TUROK 28.11.2015
Järjestävä yhdistys Turun Rotukissayhdistys ry
Alkaa 28.11.2015 Loppuu 28.11.2015
Ilmoittautuminen alkaa 1.7.2015 Ilmoittautuminen loppuu 26.10.2015
Yleisöaika alkaa 10:00 Yleisöaika loppuu 16:00
Eläinlääkärintarkastus alkaa 7:00 Eläinlääkärintarkastus loppuu 9:00
Arvostelut alkavat 9:30 Vahvistuskirjeen julkaisupvm 16.11.2015
Kansainvälinen Kyllä Erikoisnäyttely Ei
Drive In -näyttely Ei Omistajat saavat esitellä kissansa Kyllä
Kissoja enintään 800   Kategoriat 1, 2, 3, 4, Kotikissat
BreedBIS-rodut BreedBIS kissoja vähintään
Tilinumero
Sähköposti show@turok.fi
Paikka Turku
Toimihenkilöt Näyttelysihteeri Heli Tepponen, show@turok.fi, 0456784532. Osoite Paistanojantie 61, 21270 Nousiainen

Näyttelypäällikkö Suvi Sippola, np@turok.fi, puh 045 674 7894

Pääasistentti Päivi Katajisto, assistentit@turok.fi, puh 044 3217253

Ruusukesihteeri Elena Korpela, ruusuke@turok.fi, 040 5672659 
Lisätietoja Kaikki rodut arvostellaan molempina päivinä. Eläinlääkärin tarkastus ja sääntöjen mukaiset rokotukset ovat pakollisia kaikille näyttelypaikalle tuleville kissoille. Näyttelyssä noudatetaan Suomen Kissaliiton ja FIFén sääntöjä. Omistajat voivat itse esitellä kissat tuomareille. Häkkien koot 65 x 65 x 56 cm, ei kaksoishäkkejä.

Ilmoittautumiset: 1.7-26.10.2015 välisenä aikana, ensisijaisesti sähköisesti OmaKissa-järjestelmän kautta!
Paperilomakkeella ilmoittautumiset näyttelysihteerille. Ilmoittautumislomake on täytettävä erikseen kummallekin päivälle, ei sähköposti-ilmoittautumisia. Myöhästyneet ja puutteelliset ilmoittautumiset voidaan hylätä. Ilmoittautumisten on oltava perillä viimeistään 26.10.2015.

Näyttelyluokat: Näyttelyluokat 1 - 17. Jos kissa osallistuu kahteen tai useampaan luokkaa, ilmoita kissa erikseen jokaiseen luokkaan.
Leimakortit: Leimakortit on käytössä. Maksettaessa näyttelymaksu leimakortilla on leimakortti välittömästi lähetettävä näyttelysihteerille Heli Tepponen, Paistanojantie 61, 21270 Nousiainen. Leimakorttiin kirjoitetaan omistajan nimi ja kissan nimi joka leimakortilla maksetaan näyttelyyn ja näyttelypäivä!
Ruusukkeet: Maksulliset 
NäyttelyluetteloLuettelon hinta on ennakkoon 3€ ja näyttelypaikalta ostettuna 5€. Sis la & su. Sähköinen luettelo maksuton.
Pysäköinti 6 € koko vkloppu

Yhteenveto ilmoittautumisista

Kategoria Ilmoittautuneita
1 161
2 221
3 200
4 194
Kotikissat 8
Yhteensä 784

Suodata näytettäviä tuloksia alla olevilla valinnoilla.

Suodata näytettäviä tuloksia alla olevilla valinnoilla.

