SUROK 147. kansainvälinen kissanäyttely 23.01.2016
Järjestävä yhdistys Suomen Rotukissayhdistys ry
Alkaa 23.1.2016 Loppuu 23.1.2016
Ilmoittautuminen alkaa 26.9.2015 Ilmoittautuminen loppuu 23.12.2015
Yleisöaika alkaa 10:00 Yleisöaika loppuu 18:00
Eläinlääkärintarkastus alkaa 7:30 Eläinlääkärintarkastus loppuu 9:30
Arvostelut alkavat 10:00 Vahvistuskirjeen julkaisupvm 11.1.2016
Kansainvälinen Kyllä Erikoisnäyttely Ei
Drive In -näyttely Ei Omistajat saavat esitellä kissansa Kyllä
Kissoja enintään 600   Kategoriat 1, 2, 3, 4, Kotikissat
BreedBIS-rodut BreedBIS kissoja vähintään
Tilinumero
Sähköposti show@surok.fi
Paikka Lahti
Toimihenkilöt Näyttely on täynnä

Näyttelyilmoittautumisen perumisesta ennen ilmoittautumisajan päättymistä perimme 5€/palautus, kuitenkin enintään 25% (alle 25€ palautuksesta veloitamme 25%). Ilmoittautumisajan jälkeen perutut, palautus on 75%, eläinlääkärintodistusta vastaan.

Lisätietoja:
Eeva Lindblom (näyttelysihteeri) Satupolku 1 C 17,02400 KIRKKONUMMI     p.050-346 6746
•Kaisa Ylinenpää (näyttelypäällikkö, yhdistyksen pj) puheenjohtaja@surok.fi, p. 040 732 1748
• Terttu Meriläinen (raha-asiat) rahastonhoitaja@surok.fi
• Outi Vallenius (yhdistyksen sihteeri) sihteeri@surok.fi, p. 050 469 0960
• Kirsi Ovaskainen (pääassistentti) p. 050 535 1262
Lisätietoja
 
•FIFe-jäseniltä 38 € / kissa 
• FIFen ulkopuolisilta 50 € / kissa
• SUROKilaisten kissat 36 € / kissa 
• veteraaniluokka perusarvostelun ohella 10 €/kissa, erikseen 36/38 € / kissa.
• Tarkistusluokka erikseen 25 €, arvostelun yhteydessä 15 €.
• Kasvattaja- ja siitosluokat ovat maksuttomia, jos kissa osallistuu muuhun luokkaan. kASVATTAJALUOKKA TULEE AUTOM. JOS EHDOT TÄYTTYY. SIITOSLUOKKA TULEE ILMOITTAA ERIKSEEN!
• Näyttelyyn osallistumattoman kaverikissan maksu 10 € (sis. häkkipaikan), kaverikissat ilmoitettava näyttelypäällikölle etukäteen!
• Näyttelyluettelo: Omakissan kautta 2 €, paikan päällä 5 €. Luettelo kattaa molemmat näyttelypäivät.
Serti- ja valmistumisruusukkeet ovat maksuttomia (vaihdettavissa leimoihin). • Leimakortit käytössä! Näyttelyluokat: 1–17 Huomioithan uuden FIFen kategoriajaon.
Jos maksat leimakortilla, postita se VÄLITTÖMÄSTI ilmoittautumisen jälkeen näyttelysihteerille. 

Yhteenveto ilmoittautumisista

Kategoria Ilmoittautuneita
1 131
2 195
3 149
4 128
Kotikissat 6
Yhteensä 609

Suodata näytettäviä tuloksia alla olevilla valinnoilla.

Suodata näytettäviä tuloksia alla olevilla valinnoilla.

Nro EMS-koodi Rekisterinumero Nimi Sukupuoli Luokka Tuomari Tulos
1 EXO n FI SK LO 14 FI*AzuLejo's Deep Silent Complete Naaras International Champion Dieter Filler EX1 CAGCIB
IT*Serafino del Falco d'Oro (EXO n) x FI*Leonidan Queen 4 AzuLejo (EXO f 03 22)
2 EXO n 22 FI SK LO 14 FI*Chosen-One Romance in the Rain Uros Grand International Champion Dieter Filler EX1 CACS BIV NOM
FI*Elrikan Oskar-Onni (EXO n 22) x FI*Chosen-One Lacy Looker (PER n 03 24)
3 EXO n 22 FI SK LO 16 Cyrridwen Grillage Uros Pennut 4-7 kk Dieter Filler EX1
D'Eden Lover Michelangelo (EXO n) x Sybarit's Lilu of Cyrridwen (EXO n 22)
4 EXO n 22 FI SK LO 15 FI*Chosen-One Billion Dollar Baby Naaras Pennut 4-7 kk Dieter Filler EX1
FI*Elrikan Oskar-Onni (EXO n 22) x FI*Chosen-One Lacy Looker (PER n 03 24)
5 EXO n 24 FI SRK LO FI*Aamukasteen Ester Estelar Naaras Premior Alessandro Di Chio EX1 CAPIB NOM
D'Eden Lover Baldwin (EXO n 24) x FIN*Aamukasteen Shade Flame (PER f)
6 EXO f 22 FI SK RX 15 LT*Lelija Pupa Naaras Avoin Alessandro Di Chio Abs
Dega-Bulu Drago (EXO d 03 23) x LT*Lelija Nefertiti (EXO f 03 24)
7 EXO n 03 24 FI SK LO 15 FI*Chosen-One Beauty Will Conquer Misery Naaras Pennut 4-7 kk Flavia Capra EX1
FI*Elrikan Oskar-Onni (EXO n 22) x FI*Chosen-One Lacy Looker (PER n 03 24)
8 EXO a 02 21 62 FI SRK LO Teddy-Bear Mechta*RU Uros Supreme Champion Dieter Filler KM
Exotic Dream Skif (PER n 03 24) x Exotic Dream Indigo Pearl (EXO g 01)
9 PER n FI SK LO 14 FI*Mimosan Little Bad Girl Naaras Champion Alessandro Di Chio EX1 CACIB NOM
S*Athelstones Blackout (PER n) x FI*Mimosan Hold It Against Me (PER f)
10 PER n FI SK LO 15 FI*Mimosan Oh My God Naaras Pennut 4-7 kk Alessandro Di Chio EX1
A*Heaven Sent Quicky Express (PER n) x FI*Mimosan Just Two of Us (PER n)
11 PER d FI SRK LO FI*Sabrimin Prince Uros Supreme Champion Flavia Capra KM NOM BIS
DK*Star Wars Mace Windu of Mandrake (PER n) x FIN*Sabrimin Mamma Mia! (PER d)
12 PER d FI SK LO 16 Top-Level The Winner Takes It All Uros Nuoret 7-10 kk Flavia Capra EX1
FIN*Sunrunner's Hadyn Habib (PER d) x Leonidan U Are My Sunshine (PER d 22)
13 PER f FIN SRK LO FIN*Sabrimin Viva la Vida Naaras Avoin Dieter Filler Abs
DK*Star Wars Mace Windu of Mandrake (PER n) x FIN*Sabrimin Mamma Mia! (PER d)
13 PER f FIN SRK LO FIN*Sabrimin Viva la Vida Naaras Veteraani Flavia Capra Abs
DK*Star Wars Mace Windu of Mandrake (PER n) x FIN*Sabrimin Mamma Mia! (PER d)
14 PER g FI SK LO 15 Preciousice Blue Note Naaras Nuoret 7-10 kk Alessandro Di Chio EX1
One Way Ticket von La'Noitan (PER d) x FI*Precious Moonbeam (PER g)
15 PER n 22 FI SRK LO 14 IT*Diciotto Carati Virginia Naaras International Champion Flavia Capra EX1 CAGCIB NOM BIS
Diciotto Carati Linus (PER a 22) x Diciotto Carati Querida (PER n 22)
16 PER n 22 FI SK LO 14 PT*Kiyoko Kats Secret Love Uros Champion Flavia Capra EX1 CACIB
PT*True Star's Wild Kiss (PER n 24) x PT*Kiyoko Kats Etty-P-Girl (PER n)
17 PER n 24 FI SK LO 15 FI*BlueIce's Gangnam Style Uros Nuoret 7-10 kk Dieter Filler Abs
Yellicle's Against All Odds (PER n) x FI*BlueIce's Rock N'Rose (PER f 24)
18 PER d 23 FI SK LO 14 FI*Mimosan Never Let You Go Uros International Champion Alessandro Di Chio EX1 CAGCIB NOM
S*Athelstones Blackout (PER n) x A*Heaven Sent Petite Fleur (PER f 03 23)
19 PER n 01 62 FI SRK LO 13 FI*Dirlandan JinJang Uros Supreme Champion Flavia Capra KM
Toy Tricksy Zorro (PER n 02) x FIN*Dirlandan Cappuccino (PER f 03)
20 PER n 03 FI SRK LO FI*Mimosan Ka Boom Uros Supreme Premior Dieter Filler KM NOM BIS
A*Heaven Sent Quicky Express (PER n) x FIN*Mimosan All About Us (PER n 03)
21 PER n 03 FIN SRK RX FIN*Mimosan Candy Cane Uros Grand International Premior Dieter Filler Abs
FIN*Mimosan W-Gene (PER n) x FIN*Mimosan All About Us (PER n 03)
22 PER d 03 FI SK LO 15 Bafini Sweet Dancer Uros Avoin Flavia Capra EX1 CAC
Dark Diamond Baccardi (PER d 03 22) x Esta Valley's Anna of Bafini, DM (PER f 03)
23 PER e 03 FI SK RX 15 FI*Celestial's The Winner Takes it All Uros Pennut 4-7 kk Flavia Capra EX1
Agaro Pers Fenix (PER a 02) x Agaro Pers Kim (PER e 03)
24 PER f 03 FI SK LO 15 FI*KiSui Just Like An Angel Naaras Nuoret 7-10 kk Dieter Filler EX1 NOM BIS
FI*Kermaviiksen Giovanni (PER n 03) x FI*Kultaviiksen Janis Joplin (PER d)
25 PER g 02 62 FI SK RX 15 FI*Celestial's Answear 2 All My Prayers Naaras Pennut 4-7 kk Dieter Filler EX1 NOM
Agaro Pers Fenix (PER a 02) x Agaro Pers Kim (PER e 03)
26 PER a 03 22 Ma Griff Jolie Candy of Heinroos Naaras Grand International Champion Alessandro Di Chio EX1 CACS
Le Clos Hamic Ikar *** (PER a) x Ma Griff Feline (PER g 02)
27 PER a 03 24 FIN SRK RX FIN*Dirlandan EnvyMe Uros Supreme Premior Flavia Capra KM
FIN*Vanilla-Star Lollipop (PER as 22) x FIN*Dirlandan Cappuccino (PER f 03)
28 PER f 02 21 62 FI SRK LO FI*Mimosan If Only You Naaras Supreme Champion Dieter Filler KM
S*Athelstones Blackout (PER n) x A*Heaven Sent Petite Fleur (PER f 03 23)
29 PER a 33 FI SK LO 14 FI*Fiu-Maun Tiny Blue Shadow Uros International Champion Alessandro Di Chio EX1 CAGCIB
FIN*Jasmirin Danny-Boy (PER a 33) x Benoma Havanna Dreams (PER n 21 33)
30 PER f 33 FI SK LO 15 Ayser's Galaxy Naaras Nuoret 7-10 kk Alessandro Di Chio EX1
Delle Lune Saracene Uranos of Ayser (EXO n 21 33) x Ayser Dolivia (EXO g 33)
31 PER n 21 33 FI SRK LO Benoma Havanna Dreams Naaras Grand International Premior Alessandro Di Chio EX1 CAPS
Sandypaws Kokomo of Benoma (PER n 21 33) x Grovewood La Belle Vie of Benoma (PER a 33)
32 PER e 21 33 FI SK LO 15 Ayser's Jetset Queen Naaras Pennut 4-7 kk Alessandro Di Chio EX1
Ayser's Born To Be Wild (EXO d 22) x Delle Lune Saracene Venus of Ayser (EXO e 21 33)
33 RAG n FI SK LO 15 FI*Utuinen Legend Of Apollo Uros Nuoret 7-10 kk Flavia Capra EX1 BIV
Methodius Passion for Utuinen (RAG a 04) x FI*Utuinen Sweet Indeed (RAG f 04)
34 RAG n FI SK LO 15 FI*Hakalan Phoebe Naaras Nuoret 7-10 kk Flavia Capra EX1
S*Krickelins Eskil (RAG n 04) x FI*Hakalan Heili (RAG n 04)
35 RAG n FI SK LO 15 Gayaneh Keratella fuscus Uros Pennut 4-7 kk Flavia Capra EX1
Gayaneh Gaudeamus Igitur (RAG n 21) x FI*Celestial's Most Wanted (RAG n 04)
36 RAG n FI SK LO 15 FI*Ragtail Janna Naaras Pennut 4-7 kk Flavia Capra EX1
FI*Ragtail Dominic (RAG n 03) x FI*Ruuskatin Let Me Entertain You (RAG n)
37 RAG n FI SK LO 15 FI*Utuinen Prime Love Naaras Pennut 4-7 kk Flavia Capra EX2
FI*Tuulikellon Prime Time (RAG n 03) x FI*Utuinen Million D'Babe (RAG c 04)
