PIROK 123. kansainvälinen kissanäyttely 22.05.2016
Järjestävä yhdistys Pirkanmaan Rotukissayhdistys ry
Alkaa 22.5.2016 Loppuu 22.5.2016
Ilmoittautuminen alkaa 16.2.2016 Ilmoittautuminen loppuu 26.4.2016
Yleisöaika alkaa 10:00 Yleisöaika loppuu 15:30
Eläinlääkärintarkastus alkaa 7:30 Eläinlääkärintarkastus loppuu 9:00
Arvostelut alkavat 9:30 Vahvistuskirjeen julkaisupvm 13.5.2016
Kansainvälinen Kyllä Erikoisnäyttely Ei
Drive In -näyttely Ei Omistajat saavat esitellä kissansa Kyllä
Kissoja enintään 800   Kategoriat 1, 2, 3, 4, Kotikissat
BreedBIS-rodut BUR BreedBIS kissoja vähintään 50
Tilinumero
Sähköposti show@pirok.org
Paikka Tampere
Toimihenkilöt Näyttelypaikka: Tampereen Messu- ja Urheilukeskus, Ilmailunkatu 20, Tampere
Näyttelypäällikkö: Elise Rämö, elise.ramo@pirok.org, p. 0405599924
Näyttelysihteerit: Kristiina Martikainen (Kat I, III, IV), Hirsimäentie 12, 37860 Kärjenniemi puh. 0405237764 & Pia Hassell (Kat II, KK), Koivuhaantie 4 B 5, 33480 Ylöjärvi, puh. 0415036421
Tavoitat näyttelysihteerit parhaiten sähköpostitse show@pirok.org, töissä emme hoida näyttelyasioita
Rotu- ja myyntipöydät: Marika Nyström, marika.nystrom@pirok.org, p. 0407062191
Palkinnot ja ruusukkeet ovat tervetulleita: Annemari Rautavesi, annemari.rautavesi@pirok.org
Raha-asiat: Kristiina Martikainen, kristiina.martikainen@pirok.org
Assistenttianomukset osoitteeseen: assistentit@pirok.org
Lisätietoja BUR erikoisnäyttely ja Breed BIS joka järjestetään yhdessä Burmakissan ystävien kanssa, mikäli kissoja ilmoitetaan riittävästi.
Kaikki rodut arvostellaan molempina päivinä, näyttelyluokat 1 - 17.
Kategorian parhaat valitaan erikseen kategorioissa 1, 2, 3, 4 ja kotikissat.
Näyttelymaksut: 36 €/kissa/pv, PIROK:in jäsenten kissat 33 €/kissa/pv, ei-FIFe -kissat 50 €/kissa/pv. Burmakissan ystävät ry maksaa jäsentensä burmien näyttelymaksusta 5€ sunnuntaina. PIROK:in leimakorteilla voi maksaa vain FIFe:en rekisteröityjen kissojen näyttelymaksuja ja hyväksymme PIROK:in leimakortit maksuina ERY-SYD:n, INCAT SUOMEN, ISROK:n, KES-KIS:n, PIROK:n, POH-KIS:n, POROK:n, RUROK:n, SATAKISSAn, SUROK:n, TUROK:n ja YKKÖSKISSOJEN jäseniltä. Leimakortti on lähetettävä näyttelysihteerille välittömästi ilmoittautumisen jälkeen.
Tarkistus- ja veteraaniluokka 10 € arvostelun yhteydessä, muutoin normaali näyttelymaksu. Kasvattaja- ja siitosluokat ovat maksuttomia muun luokan yhteydessä, yksistään normaali näyttelymaksu.
Maksa käyttäen Omakissasta saamaasi viitenumeroa, eräpäivä on sama kuin ilmoittautumispäivä!.
Ilmoittautumisajan jälkeen vain väri- ja luokkamuutokset ovat mahdollisia, muutokset mieluiten sähköpostilla show@pirok.org tai kirjeellä.
Ilmoittautuminen on sitova, peruuttamattomat ilmoittautumiset laskutetaan. Jos kissa perutaan ennen ilmoittautumisajan loppua, palautetaan 75% maksusta. Myöhästyneet, puutteelliset ja myöhässä maksetut ilmoittautumiset voidaan hylätä.
Mahdollinen karsinta tehdään maksettujen ilmoittautumisten saapumispäivän mukaan.
Luettelo on maksullinen etukäteen maksettuna 2 €/pv, näyttelyssä ostettuna 3€/pv.
Ruusukkeet sisältyvät näyttelymaksuun ja leimakortit ovat käytössä.

Yhteenveto ilmoittautumisista

Kategoria Ilmoittautuneita
1 92
2 168
3 159
4 77
Kotikissat 9
Yhteensä 505

Suodata näytettäviä tuloksia alla olevilla valinnoilla.

Suodata näytettäviä tuloksia alla olevilla valinnoilla.

Nro EMS-koodi Rekisterinumero Nimi Sukupuoli Luokka Tuomari Tulos
1 EXO w 62 FI SK LO 16 FI*Elrikan Snow King Uros Pennut 4-7 kk Flavia Capra EX1
LV*Nostri Vincent More Than a Feeling (EXO w) x FI*Chevhill's Piece of Gold (PER d 02)
2 EXO w 62 FI SK LO 16 FI*Elrikan Snow Queen Naaras Pennut 4-7 kk Flavia Capra EX1
LV*Nostri Vincent More Than a Feeling (EXO w) x FI*Chevhill's Piece of Gold (PER d 02)
3 EXO n FI SK LO 14 FI*AzuLejo's Deep Silent Complete Naaras Grand International Champion Vladimir Isakov EX1 CACS BIV NOM BIS
IT*Serafino del Falco d'Oro (EXO n) x FI*Leonidan Queen 4 AzuLejo (EXO f 03 22)
4 EXO n FI SK LO 14 FI*Chevhill's Italian Gigolo Uros International Champion Vladimir Isakov EX1 CAGCIB
Tombrock's Amadeus (EXO a) x FI*Elrikan Aamu Aurinko (EXO f 22)
5 EXO n FI SK LO 15 PT*Kiyoko Kats Big Royal Naaras Champion Vladimir Isakov EX1 CACIB
PT*Kiyoko Kats BB-4ever (PER n 22) x Canastaexo Lil Candy of Kiyoko Kats, DSM (EXO n)
6 EXO n FI SK LO 16 Shuturi's Black Label 4 Ayser Uros Pennut 4-7 kk Vladimir Isakov Abs
S*Athelstones Red-Hot (EXO d) x Shuturi's Peggy Sue (PER g)
7 EXO n 24 FI SRK LO FI*Aamukasteen Ester Estelar Naaras International Premior Flavia Capra Abs
D'Eden Lover Baldwin (EXO n 24) x FIN*Aamukasteen Shade Flame (PER f)
8 EXO fs 24 62 X-Treme Snowy Doll Naaras Grand International Champion Gerson Alves Pereira EX1 CACS
X-Treme Xander Strieborna Ruza (EXO ds 24) x Marlin Elektra of X-Treme (PER f 22)
9 EXO n 03 FI SK LO 14 FI*AzuLejo's Bye Bye Beautiful Naaras International Champion Vladimir Isakov Abs
IT*Serafino del Falco d'Oro (EXO n) x FI*Leonidan Queen 4 AzuLejo (EXO f 03 22)
10 EXO g 03 FI SRK LO 13 JustOneWish Splatter Painted Naaras Champion Gerson Alves Pereira EX1 CACIB
Justonewish Enrique Enriquez (EXO a) x Alizara Red Hot Hannah (PER f 03 23)
11 EXO n 03 22 FI SK LO 15 FI*Sabrimin Revolution Uros Avoin Flavia Capra EX1 CAC
FI*Sabrimin Prince (PER d) x Ark Star Shakira (EXO n 03 24)
12 EXO d 03 22 FI SK LO 16 FI*Elrikan Snow Leopard Uros Pennut 4-7 kk Gerson Alves Pereira EX1
LV*Nostri Vincent More Than a Feeling (EXO w) x FI*Chevhill's Piece of Gold (PER d 02)
13 PER n FI SK LO 15 Alsace Jette Naaras Champion Flavia Capra EX1 CACIB NOM
Aftabi Top Spin of Siriuksen (PER n) x Kis'Herbas Lavazza of Siriuksen (EXO fs)
14 PER n FI SRK LO FI*Kultaviiksen Don Juan Uros Siitos Rotukirjaus Kissaliitto
Fairy 4 U Jumanji (PER ds 22 62) x FIN*Kuutsa's Storm in a Teacup (PER fs)
15 PER a FI SK LO 15 FI*Timanfaya Heartbeat Uros Champion Vladimir Isakov Abs
FIN*Amabili's Blue Diamond (PER a) x My-Champagne Anemone to Timanfaya (PER n 24)
16 PER d FI SRK LO FI*Sabrimin Prince Uros Supreme Champion Vladimir Isakov KM NOM
DK*Star Wars Mace Windu of Mandrake (PER n) x FIN*Sabrimin Mamma Mia! (PER d)
17 PER d FI SK LO 15 FI*Mimosan Paranoid Uros Nuoret 7-10 kk Vladimir Isakov EX1 BIV NOM BIS
A*Heaven Sent Quicky Express (PER n) x FI*Mimosan Hold It Against Me (PER f)
18 PER d FI SK LO 15 FI*KiSui Fly To The Moon Uros Pennut 4-7 kk Vladimir Isakov EX1
FI*Kermaviiksen Giovanni (PER n 03) x FI*Kultaviiksen Janis Joplin (PER d)
19 PER f FI SRK LO 14 FI*Kultaviiksen Minnie Ripperton Naaras Champion Gerson Alves Pereira EX1 CACIB
FI*Kultaviiksen Don Juan (PER n) x FIN*Tuitui Drawn In The Clouds (PER d)
20 PER f FI SK LO 16 FI*Kultaviiksen Pandora Naaras Pennut 4-7 kk Gerson Alves Pereira EX1 NOM BIS
FI*Kultaviiksen Don Juan (PER n) x Kuutsas Summer Storm (PER fs)
21 PER n 22 FI SRK LO 14 IT*Diciotto Carati Virginia Naaras Grand International Champion Gerson Alves Pereira EX1 CACS
Diciotto Carati Linus (PER a 22) x Diciotto Carati Querida (PER n 22)
22 PER d 23 FI SK LO 14 FI*Mimosan Never Let You Go Uros Grand International Champion Flavia Capra EX1 CACS NOM BIS
S*Athelstones Blackout (PER n) x A*Heaven Sent Petite Fleur (PER f 03 23)
23 PER es 11 FI SK LO 16 FI*Kultaviiksen Poseidon Uros Pennut 4-7 kk Gerson Alves Pereira Mitätöity
FI*Kultaviiksen Don Juan (PER n) x Kuutsas Summer Storm (PER fs)
24 PER n 03 FI SK LO 15 FI*Dirlandan Picasso Uros Avoin Gerson Alves Pereira EX1 CAC
Toy Tricksy Zorro (PER n 02) x FI*Honeydew Queen of the Roses (PER f 03)
25 PER n 03 FI SRK LO 14 Hiladoras Alejandro Uros Supreme Premior Gerson Alves Pereira KM NOM
Jewel-Eyes Little Fighter (PER d 03) x FIN*Amysantti Money Spinner (PER n)
26 PER d 03 FI SK LO 15 Bafini Sweet Dancer Uros International Champion Gerson Alves Pereira EX1 CAGCIB
Dark Diamond Baccardi (PER d 03 22) x Esta Valley's Anna of Bafini, DM (PER f 03)
27 PER g 02 62 FI SK RX 15 FI*Celestial's Answear 2 All My Prayers Naaras Avoin Flavia Capra EX1 CAC
Agaro Pers Fenix (PER a 02) x Agaro Pers Kim (PER e 03)
28 PER g 03 FI SK RX 16 FI*Celestial's My Precious Naaras Pennut 4-7 kk Flavia Capra EX1 NOM
Agaro Pers Fenix (PER a 02) x Agaro Pers Kim (PER e 03)
29 PER ns 03 24 FI SK RX 16 FI*Chevhill's Silver Dollar Babe Naaras Pennut 4-7 kk Vladimir Isakov EX1
D'Arnaud Tiramisu (PER n 02 21) x FIN*Chevhill's Sweet As Candy (PER gs 03 22)
30 RAG n FI SK LO 15 FI*Pengvin's Gloria Naaras Nuoret 7-10 kk Flavia Capra Abs
S*FunHouse's Hector Made in Sweden (RAG n 04 21) x FI*Pengvin's Celina (RAG n)
31 RAG a FI SK LO 14 FI*AijaiCats Charming Carla Naaras Grand International Champion Vladimir Isakov EX1 CACS
FI*Riverknee Starship Trooper (RAG n 04) x FI*AijaiCats Noble Nana (RAG a 04)
32 RAG a FI SK LO 16 FI*Rock'nRags Treasure of the Mexican Naaras Pennut 4-7 kk Vladimir Isakov EX1 NOM
FI*Collicatin Mexican Boyfriend (RAG n 03) x FI*Rock'nRags Diamond Dust (RAG a 04)
33 RAG f FIN SRK LO FIN*Dollyblues Rainbow Doll Naaras Supreme Premior Gerson Alves Pereira KM
FIN*Dollicious Padrone del Aqua (RAG a 04) x FIN*Panacheen Zealous Zulu (RAG f 03 21)
33 RAG f FIN SRK LO FIN*Dollyblues Rainbow Doll Naaras Veteraani Flavia Capra 2
FIN*Dollicious Padrone del Aqua (RAG a 04) x FIN*Panacheen Zealous Zulu (RAG f 03 21)
34 RAG n 03 FI SK LO 14 FI*Celestial's Nirvana Uros Avoin Gerson Alves Pereira EX1 CAC NOM
S*Gunbertus Perfect Cameo (RAG d 03 21) x FI*Celestial's RussianRoulette (RAG n 03)
35 RAG n 03 FI SK LO 15 FI*Cat's-JM Hot-Kiss Naaras Avoin Gerson Alves Pereira EX1 CAC BIV NOM
Goldendolls Cattery JG (RAG a 03 21) x FI*Cat's-JM Classic-Glamour (RAG n)
