PIROK 122. kansainvälinen kissanäyttely 21.05.2016
Järjestävä yhdistys Pirkanmaan Rotukissayhdistys ry
Alkaa 21.5.2016 Loppuu 21.5.2016
Ilmoittautuminen alkaa 16.2.2016 Ilmoittautuminen loppuu 26.4.2016
Yleisöaika alkaa 10:00 Yleisöaika loppuu 16:00
Eläinlääkärintarkastus alkaa 7:30 Eläinlääkärintarkastus loppuu 9:30
Arvostelut alkavat 10:00 Vahvistuskirjeen julkaisupvm 13.5.2016
Kansainvälinen Kyllä Erikoisnäyttely Ei
Drive In -näyttely Ei Omistajat saavat esitellä kissansa Kyllä
Kissoja enintään 800   Kategoriat 1, 2, 3, 4, Kotikissat
BreedBIS-rodut EXO, PER BreedBIS kissoja vähintään 50
Tilinumero
Sähköposti show@pirok.org
Paikka Tampere
Toimihenkilöt Näyttelypaikka: Tampereen Messu- ja Urheilukeskus, Ilmailunkatu 20, Tampere
Näyttelypäällikkö: Elise Rämö, elise.ramo@pirok.org, p. 0405599924
Näyttelysihteerit: Kristiina Martikainen (Kat I, III, IV), Hirsimäentie 12, 37860 Kärjenniemi puh. 0405237764 & Pia Hassell (Kat II, KK), Koivuhaantie 4 B 5, 33480 Ylöjärvi, puh. 0415036421
Tavoitat näyttelysihteerit parhaiten sähköpostitse show@pirok.org, töissä emme hoida näyttelyasioita
Rotu- ja myyntipöydät: Marika Nyström, marika.nystrom@pirok.org, p. 0407062191
Palkinnot ja ruusukkeet ovat tervetulleita: Annemari Rautavesi, annemari.rautavesi@pirok.org
Raha-asiat: Kristiina Martikainen, kristiina.martikainen@pirok.org
Assistenttianomukset osoitteeseen: assistentit@pirok.org
Lisätietoja PER/EXO Breed BIS joka järjestetään yhdessä Colourpointyhdistyksen ja Ykköskissojen kanssa, mikäli kissoja ilmoitetaan riittävästi. Omakissassa näkyy Breed BIS rotuna pelkkä EXO, mutta kumpikin rotu on mukana!
Kaikki rodut arvostellaan molempina päivinä, näyttelyluokat 1 - 17.
Kategorian parhaat valitaan erikseen kategorioissa 1, 2, 3, 4 ja kotikissat.
Näyttelymaksut: 36 €/kissa/pv, PIROK:in jäsenten kissat 33 €/kissa/pv, ei-FIFe -kissat 50 €/kissa/pv. PIROK:in leimakorteilla voi maksaa vain FIFe:en rekisteröityjen kissojen näyttelymaksuja ja hyväksymme PIROK:in leimakortit maksuina ERY-SYD:n, INCAT SUOMEN, ISROK:n, KES-KIS:n, PIROK:n, POH-KIS:n, POROK:n, RUROK:n, SATAKISSAn, SUROK:n, TUROK:n ja YKKÖSKISSOJEN jäseniltä. Leimakortti on lähetettävä näyttelysihteerille välittömästi ilmoittautumisen jälkeen.
Tarkistus- ja veteraaniluokka 10 € arvostelun yhteydessä, muutoin normaali näyttelymaksu. Kasvattaja- ja siitosluokat ovat maksuttomia muun luokan yhteydessä, yksistään normaali näyttelymaksu.
Maksa käyttäen Omakissasta saamaasi viitenumeroa, eräpäivä on sama kuin ilmoittautumispäivä!.
Ilmoittautumisajan jälkeen vain väri- ja luokkamuutokset ovat mahdollisia, muutokset mieluiten sähköpostilla show@pirok.org tai kirjeellä.
Ilmoittautuminen on sitova, peruuttamattomat ilmoittautumiset laskutetaan. Jos kissa perutaan ennen ilmoittautumisajan loppua, palautetaan 75% maksusta. Myöhästyneet, puutteelliset ja myöhässä maksetut ilmoittautumiset voidaan hylätä.
Mahdollinen karsinta tehdään maksettujen ilmoittautumisten saapumispäivän mukaan.
Luettelo on maksullinen etukäteen maksettuna 2 €/pv, näyttelyssä ostettuna 3€/pv.
Ruusukkeet sisältyvät näyttelymaksuun ja leimakortit ovat käytössä.

Yhteenveto ilmoittautumisista

Kategoria Ilmoittautuneita
1 151
2 199
3 105
4 111
Kotikissat 7
Yhteensä 573

Suodata näytettäviä tuloksia alla olevilla valinnoilla.

Suodata näytettäviä tuloksia alla olevilla valinnoilla.

Nro EMS-koodi Rekisterinumero Nimi Sukupuoli Luokka Tuomari Tulos
1 EXO w 62 FI SK LO 16 FI*Elrikan Snow King Uros Pennut 4-7 kk Caroline Stoa EX1
LV*Nostri Vincent More Than a Feeling (EXO w) x FI*Chevhill's Piece of Gold (PER d 02)
2 EXO w 62 FI SK LO 16 FI*Elrikan Snow Queen Naaras Pennut 4-7 kk Caroline Stoa EX1 NOM
LV*Nostri Vincent More Than a Feeling (EXO w) x FI*Chevhill's Piece of Gold (PER d 02)
3 EXO n FI SRK LO IT*Serafino del Falco d'Oro Uros Supreme Champion Marjatta Koskenkangas KM
Diciotto Carati Goldrake (PER d 22) x Osiris del Falco d''Oro (EXO f)
3 EXO n FI SRK LO IT*Serafino del Falco d'Oro Uros Siitos
Diciotto Carati Goldrake (PER d 22) x Osiris del Falco d''Oro (EXO f)
4 EXO n FI SK LO 14 FI*AzuLejo's Deep Silent Complete Naaras Grand International Champion Marjatta Koskenkangas EX1 CACS
IT*Serafino del Falco d'Oro (EXO n) x FI*Leonidan Queen 4 AzuLejo (EXO f 03 22)
5 EXO n FI SK LO 14 FI*Chevhill's Italian Gigolo Uros International Champion Marjatta Koskenkangas EX1 CAGCIB
Tombrock's Amadeus (EXO a) x FI*Elrikan Aamu Aurinko (EXO f 22)
6 EXO n FI SK LO 15 PT*Kiyoko Kats Big Royal Naaras Avoin Marjatta Koskenkangas EX1 CAC BIV NOM BIS
PT*Kiyoko Kats BB-4ever (PER n 22) x Canastaexo Lil Candy of Kiyoko Kats, DSM (EXO n)
7 EXO n FI SK LO 15 FI*Victorem Moundi Naaras Nuoret 7-10 kk Marjatta Koskenkangas EX1 NOM
FI*Mogi's Polaris (PER b 24) x FI*Mogi's Baby Be Mine (EXO n)
8 EXO n FI SK LO 16 My-Champagne Iron Maiden Naaras Nuoret 7-10 kk Marjatta Koskenkangas EX2
D'Mediterran Bandido (EXO n 22) x My-Champagne Sweet Amber (EXO n 22)
9 EXO n FI SK LO 16 Shuturi's Black Label 4 Ayser Uros Pennut 4-7 kk Marjatta Koskenkangas Abs
S*Athelstones Red-Hot (EXO d) x Shuturi's Peggy Sue (PER g)
10 EXO n FI SK LO 14 FI*Chosen-One Rockstar Riddick Uros International Premior Marjatta Koskenkangas EX1 CAGPIB NOM
FI*Elrikan Oskar-Onni (EXO n 22) x FI*Chosen-One Lacy Looker (PER n 03 24)
11 EXO a FI SRK LO 13 FI*Mogi's Beau Bobby Uros International Champion Jorge Fernández González-Redondo EX1 CAGCIB
FIN*Mogi's Mighty Michael J. (EXO a 03) x Latin Lover Andalousia (EXO a)
12 EXO as FI SK LO 15 FI*Mau-Miun Mary Poppins Naaras Nuoret 7-10 kk Caroline Stoa EX1
FI*Moondreamer's Starry Sky (PER a) x FI*Mau-Miun First Love (EXO a 03 24)
13 EXO n 22 FI SK LO 14 FI*Chosen-One Romance in the Rain Uros Supreme Champion Jorge Fernández González-Redondo KM NOM
FI*Elrikan Oskar-Onni (EXO n 22) x FI*Chosen-One Lacy Looker (PER n 03 24)
14 EXO n 22 FI SK LO 15 FI*AzuLejo's Edema Ruh Uros Avoin Jorge Fernández González-Redondo Abs
IT*Serafino del Falco d'Oro (EXO n) x FI*Leonidan Queen 4 AzuLejo (EXO f 03 22)
15 EXO n 22 FI SK LO 15 FI*Chosen-One Billion Dollar Baby Naaras Nuoret 7-10 kk Jorge Fernández González-Redondo EX1 NOM
FI*Elrikan Oskar-Onni (EXO n 22) x FI*Chosen-One Lacy Looker (PER n 03 24)
16 EXO n 24 FI SK LO 15 FI*Victorem Maundi Uros Nuoret 7-10 kk Marjatta Koskenkangas EX1
FI*Mogi's Polaris (PER b 24) x FI*Mogi's Baby Be Mine (EXO n)
17 EXO n 24 FI SRK LO FI*Aamukasteen Ester Estelar Naaras International Premior Marjatta Koskenkangas Abs
D'Eden Lover Baldwin (EXO n 24) x FIN*Aamukasteen Shade Flame (PER f)
18 EXO as 24 62 FI SK LO 15 FI*Mau-Miun Moshi Monster Uros Nuoret 7-10 kk Jorge Fernández González-Redondo EX1
FI*Moondreamer's Starry Sky (PER a) x FI*Mau-Miun First Love (EXO a 03 24)
19 EXO fs 24 62 X-Treme Snowy Doll Naaras Grand International Champion Marjatta Koskenkangas EX1 CACS
X-Treme Xander Strieborna Ruza (EXO ds 24) x Marlin Elektra of X-Treme (PER f 22)
20 EXO n 03 FI SK LO 14 FI*AzuLejo's Bye Bye Beautiful Naaras International Champion Caroline Stoa Abs
IT*Serafino del Falco d'Oro (EXO n) x FI*Leonidan Queen 4 AzuLejo (EXO f 03 22)
21 EXO g 03 FI SRK LO 13 JustOneWish Splatter Painted Naaras Champion Caroline Stoa EX1 CACIB NOM
Justonewish Enrique Enriquez (EXO a) x Alizara Red Hot Hannah (PER f 03 23)
22 EXO g 03 FIN SRK RX FIN*MagicHoney's Annabell Naaras International Premior Caroline Stoa EX1 CAGPIB
FIN*Ayser's Rock N'Roll (EXO e) x FIN*MagicHoney's Morning Star (PER g 02)
22 EXO g 03 FIN SRK RX FIN*MagicHoney's Annabell Naaras Veteraani Jorge Fernández González-Redondo 1 NOM BIS
FIN*Ayser's Rock N'Roll (EXO e) x FIN*MagicHoney's Morning Star (PER g 02)
23 EXO n 03 22 FI SK LO 15 FI*Sabrimin Revolution Uros Avoin Marjatta Koskenkangas EX1 CAC NOM
FI*Sabrimin Prince (PER d) x Ark Star Shakira (EXO n 03 24)
24 EXO a 03 22 FI SK LO 15 FI*Mogi's Robin Uros Avoin Caroline Stoa EX1 CAC
FI*Mogi's Mother Love (EXO n 22) x FI*Mogi's Belle Bettine (EXO a 03)
25 EXO d 03 22 FI SK LO 16 FI*Elrikan Snow Leopard Uros Pennut 4-7 kk Jorge Fernández González-Redondo EX1
LV*Nostri Vincent More Than a Feeling (EXO w) x FI*Chevhill's Piece of Gold (PER d 02)
26 EXO f 03 22 FI SRK RX 13 FI*Chevhill's Confetti Naaras International Champion Jorge Fernández González-Redondo Abs
D'Arnaud Tiramisu (PER n 02 21) x FI*Chevhill's Candy Kisses (EXO g 03)
27 EXO f 03 22 FI SK LO 16 FI*Chosen-One Esme of Elven Legacy Naaras Pennut 4-7 kk Jorge Fernández González-Redondo EX1
FI*Elrikan Oskar-Onni (EXO n 22) x FIN*Mimosan Don't Get Lost (PER f 03)
28 PER n FI SK LO 15 Alsace Jette Naaras Avoin Jorge Fernández González-Redondo EX1 CAC NOM
Aftabi Top Spin of Siriuksen (PER n) x Kis'Herbas Lavazza of Siriuksen (EXO fs)
29 PER n FI SK LO 15 FI*Mimosan Oh My God Naaras Nuoret 7-10 kk Jorge Fernández González-Redondo Abs
A*Heaven Sent Quicky Express (PER n) x FI*Mimosan Just Two of Us (PER n)
30 PER a FI SK LO 15 FI*Timanfaya Heartbeat Uros Champion Jorge Fernández González-Redondo Abs
FIN*Amabili's Blue Diamond (PER a) x My-Champagne Anemone to Timanfaya (PER n 24)
31 PER d FI SRK LO FI*Sabrimin Prince Uros Supreme Champion Caroline Stoa KM
DK*Star Wars Mace Windu of Mandrake (PER n) x FIN*Sabrimin Mamma Mia! (PER d)
32 PER d FI SK LO 15 FI*Mimosan Paranoid Uros Nuoret 7-10 kk Caroline Stoa EX1 NOM BIS
