TUROK 24.4.2016
Järjestävä yhdistys Turun Rotukissayhdistys ry
Alkaa 24.4.2016 Loppuu 24.4.2016
Ilmoittautuminen alkaa 1.1.2016 Ilmoittautuminen loppuu 27.3.2016
Yleisöaika alkaa 9:00 Yleisöaika loppuu 16:00
Eläinlääkärintarkastus alkaa 7:30 Eläinlääkärintarkastus loppuu 8:30
Arvostelut alkavat 9:00 Vahvistuskirjeen julkaisupvm 9.4.2016
Kansainvälinen Kyllä Erikoisnäyttely Ei
Drive In -näyttely Ei Omistajat saavat esitellä kissansa Kyllä
Kissoja enintään 390   Kategoriat 1, 2, 3, 4, Kotikissat
BreedBIS-rodut BreedBIS kissoja vähintään
Tilinumero
Sähköposti show@turok.fi
Paikka Metsämäen ravirata, Turku
Toimihenkilöt
 
Näyttelysihteeri Heli Tepponen, show@turok.fi, puh 045 6784532. Osoite Paistanojantie 61, 21270 Nousiainen

Näyttelypäällikkö Suvi Sippola, np@turok.fi, puh 045 674 7894

Pääasistentti Päivi Katajisto, assistentit@turok.fi, puh 044 3217253

Ruusukesihteeri Elena Korpela, ruusuke@turok.fi, 040 5672659

Lisätietoja
 
Kaikki rodut arvostellaan molempina päivinä. Eläinlääkärin tarkastus ja sääntöjen mukaiset rokotukset ovat pakollisia kaikille näyttelypaikalle tuleville kissoille. Näyttelyssä noudatetaan Suomen Kissaliiton ja FIFén sääntöjä. Omistajat voivat itse esitellä kissat tuomareille. Häkkien koot 65 x 65 x 56 cm, ei kaksoishäkkejä.


Ilmoittautumiset: 1.1-27.3.2016 ensisijaisesti sähköisesti OmaKissa-järjestelmän kautta!
Paperilomakkeella ilmoittautumiset näyttelysihteerille. Ilmoittautumislomake on täytettävä erikseen kummallekin päivälle, ei sähköposti-ilmoittautumisia. Myöhästyneet ja puutteelliset ilmoittautumiset voidaan hylätä. 
Näyttelyluokat: Näyttelyluokat 1 - 17. Jos kissa osallistuu useampaan luokkaa, ilmoita kissa erikseen jokaiseen luokkaan.
Leimakortit: Leimakortit on käytössä. Maksettaessa näyttelymaksu leimakortilla on leimakortti välittömästi lähetettävä näyttelysihteerille Heli Tepponen, Paistanojantie 61, 21270 Nousiainen. Leimakorttiin kirjoitetaan omistajan nimi ja kissan nimi joka leimakortilla maksetaan näyttelyyn ja näyttelypäivä!
Ruusukkeet: Maksulliset 
NäyttelyluetteloLuettelon hinta ennakkoon 3€ ja näyttelypaikalta ostettuna 5€. Sis la & su. Sähköinen luettelo maksuton.
Pysäköinti näytteilleasettajille ilmainen

Yhteenveto ilmoittautumisista

Kategoria Ilmoittautuneita
1 71
2 144
3 60
4 106
Kotikissat 8
Yhteensä 389

Suodata näytettäviä tuloksia alla olevilla valinnoilla.

Suodata näytettäviä tuloksia alla olevilla valinnoilla.

Nro EMS-koodi Rekisterinumero Nimi Sukupuoli Luokka Tuomari Tulos
1 EXO w 62 FI SRK LO 14 FI*Elrikan Fantastic Feeling Uros Grand International Champion Linda Riekstina EX1 CACS
LV*Nostri Vincent More Than a Feeling (EXO w) x FI*Chevhill's Piece of Gold (PER d 02)
2 EXO n FI SK LO 15 FI*Victorem Moundi Naaras Nuoret 7-10 kk Hristo Simeonov EX1
FI*Mogi's Polaris (PER b 24) x FI*Mogi's Baby Be Mine (EXO n)
3 EXO n FI SK LO 14 FI*Chosen-One Rockstar Riddick Uros International Premior Hristo Simeonov EX1 CAGPIB NOM
FI*Elrikan Oskar-Onni (EXO n 22) x FI*Chosen-One Lacy Looker (PER n 03 24)
4 EXO n 22 FI SK LO 14 FI*Chosen-One Romance in the Rain Uros Supreme Champion Hristo Simeonov KM NOM BIS
FI*Elrikan Oskar-Onni (EXO n 22) x FI*Chosen-One Lacy Looker (PER n 03 24)
5 EXO n 22 FI SK LO 15 FI*Chosen-One Billion Dollar Baby Naaras Nuoret 7-10 kk Hristo Simeonov EX1
FI*Elrikan Oskar-Onni (EXO n 22) x FI*Chosen-One Lacy Looker (PER n 03 24)
6 EXO n 24 FI SK LO 15 FI*Victorem Maundi Uros Nuoret 7-10 kk Hristo Simeonov EX1
FI*Mogi's Polaris (PER b 24) x FI*Mogi's Baby Be Mine (EXO n)
7 EXO n 03 24 FI SK LO 15 FI*Chosen-One Beauty Will Conquer Misery Naaras Nuoret 7-10 kk Linda Riekstina EX1
FI*Elrikan Oskar-Onni (EXO n 22) x FI*Chosen-One Lacy Looker (PER n 03 24)
8 PER w 62 S*Scarlet's Legacy of an Angel Naaras International Champion Hristo Simeonov EX1 CAGCIB
S*Scarlet's Deidrick (PER w) x S*Lily chic Trulsa (PER f)
9 PER w 62 S*Scarlet's Marlene Naaras International Premior Hristo Simeonov EX1 CAGPIB
10 PER w 62 FI SRK LO 14 FI*Elrikan Favorite Uros Premior Hristo Simeonov EX1 CAPIB
LV*Nostri Vincent More Than a Feeling (EXO w) x FI*Chevhill's Piece of Gold (PER d 02)
11 PER n FI SRK LO D'Eden Lover Boo Boo Uros Premior Linda Riekstina EX1 CAPIB NOM BIS
Melositos White Owl of D'Eden Lover (PER w) x D'Eden Lover Dynastie (PER f)
12 PER n FI SRK LO FI*Kultaviiksen Don Juan Uros Siitos Rotukirjaus Kissaliitto
Fairy 4 U Jumanji (PER ds 22 62) x FIN*Kuutsa's Storm in a Teacup (PER fs)
13 PER a El Zaburs Royal Moon Uros International Champion Hristo Simeonov EX1 CAGCIB
Canastalion Lemon Pie of El Zaburs (PER e 22) x CH d'Eden Lover Moonrose of El Zaburs (PER f)
14 PER d FI SK LO 15 FI*Mimosan Paranoid Uros Pennut 4-7 kk Linda Riekstina EX1 NOM BIS
A*Heaven Sent Quicky Express (PER n) x FI*Mimosan Hold It Against Me (PER f)
15 PER f FI SRK LO 14 FI*Kultaviiksen Minnie Ripperton Naaras Avoin Linda Riekstina EX1 CAC
FI*Kultaviiksen Don Juan (PER n) x FIN*Tuitui Drawn In The Clouds (PER d)
16 PER f FI SK LO 16 FI*Kultaviiksen Pandora Naaras Pennut 4-7 kk Linda Riekstina EX1
FI*Kultaviiksen Don Juan (PER n) x Kuutsas Summer Storm (PER fs)
17 PER ds FI SK LO 16 FI*Kultaviiksen Poseidon Uros Määrittely Kristiina Rautio PER es 11
FI*Kultaviiksen Don Juan (PER n) x Kuutsas Summer Storm (PER fs)
17 PER es 11 FI SK LO 16 FI*Kultaviiksen Poseidon Uros Pennut 4-7 kk Hristo Simeonov EX1 NOM
FI*Kultaviiksen Don Juan (PER n) x Kuutsas Summer Storm (PER fs)
18 PER b 24 FI SRK LO FI*Mogi's Polaris Uros International Champion Linda Riekstina Abs
FI*Aamukasteen Zubr (EXO d 22) x FIN*Mogi's Tango A'mor (PER n)
19 PER d 23 FI SK LO 14 FI*Mimosan Never Let You Go Uros Grand International Champion Linda Riekstina EX1 CACS
S*Athelstones Blackout (PER n) x A*Heaven Sent Petite Fleur (PER f 03 23)
20 PER d 24 FIN SRK LO FIN*BlueIce's Warwick Uros Supreme Premior Linda Riekstina KM
Sumava's Zigor (PER d 22) x FIN*BlueIce's Must B Love (PER g 24)
20 PER d 24 FIN SRK LO FIN*BlueIce's Warwick Uros Veteraani Hristo Simeonov 1 NOM BIS
Sumava's Zigor (PER d 22) x FIN*BlueIce's Must B Love (PER g 24)
21 PER f 22 FI SRK LO My-Champagne Princess Estelle Naaras Premior Linda Riekstina EX1 CAPIB NOM BIS
D'Mediterran Bandido (EXO n 22) x FIN*Henrietan Tyra Banks (EXO f 24)
22 PER g 22 FIN SRK LO FIN*Precious Kiss From a Rose Naaras Supreme Premior Hristo Simeonov KM NOM
FIN*Precious Harley-D (PER n) x Fizgeralt Kiss 4 Precious (PER g 22)
23 PER n 03 FI SK LO 15 IT*Annetta del Falco D'Oro Naaras Avoin Linda Riekstina Abs
Oscar del Falco d'Oro (EXO n 22) x FI*Elrikan Amorella (PER w)
24 PER n 03 FI SRK LO 14 Hiladoras Alejandro Uros Grand International Premior Linda Riekstina EX1 CAPS
Jewel-Eyes Little Fighter (PER d 03) x FIN*Amysantti Money Spinner (PER n)
25 PER d 03 FI SK LO 15 Bafini Sweet Dancer Uros International Champion Linda Riekstina EX1 CAGCIB
Dark Diamond Baccardi (PER d 03 22) x Esta Valley's Anna of Bafini, DM (PER f 03)
26 PER n 03 24 FI SRK LO 13 FI*Chosen-One Lacy Looker Naaras International Champion Linda Riekstina EX1 No Cert
FI*Whispers Hide and Seek (PER n 03 24) x FI*Chosen-One Betty Boop (PER g 03)
26 PER n 03 24 FI SRK LO 13 FI*Chosen-One Lacy Looker Naaras Siitos Rotukirjaus Kissaliitto
FI*Whispers Hide and Seek (PER n 03 24) x FI*Chosen-One Betty Boop (PER g 03)
27 PER f 03 24 FI SK LO 16 FI*Chosen-One Divine Beauty Daria Naaras Pennut 4-7 kk Linda Riekstina EX1
FI*Whispers Hide and Seek (PER n 03 24) x FI*Chosen-One Betty Boop (PER g 03)
28 RAG n FI SK LO 15 FI*Pampan Titan Uros Avoin Hristo Simeonov EX1 CAC
FI*Ragtail Dominic (RAG n 03) x FI*Safireyes Blue Hope (RAG a)
29 RAG n FI SRK LO 14 FI*Wompatin Scottish Leader Uros International Premior Hristo Simeonov EX1 CAGPIB
FI*Riverknee Wish of Good Luck (RAG n) x FI*Wompatin Vanilla Spice (RAG f 04)
30 RAG n FI SRK LO FI*Hakalan Herra Tossavainen Uros Premior Hristo Simeonov EX1 CAPIB
FIN*Maplehill's Baby James (RAG d 04) x FIN*Snowrag Blaue Engel (RAG a 04)
31 RAG a FI SK LO 14 FI*Maplehill's Kingfisher Uros Premior Hristo Simeonov EX1 CAPIB
FI*Maplehill's Lord Milori (RAG e) x Dollyfella Vive Le Rock (RAG a)
32 RAG a FI SRK LO FI*Stardoll's Tilly Tina Naaras Premior Hristo Simeonov EX1 CAPIB
FIN*Utuinen Fille Fallaton (RAG a) x FIN*Stardoll's Ebony Ebba (RAG n)
33 RAG f FI SRK LO FI*Shyshaman's Lil' Shamanita Naaras Champion Hristo Simeonov EX1 CACIB
FI*Shyshaman's Shaman Vagabond (RAG n 04) x FIN*Maplehill's Ida Shamanita (RAG d 04)
33 RAG f FI SRK LO FI*Shyshaman's Lil' Shamanita Naaras Siitos Rotukirjaus Kissaliitto
FI*Shyshaman's Shaman Vagabond (RAG n 04) x FIN*Maplehill's Ida Shamanita (RAG d 04)
34 RAG n 03 FI SK LO 15 FI*Safireyes Cheshire Cat Naaras Champion Linda Riekstina EX1 CACIB NOM BIS
