KES-KIS 69. kansainvälinen kissanäyttely 15.02.2014
Järjestävä yhdistys Keski-Suomen kissayhdistys ry
Alkaa 15.2.2014 Loppuu 15.2.2014
Ilmoittautuminen alkaa 11.12.2013 Ilmoittautuminen loppuu 15.1.2014
Yleisöaika alkaa 10:00 Yleisöaika loppuu 16:00
Eläinlääkärintarkastus alkaa 8:00 Eläinlääkärintarkastus loppuu 9:30
Arvostelut alkavat 10:00 Vahvistuskirjeen julkaisupvm 3.2.2014
Kansainvälinen Kyllä Erikoisnäyttely Ei
Drive In -näyttely Ei Omistajat saavat esitellä kissansa Kyllä
Kissoja enintään 300  Näyttely on täynnä. Kategoriat 1, 2, 3, 4, Kotikissat
BreedBIS-rodut BreedBIS kissoja vähintään
Tilinumero
Sähköposti show@kissaliitto.fi
Paikka Keski-Suomen ravirata, Killerjärvi, Vesangantie 24, Jyväskylä
Toimihenkilöt Näyttelypäällikkö: Susanna Piispanen, susanna.piispanen@keskis.net, puh. 050 328 6888 (iltaisin). Näyttelysihteeri: Katja Kinnunen, katja@piupaws.net, puh. 0500 354 847. Pääassistentti: Kati Marjala, assistentit@keskis.net. Myyntipaikat ja rotupöydät: Piritta Häkkinen, pirittanen@gmail.com, puh. 040 965 0705
Lisätietoja Leimakortit lähetetään välittömästi ilmoittautumisen yhteydessä osoitteeseen: Katja Kinnunen, Karrinkatu 13 A 1, 20320 Turku. Kirjoita leimakorttiin sillä ilmoitettavan kissan nimi ja näyttelyn päivämäärä. Epävirallinen lisäluokka la 15.2. Happy couple - pariskunta. Tähän luokkaan voi ilmoittaa kissapariskunnan, jolla on yhteisiä jälkeläisiä (poikkeuksena kotikissat, jotka voivat kilpailla pariskuntana ilman yhteisiä jälkeläisiä). Jokainen kissa voi kilpailla vain yhden kerran. Erikoisluokkaan voi ilmoittaa vain näyttelyyn ilmoitetun kissan. Ilmoittautuminen erikoisluokkaan: Pariskuntaluokkaan ilmoittaudutaan sähköpostilla Piritta Häkkiselle samassa aikataulussa näyttelyilmoittautumisten kanssa osoitteeseen: pirittanen@gmail.com. Luokkamaksu 10 euroa/arvostelu (pari) maksetaan näyttelymaksun yhteydessä ja maksua ei palauteta. HUOM! Luokkaan ilmoitettavan parin omistajien tulee sopia etukäteen, KUMPI ilmoittaa ja maksaa luokan.

Yhteenveto ilmoittautumisista

Kategoria Ilmoittautuneita
1 82
2 84
3 85
4 58
Kotikissat 11
Yhteensä 320

Suodata näytettäviä tuloksia alla olevilla valinnoilla.

Suodata näytettäviä tuloksia alla olevilla valinnoilla.

Nro EMS-koodi Rekisterinumero Nimi Sukupuoli Luokka Tuomari Tulos
ABY n FI SRK LO Felix of Wonderlove Uros Siitos
Berenetto Banderas (ABY n) x Donatella of Wonderlove (ABY n)
BRI n FI SRK LO S*Applecat Spider Uros Siitos Rotukirjaus Kissaliitto
S*Sagorikets Nemo (BSH d 24) x Prima Vera Small Panther*CH (BSH a)
NFO I / NFO n FI SRK LO FI*Heinuntuvan Konsta Uros Siitos Rotukirjaus Kissaliitto
FIN*Tähtitassun Lucky Star (NFO n 09 24) x S*Rockringen's Lucky Lips (NFO n 09)
1 EXO n 23 FI SRK LO 13 FI*Sabrimin La Vie Est Belle Naaras Avoin Lone Lund EXO n 24
FIN*Sabrimin Boogie Woogie (PER n 24) x Ark Star Shakira (EXO n 03 24)
2 EXO g 03 FIN SRK RX FIN*Onnimannin Cute and Funny Naaras Supreme Premior Lone Lund KM
FIN*Onnimannin Always Happy (PER a 02) x FIN*Nipsu-Nappulan Amelie (EXO g 03 24)
2 EXO g 03 FIN SRK RX FIN*Onnimannin Cute and Funny Naaras Veteraani Donatella Mastrangelo 1 NOM BIS
FIN*Onnimannin Always Happy (PER a 02) x FIN*Nipsu-Nappulan Amelie (EXO g 03 24)
3 PER w 62 FI SRK LO 14 S*Headturners Winter Kills Uros Pennut 4-7 kk Lone Lund EX1 NOM BIS
Parti Wai Renaissance (PER w) x Artemis Mystique of Headturners (PER n 02 21)
4 PER d FI SRK LO FI*BlueIce's Roma Uomo Uros Supreme Champion Lone Lund KM
Midas Wicked Cool (PER n) x FIN*BlueIce's My Fair Lady (PER e 24)
5 PER d FI SRK LO FI*Sabrimin Prince Uros Grand International Champion Lone Lund Abs
DK*Star Wars Mace Windu of Mandrake (PER n) x FIN*Sabrimin Mamma Mia! (PER d)
6 PER gs FI SRK LO EE*Sandrine Farfalla Arinnitti Naaras Avoin Lone Lund EX1 CAC
EE*Quentin Arinnitti (PER e) x EE*Chenonceau Arinnitti (PER ns)
7 PER g 22 FI SRK LO FI*Vanilla-Star Diorissimo Naaras Supreme Champion Lone Lund KM NOM BIS
Haendel's Imhotep (PER e) x FIN*Vanilla-Star Fruitcake (PER f 22)
8 PER g 22 FIN SRK LO FIN*Precious Kiss From a Rose Naaras Supreme Premior Lone Lund KM NOM BIS
FIN*Precious Harley-D (PER n) x Fizgeralt Kiss 4 Precious (PER g 22)
9 PER n 23 FI SRK LO 14 Byron Soldeserto Uros Pennut 4-7 kk Lone Lund PER n 24
Hotis Cynder*PL (PER e 03) x Joko of Dendy Dinasty (PER n)
10 PER d 24 FIN SRK LO FIN*BlueIce's Warwick Uros Kastraatti Lone Lund EX1 CAP NOM BIS
Sumava's Zigor (PER d 22) x FIN*BlueIce's Must B Love (PER g 24)
11 PER n 01 62 FI SRK LO 13 FI*Dirlandan JinJang Uros Nuoret 7-10 kk Lone Lund EX1 NOM BIS
Toy Tricksy Zorro (PER n 02) x FIN*Dirlandan Cappuccino (PER f 03)
12 PER a 02 62 FI SRK LO 14 Agaro Pers Fenix Uros Avoin Lone Lund EX1 CAC NOM BIS
Panda Pers Red-Tiger (PER d 02 21) x Love Face Look at Me of Agaro Pers (PER a 03)
13 PER f 02 21 62 FI SRK LO FI*Mimosan If Only You Naaras International Champion Lone Lund EX1 CAGCIB
S*Athelstones Blackout (PER n) x A*Heaven Sent Petite Fleur (PER f 03 23)
14 PER f 03 FI SRK LO 14 Betty Soldeserto Naaras Pennut 4-7 kk Lone Lund EX1
Hotis Cynder*PL (PER e 03) x Joko of Dendy Dinasty (PER n)
15 PER e 33 FI SRK RX 13 Benua Gizelle Naaras Nuoret 7-10 kk Lone Lund EX1
Nu Art O'Neil Bobby of Benua (PER e 33) x Benua Shining Tais (PER g 33)
16 PER n 21 33 FI SRK LO 13 Sinihuiskan Baldo Bandito Uros Nuoret 7-10 kk Lone Lund Abs
Catbery Tail Ditto (PER d 21 33) x Sinihuiskan Rihanna (PER f 22)
17 PER d 21 33 FI SRK LO Sinihuiskan Aryanna Naaras Avoin Lone Lund EX1 CAC
Catbery Tail Ditto (PER d 21 33) x Sinihuiskan Siiri-Sibrina (PER f 33)
18 PER e 21 33 FI SRK LO FI*Yashar's Åskari Ålematon Uros Grand International Champion Lone Lund EX1 CACS
Sinihuiskan Lothar (PER a) x FI*Yashar's Tytti Tinttaraaraa (PER g 21 33)
19 PER g 21 33 FI SRK RX FI*Siricat's Ofeliina Naaras Grand International Premior Lone Lund EX1 CAPS
Almigry OK Corral (PER e 33) x FIN*Siricat's Nana Nicola (PER b 21 33)
20 ACL VIII / ACL ns 02 21 64 FI SRK LO 13 FI*Dezzicat's Estinto EzeCurl Naaras Nuoret 7-10 kk Olga Komissarova EX1
FI*Dezzicat's Conamore CupCurl (ACL ns 02) x FIN*Siriuksen UmaCurl (ACL ns 03 22)
21 ACL VIII / ACL ns 03 FI SRK LO 13 FI*Ramandan Renesmee Naaras Pennut 4-7 kk Olga Komissarova EX1
FI*Dezzicat's Brilante BixCurl (ACS ns 03) x FI*Siriuksen EarthaKittCurl (ACL n 33)
22 ACS V / ACS g 24 FI SRK RX FI*Trollin Hupsu Naaras Avoin Olga Komissarova EX1 CAC
FI*Murmelin Bingo (ACL n 24) x FI*Trollin Rita H (ACS ds 03 24)
23 ACS VIII / ACS ns 03 FI SRK RX FI*Dezzicat's Brilante BixCurl Uros Grand International Champion Bjarne Wikström EX1 CACS
FI*Dezzicat's Allegro AceCurl (ACS ns 03 24) x Jovilga*LT EL QUEEN (ACL f 02 21)
24 ACS VIII / ACS ns 03 24 FI SRK RX 13 FI*Dezzicat's Feroce FieCurl Naaras Pennut 4-7 kk Bjarne Wikström EX1
FI*Dezzicat's Dimolto DonCurl (ACL ns 03 24) x CharmingCurl Kimberli (ACS ns 24)
25 MCO II / MCO a 09 FI SRK LO FI*HoneyCoon's Kiss 'N' Run Naaras Avoin Olga Komissarova EX1 CAC
Iggy Pop z Matrixu, CZ (MCO a) x FIN*HoneyCoon's Sweet Romance (MCO as 09 22)
26 MCO II / MCO n 09 FI SRK LO 13 FI*Daybreak's Gonzales Uros Nuoret 7-10 kk Olga Komissarova EX1