A*Heaven Sent Quicky Express (PER n) x FI*Mimosan Hold It Against Me (PER f)
33 PER f FI SRK LO Sumava's Amanda Naaras Supreme Premior Jorge Fernández González-Redondo KM NOM
Nuit-Magique Ebony of Sumava (PER n) x Sumava's Nebulosa (PER w)
34 PER n 22 FI SRK LO 14 IT*Diciotto Carati Virginia Naaras Grand International Champion Jorge Fernández González-Redondo EX1 CACS
Diciotto Carati Linus (PER a 22) x Diciotto Carati Querida (PER n 22)
35 PER n 22 FI SRK RX FI*Shamirin Sebastian Uros Premior Jorge Fernández González-Redondo EX1 CAPIB NOM
FIN*Chevhill's Crash Boom Bang (PER n 22) x FIN*Shamirin Cute Cassandra (PER n 03)
36 PER d 23 FI SK LO 14 FI*Mimosan Never Let You Go Uros Grand International Champion Caroline Stoa EX1 CACS NOM BIS
S*Athelstones Blackout (PER n) x A*Heaven Sent Petite Fleur (PER f 03 23)
37 PER d 24 FIN SRK LO FIN*BlueIce's Warwick Uros Supreme Premior Caroline Stoa KM
Sumava's Zigor (PER d 22) x FIN*BlueIce's Must B Love (PER g 24)
37 PER d 24 FIN SRK LO FIN*BlueIce's Warwick Uros Veteraani Marjatta Koskenkangas 1 NOM
Sumava's Zigor (PER d 22) x FIN*BlueIce's Must B Love (PER g 24)
38 PER e 22 FI SK LO 15 FI*Shamirin Sunny Sammy Uros Avoin Jorge Fernández González-Redondo EX1 CAC
FI*Shamirin Red Roberto (EXO d 22) x FI*Shamirin Ärliga Ännie (PER f 03)
38 PER e 22 FI SK LO 15 FI*Shamirin Sunny Sammy Uros Määrittely Caroline Stoa PER e 22
FI*Shamirin Red Roberto (EXO d 22) x FI*Shamirin Ärliga Ännie (PER f 03)
39 PER f 22 FI SRK LO My-Champagne Princess Estelle Naaras International Premior Marjatta Koskenkangas EX1 CAGPIB NOM
D'Mediterran Bandido (EXO n 22) x FIN*Henrietan Tyra Banks (EXO f 24)
40 PER g 22 FIN SRK LO FIN*Precious Kiss From a Rose Naaras Supreme Premior Jorge Fernández González-Redondo KM
FIN*Precious Harley-D (PER n) x Fizgeralt Kiss 4 Precious (PER g 22)
41 PER es 11 FI SK LO 16 FI*Kultaviiksen Poseidon Uros Pennut 4-7 kk Caroline Stoa Abs
FI*Kultaviiksen Don Juan (PER n) x Kuutsas Summer Storm (PER fs)
42 PER n 03 FI SK LO 15 FI*Dirlandan Picasso Uros Avoin Caroline Stoa EX1 CAC
Toy Tricksy Zorro (PER n 02) x FI*Honeydew Queen of the Roses (PER f 03)
43 PER n 03 FI SRK LO 14 Hiladoras Alejandro Uros Grand International Premior Caroline Stoa EX1 CAPS NOM BIS
Jewel-Eyes Little Fighter (PER d 03) x FIN*Amysantti Money Spinner (PER n)
44 PER d 03 FI SK LO 15 Bafini Sweet Dancer Uros International Champion Caroline Stoa EX1 CAGCIB
Dark Diamond Baccardi (PER d 03 22) x Esta Valley's Anna of Bafini, DM (PER f 03)
45 PER e 01 62 Ma griff Heracles of Heinroos, JW Uros Grand International Premior Marjatta Koskenkangas Abs
Admirable Little Stuart of Ma Griff (PER d 03) x Purrinlot Flirty Ms USA OF Ma Griff (PER d 01 21)
46 PER g 02 62 FI SK RX 15 FI*Celestial's Answear 2 All My Prayers Naaras Avoin Jorge Fernández González-Redondo EX1 CAC
Agaro Pers Fenix (PER a 02) x Agaro Pers Kim (PER e 03)
47 PER g 03 FI SK RX 16 FI*Celestial's My Precious Naaras Pennut 4-7 kk Marjatta Koskenkangas EX1 NOM
Agaro Pers Fenix (PER a 02) x Agaro Pers Kim (PER e 03)
48 PER n 03 24 FI SRK LO 13 FI*Chosen-One Lacy Looker Naaras International Champion Marjatta Koskenkangas EX1 CAGCIB
FI*Whispers Hide and Seek (PER n 03 24) x FI*Chosen-One Betty Boop (PER g 03)
48 PER n 03 24 FI SRK LO 13 FI*Chosen-One Lacy Looker Naaras Siitos Rotukirjaus Kissaliitto
FI*Whispers Hide and Seek (PER n 03 24) x FI*Chosen-One Betty Boop (PER g 03)
49 PER f 03 22 FI SK LO 15 FI*Shamirin Urban Usma Naaras Nuoret 7-10 kk Caroline Stoa EX1
Antics Restless and Wild (PER n 03) x FIN*Shamirin Brilliant Brunette (EXO f 22)
50 PER f 03 22 FI SRK RX S*Marylands Unique Glow Naaras Kastraatti Caroline Stoa EX1 CAP NOM BIS
S*IxiDixi's Wild Ride (PER d 24) x Sumava's Zoe (PER f 03)
51 PER f 03 24 FI SK LO 16 FI*Chosen-One Divine Beauty Daria Naaras Pennut 4-7 kk Jorge Fernández González-Redondo EX1 NOM BIS
FI*Whispers Hide and Seek (PER n 03 24) x FI*Chosen-One Betty Boop (PER g 03)
52 PER ns 03 24 FI SK RX 16 FI*Chevhill's Silver Dollar Babe Naaras Pennut 4-7 kk Marjatta Koskenkangas EX1
D'Arnaud Tiramisu (PER n 02 21) x FIN*Chevhill's Sweet As Candy (PER gs 03 22)
53 PER d 33 FI SRK LO 14 Sinihuiskan DingDong Uros Champion Caroline Stoa EX1 CACIB
IT*Almigry Seabiscuit (PER n 33) x Sinihuiskan Ruusunnuppu (PER f 33)
54 PER e 33 FIN SRK LO Almigry OK Corral Uros Supreme Premior Jorge Fernández González-Redondo KM
Careyata's Linebacker (PER e 21 33) x Magic Moments Lapperla' (PER f 33)
54 PER e 33 FIN SRK LO Almigry OK Corral Uros Veteraani Marjatta Koskenkangas 2
Careyata's Linebacker (PER e 21 33) x Magic Moments Lapperla' (PER f 33)
55 PER a 21 33 FI SRK LO Sinihuiskan XabiAlonso Uros Grand International Champion Marjatta Koskenkangas EX1 CACS
Catbery Tail Ditto (PER d 21 33) x Sinihuiskan Tirlittan (PER c 21 33)
56 PER d 21 33 FI SRK LO Sinihuiskan Aryanna Naaras International Champion Caroline Stoa EX1 CAGCIB
Catbery Tail Ditto (PER d 21 33) x Sinihuiskan Siiri-Sibrina (PER f 33)
57 RAG n FI SK LO 15 FI*Pengvin's Gloria Naaras Nuoret 7-10 kk Linda Riekstina Abs
S*FunHouse's Hector Made in Sweden (RAG n 04 21) x FI*Pengvin's Celina (RAG n)
58 RAG n FI SK LO 14 FI*Barfait's Sunkiss Naaras Grand International Premior Linda Riekstina EX1 CAPS
Jalapeno Indiana Jones (RAG a 04) x FI*Barfait's Nanette (RAG n)
59 RAG n FI SK LO 15 Calamarin Gruella Devil Naaras Kastraatti Linda Riekstina EX1 CAP
S*Gunbertus Samir (RAG n) x FI*Calamarin Universal Dream (RAG b 21)
60 RAG a FI SK LO 14 FI*AijaiCats Charming Carla Naaras Grand International Champion Caroline Stoa EX1 CACS
FI*Riverknee Starship Trooper (RAG n 04) x FI*AijaiCats Noble Nana (RAG a 04)
61 RAG a FI SRK LO 14 FI*Barfait's Rivaldo Uros Grand International Premior Caroline Stoa EX1 CAPS
Jalapeno Indiana Jones (RAG a 04) x FI*Barfait's Gianna (RAG a 03)
62 RAG a FI SRK LO 14 FI*Barfait's Ronaldo Uros International Premior Caroline Stoa EX1 CAGPIB BIV
Jalapeno Indiana Jones (RAG a 04) x FI*Barfait's Gianna (RAG a 03)
63 RAG a FI SK LO 14 FI*Barfait's Sunflower Naaras Kastraatti Caroline Stoa EX1 CAP
Jalapeno Indiana Jones (RAG a 04) x FI*Barfait's Nanette (RAG n)
64 RAG a FI SRK LO S*Cas-Sus Renesmee Cullen Naaras Kastraatti Caroline Stoa EX2
PL*Koc-Pol Cat Macho (RAG a) x S*Cas-Sus Tara Vita (RAG a)
65 RAG f FIN SRK LO FIN*Dollyblues Rainbow Doll Naaras Supreme Premior Marjatta Koskenkangas KM
FIN*Dollicious Padrone del Aqua (RAG a 04) x FIN*Panacheen Zealous Zulu (RAG f 03 21)
65 RAG f FIN SRK LO FIN*Dollyblues Rainbow Doll Naaras Veteraani Linda Riekstina 3
FIN*Dollicious Padrone del Aqua (RAG a 04) x FIN*Panacheen Zealous Zulu (RAG f 03 21)
66 RAG n 03 FI SK LO 15 FI*Barfait's Unknown Star Uros Champion Marjatta Koskenkangas EX1 CACIB
FI*Celestial's Usain Bolt (RAG n 03) x FI*Celestial's Bitter Sweet (RAG a 03)
67 RAG n 03 FI SK LO 14 FI*Celestial's Nirvana Uros Avoin Marjatta Koskenkangas EX1 CAC NOM
S*Gunbertus Perfect Cameo (RAG d 03 21) x FI*Celestial's RussianRoulette (RAG n 03)
68 RAG n 03 FI SK LO 15 FI*Cat's-JM Hot-Kiss Naaras Avoin Marjatta Koskenkangas EX1 CAC BIV NOM BIS
Goldendolls Cattery JG (RAG a 03 21) x FI*Cat's-JM Classic-Glamour (RAG n)
69 RAG n 03 FI SK LO 15 FI*Celestial's Syypää Sun Hymyyn Uros Nuoret 7-10 kk Marjatta Koskenkangas EX1 NOM
S*Gunbertus Perfect Cameo (RAG d 03 21) x FI*Celestial's Million Dollar Baby (RAG n 04)
70 RAG n 03 FI SK LO 15 FI*Rock'nRags Sweet Monster Uros Nuoret 7-10 kk Marjatta Koskenkangas EX2
Of Moonlight Dolls Silver Shadow (RAG n 03) x FI*Rock'nRags Black Pearl (RAG a 03)
71 RAG n 03 FI SK LO 15 FI*Rock'nRags Vincent van Gogh Uros Nuoret 7-10 kk Marjatta Koskenkangas EX3
Of Moonlight Dolls Silver Shadow (RAG n 03) x FI*Rock'nRags Black Pearl (RAG a 03)
72 RAG n 03 S*Krickelins Maximus Uros Nuoret 7-10 kk Marjatta Koskenkangas Abs
S*Sky high's Limited Edition (RAG n 04) x DK*Jaquet Marie Stuart (RAG a 03)
73 RAG n 03 FI SK LO 16 FI*Barfait's Zeus Uros Pennut 4-7 kk Marjatta Koskenkangas EX1 BIV NOM
FI*Celestial's Usain Bolt (RAG n 03) x FI*Barfait's Tinker Bell (RAG a 03)
74 RAG n 04 FI SK LO 15 NO*Noble Origins' Prince Carl Philip Uros International Champion Linda Riekstina EX1 CAGCIB BIV
Lovelystory McSteamy (RAG n 04) x NO*Noble Origins' Sophia Loren (RAG a 04)
75 RAG n 04 FI SK LO 15 FI*Rock'nRags Wave Dancer Naaras Avoin Linda Riekstina Abs
FI*Rock'nRags MonsieurDaVinci (RAG n 04) x SweetFellow Tamaya-Magnolia (RAG a 03)
76 RAG n 04 FI SK LO 15 FI*Barfait's Xander Uros Nuoret 7-10 kk Linda Riekstina EX1
FI*Celestial's Usain Bolt (RAG n 03) x FI*Barfait's Sunflower (RAG a)
77 RAG n 04 FI SK LO 15 FI*Barfait's Yanni Naaras Pennut 4-7 kk Linda Riekstina EX1 NOM BIS
S*Tallkottens Macadam C of Harlem (RAG n) x FI*Celestial's Bitter Sweet (RAG a 03)
78 RAG n 04 FI SRK LO 13 FI*Barfait's Playful Paco Uros Grand International Premior Linda Riekstina EX1 CAPS NOM
FI*Barfait's Joyful Justin (RAG a 04) x S*Yátaz Iokaste of Barfait (RAG n 04)
79 RAG n 04 FIN SRK LO FIN*Dollyblues PieceOfMyHeart Naaras Grand International Premior Linda Riekstina EX1 CAPS
FIN*Dollyblues Rhapsody In Blue (RAG a 03) x FIN*Dollyblues Satin Doll (RAG f)
80 RAG a 03 FI SK LO 14 FI*Dollyblues You Are The Sunshine Naaras Grand International Champion Jorge Fernández González-Redondo EX2
Of Moonlight Dolls Dutch Dreamer (RAG a 03) x FI*Dollyblues GoodGollyMsMolly (RAG a 03)
