TUROK 23.4.2016
Järjestävä yhdistys Turun Rotukissayhdistys ry
Alkaa 23.4.2016 Loppuu 23.4.2016
Ilmoittautuminen alkaa 1.1.2016 Ilmoittautuminen loppuu 16.3.2016
Yleisöaika alkaa 10:00 Yleisöaika loppuu 16:00
Eläinlääkärintarkastus alkaa 7:00 Eläinlääkärintarkastus loppuu 9:00
Arvostelut alkavat 9:30 Vahvistuskirjeen julkaisupvm 9.4.2016
Kansainvälinen Kyllä Erikoisnäyttely Ei
Drive In -näyttely Ei Omistajat saavat esitellä kissansa Kyllä
Kissoja enintään 390   Kategoriat 1, 2, 3, 4, Kotikissat
BreedBIS-rodut BreedBIS kissoja vähintään
Tilinumero
Sähköposti show@turok.fi
Paikka Metsämäen ravirata, Turku
Toimihenkilöt Näyttelysihteeri Heli Tepponen, show@turok.fi, 045 6784532. Osoite Paistanojantie 61, 21270 Nousiainen

Näyttelypäällikkö Suvi Sippola, np@turok.fi, puh 045 674 7894

Pääasistentti Päivi Katajisto, assistentit@turok.fi, puh 044 3217253

Ruusukesihteeri Elena Korpela, ruusuke@turok.fi, 040 5672659 
Lisätietoja

Yhteenveto ilmoittautumisista

Kategoria Ilmoittautuneita
1 77
2 138
3 73
4 101
Kotikissat 10
Yhteensä 399

Suodata näytettäviä tuloksia alla olevilla valinnoilla.

Suodata näytettäviä tuloksia alla olevilla valinnoilla.

Nro EMS-koodi Rekisterinumero Nimi Sukupuoli Luokka Tuomari Tulos
1 EXO w 62 FI SRK LO 14 FI*Elrikan Fantastic Feeling Uros Grand International Champion Kristiina Rautio EX1 CACS
LV*Nostri Vincent More Than a Feeling (EXO w) x FI*Chevhill's Piece of Gold (PER d 02)
2 EXO n FI SK LO 16 My-Champagne Iron Maiden Naaras Nuoret 7-10 kk Kristiina Rautio EX1
D'Mediterran Bandido (EXO n 22) x My-Champagne Sweet Amber (EXO n 22)
3 EXO n FI SK LO 14 FI*Chosen-One Rockstar Riddick Uros International Premior Kristiina Rautio EX1 CAGPIB
FI*Elrikan Oskar-Onni (EXO n 22) x FI*Chosen-One Lacy Looker (PER n 03 24)
4 EXO n 22 FI SK LO 14 FI*Chosen-One Romance in the Rain Uros Supreme Champion Katarina Báliková KM
FI*Elrikan Oskar-Onni (EXO n 22) x FI*Chosen-One Lacy Looker (PER n 03 24)
5 EXO n 22 FI SK LO 15 FI*Chosen-One Billion Dollar Baby Naaras Nuoret 7-10 kk Katarina Báliková EX1 NOM
FI*Elrikan Oskar-Onni (EXO n 22) x FI*Chosen-One Lacy Looker (PER n 03 24)
6 EXO g 24 FI SRK LO FI*Mau-Miun C'est La Vie Naaras Avoin Katarina Báliková EX1 CAC
FIN*Nipsu-Nappulan Q-T (EXO a 03 24) x FI*Chevhill's Sunny Girl (PER e 03)
7 EXO as 24 62 FI SK LO 15 FI*Mau-Miun Moshi Monster Uros Nuoret 7-10 kk Kristiina Rautio EX1
FI*Moondreamer's Starry Sky (PER a) x FI*Mau-Miun First Love (EXO a 03 24)
8 EXO n 03 24 FI SK LO 15 FI*Chosen-One Beauty Will Conquer Misery Naaras Nuoret 7-10 kk Kristiina Rautio EX1
FI*Elrikan Oskar-Onni (EXO n 22) x FI*Chosen-One Lacy Looker (PER n 03 24)
9 PER w 62 S*Scarlet's Legacy of an Angel Naaras Champion Katarina Báliková EX1 CACIB
S*Scarlet's Deidrick (PER w) x S*Lily chic Trulsa (PER f)
10 PER w 62 S*Scarlet's Marlene Naaras Premior Katarina Báliková EX1 CAPIB
11 PER w 62 FI SRK LO 14 FI*Elrikan Favorite Uros Kastraatti Katarina Báliková EX1 CAP
LV*Nostri Vincent More Than a Feeling (EXO w) x FI*Chevhill's Piece of Gold (PER d 02)
12 PER n FI SRK LO D'Eden Lover Boo Boo Uros Premior Kristiina Rautio EX1 CAPIB NOM BIS
Melositos White Owl of D'Eden Lover (PER w) x D'Eden Lover Dynastie (PER f)
13 PER a FI SRK LO 13 FI*Moondreamer's Starry Sky Uros International Champion Kristiina Rautio EX1 CAGCIB
N*Carrex Crème Cayden (PER e) x FI*Moondreamer's Joyride (PER ns)
14 PER a El Zaburs Royal Moon Uros Champion Kristiina Rautio EX1 CACIB
Canastalion Lemon Pie of El Zaburs (PER e 22) x CH d'Eden Lover Moonrose of El Zaburs (PER f)
15 PER d FI SK LO 15 FI*Mimosan Paranoid Uros Pennut 4-7 kk Katarina Báliková EX1 NOM BIS
A*Heaven Sent Quicky Express (PER n) x FI*Mimosan Hold It Against Me (PER f)
16 PER f FI SK LO 16 FI*Kultaviiksen Pandora Naaras Pennut 4-7 kk Katarina Báliková Abs
FI*Kultaviiksen Don Juan (PER n) x Kuutsas Summer Storm (PER fs)
17 PER ds FI SK LO 16 FI*Kultaviiksen Poseidon Uros Pennut 4-7 kk Kristiina Rautio Abs
FI*Kultaviiksen Don Juan (PER n) x Kuutsas Summer Storm (PER fs)
17 PER ds FI SK LO 16 FI*Kultaviiksen Poseidon Uros Määrittely Kristiina Rautio Abs
FI*Kultaviiksen Don Juan (PER n) x Kuutsas Summer Storm (PER fs)
18 PER d 23 FI SK LO 14 FI*Mimosan Never Let You Go Uros Grand International Champion Kristiina Rautio EX1 CACS NOM BIS
S*Athelstones Blackout (PER n) x A*Heaven Sent Petite Fleur (PER f 03 23)
19 PER d 24 FIN SRK LO FIN*BlueIce's Warwick Uros Supreme Premior Kristiina Rautio KM
Sumava's Zigor (PER d 22) x FIN*BlueIce's Must B Love (PER g 24)
19 PER d 24 FIN SRK LO FIN*BlueIce's Warwick Uros Veteraani Marek Chadaj 2
Sumava's Zigor (PER d 22) x FIN*BlueIce's Must B Love (PER g 24)
20 PER f 22 FI SRK LO My-Champagne Princess Estelle Naaras Premior Katarina Báliková EX1 CAPIB
D'Mediterran Bandido (EXO n 22) x FIN*Henrietan Tyra Banks (EXO f 24)
21 PER g 22 FIN SRK LO FIN*Precious Kiss From a Rose Naaras Supreme Premior Katarina Báliková KM NOM BIS
FIN*Precious Harley-D (PER n) x Fizgeralt Kiss 4 Precious (PER g 22)
22 PER n 03 FI SK LO 15 IT*Annetta del Falco D'Oro Naaras Avoin Kristiina Rautio Abs
Oscar del Falco d'Oro (EXO n 22) x FI*Elrikan Amorella (PER w)
23 PER n 03 FI SRK LO 14 Hiladoras Alejandro Uros Grand International Premior Kristiina Rautio EX1 CAPS
Jewel-Eyes Little Fighter (PER d 03) x FIN*Amysantti Money Spinner (PER n)
24 PER d 03 FI SK LO 15 Bafini Sweet Dancer Uros Champion Kristiina Rautio EX1 CACIB
Dark Diamond Baccardi (PER d 03 22) x Esta Valley's Anna of Bafini, DM (PER f 03)
25 PER g 02 62 FI SK RX 15 FI*Celestial's Answear 2 All My Prayers Naaras Nuoret 7-10 kk Katarina Báliková EX1
Agaro Pers Fenix (PER a 02) x Agaro Pers Kim (PER e 03)
26 PER n 03 24 FI SRK LO 13 FI*Chosen-One Lacy Looker Naaras International Champion Kristiina Rautio EX1 CAGCIB
FI*Whispers Hide and Seek (PER n 03 24) x FI*Chosen-One Betty Boop (PER g 03)
26 PER n 03 24 FI SRK LO 13 FI*Chosen-One Lacy Looker Naaras Siitos Rotukirjaus Kissaliitto
FI*Whispers Hide and Seek (PER n 03 24) x FI*Chosen-One Betty Boop (PER g 03)
27 PER f 03 24 FI SK LO 16 FI*Chosen-One Divine Beauty Daria Naaras Pennut 4-7 kk Kristiina Rautio EX1 NOM
FI*Whispers Hide and Seek (PER n 03 24) x FI*Chosen-One Betty Boop (PER g 03)
28 RAG n FI SK LO 15 FI*Pampan Titan Uros Avoin Katarina Báliková EX1 CAC
FI*Ragtail Dominic (RAG n 03) x FI*Safireyes Blue Hope (RAG a)
29 RAG n FI SRK LO 14 FI*Wompatin Scottish Leader Uros International Premior Katarina Báliková EX1 CAGPIB
FI*Riverknee Wish of Good Luck (RAG n) x FI*Wompatin Vanilla Spice (RAG f 04)
30 RAG n FI SRK LO FI*Hakalan Herra Tossavainen Uros Premior Katarina Báliková EX1 CAPIB
FIN*Maplehill's Baby James (RAG d 04) x FIN*Snowrag Blaue Engel (RAG a 04)
31 RAG a FI SK LO 14 FI*Maplehill's Kingfisher Uros Premior Kristiina Rautio EX1 CAPIB
FI*Maplehill's Lord Milori (RAG e) x Dollyfella Vive Le Rock (RAG a)
32 RAG a FI SRK LO FI*Stardoll's Tilly Tina Naaras Kastraatti Kristiina Rautio EX1 CAP NOM
FIN*Utuinen Fille Fallaton (RAG a) x FIN*Stardoll's Ebony Ebba (RAG n)
33 RAG n 03 FI SK LO 15 FI*Safireyes Cheshire Cat Naaras Avoin Kristiina Rautio EX1 CAC
FI*Shyshaman's Sonny Starsocks (RAG n 04) x FI*Safireyes Madison (RAG a 03)
34 RAG n 03 FI SK LO 15 FI*Cat's-JM Hot-Kiss Naaras Nuoret 7-10 kk Kristiina Rautio EX1
Goldendolls Cattery JG (RAG a 03 21) x FI*Cat's-JM Classic-Glamour (RAG n)
35 RAG n 03 FIN SRK LO FIN*Maplehill's Shere Khan Uros International Premior Kristiina Rautio EX1 CAGPIB
S*Krickelins Bernhard (RAG a 03) x FIN*Maplehill's Saskatchewan (RAG n 04)
35 RAG n 03 FIN SRK LO FIN*Maplehill's Shere Khan Uros Veteraani Marek Chadaj 1 NOM BIS
S*Krickelins Bernhard (RAG a 03) x FIN*Maplehill's Saskatchewan (RAG n 04)
36 RAG n 04 FI SRK LO 14 FI*Ragtail Hermes Uros Champion Katarina Báliková Abs
FIN*Ragtail Baron (RAG n 04) x FI*Dollicious Fantomina (RAG n 04)
37 RAG n 04 FI SK LO 15 NO*Noble Origins' Prince Carl Philip Uros International Champion Katarina Báliková EX1 CAGCIB BIV NOM
Lovelystory McSteamy (RAG n 04) x NO*Noble Origins' Sophia Loren (RAG a 04)
38 RAG n 04 FI SK LO 15 FI*Safireyes Midsummer Shine Naaras Avoin Katarina Báliková EX2
FI*Safireyes Big Apple (RAG n 04) x FI*Safireyes Rose (RAG n)
39 RAG n 04 FI SK LO 15 FI*Stardoll's Rapunzel Naaras Avoin Katarina Báliková EX1 CAC
FI*Stardoll's Yoda (RAG n 04) x M'Memories Ragdoll's Havana (RAG n 03)
40 RAG n 04 FI SK LO 16 FI*Maplehill's Lucinda Naaras Pennut 4-7 kk Katarina Báliková EX1
FI*Maplehill's Sea of Stars (RAG a 03) x FI*Maplehill's Magic Heart (RAG n 04)
41 RAG a 03 FI SK LO 14 (N)Diadem's Vuzzy Uros International Champion Katarina Báliková EX1 CAGCIB BIV