DK*Coogan's Willy Wonka (MCO n 22) x Hello Dolly Maccala*PL (MCO fs 03)
27 MCO III / MCO n 23 FI SRK LO DK*Amistia's Samson Uros Grand International Champion Sarah Johnson EX1 CACS
Løve Hulen's Code Red (MCO d 22) x DK*Amistia's Jezabel Zebra (MCO ns 23)
28 MCO III / MCO n 22 FI SRK LO FI*Escape's Union Rose Naaras International Champion Sarah Johnson EX1 CAGCIB
FIN*NomenEst Jupiter Jones (MCO a 09 22) x FIN*Escape's Nelly Furtado (MCO n)
29 MCO III / MCO n 22 FI SRK LO 13 FI*Pikkumetsän Robb Stark Uros Nuoret 7-10 kk Sarah Johnson EX1 BIV
FI*Pikkumetsän Wundersam (MCO n) x FI*Pikkumetsän Xtra-Beauty (MCO f 09 22)
30 MCO VII / MCO ns 22 FI SRK LO 13 FI*Fiarosa Nuuskamuikkunen Uros Pennut 4-7 kk Sarah Johnson MCO ns 22/VII
FI*Cavall's Nuuska Muikkunen (MCO n 22) x FI*Fiarosa maine Marianne (MCO ns 22)
31 MCO III / MCO n 22 FIN SRK LO FIN*Chamberlain Is There Truth Uros Supreme Premior Sarah Johnson KM NOM
Koontucky Sandstorm-of-Chamberlain (MCO n 09 23) x FIN*Chamberlain Zebra Crossing (MCO ns 22)
31 MCO III / MCO n 22 FIN SRK LO FIN*Chamberlain Is There Truth Uros Veteraani Sebastian Pruchniak 1 NOM BIS
Koontucky Sandstorm-of-Chamberlain (MCO n 09 23) x FIN*Chamberlain Zebra Crossing (MCO ns 22)
32 MCO III / MCO n 22 FI SRK LO FI*Hiesun Angels Kiss Naaras Kastraatti Sarah Johnson EX1 CAP
FI*Maikkilan Minnesota (MCO ns 22) x FIN*Maikkilan Selma (MCO g 23)
33 MCO IV / MCO n 03 22 FI SRK LO FI*Pikkumetsän Wunderweib Naaras Grand International Champion Sebastian Pruchniak EX1 CACS NOM BIS
FIN*Escape's Arch Enemy (MCO a 03 22) x Justcoons Hera Luno (MCO n 09 22)
34 MCO IV / MCO n 09 22 FI SRK LO FI*Merrymakers Amazing Adonis Uros Champion Sebastian Pruchniak EX1 CACIB
PL*Dark Age Queretaro Coon (MCO n 22) x FIN*Winnercoons Haley Hurricane (MCO ns 09 22)
35 MCO IV / MCO n 03 22 FI SRK LO FI*Daybreak's Euphoria Uros Avoin Sebastian Pruchniak EX1 CAC
A*Winerau's Louis (MCO ds 09 22) x Lykken Rosalyn By The Sea (MCO f 09 22)
36 MCO IV / MCO n 03 22 FI SRK LO 13 FI*NineTales E.T. Go Home Uros Nuoret 7-10 kk Sebastian Pruchniak EX2
FI*NineTales Big Show (MCO d 09 22) x FI*Pikkumetsän Wundervoll (MCO n 09)
37 MCO IV / MCO n 09 22 FI SRK LO 13 FI*Pikkumetsän Khal Drogo Uros Nuoret 7-10 kk Sebastian Pruchniak EX1 BIV NOM
FI*Pikkumetsän Wundersam (MCO n) x FI*Pikkumetsän Xtra-Beauty (MCO f 09 22)
38 MCO IV / MCO n 09 22 FI SRK LO FI*NineTales Bling Bling Uros International Premior Sebastian Pruchniak EX1 CAGPIB
FI*Goldenstream's Remy Martin (MCO n 03 22) x Xandra Sky Beyrouth, CZ (MCO f 22)
39 MCO IV / MCO n 03 22 FI SRK LO S*Carpe Feline's Zirenius Uros Kastraatti Sebastian Pruchniak EX1 CAP
The Dorsai Hunters World Dravash (MCO ns 01 21) x S*Vassundas Rapunsel (MCO f 09 22)
40 MCO V / MCO e 22 FI SRK LO FI*Valier's Yave Naaras Champion Sebastian Pruchniak Abs
FIN*Cherry's Maine Oringo (MCO e 23) x FIN*Unikuun Mouling Rouge (MCO f 22)
41 MCO V / MCO d 22 FI SRK LO 13 FI*Fiarosa Maine Romeo Uros Nuoret 7-10 kk Sebastian Pruchniak VG2
FI*Cavall's Nuuska Muikkunen (MCO n 22) x FI*Fiarosa Maine Way (MCO f)
42 MCO V / MCO d 22 FI SRK LO 13 FI*SolarWind's Dionysos Uros Nuoret 7-10 kk Sebastian Pruchniak EX1
Magic Lake Silver Plush (MCO ns 09 22) x FI*SolarWind's Anukis (MCO fs 09 24)
43 MCO V / MCO g FI SRK LO 13 FI*DraCoon Adore Me Henrietta Naaras Määrittely Bjarne Wikström MCO g 09/VI
IT*Leaena Più Stile (MCO d 24) x FI*Cherry's Maine Jina (MCO n 22)
43 MCO VI / MCO g 09 FI SRK LO 13 FI*DraCoon Adore Me Henrietta Naaras Pennut 4-7 kk Olga Komissarova EX1
IT*Leaena Più Stile (MCO d 24) x FI*Cherry's Maine Jina (MCO n 22)
44 MCO VI / MCO d 09 23 FI SRK LO FI*Marskin Axelian Micolet Uros Avoin Olga Komissarova EX2
FIN*Luna-Purr Final Breakthru (MCO n 09 23) x FI*Alohacoons Brianna (MCO d 09 22)
45 MCO VI / MCO d 09 FI SRK LO FI*Avericoon Lorena Delux Uros Avoin Olga Komissarova EX1 CAC
Pillowtalk's Simba (MCO d 09 22) x Langstteich's Evviva Lorena (MCO g 22)
46 MCO VI / MCO f 03 22 FI SRK LO 13 FI*Enzahin Shades of Gray Naaras Nuoret 7-10 kk Olga Komissarova EX1 BIV NOM
S*Carpe Feline's Zirenius (MCO n 03 22) x DK*Pleione's Ayla (MCO f)
47 MCO VI / MCO d 09 22 FI SRK LO 13 Makarena Perfect Basteta*LT Naaras Nuoret 7-10 kk Olga Komissarova Abs
Hadas Perfect Basteta*LT (MCO d 22) x Alwaro Inna Polaris*PL (MCO f 09 22)
48 MCO VI / MCO d 09 22 FI SRK LO FI*Laramillan Jimbo Jones Uros Kastraatti Olga Komissarova EX1 CAP
S*Stortassen's Picasso (MCO n 09 22) x FI*Laramillan Helmi-Lilja (MCO f 09 22)
49 MCO e 02 21 FI SRK LO FI*RoseLion's Altaica Uros Kastraatti Olga Komissarova EX2
FIN*MiuMix Itty-Bitty Putty Cat (MCO n 03 23) x FIN*SolarWind's Miranda (MCO g 22)
50 MCO VII / MCO ns 22 FI SRK LO FI*SolarWind's Atlas Uros Supreme Champion Bjarne Wikström KM BIV
FIN*Pikkumetsän Coon-Quantum (MCO e 22) x FIN*Starmaker's Justyna (MCO ns 22)
51 MCO VII / MCO ds 22 FI SRK LO DK*Amistia's Untold Truth Uros International Champion Bjarne Wikström EX1 CAGCIB
FIN*Chamberlain Is There Truth (MCO n 22) x DK*Amistia's Eternal Flame (MCO gs 22)
52 MCO VII / MCO fs 22 FI SRK RX 13 FI*Mostlycats Black Pearl Naaras Nuoret 7-10 kk Bjarne Wikström EX1
FIN*Rotcat Chibbo (MCO ns 09 22) x Cleo Majori Perla Annaru*PL (MCO d 22)
53 MCO VII / MCO as FI SRK LO 13 FI*Fiarosa Maine Haisuli Uros Pennut 4-7 kk Bjarne Wikström EX1
FI*Cavall's Nuuska Muikkunen (MCO n 22) x FI*Fiarosa maine Marianne (MCO ns 22)
54 MCO VII / MCO ns FI SRK LO FI*KorpiCoon's Tenho Uros Premior Bjarne Wikström EX1 CAPIB
DK*AntoCat's Golden Silverboy (MCO ds 22) x FI*KorpiCoon's Oliivi (MCO n)
55 MCO VIII / MCO ns 09 FI SRK LO FI*HoneyCoon's Black Sabbath Uros International Champion Sarah Johnson EX1 CAGCIB BIV
Iggy Pop z Matrixu, CZ (MCO a) x FIN*HoneyCoon's Little Doll (MCO ns 03)
56 MCO VIII / MCO ns 09 22 FI SRK LO FI*Halden coon's Zuzen Naaras Avoin Sarah Johnson EX1 CAC
S*Stortassen's Picasso (MCO n 09 22) x FI*Halden coon's Tara (MCO ns 09)
57 MCO VIII / MCO ns 09 22 FI SRK LO 13 PT*Artsycats Lucy in the Sky Naaras Nuoret 7-10 kk Sarah Johnson EX1
Nascat Pole Position of Artsycats (MCO ns 03 22) x Sisika Canary Hunter (MCO ns 22)
58 MCO VIII / MCO ds 09 22 FI SRK LO FI*HoneyCoon's Thief Of Hearts Uros International Premior Sarah Johnson EX1 CAGPIB
Battle Creek's X'Uta Pendragon (MCO n 09 22) x FIN*Starmaker's Secret Garden (MCO fs 09 22)
59 MCO IX / MCO w 62 FI SRK LO FI*NomenEst Blonde Venus Naaras Avoin Sarah Johnson Abs
FIN*Escape's Mokoma (MCO w) x FIN*NomenEst Priscilla Black (MCO n)
60 MCO IX / MCO w 64 FI SRK LO 13 FI*Lobellan Iida Naaras Nuoret 7-10 kk Sarah Johnson VG1
DK*Krammekatten Basil (MCO ns 09 22) x Sheercats' Alice-D (MCO w)
61 NFO I / NFO n FI SRK LO FI*Heinuntuvan Konsta Uros Supreme Champion Sarah Johnson KM NOM
FIN*Tähtitassun Lucky Star (NFO n 09 24) x S*Rockringen's Lucky Lips (NFO n 09)
62 NFO I / NFO n FI SRK LO FI*Tähtitassun Mustang Uros International Champion Sarah Johnson EX1 CAGCIB
FIN*FoxyPaw's Icebreaker (NFO w) x FIN*NariNetta's Wild Riviera (NFO n 22)
63 NFO II / NFO n 09 FI SRK LO 13 Perun's Hit The Road Jack Uros Nuoret 7-10 kk Sarah Johnson Abs
