PIROK "Tupla tai Kuitti" 05.09.2015 MUSTA
Järjestävä yhdistys Pirkanmaan Rotukissayhdistys ry
Alkaa 5.9.2015 Loppuu 5.9.2015
Ilmoittautuminen alkaa 22.6.2015 Ilmoittautuminen loppuu 9.8.2015
Yleisöaika alkaa 10:30 Yleisöaika loppuu 16:00
Eläinlääkärintarkastus alkaa 8:00 Eläinlääkärintarkastus loppuu 10:00
Arvostelut alkavat 10:30 Vahvistuskirjeen julkaisupvm 24.8.2015
Kansainvälinen Kyllä Erikoisnäyttely Ei
Drive In -näyttely Ei Omistajat saavat esitellä kissansa Kyllä
Kissoja enintään 310   Kategoriat 2, Kotikissat
BreedBIS-rodut BreedBIS kissoja vähintään
Tilinumero
Sähköposti show@pirok.org
Paikka Vexve-areena Sastamala [musta]
Toimihenkilöt Näyttelypäällikkö; 
Elise Rämö, elise.ramo@pirok.org p. 040 5599 924
Näyttelysihteeri; 
Leena Vessman, show@pirok.org
Käsityökatu 16 F 1, 38210 Sastamala
Rotu- ja myyntipöydät, tuomarioppilasanomukset;
Marika Nyström, marika.nystrom@pirok.org p. 040 7062191
Raha-asiat;
Vuokko-Maarit Kähkipuro, vuokko-maarit.kahkipuro@pirok.org
Palkinnot ja ruusukkeet;
Annemari Rautavesi, annemari.rautavesi@pirok.org
Assistenttianomukset;
assistentit@pirok.org
Lisätietoja Näyttelypaikka: Vexve-areena, Ratakatu 5, 38210 Sastamala

Yhteenveto ilmoittautumisista

Kategoria Ilmoittautuneita
1 99
2 208
3 9
Kotikissat 8
Yhteensä 324

Suodata näytettäviä tuloksia alla olevilla valinnoilla.

Suodata näytettäviä tuloksia alla olevilla valinnoilla.

Nro EMS-koodi Rekisterinumero Nimi Sukupuoli Luokka Tuomari Tulos
1 ACL I / ACL n FI SRK RX 13 FI*Siriuksen GipsyRoseCurl Naaras Grand International Champion Nurit Pahl EX1 CACS
FI*Siriuksen AristoCurl (ACS n 22) x FIN*Siriuksen SalsaCurl (ACS g 24)
2 ACL III / ACL n 22 FI SK RX 15 FI*Siriuksen ManzoniCurl Uros Nuoret 7-10 kk Magdalena Kudra EX1 NOM
BR*Aruak Curl Barth (ACL n 03 23) x FI*Siriuksen CiaraCurl (ACS a 22)
3 ACL III / ACL n 24 FIN SRK RX FIN*Siriuksen LeoCurl Uros Supreme Premior Magdalena Kudra KM NOM
FIN*Siriuksen X-Curl (ACL n 24) x FIN*Siriuksen GoGoCurl (ACS ay 24)
4 ACL V / ACL h 24 FI SK LO 14 Paladija Yola Naaras International Champion Mira Fonsén EX1 CAGCIB
Amore Mio Ani Mru Mru*PL (ACL b) x Paladija Ruschka (ACL fs 21 33)
5 ACS III / ACS n 22 FI SRK RX FI*Siriuksen AristoCurl Uros Supreme Champion Nurit Pahl KM NOM
FIN*Siriuksen MalbecCurl (ACS b 24) x DBCats The Curl From Impanema (ACS n 22)
6 ACS III / ACS n 23 FI SK RX 15 FI*Siriuksen NidaCurl Naaras Pennut 4-7 kk Nurit Pahl EX1 NOM BIS
BR*Aruak Curl Barth (ACL n 03 23) x FIN*Siriuksen IdaCurl (ACS n 09 24)
7 ACS III / ACS b 24 FI SRK RX 14 FI*Siriuksen KoppamurraCurl Uros Premior Nurit Pahl EX1 CAPIB NOM
FI*Siriuksen AristoCurl (ACS n 22) x FIN*Siriuksen SalsaCurl (ACS g 24)
8 ACS VII / ACS ns 24 FI SRK RX CharmingCurl Kimberli Naaras Grand International Champion Magdalena Kudra EX1 CACS
CharmingCurl Iolay (ACS ns 03 21 33) x CharmingCurl Diana (ACS g 03 22)
10 MCO I / MCO n FI SRK LO 14 FI*HoneyCoon's Paint In Black Uros Champion Mira Fonsén EX1 CACIB
Iggy Pop z Matrixu, CZ (MCO a) x FIN*WestCoon's Pocahontas (MCO n 09)
11 MCO I / MCO a FI SK LO 15 FI*Tigerworld Read My Name Uros Nuoret 7-10 kk Mira Fonsén EX1
FI*Vuorensinen Baloo (MCO d 22) x FI*HoneyCoon's Kiss 'N' Run (MCO a 09)
12 MCO I / MCO n FI SK LO 15 FI*KingLeo's Counting Stars Naaras Nuoret 7-10 kk Mira Fonsén EX1 BIV NOM
FI*Pikkumetsän Khal Drogo (MCO n 09 22) x Beartooth Mountain Lola (MCO f)
13 MCO II / MCO n 09 FI SK LO 14 FI*Tigerworld Kisses Of Fire Naaras International Champion Anne Veland EX1 CAGCIB
FI*HoneyCoon's Black Sabbath (MCO ns 09) x LT*Lordcoon Grayse (MCO ns 09)
14 MCO II / MCO a 09 FI SRK LO FI*Chamberlain Let's Go Uros International Premior Anne Veland EX1 CAGPIB BIV
Edoras De Sulena De Tengri'nor (MCO e 03 22) x Lachtetals T-Blue Diamond (MCO a)
15 MCO II / MCO n 09 FI SRK LO 14 FI*Mahtitassun Bööna Naaras Avoin Anne Veland Abs
Wackymoon Chaos (MCO ns 09) x FIN*Mibella's Curious Celia (MCO n)
16 MCO II / MCO n 09 FI SK LO 15 FI*Tigerworld Miss Fortune Naaras Pennut 4-7 kk Anne Veland EX1
FI*Pikkumetsän Khal Drogo (MCO n 09 22) x LT*Lordcoon Grayse (MCO ns 09)
17 MCO II / MCO a 09 FI SRK LO FI*HoneyCoon's I Want It More Uros Grand International Premior Anne Veland EX1 CAPS
Iggy Pop z Matrixu, CZ (MCO a) x FIN*HoneyCoon's Little Doll (MCO ns 03)
18 MCO II / MCO a 09 FI SRK LO 14 FI*HoneyCoon's Indian Summer Sky Uros International Premior Anne Veland EX2
Iggy Pop z Matrixu, CZ (MCO a) x FIN*WestCoon's Pocahontas (MCO n 09)
19 MCO III / MCO a 22 FIN SRK LO FIN*SolarWind's Rigel Uros Supreme Champion Magdalena Kudra KM
FIN*SolarWind's Sun Spot (MCO n) x FIN*Starmaker's Justyna (MCO ns 22)
20 MCO III / MCO n 22 FI SRK RX 14 FI*Escape's Apocalyptica Uros Grand International Champion Magdalena Kudra EX1 CACS
FIN*Escape's Jethro Tull (MCO a 22) x FI*Escape's Walquiria (MCO f 22)
21 MCO III / MCO n 22 FI SRK LO FI*Vuorensinen Giselle Naaras International Champion Magdalena Kudra EX1 CAGCIB
FI*Rosefizz Centimor (MCO n 22) x FIN*Vuorensinen Aurora (MCO f 09 22)
22 MCO III / MCO n 22 FI SRK RX 14 FI*Escape's Carlos Santana Uros International Champion Magdalena Kudra EX1 CAGCIB
IT*Victorycoon's Somebody to Love (MCO ns) x FI*Escape's Walquiria (MCO f 22)
23 MCO IV / MCO n 09 22 FI SK LO 15 FI*Hemingway's Ixchel Naaras Nuoret 7-10 kk Magdalena Kudra EX2
FI*Hemingway's Thunderheart (MCO a 22) x IT*Mount Desert's Toscana Sunflower (MCO f 22)
24 MCO III / MCO n 22 FI SK LO 15 CascadeMtn Dream Maker Uros Pennut 4-7 kk Magdalena Kudra EX1 BIV NOM
Mainesuspect Bilo Toyuma (MCO d 09 22) x Fogcity Peach Mimosa of CascadeMtn (MCO f 09 22)
25 MCO III / MCO a 23 FI SRK LO FI*Mostlycats Kosmos Blue Uros Grand International Premior Magdalena Kudra EX2
Magic Lake Sam (MCO n 22) x FIN*Mostlycats Dangerous Kind (MCO n 23)
26 MCO III / MCO n 22 FIN SRK LO FIN*Starmaker's Heartbreaker Uros Grand International Premior Magdalena Kudra EX1 CAPS
FIN*Starmaker's Soul Driver (MCO es 22) x FIN*Starmaker's Aurelia (MCO n 22)
27 MCO III / MCO n 22 FI SRK LO 14 FI*LovelyLife Heartbeat Hanks Uros International Premior Magdalena Kudra EX1 CAGPIB
FI*Mainehaan Armani (MCO e 23) x FI*LovelyLife Dreamteam Dumle (MCO n 22)
28 MCO III / MCO a 22 FI SRK LO FI*HoneyCoon's Something Sweet Naaras International Premior Magdalena Kudra EX1 CAGPIB NOM
Iggy Pop z Matrixu, CZ (MCO a) x FIN*HoneyCoon's Sweet Romance (MCO as 09 22)