Nro EMS-koodi Rekisterinumero Nimi Sukupuoli Luokka Tuomari Tulos
1 EXO n FI SK LO 15 FI*Cherish's Pepper Uros Nuoret 7-10 kk Luigi Comorio EX1
Benua Conrad (PER d 33) x FI*Aamukasteen Cosmic Girl (EXO f 24)
2 EXO n FI SK LO 15 Alice Chosen One del Falco d'Oro Naaras Pennut 4-7 kk Luigi Comorio EX1
Oscar del Falco d'Oro (EXO n 22) x Ltch Lena (PER n 22)
3 EXO n 22 FI SK LO 14 FI*Chosen-One Romance in the Rain Uros Grand International Champion Luigi Comorio EX1 CACS
FI*Elrikan Oskar-Onni (EXO n 22) x FI*Chosen-One Lacy Looker (PER n 03 24)
4 EXO n 22 FI SK LO 14 FI*Chosen-One Rain of Roses Naaras Grand International Champion Luigi Comorio EX1 CACS NOM
FI*Elrikan Oskar-Onni (EXO n 22) x FI*Chosen-One Lacy Looker (PER n 03 24)
5 EXO n 22 FI SK LO 15 FI*Nipsu-Nappulan Urban Legend Uros Avoin Luigi Comorio Abs
FI*Nipsu-Nappulan Summer Sun (EXO d 24) x FI*Aamukasteen Finland Maiden (EXO n 24)
6 EXO a 22 FI SK LO 15 FI*Mogi's Little Otto-Boy Uros Pennut 4-7 kk Elena Noskova EX1
FI*Mogi's Beau Bobby (EXO a) x FI*AzuLejo's Angels Fall First (EXO g 22)
7 EXO e 24 FI SK LO 15 FI*Mau-Miun Iceman 4 Azulejo Uros Pennut 4-7 kk Elena Noskova EX1
FI*Kermaviiksen Eragon (PER n) x FI*Mau-Miun C'est La Vie (EXO g 24)
8 EXO a 03 FIN SRK RX FIN*Mogi's Mighty Michael J. Uros Supreme Champion Luigi Comorio KM NOM
FIN*Samettiturkin Linus (EXO e 02 21) x FIN*Jarbabin Ouvre d'Art (PER f)
9 EXO n 03 22 FI SK LO 15 FI*Sabrimin Revolution Uros Nuoret 7-10 kk Luigi Comorio EX1 NOM BIS
FI*Sabrimin Prince (PER d) x Ark Star Shakira (EXO n 03 24)
10 EXO a 21 33 FI SK LO 15 FI*Cherish's O'Boy Uros Nuoret 7-10 kk Elena Noskova EX1
Benua Conrad (PER d 33) x FI*Cherish's Nutmeg (EXO n 24)
11 PER n FI SRK LO FI*Timanfaya Black Diamond Naaras Champion Elena Noskova Abs
FIN*Amabili's Blue Diamond (PER a) x FIN*Sabrimin Sunspot (PER f)
12 PER n FI SK LO 15 Alsace Jette Naaras Avoin Elena Noskova EX1 CAC
Aftabi Top Spin of Siriuksen (PER n) x Kis'Herbas Lavazza of Siriuksen (EXO fs)
13 PER n FI SK LO 15 FI*Moondreamer's Hokkus Pokkus Uros Pennut 4-7 kk Elena Noskova EX1
FI*Kermaviiksen Eragon (PER n) x FI*Moondreamer's Bright Star (PER ns)
14 PER n FI SK LO 15 FI*Chosen-One Zhaklin Hypnotic Night Naaras Pennut 4-7 kk Elena Noskova EX1 BIV NOM
FI*Whispers Hide and Seek (PER n 03 24) x FI*Timanfaya Black Diamond (PER n)
15 PER a FI SRK LO 13 FI*Moondreamer's Starry Sky Uros Champion Luigi Comorio EX1 CACIB
N*Carrex Crème Cayden (PER e) x FI*Moondreamer's Joyride (PER ns)
16 PER a FI SK LO 15 FI*Moondreamer's Abracadabra Uros Pennut 4-7 kk Luigi Comorio EX1
FI*Kermaviiksen Eragon (PER n) x FI*Moondreamer's Bright Star (PER ns)
17 PER a FI SK LO 15 FI*Amabili's Sweet Serenade Naaras Pennut 4-7 kk Luigi Comorio EX1 BIV
Suavere's Cezanne of Amabili (PER w) x FI*Amabili's Sweet Temptation (PER g)