FI*Shyshaman's Sonny Starsocks (RAG n 04) x FI*Safireyes Madison (RAG a 03)
35 RAG n 03 FI SK LO 15 FI*Cat's-JM Hot-Kiss Naaras Nuoret 7-10 kk Linda Riekstina EX1
Goldendolls Cattery JG (RAG a 03 21) x FI*Cat's-JM Classic-Glamour (RAG n)
36 RAG n 03 FIN SRK LO FIN*Maplehill's Shere Khan Uros International Premior Linda Riekstina EX1 CAGPIB
S*Krickelins Bernhard (RAG a 03) x FIN*Maplehill's Saskatchewan (RAG n 04)
36 RAG n 03 FIN SRK LO FIN*Maplehill's Shere Khan Uros Veteraani Hristo Simeonov 2
S*Krickelins Bernhard (RAG a 03) x FIN*Maplehill's Saskatchewan (RAG n 04)
37 RAG n 04 FI SRK LO 14 FI*Ragtail Hermes Uros Champion Hristo Simeonov Abs
FIN*Ragtail Baron (RAG n 04) x FI*Dollicious Fantomina (RAG n 04)
38 RAG n 04 FI SK LO 15 FI*RedHorizon's Iron Vagabond Uros Avoin Hristo Simeonov EX2
FI*Operadoll's Louis Lambert (RAG n 04) x FI*Shyshaman's Daenerys Star (RAG n 04)
39 RAG n 04 FI SK LO 15 USAPurrs American Shaman Uros Avoin Hristo Simeonov EX1 CAC
Darlinlildols President of USAPurrs (RAG a 04) x USAPurrs Freedom Belle (RAG n 03)
40 RAG n 04 FI SK LO 15 FI*Safireyes Midsummer Shine Naaras Avoin Hristo Simeonov EX1 CAC
FI*Safireyes Big Apple (RAG n 04) x FI*Safireyes Rose (RAG n)
41 RAG n 04 FI SK LO 15 FI*Stardoll's Rapunzel Naaras Avoin Hristo Simeonov EX2
FI*Stardoll's Yoda (RAG n 04) x M'Memories Ragdoll's Havana (RAG n 03)
42 RAG n 04 FI SK LO 16 FI*Cat's-JM E-La Uros Pennut 4-7 kk Hristo Simeonov EX1 BIV
(N)Dixie Dolls Smooth Smurf (RAG a 03) x FI*Cat's-JM Nan-Ny (RAG n 03)
43 RAG n 04 FI SK LO 16 FI*Maplehill's Lucinda Naaras Pennut 4-7 kk Hristo Simeonov EX1
FI*Maplehill's Sea of Stars (RAG a 03) x FI*Maplehill's Magic Heart (RAG n 04)
44 RAG a 03 FI SK LO 15 FI*Neige-Cristal's Adelisa Rose Naaras Grand International Champion Linda Riekstina EX1 CACS
FI*Neige-Cristal's Mon Tresor Florian (RAG n 04) x (N)Diadem's Hazel Harmonie (RAG a 03)
45 RAG a 03 FI SK LO 15 FI*Dollyblues Feels Like Summer Naaras Avoin Linda Riekstina EX2
FI*Dollyblues You da One (RAG a 03) x FI*Dollyblues Saint Veronika (RAG n)
46 RAG a 03 FI SK LO 14 FI*Maplehill's Song of Ice and Fire Naaras Avoin Linda Riekstina EX1 CAC
FI*Maplehill's Lovely Blues (RAG a 03) x FI*Maplehill's Beatrice (RAG a 04)
47 RAG a 03 FI SK LO 15 FI*Cat's-JM Snow-Kiss Uros Nuoret 7-10 kk Linda Riekstina EX1 BIV NOM
Goldendolls Cattery JG (RAG a 03 21) x FI*Cat's-JM Classic-Glamour (RAG n)
48 RAG a 03 FI SRK LO FI*Tammikatin Kuu-Ukko Uros Grand International Premior Linda Riekstina EX1 CAPS
FI*Satinante's Don Diego (RAG n 04) x FI*Shyshaman's Baby Ragdalena (RAG a 04)
49 RAG a 04 FI SK LO 15 FI*RedHorizon's Iron Maiden Naaras Avoin Hristo Simeonov EX1 CAC NOM
FI*Operadoll's Louis Lambert (RAG n 04) x FI*Shyshaman's Daenerys Star (RAG n 04)
50 RAG a 04 FI SK LO 15 FI*RedHorizon's Jim Beam Uros Nuoret 7-10 kk Hristo Simeonov EX2
FI*Maplehill's Lovely Blues (RAG a 03) x FI*Shyshaman's Lil' Shamanita (RAG f)
51 RAG a 04 FI SK LO 15 FI*Stardoll's Blue Galaxy Uros Nuoret 7-10 kk Hristo Simeonov EX1 BIV NOM BIS
FI*Stardoll's Santo Domingo (RAG n 03) x FI*Stardoll's Blue Velvet (RAG a)
52 RAG a 04 FI SK LO 15 FI*RedHorizon's Aramis Uros Kastraatti Hristo Simeonov EX1 CAP
FI*Maplehill's Lovely Blues (RAG a 03) x FI*Shyshaman's Lil' Shamanita (RAG f)
53 RAG d 04 FI SK LO 15 FI*RedHorizon's Johnny Walker Uros Nuoret 7-10 kk Linda Riekstina EX1
FI*Maplehill's Lovely Blues (RAG a 03) x FI*Shyshaman's Lil' Shamanita (RAG f)
54 RAG e 04 FI SK LO 16 FI*Tammikatin Hunajanassu Uros Pennut 4-7 kk Hristo Simeonov EX1
FI*Maplehill's Lovely Blues (RAG a 03) x FI*Tammikatin Baby Carrot (RAG f 04)
55 RAG d 04 FI SK LO 15 FI*Hakalan Sulosointu Uros Kastraatti Linda Riekstina EX1 CAP
FI*Maplehill's Lovely Blues (RAG a 03) x FI*Hakalan Neiti Näpsä (RAG f 04)
56 RAG e 04 FI SK LO 15 FI*RedHorizon's Athos Uros Kastraatti Hristo Simeonov EX1 CAP
FI*Maplehill's Lovely Blues (RAG a 03) x FI*Shyshaman's Lil' Shamanita (RAG f)
57 RAG f 04 FI SK LO 15 FI*RedHorizon's Chivas Regal Naaras Nuoret 7-10 kk Linda Riekstina EX1
FI*Maplehill's Lovely Blues (RAG a 03) x FI*Shyshaman's Lil' Shamanita (RAG f)
58 RAG f 04 FI SK LO 14 FI*Jollydolls Lindsey Lohan Naaras Premior Linda Riekstina EX1 CAPIB
FI*Fannidolls Furry Wagner (RAG d 03) x FI*Jollydolls GodBlessAmerica (RAG n 03)
59 SBI n FI SRK LO FI*Cetulean Quantum Solaris Uros Grand International Champion Linda Riekstina EX1 CACS NOM
FIN*Tassuliinin Dominic (SBI a) x FIN*Cetulean Juliénas (SBI n)
60 SBI c FI SRK LO 14 FI*Saca's Iver Musketeer Uros Premior Linda Riekstina EX1 CAPIB
FI*Saca's Ultimate Gambler (SBI c) x DK*Con Meo's Yugo (SBI c)
61 SBI f FI SK LO 15 FI*Snow-Birman Hope Of Love Naaras Avoin Hristo Simeonov EX1 CAC
FIN*Zhamanen C'mon Let's RED! (SBI d) x FI*Humming High Hopes (SBI c)
62 SBI g FI SRK LO FI*ElfQuest Leetah Naaras Grand International Champion Hristo Simeonov EX1 CACS
Blue Heaven Sunny Queen *ES (SBI a) x FI*ElfQuest Itchigo (SBI h)
63 SBI a 21 FI SK LO 15 FI*Kipparin Jarlath Uros Avoin Linda Riekstina EX1 CAC
NO*Snowbuddy's Blue Charm (SBI a) x Selene Laty Mery, CZ (SBI c 21)
64 SBI a 21 FI SK LO 15 FI*Kipparin Jacinta Naaras Avoin Linda Riekstina EX1 CAC
NO*Snowbuddy's Blue Charm (SBI a) x Selene Laty Mery, CZ (SBI c 21)
65 SBI b 21 FI SRK LO FI*Kirakan Rising Sun Naaras Grand International Champion Hristo Simeonov EX1 CACS
N*Børskatten Gizmo (SBI b 21) x FIN*Mion Piona (SBI n 21)
66 SBI b 21 FI SK LO 15 FI*Pikku-Miukun Albert Uros International Champion Hristo Simeonov EX1 CAGCIB
FI*Rais-Kis Fizz (SBI n 21) x FI*Safirrubir Blue Dream (SBI a)
67 ACL IV / ACL n 01 21 64 FI SK LO 15 FI*Dezzicat's Incalzando IdirCurl Uros Nuoret 7-10 kk Katarina Báliková EX1 NOM
Abrikosik Aurinko (ACL d 03 22) x FI*Dezzicat's Estinto EzeCurl (ACL ns 02 21)
68 ACL VIII / ACL ns 02 21 64 FI SRK LO 13 FI*Dezzicat's Estinto EzeCurl Naaras Grand International Champion Marteinn Tausen EX1 CACS NOM
FI*Dezzicat's Conamore CupCurl (ACL ns 02) x FIN*Siriuksen UmaCurl (ACL ns 03 22)
69 ACS VII / ACS fs 22 FI SK RX 15 FI*Dezzicat's Halfnote HaniCurl Naaras Avoin Marteinn Tausen EX1 CAC
Abrikosik Aurinko (ACL d 03 22) x FI*Dezzicat's Feroce FieCurl (ACS ns 03 24)
70 ACS VIII / ACS ns 03 24 FI SK RX 14 FI*Dezzicat's Gaudioso GuruCurl Uros Kastraatti Katarina Báliková EX1 CAP
FI*Dezzicat's Brilante BixCurl (ACS ns 03) x CharmingCurl Kimberli (ACS ns 24)
71 MCO I / MCO a FI SRK LO 14 FI*Mainehaan Hanson Uros International Champion Katarina Báliková EX1 CAGCIB
FI*Mainehaan Armani (MCO e 23) x FI*Mainehaan Barbra (MCO n)
72 MCO I / MCO n FI SK LO 15 FI*Tigerworld Kog`Maw Uros Avoin Katarina Báliková EX1 CAC BIV
FI*Pikkumetsän Khal Drogo (MCO n 09 22) x LT*Lordcoon Grayse (MCO ns 09)
73 MCO I / MCO n FI SK LO 15 FI*HoneyCoon's Shot In The Dark Uros Nuoret 7-10 kk Katarina Báliková EX1
DK*Amistia's Samson (MCO n 23) x FI*HoneyCoon's My Secret Heart (MCO as 22)
74 MCO I / MCO n FI SRK LO FI*Mainehaan Bruno Uros Kastraatti Katarina Báliková EX1 CAP
FI*Halden coon's Uno (MCO n) x S*Stortassen's KayCee (MCO a)
75 MCO II / MCO a 09 FI SRK LO FI*HoneyCoon's Stormy End Uros Grand International Premior Marjatta Koskenkangas EX1 CAPS BIV NOM
Iggy Pop z Matrixu, CZ (MCO a) x FIN*HoneyCoon's Sweet Romance (MCO as 09 22)
76 MCO II / MCO a 09 FI SRK LO FI*Chamberlain Let's Go Uros Grand International Premior Marjatta Koskenkangas EX2
Edoras De Sulena De Tengri'nor (MCO e 03 22) x Lachtetals T-Blue Diamond (MCO a)
77 MCO II / MCO a 09 FI SK LO 15 FI*Tigerworld From The Top Uros Premior Marjatta Koskenkangas EX1 CAPIB
FI*Vuorensinen Baloo (MCO d 22) x FI*HoneyCoon's Kiss 'N' Run (MCO a 09)
78 MCO II / MCO n 09 FI SRK LO FI*HoneyCoon's Miss Impossible Naaras Kastraatti Marjatta Koskenkangas Abs
Iggy Pop z Matrixu, CZ (MCO a) x FIN*WestCoon's Pocahontas (MCO n 09)
79 MCO III / MCO a 25 FI SK LO 15 Archie Mister Mega Uros Avoin Katarina Báliková EX1 CAC
Cybercoon Xabi Alonso (MCO ns 25) x Darkness Sarmatcoon (MCO n)
80 MCO III / MCO n 24 FI SK LO 15 FI*HoneyCoon's Sweet Jannie Naaras Avoin Katarina Báliková EX1 CAC NOM
DK*Amistia's Samson (MCO n 23) x FIN*HoneyCoon's Sweet Romance (MCO as 09 22)
81 MCO III / MCO n 22 FIN SRK LO FIN*Chamberlain Is There Truth Uros Supreme Premior Katarina Báliková Abs
Koontucky Sandstorm-of-Chamberlain (MCO n 09 23) x FIN*Chamberlain Zebra Crossing (MCO ns 22)
81 MCO III / MCO n 22 FIN SRK LO FIN*Chamberlain Is There Truth Uros Veteraani Linda Riekstina Abs
Koontucky Sandstorm-of-Chamberlain (MCO n 09 23) x FIN*Chamberlain Zebra Crossing (MCO ns 22)
82 MCO III / MCO a 22 FI SRK LO FI*HoneyCoon's Something Sweet Naaras Grand International Premior Katarina Báliková EX1 CAPS NOM