38 RAG n FI SRK LO 14 FI*Wompatin Scottish Leader Uros International Premior Flavia Capra EX1 CAGPIB
FI*Riverknee Wish of Good Luck (RAG n) x FI*Wompatin Vanilla Spice (RAG f 04)
39 RAG n FI SK LO 14 FI*Barfait's Sunkiss Naaras International Premior Flavia Capra EX1 CAGPIB
Jalapeno Indiana Jones (RAG a 04) x FI*Barfait's Nanette (RAG n)
40 RAG n FI SRK LO FI*Hakalan Herra Tossavainen Uros Kastraatti Flavia Capra EX1 CAP BIV
FIN*Maplehill's Baby James (RAG d 04) x FIN*Snowrag Blaue Engel (RAG a 04)
41 RAG n FI SK LO 15 Calamarin Gruella Devil Naaras Kastraatti Flavia Capra EX1 CAP
S*Gunbertus Samir (RAG n) x FI*Calamarin Universal Dream (RAG b 21)
42 RAG a FI SK LO 15 FI*Riverknee Milord William Uros Avoin Stephe Bruin EX1 CAC
FI*Riverknee Wish of Peace (RAG a) x FI*Riverknee Little Star (RAG a 04)
43 RAG a FI SK LO 15 FI*AijaiCats Harmonius Helen Naaras Avoin Stephe Bruin EX2
Starring Sir Paul (RAG a 04) x FI*AijaiCats Harmonious Hazel (RAG a 04)
44 RAG a FI SK LO 15 FI*Utuinen Knock Out With Hope Naaras Avoin Stephe Bruin EX1 CAC
Methodius Passion for Utuinen (RAG a 04) x FI*Utuinen ÄxGratia (RAG g 04)
45 RAG a FI SK LO 15 Gayaneh Jaspis Aureus Uros Nuoret 7-10 kk Stephe Bruin EX1 BIV
Methodius Passion for Utuinen (RAG a 04) x Gayaneh Gratia Illa (RAG a)
46 RAG a FI SK LO 15 FI*Dollgarden's Festuca Glauca Uros Pennut 4-7 kk Stephe Bruin EX1
FI*Lukanpuron Elias (RAG n 04) x FI*Dollgarden's Deutzia (RAG n 04)
47 RAG a FI SRK LO FI*Dollgarden's Anemone Naaras Grand International Premior Stephe Bruin EX1 CAPS BIV NOM
FIN*Feel-X Amatus (RAG n 03) x FIN*Merihelmen Do-Re-Mi (RAG a 04)
48 RAG a FI SRK LO 14 FI*Barfait's Ronaldo Uros International Premior Stephe Bruin EX1 CAGPIB NOM
Jalapeno Indiana Jones (RAG a 04) x FI*Barfait's Gianna (RAG a 03)
49 RAG a FI SK LO 14 FI*Satinante's Nuutti Armand Uros Kastraatti Stephe Bruin EX1 CAP
FI*Erkatin Lauri Kristian (RAG n 03) x FI*Satinante's Blue Saphire (RAG a 04)
50 RAG a FI SRK LO FI*Stardoll's Tilly Tina Naaras Kastraatti Stephe Bruin EX1 CAP
FIN*Utuinen Fille Fallaton (RAG a) x FIN*Stardoll's Ebony Ebba (RAG n)
51 RAG d FI SK LO 15 FI*Valkoapilan Benjamin Uros Nuoret 7-10 kk Alessandro Di Chio EX1
FI*Valkoapilan Aapeli (RAG a 04) x FI*Dollyblues Goin' Bananas (RAG d 04)
52 RAG g FI SK LO 15 FI*Valkoapilan Belinda Naaras Nuoret 7-10 kk Dieter Filler EX1
FI*Valkoapilan Aapeli (RAG a 04) x FI*Dollyblues Goin' Bananas (RAG d 04)
53 RAG h FI SK LO 14 FI*Tuulikellon Chocolate Cookie Naaras International Champion Dieter Filler EX1 CAGCIB
FI*Damuran Less Colour (RAG e 03) x FI*Tuulikellon Just A Beauty (RAG n 03)
54 RAG n 21 FI SRK LO Gayaneh Gaudeamus Igitur Uros Supreme Champion Dieter Filler KM
FI*Hakalan Herra Tossavainen (RAG n) x FI*Utuinen DashingDesign (RAG n 04 21)
55 RAG n 21 FI SRK LO 14 FI*Kivelän Baldassare Ludano Uros Grand International Champion Dieter Filler EX1 CACS
FI*Ruuskatin Li'l Bad Wolf (RAG n 04 21) x FI*Dollyblues Wildflower (RAG f 04)
56 RAG e 21 FI SRK LO Kin edler von den Lichtalben Uros International Champion Dieter Filler EX1 CAGCIB
The Cute Cats Fairy Prince (RAG n 04 21) x Ashanti Edle von den Lichtalben (RAG g 04)
57 RAG n 03 FI SRK LO M'Memories Ragdoll's Havana Naaras International Champion Stephe Bruin EX1 CAGCIB NOM
Lucky Dama w Masce*PL (RAG n 03) x M'Memories Ragdolls Gaëlle (RAG a 03)
58 RAG n 03 FI SK LO 15 FI*Barfait's Unknown Star Uros Avoin Stephe Bruin EX1 CAC NOM
FI*Celestial's Usain Bolt (RAG n 03) x FI*Celestial's Bitter Sweet (RAG a 03)
59 RAG n 03 FI SK LO 15 FI*Ragtail Ilona Naaras Avoin Stephe Bruin Abs
FI*Ragtail Dominic (RAG n 03) x FI*Dollicious Fantomina (RAG n 04)
60 RAG n 03 FI SK LO 15 FI*Cat's-JM Hot-Kiss Naaras Pennut 4-7 kk Stephe Bruin EX1 BIV NOM BIS
Goldendolls Cattery JG (RAG a 03 21) x FI*Cat's-JM Classic-Glamour (RAG n)
61 RAG n 03 FI SRK LO 14 FI*Hakalan Irwin Uros Premior Stephe Bruin EX1 CAPIB
FI*Maplehill's Black Label (RAG n 03) x FI*Hakalan Tähkäpää (RAG a 03)
62 RAG n 03 FI SRK LO 13 Gayaneh Heia Habilis Uros Kastraatti Stephe Bruin EX1 CAP
FI*Maplehill's Rely On Shaman (RAG a 03) x FI*Utuinen DashingDesign (RAG n 04 21)
63 RAG n 04 FI SK RX 15 Ryoko edle von den Lichtalben Naaras Avoin Flavia Capra EX1 CAC
Satinova's Twilight (RAG c 03) x Jazz edle von den Lictalben (RAG )
64 RAG n 04 FI SK LO 15 FI*Valkokullan Voima Uros Nuoret 7-10 kk Flavia Capra EX2
FI*Tuulikellon Prime Time (RAG n 03) x Ariokkierags Nacoya (RAG a 03)
65 RAG n 04 FI SK LO 15 NO*Noble Origins' Prince Carl Philip Uros Nuoret 7-10 kk Flavia Capra EX1 BIV NOM
Lovelystory McSteamy (RAG n 04) x NO*Noble Origins' Sophia Loren (RAG a 04)
66 RAG n 04 FI SRK LO 14 FI*Darkie's Kireina Koutei Uros Kastraatti Flavia Capra EX1 CAP NOM
Kin edler von den Lichtalben (RAG e 21) x FI*Mayapaw's Popol Vuh (RAG n 04)
67 RAG a 03 FI SRK LO 14 FI*Satinante's Norma Natalie Naaras International Champion Dieter Filler Abs
FI*Shyshaman's Sonny Starsocks (RAG n 04) x FIN*Satinante's Daisy Daniela (RAG n 03)
68 RAG a 03 FI SK LO 15 FI*Neige-Cristal's Adelisa Rose Naaras Champion Dieter Filler EX1 CACIB BIV NOM
FI*Neige-Cristal's Mon Tresor Florian (RAG n 04) x (N)Diadem's Hazel Harmonie (RAG a 03)
69 RAG a 03 FI SK LO 15 FI*BlackRain's Bossy One Naaras Nuoret 7-10 kk Dieter Filler EX1
(N)Diadem's Vuzzy (RAG a 03) x FI*Celestial's Wild Child (RAG a 04)
70 RAG a 03 FI SK LO 15 FI*Dollyblues Feels Like Summer Naaras Nuoret 7-10 kk Dieter Filler EX2
FI*Dollyblues You da One (RAG a 03) x FI*Dollyblues Saint Veronika (RAG n)
71 RAG a 03 FI SK LO 15 FI*BlackRain's Escape From Reality Uros Pennut 4-7 kk Dieter Filler EX2
(N)Diadem's Vuzzy (RAG a 03) x FI*Celestial's Desire Me (RAG a 03)
72 RAG a 03 FI SK LO 15 FI*Cat's-JM Snow-Kiss Uros Pennut 4-7 kk Dieter Filler EX1
Goldendolls Cattery JG (RAG a 03 21) x FI*Cat's-JM Classic-Glamour (RAG n)
73 RAG a 03 FIN SRK LO FIN*Celestial's FallenAngel Naaras Supreme Premior Dieter Filler KM
King Bombon Unreal Ragdolls*ES (RAG b) x FIN*Celestial's Amazing Grace (RAG n 03)
74 RAG a 03 FI SRK LO FI*Tammikatin Kuu-Ukko Uros International Premior Dieter Filler EX1 CAGPIB
FI*Satinante's Don Diego (RAG n 04) x FI*Shyshaman's Baby Ragdalena (RAG a 04)
75 RAG a 04 FI SRK LO 14 FI*Lukanpuron Corona Borealis Uros Grand International Champion Flavia Capra EX1 CACS
FI*Shyshaman's Star of Ivanhoe (RAG a 03) x FI*Riverknee Kangaroo Ridge (RAG n)
76 RAG a 04 FI SK LO 15 FI*AijaiCats Glamoros Gaya Naaras Avoin Flavia Capra EX4
Starring Sir Paul (RAG a 04) x FIN*Bobkatin Amilla (RAG a 03)
77 RAG a 04 FI SRK LO 13 FI*Hakalan Grace Kelly Naaras Avoin Flavia Capra EX2
FI*Shyshaman's Sonny Starsocks (RAG n 04) x FI*Maplehill's Mizz Haraldina (RAG a 04)
78 RAG a 04 FI SRK LO 14 FI*Riverknee Little Star Naaras Avoin Flavia Capra EX1 CAC
Kylador Abacus (RAG a 03) x FI*Shyshaman's River of Stars (RAG a)
79 RAG a 04 FI SK LO 15 FI*Riverknee Milady Wienna Naaras Avoin Flavia Capra EX3
FI*Riverknee Wish of Peace (RAG a) x FI*Riverknee Little Star (RAG a 04)
80 RAG a 04 FI SK LO 15 Gayaneh Juno Primas Naaras Nuoret 7-10 kk Flavia Capra EX1
Methodius Passion for Utuinen (RAG a 04) x Gayaneh Gratia Illa (RAG a)
81 RAG a 04 FI SK LO 15 FI*Stardoll's Blue Galaxy Uros Pennut 4-7 kk Flavia Capra EX1 BIV NOM
FI*Stardoll's Santo Domingo (RAG n 03) x FI*Stardoll's Blue Velvet (RAG a)
82 RAG d 04 FI SK LO 15 FI*Hakalan Sulosointu Uros Nuoret 7-10 kk Alessandro Di Chio EX1
FI*Maplehill's Lovely Blues (RAG a 03) x FI*Hakalan Neiti Näpsä (RAG f 04)
83 RAG f 03 FI SK LO 15 FI*Celestial's Satavarma Naaras Nuoret 7-10 kk Alessandro Di Chio EX1 NOM
FI*Celestial's GunBert (RAG a 03) x FI*Celestial's Heaven on Earth (RAG f 04)
84 RAG f 03 FI SK LO 15 FI*Sunrunner's Bron Blodeuwedd Naaras Pennut 4-7 kk Alessandro Di Chio EX1 NOM
FI*Snowrag Red Maserati (RAG d 03) x FI*Sunrunner's Ulwis (RAG n 03)
85 RAG f 04 FI SK LO 14 FI*Jollydolls Lindsey Lohan Naaras Kastraatti Alessandro Di Chio EX1 CAP
FI*Fannidolls Furry Wagner (RAG d 03) x FI*Jollydolls GodBlessAmerica (RAG n 03)
86 RAG n 03 21 FIN SRK LO FIN*Calamarin Indiana Jones Uros Grand International Premior Dieter Filler EX1 CAPS
Moonlit Masquerade á Chardani*DK (RAG c 21) x FIN*Panacheen Elsie (RAG f 03)
87 RAG n 04 21 FI SRK LO 13 Gayaneh Helius Hilaris Uros International Champion Alessandro Di Chio EX1 CAGCIB
FI*Maplehill's Rely On Shaman (RAG a 03) x FI*Utuinen DashingDesign (RAG n 04 21)
88 RAG n 04 21 FI SK LO 15 Gayaneh Kellicottia igitur Uros Pennut 4-7 kk Alessandro Di Chio EX1
Gayaneh Gaudeamus Igitur (RAG n 21) x FI*Celestial's Most Wanted (RAG n 04)
89 SBI n FI SRK RX S*Raus Höjden's Harmoney in Brown Naaras Supreme Champion Flavia Capra KM BIV
IDP*Backkara's Geralino (SBI c) x S*Raus Höjdens Java (SBI n)
90 SBI n FI SRK LO FI*Chirybiry's Hug me Uros Champion Flavia Capra EX1 CACIB
FI*Zhamanen Agent Orange (SBI d) x FI*Chirybiry's Forget-me-not (SBI f)
91 SBI n FI SK LO 15 FI*PurringBeauty's Danielle Naaras Avoin Flavia Capra EX1 CAC
