ERY-SYD Kansainvälinen kissanäyttely 12.06.2016
Järjestävä yhdistys Eteläinen Rotukissayhdistys ry
Alkaa 12.6.2016 Loppuu 12.6.2016
Ilmoittautuminen alkaa 15.3.2016 Ilmoittautuminen loppuu 20.5.2016
Yleisöaika alkaa 9:30 Yleisöaika loppuu 16:00
Eläinlääkärintarkastus alkaa 8:30 Eläinlääkärintarkastus loppuu 0:00
Arvostelut alkavat 9:30 Vahvistuskirjeen julkaisupvm 3.6.2016
Kansainvälinen Kyllä Erikoisnäyttely Ei
Drive In -näyttely Kyllä Omistajat saavat esitellä kissansa Kyllä
Kissoja enintään 460   Kategoriat 1, 2, 3, 4, Kotikissat
BreedBIS-rodut BreedBIS kissoja vähintään
Tilinumero
Sähköposti show@ery-syd.net
Paikka Hyvinkää
Toimihenkilöt Näyttelyinfo, p. 050 576 3344 (iltaisin kello 17 - 21), info@ery-syd.net
Näyttelypäällikkö Viivi Viuha, puheenjohtaja@ery-syd.net
Näyttelysihteeri Tarja Kudjoi, p. 040 741 4003, show@ery-syd.net
Lisätietoja Näyttely on Drive In -näyttely. Lisätiedot ja toimintaohjeet löytyvät näyttelyinfosta.

Painettu näyttelyluettelo maksaa 5 euroa ja se pitää maksaa näyttelyilmoittautumisen yhteydessä. Luettelo sisältää molempien en näyttelyt. Sitä ei voi ostaa näyttelypaikalta. Ilmainen sähköinen luettelo julkaistaan näyttelypäivänä internetissä.

Näyttelyssä jaetaan ruusukkeet kaikille pennuille ja nuorille sekä värin- ja tuomarin parhaille kissoille. Muut ruusukkeet voi ostaa näyttelystä hintaan 3 €/kpl. Näyttelyssä ei jaeta leimoja eikä uusia leimakortteja.

Yhteenveto ilmoittautumisista

Kategoria Ilmoittautuneita
1 89
2 122
3 90
4 132
Kotikissat 7
Yhteensä 440

Suodata näytettäviä tuloksia alla olevilla valinnoilla.

Suodata näytettäviä tuloksia alla olevilla valinnoilla.

Nro EMS-koodi Rekisterinumero Nimi Sukupuoli Luokka Tuomari Tulos
1 EXO n FI SK LO 14 FI*AzuLejo's Deep Silent Complete Naaras Grand International Champion Anna Wilczek EX1 CACS
IT*Serafino del Falco d'Oro (EXO n) x FI*Leonidan Queen 4 AzuLejo (EXO f 03 22)
2 EXO n FI SK LO 16 Shuturi's Black Label 4 Ayser Uros Pennut 4-7 kk Anna Wilczek Abs
S*Athelstones Red-Hot (EXO d) x Shuturi's Peggy Sue (PER g)
3 EXO n 22 FI SK LO 14 FI*Chosen-One Romance in the Rain Uros Supreme Champion Anna Wilczek KM BIV NOM BIS
FI*Elrikan Oskar-Onni (EXO n 22) x FI*Chosen-One Lacy Looker (PER n 03 24)
4 EXO n 22 FI SK LO 16 Cyrridwen Grillage Uros Nuoret 7-10 kk Anna Wilczek EX1
D'Eden Lover Michelangelo (EXO n) x Sybarit's Lilu of Cyrridwen (EXO n 22)
5 EXO n 22 FI SK LO 15 FI*Chosen-One Billion Dollar Baby Naaras Nuoret 7-10 kk Anna Wilczek EX1 NOM
FI*Elrikan Oskar-Onni (EXO n 22) x FI*Chosen-One Lacy Looker (PER n 03 24)
6 EXO n 22 FI SK LO 15 FI*Nipsu-Nappulan Urban Legend Uros Kastraatti Anna Wilczek EX1 CAP
FI*Nipsu-Nappulan Summer Sun (EXO d 24) x FI*Aamukasteen Finland Maiden (EXO n 24)
7 EXO a 02 21 62 FI SRK LO Teddy-Bear Mechta*RU Uros Supreme Champion Anna Wilczek KM
Exotic Dream Skif (PER n 03 24) x Exotic Dream Indigo Pearl (EXO g 01)
8 PER d FI SK LO 15 FI*KiSui Fly To The Moon Uros Pennut 4-7 kk Anna Wilczek EX1
FI*Kermaviiksen Giovanni (PER n 03) x FI*Kultaviiksen Janis Joplin (PER d)
9 PER f FI SRK LO Sumava's Amanda Naaras Supreme Premior Anna Wilczek KM
Nuit-Magique Ebony of Sumava (PER n) x Sumava's Nebulosa (PER w)
10 PER d 23 FI SK LO 14 FI*Mimosan Never Let You Go Uros Grand International Champion Anna Wilczek Abs
S*Athelstones Blackout (PER n) x A*Heaven Sent Petite Fleur (PER f 03 23)
11 PER d 24 FIN SRK LO FIN*BlueIce's Warwick Uros Supreme Premior Anna Wilczek KM
Sumava's Zigor (PER d 22) x FIN*BlueIce's Must B Love (PER g 24)
11 PER d 24 FIN SRK LO FIN*BlueIce's Warwick Uros Veteraani Vladimir Isakov 2
Sumava's Zigor (PER d 22) x FIN*BlueIce's Must B Love (PER g 24)
12 PER f 03 FI SK LO 15 FI*KiSui Just Like An Angel Naaras Avoin Anna Wilczek Abs
FI*Kermaviiksen Giovanni (PER n 03) x FI*Kultaviiksen Janis Joplin (PER d)
13 PER f 03 24 FI SK LO 16 FI*Chosen-One Divine Beauty Daria Naaras Nuoret 7-10 kk Anna Wilczek EX1
FI*Whispers Hide and Seek (PER n 03 24) x FI*Chosen-One Betty Boop (PER g 03)
14 PER a 33 FI SK LO 16 D'Incantostar Aurora Naaras Avoin Anna Wilczek EX1 CAC
D'Incantostar T'Amo (EXO n) x Newages Blueoceaneyes (EXO f 21 33)
15 PER a 33 FIN SRK LO FIN*Jasmirin Danny-Boy Uros Grand International Premior Anna Wilczek EX1 CAPS
Sandypaws Sammy-of-Jasmirin (PER n 33) x DK*Lobell's Babbling Brooke (PER a 33)
15 PER a 33 FIN SRK LO FIN*Jasmirin Danny-Boy Uros Veteraani Vladimir Isakov 3
Sandypaws Sammy-of-Jasmirin (PER n 33) x DK*Lobell's Babbling Brooke (PER a 33)
16 PER n 21 33 FI SRK LO Benoma Havanna Dreams Naaras Supreme Premior Anna Wilczek KM
Sandypaws Kokomo of Benoma (PER n 21 33) x Grovewood La Belle Vie of Benoma (PER a 33)
17 RAG n FI SK LO 15 FI*Pampan Titan Uros Avoin Donatella Mastrangelo EX1 CAC
FI*Ragtail Dominic (RAG n 03) x FI*Safireyes Blue Hope (RAG a)
18 RAG n FI SK LO 16 FI*Dollyblues Fill Your Heart Uros Pennut 4-7 kk Donatella Mastrangelo EX1
FI*Dollyblues Better Than Love (RAG n 03) x S*Mariamores O'Lala of Adonis (RAG n)
19 RAG a FI SK LO 15 FI*Pampan Timba Uros Avoin Anna Wilczek EX1 CAC
FI*Ragtail Dominic (RAG n 03) x FI*Safireyes Blue Hope (RAG a)
20 RAG a FI SRK LO FI*Stardoll's Tilly Tina Naaras International Premior Anna Wilczek EX1 CAGPIB
FIN*Utuinen Fille Fallaton (RAG a) x FIN*Stardoll's Ebony Ebba (RAG n)
21 RAG e FI SRK LO 13 FI*Maplehill's Lord Milori Uros Premior Anna Wilczek EX1 CAPIB
FI*Maplehill's Abacus Jr. (RAG e 04) x FI*Maplehill's Tinker Bell (RAG f 03)
22 RAG n 21 FI SRK LO Gayaneh Gaudeamus Igitur Uros Supreme Champion Donatella Mastrangelo KM NOM
FI*Hakalan Herra Tossavainen (RAG n) x FI*Utuinen DashingDesign (RAG n 04 21)
23 RAG n 03 FI SK LO 15 FI*Cat's-JM Hot-Kiss Naaras Champion Donatella Mastrangelo EX1 CACIB NOM BIS
Goldendolls Cattery JG (RAG a 03 21) x FI*Cat's-JM Classic-Glamour (RAG n)
24 RAG n 03 FI SK LO 15 FI*Dolldesire's Romeo Uros Nuoret 7-10 kk Donatella Mastrangelo EX1
Darlinlildols Valiant Warrior (RAG n 03) x Angelicdolls Royal Princess (RAG n 04)
25 RAG n 03 FIN SRK LO FIN*Maplehill's Shere Khan Uros International Premior Donatella Mastrangelo EX1 CAGPIB
S*Krickelins Bernhard (RAG a 03) x FIN*Maplehill's Saskatchewan (RAG n 04)
25 RAG n 03 FIN SRK LO FIN*Maplehill's Shere Khan Uros Veteraani Vladimir Isakov 4
S*Krickelins Bernhard (RAG a 03) x FIN*Maplehill's Saskatchewan (RAG n 04)
26 RAG n 03 FIN SRK LO FIN*Snowrag Timanfaya Naaras Premior Donatella Mastrangelo EX1 CAPIB NOM
FIN*Snowrag Hercule Poirot (RAG n 04) x FIN*Snowrag Pineapple Heart (RAG a 03)
26 RAG n 03 FIN SRK LO FIN*Snowrag Timanfaya Naaras Veteraani Vladimir Isakov 1
FIN*Snowrag Hercule Poirot (RAG n 04) x FIN*Snowrag Pineapple Heart (RAG a 03)
27 RAG n 04 FI SK LO 16 FI*Wildemar Charming Star Uros Pennut 4-7 kk Donatella Mastrangelo EX1
FI*Sunrunner's Jesstin (RAG a 04) x FI*Dollyblues I'll KeepYouSafe (RAG n 03)
28 RAG n 04 FI SK LO 16 FI*Dolldesire's Usva Naaras Pennut 4-7 kk Donatella Mastrangelo EX2
Darlinlildols Valiant Warrior (RAG n 03) x FI*Dolldesire's Hope (RAG a 04)
29 RAG n 04 FI SK LO 16 Gayaneh Lobelia lunaris Naaras Pennut 4-7 kk Donatella Mastrangelo EX1 BIV
(N)Diadem's Vuzzy (RAG a 03) x Gayaneh Igitur Iris (RAG n 21)
30 RAG n 04 FIN SRK LO FIN*Dollyblues PieceOfMyHeart Naaras Grand International Premior Donatella Mastrangelo EX1 CAPS
FIN*Dollyblues Rhapsody In Blue (RAG a 03) x FIN*Dollyblues Satin Doll (RAG f)
31 RAG a 03 FI SK LO 14 FI*Dollyblues You Are The Sunshine Naaras Grand International Champion Donatella Mastrangelo EX1 CACS
Of Moonlight Dolls Dutch Dreamer (RAG a 03) x FI*Dollyblues GoodGollyMsMolly (RAG a 03)
32 RAG a 03 FI SK LO 14 FI*Maplehill's Song of Ice and Fire Naaras Champion Donatella Mastrangelo EX1 CACIB
FI*Maplehill's Lovely Blues (RAG a 03) x FI*Maplehill's Beatrice (RAG a 04)
33 RAG a 03 FI SRK LO 13 FI*Maplehill's Lovely Blues Uros Avoin Donatella Mastrangelo EX1 CAC
FI*Shyshaman's Sonny Starsocks (RAG n 04) x FIN*Maplehill's Maxine (RAG a 03)
33 RAG a 03 FI SRK LO 13 FI*Maplehill's Lovely Blues Uros Siitos Rotukirjaus Kissaliitto
FI*Shyshaman's Sonny Starsocks (RAG n 04) x FIN*Maplehill's Maxine (RAG a 03)
34 RAG a 03 FI SK LO 15 FI*Dollyblues Feels Like Summer Naaras Avoin Donatella Mastrangelo EX2
FI*Dollyblues You da One (RAG a 03) x FI*Dollyblues Saint Veronika (RAG n)
35 RAG a 03 FI SK LO 14 FI*Maplehill's Diamonds In The Sky Naaras Avoin Donatella Mastrangelo EX1 CAC
FI*Maplehill's Lovely Blues (RAG a 03) x FI*Maplehill's Beatrice (RAG a 04)
36 RAG a 03 FI SK LO 16 FI*Colorstar's Run to Heart Uros Pennut 4-7 kk Donatella Mastrangelo EX2
FI*Sunrunner's Quinlan (RAG a 03) x FI*Snowrag Pompom (RAG a 04)
37 RAG a 03 FI SK LO 16 FI*Tammikatin Halinalle Uros Pennut 4-7 kk Donatella Mastrangelo EX1 BIV
FI*Maplehill's Lovely Blues (RAG a 03) x FI*Tammikatin Baby Carrot (RAG f 04)
38 RAG a 03 FI SRK LO FI*Tammikatin Kuu-Ukko Uros Grand International Premior Donatella Mastrangelo EX1 CAPS
FI*Satinante's Don Diego (RAG n 04) x FI*Shyshaman's Baby Ragdalena (RAG a 04)
39 RAG a 03 FI SRK LO FI*Dollyblues GoodGollyMsMolly Naaras International Premior Donatella Mastrangelo EX1 CAGPIB
Kanoa Dama W Masce*PL (RAG n 03) x FI*Dollyblues EndlessLoveSong (RAG n 04)
40 RAG a 04 FI SRK LO 14 FI*Lukanpuron Corona Borealis Uros Grand International Champion Donatella Mastrangelo EX1 CACS
FI*Shyshaman's Star of Ivanhoe (RAG a 03) x FI*Riverknee Kangaroo Ridge (RAG n)
41 RAG a 04 FI SRK LO 14 FI*Riverknee Little Star Naaras Champion Donatella Mastrangelo EX1 CACIB
Kylador Abacus (RAG a 03) x FI*Shyshaman's River of Stars (RAG a)