36 RAG n 03 FI SK LO 15 FI*Celestial's Syypää Sun Hymyyn Uros Nuoret 7-10 kk Gerson Alves Pereira EX1
S*Gunbertus Perfect Cameo (RAG d 03 21) x FI*Celestial's Million Dollar Baby (RAG n 04)
37 RAG n 03 FI SK LO 15 FI*Rock'nRags Vincent van Gogh Uros Nuoret 7-10 kk Gerson Alves Pereira EX2
Of Moonlight Dolls Silver Shadow (RAG n 03) x FI*Rock'nRags Black Pearl (RAG a 03)
38 RAG n 03 S*Krickelins Maximus Uros Nuoret 7-10 kk Gerson Alves Pereira Abs
S*Sky high's Limited Edition (RAG n 04) x DK*Jaquet Marie Stuart (RAG a 03)
39 RAG n 04 FI SK LO 15 NO*Noble Origins' Prince Carl Philip Uros International Champion Vladimir Isakov EX1 CAGCIB
Lovelystory McSteamy (RAG n 04) x NO*Noble Origins' Sophia Loren (RAG a 04)
40 RAG n 04 FI SK LO 15 FI*Rock'nRags Wave Dancer Naaras Avoin Vladimir Isakov Abs
FI*Rock'nRags MonsieurDaVinci (RAG n 04) x SweetFellow Tamaya-Magnolia (RAG a 03)
41 RAG n 04 FIN SRK LO FIN*Dollyblues PieceOfMyHeart Naaras Grand International Premior Vladimir Isakov EX1 CAPS
FIN*Dollyblues Rhapsody In Blue (RAG a 03) x FIN*Dollyblues Satin Doll (RAG f)
42 RAG a 03 FI SK LO 14 FI*Dollyblues You Are The Sunshine Naaras Grand International Champion Flavia Capra EX1 CACS
Of Moonlight Dolls Dutch Dreamer (RAG a 03) x FI*Dollyblues GoodGollyMsMolly (RAG a 03)
43 RAG a 03 FI SK LO 15 FI*Neige-Cristal's Adelisa Rose Naaras Grand International Champion Flavia Capra EX2
FI*Neige-Cristal's Mon Tresor Florian (RAG n 04) x (N)Diadem's Hazel Harmonie (RAG a 03)
44 RAG a 03 FI SK LO 14 (N)Diadem's Vuzzy Uros International Champion Flavia Capra EX1 CAGCIB
(N)Diadem's Oliver Light Blue (RAG a 03) x Eulalie Zafir Diadems (RAG a 03)
45 RAG a 03 FI SK LO 14 FI*Rock'nRags Licence to Chill Uros Champion Flavia Capra Mitätöity Mitätöity
FI*Rock'nRags NinjaBoy (RAG a 03 21) x FI*Dollyblues Hello Mary Lou (RAG a 03)
46 RAG a 03 FI SK LO 15 FI*Cat's-JM Snow-Kiss Uros Avoin Flavia Capra EX1 CAC BIV
Goldendolls Cattery JG (RAG a 03 21) x FI*Cat's-JM Classic-Glamour (RAG n)
47 RAG a 03 FIN SRK LO FIN*Celestial's FallenAngel Naaras Supreme Premior Flavia Capra KM NOM
King Bombon Unreal Ragdolls*ES (RAG b) x FIN*Celestial's Amazing Grace (RAG n 03)
48 RAG a 03 FI SRK LO FI*Dollyblues GoodGollyMsMolly Naaras International Premior Flavia Capra EX1 CAGPIB
Kanoa Dama W Masce*PL (RAG n 03) x FI*Dollyblues EndlessLoveSong (RAG n 04)
49 RAG a 03 FI SK LO 14 FI*Celestial's Poison Girl Naaras Premior Flavia Capra Abs
FI*Celestial's GunBert (RAG a 03) x FI*Celestial's Heaven on Earth (RAG f 04)
50 RAG a 04 FI SK LO 15 FI*Valkokullan Helinä Naaras Avoin Gerson Alves Pereira EX1 CAC
DK*Jaquet Cinnamon (RAG a 03) x FI*Valkokullan Bubble Bell (RAG a 04)
51 RAG f 03 FI SK LO 15 FI*Celestial's Angel on My Shoulder Naaras Nuoret 7-10 kk Vladimir Isakov EX1
S*Gunbertus Perfect Cameo (RAG d 03 21) x (N)Diadem's Wilma Sollis (RAG n 03)
52 RAG n 03 21 FIN SRK LO FIN*Calamarin Indiana Jones Uros Grand International Premior Flavia Capra EX1 CAPS
Moonlit Masquerade á Chardani*DK (RAG c 21) x FIN*Panacheen Elsie (RAG f 03)
53 RAG n 04 21 FI SRK LO FI*Dollyblues MusicOfMyHeart Uros Grand International Premior Vladimir Isakov Abs
FIN*Dollicious Frozen Heart (RAG n 03 21) x FIN*Dollyblues PieceOfMyHeart (RAG n 04)
54 RAG a 04 21 FI SRK LO FI*Rock'nRags Maxterwork! Uros Champion Flavia Capra EX1 CACIB
FI*Dollicious Maxterpiece! (RAG a 04 21) x FI*Dollyblues Queen of Beauty (RAG a 04 21)
55 RAG a 04 21 FI SK RX 15 FI*AijaiCats Lovely Lauren Naaras Avoin Flavia Capra EX1 CAC
Diamond Dolls Prince of Starring (RAG a 03 21) x FI*AijaiCats Tender Tara (RAG a 04)
56 RAG a 04 21 FI SRK RX FI*Dollicious Maxterpiece! Uros International Premior Flavia Capra EX1 CAGPIB
FIN*Kehtolaulun Max de Mio (RAG n 04 21) x CH*SunshineRaggies Orana Wileny (RAG a 03)
57 SBI n FI SK LO 15 FI*Touchant Xalté Beauté d'Amour Naaras Avoin Gerson Alves Pereira DISQ AGR.
FI*Touchant Troubadour d'amour (SBI n) x FI*Touchant Unique Beauté (SBI n)
58 SBI n FIN SRK LO FIN*Tassuliinin Braveheart Uros Veteraani Flavia Capra 1 NOM
FIN*Zhamanen Fangio (SBI n) x FIN*Tupasaaren Fransesca (SBI a)
58 SBI n FIN SRK LO FIN*Tassuliinin Braveheart Uros Supreme Premior Gerson Alves Pereira KM
FIN*Zhamanen Fangio (SBI n) x FIN*Tupasaaren Fransesca (SBI a)
59 SBI n FIN SRK LO FIN*Tamus Skyline Uros Kastraatti Gerson Alves Pereira EX1 CAP
FIN*Tamus Omni (SBI b) x FIN*Tamus Polara Powerfull (SBI n)
59 SBI n FIN SRK LO FIN*Tamus Skyline Uros Veteraani Flavia Capra Abs
FIN*Tamus Omni (SBI b) x FIN*Tamus Polara Powerfull (SBI n)
60 SBI a FI SRK LO FI*Nalle-Puhin PINK! Naaras Supreme Premior Vladimir Isakov KM BIV NOM
FIN*Zhamanen Fangio (SBI n) x FI*Tamus Wildcat (SBI f)
61 SBI a FI SRK LO FI*Tamus Viper Venturer Uros Grand International Premior Vladimir Isakov EX1 CAPS
FIN*MeToYou Ceasar (SBI a) x FIN*Tamus Baleno Bellet (SBI n)
62 SBI a FI SK LO 14 FI*Rais-Kis IceMan Uros Premior Vladimir Isakov EX1 CAPIB
BE*Baie des Amours Vortigern Art (SBI a) x FI*Rais-Kis Doris (SBI j)
63 SBI c FIN SRK LO FIN*Touchant Jaunet d'eau Naaras Grand International Premior Flavia Capra EX1 CAPS
FIN*Pirimirrin Wiseman (SBI c) x FIN*Touchant A la Paris (SBI n)
64 SBI d FI SRK RX FI*Touchant Renault Unique Uros Supreme Champion Vladimir Isakov KM
FI*Tamus Wartburg (SBI d) x FIN*Touchant Magique Beauté (SBI f)
65 SBI d FIN SRK LO FIN*Recknagel Maariolemiöö Uros Supreme Premior Vladimir Isakov KM NOM BIS
FIN*Zhamanen Fangio (SBI n) x S*Wanjeena's Golden Game (SBI f)
66 SBI d FIN SRK LO FIN*Lirukallion Täpinäsä Naaras International Premior Vladimir Isakov EX1 CAGPIB
S*Glitter's Geronimo (SBI d 21) x FIN*Lirukallion Canonkomä (SBI f)
66 SBI d FIN SRK LO FIN*Lirukallion Täpinäsä Naaras Veteraani Flavia Capra 3
S*Glitter's Geronimo (SBI d 21) x FIN*Lirukallion Canonkomä (SBI f)
67 SBI e FI SK LO 14 FI*Rais-Kis IceCream Uros Premior Flavia Capra EX1 CAPIB
BE*Baie des Amours Vortigern Art (SBI a) x FI*Rais-Kis Doris (SBI j)
68 SBI f FI SK LO 14 FI*Pörrökerän Padmé Amidala Naaras Avoin Gerson Alves Pereira EX1 CAC
FI*Tamus Escort (SBI d) x FI*Pörrökerän Aurea Aprilis (SBI n)
69 SBI f FI SRK LO 13 FI*Tamus Insignia Naaras Champion Gerson Alves Pereira EX1 CACIB
Peret Laty Mery, CZ (SBI e 21) x FI*Nalle-Puhin Marilyn Monroe (SBI n)
70 SBI g FI SK LO 14 FI*Rais-Kis IceKiss Naaras Champion Flavia Capra EX1 CACIB
BE*Baie des Amours Vortigern Art (SBI a) x FI*Rais-Kis Doris (SBI j)
71 SBI j FI SRK LO FI*Rais-Kis Doris Naaras Grand International Champion Vladimir Isakov EX1 CACS
Eliano vom Stern Regulus (SBI c) x FI*Rais-Kis Aurora (SBI f)
71 SBI j FI SRK LO FI*Rais-Kis Doris Naaras Siitos Rotukirjaus Kissaliitto
Eliano vom Stern Regulus (SBI c) x FI*Rais-Kis Aurora (SBI f)
72 SBI n 21 FI SK LO 15 FI*Saca's Azzurro Daimler Uros Nuoret 7-10 kk Gerson Alves Pereira EX1 NOM
FI*Celestial's Red Moon Rising (SBI d 21) x DK*Con Meo's Yugo (SBI c)
73 SBI n 21 FIN SRK LO FIN*Zhamanen Harlequin Naaras Premior Gerson Alves Pereira EX1 CAPIB NOM BIS
FIN*JoJon El Rayo Rumba (SBI n 21) x FIN*Zhamanen Ferrarina N.F.S. (SBI h)
73 SBI n 21 FIN SRK LO FIN*Zhamanen Harlequin Naaras Veteraani Flavia Capra 1 NOM BIS
FIN*JoJon El Rayo Rumba (SBI n 21) x FIN*Zhamanen Ferrarina N.F.S. (SBI h)
74 SBI a 21 FI SK RX 15 FI*Tamus GReddy Uros Avoin Flavia Capra EX1 CAC
Peret Laty Mery, CZ (SBI e 21) x FI*Tamus Ralliart (SBI )
75 SBI a 21 FI SK LO 15 FI*Lofanna California Naaras Avoin Flavia Capra EX1 CAC
Kissimirrin Felix (SBI b 21) x FI*Lofanna Aava (SBI f 21)
76 SBI b 21 FI SK LO 15 FI*Pikku-Miukun Albert Uros International Champion Gerson Alves Pereira EX1 CAGCIB
FI*Rais-Kis Fizz (SBI n 21) x FI*Safirrubir Blue Dream (SBI a)
77 SBI c 21 FI SRK LO FI*HaoMao Bernhard Uros Grand International Premior Flavia Capra EX1 CAPS NOM
FIN*MeToYou Ceasar (SBI a) x S*Lavender Fields Felicia (SBI b 21)
78 SBI d 21 FI SK LO 15 FI*Mototassun Rocket III Uros Avoin Vladimir Isakov EX1 CAC
FI*Tamus Iveco (SBI a) x FI*Mototassun Roseepippuri (SBI f 21)
79 SBI e 21 FI SRK LO Peret Laty Mery, CZ Uros International Champion Gerson Alves Pereira EX1 CAGCIB
Zanadu Halley's Comet (SBI b 21) x Satine van de Meybas (SBI d)
79 SBI e 21 FI SRK LO Peret Laty Mery, CZ Uros Siitos Rotukirjaus Kissaliitto
Zanadu Halley's Comet (SBI b 21) x Satine van de Meybas (SBI d)
80 SBI e 21 FI SK RX 15 FI*Tamus Garret Uros Avoin Gerson Alves Pereira EX1 CAC
Peret Laty Mery, CZ (SBI e 21) x FI*Tamus Ralliart (SBI )
81 SBI f 21 FI SK LO 15 FI*Saca's Åll for Avantgarde Naaras Nuoret 7-10 kk Flavia Capra EX1 NOM
FI*Celestial's Red Moon Rising (SBI d 21) x DK*Con Meo's Yugo (SBI c)
82 SBI h 21 FI SK LO 15 FI*Pirimirrin Kaoliniitti Naaras Avoin Vladimir Isakov EX1 CAC
FI*JoJon Kuajiang Hua (SBI b 21) x FIN*Pirimirrin Darling River (SBI j 21)
83 SBI h 21 FI SK LO 15 FI*Saca's Ö.K.Y. Mercedes Naaras Nuoret 7-10 kk Vladimir Isakov EX1
FI*Celestial's Red Moon Rising (SBI d 21) x DK*Con Meo's Yugo (SBI c)
84 TUV f 61-63 / TUV f 62 FI SK LO 15 FI*Ilveslinnan Endamli Erenay Naaras Avoin Gerson Alves Pereira EX1 CAC
FI*Verdian Gilad (TUV n 21) x FI*Ilveslinnan Canipek Cicek (TUV d)
85 TUV f 61-63 / TUV f 21 62 FI SK LO 15 FI*Ilveslinnan Erkenci Erdemay Naaras Kastraatti Gerson Alves Pereira EX1 CAP
FI*Verdian Gilad (TUV n 21) x FI*Ilveslinnan Canipek Cicek (TUV d)
86 ACL III / ACL n 22 FI SK RX 15 FI*Siriuksen ManzoniCurl Uros Champion Mateusz Jedrzejowski EX1 CACIB
BR*Aruak Curl Barth (ACL n 03 23) x FI*Siriuksen CiaraCurl (ACS a 22)
87 ACL V / ACL h 24 FI SK LO 14 Paladija Yola Naaras Grand International Champion Linda Riekstina EX1 CACS
Amore Mio Ani Mru Mru*PL (ACL b) x Paladija Ruschka (ACL fs 21 33)
