TUROK 29.11.2015
Järjestävä yhdistys Turun Rotukissayhdistys ry
Alkaa 29.11.2015 Loppuu 29.11.2015
Ilmoittautuminen alkaa 1.7.2015 Ilmoittautuminen loppuu 1.11.2015
Yleisöaika alkaa 10:00 Yleisöaika loppuu 16:00
Eläinlääkärintarkastus alkaa 7:30 Eläinlääkärintarkastus loppuu 8:30
Arvostelut alkavat 9:00 Vahvistuskirjeen julkaisupvm 16.11.2015
Kansainvälinen Kyllä Erikoisnäyttely Kyllä
Drive In -näyttely Ei Omistajat saavat esitellä kissansa Kyllä
Kissoja enintään 800   Kategoriat 1, 2, 3, 4, Kotikissat
BreedBIS-rodut BreedBIS kissoja vähintään 50
Tilinumero
Sähköposti show@turok.fi
Paikka Turku
Toimihenkilöt Näyttelysihteeri Heli Tepponen, show@turok.fi, puh 045 6784532. Osoite Paistanojantie 61, 21270 Nousiainen

Näyttelypäällikkö Suvi Sippola, np@turok.fi, puh 045 674 7894

Pääasistentti Päivi Katajisto, assistentit@turok.fi, puh 044 3217253

Ruusukesihteeri Elena Korpela, ruusuke@turok.fi, 040 5672659 
Lisätietoja Kaikki rodut arvostellaan molempina päivinä. Sunnuntaina bengaleiden erikoisnäyttely ja Breed BIS (mikäli ehdot täyttyvät). Eläinlääkärin tarkastus ja sääntöjen mukaiset rokotukset ovat pakollisia kaikille näyttelypaikalle tuleville kissoille. Näyttelyssä noudatetaan Suomen Kissaliiton ja FIFén sääntöjä. Omistajat voivat itse esitellä kissat tuomareille. Häkkien koot 65 x 65 x 56 cm, ei kaksoishäkkejä.

Ilmoittautumiset: 1.7-26.10.2015 välisenä aikana, ensisijaisesti sähköisesti OmaKissa-järjestelmän kautta! 
SUNNUNTAI ilmoittautumista jatkettu 1.11.2015 asti!
Paperilomakkeella ilmoittautumiset näyttelysihteerille. Ilmoittautumislomake on täytettävä erikseen kummallekin päivälle, ei sähköposti-ilmoittautumisia. Myöhästyneet ja puutteelliset ilmoittautumiset voidaan hylätä. Ilmoittautumisten on oltava perillä viimeistään 26.10.2015.
Näyttelyluokat: Näyttelyluokat 1 - 17. Jos kissa osallistuu kahteen tai useampaan luokkaa, ilmoita kissa erikseen jokaiseen luokkaan.
Leimakortit: Leimakortit on käytössä. Maksettaessa näyttelymaksu leimakortilla on leimakortti välittömästi lähetettävä näyttelysihteerille Heli Tepponen, Paistanojantie 61, 21270 Nousiainen. Leimakorttiin kirjoitetaan omistajan nimi ja kissan nimi joka leimakortilla maksetaan näyttelyyn ja näyttelypäivä!
Ruusukkeet: Maksulliset 
Näyttelyluettelo: Luettelon hinta ennakkoon 3€ ja näyttelypaikalta ostettuna 5€. Sis la & su. Sähköinen luettelo maksuton.
Pysäköinti: 6 € koko vkloppu

Yhteenveto ilmoittautumisista

Kategoria Ilmoittautuneita
1 148
2 222
3 168
4 167
Kotikissat 7
Yhteensä 712

Suodata näytettäviä tuloksia alla olevilla valinnoilla.

Suodata näytettäviä tuloksia alla olevilla valinnoilla.

Nro EMS-koodi Rekisterinumero Nimi Sukupuoli Luokka Tuomari Tulos
1 EXO w 62 FI SRK LO 14 FI*Elrikan Fantastic Feeling Uros Grand International Champion Daria Lukasik EX1 CACS
LV*Nostri Vincent More Than a Feeling (EXO w) x FI*Chevhill's Piece of Gold (PER d 02)
2 EXO n FI SK LO 15 FI*Cherish's Pepper Uros Nuoret 7-10 kk Daria Lukasik EX1
Benua Conrad (PER d 33) x FI*Aamukasteen Cosmic Girl (EXO f 24)
3 EXO n FI SK LO 15 Alice Chosen One del Falco d'Oro Naaras Pennut 4-7 kk Daria Lukasik EX3
Oscar del Falco d'Oro (EXO n 22) x Ltch Lena (PER n 22)
4 EXO n FI SK LO 15 FI*Victorem Moundi Naaras Pennut 4-7 kk Daria Lukasik EX2
FI*Mogi's Polaris (PER b 24) x FI*Mogi's Baby Be Mine (EXO n)
5 EXO n FI SK LO 15 PT*Kiyoko Kats Big Royal Naaras Pennut 4-7 kk Daria Lukasik EX1 BIV NOM BIS
PT*Kiyoko Kats BB-4ever (PER n 22) x Canastaexo Lil Candy of Kiyoko Kats, DSM (EXO n)
6 EXO n 22 FI SK LO 14 FI*Chosen-One Romance in the Rain Uros Grand International Champion Glenn Sjöbom EX1 CACS
FI*Elrikan Oskar-Onni (EXO n 22) x FI*Chosen-One Lacy Looker (PER n 03 24)
7 EXO n 22 FI SK LO 14 FI*Chosen-One Rain of Roses Naaras Grand International Champion Glenn Sjöbom EX1 CACS
FI*Elrikan Oskar-Onni (EXO n 22) x FI*Chosen-One Lacy Looker (PER n 03 24)
8 EXO n 24 FI SK LO 15 FI*Victorem Maundi Uros Pennut 4-7 kk Glenn Sjöbom EX1
FI*Mogi's Polaris (PER b 24) x FI*Mogi's Baby Be Mine (EXO n)
8 EXO n 22 FI SK LO 15 FI*Victorem Maundi Uros Määrittely Daria Lukasik EXO n 24
FI*Mogi's Polaris (PER b 24) x FI*Mogi's Baby Be Mine (EXO n)
9 EXO n 03 22 FI SK LO 15 FI*Sabrimin Revolution Uros Nuoret 7-10 kk Daria Lukasik EX1 NOM
FI*Sabrimin Prince (PER d) x Ark Star Shakira (EXO n 03 24)
10 EXO a 21 33 FI SK LO 15 FI*Cherish's O'Boy Uros Nuoret 7-10 kk Glenn Sjöbom EX1
Benua Conrad (PER d 33) x FI*Cherish's Nutmeg (EXO n 24)
11 PER w 62 FI SRK LO 13 FI*Elrikan Rolex Uros Supreme Champion Glenn Sjöbom KM
LV*Nostri Vincent More Than a Feeling (EXO w) x FI*Chevhill's Piece of Gold (PER d 02)
12 PER n FI SRK LO FI*Timanfaya Black Diamond Naaras Champion Glenn Sjöbom Abs
FIN*Amabili's Blue Diamond (PER a) x FIN*Sabrimin Sunspot (PER f)
13 PER n FI SK LO 15 Alsace Jette Naaras Avoin Glenn Sjöbom EX1 CAC
Aftabi Top Spin of Siriuksen (PER n) x Kis'Herbas Lavazza of Siriuksen (EXO fs)
14 PER n FI SK LO 15 FI*Moondreamer's Hokkus Pokkus Uros Pennut 4-7 kk Glenn Sjöbom EX1
FI*Kermaviiksen Eragon (PER n) x FI*Moondreamer's Bright Star (PER ns)
15 PER n FI SK LO 15 FI*Chosen-One Zhaklin Hypnotic Night Naaras Pennut 4-7 kk Glenn Sjöbom EX1 BIV
FI*Whispers Hide and Seek (PER n 03 24) x FI*Timanfaya Black Diamond (PER n)
16 PER a FI SK LO 15 FI*Moondreamer's Abracadabra Uros Pennut 4-7 kk Daria Lukasik EX1
FI*Kermaviiksen Eragon (PER n) x FI*Moondreamer's Bright Star (PER ns)
17 PER a FI SK LO 15 FI*Amabili's Sweet Serenade Naaras Pennut 4-7 kk Daria Lukasik EX1
Suavere's Cezanne of Amabili (PER w) x FI*Amabili's Sweet Temptation (PER g)
18 PER d FI SRK LO FI*Sabrimin Prince Uros Supreme Champion Daria Lukasik KM NOM
DK*Star Wars Mace Windu of Mandrake (PER n) x FIN*Sabrimin Mamma Mia! (PER d)
19 PER d FI SRK LO FI*BlueIce's Roma Uomo Uros Premior Daria Lukasik EX1 CAPIB NOM
Midas Wicked Cool (PER n) x FIN*BlueIce's My Fair Lady (PER e 24)
20 PER g FI SK LO 15 Preciousice Blue Note Naaras Nuoret 7-10 kk Daria Lukasik EX1
One Way Ticket von La'Noitan (PER d) x FI*Precious Moonbeam (PER g)
21 PER ns FI SK LO 15 FI*Moondreamer's Sly Stallone Uros Nuoret 7-10 kk Glenn Sjöbom EX1
FIN*Sunrunner's Hadyn Habib (PER d) x FI*Moondreamer's Bundle of Joy (PER ns 22)
22 PER fs FIN SRK LO FIN*Kuutsa's Jing and Jang Naaras Supreme Premior Glenn Sjöbom KM
DK*Lady Fair's Zack Attack (PER n) x FIN*Kuutsa's Pomme d'Amour (PER ds 11)
22 PER fs FIN SRK LO FIN*Kuutsa's Jing and Jang Naaras Veteraani Olga Komissarova 1 NOM BIS
DK*Lady Fair's Zack Attack (PER n) x FIN*Kuutsa's Pomme d'Amour (PER ds 11)
23 PER n 24 FI SRK LO 13 My-Champagne Anemone to Timanfaya Naaras Supreme Champion Daria Lukasik KM
D'Mediterran Bandido (EXO n 22) x My-Champagne Lady Gaga (PER n 03 24)
24 PER d 23 FI SK LO 14 FI*Mimosan Never Let You Go Uros International Champion Glenn Sjöbom EX1 CAGCIB NOM BIS
S*Athelstones Blackout (PER n) x A*Heaven Sent Petite Fleur (PER f 03 23)
25 PER g 22 FIN SRK LO FIN*Precious Kiss From a Rose Naaras Supreme Premior Glenn Sjöbom KM NOM BIS
FIN*Precious Harley-D (PER n) x Fizgeralt Kiss 4 Precious (PER g 22)
26 PER n 01 62 FI SRK LO 13 FI*Dirlandan JinJang Uros Grand International Champion Glenn Sjöbom EX1 CACS
Toy Tricksy Zorro (PER n 02) x FIN*Dirlandan Cappuccino (PER f 03)
27 PER n 02 62 FI SRK LO Toy Tricksy Zorro Uros Supreme Champion Daria Lukasik KM
Catillak's Yo Vinnie of Toy Tricksy, DM (PER n 03) x Kittiary's Confetti Drops! (PER f 03 22)
27 PER n 02 62 FI SRK LO Toy Tricksy Zorro Uros Siitos Rotukirjaus Kissaliitto
Catillak's Yo Vinnie of Toy Tricksy, DM (PER n 03) x Kittiary's Confetti Drops! (PER f 03 22)
28 PER n 02 62 S*Stolen Heart's Baby Dopey Uros International Champion Daria Lukasik EX1 CAGCIB
PL*Archidvx Baby Fat Joe (PER a 01) x Jewel-Eyes Sugarplum (PER f 02)
29 PER n 03 FI SK LO 15 FI*Dirlandan Obi-Wan Kenobi Uros Pennut 4-7 kk Glenn Sjöbom EX2
Toy Tricksy Zorro (PER n 02) x Sumava's Nikhar (PER w)
30 PER n 03 FI SK LO 15 FI*Dirlandan Picasso Uros Pennut 4-7 kk Glenn Sjöbom EX1
Toy Tricksy Zorro (PER n 02) x FI*Honeydew Queen of the Roses (PER f 03)
31 PER n 03 FI SRK LO FI*Mimosan Ka Boom Uros Grand International Premior Glenn Sjöbom EX1 CAPS NOM BIS
A*Heaven Sent Quicky Express (PER n) x FIN*Mimosan All About Us (PER n 03)
32 PER n 03 FI SRK LO 14 Hiladoras Alejandro Uros Grand International Premior Glenn Sjöbom EX2
Jewel-Eyes Little Fighter (PER d 03) x FIN*Amysantti Money Spinner (PER n)
33 PER a 01 62 S*Stolen Heart's Baby Sleepy Naaras International Champion Glenn Sjöbom EX1 CAGCIB