NL*Titran's Magnus Maximus (NFO n 03 24) x NL*Titran's Yacarola (NFO fs 09)
64 NFO III / NFO n 22 FI SRK LO FI*FoxyPaw's Trick Bag Uros Supreme Champion Sebastian Pruchniak Abs
S*Kullehoppans Vidar (NFO n 09 22) x FIN*FoxyPaw's Bibbity-Boo (NFO n 09 22)
65 NFO III / NFO n 22 FI SRK LO FI*Meadowpaws Night Rambler Uros Avoin Sebastian Pruchniak EX1 CAC BIV NOM BIS
Elrond Sirkad*PL (NFO a 24) x FI*Meadowpaws Vivace (NFO n 09 22)
66 NFO III / NFO n 22 FI SRK LO FI*Tähtitassun Päivänsäde Naaras Avoin Sebastian Pruchniak EX1 CAC
FIN*FoxyPaw's Icebreaker (NFO w) x FIN*NariNetta's Wild Riviera (NFO n 22)
67 NFO III / NFO n 24 FI SRK LO 13 FI*Jarraun's Skog Arneot Uros Pennut 4-7 kk Sebastian Pruchniak EX1 NOM
FI*Heinuntuvan Konsta (NFO n) x FI*Tähtitassun Aurinkoinen (NFO n 09 24)
68 NFO III / NFO n 24 FI SRK LO 13 FI*Jarraun's Skog Anrid Naaras Pennut 4-7 kk Sebastian Pruchniak EX1
FI*Heinuntuvan Konsta (NFO n) x FI*Tähtitassun Aurinkoinen (NFO n 09 24)
69 NFO III / NFO n 24 FI SRK LO FI*Tähtitassun Bertil Uros Supreme Premior Sebastian Pruchniak KM NOM
FIN*FoxyPaw's Icebreaker (NFO w) x FIN*Heinuntuvan Olga Maria (NFO f 03 23)
70 NFO III / NFO n 22 FI SRK LO FI*Pörkarvan OzzyOsbourne Uros International Premior Sebastian Pruchniak EX1 CAGPIB
Ennio De Khazad-Dûm (NFO n 23) x FIN*Pörkarvan HocHabet (NFO n 23)
71 NFO IV / NFO n 09 22 FI SRK LO FI*Nalle-Puhin Samsonite Man Uros Champion Bjarne Wikström EX1 CACIB BIV
FIN*Huiskulan Clemens (NFO a 09 24) x S*Nenya's Shadowcat (NFO n 03 24)
72 NFO IV / NFO a 09 24 FI SRK LO FI*Nalle-Puhin Girl On Fire Naaras Champion Bjarne Wikström EX1 CACIB
FIN*Huiskulan Clemens (NFO a 09 24) x S*Nenya's Shadowcat (NFO n 03 24)
73 NFO IV / NFO n 09 24 FI SRK LO 13 FI*Jarraun's Skog Asgard Uros Pennut 4-7 kk Bjarne Wikström EX1
FI*Heinuntuvan Konsta (NFO n) x FI*Tähtitassun Aurinkoinen (NFO n 09 24)
74 NFO IV / NFO a 09 24 FI SRK LO FI*Hirmuinen Aleksanteri Suuri Uros Grand International Premior Bjarne Wikström EX1 CAPS NOM
FIN*Huiskulan Clemens (NFO a 09 24) x FIN*Kirsikan Iines (NFO n 03 24)
75 NFO IV / NFO n 03 24 FIN SRK LO FIN*Kirsikan Iines Naaras Grand International Premior Bjarne Wikström EX1 CAPS
FIN*Tähtitassun Rosvo-Roope (NFO a 03 23) x FIN*Kirsikan HelmiLiina (NFO n 03 22)
76 NFO V / NFO f FI SRK LO FI*Lolcat's Rose Naaras Champion Olga Komissarova EX1 CACIB
FI*BlackOnyx Indigo (NFO n) x FIN*Lolcat's Padme (NFO f 24)
77 NFO V / NFO d 24 FI SRK LO 13 FI*Jarraun's Skog Bergthor Uros Pennut 4-7 kk Olga Komissarova EX1 NOM BIS
FI*Heinuntuvan Konsta (NFO n) x FI*Kattskogens Alma (NFO f 09 23)
78 NFO VI / NFO d 03 FI SRK LO FI*Hopeahännän Pablo Picasso Uros Supreme Champion Sarah Johnson KM BIV
DK*Morgunstrálan's Hot'n Sweet (NFO n 09) x FIN*Hopeahännän Harley Quinn (NFO fs 09)
79 NFO VI / NFO d 09 FI SRK LO FI*Kultahuiskan Isabella Naaras Champion Sarah Johnson EX1 CACIB NOM
FI*Tähtitassun Daniel (NFO d 24) x FI*Kultahuiskan Geisha (NFO f 03)
80 NFO VI / NFO f 03 22 FI SRK LO 13 FI*Hopeahännän SerafinaPekkala Naaras Pennut 4-7 kk Sarah Johnson EX1
Muffin's James Potter (NFO ns 09 23) x FI*Hopeahännän Fede Galizia (NFO g 03)
81 NFO VI / NFO f 09 24 FI SRK LO FI*Felicis Enna Naaras International Premior Sarah Johnson Abs
FIN*Godfather's Ziggy Stardust (NFO e 09) x FIN*Heinuntuvan Kreetta (NFO n 09 22)
82 NFO VI / NFO d 03 FI SRK LO FI*Kultahuiskan Iisakki Uros Premior Sarah Johnson EX1 CAPIB
FI*Tähtitassun Daniel (NFO d 24) x FI*Kultahuiskan Geisha (NFO f 03)
83 NFO VII / NFO ns FI SRK LO FI*Mirkulan Gildor Inglorion Uros Avoin Sebastian Pruchniak EX1 CAC
FI*Dream-World's Typhoon (NFO d 24) x FIN*Mirkulan Bella Cullen (NFO as 23)
84 NFO VII / NFO ds 22 FI SRK LO FI*Kultamurun Mon Amour Naaras Avoin Sebastian Pruchniak EX1 CAC
FI*Dream-World's Typhoon (NFO d 24) x FI*ArcticWilds Amamos La Vida (NFO d 24)
85 NFO VIII / NFO fs 09 24 FI SRK LO FI*Katinkurun Katajanmarja Naaras Avoin Olga Komissarova EX1 CAC NOM
FI*FoxyPaw's Dusty Miller (NFO ds 24) x FIN*Tähtitassun Purr Iina (NFO f 03 23)
86 RAG n FIN SRK LO FIN*Popcornin Naughty Nella Naaras Champion Bjarne Wikström EX1 CACIB
S*Cheesericas Cantadou (RAG n) x FIN*Popcornin Heady Heidi (RAG n)
87 RAG n FI SRK LO FI*Minipeikon Mooses Uros Avoin Bjarne Wikström EX1 CAC
FI*Ruuskatin Bashful Bachelor (RAG b 04) x FIN*Fatdoll's Dionna (RAG a)
88 RAG n FI SRK LO 13 FI*Emija's Chanel Naaras Nuoret 7-10 kk Bjarne Wikström EX2
FI*Emija's Adonis (RAG a 04) x Taikatuulen India Song (RAG n)
89 RAG n FI SRK LO 13 FI*Snowrag Powder Puff Naaras Nuoret 7-10 kk Bjarne Wikström EX3
FI*Riverknee Quality Assurance (RAG n) x FI*Snowrag Diamond Dust (RAG a 04)
90 RAG n FI SRK LO 13 S*Mariamores O'Lala of Adonis Naaras Nuoret 7-10 kk Bjarne Wikström EX1 BIV
NO*Tranquil Adonis (RAG n 04) x S*Harmony BlueEye Rochelle (RAG n)
91 RAG a FI SRK LO 13 FI*Riverknee Zoltán King Uros Avoin Olga Komissarova EX1 CAC
Illerdolls Curufin (RAG a 03) x FI*Riverknee Kangaroo Ridge (RAG n)
92 RAG a FI SRK LO FI*MistyNight Dyna Naaras Avoin Olga Komissarova EX1 CAC
FI*MistyNight Augustus (RAG c) x FIN*Popcornin Naughty Nella (RAG n)
93 RAG a FIN SRK LO FIN*Mayapaw's Awesome Artemis Uros International Premior Olga Komissarova EX1 CAGPIB BIV
Gizmo Riegel-Raggies (RAG a 03) x FIN*Tammikatin Poutapilvi (RAG a 04)
93 RAG a FIN SRK LO FIN*Mayapaw's Awesome Artemis Uros Veteraani Sebastian Pruchniak 2
Gizmo Riegel-Raggies (RAG a 03) x FIN*Tammikatin Poutapilvi (RAG a 04)
94 RAG a FI SRK LO Dollyfella Big Big Man Uros International Premior Olga Komissarova EX2
FI*Maplehill's Captain Hook (RAG a) x FI*DollyCats Black Pearl (RAG n 04)
95 RAG a FI SRK LO FI*DivaDoll Grand Amadeus Uros Premior Olga Komissarova EX1 CAPIB
FIN*Celestial's DeepBlueSea (RAG a) x FI*Feel-X Hariolus (RAG a)
96 RAG b FI SRK LO FI*Celestial's Jaromir Jagr Uros Grand International Premior Bjarne Wikström EX1 CAPS
Kikicats Loverboy 4 Celestials (RAG n 04) x FIN*Celestial's DiamondGirl (RAG c)
97 RAG c FI SRK LO FI*Calamarin Queen Elisabeth Naaras Premior Sebastian Pruchniak EX1 CAPIB NOM
Moonlit Masquerade á Chardani*DK (RAG c 21) x S*Abayomis Nala de Calamarin (RAG a 04)
98 RAG d FI SRK LO FI*Lukanpuron Berharnd Uros International Champion Olga Komissarova EX1 CAGCIB
FI*Safireyes Honey (RAG a) x FI*Lukanpuron Aurora (RAG f)
99 RAG e FIN SRK LO FIN*Cat's-JM Bon-Boni Uros Grand International Champion Olga Komissarova EX1 CACS
S*Karvaturri's Busiga Bosse (RAG a) x FIN*Cat's-JM Prinses-Hänttis (RAG g)
100 RAG n 03 FI SRK LO FI*Celestial's Louis Dieudonné Uros Grand International Champion Olga Komissarova EX1 CACS
FIN*Celestial's Final Fantasy (RAG a 03) x S*Abayomis Kiki of Celestial's (RAG n)
101 RAG n 03 FI SRK LO Kylador Arcadia Naaras Champion Olga Komissarova EX1 CACIB
Rhapsodyrags Clem of Bridlepath (RAG a 03) x Bridlepath Mercedes of Kylador (RAG n 03)
102 RAG n 03 FI SRK LO 13 S*Norrtassen's Jonas Uros Nuoret 7-10 kk Olga Komissarova EX1
S*Gunbertus Fraciel Fromzon (RAG n 03) x S*Norrtassen's Ginger Spice (RAG f 04)
103 RAG n 03 FI SRK LO 13 FI*Snowrag Dazzling Danny Uros Pennut 4-7 kk Olga Komissarova EX1 BIV
