SUROK 148. kansainvälinen kissanäyttely 24.01.2016
Järjestävä yhdistys Suomen Rotukissayhdistys ry
Alkaa 24.1.2016 Loppuu 24.1.2016
Ilmoittautuminen alkaa 26.9.2015 Ilmoittautuminen loppuu 1.1.2016
Yleisöaika alkaa 10:00 Yleisöaika loppuu 15:00
Eläinlääkärintarkastus alkaa 7:30 Eläinlääkärintarkastus loppuu 9:00
Arvostelut alkavat 9:30 Vahvistuskirjeen julkaisupvm 11.1.2016
Kansainvälinen Kyllä Erikoisnäyttely Ei
Drive In -näyttely Ei Omistajat saavat esitellä kissansa Kyllä
Kissoja enintään 600   Kategoriat 1, 2, 3, 4, Kotikissat
BreedBIS-rodut BreedBIS kissoja vähintään
Tilinumero
Sähköposti show@surok.fi
Paikka Lahti
Toimihenkilöt Ilmoittautumisaika päättynyt!
Näyttelyilmoittautumisen perumisesta ennen ilmoittautumisajan päättymistä perimme 5€/palautus, kuitenkin enintään 25% (alle 25€ palautuksesta veloitamme 25%). Ilmoittautumisajan jälkeen perutut, palautus on 75%, eläinlääkärintodistusta vastaan.


Lisätietoja:
Eeva Lindblom(näyttelysihteeri), Satupolku 1 C 17, 02400 Kirkkonummi
• Terttu Meriläinen (raha-asiat) rahastonhoitaja@surok.fi
• Outi Vallenius (yhdistyksen sihteeri) sihteeri@surok.fi, p. 050 469 0960
• Kaisa Ylinenpää (näyttelypäällikkö) kaisa.ylinenpaa@surok.fi, p. 040 732 1748
• Kirsi Ovaskainen (pääassistentti) p. 050 535 1262
Lisätietoja •FIFe-jäseniltä 38 € / kissa / pv
• FIFen ulkopuolisilta 50 € / kissa
• SUROKilaisten kissat 36 € / kissa / pv
• veteraaniluokka perusarvostelun ohella 10 €/kissa, erikseen 36/38 € / kissa.
• Tarkistusluokka erikseen 25 €, arvostelun yhteydessä 15 €.
• Kasvattaja- ja siitosluokat ovat maksuttomia, jos kissa osallistuu muuhun luokkaan. KASVATTAJALUOKKA TULEE AUTOM. JOS EHDOT TÄYTTYY. SIITOSLUOKKA ILMOITETTAVA ERIKSEEN.
• Näyttelyyn osallistumattoman kaverikissan maksu 10 € (sis. häkkipaikan), kaverikissat ilmoitettava näyttelypäällikölle etukäteen!
• Näyttelyluettelo: Omakissan kautta 2 €, paikan päällä 5 €. Luettelo kattaa molemmat näyttelypäivät.
Serti- ja valmistumisruusukkeet ovat maksuttomia (vaihdettavissa leimoihin). • Leimakortit käytössä! Näyttelyluokat: 1–17 Huomioithan uuden FIFen kategoriajaon.
Jos maksat leimakortilla, postita se VÄLITTÖMÄSTI ilmoittautumisen jälkeen näyttelysihteerille. 

Yhteenveto ilmoittautumisista

Kategoria Ilmoittautuneita
1 101
2 174
3 116
4 127
Kotikissat 7
Yhteensä 525

Suodata näytettäviä tuloksia alla olevilla valinnoilla.

Suodata näytettäviä tuloksia alla olevilla valinnoilla.

Nro EMS-koodi Rekisterinumero Nimi Sukupuoli Luokka Tuomari Tulos
1 EXO n 22 FI SK LO 16 Cyrridwen Grillage Uros Pennut 4-7 kk Alessandro Di Chio EX1
D'Eden Lover Michelangelo (EXO n) x Sybarit's Lilu of Cyrridwen (EXO n 22)
2 EXO n 24 FI SRK LO FI*Aamukasteen Ester Estelar Naaras Premior Britta Busse EX1 CAPIB
D'Eden Lover Baldwin (EXO n 24) x FIN*Aamukasteen Shade Flame (PER f)
3 EXO f 22 FI SK RX 15 LT*Lelija Pupa Naaras Avoin Elena Zagorskaya Abs
Dega-Bulu Drago (EXO d 03 23) x LT*Lelija Nefertiti (EXO f 03 24)
4 EXO a 02 21 62 FI SRK LO Teddy-Bear Mechta*RU Uros Supreme Champion Alessandro Di Chio KM
Exotic Dream Skif (PER n 03 24) x Exotic Dream Indigo Pearl (EXO g 01)
5 PER n FI SK LO 15 FI*Mimosan Oh My God Naaras Pennut 4-7 kk Britta Busse EX1
A*Heaven Sent Quicky Express (PER n) x FI*Mimosan Just Two of Us (PER n)
6 PER ns FIN SRK RX FIN*Siriuksen Valmiera Naaras Kastraatti Elena Zagorskaya EX1 CAP
Aftabi Top Spin of Siriuksen (PER n) x N*Con Brio's Nin-O-Silver-Nuts (EXO ns 22)
6 PER ns FIN SRK RX FIN*Siriuksen Valmiera Naaras Veteraani Alessandro Di Chio 1 NOM
Aftabi Top Spin of Siriuksen (PER n) x N*Con Brio's Nin-O-Silver-Nuts (EXO ns 22)
7 PER d FI SRK LO FI*Sabrimin Prince Uros Supreme Champion Elena Zagorskaya KM NOM BIS
DK*Star Wars Mace Windu of Mandrake (PER n) x FIN*Sabrimin Mamma Mia! (PER d)
8 PER d FI SK LO 16 Top-Level The Winner Takes It All Uros Nuoret 7-10 kk Elena Zagorskaya EX1
FIN*Sunrunner's Hadyn Habib (PER d) x Leonidan U Are My Sunshine (PER d 22)
9 PER f FIN SRK LO FIN*Sabrimin Viva la Vida Naaras Avoin Britta Busse Abs
DK*Star Wars Mace Windu of Mandrake (PER n) x FIN*Sabrimin Mamma Mia! (PER d)
9 PER f FIN SRK LO FIN*Sabrimin Viva la Vida Naaras Veteraani Alessandro Di Chio Abs
DK*Star Wars Mace Windu of Mandrake (PER n) x FIN*Sabrimin Mamma Mia! (PER d)
10 PER g FI SK LO 15 Preciousice Blue Note Naaras Nuoret 7-10 kk Britta Busse EX1
One Way Ticket von La'Noitan (PER d) x FI*Precious Moonbeam (PER g)
11 PER n 22 FI SK LO 14 PT*Kiyoko Kats Secret Love Uros Champion Britta Busse EX1 CACIB NOM
PT*True Star's Wild Kiss (PER n 24) x PT*Kiyoko Kats Etty-P-Girl (PER n)
12 PER d 23 FI SK LO 14 FI*Mimosan Never Let You Go Uros International Champion Britta Busse EX1 CAGCIB
S*Athelstones Blackout (PER n) x A*Heaven Sent Petite Fleur (PER f 03 23)
13 PER n 01 62 FI SRK LO 13 FI*Dirlandan JinJang Uros Supreme Champion Alessandro Di Chio KM NOM
Toy Tricksy Zorro (PER n 02) x FIN*Dirlandan Cappuccino (PER f 03)
14 PER n 03 FI SK LO 15 FI*Marjakorin Fanny Naaras Nuoret 7-10 kk Britta Busse EX1
FI*Shamirin Ärliga Älex (PER n 03) x FI*Dirlandan Joelina (PER f 01)
15 PER n 03 FI SRK LO FI*Mimosan Ka Boom Uros Supreme Premior Britta Busse KM NOM BIS
A*Heaven Sent Quicky Express (PER n) x FIN*Mimosan All About Us (PER n 03)
16 PER n 03 FIN SRK RX FIN*Mimosan Candy Cane Uros Grand International Premior Britta Busse Abs
FIN*Mimosan W-Gene (PER n) x FIN*Mimosan All About Us (PER n 03)
17 PER d 03 FI SK LO 15 Bafini Sweet Dancer Uros Avoin Alessandro Di Chio EX1 CAC
Dark Diamond Baccardi (PER d 03 22) x Esta Valley's Anna of Bafini, DM (PER f 03)
18 PER e 03 FI SK RX 15 FI*Celestial's The Winner Takes it All Uros Pennut 4-7 kk Alessandro Di Chio EX1
Agaro Pers Fenix (PER a 02) x Agaro Pers Kim (PER e 03)
19 PER f 03 FI SK LO 15 FI*KiSui Just Like An Angel Naaras Nuoret 7-10 kk Alessandro Di Chio EX1 NOM BIS
FI*Kermaviiksen Giovanni (PER n 03) x FI*Kultaviiksen Janis Joplin (PER d)
20 PER g 02 62 FI SK RX 15 FI*Celestial's Answear 2 All My Prayers Naaras Pennut 4-7 kk Britta Busse EX1 NOM BIS
Agaro Pers Fenix (PER a 02) x Agaro Pers Kim (PER e 03)
21 PER a 03 22 Ma Griff Jolie Candy of Heinroos Naaras Grand International Champion Britta Busse EX1 CACS
Le Clos Hamic Ikar *** (PER a) x Ma Griff Feline (PER g 02)
22 PER a 03 24 FIN SRK RX FIN*Dirlandan EnvyMe Uros Supreme Premior Alessandro Di Chio KM NOM
FIN*Vanilla-Star Lollipop (PER as 22) x FIN*Dirlandan Cappuccino (PER f 03)
23 PER f 02 21 62 FI SRK LO FI*Mimosan If Only You Naaras Supreme Champion Alessandro Di Chio KM NOM BIS
S*Athelstones Blackout (PER n) x A*Heaven Sent Petite Fleur (PER f 03 23)
24 PER a 33 FI SK LO 14 FI*Fiu-Maun Tiny Blue Shadow Uros International Champion Elena Zagorskaya EX1 CAGCIB
FIN*Jasmirin Danny-Boy (PER a 33) x Benoma Havanna Dreams (PER n 21 33)
25 PER n 21 33 FI SRK LO Benoma Havanna Dreams Naaras Grand International Premior Britta Busse EX1 CAPS
Sandypaws Kokomo of Benoma (PER n 21 33) x Grovewood La Belle Vie of Benoma (PER a 33)
26 RAG n FI SK LO 15 FI*Snowrag Frisco Kid Uros Nuoret 7-10 kk Alessandro Di Chio EX2
FI*Erkatin Lauri Kristian (RAG n 03) x FI*Snowrag Jalousie (RAG a 04)
27 RAG n FI SK LO 15 FI*Utuinen Legend Of Apollo Uros Nuoret 7-10 kk Alessandro Di Chio EX1 BIV
Methodius Passion for Utuinen (RAG a 04) x FI*Utuinen Sweet Indeed (RAG f 04)
28 RAG n FI SK LO 15 FI*Ragtail Janna Naaras Pennut 4-7 kk Alessandro Di Chio EX2
FI*Ragtail Dominic (RAG n 03) x FI*Ruuskatin Let Me Entertain You (RAG n)
29 RAG n FI SK LO 15 FI*Utuinen Prime Love Naaras Pennut 4-7 kk Alessandro Di Chio EX1
FI*Tuulikellon Prime Time (RAG n 03) x FI*Utuinen Million D'Babe (RAG c 04)
30 RAG n FI SRK LO 14 FI*Wompatin Scottish Leader Uros International Premior Alessandro Di Chio EX1 CAGPIB
FI*Riverknee Wish of Good Luck (RAG n) x FI*Wompatin Vanilla Spice (RAG f 04)
31 RAG n FI SK LO 14 FI*Barfait's Sunkiss Naaras International Premior Alessandro Di Chio EX1 CAGPIB
Jalapeno Indiana Jones (RAG a 04) x FI*Barfait's Nanette (RAG n)
32 RAG a FI SRK LO Gayaneh Gratia Illa Naaras Grand International Champion Britta Busse EX1 CACS BIV NOM
FI*Hakalan Herra Tossavainen (RAG n) x FI*Utuinen DashingDesign (RAG n 04 21)
32 RAG a FI SRK LO Gayaneh Gratia Illa Naaras Siitos Rotukirjaus Kissaliitto
FI*Hakalan Herra Tossavainen (RAG n) x FI*Utuinen DashingDesign (RAG n 04 21)
33 RAG a FI SK LO 15 FI*Riverknee Milord William Uros Avoin Britta Busse EX1 CAC
FI*Riverknee Wish of Peace (RAG a) x FI*Riverknee Little Star (RAG a 04)
34 RAG a FI SK LO 15 FI*AijaiCats Harmonius Helen Naaras Avoin Britta Busse EX2
Starring Sir Paul (RAG a 04) x FI*AijaiCats Harmonious Hazel (RAG a 04)
35 RAG a FI SK LO 15 FI*Utuinen Knock Out With Hope Naaras Avoin Britta Busse EX1 CAC
Methodius Passion for Utuinen (RAG a 04) x FI*Utuinen ÄxGratia (RAG g 04)
36 RAG a FI SK LO 15 Gayaneh Jaspis Aureus Uros Nuoret 7-10 kk Britta Busse EX1 NOM
Methodius Passion for Utuinen (RAG a 04) x Gayaneh Gratia Illa (RAG a)
37 RAG a FI SRK LO 14 FI*Barfait's Rivaldo Uros International Premior Britta Busse EX1 CAGPIB
Jalapeno Indiana Jones (RAG a 04) x FI*Barfait's Gianna (RAG a 03)
38 RAG a FI SRK LO FI*Stardoll's Tilly Tina Naaras Kastraatti Britta Busse EX1 CAP