(N)Diadem's Oliver Light Blue (RAG a 03) x Eulalie Zafir Diadems (RAG a 03)
41 RAG a 03 FI SK LO 14 (N)Diadem's Vuzzy Uros Siitos
(N)Diadem's Oliver Light Blue (RAG a 03) x Eulalie Zafir Diadems (RAG a 03)
42 RAG a 03 FI SK LO 15 FI*Neige-Cristal's Adelisa Rose Naaras International Champion Katarina Báliková EX1 CAGCIB
FI*Neige-Cristal's Mon Tresor Florian (RAG n 04) x (N)Diadem's Hazel Harmonie (RAG a 03)
43 RAG a 03 FI SK LO 15 FI*BlackRain's Bossy One Naaras Champion Katarina Báliková EX1 CACIB
(N)Diadem's Vuzzy (RAG a 03) x FI*Celestial's Wild Child (RAG a 04)
44 RAG a 03 FI SK LO 14 FI*Maplehill's Diamonds In The Sky Naaras Avoin Katarina Báliková EX1 CAC NOM BIS
FI*Maplehill's Lovely Blues (RAG a 03) x FI*Maplehill's Beatrice (RAG a 04)
45 RAG a 03 FI SK LO 15 FI*BlackRain's Escape From Reality Uros Nuoret 7-10 kk Katarina Báliková EX1
(N)Diadem's Vuzzy (RAG a 03) x FI*Celestial's Desire Me (RAG a 03)
46 RAG a 03 FI SK LO 15 FI*Cat's-JM Snow-Kiss Uros Nuoret 7-10 kk Katarina Báliková EX2
Goldendolls Cattery JG (RAG a 03 21) x FI*Cat's-JM Classic-Glamour (RAG n)
47 RAG a 03 FI SRK LO FI*Tammikatin Kuu-Ukko Uros Grand International Premior Katarina Báliková EX1 CAPS NOM
FI*Satinante's Don Diego (RAG n 04) x FI*Shyshaman's Baby Ragdalena (RAG a 04)
48 RAG a 03 FI SK LO 15 FI*BlackRain's Breathtaking Prince Uros Kastraatti Katarina Báliková Mitätöity Mitätöity
(N)Diadem's Vuzzy (RAG a 03) x FI*Celestial's Wild Child (RAG a 04)
49 RAG a 04 FI SK LO 15 FI*Stardoll's Blue Galaxy Uros Nuoret 7-10 kk Kristiina Rautio EX1 NOM BIS
FI*Stardoll's Santo Domingo (RAG n 03) x FI*Stardoll's Blue Velvet (RAG a)
50 RAG e 04 FI SK LO 16 FI*Tammikatin Hunajanassu Uros Pennut 4-7 kk Kristiina Rautio EX1
FI*Maplehill's Lovely Blues (RAG a 03) x FI*Tammikatin Baby Carrot (RAG f 04)
50 RAG d 04 FI SK LO 16 FI*Tammikatin Hunajanassu Uros Määrittely Kristiina Rautio RAG e 04
FI*Maplehill's Lovely Blues (RAG a 03) x FI*Tammikatin Baby Carrot (RAG f 04)
51 RAG f 04 FI SK LO 14 FI*Jollydolls Lindsey Lohan Naaras Kastraatti Katarina Báliková EX1 CAP
FI*Fannidolls Furry Wagner (RAG d 03) x FI*Jollydolls GodBlessAmerica (RAG n 03)
52 SBI n FI SRK LO FI*Cetulean Quantum Solaris Uros Grand International Champion Katarina Báliková EX1 CACS
FIN*Tassuliinin Dominic (SBI a) x FIN*Cetulean Juliénas (SBI n)
53 SBI b FI SK LO 15 FI*BlueFairies Lady Marie Naaras Avoin Kristiina Rautio EX1 CAC
FI*Cetulean Quantum Solaris (SBI n) x FI*Tärn Essi (SBI a)
54 SBI b FI SRK LO FI*Mithrandilin Elwing Naaras Premior Kristiina Rautio EX1 CAPIB
FIN*Rotcat Alexander (SBI a 21) x FIN*Mithrandilin Arda (SBI b)
55 SBI c FI SK LO 16 FI*Kujakeikarin Öifrid Uros Pennut 4-7 kk Katarina Báliková EX1
FI*Belagian X-File (SBI e 21) x FI*Kujakeikarin Justiina (SBI a)
56 SBI c FI SRK LO 14 FI*Saca's Iver Musketeer Uros Kastraatti Katarina Báliková EX1 CAP
FI*Saca's Ultimate Gambler (SBI c) x DK*Con Meo's Yugo (SBI c)
57 SBI d FIN SRK LO FIN*Lirukallion Täpinäsä Naaras International Premior Kristiina Rautio EX1 CAGPIB
S*Glitter's Geronimo (SBI d 21) x FIN*Lirukallion Canonkomä (SBI f)
57 SBI d FIN SRK LO FIN*Lirukallion Täpinäsä Naaras Veteraani Marek Chadaj 1 NOM
S*Glitter's Geronimo (SBI d 21) x FIN*Lirukallion Canonkomä (SBI f)
58 SBI f FI SK LO 15 FI*Snow-Birman Hope Of Love Naaras Avoin Kristiina Rautio EX1 CAC
FIN*Zhamanen C'mon Let's RED! (SBI d) x FI*Humming High Hopes (SBI c)
59 SBI g FI SRK LO FI*ElfQuest Leetah Naaras Grand International Champion Katarina Báliková EX1 CACS
Blue Heaven Sunny Queen *ES (SBI a) x FI*ElfQuest Itchigo (SBI h)
60 SBI n 21 FI SK LO 15 FI*Saca's Azzurro Daimler Uros Nuoret 7-10 kk Katarina Báliková EX1
FI*Celestial's Red Moon Rising (SBI d 21) x DK*Con Meo's Yugo (SBI c)
61 SBI n 21 FIN SRK LO FIN*Mion Piona Naaras Grand International Premior Katarina Báliková EX1 CAPS
FIN*Anemon's Antonio (SBI a) x FIN*Mion Melej (SBI n 21)
62 SBI a 21 FIN SRK LO FIN*Zildan Sagwa Naaras Supreme Champion Kristiina Rautio Abs
Namib Sunrise Diabolo (SBI c 21) x FIN*JoJon Qing Yu-You (SBI a)
63 SBI a 21 FIN SRK LO FIN*Mion Quela Naaras Kastraatti Kristiina Rautio Abs
FIN*Merissal Quentin (SBI a) x FIN*Mion Melej (SBI n 21)
63 SBI a 21 FIN SRK LO FIN*Mion Quela Naaras Veteraani Marek Chadaj Abs
FIN*Merissal Quentin (SBI a) x FIN*Mion Melej (SBI n 21)
64 SBI b 21 FI SRK LO FI*Kirakan Rising Sun Naaras Grand International Champion Kristiina Rautio EX1 CACS BIV NOM
N*Børskatten Gizmo (SBI b 21) x FIN*Mion Piona (SBI n 21)
65 SBI b 21 FI SK LO 15 FI*Pikku-Miukun Albert Uros Champion Kristiina Rautio EX1 CACIB
FI*Rais-Kis Fizz (SBI n 21) x FI*Safirrubir Blue Dream (SBI a)
66 SBI b 21 FI SK LO 15 FI*JoJon Wudao Pic Naaras Nuoret 7-10 kk Kristiina Rautio EX1
FI*JoJon Kuajiang Hua (SBI b 21) x Picolina v. Fuchswinkel (SBI a 21)
67 SBI c 21 FIN SRK LO FIN*Tamus Urvan Naaras Supreme Premior Kristiina Rautio Abs
FIN*Hilu-Vinkelin Tinka (SBI c 21) x FIN*Tamus Qashqai (SBI h)
68 SBI c 21 FIN SRK LO FIN*Kuurapuun Elecampane Naaras Premior Kristiina Rautio EX1 CAPIB
FIN*Jadinell Ilucion (SBI b 21) x FIN*Kuurapuun Cuddly Chamomile (SBI c 21)
68 SBI c 21 FIN SRK LO FIN*Kuurapuun Elecampane Naaras Veteraani Marek Chadaj 2
FIN*Jadinell Ilucion (SBI b 21) x FIN*Kuurapuun Cuddly Chamomile (SBI c 21)
69 ACL IV / ACL n 01 21 64 FI SK LO 15 FI*Dezzicat's Incalzando IdirCurl Uros Nuoret 7-10 kk Marjatta Koskenkangas EX1 NOM
Abrikosik Aurinko (ACL d 03 22) x FI*Dezzicat's Estinto EzeCurl (ACL ns 02 21)
70 ACL VIII / ACL ns 02 21 64 FI SRK LO 13 FI*Dezzicat's Estinto EzeCurl Naaras International Champion Linda Riekstina EX1 CAGCIB
FI*Dezzicat's Conamore CupCurl (ACL ns 02) x FIN*Siriuksen UmaCurl (ACL ns 03 22)
71 ACS VII / ACS fs 22 FI SK RX 15 FI*Dezzicat's Halfnote HaniCurl Naaras Avoin Linda Riekstina EX1 CAC
Abrikosik Aurinko (ACL d 03 22) x FI*Dezzicat's Feroce FieCurl (ACS ns 03 24)
72 MCO I / MCO a FI SRK LO 14 FI*Mainehaan Hanson Uros International Champion Marjatta Koskenkangas EX1 CAGCIB
FI*Mainehaan Armani (MCO e 23) x FI*Mainehaan Barbra (MCO n)
73 MCO I / MCO n FI SRK LO FI*Mainehaan Bruno Uros Kastraatti Marjatta Koskenkangas EX1 CAP
FI*Halden coon's Uno (MCO n) x S*Stortassen's KayCee (MCO a)
74 MCO II / MCO a 09 FI SRK LO FI*HoneyCoon's Stormy End Uros Grand International Premior Linda Riekstina EX1 CAPS BIV NOM BIS
Iggy Pop z Matrixu, CZ (MCO a) x FIN*HoneyCoon's Sweet Romance (MCO as 09 22)
75 MCO II / MCO a 09 FI SRK LO FI*Chamberlain Let's Go Uros International Premior Linda Riekstina EX1 CAGPIB
Edoras De Sulena De Tengri'nor (MCO e 03 22) x Lachtetals T-Blue Diamond (MCO a)
76 MCO II / MCO a 09 FI SK LO 15 FI*Tigerworld From The Top Uros Premior Linda Riekstina EX1 CAPIB
FI*Vuorensinen Baloo (MCO d 22) x FI*HoneyCoon's Kiss 'N' Run (MCO a 09)
77 MCO III / MCO a 25 FI SK LO 15 Archie Mister Mega Uros Avoin Hristo Simeonov EX1 CAC
Cybercoon Xabi Alonso (MCO ns 25) x Darkness Sarmatcoon (MCO n)
78 MCO IV / MCO n 09 22 FI SK LO 15 FI*Hemingway's Coyopa Uros Avoin Marjatta Koskenkangas Abs
FI*Hemingway's Thunderheart (MCO a 22) x IT*Mount Desert's Toscana Sunflower (MCO f 22)
79 MCO IV / MCO n 09 22 FI SK LO 15 FI*Chamberlain Dream Catcher Naaras Pennut 4-7 kk Marjatta Koskenkangas EX1
FIN*Chamberlain Phoenix Fire (MCO n 09 22) x FI*Chamberlain Vanilla Sky (MCO g 03 22)
80 MCO V / MCO f 22 FI SK LO 14 FI*Blackcurrant Sophia Loren Naaras International Champion Hristo Simeonov EX1 CAGCIB
FI*Vuorensinen Baloo (MCO d 22) x PT*Artsycats Lucy in the Sky (MCO ns 09 22)
81 MCO VI / MCO e 09 22 FI SK LO 14 FI*Chamberlain Xspecially For You Uros International Champion Marjatta Koskenkangas EX1 CAGCIB NOM
FI*Chamberlain Hidden Treasure (MCO a 09) x FI*Chamberlain Lot Of Love (MCO g 09 22)
82 MCO VI / MCO d 09 22 FI SK LO 15 FI*Daybreak's Miss Red Jewel Naaras Avoin Marjatta Koskenkangas Abs
A*Winerau's Louis (MCO ds 09 22) x FI*Daybreak's Indira (MCO f 09)
83 MCO VI / MCO d 03 22 FI SK LO 15 FI*Chamberlain Double Trouble Uros Pennut 4-7 kk Marjatta Koskenkangas EX1
FIN*Chamberlain Phoenix Fire (MCO n 09 22) x FI*Chamberlain Vanilla Sky (MCO g 03 22)
84 MCO VI / MCO g 09 FI SK LO 15 FI*Chamberlain Captain Amelia Naaras Pennut 4-7 kk Marjatta Koskenkangas EX1 BIV
DK*Coonation's Alpha Beat (MCO a 09 22) x FI*Chamberlain Tattoo Heart (MCO e 09 22)
85 MCO VI / MCO f 09 22 FI SRK LO FI*Chamberlain Keep It Dark Naaras Grand International Premior Marjatta Koskenkangas EX1 CAPS BIV NOM
FIN*Chamberlain Is There Truth (MCO n 22) x Ysanna Car Maine Treasures, CZ (MCO fs 03 22)
86 MCO VI / MCO e 09 23 FI SRK LO PL*CoonKitty Louis Vuitton Uros Kastraatti Marjatta Koskenkangas EX1 CAP
IT*Starsupernova Shera Khan (MCO n 09 24) x PL*CoonKitty Diamond Queen (MCO f 23)