Iggy Pop z Matrixu, CZ (MCO a) x FIN*HoneyCoon's Sweet Romance (MCO as 09 22)
83 MCO IV / MCO n 09 22 FI SK LO 15 FI*Hemingway's Coyopa Uros Avoin Marteinn Tausen Abs
FI*Hemingway's Thunderheart (MCO a 22) x IT*Mount Desert's Toscana Sunflower (MCO f 22)
84 MCO IV / MCO n 09 22 FI SK LO 15 FI*Chamberlain Dream Catcher Naaras Pennut 4-7 kk Marteinn Tausen EX1
FIN*Chamberlain Phoenix Fire (MCO n 09 22) x FI*Chamberlain Vanilla Sky (MCO g 03 22)
85 MCO V / MCO f 22 FI SK LO 14 FI*Blackcurrant Sophia Loren Naaras International Champion Marjatta Koskenkangas EX1 CAGCIB
FI*Vuorensinen Baloo (MCO d 22) x PT*Artsycats Lucy in the Sky (MCO ns 09 22)
86 MCO VI / MCO d 09 22 FI SK LO 15 FI*Daybreak's Miss Red Jewel Naaras Avoin Kristiina Rautio Abs
A*Winerau's Louis (MCO ds 09 22) x FI*Daybreak's Indira (MCO f 09)
87 MCO VI / MCO d 03 22 FI SK LO 15 FI*Chamberlain Double Trouble Uros Pennut 4-7 kk Kristiina Rautio EX1
FIN*Chamberlain Phoenix Fire (MCO n 09 22) x FI*Chamberlain Vanilla Sky (MCO g 03 22)
88 MCO VI / MCO f 09 22 FI SRK LO FI*Chamberlain Keep It Dark Naaras Grand International Premior Kristiina Rautio EX1 CAPS
FIN*Chamberlain Is There Truth (MCO n 22) x Ysanna Car Maine Treasures, CZ (MCO fs 03 22)
89 MCO VI / MCO e 09 23 FI SRK LO PL*CoonKitty Louis Vuitton Uros Kastraatti Kristiina Rautio EX1 CAP BIV NOM
IT*Starsupernova Shera Khan (MCO n 09 24) x PL*CoonKitty Diamond Queen (MCO f 23)
90 MCO VI / MCO g 09 22 FI SRK LO FI*Chamberlain Gift Of Love Naaras Kastraatti Kristiina Rautio EX1 CAP
ParadiseIsland's Campari (MCO ds 02 21) x Lachtetals T-Blue Diamond (MCO a)
91 MCO VII / MCO ns FI SK LO 15 FI*Tigerworld Cassiopeia Naaras Champion Kristiina Rautio EX1 CACIB
FI*Pikkumetsän Khal Drogo (MCO n 09 22) x LT*Lordcoon Grayse (MCO ns 09)
92 MCO VII / MCO ns 22 FI SK LO 15 FI*SatuMainen Bitti-Nikkari Uros Nuoret 7-10 kk Kristiina Rautio EX1 BIV
Yankee Cats Draco Cat's Eye (MCO ns 22) x FI*SatuMainen Wiennetta (MCO a 09)
93 MCO VII / MCO ns FI SK LO 16 FI*Vuorensinen Vidia Naaras Pennut 4-7 kk Kristiina Rautio MCO n
FI*Rosefizz Centimor (MCO n 22) x FI*Vuorensinen Kiara (MCO fs 09)
94 MCO VII / MCO ns 22 FI SRK LO 13 FI*Chatvallon Prince Guillaume Uros Grand International Premior Kristiina Rautio EX1 CAPS
FIN*Rotcat Chibbo (MCO ns 09 22) x Coonflakes Xtravaganza Nina Hagen (MCO n 22)
95 MCO VII / MCO ds FI SK LO 14 FI*MaineQueen Jambalaya Uros Premior Kristiina Rautio Abs
FI*Winnercoons Johnny Jaguar (MCO ns 22) x FI*Fullmoon's Eternal Flame (MCO es 22)
96 MCO VII / MCO ns 22 FI SK LO 15 FI*Chatvallon Edgar the Peaceful Uros Premior Kristiina Rautio EX1 CAPIB BIV
DK*Amistia's Samson (MCO n 23) x FI*Chatvallon Milady Anastasia (MCO as 09 22)
97 MCO VII / MCO es 22 FI SK LO 15 FI*SatuMainen Rosvo-Rudolf Uros Kastraatti Kristiina Rautio EX1 CAP
FI*Halden coon's Waltari (MCO n 09 23) x FI*SatuMainen Suklaa Sydän (MCO fs 22)
98 MCO VIII / MCO ns 09 FI SK LO 15 FI*Tigerworld Kha`Zix Uros Avoin Katarina Báliková EX1 CAC BIV
FI*Pikkumetsän Khal Drogo (MCO n 09 22) x LT*Lordcoon Grayse (MCO ns 09)
99 MCO VIII / MCO ns 09 23 FI SK LO 15 FI*HoneyCoon's Born To Sing Naaras Avoin Katarina Báliková EX1 CAC
DK*Amistia's Samson (MCO n 23) x FIN*HoneyCoon's Sweet Romance (MCO as 09 22)
100 MCO VIII / MCO as 03 22 FI SK LO 15 FI*Chamberlain Zero Hour Uros Nuoret 7-10 kk Katarina Báliková EX1
FI*TipTop Maine Xantophilo (MCO n 03 22) x Ysanna Car Maine Treasures, CZ (MCO fs 03 22)
101 MCO VIII / MCO ns 09 22 FI SK LO 15 FI*Blackcurrant Bill Winter Uros Pennut 4-7 kk Katarina Báliková EX1
FI*Hemingway's Thunderheart (MCO a 22) x PT*Artsycats Lucy in the Sky (MCO ns 09 22)
102 MCO VIII / MCO as 09 23 FI SK LO 15 FI*Fullmoon's Jolene Naaras Pennut 4-7 kk Katarina Báliková Abs
FIN*Fullmoon's Wicked Games (MCO a 09) x FI*Fullmoon's Bad Medicine (MCO w)
103 MCO VIII / MCO ns 09 FIN SRK LO S*Moon Kewas Lord Duke of Argyll Uros International Premior Katarina Báliková EX1 CAGPIB BIV NOM BIS
S*Silveronyx Beelzebub (MCO ns 09) x DK*Pitho Ayo (MCO a 22)
103 MCO VIII / MCO ns 09 FIN SRK LO S*Moon Kewas Lord Duke of Argyll Uros Veteraani Linda Riekstina 2
S*Silveronyx Beelzebub (MCO ns 09) x DK*Pitho Ayo (MCO a 22)
104 MCO VIII / MCO ns 09 22 FI SRK LO 14 FI*SatuMainen Cara Mia Naaras Premior Katarina Báliková EX1 CAPIB
Yankee Cats Draco Cat's Eye (MCO ns 22) x FI*SatuMainen Dirlandaa (MCO n 09 22)
105 MCO VIII / MCO ns 09 FI SRK LO LT*Lordcoon Grayse Naaras Kastraatti Katarina Báliková EX1 CAP
LV*Bosque Bestia Arctic (MCO w) x Alwaro Blink Arrow (MCO f 22)
105 MCO VIII / MCO ns 09 FI SRK LO LT*Lordcoon Grayse Naaras Siitos Rotukirjaus Kissaliitto
LV*Bosque Bestia Arctic (MCO w) x Alwaro Blink Arrow (MCO f 22)
106 MCO IX / MCO w 62 FI SK LO 15 FI*Fullmoon's Johnny B Goode Uros Pennut 4-7 kk Katarina Báliková EX1
FIN*Fullmoon's Wicked Games (MCO a 09) x FI*Fullmoon's Bad Medicine (MCO w)
107 MCO IX / MCO w 64 FI SK LO 15 FI*Vuorensinen Simba Uros Kastraatti Katarina Báliková EX1 CAP
Løve Hulen's It's Good to be King (MCO n 03 22) x FI*Magnificat Maine Zemfira (MCO w)
108 NEM I / NEM ds FI SK LO 15 Samoel Erra Cherubino*PL Uros Avoin Katarina Báliková EX1 CAC
Eternity Manna Novy Vek, CZ (NEM n) x Nete Nilam Cherubino*PL (NEM fs)
109 NEM I / NEM a 21 FI SK RX 16 Gran Siberia Finnish Princess Naaras Avoin Katarina Báliková Abs
Gran Siberia Fandorin (NEM a 21) x Gran Siberia Cudeyara (NEM g 21)
110 NFO I / NFO n FI SK LO 14 FI*Kujakeikarin Osiris Uros Premior Marjatta Koskenkangas EX1 CAPIB
FI*Pörkarvan PhilAnselmoSonOfAlladin (NFO n 09 24) x FI*Deimos Sitting Bull (NFO n 09)
111 NFO II / NFO n 03 FI SK LO 14 FI*Hirmuinen Bastet Naaras Grand International Champion Katarina Báliková EX1 CACS
S*NC's Alladin Sane (NFO n 03 24) x FI*Kultahuiskan Inka (NFO f 09)
112 NFO II / NFO n 03 S*Tigerögas Tazzoliit Uros International Champion Katarina Báliková EX1 CAGCIB BIV
S*Wildwood's General (NFO ns 09) x S*Magoria's Electra (NFO n 03 23)
113 NFO II / NFO a 09 FI SK LO 15 FI*Tupuliinin Titanic Naaras Avoin Katarina Báliková EX1 CAC
FI*Tupuliinin Teuvo Maanteiden Kuningas (NFO a 03) x FI*Tupuliinin Josefiina (NFO f)
114 NFO II / NFO a 09 FI SRK LO FI*Laramillan Ivanhoe Uros Supreme Premior Katarina Báliková Abs
FIN*Godfather's Ziggy Stardust (NFO e 09) x FIN*Laramillan Gaia (NFO n)
115 NFO II / NFO n 03 FI SK LO 14 FI*Siniidan Requiem of Spirit Uros International Premior Katarina Báliková EX1 CAGPIB
FI*Draconian September Ashes (NFO n 09) x Herebu de Velogny (NFO n 02 21)
116 NFO II / NFO n 09 FI SK LO 15 FI*Siniidan Oi Pimeys Naaras Kastraatti Katarina Báliková EX1 CAP
FIN*Kalliopirtin Yngre Kanutten (NFO n) x Herebu de Velogny (NFO n 02 21)
117 NFO III / NFO n 22 S*Beyond Echo Beach Uros International Champion Kristiina Rautio EX1 CAGCIB
S*Safari Kittens Victor (NFO d 22) x S*Rockringen's Gasolina, DM (NFO n 03)
118 NFO III / NFO n 23 S*Räserråttan's Jösta Uros Grand International Premior Kristiina Rautio EX1 CAPS
S*Restless Mustafar, JW (NFO n 09 23) x S*Räserråttan's Dagny (NFO f 23)
119 NFO III / NFO n 22 FI SK LO 15 FI*Draconian Sacrament of Wilderness Uros Kastraatti Kristiina Rautio EX1 CAP
S*Isgården's Emmett (NFO d 22) x FI*Draconian Nepenthe (NFO n 09 22)
120 NFO IV / NFO n 03 24 FI SRK LO S*NC's Alladin Sane Uros Grand International Champion Marjatta Koskenkangas Abs
S*Zygot's Cornetto (NFO d 01 21) x S*Just Catnap's Alma Snowflake (NFO n 09 24)
121 NFO IV / NFO n 09 24 FI SK LO 15 FI*Debals Jonatan Uros International Champion Marjatta Koskenkangas EX1 CAGCIB NOM
FI*Pörkarvan PhilAnselmoSonOfAlladin (NFO n 09 24) x FI*Kujakeikarin Zizzi (NFO g 03 22)
122 NFO IV / NFO n 09 22 S*Räserråttan's Kjell Uros International Champion Marjatta Koskenkangas EX2
Casanova de Khazad-Dum (NFO n 09 22) x S*Dalkullans Bling Bling (NFO n 09 22)
123 NFO IV / NFO n 02 21 64 FI SK LO 15 FI*Pörkarvan QualisArtifexPereo Uros Avoin Marjatta Koskenkangas EX4
S*Trollgumman's Lukaz Lunkentuzz (NFO d 02 21) x S*NC's Lola (NFO n 09 23)
124 NFO IV / NFO n 09 24 FI SK LO 15 FI*Pörkarvan QuentinTarantino Uros Avoin Marjatta Koskenkangas EX2
S*Trollgumman's Lukaz Lunkentuzz (NFO d 02 21) x S*NC's Lola (NFO n 09 23)
125 NFO IV / NFO n 09 22 FI SK LO 15 FI*Pörkarvan QuestForFire Uros Avoin Marjatta Koskenkangas Abs
S*Trollgumman's Lukaz Lunkentuzz (NFO d 02 21) x S*NC's Lola (NFO n 09 23)
126 NFO IV / NFO n 09 23 FI SK LO 15 FI*Pörkarvan QuestionableContent Uros Avoin Marjatta Koskenkangas EX3
S*Trollgumman's Lukaz Lunkentuzz (NFO d 02 21) x S*NC's Lola (NFO n 09 23)
127 NFO IV / NFO n 09 22 FI SK LO 15 FI*Siniidan Sysiässä Uros Avoin Marjatta Koskenkangas EX1 CAC
FIN*Kalliopirtin Yngre Kanutten (NFO n) x Herebu de Velogny (NFO n 02 21)
