseen luokkaan johon kissa osallistuu oma ilmoittautumislomake.
Myöhästyneet ja puutteelliset ilmoittautumiset tai maksuepäselvyydet voivat johtaa ilmoittautumisen hylkäämiseen. Näyttelymaksun eräpäivä on heti ja viite-ajossa kirjautumatta jäävät ilmoittautumiset poistetaan.
Yhteydenotot näyttelysihteeriin ensisijaisesti sähköpostilla show@rurok.fi. Huomioithan etten voi työ/koulu aikana vastata puhelimeen!
Vain luokka ja värimuutokset ovat mahdollisia 31.7.2016 jälkeen.
 
Mahdollinen karsinta suoritetaan ilmoittautumisen saapumispäivän perusteella. Mukaan otetaan 600 ensimmäistä ilmoittautumista kummallekin päivälle.
 
Näyttelymaksut ja näyttelymaksutili: Näyttelymaksutili Myrskylän Säästöpankki FI92 4210 0010 0687 30.
Näyttelymaksu 37€ / kissa, väri ja siitostarkastus luokka erikseen 37€ ja arvostelun yhteydessä 10€. Veteraaniluokan maksu perusarvostelun lisänä 10€ / kissa. Kasvattaja-, ja siitosluokat ovat maksuttomia, mikäli kissa osallistuu muuhun luokkaan.
RUROKin jäsenet 34€ / kissa. Ei FIFé 50€ / kissa.
Luettelo, joka sisältää molemmat päivät 3€ jos se maksetaan ilmoittautumisen yhteydessä, näyttelystä ostettuna 4€
 
Ruusukkeet ovat maksullisia seuraavasti: sertiruusukkeet ja EX1 ruusukkeet 3€, EX2 ja pienet ruusukkeet 2€.  VP, TP ja BIS ilmaisia.
 
TERVETULOA NÄYTTELYYMME!

Yhteenveto ilmoittautumisista

Kategoria Ilmoittautuneita
1 95
2 111
3 104
4 120
Kotikissat 34
Yhteensä 464

Suodata näytettäviä tuloksia alla olevilla valinnoilla.

Suodata näytettäviä tuloksia alla olevilla valinnoilla.

Nro EMS-koodi Rekisterinumero Nimi Sukupuoli Luokka Tuomari Tulos
1 EXO n FI SK LO 16 My-Champagne Iron Maiden Naaras Kastraatti Robert Lubrano EX1 CAP
D'Mediterran Bandido (EXO n 22) x My-Champagne Sweet Amber (EXO n 22)
2 EXO n 22 FI SK LO 14 FI*Chosen-One Romance in the Rain Uros Supreme Champion Robert Lubrano KM NOM BIS
FI*Elrikan Oskar-Onni (EXO n 22) x FI*Chosen-One Lacy Looker (PER n 03 24)
3 EXO n 24 FI SRK LO 13 FI*Cherish's Nacho Uros Grand International Champion Robert Lubrano EX1 CACS
FIN*Jasmirin Danny-Boy (PER a 33) x FI*Aamukasteen Cosmic Girl (EXO f 24)
4 EXO n 24 FI SRK LO 13 FI*Cherish's Nutmeg Naaras Grand International Champion Robert Lubrano EX1 CACS
FIN*Jasmirin Danny-Boy (PER a 33) x FI*Aamukasteen Cosmic Girl (EXO f 24)
5 EXO f 24 FI SRK LO FI*Aamukasteen Cosmic Girl Naaras Grand International Champion Stéphane Henry EX1 CACS NOM
FI*Aamukasteen Zubr (EXO d 22) x FIN*Aamukasteen You are my (EXO n 24)
6 PER d FI SRK LO FI*BlueIce's Roma Uomo Uros International Premior Robert Lubrano EX1 CAGPIB
Midas Wicked Cool (PER n) x FIN*BlueIce's My Fair Lady (PER e 24)
7 PER n 01 62 FI SK LO 16 FI*Dirlandan Quicksilver Naaras Pennut 4-7 kk Stéphane Henry EX1 NOM
FI*Dirlandan JinJang (PER n 01) x FI*Honeydew Queen of the Roses (PER f 03)
8 PER n 03 FI SRK LO 14 Hiladoras Alejandro Uros Supreme Premior Stéphane Henry KM NOM
Jewel-Eyes Little Fighter (PER d 03) x FIN*Amysantti Money Spinner (PER n)
9 PER n 01 21 62 FI SRK LO FI*Dirlandan HanoiRocks Naaras International Premior Ireneusz Pruchniak EX1 CAGPIB
FIN*Dirlandan Breakdance (PER n 03 22) x Toy Tricksy Mercedes (PER f 03)
10 PER f 03 24 FI SK LO 16 FI*Chosen-One Divine Beauty Daria Naaras Nuoret 7-10 kk Ireneusz Pruchniak EX1
FI*Whispers Hide and Seek (PER n 03 24) x FI*Chosen-One Betty Boop (PER g 03)
11 PER n 33 FIN SRK LO FIN*Cherish's Hotcake Naaras Grand International Premior Robert Lubrano EX1 CAPS
FIN*Jasmirin Danny-Boy (PER a 33) x Sinihuiskan Bianca (PER n 21 33)
11 PER n 33 FIN SRK LO FIN*Cherish's Hotcake Naaras Veteraani Ireneusz Pruchniak 1 NOM BIS
FIN*Jasmirin Danny-Boy (PER a 33) x Sinihuiskan Bianca (PER n 21 33)
12 PER a 33 FIN SRK LO FIN*Jasmirin Danny-Boy Uros Grand International Premior Stéphane Henry EX1 CAPS
Sandypaws Sammy-of-Jasmirin (PER n 33) x DK*Lobell's Babbling Brooke (PER a 33)
12 PER a 33 FIN SRK LO FIN*Jasmirin Danny-Boy Uros Veteraani Ireneusz Pruchniak 1 NOM
Sandypaws Sammy-of-Jasmirin (PER n 33) x DK*Lobell's Babbling Brooke (PER a 33)
12 PER a 33 FIN SRK LO FIN*Jasmirin Danny-Boy Uros Siitos Rotukirjaus Kissaliitto
Sandypaws Sammy-of-Jasmirin (PER n 33) x DK*Lobell's Babbling Brooke (PER a 33)
13 RAG n FI SK LO 15 FI*Snowrag Frisco Kid Uros Avoin Robert Lubrano EX1 CAC
FI*Erkatin Lauri Kristian (RAG n 03) x FI*Snowrag Jalousie (RAG a 04)
14 RAG n FI SK LO 16 FI*Barfait's Aisha Naaras Pennut 4-7 kk Robert Lubrano EX1
Jalapeno Indiana Jones (RAG a 04) x FI*Barfait's Nanette (RAG n)
15 RAG n FI SK LO 15 FI*Hakalan Phoebe Naaras Kastraatti Robert Lubrano EX1 CAP
S*Krickelins Eskil (RAG n 04) x FI*Hakalan Heili (RAG n 04)
16 RAG a FI SK LO 15 FI*Dollgarden's Festuca Glauca Uros Avoin Stéphane Henry EX1 CAC
FI*Lukanpuron Elias (RAG n 04) x FI*Dollgarden's Deutzia (RAG n 04)
17 RAG a FI SK LO 16 FI*Mayapaw's Princesa de Mexico Naaras Pennut 4-7 kk Stéphane Henry EX1
FI*Satinante's Dom Perignon (RAG a 04) x FI*Mayapaw's Muchas Gracias (RAG n 04)
18 RAG a FI SRK LO FI*Dollgarden's Anemone Naaras Grand International Premior Stéphane Henry EX1 CAPS NOM
FIN*Feel-X Amatus (RAG n 03) x FIN*Merihelmen Do-Re-Mi (RAG a 04)
19 RAG a FIN SRK LO FIN*Utuinen Fille Fallaton Uros International Premior Stéphane Henry EX1 CAGPIB BIV
Raglrocks King Charles (RAG a) x S*Kittah Mun-Ha Juanita de Luxe (RAG a 04)
19 RAG a FIN SRK LO FIN*Utuinen Fille Fallaton Uros Veteraani Ireneusz Pruchniak 2
Raglrocks King Charles (RAG a) x S*Kittah Mun-Ha Juanita de Luxe (RAG a 04)
20 RAG a FI SK LO 15 Gayaneh Jaspis Aureus Uros Premior Stéphane Henry EX1 CAPIB
Methodius Passion for Utuinen (RAG a 04) x Gayaneh Gratia Illa (RAG a)
21 RAG b FI SK LO 16 FI*Tiridoll's Diamond In The Sky Uros Nuoret 7-10 kk Robert Lubrano EX1 NOM
FI*Damuran Less Colour (RAG e 03) x FI*Tiridoll's Kissing Diamonds (RAG f)
22 RAG e FI SK LO 16 FI*Tiridoll's You Smile To Me Naaras Nuoret 7-10 kk Stéphane Henry EX1
FI*Damuran Less Colour (RAG e 03) x FI*Tiridoll's True Romance (RAG g)
23 RAG n 21 FI SRK LO Gayaneh Gaudeamus Igitur Uros Supreme Champion Robert Lubrano KM
FI*Hakalan Herra Tossavainen (RAG n) x FI*Utuinen DashingDesign (RAG n 04 21)
23 RAG n 21 FI SRK LO Gayaneh Gaudeamus Igitur Uros Kasvattaja
FI*Hakalan Herra Tossavainen (RAG n) x FI*Utuinen DashingDesign (RAG n 04 21)
24 RAG n 21 FI SRK LO 14 Gayaneh Igitur Imago Uros International Champion Robert Lubrano EX1 CAGCIB
Gayaneh Gaudeamus Igitur (RAG n 21) x FIN*Shyshaman's Moonlight (RAG a 04)
25 RAG n 21 S*Stjärndrömmens Tiger Lily Naaras International Premior Robert Lubrano EX1 CAGPIB
S*Tallkottens Emil (RAG a 21) x S*Stjärndrömmens Sasha (RAG n)
26 RAG n 03 FI SK LO 15 FI*Barfait's Unknown Star Uros International Champion Robert Lubrano EX1 CAGCIB
FI*Celestial's Usain Bolt (RAG n 03) x FI*Celestial's Bitter Sweet (RAG a 03)
27 RAG n 03 FI SRK LO 13 FI*Tiridoll's Dreams of Roses Naaras Avoin Robert Lubrano EX1 CAC NOM
FI*Tiridoll's Rainbow Tresor (RAG n 03) x FI*Tiridoll's Royal Princess (RAG n)
28 RAG n 03 FI SK LO 16 FI*Barfait's Zeus Uros Nuoret 7-10 kk Robert Lubrano EX1
FI*Celestial's Usain Bolt (RAG n 03) x FI*Barfait's Tinker Bell (RAG a 03)
29 RAG n 03 FI SK LO 16 FI*Barfait's Zarah Naaras Nuoret 7-10 kk Robert Lubrano EX1
FI*Celestial's Usain Bolt (RAG n 03) x FI*Barfait's Tinker Bell (RAG a 03)
30 RAG n 03 FI SK LO 16 FI*Valkoapilan April Fool's Emmi Naaras Pennut 4-7 kk Robert Lubrano EX2
S*Eurovisions San Francisco (RAG n 03) x FI*Lukanpuron Elna (RAG a 04)
31 RAG n 03 FI SK LO 16 S*Krickelins Vivian Naaras Pennut 4-7 kk Robert Lubrano EX1 BIV
(N)Diadem's Willy Wonka Sollis (RAG n 03) x S*Krickelins Vera (RAG a 03)
32 RAG n 03 FIN SRK LO FIN*Maplehill's Shere Khan Uros International Premior Robert Lubrano EX1 CAGPIB
S*Krickelins Bernhard (RAG a 03) x FIN*Maplehill's Saskatchewan (RAG n 04)
32 RAG n 03 FIN SRK LO FIN*Maplehill's Shere Khan Uros Veteraani Ireneusz Pruchniak 3
S*Krickelins Bernhard (RAG a 03) x FIN*Maplehill's Saskatchewan (RAG n 04)
33 RAG n 03 FIN SRK LO FIN*Snowrag Timanfaya Naaras International Premior Robert Lubrano EX1 CAGPIB
FIN*Snowrag Hercule Poirot (RAG n 04) x FIN*Snowrag Pineapple Heart (RAG a 03)
33 RAG n 03 FIN SRK LO FIN*Snowrag Timanfaya Naaras Veteraani Ireneusz Pruchniak 3
FIN*Snowrag Hercule Poirot (RAG n 04) x FIN*Snowrag Pineapple Heart (RAG a 03)
34 RAG n 04 FI SK LO 15 FI*Dollgarden's Gillenia Trifoliata Naaras Avoin Stéphane Henry EX1 CAC
FI*Ragtail Dominic (RAG n 03) x FI*Dollgarden's Elmera Racemosa (RAG a 03)
35 RAG n 04 FI SK LO 15 FI*Barfait's Yanni Naaras Nuoret 7-10 kk Stéphane Henry EX1 BIV NOM BIS
S*Tallkottens Macadam C of Harlem (RAG n) x FI*Celestial's Bitter Sweet (RAG a 03)
36 RAG n 04 FI SK LO 16 FI*Sunrunner's Delun Drudwen Naaras Nuoret 7-10 kk Stéphane Henry EX2
FI*Lukanpuron Elias (RAG n 04) x FI*Sunrunner's Wisla (RAG f 04)
37 RAG n 04 FI SK LO 16 Gayaneh Lobelia lunaris Naaras Nuoret 7-10 kk Stéphane Henry EX3
(N)Diadem's Vuzzy (RAG a 03) x Gayaneh Igitur Iris (RAG n 21)
38 RAG n 04 FI SRK LO FI*Tiridoll's Chase N My Dream Naaras Kastraatti Stéphane Henry EX1 CAP
Darlinlildols Dreamcatcher (RAG n 04) x FIN*Tiridoll's Moonlight Kisses (RAG n 03)