34 PER d 03 FI SK LO 15 Bafini Sweet Dancer Uros Nuoret 7-10 kk Glenn Sjöbom EX1 NOM BIS
Dark Diamond Baccardi (PER d 03 22) x Esta Valley's Anna of Bafini, DM (PER f 03)
35 PER d 03 FI SK LO 15 FI*KiSui One in A Million Uros Pennut 4-7 kk Glenn Sjöbom Abs
FI*Kermaviiksen Giovanni (PER n 03) x FI*Kultaviiksen Janis Joplin (PER d)
36 PER e 02 62 FI SRK LO FI*Whispers Iron Maiden Naaras Grand International Champion Glenn Sjöbom EX1 CACS NOM
FIN*Samettiturkin Linus (EXO e 02 21) x Fizgeralt Kisses of Fire (PER f 03 24)
37 PER e 03 FI SK RX 15 FI*Celestial's The Winner Takes it All Uros Pennut 4-7 kk Glenn Sjöbom EX1 NOM
Agaro Pers Fenix (PER a 02) x Agaro Pers Kim (PER e 03)
38 PER f 03 FI SK LO 14 FI*Dirlandan Moulin Rouge Naaras Avoin Daria Lukasik EX2
Toy Tricksy Zorro (PER n 02) x FIN*Dirlandan Cappuccino (PER f 03)
39 PER f 03 FI SK LO 14 FI*KiSui All or Nothing Naaras Avoin Daria Lukasik EX1 No Cert
FI*Kermaviiksen Giovanni (PER n 03) x FI*Kultaviiksen Janis Joplin (PER d)
40 PER f 03 FI SK LO 15 FI*KiSui Just Like An Angel Naaras Pennut 4-7 kk Daria Lukasik EX1 BIV
FI*Kermaviiksen Giovanni (PER n 03) x FI*Kultaviiksen Janis Joplin (PER d)
41 PER g 02 62 FI SK RX 15 FI*Celestial's Answear 2 All My Prayers Naaras Pennut 4-7 kk Daria Lukasik EX1
Agaro Pers Fenix (PER a 02) x Agaro Pers Kim (PER e 03)
42 PER ns 03 IDP*Wendelvos Tango Uros Grand International Premior Daria Lukasik EX1 CAPS
IDP*Kittentott's Napoleon (PER e 03) x IDP*Crystal Pearl's Smoke Yelena (EXO ns)
43 PER a 03 24 FIN SRK RX FIN*Dirlandan EnvyMe Uros Supreme Premior Glenn Sjöbom KM
FIN*Vanilla-Star Lollipop (PER as 22) x FIN*Dirlandan Cappuccino (PER f 03)
44 PER f 02 21 62 FI SRK LO FI*Mimosan If Only You Naaras Supreme Champion Daria Lukasik KM NOM BIS
S*Athelstones Blackout (PER n) x A*Heaven Sent Petite Fleur (PER f 03 23)
45 PER f 03 22 FI SRK LO FI*Whispers High Hopes Naaras Premior Glenn Sjöbom EX1 CAPIB
N*Stargate's Umbriel (PER d 03) x Fizgeralt Kisses of Fire (PER f 03 24)
46 ACL III / ACL n 22 FI SK RX 15 FI*Siriuksen ManzoniCurl Uros Nuoret 7-10 kk Elena Noskova EX1 NOM
BR*Aruak Curl Barth (ACL n 03 23) x FI*Siriuksen CiaraCurl (ACS a 22)
47 ACL III / ACL n 24 FIN SRK RX FIN*Siriuksen LeoCurl Uros Supreme Premior Elena Noskova KM
FIN*Siriuksen X-Curl (ACL n 24) x FIN*Siriuksen GoGoCurl (ACS ay 24)
47 ACL III / ACL n 24 FIN SRK RX FIN*Siriuksen LeoCurl Uros Veteraani Glenn Sjöbom 3
FIN*Siriuksen X-Curl (ACL n 24) x FIN*Siriuksen GoGoCurl (ACS ay 24)
48 ACL VIII / ACL ns 02 21 64 FI SRK LO 13 FI*Dezzicat's Estinto EzeCurl Naaras International Champion Bjarne Wikström EX1 CAGCIB
FI*Dezzicat's Conamore CupCurl (ACL ns 02) x FIN*Siriuksen UmaCurl (ACL ns 03 22)
49 ACS III / ACS b 24 FI SRK RX 14 FI*Siriuksen KoppamurraCurl Uros International Premior Lene Glem EX1 CAGPIB
FI*Siriuksen AristoCurl (ACS n 22) x FIN*Siriuksen SalsaCurl (ACS g 24)
50 ACS VII / ACS fs 22 FI SK RX 15 FI*Dezzicat's Halfnote HaniCurl Naaras Pennut 4-7 kk Bjarne Wikström EX1
Abrikosik Aurinko (ACL d 03 22) x FI*Dezzicat's Feroce FieCurl (ACS ns 03 24)
51 ACS VIII / ACS ns 03 24 FI SK RX 14 FI*Dezzicat's Gaudioso GuruCurl Uros Kastraatti Lene Glem EX1 CAP
FI*Dezzicat's Brilante BixCurl (ACS ns 03) x CharmingCurl Kimberli (ACS ns 24)
52 MCO I / MCO n FI SRK LO FI*Mainehaan Bruno Uros Supreme Champion Marie Westerlund KM
FI*Halden coon's Uno (MCO n) x S*Stortassen's KayCee (MCO a)
53 MCO I / MCO a FI SRK LO 14 FI*Mainehaan Hanson Uros International Champion Marie Westerlund EX1 CAGCIB BIV
FI*Mainehaan Armani (MCO e 23) x FI*Mainehaan Barbra (MCO n)
54 MCO I / MCO n FI SK LO 15 HoneyDevil My Black Bear Uros Avoin Marie Westerlund EX1 CAC
HoneyDevil Oscar Wild (MCO n) x Xtra Fun Villa Park*PL (MCO a 09 22)
55 MCO I / MCO n FI SK LO 15 FI*KingLeo's Counting Stars Naaras Avoin Marie Westerlund EX1 CAC
FI*Pikkumetsän Khal Drogo (MCO n 09 22) x Beartooth Mountain Lola (MCO f)
56 MCO I / MCO n FI SK LO 15 FI*Tigerworld Kog`Maw Uros Nuoret 7-10 kk Marie Westerlund EX1
FI*Pikkumetsän Khal Drogo (MCO n 09 22) x LT*Lordcoon Grayse (MCO ns 09)
57 MCO I / MCO n FI SK LO 15 FI*HoneyCoon's Shot In The Dark Uros Pennut 4-7 kk Marie Westerlund EX1
DK*Amistia's Samson (MCO n 23) x FI*HoneyCoon's My Secret Heart (MCO as 22)
58 MCO I / MCO n FI SRK LO FI*Mainehaan Barbra Naaras Premior Marie Westerlund Abs
FI*Halden coon's Uno (MCO n) x S*Stortassen's KayCee (MCO a)
59 MCO I / MCO n FI SK LO 15 FI*Tigerworld King Of Dreams Uros Kastraatti Marie Westerlund EX1 CAP
FI*Vuorensinen Baloo (MCO d 22) x FI*HoneyCoon's Kiss 'N' Run (MCO a 09)
60 MCO II / MCO n 09 FI SK LO 14 FI*Tigerworld Kisses Of Fire Naaras International Champion Daria Lukasik EX1 CAGCIB
FI*HoneyCoon's Black Sabbath (MCO ns 09) x LT*Lordcoon Grayse (MCO ns 09)
61 MCO II / MCO n 09 FI SK LO 15 FI*Tigerworld Miss Fortune Naaras Nuoret 7-10 kk Daria Lukasik EX1 BIV NOM
FI*Pikkumetsän Khal Drogo (MCO n 09 22) x LT*Lordcoon Grayse (MCO ns 09)
62 MCO II / MCO n 09 FI SK LO 15 FI*Halden coon's Ärnesti Uros Pennut 4-7 kk Daria Lukasik EX1
FI*Mainehaan Ernest (MCO n 09) x FI*Halden coon's Wei (MCO f 23)
63 MCO II / MCO a 09 FI SRK LO FI*HoneyCoon's I Want It More Uros Supreme Premior Daria Lukasik KM BIV NOM
Iggy Pop z Matrixu, CZ (MCO a) x FIN*HoneyCoon's Little Doll (MCO ns 03)
64 MCO II / MCO a 09 FI SRK LO FI*Chamberlain Hidden Treasure Uros International Premior Daria Lukasik EX2
FIN*Chamberlain Used To Run (MCO ns 09) x FIN*Chamberlain If You Are Mine (MCO ns 03 22)
65 MCO II / MCO a 09 FI SRK LO FI*Chamberlain Let's Go Uros International Premior Daria Lukasik EX3
Edoras De Sulena De Tengri'nor (MCO e 03 22) x Lachtetals T-Blue Diamond (MCO a)
66 MCO II / MCO a 09 FI SRK LO FI*HoneyCoon's Stormy End Uros International Premior Daria Lukasik EX1 CAGPIB
Iggy Pop z Matrixu, CZ (MCO a) x FIN*HoneyCoon's Sweet Romance (MCO as 09 22)
67 MCO II / MCO a 09 FI SK LO 15 FI*Tigerworld From The Top Uros Kastraatti Daria Lukasik EX1 CAP
FI*Vuorensinen Baloo (MCO d 22) x FI*HoneyCoon's Kiss 'N' Run (MCO a 09)
68 MCO III / MCO n 23 FI SRK LO DK*Amistia's Samson Uros Supreme Champion Magdalena Kudra KM
Løve Hulen's Code Red (MCO d 22) x DK*Amistia's Jezabel Zebra (MCO ns 23)
68 MCO III / MCO n 23 FI SRK LO DK*Amistia's Samson Uros Siitos Rotukirjaus Kissaliitto
Løve Hulen's Code Red (MCO d 22) x DK*Amistia's Jezabel Zebra (MCO ns 23)
69 MCO III / MCO n 22 FI SRK RX 14 FI*Escape's Apocalyptica Uros Grand International Champion Magdalena Kudra EX1 CACS BIV
FIN*Escape's Jethro Tull (MCO a 22) x FI*Escape's Walquiria (MCO f 22)
70 MCO III / MCO n 22 FI SRK RX 14 FI*Escape's Carlos Santana Uros Grand International Champion Magdalena Kudra Abs
IT*Victorycoon's Somebody to Love (MCO ns) x FI*Escape's Walquiria (MCO f 22)
71 MCO III / MCO n 23 FI SRK LO 14 FI*LovelyLife Heartbeat Hemuli Uros Avoin Magdalena Kudra EX1 CAC
FI*Mainehaan Armani (MCO e 23) x FI*LovelyLife Dreamteam Dumle (MCO n 22)
72 MCO III / MCO n 22 FI SK LO 15 FI*Laramillan Kitty Cat Naaras Avoin Magdalena Kudra EX1 CAC
FI*Halden coon's Waltari (MCO n 09 23) x FI*Laramillan Janey Powel (MCO n 22)
73 MCO III / MCO n 22 FI SK LO 15 CascadeMtn Dream Maker Uros Nuoret 7-10 kk Magdalena Kudra EX1 BIV NOM
Mainesuspect Bilo Toyuma (MCO d 09 22) x Fogcity Peach Mimosa of CascadeMtn (MCO f 09 22)
74 MCO III / MCO n 22 FI SK LO 15 FI*Rotcat Narnian Aslan of FireFox Uros Nuoret 7-10 kk Magdalena Kudra EX2
DK*Amistia's Untold Truth (MCO ds 22) x Spessarttigers Jule (MCO ns 09 22)
75 MCO III / MCO n 22 FI SK LO 15 FI*Mainehaan Melissa Naaras Nuoret 7-10 kk Magdalena Kudra EX1
FI*LovelyLife Famous Fonzy (MCO n 09 22) x S*Stortassen's KayCee (MCO a)
76 MCO III / MCO a 25 FI SK LO 15 Archie Mister Mega Uros Pennut 4-7 kk Magdalena Kudra EX1
Cybercoon Xabi Alonso (MCO ns 25) x Darkness Sarmatcoon (MCO n)
77 MCO III / MCO n 24 FI SK LO 15 FI*HoneyCoon's Sweet Jannie Naaras Pennut 4-7 kk Magdalena Kudra EX1
DK*Amistia's Samson (MCO n 23) x FIN*HoneyCoon's Sweet Romance (MCO as 09 22)
78 MCO III / MCO n 22 FIN SRK LO FIN*Chamberlain Is There Truth Uros Supreme Premior Magdalena Kudra KM BIV NOM
Koontucky Sandstorm-of-Chamberlain (MCO n 09 23) x FIN*Chamberlain Zebra Crossing (MCO ns 22)
78 MCO III / MCO n 22 FIN SRK LO FIN*Chamberlain Is There Truth Uros Veteraani Glenn Sjöbom 1 NOM
Koontucky Sandstorm-of-Chamberlain (MCO n 09 23) x FIN*Chamberlain Zebra Crossing (MCO ns 22)
78 MCO III / MCO n 22 FIN SRK LO FIN*Chamberlain Is There Truth Uros Siitos Rotukirjaus Kissaliitto