FI*Snowrag Red Lamborghini (RAG d 03) x FI*Snowrag Cinderella (RAG a 03)
104 RAG a 03 FI SRK LO FI*Dollyblues GoodGollyMsMolly Naaras International Champion Sarah Johnson EX1 No Cert
Kanoa Dama W Masce*PL (RAG n 03) x FI*Dollyblues EndlessLoveSong (RAG n 04)
105 RAG a 03 FI SRK LO FI*Dolldesire's Edward Uros Kastraatti Sarah Johnson EX1 CAP
Soulmates Desires First Choice (RAG a 03) x Wattuwarpaan Laszkert Sanelma (RAG a 03)
106 RAG a 03 FI SRK LO 13 FI*Tiridoll's 7th Heaven Uros Nuoret 7-10 kk Sarah Johnson EX1 NOM
FI*Tiridoll's Keep On Dreaming (RAG e) x FIN*Tiridoll's Tiger Romance (RAG n 03)
107 RAG a 03 FI SRK LO 13 FI*Celestial's Hot Shot Uros Pennut 4-7 kk Sarah Johnson EX1 BIV NOM
Kizzykat No More Headaches (RAG a 03) x La Belleza Ragdolls Topaz (RAG a 03)
108 RAG a 03 FI SRK LO 13 FI*Celestial's Desire Me Naaras Pennut 4-7 kk Sarah Johnson EX1
Kizzykat No More Headaches (RAG a 03) x FI*Estelle's Sweet Anceliana (RAG a 04 21)
109 RAG a 03 FIN SRK LO FIN*Celestial's FallenAngel Naaras Supreme Premior Sarah Johnson KM NOM
King Bombon Unreal Ragdolls*ES (RAG b) x FIN*Celestial's Amazing Grace (RAG n 03)
110 RAG n 04 FI SRK LO 13 FI*Cat's-JM Pi-Sara Naaras Nuoret 7-10 kk Olga Komissarova EX1
RaggleDazzle Riku of Naorahdolls (RAG n 04) x FI*Cat's-JM Cleo-patra (RAG n 03)
111 RAG n 04 FI SRK LO 13 FI*Celestial's Eternal Flame Uros Pennut 4-7 kk Olga Komissarova EX1
Kizzykat No More Headaches (RAG a 03) x FI*Celestial's Vampire's Kiss (RAG n 04)
112 RAG n 04 FI SRK LO FI*Darkie's Golden Dusk Naaras Kastraatti Olga Komissarova EX1 CAP
FI*Emija's Adonis (RAG a 04) x FI*Mayapaw's Popol Vuh (RAG n 04)
113 RAG a 04 FI SRK LO FI*Valkoapilan Aapeli Uros Champion Sebastian Pruchniak EX1 CACIB BIV
FI*Maplehill's Rely On Shaman (RAG a 03) x FI*Lukanpuron Bianca (RAG g)
114 RAG a 04 FI SRK LO FI*Lounatuulen Dooris Naaras Avoin Sebastian Pruchniak EX1 CAC
FI*Emija's Adonis (RAG a 04) x FI*Lounatuulen Chally (RAG n)
115 RAG a 04 FI SRK LO FI*Celestial's Wild Cherry Naaras Avoin Sebastian Pruchniak EX2
S*Gunbertus Blizzard (RAG n 03) x ES*Busi-Bú Miss Muffin of Celestial's (RAG a 04)
116 RAG a 04 FI SRK LO 13 FI*Snowrag Jalousie Naaras Nuoret 7-10 kk Sebastian Pruchniak EX1
Illerdolls Curufin (RAG a 03) x FIN*Snowrag Timanfaya (RAG n 03)
117 RAG a 04 FIN SRK LO FI*Tiridoll's Dreamcatcher Uros Premior Sebastian Pruchniak EX1 CAPIB
Darlinlildols Dreamcatcher (RAG n 04) x FIN*Tiridoll's Lovely Tiger (RAG a 04)
118 RAG e 04 FIN SRK LO FIN*Dollicious Cream Sensation Uros Grand International Premior Sarah Johnson EX1 CAPS
Soulmates Maximum Pleasure (RAG a 03) x FIN*Dollicious SweetMarshmallow (RAG g 04)
118 RAG e 04 FIN SRK LO FIN*Dollicious Cream Sensation Uros Veteraani Sebastian Pruchniak 3
Soulmates Maximum Pleasure (RAG a 03) x FIN*Dollicious SweetMarshmallow (RAG g 04)
119 RAG f 04 FI SRK LO 13 FI*Celestial's Heaven on Earth Naaras Pennut 4-7 kk Bjarne Wikström EX1 NOM
S*Gunbertus Gabriel (RAG d 04) x FI*Dollicious Choco Vanilla (RAG n 03)
120 RAG e 21 FI SRK LO Kin edler von den Lichtalben Uros Champion Sarah Johnson EX1 CACIB
The Cute Cats Fairy Prince (RAG n 04 21) x Ashanti Edle von den Lichtalben (RAG g 04)
121 RAG e 21 FI SRK LO FI*Minipeikon Neppari Naaras Avoin Sarah Johnson EX1 CAC
FI*Maikkilan Aaron (RAG d 21) x FI*Minipeikon Cinttara (RAG g)
122 RAG n 03 21 FIN SRK LO FIN*Calamarin Indiana Jones Uros International Premior Sarah Johnson EX1 CAGPIB
Moonlit Masquerade á Chardani*DK (RAG c 21) x FIN*Panacheen Elsie (RAG f 03)
123 SBI n FI SRK RX S*Raus Höjden's Harmoney in Brown Naaras Supreme Champion Bjarne Wikström KM
IDP*Backkara's Geralino (SBI c) x S*Raus Höjdens Java (SBI n)
124 SBI n FI SRK LO 13 FI*Touchant Troubadour d'amour Uros Nuoret 7-10 kk Bjarne Wikström EX1
BE*Baie des Amours Thorisson (SBI n 21) x FIN*Touchant Lumière (SBI n)
125 SBI n FI SRK LO FI*Harebell Bosse Nova Uros Grand International Premior Bjarne Wikström EX1 CAPS
FIN*Carlabi's Axi Bon Viking (SBI d) x FIN*GatoBianco Mimosa (SBI n)
126 SBI a FI SRK LO FI*Zhamanen MT Bobby Orr Uros Supreme Premior Olga Komissarova KM BIV NOM BIS
FIN*Recknagel Miroslavsaatan (SBI d) x FIN*Zhamanen Tinkerbell (SBI g)
127 SBI a FIN SRK LO FIN*Recknagel Tairapänks Naaras International Premior Olga Komissarova EX1 CAGPIB NOM BIS
FIN*Zhamanen Fangio (SBI n) x FIN*Recknagel Fridakahlo (SBI b)
128 SBI a FIN SRK LO FIN*Clavinova Sade Serenada Naaras Premior Olga Komissarova EX1 CAPIB
FIN*Mistymoon's Birman Cho-Cho (SBI a 21) x FIN*Clavinova Olivia (SBI n)
128 SBI a FIN SRK LO FIN*Clavinova Sade Serenada Naaras Veteraani Sebastian Pruchniak 1 NOM
FIN*Mistymoon's Birman Cho-Cho (SBI a 21) x FIN*Clavinova Olivia (SBI n)
129 SBI b FI SRK LO 13 Ikks du Hameau de la Reine Uros Avoin Bjarne Wikström EX1 CAC
Swahili's Gloss in Chocolate (SBI b) x Girly du Solstice d'Été (SBI n)
130 SBI b FI SRK LO 13 FI*Mimitan Bambina Naaras Nuoret 7-10 kk Bjarne Wikström EX1
S*Kultberget's Bojan (SBI b) x FI*Mimitan Ancient Amethyst (SBI c)
131 SBI b FIN SRK LO FIN*Pässinpään Lady After Eight Naaras Kastraatti Bjarne Wikström EX1 CAP
FIN*Touchant Cadeau d'Amour (SBI n) x S*Maskrosen's Cassandra (SBI n)
132 SBI c FI SRK LO FI*WanillaWillan Aawa Naaras Avoin Sebastian Pruchniak EX1 CAC
FI*MeToYou Hero (SBI a) x FI*Sinikeijun Beatrix Butterfly (SBI a)
133 SBI c FI SRK LO 13 FI*Humming Birdy Naaras Nuoret 7-10 kk Sebastian Pruchniak EX1
FIN*Tamus Thunderbird (SBI c) x FIN*Recknagel Tairapänks (SBI a)
134 SBI c FIN SRK LO FIN*Sydänyön Basecamper Naaras Kastraatti Sebastian Pruchniak EX1 CAP
FIN*MeToYou Boss (SBI n) x FIN*Lirukallion Cuumaa tuhkaa (SBI g)
135 SBI d FI SRK LO FI*Oreliinan Bonanza Uros Avoin Sarah Johnson EX1 CAC
FI*Mimitan Ewok (SBI n) x FI*Tamus Belvedere for A-K (SBI d)
136 SBI g FIN SRK LO FIN*Muurmauku Apollonia Naaras Grand International Champion Bjarne Wikström EX1 CACS
FIN*Cleodan Gabriel Knight (SBI e) x FIN*Tanssikatti Entrechat (SBI c 21)
137 SBI g FIN SRK LO FIN*Harebell Keshia Naaras International Premior Bjarne Wikström EX1 CAGPIB NOM
FIN*Natalietten Benjamin (SBI c) x FIN*Aryan Alberta May (SBI f)
137 SBI g FIN SRK LO FIN*Harebell Keshia Naaras Veteraani Sebastian Pruchniak 2
FIN*Natalietten Benjamin (SBI c) x FIN*Aryan Alberta May (SBI f)
138 SBI h FIN SRK LO FIN*Harebell Zelda Naaras Kastraatti Sebastian Pruchniak Abs
FIN*Tamus Omni (SBI b) x FIN*Harebell Seita Sweet (SBI h)
139 SBI b 21 FI SRK LO FI*Canth's ToyBoy Uros Supreme Champion Bjarne Wikström KM NOM
FIN*Zaraxe Adamnan Morris (SBI b) x EE*Arista Aramante (SBI a 21)
140 SBI c 21 FI SRK LO FI*Soleados William Uros Kastraatti Sarah Johnson EX1 CAP
FIN*Zildan Kasper (SBI d 21) x FIN*Soleados Princess Nelinda (SBI a 21)
141 SBI d 21 FI SRK LO FI*Aamentassu Aamor Uros Avoin Sarah Johnson EX1 CAC
FI*ElfQuest Kiba (SBI e) x FI*Soleados Ameelia (SBI f 21)
142 SIB III / SIB n 24 FI SRK LO FI*Tuiskutassun Goikkalainen Uros International Champion Bjarne Wikström EX1 CAGCIB
FI*Tuiskutassun Ferninand (SIB ns 24) x FI*Lumikissan ZuhinaLempi (SIB fs 24)
143 SIB III / SIB n 24 FIN SRK LO FIN*Amurin Lyydia Naaras Champion Bjarne Wikström Abs