38 RAG n 04 FI SRK LO FI*Tiridoll's Chase N My Dream Naaras Kasvattaja
Darlinlildols Dreamcatcher (RAG n 04) x FIN*Tiridoll's Moonlight Kisses (RAG n 03)
39 RAG a 03 FI SK LO 15 FI*Neige-Cristal's Adelisa Rose Naaras Supreme Champion Ireneusz Pruchniak KM NOM BIS
FI*Neige-Cristal's Mon Tresor Florian (RAG n 04) x (N)Diadem's Hazel Harmonie (RAG a 03)
40 RAG a 03 FI SK LO 16 FI*Colorstar's Run to Heart Uros Nuoret 7-10 kk Ireneusz Pruchniak EX2
FI*Sunrunner's Quinlan (RAG a 03) x FI*Snowrag Pompom (RAG a 04)
41 RAG a 03 FI SK LO 16 FI*Tammikatin Halinalle Uros Nuoret 7-10 kk Ireneusz Pruchniak EX1 BIV NOM
FI*Maplehill's Lovely Blues (RAG a 03) x FI*Tammikatin Baby Carrot (RAG f 04)
42 RAG a 03 FI SK RX 16 FI*Tiridoll's Take Me To The Moon And Back Naaras Nuoret 7-10 kk Ireneusz Pruchniak EX1
USAPurrs Dreaming Wide Awake (RAG a) x FI*Tiridoll's Dreams of Roses (RAG n 03)
43 RAG a 03 FI SK LO 16 FI*Valkoapilan April Fool's Emil Uros Pennut 4-7 kk Ireneusz Pruchniak EX1
S*Eurovisions San Francisco (RAG n 03) x FI*Lukanpuron Elna (RAG a 04)
44 RAG a 04 FI SRK LO 13 FI*Snowrag Pompom Naaras Grand International Champion Robert Lubrano EX1 CACS
FI*Riverknee Quality Assurance (RAG n) x FI*Snowrag Diamond Dust (RAG a 04)
45 RAG a 04 FI SK LO 15 Gayaneh Juno Primas Naaras Champion Robert Lubrano EX1 CACIB
Methodius Passion for Utuinen (RAG a 04) x Gayaneh Gratia Illa (RAG a)
46 RAG a 04 FI SK LO 15 FI*Valkoapilan Canute Uros Avoin Robert Lubrano EX1 CAC
FI*Valkoapilan Aapeli (RAG a 04) x FI*Riverknee Evita (RAG a 04)
47 RAG a 04 FI SK LO 15 FI*Riverknee Milady Wienna Naaras Avoin Robert Lubrano EX1 CAC
FI*Riverknee Wish of Peace (RAG a) x FI*Riverknee Little Star (RAG a 04)
48 RAG a 04 FI SK LO 16 FI*Barfait's Anastasia Naaras Pennut 4-7 kk Robert Lubrano EX1 BIV NOM
Jalapeno Indiana Jones (RAG a 04) x FI*Barfait's Nanette (RAG n)
48 RAG a 04 FI SK LO 16 FI*Barfait's Anastasia Naaras Kasvattaja
Jalapeno Indiana Jones (RAG a 04) x FI*Barfait's Nanette (RAG n)
49 RAG a 04 FI SK LO 16 FI*Valkoapilan April Fool's Eevi Naaras Pennut 4-7 kk Robert Lubrano EX2
S*Eurovisions San Francisco (RAG n 03) x FI*Lukanpuron Elna (RAG a 04)
50 RAG d 03 FI SRK LO FI*Snowrag Red Maserati Uros Grand International Champion Stéphane Henry EX1 CACS
FI*Snowrag Prince of Tide (RAG n 03) x FI*Snowrag Balenciaga (RAG f 03)
51 RAG e 04 Wattuwarpaan Tempman Turo Uros International Champion Stéphane Henry EX1 CAGCIB
Darlinlildols Tremendous Temptation (RAG n) x FIN*Wattuwarpaan Manteli (RAG g 04)
52 RAG e 04 FI SK LO 16 FI*Tammikatin Hunajanassu Uros Nuoret 7-10 kk Stéphane Henry EX1
FI*Maplehill's Lovely Blues (RAG a 03) x FI*Tammikatin Baby Carrot (RAG f 04)
53 RAG f 04 FI SK LO 14 FI*Jollydolls Lindsey Lohan Naaras Premior Ireneusz Pruchniak EX1 CAPIB
FI*Fannidolls Furry Wagner (RAG d 03) x FI*Jollydolls GodBlessAmerica (RAG n 03)
54 RAG h 03 FI SK LO 15 FI*Tiridoll's Pure Chocolate Heaven Naaras Avoin Ireneusz Pruchniak EX1 CAC
FI*Damuran Less Colour (RAG e 03) x FI*JewelDoll's Icedancer (RAG h)
55 RAG n 04 21 FI SRK LO 13 Gayaneh Helius Hilaris Uros Grand International Champion Stéphane Henry EX1 CACS NOM
FI*Maplehill's Rely On Shaman (RAG a 03) x FI*Utuinen DashingDesign (RAG n 04 21)
56 RAG a 04 21 FI SK LO 15 FI*DivaDoll Grand I-doll Uros Kastraatti Stéphane Henry EX1 CAP
FI*Feel-X Notabilis (RAG a 04) x FI*DivaDoll Cute Babydoll (RAG c 21)
57 SBI n FI SRK LO FI*Mimitan Endor Uros International Premior Stéphane Henry EX1 CAGPIB
FIN*Fotocatin Risto Räppääjä (SBI n) x FIN*Pässinpään Lady After Eight (SBI b)
58 SBI a FI SRK LO FI*Nalle-Puhin PINK! Naaras Supreme Premior Ireneusz Pruchniak KM NOM
FIN*Zhamanen Fangio (SBI n) x FI*Tamus Wildcat (SBI f)
59 SBI b FI SK LO 15 FI*JoJon Ribao Mei Naaras Champion Ireneusz Pruchniak EX1 CACIB
FI*JoJon Kuajiang Hua (SBI b 21) x FI*JoJon Wan Meihua (SBI f 21)
60 SBI b FI SK LO 16 FI*Chirybiry's My Darling Ipi Naaras Pennut 4-7 kk Ireneusz Pruchniak EX1 NOM BIS
FI*Ziazan Interstellar (SBI a) x FI*Chirybiry's U-la-laa (SBI b)
61 SBI c FI SK LO 16 FI*Kujakeikarin Öifrid Uros Nuoret 7-10 kk Ireneusz Pruchniak EX1
FI*Belagian X-File (SBI e 21) x FI*Kujakeikarin Justiina (SBI a)
62 SBI d FI SRK RX FI*Touchant Renault Unique Uros Supreme Champion Robert Lubrano Abs
FI*Tamus Wartburg (SBI d) x FIN*Touchant Magique Beauté (SBI f)
63 SBI d FIN SRK LO FIN*Recknagel Maariolemiöö Uros Supreme Premior Robert Lubrano KM NOM BIS
FIN*Zhamanen Fangio (SBI n) x S*Wanjeena's Golden Game (SBI f)
64 SBI g FI SK LO 14 FI*Rais-Kis IceKiss Naaras International Champion Ireneusz Pruchniak EX1 CAGCIB
BE*Baie des Amours Vortigern Art (SBI a) x FI*Rais-Kis Doris (SBI j)
65 SBI g FI SK LO 16 FI*Annmark Deeva Naaras Nuoret 7-10 kk Ireneusz Pruchniak EX1
FI*Tamus Hummer (SBI e) x FI*Annmark Beatrice (SBI j)
66 SBI h FI SRK LO FI*Mototassun Ruusu-Roosa Naaras Kastraatti Robert Lubrano EX1 CAP
FIN*Chirybiry's Remulus (SBI n) x FIN*Lirukallion Säkenöivä voima (SBI f)
67 SBI h FIN SRK LO FIN*Harebell Zelda Naaras Supreme Premior Robert Lubrano KM NOM BIS
FIN*Tamus Omni (SBI b) x FIN*Harebell Seita Sweet (SBI h)
68 SBI n 21 FI SK LO 15 FI*Saca's Azzurro Daimler Uros Avoin Ireneusz Pruchniak EX1 CAC
FI*Celestial's Red Moon Rising (SBI d 21) x DK*Con Meo's Yugo (SBI c)
69 SBI n 21 FIN SRK LO FIN*Zhamanen Harlequin Naaras International Premior Ireneusz Pruchniak EX1 CAGPIB
FIN*JoJon El Rayo Rumba (SBI n 21) x FIN*Zhamanen Ferrarina N.F.S. (SBI h)
69 SBI n 21 FIN SRK LO FIN*Zhamanen Harlequin Naaras Veteraani Ireneusz Pruchniak 2
FIN*JoJon El Rayo Rumba (SBI n 21) x FIN*Zhamanen Ferrarina N.F.S. (SBI h)
70 SBI n 21 FIN SRK LO FIN*Kurosawa Balenciaga Uros Kastraatti Ireneusz Pruchniak EX1 CAP
FIN*Hilu-Vinkelin Tinka (SBI c 21) x FIN*Cetulean Ghirlandaio (SBI n 21)
70 SBI n 21 FIN SRK LO FIN*Kurosawa Balenciaga Uros Veteraani Ireneusz Pruchniak 4
FIN*Hilu-Vinkelin Tinka (SBI c 21) x FIN*Cetulean Ghirlandaio (SBI n 21)
71 SBI a 21 FIN SRK LO FIN*Kipparin Bellorita Naaras Kastraatti Ireneusz Pruchniak EX1 CAP
FIN*Jadinell Lord of Sun (SBI b 21) x FIN*Cetulean Elysée Special (SBI a)
71 SBI a 21 FIN SRK LO FIN*Kipparin Bellorita Naaras Veteraani Ireneusz Pruchniak Arvosteltu
FIN*Jadinell Lord of Sun (SBI b 21) x FIN*Cetulean Elysée Special (SBI a)
72 SBI b 21 FI SRK LO FI*Kirakan Rising Sun Naaras Grand International Champion Ireneusz Pruchniak EX1 CACS
N*Børskatten Gizmo (SBI b 21) x FIN*Mion Piona (SBI n 21)
73 SBI b 21 FI SK LO 15 FI*Pikku-Miukun Albert Uros International Champion Ireneusz Pruchniak EX1 CAGCIB BIV NOM
FI*Rais-Kis Fizz (SBI n 21) x FI*Safirrubir Blue Dream (SBI a)
74 SBI b 21 FI SK LO 15 FI*JoJon Wudao Pic Naaras Avoin Ireneusz Pruchniak EX1 CAC
FI*JoJon Kuajiang Hua (SBI b 21) x Picolina v. Fuchswinkel (SBI a 21)
75 SBI d 21 FI SRK LO 13 FI*Harebell Gibson Uros Supreme Premior Ireneusz Pruchniak KM NOM
FIN*Globel's Camelot Figaro (SBI n 21) x FIN*Harebell Zelda (SBI h)
76 SBI h 21 FIN SRK LO FIN*Lean Kronenburg Blanc Naaras International Premior Ireneusz Pruchniak EX1 CAGPIB
FIN*Harebell Nathan (SBI e) x FIN*JoJon Zhu Sha Lei (SBI n 21)
76 SBI h 21 FIN SRK LO FIN*Lean Kronenburg Blanc Naaras Veteraani Ireneusz Pruchniak 4
FIN*Harebell Nathan (SBI e) x FIN*JoJon Zhu Sha Lei (SBI n 21)
77 TUV d 61-63 / TUV d 62 FI SRK LO 13 FI*Kuukissan Asli Altan Uros International Champion Robert Lubrano Abs
DK*Safkan Kedi's Zeus (TUV d) x FI*Suviyön Bayindir Belemir (TUV f)
78 TUV d 61-63 / TUV d 61 FI SRK RX 14 Avyonah Khaled Khalil Uros Champion Robert Lubrano Abs
Karawanserails Ludwig (TUV d) x Helin Du Mont D Amasya (TUV e)
79 TUV d 61-63 / TUV d 61 FI SK LO 16 FI*Bastetin Alaattin Uros Nuoret 7-10 kk Robert Lubrano EX1
FI*Valier's Hayalet (TUV n) x Avyonah Blueberry (TUV g)
80 TUV f 61-63 / TUV f 63 FI SRK LO FI*Semiramisin Ak Orkide Naaras International Champion Ireneusz Pruchniak EX1 CAGCIB
DK*Silkyvans Jackson (TUV n) x FIN*Semiramisin Yipek (TUV d)
81 TUV f FI SK LO 16 FI*Bastetin Ayiana Naaras Nuoret 7-10 kk Ireneusz Pruchniak EX1
FI*Valier's Hayalet (TUV n) x Avyonah Blueberry (TUV g)
82 ACL III / ACL n 23 FI SRK LO FI*Murmelin Bonzo Uros Supreme Premior Tellervo Kass KM
FIN*Magnificat Zicaro (ACL n 24) x FIN*Murmelin Aamurusko (ACL c 21 33)
83 ACL V / ACL h 24 FI SK LO 14 Paladija Yola Naaras Grand International Champion Tellervo Kass EX1 CACS
Amore Mio Ani Mru Mru*PL (ACL b) x Paladija Ruschka (ACL fs 21 33)
84 ACS VI / ACS d 02 21 62 FI SRK LO 14 FI*Murmelin Dexter Uros International Champion Olga Komissarova EX1 CAGCIB
FI*Minnikatin McLaren (ACS b 03) x FI*Trollin Hissu (ACL f 03 24)
85 LPL VIII / LPL ns 09 FI SRK RX 13 S*Ägirs Hus BC Qaffe Uros International Premior Olga Komissarova EX1 CAGPIB
S*Ägirs Hus BC Magne (LPL as 22) x NL*Takoda BC Maiara (LPL f 03)
86 MCO I / MCO n FI SK LO 16 FI*FireFox King of the Gods Uros Pennut 4-7 kk Stéphane Henry Abs
DK*Amistia's Samson (MCO n 23) x Lazy Days of Beauty Wizards (MCO fs)
87 MCO I / MCO n FI SK LO 16 FI*FireFox Before Dawn Naaras Pennut 4-7 kk Stéphane Henry EX1 NOM
DK*Amistia's Samson (MCO n 23) x Lazy Days of Beauty Wizards (MCO fs)
88 MCO II / MCO a 09 FI SRK LO FI*HoneyCoon's Stormy End Uros Supreme Premior Stéphane Henry KM NOM
