KES-KIS 70. kansainvälinen kissanäyttely 16.02.2014
Järjestävä yhdistys Keski-Suomen kissayhdistys ry
Alkaa 16.2.2014 Loppuu 16.2.2014
Ilmoittautuminen alkaa 11.12.2013 Ilmoittautuminen loppuu 15.1.2014
Yleisöaika alkaa 10:00 Yleisöaika loppuu 16:00
Eläinlääkärintarkastus alkaa 8:00 Eläinlääkärintarkastus loppuu 9:00
Arvostelut alkavat 9:30 Vahvistuskirjeen julkaisupvm 3.2.2014
Kansainvälinen Kyllä Erikoisnäyttely Ei
Drive In -näyttely Ei Omistajat saavat esitellä kissansa Kyllä
Kissoja enintään 300  Näyttely on täynnä. Kategoriat 1, 2, 3, 4, Kotikissat
BreedBIS-rodut BreedBIS kissoja vähintään
Tilinumero
Sähköposti susanna.piispanen@keskis.net
Paikka Keski-Suomen ravirata, Killerjärvi, Vesangantie 24, Jyväskylä
Toimihenkilöt Näyttelypäällikkö: Susanna Piispanen, susanna.piispanen@keskis.net, puh. 050 328 6888 (iltaisin). Näyttelysihteeri: Katja Kinnunen, katja@piupaws.net, puh. 0500 354 847. Pääassistentti: Kati Marjala, assistentit@keskis.net. Myyntipaikat ja rotupöydät: Piritta Häkkinen, pirittanen@gmail.com, puh. 040 965 0705
Lisätietoja Leimakortit lähetetään välittömästi ilmoittautumisen yhteydessä osoitteeseen: Katja Kinnunen, Karrinkatu 13 A 1, 20320 Turku. Kirjoita leimakorttiin sillä ilmoitettavan kissan nimi ja näyttelyn päivämäärä. Epävirallinen lisäluokka su 16.2. Three generations - kolme sukupolvea. Tähän luokkaan voi ilmoittaa kolme suoraan alenevassa polvessa olevaa kissaa. Jokainen kissa voi kilpailla vain yhden kerran. Erikoisluokkaan voi ilmoittaa vain näyttelyyn ilmoitetun kissan. Ilmoittautuminen erikoisluokkaan: Kolme sukupolvea luokkaan ilmoittaudutaan sähköpostilla Piritta Häkkiselle samassa aikataulussa näyttelyilmoittautumisten kanssa osoitteeseen: pirittanen@gmail.com. Luokkamaksu 10 euroa/arvostelu (kolmikko) maksetaan näyttelymaksun yhteydessä ja maksua ei palauteta. HUOM! Luokkaan ilmoitettavan kolmikon omistajien tulee sopia etukäteen, KUKA ilmoittaa ja maksaa luokan. Su 16.2. palkitsemme lisäksi imelimmän näyttelyhäkin!

Yhteenveto ilmoittautumisista

Kategoria Ilmoittautuneita
1 90
2 83
3 82
4 52
Kotikissat 13
Yhteensä 320

Suodata näytettäviä tuloksia alla olevilla valinnoilla.

Suodata näytettäviä tuloksia alla olevilla valinnoilla.

Nro EMS-koodi Rekisterinumero Nimi Sukupuoli Luokka Tuomari Tulos
ABY n FI SRK LO Felix of Wonderlove Uros Siitos
Berenetto Banderas (ABY n) x Donatella of Wonderlove (ABY n)
BRI n FI SRK LO S*Applecat Spider Uros Siitos Rotukirjaus Kissaliitto
S*Sagorikets Nemo (BSH d 24) x Prima Vera Small Panther*CH (BSH a)
NFO I / NFO n FI SRK LO FI*Heinuntuvan Konsta Uros Siitos Rotukirjaus Kissaliitto
FIN*Tähtitassun Lucky Star (NFO n 09 24) x S*Rockringen's Lucky Lips (NFO n 09)
1 EXO n 24 FI SRK LO 13 FI*Sabrimin La Vie Est Belle Naaras Avoin Olga Komissarova EX1 CAC
FIN*Sabrimin Boogie Woogie (PER n 24) x Ark Star Shakira (EXO n 03 24)
2 EXO g 03 FIN SRK RX FIN*Onnimannin Cute and Funny Naaras Supreme Premior Donatella Mastrangelo KM NOM
FIN*Onnimannin Always Happy (PER a 02) x FIN*Nipsu-Nappulan Amelie (EXO g 03 24)
2 EXO g 03 FIN SRK RX FIN*Onnimannin Cute and Funny Naaras Veteraani Olga Komissarova 2
FIN*Onnimannin Always Happy (PER a 02) x FIN*Nipsu-Nappulan Amelie (EXO g 03 24)
3 PER w 62 FI SRK LO 14 S*Headturners Winter Kills Uros Pennut 4-7 kk Olga Komissarova EX1 NOM BIS
Parti Wai Renaissance (PER w) x Artemis Mystique of Headturners (PER n 02 21)
4 PER n FI SRK LO 13 FI*Moondreamer's Night Sky Uros Nuoret 7-10 kk Olga Komissarova EX1 NOM BIS
N*Carrex Crème Cayden (PER e) x FI*Moondreamer's Joyride (PER ns)
5 PER d FI SRK LO FI*BlueIce's Roma Uomo Uros Supreme Champion Donatella Mastrangelo KM NOM
Midas Wicked Cool (PER n) x FIN*BlueIce's My Fair Lady (PER e 24)
6 PER d FI SRK LO FI*Sabrimin Prince Uros Grand International Champion Donatella Mastrangelo Abs
DK*Star Wars Mace Windu of Mandrake (PER n) x FIN*Sabrimin Mamma Mia! (PER d)
7 PER gs FI SRK LO EE*Sandrine Farfalla Arinnitti Naaras Champion Donatella Mastrangelo EX1 CACIB
EE*Quentin Arinnitti (PER e) x EE*Chenonceau Arinnitti (PER ns)
8 PER f 22 FI SRK RX Sinihuiskan Rihanna Naaras Grand International Champion Olga Komissarova Abs
Almigry OK Corral (PER e 33) x Sinihuiskan Camilla (PER n 23)
9 PER g 22 FIN SRK LO FIN*Precious Kiss From a Rose Naaras Supreme Premior Olga Komissarova KM NOM BIS
FIN*Precious Harley-D (PER n) x Fizgeralt Kiss 4 Precious (PER g 22)
10 PER n 24 FI SRK LO 14 Byron Soldeserto Uros Pennut 4-7 kk Donatella Mastrangelo EX1 NOM
Hotis Cynder*PL (PER e 03) x Joko of Dendy Dinasty (PER n)
11 PER n 23 FIN SRK RX Sinihuiskan Camilla Naaras Kastraatti Donatella Mastrangelo EX1 CAP
S*Pirayas Chocolate Sundae (PER b) x Sinihuiskan Lumitähti (PER n 21 33)
11 PER n 23 FIN SRK RX Sinihuiskan Camilla Naaras Veteraani Olga Komissarova 1 NOM BIS
S*Pirayas Chocolate Sundae (PER b) x Sinihuiskan Lumitähti (PER n 21 33)
12 PER d 24 FIN SRK LO FIN*BlueIce's Warwick Uros Premior Donatella Mastrangelo EX1 CAPIB NOM BIS
Sumava's Zigor (PER d 22) x FIN*BlueIce's Must B Love (PER g 24)
13 PER fs 22 62 FI SRK LO 13 FI*Moondreamer's Happy Hour Naaras Nuoret 7-10 kk Donatella Mastrangelo EX1
N*Carrex Crème Cayden (PER e) x FI*Moondreamer's Pride and Joy (PER ns 22)
14 PER n 01 62 FI SRK LO 13 FI*Dirlandan JinJang Uros Nuoret 7-10 kk Donatella Mastrangelo EX1 NOM
Toy Tricksy Zorro (PER n 02) x FIN*Dirlandan Cappuccino (PER f 03)
15 PER a 02 62 FI SRK LO 14 Agaro Pers Fenix Uros Avoin Olga Komissarova EX1 CAC NOM BIS
Panda Pers Red-Tiger (PER d 02 21) x Love Face Look at Me of Agaro Pers (PER a 03)
16 PER f 02 21 62 FI SRK LO FI*Mimosan If Only You Naaras International Champion Olga Komissarova EX1 CAGCIB NOM BIS
S*Athelstones Blackout (PER n) x A*Heaven Sent Petite Fleur (PER f 03 23)
17 PER e 03 FI SRK LO FI*Shamirin Izzy Isaac Uros Kastraatti Donatella Mastrangelo EX1 CAP
Antics Restless and Wild (PER n 03) x FIN*Nicol-Cat's Young Love (PER g 24)
18 PER f 03 FI SRK LO 14 Betty Soldeserto Naaras Pennut 4-7 kk Donatella Mastrangelo EX1
Hotis Cynder*PL (PER e 03) x Joko of Dendy Dinasty (PER n)
19 PER e 33 FI SRK RX 13 Benua Gizelle Naaras Nuoret 7-10 kk Olga Komissarova EX1
Nu Art O'Neil Bobby of Benua (PER e 33) x Benua Shining Tais (PER g 33)
20 PER n 21 33 FI SRK LO 13 Sinihuiskan Baldo Bandito Uros Nuoret 7-10 kk Donatella Mastrangelo Abs
Catbery Tail Ditto (PER d 21 33) x Sinihuiskan Rihanna (PER f 22)
21 PER d 21 33 FI SRK LO Sinihuiskan Aryanna Naaras Avoin Donatella Mastrangelo EX1 CAC NOM
Catbery Tail Ditto (PER d 21 33) x Sinihuiskan Siiri-Sibrina (PER f 33)
22 PER e 21 33 FI SRK LO FI*Yashar's Åskari Ålematon Uros Grand International Champion Donatella Mastrangelo EX1 CACS
Sinihuiskan Lothar (PER a) x FI*Yashar's Tytti Tinttaraaraa (PER g 21 33)
23 PER g 21 33 FI SRK RX FI*Siricat's Ofeliina Naaras Grand International Premior Olga Komissarova EX1 CAPS
Almigry OK Corral (PER e 33) x FIN*Siricat's Nana Nicola (PER b 21 33)
24 ACL VIII / ACL ns 02 21 64 FI SRK LO 13 FI*Dezzicat's Estinto EzeCurl Naaras Nuoret 7-10 kk Bjarne Wikström EX1 NOM