FIN*Utuinen Fille Fallaton (RAG a) x FIN*Stardoll's Ebony Ebba (RAG n)
39 RAG d FI SK LO 15 FI*Valkoapilan Benjamin Uros Nuoret 7-10 kk Britta Busse EX1
FI*Valkoapilan Aapeli (RAG a 04) x FI*Dollyblues Goin' Bananas (RAG d 04)
40 RAG f FI SRK LO FI*Shyshaman's Lil' Shamanita Naaras Champion Alessandro Di Chio EX1 CACIB
FI*Shyshaman's Shaman Vagabond (RAG n 04) x FIN*Maplehill's Ida Shamanita (RAG d 04)
41 RAG h FI SK LO 14 FI*Tuulikellon Chocolate Cookie Naaras International Champion Elena Zagorskaya EX1 CAGCIB
FI*Damuran Less Colour (RAG e 03) x FI*Tuulikellon Just A Beauty (RAG n 03)
42 RAG n 21 FI SRK LO Gayaneh Gaudeamus Igitur Uros Supreme Champion Elena Zagorskaya KM
FI*Hakalan Herra Tossavainen (RAG n) x FI*Utuinen DashingDesign (RAG n 04 21)
43 RAG n 21 FI SRK LO 14 FI*Kivelän Baldassare Ludano Uros Grand International Champion Elena Zagorskaya EX1 CACS
FI*Ruuskatin Li'l Bad Wolf (RAG n 04 21) x FI*Dollyblues Wildflower (RAG f 04)
44 RAG n 03 FI SRK LO M'Memories Ragdoll's Havana Naaras International Champion Elena Zagorskaya EX1 CAGCIB
Lucky Dama w Masce*PL (RAG n 03) x M'Memories Ragdolls Gaëlle (RAG a 03)
45 RAG n 03 FI SK LO 15 FI*Barfait's Unknown Star Uros Avoin Elena Zagorskaya EX1 CAC
FI*Celestial's Usain Bolt (RAG n 03) x FI*Celestial's Bitter Sweet (RAG a 03)
46 RAG n 03 FI SK LO 15 FI*Ragtail Ilona Naaras Avoin Elena Zagorskaya Abs
FI*Ragtail Dominic (RAG n 03) x FI*Dollicious Fantomina (RAG n 04)
47 RAG n 03 FI SK LO 15 FI*Cat's-JM Hot-Kiss Naaras Pennut 4-7 kk Elena Zagorskaya EX1 BIV NOM
Goldendolls Cattery JG (RAG a 03 21) x FI*Cat's-JM Classic-Glamour (RAG n)
48 RAG n 03 FIN SRK LO FIN*Snowrag Timanfaya Naaras Kastraatti Elena Zagorskaya EX1 CAP
FIN*Snowrag Hercule Poirot (RAG n 04) x FIN*Snowrag Pineapple Heart (RAG a 03)
49 RAG n 04 FI SK LO 15 FI*Erkatin Alma Aurora Naaras Avoin Elena Zagorskaya EX1 CAC
FI*Shyshaman's Bluest Rivers (RAG a 04) x FI*Erkatin Saara Sylvia (RAG n)
50 RAG n 04 FI SK RX 15 Ryoko edle von den Lichtalben Naaras Avoin Elena Zagorskaya EX2
Satinova's Twilight (RAG c 03) x Jazz edle von den Lictalben (RAG )
51 RAG n 04 FI SK LO 15 NO*Noble Origins' Prince Carl Philip Uros Nuoret 7-10 kk Elena Zagorskaya EX1 BIV
Lovelystory McSteamy (RAG n 04) x NO*Noble Origins' Sophia Loren (RAG a 04)
52 RAG n 04 FI SRK LO 14 FI*Darkie's Kireina Koutei Uros Kastraatti Elena Zagorskaya EX1 CAP
Kin edler von den Lichtalben (RAG e 21) x FI*Mayapaw's Popol Vuh (RAG n 04)
53 RAG a 03 FI SK LO 15 FI*Neige-Cristal's Adelisa Rose Naaras Champion Elena Zagorskaya EX1 CACIB BIV NOM
FI*Neige-Cristal's Mon Tresor Florian (RAG n 04) x (N)Diadem's Hazel Harmonie (RAG a 03)
54 RAG a 03 FI SK LO 15 FI*BlackRain's Bossy One Naaras Nuoret 7-10 kk Elena Zagorskaya EX1
(N)Diadem's Vuzzy (RAG a 03) x FI*Celestial's Wild Child (RAG a 04)
55 RAG a 03 FI SK LO 15 FI*Dollyblues Feels Like Summer Naaras Nuoret 7-10 kk Elena Zagorskaya EX2
FI*Dollyblues You da One (RAG a 03) x FI*Dollyblues Saint Veronika (RAG n)
56 RAG a 03 FI SK LO 15 FI*BlackRain's Escape From Reality Uros Pennut 4-7 kk Elena Zagorskaya EX2
(N)Diadem's Vuzzy (RAG a 03) x FI*Celestial's Desire Me (RAG a 03)
57 RAG a 03 FI SK LO 15 FI*Cat's-JM Snow-Kiss Uros Pennut 4-7 kk Elena Zagorskaya EX1
Goldendolls Cattery JG (RAG a 03 21) x FI*Cat's-JM Classic-Glamour (RAG n)
58 RAG a 03 FIN SRK LO FIN*Celestial's FallenAngel Naaras Supreme Premior Elena Zagorskaya KM NOM BIS
King Bombon Unreal Ragdolls*ES (RAG b) x FIN*Celestial's Amazing Grace (RAG n 03)
59 RAG a 03 FI SRK LO FI*Tammikatin Kuu-Ukko Uros International Premior Elena Zagorskaya EX1 CAGPIB
FI*Satinante's Don Diego (RAG n 04) x FI*Shyshaman's Baby Ragdalena (RAG a 04)
60 RAG a 04 FI SRK LO 14 FI*Lukanpuron Corona Borealis Uros Grand International Champion Alessandro Di Chio EX1 CACS
FI*Shyshaman's Star of Ivanhoe (RAG a 03) x FI*Riverknee Kangaroo Ridge (RAG n)
61 RAG a 04 FI SK LO 15 FI*AijaiCats Glamoros Gaya Naaras Avoin Alessandro Di Chio EX3
Starring Sir Paul (RAG a 04) x FIN*Bobkatin Amilla (RAG a 03)
62 RAG a 04 FI SRK LO 14 FI*Riverknee Little Star Naaras Avoin Alessandro Di Chio EX1 CAC BIV
Kylador Abacus (RAG a 03) x FI*Shyshaman's River of Stars (RAG a)
63 RAG a 04 FI SK LO 15 FI*Riverknee Milady Wienna Naaras Avoin Alessandro Di Chio EX2
FI*Riverknee Wish of Peace (RAG a) x FI*Riverknee Little Star (RAG a 04)
64 RAG a 04 FI SK LO 15 Gayaneh Jaera Venetus Uros Nuoret 7-10 kk Alessandro Di Chio EX1
Methodius Passion for Utuinen (RAG a 04) x Gayaneh Gratia Illa (RAG a)
65 RAG a 04 FI SK LO 15 Gayaneh Juno Primas Naaras Nuoret 7-10 kk Alessandro Di Chio EX1
Methodius Passion for Utuinen (RAG a 04) x Gayaneh Gratia Illa (RAG a)
66 RAG a 04 FI SK LO 15 FI*Cat's-JM Ice-Kiss Uros Pennut 4-7 kk Alessandro Di Chio EX1 BIV NOM
Goldendolls Cattery JG (RAG a 03 21) x FI*Cat's-JM Classic-Glamour (RAG n)
67 RAG a 04 FI SK LO 15 FI*Stardoll's Blue Galaxy Uros Pennut 4-7 kk Alessandro Di Chio EX2
FI*Stardoll's Santo Domingo (RAG n 03) x FI*Stardoll's Blue Velvet (RAG a)
68 RAG a 04 FI SK LO 15 FI*Valkoapilan Canute Uros Pennut 4-7 kk Alessandro Di Chio EX3
FI*Valkoapilan Aapeli (RAG a 04) x FI*Riverknee Evita (RAG a 04)
69 RAG f 03 FI SK LO 15 FI*Celestial's Satavarma Naaras Nuoret 7-10 kk Elena Zagorskaya EX1 NOM
FI*Celestial's GunBert (RAG a 03) x FI*Celestial's Heaven on Earth (RAG f 04)
70 RAG f 03 FI SK LO 15 FI*Sunrunner's Bron Blodeuwedd Naaras Pennut 4-7 kk Elena Zagorskaya EX1
FI*Snowrag Red Maserati (RAG d 03) x FI*Sunrunner's Ulwis (RAG n 03)
71 RAG f 04 FI SK LO 14 FI*Jollydolls Lindsey Lohan Naaras Kastraatti Britta Busse EX1 CAP
FI*Fannidolls Furry Wagner (RAG d 03) x FI*Jollydolls GodBlessAmerica (RAG n 03)
72 RAG n 04 21 FI SRK LO 13 Gayaneh Helius Hilaris Uros International Champion Britta Busse EX1 CAGCIB
FI*Maplehill's Rely On Shaman (RAG a 03) x FI*Utuinen DashingDesign (RAG n 04 21)
73 RAG n 04 21 FI SK LO 15 Gayaneh Kellicottia igitur Uros Pennut 4-7 kk Britta Busse EX1
Gayaneh Gaudeamus Igitur (RAG n 21) x FI*Celestial's Most Wanted (RAG n 04)
74 SBI n FI SRK RX S*Raus Höjden's Harmoney in Brown Naaras Supreme Champion Elena Zagorskaya KM BIV
IDP*Backkara's Geralino (SBI c) x S*Raus Höjdens Java (SBI n)
75 SBI n FI SK LO 15 FI*PurringBeauty's Danielle Naaras Avoin Elena Zagorskaya EX1 CAC
Blue Heaven Sunny Queen *ES (SBI a) x FIN*Merissal Wade (SBI n)
76 SBI n FI SK LO 15 FI*Harebell Lancelot Uros Nuoret 7-10 kk Elena Zagorskaya EX1
FI*Saca's Ultimate Gambler (SBI c) x EE*Estrella Klaudia (SBI f)
77 SBI n FIN SRK LO EST*Audrey Herencia Naaras Supreme Premior Elena Zagorskaya KM
EST*Prosper Klaudia (SBI n 21) x FIN*Sic'an Jojada (SBI n)
78 SBI n FI SRK LO 13 FI*Valkovarpaan Ukonhattu Uros Kastraatti Elena Zagorskaya EX1 CAP
FI*KuutamoKatin Sulo (SBI a) x FI*Chirybiry's See You Soon (SBI f)
79 SBI a FI SK LO 15 FI*Ziazan Izusa Naaras Champion Alessandro Di Chio EX1 CACIB
Blue Heaven Sunny Queen *ES (SBI a) x Shapur Angel (SBI b 21)
80 SBI a FI SRK LO FI*Nalle-Puhin PINK! Naaras Supreme Premior Alessandro Di Chio Abs
FIN*Zhamanen Fangio (SBI n) x FI*Tamus Wildcat (SBI f)
81 SBI a FI SRK LO FI*Åbodas Tobias Uros Grand International Premior Alessandro Di Chio EX1 CAPS
FIN*Fotocatin Risto Räppääjä (SBI n) x FI*Vongoivan Cirrus (SBI a)
82 SBI b FI SK LO 15 FI*JoJon Ribao Mei Naaras Avoin Britta Busse EX1 CAC
FI*JoJon Kuajiang Hua (SBI b 21) x FI*JoJon Wan Meihua (SBI f 21)
83 SBI b FIN SRK LO FIN*Chiritan Xochipili's Return Uros Veteraani Alessandro Di Chio 2
S*Kitta Mun-Has Zorro (SBI n) x FIN*Chiritan Aurinia (SBI n)
84 SBI c FI SRK LO 14 FI*Saca's Iver Musketeer Uros Kastraatti Alessandro Di Chio EX1 CAP
FI*Saca's Ultimate Gambler (SBI c) x DK*Con Meo's Yugo (SBI c)
85 SBI d FI SK LO 15 FI*Annmark Chengcheng Uros Nuoret 7-10 kk Alessandro Di Chio EX1
FI*Nalandan Bandhula (SBI n) x FI*Annmark Amberline (SBI d 21)
86 SBI f FI SRK LO FI*Birmayan Fazermint Naaras Kastraatti Alessandro Di Chio EX1 CAP NOM
FIN*Recknagel Miroslavsaatan (SBI d) x FIN*Zhamanen Hurricane (SBI n)
87 SBI n 21 FI SRK LO FI*Vongoivan Geo Uros Grand International Champion Elena Zagorskaya Abs
FIN*JoJon El Rayo Rumba (SBI n 21) x FIN*Vongoivan Ailakki (SBI a)
88 SBI b 21 FI SRK LO 13 Shapur Angel Naaras International Premior Britta Busse EX1 CAGPIB NOM
(N)Sobell Funny Honey (SBI b) x Shapur Greatest Love of all (SBI b 21)
89 SBI c 21 FI SK LO 15 FI*Ziazan Inessa Naaras Avoin Britta Busse EX1 CAC
Blue Heaven Sunny Queen *ES (SBI a) x Shapur Angel (SBI b 21)
90 SBI d 21 FI SK LO 15 FI*JoJon Shan Liang Naaras Champion Britta Busse EX1 CACIB
FI*JoJon Wan Jianjian (SBI d 21) x FI*Birmayan Fazermint (SBI f)
91 SBI d 21 FI SK LO 15 FI*Mototassun Rocket III Uros Nuoret 7-10 kk Britta Busse EX1
FI*Tamus Iveco (SBI a) x FI*Mototassun Roseepippuri (SBI f 21)
92 SBI h 21 FI SK LO 15 FI*Pirimirrin Kaoliniitti Naaras Nuoret 7-10 kk Elena Zagorskaya EX1
FI*JoJon Kuajiang Hua (SBI b 21) x FIN*Pirimirrin Darling River (SBI j 21)
93 SBI h 21 FI SK LO 15 FI*Saca's Ö.K.Y. Mercedes Naaras Pennut 4-7 kk Elena Zagorskaya Abs
FI*Celestial's Red Moon Rising (SBI d 21) x DK*Con Meo's Yugo (SBI c)
94 TUV n 61-63 / TUV n 62 FIN SRK LO FIN*Semiramisin Gadiel Girgin Uros Supreme Champion Britta Busse KM