42 RAG a 04 FI SK LO 15 FI*Riverknee Milady Wienna Naaras Avoin Donatella Mastrangelo EX1 CAC
FI*Riverknee Wish of Peace (RAG a) x FI*Riverknee Little Star (RAG a 04)
43 RAG a 04 FI SK LO 15 FI*Valkokullan Helinä Naaras Champion Donatella Mastrangelo EX2
DK*Jaquet Cinnamon (RAG a 03) x FI*Valkokullan Bubble Bell (RAG a 04)
44 RAG a 04 FI SK LO 15 FI*Stardoll's Blue Galaxy Uros Nuoret 7-10 kk Donatella Mastrangelo EX1 BIV NOM BIS
FI*Stardoll's Santo Domingo (RAG n 03) x FI*Stardoll's Blue Velvet (RAG a)
45 RAG a 04 FI SK LO 15 FI*RedHorizon's Laphroaig Naaras Nuoret 7-10 kk Donatella Mastrangelo Abs
FI*Maplehill's Lovely Blues (RAG a 03) x FI*Shyshaman's Lil' Shamanita (RAG f)
46 RAG a 04 FIN SRK RX FIN*Riverknee Highest Hopes Naaras International Premior Donatella Mastrangelo EX1 CAGPIB
Faramir von Anderland (RAG a 04) x FIN*Shyshaman's I Am Music (RAG a 04)
47 RAG a 04 FI SK LO 15 FI*Dollyblues Stairway To Heaven Naaras Kastraatti Donatella Mastrangelo EX1 CAP
FI*Rock'nRags Heart On Fire (RAG a 04) x FI*Dollyblues Just Like Heaven (RAG a 03)
48 RAG d 03 FI SRK LO FI*Snowrag Red Maserati Uros Grand International Champion Donatella Mastrangelo EX1 CACS
FI*Snowrag Prince of Tide (RAG n 03) x FI*Snowrag Balenciaga (RAG f 03)
49 RAG d 04 FI SK LO 15 FI*Hakalan Sulosointu Uros Kastraatti Donatella Mastrangelo EX1 CAP NOM BIS
FI*Maplehill's Lovely Blues (RAG a 03) x FI*Hakalan Neiti Näpsä (RAG f 04)
50 RAG e 04 FI SK LO 16 FI*Tammikatin Hunajanassu Uros Pennut 4-7 kk Donatella Mastrangelo EX1 NOM
FI*Maplehill's Lovely Blues (RAG a 03) x FI*Tammikatin Baby Carrot (RAG f 04)
51 RAG n 04 21 FI SRK LO 13 Gayaneh Helius Hilaris Uros Grand International Champion Donatella Mastrangelo EX1 CACS
FI*Maplehill's Rely On Shaman (RAG a 03) x FI*Utuinen DashingDesign (RAG n 04 21)
52 RAG n 04 21 FI SK LO 16 Gayaneh Lilium igitur Naaras Pennut 4-7 kk Donatella Mastrangelo EX1
(N)Diadem's Vuzzy (RAG a 03) x Gayaneh Igitur Iris (RAG n 21)
53 RAG a 04 21 FI SK LO 16 Gayaneh Lepadella igitur Uros Pennut 4-7 kk Donatella Mastrangelo EX1
(N)Diadem's Vuzzy (RAG a 03) x Gayaneh Igitur Iris (RAG n 21)
54 RAG a 04 21 FI SK LO 16 Gayaneh Littorella igitur Naaras Pennut 4-7 kk Donatella Mastrangelo EX1
(N)Diadem's Vuzzy (RAG a 03) x Gayaneh Igitur Iris (RAG n 21)
55 SBI n FI SRK LO FI*Nalandan Bandhula Uros Kastraatti Anna Wilczek EX1 CAP
Trevino's OP (SBI n) x Alana*Nay's Lilly (SBI n)
56 SBI n FI SRK LO FI*Midianin Bianca Naaras Premior Anna Wilczek EX1 CAPIB
FIN*Tamus Skyline (SBI n) x FIN*Sic'an Mesa (SBI a)
57 SBI a FI SK LO 16 FI*Rais-Kis MilkyWay Naaras Pennut 4-7 kk Anna Wilczek EX1
NO*Snowbuddy's Blue Charm (SBI a) x FI*Rais-Kis Aurora (SBI f)
58 SBI a FI SRK LO FI*Nalle-Puhin PINK! Naaras Supreme Premior Anna Wilczek KM BIV
FIN*Zhamanen Fangio (SBI n) x FI*Tamus Wildcat (SBI f)
59 SBI a FI SRK LO FI*Tamus Vectra Pipro Naaras Supreme Premior Anna Wilczek KM
FIN*MeToYou Ceasar (SBI a) x FIN*Tamus Baleno Bellet (SBI n)
60 SBI a FI SRK LO FI*Åbodas Tobias Uros Grand International Premior Anna Wilczek EX1 CAPS
FIN*Fotocatin Risto Räppääjä (SBI n) x FI*Vongoivan Cirrus (SBI a)
61 SBI c FI SK LO 16 FI*Kujakeikarin Öifrid Uros Pennut 4-7 kk Anna Wilczek EX1
FI*Belagian X-File (SBI e 21) x FI*Kujakeikarin Justiina (SBI a)
62 SBI d FI SK LO 15 FI*Annmark Chengcheng Uros Avoin Anna Wilczek EX1 CAC
FI*Nalandan Bandhula (SBI n) x FI*Annmark Amberline (SBI d 21)
63 SBI d FI SK LO 16 FI*Rais-Kis Mignon Uros Pennut 4-7 kk Anna Wilczek EX1
NO*Snowbuddy's Blue Charm (SBI a) x FI*Rais-Kis Aurora (SBI f)
64 SBI d FI SRK LO 13 FI*Canth's Xander Uros Grand International Premior Anna Wilczek EX1 CAPS
FI*Safirrubir Brave the Wind (SBI a) x FI*JoJon La Pepita de Oro (SBI f 21)
65 SBI d FIN SRK LO FIN*Lirukallion Täpinäsä Naaras International Premior Anna Wilczek EX1 CAGPIB
S*Glitter's Geronimo (SBI d 21) x FIN*Lirukallion Canonkomä (SBI f)
65 SBI d FIN SRK LO FIN*Lirukallion Täpinäsä Naaras Veteraani Vladimir Isakov 2
S*Glitter's Geronimo (SBI d 21) x FIN*Lirukallion Canonkomä (SBI f)
66 SBI e FI SK LO 16 FI*Annmark Diana Naaras Pennut 4-7 kk Anna Wilczek EX1
FI*Tamus Hummer (SBI e) x FI*Annmark Beatrice (SBI j)
67 SBI f FI SRK LO FI*Birmayan Fazermint Naaras International Premior Anna Wilczek EX1 CAGPIB NOM BIS
FIN*Recknagel Miroslavsaatan (SBI d) x FIN*Zhamanen Hurricane (SBI n)
68 SBI f FI SRK LO 14 FI*Nalle-Puhin Mustang Sally Naaras Kastraatti Anna Wilczek EX1 CAP
FIN*Zhamanen C'mon Let's RED! (SBI d) x FI*Tamus Wildcat (SBI f)
69 SBI f FI SRK LO FI*Rais-Kis Aurora Naaras Siitos Rotukirjaus Kissaliitto
FIN*Ziruelan Beaucoup de Charme (SBI e) x FIN*Touchant Kief d'Amour (SBI b)
70 SBI g FI SK LO 16 FI*Annmark Deeva Naaras Pennut 4-7 kk Anna Wilczek EX1 NOM BIS
FI*Tamus Hummer (SBI e) x FI*Annmark Beatrice (SBI j)
71 SBI j FI SK LO 16 FI*Rais-Kis Marianne Naaras Pennut 4-7 kk Anna Wilczek EX1
NO*Snowbuddy's Blue Charm (SBI a) x FI*Rais-Kis Aurora (SBI f)
72 SBI n 21 FI SRK LO 13 FI*Canth's Xenia Naaras International Premior Anna Wilczek EX1 CAGPIB
FI*Safirrubir Brave the Wind (SBI a) x FI*JoJon La Pepita de Oro (SBI f 21)
73 SBI n 21 FI SRK LO FI*Vongoivan Geo Uros Kastraatti Anna Wilczek EX1 CAP NOM
FIN*JoJon El Rayo Rumba (SBI n 21) x FIN*Vongoivan Ailakki (SBI a)
74 SBI a 21 FI SK LO 15 FI*Lofanna California Naaras Champion Anna Wilczek EX1 CACIB NOM
Kissimirrin Felix (SBI b 21) x FI*Lofanna Aava (SBI f 21)
75 SBI a 21 FI SK LO 15 Demian BoyZone Keith Uros Kastraatti Anna Wilczek EX1 CAP
Peret Laty Mery, CZ (SBI e 21) x FI*Saca's Åwe Ecstatic (SBI c)
76 SBI b 21 FI SRK LO 13 Shapur Angel Naaras Grand International Premior Anna Wilczek EX1 CAPS
(N)Sobell Funny Honey (SBI b) x Shapur Greatest Love of all (SBI b 21)
77 SBI d 21 FI SRK LO 13 FI*Canth's Xavier Uros Supreme Premior Anna Wilczek KM
FI*Safirrubir Brave the Wind (SBI a) x FI*JoJon La Pepita de Oro (SBI f 21)
78 TUV n 61-63 / TUV n 62 FI SRK LO 14 FI*Valier's Hayalet Uros Champion Donatella Mastrangelo EX1 CACIB
FI*Kultaturkin Beyaz Biber (TUV n) x FI*Valier's Define (TUV f)
79 TUV d 61-63 / TUV d 63 FIN SRK LO FIN*Verdian Cihangir Uros Supreme Premior Donatella Mastrangelo KM
FIN*Semiramisin Zekai (TUV n) x Ceylan-Van vom Glasbach (TUV f)
79 TUV d 61-63 / TUV d 63 FIN SRK LO FIN*Verdian Cihangir Uros Veteraani Vladimir Isakov 1 NOM BIS
FIN*Semiramisin Zekai (TUV n) x Ceylan-Van vom Glasbach (TUV f)
80 TUV f 61-63 / TUV f 61 FI SRK LO FI*Valier's Define Naaras International Champion Donatella Mastrangelo EX1 CAGCIB
FIN*Hiirikujan Istekli Kedi (TUV d) x FI*Valier's Ciara (TUV f)
81 TUV f 61-63 / TUV f 62 FI SK LO 15 FI*Ilveslinnan Endamli Erenay Naaras Champion Donatella Mastrangelo EX1 CACIB
FI*Verdian Gilad (TUV n 21) x FI*Ilveslinnan Canipek Cicek (TUV d)
82 TUV f 61-63 / TUV f 21 62 FI SK LO 15 FI*Ilveslinnan Erkenci Erdemay Naaras Kastraatti Donatella Mastrangelo EX1 CAP
FI*Verdian Gilad (TUV n 21) x FI*Ilveslinnan Canipek Cicek (TUV d)
83 ACL II / ACL c 03 FI SK LO 15 FI*Murmelin Filip Uros Kastraatti Minna Krogh Abs
FI*Zormain Ashakes Romeo (ACS a 21 33) x FI*Trollin Hissu (ACL f 03 24)
84 ACL VI / ACL g 09 24 FIN SRK RX FIN*Trollin Pinky Naaras International Premior Minna Krogh EX1 CAGPIB NOM BIS
FIN*Trollin Frodo (ACL e 09 23) x FIN*Operadoll's Butterfly (ACL as 22)
85 LPL II / LPL n 09 FI SRK RX 13 S*Ägirs Hus BC Qaffe Uros International Premior Minna Krogh LPL VIII/ LPL ns 09
S*Ägirs Hus BC Magne (LPL as 22) x NL*Takoda BC Maiara (LPL f 03)
86 MCO I / MCO n Friderick SW&T of Fridericks House, DVM Uros Grand International Champion Kristiina Rautio EX1 CACS BIV
Mainefield's Sea Wolf (MCO n) x Country Gulliver's Triumf Lady (MCO n)
87 MCO I / MCO n FI SK LO 15 FI*Rotcat Odessa Naaras Nuoret 7-10 kk Kristiina Rautio EX1 NOM
DK*Amistia's Samson (MCO n 23) x FI*Rotcat Lilith (MCO ns 09)
88 MCO I / MCO n Nensy Raksi Line*RU Naaras Nuoret 7-10 kk Kristiina Rautio EX2
Friderick SW&T of Fridericks House, DVM (MCO n) x Country Gulliver s ZaLuxi El (MCO fs 22)
89 MCO I / MCO n FI SRK LO FI*Mainehaan Bruno Uros Premior Kristiina Rautio Abs
FI*Halden coon's Uno (MCO n) x S*Stortassen's KayCee (MCO a)
90 MCO II / MCO a 09 FI SRK LO FI*SatuMainen Wiennetta Naaras International Champion Malin Sundqvist EX1 CAGCIB
S*Moon Kewas Lord Duke of Argyll (MCO ns 09) x Lana Turner of Baydar (MCO g 22)
91 MCO II / MCO n 03 Amadeus Kian Cats*RU *** Uros Nuoret 7-10 kk Malin Sundqvist Abs
Ulrik Beauty Zagorsky Line*RU, JW (MCO n) x Queck Wind Kian Cats*RU, JW *** (MCO f 03)
92 MCO II / MCO n 09 FI SK LO 15 FI*Hashtag Northern Lights Uros Nuoret 7-10 kk Malin Sundqvist Abs
S*Coppermines Thor (MCO d) x FI*KingLeo's Bohemian Dream (MCO f)
93 MCO II / MCO a 09 FI SRK LO FI*HoneyCoon's I Want It More Uros Supreme Premior Malin Sundqvist KM
Iggy Pop z Matrixu, CZ (MCO a) x FIN*HoneyCoon's Little Doll (MCO ns 03)
94 MCO II / MCO a 09 FI SRK LO FI*HoneyCoon's Stormy End Uros Supreme Premior Malin Sundqvist KM NOM
Iggy Pop z Matrixu, CZ (MCO a) x FIN*HoneyCoon's Sweet Romance (MCO as 09 22)
95 MCO III / MCO a 22 FIN SRK LO FIN*Escape's Jethro Tull Uros Grand International Champion Malin Sundqvist EX1 CACS
DK*Wytopitlock The Final Cut (MCO a 22) x FIN*Escape's Spirit On My Mind (MCO n 22)
95 MCO III / MCO a 22 FIN SRK LO FIN*Escape's Jethro Tull Uros Veteraani Kristiina Rautio 3
DK*Wytopitlock The Final Cut (MCO a 22) x FIN*Escape's Spirit On My Mind (MCO n 22)
96 MCO III / MCO n 24 FI SK LO 15 Omkara Pack the Hat Uros Avoin Malin Sundqvist EX2
Omkara Josuah American Horse (MCO d 09 24) x Omkara Indian Lullaby (MCO n 23)
