Kes-Kis 80. kansainvälinen kissanäyttely 17.7.2016
Järjestävä yhdistys Keski-Suomen kissayhdistys ry
Alkaa 17.7.2016 Loppuu 17.7.2016
Ilmoittautuminen alkaa 6.5.2016 Ilmoittautuminen loppuu 19.6.2016
Yleisöaika alkaa 10:00 Yleisöaika loppuu 15:00
Eläinlääkärintarkastus alkaa 8:00 Eläinlääkärintarkastus loppuu 9:00
Arvostelut alkavat 9:30 Vahvistuskirjeen julkaisupvm 29.6.2016
Kansainvälinen Kyllä Erikoisnäyttely Ei
Drive In -näyttely Ei Omistajat saavat esitellä kissansa Kyllä
Kissoja enintään 300   Kategoriat 1, 2, 3, 4, Kotikissat
BreedBIS-rodut BreedBIS kissoja vähintään
Tilinumero
Sähköposti show@keskis.net
Paikka Jämsä
Toimihenkilöt Näyttelypäällikkö, myyntipaikat:
Kati Marjala, kati.marjala@keskis.net, puh. 040 759 7694 (iltaisin). Yhteydenotot mieluiten sähköpostilla.
Näyttelysihteeri:
Susanna Piispanen, Pappilantie 8 A 2, 40900 Säynätsalo, susanna.piispanen@keskis.net, puh. 050 328 6688 (iltaisin). Yhteydenotot mieluiten sähköpostilla.
Pääassistentti:
Eve Juntunen, assistentit@keskis.net
Ruusukesihteeri:
Päivi Hänninen, paivi.hanninen@keski
s.net
Lisätietoja Ilmoittautuminen:

Huomaathan, että näyttelymaksun eräpäivä on HETI. 

Leimakortilla maksettaessa Omakissassa maksutavaksi valitaan leimakortti ja leimakortti postitetaan näyttelysihteerille ilmoittautumispäivänä. Leimakorttiin kirjoitetaan omistajan nimi, ilmoitettavan kissan nimi ja EMS-koodi sekä näyttelyn päivämäärä.

Mikäli näyttelymaksu tai leimakortti eivät saavu muutaman arkipäivän kuluessa, ilmoittautuminen hylätään ilman erillistä ilmoitusta. Näyttelymaksuja käsitellään kaksi kertaa viikossa ja voit tarkastaa ilmoittautumisesi tilan Omakissa-järjestelmästä. Hylätyn ilmoittautumisen tilalle voi tehdä uuden, mikäli näyttelyssä on tilaa.
HUOM! Näyttelyilmoittautuminen on sitova. Mikäli ilmoittautuminen perutaan ennen ilmoittautumisajan loppua, palautetaan 75% maksusta. Ilmoita peruutuksessa näyttelypäivän ja kissan tietojen lisäksi IBAN-muotoinen tilinumerosi. Keskeneräiset ilmoittautumiset poistetaan ilman erillistä ilmoitusta.

Mikäli kissa osallistuu useampaan luokkaan, tulee ilmoittautuminen tehdä erikseen jokaiseen luokkaan. Siitos- ja kasvattajaluokat muodostuvat kuitenkin automaattisesti, jos kissa on ilmoitettu perusarvosteluun. Erikseen näistä tulee tehdä oma ilmoittautumisensa (kasvattajaluokan osalta valitaan joku omistetuista kissoista ja tälle kasvattajaluokka).

KES-KIS pidättää oikeuden hyväksyä osallistujat ajoissa ilmoittautuneiden joukosta kategorioittain näyttelymaksun/leimakortin saapumispäivän perusteella.

Yhteenveto ilmoittautumisista

Kategoria Ilmoittautuneita
1 58
2 108
3 56
4 78
Kotikissat 7
Yhteensä 307

Suodata näytettäviä tuloksia alla olevilla valinnoilla.

Suodata näytettäviä tuloksia alla olevilla valinnoilla.

Nro EMS-koodi Rekisterinumero Nimi Sukupuoli Luokka Tuomari Tulos
1 EXO a FI SK LO 16 FI*Chevhill's True Blue Uros Pennut 4-7 kk Marjatta Koskenkangas EX1
No Comment Haykiel Rani (EXO n 03 24) x FI*Chevhill's Dark Rose (PER g)
2 EXO fs FI SK LO 15 Kis'Herbas Lavazza of Siriuksen Naaras Champion Henry Hornell EX1 CACIB
Kuorii Garfield of San-Fe (EXO d 03 23) x Kis'Herbas Jewel (EXO as)
2 EXO fs FI SK LO 15 Kis'Herbas Lavazza of Siriuksen Naaras Veteraani Marjatta Koskenkangas 2
Kuorii Garfield of San-Fe (EXO d 03 23) x Kis'Herbas Jewel (EXO as)
3 EXO n 22 FI SK LO 14 FI*Chosen-One Romance in the Rain Uros Supreme Champion Marjatta Koskenkangas Abs
FI*Elrikan Oskar-Onni (EXO n 22) x FI*Chosen-One Lacy Looker (PER n 03 24)
4 EXO n 22 FI SK LO 15 FI*Chosen-One Billion Dollar Baby Naaras Nuoret 7-10 kk Marjatta Koskenkangas EX1 NOM BIS
FI*Elrikan Oskar-Onni (EXO n 22) x FI*Chosen-One Lacy Looker (PER n 03 24)
5 EXO e 03 FI SK LO 16 FI*Chevhill's Happy Starling Uros Pennut 4-7 kk Henry Hornell EX1 NOM
Tombrock's Amadeus (EXO a) x FI*Chevhill's Pastel Candy (EXO g 02 21)
6 PER n FI SRK LO FI*Kultaviiksen Don Juan Uros International Champion Elena Noskova EX1 CAGCIB
Fairy 4 U Jumanji (PER ds 22 62) x FIN*Kuutsa's Storm in a Teacup (PER fs)
6 PER n FI SRK LO FI*Kultaviiksen Don Juan Uros Siitos Rotukirjaus Kissaliitto
Fairy 4 U Jumanji (PER ds 22 62) x FIN*Kuutsa's Storm in a Teacup (PER fs)
7 PER f FI SRK LO 14 FI*Kultaviiksen Minnie Ripperton Naaras Champion Elena Noskova EX1 CACIB
FI*Kultaviiksen Don Juan (PER n) x FIN*Tuitui Drawn In The Clouds (PER d)
8 PER f FI SK LO 16 FI*Kultaviiksen Pandora Naaras Nuoret 7-10 kk Elena Noskova EX1
FI*Kultaviiksen Don Juan (PER n) x Kuutsas Summer Storm (PER fs)
9 PER f FI SK LO 16 FI*Venuksen Escada N.F.S. Naaras Pennut 4-7 kk Elena Noskova EX1 BIV
FI*Precious Catch A Spirit (PER n 23) x Vitas Little Desire of Venuksen (PER d)
10 PER g FI SK LO 15 Preciousice Blue Note Naaras Premior Marjatta Koskenkangas EX1 CAPIB
One Way Ticket von La'Noitan (PER d) x FI*Precious Moonbeam (PER g)
11 PER es 11 FI SK LO 16 FI*Kultaviiksen Poseidon Uros Nuoret 7-10 kk Henry Hornell Mitätöity
FI*Kultaviiksen Don Juan (PER n) x Kuutsas Summer Storm (PER fs)
12 PER d 22 FI SK LO 16 FI*Venuksen Endless Love Uros Pennut 4-7 kk Henry Hornell EX1
FI*Precious Catch A Spirit (PER n 23) x Vitas Little Desire of Venuksen (PER d)
13 PER ds 22 62 FI SRK LO FI*Kultaviiksen Etta James Naaras Kastraatti Henry Hornell EX1 CAP
Fairy 4 U Jumanji (PER ds 22 62) x FIN*Tuitui Drawn In The Clouds (PER d)
14 PER e 03 FI SK RX 15 FI*Celestial's It takes 2 to Tango Uros Premior Henry Hornell EX1 CAPIB NOM
Agaro Pers Fenix (PER a 02) x Agaro Pers Kim (PER e 03)
15 PER g 02 62 FI SK RX 15 FI*Celestial's Answear 2 All My Prayers Naaras Champion Marjatta Koskenkangas EX1 CACIB NOM
Agaro Pers Fenix (PER a 02) x Agaro Pers Kim (PER e 03)
16 PER g 03 FI SK RX 16 FI*Celestial's My Precious Naaras Nuoret 7-10 kk Marjatta Koskenkangas EX1
Agaro Pers Fenix (PER a 02) x Agaro Pers Kim (PER e 03)
17 PER f 03 24 FI SK LO 16 FI*Chosen-One Divine Beauty Daria Naaras Nuoret 7-10 kk Henry Hornell EX1
FI*Whispers Hide and Seek (PER n 03 24) x FI*Chosen-One Betty Boop (PER g 03)
18 RAG n FI SK LO 16 FI*Dollyblues Fill Your Heart Uros Pennut 4-7 kk Elena Noskova EX1 NOM
FI*Dollyblues Better Than Love (RAG n 03) x S*Mariamores O'Lala of Adonis (RAG n)
19 RAG a FI SRK LO Dollyfella Big Big Man Uros Supreme Premior Henry Hornell KM
FI*Maplehill's Captain Hook (RAG a) x FI*DollyCats Black Pearl (RAG n 04)
20 RAG a FI SRK LO S*Cas-Sus Renesmee Cullen Naaras Kastraatti Henry Hornell Abs
PL*Koc-Pol Cat Macho (RAG a) x S*Cas-Sus Tara Vita (RAG a)
21 RAG n 03 FI SK LO 14 FI*Collicatin Mexican Boyfriend Uros International Champion Henry Hornell Abs
FI*Valkokullan Wolver (RAG n 03) x FI*Collicatin Mexican Beauty (RAG n)
22 RAG n 03 FI SK LO 14 FI*Celestial's Nirvana Uros Champion Henry Hornell Abs
S*Gunbertus Perfect Cameo (RAG d 03 21) x FI*Celestial's RussianRoulette (RAG n 03)
23 RAG n 03 FI SK LO 15 FI*Cat's-JM Hot-Kiss Naaras International Champion Henry Hornell EX1 CAGCIB NOM BIS
