ERY-SYD Kansainvälinen kissanäyttely 11.06.2016
Järjestävä yhdistys Eteläinen Rotukissayhdistys ry
Alkaa 11.6.2016 Loppuu 11.6.2016
Ilmoittautuminen alkaa 15.3.2016 Ilmoittautuminen loppuu 15.5.2016
Yleisöaika alkaa 10:00 Yleisöaika loppuu 16:00
Eläinlääkärintarkastus alkaa 8:30 Eläinlääkärintarkastus loppuu 12:00
Arvostelut alkavat 10:00 Vahvistuskirjeen julkaisupvm 3.6.2016
Kansainvälinen Kyllä Erikoisnäyttely Kyllä
Drive In -näyttely Kyllä Omistajat saavat esitellä kissansa Kyllä
Kissoja enintään 500   Kategoriat 1, 2, 3, 4, Kotikissat
BreedBIS-rodut RUS BreedBIS kissoja vähintään 50
Tilinumero
Sähköposti show@ery-syd.net
Paikka Hyvinkää
Toimihenkilöt

Näyttelyinfo, p. 050 576 3344 (iltaisin kello 17 - 21), info@ery-syd.net
Näyttelypäällikkö Viivi Viuha, puheenjohtaja@ery-syd.net
Näyttelysihteeri Tarja Kudjoi, p. 040 741 4003, show@ery-syd.net

Lisätietoja

ERY-SYD ja Suomen Venäjänsiniset ry järjestävät lauantain näyttelyn yhteydessä venäjänsinisten erikoisnäyttelyn ja näyttelyssä on erillinen Breed BIS venäjänsinislle, mikäli sääntöjen edellyttämä kissamäärä täyttyy. Suomen Venäjänsiniset ry maksaa yhdistyksen omien jäsenten venäjänsinisten lauantain näyttelymaksusta 3 euroa.

Näyttely on Drive In -näyttely. Lisätiedot ja toimintaohjeet löytyvät näyttelyinfosta.

Painettu näyttelyluettelo maksaa 5 euroa ja se pitää maksaa näyttelyilmoittautumisen yhteydessä. Luettelo sisältää molempien päivien näyttelyt. Sitä ei voi ostaa näyttelypaikalta. Ilmainen sähköinen luettelo julkaistaan näyttelypäivänä internetissä
.

Näyttelyssä jaetaan ruusukkeet kaikille pennuille ja nuorille sekä värin- ja tuomarin parhaille kissoille. Muut ruusukkeet voi ostaa näyttelystä hintaan 3 €/kpl. Näyttelyssä ei jaeta leimoja eikä uusia leimakortteja.

Yhteenveto ilmoittautumisista

Kategoria Ilmoittautuneita
1 82
2 122
3 108
4 184
Kotikissat 9
Yhteensä 505

Suodata näytettäviä tuloksia alla olevilla valinnoilla.

Suodata näytettäviä tuloksia alla olevilla valinnoilla.

Nro EMS-koodi Rekisterinumero Nimi Sukupuoli Luokka Tuomari Tulos
1 EXO n FI SK LO 14 FI*AzuLejo's Deep Silent Complete Naaras Grand International Champion Pam DelaBar EX1 CACS
IT*Serafino del Falco d'Oro (EXO n) x FI*Leonidan Queen 4 AzuLejo (EXO f 03 22)
2 EXO n FI SK LO 16 Shuturi's Black Label 4 Ayser Uros Pennut 4-7 kk Pam DelaBar Abs
S*Athelstones Red-Hot (EXO d) x Shuturi's Peggy Sue (PER g)
3 EXO n 22 FI SK LO 14 FI*Chosen-One Romance in the Rain Uros Supreme Champion Pam DelaBar KM NOM BIS
FI*Elrikan Oskar-Onni (EXO n 22) x FI*Chosen-One Lacy Looker (PER n 03 24)
4 EXO n 22 FI SK LO 15 FI*Chosen-One Billion Dollar Baby Naaras Nuoret 7-10 kk Pam DelaBar EX1
FI*Elrikan Oskar-Onni (EXO n 22) x FI*Chosen-One Lacy Looker (PER n 03 24)
5 EXO f 24 FI SRK LO FI*Aamukasteen Cosmic Girl Naaras International Champion Pam DelaBar EX1 CAGCIB
FI*Aamukasteen Zubr (EXO d 22) x FIN*Aamukasteen You are my (EXO n 24)
6 EXO a 02 21 62 FI SRK LO Teddy-Bear Mechta*RU Uros Supreme Champion Pam DelaBar KM
Exotic Dream Skif (PER n 03 24) x Exotic Dream Indigo Pearl (EXO g 01)
7 PER f FI SRK LO Sumava's Amanda Naaras Supreme Premior Malin Sundqvist KM
Nuit-Magique Ebony of Sumava (PER n) x Sumava's Nebulosa (PER w)
8 PER d 23 FI SK LO 14 FI*Mimosan Never Let You Go Uros Grand International Champion Malin Sundqvist Abs
S*Athelstones Blackout (PER n) x A*Heaven Sent Petite Fleur (PER f 03 23)
9 PER d 24 FIN SRK LO FIN*BlueIce's Warwick Uros Supreme Premior Malin Sundqvist KM
Sumava's Zigor (PER d 22) x FIN*BlueIce's Must B Love (PER g 24)
9 PER d 24 FIN SRK LO FIN*BlueIce's Warwick Uros Veteraani Olga Komissarova 1 NOM
Sumava's Zigor (PER d 22) x FIN*BlueIce's Must B Love (PER g 24)
10 PER n 01 21 62 FI SRK LO FI*Dirlandan HanoiRocks Naaras International Premior Malin Sundqvist EX1 CAGPIB
FIN*Dirlandan Breakdance (PER n 03 22) x Toy Tricksy Mercedes (PER f 03)
11 PER f 03 24 FI SK LO 16 FI*Chosen-One Divine Beauty Daria Naaras Pennut 4-7 kk Malin Sundqvist EX1
FI*Whispers Hide and Seek (PER n 03 24) x FI*Chosen-One Betty Boop (PER g 03)
12 PER n 33 FIN SRK LO FIN*Cherish's Hotcake Naaras International Premior Malin Sundqvist EX1 CAGPIB
FIN*Jasmirin Danny-Boy (PER a 33) x Sinihuiskan Bianca (PER n 21 33)
12 PER n 33 FIN SRK LO FIN*Cherish's Hotcake Naaras Veteraani Olga Komissarova 2
FIN*Jasmirin Danny-Boy (PER a 33) x Sinihuiskan Bianca (PER n 21 33)
13 PER a 33 FIN SRK LO FIN*Jasmirin Danny-Boy Uros Grand International Premior Malin Sundqvist EX1 CAPS NOM
Sandypaws Sammy-of-Jasmirin (PER n 33) x DK*Lobell's Babbling Brooke (PER a 33)
13 PER a 33 FIN SRK LO FIN*Jasmirin Danny-Boy Uros Veteraani Olga Komissarova 3
Sandypaws Sammy-of-Jasmirin (PER n 33) x DK*Lobell's Babbling Brooke (PER a 33)
14 RAG n FI SK LO 16 FI*Dollyblues Fill Your Heart Uros Pennut 4-7 kk Malin Sundqvist EX1
FI*Dollyblues Better Than Love (RAG n 03) x S*Mariamores O'Lala of Adonis (RAG n)
15 RAG n FI SRK LO 14 FI*Wompatin Scottish Leader Uros International Premior Malin Sundqvist EX1 CAGPIB
FI*Riverknee Wish of Good Luck (RAG n) x FI*Wompatin Vanilla Spice (RAG f 04)
16 RAG a FI SRK LO FI*Stardoll's Tilly Tina Naaras International Premior Malin Sundqvist EX1 CAGPIB NOM
FIN*Utuinen Fille Fallaton (RAG a) x FIN*Stardoll's Ebony Ebba (RAG n)
17 RAG d FI SK LO 15 FI*Valkoapilan Benjamin Uros Avoin Malin Sundqvist EX1 CAC
FI*Valkoapilan Aapeli (RAG a 04) x FI*Dollyblues Goin' Bananas (RAG d 04)
18 RAG n 03 FI SK LO 15 FI*Barfait's Unknown Star Uros International Champion Malin Sundqvist EX1 CAGCIB NOM
FI*Celestial's Usain Bolt (RAG n 03) x FI*Celestial's Bitter Sweet (RAG a 03)
19 RAG n 03 FI SK LO 15 FI*Safireyes Cheshire Cat Naaras Champion Malin Sundqvist EX1 No Cert
FI*Shyshaman's Sonny Starsocks (RAG n 04) x FI*Safireyes Madison (RAG a 03)
20 RAG n 03 FI SK LO 15 FI*Cat's-JM Hot-Kiss Naaras Avoin Malin Sundqvist EX1 CAC BIV NOM BIS
Goldendolls Cattery JG (RAG a 03 21) x FI*Cat's-JM Classic-Glamour (RAG n)
21 RAG n 03 FI SK LO 15 FI*Dolldesire's Romeo Uros Nuoret 7-10 kk Malin Sundqvist EX1 NOM BIS
Darlinlildols Valiant Warrior (RAG n 03) x Angelicdolls Royal Princess (RAG n 04)
22 RAG n 03 FI SK LO 16 FI*Barfait's Zarah Naaras Pennut 4-7 kk Malin Sundqvist EX1
FI*Celestial's Usain Bolt (RAG n 03) x FI*Barfait's Tinker Bell (RAG a 03)
23 RAG n 04 FI SK LO 15 FI*Safireyes Midsummer Shine Naaras Avoin Malin Sundqvist EX1 CAC
FI*Safireyes Big Apple (RAG n 04) x FI*Safireyes Rose (RAG n)
24 RAG n 04 FI SK LO 16 FI*AijaiCats Amazing Nelli Naaras Pennut 4-7 kk Malin Sundqvist EX3
FI*Rock'nRags Midnight Charmer (RAG n 04) x FI*AijaiCats Beautiful Bea (RAG n 04)
25 RAG n 04 FI SK LO 16 FI*Dolldesire's Usva Naaras Pennut 4-7 kk Malin Sundqvist EX1 BIV NOM BIS
Darlinlildols Valiant Warrior (RAG n 03) x FI*Dolldesire's Hope (RAG a 04)
26 RAG n 04 FI SK LO 16 FI*Sunrunner's Delun Drudwen Naaras Pennut 4-7 kk Malin Sundqvist EX2
FI*Lukanpuron Elias (RAG n 04) x FI*Sunrunner's Wisla (RAG f 04)
27 RAG n 04 FIN SRK LO FIN*Dollyblues PieceOfMyHeart Naaras Grand International Premior Malin Sundqvist EX1 CAPS
FIN*Dollyblues Rhapsody In Blue (RAG a 03) x FIN*Dollyblues Satin Doll (RAG f)
28 RAG n 04 FI SK LO 15 FI*Valkokullan Voima Uros Kastraatti Malin Sundqvist EX1 CAP
FI*Tuulikellon Prime Time (RAG n 03) x Ariokkierags Nacoya (RAG a 03)
29 RAG a 03 FI SK LO 14 FI*Dollyblues You Are The Sunshine Naaras Grand International Champion Pam DelaBar EX1 CACS BIV
Of Moonlight Dolls Dutch Dreamer (RAG a 03) x FI*Dollyblues GoodGollyMsMolly (RAG a 03)
30 RAG a 03 FI SK LO 15 FI*Dollyblues Feels Like Summer Naaras Avoin Pam DelaBar EX1 CAC
FI*Dollyblues You da One (RAG a 03) x FI*Dollyblues Saint Veronika (RAG n)
31 RAG a 03 FI SK LO 16 FI*Colorstar's Run to Heart Uros Pennut 4-7 kk Pam DelaBar EX1
FI*Sunrunner's Quinlan (RAG a 03) x FI*Snowrag Pompom (RAG a 04)
32 RAG a 03 FI SK LO 16 FI*Wildemar Snow White Naaras Pennut 4-7 kk Pam DelaBar EX1
FI*Sunrunner's Jesstin (RAG a 04) x FI*Dollyblues I'll KeepYouSafe (RAG n 03)
33 RAG a 03 FI SRK LO FI*Dollyblues GoodGollyMsMolly Naaras International Premior Pam DelaBar EX1 CAGPIB
Kanoa Dama W Masce*PL (RAG n 03) x FI*Dollyblues EndlessLoveSong (RAG n 04)
34 RAG a 04 FI SRK LO 14 FI*Lukanpuron Corona Borealis Uros Grand International Champion Pam DelaBar EX1 CACS
FI*Shyshaman's Star of Ivanhoe (RAG a 03) x FI*Riverknee Kangaroo Ridge (RAG n)
35 RAG a 04 FI SK LO 15 FI*Colorstar's Merry Hope Naaras Champion Pam DelaBar EX2
FI*Riverknee Wish of Peace (RAG a) x FI*Snowrag Pompom (RAG a 04)
36 RAG a 04 FI SRK LO 14 FI*Riverknee Little Star Naaras Champion Pam DelaBar EX1 CACIB NOM
Kylador Abacus (RAG a 03) x FI*Shyshaman's River of Stars (RAG a)
37 RAG a 04 FI SK LO 15 FI*Valkoapilan Canute Uros Avoin Pam DelaBar EX1 CAC
FI*Valkoapilan Aapeli (RAG a 04) x FI*Riverknee Evita (RAG a 04)
38 RAG a 04 FI SK LO 15 FI*Riverknee Milady Wienna Naaras Avoin Pam DelaBar EX1 CAC
FI*Riverknee Wish of Peace (RAG a) x FI*Riverknee Little Star (RAG a 04)
39 RAG a 04 FI SK LO 15 FI*Valkokullan Helinä Naaras Champion Pam DelaBar Abs
DK*Jaquet Cinnamon (RAG a 03) x FI*Valkokullan Bubble Bell (RAG a 04)
40 RAG a 04 FI SK LO 15 FI*Stardoll's Blue Galaxy Uros Nuoret 7-10 kk Pam DelaBar EX1 BIV NOM