97 MCO III / MCO n 22 FI SK LO 15 Velvet Goldmine Estate Pearls*RU Uros Avoin Malin Sundqvist EX1 CAC BIV
Dotcom Yabba Dabba Do (MCO n 09 22) x (N)Sacred Spirit's Maxima (MCO as 09 22)
98 MCO III / MCO n 22 Fleetwood Zagorsky Line*RU Uros Nuoret 7-10 kk Malin Sundqvist Abs
Odyseus Amber Sun*LT (MCO d) x Salma Hayek Zagorsky Line*RU (MCO f 22)
99 MCO III / MCO n 24 Zima Estate Pearls*RU *** Naaras Nuoret 7-10 kk Malin Sundqvist EX1
(N)Summerfield's Columbus (MCO w) x Rigantona Estate PearlS*RU *** (MCO n 22)
100 MCO III / MCO n 23 FI SK LO 16 Mystery boy Sky Beyrouth, CZ Uros Pennut 4-7 kk Malin Sundqvist EX1 BIV NOM
Humphrey of Vingilot, CZ (MCO n 09 23) x Xantana Sky Beyrouth, CZ (MCO f 23)
101 MCO III / MCO n 22 FI SK LO 16 Ecliptic Proxy Naaras Pennut 4-7 kk Malin Sundqvist EX1
Lynx Lynx Denver (MCO a 09 22) x Ecliptic Toya, HR (MCO n 09)
102 MCO III / MCO n 22 FI SK LO 16 FI*Hemingway's Madonna Thunder Hawk Naaras Pennut 4-7 kk Malin Sundqvist EX2
FI*Hemingway's Chief Quanah (MCO n 22) x IT*Mount Desert's Toscana Sunflower (MCO f 22)
103 MCO III / MCO a 22 FI SRK LO FI*HoneyCoon's Something Sweet Naaras Grand International Premior Malin Sundqvist EX1 CAPS NOM
Iggy Pop z Matrixu, CZ (MCO a) x FIN*HoneyCoon's Sweet Romance (MCO as 09 22)
104 MCO IV / MCO as 09 22 FI SK LO 16 FI*HoneyCoon's HitchHiker Uros Pennut 4-7 kk Kristiina Rautio EX1 NOM
FIN*Goldenstream's Lewis (MCO as 22) x FIN*WestCoon's Pocahontas (MCO n 09)
104 MCO IV / MCO a 09 22 FI SK LO 16 FI*HoneyCoon's HitchHiker Uros Määrittely Minna Krogh MCO IV / MCO a 09 22
FIN*Goldenstream's Lewis (MCO as 22) x FIN*WestCoon's Pocahontas (MCO n 09)
105 MCO IV / MCO n 09 22 FI SK LO 15 FI*Rotcat Naxos Uros Kastraatti Kristiina Rautio EX1 CAP
DK*Amistia's Untold Truth (MCO ds 22) x Spessarttigers Jule (MCO ns 09 22)
106 MCO V / MCO d 22 Odyseus Amber Sun*LT Uros Grand International Champion Minna Krogh EX1 CACS
Pillowtalk's Roccadero (MCO n) x Jane Fonda Amber Sun*LT (MCO ds 22)
107 MCO V / MCO f 22 FI SK LO 14 FI*Blackcurrant Sophia Loren Naaras Grand International Champion Minna Krogh EX1 CACS
FI*Vuorensinen Baloo (MCO d 22) x PT*Artsycats Lucy in the Sky (MCO ns 09 22)
108 MCO V / MCO d 22 FI SRK RX 14 FI*Hemingway's Chu'mana Ginger Naaras Avoin Minna Krogh MCO VI / MCO d 09 22
Enduro of El Dorado (MCO d 22) x IT*Mount Desert's Toscana Sunflower (MCO f 22)
109 MCO V / MCO f 22 FI SK LO 15 PL*Dark Age Euphoria Naaras Avoin Minna Krogh Abs
G-Power z Matrixu, CZ (MCO d) x PL*Dark Age Ana Alarice (MCO d 22)
110 MCO V / MCO g Dolly Grey Claws*RU Naaras Nuoret 7-10 kk Minna Krogh EX1 BIV NOM BIS
RU*Unicum Hulk (MCO e 25) x AT*Candycoon's Katie Belle Blue *** (MCO a)
111 MCO V / MCO d 24 Ruta LeonilaCoon*RU *** Naaras Pennut 4-7 kk Minna Krogh Abs
Le Roi Soleil My Fairy King*UA *** (MCO d 24) x Indiana Road House *** (MCO g)
112 MCO VI / MCO e 09 FI SRK LO 13 FI*Mostlycats Juniper Speck Uros Grand International Champion Minna Krogh EX1 CACS
IT*Clabacoon's Quemu il Folletto (MCO ns) x FIN*Chamberlain Black Sky (MCO f 09)
113 MCO VI / MCO d 03 22 FI SRK LO 14 Sarajen Star Uros International Champion Minna Krogh EX1 CAGCIB
Sarajen Virginia Gentleman (MCO d 09 22) x Kelimcoons Bay Breeze-of-Sarajen (MCO f 09 22)
114 MCO VI / MCO d 09 24 Wooster Kian Cats*RU *** Uros Nuoret 7-10 kk Minna Krogh Abs
Bier Honey Nord-Ost*RU *** (MCO n 09 24) x Orange Blossom Kind Giant*BY, DVM *** (MCO f 03)
115 MCO VI / MCO f 09 FI SK LO 15 FI*HoneyCoon's Keep My Secret Well Naaras Nuoret 7-10 kk Minna Krogh EX1
FI*HoneyCoon's Paint In Black (MCO n) x PL*Ashabelle Tosca (MCO f)
116 MCO VI / MCO f 09 22 FI SK LO 16 FI*Escape's Happy Apple Naaras Pennut 4-7 kk Minna Krogh EX1 BIV NOM
Sokolpark Finlandia of Bonneamie (MCO d 03 22) x FIN*Escape's Nelly Furtado (MCO n)
117 MCO VI / MCO d 09 22 FI SRK LO FI*Rotcat In Flames Uros International Premior Minna Krogh Abs
Wackymoon Chaos (MCO ns 09) x FI*Rotcat Fumiko (MCO g 22)
118 MCO VI / MCO e 03 FI SK LO 15 FI*Stout-hearted Rafael Uros International Premior Minna Krogh Abs
Sarajen Star (MCO d 03 22) x FI*Stout-hearted I Love You (MCO d 09 24)
119 MCO VII / MCO ds 22 FI SK RX 15 FI*Mostlycats You Are My Life Uros Avoin Kristiina Rautio EX1 CAC
FI*Mostlycats Honeybush Vanilla (MCO ds 03 22) x FI*Mostlycats Thyra (MCO d 22)
120 MCO VII / MCO fs 22 FI SK LO 16 Coon Classic Black Cherry Naaras Nuoret 7-10 kk Kristiina Rautio EX1
Mainelyclassic Red Tornado (MCO d 25) x Mainelyclassic Night Mist (MCO fs)
121 MCO VII / MCO ns 22 FI SRK LO 13 FI*Chatvallon Prince Guillaume Uros Grand International Premior Kristiina Rautio EX1 CAPS
FIN*Rotcat Chibbo (MCO ns 09 22) x Coonflakes Xtravaganza Nina Hagen (MCO n 22)
122 MCO VII / MCO ns 22 FI SRK RX 14 FI*Rotcat Knight of Silver Uros International Premior Kristiina Rautio Abs
FIN*Rotcat Chibbo (MCO ns 09 22) x Spessarttigers Jule (MCO ns 09 22)
123 MCO VIII / MCO ns 09 22 FI SRK LO FI*Godfather's Fernando Uros Grand International Champion Kristiina Rautio EX1 CACS
FIN*Godfather's Åke Blomqvist (MCO ns 09 22) x FI*CheNiCoon's Enni (MCO as 22)
124 MCO VIII / MCO ns 09 22 FI SK LO 15 FI*Rotcat Nùria Uros International Champion Kristiina Rautio EX2
DK*Amistia's Untold Truth (MCO ds 22) x Spessarttigers Jule (MCO ns 09 22)
125 MCO VIII / MCO ds 03 22 FI SK LO 15 Ziomal Dirigo*PL Uros International Champion Kristiina Rautio EX1 CAGCIB BIV NOM
Portos Larenda, CZ, JW (MCO ns 03 22) x Boa Vista Silver Night*PL (MCO f 22)
126 MCO VIII / MCO ns 09 23 FI SK LO 15 FI*HoneyCoon's Born To Sing Naaras Määrittely Minna Krogh MCO VIII / MCO ns 09 24
DK*Amistia's Samson (MCO n 23) x FIN*HoneyCoon's Sweet Romance (MCO as 09 22)
126 MCO VIII / MCO ns 09 24 FI SK LO 15 FI*HoneyCoon's Born To Sing Naaras Avoin Kristiina Rautio EX1 CAC
DK*Amistia's Samson (MCO n 23) x FIN*HoneyCoon's Sweet Romance (MCO as 09 22)
127 MCO VIII / MCO ds 09 22 FI SK LO 15 FI*MaineQueen Wild Boy Uros Nuoret 7-10 kk Kristiina Rautio EX1
FI*Godfather's Fernando (MCO ns 09 22) x FI*Fullmoon's Eternal Flame (MCO es 22)
128 MCO VIII / MCO ns 09 22 FI SK LO 16 FI*HoneyCoon's SharpShooter Uros Pennut 4-7 kk Kristiina Rautio EX1 BIV
FIN*Goldenstream's Lewis (MCO as 22) x FIN*WestCoon's Pocahontas (MCO n 09)
129 MCO VIII / MCO as 09 22 FI SK LO 16 FI*Hemingway's Clara White Hip Naaras Pennut 4-7 kk Kristiina Rautio EX1
FI*Godfather's Fernando (MCO ns 09 22) x FI*Hemingway's Ghost of Cheyenne (MCO n 09 22)
130 MCO VIII / MCO ns 09 FIN SRK LO S*Moon Kewas Lord Duke of Argyll Uros International Premior Kristiina Rautio EX1 CAGPIB NOM
S*Silveronyx Beelzebub (MCO ns 09) x DK*Pitho Ayo (MCO a 22)
131 MCO IX / MCO w 62 FI SK LO 16 Wackymoon Reinhardt Uros Nuoret 7-10 kk Kristiina Rautio Abs
Wackymoon Leo Tolstoy PP (MCO w) x Wackymoon Honey Pie (MCO as)
132 NEM I / NEM n FI SRK LO 13 Kaplya Neva's Mystery Naaras Supreme Champion Vladimir Isakov KM
Zibert Danvel (NEM n 21) x Daiva Neva's Mystery (NEM a 03)
133 NEM I / NEM a FI SK RX 14 FI*NonServiam Ashen Cold Naaras International Champion Vladimir Isakov EX1 CAGCIB BIV
Ulyseés Ivy Nový vek, CZ (NEM a) x Kaplya Neva's Mystery (NEM n)
134 NEM I / NEM ds FI SK LO 15 Samoel Erra Cherubino*PL Uros Champion Vladimir Isakov EX1 CACIB
Eternity Manna Novy Vek, CZ (NEM n) x Nete Nilam Cherubino*PL (NEM fs)
135 NFO I / NFO n FI SRK LO 14 FI*Draconian Northern Lights Uros Grand International Premior Vladimir Isakov EX1 CAPS
Eirik v.d. Gehlen Bieke (NFO nt 22) x FI*Draconian SerenadeOfSorrow (NFO n 09)
136 NFO II / NFO n 09 FI SRK LO FI*Draconian September Ashes Uros Supreme Champion Malin Sundqvist KM NOM BIS
FIN*Suvipäivän Oskari O (NFO n 03) x FIN*Hillevillan Rebekka (NFO n 09)
137 NFO II / NFO n 09 FI SK LO 15 FI*FoxyPaw's Hula-Popper Naaras Supreme Champion Malin Sundqvist KM NOM
Perun's Hit The Road Jack (NFO n 09) x FIN*FoxyPaw's Bibbity-Boo (NFO n 09 22)
138 NFO II / NFO n 03 FI SK LO 14 FI*Siniidan Requiem of Spirit Uros Grand International Premior Malin Sundqvist EX1 CAPS
FI*Draconian September Ashes (NFO n 09) x Herebu de Velogny (NFO n 02 21)
139 NFO II / NFO n 09 FI SK LO 15 FI*Siniidan Oi Pimeys Naaras Premior Malin Sundqvist EX1 CAPIB
FIN*Kalliopirtin Yngre Kanutten (NFO n) x Herebu de Velogny (NFO n 02 21)
140 NFO III / NFO n 22 FI SK LO 15 Orion av Barnedroem Uros Avoin Kristiina Rautio EX1 CAC
Barbarossa av Barnedroem (NFO d) x (N)Ravnklo's Sirius (NFO n 09 22)
141 NFO III / NFO a 22 FI SRK LO FI*Heinuntuvan Andreas Uros Kastraatti Kristiina Rautio EX1 CAP
FI*Heinuntuvan Hermanni (NFO d 09 22) x S*Rockringen's Lucky Lips (NFO n 09)
142 NFO III / NFO n 22 FI SK LO 14 FI*Heinuntuvan Amalia Naaras Kastraatti Kristiina Rautio EX1 CAP
FI*Heinuntuvan Eemeli (NFO n 24) x SE*Pawsome Pi (NFO n 22)
143 NFO IV / NFO n 02 21 64 FI SRK RX Herebu de Velogny Naaras International Champion Vladimir Isakov EX1 CAGCIB
Mezoezah's Arkan (NFO n 09) x Khimari's Giulietta (NFO a 09 23)
143 NFO IV / NFO n 02 21 64 FI SRK RX Herebu de Velogny Naaras Siitos Rotukirjaus Kissaliitto
Mezoezah's Arkan (NFO n 09) x Khimari's Giulietta (NFO a 09 23)
144 NFO IV / NFO n 09 22 FI SK LO 15 FI*Siniidan Sysiässä Uros Avoin Vladimir Isakov EX1 CAC
FIN*Kalliopirtin Yngre Kanutten (NFO n) x Herebu de Velogny (NFO n 02 21)
145 NFO IV / NFO n 09 24 FI SK LO 15 FI*RockyHill's Dowanhowee Naaras Avoin Vladimir Isakov EX1 CAC
FI*Heinuntuvan Eemeli (NFO n 24) x S*Little L's Nitra (NFO f 02 21)
146 NFO IV / NFO n 09 22 FI SK LO 15 FI*Siniidan Kuu Kaakon Yllä Naaras Champion Vladimir Isakov EX1 CACIB