Goldendolls Cattery JG (RAG a 03 21) x FI*Cat's-JM Classic-Glamour (RAG n)
24 RAG n 04 FI SK LO 16 FI*Dolldesire's Ukko Uros Nuoret 7-10 kk Marjatta Koskenkangas Abs
Darlinlildols Valiant Warrior (RAG n 03) x FI*Dolldesire's Hope (RAG a 04)
25 RAG n 04 FI SK LO 16 FI*Cat's-JM E-La Uros Pennut 4-7 kk Marjatta Koskenkangas EX1 NOM BIS
(N)Dixie Dolls Smooth Smurf (RAG a 03) x FI*Cat's-JM Nan-Ny (RAG n 03)
26 RAG n 04 FI SK LO 15 FI*Valkokullan Voima Uros Kastraatti Marjatta Koskenkangas EX1 CAP
FI*Tuulikellon Prime Time (RAG n 03) x Ariokkierags Nacoya (RAG a 03)
27 RAG a 03 FI SK LO 15 FI*Cat's-JM Snow-Kiss Uros Champion Henry Hornell EX1 CACIB NOM
Goldendolls Cattery JG (RAG a 03 21) x FI*Cat's-JM Classic-Glamour (RAG n)
28 RAG a 03 FIN SRK LO FIN*Celestial's FallenAngel Naaras Supreme Premior Henry Hornell KM
King Bombon Unreal Ragdolls*ES (RAG b) x FIN*Celestial's Amazing Grace (RAG n 03)
29 RAG a 04 FI SK LO 15 FI*Cat's-JM Ice-Kiss Uros Avoin Marjatta Koskenkangas EX1 CAC
Goldendolls Cattery JG (RAG a 03 21) x FI*Cat's-JM Classic-Glamour (RAG n)
30 RAG f 03 FI SK LO 15 FI*Celestial's Angel on My Shoulder Naaras Champion Elena Noskova EX1 CACIB
S*Gunbertus Perfect Cameo (RAG d 03 21) x (N)Diadem's Wilma Sollis (RAG n 03)
31 SBI n FI SK LO 15 FI*Harebell King Star Kalervo Uros International Champion Elena Noskova EX1 CAGCIB NOM
FI*Vintti-Katin Brandon (SBI n) x FI*Canth's Susu (SBI a 21)
32 SBI n FI SK LO 16 FI*Vagabonden's Castellammare Uros Nuoret 7-10 kk Elena Noskova Abs
FI*Iines-Hovi Aurelius (SBI a) x FIN*GatoBianco Sirikit (SBI n)
33 SBI n FI SK LO 16 FI*Vagabonden's Catania Naaras Nuoret 7-10 kk Elena Noskova Abs
FI*Iines-Hovi Aurelius (SBI a) x FIN*GatoBianco Sirikit (SBI n)
34 SBI n FI SRK LO FI*Harebell Bosse Nova Uros Supreme Premior Elena Noskova KM
FIN*Carlabi's Axi Bon Viking (SBI d) x FIN*GatoBianco Mimosa (SBI n)
35 SBI a FI SK LO 16 FI*Rais-Kis MilkyWay Naaras Pennut 4-7 kk Elena Noskova EX1
NO*Snowbuddy's Blue Charm (SBI a) x FI*Rais-Kis Aurora (SBI f)
36 SBI a FI SRK LO FI*Nalle-Puhin PINK! Naaras Supreme Premior Elena Noskova KM NOM
FIN*Zhamanen Fangio (SBI n) x FI*Tamus Wildcat (SBI f)
37 SBI b FIN SRK LO FIN*Touchant Kief d'Amour Naaras Veteraani Marjatta Koskenkangas 4
FIN*Jadinell N'Itch Navar (SBI c 21) x FIN*Touchant Haute Couture (SBI f)
38 SBI d FI SRK RX FI*Touchant Renault Unique Uros Supreme Champion Marjatta Koskenkangas KM NOM BIS
FI*Tamus Wartburg (SBI d) x FIN*Touchant Magique Beauté (SBI f)
39 SBI d FI SK LO 16 FI*Rais-Kis Mignon Uros Pennut 4-7 kk Marjatta Koskenkangas EX1
NO*Snowbuddy's Blue Charm (SBI a) x FI*Rais-Kis Aurora (SBI f)
40 SBI d FIN SRK LO FIN*Recknagel Maariolemiöö Uros Supreme Premior Marjatta Koskenkangas KM NOM
FIN*Zhamanen Fangio (SBI n) x S*Wanjeena's Golden Game (SBI f)
41 SBI g FI SK LO 14 FI*Rais-Kis IceKiss Naaras International Champion Elena Noskova EX1 CAGCIB NOM
BE*Baie des Amours Vortigern Art (SBI a) x FI*Rais-Kis Doris (SBI j)
42 SBI g FIN SRK LO FIN*Harebell Keshia Naaras Supreme Premior Elena Noskova KM
FIN*Natalietten Benjamin (SBI c) x FIN*Aryan Alberta May (SBI f)
42 SBI g FIN SRK LO FIN*Harebell Keshia Naaras Veteraani Marjatta Koskenkangas 3
FIN*Natalietten Benjamin (SBI c) x FIN*Aryan Alberta May (SBI f)
43 SBI h FIN SRK LO FIN*Harebell Zelda Naaras Supreme Premior Marjatta Koskenkangas KM NOM BIS
FIN*Tamus Omni (SBI b) x FIN*Harebell Seita Sweet (SBI h)
44 SBI n 21 FIN SRK LO FIN*Zhamanen Harlequin Naaras International Premior Henry Hornell EX1 CAGPIB NOM
FIN*JoJon El Rayo Rumba (SBI n 21) x FIN*Zhamanen Ferrarina N.F.S. (SBI h)
44 SBI n 21 FIN SRK LO FIN*Zhamanen Harlequin Naaras Veteraani Marjatta Koskenkangas 1 NOM BIS
FIN*JoJon El Rayo Rumba (SBI n 21) x FIN*Zhamanen Ferrarina N.F.S. (SBI h)
45 SBI b 21 FI SRK LO 13 Shapur Angel Naaras Grand International Premior Elena Noskova EX1 CAPS
(N)Sobell Funny Honey (SBI b) x Shapur Greatest Love of all (SBI b 21)
46 SBI d 21 FI SK LO 15 FI*Mototassun Rocket III Uros Avoin Marjatta Koskenkangas EX1 CAC
FI*Tamus Iveco (SBI a) x FI*Mototassun Roseepippuri (SBI f 21)
47 SBI d 21 FI SRK LO 13 FI*Harebell Gibson Uros Supreme Premior Marjatta Koskenkangas KM
FIN*Globel's Camelot Figaro (SBI n 21) x FIN*Harebell Zelda (SBI h)
48 SBI f 21 FI SK LO 15 FI*Saca's Åll for Avantgarde Naaras Champion Marjatta Koskenkangas EX1 CACIB
FI*Celestial's Red Moon Rising (SBI d 21) x DK*Con Meo's Yugo (SBI c)
49 SBI h 21 FI SK LO 15 FI*Saca's Ö.K.Y. Mercedes Naaras Avoin Henry Hornell EX1 CAC
FI*Celestial's Red Moon Rising (SBI d 21) x DK*Con Meo's Yugo (SBI c)
50 TUV n 61-63 / TUV n 62 FI SRK LO FI*Kultaturkin Beyaz Biber Uros International Champion Elena Noskova EX1 CAGCIB
FIN*Ilveslinnan Birinci Bahamir (TUV d) x DK*TurkishDelight Cool Sapphire (TUV n)
51 TUV n 61-63 / TUV n 62 FIN SRK LO FIN*Verdian Erdehan Uros Grand International Premior Elena Noskova EX1 CAPS NOM BIS
FIN*Alicton Gamsiz Tembel (TUV d) x FIN*Verdian Ceren (TUV f)
51 TUV n 61-63 / TUV n 62 FIN SRK LO FIN*Verdian Erdehan Uros Veteraani Marjatta Koskenkangas 1 NOM
FIN*Alicton Gamsiz Tembel (TUV d) x FIN*Verdian Ceren (TUV f)
52 TUV f 61-63 / TUV f 62 FI SK LO 15 FI*Ilveslinnan Endamli Erenay Naaras Out of Competition Marjatta Koskenkangas Out of Competition
FI*Verdian Gilad (TUV n 21) x FI*Ilveslinnan Canipek Cicek (TUV d)
53 TUV f 61-63 / TUV f 21 62 FI SK LO 15 FI*Ilveslinnan Erkenci Erdemay Naaras Premior Marjatta Koskenkangas EX1 CAPIB
FI*Verdian Gilad (TUV n 21) x FI*Ilveslinnan Canipek Cicek (TUV d)
54 ACL IV / ACL n 03 24 FI SK RX 15 FI*Siriuksen OpalCurl Naaras Avoin Bjarne Wikström Abs
BR*Aruak Curl Barth (ACL n 03 23) x DBCats You're the One of Siriuksen (ACL n 03 22)
55 ACL VIII / ACL ns 03 FI SK LO 15 FI*Willicon Sailor Jerry Uros Avoin Henry Hornell EX1 CAC
FI*DilYaar Gambheer Gayak Gagandeep (ACL a 21 33) x FI*Metusalahin Barbie (ACL f 02 21)
56 ACS III / ACS n 24 FI SK RX 15 FI*Siriuksen NidaCurl Naaras Champion Bjarne Wikström EX1 CACIB
BR*Aruak Curl Barth (ACL n 03 23) x FIN*Siriuksen IdaCurl (ACS n 09 24)
57 ACS III / ACS n 24 FI SK RX 16 FI*Siriuksen Ragnar LothbrokCurl Uros Pennut 4-7 kk Bjarne Wikström EX1 NOM BIS
FI*Siriuksen ManzoniCurl (ACL n 22) x FIN*Siriuksen IdaCurl (ACS n 09 24)
58 MCO I / MCO n FI SK LO 15 FI*Tigerworld Kog`Maw Uros Kastraatti Bjarne Wikström EX1 CAP
FI*Pikkumetsän Khal Drogo (MCO n 09 22) x LT*Lordcoon Grayse (MCO ns 09)
59 MCO I / MCO n FI SK LO 14 FI*Escape's Enya Naaras International Champion Bjarne Wikström EX1 CAGCIB
IT*Victorycoon's Somebody to Love (MCO ns) x FIN*Escape's Nelly Furtado (MCO n)
60 MCO I / MCO n FI SK LO 16 FI*Daybreak's Pitch Black Naaras Nuoret 7-10 kk Bjarne Wikström Abs
Big Giants Resort's El Scuro (MCO n) x FI*Daybreak's Karenza (MCO f 22)
61 MCO I / MCO a FI SK LO 16 FI*Mainehaan Queenie Naaras Pennut 4-7 kk Bjarne Wikström EX1
Dynamicats Mr Bojangles (MCO ns 22) x S*Stortassen's KayCee (MCO a)