81 RAG a 03 FI SK LO 15 FI*Neige-Cristal's Adelisa Rose Naaras Grand International Champion Jorge Fernández González-Redondo EX1 CACS NOM
FI*Neige-Cristal's Mon Tresor Florian (RAG n 04) x (N)Diadem's Hazel Harmonie (RAG a 03)
82 RAG a 03 FI SK LO 14 (N)Diadem's Vuzzy Uros International Champion Jorge Fernández González-Redondo EX1 CAGCIB
(N)Diadem's Oliver Light Blue (RAG a 03) x Eulalie Zafir Diadems (RAG a 03)
83 RAG a 03 FI SK LO 14 FI*Rock'nRags Licence to Chill Uros Champion Jorge Fernández González-Redondo EX1 CACIB
FI*Rock'nRags NinjaBoy (RAG a 03 21) x FI*Dollyblues Hello Mary Lou (RAG a 03)
84 RAG a 03 FI SK LO 15 FI*Cat's-JM Snow-Kiss Uros Avoin Jorge Fernández González-Redondo EX1 CAC BIV NOM BIS
Goldendolls Cattery JG (RAG a 03 21) x FI*Cat's-JM Classic-Glamour (RAG n)
85 RAG a 03 FI SK LO 16 FI*Colorstar's Run to Heart Uros Pennut 4-7 kk Jorge Fernández González-Redondo EX1 NOM
FI*Sunrunner's Quinlan (RAG a 03) x FI*Snowrag Pompom (RAG a 04)
86 RAG a 03 FIN SRK LO FIN*Celestial's FallenAngel Naaras Supreme Premior Jorge Fernández González-Redondo KM
King Bombon Unreal Ragdolls*ES (RAG b) x FIN*Celestial's Amazing Grace (RAG n 03)
87 RAG a 03 FI SRK LO FI*Dollyblues GoodGollyMsMolly Naaras International Premior Jorge Fernández González-Redondo EX1 CAGPIB
Kanoa Dama W Masce*PL (RAG n 03) x FI*Dollyblues EndlessLoveSong (RAG n 04)
88 RAG a 03 FI SK LO 14 FI*Celestial's Poison Girl Naaras Premior Jorge Fernández González-Redondo EX1 CAPIB BIV NOM
FI*Celestial's GunBert (RAG a 03) x FI*Celestial's Heaven on Earth (RAG f 04)
89 RAG a 04 FI SK LO 15 FI*Colorstar's Merry Hope Naaras Champion Jorge Fernández González-Redondo EX1 CACIB
FI*Riverknee Wish of Peace (RAG a) x FI*Snowrag Pompom (RAG a 04)
90 RAG a 04 FI SK LO 15 FI*Sirmar Aleksandra`s Jerry Uros Avoin Jorge Fernández González-Redondo EX2
FI*Maplehill's Rely On Shaman (RAG a 03) x FIN*Sirmar Ariel (RAG n)
91 RAG a 04 FI SK LO 15 FI*Valkoapilan Canute Uros Avoin Jorge Fernández González-Redondo EX1 CAC
FI*Valkoapilan Aapeli (RAG a 04) x FI*Riverknee Evita (RAG a 04)
92 RAG a 04 FI SK LO 15 FI*Valkokullan Helinä Naaras Avoin Jorge Fernández González-Redondo EX1 CAC
DK*Jaquet Cinnamon (RAG a 03) x FI*Valkokullan Bubble Bell (RAG a 04)
93 RAG a 04 FI SK LO 15 FI*Stardoll's Blue Galaxy Uros Nuoret 7-10 kk Jorge Fernández González-Redondo EX1 BIV NOM BIS
FI*Stardoll's Santo Domingo (RAG n 03) x FI*Stardoll's Blue Velvet (RAG a)
94 RAG f 03 FI SK LO 15 FI*Celestial's Angel on My Shoulder Naaras Nuoret 7-10 kk Linda Riekstina EX1 NOM
S*Gunbertus Perfect Cameo (RAG d 03 21) x (N)Diadem's Wilma Sollis (RAG n 03)
95 RAG g 04 FI SK LO 15 FI*Uniklubin Tirlittan Naaras Nuoret 7-10 kk Linda Riekstina EX1
FI*Uniklubin Hotti-Katti (RAG d) x S*Norrtassen's Selma (RAG n 04)
96 RAG n 04 21 FI SRK LO FI*Dollyblues MusicOfMyHeart Uros Grand International Premior Linda Riekstina EX1 CAPS
FIN*Dollicious Frozen Heart (RAG n 03 21) x FIN*Dollyblues PieceOfMyHeart (RAG n 04)
97 RAG a 04 21 FI SRK LO FI*Rock'nRags Maxterwork! Uros Champion Caroline Stoa EX1 CACIB
FI*Dollicious Maxterpiece! (RAG a 04 21) x FI*Dollyblues Queen of Beauty (RAG a 04 21)
98 RAG a 04 21 FI SK RX 15 FI*AijaiCats Lovely Lauren Naaras Avoin Caroline Stoa EX1 CAC
Diamond Dolls Prince of Starring (RAG a 03 21) x FI*AijaiCats Tender Tara (RAG a 04)
99 RAG a 04 21 FI SRK RX FI*Dollicious Maxterpiece! Uros International Premior Caroline Stoa EX1 CAGPIB
FIN*Kehtolaulun Max de Mio (RAG n 04 21) x CH*SunshineRaggies Orana Wileny (RAG a 03)
100 SBI n FI SK LO 14 FI*Sic'an Vladimir Uros Avoin Linda Riekstina EX1 CAC
FI*Vongoivan Geo (SBI n 21) x FI*Sic'an Tamar (SBI a)
101 SBI a FI SK LO 14 FI*Lofanna Bravuria Uros Avoin Linda Riekstina EX2
FI*Halipalleron Adventus (SBI a) x Demian Victoria (SBI f 21)
102 SBI a FI SK LO 15 FI*Nalle-Puhin Brother Louie Uros Avoin Linda Riekstina EX1 CAC
FI*Ames Clark Gable (SBI b) x FI*Nalle-Puhin PINK! (SBI a)
103 SBI a FI SRK LO FI*Nalle-Puhin PINK! Naaras Supreme Premior Linda Riekstina KM BIV
FIN*Zhamanen Fangio (SBI n) x FI*Tamus Wildcat (SBI f)
104 SBI a FI SRK LO FI*Tamus Viper Venturer Uros International Premior Linda Riekstina EX1 CAGPIB
FIN*MeToYou Ceasar (SBI a) x FIN*Tamus Baleno Bellet (SBI n)
105 SBI a FI SK LO 14 FI*Rais-Kis IceMan Uros Premior Linda Riekstina EX1 CAPIB
BE*Baie des Amours Vortigern Art (SBI a) x FI*Rais-Kis Doris (SBI j)
106 SBI b FI SRK LO FI*Mithrandilin Elwing Naaras International Premior Caroline Stoa EX1 CAGPIB
FIN*Rotcat Alexander (SBI a 21) x FIN*Mithrandilin Arda (SBI b)
107 SBI c FI SK LO 16 FI*Kujakeikarin Öifrid Uros Pennut 4-7 kk Marjatta Koskenkangas EX1
FI*Belagian X-File (SBI e 21) x FI*Kujakeikarin Justiina (SBI a)
108 SBI c FIN SRK LO FIN*Touchant Jaunet d'eau Naaras Grand International Premior Marjatta Koskenkangas EX1 CAPS
FIN*Pirimirrin Wiseman (SBI c) x FIN*Touchant A la Paris (SBI n)
108 SBI c FIN SRK LO FIN*Touchant Jaunet d'eau Naaras Veteraani Linda Riekstina 2
FIN*Pirimirrin Wiseman (SBI c) x FIN*Touchant A la Paris (SBI n)
109 SBI c FI SRK LO 14 FI*Saca's Iver Musketeer Uros Premior Marjatta Koskenkangas EX1 CAPIB
FI*Saca's Ultimate Gambler (SBI c) x DK*Con Meo's Yugo (SBI c)
110 SBI d FI SRK RX FI*Touchant Renault Unique Uros Supreme Champion Jorge Fernández González-Redondo Abs
FI*Tamus Wartburg (SBI d) x FIN*Touchant Magique Beauté (SBI f)
111 SBI d FIN SRK LO FIN*Recknagel Maariolemiöö Uros Supreme Premior Jorge Fernández González-Redondo KM NOM
FIN*Zhamanen Fangio (SBI n) x S*Wanjeena's Golden Game (SBI f)
112 SBI d FIN SRK LO FIN*Lirukallion Täpinäsä Naaras International Premior Jorge Fernández González-Redondo EX1 CAGPIB
S*Glitter's Geronimo (SBI d 21) x FIN*Lirukallion Canonkomä (SBI f)
112 SBI d FIN SRK LO FIN*Lirukallion Täpinäsä Naaras Veteraani Linda Riekstina 4
S*Glitter's Geronimo (SBI d 21) x FIN*Lirukallion Canonkomä (SBI f)
113 SBI e FI SK LO 14 FI*Rais-Kis IceCream Uros Premior Linda Riekstina EX1 CAPIB
BE*Baie des Amours Vortigern Art (SBI a) x FI*Rais-Kis Doris (SBI j)
114 SBI f FI SRK LO FI*Birmayan Fazerina Naaras Supreme Champion Caroline Stoa KM BIV NOM
FIN*Recknagel Miroslavsaatan (SBI d) x FIN*Zhamanen Hurricane (SBI n)
115 SBI f FI SRK LO 13 FI*Tamus Insignia Naaras Avoin Caroline Stoa EX1 CAC
Peret Laty Mery, CZ (SBI e 21) x FI*Nalle-Puhin Marilyn Monroe (SBI n)
116 SBI f FI SK LO 15 FI*Tamus Nova SS Naaras Avoin Caroline Stoa EX2
FI*Tamus Juke (SBI n 21) x FI*Tamus Insignia (SBI f)
117 SBI f FI SRK LO FI*Nalle-Puhin Rita Haywood Naaras International Premior Caroline Stoa EX1 CAGPIB NOM
FIN*Tamus Skyline (SBI n) x FI*Tamus Wildcat (SBI f)
118 SBI f FI SRK LO FI*Chirybiry's Forget-me-not Naaras Premior Caroline Stoa EX1 CAPIB
S*PreciousBlue's Leonardo DiCaprio (SBI d 21) x N*So Cute Charmelia (SBI n)
119 SBI g FI SK LO 14 FI*Rais-Kis IceKiss Naaras Champion Linda Riekstina EX1 CACIB NOM
BE*Baie des Amours Vortigern Art (SBI a) x FI*Rais-Kis Doris (SBI j)
120 SBI h FIN SRK LO FIN*Harebell Zelda Naaras Supreme Premior Linda Riekstina Abs
FIN*Tamus Omni (SBI b) x FIN*Harebell Seita Sweet (SBI h)
121 SBI j FI SRK LO FI*Rais-Kis Doris Naaras Grand International Champion Linda Riekstina EX1 CACS
Eliano vom Stern Regulus (SBI c) x FI*Rais-Kis Aurora (SBI f)
121 SBI j FI SRK LO FI*Rais-Kis Doris Naaras Siitos Rotukirjaus Kissaliitto
Eliano vom Stern Regulus (SBI c) x FI*Rais-Kis Aurora (SBI f)
122 SBI n 21 FIN SRK LO FIN*Zhamanen Harlequin Naaras Premior Marjatta Koskenkangas EX1 CAPIB NOM BIS
FIN*JoJon El Rayo Rumba (SBI n 21) x FIN*Zhamanen Ferrarina N.F.S. (SBI h)
122 SBI n 21 FIN SRK LO FIN*Zhamanen Harlequin Naaras Veteraani Linda Riekstina 1 NOM BIS
FIN*JoJon El Rayo Rumba (SBI n 21) x FIN*Zhamanen Ferrarina N.F.S. (SBI h)
123 SBI n 21 FI SRK LO 14 FI*Chirybiry's Uku-Man Uros Premior Marjatta Koskenkangas EX1 CAPIB NOM
FI*JoJon La Veta de Oro (SBI d 21) x FI*Chirybiry's Forget-me-not (SBI f)
124 SBI a 21 FI SK LO 15 Demian Günther Uros Avoin Marjatta Koskenkangas EX1 CAC BIV
Peret Laty Mery, CZ (SBI e 21) x Hermine vom Stern Regulus (SBI b 21)
125 SBI a 21 FI SK RX 15 FI*Tamus GReddy Uros Avoin Marjatta Koskenkangas EX2
Peret Laty Mery, CZ (SBI e 21) x FI*Tamus Ralliart (SBI )
126 SBI a 21 FI SK LO 15 FI*Lofanna California Naaras Avoin Marjatta Koskenkangas EX1 CAC
Kissimirrin Felix (SBI b 21) x FI*Lofanna Aava (SBI f 21)
127 SBI b 21 FI SRK LO 13 Shapur Angel Naaras Grand International Premior Linda Riekstina EX1 CAPS NOM
(N)Sobell Funny Honey (SBI b) x Shapur Greatest Love of all (SBI b 21)
128 SBI c 21 FI SRK LO FI*HaoMao Bernhard Uros Grand International Premior Caroline Stoa EX1 CAPS NOM BIS
FIN*MeToYou Ceasar (SBI a) x S*Lavender Fields Felicia (SBI b 21)
129 SBI d 21 FI SK LO 15 FI*Mototassun Rocket III Uros Avoin Linda Riekstina EX1 CAC NOM
FI*Tamus Iveco (SBI a) x FI*Mototassun Roseepippuri (SBI f 21)
130 SBI e 21 FI SRK LO Peret Laty Mery, CZ Uros International Champion Linda Riekstina EX1 CAGCIB
Zanadu Halley's Comet (SBI b 21) x Satine van de Meybas (SBI d)
130 SBI e 21 FI SRK LO Peret Laty Mery, CZ Uros Siitos Rotukirjaus Kissaliitto
Zanadu Halley's Comet (SBI b 21) x Satine van de Meybas (SBI d)
131 SBI e 21 FI SK LO 14 FI*Lofanna Bravissimo Uros Avoin Linda Riekstina EX1 CAC BIV
FI*Halipalleron Adventus (SBI a) x Demian Victoria (SBI f 21)
132 SBI e 21 FI SK LO 15 FI*Venlan Leevi Uros Pennut 4-7 kk Linda Riekstina EX1