Blue Heaven Sunny Queen *ES (SBI a) x FIN*Merissal Wade (SBI n)
92 SBI n FI SK LO 14 FI*Rais-Kis KissKiss Naaras Avoin Flavia Capra Abs
FI*Halipalleron Adventus (SBI a) x FI*Rais-Kis Aurora (SBI f)
93 SBI n FI SK LO 15 FI*Harebell Lancelot Uros Nuoret 7-10 kk Flavia Capra EX1
FI*Saca's Ultimate Gambler (SBI c) x EE*Estrella Klaudia (SBI f)
94 SBI n FIN SRK LO EST*Audrey Herencia Naaras Supreme Premior Flavia Capra KM NOM
EST*Prosper Klaudia (SBI n 21) x FIN*Sic'an Jojada (SBI n)
95 SBI n FI SRK LO FI*Midianin Bianca Naaras Kastraatti Flavia Capra EX1 CAP
FIN*Tamus Skyline (SBI n) x FIN*Sic'an Mesa (SBI a)
96 SBI FI SK RX 15 FI*Tamus Brembo Uros Rodun tarkistus Satu Hämäläinen SBI e 21
Peret Laty Mery, CZ (SBI e 21) x FI*Tamus Ralliart (SBI )
97 SBI FI SK RX 15 FI*Tamus Garret Uros Rodun tarkistus Satu Hämäläinen SBI e 21
Peret Laty Mery, CZ (SBI e 21) x FI*Tamus Ralliart (SBI )
98 SBI FI SK RX 15 FI*Tamus GReddy Uros Rodun tarkistus Satu Hämäläinen SBI a 21
Peret Laty Mery, CZ (SBI e 21) x FI*Tamus Ralliart (SBI )
99 SBI a FI SK LO 15 FI*Ziazan Izusa Naaras Champion Dieter Filler EX1 CACIB
Blue Heaven Sunny Queen *ES (SBI a) x Shapur Angel (SBI b 21)
100 SBI a FI SK LO 15 FI*Ziazan Interstellar Uros Avoin Dieter Filler EX1 CAC
Blue Heaven Sunny Queen *ES (SBI a) x Shapur Angel (SBI b 21)
101 SBI a FI SRK LO FI*Nalle-Puhin PINK! Naaras Supreme Premior Dieter Filler KM
FIN*Zhamanen Fangio (SBI n) x FI*Tamus Wildcat (SBI f)
102 SBI b FI SK LO 15 FI*JoJon Ribao Mei Naaras Avoin Alessandro Di Chio Abs
FI*JoJon Kuajiang Hua (SBI b 21) x FI*JoJon Wan Meihua (SBI f 21)
103 SBI b FI SK LO 15 FI*WanillaWillan Frosty Uros Pennut 4-7 kk Alessandro Di Chio Abs
FI*WanillaWillan Bruno (SBI n) x FI*Sinikeijun Beatrix Butterfly (SBI a)
104 SBI d FI SRK LO 14 FI*Chirybiry's Lady-Laili Naaras Champion Dieter Filler Abs
FI*JoJon La Veta de Oro (SBI d 21) x FI*Chirybiry's Forget-me-not (SBI f)
105 SBI f FI SK LO 15 FI*Rais-Kis Liinu Naaras Nuoret 7-10 kk Dieter Filler EX1
FI*Chirybiry's Hug me (SBI n) x FI*Rais-Kis Cardemum (SBI f)
106 SBI f FI SRK LO FI*Birmayan Fazermint Naaras Kastraatti Dieter Filler EX1 CAP
FIN*Recknagel Miroslavsaatan (SBI d) x FIN*Zhamanen Hurricane (SBI n)
107 SBI n 21 FI SK LO 14 FI*Magnificat Lumo Uros Avoin Alessandro Di Chio EX1 CAC
FIN*Globel's Camelot Figaro (SBI n 21) x FI*Magnificat Candy (SBI a)
108 SBI n 21 FI SRK LO 14 FI*Chirybiry's Immo-Mobile Uros Kastraatti Alessandro Di Chio EX1 CAP NOM
FI*JoJon La Veta de Oro (SBI d 21) x FI*Chirybiry's Forget-me-not (SBI f)
109 SBI a 21 FI SK LO 14 FI*WanillaWillan Domino Uros Avoin Stephe Bruin Abs
FI*Rais-Kis Fizz (SBI n 21) x FI*WanillaWillan Aawa (SBI c)
110 SBI a 21 FI SK LO 15 Demian Günther Uros Nuoret 7-10 kk Stephe Bruin EX1 NOM
Peret Laty Mery, CZ (SBI e 21) x Hermine vom Stern Regulus (SBI b 21)
111 SBI a 21 FIN SRK LO FIN*Chiritan Zebrina Naaras Supreme Premior Stephe Bruin KM
FIN*Bijou's Garrison (SBI a 21) x FIN*Chiritan Yametsu-Hime (SBI f)
111 SBI a 21 FIN SRK LO FIN*Chiritan Zebrina Naaras Veteraani Flavia Capra 1 NOM BIS
FIN*Bijou's Garrison (SBI a 21) x FIN*Chiritan Yametsu-Hime (SBI f)
112 SBI b 21 FI SRK LO 13 Shapur Angel Naaras International Premior Dieter Filler EX1 CAGPIB NOM BIS
(N)Sobell Funny Honey (SBI b) x Shapur Greatest Love of all (SBI b 21)
112 SBI b 21 FI SRK LO 13 Shapur Angel Naaras Siitos Rotukirjaus Kissaliitto
(N)Sobell Funny Honey (SBI b) x Shapur Greatest Love of all (SBI b 21)
113 SBI c 21 FI SK LO 15 FI*Ziazan Inessa Naaras Avoin Alessandro Di Chio EX1 CAC
Blue Heaven Sunny Queen *ES (SBI a) x Shapur Angel (SBI b 21)
114 SBI d 21 FI SK LO 15 FI*JoJon Shan Liang Naaras Champion Alessandro Di Chio EX1 CACIB
FI*JoJon Wan Jianjian (SBI d 21) x FI*Birmayan Fazermint (SBI f)
115 SBI d 21 FI SRK LO 13 FI*Canth's Xavier Uros Supreme Premior Alessandro Di Chio KM
FI*Safirrubir Brave the Wind (SBI a) x FI*JoJon La Pepita de Oro (SBI f 21)
116 SBI h 21 FI SK LO 15 FI*Pirimirrin Kaoliniitti Naaras Nuoret 7-10 kk Dieter Filler EX1
FI*JoJon Kuajiang Hua (SBI b 21) x FIN*Pirimirrin Darling River (SBI j 21)
117 SBI h 21 FI SK LO 15 FI*Saca's Ö.K.Y. Mercedes Naaras Pennut 4-7 kk Dieter Filler Abs
FI*Celestial's Red Moon Rising (SBI d 21) x DK*Con Meo's Yugo (SBI c)
118 TUV n 61-63 / TUV n 62 FIN SRK LO FIN*Semiramisin Gadiel Girgin Uros Supreme Champion Alessandro Di Chio KM
FIN*Ipekkedinin Birinci Bebek (TUV d) x FIN*Semiramisin Rana (TUV n)
118 TUV n 61-63 / TUV n 62 FIN SRK LO FIN*Semiramisin Gadiel Girgin Uros Veteraani Flavia Capra 1 NOM
FIN*Ipekkedinin Birinci Bebek (TUV d) x FIN*Semiramisin Rana (TUV n)
119 TUV n 61-63 / TUV n 62 FIN SRK LO FIN*Verdian Erdehan Uros Grand International Premior Alessandro Di Chio EX1 CAPS
FIN*Alicton Gamsiz Tembel (TUV d) x FIN*Verdian Ceren (TUV f)
120 TUV d 61-63 / TUV d 63 FI SRK LO FI*GizemliKediler Beze Balerin Naaras Supreme Champion Alessandro Di Chio KM
FIN*Artvan Ahabey (TUV d) x FI*GizemliKediler Adile Alaiye (TUV d)
121 TUV d 61-63 / TUV d 62 FI SRK LO 13 FI*Kuukissan Asli Altan Uros International Champion Alessandro Di Chio EX1 CAGCIB BIV
DK*Safkan Kedi's Zeus (TUV d) x FI*Suviyön Bayindir Belemir (TUV f)
122 TUV d 61-63 / TUV d 61 FI SRK RX 14 Avyonah Khaled Khalil Uros Champion Alessandro Di Chio Abs
Karawanserails Ludwig (TUV d) x Helin Du Mont D Amasya (TUV e)
123 TUV d 61-63 / TUV d 61 FI SK LO 15 FI*Semiramisin Ak Talihli Taflan Naaras Avoin Alessandro Di Chio EX1 CAC
FI*Semiramisin Ak Reshid (TUV d) x FIN*Semiramisin Ak Jamil (TUV f)
124 TUV d 61-63 / TUV d 63 FIN SRK LO FIN*Verdian Cihangir Uros Supreme Premior Alessandro Di Chio KM
FIN*Semiramisin Zekai (TUV n) x Ceylan-Van vom Glasbach (TUV f)
124 TUV d 61-63 / TUV d 63 FIN SRK LO FIN*Verdian Cihangir Uros Veteraani Flavia Capra 2
FIN*Semiramisin Zekai (TUV n) x Ceylan-Van vom Glasbach (TUV f)
125 TUV f 61-63 / TUV f 62 FI SRK LO FI*Valier's Kianna Naaras International Champion Alessandro Di Chio EX1 CAGCIB
FIN*Hiirikujan Istekli Kedi (TUV d) x FI*Valier's Ciara (TUV f)
126 TUV f 61-63 / TUV f 62 FI SK LO 15 FI*Valier's Nawal Naaras Avoin Alessandro Di Chio EX1 CAC
FI*Iltatähden Bernard Balamir (TUV d) x FI*Valier's Ciara (TUV f)
127 ACL V / ACL d 24 FI SRK RX FI*Trollin Otso Uros Grand International Premior Helena Schmid Camenisch EX1 CAPS
FIN*Magnificat Zicaro (ACL n 24) x Honeycurl Alisiya (ACS d 09 23)
128 ACL VI / ACL f 03 24 FI SRK RX FI*Trollin Hissu Naaras Champion Helena Schmid Camenisch Abs
FI*Murmelin Bingo (ACL n 24) x FI*Trollin Rita H (ACS ds 03 24)
129 ACS IV / ACS a 03 22 FI SK LO 15 FI*Murmelin Fiona Naaras Nuoret 7-10 kk Olga Komissarova Abs
FI*Zormain Ashakes Romeo (ACS a 21 33) x FI*Trollin Hissu (ACL f 03 24)
130 ACS VI / ACS f 09 FI SK LO 16 FI*Minnikatin Rose Naaras International Champion Olga Komissarova EX1 CAGCIB
FI*Minnikatin McLaren (ACS b 03) x Estrella of Tootsu (ACL f 22)
131 ACS VI / ACS f 02 21 64 FI SK LO 14 FI*DilYaar Harshita Hemkanta Hansini Naaras Kastraatti Olga Komissarova EX1 CAP
FIN*Siriuksen IiroCurl (ACS n 22) x FI*DilYaar Falguni Firoza (ACL h 03 21 33)
132 ACS VII / ACS fs 22 FI SK LO 15 FI*Minnikatin Suzanna Naaras Nuoret 7-10 kk Helena Schmid Camenisch EX1
FI*Metusalahin Bowie (ACL ds 09 22) x FI*Minnikatin Michell (ACS n 03 22)
133 ACS XI / ACS d 09 21 33 FI SRK LO FI*Trollin Pompeia Naaras Kastraatti Helena Schmid Camenisch EX1 CAP
FIN*Trollin Erik Punainen (ACS d 09 22) x Ortalion Hot Chila (ACS f 09 24)
134 MCO I / MCO n FI SRK LO FI*Mainehaan Bruno Uros Supreme Champion Helena Schmid Camenisch KM
FI*Halden coon's Uno (MCO n) x S*Stortassen's KayCee (MCO a)
135 MCO I / MCO a FI SRK LO 14 FI*Mainehaan Hanson Uros International Champion Helena Schmid Camenisch EX1 CAGCIB
FI*Mainehaan Armani (MCO e 23) x FI*Mainehaan Barbra (MCO n)
136 MCO I / MCO n FI SK LO 15 FI*Tigerworld Kog`Maw Uros Avoin Helena Schmid Camenisch EX2
FI*Pikkumetsän Khal Drogo (MCO n 09 22) x LT*Lordcoon Grayse (MCO ns 09)
137 MCO I / MCO a FI SK LO 15 FI*Tigerworld Read My Name Uros Avoin Helena Schmid Camenisch EX1 CAC BIV
FI*Vuorensinen Baloo (MCO d 22) x FI*HoneyCoon's Kiss 'N' Run (MCO a 09)
138 MCO I / MCO n FI SK LO 14 FI*Escape's Enya Naaras Avoin Helena Schmid Camenisch EX1 CAC
IT*Victorycoon's Somebody to Love (MCO ns) x FIN*Escape's Nelly Furtado (MCO n)
139 MCO II / MCO a 09 FI SRK LO 14 FI*Mainehaan Humphrey Uros International Champion Lene Glem EX1 CAGCIB
FI*Mainehaan Armani (MCO e 23) x FI*Mainehaan Barbra (MCO n)
140 MCO II / MCO n 09 FI SK LO 15 FI*Tigerworld Miss Fortune Naaras Avoin Lene Glem EX1 CAC BIV
FI*Pikkumetsän Khal Drogo (MCO n 09 22) x LT*Lordcoon Grayse (MCO ns 09)
141 MCO II / MCO n 09 FI SRK LO 14 FI*Unikuun Daybreak Dragon Naaras Avoin Lene Glem EX2
FI*Kasmasiinin Yoldia (MCO a 09) x FI*Daybreak's Cinnamon Scent (MCO f 22)
142 MCO II / MCO a 09 FI SRK LO FI*HoneyCoon's Stormy End Uros Grand International Premior Lene Glem EX1 CAPS BIV NOM