88 ACS III / ACS n 24 FI SK RX 15 FI*Siriuksen NidaCurl Naaras Champion Caroline Stoa EX1 CACIB NOM
BR*Aruak Curl Barth (ACL n 03 23) x FIN*Siriuksen IdaCurl (ACS n 09 24)
89 ACS III / ACS n 24 FI SK RX 16 FI*Siriuksen Ragnar LothbrokCurl Uros Pennut 4-7 kk Caroline Stoa EX1 NOM
FI*Siriuksen ManzoniCurl (ACL n 22) x FIN*Siriuksen IdaCurl (ACS n 09 24)
90 ACS III / ACS b 24 FI SRK RX 14 FI*Siriuksen KoppamurraCurl Uros International Premior Caroline Stoa EX1 CAGPIB NOM BIS
FI*Siriuksen AristoCurl (ACS n 22) x FIN*Siriuksen SalsaCurl (ACS g 24)
91 ACS VI / ACS f 02 21 64 FI SK LO 14 FI*DilYaar Harshita Hemkanta Hansini Naaras International Premior Marjatta Koskenkangas EX1 CAGPIB
FIN*Siriuksen IiroCurl (ACS n 22) x FI*DilYaar Falguni Firoza (ACL h 03 21 33)
92 ACS VII / ACS fs 22 FI SK LO 15 FI*Minnikatin Suzanna Naaras Champion Mateusz Jedrzejowski EX1 CACIB
FI*Metusalahin Bowie (ACL ds 09 22) x FI*Minnikatin Michell (ACS n 03 22)
93 ACS VIII / ACS ns 03 FI SK RX 15 FI*Dezzicat's Heldentenor HydeCurl Uros Kastraatti Linda Riekstina Abs
Abrikosik Aurinko (ACL d 03 22) x FI*Dezzicat's Feroce FieCurl (ACS ns 03 24)
94 ACS XI / ACS a 09 21 33 FI SK LO 16 FI*Siriuksen QuincyCurl Uros Pennut 4-7 kk Linda Riekstina EX1
FI*Siriuksen KokopelliCurl (ACS d 22) x White Star Iskra of Siriuksen (ACL f 03 22)
95 MCO I / MCO a FI SRK LO 14 FI*Mainehaan Hanson Uros International Champion Mateusz Jedrzejowski Abs
FI*Mainehaan Armani (MCO e 23) x FI*Mainehaan Barbra (MCO n)
96 MCO I / MCO a FI SRK LO 13 Battle Creek's Z'Thaiti Naaras Grand International Champion Mateusz Jedrzejowski EX1 CACS
SailingCoons Zeus (MCO a) x Biscat's Liberty of Battle Creek (MCO a 22)
97 MCO I / MCO n FI SK LO 16 FI*Daybreak's Pitch Black Naaras Pennut 4-7 kk Mateusz Jedrzejowski EX1 BIV
Big Giants Resort's El Scuro (MCO n) x FI*Daybreak's Karenza (MCO f 22)
98 MCO I / MCO a FI SK LO 15 FI*Kasmasiinin Cool Kavaljeeri Uros Kastraatti Mateusz Jedrzejowski EX2
FI*Cherry's Maine Fumbe (MCO a) x FIN*Ilioschoros Usva (MCO ns 09)
99 MCO I / MCO n FI SRK LO FI*Mainehaan Bruno Uros Premior Mateusz Jedrzejowski EX1 CAPIB
FI*Halden coon's Uno (MCO n) x S*Stortassen's KayCee (MCO a)
100 MCO I / MCO a FI SK LO 15 FI*Tigerworld Read My Name Uros Kastraatti Mateusz Jedrzejowski EX1 CAP BIV NOM
FI*Vuorensinen Baloo (MCO d 22) x FI*HoneyCoon's Kiss 'N' Run (MCO a 09)
101 MCO II / MCO n 09 FI SK LO 15 FI*Tigerworld Miss Fortune Naaras Champion Annika Billing EX1 CACIB NOM
FI*Pikkumetsän Khal Drogo (MCO n 09 22) x LT*Lordcoon Grayse (MCO ns 09)
102 MCO II / MCO n 09 FI SK LO 15 FI*Halden coon's Ärnesti Uros Avoin Annika Billing EX1 CAC
FI*Mainehaan Ernest (MCO n 09) x FI*Halden coon's Wei (MCO f 23)
103 MCO II / MCO a 09 FI SRK LO FI*HoneyCoon's Stormy End Uros Grand International Premior Annika Billing EX1 CAPS NOM
Iggy Pop z Matrixu, CZ (MCO a) x FIN*HoneyCoon's Sweet Romance (MCO as 09 22)
104 MCO II / MCO a 09 FI SRK LO 14 FI*HoneyCoon's Indian Summer Sky Uros International Premior Annika Billing EX1 CAGPIB
Iggy Pop z Matrixu, CZ (MCO a) x FIN*WestCoon's Pocahontas (MCO n 09)
105 MCO III / MCO n 22 FI SRK RX 14 FI*Escape's Apocalyptica Uros Supreme Champion Mateusz Jedrzejowski KM BIV
FIN*Escape's Jethro Tull (MCO a 22) x FI*Escape's Walquiria (MCO f 22)
106 MCO III / MCO n 22 FI SRK RX 14 FI*Escape's Carlos Santana Uros Grand International Champion Mateusz Jedrzejowski EX1 CACS
IT*Victorycoon's Somebody to Love (MCO ns) x FI*Escape's Walquiria (MCO f 22)
107 MCO III / MCO n 22 FI SK LO 15 FI*Laramillan Kitty Cat Naaras Champion Mateusz Jedrzejowski EX2
FI*Halden coon's Waltari (MCO n 09 23) x FI*Laramillan Janey Powel (MCO n 22)
108 MCO III / MCO a 25 FI SK LO 15 Archie Mister Mega Uros Champion Mateusz Jedrzejowski EX1 CACIB
Cybercoon Xabi Alonso (MCO ns 25) x Darkness Sarmatcoon (MCO n)
109 MCO III / MCO n 24 FI SK LO 15 Omkara Pack the Hat Uros Avoin Mateusz Jedrzejowski EX1 CAC
Omkara Josuah American Horse (MCO d 09 24) x Omkara Indian Lullaby (MCO n 23)
110 MCO III / MCO n 24 FI SK LO 15 FI*HoneyCoon's Sweet Jannie Naaras Champion Mateusz Jedrzejowski EX1 CACIB
DK*Amistia's Samson (MCO n 23) x FIN*HoneyCoon's Sweet Romance (MCO as 09 22)
111 MCO III / MCO n 22 FI SK LO 15 FI*Kasmasiinin Daffy Uros Nuoret 7-10 kk Mateusz Jedrzejowski EX1 NOM
FIN*Wishmaster Mike Hailwood (MCO ns 09 22) x FIN*Ilioschoros Usva (MCO ns 09)
112 MCO III / MCO a 22 FI SK LO 15 FI*Blackcurrant Sam Bass Uros Pennut 4-7 kk Mateusz Jedrzejowski EX2
FI*Hemingway's Thunderheart (MCO a 22) x PT*Artsycats Lucy in the Sky (MCO ns 09 22)
113 MCO III / MCO n 23 FI SK LO 16 Mystery boy Sky Beyrouth, CZ Uros Pennut 4-7 kk Mateusz Jedrzejowski EX1
Humphrey of Vingilot, CZ (MCO n 09 23) x Xantana Sky Beyrouth, CZ (MCO f 23)
114 MCO III / MCO n 22 FI SK LO 16 Ecliptic Proxy Naaras Pennut 4-7 kk Mateusz Jedrzejowski EX1 BIV
Lynx Lynx Denver (MCO a 09 22) x Ecliptic Toya, HR (MCO n 09)
115 MCO III / MCO n 22 FIN SRK LO FIN*Chamberlain Dark Diamond Naaras International Premior Mateusz Jedrzejowski EX1 CAGPIB
FIN*Chamberlain Is There Truth (MCO n 22) x Lachtetals T-Blue Diamond (MCO a)
116 MCO III / MCO n 22 FI SRK LO 14 FI*MaineQueen Brown Girl Ring Naaras Kastraatti Mateusz Jedrzejowski EX1 CAP
S*Ramsekatten Thutmosis (MCO n 09 22) x FIN*Fullmoon's Zodiac Mystery (MCO f 22)
117 MCO IV / MCO n 09 22 FI SK LO 14 FI*Chamberlain Yes I'm Ready Uros International Champion Jorge Fernández González-Redondo EX1 CAGCIB BIV
DK*Coonation's Alpha Beat (MCO a 09 22) x FI*Chamberlain Rough Diamond (MCO n 09 22)
118 MCO IV / MCO n 09 22 FI SK LO 14 FI*Chamberlain Young@Heart Naaras International Champion Jorge Fernández González-Redondo EX1 CAGCIB
DK*Coonation's Alpha Beat (MCO a 09 22) x FI*Chamberlain Rough Diamond (MCO n 09 22)
119 MCO IV / MCO n 09 22 FI SRK LO 13 FI*Monchacoon Elvis Isidor Uros Champion Jorge Fernández González-Redondo EX2
Isidor Iron of Arbor Vitae, CZ (MCO n 22) x FI*Monchacoon Betsy (MCO n 09 22)
120 MCO IV / MCO n 09 23 FI SK LO 15 LV*Su Meile Baskerville Uros Champion Jorge Fernández González-Redondo EX1 CACIB
DK*Fribanikos' Boomer (MCO n 09 22) x Iva Szary Kot*PL (MCO a)
121 MCO IV / MCO n 03 22 FI SK LO 15 FI*Pikkumetsän Tyrande Whisperwind Naaras Avoin Jorge Fernández González-Redondo EX1 CAC
LT*Salta Nosis Impresionante (MCO n 03) x FI*Pikkumetsän Wunderweib (MCO n 03 22)
122 MCO IV / MCO n 09 22 FI SK LO 15 FI*Kasmasiinin Desiree Naaras Nuoret 7-10 kk Jorge Fernández González-Redondo EX1 NOM
FIN*Wishmaster Mike Hailwood (MCO ns 09 22) x FIN*Ilioschoros Usva (MCO ns 09)
123 MCO IV / MCO n 09 22 FI SK LO 15 FI*Chamberlain Dust In The Wind Uros Pennut 4-7 kk Jorge Fernández González-Redondo EX2
FIN*Chamberlain Phoenix Fire (MCO n 09 22) x FI*Chamberlain Vanilla Sky (MCO g 03 22)
124 MCO IV / MCO n 09 22 FI SK LO 16 FI*NineTales Lion King Uros Pennut 4-7 kk Jorge Fernández González-Redondo EX1 BIV
FI*KingLeo's Blackadder (MCO n) x FI*NineTales Edna Mode (MCO f 03 22)
125 MCO IV / MCO n 09 22 FI SK LO 15 FI*Chamberlain Dream Catcher Naaras Pennut 4-7 kk Jorge Fernández González-Redondo EX1
FIN*Chamberlain Phoenix Fire (MCO n 09 22) x FI*Chamberlain Vanilla Sky (MCO g 03 22)
126 MCO IV / MCO n 03 22 FI SK LO 16 FI*Mahtitassun Fröökynä-Fanny Naaras Pennut 4-7 kk Jorge Fernández González-Redondo EX3
DK*Amistia's Samson (MCO n 23) x FI*Mahtitassun Bööna (MCO n 09)
127 MCO IV / MCO n 09 22 FI SK LO 16 FI*NineTales Lady Leonita Naaras Pennut 4-7 kk Jorge Fernández González-Redondo EX2
FI*KingLeo's Blackadder (MCO n) x FI*NineTales Edna Mode (MCO f 03 22)
128 MCO IV / MCO n 09 22 FI SRK LO 14 FI*DiamondTails' Mickey Rourke Uros Kastraatti Jorge Fernández González-Redondo EX1 CAP
S*Moon Kewas Lord Duke of Argyll (MCO ns 09) x FI*Mainehaan Doris (MCO f 23)
129 MCO V / MCO f 22 FI SK LO 14 FI*Blackcurrant Sophia Loren Naaras Grand International Champion Marjatta Koskenkangas EX1 CACS NOM
FI*Vuorensinen Baloo (MCO d 22) x PT*Artsycats Lucy in the Sky (MCO ns 09 22)
130 MCO V / MCO f 22 FI SK LO 15 PL*Dark Age Euphoria Naaras Avoin Marjatta Koskenkangas EX1 CAC
G-Power z Matrixu, CZ (MCO d) x PL*Dark Age Ana Alarice (MCO d 22)
131 MCO V / MCO e 23 FI SK LO 15 FI*Chamberlain Arctic Love Naaras Nuoret 7-10 kk Marjatta Koskenkangas EX2
PL*CoonKitty Louis Vuitton (MCO e 09 23) x FI*Chamberlain Gift Of Love (MCO g 09 22)
132 MCO V / MCO g 23 FI SK LO 15 FI*Chamberlain Born To Be A Star Naaras Nuoret 7-10 kk Marjatta Koskenkangas EX1 BIV NOM
PL*CoonKitty Louis Vuitton (MCO e 09 23) x FI*Chamberlain Make A Wish (MCO g 09 22)
133 MCO V / MCO d 22 FI SK LO 16 FI*NineTales Karma Police Uros Pennut 4-7 kk Marjatta Koskenkangas EX1
Beartooth Mountain Neo (MCO n) x FI*NineTales Jones Bridget Jones (MCO d 09 22)
134 MCO V / MCO f 22 FI SK LO 15 FI*MaineQueen There Must Be Angel Naaras Pennut 4-7 kk Marjatta Koskenkangas EX2
FI*Merrymakers Amazing Adonis (MCO n 09 22) x FIN*Fullmoon's Zodiac Mystery (MCO f 22)
135 MCO V / MCO f FI SK LO 16 FI*NineTales Karma Chameleon Naaras Pennut 4-7 kk Marjatta Koskenkangas EX1 BIV
Beartooth Mountain Neo (MCO n) x FI*NineTales Jones Bridget Jones (MCO d 09 22)
136 MCO V / MCO f 22 FI SRK LO Xandra Sky Beyrouth, CZ Naaras Grand International Premior Marjatta Koskenkangas EX1 CAPS NOM
A*Winerau's Yaris (MCO n 22) x Pretty Princes of Beyrouth, CZ (MCO d 22)
137 MCO VI / MCO f 09 FI SRK LO 14 FI*Daybreak's Indira Naaras International Champion Linda Riekstina EX1 CAGCIB NOM
Big Giants Resort's El Scuro (MCO n) x Hello Dolly Maccala*PL (MCO fs 03)
138 MCO VI / MCO f 03 22 FI SRK LO 13 FI*NineTales Edna Mode Naaras International Champion Linda Riekstina EX2