18 PER d FI SRK LO FI*Sabrimin Prince Uros Supreme Champion Elena Noskova KM NOM BIS
DK*Star Wars Mace Windu of Mandrake (PER n) x FIN*Sabrimin Mamma Mia! (PER d)
19 PER d FI SRK LO FI*BlueIce's Roma Uomo Uros Kastraatti Elena Noskova EX1 CAP NOM
Midas Wicked Cool (PER n) x FIN*BlueIce's My Fair Lady (PER e 24)
20 PER g FI SK LO 15 Preciousice Blue Note Naaras Nuoret 7-10 kk Elena Noskova EX1
One Way Ticket von La'Noitan (PER d) x FI*Precious Moonbeam (PER g)
21 PER ns FI SK LO 15 FI*Moondreamer's Sly Stallone Uros Nuoret 7-10 kk Elena Noskova EX1
FIN*Sunrunner's Hadyn Habib (PER d) x FI*Moondreamer's Bundle of Joy (PER ns 22)
22 PER fs FIN SRK LO FIN*Kuutsa's Jing and Jang Naaras Supreme Premior Luigi Comorio KM
DK*Lady Fair's Zack Attack (PER n) x FIN*Kuutsa's Pomme d'Amour (PER ds 11)
22 PER fs FIN SRK LO FIN*Kuutsa's Jing and Jang Naaras Veteraani Daria Lukasik 1 NOM BIS
DK*Lady Fair's Zack Attack (PER n) x FIN*Kuutsa's Pomme d'Amour (PER ds 11)
23 PER n 24 FI SRK LO 13 My-Champagne Anemone to Timanfaya Naaras Grand International Champion Luigi Comorio EX1 CACS
D'Mediterran Bandido (EXO n 22) x My-Champagne Lady Gaga (PER n 03 24)
24 PER d 23 FI SK LO 14 FI*Mimosan Never Let You Go Uros International Champion Elena Noskova EX1 CAGCIB
S*Athelstones Blackout (PER n) x A*Heaven Sent Petite Fleur (PER f 03 23)
25 PER g 22 FIN SRK LO FIN*Precious Kiss From a Rose Naaras Supreme Premior Luigi Comorio KM NOM BIS
FIN*Precious Harley-D (PER n) x Fizgeralt Kiss 4 Precious (PER g 22)
26 PER n 01 62 FI SRK LO 13 FI*Dirlandan JinJang Uros Grand International Champion Elena Noskova EX1 CACS
Toy Tricksy Zorro (PER n 02) x FIN*Dirlandan Cappuccino (PER f 03)
27 PER n 02 62 FI SRK LO Toy Tricksy Zorro Uros Supreme Champion Elena Noskova KM
Catillak's Yo Vinnie of Toy Tricksy, DM (PER n 03) x Kittiary's Confetti Drops! (PER f 03 22)
27 PER n 02 62 FI SRK LO Toy Tricksy Zorro Uros Siitos Rotukirjaus Kissaliitto
Catillak's Yo Vinnie of Toy Tricksy, DM (PER n 03) x Kittiary's Confetti Drops! (PER f 03 22)
28 PER n 02 62 S*Stolen Heart's Baby Dopey Uros Champion Elena Noskova EX1 CACIB
PL*Archidvx Baby Fat Joe (PER a 01) x Jewel-Eyes Sugarplum (PER f 02)
29 PER n 03 FI SK LO 15 FI*Dirlandan Obi-Wan Kenobi Uros Pennut 4-7 kk Luigi Comorio EX2
Toy Tricksy Zorro (PER n 02) x Sumava's Nikhar (PER w)
30 PER n 03 FI SK LO 15 FI*Dirlandan Picasso Uros Pennut 4-7 kk Luigi Comorio EX1
Toy Tricksy Zorro (PER n 02) x FI*Honeydew Queen of the Roses (PER f 03)
31 PER n 03 FI SRK LO FI*Mimosan Ka Boom Uros Grand International Premior Luigi Comorio EX1 CAPS NOM BIS
A*Heaven Sent Quicky Express (PER n) x FIN*Mimosan All About Us (PER n 03)
32 PER n 03 FI SRK LO 14 Hiladoras Alejandro Uros Grand International Premior Luigi Comorio EX2