87 MCO VI / MCO g 09 22 FI SRK LO FI*Chamberlain Gift Of Love Naaras Kastraatti Marjatta Koskenkangas EX1 CAP
ParadiseIsland's Campari (MCO ds 02 21) x Lachtetals T-Blue Diamond (MCO a)
87 MCO VI / MCO g 09 22 FI SRK LO FI*Chamberlain Gift Of Love Naaras Määrittely Kristiina Rautio MCO g 09 22
ParadiseIsland's Campari (MCO ds 02 21) x Lachtetals T-Blue Diamond (MCO a)
88 MCO VII / MCO es 22 FI SK LO 14 FI*Valier's Sophie Naaras Champion Hristo Simeonov EX1 CACIB
FI*Vuorensinen Kenai (MCO d 22) x FI*Valier's Yave (MCO e 22)
89 MCO VII / MCO ns FI SK LO 15 FI*Tigerworld Cassiopeia Naaras Avoin Hristo Simeonov EX1 CAC
FI*Pikkumetsän Khal Drogo (MCO n 09 22) x LT*Lordcoon Grayse (MCO ns 09)
90 MCO VII / MCO ns 22 FI SRK LO 13 FI*Chatvallon Prince Guillaume Uros Grand International Premior Hristo Simeonov EX1 CAPS
FIN*Rotcat Chibbo (MCO ns 09 22) x Coonflakes Xtravaganza Nina Hagen (MCO n 22)
91 MCO VII / MCO ds FI SK LO 14 FI*MaineQueen Jambalaya Uros Premior Hristo Simeonov EX1 CAPIB
FI*Winnercoons Johnny Jaguar (MCO ns 22) x FI*Fullmoon's Eternal Flame (MCO es 22)
92 MCO VII / MCO ns 22 FI SK LO 15 FI*Chatvallon Edgar the Peaceful Uros Kastraatti Hristo Simeonov EX1 CAP BIV NOM
DK*Amistia's Samson (MCO n 23) x FI*Chatvallon Milady Anastasia (MCO as 09 22)
93 MCO VIII / MCO ns 09 22 FI SK LO 15 FI*HoneyCoon's Moonshine Whiskey Uros Avoin Linda Riekstina EX1 CAC BIV
DK*Amistia's Samson (MCO n 23) x FIN*HoneyCoon's Sweet Romance (MCO as 09 22)
94 MCO VIII / MCO ns 09 23 FI SK LO 15 FI*HoneyCoon's Born To Sing Naaras Avoin Linda Riekstina EX1 CAC
DK*Amistia's Samson (MCO n 23) x FIN*HoneyCoon's Sweet Romance (MCO as 09 22)
95 MCO VIII / MCO as 03 22 FI SK LO 15 FI*Chamberlain Zero Hour Uros Nuoret 7-10 kk Linda Riekstina EX1
FI*TipTop Maine Xantophilo (MCO n 03 22) x Ysanna Car Maine Treasures, CZ (MCO fs 03 22)
96 MCO VIII / MCO ns 09 22 FI SK LO 16 FI*Chatvallon Emperor Ferdinand Uros Pennut 4-7 kk Linda Riekstina EX2
FI*Krysos Talisman (MCO ns 03 23) x FI*Chatvallon Milady Anastasia (MCO as 09 22)
97 MCO VIII / MCO ns 09 23 FI SK LO 16 FI*Chatvallon King Francis Uros Pennut 4-7 kk Linda Riekstina EX1 BIV
FI*Krysos Talisman (MCO ns 03 23) x FI*Chatvallon Milady Anastasia (MCO as 09 22)
98 MCO VIII / MCO as 09 23 FI SK LO 15 FI*Fullmoon's Jolene Naaras Pennut 4-7 kk Linda Riekstina EX1
FIN*Fullmoon's Wicked Games (MCO a 09) x FI*Fullmoon's Bad Medicine (MCO w)
99 MCO VIII / MCO as 09 22 FI SRK LO 14 FI*Chamberlain Why Not? Uros International Premior Linda Riekstina EX1 CAGPIB
DK*Coonation's Alpha Beat (MCO a 09 22) x FIN*Chamberlain Want One (MCO as 22)
100 MCO VIII / MCO ns 09 FI SRK LO LT*Lordcoon Grayse Naaras Kastraatti Linda Riekstina EX1 CAP
LV*Bosque Bestia Arctic (MCO w) x Alwaro Blink Arrow (MCO f 22)
100 MCO VIII / MCO ns 09 FI SRK LO LT*Lordcoon Grayse Naaras Siitos
LV*Bosque Bestia Arctic (MCO w) x Alwaro Blink Arrow (MCO f 22)
101 MCO IX / MCO w 62 FI SK LO 15 FI*Fullmoon's Johnny B Goode Uros Pennut 4-7 kk Linda Riekstina EX1
FIN*Fullmoon's Wicked Games (MCO a 09) x FI*Fullmoon's Bad Medicine (MCO w)
102 MCO IX / MCO w 64 FI SK LO 15 FI*Vuorensinen Simba Uros Kastraatti Linda Riekstina EX1 CAP
Løve Hulen's It's Good to be King (MCO n 03 22) x FI*Magnificat Maine Zemfira (MCO w)
103 NEM I / NEM g 21 FI SK LO 14 FI*Tammikatin Madame Sisu Naaras Champion Hristo Simeonov EX1 CACIB BIV
FI*Lumikissan Herra Huu (SIB n 24) x FI*Tammikatin Onneli (SIB e 24)
104 NEM I / NEM a 21 FI SK RX 15 Maya Lilianka*PL Naaras Champion Hristo Simeonov EX2
Highlander Phantom Cats, CZ (NEM n 09 21) x Sonia Kamelia*PL (NEM a)
105 NEM I / NEM ds FI SK LO 15 Samoel Erra Cherubino*PL Uros Avoin Hristo Simeonov EX1 CAC
Eternity Manna Novy Vek, CZ (NEM n) x Nete Nilam Cherubino*PL (NEM fs)
106 NEM II / NEM as 09 21 FI SK LO 15 FI*FeliMau Elvis Uros International Champion Linda Riekstina EX1 CAGCIB
Di Do Syberjon*PL (NEM ns 09 21) x Evropa Formula Uspekha*RUS (NEM as 21)
107 NFO II / NFO n 09 FI SK LO 15 FI*FoxyPaw's Hula-Popper Naaras Grand International Champion Marjatta Koskenkangas EX1 CACS BIV
Perun's Hit The Road Jack (NFO n 09) x FIN*FoxyPaw's Bibbity-Boo (NFO n 09 22)
108 NFO II / NFO n 03 S*Tigerögas Tazzoliit Uros Champion Marjatta Koskenkangas EX1 CACIB
S*Wildwood's General (NFO ns 09) x S*Magoria's Electra (NFO n 03 23)
109 NFO II / NFO a 09 FI SK LO 15 FI*Tupuliinin Titanic Naaras Avoin Marjatta Koskenkangas EX1 CAC
FI*Tupuliinin Teuvo Maanteiden Kuningas (NFO a 03) x FI*Tupuliinin Josefiina (NFO f)
110 NFO II / NFO a 09 FI SRK LO FI*Laramillan Ivanhoe Uros Grand International Premior Marjatta Koskenkangas EX1 CAPS
FIN*Godfather's Ziggy Stardust (NFO e 09) x FIN*Laramillan Gaia (NFO n)
111 NFO II / NFO n 03 FI SK LO 14 FI*Siniidan Requiem of Spirit Uros International Premior Marjatta Koskenkangas EX1 CAGPIB
FI*Draconian September Ashes (NFO n 09) x Herebu de Velogny (NFO n 02 21)
112 NFO II / NFO n 09 FI SK LO 15 FI*Siniidan Oi Pimeys Naaras Kastraatti Marjatta Koskenkangas EX1 CAP BIV
FIN*Kalliopirtin Yngre Kanutten (NFO n) x Herebu de Velogny (NFO n 02 21)
113 NFO III / NFO n 22 S*Beyond Echo Beach Uros Champion Marjatta Koskenkangas EX1 CACIB
S*Safari Kittens Victor (NFO d 22) x S*Rockringen's Gasolina, DM (NFO n 03)
114 NFO III / NFO n 24 SE*For Keeps Stevie Nicks Naaras Grand International Premior Marjatta Koskenkangas EX1 CAPS
S*Milda ma Tildes Jet-Seth (NFO n 22) x S*Medaljens Vivienne Westwood (NFO n 09 24)
115 NFO III / NFO n 23 S*Räserråttan's Jösta Uros International Premior Marjatta Koskenkangas EX1 CAGPIB NOM
S*Restless Mustafar, JW (NFO n 09 23) x S*Räserråttan's Dagny (NFO f 23)
116 NFO IV / NFO n 09 22 S*Räserråttan's Kjell Uros International Champion Linda Riekstina EX1 CAGCIB
Casanova de Khazad-Dum (NFO n 09 22) x S*Dalkullans Bling Bling (NFO n 09 22)
117 NFO IV / NFO n 02 21 64 FI SK LO 15 FI*Pörkarvan QualisArtifexPereo Uros Avoin Linda Riekstina EX2
S*Trollgumman's Lukaz Lunkentuzz (NFO d 02 21) x S*NC's Lola (NFO n 09 23)
118 NFO IV / NFO n 09 24 FI SK LO 15 FI*Pörkarvan QuentinTarantino Uros Avoin Linda Riekstina EX3
S*Trollgumman's Lukaz Lunkentuzz (NFO d 02 21) x S*NC's Lola (NFO n 09 23)
119 NFO IV / NFO n 09 22 FI SK LO 15 FI*Pörkarvan QuestForFire Uros Avoin Linda Riekstina EX4
S*Trollgumman's Lukaz Lunkentuzz (NFO d 02 21) x S*NC's Lola (NFO n 09 23)
120 NFO IV / NFO n 09 23 FI SK LO 15 FI*Pörkarvan QuestionableContent Uros Avoin Linda Riekstina EX
S*Trollgumman's Lukaz Lunkentuzz (NFO d 02 21) x S*NC's Lola (NFO n 09 23)
121 NFO IV / NFO n 09 22 FI SK LO 15 FI*Siniidan Sysiässä Uros Avoin Linda Riekstina EX1 CAC
FIN*Kalliopirtin Yngre Kanutten (NFO n) x Herebu de Velogny (NFO n 02 21)
122 NFO IV / NFO n 09 22 FI SK LO 15 FI*Siniidan Kuu Kaakon Yllä Naaras Avoin Linda Riekstina EX1 CAC
FIN*Kalliopirtin Yngre Kanutten (NFO n) x Herebu de Velogny (NFO n 02 21)
123 NFO IV / NFO n 03 23 S*Tigerögas Upalite Naaras Nuoret 7-10 kk Linda Riekstina EX1 BIV NOM
S*Tigerögas Tazzoliit (NFO n 03) x S*Tigerögas Sunrise of Lynx-Lair (NFO fs 09 23)
124 NFO IV / NFO n 09 23 S*Tigerögas Tuff Uros Premior Linda Riekstina EX1 CAPIB
S*Wildwood's General (NFO ns 09) x S*Magoria's Electra (NFO n 03 23)
125 NFO V / NFO f FI SRK LO FI*JustSpecial Burberry Summer Naaras International Champion Hristo Simeonov EX1 CAGCIB BIV NOM
FIN*Kujakeikarin Black (NFO n) x S*Virvlas Karamella K (NFO ds 22)
126 NFO V / NFO d 22 FI SK LO 15 FI*Tähtitassun Romantic Road Runner Uros Avoin Hristo Simeonov EX1 CAC
Orkan Uroczysko*PL (NFO n 22) x S*Just Catnap's Ailsa Craig (NFO d 09 22)
127 NFO V / NFO f 22 FI SK LO 15 FI*Tähtitassun Black Rose Naaras Avoin Hristo Simeonov EX1 CAC
Orkan Uroczysko*PL (NFO n 22) x S*Just Catnap's Ailsa Craig (NFO d 09 22)
128 NFO V / NFO d 22 FI SK LO 16 FI*Slytiger's Sunsteaker Uros Pennut 4-7 kk Hristo Simeonov EX1
S*Kronängens Pikachu (NFO n 22) x FI*Slytiger's Spanish Eyes (NFO d 09 22)
129 NFO V / NFO d 22 S*Uncut Diamond Jake Uros Pennut 4-7 kk Hristo Simeonov EX2
(N)Satyr's Rolex (NFO ds) x S*Uncut Diamond Posh (NFO d 22)
130 NFO V / NFO f 23 S*Räserråttan's Dagny Naaras Premior Hristo Simeonov EX1 CAPIB NOM BIS
S*Isgården's Astrakan (NFO d 09 24) x S*Gunsmokes Lucilla (NFO a 09 22)
131 NFO VI / NFO f 09 24 FI SK LO 15 FI*Harmaaturkin Essi Naaras Avoin Linda Riekstina Abs
FI*Harmaaturkin Dumbo (NFO d 03) x FIN*FoxyPaw's Britannia (NFO ns 09 23)
132 NFO VI / NFO f 09 24 FI SK LO 15 FI*Tupuliinin Greta Garbo Naaras Avoin Linda Riekstina EX1 CAC
FI*Tupuliinin Teuvo Maanteiden Kuningas (NFO a 03) x FI*Jarraun's Skog Cheresa (NFO f 09 24)
133 NFO VI / NFO f 03 FI SK LO 15 FI*Louhelan Cherry Garcia Naaras Nuoret 7-10 kk Linda Riekstina EX1 BIV