FI*Lofanna Bravuria (SBI a) x FI*Aamentassu Caba (SBI e 21)
133 SBI e 21 FI SRK LO FI*Tamus Duster Uros Premior Linda Riekstina EX1 CAPIB
Blue Heaven Sunny Queen *ES (SBI a) x FIN*Tamus Urban Cruiser (SBI j 21)
134 SBI f 21 FI SK LO 15 FI*Mototassun Bonneville Naaras Avoin Caroline Stoa EX1 CAC
FI*Tamus Iveco (SBI a) x FI*Mototassun Roseepippuri (SBI f 21)
135 SBI f 21 FI SK LO 15 FI*Saca's Åll for Avantgarde Naaras Nuoret 7-10 kk Caroline Stoa EX1 NOM
FI*Celestial's Red Moon Rising (SBI d 21) x DK*Con Meo's Yugo (SBI c)
136 SBI h 21 FI SK LO 15 FI*Saca's Ö.K.Y. Mercedes Naaras Nuoret 7-10 kk Jorge Fernández González-Redondo EX1
FI*Celestial's Red Moon Rising (SBI d 21) x DK*Con Meo's Yugo (SBI c)
137 TUV f 61-63 / TUV f 62 FI SK LO 15 FI*Ilveslinnan Endamli Erenay Naaras Avoin Linda Riekstina EX1 CAC
FI*Verdian Gilad (TUV n 21) x FI*Ilveslinnan Canipek Cicek (TUV d)
138 TUV f 61-63 / TUV f 21 62 FI SK LO 15 FI*Ilveslinnan Erkenci Erdemay Naaras Kastraatti Linda Riekstina EX1 CAP
FI*Verdian Gilad (TUV n 21) x FI*Ilveslinnan Canipek Cicek (TUV d)
139 ACL III / ACL n 22 FI SK RX 15 FI*Siriuksen ManzoniCurl Uros Champion Daria Lukasik EX1 CACIB
BR*Aruak Curl Barth (ACL n 03 23) x FI*Siriuksen CiaraCurl (ACS a 22)
140 ACL III / ACL n 23 FI SRK LO FI*Murmelin Bonzo Uros Supreme Premior Daria Lukasik KM
FIN*Magnificat Zicaro (ACL n 24) x FIN*Murmelin Aamurusko (ACL c 21 33)
141 ACL IV / ACL n 01 21 64 FI SK LO 15 FI*Dezzicat's Incalzando IdirCurl Uros Nuoret 7-10 kk Gerson Alves Pereira EX1
Abrikosik Aurinko (ACL d 03 22) x FI*Dezzicat's Estinto EzeCurl (ACL ns 02 21)
142 ACL V / ACL h 24 FI SK LO 14 Paladija Yola Naaras Grand International Champion Flavia Capra EX1 CACS
Amore Mio Ani Mru Mru*PL (ACL b) x Paladija Ruschka (ACL fs 21 33)
143 ACL VIII / ACL ns 03 22 FI SK LO 15 FI*Minnikatin Timothy Uros Avoin Gerson Alves Pereira EX1 CAC
FI*Metusalahin Bowie (ACL ds 09 22) x FIN*Minnikatin Gabriela (ACL a 23)
144 ACS III / ACS n 24 FI SK RX 15 FI*Siriuksen NidaCurl Naaras Avoin Mateusz Jedrzejowski EX1 CAC NOM
BR*Aruak Curl Barth (ACL n 03 23) x FIN*Siriuksen IdaCurl (ACS n 09 24)
145 ACS III / ACS n 24 FI SK RX 16 FI*Siriuksen Ragnar LothbrokCurl Uros Pennut 4-7 kk Mateusz Jedrzejowski EX1 NOM BIS
FI*Siriuksen ManzoniCurl (ACL n 22) x FIN*Siriuksen IdaCurl (ACS n 09 24)
146 ACS III / ACS b 24 FI SRK RX 14 FI*Siriuksen KoppamurraCurl Uros International Premior Mateusz Jedrzejowski EX1 CAGPIB NOM
FI*Siriuksen AristoCurl (ACS n 22) x FIN*Siriuksen SalsaCurl (ACS g 24)
147 ACS VI / ACS f 02 21 64 FI SK LO 14 FI*DilYaar Harshita Hemkanta Hansini Naaras Premior Annika Billing EX1 CAPIB
FIN*Siriuksen IiroCurl (ACS n 22) x FI*DilYaar Falguni Firoza (ACL h 03 21 33)
148 ACS VII / ACS ns 24 FI SRK RX CharmingCurl Kimberli Naaras Grand International Champion Flavia Capra EX1 CACS
CharmingCurl Iolay (ACS ns 03 21 33) x CharmingCurl Diana (ACS g 03 22)
149 ACS VII / ACS fs 22 FI SK LO 15 FI*Minnikatin Suzanna Naaras Champion Flavia Capra EX2
FI*Metusalahin Bowie (ACL ds 09 22) x FI*Minnikatin Michell (ACS n 03 22)
150 ACS VII / ACS fs 22 FI SK RX 15 FI*Dezzicat's Halfnote HaniCurl Naaras Champion Flavia Capra EX1 CACIB BIV
Abrikosik Aurinko (ACL d 03 22) x FI*Dezzicat's Feroce FieCurl (ACS ns 03 24)
151 ACS VIII / ACS ns 03 24 FI SRK RX 13 FI*Dezzicat's Feroce FieCurl Naaras International Champion Annika Billing EX1 CAGCIB
FI*Dezzicat's Dimolto DonCurl (ACL ns 03 24) x CharmingCurl Kimberli (ACS ns 24)
152 ACS VIII / ACS ns 03 FI SK RX 15 FI*Dezzicat's Heldentenor HydeCurl Uros Kastraatti Annika Billing EX1 CAP
Abrikosik Aurinko (ACL d 03 22) x FI*Dezzicat's Feroce FieCurl (ACS ns 03 24)
153 ACS XI / ACS a 09 21 33 FI SK LO 16 FI*Siriuksen QuincyCurl Uros Pennut 4-7 kk Gerson Alves Pereira EX1 NOM
FI*Siriuksen KokopelliCurl (ACS d 22) x White Star Iskra of Siriuksen (ACL f 03 22)
154 MCO I / MCO a FI SRK LO 14 FI*Mainehaan Hanson Uros International Champion Gerson Alves Pereira EX1 CAGCIB
FI*Mainehaan Armani (MCO e 23) x FI*Mainehaan Barbra (MCO n)
155 MCO I / MCO a FI SRK LO 13 Battle Creek's Z'Thaiti Naaras International Champion Gerson Alves Pereira EX1 CAGCIB BIV
SailingCoons Zeus (MCO a) x Biscat's Liberty of Battle Creek (MCO a 22)
156 MCO I / MCO a FI SRK LO 14 FI*Kasmasiinin Blue Bagheera Naaras International Champion Gerson Alves Pereira EX2
FI*Cherry's Maine Fumbe (MCO a) x FIN*Ilioschoros Usva (MCO ns 09)
157 MCO I / MCO n FI SK LO 15 FI*HoneyCoon's Shot In The Dark Uros Nuoret 7-10 kk Gerson Alves Pereira EX1
DK*Amistia's Samson (MCO n 23) x FI*HoneyCoon's My Secret Heart (MCO as 22)
158 MCO I / MCO n FI SK LO 16 FI*Daybreak's Pitch Black Naaras Pennut 4-7 kk Gerson Alves Pereira EX2
Big Giants Resort's El Scuro (MCO n) x FI*Daybreak's Karenza (MCO f 22)
159 MCO I / MCO a FI SK LO 15 FI*Kasmasiinin Cool Kavaljeeri Uros Kastraatti Gerson Alves Pereira EX2
FI*Cherry's Maine Fumbe (MCO a) x FIN*Ilioschoros Usva (MCO ns 09)
160 MCO I / MCO n FI SRK LO FI*Mainehaan Bruno Uros Kastraatti Gerson Alves Pereira EX1 CAP
FI*Halden coon's Uno (MCO n) x S*Stortassen's KayCee (MCO a)
161 MCO II / MCO n 09 FI SK LO 15 FI*Tigerworld Miss Fortune Naaras Champion Flavia Capra EX1 CACIB
FI*Pikkumetsän Khal Drogo (MCO n 09 22) x LT*Lordcoon Grayse (MCO ns 09)
162 MCO II / MCO a 09 FI SRK LO FI*HoneyCoon's Stormy End Uros Grand International Premior Flavia Capra EX1 CAPS NOM
Iggy Pop z Matrixu, CZ (MCO a) x FIN*HoneyCoon's Sweet Romance (MCO as 09 22)
163 MCO II / MCO a 09 FI SRK LO 14 FI*HoneyCoon's Indian Summer Sky Uros International Premior Flavia Capra EX1 CAGPIB
Iggy Pop z Matrixu, CZ (MCO a) x FIN*WestCoon's Pocahontas (MCO n 09)
164 MCO III / MCO n 22 FI SRK RX 14 FI*Escape's Apocalyptica Uros Supreme Champion Daria Lukasik KM BIV
FIN*Escape's Jethro Tull (MCO a 22) x FI*Escape's Walquiria (MCO f 22)
165 MCO III / MCO n 22 FI SRK RX 14 FI*Escape's Carlos Santana Uros Grand International Champion Daria Lukasik EX1 CACS
IT*Victorycoon's Somebody to Love (MCO ns) x FI*Escape's Walquiria (MCO f 22)
166 MCO III / MCO a 25 FI SK LO 15 Archie Mister Mega Uros Avoin Daria Lukasik EX1 CAC
Cybercoon Xabi Alonso (MCO ns 25) x Darkness Sarmatcoon (MCO n)
167 MCO III / MCO n 23 FI SK LO 16 Halvar vom Postsee Uros Avoin Daria Lukasik EX2
Arjun vom Postsee (MCO w) x Bloomingtree Amitalia (MCO a)
168 MCO III / MCO n 24 FI SK LO 15 Omkara Pack the Hat Uros Avoin Daria Lukasik EX3
Omkara Josuah American Horse (MCO d 09 24) x Omkara Indian Lullaby (MCO n 23)
169 MCO III / MCO n 24 FI SK LO 15 FI*HoneyCoon's Sweet Jannie Naaras Avoin Daria Lukasik EX1 CAC
DK*Amistia's Samson (MCO n 23) x FIN*HoneyCoon's Sweet Romance (MCO as 09 22)
170 MCO III / MCO n 23 FI SK LO 15 FI*Krysos Roxy Naaras Nuoret 7-10 kk Daria Lukasik EX1
Alwaro Admiral (MCO as 22) x FIN*Krysos Magic (MCO n 23)
171 MCO III / MCO n 23 FI SK LO 16 Mystery boy Sky Beyrouth, CZ Uros Pennut 4-7 kk Daria Lukasik EX1
Humphrey of Vingilot, CZ (MCO n 09 23) x Xantana Sky Beyrouth, CZ (MCO f 23)
171 MCO III / MCO n 23 FI SK LO 16 Mystery boy Sky Beyrouth, CZ Uros Määrittely Caroline Stoa MCO n 23
Humphrey of Vingilot, CZ (MCO n 09 23) x Xantana Sky Beyrouth, CZ (MCO f 23)
172 MCO III / MCO n 22 FI SK LO 16 Ecliptic Proxy Naaras Pennut 4-7 kk Daria Lukasik EX1 BIV
Lynx Lynx Denver (MCO a 09 22) x Ecliptic Toya, HR (MCO n 09)
173 MCO III / MCO n 22 FIN SRK LO FIN*Chamberlain Dark Diamond Naaras International Premior Daria Lukasik EX1 CAGPIB
FIN*Chamberlain Is There Truth (MCO n 22) x Lachtetals T-Blue Diamond (MCO a)
174 MCO III / MCO n 22 FIN SRK LO FIN*Cherry's Maine Vinjara Naaras Kastraatti Daria Lukasik EX1 CAP
PL*Carriecoon U'Blackie (MCO ns) x FIN*Cherry's Maine Malaika (MCO n 09 22)
175 MCO IV / MCO n 09 22 FI SK LO 14 FI*Chamberlain Yes I'm Ready Uros International Champion Gerson Alves Pereira EX1 CAGCIB
DK*Coonation's Alpha Beat (MCO a 09 22) x FI*Chamberlain Rough Diamond (MCO n 09 22)
176 MCO IV / MCO n 09 22 FI SK LO 14 FI*Chamberlain Young@Heart Naaras International Champion Gerson Alves Pereira EX1 CAGCIB BIV NOM
DK*Coonation's Alpha Beat (MCO a 09 22) x FI*Chamberlain Rough Diamond (MCO n 09 22)
177 MCO IV / MCO n 09 22 FI SRK LO 13 FI*Monchacoon Elvis Isidor Uros Champion Gerson Alves Pereira EX1 CACIB
Isidor Iron of Arbor Vitae, CZ (MCO n 22) x FI*Monchacoon Betsy (MCO n 09 22)
178 MCO IV / MCO n 09 23 FI SK LO 15 LV*Su Meile Baskerville Uros Avoin Gerson Alves Pereira EX1 CAC
DK*Fribanikos' Boomer (MCO n 09 22) x Iva Szary Kot*PL (MCO a)
179 MCO IV / MCO n 09 24 FI SK LO 15 Alleluia Grey Claws*RU Naaras Avoin Gerson Alves Pereira EX1 CAC
Dotcom Yabba Dabba Do (MCO n 09 22) x Olly Grey Claws*RU (MCO a 24)
180 MCO IV / MCO n 03 22 FI SK LO 15 FI*Pikkumetsän Tyrande Whisperwind Naaras Avoin Gerson Alves Pereira EX2
LT*Salta Nosis Impresionante (MCO n 03) x FI*Pikkumetsän Wunderweib (MCO n 03 22)
181 MCO IV / MCO n 09 22 FI SK LO 15 FI*Kasmasiinin Desiree Naaras Nuoret 7-10 kk Gerson Alves Pereira EX1
FIN*Wishmaster Mike Hailwood (MCO ns 09 22) x FIN*Ilioschoros Usva (MCO ns 09)
182 MCO IV / MCO n 09 22 FI SK LO 15 FI*Chamberlain Dust In The Wind Uros Pennut 4-7 kk Gerson Alves Pereira EX2
FIN*Chamberlain Phoenix Fire (MCO n 09 22) x FI*Chamberlain Vanilla Sky (MCO g 03 22)