29 MCO III / MCO n 22 FI SK LO 14 FI*Chamberlain Young Forever Uros Kastraatti Magdalena Kudra EX1 CAP BIV
DK*Coonation's Alpha Beat (MCO a 09 22) x FI*Chamberlain Rough Diamond (MCO n 09 22)
30 MCO III / MCO n 22 FI SRK LO 14 FI*MaineQueen Brown Girl Ring Naaras Kastraatti Magdalena Kudra EX1 CAP
S*Ramsekatten Thutmosis (MCO n 09 22) x FIN*Fullmoon's Zodiac Mystery (MCO f 22)
31 MCO IV / MCO n 03 22 FI SRK LO FI*Krysos WinWin Uros Supreme Champion Jurgita Gustaitiene KM
FIN*Krysos Amos (MCO n 22) x FI*Krysos Parfait Amour (MCO gs 03)
32 MCO IV / MCO n 09 22 FI SRK LO 13 FI*Pikkumetsän Khal Drogo Uros Grand International Champion Jurgita Gustaitiene EX1 CACS NOM
FI*Pikkumetsän Wundersam (MCO n) x FI*Pikkumetsän Xtra-Beauty (MCO f 09 22)
32 MCO IV / MCO n 09 22 FI SRK LO 13 FI*Pikkumetsän Khal Drogo Uros Siitos Rotukirjaus Kissaliitto
FI*Pikkumetsän Wundersam (MCO n) x FI*Pikkumetsän Xtra-Beauty (MCO f 09 22)
33 MCO IV / MCO n 09 22 FI SK LO 14 FI*Abbas-Coons Enrique Iglesias Uros Avoin Jurgita Gustaitiene EX2
FI*Mibella's Incredible Ikaia (MCO d 22) x Lynx Lynx Bambola (MCO n 09 24)
34 MCO IV / MCO n 09 22 FI SK LO 14 FI*Chamberlain Yes I'm Ready Uros Avoin Jurgita Gustaitiene EX1 CAC
DK*Coonation's Alpha Beat (MCO a 09 22) x FI*Chamberlain Rough Diamond (MCO n 09 22)
35 MCO IV / MCO n 03 22 FI SRK LO 13 Løve Hulen's It's Good to be King Uros Avoin Jurgita Gustaitiene EX3
Løve Hulen's Soul Singer (MCO d 23) x Løve Hulen's Vanity (MCO n 01 21)
36 MCO IV / MCO n 09 22 FI SK LO 14 FI*Chamberlain Young@Heart Naaras Avoin Jurgita Gustaitiene EX1 CAC BIV NOM
DK*Coonation's Alpha Beat (MCO a 09 22) x FI*Chamberlain Rough Diamond (MCO n 09 22)
37 MCO IV / MCO n 09 22 FI SRK LO 14 FI*HoneyCoon's Hey Jude Naaras Avoin Jurgita Gustaitiene EX2
FIN*Goldenstream's Lewis (MCO as 22) x FI*HoneyCoon's Miss Impossible (MCO n 09)
38 MCO IV / MCO n 03 22 FI SK LO 15 FI*Pikkumetsän Tyrande Whisperwind Naaras Nuoret 7-10 kk Jurgita Gustaitiene EX1 NOM
LT*Salta Nosis Impresionante (MCO n 03) x FI*Pikkumetsän Wunderweib (MCO n 03 22)
39 MCO IV / MCO n 03 22 FI SK LO 15 Fiona Naaras Nuoret 7-10 kk Jurgita Gustaitiene Abs
Thecathut Washington (MCO n 09 22) x Thecathut Pollyanna (MCO n 09 22)
40 MCO V / MCO f 22 FI SK LO 15 FI*KingLeo's Champagne Supernova Naaras Nuoret 7-10 kk Jurgita Gustaitiene EX1
FI*Pikkumetsän Khal Drogo (MCO n 09 22) x Beartooth Mountain Lola (MCO f)
41 MCO V / MCO d 25 FI SK LO 15 Mainelyclassic Even Song Naaras Pennut 4-7 kk Jurgita Gustaitiene EX1
Mainelyclassic Red Tornado (MCO d 25) x Mainelyclassic Night Mist (MCO fs)
42 MCO V / MCO f 22 FI SRK LO 13 FI*Valier's Medea Naaras Premior Jurgita Gustaitiene EX1 CAPIB
FI*Unikuun Gothic Black (MCO n) x FI*Valier's Yave (MCO e 22)
43 MCO VI / MCO f 09 22 FI SRK LO 13 FI*Vuorensinen Lady Naaras International Champion Anne Paloluoma EX2
FI*Rosefizz Centimor (MCO n 22) x FI*CapitalCats Kikka (MCO f 09 22)
44 MCO VI / MCO d 09 22 S*Stortassen's United Uros Grand International Premior Anne Paloluoma EX1 CAPS BIV NOM
S*Topzy Tail's Gandhi (MCO d 09 22) x Purrsimphony Vienna of Stortassens*S (MCO d 22)
46 MCO VI / MCO e 09 22 FI SK LO 14 FI*Chamberlain Xspecially For You Uros Avoin Anne Paloluoma EX1 CAC
FI*Chamberlain Hidden Treasure (MCO a 09) x FI*Chamberlain Lot Of Love (MCO g 09 22)
47 MCO VI / MCO f 09 22 FI SK LO 14 FI*Abbas-Coons Eerica Naaras Avoin Anne Paloluoma EX2
FI*Mibella's Incredible Ikaia (MCO d 22) x Lynx Lynx Bambola (MCO n 09 24)
48 MCO VI / MCO f 02 21 62 FI SK LO 14 FI*BellaAmare's Belladonna of Hope Naaras Avoin Anne Paloluoma EX1 CAC
FI*Vuorensinen Ian (MCO ns 09 22) x FIN*CheNiCoon's Bella-Gertrúd (MCO d 09 22)
49 MCO VI / MCO g 03 22 FI SRK LO 14 FI*Goldenstream's Wild Flower Naaras Champion Anne Paloluoma Abs
Tuscaloosa Crossfire (MCO d 09 23) x FI*Goldenstream's Ultra Bra (MCO a 03 22)
50 MCO VI / MCO f 03 FI SK LO 14 FI*SolarWind's Mother-of-pearl Naaras Avoin Anne Paloluoma EX3
S*Operacoon's Lord Sidney (MCO ns 03) x FI*SolarWind's Heket (MCO e 22)
51 MCO VI / MCO d 03 SE*KobbaCat's Bam-Bam Uros Nuoret 7-10 kk Anne Paloluoma EX1 NOM
IT*Victorycoon's Somebody to Love (MCO ns) x S*Island Coon's Gloria (MCO f 02 21)
52 MCO VI / MCO f 09 FI SK LO 15 FI*Tigerworld Nice `N` Easy Naaras Nuoret 7-10 kk Anne Paloluoma EX1
FI*Vuorensinen Baloo (MCO d 22) x FI*HoneyCoon's Kiss 'N' Run (MCO a 09)
53 MCO VI / MCO d 09 22 FI SRK LO FI*Laramillan Jimbo Jones Uros Grand International Premior Anne Paloluoma Abs
S*Stortassen's Picasso (MCO n 09 22) x FI*Laramillan Helmi-Lilja (MCO f 09 22)
54 MCO VI / MCO d 03 22 FI SRK LO FI*CheNiCoon's Gerry Cotton Uros International Premior Anne Paloluoma EX2
FIN*Godfather's Åke Blomqvist (MCO ns 09 22) x FIN*CheNiCoon's Bella-Gertrúd (MCO d 09 22)
55 MCO VI / MCO g 03 22 FI SRK LO FI*Kasmasiinin X-mas Princess Naaras International Premior Anne Paloluoma EX2
Don Juan of Coon-Castle (MCO d 09 22) x FIN*Pinewoods Jewel of the Nile (MCO n 09)
56 MCO VI / MCO f 03 22 FI SRK LO FI*SolarWind's Hathor Naaras International Premior Anne Paloluoma Abs
S*Silveronyx Lightning (MCO e 03) x FI*SolarWind's Alcyone (MCO f 09 22)
57 MCO VI / MCO f 02 21 62 S*Island Coon's Gloria Naaras International Champion Anne Paloluoma EX1 CAGCIB BIV NOM
DK*CountryCat's Macho Man (MCO ns 09 22) x Yorika Axis Star,CZ (MCO f 09 22)
58 MCO VI / MCO e 09 22 FI SRK LO 14 FI*Chamberlain von Richthofen Uros International Premior Anne Paloluoma EX1 CAGPIB
DK*Coonation's Alpha Beat (MCO a 09 22) x FI*Chamberlain Make A Wish (MCO g 09 22)
59 MCO VI / MCO f 09 22 FI SRK RX 13 FI*Stout-hearted Nailah Naaras International Premior Anne Paloluoma EX1 CAGPIB
A*Winerau's Nadal (MCO n) x FI*Stout-hearted I Love You (MCO d 09 24)
60 MCO VI / MCO f 09 22 FI SRK LO 14 FI*MaineQueen Ma Baker Naaras Kastraatti Anne Paloluoma EX1 CAP
S*Ramsekatten Thutmosis (MCO n 09 22) x FIN*Fullmoon's Zodiac Mystery (MCO f 22)
61 MCO VII / MCO ns 22 FI SRK LO FI*Winnercoons Johnny Jaguar Uros Supreme Champion Nurit Pahl KM BIV
PL*Dark Age Queretaro Coon (MCO n 22) x FIN*Winnercoons Gia Gasoline (MCO a 09)
62 MCO VII / MCO ns FI SRK LO LT*Lordcoon Grayse Naaras International Champion Nurit Pahl EX1 CAGCIB
LV*Bosque Bestia Arctic (MCO w) x Alwaro Blink Arrow (MCO f 22)
63 MCO VII / MCO fs 22 FI SK LO 15 FI*Abbas-Coons Helmililja Naaras Nuoret 7-10 kk Nurit Pahl EX1
Coonflakes Devils Tower (MCO es 09 22) x Lynx Lynx Bambola (MCO n 09 24)