Koontucky Sandstorm-of-Chamberlain (MCO n 09 23) x FIN*Chamberlain Zebra Crossing (MCO ns 22)
79 MCO III / MCO n 22 FIN SRK LO FIN*Chamberlain Zone Raider Uros International Premior Magdalena Kudra EX1 CAGPIB
FIN*Chamberlain Is There Truth (MCO n 22) x FIN*Chamberlain Raising Freedom (MCO n 22)
80 MCO III / MCO a 22 FI SRK LO FI*HoneyCoon's Something Sweet Naaras Grand International Premior Magdalena Kudra EX1 CAPS
Iggy Pop z Matrixu, CZ (MCO a) x FIN*HoneyCoon's Sweet Romance (MCO as 09 22)
81 MCO IV / MCO n 03 24 FI SRK LO 14 FI*Moggi Carpe Dajm Naaras Grand International Champion Nico Padovano EX1 CACS
FIN*Moggi Brät Pitko (MCO n 09 23) x FI*Krysos Baby Jane (MCO ns 09 22)
82 MCO IV / MCO n 09 22 FI SK LO 14 FI*Chamberlain Young@Heart Naaras International Champion Nico Padovano EX1 CAGCIB BIV
DK*Coonation's Alpha Beat (MCO a 09 22) x FI*Chamberlain Rough Diamond (MCO n 09 22)
83 MCO IV / MCO a 09 22 FI SK LO 15 FI*Marskin I Do Anything For Love Uros Pennut 4-7 kk Nico Padovano EX1
FI*Daybreak's Euphoria (MCO n 03 22) x FI*Marskin Elicia Sinserella (MCO n 09 23)
84 MCO V / MCO e 22 FI SK LO 16 DK*Amistia's Golden Truth Naaras Avoin Nico Padovano EX2
DK*Amistia's Untold Truth (MCO ds 22) x DK*Amistia's Olivia (MCO f)
85 MCO V / MCO f 22 FI SK LO 14 FI*Blackcurrant Sophia Loren Naaras Avoin Nico Padovano EX1 CAC BIV NOM
FI*Vuorensinen Baloo (MCO d 22) x PT*Artsycats Lucy in the Sky (MCO ns 09 22)
86 MCO V / MCO f 22 FI SK LO 15 FI*TipTop Maine Edoras Naaras Nuoret 7-10 kk Nico Padovano EX1 NOM
DotCom Brumas (MCO n 09 22) x FI*TipTop Maine Brethil (MCO f 09 22)
87 MCO V / MCO f 22 FI SK LO 15 Zosia Dwa Formaty*PL Naaras Nuoret 7-10 kk Nico Padovano EX2
Golden Knopka's Lion (MCO d 03) x Umilka Arkiza*PL (MCO n 09 22)
88 MCO V / MCO f 22 FI SK LO 15 PL*Dark Age Euphoria Naaras Pennut 4-7 kk Nico Padovano EX1
G-Power z Matrixu, CZ (MCO d) x PL*Dark Age Ana Alarice (MCO d 22)
89 MCO V / MCO d 23 FI SK LO 15 FI*SatuMainen Räyhä Ralf Uros Kastraatti Nico Padovano EX1 CAP
FI*Halden coon's Waltari (MCO n 09 23) x FI*SatuMainen Suklaa Sydän (MCO fs 22)
90 MCO V / MCO f 22 FI SRK LO FI*Mainehaan Cassandra Naaras Kastraatti Nico Padovano EX1 CAP
S*Stortassen's Picasso (MCO n 09 22) x FI*Vuorensinen Beauty (MCO d 22)
91 MCO V / MCO d 22 FI SRK LO FI*Vuorensinen Baloo Uros Siitos Rotukirjaus Kissaliitto
Majestic Royal of Overlord (MCO d 22) x Long Island Arkiza*PL (MCO d)
92 MCO VI / MCO e 09 23 FI SRK LO PL*CoonKitty Louis Vuitton Uros International Champion Nico Padovano EX1 CAGCIB BIV
IT*Starsupernova Shera Khan (MCO n 09 24) x PL*CoonKitty Diamond Queen (MCO f 23)
93 MCO VI / MCO d 09 22 FI SRK LO 14 DK*Amistia's Burning Red Uros International Premior Nico Padovano EX1 CAGPIB
DK*Amistia's Samson (MCO n 23) x DK*Amistia's Olivia (MCO f)
94 MCO VI / MCO d 09 22 FI SK LO 15 FI*Marskin Heartbreaker Uros Avoin Nico Padovano EX1 CAC
FI*Daybreak's Euphoria (MCO n 03 22) x FI*Alohacoons Cassablanca (MCO f 09 22)
95 MCO VI / MCO d 03 SE*KobbaCat's Bam-Bam Uros Champion Nico Padovano EX1 CACIB
IT*Victorycoon's Somebody to Love (MCO ns) x S*Island Coon's Gloria (MCO f 02 21)
96 MCO VI / MCO f 09 22 FI SK LO 14 FI*Iidaroosan Negrita Naaras Avoin Nico Padovano EX2
S*Operacoon's Lord Sidney (MCO ns 03) x FI*Iidaroosan Snow angel (MCO es 09 22)
97 MCO VI / MCO f 09 FI SK LO 15 FI*Tigerworld Nice `N` Easy Naaras Avoin Nico Padovano EX1 CAC
FI*Vuorensinen Baloo (MCO d 22) x FI*HoneyCoon's Kiss 'N' Run (MCO a 09)
98 MCO VI / MCO d 09 22 FI SK LO 15 FI*Daybreak's Miss Red Jewel Naaras Nuoret 7-10 kk Nico Padovano EX1
A*Winerau's Louis (MCO ds 09 22) x FI*Daybreak's Indira (MCO f 09)
99 MCO VI / MCO f 09 22 FI SK LO 15 Q'Dagmera Leonila Coon*RU Naaras Nuoret 7-10 kk Nico Padovano EX2
D'Borovik Afonya Coon*RU (MCO d 22) x Gypsy Queen Leonila Coon*RU (MCO a 09 22)
100 MCO VI / MCO f 09 22 FI SRK LO FI*Chamberlain Keep It Dark Naaras International Premior Nico Padovano EX1 CAGPIB
FIN*Chamberlain Is There Truth (MCO n 22) x Ysanna Car Maine Treasures, CZ (MCO fs 03 22)
101 MCO VI / MCO e 09 23 FI SK LO 15 FI*Stout-hearted Rafael Uros Premior Nico Padovano EX1 CAPIB
Sarajen Star (MCO d 03 22) x FI*Stout-hearted I Love You (MCO d 09 24)
102 MCO VI / MCO d 03 24 FI SK RX 15 FI*Stout-hearted Stormy Sea Uros Kastraatti Nico Padovano EX1 CAP
Sarajen Star (MCO d 03 22) x A'Eileen Nova Axis Star, CZ (MCO f 09 24)
103 MCO VI / MCO f 03 SE*KobbaCat's Beauty Naaras Premior Nico Padovano EX1 CAPIB BIV NOM
IT*Victorycoon's Somebody to Love (MCO ns) x S*Island Coon's Gloria (MCO f 02 21)
104 MCO VII / MCO ds 22 FI SRK LO DK*Amistia's Untold Truth Uros Supreme Champion Marie Westerlund KM
FIN*Chamberlain Is There Truth (MCO n 22) x DK*Amistia's Eternal Flame (MCO gs 22)
104 MCO VII / MCO ds 22 FI SRK LO DK*Amistia's Untold Truth Uros Siitos Rotukirjaus Kissaliitto
FIN*Chamberlain Is There Truth (MCO n 22) x DK*Amistia's Eternal Flame (MCO gs 22)
105 MCO VII / MCO ns FI SRK LO LT*Lordcoon Grayse Naaras Grand International Champion Marie Westerlund EX1 CACS
LV*Bosque Bestia Arctic (MCO w) x Alwaro Blink Arrow (MCO f 22)
105 MCO VII / MCO ns FI SRK LO LT*Lordcoon Grayse Naaras Siitos Rotukirjaus Kissaliitto
LV*Bosque Bestia Arctic (MCO w) x Alwaro Blink Arrow (MCO f 22)
106 MCO VII / MCO es 22 FI SK LO 15 FI*Mainehaan Lisette Naaras Nuoret 7-10 kk Marie Westerlund EX2
FI*Lobellan Sebastian (MCO es) x FI*Mainehaan Adele (MCO f 23)
107 MCO VII / MCO ns FI SK LO 15 FI*Tigerworld Cassiopeia Naaras Nuoret 7-10 kk Marie Westerlund EX1 BIV
FI*Pikkumetsän Khal Drogo (MCO n 09 22) x LT*Lordcoon Grayse (MCO ns 09)
108 MCO VII / MCO ns 22 FI SRK LO 13 FI*Chatvallon Prince Guillaume Uros Grand International Premior Marie Westerlund EX1 CAPS
FIN*Rotcat Chibbo (MCO ns 09 22) x Coonflakes Xtravaganza Nina Hagen (MCO n 22)
109 MCO VII / MCO as 22 FI SK LO 15 FI*Chatvallon Edgar the Peaceful Uros Kastraatti Marie Westerlund EX2
DK*Amistia's Samson (MCO n 23) x FI*Chatvallon Milady Anastasia (MCO as 09 22)
110 MCO VII / MCO ds FI SK LO 14 FI*MaineQueen Jambalaya Uros Kastraatti Marie Westerlund EX3
FI*Winnercoons Johnny Jaguar (MCO ns 22) x FI*Fullmoon's Eternal Flame (MCO es 22)
111 MCO VII / MCO es 22 FI SK LO 15 FI*SatuMainen Rosvo-Rudolf Uros Kastraatti Marie Westerlund EX1 CAP BIV
FI*Halden coon's Waltari (MCO n 09 23) x FI*SatuMainen Suklaa Sydän (MCO fs 22)
111 MCO VII / MCO es 22 FI SK LO 15 FI*SatuMainen Rosvo-Rudolf Uros Määrittely Lene Glem MCO VII/es 22
FI*Halden coon's Waltari (MCO n 09 23) x FI*SatuMainen Suklaa Sydän (MCO fs 22)
112 MCO VII / MCO fs 23 FI SRK LO 13 DK*Amistia's Yasmina Naaras Kastraatti Marie Westerlund EX1 CAP
DK*Amistia's Quiz Master (MCO es 22) x DK*Amistia's In My Heart (MCO n 24)
113 MCO VIII / MCO ds 03 22 FI SRK LO FI*TipTop Maine Umbar Uros Supreme Champion Olga Komissarova KM BIV
DotCom Brumas (MCO n 09 22) x FI*TipTop Maine Sasa (MCO fs 03 22)
114 MCO VIII / MCO gs 09 22 FI SK LO 15 FI*Lobellan Fairytale Naaras Avoin Olga Komissarova Abs
DK*Krammekatten Basil (MCO ns 09 22) x Sheercats' Alice-D (MCO w)
115 MCO VIII / MCO ns 09 22 FI SK LO 15 FI*Rotcat Nùria Uros Nuoret 7-10 kk Olga Komissarova EX1
DK*Amistia's Untold Truth (MCO ds 22) x Spessarttigers Jule (MCO ns 09 22)
116 MCO VIII / MCO fs 09 FI SK LO 15 FI*Myrskypihlajan Laulava Sydän Naaras Nuoret 7-10 kk Olga Komissarova EX1
FI*Lobellan Sebastian (MCO es) x FI*Halden coon's Zoe (MCO ns 09)
117 MCO VIII / MCO ns 09 23 FI SK LO 15 FI*HoneyCoon's Born To Sing Naaras Pennut 4-7 kk Olga Komissarova EX1
DK*Amistia's Samson (MCO n 23) x FIN*HoneyCoon's Sweet Romance (MCO as 09 22)
118 MCO VIII / MCO ns 09 FIN SRK LO S*Moon Kewas Lord Duke of Argyll Uros International Premior Olga Komissarova EX1 CAGPIB
S*Silveronyx Beelzebub (MCO ns 09) x DK*Pitho Ayo (MCO a 22)
119 MCO VIII / MCO ns 09 22 FI SRK LO 14 FI*SatuMainen Cara Mia Naaras Premior Olga Komissarova EX1 CAPIB
Yankee Cats Draco Cat's Eye (MCO ns 22) x FI*SatuMainen Dirlandaa (MCO n 09 22)
120 MCO VIII / MCO es 09 22 FI SRK LO FI*Iidaroosan Snow angel Naaras Kastraatti Olga Komissarova Abs
FIN*Iidaroosan Kangaroo (MCO es 09 22) x Jemahan Ssnnoww Queen (MCO es 11)
121 MCO IX / MCO w 62 FI SRK RX FI*Tigerworld I'm The Only One Uros International Champion Daria Lukasik EX1 CAGCIB
IT*Leaena Polar Express (MCO w) x FIN*Cherry's Maine Vinjara (MCO n 22)
122 NEM I / NEM n 21 FI SRK RX 13 Amarillis Blue Veil Uros Grand International Champion Daria Lukasik EX1 CACS NOM