FIN*Villan Basisti (SIB a 23) x FIN*Amurin Claudia (SIB n 09 23)
144 SIB IV / SIB n 03 24 FI SRK RX 13 FI*Goldenspot's Doron Uros Nuoret 7-10 kk Sarah Johnson Abs
Amur (SIB n 03 24) x FIN*Amurin Johanna (SIB n 23)
145 SIB VI / SIB d 03 23 FIN SRK LO FIN*Amurin Hiskia Uros Kastraatti Sarah Johnson Abs
FIN*Amurin Esra (SIB n 09 22) x FIN*Amurin Ávila (SIB f 09 23)
146 SIB VII / SIB as 24 FI SRK LO 13 FI*Tuiskutassun Ilo-Ilmari Uros Nuoret 7-10 kk Bjarne Wikström EX1 NOM BIS
FIN*Lumikissan Taikaviitta (SIB es) x FIN*Tuiskutassun Black Maria (SIB ns 24)
147 SIB VIII / SIB as 09 22 FI SRK LO Fado Colour Foot*PL Uros International Champion Sarah Johnson Abs
Evatar Contentus*PL (SIB es 09 22) x Amber Colour Foot*PL (SIB f 23)
148 NEM I / NEM n 21 FI SRK RX 13 Amarillis Blue Veil Uros Nuoret 7-10 kk Sebastian Pruchniak EX1
Sibirskiy Samotzvet Chegievara (NEM n 21) x Kuz'kin Dom Ekaterina (NEM a 21)
149 NEM I / NEM a 21 FI SRK RX 13 Astranzia Blue Veil Naaras Nuoret 7-10 kk Sebastian Pruchniak EX1
Sibirskiy Samotzvet Chegievara (NEM n 21) x Kuz'kin Dom Ekaterina (NEM a 21)
150 NEM II / NEM n 03 21 FI SRK LO Iqasho Blekitny Aniol*PL Uros Champion Olga Komissarova EX1 CACIB NOM
Oregano Marcowe Migdaly*PL (NEM as 02 21) x Dobronega Natalis Spring, CZ (NEM n 09 21)
151 NEM II / NEM ns 03 21 FI SRK LO FI*Eswood A Smooth Cloud Naaras Avoin Olga Komissarova EX1 CAC
Iqasho Blekitny Aniol*PL (NEM n 03 21) x Zabava Girasole (SIB fs 09)
152 TUA V / TUA f 24 FI SRK LO FI*Felesin DeaAmoris Naaras Champion Olga Komissarova EX1 CACIB
S*Wi'nte Sams Harry Boy (TUA n 24) x FIN*Josmarin Booty Roller (TUA d 24)
153 TUA V / TUA f FI SRK LO 13 FI*Gildemin Adelia Ancelina Naaras Pennut 4-7 kk Olga Komissarova EX1
FI*Kralice DayLate DollarShort (TUA ns 09) x FI*Elekatin Yolanda-Yasmin (TUA d 24)
154 TUA VI / TUA d 09 24 FI SRK LO 13 FI*Gildemin Adrian Alexandre Uros Pennut 4-7 kk Sebastian Pruchniak EX1
FI*Kralice DayLate DollarShort (TUA ns 09) x FI*Elekatin Yolanda-Yasmin (TUA d 24)
155 TUA IX / TUA w 61 FI SRK LO FI*Josmarin Guniz Naaras International Champion Bjarne Wikström EX1 CAGCIB
S*Wi'nte Sams Harry Boy (TUA n 24) x FI*Josmarin Eldem (TUA w)
156 TUA IX / TUA w 61 FI SRK RX 13 FI*Josmarin Ieremija Uros Nuoret 7-10 kk Bjarne Wikström EX1
Geraylar Hazar of Nazarlik (TUA n) x FI*Josmarin Guniz (TUA w)
157 TUV d 61-63 / TUV d 63 FI SRK LO FI*GizemliKediler Beze Balerin Naaras Grand International Champion Bjarne Wikström EX1 CACS NOM
FIN*Artvan Ahabey (TUV d) x FI*GizemliKediler Adile Alaiye (TUV d)
158 TUV f 61-63 / TUV f 62 FI SRK LO FI*Valier's Kianna Naaras Champion Bjarne Wikström Abs
FIN*Hiirikujan Istekli Kedi (TUV d) x FI*Valier's Ciara (TUV f)
159 ABY n FI SRK LO Felix of Wonderlove Uros Grand International Champion Arja Martikainen EX1 CACS
Berenetto Banderas (ABY n) x Donatella of Wonderlove (ABY n)
160 ABY n FI SRK LO FI*Bluestream's Giselle Naaras Grand International Champion Arja Martikainen EX1 CACS
Xanadu of Wonderlove (ABY n) x FIN*Bluestream's Azizi (ABY n)
161 ABY n FI SRK LO Hotchocolate Cleopatra Naaras Grand International Champion Arja Martikainen EX2
Jethro Senor Alpha of Hotchocolate (ABY n) x Hillstblues Amber of Hotchocolate (ABY n)
162 ABY n FI SRK LO FI*Aurinkomäen Assi Naaras Champion Arja Martikainen EX1 CACIB
FI*Omanion Cattail (ABY a) x FI*Bluestream's Giselle (ABY n)
163 ABY n FI SRK LO FI*Lovedevotion Berlioz Uros Avoin Arja Martikainen Abs
Felix of Wonderlove (ABY n) x Hotchocolate Cleopatra (ABY n)
164 ABY n FI SRK LO 13 FI*Lovedevotion Cinderella Naaras Nuoret 7-10 kk Arja Martikainen EX1 BIV
Felix of Wonderlove (ABY n) x Hotchocolate Chamomilla (ABY n)
165 ABY n FI SRK LO 13 FI*Bluestream's Idaya Naaras Pennut 4-7 kk Arja Martikainen EX1
FIN*Bluestream's Chiko (ABY n) x FIN*Bluestream's Azizi (ABY n)
166 ABY n FI SRK LO FI*Proxima John Carter of Mars Uros International Premior Arja Martikainen EX1 CAGPIB BIV NOM
S*Aucuparia's Abydos (ABY n) x FIN*Silkkihienon Surya Lyra (ABY n)
167 ABY n FI SRK LO FI*Laire Valar Lorien Uros Premior Arja Martikainen EX1 CAPIB
FI*Proxima John Carter of Mars (ABY n) x FI*Laire Meleth Bein (ABY n)
168 ABY n FI SRK LO FI*Lovedevotion Benjamin Uros Kastraatti Arja Martikainen EX1 CAP
Felix of Wonderlove (ABY n) x Hotchocolate Cleopatra (ABY n)
169 ABY a FI SRK LO FI*Link Moshaba Uros Avoin Stéphanie Serrai EX1 CAC
FI*Link Moses (ABY n) x RU*Greenville Summer of Laire (ABY o)
170 ABY o FI SRK LO FI*Redcheetah's Aarre Uros Grand International Premior Stéphanie Serrai EX1 CAPS
FI*Proxima John Carter of Mars (ABY n) x FI*Redcheetah's Minttu (ABY o)
171 BEN n 22 FI SRK LO S*Leopardettes Daimler Design Uros Supreme Champion Donatella Mastrangelo KM
S*Leopardettes Give me Five (BEN n 22) x S*Leopardettes Ginny (BEN n 22 33)
172 BEN n 22 FI SRK LO 13 Ilendri Surya Naaras Nuoret 7-10 kk Donatella Mastrangelo EX1
Junglecove Warrior of Ilendri (BEN n 22 31) x Ilendri Minerva (BEN n 22)
173 BEN n 22 FI SRK LO EE*Esmeralda Maya Gold Naaras Kastraatti Donatella Mastrangelo EX1 CAP
EE*Maximus EL Zots Maya Gold (BEN n 24) x EE*Bagheera Solola Maya Gold (BEN n 22)
174 BEN n 22 31 FI SRK LO FI*Kattiklaanin Luke Catwalker Uros Supreme Premior Donatella Mastrangelo Abs
FIN*Kattiklaanin Cross Fire Man (BEN n 22 32) x ArcatiaUK Ice Diamond (BEN n 22 32)
175 BEN n 22 33 FI SRK LO FI*SiruCats Ives Isidore Uros Grand International Premior Stéphanie Serrai EX1 CAPS
FIN*SiruCats Shima (BEN n 22) x FIN*SiruCats Ynes Yooralla (BEN n 24 33)
176 BEN n 24 FI SRK LO FI*Leokatin Cucu Naaras Kastraatti Stéphanie Serrai EX1 CAP
S*Gold Glitter's A Season (BEN n 24) x JungleTabby's Sweet Poison (BEN n 24)
177 BEN n 24 33 FIN SRK LO FIN*SiruCats Ynes Yooralla Naaras Supreme Premior Stéphanie Serrai KM
FIN*SiruCats Umberto (BEN n 24) x FIN*SiruCats Saroja (BEN n 24 33)
178 BML I / BML ns 11 FI SRK RX GB*Gem's Archduke Joseph Uros Supreme Champion Stéphanie Serrai KM
Miamber Silver Troubador (BML ns 11 31) x Quartus Silver Jewel (BML ns 11)
179 BML I / BML ns 11 31 FI SRK RX FI*Kissamummon Onnen hetki Uros International Champion Stéphanie Serrai EX1 CAGCIB BIV NOM
Samurai Momoiro, CZ (BML ds 11) x FIN*Kimuli's Anastasia (BML ns 11)
180 BML I / BML ns 11 31 FI SRK LO FI*Kissamummon Totti Touhuaja Uros Champion Stéphanie Serrai EX1 CACIB
S*CallaMej de Li Cat (BML ns 11 31) x FIN*Kimuli's Anastasia (BML ns 11)
181 BML I / BML ns 11 31 FI SRK LO FI*Kissamummon Keiju Lammenpei Naaras Champion Stéphanie Serrai EX1 CACIB
S*CallaMej de Li Cat (BML ns 11 31) x FIN*Kimuli's Anastasia (BML ns 11)
182 BML I / BML bs 11 FI SRK LO FI*Kissamummon Adalmiinanhelmi Naaras Avoin Stéphanie Serrai EX1 CAC
S*CallaMej de Li Cat (BML ns 11 31) x FIN*Kimuli's Anastasia (BML ns 11)
183 BRI n FIN SRK LO FIN*Aleksandra's Dr. Pepper Uros Supreme Champion Donatella Mastrangelo KM BIV
FIN*Ferme Morot (BSH d) x FIN*Sulokatti Aurora (BSH n)
184 BRI n FI SRK LO S*Applecat Spider Uros Grand International Champion Donatella Mastrangelo EX1 CACS
S*Sagorikets Nemo (BSH d 24) x Prima Vera Small Panther*CH (BSH a)