FI*Dezzicat's Conamore CupCurl (ACL ns 02) x FIN*Siriuksen UmaCurl (ACL ns 03 22)
25 ACS V / ACS g 24 FI SRK RX FI*Trollin Hupsu Naaras Avoin Bjarne Wikström EX1 CAC
FI*Murmelin Bingo (ACL n 24) x FI*Trollin Rita H (ACS ds 03 24)
26 ACS VIII / ACS ns 03 FI SRK RX FI*Dezzicat's Brilante BixCurl Uros Grand International Champion Sarah Johnson EX1 CACS
FI*Dezzicat's Allegro AceCurl (ACS ns 03 24) x Jovilga*LT EL QUEEN (ACL f 02 21)
27 ACS VIII / ACS ns 03 24 FI SRK RX 13 FI*Dezzicat's Feroce FieCurl Naaras Pennut 4-7 kk Sarah Johnson EX1
FI*Dezzicat's Dimolto DonCurl (ACL ns 03 24) x CharmingCurl Kimberli (ACS ns 24)
28 MCO II / MCO n 09 FI SRK LO FI*BigDaddy's Smoken Hot Naaras Avoin Bjarne Wikström VG2
Alwaro Black Winner (MCO n 22) x Christoma's Sunny (MCO fs 09)
28 MCO II / MCO n 09 FI SRK LO FI*BigDaddy's Smoken Hot Naaras Määrittely Pia Nyman MCO ns 09/ VIII
Alwaro Black Winner (MCO n 22) x Christoma's Sunny (MCO fs 09)
29 MCO II / MCO a 09 FI SRK LO 13 FI*Daybreak's GentleMan Uros Nuoret 7-10 kk Olga Komissarova EX1 NOM
DK*Coogan's Willy Wonka (MCO n 22) x Hello Dolly Maccala*PL (MCO fs 03)
30 MCO III / MCO n 23 FI SRK LO DK*Amistia's Samson Uros Supreme Champion Olga Komissarova KM
Løve Hulen's Code Red (MCO d 22) x DK*Amistia's Jezabel Zebra (MCO ns 23)
31 MCO III / MCO n 22 FI SRK LO FI*Escape's Union Rose Naaras International Champion Olga Komissarova Abs
FIN*NomenEst Jupiter Jones (MCO a 09 22) x FIN*Escape's Nelly Furtado (MCO n)
32 MCO IV / MCO n 09 23 FI SRK LO FI*Halden coon's Waltari Uros Avoin Olga Komissarova Abs
FI*Mainehaan Armani (MCO e 23) x GoingLight Emma (MCO n 22)
32 MCO IV / MCO n 09 23 FI SRK LO FI*Halden coon's Waltari Uros Määrittely Pia Nyman Abs
FI*Mainehaan Armani (MCO e 23) x GoingLight Emma (MCO n 22)
33 MCO III / MCO n 22 FIN SRK LO FIN*Chamberlain Is There Truth Uros Supreme Premior Olga Komissarova KM NOM BIS
Koontucky Sandstorm-of-Chamberlain (MCO n 09 23) x FIN*Chamberlain Zebra Crossing (MCO ns 22)
33 MCO III / MCO n 22 FIN SRK LO FIN*Chamberlain Is There Truth Uros Veteraani Sarah Johnson 1 NOM BIS
Koontucky Sandstorm-of-Chamberlain (MCO n 09 23) x FIN*Chamberlain Zebra Crossing (MCO ns 22)
34 MCO III / MCO n 22 FI SRK LO FI*Hiesun Angels Kiss Naaras Premior Olga Komissarova EX1 CAPIB
FI*Maikkilan Minnesota (MCO ns 22) x FIN*Maikkilan Selma (MCO g 23)
35 MCO IV / MCO n 09 22 FI SRK LO FI*Merrymakers Amazing Adonis Uros Champion Bjarne Wikström EX1 CACIB
PL*Dark Age Queretaro Coon (MCO n 22) x FIN*Winnercoons Haley Hurricane (MCO ns 09 22)
36 MCO IV / MCO n 03 22 FI SRK LO 13 FI*NineTales E.T. Go Home Uros Nuoret 7-10 kk Bjarne Wikström EX1
FI*NineTales Big Show (MCO d 09 22) x FI*Pikkumetsän Wundervoll (MCO n 09)
37 MCO IV / MCO n 09 22 FI SRK LO FI*NineTales Bling Bling Uros International Premior Bjarne Wikström EX1 CAGPIB
FI*Goldenstream's Remy Martin (MCO n 03 22) x Xandra Sky Beyrouth, CZ (MCO f 22)
38 MCO IV / MCO n 09 22 FI SRK LO FI*NineTales Coraline Naaras Premior Bjarne Wikström Abs
FI*Goldenstream's Remy Martin (MCO n 03 22) x FI*Pikkumetsän Wundervoll (MCO n 09)
39 MCO IV / MCO n 03 22 FI SRK LO FI*Goldenstream's Remy Martin Uros Kastraatti Bjarne Wikström EX1 CAP BIV NOM
PL*Lavender Love Ozzie (MCO e 09 24) x FIN*Goldenstream's Let's dance (MCO ns 09 22)
40 MCO IV / MCO n 03 22 FI SRK LO S*Carpe Feline's Zirenius Uros Kastraatti Bjarne Wikström EX2
The Dorsai Hunters World Dravash (MCO ns 01 21) x S*Vassundas Rapunsel (MCO f 09 22)
41 MCO V / MCO f 23 FI SRK LO FI*Mainehaan Doris Naaras Champion Pia Nyman Abs
S*Stortassen's Picasso (MCO n 09 22) x FI*Mainehaan Adele (MCO f 23)
42 MCO V / MCO d 22 FI SRK LO 13 FI*SolarWind's Dionysos Uros Nuoret 7-10 kk Pia Nyman EX1
Magic Lake Silver Plush (MCO ns 09 22) x FI*SolarWind's Anukis (MCO fs 09 24)
43 MCO VI / MCO f 03 22 FI SRK LO 13 FI*Enzahin Shades of Gray Naaras Nuoret 7-10 kk Pia Nyman EX2
S*Carpe Feline's Zirenius (MCO n 03 22) x DK*Pleione's Ayla (MCO f)
44 MCO VI / MCO d 09 22 FI SRK LO 13 Makarena Perfect Basteta*LT Naaras Nuoret 7-10 kk Pia Nyman Abs
Hadas Perfect Basteta*LT (MCO d 22) x Alwaro Inna Polaris*PL (MCO f 09 22)
45 MCO VI / MCO f 03 22 FI SRK LO 13 FI*NineTales Edna Mode Naaras Nuoret 7-10 kk Pia Nyman EX1 NOM
FI*NineTales Big Show (MCO d 09 22) x FI*Pikkumetsän Wundervoll (MCO n 09)
46 MCO e 02 21 FI SRK LO FI*RoseLion's Altaica Uros Kastraatti Pia Nyman EX1 CAP
FIN*MiuMix Itty-Bitty Putty Cat (MCO n 03 23) x FIN*SolarWind's Miranda (MCO g 22)
47 MCO VII / MCO ns 22 FI SRK LO FI*SolarWind's Atlas Uros Supreme Champion Sarah Johnson KM BIV NOM
FIN*Pikkumetsän Coon-Quantum (MCO e 22) x FIN*Starmaker's Justyna (MCO ns 22)
48 MCO VII / MCO ds 22 FI SRK LO DK*Amistia's Untold Truth Uros International Champion Sarah Johnson EX1 CAGCIB
FIN*Chamberlain Is There Truth (MCO n 22) x DK*Amistia's Eternal Flame (MCO gs 22)
49 MCO VII / MCO gs 22 FI SRK LO Pediro Sweet Lions Toscana Naaras International Champion Sarah Johnson Abs
Knockout of Saxonyforest (MCO a 22) x Pediro Sweet Lions Hiamovi (MCO gs 09)
50 MCO VII / MCO ns FI SRK LO 13 FI*NineTales Funny Face Uros Pennut 4-7 kk Sarah Johnson EX1
Nascat Coyote Mustang of Ameliinan (MCO ns 09 23) x FI*NineTales Afrodite (MCO gs 22)
51 MCO VII / MCO ns FI SRK LO FI*KorpiCoon's Tenho Uros Premior Sarah Johnson EX1 CAPIB
DK*AntoCat's Golden Silverboy (MCO ds 22) x FI*KorpiCoon's Oliivi (MCO n)
52 MCO VIII / MCO ns 09 22 FI SRK LO FI*Halden coon's Zuzen Naaras Avoin Bjarne Wikström EX1 CAC
S*Stortassen's Picasso (MCO n 09 22) x FI*Halden coon's Tara (MCO ns 09)
53 MCO VIII / MCO ns 09 22 FI SRK LO 13 PT*Artsycats Lucy in the Sky Naaras Nuoret 7-10 kk Bjarne Wikström EX1
Nascat Pole Position of Artsycats (MCO ns 03 22) x Sisika Canary Hunter (MCO ns 22)
54 MCO VIII / MCO ns 09 22 FI SRK LO 13 FI*NineTales Fast & Furious Uros Pennut 4-7 kk Bjarne Wikström EX1 BIV
Nascat Coyote Mustang of Ameliinan (MCO ns 09 23) x FI*NineTales Afrodite (MCO gs 22)
55 MCO IX / MCO w 62 FI SRK LO FI*NomenEst Blonde Venus Naaras Avoin Pia Nyman Abs
FIN*Escape's Mokoma (MCO w) x FIN*NomenEst Priscilla Black (MCO n)
56 NFO I / NFO n FI SRK LO FI*Heinuntuvan Konsta Uros Supreme Champion Pia Nyman KM
FIN*Tähtitassun Lucky Star (NFO n 09 24) x S*Rockringen's Lucky Lips (NFO n 09)
57 NFO I / NFO n FI SRK LO FI*Tähtitassun Mustang Uros International Champion Pia Nyman EX1 CAGCIB NOM BIS
FIN*FoxyPaw's Icebreaker (NFO w) x FIN*NariNetta's Wild Riviera (NFO n 22)
58 NFO II / NFO n 09 FI SRK LO FI*Draconian September Ashes Uros Grand International Champion Bjarne Wikström EX1 CACS
FIN*Suvipäivän Oskari O (NFO n 03) x FIN*Hillevillan Rebekka (NFO n 09)
59 NFO II / NFO n 09 FI SRK LO 13 Perun's Hit The Road Jack Uros Nuoret 7-10 kk Bjarne Wikström Abs
NL*Titran's Magnus Maximus (NFO n 03 24) x NL*Titran's Yacarola (NFO fs 09)
60 NFO II / NFO a 09 FI SRK LO FI*Laramillan Ivanhoe Uros Premior Bjarne Wikström EX1 CAPIB
FIN*Godfather's Ziggy Stardust (NFO e 09) x FIN*Laramillan Gaia (NFO n)
61 NFO III / NFO n 22 FI SRK LO FI*FoxyPaw's Trick Bag Uros Supreme Champion Pia Nyman Abs