Iggy Pop z Matrixu, CZ (MCO a) x FIN*HoneyCoon's Sweet Romance (MCO as 09 22)
143 MCO II / MCO a 09 FI SRK LO 14 FI*HoneyCoon's Indian Summer Sky Uros International Premior Lene Glem EX1 CAGPIB
Iggy Pop z Matrixu, CZ (MCO a) x FIN*WestCoon's Pocahontas (MCO n 09)
144 MCO II / MCO n 09 FI SRK LO FI*Mainehaan Ernest Uros Kastraatti Lene Glem EX1 CAP
S*Stortassen's Picasso (MCO n 09 22) x S*Stortassen's KayCee (MCO a)
145 MCO II / MCO a 09 FI SK LO 15 FI*Mainehaan Nana Naaras Kastraatti Lene Glem EX1 CAP NOM
Dynamicats Mr Bojangles (MCO ns 22) x FI*Mainehaan Esmeralda (MCO n 09)
146 MCO III / MCO n 22 FI SRK RX 14 FI*Escape's Apocalyptica Uros Grand International Champion Anne-Gro Edstrøm EX1 CACS NOM
FIN*Escape's Jethro Tull (MCO a 22) x FI*Escape's Walquiria (MCO f 22)
147 MCO III / MCO n 23 FI SRK LO 14 FI*LovelyLife Heartbeat Hemuli Uros Kastraatti Anne-Gro Edstrøm EX1 No Cert
FI*Mainehaan Armani (MCO e 23) x FI*LovelyLife Dreamteam Dumle (MCO n 22)
148 MCO III / MCO n 22 FI SK LO 15 FI*Laramillan Kitty Cat Naaras Avoin Anne-Gro Edstrøm EX1 CAC
FI*Halden coon's Waltari (MCO n 09 23) x FI*Laramillan Janey Powel (MCO n 22)
149 MCO III / MCO a 25 FI SK LO 15 Archie Mister Mega Uros Nuoret 7-10 kk Anne-Gro Edstrøm EX1 BIV
Cybercoon Xabi Alonso (MCO ns 25) x Darkness Sarmatcoon (MCO n)
150 MCO III / MCO n 22 FI SRK LO FI*Mainehaan Frida Naaras Grand International Premior Anne-Gro Edstrøm EX1 CAPS
S*Stortassen's Picasso (MCO n 09 22) x FI*Mainehaan Adele (MCO f 23)
151 MCO III / MCO n 22 FI SRK LO 14 FI*LovelyLife Heartbeat Hanks Uros International Premior Anne-Gro Edstrøm EX1 CAGPIB
FI*Mainehaan Armani (MCO e 23) x FI*LovelyLife Dreamteam Dumle (MCO n 22)
152 MCO III / MCO a 22 FI SRK LO 14 FI*TipTop Maine Belain Uros Premior Anne-Gro Edstrøm EX1 CAPIB BIV
IT*Felix Coon Revenge (MCO d 22) x FI*TipTop Maine Xita (MCO f 09 22)
153 MCO IV / MCO n 03 22 FI SK LO 15 FI*Pikkumetsän Tyrande Whisperwind Naaras Avoin Lene Glem Mitätöity Mitätöity
LT*Salta Nosis Impresionante (MCO n 03) x FI*Pikkumetsän Wunderweib (MCO n 03 22)
154 MCO IV / MCO n 09 24 FI SK LO 15 Alleluia Grey Claws*RU Naaras Nuoret 7-10 kk Lene Glem EX1
Dotcom Yabba Dabba Do (MCO n 09 22) x Olly Grey Claws*RU (MCO a 24)
155 MCO IV / MCO a 09 22 FI SK LO 15 FI*LovelyLife New Ages Nuppu Naaras Nuoret 7-10 kk Lene Glem Abs
Battle Creek's Ma' Roadhouse Blues (MCO a) x FI*Goldenstream's Wild Flower (MCO g 03 22)
156 MCO IV / MCO n 09 22 FI SRK LO FI*NineTales Coraline Naaras Grand International Premior Lene Glem Abs
FI*Goldenstream's Remy Martin (MCO n 03 22) x FI*Pikkumetsän Wundervoll (MCO n 09)
157 MCO IV / MCO a 03 23 FI SRK LO 14 FI*Goldenstream's Waterloo Uros International Premior Lene Glem Abs
Tuscaloosa Crossfire (MCO d 09 23) x FI*Goldenstream's Ultra Bra (MCO a 03 22)
158 MCO IV / MCO n 09 22 FI SK LO 14 FI*NineTales Indiana Jones Uros Premior Lene Glem EX1 CAPIB
Nascat Coyote Mustang of Ameliinan (MCO ns 09 23) x FI*Pikkumetsän Wundervoll (MCO n 09)
159 MCO V / MCO d 22 FI SK LO 15 FI*Avericoon Garfield Uros Avoin Anne-Gro Edstrøm Abs
IT*Leaena Polar Express (MCO w) x FI*Vuorensinen Esmeralda (MCO f 22)
160 MCO V / MCO f 22 FI SK LO 15 FI*KingLeo's Champagne Supernova Naaras Avoin Anne-Gro Edstrøm EX1 CAC
FI*Pikkumetsän Khal Drogo (MCO n 09 22) x Beartooth Mountain Lola (MCO f)
161 MCO V / MCO d 25 FI SK LO 15 Mainelyclassic Even Song Naaras Avoin Anne-Gro Edstrøm EX2
Mainelyclassic Red Tornado (MCO d 25) x Mainelyclassic Night Mist (MCO fs)
162 MCO V / MCO d 22 FI SK LO 15 FI*LovelyLife Okey-Dokey Obelix Uros Nuoret 7-10 kk Anne-Gro Edstrøm Abs
Tuscaloosa Crossfire (MCO d 09 23) x FI*LovelyLife Heartbeat Hertta (MCO f)
163 MCO V / MCO f 22 FI SK LO 15 FI*Escape's Fantasia Naaras Nuoret 7-10 kk Anne-Gro Edstrøm EX1 BIV
FIN*Escape's Jethro Tull (MCO a 22) x FI*Escape's Walquiria (MCO f 22)
164 MCO V / MCO f FI SK LO 15 FI*HoneyCoon's Keep My Secret Well Naaras Määrittely Satu Hämäläinen MCO f 09
FI*HoneyCoon's Paint In Black (MCO n) x PL*Ashabelle Tosca (MCO f)
164 MCO VI / MCO f 09 FI SK LO 15 FI*HoneyCoon's Keep My Secret Well Naaras Pennut 4-7 kk Lene Glem EX1 BIV
FI*HoneyCoon's Paint In Black (MCO n) x PL*Ashabelle Tosca (MCO f)
165 MCO V / MCO f 22 FI SRK LO 14 FI*LovelyLife Heartbeat Helinä Naaras International Premior Anne-Gro Edstrøm Abs
FI*Mainehaan Armani (MCO e 23) x FI*LovelyLife Dreamteam Dumle (MCO n 22)
166 MCO VI / MCO e 09 FI SRK LO 13 FI*Mostlycats Juniper Speck Uros Grand International Champion Lene Glem EX1 CACS
IT*Clabacoon's Quemu il Folletto (MCO ns) x FIN*Chamberlain Black Sky (MCO f 09)
167 MCO VI / MCO f 09 22 FI SRK LO 13 FI*Vuorensinen Lady Naaras International Champion Lene Glem EX1 CAGCIB
FI*Rosefizz Centimor (MCO n 22) x FI*CapitalCats Kikka (MCO f 09 22)
168 MCO VI / MCO d 09 22 FI SK LO 15 FI*Marskin Heartbreaker Uros Avoin Lene Glem EX1 CAC
FI*Daybreak's Euphoria (MCO n 03 22) x FI*Alohacoons Cassablanca (MCO f 09 22)
169 MCO VI / MCO g 09 FI SK LO 14 FI*Satinante's Olga Carlotta Naaras Avoin Lene Glem EX3
FI*Mostlycats Calling All Girls (MCO e 09 22) x FIN*Satinante's Freyja Iniki (MCO ns 22)
170 MCO VI / MCO f 09 FI SK LO 15 FI*Tigerworld Nice `N` Easy Naaras Avoin Lene Glem EX2
FI*Vuorensinen Baloo (MCO d 22) x FI*HoneyCoon's Kiss 'N' Run (MCO a 09)
171 MCO VI / MCO f 09 22 FI SK LO 15 Zosia Dwa Formaty*PL Naaras Avoin Lene Glem EX1 CAC
Golden Knopka's Lion (MCO d 03) x Umilka Arkiza*PL (MCO n 09 22)
172 MCO VI / MCO g 09 23 FI SK LO 15 FI*LovelyLife New Ages Niisku Naaras Nuoret 7-10 kk Lene Glem Abs
Battle Creek's Ma' Roadhouse Blues (MCO a) x FI*Goldenstream's Wild Flower (MCO g 03 22)
173 MCO VI / MCO d 09 22 FI SK LO 15 FI*LovelyLife Okey-Dokey Olga Naaras Nuoret 7-10 kk Lene Glem Abs
Tuscaloosa Crossfire (MCO d 09 23) x FI*LovelyLife Heartbeat Hertta (MCO f)
174 MCO VII / MCO ns FI SRK LO LT*Lordcoon Grayse Naaras Grand International Champion Olga Komissarova EX1 CACS
LV*Bosque Bestia Arctic (MCO w) x Alwaro Blink Arrow (MCO f 22)
175 MCO VII / MCO ns 22 FI SK LO 15 FI*Mahtitassun Cauhu Naaras Avoin Olga Komissarova EX1 CAC
FI*Vuorensinen Ian (MCO ns 09 22) x FIN*Mibella's Curious Celia (MCO n)
176 MCO VII / MCO ds 22 FI SK RX 15 FI*Mostlycats You Are My Life Uros Pennut 4-7 kk Olga Komissarova EX1 BIV NOM
FI*Mostlycats Honeybush Vanilla (MCO ds 03 22) x FI*Mostlycats Thyra (MCO d 22)
177 MCO VIII / MCO ns 09 22 FI SRK LO 14 FI*LovelyLife Joy of Living Jetro Uros International Champion Olga Komissarova EX2
FI*Mostlycats Calling All Girls (MCO e 09 22) x FI*LovelyLife Amor Aaria (MCO ns 22)
178 MCO VIII / MCO ns 09 22 FI SRK LO FI*Vuorensinen Ian Uros International Champion Olga Komissarova EX1 CAGCIB BIV
Bruno Main Bastet, CZ (MCO ns 09 22) x FI*Vuorensinen Giselle (MCO n 22)
179 MCO VIII / MCO ns 09 22 FI SK LO 15 FI*Mahtitassun Cepponen Uros Avoin Olga Komissarova EX1 CAC
FI*Vuorensinen Ian (MCO ns 09 22) x FIN*Mibella's Curious Celia (MCO n)
180 MCO VIII / MCO ns 09 FI SK LO 15 FI*Myrskypihlajan Iskelmäprinssi Uros Avoin Olga Komissarova EX2
FI*Lobellan Sebastian (MCO es) x FI*Halden coon's Zoe (MCO ns 09)
181 MCO VIII / MCO ns 02 62 FI SK LO 15 FI*Mahtitassun D*Tipu Naaras Nuoret 7-10 kk Olga Komissarova EX1
Magic Lake Silver Plush (MCO ns 09 22) x FI*Mahtitassun Bööna (MCO n 09)
182 MCO IX / MCO w 62 FI SRK RX FI*Tigerworld I'm The Only One Uros International Champion Elena Zagorskaya Abs
IT*Leaena Polar Express (MCO w) x FIN*Cherry's Maine Vinjara (MCO n 22)
183 MCO IX / MCO w 62 FI SK LO 15 FI*DraCoon I am Yours Mimosa Naaras Champion Elena Zagorskaya EX1 CACIB
IT*Leaena Polar Express (MCO w) x FI*DraCoon Adore Me Henrietta (MCO g)
184 MCO IX / MCO w 62 FI SRK LO FI*LovelyLife ConLeche Catman Uros Grand International Premior Elena Zagorskaya EX1 CAPS
DK*Pleione's Leo (MCO ds 23) x FIN*Fullmoon's All I Ask of You (MCO w)
185 NEM I / NEM n FI SRK LO 13 Kaplya Neva's Mystery Naaras Grand International Champion Anne-Gro Edstrøm EX1 CACS BIV
Zibert Danvel (NEM n 21) x Daiva Neva's Mystery (NEM a 03)
186 NEM I / NEM g 21 FI SK LO 14 FI*Tammikatin Madame Sisu Naaras Champion Anne-Gro Edstrøm EX1 CACIB
FI*Lumikissan Herra Huu (SIB n 24) x FI*Tammikatin Onneli (SIB e 24)
187 NEM I / NEM n 21 FI SK LO 15 Dauphin Baraj* RU Uros Avoin Anne-Gro Edstrøm EX1 No Cert
Balzamin Iz Odessei of Barselit, DSM, DVM (SIB n 24) x Jessica Zhemchug Nevy (NEM n 21)
188 NEM I / NEM ds FI SK LO 15 Samoel Erra Cherubino*PL Uros Nuoret 7-10 kk Anne-Gro Edstrøm EX1
Eternity Manna Novy Vek, CZ (NEM n) x Nete Nilam Cherubino*PL (NEM fs)
189 NEM I / NEM a 21 FI SK RX 15 Maya Lilianka*PL Naaras Nuoret 7-10 kk Anne-Gro Edstrøm EX1
Highlander Phantom Cats, CZ (NEM n 09 21) x Sonia Kamelia*PL (NEM a)
190 NEM I / NEM n FI SK RX 14 FI*NonServiam Adimiron Black Naaras Kastraatti Anne-Gro Edstrøm Abs
Ulyseés Ivy Nový vek, CZ (NEM a) x Kaplya Neva's Mystery (NEM n)