183 MCO IV / MCO n 09 22 FI SK LO 16 FI*KingLeo's Echo of Lemmy Kilmister Uros Pennut 4-7 kk Gerson Alves Pereira EX1 BIV
Beartooth Mountain Neo (MCO n) x FI*KingLeo's Angels in My Hair (MCO n 09 22)
184 MCO IV / MCO n 09 22 FI SK LO 15 FI*Chamberlain Dream Catcher Naaras Pennut 4-7 kk Gerson Alves Pereira EX2
FIN*Chamberlain Phoenix Fire (MCO n 09 22) x FI*Chamberlain Vanilla Sky (MCO g 03 22)
185 MCO IV / MCO n 03 22 FI SK LO 16 FI*Mahtitassun Fröökynä-Fanny Naaras Pennut 4-7 kk Gerson Alves Pereira EX3
DK*Amistia's Samson (MCO n 23) x FI*Mahtitassun Bööna (MCO n 09)
186 MCO IV / MCO n 09 22 FI SK LO 16 FI*NineTales Lady Leonita Naaras Pennut 4-7 kk Gerson Alves Pereira EX1
FI*KingLeo's Blackadder (MCO n) x FI*NineTales Edna Mode (MCO f 03 22)
187 MCO IV / MCO a 03 23 FI SRK LO 14 FI*Goldenstream's Waterloo Uros International Premior Gerson Alves Pereira Abs
Tuscaloosa Crossfire (MCO d 09 23) x FI*Goldenstream's Ultra Bra (MCO a 03 22)
188 MCO IV / MCO n 09 22 FI SK LO 14 FI*NineTales Indiana Jones Uros Premior Gerson Alves Pereira EX1 CAPIB
Nascat Coyote Mustang of Ameliinan (MCO ns 09 23) x FI*Pikkumetsän Wundervoll (MCO n 09)
189 MCO V / MCO f 22 FI SK LO 14 FI*Blackcurrant Sophia Loren Naaras Grand International Champion Annika Billing EX1 CACS
FI*Vuorensinen Baloo (MCO d 22) x PT*Artsycats Lucy in the Sky (MCO ns 09 22)
190 MCO V / MCO e 23 FI SK LO 15 FI*Chamberlain Born To Rock Uros Nuoret 7-10 kk Annika Billing EX1 BIV NOM
PL*CoonKitty Louis Vuitton (MCO e 09 23) x FI*Chamberlain Make A Wish (MCO g 09 22)
191 MCO V / MCO e 23 FI SK LO 15 FI*Chamberlain Arctic Love Naaras Nuoret 7-10 kk Annika Billing EX2
PL*CoonKitty Louis Vuitton (MCO e 09 23) x FI*Chamberlain Gift Of Love (MCO g 09 22)
192 MCO V / MCO g 23 FI SK LO 15 FI*Chamberlain Born To Be A Star Naaras Nuoret 7-10 kk Annika Billing EX1
PL*CoonKitty Louis Vuitton (MCO e 09 23) x FI*Chamberlain Make A Wish (MCO g 09 22)
193 MCO V / MCO d 22 FI SK LO 16 FI*NineTales Karma Police Uros Pennut 4-7 kk Annika Billing EX1 BIV
Beartooth Mountain Neo (MCO n) x FI*NineTales Jones Bridget Jones (MCO d 09 22)
194 MCO V / MCO f FI SK LO 16 FI*NineTales Karma Chameleon Naaras Pennut 4-7 kk Annika Billing EX1
Beartooth Mountain Neo (MCO n) x FI*NineTales Jones Bridget Jones (MCO d 09 22)
195 MCO V / MCO g 22 FI SK LO 16 FI*NineTales Kiss Can Change Everything Naaras Pennut 4-7 kk Annika Billing EX2
Beartooth Mountain Neo (MCO n) x FI*NineTales Jones Bridget Jones (MCO d 09 22)
196 MCO V / MCO d 23 FI SRK LO FI*SolarWind's Amon Uros Grand International Premior Annika Billing EX1 CAPS
S*Operacoon's Lord Sidney (MCO ns 03) x FI*SolarWind's Alcyone (MCO f 09 22)
197 MCO V / MCO f 22 FI SRK LO Xandra Sky Beyrouth, CZ Naaras Grand International Premior Annika Billing EX1 CAPS NOM BIS
A*Winerau's Yaris (MCO n 22) x Pretty Princes of Beyrouth, CZ (MCO d 22)
198 MCO VI / MCO f 09 22 FI SRK LO 13 FI*Vuorensinen Lady Naaras Grand International Champion Mateusz Jedrzejowski EX1 CACS
FI*Rosefizz Centimor (MCO n 22) x FI*CapitalCats Kikka (MCO f 09 22)
199 MCO VI / MCO f 09 FI SRK LO 14 FI*Daybreak's Indira Naaras International Champion Mateusz Jedrzejowski EX1 CAGCIB BIV
Big Giants Resort's El Scuro (MCO n) x Hello Dolly Maccala*PL (MCO fs 03)
200 MCO VI / MCO f 03 22 FI SRK LO 13 FI*NineTales Edna Mode Naaras International Champion Mateusz Jedrzejowski EX2
FI*NineTales Big Show (MCO d 09 22) x FI*Pikkumetsän Wundervoll (MCO n 09)
201 MCO VI / MCO g 09 22 FI SRK LO 13 FI*Valier's Chanel Naaras Avoin Mateusz Jedrzejowski Abs
FI*Unikuun Gothic Black (MCO n) x FI*Valier's Yave (MCO e 22)
202 MCO VI / MCO e 03 22 FI SK LO 15 FI*Chamberlain Bright Charm Uros Nuoret 7-10 kk Mateusz Jedrzejowski EX1 BIV NOM
PL*CoonKitty Louis Vuitton (MCO e 09 23) x FI*Chamberlain Make A Wish (MCO g 09 22)
203 MCO VI / MCO e 09 22 FI SK LO 15 FI*Chamberlain Be Wild Naaras Nuoret 7-10 kk Mateusz Jedrzejowski EX2
PL*CoonKitty Louis Vuitton (MCO e 09 23) x FI*Chamberlain Make A Wish (MCO g 09 22)
204 MCO VI / MCO f 09 FI SK LO 15 FI*HoneyCoon's Keep My Secret Well Naaras Nuoret 7-10 kk Mateusz Jedrzejowski EX1
FI*HoneyCoon's Paint In Black (MCO n) x PL*Ashabelle Tosca (MCO f)
205 MCO VI / MCO d 03 22 FI SK LO 15 FI*Chamberlain Double Trouble Uros Pennut 4-7 kk Mateusz Jedrzejowski EX1 BIV
FIN*Chamberlain Phoenix Fire (MCO n 09 22) x FI*Chamberlain Vanilla Sky (MCO g 03 22)
206 MCO VI / MCO d 09 FI SK LO 16 FI*NineTales Kenny McCormick Uros Pennut 4-7 kk Mateusz Jedrzejowski EX2
Beartooth Mountain Neo (MCO n) x FI*NineTales Jones Bridget Jones (MCO d 09 22)
207 MCO VI / MCO f 09 22 FI SK LO 16 FI*Escape's Happy Apple Naaras Pennut 4-7 kk Mateusz Jedrzejowski EX1
Sokolpark Finlandia of Bonneamie (MCO d 03 22) x FIN*Escape's Nelly Furtado (MCO n)
208 MCO VI / MCO f 09 FI SK LO 16 FI*Goldenstream's Zone of The Darkness Naaras Pennut 4-7 kk Mateusz Jedrzejowski EX2
Tuscaloosa Crossfire (MCO d 09 23) x FI*Goldenstream's Ultra Bra (MCO a 03 22)
209 MCO VI / MCO e 09 22 FI SRK LO 14 FI*Chamberlain von Richthofen Uros International Premior Mateusz Jedrzejowski EX1 CAGPIB
DK*Coonation's Alpha Beat (MCO a 09 22) x FI*Chamberlain Make A Wish (MCO g 09 22)
210 MCO VI / MCO f 09 22 FI SRK LO 14 FI*DiamondTails' Minnie Driver Naaras International Premior Mateusz Jedrzejowski EX1 CAGPIB BIV NOM
S*Moon Kewas Lord Duke of Argyll (MCO ns 09) x FI*Mainehaan Doris (MCO f 23)
211 MCO VI / MCO g 03 22 FI SRK LO FI*Kasmasiinin X-mas Princess Naaras International Premior Mateusz Jedrzejowski EX2
Don Juan of Coon-Castle (MCO d 09 22) x FIN*Pinewoods Jewel of the Nile (MCO n 09)
212 MCO VI / MCO f 03 22 FI SRK LO FI*SolarWind's Hathor Naaras International Premior Mateusz Jedrzejowski EX3
S*Silveronyx Lightning (MCO e 03) x FI*SolarWind's Alcyone (MCO f 09 22)
213 MCO VI / MCO f 09 22 FI SRK RX 13 FI*Stout-hearted Nailah Naaras Grand International Premior Mateusz Jedrzejowski EX1 CAPS
A*Winerau's Nadal (MCO n) x FI*Stout-hearted I Love You (MCO d 09 24)
214 MCO VI / MCO e 09 23 FI SRK LO PL*CoonKitty Louis Vuitton Uros Kastraatti Mateusz Jedrzejowski EX1 CAP
IT*Starsupernova Shera Khan (MCO n 09 24) x PL*CoonKitty Diamond Queen (MCO f 23)
214 MCO VI / MCO e 09 23 FI SRK LO PL*CoonKitty Louis Vuitton Uros Siitos Rotukirjaus Kissaliitto
IT*Starsupernova Shera Khan (MCO n 09 24) x PL*CoonKitty Diamond Queen (MCO f 23)
215 MCO VI / MCO f 02 21 62 FI SK LO 14 FI*BellaAmare's Belladonna of Hope Naaras Kastraatti Mateusz Jedrzejowski EX1 CAP
FI*Vuorensinen Ian (MCO ns 09 22) x FIN*CheNiCoon's Bella-Gertrúd (MCO d 09 22)
216 MCO VII / MCO ns FI SRK LO 14 FI*KingLeo's Big Bang Uros Grand International Champion Gerson Alves Pereira EX1 CACS NOM
Oliver Sky Beyrouth, CZ (MCO ns) x Beartooth Mountain Lola (MCO f)
217 MCO VII / MCO es 22 FI SK LO 14 FI*Valier's Sophie Naaras International Champion Gerson Alves Pereira Abs
FI*Vuorensinen Kenai (MCO d 22) x FI*Valier's Yave (MCO e 22)
218 MCO VII / MCO ds 22 FI SK RX 15 FI*Mostlycats You Are My Life Uros Nuoret 7-10 kk Gerson Alves Pereira EX1 NOM
FI*Mostlycats Honeybush Vanilla (MCO ds 03 22) x FI*Mostlycats Thyra (MCO d 22)
219 MCO I / MCO n FI SK LO 16 FI*Vuorensinen Vidia Naaras Pennut 4-7 kk Gerson Alves Pereira EX1
FI*Rosefizz Centimor (MCO n 22) x FI*Vuorensinen Kiara (MCO fs 09)
220 MCO VII / MCO ns 22 FI SRK LO 13 FI*Chatvallon Prince Guillaume Uros Grand International Premior Gerson Alves Pereira EX1 CAPS
FIN*Rotcat Chibbo (MCO ns 09 22) x Coonflakes Xtravaganza Nina Hagen (MCO n 22)
221 MCO VII / MCO ns 22 FI SK LO 15 FI*Chatvallon Edgar the Peaceful Uros Premior Gerson Alves Pereira EX1 CAPIB
DK*Amistia's Samson (MCO n 23) x FI*Chatvallon Milady Anastasia (MCO as 09 22)
222 MCO VIII / MCO ns 09 22 FI SRK LO FI*Godfather's Fernando Uros Grand International Champion Flavia Capra EX1 CACS
FIN*Godfather's Åke Blomqvist (MCO ns 09 22) x FI*CheNiCoon's Enni (MCO as 22)
223 MCO VIII / MCO as 09 23 FI SK LO 14 FI*Krysos Krazy Kat Uros Champion Flavia Capra Abs
Mainefield's He's A Rebel (MCO ds) x FI*Krysos Tutti-frutti (MCO g 03 22)
224 MCO VIII / MCO ds 03 22 FI SK LO 15 Ziomal Dirigo*PL Uros Champion Flavia Capra EX1 CACIB BIV NOM BIS
Portos Larenda, CZ, JW (MCO ns 03 22) x Boa Vista Silver Night*PL (MCO f 22)
225 MCO VIII / MCO ns 09 22 FI SK LO 16 FI*Chatvallon Emperor Ferdinand Uros Pennut 4-7 kk Flavia Capra EX2
FI*Krysos Talisman (MCO ns 03 23) x FI*Chatvallon Milady Anastasia (MCO as 09 22)
226 MCO VIII / MCO ns 09 23 FI SK LO 16 FI*Chatvallon King Francis Uros Pennut 4-7 kk Flavia Capra EX3
FI*Krysos Talisman (MCO ns 03 23) x FI*Chatvallon Milady Anastasia (MCO as 09 22)
227 MCO VIII / MCO ns 09 22 FI SK LO 16 FI*Hemingway's Chief Black Horn Uros Pennut 4-7 kk Flavia Capra EX1
FI*Godfather's Fernando (MCO ns 09 22) x FI*Hemingway's Ghost of Cheyenne (MCO n 09 22)
228 MCO VIII / MCO ns 03 22 FI SK LO 16 FI*Chatvallon Lady Fortuna Naaras Pennut 4-7 kk Flavia Capra EX1
FI*Krysos Talisman (MCO ns 03 23) x FI*Chatvallon Milady Anastasia (MCO as 09 22)
229 MCO VIII / MCO ns 02 21 64 FI SK LO 16 FI*Chatvallon Princess Fiona Naaras Pennut 4-7 kk Flavia Capra EX2
FI*Krysos Talisman (MCO ns 03 23) x FI*Chatvallon Milady Anastasia (MCO as 09 22)
230 MCO VIII / MCO as 09 22 FI SK LO 16 FI*Hemingway's Clara White Hip Naaras Pennut 4-7 kk Flavia Capra Abs
FI*Godfather's Fernando (MCO ns 09 22) x FI*Hemingway's Ghost of Cheyenne (MCO n 09 22)