S*Kullehoppans Vidar (NFO n 09 22) x FIN*FoxyPaw's Bibbity-Boo (NFO n 09 22)
62 NFO III / NFO n 22 FI SRK LO FI*Meadowpaws Night Rambler Uros Avoin Pia Nyman EX1 CAC
Elrond Sirkad*PL (NFO a 24) x FI*Meadowpaws Vivace (NFO n 09 22)
63 NFO III / NFO n 22 FI SRK LO FI*Tähtitassun Päivänsäde Naaras Champion Pia Nyman EX1 CACIB
FIN*FoxyPaw's Icebreaker (NFO w) x FIN*NariNetta's Wild Riviera (NFO n 22)
64 NFO III / NFO n 24 FI SRK LO 13 FI*Jarraun's Skog Anrid Naaras Pennut 4-7 kk Pia Nyman EX1 BIV
FI*Heinuntuvan Konsta (NFO n) x FI*Tähtitassun Aurinkoinen (NFO n 09 24)
65 NFO III / NFO n 24 FI SRK LO FI*Tähtitassun Bertil Uros Supreme Premior Pia Nyman KM NOM
FIN*FoxyPaw's Icebreaker (NFO w) x FIN*Heinuntuvan Olga Maria (NFO f 03 23)
66 NFO III / NFO n 22 FI SRK LO FI*Pörkarvan OzzyOsbourne Uros International Premior Pia Nyman EX1 CAGPIB
Ennio De Khazad-Dûm (NFO n 23) x FIN*Pörkarvan HocHabet (NFO n 23)
67 NFO IV / NFO n 09 23 FI SRK LO FI*Slytiger's Hot Enchantment Uros International Champion Olga Komissarova EX1 CAGCIB
S*Restless Zooropa (NFO d 03 24) x FIN*Slytiger's Primrose (NFO as 03 24)
68 NFO IV / NFO n 09 22 FI SRK LO FI*Nalle-Puhin Samsonite Man Uros Champion Olga Komissarova EX1 CACIB
FIN*Huiskulan Clemens (NFO a 09 24) x S*Nenya's Shadowcat (NFO n 03 24)
69 NFO IV / NFO a 09 24 FI SRK LO FI*Nalle-Puhin Girl On Fire Naaras Champion Olga Komissarova Abs
FIN*Huiskulan Clemens (NFO a 09 24) x S*Nenya's Shadowcat (NFO n 03 24)
70 NFO IV / NFO n 02 21 64 FI SRK RX Herebu de Velogny Naaras Avoin Olga Komissarova EX1 CAC
Mezoezah's Arkan (NFO n 09) x Khimari's Giulietta (NFO a 09 23)
71 NFO IV / NFO n 09 24 FI SRK LO 13 FI*Jarraun's Skog Asgard Uros Pennut 4-7 kk Olga Komissarova EX1 BIV NOM
FI*Heinuntuvan Konsta (NFO n) x FI*Tähtitassun Aurinkoinen (NFO n 09 24)
72 NFO IV / NFO a 09 24 FI SRK LO FI*Hirmuinen Aleksanteri Suuri Uros Grand International Premior Olga Komissarova EX1 CAPS
FIN*Huiskulan Clemens (NFO a 09 24) x FIN*Kirsikan Iines (NFO n 03 24)
73 NFO IV / NFO n 03 24 FIN SRK LO FIN*Kirsikan Iines Naaras Grand International Premior Olga Komissarova EX1 CAPS
FIN*Tähtitassun Rosvo-Roope (NFO a 03 23) x FIN*Kirsikan HelmiLiina (NFO n 03 22)
74 NFO V / NFO d 24 FI SRK LO 13 FI*Jarraun's Skog Bergthor Uros Pennut 4-7 kk Sarah Johnson EX1 NOM
FI*Heinuntuvan Konsta (NFO n) x FI*Kattskogens Alma (NFO f 09 23)
75 NFO VI / NFO d 09 FI SRK LO FI*Kultahuiskan Isabella Naaras Champion Pia Nyman Abs
FI*Tähtitassun Daniel (NFO d 24) x FI*Kultahuiskan Geisha (NFO f 03)
76 NFO VI / NFO f 09 FI SRK LO 13 FI*Leoline Jokapojan Unelma Naaras Nuoret 7-10 kk Pia Nyman EX1
FI*BlackOnyx Indigo (NFO n) x FI*Leoline Keisarin Unelma (NFO f 09)
77 NFO VI / NFO f 09 24 FI SRK LO FI*Felicis Enna Naaras International Premior Pia Nyman Abs
FIN*Godfather's Ziggy Stardust (NFO e 09) x FIN*Heinuntuvan Kreetta (NFO n 09 22)
78 NFO VI / NFO f 09 24 FI SRK LO FI*Ann'sLions Wild Tiger Naaras Premior Pia Nyman EX1 CAPIB
FI*Dunderkattens Tor-Björn L (NFO d 03) x DK*Elmelund's Naomi (NFO f 09)
79 NFO VII / NFO ds 22 FI SRK LO FI*Kultamurun Mon Amour Naaras Avoin Sarah Johnson EX1 CAC NOM
FI*Dream-World's Typhoon (NFO d 24) x FI*ArcticWilds Amamos La Vida (NFO d 24)
80 NFO VIII / NFO fs 09 24 FI SRK LO FI*Katinkurun Katajanmarja Naaras Avoin Sarah Johnson EX1 CAC
FI*FoxyPaw's Dusty Miller (NFO ds 24) x FIN*Tähtitassun Purr Iina (NFO f 03 23)
81 RAG n FIN SRK LO FIN*Popcornin Naughty Nella Naaras Champion Sarah Johnson Abs
S*Cheesericas Cantadou (RAG n) x FIN*Popcornin Heady Heidi (RAG n)
82 RAG n FI SRK LO FI*Minipeikon Mooses Uros Avoin Sarah Johnson EX1 CAC
FI*Ruuskatin Bashful Bachelor (RAG b 04) x FIN*Fatdoll's Dionna (RAG a)
83 RAG n FI SRK LO 13 S*Mariamores O'Lala of Adonis Naaras Nuoret 7-10 kk Sarah Johnson EX1
NO*Tranquil Adonis (RAG n 04) x S*Harmony BlueEye Rochelle (RAG n)
84 RAG a FI SRK LO 13 FI*Riverknee Zoltán King Uros Avoin Bjarne Wikström EX1 CAC
Illerdolls Curufin (RAG a 03) x FI*Riverknee Kangaroo Ridge (RAG n)
85 RAG a FI SRK LO FI*MistyNight Dyna Naaras Champion Bjarne Wikström EX1 CACIB
FI*MistyNight Augustus (RAG c) x FIN*Popcornin Naughty Nella (RAG n)
86 RAG a FIN SRK LO FIN*Mayapaw's Awesome Artemis Uros International Premior Bjarne Wikström EX2
Gizmo Riegel-Raggies (RAG a 03) x FIN*Tammikatin Poutapilvi (RAG a 04)
86 RAG a FIN SRK LO FIN*Mayapaw's Awesome Artemis Uros Veteraani Sarah Johnson 2
Gizmo Riegel-Raggies (RAG a 03) x FIN*Tammikatin Poutapilvi (RAG a 04)
87 RAG a FI SRK LO Dollyfella Big Big Man Uros International Premior Bjarne Wikström EX1 CAGPIB BIV
FI*Maplehill's Captain Hook (RAG a) x FI*DollyCats Black Pearl (RAG n 04)
88 RAG a FI SRK LO FI*DivaDoll Grand Amadeus Uros Premior Bjarne Wikström EX1 CAPIB
FIN*Celestial's DeepBlueSea (RAG a) x FI*Feel-X Hariolus (RAG a)
89 RAG b FI SRK LO FI*Celestial's Jaromir Jagr Uros Grand International Premior Sarah Johnson EX1 CAPS
Kikicats Loverboy 4 Celestials (RAG n 04) x FIN*Celestial's DiamondGirl (RAG c)
90 RAG c FI SRK LO FI*Calamarin Queen Elisabeth Naaras Premior Bjarne Wikström EX1 CAPIB
Moonlit Masquerade á Chardani*DK (RAG c 21) x S*Abayomis Nala de Calamarin (RAG a 04)
91 RAG d FI SRK LO FI*Lukanpuron Berharnd Uros International Champion Bjarne Wikström EX1 CAGCIB
FI*Safireyes Honey (RAG a) x FI*Lukanpuron Aurora (RAG f)
92 RAG e FIN SRK LO FIN*Cat's-JM Bon-Boni Uros Grand International Champion Bjarne Wikström EX1 CACS
S*Karvaturri's Busiga Bosse (RAG a) x FIN*Cat's-JM Prinses-Hänttis (RAG g)
93 RAG n 03 FI SRK LO FI*Celestial's Louis Dieudonné Uros Grand International Champion Pia Nyman EX1 CACS
FIN*Celestial's Final Fantasy (RAG a 03) x S*Abayomis Kiki of Celestial's (RAG n)
94 RAG n 03 FI SRK LO Kylador Arcadia Naaras Champion Pia Nyman EX1 CACIB
Rhapsodyrags Clem of Bridlepath (RAG a 03) x Bridlepath Mercedes of Kylador (RAG n 03)
95 RAG n 03 FIN SRK LO FIN*Dollicious Crush On U Uros Grand International Premior Pia Nyman EX1 CAPS
FIN*Dollicious Blue Bandit (RAG a 03 21) x FIN*Maplehill's Riverdance (RAG n)
96 RAG a 03 FI SRK LO Of Moonlight Dolls Dutch Dreamer Uros International Champion Olga Komissarova EX1 CAGCIB BIV NOM
Darlinlildols Titan (RAG a 03) x Palacedolls Honeybee (RAG n 03)
97 RAG a 03 FI SRK LO FI*Dollyblues GoodGollyMsMolly Naaras International Champion Olga Komissarova EX1 CAGCIB
Kanoa Dama W Masce*PL (RAG n 03) x FI*Dollyblues EndlessLoveSong (RAG n 04)
98 RAG a 03 FI SRK LO FI*Dolldesire's Edward Uros Kastraatti Olga Komissarova EX1 CAP
Soulmates Desires First Choice (RAG a 03) x Wattuwarpaan Laszkert Sanelma (RAG a 03)
99 RAG a 03 FI SRK LO SweetFellow Tamaya-Magnolia Naaras Avoin Olga Komissarova EX1 CAC
Dreamfinder Giovanni (RAG n 04) x Rockcreek Aurelie la Fleur (RAG a 03 21)
100 RAG a 03 FI SRK LO 13 FI*Tiridoll's 7th Heaven Uros Nuoret 7-10 kk Olga Komissarova EX1 BIV
FI*Tiridoll's Keep On Dreaming (RAG e) x FIN*Tiridoll's Tiger Romance (RAG n 03)
101 RAG a 03 FI SRK LO 13 FI*Dollyblues Heart And Soul Naaras Nuoret 7-10 kk Olga Komissarova EX1
Soulmates Desires First Choice (RAG a 03) x FI*Dollyblues Caramel Dream (RAG f 03)