FI*Stardoll's Santo Domingo (RAG n 03) x FI*Stardoll's Blue Velvet (RAG a)
41 RAG a 04 FIN SRK RX FIN*Riverknee Highest Hopes Naaras International Premior Pam DelaBar EX1 CAGPIB
Faramir von Anderland (RAG a 04) x FIN*Shyshaman's I Am Music (RAG a 04)
42 RAG a 04 FI SK LO 15 FI*RedHorizon's Aramis Uros Kastraatti Pam DelaBar EX2
FI*Maplehill's Lovely Blues (RAG a 03) x FI*Shyshaman's Lil' Shamanita (RAG f)
43 RAG a 04 FI SRK LO FI*Valkoapilan Aapeli Uros Kastraatti Pam DelaBar EX1 CAP BIV
FI*Maplehill's Rely On Shaman (RAG a 03) x FI*Lukanpuron Bianca (RAG g)
44 RAG d 03 FI SRK LO FI*Snowrag Red Maserati Uros Grand International Champion Pam DelaBar EX1 CACS
FI*Snowrag Prince of Tide (RAG n 03) x FI*Snowrag Balenciaga (RAG f 03)
45 RAG a 04 21 FI SK RX 15 FI*AijaiCats Lovely Lauren Naaras Avoin Pam DelaBar EX1 CAC
Diamond Dolls Prince of Starring (RAG a 03 21) x FI*AijaiCats Tender Tara (RAG a 04)
46 SBI n FI SRK LO FI*Midianin Bianca Naaras Kastraatti Pam DelaBar EX1 CAP
FIN*Tamus Skyline (SBI n) x FIN*Sic'an Mesa (SBI a)
47 SBI a FI SK LO 16 FI*Rais-Kis MilkyWay Naaras Pennut 4-7 kk Pam DelaBar EX1
NO*Snowbuddy's Blue Charm (SBI a) x FI*Rais-Kis Aurora (SBI f)
48 SBI a FI SRK LO FI*Nalle-Puhin PINK! Naaras Supreme Premior Pam DelaBar KM BIV NOM BIS
FIN*Zhamanen Fangio (SBI n) x FI*Tamus Wildcat (SBI f)
49 SBI a FI SRK LO FI*Tamus Vectra Pipro Naaras Supreme Premior Pam DelaBar KM
FIN*MeToYou Ceasar (SBI a) x FIN*Tamus Baleno Bellet (SBI n)
50 SBI a FI SRK LO FI*Åbodas Tobias Uros Grand International Premior Pam DelaBar EX1 CAPS NOM BIS
FIN*Fotocatin Risto Räppääjä (SBI n) x FI*Vongoivan Cirrus (SBI a)
51 SBI b FI SRK LO FI*Shonamei's Golden Sunset Naaras Kastraatti Pam DelaBar EX1 CAP
FIN*Zaraxe Adamnan Morris (SBI b) x FI*Mithrandilin Elwing (SBI b)
52 SBI c FI SK LO 16 FI*Kujakeikarin Öifrid Uros Pennut 4-7 kk Pam DelaBar EX1
FI*Belagian X-File (SBI e 21) x FI*Kujakeikarin Justiina (SBI a)
53 SBI d FI SK LO 16 FI*Rais-Kis Mignon Uros Pennut 4-7 kk Pam DelaBar EX1
NO*Snowbuddy's Blue Charm (SBI a) x FI*Rais-Kis Aurora (SBI f)
54 SBI d FI SRK LO 13 FI*Canth's Xander Uros International Premior Pam DelaBar EX1 CAGPIB
FI*Safirrubir Brave the Wind (SBI a) x FI*JoJon La Pepita de Oro (SBI f 21)
55 SBI e FI SK LO 16 FI*Annmark Diana Naaras Pennut 4-7 kk Pam DelaBar EX1
FI*Tamus Hummer (SBI e) x FI*Annmark Beatrice (SBI j)
56 SBI f FI SRK LO FI*Birmayan Fazermint Naaras International Premior Pam DelaBar EX1 CAGPIB
FIN*Recknagel Miroslavsaatan (SBI d) x FIN*Zhamanen Hurricane (SBI n)
57 SBI f FI SRK LO 14 FI*Nalle-Puhin Mustang Sally Naaras Kastraatti Pam DelaBar EX1 CAP
FIN*Zhamanen C'mon Let's RED! (SBI d) x FI*Tamus Wildcat (SBI f)
58 SBI f FI SRK LO FI*Rais-Kis Aurora Naaras Siitos Rotukirjaus Kissaliitto
FIN*Ziruelan Beaucoup de Charme (SBI e) x FIN*Touchant Kief d'Amour (SBI b)
59 SBI g FI SK LO 16 FI*Annmark Deeva Naaras Pennut 4-7 kk Pam DelaBar EX1 NOM
FI*Tamus Hummer (SBI e) x FI*Annmark Beatrice (SBI j)
60 SBI j FI SK LO 16 FI*Rais-Kis Marianne Naaras Pennut 4-7 kk Pam DelaBar EX1
NO*Snowbuddy's Blue Charm (SBI a) x FI*Rais-Kis Aurora (SBI f)
61 SBI n 21 FIN SRK LO FIN*JoJon Usambara Naaras Grand International Champion Malin Sundqvist EX1 CACS
FIN*Bijou's Garrison (SBI a 21) x FIN*JoJon Hua Wei (SBI n 21)
62 SBI n 21 FIN SRK LO FIN*Mion Piona Naaras Grand International Premior Malin Sundqvist EX1 CAPS BIV
FIN*Anemon's Antonio (SBI a) x FIN*Mion Melej (SBI n 21)
62 SBI n 21 FIN SRK LO FIN*Mion Piona Naaras Veteraani Olga Komissarova 1 NOM BIS
FIN*Anemon's Antonio (SBI a) x FIN*Mion Melej (SBI n 21)
63 SBI n 21 FI SRK LO 13 FI*Canth's Xenia Naaras International Premior Malin Sundqvist EX1 CAGPIB
FI*Safirrubir Brave the Wind (SBI a) x FI*JoJon La Pepita de Oro (SBI f 21)
64 SBI n 21 FI SRK LO FI*Vongoivan Geo Uros Kastraatti Malin Sundqvist EX1 CAP
FIN*JoJon El Rayo Rumba (SBI n 21) x FIN*Vongoivan Ailakki (SBI a)
65 SBI a 21 FI SK LO 15 FI*Lofanna California Naaras Champion Malin Sundqvist EX1 CACIB
Kissimirrin Felix (SBI b 21) x FI*Lofanna Aava (SBI f 21)
66 SBI b 21 FI SRK LO 13 Shapur Angel Naaras Grand International Premior Malin Sundqvist EX1 CAPS
(N)Sobell Funny Honey (SBI b) x Shapur Greatest Love of all (SBI b 21)
67 SBI d 21 FI SRK LO 13 FI*Canth's Xavier Uros Supreme Premior Malin Sundqvist KM
FI*Safirrubir Brave the Wind (SBI a) x FI*JoJon La Pepita de Oro (SBI f 21)
68 TUV n 61-63 / TUV n 62 FI SRK LO 14 FI*Valier's Hayalet Uros Avoin Malin Sundqvist EX1 CAC
FI*Kultaturkin Beyaz Biber (TUV n) x FI*Valier's Define (TUV f)
69 TUV n 61-63 / TUV n 62 FIN SRK LO FIN*Verdian Erdehan Uros Grand International Premior Malin Sundqvist EX1 CAPS
FIN*Alicton Gamsiz Tembel (TUV d) x FIN*Verdian Ceren (TUV f)
69 TUV n 61-63 / TUV n 62 FIN SRK LO FIN*Verdian Erdehan Uros Veteraani Olga Komissarova 4
FIN*Alicton Gamsiz Tembel (TUV d) x FIN*Verdian Ceren (TUV f)
70 TUV d 61-63 / TUV d 63 FI SRK LO FI*GizemliKediler Beze Balerin Naaras Supreme Champion Malin Sundqvist KM
FIN*Artvan Ahabey (TUV d) x FI*GizemliKediler Adile Alaiye (TUV d)
71 TUV d 61-63 / TUV d 62 FI SRK LO 13 FI*Kuukissan Asli Altan Uros International Champion Malin Sundqvist EX1 CAGCIB
DK*Safkan Kedi's Zeus (TUV d) x FI*Suviyön Bayindir Belemir (TUV f)
72 TUV d 61-63 / TUV d 61 FI SRK RX 14 Avyonah Khaled Khalil Uros Champion Malin Sundqvist EX1 CACIB
Karawanserails Ludwig (TUV d) x Helin Du Mont D Amasya (TUV e)
73 TUV d 61-63 / TUV d 61 FI SK LO 16 FI*Bastetin Alaattin Uros Pennut 4-7 kk Malin Sundqvist EX1 BIV
FI*Valier's Hayalet (TUV n) x Avyonah Blueberry (TUV g)
74 TUV d 61-63 / TUV d 63 FIN SRK LO FIN*Verdian Cihangir Uros Supreme Premior Malin Sundqvist KM
FIN*Semiramisin Zekai (TUV n) x Ceylan-Van vom Glasbach (TUV f)
74 TUV d 61-63 / TUV d 63 FIN SRK LO FIN*Verdian Cihangir Uros Veteraani Olga Komissarova 2
FIN*Semiramisin Zekai (TUV n) x Ceylan-Van vom Glasbach (TUV f)
75 TUV f 61-63 / TUV f 63 FI SRK LO FI*Semiramisin Ak Orkide Naaras International Champion Malin Sundqvist EX1 CAGCIB
DK*Silkyvans Jackson (TUV n) x FIN*Semiramisin Yipek (TUV d)
76 TUV g 61-63 / TUV g 61 FI SK LO 14 Avyonah Blueberry Naaras Champion Malin Sundqvist EX1 CACIB
Avyonah Chaleb Herr vom See (TUV e) x Safkan Kedis Isabella (TUV g)
77 ACL II / ACL c 03 FI SK LO 15 FI*Murmelin Filip Uros Kastraatti Bjarne Wikström Abs
FI*Zormain Ashakes Romeo (ACS a 21 33) x FI*Trollin Hissu (ACL f 03 24)
77 ACL II / ACL c 03 FI SK LO 15 FI*Murmelin Filip Uros Määrittely Kristiina Rautio Abs
FI*Zormain Ashakes Romeo (ACS a 21 33) x FI*Trollin Hissu (ACL f 03 24)
78 ACL VI / ACL g 09 24 FIN SRK RX FIN*Trollin Pinky Naaras International Premior Bjarne Wikström EX1 CAGPIB NOM BIS
FIN*Trollin Frodo (ACL e 09 23) x FIN*Operadoll's Butterfly (ACL as 22)
79 LPL II / LPL n 09 FI SRK RX 13 S*Ägirs Hus BC Qaffe Uros International Premior Kristiina Rautio LPL ns 09
S*Ägirs Hus BC Magne (LPL as 22) x NL*Takoda BC Maiara (LPL f 03)
80 MCO I / MCO a FI SRK LO 14 FI*Mainehaan Hanson Uros International Champion Bjarne Wikström Abs
FI*Mainehaan Armani (MCO e 23) x FI*Mainehaan Barbra (MCO n)
81 MCO I / MCO a FI SK LO 15 FI*Mainehaan Olivia Naaras Nuoret 7-10 kk Bjarne Wikström EX1 NOM
Dynamicats Mr Bojangles (MCO ns 22) x FI*Mainehaan Esmeralda (MCO n 09)
82 MCO I / MCO n FI SK LO 15 FI*Rotcat Odessa Naaras Nuoret 7-10 kk Bjarne Wikström EX2
DK*Amistia's Samson (MCO n 23) x FI*Rotcat Lilith (MCO ns 09)
83 MCO I / MCO n FI SRK LO FI*Mainehaan Bruno Uros Premior Bjarne Wikström EX1 CAPIB
FI*Halden coon's Uno (MCO n) x S*Stortassen's KayCee (MCO a)
84 MCO II / MCO a 09 FI SRK LO 14 FI*Mainehaan Humphrey Uros International Champion Bjarne Wikström EX1 CAGCIB
FI*Mainehaan Armani (MCO e 23) x FI*Mainehaan Barbra (MCO n)
85 MCO II / MCO a 09 FIN SRK LO FIN*Fullmoon's Wicked Games Uros Avoin Bjarne Wikström EX2
The Sympathycats Verso (MCO es 09) x FIN*Fullmoon's BohemianRhapsody (MCO f)
85 MCO II / MCO a 09 FIN SRK LO FIN*Fullmoon's Wicked Games Uros Veteraani Pam DelaBar 3
The Sympathycats Verso (MCO es 09) x FIN*Fullmoon's BohemianRhapsody (MCO f)
85 MCO II / MCO a 09 FIN SRK LO FIN*Fullmoon's Wicked Games Uros Siitos
The Sympathycats Verso (MCO es 09) x FIN*Fullmoon's BohemianRhapsody (MCO f)
86 MCO II / MCO n 03 FI SRK LO 14 Tabula Rasa Eneas Uros Avoin Bjarne Wikström EX1 CAC
Mainelyclassic Tate (MCO n 22) x A Nice Moon Danica (MCO fs 02)
87 MCO II / MCO n 09 FI SRK LO HU*LoyalCoon Queenie Naaras Avoin Bjarne Wikström Abs
HU*LoyalCoon Dallas (MCO n 09 22) x HU*LoyalCoon Grace (MCO n 23)
88 MCO II / MCO n 03 Amadeus Kian Cats*RU *** Uros Nuoret 7-10 kk Bjarne Wikström Abs
Ulrik Beauty Zagorsky Line*RU, JW (MCO n) x Queck Wind Kian Cats*RU, JW *** (MCO f 03)
89 MCO II / MCO n 09 FI SK LO 15 FI*Hashtag Northern Lights Uros Nuoret 7-10 kk Bjarne Wikström Abs
S*Coppermines Thor (MCO d) x FI*KingLeo's Bohemian Dream (MCO f)
90 MCO II / MCO n 09 FI SK LO 15 FI*Mainehaan Oosa Naaras Nuoret 7-10 kk Bjarne Wikström EX1 BIV
Dynamicats Mr Bojangles (MCO ns 22) x FI*Mainehaan Esmeralda (MCO n 09)
91 MCO II / MCO a 09 FI SRK LO FI*HoneyCoon's Stormy End Uros Grand International Premior Bjarne Wikström EX1 CAPS
Iggy Pop z Matrixu, CZ (MCO a) x FIN*HoneyCoon's Sweet Romance (MCO as 09 22)
92 MCO II / MCO a 09 FI SK LO 15 FI*Mainehaan Nana Naaras Kastraatti Bjarne Wikström EX1 CAP