FIN*Ipekkedinin Birinci Bebek (TUV d) x FIN*Semiramisin Rana (TUV n)
94 TUV n 61-63 / TUV n 62 FIN SRK LO FIN*Semiramisin Gadiel Girgin Uros Veteraani Alessandro Di Chio 1 NOM BIS
FIN*Ipekkedinin Birinci Bebek (TUV d) x FIN*Semiramisin Rana (TUV n)
95 TUV d 61-63 / TUV d 61 FI SK LO 15 FI*Semiramisin Ak Talihli Taflan Naaras Avoin Britta Busse EX1 CAC
FI*Semiramisin Ak Reshid (TUV d) x FIN*Semiramisin Ak Jamil (TUV f)
96 TUV d 61-63 / TUV d 63 FIN SRK LO FIN*Verdian Cihangir Uros Supreme Premior Britta Busse KM
FIN*Semiramisin Zekai (TUV n) x Ceylan-Van vom Glasbach (TUV f)
96 TUV d 61-63 / TUV d 63 FIN SRK LO FIN*Verdian Cihangir Uros Veteraani Alessandro Di Chio 3
FIN*Semiramisin Zekai (TUV n) x Ceylan-Van vom Glasbach (TUV f)
97 ACS VI / ACS f 09 FI SK LO 16 FI*Minnikatin Rose Naaras International Champion Dieter Filler EX1 CAGCIB
FI*Minnikatin McLaren (ACS b 03) x Estrella of Tootsu (ACL f 22)
98 ACS VI / ACS f 02 21 64 FI SK LO 14 FI*DilYaar Harshita Hemkanta Hansini Naaras Kastraatti Dieter Filler EX1 CAP NOM
FIN*Siriuksen IiroCurl (ACS n 22) x FI*DilYaar Falguni Firoza (ACL h 03 21 33)
99 ACS VII / ACS fs 22 FI SK LO 15 FI*Minnikatin Suzanna Naaras Nuoret 7-10 kk Dieter Filler EX1
FI*Metusalahin Bowie (ACL ds 09 22) x FI*Minnikatin Michell (ACS n 03 22)
100 LPL II / LPL n 09 FI SRK RX 13 S*Ägirs Hus BC Qaffe Uros International Premior Lene Glem EX1 CAGPIB
S*Ägirs Hus BC Magne (LPL as 22) x NL*Takoda BC Maiara (LPL f 03)
101 MCO I / MCO n FI SRK LO FI*Mainehaan Bruno Uros Supreme Champion Flavia Capra KM
FI*Halden coon's Uno (MCO n) x S*Stortassen's KayCee (MCO a)
102 MCO I / MCO a FI SRK LO 14 FI*Mainehaan Hanson Uros International Champion Flavia Capra EX1 CAGCIB
FI*Mainehaan Armani (MCO e 23) x FI*Mainehaan Barbra (MCO n)
103 MCO I / MCO n FI SK LO 15 FI*Tigerworld Kog`Maw Uros Avoin Flavia Capra EX1 CAC BIV
FI*Pikkumetsän Khal Drogo (MCO n 09 22) x LT*Lordcoon Grayse (MCO ns 09)
104 MCO I / MCO n FI SK LO 14 FI*Escape's Enya Naaras Champion Flavia Capra EX1 CACIB
IT*Victorycoon's Somebody to Love (MCO ns) x FIN*Escape's Nelly Furtado (MCO n)
105 MCO II / MCO a 09 FI SRK LO 14 FI*Mainehaan Humphrey Uros International Champion Anne-Gro Edstrøm EX1 CAGCIB
FI*Mainehaan Armani (MCO e 23) x FI*Mainehaan Barbra (MCO n)
106 MCO II / MCO n 09 FI SRK LO 14 FI*Unikuun Daybreak Dragon Naaras Avoin Anne-Gro Edstrøm EX1 CAC
FI*Kasmasiinin Yoldia (MCO a 09) x FI*Daybreak's Cinnamon Scent (MCO f 22)
107 MCO II / MCO n 09 FI SRK LO FI*Mainehaan Ernest Uros Premior Anne-Gro Edstrøm EX1 CAPIB NOM
S*Stortassen's Picasso (MCO n 09 22) x S*Stortassen's KayCee (MCO a)
108 MCO II / MCO a 09 FI SK LO 15 FI*Mainehaan Nana Naaras Kastraatti Anne-Gro Edstrøm EX1 CAP
Dynamicats Mr Bojangles (MCO ns 22) x FI*Mainehaan Esmeralda (MCO n 09)
109 MCO III / MCO n 22 FI SRK RX 14 FI*Escape's Apocalyptica Uros Supreme Champion Lene Glem KM BIV
FIN*Escape's Jethro Tull (MCO a 22) x FI*Escape's Walquiria (MCO f 22)
110 MCO III / MCO n 22 FI SK LO 15 FI*Laramillan Kitty Cat Naaras Champion Lene Glem EX1 CACIB
FI*Halden coon's Waltari (MCO n 09 23) x FI*Laramillan Janey Powel (MCO n 22)
111 MCO III / MCO n 22 FI SK LO 15 Velvet Goldmine Estate Pearls*RU Uros Pennut 4-7 kk Lene Glem EX1
Dotcom Yabba Dabba Do (MCO n 09 22) x (N)Sacred Spirit's Maxima (MCO as 09 22)
112 MCO III / MCO n 22 FI SRK LO FI*Mainehaan Frida Naaras Grand International Premior Lene Glem Drawn by owner
S*Stortassen's Picasso (MCO n 09 22) x FI*Mainehaan Adele (MCO f 23)
113 MCO III / MCO n 22 FI SRK LO 14 FI*LovelyLife Heartbeat Hanks Uros International Premior Lene Glem EX1 CAGPIB
FI*Mainehaan Armani (MCO e 23) x FI*LovelyLife Dreamteam Dumle (MCO n 22)
114 MCO IV / MCO n 03 22 FI SK LO 15 FI*Pikkumetsän Tyrande Whisperwind Naaras Champion Helena Schmid Camenisch Mitätöity Mitätöity
LT*Salta Nosis Impresionante (MCO n 03) x FI*Pikkumetsän Wunderweib (MCO n 03 22)
115 MCO IV / MCO a 09 22 FI SK LO 15 FI*Marskin I Do Anything For Love Uros Nuoret 7-10 kk Helena Schmid Camenisch EX1 BIV NOM
FI*Daybreak's Euphoria (MCO n 03 22) x FI*Marskin Elicia Sinserella (MCO n 09 23)
116 MCO IV / MCO a 09 22 FI SK LO 15 FI*LovelyLife New Ages Nuppu Naaras Nuoret 7-10 kk Helena Schmid Camenisch Abs
Battle Creek's Ma' Roadhouse Blues (MCO a) x FI*Goldenstream's Wild Flower (MCO g 03 22)
117 MCO IV / MCO n 09 25 FI SK LO 15 Excalibur of Jurrasic park, SK Uros Pennut 4-7 kk Helena Schmid Camenisch EX1 NOM
Willie Winkle by Imagine Glamour, CZ (MCO d 09) x Whitney of Jurrasic park, SK (MCO n 22)
118 MCO IV / MCO n 09 22 FI SRK LO FI*NineTales Coraline Naaras Grand International Premior Helena Schmid Camenisch Abs
FI*Goldenstream's Remy Martin (MCO n 03 22) x FI*Pikkumetsän Wundervoll (MCO n 09)
119 MCO IV / MCO n 09 22 FI SRK LO FI*Bonneamie Walker Canyon Uros International Premior Helena Schmid Camenisch EX1 CAGPIB
FI*Bonneamie Twin Oaks (MCO n 22) x Mainesuspect Sayuri of Bonneamie (MCO n 03 22)
120 MCO IV / MCO a 03 23 FI SRK LO 14 FI*Goldenstream's Waterloo Uros International Premior Helena Schmid Camenisch Abs
Tuscaloosa Crossfire (MCO d 09 23) x FI*Goldenstream's Ultra Bra (MCO a 03 22)
121 MCO V / MCO d FI SK LO 14 S*Coppermines Thor Uros International Champion Lene Glem Abs
Candyman the Purrfect Coon (MCO ds 22) x S*Coppermines Beata (MCO f 23)
122 MCO V / MCO f FI SRK LO 14 FI*KingLeo's Bohemian Dream Naaras International Champion Lene Glem Abs
Oliver Sky Beyrouth, CZ (MCO ns) x Beartooth Mountain Lola (MCO f)
123 MCO V / MCO f 22 FI SK LO 15 FI*KingLeo's Champagne Supernova Naaras Avoin Lene Glem EX2
FI*Pikkumetsän Khal Drogo (MCO n 09 22) x Beartooth Mountain Lola (MCO f)
124 MCO V / MCO d 25 FI SK LO 15 Mainelyclassic Even Song Naaras Avoin Lene Glem EX1 CAC NOM
Mainelyclassic Red Tornado (MCO d 25) x Mainelyclassic Night Mist (MCO fs)
125 MCO V / MCO d 22 FI SK LO 15 FI*LovelyLife Okey-Dokey Obelix Uros Nuoret 7-10 kk Lene Glem Abs
Tuscaloosa Crossfire (MCO d 09 23) x FI*LovelyLife Heartbeat Hertta (MCO f)
126 MCO V / MCO f 22 FI SK LO 15 FI*Escape's Fantasia Naaras Nuoret 7-10 kk Lene Glem Abs
FIN*Escape's Jethro Tull (MCO a 22) x FI*Escape's Walquiria (MCO f 22)
127 MCO V / MCO f 22 FI SK LO 15 PL*Dark Age Euphoria Naaras Nuoret 7-10 kk Lene Glem EX1 BIV
G-Power z Matrixu, CZ (MCO d) x PL*Dark Age Ana Alarice (MCO d 22)
128 MCO V / MCO f 22 FI SRK LO 14 FI*LovelyLife Heartbeat Helinä Naaras International Premior Lene Glem Abs
FI*Mainehaan Armani (MCO e 23) x FI*LovelyLife Dreamteam Dumle (MCO n 22)
129 MCO VI / MCO f 09 22 FI SRK LO 13 FI*Vuorensinen Lady Naaras International Champion Flavia Capra EX1 CAGCIB
FI*Rosefizz Centimor (MCO n 22) x FI*CapitalCats Kikka (MCO f 09 22)
130 MCO VI / MCO d 09 22 FI SK LO 15 FI*Marskin Heartbreaker Uros Champion Flavia Capra EX1 CACIB
FI*Daybreak's Euphoria (MCO n 03 22) x FI*Alohacoons Cassablanca (MCO f 09 22)
131 MCO VI / MCO e 09 24 FI SK LO 15 FI*Stout-hearted Rolene S Naaras Avoin Flavia Capra EX3
Sarajen Star (MCO d 03 22) x FI*Stout-hearted I Love You (MCO d 09 24)
132 MCO VI / MCO f 09 22 FI SK LO 15 Q'Dagmera Leonila Coon*RU Naaras Avoin Flavia Capra EX2
D'Borovik Afonya Coon*RU (MCO d 22) x Gypsy Queen Leonila Coon*RU (MCO a 09 22)
133 MCO VI / MCO f 09 22 FI SK LO 15 Zosia Dwa Formaty*PL Naaras Avoin Flavia Capra EX1 CAC BIV NOM
Golden Knopka's Lion (MCO d 03) x Umilka Arkiza*PL (MCO n 09 22)
134 MCO VI / MCO g 09 23 FI SK LO 15 FI*LovelyLife New Ages Niisku Naaras Nuoret 7-10 kk Flavia Capra Abs
Battle Creek's Ma' Roadhouse Blues (MCO a) x FI*Goldenstream's Wild Flower (MCO g 03 22)
135 MCO VII / MCO ns 22 FI SK LO 16 Lady Olenna Tyrell of Beauty Wizards Naaras Pennut 4-7 kk Anne-Gro Edstrøm EX1 NOM
CZ*Subar Viktoria Pride (MCO a 09 22) x D*Ashoka Tano of Beauty Wizards (MCO ns 09 22)
136 MCO VIII / MCO ns 09 22 FI SRK LO 14 FI*LovelyLife Joy of Living Jetro Uros International Champion Lene Glem EX2
FI*Mostlycats Calling All Girls (MCO e 09 22) x FI*LovelyLife Amor Aaria (MCO ns 22)
137 MCO VIII / MCO ns 09 22 FI SRK LO FI*Vuorensinen Ian Uros International Champion Lene Glem EX1 CAGCIB BIV
Bruno Main Bastet, CZ (MCO ns 09 22) x FI*Vuorensinen Giselle (MCO n 22)
138 MCO VIII / MCO ns 09 22 FI SK LO 15 FI*NomenEst Gordon Gekko Uros Pennut 4-7 kk Lene Glem EX1
IT*Victorycoon's Somebody to Love (MCO ns) x FI*NomenEst Doris Day (MCO n 03 22)
139 MCO VIII / MCO ns 09 22 FI SK LO 15 Vrungel Estate Pearls*RU Uros Pennut 4-7 kk Lene Glem Abs
Dotcom Yabba Dabba Do (MCO n 09 22) x (N)Sacred Spirit's Maxima (MCO as 09 22)
140 NEM I / NEM n FI SRK LO 13 Kaplya Neva's Mystery Naaras Grand International Champion Helena Schmid Camenisch EX1 CACS
Zibert Danvel (NEM n 21) x Daiva Neva's Mystery (NEM a 03)
141 NEM I / NEM ds FI SK LO 15 Samoel Erra Cherubino*PL Uros Nuoret 7-10 kk Helena Schmid Camenisch EX1
Eternity Manna Novy Vek, CZ (NEM n) x Nete Nilam Cherubino*PL (NEM fs)
142 NEM I / NEM a 21 FI SK RX 15 Maya Lilianka*PL Naaras Nuoret 7-10 kk Helena Schmid Camenisch EX1 BIV
Highlander Phantom Cats, CZ (NEM n 09 21) x Sonia Kamelia*PL (NEM a)
143 NEM II / NEM ns 09 21 FI SRK LO 13 Di Do Syberjon*PL Uros Grand International Champion Lene Glem EX1 CACS
Uria vom Koberland (NEM ns 09 21) x Dorin z Salem*PL (NEM ns 21)