FI*Louhelan Da Capo (NFO d 09 24) x S*Little L's Skydive (NFO as 03 24)
134 NFO VI / NFO f 09 22 FI SK LO 15 FI*Pörkarvan StarlightOfXerxex Naaras Nuoret 7-10 kk Linda Riekstina EX2
S*Drakborgens Xerxex Bärsärk (NFO ns 02 21) x FI*JustSpecial Burberry Summer (NFO f)
135 NFO VI / NFO d 09 FI SRK LO FI*Kultahuiskan Isabella Naaras Supreme Premior Linda Riekstina KM BIV NOM
FI*Tähtitassun Daniel (NFO d 24) x FI*Kultahuiskan Geisha (NFO f 03)
136 NFO VI / NFO d 02 21 62 FI SRK LO FI*Ninatte's Big Dipper Uros Grand International Premior Linda Riekstina EX1 CAPS
FI*ArcticWilds All Or Nothing (NFO n 03 24) x FI*Ninatte's Apricot Lady (NFO f 02)
137 NFO VI / NFO d 09 24 FI SK LO 14 FI*Hirmuinen Bonaparte Uros Grand International Premior Linda Riekstina EX2
S*NC's Alladin Sane (NFO n 03 24) x FI*Kultahuiskan Inka (NFO f 09)
138 NFO VI / NFO f 03 FI SRK LO FI*Kultahuiskan Geisha Naaras International Premior Linda Riekstina EX1 CAGPIB
S*Trollgumman's Lukaz Lunkentuzz (NFO d 02 21) x FIN*Kirsikan Inkeri (NFO a 03)
139 NFO VI / NFO d 09 FIN SRK LO FIN*Tupuliinin Susu Naaras International Premior Linda Riekstina EX2
FIN*Leoline Jimi Jäämies (NFO e 09) x FIN*Tupuliinin Maggie (NFO f 09)
140 NFO VII / NFO ns 23 S*Kronängens Triton Uros Grand International Champion Hristo Simeonov EX1 CACS
S*Säterjäntan's Garion (NFO ds 09 24) x SE*Holy Smoke's Mean Machine (NFO ns 24)
141 NFO VII / NFO ns 24 FI SK LO 14 FI*KittyLady's Key Lime Pie Uros Champion Hristo Simeonov EX1 CACIB
FI*Louhelan Da Capo (NFO d 09 24) x Bolsängen Åslög (NFO ns 22)
142 NFO VIII / NFO fs 03 22 FI SRK LO N*Migoto's Rikke Naaras Supreme Champion Marjatta Koskenkangas KM BIV NOM BIS
(N)Vanity's Dumle (NFO d 09 24) x S*Just Catnap's Warm Cotton (NFO ns 01 21)
143 NFO VIII / NFO ns 09 23 S*Tigerögas Survivor of Lynx-Lair Uros Grand International Champion Marjatta Koskenkangas EX1 CACS
S*Tassajara's Canadian (NFO n 09 22) x S*Zarkesha's Kewpie Doll (NFO fs 09 23)
144 NFO VIII / NFO fs 09 23 S*Tigerögas Sunrise of Lynx-Lair Naaras Grand International Champion Marjatta Koskenkangas EX1 CACS
S*Tassajara's Canadian (NFO n 09 22) x S*Zarkesha's Kewpie Doll (NFO fs 09 23)
145 NFO VIII / NFO fs 09 FI SRK LO 14 FI*Jarraun's Skog Cheralin Naaras International Champion Marjatta Koskenkangas EX1 CAGCIB
FIN*Tähtitassun Lucky Star (NFO n 09 24) x FI*FoxyPaw's Cherry Mash (NFO fs)
146 NFO VIII / NFO ds 03 24 FI SK LO 15 FI*Pörkarvan Slayer Uros Nuoret 7-10 kk Marjatta Koskenkangas EX1
S*Drakborgens Xerxex Bärsärk (NFO ns 02 21) x FI*JustSpecial Burberry Summer (NFO f)
147 NFO IX / NFO w 64 FIN SRK LO FIN*FoxyPaw's Icebreaker Uros Supreme Champion Marjatta Koskenkangas KM
Dorian av Tyssedal (NFO n 09 22) x FIN*Tähtitassun Balladi Helena (NFO w)
148 SIB II / SIB n 09 FI SK LO 16 Anka Angara*RUS Naaras Nuoret 7-10 kk Marjatta Koskenkangas EX1
Windows Angara*RUS (SIB n) x Pesnya Angara*RU (SIB n 24)
149 SIB II / SIB n 09 FI SK LO 15 FI*Sippan's LumiKukka Naaras Pennut 4-7 kk Marjatta Koskenkangas EX1
FI*Cherrytail's SpecialBoy (SIB ns 09) x FI*Tammikatin Madame Sisu (NEM g 21)
150 SIB III / SIB n 23 FI SRK LO FI*Jatsitytön Argut Uros International Champion Hristo Simeonov EX1 CAGCIB
FIN*Zigwan's Gaigil Herguil (SIB n 23) x FI*Talvivaaran Delenn (SIB f 23)
151 SIB III / SIB n 22 S*Maollich's D-David Lee Roth Uros Champion Hristo Simeonov EX1 CACIB
S*Maollich's Stanizlav Boyanov (SIB ds 24) x S*Spinnsibbs Harmony (SIB n 24)
152 SIB III / SIB ny 24 FI SK LO 15 FI*Apachiris Elendil Uros Nuoret 7-10 kk Hristo Simeonov EX1
Feofan Sibaris*RU (SIB n 24) x FI*Amante's Andromeda (SIB ny 24)
153 SIB III / SIB n 24 FI SK LO 15 SE*Snow Buddies Pontiac Bonneville Naaras Nuoret 7-10 kk Hristo Simeonov EX1 BIV NOM BIS
Prince Caspian Phantom Cats,CZ (SIB a 24) x FI*Lumikissan ZentraaliSantra (SIB fs 24)
154 SIB III / SIB n 24 FI SK LO 16 FI*Amurin Ben Uros Pennut 4-7 kk Hristo Simeonov EX2
FI*Tunturikissan Kuura (SIB n 23) x FI*Amurin Tirsa (SIB ny 22)
154 SIB III / SIB n 23 FI SK LO 16 FI*Amurin Ben Uros Määrittely Kristiina Rautio SIB n 24
FI*Tunturikissan Kuura (SIB n 23) x FI*Amurin Tirsa (SIB ny 22)
155 SIB III / SIB n 24 FI SK LO 16 SarSibi Izumrud Uros Pennut 4-7 kk Hristo Simeonov EX1
SarSibi Gamlet (SIB n 24) x Yunika Dostoyanie Sibiri (SIB n 24)
156 SIB III / SIB n 24 FI SK LO 16 FI*Amurin Bernice Naaras Pennut 4-7 kk Hristo Simeonov EX1 BIV
FI*Tunturikissan Kuura (SIB n 23) x FI*Amurin Tirsa (SIB ny 22)
156 SIB III / SIB n 23 FI SK LO 16 FI*Amurin Bernice Naaras Määrittely Kristiina Rautio SIB n 24
FI*Tunturikissan Kuura (SIB n 23) x FI*Amurin Tirsa (SIB ny 22)
157 SIB III / SIB a 24 FI SK RX 15 FI*Mäntylän Sarmi Naaras Pennut 4-7 kk Hristo Simeonov EX3
Helix av Holskogen (N) (SIB a 24) x FI*Mäntylän Serena (SIB a 24)
158 SIB III / SIB n 24 FI SK RX 15 FI*Villan RakkausRinsessa Naaras Pennut 4-7 kk Hristo Simeonov EX2
FI*Villan Idoli (SIB a 24) x BG*Leila Sibirela (SIB f)
159 SIB III / SIB a 24 FI SRK LO FI*Villan Idoli Uros International Premior Hristo Simeonov EX1 CAGPIB
FI*Villan Ferrari (SIB d 09 24) x FIN*Villan Balladi (SIB a 03 23)
160 SIB IV / SIB n 03 24 S*Klockarbackens Ginny Naaras Grand International Champion Marjatta Koskenkangas EX1 CACS
(N)Sjakkmatt's Bowser (SIB n 09 24) x S*Milashka's Beloe Zoloto (SIB ny 09 23)
161 SIB IV / SIB n 09 24 S*Lubov Sibiri Petrov Nazarov Uros Champion Marjatta Koskenkangas EX2
S*Sibbemaffians Nazarov (SIB n 09 23) x S*Lubov Sibiri Tamada Bolshova (SIB n 09 24)
162 SIB IV / SIB n 09 22 S*Summer Flame's Lumos Uros Champion Marjatta Koskenkangas EX1 CACIB
S*Summer Flame's Mio (SIB d 22) x S*Klockarbackens Ginny (SIB n 03 24)
163 SIB IV / SIB ny 09 22 S*Maollich's Faboluos Frezija Naaras Avoin Marjatta Koskenkangas EX1 CAC
S*Maollich's X-treme All over (SIB n 09 24) x Labamba Rosanna (SIB ny 22)
164 SIB IV / SIB n 03 24 FI SK RX 15 FI*Villan Sampo Uros Pennut 4-7 kk Marjatta Koskenkangas EX1 BIV NOM
FI*Amante's Vivaldi (SIB n 24) x FI*Villan Ou Yeah (SIB n 03 24)
165 SIB IV / SIB n 09 24 FI SK LO 15 FI*Tunturikissan Saga Naaras Pennut 4-7 kk Marjatta Koskenkangas EX1
FI*Tunturikissan Tuisku (SIB n 03 22) x FI*Amante's Altair (SIB n 24)
165 SIB IV / SIB n 09 23 FI SK LO 15 FI*Tunturikissan Saga Naaras Määrittely Kristiina Rautio SIB n 09 24
FI*Tunturikissan Tuisku (SIB n 03 22) x FI*Amante's Altair (SIB n 24)
166 SIB IV / SIB a 09 24 FI SRK LO FI*Villan Mystic Man Uros Premior Marjatta Koskenkangas EX1 CAPIB
FI*Villan Idoli (SIB a 24) x FI*Villan Helga (SIB as 03 24)
167 SIB V / SIB d 24 FI SRK LO 14 FI*Jatsitytön Blaziken Uros Supreme Champion Hristo Simeonov KM
FIN*Zigwan's Gaigil Herguil (SIB n 23) x FI*Talvivaaran Delenn (SIB f 23)
168 SIB V / SIB f 23 FI SRK RX FI*Talvivaaran Delenn Naaras International Champion Hristo Simeonov EX1 CAGCIB
S*Laxforsens Skare (SIB d 22) x FIN*Talvivaaran Arya Stark (SIB n 23)
169 SIB V / SIB f 24 FI SRK LO 14 FI*Villan Näppärä Neito Naaras International Premior Hristo Simeonov EX1 CAGPIB
FI*Lumikissan Corleone (SIB d 09 24) x FI*Villan Lana Del Rey (SIB g 02 21)
170 SIB VI / SIB d 09 24 FI SRK LO FI*Villan Ferrari Uros Supreme Champion Hristo Simeonov KM
FIN*Villan Don Marcello (SIB n 02 21) x FIN*Villan Cocktail (SIB f 09 24)
170 SIB VI / SIB d 09 24 FI SRK LO FI*Villan Ferrari Uros Siitos
FIN*Villan Don Marcello (SIB n 02 21) x FIN*Villan Cocktail (SIB f 09 24)
171 SIB VI / SIB f 09 24 FI SK LO 15 FI*Villan Queen of Summer Naaras Nuoret 7-10 kk Hristo Simeonov EX1
FI*Villan Electronic Mailbox (SIB n 09 22) x FI*Villan Neiti Näpsä (SIB d 24)
172 SIB VI / SIB f 09 24 FI SK LO 16 FI*Lumikissan Wanda Naaras Pennut 4-7 kk Hristo Simeonov EX1 BIV NOM BIS
FI*Lumikissan Herra Huu (SIB n 24) x CH*Lukijn's Vera (SIB f 09 24)
173 SIB VI / SIB f 03 23 FIN SRK LO FIN*Amante's Queen of the Night Naaras Grand International Premior Hristo Simeonov EX1 CAPS
FIN*Amurin Hiskia (SIB d 03 23) x FIN*Amante's Jiving Julia (SIB n 03 24)
174 SIB VI / SIB d 02 21 64 FI SRK LO 14 FI*Villan Namu Nestori Uros International Premior Hristo Simeonov Abs
FI*Lumikissan Corleone (SIB d 09 24) x FI*Villan Lana Del Rey (SIB g 02 21)
175 SIB VII / SIB ds 24 FI SRK LO FI*ArcticWilds Bigtime Beagle Uros Supreme Champion Hristo Simeonov KM NOM
FIN*Zigwan's Gaigil Herguil (SIB n 23) x FIN*Metsälinnan Adalmiina (SIB ds 11)
176 SIB VII / SIB ns 23 SE*Simplicity Lynx Ajax Uros Grand International Champion Hristo Simeonov EX1 CACS
S*Tunsji's Fecor (SIB ds 11) x S*Solfröken's Candy (SIB ns 09 11)
177 SIB VII / SIB gs FIN SRK LO FIN*Tammikatin Helmisimpukka Naaras Grand International Premior Hristo Simeonov EX1 CAPS BIV