Iggy Pop z Matrixu, CZ (MCO a) x FIN*HoneyCoon's Sweet Romance (MCO as 09 22)
89 MCO III / MCO n 22 FI SK LO 15 CascadeMtn Dream Maker Uros Champion Stéphane Henry EX1 CACIB
Mainesuspect Bilo Toyuma (MCO d 09 22) x Fogcity Peach Mimosa of CascadeMtn (MCO f 09 22)
90 MCO III / MCO a 22 FI SK RX 15 Dion Tallin Perla Annaru*PL Uros Champion Stéphane Henry EX2
Brano Liv Perla Annaru*PL (MCO d 22) x Peacemaker's Roxette Ria (MCO a 09)
91 MCO III / MCO n 24 FI SK LO 15 FI*HoneyCoon's Sweet Jannie Naaras International Champion Stéphane Henry EX1 CAGCIB
DK*Amistia's Samson (MCO n 23) x FIN*HoneyCoon's Sweet Romance (MCO as 09 22)
92 MCO III / MCO n 22 FI SK LO 16 SE*Rainmaker's I Shot the Sheriff Uros Nuoret 7-10 kk Stéphane Henry EX1 BIV NOM BIS
HoneyDevil Most Wanted (MCO d 22) x S*Stortassen's Filippa (MCO n 22)
93 MCO III / MCO n 22 FI SK LO 16 FI*Mahtitassun GuumaGimma Naaras Pennut 4-7 kk Stéphane Henry EX1
Olaf Junior Kaprysowo*PL (MCO n 22) x SE*Alice Springs Paddy Relly (MCO fs 09 22)
94 MCO III / MCO a 22 FI SRK LO FI*HoneyCoon's Something Sweet Naaras Grand International Premior Stéphane Henry EX1 CAPS NOM
Iggy Pop z Matrixu, CZ (MCO a) x FIN*HoneyCoon's Sweet Romance (MCO as 09 22)
95 MCO IV / MCO n 03 22 FI SK LO 15 FI*TipTop Maine D Copy Cat Uros Avoin Tellervo Kass EX1 CAC
Tropikoons Little Thunder (MCO n 03 22) x Mabalakat Iced Diamond (MCO n 03)
96 MCO IV / MCO n 09 22 FI SK LO 15 FI*Kasmasiinin Desiree Naaras Avoin Tellervo Kass EX1 CAC
FIN*Wishmaster Mike Hailwood (MCO ns 09 22) x FIN*Ilioschoros Usva (MCO ns 09)
97 MCO IV / MCO n 09 22 FI SK LO 16 FI*NineTales Lion King Uros Nuoret 7-10 kk Tellervo Kass EX1 BIV NOM
FI*KingLeo's Blackadder (MCO n) x FI*NineTales Edna Mode (MCO f 03 22)
98 MCO IV / MCO n 09 22 FI SK LO 16 FI*TipTop Maine Game Over Naaras Pennut 4-7 kk Tellervo Kass EX1
Tropikoons Little Thunder (MCO n 03 22) x FI*TipTop Maine Edhil (MCO n 09 22)
99 MCO IV / MCO n 09 22 FI SK LO 15 FI*Rotcat Naxos Uros Premior Tellervo Kass EX1 CAPIB
DK*Amistia's Untold Truth (MCO ds 22) x Spessarttigers Jule (MCO ns 09 22)
100 MCO IV / MCO n 09 22 FI SK LO 15 FI*Rotcat Ninza Uros Kastraatti Tellervo Kass EX1 CAP
DK*Amistia's Untold Truth (MCO ds 22) x Spessarttigers Jule (MCO ns 09 22)
101 MCO V / MCO g Dolly Grey Claws*RU Naaras Nuoret 7-10 kk Olga Komissarova Abs
RU*Unicum Hulk (MCO e 25) x AT*Candycoon's Katie Belle Blue *** (MCO a)
102 MCO V / MCO f 22 FI SK LO 16 FI*Kasmasiinin Escada Naaras Pennut 4-7 kk Olga Komissarova Abs
FI*Kasmasiinin Winnipeg (MCO ds 09 22) x FI*Kasmasiinin Yasione (MCO n)
103 MCO VI / MCO e 09 22 FI SK LO 14 FI*Chamberlain Xspecially For You Uros International Champion Tellervo Kass Abs
FI*Chamberlain Hidden Treasure (MCO a 09) x FI*Chamberlain Lot Of Love (MCO g 09 22)
104 MCO VI / MCO g 03 22 FI SRK LO 14 FI*Chamberlain Vanilla Sky Naaras International Champion Tellervo Kass EX1 CAGCIB BIV
DK*Coonation's Alpha Beat (MCO a 09 22) x FI*Chamberlain Make A Wish (MCO g 09 22)
105 MCO VI / MCO f 09 FI SK LO 15 FI*HoneyCoon's Keep My Secret Well Naaras Avoin Tellervo Kass EX1 CAC
FI*HoneyCoon's Paint In Black (MCO n) x PL*Ashabelle Tosca (MCO f)
105 MCO VI / MCO f 09 FI SK LO 15 FI*HoneyCoon's Keep My Secret Well Naaras Kasvattaja
FI*HoneyCoon's Paint In Black (MCO n) x PL*Ashabelle Tosca (MCO f)
106 MCO VI / MCO f 09 22 FI SK LO 15 FI*Rotcat Nicita Naaras Avoin Tellervo Kass EX2
DK*Amistia's Untold Truth (MCO ds 22) x Spessarttigers Jule (MCO ns 09 22)
107 MCO VI / MCO f 03 22 Hic Sunt Leones Bright Blaze *** Naaras Pennut 4-7 kk Tellervo Kass Abs
Pinkdiamonds Dustin *** (MCO n 02 21) x Vip Trilloteam *** (MCO d 09)
108 MCO VI / MCO e 03 FI SK LO 15 FI*Stout-hearted Rafael Uros International Premior Tellervo Kass EX1 CAGPIB NOM
Sarajen Star (MCO d 03 22) x FI*Stout-hearted I Love You (MCO d 09 24)
109 MCO VI / MCO f 03 24 FI SK LO 16 Rio Rita Estate Pearls*RU Naaras Kastraatti Tellervo Kass EX1 CAP
Dotcom Yabba Dabba Do (MCO n 09 22) x Marseillaise Estate PearlS*RU (MCO f 09 24)
110 MCO VII / MCO es 24 FI SK LO 15 FI*Chamberlain Arctic Love Naaras Avoin Olga Komissarova EX1 CAC BIV NOM BIS
PL*CoonKitty Louis Vuitton (MCO e 09 23) x FI*Chamberlain Gift Of Love (MCO g 09 22)
110 MCO VII / MCO es 24 FI SK LO 15 FI*Chamberlain Arctic Love Naaras Kasvattaja
PL*CoonKitty Louis Vuitton (MCO e 09 23) x FI*Chamberlain Gift Of Love (MCO g 09 22)
111 MCO VII / MCO ds 22 FI SK LO 16 FI*Mahtitassun GugaMuuMuga Uros Pennut 4-7 kk Olga Komissarova EX1
Olaf Junior Kaprysowo*PL (MCO n 22) x SE*Alice Springs Paddy Relly (MCO fs 09 22)
112 MCO VII / MCO as FI SK LO 16 FI*SolarWind's JarJar Binks Uros Pennut 4-7 kk Olga Komissarova EX2
FI*RaReCoon's Moruga Scorpion (MCO d 22) x FI*SolarWind's Anukis (MCO fs 09 24)
113 MCO VII / MCO fs FI SK LO 16 FI*FireFox Aurora Borealis Naaras Pennut 4-7 kk Olga Komissarova Abs
DK*Amistia's Samson (MCO n 23) x Lazy Days of Beauty Wizards (MCO fs)
114 MCO VII / MCO ns FI SK LO 16 FI*FireFox Midnight Mist Naaras Pennut 4-7 kk Olga Komissarova EX1
DK*Amistia's Samson (MCO n 23) x Lazy Days of Beauty Wizards (MCO fs)
115 MCO VII / MCO ns 22 FI SK LO 16 FI*Mahtitassun HuisinViileeHoppa Naaras Pennut 4-7 kk Olga Komissarova EX2
Dion Tallin Perla Annaru*PL (MCO a 22) x FI*Mahtitassun Cauhu (MCO ns 22)
116 MCO VII / MCO ns 22 FI SRK RX 14 FI*Rotcat Knight of Silver Uros International Premior Olga Komissarova EX1 CAGPIB
FIN*Rotcat Chibbo (MCO ns 09 22) x Spessarttigers Jule (MCO ns 09 22)
117 MCO VIII / MCO as 09 23 FI SK LO 14 FI*Krysos Krazy Kat Uros International Champion Olga Komissarova Abs
Mainefield's He's A Rebel (MCO ds) x FI*Krysos Tutti-frutti (MCO g 03 22)
118 MCO VIII / MCO ns 09 22 FI SK LO 15 FI*Rotcat Nùria Uros International Champion Olga Komissarova EX1 CAGCIB BIV
DK*Amistia's Untold Truth (MCO ds 22) x Spessarttigers Jule (MCO ns 09 22)
118 MCO VIII / MCO ns 09 22 FI SK LO 15 FI*Rotcat Nùria Uros Kasvattaja
DK*Amistia's Untold Truth (MCO ds 22) x Spessarttigers Jule (MCO ns 09 22)
119 MCO VIII / MCO as 09 22 FI SK LO 16 FI*Chamberlain Empire Of Moon Uros Pennut 4-7 kk Olga Komissarova EX1 NOM BIS
DK*Coonation's Alpha Beat (MCO a 09 22) x FIN*Chamberlain If You Are Mine (MCO ns 03 22)
120 MCO VIII / MCO ns 09 22 FI SK LO 16 FI*HoneyCoon's SharpShooter Uros Pennut 4-7 kk Olga Komissarova EX2
FIN*Goldenstream's Lewis (MCO as 22) x FIN*WestCoon's Pocahontas (MCO n 09)
121 MCO VIII / MCO as 09 22 FI SRK LO 14 FI*Chamberlain Why Not? Uros International Premior Olga Komissarova Abs
DK*Coonation's Alpha Beat (MCO a 09 22) x FIN*Chamberlain Want One (MCO as 22)
122 MCO VIII / MCO ns 09 22 FI SK LO 15 FI*Rotcat Meeco Uros Kastraatti Olga Komissarova EX1 CAP
FI*Vuorensinen Ian (MCO ns 09 22) x FIN*Rotcat Didi (MCO ns 09 22)
123 MCO IX / MCO w 62 FI SK LO 16 Wackymoon Reinhardt Uros Nuoret 7-10 kk Tellervo Kass EX1
Wackymoon Leo Tolstoy PP (MCO w) x Wackymoon Honey Pie (MCO as)
124 NEM I / NEM a FI SK RX 14 FI*NonServiam Ashen Cold Naaras Grand International Champion Olga Komissarova EX1 CACS BIV
Ulyseés Ivy Nový vek, CZ (NEM a) x Kaplya Neva's Mystery (NEM n)
125 NEM I / NEM ns 21 FI SK LO 16 FI*Eswood Hermes Uros Pennut 4-7 kk Olga Komissarova EX1
FI*Kamencats Auraka (NEM a 21) x FI*Eswood Catwalk (NEM ns 21)
126 NEM I / NEM n 21 FI SK RX 16 Mishelle Gold Nympha Naaras Pennut 4-7 kk Olga Komissarova EX1
Elvis Iz Tverskogo Knyazhestva of Danvel (NEM a 21) x Ayris Gold Nympha (NEM n 03 21)
127 NEM II / NEM f 09 21 FI SRK LO CH*Lukijn's Vicki Naaras Grand International Premior Olga Komissarova EX1 CAPS NOM BIS
I*Gregory's Siberian Lukijn Jamesovic (SIB d 23) x FI*Lumikissan Alppitähti (SIB n 09 22)
128 NFO I / NFO n FI SK LO 16 FI*Felicis Gaudium Uros Pennut 4-7 kk Stéphane Henry EX1
S*Rotvältans Kingston (NFO d) x FI*Niittykissan Alexandria (NFO n 24)
129 NFO II / NFO n 09 FI SRK LO FI*Draconian September Ashes Uros Supreme Champion Tellervo Kass KM BIV
FIN*Suvipäivän Oskari O (NFO n 03) x FIN*Hillevillan Rebekka (NFO n 09)
130 NFO II / NFO n 09 FI SK LO 15 FI*FoxyPaw's Hula-Popper Naaras Supreme Champion Tellervo Kass KM
Perun's Hit The Road Jack (NFO n 09) x FIN*FoxyPaw's Bibbity-Boo (NFO n 09 22)
131 NFO II / NFO n 03 FI SRK LO 14 S*Eternitgården's Morse Uros Grand International Champion Tellervo Kass EX1 CACS
S*Nenya's Sherlock Holmes (NFO n 03 24) x S*Small Legend's Alvia Feline (NFO a 09)
132 NFO II / NFO n 09 FI SK LO 15 FI*Pörkarvan StrangerInAStrangeLand Naaras Champion Tellervo Kass EX1 CACIB NOM
S*Drakborgens Xerxex Bärsärk (NFO ns 02 21) x FI*JustSpecial Burberry Summer (NFO f)
133 NFO II / NFO n 03 FI SK LO 15 FI*Sinimetsän Han Solo Uros Kastraatti Tellervo Kass EX1 CAP
Føniks Felis Jubatus (NFO ns 03 22) x FI*Marmatin Sinikka (NFO a 09 23)
134 NFO III / NFO a 22 FI SK LO 16 Sterrenkatten's Radiohead Naaras Nuoret 7-10 kk Stéphane Henry EX1
Sterrenkatten's Katha Bjoern (NFO a) x Fiskerjenta's Jesulina (NFO n 23)
135 NFO IV / NFO n 03 24 FI SRK LO S*Nenya's Shadowcat Naaras Grand International Champion Tellervo Kass EX1 CACS
S*Nenya's Melchior (NFO n 09 24) x S*Nenya's Vàna Eluinil (NFO a 09)