FIN*Kalliopirtin Yngre Kanutten (NFO n) x Herebu de Velogny (NFO n 02 21)
147 NFO IV / NFO n 09 23 FI SK LO 16 FI*Nalle-Puhin Super Trouper Uros Pennut 4-7 kk Vladimir Isakov EX1 BIV NOM BIS
FIN*Huiskulan Clemens (NFO a 09 24) x S*Nenya's Shadowcat (NFO n 03 24)
148 NFO IV / NFO n 09 22 FIN SRK LO FIN*Karvanaaman Brima Uros Supreme Premior Vladimir Isakov KM
FIN*Chakin Bertie (NFO e 09 22) x FIN*Kehrääjän Siiri (NFO n 09 23)
149 NFO IV / NFO n 09 23 FIN SRK LO FIN*Kehrääjän Siiri Naaras Grand International Premior Vladimir Isakov EX1 CAPS
FIN*Kehrääjän Legenda (NFO n 09 23) x S*Animaniac's Beata Bubble (NFO n 24)
149 NFO IV / NFO n 09 23 FIN SRK LO FIN*Kehrääjän Siiri Naaras Veteraani Kristiina Rautio 2
FIN*Kehrääjän Legenda (NFO n 09 23) x S*Animaniac's Beata Bubble (NFO n 24)
150 NFO IV / NFO n 09 24 FI SK LO 14 FI*Siniidan Nocturne of Shadow Uros Premior Vladimir Isakov EX1 CAPIB BIV NOM BIS
FI*Draconian September Ashes (NFO n 09) x Herebu de Velogny (NFO n 02 21)
151 NFO V / NFO f 22 FI SRK LO Quarans Lady Sandwick Naaras Supreme Champion Vladimir Isakov KM
French Squirrel de la Colline d'Astraia (NFO d 22) x Quarans Sana'a (NFO n 22)
152 NFO V / NFO f 22 FI SK LO 16 FI*Keijumetsän Queen Bitch Naaras Pennut 4-7 kk Vladimir Isakov EX1
IT*Norr Venn's Your Summer Dream (NFO d 22) x FI*Nalle-Puhin Girl On Fire (NFO a 09 24)
153 NFO VI / NFO d 09 22 FI SK LO 14 S*Just Catnap's Ailsa Craig Naaras Grand International Champion Vladimir Isakov EX1 CACS NOM BIS
S*Just Catnap's Chad (NFO d 09 22) x (N)Migoto's Siri Sofia (NFO f 03 24)
154 NFO VI / NFO d 09 24 FI SRK LO FI*Louhelan Da Capo Uros Champion Vladimir Isakov EX1 CACIB
S*Restless Zooropa (NFO d 03 24) x FI*BlackOnyx Cinnamon (NFO f)
155 NFO VI / NFO f 09 FI SRK LO FI*Draconian Ataegina Naaras Supreme Premior Vladimir Isakov KM BIV NOM
FI*NordicTigers Andreas (NFO d 09 22) x FIN*Hillevillan Rebekka (NFO n 09)
156 NFO VI / NFO d 09 FI SRK LO FI*Kultahuiskan Isabella Naaras Supreme Premior Vladimir Isakov KM
FI*Tähtitassun Daniel (NFO d 24) x FI*Kultahuiskan Geisha (NFO f 03)
157 NFO VI / NFO d 09 24 FI SK LO 14 FI*Hirmuinen Bonaparte Uros Grand International Premior Vladimir Isakov EX1 CAPS
S*NC's Alladin Sane (NFO n 03 24) x FI*Kultahuiskan Inka (NFO f 09)
158 NFO VI / NFO f 03 FI SRK LO FI*Kultahuiskan Geisha Naaras Grand International Premior Vladimir Isakov EX1 CAPS
S*Trollgumman's Lukaz Lunkentuzz (NFO d 02 21) x FIN*Kirsikan Inkeri (NFO a 03)
159 NFO VI / NFO d 09 FIN SRK LO FIN*Tupuliinin Susu Naaras International Premior Vladimir Isakov EX1 CAGPIB
FIN*Leoline Jimi Jäämies (NFO e 09) x FIN*Tupuliinin Maggie (NFO f 09)
160 NFO VI / NFO f 09 FI SK LO 15 FI*Vihurin Four Roses Naaras Kastraatti Vladimir Isakov EX1 CAP
FI*Kissafarin Luzon (NFO d) x FI*Vihurin Tyttö Nimeltä Rebel (NFO n 03)
161 NFO VII / NFO ns 23 FI SK LO 15 FI*Raudaskosken Ka-Boom Discovery Uros Avoin Vladimir Isakov EX1 CAC
Ronny Silvertroll av Senja (NFO ns 09 23) x FI*JustSpecial In Love Again (NFO f 24)
162 NFO VII / NFO fs 24 FI SK LO 16 FI*Ka-Boom Annie Jump Cannon Naaras Pennut 4-7 kk Vladimir Isakov EX1
FI*Raudaskosken Ka-Boom Discovery (NFO ns 23) x FI*Ka-Boom Sky Is Mine (NFO fs 09 22)
163 NFO VIII / NFO ns 09 FI SK LO 16 FI*Ka-Boom Edwin Hubble Uros Pennut 4-7 kk Vladimir Isakov EX1
FI*Raudaskosken Ka-Boom Discovery (NFO ns 23) x FI*Ka-Boom Sky Is Mine (NFO fs 09 22)
164 NFO VIII / NFO ns 09 23 FI SRK LO 14 FI*RockyHill's Mohawki Uros Premior Vladimir Isakov EX1 CAPIB
FI*RockyHill's Aruna (NFO ns 23) x S*Little L's Nitra (NFO f 02 21)
165 NFO VIII / NFO fs 03 22 FI SRK LO 14 Ylvie Ujvara av Snøfjord*CH Naaras Kastraatti Vladimir Isakov EX1 CAP
Sylwester Mroon*PL (NFO n 09 22) x Udinaja Viola av Snøfjord*CH (NFO fs 09 22)
166 NFO IX / NFO w 64 FIN SRK LO FIN*FoxyPaw's Icebreaker Uros Supreme Champion Vladimir Isakov KM NOM
Dorian av Tyssedal (NFO n 09 22) x FIN*Tähtitassun Balladi Helena (NFO w)
166 NFO IX / NFO w 64 FIN SRK LO FIN*FoxyPaw's Icebreaker Uros Veteraani Kristiina Rautio 1 NOM BIS
Dorian av Tyssedal (NFO n 09 22) x FIN*Tähtitassun Balladi Helena (NFO w)
167 SIB III / SIB ny 24 FI SRK RX FI*Amurin Ruufus Uros Supreme Champion Kristiina Rautio KM
Lucas Sibaris*RU (SIB ny 24) x Siestadream-E Carupita (SIB n 23)
168 SIB III / SIB n 22 FI SK LO 15 FI*Amurin Tirsa Naaras Avoin Kristiina Rautio EX1 CAC
Lucas Sibaris*RU (SIB ny 24) x FI*Balladin Melissa (SIB n 09 22)
169 SIB III / SIB n 24 FI SK LO 15 FI*Apachiris Egwene Naaras Avoin Kristiina Rautio Abs
Feofan Sibaris*RU (SIB n 24) x FI*Amante's Andromeda (SIB ny 24)
170 SIB IV / SIB n 03 22 FI SRK LO FI*Amurin Hoosea Uros Supreme Champion Malin Sundqvist KM BIV
FIN*Amurin Hiskia (SIB d 03 23) x FI*Balladin Melissa (SIB n 09 22)
171 SIB IV / SIB ny 09 24 FI SK LO 14 FI*Amurin Rafael II Uros Grand International Champion Malin Sundqvist EX1 CACS
Yermolay Crown of Siberia (SIB ny 24) x FI*Balladin Melissa (SIB n 09 22)
172 SIB IV / SIB n 03 24 FI SK RX 15 FI*Villan Sampo Uros Nuoret 7-10 kk Malin Sundqvist EX1 NOM
FI*Amante's Vivaldi (SIB n 24) x FI*Villan Ou Yeah (SIB n 03 24)
173 SIB IV / SIB n 03 24 FI SK LO 16 FI*Catillus Manteli Naaras Pennut 4-7 kk Malin Sundqvist EX1
FI*Amurin Rafael II (SIB ny 09 24) x FI*Catillus Magellan (SIB n 09)
173 SIB IV / SIB n 03 24 FI SK LO 16 FI*Catillus Manteli Naaras Määrittely Minna Krogh SIB IV / SIB n 03 24
FI*Amurin Rafael II (SIB ny 09 24) x FI*Catillus Magellan (SIB n 09)
174 SIB IV / SIB n 09 22 FIN SRK LO FIN*Amurin Esra Uros International Premior Malin Sundqvist EX1 CAGPIB
S*Skogsfrun's Tsar Saltan (SIB n 23) x Siestadream-E Carupita (SIB n 23)
174 SIB IV / SIB n 09 22 FIN SRK LO FIN*Amurin Esra Uros Veteraani Kristiina Rautio 2
S*Skogsfrun's Tsar Saltan (SIB n 23) x Siestadream-E Carupita (SIB n 23)
175 SIB V / SIB f FI SK RX 14 BG*Leila Sibirela Naaras International Champion Malin Sundqvist EX1 CAGCIB
BG*Cardam Sibirela (SIB n 03 24) x Valkiriya Verooka*RU (SIB f 09 24)
176 SIB V / SIB f 24 FI SK RX 15 FI*Catillus Ruskaruusu Naaras Nuoret 7-10 kk Malin Sundqvist EX1
FI*Amante's Vivaldi (SIB n 24) x FI*Magnificat Quiana Siberian (SIB f 24)
177 SIB VI / SIB d 09 24 FI SRK LO FI*Villan Ferrari Uros Supreme Champion Kristiina Rautio KM
FIN*Villan Don Marcello (SIB n 02 21) x FIN*Villan Cocktail (SIB f 09 24)
178 SIB VI / SIB d 09 22 FI SRK LO FI*Cherrytail's Maverick Uros Grand International Champion Kristiina Rautio EX1 CACS BIV
Laguna Syberiana Houdiny Dadushovic (SIB n 09 24) x FIN*Cherrytail's Baby Jean (SIB e 09 23)
179 SIB VI / SIB f 09 24 FI SK LO 15 FI*Villan Queen of Summer Naaras Avoin Kristiina Rautio EX1 CAC NOM
FI*Villan Electronic Mailbox (SIB n 09 22) x FI*Villan Neiti Näpsä (SIB d 24)
180 SIB VI / SIB e 09 FI SRK LO FI*Cherrytail's Mike Ness Uros Premior Kristiina Rautio EX1 CAPIB
Laguna Syberiana Houdiny Dadushovic (SIB n 09 24) x FIN*Cherrytail's Baby Jean (SIB e 09 23)
181 SIB VII / SIB ds 24 FI SRK LO FI*ArcticWilds Bigtime Beagle Uros Supreme Champion Kristiina Rautio KM
FIN*Zigwan's Gaigil Herguil (SIB n 23) x FIN*Metsälinnan Adalmiina (SIB ds 11)
182 SIB VII / SIB gs FIN SRK LO FIN*Tammikatin Helmisimpukka Naaras Grand International Premior Kristiina Rautio EX1 CAPS NOM
FIN*Lumikissan Frodo Reppuli (SIB a) x FIN*Tammikatin Åh Vilken Tjej (SIB gs 24)
182 SIB VII / SIB gs FIN SRK LO FIN*Tammikatin Helmisimpukka Naaras Veteraani Kristiina Rautio 1
FIN*Lumikissan Frodo Reppuli (SIB a) x FIN*Tammikatin Åh Vilken Tjej (SIB gs 24)
183 SIB IX / SIB w 62 FI SK LO 15 FI*LeonisMinoris' Starlight Waltz Naaras Kastraatti Kristiina Rautio EX1 CAP
FI*Irvikissan Aether (SIB d 24) x FI*Valjallan Kuura (SIB w)
184 TUA I / TUA a FI SK LO 15 FI*Josmarin Kinder Bueno Naaras Avoin Minna Krogh EX1 CAC
FI*Elekatin Deep Blue Sea (TUA a) x FI*Josmarin Guniz (TUA w)
185 TUA II / TUA n 09 FI SK LO 15 FI*Josmarin Leia Naaras International Champion Minna Krogh EX1 CAGCIB NOM
FI*Josmarin Ieremija (TUA w) x FI*Nazarlik Zeta Orionis (TUA f)
186 TUA III / TUA ny 24 FI SRK LO 13 FI*Tangerine's Cheyenne Naaras Grand International Champion Minna Krogh EX1 CACS
FI*Tangerine's Body and Soul (TUA n 03) x FI*Sada Ramona Rydy (TUA g 23)
187 TUA III / TUA n 24 FI SK LO 16 FI*Felesin Glorious Naaras Pennut 4-7 kk Minna Krogh EX1
FI*Elekatin Deep Blue Sea (TUA a) x FI*Felesin DeaAmoris (TUA f 24)
188 TUA III / TUA n 24 FI SK LO 15 FI*Felesin Jarkko Ahola Uros International Premior Minna Krogh EX1 CAGPIB NOM
FI*Elekatin Superman (TUA as 24) x FI*Josmarin Innusha (TUA n)
189 TUA V / TUA d 24 FI SK LO 16 FI*Felesin Magnificent Uros Pennut 4-7 kk Minna Krogh EX1
FI*Elekatin Deep Blue Sea (TUA a) x FI*Felesin DeaAmoris (TUA f 24)
190 TUA VI / TUA g 09 FI SRK RX 14 FI*Lumiris B'day Musipusi Naaras Champion Minna Krogh EX1 CACIB
Geraylar Hazar of Nazarlik (TUA n) x FI*Nazarlik Basarili (TUA e)
191 TUA VII / TUA as 24 FI SK LO 15 FI*Tangerine's Damsel Dewdrop Naaras Avoin Minna Krogh EX1 CAC
FI*Nazarlik Civcivli (TUA ns 22) x FI*Tangerine's Cheyenne (TUA ny 24)
192 TUA VII / TUA ns FI SK LO 15 FI*Felesin Ville Valo Uros Premior Minna Krogh EX1 CAPIB
FI*Elekatin Superman (TUA as 24) x FI*Josmarin Innusha (TUA n)
193 TUA IX / TUA w 61 FI SK LO 14 FI*Josmarin Jedrus Uros Champion Minna Krogh EX1 CACIB BIV NOM
FI*Josmarin Ieremija (TUA w) x FI*Nazarlik Zeta Orionis (TUA f)
194 TUA IX / TUA w 63 FI SK LO 15 FI*Josmarin Legolas Uros Champion Minna Krogh EX2
FI*Josmarin Ieremija (TUA w) x FI*Nazarlik Zeta Orionis (TUA f)
195 TUA IX / TUA w 63 FI SK LO 16 FI*Felesin Snow Queen Naaras Pennut 4-7 kk Minna Krogh EX1