64 MCO VII / MCO ds FI SK LO 14 FI*MaineQueen Jambalaya Uros Kastraatti Nurit Pahl EX1 CAP
FI*Winnercoons Johnny Jaguar (MCO ns 22) x FI*Fullmoon's Eternal Flame (MCO es 22)
65 MCO VIII / MCO ns 03 22 FI SRK LO FI*Abbas-Coons Businesman Uros Grand International Champion Nurit Pahl EX1 CACS
Coonflakes Devils Tower (MCO es 09 22) x DK*Timita's Black N'Beauty (MCO n)
66 MCO VIII / MCO ns 09 FI SRK LO FI*Pikkumetsän Zaza Naaras International Champion Nurit Pahl EX1 CAGCIB
FI*Pikkumetsän Wundersam (MCO n) x Shedoros Orinoko (MCO fs 09 22)
67 MCO VIII / MCO ns 09 22 FI SRK LO 14 FI*LovelyLife Joy of Living Jetro Uros International Champion Nurit Pahl EX1 CAGCIB BIV
FI*Mostlycats Calling All Girls (MCO e 09 22) x FI*LovelyLife Amor Aaria (MCO ns 22)
68 MCO VIII / MCO fs 09 22 FI SK LO 14 FI*BellaAmare's Butterfly of Hope Naaras Champion Nurit Pahl EX1 CACIB
FI*Vuorensinen Ian (MCO ns 09 22) x FIN*CheNiCoon's Bella-Gertrúd (MCO d 09 22)
69 MCO VIII / MCO as 09 23 FI SK LO 14 FI*Krysos Krazy Kat Uros Avoin Nurit Pahl EX1 CAC
Mainefield's He's A Rebel (MCO ds) x FI*Krysos Tutti-frutti (MCO g 03 22)
70 MCO VIII / MCO fs 09 22 FI SK LO 15 FI*Mostlycats Wellamo Naaras Avoin Nurit Pahl EX1 CAC
FI*Vuorensinen Ian (MCO ns 09 22) x Cleo Majori Perla Annaru*PL (MCO d 22)
71 MCO VIII / MCO fs 03 FI SRK LO 13 FI*SolarWind's Athene Naaras Avoin Nurit Pahl Abs
Magic Lake Silver Plush (MCO ns 09 22) x FI*SolarWind's Anukis (MCO fs 09 24)
72 MCO VIII / MCO ds 03 22 FI SK LO 15 Ziomal Dirigo*PL Uros Nuoret 7-10 kk Nurit Pahl EX1 BIV NOM
Portos Larenda, CZ, JW (MCO ns 03 22) x Boa Vista Silver Night*PL (MCO f 22)
73 MCO VIII / MCO fs 03 22 FI SK LO 15 FI*Abbas-Coons Heleriina Naaras Nuoret 7-10 kk Nurit Pahl EX1
Coonflakes Devils Tower (MCO es 09 22) x Lynx Lynx Bambola (MCO n 09 24)
74 MCO VIII / MCO ns 09 22 FI SK LO 15 FI*Mahtitassun D*Muna Uros Pennut 4-7 kk Nurit Pahl Abs
Magic Lake Silver Plush (MCO ns 09 22) x FI*Mahtitassun Bööna (MCO n 09)
75 MCO VIII / MCO ns 02 62 FI SK LO 15 FI*Mahtitassun D*Tipu Naaras Pennut 4-7 kk Nurit Pahl EX1
Magic Lake Silver Plush (MCO ns 09 22) x FI*Mahtitassun Bööna (MCO n 09)
76 MCO VIII / MCO as 09 22 FI SRK LO 14 FI*Chamberlain Why Not? Uros Premior Nurit Pahl EX1 CAPIB
DK*Coonation's Alpha Beat (MCO a 09 22) x FIN*Chamberlain Want One (MCO as 22)
78 MCO VIII / MCO ns 03 22 FI SRK LO 14 FI*Abbas-Coons Devils Magic Uros Kastraatti Nurit Pahl EX1 CAP
Coonflakes Devils Tower (MCO es 09 22) x DK*Timita's Black N'Beauty (MCO n)
79 MCO IX / MCO w 62 FI SRK LO FI*Krysos All my Life Uros Grand International Champion Minna Krogh Abs
Kittyup Avalanche (MCO w) x FIN*Krysos Magic (MCO n 23)
80 MCO IX / MCO w 62 FI SK LO 15 FI*DraCoon I am Yours Mimosa Naaras Avoin Minna Krogh EX1 CAC
IT*Leaena Polar Express (MCO w) x FI*DraCoon Adore Me Henrietta (MCO g)
81 MCO IX / MCO w 62 FI SRK RX FI*CheNiCoon's FeelixValentino Uros International Premior Minna Krogh EX1 CAGPIB NOM
IT*Leaena Polar Express (MCO w) x FIN*CheNiCoon's Bella-Gertrúd (MCO d 09 22)
82 NEM I / NEM ns 21 FI SK LO 15 Kuz`kin Dom Taisya Naaras Avoin Anne Veland EX1 CAC NOM
De Aramis Sineglaziy Angel (NEM n 03 21) x Kuz'kin Dom Beauty (NEM ns 21)
84 NFO II / NFO n 09 FI SRK LO FI*Draconian SerenadeOfSorrow Naaras Grand International Champion Anne Veland EX1 CACS
FIN*Suvipäivän Oskari O (NFO n 03) x FIN*Hillevillan Rebekka (NFO n 09)
85 NFO II / NFO n 03 FI SRK LO 14 S*Eternitgården's Morse Uros International Champion Anne Veland EX1 CAGCIB
S*Nenya's Sherlock Holmes (NFO n 03 24) x S*Small Legend's Alvia Feline (NFO a 09)
86 NFO II / NFO n 03 FI SK LO 14 FI*Hirmuinen Bastet Naaras International Champion Anne Veland EX1 CAGCIB
S*NC's Alladin Sane (NFO n 03 24) x FI*Kultahuiskan Inka (NFO f 09)
87 NFO II / NFO n 09 FI SK LO 15 FI*FoxyPaw's Hula-Popper Naaras Nuoret 7-10 kk Anne Veland EX1 BIV NOM BIS
Perun's Hit The Road Jack (NFO n 09) x FIN*FoxyPaw's Bibbity-Boo (NFO n 09 22)
88 NFO II / NFO a 09 FI SK LO 15 S*Capsicum's Shock Naaras Nuoret 7-10 kk Anne Veland EX2
S*Capsicum's Ghost (NFO a 09 22) x S*Florinella's Juni (NFO ns 09 22)
89 NFO II / NFO n 09 FIN SRK LO FIN*Marmatin Xaver Uros Supreme Premior Anne Veland KM
Lord Celebron Felis Audax*DK (NFO ns 09 22) x FIN*Godfather's Purple Rain (NFO n)
90 NFO II / NFO a 09 FI SRK LO FI*Laramillan Ivanhoe Uros Grand International Premior Anne Veland Abs
FIN*Godfather's Ziggy Stardust (NFO e 09) x FIN*Laramillan Gaia (NFO n)
91 NFO II / NFO n 09 FI SRK LO 14 FI*Draconian Shadegrown Uros International Premior Anne Veland EX1 CAGPIB
Eirik v.d. Gehlen Bieke (NFO nt 22) x FI*Draconian SerenadeOfSorrow (NFO n 09)
92 NFO II / NFO n 09 FI SRK LO 14 FI*FoxyPaw's Lucky Hunter Uros Grand International Premior Anne Veland EX1 CAPS BIV NOM BIS
FIN*Tähtitassun Lucky Star (NFO n 09 24) x FIN*FoxyPaw's Bibbity-Boo (NFO n 09 22)
93 NFO II / NFO a 03 FI SRK LO 14 FI*Tupuliinin Teuvo Maanteiden Kuningas Uros Kastraatti Anne Veland EX1 CAP
FI*Nalle-Puhin Gil Grissom (NFO a 09 23) x FI*NordicTigers Be My Love (NFO f 09 22)
94 NFO II / NFO n 02 62 FI SK LO 14 FI*Ninatte's Lovegame Naaras Kastraatti Anne Veland EX1 CAP
S*Zygot's Mac Gregor (NFO n 03) x FI*Ninatte's Deja Vu (NFO n 02 21)
95 NFO II / NFO n 02 64 FI SK LO 14 FI*Ninatte's Loveheart Naaras Premior Anne Veland EX1 CAPIB
S*Zygot's Mac Gregor (NFO n 03) x FI*Ninatte's Deja Vu (NFO n 02 21)
96 NFO III / NFO n 22 FI SK LO 15 FI*Draconian Sacrament of Wilderness Uros Pennut 4-7 kk Jurgita Gustaitiene EX1
S*Isgården's Emmett (NFO d 22) x FI*Draconian Nepenthe (NFO n 09 22)
97 NFO IV / NFO n 09 24 FIN SRK LO FIN*FoxyPaw's Full Time Lover Uros Supreme Champion Minna Krogh KM
FIN*Tähtitassun Rosvo-Roope (NFO a 03 23) x S*Zealou's Zemya Hamilton (NFO f 24)
98 NFO IV / NFO n 09 22 FIN SRK LO FIN*FoxyPaw's Bibbity-Boo Naaras Supreme Champion Minna Krogh KM
S*Restless Desperado (NFO n 09 23) x S*Zealou's Zemya Hamilton (NFO f 24)
98 NFO IV / NFO n 09 22 FIN SRK LO FIN*FoxyPaw's Bibbity-Boo Naaras Siitos Rotukirjaus Kissaliitto
S*Restless Desperado (NFO n 09 23) x S*Zealou's Zemya Hamilton (NFO f 24)
99 NFO IV / NFO a 09 23 FI SRK LO FI*Nalle-Puhin Gil Grissom Uros Grand International Champion Minna Krogh EX1 CACS BIV
FIN*Huiskulan Clemens (NFO a 09 24) x FIN*Nalle-Puhin N. Boa Vista (NFO g 03 22)
100 NFO IV / NFO n 03 24 FI SRK LO S*NC's Alladin Sane Uros Grand International Champion Minna Krogh EX2
S*Zygot's Cornetto (NFO d 01 21) x S*Just Catnap's Alma Snowflake (NFO n 09 24)