FIN*Lumikissan Frodo Reppuli (SIB a) x FIN*Tammikatin Åh Vilken Tjej (SIB gs 24)
177 SIB VII / SIB gs FIN SRK LO FIN*Tammikatin Helmisimpukka Naaras Veteraani Anne Paloluoma 1 NOM BIS
FIN*Lumikissan Frodo Reppuli (SIB a) x FIN*Tammikatin Åh Vilken Tjej (SIB gs 24)
178 SIB VII / SIB ns FI SK RX 14 Yandex Sibirskoe Chudo Uros Premior Hristo Simeonov EX1 CAPIB
Batist Sibirskoye Chudo (SIB ns 24) x Seraphima Sibirskoye Chudo (SIB n 24)
179 SIB VII / SIB ds 22 FI SK LO 15 FI*Cherrytail's X-Man Uros Kastraatti Hristo Simeonov EX1 CAP
FI*Lumikissan Nopsajalka (SIB ns 03 24) x FI*Cherrytail's Nancy Sinatra (SIB g)
180 SIB VIII / SIB ds 09 24 FI SK LO 14 FI*ArcticWilds Goofy Uros Grand International Champion Linda Riekstina EX1 CACS
FIN*Villan Don Marcello (SIB n 02 21) x FI*ArcticWilds Babyface Beagle (SIB fs 24)
181 SIB VIII / SIB ns 03 24 FI SRK LO 13 FI*Lumikissan Nopsajalka Uros Supreme Champion Linda Riekstina KM BIV NOM BIS
FI*Tassutuvan Al Capone (SIB ds 03 24) x FI*Lumikissan Fortuna (SIB fs)
182 SIB VIII / SIB fs 03 FI SK LO 15 FI*Cherrytail's Xenia Naaras Avoin Linda Riekstina EX1 CAC
FI*Lumikissan Nopsajalka (SIB ns 03 24) x FI*Cherrytail's Nancy Sinatra (SIB g)
183 SIB VIII / SIB gs 09 24 FI SK LO 16 FI*Cherrytail's Zorana Naaras Pennut 4-7 kk Linda Riekstina EX2
FI*Cherrytail's Orpheus (SIB ds 03 24) x FI*Cherrytail's Umika (SIB g 09)
184 SIB VIII / SIB fs 09 24 FI SK LO 15 FI*Sippan's LumiSade Naaras Pennut 4-7 kk Linda Riekstina EX1 NOM
FI*Cherrytail's SpecialBoy (SIB ns 09) x FI*Tammikatin Madame Sisu (NEM g 21)
185 TUA II / TUA n 09 FI SK LO 15 FI*Josmarin Leia Naaras Champion Marjatta Koskenkangas EX1 CACIB
FI*Josmarin Ieremija (TUA w) x FI*Nazarlik Zeta Orionis (TUA f)
186 TUA III / TUA n 24 FI SK LO 15 FI*Felesin Erja Lyytinen Naaras Champion Hristo Simeonov Abs
FI*Elekatin Superman (TUA as 24) x FI*Josmarin Innusha (TUA n)
187 TUA III / TUA n 24 FI SK LO 16 FI*Felesin Handsome Uros Pennut 4-7 kk Hristo Simeonov EX1
FI*Elekatin Deep Blue Sea (TUA a) x FI*Felesin DeaAmoris (TUA f 24)
188 TUA III / TUA n 24 FI SK LO 15 FI*Felesin Jarkko Ahola Uros Kastraatti Hristo Simeonov EX1 CAP
FI*Elekatin Superman (TUA as 24) x FI*Josmarin Innusha (TUA n)
189 TUA IV / TUA n 09 22 FI SK LO 15 Jack Le Grizzli de Saint Paër Uros Champion Linda Riekstina EX1 CACIB
Hakuna Matata de Chyoui Lhan (TUA w) x J'iroquoise de Saint Paër (TUA n 02)
190 TUA V / TUA d 24 FI SK LO 15 FI*Felesin Amor Naaras Avoin Marjatta Koskenkangas EX1 CAC
FI*Elekatin Rosso Ruben (TUA d 24) x FI*Felesin DeaAmoris (TUA f 24)
191 TUA V / TUA d 24 FI SK LO 16 FI*Felesin Magnificent Uros Pennut 4-7 kk Marjatta Koskenkangas EX1 BIV
FI*Elekatin Deep Blue Sea (TUA a) x FI*Felesin DeaAmoris (TUA f 24)
192 TUA V / TUA f FI SK LO 16 FI*Felesin Beautiful Naaras Pennut 4-7 kk Marjatta Koskenkangas EX1
FI*Elekatin Deep Blue Sea (TUA a) x FI*Felesin DeaAmoris (TUA f 24)
193 TUA V / TUA e 24 FI SK LO 15 FI*Felesin Eicca Toppinen Uros Kastraatti Marjatta Koskenkangas EX2
FI*Elekatin Rosso Ruben (TUA d 24) x FI*Elekatin Fiona Khur (TUA e 22)
194 TUA V / TUA d 24 FI SK LO 15 FI*Felesin Marco Hietala Uros Kastraatti Marjatta Koskenkangas EX1 CAP
FI*Elekatin Rosso Ruben (TUA d 24) x FI*Elekatin Fiona Khur (TUA e 22)
195 TUA IX / TUA w 64 FI SK LO 14 FI*Felesin Regina Naaras Grand International Champion Linda Riekstina Abs
FI*Josmarin Ieremija (TUA w) x FI*Felesin DeaAmoris (TUA f 24)
196 TUA IX / TUA w 64 FI SK LO 14 FI*Felesin Angeli Naaras International Champion Linda Riekstina EX1 CAGCIB NOM
FI*Josmarin Ieremija (TUA w) x FI*Felesin DeaAmoris (TUA f 24)
197 TUA IX / TUA w 63 FI SK LO 16 FI*Felesin Snow Queen Naaras Pennut 4-7 kk Linda Riekstina EX1
FI*Gildemin Big Benjamin (TUA w) x FI*Elekatin Fiona Khur (TUA e 22)
198 BEN n 22 FI SK LO 16 Like a Prayer des Griffes de Feu Naaras Nuoret 7-10 kk Anne Paloluoma EX1 NOM
Impresario des Griffes de Feu (BEN n 24) x Brownsugar Rhanya Forever (BEN n 24)
199 BEN n 22 FI SK RX 15 CattiCartano Hemlock Uros International Premior Anne Paloluoma EX1 CAGPIB
CattiCartano Snow Mountain Prince (BEN n 24 33) x FIN*CattiCartanon Nefertari (BEN n 24)
200 BEN n 22 FI SRK LO FI*Leokatin Elovena Naaras Premior Anne Paloluoma Abs
Glitterglam Arctic River (BEN n 22 33) x FIN*Leokatin Blanca (BEN n 24)
201 BEN n 24 Fairy Queen's Quick Runner Uros Grand International Champion Anne Paloluoma EX1 CACS
Junglewhisper Rhapsody In Rock (BEN n 24) x Fairy Queen's Lovely Rita (BEN n 24)
202 BEN n 24 FIN SRK RX S*Gold Glitter's A Season Uros Supreme Premior Anne Paloluoma KM
Farup Mephisto (BEN n 24) x Silverspirit's Kilya (BEN n 24)
202 BEN n 24 FIN SRK RX S*Gold Glitter's A Season Uros Veteraani Marek Chadaj 3
Farup Mephisto (BEN n 24) x Silverspirit's Kilya (BEN n 24)
203 BEN n 24 S*SoFo Cat's Fiona Naaras International Premior Anne Paloluoma EX1 CAGPIB BIV NOM
S*Leopardettes Idefix (BEN n 24) x S*Leopardettes Astra (BEN n 24)
204 BEN n 24 S*Hot Stuff Zulu Naaras Premior Anne Paloluoma EX1 CAPIB
Silverspirit's Han Solo (BEN n 24) x S*Bonnea's Big Heartbreaker (BEN n 24)
205 BLH n FI SK RX 15 Kant of Baltic Breeze Uros Avoin Anne Paloluoma EX1 CAC
Your Majesty Xander Stunning (BLH o) x Cassiopeya of Baltic Breeze (BLH a)
206 BLH n FI SK RX 16 FI*Treselle's Espresso Uros Pennut 4-7 kk Anne Paloluoma EX1
FI*Treselle's Walton Brown (BLH b) x Britimanti Bubble Blue (BLH a 03)
207 BLH b FI SRK RX 14 FI*Treselle's Walton Brown Uros Avoin Juan José Martinez Vizcaino EX1 CAC
Belten's Don Sebastian (BSH c) x Belten's Sofina (BSH o)
208 BLH b FI SRK RX 14 FI*Treselle's Xanthus Uros Kastraatti Juan José Martinez Vizcaino Abs
Belten's Don Sebastian (BSH c) x FI*Treselle's Masterpiece (BSH q)
209 BLH d 24 FI SK RX 15 FI*Safra's Roly-Poly Uros Nuoret 7-10 kk Anne Paloluoma BLH d
FI*Saranellan Eddie (BSH n) x FI*Safra's Efraimintytär Pitkätossu (BSH f 22)
210 BLH b 03 FI SK RX 16 FI*Treselle's Cappuccino Naaras Pennut 4-7 kk Anne Paloluoma EX1
FI*Treselle's Walton Brown (BLH b) x Britimanti Bubble Blue (BLH a 03)
211 BML I / BML ns 11 31 FI SK RX 15 FI*Kissamummon Helmiaamun Valo Uros Champion Juan José Martinez Vizcaino EX1 CACIB BIV
Samurai Momoiro, CZ (BML ds 11) x FI*Kissamummon Keiju Lammenpei (BML ns 11 31)
212 BML I / BML ns 11 31 FI SK LO 16 FI*Kissamummon Pieni Onnen Häivähdys Uros Pennut 4-7 kk Juan José Martinez Vizcaino EX1
FI*Kissamummon Onnen hetki (BML ns 11 31) x FI*Kissamummon Pikku Rakas (BML as 11 31)
213 BML I / BML ns 11 31 FI SK LO 16 FI*Kissamummon Pieni Onnen Pisara Naaras Pennut 4-7 kk Juan José Martinez Vizcaino EX1
FI*Kissamummon Onnen hetki (BML ns 11 31) x FI*Kissamummon Pikku Rakas (BML as 11 31)
214 BSH a FI SRK LO FI*Coventry's Endymion Uros Grand International Champion Anne Paloluoma EX1 CACS
Belten's Don Sebastian (BSH c) x FIN*Sinisilkin Inkivääri (BSH g)
215 BSH a FI SK LO 14 FI*Feronian Indigo Uros Avoin Anne Paloluoma EX1 CAC
FI*Feronian Heliotropium (BSH a) x FI*Feronian Gabriella (BSH f)
216 BSH e FI SK RX 15 FI*SamBelle's Storm in the Desert Uros Avoin Juan José Martinez Vizcaino EX1 CAC
FI*Treselle's Walker Bighead (BSH o) x Alice Blue Pancy (BSH g 33)
217 BSH e FI SK LO 15 FI*Brinelly Angelo Nico Uros Nuoret 7-10 kk Juan José Martinez Vizcaino EX1
FI*Gimmie's Magnanimous (BSH p) x Countess of Noblesse Oblige (BSH e)
218 BSH ns 11 FI SK LO 15 FI*Helmiinan Hupakko Naaras Kastraatti Anne Paloluoma EX1 CAP
S*Esteticas Arthur (BSH ns 11) x FIN*Gnome's Epsilon Indi (BSH ns 11)
219 BSH ns 22 62 FI SK LO 15 FI*Kipardi's Khaleesi Naaras Kastraatti Juan José Martinez Vizcaino EX1 CAP
FI*Gimmie's Aristocracy (BSH ns 22) x FI*Kipardi's Cygni (BSH ns 24)
220 BUR n FI SRK LO 14 S*Lovestory's Triumph Tiger Uros International Champion Anne Paloluoma EX1 CAGCIB NOM
S*Bonnea's Elwiz (BUR d) x S*ulzix Principessa Gavia (BUR f)
221 BUR n FI SRK LO 13 FI*Flea's Tumu Tahito Uros Avoin Anne Paloluoma Abs
FI*Flea's Pele Koa Kealoha (BUR b) x FI*Flea's Fenua Nehenehe (BUR f)
222 BUR n FI SK LO 15 FI*Lilac's HRH King Hassan Uros Avoin Anne Paloluoma EX1 CAC
FI*Bumpulina Wilberforce (BUR n) x FI*Lilac's Esmeralda Gypsygirl (BUR n)
223 BUR n FI SRK LO FI*Millamarin Hoo Moilanen Uros International Premior Anne Paloluoma EX1 CAGPIB
Bjelke's Niilo (BUR b) x FIN*Arbiter Esterina (BUR a)
224 BUR n FI SRK LO 13 Bjelke's Givenchy Uros Premior Anne Paloluoma EX1 CAPIB BIV
Bjelke's Ali Baba (BUR n) x Taiko Charlesbur, CZ (BUR f)
225 BUR n FI SRK LO FI*Lilac's Esmeralda Gypsygirl Naaras Kastraatti Anne Paloluoma EX1 CAP
FI*Ilovuon Cyanicula gemmata (BUR a) x Bjelke's So Long (BUR b)
226 BUR a FI SRK LO 13 FI*ZirCat's Irwin Goodman Uros Grand International Champion Juan José Martinez Vizcaino EX1 CACS