144 NEM II / NEM n 09 21 FI SRK RX 13 FI*FeliMau Chili Naaras International Champion Lene Glem EX1 CAGCIB
Mithilesh Perelka*PL (NEM n 09 21) x Vega Formula Uspekha*RUS (NEM a 03 21)
145 NEM II / NEM as 09 21 FI SK LO 15 FI*FeliMau Elvis Uros Champion Lene Glem EX1 CACIB
Di Do Syberjon*PL (NEM ns 09 21) x Evropa Formula Uspekha*RUS (NEM as 21)
146 NEM II / NEM n 09 21 FI SK RX 15 Neska Lilianka*PL Naaras Nuoret 7-10 kk Lene Glem EX1 BIV NOM
Highlander Phantom Cats, CZ (NEM n 09 21) x Etna Syberjon*PL (NEM ns 09 21)
147 NFO I / NFO a FI SK LO 15 FI*Felicis Fixies Uros Nuoret 7-10 kk Flavia Capra EX1
S*Rotvältans Kingston (NFO d) x FI*Niittykissan Alexandria (NFO n 24)
148 NFO I / NFO n FI SRK LO 14 FI*Draconian Northern Lights Uros International Premior Flavia Capra EX1 CAGPIB
Eirik v.d. Gehlen Bieke (NFO nt 22) x FI*Draconian SerenadeOfSorrow (NFO n 09)
149 NFO II / NFO n 09 FI SRK LO FI*Draconian Cry Of Silence Uros Grand International Champion Flavia Capra EX1 CACS BIV
FIN*Suvipäivän Oskari O (NFO n 03) x FIN*Hillevillan Rebekka (NFO n 09)
150 NFO II / NFO n 03 FI SK LO 14 FI*Hirmuinen Bastet Naaras Grand International Champion Flavia Capra EX1 CACS
S*NC's Alladin Sane (NFO n 03 24) x FI*Kultahuiskan Inka (NFO f 09)
151 NFO II / NFO n 09 FI SK LO 15 FI*FoxyPaw's Hula-Popper Naaras International Champion Flavia Capra EX1 CAGCIB
Perun's Hit The Road Jack (NFO n 09) x FIN*FoxyPaw's Bibbity-Boo (NFO n 09 22)
152 NFO II / NFO a 09 FI SK LO 15 S*Capsicum's Shock Naaras Champion Flavia Capra EX1 CACIB
S*Capsicum's Ghost (NFO a 09 22) x S*Florinella's Juni (NFO ns 09 22)
153 NFO II / NFO n 09 FI SK LO 15 FI*Kultahippusten Aurora Naaras Avoin Flavia Capra EX1 CAC
FIN*Moutown Begemot (NFO n) x FIN*Tähtitassun Hymyhuuli (NFO n 03)
154 NFO II / NFO n 09 FI SK LO 15 Oliver James Forest Myths Uros Nuoret 7-10 kk Flavia Capra EX1 BIV NOM
NL*Glowing Sparkle Forest Myths (NFO n 09) x DK*Rebi Cats Baby, du har det (NFO f 09)
155 NFO II / NFO n 09 FI SK LO 15 FI*Siniidan Oi Pimeys Naaras Nuoret 7-10 kk Flavia Capra EX1
FIN*Kalliopirtin Yngre Kanutten (NFO n) x Herebu de Velogny (NFO n 02 21)
156 NFO II / NFO n 09 FI SK LO 15 FI*Pörkarvan StrangerInAStrangeLand Naaras Pennut 4-7 kk Flavia Capra EX1 NOM
S*Drakborgens Xerxex Bärsärk (NFO ns 02 21) x FI*JustSpecial Burberry Summer (NFO f)
157 NFO II / NFO n 09 FI SRK LO FI*Draconian TwilightInnocence Naaras Supreme Premior Flavia Capra KM NOM
FIN*Dunderkattens Got-To-Live (NFO n 09) x FIN*Hillevillan Rebekka (NFO n 09)
158 NFO II / NFO n 09 FI SRK LO 14 FI*FoxyPaw's Lucky Hunter Uros Grand International Premior Flavia Capra EX1 CAPS BIV NOM
FIN*Tähtitassun Lucky Star (NFO n 09 24) x FIN*FoxyPaw's Bibbity-Boo (NFO n 09 22)
159 NFO II / NFO n 09 FI SRK LO 14 FI*Draconian Shadegrown Uros International Premior Flavia Capra EX1 CAGPIB
Eirik v.d. Gehlen Bieke (NFO nt 22) x FI*Draconian SerenadeOfSorrow (NFO n 09)
160 NFO III / NFO n 22 FI SK LO 15 Orion av Barnedroem Uros Avoin Dieter Filler Abs
Barbarossa av Barnedroem (NFO d) x (N)Ravnklo's Sirius (NFO n 09 22)
161 NFO III / NFO n 24 FI SK LO 15 FI*Felicis Faustus Uros Nuoret 7-10 kk Dieter Filler EX1 NOM BIS
S*Rotvältans Kingston (NFO d) x FI*Niittykissan Alexandria (NFO n 24)
162 NFO III / NFO n 22 FIN SRK LO FIN*Pörkarvan JakeSonOfJonatan Uros Grand International Premior Dieter Filler EX1 CAPS
Black Forest Jonatan (NFO n 09 23) x FIN*Pörkarvan Egregius (NFO n)
162 NFO III / NFO n 22 FIN SRK LO FIN*Pörkarvan JakeSonOfJonatan Uros Veteraani Olga Komissarova 3
Black Forest Jonatan (NFO n 09 23) x FIN*Pörkarvan Egregius (NFO n)
163 NFO IV / NFO n 03 22 FIN SRK LO S*NC's Killer Queen Naaras Supreme Champion Flavia Capra KM
Casanova de Khazad-Dum (NFO n 09 22) x S*Just Catnap's Alma Snowflake (NFO n 09 24)
164 NFO IV / NFO n 03 24 FI SRK LO S*NC's Alladin Sane Uros Grand International Champion Flavia Capra EX1 CACS
S*Zygot's Cornetto (NFO d 01 21) x S*Just Catnap's Alma Snowflake (NFO n 09 24)
165 NFO IV / NFO n 09 24 FI SRK LO 13 FI*Jarraun's Skog Asgard Uros International Champion Flavia Capra Abs
FI*Heinuntuvan Konsta (NFO n) x FI*Tähtitassun Aurinkoinen (NFO n 09 24)
166 NFO IV / NFO n 03 22 FI SK LO 14 FI*Siniidan Serenade of Water Naaras International Champion Flavia Capra EX1 CAGCIB
FI*Draconian September Ashes (NFO n 09) x Herebu de Velogny (NFO n 02 21)
167 NFO IV / NFO n 09 22 FI SK LO 15 (N)Migoto's Conrad Uros Avoin Flavia Capra EX1 CAC
IT*Norr Venn's Vin Santo (NFO d 09 22) x (N)Migoto's Martine, DVM (NFO n 09 22)
168 NFO IV / NFO n 03 22 FI SK LO 15 FI*FoxyPaw's Lazy Ike Uros Champion Flavia Capra EX1 CACIB BIV NOM
Perun's Hit The Road Jack (NFO n 09) x FIN*FoxyPaw's Bibbity-Boo (NFO n 09 22)
169 NFO IV / NFO n 09 24 FI SK LO 15 FI*RockyHill's Dowanhowee Naaras Nuoret 7-10 kk Flavia Capra EX1
FI*Heinuntuvan Eemeli (NFO n 24) x S*Little L's Nitra (NFO f 02 21)
170 NFO IV / NFO n 09 23 FI SRK LO FI*Slytiger's Hot Enchantment Uros Grand International Premior Flavia Capra EX1 CAPS
S*Restless Zooropa (NFO d 03 24) x FIN*Slytiger's Primrose (NFO as 03 24)
171 NFO IV / NFO n 09 23 FIN SRK LO FIN*Kehrääjän Siiri Naaras Grand International Premior Flavia Capra Abs
FIN*Kehrääjän Legenda (NFO n 09 23) x S*Animaniac's Beata Bubble (NFO n 24)
172 NFO V / NFO d FI SRK LO 14 S*Rotvältans Kingston Uros Grand International Champion Lene Glem EX1 CACS
S*Moveramis Dolph (NFO n 09 24) x S*Rotvältans Jamaica Blue Mountain (NFO f 09 24)
172 NFO V / NFO d FI SRK LO 14 S*Rotvältans Kingston Uros Siitos Rotukirjaus Kissaliitto
S*Moveramis Dolph (NFO n 09 24) x S*Rotvältans Jamaica Blue Mountain (NFO f 09 24)
173 NFO V / NFO d 24 FI SRK LO 13 FI*Jarraun's Skog Bergthor Uros International Champion Lene Glem EX1 CAGCIB BIV
FI*Heinuntuvan Konsta (NFO n) x FI*Kattskogens Alma (NFO f 09 23)
174 NFO V / NFO f 24 FI SK LO 15 FI*GoldenFurry's First Kiss Naaras Avoin Lene Glem EX2
FI*Nalle-Puhin Gil Grissom (NFO a 09 23) x FI*Catpros Altai anemone (NFO ds)
175 NFO V / NFO f FI SRK LO FI*Tupuliinin Josefiina Naaras Avoin Lene Glem EX1 CAC
FIN*Moutown Begemot (NFO n) x FIN*Tupuliinin Susu (NFO d 09)
176 NFO V / NFO d 22 FI SK LO 15 FI*Tähtitassun Romantic Road Runner Uros Nuoret 7-10 kk Lene Glem EX1
Orkan Uroczysko*PL (NFO n 22) x S*Just Catnap's Ailsa Craig (NFO d 09 22)
177 NFO V / NFO f 24 FI SK LO 15 FI*Felicis Filiola Naaras Nuoret 7-10 kk Lene Glem EX2
S*Rotvältans Kingston (NFO d) x FI*Niittykissan Alexandria (NFO n 24)
178 NFO V / NFO f 22 FI SK LO 15 FI*Tähtitassun Black Rose Naaras Nuoret 7-10 kk Lene Glem EX1 BIV
Orkan Uroczysko*PL (NFO n 22) x S*Just Catnap's Ailsa Craig (NFO d 09 22)
179 NFO VI / NFO f 03 22 FI SRK LO S*Eärfalas Flisan Naaras Supreme Champion Anne-Gro Edstrøm KM NOM
S*Vildhjärtas CuteIsWhat WeAimFor (NFO n 03 22) x S*Eärfalas Debbie (NFO f 09)
180 NFO VI / NFO d 09 24 FI SRK LO FI*Louhelan Da Capo Uros Avoin Anne-Gro Edstrøm EX1 CAC
S*Restless Zooropa (NFO d 03 24) x FI*BlackOnyx Cinnamon (NFO f)
181 NFO VI / NFO f 09 24 FI SK LO 15 FI*Debals Janette Naaras Avoin Anne-Gro Edstrøm EX1 CAC
FI*Pörkarvan PhilAnselmoSonOfAlladin (NFO n 09 24) x FI*Kujakeikarin Zizzi (NFO g 03 22)
182 NFO VI / NFO f 09 24 FI SK LO 15 FI*Harmaaturkin Essi Naaras Avoin Anne-Gro Edstrøm EX3
FI*Harmaaturkin Dumbo (NFO d 03) x FIN*FoxyPaw's Britannia (NFO ns 09 23)
183 NFO VI / NFO f 09 24 FI SRK LO 14 FI*Jarraun's Skog Cheresa Naaras Avoin Anne-Gro Edstrøm EX2
FIN*Tähtitassun Lucky Star (NFO n 09 24) x FI*FoxyPaw's Cherry Mash (NFO fs)
184 NFO VI / NFO g 09 23 FI SK LO 15 FI*Lolcat's Blossom Naaras Avoin Anne-Gro Edstrøm EX4
FI*Nalle-Puhin Gil Grissom (NFO a 09 23) x FI*Lolcat's Rose (NFO f)
185 NFO VI / NFO f 03 24 FI SK LO 15 (N)Migoto's Embla Naaras Nuoret 7-10 kk Anne-Gro Edstrøm EX1 BIV
S*Dalkullans Billy Bisquit (NFO d 09 24) x (N)Migoto's Sarah, DVM (NFO f 03 22)
186 NFO VI / NFO f 03 FI SK LO 15 FI*Louhelan Cherry Garcia Naaras Pennut 4-7 kk Anne-Gro Edstrøm EX1
FI*Louhelan Da Capo (NFO d 09 24) x S*Little L's Skydive (NFO as 03 24)
187 NFO VI / NFO f 09 FI SRK LO FI*Draconian Ataegina Naaras Supreme Premior Anne-Gro Edstrøm KM BIV NOM
FI*NordicTigers Andreas (NFO d 09 22) x FIN*Hillevillan Rebekka (NFO n 09)
188 NFO VI / NFO f 09 24 FI SRK LO FI*Felicis Enna Naaras Supreme Premior Anne-Gro Edstrøm KM
FIN*Godfather's Ziggy Stardust (NFO e 09) x FIN*Heinuntuvan Kreetta (NFO n 09 22)
189 NFO VI / NFO d 09 FI SRK LO FI*Kultahuiskan Isabella Naaras Supreme Premior Anne-Gro Edstrøm KM
FI*Tähtitassun Daniel (NFO d 24) x FI*Kultahuiskan Geisha (NFO f 03)
190 NFO VI / NFO d 02 21 62 FI SRK LO FI*Ninatte's Big Dipper Uros Grand International Premior Anne-Gro Edstrøm EX1 CAPS
FI*ArcticWilds All Or Nothing (NFO n 03 24) x FI*Ninatte's Apricot Lady (NFO f 02)
191 NFO VI / NFO f 09 22 FI SRK LO 13 S*Capsicum's Elyss Naaras Grand International Premior Anne-Gro Edstrøm EX1 CAPS
S*Långängens Krokant (NFO n 09 22) x S*Mylingens Maryland (NFO f 03 22)
192 NFO VI / NFO d 09 24 FI SK LO 14 FI*Hirmuinen Bonaparte Uros International Premior Anne-Gro Edstrøm EX1 CAGPIB
S*NC's Alladin Sane (NFO n 03 24) x FI*Kultahuiskan Inka (NFO f 09)
193 NFO VI / NFO d 03 FI SRK LO FI*Hopeahännän Pablo Picasso Uros Kastraatti Anne-Gro Edstrøm Abs