185 BRI n FI SRK LO FI*Rhinestone's Kiss Me Quick Naaras International Champion Donatella Mastrangelo EX1 CAGCIB
Cwtch Slinky Malinky (BSH n) x FIN*Rhinestone's Calamity Jane (BSH f)
186 BRI n FI SRK LO FI*Rhinestone's Black Widow II Naaras Champion Donatella Mastrangelo EX1 CACIB
S*Applecat Spider (BSH n) x FI*Rhinestone's Kiss Kiss (BSH f)
187 BRI n FI SRK LO FI*Coventry's Fantasia Naaras Avoin Donatella Mastrangelo EX1 CAC
FIN*Aleksandra's Dr. Pepper (BSH n) x FI*Coventry's Chocolate Dream (BSH b)
188 BRI n FI SRK RX 13 FI*Coventry's Gardenia Naaras Nuoret 7-10 kk Donatella Mastrangelo EX1
FI*Rhinestone's Tobias Tomcat (BSH a) x FI*Coventry's Daybreak (BSH f)
189 BRI n FI SRK LO 13 FI*Rhinestone's Scorpion Uros Pennut 4-7 kk Donatella Mastrangelo EX1
S*Palace&Main's What if (BSH n 22) x S*Mayla's Dream Come True (BSH n 22)
190 BRI a FI SRK LO 13 FI*Rhinestone's Angus Young Uros Nuoret 7-10 kk Donatella Mastrangelo EX1 NOM
S*Applecat Spider (BSH n) x Positively Cobalt (BSH a)
191 BRI b FI SRK LO FI*Coventry's Chocolate Dream Naaras Premior Arja Martikainen EX1 CAPIB
FIN*Boghole's Sir James Bond (BSH b) x FIN*Sinisilkin Inkivääri (BSH g)
192 BRI c FI SRK LO FI*Rhinestone's Secret Dream Naaras International Champion Stéphanie Serrai EX1 CAGCIB
FI*Rhinestone's Scooby (BSH a) x Charlotte Lovely Panther*CZ (BSH a)
193 BRI e FI SRK LO 13 FI*Rhinestone's Dizzy Doodle Uros Nuoret 7-10 kk Arja Martikainen EX1
S*Applecat Spider (BSH n) x Aretha's Isabella Rossellin v.Wernerwald (BSH g)
194 BRI f FI SRK LO 13 FI*Bumblebrits Dear Prudence Naaras Nuoret 7-10 kk Stéphanie Serrai EX1
S*Applecat Spider (BSH n) x Skellum Mystic-Meg (BSH d)
195 BRI f FI SRK RX 13 FI*Coventry's Gwenhwyfar Naaras Nuoret 7-10 kk Stéphanie Serrai EX2
FI*Rhinestone's Tobias Tomcat (BSH a) x FI*Coventry's Daybreak (BSH f)
196 BRI g FIN SRK LO FIN*Ruusutarhan Hertta Naaras Supreme Champion Stéphanie Serrai KM
Atos (BSH e) x FIN*Tassulähteen Pilkkumi (BSH a)
197 BRI n 22 FI SRK LO 13 FI*Rhinestone's Sweet Illusion Naaras Pennut 4-7 kk Stéphanie Serrai EX1 NOM
S*Palace&Main's What if (BSH n 22) x S*Mayla's Dream Come True (BSH n 22)
198 BRI a 22 FI SRK LO FI*Rhinestone's Nikki Sixx Uros International Champion Arja Martikainen EX1 CAGCIB
S*Palace&Main's Ganymedes (BSH a 24) x S*Mayla's Dream Come True (BSH n 22)
199 BRI d 22 FI SRK RX 13 FI*Coventry's Gawayne Uros Nuoret 7-10 kk Arja Martikainen EX1
FI*Rhinestone's Tobias Tomcat (BSH a) x FI*Coventry's Daybreak (BSH f)
200 BRI fs FI SRK LO FI*Helmiinan Matleena Naaras Premior Arja Martikainen Abs
FI*Gimmie's Crimson Snow (BSH ds 22) x FIN*Kipardi's Bagheera (BSH ns 24)
201 BRI ns 11 FI SRK LO FI*Gnome's Britannia Silver Uros Grand International Champion Stéphanie Serrai EX1 CACS
Petit Prince vum Rousegaard*CH (BSH ns 11) x EST*Harmony Devianti (BSH ns 11)
202 BRI ns 11 FI SRK LO S*Esteticas Xera Naaras Grand International Champion Stéphanie Serrai EX1 CACS
S*Glenbogle's Golly the Gillie (BSH ny 11) x S*Esteticas Syster Sötnos (BSH ns 11)
203 BRI ns 11 FI SRK RX S*Pymans Joe Cool Uros International Champion Stéphanie Serrai EX1 CAGCIB
S*Pymans Sir Eliot (BSH ns 11) x S*Kristallkattens Silverblue Olivia (BSH ns 11)
204 BRI ns 11 FI SRK LO 13 FI*Helmiinan Hattivatti Uros Nuoret 7-10 kk Stéphanie Serrai EX2
FI*Helmiinan Yummy (BSH ns 11) x FIN*Gnome's Epsilon Indi (BSH ns 11)
205 BRI ns 11 FI SRK LO FI*Helmiinan Sulosydän Uros Nuoret 7-10 kk Stéphanie Serrai EX1 BIV
S*Pymans Joe Cool (BSH ns 11) x FI*Helmiinan Pumpuli (BSH ns 11)
206 BRI ns 11 FIN SRK RX Petit Prince vum Rousegaard*CH Uros Supreme Premior Stéphanie Serrai KM
Silver Kiparis no Demetra*LV (BSH ns 11) x Melusina vum Rousegaard*CH (BSH ns 11)
207 BRI ns 11 FIN SRK RX EST*Harmony Devianti Naaras Grand International Premior Stéphanie Serrai EX1 CAPS NOM
Old Possum's Hopscotch (BSH ns 11) x EST*Beaty Devianti (BSH ns 11)
208 BUR n FIN SRK LO FIN*Almond's Virginia Woolf Naaras Grand International Champion Donatella Mastrangelo EX1 CACS
FIN*Arkhitekton Imhotep (BUR n) x FIN*Niorun Billie Holiday (BUR n)
209 BUR n FI SRK LO 13 FI*Shu-Shun Star Anise Uros Nuoret 7-10 kk Donatella Mastrangelo EX1
FI*Oliivian Zephyr Six (BUR a) x FI*Shu-Shun Kaunis Minea (BUR h)
210 BUR n FIN SRK LO FIN*Niorun Billie Holiday Naaras Supreme Premior Donatella Mastrangelo KM NOM BIS
FIN*Aberwyn Jin Shiro (BUR n) x FIN*Almond's Niorun (BUR b)
211 BUR a FI SRK LO 13 FI*ZirCat's Irwin Goodman Uros Nuoret 7-10 kk Stéphanie Serrai EX1
Laurin von Tali (BUR n) x FI*ZirCat's Hidden Fantasy (BUR c)
212 BUR a FI SRK LO FI*Almond's Yoko Ono Naaras Grand International Premior Stéphanie Serrai EX1 CAPS
FIN*Almond's Ultramarine (BUR a) x FIN*Almond's Virginia Woolf (BUR n)
213 BUR b FIN SRK LO FIN*Shu-Shun Misty Dawn Naaras Kastraatti Arja Martikainen Abs
Isä-Brownin Icy Star (BUR n) x FIN*Arkhitekton Keichline (BUR n)
214 BUR c FI SRK LO 13 FI*ZirCat's Iron Maiden Naaras Nuoret 7-10 kk Donatella Mastrangelo Abs
Laurin von Tali (BUR n) x FI*ZirCat's Hidden Fantasy (BUR c)
215 BUR d FI SRK LO 13 FI*Shu-Shun Hot Chili Uros Nuoret 7-10 kk Donatella Mastrangelo EX1
FI*Oliivian Zephyr Six (BUR a) x FI*Shu-Shun Kaunis Minea (BUR h)
216 BUR d FI SRK LO FI*Ninelli's Pink Pride Uros Grand International Premior Donatella Mastrangelo EX1 CAPS
FIN*Arkhitekton Art Deco (BUR n) x FIN*Almond's Simonina (BUR g)
217 BUR f FIN SRK LO FIN*Almond's Pikku Myy Naaras Supreme Premior Arja Martikainen KM NOM
FIN*Almond's Orlando Bloom (BUR n) x S*Velvetyhill Chantelle (BUR g)
217 BUR f FIN SRK LO FIN*Almond's Pikku Myy Naaras Veteraani Olga Komissarova 1 NOM
FIN*Almond's Orlando Bloom (BUR n) x S*Velvetyhill Chantelle (BUR g)
218 BUR g FI SRK LO FI*Arkhitekton Sari Naaras International Premior Arja Martikainen EX1 CAGPIB
FI*Harebell Aramis (BUR e) x FIN*Arkhitekton Kheops (BUR f)
219 BUR h FIN SRK LO FIN*Ravissant Cean Laqué Naaras International Premior Stéphanie Serrai EX1 CAGPIB
Benzali Aussie Jackaroo (BUR d) x FIN*Ravissant Alessaielle Nanda (BUR b)
219 BUR h FIN SRK LO FIN*Ravissant Cean Laqué Naaras Veteraani Olga Komissarova 3
Benzali Aussie Jackaroo (BUR d) x FIN*Ravissant Alessaielle Nanda (BUR b)
220 CHA FI SRK LO NL*Poekie Mau Mau's Helena Luna Naaras Premior Donatella Mastrangelo EX1 CAPIB
NL*Poekie Mau Mau's Happy Pluis (CHA ) x IT*Theodora Del Sogno Blu (CHA )
221 CRX II / CRX b 01 62 FI SRK RX FI*Framillan Keep It Up Naaras Champion Donatella Mastrangelo EX1 CACIB
Cebastian (CRX b 02) x FI*Framillan Cool hurricane (CRX n 03)
222 CRX II / CRX a 03 FI SRK LO 14 S*Gosehjärtats Tryffelina Kolaström Naaras Nuoret 7-10 kk Donatella Mastrangelo EX1
S*Curls 'n Claws Forever Amazing (CRX a 01) x S*Gosehjärtats Doris (CRX a 03)
223 CRX II / CRX n 03 FI SRK LO 13 FI*Spectrolite Quiterio Naaras Pennut 4-7 kk Donatella Mastrangelo EX1 BIV NOM
FI*Spectrolite Sonnet 116 (CRX a 09 33) x FI*Spectrolite Sunray Venus (CRX n 02)
224 CRX II / CRX n 03 FIN SRK LO FIN*Piupaws Krafla Uros Supreme Premior Donatella Mastrangelo KM NOM
YAS-53 Yam Yam-of-sleggja (CRX n) x FIN*Piupaws (Nice Voice...) (CRX n 03)