101 NFO IV / NFO a 09 24 FI SRK LO FI*Nalle-Puhin Girl On Fire Naaras International Champion Minna Krogh EX1 CAGCIB
FIN*Huiskulan Clemens (NFO a 09 24) x S*Nenya's Shadowcat (NFO n 03 24)
102 NFO IV / NFO n 02 21 62 FI SRK LO FI*Ninatte's Voodoo Naaras International Champion Minna Krogh Abs
FI*ArcticWilds All Or Nothing (NFO n 03 24) x FI*Ninatte's Apricot Lady (NFO f 02)
102 NFO IV / NFO n 02 21 FI SRK LO FI*Ninatte's Voodoo Naaras Siitos
FI*ArcticWilds All Or Nothing (NFO n 03 24) x FI*Ninatte's Apricot Lady (NFO f 02)
103 NFO IV / NFO n 09 23 FI SRK LO S*NC's Lola Naaras Champion Minna Krogh EX1 CACIB
Ray Davies Blue Tanis*CH (NFO n 09) x S*Just Catnap's Alma Snowflake (NFO n 09 24)
103 NFO IV / NFO n 09 23 FI SRK LO S*NC's Lola Naaras Siitos Rotukirjaus Kissaliitto
Ray Davies Blue Tanis*CH (NFO n 09) x S*Just Catnap's Alma Snowflake (NFO n 09 24)
104 NFO IV / NFO n 09 24 FI SK LO 15 FI*Debals Jonatan Uros Champion Minna Krogh EX1 CACIB
FI*Pörkarvan PhilAnselmoSonOfAlladin (NFO n 09 24) x FI*Kujakeikarin Zizzi (NFO g 03 22)
105 NFO IV / NFO a 09 22 FI SK LO 14 FI*Koivunpesän Tukki Uros Champion Minna Krogh Abs
FIN*Huiskulan Clemens (NFO a 09 24) x FI*Ninatte's Voodoo (NFO n 02 21)
106 NFO IV / NFO n 09 23 FI SRK LO FI*Kuutamoyön Vertumus Uros Avoin Minna Krogh Abs
FIN*Wishmaster Clark Gable (NFO n 03 22) x FI*Huiskulan Rubina (NFO n 09 24)
107 NFO IV / NFO n 09 22 FI SK LO 15 FI*Debals Jemina Naaras Avoin Minna Krogh EX1 CAC NOM
FI*Pörkarvan PhilAnselmoSonOfAlladin (NFO n 09 24) x FI*Kujakeikarin Zizzi (NFO g 03 22)
108 NFO IV / NFO a 03 24 FI SK LO 14 FI*Koivunpesän Mahla Naaras Avoin Minna Krogh Abs
FIN*Huiskulan Clemens (NFO a 09 24) x FI*Ninatte's Voodoo (NFO n 02 21)
109 NFO IV / NFO n 03 22 FI SK LO 15 FI*FoxyPaw's Lazy Ike Uros Nuoret 7-10 kk Minna Krogh EX2
Perun's Hit The Road Jack (NFO n 09) x FIN*FoxyPaw's Bibbity-Boo (NFO n 09 22)
110 NFO IV / NFO n 09 24 FI SK LO 15 FI*Nalle-Puhin Jonne Aaron Uros Nuoret 7-10 kk Minna Krogh EX1
S*Zygot's Mac Gregor (NFO n 03) x FI*Nalle-Puhin Girl On Fire (NFO a 09 24)
111 NFO IV / NFO n 02 21 64 FI SK LO 15 FI*Pörkarvan QualisArtifexPereo Uros Nuoret 7-10 kk Minna Krogh EX4
S*Trollgumman's Lukaz Lunkentuzz (NFO d 02 21) x S*NC's Lola (NFO n 09 23)
112 NFO IV / NFO n 09 23 FI SK LO 15 FI*Pörkarvan QuentinTarantino Uros Nuoret 7-10 kk Minna Krogh EX
S*Trollgumman's Lukaz Lunkentuzz (NFO d 02 21) x S*NC's Lola (NFO n 09 23)
113 NFO IV / NFO n 09 23 FI SK LO 15 FI*Pörkarvan QuestionableContent Uros Nuoret 7-10 kk Minna Krogh EX3
S*Trollgumman's Lukaz Lunkentuzz (NFO d 02 21) x S*NC's Lola (NFO n 09 23)
114 NFO IV / NFO n 09 23 FI SK LO 15 FI*Nalle-Puhin Erin Naaras Nuoret 7-10 kk Minna Krogh EX1 BIV NOM
S*Zygot's Mac Gregor (NFO n 03) x FI*Nalle-Puhin Girl On Fire (NFO a 09 24)
115 NFO IV / NFO n 09 22 FI SK LO 15 (N)Migoto's Conrad Uros Pennut 4-7 kk Minna Krogh EX1 NOM
IT*Norr Venn's Vin Santo (NFO d 09 22) x (N)Migoto's Martine, DVM (NFO n 09 22)
116 NFO IV / NFO n 09 22 FI SK LO 15 FI*Draconian Astral Romance Uros Pennut 4-7 kk Minna Krogh EX2
S*Isgården's Emmett (NFO d 22) x FI*Draconian Nepenthe (NFO n 09 22)
117 NFO IV / NFO n 09 22 FI SRK LO FI*FoxyPaw's Hoodoo Doll Naaras Supreme Premior Minna Krogh KM NOM
S*Kullehoppans Vidar (NFO n 09 22) x FIN*FoxyPaw's Bibbity-Boo (NFO n 09 22)
118 NFO IV / NFO a 09 22 FI SK LO 14 FI*Koivunpesän Pölli Uros Kastraatti Minna Krogh Abs
FIN*Huiskulan Clemens (NFO a 09 24) x FI*Ninatte's Voodoo (NFO n 02 21)
119 NFO V / NFO f 22 FI SRK LO Quarans Lady Sandwick Naaras Supreme Champion Jurgita Gustaitiene KM BIV
French Squirrel de la Colline d'Astraia (NFO d 22) x Quarans Sana'a (NFO n 22)
120 NFO V / NFO d 22 FI SRK LO FI*ArcticWilds Aiming High Naaras International Champion Jurgita Gustaitiene EX1 CAGCIB
DK*Hass' Tarzan Mama Mia (NFO e 03 23) x FIN*Wishmaster Kendra Young (NFO f 03 22)
121 NFO V / NFO d 22 FI SK LO 14 IT*Norr Venn's Your Summer Dream Uros Champion Jurgita Gustaitiene EX1 CACIB
(N)Migoto's Victor (NFO n 22) x Norr Venn's Vedamalady (NFO f 09)
122 NFO VI / NFO f 02 63 FI SRK RX FI*Ninatte's Apricot Lady Naaras Grand International Champion Magdalena Kudra EX1 CACS
Super Trouper av Skara Brae*CH (NFO d 02) x FIN*Slytiger's Pina Colada (NFO ns 09)
123 NFO VI / NFO f 02 62 FI SRK LO 14 Eluney LemuNarki*ES Naaras International Champion Magdalena Kudra EX3
S*Glömstaskogens Ivory (NFO n 01) x Cariló LemuNarki*ES (NFO f 03 22)
124 NFO VI / NFO g 03 22 FI SRK RX FI*Kujakeikarin Zizzi Naaras International Champion Magdalena Kudra EX2
Noynarock Melchior (NFO a 09 22) x FIN*Kujakeikarin Niksi-Nella (NFO fs 03 22)
124 NFO VI / NFO g 03 22 FI SRK RX FI*Kujakeikarin Zizzi Naaras Siitos Rotukirjaus Kissaliitto
Noynarock Melchior (NFO a 09 22) x FIN*Kujakeikarin Niksi-Nella (NFO fs 03 22)
126 NFO VI / NFO f 09 22 FI SK LO 14 IT*Freya Oyne Witch Glinda Naaras International Champion Magdalena Kudra EX1 CAGCIB NOM
Norr Venn's Vismund Cygnus (NFO d 09 22) x NL*Norforcats Daydreamer (NFO n 09 22)
127 NFO VI / NFO d 09 22 FI SK LO 15 FI*Debals Joakim Puninen Uros Avoin Magdalena Kudra EX1 CAC BIV
FI*Pörkarvan PhilAnselmoSonOfAlladin (NFO n 09 24) x FI*Kujakeikarin Zizzi (NFO g 03 22)
128 NFO VI / NFO f 09 FI SK LO 15 FI*Pörkarvan QueenLetiziaLunkentuzz Naaras Nuoret 7-10 kk Magdalena Kudra EX1
S*Trollgumman's Lukaz Lunkentuzz (NFO d 02 21) x S*NC's Lola (NFO n 09 23)
129 NFO VI / NFO d 02 21 62 FI SK LO 15 FI*ArcticWilds Hunter Of The Heart Uros Pennut 4-7 kk Magdalena Kudra EX1 BIV
Cio Cio San's Kid Galahad (NFO n 01 21) x FI*ArcticWilds Ever Dream (NFO f 22)
130 NFO VI / NFO ft 09 22 FI SK LO 15 FI*Draconian Sleeping Sun Naaras Pennut 4-7 kk Magdalena Kudra EX1
S*Isgården's Emmett (NFO d 22) x FI*Draconian Nepenthe (NFO n 09 22)
131 NFO VI / NFO d 09 FI SRK LO FI*Kultahuiskan Isabella Naaras Grand International Premior Magdalena Kudra EX1 CAPS BIV
FI*Tähtitassun Daniel (NFO d 24) x FI*Kultahuiskan Geisha (NFO f 03)
132 NFO VI / NFO f 09 22 FI SRK LO 13 S*Capsicum's Elyss Naaras International Premior Magdalena Kudra EX1 CAGPIB
S*Långängens Krokant (NFO n 09 22) x S*Mylingens Maryland (NFO f 03 22)
133 NFO VI / NFO d 02 21 62 FI SRK LO FI*Ninatte's Big Dipper Uros International Premior Magdalena Kudra EX1 CAGPIB
FI*ArcticWilds All Or Nothing (NFO n 03 24) x FI*Ninatte's Apricot Lady (NFO f 02)