DK*Morgunstrálan's Hot'n Sweet (NFO n 09) x FIN*Hopeahännän Harley Quinn (NFO fs 09)
194 NFO VII / NFO ns 24 FI SRK LO 14 FI*Debals HuraaHuraa Uros Grand International Champion Anne-Gro Edstrøm EX1 CACS
Noynarock Albert (NFO n) x FI*Kujakeikarin Åkrid (NFO fs 24)
195 NFO VIII / NFO fs 03 22 FI SRK LO N*Migoto's Rikke Naaras Supreme Champion Dieter Filler KM BIV NOM
(N)Vanity's Dumle (NFO d 09 24) x S*Just Catnap's Warm Cotton (NFO ns 01 21)
196 NFO VIII / NFO fs 09 FI SRK LO 14 FI*Jarraun's Skog Cheralin Naaras International Champion Dieter Filler EX1 CAGCIB
FIN*Tähtitassun Lucky Star (NFO n 09 24) x FI*FoxyPaw's Cherry Mash (NFO fs)
197 NFO VIII / NFO ds 09 23 FI SK LO 15 FI*GoldenFurry's First Glance Uros Avoin Dieter Filler EX1 CAC
FI*Nalle-Puhin Gil Grissom (NFO a 09 23) x FI*Catpros Altai anemone (NFO ds)
198 NFO VIII / NFO ds 03 24 FI SK LO 15 FI*Pörkarvan Slayer Uros Pennut 4-7 kk Dieter Filler EX1
S*Drakborgens Xerxex Bärsärk (NFO ns 02 21) x FI*JustSpecial Burberry Summer (NFO f)
199 NFO VIII / NFO fs 09 24 FI SK LO 15 FI*Louhelan Candy Bar Pie Naaras Pennut 4-7 kk Dieter Filler EX1 NOM BIS
FI*Louhelan Da Capo (NFO d 09 24) x S*Little L's Skydive (NFO as 03 24)
200 NFO VIII / NFO ns 09 22 FI SRK LO FI*Ballawhane I Want ToBeFree Uros Premior Dieter Filler EX1 CAPIB
FIN*Kujakeikarin Hessu Hopo (NFO ns 09 22) x S*NC's Killer Queen (NFO n 03 22)
201 NFO IX / NFO w 64 FIN SRK LO FIN*FoxyPaw's Icebreaker Uros Supreme Champion Anne-Gro Edstrøm KM NOM BIS
Dorian av Tyssedal (NFO n 09 22) x FIN*Tähtitassun Balladi Helena (NFO w)
202 NFO IX / NFO w 61 FI SK LO 14 FI*Hopeahännän Talvililja Naaras Avoin Anne-Gro Edstrøm Abs
S*Cederskogens Max Magma (NFO ds 09 22) x FIN*Hopeahännän Luminaria (NFO w)
203 NFO IX / NFO w 64 FI SK LO 15 DK*Naturell's Knight Light Uros Nuoret 7-10 kk Anne-Gro Edstrøm EX1 NOM
DK*Naturell's Longbeard (NFO d 09 22) x Hyrdinde Felis Jubatus, DVM (NFO w)
204 SIB I / SIB n FI SK RX 14 FI*Catillus Marco Polo Uros International Champion Lene Glem EX1 CAGCIB
FI*Amante's Virtuoso (SIB n 03 23) x FI*Magnificat Quiana Siberian (SIB f 24)
205 SIB I / SIB n FI SK RX 15 FI*Likimain Columbus Blue Jacket Uros Nuoret 7-10 kk Lene Glem EX1
FI*Irvikissan Aether (SIB d 24) x FI*Likimain A Kind of Magic (SIB f)
206 SIB II / SIB n 09 FI SK LO 16 Anka Angara*RUS Naaras Pennut 4-7 kk Flavia Capra Abs
Windows Angara*RUS (SIB n) x Pesnya Angara*RU (SIB n 24)
207 SIB III / SIB ny 24 FI SRK RX FI*Amurin Ruufus Uros Supreme Champion Helena Schmid Camenisch KM BIV NOM
Lucas Sibaris*RU (SIB ny 24) x Siestadream-E Carupita (SIB n 23)
208 SIB III / SIB ny 24 FIN SRK RX Lucas Sibaris*RU Uros Supreme Champion Helena Schmid Camenisch KM
Heres Sibaris*RU (SIB ny 24) x Vorkuta Dostoyanie Sib*RU (SIB n 09 24)
208 SIB III / SIB ny 24 FIN SRK RX Lucas Sibaris*RU Uros Veteraani Olga Komissarova 1 NOM BIS
Heres Sibaris*RU (SIB ny 24) x Vorkuta Dostoyanie Sib*RU (SIB n 09 24)
208 SIB III / SIB ny 24 FIN SRK RX Lucas Sibaris*RU Uros Siitos Rotukirjaus Kissaliitto
Heres Sibaris*RU (SIB ny 24) x Vorkuta Dostoyanie Sib*RU (SIB n 09 24)
209 SIB III / SIB n 22 FI SRK LO FI*Amurin Zippora Naaras Supreme Champion Helena Schmid Camenisch KM NOM BIS
Lucas Sibaris*RU (SIB ny 24) x FIN*Amurin Lyydia (SIB n 24)
210 SIB III / SIB n 22 FI SRK LO 13 FI*Alizarin Captain Morgan Uros Grand International Champion Helena Schmid Camenisch EX1 CACS
Biass Xan od Królowych*PL (SIB ny 24) x FI*Cherrytail's Mexican Girl (SIB f 09)
211 SIB III / SIB n 24 FI SRK RX 13 Feofan Sibaris*RU Uros International Champion Helena Schmid Camenisch EX1 CAGCIB
Heres Sibaris*RU (SIB ny 24) x Quinni Sibaris*RU (SIB n 24)
212 SIB III / SIB n 24 FI SK LO 15 FI*Cherrytail's YouAreMyRebelBoy Uros Nuoret 7-10 kk Helena Schmid Camenisch EX1 BIV
FI*Alizarin Captain Morgan (SIB n 22) x Bulma Imildara*PL (SIB n 23)
213 SIB III / SIB n 22 FI SK LO 15 FI*LeonisMinoris' Autumn Pianist Uros Nuoret 7-10 kk Helena Schmid Camenisch EX2
FI*Irvikissan Aether (SIB d 24) x FI*Valjallan Kuura (SIB w)
214 SIB III / SIB n 24 FI SK LO 15 FI*LeonisMinoris' Spring Flautist Uros Nuoret 7-10 kk Helena Schmid Camenisch EX3
FI*Irvikissan Aether (SIB d 24) x FI*Valjallan Kuura (SIB w)
215 SIB III / SIB ny 24 FI SK LO 15 FI*Goldenspot's Gabriela Naaras Nuoret 7-10 kk Helena Schmid Camenisch EX1
FI*Balladin Pikku Karhu (SIB n 09 24) x FI*Goldenspot's Chaya (SIB n 22)
215 SIB III / SIB n 24 FI SK LO 15 FI*Goldenspot's Gabriela Naaras Määrittely Flavia Capra SIB ny 24
FI*Balladin Pikku Karhu (SIB n 09 24) x FI*Goldenspot's Chaya (SIB n 22)
216 SIB III / SIB n 23 FI SK LO 14 FI*Tunturikissan Kuura Uros Kastraatti Helena Schmid Camenisch EX2
NO*Tundrapaw's Bentley (SIB n 09 24) x FI*Mäntylän Fiiu (SIB a 23)
217 SIB III / SIB a 24 FI SRK LO FI*Villan Idoli Uros Kastraatti Helena Schmid Camenisch EX1 CAP NOM
FI*Villan Ferrari (SIB d 09 24) x FIN*Villan Balladi (SIB a 03 23)
218 SIB III / SIB n 22 FIN SRK LO FIN*Amurin Esra Uros Määrittely Flavia Capra SIB n 09 22
S*Skogsfrun's Tsar Saltan (SIB n 23) x Siestadream-E Carupita (SIB n 23)
218 SIB IV / SIB n 09 22 FIN SRK LO FIN*Amurin Esra Uros Kastraatti Dieter Filler EX1 CAP NOM BIS
S*Skogsfrun's Tsar Saltan (SIB n 23) x Siestadream-E Carupita (SIB n 23)
219 SIB IV / SIB n 03 22 FI SRK LO FI*Amurin Hoosea Uros Supreme Champion Dieter Filler KM NOM
FIN*Amurin Hiskia (SIB d 03 23) x FI*Balladin Melissa (SIB n 09 22)
220 SIB IV / SIB ny 09 24 FI SK LO 14 FI*Amurin Rafael II Uros Grand International Champion Dieter Filler Abs
Yermolay Crown of Siberia (SIB ny 24) x FI*Balladin Melissa (SIB n 09 22)
221 SIB IV / SIB n 03 22 FI SK LO 14 FI*Tunturikissan Tuisku Uros Champion Dieter Filler Abs
NO*Tundrapaw's Bentley (SIB n 09 24) x FI*Mäntylän Fiiu (SIB a 23)
222 SIB V / SIB d 24 FI SRK LO 14 FI*Jatsitytön Blaziken Uros Supreme Champion Helena Schmid Camenisch KM
FIN*Zigwan's Gaigil Herguil (SIB n 23) x FI*Talvivaaran Delenn (SIB f 23)
223 SIB V / SIB d 24 FI SRK RX FI*Irvikissan Aether Uros Grand International Champion Helena Schmid Camenisch Abs
Olgerd Marcell (SIB n 09) x FI*Metsälinnan Buffy Summers (SIB f 24)
224 SIB V / SIB fy 22 FI SK LO 15 FI*Amurin Ufara Naaras Avoin Helena Schmid Camenisch EX1 CAC BIV
FI*Amurin Andreas (SIB n 22) x FI*Amurin Perzike (SIB f 22)
225 SIB V / SIB f FI SK LO 15 FI*LeonisMinoris' Corona Twist Naaras Pennut 4-7 kk Helena Schmid Camenisch EX1
FI*Irvikissan Aether (SIB d 24) x FI*Valjallan Kuura (SIB w)
226 SIB V / SIB f 23 FI SRK LO FI*Amurin Hanna Naaras Grand International Premior Helena Schmid Camenisch EX1 CAPS NOM BIS
FIN*Amurin Hiskia (SIB d 03 23) x FI*Balladin Melissa (SIB n 09 22)
227 SIB V / SIB g 24 FI SRK LO FI*Benmar's Diana Naaras Kastraatti Helena Schmid Camenisch EX1 CAP
FIN*Taigahelmen Alfred (SIB ns 23) x FIN*Jokihelmi Benja (SIB f 23)
228 SIB VI / SIB d 09 24 FI SRK LO FI*Villan Ferrari Uros Supreme Champion Anne-Gro Edstrøm KM BIV
FIN*Villan Don Marcello (SIB n 02 21) x FIN*Villan Cocktail (SIB f 09 24)
228 SIB VI / SIB d 09 24 FI SRK LO FI*Villan Ferrari Uros Siitos
FIN*Villan Don Marcello (SIB n 02 21) x FIN*Villan Cocktail (SIB f 09 24)
229 SIB VI / SIB d 09 22 FI SK LO 15 FI*Amurin Zerahiah Uros Nuoret 7-10 kk Anne-Gro Edstrøm EX1
FI*Amurin Ruufus (SIB ny 24) x FI*Sasulkan Czarina (SIB f 09 22)
230 SIB VI / SIB f 03 FI SK LO 15 FI*Alizarin Delilah Naaras Nuoret 7-10 kk Anne-Gro Edstrøm EX1
FI*Alizarin Captain Morgan (SIB n 22) x FI*Lumikissan NipinNapin (SIB ds 03 24)
231 SIB VI / SIB f 09 24 FI SK LO 15 FI*Villan Queen of Summer Naaras Pennut 4-7 kk Anne-Gro Edstrøm EX1
FI*Villan Electronic Mailbox (SIB n 09 22) x FI*Villan Neiti Näpsä (SIB d 24)
232 SIB VI / SIB d 03 24 FI SRK LO FI*Cherrytail's Odysseus Uros Grand International Premior Anne-Gro Edstrøm EX1 CAPS
S*Manta's Astor (SIB ns 24) x FI*Cherrytail's Las Vegas (SIB fs 09 24)
233 SIB VI / SIB d 09 23 FIN SRK LO FIN*Magnificat Delizia Naaras Supreme Premior Anne-Gro Edstrøm KM
FIN*Sibcoon's El Dorado (SIB e 09) x FIN*Rasputin's Julija (SIB d 02 24)
234 SIB VI / SIB f 03 23 FI SRK LO FI*Abbas-Coons Aureelia Naaras International Premior Anne-Gro Edstrøm EX1 CAGPIB BIV
FIN*Amurin Hiskia (SIB d 03 23) x FI*Amurin Paula (SIB n 24)
235 SIB VII / SIB ds 24 FI SRK LO FI*ArcticWilds Bigtime Beagle Uros Supreme Champion Lene Glem KM BIV NOM
FIN*Zigwan's Gaigil Herguil (SIB n 23) x FIN*Metsälinnan Adalmiina (SIB ds 11)
236 SIB VII / SIB fs 22 FI SK RX 15 Darina Valenika Naaras Avoin Lene Glem Abs
Matfey Chingy-Tura (SIB d 03 22) x Ladislava iz Lunnoy Serenady (SIB fs 03 24)
237 SIB VII / SIB ds 22 FI SK LO 15 FI*Cherrytail's X-Man Uros Nuoret 7-10 kk Lene Glem EX1
FI*Lumikissan Nopsajalka (SIB ns 03 24) x FI*Cherrytail's Nancy Sinatra (SIB g)
238 SIB VII / SIB ns 22 FI SK RX 15 FI*Amante's Bel canto Naaras Pennut 4-7 kk Lene Glem EX1 NOM
Lucas Sibaris*RU (SIB ny 24) x FI*Amante's Xenia (SIB ns 22)
239 SIB VII / SIB ns 24 FIN SRK LO FIN*Magnificat Igor Uros Supreme Premior Lene Glem KM
FIN*Tammikatin Åå Sånt Lejon (SIB ds 23) x FIN*Mustaliljan Drama Queen (SIB ns)
239 SIB VII / SIB ns 24 FIN SRK LO FIN*Magnificat Igor Uros Veteraani Olga Komissarova 2
FIN*Tammikatin Åå Sånt Lejon (SIB ds 23) x FIN*Mustaliljan Drama Queen (SIB ns)