191 NEM II / NEM n 09 21 FI SRK RX 13 FI*FeliMau Chili Naaras International Champion Anne-Gro Edstrøm EX1 CAGCIB
Mithilesh Perelka*PL (NEM n 09 21) x Vega Formula Uspekha*RUS (NEM a 03 21)
192 NFO I / NFO a FI SK LO 15 FI*Felicis Fixies Uros Nuoret 7-10 kk Anne-Gro Edstrøm EX1
S*Rotvältans Kingston (NFO d) x FI*Niittykissan Alexandria (NFO n 24)
193 NFO I / NFO n FI SRK LO 14 FI*Draconian Northern Lights Uros International Premior Anne-Gro Edstrøm EX1 CAGPIB NOM
Eirik v.d. Gehlen Bieke (NFO nt 22) x FI*Draconian SerenadeOfSorrow (NFO n 09)
194 NFO II / NFO n 09 FI SRK LO FI*Draconian Cry Of Silence Uros Grand International Champion Helena Schmid Camenisch EX1 CACS
FIN*Suvipäivän Oskari O (NFO n 03) x FIN*Hillevillan Rebekka (NFO n 09)
195 NFO II / NFO n 03 FI SK LO 14 FI*Hirmuinen Bastet Naaras Grand International Champion Helena Schmid Camenisch EX1 CACS
S*NC's Alladin Sane (NFO n 03 24) x FI*Kultahuiskan Inka (NFO f 09)
196 NFO II / NFO n 09 FI SK LO 15 FI*FoxyPaw's Hula-Popper Naaras International Champion Helena Schmid Camenisch EX1 CAGCIB
Perun's Hit The Road Jack (NFO n 09) x FIN*FoxyPaw's Bibbity-Boo (NFO n 09 22)
197 NFO II / NFO a 09 FI SK LO 15 S*Capsicum's Shock Naaras Champion Helena Schmid Camenisch EX1 CACIB BIV NOM
S*Capsicum's Ghost (NFO a 09 22) x S*Florinella's Juni (NFO ns 09 22)
198 NFO II / NFO n 09 FI SK LO 15 Oliver James Forest Myths Uros Nuoret 7-10 kk Helena Schmid Camenisch EX1 BIV
NL*Glowing Sparkle Forest Myths (NFO n 09) x DK*Rebi Cats Baby, du har det (NFO f 09)
199 NFO II / NFO n 09 FI SK LO 15 FI*Siniidan Oi Pimeys Naaras Nuoret 7-10 kk Helena Schmid Camenisch EX1
FIN*Kalliopirtin Yngre Kanutten (NFO n) x Herebu de Velogny (NFO n 02 21)
200 NFO II / NFO n 09 FI SK LO 15 FI*Pörkarvan StrangerInAStrangeLand Naaras Pennut 4-7 kk Helena Schmid Camenisch EX1 NOM
S*Drakborgens Xerxex Bärsärk (NFO ns 02 21) x FI*JustSpecial Burberry Summer (NFO f)
201 NFO II / NFO n 09 FI SRK LO FI*Draconian TwilightInnocence Naaras Supreme Premior Helena Schmid Camenisch KM NOM
FIN*Dunderkattens Got-To-Live (NFO n 09) x FIN*Hillevillan Rebekka (NFO n 09)
202 NFO II / NFO n 09 FI SRK LO 14 FI*FoxyPaw's Lucky Hunter Uros Grand International Premior Helena Schmid Camenisch EX1 CAPS BIV NOM BIS
FIN*Tähtitassun Lucky Star (NFO n 09 24) x FIN*FoxyPaw's Bibbity-Boo (NFO n 09 22)
203 NFO II / NFO n 03 FI SK LO 15 FI*Sinimetsän Han Solo Uros Kastraatti Helena Schmid Camenisch EX1 CAP
Føniks Felis Jubatus (NFO ns 03 22) x FI*Marmatin Sinikka (NFO a 09 23)
204 NFO III / NFO n 22 FI SK LO 15 Orion av Barnedroem Uros Avoin Lene Glem Abs
Barbarossa av Barnedroem (NFO d) x (N)Ravnklo's Sirius (NFO n 09 22)
205 NFO III / NFO n 24 FI SK LO 15 FI*Felicis Faustus Uros Nuoret 7-10 kk Lene Glem EX1 NOM
S*Rotvältans Kingston (NFO d) x FI*Niittykissan Alexandria (NFO n 24)
206 NFO III / NFO n 22 FIN SRK LO FIN*Pörkarvan JakeSonOfJonatan Uros Grand International Premior Lene Glem EX1 CAPS
Black Forest Jonatan (NFO n 09 23) x FIN*Pörkarvan Egregius (NFO n)
206 NFO III / NFO n 22 FIN SRK LO FIN*Pörkarvan JakeSonOfJonatan Uros Veteraani Dieter Filler 2
Black Forest Jonatan (NFO n 09 23) x FIN*Pörkarvan Egregius (NFO n)
207 NFO IV / NFO n 03 22 FIN SRK LO S*NC's Killer Queen Naaras Supreme Champion Elena Zagorskaya KM NOM
Casanova de Khazad-Dum (NFO n 09 22) x S*Just Catnap's Alma Snowflake (NFO n 09 24)
208 NFO IV / NFO n 03 24 FI SRK LO S*NC's Alladin Sane Uros Grand International Champion Elena Zagorskaya EX1 CACS
S*Zygot's Cornetto (NFO d 01 21) x S*Just Catnap's Alma Snowflake (NFO n 09 24)
209 NFO IV / NFO n 02 21 62 FI SRK LO FI*Ninatte's Voodoo Naaras Grand International Champion Elena Zagorskaya EX1 CACS
FI*ArcticWilds All Or Nothing (NFO n 03 24) x FI*Ninatte's Apricot Lady (NFO f 02)
209 NFO IV / NFO n 02 21 62 FI SRK LO FI*Ninatte's Voodoo Naaras Siitos Rotukirjaus Kissaliitto
FI*ArcticWilds All Or Nothing (NFO n 03 24) x FI*Ninatte's Apricot Lady (NFO f 02)
210 NFO IV / NFO n 09 24 FI SRK LO 13 FI*Jarraun's Skog Asgard Uros International Champion Elena Zagorskaya Abs
FI*Heinuntuvan Konsta (NFO n) x FI*Tähtitassun Aurinkoinen (NFO n 09 24)
211 NFO IV / NFO n 03 24 FI SK LO 14 FI*Koivunpesän Klapi Naaras International Champion Elena Zagorskaya EX1 CAGCIB
FIN*Huiskulan Clemens (NFO a 09 24) x FI*Ninatte's Voodoo (NFO n 02 21)
212 NFO IV / NFO n 09 22 FI SK LO 15 (N)Migoto's Conrad Uros Avoin Elena Zagorskaya EX2
IT*Norr Venn's Vin Santo (NFO d 09 22) x (N)Migoto's Martine, DVM (NFO n 09 22)
213 NFO IV / NFO n 03 22 FI SK LO 15 FI*FoxyPaw's Lazy Ike Uros Avoin Elena Zagorskaya EX1 CAC BIV
Perun's Hit The Road Jack (NFO n 09) x FIN*FoxyPaw's Bibbity-Boo (NFO n 09 22)
214 NFO IV / NFO n 09 24 FI SK LO 15 FI*Pörkarvan QuentinTarantino Uros Avoin Elena Zagorskaya EX3
S*Trollgumman's Lukaz Lunkentuzz (NFO d 02 21) x S*NC's Lola (NFO n 09 23)
215 NFO IV / NFO a 09 23 FI SK LO 14 FI*Koivunpesän Halko Naaras Avoin Elena Zagorskaya EX1 CAC
FIN*Huiskulan Clemens (NFO a 09 24) x FI*Ninatte's Voodoo (NFO n 02 21)
216 NFO IV / NFO n 09 22 FI SK LO 15 FI*Sinimetsän Rebel Leia Naaras Avoin Elena Zagorskaya EX2
Føniks Felis Jubatus (NFO ns 03 22) x FI*Marmatin Sinikka (NFO a 09 23)
217 NFO IV / NFO n 09 24 FI SK LO 15 FI*RockyHill's Dowanhowee Naaras Nuoret 7-10 kk Elena Zagorskaya EX1
FI*Heinuntuvan Eemeli (NFO n 24) x S*Little L's Nitra (NFO f 02 21)
218 NFO IV / NFO n 09 23 FI SRK LO FI*Slytiger's Hot Enchantment Uros Grand International Premior Elena Zagorskaya Abs
S*Restless Zooropa (NFO d 03 24) x FIN*Slytiger's Primrose (NFO as 03 24)
219 NFO IV / NFO n 09 23 FIN SRK LO FIN*Kehrääjän Siiri Naaras Grand International Premior Elena Zagorskaya Abs
FIN*Kehrääjän Legenda (NFO n 09 23) x S*Animaniac's Beata Bubble (NFO n 24)
220 NFO IV / NFO a 09 24 FI SK LO 15 FI*Synkänvuoren Haltia Uros Kastraatti Elena Zagorskaya EX1 CAP
FI*Hopeahännän Iorek Byrnison (NFO es 03 24) x FI*Synkänvuoren Tiuhti (NFO a 09 24)
221 NFO IV / NFO n 03 24 FI SK LO 14 FI*Koivunpesän Tuohi Naaras Kastraatti Elena Zagorskaya EX1 CAP
FIN*Huiskulan Clemens (NFO a 09 24) x FI*Ninatte's Voodoo (NFO n 02 21)
222 NFO V / NFO d FI SRK LO 14 S*Rotvältans Kingston Uros Grand International Champion Elena Zagorskaya EX1 CACS
S*Moveramis Dolph (NFO n 09 24) x S*Rotvältans Jamaica Blue Mountain (NFO f 09 24)
222 NFO V / NFO d FI SRK LO 14 S*Rotvältans Kingston Uros Siitos Rotukirjaus Kissaliitto
S*Moveramis Dolph (NFO n 09 24) x S*Rotvältans Jamaica Blue Mountain (NFO f 09 24)
223 NFO V / NFO d 24 FI SRK LO 13 FI*Jarraun's Skog Bergthor Uros International Champion Elena Zagorskaya EX1 CAGCIB BIV
FI*Heinuntuvan Konsta (NFO n) x FI*Kattskogens Alma (NFO f 09 23)
224 NFO V / NFO f 24 FI SK LO 15 FI*GoldenFurry's First Kiss Naaras Avoin Elena Zagorskaya EX1 CAC
FI*Nalle-Puhin Gil Grissom (NFO a 09 23) x FI*Catpros Altai anemone (NFO ds)
225 NFO V / NFO d 22 FI SK LO 15 FI*Tähtitassun Romantic Road Runner Uros Nuoret 7-10 kk Elena Zagorskaya EX1
Orkan Uroczysko*PL (NFO n 22) x S*Just Catnap's Ailsa Craig (NFO d 09 22)
226 NFO V / NFO f 24 FI SK LO 15 FI*Felicis Filiola Naaras Nuoret 7-10 kk Elena Zagorskaya EX2
S*Rotvältans Kingston (NFO d) x FI*Niittykissan Alexandria (NFO n 24)
227 NFO V / NFO f 22 FI SK LO 15 FI*Tähtitassun Black Rose Naaras Nuoret 7-10 kk Elena Zagorskaya EX1 BIV NOM
Orkan Uroczysko*PL (NFO n 22) x S*Just Catnap's Ailsa Craig (NFO d 09 22)
228 NFO VI / NFO f 03 22 FI SRK LO S*Eärfalas Flisan Naaras Supreme Champion Olga Komissarova KM
S*Vildhjärtas CuteIsWhat WeAimFor (NFO n 03 22) x S*Eärfalas Debbie (NFO f 09)
229 NFO VI / NFO d 09 24 FI SRK LO FI*Louhelan Da Capo Uros Avoin Olga Komissarova EX1 CAC BIV
S*Restless Zooropa (NFO d 03 24) x FI*BlackOnyx Cinnamon (NFO f)
230 NFO VI / NFO f 09 24 FI SK LO 15 FI*Harmaaturkin Essi Naaras Avoin Olga Komissarova EX3
FI*Harmaaturkin Dumbo (NFO d 03) x FIN*FoxyPaw's Britannia (NFO ns 09 23)
231 NFO VI / NFO g 09 23 FI SK LO 15 FI*Lolcat's Blossom Naaras Avoin Olga Komissarova EX2
FI*Nalle-Puhin Gil Grissom (NFO a 09 23) x FI*Lolcat's Rose (NFO f)
232 NFO VI / NFO g 09 24 FI SK LO 15 FI*Synkänvuoren Päivätär Naaras Avoin Olga Komissarova EX1 CAC
FI*Hopeahännän Iorek Byrnison (NFO es 03 24) x FI*Synkänvuoren Tiuhti (NFO a 09 24)
233 NFO VI / NFO d 03 24 FI SK LO 15 FI*RockyHill's Degotoga Uros Nuoret 7-10 kk Olga Komissarova Abs
FI*Heinuntuvan Eemeli (NFO n 24) x S*Little L's Nitra (NFO f 02 21)
234 NFO VI / NFO f 03 24 FI SK LO 15 (N)Migoto's Embla Naaras Nuoret 7-10 kk Olga Komissarova EX1 BIV NOM
S*Dalkullans Billy Bisquit (NFO d 09 24) x (N)Migoto's Sarah, DVM (NFO f 03 22)
235 NFO VI / NFO f 03 FI SK LO 15 FI*Louhelan Cherry Garcia Naaras Pennut 4-7 kk Olga Komissarova EX2
FI*Louhelan Da Capo (NFO d 09 24) x S*Little L's Skydive (NFO as 03 24)
236 NFO VI / NFO f 09 22 FI SK LO 15 FI*Pörkarvan StarlightOfXerxex Naaras Pennut 4-7 kk Olga Komissarova EX1