134 NFO VI / NFO g 09 23 FI SRK LO FI*Nalle-Puhin Esmeralda Naaras Premior Magdalena Kudra EX1 CAPIB
FIN*Huiskulan Kaskisavu (NFO ns 23) x FIN*Nalle-Puhin N. Boa Vista (NFO g 03 22)
135 NFO VII / NFO ns 24 FI SRK LO 14 FI*Debals HuraaHuraa Uros International Champion Anne Veland EX1 CAGCIB BIV
Noynarock Albert (NFO n) x FI*Kujakeikarin Åkrid (NFO fs 24)
136 NFO VII / NFO ns 22 FI SRK LO FI*Hilirimpsis Heikunkeikun Naaras Champion Anne Veland EX1 CACIB
FI*Sunshire's Lancelot (NFO a 24) x FIN*Hopeahännän Liljankukka (NFO ns 09 24)
137 NFO VII / NFO fs FI SK LO 14 FI*Hennina's Janis Joplin Naaras Avoin Anne Veland EX1 CAC
S*Heads or tails Chivas Regal (NFO e 24) x FI*Hilirimpsis Heikunkeikun (NFO ns 22)
139 NFO VIII / NFO fs 09 22 FI SRK LO S*Vildhjärtas Nyxx Nightwish Naaras Grand International Champion Jurgita Gustaitiene EX1 CACS
S*Drakborgens cadet Clouseau (NFO ds 09 11) x S*Vildhjärtas Murkla Mys (NFO n 09 22)
143 NFO IX / NFO w 64 FIN SRK LO FIN*FoxyPaw's Icebreaker Uros Supreme Champion Anne Veland KM NOM
Dorian av Tyssedal (NFO n 09 22) x FIN*Tähtitassun Balladi Helena (NFO w)
144 NFO IX / NFO w 64 FI SRK LO FI*Tähtitassun Carl Philip Uros Supreme Premior Anne Veland KM
FIN*FoxyPaw's Icebreaker (NFO w) x FIN*Heinuntuvan Olga Maria (NFO f 03 23)
145 RAG n FI SRK LO FI*Barfait's Nanette Naaras Grand International Champion Mira Fonsén EX1 CACS BIV
S*Tallkottens Macadam C of Harlem (RAG n) x FI*Barfait's Gianna (RAG a 03)
146 RAG n FI SK LO 14 FI*AijaiCats Amazing Ami Uros Avoin Mira Fonsén EX1 CAC
Taikatuulen Highlander (RAG b 03) x FI*AijaiCats Harmonious Hazel (RAG a 04)
147 RAG n FI SK LO 15 FI*Collicatin Spicy Saffron Naaras Pennut 4-7 kk Mira Fonsén EX1
Skipper Dama w Masce*PL (RAG n 04) x S*Cas-Sus Renesmee Cullen (RAG a)
149 RAG n FI SK LO 14 FI*Barfait's Sunrise Naaras Premior Mira Fonsén EX1 CAPIB
Jalapeno Indiana Jones (RAG a 04) x FI*Barfait's Nanette (RAG n)
150 RAG a FI SRK LO FI*MistyNight Dyna Naaras Grand International Champion Minna Krogh EX1 CACS BIV
FI*MistyNight Augustus (RAG c) x FIN*Popcornin Naughty Nella (RAG n)
151 RAG a FI SRK LO S*Cas-Sus Renesmee Cullen Naaras Grand International Champion Minna Krogh EX2
PL*Koc-Pol Cat Macho (RAG a) x S*Cas-Sus Tara Vita (RAG a)
152 RAG a FI SK LO 14 FI*AijaiCats Charming Carla Naaras Champion Minna Krogh EX1 CACIB
FI*Riverknee Starship Trooper (RAG n 04) x FI*AijaiCats Noble Nana (RAG a 04)
153 RAG a FI SK LO 15 FI*Utuinen Knock Out With Hope Naaras Pennut 4-7 kk Minna Krogh EX1
Methodius Passion for Utuinen (RAG a 04) x FI*Utuinen ÄxGratia (RAG g 04)
154 RAG a FI SRK LO 14 FI*Barfait's Ronaldo Uros International Premior Minna Krogh EX1 CAGPIB
Jalapeno Indiana Jones (RAG a 04) x FI*Barfait's Gianna (RAG a 03)
155 RAG a FI SK LO 14 FI*Barfait's Sunshine Naaras International Premior Minna Krogh EX1 CAGPIB
Jalapeno Indiana Jones (RAG a 04) x FI*Barfait's Nanette (RAG n)
156 RAG f FIN SRK LO FIN*Dollyblues Rainbow Doll Naaras Grand International Premior Nurit Pahl EX1 CAPS
FIN*Dollicious Padrone del Aqua (RAG a 04) x FIN*Panacheen Zealous Zulu (RAG f 03 21)
157 RAG n 03 FI SK LO 14 FI*Collicatin Mexican Boyfriend Uros Champion Magdalena Kudra EX1 CACIB NOM
FI*Valkokullan Wolver (RAG n 03) x FI*Collicatin Mexican Beauty (RAG n)
158 RAG n 03 FI SK LO 15 FI*Barfait's Unknown Star Uros Pennut 4-7 kk Magdalena Kudra EX1
FI*Celestial's Usain Bolt (RAG n 03) x FI*Celestial's Bitter Sweet (RAG a 03)
159 RAG n 03 FIN SRK LO FIN*Dollicious Crush On U Uros Grand International Premior Magdalena Kudra EX1 CAPS
FIN*Dollicious Blue Bandit (RAG a 03 21) x FIN*Maplehill's Riverdance (RAG n)
160 RAG n 04 FIN SRK LO FIN*Dollyblues PieceOfMyHeart Naaras International Premior Mira Fonsén EX1 CAGPIB
FIN*Dollyblues Rhapsody In Blue (RAG a 03) x FIN*Dollyblues Satin Doll (RAG f)
161 RAG n 04 FI SK LO 14 FI*AijaiCats Beautiful Bea Naaras Avoin Mira Fonsén EX2
Taikatuulen Highlander (RAG b 03) x FIN*Bobkatin Amilla (RAG a 03)
162 RAG n 04 FI SK LO 14 FI*Dollyblues Beautiful Intentions Naaras Avoin Mira Fonsén EX1 CAC BIV
Of Moonlight Dolls Dutch Dreamer (RAG a 03) x FI*Dollyblues 2Become1 (RAG f 03)
163 RAG n 04 FI SK LO 15 FI*Collicatin MexMax Cat's-JM Naaras Nuoret 7-10 kk Mira Fonsén EX1
NaorahDolls Maxy (RAG a 03) x FI*Collicatin Mexican Brownie (RAG n)
164 RAG n 04 FI SK LO 15 NO*Noble Origins' Prince Carl Philip Uros Pennut 4-7 kk Mira Fonsén EX1 NOM
Lovelystory McSteamy (RAG n 04) x NO*Noble Origins' Sophia Loren (RAG a 04)
165 RAG n 04 FI SK LO 15 FI*Debals Seal Sistinja Naaras Pennut 4-7 kk Mira Fonsén Abs
FI*Kujakeikarin Alladin (RAG n 03) x FI*Riverknee Power of Love (RAG a)
166 RAG n 04 FI SK LO 15 FI*Rock'nRags Wave Dancer Naaras Pennut 4-7 kk Mira Fonsén Abs
FI*Rock'nRags MonsieurDaVinci (RAG n 04) x SweetFellow Tamaya-Magnolia (RAG a 03)
167 RAG n 04 FI SRK LO FI*Dollicious Domino Dancing Uros Grand International Premior Mira Fonsén EX1 CAPS
FIN*Dollicious Hot Choise (RAG d 04) x FIN*Maplehill's Riverdance (RAG n)
168 RAG n 04 FI SRK LO 13 FI*Barfait's Playful Paco Uros International Premior Mira Fonsén EX1 CAGPIB BIV
FI*Barfait's Joyful Justin (RAG a 04) x S*Yátaz Iokaste of Barfait (RAG n 04)
169 RAG a 03 FI SRK LO Of Moonlight Dolls Dutch Dreamer Uros Grand International Champion Nurit Pahl EX1 CACS BIV
Darlinlildols Titan (RAG a 03) x Palacedolls Honeybee (RAG n 03)
170 RAG a 03 FI SK LO 14 FI*Dollyblues You Are The Sunshine Naaras International Champion Nurit Pahl EX1 CAGCIB NOM
Of Moonlight Dolls Dutch Dreamer (RAG a 03) x FI*Dollyblues GoodGollyMsMolly (RAG a 03)
171 RAG a 03 FI SK LO 14 FI*Rock'nRags Licence to Chill Uros Avoin Nurit Pahl EX1 CAC
FI*Rock'nRags NinjaBoy (RAG a 03 21) x FI*Dollyblues Hello Mary Lou (RAG a 03)
172 RAG a 03 FI SK LO 14 FI*Celestial's Poison Girl Naaras Nuoret 7-10 kk Nurit Pahl EX1
FI*Celestial's GunBert (RAG a 03) x FI*Celestial's Heaven on Earth (RAG f 04)
173 RAG a 03 FI SK LO 15 FI*Dollyblues Good To My Baby Uros Pennut 4-7 kk Nurit Pahl EX1 BIV
FI*Dollyblues You da One (RAG a 03) x S*Mariamores O'Lala of Adonis (RAG n)
174 RAG a 03 FI SK LO 15 FI*BlackRain's Bossy One Naaras Pennut 4-7 kk Nurit Pahl EX1
(N)Diadem's Vuzzy (RAG a 03) x FI*Celestial's Wild Child (RAG a 04)
175 RAG a 03 FIN SRK LO FIN*Celestial's FallenAngel Naaras Supreme Premior Nurit Pahl KM NOM BIS
King Bombon Unreal Ragdolls*ES (RAG b) x FIN*Celestial's Amazing Grace (RAG n 03)