102 RAG a 03 FI SRK LO 13 FI*Celestial's Hot Shot Uros Pennut 4-7 kk Olga Komissarova EX1
Kizzykat No More Headaches (RAG a 03) x La Belleza Ragdolls Topaz (RAG a 03)
103 RAG a 03 FI SRK LO 13 FI*Celestial's Desire Me Naaras Pennut 4-7 kk Olga Komissarova EX1
Kizzykat No More Headaches (RAG a 03) x FI*Estelle's Sweet Anceliana (RAG a 04 21)
104 RAG a 03 FIN SRK LO FIN*Celestial's FallenAngel Naaras Supreme Premior Olga Komissarova KM NOM
King Bombon Unreal Ragdolls*ES (RAG b) x FIN*Celestial's Amazing Grace (RAG n 03)
105 RAG d 03 FI SRK LO FI*Dollyblues Be The One Uros Champion Sarah Johnson EX1 CACIB
Kanoa Dama W Masce*PL (RAG n 03) x FI*Dollyblues 2Become1 (RAG f 03)
106 RAG f 03 FI SRK LO FI*Dollyblues 2Become1 Naaras Supreme Champion Pia Nyman KM
FIN*Dollicious Crush On U (RAG n 03) x FIN*Dollyblues Satin Doll (RAG f)
107 RAG n 04 FI SRK LO 13 FI*Cat's-JM Pi-Sara Naaras Nuoret 7-10 kk Pia Nyman EX1
RaggleDazzle Riku of Naorahdolls (RAG n 04) x FI*Cat's-JM Cleo-patra (RAG n 03)
108 RAG n 04 FI SRK LO 13 FI*Celestial's Eternal Flame Uros Pennut 4-7 kk Pia Nyman EX1
Kizzykat No More Headaches (RAG a 03) x FI*Celestial's Vampire's Kiss (RAG n 04)
109 RAG a 04 FI SRK LO FI*Valkoapilan Aapeli Uros International Champion Sarah Johnson EX1 CAGCIB
FI*Maplehill's Rely On Shaman (RAG a 03) x FI*Lukanpuron Bianca (RAG g)
110 RAG a 04 FI SRK LO FI*Lounatuulen Dooris Naaras Avoin Sarah Johnson EX1 CAC BIV
FI*Emija's Adonis (RAG a 04) x FI*Lounatuulen Chally (RAG n)
111 RAG a 04 FI SRK LO FI*Celestial's Wild Cherry Naaras Avoin Sarah Johnson EX2
S*Gunbertus Blizzard (RAG n 03) x ES*Busi-Bú Miss Muffin of Celestial's (RAG a 04)
112 RAG a 04 FI SRK LO 13 FI*Snowrag Jalousie Naaras Nuoret 7-10 kk Sarah Johnson Abs
Illerdolls Curufin (RAG a 03) x FIN*Snowrag Timanfaya (RAG n 03)
113 RAG a 04 FIN SRK LO FI*Tiridoll's Dreamcatcher Uros Premior Sarah Johnson Abs
Darlinlildols Dreamcatcher (RAG n 04) x FIN*Tiridoll's Lovely Tiger (RAG a 04)
114 RAG f 04 FI SRK LO 13 FI*Celestial's Heaven on Earth Naaras Pennut 4-7 kk Pia Nyman EX1 NOM
S*Gunbertus Gabriel (RAG d 04) x FI*Dollicious Choco Vanilla (RAG n 03)
115 RAG e 21 FI SRK LO FI*Minipeikon Neppari Naaras Avoin Pia Nyman EX1 CAC
FI*Maikkilan Aaron (RAG d 21) x FI*Minipeikon Cinttara (RAG g)
116 RAG n 04 21 FI SRK LO FI*Dollicious SummerNightDream Naaras International Premior Bjarne Wikström EX1 CAGPIB
FIN*Kehtolaulun Max de Mio (RAG n 04 21) x FIN*Dollicious Chocolate Heart (RAG n)
117 RAG a 04 21 FI SRK RX FI*Dollicious Maxterpiece! Uros Kastraatti Sarah Johnson EX1 CAP NOM
FIN*Kehtolaulun Max de Mio (RAG n 04 21) x CH*SunshineRaggies Orana Wileny (RAG a 03)
118 SBI n FI SRK RX S*Raus Höjden's Harmoney in Brown Naaras Supreme Champion Pia Nyman KM NOM
IDP*Backkara's Geralino (SBI c) x S*Raus Höjdens Java (SBI n)
119 SBI n FI SRK LO 13 FI*Touchant Troubadour d'amour Uros Nuoret 7-10 kk Pia Nyman EX1
BE*Baie des Amours Thorisson (SBI n 21) x FIN*Touchant Lumière (SBI n)
120 SBI n FI SRK LO FI*Harebell Bosse Nova Uros Grand International Premior Pia Nyman EX1 CAPS
FIN*Carlabi's Axi Bon Viking (SBI d) x FIN*GatoBianco Mimosa (SBI n)
121 SBI n FIN SRK LO FIN*Zhamanen Hurricane Naaras Premior Pia Nyman EX1 CAPIB
Louie of Sembelance*N (SBI n) x FIN*Zhamanen Cheaha (SBI b)
121 SBI n FIN SRK LO FIN*Zhamanen Hurricane Naaras Veteraani Sarah Johnson 3
Louie of Sembelance*N (SBI n) x FIN*Zhamanen Cheaha (SBI b)
122 SBI a FI SRK LO FI*Zhamanen MT Bobby Orr Uros Supreme Premior Pia Nyman KM
FIN*Recknagel Miroslavsaatan (SBI d) x FIN*Zhamanen Tinkerbell (SBI g)
123 SBI a FIN SRK LO FIN*Recknagel Tairapänks Naaras International Premior Pia Nyman EX1 CAGPIB BIV NOM BIS
FIN*Zhamanen Fangio (SBI n) x FIN*Recknagel Fridakahlo (SBI b)
124 SBI a FIN SRK LO FIN*Clavinova Sade Serenada Naaras Premior Pia Nyman EX1 CAPIB
FIN*Mistymoon's Birman Cho-Cho (SBI a 21) x FIN*Clavinova Olivia (SBI n)
124 SBI a FIN SRK LO FIN*Clavinova Sade Serenada Naaras Veteraani Sarah Johnson 1 NOM
FIN*Mistymoon's Birman Cho-Cho (SBI a 21) x FIN*Clavinova Olivia (SBI n)
125 SBI b FI SRK LO 13 Ikks du Hameau de la Reine Uros Avoin Sarah Johnson EX1 CAC
Swahili's Gloss in Chocolate (SBI b) x Girly du Solstice d'Été (SBI n)
126 SBI b FI SRK LO 13 FI*Mimitan Bambina Naaras Nuoret 7-10 kk Sarah Johnson EX1
S*Kultberget's Bojan (SBI b) x FI*Mimitan Ancient Amethyst (SBI c)
127 SBI b FIN SRK LO FIN*Touchant Kief d'Amour Naaras International Premior Sarah Johnson EX1 CAGPIB NOM
FIN*Jadinell N'Itch Navar (SBI c 21) x FIN*Touchant Haute Couture (SBI f)
128 SBI b FIN SRK LO FIN*Pässinpään Lady After Eight Naaras Kastraatti Sarah Johnson EX1 CAP
FIN*Touchant Cadeau d'Amour (SBI n) x S*Maskrosen's Cassandra (SBI n)
129 SBI c FI SRK LO 13 FI*Humming Birdy Naaras Nuoret 7-10 kk Olga Komissarova EX1
FIN*Tamus Thunderbird (SBI c) x FIN*Recknagel Tairapänks (SBI a)
130 SBI c FIN SRK LO FIN*Sydänyön Basecamper Naaras Kastraatti Olga Komissarova EX1 CAP
FIN*MeToYou Boss (SBI n) x FIN*Lirukallion Cuumaa tuhkaa (SBI g)
131 SBI d FI SRK LO FI*Oreliinan Bonanza Uros Avoin Bjarne Wikström EX1 CAC NOM
FI*Mimitan Ewok (SBI n) x FI*Tamus Belvedere for A-K (SBI d)
132 SBI f FI SRK LO FI*Birmayan Fazerina Naaras International Champion Bjarne Wikström Abs
FIN*Recknagel Miroslavsaatan (SBI d) x FIN*Zhamanen Hurricane (SBI n)
133 SBI f FI SRK LO FI*Rais-Kis Aurora Naaras International Champion Bjarne Wikström EX1 CAGCIB NOM
FIN*Ziruelan Beaucoup de Charme (SBI e) x FIN*Touchant Kief d'Amour (SBI b)
134 SBI g FIN SRK LO FIN*Muurmauku Apollonia Naaras Grand International Champion Sarah Johnson EX1 No Cert
FIN*Cleodan Gabriel Knight (SBI e) x FIN*Tanssikatti Entrechat (SBI c 21)
135 SBI g FIN SRK LO FIN*Harebell Keshia Naaras International Premior Sarah Johnson EX1 CAGPIB
FIN*Natalietten Benjamin (SBI c) x FIN*Aryan Alberta May (SBI f)
135 SBI g FIN SRK LO FIN*Harebell Keshia Naaras Veteraani Sarah Johnson 2
FIN*Natalietten Benjamin (SBI c) x FIN*Aryan Alberta May (SBI f)
136 SBI h FIN SRK LO FIN*Harebell Zelda Naaras Kastraatti Bjarne Wikström Abs
FIN*Tamus Omni (SBI b) x FIN*Harebell Seita Sweet (SBI h)
137 SBI j FI SRK LO FI*Rais-Kis Doris Naaras Avoin Bjarne Wikström EX1 CAC
Eliano vom Stern Regulus (SBI c) x FI*Rais-Kis Aurora (SBI f)
138 SBI b 21 FI SRK LO FI*Canth's ToyBoy Uros Supreme Champion Sarah Johnson KM
FIN*Zaraxe Adamnan Morris (SBI b) x EE*Arista Aramante (SBI a 21)
139 SBI c 21 FI SRK LO FI*Soleados William Uros Kastraatti Olga Komissarova EX1 CAP
FIN*Zildan Kasper (SBI d 21) x FIN*Soleados Princess Nelinda (SBI a 21)
140 SBI f 21 FI SRK LO 13 FI*Lofanna Aava Naaras Nuoret 7-10 kk Sarah Johnson EX1
FI*Pirimirrin Hamilton Island (SBI n 21) x Demian Victoria (SBI f 21)
141 SIB III / SIB n 24 FI SRK LO FI*Tuiskutassun Goikkalainen Uros International Champion Pia Nyman EX1 CAGCIB
FI*Tuiskutassun Ferninand (SIB ns 24) x FI*Lumikissan ZuhinaLempi (SIB fs 24)
142 SIB III / SIB n 24 FIN SRK LO FIN*Amurin Lyydia Naaras Champion Pia Nyman Abs
FIN*Villan Basisti (SIB a 23) x FIN*Amurin Claudia (SIB n 09 23)