Laurin von Tali (BUR n) x FI*ZirCat's Hidden Fantasy (BUR c)
227 BUR b FI SK LO 15 FI*Hokkuspokkus Bit'O'Honey Naaras Nuoret 7-10 kk Juan José Martinez Vizcaino EX1
FI*Pardofelis Ro Väl (BUR b) x FI*Seirene Polina (BUR f)
228 BUR d FI SK LO 15 FI*Feirefiz Love Bites Uros Nuoret 7-10 kk Juan José Martinez Vizcaino EX1 NOM BIS
FI*Seirene Rafiki (BUR n) x FI*Feirefiz Diamonds And Rust (BUR g)
229 BUR d FI SK LO 15 FI*Feirefiz Fire It Up Uros Pennut 4-7 kk Juan José Martinez Vizcaino EX1 NOM BIS
Zaffiro Kratti (BUR b) x FI*Feirefiz Silver Lining (BUR j)
230 BUR h FI SK LO 15 FI*Pikkukuun Daisy Doo Naaras Kastraatti Juan José Martinez Vizcaino EX1 CAP
FI*Aficats Don't Mess With ME! (BUR b) x FI*Pikkukuun Biscuit (BUR h)
231 CHA FIN SRK LO FIN*Jääkukan Marie-Antoinette Naaras Grand International Champion Juan José Martinez Vizcaino EX1 CACS
FIN*BleudeBess Oiseau de Feu (CHA ) x FIN*Souriant Crème de Cassis (CHA )
231 CHA FIN SRK LO FIN*Jääkukan Marie-Antoinette Naaras Veteraani Marek Chadaj 2
FIN*BleudeBess Oiseau de Feu (CHA ) x FIN*Souriant Crème de Cassis (CHA )
232 CHA FI SRK LO 13 FI*Sinimirrin Bernard Uros International Champion Juan José Martinez Vizcaino EX1 CAGCIB
IT*Troubadour del Sogno Blu (CHA ) x FI*Sinimirrin Tiinu (CHA )
233 CHA FIN SRK LO FIN*Keijuhovin Boromir Ponteva Uros Grand International Premior Juan José Martinez Vizcaino EX1 CAPS
Blue Velvet des Felins D'Isa (CHA ) x FIN*Souriant Anisette Ma Petite (CHA )
234 CYM 53 / CYM e 09 53 FI SK RX 14 FI*KehRuun Aisha Naaras Grand International Champion Anne Paloluoma EX1 CACS
Brodnax Play It Again Sam (MAN e 03 22 53) x FIN*D'manns Uska Dara (CYM g 03 53)
235 EUR w 64 FI SK RX 15 FI*Lumihelmen Herrasmies Uros Nuoret 7-10 kk Anne Paloluoma EX1
FI*Pinkkitassun Brunetto (EUR n 22) x FI*Lumihelmen Felis Fanfare (EUR w)
236 EUR d FI SRK RX 13 FI*Kassilan Suviyön Shamaani Uros International Champion Juan José Martinez Vizcaino EX1 CAGCIB
Maahinen (EUR d) x FI*Honey's Merinque (EUR g 23)
237 EUR f FI SRK RX 14 Siiri Naaras Premior Juan José Martinez Vizcaino EX1 CAPIB
238 EUR f 24 FI SRK RX 13 FI*Feronian Felicia Naaras Supreme Champion Anne Paloluoma Abs
FI*Feronian Vincent Victoriano (EUR n 22) x FI*Feronian Angelica (EUR g 24)
239 EUR ns 22 FI SK RX 15 FI*Lumihelmen Glissando Naaras Avoin Anne Paloluoma EX1 CAC
FI*Taikapeikon Armas P. (EUR ns) x FI*Lumihelmen Delicato (EUR ns 22)
240 EUR ns 23 FI SRK RX 14 FI*Kassilan Taattu Tonttu Uros Champion Anne Paloluoma EX1 CACIB
FI*Kassilan Mighty Mouse (EUR ns 24) x FI*Honey's Merinque (EUR g 23)
241 EUR as 23 FI SK RX 14 FI*Kiipun Shadow of the Wind Naaras International Champion Anne Paloluoma EX1 CAGCIB
FI*Kassilan Suvun Salarakas (EUR a 24) x FI*Kassilan Lystikäs Lyyli (EUR ns 23)
242 KOR FI SRK LO FI*Melodian Tulaya Naaras Supreme Champion Juan José Martinez Vizcaino KM BIV NOM BIS
Gentlegift's Xuwicha (KOR ) x Ebony Labradorit (KOR )
243 KOR FI SRK LO FI*Melodian Unakan Uros International Champion Juan José Martinez Vizcaino EX1 CAGCIB
Gentlegift's Xuwicha (KOR ) x FI*Poison's Chuan mong (KOR )
244 KOR FI SK LO 15 FI*Kattihovin Zehi Zeitakuhin Naaras Avoin Juan José Martinez Vizcaino EX1 CAC
FI*Mythai Palat Pai Jit (KOR ) x FI*Cisseli's Gluay maai (KOR )
245 KOR FI SK LO 15 FI*Melodian Dara Naaras Avoin Juan José Martinez Vizcaino Abs
FI*Melodian Unakan (KOR ) x Electra Emerald Beauty (KOR )
246 KOR FI SK LO 15 FI*Melodian Ekamai Naaras Nuoret 7-10 kk Juan José Martinez Vizcaino EX1
FI*Mythai Palat Pai Jit (KOR ) x FI*Melodian arisaraa (KOR )
247 KOR FI SK LO 15 FI*Melodian Euua Naaras Nuoret 7-10 kk Juan José Martinez Vizcaino Abs
FI*Mythai Palat Pai Jit (KOR ) x FI*Melodian arisaraa (KOR )
248 KOR FI SK LO 15 FI*Mythai Busaya Bao Naaras Nuoret 7-10 kk Juan José Martinez Vizcaino EX2
FI*Tatsutan Urho Brava-Saman (KOR ) x FI*Mythai Ornanong Sa-Mon (KOR )
249 KOR FIN SRK LO FIN*Hovikissan iat Jaao Naaras Supreme Premior Juan José Martinez Vizcaino KM BIV NOM BIS
FIN*Pipsa's Chaou-Nah (KOR ) x FIN*Seirene Amarindra (KOR )
249 KOR FIN SRK LO FIN*Hovikissan iat Jaao Naaras Veteraani Marek Chadaj 1 NOM
FIN*Pipsa's Chaou-Nah (KOR ) x FIN*Seirene Amarindra (KOR )
250 KOR FI SRK LO FI*Melodian Thanit Uros International Premior Juan José Martinez Vizcaino EX1 CAGPIB NOM BIS
Gentlegift's Xuwicha (KOR ) x Ebony Labradorit (KOR )
251 KOR FI SRK LO 14 FI*Kattihovin Urusai Masukotto Uros Kastraatti Juan José Martinez Vizcaino EX1 CAP
DK*Meejai Been Fan-Fayo (KOR ) x FI*Cisseli's Gluay maai (KOR )
252 KOR FI SRK LO 14 FI*Melodian arisaraa Naaras Kastraatti Juan José Martinez Vizcaino EX1 CAP
DK*Meejai Been Fan-Fayo (KOR ) x FI*Poison's Chuan mong (KOR )
253 MAN 51-52 / MAN a 09 52 FI SK RX 14 FI*Meamoons MX A Be Yourself Uros Premior Juan José Martinez Vizcaino Abs
FIN*Conan Jabur (MAN f 03 22 54) x Yamasee MX S Feliz (MAN f 09 52)
254 OCI n 24 FIN SRK LO FIN*Moosegrove Phoenix Uros Supreme Champion Juan José Martinez Vizcaino KM BIV NOM BIS
S*Vargagården's Sisu Maxwell JR (OCI b 24) x FIN*Moosegrove Escuro Elegante (OCI n 24)
255 OCI n 24 FI SRK LO FI*Moosegrove Dream On Naaras Supreme Champion Juan José Martinez Vizcaino KM
FIN*Moosegrove Phoenix (OCI n 24) x FI*Recknagel Harski China Rose (OCI o 24)
256 OCI n 24 FI SK LO 15 FI*Topspot Lucifero Magnifico Uros Avoin Juan José Martinez Vizcaino EX1 CAC
FIN*Rollick Be Quick Or Be Dead (OCI ns 24) x FI*Topspot Grumpy The First (OCI o 24)
257 OCI b 24 FIN SRK LO FIN*Moosegrove Kókiri Uros Supreme Champion Anne Paloluoma KM
Ocivalley Starfare Gem (OCI n 24) x FIN*Moosegrove Escuro Elegante (OCI n 24)
257 OCI b 24 FIN SRK LO FIN*Moosegrove Kókiri Uros Veteraani Marek Chadaj 1 NOM BIS
Ocivalley Starfare Gem (OCI n 24) x FIN*Moosegrove Escuro Elegante (OCI n 24)
258 OCI b 24 FI SRK LO FI*Moosegrove Ad Victoriam Naaras Supreme Champion Anne Paloluoma KM NOM
S*Vargagården's Sisu Maxwell JR (OCI b 24) x FIN*Moosegrove Escuro Elegante (OCI n 24)
259 OCI b 24 FI SK LO 15 FI*Topspot JoyfulJoke of Solstice Uros Grand International Champion Anne Paloluoma EX1 CACS BIV
FIN*DarrenCat Davy Crockett (OCI o 24) x FI*Topspot C.Loureiroi (OCI b 24)
260 OCI b 24 FI SK LO 15 FI*Embrace Khaleesi of the Great Catnip Sea Naaras Nuoret 7-10 kk Anne Paloluoma DISQ
FI*Embrace Good King Wenceslas (OCI c 24) x FI*Lirukallion Kissoista Suurin (OCI n 24)
261 OCI b 24 FI SK LO 15 FI*WiliWilla Orange Tip Naaras Nuoret 7-10 kk Anne Paloluoma EX1
Wild'n Sweet Only One (OCI b 24) x FI*Amas Marie Curie (OCI b 24)
262 OCI b 24 FI SK LO 15 FI*Woodcocks Sweet Lady Luck Naaras Pennut 4-7 kk Anne Paloluoma EX1 BIV NOM
FIN*Moosegrove Kókiri (OCI b 24) x Pikespeak Estrella of Woodcocks (OCI ns 24)
263 OCI b 24 FIN SRK RX FIN*Moosegrove Conquistatore Uros Supreme Premior Anne Paloluoma KM NOM
FIN*Martinic Runaway Boy (OCI c 24) x FIN*Moosegrove Abigail (OCI ns 24)
263 OCI b 24 FIN SRK RX FIN*Moosegrove Conquistatore Uros Veteraani Marek Chadaj 2
FIN*Martinic Runaway Boy (OCI c 24) x FIN*Moosegrove Abigail (OCI ns 24)
264 SNO a 05 FI SK RX 16 HR*Adriasnow Vale Glamourgan Naaras Nuoret 7-10 kk Anne Paloluoma EX1
Kiabindhi Snow King (SNO a 05) x Alpinestar's White Sox Dakota (SNO n 05)
265 ABY n FI SK LO 16 PL*Adalbertus Theodor Uros Nuoret 7-10 kk Lena Chapman EX1 NOM BIS
Cliff aus Abusir (ABY a) x Hayati Elegy (ABY n)
266 ABY a FI SK LO 14 FI*Link Mochweo Blou Uros Grand International Champion Lena Chapman EX1 CACS NOM BIS
FI*Link Moses (ABY n) x FI*Link Zenebe Mau (ABY o)
267 ABY a FI SK LO 15 FI*Woodcocks Sweet Talker Naaras Pennut 4-7 kk Lena Chapman EX1
FI*Link Mochweo Blou (ABY a) x FI*Link Sanaa Raziya (ABY n)
268 ABY p FI SK LO 15 S*Saivokattens Mittumari Naaras Avoin Marek Chadaj EX1 CAC
SE*Kanelsnurran's Farbror Blå (ABY a) x S*Abbey Garden Lady Silver Sakura (ABY ps)
269 ABY p FI SK LO 15 FI*Woodcocks Pride and Joy Uros Pennut 4-7 kk Marek Chadaj EX1 NOM
FI*Link Mochweo Blou (ABY a) x FI*Link Sanaa Raziya (ABY n)
270 ABY as S*Blytens Guy Bleu Uros Pennut 4-7 kk Lena Chapman EX1
FI*Kassilan B-I-N-G-O (ABY os) x S*Blytens Luna (ABY a)
271 ABY os FI SK LO 15 FI*Taiga-Kissat Silver Diamond Uros Pennut 4-7 kk Marek Chadaj EX1
FI*Kassilan B-I-N-G-O (ABY os) x S*Saivokattens Hopea Helmi (ABY ns)
272 ABY os FI SK LO 14 FI*Kassilan Beach Bandit Uros Kastraatti Marek Chadaj Abs
S*Saivokattens Hopea Pyry (ABY ns) x FI*Dweia's Blachder Ddedwydd (ABY os)
273 BAL c FI SRK LO FI*BaliDancer's Caya Naaras Supreme Champion Marteinn Tausen Abs
By-Aristotle Azay Le Rideau (BAL b) x FI*BaliDancer's Anastasia (BAL c)
274 CRX I / CRX n FI SK LO 15 FI*Peppycat's Luke Skywalker Uros Champion Marteinn Tausen EX1 CACIB
FI*KittyLady's Nutty Pumpkin (CRX n) x FI*Ballerina's Odette (CRX fs)