136 NFO IV / NFO n 09 22 FI SK LO 15 FI*Siniidan Sysiässä Uros Champion Tellervo Kass EX1 CACIB
FIN*Kalliopirtin Yngre Kanutten (NFO n) x Herebu de Velogny (NFO n 02 21)
137 NFO IV / NFO n 09 23 FI SK LO 16 Sterrenkatten's St. Etienne Uros Pennut 4-7 kk Tellervo Kass EX1 BIV NOM
CH*Athos am Baerenbach (NFO w) x Katie Escarlata Vikingo*ES (NFO n 09 24)
138 NFO V / NFO f 22 FI SRK LO Quarans Lady Sandwick Naaras Supreme Champion Tellervo Kass KM BIV
French Squirrel de la Colline d'Astraia (NFO d 22) x Quarans Sana'a (NFO n 22)
139 NFO V / NFO f FI SRK LO FI*JustSpecial Burberry Summer Naaras International Champion Tellervo Kass EX1 CAGCIB
FIN*Kujakeikarin Black (NFO n) x S*Virvlas Karamella K (NFO ds 22)
139 NFO V / NFO f FI SRK LO FI*JustSpecial Burberry Summer Naaras Siitos Tellervo Kass
FIN*Kujakeikarin Black (NFO n) x S*Virvlas Karamella K (NFO ds 22)
140 NFO V / NFO d 24 FI SK LO 16 FI*Jarraun's Skog Dikibyr Uros Nuoret 7-10 kk Tellervo Kass EX1
FI*Jarraun's Skog Bergthor (NFO d 24) x FI*FoxyPaw's Cherry Mash (NFO fs)
141 NFO VI / NFO d 09 22 FI SK LO 14 S*Just Catnap's Ailsa Craig Naaras Grand International Champion Stéphane Henry EX1 CACS BIV NOM
S*Just Catnap's Chad (NFO d 09 22) x (N)Migoto's Siri Sofia (NFO f 03 24)
142 NFO VI / NFO d 09 24 FI SK LO 15 FI*Herttaisen Viides Villikko Uros Champion Stéphane Henry EX1 CACIB NOM
FIN*Kujakeikarin Iivari (NFO n 09 22) x Maja fra Jerriks Smykkeskrin*NL (NFO f 23)
143 NFO VI / NFO f 09 24 FI SRK LO 14 FI*Jarraun's Skog Cheresa Naaras Avoin Stéphane Henry EX1 CAC
FIN*Tähtitassun Lucky Star (NFO n 09 24) x FI*FoxyPaw's Cherry Mash (NFO fs)
144 NFO VI / NFO f 03 FI SK LO 15 FI*Louhelan Cherry Garcia Naaras Avoin Stéphane Henry EX2
FI*Louhelan Da Capo (NFO d 09 24) x S*Little L's Skydive (NFO as 03 24)
145 NFO VI / NFO f 09 22 FI SK LO 15 FI*Pörkarvan StarlightOfXerxex Naaras Avoin Stéphane Henry EX3
S*Drakborgens Xerxex Bärsärk (NFO ns 02 21) x FI*JustSpecial Burberry Summer (NFO f)
146 NFO VI / NFO f 03 23 FI SK LO 16 FI*Tortietones Égalité Naaras Nuoret 7-10 kk Stéphane Henry EX1
S*Trollgumman's Lukaz Lunkentuzz (NFO d 02 21) x FI*Pörkarvan Pantera (NFO n 09 24)
147 NFO VI / NFO d 02 21 62 FI SRK LO FI*Ninatte's Big Dipper Uros Supreme Premior Stéphane Henry KM BIV
FI*ArcticWilds All Or Nothing (NFO n 03 24) x FI*Ninatte's Apricot Lady (NFO f 02)
148 NFO VI / NFO f 09 24 FI SRK LO FI*Felicis Enna Naaras Supreme Premior Stéphane Henry KM
FIN*Godfather's Ziggy Stardust (NFO e 09) x FIN*Heinuntuvan Kreetta (NFO n 09 22)
149 NFO VI / NFO d 09 FI SRK LO FI*Kultahuiskan Isabella Naaras Supreme Premior Stéphane Henry KM
FI*Tähtitassun Daniel (NFO d 24) x FI*Kultahuiskan Geisha (NFO f 03)
150 NFO VI / NFO d 09 FIN SRK LO FIN*Tupuliinin Susu Naaras International Premior Stéphane Henry EX1 CAGPIB
FIN*Leoline Jimi Jäämies (NFO e 09) x FIN*Tupuliinin Maggie (NFO f 09)
151 NFO VII / NFO ds 24 FI SK LO 16 FI*Jarraun's Skog Dellingr Uros Nuoret 7-10 kk Olga Komissarova EX1 NOM
FI*Jarraun's Skog Bergthor (NFO d 24) x FI*FoxyPaw's Cherry Mash (NFO fs)
152 NFO VIII / NFO ds 03 24 FI SK LO 15 FI*Pörkarvan Slayer Uros Avoin Tellervo Kass EX1 CAC
S*Drakborgens Xerxex Bärsärk (NFO ns 02 21) x FI*JustSpecial Burberry Summer (NFO f)
153 NFO VIII / NFO ns 09 FI SK LO 15 FI*Sinimetsän Dark Jedi Uros Kastraatti Tellervo Kass EX1 CAP
Føniks Felis Jubatus (NFO ns 03 22) x FI*Marmatin Sinikka (NFO a 09 23)
154 NFO VIII / NFO fs 09 24 FI SK LO 15 FI*Louhelan Peanut Buttah Naaras Kastraatti Tellervo Kass EX1 CAP
FI*Louhelan Da Capo (NFO d 09 24) x S*Little L's Skydive (NFO as 03 24)
155 NFO IX / NFO w 64 FIN SRK LO FIN*FoxyPaw's Icebreaker Uros Supreme Champion Olga Komissarova KM NOM
Dorian av Tyssedal (NFO n 09 22) x FIN*Tähtitassun Balladi Helena (NFO w)
155 NFO IX / NFO w 64 FIN SRK LO FIN*FoxyPaw's Icebreaker Uros Veteraani Ireneusz Pruchniak 1 NOM BIS
Dorian av Tyssedal (NFO n 09 22) x FIN*Tähtitassun Balladi Helena (NFO w)
156 NFO IX / NFO w 64 FI SRK LO FI*Tähtitassun Carl Philip Uros Supreme Premior Olga Komissarova KM NOM BIS
FIN*FoxyPaw's Icebreaker (NFO w) x FIN*Heinuntuvan Olga Maria (NFO f 03 23)
157 SIB II / SIB n 09 FI SK RX 14 FI*Catillus Magellan Naaras International Champion Olga Komissarova EX1 CAGCIB
FI*Amante's Virtuoso (SIB n 03 23) x FI*Magnificat Quiana Siberian (SIB f 24)
158 SIB III / SIB ny 24 FIN SRK RX Lucas Sibaris*RU Uros Supreme Champion Tellervo Kass KM BIV
Heres Sibaris*RU (SIB ny 24) x Vorkuta Dostoyanie Sib*RU (SIB n 09 24)
158 SIB III / SIB ny 24 FIN SRK RX Lucas Sibaris*RU Uros Veteraani Ireneusz Pruchniak 2
Heres Sibaris*RU (SIB ny 24) x Vorkuta Dostoyanie Sib*RU (SIB n 09 24)
159 SIB III / SIB n 24 FI SK LO 15 FI*Apachiris Egwene Naaras Avoin Tellervo Kass EX1 CAC
Feofan Sibaris*RU (SIB n 24) x FI*Amante's Andromeda (SIB ny 24)
160 SIB III / SIB n 22 FI SK LO 16 FI*Cherrytail's Adalhard Uros Nuoret 7-10 kk Tellervo Kass EX1
Biass Xan od Królowych*PL (SIB ny 24) x FI*Cherrytail's Vendetta (SIB n 22)
161 SIB III / SIB n 24 FI SK LO 16 FI*Amurin Bernice Naaras Nuoret 7-10 kk Tellervo Kass EX1
FI*Tunturikissan Kuura (SIB n 23) x FI*Amurin Tirsa (SIB ny 22)
161 SIB III / SIB n 24 FI SK LO 16 FI*Amurin Bernice Naaras Kasvattaja
FI*Tunturikissan Kuura (SIB n 23) x FI*Amurin Tirsa (SIB ny 22)
162 SIB III / SIB ny 22 FI SK LO 16 FI*Cherrytail's Araminta Naaras Nuoret 7-10 kk Tellervo Kass EX3
Biass Xan od Królowych*PL (SIB ny 24) x FI*Cherrytail's Vendetta (SIB n 22)
163 SIB III / SIB n 24 FI SK RX 15 FI*Villan RakkausRinsessa Naaras Nuoret 7-10 kk Tellervo Kass EX2
FI*Villan Idoli (SIB a 24) x BG*Leila Sibirela (SIB f)
164 SIB III / SIB n 22 FI SK LO 16 FI*Amurin Chaleb Uros Pennut 4-7 kk Tellervo Kass EX1
FI*Amurin Rafael II (SIB ny 09 24) x FI*Amurin Zippora (SIB n 22)
165 SIB III / SIB ny 24 FI SK RX 15 FI*SibillaCat's Antosha Uros Kastraatti Tellervo Kass EX1 CAP
Sibknyazhestvo Oscar (SIB ny 11) x Flanel Sibaris*RU (SIB n 24)
166 SIB IV / SIB ny 09 24 FI SK LO 14 FI*Amurin Rafael II Uros Grand International Champion Olga Komissarova EX1 CACS BIV
Yermolay Crown of Siberia (SIB ny 24) x FI*Balladin Melissa (SIB n 09 22)
166 SIB IV / SIB ny 09 24 FI SK LO 14 FI*Amurin Rafael II Uros Siitos Olga Komissarova
Yermolay Crown of Siberia (SIB ny 24) x FI*Balladin Melissa (SIB n 09 22)
167 SIB IV / SIB n 03 24 FI SK RX 15 FI*Villan Sampo Uros Nuoret 7-10 kk Olga Komissarova EX1
FI*Amante's Vivaldi (SIB n 24) x FI*Villan Ou Yeah (SIB n 03 24)
168 SIB IV / SIB n 03 24 FI SK LO 16 FI*Catillus Manteli Naaras Nuoret 7-10 kk Olga Komissarova EX1
FI*Amurin Rafael II (SIB ny 09 24) x FI*Catillus Magellan (SIB n 09)
169 SIB IV / SIB n 09 24 FI SK LO 16 FI*Amurin Chloe Naaras Pennut 4-7 kk Olga Komissarova EX1
FI*Amurin Rafael II (SIB ny 09 24) x FI*Amurin Zippora (SIB n 22)
170 SIB IV / SIB n 09 22 FIN SRK LO FIN*Amurin Esra Uros International Premior Olga Komissarova EX1 CAGPIB
S*Skogsfrun's Tsar Saltan (SIB n 23) x Siestadream-E Carupita (SIB n 23)
171 SIB V / SIB d 24 FI SRK LO 14 FI*Cherrytail's Texas Ranger Uros Määrittely Carin Sahlberg SIB VI/d 24 09
FI*Lumikissan Iso Tiikeri (SIB ny 23) x FI*Cherrytail's Kamasutra (SIB d 09)
171 SIB VI / SIB d 09 24 FI SRK LO 14 FI*Cherrytail's Texas Ranger Uros Avoin Tellervo Kass EX1 CAC BIV
FI*Lumikissan Iso Tiikeri (SIB ny 23) x FI*Cherrytail's Kamasutra (SIB d 09)
172 SIB V / SIB f 24 FI SK RX 15 FI*Catillus Ruskaruusu Naaras Avoin Olga Komissarova EX1 CAC
FI*Amante's Vivaldi (SIB n 24) x FI*Magnificat Quiana Siberian (SIB f 24)
172 SIB V / SIB f 24 FI SK RX 15 FI*Catillus Ruskaruusu Naaras Määrittely Carin Sahlberg SIB V/ f 24
FI*Amante's Vivaldi (SIB n 24) x FI*Magnificat Quiana Siberian (SIB f 24)
173 SIB V / SIB f 24 FI SRK LO 14 FI*Villan Näppärä Neito Naaras International Premior Olga Komissarova EX1 CAGPIB
FI*Lumikissan Corleone (SIB d 09 24) x FI*Villan Lana Del Rey (SIB g 02 21)
174 SIB VI / SIB d 09 22 FI SK LO 15 FI*Amurin Zebedee Uros International Champion Tellervo Kass EX1 CAGCIB
FI*Amurin Ruufus (SIB ny 24) x FI*Sasulkan Czarina (SIB f 09 22)
175 SIB VI / SIB f 09 FI SK LO 16 FI*TaigaMaan Cissos SiiriSirpukka Naaras Pennut 4-7 kk Tellervo Kass EX1
FIN*Lumikissan Taikaviitta (SIB es) x FI*Lumikissan Olivia OiKukas (SIB n 03)
176 SIB VII / SIB ds 24 FI SRK LO FI*ArcticWilds Bigtime Beagle Uros Supreme Champion Tellervo Kass KM NOM BIS
FIN*Zigwan's Gaigil Herguil (SIB n 23) x FIN*Metsälinnan Adalmiina (SIB ds 11)
177 SIB VII / SIB gs FIN SRK LO FIN*Tammikatin Helmisimpukka Naaras Grand International Premior Tellervo Kass EX1 CAPS NOM
FIN*Lumikissan Frodo Reppuli (SIB a) x FIN*Tammikatin Åh Vilken Tjej (SIB gs 24)
177 SIB VII / SIB gs FIN SRK LO FIN*Tammikatin Helmisimpukka Naaras Veteraani Ireneusz Pruchniak 1 NOM
FIN*Lumikissan Frodo Reppuli (SIB a) x FIN*Tammikatin Åh Vilken Tjej (SIB gs 24)
178 TUA II / TUA a 03 FI SK LO 16 FI*Josmarin Miss Vilmastiina Naaras Pennut 4-7 kk Tellervo Kass EX1
Jack Le Grizzli de Saint Paër (TUA n 09 22) x FI*Josmarin Jessenia (TUA f)
179 TUA V / TUA d 24 FI SK LO 15 FI*Felesin Marco Hietala Uros International Premior Olga Komissarova EX1 CAGPIB
FI*Elekatin Rosso Ruben (TUA d 24) x FI*Elekatin Fiona Khur (TUA e 22)