143 SIB IV / SIB n 02 21 FIN SRK LO FIN*Villan Don Marcello Uros Grand International Champion Bjarne Wikström Abs
FIN*Amante's Hip Hop (SIB ns 03 23) x FIN*Balladin Carmencita (SIB n 03 23)
144 SIB IV / SIB n 03 22 FI SRK LO FI*Lumikissan Aikamoinen Uros International Champion Bjarne Wikström EX1 CAGCIB
Laguna Syberiana Houdiny Dadushovic (SIB n 09 24) x FIN*Lumikissan OmppuPomppu (SIB n 03 24)
145 SIB IV / SIB n 02 21 62 FI SRK LO 13 Kayo Rys od Królowych*PL Naaras Champion Bjarne Wikström EX1 CACIB
Rysio Lwie Serce Stashkot*PL (SIB n 03 24) x Oxana z Zimnej Krainy*PL (SIB n 03 24)
146 SIB IV / SIB n 03 24 FI SRK RX 13 FI*Goldenspot's Doron Uros Nuoret 7-10 kk Bjarne Wikström EX1
Amur (SIB n 03 24) x FIN*Amurin Johanna (SIB n 23)
147 SIB IV / SIB n 09 24 FI SRK LO 13 FI*Lumikissan Morsmaikku Naaras Nuoret 7-10 kk Bjarne Wikström EX1 BIV
FIN*Zigwan's Guim Biik Lihas (SIB n 23) x FI*Kuuratassun Alinda (SIB f 09)
148 SIB VI / SIB f 09 24 FI SRK LO CH*Lukijn's Vera Naaras Champion Olga Komissarova EX1 CACIB NOM BIS
I*Gregory's Siberian Lukijn Jamesovic (SIB d 23) x FI*Lumikissan Alppitähti (SIB n 09 22)
149 SIB VI / SIB d 03 23 FIN SRK LO FIN*Amurin Hiskia Uros Kastraatti Olga Komissarova Abs
FIN*Amurin Esra (SIB n 09 22) x FIN*Amurin Ávila (SIB f 09 23)
150 SIB VI / SIB d 09 24 FI SRK LO FI*Lumikissan Bestman Uros Kastraatti Olga Komissarova Abs
Laguna Syberiana Houdiny Dadushovic (SIB n 09 24) x FIN*Lumikissan Rusina (SIB fs)
151 SIB VII / SIB fs FI SRK LO FI*Lumikissan Fortuna Naaras Avoin Sarah Johnson EX1 CAC
S*Manta's Astor (SIB ns 24) x FIN*Lumikissan Rusina (SIB fs)
152 SIB VII / SIB as 24 FI SRK LO 13 FI*Tuiskutassun Ilo-Ilmari Uros Nuoret 7-10 kk Sarah Johnson EX1
FIN*Lumikissan Taikaviitta (SIB es) x FIN*Tuiskutassun Black Maria (SIB ns 24)
153 SIB VIII / SIB as 09 22 FI SRK LO Fado Colour Foot*PL Uros International Champion Bjarne Wikström Abs
Evatar Contentus*PL (SIB es 09 22) x Amber Colour Foot*PL (SIB f 23)
154 SIB VIII / SIB ds 03 FI SRK LO FI*Cherrytail's Orpheus Uros Avoin Bjarne Wikström Mitätöity Mitätöity
S*Manta's Astor (SIB ns 24) x FI*Cherrytail's Las Vegas (SIB fs 09 24)
155 SIB VIII / SIB ns 03 24 FI SRK LO 13 FI*Lumikissan Nopsajalka Uros Pennut 4-7 kk Bjarne Wikström EX1 NOM BIS
FI*Tassutuvan Al Capone (SIB ds 03 24) x FI*Lumikissan Fortuna (SIB fs)
156 NEM I / NEM a FI SRK RX Ulyseés Ivy Nový vek, CZ Uros Champion Pia Nyman EX1 CACIB
Artur Sibirskaya Rapsodia (NEM a) x LV*Kunei'S Carina Katrin (NEM a 21)
157 NEM II / NEM ns 03 21 FI SRK LO FI*Eswood A Smooth Cloud Naaras Avoin Pia Nyman EX1 CAC
Iqasho Blekitny Aniol*PL (NEM n 03 21) x Zabava Girasole (SIB fs 09)
158 TUA V / TUA f 24 FI SRK LO FI*Felesin DeaAmoris Naaras Champion Sarah Johnson EX1 CACIB
S*Wi'nte Sams Harry Boy (TUA n 24) x FIN*Josmarin Booty Roller (TUA d 24)
159 TUA V / TUA f FI SRK LO 13 FI*Gildemin Adelia Ancelina Naaras Pennut 4-7 kk Sarah Johnson EX1
FI*Kralice DayLate DollarShort (TUA ns 09) x FI*Elekatin Yolanda-Yasmin (TUA d 24)
160 TUA VI / TUA d 09 24 FI SRK LO 13 FI*Gildemin Adrian Alexandre Uros Pennut 4-7 kk Bjarne Wikström EX1
FI*Kralice DayLate DollarShort (TUA ns 09) x FI*Elekatin Yolanda-Yasmin (TUA d 24)
161 TUA IX / TUA w 61 FI SRK LO FI*Josmarin Guniz Naaras International Champion Sarah Johnson EX1 CAGCIB
S*Wi'nte Sams Harry Boy (TUA n 24) x FI*Josmarin Eldem (TUA w)
162 TUA IX / TUA w 61 FI SRK RX 13 FI*Josmarin Ieremija Uros Nuoret 7-10 kk Sarah Johnson EX1 NOM BIS
Geraylar Hazar of Nazarlik (TUA n) x FI*Josmarin Guniz (TUA w)
163 TUV d 61-63 / TUV d 63 FI SRK LO FI*GizemliKediler Beze Balerin Naaras Grand International Champion Olga Komissarova EX1 CACS
FIN*Artvan Ahabey (TUV d) x FI*GizemliKediler Adile Alaiye (TUV d)
164 ABY n FI SRK LO Felix of Wonderlove Uros Grand International Champion Stéphanie Serrai EX1 CACS
Berenetto Banderas (ABY n) x Donatella of Wonderlove (ABY n)
165 ABY n FI SRK LO FI*Bluestream's Giselle Naaras Grand International Champion Stéphanie Serrai EX1 CACS BIV
Xanadu of Wonderlove (ABY n) x FIN*Bluestream's Azizi (ABY n)
166 ABY n FI SRK LO Hotchocolate Cleopatra Naaras Grand International Champion Stéphanie Serrai EX2
Jethro Senor Alpha of Hotchocolate (ABY n) x Hillstblues Amber of Hotchocolate (ABY n)
167 ABY n FI SRK LO FI*Aurinkomäen Assi Naaras Champion Stéphanie Serrai EX1 CACIB
FI*Omanion Cattail (ABY a) x FI*Bluestream's Giselle (ABY n)
168 ABY n FI SRK LO FI*Omanion al Ea Naaras Champion Stéphanie Serrai EX2
Ingave's Rosario (ABY n) x FIN*Silkkihienon Piae Cantiones (ABY n)
169 ABY n FI SRK LO FI*Lovedevotion Berlioz Uros Avoin Stéphanie Serrai Abs
Felix of Wonderlove (ABY n) x Hotchocolate Cleopatra (ABY n)
170 ABY n FI SRK LO 13 FI*Lovedevotion Cinderella Naaras Nuoret 7-10 kk Stéphanie Serrai EX1
Felix of Wonderlove (ABY n) x Hotchocolate Chamomilla (ABY n)
171 ABY n FI SRK LO 13 FI*Bluestream's Idaya Naaras Pennut 4-7 kk Stéphanie Serrai EX1 NOM
FIN*Bluestream's Chiko (ABY n) x FIN*Bluestream's Azizi (ABY n)
172 ABY n FI SRK LO FI*Lovedevotion Benjamin Uros Kastraatti Stéphanie Serrai EX1 CAP NOM
Felix of Wonderlove (ABY n) x Hotchocolate Cleopatra (ABY n)
173 ABY a FI SRK LO FI*Link Moshaba Uros Champion Sebastian Pruchniak EX1 CACIB
FI*Link Moses (ABY n) x RU*Greenville Summer of Laire (ABY o)
174 BEN n 22 FI SRK LO S*Leopardettes Daimler Design Uros Supreme Champion Lone Lund Abs
S*Leopardettes Give me Five (BEN n 22) x S*Leopardettes Ginny (BEN n 22 33)
175 BEN n 22 FI SRK LO 13 Ilendri Surya Naaras Nuoret 7-10 kk Lone Lund EX1
Junglecove Warrior of Ilendri (BEN n 22 31) x Ilendri Minerva (BEN n 22)
176 BEN n 22 FI SRK LO EE*Esmeralda Maya Gold Naaras Premior Lone Lund EX1 CAPIB
EE*Maximus EL Zots Maya Gold (BEN n 24) x EE*Bagheera Solola Maya Gold (BEN n 22)
177 BEN n 22 31 FI SRK LO FI*Kattiklaanin Luke Catwalker Uros Supreme Premior Sebastian Pruchniak Abs
FIN*Kattiklaanin Cross Fire Man (BEN n 22 32) x ArcatiaUK Ice Diamond (BEN n 22 32)
178 BEN n 22 33 FI SRK LO FI*SiruCats Ives Isidore Uros Grand International Premior Sebastian Pruchniak EX1 CAPS
FIN*SiruCats Shima (BEN n 22) x FIN*SiruCats Ynes Yooralla (BEN n 24 33)
179 BEN n 24 FI SRK LO FI*Leokatin Cucu Naaras Premior Sebastian Pruchniak EX1 CAPIB
S*Gold Glitter's A Season (BEN n 24) x JungleTabby's Sweet Poison (BEN n 24)
180 BEN n 24 33 FIN SRK LO FIN*SiruCats Ynes Yooralla Naaras Supreme Premior Sebastian Pruchniak KM NOM
FIN*SiruCats Umberto (BEN n 24) x FIN*SiruCats Saroja (BEN n 24 33)
181 BML I / BML ns 11 FI SRK RX GB*Gem's Archduke Joseph Uros Supreme Champion Lone Lund KM BIV
Miamber Silver Troubador (BML ns 11 31) x Quartus Silver Jewel (BML ns 11)
182 BML I / BML ns 11 31 FI SRK RX FI*Kissamummon Onnen hetki Uros International Champion Lone Lund EX1 CAGCIB
Samurai Momoiro, CZ (BML ds 11) x FIN*Kimuli's Anastasia (BML ns 11)
183 BML I / BML ns 11 31 FI SRK RX FI*Lumipuron Premium Beauty Naaras Avoin Lone Lund EX1 CAC
GB*Gem's Archduke Joseph (BML ns 11) x FIN*Hämynhäivän Laventeli (BML bs 11 31)
184 BRI n FI SRK LO S*Applecat Spider Uros Supreme Champion Lone Lund KM