275 CRX I / CRX a FI SRK RX FI*Angelfalls Étoile Azurée Uros Avoin Marteinn Tausen EX1 CAC
DK*Blytt Ducati (CRX b) x Guess du Cat Amaran (CRX n)
276 CRX I / CRX n FI SRK LO Changes Ziggy Stardust Uros International Premior Marteinn Tausen EX1 CAGPIB NOM
FI*Windseeker Ximon Redstone (CRX d) x AngelWaves My Dreams of Changes (CRX n 09)
277 CRX II / CRX n 03 FI SK RX 15 FI*Piupaws Private Uros Champion Marek Chadaj Abs
S*Rexture Wig Wam (CRX d 03) x FI*Piupaws Xbox (CRX )
278 CRX II / CRX a 02 62 FI SK LO 15 FI*FunkyJam's Upupa Epops Naaras Avoin Marek Chadaj EX1 CAC NOM
FI*Piupaws Pathways of Sekhmet (CRX n 03) x FI*FunkyJam's Blue Dove (CRX a 09)
279 CRX II / CRX n 03 FIN SRK LO FIN*Piupaws Krafla Uros Supreme Premior Marek Chadaj KM
YAS-53 Yam Yam-of-sleggja (CRX n) x FIN*Piupaws (Nice Voice...) (CRX n 03)
279 CRX II / CRX n 03 FIN SRK LO FIN*Piupaws Krafla Uros Veteraani Marteinn Tausen 2
YAS-53 Yam Yam-of-sleggja (CRX n) x FIN*Piupaws (Nice Voice...) (CRX n 03)
280 CRX II / CRX n 03 FI SRK LO 14 FI*Piupaws Pathways of Sekhmet Uros Grand International Premior Marek Chadaj EX1 CAPS NOM
Puraffection's Paras Punainen (CRX d 03 24) x FI*Piupaws Song of Sekhmet (CRX n 01 21)
280 CRX II / CRX n 03 FI SRK LO 14 FI*Piupaws Pathways of Sekhmet Uros Siitos Rotukirjaus Kissaliitto
Puraffection's Paras Punainen (CRX d 03 24) x FI*Piupaws Song of Sekhmet (CRX n 01 21)
281 CRX III / CRX f 24 FI SK LO 15 FI*Piupaws Fire & Soul of Sekhmet Naaras Nuoret 7-10 kk Lena Chapman EX1
FI*Piupaws Pathways of Sekhmet (CRX n 03) x FI*Piupaws Firefly (CRX e 24)
282 CRX III / CRX d 22 FI SRK LO 14 FI*KittyLady's Sex On The Beach Uros Grand International Premior Lena Chapman EX1 CAPS
SpiritCat Prince Charming (CRX w) x FI*KittyLady's Vickie Lynn (CRX f)
283 CRX IV / CRX g 03 FI SRK LO FI*VeeKasin Miss Nettles Naaras Premior Lena Chapman EX1 CAPIB BIV NOM
FI*Framillan Cunning thunder (CRX bs) x FI*Jip-Jap'n Unknown Mermaid (CRX g 03)
284 CRX IV / CRX d 03 FI SRK LO 13 FI*Angelfalls Spider From Mars Uros Kastraatti Lena Chapman EX1 CAP
Changes Ziggy Stardust (CRX n) x FI*Dactylis Marina Borrill (CRX f 03 24)
285 CRX IV / CRX fs 03 FI SK LO 14 FI*Ballerina's Lilac Fairy Naaras Kastraatti Lena Chapman EX1 CAP
FI*Lubavan Ceres (CRX a 02 33) x FI*Sweetpurr's Rice Krispies (CRX fs)
286 CRX IV / CRX f 02 62 FI SK LO 14 FI*Huissin Pebble Beach Naaras Kastraatti Lena Chapman EX2
FI*Alchemist Walt Disney (CRX e 02) x FI*Huissin Augusta Soldan (CRX f 03)
287 CRX V / CRX n 24 FI SK LO 15 FI*Sweetpurr's 'Cuz I Can Uros International Champion Marek Chadaj EX1 CAGCIB
Selena Light's Russian Lover (CRX n) x Pixie Fay Battle Under Stars (CRX n 24)
288 CRX V / CRX n 24 FI SK LO 15 FI*Piupaws Svetlana Rönkkö Naaras Avoin Marek Chadaj EX1 CAC
FI*Piupaws Omega Supreme (CRX n 24) x FI*Piupaws Antsku (CRX n 24)
289 CRX VI / CRX ns 03 24 FI SK LO 14 FI*Spectrolite Ritariperhonen Uros Supreme Champion Marteinn Tausen KM NOM
Puraffection's Paras Punainen (CRX d 03 24) x FI*Spectrolite Dum Spiro Spero (CRX fs 03 24)
290 CRX VI / CRX n 01 21 62 FI SK LO 15 FI*Piupaws Twister of Sekhmet Uros Nuoret 7-10 kk Marteinn Tausen EX1
FI*Piupaws Pathways of Sekhmet (CRX n 03) x FI*Piupaws Twisted Sister (CRX n 02 21)
291 CRX IX / CRX w 62 FI SRK LO 14 FI*KittyLady's Tom Collins Uros Supreme Champion Lena Chapman KM
SpiritCat Prince Charming (CRX w) x FI*KittyLady's Vickie Lynn (CRX f)
292 DRX III / DRX ds FI SK LO 15 SE*Ternas Jussi Björling Uros Avoin Marteinn Tausen EX1 CAC
S*Wicked Witch Saturnus (DRX n) x SE*Ternas 5 Athena (DRX ds)
293 DRX III / DRX g FI SRK LO 14 FI*Åbodas Ninja Naaras International Premior Marteinn Tausen EX1 CAGPIB NOM
SE*Amor Regis Marius (DRX es 22) x FI*Åbodas Mai (DRX a)
294 DRX IV / DRX g 03 FI SK LO 16 FI*Avariel Maniola Naaras Pennut 4-7 kk Marek Chadaj EX1
FI*Quiero Rillo (DRX a 09) x FI*Avariel Jazz (DRX g 09 21 33)
295 DRX VIII / DRX ns 09 21 32 FI SK LO 15 FI*Zhamiran Kitty my love Naaras Nuoret 7-10 kk Marek Chadaj EX1
FI*Inkaliljan Flubbadubba (DRX n 09 32) x FI*Zhamiran Ezma (DRX bs 21 32)
296 DRX VIII / DRX n 03 21 31 FI SK LO 14 FI*Riepujengin Veni Vidi Vici Uros Grand International Premior Marek Chadaj EX1 CAPS
FI*Riepujengin A Le.Cat (DRX a 24) x FI*Riepujengin Ilmi IhaLempi (DRX f 09)
297 OLH o 03 Jacob de la Cour Divine Uros Premior Marteinn Tausen EX1 CAPIB
Almost Heaven's Caligula (OLH b 03) x Hello Kitty de la Cour Divine (SIA j 03)
298 OSH n FI SK LO 15 FI*Ori-Katin Rip Kirby Uros Pennut 4-7 kk Marek Chadaj EX1
Pharoahsgems Sinuhe of Kelmikerhon (SIA n) x FI*Ori-Katin Pussy Katnip (OSH f)
299 OSH n FI SK LO 15 FI*Bigear Black Label Uros Kastraatti Marek Chadaj Abs
Phoenix Arakan, CZ (OSH n 25) x FI*Bigear Princess Juliet (OSH fs 24)
300 OSH a FI SRK LO 14 FI*LoudMeow Lady Starstruck Naaras International Premior Marteinn Tausen EX1 CAGPIB
Yrttitarhan Maitikka (OSH p 24) x S*Sandvretens Syrah (OSH a 25)
301 OSH f FI SK LO 15 FI*BlackDevil's Dark Schakaliina Naaras International Champion Marteinn Tausen EX1 CAGCIB
Azorez Gwaihir The Windlord (SIA a) x FI*Laurinda Carmen Creme Brulee (OSH f)
302 OSH f FI SRK RX FI*Santuzzan Miss Saigon Naaras Supreme Premior Marteinn Tausen KM
FIN*Kattilan Mara Katti (OSH n 25) x I*Profiles Organza (SIA f)
303 OSH h FI SRK RX FI*Skazki Sametti Tigrovna Naaras Grand International Premior Marek Chadaj EX1 CAPS
Felitan Tiger Woods (OSH as 25) x FI*Skazki Polgara (OLH h 24)
304 OSH n 25 FI SRK RX FI*Santuzzan Maestro Uros Supreme Champion Lena Chapman KM
FIN*Kattilan Mara Katti (OSH n 25) x I*Profiles Organza (SIA f)
305 OSH n 25 FIN SRK RX FIN*Pinokin Hesperos Uros Supreme Premior Lena Chapman KM
Purrsia Chief Oshkosh (OSH n 25) x FIN*Kattilan Wise Virgin (OSH c)
305 OSH n 25 FIN SRK RX FIN*Pinokin Hesperos Uros Veteraani Marteinn Tausen 1 NOM BIS
Purrsia Chief Oshkosh (OSH n 25) x FIN*Kattilan Wise Virgin (OSH c)
306 OSH n 25 FI SRK LO 13 Phoenix Arakan, CZ Uros Kastraatti Lena Chapman EX1 CAP NOM BIS
(N)Coco Chanel's Dracula, JW, DSM (OSH n 25) x Entre Nous YesWeCat, SK (OSH c)
307 OSH a 25 FI SRK LO 14 FI*LoudMeow Stella by Starlight Naaras International Premior Marek Chadaj EX1 CAGPIB NOM BIS
Yrttitarhan Maitikka (OSH p 24) x S*Sandvretens Syrah (OSH a 25)
308 OSH b 24 FI SRK LO 13 Akita Ha Kuna*PL Naaras Grand International Champion Marteinn Tausen EX1 CACS
Purrfect Garfield (OSH c 22) x Harada Ari-Gan*PL (OSH h 25)
309 OSH b 25 FI SRK LO FI*Jalecat's MiLady May Naaras Supreme Champion Marteinn Tausen KM
Timille Velvet Valentine (OSH c 24) x FI*Jalecat's Fiona (BAL b 21)
310 OSH d 24 FI SK LO 15 FI*BlackDevil's RedBull Uros International Champion Marek Chadaj EX1 CAGCIB
Azorez Gwaihir The Windlord (SIA a) x FI*Laurinda Carmen Creme Brulee (OSH f)
311 OSH d 24 FI SK LO 15 FI*Choose DareDeVill Uros Nuoret 7-10 kk Marek Chadaj EX1
FI*Choose Xoo Cute To Be True (OSH n 03 24) x FI*Choose Sims à la Bimba (OSH f)
312 OSH d 24 FI SK LO 15 HU*Okonor Rozsdás Uros Nuoret 7-10 kk Marek Chadaj Abs
HU*Okonor Padlizsán, JW, DSM (OSH c) x HU*Okonor Red Head Woman (OSH h 24)
313 OSH o 24 FI SK LO 15 FI*Orifame Qlemisiin Uros Kastraatti Marteinn Tausen Abs
FI*Orifame Onassis (OSH c 24) x FI*Orifame Mullinmallin (OSH ns 22)
314 OSH bs 25 FI SRK LO FI*Nazarlik XTC Uros Grand International Champion Marek Chadaj EX1 CACS NOM
FI*Santuzzan Maestro (OSH n 25) x FI*Moumouni Aliisa (OSH cs 22)
315 OSH n 03 FI SRK LO 14 FI*Laurinda Othello Savarin Uros Supreme Champion Marek Chadaj KM
FI*Mummeli Dinazinho Sepe (OSH d 25) x FI*Eirenen Cinderella (SIA n 03)
316 OSH f 03 FI SRK LO FI*Mummeli Dinazinha Silvia Naaras Grand International Premior Marek Chadaj EX1 CAPS
FI*Birregin Nantucket Sound (OSH n) x FI*Mummeli Hildazinha Nadine (SIA h 03 21)
317 OSH n 01 21 FI SRK RX 14 FI*Birregin Magaskawee Naaras Supreme Champion Marteinn Tausen KM
HU*Shagio-Chen Palatinus (SIA n 03 21) x FI*Birregin Chihiro (OSH n 03 24)
317 OSH n 01 21 FI SRK RX 14 FI*Birregin Magaskawee Naaras Siitos Rotukirjaus Kissaliitto
HU*Shagio-Chen Palatinus (SIA n 03 21) x FI*Birregin Chihiro (OSH n 03 24)
318 OSH n 02 21 FI SK LO 15 FI*BlackDevil's Sweet Lady Joker Naaras Avoin Marek Chadaj EX1 CAC
Azorez Gwaihir The Windlord (SIA a) x FI*Birregin Magaskawee (OSH n 01 21)
319 OSH n 03 24 FI SK LO 15 FI*BlackDevil's Hunting NightWing Naaras International Champion Marek Chadaj EX1 CAGCIB
Azorez Gwaihir The Windlord (SIA a) x FI*Birregin Magaskawee (OSH n 01 21)
320 OSH b 03 24 FI SK LO 15 FI*BlackDevil's Caramel Harley Quinn Naaras International Champion Marek Chadaj EX1 CAGCIB
Azorez Gwaihir The Windlord (SIA a) x FI*Birregin Magaskawee (OSH n 01 21)
321 OSH e 03 Ivanthes Jjjussi Uros International Champion Lena Chapman EX1 CAGCIB