Jewel-Eyes Little Fighter (PER d 03) x FIN*Amysantti Money Spinner (PER n)
33 PER a 01 62 S*Stolen Heart's Baby Sleepy Naaras Champion Luigi Comorio EX1 CACIB
34 PER d 03 FI SK LO 15 Bafini Sweet Dancer Uros Nuoret 7-10 kk Elena Noskova EX1 NOM
Dark Diamond Baccardi (PER d 03 22) x Esta Valley's Anna of Bafini, DM (PER f 03)
35 PER d 03 FI SK LO 15 FI*KiSui One in A Million Uros Pennut 4-7 kk Elena Noskova Abs
FI*Kermaviiksen Giovanni (PER n 03) x FI*Kultaviiksen Janis Joplin (PER d)
36 PER e 02 62 FI SRK LO FI*Whispers Iron Maiden Naaras Grand International Champion Elena Noskova EX1 CACS
FIN*Samettiturkin Linus (EXO e 02 21) x Fizgeralt Kisses of Fire (PER f 03 24)
37 PER f 03 FI SK LO 14 FI*KiSui All or Nothing Naaras Avoin Luigi Comorio EX1 CAC
FI*Kermaviiksen Giovanni (PER n 03) x FI*Kultaviiksen Janis Joplin (PER d)
38 PER f 03 FI SK LO 15 FI*Dirlandan Naomi Naaras Nuoret 7-10 kk Luigi Comorio EX1
Toy Tricksy Zorro (PER n 02) x FI*Honeydew Queen of the Roses (PER f 03)
39 PER f 03 FI SK LO 15 FI*KiSui Just Like An Angel Naaras Pennut 4-7 kk Luigi Comorio EX1 BIV NOM BIS
FI*Kermaviiksen Giovanni (PER n 03) x FI*Kultaviiksen Janis Joplin (PER d)
40 PER g 02 62 FI SK RX 15 FI*Celestial's Answear 2 All My Prayers Naaras Pennut 4-7 kk Elena Noskova EX1
Agaro Pers Fenix (PER a 02) x Agaro Pers Kim (PER e 03)
41 PER ns 03 IDP*Wendelvos Tango Uros International Premior Elena Noskova EX1 CAGPIB
IDP*Kittentott's Napoleon (PER e 03) x IDP*Crystal Pearl's Smoke Yelena (EXO ns)
42 PER a 03 24 FIN SRK RX FIN*Dirlandan EnvyMe Uros Supreme Premior Elena Noskova KM
FIN*Vanilla-Star Lollipop (PER as 22) x FIN*Dirlandan Cappuccino (PER f 03)
43 PER f 02 21 62 FI SRK LO FI*Mimosan If Only You Naaras Supreme Champion Elena Noskova KM NOM BIS
S*Athelstones Blackout (PER n) x A*Heaven Sent Petite Fleur (PER f 03 23)
44 PER f 03 22 FI SRK LO FI*Whispers High Hopes Naaras Kastraatti Luigi Comorio EX1 CAP
N*Stargate's Umbriel (PER d 03) x Fizgeralt Kisses of Fire (PER f 03 24)
45 ACL III / ACL n 22 FI SK RX 15 FI*Siriuksen ManzoniCurl Uros Nuoret 7-10 kk Bjarne Wikström EX1
BR*Aruak Curl Barth (ACL n 03 23) x FI*Siriuksen CiaraCurl (ACS a 22)
46 ACL III / ACL n 24 FIN SRK RX FIN*Siriuksen LeoCurl Uros Supreme Premior Bjarne Wikström KM NOM
FIN*Siriuksen X-Curl (ACL n 24) x FIN*Siriuksen GoGoCurl (ACS ay 24)
46 ACL III / ACL n 24 FIN SRK RX FIN*Siriuksen LeoCurl Uros Veteraani Luigi Comorio 2
FIN*Siriuksen X-Curl (ACL n 24) x FIN*Siriuksen GoGoCurl (ACS ay 24)
47 ACL VIII / ACL ns 02 21 64 FI SRK LO 13 FI*Dezzicat's Estinto EzeCurl Naaras International Champion Daria Lukasik EX1 CAGCIB
FI*Dezzicat's Conamore CupCurl (ACL ns 02) x FIN*Siriuksen UmaCurl (ACL ns 03 22)