S*Drakborgens Xerxex Bärsärk (NFO ns 02 21) x FI*JustSpecial Burberry Summer (NFO f)
237 NFO VI / NFO f 09 FI SRK LO FI*Draconian Ataegina Naaras Supreme Premior Olga Komissarova KM
FI*NordicTigers Andreas (NFO d 09 22) x FIN*Hillevillan Rebekka (NFO n 09)
238 NFO VI / NFO f 09 24 FI SRK LO FI*Felicis Enna Naaras Supreme Premior Olga Komissarova KM BIV NOM
FIN*Godfather's Ziggy Stardust (NFO e 09) x FIN*Heinuntuvan Kreetta (NFO n 09 22)
239 NFO VI / NFO d 09 FI SRK LO FI*Kultahuiskan Isabella Naaras Supreme Premior Olga Komissarova KM
FI*Tähtitassun Daniel (NFO d 24) x FI*Kultahuiskan Geisha (NFO f 03)
240 NFO VI / NFO d 02 21 62 FI SRK LO FI*Ninatte's Big Dipper Uros Grand International Premior Olga Komissarova EX1 CAPS NOM
FI*ArcticWilds All Or Nothing (NFO n 03 24) x FI*Ninatte's Apricot Lady (NFO f 02)
241 NFO VI / NFO f 09 22 FI SRK LO 13 S*Capsicum's Elyss Naaras Grand International Premior Olga Komissarova EX1 CAPS
S*Långängens Krokant (NFO n 09 22) x S*Mylingens Maryland (NFO f 03 22)
242 NFO VI / NFO d 09 24 FI SK LO 14 FI*Hirmuinen Bonaparte Uros International Premior Olga Komissarova EX1 CAGPIB
S*NC's Alladin Sane (NFO n 03 24) x FI*Kultahuiskan Inka (NFO f 09)
243 NFO VII / NFO ns 24 FI SRK LO 14 FI*Debals HuraaHuraa Uros Grand International Champion Helena Schmid Camenisch EX1 CACS NOM
Noynarock Albert (NFO n) x FI*Kujakeikarin Åkrid (NFO fs 24)
244 NFO VIII / NFO fs 03 22 FI SRK LO N*Migoto's Rikke Naaras Supreme Champion Olga Komissarova KM BIV NOM
(N)Vanity's Dumle (NFO d 09 24) x S*Just Catnap's Warm Cotton (NFO ns 01 21)
245 NFO VIII / NFO fs 09 FI SRK LO 14 FI*Jarraun's Skog Cheralin Naaras International Champion Olga Komissarova EX1 CAGCIB
FIN*Tähtitassun Lucky Star (NFO n 09 24) x FI*FoxyPaw's Cherry Mash (NFO fs)
246 NFO VIII / NFO ds 09 23 FI SK LO 15 FI*GoldenFurry's First Glance Uros Avoin Olga Komissarova EX1 CAC
FI*Nalle-Puhin Gil Grissom (NFO a 09 23) x FI*Catpros Altai anemone (NFO ds)
247 NFO VIII / NFO ds 03 24 FI SK LO 15 FI*Pörkarvan Slayer Uros Pennut 4-7 kk Olga Komissarova EX1
S*Drakborgens Xerxex Bärsärk (NFO ns 02 21) x FI*JustSpecial Burberry Summer (NFO f)
248 NFO VIII / NFO ns 09 22 FI SRK LO FI*Ballawhane I Want ToBeFree Uros Premior Olga Komissarova EX1 CAPIB
FIN*Kujakeikarin Hessu Hopo (NFO ns 09 22) x S*NC's Killer Queen (NFO n 03 22)
249 NFO VIII / NFO ns 09 FI SK LO 15 FI*Sinimetsän Dark Jedi Uros Kastraatti Olga Komissarova Abs
Føniks Felis Jubatus (NFO ns 03 22) x FI*Marmatin Sinikka (NFO a 09 23)
250 NFO VIII / NFO f 03 24 FI SK LO 15 FI*Harmaaturkin Emilia Naaras Kastraatti Olga Komissarova Abs
FI*Harmaaturkin Dumbo (NFO d 03) x FIN*FoxyPaw's Britannia (NFO ns 09 23)
251 NFO IX / NFO w 64 FIN SRK LO FIN*FoxyPaw's Icebreaker Uros Supreme Champion Elena Zagorskaya KM
Dorian av Tyssedal (NFO n 09 22) x FIN*Tähtitassun Balladi Helena (NFO w)
251 NFO IX / NFO w FIN SRK LO FIN*FoxyPaw's Icebreaker Uros Siitos
Dorian av Tyssedal (NFO n 09 22) x FIN*Tähtitassun Balladi Helena (NFO w)
252 NFO IX / NFO w 64 FI SK LO 15 DK*Naturell's Knight Light Uros Nuoret 7-10 kk Elena Zagorskaya EX1
DK*Naturell's Longbeard (NFO d 09 22) x Hyrdinde Felis Jubatus, DVM (NFO w)
253 SIB I / SIB n FI SK RX 14 FI*Catillus Marco Polo Uros International Champion Olga Komissarova EX1 CAGCIB
FI*Amante's Virtuoso (SIB n 03 23) x FI*Magnificat Quiana Siberian (SIB f 24)
254 SIB III / SIB ny 24 FI SRK RX FI*Amurin Ruufus Uros Supreme Champion Lene Glem KM BIV NOM BIS
Lucas Sibaris*RU (SIB ny 24) x Siestadream-E Carupita (SIB n 23)
255 SIB III / SIB ny 24 FIN SRK RX Lucas Sibaris*RU Uros Supreme Champion Lene Glem KM
Heres Sibaris*RU (SIB ny 24) x Vorkuta Dostoyanie Sib*RU (SIB n 09 24)
255 SIB III / SIB ny 24 FIN SRK RX Lucas Sibaris*RU Uros Veteraani Dieter Filler 1 NOM BIS
Heres Sibaris*RU (SIB ny 24) x Vorkuta Dostoyanie Sib*RU (SIB n 09 24)
256 SIB III / SIB n 22 FI SRK LO FI*Amurin Zippora Naaras Supreme Champion Lene Glem KM NOM BIS
Lucas Sibaris*RU (SIB ny 24) x FIN*Amurin Lyydia (SIB n 24)
257 SIB III / SIB n 22 FI SRK LO 13 FI*Alizarin Captain Morgan Uros Grand International Champion Lene Glem EX1 CACS
Biass Xan od Królowych*PL (SIB ny 24) x FI*Cherrytail's Mexican Girl (SIB f 09)
258 SIB III / SIB n 24 FI SRK RX 13 Feofan Sibaris*RU Uros International Champion Lene Glem EX1 CAGCIB
Heres Sibaris*RU (SIB ny 24) x Quinni Sibaris*RU (SIB n 24)
259 SIB III / SIB n 24 FI SK LO 15 FI*Cherrytail's WonderBoy Uros Nuoret 7-10 kk Lene Glem EX1 BIV
FI*Lumikissan Gigolo (SIB n 09 24) x FI*Cherrytail's Rhonda Mae (SIB f 09 22)
260 SIB III / SIB n 24 FI SK LO 15 FI*Lumikissan Vili Vikkelä Uros Nuoret 7-10 kk Lene Glem EX2
FI*Alizarin Captain Morgan (SIB n 22) x FI*Lumikissan Morsmaikku (SIB n 09 24)
261 SIB III / SIB ny 22 FI SK LO 15 FI*Amurin Yoel-Gleo Uros Pennut 4-7 kk Lene Glem EX1
FI*Amurin Rafael II (SIB ny 09 24) x FI*Amurin Pazia (SIB f 03 23)
262 SIB III / SIB n 24 FI SK LO 15 FI*Apachiris Egwene Naaras Pennut 4-7 kk Lene Glem EX1 NOM BIS
Feofan Sibaris*RU (SIB n 24) x FI*Amante's Andromeda (SIB ny 24)
263 SIB III / SIB n 23 FI SK LO 14 FI*Tunturikissan Kuura Uros Kastraatti Lene Glem EX1 CAP
NO*Tundrapaw's Bentley (SIB n 09 24) x FI*Mäntylän Fiiu (SIB a 23)
264 SIB IV / SIB n 03 22 FI SRK LO FI*Amurin Hoosea Uros Grand International Champion Elena Zagorskaya EX1 CACS NOM
FIN*Amurin Hiskia (SIB d 03 23) x FI*Balladin Melissa (SIB n 09 22)
265 SIB IV / SIB n 03 22 FI SK LO 14 FI*Tunturikissan Tuisku Uros Champion Elena Zagorskaya EX1 CACIB
NO*Tundrapaw's Bentley (SIB n 09 24) x FI*Mäntylän Fiiu (SIB a 23)
266 SIB V / SIB d 24 FI SRK LO 14 FI*Jatsitytön Blaziken Uros Supreme Champion Anne-Gro Edstrøm KM
FIN*Zigwan's Gaigil Herguil (SIB n 23) x FI*Talvivaaran Delenn (SIB f 23)
267 SIB V / SIB d 24 FI SRK RX FI*Irvikissan Aether Uros Grand International Champion Anne-Gro Edstrøm Abs
Olgerd Marcell (SIB n 09) x FI*Metsälinnan Buffy Summers (SIB f 24)
268 SIB V / SIB fy 22 FI SK LO 15 FI*Amurin Ulla Naaras Champion Anne-Gro Edstrøm EX1 CACIB BIV NOM
FI*Amurin Andreas (SIB n 22) x FI*Amurin Perzike (SIB f 22)
269 SIB V / SIB fy 22 FI SK LO 15 FI*Amurin Ufara Naaras Avoin Anne-Gro Edstrøm EX1 CAC
FI*Amurin Andreas (SIB n 22) x FI*Amurin Perzike (SIB f 22)
270 SIB V / SIB d 22 FI SK LO 15 FI*LeonisMinoris' Meteor Mambo Uros Pennut 4-7 kk Anne-Gro Edstrøm EX1
FI*Irvikissan Aether (SIB d 24) x FI*Valjallan Kuura (SIB w)
271 SIB V / SIB f FI SK LO 15 FI*LeonisMinoris' Corona Twist Naaras Pennut 4-7 kk Anne-Gro Edstrøm EX1 NOM
FI*Irvikissan Aether (SIB d 24) x FI*Valjallan Kuura (SIB w)
272 SIB V / SIB g 24 FI SRK LO FI*Villan Keisarinna Naaras Supreme Premior Anne-Gro Edstrøm KM BIV NOM BIS
FI*Villan Ferrari (SIB d 09 24) x FI*Villan Neiti Groove (SIB n 09 24)
273 SIB V / SIB f 23 FI SRK LO FI*Amurin Hanna Naaras Grand International Premior Anne-Gro Edstrøm EX1 CAPS
FIN*Amurin Hiskia (SIB d 03 23) x FI*Balladin Melissa (SIB n 09 22)
274 SIB V / SIB f 22 FI SRK LO 14 FI*Allikatin Brita Naaras Kastraatti Anne-Gro Edstrøm EX2
Elvis z Lasowiska*PL (SIB n 22) x FI*Allikatin Aino (SIB f 09 22)
275 SIB V / SIB g 24 FI SRK LO FI*Benmar's Diana Naaras Kastraatti Anne-Gro Edstrøm EX1 CAP
FIN*Taigahelmen Alfred (SIB ns 23) x FIN*Jokihelmi Benja (SIB f 23)
276 SIB VI / SIB d 09 24 FI SRK LO FI*Villan Ferrari Uros Supreme Champion Helena Schmid Camenisch KM
FIN*Villan Don Marcello (SIB n 02 21) x FIN*Villan Cocktail (SIB f 09 24)
276 SIB VI / SIB d 09 24 FI SRK LO FI*Villan Ferrari Uros Siitos
FIN*Villan Don Marcello (SIB n 02 21) x FIN*Villan Cocktail (SIB f 09 24)
277 SIB VI / SIB d 09 24 FI SRK LO 13 FI*Lumikissan Maestro Uros Champion Helena Schmid Camenisch EX1 CACIB
FIN*Zigwan's Guim Biik Lihas (SIB n 23) x FI*Kuuratassun Alinda (SIB f 09)
278 SIB VI / SIB d 09 22 FI SK LO 15 FI*Amurin Zebedee Uros Nuoret 7-10 kk Helena Schmid Camenisch EX1 BIV NOM BIS
FI*Amurin Ruufus (SIB ny 24) x FI*Sasulkan Czarina (SIB f 09 22)
279 SIB VI / SIB f 03 FI SK LO 15 FI*Alizarin Delilah Naaras Nuoret 7-10 kk Helena Schmid Camenisch EX1
FI*Alizarin Captain Morgan (SIB n 22) x FI*Lumikissan NipinNapin (SIB ds 03 24)
280 SIB VI / SIB f 09 24 FI SK LO 15 FI*Villan Queen of Summer Naaras Pennut 4-7 kk Helena Schmid Camenisch EX1
FI*Villan Electronic Mailbox (SIB n 09 22) x FI*Villan Neiti Näpsä (SIB d 24)
281 SIB VI / SIB d 03 24 FI SRK LO FI*Cherrytail's Odysseus Uros Grand International Premior Helena Schmid Camenisch EX1 CAPS
S*Manta's Astor (SIB ns 24) x FI*Cherrytail's Las Vegas (SIB fs 09 24)
282 SIB VI / SIB d 09 23 FIN SRK LO FIN*Magnificat Delizia Naaras Grand International Premior Helena Schmid Camenisch EX1 CAPS
FIN*Sibcoon's El Dorado (SIB e 09) x FIN*Rasputin's Julija (SIB d 02 24)
283 SIB VI / SIB e 09 FI SRK LO FI*Cherrytail's Mike Ness Uros Kastraatti Helena Schmid Camenisch Abs
Laguna Syberiana Houdiny Dadushovic (SIB n 09 24) x FIN*Cherrytail's Baby Jean (SIB e 09 23)