Dynamicats Mr Bojangles (MCO ns 22) x FI*Mainehaan Esmeralda (MCO n 09)
93 MCO III / MCO a 22 FIN SRK LO FIN*Escape's Jethro Tull Uros Grand International Champion Bjarne Wikström EX1 CACS
DK*Wytopitlock The Final Cut (MCO a 22) x FIN*Escape's Spirit On My Mind (MCO n 22)
93 MCO III / MCO a 22 FIN SRK LO FIN*Escape's Jethro Tull Uros Veteraani Pam DelaBar 2
DK*Wytopitlock The Final Cut (MCO a 22) x FIN*Escape's Spirit On My Mind (MCO n 22)
94 MCO III / MCO n 24 FI SK LO 15 Omkara Pack the Hat Uros Avoin Bjarne Wikström EX2
Omkara Josuah American Horse (MCO d 09 24) x Omkara Indian Lullaby (MCO n 23)
95 MCO III / MCO n 22 FI SK LO 15 Velvet Goldmine Estate Pearls*RU Uros Avoin Bjarne Wikström EX1 CAC BIV
Dotcom Yabba Dabba Do (MCO n 09 22) x (N)Sacred Spirit's Maxima (MCO as 09 22)
96 MCO III / MCO n 24 Zima Estate Pearls*RU *** Naaras Nuoret 7-10 kk Bjarne Wikström EX1
(N)Summerfield's Columbus (MCO w) x Rigantona Estate PearlS*RU *** (MCO n 22)
97 MCO III / MCO n 22 FI SK LO 16 FI*Hemingway's Chief Wise Owl Uros Pennut 4-7 kk Bjarne Wikström EX1 BIV NOM
FI*Hemingway's Chief Quanah (MCO n 22) x IT*Mount Desert's Toscana Sunflower (MCO f 22)
98 MCO III / MCO n 23 FI SK LO 16 Mystery boy Sky Beyrouth, CZ Uros Pennut 4-7 kk Bjarne Wikström EX2
Humphrey of Vingilot, CZ (MCO n 09 23) x Xantana Sky Beyrouth, CZ (MCO f 23)
99 MCO III / MCO n 22 FI SK LO 16 Ecliptic Proxy Naaras Pennut 4-7 kk Bjarne Wikström EX1
Lynx Lynx Denver (MCO a 09 22) x Ecliptic Toya, HR (MCO n 09)
100 MCO III / MCO a 22 FI SRK LO FI*HoneyCoon's Something Sweet Naaras Grand International Premior Bjarne Wikström EX1 CAPS
Iggy Pop z Matrixu, CZ (MCO a) x FIN*HoneyCoon's Sweet Romance (MCO as 09 22)
101 MCO III / MCO n 22 FI SRK LO 14 FI*Mainehaan Jesse James Uros Kastraatti Bjarne Wikström EX1 CAP
FI*Mainehaan Ernest (MCO n 09) x FI*Mainehaan Adele (MCO f 23)
102 MCO IV / MCO n 09 22 FI SK LO 15 FI*Rotcat Naxos Uros Kastraatti Bjarne Wikström EX1 CAP
DK*Amistia's Untold Truth (MCO ds 22) x Spessarttigers Jule (MCO ns 09 22)
103 MCO V / MCO f 22 FI SK LO 14 FI*Blackcurrant Sophia Loren Naaras Grand International Champion Kristiina Rautio EX1 CACS
FI*Vuorensinen Baloo (MCO d 22) x PT*Artsycats Lucy in the Sky (MCO ns 09 22)
104 MCO V / MCO f 22 FI SRK LO 14 FI*MeriCoon's Heidi the Teddy Bear Naaras Avoin Kristiina Rautio EX1 CAC
N*Lilletun's Poker Face (MCO n 09 22) x FI*CapitalCats Honey (MCO d 22)
105 MCO V / MCO e 23 FI SK LO 15 FI*Chamberlain Born To Rock Uros Nuoret 7-10 kk Kristiina Rautio MCO e 09 24
PL*CoonKitty Louis Vuitton (MCO e 09 23) x FI*Chamberlain Make A Wish (MCO g 09 22)
106 MCO V / MCO g Dolly Grey Claws*RU Naaras Nuoret 7-10 kk Kristiina Rautio EX1 BIV NOM BIS
RU*Unicum Hulk (MCO e 25) x AT*Candycoon's Katie Belle Blue *** (MCO a)
107 MCO V / MCO d 23 FI SK LO 16 FI*Mainehaan Petter Uros Pennut 4-7 kk Kristiina Rautio Abs
Dynamicats Mr Bojangles (MCO ns 22) x FI*Mainehaan Adele (MCO f 23)
108 MCO V / MCO d 24 Ruta LeonilaCoon*RU *** Naaras Pennut 4-7 kk Kristiina Rautio EX1
Le Roi Soleil My Fairy King*UA *** (MCO d 24) x Indiana Road House *** (MCO g)
109 MCO VI / MCO e 09 FI SRK LO 13 FI*Mostlycats Juniper Speck Uros Grand International Champion Kristiina Rautio EX1 CACS
IT*Clabacoon's Quemu il Folletto (MCO ns) x FIN*Chamberlain Black Sky (MCO f 09)
110 MCO VI / MCO d 03 22 FI SRK LO 14 Sarajen Star Uros International Champion Kristiina Rautio EX1 CAGCIB
Sarajen Virginia Gentleman (MCO d 09 22) x Kelimcoons Bay Breeze-of-Sarajen (MCO f 09 22)
111 MCO VI / MCO d 09 22 FI SK LO 15 FI*MeriCoon's Leopold Uros Avoin Kristiina Rautio EX1 CAC
FI*MeriCoon's Biccardo (MCO d 09 23) x FI*CapitalCats Honey (MCO d 22)
112 MCO VI / MCO f 09 22 FI SK LO 15 FI*Hemingway's Cecilia Fire Thunder Naaras Avoin Kristiina Rautio EX1 CAC
FI*Vuorensinen Baloo (MCO d 22) x Goodiva of El Dorado (MCO a 22)
113 MCO VI / MCO f 09 22 FI SRK LO 14 FI*MeriCoon's Holly Dolly Naaras Avoin Kristiina Rautio EX2
N*Lilletun's Poker Face (MCO n 09 22) x FI*CapitalCats Honey (MCO d 22)
114 MCO VI / MCO d 09 24 Wooster Kian Cats*RU *** Uros Nuoret 7-10 kk Kristiina Rautio Abs
Bier Honey Nord-Ost*RU *** (MCO n 09 24) x Orange Blossom Kind Giant*BY, DVM *** (MCO f 03)
115 MCO VI / MCO f 09 FI SK LO 15 FI*HoneyCoon's Keep My Secret Well Naaras Nuoret 7-10 kk Kristiina Rautio EX1
FI*HoneyCoon's Paint In Black (MCO n) x PL*Ashabelle Tosca (MCO f)
116 MCO VI / MCO f 09 22 FI SK LO 16 FI*Escape's Happy Apple Naaras Pennut 4-7 kk Kristiina Rautio EX1 BIV
Sokolpark Finlandia of Bonneamie (MCO d 03 22) x FIN*Escape's Nelly Furtado (MCO n)
117 MCO VI / MCO d 09 22 FI SRK LO FI*Rotcat In Flames Uros International Premior Kristiina Rautio Abs
Wackymoon Chaos (MCO ns 09) x FI*Rotcat Fumiko (MCO g 22)
118 MCO VI / MCO e 03 FI SK LO 15 FI*Stout-hearted Rafael Uros International Premior Kristiina Rautio EX1 CAGPIB NOM BIS
Sarajen Star (MCO d 03 22) x FI*Stout-hearted I Love You (MCO d 09 24)
119 MCO VII / MCO ds 22 FI SK RX 15 FI*Mostlycats You Are My Life Uros Avoin Olga Komissarova EX1 CAC BIV
FI*Mostlycats Honeybush Vanilla (MCO ds 03 22) x FI*Mostlycats Thyra (MCO d 22)
120 MCO VII / MCO fs 22 FI SK LO 16 Coon Classic Black Cherry Naaras Nuoret 7-10 kk Olga Komissarova EX1
Mainelyclassic Red Tornado (MCO d 25) x Mainelyclassic Night Mist (MCO fs)
121 MCO VII / MCO es 24 FI SK LO 16 FI*Mainehaan Patrick Uros Pennut 4-7 kk Olga Komissarova EX1 NOM
Dynamicats Mr Bojangles (MCO ns 22) x FI*Mainehaan Adele (MCO f 23)
121 MCO VII / MCO es 23 FI SK LO 16 FI*Mainehaan Patrick Uros Määrittely Kristiina Rautio MCO es 24
Dynamicats Mr Bojangles (MCO ns 22) x FI*Mainehaan Adele (MCO f 23)
122 MCO VII / MCO ns 23 FI SK LO 16 FI*Mainehaan Petra Naaras Pennut 4-7 kk Olga Komissarova EX1
Dynamicats Mr Bojangles (MCO ns 22) x FI*Mainehaan Adele (MCO f 23)
123 MCO VII / MCO ns 22 FI SRK RX 14 FI*Rotcat Knight of Silver Uros International Premior Olga Komissarova Abs
FIN*Rotcat Chibbo (MCO ns 09 22) x Spessarttigers Jule (MCO ns 09 22)
124 MCO VIII / MCO ns 09 22 FI SRK LO FI*Godfather's Fernando Uros Grand International Champion Olga Komissarova EX1 CACS
FIN*Godfather's Åke Blomqvist (MCO ns 09 22) x FI*CheNiCoon's Enni (MCO as 22)
125 MCO VIII / MCO ds 03 22 FI SK LO 15 Ziomal Dirigo*PL Uros International Champion Olga Komissarova EX1 CAGCIB BIV
Portos Larenda, CZ, JW (MCO ns 03 22) x Boa Vista Silver Night*PL (MCO f 22)
126 MCO VIII / MCO ns 09 22 FI SK LO 15 FI*Rotcat Nùria Uros Champion Olga Komissarova EX1 CACIB
DK*Amistia's Untold Truth (MCO ds 22) x Spessarttigers Jule (MCO ns 09 22)
127 MCO VIII / MCO ns 03 22 FI SK LO 15 FI*Fullmoon's Just A Gigolo Uros Nuoret 7-10 kk Olga Komissarova Abs
FIN*Fullmoon's Wicked Games (MCO a 09) x FI*Fullmoon's Bad Medicine (MCO w)
128 MCO VIII / MCO as 09 23 FI SK LO 15 FI*Fullmoon's Jolene Naaras Nuoret 7-10 kk Olga Komissarova EX1
FIN*Fullmoon's Wicked Games (MCO a 09) x FI*Fullmoon's Bad Medicine (MCO w)
129 MCO VIII / MCO ns 09 22 FI SK LO 16 FI*HoneyCoon's SharpShooter Uros Pennut 4-7 kk Olga Komissarova EX1
FIN*Goldenstream's Lewis (MCO as 22) x FIN*WestCoon's Pocahontas (MCO n 09)
130 MCO IX / MCO w 62 FI SRK LO FI*Fullmoon's Bad Medicine Naaras Avoin Olga Komissarova Mitätöity Mitätöity
Nova's Place Tacomah (MCO w) x Karyntay Starlight Express (MCO n 03 22)
130 MCO IX / MCO w FI SRK LO FI*Fullmoon's Bad Medicine Naaras Siitos
Nova's Place Tacomah (MCO w) x Karyntay Starlight Express (MCO n 03 22)
131 MCO IX / MCO w 62 FI SK LO 15 FI*Fullmoon's Johnny B Goode Uros Nuoret 7-10 kk Olga Komissarova EX1
FIN*Fullmoon's Wicked Games (MCO a 09) x FI*Fullmoon's Bad Medicine (MCO w)
132 MCO IX / MCO w 62 FI SK LO 16 Wackymoon Reinhardt Uros Nuoret 7-10 kk Olga Komissarova Abs
Wackymoon Leo Tolstoy PP (MCO w) x Wackymoon Honey Pie (MCO as)
133 MCO IX / MCO w 62 FI SRK LO FI*LovelyLife ConLeche Catman Uros Grand International Premior Olga Komissarova EX1 CAPS NOM
DK*Pleione's Leo (MCO ds 23) x FIN*Fullmoon's All I Ask of You (MCO w)
134 NEM I / NEM a FI SK RX 14 FI*NonServiam Ashen Cold Naaras International Champion Kristiina Rautio EX1 CAGCIB NOM
Ulyseés Ivy Nový vek, CZ (NEM a) x Kaplya Neva's Mystery (NEM n)
135 NEM II / NEM as 09 21 FI SK LO 15 FI*FeliMau Elvis Uros International Champion Kristiina Rautio EX1 CAGCIB
Di Do Syberjon*PL (NEM ns 09 21) x Evropa Formula Uspekha*RUS (NEM as 21)
136 NFO I / NFO n FI SRK LO 14 FI*Draconian Northern Lights Uros Grand International Premior Kristiina Rautio EX1 CAPS
Eirik v.d. Gehlen Bieke (NFO nt 22) x FI*Draconian SerenadeOfSorrow (NFO n 09)
137 NFO II / NFO n 09 FI SK LO 15 FI*FoxyPaw's Hula-Popper Naaras Grand International Champion Kristiina Rautio EX1 CACS
Perun's Hit The Road Jack (NFO n 09) x FIN*FoxyPaw's Bibbity-Boo (NFO n 09 22)
138 NFO II / NFO n 09 FI SRK LO 14 FI*FoxyPaw's Lucky Hunter Uros Supreme Premior Kristiina Rautio KM
FIN*Tähtitassun Lucky Star (NFO n 09 24) x FIN*FoxyPaw's Bibbity-Boo (NFO n 09 22)
139 NFO IV / NFO n 03 22 FI SK LO 15 FI*FoxyPaw's Lazy Ike Uros International Champion Kristiina Rautio EX1 CAGCIB
Perun's Hit The Road Jack (NFO n 09) x FIN*FoxyPaw's Bibbity-Boo (NFO n 09 22)
140 NFO IV / NFO n 09 23 FI SK LO 16 FI*Nalle-Puhin Super Trouper Uros Pennut 4-7 kk Kristiina Rautio EX1 NOM BIS