176 RAG a 03 FI SRK LO FI*Dollyblues GoodGollyMsMolly Naaras Kastraatti Nurit Pahl EX1 CAP
Kanoa Dama W Masce*PL (RAG n 03) x FI*Dollyblues EndlessLoveSong (RAG n 04)
177 RAG a 04 FI SRK LO Jalapeno Indiana Jones Uros Grand International Champion Anne Paloluoma EX1 CACS
Blossom Daddy D Thyme of Jalopeno (RAG a 03) x Catlana Little Bloom of Jalapeno (RAG a)
177 RAG a 04 FI SRK LO Jalapeno Indiana Jones Uros Siitos Rotukirjaus Kissaliitto
Blossom Daddy D Thyme of Jalopeno (RAG a 03) x Catlana Little Bloom of Jalapeno (RAG a)
178 RAG a 04 FI SK LO 14 Solenzara's Solomon Jack Uros International Champion Anne Paloluoma EX1 CAGCIB
Solenzara's Only You (RAG n 04) x S*Gunbertus Fusion (RAG a 03)
179 RAG a 04 FI SRK LO 13 FI*Valkokullan Bubble Bell Naaras Avoin Anne Paloluoma EX1 CAC
Of Moonlight Dolls Blue Bubbles (RAG a 03) x FI*Valkokullan Salina (RAG n 03)
180 RAG a 04 FI SK LO 15 FI*AijaiCats Glamoros Gaya Naaras Nuoret 7-10 kk Anne Paloluoma EX1
Starring Sir Paul (RAG a 04) x FIN*Bobkatin Amilla (RAG a 03)
181 RAG a 04 FI SK LO 15 FI*Valkokullan Helinä Naaras Pennut 4-7 kk Anne Paloluoma EX1 BIV NOM
DK*Jaquet Cinnamon (RAG a 03) x FI*Valkokullan Bubble Bell (RAG a 04)
182 RAG a 04 FI SRK LO FI*Barfait's Joyful Justin Uros Grand International Premior Anne Paloluoma EX1 CAPS
Frodo Ragdolls*PL (RAG n 03) x FI*Barfait's Gianna (RAG a 03)
183 RAG a 04 FI SK LO 14 FI*Snowrag Chili Pepper Uros Kastraatti Anne Paloluoma EX1 CAP
FI*Snowrag Hot Chili Pepper (RAG n 03) x FI*Snowrag Diamond Dust (RAG a 04)
184 RAG c 04 FI SRK LO Bobkatin Original Ophelia Naaras Kastraatti Jurgita Gustaitiene EX1 CAP
S*Evenstar's Dusty of Oroonoko (RAG a 04) x Bobkatin Wenla (RAG c)
185 RAG d 03 FI SRK LO FI*Dollyblues Be The One Uros Grand International Champion Magdalena Kudra EX1 No Cert
Kanoa Dama W Masce*PL (RAG n 03) x FI*Dollyblues 2Become1 (RAG f 03)
186 RAG f 03 FI SK LO 15 FI*Celestial's Satavarma Naaras Pennut 4-7 kk Jurgita Gustaitiene EX1 NOM
FI*Celestial's GunBert (RAG a 03) x FI*Celestial's Heaven on Earth (RAG f 04)
187 RAG f 04 FI SRK LO 13 FI*Celestial's Heaven on Earth Naaras Champion Jurgita Gustaitiene EX1 CACIB
S*Gunbertus Gabriel (RAG d 04) x FI*Dollicious Choco Vanilla (RAG n 03)
188 RAG n 03 21 FIN SRK LO FIN*Calamarin Indiana Jones Uros Grand International Premior Jurgita Gustaitiene EX1 CAPS
Moonlit Masquerade á Chardani*DK (RAG c 21) x FIN*Panacheen Elsie (RAG f 03)
189 RAG n 04 21 FI SRK LO FI*Dollicious SummerNightDream Naaras Grand International Premior Minna Krogh EX1 CAPS
FIN*Kehtolaulun Max de Mio (RAG n 04 21) x FIN*Dollicious Chocolate Heart (RAG n)
190 RAG n 04 21 FI SRK LO FI*Dollyblues MusicOfMyHeart Uros International Premior Minna Krogh EX1 CAGPIB
FIN*Dollicious Frozen Heart (RAG n 03 21) x FIN*Dollyblues PieceOfMyHeart (RAG n 04)
191 RAG a 03 21 FI SK LO 14 FI*Rock'nRags Razzmatazz Uros Avoin Magdalena Kudra EX1 CAC
FI*Rock'nRags NinjaBoy (RAG a 03 21) x FI*Dollyblues Hello Mary Lou (RAG a 03)
192 RAG a 04 21 FI SRK LO 14 FI*Rock'nRags Maxnificent! Uros Avoin Magdalena Kudra EX1 CAC
FI*Rock'nRags Maxterwork! (RAG a 04 21) x FI*Dollyblues Hello Mary Lou (RAG a 03)
193 RAG e 03 21 FI SRK LO FI*Calamarin MrMuscle Uros International Premior Jurgita Gustaitiene EX1 CAGPIB
S*Abayomis Lucky Lotus (RAG b 21) x FIN*Calamarin Cicciolina (RAG e 03)
194 SBI n FI SRK LO 13 FI*Touchant Troubadour d'amour Uros Grand International Champion Anne Paloluoma EX1 CACS BIV NOM
BE*Baie des Amours Thorisson (SBI n 21) x FIN*Touchant Lumière (SBI n)
194 SBI n FI SRK LO 13 FI*Touchant Troubadour d'amour Uros Siitos Rotukirjaus Kissaliitto
BE*Baie des Amours Thorisson (SBI n 21) x FIN*Touchant Lumière (SBI n)
195 SBI n FI SK LO 15 Demian Diamond in the rough Uros Nuoret 7-10 kk Anne Paloluoma EX1
FI*Touchant Troubadour d'amour (SBI n) x Demian Fiona (SBI c)
196 SBI n FI SK LO 15 FI*Touchant Xpédient d'Amour Uros Pennut 4-7 kk Anne Paloluoma EX1
FI*Touchant Troubadour d'amour (SBI n) x FI*Touchant Unique Beauté (SBI n)
197 SBI n FI SK LO 15 FI*Touchant Xalté Beauté d'Amour Naaras Pennut 4-7 kk Anne Paloluoma EX1
FI*Touchant Troubadour d'amour (SBI n) x FI*Touchant Unique Beauté (SBI n)
198 SBI n FIN SRK LO FIN*Tassuliinin Braveheart Uros Supreme Premior Anne Paloluoma KM
FIN*Zhamanen Fangio (SBI n) x FIN*Tupasaaren Fransesca (SBI a)
199 SBI n FIN SRK LO FIN*Zhamanen Hurricane Naaras International Premior Anne Paloluoma EX1 CAGPIB NOM
Louie of Sembelance*N (SBI n) x FIN*Zhamanen Cheaha (SBI b)
200 SBI n FIN SRK LO FIN*Touchant Lumière Naaras Kastraatti Anne Paloluoma Abs
FIN*Merissal Quentin (SBI a) x FIN*Touchant Fleur d'Amour (SBI n)
201 SBI a FI SRK LO FI*MeToYou Hero Uros Supreme Champion Anne Veland KM
FIN*Zhamanen Fangio (SBI n) x S*Stendalens Cola (SBI b)
203 SBI a FI SK LO 15 FI*Ziazan Interstellar Uros Nuoret 7-10 kk Anne Veland EX1 BIV
Blue Heaven Sunny Queen *ES (SBI a) x Shapur Angel (SBI b 21)
204 SBI a FI SK LO 15 Demian BoyZone Ronan Uros Pennut 4-7 kk Anne Veland EX1
Peret Laty Mery, CZ (SBI e 21) x FI*Saca's Åwe Ecstatic (SBI c)
205 SBI a FI SRK LO FI*Nalle-Puhin PINK! Naaras Grand International Premior Anne Veland EX1 CAPS NOM
FIN*Zhamanen Fangio (SBI n) x FI*Tamus Wildcat (SBI f)
206 SBI b FI SK LO 15 FI*Harebell Luminous Uros Pennut 4-7 kk Mira Fonsén EX1
FI*Saca's Ultimate Gambler (SBI c) x EE*Estrella Klaudia (SBI f)
207 SBI b FIN SRK LO FIN*Pässinpään Lady After Eight Naaras Grand International Premior Mira Fonsén EX2
FIN*Touchant Cadeau d'Amour (SBI n) x S*Maskrosen's Cassandra (SBI n)
208 SBI b FIN SRK LO FIN*Touchant Kief d'Amour Naaras Grand International Premior Mira Fonsén EX1 CAPS NOM
FIN*Jadinell N'Itch Navar (SBI c 21) x FIN*Touchant Haute Couture (SBI f)
209 SBI c FI SK LO 15 FI*Nalle-Puhin Bell's Of Paris Naaras Nuoret 7-10 kk Anne Veland EX1
FI*Ames Clark Gable (SBI b) x FI*Nalle-Puhin PINK! (SBI a)
210 SBI c FIN SRK LO FIN*Touchant Jaunet d'eau Naaras International Premior Anne Veland EX1 CAGPIB
FIN*Pirimirrin Wiseman (SBI c) x FIN*Touchant A la Paris (SBI n)
211 SBI d FI SRK LO FI*Tamus Escort Uros Grand International Champion Mira Fonsén EX1 CACS
BE*Baie des Amours Thorisson (SBI n 21) x FIN*Tamus Nitro R/T (SBI f)
212 SBI d FI SRK LO FI*Oreliinan Bonanza Uros International Champion Mira Fonsén EX1 CAGCIB
FI*Mimitan Ewok (SBI n) x FI*Tamus Belvedere for A-K (SBI d)
213 SBI d FIN SRK LO FIN*Recknagel Maariolemiöö Uros Supreme Premior Mira Fonsén KM NOM