128 NFO IV / NFO n 09 22 FI SK LO 15 FI*Siniidan Kuu Kaakon Yllä Naaras Avoin Marjatta Koskenkangas EX1 CAC
FIN*Kalliopirtin Yngre Kanutten (NFO n) x Herebu de Velogny (NFO n 02 21)
129 NFO IV / NFO n 03 23 S*Tigerögas Upalite Naaras Nuoret 7-10 kk Marjatta Koskenkangas EX1 BIV
S*Tigerögas Tazzoliit (NFO n 03) x S*Tigerögas Sunrise of Lynx-Lair (NFO fs 09 23)
130 NFO IV / NFO n 09 23 S*Tigerögas Tuff Uros International Premior Marjatta Koskenkangas EX1 CAGPIB
S*Wildwood's General (NFO ns 09) x S*Magoria's Electra (NFO n 03 23)
131 NFO V / NFO f FI SRK LO FI*JustSpecial Burberry Summer Naaras International Champion Marteinn Tausen EX1 CAGCIB
FIN*Kujakeikarin Black (NFO n) x S*Virvlas Karamella K (NFO ds 22)
132 NFO V / NFO d 22 FI SK LO 15 FI*Tähtitassun Romantic Road Runner Uros Avoin Marteinn Tausen EX1 CAC
Orkan Uroczysko*PL (NFO n 22) x S*Just Catnap's Ailsa Craig (NFO d 09 22)
133 NFO V / NFO f 22 FI SK LO 15 FI*Tähtitassun Black Rose Naaras Avoin Marteinn Tausen EX1 CAC
Orkan Uroczysko*PL (NFO n 22) x S*Just Catnap's Ailsa Craig (NFO d 09 22)
134 NFO V / NFO d 22 FI SK LO 16 FI*Slytiger's Sunsteaker Uros Pennut 4-7 kk Marteinn Tausen EX2
S*Kronängens Pikachu (NFO n 22) x FI*Slytiger's Spanish Eyes (NFO d 09 22)
135 NFO V / NFO d 22 S*Uncut Diamond Jake Uros Pennut 4-7 kk Marteinn Tausen EX1 BIV NOM
(N)Satyr's Rolex (NFO ds) x S*Uncut Diamond Posh (NFO d 22)
136 NFO V / NFO f 23 S*Räserråttan's Dagny Naaras International Premior Marteinn Tausen EX1 CAGPIB NOM
S*Isgården's Astrakan (NFO d 09 24) x S*Gunsmokes Lucilla (NFO a 09 22)
137 NFO VI / NFO f 03 FI SK LO 15 FI*Louhelan Cherry Garcia Naaras Nuoret 7-10 kk Marjatta Koskenkangas EX1
FI*Louhelan Da Capo (NFO d 09 24) x S*Little L's Skydive (NFO as 03 24)
138 NFO VI / NFO f 09 22 FI SK LO 15 FI*Pörkarvan StarlightOfXerxex Naaras Nuoret 7-10 kk Marjatta Koskenkangas EX2
S*Drakborgens Xerxex Bärsärk (NFO ns 02 21) x FI*JustSpecial Burberry Summer (NFO f)
139 NFO VI / NFO d 09 FI SRK LO FI*Kultahuiskan Isabella Naaras Supreme Premior Marjatta Koskenkangas KM BIV NOM
FI*Tähtitassun Daniel (NFO d 24) x FI*Kultahuiskan Geisha (NFO f 03)
140 NFO VI / NFO d 02 21 62 FI SRK LO FI*Ninatte's Big Dipper Uros Supreme Premior Marjatta Koskenkangas KM
FI*ArcticWilds All Or Nothing (NFO n 03 24) x FI*Ninatte's Apricot Lady (NFO f 02)
141 NFO VI / NFO f 03 FI SRK LO FI*Kultahuiskan Geisha Naaras Grand International Premior Marjatta Koskenkangas EX1 CAPS
S*Trollgumman's Lukaz Lunkentuzz (NFO d 02 21) x FIN*Kirsikan Inkeri (NFO a 03)
142 NFO VI / NFO d 09 FIN SRK LO FIN*Tupuliinin Susu Naaras International Premior Marjatta Koskenkangas EX1 CAGPIB
FIN*Leoline Jimi Jäämies (NFO e 09) x FIN*Tupuliinin Maggie (NFO f 09)
143 NFO VII / NFO ns 23 S*Kronängens Triton Uros Grand International Champion Marteinn Tausen EX1 CACS
S*Säterjäntan's Garion (NFO ds 09 24) x SE*Holy Smoke's Mean Machine (NFO ns 24)
144 NFO VII / NFO ns 24 FI SK LO 14 FI*KittyLady's Key Lime Pie Uros International Champion Marteinn Tausen EX1 CAGCIB
FI*Louhelan Da Capo (NFO d 09 24) x Bolsängen Åslög (NFO ns 22)
145 NFO VIII / NFO fs 03 22 FI SRK LO N*Migoto's Rikke Naaras Supreme Champion Kristiina Rautio KM BIV NOM BIS
(N)Vanity's Dumle (NFO d 09 24) x S*Just Catnap's Warm Cotton (NFO ns 01 21)
146 NFO VIII / NFO ns 09 23 S*Tigerögas Survivor of Lynx-Lair Uros Grand International Champion Kristiina Rautio EX1 CACS
S*Tassajara's Canadian (NFO n 09 22) x S*Zarkesha's Kewpie Doll (NFO fs 09 23)
147 NFO VIII / NFO fs 09 23 S*Tigerögas Sunrise of Lynx-Lair Naaras Grand International Champion Kristiina Rautio EX1 CACS
S*Tassajara's Canadian (NFO n 09 22) x S*Zarkesha's Kewpie Doll (NFO fs 09 23)
148 NFO VIII / NFO fs 09 FI SRK LO 14 FI*Jarraun's Skog Cheralin Naaras International Champion Kristiina Rautio EX1 CAGCIB
FIN*Tähtitassun Lucky Star (NFO n 09 24) x FI*FoxyPaw's Cherry Mash (NFO fs)
149 NFO VIII / NFO ds 03 24 FI SK LO 15 FI*Pörkarvan Slayer Uros Nuoret 7-10 kk Kristiina Rautio EX1
S*Drakborgens Xerxex Bärsärk (NFO ns 02 21) x FI*JustSpecial Burberry Summer (NFO f)
150 NFO IX / NFO w 64 FIN SRK LO FIN*FoxyPaw's Icebreaker Uros Supreme Champion Katarina Báliková KM NOM
Dorian av Tyssedal (NFO n 09 22) x FIN*Tähtitassun Balladi Helena (NFO w)
150 NFO IX / NFO w 64 FIN SRK LO FIN*FoxyPaw's Icebreaker Uros Veteraani Linda Riekstina 1 NOM BIS
Dorian av Tyssedal (NFO n 09 22) x FIN*Tähtitassun Balladi Helena (NFO w)
151 SIB III / SIB n 23 FI SRK LO FI*Jatsitytön Argut Uros International Champion Marjatta Koskenkangas EX2
FIN*Zigwan's Gaigil Herguil (SIB n 23) x FI*Talvivaaran Delenn (SIB f 23)
152 SIB III / SIB n 22 S*Maollich's D-David Lee Roth Uros International Champion Marjatta Koskenkangas EX1 CAGCIB BIV
S*Maollich's Stanizlav Boyanov (SIB ds 24) x S*Spinnsibbs Harmony (SIB n 24)
153 SIB III / SIB n 22 FI SK LO 15 FI*Amurin Tirsa Naaras Avoin Marjatta Koskenkangas EX1 CAC SIB ny 22
Lucas Sibaris*RU (SIB ny 24) x FI*Balladin Melissa (SIB n 09 22)
154 SIB III / SIB n 24 FI SK LO 15 SE*Snow Buddies Pontiac Bonneville Naaras Nuoret 7-10 kk Marjatta Koskenkangas EX1 NOM BIS
Prince Caspian Phantom Cats,CZ (SIB a 24) x FI*Lumikissan ZentraaliSantra (SIB fs 24)
155 SIB III / SIB n 24 FI SK LO 16 FI*Amurin Ben Uros Pennut 4-7 kk Marjatta Koskenkangas EX2
FI*Tunturikissan Kuura (SIB n 23) x FI*Amurin Tirsa (SIB ny 22)
156 SIB III / SIB n 24 FI SK LO 16 SarSibi Izumrud Uros Pennut 4-7 kk Marjatta Koskenkangas EX1
SarSibi Gamlet (SIB n 24) x Yunika Dostoyanie Sibiri (SIB n 24)
157 SIB III / SIB n 24 FI SK LO 16 FI*Amurin Bernice Naaras Pennut 4-7 kk Marjatta Koskenkangas EX1 BIV NOM
FI*Tunturikissan Kuura (SIB n 23) x FI*Amurin Tirsa (SIB ny 22)
158 SIB III / SIB a 24 FI SK RX 15 FI*Mäntylän Sarmi Naaras Pennut 4-7 kk Marjatta Koskenkangas EX4
Helix av Holskogen (N) (SIB a 24) x FI*Mäntylän Serena (SIB a 24)
159 SIB III / SIB n 24 FI SK RX 15 FI*Villan RakkausRinsessa Naaras Pennut 4-7 kk Marjatta Koskenkangas EX3
FI*Villan Idoli (SIB a 24) x BG*Leila Sibirela (SIB f)
160 SIB III / SIB n 23 FI SK RX 16 Zhu-Zha Sibirushka Naaras Pennut 4-7 kk Marjatta Koskenkangas EX2
Alyosha Popovich (SIB n 09) x Madonna Sibirskoe Knjazhestvo (SIB f 23)
161 SIB III / SIB a 24 FI SRK LO FI*Villan Idoli Uros International Premior Marjatta Koskenkangas EX1 CAGPIB
FI*Villan Ferrari (SIB d 09 24) x FIN*Villan Balladi (SIB a 03 23)
161 SIB III / SIB a 24 FI SRK LO FI*Villan Idoli Uros Siitos Rotukirjaus Kissaliitto
FI*Villan Ferrari (SIB d 09 24) x FIN*Villan Balladi (SIB a 03 23)
162 SIB III / SIB n 24 FI SK LO 15 FI*Cherrytail's YouAreMySweetHeart Naaras Kastraatti Marjatta Koskenkangas EX1 CAP
FI*Alizarin Captain Morgan (SIB n 22) x Bulma Imildara*PL (SIB n 23)
163 SIB IV / SIB n 03 24 S*Klockarbackens Ginny Naaras Grand International Champion Katarina Báliková EX1 CACS
(N)Sjakkmatt's Bowser (SIB n 09 24) x S*Milashka's Beloe Zoloto (SIB ny 09 23)
164 SIB IV / SIB n 09 24 S*Lubov Sibiri Petrov Nazarov Uros Champion Katarina Báliková EX1 CACIB
S*Sibbemaffians Nazarov (SIB n 09 23) x S*Lubov Sibiri Tamada Bolshova (SIB n 09 24)
165 SIB IV / SIB n 09 22 S*Summer Flame's Lumos Uros Champion Katarina Báliková Abs
S*Summer Flame's Mio (SIB d 22) x S*Klockarbackens Ginny (SIB n 03 24)
166 SIB IV / SIB ny 09 22 S*Maollich's Faboluos Frezija Naaras Champion Katarina Báliková EX1 CACIB
S*Maollich's X-treme All over (SIB n 09 24) x Labamba Rosanna (SIB ny 22)
167 SIB IV / SIB n 03 24 FI SK RX 15 FI*Villan Sampo Uros Pennut 4-7 kk Katarina Báliková EX1 BIV NOM
FI*Amante's Vivaldi (SIB n 24) x FI*Villan Ou Yeah (SIB n 03 24)
168 SIB IV / SIB n 09 24 FI SK LO 15 FI*Tunturikissan Saga Naaras Pennut 4-7 kk Katarina Báliková EX1
FI*Tunturikissan Tuisku (SIB n 03 22) x FI*Amante's Altair (SIB n 24)
169 SIB IV / SIB a 09 24 FI SRK LO FI*Villan Mystic Man Uros Premior Katarina Báliková EX1 CAPIB
FI*Villan Idoli (SIB a 24) x FI*Villan Helga (SIB as 03 24)
170 SIB IV / SIB n 09 22 FI SRK LO FI*Villan Electronic Mailbox Uros Kastraatti Katarina Báliková EX1 CAP
FIN*Villan Cuba Libre (SIB n 09 24) x FIN*Villan Balladi (SIB a 03 23)
171 SIB V / SIB d 24 FI SRK LO 14 FI*Jatsitytön Blaziken Uros Supreme Champion Kristiina Rautio KM BIV
FIN*Zigwan's Gaigil Herguil (SIB n 23) x FI*Talvivaaran Delenn (SIB f 23)
172 SIB V / SIB f 23 FI SRK RX FI*Talvivaaran Delenn Naaras International Champion Kristiina Rautio EX1 CAGCIB
S*Laxforsens Skare (SIB d 22) x FIN*Talvivaaran Arya Stark (SIB n 23)
173 SIB V / SIB f 24 FI SRK LO 14 FI*Villan Näppärä Neito Naaras International Premior Kristiina Rautio EX1 CAGPIB
FI*Lumikissan Corleone (SIB d 09 24) x FI*Villan Lana Del Rey (SIB g 02 21)
174 SIB V / SIB f 23 FI SRK LO FI*Amurin Cassia Naaras Premior Kristiina Rautio EX1 CAPIB