FIN*Huiskulan Clemens (NFO a 09 24) x S*Nenya's Shadowcat (NFO n 03 24)
141 NFO IV / NFO n 01 21 64 FI SK LO 14 FI*ArcticWilds Fire And Ice Uros Premior Kristiina Rautio EX1 CAPIB
Cio Cio San's Kid Galahad (NFO n 01 21) x FIN*Wishmaster Kendra Young (NFO f 03 22)
142 NFO V / NFO f 22 FI SRK LO Quarans Lady Sandwick Naaras Supreme Champion Kristiina Rautio KM
French Squirrel de la Colline d'Astraia (NFO d 22) x Quarans Sana'a (NFO n 22)
143 NFO V / NFO d 22 FI SK LO 15 FI*Tähtitassun Romantic Road Runner Uros Champion Kristiina Rautio EX1 CACIB BIV NOM BIS
Orkan Uroczysko*PL (NFO n 22) x S*Just Catnap's Ailsa Craig (NFO d 09 22)
144 NFO V / NFO f 22 FI SK LO 16 FI*Keijumetsän Queen Bitch Naaras Pennut 4-7 kk Kristiina Rautio EX1
IT*Norr Venn's Your Summer Dream (NFO d 22) x FI*Nalle-Puhin Girl On Fire (NFO a 09 24)
145 NFO VI / NFO d 09 24 FI SK LO 15 FI*Herttaisen Viides Villikko Uros Avoin Kristiina Rautio EX1 CAC
FIN*Kujakeikarin Iivari (NFO n 09 22) x Maja fra Jerriks Smykkeskrin*NL (NFO f 23)
146 NFO VI / NFO f 09 FI SRK LO FI*Draconian Ataegina Naaras Supreme Premior Kristiina Rautio KM
FI*NordicTigers Andreas (NFO d 09 22) x FIN*Hillevillan Rebekka (NFO n 09)
147 NFO VI / NFO d 09 FI SRK LO FI*Kultahuiskan Isabella Naaras Supreme Premior Kristiina Rautio KM BIV NOM
FI*Tähtitassun Daniel (NFO d 24) x FI*Kultahuiskan Geisha (NFO f 03)
148 NFO VI / NFO d 09 24 FI SK LO 14 FI*Hirmuinen Bonaparte Uros Grand International Premior Kristiina Rautio EX1 CAPS
S*NC's Alladin Sane (NFO n 03 24) x FI*Kultahuiskan Inka (NFO f 09)
149 NFO VI / NFO f 03 FI SRK LO FI*Kultahuiskan Geisha Naaras Grand International Premior Kristiina Rautio EX1 CAPS
S*Trollgumman's Lukaz Lunkentuzz (NFO d 02 21) x FIN*Kirsikan Inkeri (NFO a 03)
150 NFO VI / NFO f 03 24 FI SK LO 14 FI*ArcticWilds Forever Is A Long Time Naaras Kastraatti Kristiina Rautio EX2
Cio Cio San's Kid Galahad (NFO n 01 21) x FIN*Wishmaster Kendra Young (NFO f 03 22)
151 NFO VI / NFO f 09 FI SK LO 15 FI*Vihurin Four Roses Naaras Kastraatti Kristiina Rautio EX1 CAP
FI*Kissafarin Luzon (NFO d) x FI*Vihurin Tyttö Nimeltä Rebel (NFO n 03)
152 NFO VII / NFO fs 24 FI SK LO 16 FI*Ka-Boom Annie Jump Cannon Naaras Pennut 4-7 kk Kristiina Rautio EX1
FI*Raudaskosken Ka-Boom Discovery (NFO ns 23) x FI*Ka-Boom Sky Is Mine (NFO fs 09 22)
152 NFO VII / NFO fs 24 FI SK LO 16 FI*Ka-Boom Annie Jump Cannon Naaras Määrittely Kristiina Rautio NFO fs 24
FI*Raudaskosken Ka-Boom Discovery (NFO ns 23) x FI*Ka-Boom Sky Is Mine (NFO fs 09 22)
153 NFO VIII / NFO ns 09 FI SK LO 15 FI*Sinimetsän Dark Jedi Uros Kastraatti Kristiina Rautio EX1 CAP
Føniks Felis Jubatus (NFO ns 03 22) x FI*Marmatin Sinikka (NFO a 09 23)
154 NFO VIII / NFO fs 03 22 FI SRK LO 14 Ylvie Ujvara av Snøfjord*CH Naaras Kastraatti Kristiina Rautio EX1 CAP
Sylwester Mroon*PL (NFO n 09 22) x Udinaja Viola av Snøfjord*CH (NFO fs 09 22)
155 NFO IX / NFO w 64 FIN SRK LO FIN*FoxyPaw's Icebreaker Uros Supreme Champion Kristiina Rautio KM
Dorian av Tyssedal (NFO n 09 22) x FIN*Tähtitassun Balladi Helena (NFO w)
155 NFO IX / NFO w 64 FIN SRK LO FIN*FoxyPaw's Icebreaker Uros Veteraani Pam DelaBar 1 NOM BIS
Dorian av Tyssedal (NFO n 09 22) x FIN*Tähtitassun Balladi Helena (NFO w)
156 SIB II / SIB n 09 FI SK LO 15 FI*Sippan's LumiKukka Naaras Nuoret 7-10 kk Olga Komissarova EX1
FI*Cherrytail's SpecialBoy (SIB ns 09) x FI*Tammikatin Madame Sisu (NEM g 21)
157 SIB III / SIB ny 24 FI SRK RX FI*Amurin Ruufus Uros Supreme Champion Olga Komissarova KM BIV NOM
Lucas Sibaris*RU (SIB ny 24) x Siestadream-E Carupita (SIB n 23)
158 SIB III / SIB ny 24 FI SK RX 14 FI*Amante's Artemis Naaras Avoin Olga Komissarova EX2
Yermolay Crown of Siberia (SIB ny 24) x FI*Amante's Yaroslava (SIB n 24)
159 SIB III / SIB n 24 FI SK LO 15 FI*Apachiris Egwene Naaras Avoin Olga Komissarova EX1 CAC
Feofan Sibaris*RU (SIB n 24) x FI*Amante's Andromeda (SIB ny 24)
160 SIB III / SIB n 24 FI SK RX 15 FI*Villan RakkausRinsessa Naaras Nuoret 7-10 kk Olga Komissarova EX1
FI*Villan Idoli (SIB a 24) x BG*Leila Sibirela (SIB f)
161 SIB III / SIB n 22 FI SK LO 16 FI*Amante's Caruso Uros Pennut 4-7 kk Olga Komissarova Abs
FI*Amante's Zeus (SIB n 22) x FI*Amante's Artemis (SIB ny 24)
162 SIB III / SIB n 22 FI SK LO 16 FI*Amante's Cupcake Naaras Pennut 4-7 kk Olga Komissarova Abs
FI*Amante's Zeus (SIB n 22) x FI*Amante's Artemis (SIB ny 24)
163 SIB III / SIB ny 22 FI SK LO 16 FI*Cherrytail's Araminta Naaras Pennut 4-7 kk Olga Komissarova EX1
Biass Xan od Królowych*PL (SIB ny 24) x FI*Cherrytail's Vendetta (SIB n 22)
164 SIB IV / SIB n 03 22 FI SRK LO FI*Amurin Hoosea Uros Supreme Champion Olga Komissarova KM BIV
FIN*Amurin Hiskia (SIB d 03 23) x FI*Balladin Melissa (SIB n 09 22)
165 SIB IV / SIB ny 09 24 FI SK LO 14 FI*Amurin Rafael II Uros Grand International Champion Olga Komissarova EX1 CACS
Yermolay Crown of Siberia (SIB ny 24) x FI*Balladin Melissa (SIB n 09 22)
166 SIB IV / SIB n 03 24 FI SK RX 15 FI*Villan Sampo Uros Nuoret 7-10 kk Olga Komissarova EX1 NOM
FI*Amante's Vivaldi (SIB n 24) x FI*Villan Ou Yeah (SIB n 03 24)
167 SIB V / SIB f FI SK RX 14 BG*Leila Sibirela Naaras International Champion Olga Komissarova EX1 CAGCIB
BG*Cardam Sibirela (SIB n 03 24) x Valkiriya Verooka*RU (SIB f 09 24)
168 SIB VI / SIB d 09 22 FI SRK LO FI*Cherrytail's Maverick Uros Grand International Champion Olga Komissarova EX1 CACS
Laguna Syberiana Houdiny Dadushovic (SIB n 09 24) x FIN*Cherrytail's Baby Jean (SIB e 09 23)
169 SIB VI / SIB d 09 22 FI SK LO 15 FI*Amurin Zebedee Uros Champion Olga Komissarova EX1 CACIB BIV
FI*Amurin Ruufus (SIB ny 24) x FI*Sasulkan Czarina (SIB f 09 22)
170 SIB VI / SIB d 09 22 FI SK LO 15 FI*Amurin Zerahiah Uros Avoin Olga Komissarova EX1 CAC
FI*Amurin Ruufus (SIB ny 24) x FI*Sasulkan Czarina (SIB f 09 22)
171 SIB VI / SIB f 09 24 FI SK LO 15 FI*Villan Queen of Summer Naaras Avoin Olga Komissarova EX1 CAC NOM BIS
FI*Villan Electronic Mailbox (SIB n 09 22) x FI*Villan Neiti Näpsä (SIB d 24)
172 SIB VI / SIB f 03 23 FI SRK LO FI*Abbas-Coons Aureelia Naaras Grand International Premior Olga Komissarova EX1 CAPS NOM
FIN*Amurin Hiskia (SIB d 03 23) x FI*Amurin Paula (SIB n 24)
173 SIB VII / SIB ds 24 FI SRK LO FI*ArcticWilds Bigtime Beagle Uros Supreme Champion Olga Komissarova KM
FIN*Zigwan's Gaigil Herguil (SIB n 23) x FIN*Metsälinnan Adalmiina (SIB ds 11)
174 SIB VII / SIB gs FIN SRK LO FIN*Tammikatin Helmisimpukka Naaras Grand International Premior Olga Komissarova EX1 CAPS
FIN*Lumikissan Frodo Reppuli (SIB a) x FIN*Tammikatin Åh Vilken Tjej (SIB gs 24)
174 SIB VII / SIB gs FIN SRK LO FIN*Tammikatin Helmisimpukka Naaras Veteraani Pam DelaBar 1 NOM
FIN*Lumikissan Frodo Reppuli (SIB a) x FIN*Tammikatin Åh Vilken Tjej (SIB gs 24)
175 SIB VIII / SIB fs 09 24 FI SK LO 15 FI*Sippan's LumiSade Naaras Nuoret 7-10 kk Olga Komissarova EX1
FI*Cherrytail's SpecialBoy (SIB ns 09) x FI*Tammikatin Madame Sisu (NEM g 21)
176 SIB VIII / SIB gs 09 24 FI SK LO 16 FI*Cherrytail's Zorana Naaras Pennut 4-7 kk Olga Komissarova EX1
FI*Cherrytail's Orpheus (SIB ds 03 24) x FI*Cherrytail's Umika (SIB g 09)
177 TUA I / TUA n FI SK LO 14 FI*Josmarin Jazmenia Naaras Champion Bjarne Wikström EX1 CACIB
FI*Josmarin Ieremija (TUA w) x FI*Nazarlik Zeta Orionis (TUA f)
178 TUA I / TUA a FI SK LO 15 FI*Josmarin Kinder Bueno Naaras Avoin Bjarne Wikström EX1 CAC
FI*Elekatin Deep Blue Sea (TUA a) x FI*Josmarin Guniz (TUA w)
179 TUA II / TUA n 09 FI SK LO 15 FI*Josmarin Leia Naaras International Champion Bjarne Wikström EX1 CAGCIB NOM
FI*Josmarin Ieremija (TUA w) x FI*Nazarlik Zeta Orionis (TUA f)
180 TUA III / TUA ny 24 FI SRK LO 13 FI*Tangerine's Cheyenne Naaras International Champion Bjarne Wikström EX1 CAGCIB
FI*Tangerine's Body and Soul (TUA n 03) x FI*Sada Ramona Rydy (TUA g 23)
181 TUA III / TUA n 24 FI SK LO 16 FI*Felesin Glorious Naaras Pennut 4-7 kk Bjarne Wikström EX1
FI*Elekatin Deep Blue Sea (TUA a) x FI*Felesin DeaAmoris (TUA f 24)
182 TUA III / TUA n 24 FI SK LO 15 FI*Felesin Jarkko Ahola Uros International Premior Bjarne Wikström EX1 CAGPIB NOM
FI*Elekatin Superman (TUA as 24) x FI*Josmarin Innusha (TUA n)
183 TUA V / TUA d 24 FI SK LO 15 FI*Felesin Amor Naaras Champion Bjarne Wikström EX1 CACIB
FI*Elekatin Rosso Ruben (TUA d 24) x FI*Felesin DeaAmoris (TUA f 24)
184 TUA V / TUA d 24 FI SK LO 16 FI*Felesin Magnificent Uros Pennut 4-7 kk Bjarne Wikström EX1
FI*Elekatin Deep Blue Sea (TUA a) x FI*Felesin DeaAmoris (TUA f 24)
185 TUA V / TUA d 24 FI SK LO 15 FI*Felesin Marco Hietala Uros Premior Bjarne Wikström EX1 CAPIB
FI*Elekatin Rosso Ruben (TUA d 24) x FI*Elekatin Fiona Khur (TUA e 22)
186 TUA VII / TUA as 24 FI SK LO 15 FI*Tangerine's Damsel Dewdrop Naaras Avoin Bjarne Wikström EX1 CAC
FI*Nazarlik Civcivli (TUA ns 22) x FI*Tangerine's Cheyenne (TUA ny 24)
187 TUA VII / TUA ns FI SK LO 15 FI*Felesin Ville Valo Uros Premior Bjarne Wikström Abs
FI*Elekatin Superman (TUA as 24) x FI*Josmarin Innusha (TUA n)
188 TUA IX / TUA w 63 FI SK LO 15 FI*Josmarin Legolas Uros Champion Bjarne Wikström EX1 CACIB NOM
FI*Josmarin Ieremija (TUA w) x FI*Nazarlik Zeta Orionis (TUA f)
189 TUA IX / TUA w 63 FI SK LO 16 FI*Felesin Snow Queen Naaras Pennut 4-7 kk Bjarne Wikström EX1