Sibirskiy Samotzvet Chegievara (NEM n 21) x Kuz'kin Dom Ekaterina (NEM a 21)
123 NEM I / NEM ns 21 FI SK LO 15 Kuz`kin Dom Taisya Naaras International Champion Daria Lukasik EX1 CAGCIB
De Aramis Sineglaziy Angel (NEM n 03 21) x Kuz'kin Dom Beauty (NEM ns 21)
124 NEM I / NEM a 21 FI SK LO 15 Quintana Eel Cherubino*PL Naaras Avoin Daria Lukasik EX1 CAC NOM
Riddhiman Perelka*PL (NEM a 09 21) x Aruru Kann Cherubino*PL (NEM g 21)
125 NEM I / NEM a 21 FI SK RX 15 Maya Lilianka*PL Naaras Nuoret 7-10 kk Daria Lukasik EX1
Highlander Phantom Cats, CZ (NEM n 09 21) x Sonia Kamelia*PL (NEM a)
126 NEM I / NEM as 21 FI SK RX 15 FI*Eswood Goldberry Naaras Pennut 4-7 kk Daria Lukasik EX1 BIV
Iqasho Blekitny Aniol*PL (NEM n 03 21) x Astranzia Blue Veil (NEM a 21)
127 NEM II / NEM n 03 21 FI SK LO 15 FI*Pikku-Priin Adorable Venni Naaras Nuoret 7-10 kk Nico Padovano Abs
Di Do Syberjon*PL (NEM ns 09 21) x FI*FeliMau Chili (NEM n 09 21)
128 NEM II / NEM a 03 21 FI SK RX 15 FleurAmour Yuray of TaigaStar Uros Pennut 4-7 kk Nico Padovano EX1
Zakhar Taiga Star (SIB n 09 24) x Charlotta FleurAmour (NEM a 21)
129 NFO I / NFO n FI SK LO 15 DonTomaso's Trust Naaras Avoin Olga Komissarova EX1 CAC
DonTomaso's Nemo (NFO n) x S*NC's Prima Donna (NFO f 22)
130 NFO I / NFO a FI SRK LO FI*Tupuliinin Inspector Japp Uros International Premior Olga Komissarova EX2
FIN*Marmatin Armas (NFO n 23) x FIN*Tupuliinin Syksyn Sävel (NFO ns 09 24)
131 NFO I / NFO n FI SRK LO FI*Heinuntuvan Konsta Uros International Premior Olga Komissarova EX1 CAGPIB NOM
FIN*Tähtitassun Lucky Star (NFO n 09 24) x S*Rockringen's Lucky Lips (NFO n 09)
132 NFO II / NFO n 09 FI SRK LO FI*Draconian September Ashes Uros Supreme Champion Lene Glem Abs
FIN*Suvipäivän Oskari O (NFO n 03) x FIN*Hillevillan Rebekka (NFO n 09)
133 NFO II / NFO n 09 S*Eärfalas Freja Naaras Grand International Champion Lene Glem EX1 CACS
S*Vildhjärtas CuteIsWhat WeAimFor (NFO n 03 22) x S*Eärfalas Debbie (NFO f 09)
134 NFO II / NFO n 09 FI SRK LO 13 Perun's Hit The Road Jack Uros International Champion Lene Glem Abs
NL*Titran's Magnus Maximus (NFO n 03 24) x NL*Titran's Yacarola (NFO fs 09)
135 NFO II / NFO n 03 FI SK LO 14 FI*Hirmuinen Bastet Naaras Grand International Champion Lene Glem EX2
S*NC's Alladin Sane (NFO n 03 24) x FI*Kultahuiskan Inka (NFO f 09)
136 NFO II / NFO n 09 FI SK LO 15 FI*FoxyPaw's Hula-Popper Naaras Champion Lene Glem EX1 CACIB NOM BIS
Perun's Hit The Road Jack (NFO n 09) x FIN*FoxyPaw's Bibbity-Boo (NFO n 09 22)
137 NFO II / NFO n 09 FI SK LO 15 FI*Kultahippusten Aurora Naaras Nuoret 7-10 kk Lene Glem EX1
FIN*Moutown Begemot (NFO n) x FIN*Tähtitassun Hymyhuuli (NFO n 03)
138 NFO II / NFO n 09 FI SK LO 15 FI*Pörkarvan StrangerInAStrangeLand Naaras Pennut 4-7 kk Lene Glem EX1 BIV NOM
S*Drakborgens Xerxex Bärsärk (NFO ns 02 21) x FI*JustSpecial Burberry Summer (NFO f)
139 NFO II / NFO n 09 FI SRK LO FI*Draconian AutumnReflection Uros Supreme Premior Lene Glem KM
FIN*Dunderkattens Got-To-Live (NFO n 09) x FIN*Hillevillan Rebekka (NFO n 09)
140 NFO II / NFO n 09 FI SRK LO FI*Draconian TwilightInnocence Naaras Supreme Premior Lene Glem KM
FIN*Dunderkattens Got-To-Live (NFO n 09) x FIN*Hillevillan Rebekka (NFO n 09)
141 NFO II / NFO n 09 FI SRK LO 14 FI*FoxyPaw's Lucky Hunter Uros Grand International Premior Lene Glem EX1 CAPS BIV NOM
FIN*Tähtitassun Lucky Star (NFO n 09 24) x FIN*FoxyPaw's Bibbity-Boo (NFO n 09 22)
142 NFO III / NFO n 22 FI SRK LO FI*FoxyPaw's Trick Bag Uros Supreme Champion Elena Noskova KM
S*Kullehoppans Vidar (NFO n 09 22) x FIN*FoxyPaw's Bibbity-Boo (NFO n 09 22)
143 NFO III / NFO n 22 FI SRK LO FI*Tähtitassun Päivänsäde Naaras Supreme Champion Elena Noskova KM BIV
FIN*FoxyPaw's Icebreaker (NFO w) x FIN*NariNetta's Wild Riviera (NFO n 22)
144 NFO III / NFO n 24 FI SRK LO FI*Tähtitassun Victoria Naaras Supreme Champion Elena Noskova KM
FIN*FoxyPaw's Icebreaker (NFO w) x FIN*Heinuntuvan Olga Maria (NFO f 03 23)
145 NFO III / NFO n 22 FI SK LO 15 Orion av Barnedroem Uros Nuoret 7-10 kk Elena Noskova EX1
Barbarossa av Barnedroem (NFO d) x (N)Ravnklo's Sirius (NFO n 09 22)
146 NFO III / NFO n 22 FI SRK LO 14 FI*FoxyPaw's Lucky Brown Uros Grand International Premior Elena Noskova EX1 CAPS BIV NOM
FIN*Tähtitassun Lucky Star (NFO n 09 24) x FIN*FoxyPaw's Bibbity-Boo (NFO n 09 22)
147 NFO III / NFO n 22 FIN SRK LO FIN*Pörkarvan JakeSonOfJonatan Uros Grand International Premior Elena Noskova EX2
Black Forest Jonatan (NFO n 09 23) x FIN*Pörkarvan Egregius (NFO n)
148 NFO III / NFO n 22 SE*For Keeps Robert Plant Uros International Premior Elena Noskova EX1 CAGPIB
S*Swingcat's Isaac Rodzon (NFO n 09 23) x S*Medaljens Vivienne Westwood (NFO n 09 24)
149 NFO IV / NFO n 09 24 FI SRK LO FI*Mototassun Viehkeä Veijari Uros Supreme Champion Bjarne Wikström KM
FIN*Leoline Jimi Jäämies (NFO e 09) x FIN*Tupuliinin Kuuma Kesä (NFO ns 09 24)
150 NFO IV / NFO n 03 24 FI SRK LO S*NC's Alladin Sane Uros Grand International Champion Bjarne Wikström EX1 CACS
S*Zygot's Cornetto (NFO d 01 21) x S*Just Catnap's Alma Snowflake (NFO n 09 24)
151 NFO IV / NFO n 09 24 S*Miss Mikkus' Fröken Fräken Naaras Grand International Champion Bjarne Wikström EX1 CACS
S*Drakborgens Xerxex Bärsärk (NFO ns 02 21) x S*Miss Mikkus' Diva Dior (NFO f 24)
152 NFO IV / NFO n 09 23 SE*Gryttjens Zorro Uros International Champion Bjarne Wikström EX1 CAGCIB
Love Explosion's Tic Tac (NFO ns 22) x S*Aborgatos Bonita (NFO ns 22)
153 NFO IV / NFO n 09 23 FI SRK LO FI*Kuutamoyön Adranus Uros Champion Bjarne Wikström EX1 CACIB
FIN*Wishmaster Clark Gable (NFO n 03 22) x FI*Huiskulan Rubina (NFO n 09 24)
154 NFO IV / NFO n 03 22 FI SK LO 15 FI*FoxyPaw's Lazy Ike Uros Avoin Bjarne Wikström EX1 CAC BIV NOM
Perun's Hit The Road Jack (NFO n 09) x FIN*FoxyPaw's Bibbity-Boo (NFO n 09 22)
155 NFO IV / NFO n 02 21 64 FI SK LO 15 FI*Pörkarvan QualisArtifexPereo Uros Avoin Bjarne Wikström EX2
S*Trollgumman's Lukaz Lunkentuzz (NFO d 02 21) x S*NC's Lola (NFO n 09 23)
156 NFO IV / NFO n 09 22 FI SK LO 15 FI*Pörkarvan QuestForFire Uros Avoin Bjarne Wikström EX4
S*Trollgumman's Lukaz Lunkentuzz (NFO d 02 21) x S*NC's Lola (NFO n 09 23)
157 NFO IV / NFO n 09 23 FI SK LO 15 FI*Pörkarvan QuestionableContent Uros Avoin Bjarne Wikström EX3
S*Trollgumman's Lukaz Lunkentuzz (NFO d 02 21) x S*NC's Lola (NFO n 09 23)
158 NFO IV / NFO n 09 22 FI SK LO 15 FI*Siniidan Sysiässä Uros Nuoret 7-10 kk Bjarne Wikström Abs
FIN*Kalliopirtin Yngre Kanutten (NFO n) x Herebu de Velogny (NFO n 02 21)
159 NFO VIII / NFO as 09 24 S*Segersjös Qillian Uros Nuoret 7-10 kk Marie Westerlund EX1
S*Isgården's Sundance Kid (NFO as 09 24) x S*Segersjös Millie (NFO ns 09 22)
160 NFO IV / NFO n 09 22 FI SRK LO FI*FoxyPaw's Hoodoo Doll Naaras Supreme Premior Bjarne Wikström KM
S*Kullehoppans Vidar (NFO n 09 22) x FIN*FoxyPaw's Bibbity-Boo (NFO n 09 22)
161 NFO IV / NFO n 09 24 FIN SRK LO FIN*Tähtitassun Lucky Star Uros Supreme Premior Bjarne Wikström KM BIV
FIN*Tähtitassun Vihtori (NFO n 09) x FIN*Heinuntuvan Olga Maria (NFO f 03 23)
161 NFO IV / NFO n 09 24 FIN SRK LO FIN*Tähtitassun Lucky Star Uros Siitos Rotukirjaus Kissaliitto
FIN*Tähtitassun Vihtori (NFO n 09) x FIN*Heinuntuvan Olga Maria (NFO f 03 23)
162 NFO IV / NFO n 09 23 FIN SRK LO FIN*Kehrääjän Siiri Naaras Grand International Premior Bjarne Wikström EX1 CAPS
FIN*Kehrääjän Legenda (NFO n 09 23) x S*Animaniac's Beata Bubble (NFO n 24)
162 NFO IV / NFO n 09 23 FIN SRK LO FIN*Kehrääjän Siiri Naaras Veteraani Stéphanie Serrai Arvosteltu
FIN*Kehrääjän Legenda (NFO n 09 23) x S*Animaniac's Beata Bubble (NFO n 24)
163 NFO IV / NFO n 09 23 FI SRK LO FI*Slytiger's Hot Enchantment Uros International Premior Bjarne Wikström EX1 CAGPIB
S*Restless Zooropa (NFO d 03 24) x FIN*Slytiger's Primrose (NFO as 03 24)
164 NFO IV / NFO n 09 22 S*Långängens Krokant Uros International Premior Bjarne Wikström EX2
S*Långängens Mandel (NFO n 22) x S*Nenya's Aeryn Sun (NFO f 09 22)
165 NFO V / NFO f FI SRK LO FI*JustSpecial Burberry Summer Naaras International Champion Daria Lukasik EX1 CAGCIB
FIN*Kujakeikarin Black (NFO n) x S*Virvlas Karamella K (NFO ds 22)
165 NFO V / NFO f FI SRK LO FI*JustSpecial Burberry Summer Naaras Siitos Rotukirjaus Kissaliitto
FIN*Kujakeikarin Black (NFO n) x S*Virvlas Karamella K (NFO ds 22)
166 NFO V / NFO f FI SRK LO FI*Lolcat's Rose Naaras Grand International Champion Daria Lukasik EX1 CACS
FI*BlackOnyx Indigo (NFO n) x FIN*Lolcat's Padme (NFO f 24)
167 NFO V / NFO f 23 FI SK LO 14 FI*KittyLady's Chocolate Whoopie Naaras Avoin Daria Lukasik EX1 CAC