FI*Gildemin Big Benjamin (TUA w) x FI*Elekatin Fiona Khur (TUA e 22)
196 BEN n 22 FI SK LO 15 FI*Kissalehdon Nefertiti Naaras Champion Bobby Funk Abs
Gogees Hautecouture of CattiCartano (BEN n 24) x CattiCartano Frostprincess (BEN n 22)
197 BEN n 22 FI SK LO 16 Like a Prayer des Griffes de Feu Naaras Nuoret 7-10 kk Bobby Funk EX1
Impresario des Griffes de Feu (BEN n 24) x Brownsugar Rhanya Forever (BEN n 24)
198 BEN n 22 FI SK RX 15 CattiCartano KingOfHearts Uros Premior Bobby Funk EX1 CAPIB
CattiCartano Hemlock (BEN n 22) x CattiCartano Catwalk Glam (BEN n 24)
199 BEN n 24 FI SK LO 15 Bengalias Castiel Uros Avoin Bobby Funk EX1 CAC NOM
Sunstorm Enter Sandman (BEN n 24) x Koppiekatz Paint it Black (BEN n 24)
200 BEN n 24 FI SK RX 15 CattiCartano Purrly Bay Uros Kastraatti Bobby Funk EX1 CAP
CattiCartano Hemlock (BEN n 22) x CattiCartano Catwalk Glam (BEN n 24)
201 BEN n 24 FI SK RX 16 S*KungsgardenCats Ocean Treasure Uros International Premior Bobby Funk EX1 CAGPIB NOM
Absolutely My Own Private Idaho (BEN n 24) x S*KungsgardenCats Blue Water Droplets (BEN n 24)
202 BEN n 22 32 FI SK LO 15 FI*Alcarinqua Elentari Naaras International Champion Bobby Funk Abs
Alfajiri Albireo (BEN n 22) x Ilendri Surya (BEN n 22)
203 BEN n 22 33 FI SRK LO 14 FI*Leokatin Jamboree Uros Premior Bobby Funk Mitätöity Mitätöity
LynxLand Oceanus (BEN n 24) x ZaharaBengals Hopeful Promise (BEN n 22 33)
204 BEN n 24 33 FI SRK RX FI*Starglitters Snowflake Naaras Supreme Premior Bobby Funk KM
Glitterglam Arctic River (BEN n 22 33) x FI*Moonglitter Golden Girl (BEN n 24)
205 BLH n FI SK RX 15 Dusado's Marc-Marie Uros Premior Olga Komissarova EX1 CAPIB
Sammie van 't Wulvenrijk (BLH o 03) x Duchess Nimrodel (BLH a)
206 BLH b FI SK RX 15 Dusado's O'Malley Uros Premior Olga Komissarova EX1 CAPIB
Sammie van 't Wulvenrijk (BLH o 03) x Duchess Nimrodel (BLH a)
207 BML I / BML ns 11 31 FI SK LO 16 FI*Kissamummon Pieni Onnen Häivähdys Uros Pennut 4-7 kk Bobby Funk EX1 NOM BIS
FI*Kissamummon Onnen hetki (BML ns 11 31) x FI*Kissamummon Pikku Rakas (BML as 11 31)
208 BML I / BML ns 11 FIN SRK RX FIN*Kimuli's Chocolate Dream Naaras Premior Bobby Funk EX1 CAPIB NOM
Regulus af Misapotanien (BML ns 11) x FIN*Ancelaine Lisbeth (BML ns 11)
209 BSH d FI SRK LO 13 Chieftain of Noblesse Oblige Uros Grand International Champion Marianne Roth EX1 CACS
FI*Ferme Bongo (BSH e) x EastWest Autumn Leaf (BSH h)
210 BSH f FI SRK LO FI*Feronian Dahlea Purpurea Naaras Supreme Champion Marianne Roth KM
FIN*Ferme Tyson (BSH d) x FIN*Ruusutarhan Ghisella (BSH a)
211 BSH f FI SRK LO FI*Ruusutarhan Klara Naaras Supreme Premior Marianne Roth KM
DK*From's Don Juan (BSH a) x S*Applecat Pallas (BSH f)
212 BSH f FI SRK RX 13 FI*Coventry's Gwenhwyfar Naaras International Premior Marianne Roth EX1 CAGPIB NOM BIS
FI*Rhinestone's Tobias Tomcat (BSH a) x FI*Coventry's Daybreak (BSH f)
213 BSH ns 11 FI SRK LO 13 FI*EmeraldCharm Knockout Uros International Champion Marianne Roth EX1 CAGCIB
Pennydown Royalflush (BSH ns 11) x Pennydown Elmira (BSH ns 11)
214 BSH ns 22 64 FI SK RX 15 Vale of Proud's Honeybee Naaras Avoin Marianne Roth EX1 CAC
Cats of Thrones Aris (BSH ns 22) x Blondi de Broeckloni (BSH ns 24)
215 BSH ay 11 FI SRK RX FI*EmeraldCharm Empyreal Elea Naaras International Champion Marianne Roth EX1 CAGCIB
S*Litho's Sunrise of Savanna (BSH ny 11) x Silver Pamplemousse aus Curbechi (BSH ns 11)
216 BSH b 33 FI SK LO 15 FI*RoundFace's La Bella Durmiente Naaras Avoin Marianne Roth EX1 CAC
Jefry Fond Treasure (BSH bs) x FI*SamBelle's Dolce Vita (BSH n 33)
217 BUR n Cosa Nostra Jasper*RU, DVM *** Naaras Grand International Champion Marianne Roth Abs
Hesus Bourimea*RU, JW *** (BUR n) x RU*O'Kler Quincy *** (BUR n)
218 BUR n FI SRK LO FI*Karvanverran JouluTaika Naaras Grand International Champion Marianne Roth EX1 CACS
FI*Genuina O'Boy Oliver (BUR b) x FI*Karvanverran Kalevantuli (BUR a)
219 BUR n Parmida Jasper*RU Naaras Nuoret 7-10 kk Marianne Roth Abs
Captain Morgan Jasper*RU (BUR n) x Sabokah Barbie Doll (BUR b)
220 BUR n FI SRK LO FI*Millamarin Hoo Moilanen Uros International Premior Marianne Roth EX1 CAGPIB NOM BIS
Bjelke's Niilo (BUR b) x FIN*Arbiter Esterina (BUR a)
221 BUR a FI SRK LO 13 FI*Karvanverran Esme Azul Naaras Grand International Champion Marianne Roth EX1 CACS
FI*Oliivian Zephyr Six (BUR a) x FI*Karvanverran JouluTaika (BUR n)
222 BUR b Sachiko Jasper*RU Naaras Pennut 4-7 kk Marianne Roth Abs
Captain Morgan Jasper*RU (BUR n) x NW, SC, Sabokah Pandora, DVM, DSM *** (BUR c)
223 BUR d FI SK LO 15 FI*Feirefiz Fire It Up Uros Nuoret 7-10 kk Marianne Roth EX1 NOM BIS
Zaffiro Kratti (BUR b) x FI*Feirefiz Silver Lining (BUR j)
224 BUR g FI SK LO 15 FI*Aberwyn Maja Gräddnos Naaras Avoin Marianne Roth EX1 CAC
FI*Korennon Omar (BUR d) x FI*Enjoy Blueberry Muffin (BUR g)
225 BUR h FI SK LO 15 FI*Pikkukuun Daisy Doo Naaras Premior Marianne Roth EX1 CAPIB
FI*Aficats Don't Mess With ME! (BUR b) x FI*Pikkukuun Biscuit (BUR h)
226 BUR j FI SK LO 16 FI*Aberwyn Whitney Whiteout Naaras Pennut 4-7 kk Marianne Roth EX1
FI*Almond's Domino (BUR b) x FI*Aberwyn Maja Gräddnos (BUR g)
227 BUR j FI SRK LO 14 FI*Hokkuspokkus Djelibeybi Naaras Premior Marianne Roth EX1 CAPIB
FI*Cattish Puss in Boots (BUR e) x FI*Hokkuspokkus Leeloo Minai (BUR c)
228 CYM 51-52 / CYM fs 02 52 62 FI SRK RX FI*Touchant Sans la Queue Naaras Grand International Champion Olga Komissarova EX1 CACS
Yamasee MC O Tuxedo Junktion (CYM ns 03 52) x FIN*D'manns Uska Dara (CYM g 03 53)
229 CYM 51-52 / CYM f 03 51 FI SK RX 16 FI*KehRuun Bianca Naaras Pennut 4-7 kk Olga Komissarova EX1 NOM
FI*D'manns Zen (MAN n 03 22 52) x FI*Touchant Valentine Chalereuse (CYM d 22 52)
230 CYM 53 / CYM e 09 53 FI SK RX 14 FI*KehRuun Aisha Naaras Grand International Champion Olga Komissarova EX1 CACS NOM
Brodnax Play It Again Sam (MAN e 03 22 53) x FIN*D'manns Uska Dara (CYM g 03 53)
231 EUR n FI SK RX 15 FI*Feronian Jaguar Uros Nuoret 7-10 kk Bobby Funk EX1
FI*Feronian Gladiolus (EUR d 22) x FI*Tiikerililjan Kuukatti (EUR f 24)
232 EUR n FI SK RX 14 FI*Sireenin Aamunkoi Naaras International Premior Bobby Funk EX1 CAGPIB
FI*Pinkkitassun Brunetto (EUR n 22) x Siiri (EUR f)
233 EUR d FI SRK RX 13 FI*Kassilan Suviyön Shamaani Uros Grand International Champion Bobby Funk Abs
Maahinen (EUR d) x FI*Honey's Merinque (EUR g 23)
234 EUR n 22 FI SRK LO FI*Feronian Vincent Victoriano Uros Premior Bobby Funk EX1 CAPIB
Silkkiturkin Menevä Macho (EUR d 22) x FIN*Feronian Xanthium Cessi (EUR f 24)
235 EUR n 24 FI SRK LO FI*Pinkkitassun Dorothy Naaras Grand International Champion Bobby Funk EX1 CACS
FIN*Mäkikatin Sinfonia (EUR a 24) x FI*Pinkkitassun Bette (EUR f 22)
236 EUR a 24 FI SRK RX FI*Pikku-Piun Velikulta Uros Champion Bobby Funk EX1 CACIB
Don-Tirleone (EUR d) x FIN*Pikku-Piun Quutar (EUR f 22)
237 EUR d 22 FI SK RX 14 FI*Pinkkitassun Harvey Uros Champion Bobby Funk EX1 CACIB BIV
FI*Kissakallion Orlando (EUR d 24) x FI*Pinkkitassun Edina (EUR e 24)
238 EUR d 22 FI SK RX 15 Silkkiturkin Quukkeli Uros Champion Bobby Funk EX2
FI*Feronian Emerald (EUR a 22) x Silkkiturkin Osmankäämi (EUR f 22)
239 EUR d 22 FI SRK RX 14 FI*Feronian Gladiolus Uros Avoin Bobby Funk EX1 CAC
FI*Feronian Cajanus (EUR d 22) x Nemi (EUR d 23)
240 EUR d 22 FIN SRK RX Silkkiturkin Menevä Macho Uros Supreme Premior Bobby Funk KM
FIN*Casimirrin Escamillo (EUR n 22) x Silkkiturkin Kermatassu (EUR f 22)
241 EUR d 24 FI SRK RX FI*Feronian Di'Anna Naaras International Champion Bobby Funk EX1 CAGCIB
FI*Feronian Basil (EUR d 24) x FI*Feronian Thea Camellia (EUR f 22)
242 EUR d 24 FI SRK RX FI*Tiikerililjan Kiskis Naaras Avoin Bobby Funk EX1 CAC
FI*Tiikerililjan Isoviilee (EUR d 22) x FI*Feronian Almond (EUR f)
243 EUR d 24 FI SRK LO FI*Pinkkitassun Dionysos Uros Premior Bobby Funk Mitätöity Mitätöity
FIN*Mäkikatin Sinfonia (EUR a 24) x FI*Pinkkitassun Bette (EUR f 22)
244 EUR e 22 FI SK RX 15 FI*Tiikerililjan Lutukka Uros International Champion Bobby Funk EX1 CAGCIB
FI*Feronian Emerald (EUR a 22) x FI*Tiikerililjan Kiskis (EUR d 24)
245 EUR e 24 FI SRK RX 13 FI*Pinkkitassun Edina Naaras International Champion Bobby Funk EX1 CAGCIB
Maahinen (EUR d) x FI*Pinkkitassun Bette (EUR f 22)
246 EUR e 24 FI SK RX 16 FI*Pinkkitassun Kristiina Naaras Pennut 4-7 kk Bobby Funk EX1
FI*Tiikerililjan Lounatuuli (EUR d 22) x FI*Pinkkitassun Edina (EUR e 24)
247 EUR f 23 FI SRK RX 13 FI*Pinkkitassun Ellen Naaras Avoin Bobby Funk EX1 CAC
Maahinen (EUR d) x FI*Pinkkitassun Bette (EUR f 22)
248 EUR g 23 FI SK RX 14 FI*Kyöpelivuoren Hillen Himmeli Naaras International Champion Bobby Funk EX1 CAGCIB
FIN*Kassilan Gentle Goblin (EUR e 23) x Paulikki (EUR f 24)
249 EUR g 24 FI SK RX 14 FI*Sireenin Amity Naaras International Champion Bobby Funk EX1 CAGCIB
FI*Pinkkitassun Brunetto (EUR n 22) x Siiri (EUR f)
250 EUR ns 24 FIN SRK RX FIN*Pikku-Piun Peter Pan Uros International Premior Bobby Funk EX1 CAGPIB
FIN*Pikku-Piun Kultapoika (EUR n) x FIN*Pikku-Piun Lumisade (EUR ns 22)
251 EUR n 03 FI SK RX 15 FI*Waputtaren Teppana Uros Kastraatti Bobby Funk EX1 CAP
Taneli (EUR d 02) x FI*Elekatin Tillipioni (EUR a 03)
252 KOR FI SRK LO FI*Melodian Tulaya Naaras Supreme Champion Bobby Funk KM NOM BIS
Gentlegift's Xuwicha (KOR ) x Ebony Labradorit (KOR )
253 KOR FI SK LO 15 FI*Mythai Busaya Bao Naaras Nuoret 7-10 kk Bobby Funk EX1 NOM
FI*Tatsutan Urho Brava-Saman (KOR ) x FI*Mythai Ornanong Sa-Mon (KOR )
254 MAN 51-52 / MAN d 03 24 52 FI SK RX 14 Sun-Manx Cayth Uros Supreme Champion Olga Komissarova KM BIV NOM