62 MCO II / MCO n 09 FI SK LO 14 FI*RoseLion's Dream Girl Naaras Champion Marjatta Koskenkangas EX1 CACIB
FI*Halden coon's Waltari (MCO n 09 23) x FI*RoseLion's Carefree Delight (MCO n 09 22)
63 MCO III / MCO a 22 FIN SRK LO FIN*Escape's Jethro Tull Uros Grand International Champion Elena Noskova EX1 CACS
DK*Wytopitlock The Final Cut (MCO a 22) x FIN*Escape's Spirit On My Mind (MCO n 22)
63 MCO III / MCO a 22 FIN SRK LO FIN*Escape's Jethro Tull Uros Veteraani Bjarne Wikström 2
DK*Wytopitlock The Final Cut (MCO a 22) x FIN*Escape's Spirit On My Mind (MCO n 22)
64 MCO III / MCO n 22 FI SK LO 15 FI*Laramillan Kitty Cat Naaras Champion Elena Noskova EX1 CACIB
FI*Halden coon's Waltari (MCO n 09 23) x FI*Laramillan Janey Powel (MCO n 22)
65 MCO III / MCO n 23 FI SK LO 16 Halvar vom Postsee Uros Avoin Elena Noskova EX2
Arjun vom Postsee (MCO w) x Bloomingtree Amitalia (MCO a)
66 MCO III / MCO n 24 FI SK LO 15 Omkara Pack the Hat Uros Avoin Elena Noskova EX1 CAC
Omkara Josuah American Horse (MCO d 09 24) x Omkara Indian Lullaby (MCO n 23)
67 MCO III / MCO n 22 FI SK LO 15 FI*Kasmasiinin Daffy Uros Nuoret 7-10 kk Elena Noskova EX1
FIN*Wishmaster Mike Hailwood (MCO ns 09 22) x FIN*Ilioschoros Usva (MCO ns 09)
68 MCO III / MCO n 22 FI SK LO 16 SE*Rainmaker's I Shot the Sheriff Uros Pennut 4-7 kk Elena Noskova EX1 BIV
HoneyDevil Most Wanted (MCO d 22) x S*Stortassen's Filippa (MCO n 22)
69 MCO III / MCO n 22 FI SRK LO 14 FI*LovelyLife Heartbeat Hanks Uros Grand International Premior Elena Noskova EX1 CAPS
FI*Mainehaan Armani (MCO e 23) x FI*LovelyLife Dreamteam Dumle (MCO n 22)
70 MCO III / MCO n 22 FIN SRK LO FIN*Cherry's Maine Vinjara Naaras Premior Elena Noskova EX1 CAPIB
PL*Carriecoon U'Blackie (MCO ns) x FIN*Cherry's Maine Malaika (MCO n 09 22)
70 MCO III / MCO n 22 FIN SRK LO FIN*Cherry's Maine Vinjara Naaras Veteraani Bjarne Wikström 2
PL*Carriecoon U'Blackie (MCO ns) x FIN*Cherry's Maine Malaika (MCO n 09 22)
71 MCO IV / MCO n 09 22 FI SRK LO 13 FI*Ameliinan Luna Uros Grand International Champion Henry Hornell EX1 CACS BIV
Nascat Coyote Mustang of Ameliinan (MCO ns 09 23) x Battle Creek's D'Caramel (MCO n 09 22)
72 MCO IV / MCO n 09 22 FI SRK LO FI*SatuMainen Dirlandaa Naaras International Champion Henry Hornell EX1 CAGCIB
S*Moon Kewas Lord Duke of Argyll (MCO ns 09) x GoingLight Emma (MCO n 22)
73 MCO IV / MCO n 09 22 FI SRK LO 14 FI*TipTop Maine Caesar Uros Champion Henry Hornell EX1 CACIB
IT*Felix Coon Revenge (MCO d 22) x FIN*Kasmasiinin Timantti (MCO n 03 22)
74 MCO IV / MCO n 09 22 FI SK LO 15 FI*Hemingway's Ixchel Naaras Champion Henry Hornell EX1 CACIB
FI*Hemingway's Thunderheart (MCO a 22) x IT*Mount Desert's Toscana Sunflower (MCO f 22)
75 MCO IV / MCO n 09 22 FI SK LO 15 FI*Chamberlain Dust In The Wind Uros Nuoret 7-10 kk Henry Hornell EX1 BIV NOM
FIN*Chamberlain Phoenix Fire (MCO n 09 22) x FI*Chamberlain Vanilla Sky (MCO g 03 22)
76 MCO IV / MCO a 09 22 FI SK LO 16 FI*Halden coon's Öda Naaras Nuoret 7-10 kk Henry Hornell EX2
Dynamicats Mr Bojangles (MCO ns 22) x FI*Halden coon's Zisel (MCO ns 03 22)
77 MCO IV / MCO n 09 22 FI SK LO 15 FI*Kasmasiinin Desiree Naaras Nuoret 7-10 kk Henry Hornell EX1
FIN*Wishmaster Mike Hailwood (MCO ns 09 22) x FIN*Ilioschoros Usva (MCO ns 09)
78 MCO IV / MCO n 09 22 FI SK LO 16 FI*KingLeo's Echo of Lemmy Kilmister Uros Pennut 4-7 kk Henry Hornell EX1 NOM
Beartooth Mountain Neo (MCO n) x FI*KingLeo's Angels in My Hair (MCO n 09 22)
79 MCO IV / MCO n 09 22 FI SK LO 15 FI*HoneyCoon's Spanish Rose Naaras Kastraatti Henry Hornell EX1 CAP
DK*Amistia's Samson (MCO n 23) x FIN*HoneyCoon's Sweet Romance (MCO as 09 22)
80 MCO V / MCO g FI SRK LO 13 FI*DraCoon Kiss Me Hannah Naaras Avoin Elena Noskova EX3
IT*Leaena Più Stile (MCO d 24) x FI*Cherry's Maine Jina (MCO n 22)
81 MCO V / MCO f 22 FI SRK LO FI*Halden coon's Wilda Naaras Avoin Elena Noskova EX1 CAC
FI*Mainehaan Armani (MCO e 23) x GoingLight Emma (MCO n 22)
82 MCO V / MCO f FI SRK LO 14 FI*LovelyLife Heartbeat Hertta Naaras Avoin Elena Noskova Abs
FI*Mainehaan Armani (MCO e 23) x FI*LovelyLife Dreamteam Dumle (MCO n 22)
83 MCO V / MCO f 23 FI SK LO 15 FI*LovelyLife Okey-Dokey Opri Naaras Avoin Elena Noskova EX2
Tuscaloosa Crossfire (MCO d 09 23) x FI*LovelyLife Heartbeat Hertta (MCO f)
84 MCO V / MCO g 23 FI SK LO 15 FI*Chamberlain Born To Be A Star Naaras Nuoret 7-10 kk Elena Noskova EX1 BIV NOM
PL*CoonKitty Louis Vuitton (MCO e 09 23) x FI*Chamberlain Make A Wish (MCO g 09 22)
85 MCO V / MCO f FI SK LO 16 FI*NineTales Karma Chameleon Naaras Pennut 4-7 kk Elena Noskova MCO f 09 /MCO VI
Beartooth Mountain Neo (MCO n) x FI*NineTales Jones Bridget Jones (MCO d 09 22)
86 MCO VI / MCO f 09 22 FI SRK LO 13 FI*Vuorensinen Lady Naaras Grand International Champion Bjarne Wikström EX1 CACS BIV NOM
FI*Rosefizz Centimor (MCO n 22) x FI*CapitalCats Kikka (MCO f 09 22)
87 MCO VI / MCO f 09 FI SRK LO 14 FI*Daybreak's Indira Naaras Grand International Champion Bjarne Wikström EX2
Big Giants Resort's El Scuro (MCO n) x Hello Dolly Maccala*PL (MCO fs 03)
88 MCO VI / MCO d 09 22 FI SK LO 16 Battle Creek's Allegro Uros Champion Bjarne Wikström EX1 CACIB
Hispanocoons Adagio*ES (MCO n 09 22) x Battle Creek's DG Shopping Queen*DE (MCO f 22)
89 MCO VI / MCO g 03 22 FI SRK LO 14 FI*Goldenstream's Wild Flower Naaras Champion Bjarne Wikström EX1 CACIB
Tuscaloosa Crossfire (MCO d 09 23) x FI*Goldenstream's Ultra Bra (MCO a 03 22)
90 MCO VI / MCO e 09 22 FI SRK LO 14 FI*Chamberlain von Richthofen Uros Grand International Premior Bjarne Wikström EX1 CAPS
DK*Coonation's Alpha Beat (MCO a 09 22) x FI*Chamberlain Make A Wish (MCO g 09 22)
91 MCO VI / MCO f 09 22 FI SRK RX 13 FI*Stout-hearted Nailah Naaras Grand International Premior Bjarne Wikström EX1 CAPS
A*Winerau's Nadal (MCO n) x FI*Stout-hearted I Love You (MCO d 09 24)
92 MCO VI / MCO f 09 22 FI SRK LO 14 FI*DiamondTails' Minnie Driver Naaras International Premior Bjarne Wikström EX1 CAGPIB BIV NOM BIS
S*Moon Kewas Lord Duke of Argyll (MCO ns 09) x FI*Mainehaan Doris (MCO f 23)
93 MCO VI / MCO f 03 22 FI SRK LO FI*SolarWind's Hathor Naaras International Premior Bjarne Wikström EX2
S*Silveronyx Lightning (MCO e 03) x FI*SolarWind's Alcyone (MCO f 09 22)
94 MCO VII / MCO ds 22 FI SK RX 15 FI*Mostlycats You Are My Life Uros Avoin Henry Hornell EX1 CAC NOM
FI*Mostlycats Honeybush Vanilla (MCO ds 03 22) x FI*Mostlycats Thyra (MCO d 22)
95 MCO VII / MCO fs 22 FI SK LO 16 Coon Classic Black Cherry Naaras Avoin Henry Hornell EX1 CAC
Mainelyclassic Red Tornado (MCO d 25) x Mainelyclassic Night Mist (MCO fs)
96 MCO VII / MCO ds 23 FI SRK LO FI*SolarWind's Anubis Uros Grand International Premior Henry Hornell EX1 CAPS
S*Operacoon's Lord Sidney (MCO ns 03) x FI*SolarWind's Alcyone (MCO f 09 22)
97 MCO V / MCO d 22 FI SK LO 15 FI*LovelyLife Lucky Lordi Uros Premior Elena Noskova EX1 CAPIB
FI*LovelyLife Famous Fonzy (MCO n 09 22) x FI*LovelyLife ConLeche Candy (MCO ds 23)
98 MCO VII / MCO ns FI SK LO 14 FI*NomenEst El Gringo Uros Kastraatti Henry Hornell EX1 CAP