FI*Louhelan Da Capo (NFO d 09 24) x Bolsängen Åslög (NFO ns 22)
168 NFO V / NFO d 22 FI SK LO 15 FI*Tähtitassun Romantic Road Runner Uros Pennut 4-7 kk Daria Lukasik EX1
Orkan Uroczysko*PL (NFO n 22) x S*Just Catnap's Ailsa Craig (NFO d 09 22)
169 NFO V / NFO f 22 FI SK LO 15 FI*Tähtitassun Black Rose Naaras Pennut 4-7 kk Daria Lukasik EX1 BIV NOM
Orkan Uroczysko*PL (NFO n 22) x S*Just Catnap's Ailsa Craig (NFO d 09 22)
170 NFO VI / NFO f 03 22 FI SRK LO S*Eärfalas Flisan Naaras Supreme Champion Elena Noskova KM BIV NOM
S*Vildhjärtas CuteIsWhat WeAimFor (NFO n 03 22) x S*Eärfalas Debbie (NFO f 09)
171 NFO VI / NFO d 02 21 S*Eärfalas Elvis Uros Grand International Champion Elena Noskova EX1 CACS
(N)Mestro's Akilles (NFO n 03 24) x S*Glömstaskogens Bia (NFO f 09)
172 NFO VI / NFO f 02 63 FI SRK RX FI*Ninatte's Apricot Lady Naaras Grand International Champion Elena Noskova EX2
Super Trouper av Skara Brae*CH (NFO d 02) x FIN*Slytiger's Pina Colada (NFO ns 09)
173 NFO VI / NFO f 03 22 S*Aborgatos Can-Can Naaras Grand International Champion Elena Noskova EX1 CACS
S*Eärfalas Dante, DVM (NFO d 09 22) x S*Aborgatos Belizza (NFO a 03 23)
174 NFO VI / NFO f 03 22 FI SK LO 14 FI*KittyLady's American Apple Pie Naaras Avoin Elena Noskova EX2
FI*Louhelan Da Capo (NFO d 09 24) x Bolsängen Åslög (NFO ns 22)
175 NFO VI / NFO f 09 FI SK LO 15 FI*Pörkarvan QueenLetiziaLunkentuzz Naaras Avoin Elena Noskova EX1 CAC
S*Trollgumman's Lukaz Lunkentuzz (NFO d 02 21) x S*NC's Lola (NFO n 09 23)
176 NFO VI / NFO d 02 21 62 FI SK LO 15 FI*ArcticWilds Hunter Of The Heart Uros Nuoret 7-10 kk Elena Noskova EX1
Cio Cio San's Kid Galahad (NFO n 01 21) x FI*ArcticWilds Ever Dream (NFO f 22)
177 NFO VI / NFO f 03 24 FI SK LO 15 (N)Migoto's Embla Naaras Pennut 4-7 kk Elena Noskova EX1 BIV NOM BIS
S*Dalkullans Billy Bisquit (NFO d 09 24) x (N)Migoto's Sarah, DVM (NFO f 03 22)
178 NFO VI / NFO ft 09 22 FI SK LO 15 FI*Draconian Sleeping Sun Naaras Pennut 4-7 kk Elena Noskova EX2
S*Isgården's Emmett (NFO d 22) x FI*Draconian Nepenthe (NFO n 09 22)
179 NFO VI / NFO f 09 22 FI SK LO 15 FI*Pörkarvan StarlightOfXerxex Naaras Pennut 4-7 kk Elena Noskova EX3
S*Drakborgens Xerxex Bärsärk (NFO ns 02 21) x FI*JustSpecial Burberry Summer (NFO f)
180 NFO VI / NFO d 03 FI SRK LO FI*Kultahuiskan Iisakki Uros Supreme Premior Elena Noskova KM
FI*Tähtitassun Daniel (NFO d 24) x FI*Kultahuiskan Geisha (NFO f 03)
181 NFO VI / NFO d 02 21 62 FI SRK LO FI*Ninatte's Big Dipper Uros International Premior Elena Noskova EX1 CAGPIB
FI*ArcticWilds All Or Nothing (NFO n 03 24) x FI*Ninatte's Apricot Lady (NFO f 02)
182 NFO VIII / NFO ns 09 22 S*Florinella's Juni Naaras Supreme Champion Marie Westerlund KM
DK*ZACS Goodwill, JW (NFO ns 03 22) x S*Florinella's Camomilla Vanilla (NFO as 09 22)
183 NFO VIII / NFO fs 09 22 FI SRK LO S*Vildhjärtas Nyxx Nightwish Naaras Grand International Champion Marie Westerlund EX1 CACS BIV
S*Drakborgens cadet Clouseau (NFO ds 09 11) x S*Vildhjärtas Murkla Mys (NFO n 09 22)
184 NFO VIII / NFO fs 09 FI SRK LO 14 FI*Jarraun's Skog Cheralin Naaras International Champion Marie Westerlund EX1 CAGCIB
FIN*Tähtitassun Lucky Star (NFO n 09 24) x FI*FoxyPaw's Cherry Mash (NFO fs)
185 NFO VIII / NFO fs 09 23 S*Capsicum's IPA Naaras Champion Marie Westerlund EX1 CACIB
S*Drakborgens Qorpus Corax (NFO ns 09) x S*Kattilaforsens Mumlan (NFO f 22)
186 NFO VIII / NFO ds 09 23 Cloud Strife Laguna Loire*GB Uros International Champion Marie Westerlund EX1 CAGCIB
Bill Compton Laguna Loire*GB (NFO n 09 22) x Aurora Borealis Santaella*ES (NFO fs 03 23)
187 NFO VIII / NFO ns 09 FI SRK LO 13 DonTomaso's Renesmee Naaras Avoin Marie Westerlund EX1 CAC
Miklagårds Gorm (NFO ns 09 22) x S*Vimmerskogen's Amorina (NFO n 24)
188 NFO VI / NFO f 09 24 FI SK LO 15 FI*Harmaaturkin Essi Naaras Avoin Elena Noskova EX3
FI*Harmaaturkin Dumbo (NFO d 03) x FIN*FoxyPaw's Britannia (NFO ns 09 23)
189 NFO VIII / NFO ds 03 24 FI SK LO 15 FI*Pörkarvan Slayer Uros Pennut 4-7 kk Marie Westerlund EX1
S*Drakborgens Xerxex Bärsärk (NFO ns 02 21) x FI*JustSpecial Burberry Summer (NFO f)
190 NFO VIII / NFO fs 01 21 64 S*Glömstaskogens Yppiga Yvette Naaras International Premior Marie Westerlund EX1 CAGPIB NOM
S*Drakborgens Yllin Kyllin, DVM (NFO ns 09 22) x S*Trollgumman's Yrja Yrväder (NFO fs 03 24)
191 NFO IX / NFO w 64 FIN SRK LO FIN*FoxyPaw's Icebreaker Uros Supreme Champion Marie Westerlund KM NOM
Dorian av Tyssedal (NFO n 09 22) x FIN*Tähtitassun Balladi Helena (NFO w)
191 NFO IX / NFO w 64 FIN SRK LO FIN*FoxyPaw's Icebreaker Uros Siitos Rotukirjaus Kissaliitto
Dorian av Tyssedal (NFO n 09 22) x FIN*Tähtitassun Balladi Helena (NFO w)
192 NFO IX / NFO w 64 FI SK LO 15 DK*Naturell's Knight Light Uros Pennut 4-7 kk Marie Westerlund EX1 NOM
DK*Naturell's Longbeard (NFO d 09 22) x Hyrdinde Felis Jubatus, DVM (NFO w)
193 NFO IX / NFO w 64 FI SRK LO FI*Tähtitassun Carl Philip Uros Supreme Premior Marie Westerlund KM NOM BIS
FIN*FoxyPaw's Icebreaker (NFO w) x FIN*Heinuntuvan Olga Maria (NFO f 03 23)
194 RAG n FI SRK LO FI*Barfait's Nanette Naaras Grand International Champion Lene Glem Abs
S*Tallkottens Macadam C of Harlem (RAG n) x FI*Barfait's Gianna (RAG a 03)
195 RAG n FI SK LO 15 FI*Utuinen Legend Of Apollo Uros Pennut 4-7 kk Lene Glem EX1
Methodius Passion for Utuinen (RAG a 04) x FI*Utuinen Sweet Indeed (RAG f 04)
196 RAG n FI SK LO 15 FI*Ragtail Janna Naaras Pennut 4-7 kk Lene Glem EX1
FI*Ragtail Dominic (RAG n 03) x FI*Ruuskatin Let Me Entertain You (RAG n)
197 RAG a FI SK LO 15 FI*Utuinen Knock Out With Hope Naaras Nuoret 7-10 kk Bjarne Wikström EX1 NOM
Methodius Passion for Utuinen (RAG a 04) x FI*Utuinen ÄxGratia (RAG g 04)
198 RAG a FI SRK LO Dollyfella Big Big Man Uros Grand International Premior Bjarne Wikström EX1 CAPS
FI*Maplehill's Captain Hook (RAG a) x FI*DollyCats Black Pearl (RAG n 04)
199 RAG a FI SK LO 14 FI*Barfait's Sunshine Naaras International Premior Bjarne Wikström EX1 CAGPIB BIV
Jalapeno Indiana Jones (RAG a 04) x FI*Barfait's Nanette (RAG n)
200 RAG a FI SK LO 14 FI*Maplehill's Kingfisher Uros Kastraatti Bjarne Wikström EX1 CAP
FI*Maplehill's Lord Milori (RAG e) x Dollyfella Vive Le Rock (RAG a)
201 RAG f FIN SRK LO FIN*Dollyblues Rainbow Doll Naaras Supreme Premior Lene Glem KM
FIN*Dollicious Padrone del Aqua (RAG a 04) x FIN*Panacheen Zealous Zulu (RAG f 03 21)
201 RAG f FIN SRK LO FIN*Dollyblues Rainbow Doll Naaras Veteraani Stéphanie Serrai 2
FIN*Dollicious Padrone del Aqua (RAG a 04) x FIN*Panacheen Zealous Zulu (RAG f 03 21)
202 RAG n 21 FI SRK LO 14 FI*Kivelän Baldassare Ludano Uros Grand International Champion Olga Komissarova EX1 CACS
FI*Ruuskatin Li'l Bad Wolf (RAG n 04 21) x FI*Dollyblues Wildflower (RAG f 04)
203 RAG c 21 FIN SRK LO Moonlit Masquerade á Chardani*DK Uros Grand International Premior Olga Komissarova EX1 CAPS
S*Meregas Castor (RAG b 04) x White Lilly á Chardani*DK (RAG c 03 21)
203 RAG c 21 FIN SRK LO Moonlit Masquerade á Chardani*DK Uros Veteraani Glenn Sjöbom 4
S*Meregas Castor (RAG b 04) x White Lilly á Chardani*DK (RAG c 03 21)
204 RAG n 03 FI SK LO 15 FI*Barfait's Unknown Star Uros Nuoret 7-10 kk Magdalena Kudra EX1
FI*Celestial's Usain Bolt (RAG n 03) x FI*Celestial's Bitter Sweet (RAG a 03)
205 RAG n 03 FI SK LO 15 FI*Safireyes Cheshire Cat Naaras Nuoret 7-10 kk Magdalena Kudra EX1
FI*Shyshaman's Sonny Starsocks (RAG n 04) x FI*Safireyes Madison (RAG a 03)
206 RAG n 03 FI SRK LO FI*Barfait's Napoleon Uros Grand International Premior Magdalena Kudra EX1 CAPS
S*Tallkottens Macadam C of Harlem (RAG n) x FI*Barfait's Gianna (RAG a 03)
207 RAG n 04 FI SRK LO 14 FI*Ragtail Hermes Uros Champion Marie Westerlund EX1 CACIB
FIN*Ragtail Baron (RAG n 04) x FI*Dollicious Fantomina (RAG n 04)
208 RAG n 04 FI SK LO 15 NO*Noble Origins' Prince Carl Philip Uros Nuoret 7-10 kk Marie Westerlund EX1
Lovelystory McSteamy (RAG n 04) x NO*Noble Origins' Sophia Loren (RAG a 04)
209 RAG n 04 SE*Bello Doll's Malon 4ever In Memory Naaras Nuoret 7-10 kk Marie Westerlund EX1 BIV NOM BIS
S*Evenstar's Warrior af Igasto (RAG n 03) x SE*Bello Doll's 2B Miss Sixty Jeans (RAG n 04)
210 RAG n 04 FI SK LO 15 FI*Safireyes Midsummer Shine Naaras Pennut 4-7 kk Marie Westerlund EX1
FI*Safireyes Big Apple (RAG n 04) x FI*Safireyes Rose (RAG n)
211 RAG n 04 S*Shivali Dancing Paphinia Naaras Grand International Premior Marie Westerlund Abs
FI*Dollicious Domino Dancing (RAG n 04) x SiempreAmar Nila of Shivali (RAG a 04 21)