FI*NineTales Big Show (MCO d 09 22) x FI*Pikkumetsän Wundervoll (MCO n 09)
139 MCO VI / MCO e 03 22 FI SK LO 15 FI*Chamberlain Bright Charm Uros Nuoret 7-10 kk Linda Riekstina EX1 BIV NOM
PL*CoonKitty Louis Vuitton (MCO e 09 23) x FI*Chamberlain Make A Wish (MCO g 09 22)
140 MCO VI / MCO f 09 FI SK LO 15 FI*HoneyCoon's Keep My Secret Well Naaras Nuoret 7-10 kk Linda Riekstina EX1
FI*HoneyCoon's Paint In Black (MCO n) x PL*Ashabelle Tosca (MCO f)
141 MCO VI / MCO d 03 22 FI SK LO 15 FI*Chamberlain Double Trouble Uros Pennut 4-7 kk Linda Riekstina EX1 BIV NOM
FIN*Chamberlain Phoenix Fire (MCO n 09 22) x FI*Chamberlain Vanilla Sky (MCO g 03 22)
142 MCO VI / MCO d 09 FI SK LO 16 FI*NineTales Kenny McCormick Uros Pennut 4-7 kk Linda Riekstina EX2
Beartooth Mountain Neo (MCO n) x FI*NineTales Jones Bridget Jones (MCO d 09 22)
143 MCO VI / MCO g 09 FI SK LO 15 FI*Chamberlain Captain Amelia Naaras Pennut 4-7 kk Linda Riekstina EX2
DK*Coonation's Alpha Beat (MCO a 09 22) x FI*Chamberlain Tattoo Heart (MCO e 09 22)
144 MCO VI / MCO f 09 22 FI SK LO 16 FI*Escape's Happy Apple Naaras Pennut 4-7 kk Linda Riekstina EX1
Sokolpark Finlandia of Bonneamie (MCO d 03 22) x FIN*Escape's Nelly Furtado (MCO n)
145 MCO VI / MCO f 09 FI SK LO 16 FI*Goldenstream's Zone of The Darkness Naaras Pennut 4-7 kk Linda Riekstina EX3
Tuscaloosa Crossfire (MCO d 09 23) x FI*Goldenstream's Ultra Bra (MCO a 03 22)
146 MCO VI / MCO d 09 22 FI SRK LO FI*Laramillan Jimbo Jones Uros Grand International Premior Linda Riekstina EX1 CAPS
S*Stortassen's Picasso (MCO n 09 22) x FI*Laramillan Helmi-Lilja (MCO f 09 22)
147 MCO VI / MCO e 09 22 FI SRK LO 14 FI*Chamberlain von Richthofen Uros International Premior Linda Riekstina EX1 CAGPIB
DK*Coonation's Alpha Beat (MCO a 09 22) x FI*Chamberlain Make A Wish (MCO g 09 22)
148 MCO VI / MCO f 09 22 FI SRK LO 14 FI*DiamondTails' Minnie Driver Naaras International Premior Linda Riekstina EX1 CAGPIB
S*Moon Kewas Lord Duke of Argyll (MCO ns 09) x FI*Mainehaan Doris (MCO f 23)
149 MCO VI / MCO g 03 22 FI SRK LO FI*Kasmasiinin X-mas Princess Naaras International Premior Linda Riekstina EX2
Don Juan of Coon-Castle (MCO d 09 22) x FIN*Pinewoods Jewel of the Nile (MCO n 09)
150 MCO VI / MCO f 09 22 FI SRK RX 13 FI*Stout-hearted Nailah Naaras Grand International Premior Linda Riekstina EX1 CAPS
A*Winerau's Nadal (MCO n) x FI*Stout-hearted I Love You (MCO d 09 24)
151 MCO VI / MCO e 09 23 FI SRK LO PL*CoonKitty Louis Vuitton Uros Premior Linda Riekstina EX1 CAPIB BIV NOM
IT*Starsupernova Shera Khan (MCO n 09 24) x PL*CoonKitty Diamond Queen (MCO f 23)
151 MCO VI / MCO e 09 23 FI SRK LO PL*CoonKitty Louis Vuitton Uros Siitos Rotukirjaus Kissaliitto
IT*Starsupernova Shera Khan (MCO n 09 24) x PL*CoonKitty Diamond Queen (MCO f 23)
152 MCO VI / MCO f 02 21 62 FI SK LO 14 FI*BellaAmare's Belladonna of Hope Naaras Kastraatti Linda Riekstina EX1 CAP
FI*Vuorensinen Ian (MCO ns 09 22) x FIN*CheNiCoon's Bella-Gertrúd (MCO d 09 22)
153 MCO VI / MCO f 09 22 FI SRK LO 14 FI*MaineQueen Ma Baker Naaras Kastraatti Linda Riekstina EX2
S*Ramsekatten Thutmosis (MCO n 09 22) x FIN*Fullmoon's Zodiac Mystery (MCO f 22)
154 MCO VII / MCO ns 22 FI SK LO 15 FI*SatuMainen Bitti-Nikkari Uros Avoin Marjatta Koskenkangas EX1 CAC
Yankee Cats Draco Cat's Eye (MCO ns 22) x FI*SatuMainen Wiennetta (MCO a 09)
155 MCO VII / MCO fs 22 FI SK LO 15 FI*MaineQueen Girl On Film Naaras Nuoret 7-10 kk Marjatta Koskenkangas EX1
FI*Godfather's Fernando (MCO ns 09 22) x FI*Fullmoon's Eternal Flame (MCO es 22)
156 MCO I / MCO n FI SK LO 16 FI*Vuorensinen Vidia Naaras Pennut 4-7 kk Mateusz Jedrzejowski EX2
FI*Rosefizz Centimor (MCO n 22) x FI*Vuorensinen Kiara (MCO fs 09)
157 MCO VII / MCO es 22 FI SK LO 15 FI*SatuMainen Rosvo-Rudolf Uros Kastraatti Marjatta Koskenkangas EX1 CAP NOM
FI*Halden coon's Waltari (MCO n 09 23) x FI*SatuMainen Suklaa Sydän (MCO fs 22)
158 MCO VIII / MCO ns 09 22 FI SRK LO FI*Godfather's Fernando Uros Grand International Champion Jorge Fernández González-Redondo EX1 CACS
FIN*Godfather's Åke Blomqvist (MCO ns 09 22) x FI*CheNiCoon's Enni (MCO as 22)
159 MCO VIII / MCO as 09 23 FI SK LO 14 FI*Krysos Krazy Kat Uros Champion Jorge Fernández González-Redondo EX1 CACIB
Mainefield's He's A Rebel (MCO ds) x FI*Krysos Tutti-frutti (MCO g 03 22)
160 MCO VIII / MCO ds 03 22 FI SK LO 15 Ziomal Dirigo*PL Uros International Champion Jorge Fernández González-Redondo EX1 CAGCIB BIV NOM BIS
Portos Larenda, CZ, JW (MCO ns 03 22) x Boa Vista Silver Night*PL (MCO f 22)
161 MCO VIII / MCO ns 03 22 FI SRK LO FI*Halden coon's Zisel Naaras Avoin Jorge Fernández González-Redondo EX1 CAC
S*Stortassen's Picasso (MCO n 09 22) x FI*Halden coon's Tara (MCO ns 09)
162 MCO VIII / MCO ns 09 FI SK LO 15 FI*Kasmasiinin Donkey Kong Uros Nuoret 7-10 kk Jorge Fernández González-Redondo EX1
FIN*Wishmaster Mike Hailwood (MCO ns 09 22) x FIN*Ilioschoros Usva (MCO ns 09)
163 MCO VIII / MCO fs 09 22 FI SK LO 15 FI*Krysos Queen of New Orleans Naaras Nuoret 7-10 kk Jorge Fernández González-Redondo EX1
Alwaro Admiral (MCO as 22) x FI*Krysos Vamp (MCO fs 09)
164 MCO VIII / MCO ns 09 FI SK LO 16 FI*Halden coon's Östrid Naaras Pennut 4-7 kk Jorge Fernández González-Redondo EX1 BIV
Dynamicats Mr Bojangles (MCO ns 22) x FI*Halden coon's Zisel (MCO ns 03 22)
164 MCO VIII / MCO as 09 FI SK LO 16 FI*Halden coon's Östrid Naaras Määrittely Annika Billing MCO ns 09
Dynamicats Mr Bojangles (MCO ns 22) x FI*Halden coon's Zisel (MCO ns 03 22)
165 MCO VIII / MCO ns 09 FI SRK LO DK*Timita's Formel 1 Uros Grand International Premior Jorge Fernández González-Redondo EX1 CAPS
DK*Timita's Sloppy (MCO ds 09 22) x DK*Timita's Super Aroma (MCO ns 09 22)
166 MCO VIII / MCO ns 09 FIN SRK LO S*Moon Kewas Lord Duke of Argyll Uros International Premior Jorge Fernández González-Redondo EX1 CAGPIB BIV NOM
S*Silveronyx Beelzebub (MCO ns 09) x DK*Pitho Ayo (MCO a 22)
166 MCO VIII / MCO ns 09 FIN SRK LO S*Moon Kewas Lord Duke of Argyll Uros Veteraani Marjatta Koskenkangas 3
S*Silveronyx Beelzebub (MCO ns 09) x DK*Pitho Ayo (MCO a 22)
167 MCO VIII / MCO ns 02 62 FI SK LO 15 FI*Mahtitassun D*Tipu Naaras Premior Jorge Fernández González-Redondo Abs
Magic Lake Silver Plush (MCO ns 09 22) x FI*Mahtitassun Bööna (MCO n 09)
168 MCO VIII / MCO ns 09 FI SRK LO LT*Lordcoon Grayse Naaras Premior Jorge Fernández González-Redondo EX1 CAPIB NOM
LV*Bosque Bestia Arctic (MCO w) x Alwaro Blink Arrow (MCO f 22)
169 MCO IX / MCO w 62 FI SRK LO FI*Krysos All my Life Uros Grand International Champion Marjatta Koskenkangas Abs
Kittyup Avalanche (MCO w) x FIN*Krysos Magic (MCO n 23)
170 MCO IX / MCO w 62 FI SRK LO 14 FI*SwingPop Éowyn Naaras Avoin Marjatta Koskenkangas EX1 CAC
IT*Leaena Più Stile (MCO d 24) x FI*SwingPop Candela (MCO w)
171 NEM I / NEM ds FI SK LO 15 Samoel Erra Cherubino*PL Uros Champion Mateusz Jedrzejowski EX1 CACIB
Eternity Manna Novy Vek, CZ (NEM n) x Nete Nilam Cherubino*PL (NEM fs)
172 NFO I / NFO n FI SK LO 14 FI*Kujakeikarin Osiris Uros Out of Competition Linda Riekstina Out Of Competition
FI*Pörkarvan PhilAnselmoSonOfAlladin (NFO n 09 24) x FI*Deimos Sitting Bull (NFO n 09)
173 NFO II / NFO n 09 FI SRK LO FI*Draconian September Ashes Uros Supreme Champion Caroline Stoa KM BIV NOM
FIN*Suvipäivän Oskari O (NFO n 03) x FIN*Hillevillan Rebekka (NFO n 09)
174 NFO II / NFO n 03 FI SRK LO S*Zygot's Mac Gregor Uros Supreme Champion Caroline Stoa KM
S*Zygot's Cornetto (NFO d 01 21) x S*Zygot's Caramia Bambina (NFO n 09 24)
175 NFO II / NFO n 09 FI SK LO 15 FI*FoxyPaw's Hula-Popper Naaras Grand International Champion Caroline Stoa EX1 CACS
Perun's Hit The Road Jack (NFO n 09) x FIN*FoxyPaw's Bibbity-Boo (NFO n 09 22)
176 NFO II / NFO a 09 FI SK LO 15 FI*Tupuliinin Titanic Naaras Avoin Caroline Stoa Abs
FI*Tupuliinin Teuvo Maanteiden Kuningas (NFO a 03) x FI*Tupuliinin Josefiina (NFO f)
177 NFO II / NFO n 09 FIN SRK LO FIN*Marmatin Xaver Uros Supreme Premior Caroline Stoa KM
Lord Celebron Felis Audax*DK (NFO ns 09 22) x FIN*Godfather's Purple Rain (NFO n)
177 NFO II / NFO n 09 FIN SRK LO FIN*Marmatin Xaver Uros Veteraani Marjatta Koskenkangas Arvosteltu
Lord Celebron Felis Audax*DK (NFO ns 09 22) x FIN*Godfather's Purple Rain (NFO n)
178 NFO III / NFO n 22 FI SRK LO 14 FI*FoxyPaw's Lucky Brown Uros Supreme Premior Marjatta Koskenkangas KM
FIN*Tähtitassun Lucky Star (NFO n 09 24) x FIN*FoxyPaw's Bibbity-Boo (NFO n 09 22)
179 NFO III / NFO n 22 FI SK LO 15 FI*Draconian Sacrament of Wilderness Uros Kastraatti Marjatta Koskenkangas EX1 CAP
S*Isgården's Emmett (NFO d 22) x FI*Draconian Nepenthe (NFO n 09 22)
180 NFO IV / NFO n 09 23 FI SK LO 15 FI*Nalle-Puhin Erin Naaras International Champion Linda Riekstina Abs
S*Zygot's Mac Gregor (NFO n 03) x FI*Nalle-Puhin Girl On Fire (NFO a 09 24)
181 NFO IV / NFO n 09 24 FI SRK LO 14 FI*Pörkarvan Pantera Naaras International Champion Linda Riekstina EX1 CAGCIB
S*NC's Alladin Sane (NFO n 03 24) x FI*Pörkarvan OpethEnniosDotter (NFO n 22)
182 NFO IV / NFO n 03 22 FI SRK LO FI*Kuutamoyön Fontus Uros Avoin Linda Riekstina EX1 CAC
FIN*Wishmaster Clark Gable (NFO n 03 22) x FI*Huiskulan Rubina (NFO n 09 24)
183 NFO IV / NFO n 09 22 FI SK LO 15 FI*Siniidan Kuu Kaakon Yllä Naaras Avoin Linda Riekstina EX1 CAC
FIN*Kalliopirtin Yngre Kanutten (NFO n) x Herebu de Velogny (NFO n 02 21)
184 NFO IV / NFO n 09 22 FI SK LO 16 FI*WitSarin Miranda Naaras Pennut 4-7 kk Linda Riekstina EX1 BIV
Perun's Hit The Road Jack (NFO n 09) x FI*FoxyPaw's Lucky Lucille (NFO n 09 22)