FI*D'manns 2 Barr (CYM n 03 54) x Mx Station Redda (MAN d 03 22 51)
255 MAN 51-52 / MAN d 03 22 51 FI SK RX 15 Auragold Mr. Worldwide Uros Grand International Champion Olga Komissarova EX1 CACS
Auragold Cody Joe (MAN n 09 22) x Mistysprings Virginia of Auragold (MAN f 09 22)
256 MAN 51-52 / MAN e 23 51 FI SK RX 16 FI*Maikain Pulla Won Vung Uros Pennut 4-7 kk Olga Komissarova EX1
FI*Conan Lontrus (MAN d 23 51) x FI*Pikkeen Fariini (MAN f 24 51)
257 MAU ns FIN SRK LO FIN*Iltavilli Emir Ehsan Uros Supreme Premior Marianne Roth KM
Bacamamdit Into The Wild of Erendel (MAU ns 24) x FIN*Iltavilli Chensit Cleopatra (MAU ns)
257 MAU ns FIN SRK LO FIN*Iltavilli Emir Ehsan Uros Veteraani Ad de Bruijn 3
Bacamamdit Into The Wild of Erendel (MAU ns 24) x FIN*Iltavilli Chensit Cleopatra (MAU ns)
258 MAU n 24 FI SK LO 15 FI*Staruskan Sat Teije Naaras Avoin Marianne Roth EX1 CAC
Sher Khan of Jacawaca*GB (MAU n 24) x Geniemau Aneksi (MAU n 24)
259 MAU n 24 FI SRK LO Sotpe-En-Re Amun-Ra Uros Kastraatti Marianne Roth EX1 CAP
Natango's Kendi (MAU n 24) x Keopspyramid Dunanui (MAU n 24)
260 MAU ns 24 FI SK LO 16 FI*CatNmaus Chausiku Uros Pennut 4-7 kk Marianne Roth EX2
Bias Yá Moasi, CZ (MAU ns 24) x FI*CatNmaus Amira Sabihah (MAU ns 24)
261 MAU ns 24 FI SK LO 16 FI*Walidah Atiqtalaaq Uros Pennut 4-7 kk Marianne Roth EX1
FI*Ausare Caesarion (MAU ns) x FI*Chai-lai Iftikhar Inukshuk (MAU ns 24)
262 MAU ns 24 FI SK LO 16 FI*CatNmaus Bayueh Naaras Pennut 4-7 kk Marianne Roth EX1 BIV
Bias Yá Moasi, CZ (MAU ns 24) x FI*Chai-lai Wafiyah Widad (MAU ns 24)
263 MAU ns 24 FI SRK LO FI*Chai-lai Walidah Ife Naaras Grand International Premior Marianne Roth EX1 CAPS
FIN*Chai-lai Chisisi Dakarai (MAU ns 24) x Schooirtjes Tis Ana (MAU ns 24)
264 OCI n 24 FIN SRK LO FIN*Moosegrove Phoenix Uros Supreme Champion Marianne Roth KM BIV NOM BIS
S*Vargagården's Sisu Maxwell JR (OCI b 24) x FIN*Moosegrove Escuro Elegante (OCI n 24)
265 OCI n 24 FI SRK LO FI*Moosegrove Dream On Naaras Supreme Champion Marianne Roth KM
FIN*Moosegrove Phoenix (OCI n 24) x FI*Recknagel Harski China Rose (OCI o 24)
266 OCI n 24 FI SK LO 15 FI*Topspot Lucifero Magnifico Uros International Champion Marianne Roth EX1 CAGCIB
FIN*Rollick Be Quick Or Be Dead (OCI ns 24) x FI*Topspot Grumpy The First (OCI o 24)
267 OCI b 24 FIN SRK LO FIN*Moosegrove Kókiri Uros Supreme Champion Marianne Roth KM
Ocivalley Starfare Gem (OCI n 24) x FIN*Moosegrove Escuro Elegante (OCI n 24)
267 OCI b 24 FIN SRK LO FIN*Moosegrove Kókiri Uros Veteraani Ad de Bruijn 2
Ocivalley Starfare Gem (OCI n 24) x FIN*Moosegrove Escuro Elegante (OCI n 24)
268 OCI b 24 FI SRK LO FI*Moosegrove Ad Victoriam Naaras Supreme Champion Marianne Roth KM NOM
S*Vargagården's Sisu Maxwell JR (OCI b 24) x FIN*Moosegrove Escuro Elegante (OCI n 24)
269 OCI b 24 FI SK LO 15 FI*Topspot JoyfulJoke of Solstice Uros Grand International Champion Marianne Roth EX1 CACS
FIN*DarrenCat Davy Crockett (OCI o 24) x FI*Topspot C.Loureiroi (OCI b 24)
270 OCI b 24 FI SRK LO 14 FI*WiliWilla Andromeda Naaras International Champion Marianne Roth EX1 CAGCIB
FIN*Onnikatin Blueberry boy (OCI a 24) x FI*Amas Marie Curie (OCI b 24)
271 OCI b 24 FI SK LO 15 FI*Northalla Ethereal Medium Naaras Pennut 4-7 kk Marianne Roth EX2
FI*Northalla Blackbeard (OCI ns 24) x FI*Northalla Peridodite (OCI b 24)
272 OCI b 24 FI SK LO 15 FI*Woodcocks Sweet Lady Luck Naaras Pennut 4-7 kk Marianne Roth EX1 BIV NOM
FIN*Moosegrove Kókiri (OCI b 24) x Pikespeak Estrella of Woodcocks (OCI ns 24)
273 OCI b 24 FIN SRK RX FIN*Moosegrove Conquistatore Uros Supreme Premior Marianne Roth KM
FIN*Martinic Runaway Boy (OCI c 24) x FIN*Moosegrove Abigail (OCI ns 24)
273 OCI b 24 FIN SRK RX FIN*Moosegrove Conquistatore Uros Veteraani Ad de Bruijn 1 NOM BIS
FIN*Martinic Runaway Boy (OCI c 24) x FIN*Moosegrove Abigail (OCI ns 24)
274 OCI b 24 FI SRK LO FI*WiliWilla Lady Kit Kat Naaras Grand International Premior Marianne Roth EX1 CAPS
FI*Onnikatin Sir Humbug (OCI b 24) x FI*Amas Marie Curie (OCI b 24)
275 OCI c 24 FI SRK LO 14 FI*WiliWilla Bollinger Uros Grand International Champion Marianne Roth EX1 CACS
FI*Kukkatarhan Cissus (OCI b 24) x FI*Amas Zabaione (OCI as 24)
276 OCI ns 24 FI SRK LO 13 Pikespeak Estrella of Woodcocks Naaras Avoin Olga Komissarova EX1 CAC
Sunstone United 93 of Pikespeak (OCI b 24) x Pikespeak Sparkle (OCI ns 24)
277 OCI ns 24 FI SK LO 16 FI*Somalinnan Iris Naaras Pennut 4-7 kk Olga Komissarova EX1
FI*Northalla Blackbeard (OCI ns 24) x FI*WiliWilla Andromeda (OCI b 24)
278 OCI bs 24 FIN SRK RX FIN*Topspot Don Arlecchino Uros Grand International Premior Olga Komissarova EX1 CAPS NOM
Pikespeak Don Federico (OCI bs 24) x FIN*Guttatus Wintergust Wonder (OCI c 24)
279 OCI cs 24 FI SK LO 15 FI*Topspot Alba Lilla Lavanda Naaras Avoin Olga Komissarova EX1 CAC
FIN*Rollick Be Quick Or Be Dead (OCI ns 24) x FI*Topspot Grumpy The First (OCI o 24)
280 SIN FI SK LO 14 FI*Chai-lai Adventurous Ada Naaras Champion Olga Komissarova EX1 CACIB
FI*Chai-lai Outgoing Oliver (SIN ) x FI*Chai-lai Kindhearted Kelly (SIN )
281 ABY n FI SK LO 14 FI*Link Monaimba Om Naaras Grand International Champion Laura Scholten EX1 CACS
FI*Link Moses (ABY n) x RU*Greenville Summer of Laire (ABY o)
282 ABY n FI SK LO 16 FI*Nebuankhet Waily Waily Waily! Naaras Nuoret 7-10 kk Laura Scholten EX1 BIV NOM
S*GoodNews Prince Jeorge (ABY n) x FI*Nebuankhet Yraen Ruadh (ABY o)
283 ABY n FI SK LO 16 FI*SaltNPepper Rocky Road Uros Pennut 4-7 kk Laura Scholten EX1
Des Cavalier Ferus-Ra of Holoserica (ABY n) x (N)Mayas Pride Maori (ABY n)
284 ABY n FIN SRK LO FIN*Nebuankhet Padmesh Uros Supreme Premior Laura Scholten KM
FIN*Nebuankhet Meallán Daigh (ABY n) x ElMourabita's Eglantine (ABY n)
284 ABY n FIN SRK LO FIN*Nebuankhet Padmesh Uros Veteraani Vladimir Isakov 3
FIN*Nebuankhet Meallán Daigh (ABY n) x ElMourabita's Eglantine (ABY n)
285 ABY n FI SRK LO 13 FI*Nebuankhet Veritaserum Uros International Premior Laura Scholten EX1 CAGPIB NOM
S*Hjortronstigens Private Dancer (ABY n) x FI*Nebuankhet Sein-el-Mauassif (ABY n)
286 ABY n FI SRK LO S*Hjortronstigens Private Dancer Uros Kastraatti Laura Scholten Abs
S*Hjortronstigens The Sound of Music (ABY n) x Fin Bheara's Mariposa of Absint (ABY p)
286 ABY n FI SRK LO S*Hjortronstigens Private Dancer Uros Siitos Rotukirjaus Kissaliitto
S*Hjortronstigens The Sound of Music (ABY n) x Fin Bheara's Mariposa of Absint (ABY p)
287 ABY a FI SK LO 14 FI*Link Mochweo Blou Uros Grand International Champion Laura Scholten EX1 CACS
FI*Link Moses (ABY n) x FI*Link Zenebe Mau (ABY o)
288 ABY a FI SK LO 14 FI*Kawaii Lily Naaras Grand International Champion Laura Scholten EX1 CACS BIV
Dushara Godric-of-Kawaii (ABY n) x FI*Kawaii Junko (ABY p)
289 ABY a FI SRK LO 13 FI*Nebuankhet Valentine Water Naaras International Champion Laura Scholten EX1 CAGCIB
S*Hjortronstigens Private Dancer (ABY n) x FI*Nebuankhet Sein-el-Mauassif (ABY n)
289 ABY a FI SRK LO 13 FI*Nebuankhet Valentine Water Naaras Siitos Rotukirjaus Kissaliitto
S*Hjortronstigens Private Dancer (ABY n) x FI*Nebuankhet Sein-el-Mauassif (ABY n)
290 ABY a FI SK LO 15 FI*Nebuankhet Zakzakiel Uros Champion Laura Scholten EX1 CACIB
Dushara Godric-of-Kawaii (ABY n) x FI*Nebuankhet Violet Punch (ABY a)
291 ABY a FI SRK LO 13 FI*Nebuankhet Violet Punch Naaras Champion Laura Scholten EX1 CACIB
S*Hjortronstigens Private Dancer (ABY n) x FI*Nebuankhet Sein-el-Mauassif (ABY n)
292 ABY a FI SK LO 15 FI*Woodcocks Sweet Talker Naaras Nuoret 7-10 kk Laura Scholten EX1 BIV
FI*Link Mochweo Blou (ABY a) x FI*Link Sanaa Raziya (ABY n)
293 ABY a FI SK LO 16 FI*Nebuankhet Nae King! Uros Pennut 4-7 kk Laura Scholten EX1 NOM
Dushara Godric-of-Kawaii (ABY n) x FI*Nebuankhet Valentine Water (ABY a)
294 ABY a FI SK LO 16 FI*Nebuankhet Nae Laird! Uros Pennut 4-7 kk Laura Scholten EX2
Dushara Godric-of-Kawaii (ABY n) x FI*Nebuankhet Valentine Water (ABY a)
295 ABY a FI SK LO 16 FI*Nebuankhet Nae Quin! Naaras Pennut 4-7 kk Laura Scholten EX1
Dushara Godric-of-Kawaii (ABY n) x FI*Nebuankhet Valentine Water (ABY a)
296 ABY o FI SRK LO 13 FI*Nebuankhet Yraen Ruadh Naaras Grand International Champion Olga Komissarova EX2
Dushara Godric-of-Kawaii (ABY n) x FIN*Nebuankhet Ochún (ABY o)
297 ABY o FI SK LO 14 FI*Neaera's Genna Gingerella Naaras International Champion Olga Komissarova EX1 CAGCIB
FI*Silkkihienon Unda Maris (ABY a) x FI*Neaera's Fiammetta (ABY o)
298 ABY o FI SK LO 14 FI*Redcheetah's Ruusu Naaras Grand International Champion Olga Komissarova EX1 CACS BIV
S*Hjortronstigens Private Dancer (ABY n) x FI*Redcheetah's Aurora (ABY o)
299 ABY p FI SK LO 16 FI*Neaera's Hazel Huntress Naaras Pennut 4-7 kk Olga Komissarova EX1
S*Nekayahs Quillan Quieto (ABY o) x FI*Neaera's Genna Gingerella (ABY o)
300 ABY p FI SRK LO FI*Nebuankhet Quetzalcoatl Uros Supreme Premior Olga Komissarova KM
FIN*Silkkihienon Roma Tarragona (ABY n) x FIN*Nebuankhet Ochún (ABY o)
301 ABY p FI SRK LO FI*Kawaii Junko Naaras Grand International Premior Olga Komissarova EX1 CAPS BIV
FI*Kawaii Haiku (ABY o) x FIN*Kawaii Egao (ABY n)
302 ABY p FI SRK LO FI*Nebuankhet Taibhsear Naaras Premior Olga Komissarova EX1 CAPIB
Dushara Evandar-of-Nebuankhet (ABY o) x FIN*Nebuankhet Carramaena (ABY p)
303 BAL d 21 FIN SRK RX FIN*Mummeli Twixinho Jesse Uros Supreme Premior Pam DelaBar KM
S*Nova Star Twix (SIA n) x FIN*Mummeli Danifax Heili (BAL g 21)
303 BAL d 21 FIN SRK RX FIN*Mummeli Twixinho Jesse Uros Veteraani Vladimir Isakov 1
S*Nova Star Twix (SIA n) x FIN*Mummeli Danifax Heili (BAL g 21)