48 ACL X / ACL g 21 33 FIN SRK RX FIN*Magnificat Tinka Curl Naaras Supreme Premior Olga Komissarova Abs
Bright of Boomer*EST (ACL ns 22) x FIN*Magnificat Nicolina Curl (ACL js 21 33)
48 ACL X / ACL g 21 33 FIN SRK RX FIN*Magnificat Tinka Curl Naaras Veteraani Elena Noskova Abs
Bright of Boomer*EST (ACL ns 22) x FIN*Magnificat Nicolina Curl (ACL js 21 33)
49 ACS III / ACS b 24 FI SRK RX 14 FI*Siriuksen KoppamurraCurl Uros Premior Olga Komissarova EX1 CAPIB
FI*Siriuksen AristoCurl (ACS n 22) x FIN*Siriuksen SalsaCurl (ACS g 24)
50 ACS VII / ACS fs 22 FI SK RX 15 FI*Dezzicat's Halfnote HaniCurl Naaras Pennut 4-7 kk Marjatta Koskenkangas EX1
Abrikosik Aurinko (ACL d 03 22) x FI*Dezzicat's Feroce FieCurl (ACS ns 03 24)
51 LPL h 21 33 S*Blå Katten Salt Kråkan Naaras Champion Daria Lukasik EX1 CACIB
SE*Anamiacat's Otho (LPL n 24) x S*Blå Katten Blue Bell (LPL f 21 33)
52 MCO I / MCO n FI SRK LO FI*Mainehaan Bruno Uros Grand International Champion Carin Sahlberg EX1 CACS BIV
FI*Halden coon's Uno (MCO n) x S*Stortassen's KayCee (MCO a)
53 MCO I / MCO a FI SRK LO 14 FI*Mainehaan Hanson Uros International Champion Carin Sahlberg EX1 CAGCIB
FI*Mainehaan Armani (MCO e 23) x FI*Mainehaan Barbra (MCO n)
54 MCO I / MCO n FI SK LO 15 HoneyDevil My Black Bear Uros Avoin Carin Sahlberg EX1 CAC
HoneyDevil Oscar Wild (MCO n) x Xtra Fun Villa Park*PL (MCO a 09 22)
55 MCO I / MCO n FI SK LO 15 FI*KingLeo's Counting Stars Naaras Avoin Carin Sahlberg EX1 CAC NOM
FI*Pikkumetsän Khal Drogo (MCO n 09 22) x Beartooth Mountain Lola (MCO f)
56 MCO II / MCO n 09 FI SK LO 14 FI*Tigerworld Kisses Of Fire Naaras International Champion Olga Komissarova EX1 CAGCIB
FI*HoneyCoon's Black Sabbath (MCO ns 09) x LT*Lordcoon Grayse (MCO ns 09)
57 MCO II / MCO n 09 FI SK LO 15 FI*Tigerworld Miss Fortune Naaras Nuoret 7-10 kk Olga Komissarova EX1 NOM
FI*Pikkumetsän Khal Drogo (MCO n 09 22) x LT*Lordcoon Grayse (MCO ns 09)
58 MCO II / MCO a 09 FI SRK LO FI*HoneyCoon's I Want It More Uros Grand International Premior Olga Komissarova EX1 CAPS BIV NOM
Iggy Pop z Matrixu, CZ (MCO a) x FIN*HoneyCoon's Little Doll (MCO ns 03)
59 MCO II / MCO a 09 FI SRK LO FI*HoneyCoon's Stormy End Uros International Premior Olga Komissarova EX1 CAGPIB
Iggy Pop z Matrixu, CZ (MCO a) x FIN*HoneyCoon's Sweet Romance (MCO as 09 22)
60 MCO II / MCO a 09 FI SK LO 15 FI*Tigerworld From The Top Uros Kastraatti Olga Komissarova EX1 CAP
FI*Vuorensinen Baloo (MCO d 22) x FI*HoneyCoon's Kiss 'N' Run (MCO a 09)
61 MCO III / MCO n 23 FI SRK LO DK*Amistia's Samson Uros Supreme Champion Nico Padovano KM
Løve Hulen's Code Red (MCO d 22) x DK*Amistia's Jezabel Zebra (MCO ns 23)
61 MCO III / MCO n 23 FI SRK LO DK*Amistia's Samson Uros Siitos Rotukirjaus Kissaliitto
Løve Hulen's Code Red (MCO d 22) x DK*Amistia's Jezabel Zebra (MCO ns 23)