240 SIB VII / SIB fs 23 FI SRK LO FI*Abbas-Coons Celine Dion Naaras Grand International Premior Lene Glem EX1 CAPS NOM
FIN*Magnificat HabbyBoy (SIB ds 03 23) x FI*Amurin Paula (SIB n 24)
241 SIB VIII / SIB ns 03 24 FI SRK LO 13 FI*Lumikissan Nopsajalka Uros Grand International Champion Anne-Gro Edstrøm EX1 CACS BIV
FI*Tassutuvan Al Capone (SIB ds 03 24) x FI*Lumikissan Fortuna (SIB fs)
242 SIB VIII / SIB ds 09 24 FI SK LO 14 FI*ArcticWilds Goofy Uros International Champion Anne-Gro Edstrøm EX1 CAGCIB
FIN*Villan Don Marcello (SIB n 02 21) x FI*ArcticWilds Babyface Beagle (SIB fs 24)
243 SIB VIII / SIB fs 03 FI SK LO 15 FI*Cherrytail's Xenia Naaras Nuoret 7-10 kk Anne-Gro Edstrøm EX1
FI*Lumikissan Nopsajalka (SIB ns 03 24) x FI*Cherrytail's Nancy Sinatra (SIB g)
244 SIB VIII / SIB ns 09 24 FI SRK LO FI*Abbas-Coons Christian Uros Grand International Premior Anne-Gro Edstrøm EX1 CAPS
FIN*Magnificat HabbyBoy (SIB ds 03 23) x FI*Amurin Paula (SIB n 24)
245 SIB IX / SIB w 62 FI SK LO 15 FI*LeonisMinoris' Winter Violist Uros Nuoret 7-10 kk Anne-Gro Edstrøm EX1
FI*Irvikissan Aether (SIB d 24) x FI*Valjallan Kuura (SIB w)
246 TUA I / TUA n FI SK LO 14 FI*Josmarin Jazmenia Naaras Avoin Helena Schmid Camenisch EX1 CAC
FI*Josmarin Ieremija (TUA w) x FI*Nazarlik Zeta Orionis (TUA f)
247 TUA I / TUA a FI SK LO 15 FI*Josmarin Kinder Bueno Naaras Nuoret 7-10 kk Helena Schmid Camenisch EX1
FI*Elekatin Deep Blue Sea (TUA a) x FI*Josmarin Guniz (TUA w)
248 TUA II / TUA n 09 FI SK LO 15 FI*Josmarin Leia Naaras Nuoret 7-10 kk Flavia Capra EX1
FI*Josmarin Ieremija (TUA w) x FI*Nazarlik Zeta Orionis (TUA f)
249 TUA III / TUA ny 24 FI SRK LO 13 FI*Tangerine's Cheyenne Naaras International Champion Flavia Capra EX1 CAGCIB
FI*Tangerine's Body and Soul (TUA n 03) x FI*Sada Ramona Rydy (TUA g 23)
250 TUA III / TUA n 24 FI SK LO 15 FI*Felesin Jarkko Ahola Uros Nuoret 7-10 kk Flavia Capra EX1 BIV
FI*Elekatin Superman (TUA as 24) x FI*Josmarin Innusha (TUA n)
251 TUA III / TUA n 24 FI SK LO 15 FI*Felesin Erja Lyytinen Naaras Nuoret 7-10 kk Flavia Capra EX1
FI*Elekatin Superman (TUA as 24) x FI*Josmarin Innusha (TUA n)
252 TUA V / TUA f 24 FI SK LO 15 FI*Felesin Gratus Naaras Avoin Anne-Gro Edstrøm EX1 CAC
FI*Elekatin Rosso Ruben (TUA d 24) x FI*Felesin DeaAmoris (TUA f 24)
253 TUA VII / TUA ns FI SK LO 15 FI*Felesin Ville Valo Uros Nuoret 7-10 kk Dieter Filler EX1
FI*Elekatin Superman (TUA as 24) x FI*Josmarin Innusha (TUA n)
254 TUA VII / TUA as 24 FI SK LO 15 FI*Tangerine's Damsel Dewdrop Naaras Nuoret 7-10 kk Dieter Filler EX1
FI*Nazarlik Civcivli (TUA ns 22) x FI*Tangerine's Cheyenne (TUA ny 24)
255 TUA IX / TUA w 61 FI SRK RX 13 FI*Josmarin Ieremija Uros Supreme Champion Helena Schmid Camenisch KM BIV
Geraylar Hazar of Nazarlik (TUA n) x FI*Josmarin Guniz (TUA w)
255 TUA IX / TUA w 61 FI SRK RX 13 FI*Josmarin Ieremija Uros Siitos Rotukirjaus Kissaliitto
Geraylar Hazar of Nazarlik (TUA n) x FI*Josmarin Guniz (TUA w)
256 TUA IX / TUA w 63 FI SK LO 14 FI*Gildemin Big Benjamin Uros Grand International Champion Helena Schmid Camenisch EX1 CACS
FI*Josmarin Ieremija (TUA w) x FI*Elekatin Yolanda-Yasmin (TUA d 24)
257 TUA IX / TUA w 61 FI SRK RX 14 FI*Elekatin Super Nova Uros International Champion Helena Schmid Camenisch EX1 CAGCIB
Geraylar Hazar of Nazarlik (TUA n) x FIN*Elekatin Oriana (TUA w)
258 TUA IX / TUA w 62 FI SK LO 15 FI*Lumiris Coconut Cream Naaras Avoin Helena Schmid Camenisch EX1 CAC
FI*Lumiris Benjameow (TUA e) x FI*Lumiris Anastasia (TUA w)
259 TUA IX / TUA w 61 FI SK LO 15 FI*Josmarin Lancelot Uros Nuoret 7-10 kk Helena Schmid Camenisch EX2
FI*Josmarin Ieremija (TUA w) x FI*Nazarlik Zeta Orionis (TUA f)
260 TUA IX / TUA w 63 FI SK LO 15 FI*Josmarin Legolas Uros Nuoret 7-10 kk Helena Schmid Camenisch EX1
FI*Josmarin Ieremija (TUA w) x FI*Nazarlik Zeta Orionis (TUA f)
261 TUA IX / TUA w 62 FI SRK LO FI*Josmarin Eldem Naaras Supreme Premior Helena Schmid Camenisch KM
FIN*Nazarlik Parali Prens (TUA w) x FIN*Elekatin Katerine (TUA n 24)
262 BEN n 22 FI SK LO 14 FI*Alcarinqua Catelyn Naaras Champion Stephe Bruin EX1 CACIB
FIN*SiruCats Quasim (BEN n 24) x FI*Alcarinqua Brionna (BEN n 22)
263 BEN n 22 FI SK LO 15 FI*Kissalehdon Nefertiti Naaras Nuoret 7-10 kk Stephe Bruin EX1
Gogees Hautecouture of CattiCartano (BEN n 24) x CattiCartano Frostprincess (BEN n 22)
264 BEN n 24 FI SK LO 14 Brockenmoor Cecilia Naaras Champion Olga Komissarova EX1 CACIB
Elysor Armani of Brockenmoor (BEN n 24) x Brockenmoor Emma (BEN n 24)
265 BEN n 24 FI SK LO 15 FI*Starglitters Linnea Naaras Pennut 4-7 kk Olga Komissarova EX1 NOM
Glitterglam Gabriel (BEN n 24) x FI*Starglitters Iiris (BEN n 24 33)
266 BEN n 24 FI SK LO 15 FI*Hiesun Bonita Santa Maria Naaras Kastraatti Olga Komissarova Abs
Cocopah Ho Chunk (BEN n 24) x FI*Kattiklaanin Nefertiti (BEN n 22 32)
267 BEN n 22 32 FI SK LO 15 FI*Alcarinqua Elentari Naaras Champion Ulrika Eriksson EX1 CACIB
Alfajiri Albireo (BEN n 22) x Ilendri Surya (BEN n 22)
268 BEN n 22 33 FI SK RX 15 CattiCartano Crystal Heels Naaras Champion Stephe Bruin EX1 CACIB
CattiCartano Hemlock (BEN n 22) x CattiCartano Spring Fashion (BEN n 24)
269 BEN n 24 33 FI SK LO 15 FI*Starglitters Lucia Naaras Pennut 4-7 kk Ulrika Eriksson EX1
Glitterglam Gabriel (BEN n 24) x FI*Starglitters Iiris (BEN n 24 33)
270 BLH n FI SK RX 15 Dusado's Marc-Marie Uros Kastraatti Stephe Bruin EX1 CAP
Sammie van 't Wulvenrijk (BLH o 03) x Duchess Nimrodel (BLH a)
271 BLH b FI SK RX 15 Dusado's O'Malley Uros Kastraatti Olga Komissarova EX1 CAP
Sammie van 't Wulvenrijk (BLH o 03) x Duchess Nimrodel (BLH a)
272 BLH d 24 FI SK RX 15 FI*Safra's Roly-Poly Uros Pennut 4-7 kk Dieter Filler EX1
FI*Saranellan Eddie (BSH n) x FI*Safra's Efraimintytär Pitkätossu (BSH f 22)
273 BSH a FI SRK LO 13 FI*Rhinestone's Angus Young Uros Supreme Champion Stephe Bruin KM BIV
S*Applecat Spider (BSH n) x Positively Cobalt (BSH a)
274 BSH a FI SK LO 14 FI*Rhinestone's Runaway Naaras Avoin Stephe Bruin EX1 CAC NOM
FI*Rhinestone's Night Rider (BSH n) x FI*Rhinestone's Diamond (BSH a)
275 BSH a EE*Indigo British Wynton *** Uros Pennut 4-7 kk Stephe Bruin EX1
SC EE*Cream Coral British Wynton *** (BSH e) x IC Karola Ewisia Viridian, CZ *** (BSH g)
276 BSH c FI SRK LO FI*Rhinestone's Secret Dream Naaras International Champion Olga Komissarova EX1 CAGCIB
FI*Rhinestone's Scooby (BSH a) x Charlotte Lovely Panther*CZ (BSH a)
277 BSH d FI SRK LO 13 FI*Bumblebrits Helter Skelter Uros Avoin Stephe Bruin EX1 CAC NOM
S*Applecat Spider (BSH n) x Skellum Mystic-Meg (BSH d)
278 BSH d 22 FI SK LO 15 Enchanting Ella British Red, CZ Naaras Nuoret 7-10 kk Stephe Bruin EX1
Ayden Red Felicity, CZ, DVM (BSH d 22) x Ginger Toy's Grace Kelly (BSH d 22)
279 BSH d FI SRK LO FI*Bumblebrits Snape Uros Grand International Premior Stephe Bruin EX1 CAPS NOM
S*Applecat Spider (BSH n) x Skellum Mystic-Meg (BSH d)
280 BSH e FI SK LO 15 FI*Saranellan Morden Fireglow Uros Nuoret 7-10 kk Stephe Bruin EX2
FI*Gimmie's Magnanimous (BSH p) x FI*Saranellan Derosa (BSH f)
281 BSH e FI SK LO 15 FI*Saranellan Rosa Gospel Uros Nuoret 7-10 kk Stephe Bruin EX1
FI*Gimmie's Magnanimous (BSH p) x FI*Saranellan Derosa (BSH f)
282 BSH g FI SK LO 14 FI*Rhinestone's Tutti Frutti Naaras Avoin Olga Komissarova EX1 CAC
FI*Rhinestone's Scooby (BSH a) x FI*Bumblebrits Dear Prudence (BSH f)
283 BSH j FI SRK LO FI*Suvikasteen Pikku suorasuu Naaras Kastraatti Dieter Filler EX1 CAP
FIN*Hofnarrens Musse Pigg (BSH a) x FIN*Suvikasteen Hassutassu (BSH j)
284 BSH o FI SK LO 14 FI*Treselle's Cherry Cake Naaras Avoin Stephe Bruin EX1 CAC
FI*Treselle's Titanium (BSH n) x FI*Treselle's Masterpiece (BSH q)
285 BSH a 22 FI SK LO 14 FI*Rhinestone's Dr. Feelgood Uros International Champion Olga Komissarova EX1 CAGCIB
FI*Rhinestone's Nikki Sixx (BSH a 22) x Windymeadow Master Design (BSH f 22)
286 BSH f 24 FI SK LO 15 FI*Safra's Miss Moppet Naaras Pennut 4-7 kk Dieter Filler Abs
FI*Saranellan Eddie (BSH n) x FI*Safra's Efraimintytär Pitkätossu (BSH f 22)
287 BSH j 24 FI SK LO 15 FI*Safra's Jemima Puddle-Duck Naaras Pennut 4-7 kk Stephe Bruin EX1 NOM
FI*Saranellan Eddie (BSH n) x FI*Safra's Efraimintytär Pitkätossu (BSH f 22)
288 BSH ns 11 FI SRK LO Pennydown Royalflush Uros International Champion Olga Komissarova EX1 CAGCIB BIV
Ardeevan Daimh (BSH ns 11) x Pennydown Xclusive (BSH ns 11)
289 BSH ns 11 FI SK RX 15 Valentino Moon Sissi, CZ Uros Avoin Olga Komissarova EX1 CAC
Aragon Antlia, CZ (BSH ns 11) x Nimeesha Nay Bell Arden, SK (BSH ns 11)
290 BSH ns 11 FI SK RX 15 FI*EmeraldCharm Silver Varvara Naaras Avoin Olga Komissarova EX1 CAC
Blue golden Inari de Maneki Neko (BSH ay 11) x Pennydown Elmira (BSH ns 11)
291 BSH ns 11 FI SRK LO 14 FI*Helmiinan Kultakäpälä Uros Premior Olga Komissarova EX1 CAPIB NOM
S*Esteticas Arthur (BSH ns 11) x FIN*Gnome's Epsilon Indi (BSH ns 11)
292 BSH a 03 FI SK LO 14 FI*Rhinestone's Wild Edric Uros Avoin Dieter Filler EX1 CAC
FI*Rhinestone's Gaynor (BSH e 02) x FI*Rhinestone's Secret Dream (BSH c)
293 BSH d 03 FI SK LO 15 FI*Rhinestone's Stud Muffin Uros Avoin Stephe Bruin EX1 CAC
Skellum Becket (BSH a 03) x FI*Bumblebrits Dear Prudence (BSH f)
294 BSH b 33 FI SK LO 15 FI*RoundFace's La Bella Durmiente Naaras Nuoret 7-10 kk Olga Komissarova EX1