S*Sagorikets Nemo (BSH d 24) x Prima Vera Small Panther*CH (BSH a)
185 BRI n FI SRK LO FI*Rhinestone's Kiss Me Quick Naaras International Champion Lone Lund EX1 No Cert
Cwtch Slinky Malinky (BSH n) x FIN*Rhinestone's Calamity Jane (BSH f)
186 BRI n FI SRK LO FI*Rhinestone's Black Widow II Naaras Champion Lone Lund EX1 No Cert
S*Applecat Spider (BSH n) x FI*Rhinestone's Kiss Kiss (BSH f)
187 BRI n FI SRK LO FI*Ferme Enni Eulalia Naaras Kastraatti Lone Lund EX1 CAP
FIN*Moonface's Eros (BSH a) x FIN*Ferme Lia (BSH n)
188 BRI a FI SRK LO 13 FI*Rhinestone's Angus Young Uros Nuoret 7-10 kk Lone Lund EX1
S*Applecat Spider (BSH n) x Positively Cobalt (BSH a)
189 BRI c FI SRK LO FI*Rhinestone's Secret Dream Naaras International Champion Sebastian Pruchniak EX1 CAGCIB
FI*Rhinestone's Scooby (BSH a) x Charlotte Lovely Panther*CZ (BSH a)
190 BRI e FI SRK LO 13 FI*Rhinestone's Dizzy Doodle Uros Nuoret 7-10 kk Stéphanie Serrai EX1
S*Applecat Spider (BSH n) x Aretha's Isabella Rossellin v.Wernerwald (BSH g)
191 BRI f FI SRK LO 13 FI*Bumblebrits Dear Prudence Naaras Nuoret 7-10 kk Sebastian Pruchniak EX1
S*Applecat Spider (BSH n) x Skellum Mystic-Meg (BSH d)
192 BRI g FIN SRK LO FIN*Ruusutarhan Hertta Naaras Supreme Champion Sebastian Pruchniak KM
Atos (BSH e) x FIN*Tassulähteen Pilkkumi (BSH a)
193 BRI n 22 FI SRK LO 13 FI*Rhinestone's Sweet Illusion Naaras Pennut 4-7 kk Sebastian Pruchniak EX1
S*Palace&Main's What if (BSH n 22) x S*Mayla's Dream Come True (BSH n 22)
194 BRI a 22 FI SRK LO FI*Rhinestone's Nikki Sixx Uros International Champion Sebastian Pruchniak EX1 CAGCIB NOM
S*Palace&Main's Ganymedes (BSH a 24) x S*Mayla's Dream Come True (BSH n 22)
195 BRI ns FI SRK LO S*British Dream's Sebastian Uros International Champion Stéphanie Serrai EX1 CAGCIB
S*British Dream's Black String Solo (BSH n) x S*Razzlecat's Sweet Home Alabama (BSH ns 22)
196 BRI ns 11 FI SRK LO FI*Gnome's Britannia Silver Uros Grand International Champion Sebastian Pruchniak EX1 CACS
Petit Prince vum Rousegaard*CH (BSH ns 11) x EST*Harmony Devianti (BSH ns 11)
197 BRI ns 11 FI SRK LO S*Esteticas Xera Naaras Grand International Champion Sebastian Pruchniak EX1 CACS
S*Glenbogle's Golly the Gillie (BSH ny 11) x S*Esteticas Syster Sötnos (BSH ns 11)
198 BRI ns 11 FI SRK RX S*Pymans Joe Cool Uros International Champion Sebastian Pruchniak EX1 CAGCIB BIV
S*Pymans Sir Eliot (BSH ns 11) x S*Kristallkattens Silverblue Olivia (BSH ns 11)
199 BRI ns 11 FI SRK LO 13 S*Esteticas Arthur Uros Avoin Sebastian Pruchniak EX1 CAC
Holtas Lindus (BSH ns 11) x S*Esteticas Xibell (BSH ny 11)
200 BRI ns 11 FI SRK LO FI*Helmiinan Sulosydän Uros Nuoret 7-10 kk Sebastian Pruchniak EX1
S*Pymans Joe Cool (BSH ns 11) x FI*Helmiinan Pumpuli (BSH ns 11)
201 BRI ns 11 FI SRK LO 13 FI*Helmiinan Hattara Naaras Nuoret 7-10 kk Sebastian Pruchniak EX1
FI*Helmiinan Yummy (BSH ns 11) x FIN*Gnome's Epsilon Indi (BSH ns 11)
202 BRI ns 11 FIN SRK RX Petit Prince vum Rousegaard*CH Uros Supreme Premior Sebastian Pruchniak KM
Silver Kiparis no Demetra*LV (BSH ns 11) x Melusina vum Rousegaard*CH (BSH ns 11)
203 BRI ns 11 FIN SRK RX EST*Harmony Devianti Naaras Grand International Premior Sebastian Pruchniak EX1 CAPS
Old Possum's Hopscotch (BSH ns 11) x EST*Beaty Devianti (BSH ns 11)
204 BRI ns 22 62 FI SRK RX FI*Gimmie's Aristocracy Uros International Champion Stéphanie Serrai EX1 CAGCIB
Schoko Mousse von Kamakura*CH (BSH b 22) x FIN*Ferme Her Royal Highness (BSH ns 22)
205 BRI ns 24 62 FI SRK LO FI*Gimmie's Pirates Ransom Uros Grand International Champion Stéphanie Serrai EX1 CACS
FIN*Snow-Star's Daydreamer (BSH ns 22) x FIN*Snow-Star's Zuzu Grande (BSH j 24)
206 BRI ns 24 62 FI SRK LO 13 FI*Enchanter's Roulette Naaras Nuoret 7-10 kk Stéphanie Serrai EX1
S*British Dream's Tempus (BSH a) x FI*Ferme Dear Darling (BSH ns 22)
207 BRI ns 24 62 FI SRK LO FI*Ferme Julius Uros Premior Stéphanie Serrai EX1 CAPIB
FIN*Ferme Ibanez (BSH ns 22) x FIN*Kontukatin Lilac Cinderella (BSH j 24)
208 BRI ns 24 64 FI SRK RX FI*Helmiinan Hepsankeikka Naaras Premior Stéphanie Serrai EX1 CAPIB
S*Palace&Main's Smooth Criminal (BSH ns 24) x FIN*Kipardi's Bagheera (BSH ns 24)
209 BRI a 33 FI SRK RX 13 FI*Gimmie's Face of Emily Naaras Pennut 4-7 kk Stéphanie Serrai EX1
FI*Kontukatin Butterfly Orchid (BSH a 33) x FI*Gimmie's Jevgenia Milolika (BSH b 21 33)
210 BUR n FI SRK LO FI*Bumpulina Wilberforce Uros Avoin Lone Lund EX1 CAC
Omark Charlesbur, CZ (BUR n) x FI*Bumpulina Tosca Wilde (BUR n)
211 BUR n FI SRK LO FI*Almond's Xena Naaras Kastraatti Lone Lund EX1 CAP
FIN*Belacane Ukkopekka (BUR b) x FIN*Almond's Victoria Holt (BUR n)
212 BUR a FI SRK LO 13 FI*ZirCat's Irwin Goodman Uros Nuoret 7-10 kk Lone Lund EX1
Laurin von Tali (BUR n) x FI*ZirCat's Hidden Fantasy (BUR c)
213 BUR b FIN SRK LO FIN*Cattish Elven Star Naaras Grand International Premior Stéphanie Serrai EX1 CAPS
Isä-Brownin Icy Star (BUR n) x FIN*Nebula's Corona Borealis (BUR h)
214 BUR c FI SRK LO FI*MunKisun Meukow for Cattish Uros Nuoret 7-10 kk Sebastian Pruchniak EX1
FI*Seirene Nabucco (BUR a) x FI*MunKisun Jingle Bells (BUR n)
215 BUR c FI SRK LO 13 FI*ZirCat's Iron Maiden Naaras Nuoret 7-10 kk Sebastian Pruchniak Abs
Laurin von Tali (BUR n) x FI*ZirCat's Hidden Fantasy (BUR c)
216 BUR c FI SRK LO 13 FI*Cattish Anne Bonny Naaras Nuoret 7-10 kk Sebastian Pruchniak EX1
FI*Beneloben Cyranos (BUR b) x FIN*Pardofelis Lady Chatterley (BUR c)
217 BUR e FI SRK LO FI*Cattish Sweet Dreams Naaras International Champion Stéphanie Serrai EX1 CAGCIB
FIN*Tai-Hao Jekku (BUR e) x FIN*Cattish Fort Charlotte (BUR j)
218 BUR g FI SRK LO FI*Oliivian Zarleenah Naaras Premior Stéphanie Serrai EX1 CAPIB
FI*Harebell Aramis (BUR e) x FI*Oliivian Xayanna (BUR g)
219 BUR h FIN SRK LO FIN*Ravissant Cean Laqué Naaras International Premior Sebastian Pruchniak EX1 CAGPIB
Benzali Aussie Jackaroo (BUR d) x FIN*Ravissant Alessaielle Nanda (BUR b)
219 BUR h FIN SRK LO FIN*Ravissant Cean Laqué Naaras Veteraani Donatella Mastrangelo 1 NOM
Benzali Aussie Jackaroo (BUR d) x FIN*Ravissant Alessaielle Nanda (BUR b)
220 BUR j FIN SRK LO FIN*Cattish Fort Charlotte Naaras International Premior Stéphanie Serrai EX1 CAGPIB NOM
FIN*Tulihännän Kullero (BUR e) x FIN*Cattish Elven Star (BUR b)
221 CRX II / CRX b 01 62 FI SRK RX FI*Framillan Keep It Up Naaras Champion Lone Lund EX1 CACIB NOM BIS
Cebastian (CRX b 02) x FI*Framillan Cool hurricane (CRX n 03)
222 CRX II / CRX a 03 FI SRK LO 14 S*Gosehjärtats Tryffelina Kolaström Naaras Nuoret 7-10 kk Lone Lund EX1 NOM
S*Curls 'n Claws Forever Amazing (CRX a 01) x S*Gosehjärtats Doris (CRX a 03)
223 CRX II / CRX n 03 FIN SRK LO FIN*Piupaws Krafla Uros Supreme Premior Lone Lund KM NOM
YAS-53 Yam Yam-of-sleggja (CRX n) x FIN*Piupaws (Nice Voice...) (CRX n 03)
224 CRX II / CRX n 03 FIN SRK LO FIN*Piupaws Hazel the Witch Naaras Veteraani Donatella Mastrangelo 2
FIN*Piupaws Merry Christmas (CRX a) x FIN*Piupaws Clarabelle (CRX n 09)
225 CRX III / CRX d 24 FI SRK LO FI*Piupaws Robin Uros Grand International Champion Sebastian Pruchniak EX1 CACS