IT*Victorycoon's Somebody to Love (MCO ns) x FI*NomenEst Blonde Venus (MCO w)
99 MCO VII / MCO as FI SRK LO FI*HoneyCoon's New Day Woman Naaras Kastraatti Henry Hornell EX1 CAP BIV
Dances with Wolves Sucki (MCO ns) x FI*HoneyCoon's My Secret Heart (MCO as 22)
100 MCO VIII / MCO as 09 23 FI SK LO 14 FI*Krysos Krazy Kat Uros International Champion Bjarne Wikström EX1 CAGCIB
Mainefield's He's A Rebel (MCO ds) x FI*Krysos Tutti-frutti (MCO g 03 22)
101 MCO VIII / MCO ns 03 22 FI SRK LO FI*Halden coon's Zisel Naaras Avoin Bjarne Wikström EX1 CAC
S*Stortassen's Picasso (MCO n 09 22) x FI*Halden coon's Tara (MCO ns 09)
102 MCO VIII / MCO ns 09 FI SK LO 16 FI*Halden coon's Östrid Naaras Nuoret 7-10 kk Bjarne Wikström EX1 BIV
Dynamicats Mr Bojangles (MCO ns 22) x FI*Halden coon's Zisel (MCO ns 03 22)
103 MCO VIII / MCO ns 09 FI SRK LO LT*Lordcoon Grayse Naaras Premior Bjarne Wikström EX1 CAPIB
LV*Bosque Bestia Arctic (MCO w) x Alwaro Blink Arrow (MCO f 22)
104 NEM I / NEM d FI SK LO 15 Samoel Erra Cherubino*PL Uros International Champion Elena Noskova EX1 CAGCIB
Eternity Manna Novy Vek, CZ (NEM n) x Nete Nilam Cherubino*PL (NEM fs)
105 NFO I / NFO n FI SK LO 16 FI*Felicis Gaudium Uros Pennut 4-7 kk Bjarne Wikström EX1
S*Rotvältans Kingston (NFO d) x FI*Niittykissan Alexandria (NFO n 24)
106 NFO I / NFO a FI SK LO 15 FI*Felicis Fixies Uros Premior Bjarne Wikström EX1 CAPIB
S*Rotvältans Kingston (NFO d) x FI*Niittykissan Alexandria (NFO n 24)
107 NFO II / NFO n 09 FI SRK LO FI*Draconian September Ashes Uros Supreme Champion Marjatta Koskenkangas KM
FIN*Suvipäivän Oskari O (NFO n 03) x FIN*Hillevillan Rebekka (NFO n 09)
108 NFO II / NFO n 03 FI SK LO 14 FI*Siniidan Requiem of Spirit Uros Grand International Premior Marjatta Koskenkangas EX1 CAPS NOM BIS
FI*Draconian September Ashes (NFO n 09) x Herebu de Velogny (NFO n 02 21)
109 NFO III / NFO n 24 FI SK LO 15 FI*Felicis Faustus Uros International Champion Bjarne Wikström EX1 CAGCIB BIV
S*Rotvältans Kingston (NFO d) x FI*Niittykissan Alexandria (NFO n 24)
110 NFO III / NFO n 22 FI SK LO 15 Orion av Barnedroem Uros Champion Bjarne Wikström EX1 CACIB
Barbarossa av Barnedroem (NFO d) x (N)Ravnklo's Sirius (NFO n 09 22)
111 NFO III / NFO a 24 FI SK LO 16 FI*Lolcat's Luke Danes Uros Pennut 4-7 kk Bjarne Wikström EX1
Adils av Isblomst (N) (NFO as) x FI*Heartcatcher's Charms by Her Beauty (NFO n 09 24)
112 NFO III / NFO n 24 FI SRK LO FI*Heinuntuvan Eemeli Uros Premior Bjarne Wikström EX1 CAPIB BIV NOM
FIN*Tähtitassun Lucky Star (NFO n 09 24) x S*Rockringen's Lucky Lips (NFO n 09)
113 NFO III / NFO a 22 FI SRK LO FI*Heinuntuvan Andreas Uros Kastraatti Bjarne Wikström EX1 CAP
FI*Heinuntuvan Hermanni (NFO d 09 22) x S*Rockringen's Lucky Lips (NFO n 09)
114 NFO III / NFO n 24 FI SRK LO FI*Niittykissan Alexandria Naaras Premior Bjarne Wikström EX1 CAPIB
FIN*Hilirimpsis Hattiwatti (NFO as 23) x FI*Felicis Emeliia (NFO f)
114 NFO III / NFO n 24 FI SRK LO FI*Niittykissan Alexandria Naaras Siitos Rotukirjaus Kissaliitto
FIN*Hilirimpsis Hattiwatti (NFO as 23) x FI*Felicis Emeliia (NFO f)
115 NFO IV / NFO n 02 21 62 FI SRK LO FI*Ninatte's Voodoo Naaras Grand International Champion Elena Noskova EX1 CACS
FI*ArcticWilds All Or Nothing (NFO n 03 24) x FI*Ninatte's Apricot Lady (NFO f 02)
115 NFO IV / NFO n 02 21 62 FI SRK LO FI*Ninatte's Voodoo Naaras Siitos Rotukirjaus Kissaliitto
FI*ArcticWilds All Or Nothing (NFO n 03 24) x FI*Ninatte's Apricot Lady (NFO f 02)
116 NFO IV / NFO a 09 22 FI SK LO 14 FI*Koivunpesän Tukki Uros Champion Elena Noskova EX1 CACIB BIV NOM
FIN*Huiskulan Clemens (NFO a 09 24) x FI*Ninatte's Voodoo (NFO n 02 21)
117 NFO IV / NFO a 09 23 FI SK LO 14 FI*Koivunpesän Halko Naaras Champion Elena Noskova EX1 CACIB
FIN*Huiskulan Clemens (NFO a 09 24) x FI*Ninatte's Voodoo (NFO n 02 21)
118 NFO IV / NFO a 03 24 FI SK LO 14 FI*Koivunpesän Mahla Naaras Avoin Elena Noskova EX1 CAC NOM
FIN*Huiskulan Clemens (NFO a 09 24) x FI*Ninatte's Voodoo (NFO n 02 21)
119 NFO IV / NFO n 09 23 FIN SRK LO FIN*Kehrääjän Siiri Naaras Grand International Premior Elena Noskova Abs
FIN*Kehrääjän Legenda (NFO n 09 23) x S*Animaniac's Beata Bubble (NFO n 24)
119 NFO IV / NFO n 09 23 FIN SRK LO FIN*Kehrääjän Siiri Naaras Veteraani Bjarne Wikström Abs
FIN*Kehrääjän Legenda (NFO n 09 23) x S*Animaniac's Beata Bubble (NFO n 24)
120 NFO IV / NFO n 03 24 FI SK LO 14 FI*Koivunpesän Tuohi Naaras Premior Elena Noskova EX1 CAPIB BIV NOM
FIN*Huiskulan Clemens (NFO a 09 24) x FI*Ninatte's Voodoo (NFO n 02 21)
121 NFO IV / NFO n 09 24 FI SK LO 15 FI*Lolcat's Duchess Catherine Naaras Premior Elena Noskova EX2
S*NC's Joyride (NFO a 03 24) x FI*Lolcat's Fauna (NFO f 09 24)
122 NFO IV / NFO a 09 22 FI SK LO 14 FI*Koivunpesän Pölli Uros Kastraatti Elena Noskova EX1 CAP
FIN*Huiskulan Clemens (NFO a 09 24) x FI*Ninatte's Voodoo (NFO n 02 21)
123 NFO V / NFO d FI SRK LO 14 S*Rotvältans Kingston Uros Grand International Champion Marjatta Koskenkangas EX1 CACS
S*Moveramis Dolph (NFO n 09 24) x S*Rotvältans Jamaica Blue Mountain (NFO f 09 24)
123 NFO V / NFO d FI SRK LO 14 S*Rotvältans Kingston Uros Siitos Rotukirjaus Kissaliitto
S*Moveramis Dolph (NFO n 09 24) x S*Rotvältans Jamaica Blue Mountain (NFO f 09 24)
124 NFO V / NFO f 24 FI SK LO 15 FI*Felicis Filiola Naaras International Champion Marjatta Koskenkangas EX1 CAGCIB BIV
S*Rotvältans Kingston (NFO d) x FI*Niittykissan Alexandria (NFO n 24)
125 NFO V / NFO g FI SK LO 16 FI*Felicis Giselea Naaras Pennut 4-7 kk Marjatta Koskenkangas EX1
S*Rotvältans Kingston (NFO d) x FI*Niittykissan Alexandria (NFO n 24)
126 NFO VI / NFO d 09 22 FI SK LO 14 S*Just Catnap's Ailsa Craig Naaras Grand International Champion Henry Hornell EX1 CACS
S*Just Catnap's Chad (NFO d 09 22) x (N)Migoto's Siri Sofia (NFO f 03 24)
127 NFO VI / NFO d 09 24 FI SRK LO 14 FI*Tupuliinin Itkisitkö Onnesta Uros International Champion Henry Hornell EX1 CAGCIB
FI*Nalle-Puhin Gil Grissom (NFO a 09 23) x FI*NordicTigers Be My Love (NFO f 09 22)
128 NFO VI / NFO f 09 22 FI SK LO 14 IT*Freya Oyne Witch Glinda Naaras International Champion Henry Hornell EX1 CAGCIB BIV NOM BIS
Norr Venn's Vismund Cygnus (NFO d 09 22) x NL*Norforcats Daydreamer (NFO n 09 22)
129 NFO VI / NFO g 09 24 FI SK LO 15 FI*Felimon Gwendolyn Naaras Avoin Henry Hornell Abs
S*NC's Joyride (NFO a 03 24) x FIN*Felimon Bettiina Auroora (NFO f 09)
130 NFO VI / NFO f 09 24 FI SRK LO 14 FI*Jarraun's Skog Cheresa Naaras Avoin Henry Hornell EX1 CAC
FIN*Tähtitassun Lucky Star (NFO n 09 24) x FI*FoxyPaw's Cherry Mash (NFO fs)
131 NFO VI / NFO d 09 22 FI SK LO 16 FI*Glyrien's Sleeping Beauty Naaras Pennut 4-7 kk Henry Hornell EX1
FI*Tupuliinin Itkisitkö Onnesta (NFO d 09 24) x FI*Sant'Ragona Glamour Glyrien (NFO ds 22)
132 NFO VI / NFO f 09 24 FI SRK LO FI*Felicis Enna Naaras Supreme Premior Henry Hornell KM
FIN*Godfather's Ziggy Stardust (NFO e 09) x FIN*Heinuntuvan Kreetta (NFO n 09 22)