185 NFO IV / NFO n 09 22 FI SRK LO FI*FoxyPaw's Hoodoo Doll Naaras Supreme Premior Linda Riekstina KM BIV NOM
S*Kullehoppans Vidar (NFO n 09 22) x FIN*FoxyPaw's Bibbity-Boo (NFO n 09 22)
186 NFO IV / NFO n 09 24 FI SK LO 15 FI*Nalle-Puhin Jonne Aaron Uros International Premior Linda Riekstina EX1 CAGPIB
S*Zygot's Mac Gregor (NFO n 03) x FI*Nalle-Puhin Girl On Fire (NFO a 09 24)
187 NFO IV / NFO a 09 23 FI SRK LO FI*Nalle-Puhin Gil Grissom Uros Premior Linda Riekstina EX1 CAPIB
FIN*Huiskulan Clemens (NFO a 09 24) x FIN*Nalle-Puhin N. Boa Vista (NFO g 03 22)
188 NFO V / NFO f 22 FI SRK LO Quarans Lady Sandwick Naaras Supreme Champion Marjatta Koskenkangas KM
French Squirrel de la Colline d'Astraia (NFO d 22) x Quarans Sana'a (NFO n 22)
189 NFO V / NFO f FI SRK LO FI*JustSpecial Burberry Summer Naaras International Champion Marjatta Koskenkangas EX1 CAGCIB
FIN*Kujakeikarin Black (NFO n) x S*Virvlas Karamella K (NFO ds 22)
190 NFO V / NFO f FI SRK LO FI*Tupuliinin Josefiina Naaras International Champion Marjatta Koskenkangas EX2
FIN*Moutown Begemot (NFO n) x FIN*Tupuliinin Susu (NFO d 09)
191 NFO V / NFO d 22 FI SK LO 15 FI*Tähtitassun Romantic Road Runner Uros Champion Marjatta Koskenkangas EX1 CACIB BIV
Orkan Uroczysko*PL (NFO n 22) x S*Just Catnap's Ailsa Craig (NFO d 09 22)
192 NFO V / NFO f 22 FI SK LO 16 FI*Keijumetsän Queen Bitch Naaras Pennut 4-7 kk Marjatta Koskenkangas EX1
IT*Norr Venn's Your Summer Dream (NFO d 22) x FI*Nalle-Puhin Girl On Fire (NFO a 09 24)
193 NFO VI / NFO d 09 22 FI SK LO 15 FI*Debals Joakim Puninen Uros Champion Mateusz Jedrzejowski EX1 CACIB
FI*Pörkarvan PhilAnselmoSonOfAlladin (NFO n 09 24) x FI*Kujakeikarin Zizzi (NFO g 03 22)
194 NFO VI / NFO ft 09 22 FI SK LO 15 FI*Draconian Sleeping Sun Naaras Avoin Mateusz Jedrzejowski EX3
S*Isgården's Emmett (NFO d 22) x FI*Draconian Nepenthe (NFO n 09 22)
195 NFO VI / NFO g 09 FI SK LO 15 FI*Tupuliinin Bridget Jones Naaras Avoin Mateusz Jedrzejowski EX2
FI*Tupuliinin Teuvo Maanteiden Kuningas (NFO a 03) x FI*Tupuliinin Josefiina (NFO f)
196 NFO VI / NFO f 09 22 FI SK LO 15 FI*Tähtitassun Sweet Adeline Naaras Avoin Mateusz Jedrzejowski EX1 CAC BIV
Orkan Uroczysko*PL (NFO n 22) x S*Just Catnap's Ailsa Craig (NFO d 09 22)
197 NFO VI / NFO f 03 23 FI SK LO 16 FI*Tortietones Égalité Naaras Pennut 4-7 kk Mateusz Jedrzejowski EX1 NOM
S*Trollgumman's Lukaz Lunkentuzz (NFO d 02 21) x FI*Pörkarvan Pantera (NFO n 09 24)
198 NFO VI / NFO f 03 23 FI SK LO 16 FI*Tortietones Liberté Naaras Pennut 4-7 kk Mateusz Jedrzejowski EX2
S*Trollgumman's Lukaz Lunkentuzz (NFO d 02 21) x FI*Pörkarvan Pantera (NFO n 09 24)
199 NFO VI / NFO d 09 FI SRK LO FI*Kultahuiskan Isabella Naaras Supreme Premior Mateusz Jedrzejowski KM
FI*Tähtitassun Daniel (NFO d 24) x FI*Kultahuiskan Geisha (NFO f 03)
200 NFO VI / NFO d 09 24 FI SK LO 14 FI*Hirmuinen Bonaparte Uros Grand International Premior Mateusz Jedrzejowski EX1 CAPS
S*NC's Alladin Sane (NFO n 03 24) x FI*Kultahuiskan Inka (NFO f 09)
201 NFO VI / NFO d 02 21 62 FI SRK LO FI*Ninatte's Big Dipper Uros Supreme Premior Mateusz Jedrzejowski KM BIV
FI*ArcticWilds All Or Nothing (NFO n 03 24) x FI*Ninatte's Apricot Lady (NFO f 02)
202 NFO VI / NFO f 03 FI SRK LO FI*Kultahuiskan Geisha Naaras Grand International Premior Mateusz Jedrzejowski EX1 CAPS
S*Trollgumman's Lukaz Lunkentuzz (NFO d 02 21) x FIN*Kirsikan Inkeri (NFO a 03)
203 NFO VI / NFO f 09 FI SK LO 15 FI*Vihurin Four Roses Naaras Kastraatti Mateusz Jedrzejowski EX1 CAP NOM
FI*Kissafarin Luzon (NFO d) x FI*Vihurin Tyttö Nimeltä Rebel (NFO n 03)
204 NFO VII / NFO ns 24 FI SRK LO 14 FI*Debals HuraaHuraa Uros Grand International Champion Marjatta Koskenkangas EX1 CACS
Noynarock Albert (NFO n) x FI*Kujakeikarin Åkrid (NFO fs 24)
205 NFO VIII / NFO fs 03 22 FI SRK LO N*Migoto's Rikke Naaras Supreme Champion Jorge Fernández González-Redondo KM NOM BIS
(N)Vanity's Dumle (NFO d 09 24) x S*Just Catnap's Warm Cotton (NFO ns 01 21)
206 NFO VIII / NFO fs 09 24 FI SK LO 15 FI*FoxyPaw's Sugar Sweet Naaras Pennut 4-7 kk Jorge Fernández González-Redondo EX1 NOM BIS
Perun's Hit The Road Jack (NFO n 09) x FIN*FoxyPaw's Rosy Dawn (NFO fs 03 22)
207 NFO VIII / NFO es 09 23 FIN SRK LO FIN*Kissanpolkan Serenadi Uros Kastraatti Jorge Fernández González-Redondo EX1 CAP
FIN*BlackOnyx Bustopher Jones (NFO ns) x FIN*Kissanpolkan Katrilli (NFO fs 03 23)
207 NFO VIII / NFO es 09 23 FIN SRK LO FIN*Kissanpolkan Serenadi Uros Veteraani Marjatta Koskenkangas Arvosteltu
FIN*BlackOnyx Bustopher Jones (NFO ns) x FIN*Kissanpolkan Katrilli (NFO fs 03 23)
208 NFO VIII / NFO fs 03 22 FI SRK LO 14 Ylvie Ujvara av Snøfjord*CH Naaras Kastraatti Jorge Fernández González-Redondo Abs
Sylwester Mroon*PL (NFO n 09 22) x Udinaja Viola av Snøfjord*CH (NFO fs 09 22)
209 NFO IX / NFO w 64 FIN SRK LO FIN*FoxyPaw's Icebreaker Uros Supreme Champion Caroline Stoa KM
Dorian av Tyssedal (NFO n 09 22) x FIN*Tähtitassun Balladi Helena (NFO w)
209 NFO IX / NFO w 64 FIN SRK LO FIN*FoxyPaw's Icebreaker Uros Veteraani Marjatta Koskenkangas 2
Dorian av Tyssedal (NFO n 09 22) x FIN*Tähtitassun Balladi Helena (NFO w)
210 SIB III / SIB n 22 FIN SRK RX CH*Lukijn's Skye Uros Supreme Champion Annika Billing KM BIV NOM
I*Gregory's Siberian Lukijn Jamesovic (SIB d 23) x I*Olesya Jamesova (SIB f 09 23)
210 SIB III / SIB n 22 FIN SRK RX CH*Lukijn's Skye Uros Veteraani Marjatta Koskenkangas 1 NOM BIS
I*Gregory's Siberian Lukijn Jamesovic (SIB d 23) x I*Olesya Jamesova (SIB f 09 23)
211 SIB III / SIB ny 24 FI SRK RX FI*Amurin Ruufus Uros Supreme Champion Annika Billing KM
Lucas Sibaris*RU (SIB ny 24) x Siestadream-E Carupita (SIB n 23)
212 SIB III / SIB n 24 FI SK LO 15 FI*Cherrytail's WonderBoy Uros Avoin Annika Billing EX1 CAC
FI*Lumikissan Gigolo (SIB n 09 24) x FI*Cherrytail's Rhonda Mae (SIB f 09 22)
213 SIB III / SIB n 24 FI SK LO 15 FI*Lumikissan Vili Vikkelä Uros Champion Annika Billing EX1 CACIB
FI*Alizarin Captain Morgan (SIB n 22) x FI*Lumikissan Morsmaikku (SIB n 09 24)
214 SIB III / SIB n 24 FI SK LO 16 SarSibi Izumrud Uros Nuoret 7-10 kk Annika Billing EX1
SarSibi Gamlet (SIB n 24) x Yunika Dostoyanie Sibiri (SIB n 24)
215 SIB III / SIB n 24 FI SK LO 15 SE*Snow Buddies Pontiac Bonneville Naaras Nuoret 7-10 kk Annika Billing EX1 BIV NOM BIS
Prince Caspian Phantom Cats,CZ (SIB a 24) x FI*Lumikissan ZentraaliSantra (SIB fs 24)
216 SIB III / SIB n 24 FI SK LO 16 FI*Amurin Ben Uros Pennut 4-7 kk Annika Billing EX2
FI*Tunturikissan Kuura (SIB n 23) x FI*Amurin Tirsa (SIB ny 22)
217 SIB III / SIB n 22 FI SK LO 16 FI*Cherrytail's Adalhard Uros Pennut 4-7 kk Annika Billing EX1
Biass Xan od Królowych*PL (SIB ny 24) x FI*Cherrytail's Vendetta (SIB n 22)
218 SIB III / SIB n 24 FI SK LO 16 FI*Amurin Bernice Naaras Pennut 4-7 kk Annika Billing EX2
FI*Tunturikissan Kuura (SIB n 23) x FI*Amurin Tirsa (SIB ny 22)
219 SIB III / SIB n 23 FI SK RX 16 Zhu-Zha Sibirushka Naaras Pennut 4-7 kk Annika Billing EX1 NOM
Alyosha Popovich (SIB n 09) x Madonna Sibirskoe Knjazhestvo (SIB f 23)
220 SIB III / SIB n 23 FI SK LO 14 FI*Tunturikissan Kuura Uros Premior Annika Billing EX1 CAPIB
NO*Tundrapaw's Bentley (SIB n 09 24) x FI*Mäntylän Fiiu (SIB a 23)
221 SIB III / SIB n 22 FI SK LO 15 Vasia-Fram Fialka*RU Uros Kastraatti Annika Billing Abs
Fram-Jonathan Fialka (SIB n 09 24) x Kharita-Pankrat Fialka*RU (SIB g 22)
222 SIB III / SIB n 23 FIN SRK RX FIN*Siperiankulta Stella Naaras Kastraatti Annika Billing EX1 CAP NOM BIS
FIN*Amante's Imperator (SIB n 23) x FIN*Siperiankulta Ootzatootsie (SIB g 23)
222 SIB III / SIB n 23 FIN SRK RX FIN*Siperiankulta Stella Naaras Veteraani Marjatta Koskenkangas 1 NOM
FIN*Amante's Imperator (SIB n 23) x FIN*Siperiankulta Ootzatootsie (SIB g 23)
223 SIB IV / SIB n 03 22 FI SRK LO FI*Amurin Hoosea Uros Supreme Champion Annika Billing KM BIV
FIN*Amurin Hiskia (SIB d 03 23) x FI*Balladin Melissa (SIB n 09 22)
224 SIB IV / SIB ny 09 24 FI SK LO 14 FI*Amurin Rafael II Uros Grand International Champion Annika Billing EX1 CACS
Yermolay Crown of Siberia (SIB ny 24) x FI*Balladin Melissa (SIB n 09 22)
225 SIB IV / SIB n 09 24 FI SK LO 15 FI*Tunturikissan Saga Naaras Nuoret 7-10 kk Annika Billing EX1
FI*Tunturikissan Tuisku (SIB n 03 22) x FI*Amante's Altair (SIB n 24)
226 SIB IV / SIB n 09 22 FIN SRK LO FIN*Amurin Esra Uros International Premior Annika Billing EX1 CAGPIB
S*Skogsfrun's Tsar Saltan (SIB n 23) x Siestadream-E Carupita (SIB n 23)
226 SIB IV / SIB n 09 22 FIN SRK LO FIN*Amurin Esra Uros Veteraani Marjatta Koskenkangas 4
S*Skogsfrun's Tsar Saltan (SIB n 23) x Siestadream-E Carupita (SIB n 23)
227 SIB V / SIB d 24 FI SRK LO 14 FI*Jatsitytön Blaziken Uros Supreme Champion Mateusz Jedrzejowski KM BIV NOM
FIN*Zigwan's Gaigil Herguil (SIB n 23) x FI*Talvivaaran Delenn (SIB f 23)
228 SIB V / SIB f 23 FI SRK RX FI*Talvivaaran Delenn Naaras International Champion Mateusz Jedrzejowski EX1 CAGCIB
S*Laxforsens Skare (SIB d 22) x FIN*Talvivaaran Arya Stark (SIB n 23)
229 SIB V / SIB f 24 FI SK LO 15 FI*Cherrytail's WonderGirl Naaras Avoin Mateusz Jedrzejowski EX1 CAC NOM
FI*Lumikissan Gigolo (SIB n 09 24) x FI*Cherrytail's Rhonda Mae (SIB f 09 22)
230 SIB V / SIB f 23 FI SRK LO FI*Amurin Hanna Naaras Grand International Premior Mateusz Jedrzejowski EX1 CAPS
FIN*Amurin Hiskia (SIB d 03 23) x FI*Balladin Melissa (SIB n 09 22)
231 SIB VI / SIB d 09 22 FI SRK LO FI*Cherrytail's Maverick Uros Grand International Champion Marjatta Koskenkangas EX1 CACS NOM
Laguna Syberiana Houdiny Dadushovic (SIB n 09 24) x FIN*Cherrytail's Baby Jean (SIB e 09 23)
232 SIB VI / SIB d 09 22 FI SK LO 15 FI*Amurin Zerahiah Uros Avoin Marjatta Koskenkangas EX1 CAC