FI*Gildemin Big Benjamin (TUA w) x FI*Elekatin Fiona Khur (TUA e 22)
190 BEN n 22 FI SK RX 16 S*KungsgardenCats Tigger Uros Nuoret 7-10 kk Ad de Bruijn EX1
Aridlands Takoda (BEN n 24) x S*KungsgardenCats Keep Lovin' Lo, JW, DSM, DVM (BEN n 24)
191 BEN n 22 FI SK LO 16 Like a Prayer des Griffes de Feu Naaras Nuoret 7-10 kk Ad de Bruijn EX1 NOM
Impresario des Griffes de Feu (BEN n 24) x Brownsugar Rhanya Forever (BEN n 24)
192 BEN n 22 FI SK RX 15 CattiCartano Hemlock Uros International Premior Ad de Bruijn Abs
CattiCartano Snow Mountain Prince (BEN n 24 33) x FIN*CattiCartanon Nefertari (BEN n 24)
193 BEN n 22 FI SK RX 15 CattiCartano KingOfHearts Uros Premior Ad de Bruijn EX1 CAPIB
CattiCartano Hemlock (BEN n 22) x CattiCartano Catwalk Glam (BEN n 24)
194 BEN n 24 FI SK LO 15 Bengalias Castiel Uros Avoin Ad de Bruijn EX1 CAC
Sunstorm Enter Sandman (BEN n 24) x Koppiekatz Paint it Black (BEN n 24)
195 BEN n 24 FI SK RX 15 CattiCartano Purrly Bay Uros Kastraatti Ad de Bruijn EX1 CAP
CattiCartano Hemlock (BEN n 22) x CattiCartano Catwalk Glam (BEN n 24)
196 BEN n 24 FI SRK LO 13 MyArt Premier Rose Diamond Naaras Grand International Premior Ad de Bruijn EX1 CAPS
Glitterglam MyArt Illusion (BEN n 24) x Glitterglam Jungle Diamond (BEN n 24)
197 BEN n 24 FI SK RX 16 S*KungsgardenCats Ocean Treasure Uros International Premior Ad de Bruijn EX1 CAGPIB BIV
Absolutely My Own Private Idaho (BEN n 24) x S*KungsgardenCats Blue Water Droplets (BEN n 24)
198 BEN n 24 33 FIN SRK LO FIN*SiruCats Ynes Yooralla Naaras Supreme Premior Ad de Bruijn KM
FIN*SiruCats Umberto (BEN n 24) x FIN*SiruCats Saroja (BEN n 24 33)
198 BEN n 24 33 FIN SRK LO FIN*SiruCats Ynes Yooralla Naaras Veteraani Anna Wilczek 2
FIN*SiruCats Umberto (BEN n 24) x FIN*SiruCats Saroja (BEN n 24 33)
199 BLH n FI SK RX 16 FI*Treselle's Espresso Uros Pennut 4-7 kk Bobby Funk EX1
FI*Treselle's Walton Brown (BLH b) x Britimanti Bubble Blue (BLH a 03)
200 BLH n FI SK RX 15 Dusado's Marc-Marie Uros Kastraatti Bobby Funk EX1 CAP
Sammie van 't Wulvenrijk (BLH o 03) x Duchess Nimrodel (BLH a)
201 BLH b FI SK RX 15 Dusado's O'Malley Uros Kastraatti Bobby Funk EX1 CAP
Sammie van 't Wulvenrijk (BLH o 03) x Duchess Nimrodel (BLH a)
202 BSH n FI SRK LO FI*Feronian Gaia Uros Grand International Champion Ad de Bruijn EX1 CACS
Zorro Famous Hero British Velvet, CZ (BSH a) x FI*Feronian Dahlea Purpurea (BSH f)
203 BSH a FI SRK LO 14 FI*Ruusutarhan Ottilio Uros International Champion Ad de Bruijn EX1 CAGCIB
Chieftain of Noblesse Oblige (BSH d) x Regina di Triangolo*CH (BSH a)
204 BSH a FI SK LO 14 FI*Feronian Indigo Uros Avoin Ad de Bruijn EX1 CAC
FI*Feronian Heliotropium (BSH a) x FI*Feronian Gabriella (BSH f)
205 BSH a FI SRK RX FI*Feronian Heliotropium Uros International Premior Ad de Bruijn EX1 CAGPIB NOM BIS
FIN*Tassulähteen Ähäkutti (BSH a) x EE*Ashly Rewal Beauty (BSH a)
206 BSH d FI SRK LO 13 Chieftain of Noblesse Oblige Uros Grand International Champion Ad de Bruijn EX1 CACS NOM BIS
FI*Ferme Bongo (BSH e) x EastWest Autumn Leaf (BSH h)
207 BSH f FI SRK LO FI*Feronian Dahlea Purpurea Naaras Supreme Champion Ad de Bruijn KM
FIN*Ferme Tyson (BSH d) x FIN*Ruusutarhan Ghisella (BSH a)
208 BSH f FI SRK LO FI*Ruusutarhan Klara Naaras Supreme Premior Ad de Bruijn KM
DK*From's Don Juan (BSH a) x S*Applecat Pallas (BSH f)
209 BSH f FI SRK LO FI*Ruusutarhan Matilde Naaras Grand International Premior Ad de Bruijn EX1 CAPS BIV NOM BIS
FI*Ruusutarhan Kultapoika (BSH d 24) x Regina di Triangolo*CH (BSH a)
210 BSH f FI SRK RX 13 FI*Coventry's Gwenhwyfar Naaras International Premior Ad de Bruijn EX1 CAGPIB
FI*Rhinestone's Tobias Tomcat (BSH a) x FI*Coventry's Daybreak (BSH f)
211 BSH g FIN SRK LO FIN*Ruusutarhan Hertta Naaras Supreme Champion Ad de Bruijn KM
Atos (BSH e) x FIN*Tassulähteen Pilkkumi (BSH a)
211 BSH g FIN SRK LO FIN*Ruusutarhan Hertta Naaras Veteraani Anna Wilczek 1 NOM
Atos (BSH e) x FIN*Tassulähteen Pilkkumi (BSH a)
212 BSH n 24 FI SK LO 15 FI*Safra's Samuel Whiskers Uros Nuoret 7-10 kk Ad de Bruijn EX1
FI*Saranellan Eddie (BSH n) x FI*Safra's Efraimintytär Pitkätossu (BSH f 22)
213 BSH c 24 FI SK LO 16 FI*Ullukan Pyrypoika Uros Pennut 4-7 kk Ad de Bruijn EX1
FI*Aurantia's Cosmic Expansion (BSH d 22) x FI*Ullukan Ingeborg (BSH n 03 24)
214 BSH ns 11 FI SRK LO 13 FI*EmeraldCharm Knockout Uros International Champion Ad de Bruijn EX1 CAGCIB
Pennydown Royalflush (BSH ns 11) x Pennydown Elmira (BSH ns 11)
215 BSH ns 22 64 FI SK RX 15 Vale of Proud's Honeybee Naaras Avoin Ad de Bruijn EX1 CAC
Cats of Thrones Aris (BSH ns 22) x Blondi de Broeckloni (BSH ns 24)
216 BSH ay 11 FI SRK RX 13 Blue golden Inari de Maneki Neko Uros International Champion Ad de Bruijn EX1 CAGCIB
Extasy's Cashman of Golden Flame (BSH ay 23) x Miuchi de Maneki Neko (BSH as 11)
217 BSH ay 11 FI SRK RX FI*EmeraldCharm Empyreal Elea Naaras International Champion Ad de Bruijn EX1 CAGCIB BIV NOM
S*Litho's Sunrise of Savanna (BSH ny 11) x Silver Pamplemousse aus Curbechi (BSH ns 11)
218 BSH ay 11 FI SK LO 16 Yoggi Bear van Nipigon Uros Avoin Ad de Bruijn EX1 No Cert
Ultramarin van Nipigon (BSH ay 25) x FI*EmeraldCharm Strawberry Sundae (BSH ay 11)
219 BUR n Cosa Nostra Jasper*RU, DVM *** Naaras Grand International Champion Bobby Funk Abs
Hesus Bourimea*RU, JW *** (BUR n) x RU*O'Kler Quincy *** (BUR n)
220 BUR n FI SRK LO FI*Karvanverran JouluTaika Naaras Grand International Champion Bobby Funk EX1 CACS BIV
FI*Genuina O'Boy Oliver (BUR b) x FI*Karvanverran Kalevantuli (BUR a)
221 BUR n FI SK LO 15 FI*Feirefiz Pour Some Sugar On Me Naaras Nuoret 7-10 kk Bobby Funk Abs
FI*Seirene Rafiki (BUR n) x FI*Feirefiz Diamonds And Rust (BUR g)
222 BUR n Parmida Jasper*RU Naaras Nuoret 7-10 kk Bobby Funk Abs
Captain Morgan Jasper*RU (BUR n) x Sabokah Barbie Doll (BUR b)
223 BUR n FI SK LO 16 FI*Oliivian Charlie Brown Uros Pennut 4-7 kk Bobby Funk EX1
FI*Feirefiz Illuminated (BUR a) x FI*Oliivian Öyle Me (BUR b)
224 BUR n FI SK LO 16 FI*Mama-Alcialon Glamorous Greta Naaras Pennut 4-7 kk Bobby Funk EX1
FI*Mama-Alcialon Father's Son (BUR b) x FI*Topisan Daisy-Onneli (BUR f)
225 BUR n FI SRK LO FI*Millamarin Hoo Moilanen Uros International Premior Bobby Funk EX1 CAGPIB NOM
Bjelke's Niilo (BUR b) x FIN*Arbiter Esterina (BUR a)
226 BUR a FI SRK LO 13 FI*Karvanverran Esme Azul Naaras Grand International Champion Bobby Funk EX1 CACS BIV
FI*Oliivian Zephyr Six (BUR a) x FI*Karvanverran JouluTaika (BUR n)
227 BUR a FI SK LO 15 Eldacar Magic Valley*RU Uros Avoin Bobby Funk EX1 CAC
Ulrik Magic Valley*RU (BUR a) x Elle Magic Valley*RU, JW, DWM (BUR b)
228 BUR a FI SK RX 16 FI*Ninelli's Ähäkuttikatti Uros Pennut 4-7 kk Bobby Funk EX1
Ayshazen Aceof Diamonds (BUR a) x FI*Ninelli's Querida Quedaré (BUR n)
229 BUR b FI SRK LO FI*Shu-Shun Talven Prinsessa Naaras Grand International Champion Bobby Funk EX1 CACS
FI*Oliivian Wagner (BUR b) x FI*Shu-Shun Mystinen Mata Hari (BUR b)
230 BUR b FI SK LO 14 FI*Oliivian Öyle Me Naaras Champion Bobby Funk EX1 CACIB BIV
LV*Silky Majesty Ulysses (BUR c) x FI*Oliivian Wahine (BUR h)
231 BUR b FI SK LO 15 FI*NanSin Ramoona Naaras Avoin Bobby Funk EX1 CAC
Bjelke's Givenchy (BUR n) x FI*NanSin I just can't stop Lovin you (BUR n)
232 BUR b FI SK LO 16 FI*Mama-Alcialon Hurmaava Hulda Naaras Pennut 4-7 kk Bobby Funk EX1
FI*Purmelita's Camry (BUR a) x FI*Mama-Alcialon MahtavaMaria (BUR f)
233 BUR b Sachiko Jasper*RU Naaras Pennut 4-7 kk Bobby Funk Abs
Captain Morgan Jasper*RU (BUR n) x NW, SC, Sabokah Pandora, DVM, DSM *** (BUR c)
234 BUR c FI SK LO 16 FI*Ninelli's Öökuninganna Naaras Pennut 4-7 kk Bobby Funk EX1 NOM
FI*Feirefiz Illuminated (BUR a) x FI*Ninelli's UltravioletUtopia (BUR j)
235 BUR d FI SK LO 16 FI*Celsiana Kataja Uros Nuoret 7-10 kk Bobby Funk EX2
FI*Arkhitekton Alnwick (BUR b) x FI*Cattish Ada Rising (BUR h)
236 BUR d FI SK LO 15 FI*Feirefiz Fire It Up Uros Nuoret 7-10 kk Bobby Funk EX1
Zaffiro Kratti (BUR b) x FI*Feirefiz Silver Lining (BUR j)
237 BUR d FI SRK LO FI*Mama-Alcialon DOMINAtrix Naaras Premior Bobby Funk EX1 CAPIB
FI*Arkhitekton Stucco (BUR d) x FIN*Aficats Bellatrix (BUR j)
238 BUR f FI SRK LO 14 FI*Mama-Alcialon MahtavaMaria Naaras International Champion Bobby Funk EX1 CAGCIB
FI*Flea's Motu Napenape (BUR d) x FI*Shu-Shun Talven Prinsessa (BUR b)
239 BUR f FI SRK LO FI*Mama-Alcialon Diamond Diva Naaras Grand International Premior Bobby Funk EX1 CAPS NOM
FI*Arkhitekton Stucco (BUR d) x FIN*Aficats Bellatrix (BUR j)
240 BUR g FI SK LO 15 FI*Aberwyn Maja Gräddnos Naaras Avoin Bobby Funk EX1 CAC
FI*Korennon Omar (BUR d) x FI*Enjoy Blueberry Muffin (BUR g)
241 BUR h FI SK LO 16 FI*Celsiana Kielo Naaras Nuoret 7-10 kk Bobby Funk EX1 NOM BIS
FI*Arkhitekton Alnwick (BUR b) x FI*Cattish Ada Rising (BUR h)
242 BUR j FI SK LO 16 FI*Aberwyn Whitney Whiteout Naaras Pennut 4-7 kk Bobby Funk EX1
FI*Almond's Domino (BUR b) x FI*Aberwyn Maja Gräddnos (BUR g)
243 BUR j FI SK LO 14 FI*Oliivian Öitten Prinsessa Naaras Kastraatti Bobby Funk Abs
LV*Silky Majesty Ulysses (BUR c) x FI*Oliivian Wahine (BUR h)
244 EUR n FIN SRK RX FIN*Pikku-Piun Kultamuru Naaras International Premior Marianne Roth EX1 CAGPIB NOM
FIN*Pikku-Piun Akrakadabra (EUR n) x FIN*Pikku-Piun Domina (EUR a)