180 TUA IX / TUA w 61 FI SRK RX 13 FI*Josmarin Ieremija Uros Kastraatti Olga Komissarova EX1 CAP
Geraylar Hazar of Nazarlik (TUA n) x FI*Josmarin Guniz (TUA w)
181 BEN n 22 FI SK RX 16 S*KungsgardenCats Tigger Uros Premior Wendel Stoop EX1 CAPIB NOM
Aridlands Takoda (BEN n 24) x S*KungsgardenCats Keep Lovin' Lo, JW, DSM, DVM (BEN n 24)
182 BEN n 24 FI SK LO 15 Bengalias Castiel Uros Avoin Wendel Stoop EX1 CAC
Sunstorm Enter Sandman (BEN n 24) x Koppiekatz Paint it Black (BEN n 24)
183 BEN n 24 FI SK RX 16 S*KungsgardenCats Ocean Treasure Uros Grand International Premior Wendel Stoop EX1 CAPS
Absolutely My Own Private Idaho (BEN n 24) x S*KungsgardenCats Blue Water Droplets (BEN n 24)
184 BEN n 24 31 FI SK RX 16 FI*Heillandi Lagertha Naaras Pennut 4-7 kk Wendel Stoop EX1
Justified des Edenbengals (BEN ns 24) x Hakunakisu Shenzi (BEN n 24)
185 BML I / BML as 11 31 FI SK RX 14 ES*Bellabonny Touchstone Uros International Champion Wendel Stoop EX1 CAGCIB
Hamlet des Ethnicats (BML ns 11 31) x ES*Bellabonny Nieves (BML bs 11)
186 BML I / BML ns 11 31 FI SK RX 14 ES*Bellabonny Sylvana Naaras International Champion Wendel Stoop Abs
Miamber Silver Troubador (BML ns 11 31) x Bellabonny Oops-A-Daisy (TIF )
187 BML I / BML ns 11 31 FI SRK LO FI*Kimuli's Love Story Naaras International Champion Wendel Stoop Abs
GB*Gem's Andamooka Opal (BML bs 11) x FIN*Kimuli's Chocolate Dream (BML ns 11)
188 BML I / BML ns 11 31 FI SK RX 16 FI*Kimuli's Dreamcatcher Uros Pennut 4-7 kk Wendel Stoop EX1
S*CallaMej de Li Cat (BML ns 11 31) x ES*Bellabonny Sylvana (BML ns 11 31)
189 BML I / BML ns 11 FIN SRK RX FIN*Ancelaine Lisbeth Naaras Supreme Premior Wendel Stoop KM NOM BIS
Thamakan Silver Xaco (BML ns 11) x DK*Tian's Lily (BML bs 11)
189 BML I / BML ns 11 FIN SRK RX FIN*Ancelaine Lisbeth Naaras Veteraani Carin Sahlberg Arvosteltu
Thamakan Silver Xaco (BML ns 11) x DK*Tian's Lily (BML bs 11)
190 BML I / BML ns 11 FIN SRK RX FIN*Kimuli's Chocolate Dream Naaras International Premior Wendel Stoop Mitätöity Mitätöity
Regulus af Misapotanien (BML ns 11) x FIN*Ancelaine Lisbeth (BML ns 11)
190 BML I / BML ns 11 FIN SRK RX FIN*Kimuli's Chocolate Dream Naaras Veteraani Carin Sahlberg 2
Regulus af Misapotanien (BML ns 11) x FIN*Ancelaine Lisbeth (BML ns 11)
191 BML II / BML hs 12 31 FI SK LO 16 Pepsi af Misapotanien Naaras Pennut 4-7 kk Wendel Stoop EX1
SE*Miss World's Filippi (BML ds 12 31) x Uni-X af Misapotanien, DVM (BML ns 11)
192 BSH n FI SK LO 16 FI*Ruusutarhan Rosa Gallica Uros Pennut 4-7 kk Wendel Stoop EX1 NOM
FI*Feronian Ivory (BSH e) x FI*Ruusutarhan Oodi (BSH f)
193 BSH a FI SK LO 15 FI*Rhinestone's Vera Lynn Naaras Avoin Elin Hoffner EX1 CAC
Hinderslyne Livingstone (BSH a) x FI*Rhinestone's Cobalt Blue (BSH a)
194 BSH a FI SK LO 16 EE*Lja Mur Ken Kingdom Uros Nuoret 7-10 kk Elin Hoffner EX1 NOM
Odyssey Roxera *LT (BSH a) x EE*Lja Mur Charlotte Le Charme (BSH a)
195 BSH a FI SK LO 16 FI*Chokotoe's Lord Blue Hair Uros Pennut 4-7 kk Elin Hoffner EX2
FI*Ruusutarhan Ottilio (BSH a) x FI*Chokotoe's Sailor Blue Rose (BSH a)
196 BSH a FI SK LO 16 FI*Ruusutarhan Prospero Uros Pennut 4-7 kk Elin Hoffner EX1 BIV
FI*Ruusutarhan Notabene (BSH n) x FI*Feronian Jade (BSH a)
197 BSH e FI SK LO 14 FI*Feronian Ivory Uros International Champion Wendel Stoop EX1 CAGCIB
FI*Feronian Heliotropium (BSH a) x FI*Feronian Gabriella (BSH f)
197 BSH e FI SK LO 14 FI*Feronian Ivory Uros Siitos Rotukirjaus Kissaliitto
FI*Feronian Heliotropium (BSH a) x FI*Feronian Gabriella (BSH f)
198 BSH e FI SK LO 16 FI*Ruusutarhan Rosa Alba Naaras Pennut 4-7 kk Wendel Stoop EX1
FI*Feronian Ivory (BSH e) x FI*Ruusutarhan Oodi (BSH f)
198 BSH e FI SK LO 16 FI*Ruusutarhan Rosa Alba Naaras Kasvattaja
FI*Feronian Ivory (BSH e) x FI*Ruusutarhan Oodi (BSH f)
199 BSH f FI SRK LO FI*Ruusutarhan Matilde Naaras Grand International Premior Henry Hornell EX1 CAPS
FI*Ruusutarhan Kultapoika (BSH d 24) x Regina di Triangolo*CH (BSH a)
200 BSH g FI SK LO 16 FI*Ruusutarhan Rosa Amabile Naaras Pennut 4-7 kk Henry Hornell EX1 NOM
FI*Feronian Ivory (BSH e) x FI*Ruusutarhan Oodi (BSH f)
201 BSH ns 11 FI SRK LO 13 FI*EmeraldCharm Knockout Uros International Champion Wendel Stoop EX1 CAGCIB
Pennydown Royalflush (BSH ns 11) x Pennydown Elmira (BSH ns 11)
202 BSH a 03 FI SK LO 14 FI*Rhinestone's Wild Edric Uros Kastraatti Henry Hornell EX1 CAP
FI*Rhinestone's Gaynor (BSH e 02) x FI*Rhinestone's Secret Dream (BSH c)
203 BSH g 03 FI SK LO 14 FI*Rhinestone's Argentine Rose Naaras Avoin Henry Hornell EX1 CAC
FI*Rhinestone's Gaynor (BSH e 02) x FI*Rhinestone's Black Widow II (BSH n)
204 BSH ns 03 24 62 FI SK LO 15 FI*Rhinestone's Silver Lightning Uros Avoin Henry Hornell EX1 CAC
Britz Buster Jaxx (BSH ns 22) x FI*Rhinestone's Gwendolyn (BSH a 01)
205 BUR n FI SRK LO 14 S*Lovestory's Triumph Tiger Uros Grand International Champion Elin Hoffner EX1 CACS
S*Bonnea's Elwiz (BUR d) x S*ulzix Principessa Gavia (BUR f)
206 BUR n FI SK LO 15 FI*Lilac's HRH King Hassan Uros Champion Elin Hoffner EX1 CACIB
FI*Bumpulina Wilberforce (BUR n) x FI*Lilac's Esmeralda Gypsygirl (BUR n)
207 BUR n FI SRK LO 13 Bjelke's Givenchy Uros International Premior Elin Hoffner EX1 CAGPIB NOM
Bjelke's Ali Baba (BUR n) x Taiko Charlesbur, CZ (BUR f)
208 BUR a FI SRK LO 13 FI*Karvanverran Esme Azul Naaras Grand International Champion Elin Hoffner EX1 CACS NOM
FI*Oliivian Zephyr Six (BUR a) x FI*Karvanverran JouluTaika (BUR n)
209 BUR a Jet Set Magic Valley Uros Pennut 4-7 kk Elin Hoffner EX1 NOM BIS
Great Gray Magic Valley*RU (BUR a) x Zaffiro Galaxy (BUR j)
210 BUR b Dashers Magic Valley*RU Uros Grand International Champion Wendel Stoop EX1 CACS BIV NOM
NW, SC Veles Magic Valley*RU, JW (BUR b) x Elle Magic Valley*RU, JW, DWM (BUR b)
211 BUR b FI SK LO 14 Zaffiro Kratti Uros Grand International Champion Wendel Stoop EX2
Zaffiro Qurido (BUR e) x Nika Magic Valley*RU (BUR b)
212 BUR b FI SRK LO FI*Shu-Shun Talven Prinsessa Naaras Grand International Champion Wendel Stoop EX1 CACS
FI*Oliivian Wagner (BUR b) x FI*Shu-Shun Mystinen Mata Hari (BUR b)
213 BUR b FI SK LO 14 FI*Mama-Alcialon Fabulous Fluttershy Naaras Champion Wendel Stoop EX1 CACIB
FI*Aficats Don't Mess With ME! (BUR b) x FI*Shu-Shun Talven Prinsessa (BUR b)
214 BUR b FI SK LO 16 FI*Mama-Alcialon Hurmaava Hulda Naaras Nuoret 7-10 kk Wendel Stoop EX1
FI*Purmelita's Camry (BUR a) x FI*Mama-Alcialon MahtavaMaria (BUR f)
215 BUR b FI SK LO 16 FI*Mama-Alcialon Impossible Ivanka Naaras Pennut 4-7 kk Wendel Stoop EX1
FI*Shu-Shun Intianlootus (BUR b) x FI*Mama-Alcialon Fabulous Fluttershy (BUR b)
216 BUR d FI SK LO 15 FI*Feirefiz Fire It Up Uros Avoin Henry Hornell EX1 CAC NOM BIS
Zaffiro Kratti (BUR b) x FI*Feirefiz Silver Lining (BUR j)
217 BUR d FI SRK LO FI*Mama-Alcialon DOMINAtrix Naaras Premior Henry Hornell EX1 CAPIB
FI*Arkhitekton Stucco (BUR d) x FIN*Aficats Bellatrix (BUR j)
217 BUR d FI SRK LO FI*Mama-Alcialon DOMINAtrix Naaras Kasvattaja
FI*Arkhitekton Stucco (BUR d) x FIN*Aficats Bellatrix (BUR j)
218 BUR f FI SRK LO 14 FI*Mama-Alcialon MahtavaMaria Naaras International Champion Henry Hornell EX1 CAGCIB
FI*Flea's Motu Napenape (BUR d) x FI*Shu-Shun Talven Prinsessa (BUR b)
219 BUR h FI SRK LO 14 FI*Cattish Ada Rising Naaras Grand International Champion Elin Hoffner EX1 CACS
FI*MunKisun Meukow for Cattish (BUR c) x FI*Cattish Kitty Softpaws (BUR h)
220 BUR h FI SK LO 16 FI*Celsiana Kielo Naaras Nuoret 7-10 kk Elin Hoffner EX1 BIV
FI*Arkhitekton Alnwick (BUR b) x FI*Cattish Ada Rising (BUR h)
221 BUR h FI SK LO 16 FI*Shu-Shun Kardemumma Naaras Pennut 4-7 kk Elin Hoffner EX1
FI*Elwood's Lion (BUR d) x FI*Shu-Shun Mary Jane (BUR h)
222 BUR h FI SRK LO HU*Alba Regia Ganxsta Gizi Naaras Supreme Premior Elin Hoffner KM
Shwayamore Sweet Oz Magic (BUR b) x HU*Alba Regia Orange Blossom (BUR d)
223 BUR j FIN SRK LO FIN*Pardofelis Guinevere Naaras Supreme Premior Henry Hornell KM NOM
Supercool Artiste Peintre (BUR e) x FIN*Pardofelis Dolce Vita (BUR b)
223 BUR j FIN SRK LO FIN*Pardofelis Guinevere Naaras Veteraani Carin Sahlberg 3
Supercool Artiste Peintre (BUR e) x FIN*Pardofelis Dolce Vita (BUR b)
224 CHA Alice Degli Uffizi Naaras Nuoret 7-10 kk Wendel Stoop EX1 NOM
Ulisse de il Lionello (CHA ) x Zsa Zsa Gabor Degli Uffizi (CHA )
225 EUR n FIN SRK RX FIN*Pikku-Piun Kultamuru Naaras International Premior Henry Hornell EX1 CAGPIB
FIN*Pikku-Piun Akrakadabra (EUR n) x FIN*Pikku-Piun Domina (EUR a)
226 EUR e FI SK RX 15 FI*RuusuLinnan Brunhilde Naaras Avoin Elin Hoffner EX1 CAC
FIN*Kassilan Guaranteed Gnome (EUR d 23) x FI*Pikku-Piun Zukulaku (EUR f)
227 EUR n 22 FI SK RX 15 FI*Pikku-Piun Esme Naaras Champion Elin Hoffner EX1 CACIB
FI*Katinhännän Kirkas Kvasaari (EUR ns 22) x FI*Pikku-Piun Xenia (EUR n)
228 EUR n 22 FI SK RX 15 FI*Pikku-Piun Dunedain Uros Avoin Elin Hoffner EX1 CAC
FI*Kissakallion Orlando (EUR d 24) x FI*Pikku-Piun Wenla (EUR n 22)
229 EUR n 22 FI SK RX 16 FI*Lustily Supernova Uros Nuoret 7-10 kk Elin Hoffner EX1 BIV
FI*Pinkkitassun Benjamin (EUR d 22) x Lilja (EUR )
230 EUR n 22 FIN SRK RX FIN*Casimirrin Eulalia Naaras Supreme Premior Elin Hoffner KM NOM
Finnvedens Tokai (EUR n 22) x FIN*Pikku-Piun Gilda (EUR n 22)