FI*Amurin Ruufus (SIB ny 24) x FI*Sasulkan Czarina (SIB f 09 22)
233 SIB VI / SIB f 09 24 FI SK LO 16 FI*Lumikissan Wanda Naaras Pennut 4-7 kk Marjatta Koskenkangas EX1 BIV NOM
FI*Lumikissan Herra Huu (SIB n 24) x CH*Lukijn's Vera (SIB f 09 24)
234 SIB VI / SIB f 03 23 FIN SRK LO FIN*Amante's Queen of the Night Naaras Grand International Premior Marjatta Koskenkangas EX1 CAPS
FIN*Amurin Hiskia (SIB d 03 23) x FIN*Amante's Jiving Julia (SIB n 03 24)
235 SIB VI / SIB f 03 23 FI SRK LO FI*Abbas-Coons Aureelia Naaras Grand International Premior Marjatta Koskenkangas EX2
FIN*Amurin Hiskia (SIB d 03 23) x FI*Amurin Paula (SIB n 24)
236 SIB VIII / SIB ns 03 24 FI SRK LO 13 FI*Lumikissan Nopsajalka Uros Supreme Champion Linda Riekstina KM NOM
FI*Tassutuvan Al Capone (SIB ds 03 24) x FI*Lumikissan Fortuna (SIB fs)
237 SIB VIII / SIB ds 09 24 FI SK LO 14 FI*ArcticWilds Goofy Uros Grand International Champion Linda Riekstina EX1 CACS
FIN*Villan Don Marcello (SIB n 02 21) x FI*ArcticWilds Babyface Beagle (SIB fs 24)
238 SIB VIII / SIB ds 09 24 FI SK LO 14 FI*Sipsun Altair Uros International Champion Linda Riekstina Abs
Fado Colour Foot*PL (SIB as 09 22) x FI*Lumikissan Diiva (SIB ds 09 24)
239 TUA III / TUA n 24 FI SK LO 16 FI*Felesin Glorious Naaras Pennut 4-7 kk Caroline Stoa EX1
FI*Elekatin Deep Blue Sea (TUA a) x FI*Felesin DeaAmoris (TUA f 24)
240 TUA III / TUA n 24 FI SK LO 15 FI*Felesin Jarkko Ahola Uros International Premior Caroline Stoa EX1 CAGPIB
FI*Elekatin Superman (TUA as 24) x FI*Josmarin Innusha (TUA n)
241 TUA V / TUA d 24 FI SK LO 16 FI*Felesin Magnificent Uros Pennut 4-7 kk Caroline Stoa EX1
FI*Elekatin Deep Blue Sea (TUA a) x FI*Felesin DeaAmoris (TUA f 24)
242 TUA V / TUA f FI SK LO 16 FI*Felesin Sweetheart Naaras Pennut 4-7 kk Caroline Stoa EX1
FI*Elekatin Deep Blue Sea (TUA a) x FI*Felesin DeaAmoris (TUA f 24)
243 TUA V / TUA d 23 FI SK LO 15 FI*Felesin Probus Uros Kastraatti Caroline Stoa Abs
FI*Elekatin Rosso Ruben (TUA d 24) x FI*Felesin DeaAmoris (TUA f 24)
244 TUA VI / TUA f 03 22 FI SRK LO 14 FI*Felesin April Fool Naaras Champion Marjatta Koskenkangas EX1 CACIB
FI*Kralice Dionysos (TUA ns 09) x FI*Elekatin Fiona Khur (TUA e 22)
245 BEN n 22 FI SK LO 16 Like a Prayer des Griffes de Feu Naaras Nuoret 7-10 kk Annika Billing EX1 NOM BIS
Impresario des Griffes de Feu (BEN n 24) x Brownsugar Rhanya Forever (BEN n 24)
246 BEN n 22 FI SK RX 15 CattiCartano Hemlock Uros International Premior Annika Billing Abs
CattiCartano Snow Mountain Prince (BEN n 24 33) x FIN*CattiCartanon Nefertari (BEN n 24)
247 BEN n 24 FIN SRK RX S*Gold Glitter's A Season Uros Supreme Premior Kristof Van Roy KM
Farup Mephisto (BEN n 24) x Silverspirit's Kilya (BEN n 24)
247 BEN n 24 FIN SRK RX S*Gold Glitter's A Season Uros Veteraani Vladimir Isakov 3
Farup Mephisto (BEN n 24) x Silverspirit's Kilya (BEN n 24)
248 BEN n 24 FI SK LO 15 FI*Starglitters Linnea Naaras Kastraatti Kristof Van Roy EX1 CAP
Glitterglam Gabriel (BEN n 24) x FI*Starglitters Iiris (BEN n 24 33)
249 BEN n 22 32 FI SK LO 15 FI*Alcarinqua Elentari Naaras International Champion Ulrika Eriksson EX1 CAGCIB NOM
Alfajiri Albireo (BEN n 22) x Ilendri Surya (BEN n 22)
250 BLH n FI SK RX 15 Kant of Baltic Breeze Uros Avoin Daria Lukasik Abs
Your Majesty Xander Stunning (BLH o) x Cassiopeya of Baltic Breeze (BLH a)
251 BLH b FI SRK RX 14 FI*Treselle's Walton Brown Uros Avoin Daria Lukasik Abs
Belten's Don Sebastian (BSH c) x Belten's Sofina (BSH o)
252 BML I / BML ns 11 FIN SRK RX FIN*Kimuli's Chocolate Dream Naaras Premior Daria Lukasik EX1 CAPIB
Regulus af Misapotanien (BML ns 11) x FIN*Ancelaine Lisbeth (BML ns 11)
253 BSH a FI SRK LO FI*Coventry's Endymion Uros Grand International Champion Ulrika Eriksson EX1 CACS
Belten's Don Sebastian (BSH c) x FIN*Sinisilkin Inkivääri (BSH g)
254 BSH a FI SRK RX FI*Feronian Heliotropium Uros International Premior Ulrika Eriksson EX1 CAGPIB NOM BIS
FIN*Tassulähteen Ähäkutti (BSH a) x EE*Ashly Rewal Beauty (BSH a)
255 BSH f FI SRK LO FI*Ruusutarhan Klara Naaras Supreme Premior Ulrika Eriksson KM
DK*From's Don Juan (BSH a) x S*Applecat Pallas (BSH f)
256 BSH f FI SRK RX 13 FI*Coventry's Gwenhwyfar Naaras International Premior Ulrika Eriksson EX1 CAGPIB
FI*Rhinestone's Tobias Tomcat (BSH a) x FI*Coventry's Daybreak (BSH f)
257 BSH g FIN SRK LO FIN*Ruusutarhan Hertta Naaras Supreme Champion Daria Lukasik KM
Atos (BSH e) x FIN*Tassulähteen Pilkkumi (BSH a)
257 BSH g FIN SRK LO FIN*Ruusutarhan Hertta Naaras Veteraani Vladimir Isakov Arvosteltu
Atos (BSH e) x FIN*Tassulähteen Pilkkumi (BSH a)
258 BSH ns 11 FI SK LO 14 FI*Gnome's Hello, I Love You Uros International Champion Ulrika Eriksson EX1 CAGCIB
FI*Gnome's Britannia Silver (BSH ns 11) x S*Esteticas Xera (BSH ns 11)
259 BSH ns 11 FI SRK LO FI*Gnome's Britannia Silver Uros Grand International Premior Ulrika Eriksson EX1 CAPS
Petit Prince vum Rousegaard*CH (BSH ns 11) x EST*Harmony Devianti (BSH ns 11)
260 BSH ns 11 FI SK LO 14 FI*Gnome's My Wild Love Naaras International Premior Ulrika Eriksson EX1 CAGPIB
FI*Gnome's Britannia Silver (BSH ns 11) x S*Esteticas Xera (BSH ns 11)
261 BUR n FI SRK LO FI*Ninelli's Querida Quedaré Naaras Supreme Champion Kristof Van Roy KM NOM
S*Zeitgeist Berlioz (BUR a) x FIN*Ninelli's Gurmánka Greta (BUR f)
262 BUR n Cosa Nostra Jasper*RU, DVM *** Naaras Grand International Champion Kristof Van Roy EX1 CACS
Hesus Bourimea*RU, JW *** (BUR n) x RU*O'Kler Quincy *** (BUR n)
263 BUR n FI SRK LO FI*Karvanverran JouluTaika Naaras Grand International Champion Kristof Van Roy EX2
FI*Genuina O'Boy Oliver (BUR b) x FI*Karvanverran Kalevantuli (BUR a)
264 BUR n FI SRK LO 14 S*Lovestory's Triumph Tiger Uros International Champion Kristof Van Roy EX1 CAGCIB BIV NOM
S*Bonnea's Elwiz (BUR d) x S*ulzix Principessa Gavia (BUR f)
265 BUR n FI SRK LO FI*Bumpulina Wilberforce Uros Champion Kristof Van Roy EX1 CACIB
Omark Charlesbur, CZ (BUR n) x FI*Bumpulina Tosca Wilde (BUR n)
266 BUR n FI SK LO 15 FI*Lilac's HRH King Hassan Uros Champion Kristof Van Roy Abs
FI*Bumpulina Wilberforce (BUR n) x FI*Lilac's Esmeralda Gypsygirl (BUR n)
267 BUR n FI SK LO 14 FI*Seirene Rapunzel Naaras Avoin Kristof Van Roy EX1 CAC
Isä-Brownin Ushuaia (BUR n) x FIN*Hokkuspokkus Elemmírë (BUR g)
268 BUR n FI SK LO 15 FI*Almond's Freyja Naaras Nuoret 7-10 kk Kristof Van Roy EX2
Bjelke's Givenchy (BUR n) x Rumba Quintessential (BUR j)
269 BUR n Parmida Jasper*RU Naaras Nuoret 7-10 kk Kristof Van Roy EX1 BIV NOM BIS
Captain Morgan Jasper*RU (BUR n) x Sabokah Barbie Doll (BUR b)
270 BUR n FI SK LO 16 FI*Mama-Alcialon Great Gameboy Uros Pennut 4-7 kk Kristof Van Roy EX1
FI*Mama-Alcialon Father's Son (BUR b) x FI*Topisan Daisy-Onneli (BUR f)
271 BUR n FI SK LO 16 FI*Mama-Alcialon Glamorous Greta Naaras Pennut 4-7 kk Kristof Van Roy EX1 NOM
FI*Mama-Alcialon Father's Son (BUR b) x FI*Topisan Daisy-Onneli (BUR f)
272 BUR n FI SK LO 16 FI*Seirene Thaïs Naaras Pennut 4-7 kk Kristof Van Roy EX2
FI*Mama-Alcialon Father's Son (BUR b) x FI*Seirene Rapunzel (BUR n)
273 BUR n FIN SRK LO FIN*Niorun Billie Holiday Naaras Supreme Premior Kristof Van Roy KM BIV
FIN*Aberwyn Jin Shiro (BUR n) x FIN*Almond's Niorun (BUR b)
273 BUR n FIN SRK LO FIN*Niorun Billie Holiday Naaras Veteraani Sara Ojaniemi 2
FIN*Aberwyn Jin Shiro (BUR n) x FIN*Almond's Niorun (BUR b)
274 BUR n FI SRK LO FI*Millamarin Hoo Moilanen Uros International Premior Kristof Van Roy EX2
Bjelke's Niilo (BUR b) x FIN*Arbiter Esterina (BUR a)
275 BUR n FI SRK LO Isä-Brownin Ushuaia Uros Grand International Premior Kristof Van Roy EX1 CAPS
Wild Angel's Valenok of Seirene (BUR n) x Isä-Brownin Monte Velho (BUR n)
276 BUR n FI SRK LO 13 Bjelke's Givenchy Uros International Premior Kristof Van Roy EX1 CAGPIB NOM
Bjelke's Ali Baba (BUR n) x Taiko Charlesbur, CZ (BUR f)
276 BUR n FI SRK LO 13 Bjelke's Givenchy Uros Siitos Rotukirjaus Kissaliitto
Bjelke's Ali Baba (BUR n) x Taiko Charlesbur, CZ (BUR f)
277 BUR n FI SRK LO FI*Lilac's Esmeralda Gypsygirl Naaras Premior Kristof Van Roy EX1 CAPIB
FI*Ilovuon Cyanicula gemmata (BUR a) x Bjelke's So Long (BUR b)
278 BUR n FIN SRK LO FIN*Millamarin Fenella Naaras Kastraatti Kristof Van Roy EX1 CAP
Bjelke's Niilo (BUR b) x FIN*Arbiter Esterina (BUR a)
278 BUR n FIN SRK LO FIN*Millamarin Fenella Naaras Veteraani Sara Ojaniemi Arvosteltu
Bjelke's Niilo (BUR b) x FIN*Arbiter Esterina (BUR a)
279 BUR a FI SRK LO 13 FI*ZirCat's Irwin Goodman Uros Grand International Champion Sara Ojaniemi EX1 CACS BIV NOM
Laurin von Tali (BUR n) x FI*ZirCat's Hidden Fantasy (BUR c)
280 BUR a FI SRK LO 13 FI*Karvanverran Esme Azul Naaras Grand International Champion Sara Ojaniemi EX1 CACS
FI*Oliivian Zephyr Six (BUR a) x FI*Karvanverran JouluTaika (BUR n)
281 BUR a FI SK LO 15 FI*Enigmatic PrincessConsuela Bananahammock Naaras International Champion Sara Ojaniemi EX1 CAGCIB NOM
S*Komihåg's X-men (BUR c) x FI*Seirene Queen Bee (BUR n)
282 BUR a FI SK LO 15 FI*Purmelita's Corona Uros Avoin Sara Ojaniemi EX2
FI*Arkhitekton Preludi (BUR n) x FI*Feirefiz Almost Easy (BUR n)
283 BUR a FI SK LO 15 FI*Purrlein Aristocat Berlioz Uros Avoin Sara Ojaniemi EX1 CAC
FI*Karvanverran Feirefiz (BUR c) x FI*Karvanverran JouluTaika (BUR n)
284 BUR a FI SK LO 15 FI*Korennon Kassiopeia Naaras Avoin Sara Ojaniemi EX1 CAC
Bjelke's Givenchy (BUR n) x FI*Korennon Suffeli (BUR a)
285 BUR a FI SK LO 15 FI*Aficats Emil i Lönneberga Uros Kastraatti Sara Ojaniemi EX1 CAP
FI*Bumpulina Van Damme (BUR e) x FI*Aficats Dream Come True (BUR g)
286 BUR b FI SRK LO FI*Seirene Material Girl Naaras Supreme Champion Britta Busse KM NOM BIS