FIN*Amurin Gideon (SIB n 23) x FIN*Amurin Ávila (SIB f 09 23)
175 SIB VI / SIB d 09 24 FI SRK LO FI*Villan Ferrari Uros Supreme Champion Kristiina Rautio KM
FIN*Villan Don Marcello (SIB n 02 21) x FIN*Villan Cocktail (SIB f 09 24)
175 SIB VI / SIB d 09 24 FI SRK LO FI*Villan Ferrari Uros Siitos
FIN*Villan Don Marcello (SIB n 02 21) x FIN*Villan Cocktail (SIB f 09 24)
176 SIB VI / SIB d 09 22 FI SK LO 15 FI*Amurin Zadok Uros Avoin Kristiina Rautio CAC
FI*Amurin Ruufus (SIB ny 24) x FI*Sasulkan Czarina (SIB f 09 22)
177 SIB VI / SIB f 09 24 FI SK LO 15 FI*Villan Queen of Summer Naaras Nuoret 7-10 kk Kristiina Rautio EX1 NOM
FI*Villan Electronic Mailbox (SIB n 09 22) x FI*Villan Neiti Näpsä (SIB d 24)
178 SIB V / SIB d 24 FI SK RX 15 FI*Villan RakkausRitari Uros Pennut 4-7 kk Kristiina Rautio EX1
FI*Villan Idoli (SIB a 24) x BG*Leila Sibirela (SIB f)
178 SIB VI / SIB d 09 24 FI SK RX 15 FI*Villan RakkausRitari Uros Määrittely Kristiina Rautio SIB d 24
FI*Villan Idoli (SIB a 24) x BG*Leila Sibirela (SIB f)
179 SIB VI / SIB f 09 24 FI SK LO 16 FI*Lumikissan Wanda Naaras Pennut 4-7 kk Kristiina Rautio EX1 BIV NOM BIS
FI*Lumikissan Herra Huu (SIB n 24) x CH*Lukijn's Vera (SIB f 09 24)
180 SIB VI / SIB f 03 23 FIN SRK LO FIN*Amante's Queen of the Night Naaras Grand International Premior Kristiina Rautio EX1 CAPS NOM BIS
FIN*Amurin Hiskia (SIB d 03 23) x FIN*Amante's Jiving Julia (SIB n 03 24)
181 SIB VII / SIB ds 24 FI SRK LO FI*ArcticWilds Bigtime Beagle Uros Supreme Champion Kristiina Rautio KM BIV NOM
FIN*Zigwan's Gaigil Herguil (SIB n 23) x FIN*Metsälinnan Adalmiina (SIB ds 11)
182 SIB VII / SIB ns 23 SE*Simplicity Lynx Ajax Uros Grand International Champion Kristiina Rautio EX1 CACS
S*Tunsji's Fecor (SIB ds 11) x S*Solfröken's Candy (SIB ns 09 11)
183 SIB VII / SIB ns 24 BG*Masha Sibirela *** Naaras Avoin Kristiina Rautio EX1 CAC
Harris Serebryanaya Mechta (SIB ns 22) x Corina Asuancats, CZ (SIB n 09 23)
184 SIB VII / SIB gs FIN SRK LO FIN*Tammikatin Helmisimpukka Naaras Grand International Premior Kristiina Rautio EX1 CAPS
FIN*Lumikissan Frodo Reppuli (SIB a) x FIN*Tammikatin Åh Vilken Tjej (SIB gs 24)
184 SIB VII / SIB gs FIN SRK LO FIN*Tammikatin Helmisimpukka Naaras Veteraani Linda Riekstina 1 NOM
FIN*Lumikissan Frodo Reppuli (SIB a) x FIN*Tammikatin Åh Vilken Tjej (SIB gs 24)
185 SIB VII / SIB ds 22 FI SK LO 15 FI*Cherrytail's X-Man Uros Premior Kristiina Rautio EX1 CAPIB
FI*Lumikissan Nopsajalka (SIB ns 03 24) x FI*Cherrytail's Nancy Sinatra (SIB g)
186 SIB VIII / SIB ds 09 24 FI SK LO 14 FI*ArcticWilds Goofy Uros Grand International Champion Marteinn Tausen EX1 No Cert
FIN*Villan Don Marcello (SIB n 02 21) x FI*ArcticWilds Babyface Beagle (SIB fs 24)
187 SIB VIII / SIB ns 03 24 FI SRK LO 13 FI*Lumikissan Nopsajalka Uros Supreme Champion Marteinn Tausen KM BIV NOM BIS
FI*Tassutuvan Al Capone (SIB ds 03 24) x FI*Lumikissan Fortuna (SIB fs)
188 SIB VIII / SIB ds 09 24 FI SK LO 14 FI*Sipsun Altair Uros International Champion Marteinn Tausen Abs
Fado Colour Foot*PL (SIB as 09 22) x FI*Lumikissan Diiva (SIB ds 09 24)
189 SIB VIII / SIB fs 03 FI SK LO 15 FI*Cherrytail's Xenia Naaras Avoin Marteinn Tausen EX1 CAC
FI*Lumikissan Nopsajalka (SIB ns 03 24) x FI*Cherrytail's Nancy Sinatra (SIB g)
190 TUA II / TUA n 09 FI SK LO 15 FI*Josmarin Leia Naaras Champion Kristiina Rautio EX1 CACIB
FI*Josmarin Ieremija (TUA w) x FI*Nazarlik Zeta Orionis (TUA f)
191 TUA III / TUA n 24 FI SK LO 15 FI*Felesin Erja Lyytinen Naaras Champion Marjatta Koskenkangas Abs
FI*Elekatin Superman (TUA as 24) x FI*Josmarin Innusha (TUA n)
192 TUA III / TUA n 24 FI SK LO 16 FI*Felesin Handsome Uros Pennut 4-7 kk Marjatta Koskenkangas EX1
FI*Elekatin Deep Blue Sea (TUA a) x FI*Felesin DeaAmoris (TUA f 24)
193 TUA III / TUA n 24 FI SK LO 15 FI*Felesin Jarkko Ahola Uros Kastraatti Marjatta Koskenkangas EX1 CAP
FI*Elekatin Superman (TUA as 24) x FI*Josmarin Innusha (TUA n)
194 TUA IV / TUA n 09 22 FI SK LO 15 Jack Le Grizzli de Saint Paër Uros Champion Marteinn Tausen EX1 CACIB
Hakuna Matata de Chyoui Lhan (TUA w) x J'iroquoise de Saint Paër (TUA n 02)
195 TUA V / TUA d 24 FI SK LO 15 FI*Felesin Amor Naaras Avoin Kristiina Rautio EX1 CAC
FI*Elekatin Rosso Ruben (TUA d 24) x FI*Felesin DeaAmoris (TUA f 24)
196 TUA V / TUA d 24 FI SK LO 16 FI*Felesin Magnificent Uros Pennut 4-7 kk Kristiina Rautio EX1 BIV
FI*Elekatin Deep Blue Sea (TUA a) x FI*Felesin DeaAmoris (TUA f 24)
197 TUA V / TUA f FI SK LO 16 FI*Felesin Beautiful Naaras Pennut 4-7 kk Kristiina Rautio EX1
FI*Elekatin Deep Blue Sea (TUA a) x FI*Felesin DeaAmoris (TUA f 24)
198 TUA V / TUA e 24 FI SK LO 15 FI*Felesin Eicca Toppinen Uros Kastraatti Kristiina Rautio EX1 CAP
FI*Elekatin Rosso Ruben (TUA d 24) x FI*Elekatin Fiona Khur (TUA e 22)
199 TUA IX / TUA w 64 FI SK LO 14 FI*Felesin Regina Naaras Grand International Champion Marjatta Koskenkangas Abs
FI*Josmarin Ieremija (TUA w) x FI*Felesin DeaAmoris (TUA f 24)
200 TUA IX / TUA w 61 FI SRK RX 14 FI*Elekatin Super Nova Uros International Champion Marjatta Koskenkangas EX1 CAGCIB
Geraylar Hazar of Nazarlik (TUA n) x FIN*Elekatin Oriana (TUA w)
201 TUA IX / TUA w 64 FI SK LO 14 FI*Felesin Angeli Naaras International Champion Marjatta Koskenkangas EX1 CAGCIB NOM
FI*Josmarin Ieremija (TUA w) x FI*Felesin DeaAmoris (TUA f 24)
202 TUA IX / TUA w 63 FI SK LO 16 FI*Felesin Snow Queen Naaras Pennut 4-7 kk Marjatta Koskenkangas EX1 BIV
FI*Gildemin Big Benjamin (TUA w) x FI*Elekatin Fiona Khur (TUA e 22)
203 BEN n 22 FI SK LO 16 Like a Prayer des Griffes de Feu Naaras Nuoret 7-10 kk Marteinn Tausen EX1
Impresario des Griffes de Feu (BEN n 24) x Brownsugar Rhanya Forever (BEN n 24)
204 BEN n 24 Fairy Queen's Quick Runner Uros Grand International Champion Marteinn Tausen EX1 CACS
Junglewhisper Rhapsody In Rock (BEN n 24) x Fairy Queen's Lovely Rita (BEN n 24)
205 BEN n 24 FIN SRK RX S*Gold Glitter's A Season Uros Supreme Premior Marteinn Tausen KM
Farup Mephisto (BEN n 24) x Silverspirit's Kilya (BEN n 24)
205 BEN n 24 FIN SRK RX S*Gold Glitter's A Season Uros Veteraani Lena Chapman 2
Farup Mephisto (BEN n 24) x Silverspirit's Kilya (BEN n 24)
206 BEN n 24 S*SoFo Cat's Fiona Naaras Grand International Premior Marteinn Tausen EX1 CAPS BIV NOM
S*Leopardettes Idefix (BEN n 24) x S*Leopardettes Astra (BEN n 24)
207 BEN n 24 S*Hot Stuff Zulu Naaras International Premior Marteinn Tausen EX1 CAGPIB
Silverspirit's Han Solo (BEN n 24) x S*Bonnea's Big Heartbreaker (BEN n 24)
208 BEN n 24 Ganadorbeng Cardinal *** Uros Kastraatti Marteinn Tausen EX1 CAP
CH Victoria Grand Opium *** (BEN n 24) x CH Alfacat Tiffany *** (BEN n 24)
209 BSH a FI SRK LO FI*Coventry's Endymion Uros Grand International Champion Marteinn Tausen EX1 CACS
Belten's Don Sebastian (BSH c) x FIN*Sinisilkin Inkivääri (BSH g)
210 BSH ns 11 FI SK LO 15 FI*Helmiinan Hupakko Naaras Kastraatti Marteinn Tausen EX1 CAP
S*Esteticas Arthur (BSH ns 11) x FIN*Gnome's Epsilon Indi (BSH ns 11)
211 BSH ns 22 62 FI SK LO 15 FI*Kipardi's Khaleesi Naaras Premior Anne Paloluoma EX1 CAPIB
FI*Gimmie's Aristocracy (BSH ns 22) x FI*Kipardi's Cygni (BSH ns 24)
212 BSH ns 22 64 FI SK RX 15 FI*Kipardi's Norman Uros Nuoret 7-10 kk Anne Paloluoma EX1
Bossche Bol de Broeckloni (BSH ns 22) x FI*Kipardi's Jane Austen (BSH ns 24)
213 BUR n FI SRK LO 14 S*Lovestory's Triumph Tiger Uros International Champion Marteinn Tausen EX1 CAGCIB BIV NOM
S*Bonnea's Elwiz (BUR d) x S*ulzix Principessa Gavia (BUR f)
214 BUR n FI SK LO 15 FI*Lilac's HRH King Hassan Uros Avoin Marteinn Tausen EX1 CAC
FI*Bumpulina Wilberforce (BUR n) x FI*Lilac's Esmeralda Gypsygirl (BUR n)
215 BUR n FI SK RX 16 FI*Ninelli's Ässätasku Uros Pennut 4-7 kk Marteinn Tausen EX1
Ayshazen Aceof Diamonds (BUR a) x FI*Ninelli's Querida Quedaré (BUR n)
216 BUR n FI SRK LO FI*Millamarin Hoo Moilanen Uros International Premior Marteinn Tausen EX1 CAGPIB NOM BIS
Bjelke's Niilo (BUR b) x FIN*Arbiter Esterina (BUR a)
217 BUR n FI SRK LO FI*Narinder Dances with wolwes Naaras International Premior Marteinn Tausen EX1 CAGPIB
FIN*Almond's Victor Hugo (BUR n) x FIN*Narinder Clueless (BUR b)
218 BUR n FI SRK LO FI*Lilac's Esmeralda Gypsygirl Naaras Kastraatti Marteinn Tausen EX1 CAP BIV
FI*Ilovuon Cyanicula gemmata (BUR a) x Bjelke's So Long (BUR b)
219 BUR a FI SRK LO 13 FI*ZirCat's Irwin Goodman Uros Grand International Champion Anne Paloluoma EX1 CACS
Laurin von Tali (BUR n) x FI*ZirCat's Hidden Fantasy (BUR c)
220 BUR b FI SK LO 15 FI*Hokkuspokkus Bit'O'Honey Naaras Nuoret 7-10 kk Anne Paloluoma EX1
FI*Pardofelis Ro Väl (BUR b) x FI*Seirene Polina (BUR f)
221 BUR b FI SRK LO 14 FI*Almond's Domino Uros Kastraatti Anne Paloluoma EX1 CAP NOM