230 EUR n 22 FIN SRK RX FIN*Casimirrin Eulalia Naaras Veteraani Carin Sahlberg 4
Finnvedens Tokai (EUR n 22) x FIN*Pikku-Piun Gilda (EUR n 22)
231 EUR n 22 FIN SRK RX FIN*Casimirrin Fuuria Naaras Premior Elin Hoffner EX1 CAPIB
FIN*Delicatin KisKis (EUR n 22) x FIN*Casimirrin Eulalia (EUR n 22)
232 EUR n 24 FI SRK LO FI*Pinkkitassun Dorothy Naaras Grand International Champion Elin Hoffner EX1 CACS
FIN*Mäkikatin Sinfonia (EUR a 24) x FI*Pinkkitassun Bette (EUR f 22)
233 EUR n 24 FIN SRK RX FIN*Katinhännän Bella Valentina Naaras Supreme Premior Elin Hoffner KM
Simeoni (EUR n 23) x FIN*Katinhännän Xeria X-Rogue (EUR n)
233 EUR n 24 FIN SRK RX FIN*Katinhännän Bella Valentina Naaras Veteraani Carin Sahlberg 1 NOM BIS
Simeoni (EUR n 23) x FIN*Katinhännän Xeria X-Rogue (EUR n)
234 EUR a 24 FIN SRK LO FIN*Kissakallion Iscador Uros International Premior Wendel Stoop EX1 CAGPIB
FIN*Mäkikatin Sinfonia (EUR a 24) x FIN*Kissakallion Gunhild (EUR a 24)
234 EUR a 24 FIN SRK LO FIN*Kissakallion Iscador Uros Veteraani Carin Sahlberg 2
FIN*Mäkikatin Sinfonia (EUR a 24) x FIN*Kissakallion Gunhild (EUR a 24)
235 EUR d 22 FI SRK RX FI*Feronian Cajanus Uros Grand International Champion Wendel Stoop EX1 CACS
Silkkiturkin Nilla Neuvokas (EUR n 22) x FI*Feronian Thea Camellia (EUR f 22)
236 EUR d 22 FIN SRK RX Silkkiturkin Menevä Macho Uros Supreme Premior Wendel Stoop KM
FIN*Casimirrin Escamillo (EUR n 22) x Silkkiturkin Kermatassu (EUR f 22)
237 EUR e 24 FI SRK RX 13 FI*Pinkkitassun Edina Naaras International Champion Henry Hornell EX1 CAGCIB
Maahinen (EUR d) x FI*Pinkkitassun Bette (EUR f 22)
238 EUR f 22 FI SK RX 16 FI*Pikku-Piun Helga Hirmuinen Naaras Nuoret 7-10 kk Wendel Stoop EX1
FI*Pikku-Piun Ylettömän Ihana (EUR d 22) x FI*Pikku-Piun Wilma (EUR n 22)
239 EUR f 22 FI SRK LO FI*Pinkkitassun Bette Naaras International Premior Wendel Stoop EX1 CAGPIB
Silkkiturkin Menevä Macho (EUR d 22) x FIN*Feronian Magnolia Purpurea (EUR f 22)
240 EUR f 22 FI SRK RX 14 FI*Pikku-Piun Aurora Naaras Premior Wendel Stoop EX1 CAPIB
Scarborough Voodoo Baladeva (EUR n 22) x FIN*Pikku-Piun Quurankukka (EUR f 22)
241 EUR f 23 FIN SRK RX FIN*Pikku-Piun Rosmariini Naaras International Champion Henry Hornell EX1 CAGCIB
Silkkiturkin Jimi Hendrix (EUR d 23) x FIN*Pikku-Piun Nättityttö (EUR n 23)
242 EUR f 24 FI SK LO 16 Silkkiturkin Ruusunnuppu Naaras Nuoret 7-10 kk Elin Hoffner EX1
Silkkiturkin Quukkeli (EUR d 22) x Silkkiturkin Pihlajanmarja (EUR f 24)
243 EUR ns 22 FI SK RX 15 FI*Pikku-Piun Elle Naaras Avoin Wendel Stoop EX1 CAC NOM
FI*Katinhännän Kirkas Kvasaari (EUR ns 22) x FI*Pikku-Piun Xenia (EUR n)
243 EUR ns 22 FI SK RX 15 FI*Pikku-Piun Elle Naaras Kasvattaja
FI*Katinhännän Kirkas Kvasaari (EUR ns 22) x FI*Pikku-Piun Xenia (EUR n)
244 EUR as 23 FI SK RX 16 EE*Blueberry Wildstar Uros Pennut 4-7 kk Henry Hornell EX1
FI*Katinhännän Blue Sky Basin (EUR as 23) x FI*Pikku-Piun Blue Babe (EUR a)
245 KOR FI SRK LO FI*Melodian Tulaya Naaras Supreme Champion Henry Hornell KM NOM BIS
Gentlegift's Xuwicha (KOR ) x Ebony Labradorit (KOR )
246 KOR Bertram Emerald Beauty *** Uros Pennut 4-7 kk Henry Hornell Abs
FI*Tatsutan Urho Brava-Saman (KOR ) x Sri-Sawasdee Boonlai (KOR )
247 KOR FI SK LO 16 FI*Mythai Emjaroen Eun Uros Pennut 4-7 kk Henry Hornell EX1
FI*Tatsutan Urho Brava-Saman (KOR ) x FI*Mythai Tukata Teuan (KOR )
248 MAN 51-52 / MAN d 09 22 51 FI SK RX 16 FI*Conan Uss Naaras Nuoret 7-10 kk Henry Hornell EX1 NOM BIS
Island Tale Jon of Conan (CYM d 09 22 51) x Red Alert's Truus (MAN f 24 51)
249 MAN 51-52 / MAN e 23 51 FI SK RX 16 FI*Maikain Pulla Won Vung Uros Pennut 4-7 kk Henry Hornell EX1
FI*Conan Lontrus (MAN d 23 51) x FI*Pikkeen Fariini (MAN f 24 51)
250 MAU ns 24 FI SK LO 16 FI*Walidah Atiqtalaaq Uros Nuoret 7-10 kk Henry Hornell EX1
FI*Ausare Caesarion (MAU ns) x FI*Chai-lai Iftikhar Inukshuk (MAU ns 24)
251 MAU ns 24 FI SK LO 16 FI*CatNmaus Bayueh Naaras Nuoret 7-10 kk Henry Hornell EX1
Bias Yá Moasi, CZ (MAU ns 24) x FI*Chai-lai Wafiyah Widad (MAU ns 24)
252 OCI n 24 FIN SRK LO FIN*Moosegrove Phoenix Uros Supreme Champion Elin Hoffner KM NOM
S*Vargagården's Sisu Maxwell JR (OCI b 24) x FIN*Moosegrove Escuro Elegante (OCI n 24)
252 OCI n 24 FIN SRK LO FIN*Moosegrove Phoenix Uros Veteraani Carin Sahlberg 1 NOM
S*Vargagården's Sisu Maxwell JR (OCI b 24) x FIN*Moosegrove Escuro Elegante (OCI n 24)
253 OCI n 24 FI SRK LO FI*Moosegrove Dream On Naaras Supreme Champion Elin Hoffner KM
FIN*Moosegrove Phoenix (OCI n 24) x FI*Recknagel Harski China Rose (OCI o 24)
254 OCI n 24 FI SK LO 15 FI*Topspot Lucifero Magnifico Uros Grand International Champion Elin Hoffner EX1 CACS
FIN*Rollick Be Quick Or Be Dead (OCI ns 24) x FI*Topspot Grumpy The First (OCI o 24)
255 OCI n 24 FI SK LO 16 FI*Moosegrove Kiara Naaras Pennut 4-7 kk Elin Hoffner EX1 BIV
FIN*Moosegrove Phoenix (OCI n 24) x Calumet Cats Jewel-of-Moosegrove (OCI b 24)
256 OCI n 24 FI SK LO 16 FI*Somalinnan Sädekaisla Naaras Pennut 4-7 kk Elin Hoffner EX2
FI*Northalla Blackbeard (OCI ns 24) x FI*WiliWilla Andromeda (OCI b 24)
257 OCI n 24 FI SK LO 14 FI*Topspot Mineiráo Uros Premior Elin Hoffner Abs
FIN*Topspot Lucky One (OCI b 24) x FI*Topspot Jaguatirica (OCI n 24)
258 OCI b 24 FI SRK LO FI*Moosegrove Ad Victoriam Naaras Supreme Champion Henry Hornell KM BIV
S*Vargagården's Sisu Maxwell JR (OCI b 24) x FIN*Moosegrove Escuro Elegante (OCI n 24)
258 OCI b 24 FI SRK LO FI*Moosegrove Ad Victoriam Naaras Kasvattaja
S*Vargagården's Sisu Maxwell JR (OCI b 24) x FIN*Moosegrove Escuro Elegante (OCI n 24)
259 OCI b 24 FI SK LO 15 FI*Topspot JoyfulJoke of Solstice Uros Grand International Champion Henry Hornell EX1 CACS
FIN*DarrenCat Davy Crockett (OCI o 24) x FI*Topspot C.Loureiroi (OCI b 24)
260 OCI b 24 FI SRK LO FI*Topspot C.Loureiroi Naaras Grand International Champion Henry Hornell EX1 CACS
S*Hot Country's Agaton Sax (OCI o 24) x FI*Topspot Windjammer (OCI b 24)
260 OCI b 24 FI SRK LO FI*Topspot C.Loureiroi Naaras Kasvattaja
S*Hot Country's Agaton Sax (OCI o 24) x FI*Topspot Windjammer (OCI b 24)
261 OCI b 24 FI SRK LO 14 FI*WiliWilla Andromeda Naaras International Champion Henry Hornell EX1 CAGCIB
FIN*Onnikatin Blueberry boy (OCI a 24) x FI*Amas Marie Curie (OCI b 24)
262 OCI b 24 FI SK LO 15 FI*Topspot MysticMagic of Solstice Naaras International Champion Henry Hornell EX2
FIN*DarrenCat Davy Crockett (OCI o 24) x FI*Topspot C.Loureiroi (OCI b 24)
263 OCI b 24 FI SK LO 15 FI*WiliWilla Orange Tip Naaras Avoin Henry Hornell EX1 CAC
Wild'n Sweet Only One (OCI b 24) x FI*Amas Marie Curie (OCI b 24)
264 OCI b 24 FI SK LO 15 FI*Woodcocks Sweet Lady Luck Naaras Nuoret 7-10 kk Henry Hornell EX1
FIN*Moosegrove Kókiri (OCI b 24) x Pikespeak Estrella of Woodcocks (OCI ns 24)
265 OCI b 24 FIN SRK RX FIN*Moosegrove Conquistatore Uros Supreme Premior Henry Hornell KM NOM BIS
FIN*Martinic Runaway Boy (OCI c 24) x FIN*Moosegrove Abigail (OCI ns 24)
265 OCI b 24 FIN SRK RX FIN*Moosegrove Conquistatore Uros Veteraani Carin Sahlberg 3
FIN*Martinic Runaway Boy (OCI c 24) x FIN*Moosegrove Abigail (OCI ns 24)
266 OCI c 24 FI SRK LO 14 FI*WiliWilla Bollinger Uros Grand International Champion Henry Hornell EX1 CACS
FI*Kukkatarhan Cissus (OCI b 24) x FI*Amas Zabaione (OCI as 24)
267 OCI ns 24 FI SK LO 16 FI*Somalinnan Iris Naaras Pennut 4-7 kk Henry Hornell EX1
FI*Northalla Blackbeard (OCI ns 24) x FI*WiliWilla Andromeda (OCI b 24)
268 OCI bs 24 FI SK LO 16 FI*Northalla Fizzing Uros Pennut 4-7 kk Henry Hornell EX1
SE*OzzySpot's Calippo Ize (OCI bs 24) x FI*Northalla Granuaile (OCI ns 24)
269 SIN FI SK LO 14 FI*Chai-lai Adventurous Ada Naaras International Champion Elin Hoffner Abs
FI*Chai-lai Outgoing Oliver (SIN ) x FI*Chai-lai Kindhearted Kelly (SIN )
270 ABY n FI SRK LO 14 Osiris(V) Total Surprise Uros Supreme Champion Carin Sahlberg KM BIV
Osiris(V) Sammy Davis Junior (ABY n) x Osiris(V) Rumour Has It (ABY n)
271 ABY n FI SRK LO FI*Link Sanaa Raziya Naaras International Champion Carin Sahlberg EX1 CAGCIB
RU*Greenville Oberon of Laire (ABY n) x FIN*Link Ayana (ABY o)
271 ABY n FI SRK LO FI*Link Sanaa Raziya Naaras Siitos Rotukirjaus Kissaliitto
RU*Greenville Oberon of Laire (ABY n) x FIN*Link Ayana (ABY o)
272 ABY n FI SK LO 16 FI*SaltNPepper Rocky Road Uros Nuoret 7-10 kk Carin Sahlberg EX2
Des Cavalier Ferus-Ra of Holoserica (ABY n) x (N)Mayas Pride Maori (ABY n)
273 ABY n FI SK LO 15 FI*Woodcocks Wings of the Storm Uros Nuoret 7-10 kk Carin Sahlberg EX1 BIV
FI*Link Mochweo Blou (ABY a) x FI*Link Sanaa Raziya (ABY n)
274 ABY n FI SK LO 16 FI*Nebuankhet Waily Waily Waily! Naaras Nuoret 7-10 kk Carin Sahlberg EX1
S*GoodNews Prince Jeorge (ABY n) x FI*Nebuankhet Yraen Ruadh (ABY o)
274 ABY n FI SK LO 16 FI*Nebuankhet Waily Waily Waily! Naaras Kasvattaja
S*GoodNews Prince Jeorge (ABY n) x FI*Nebuankhet Yraen Ruadh (ABY o)
275 ABY n FI SK LO 16 FI*Amajan Milma Mamante Naaras Pennut 4-7 kk Carin Sahlberg EX2
Foxgarden's Baron Barnsby (*D) (SOM n) x FI*Amajan Gigi Gioia (ABY o)
276 ABY n FI SK LO 16 FI*Amajan Miura Mainarda Naaras Pennut 4-7 kk Carin Sahlberg EX1
Foxgarden's Baron Barnsby (*D) (SOM n) x FI*Amajan Gigi Gioia (ABY o)