Bjelke's Niilo (BUR b) x FIN*Seirene Koh-i-Noor (BUR c)
287 BUR b FI SK LO 14 Zaffiro Kratti Uros Grand International Champion Britta Busse EX1 CACS BIV NOM BIS
Zaffiro Qurido (BUR e) x Nika Magic Valley*RU (BUR b)
288 BUR b FI SRK LO FI*Shu-Shun Talven Prinsessa Naaras Grand International Champion Britta Busse EX1 CACS
FI*Oliivian Wagner (BUR b) x FI*Shu-Shun Mystinen Mata Hari (BUR b)
289 BUR b FI SRK LO 14 FI*Enigmatic Aenigma Uros International Champion Britta Busse EX1 CAGCIB
S*Zagamin Hique (BUR b) x FI*Seirene Norma (BUR g)
290 BUR b FI SK LO 14 FI*Mama-Alcialon Father's Son Uros Champion Britta Busse EX1 CACIB
FI*Aficats Don't Mess With ME! (BUR b) x FI*Shu-Shun Talven Prinsessa (BUR b)
290 BUR b FI SK LO 14 FI*Mama-Alcialon Father's Son Uros Siitos Rotukirjaus Kissaliitto
FI*Aficats Don't Mess With ME! (BUR b) x FI*Shu-Shun Talven Prinsessa (BUR b)
291 BUR b FI SK LO 15 FI*Bumpulina Annabell Naaras Avoin Britta Busse EX1 CAC
Bjelke's Givenchy (BUR n) x Mackintosh's Blue Maribel (BUR g)
292 BUR b FI SRK LO FI*Flea's Milana Kaimana Naaras Avoin Britta Busse EX2
Uhurun Frederik Andre (BUR b) x FIN*Flea's Moana Lei (BUR c)
292 BUR b FI SRK LO FI*Flea's Milana Kaimana Naaras Siitos Rotukirjaus Kissaliitto
Uhurun Frederik Andre (BUR b) x FIN*Flea's Moana Lei (BUR c)
293 BUR b FI SK LO 15 FI*Bumpulina Expresso Uros Nuoret 7-10 kk Britta Busse EX1 NOM
FI*Enigmatic Aenigma (BUR b) x FI*Bumpulina Sweet Bluebell (BUR a)
294 BUR b FI SK LO 15 FI*Hokkuspokkus Bit'O'Honey Naaras Nuoret 7-10 kk Britta Busse EX1
FI*Pardofelis Ro Väl (BUR b) x FI*Seirene Polina (BUR f)
295 BUR b FI SK LO 16 FI*Mama-Alcialon Hurmaava Hulda Naaras Pennut 4-7 kk Britta Busse EX2
FI*Purmelita's Camry (BUR a) x FI*Mama-Alcialon MahtavaMaria (BUR f)
296 BUR b Sachiko Jasper*RU Naaras Pennut 4-7 kk Britta Busse EX1 BIV NOM BIS
Captain Morgan Jasper*RU (BUR n) x NW, SC, Sabokah Pandora, DVM, DSM *** (BUR c)
297 BUR b FIN SRK LO FIN*Ravissant Anía Addamía Naaras Supreme Premior Britta Busse KM BIV NOM
S*Dahthol's Albinus (BUR b) x FIN*Indiana Europaea (BUR f)
297 BUR b FIN SRK LO FIN*Ravissant Anía Addamía Naaras Veteraani Sara Ojaniemi 4
S*Dahthol's Albinus (BUR b) x FIN*Indiana Europaea (BUR f)
298 BUR b FI SRK LO FI*Aficats Don't Mess With ME! Uros Grand International Premior Britta Busse EX1 CAPS
FI*Seirene Nabucco (BUR a) x FI*Mama-Alcialon Diamond Diva (BUR f)
299 BUR b FI SRK LO 14 FI*Almond's Domino Uros Kastraatti Britta Busse EX3
FI*Tai-Hao Mocha Touch (BUR b) x FI*Almond's Åsa Pumpulipilvi (BUR c)
300 BUR b FI SK LO 15 FI*Flea's Hoku Nalunalu Uros Kastraatti Britta Busse EX1 CAP NOM BIS
FI*Bumpulina Van Damme (BUR e) x FI*Flea's Milana Kaimana (BUR b)
301 BUR b FI SK LO 15 FI*Flea's Moku Nawiliwili Uros Kastraatti Britta Busse EX2
FI*Bumpulina Van Damme (BUR e) x FI*Flea's Milana Kaimana (BUR b)
302 BUR c FI SRK LO LV*Silky Majesty Ulysses Uros Grand International Champion Sara Ojaniemi EX1 CACS
LV*Silky Majesty Mr. Rich (BUR b) x LV*Silky Majesty Nay Lin (BUR c)
303 BUR c FI SK LO 15 FI*Elwood's Petunia Naaras Pennut 4-7 kk Sara Ojaniemi EX2
FI*Kissmollin Montagnana (BUR c) x FI*Elwood's Blue Condition (BUR g)
304 BUR c FI SK LO 16 FI*Ninelli's Öökuninganna Naaras Pennut 4-7 kk Sara Ojaniemi EX1 BIV NOM
FI*Feirefiz Illuminated (BUR a) x FI*Ninelli's UltravioletUtopia (BUR j)
305 BUR c FIN SRK LO FIN*Cattish Unique Zircon Uros Grand International Premior Sara Ojaniemi EX1 CAPS NOM
GB*Vervain Haruko (BUR c) x FIN*Cattish Fort Victoria (BUR j)
306 BUR d FI SK LO 15 FI*Feirefiz Fire It Up Uros Nuoret 7-10 kk Daria Lukasik EX1 BIV NOM
Zaffiro Kratti (BUR b) x FI*Feirefiz Silver Lining (BUR j)
307 BUR d FI SK LO 15 FI*Feirefiz Love Bites Uros Nuoret 7-10 kk Daria Lukasik EX2
FI*Seirene Rafiki (BUR n) x FI*Feirefiz Diamonds And Rust (BUR g)
308 BUR d FI SK LO 15 FI*Hokkuspokkus Big Red Fierce Cinnamon Uros Nuoret 7-10 kk Daria Lukasik EX3
FI*Pardofelis Ro Väl (BUR b) x FI*Seirene Polina (BUR f)
309 BUR d FI SK LO 16 FI*Mama-Alcialon Hervoton Hemmo Uros Pennut 4-7 kk Daria Lukasik EX1 NOM
FI*Purmelita's Camry (BUR a) x FI*Mama-Alcialon MahtavaMaria (BUR f)
310 BUR d FIN SRK LO FIN*Seirene Gordias Uros Supreme Premior Daria Lukasik KM NOM
Aragorn von Mahan Raja (BUR a) x FIN*Seirene Devil In Disguise (BUR f)
310 BUR d FIN SRK LO FIN*Seirene Gordias Uros Veteraani Britta Busse 1 NOM
Aragorn von Mahan Raja (BUR a) x FIN*Seirene Devil In Disguise (BUR f)
311 BUR d FI SRK LO FI*Mama-Alcialon DOMINAtrix Naaras Kastraatti Daria Lukasik EX1 CAP NOM
FI*Arkhitekton Stucco (BUR d) x FIN*Aficats Bellatrix (BUR j)
312 BUR e FI SRK LO 14 FI*Karvanverran Ofelia Naaras Champion Daria Lukasik EX1 CACIB
FI*Enjoy Candy Cane (BUR d) x FI*Karvanverran Kirijawa K (BUR g)
313 BUR e FI SRK LO 14 FI*Cattish Mercury Rising Uros Avoin Daria Lukasik EX1 CAC NOM
FI*MunKisun Meukow for Cattish (BUR c) x FI*Cattish Kitty Softpaws (BUR h)
314 BUR e FI SK LO 15 FI*Elwood's Galaxy Caramel Naaras Avoin Daria Lukasik EX1 CAC
GB*Wendele Arkiel (BUR d) x FI*Arkhitekton Katariina (BUR j)
315 BUR e FI SK LO 15 FI*Almond's Freyr Uros Nuoret 7-10 kk Daria Lukasik EX1 BIV
Bjelke's Givenchy (BUR n) x Rumba Quintessential (BUR j)
316 BUR e FI SK LO 14 FI*Oliivian Öyvind Uros International Premior Daria Lukasik EX1 CAGPIB
LV*Silky Majesty Ulysses (BUR c) x FI*Oliivian Wahine (BUR h)
317 BUR e FI SRK LO FI*Harebell Aramis Uros Premior Daria Lukasik EX1 CAPIB
Rumba Limonero (BUR c) x LV*Hot Chocolate Tequila Gold (BUR e)
318 BUR f FI SRK LO 14 FI*Cattish Lucy van Pelt Naaras International Champion Daria Lukasik EX1 CAGCIB BIV NOM
Isä-Brownin Ushuaia (BUR n) x FI*Cattish Magica De Spell (BUR f)
319 BUR f FI SRK LO 14 FI*Mama-Alcialon MahtavaMaria Naaras International Champion Daria Lukasik EX2
FI*Flea's Motu Napenape (BUR d) x FI*Shu-Shun Talven Prinsessa (BUR b)
320 BUR f FI SK LO 15 FI*Enjoy Brienne of Tarth Naaras Champion Daria Lukasik EX1 CACIB
S*Lovestory's Triumph Tiger (BUR n) x FIN*Seirene Justify My Love (BUR g)
321 BUR f FI SRK LO 14 FI*Topisan Daisy-Onneli Naaras Champion Daria Lukasik EX2
FI*Flea's Motu Napenape (BUR d) x FI*Almond's Xanthia (BUR n)
322 BUR f FIN SRK LO FIN*Aficats Berenike Naaras Supreme Premior Daria Lukasik KM BIV
FIN*Flea's Tapu Taufau (BUR e) x FIN*Hokkuspokkus Vera Wang (BUR f)
322 BUR f FIN SRK LO FIN*Aficats Berenike Naaras Veteraani Sara Ojaniemi 3
FIN*Flea's Tapu Taufau (BUR e) x FIN*Hokkuspokkus Vera Wang (BUR f)
323 BUR f FI SRK LO FI*Mama-Alcialon Diamond Diva Naaras Grand International Premior Daria Lukasik EX1 CAPS
FI*Arkhitekton Stucco (BUR d) x FIN*Aficats Bellatrix (BUR j)
324 BUR f FI SRK LO FI*Cattish Magica De Spell Naaras International Premior Daria Lukasik EX1 CAGPIB
FI*Millamarin Hoo Moilanen (BUR n) x FIN*Cattish Unique Topaz (BUR j)
325 BUR g FI SK LO 15 FI*Aberwyn Maja Gräddnos Naaras Avoin Kristof Van Roy EX1 CAC
FI*Korennon Omar (BUR d) x FI*Enjoy Blueberry Muffin (BUR g)
326 BUR g FI SK LO 16 FI*Ninelli's Öögabööna Naaras Pennut 4-7 kk Kristof Van Roy EX1
FI*Feirefiz Illuminated (BUR a) x FI*Ninelli's UltravioletUtopia (BUR j)
327 BUR g FIN SRK LO FIN*Seirene Justify My Love Naaras International Premior Kristof Van Roy EX1 CAGPIB NOM BIS
DK*Abéné's Gucci (BUR c) x FIN*Seirene Hokkuspokkus (BUR f)
327 BUR g FIN SRK LO FIN*Seirene Justify My Love Naaras Veteraani Sara Ojaniemi 1 NOM BIS
DK*Abéné's Gucci (BUR c) x FIN*Seirene Hokkuspokkus (BUR f)
328 BUR g FI SK LO 14 FI*Elwood's Blue Condition Naaras Kastraatti Kristof Van Roy EX1 CAP
GB*Wendele Arkiel (BUR d) x FI*Arkhitekton Tarja (BUR f)
329 BUR h FI SRK LO 14 FI*Cattish Ada Rising Naaras International Champion Sara Ojaniemi Abs
FI*MunKisun Meukow for Cattish (BUR c) x FI*Cattish Kitty Softpaws (BUR h)
330 BUR h FI SRK LO 14 FI*Enjoy Queen of Puddings Naaras Champion Sara Ojaniemi EX1 CACIB
FI*Enjoy Candy Cane (BUR d) x FI*Seirene Material Girl (BUR b)
331 BUR h FI SK LO 15 FI*Cattish Anna the Princess Naaras Nuoret 7-10 kk Sara Ojaniemi Abs
FI*Cattish Mercury Rising (BUR e) x FI*Cattish Lucy van Pelt (BUR f)
332 BUR h FI SK LO 15 FI*Cattish Elsa the Snow Queen Naaras Nuoret 7-10 kk Sara Ojaniemi EX1 NOM
FI*Cattish Mercury Rising (BUR e) x FI*Cattish Lucy van Pelt (BUR f)
333 BUR h FI SK LO 16 FI*Celsiana Kielo Naaras Pennut 4-7 kk Sara Ojaniemi EX1 BIV
FI*Arkhitekton Alnwick (BUR b) x FI*Cattish Ada Rising (BUR h)
334 BUR h FI SK LO 15 FI*Pikkukuun Daisy Doo Naaras Premior Sara Ojaniemi EX1 CAPIB NOM
FI*Aficats Don't Mess With ME! (BUR b) x FI*Pikkukuun Biscuit (BUR h)
335 BUR j FI SRK LO Rumba Quintessential Naaras Supreme Champion Britta Busse KM
Mainman Quintessence (BUR e) x Rumba Magicmoments (BUR h)
336 BUR j FI SK LO 15 FI*Flea's Pua Maluhia Naaras Avoin Britta Busse EX1 CAC
FI*Bumpulina Van Damme (BUR e) x FI*Flea's Milana Kaimana (BUR b)
337 BUR j FIN SRK LO FIN*Cattish Unique Sapphire Naaras Grand International Premior Britta Busse EX1 CAPS
GB*Vervain Haruko (BUR c) x FIN*Cattish Fort Victoria (BUR j)
338 BUR j FI SRK LO 14 FI*Hokkuspokkus Djelibeybi Naaras Premior Britta Busse EX1 CAPIB
FI*Cattish Puss in Boots (BUR e) x FI*Hokkuspokkus Leeloo Minai (BUR c)
339 CYM 51-52 / CYM fs 02 52 62 FI SRK RX FI*Touchant Sans la Queue Naaras Grand International Champion Kristof Van Roy EX1 CACS BIV NOM BIS
Yamasee MC O Tuxedo Junktion (CYM ns 03 52) x FIN*D'manns Uska Dara (CYM g 03 53)
340 CYM 51-52 / CYM d 22 52 FI SRK RX 14 FI*Touchant Valentine Chalereuse Naaras Champion Kristof Van Roy Abs
FI*Caaleigh Baby Pumpkin (CYM d 23 52) x FI*Touchant Sage Tigre (CYM fs 09 54)