FI*Piupaws Rocket (CRX a 24) x FIN*Piupaws Next Top Model (CRX f 03)
226 CRX III / CRX e FI SRK LO 13 FI*Saca's Comtesse de la Crème Naaras Pennut 4-7 kk Sebastian Pruchniak EX1 NOM BIS
Sunny Agnus*LT (CRX d 03) x FI*Saca's Evey Peregrina (CRX f 03)
227 CRX IV / CRX g 03 FI SRK LO FI*Piupaws Donna Elvira Naaras Grand International Champion Stéphanie Serrai EX1 CACS
FI*Piupaws Rocket (CRX a 24) x FI*Piupaws Merope (CRX g 02)
228 CRX IV / CRX f 03 24 FI SRK LO 13 FI*FunkyJam's All I Want Naaras Nuoret 7-10 kk Stéphanie Serrai EX1 BIV
FI*FunkyJam's Linus van Pelt (CRX d) x FIN*Piupaws Tecna (CRX n 03 24)
229 CRX IV / CRX f 02 62 FI SRK LO 13 FI*Lubavan Désiree Naaras Nuoret 7-10 kk Stéphanie Serrai EX2
Oricat Batman (CRX n 03) x FI*Tuiscalo's Jugu (CRX e 03)
230 CRX V / CRX n 24 FI SRK LO FI*Piupaws Keyboard cat Uros International Champion Stéphanie Serrai EX1 CAGCIB
FI*Piupaws Buzz (CRX d 03 24) x FI*Piupaws A Dark Design (CRX f 24)
231 CRX VI / CRX n 03 24 FI SRK LO FI*Saca's Veda Verdant Naaras Grand International Champion Sebastian Pruchniak EX1 CACS
S*Magicbrook Mandrake (CRX ns 24) x FIN*Saca's Lady La Favorite (CRX n 03 24)
232 CRX VI / CRX n 03 24 FIN SRK LO FIN*Piupaws Tecna Naaras International Premior Sebastian Pruchniak EX1 CAGPIB
FIN*Piupaws I am Legend (CRX n) x FIN*Piupaws Räntä (CRX n 01 21)
233 CRX VIII / CRX n 02 33 FI SRK LO 13 FI*Lubavan Chang'e Naaras Nuoret 7-10 kk Sebastian Pruchniak EX1
Oricat Batman (CRX n 03) x FI*Framillan Fiorellina (CRX n 03)
234 DRX I / DRX n Elfe Feerique Felicia Naaras Avoin Stéphanie Serrai Abs
Phu-Quoc's Aris (DRX n 09) x Phu-Quoc's Sweet Jacqueline (DRX w)
235 DRX IV / DRX d 09 Elfe Feerique Ginger Uros Avoin Stéphanie Serrai Abs
Phu-Quoc's Aris (DRX n 09) x Golden Elf Nicky (DRX f 03)
236 EUR a FI SRK LO FI*Kissakallion Nadianna Naaras Champion Stéphanie Serrai EX1 CACIB
FIN*Untuvan Uskomaton Uutinen (EUR a) x FIN*Kissakallion Jasminda (EUR g)
237 EUR g 22 FI SRK RX FI*Feronian Emilia Naaras Nuoret 7-10 kk Lone Lund EX1
Kissankellon Robin Aragorn (EUR es 22) x FIN*Feronian Solidago Nana (EUR a 22)
238 EUR d 24 FI SRK RX FI*Kissakallion Orlando Uros International Champion Stéphanie Serrai EX1 CAGCIB
FI*Kissakallion Mandrake (EUR n) x Malla-Malviina (EUR f 22)
239 EUR f 24 FI SRK RX 13 FI*Feronian Felicia Naaras Nuoret 7-10 kk Stéphanie Serrai EX1
FI*Feronian Vincent Victoriano (EUR n 22) x FI*Feronian Angelica (EUR g 24)
240 EUR ns 22 FI SRK LO FI*Pikku-Piun Unelma Naaras International Champion Sebastian Pruchniak EX1 CAGCIB
FIN*Haukkapalan Digital (EUR ns 22) x FIN*Pikku-Piun Peppi Pitkätossu (EUR ns 24)
241 EUR ns 22 FI SRK RX FI*Alcarinqua Nya Naaras Avoin Sebastian Pruchniak EX1 CAC
Ilmaveivi-Mikke (EUR ns 22) x FI*Pikku-Piun Unelma (EUR ns 22)
242 EUR ns 22 FI SRK LO FI*Pikku-Piun Ulpukka Naaras Grand International Premior Sebastian Pruchniak EX1 CAPS
FIN*Haukkapalan Digital (EUR ns 22) x FIN*Pikku-Piun Peppi Pitkätossu (EUR ns 24)
243 EUR as 22 FI SRK RX FI*Feronian Excelsior Uros Nuoret 7-10 kk Stéphanie Serrai EX1
Kissankellon Robin Aragorn (EUR es 22) x FIN*Feronian Solidago Nana (EUR a 22)
244 EUR ns 24 FIN SRK RX FIN*Pikku-Piun Peppi Pitkätossu Naaras Grand International Premior Stéphanie Serrai EX1 CAPS
FIN*Pikku-Piun Kultapoika (EUR n) x FIN*Pikku-Piun Lumisade (EUR ns 22)
245 KOR FI SRK LO FI*Tatsutan Nane Atmani-Anile Naaras Champion Lone Lund EX1 CACIB BIV
Doklao Blu Banjo (KOR ) x FIN*Tatsutan Luna Angira-Diptam (KOR )
246 KOR FI SRK LO FI*Kattihovin Sai-ano Itsumo Naaras Champion Lone Lund Abs
FI*Hovikissan khraam leert (KOR ) x FI*Mythai Rochana Rak Jing (KOR )
247 KOR FI SRK LO 13 FI*Tatsutan Sabia Sma-Atmanam Naaras Pennut 4-7 kk Lone Lund EX1 NOM
FI*Cisseli's Poo kao fai (KOR ) x FI*Tatsutan Nane Atmani-Anile (KOR )
248 KOR FI SRK LO 13 FI*Tatsutan Shadi Aksi-Ankitam Naaras Pennut 4-7 kk Lone Lund EX2
FI*Cisseli's Poo kao fai (KOR ) x FI*Tatsutan Nane Atmani-Anile (KOR )
249 KOR FIN SRK LO FIN*Tatsutan Luna Angira-Diptam Naaras Grand International Premior Lone Lund EX1 CAPS BIV NOM BIS
Siri Kira*E Jai Dee (KOR ) x FIN*Mythai Rahk Mee Rahkah (KOR )
250 KOR FI SRK LO FI*Tatsutan Merri Bhima-Karma Uros Kastraatti Lone Lund EX1 CAP
FIN*Poison's Othong dek chai (KOR ) x FIN*Tatsutan Luna Angira-Diptam (KOR )
251 KOR FI SRK LO FI*Tatsutan Miri Smitena-Sneha Naaras Kastraatti Lone Lund EX1 CAP
FIN*Poison's Othong dek chai (KOR ) x FIN*Tatsutan Luna Angira-Diptam (KOR )
252 MAN 51-52 / MAN a 09 52 FI SRK RX FI*Pilkkumin Mister Richard Uros Grand International Champion Sebastian Pruchniak EX1 CACS
FIN*JoJon Henhao Dec (MAN d 24 54) x FIN*Armain Domenica (MAN f 03 53)
253 MAN 51-52 / MAN a 09 51 FI SRK RX FI*Pikkeen Rae Naaras Avoin Sebastian Pruchniak Mitätöity Mitätöity
FI*Pilkkumin Mister Richard (MAN a 09 52) x FIN*D'manns Toes (CYM f 09 22 52)
254 MAN 53 / MAN f 03 53 FIN SRK RX FIN*Armain Domenica Naaras International Premior Stéphanie Serrai EX1 CAGPIB
Vagary Nelson (MAN d 03 22 51) x FIN*D'manns Luna (MAN a 52)
255 MAU ns FIN SRK LO FIN*Iltavilli Emir Ehsan Uros Supreme Premior Stéphanie Serrai KM
Bacamamdit Into The Wild of Erendel (MAU ns 24) x FIN*Iltavilli Chensit Cleopatra (MAU ns)
256 OCI n 24 FIN SRK LO FIN*Moosegrove Phoenix Uros Supreme Champion Lone Lund KM BIV NOM
S*Vargagården's Sisu Maxwell JR (OCI b 24) x FIN*Moosegrove Escuro Elegante (OCI n 24)
257 OCI n 24 FI SRK LO FI*Moosegrove Dream On Naaras International Champion Lone Lund EX1 CAGCIB
FIN*Moosegrove Phoenix (OCI n 24) x FI*Recknagel Harski China Rose (OCI o 24)
258 OCI n 24 FI SRK LO FI*Moosegrove Drake Uros Avoin Lone Lund EX1 CAC
FIN*Moosegrove Phoenix (OCI n 24) x FI*Recknagel Harski China Rose (OCI o 24)
259 OCI n 24 FIN SRK RX FIN*Moosegrove FenixFernando JR Uros Premior Lone Lund Mitätöity Mitätöity
FIN*Moosegrove Fenix Fernando (OCI n 24) x N*Mendels Freya of Moosegrove (OCI b 24)
259 OCI n 24 FIN SRK RX FIN*Moosegrove FenixFernando JR Uros Veteraani Donatella Mastrangelo Abs
FIN*Moosegrove Fenix Fernando (OCI n 24) x N*Mendels Freya of Moosegrove (OCI b 24)
260 OCI b 24 FI SRK LO FI*Moosegrove Ad Victoriam Naaras Grand International Champion Sebastian Pruchniak EX1 CACS NOM
S*Vargagården's Sisu Maxwell JR (OCI b 24) x FIN*Moosegrove Escuro Elegante (OCI n 24)
261 OCI b 24 FI SRK LO 13 FI*Moosegrove Follow Me Uros Nuoret 7-10 kk Sebastian Pruchniak EX1
FIN*Moosegrove Geraldo Gentil (OCI b 24) x FI*Moosegrove Ad Victoriam (OCI b 24)
262 OCI b 24 FIN SRK RX FIN*Moosegrove Conquistatore Uros Supreme Premior Sebastian Pruchniak KM NOM BIS
FIN*Martinic Runaway Boy (OCI c 24) x FIN*Moosegrove Abigail (OCI ns 24)
262 OCI b 24 FIN SRK RX FIN*Moosegrove Conquistatore Uros Veteraani Donatella Mastrangelo 1 NOM BIS
FIN*Martinic Runaway Boy (OCI c 24) x FIN*Moosegrove Abigail (OCI ns 24)
263 OCI c 24 FI SRK LO FI*Sunny's Lavender Lily Naaras Grand International Champion Lone Lund EX1 CACS
FIN*BlueNote Figlio della Notte (OCI a 24) x FIN*Martinic Dazzling (OCI b 24)
264 OCI o 24 FI SRK LO 13 FI*Uniikki Morfeus Uros Nuoret 7-10 kk Lone Lund EX1