284 SIB VII / SIB ds 24 FI SRK LO FI*ArcticWilds Bigtime Beagle Uros Supreme Champion Olga Komissarova KM BIV NOM
FIN*Zigwan's Gaigil Herguil (SIB n 23) x FIN*Metsälinnan Adalmiina (SIB ds 11)
285 SIB VII / SIB gs 23 FI SRK RX 14 FI*Benmar's Pohjantuuli Naaras Avoin Olga Komissarova EX1 CAC
FI*Kestilinnan Väinö (SIB d 09 24) x FIN*Jokihelmi Benja (SIB f 23)
286 SIB VII / SIB ds 22 FI SK LO 15 FI*Cherrytail's X-Man Uros Nuoret 7-10 kk Olga Komissarova EX1
FI*Lumikissan Nopsajalka (SIB ns 03 24) x FI*Cherrytail's Nancy Sinatra (SIB g)
287 SIB VII / SIB ns 24 FIN SRK LO FIN*Magnificat Igor Uros Supreme Premior Olga Komissarova KM
FIN*Tammikatin Åå Sånt Lejon (SIB ds 23) x FIN*Mustaliljan Drama Queen (SIB ns)
287 SIB VII / SIB ns 24 FIN SRK LO FIN*Magnificat Igor Uros Veteraani Dieter Filler 3
FIN*Tammikatin Åå Sånt Lejon (SIB ds 23) x FIN*Mustaliljan Drama Queen (SIB ns)
288 SIB VII / SIB fs 23 FI SRK LO FI*Abbas-Coons Celine Dion Naaras International Premior Olga Komissarova EX1 CAGPIB
FIN*Magnificat HabbyBoy (SIB ds 03 23) x FI*Amurin Paula (SIB n 24)
289 SIB VIII / SIB ns 03 24 FI SRK LO 13 FI*Lumikissan Nopsajalka Uros Grand International Champion Lene Glem EX1 CACS BIV
FI*Tassutuvan Al Capone (SIB ds 03 24) x FI*Lumikissan Fortuna (SIB fs)
290 SIB VIII / SIB ds 09 24 FI SK LO 14 FI*ArcticWilds Goofy Uros International Champion Lene Glem EX1 CAGCIB
FIN*Villan Don Marcello (SIB n 02 21) x FI*ArcticWilds Babyface Beagle (SIB fs 24)
291 SIB VIII / SIB fs 03 FI SK LO 15 FI*Cherrytail's Xenia Naaras Nuoret 7-10 kk Lene Glem EX1
FI*Lumikissan Nopsajalka (SIB ns 03 24) x FI*Cherrytail's Nancy Sinatra (SIB g)
292 SIB VIII / SIB ns 09 24 FI SRK LO FI*Abbas-Coons Christian Uros Grand International Premior Lene Glem EX1 CAPS
FIN*Magnificat HabbyBoy (SIB ds 03 23) x FI*Amurin Paula (SIB n 24)
293 SIB IX / SIB w 62 FI SK LO 15 FI*LeonisMinoris' Winter Violist Uros Nuoret 7-10 kk Elena Zagorskaya EX1
FI*Irvikissan Aether (SIB d 24) x FI*Valjallan Kuura (SIB w)
294 SIB IX / SIB w 62 FI SK LO 15 FI*LeonisMinoris' Starlight Waltz Naaras Pennut 4-7 kk Elena Zagorskaya EX1 NOM
FI*Irvikissan Aether (SIB d 24) x FI*Valjallan Kuura (SIB w)
295 TUA II / TUA n 03 FI SRK LO FI*Tangerine's Body and Soul Uros Supreme Champion Anne-Gro Edstrøm KM
Benito Rosa Glauca, CZ (TUA n 01) x FI*Josmarin Galibe (TUA n 24)
296 TUA II / TUA n 09 FI SK LO 15 FI*Josmarin Leia Naaras Nuoret 7-10 kk Anne-Gro Edstrøm EX1 NOM
FI*Josmarin Ieremija (TUA w) x FI*Nazarlik Zeta Orionis (TUA f)
297 TUA III / TUA ny 24 FI SRK LO 13 FI*Tangerine's Cheyenne Naaras International Champion Helena Schmid Camenisch EX1 CAGCIB BIV
FI*Tangerine's Body and Soul (TUA n 03) x FI*Sada Ramona Rydy (TUA g 23)
298 TUA III / TUA n 24 FI SK LO 15 FI*Felesin Jarkko Ahola Uros Nuoret 7-10 kk Helena Schmid Camenisch EX1
FI*Elekatin Superman (TUA as 24) x FI*Josmarin Innusha (TUA n)
299 TUA III / TUA n 24 FI SK LO 15 FI*Felesin Erja Lyytinen Naaras Nuoret 7-10 kk Helena Schmid Camenisch EX1
FI*Elekatin Superman (TUA as 24) x FI*Josmarin Innusha (TUA n)
300 TUA V / TUA f 24 FI SK LO 15 FI*Felesin Gratus Naaras Avoin Helena Schmid Camenisch EX1 CAC
FI*Elekatin Rosso Ruben (TUA d 24) x FI*Felesin DeaAmoris (TUA f 24)
301 TUA VII / TUA ns FI SK LO 15 FI*Felesin Ville Valo Uros Nuoret 7-10 kk Helena Schmid Camenisch EX1
FI*Elekatin Superman (TUA as 24) x FI*Josmarin Innusha (TUA n)
302 TUA VII / TUA as 24 FI SK LO 15 FI*Tangerine's Damsel Dewdrop Naaras Nuoret 7-10 kk Helena Schmid Camenisch EX1
FI*Nazarlik Civcivli (TUA ns 22) x FI*Tangerine's Cheyenne (TUA ny 24)
303 TUA IX / TUA w 61 FI SRK RX 13 FI*Josmarin Ieremija Uros Supreme Champion Elena Zagorskaya KM BIV
Geraylar Hazar of Nazarlik (TUA n) x FI*Josmarin Guniz (TUA w)
303 TUA IX / TUA w 61 FI SRK RX 13 FI*Josmarin Ieremija Uros Siitos Rotukirjaus Kissaliitto
Geraylar Hazar of Nazarlik (TUA n) x FI*Josmarin Guniz (TUA w)
304 TUA IX / TUA w 63 FI SK LO 14 FI*Gildemin Big Benjamin Uros Grand International Champion Elena Zagorskaya EX1 CACS
FI*Josmarin Ieremija (TUA w) x FI*Elekatin Yolanda-Yasmin (TUA d 24)
305 TUA IX / TUA w 61 FI SRK RX 14 FI*Elekatin Super Nova Uros International Champion Elena Zagorskaya EX1 CAGCIB
Geraylar Hazar of Nazarlik (TUA n) x FIN*Elekatin Oriana (TUA w)
306 TUA IX / TUA w 64 FI SK LO 15 FI*Josmarin Kismet Uros Nuoret 7-10 kk Elena Zagorskaya EX3
FI*Elekatin Deep Blue Sea (TUA a) x FI*Josmarin Guniz (TUA w)
307 TUA IX / TUA w 61 FI SK LO 15 FI*Josmarin Lancelot Uros Nuoret 7-10 kk Elena Zagorskaya EX2
FI*Josmarin Ieremija (TUA w) x FI*Nazarlik Zeta Orionis (TUA f)
308 TUA IX / TUA w 63 FI SK LO 15 FI*Josmarin Legolas Uros Nuoret 7-10 kk Elena Zagorskaya EX1 BIV
FI*Josmarin Ieremija (TUA w) x FI*Nazarlik Zeta Orionis (TUA f)
309 TUA IX / TUA w 63 FI SK LO 15 FI*Elekatin Princess Annabel Naaras Pennut 4-7 kk Elena Zagorskaya EX1
S*Wi'nte Sams Icey Ice Soda (TUA w) x FI*Elekatin Jalila Jessenia (TUA f 03 22)
310 TUA IX / TUA w 62 FI SRK LO FI*Josmarin Eldem Naaras Supreme Premior Elena Zagorskaya KM NOM
FIN*Nazarlik Parali Prens (TUA w) x FIN*Elekatin Katerine (TUA n 24)
311 TUA IX / TUA w 63 FI SK LO 14 FI*Gildemin Bailey's King Uros Premior Elena Zagorskaya EX1 CAPIB NOM
FI*Josmarin Ieremija (TUA w) x FI*Elekatin Yolanda-Yasmin (TUA d 24)
312 BEN n 22 FI SK LO 15 FI*Kissalehdon Nefertiti Naaras Nuoret 7-10 kk Satu Hämäläinen EX1
Gogees Hautecouture of CattiCartano (BEN n 24) x CattiCartano Frostprincess (BEN n 22)
313 BEN n 22 FI SK RX 15 CattiCartano KingOfHearts Uros Kastraatti Satu Hämäläinen EX1 CAP
CattiCartano Hemlock (BEN n 22) x CattiCartano Catwalk Glam (BEN n 24)
314 BEN n 24 FI SRK LO 13 MyArt Premier Rose Diamond Naaras International Premior Satu Hämäläinen EX1 CAGPIB NOM
Glitterglam MyArt Illusion (BEN n 24) x Glitterglam Jungle Diamond (BEN n 24)
315 BEN n 24 FI SK LO 15 FI*Hiesun Bonita Santa Maria Naaras Kastraatti Satu Hämäläinen Abs
Cocopah Ho Chunk (BEN n 24) x FI*Kattiklaanin Nefertiti (BEN n 22 32)
316 BEN n 22 32 FI SK LO 15 FI*Alcarinqua Elentari Naaras Avoin Satu Hämäläinen EX1 CAC
Alfajiri Albireo (BEN n 22) x Ilendri Surya (BEN n 22)
317 BEN n 22 33 FI SK RX 15 CattiCartano Crystal Heels Naaras Avoin Ulrika Eriksson EX1 CAC
CattiCartano Hemlock (BEN n 22) x CattiCartano Spring Fashion (BEN n 24)
318 BEN n 24 33 FI SK LO 15 FI*Starglitters Lucia Naaras Pennut 4-7 kk Satu Hämäläinen EX1
Glitterglam Gabriel (BEN n 24) x FI*Starglitters Iiris (BEN n 24 33)
319 BSH n FI SK LO 14 FI*Treselle's Blackberry Jam Uros Kastraatti Britta Busse EX1 CAP
FI*Treselle's Titanium (BSH n) x FI*Treselle's Masterpiece (BSH q)
320 BSH a FI SRK LO 13 FI*Rhinestone's Angus Young Uros Grand International Champion Britta Busse EX1 CACS BIV NOM SC
S*Applecat Spider (BSH n) x Positively Cobalt (BSH a)
321 BSH a FI SRK LO 14 FI*Ruusutarhan Ottilio Uros Champion Britta Busse EX1 CACIB
Chieftain of Noblesse Oblige (BSH d) x Regina di Triangolo*CH (BSH a)
322 BSH a FI SK LO 15 FI*Feronian Jade Naaras Avoin Britta Busse Abs
FI*Feronian Heliotropium (BSH a) x FI*Feronian Freya (BSH c)
323 BSH a FI SK LO 14 FI*Rhinestone's Runaway Naaras Avoin Britta Busse EX1 CAC
FI*Rhinestone's Night Rider (BSH n) x FI*Rhinestone's Diamond (BSH a)
324 BSH a EE*Indigo British Wynton *** Uros Pennut 4-7 kk Britta Busse EX1
SC EE*Cream Coral British Wynton *** (BSH e) x IC Karola Ewisia Viridian, CZ *** (BSH g)
325 BSH c FI SRK LO FI*Rhinestone's Secret Dream Naaras International Champion Satu Hämäläinen EX1 CAGCIB
FI*Rhinestone's Scooby (BSH a) x Charlotte Lovely Panther*CZ (BSH a)
326 BSH d FI SRK LO 13 Chieftain of Noblesse Oblige Uros Grand International Champion Carin Sahlberg EX1 CACS
FI*Ferme Bongo (BSH e) x EastWest Autumn Leaf (BSH h)
327 BSH d FI SRK LO FI*Bumblebrits Snape Uros Grand International Premior Carin Sahlberg EX1 CAPS
S*Applecat Spider (BSH n) x Skellum Mystic-Meg (BSH d)
328 BSH f FI SRK LO 14 FI*Ruusutarhan Oodi Naaras Champion Carin Sahlberg Abs
Chieftain of Noblesse Oblige (BSH d) x Regina di Triangolo*CH (BSH a)
329 BSH f FI SRK LO FI*Ruusutarhan Klara Naaras Grand International Premior Carin Sahlberg EX1 CAPS NOM BIS
DK*From's Don Juan (BSH a) x S*Applecat Pallas (BSH f)
330 BSH f FI SRK LO FI*Ruusutarhan Matilde Naaras International Premior Carin Sahlberg EX1 CAGPIB
FI*Ruusutarhan Kultapoika (BSH d 24) x Regina di Triangolo*CH (BSH a)
331 BSH g FI SK LO 14 FI*Rhinestone's Tutti Frutti Naaras Avoin Carin Sahlberg EX1 CAC NOM
FI*Rhinestone's Scooby (BSH a) x FI*Bumblebrits Dear Prudence (BSH f)
332 BSH o FI SK LO 14 FI*Treselle's Cherry Cake Naaras Avoin Carin Sahlberg EX1 CAC
FI*Treselle's Titanium (BSH n) x FI*Treselle's Masterpiece (BSH q)
333 BSH n 24 FI SK LO 15 FI*Safra's Samuel Whiskers Uros Pennut 4-7 kk Carin Sahlberg EX1 NOM
FI*Saranellan Eddie (BSH n) x FI*Safra's Efraimintytär Pitkätossu (BSH f 22)
334 BSH a 22 FI SK LO 14 FI*Rhinestone's Dr. Feelgood Uros International Champion Carin Sahlberg EX1 CAGCIB