245 EUR d FI SRK RX 13 FI*Kassilan Suviyön Shamaani Uros Grand International Champion Marianne Roth Abs
Maahinen (EUR d) x FI*Honey's Merinque (EUR g 23)
246 EUR e FI SK RX 15 FI*RuusuLinnan Brunhilde Naaras Nuoret 7-10 kk Marianne Roth EX1
FIN*Kassilan Guaranteed Gnome (EUR d 23) x FI*Pikku-Piun Zukulaku (EUR f)
247 EUR g FI SK RX 15 FI*Vinhaviiksen Murunen Naaras Nuoret 7-10 kk Marianne Roth EX1
FI*Sireenin Anthem (EUR a 24) x FI*Vinhaviiksen Hitsinpimpula (EUR g)
248 EUR ns FI SK RX 16 FI*Katinhännän Time Detective Steel Uros Pennut 4-7 kk Marianne Roth EX1
FI*Katinhännän Patrick Rigsby (EUR ns) x FI*Katinhännän Diftor-he Susma (EUR ns)
249 EUR n 22 FI SRK RX FI*Pikku-Piun Xerxes Uros Grand International Champion Marianne Roth EX1 CACS
FIN*Pikku-Piun Jadesoturi (EUR n 22) x FIN*Pikku-Piun Onneli (EUR n 24)
250 EUR n 22 FI SK RX 15 FI*Pikku-Piun Dunedain Uros Avoin Marianne Roth EX1 CAC BIV NOM
FI*Kissakallion Orlando (EUR d 24) x FI*Pikku-Piun Wenla (EUR n 22)
251 EUR n 22 FI SK RX 15 FI*Pikku-Piun Esme Naaras Avoin Marianne Roth Mitätöity Mitätöity
FI*Katinhännän Kirkas Kvasaari (EUR ns 22) x FI*Pikku-Piun Xenia (EUR n)
252 EUR n 22 FIN SRK RX FIN*Casimirrin Eulalia Naaras Supreme Premior Marianne Roth KM BIV
Finnvedens Tokai (EUR n 22) x FIN*Pikku-Piun Gilda (EUR n 22)
252 EUR n 22 FIN SRK RX FIN*Casimirrin Eulalia Naaras Veteraani Anna Wilczek 3
Finnvedens Tokai (EUR n 22) x FIN*Pikku-Piun Gilda (EUR n 22)
253 EUR n 22 FI SRK LO FI*Feronian Vincent Victoriano Uros Premior Marianne Roth EX1 CAPIB
Silkkiturkin Menevä Macho (EUR d 22) x FIN*Feronian Xanthium Cessi (EUR f 24)
254 EUR n 22 FIN SRK RX FIN*Casimirrin Fuuria Naaras Kastraatti Marianne Roth EX1 CAP
FIN*Delicatin KisKis (EUR n 22) x FIN*Casimirrin Eulalia (EUR n 22)
255 EUR n 24 FI SK RX 15 FI*Pikku-Piun Favourite Fellow Uros Avoin Marianne Roth EX1 CAC
Hopiatopias (EUR ns 22) x FIN*Pikku-Piun Onneli (EUR n 24)
256 EUR d 22 FI SK RX 14 FI*Pinkkitassun Harvey Uros Champion Marianne Roth EX2
FI*Kissakallion Orlando (EUR d 24) x FI*Pinkkitassun Edina (EUR e 24)
257 EUR d 22 FI SK RX 15 Silkkiturkin Quukkeli Uros Champion Marianne Roth EX1 CACIB
FI*Feronian Emerald (EUR a 22) x Silkkiturkin Osmankäämi (EUR f 22)
258 EUR d 22 FIN SRK RX Silkkiturkin Menevä Macho Uros Supreme Premior Marianne Roth KM NOM
FIN*Casimirrin Escamillo (EUR n 22) x Silkkiturkin Kermatassu (EUR f 22)
259 EUR d 24 FI SRK RX FI*Feronian Di'Anna Naaras International Champion Marianne Roth EX1 CAGCIB
FI*Feronian Basil (EUR d 24) x FI*Feronian Thea Camellia (EUR f 22)
260 EUR f 22 FI SK RX 16 FI*Pikku-Piun Helga Hirmuinen Naaras Pennut 4-7 kk Marianne Roth EX1
FI*Pikku-Piun Ylettömän Ihana (EUR d 22) x FI*Pikku-Piun Wilma (EUR n 22)
261 EUR f 22 FI SK RX 16 FI*Pikku-Piun Hulda Hirmuinen Naaras Pennut 4-7 kk Marianne Roth EX2
FI*Pikku-Piun Ylettömän Ihana (EUR d 22) x FI*Pikku-Piun Wilma (EUR n 22)
262 EUR f 24 FI SK LO 16 Silkkiturkin Ruusunnuppu Naaras Pennut 4-7 kk Marianne Roth EX1 NOM
Silkkiturkin Quukkeli (EUR d 22) x Silkkiturkin Pihlajanmarja (EUR f 24)
263 EUR g 23 FI SK RX 14 FI*Kyöpelivuoren Hillen Himmeli Naaras International Champion Marianne Roth EX1 CAGCIB
FIN*Kassilan Gentle Goblin (EUR e 23) x Paulikki (EUR f 24)
264 EUR g 24 FI SRK LO FI*Vinhaviiksen Tehotassu Naaras International Champion Marianne Roth EX1 CAGCIB
FIN*Kissakallion Iscador (EUR a 24) x FIN*Pikku-Piun Quutar (EUR f 22)
265 EUR ns 23 FI SRK RX FI*Katinhännän Ilmaveivi-Kikka Naaras International Premior Marianne Roth EX1 CAGPIB
Thor (EUR ns 23) x FIN*Katinhännän Idols-Voittaja (EUR ns 24)
266 EUR ns 24 FIN SRK RX FIN*Pikku-Piun Peter Pan Uros International Premior Marianne Roth EX1 CAGPIB
FIN*Pikku-Piun Kultapoika (EUR n) x FIN*Pikku-Piun Lumisade (EUR ns 22)
267 KOR FI SRK LO FI*Melodian Tulaya Naaras Supreme Champion Marianne Roth KM NOM BIS
Gentlegift's Xuwicha (KOR ) x Ebony Labradorit (KOR )
268 KOR FI SK LO 15 FI*Mythai Anchali Gao Naaras Nuoret 7-10 kk Marianne Roth EX1 NOM
FI*Tatsutan Urho Brava-Saman (KOR ) x FI*Mythai Ornanong Sa-Mon (KOR )
269 MAN 51-52 / MAN d 03 24 52 FI SK RX 14 Sun-Manx Cayth Uros Supreme Champion Ad de Bruijn KM
FI*D'manns 2 Barr (CYM n 03 54) x Mx Station Redda (MAN d 03 22 51)
270 MAN 51-52 / MAN e 23 51 FI SK RX 16 FI*Maikain Pulla Won Vung Uros Pennut 4-7 kk Ad de Bruijn EX1
FI*Conan Lontrus (MAN d 23 51) x FI*Pikkeen Fariini (MAN f 24 51)
271 MAU n 24 FI SK LO 15 FI*Staruskan Sat Teije Naaras Avoin Ad de Bruijn EX1 CAC
Sher Khan of Jacawaca*GB (MAU n 24) x Geniemau Aneksi (MAU n 24)
272 MAU n 24 FI SRK LO Sotpe-En-Re Amun-Ra Uros Kastraatti Ad de Bruijn EX1 CAP
Natango's Kendi (MAU n 24) x Keopspyramid Dunanui (MAU n 24)
273 MAU ns 24 FI SK LO 16 FI*CatNmaus Chausiku Uros Pennut 4-7 kk Ad de Bruijn EX1
Bias Yá Moasi, CZ (MAU ns 24) x FI*CatNmaus Amira Sabihah (MAU ns 24)
274 MAU ns 24 FI SK LO 16 FI*Walidah Atiqtalaaq Uros Pennut 4-7 kk Ad de Bruijn EX2
FI*Ausare Caesarion (MAU ns) x FI*Chai-lai Iftikhar Inukshuk (MAU ns 24)
275 MAU ns 24 FI SK LO 16 FI*CatNmaus Bayueh Naaras Pennut 4-7 kk Ad de Bruijn EX1 BIV NOM BIS
Bias Yá Moasi, CZ (MAU ns 24) x FI*Chai-lai Wafiyah Widad (MAU ns 24)
276 MAU ns 24 FI SRK LO FI*Chai-lai Walidah Ife Naaras Grand International Premior Ad de Bruijn EX1 CAPS
FIN*Chai-lai Chisisi Dakarai (MAU ns 24) x Schooirtjes Tis Ana (MAU ns 24)
277 OCI n 24 FIN SRK LO FIN*Moosegrove Phoenix Uros Supreme Champion Bobby Funk KM BIV NOM
S*Vargagården's Sisu Maxwell JR (OCI b 24) x FIN*Moosegrove Escuro Elegante (OCI n 24)
278 OCI n 24 FI SRK LO FI*Moosegrove Dream On Naaras Supreme Champion Bobby Funk KM
FIN*Moosegrove Phoenix (OCI n 24) x FI*Recknagel Harski China Rose (OCI o 24)
279 OCI n 24 FI SK LO 15 FI*Topspot Lucifero Magnifico Uros International Champion Bobby Funk EX1 CAGCIB
FIN*Rollick Be Quick Or Be Dead (OCI ns 24) x FI*Topspot Grumpy The First (OCI o 24)
280 OCI n 24 FI SK LO 14 FI*Topspot Mineiráo Uros Kastraatti Bobby Funk EX1 CAP
FIN*Topspot Lucky One (OCI b 24) x FI*Topspot Jaguatirica (OCI n 24)
281 OCI b 24 FI SRK LO FI*Moosegrove Ad Victoriam Naaras Supreme Champion Bobby Funk KM BIV NOM
S*Vargagården's Sisu Maxwell JR (OCI b 24) x FIN*Moosegrove Escuro Elegante (OCI n 24)
282 OCI b 24 FI SK LO 15 FI*Topspot JoyfulJoke of Solstice Uros Grand International Champion Bobby Funk EX1 CACS
FIN*DarrenCat Davy Crockett (OCI o 24) x FI*Topspot C.Loureiroi (OCI b 24)
283 OCI b 24 FI SK LO 15 FI*Northalla Ethereal Medium Naaras Pennut 4-7 kk Bobby Funk EX1
FI*Northalla Blackbeard (OCI ns 24) x FI*Northalla Peridodite (OCI b 24)
284 OCI b 24 FI SK LO 15 FI*Woodcocks Sweet Lady Luck Naaras Pennut 4-7 kk Bobby Funk EX2
FIN*Moosegrove Kókiri (OCI b 24) x Pikespeak Estrella of Woodcocks (OCI ns 24)
285 OCI b 24 FIN SRK RX FIN*Moosegrove Conquistatore Uros Supreme Premior Bobby Funk KM
FIN*Martinic Runaway Boy (OCI c 24) x FIN*Moosegrove Abigail (OCI ns 24)
285 OCI b 24 FIN SRK RX FIN*Moosegrove Conquistatore Uros Veteraani Anna Wilczek 1 NOM BIS
FIN*Martinic Runaway Boy (OCI c 24) x FIN*Moosegrove Abigail (OCI ns 24)
286 OCI c 24 FI SRK LO 14 FI*WiliWilla Bollinger Uros Grand International Champion Bobby Funk EX1 CACS
FI*Kukkatarhan Cissus (OCI b 24) x FI*Amas Zabaione (OCI as 24)
287 OCI c 24 FI SK LO 15 FI*Woodcocks Love-a-Lot Naaras Champion Bobby Funk EX1 CACIB
FIN*Moosegrove Kókiri (OCI b 24) x FI*Kukkatarhan Calypso (OCI b 24)
288 OCI o 24 FI SK LO 15 Dragon Amagitsune*RU Uros International Champion Bobby Funk EX1 CAGCIB
S*Pagngle's Satellite of Love (OCI o 24) x Almamater Blue Sky (OCI as 24)
289 OCI ns 24 FI SRK LO 13 Pikespeak Estrella of Woodcocks Naaras Avoin Marianne Roth Abs
Sunstone United 93 of Pikespeak (OCI b 24) x Pikespeak Sparkle (OCI ns 24)
290 OCI bs 24 FIN SRK RX FIN*Topspot Don Arlecchino Uros Grand International Premior Marianne Roth EX1 CAPS
Pikespeak Don Federico (OCI bs 24) x FIN*Guttatus Wintergust Wonder (OCI c 24)
291 OCI bs 24 FI SK LO 14 FI*Moosegrove Ivanna Naaras Kastraatti Marianne Roth EX1 CAP
Wild'n Sweet Only One (OCI b 24) x FI*Moosegrove Ålivia Wilde (OCI bs 24)
292 OCI cs 24 FI SK LO 15 FI*Topspot Alba Lilla Lavanda Naaras Avoin Marianne Roth EX1 CAC
FIN*Rollick Be Quick Or Be Dead (OCI ns 24) x FI*Topspot Grumpy The First (OCI o 24)
293 SIN FI SK LO 14 FI*Chai-lai Adventurous Ada Naaras Avoin Marianne Roth EX1 CAC
FI*Chai-lai Outgoing Oliver (SIN ) x FI*Chai-lai Kindhearted Kelly (SIN )
294 ABY n FI SK LO 14 FI*Link Monaimba Om Naaras Grand International Champion Vladimir Isakov EX1 CACS
FI*Link Moses (ABY n) x RU*Greenville Summer of Laire (ABY o)
295 ABY n FI SK LO 16 FI*SaltNPepper After Eight Uros Pennut 4-7 kk Vladimir Isakov EX1 BIV
Des Cavalier Ferus-Ra of Holoserica (ABY n) x (N)Mayas Pride Maori (ABY n)
296 ABY n FI SK LO 15 FI*Silkkihienon Wendetta Rouge Naaras Pennut 4-7 kk Vladimir Isakov EX1
FI*Silkkihienon Vice Versa (ABY n) x S*Prospero's Summer Beatrice (ABY n)
297 ABY n FI SRK LO Gaspacho Bonjour L'Amour*PT Uros International Premior Vladimir Isakov EX1 CAGPIB
Agridoce Bonjour L'Amour*PT (ABY o) x Conquilha Bonjour L'Amour*PT (ABY n)
298 ABY n FI SK LO 15 FI*Laire Vanimar Eleniel Naaras Kastraatti Vladimir Isakov EX1 CAP
DK*Bifrost Which Wizardry is This (ABY n) x FI*Laire Gelir Narya (ABY a)