276 ABY n FI SK LO 16 FI*Amajan Miura Mainarda Naaras Kasvattaja
Foxgarden's Baron Barnsby (*D) (SOM n) x FI*Amajan Gigi Gioia (ABY o)
277 ABY n FI SRK LO FI*Laire Meleth Aran Uros Supreme Premior Carin Sahlberg KM
RU*Greenville Oberon of Laire (ABY n) x FIN*Link Imani Imoo (ABY n)
278 ABY n FI SRK LO Gaspacho Bonjour L'Amour*PT Uros Grand International Premior Carin Sahlberg EX1 CAPS
Agridoce Bonjour L'Amour*PT (ABY o) x Conquilha Bonjour L'Amour*PT (ABY n)
279 ABY n FIN SRK LO S*Hjortronstigens The Sound of Music Uros Veteraani Nurit Pahl 1 NOM
GB*Riverfern Light My Fire (ABY n) x Deeablo Miraquel of Absint (ABY p)
280 ABY a FI SK LO 14 FI*Kawaii Lily Naaras Grand International Champion Nurit Pahl EX1 CACS BIV
Dushara Godric-of-Kawaii (ABY n) x FI*Kawaii Junko (ABY p)
281 ABY a FI SK LO 14 FI*Link Mochweo Blou Uros Supreme Champion Nurit Pahl KM
FI*Link Moses (ABY n) x FI*Link Zenebe Mau (ABY o)
281 ABY a FI SK LO 14 FI*Link Mochweo Blou Uros Siitos Rotukirjaus Kissaliitto
FI*Link Moses (ABY n) x FI*Link Zenebe Mau (ABY o)
282 ABY a FI SK LO 15 FI*Nebuankhet Zakzakiel Uros International Champion Nurit Pahl EX1 CAGCIB NOM
Dushara Godric-of-Kawaii (ABY n) x FI*Nebuankhet Violet Punch (ABY a)
283 ABY a FI SK LO 15 FI*Akanthos Dante Uros Avoin Nurit Pahl EX1 CAC
Osiris(V) Total Surprise (ABY n) x FI*Angelos Victoria (ABY n)
284 ABY a FI SK LO 15 FI*Link Mwana Wa Mwezi Uros Avoin Nurit Pahl Abs
FI*Link Mochweo Blou (ABY a) x S*Rackarkatten's Coccolina Delightful (ABY p)
285 ABY a FI SK LO 16 FI*Nebuankhet Nae Laird! Uros Nuoret 7-10 kk Nurit Pahl EX1
Dushara Godric-of-Kawaii (ABY n) x FI*Nebuankhet Valentine Water (ABY a)
286 ABY a FI SK LO 15 FI*Woodcocks Sweet Talker Naaras Nuoret 7-10 kk Nurit Pahl EX1
FI*Link Mochweo Blou (ABY a) x FI*Link Sanaa Raziya (ABY n)
287 ABY o FI SRK LO 13 FI*Nebuankhet Yraen Ruadh Naaras Supreme Champion Marina Vinkel KM NOM
Dushara Godric-of-Kawaii (ABY n) x FIN*Nebuankhet Ochún (ABY o)
288 ABY o FI SRK LO FI*Amajan Gigi Gioia Naaras International Champion Marina Vinkel EX1 CAGCIB
FI*Link Zaki Habit Rouge (ABY o) x FI*Amajan eAmbra Eminente (SOM o)
288 ABY o FI SRK LO FI*Amajan Gigi Gioia Naaras Siitos Rotukirjaus Kissaliitto
FI*Link Zaki Habit Rouge (ABY o) x FI*Amajan eAmbra Eminente (SOM o)
289 ABY p FI SK LO 15 FI*Woodcocks Pride and Joy Uros Nuoret 7-10 kk Marina Vinkel EX1
FI*Link Mochweo Blou (ABY a) x FI*Link Sanaa Raziya (ABY n)
290 ABY p FI SRK LO FI*Nebuankhet Quetzalcoatl Uros Supreme Premior Marina Vinkel KM
FIN*Silkkihienon Roma Tarragona (ABY n) x FIN*Nebuankhet Ochún (ABY o)
291 ABY p FI SRK LO FI*Kawaii Junko Naaras Grand International Premior Marina Vinkel EX1 CAPS
FI*Kawaii Haiku (ABY o) x FIN*Kawaii Egao (ABY n)
292 BAL c 21 FI SK RX 16 FI*Noxx The Winner Takes It All Uros Pennut 4-7 kk Carin Sahlberg EX1 NOM
Pippastro Aaron Ramsey (OLH c 24) x FI*BaliDancer's Eleeza (OSH c)
293 BAL h 21 FI SK LO 16 FI*Jalecat's ÄssäMix Naaras Pennut 4-7 kk Marina Vinkel EX1
FI*Jalecat's X'tra XoXo (OSH n 24) x FI*Willicon Freixenet Elyssia (OSH q)
294 CRX I / CRX b EE*Solaris Planet Irisa Naaras Avoin Marina Vinkel Abs
Velvet Queen Elvis (CRX n 03) x EE*Solaris Planet Anisa (CRX w)
295 CRX I / CRX n FI SRK LO FI*Huissin Albert Edelfelt Uros International Premior Marina Vinkel EX1 CAGPIB NOM
FI*Angelfalls Reef Stingray (CRX d) x FI*Huissin Muhoksen Mimmi (CRX n 09)
296 CRX II / CRX n 09 FI SK LO 15 Ridgways Big Bang of Windseeker Uros International Champion Nurit Pahl Abs
2000Cats Sundance (CRX d 09) x Ridgways Twinkle Lucky Star (CRX a 01)
297 CRX II / CRX n 09 FI SK LO 15 FI*Nighteyes Girl Who Waited Naaras Avoin Nurit Pahl EX1 CAC
S*Godreign's Kid Icarus (CRX n 09) x Out of Time Hungry Henrietta (CRX n 03)
298 CRX II / CRX n 02 62 FI SK RX 16 FI*FunkyJam's BigBabOl Uros Pennut 4-7 kk Nurit Pahl EX1
FI*Framillan Rolling PickaBoo (CRX a 01 21) x FI*FunkyJam's Bon-Bon Candy (CRX n 03 24)
299 CRX II / CRX n 03 FI SRK LO 13 FI*FunkyJam's It's not unusual Uros Supreme Premior Nurit Pahl KM
FI*FunkyJam's Dove of Peace (CRX n 03) x FI*FunkyJam's BoomBoomPow (CRX n 02)
300 CRX III / CRX f 23 FI SK LO 16 FI*Nighteyes Marie Curie Naaras Pennut 4-7 kk Carin Sahlberg EX1
FI*Alchemist Aurum (wannabe silver) (CRX ds 23) x Out of Time Hungry Henrietta (CRX n 03)
301 CRX IV / CRX e 02 21 63 FI SK LO 16 FI*Windseeker Ivory Whitehills Uros Nuoret 7-10 kk Marina Vinkel EX1
Ridgways Big Bang of Windseeker (CRX n 09) x FIN*Windseeker Quilla Belle-Île (CRX f 03 24)
302 CRX IV / CRX f 03 23 FI SK LO 16 FI*Piupaws Duracell's Lilium lancifolium Naaras Nuoret 7-10 kk Marina Vinkel EX1 BIV
S*Rexture Zorro (CRX n) x FI*Piupaws Rise of the Summer Sun (CRX f 03 21 33)
303 CRX IV / CRX f 09 FI SK RX 16 FI*Angelfalls Drama Can't Be Stolen Naaras Pennut 4-7 kk Marina Vinkel EX1
FI*Angelfalls Spider From Mars (CRX d 03) x Guess du Cat Amaran (CRX n)
304 CRX V / CRX n 24 FI SK LO 15 FI*Sweetpurr's 'Cuz I Can Uros Grand International Champion Carin Sahlberg EX1 CACS
Selena Light's Russian Lover (CRX n) x Pixie Fay Battle Under Stars (CRX n 24)
305 CRX VII / CRX n 21 33 FIN SRK RX FIN*Windseeker U C Missouri Uros Grand International Premior Marina Vinkel EX1 CAPS
Shal-Mar's Sailor of Windseeker (CRX n 03) x FIN*Windseeker Ida Wave Queen (CRX n 21 32)
305 CRX VII / CRX n 21 33 FIN SRK RX FIN*Windseeker U C Missouri Uros Veteraani Nurit Pahl 2
Shal-Mar's Sailor of Windseeker (CRX n 03) x FIN*Windseeker Ida Wave Queen (CRX n 21 32)
306 CRX VIII / CRX f 09 33 FI SRK LO 13 FI*Alchemist Queen of Hearts Naaras Grand International Champion Carin Sahlberg EX1 CACS NOM
FI*Spectrolite Sonnet 116 (CRX a 09 33) x FIN*Alchemist Citalopram (CRX f 01 33)
307 CRX IX / CRX w 62 FI SK LO 16 EE*Solaris Planet Irs Uros Avoin Nurit Pahl EX1 CAC
Velvet Queen Elvis (CRX n 03) x EE*Solaris Planet Anisa (CRX w)
308 DRX I / DRX a FI SK LO 15 FI*Åbodas Yasu Uros Kastraatti Marina Vinkel EX1 CAP
SE*Amor Regis Marius (DRX es 22) x FI*Åbodas Dena (DRX b 33)
309 DRX I / DRX c FI SK LO 16 FI*Åbodas Belinda Naaras Nuoret 7-10 kk Marina Vinkel EX1
FI*Åbodas Mojag (DRX a 33) x FI*Åbodas Waneta (DRX h)
309 DRX I / DRX c FI SK LO 16 FI*Åbodas Belinda Naaras Kasvattaja
FI*Åbodas Mojag (DRX a 33) x FI*Åbodas Waneta (DRX h)
310 DRX I / DRX b FI SK LO 16 FI*Tomorrowland Amazing Aurora Naaras Pennut 4-7 kk Marina Vinkel EX1
FI*Mirexin Otto Otso (DRX b 32) x LV*Vilvarin Gerda (DRX f 03 24)
311 DRX I / DRX n FI SK LO 16 FI*Tomorrowland Amusing Anastasia Naaras Pennut 4-7 kk Marina Vinkel Abs
FI*Mirexin Otto Otso (DRX b 32) x LV*Vilvarin Gerda (DRX f 03 24)
312 DRX I / DRX b FI SRK LO FI*Åbodas Aiyana Naaras Kastraatti Marina Vinkel EX1 CAP
FI*Bravefellow Cacao flip (DRX b) x S*Fiddlestix Femme Fatale (DRX a)
313 DRX III / DRX gs FIN SRK RX Cherek Hipperty Skipperty Naaras International Champion Nurit Pahl EX1 CAGCIB BIV
Bountiful Bun Biter (DRX ns) x Grizabella Xipadeedoodah (DRX ds)
314 DRX III / DRX g FI SRK LO FI*Myggmånens Liisi Naaras Champion Nurit Pahl EX1 CACIB
FI*Riepujengin Quisma (DRX d 24) x FIN*Åbodas Pocahontas (DRX g)
315 DRX III / DRX f FI SK LO 15 FI*Åbodas Taimi Naaras Avoin Nurit Pahl EX1 CAC
FI*Bravefellow Lasse (DRX n) x FI*Åbodas Ninja (DRX g)
316 DRX III / DRX g FI SRK LO 14 FI*Åbodas Ninja Naaras International Premior Nurit Pahl EX1 CAGPIB
SE*Amor Regis Marius (DRX es 22) x FI*Åbodas Mai (DRX a)
317 DRX IV / DRX g 03 FI SK LO 16 FI*Avariel Maniola Naaras Nuoret 7-10 kk Nurit Pahl EX1
FI*Quiero Rillo (DRX a 09) x FI*Avariel Jazz (DRX g 09 21 33)
318 DRX VI / DRX ns 09 22 FIN SRK LO FIN*Riiviön Viiru Naaras Supreme Premior Carin Sahlberg KM NOM
FIN*Riiviön Pekka-Pätevä (DRX n 09 33) x FIN*Riiviön Piia (DRX gs 22)
318 DRX VI / DRX ns 09 22 FIN SRK LO FIN*Riiviön Viiru Naaras Veteraani Nurit Pahl 1 NOM BIS
FIN*Riiviön Pekka-Pätevä (DRX n 09 33) x FIN*Riiviön Piia (DRX gs 22)
319 DRX VII / DRX b 32 FI SK LO 16 FI*Tomorrowland Awesome Adolf Uros Pennut 4-7 kk Nurit Pahl EX1
FI*Mirexin Otto Otso (DRX b 32) x LV*Vilvarin Gerda (DRX f 03 24)
320 JBT f 01 62 FI SRK RX DK-Timian Tsubaki Naaras Grand International Champion Nurit Pahl EX1 CACS BIV
Yuki-Usagi Awa of DK-Timian (JBT d 09 23) x Yuki-Osagi Nadeshiko of DK-Timian (JBT )
321 JBT n 01 21 62 FI SRK RX FI*Kassaran Shiawase no Kanpai Uros Grand International Champion Nurit Pahl EX1 CACS
Kenipurr's Hiroshi of Songgwangsa (JBT n 09 22) x Songgwangsa Tsunami of Kassaran (JBT g 01)
322 JBT a 03 24 FI SRK RX FI*Kassaran Uchikake Naaras International Champion Nurit Pahl EX1 CAGCIB
Songgwangsa Kumozaru of Kassaran (JBT n) x FI*Kassaran Shiawase no Kimono (JBT )
323 JBT d 01 21 FI SRK RX FI*Kassaran Shiawase no Koguma Uros Grand International Champion Nurit Pahl EX2
Kenipurr's Hiroshi of Songgwangsa (JBT n 09 22) x Songgwangsa Tsunami of Kassaran (JBT g 01)
324 OLH b FI SK LO 16 FI*Jalecat's ÄhäKutti Uros Pennut 4-7 kk Marina Vinkel EX1
FI*Jalecat's X'tra XoXo (OSH n 24) x FI*Willicon Freixenet Elyssia (OSH q)
325 OLH n 25 FI SRK LO Topeng News Flash of Noxx Uros Supreme Champion Marina Vinkel KM NOM BIS
Purrmatix Headline News (BAL n 21) x Purrmatix Tiny Bubbles of Topeng (OLH b 03 25)