Ivanthes Iii-Wotan (OSH b) x FIN*Quan Aiki (OSH j 03 24)
322 OSH e 03 24 FI SK LO 15 FI*VeeKasin Solisti Uros Nuoret 7-10 kk Lena Chapman EX1
FI*Choose Xoo Cute To Be True (OSH n 03 24) x FI*Pinewoods Truly Madly Deeply (OSH f 02 21)
323 PEB III / PEB f FI SK RX 15 Fiona Orient Movement Naaras Avoin Lena Chapman EX1 CAC
Koosje van Tutte's Dutch & Delicious (OSH b) x Respecta Del Iris (PEB d 03 33)
324 RUS FI SK LO 15 FI*Zarin Grant Uros Kastraatti Marteinn Tausen Abs
FI*Zarin Simply the Best (RUS ) x FIN*Zarin Querida Mandi (RUS )
325 RUS FI SK LO 15 FI*Zarin Forget-me-not Naaras Avoin Marteinn Tausen EX1 CAC NOM BIS
FI*Zarin Simply the Best (RUS ) x FIN*Zarin Divina Commedia (RUS )
326 RUS FI SRK LO 14 FI*Zarin Onneli Naaras Avoin Marteinn Tausen EX2
Sunnanordica Oberon (RUS ) x FIN*Zarin Taika (RUS )
327 RUS Mr. Purrfect Rosa Glauca *CZ *** Uros Nuoret 7-10 kk Marteinn Tausen Abs
SC &DGC SilverLake Marunarae, DVN, DSM *** (RUS ) x Pavonia Rosa Glauca *CZ *** (RUS )
328 RUS FI SK LO 16 Blue Wind Eternal Flame of Zarin Naaras Nuoret 7-10 kk Marteinn Tausen EX1 BIV NOM
Blue Wind Avalon (RUS ) x Blue Wind Witch of Heaven (RUS )
329 RUS FI SK LO 16 FI*Inkilee Shout at the devil Uros Pennut 4-7 kk Marteinn Tausen EX3
Frank Sheer Love*RU (RUS ) x FI*Inkilee Miss Suvisilmä (RUS )
330 RUS FI SK LO 15 FI*Saraitshikin Amigo Uros Pennut 4-7 kk Marteinn Tausen EX1
Amore di Marchesi*CH (RUS ) x FI*Harmuan Belle Bärlein (RUS )
331 RUS FI SK LO 15 FI*Tcarskii'dvorik Elmeri is for future Uros Pennut 4-7 kk Marteinn Tausen EX2
FI*Tcarskii'dvorik Uh - ty! (RUS ) x Katzenhof Hope (RUS )
332 RUS FI SK LO 15 FI*BlueLair's Gabriella Naaras Pennut 4-7 kk Marteinn Tausen EX1 BIV NOM BIS
Amore di Marchesi*CH (RUS ) x FI*BlueLair's Zina (RUS )
333 RUS FI SK LO 14 FI*Zarin Simply the Best Uros International Premior Marteinn Tausen EX1 CAGPIB
FI*Zarin Illyria (RUS ) x IT*Kind of Blue Virgin (RUS )
334 RUS FI SRK LO FI*Hana-Bi Timur Uros Kastraatti Marteinn Tausen EX1 CAP
FI*Muskatz's Beethoven (RUS ) x FI*Hana-Bi Taikatalvi (RUS )
335 SIA n SE*Ediecats Madison Naaras International Champion Lena Chapman EX1 CAGCIB
HU*Imladris Indil Forseti (SIA n) x Edie (SIA c)
336 SIA n SE*Ediecats Sydney Naaras Nuoret 7-10 kk Lena Chapman EX1
Sala's Orientals Irving, JW (SIA b) x SE*Ediecats Madison (SIA n)
337 SIA a FI SRK LO FI*Pinokin Kharon Uros Grand International Premior Marek Chadaj EX1 CAPS
FIN*Baila-Bailan Ei Vaiskaan (SIA c) x FIN*Nanoukin Ain't No Saint (SIA n 21)
338 SIA b FI SK LO 15 FI*BlackDevil's White Viper Naaras International Champion Marek Chadaj EX1 CAGCIB
Azorez Gwaihir The Windlord (SIA a) x FI*Laurinda Carmen Creme Brulee (OSH f)
339 SIA b FI SRK LO FI*Clamoris Humbert Uros Grand International Premior Marek Chadaj Abs
N*Himmeltinden's Madcon (SIA d 21) x FI*Clamoris Fabricia (OSH b 22)
340 SIA c FI SK LO 14 FI*Plan-A Jussi Murikka Uros Grand International Champion Marteinn Tausen EX1 CACS
FI*Kelmikerhon Tyrskyaalloilla (SIA c) x FI*Kelmikerhon Elegia (SIA a)
341 SIA f S*Nova Star Vera Wang Naaras International Champion Marteinn Tausen EX1 CAGCIB
S*Nova Star Spader (BAL n) x S*Nova Star Ronja (SIA j)
342 SIA f FI SK LO 15 FI*Kaspektin Kasipusi Naaras Nuoret 7-10 kk Marteinn Tausen EX1
San-Toi North Star of Plan-A (SIA b) x Azorez Varda Tintalle of Kaspektin (SIA f)
343 SIA h FI SK LO 15 FI*Kaspektin Kassia Naaras Nuoret 7-10 kk Marek Chadaj EX1
San-Toi North Star of Plan-A (SIA b) x Azorez Varda Tintalle of Kaspektin (SIA f)
344 SIA b 21 FI SK LO 16 SE*Pilgatans Leopold to BaliDancer's Uros Pennut 4-7 kk Marek Chadaj EX1
S*Limericks Vulcan (SIA e) x SE*Pilgatans Eclipse (SIA b 21)
345 SIA n 03 FI SK LO 15 FI*BlackDevil's Hypnotic Zatanna Naaras International Champion Lena Chapman EX1 CAGCIB
Azorez Gwaihir The Windlord (SIA a) x FI*Birregin Magaskawee (OSH n 01 21)
346 SOM n FI SK LO 14 (N)Villkattens Wilmer Uros Grand International Champion Lena Chapman EX1 CACS
(N)Villkattens Mew (SOM n) x (N)Villkattens Queen Bee (ABY n)
347 SOM n FI SRK LO 14 S*All Inclusive Hale-Bopp of Kisompa Naaras Avoin Lena Chapman Abs
S*Fauve Alec Eiffel (SOM n) x S*All Inclusive Jagoda (SOM n)
348 SOM n FI SK LO 15 Almaros Kualani Naaras Nuoret 7-10 kk Lena Chapman Abs
Almaros Benito (SOM n) x Almaros Nagila Nubia (SOM n)
349 SOM n FI SK LO 16 FI*Kisompa's Jérome Boateng Uros Pennut 4-7 kk Lena Chapman Abs
Foxgarden's Baron Barnsby (*D) (SOM n) x S*All Inclusive Hale-Bopp of Kisompa (SOM n)
350 SOM n FI SK RX 15 FI*SunnyPace Fritillaria Naaras Pennut 4-7 kk Lena Chapman EX1 NOM
Makeda's Hugo (SOM n) x FI*SunnyPace Consolida (SOM p)
351 SOM n FIN SRK RX FIN*Lamadegaan Aladdin Uros Supreme Premior Lena Chapman KM
FIN*Kisompa's Cipriano (SOM n) x FIN*Alfajiri Maridadi (SOM n)
351 SOM n FIN SRK RX FIN*Lamadegaan Aladdin Uros Veteraani Marteinn Tausen 3
FIN*Kisompa's Cipriano (SOM n) x FIN*Alfajiri Maridadi (SOM n)
352 SOM o FI SK LO 14 King von Gulda Uros International Champion Marteinn Tausen EX1 CAGCIB
Nadim von Gulda (SOM a) x Desy von Gulda (SOM o)
353 SOM o FI SK LO 15 GR*Nektarcats Duffy Uros Nuoret 7-10 kk Marteinn Tausen Abs
IT*Woland Yuppi Du (SOM o) x Nightrox Ivi (SOM o)
354 SOM o FI SK RX 15 FI*SunnyPace Fraxinus Uros Pennut 4-7 kk Marteinn Tausen EX1
Makeda's Hugo (SOM n) x FI*SunnyPace Consolida (SOM p)
355 SOM p FI SRK LO 13 FI*SunnyPace Consolida Naaras International Champion Lena Chapman EX1 CAGCIB
W'Moritz von Rankwald*CH (SOM n) x FIN*SunnyPace Aquilegia (SOM o)
356 SPH II / SPH n 03 FI SK RX 16 Kuorii Mississippi Si Naaras Avoin Lena Chapman EX1 CAC
Kikapoo 2 Nude 4 U of Kuorii (SPH n 09) x Nude 4 U Minogue of Kuorii (SPH n 09)
357 SPH IV / SPH f 09 FI SK RX 16 Goliaf Grace Naaras Nuoret 7-10 kk Marek Chadaj EX1 NOM
IT*Sweet Killer Zola (SPH d 09) x MalinkaS Roxolana (SPH f 03)
358 SPH V / SPH f 03 32 FI SRK RX 14 Skinzin Hobbitually Beautiful Naaras International Champion Lena Chapman EX1 CAGCIB NOM
Godz General Patton (SPH d 09) x Skinzin Lucyintheskywd (SPH n 09 32)
359 SPH V / SPH n 21 33 FI SK LO 16 Argentum Agata Naaras Avoin Lena Chapman Abs
Joser Ivor (SPH a 33) x An Saxmet Beauty (SPH n 21 33)
360 SPH V / SPH n 21 33 FI SK RX 16 FI*Tutsi Kosmos Uros Pennut 4-7 kk Lena Chapman EX1
FI*Tutsi Chaumet (SPH d 21 33) x LV*Otomi Claudia (SPH a 21 33)
361 HCL Hertta Naaras Kotikissat Juan José Martinez Vizcaino 2
362 HCL Sepe Uros Kotikissat Juan José Martinez Vizcaino 4
363 HCL Huli Uros Kotikissat Juan José Martinez Vizcaino 3
364 HCL Kelmi Uros Kotikissat Juan José Martinez Vizcaino 1 NOM
365 HCL Peku Uros Kotikissat Juan José Martinez Vizcaino 2
365 HCL Peku Uros Veteraani Marteinn Tausen 1 NOM BIS
366 HCL Tyyne-Liina Naaras Kotikissat Juan José Martinez Vizcaino 1 NOM BIS
367 HCS Pablo Uros Kotikissat Anne Paloluoma 1 NOM
368 HCS Bolt Naaras Kotikissat Anne Paloluoma 2
369 HCS FI SK RX 16 Stinde Uros Kotikissat Anne Paloluoma 2
370 HCS Eve Naaras Kotikissat Anne Paloluoma 1 NOM
397 kpl

Tuomarit

Nimi EMS-koodit Kissaa
Báliková Katarina Kat 1 ja 2 tark, EXO g 24, EXO n 22, PER d, PER f, PER f 22, PER g 02 62, PER g 22, PER w 62, RAG a 03, RAG f 04, RAG n, RAG n 04, SBI c, SBI g, SBI n, SBI n 21 34
Chadaj Marek ABY os, ABY p, CRX II, CRX V, DRX IV, DRX VIII, OSH a 25, OSH b 03 24, OSH bs 25, OSH d 24, OSH f 03, OSH h, OSH n, OSH n 03, OSH n 03 24, SIA a, SIA b, SIA b 21, SIA h, SPH IV, VET 1, VET 3 42
Chapman Lena ABY a, ABY as, ABY n, CRX III, CRX IV, CRX IX, OSH e 03, OSH e 03 24, OSH n 25, PEB III, SIA n, SIA n 03, SOM n, SOM p, SPH II, SPH V 31
Koskenkangas Marjatta ACL IV, MCO I, MCO IV, MCO VI, NFO II, NFO III, NFO IX, NFO VIII, SIB II, SIB IV, TUA II, TUA V 42
Martinez Vizcaino Juan José BLH b, BML I, BSH e, BSH ns 22 62, BUR a, BUR b, BUR d, BUR h, CHA, EUR d, EUR f, KOR, MAN 51-52, OCI n 24, HCL 39
Paloluoma Anne BEN n 22, BEN n 24, BLH b 03, BLH d 24, BLH n, BSH a, BSH ns 11, BUR n, CYM 53, EUR as 23, EUR f 24, EUR ns 22, EUR ns 23, EUR w 64, OCI b 24, SNO a 05, HCS, VET 2 39
Rautio Kristiina Kat 1 ja 2 tark, EXO as 24 62, EXO n, EXO n 03 24, EXO w 62, PER a, PER d 03, PER d 23, PER d 24, PER ds, PER f 03 24, PER n, PER n 03, PER n 03 24, RAG a, RAG a 04, RAG d 04, RAG n 03, SBI a 21, SBI b, SBI b 21, SBI c 21, SBI d, SBI f 40
Riekstina Linda ACL VIII, ACS VII, MCO II, MCO IX, MCO VIII, NEM II, NFO IV, NFO VI, SIB VIII, TUA IV, TUA IX 43
Simeonov Hristo MCO III, MCO V, MCO VII, NEM I, NFO V, NFO VII, SIB III, SIB V, SIB VI, SIB VII, TUA III 44
Tausen Marteinn BAL c, CRX I, CRX VI, DRX III, OLH o 03, OSH a, OSH b 24, OSH b 25, OSH f, OSH n 01 21, OSH o 24, RUS, SIA c, SIA f, SOM o, VET 4, VET Kotikissat 37
10 tuomaria