62 MCO III / MCO n 22 FI SRK RX 14 FI*Escape's Apocalyptica Uros Grand International Champion Nico Padovano EX1 CACS BIV NOM
FIN*Escape's Jethro Tull (MCO a 22) x FI*Escape's Walquiria (MCO f 22)
63 MCO III / MCO n 22 FI SRK RX 14 FI*Escape's Carlos Santana Uros Grand International Champion Nico Padovano Abs
IT*Victorycoon's Somebody to Love (MCO ns) x FI*Escape's Walquiria (MCO f 22)
64 MCO III / MCO n 22 FI SK LO 15 FI*Laramillan Kitty Cat Naaras Avoin Nico Padovano EX1 CAC
FI*Halden coon's Waltari (MCO n 09 23) x FI*Laramillan Janey Powel (MCO n 22)
65 MCO III / MCO n 22 FI SK LO 15 CascadeMtn Dream Maker Uros Nuoret 7-10 kk Nico Padovano EX2
Mainesuspect Bilo Toyuma (MCO d 09 22) x Fogcity Peach Mimosa of CascadeMtn (MCO f 09 22)
66 MCO III / MCO n 22 FI SK LO 15 FI*Rotcat Narnian Aslan of FireFox Uros Nuoret 7-10 kk Nico Padovano EX1
DK*Amistia's Untold Truth (MCO ds 22) x Spessarttigers Jule (MCO ns 09 22)
67 MCO III / MCO n 22 FI SK LO 15 FI*Mainehaan Melissa Naaras Nuoret 7-10 kk Nico Padovano EX1
FI*LovelyLife Famous Fonzy (MCO n 09 22) x S*Stortassen's KayCee (MCO a)
68 MCO III / MCO a 25 FI SK LO 15 Archie Mister Mega Uros Pennut 4-7 kk Nico Padovano EX1 BIV
Cybercoon Xabi Alonso (MCO ns 25) x Darkness Sarmatcoon (MCO n)
69 MCO III / MCO n 24 FI SK LO 15 FI*HoneyCoon's Sweet Jannie Naaras Pennut 4-7 kk Nico Padovano EX1
DK*Amistia's Samson (MCO n 23) x FIN*HoneyCoon's Sweet Romance (MCO as 09 22)
70 MCO III / MCO n 22 FIN SRK LO FIN*Chamberlain Is There Truth Uros Supreme Premior Nico Padovano KM
Koontucky Sandstorm-of-Chamberlain (MCO n 09 23) x FIN*Chamberlain Zebra Crossing (MCO ns 22)
70 MCO III / MCO n 22 FIN SRK LO FIN*Chamberlain Is There Truth Uros Veteraani Luigi Comorio 1 NOM BIS
Koontucky Sandstorm-of-Chamberlain (MCO n 09 23) x FIN*Chamberlain Zebra Crossing (MCO ns 22)
71 MCO III / MCO n 22 FIN SRK LO FIN*Starmaker's Heartbreaker Uros Grand International Premior Nico Padovano EX1 CAPS BIV
FIN*Starmaker's Soul Driver (MCO es 22) x FIN*Starmaker's Aurelia (MCO n 22)
72 MCO III / MCO n 22 FIN SRK LO FIN*Chamberlain Zone Raider Uros International Premior Nico Padovano EX1 CAGPIB
FIN*Chamberlain Is There Truth (MCO n 22) x FIN*Chamberlain Raising Freedom (MCO n 22)
73 MCO III / MCO a 22 FI SRK LO FI*HoneyCoon's Something Sweet Naaras International Premior Nico Padovano EX1 CAGPIB
Iggy Pop z Matrixu, CZ (MCO a) x FIN*HoneyCoon's Sweet Romance (MCO as 09 22)
74 MCO III / MCO n 22 FI SK LO 14 FI*Chamberlain Young Forever Uros Kastraatti Nico Padovano EX1 CAP
DK*Coonation's Alpha Beat (MCO a 09 22) x FI*Chamberlain Rough Diamond (MCO n 09 22)
75 MCO IV / MCO n 03 24 FI SRK LO 14 FI*Moggi Carpe Dajm Naaras International Champion Lene Glem EX1 CAGCIB
FIN*Moggi Brät Pitko (MCO n 09 23) x FI*Krysos Baby Jane (MCO ns 09 22)