212 RAG n 04 FI SRK LO 13 FI*Barfait's Playful Paco Uros International Premior Marie Westerlund EX1 CAGPIB
FI*Barfait's Joyful Justin (RAG a 04) x S*Yátaz Iokaste of Barfait (RAG n 04)
213 RAG a 03 FI SRK LO 13 FI*Tiridoll's 7th Heaven Uros Grand International Champion Marie Westerlund EX1 CACS
FI*Tiridoll's Keep On Dreaming (RAG e) x FIN*Tiridoll's Tiger Romance (RAG n 03)
214 RAG a 03 FI SK LO 14 FI*Dollyblues You Are The Sunshine Naaras International Champion Marie Westerlund EX1 CAGCIB BIV NOM
Of Moonlight Dolls Dutch Dreamer (RAG a 03) x FI*Dollyblues GoodGollyMsMolly (RAG a 03)
215 RAG a 03 FI SK RX 15 FI*Tiridoll's Fifty shades of....blue Naaras Avoin Marie Westerlund Abs
USAPurrs Dreaming Wide Awake (RAG a) x FI*Tiridoll's Wild Princess (RAG f 03)
216 RAG a 03 FI SK LO 15 FI*BlackRain's Bossy One Naaras Nuoret 7-10 kk Marie Westerlund EX1
(N)Diadem's Vuzzy (RAG a 03) x FI*Celestial's Wild Child (RAG a 04)
217 RAG a 03 FIN SRK LO FIN*Celestial's FallenAngel Naaras Supreme Premior Marie Westerlund KM
King Bombon Unreal Ragdolls*ES (RAG b) x FIN*Celestial's Amazing Grace (RAG n 03)
218 RAG a 03 FI SRK LO FI*Tammikatin Kuu-Ukko Uros International Premior Marie Westerlund EX1 CAGPIB
FI*Satinante's Don Diego (RAG n 04) x FI*Shyshaman's Baby Ragdalena (RAG a 04)
219 RAG a 04 FI SRK LO FI*Barfait's Joyful Justin Uros Grand International Premior Olga Komissarova EX1 CAPS
Frodo Ragdolls*PL (RAG n 03) x FI*Barfait's Gianna (RAG a 03)
220 RAG d 03 FI SRK LO FI*Maplehill's Canadian Punch Uros International Premior Lene Glem EX1 CAGPIB
Kylador Abacus (RAG a 03) x FIN*Maplehill's Fancy Freckles (RAG f 03)
221 RAG d 04 FI SK LO 15 FI*Hakalan Sulosointu Uros Pennut 4-7 kk Olga Komissarova EX1
FI*Maplehill's Lovely Blues (RAG a 03) x FI*Hakalan Neiti Näpsä (RAG f 04)
222 RAG f 03 FI SK LO 15 FI*Celestial's Satavarma Naaras Nuoret 7-10 kk Lene Glem EX1
FI*Celestial's GunBert (RAG a 03) x FI*Celestial's Heaven on Earth (RAG f 04)
223 RAG f 03 FI SRK LO FI*Utuinen Tirlittan Naaras International Premior Lene Glem EX2
FIN*Riepujengin Huáng (RAG d 03) x FIN*Utuinen Juanita's Jopchien (RAG n 04)
224 RAG f 03 FIN SRK LO FIN*Calamarin Afrodite Naaras International Premior Lene Glem EX1 CAGPIB
S*Stenstagårdens Another brick (RAG a 04) x FIN*Panacheen Elsie (RAG f 03)
224 RAG f 03 FIN SRK LO FIN*Calamarin Afrodite Naaras Veteraani Stéphanie Serrai Arvosteltu
S*Stenstagårdens Another brick (RAG a 04) x FIN*Panacheen Elsie (RAG f 03)
225 RAG g 03 FI SK LO 15 FI*BlackRain's Deluxe Diva Naaras Pennut 4-7 kk Olga Komissarova Abs
(N)Diadem's Vuzzy (RAG a 03) x FI*BlackRain's Acting Like A Diva (RAG g 03)
226 RAG n 03 21 S*Shivali Big Hair...Big Nails Uros Premior Olga Komissarova EX1 CAPIB
SE*Candy Dolls Bubblizz (RAG a 03 21) x S*Shivali Darjeeling All The Way (RAG n 03)
227 RAG n 04 21 FI SRK LO FI*Dollyblues MusicOfMyHeart Uros Grand International Premior Lene Glem EX1 No Cert
FIN*Dollicious Frozen Heart (RAG n 03 21) x FIN*Dollyblues PieceOfMyHeart (RAG n 04)
228 SBI n FI SRK LO FI*Cetulean Quantum Solaris Uros Grand International Champion Bjarne Wikström EX1 CACS BIV
FIN*Tassuliinin Dominic (SBI a) x FIN*Cetulean Juliénas (SBI n)
229 SBI n Shapur Sisi *** Naaras Supreme Champion Bjarne Wikström KM
(N)Sobell Funny Honey (SBI b) x Shapur Bellis *** (SBI n 21)
230 SBI n FI SRK LO 14 FI*Birmayan Galadriel Naaras International Champion Bjarne Wikström EX1 CAGCIB
Trevino's OP (SBI n) x FI*Birmayan Fazerina (SBI f)
231 SBI n FI SK LO 15 FI*Kuurankukan Katariina Suuri Naaras Pennut 4-7 kk Bjarne Wikström Abs
FI*Mainio's Apollo Harald (SBI n) x FI*Kuurankukan Jessica (SBI n)
232 SBI n FIN SRK LO FIN*Zhamanen Hurricane Naaras International Premior Bjarne Wikström EX1 CAGPIB
Louie of Sembelance*N (SBI n) x FIN*Zhamanen Cheaha (SBI b)
232 SBI n FIN SRK LO FIN*Zhamanen Hurricane Naaras Veteraani Stéphanie Serrai Arvosteltu
Louie of Sembelance*N (SBI n) x FIN*Zhamanen Cheaha (SBI b)
233 SBI a FI SRK LO FI*MeToYou Hero Uros Supreme Champion Magdalena Kudra KM
FIN*Zhamanen Fangio (SBI n) x S*Stendalens Cola (SBI b)
234 SBI a FI SK LO 15 FI*Nalle-Puhin Brother Louie Uros Avoin Magdalena Kudra EX1 CAC
FI*Ames Clark Gable (SBI b) x FI*Nalle-Puhin PINK! (SBI a)
235 SBI a FI SK LO 17 SE*Genuine Devas Bhagawan Uros Avoin Magdalena Kudra EX2
S*Cosmonova's Aragon (SBI n 21) x S*Xylosas Señorita Zingoalla (SBI c)
236 SBI a FI SK LO 15 FI*Ziazan Izusa Naaras Avoin Magdalena Kudra EX1 CAC BIV
Blue Heaven Sunny Queen *ES (SBI a) x Shapur Angel (SBI b 21)
237 SBI a FI SRK LO FI*Nalle-Puhin PINK! Naaras Grand International Premior Magdalena Kudra EX1 CAPS BIV NOM
FIN*Zhamanen Fangio (SBI n) x FI*Tamus Wildcat (SBI f)
238 SBI a FIN SRK LO FIN*MeToYou Ceasar Uros International Premior Magdalena Kudra EX1 CAGPIB
FIN*Björkhängens Claus Cleo (SBI a) x S*Stendalens Cola (SBI b)
238 SBI a FIN SRK LO FIN*MeToYou Ceasar Uros Veteraani Glenn Sjöbom 2
FIN*Björkhängens Claus Cleo (SBI a) x S*Stendalens Cola (SBI b)
239 SBI a S*Ma'ha Gita ZammelZurium Uros International Premior Magdalena Kudra EX2
Jachinto Boy av Ontario (SBI b) x Skogshöjdens New Dawn (SBI a)
240 SBI a S*Toscabelles Dixieland Delight Naaras Premior Magdalena Kudra EX1 CAPIB
S*Rackenblå Apollon (SBI a) x S*Saphire Extreme One and Only (SBI n)
241 SBI a Nova Naaras Kastraatti Magdalena Kudra EX1 CAP
S*Silver Crystals Dreamcatcher (SBI a) x S*Mirari Blueeyed Michelle (SBI b)
242 SBI b FIN SRK LO S*Stendalens Cola Naaras Supreme Champion Lene Glem KM
S*Kattapulten's Enzo (SBI c 21) x S*Raus Höjden's Gaia (SBI n)
242 SBI b FIN SRK LO S*Stendalens Cola Naaras Veteraani Stéphanie Serrai 3
S*Kattapulten's Enzo (SBI c 21) x S*Raus Höjden's Gaia (SBI n)
243 SBI b FI SK LO 15 FI*Mimitan Odette Naaras Pennut 4-7 kk Lene Glem EX1
Ikks du Hameau de la Reine (SBI b) x FI*Mimitan Morning Glory (SBI b)
244 SBI c S*Xylosas Señorita Zingoalla Naaras Avoin Olga Komissarova EX1 CAC
S*Golden Beauty's Maxon Jaxon (SBI c 21) x S*Xylosas Majzan (SBI b)
245 SBI c S*Wanjeena's Purple Rush Uros Pennut 4-7 kk Olga Komissarova EX1 NOM
S*SinhTsunkitthas Ultra Boy (SBI b) x S*Wanjeena's I Been Waiting For You (SBI a 21)
246 SBI c FI SRK LO 14 FI*Saca's Iver Musketeer Uros Kastraatti Olga Komissarova EX1 CAP
FI*Saca's Ultimate Gambler (SBI c) x DK*Con Meo's Yugo (SBI c)
247 SBI d FI SRK LO 14 FI*Harebell Isfahan Wonder Uros Avoin Lene Glem EX1 CAC
FI*Ziazan Faustino (SBI c 21) x EE*Estrella Klaudia (SBI f)
248 SBI d FI SK LO 15 FI*Annmark Chengcheng Uros Pennut 4-7 kk Lene Glem EX1
FI*Nalandan Bandhula (SBI n) x FI*Annmark Amberline (SBI d 21)
249 SBI d FI SRK LO 13 FI*Canth's Xander Uros International Premior Lene Glem EX1 CAGPIB
FI*Safirrubir Brave the Wind (SBI a) x FI*JoJon La Pepita de Oro (SBI f 21)
250 SBI e FI SRK LO FI*Mototassun René-Romeo Uros International Premior Lene Glem EX1 No Cert
FIN*Chirybiry's Remulus (SBI n) x FIN*Lirukallion Säkenöivä voima (SBI f)
251 SBI f FI SRK LO FI*Birmayan Fazerina Naaras Supreme Champion Magdalena Kudra KM
FIN*Recknagel Miroslavsaatan (SBI d) x FIN*Zhamanen Hurricane (SBI n)
252 SBI f FIN SRK LO FIN*Lirukallion Säkenöivä voima Naaras Grand International Champion Magdalena Kudra EX1 CACS
Faerie Kiss Lancelot (SBI n) x FIN*Lirukallion Tilaustyö (SBI d)
253 SBI f FI SK LO 15 FI*Harebell Luna Naaras Nuoret 7-10 kk Magdalena Kudra EX1 BIV
FI*Saca's Ultimate Gambler (SBI c) x EE*Estrella Klaudia (SBI f)
254 SBI g FI SRK LO FI*ElfQuest Leetah Naaras International Champion Bjarne Wikström EX1 CAGCIB
Blue Heaven Sunny Queen *ES (SBI a) x FI*ElfQuest Itchigo (SBI h)
255 SBI g FIN SRK LO FIN*Harebell Keshia Naaras Supreme Premior Bjarne Wikström KM NOM
FIN*Natalietten Benjamin (SBI c) x FIN*Aryan Alberta May (SBI f)
255 SBI g FIN SRK LO FIN*Harebell Keshia Naaras Veteraani Stéphanie Serrai Arvosteltu
FIN*Natalietten Benjamin (SBI c) x FIN*Aryan Alberta May (SBI f)
256 SBI h FIN SRK LO FIN*Harebell Zelda Naaras Supreme Premior Elena Noskova KM NOM BIS
FIN*Tamus Omni (SBI b) x FIN*Harebell Seita Sweet (SBI h)
257 SBI h FIN SRK RX FIN*JoJon Meigan Naaras Kastraatti Elena Noskova EX1 CAP
Las Perlas-sin Eminyan (SBI n 21) x Kyana v.d. Niederheide (SBI h)
257 SBI h FIN SRK RX FIN*JoJon Meigan Naaras Veteraani Stéphanie Serrai Arvosteltu
Las Perlas-sin Eminyan (SBI n 21) x Kyana v.d. Niederheide (SBI h)
258 SBI n 21 FI SK LO 15 FI*Canth's Dewey Uros Pennut 4-7 kk Magdalena Kudra EX1
FI*Harebell Isfahan Wonder (SBI d) x EE*Cally Ly Khaleesi (SBI b 21)