231 MCO VIII / MCO ns 09 FI SRK LO DK*Timita's Formel 1 Uros International Premior Flavia Capra EX1 CAGPIB
DK*Timita's Sloppy (MCO ds 09 22) x DK*Timita's Super Aroma (MCO ns 09 22)
232 MCO VIII / MCO ns 02 62 FI SK LO 15 FI*Mahtitassun D*Tipu Naaras Premior Flavia Capra EX1 CAPIB
Magic Lake Silver Plush (MCO ns 09 22) x FI*Mahtitassun Bööna (MCO n 09)
233 MCO VIII / MCO ns 09 FI SRK LO LT*Lordcoon Grayse Naaras Kastraatti Flavia Capra EX1 CAP BIV
LV*Bosque Bestia Arctic (MCO w) x Alwaro Blink Arrow (MCO f 22)
234 MCO IX / MCO w 62 FI SRK LO FI*Krysos All my Life Uros Grand International Champion Mateusz Jedrzejowski Abs
Kittyup Avalanche (MCO w) x FIN*Krysos Magic (MCO n 23)
235 MCO IX / MCO w 62 FI SRK LO 14 FI*SwingPop Éowyn Naaras Avoin Mateusz Jedrzejowski EX1 CAC
IT*Leaena Più Stile (MCO d 24) x FI*SwingPop Candela (MCO w)
236 MCO IX / MCO w 64 FI SK LO 15 FI*Vuorensinen Shere Khan Uros Kastraatti Mateusz Jedrzejowski EX1 CAP
Løve Hulen's It's Good to be King (MCO n 03 22) x FI*Magnificat Maine Zemfira (MCO w)
237 NEM I / NEM ds FI SK LO 15 Samoel Erra Cherubino*PL Uros Avoin Annika Billing EX1 CAC
Eternity Manna Novy Vek, CZ (NEM n) x Nete Nilam Cherubino*PL (NEM fs)
238 NEM I / NEM ns 21 FI SK LO 16 Markiz Velikii Ohotnik Uros Nuoret 7-10 kk Annika Billing EX1
Favorit Velikii Ohotnik (SIB as 24) x Brice Velikii Ohotnik (NEM n 21)
239 NEM I / NEM n FI SK RX 14 FI*NonServiam Adimiron Black Naaras Premior Annika Billing EX1 CAPIB
Ulyseés Ivy Nový vek, CZ (NEM a) x Kaplya Neva's Mystery (NEM n)
240 NEM II / NEM ns 09 21 FI SRK LO 13 Di Do Syberjon*PL Uros Grand International Champion Annika Billing EX1 CACS
Uria vom Koberland (NEM ns 09 21) x Dorin z Salem*PL (NEM ns 21)
241 NEM II / NEM n 09 21 FI SK RX 15 Neska Lilianka*PL Naaras Avoin Annika Billing EX1 CAC
Highlander Phantom Cats, CZ (NEM n 09 21) x Etna Syberjon*PL (NEM ns 09 21)
242 NFO I / NFO n FI SK LO 14 FI*Kujakeikarin Osiris Uros Premior Flavia Capra EX1 CAPIB
FI*Pörkarvan PhilAnselmoSonOfAlladin (NFO n 09 24) x FI*Deimos Sitting Bull (NFO n 09)
243 NFO II / NFO n 03 FI SRK LO S*Zygot's Mac Gregor Uros Supreme Champion Annika Billing KM
S*Zygot's Cornetto (NFO d 01 21) x S*Zygot's Caramia Bambina (NFO n 09 24)
244 NFO II / NFO n 09 FI SK LO 15 FI*FoxyPaw's Hula-Popper Naaras Grand International Champion Annika Billing EX1 CACS BIV NOM
Perun's Hit The Road Jack (NFO n 09) x FIN*FoxyPaw's Bibbity-Boo (NFO n 09 22)
245 NFO II / NFO n 09 FI SRK LO 13 Perun's Hit The Road Jack Uros International Champion Annika Billing EX1 CAGCIB
NL*Titran's Magnus Maximus (NFO n 03 24) x NL*Titran's Yacarola (NFO fs 09)
245 NFO II / NFO n 09 FI SRK LO 13 Perun's Hit The Road Jack Uros Siitos Rotukirjaus Kissaliitto
NL*Titran's Magnus Maximus (NFO n 03 24) x NL*Titran's Yacarola (NFO fs 09)
246 NFO II / NFO n 09 FI SK LO 15 Oliver James Forest Myths Uros Champion Annika Billing EX1 CACIB
NL*Glowing Sparkle Forest Myths (NFO n 09) x DK*Rebi Cats Baby, du har det (NFO f 09)
247 NFO II / NFO n 09 FI SK LO 15 FI*Laramillan Leevi Uros Kastraatti Annika Billing EX1 CAP
FI*Tupuliinin Teuvo Maanteiden Kuningas (NFO a 03) x FIN*Laramillan Gaia (NFO n)
248 NFO II / NFO a 09 FI SK LO 15 FI*Laramillan Leenu Naaras Avoin Annika Billing EX1 CAC
FI*Tupuliinin Teuvo Maanteiden Kuningas (NFO a 03) x FIN*Laramillan Gaia (NFO n)
249 NFO II / NFO a 09 FI SK LO 15 FI*Tupuliinin Titanic Naaras Avoin Annika Billing EX2
FI*Tupuliinin Teuvo Maanteiden Kuningas (NFO a 03) x FI*Tupuliinin Josefiina (NFO f)
250 NFO II / NFO n 09 FI SRK LO 14 FI*FoxyPaw's Lucky Hunter Uros Supreme Premior Annika Billing KM NOM BIS
FIN*Tähtitassun Lucky Star (NFO n 09 24) x FIN*FoxyPaw's Bibbity-Boo (NFO n 09 22)
251 NFO III / NFO a 22 FI SK LO 16 Sterrenkatten's Radiohead Naaras Pennut 4-7 kk Annika Billing EX1
Sterrenkatten's Katha Bjoern (NFO a) x Fiskerjenta's Jesulina (NFO n 23)
252 NFO III / NFO n 22 FI SRK LO 14 FI*FoxyPaw's Lucky Brown Uros Grand International Premior Annika Billing EX1 CAPS
FIN*Tähtitassun Lucky Star (NFO n 09 24) x FIN*FoxyPaw's Bibbity-Boo (NFO n 09 22)
253 NFO III / NFO n 22 FI SK LO 15 FI*Draconian Sacrament of Wilderness Uros Kastraatti Annika Billing EX1 CAP
S*Isgården's Emmett (NFO d 22) x FI*Draconian Nepenthe (NFO n 09 22)
254 NFO IV / NFO n 09 24 FI SK LO 15 FI*Debals Jonatan Uros International Champion Mateusz Jedrzejowski EX2
FI*Pörkarvan PhilAnselmoSonOfAlladin (NFO n 09 24) x FI*Kujakeikarin Zizzi (NFO g 03 22)
255 NFO IV / NFO n 03 22 FI SK LO 15 FI*FoxyPaw's Lazy Ike Uros International Champion Mateusz Jedrzejowski EX1 CAGCIB BIV NOM
Perun's Hit The Road Jack (NFO n 09) x FIN*FoxyPaw's Bibbity-Boo (NFO n 09 22)
256 NFO IV / NFO n 09 23 FI SK LO 15 FI*Nalle-Puhin Erin Naaras International Champion Mateusz Jedrzejowski EX2
S*Zygot's Mac Gregor (NFO n 03) x FI*Nalle-Puhin Girl On Fire (NFO a 09 24)
257 NFO IV / NFO n 09 24 FI SRK LO 14 FI*Pörkarvan Pantera Naaras International Champion Mateusz Jedrzejowski EX1 CAGCIB
S*NC's Alladin Sane (NFO n 03 24) x FI*Pörkarvan OpethEnniosDotter (NFO n 22)
258 NFO IV / NFO n 09 24 FI SK LO 15 FI*Pörkarvan QuentinTarantino Uros Avoin Mateusz Jedrzejowski EX1 CAC
S*Trollgumman's Lukaz Lunkentuzz (NFO d 02 21) x S*NC's Lola (NFO n 09 23)
259 NFO IV / NFO n 09 22 FI SK LO 16 FI*WitSarin Miranda Naaras Pennut 4-7 kk Mateusz Jedrzejowski EX1
Perun's Hit The Road Jack (NFO n 09) x FI*FoxyPaw's Lucky Lucille (NFO n 09 22)
260 NFO IV / NFO n 09 22 FI SRK LO FI*FoxyPaw's Hoodoo Doll Naaras Supreme Premior Mateusz Jedrzejowski KM
S*Kullehoppans Vidar (NFO n 09 22) x FIN*FoxyPaw's Bibbity-Boo (NFO n 09 22)
261 NFO IV / NFO n 09 24 FI SK LO 15 FI*Nalle-Puhin Jonne Aaron Uros International Premior Mateusz Jedrzejowski EX1 CAGPIB BIV
S*Zygot's Mac Gregor (NFO n 03) x FI*Nalle-Puhin Girl On Fire (NFO a 09 24)
262 NFO IV / NFO a 09 23 FI SRK LO FI*Nalle-Puhin Gil Grissom Uros Kastraatti Mateusz Jedrzejowski EX1 CAP
FIN*Huiskulan Clemens (NFO a 09 24) x FIN*Nalle-Puhin N. Boa Vista (NFO g 03 22)
263 NFO V / NFO f 22 FI SRK LO Quarans Lady Sandwick Naaras Supreme Champion Flavia Capra KM
French Squirrel de la Colline d'Astraia (NFO d 22) x Quarans Sana'a (NFO n 22)
264 NFO V / NFO f FI SRK LO FI*JustSpecial Burberry Summer Naaras International Champion Flavia Capra EX1 CAGCIB
FIN*Kujakeikarin Black (NFO n) x S*Virvlas Karamella K (NFO ds 22)
265 NFO V / NFO f FI SRK LO FI*Tupuliinin Josefiina Naaras International Champion Flavia Capra EX2
FIN*Moutown Begemot (NFO n) x FIN*Tupuliinin Susu (NFO d 09)
266 NFO V / NFO d 22 FI SK LO 15 FI*Tähtitassun Romantic Road Runner Uros Avoin Flavia Capra EX1 CAC BIV
Orkan Uroczysko*PL (NFO n 22) x S*Just Catnap's Ailsa Craig (NFO d 09 22)
267 NFO V / NFO f 22 FI SK LO 16 FI*Keijumetsän Queen Bitch Naaras Pennut 4-7 kk Flavia Capra EX1 NOM
IT*Norr Venn's Your Summer Dream (NFO d 22) x FI*Nalle-Puhin Girl On Fire (NFO a 09 24)
268 NFO VI / NFO f 02 63 FI SRK RX FI*Ninatte's Apricot Lady Naaras Grand International Champion Daria Lukasik EX1 CACS
Super Trouper av Skara Brae*CH (NFO d 02) x FIN*Slytiger's Pina Colada (NFO ns 09)
269 NFO VI / NFO ft 09 22 FI SK LO 15 FI*Draconian Sleeping Sun Naaras Avoin Daria Lukasik EX2
S*Isgården's Emmett (NFO d 22) x FI*Draconian Nepenthe (NFO n 09 22)
270 NFO VI / NFO f 09 22 FI SK LO 15 FI*Pörkarvan StarlightOfXerxex Naaras Avoin Daria Lukasik EX3
S*Drakborgens Xerxex Bärsärk (NFO ns 02 21) x FI*JustSpecial Burberry Summer (NFO f)
271 NFO VI / NFO f 09 22 FI SK LO 15 FI*Tähtitassun Sweet Adeline Naaras Avoin Daria Lukasik EX1 CAC
Orkan Uroczysko*PL (NFO n 22) x S*Just Catnap's Ailsa Craig (NFO d 09 22)
272 NFO VI / NFO f 03 24 FI SK LO 16 FI*Tortietones Égalité Naaras Pennut 4-7 kk Daria Lukasik EX1 BIV NOM
S*Trollgumman's Lukaz Lunkentuzz (NFO d 02 21) x FI*Pörkarvan Pantera (NFO n 09 24)
272 NFO VI / NFO f 03 23 FI SK LO 16 FI*Tortietones Égalité Naaras Määrittely Caroline Stoa NFO f 03 24
S*Trollgumman's Lukaz Lunkentuzz (NFO d 02 21) x FI*Pörkarvan Pantera (NFO n 09 24)
273 NFO VI / NFO f 03 23 FI SK LO 16 FI*Tortietones Liberté Naaras Määrittely Caroline Stoa NFO f 03 24
S*Trollgumman's Lukaz Lunkentuzz (NFO d 02 21) x FI*Pörkarvan Pantera (NFO n 09 24)
273 NFO VI / NFO f 03 24 FI SK LO 16 FI*Tortietones Liberté Naaras Pennut 4-7 kk Daria Lukasik EX2
S*Trollgumman's Lukaz Lunkentuzz (NFO d 02 21) x FI*Pörkarvan Pantera (NFO n 09 24)
274 NFO VI / NFO d 09 FI SRK LO FI*Kultahuiskan Isabella Naaras Supreme Premior Daria Lukasik KM BIV NOM
FI*Tähtitassun Daniel (NFO d 24) x FI*Kultahuiskan Geisha (NFO f 03)
275 NFO VI / NFO d 09 24 FI SK LO 14 FI*Hirmuinen Bonaparte Uros Grand International Premior Daria Lukasik EX1 CAPS
S*NC's Alladin Sane (NFO n 03 24) x FI*Kultahuiskan Inka (NFO f 09)
276 NFO VI / NFO d 02 21 62 FI SRK LO FI*Ninatte's Big Dipper Uros Supreme Premior Daria Lukasik KM NOM
FI*ArcticWilds All Or Nothing (NFO n 03 24) x FI*Ninatte's Apricot Lady (NFO f 02)
277 NFO VI / NFO f 03 FI SRK LO FI*Kultahuiskan Geisha Naaras Grand International Premior Daria Lukasik EX1 CAPS
S*Trollgumman's Lukaz Lunkentuzz (NFO d 02 21) x FIN*Kirsikan Inkeri (NFO a 03)
278 NFO VII / NFO ns 24 FI SRK LO 14 FI*Debals HuraaHuraa Uros Grand International Champion Mateusz Jedrzejowski EX1 CACS
Noynarock Albert (NFO n) x FI*Kujakeikarin Åkrid (NFO fs 24)