133 NFO VI / NFO f 02 21 FIN SRK LO FIN*FoxyPaw's Indian Woman Naaras International Premior Henry Hornell EX1 CAGPIB BIV NOM
FIN*Tähtitassun Hra Tossavainen (NFO n 09 24) x FIN*Kehrääjän Orvokki (NFO fs 09 24)
133 NFO VI / NFO f 02 21 FIN SRK LO FIN*FoxyPaw's Indian Woman Naaras Veteraani Bjarne Wikström 1 NOM
FIN*Tähtitassun Hra Tossavainen (NFO n 09 24) x FIN*Kehrääjän Orvokki (NFO fs 09 24)
134 NFO VI / NFO d 09 FIN SRK LO FIN*Tupuliinin Susu Naaras International Premior Henry Hornell EX2
FIN*Leoline Jimi Jäämies (NFO e 09) x FIN*Tupuliinin Maggie (NFO f 09)
135 NFO VII / NFO ds 24 FI SK LO 16 FI*Jarraun's Skog Dellingr Uros Pennut 4-7 kk Elena Noskova EX1 NOM
FI*Jarraun's Skog Bergthor (NFO d 24) x FI*FoxyPaw's Cherry Mash (NFO fs)
136 NFO VII / NFO ds 24 FI SRK LO FI*FoxyPaw's Dusty Miller Uros Supreme Premior Elena Noskova KM NOM
S*Restless Desperado (NFO n 09 23) x FIN*Kehrääjän Orvokki (NFO fs 09 24)
137 NFO VIII / NFO fs 09 24 FI SRK LO FI*Katinkurun Katajanmarja Naaras Supreme Champion Marjatta Koskenkangas KM BIV NOM
FI*FoxyPaw's Dusty Miller (NFO ds 24) x FIN*Tähtitassun Purr Iina (NFO f 03 23)
138 NFO VIII / NFO ds 09 23 FI SK LO 15 FI*GoldenFurry's First Glance Uros International Champion Marjatta Koskenkangas EX1 CAGCIB
FI*Nalle-Puhin Gil Grissom (NFO a 09 23) x FI*Catpros Altai anemone (NFO ds)
139 NFO VIII / NFO fs 09 FI SK LO 15 FI*Glyrien's Katniss Everdeen Naaras Champion Marjatta Koskenkangas EX1 CACIB
Føniks Felis Jubatus (NFO ns 03 22) x FI*Sant'Ragona Glamour Glyrien (NFO ds 22)
140 NFO VIII / NFO fs 09 24 FI SK LO 15 FI*FoxyPaw's Sugar Sweet Naaras Nuoret 7-10 kk Marjatta Koskenkangas Abs
Perun's Hit The Road Jack (NFO n 09) x FIN*FoxyPaw's Rosy Dawn (NFO fs 03 22)
141 NFO VIII / NFO ns 09 23 FI SK LO 16 FI*Lolcat's Richard Gilmore Uros Pennut 4-7 kk Marjatta Koskenkangas EX1
Adils av Isblomst (N) (NFO as) x FI*Heartcatcher's Charms by Her Beauty (NFO n 09 24)
142 NFO VIII / NFO ds 09 24 FI SK LO 16 FI*Glyrien's Snow White Naaras Pennut 4-7 kk Marjatta Koskenkangas EX1 NOM
FI*Tupuliinin Itkisitkö Onnesta (NFO d 09 24) x FI*Sant'Ragona Glamour Glyrien (NFO ds 22)
143 NFO IX / NFO w 64 FIN SRK LO FIN*FoxyPaw's Icebreaker Uros Supreme Champion Marjatta Koskenkangas KM NOM
Dorian av Tyssedal (NFO n 09 22) x FIN*Tähtitassun Balladi Helena (NFO w)
143 NFO IX / NFO w 64 FIN SRK LO FIN*FoxyPaw's Icebreaker Uros Veteraani Bjarne Wikström 1 NOM BIS
Dorian av Tyssedal (NFO n 09 22) x FIN*Tähtitassun Balladi Helena (NFO w)
144 NFO IX / NFO w 64 FI SK LO 15 DK*Naturell's Knight Light Uros Champion Marjatta Koskenkangas EX1 CACIB
DK*Naturell's Longbeard (NFO d 09 22) x Hyrdinde Felis Jubatus, DVM (NFO w)
145 SIB III / SIB n 22 FI SRK LO 13 FI*Alizarin Captain Morgan Uros Grand International Champion Bjarne Wikström EX1 CACS BIV NOM BIS
Biass Xan od Królowych*PL (SIB ny 24) x FI*Cherrytail's Mexican Girl (SIB f 09)
146 SIB III / SIB n 24 FI SK LO 15 FI*Lumikissan Vili Vikkelä Uros Champion Bjarne Wikström EX1 CACIB
FI*Alizarin Captain Morgan (SIB n 22) x FI*Lumikissan Morsmaikku (SIB n 09 24)
147 SIB III / SIB ny 24 FI SK LO 15 FI*Apachiris Elendil Uros Champion Bjarne Wikström EX2
Feofan Sibaris*RU (SIB n 24) x FI*Amante's Andromeda (SIB ny 24)
148 SIB V / SIB f 23 FI SRK RX FI*Talvivaaran Delenn Naaras Grand International Champion Bjarne Wikström EX1 CACS
S*Laxforsens Skare (SIB d 22) x FIN*Talvivaaran Arya Stark (SIB n 23)
149 SIB VI / SIB f 09 24 FI SK LO 16 FI*Lumikissan Wanda Naaras Nuoret 7-10 kk Bjarne Wikström EX1 NOM BIS
FI*Lumikissan Herra Huu (SIB n 24) x CH*Lukijn's Vera (SIB f 09 24)
150 SIB VIII / SIB ds 09 24 FI SK LO 14 FI*ArcticWilds Goofy Uros Grand International Champion Bjarne Wikström EX1 CACS
FIN*Villan Don Marcello (SIB n 02 21) x FI*ArcticWilds Babyface Beagle (SIB fs 24)
151 BEN n 22 FI SK LO 16 Like a Prayer des Griffes de Feu Naaras Avoin Natalia Sidorova EX1 CAC
Impresario des Griffes de Feu (BEN n 24) x Brownsugar Rhanya Forever (BEN n 24)
152 BEN n 22 32 FI SK LO 15 FI*Alcarinqua Elentari Naaras Grand International Champion Natalia Sidorova EX1 CACS
Alfajiri Albireo (BEN n 22) x Ilendri Surya (BEN n 22)
153 BEN n 22 32 FI SK LO 16 FI*PurrGold Fantastica Femmina Naaras Pennut 4-7 kk Natalia Sidorova EX1
Silverglam Gispa (BEN n 24 32) x FI*PurrGold Dolce Delia (BEN n 24)
154 BEN n 22 33 FI SRK LO FI*SiruCats Ives Isidore Uros Grand International Premior Natalia Sidorova EX1 CAPS
FIN*SiruCats Shima (BEN n 22) x FIN*SiruCats Ynes Yooralla (BEN n 24 33)
155 BEN n 24 33 FIN SRK LO FIN*SiruCats Ynes Yooralla Naaras Supreme Premior Natalia Sidorova KM NOM
FIN*SiruCats Umberto (BEN n 24) x FIN*SiruCats Saroja (BEN n 24 33)
155 BEN n 24 33 FIN SRK LO FIN*SiruCats Ynes Yooralla Naaras Veteraani Pia Nyrup 3
FIN*SiruCats Umberto (BEN n 24) x FIN*SiruCats Saroja (BEN n 24 33)
156 BML I / BML ns 11 31 FI SRK LO FI*Kissamummon Keiju Lammenpei Naaras Supreme Champion Anna Wilczek KM BIV NOM
S*CallaMej de Li Cat (BML ns 11 31) x FIN*Kimuli's Anastasia (BML ns 11)
157 BML I / BML ns 11 31 FI SK RX 15 FI*Kissamummon Helmiaamun Valo Uros International Champion Anna Wilczek EX1 CAGCIB
Samurai Momoiro, CZ (BML ds 11) x FI*Kissamummon Keiju Lammenpei (BML ns 11 31)
158 BML I / BML ns 11 31 FI SK LO 16 FI*Kissamummon Pieni Onnen Häivähdys Uros Nuoret 7-10 kk Anna Wilczek EX1 NOM BIS
FI*Kissamummon Onnen hetki (BML ns 11 31) x FI*Kissamummon Pikku Rakas (BML as 11 31)
159 BML I / BML ns 11 31 FI SK LO 16 FI*Kissamummon Pieni Onnen Pisara Naaras Nuoret 7-10 kk Anna Wilczek EX1
FI*Kissamummon Onnen hetki (BML ns 11 31) x FI*Kissamummon Pikku Rakas (BML as 11 31)
160 BML II / BML fs 11 31 FI SRK RX FI*Kissamummon Ihan oma Naaras Supreme Premior Natalia Sidorova KM
Samurai Momoiro, CZ (BML ds 11) x FIN*Kimuli's Anastasia (BML ns 11)
161 BSH ns 11 FI SRK LO 14 FI*EmeraldCharm Oma Kulta Uros Avoin Anna Wilczek EX1 CAC
S*Litho's Sunrise of Savanna (BSH ny 11) x Pennydown Elmira (BSH ns 11)
162 BSH ns 11 FI SRK LO FI*Gnome's Britannia Silver Uros Grand International Premior Anna Wilczek EX1 CAPS
Petit Prince vum Rousegaard*CH (BSH ns 11) x EST*Harmony Devianti (BSH ns 11)
163 BUR n FI SK LO 15 FI*Almond's Freyja Naaras Avoin Anna Wilczek EX1 CAC
Bjelke's Givenchy (BUR n) x Rumba Quintessential (BUR j)
164 BUR n FIN SRK LO FIN*Niorun Billie Holiday Naaras Supreme Premior Anna Wilczek KM NOM BIS
FIN*Aberwyn Jin Shiro (BUR n) x FIN*Almond's Niorun (BUR b)
164 BUR n FIN SRK LO FIN*Niorun Billie Holiday Naaras Veteraani Pia Nyrup 1 NOM
FIN*Aberwyn Jin Shiro (BUR n) x FIN*Almond's Niorun (BUR b)
165 BUR n FI SRK LO FI*ZirCat's Grand Canyon Uros Kastraatti Anna Wilczek EX1 CAP
FIN*Pardofelis London Pride (BUR b) x FIN*ZirCat's Crimson Tide (BUR n)
166 BUR a FI SRK LO 13 FI*ZirCat's Irwin Goodman Uros Supreme Champion Natalia Sidorova KM
Laurin von Tali (BUR n) x FI*ZirCat's Hidden Fantasy (BUR c)
167 BUR a FI SK LO 15 FI*Purmelita's Corona Uros Avoin Natalia Sidorova Abs