FI*Tai-Hao Mocha Touch (BUR b) x FI*Almond's Åsa Pumpulipilvi (BUR c)
222 BUR b FIN SRK LO FIN*Narinder Clueless Naaras Veteraani Lena Chapman 2
FIN*Kellokanervan Alfonso (BUR c) x FIN*Narinder Bridget Jones (BUR n)
223 BUR c FI SRK LO LV*Silky Majesty Ulysses Uros Grand International Champion Anne Paloluoma EX1 CACS
LV*Silky Majesty Mr. Rich (BUR b) x LV*Silky Majesty Nay Lin (BUR c)
223 BUR c FI SRK LO LV*Silky Majesty Ulysses Uros Siitos Rotukirjaus Kissaliitto
LV*Silky Majesty Mr. Rich (BUR b) x LV*Silky Majesty Nay Lin (BUR c)
224 BUR d FI SK LO 15 FI*Feirefiz Fire It Up Uros Pennut 4-7 kk Anne Paloluoma EX1 NOM BIS
Zaffiro Kratti (BUR b) x FI*Feirefiz Silver Lining (BUR j)
225 BUR e FI SK LO 14 FI*Oliivian Öyvind Uros International Premior Anne Paloluoma EX1 CAGPIB
LV*Silky Majesty Ulysses (BUR c) x FI*Oliivian Wahine (BUR h)
226 BUR g FI SK LO 15 FI*Oliivian Apple Bloom Naaras Avoin Anne Paloluoma EX1 CAC
FI*Ninelli's Yin Yang (BUR n) x FI*Oliivian Äppelpaj (BUR j)
227 BUR g FI SRK LO 13 FI*Oliivian Äf-duuri Naaras International Premior Anne Paloluoma DISQ
LV*Silky Majesty Ulysses (BUR c) x FI*Oliivian Zina Aberina (BUR e)
228 BUR h FI SK LO 15 FI*Pikkukuun Daisy Doo Naaras Kastraatti Anne Paloluoma EX1 CAP
FI*Aficats Don't Mess With ME! (BUR b) x FI*Pikkukuun Biscuit (BUR h)
229 BUR j FI SRK LO 13 FI*Oliivian Äppelpaj Naaras Champion Marteinn Tausen EX1 CACIB
LV*Silky Majesty Ulysses (BUR c) x FI*Oliivian Zina Aberina (BUR e)
230 CHA FI SK LO 15 RS*Blue Thunder Pascal Uros Avoin Anne Paloluoma EX1 CAC
Hatchi de L'Ocean D'Amour (CHA ) x Dita von Teese Blue4You*SI (CHA )
231 CHA FI SK LO 16 FI*Hämynhäivän Hile Naaras Pennut 4-7 kk Anne Paloluoma EX1
Hatchi de L'Ocean D'Amour (CHA ) x RS*Blue Thunder Gracia (CHA )
232 CHA FIN SRK LO FIN*Keijuhovin Boromir Ponteva Uros Grand International Premior Anne Paloluoma EX1 CAPS
Blue Velvet des Felins D'Isa (CHA ) x FIN*Souriant Anisette Ma Petite (CHA )
233 EUR n FI SK RX 14 FI*Sireenin Aamunkoi Naaras International Premior Anne Paloluoma EX1 CAGPIB
FI*Pinkkitassun Brunetto (EUR n 22) x Siiri (EUR f)
234 EUR d FI SRK RX 13 FI*Kassilan Suviyön Shamaani Uros International Champion Anne Paloluoma EX1 CAGCIB
Maahinen (EUR d) x FI*Honey's Merinque (EUR g 23)
235 EUR f FI SRK RX 14 Siiri Naaras Premior Anne Paloluoma EX1 CAPIB
236 EUR fs FI SRK RX FI*Kassilan Qkunen Qtamolla Naaras International Premior Anne Paloluoma Abs
FI*Taikapeikon Aurinko (EUR ds 22) x DK*Boholdt Duchess (EUR f)
237 EUR g 24 FI SK RX 14 FI*Sireenin Amity Naaras International Champion Anne Paloluoma EX1 CAGCIB
FI*Pinkkitassun Brunetto (EUR n 22) x Siiri (EUR f)
238 EUR ns 22 FI SK RX 15 FI*Lumihelmen Glissando Naaras Avoin Marteinn Tausen EX1 CAC
FI*Taikapeikon Armas P. (EUR ns) x FI*Lumihelmen Delicato (EUR ns 22)
239 EUR ns 23 FI SRK RX 14 FI*Kassilan Taattu Tonttu Uros Champion Marteinn Tausen EX1 CACIB
FI*Kassilan Mighty Mouse (EUR ns 24) x FI*Honey's Merinque (EUR g 23)
240 EUR ns 23 FI SK RX 15 FI*Lumihelmen Giulio Gatti Uros Avoin Marteinn Tausen EX1 CAC
FI*Taikapeikon Armas P. (EUR ns) x FI*Lumihelmen Delicato (EUR ns 22)
241 KOR FI SRK LO FI*Melodian Tulaya Naaras Supreme Champion Anne Paloluoma KM BIV NOM BIS
Gentlegift's Xuwicha (KOR ) x Ebony Labradorit (KOR )
242 KOR FI SK LO 15 FI*Kattihovin Zehi Zeitakuhin Naaras Avoin Anne Paloluoma EX1 CAC
FI*Mythai Palat Pai Jit (KOR ) x FI*Cisseli's Gluay maai (KOR )
243 KOR FI SK LO 15 FI*Mythai Busaya Bao Naaras Nuoret 7-10 kk Anne Paloluoma EX1 NOM BIS
FI*Tatsutan Urho Brava-Saman (KOR ) x FI*Mythai Ornanong Sa-Mon (KOR )
244 KOR FIN SRK LO FIN*Hovikissan iat Jaao Naaras Supreme Premior Anne Paloluoma KM NOM BIS
FIN*Pipsa's Chaou-Nah (KOR ) x FIN*Seirene Amarindra (KOR )
244 KOR FIN SRK LO FIN*Hovikissan iat Jaao Naaras Veteraani Lena Chapman 1 NOM BIS
FIN*Pipsa's Chaou-Nah (KOR ) x FIN*Seirene Amarindra (KOR )
245 MAN 51-52 / MAN a 09 52 FI SK RX 14 FI*Meamoons MX A Be Yourself Uros Premior Anne Paloluoma Abs
FIN*Conan Jabur (MAN f 03 22 54) x Yamasee MX S Feliz (MAN f 09 52)
246 MAU n 24 FI SK LO 15 FI*Staruskan Sat Teije Naaras Avoin Anne Paloluoma Abs
Sher Khan of Jacawaca*GB (MAU n 24) x Geniemau Aneksi (MAU n 24)
247 OCI n 24 FIN SRK LO FIN*Moosegrove Phoenix Uros Supreme Champion Anne Paloluoma KM BIV NOM BIS
S*Vargagården's Sisu Maxwell JR (OCI b 24) x FIN*Moosegrove Escuro Elegante (OCI n 24)
248 OCI n 24 FI SRK LO FI*Moosegrove Dream On Naaras Supreme Champion Anne Paloluoma KM
FIN*Moosegrove Phoenix (OCI n 24) x FI*Recknagel Harski China Rose (OCI o 24)
249 OCI n 24 FI SK LO 15 FI*Topspot Lucifero Magnifico Uros Avoin Anne Paloluoma EX1 CAC
FIN*Rollick Be Quick Or Be Dead (OCI ns 24) x FI*Topspot Grumpy The First (OCI o 24)
250 OCI b 24 FIN SRK LO FIN*Moosegrove Kókiri Uros Supreme Champion Marteinn Tausen KM BIV
Ocivalley Starfare Gem (OCI n 24) x FIN*Moosegrove Escuro Elegante (OCI n 24)
250 OCI b 24 FIN SRK LO FIN*Moosegrove Kókiri Uros Veteraani Lena Chapman 3
Ocivalley Starfare Gem (OCI n 24) x FIN*Moosegrove Escuro Elegante (OCI n 24)
251 OCI b 24 FI SRK LO FI*Moosegrove Ad Victoriam Naaras Supreme Champion Marteinn Tausen KM NOM
S*Vargagården's Sisu Maxwell JR (OCI b 24) x FIN*Moosegrove Escuro Elegante (OCI n 24)
252 OCI b 24 FI SK LO 15 FI*Topspot JoyfulJoke of Solstice Uros Grand International Champion Marteinn Tausen EX1 CACS
FIN*DarrenCat Davy Crockett (OCI o 24) x FI*Topspot C.Loureiroi (OCI b 24)
253 OCI b 24 FI SK LO 15 FI*WiliWilla Orange Tip Naaras Nuoret 7-10 kk Marteinn Tausen EX1 NOM
Wild'n Sweet Only One (OCI b 24) x FI*Amas Marie Curie (OCI b 24)
254 OCI b 24 FI SK LO 15 FI*Northalla Vaporous Element Uros Pennut 4-7 kk Marteinn Tausen EX1
FI*Northalla Blackbeard (OCI ns 24) x FI*Northalla Peridodite (OCI b 24)
255 OCI b 24 FI SK LO 15 FI*Woodcocks Sweet Lady Luck Naaras Pennut 4-7 kk Marteinn Tausen EX1 BIV NOM
FIN*Moosegrove Kókiri (OCI b 24) x Pikespeak Estrella of Woodcocks (OCI ns 24)
256 OCI b 24 FIN SRK RX FIN*Moosegrove Conquistatore Uros Supreme Premior Marteinn Tausen KM
FIN*Martinic Runaway Boy (OCI c 24) x FIN*Moosegrove Abigail (OCI ns 24)
256 OCI b 24 FIN SRK RX FIN*Moosegrove Conquistatore Uros Veteraani Lena Chapman 1 NOM
FIN*Martinic Runaway Boy (OCI c 24) x FIN*Moosegrove Abigail (OCI ns 24)
257 OCI ns 24 FI SK LO 14 FI*Northalla Sunlight Uros Avoin Anne Paloluoma EX1 CAC
FI*Northalla Springwater (OCI ns 24) x FI*Northalla Granuaile (OCI ns 24)
258 ABY n FI SK LO 16 PL*Adalbertus Theodor Uros Nuoret 7-10 kk Juan José Martinez Vizcaino EX1 NOM BIS
Cliff aus Abusir (ABY a) x Hayati Elegy (ABY n)
259 ABY n FI SK LO 15 FI*Silkkihienon Wigilia Rickey Uros Pennut 4-7 kk Juan José Martinez Vizcaino EX1
FI*Silkkihienon Vice Versa (ABY n) x S*Prospero's Summer Beatrice (ABY n)
260 ABY n FI SK LO 16 FI*Nebuankhet Waily Waily Waily! Naaras Pennut 4-7 kk Juan José Martinez Vizcaino EX1 BIV
S*GoodNews Prince Jeorge (ABY n) x FI*Nebuankhet Yraen Ruadh (ABY o)
261 ABY n FI SRK LO 13 FI*Nebuankhet Veritaserum Uros International Premior Juan José Martinez Vizcaino EX1 CAGPIB
S*Hjortronstigens Private Dancer (ABY n) x FI*Nebuankhet Sein-el-Mauassif (ABY n)
262 ABY a FI SK LO 14 FI*Link Mochweo Blou Uros Grand International Champion Marek Chadaj EX1 CACS BIV NOM BIS
FI*Link Moses (ABY n) x FI*Link Zenebe Mau (ABY o)
263 ABY a FI SK LO 14 FI*Kawaii Lily Naaras Grand International Champion Marek Chadaj EX1 CACS
Dushara Godric-of-Kawaii (ABY n) x FI*Kawaii Junko (ABY p)
264 ABY a FI SRK LO 13 FI*Nebuankhet Valentine Water Naaras International Champion Marek Chadaj EX1 CAGCIB
S*Hjortronstigens Private Dancer (ABY n) x FI*Nebuankhet Sein-el-Mauassif (ABY n)
265 ABY a FI SRK LO 13 FI*Nebuankhet Violet Punch Naaras Champion Marek Chadaj Abs
S*Hjortronstigens Private Dancer (ABY n) x FI*Nebuankhet Sein-el-Mauassif (ABY n)
266 ABY a FI SK LO 15 FI*Akanthos Dante Uros Nuoret 7-10 kk Marek Chadaj EX1 BIV NOM
Osiris(V) Total Surprise (ABY n) x FI*Angelos Victoria (ABY n)
267 ABY a FI SK LO 15 FI*Akanthos Danika Naaras Nuoret 7-10 kk Marek Chadaj EX1
Osiris(V) Total Surprise (ABY n) x FI*Angelos Victoria (ABY n)
268 ABY a FI SK LO 16 FI*Nebuankhet Nae King! Uros Pennut 4-7 kk Marek Chadaj EX1
Dushara Godric-of-Kawaii (ABY n) x FI*Nebuankhet Valentine Water (ABY a)
269 ABY a FI SK LO 16 FI*Nebuankhet Nae Quin! Naaras Pennut 4-7 kk Marek Chadaj EX2
Dushara Godric-of-Kawaii (ABY n) x FI*Nebuankhet Valentine Water (ABY a)
270 ABY a FI SK LO 15 FI*Woodcocks Sweet Talker Naaras Pennut 4-7 kk Marek Chadaj EX1
FI*Link Mochweo Blou (ABY a) x FI*Link Sanaa Raziya (ABY n)
271 ABY o FI SRK LO 13 FI*Nebuankhet Yraen Ruadh Naaras Grand International Champion Juan José Martinez Vizcaino EX1 CACS