Jefry Fond Treasure (BSH bs) x FI*SamBelle's Dolce Vita (BSH n 33)
295 BUR n FI SK RX 15 FI*AuroraAustralis Jalmari Finne Uros Nuoret 7-10 kk Ulrika Eriksson EX2
Ayshazen Aceof Diamonds (BUR a) x FI*AuroraAustralis Bronhill (BUR b)
296 BUR n FI SK LO 15 FI*Lilac's HRH King Hassan Uros Nuoret 7-10 kk Ulrika Eriksson EX1
FI*Bumpulina Wilberforce (BUR n) x FI*Lilac's Esmeralda Gypsygirl (BUR n)
297 BUR n RU*Aldis Yemma *** Naaras Nuoret 7-10 kk Ulrika Eriksson Abs
RU*Aldis Odysseus *** (BUR n) x IC RU*Aldis Fabia *** (BUR c)
298 BUR n FI SK LO 15 FI*Feirefiz Pour Some Sugar On Me Naaras Pennut 4-7 kk Ulrika Eriksson EX2
FI*Seirene Rafiki (BUR n) x FI*Feirefiz Diamonds And Rust (BUR g)
299 BUR n LV*Forsland Nargiz, JW Naaras Pennut 4-7 kk Ulrika Eriksson EX1 BIV NOM BIS
GIC LV*Forsland Fabio, JW (BUR n) x UA*Oktarin Grosellina, JW (BUR a)
300 BUR n FI SRK LO FI*Millamarin Hoo Moilanen Uros International Premior Ulrika Eriksson EX1 CAGPIB
Bjelke's Niilo (BUR b) x FIN*Arbiter Esterina (BUR a)
301 BUR n FI SRK LO 13 Bjelke's Givenchy Uros Kastraatti Ulrika Eriksson EX1 CAP
Bjelke's Ali Baba (BUR n) x Taiko Charlesbur, CZ (BUR f)
302 BUR a FI SK LO 15 FI*Korennon Kassiopeia Naaras Avoin Stephe Bruin EX1 CAC
Bjelke's Givenchy (BUR n) x FI*Korennon Suffeli (BUR a)
303 BUR a RU*Aldis Lucia *** Naaras Avoin Stephe Bruin Abs
RU*Aldis Yogi *** (BUR n) x RU*Aldis Elizabeth *** (BUR c)
304 BUR b FI SK LO 14 Zaffiro Kratti Uros International Champion Dieter Filler EX1 CAGCIB NOM
Zaffiro Qurido (BUR e) x Nika Magic Valley*RU (BUR b)
305 BUR b FI SRK LO FI*Aficats Don't Mess With ME! Uros International Premior Dieter Filler EX1 CAGPIB NOM
FI*Seirene Nabucco (BUR a) x FI*Mama-Alcialon Diamond Diva (BUR f)
305 BUR b FI SRK LO FI*Aficats Don't Mess With ME! Uros Siitos Rotukirjaus Kissaliitto
FI*Seirene Nabucco (BUR a) x FI*Mama-Alcialon Diamond Diva (BUR f)
306 BUR c IC RU*Aldis Fabia *** Naaras International Champion Ulrika Eriksson Abs
NW, SC D*Flake v. Silvan, DSM, DVM *** (BUR c) x SC RU*Aldis Octavia *** (BUR c)
307 BUR c FI SRK LO 14 FI*Beneloben Enjoy Emely Naaras Premior Ulrika Eriksson EX1 CAPIB
FI*Aficats Don't Mess With ME! (BUR b) x FI*Beneloben Dalissia (BUR b)
308 BUR e FI SK LO 15 FI*Feirefiz Mayhem Uros Nuoret 7-10 kk Stephe Bruin EX1 NOM BIS
FI*Karvanverran Feirefiz (BUR c) x FI*Feirefiz Diamonds And Rust (BUR g)
309 BUR f FI SK LO 14 FI*Almond's Ella Fitzgerald Naaras International Champion Dieter Filler EX1 CAGCIB NOM
Bjelke's Givenchy (BUR n) x Rumba Quintessential (BUR j)
310 BUR f FI SRK LO 14 FI*Cattish Lucy van Pelt Naaras International Champion Dieter Filler EX2
Isä-Brownin Ushuaia (BUR n) x FI*Cattish Magica De Spell (BUR f)
311 BUR f Sacredspirit Serengeti of Kisu Umi*RU *** Naaras Avoin Dieter Filler Abs
Sacredspirit Jean Michel *** (BUR a) x Sacredspirit Honey Moon *** (BUR h)
312 BUR f FI SRK LO FI*Cattish Magica De Spell Naaras International Premior Dieter Filler EX1 CAGPIB
FI*Millamarin Hoo Moilanen (BUR n) x FIN*Cattish Unique Topaz (BUR j)
313 BUR h FI SK LO 15 FI*Pikkukuun Delighted Rapunzel Naaras Avoin Dieter Filler EX1 CAC
FI*Aficats Don't Mess With ME! (BUR b) x FI*Pikkukuun Biscuit (BUR h)
314 BUR h FI SK LO 15 FI*Cattish Anna the Princess Naaras Pennut 4-7 kk Dieter Filler Abs
FI*Cattish Mercury Rising (BUR e) x FI*Cattish Lucy van Pelt (BUR f)
315 BUR h FIN SRK LO FIN*Ravissant Cean Laqué Naaras Grand International Premior Dieter Filler EX1 CAPS
Benzali Aussie Jackaroo (BUR d) x FIN*Ravissant Alessaielle Nanda (BUR b)
315 BUR h FIN SRK LO FIN*Ravissant Cean Laqué Naaras Veteraani Stephe Bruin 1 NOM
Benzali Aussie Jackaroo (BUR d) x FIN*Ravissant Alessaielle Nanda (BUR b)
316 BUR h FI SK LO 15 FI*Pikkukuun Daisy Doo Naaras Kastraatti Dieter Filler EX1 CAP NOM
FI*Aficats Don't Mess With ME! (BUR b) x FI*Pikkukuun Biscuit (BUR h)
317 BUR j FI SRK LO FI*Beneloben Dorinna Naaras Kastraatti Stephe Bruin EX1 CAP NOM
FIN*Belacane Ukkopekka (BUR b) x FI*Kaiuksen Filippa (BUR h)
318 CYM 51-52 / CYM fs 02 52 62 FI SRK RX FI*Touchant Sans la Queue Naaras Grand International Champion Olga Komissarova EX1 CACS
Yamasee MC O Tuxedo Junktion (CYM ns 03 52) x FIN*D'manns Uska Dara (CYM g 03 53)
319 EUR n FI SK RX 14 FI*Sireenin Aamunkoi Naaras Premior Ulrika Eriksson EX1 CAPIB
FI*Pinkkitassun Brunetto (EUR n 22) x Siiri (EUR f)
320 EUR a FI SRK LO FI*Kissakallion Nadianna Naaras Grand International Champion Stephe Bruin EX1 CACS
FIN*Untuvan Uskomaton Uutinen (EUR a) x FIN*Kissakallion Jasminda (EUR g)
321 EUR e FI SK RX 15 FI*Vinhaviiksen Salarakas Uros Pennut 4-7 kk Olga Komissarova EX1
FI*Kissakallion Orlando (EUR d 24) x FI*Vinhaviiksen Tehotassu (EUR g 24)
322 EUR es FI SK RX 15 FI*RuusuLinnan Brunhilde Naaras Pennut 4-7 kk Dieter Filler EX1
FIN*Kassilan Guaranteed Gnome (EUR d 23) x FI*Pikku-Piun Zukulaku (EUR f)
323 EUR n 22 FI SRK RX FI*Pikku-Piun Xerxes Uros Grand International Champion Stephe Bruin EX1 CACS
FIN*Pikku-Piun Jadesoturi (EUR n 22) x FIN*Pikku-Piun Onneli (EUR n 24)
324 EUR n 22 FI SRK RX 14 FI*Pikku-Piun Aurelia Naaras Premior Stephe Bruin EX1 CAPIB
Scarborough Voodoo Baladeva (EUR n 22) x FIN*Pikku-Piun Quurankukka (EUR f 22)
325 EUR n 24 FI SRK LO FI*Pinkkitassun Dorothy Naaras Grand International Champion Olga Komissarova EX1 CACS
FIN*Mäkikatin Sinfonia (EUR a 24) x FI*Pinkkitassun Bette (EUR f 22)
326 EUR n 24 FI SRK RX FI*Taikapeikon Bibliofiili Uros Premior Olga Komissarova EX1 CAPIB
FIN*Feronian Oxalis Europaea (EUR n 22) x FI*Taikapeikon Arvoitus (EUR f)
327 EUR n 24 FI SK RX 14 FI*Pinkkitassun Ivan Uros Kastraatti Olga Komissarova EX1 CAP
DK*Abimbola Bimbo Blondi (EUR e 22) x FI*Pinkkitassun Florence (EUR f 24)
328 EUR a 24 FI SK RX 14 FI*Sireenin Anthem Uros Champion Olga Komissarova EX1 CACIB
FI*Pinkkitassun Brunetto (EUR n 22) x Siiri (EUR f)
329 EUR a 24 FIN SRK LO FIN*Mäkikatin Pointtilli Naaras International Premior Olga Komissarova EX1 CAGPIB NOM
FIN*Mäkikatin Utopia (EUR a 24) x FIN*Mäkikatin Suvihunaja (EUR n 24)
329 EUR a 24 FIN SRK LO FIN*Mäkikatin Pointtilli Naaras Veteraani Stephe Bruin 2
FIN*Mäkikatin Utopia (EUR a 24) x FIN*Mäkikatin Suvihunaja (EUR n 24)
330 EUR d 22 FI SK RX 14 FI*Pinkkitassun Harvey Uros Avoin Stephe Bruin EX1 CAC
FI*Kissakallion Orlando (EUR d 24) x FI*Pinkkitassun Edina (EUR e 24)
331 EUR d 24 FI SK RX 14 FI*Pinkkitassun Iris Naaras Avoin Dieter Filler EX1 CAC
DK*Abimbola Bimbo Blondi (EUR e 22) x FI*Pinkkitassun Florence (EUR f 24)
332 EUR d 24 FI SRK LO FI*Pinkkitassun Dionysos Uros Premior Dieter Filler EX1 CAPIB
FIN*Mäkikatin Sinfonia (EUR a 24) x FI*Pinkkitassun Bette (EUR f 22)
333 EUR f 22 FI SRK RX 14 FI*Pikku-Piun Aurora Naaras Kastraatti Ulrika Eriksson EX1 CAP NOM BIS
Scarborough Voodoo Baladeva (EUR n 22) x FIN*Pikku-Piun Quurankukka (EUR f 22)
334 EUR f 24 FI SRK RX 13 FI*Pinkkitassun Florence Naaras Kastraatti Stephe Bruin EX1 CAP
FI*Kissakallion Orlando (EUR d 24) x FI*Pinkkitassun Cher (EUR f 22)
335 EUR g 23 FI SK RX 14 FI*Kyöpelivuoren Hillen Himmeli Naaras International Champion Olga Komissarova EX1 CAGCIB
FIN*Kassilan Gentle Goblin (EUR e 23) x Paulikki (EUR f 24)
336 EUR as 22 FI SRK RX FI*Feronian Excelsior Uros Grand International Champion Ulrika Eriksson EX1 CACS
Kissankellon Robin Aragorn (EUR es 22) x FIN*Feronian Solidago Nana (EUR a 22)
337 EUR n 03 FI SK RX 15 FI*Waputtaren Emeljan Uros Pennut 4-7 kk Stephe Bruin EX1
Taneli (EUR d 02) x FI*Elekatin Tillipioni (EUR a 03)
338 EUR d 02 62 FI SRK RX 13 Taneli Uros Kastraatti Dieter Filler EX1 CAP
339 KBL I / KBL w 62 FI SK RX 15 FI*Kuriton Cinderella Naaras Avoin Ulrika Eriksson EX1 CAC BIV
Cezar Ostrov Koshek (KBL w) x FI*Kuriton Baby Vanilla (KBL f 22)
340 KBL I / KBL w 62 FI SK RX 15 FI*Miunmaan Bastjon Uros Nuoret 7-10 kk Ulrika Eriksson EX1
Cezar Ostrov Koshek (KBL w) x FI*Miunmaan Anastasia (KBL fs 09 24)
341 KBL I / KBL n 22 FI SK RX 16 Christophorus Columbus Vetka Sakury*RU Uros Pennut 4-7 kk Ulrika Eriksson EX1
Zodchiy Magic-Murr (KBL n 22) x O'Grace Vetka Sakury*RU (KBL n 24)
342 KBL IV / KBL fs 09 24 FI SRK RX 13 FI*Miunmaan Anastasia Naaras International Champion Stephe Bruin EX1 CAGCIB
LV*Baltais Tigeris Incit's (KBL d 24) x Felicia Favorit Tails (KBL ns 09)
343 KBL IV / KBL d 09 24 FI SRK RX 13 FI*Kuriton Baby Coco Naaras Champion Stephe Bruin Abs
Marmelad Island Julapp (KBL d 24) x Bobby Tail's Slavena (KBL fs 09 22)
344 KBL IV / KBL f 09 FI SK RX 15 FI*Miunmaan Belle Naaras Nuoret 7-10 kk Stephe Bruin EX1
Cezar Ostrov Koshek (KBL w) x FI*Miunmaan Anastasia (KBL fs 09 24)
345 KOR FI SRK LO FI*Melodian Tulaya Naaras Supreme Champion Olga Komissarova KM BIV NOM BIS
Gentlegift's Xuwicha (KOR ) x Ebony Labradorit (KOR )
346 KOR FI SRK LO FI*Tatsutan Padma Anga-Amalam Naaras Grand International Champion Olga Komissarova EX1 CACS
FIN*Dewdrop's Chaiyo Si Fah (KOR ) x FI*Tatsutan Miri Smitena-Sneha (KOR )
347 KOR FI SRK LO 14 FI*Mythai Tukata Teuan Naaras Champion Olga Komissarova Abs
FI*Kattihovin Saishono Gin-no (KOR ) x FI*Melodian Tulaya (KOR )
348 KOR FI SK LO 15 FI*Mythai Busaya Bao Naaras Pennut 4-7 kk Olga Komissarova EX1
FI*Tatsutan Urho Brava-Saman (KOR ) x FI*Mythai Ornanong Sa-Mon (KOR )