FI*Arkhitekton Preludi (BUR n) x FI*Feirefiz Almost Easy (BUR n)
168 BUR b FI SK LO 16 FI*ZirCat's King Nothing Uros Pennut 4-7 kk Natalia Sidorova EX1
FI*Elwood's Lion (BUR d) x FI*ZirCat's Imagine Dragons (BUR c)
169 BUR b FI SK LO 15 FI*Flea's Hoku Nalunalu Uros Kastraatti Natalia Sidorova EX1 CAP
FI*Bumpulina Van Damme (BUR e) x FI*Flea's Milana Kaimana (BUR b)
170 BUR b FI SK LO 15 FI*Flea's Moku Nawiliwili Uros Kastraatti Natalia Sidorova EX2
FI*Bumpulina Van Damme (BUR e) x FI*Flea's Milana Kaimana (BUR b)
171 BUR c FI SK LO 16 FI*ZirCat's Killing Loneliness Uros Pennut 4-7 kk Natalia Sidorova EX1
FI*Elwood's Lion (BUR d) x FI*ZirCat's Imagine Dragons (BUR c)
172 BUR c FI SK LO 16 FI*Ninelli's Öörliböörd Naaras Pennut 4-7 kk Natalia Sidorova EX1
FI*Feirefiz Illuminated (BUR a) x FI*Ninelli's UltravioletUtopia (BUR j)
173 BUR c FI SRK LO 13 FI*ZirCat's Imagine Dragons Naaras Siitos Rotukirjaus Kissaliitto
Laurin von Tali (BUR n) x FI*ZirCat's Hidden Fantasy (BUR c)
174 BUR d FI SK LO 15 FI*Feirefiz Fire It Up Uros Nuoret 7-10 kk Natalia Sidorova EX1 NOM
Zaffiro Kratti (BUR b) x FI*Feirefiz Silver Lining (BUR j)
175 BUR e FI SK LO 16 FI*Pystymetsän Petja Uros Pennut 4-7 kk Anna Wilczek EX1
FI*Purmelita's Corona (BUR a) x FI*Jigglypuff's Tia Dalma (BUR j)
176 BUR h FI SRK LO 14 FI*Cattish Ada Rising Naaras International Champion Anna Wilczek EX1 CAGCIB
FI*MunKisun Meukow for Cattish (BUR c) x FI*Cattish Kitty Softpaws (BUR h)
177 BUR h FI SK LO 16 FI*Celsiana Kielo Naaras Nuoret 7-10 kk Anna Wilczek EX1
FI*Arkhitekton Alnwick (BUR b) x FI*Cattish Ada Rising (BUR h)
178 BUR h FI SK LO 16 FI*ZirCat's Killer Queen Naaras Pennut 4-7 kk Anna Wilczek EX1 BIV NOM
FI*Elwood's Lion (BUR d) x FI*ZirCat's Imagine Dragons (BUR c)
179 CYM 51-52 / CYM fs 02 52 62 FI SRK RX FI*Touchant Sans la Queue Naaras Grand International Champion Natalia Sidorova EX1 CACS
Yamasee MC O Tuxedo Junktion (CYM ns 03 52) x FIN*D'manns Uska Dara (CYM g 03 53)
180 EUR n FI SK RX 14 FI*Sireenin Aamunkoi Naaras International Premior Natalia Sidorova EX1 CAGPIB
FI*Pinkkitassun Brunetto (EUR n 22) x Siiri (EUR f)
181 EUR n 22 FIN SRK RX FIN*Casimirrin Eulalia Naaras Supreme Premior Natalia Sidorova KM
Finnvedens Tokai (EUR n 22) x FIN*Pikku-Piun Gilda (EUR n 22)
181 EUR n 22 FIN SRK RX FIN*Casimirrin Eulalia Naaras Veteraani Pia Nyrup 2
Finnvedens Tokai (EUR n 22) x FIN*Pikku-Piun Gilda (EUR n 22)
182 EUR a 24 FIN SRK LO FIN*Kissakallion Iscador Uros International Premior Natalia Sidorova EX1 CAGPIB
FIN*Mäkikatin Sinfonia (EUR a 24) x FIN*Kissakallion Gunhild (EUR a 24)
182 EUR a 24 FIN SRK LO FIN*Kissakallion Iscador Uros Veteraani Pia Nyrup 2
FIN*Mäkikatin Sinfonia (EUR a 24) x FIN*Kissakallion Gunhild (EUR a 24)
183 EUR e 22 FI SK RX 15 FI*Tiikerililjan Lutukka Uros International Champion Natalia Sidorova Abs
FI*Feronian Emerald (EUR a 22) x FI*Tiikerililjan Kiskis (EUR d 24)
184 EUR g 24 FI SK RX 14 FI*Sireenin Amity Naaras International Champion Natalia Sidorova EX1 CAGCIB
FI*Pinkkitassun Brunetto (EUR n 22) x Siiri (EUR f)
185 EUR ns 23 FI SK RX 15 FI*Lumihelmen Giulio Gatti Uros Champion Anna Wilczek EX1 CACIB
FI*Taikapeikon Armas P. (EUR ns) x FI*Lumihelmen Delicato (EUR ns 22)
186 EUR n 03 FI SK RX 15 FI*Waputtaren Teppana Uros Kastraatti Anna Wilczek EX1 CAP NOM
Taneli (EUR d 02) x FI*Elekatin Tillipioni (EUR a 03)
187 KBL I / KBL n 22 FI SK RX 16 Christophorus Columbus Vetka Sakury*RU Uros Avoin Natalia Sidorova EX1 CAC NOM BIS
Zodchiy Magic-Murr (KBL n 22) x O'Grace Vetka Sakury*RU (KBL n 24)
188 KBL III / KBL f 24 Fantastic FairyTale Ferrary VetkaSakury*RU *** Naaras Nuoret 7-10 kk Natalia Sidorova Abs
Yason VETKA SAKURY *RU, JW *** (KBL w) x Angara Vetka Sakury*RU *** (KBL f)
189 KOR FI SRK LO FI*Tatsutan Qiana Jnani-Anile Naaras International Premior Anna Wilczek EX1 CAGPIB
FI*Melodian Kham khan (KOR ) x FI*Tatsutan Nane Atmani-Anile (KOR )
190 MAN 51-52 / MAN d 23 51 FI SRK RX FI*Conan Lontrus Uros Supreme Champion Anna Wilczek KM NOM
FIN*Conan Intrigant (MAN n 03 52) x Pretty Girl de la Gambade *CH (MAN d 22 51)
191 MAN 51-52 / MAN e 23 51 FI SK RX 16 FI*Maikain Pulla Won Vung Uros Pennut 4-7 kk Anna Wilczek EX1
FI*Conan Lontrus (MAN d 23 51) x FI*Pikkeen Fariini (MAN f 24 51)
192 OCI n 24 FIN SRK LO FIN*Moosegrove Phoenix Uros Supreme Champion Natalia Sidorova Abs
S*Vargagården's Sisu Maxwell JR (OCI b 24) x FIN*Moosegrove Escuro Elegante (OCI n 24)
192 OCI n 24 FIN SRK LO FIN*Moosegrove Phoenix Uros Veteraani Pia Nyrup Abs
S*Vargagården's Sisu Maxwell JR (OCI b 24) x FIN*Moosegrove Escuro Elegante (OCI n 24)
193 OCI n 24 FI SK LO 15 FI*Topspot Lucifero Magnifico Uros Grand International Champion Natalia Sidorova EX1 CACS
FIN*Rollick Be Quick Or Be Dead (OCI ns 24) x FI*Topspot Grumpy The First (OCI o 24)
194 OCI n 24 FI SK LO 16 FI*Moosegrove Kiara Naaras Pennut 4-7 kk Natalia Sidorova EX1 NOM BIS
FIN*Moosegrove Phoenix (OCI n 24) x Calumet Cats Jewel-of-Moosegrove (OCI b 24)
195 OCI b 24 FI SRK LO FI*Moosegrove Ad Victoriam Naaras Supreme Champion Natalia Sidorova KM BIV NOM BIS
S*Vargagården's Sisu Maxwell JR (OCI b 24) x FIN*Moosegrove Escuro Elegante (OCI n 24)
196 OCI b 24 FI SRK LO 14 FI*WiliWilla Andromeda Naaras International Champion Natalia Sidorova EX1 CAGCIB
FIN*Onnikatin Blueberry boy (OCI a 24) x FI*Amas Marie Curie (OCI b 24)
197 OCI b 24 FI SK LO 16 FI*Moosegrove Kovu Uros Pennut 4-7 kk Natalia Sidorova EX1
FIN*Moosegrove Phoenix (OCI n 24) x Calumet Cats Jewel-of-Moosegrove (OCI b 24)
198 OCI b 24 FIN SRK RX FIN*Moosegrove Conquistatore Uros Supreme Premior Natalia Sidorova KM NOM BIS
FIN*Martinic Runaway Boy (OCI c 24) x FIN*Moosegrove Abigail (OCI ns 24)
198 OCI b 24 FIN SRK RX FIN*Moosegrove Conquistatore Uros Veteraani Pia Nyrup 1 NOM BIS
FIN*Martinic Runaway Boy (OCI c 24) x FIN*Moosegrove Abigail (OCI ns 24)
199 OCI ns 24 FI SRK LO 13 Pikespeak Estrella of Woodcocks Naaras Champion Natalia Sidorova EX1 CACIB
Sunstone United 93 of Pikespeak (OCI b 24) x Pikespeak Sparkle (OCI ns 24)
200 OCI ns 24 FI SK LO 16 FI*Somalinnan Iris Naaras Pennut 4-7 kk Natalia Sidorova EX1
FI*Northalla Blackbeard (OCI ns 24) x FI*WiliWilla Andromeda (OCI b 24)
201 ABY n FI SK LO 14 FI*Link Monaimba Om Naaras Grand International Champion Pia Nyrup EX1 CACS
FI*Link Moses (ABY n) x RU*Greenville Summer of Laire (ABY o)
202 ABY n FI SK LO 15 FI*Lovedevotion Elisabeth Naaras Grand International Champion Pia Nyrup EX2
FI*Link Nyota Ziko Humu (ABY a) x FI*Lovedevotion Cinderella (ABY n)
203 ABY n FI SK LO 14 FI*Lovedevotion Desirée Naaras International Champion Pia Nyrup EX1 CAGCIB
FI*Link Zaki Habit Rouge (ABY o) x Hotchocolate Cleopatra (ABY n)
204 ABY n FI SK LO 16 FI*Woodcocks A Kind Of Magic Naaras Pennut 4-7 kk Pia Nyrup EX1 BIV NOM
FI*Link Mochweo Blou (ABY a) x FI*Link Monaimba Om (ABY n)
205 ABY a FI SK LO 14 FI*Link Mochweo Blou Uros Grand International Champion Elin Hoffner EX1 CACS