279 NFO VIII / NFO fs 09 24 FI SRK LO FI*Katinkurun Katajanmarja Naaras Supreme Champion Mateusz Jedrzejowski KM
FI*FoxyPaw's Dusty Miller (NFO ds 24) x FIN*Tähtitassun Purr Iina (NFO f 03 23)
280 NFO VIII / NFO fs 03 22 FI SRK LO N*Migoto's Rikke Naaras Supreme Champion Mateusz Jedrzejowski KM
(N)Vanity's Dumle (NFO d 09 24) x S*Just Catnap's Warm Cotton (NFO ns 01 21)
281 NFO VIII / NFO fs 09 FI SRK LO 14 FI*Jarraun's Skog Cheralin Naaras Grand International Champion Mateusz Jedrzejowski EX1 CACS BIV
FIN*Tähtitassun Lucky Star (NFO n 09 24) x FI*FoxyPaw's Cherry Mash (NFO fs)
282 NFO VIII / NFO ds 09 23 FI SK LO 15 FI*GoldenFurry's First Glance Uros Champion Mateusz Jedrzejowski EX1 CACIB
FI*Nalle-Puhin Gil Grissom (NFO a 09 23) x FI*Catpros Altai anemone (NFO ds)
283 NFO VIII / NFO ns 03 24 FI SK LO 15 FI*FoxyPaw's Rollin' Stone Uros Pennut 4-7 kk Mateusz Jedrzejowski EX1
Perun's Hit The Road Jack (NFO n 09) x FIN*FoxyPaw's Rosy Dawn (NFO fs 03 22)
284 NFO VIII / NFO fs 03 22 FI SRK LO 14 Ylvie Ujvara av Snøfjord*CH Naaras Kastraatti Mateusz Jedrzejowski Abs
Sylwester Mroon*PL (NFO n 09 22) x Udinaja Viola av Snøfjord*CH (NFO fs 09 22)
285 NFO IX / NFO w 64 FIN SRK LO FIN*FoxyPaw's Icebreaker Uros Supreme Champion Daria Lukasik KM NOM
Dorian av Tyssedal (NFO n 09 22) x FIN*Tähtitassun Balladi Helena (NFO w)
285 NFO IX / NFO w 64 FIN SRK LO FIN*FoxyPaw's Icebreaker Uros Veteraani Flavia Capra 1 NOM BIS
Dorian av Tyssedal (NFO n 09 22) x FIN*Tähtitassun Balladi Helena (NFO w)
286 SIB II / SIB n 09 FI SK LO 15 FI*Sippan's LumiKukka Naaras Nuoret 7-10 kk Daria Lukasik EX1
FI*Cherrytail's SpecialBoy (SIB ns 09) x FI*Tammikatin Madame Sisu (NEM g 21)
287 SIB III / SIB n 22 FIN SRK RX CH*Lukijn's Skye Uros Supreme Champion Daria Lukasik KM
I*Gregory's Siberian Lukijn Jamesovic (SIB d 23) x I*Olesya Jamesova (SIB f 09 23)
287 SIB III / SIB n 22 FIN SRK RX CH*Lukijn's Skye Uros Veteraani Flavia Capra 2
I*Gregory's Siberian Lukijn Jamesovic (SIB d 23) x I*Olesya Jamesova (SIB f 09 23)
288 SIB III / SIB ny 24 FI SRK RX FI*Amurin Ruufus Uros Supreme Champion Daria Lukasik KM BIV
Lucas Sibaris*RU (SIB ny 24) x Siestadream-E Carupita (SIB n 23)
289 SIB III / SIB n 24 FI SK LO 15 FI*Cherrytail's YouAreMyRebelBoy Uros Avoin Daria Lukasik EX2
FI*Alizarin Captain Morgan (SIB n 22) x Bulma Imildara*PL (SIB n 23)
290 SIB III / SIB n 24 FI SK LO 15 FI*Lumikissan Vili Vikkelä Uros Avoin Daria Lukasik EX1 CAC
FI*Alizarin Captain Morgan (SIB n 22) x FI*Lumikissan Morsmaikku (SIB n 09 24)
291 SIB III / SIB n 24 FI SK LO 15 FI*Apachiris Egwene Naaras Avoin Daria Lukasik EX1 CAC NOM BIS
Feofan Sibaris*RU (SIB n 24) x FI*Amante's Andromeda (SIB ny 24)
292 SIB III / SIB n 24 FI SK LO 16 SarSibi Izumrud Uros Nuoret 7-10 kk Daria Lukasik EX1
SarSibi Gamlet (SIB n 24) x Yunika Dostoyanie Sibiri (SIB n 24)
293 SIB III / SIB n 24 FI SK LO 15 SE*Snow Buddies Pontiac Bonneville Naaras Nuoret 7-10 kk Daria Lukasik EX1 BIV NOM BIS
Prince Caspian Phantom Cats,CZ (SIB a 24) x FI*Lumikissan ZentraaliSantra (SIB fs 24)
294 SIB III / SIB n 24 FI SK LO 16 FI*Amurin Ben Uros Pennut 4-7 kk Daria Lukasik EX1
FI*Tunturikissan Kuura (SIB n 23) x FI*Amurin Tirsa (SIB ny 22)
295 SIB III / SIB n 24 FI SK LO 16 FI*Amurin Bernice Naaras Pennut 4-7 kk Daria Lukasik EX2
FI*Tunturikissan Kuura (SIB n 23) x FI*Amurin Tirsa (SIB ny 22)
296 SIB III / SIB n 24 FI SK RX 15 FI*Villan RakkausRinsessa Naaras Pennut 4-7 kk Daria Lukasik EX3
FI*Villan Idoli (SIB a 24) x BG*Leila Sibirela (SIB f)
297 SIB III / SIB n 23 FI SK RX 16 Zhu-Zha Sibirushka Naaras Pennut 4-7 kk Daria Lukasik EX1
Alyosha Popovich (SIB n 09) x Madonna Sibirskoe Knjazhestvo (SIB f 23)
298 SIB III / SIB n 24 FIN SRK LO FIN*Amurin Lyydia Naaras Premior Daria Lukasik EX1 CAPIB
FIN*Villan Basisti (SIB a 23) x FIN*Amurin Claudia (SIB n 09 23)
299 SIB III / SIB n 23 FI SK LO 14 FI*Tunturikissan Kuura Uros Kastraatti Daria Lukasik EX1 CAP
NO*Tundrapaw's Bentley (SIB n 09 24) x FI*Mäntylän Fiiu (SIB a 23)
300 SIB III / SIB n 22 FI SK LO 15 Vasia-Fram Fialka*RU Uros Kastraatti Daria Lukasik Abs
Fram-Jonathan Fialka (SIB n 09 24) x Kharita-Pankrat Fialka*RU (SIB g 22)
301 SIB IV / SIB n 03 22 FI SRK LO FI*Amurin Hoosea Uros Supreme Champion Gerson Alves Pereira KM
FIN*Amurin Hiskia (SIB d 03 23) x FI*Balladin Melissa (SIB n 09 22)
302 SIB IV / SIB ny 09 24 FI SK LO 14 FI*Amurin Rafael II Uros Grand International Champion Gerson Alves Pereira EX1 CACS
Yermolay Crown of Siberia (SIB ny 24) x FI*Balladin Melissa (SIB n 09 22)
303 SIB IV / SIB n 09 24 FI SK LO 15 FI*Tunturikissan Saga Naaras Nuoret 7-10 kk Gerson Alves Pereira EX1
FI*Tunturikissan Tuisku (SIB n 03 22) x FI*Amante's Altair (SIB n 24)
304 SIB IV / SIB n 03 24 FI SK RX 15 FI*Villan Sampo Uros Pennut 4-7 kk Gerson Alves Pereira EX1 BIV
FI*Amante's Vivaldi (SIB n 24) x FI*Villan Ou Yeah (SIB n 03 24)
305 SIB IV / SIB n 09 22 FIN SRK LO FIN*Amurin Esra Uros International Premior Gerson Alves Pereira EX1 CAGPIB
S*Skogsfrun's Tsar Saltan (SIB n 23) x Siestadream-E Carupita (SIB n 23)
305 SIB IV / SIB n 09 22 FIN SRK LO FIN*Amurin Esra Uros Veteraani Flavia Capra 3
S*Skogsfrun's Tsar Saltan (SIB n 23) x Siestadream-E Carupita (SIB n 23)
306 SIB V / SIB d 24 FI SRK LO 14 FI*Jatsitytön Blaziken Uros Supreme Champion Flavia Capra KM
FIN*Zigwan's Gaigil Herguil (SIB n 23) x FI*Talvivaaran Delenn (SIB f 23)
307 SIB V / SIB f FI SK RX 14 BG*Leila Sibirela Naaras International Champion Flavia Capra EX2
BG*Cardam Sibirela (SIB n 03 24) x Valkiriya Verooka*RU (SIB f 09 24)
308 SIB V / SIB f 23 FI SRK RX FI*Talvivaaran Delenn Naaras International Champion Flavia Capra EX1 CAGCIB BIV NOM
S*Laxforsens Skare (SIB d 22) x FIN*Talvivaaran Arya Stark (SIB n 23)
309 SIB V / SIB g 22 FI SK LO 16 Unique Jewel Colour Foot*PL Naaras Nuoret 7-10 kk Flavia Capra EX1 NOM
Evatar Contentus*PL (SIB es 09 22) x Isabelle Czar Pólnocy*PL (SIB a 22)
310 SIB V / SIB f 24 FI SRK LO 14 FI*Villan Näppärä Neito Naaras International Premior Flavia Capra EX1 CAGPIB NOM
FI*Lumikissan Corleone (SIB d 09 24) x FI*Villan Lana Del Rey (SIB g 02 21)
311 SIB VI / SIB d 09 22 FI SRK LO FI*Cherrytail's Maverick Uros Grand International Champion Annika Billing EX1 CACS BIV
Laguna Syberiana Houdiny Dadushovic (SIB n 09 24) x FIN*Cherrytail's Baby Jean (SIB e 09 23)
312 SIB VI / SIB d 09 22 FI SK LO 15 FI*Amurin Zebedee Uros Avoin Annika Billing EX1 CAC
FI*Amurin Ruufus (SIB ny 24) x FI*Sasulkan Czarina (SIB f 09 22)
313 SIB VI / SIB g 09 24 FI SK LO 15 FI*Sippan's Korallikeiju Naaras Avoin Annika Billing EX1 CAC
FI*Cherrytail's Nat King Cole (SIB n 09) x FI*Tammikatin Onneli (SIB e 24)
314 SIB VI / SIB f 09 24 FI SK LO 16 FI*Lumikissan Wanda Naaras Pennut 4-7 kk Annika Billing EX1 NOM
FI*Lumikissan Herra Huu (SIB n 24) x CH*Lukijn's Vera (SIB f 09 24)
315 SIB VI / SIB f 03 23 FIN SRK LO FIN*Amante's Queen of the Night Naaras Grand International Premior Annika Billing EX1 CAPS
FIN*Amurin Hiskia (SIB d 03 23) x FIN*Amante's Jiving Julia (SIB n 03 24)
316 SIB VI / SIB e 09 FI SRK LO FI*Cherrytail's Mike Ness Uros Premior Annika Billing EX1 CAPIB
Laguna Syberiana Houdiny Dadushovic (SIB n 09 24) x FIN*Cherrytail's Baby Jean (SIB e 09 23)
317 SIB VII / SIB ds 24 FI SRK LO FI*ArcticWilds Bigtime Beagle Uros Supreme Champion Gerson Alves Pereira KM
FIN*Zigwan's Gaigil Herguil (SIB n 23) x FIN*Metsälinnan Adalmiina (SIB ds 11)
318 SIB VII / SIB ds 22 FI SK LO 15 FI*Cherrytail's X-Man Uros Premior Gerson Alves Pereira EX1 CAPIB
FI*Lumikissan Nopsajalka (SIB ns 03 24) x FI*Cherrytail's Nancy Sinatra (SIB g)
319 SIB VIII / SIB ns 03 24 FI SRK LO 13 FI*Lumikissan Nopsajalka Uros Supreme Champion Annika Billing KM NOM
FI*Tassutuvan Al Capone (SIB ds 03 24) x FI*Lumikissan Fortuna (SIB fs)
320 SIB VIII / SIB ds 09 24 FI SK LO 14 FI*ArcticWilds Goofy Uros Grand International Champion Annika Billing EX1 CACS
FIN*Villan Don Marcello (SIB n 02 21) x FI*ArcticWilds Babyface Beagle (SIB fs 24)
321 SIB VIII / SIB gs 09 24 FI SK LO 16 FI*Cherrytail's Zorana Naaras Pennut 4-7 kk Annika Billing Abs
FI*Cherrytail's Orpheus (SIB ds 03 24) x FI*Cherrytail's Umika (SIB g 09)
322 TUA III / TUA n 24 FI SK LO 16 FI*Felesin Glorious Naaras Pennut 4-7 kk Gerson Alves Pereira EX1
FI*Elekatin Deep Blue Sea (TUA a) x FI*Felesin DeaAmoris (TUA f 24)
323 TUA III / TUA n 24 FI SK LO 15 FI*Felesin Jarkko Ahola Uros Premior Gerson Alves Pereira EX1 CAPIB NOM
FI*Elekatin Superman (TUA as 24) x FI*Josmarin Innusha (TUA n)
324 TUA V / TUA d 24 FI SK LO 15 FI*Felesin Amor Naaras Avoin Flavia Capra EX1 CAC
FI*Elekatin Rosso Ruben (TUA d 24) x FI*Felesin DeaAmoris (TUA f 24)
325 TUA V / TUA d 24 FI SK LO 16 FI*Felesin Magnificent Uros Pennut 4-7 kk Flavia Capra EX1 BIV
FI*Elekatin Deep Blue Sea (TUA a) x FI*Felesin DeaAmoris (TUA f 24)
326 TUA V / TUA f FI SK LO 16 FI*Felesin Sweetheart Naaras Pennut 4-7 kk Flavia Capra EX1
FI*Elekatin Deep Blue Sea (TUA a) x FI*Felesin DeaAmoris (TUA f 24)
327 TUA V / TUA d 24 FI SK LO 15 FI*Felesin Marco Hietala Uros Premior Flavia Capra EX1 CAPIB
FI*Elekatin Rosso Ruben (TUA d 24) x FI*Elekatin Fiona Khur (TUA e 22)
328 TUA V / TUA d 23 FI SK LO 15 FI*Felesin Probus Uros Kastraatti Flavia Capra Abs
FI*Elekatin Rosso Ruben (TUA d 24) x FI*Felesin DeaAmoris (TUA f 24)
329 TUA IX / TUA w 63 FI SK LO 16 FI*Felesin Snow Queen Naaras Pennut 4-7 kk Annika Billing EX1