FIN*Zhamanen Fangio (SBI n) x S*Wanjeena's Golden Game (SBI f)
214 SBI f FI SRK LO FI*Birmayan Fazerina Naaras Grand International Champion Mira Fonsén EX1 CACS NOM BIS
FIN*Recknagel Miroslavsaatan (SBI d) x FIN*Zhamanen Hurricane (SBI n)
215 SBI f FIN SRK LO FIN*Tassuliinin Dream Naaras Grand International Champion Mira Fonsén Abs
FIN*Tamus Oldsmobile (SBI d) x FIN*Tupasaaren Fransesca (SBI a)
217 SBI f FI SRK LO FI*Nalle-Puhin Madonna Naaras Supreme Premior Mira Fonsén Abs
FIN*Tamus Skyline (SBI n) x FI*Tamus Wildcat (SBI f)
218 SBI f FI SRK LO FI*Chirybiry's Forget-me-not Naaras Premior Mira Fonsén EX2
S*PreciousBlue's Leonardo DiCaprio (SBI d 21) x N*So Cute Charmelia (SBI n)
219 SBI f FI SRK LO FI*Nalle-Puhin Rita Haywood Naaras Premior Mira Fonsén EX1 CAPIB
FIN*Tamus Skyline (SBI n) x FI*Tamus Wildcat (SBI f)
220 SBI g FI SK LO 14 FI*Rais-Kis IceKiss Naaras Nuoret 7-10 kk Jurgita Gustaitiene EX1
BE*Baie des Amours Vortigern Art (SBI a) x FI*Rais-Kis Doris (SBI j)
221 SBI g FI SK LO 15 FI*Annmark Chichi Naaras Pennut 4-7 kk Jurgita Gustaitiene EX1
FI*Nalandan Bandhula (SBI n) x FI*Annmark Amberline (SBI d 21)
222 SBI h FIN SRK LO FIN*Harebell Zelda Naaras Supreme Premior Jurgita Gustaitiene KM NOM
FIN*Tamus Omni (SBI b) x FIN*Harebell Seita Sweet (SBI h)
223 SBI h FI SRK LO Demian Olympsche Goud Naaras Kastraatti Jurgita Gustaitiene EX1 CAP
Ike Ant Bwe Lay (SBI d) x FIN*Touchant Jaunet d'eau (SBI c)
224 SBI n 21 FI SRK LO FI*Vongoivan Geo Uros International Champion Nurit Pahl EX1 CAGCIB
FIN*JoJon El Rayo Rumba (SBI n 21) x FIN*Vongoivan Ailakki (SBI a)
225 SBI n 21 FIN SRK LO FIN*Mion Piona Naaras International Premior Nurit Pahl EX1 CAGPIB
FIN*Anemon's Antonio (SBI a) x FIN*Mion Melej (SBI n 21)
226 SBI n 21 FI SRK LO 14 FI*Chirybiry's Uku-Man Uros Kastraatti Nurit Pahl EX1 CAP
FI*JoJon La Veta de Oro (SBI d 21) x FI*Chirybiry's Forget-me-not (SBI f)
227 SBI a 21 FI SK LO 14 FI*Shonamei's Lady La Luna Naaras International Champion Anne Paloluoma EX1 CAGCIB
FI*Vongoivan Geo (SBI n 21) x FI*Shonamei's Golden Sunset (SBI b)
228 SBI a 21 FI SK LO 15 FI*Lofanna California Naaras Pennut 4-7 kk Anne Paloluoma EX1
Kissimirrin Felix (SBI b 21) x FI*Lofanna Aava (SBI f 21)
229 SBI c 21 FI SRK LO FI*Canth's Taika Naaras International Champion Mira Fonsén EX1 CAGCIB
FIN*Zaraxe Adamnan Morris (SBI b) x EE*Arista Aramante (SBI a 21)
230 SBI c 21 FI SRK LO FI*HaoMao Bernhard Uros Grand International Premior Mira Fonsén EX1 CAPS
FIN*MeToYou Ceasar (SBI a) x S*Lavender Fields Felicia (SBI b 21)
232 SBI f 21 FI SRK LO 13 FI*Lofanna Aava Naaras International Champion Nurit Pahl EX1 CAGCIB
FI*Pirimirrin Hamilton Island (SBI n 21) x Demian Victoria (SBI f 21)
233 SBI f 21 FI SK LO 15 FI*Lofanna Caribia Naaras Pennut 4-7 kk Nurit Pahl EX1
Kissimirrin Felix (SBI b 21) x FI*Lofanna Aava (SBI f 21)
234 SIB I / SIB n FI SRK LO 14 NO*Tundrapaw's Dixie Naaras International Champion Anne Veland EX1 CAGCIB
NO*Tundrapaw's Bentley (SIB n 09 24) x NO*Tundrapaw's Afrodite (SIB n 24)
235 SIB II / SIB n 09 FI SK LO 15 FI*Lumikissan Venni Vekkuli Naaras Pennut 4-7 kk Anne Veland EX1 NOM
FI*Alizarin Captain Morgan (SIB n 22) x FI*Lumikissan Morsmaikku (SIB n 09 24)
236 SIB III / SIB n 22 FIN SRK RX CH*Lukijn's Skye Uros Supreme Champion Minna Krogh KM BIV NOM BIS
I*Gregory's Siberian Lukijn Jamesovic (SIB d 23) x I*Olesya Jamesova (SIB f 09 23)
237 SIB III / SIB n 23 FI SK LO 14 FI*Tunturikissan Kuura Uros Avoin Minna Krogh EX1 CAC
NO*Tundrapaw's Bentley (SIB n 09 24) x FI*Mäntylän Fiiu (SIB a 23)
238 SIB III / SIB n 22 FI SK LO 15 FI*Amurin Tirsa Naaras Nuoret 7-10 kk Minna Krogh EX1
Lucas Sibaris*RU (SIB ny 24) x FI*Balladin Melissa (SIB n 09 22)
239 SIB III / SIB n 24 FI SK LO 15 FI*Cherrytail's WonderBoy Uros Pennut 4-7 kk Minna Krogh EX1
FI*Lumikissan Gigolo (SIB n 09 24) x FI*Cherrytail's Rhonda Mae (SIB f 09 22)
240 SIB III / SIB n 24 FI SK LO 15 FI*Lumikissan Vili Vikkelä Uros Pennut 4-7 kk Minna Krogh EX2
FI*Alizarin Captain Morgan (SIB n 22) x FI*Lumikissan Morsmaikku (SIB n 09 24)
242 SIB III / SIB n 23 FI SRK LO FI*Jäälinnan Benjamin Uros Kastraatti Minna Krogh Abs
FIN*Amante's Joking Jasper (SIB n 09) x FI*Amurin Tessalonika (SIB n 24)
243 SIB III / SIB n 24 FIN SRK LO FIN*Amurin Lyydia Naaras Kastraatti Minna Krogh EX1 CAP
FIN*Villan Basisti (SIB a 23) x FIN*Amurin Claudia (SIB n 09 23)
244 SIB IV / SIB n 02 21 FIN SRK LO FIN*Villan Don Marcello Uros Supreme Champion Mira Fonsén KM
FIN*Amante's Hip Hop (SIB ns 03 23) x FIN*Balladin Carmencita (SIB n 03 23)
244 SIB IV / SIB n 02 21 FIN SRK LO FIN*Villan Don Marcello Uros Siitos Rotukirjaus Kissaliitto
FIN*Amante's Hip Hop (SIB ns 03 23) x FIN*Balladin Carmencita (SIB n 03 23)
245 SIB IV / SIB ny 09 24 FI SK LO 14 FI*Amurin Rafael II Uros International Champion Mira Fonsén EX1 CAGCIB NOM
Yermolay Crown of Siberia (SIB ny 24) x FI*Balladin Melissa (SIB n 09 22)
246 SIB IV / SIB n 09 24 FI SRK LO 13 FI*Lumikissan Morsmaikku Naaras International Champion Mira Fonsén Mitätöity Mitätöity
FIN*Zigwan's Guim Biik Lihas (SIB n 23) x FI*Kuuratassun Alinda (SIB f 09)
247 SIB IV / SIB n 03 22 FI SK LO 14 FI*Tunturikissan Tuisku Uros Avoin Mira Fonsén EX1 CAC
NO*Tundrapaw's Bentley (SIB n 09 24) x FI*Mäntylän Fiiu (SIB a 23)
248 SIB IV / SIB n 03 24 FI SK LO 14 FI*ArcticWilds Glittering Goldie Naaras Avoin Mira Fonsén EX1 CAC
FIN*Villan Don Marcello (SIB n 02 21) x FI*ArcticWilds Babyface Beagle (SIB fs 24)
249 SIB IV / SIB n 03 22 FI SK LO 15 FI*Goldenspot's Galilea Naaras Pennut 4-7 kk Mira Fonsén EX1
FI*Balladin Pikku Karhu (SIB n 09 24) x FI*Goldenspot's Chaya (SIB n 22)
250 SIB IV / SIB a 09 22 FI SRK LO 14 FI*Balladin Nukkumatti Uros Kastraatti Mira Fonsén EX1 CAP
N*Nordskjæret's Horatio Elvisen (SIB d 09 22) x FI*Balladin Maremiana (SIB n 22)
251 SIB V / SIB d 24 FI SRK LO 14 FI*Jatsitytön Blaziken Uros Grand International Champion Anne Veland EX1 CACS
FIN*Zigwan's Gaigil Herguil (SIB n 23) x FI*Talvivaaran Delenn (SIB f 23)
252 SIB V / SIB f 24 FI SK LO 15 FI*Cherrytail's WonderGirl Naaras Pennut 4-7 kk Anne Veland EX1 BIV
FI*Lumikissan Gigolo (SIB n 09 24) x FI*Cherrytail's Rhonda Mae (SIB f 09 22)
253 SIB V / SIB g 24 FI SK LO 15 FI*Sippan's Korallikeiju Naaras Pennut 4-7 kk Anne Veland EX2
FI*Cherrytail's Nat King Cole (SIB n 09) x FI*Tammikatin Onneli (SIB e 24)
254 SIB V / SIB f 23 FI SRK LO FI*Amurin Hanna Naaras International Premior Anne Veland Abs