FI*Link Moses (ABY n) x FI*Link Zenebe Mau (ABY o)
206 ABY o FI SK LO 16 S*Primuz-Zezam Rozetta Naaras Nuoret 7-10 kk Elin Hoffner EX1
S*Rubensborg Blues Brother (ABY n) x (N)Ororina's Euphoria (ABY o)
207 BAL b FI SRK LO FI*Fercatin Nozay Ronja Naaras Supreme Premior Anna Wilczek KM
By-Aristotle Azay Le Rideau (BAL b) x FI*Fercatin Isamon Noor (BAL n)
208 BAL c FI SRK LO 14 FI*BaliDancer's Ellie Naaras International Champion Pia Nyrup Abs
FI*Noxx Yossi Benayoun (OSH c) x FI*BaliDancer's Caya (BAL c)
209 BAL c 21 FI SK RX 16 FI*Noxx The Winner Takes It All Uros Pennut 4-7 kk Elin Hoffner EX1
Pippastro Aaron Ramsey (OLH c 24) x FI*BaliDancer's Eleeza (OSH c)
210 CRX I / CRX b FI SK LO 16 FI*Claypond's On Advance Uros Nuoret 7-10 kk Anna Wilczek EX1
U-Mink Ansa of Claypond's (CRX n 32) x EE*Solaris Planet Floris (CRX f)
211 CRX I / CRX n FI SK LO 16 FI*Seer's Asbjorg Naaras Nuoret 7-10 kk Anna Wilczek EX1
FI*Saca's Nullah (CRX n) x FI*Seer's Mara Jade (CRX n 24)
212 CRX II / CRX n 03 FI SK LO 14 FI*Telltail's Joyride Uros International Champion Anna Wilczek EX1 CAGCIB NOM BIS
S*Fort Knox Eric Northman (CRX b 01) x SH-Champagne Vesjoly Elf*RU (CRX f 03 33)
213 CRX II / CRX n 09 FI SK LO 15 FI*Saca's Rain Reanna Naaras Champion Anna Wilczek EX1 CACIB NOM
FI*Saca's White Rebel (CRX n 02) x Pixie Agnus*LT (CRX n)
214 CRX IV / CRX fs 03 24 FI SK LO 14 FI*Spectrolite Hopeasinisiipi Naaras Avoin Elin Hoffner EX1 CAC
Puraffection's Paras Punainen (CRX d 03 24) x FI*Spectrolite Dum Spiro Spero (CRX fs 03 24)
215 CRX IV / CRX e 03 FI SK LO 16 FI*Windseeker Ifon Worthing Uros Pennut 4-7 kk Elin Hoffner Abs
Ridgways Big Bang of Windseeker (CRX n 09) x FIN*Windseeker Quilla Belle-Île (CRX f 03 24)
216 CRX IV / CRX g 03 FI SRK LO FI*VeeKasin Miss Nettles Naaras International Premior Elin Hoffner EX1 CAGPIB
FI*Framillan Cunning thunder (CRX bs) x FI*Jip-Jap'n Unknown Mermaid (CRX g 03)
217 CRX IV / CRX fs 03 24 FI SRK LO FI*Spectrolite Dum Spiro Spero Naaras Kastraatti Elin Hoffner EX1 CAP NOM
FI*Spectrolite Tyson (CRX d 09 24) x FIN*Lubavan Al'binochka (CRX as 24)
218 CRX VI / CRX ns 03 24 FI SK LO 14 FI*Spectrolite Ritariperhonen Uros Supreme Champion Pia Nyrup KM BIV
Puraffection's Paras Punainen (CRX d 03 24) x FI*Spectrolite Dum Spiro Spero (CRX fs 03 24)
219 CRX VI / CRX a 03 22 FI SK LO 14 FI*Windseeker Della Bluenose Naaras Grand International Champion Pia Nyrup EX1 CACS
Beaconwood Dark Magic (CRX ns) x FIN*Windseeker Quilla Belle-Île (CRX f 03 24)
220 CRX VI / CRX ns 03 24 FI SK LO 15 FI*Spectrolite Vasten mun kasvojani Naaras Nuoret 7-10 kk Pia Nyrup EX1
FI*Spectrolite Ritariperhonen (CRX ns 03 24) x FI*Spectrolite Tulkoon rakkaus (CRX c)
221 CRX VII / CRX n 32 FI SK LO 15 U-Mink Ansa of Claypond's Uros Avoin Anna Wilczek EX1 CAC
Utamesh Ansa Satysfakcja*PL (CRX n 33) x Ratry Cornwall Legend*RU (CRX n 32)
222 CRX VIII / CRX f 09 33 FI SRK LO 13 FI*Alchemist Queen of Hearts Naaras Grand International Champion Pia Nyrup EX1 CACS
FI*Spectrolite Sonnet 116 (CRX a 09 33) x FIN*Alchemist Citalopram (CRX f 01 33)
223 DSP III / DSP f FI SK RX 16 Wrinkleface Golden Coin Naaras Avoin Anna Wilczek EX1 CAC
FIN*Skinny-Dip's Arthur (DSP n 03) x Artlucia Angelic (DSP a 33)
224 OLH n 25 FI SRK LO Topeng News Flash of Noxx Uros Supreme Champion Anna Wilczek KM
Purrmatix Headline News (BAL n 21) x Purrmatix Tiny Bubbles of Topeng (OLH b 03 25)
225 OLH a 24 FI SK RX 15 FI*Noxx Allegro Naaras Nuoret 7-10 kk Anna Wilczek EX1
Pippastro Aaron Ramsey (OLH c 24) x FI*Noxx Cassiopeia (OLH f 24)
226 OLH a 25 FI SK LO 16 FI*Noxx Miss Moneypenny Naaras Nuoret 7-10 kk Pia Nyrup EX1
Pippastro Aaron Ramsey (OLH c 24) x FI*Noxx Thunderball (OSH f 03 25)
227 OLH c 25 FI SK LO 15 FI*BaliDancer's Gaius Uros Nuoret 7-10 kk Elin Hoffner EX1 NOM BIS
Pippastro Aaron Ramsey (OLH c 24) x FI*BaliDancer's Ellie (BAL c)
228 OLH ns 25 FI SK RX 15 FI*Mummeli Sofinho Yaron Uros Champion Pia Nyrup EX1 CACIB
FI*Noxx Hercules (OLH ns 24) x FI*Mummeli Dinazinha Sofia (OSH n)
229 OLH n 02 FI SK LO 16 SE*Qjou'z Yodas Cheauka Naaras Nuoret 7-10 kk Elin Hoffner EX1
Shilby Line's Yoda Yoga (OLH b 03) x S*Broddan's Rut (OLH f 01)
230 OSH n FI SRK RX Galoo of Beugnycats Uros Supreme Champion Pia Nyrup KM BIV NOM
Furendo Og Island Snaegerdi (SIA ns 21) x Farinelli Etna (OSH n)
231 OSH n FI SK LO 14 FI*Curnauskiss Paint In Black Uros International Champion Pia Nyrup EX1 CAGCIB
FI*Mummeli Dinazinho Sepe (OSH d 25) x FI*Curnauskiss I Will Stay (BAL f)
232 OSH n FI SK LO 15 FI*Ori-Katin Modesty Blaise Naaras Nuoret 7-10 kk Pia Nyrup EX1 NOM
Pharoahsgems Sinuhe of Kelmikerhon (SIA n) x FI*Ori-Katin Pussy Katnip (OSH f)
233 OSH a FI SRK LO 14 FI*LoudMeow Lady Starstruck Naaras Grand International Premior Pia Nyrup EX1 CAPS
Yrttitarhan Maitikka (OSH p 24) x S*Sandvretens Syrah (OSH a 25)
234 OSH a FI SRK LO 14 FI*LoudMeow Stargazer Naaras Supreme Premior Pia Nyrup KM NOM
Yrttitarhan Maitikka (OSH p 24) x S*Sandvretens Syrah (OSH a 25)
235 OSH f FI SK LO 15 O*Kay Orient Angel Bon-Bon Baby Naaras Grand International Champion Pia Nyrup EX1 CACS NOM
HU*Shagio-Chen Pamelo (OSH d 03 22) x UA*Made in Ukraine Vasilisa (SIA n 03)
236 OSH g FI SK LO 16 FI*SunSarin Angel Naaras Pennut 4-7 kk Pia Nyrup EX1
FI*Orifame Onassis (OSH c 24) x FI*Clamoris Isadora (SIA e 21)
237 OSH a 24 FI SRK LO 14 FI*LoudMeow Little Starlet Naaras Supreme Champion Elin Hoffner KM NOM BIS
Yrttitarhan Maitikka (OSH p 24) x S*Sandvretens Syrah (OSH a 25)
238 OSH a 24 FI SK LO 16 FI*Noxx Domino Derval Naaras Nuoret 7-10 kk Elin Hoffner EX1
Pippastro Aaron Ramsey (OLH c 24) x FI*Noxx Thunderball (OSH f 03 25)
239 OSH a 24 FI SRK LO 14 FI*LoudMeow Rockstar Uros Kastraatti Elin Hoffner EX1 CAP NOM
Yrttitarhan Maitikka (OSH p 24) x S*Sandvretens Syrah (OSH a 25)
240 OSH a 25 FI SRK LO S*Sandvretens Syrah Naaras Supreme Premior Anna Wilczek KM NOM BIS
Urban Legend of Black Lotus*CH (OSH a) x S*Sandvretens Kram (SIA a 21)
240 OSH a 25 FI SRK LO S*Sandvretens Syrah Naaras Siitos Rotukirjaus Kissaliitto
Urban Legend of Black Lotus*CH (OSH a) x S*Sandvretens Kram (SIA a 21)
241 OSH a 25 FI SRK LO 14 FI*LoudMeow Stella by Starlight Naaras International Premior Anna Wilczek EX1 CAGPIB
Yrttitarhan Maitikka (OSH p 24) x S*Sandvretens Syrah (OSH a 25)
242 OSH b 22 FIN SRK RX FIN*Orifame AurinkoKuningas Uros Supreme Premior Anna Wilczek KM NOM BIS
Macriano D'Oltremare (OSH b 24) x DK*Thurah Valmai Vanessa (OSH os 22)
242 OSH b 22 FIN SRK RX FIN*Orifame AurinkoKuningas Uros Veteraani Elin Hoffner 1 NOM BIS
Macriano D'Oltremare (OSH b 24) x DK*Thurah Valmai Vanessa (OSH os 22)
243 OSH c 24 FI SK RX 16 FI*Noxx Dancing Queen Naaras Pennut 4-7 kk Anna Wilczek EX1 NOM
Pippastro Aaron Ramsey (OLH c 24) x FI*BaliDancer's Eleeza (OSH c)
244 OSH d 24 FI SK LO 15 FI*BlackDevil's RedBull Uros Grand International Champion Elin Hoffner EX1 CACS
Azorez Gwaihir The Windlord (SIA a) x FI*Laurinda Carmen Creme Brulee (OSH f)