299 ABY a FI SK LO 14 FI*Link Mochweo Blou Uros Grand International Champion Vladimir Isakov EX1 CACS NOM
FI*Link Moses (ABY n) x FI*Link Zenebe Mau (ABY o)
300 ABY a FI SK LO 14 FI*Kawaii Lily Naaras Grand International Champion Vladimir Isakov EX1 CACS BIV
Dushara Godric-of-Kawaii (ABY n) x FI*Kawaii Junko (ABY p)
301 ABY a FI SK LO 15 FI*Nebuankhet Zakzakiel Uros Champion Vladimir Isakov EX1 CACIB
Dushara Godric-of-Kawaii (ABY n) x FI*Nebuankhet Violet Punch (ABY a)
302 ABY a FI SK LO 15 FI*Woodcocks Sweet Talker Naaras Nuoret 7-10 kk Vladimir Isakov EX1
FI*Link Mochweo Blou (ABY a) x FI*Link Sanaa Raziya (ABY n)
303 ABY a FI SRK LO 13 FI*Laire Gelir Narya Naaras Kastraatti Vladimir Isakov EX1 CAP
FI*Laire Oira Anor (ABY n) x S*Rackarkatten's Coccolina Delightful (ABY p)
304 ABY o FI SK LO 14 FI*Redcheetah's Rufus Uros International Champion Vladimir Isakov EX1 CAGCIB
S*Hjortronstigens Private Dancer (ABY n) x FI*Redcheetah's Aurora (ABY o)
305 ABY o FI SK LO 14 FI*Redcheetah's Ruusu Naaras International Champion Vladimir Isakov EX1 CAGCIB
S*Hjortronstigens Private Dancer (ABY n) x FI*Redcheetah's Aurora (ABY o)
306 ABY o FI SK LO 15 FI*Laire Vanimar Alassea Naaras Avoin Vladimir Isakov EX1 CAC BIV
DK*Bifrost Which Wizardry is This (ABY n) x FI*Laire Gelir Narya (ABY a)
307 ABY o FI SK LO 15 FI*Proxima Leia Skywalker Naaras Avoin Vladimir Isakov EX2
FI*Redcheetah's Rufus (ABY o) x FI*Proxima Kuutar (ABY n)
308 ABY p FI SRK LO FI*Kawaii Junko Naaras International Premior Vladimir Isakov EX1 CAGPIB
FI*Kawaii Haiku (ABY o) x FIN*Kawaii Egao (ABY n)
309 BAL d 21 FIN SRK RX FIN*Mummeli Twixinho Jesse Uros Supreme Premior Laura Scholten KM NOM
S*Nova Star Twix (SIA n) x FIN*Mummeli Danifax Heili (BAL g 21)
309 BAL d 21 FIN SRK RX FIN*Mummeli Twixinho Jesse Uros Veteraani Anna Wilczek 1 NOM BIS
S*Nova Star Twix (SIA n) x FIN*Mummeli Danifax Heili (BAL g 21)
310 BAL h 21 FI SK LO 16 FI*Jalecat's ÄssäMix Naaras Pennut 4-7 kk Laura Scholten EX1
FI*Jalecat's X'tra XoXo (OSH n 24) x FI*Willicon Freixenet Elyssia (OSH q)
311 CRX I / CRX b FI SK LO 16 Cookie's Story Lover of Claypond's Uros Nuoret 7-10 kk Minna Krogh EX1
Jamuz des Nesmes (CRX n 24) x Cookie's Story H'Tresor (CRX b)
312 CRX I / CRX n FI SK LO 15 FI*Piupaws Elisabeth Lukas Naaras Nuoret 7-10 kk Minna Krogh EX1 BIV
S*Rexture Zorro (CRX n) x FI*Piupaws Marynka (CRX f 03 33)
313 CRX I / CRX b FI SK LO 16 FI*Claypond's On Advance Uros Pennut 4-7 kk Minna Krogh EX1
U-Mink Ansa of Claypond's (CRX n 32) x EE*Solaris Planet Floris (CRX f)
314 CRX I / CRX a FI SK LO 16 FI*Ballerina's Flora Naaras Pennut 4-7 kk Minna Krogh Abs
FI*Derekaz Electrique (CRX n 09 22) x FI*Ballerina's Princess Aurora (CRX f 03)
315 CRX I / CRX ns FI SK LO 16 FI*Ballerina's Prudenza Naaras Pennut 4-7 kk Minna Krogh EX1
FI*Ballerina's King Florestan (CRX ns 09) x S*Pontemonte's Nathhorst (CRX n)
316 CRX I / CRX n FI SRK LO Changes Ziggy Stardust Uros International Premior Minna Krogh EX2
FI*Windseeker Ximon Redstone (CRX d) x AngelWaves My Dreams of Changes (CRX n 09)
317 CRX I / CRX n FI SRK LO FI*Huissin Albert Edelfelt Uros International Premior Minna Krogh EX1 CAGPIB
FI*Angelfalls Reef Stingray (CRX d) x FI*Huissin Muhoksen Mimmi (CRX n 09)
318 CRX II / CRX a 02 62 FI SK LO 15 FI*FunkyJam's Upupa Epops Naaras Champion Minna Krogh EX1 CACIB
FI*Piupaws Pathways of Sekhmet (CRX n 03) x FI*FunkyJam's Blue Dove (CRX a 09)
319 CRX II / CRX n 03 FI SK LO 15 FI*Framillan Uula Uros Nuoret 7-10 kk Minna Krogh EX1 BIV NOM
FI*Piupaws Pathways of Sekhmet (CRX n 03) x FI*Framillan Lobelia (CRX b 03 24)
320 CRX II / CRX b 03 FI SK LO 15 FI*Framillan Vain like Marie Antoinette Naaras Nuoret 7-10 kk Minna Krogh EX1
FI*Huissin Mister Black Bean (CRX n) x FI*Framillan Keep It Up (CRX b 01)
321 CRX II / CRX c 03 FI SK RX 16 FI*Framillan Witty Jester Uros Pennut 4-7 kk Minna Krogh EX1 NOM
FI*Framillan Oh yes, You can love me (CRX c 09) x Quitteteri Magic Rivendell (CRX a 03 21 33)
322 CRX II / CRX n 03 FI SRK LO 14 FI*Piupaws Pathways of Sekhmet Uros Grand International Premior Minna Krogh EX1 CAPS NOM BIS
Puraffection's Paras Punainen (CRX d 03 24) x FI*Piupaws Song of Sekhmet (CRX n 01 21)
322 CRX II / CRX n 03 FI SRK LO 14 FI*Piupaws Pathways of Sekhmet Uros Siitos Rotukirjaus Kissaliitto
Puraffection's Paras Punainen (CRX d 03 24) x FI*Piupaws Song of Sekhmet (CRX n 01 21)
323 CRX II / CRX ns 03 FI SRK LO FI*Sweetpurr's Pandia Naaras Grand International Premior Minna Krogh EX1 CAPS NOM
S*Djäknens Silvery Moon (CRX ns 03 24) x FIN*Sweetpurr's Selene (CRX a 03)
324 CRX III / CRX ds FI SK LO 15 FI*Ballerina's Count Paris Uros Avoin Minna Krogh EX1 CAC
Selena Light's Russian Lover (CRX n) x FI*Sweetpurr's Rice Krispies (CRX fs)
325 CRX III / CRX f 24 FI SK LO 15 FI*Piupaws Fire & Soul of Sekhmet Naaras Avoin Minna Krogh EX1 CAC BIV
FI*Piupaws Pathways of Sekhmet (CRX n 03) x FI*Piupaws Firefly (CRX e 24)
326 CRX III / CRX h FI SK LO 16 FI*Claypond's In Advance Naaras Pennut 4-7 kk Minna Krogh EX1
U-Mink Ansa of Claypond's (CRX n 32) x EE*Solaris Planet Floris (CRX f)
327 CRX IV / CRX f 09 FI SK LO 15 FI*CuteChaos Titanium Naaras Champion Minna Krogh EX1 CACIB
FI*CuteChaos King of Hearts (CRX d 09 24) x Yosephine Satysfakcja*PL (CRX n 33)
328 CRX IV / CRX f 03 24 FI SK LO 15 FI*Piupaws Fire & Water of Sekhmet Naaras Avoin Minna Krogh EX1 CAC
FI*Piupaws Pathways of Sekhmet (CRX n 03) x FI*Piupaws Firefly (CRX e 24)
329 CRX IV / CRX g 03 FI SRK LO FI*VeeKasin Miss Nettles Naaras International Premior Minna Krogh EX1 CAGPIB
FI*Framillan Cunning thunder (CRX bs) x FI*Jip-Jap'n Unknown Mermaid (CRX g 03)
330 CRX IV / CRX f 02 62 FI SK LO 14 FI*Huissin Pebble Beach Naaras Kastraatti Minna Krogh EX1 CAP
FI*Alchemist Walt Disney (CRX e 02) x FI*Huissin Augusta Soldan (CRX f 03)
331 CRX V / CRX n 24 FI SK LO 15 FI*Ballerina's Sancho Panza Uros Avoin Minna Krogh EX1 CAC
FI*Derekaz Da Deus Fortunae (CRX n 24) x FI*Ballerina's Odile (CRX fs)
332 CRX VI / CRX a 03 22 FI SK LO 14 FI*Windseeker Della Bluenose Naaras International Champion Minna Krogh EX1 CAGCIB
Beaconwood Dark Magic (CRX ns) x FIN*Windseeker Quilla Belle-Île (CRX f 03 24)
333 CRX VI / CRX n 01 21 62 FI SK LO 15 FI*Piupaws Twister of Sekhmet Uros Avoin Minna Krogh EX1 CAC BIV NOM BIS
FI*Piupaws Pathways of Sekhmet (CRX n 03) x FI*Piupaws Twisted Sister (CRX n 02 21)
334 CRX VI / CRX n 01 21 62 FI SK RX 16 FI*FunkyJam's Melody Pops Naaras Pennut 4-7 kk Minna Krogh EX1
FI*Framillan Rolling PickaBoo (CRX a 01 21) x FI*FunkyJam's Bon-Bon Candy (CRX n 03 24)
335 CRX VII / CRX g 33 FI SK LO 15 FI*VippeCat Belinda nine2015 Naaras Avoin Minna Krogh EX1 CAC
Vegas SoNata (CRX d 03 24) x FI*Ronttilan Tuonen Joutsen (CRX f 09)
336 DRX I / DRX n FI SK RX 15 FI*Fairy-Story's Obsession Naaras Avoin Laura Scholten EX1 CAC NOM
S*Kingfishers Never Give Up (DRX n) x FI*Fairy-Story's Imagine (DRX f 32)
337 DRX III / DRX g FI SRK LO 14 FI*Åbodas Taiga Naaras Grand International Champion Laura Scholten EX1 CACS
SE*Amor Regis Marius (DRX es 22) x FI*Åbodas Mai (DRX a)
338 DRX III / DRX ds FI SK LO 15 SE*Ternas Jussi Björling Uros Avoin Laura Scholten EX1 CAC
S*Wicked Witch Saturnus (DRX n) x SE*Ternas 5 Athena (DRX ds)
339 DRX III / DRX g FI SRK LO 14 FI*Åbodas Ninja Naaras International Premior Laura Scholten EX1 CAGPIB
SE*Amor Regis Marius (DRX es 22) x FI*Åbodas Mai (DRX a)
340 DSP II / DSP n 09 21 FI SK LO 15 FI*Indigo's Blue Storm Uros Avoin Minna Krogh EX1 No Cert
RU.Dolf Shudan (DSP d 21) x Yustina Bast (DSP f 03)
341 DSP III / DSP e FI SK LO 15 Anisia Don Ramzes Naaras Määrittely Minna Krogh DSP IV/ e 09
Moses Don Ramzes (DSP d 09) x Pesnya Don Ramzes (DSP g)
341 DSP IV / DSP e 09 FI SK LO 15 Anisia Don Ramzes Naaras Champion Minna Krogh EX1 CACIB
Moses Don Ramzes (DSP d 09) x Pesnya Don Ramzes (DSP g)
342 OLH b FI SK LO 16 FI*Jalecat's ÄhäKutti Uros Pennut 4-7 kk Laura Scholten EX1
FI*Jalecat's X'tra XoXo (OSH n 24) x FI*Willicon Freixenet Elyssia (OSH q)
343 OLH ns 25 FI SK RX 15 FI*Mummeli Sofinho Yaron Uros Avoin Laura Scholten EX1 CAC NOM
FI*Noxx Hercules (OLH ns 24) x FI*Mummeli Dinazinha Sofia (OSH n)
344 OLH q 03 24 FI SK LO 15 FI*Galene's Dracunculus Vulgaris Naaras Kastraatti Laura Scholten EX1 CAP
Jacadi De La Cour Divine (OSH d 02) x FI*Galene's Blue Passion (SIA a 03 21)
345 OSH n FI SK LO 15 FI*Ori-Katin Modesty Blaise Naaras Nuoret 7-10 kk Vladimir Isakov EX1
Pharoahsgems Sinuhe of Kelmikerhon (SIA n) x FI*Ori-Katin Pussy Katnip (OSH f)
346 OSH n FI SK LO 16 FI*BlackDevil's Black Devil Uros Pennut 4-7 kk Vladimir Isakov Abs
Azorez Gwaihir The Windlord (SIA a) x FI*Birregin Juniper (OSH h)
347 OSH n FI SK LO 16 FI*Jalecat's ÄläMölö Naaras Pennut 4-7 kk Vladimir Isakov EX1 NOM
FI*Jalecat's X'tra XoXo (OSH n 24) x FI*Willicon Freixenet Elyssia (OSH q)
348 OSH a FI SRK LO 14 FI*LoudMeow Lady Starstruck Naaras International Premior Vladimir Isakov EX1 CAGPIB NOM
Yrttitarhan Maitikka (OSH p 24) x S*Sandvretens Syrah (OSH a 25)
349 OSH b FI SK LO 15 FI*Jalecat's ZC Aamuisin Naaras Kastraatti Vladimir Isakov EX1 CAP
FI*Jalecat's O'Boy (OSH b 24) x FI*Jalecat's SinCityGirl (OSH b 03 24)
350 OSH f FI SK LO 15 O*Kay Orient Angel Bon-Bon Baby Naaras Grand International Champion Vladimir Isakov EX1 CACS