Dushara Godric-of-Kawaii (ABY n) x FIN*Nebuankhet Ochún (ABY o)
272 ABY o FI SK LO 14 FI*Neaera's Genna Gingerella Naaras Champion Juan José Martinez Vizcaino EX1 CACIB
FI*Silkkihienon Unda Maris (ABY a) x FI*Neaera's Fiammetta (ABY o)
273 ABY p FI SK LO 15 FI*Woodcocks Pride and Joy Uros Pennut 4-7 kk Juan José Martinez Vizcaino EX1 NOM BIS
FI*Link Mochweo Blou (ABY a) x FI*Link Sanaa Raziya (ABY n)
274 ABY p FI SRK LO FI*Kawaii Junko Naaras International Premior Juan José Martinez Vizcaino EX1 CAGPIB NOM BIS
FI*Kawaii Haiku (ABY o) x FIN*Kawaii Egao (ABY n)
275 ABY as S*Blytens Guy Bleu Uros Pennut 4-7 kk Juan José Martinez Vizcaino EX1
FI*Kassilan B-I-N-G-O (ABY os) x S*Blytens Luna (ABY a)
276 BAL w 67 FI SK LO 15 FI*Cleverkitty BluLalibelahOlinda Odile Naaras Avoin Lena Chapman EX1 CAC
FI*Willicon Lo Stregatto (BAL w) x FI*Mummeli Blulalibelah Olinda (SIA n)
277 BAL c FI SRK LO FI*BaliDancer's Caya Naaras Supreme Champion Juan José Martinez Vizcaino Abs
By-Aristotle Azay Le Rideau (BAL b) x FI*BaliDancer's Anastasia (BAL c)
278 CRX I / CRX n FI SK LO 15 FI*Peppycat's Luke Skywalker Uros Champion Marek Chadaj EX1 CACIB
FI*KittyLady's Nutty Pumpkin (CRX n) x FI*Ballerina's Odette (CRX fs)
279 CRX I / CRX a FI SRK RX FI*Angelfalls Étoile Azurée Uros Avoin Marek Chadaj EX1 CAC
DK*Blytt Ducati (CRX b) x Guess du Cat Amaran (CRX n)
280 CRX I / CRX c FI SK LO 15 FI*FunkyJam's Little Bo Peep Naaras Nuoret 7-10 kk Marek Chadaj EX2
FI*Framillan Oh yes, You can love me (CRX c 09) x FI*FunkyJam's My Melody (CRX a 33)
281 CRX I / CRX n FI SK LO 15 FI*Piupaws Elisabeth Lukas Naaras Nuoret 7-10 kk Marek Chadaj EX1 BIV
S*Rexture Zorro (CRX n) x FI*Piupaws Marynka (CRX f 03 33)
282 CRX I / CRX n FI SRK LO FI*Huissin Albert Edelfelt Uros International Premior Marek Chadaj EX1 CAGPIB
FI*Angelfalls Reef Stingray (CRX d) x FI*Huissin Muhoksen Mimmi (CRX n 09)
283 CRX II / CRX n 03 FI SK RX 15 FI*Piupaws Private Uros Champion Juan José Martinez Vizcaino Abs
S*Rexture Wig Wam (CRX d 03) x FI*Piupaws Xbox (CRX )
284 CRX II / CRX a 02 62 FI SK LO 15 FI*FunkyJam's Upupa Epops Naaras Avoin Juan José Martinez Vizcaino EX1 CAC
FI*Piupaws Pathways of Sekhmet (CRX n 03) x FI*FunkyJam's Blue Dove (CRX a 09)
285 CRX II / CRX n 03 FI SK LO 15 FI*Framillan Uula Uros Nuoret 7-10 kk Juan José Martinez Vizcaino EX1
FI*Piupaws Pathways of Sekhmet (CRX n 03) x FI*Framillan Lobelia (CRX b 03 24)
286 CRX II / CRX n 03 FIN SRK LO FIN*Piupaws Krafla Uros Supreme Premior Juan José Martinez Vizcaino KM
YAS-53 Yam Yam-of-sleggja (CRX n) x FIN*Piupaws (Nice Voice...) (CRX n 03)
286 CRX II / CRX n 03 FIN SRK LO FIN*Piupaws Krafla Uros Veteraani Juan José Martinez Vizcaino 2
YAS-53 Yam Yam-of-sleggja (CRX n) x FIN*Piupaws (Nice Voice...) (CRX n 03)
287 CRX II / CRX n 03 FI SRK LO 14 FI*Piupaws Pathways of Sekhmet Uros Grand International Premior Juan José Martinez Vizcaino EX1 CAPS NOM
Puraffection's Paras Punainen (CRX d 03 24) x FI*Piupaws Song of Sekhmet (CRX n 01 21)
287 CRX II / CRX n 03 FI SRK LO 14 FI*Piupaws Pathways of Sekhmet Uros Siitos Rotukirjaus Kissaliitto
Puraffection's Paras Punainen (CRX d 03 24) x FI*Piupaws Song of Sekhmet (CRX n 01 21)
288 CRX III / CRX f 24 FI SK LO 15 FI*Piupaws Fire & Soul of Sekhmet Naaras Nuoret 7-10 kk Juan José Martinez Vizcaino EX1
FI*Piupaws Pathways of Sekhmet (CRX n 03) x FI*Piupaws Firefly (CRX e 24)
289 CRX III / CRX d 22 FI SRK LO 14 FI*KittyLady's Sex On The Beach Uros Supreme Premior Juan José Martinez Vizcaino KM
SpiritCat Prince Charming (CRX w) x FI*KittyLady's Vickie Lynn (CRX f)
290 CRX IV / CRX d 03 24 FI SK LO 16 FI*FunkyJam's Shinny Upatree Naaras Pennut 4-7 kk Juan José Martinez Vizcaino EX1
FI*Piupaws Uno (CRX d 03 22) x FI*FunkyJam's Just Kidding (CRX h 03)
291 CRX IV / CRX g 03 FI SRK LO FI*VeeKasin Miss Nettles Naaras Premior Juan José Martinez Vizcaino EX1 CAPIB
FI*Framillan Cunning thunder (CRX bs) x FI*Jip-Jap'n Unknown Mermaid (CRX g 03)
292 CRX IV / CRX d 03 FI SRK LO 13 FI*Angelfalls Spider From Mars Uros Kastraatti Juan José Martinez Vizcaino EX1 CAP
Changes Ziggy Stardust (CRX n) x FI*Dactylis Marina Borrill (CRX f 03 24)
293 CRX V / CRX n 24 FI SK LO 15 FI*Sweetpurr's 'Cuz I Can Uros International Champion Juan José Martinez Vizcaino EX1 CAGCIB
Selena Light's Russian Lover (CRX n) x Pixie Fay Battle Under Stars (CRX n 24)
294 CRX VI / CRX ns 03 24 FI SK LO 14 FI*Spectrolite Ritariperhonen Uros Supreme Champion Lena Chapman KM NOM
Puraffection's Paras Punainen (CRX d 03 24) x FI*Spectrolite Dum Spiro Spero (CRX fs 03 24)
295 CRX VI / CRX n 01 21 62 FI SK LO 15 FI*Piupaws Twister of Sekhmet Uros Nuoret 7-10 kk Lena Chapman EX1 NOM
FI*Piupaws Pathways of Sekhmet (CRX n 03) x FI*Piupaws Twisted Sister (CRX n 02 21)
296 CRX IX / CRX w 62 FI SRK LO 14 FI*KittyLady's Tom Collins Uros Supreme Champion Juan José Martinez Vizcaino KM
SpiritCat Prince Charming (CRX w) x FI*KittyLady's Vickie Lynn (CRX f)
297 DRX IV / DRX g 03 FI SK LO 16 FI*Avariel Maniola Naaras Pennut 4-7 kk Juan José Martinez Vizcaino EX1
FI*Quiero Rillo (DRX a 09) x FI*Avariel Jazz (DRX g 09 21 33)
298 DRX VIII / DRX n 03 21 31 FI SK LO 14 FI*Riepujengin Veni Vidi Vici Uros Grand International Premior Lena Chapman EX1 CAPS
FI*Riepujengin A Le.Cat (DRX a 24) x FI*Riepujengin Ilmi IhaLempi (DRX f 09)
299 OLH o 03 Jacob de la Cour Divine Uros International Premior Marek Chadaj EX1 CAGPIB
Almost Heaven's Caligula (OLH b 03) x Hello Kitty de la Cour Divine (SIA j 03)
300 OSH n FI SK LO 15 FI*Ori-Katin Rip Kirby Uros Pennut 4-7 kk Lena Chapman EX1
Pharoahsgems Sinuhe of Kelmikerhon (SIA n) x FI*Ori-Katin Pussy Katnip (OSH f)
301 OSH n FI SK LO 15 FI*Ori-Katin Modesty Blaise Naaras Pennut 4-7 kk Lena Chapman EX1
Pharoahsgems Sinuhe of Kelmikerhon (SIA n) x FI*Ori-Katin Pussy Katnip (OSH f)
302 OSH n FI SK LO 15 FI*Bigear Black Label Uros Kastraatti Lena Chapman Abs
Phoenix Arakan, CZ (OSH n 25) x FI*Bigear Princess Juliet (OSH fs 24)
303 OSH a FI SRK LO 14 FI*LoudMeow Lady Starstruck Naaras International Premior Marek Chadaj EX1 CAGPIB NOM
Yrttitarhan Maitikka (OSH p 24) x S*Sandvretens Syrah (OSH a 25)
304 OSH d FI SK LO 15 FI*Ori-Katin Flash Gordon Uros Pennut 4-7 kk Marek Chadaj EX1
Pharoahsgems Sinuhe of Kelmikerhon (SIA n) x FI*Ori-Katin Pussy Katnip (OSH f)
305 OSH d FI SK LO 15 FI*Ori-Katin Willie Garvin Uros Pennut 4-7 kk Marek Chadaj EX2
Pharoahsgems Sinuhe of Kelmikerhon (SIA n) x FI*Ori-Katin Pussy Katnip (OSH f)
306 OSH f FI SK LO 15 O*Kay Orient Angel Bon-Bon Baby Naaras International Champion Marek Chadaj EX1 CAGCIB
HU*Shagio-Chen Pamelo (OSH d 03 22) x UA*Made in Ukraine Vasilisa (SIA n 03)
307 OSH f FI SRK RX FI*Santuzzan Miss Saigon Naaras Supreme Premior Marek Chadaj KM
FIN*Kattilan Mara Katti (OSH n 25) x I*Profiles Organza (SIA f)
308 OSH h FI SRK RX FI*Skazki Sametti Tigrovna Naaras Grand International Premior Lena Chapman EX1 CAPS NOM
Felitan Tiger Woods (OSH as 25) x FI*Skazki Polgara (OLH h 24)
309 OSH n 25 FI SRK RX FI*Santuzzan Maestro Uros Supreme Champion Marek Chadaj KM
FIN*Kattilan Mara Katti (OSH n 25) x I*Profiles Organza (SIA f)
310 OSH n 25 FI SRK LO 13 Phoenix Arakan, CZ Uros Kastraatti Marek Chadaj EX1 CAP NOM BIS
(N)Coco Chanel's Dracula, JW, DSM (OSH n 25) x Entre Nous YesWeCat, SK (OSH c)
311 OSH a 25 FI SRK LO 14 FI*LoudMeow Stella by Starlight Naaras International Premior Lena Chapman EX1 CAGPIB
Yrttitarhan Maitikka (OSH p 24) x S*Sandvretens Syrah (OSH a 25)
312 OSH b 24 FI SRK LO 13 Akita Ha Kuna*PL Naaras Grand International Champion Marek Chadaj EX1 CACS NOM BIS
Purrfect Garfield (OSH c 22) x Harada Ari-Gan*PL (OSH h 25)
313 OSH b 25 FI SRK LO FI*Jalecat's MiLady May Naaras Supreme Champion Lena Chapman KM
Timille Velvet Valentine (OSH c 24) x FI*Jalecat's Fiona (BAL b 21)
314 OSH d 24 FI SK LO 15 FI*BlackDevil's RedBull Uros International Champion Lena Chapman EX1 CAGCIB
Azorez Gwaihir The Windlord (SIA a) x FI*Laurinda Carmen Creme Brulee (OSH f)
315 OSH d 24 FI SK LO 15 FI*Choose DareDeVill Uros Nuoret 7-10 kk Lena Chapman EX1
FI*Choose Xoo Cute To Be True (OSH n 03 24) x FI*Choose Sims à la Bimba (OSH f)
316 OSH d 24 FI SK LO 15 HU*Okonor Rozsdás Uros Nuoret 7-10 kk Lena Chapman Abs
HU*Okonor Padlizsán, JW, DSM (OSH c) x HU*Okonor Red Head Woman (OSH h 24)
317 OSH f 24 FI SRK LO 13 (N)Manhunter's Check Me Out Naaras Supreme Champion Lena Chapman KM
DK*Piltoft's Mr. Tambourine Man (OSH d 24) x Bestcats Incredible Illusion (OSH fs)
318 OSH o 24 FI SK LO 15 FI*Orifame Qlemisiin Uros Kastraatti Marek Chadaj Abs
FI*Orifame Onassis (OSH c 24) x FI*Orifame Mullinmallin (OSH ns 22)
319 OSH bs 25 FI SRK LO FI*Nazarlik XTC Uros Grand International Champion Juan José Martinez Vizcaino EX1 CACS NOM