FIN*DarrenCat Davy Crockett (OCI o 24) x FI*Uniikki Kuun Säde (OCI o 24)
265 OCI bs 24 FI SRK RX 13 FI*Silvercomet Midnight's Lady Naaras Avoin Stéphanie Serrai EX1 CAC NOM
Ozspots Sheelberight (OCI ns 24) x FIN*Silvercomet Audrey Hepburn (OCI b 24)
266 OCI bs 24 FIN SRK RX FIN*Silvercomet John Wayne Uros International Premior Stéphanie Serrai EX1 CAGPIB
N*Libitum Super Blackbird (OCI bs 24) x FIN*Guttatus Basia Mille (OCI b 24)
267 RUS FI SRK LO FI*Bessemjanka's Nesha Naaras International Champion Sebastian Pruchniak EX1 CAGCIB
FIN*Susanssin Playful Leaves (RUS ) x FIN*Bessemjanka's Manteli (RUS )
268 RUS FI SRK RX FI*Janatuisen La vie en rose Naaras Avoin Sebastian Pruchniak Abs
FI*Janatuisen Daddy's Boy (RUS ) x Gracianne de la Christe Marine (RUS )
269 RUS FI SRK LO FI*Lolcat's Amy Naaras Avoin Sebastian Pruchniak EX1 CAC
Iseneth v.d. Jeetzel (RUS ) x FI*Lolcat's Alexandra (RUS )
270 RUS FI SRK LO FI*BlueLair's Zina Naaras Avoin Sebastian Pruchniak Abs
Sunnanordica Oberon (RUS ) x FI*Zarin Magnolia (RUS )
271 RUS FI SRK LO 13 Wynterwynd Moon River Uros Nuoret 7-10 kk Sebastian Pruchniak EX1 BIV NOM
Wynterwynd Watermarque (RUS ) x Tylona's Dancing in the Moonlight (RUS )
272 SOM n FI SRK LO FI*SunnyPace Balsamita Naaras Champion Sebastian Pruchniak EX1 CACIB
FIN*Exlibris Sirius (SOM n) x FIN*Kisompa's Giacinta (SOM n)
273 SPH V / SPH e 09 32 FI SRK LO LV*Otomi Ungaro Uros Supreme Champion Stéphanie Serrai KM NOM BIS
Lanion Oscar (SPH n 03 21 32) x LV*Otomi Olivia (SPH j 21)
274 SPH V / SPH a 32 FI SRK LO FI*Hobbitqueen's Topaz Uros Grand International Champion Stéphanie Serrai EX1 CACS
S*Zeldtrix Bat out of Hell (SPH e 32) x S*Bare Essentials VIII Iara (SPH a 32)
275 SPH V / SPH d 21 33 FI SRK LO 13 FI*Tutsi Chaumet Uros Nuoret 7-10 kk Stéphanie Serrai EX1 BIV NOM BIS
LV*Otomi Ungaro (SPH e 09 32) x FI*Tutsi Nancy (SPH f 21)
276 BAL b FI SRK LO FI*Fercatin Nozay Ronja Naaras International Premior Donatella Mastrangelo EX1 CAGPIB
By-Aristotle Azay Le Rideau (BAL b) x FI*Fercatin Isamon Noor (BAL n)
277 BAL g 21 FI SRK LO FI*Cleverkitty LoveBabyLove Naaras International Champion Donatella Mastrangelo EX1 CAGCIB
FI*Tistan Shere Khan (BAL n 21) x FIN*Lumouksen Lumpeenkukka (BAL e 21)
278 OLH c FI SRK LO 13 FI*Cleverkitty BluuKitabo Naaras Pennut 4-7 kk Donatella Mastrangelo EX1
Yokozuna di Gattinata*PL (OLH n) x FI*Mummeli Blulalibelah Olinda (SIA n)
279 OSH n FI SRK RX Galoo of Beugnycats Uros Supreme Champion Donatella Mastrangelo KM NOM BIS
Furendo Og Island Snaegerdi (SIA ns 21) x Farinelli Etna (OSH n)
280 OSH n FI SRK RX FI*Santuzzan O Marry Me! Naaras Supreme Premior Donatella Mastrangelo KM NOM BIS
FIN*Kattilan Musta Pekka (SIA n 21) x FIN*Santuzzan Impromptu (OSH f)
281 OSH n FI SRK LO 13 FI*Orifame Niin Ninja Naaras Nuoret 7-10 kk Donatella Mastrangelo EX1 NOM BIS
Kaotik Kiwi Klassik (OSH b 22) x FIN*Kelmikerhon Yökehrääjä (SIA n)
282 OSH b 22 FIN SRK RX FIN*Orifame AurinkoKuningas Uros Kastraatti Donatella Mastrangelo EX1 CAP NOM BIS
Macriano D'Oltremare (OSH b 24) x DK*Thurah Valmai Vanessa (OSH os 22)
283 OSH b 24 FI SRK LO 13 Akita Ha Kuna*PL Naaras Avoin Donatella Mastrangelo Abs
Purrfect Garfield (OSH c 22) x Harada Ari-Gan*PL (OSH h 25)
284 OSH c 24 FI SRK LO 13 FI*Orifame Onassis Uros Pennut 4-7 kk Donatella Mastrangelo EX1 NOM BIS
Yrttitarhan Maitikka (OSH p 24) x FI*Orifame Ilkamoiden (SIA c)
285 OSH c 24 FI SRK LO 13 FI*Orifame Oikeinnurin Naaras Pennut 4-7 kk Donatella Mastrangelo EX1
Yrttitarhan Maitikka (OSH p 24) x FI*Orifame Ilkamoiden (SIA c)
286 OSH h 24 FI SRK LO FI*GizemliKediler Coco Naaras Avoin Donatella Mastrangelo EX1 CAC
FI*Clamoris Epeius (OSH d 24) x FI*Nazarlik XOXO (OSH bs 24)
287 OSH bs 24 FI SRK LO FI*Nazarlik XOXO Naaras International Premior Donatella Mastrangelo EX1 CAGPIB
FI*Santuzzan Maestro (OSH n 25) x FI*Moumouni Aliisa (OSH cs 22)
288 OSH n 03 FI SRK LO HU*Shagio-Chen Noriko Ori-Katino Naaras Supreme Champion Donatella Mastrangelo Abs
HU*Shagio-Chen Lovely Louis (OSH a) x HU*Shagio-Chen Datolya (SIA n 03)
289 SIA n FI SRK RX FI*Kelmikerhon Oolong T. Naaras International Champion Donatella Mastrangelo Abs
Pharoahsgems Sinuhe of Kelmikerhon (SIA n) x FIN*Kelmikerhon Kimmellys (SIA c)
290 SIA n FI SRK LO FI*Mummeli Blulalibelah Olinda Naaras Champion Donatella Mastrangelo EX1 CACIB
FIN*Arhantin Lalibelah (SIA n) x FIN*Mummeli VippelinhaBlueberry (BAL g)
291 SIA c FI SRK RX FI*Orifame Ilkamoiden Naaras Champion Donatella Mastrangelo EX1 CACIB
FIN*Baila-Bailan Rauhan Aika (SIA a) x FIN*Orifame Dirlandaa (OSH a 24)
292 SYS b 03 FI SRK LO FI*Choose Three Wishes Well Naaras International Champion Donatella Mastrangelo EX1 CAGCIB NOM BIS
Xerox Iron Happy Jungle*RU (OSH n 03) x FIN*Birregin Ashita ga Choose (OSH n 24)
293 HCL Mauri-Antero Uros Kotikissat Bjarne Wikström 4
294 HCL Kisvilli Uros Kotikissat Bjarne Wikström NOM
295 HCL Simba Uros Kotikissat Bjarne Wikström 2
296 HCL Tiliba Uros Kotikissat Bjarne Wikström 3
297 HCL Tyyne-Liina Naaras Kotikissat Bjarne Wikström 1 NOM BIS
298 HCS Luca Uros Kotikissat Pia Nyman 3
299 HCS Ukko Uros Kotikissat Pia Nyman 1 NOM
299 HCS Ukko Uros Veteraani Stéphanie Serrai 1 NOM
300 HCS Emppu Uros Kotikissat Pia Nyman 2
300 HCS Emppu Uros Veteraani Stéphanie Serrai 2
301 HCS Poppi Naaras Kotikissat Pia Nyman NOM BIS
301 HCS Poppi Naaras Veteraani Stéphanie Serrai 1 NOM BIS
302 HCS Nöpö Naaras Kotikissat Pia Nyman 2
320 kpl

Tuomarit

Nimi EMS-koodit Kissaa
Johnson Sarah ACS VIII, MCO VII, NFO V, NFO VII, NFO VIII, RAG n, RAG b, RAG d 03, RAG a 04, RAG a 04 21, SBI b, SBI g, SBI b 21, SBI f 21, SIB VII, TUA V, TUA IX, Kat II vet 5
Komissarova Olga EXO n 23, PER w 62, PER n, PER f 22, PER g 22, PER a 02 62, PER f 02 21 62, PER e 33, PER g 21 33, MCO II, MCO III, NFO IV, RAG a 03, SBI c, SBI c 21, SIB VI, TUV d/d21, Kat I vet 2
Lund Lone BEN n 22, BML I, BRI n, BRI a, BUR n, BUR a, CRX II, EUR g 22, KOR, OCI n 24, OCI c 24, OCI o 24, kolmen sukupolven lisäluokka 0
Mastrangelo Donatella EXO g 03, PER d, PER gs, PER n 23, PER d 24, PER fs 22 62, PER n 01 62, PER e 03, PER f 03, PER n 21 33, PER d 21 33, PER e 21 33, BAL b, BAL g 21, OLH c, OSH n, OSH b 22, OSH b 24, OSH c 24, OSH h 24, OSH bs 24, OSH n 03, SIA n, SIA c, SYS b 03, Kat III vet 4
Nyman Pia MCO V, MCO VI, MCO IX, NFO I, NFO III, NFO VI, RAG n 03, RAG f 03, RAG n 04, RAG f 04, RAG e 21, SBI n, SBI a, SIB III, NEM I, NEM II, HCS 2
Pruchniak Sebastian ABY a, BEN n 22 31, BEN n 22 33, BEN n 24, BEN n 24 33, BRI c, BRI f, BRI g, BRI n 22, BRI a 22, BRI ns 11, BUR c, BUR h, CRX III, CRX VI, CRX VIII, EUR ns 22, MAN 51-52, OCI b 24, RUS, SOM n 0
Serrai Stéphanie ABY n, BRI e, BRI ns, BRI ns 22 62, BRI ns 24 62, BRI ns 24 64, BRI a 33, BUR b, BUR e, BUR g, BUR j, CRX IV, CRX V, DRX I, DRX IV, EUR a, EUR d 24, EUR f 24, EUR as 22, EUR ns 24, MAN 53, MAU ns, OCI bs 24, SPH V, HC vet 3
Wikström Bjarne ACL VIII, ACS V, MCO IV, MCO VIII, NFO II, RAG a, RAG c, RAG d, RAG e, RAG n 04 21, SBI d, SBI f, SBI h, SBI j, SIB IV, SIB VIII, TUA VI, HCL 1
8 tuomaria