HU*Shagio-Chen Pamelo (OSH d 03 22) x UA*Made in Ukraine Vasilisa (SIA n 03)
351 OSH f FI SK LO 15 FI*BlackDevil's Dark Schakaliina Naaras International Champion Vladimir Isakov EX1 CAGCIB
Azorez Gwaihir The Windlord (SIA a) x FI*Laurinda Carmen Creme Brulee (OSH f)
352 OSH h FI SRK RX FI*Skazki Sametti Tigrovna Naaras Grand International Premior Vladimir Isakov EX1 CAPS
Felitan Tiger Woods (OSH as 25) x FI*Skazki Polgara (OLH h 24)
353 OSH n 24 FI SK LO 15 Oralee Hidalgo Uros Supreme Premior Vladimir Isakov KM NOM
Oralee you touch my Heart, JW (OSH b 24) x Felitan Austine (OSH ns 24)
354 OSH n 24 FI SK LO 15 FI*Keskimaan She's an Einstein Naaras Kastraatti Vladimir Isakov EX1 CAP
FI*Keskimaan Elf Eruheran (OSH n 03 24) x FI*Keskimaan TGRLily Buttercup (OSH n)
355 OSH a 25 FI SRK LO 14 FI*LoudMeow Stella by Starlight Naaras International Premior Vladimir Isakov EX1 CAGPIB
Yrttitarhan Maitikka (OSH p 24) x S*Sandvretens Syrah (OSH a 25)
356 OSH b 22 FI SRK RX FI*Willicon Autunno Dolce Uros International Premior Vladimir Isakov EX1 CAGPIB
FIN*Velokatin Pegoretti (OSH a 24) x FIN*Skazki Nereida (OLH b 22)
357 OSH b 24 FI SRK LO 13 Akita Ha Kuna*PL Naaras Grand International Champion Vladimir Isakov EX1 CACS NOM
Purrfect Garfield (OSH c 22) x Harada Ari-Gan*PL (OSH h 25)
358 OSH d 24 FI SK LO 15 FI*BlackDevil's RedBull Uros Grand International Champion Vladimir Isakov EX1 CACS
Azorez Gwaihir The Windlord (SIA a) x FI*Laurinda Carmen Creme Brulee (OSH f)
359 OSH d 24 FI SK LO 15 FI*Choose DareDeVill Uros Nuoret 7-10 kk Vladimir Isakov EX1 NOM
FI*Choose Xoo Cute To Be True (OSH n 03 24) x FI*Choose Sims à la Bimba (OSH f)
360 OSH d 24 FI SRK LO HU*Imladris Indil Hapci Uros Supreme Premior Vladimir Isakov KM
Crazy Horse D'Oltremare, I (OSH n 24) x Dixie Capri Happy Jungle*RU (SIA f 21)
361 OSH f 24 FI SRK LO 13 (N)Manhunter's Check Me Out Naaras Supreme Champion Vladimir Isakov KM
DK*Piltoft's Mr. Tambourine Man (OSH d 24) x Bestcats Incredible Illusion (OSH fs)
362 OSH o 24 FI SK LO 15 FI*Jalecat's ZC EnsiSuudelma Naaras Kastraatti Vladimir Isakov EX1 CAP
FI*Jalecat's O'Boy (OSH b 24) x FI*Jalecat's SinCityGirl (OSH b 03 24)
363 OSH bs 25 FI SK LO 15 FI*Martinic Village Girl Naaras Champion Vladimir Isakov EX1 CACIB
FI*Nazarlik XTC (OSH bs 25) x Akita Ha Kuna*PL (OSH b 24)
364 OSH f 03 FI SK RX 15 FI*Mummeli Galoozinha Unica Naaras Champion Vladimir Isakov EX1 CACIB
Galoo of Beugnycats (OSH n) x FI*Mummeli Hildazinha Nadine (SIA h 03 21)
365 OSH n 01 21 FI SRK RX 14 FI*Birregin Magaskawee Naaras Supreme Champion Vladimir Isakov KM
HU*Shagio-Chen Palatinus (SIA n 03 21) x FI*Birregin Chihiro (OSH n 03 24)
365 OSH n 01 21 FI SRK RX 14 FI*Birregin Magaskawee Naaras Siitos Rotukirjaus Kissaliitto
HU*Shagio-Chen Palatinus (SIA n 03 21) x FI*Birregin Chihiro (OSH n 03 24)
366 OSH n 02 21 FI SK LO 15 FI*BlackDevil's Sweet Lady Joker Naaras International Champion Vladimir Isakov EX1 CAGCIB
Azorez Gwaihir The Windlord (SIA a) x FI*Birregin Magaskawee (OSH n 01 21)
367 OSH n 02 21 FI SK LO 15 FI*Meikatin Angeli Naaras Nuoret 7-10 kk Vladimir Isakov EX1
FI*Pinewoods Tequila Sunrise (SIA b 02 21) x FI*LoveOriental Queen of Diamonds (OSH n 03 24)
367 OSH n 02 21 FI SK LO 15 FI*Meikatin Angeli Naaras Määrittely Minna Krogh OSH n 02 21
FI*Pinewoods Tequila Sunrise (SIA b 02 21) x FI*LoveOriental Queen of Diamonds (OSH n 03 24)
368 OSH n 03 24 FI SK LO 15 FI*BlackDevil's Hunting NightWing Naaras Grand International Champion Vladimir Isakov EX1 CACS
Azorez Gwaihir The Windlord (SIA a) x FI*Birregin Magaskawee (OSH n 01 21)
369 OSH b 03 24 FI SK LO 15 FI*BlackDevil's Caramel Harley Quinn Naaras Grand International Champion Vladimir Isakov EX1 CACS
Azorez Gwaihir The Windlord (SIA a) x FI*Birregin Magaskawee (OSH n 01 21)
370 OSH h 03 24 FI SK LO 16 One Fun Sun's World Naaras Pennut 4-7 kk Vladimir Isakov EX1
UA*Made in Ukraine X-Factor (OSH b 24) x Appetite Sun's World (OSH e 03 25)
371 OSH b 03 24 FI SRK LO 14 FI*Jalecat's SinCityGirl Naaras Avoin Vladimir Isakov EX1 CAC
FI*Keskimaan Elf Eruheran (OSH n 03 24) x FI*Jalecat's NothingElseMater (OLH bs)
371 OSH bs 03 24 FI SRK LO 14 FI*Jalecat's SinCityGirl Naaras Määrittely Minna Krogh OSH b 03 24
FI*Keskimaan Elf Eruheran (OSH n 03 24) x FI*Jalecat's NothingElseMater (OLH bs)
372 RUS FI SRK LO 13 Wynterwynd Moon River Uros Supreme Champion Anna Wilczek KM NOM BIS
Wynterwynd Watermarque (RUS ) x Tylona's Dancing in the Moonlight (RUS )
372 RUS FI SRK LO 13 Wynterwynd Moon River Uros Siitos Rotukirjaus Kissaliitto
Wynterwynd Watermarque (RUS ) x Tylona's Dancing in the Moonlight (RUS )
373 RUS FI SRK LO FI*Lolcat's Alexandra Naaras Supreme Champion Donatella Mastrangelo Abs
FI*Lolcat's Oskari (RUS ) x FIN*Katzenhof Lavanya (RUS )
373 RUS FI SRK LO FI*Lolcat's Alexandra Naaras Siitos Rotukirjaus Kissaliitto
FI*Lolcat's Oskari (RUS ) x FIN*Katzenhof Lavanya (RUS )
374 RUS FI SK LO 14 FI*Lolcat's Leo Wyatt Uros Grand International Champion Anna Wilczek EX1 CACS
Wynterwynd Moon River (RUS ) x FI*Lolcat's Alexandra (RUS )
374 RUS FI SK LO 14 FI*Lolcat's Leo Wyatt Uros Siitos Rotukirjaus Kissaliitto
Wynterwynd Moon River (RUS ) x FI*Lolcat's Alexandra (RUS )
375 RUS FI SRK LO FI*Bessemjanka's Nesha Naaras Grand International Champion Donatella Mastrangelo EX1 CACS
FIN*Susanssin Playful Leaves (RUS ) x FIN*Bessemjanka's Manteli (RUS )
376 RUS FI SRK LO FI*Bessemjanka's Qaramell Naaras International Champion Donatella Mastrangelo EX2
FI*Inkilee Huvitus (RUS ) x FI*Bessemjanka's Nesha (RUS )
377 RUS FI SK LO 15 FI*Lolcat's Willow Rosenberg Naaras International Champion Donatella Mastrangelo EX4
Wynterwynd Moon River (RUS ) x FI*Lolcat's Wendy Darling (RUS )
378 RUS FI SK LO 16 Ruskis Veroschka of Katzenhof Naaras International Champion Donatella Mastrangelo EX3
Ruskis Yerik (RUS ) x Ruskis Dimka (RUS )
379 RUS FI SRK LO FI*Harmuan Belle Bärlein Naaras International Champion Donatella Mastrangelo EX1 CAGCIB BIV NOM BIS
Blue-Bogomil v. Salzbachtal (RUS ) x FI*Harmuan Moria Mussukka (RUS )
380 RUS S*Wildtbergs Venus Verus Naaras Champion Donatella Mastrangelo EX1 CACIB
S*Kyanos Akaios (RUS ) x S*Wildtbergs Manda Kristina Cortovna (RUS )
381 RUS FI SRK LO 14 FI*Harmuan Niki Nallukka Uros Avoin Anna Wilczek Abs
FI*Janatuisen Daddy's Boy (RUS ) x FI*Harmuan Belle Bärlein (RUS )
382 RUS FI SK LO 15 FI*NorthernBlue Lionheart Uros Avoin Anna Wilczek EX2
S*Grrr Aston Martin One (RUS ) x FIN*NorthernBlue Ebba Eager (RUS )
383 RUS FI SK LO 15 FI*Otavan Dubhe Uros Kastraatti Anna Wilczek EX4
FI*Inkilee Cristal (RUS ) x FI*Galubika Izmena (RUS )
384 RUS FI SK LO 15 FI*Otavan Merak Uros Kastraatti Anna Wilczek EX
FI*Inkilee Cristal (RUS ) x FI*Galubika Izmena (RUS )
385 RUS FI SK LO 15 Porto Blekitek*PL Uros Avoin Anna Wilczek EX1 CAC
Bluestjern's Flash Dancer (RUS ) x Pamela Rebecat*PL (RUS )
386 RUS FI SK LO 15 FI*Lolcat's Queen Victoria Naaras Avoin Donatella Mastrangelo EX3
Wynterwynd Moon River (RUS ) x FI*Lolcat's Alexandra (RUS )
387 RUS FI SK LO 15 FI*Otavan Mizar Naaras Avoin Donatella Mastrangelo EX
FI*Inkilee Cristal (RUS ) x FI*Galubika Izmena (RUS )
388 RUS FI SK LO 15 FI*Otavan Phecda Naaras Avoin Donatella Mastrangelo EX
FI*Inkilee Cristal (RUS ) x FI*Galubika Izmena (RUS )
389 RUS FI SK LO 15 FI*Shady-Lady's Diamond Naaras Avoin Donatella Mastrangelo EX2
Wynterwynd Moon River (RUS ) x FI*Shady-Lady's New Yorker (RUS )
390 RUS FI SK LO 15 FI*Sini-ihmeen Pörnä-Tyttö Naaras Avoin Donatella Mastrangelo EX
S*Grrr Aston Martin One (RUS ) x FI*Sini-ihmeen Marimin (RUS )
391 RUS FI SK LO 15 FI*Sini-ihmeen Saaga Naaras Avoin Donatella Mastrangelo EX
Marco of Happy Song (RUS ) x S*Mudhoneys Minni (RUS )
392 RUS FI SK LO 15 FI*Tcarskii'dvorik Peonia Naaras Avoin Donatella Mastrangelo EX
Czarcatz's Travis of Everblue (RUS ) x FI*Tcarskii'dvorik Olimpia (RUS )
393 RUS FI SK LO 15 Habeebas Gracious Georgina Naaras Avoin Donatella Mastrangelo EX1 CAC
Katzenhof Onni (RUS ) x Habeebas Exceptional Elisha (RUS )
394 RUS FI SK LO 15 FI*Albergan Aarnivalkea Naaras Nuoret 7-10 kk Anna Wilczek EX1 BIV NOM BIS
Amore di Marchesi*CH (RUS ) x FI*Hana-Bi Biutiful (RUS )
395 RUS FI SK LO 15 FI*Sini-ihmeen Viehko Venla Naaras Nuoret 7-10 kk Anna Wilczek EX3
Frank Sheer Love*RU (RUS ) x FI*Sini-ihmeen Marimin (RUS )
396 RUS S*Wildtbergs Aqua Marina Naaras Nuoret 7-10 kk Anna Wilczek EX2
Velour Akvamarin,CZ (RUS ) x S*Wildtbergs Venus Verus (RUS )
397 RUS FI SK LO 16 FI*Hana-Bi Tivoli Uros Pennut 4-7 kk Donatella Mastrangelo EX3
FI*Hana-Bi Timur (RUS ) x Wow Hana-Bi Grey Sky*PL (RUS )
398 RUS FI SK LO 16 FI*Harmuan Tarmo Tonttupoika Uros Pennut 4-7 kk Donatella Mastrangelo EX1 BIV NOM BIS
FI*Lolcat's Leo Wyatt (RUS ) x FI*Harmuan Hilma Hunajainen (RUS )
399 RUS FI SK LO 16 FI*Harmuan Terho Tonttupoika Uros Pennut 4-7 kk Donatella Mastrangelo EX2
FI*Lolcat's Leo Wyatt (RUS ) x FI*Harmuan Hilma Hunajainen (RUS )
400 RUS FI SK LO 16 FI*Hana-Bi Ilo Naaras Pennut 4-7 kk Anna Wilczek EX3
FI*Hana-Bi Timur (RUS ) x Wow Hana-Bi Grey Sky*PL (RUS )
401 RUS FI SK LO 16 FI*Harmuan Luna Lellukka Naaras Pennut 4-7 kk Anna Wilczek EX2
FI*Lolcat's Leo Wyatt (RUS ) x FI*Harmuan Nessa Nallukka (RUS )
402 RUS FI SK LO 16 FI*Janatuisen Anastasia La Duchesse