245 OSH d 24 FI SK LO 15 HU*Okonor Rozsdás Uros International Champion Elin Hoffner Abs
HU*Okonor Padlizsán, JW, DSM (OSH c) x HU*Okonor Red Head Woman (OSH h 24)
246 OSH d 24 FI SK LO 15 FI*Choose DareDeVill Uros Avoin Elin Hoffner EX1 CAC NOM
FI*Choose Xoo Cute To Be True (OSH n 03 24) x FI*Choose Sims à la Bimba (OSH f)
247 OSH j 24 FI SK LO 16 FI*SunSarin Amazing Naaras Pennut 4-7 kk Anna Wilczek EX1
FI*Orifame Onassis (OSH c 24) x FI*Clamoris Isadora (SIA e 21)
248 OSH n 02 21 FI SK LO 15 FI*BlackDevil's Sweet Lady Joker Naaras International Champion Elin Hoffner EX1 CAGCIB
Azorez Gwaihir The Windlord (SIA a) x FI*Birregin Magaskawee (OSH n 01 21)
249 OSH n 03 24 FI SK LO 15 FI*BlackDevil's Hunting NightWing Naaras Grand International Champion Elin Hoffner EX1 CACS
Azorez Gwaihir The Windlord (SIA a) x FI*Birregin Magaskawee (OSH n 01 21)
250 OSH b 03 24 FI SK LO 15 FI*BlackDevil's Caramel Harley Quinn Naaras Grand International Champion Elin Hoffner EX1 No Cert
Azorez Gwaihir The Windlord (SIA a) x FI*Birregin Magaskawee (OSH n 01 21)
251 OSH h 03 24 FI SK LO 16 One Fun Sun's World Naaras Nuoret 7-10 kk Anna Wilczek EX1 NOM
UA*Made in Ukraine X-Factor (OSH b 24) x Appetite Sun's World (OSH e 03 25)
252 RUS FI SK LO 16 FI*Susanssin Pink Power in the Sky Naaras Pennut 4-7 kk Pia Nyrup EX1
FI*Inkilee Rebel without a cause (RUS ) x FI*Susanssin Faithful Shieldmaiden (RUS )
253 SIA n FI SRK LO FI*Twist-Tiramisun Queen Syrah Naaras Grand International Champion Pia Nyrup EX1 CACS
Kaloke Kasango (SIA n) x FI*Twist-Tiramisun Kurtisaani (SIA n)
254 SIA n FI SRK LO FI*Twist-Tiramisun Muusa Naaras International Premior Pia Nyrup EX1 CAGPIB
FIN*Baila-Bailan Pahinkaikista (SIA n) x FIN*Twist-Tiramisun Juoni (SIA n)
255 SIA a FI SRK LO 13 FI*Aurinkomäen Dexter-Danilo Uros Grand International Champion Elin Hoffner EX1 CACS
FI*Twist-Tiramisun North Star (SIA a) x FI*Kelmikerhon Oolong T. (SIA n)
256 SIA a FI SK LO 15 FI*Plan-A Mon Dieu Naaras Champion Elin Hoffner EX1 CACIB
San-Toi North Star of Plan-A (SIA b) x FI*Kelmikerhon Elegia (SIA a)
257 SIA a FI SRK LO FI*Kelmikerhon Elegia Naaras International Premior Elin Hoffner EX1 CAGPIB
Pharoahsgems Sinuhe of Kelmikerhon (SIA n) x FIN*Kelmikerhon Simasuu (SIA c)
258 SIA b FI SRK LO 14 San-Toi North Star of Plan-A Uros Grand International Champion Anna Wilczek EX1 CACS
San-Toi's Timbuctoo, DM (SIA n) x Thaifong Tatiana of San-Toi, DM (SIA b)
258 SIA b FI SRK LO 14 San-Toi North Star of Plan-A Uros Siitos Rotukirjaus Kissaliitto
San-Toi's Timbuctoo, DM (SIA n) x Thaifong Tatiana of San-Toi, DM (SIA b)
259 SIA b FI SK LO 15 FI*BlackDevil's White Viper Naaras Grand International Champion Anna Wilczek EX1 CACS
Azorez Gwaihir The Windlord (SIA a) x FI*Laurinda Carmen Creme Brulee (OSH f)
260 SIA c FI SK LO 16 FI*Plan-A Obi-Wan Kerubi Uros Pennut 4-7 kk Pia Nyrup EX1
San-Toi North Star of Plan-A (SIA b) x FI*Plan-A Aika Kelmi (SIA c)
261 SIA f FI SK LO 15 FI*Kaspektin Kasipusi Naaras Avoin Anna Wilczek EX1 CAC
San-Toi North Star of Plan-A (SIA b) x Azorez Varda Tintalle of Kaspektin (SIA f)
262 SIA h FI SK RX 16 FI*Choose Echoes In Your Heart Naaras Nuoret 7-10 kk Pia Nyrup EX1
Galoo of Beugnycats (OSH n) x FI*Choose Avec Moi & Bimba (OSH f)
263 SIA e 21 FI SK LO 14 FI*Clamoris Isadora Naaras International Champion Elin Hoffner EX1 CAGCIB
FI*Feanorian GhostInTheShell (SIA d 21) x FI*Clamoris Habika (OSH f 22)
264 SIA n 03 FI SRK LO 14 FI*Ori-Katin Michiko Iki-Oma Naaras Grand International Champion Anna Wilczek EX1 CACS
FI*Bluintenso Cherubino (SIA n) x HU*Shagio-Chen Noriko Ori-Katino (OSH n 03)
265 SIA b 03 FI SRK LO FI*Choose Three Wishes Well Naaras Supreme Champion Elin Hoffner KM
Xerox Iron Happy Jungle*RU (OSH n 03) x FIN*Birregin Ashita ga Choose (OSH n 24)
266 SIA n 03 21 FI SK LO 15 FI*BlackDevil's Cute Cassandra Naaras Avoin Anna Wilczek EX1 CAC
Azorez Gwaihir The Windlord (SIA a) x FI*Birregin Magaskawee (OSH n 01 21)
266 SIA n 03 21 FI SK LO 15 FI*BlackDevil's Cute Cassandra Naaras Määrittely Elin Hoffner SIA n 03 21
Azorez Gwaihir The Windlord (SIA a) x FI*Birregin Magaskawee (OSH n 01 21)
267 SIA b 01 21 FI SK LO 16 FI*Pinewoods Xtra Great Gatsby Uros Pennut 4-7 kk Elin Hoffner EX1
FI*Pinewoods Tequila Sunrise (SIA b 02 21) x History Movie of Chocline (OSH o 03)
268 SOM n FI SK LO 16 FI*Kharn-Ka Io Naaras Pennut 4-7 kk Elin Hoffner EX1 NOM BIS
Tutankhamon di Gens Rubra (SOM n) x FI*Kharn-Ka Inola (SOM n)
269 SOM n FI SRK RX FI*Kharn-Ka Taygeta Taurus Naaras Supreme Premior Elin Hoffner KM
DK*Dushara Danü (SOM n) x FIN*Kharn-Ka Imperia Isabel (SOM o)
270 SOM o FI SK LO 16 FI*Kharn-Ka Qianoush Naaras Pennut 4-7 kk Anna Wilczek EX1
IT*X-Factor di Gens Rubra (SOM o) x FI*Kharn-Ka Wylove Frost (SOM p)
271 SPH IV / SPH f 09 FI SK RX 16 Goliaf Grace Naaras Premior Pia Nyrup EX1 CAPIB
IT*Sweet Killer Zola (SPH d 09) x MalinkaS Roxolana (SPH f 03)
272 SPH V / SPH a 03 32 FI SRK RX 14 FI*Tutsi Emperor Uros Supreme Premior Pia Nyrup KM NOM
FIN*Tutsi March Martyn (SPH d 09) x LV*Otomi Claudia (SPH a 21 33)
273 HCL Jeremias Uros Kotikissat Elin Hoffner Abs
274 HCL Noora Naaras Kotikissat Elin Hoffner Abs
274 HCL Noora Naaras Veteraani Elin Hoffner Abs
275 HCS Oswald Uros Kotikissat Elin Hoffner 1 NOM BIS
276 HCS Veikko Uros Kotikissat Elin Hoffner Abs
277 HCS Kerttuli Naaras Kotikissat Elin Hoffner Abs
278 HCS Sanni Naaras Kotikissat Elin Hoffner 1 NOM
302 kpl

Tuomarit

Nimi EMS-koodit Kissaa
Hoffner Elin TARK IV, ABY a, ABY o, BAL c 21, CRX IV, OLH c 25, OLH n 02, OSH a 24, OSH b 03 24, OSH d 24, OSH n 02 21, OSH n 03 24, SIA a, SIA b 01 21, SIA b 03, SIA e 21, SOM n, HCL, HCS, VET IV, VET Kotikissat 35
Hornell Henry EXO e 03, EXO fs, PER d 22, PER ds 22 62, PER e 03, PER es 11, PER f 03 24, RAG a, RAG a 03, RAG n 03, SBI h 21, SBI n 21, ACL VIII, MCO IV, MCO VII, NFO VI 40
Koskenkangas Marjatta EXO a, EXO n 22, PER g, PER g 02 62, PER g 03, RAG a 04, RAG n 04, SBI d, SBI d 21, SBI f 21, SBI h, TUV f 61-63, MCO II, NFO II, NFO IX, NFO V, NFO VIII, VET 1 38
Noskova Elena PER f, PER n, RAG f 03, RAG n, SBI a, SBI b 21, SBI g, SBI n, TUV n 61-63, MCO III, MCO V, NEM I, NFO IV, NFO VII 43
Nyrup Pia TARK IV, ABY n, BAL c, CRX VI, CRX VIII, OLH a 25, OLH ns 25, OSH a, OSH f, OSH g, OSH n, RUS, SIA c, SIA h, SIA n, SPH IV, SPH V, VET III 31
Sidorova Natalia BEN n 22, BEN n 22 32, BEN n 22 33, BEN n 24 33, BML II, BUR a, BUR b, BUR c, BUR d, CYM 51-52, EUR a 24, EUR e 22, EUR g 24, EUR n, EUR n 22, KBL I, KBL III, OCI b 24, OCI n 24, OCI ns 24 31
Wikström Bjarne ACL IV, ACS III, MCO I, MCO VI, MCO VIII, NFO I, NFO III, SIB III, SIB V, SIB VI, SIB VIII, VET 2 38
Wilczek Anna BML I, BSH ns 11, BUR e, BUR h, BUR n, EUR n 03, EUR ns 23, KOR, MAN 51-52, BAL b, CRX I, CRX II, CRX VII, DSP III, OLH a 24, OLH n 25, OSH a 25, OSH b 22, OSH c 24, OSH h 03 24, OSH j 24, SIA b, SIA f, SIA n 03, SIA n 03 21, SOM o 39
8 tuomaria