259 SBI n 21 FI SRK LO FI*Canth's Soldier of Love Uros Premior Magdalena Kudra Abs
FIN*Nalandan Shankara (SBI n 21) x FIN*Globel's Esther Victoria (SBI h)
260 SBI a 21 S*Raus Höjden's Zita Naaras Champion Bjarne Wikström EX1 CACIB
S*Raus Höjden's William af Raus (SBI b 21) x S*Raus Höjden's Yoko Ono (SBI n)
261 SBI a 21 FI SK LO 15 S*Gulledej's Minerva Naaras Pennut 4-7 kk Bjarne Wikström EX1
S*Nordkapsbergets Lukas (SBI c 21) x S*Mandelstenens Juvelina (SBI a)
262 SBI a 21 FIN SRK LO FIN*Kimono Aicha Uros Premior Bjarne Wikström EX1 CAPIB
FIN*Tärn Kippari-Kalle (SBI a) x Marleen Klaudia*EST (SBI f 21)
262 SBI a 21 FIN SRK LO FIN*Kimono Aicha Uros Veteraani Glenn Sjöbom Arvosteltu
FIN*Tärn Kippari-Kalle (SBI a) x Marleen Klaudia*EST (SBI f 21)
263 SBI b 21 FI SRK LO S*Lavender Fields Felicia Naaras Grand International Champion Olga Komissarova EX1 CACS
S*Provitas Freddie Mercury (SBI n 21) x S*Heliga Ligan's Kleo (SBI a)
264 SBI b 21 FI SRK LO FI*Kirakan Rising Sun Naaras International Champion Olga Komissarova EX1 CAGCIB
N*Børskatten Gizmo (SBI b 21) x FIN*Mion Piona (SBI n 21)
265 SBI b 21 S*Saphire Extreme Spectra Vondergeist Naaras International Champion Olga Komissarova EX2
Solar Eclipse Sunny Queen*ES (SBI b 21) x Havana des Gendy (SBI b)
266 SBI b 21 FI SK LO 15 FI*Pikku-Miukun Albert Uros Avoin Olga Komissarova EX1 CAC BIV
FI*Rais-Kis Fizz (SBI n 21) x FI*Safirrubir Blue Dream (SBI a)
267 SBI b 21 FI SK LO 15 FI*JoJon Wudao Pic Naaras Pennut 4-7 kk Olga Komissarova EX1
FI*JoJon Kuajiang Hua (SBI b 21) x Picolina v. Fuchswinkel (SBI a 21)
268 SBI b 21 FI SRK LO 13 Shapur Angel Naaras International Premior Olga Komissarova EX1 CAGPIB NOM
(N)Sobell Funny Honey (SBI b) x Shapur Greatest Love of all (SBI b 21)
269 SBI c 21 FI SRK LO FI*Canth's Taika Naaras Grand International Champion Bjarne Wikström EX1 CACS NOM
FIN*Zaraxe Adamnan Morris (SBI b) x EE*Arista Aramante (SBI a 21)
270 SBI c 21 FI SRK LO FI*HaoMao Bernhard Uros Grand International Premior Bjarne Wikström EX1 CAPS NOM
FIN*MeToYou Ceasar (SBI a) x S*Lavender Fields Felicia (SBI b 21)
271 SBI d 21 FI SRK LO FI*JoJon La Veta de Oro Uros Grand International Champion Nico Padovano EX1 CACS BIV NOM
FIN*JoJon El Rayo Rumba (SBI n 21) x FI*Birmayan Fazermint (SBI f)
272 SBI d 21 FI SK LO 14 EE*Frank Flame Sweet Katicat Uros Avoin Nico Padovano EX1 No Cert
EE*Timothy Klaudia (SBI e) x Eleni Pure Passion*PL (SBI f 21)
273 SBI d 21 FI SK LO 15 FI*JoJon Shan Liang Naaras Avoin Nico Padovano EX1 CAC
FI*JoJon Wan Jianjian (SBI d 21) x FI*Birmayan Fazermint (SBI f)
274 SBI d 21 FI SRK LO 13 FI*Canth's Xavier Uros Supreme Premior Nico Padovano KM
FI*Safirrubir Brave the Wind (SBI a) x FI*JoJon La Pepita de Oro (SBI f 21)
275 SBI d 21 FI SRK LO 13 FI*Harebell Gibson Uros Grand International Premior Nico Padovano EX1 CAPS
FIN*Globel's Camelot Figaro (SBI n 21) x FIN*Harebell Zelda (SBI h)
276 SBI e 21 FI SK LO 14 FI*ElfQuest Obelix Uros Avoin Daria Lukasik EX1 CAC
FIN*Fotocatin Catty Taavi (SBI d 21) x FI*ElfQuest Itchigo (SBI h)
277 SBI j 21 FI SK LO 15 FI*Canth's Molly Cottontail Naaras Pennut 4-7 kk Bjarne Wikström EX1 NOM
FI*Harebell Isfahan Wonder (SBI d) x EE*Cally Ly Khaleesi (SBI b 21)
278 SIB III / SIB ny 24 FI SRK RX FI*Amurin Ruufus Uros Supreme Champion Elena Noskova KM
Lucas Sibaris*RU (SIB ny 24) x Siestadream-E Carupita (SIB n 23)
279 SIB III / SIB n 22 FI SRK LO FI*Amurin Zippora Naaras Supreme Champion Elena Noskova KM
Lucas Sibaris*RU (SIB ny 24) x FIN*Amurin Lyydia (SIB n 24)
280 SIB III / SIB n 22 FI SRK LO 13 FI*Alizarin Captain Morgan Uros International Champion Elena Noskova EX1 CAGCIB NOM BIS
Biass Xan od Królowych*PL (SIB ny 24) x FI*Cherrytail's Mexican Girl (SIB f 09)
281 SIB III / SIB n 23 FI SRK LO FI*Jatsitytön Argut Uros International Champion Elena Noskova EX2
FIN*Zigwan's Gaigil Herguil (SIB n 23) x FI*Talvivaaran Delenn (SIB f 23)
282 SIB III / SIB n 22 FI SK RX 14 FI*Cherrytail's Vendetta Naaras Avoin Elena Noskova Abs
CH*Lukijn's Skye (SIB n 22) x FI*Cherrytail's Ofelia (SIB n 24)
283 SIB III / SIB n 24 FI SK LO 15 FI*Cherrytail's WonderBoy Uros Nuoret 7-10 kk Elena Noskova Abs
FI*Lumikissan Gigolo (SIB n 09 24) x FI*Cherrytail's Rhonda Mae (SIB f 09 22)
284 SIB III / SIB n 24 FI SK LO 15 FI*Cherrytail's YouAreMyRebelBoy Uros Pennut 4-7 kk Elena Noskova Abs
FI*Alizarin Captain Morgan (SIB n 22) x Bulma Imildara*PL (SIB n 23)
285 SIB III / SIB n 24 FI SK LO 15 FI*Apachiris Egwene Naaras Pennut 4-7 kk Elena Noskova EX1 BIV
Feofan Sibaris*RU (SIB n 24) x FI*Amante's Andromeda (SIB ny 24)
286 SIB III / SIB n 24 FI SRK LO 14 FI*Tassutuvan Cortez Uros Kastraatti Elena Noskova EX2
FI*Lumikissan Corleone (SIB d 09 24) x FI*Lumikissan Ilopilleri (SIB ny 24)
287 SIB III / SIB a 24 FI SRK LO FI*Villan Idoli Uros Kastraatti Elena Noskova EX1 CAP
FI*Villan Ferrari (SIB d 09 24) x FIN*Villan Balladi (SIB a 03 23)
288 SIB IV / SIB n 02 21 FIN SRK LO FIN*Villan Don Marcello Uros Supreme Champion Magdalena Kudra KM
FIN*Amante's Hip Hop (SIB ns 03 23) x FIN*Balladin Carmencita (SIB n 03 23)
288 SIB IV / SIB n 02 21 FIN SRK LO FIN*Villan Don Marcello Uros Siitos Rotukirjaus Kissaliitto
FIN*Amante's Hip Hop (SIB ns 03 23) x FIN*Balladin Carmencita (SIB n 03 23)
289 SIB IV / SIB n 09 24 FI SRK LO 13 FI*Lumikissan Morsmaikku Naaras Grand International Champion Magdalena Kudra EX1 CACS NOM
FIN*Zigwan's Guim Biik Lihas (SIB n 23) x FI*Kuuratassun Alinda (SIB f 09)
290 SIB IV / SIB ny 09 24 FI SK LO 14 FI*Amurin Rafael II Uros Grand International Champion Magdalena Kudra EX1 CACS BIV NOM
Yermolay Crown of Siberia (SIB ny 24) x FI*Balladin Melissa (SIB n 09 22)
291 SIB IV / SIB a 01 21 64 FI SRK LO FI*Villan Jahuu Naaras International Champion Magdalena Kudra EX1 CAGCIB
FIN*Villan Don Marcello (SIB n 02 21) x FIN*Villan Cocktail (SIB f 09 24)
292 SIB IV / SIB a 03 24 FI SK RX 15 FI*Eswood Fandango Naaras Pennut 4-7 kk Magdalena Kudra EX1 NOM
Amarillis Blue Veil (NEM n 21) x Intrigue Syberia (SIB n 01 21)
293 SIB IV / SIB a 09 24 FI SRK LO FI*Villan Mystic Man Uros Kastraatti Magdalena Kudra EX1 CAP
FI*Villan Idoli (SIB a 24) x FI*Villan Helga (SIB as 03 24)
294 SIB V / SIB d 24 FI SRK LO 14 FI*Jatsitytön Blaziken Uros Supreme Champion Elena Noskova KM
FIN*Zigwan's Gaigil Herguil (SIB n 23) x FI*Talvivaaran Delenn (SIB f 23)
295 SIB V / SIB f 23 FI SRK RX FI*Talvivaaran Delenn Naaras International Champion Elena Noskova EX1 CAGCIB
S*Laxforsens Skare (SIB d 22) x FIN*Talvivaaran Arya Stark (SIB n 23)
296 SIB V / SIB e 23 S*Knjaze Zlatan Uros International Champion Elena Noskova EX1 CAGCIB BIV
S*Mälarhöjdens Aleksej (SIB n 09) x S*Knjaze Vesnjanka (SIB f 09 22)
297 SIB V / SIB g 24 FI SK LO 15 FI*Sippan's Jacaranda Naaras Nuoret 7-10 kk Elena Noskova EX1
FI*Jatsitytön Argut (SIB n 23) x FI*Sippan's Elisabeth (SIB f 24)
298 SIB V / SIB g 24 FI SRK LO FI*Villan Keisarinna Naaras Supreme Premior Elena Noskova KM
FI*Villan Ferrari (SIB d 09 24) x FI*Villan Neiti Groove (SIB n 09 24)
299 SIB V / SIB d 24 FI SRK LO FI*Tassutuvan Aamu Naaras Kastraatti Elena Noskova EX1 CAP
FI*Villan Ferrari (SIB d 09 24) x FI*Cherrytail's Kalimera (SIB es 09)
300 SIB VI / SIB d 09 FI SRK LO FI*Cherrytail's Marlon Brando Uros Supreme Champion Nico Padovano KM
Laguna Syberiana Houdiny Dadushovic (SIB n 09 24) x FIN*Cherrytail's Baby Jean (SIB e 09 23)
301 SIB VI / SIB d 09 24 FI SRK LO FI*Villan Ferrari Uros Supreme Champion Nico Padovano KM
FIN*Villan Don Marcello (SIB n 02 21) x FIN*Villan Cocktail (SIB f 09 24)
301 SIB VI / SIB d 09 24 FI SRK LO FI*Villan Ferrari Uros Siitos Rotukirjaus Kissaliitto
FIN*Villan Don Marcello (SIB n 02 21) x FIN*Villan Cocktail (SIB f 09 24)
302 SIB VI / SIB d 09 22 FI SK LO 15 FI*Amurin Zebedee Uros Pennut 4-7 kk Nico Padovano EX1 BIV NOM
FI*Amurin Ruufus (SIB ny 24) x FI*Sasulkan Czarina (SIB f 09 22)
303 SIB V / SIB f 24 FI SK LO 15 FI*Villan Queen of Summer Naaras Pennut 4-7 kk Elena Noskova EX1
FI*Villan Electronic Mailbox (SIB n 09 22) x FI*Villan Neiti Näpsä (SIB d 24)
304 SIB VI / SIB d 03 24 FI SRK LO FI*Cherrytail's Odysseus Uros International Premior Nico Padovano EX1 CAGPIB BIV NOM
S*Manta's Astor (SIB ns 24) x FI*Cherrytail's Las Vegas (SIB fs 09 24)
305 SIB VI / SIB d 02 21 64 FI SRK LO 14 FI*Villan Namu Nestori Uros International Premior Nico Padovano EX2
FI*Lumikissan Corleone (SIB d 09 24) x FI*Villan Lana Del Rey (SIB g 02 21)
306 SIB VI / SIB f 03 23 FIN SRK LO FIN*Amante's Queen of the Night Naaras Grand International Premior Nico Padovano EX1 CAPS