225 CRX II / CRX n 03 FIN SRK LO FIN*Piupaws Hazel the Witch Naaras Veteraani Olga Komissarova 4
FIN*Piupaws Merry Christmas (CRX a) x FIN*Piupaws Clarabelle (CRX n 09)
226 CRX III / CRX d 24 FI SRK LO FI*Piupaws Robin Uros Grand International Champion Arja Martikainen EX1 CACS
FI*Piupaws Rocket (CRX a 24) x FIN*Piupaws Next Top Model (CRX f 03)
227 CRX III / CRX e FI SRK LO 13 FI*Saca's Comtesse de la Crème Naaras Pennut 4-7 kk Arja Martikainen EX1 NOM BIS
Sunny Agnus*LT (CRX d 03) x FI*Saca's Evey Peregrina (CRX f 03)
228 CRX IV / CRX g 03 FI SRK LO FI*Piupaws Donna Elvira Naaras Grand International Champion Arja Martikainen EX1 CACS
FI*Piupaws Rocket (CRX a 24) x FI*Piupaws Merope (CRX g 02)
229 CRX IV / CRX f 03 23 FI SRK LO FI*SmileTail's Ain't She Sweet Naaras Avoin Arja Martikainen EX1 CAC
FI*Alchemist King Midas (CRX d) x FI*Saca's Veda Verdant (CRX n 03 24)
230 CRX IV / CRX f 03 24 FI SRK LO 13 FI*FunkyJam's All I Want Naaras Nuoret 7-10 kk Arja Martikainen EX1 BIV
FI*FunkyJam's Linus van Pelt (CRX d) x FIN*Piupaws Tecna (CRX n 03 24)
231 CRX IV / CRX f 02 62 FI SRK LO 13 FI*Lubavan Désiree Naaras Nuoret 7-10 kk Arja Martikainen EX2
Oricat Batman (CRX n 03) x FI*Tuiscalo's Jugu (CRX e 03)
232 CRX V / CRX n 24 FI SRK LO FI*Piupaws Keyboard cat Uros Champion Donatella Mastrangelo EX1 CACIB
FI*Piupaws Buzz (CRX d 03 24) x FI*Piupaws A Dark Design (CRX f 24)
233 CRX VI / CRX n 03 24 FI SRK LO FI*Saca's Veda Verdant Naaras Grand International Champion Stéphanie Serrai EX1 CACS
S*Magicbrook Mandrake (CRX ns 24) x FIN*Saca's Lady La Favorite (CRX n 03 24)
234 CRX VI / CRX n 03 24 FIN SRK LO FIN*Piupaws Tecna Naaras International Premior Stéphanie Serrai EX1 CAGPIB
FIN*Piupaws I am Legend (CRX n) x FIN*Piupaws Räntä (CRX n 01 21)
235 CRX VIII / CRX n 02 33 FI SRK LO 13 FI*Lubavan Chang'e Naaras Nuoret 7-10 kk Stéphanie Serrai EX1 NOM
Oricat Batman (CRX n 03) x FI*Framillan Fiorellina (CRX n 03)
236 DRX I / DRX n Elfe Feerique Felicia Naaras Avoin Donatella Mastrangelo Abs
Phu-Quoc's Aris (DRX n 09) x Phu-Quoc's Sweet Jacqueline (DRX w)
237 DRX I / DRX ns FI SRK LO FI*Minimiun Pikku Tipi Naaras Premior Donatella Mastrangelo EX1 CAPIB
N*Ravnkroken Anthos (DRX n) x FIN*Tikrun Hiutale (DRX ns)
238 DRX IV / DRX d 09 Elfe Feerique Ginger Uros Avoin Donatella Mastrangelo Abs
Phu-Quoc's Aris (DRX n 09) x Golden Elf Nicky (DRX f 03)
239 DRX VI / DRX n 02 21 62 FI SRK LO 13 FI*Riepujengin Amiraali Uros Pennut 4-7 kk Stéphanie Serrai EX1
FI*Riepujengin Quilmes (DRX d 09 24) x FI*Riepujengin Rin-Tin-Tin (DRX a 09 32)
240 EUR w 61 FI SRK RX 13 Sfvinski Uros Avoin Stéphanie Serrai EX1 CAC
241 EUR ns FI SRK RX Alma Naaras International Premior Stéphanie Serrai EX1 CAGPIB
242 EUR g 22 FI SRK RX FI*Feronian Emilia Naaras Nuoret 7-10 kk Stéphanie Serrai EX1
Kissankellon Robin Aragorn (EUR es 22) x FIN*Feronian Solidago Nana (EUR a 22)
243 EUR f 24 FI SRK RX 13 FI*Feronian Felicia Naaras Nuoret 7-10 kk Donatella Mastrangelo EX1
FI*Feronian Vincent Victoriano (EUR n 22) x FI*Feronian Angelica (EUR g 24)
244 EUR ns 22 FI SRK RX FI*Alcarinqua Nya Naaras Avoin Donatella Mastrangelo EX1 CAC
Ilmaveivi-Mikke (EUR ns 22) x FI*Pikku-Piun Unelma (EUR ns 22)
245 EUR ns 22 FI SRK LO FI*Pikku-Piun Ulpukka Naaras Grand International Premior Donatella Mastrangelo EX1 CAPS
FIN*Haukkapalan Digital (EUR ns 22) x FIN*Pikku-Piun Peppi Pitkätossu (EUR ns 24)
246 EUR as 22 FI SRK RX FI*Feronian Excelsior Uros Nuoret 7-10 kk Donatella Mastrangelo EX1
Kissankellon Robin Aragorn (EUR es 22) x FIN*Feronian Solidago Nana (EUR a 22)
247 EUR ns 24 FIN SRK RX FIN*Pikku-Piun Peppi Pitkätossu Naaras Grand International Premior Donatella Mastrangelo EX1 CAPS
FIN*Pikku-Piun Kultapoika (EUR n) x FIN*Pikku-Piun Lumisade (EUR ns 22)
248 KBL I / KBL ns 22 FIN SRK RX FIN*Cherrytail's Coupe de Ville Naaras Grand International Premior Arja Martikainen EX1 CAPS
FIN*Cherrytail's Ahanu (KBL ns 22) x Arabescka Superbob*RU (KBL f 03 23)
248 KBL I / KBL ns 22 FIN SRK RX FIN*Cherrytail's Coupe de Ville Naaras Veteraani Olga Komissarova 2
FIN*Cherrytail's Ahanu (KBL ns 22) x Arabescka Superbob*RU (KBL f 03 23)
249 KBL II / KBL n 09 24 FI SRK RX FI*Kuriton Ace Ventura Uros Kastraatti Arja Martikainen EX1 CAP
Marmelad Island Julapp (KBL d 24) x Rakushka Island Julapp (KBS n 09 22)
250 KOR FI SRK LO FI*Kattihovin Sai-ano Itsumo Naaras Champion Donatella Mastrangelo EX1 CACIB NOM
FI*Hovikissan khraam leert (KOR ) x FI*Mythai Rochana Rak Jing (KOR )
251 MAN 51-52 / MAN ds 11 51 FI SRK RX NL*Red Alert's Nix Uros International Premior Stéphanie Serrai EX1 CAGPIB
Macho (XSH d 09 24) x Red Alert's Indy (MAN ds 11 52)
252 MAN 53 / MAN f 24 53 FI SRK RX FI*Stormin Suffeli Naaras International Champion Stéphanie Serrai EX1 CAGCIB
FIN*D'manns Triton (MAN ds 24 54) x Iines (MAN n 24 52)
253 OCI n 24 FIN SRK LO FIN*Moosegrove Phoenix Uros Supreme Champion Donatella Mastrangelo KM BIV NOM
S*Vargagården's Sisu Maxwell JR (OCI b 24) x FIN*Moosegrove Escuro Elegante (OCI n 24)
254 OCI n 24 FI SRK LO FI*Moosegrove Dream On Naaras International Champion Donatella Mastrangelo EX1 CAGCIB
FIN*Moosegrove Phoenix (OCI n 24) x FI*Recknagel Harski China Rose (OCI o 24)
255 OCI n 24 FI SRK LO FI*Moosegrove Drake Uros Avoin Donatella Mastrangelo EX1 CAC
FIN*Moosegrove Phoenix (OCI n 24) x FI*Recknagel Harski China Rose (OCI o 24)
256 OCI n 24 FIN SRK RX FIN*Moosegrove Herói Honrado Uros Supreme Premior Donatella Mastrangelo KM
FIN*Moosegrove Fenix Fernando (OCI n 24) x N*Mendels Freya of Moosegrove (OCI b 24)
256 OCI n 24 FIN SRK RX FIN*Moosegrove Herói Honrado Uros Veteraani Olga Komissarova 3
FIN*Moosegrove Fenix Fernando (OCI n 24) x N*Mendels Freya of Moosegrove (OCI b 24)
257 OCI n 24 FIN SRK RX FIN*Moosegrove FenixFernando JR Uros Premior Donatella Mastrangelo Mitätöity Mitätöity
FIN*Moosegrove Fenix Fernando (OCI n 24) x N*Mendels Freya of Moosegrove (OCI b 24)
257 OCI n 24 FIN SRK RX FIN*Moosegrove FenixFernando JR Uros Veteraani Olga Komissarova 2
FIN*Moosegrove Fenix Fernando (OCI n 24) x N*Mendels Freya of Moosegrove (OCI b 24)
258 OCI b 24 FI SRK LO FI*Moosegrove Ad Victoriam Naaras International Champion Stéphanie Serrai EX1 CAGCIB NOM
S*Vargagården's Sisu Maxwell JR (OCI b 24) x FIN*Moosegrove Escuro Elegante (OCI n 24)
259 OCI b 24 FI SRK LO 13 FI*Moosegrove Follow Me Uros Nuoret 7-10 kk Stéphanie Serrai EX1
FIN*Moosegrove Geraldo Gentil (OCI b 24) x FI*Moosegrove Ad Victoriam (OCI b 24)
260 OCI b 24 FIN SRK RX FIN*Moosegrove Conquistatore Uros Supreme Premior Stéphanie Serrai KM NOM BIS
FIN*Martinic Runaway Boy (OCI c 24) x FIN*Moosegrove Abigail (OCI ns 24)
260 OCI b 24 FIN SRK RX FIN*Moosegrove Conquistatore Uros Veteraani Olga Komissarova 1 NOM BIS
FIN*Martinic Runaway Boy (OCI c 24) x FIN*Moosegrove Abigail (OCI ns 24)
261 OCI b 24 FI SRK LO FI*Northalla Granite Naaras Kastraatti Stéphanie Serrai EX1 CAP
FI*Rollick Octavarium (OCI b 24) x FI*Topspot LoneStar (OCI n 24)
262 OCI c 24 FI SRK LO FI*Sunny's Lavender Lily Naaras Grand International Champion Stéphanie Serrai EX1 CACS