349 KOR FI SRK LO FI*Tatsutan Miri Smitena-Sneha Naaras Grand International Premior Olga Komissarova Abs
FIN*Poison's Othong dek chai (KOR ) x FIN*Tatsutan Luna Angira-Diptam (KOR )
350 MAN 51-52 / MAN a 09 52 FI SK RX 14 FI*Meamoons MX A Be Yourself Uros Premior Ulrika Eriksson EX1 CAPIB
FIN*Conan Jabur (MAN f 03 22 54) x Yamasee MX S Feliz (MAN f 09 52)
351 MAU n 24 FI SK LO 15 FI*Chai-lai Ebé Eshe Naaras Nuoret 7-10 kk Stephe Bruin EX1
FI*Staruskan Nefertem (MAU n 24) x FI*Chai-lai Latif Lotus (MAU n 24)
352 OCI n 24 FIN SRK LO FIN*Moosegrove Phoenix Uros Supreme Champion Olga Komissarova KM BIV NOM BIS
S*Vargagården's Sisu Maxwell JR (OCI b 24) x FIN*Moosegrove Escuro Elegante (OCI n 24)
353 OCI n 24 FI SK LO 14 FI*Moosegrove Hope Naaras International Champion Olga Komissarova EX1 CAGCIB
FI*Moosegrove Drake (OCI n 24) x FIN*Moosegrove Laranga Doce (OCI b 24)
354 OCI n 24 FI SRK LO 14 FI*Punakuun Cocoa Uros Champion Olga Komissarova EX1 CACIB
FI*Onnikatin Bosse (OCI n 24) x FI*Punakuun Afrodite (OCI c 24)
355 OCI a 24 FI SK LO 15 FI*Amare-Cattus Aquarius Uros Nuoret 7-10 kk Ulrika Eriksson EX1 NOM
FI*Poseidonian Ocean Soul (OCI a 24) x FI*Punakuun Chili (OCI a 24)
356 OCI b 24 FI SRK LO FI*Moosegrove Ad Victoriam Naaras Supreme Champion Ulrika Eriksson KM BIV NOM
S*Vargagården's Sisu Maxwell JR (OCI b 24) x FIN*Moosegrove Escuro Elegante (OCI n 24)
357 OCI b 24 FI SRK LO FI*Moosegrove Princess Estelle Naaras Grand International Champion Ulrika Eriksson EX1 CACS
FI*Moosegrove Veni Vidi Vici (OCI n 24) x FI*Moosegrove Tu Autem (OCI b 24)
358 OCI b 24 FI SK LO 15 FI*Topspot JoyfulJoke of Solstice Uros Champion Ulrika Eriksson EX1 CACIB NOM
FIN*DarrenCat Davy Crockett (OCI o 24) x FI*Topspot C.Loureiroi (OCI b 24)
359 OCI b 24 FI SK LO 15 FI*Topspot MysticMagic of Solstice Naaras Champion Ulrika Eriksson EX1 CACIB
FIN*DarrenCat Davy Crockett (OCI o 24) x FI*Topspot C.Loureiroi (OCI b 24)
360 OCI b 24 FI SK LO 15 FI*Moosegrove Jäger Uros Avoin Ulrika Eriksson EX1 CAC
Wild'n Sweet Only One (OCI b 24) x FI*Moosegrove Tu Autem (OCI b 24)
361 OCI b 24 FI SK LO 15 FI*Moosegrove Jada Naaras Avoin Ulrika Eriksson EX1 CAC
Wild'n Sweet Only One (OCI b 24) x FI*Moosegrove Tu Autem (OCI b 24)
362 OCI b 24 FI SK LO 15 FI*WiliWilla Orange Tip Naaras Pennut 4-7 kk Ulrika Eriksson EX1
Wild'n Sweet Only One (OCI b 24) x FI*Amas Marie Curie (OCI b 24)
363 OCI b 24 FI SK LO 15 Happy Lady Tigrillo, CZ Naaras Pennut 4-7 kk Ulrika Eriksson EX2
Best of Tigrillo, CZ (OCI n 24) x Flavia a. Kisdorf (OCI c 24)
364 OCI b 24 FIN SRK RX FIN*Moosegrove Conquistatore Uros Supreme Premior Ulrika Eriksson KM NOM BIS
FIN*Martinic Runaway Boy (OCI c 24) x FIN*Moosegrove Abigail (OCI ns 24)
364 OCI b 24 FIN SRK RX FIN*Moosegrove Conquistatore Uros Veteraani Stephe Bruin 1 NOM BIS
FIN*Martinic Runaway Boy (OCI c 24) x FIN*Moosegrove Abigail (OCI ns 24)
365 OCI b 24 FI SRK LO FI*WiliWilla Lady Kit Kat Naaras International Premior Ulrika Eriksson EX1 CAGPIB
FI*Onnikatin Sir Humbug (OCI b 24) x FI*Amas Marie Curie (OCI b 24)
366 OCI b 24 FI SRK LO FI*Moosegrove Tu Autem Naaras Siitos Ulrika Eriksson
FIN*Moosegrove Geraldo Gentil (OCI b 24) x FIN*Moosegrove Ilusão Inédita (OCI n 24)
367 OCI c 24 FI SRK LO FI*WiliWilla MilkyWay Boy Uros Grand International Champion Olga Komissarova EX1 CACS
FI*Onnikatin Sir Humbug (OCI b 24) x FI*Amas Marie Curie (OCI b 24)
368 OCI c 24 FI SRK LO 14 FI*WiliWilla Bollinger Uros International Champion Olga Komissarova EX1 CAGCIB
FI*Kukkatarhan Cissus (OCI b 24) x FI*Amas Zabaione (OCI as 24)
369 OCI c 24 FI SK LO 14 FI*Guttatus Polar Star Naaras Champion Olga Komissarova EX1 CACIB
Blackwater Owi No Limit (OCI c 24) x FI*Guttatus Princess Sophie (OCI b 24)
370 OCI c 24 FI SK LO 15 FI*Woodcocks Love-a-Lot Naaras Nuoret 7-10 kk Olga Komissarova EX1 BIV NOM
FIN*Moosegrove Kókiri (OCI b 24) x FI*Kukkatarhan Calypso (OCI b 24)
371 OCI o 24 FI SRK RX S*Hot Country's Agaton Sax Uros Supreme Champion Stephe Bruin Abs
S*Venator's Remy Etienne LeBeau (OCI n 24) x FI*Rollick Spirit Carries On (OCI b 24)
372 OCI o 24 FI SRK LO 13 FI*Uniikki Morfeus Uros Grand International Champion Stephe Bruin EX1 CACS
FIN*DarrenCat Davy Crockett (OCI o 24) x FI*Uniikki Kuun Säde (OCI o 24)
373 OCI o 24 FIN SRK RX FIN*Topspot Mysterious Solembum Uros Grand International Premior Stephe Bruin EX1 CAPS
FIN*Anórien's Walk thru the Fire (OCI n 24) x FIN*Topspot Lindy Hop (OCI b 24)
374 ABY n FI SRK LO 14 Osiris(V) Total Surprise Uros Supreme Champion Marteinn Tausen KM BIV NOM
Osiris(V) Sammy Davis Junior (ABY n) x Osiris(V) Rumour Has It (ABY n)
375 ABY n FI SK LO 15 FI*Link Mwana Wa Baba Yake Uros International Champion Marteinn Tausen EX1 CAGCIB
FI*Link Nyota Ziko Humu (ABY a) x FIN*Link Imani Imoo (ABY n)
376 ABY n FI SRK LO 13 FI*Nebuankhet VanVan Uros Champion Marteinn Tausen EX1 CACIB
S*Hjortronstigens Private Dancer (ABY n) x FI*Nebuankhet Sein-el-Mauassif (ABY n)
377 ABY n FI SK LO 14 FI*Silkkihienon Vice Versa Uros Champion Marteinn Tausen EX2
FI*Redcheetah's Walo (ABY p) x FI*Omanion al Ea (ABY n)
378 ABY n FI SK LO 15 FI*Nebuankhet Zaazenach Naaras Avoin Marteinn Tausen Abs
Dushara Godric-of-Kawaii (ABY n) x FI*Nebuankhet Violet Punch (ABY a)
379 ABY n FI SK LO 15 FI*Link Uzoma Udo Uros Pennut 4-7 kk Marteinn Tausen EX1 NOM
DK*Bifrost Which Wizardry is This (ABY n) x FI*Link Marjani Mnia (ABY o)
380 ABY n FI SRK LO Nefertum d'Or PtitPrince*UA Uros Supreme Premior Marteinn Tausen KM
Garfield d'Or PtitPrince*UA (ABY o) x Donna Karan d'Or PtitPrince*UA (ABY n)
381 ABY a FI SRK LO FI*Link Aurore Bleu de Ciel Naaras Supreme Champion Fabio Brambilla KM
FI*Link Moses (ABY n) x FIN*Link Hlelile (ABY p)
382 ABY a FI SK LO 14 FI*Kawaii Lily Naaras International Champion Fabio Brambilla EX1 CAGCIB BIV
Dushara Godric-of-Kawaii (ABY n) x FI*Kawaii Junko (ABY p)
383 ABY a FI SK LO 14 FI*Link Mochweo Blou Uros Champion Fabio Brambilla EX1 CACIB
FI*Link Moses (ABY n) x FI*Link Zenebe Mau (ABY o)
384 ABY a FI SRK LO FI*Link Nyota Ziko Humu Uros Grand International Premior Fabio Brambilla EX1 CAPS
RU*Greenville Oberon of Laire (ABY n) x FI*Link Inanyesha (ABY n)
385 ABY o FI SK LO 14 FI*Redcheetah's Rufus Uros International Champion Fabio Brambilla EX1 CAGCIB
S*Hjortronstigens Private Dancer (ABY n) x FI*Redcheetah's Aurora (ABY o)
386 ABY o FI SK LO 14 FI*Redcheetah's Ruusu Naaras International Champion Fabio Brambilla EX1 CAGCIB BIV
S*Hjortronstigens Private Dancer (ABY n) x FI*Redcheetah's Aurora (ABY o)
387 ABY o FI SK LO 15 FI*Link Nubia Neo Uros Pennut 4-7 kk Fabio Brambilla EX1
DK*Bifrost Which Wizardry is This (ABY n) x FI*Link Marjani Mnia (ABY o)
388 ABY o FI SRK LO 14 FI*Nebuankhet Captain John Carter Uros International Premior Fabio Brambilla EX1 CAGPIB
FI*Kawaii Haiku (ABY o) x FI*Nebuankhet Rhodda (ABY n)
389 ABY p FI SRK LO FI*Kawaii Junko Naaras International Premior Fabio Brambilla EX1 CAGPIB
FI*Kawaii Haiku (ABY o) x FIN*Kawaii Egao (ABY n)
390 BAL w 67 FI SK LO 15 FI*Willicon Mikhail Baryshnikov Uros Avoin Satu Hämäläinen Abs
FI*Willicon White Wookie (SIA w) x FI*Willicon Loves Giraffes (SIA n)
391 CRX I / CRX a FI SK LO 15 FI*Pirtti-Viiksen Pikku-Piika Naaras Pennut 4-7 kk Fabio Brambilla EX1
S*Fulans Dadri (CRX a) x FI*Artvan Chocolate Cake (CRX bs)
392 CRX II / CRX n 03 FI SK RX 15 FI*Piupaws Private Uros Avoin Marteinn Tausen EX1 CAC
S*Rexture Wig Wam (CRX d 03) x FI*Piupaws Xbox (CRX )
393 CRX II / CRX n 09 FI SK LO 15 FI*Saca's Rain Reanna Naaras Nuoret 7-10 kk Marteinn Tausen EX1 NOM
FI*Saca's White Rebel (CRX n 02) x Pixie Agnus*LT (CRX n)
394 CRX II / CRX n 03 FI SRK LO 14 FI*Piupaws Pathways of Sekhmet Uros International Premior Marteinn Tausen EX1 CAGPIB NOM BIS
Puraffection's Paras Punainen (CRX d 03 24) x FI*Piupaws Song of Sekhmet (CRX n 01 21)
395 CRX II / CRX a 09 FI SK LO 14 FI*VippeCat Blue Angel Naaras Kastraatti Marteinn Tausen EX1 CAP NOM
FI*Lubavan Ceres (CRX a 02 33) x FI*Ronttilan Tuonen Joutsen (CRX f 09)
396 CRX III / CRX f FI SK LO 15 FI*KittyLady's Black Widow Naaras Avoin Satu Hämäläinen EX1 CAC
Selena Light's Russian Lover (CRX n) x FI*KittyLady's Vickie Lynn (CRX f)
397 CRX III / CRX e FI SK LO 15 FI*Piupaws Viktor E. Frankl Uros Pennut 4-7 kk Satu Hämäläinen EX1
S*Rexture Zorro (CRX n) x FI*Piupaws Marynka (CRX f 03 33)
398 CRX III / CRX f FI SRK LO FI*Piupaws Negrita Naaras Grand International Premior Satu Hämäläinen EX1 CAPS
FI*Piupaws Nightcrawler (CRX e) x FIN*Piupaws Musa (CRX n 03 24)
399 CRX IV / CRX f 09 FI SK LO 15 FI*CuteChaos Titanium Naaras Champion Marteinn Tausen EX1 CACIB NOM
FI*CuteChaos King of Hearts (CRX d 09 24) x Yosephine Satysfakcja*PL (CRX n 33)
400 CRX IV / CRX f 02 62 FI SK LO 15 FI*Tuiscalo's Quintessa Naaras Nuoret 7-10 kk Marteinn Tausen EX1
Vegas SoNata (CRX d 03 24) x FI*Ronttilan Riippa (CRX n 03)
401 CRX IV / CRX d 03 24 FI SK RX 14 Vegas SoNata Uros International Premior Marteinn Tausen EX1 CAGPIB
Antonio Luidor (CRX n 02) x Zlatovska (CRX fs)
402 CRX V / CRX n 24 FI SK LO 15 FI*Derekaz Nymphomaniak Naaras Avoin Fabio Brambilla EX1 CAC
FI*Sweetpurr's Salmiak (CRX n) x FI*Derekaz Burlesque (CRX n 24)
403 CRX VI / CRX a 03 22 FI SK LO 14 FI*Windseeker Della Bluenose Naaras