FIN*Amurin Hiskia (SIB d 03 23) x FIN*Amante's Jiving Julia (SIB n 03 24)
307 SIB VI / SIB e 09 FI SK LO 14 FI*Tassutuvan Doris Naaras Kastraatti Nico Padovano EX1 CAP
FI*Cherrytail's Maverick (SIB d 09 22) x FI*Tassutuvan Aamu (SIB d 24)
308 SIB VII / SIB ds 24 FI SRK LO FI*ArcticWilds Bigtime Beagle Uros Supreme Champion Olga Komissarova KM BIV NOM
FIN*Zigwan's Gaigil Herguil (SIB n 23) x FIN*Metsälinnan Adalmiina (SIB ds 11)
309 SIB VII / SIB fs FI SRK LO FI*Lumikissan Fortuna Naaras Grand International Champion Olga Komissarova EX1 CACS NOM
S*Manta's Astor (SIB ns 24) x FIN*Lumikissan Rusina (SIB fs)
310 SIB VII / SIB ns 24 FI SK LO 14 FI*Tammikatin Cavatina Naaras Champion Olga Komissarova EX1 CACIB
FI*Cherrytail's Nat King Cole (SIB n 09) x FI*Tammikatin Kuurankukka (SIB ns 24)
311 SIB VII / SIB ds 22 FI SK LO 15 FI*Cherrytail's X-Man Uros Nuoret 7-10 kk Olga Komissarova EX1
FI*Lumikissan Nopsajalka (SIB ns 03 24) x FI*Cherrytail's Nancy Sinatra (SIB g)
312 SIB VII / SIB gs FIN SRK LO FIN*Tammikatin Helmisimpukka Naaras Grand International Premior Olga Komissarova EX1 CAPS
FIN*Lumikissan Frodo Reppuli (SIB a) x FIN*Tammikatin Åh Vilken Tjej (SIB gs 24)
312 SIB VII / SIB gs FIN SRK LO FIN*Tammikatin Helmisimpukka Naaras Veteraani Stéphanie Serrai 4
FIN*Lumikissan Frodo Reppuli (SIB a) x FIN*Tammikatin Åh Vilken Tjej (SIB gs 24)
313 SIB VII / SIB fs FIN SRK RX FIN*Lumikissan Rusina Naaras Premior Olga Komissarova EX1 CAPIB
FIN*Lumikissan JummiJammi (SIB n 09 23) x Ursula Dauria (SIB ds 11)
313 SIB VII / SIB fs FIN SRK RX FIN*Lumikissan Rusina Naaras Veteraani Stéphanie Serrai 1 NOM BIS
FIN*Lumikissan JummiJammi (SIB n 09 23) x Ursula Dauria (SIB ds 11)
314 SIB VIII / SIB ns 03 24 FI SRK LO 13 FI*Lumikissan Nopsajalka Uros Grand International Champion Lene Glem EX1 CACS BIV NOM
FI*Tassutuvan Al Capone (SIB ds 03 24) x FI*Lumikissan Fortuna (SIB fs)
314 SIB VIII / SIB ns 03 24 FI SRK LO 13 FI*Lumikissan Nopsajalka Uros Siitos Rotukirjaus Kissaliitto
FI*Tassutuvan Al Capone (SIB ds 03 24) x FI*Lumikissan Fortuna (SIB fs)
315 SIB VIII / SIB ns 09 24 FI SK LO 14 FI*ArcticWilds Gladstone Gander Uros Avoin Lene Glem EX1 CAC
FIN*Villan Don Marcello (SIB n 02 21) x FI*ArcticWilds Babyface Beagle (SIB fs 24)
316 SIB VIII / SIB ds 09 24 FI SK LO 14 FI*ArcticWilds Goofy Uros International Champion Lene Glem EX1 CAGCIB
FIN*Villan Don Marcello (SIB n 02 21) x FI*ArcticWilds Babyface Beagle (SIB fs 24)
317 SIB VIII / SIB ds 09 24 FI SK LO 14 FI*Sipsun Altair Uros Champion Lene Glem EX1 CACIB
Fado Colour Foot*PL (SIB as 09 22) x FI*Lumikissan Diiva (SIB ds 09 24)
318 SIB VIII / SIB fs 09 24 FI SRK LO 13 FI*Tassutuvan Bella Naaras Avoin Lene Glem EX1 CAC
FIN*Alizarin Bomber Boy (SIB n 09 23) x FI*Cherrytail's Kalimera (SIB es 09)
319 SIB VIII / SIB fs 09 FI SK LO 15 FI*Cherrytail's Xalvadora Naaras Nuoret 7-10 kk Lene Glem EX4
FI*Lumikissan Nopsajalka (SIB ns 03 24) x FI*Cherrytail's Nancy Sinatra (SIB g)
320 SIB VIII / SIB fs 03 FI SK LO 15 FI*Cherrytail's Xenia Naaras Nuoret 7-10 kk Lene Glem EX2
FI*Lumikissan Nopsajalka (SIB ns 03 24) x FI*Cherrytail's Nancy Sinatra (SIB g)
321 SIB VIII / SIB fs 03 FI SK LO 15 FI*Cherrytail's Xyliana Naaras Nuoret 7-10 kk Lene Glem EX3
FI*Lumikissan Nopsajalka (SIB ns 03 24) x FI*Cherrytail's Nancy Sinatra (SIB g)
322 SIB VIII / SIB ds 09 FI SK LO 15 FI*Lumikissan Unna Unelmainen Naaras Nuoret 7-10 kk Lene Glem EX1 BIV NOM
FI*Cherrytail's Marlon Brando (SIB d 09) x FI*Lumikissan Fortuna (SIB fs)
323 SIB VIII / SIB fs 09 24 FI SRK LO FI*Cherrytail's Las Vegas Naaras International Premior Lene Glem EX1 CAGPIB NOM
FIN*Villan Don Marcello (SIB n 02 21) x FIN*Cherrytail's Judy Garland (SIB ds 23)
324 TUA III / TUA n 24 FI SK LO 15 FI*Felesin Jarkko Ahola Uros Nuoret 7-10 kk Olga Komissarova EX1
FI*Elekatin Superman (TUA as 24) x FI*Josmarin Innusha (TUA n)
325 TUA III / TUA n 24 FI SK LO 15 FI*Felesin Erja Lyytinen Naaras Nuoret 7-10 kk Olga Komissarova EX1 NOM
FI*Elekatin Superman (TUA as 24) x FI*Josmarin Innusha (TUA n)
326 TUA V / TUA e 23 FI SK LO 15 FI*Elekatin Jalo Taito Uros Nuoret 7-10 kk Bjarne Wikström EX1
FI*Lumiris Benjameow (TUA e) x FIN*Elekatin Oriana (TUA w)
327 TUA V / TUA e 24 FI SK LO 15 FI*Felesin Eicca Toppinen Uros Kastraatti Bjarne Wikström EX1 CAP
FI*Elekatin Rosso Ruben (TUA d 24) x FI*Elekatin Fiona Khur (TUA e 22)
328 TUA V / TUA d 24 FI SK LO 15 FI*Felesin Marco Hietala Uros Kastraatti Bjarne Wikström EX2
FI*Elekatin Rosso Ruben (TUA d 24) x FI*Elekatin Fiona Khur (TUA e 22)
329 TUA VI / TUA e 09 22 FI SK LO 15 FI*Elekatin Prince Omar Uros Pennut 4-7 kk Magdalena Kudra EX1
S*Wi'nte Sams Icey Ice Soda (TUA w) x FI*Elekatin Jalila Jessenia (TUA f 03 22)
330 TUA IX / TUA w 61 FI SRK RX 14 FI*Elekatin Super Nova Uros International Champion Olga Komissarova EX1 CAGCIB BIV
Geraylar Hazar of Nazarlik (TUA n) x FIN*Elekatin Oriana (TUA w)
331 TUA IX / TUA w 64 FI SK LO 14 FI*Felesin Regina Naaras Grand International Champion Olga Komissarova EX1 CACS
FI*Josmarin Ieremija (TUA w) x FI*Felesin DeaAmoris (TUA f 24)
332 TUA IX / TUA w 64 FI SK LO 14 FI*Felesin Angeli Naaras International Champion Olga Komissarova EX1 CAGCIB
FI*Josmarin Ieremija (TUA w) x FI*Felesin DeaAmoris (TUA f 24)
333 TUA IX / TUA w 63 FI SK LO 15 FI*Elekatin Helmi Orvokki Naaras Nuoret 7-10 kk Olga Komissarova EX1
FI*Lumiris Benjameow (TUA e) x FIN*Elekatin Oriana (TUA w)
334 TUV d 61-63 / TUV d 63 FI SRK LO FI*GizemliKediler Beze Balerin Naaras Supreme Champion Lene Glem Abs
FIN*Artvan Ahabey (TUV d) x FI*GizemliKediler Adile Alaiye (TUV d)
335 TUV d 61-63 / TUV d 62 FI SRK LO FI*Suviyön Aksamyildizi Naaras Kastraatti Lene Glem Abs
FIN*Verdian Cihangir (TUV d) x FIN*Cesmes Cadi (TUV d)
336 TUV f 61-63 / TUV f 62 FI SK LO 15 FI*Ilveslinnan Endamli Erenay Naaras Nuoret 7-10 kk Daria Lukasik EX2
FI*Verdian Gilad (TUV n 21) x FI*Ilveslinnan Canipek Cicek (TUV d)
337 TUV f 61-63 / TUV f 21 62 FI SK LO 15 FI*Ilveslinnan Erkenci Erdemay Naaras Nuoret 7-10 kk Daria Lukasik EX1
FI*Verdian Gilad (TUV n 21) x FI*Ilveslinnan Canipek Cicek (TUV d)
338 ABY n FI SRK LO 14 Osiris(V) Total Surprise Uros Supreme Champion Arja Martikainen KM BIV NOM
Osiris(V) Sammy Davis Junior (ABY n) x Osiris(V) Rumour Has It (ABY n)
339 ABY n FI SK LO 15 FI*Link Mwana Wa Baba Yake Uros International Champion Arja Martikainen EX1 CAGCIB
FI*Link Nyota Ziko Humu (ABY a) x FIN*Link Imani Imoo (ABY n)
340 ABY n FI SK LO 14 FI*Vorax Apollo Uros Champion Arja Martikainen DISQ
FI*Jollinooran Belegrino (ABY p) x FI*Nebuankhet Ultraviolet (ABY n)
341 ABY n FI SK LO 14 FI*Silkkihienon Vice Versa Uros Avoin Arja Martikainen EX1 CAC
FI*Redcheetah's Walo (ABY p) x FI*Omanion al Ea (ABY n)
342 ABY n FI SRK LO Nefertum d'Or PtitPrince*UA Uros Supreme Premior Arja Martikainen KM
Garfield d'Or PtitPrince*UA (ABY o) x Donna Karan d'Or PtitPrince*UA (ABY n)
343 ABY n FIN SRK LO FIN*Link Imani Imoo Naaras Kastraatti Arja Martikainen EX1 CAP
Atlas af Khartoum (ABY n) x FIN*Link Bathsheba (ABY n)
343 ABY n FIN SRK LO FIN*Link Imani Imoo Naaras Veteraani Glenn Sjöbom 4
Atlas af Khartoum (ABY n) x FIN*Link Bathsheba (ABY n)
344 ABY a FI SRK LO 14 FI*SunnyPace Erica herbacea Naaras Champion Marcin Biernaczyk EX1 CACIB
S*Nekayahs Quillan Quieto (ABY o) x FI*SunnyPace Balsamita (SOM n)
345 ABY o S*Blytens Masha Naaras Supreme Champion Marcin Biernaczyk KM
(N)Mayas Pride Jazz (ABY n) x S*Blytens Marrella (ABY n)
346 ABY os S*Blytens Kalessin Uros International Champion Luigi Comorio EX1 CAGCIB
Astaroth Boeing Black Silver (ABY ns) x S*Blytens Luna (ABY a)
347 BEN n 22 FI SK LO 14 FI*Alcarinqua Catelyn Naaras Champion Martti Peltonen Abs
FIN*SiruCats Quasim (BEN n 24) x FI*Alcarinqua Brionna (BEN n 22)
348 BEN n 22 FI SK LO 15 FI*Alcarinqua Elanor Naaras Avoin Martti Peltonen Abs
Alfajiri Albireo (BEN n 22) x Ilendri Surya (BEN n 22)
349 BEN n 22 FI SRK LO FI*Bombay-Dreams Banhi Naaras Avoin Martti Peltonen EX1 CAC NOM
FI*Kattiklaanin Iron Comet (BEN n 22 31) x EST*Anita Altun Ha Maya Gold (BEN n 22)
350 BEN n 22 FI SK RX 15 CattiCartano KingOfHearts Uros Nuoret 7-10 kk Martti Peltonen EX1
CattiCartano Hemlock (BEN n 22) x CattiCartano Catwalk Glam (BEN n 24)
351 BEN n 22 FI SK RX 15 CattiCartano Wild River Naaras Nuoret 7-10 kk Martti Peltonen EX2
CattiCartano Hemlock (BEN n 22) x CattiCartano Catwalk Glam (BEN n 24)
352 BEN n 22 FI SK LO 15 FI*Kissalehdon Nefertiti Naaras Nuoret 7-10 kk Martti Peltonen EX1 BIV NOM