FI*Gildemin Big Benjamin (TUA w) x FI*Elekatin Fiona Khur (TUA e 22)
330 BEN n 24 FIN SRK RX S*Gold Glitter's A Season Uros Supreme Premior Elin Hoffner KM
Farup Mephisto (BEN n 24) x Silverspirit's Kilya (BEN n 24)
330 BEN n 24 FIN SRK RX S*Gold Glitter's A Season Uros Veteraani Ulrika Eriksson 2
Farup Mephisto (BEN n 24) x Silverspirit's Kilya (BEN n 24)
331 BEN n 24 FI SK LO 15 FI*Starglitters Linnea Naaras Kastraatti Elin Hoffner EX1 CAP
Glitterglam Gabriel (BEN n 24) x FI*Starglitters Iiris (BEN n 24 33)
332 BEN n 22 32 FI SK LO 15 FI*Alcarinqua Elentari Naaras International Champion Kristof Van Roy EX1 CAGCIB NOM
Alfajiri Albireo (BEN n 22) x Ilendri Surya (BEN n 22)
333 BLH n FI SK RX 15 Kant of Baltic Breeze Uros Avoin Vladimir Isakov Abs
Your Majesty Xander Stunning (BLH o) x Cassiopeya of Baltic Breeze (BLH a)
334 BLH b FI SRK RX 14 FI*Treselle's Walton Brown Uros Avoin Vladimir Isakov Abs
Belten's Don Sebastian (BSH c) x Belten's Sofina (BSH o)
335 BML I / BML ns 11 FIN SRK RX FIN*Kimuli's Chocolate Dream Naaras Kastraatti Kristof Van Roy EX1 CAP
Regulus af Misapotanien (BML ns 11) x FIN*Ancelaine Lisbeth (BML ns 11)
336 BSH a FI SRK LO FI*Coventry's Endymion Uros Grand International Champion Kristof Van Roy EX1 CACS
Belten's Don Sebastian (BSH c) x FIN*Sinisilkin Inkivääri (BSH g)
337 BSH b FI SK LO 15 FI*Coventry's Morning Mist Uros Kastraatti Kristof Van Roy Abs
FI*Rhinestone's Scorpion (BSH n) x FI*Coventry's Daybreak (BSH f)
338 BSH d FI SRK LO 13 Chieftain of Noblesse Oblige Uros Grand International Champion Kristof Van Roy EX1 CACS
FI*Ferme Bongo (BSH e) x EastWest Autumn Leaf (BSH h)
339 BSH f FI SRK RX 13 FI*Coventry's Gwenhwyfar Naaras International Premior Elin Hoffner EX1 CAGPIB
FI*Rhinestone's Tobias Tomcat (BSH a) x FI*Coventry's Daybreak (BSH f)
340 BSH p FI SK LO 15 FI*Treselle's Big fluffy Teddy Bear Uros Avoin Kristof Van Roy Abs
Belten's Maestro (BSH c) x FI*Treselle's Ute von Hutten (BSH p)
341 BSH p FI SK LO 16 FI*Treselle's Sahara Naaras Pennut 4-7 kk Kristof Van Roy Abs
Belten's Maestro (BSH c) x FI*Treselle's Ute von Hutten (BSH p)
342 BSH n 24 FI SK LO 15 FI*Kipardi's Lucky Luke Uros Kastraatti Kristof Van Roy EX1 CAP
FIN*Aleksandra's Dr. Pepper (BSH n) x FI*Silverius Alpina Mighty Mo (BSH ns 22)
343 BSH ns 11 FI SK LO 14 FI*Gnome's My Wild Love Naaras International Premior Kristof Van Roy EX1 CAGPIB
FI*Gnome's Britannia Silver (BSH ns 11) x S*Esteticas Xera (BSH ns 11)
344 BSH ns 22 62 FI SK LO 15 FI*Kipardi's Khaleesi Naaras Premior Kristof Van Roy EX1 CAPIB
FI*Gimmie's Aristocracy (BSH ns 22) x FI*Kipardi's Cygni (BSH ns 24)
345 BSH b 33 FI SK RX 16 Shansel Mystical Smile of Mars Uros Avoin Kristof Van Roy Abs
Boomer of Colourpoint (BSH ns 21 33) x Alfapoint Dolche Vita (BSH o)
346 BUR n Cosa Nostra Jasper*RU, DVM *** Naaras Grand International Champion Elin Hoffner EX1 CACS
Hesus Bourimea*RU, JW *** (BUR n) x RU*O'Kler Quincy *** (BUR n)
347 BUR n FI SRK LO 14 S*Lovestory's Triumph Tiger Uros International Champion Elin Hoffner EX1 CAGCIB NOM BIS
S*Bonnea's Elwiz (BUR d) x S*ulzix Principessa Gavia (BUR f)
348 BUR n FI SRK LO 13 FI*Flea's Tumu Tahito Uros Avoin Elin Hoffner EX1 CAC
FI*Flea's Pele Koa Kealoha (BUR b) x FI*Flea's Fenua Nehenehe (BUR f)
349 BUR n Parmida Jasper*RU Naaras Nuoret 7-10 kk Elin Hoffner EX1 BIV NOM BIS
Captain Morgan Jasper*RU (BUR n) x Sabokah Barbie Doll (BUR b)
350 BUR a FI SK LO 15 FI*Purmelita's Corona Uros Avoin Elin Hoffner EX2
FI*Arkhitekton Preludi (BUR n) x FI*Feirefiz Almost Easy (BUR n)
351 BUR a FI SK LO 15 FI*Purrlein Aristocat Berlioz Uros Avoin Elin Hoffner EX1 CAC
FI*Karvanverran Feirefiz (BUR c) x FI*Karvanverran JouluTaika (BUR n)
352 BUR b FI SK LO 14 Zaffiro Kratti Uros Grand International Champion Vladimir Isakov EX1 CACS
Zaffiro Qurido (BUR e) x Nika Magic Valley*RU (BUR b)
353 BUR b FI SRK LO FI*Flea's Milana Kaimana Naaras Avoin Vladimir Isakov EX1 CAC
Uhurun Frederik Andre (BUR b) x FIN*Flea's Moana Lei (BUR c)
354 BUR b Sachiko Jasper*RU Naaras Pennut 4-7 kk Vladimir Isakov EX1 BIV
Captain Morgan Jasper*RU (BUR n) x NW, SC, Sabokah Pandora, DVM, DSM *** (BUR c)
355 BUR c FIN SRK LO FIN*Cattish Unique Zircon Uros Grand International Premior Vladimir Isakov EX1 CAPS
GB*Vervain Haruko (BUR c) x FIN*Cattish Fort Victoria (BUR j)
356 BUR d FI SK LO 15 FI*Feirefiz Fire It Up Uros Nuoret 7-10 kk Vladimir Isakov EX1 NOM
Zaffiro Kratti (BUR b) x FI*Feirefiz Silver Lining (BUR j)
357 BUR d FI SK LO 15 FI*Feirefiz Love Bites Uros Nuoret 7-10 kk Vladimir Isakov EX2
FI*Seirene Rafiki (BUR n) x FI*Feirefiz Diamonds And Rust (BUR g)
358 BUR e FI SRK LO 14 FI*Cattish Mercury Rising Uros Avoin Elin Hoffner EX1 CAC
FI*MunKisun Meukow for Cattish (BUR c) x FI*Cattish Kitty Softpaws (BUR h)
359 BUR h FI SRK LO 14 FI*Cattish Ada Rising Naaras International Champion Vladimir Isakov Abs
FI*MunKisun Meukow for Cattish (BUR c) x FI*Cattish Kitty Softpaws (BUR h)
360 BUR h FI SK LO 16 FI*Celsiana Kielo Naaras Pennut 4-7 kk Vladimir Isakov EX1
FI*Arkhitekton Alnwick (BUR b) x FI*Cattish Ada Rising (BUR h)
361 BUR h FIN SRK LO FIN*Ravissant Cean Laqué Naaras Grand International Premior Vladimir Isakov EX1 CAPS
Benzali Aussie Jackaroo (BUR d) x FIN*Ravissant Alessaielle Nanda (BUR b)
361 BUR h FIN SRK LO FIN*Ravissant Cean Laqué Naaras Veteraani Kristof Van Roy 3
Benzali Aussie Jackaroo (BUR d) x FIN*Ravissant Alessaielle Nanda (BUR b)
362 BUR j FI SK LO 15 FI*Flea's Pua Maluhia Naaras Avoin Elin Hoffner EX1 CAC
FI*Bumpulina Van Damme (BUR e) x FI*Flea's Milana Kaimana (BUR b)
363 CYM 51-52 / CYM fs 02 52 62 FI SRK RX FI*Touchant Sans la Queue Naaras Grand International Champion Vladimir Isakov EX1 CACS BIV
Yamasee MC O Tuxedo Junktion (CYM ns 03 52) x FIN*D'manns Uska Dara (CYM g 03 53)
364 CYM 51-52 / CYM d 22 52 FI SRK RX 14 FI*Touchant Valentine Chalereuse Naaras Champion Vladimir Isakov EX1 CACIB
FI*Caaleigh Baby Pumpkin (CYM d 23 52) x FI*Touchant Sage Tigre (CYM fs 09 54)
365 CYM 51-52 / CYM g 51 FI SK RX 15 FI*Pilkkumin Mona Lisa Naaras Avoin Vladimir Isakov EX1 CAC
FI*Caaleigh Baby Pumpkin (CYM d 23 52) x FI*Pikkeen Rae (MAN a 09 51)
366 CYM 53 / CYM e 09 53 FI SK RX 14 FI*KehRuun Aisha Naaras Grand International Champion Elin Hoffner Abs
Brodnax Play It Again Sam (MAN e 03 22 53) x FIN*D'manns Uska Dara (CYM g 03 53)
367 CYM 53 / CYM n 09 53 FI SRK RX 14 FI*Pikkeen Pippuri Naaras Avoin Elin Hoffner EX1 CAC
Briar-Brae Mikki Hiiri (CYM n 03 51) x FIN*D'manns Toes (CYM f 09 22 52)
368 EUR n FI SK RX 14 FI*Sireenin Aamunkoi Naaras International Premior Kristof Van Roy EX2
FI*Pinkkitassun Brunetto (EUR n 22) x Siiri (EUR f)
369 EUR n FIN SRK RX FIN*Pikku-Piun Kultamuru Naaras International Premior Kristof Van Roy EX1 CAGPIB NOM
FIN*Pikku-Piun Akrakadabra (EUR n) x FIN*Pikku-Piun Domina (EUR a)
370 EUR FI SK RX 16 FI*Lustily Jupiter Uros Rodun tarkistus Vladimir Isakov EUR e
FI*Pinkkitassun Benjamin (EUR d 22) x Lilja (EUR )
370 EUR e FI SK RX 16 FI*Lustily Jupiter Uros Pennut 4-7 kk Elin Hoffner EX1
FI*Pinkkitassun Benjamin (EUR d 22) x Lilja (EUR )
371 EUR FI SK RX 16 FI*Lustily Musta aukko Uros Rodun tarkistus Vladimir Isakov EUR n
FI*Pinkkitassun Benjamin (EUR d 22) x Lilja (EUR )
371 EUR n FI SK RX 16 FI*Lustily Musta aukko Uros Pennut 4-7 kk Kristof Van Roy EX1
FI*Pinkkitassun Benjamin (EUR d 22) x Lilja (EUR )
372 EUR FI SK RX 16 FI*Lustily Supernova Uros Rodun tarkistus Vladimir Isakov EUR n 22
FI*Pinkkitassun Benjamin (EUR d 22) x Lilja (EUR )
372 EUR n 22 FI SK RX 16 FI*Lustily Supernova Uros Pennut 4-7 kk Elin Hoffner EX1 NOM
FI*Pinkkitassun Benjamin (EUR d 22) x Lilja (EUR )
373 EUR FI SK RX 16 Tosca Naaras Noviisi Vladimir Isakov EUR d 02 21 62
374 EUR d FI SRK RX 13 FI*Kassilan Suviyön Shamaani Uros International Champion Kristof Van Roy EX1 CAGCIB
Maahinen (EUR d) x FI*Honey's Merinque (EUR g 23)
375 EUR d FI SRK RX FI*Kissakallion Osvaldo Uros Premior Kristof Van Roy EX1 CAPIB
FI*Kissakallion Mandrake (EUR n) x Malla-Malviina (EUR f 22)
376 EUR e FI SK RX 15 FI*Vinhaviiksen Salarakas Uros Nuoret 7-10 kk Elin Hoffner EX1
FI*Kissakallion Orlando (EUR d 24) x FI*Vinhaviiksen Tehotassu (EUR g 24)
377 EUR n 22 FI SRK RX FI*Pikku-Piun Xerxes Uros Grand International Champion Elin Hoffner EX1 CACS BIV
FIN*Pikku-Piun Jadesoturi (EUR n 22) x FIN*Pikku-Piun Onneli (EUR n 24)
378 EUR n 22 FI SK RX 15 FI*Pikku-Piun Esme Naaras Avoin Elin Hoffner EX1 CAC
FI*Katinhännän Kirkas Kvasaari (EUR ns 22) x FI*Pikku-Piun Xenia (EUR n)
379 EUR n 22 FIN SRK RX FIN*Casimirrin Eulalia Naaras Supreme Premior Elin Hoffner KM
Finnvedens Tokai (EUR n 22) x FIN*Pikku-Piun Gilda (EUR n 22)
379 EUR n 22 FIN SRK RX FIN*Casimirrin Eulalia Naaras Veteraani Kristof Van Roy 2
Finnvedens Tokai (EUR n 22) x FIN*Pikku-Piun Gilda (EUR n 22)
380 EUR n 24 FI SRK LO FI*Pinkkitassun Dorothy Naaras Grand International Champion Elin Hoffner EX1 CACS
FIN*Mäkikatin Sinfonia (EUR a 24) x FI*Pinkkitassun Bette (EUR f 22)
381 EUR n 24 FI SK RX 15 FI*Pikku-Piun Favourite Fellow Uros Avoin Elin Hoffner EX1 No Cert
Hopiatopias (EUR ns 22) x FIN*Pikku-Piun Onneli (EUR n 24)
382 EUR n 24 FIN SRK LO FIN*Mäkikatin Pikasso Uros Supreme Premior Elin Hoffner Abs
FIN*Mäkikatin Utopia (EUR a 24) x FIN*Mäkikatin Suvihunaja (EUR n 24)
382