304 CRX I / CRX a FI SK LO 16 FI*Ballerina's Flora Naaras Pennut 4-7 kk Ad de Bruijn Abs
FI*Derekaz Electrique (CRX n 09 22) x FI*Ballerina's Princess Aurora (CRX f 03)
305 CRX I / CRX ns FI SK LO 16 FI*Ballerina's Prudenza Naaras Pennut 4-7 kk Ad de Bruijn EX1
FI*Ballerina's King Florestan (CRX ns 09) x S*Pontemonte's Nathhorst (CRX n)
306 CRX II / CRX n 03 FI SK RX 15 FI*Piupaws Private Uros Champion Pam DelaBar EX1 CACIB
S*Rexture Wig Wam (CRX d 03) x FI*Piupaws Xbox (CRX )
307 CRX II / CRX a 02 62 FI SK LO 15 FI*FunkyJam's Upupa Epops Naaras International Champion Pam DelaBar EX1 CAGCIB
FI*Piupaws Pathways of Sekhmet (CRX n 03) x FI*FunkyJam's Blue Dove (CRX a 09)
308 CRX II / CRX b 03 FI SK LO 15 FI*Framillan Vain like Marie Antoinette Naaras Nuoret 7-10 kk Pam DelaBar EX1 BIV
FI*Huissin Mister Black Bean (CRX n) x FI*Framillan Keep It Up (CRX b 01)
309 CRX II / CRX c 03 FI SK RX 16 FI*Framillan Witty Jester Uros Pennut 4-7 kk Pam DelaBar EX1 BIV NOM
FI*Framillan Oh yes, You can love me (CRX c 09) x Quitteteri Magic Rivendell (CRX a 03 21 33)
310 CRX II / CRX n 09 FI SK LO 16 FI*Raitakatin Blackstar Uros Pennut 4-7 kk Pam DelaBar EX2
FI*Derekaz Electrique (CRX n 09 22) x Changes Liza Jane (CRX ns)
311 CRX II / CRX a 03 FI SK RX 16 FI*Framillan Wily Witch Naaras Pennut 4-7 kk Pam DelaBar EX2
FI*Framillan Oh yes, You can love me (CRX c 09) x Quitteteri Magic Rivendell (CRX a 03 21 33)
312 CRX II / CRX n 09 FI SK LO 16 FI*Raitakatin Sue Naaras Pennut 4-7 kk Pam DelaBar EX1
FI*Derekaz Electrique (CRX n 09 22) x Changes Liza Jane (CRX ns)
313 CRX II / CRX n 03 FI SRK LO 14 FI*Piupaws Pathways of Sekhmet Uros Grand International Premior Pam DelaBar EX1 CAPS BIV NOM BIS
Puraffection's Paras Punainen (CRX d 03 24) x FI*Piupaws Song of Sekhmet (CRX n 01 21)
313 CRX II / CRX n 03 FI SRK LO 14 FI*Piupaws Pathways of Sekhmet Uros Siitos
Puraffection's Paras Punainen (CRX d 03 24) x FI*Piupaws Song of Sekhmet (CRX n 01 21)
314 CRX II / CRX ns 03 FI SRK LO FI*Sweetpurr's Pandia Naaras Grand International Premior Pam DelaBar EX1 CAPS NOM
S*Djäknens Silvery Moon (CRX ns 03 24) x FIN*Sweetpurr's Selene (CRX a 03)
315 CRX II / CRX a 09 FI SK LO 14 FI*VippeCat Blue Angel Naaras Kastraatti Pam DelaBar EX1 CAP
FI*Lubavan Ceres (CRX a 02 33) x FI*Ronttilan Tuonen Joutsen (CRX f 09)
316 CRX III / CRX fs FI SRK LO 14 FI*Ballerina's Odile Naaras Champion Pam DelaBar EX1 CACIB
S*Rexlicious Double the Dumle (CRX d 03) x FI*Sweetpurr's Pandia (CRX ns 03)
317 CRX III / CRX ds FI SK LO 15 FI*Ballerina's Count Paris Uros Champion Pam DelaBar EX1 CACIB
Selena Light's Russian Lover (CRX n) x FI*Sweetpurr's Rice Krispies (CRX fs)
318 CRX IV / CRX f 09 FI SK LO 15 FI*CuteChaos Titanium Naaras Champion Pam DelaBar Mitätöity Mitätöity
FI*CuteChaos King of Hearts (CRX d 09 24) x Yosephine Satysfakcja*PL (CRX n 33)
319 CRX IV / CRX d 01 62 FI SRK LO FI*Gaala-Star Amor Uros Avoin Pam DelaBar EX1 CAC
Anthony Mamma Mia Rex*PL (CRX d 09) x FIN*Nallukan Delicia (CRX f 03)
320 CRX IV / CRX f 03 FI SK LO 16 FI*VippeCat Mimmi mussukka Naaras Pennut 4-7 kk Pam DelaBar EX1
Heathcilff Island of Legends (CRX d) x FI*VippeCat Beautiful Rose (CRX n 02 33)
321 CRX IV / CRX g 03 FI SRK LO FI*VeeKasin Miss Nettles Naaras International Premior Pam DelaBar EX1 CAGPIB
FI*Framillan Cunning thunder (CRX bs) x FI*Jip-Jap'n Unknown Mermaid (CRX g 03)
322 CRX V / CRX n 24 FI SK LO 15 FI*Ballerina's Sancho Panza Uros Avoin Pam DelaBar EX1 CAC
FI*Derekaz Da Deus Fortunae (CRX n 24) x FI*Ballerina's Odile (CRX fs)
323 CRX V / CRX n 24 FI SK LO 16 FI*Raitakatin Lazarus Uros Pennut 4-7 kk Pam DelaBar EX1
FI*Derekaz Electrique (CRX n 09 22) x Changes Liza Jane (CRX ns)
324 CRX VI / CRX a 03 22 FI SK LO 14 FI*Windseeker Della Bluenose Naaras Grand International Champion Olga Komissarova EX1 CACS
Beaconwood Dark Magic (CRX ns) x FIN*Windseeker Quilla Belle-Île (CRX f 03 24)
325 CRX VI / CRX n 01 21 62 FI SK RX 16 FI*FunkyJam's Melody Pops Naaras Pennut 4-7 kk Olga Komissarova EX1
FI*Framillan Rolling PickaBoo (CRX a 01 21) x FI*FunkyJam's Bon-Bon Candy (CRX n 03 24)
326 CRX VII / CRX g 33 FI SK LO 15 FI*VippeCat Belinda nine2015 Naaras Avoin Olga Komissarova EX1 CAC
Vegas SoNata (CRX d 03 24) x FI*Ronttilan Tuonen Joutsen (CRX f 09)
327 CRX IX / CRX w 62 FI SK LO 16 EE*Solaris Planet Irs Uros Nuoret 7-10 kk Olga Komissarova EX1 NOM
Velvet Queen Elvis (CRX n 03) x EE*Solaris Planet Anisa (CRX w)
328 DRX I / DRX n FI SK RX 15 FI*Fairy-Story's Obsession Naaras Avoin Ad de Bruijn EX1 CAC BIV
S*Kingfishers Never Give Up (DRX n) x FI*Fairy-Story's Imagine (DRX f 32)
329 DRX I / DRX n FI SK LO 16 FI*Pihlajan Immo-Nestori Uros Pennut 4-7 kk Ad de Bruijn EX1 NOM
FI*Bravefellow Marcus (DRX d 21 32) x FI*Pihlajan Helmi-Amalia (DRX n 09)
330 DRX I / DRX a FI SK RX 16 FI*Berry's Crime Of Passion Naaras Pennut 4-7 kk Ad de Bruijn EX1
FI*Quiero Rillo (DRX a 09) x FI*Berry's Adorable Amber (DRX n)
331 DRX I / DRX c FI SK LO 16 FI*Åbodas Belinda Naaras Pennut 4-7 kk Ad de Bruijn EX2
FI*Åbodas Mojag (DRX a 33) x FI*Åbodas Waneta (DRX h)
332 DRX II / DRX n 01 64 FI SK LO 15 FI*Bravefellow Ilan Uros Avoin Ad de Bruijn EX1 CAC
Illias av Jamas (N) (DRX n 09 24) x Imagine Rexclusive, SK (DRX f 09)
333 DRX III / DRX g FI SRK LO 14 FI*Åbodas Taiga Naaras Grand International Champion Ad de Bruijn EX1 CACS BIV
SE*Amor Regis Marius (DRX es 22) x FI*Åbodas Mai (DRX a)
334 DRX III / DRX f FI SK LO 15 FI*Åbodas Taimi Naaras Avoin Ad de Bruijn EX1 CAC
FI*Bravefellow Lasse (DRX n) x FI*Åbodas Ninja (DRX g)
335 DRX III / DRX h FI SK LO 16 FI*Mirexin Linda Naaras Pennut 4-7 kk Ad de Bruijn EX1
Koro's Maurice (DRX b 09) x FI*Zhamiran Zabrina Zakaiah (DRX f 21 33)
336 DRX III / DRX fs FI SK LO 16 FI*Åbodas Lyyli Naaras Pennut 4-7 kk Ad de Bruijn EX2
SE*Ternas Jussi Björling (DRX ds) x FI*Åbodas MustaMaija (DRX ns)
337 DRX III / DRX g FI SRK LO 14 FI*Åbodas Ninja Naaras International Premior Ad de Bruijn EX1 CAGPIB
SE*Amor Regis Marius (DRX es 22) x FI*Åbodas Mai (DRX a)
338 DRX VI / DRX ns 09 22 FIN SRK LO FIN*Riiviön Viiru Naaras Supreme Premior Ad de Bruijn KM
FIN*Riiviön Pekka-Pätevä (DRX n 09 33) x FIN*Riiviön Piia (DRX gs 22)
339 DRX VII / DRX n 32 FI SK LO 14 Bindy Applause Naaras Avoin Ad de Bruijn EX1 CAC
Sharmel of Applause (DRX n 03 33) x Ofelia Sense of Beauty (DRX n 32)
340 DRX VII / DRX f 33 FI SK LO 16 FI*Åbodas Vieno Naaras Pennut 4-7 kk Ad de Bruijn EX1
SE*Ternas Jussi Björling (DRX ds) x FI*Åbodas MustaMaija (DRX ns)
341 DSP II / DSP n 09 21 FI SK LO 15 FI*Indigo's Blue Storm Uros Avoin Ad de Bruijn EX1 CAC
RU.Dolf Shudan (DSP d 21) x Yustina Bast (DSP f 03)
342 DSP IV / DSP e 09 FI SK LO 15 Anisia Don Ramzes Naaras Champion Ad de Bruijn EX1 CACIB
Moses Don Ramzes (DSP d 09) x Pesnya Don Ramzes (DSP g)
343 OLH b FI SK LO 16 FI*Jalecat's ÄhäKutti Uros Pennut 4-7 kk Pam DelaBar EX1
FI*Jalecat's X'tra XoXo (OSH n 24) x FI*Willicon Freixenet Elyssia (OSH q)
344 OLH a 24 FI SK RX 15 FI*Noxx Allegro Naaras Nuoret 7-10 kk Pam DelaBar EX1
Pippastro Aaron Ramsey (OLH c 24) x FI*Noxx Cassiopeia (OLH f 24)
345 OLH ns 25 FI SK RX 15 FI*Mummeli Sofinho Yaron Uros Avoin Pam DelaBar EX1 CAC NOM
FI*Noxx Hercules (OLH ns 24) x FI*Mummeli Dinazinha Sofia (OSH n)
346 OLH n 02 FI SK LO 16 SE*Qjou'z Yodas Cheauka Naaras Pennut 4-7 kk Pam DelaBar EX1
Shilby Line's Yoda Yoga (OLH b 03) x S*Broddan's Rut (OLH f 01)
347 OSH n FI SK LO 15 FI*Ori-Katin Modesty Blaise Naaras Nuoret 7-10 kk Laura Scholten EX1
Pharoahsgems Sinuhe of Kelmikerhon (SIA n) x FI*Ori-Katin Pussy Katnip (OSH f)
348 OSH a FI SRK LO 14 FI*LoudMeow Lady Starstruck Naaras Grand International Premior Laura Scholten EX1 CAPS NOM
Yrttitarhan Maitikka (OSH p 24) x S*Sandvretens Syrah (OSH a 25)
349 OSH h FI SRK RX FI*Skazki Sametti Tigrovna Naaras Grand International Premior Laura Scholten EX1 CAPS
Felitan Tiger Woods (OSH as 25) x FI*Skazki Polgara (OLH h 24)
350 OSH n 24 FI SK LO 15 Oralee Hidalgo Uros Supreme Premior Laura Scholten KM
Oralee you touch my Heart, JW (OSH b 24) x Felitan Austine (OSH ns 24)
351 OSH n 24 FI SK LO 15 FI*Keskimaan She's an Einstein Naaras Kastraatti Laura Scholten EX1 CAP
FI*Keskimaan Elf Eruheran (OSH n 03 24) x FI*Keskimaan TGRLily Buttercup (OSH n)
352 OSH n 25 FI SRK RX FI*Santuzzan Maestro Uros Supreme Champion Laura Scholten KM NOM BIS
FIN*Kattilan Mara Katti (OSH n 25) x I*Profiles Organza (SIA f)
353 OSH a 25 FI SRK LO 14 FI*LoudMeow Stella by Starlight Naaras International Premior Laura Scholten EX1 No Cert
Yrttitarhan Maitikka (OSH p 24) x S*Sandvretens Syrah (OSH a 25)
354 OSH b 22 FI SRK LO 13 FI*Bigear Prince Romeo Uros International Premior Laura Scholten EX1 CAGPIB
ClassicOri's Deeply Deluxe (OSH ds 24) x FI*Moumouni Bianca (OSH c 22)
355 OSH b 24 FI SRK LO 13 Akita Ha Kuna*PL Naaras Grand International Champion Laura Scholten EX1 CACS NOM
Purrfect Garfield (OSH c 22) x Harada Ari-Gan*PL (OSH h 25)
356 OSH d 24 FI SK LO 15 FI*Choose DareDeVill Uros Nuoret 7-10 kk Laura Scholten EX1
FI*Choose Xoo Cute To Be True (OSH n 03 24) x FI*Choose Sims à la Bimba (OSH f)
357 OSH d 24 FI SK RX 16 FI*Rantahietikon Räppäävä Risto Uros Pennut 4-7 kk Laura Scholten EX1
Shining Shambala Raphael (OSH by 22) x FI*Purrfektin Flor (SIA f 21)
358 OSH d 24 FI SRK LO HU*Imladris Indil Hapci Uros Supreme Premior Laura Scholten KM
Crazy Horse D'Oltremare, I (OSH n 24) x Dixie Capri Happy Jungle*RU (SIA f 21)
359 OSH f 24 FI SRK LO 13 (N)Manhunter's Check Me Out Naaras Supreme Champion Laura Scholten KM
DK*Piltoft's Mr. Tambourine Man (OSH d 24) x Bestcats Incredible Illusion (OSH fs)