FI*Santuzzan Maestro (OSH n 25) x FI*Moumouni Aliisa (OSH cs 22)
320 OSH fs 24 FI SRK LO 13 FI*Bigear Princess Juliet Naaras International Champion Lena Chapman EX1 CAGCIB
ClassicOri's Deeply Deluxe (OSH ds 24) x FI*Moumouni Bianca (OSH c 22)
321 OSH n 03 FI SRK LO 14 FI*Laurinda Othello Savarin Uros Supreme Champion Lena Chapman KM
FI*Mummeli Dinazinho Sepe (OSH d 25) x FI*Eirenen Cinderella (SIA n 03)
322 OSH n 01 21 FI SRK RX 14 FI*Birregin Magaskawee Naaras Supreme Champion Lena Chapman KM
HU*Shagio-Chen Palatinus (SIA n 03 21) x FI*Birregin Chihiro (OSH n 03 24)
322 OSH n 01 21 FI SRK RX 14 FI*Birregin Magaskawee Naaras Siitos Rotukirjaus Kissaliitto
HU*Shagio-Chen Palatinus (SIA n 03 21) x FI*Birregin Chihiro (OSH n 03 24)
323 OSH n 02 21 FI SK LO 15 FI*BlackDevil's Sweet Lady Joker Naaras Champion Juan José Martinez Vizcaino EX1 CACIB
Azorez Gwaihir The Windlord (SIA a) x FI*Birregin Magaskawee (OSH n 01 21)
324 OSH n 03 24 FI SK LO 15 FI*BlackDevil's Hunting NightWing Naaras International Champion Lena Chapman EX1 CAGCIB
Azorez Gwaihir The Windlord (SIA a) x FI*Birregin Magaskawee (OSH n 01 21)
325 OSH b 03 24 FI SK LO 15 FI*BlackDevil's Caramel Harley Quinn Naaras International Champion Lena Chapman EX1 CAGCIB
Azorez Gwaihir The Windlord (SIA a) x FI*Birregin Magaskawee (OSH n 01 21)
326 OSH e 03 Ivanthes Jjjussi Uros International Champion Juan José Martinez Vizcaino EX1 CAGCIB
Ivanthes Iii-Wotan (OSH b) x FIN*Quan Aiki (OSH j 03 24)
327 RUS FI SRK LO 14 FI*Zarin Onneli Naaras Avoin Lena Chapman EX1 CAC NOM
Sunnanordica Oberon (RUS ) x FIN*Zarin Taika (RUS )
328 RUS FI SK LO 15 FI*Tcarskii'dvorik Elmeri is for future Uros Pennut 4-7 kk Lena Chapman EX1
FI*Tcarskii'dvorik Uh - ty! (RUS ) x Katzenhof Hope (RUS )
329 RUS FI SK LO 15 FI*BlueLair's Gabriella Naaras Pennut 4-7 kk Lena Chapman EX1 BIV NOM
Amore di Marchesi*CH (RUS ) x FI*BlueLair's Zina (RUS )
330 RUS FI SK LO 16 FI*Sini-Hilkan SuhoiSu´s Naaras Pennut 4-7 kk Lena Chapman EX2
FI*Hana-Bi Bieggagállis Sámi (RUS ) x Swaldiphary Lavinia (RUS )
331 RUS FI SK LO 15 FI*Sini-ihmeen Viehko Venla Naaras Pennut 4-7 kk Lena Chapman EX3
Frank Sheer Love*RU (RUS ) x FI*Sini-ihmeen Marimin (RUS )
332 RUS FI SRK LO FI*Hana-Bi Timur Uros Kastraatti Lena Chapman EX1 CAP NOM
FI*Muskatz's Beethoven (RUS ) x FI*Hana-Bi Taikatalvi (RUS )
333 RUS FI SK LO 15 FI*Otavan Alioth Uros Kastraatti Lena Chapman EX2
FI*Inkilee Cristal (RUS ) x FI*Galubika Izmena (RUS )
334 SIA n SE*Ediecats Madison Naaras International Champion Juan José Martinez Vizcaino EX1 CAGCIB
HU*Imladris Indil Forseti (SIA n) x Edie (SIA c)
335 SIA n SE*Ediecats Sydney Naaras Nuoret 7-10 kk Juan José Martinez Vizcaino EX1
Sala's Orientals Irving, JW (SIA b) x SE*Ediecats Madison (SIA n)
336 SIA a FI SRK LO 14 Azorez Gwaihir The Windlord Uros International Champion Lena Chapman EX1 CAGCIB
Azorez Brisingr Light My Fire (SIA d) x Maithai Maia Emmaleen of Azorez (SIA c)
336 SIA a FI SRK LO 14 Azorez Gwaihir The Windlord Uros Siitos Rotukirjaus Kissaliitto
Azorez Brisingr Light My Fire (SIA d) x Maithai Maia Emmaleen of Azorez (SIA c)
337 SIA a FI SRK LO FI*Pinokin Kharon Uros Grand International Premior Lena Chapman EX1 CAPS
FIN*Baila-Bailan Ei Vaiskaan (SIA c) x FIN*Nanoukin Ain't No Saint (SIA n 21)
338 SIA b FI SK LO 15 FI*BlackDevil's White Viper Naaras International Champion Lena Chapman EX1 CAGCIB
Azorez Gwaihir The Windlord (SIA a) x FI*Laurinda Carmen Creme Brulee (OSH f)
339 SIA b FI SRK LO FI*Clamoris Humbert Uros Grand International Premior Lena Chapman Abs
N*Himmeltinden's Madcon (SIA d 21) x FI*Clamoris Fabricia (OSH b 22)
340 SIA c FI SK LO 14 FI*Plan-A Jussi Murikka Uros Grand International Champion Lena Chapman EX1 CACS
FI*Kelmikerhon Tyrskyaalloilla (SIA c) x FI*Kelmikerhon Elegia (SIA a)
341 SIA f FI SK LO 15 FI*Kaspektin Kasipusi Naaras Nuoret 7-10 kk Marek Chadaj EX1
San-Toi North Star of Plan-A (SIA b) x Azorez Varda Tintalle of Kaspektin (SIA f)
342 SIA h FI SK LO 15 FI*Kaspektin Kassia Naaras Nuoret 7-10 kk Lena Chapman EX1
San-Toi North Star of Plan-A (SIA b) x Azorez Varda Tintalle of Kaspektin (SIA f)
343 SIA b 21 FI SK LO 16 SE*Pilgatans Leopold to BaliDancer's Uros Pennut 4-7 kk Juan José Martinez Vizcaino EX1
S*Limericks Vulcan (SIA e) x SE*Pilgatans Eclipse (SIA b 21)
344 SIA n 03 FI SK LO 15 FI*BlackDevil's Hypnotic Zatanna Naaras International Champion Juan José Martinez Vizcaino EX1 CAGCIB
Azorez Gwaihir The Windlord (SIA a) x FI*Birregin Magaskawee (OSH n 01 21)
345 SOM n FI SK LO 14 (N)Villkattens Wilmer Uros Grand International Champion Marek Chadaj EX1 CACS
(N)Villkattens Mew (SOM n) x (N)Villkattens Queen Bee (ABY n)
346 SOM n FI SRK LO 14 FI*Kharn-Ka Sinopa Naaras Grand International Champion Marek Chadaj EX1 CACS
FI*Kharn-Ka Your Choice (SOM n) x FI*Kharn-Ka Xample Xnaomi (SOM n)
347 SOM n FI SRK RX 14 FI*Amajan Hafta Hilaria Naaras International Champion Marek Chadaj Abs
Almaros Diego (SOM n) x FI*Amajan Fadma Fiorina (SOM n)
348 SOM n FI SK RX 15 FI*SunnyPace Fritillaria Naaras Pennut 4-7 kk Marek Chadaj EX1 BIV NOM
Makeda's Hugo (SOM n) x FI*SunnyPace Consolida (SOM p)
349 SOM n FIN SRK RX FIN*Lamadegaan Aladdin Uros Supreme Premior Marek Chadaj KM
FIN*Kisompa's Cipriano (SOM n) x FIN*Alfajiri Maridadi (SOM n)
349 SOM n FIN SRK RX FIN*Lamadegaan Aladdin Uros Veteraani Juan José Martinez Vizcaino 1 NOM BIS
FIN*Kisompa's Cipriano (SOM n) x FIN*Alfajiri Maridadi (SOM n)
350 SOM o FI SK LO 14 King von Gulda Uros International Champion Marek Chadaj EX1 CAGCIB
Nadim von Gulda (SOM a) x Desy von Gulda (SOM o)
351 SOM o FI SK RX 15 FI*Amajan Leela Lazzarella Naaras Avoin Marek Chadaj Abs
FI*Amajan Ilfredo Idolo (SOM n) x FI*Amajan Hafta Hilaria (SOM n)
352 SOM o FI SK RX 15 FI*SunnyPace Fraxinus Uros Pennut 4-7 kk Marek Chadaj EX1
Makeda's Hugo (SOM n) x FI*SunnyPace Consolida (SOM p)
353 SOM p FI SRK LO 13 FI*SunnyPace Consolida Naaras International Champion Juan José Martinez Vizcaino EX1 CAGCIB
W'Moritz von Rankwald*CH (SOM n) x FIN*SunnyPace Aquilegia (SOM o)
354 SPH IV / SPH f 09 FI SK RX 16 Goliaf Grace Naaras Nuoret 7-10 kk Juan José Martinez Vizcaino EX1
IT*Sweet Killer Zola (SPH d 09) x MalinkaS Roxolana (SPH f 03)
355 SPH V / SPH f 03 32 FI SRK RX 14 Skinzin Hobbitually Beautiful Naaras International Champion Juan José Martinez Vizcaino EX1 CAGCIB NOM
Godz General Patton (SPH d 09) x Skinzin Lucyintheskywd (SPH n 09 32)
356 SPH V / SPH n 21 33 FI SK LO 16 Argentum Agata Naaras Avoin Juan José Martinez Vizcaino Abs
Joser Ivor (SPH a 33) x An Saxmet Beauty (SPH n 21 33)
357 HCL Hertta Naaras Kotikissat Marek Chadaj 2
358 HCL Kelmi Uros Kotikissat Marek Chadaj 1 NOM
359 HCL Peku Uros Kotikissat Marek Chadaj 2
359 HCL Peku Uros Veteraani Anne Paloluoma 1 NOM BIS
360 HCL Tyyne-Liina Naaras Kotikissat Marek Chadaj 1 NOM
361 HCS Salla Naaras Kotikissat Hristo Simeonov Abs
362 HCS Pipsu Pippuri Naaras Kotikissat Hristo Simeonov 1 NOM
363 HCS Panda Uros Kotikissat Hristo Simeonov 1 NOM BIS
387 kpl

Tuomarit

Nimi EMS-koodit Kissaa
Báliková Katarina Kat 2 tark, ACL IV, ACS VIII, MCO I, MCO III, MCO IX, MCO VIII, NEM I, NFO II, NFO IX, SIB IV 37
Chadaj Marek ABY a, CRX I, OLH o 03, OSH a, OSH b 24, OSH d, OSH f, OSH n 25, OSH o 24, SIA f, SOM n, SOM o, HCL 37
Chapman Lena BAL w 67, CRX VI, DRX VIII, OSH a 25, OSH b 03 24, OSH b 25, OSH d 24, OSH f 24, OSH fs 24, OSH h, OSH n, OSH n 01 21, OSH n 03, OSH n 03 24, RUS, SIA a, SIA b, SIA c, SIA h, VET 3 37
Koskenkangas Marjatta MCO II, MCO V, NFO I, NFO IV, NFO VI, SIB III, TUA III, TUA IX 42
Martinez Vizcaino Juan José ABY as, ABY n, ABY o, ABY p, BAL c, CRX II, CRX III, CRX IV, CRX IX, CRX V, DRX IV, OSH bs 25, OSH e 03, OSH n 03 24, SIA b 21, SIA n, SIA n 03, SOM p, SPH IV, SPH V, VET 4 36
Paloluoma Anne BSH ns 22 62, BSH ns 22 64, BUR a, BUR b, BUR c, BUR d, BUR e, BUR g, BUR h, CHA, EUR d, EUR f, EUR fs, EUR g 24, EUR n, KOR, MAN 51-52, MAU n 24, OCI n 24, OCI ns 24, VET Kotikissat 30
Rautio Kristiina Kat 2 tark, MCO VI, MCO VII, NFO III, NFO VIII, SIB V, SIB VI, SIB VII, TUA II, TUA V 42
Riekstina Linda EXO n 03 24, EXO w 62, PER b 24, PER d, PER d 03, PER d 23, PER d 24, PER f, PER f 03 24, PER f 22, PER n, PER n 03, PER n 03 24, RAG a 03, RAG d 04, RAG f 04, RAG n 03, SBI a 21, SBI c, SBI n, VET 2 35
Simeonov Hristo EXO n, EXO n 22, EXO n 24, PER a, PER es 11, PER g 22, PER w 62, RAG a, RAG a 04, RAG e 04, RAG f, RAG n, RAG n 04, SBI b 21, SBI f, SBI g, HCS, VET 1 39
Tausen Marteinn ACL VIII, ACS VII, MCO IV, NFO V, NFO VII, SIB VIII, TUA IV, BEN n 22, BEN n 24, BSH a, BSH ns 11, BUR j, BUR n, EUR ns 22, EUR ns 23, OCI b 24 42
10 tuomaria