341 CYM 51-52 / CYM g 51 FI SK RX 15 FI*Pilkkumin Mona Lisa Naaras Avoin Kristof Van Roy EX1 CAC
FI*Caaleigh Baby Pumpkin (CYM d 23 52) x FI*Pikkeen Rae (MAN a 09 51)
342 CYM 51-52 / CYM f 03 51 FI SK RX 16 FI*KehRuun Belle Naaras Pennut 4-7 kk Kristof Van Roy EX1 NOM BIS
FI*D'manns Zen (MAN n 03 22 52) x FI*Touchant Valentine Chalereuse (CYM d 22 52)
343 CYM 53 / CYM e 09 53 FI SK RX 14 FI*KehRuun Aisha Naaras Grand International Champion Ulrika Eriksson Abs
Brodnax Play It Again Sam (MAN e 03 22 53) x FIN*D'manns Uska Dara (CYM g 03 53)
344 EUR n FI SK RX 14 FI*Sireenin Aamunkoi Naaras International Premior Daria Lukasik EX1 CAGPIB NOM
FI*Pinkkitassun Brunetto (EUR n 22) x Siiri (EUR f)
345 EUR d FI SRK RX 13 FI*Kassilan Suviyön Shamaani Uros International Champion Ulrika Eriksson EX1 CAGCIB
Maahinen (EUR d) x FI*Honey's Merinque (EUR g 23)
346 EUR e FI SK RX 15 FI*Vinhaviiksen Salarakas Uros Nuoret 7-10 kk Ulrika Eriksson EX1 NOM
FI*Kissakallion Orlando (EUR d 24) x FI*Vinhaviiksen Tehotassu (EUR g 24)
347 EUR n 22 FIN SRK RX FIN*Casimirrin Eulalia Naaras Supreme Premior Ulrika Eriksson KM
Finnvedens Tokai (EUR n 22) x FIN*Pikku-Piun Gilda (EUR n 22)
347 EUR n 22 FIN SRK RX FIN*Casimirrin Eulalia Naaras Veteraani Vladimir Isakov 3
Finnvedens Tokai (EUR n 22) x FIN*Pikku-Piun Gilda (EUR n 22)
348 EUR n 22 FI SRK LO FI*Feronian Vincent Victoriano Uros Kastraatti Ulrika Eriksson EX1 CAP
Silkkiturkin Menevä Macho (EUR d 22) x FIN*Feronian Xanthium Cessi (EUR f 24)
349 EUR n 23 FIN SRK RX FIN*Sini-Diivan Doris Naaras Veteraani Vladimir Isakov 2
Silkkiturkin Do Re Mi (EUR n) x FIN*Sini-Diivan Cecilia (EUR n 24)
350 EUR n 24 FI SRK RX FI*Tiikerililjan Kurmeli Uros Supreme Champion Annika Billing KM
FI*Tiikerililjan Isoviilee (EUR d 22) x FI*Feronian Almond (EUR f)
351 EUR n 24 FI SRK LO FI*Pinkkitassun Dorothy Naaras Grand International Champion Annika Billing EX1 CACS
FIN*Mäkikatin Sinfonia (EUR a 24) x FI*Pinkkitassun Bette (EUR f 22)
352 EUR a 24 FIN SRK LO FIN*Kissakallion Iscador Uros International Premior Annika Billing EX1 CAGPIB NOM
FIN*Mäkikatin Sinfonia (EUR a 24) x FIN*Kissakallion Gunhild (EUR a 24)
352 EUR a 24 FIN SRK LO FIN*Kissakallion Iscador Uros Veteraani Vladimir Isakov 2
FIN*Mäkikatin Sinfonia (EUR a 24) x FIN*Kissakallion Gunhild (EUR a 24)
353 EUR d 22 FI SRK RX FI*Feronian Cajanus Uros Grand International Champion Daria Lukasik EX1 CACS NOM
Silkkiturkin Nilla Neuvokas (EUR n 22) x FI*Feronian Thea Camellia (EUR f 22)
354 EUR d 24 FI SRK RX FI*Feronian Di'Anna Naaras International Champion Daria Lukasik EX1 CAGCIB
FI*Feronian Basil (EUR d 24) x FI*Feronian Thea Camellia (EUR f 22)
355 EUR e 22 FI SK RX 15 FI*Tiikerililjan Lutukka Uros International Champion Daria Lukasik EX1 CAGCIB
FI*Feronian Emerald (EUR a 22) x FI*Tiikerililjan Kiskis (EUR d 24)
356 EUR f 22 FI SK RX 15 FI*Pinkkitassun Jóhanna Naaras Pennut 4-7 kk Ulrika Eriksson EX1
FI*Feronian Cajanus (EUR d 22) x FI*Pinkkitassun Gertrude (EUR g 22)
357 EUR g 22 FI SRK LO 14 FI*Pinkkitassun Gertrude Naaras International Champion Daria Lukasik EX1 CAGCIB NOM
Valchiria v. Tabbygaard*CH (EUR e 24) x FI*Pinkkitassun Dorothy (EUR n 24)
358 EUR g 23 FI SK RX 14 FI*Kyöpelivuoren Hillen Himmeli Naaras International Champion Daria Lukasik EX1 CAGCIB
FIN*Kassilan Gentle Goblin (EUR e 23) x Paulikki (EUR f 24)
359 EUR g 23 FI SK RX 14 FI*Kyöpelivuoren Hillen Helmikki Naaras Champion Daria Lukasik EX1 CACIB
FIN*Kassilan Gentle Goblin (EUR e 23) x Paulikki (EUR f 24)
360 EUR g 24 FI SK RX 14 FI*Sireenin Amity Naaras International Champion Ulrika Eriksson EX1 CAGCIB
FI*Pinkkitassun Brunetto (EUR n 22) x Siiri (EUR f)
361 EUR ns 23 FI SK RX 15 FI*Lumihelmen Giulio Gatti Uros Avoin Ulrika Eriksson EX1 CAC
FI*Taikapeikon Armas P. (EUR ns) x FI*Lumihelmen Delicato (EUR ns 22)
362 EUR as 22 FI SRK RX FI*Feronian Excelsior Uros Supreme Champion Daria Lukasik KM
Kissankellon Robin Aragorn (EUR es 22) x FIN*Feronian Solidago Nana (EUR a 22)
363 KOR FI SRK LO FI*Melodian Tulaya Naaras Supreme Champion Ulrika Eriksson KM
Gentlegift's Xuwicha (KOR ) x Ebony Labradorit (KOR )
364 KOR FI SK LO 15 FI*Cisseli's Heuk Haan Jao Uros Pennut 4-7 kk Ulrika Eriksson EX1
FI*Tatsutan Urho Brava-Saman (KOR ) x FI*Mythai Vipada Tay-Wee (KOR )
365 KOR FIN SRK LO FIN*Hovikissan iat Jaao Naaras Supreme Premior Ulrika Eriksson KM NOM BIS
FIN*Pipsa's Chaou-Nah (KOR ) x FIN*Seirene Amarindra (KOR )
365 KOR FIN SRK LO FIN*Hovikissan iat Jaao Naaras Veteraani Vladimir Isakov 1 NOM BIS
FIN*Pipsa's Chaou-Nah (KOR ) x FIN*Seirene Amarindra (KOR )
366 KOR FIN SRK LO FIN*Chai-lai Wí-lai Naaras Grand International Premior Ulrika Eriksson EX1 CAPS
FIN*Siloturkki Dante (KOR ) x FIN*Poison's Rahng Wun Pi Sayt (KOR )
366 KOR FIN SRK LO FIN*Chai-lai Wí-lai Naaras Veteraani Vladimir Isakov 4
FIN*Siloturkki Dante (KOR ) x FIN*Poison's Rahng Wun Pi Sayt (KOR )
367 KOR FI SRK LO FI*Kattihovin Saishono Gin-no Uros Kastraatti Ulrika Eriksson Abs
FI*Hovikissan khraam leert (KOR ) x FI*Mythai Rochana Rak Jing (KOR )
368 MAN 51-52 / MAN d 03 24 52 FI SK RX 14 Sun-Manx Cayth Uros Supreme Champion Kristof Van Roy KM
FI*D'manns 2 Barr (CYM n 03 54) x Mx Station Redda (MAN d 03 22 51)
369 MAN 51-52 / MAN d 03 22 51 FI SK RX 15 Auragold Mr. Worldwide Uros Grand International Champion Kristof Van Roy EX1 CACS NOM
Auragold Cody Joe (MAN n 09 22) x Mistysprings Virginia of Auragold (MAN f 09 22)
370 MAN 53 / MAN d 24 53 FI SK RX 16 FI*Conan Urg Naaras Pennut 4-7 kk Ulrika Eriksson EX1
Island Tale Jon of Conan (CYM d 09 22 51) x Red Alert's Truus (MAN f 24 51)
371 MAN 51-52 / MAN f 09 24 52 FIN SRK RX FIN*JoJon Hui Dec Naaras International Premior Kristof Van Roy EX1 CAGPIB NOM
FIN*Feronian Oxalis Europaea (EUR n 22) x FIN*JoJon Decora Topaze (MAN e 09 53)
372 MAN 51-52 / MAN a 09 52 FI SRK RX FI*Pilkkumin Mister Richard Uros Kastraatti Kristof Van Roy EX1 CAP
FIN*JoJon Henhao Dec (MAN d 24 54) x FIN*Armain Domenica (MAN f 03 53)
373 MAN 53 / MAN f 03 53 FIN SRK RX FIN*Armain Domenica Naaras Veteraani Vladimir Isakov Arvosteltu
Vagary Nelson (MAN d 03 22 51) x FIN*D'manns Luna (MAN a 52)
374 MAU ns 24 FI SK LO 16 FI*CatNmaus Chausiku Uros Pennut 4-7 kk Annika Billing EX1 NOM
Bias Yá Moasi, CZ (MAU ns 24) x FI*CatNmaus Amira Sabihah (MAU ns 24)
375 MAU ns 24 FI SK LO 16 FI*Walidah Atiqtalaaq Uros Pennut 4-7 kk Annika Billing EX2
FI*Ausare Caesarion (MAU ns) x FI*Chai-lai Iftikhar Inukshuk (MAU ns 24)
376 OCI n 24 FIN SRK LO FIN*Moosegrove Phoenix Uros Supreme Champion Annika Billing KM BIV NOM BIS
S*Vargagården's Sisu Maxwell JR (OCI b 24) x FIN*Moosegrove Escuro Elegante (OCI n 24)
377 OCI n 24 FI SRK LO FI*Lirukallion Kissoista Suurin Naaras Supreme Champion Annika Billing KM NOM
FIN*Moosegrove Phoenix (OCI n 24) x FIN*Lirukallion Tuiskutukka (OCI n 24)
378 OCI n 24 FI SRK LO FI*Moosegrove Dream On Naaras Supreme Champion Annika Billing KM
FIN*Moosegrove Phoenix (OCI n 24) x FI*Recknagel Harski China Rose (OCI o 24)
379 OCI n 24 FI SK LO 15 FI*Topspot Lucifero Magnifico Uros International Champion Annika Billing EX1 CAGCIB
FIN*Rollick Be Quick Or Be Dead (OCI ns 24) x FI*Topspot Grumpy The First (OCI o 24)
380 OCI b 24 FI SRK LO FI*Moosegrove Ad Victoriam Naaras Supreme Champion Ulrika Eriksson KM BIV
S*Vargagården's Sisu Maxwell JR (OCI b 24) x FIN*Moosegrove Escuro Elegante (OCI n 24)
381 OCI b 24 FI SK LO 15 FI*Topspot JoyfulJoke of Solstice Uros Grand International Champion Ulrika Eriksson EX1 CACS NOM
FIN*DarrenCat Davy Crockett (OCI o 24) x FI*Topspot C.Loureiroi (OCI b 24)
382 OCI b 24 FI SK LO 15 FI*Woodcocks Sweet Lady Luck Naaras Pennut 4-7 kk Ulrika Eriksson EX1 NOM
FIN*Moosegrove Kókiri (OCI b 24) x Pikespeak Estrella of Woodcocks (OCI ns 24)
383 OCI b 24 FIN SRK RX FIN*Moosegrove Conquistatore Uros Supreme Premior Ulrika Eriksson KM
FIN*Martinic Runaway Boy (OCI c 24) x FIN*Moosegrove Abigail (OCI ns 24)
383 OCI b 24 FIN SRK RX FIN*Moosegrove Conquistatore Uros Veteraani Vladimir Isakov 1 NOM
FIN*Martinic Runaway Boy (OCI c 24) x FIN*Moosegrove Abigail (OCI ns 24)
384 OCI b 24 FI SRK LO FI*Kukkatarhan Capsicum Uros International Premior Ulrika Eriksson EX1 CAGPIB
FIN*Woodcocks Hard As A Rock (OCI b 24) x FI*Kukkatarhan Brassavola (OCI c 24)
385 OCI c 24 FI SK LO 15 FI*Woodcocks Love-a-Lot Naaras Champion Ulrika Eriksson EX1 CACIB
FIN*Moosegrove Kókiri (OCI b 24) x FI*Kukkatarhan Calypso (OCI b 24)
386 OCI bs 24 FI SK LO 14 FI*Moosegrove Iron Tiger Uros International Champion Ulrika Eriksson EX1 CAGCIB
Wild'n Sweet Only One (OCI b 24) x FI*Moosegrove Ålivia Wilde (OCI bs 24)
387 OCI bs 24 FIN SRK RX FIN*Topspot Don Arlecchino Uros Grand International Premior Ulrika Eriksson EX1 CAPS
Pikespeak Don Federico (OCI bs 24) x FIN*Guttatus Wintergust Wonder (OCI c 24)
388 ABY n FI SRK LO 14 Osiris(V) Total Surprise Uros Supreme Champion Elin Hoffner KM
Osiris(V) Sammy Davis Junior (ABY n) x Osiris(V) Rumour Has It (ABY n)
389 ABY n FI SK LO 14 FI*Link Monaimba Om Naaras Grand International Champion Elin Hoffner EX1 CACS BIV NOM BIS
FI*Link Moses (ABY n) x RU*Greenville Summer of Laire (ABY o)
390 ABY n FI SK LO 16 PL*Adalbertus Theodor Uros Nuoret 7-10 kk Elin Hoffner EX1 NOM
Cliff aus Abusir (ABY a) x Hayati Elegy (ABY n)
391 ABY n FI SK LO 15 FI*Silkkihienon Wigilia Rickey Uros Pennut 4-7 kk Elin Hoffner EX1 NOM
FI*Silkkihienon Vice Versa (ABY n) x S*Prospero's Summer Beatrice (ABY n)
392 ABY n FI SRK LO Nefertum d'Or PtitPrince*UA Uros Supreme Premior Elin Hoffner KM
Garfield d'Or PtitPrince*UA (ABY o) x Donna Karan d'Or PtitPrince*UA (ABY n)
393 ABY a FI SK LO 14 FI*L