326 OLH d 24 FI SRK RX 13 FI*Jalecat's QuasiModo Uros Kastraatti Nurit Pahl EX1 CAP NOM
SE*Qjou'z Bon A Petit (BAL c 21) x FI*Skazki Sametti Tigrovna (OSH h)
326 OLH d 24 FI SRK RX 13 FI*Jalecat's QuasiModo Uros Kasvattaja
SE*Qjou'z Bon A Petit (BAL c 21) x FI*Skazki Sametti Tigrovna (OSH h)
327 OLH n 02 FI SK LO 16 SE*Qjou'z Yodas Cheauka Naaras Nuoret 7-10 kk Carin Sahlberg EX1 NOM
Shilby Line's Yoda Yoga (OLH b 03) x S*Broddan's Rut (OLH f 01)
328 OSH n FI SK LO 15 FI*Ori-Katin Modesty Blaise Naaras Avoin Carin Sahlberg EX1 CAC
Pharoahsgems Sinuhe of Kelmikerhon (SIA n) x FI*Ori-Katin Pussy Katnip (OSH f)
329 OSH n FI SK LO 16 FI*Jalecat's ÄläMölö Naaras Pennut 4-7 kk Carin Sahlberg EX1
FI*Jalecat's X'tra XoXo (OSH n 24) x FI*Willicon Freixenet Elyssia (OSH q)
330 OSH n FI SK LO 15 FI*Ori-Katin Rip Kirby Uros Kastraatti Carin Sahlberg EX1 CAP NOM BIS
Pharoahsgems Sinuhe of Kelmikerhon (SIA n) x FI*Ori-Katin Pussy Katnip (OSH f)
331 OSH b FI SK LO 15 FI*Jalecat's ZC Aamuisin Naaras Kastraatti Marina Vinkel EX1 CAP
FI*Jalecat's O'Boy (OSH b 24) x FI*Jalecat's SinCityGirl (OSH b 03 24)
332 OSH d FI SK LO 15 FI*Ori-Katin Willie Garvin Uros Avoin Marina Vinkel EX1 CAC
Pharoahsgems Sinuhe of Kelmikerhon (SIA n) x FI*Ori-Katin Pussy Katnip (OSH f)
333 OSH d FI SK LO 15 FI*Ori-Katin Flash Gordon Uros Kastraatti Marina Vinkel Abs
Pharoahsgems Sinuhe of Kelmikerhon (SIA n) x FI*Ori-Katin Pussy Katnip (OSH f)
333 OSH d FI SK LO 15 FI*Ori-Katin Flash Gordon Uros Kasvattaja
Pharoahsgems Sinuhe of Kelmikerhon (SIA n) x FI*Ori-Katin Pussy Katnip (OSH f)
334 OSH f FI SK LO 15 O*Kay Orient Angel Bon-Bon Baby Naaras Grand International Champion Marina Vinkel EX1 CACS
HU*Shagio-Chen Pamelo (OSH d 03 22) x UA*Made in Ukraine Vasilisa (SIA n 03)
335 OSH f FI SK LO 15 FI*Ori-Katin Donna Troy Naaras Avoin Marina Vinkel EX1 CAC
Pharoahsgems Sinuhe of Kelmikerhon (SIA n) x FI*Ori-Katin Pussy Katnip (OSH f)
336 OSH h FI SRK RX FI*Skazki Sametti Tigrovna Naaras Supreme Premior Nurit Pahl KM
Felitan Tiger Woods (OSH as 25) x FI*Skazki Polgara (OLH h 24)
337 OSH n 24 FI SK LO 15 FI*Jalecat's X'tra XoXo Uros International Champion Carin Sahlberg EX1 CAGCIB NOM
FI*Jalecat's QuasiModo (OLH d 24) x FI*Keskimaan Maisa Maiden 4 JC (OSH n 02)
337 OSH n 24 FI SK LO 15 FI*Jalecat's X'tra XoXo Uros Siitos Rotukirjaus Kissaliitto
FI*Jalecat's QuasiModo (OLH d 24) x FI*Keskimaan Maisa Maiden 4 JC (OSH n 02)
338 OSH b 24 FI SK RX 16 Xsemirion FlorElen Chrysolite Uros Avoin Marina Vinkel EX1 CAC
Kangaroo Linda Chrysolite (SIA w) x Florencia Harmonia (OSH c)
339 OSH b 25 FI SK RX 15 FI*Jalecat's Winner Takes It All Naaras Avoin Nurit Pahl EX1 CAC
Idream (OSH b 22) x FI*Jalecat's MiLady May (OSH b 25)
340 OSH d 24 FI SRK LO HU*Imladris Indil Hapci Uros Supreme Premior Marina Vinkel KM
Crazy Horse D'Oltremare, I (OSH n 24) x Dixie Capri Happy Jungle*RU (SIA f 21)
341 OSH f 24 FI SRK LO 13 (N)Manhunter's Check Me Out Naaras Supreme Champion Nurit Pahl KM NOM BIS
DK*Piltoft's Mr. Tambourine Man (OSH d 24) x Bestcats Incredible Illusion (OSH fs)
342 OSH bs 25 FI SRK LO FI*Nazarlik XTC Uros Grand International Champion Carin Sahlberg EX1 CACS
FI*Santuzzan Maestro (OSH n 25) x FI*Moumouni Aliisa (OSH cs 22)
343 OSH h 03 24 FI SK LO 16 One Fun Sun's World Naaras Nuoret 7-10 kk Carin Sahlberg EX1
UA*Made in Ukraine X-Factor (OSH b 24) x Appetite Sun's World (OSH e 03 25)
344 RUS FI SK LO 14 Lirika Flor De Azur *ES Naaras Grand International Champion Marina Vinkel EX2
Quasar von der Weper (RUS ) x Blue Wind Borealys of Flor De Azur (RUS )
345 RUS FI SK LO 15 Wow Hana-Bi Grey Sky*PL Naaras Grand International Champion Marina Vinkel EX1 CACS BIV
Dior Grey Sky*PL (RUS ) x Amidala Grey Sky*PL (RUS )
346 RUS FI SRK LO FI*Bessemjanka's Qaramell Naaras International Champion Marina Vinkel EX1 CAGCIB
FI*Inkilee Huvitus (RUS ) x FI*Bessemjanka's Nesha (RUS )
347 RUS FI SK LO 15 FI*Tcarskii'dvorik Elmeri is for future Uros Avoin Marina Vinkel EX1 CAC
FI*Tcarskii'dvorik Uh - ty! (RUS ) x Katzenhof Hope (RUS )
348 RUS FI SK LO 15 Ynahita Akvamarin, CZ Naaras Avoin Marina Vinkel EX1 CAC
Czar Pyotr von Rhiannon (RUS ) x Qui Vivra Verra's Anahita (RUS )
349 RUS FI SK LO 15 FI*Albergan Aarnivalkea Naaras Nuoret 7-10 kk Marina Vinkel EX3
Amore di Marchesi*CH (RUS ) x FI*Hana-Bi Biutiful (RUS )
350 RUS FI SK LO 16 FI*Sini-Hilkan SuhoiSu´s Naaras Nuoret 7-10 kk Marina Vinkel EX1
FI*Hana-Bi Bieggagállis Sámi (RUS ) x Swaldiphary Lavinia (RUS )
351 RUS FI SK LO 16 FI*Zarin Kiki Naaras Nuoret 7-10 kk Marina Vinkel EX2
Amore di Marchesi*CH (RUS ) x FI*Zarin Zandy (RUS )
352 RUS FI SK LO 16 FI*Hana-Bi Ilo Naaras Pennut 4-7 kk Marina Vinkel EX2
FI*Hana-Bi Timur (RUS ) x Wow Hana-Bi Grey Sky*PL (RUS )
353 RUS FI SK LO 16 FI*Zarin Lycaena Helle Naaras Pennut 4-7 kk Marina Vinkel EX1 BIV NOM
Amore di Marchesi*CH (RUS ) x FI*Zarin Delphinium (RUS )
354 RUS FI SRK LO FI*Hana-Bi Timur Uros International Premior Marina Vinkel EX1 CAGPIB
FI*Muskatz's Beethoven (RUS ) x FI*Hana-Bi Taikatalvi (RUS )
355 RUS FIN SRK LO FIN*Kheyron's Petrus Uros International Premior Marina Vinkel EX2
FIN*Miminkan Klavdei (RUS ) x FIN*Kheyron's Qiara (RUS )
356 SIA n FI SRK LO FI*Keskimaan Elea Dessuithiel Naaras Supreme Premior Marina Vinkel KM
FI*Keskimaan Ainion (OSH n 03) x FI*ChicKitty Miss Piggy (SIA f 03)
357 SIA b FI SK LO 16 FI*Jalecat's ÄläTyriNyt Uros Pennut 4-7 kk Carin Sahlberg EX1
FI*Jalecat's X'tra XoXo (OSH n 24) x FI*Willicon Freixenet Elyssia (OSH q)
358 SIA b FI SRK LO FI*Clamoris Humbert Uros Grand International Premior Carin Sahlberg EX1 CAPS
N*Himmeltinden's Madcon (SIA d 21) x FI*Clamoris Fabricia (OSH b 22)
359 SIA n 21 FI SRK RX FI*Miado Beldis House Of Bëor Naaras Supreme Premior Marina Vinkel KM
Loek-Maew Cote d'Or Classic (OSH b 22) x EE*Il Tesoro Mio Coco (SIA n 03 21)
360 SIA b 21 FI SK LO 16 SE*Pilgatans Leopold to BaliDancer's Uros Nuoret 7-10 kk Carin Sahlberg EX1
S*Limericks Vulcan (SIA e) x SE*Pilgatans Eclipse (SIA b 21)
361 SIA b 01 21 FI SK LO 15 FI*Meikatin Aslak Uros Nuoret 7-10 kk Nurit Pahl Abs
FI*Pinewoods Tequila Sunrise (SIA b 02 21) x FI*LoveOriental Queen of Diamonds (OSH n 03 24)
362 SIA b 01 21 FI SK LO 16 FI*Pinewoods Xtra Great Gatsby Uros Pennut 4-7 kk Nurit Pahl EX1 NOM BIS
FI*Pinewoods Tequila Sunrise (SIA b 02 21) x History Movie of Chocline (OSH o 03)
363 SIA f 03 21 FI SK LO 15 FI*Pinewoods Vera Causa Naaras Avoin Nurit Pahl EX1 CAC
HU*Shagio-Chen Fantano's Love (SIA d 03 21) x FI*Pinewoods Rowena Ravenclaw (SIA n 03)
364 SOM n FI SRK LO 14 FI*Kharn-Ka Sinopa Naaras Grand International Champion Nurit Pahl EX1 CACS
FI*Kharn-Ka Your Choice (SOM n) x FI*Kharn-Ka Xample Xnaomi (SOM n)
365 SOM n FI SK LO 16 FI*Kharn-Ka Io Naaras Nuoret 7-10 kk Nurit Pahl EX1 BIV NOM BIS
Tutankhamon di Gens Rubra (SOM n) x FI*Kharn-Ka Inola (SOM n)
366 SOM n FI SK LO 16 FI*Amajan Maffeo Macario Uros Pennut 4-7 kk Nurit Pahl EX1
Foxgarden's Baron Barnsby (*D) (SOM n) x FI*Amajan Gigi Gioia (ABY o)
367 SOM n FI SK LO 16 FI*Amajan Massimo Monaldo Uros Pennut 4-7 kk Nurit Pahl EX2
Foxgarden's Baron Barnsby (*D) (SOM n) x FI*Amajan Gigi Gioia (ABY o)
368 SOM n FI SRK RX FI*Kharn-Ka Taygeta Taurus Naaras Supreme Premior Nurit Pahl KM NOM BIS
DK*Dushara Danü (SOM n) x FIN*Kharn-Ka Imperia Isabel (SOM o)
369 SOM o FI SK LO 16 FI*Kharn-Ka Qianoush Naaras Nuoret 7-10 kk Marina Vinkel EX1 NOM
IT*X-Factor di Gens Rubra (SOM o) x FI*Kharn-Ka Wylove Frost (SOM p)
370 SPH II / SPH a 02 64 FI SRK RX 13 FI*CiCi's Wish me luck Naaras Avoin Marina Vinkel EX1 CAC
Ghostrider Raivo of Bucked Naked (SPH n 09) x Niobe Pyramid's Gold *ES (SPH f)
371 SPH IV / SPH f 09 FI SK RX 16 Goliaf Grace Naaras International Premior Carin Sahlberg EX1 CAGPIB
IT*Sweet Killer Zola (SPH d 09) x MalinkaS Roxolana (SPH f 03)
372 SPH V / SPH a 03 32 FI SRK RX 14 FI*Tutsi Emperor Uros Supreme Premior Marina Vinkel Abs
FIN*Tutsi March Martyn (SPH d 09) x LV*Otomi Claudia (SPH a 21 33)
373 SPH V / SPH f 02 21 33 FI SRK LO FI*Tutsi Buccellati Naaras Supreme Premior Marina Vinkel KM NOM
FIN*Tutsi Miracle Misha (SPH d 21) x LV*Otomi Xaviera (SPH f 09 21)
374 HCL James Uros Kotikissat Ireneusz Pruchniak Abs
374 HCL James Uros Veteraani Henry Hornell Abs
375 HCL Jeremias Uros Kotikissat Ireneusz Pruchniak Abs
375 HCL Jeremias Uros Veteraani Henry Hornell Abs
376 HCL Juuso Uros Kotikissat Ireneusz Pruchniak Abs
376 HCL Juuso Uros Veteraani Henry Hornell Abs
377 HCL Robert Uros Kotikissat Ireneusz Pruchniak Abs
377 HCL Robert Uros Veteraani Henry Hornell Abs
378 HCL Josefiina Naaras Kotikissat Robert Lubrano 1 NOM BIS
378 HCL Josefiina Naaras Veteraani Henry Hornell 3
379 HCL Noora Naaras Kotikissat Robert Lubrano 2
379 HCL Noora Naaras Veteraani Henry Hornell 1 NOM BIS
380 HCL Peku Uros Kotikissat Ireneusz Pruchniak 1 NOM
381 HCS Caesar Uros Kotikissat Nurit Pahl 1 NOM
381 HCS Caesar Uros Veteraani Henry Hornell 1 NOM
382 HCS Rasmus Uros Kotikissat Nurit Pahl 2
382 HCS Rasmus Uros Veteraani Henry Hornell 2
383 HCS Veikko Uros Kotikissat Nurit Pahl 4
384 HCS Kerttuli Naaras Kotikissat Olga Komissarova 1 NOM BIS
385 HCS Ninni Naaras Kotikissat Olga Komissarova 5
386