360 OSH bs 25 FI SK LO 15 FI*Martinic Village Girl Naaras Champion Laura Scholten EX1 CACIB
FI*Nazarlik XTC (OSH bs 25) x Akita Ha Kuna*PL (OSH b 24)
361 OSH b 03 22 FI SRK RX FI*Miado Barahir House Of Bëor Uros Kastraatti Laura Scholten EX1 CAP
Loek-Maew Cote d'Or Classic (OSH b 22) x EE*Il Tesoro Mio Coco (SIA n 03 21)
362 OSH h 03 24 FI SK LO 16 One Fun Sun's World Naaras Pennut 4-7 kk Laura Scholten EX1
UA*Made in Ukraine X-Factor (OSH b 24) x Appetite Sun's World (OSH e 03 25)
363 RUS FI SRK LO FI*Bessemjanka's Qaramell Naaras International Champion Olga Komissarova Abs
FI*Inkilee Huvitus (RUS ) x FI*Bessemjanka's Nesha (RUS )
364 RUS FI SRK LO FI*Harmuan Belle Bärlein Naaras International Champion Olga Komissarova EX1 CAGCIB BIV NOM
Blue-Bogomil v. Salzbachtal (RUS ) x FI*Harmuan Moria Mussukka (RUS )
365 RUS FI SK LO 15 FI*Tcarskii'dvorik Peonia Naaras Avoin Olga Komissarova EX1 No Cert
Czarcatz's Travis of Everblue (RUS ) x FI*Tcarskii'dvorik Olimpia (RUS )
366 RUS FI SK LO 15 FI*Albergan Aarnivalkea Naaras Nuoret 7-10 kk Olga Komissarova EX1
Amore di Marchesi*CH (RUS ) x FI*Hana-Bi Biutiful (RUS )
367 RUS FI SK LO 16 FI*Harmuan Tarmo Tonttupoika Uros Pennut 4-7 kk Olga Komissarova EX1 BIV NOM BIS
FI*Lolcat's Leo Wyatt (RUS ) x FI*Harmuan Hilma Hunajainen (RUS )
368 RUS FI SK LO 16 FI*Harmuan Terho Tonttupoika Uros Pennut 4-7 kk Olga Komissarova EX2
FI*Lolcat's Leo Wyatt (RUS ) x FI*Harmuan Hilma Hunajainen (RUS )
369 RUS FI SK LO 16 FI*Harmuan Luna Lellukka Naaras Pennut 4-7 kk Olga Komissarova EX1
FI*Lolcat's Leo Wyatt (RUS ) x FI*Harmuan Nessa Nallukka (RUS )
370 RUS FI SK LO 16 FI*Sini-Hilkan BecameBlue´s Naaras Pennut 4-7 kk Olga Komissarova Abs
FI*Hana-Bi Bieggagállis Sámi (RUS ) x Swaldiphary Lavinia (RUS )
371 RUS FIN SRK LO FIN*Saraitshikin Kay Kamila Naaras Supreme Premior Olga Komissarova KM
DK*Paragon Blue Fiver's Bigwig (RUS ) x Cheeky-rascal Falling Star (RUS )
371 RUS FIN SRK LO FIN*Saraitshikin Kay Kamila Naaras Veteraani Vladimir Isakov 1 NOM BIS
DK*Paragon Blue Fiver's Bigwig (RUS ) x Cheeky-rascal Falling Star (RUS )
372 RUS FI SRK LO FI*Harmuan Mort Mussukka Uros Grand International Premior Olga Komissarova EX1 CAPS NOM
FIN*Saraitshikin Mini (RUS ) x FIN*Harmuan Sesilia Söpönen (RUS )
373 RUS FIN SRK LO FIN*Kheyron's Petrus Uros International Premior Olga Komissarova EX1 CAGPIB
FIN*Miminkan Klavdei (RUS ) x FIN*Kheyron's Qiara (RUS )
373 RUS FIN SRK LO FIN*Kheyron's Petrus Uros Veteraani Vladimir Isakov 2
FIN*Miminkan Klavdei (RUS ) x FIN*Kheyron's Qiara (RUS )
374 RUS FI SK LO 15 FI*Lolcat's Anya Naaras International Premior Olga Komissarova EX1 CAGPIB BIV NOM
Wynterwynd Moon River (RUS ) x FI*Lolcat's Wendy Darling (RUS )
375 RUS FIN SRK LO FIN*Saraitshikin HaveANiceDay Naaras International Premior Olga Komissarova Abs
FIN*Saraitshikin Mini (RUS ) x A*Flashpaw's Lullaby Baby (RUS )
375 RUS FIN SRK LO FIN*Saraitshikin HaveANiceDay Naaras Veteraani Vladimir Isakov Abs
FIN*Saraitshikin Mini (RUS ) x A*Flashpaw's Lullaby Baby (RUS )
376 RUS FI SRK LO FI*Lolcat's Jo Naaras Kastraatti Olga Komissarova EX2
Iseneth v.d. Jeetzel (RUS ) x FI*Lolcat's Alexandra (RUS )
377 RUS FI SRK LO FI*Saraitshikin Caramel Corn Naaras Kastraatti Olga Komissarova Abs
Blue-Bogomil v. Salzbachtal (RUS ) x FIN*Saraitshikin HaveANiceDay (RUS )
378 RUS FI SK LO 15 Katzenhof Hope Naaras Kastraatti Olga Komissarova EX1 CAP
Wynterwynd Moon River (RUS ) x FI*Katzenhof Sonya (RUS )
379 SIA n FI SRK LO FI*Twist-Tiramisun Queen Syrah Naaras Grand International Champion Pam DelaBar EX1 CACS
Kaloke Kasango (SIA n) x FI*Twist-Tiramisun Kurtisaani (SIA n)
380 SIA n FI SRK LO FI*Keskimaan Elea Dessuithiel Naaras Supreme Premior Pam DelaBar KM
FI*Keskimaan Ainion (OSH n 03) x FI*ChicKitty Miss Piggy (SIA f 03)
381 SIA n FI SK LO 16 Michel Legrand Del Iris Uros Premior Pam DelaBar EX1 CAPIB
Ice Jacqueline Family (SIA d) x Zumita Del Iris (OSH n 24)
382 SIA b FI SRK LO 14 San-Toi North Star of Plan-A Uros Grand International Champion Pam DelaBar EX1 CACS
San-Toi's Timbuctoo, DM (SIA n) x Thaifong Tatiana of San-Toi, DM (SIA b)
382 SIA b FI SRK LO 14 San-Toi North Star of Plan-A Uros Siitos Rotukirjaus Kissaliitto
San-Toi's Timbuctoo, DM (SIA n) x Thaifong Tatiana of San-Toi, DM (SIA b)
383 SIA b FI SK LO 15 FI*Kelmikerhon Ihanuus I Uros Champion Pam DelaBar EX1 CACIB BIV
San-Toi North Star of Plan-A (SIA b) x Mafdet Melody (SIA b)
384 SIA b FI SK LO 16 FI*Plan-A I can be a Jedi Uros Pennut 4-7 kk Pam DelaBar EX1
San-Toi North Star of Plan-A (SIA b) x FI*Plan-A Aika Kelmi (SIA c)
385 SIA c FI SK LO 14 FI*Plan-A Jussi Murikka Uros Grand International Champion Pam DelaBar EX1 CACS
FI*Kelmikerhon Tyrskyaalloilla (SIA c) x FI*Kelmikerhon Elegia (SIA a)
386 SIA f FI SK LO 15 FI*Kaspektin Kasipusi Naaras Nuoret 7-10 kk Pam DelaBar EX1 NOM BIS
San-Toi North Star of Plan-A (SIA b) x Azorez Varda Tintalle of Kaspektin (SIA f)
387 SIA n 21 FI SRK RX FI*Miado Beldis House Of Bëor Naaras Supreme Premior Pam DelaBar KM
Loek-Maew Cote d'Or Classic (OSH b 22) x EE*Il Tesoro Mio Coco (SIA n 03 21)
388 SIA b 21 FI SK LO 16 SE*Pilgatans Leopold to BaliDancer's Uros Nuoret 7-10 kk Pam DelaBar EX1
S*Limericks Vulcan (SIA e) x SE*Pilgatans Eclipse (SIA b 21)
389 SIA n 03 FI SRK LO 14 FI*Ori-Katin Michiko Iki-Oma Naaras Grand International Champion Pam DelaBar EX1 CACS
FI*Bluintenso Cherubino (SIA n) x HU*Shagio-Chen Noriko Ori-Katino (OSH n 03)
390 SIA b 01 21 FI SK LO 16 FI*Pinewoods Xtra Great Gatsby Uros Pennut 4-7 kk Pam DelaBar EX1
FI*Pinewoods Tequila Sunrise (SIA b 02 21) x History Movie of Chocline (OSH o 03)
390 SIA b 03 21 FI SK LO 16 FI*Pinewoods Xtra Great Gatsby Uros Määrittely Ad de Bruijn SIA b 01 21
FI*Pinewoods Tequila Sunrise (SIA b 02 21) x History Movie of Chocline (OSH o 03)
391 SOM n FI SRK RX 14 FI*Amajan Hafta Hilaria Naaras International Champion Pam DelaBar EX1 CAGCIB NOM
Almaros Diego (SOM n) x FI*Amajan Fadma Fiorina (SOM n)
392 SOM o FI SK LO 14 King von Gulda Uros International Champion Pam DelaBar EX1 CAGCIB
Nadim von Gulda (SOM a) x Desy von Gulda (SOM o)
393 SOM o FI SK RX 15 FI*Amajan Leela Lazzarella Naaras Avoin Pam DelaBar EX1 CAC
FI*Amajan Ilfredo Idolo (SOM n) x FI*Amajan Hafta Hilaria (SOM n)
394 SPH II / SPH a 03 FI SK LO 15 FI*CiCi's Ophelia Otis Naaras International Champion Ad de Bruijn EX1 CAGCIB
FI*Hobbitqueen's Topaz (SPH a 32) x FI*CiCi's Wish me luck (SPH a 02)
395 SPH II / SPH n 03 FI SK RX 16 Kuorii Mississippi Si Naaras Avoin Ad de Bruijn Abs
Kikapoo 2 Nude 4 U of Kuorii (SPH n 09) x Nude 4 U Minogue of Kuorii (SPH n 09)
396 SPH IV / SPH f 03 FI SRK LO 14 FI*Hebblas Izzy Naaras International Champion Ad de Bruijn EX1 CAGCIB
RU*Talialida Oh My Darling Erast (SPH d 21) x FI*Hebblas Feya (SPH f 09 32)
397 SPH IV / SPH d 03 FI SK LO 15 FI*Hebblas Olivia Naaras Avoin Ad de Bruijn Abs
RU*Talialida Oh My Darling Erast (SPH d 21) x FI*Hebblas Hedia (SPH g 09 32)
398 SPH V / SPH n 31 FI SRK LO FI*Hobbitqueen's Michael J. Uros Supreme Champion Ad de Bruijn KM NOM
S*Poltergeist Attila (SPH n) x S*Bare Essentials VIII Iara (SPH a 32)
399 SPH V / SPH n 09 21 32 FI SK LO 14 FI*Hobbitqueen's Grizabella Naaras Grand International Champion Ad de Bruijn EX1 CACS
FI*Hobbitqueen's Michael J. (SPH n 31) x FI*Hobbitqueen's PrincessArwen (SPH f 09 21 33)
400 SPH V / SPH n 03 32 FI SK RX 15 Iton Grand Wizard Uros Champion Ad de Bruijn EX1 CACIB
Zidan-Dan Dennima Line (SPH n 03 33) x Layza Dennima Line (SPH h 03 32)
401 SPH V / SPH f 03 32 FI SK RX 14 FI*Hobbitqueen's Virgo Naaras Avoin Ad de Bruijn EX1 CAC BIV NOM BIS
FI*Hobbitqueen's Topaz (SPH a 32) x Kaylee's Padme' (SPH f 03)
402 SPH V / SPH f 02 21 33 FI SRK LO FI*Tutsi Buccellati Naaras Supreme Premior Ad de Bruijn KM NOM BIS
FIN*Tutsi Miracle Misha (SPH d 21) x LV*Otomi Xaviera (SPH f 09 21)
403 HCL Hertta Naaras Kotikissat Minna Krogh 2
404 HCL Noora Naaras Kotikissat Minna Krogh 1 NOM BIS
404 HCL Noora Naaras Veteraani Ad de Bruijn 1 NOM BIS
405 HCL Kelmi Uros Kotikissat Minna Krogh 1 NOM
406 HCS Kerttuli Naaras Kotikissat Malin Sundqvist 1 NOM BIS
407 HCS Karma Naaras Kotikissat Malin Sundqvist 2
408 HCS Vesku Uros Kotikissat Malin Sundqvist 1 NOM
438 kpl

Tuomarit

Nimi EMS-koodit Kissaa
de Bruijn Ad SIA b 02 21 (13c), CRX I, DRX I, DRX II, DRX III, DRX VI, DRX VII, DSP II, DSP IV, SPH II, SPH IV, SPH V, VET 3, VET Kotikissat 31
DelaBar Pam BAL d 21, CRX II, CRX III, CRX IV, CRX V, OLH a 24, OLH b, OLH n 02, OLH ns 25, SIA b, SIA b 01 21, SIA b 21, SIA c, SIA f, SIA n, SIA n 03, SIA n 21, SOM n, SOM o 38
Funk Bobby BEN n 22, BEN n 22 32, BEN n 22 33, BEN n 24, BEN n 24 33, BML I, EUR a 24, EUR d, EUR d 22, EUR d 24, EUR e 22, EUR e 23, EUR e 24, EUR f 23, EUR g 23, EUR g 24, EUR n, EUR n 03, EUR n 22, EUR n 24, EUR ns 24, KOR 34
Isakov Vladimir NEM I, NFO I, NFO IV, NFO IX, NFO V, NFO VI, NFO VII, NFO VIII, VET 1, VET 4 39
Komissarova Olga BLH b, BLH n, CYM 51-52, CYM 53, MAN 51-52, OCI bs 24, OCI cs 24, OCI ns 24, SIN, ABY o, ABY p, CRX IX, CRX VI, CRX VII, RUS 40
Krogh Minna SIB IV (13c), MCO IV (13c), MCO VIII (13c), ACL II, ACL VI, LPL II, MCO V, MCO VI, TUA I, TUA II, TUA III, TUA IX, TUA V, TUA VI, TUA VII, HCL 34
Mastrangelo Donatella RAG a 03, RAG a 04, RAG a 04 21, RAG d 03, RAG d 04, RAG e 04, RAG n, RAG n 03, RAG n 04, RAG n 04 21, RAG n 21, TUV d 61-63, TUV f 61-63, TUV n 61-63 40
Rautio Kristiina MCO I, MCO IV, MCO IX, MCO VII, MCO VIII, NFO III, SIB III, SIB IX, SIB VI, SIB VII, VET 2 37
Roth Marianne