FI*Rhinestone's Nikki Sixx (BSH a 22) x Windymeadow Master Design (BSH f 22)
335 BSH d 22 FI SRK RX 13 FI*Coventry's Gawayne Uros International Champion Satu Hämäläinen EX1 CAGCIB
FI*Rhinestone's Tobias Tomcat (BSH a) x FI*Coventry's Daybreak (BSH f)
336 BSH d 22 FI SK LO 14 FI*Safra's Vaahteramäen Eemeli Uros Avoin Satu Hämäläinen EX1 CAC
S*Palace&Main's What if (BSH n 22) x FI*Suvikasteen Pikku suorasuu (BSH j)
337 BSH j 24 FI SK LO 15 FI*Safra's Jemima Puddle-Duck Naaras Pennut 4-7 kk Ulrika Eriksson EX1
FI*Saranellan Eddie (BSH n) x FI*Safra's Efraimintytär Pitkätossu (BSH f 22)
338 BSH ns 11 FI SRK LO Pennydown Royalflush Uros International Champion Ulrika Eriksson EX1 CAGCIB
Ardeevan Daimh (BSH ns 11) x Pennydown Xclusive (BSH ns 11)
339 BSH ns 11 FI SK RX 15 Valentino Moon Sissi, CZ Uros Avoin Ulrika Eriksson EX1 CAC
Aragon Antlia, CZ (BSH ns 11) x Nimeesha Nay Bell Arden, SK (BSH ns 11)
340 BSH ns 11 FI SK RX 15 FI*EmeraldCharm Silver Varvara Naaras Avoin Ulrika Eriksson EX1 CAC BIV
Blue golden Inari de Maneki Neko (BSH ay 11) x Pennydown Elmira (BSH ns 11)
341 BSH ns 11 FI SRK LO FI*Gnome's Britannia Silver Uros Grand International Premior Ulrika Eriksson EX1 CAPS
Petit Prince vum Rousegaard*CH (BSH ns 11) x EST*Harmony Devianti (BSH ns 11)
342 BSH ns 11 FI SRK LO 14 FI*Helmiinan Kultakäpälä Uros Premior Ulrika Eriksson EX1 CAPIB
S*Esteticas Arthur (BSH ns 11) x FIN*Gnome's Epsilon Indi (BSH ns 11)
343 BSH ns 22 62 FI SK LO 15 FI*Rhinestone's Silver Iona Naaras Avoin Satu Hämäläinen EX1 CAC
Britz Buster Jaxx (BSH ns 22) x FI*Rhinestone's Sweet Illusion (BSH n 22)
344 BSH ns 22 64 FI SRK RX 13 Princeton de Noble*LV Uros Champion Satu Hämäläinen EX1 CACIB BIV
Xanrey Obkemani (BSH ns 22) x Luella de Noble*LV (BSH ns 22)
345 BSH ns 22 64 FI SK RX 15 Vale of Proud's Honeybee Naaras Pennut 4-7 kk Satu Hämäläinen EX2
Cats of Thrones Aris (BSH ns 22) x Blondi de Broeckloni (BSH ns 24)
346 BSH ns 22 64 FI SK RX 15 Vale of Proud's Ichona Naaras Pennut 4-7 kk Satu Hämäläinen EX1 NOM
Brass Band de Broeckloni (BSH ns 22) x Vale of Proud's Rush Hour (BSH ns 22)
347 BSH ay 11 FI SK RX 15 FI*EmeraldCharm XOXO Uros Nuoret 7-10 kk Satu Hämäläinen EX1 NOM
Blue golden Inari de Maneki Neko (BSH ay 11) x FI*EmeraldCharm Lovable Lucy (BSH ny 11)
348 BSH ay 11 FI SRK RX 14 FI*EmeraldCharm Plump Pantagruel Uros Kastraatti Satu Hämäläinen EX1 CAP
Blue golden Inari de Maneki Neko (BSH ay 11) x FI*EmeraldCharm Fleur Fortune (BSH ay 11)
349 BSH a 03 FI SK LO 14 FI*Rhinestone's Wild Edric Uros Avoin Britta Busse EX1 CAC
FI*Rhinestone's Gaynor (BSH e 02) x FI*Rhinestone's Secret Dream (BSH c)
350 BSH d 03 FI SK LO 15 FI*Rhinestone's Stud Muffin Uros Nuoret 7-10 kk Carin Sahlberg EX1
Skellum Becket (BSH a 03) x FI*Bumblebrits Dear Prudence (BSH f)
351 BSH b 33 FI SK LO 15 FI*RoundFace's La Bella Durmiente Naaras Nuoret 7-10 kk Carin Sahlberg EX1
Jefry Fond Treasure (BSH bs) x FI*SamBelle's Dolce Vita (BSH n 33)
352 BUR n FI SRK LO FI*Karvanverran JouluTaika Naaras Grand International Champion Britta Busse EX1 CACS
FI*Genuina O'Boy Oliver (BUR b) x FI*Karvanverran Kalevantuli (BUR a)
353 BUR n FI SK LO 15 FI*Lilac's HRH King Hassan Uros Nuoret 7-10 kk Britta Busse EX1
FI*Bumpulina Wilberforce (BUR n) x FI*Lilac's Esmeralda Gypsygirl (BUR n)
354 BUR n RU*Aldis Yemma *** Naaras Nuoret 7-10 kk Britta Busse Abs
RU*Aldis Odysseus *** (BUR n) x IC RU*Aldis Fabia *** (BUR c)
355 BUR n FI SK LO 15 FI*Almond's Freyja Naaras Pennut 4-7 kk Britta Busse EX3
Bjelke's Givenchy (BUR n) x Rumba Quintessential (BUR j)
356 BUR n FI SK LO 15 FI*Feirefiz Pour Some Sugar On Me Naaras Pennut 4-7 kk Britta Busse EX2
FI*Seirene Rafiki (BUR n) x FI*Feirefiz Diamonds And Rust (BUR g)
357 BUR n LV*Forsland Nargiz, JW Naaras Pennut 4-7 kk Britta Busse EX1 BIV
GIC LV*Forsland Fabio, JW (BUR n) x UA*Oktarin Grosellina, JW (BUR a)
358 BUR n FIN SRK LO FIN*Niorun Billie Holiday Naaras Supreme Premior Britta Busse KM BIV NOM
FIN*Aberwyn Jin Shiro (BUR n) x FIN*Almond's Niorun (BUR b)
358 BUR n FIN SRK LO FIN*Niorun Billie Holiday Naaras Veteraani Fabio Brambilla 1 NOM BIS
FIN*Aberwyn Jin Shiro (BUR n) x FIN*Almond's Niorun (BUR b)
359 BUR n FI SRK LO FI*Millamarin Hoo Moilanen Uros International Premior Britta Busse EX1 CAGPIB
Bjelke's Niilo (BUR b) x FIN*Arbiter Esterina (BUR a)
360 BUR n FI SRK LO 13 Bjelke's Givenchy Uros Kastraatti Britta Busse EX1 CAP
Bjelke's Ali Baba (BUR n) x Taiko Charlesbur, CZ (BUR f)
360 BUR n FI SRK LO 13 Bjelke's Givenchy Uros Siitos Rotukirjaus Kissaliitto
Bjelke's Ali Baba (BUR n) x Taiko Charlesbur, CZ (BUR f)
361 BUR a FI SRK LO 13 FI*Karvanverran Esme Azul Naaras International Champion Ulrika Eriksson EX1 CAGCIB BIV
FI*Oliivian Zephyr Six (BUR a) x FI*Karvanverran JouluTaika (BUR n)
362 BUR a FI SK LO 15 FI*Purmelita's Camry Uros Avoin Ulrika Eriksson EX1 CAC NOM
FI*Arkhitekton Preludi (BUR n) x FI*Feirefiz Almost Easy (BUR n)
363 BUR a FI SK LO 15 FI*Korennon Kassiopeia Naaras Avoin Ulrika Eriksson EX2
Bjelke's Givenchy (BUR n) x FI*Korennon Suffeli (BUR a)
364 BUR a FI SK LO 15 FI*Purmelita's Carina Naaras Avoin Ulrika Eriksson EX1 CAC
FI*Arkhitekton Preludi (BUR n) x FI*Feirefiz Almost Easy (BUR n)
365 BUR a RU*Aldis Lucia *** Naaras Avoin Ulrika Eriksson Abs
RU*Aldis Yogi *** (BUR n) x RU*Aldis Elizabeth *** (BUR c)
366 BUR a FI SK LO 15 FI*Purrlein Aristocat Berlioz Uros Nuoret 7-10 kk Ulrika Eriksson EX1 NOM
FI*Karvanverran Feirefiz (BUR c) x FI*Karvanverran JouluTaika (BUR n)
367 BUR b FI SK LO 14 Zaffiro Kratti Uros International Champion Satu Hämäläinen EX1 CAGCIB BIV
Zaffiro Qurido (BUR e) x Nika Magic Valley*RU (BUR b)
368 BUR b FI SK LO 14 FI*Mama-Alcialon Father's Son Uros Champion Satu Hämäläinen EX1 CACIB
FI*Aficats Don't Mess With ME! (BUR b) x FI*Shu-Shun Talven Prinsessa (BUR b)
369 BUR b FI SK LO 15 FI*ZirCat's James Bond Uros Avoin Satu Hämäläinen EX1 CAC
FI*ZirCat's Grand Canyon (BUR n) x FI*ZirCat's Imagine Dragons (BUR c)
370 BUR b FI SRK LO FI*Aficats Don't Mess With ME! Uros International Premior Satu Hämäläinen EX1 CAGPIB
FI*Seirene Nabucco (BUR a) x FI*Mama-Alcialon Diamond Diva (BUR f)
370 BUR b FI SRK LO FI*Aficats Don't Mess With ME! Uros Siitos Rotukirjaus Kissaliitto
FI*Seirene Nabucco (BUR a) x FI*Mama-Alcialon Diamond Diva (BUR f)
371 BUR c IC RU*Aldis Fabia *** Naaras International Champion Satu Hämäläinen Abs
NW, SC D*Flake v. Silvan, DSM, DVM *** (BUR c) x SC RU*Aldis Octavia *** (BUR c)
372 BUR d FI SK LO 15 FI*Feirefiz Love Bites Uros Pennut 4-7 kk Ulrika Eriksson EX1 NOM BIS
FI*Seirene Rafiki (BUR n) x FI*Feirefiz Diamonds And Rust (BUR g)
373 BUR e FI SK LO 15 FI*Feirefiz Mayhem Uros Nuoret 7-10 kk Carin Sahlberg EX1 NOM BIS
FI*Karvanverran Feirefiz (BUR c) x FI*Feirefiz Diamonds And Rust (BUR g)
374 BUR f FI SK LO 14 FI*Almond's Ella Fitzgerald Naaras International Champion Carin Sahlberg DISQ AGR.
Bjelke's Givenchy (BUR n) x Rumba Quintessential (BUR j)
375 BUR f FI SK LO 15 FI*Enjoy Brienne of Tarth Naaras Avoin Carin Sahlberg EX1 CAC
S*Lovestory's Triumph Tiger (BUR n) x FIN*Seirene Justify My Love (BUR g)
376 BUR f Sacredspirit Serengeti of Kisu Umi*RU *** Naaras Avoin Carin Sahlberg Abs
Sacredspirit Jean Michel *** (BUR a) x Sacredspirit Honey Moon *** (BUR h)
377 BUR g FIN SRK LO FIN*Seirene Justify My Love Naaras International Premior Carin Sahlberg Abs
DK*Abéné's Gucci (BUR c) x FIN*Seirene Hokkuspokkus (BUR f)
377 BUR g FIN SRK LO FIN*Seirene Justify My Love Naaras Veteraani Fabio Brambilla Abs
DK*Abéné's Gucci (BUR c) x FIN*Seirene Hokkuspokkus (BUR f)
378 BUR h FI SRK LO 14 FI*Enjoy Queen of Puddings Naaras Avoin Ulrika Eriksson EX1 CAC NOM
FI*Enjoy Candy Cane (BUR d) x FI*Seirene Material Girl (BUR b)
379 BUR h FI SK LO 15 FI*Pikkukuun Dear Tinkerbell Naaras Avoin Ulrika Eriksson EX2
FI*Aficats Don't Mess With ME! (BUR b) x FI*Pikkukuun Biscuit (BUR h)
380 BUR h FI SK LO 15 FI*Pikkukuun Daisy Doo Naaras Kastraatti Ulrika Eriksson EX2
FI*Aficats Don't Mess With ME! (BUR b) x FI*Pikkukuun Biscuit (BUR h)
381 BUR h FI SRK LO FI*Shu-Shun Kaunis Minea Naaras Kastraatti Ulrika Eriksson EX1 CAP NOM
FIN*Kaiuksen Bruno (BUR d) x FIN*Shu-Shun Misty Dawn (BUR b)
382 EUR n FIN SRK RX FIN*Pikku-Piun Kultamuru Naaras Premior Satu Hämäläinen EX1 CAPIB
FIN*Pikku-Piun Akrakadabra (EUR n) x FIN*Pikku-Piun Domina (EUR a)
383 EUR n FI SK RX 14 FI*Sireenin Aamunkoi Naaras Kastraatti Satu Hämäläinen EX1 CAP
FI*Pinkkitassun Brunetto (EUR n 22) x Siiri (EUR f)
384 EUR a FI SRK LO FI*Kissakallion Nadianna Naaras Grand International Champion Satu Hämäläinen EX1 CACS
FIN*Untuvan Uskomaton Uutinen (EUR a) x FIN*Kissakallion Jasminda (EUR g)
385 EUR d FI SRK RX 13 FI*Kassilan Suviyön Shamaani Uros International Champion Ulrika Eriksson EX1 CAGCIB
Maahinen (EUR d) x FI*Honey's Merinque (EUR g 23)
386 EUR e FI SK RX 15 FI*Vinhaviiksen Salarakas Uros