FIN*Amurin Hiskia (SIB d 03 23) x FI*Balladin Melissa (SIB n 09 22)
255 SIB VI / SIB d 09 24 FI SK LO 14 FI*Lumikissan SuperSankari Uros Avoin Jurgita Gustaitiene EX1 CAC
FI*Amurin Ruufus (SIB ny 24) x CH*Lukijn's Vera (SIB f 09 24)
256 SIB VI / SIB f 03 24 FI SK RX 14 FI*Likimain Baby Jane Naaras Avoin Jurgita Gustaitiene EX2
FI*Goldenspot's Doron (SIB n 03 24) x FI*Lumikissan Janis Joplin (SIB f 24)
257 SIB VI / SIB f 09 24 FI SK LO 14 FI*Lumikissan Säihkysilmä Naaras Avoin Jurgita Gustaitiene EX1 CAC BIV
FI*Amurin Ruufus (SIB ny 24) x CH*Lukijn's Vera (SIB f 09 24)
258 SIB VI / SIB f 09 24 FI SRK LO 13 FI*Taigatassun Afrodite Naaras Avoin Jurgita Gustaitiene EX3
FI*Balladin Pikku Karhu (SIB n 09 24) x FI*Sippan's Gipsy Queen (SIB f 09 24)
259 SIB VI / SIB f 03 FI SK LO 15 FI*Alizarin Delilah Naaras Pennut 4-7 kk Jurgita Gustaitiene EX1
FI*Alizarin Captain Morgan (SIB n 22) x FI*Lumikissan NipinNapin (SIB ds 03 24)
260 SIB VI / SIB f 03 23 FI SRK LO FI*Abbas-Coons Aureelia Naaras International Premior Jurgita Gustaitiene Abs
FIN*Amurin Hiskia (SIB d 03 23) x FI*Amurin Paula (SIB n 24)
261 SIB VI / SIB d 03 23 FIN SRK LO FIN*Amurin Hiskia Uros Kastraatti Jurgita Gustaitiene EX1 CAP
FIN*Amurin Esra (SIB n 09 22) x FIN*Amurin Ávila (SIB f 09 23)
262 SIB VI / SIB f 03 23 FI SRK LO FI*Amurin Carmel Naaras Premior Jurgita Gustaitiene EX1 CAPIB
FIN*Amurin Gideon (SIB n 23) x FIN*Amurin Ávila (SIB f 09 23)
263 SIB VII / SIB fs 24 FI SRK LO FI*ArcticWilds Babyface Beagle Naaras Avoin Jurgita Gustaitiene Abs
FIN*Zigwan's Gaigil Herguil (SIB n 23) x FIN*Metsälinnan Adalmiina (SIB ds 11)
263 SIB VII / SIB fs 24 FI SRK LO FI*ArcticWilds Babyface Beagle Naaras Siitos Mira Fonsén Abs
FIN*Zigwan's Gaigil Herguil (SIB n 23) x FIN*Metsälinnan Adalmiina (SIB ds 11)
264 SIB VII / SIB fs 23 FI SRK LO FI*Abbas-Coons Celine Dion Naaras International Premior Jurgita Gustaitiene EX1 CAGPIB
FIN*Magnificat HabbyBoy (SIB ds 03 23) x FI*Amurin Paula (SIB n 24)
265 SIB VII / SIB ds FI SRK RX 13 FI*Kestilinnan Fridolf Uros Kastraatti Jurgita Gustaitiene EX1 CAP NOM
Gabriel Mignolette (SIB ns 24) x FI*Kestilinnan Rosita (SIB f)
266 SIB VIII / SIB ds 09 24 FI SK LO 14 FI*ArcticWilds Goofy Uros Avoin Nurit Pahl EX2
FIN*Villan Don Marcello (SIB n 02 21) x FI*ArcticWilds Babyface Beagle (SIB fs 24)
267 SIB VIII / SIB ns 09 24 FI SK LO 14 FI*ArcticWilds Gladstone Gander Uros Avoin Nurit Pahl EX1 CAC
FIN*Villan Don Marcello (SIB n 02 21) x FI*ArcticWilds Babyface Beagle (SIB fs 24)
268 SIB VIII / SIB fs 03 FI SK LO 15 FI*Cherrytail's Xenia Naaras Pennut 4-7 kk Nurit Pahl EX2
FI*Lumikissan Nopsajalka (SIB ns 03 24) x FI*Cherrytail's Nancy Sinatra (SIB g)
269 SIB VIII / SIB fs 03 FI SK LO 15 FI*Cherrytail's Xyliana Naaras Pennut 4-7 kk Nurit Pahl EX3
FI*Lumikissan Nopsajalka (SIB ns 03 24) x FI*Cherrytail's Nancy Sinatra (SIB g)
270 SIB VIII / SIB ds 09 FI SK LO 15 FI*Lumikissan Unna Unelmainen Naaras Pennut 4-7 kk Nurit Pahl EX1 BIV
FI*Cherrytail's Marlon Brando (SIB d 09) x FI*Lumikissan Fortuna (SIB fs)
271 SIB VIII / SIB ns 09 24 FI SRK LO FI*Abbas-Coons Christian Uros International Premior Nurit Pahl EX1 CAGPIB
FIN*Magnificat HabbyBoy (SIB ds 03 23) x FI*Amurin Paula (SIB n 24)
277 TUA I / TUA n FI SRK RX 13 FI*Josmarin Innusha Naaras Supreme Champion Anne Paloluoma KM
Geraylar Hazar of Nazarlik (TUA n) x FI*Josmarin Guniz (TUA w)
277 TUA I / TUA n FI SRK RX 13 FI*Josmarin Innusha Naaras Siitos Rotukirjaus Kissaliitto
Geraylar Hazar of Nazarlik (TUA n) x FI*Josmarin Guniz (TUA w)
278 TUA III / TUA n 24 FI SK LO 15 FI*Felesin Jarkko Ahola Uros Pennut 4-7 kk Anne Veland EX1
FI*Elekatin Superman (TUA as 24) x FI*Josmarin Innusha (TUA n)
279 TUA III / TUA n 24 FI SK LO 15 FI*Felesin Erja Lyytinen Naaras Pennut 4-7 kk Anne Veland EX1
FI*Elekatin Superman (TUA as 24) x FI*Josmarin Innusha (TUA n)
280 TUA V / TUA f 24 FI SRK LO FI*Felesin DeaAmoris Naaras Supreme Champion Anne Paloluoma KM
S*Wi'nte Sams Harry Boy (TUA n 24) x FIN*Josmarin Booty Roller (TUA d 24)
280 TUA V / TUA f 24 FI SRK LO FI*Felesin DeaAmoris Naaras Siitos Rotukirjaus Kissaliitto
S*Wi'nte Sams Harry Boy (TUA n 24) x FIN*Josmarin Booty Roller (TUA d 24)
281 TUA V / TUA d 24 FI SK LO 15 FI*Felesin Amicus Uros Pennut 4-7 kk Anne Paloluoma EX1
FI*Elekatin Rosso Ruben (TUA d 24) x FI*Felesin DeaAmoris (TUA f 24)
282 TUA V / TUA d 24 FI SK LO 15 FI*Felesin Amor Naaras Pennut 4-7 kk Anne Paloluoma EX2
FI*Elekatin Rosso Ruben (TUA d 24) x FI*Felesin DeaAmoris (TUA f 24)
283 TUA V / TUA f 24 FI SK LO 15 FI*Felesin Gratus Naaras Pennut 4-7 kk Anne Paloluoma EX1 BIV
FI*Elekatin Rosso Ruben (TUA d 24) x FI*Felesin DeaAmoris (TUA f 24)
284 TUA VI / TUA f 03 22 FI SRK LO 14 FI*Felesin April Fool Naaras Avoin Anne Veland EX1 CAC
FI*Kralice Dionysos (TUA ns 09) x FI*Elekatin Fiona Khur (TUA e 22)
285 TUA VII / TUA ns FI SK LO 15 FI*Felesin Ville Valo Uros Pennut 4-7 kk Minna Krogh EX1
FI*Elekatin Superman (TUA as 24) x FI*Josmarin Innusha (TUA n)
286 TUA IX / TUA w 64 FI SK LO 14 FI*Felesin Regina Naaras International Champion Anne Veland EX1 CAGCIB
FI*Josmarin Ieremija (TUA w) x FI*Felesin DeaAmoris (TUA f 24)
287 TUA IX / TUA w 64 FI SK LO 14 FI*Felesin Angeli Naaras Champion Anne Veland EX1 CACIB
FI*Josmarin Ieremija (TUA w) x FI*Felesin DeaAmoris (TUA f 24)
289 HCL Simba Uros Kotikissat Anne Paloluoma 1 NOM
290 HCL Tyyne-Liina Naaras Kotikissat Anne Paloluoma 1 NOM BIS
291 HCS Ukko Uros Kotikissat Mira Fonsén 1 NOM
292 HCS Nipsu Naaras Kotikissat Mira Fonsén 1 NOM
293 HCS Santtu Uros Kotikissat Mira Fonsén 2
294 HCS Tinka Naaras Kotikissat Mira Fonsén 2
285 kpl

Tuomarit

Nimi EMS-koodit Kissaa
Fonsén Mira RAG n, RAG n 04, SBI b, SBI c 21, SBI d, SBI f, ACL V, MCO I, SIB IV, HCS 41
Gustaitiene Jurgita RAG c 04, RAG e 03 21, RAG f 03, RAG f 04, RAG n 03 21, SBI g, SBI h, MCO IV, MCO V, NFO III, NFO V, NFO VIII, SIB VI, SIB VII 37
Krogh Minna RAG a, RAG n 04 21, MCO IX, NFO IV, SIB III, TUA VII 41
Kudra Magdalena RAG a 03 21, RAG a 04 21, RAG d 03, RAG n 03, ACL III, ACS VII, MCO III, MCO IV, NFO VI 33
Pahl Nurit RAG a 03, RAG f, SBI f 21, SBI n 21, ACL I, ACS III, MCO VII, MCO VIII, SIB VIII 41
Paloluoma Anne RAG a 04, SBI a 21, SBI n, MCO VI, TUA I, TUA V, HCL 40
Veland Anne SBI a, SBI c, MCO II, NEM I, NFO II, NFO IX, NFO VII, SIB I, SIB II, SIB V, TUA III, TUA IX, TUA VI 41
7 tuomaria