FIN*BlueNote Figlio della Notte (OCI a 24) x FIN*Martinic Dazzling (OCI b 24)
263 OCI o 24 FI SRK LO 13 FI*Uniikki Morfeus Uros Nuoret 7-10 kk Stéphanie Serrai EX1
FIN*DarrenCat Davy Crockett (OCI o 24) x FI*Uniikki Kuun Säde (OCI o 24)
264 OCI ns 24 FI SRK LO FI*Northalla Blackbeard Uros Nuoret 7-10 kk Arja Martikainen EX1
FIN*Rollick Be Quick Or Be Dead (OCI ns 24) x Mitha Goobita Yangatin (OCI ns 24)
265 OCI ns 24 FI SRK LO 13 FI*Northalla Whitewater Uros Nuoret 7-10 kk Arja Martikainen EX2
FIN*Nappatassun Sir Lancelot (OCI ns 24) x FI*Northalla Granite (OCI b 24)
266 OCI bs 24 FI SRK RX 13 FI*Silvercomet Midnight's Lady Naaras Avoin Arja Martikainen EX1 CAC NOM BIS
Ozspots Sheelberight (OCI ns 24) x FIN*Silvercomet Audrey Hepburn (OCI b 24)
267 OCI bs 24 FIN SRK RX FIN*Silvercomet John Wayne Uros International Premior Arja Martikainen EX1 CAGPIB
N*Libitum Super Blackbird (OCI bs 24) x FIN*Guttatus Basia Mille (OCI b 24)
268 RUS FI SRK LO FI*Bessemjanka's Nesha Naaras International Champion Arja Martikainen EX1 CAGCIB
FIN*Susanssin Playful Leaves (RUS ) x FIN*Bessemjanka's Manteli (RUS )
269 RUS FI SRK RX FI*Janatuisen La vie en rose Naaras Avoin Arja Martikainen EX1 CAC
FI*Janatuisen Daddy's Boy (RUS ) x Gracianne de la Christe Marine (RUS )
270 RUS FI SRK LO FI*Hana-Bi Liù Naaras Avoin Arja Martikainen EX2
FI*Muskatz's Beethoven (RUS ) x FI*Hana-Bi Taikatalvi (RUS )
271 RUS FI SRK LO FI*Lolcat's Amy Naaras Avoin Arja Martikainen EX3
Iseneth v.d. Jeetzel (RUS ) x FI*Lolcat's Alexandra (RUS )
272 RUS FI SRK LO 13 Wynterwynd Moon River Uros Nuoret 7-10 kk Arja Martikainen EX1 BIV
Wynterwynd Watermarque (RUS ) x Tylona's Dancing in the Moonlight (RUS )
273 SOM n FI SRK LO FI*SunnyPace Balsamita Naaras Avoin Stéphanie Serrai EX1 CAC
FIN*Exlibris Sirius (SOM n) x FIN*Kisompa's Giacinta (SOM n)
274 SOM a FI SRK RX FI*Kharn-Ka Snowmoon Uros Grand International Premior Stéphanie Serrai EX1 CAPS
FIN*Kharn-Ka Incisa Igor (SOM p) x FIN*Kharn-Ka Only Ofelia (ABY a)
275 SPH II / SPH n 03 FI SRK RX 13 FI*Hobbitqueen's Isanotski Uros Pennut 4-7 kk Donatella Mastrangelo EX1
Bare Essentials XX Nathaniel (SPH n 03) x S*Bare Essentials VIII Iara (SPH a 32)
276 SPH V / SPH e 09 32 FI SRK LO LV*Otomi Ungaro Uros Supreme Champion Arja Martikainen KM BIV NOM BIS
Lanion Oscar (SPH n 03 21 32) x LV*Otomi Olivia (SPH j 21)
277 SPH V / SPH a 32 FI SRK LO FI*Hobbitqueen's Topaz Uros Grand International Champion Arja Martikainen EX1 CACS
S*Zeldtrix Bat out of Hell (SPH e 32) x S*Bare Essentials VIII Iara (SPH a 32)
278 SPH V / SPH d 21 33 FI SRK LO 13 FI*Tutsi Chaumet Uros Nuoret 7-10 kk Arja Martikainen EX1 NOM BIS
LV*Otomi Ungaro (SPH e 09 32) x FI*Tutsi Nancy (SPH f 21)
279 BAL b FI SRK LO FI*Fercatin Nozay Ronja Naaras International Premior Lone Lund EX1 CAGPIB NOM BIS
By-Aristotle Azay Le Rideau (BAL b) x FI*Fercatin Isamon Noor (BAL n)
280 BAL b FI SRK LO FI*Fercatin Nozay Rinoa Naaras Kastraatti Lone Lund EX1 CAP
By-Aristotle Azay Le Rideau (BAL b) x FI*Fercatin Isamon Noor (BAL n)
281 BAL g 21 FI SRK LO FI*Cleverkitty LoveBabyLove Naaras International Champion Lone Lund EX1 CAGCIB NOM BIS
FI*Tistan Shere Khan (BAL n 21) x FIN*Lumouksen Lumpeenkukka (BAL e 21)
282 OLH d 24 FI SRK RX 13 FI*Jalecat's QuasiModo Uros Nuoret 7-10 kk Lone Lund EX1 NOM BIS
SE*Qjou'z Bon A Petit (BAL c 21) x FI*Skazki Sametti Tigrovna (OSH h)
283 OSH n FI SRK RX Galoo of Beugnycats Uros Supreme Champion Lone Lund KM NOM BIS
Furendo Og Island Snaegerdi (SIA ns 21) x Farinelli Etna (OSH n)
284 OSH b 22 FIN SRK RX FIN*Orifame AurinkoKuningas Uros Kastraatti Lone Lund EX1 CAP
Macriano D'Oltremare (OSH b 24) x DK*Thurah Valmai Vanessa (OSH os 22)
285 OSH a 24 FI SRK LO Nick-Nack Sia Alicia, CZ Uros Kastraatti Lone Lund EX1 CAP NOM BIS
Okonor Dragon (SIA a) x Paris v.Ladas (OSH n 03 24)
286 OSH b 24 FI SRK LO 13 FI*Arkhitekton Rafano Uros Pennut 4-7 kk Lone Lund EX1
Yrttitarhan Maitikka (OSH p 24) x FI*Arkhitekton White chocolate (SIA b 21)
287 OSH c 24 FI SRK LO 13 FI*Arkhitekton Lavanda Uros Pennut 4-7 kk Lone Lund EX2
Yrttitarhan Maitikka (OSH p 24) x FI*Arkhitekton White chocolate (SIA b 21)
288 OSH c 24 FI SRK LO 13 FI*Orifame Onassis Uros Pennut 4-7 kk Lone Lund EX1 NOM BIS
Yrttitarhan Maitikka (OSH p 24) x FI*Orifame Ilkamoiden (SIA c)
289 OSH h 24 FI SRK LO FI*GizemliKediler Coco Naaras Avoin Lone Lund EX1 CAC
FI*Clamoris Epeius (OSH d 24) x FI*Nazarlik XOXO (OSH bs 24)
290 OSH bs 24 FI SRK LO FI*Nazarlik XOXO Naaras International Premior Lone Lund EX1 CAGPIB
FI*Santuzzan Maestro (OSH n 25) x FI*Moumouni Aliisa (OSH cs 22)
291 SIA n FI SRK RX FI*Kelmikerhon Oolong T. Naaras International Champion Lone Lund Abs
Pharoahsgems Sinuhe of Kelmikerhon (SIA n) x FIN*Kelmikerhon Kimmellys (SIA c)
292 SYS d 02 FI SRK LO FI*Choose X's & O's Uros Champion Lone Lund Abs
LV*Amicus Verus Voody (OSH n 24) x FI*Birregin FairyTail Tales (SIA f 02 21)
293 SYS b 03 FI SRK LO FI*Choose Three Wishes Well Naaras International Champion Lone Lund EX1 CAGCIB
Xerox Iron Happy Jungle*RU (OSH n 03) x FIN*Birregin Ashita ga Choose (OSH n 24)
294 HCL Mauri-Antero Uros Kotikissat Sarah Johnson 3
295 HCL Simba Uros Kotikissat Sarah Johnson 1 NOM
296 HCL Pösö Uros Kotikissat Sarah Johnson 2
297 HCL Tyyne-Liina Naaras Kotikissat Sarah Johnson 1 NOM BIS
298 HCS Luca Uros Kotikissat Bjarne Wikström 2
299 HCS Eetu Uros Kotikissat Bjarne Wikström 4
300 HCS Emppu Uros Kotikissat Bjarne Wikström 3
300 HCS Emppu Uros Veteraani Lone Lund 1 NOM
301 HCS Santtu Uros Kotikissat Bjarne Wikström 1 NOM
302 HCS Poppi Naaras Kotikissat Bjarne Wikström 1 NOM BIS
302 HCS Poppi Naaras Veteraani Lone Lund 1 NOM BIS
320 kpl

Tuomarit

Nimi EMS-koodit Kissaa
Johnson Sarah 0
Komissarova Olga ACL VIII, ACS V, MCO II, MCO VI, NFO V, NFO VIII, RAG a, RAG d, RAG e, RAG n 03, RAG n 04, SBI a, NEM II, TUA V, Kat III vet 7
Lund Lone EXO n 23, EXO g 03, PER w 62, PER d, PER gs, PER g 22, PER n 23, PER d 24, PER n 01 62, PER a 02 62, PER f 02 21 62, PER f 03, PER e 33, PER n 21 33, PER d 21 33, PER e 21 33, PER g 21 33, BAL b, BAL g 21, OLH d 24, OSH n, OSH b 22, OSH a 24, OSH b 24, OSH c 24, OSH h 24, OSH bs 24, SIA n, SYS d 02, SYS b 03, HC vet 2
Martikainen Arja ABY n, BRI b, BRI e, BRI a 22, BRI d 22, BRI fs, BUR b, BUR f, BUR g, CRX III, CRX IV, KBL I, KBL II, OCI ns 24, OCI bs 24, RUS, SPH V 0
Mastrangelo Donatella BEN n 22, BEN n 22 31, BRI n, BRI a, BUR n, BUR c, BUR d, CHA, CRX II, CRX V, DRX I, DRX IV, EUR f 24, EUR ns 22, EUR as 22, EUR ns 24, KOR, OCI n 24, SPH II, Kat I vet 1
Pruchniak Sebastian MCO IV, MCO V, NFO III, NFO VII, RAG c, RAG a 04, SBI c, SBI h, NEM I, TUA VI, Kat II vet, "Happy Couple" lisäluokka 5
Serrai Stéphanie ABY a, ABY o, BEN n 22 33, BEN n 24, BEN n 24 33, BML I, BRI c, BRI f, BRI g, BRI n 22, BRI ns 11, BUR a, BUR h, CRX VI, CRX VIII, DRX VI, EUR w, EUR ns, EUR g 22, MAN 51-52, MAN 53, OCI b 24, OCI c 24, OCI o 24, SOM n, SOM a 0
Wikström Bjarne ACS VIII, MCO VII, NFO IV, RAG n, RAG b, RAG f 04, SBI n, SBI b, SBI g, SBI b 21, SIB III, SIB VII, TUA IX, TUV d/d21, TUV f/f21, HCS 1
8 tuomaria