76 MCO IV / MCO n 09 22 FI SK LO 14 FI*Chamberlain Young@Heart Naaras Champion Lene Glem EX1 CACIB BIV
DK*Coonation's Alpha Beat (MCO a 09 22) x FI*Chamberlain Rough Diamond (MCO n 09 22)
77 MCO V / MCO f 22 FI SK LO 14 FI*Blackcurrant Sophia Loren Naaras Avoin Lene Glem EX1 CAC
FI*Vuorensinen Baloo (MCO d 22) x PT*Artsycats Lucy in the Sky (MCO ns 09 22)
78 MCO V / MCO f 22 FI SK LO 15 FI*TipTop Maine Edoras Naaras Nuoret 7-10 kk Lene Glem EX1 BIV NOM
DotCom Brumas (MCO n 09 22) x FI*TipTop Maine Brethil (MCO f 09 22)
79 MCO V / MCO d 25 FI SK LO 15 Mainelyclassic Even Song Naaras Nuoret 7-10 kk Lene Glem EX2
Mainelyclassic Red Tornado (MCO d 25) x Mainelyclassic Night Mist (MCO fs)
80 MCO V / MCO f 22 FI SK LO 15 FI*Escape's Fantasia Naaras Pennut 4-7 kk Lene Glem EX1
FIN*Escape's Jethro Tull (MCO a 22) x FI*Escape's Walquiria (MCO f 22)
81 MCO V / MCO d 22 FI SRK LO FI*Vuorensinen Baloo Uros Siitos Rotukirjaus Kissaliitto
Majestic Royal of Overlord (MCO d 22) x Long Island Arkiza*PL (MCO d)
82 MCO VI / MCO e 09 23 FI SRK LO PL*CoonKitty Louis Vuitton Uros International Champion Marjatta Koskenkangas EX1 CAGCIB
IT*Starsupernova Shera Khan (MCO n 09 24) x PL*CoonKitty Diamond Queen (MCO f 23)
83 MCO VI / MCO d 09 22 FI SRK LO 14 DK*Amistia's Burning Red Uros International Premior Marjatta Koskenkangas EX1 CAGPIB
DK*Amistia's Samson (MCO n 23) x DK*Amistia's Olivia (MCO f)
84 MCO VI / MCO e 09 22 FI SK LO 14 FI*Chamberlain Xspecially For You Uros Champion Marjatta Koskenkangas Abs
FI*Chamberlain Hidden Treasure (MCO a 09) x FI*Chamberlain Lot Of Love (MCO g 09 22)
85 MCO VI / MCO d 03 SE*KobbaCat's Bam-Bam Uros Avoin Marjatta Koskenkangas EX1 CAC BIV NOM
IT*Victorycoon's Somebody to Love (MCO ns) x S*Island Coon's Gloria (MCO f 02 21)
86 MCO VI / MCO f 09 22 FI SK LO 14 FI*Iidaroosan Negrita Naaras Avoin Marjatta Koskenkangas EX3
S*Operacoon's Lord Sidney (MCO ns 03) x FI*Iidaroosan Snow angel (MCO es 09 22)
87 MCO VI / MCO f 09 FI SK LO 15 FI*Tigerworld Nice `N` Easy Naaras Avoin Marjatta Koskenkangas EX2
FI*Vuorensinen Baloo (MCO d 22) x FI*HoneyCoon's Kiss 'N' Run (MCO a 09)
88 MCO VI / MCO f 09 22 FI SRK LO 14 FI*TipTop Maine Brethil Naaras Avoin Marjatta Koskenkangas EX1 CAC
IT*Felix Coon Revenge (MCO d 22) x FI*TipTop Maine Xita (MCO f 09 22)
89 MCO VI / MCO g 09 22 FI SRK LO 13 FI*Valier's Chanel Naaras Avoin Marjatta Koskenkangas EX4
FI*Unikuun Gothic Black (MCO n) x FI*Valier's Yave (MCO e 22)
90 MCO VI / MCO d 09 22 FI SK LO 15 FI*Daybreak's Miss Red Jewel Naaras Nuoret 7-10 kk Marjatta Koskenkangas EX1
A*Winerau's Louis (MCO ds 09 22) x FI*Daybreak's Indira (MCO f 09)
91 MCO VI / MCO f 09 22 FI SRK LO FI*Chamberlain Keep It Dark Naaras International Premior Marjatta Koskenkangas EX1 CAGPIB
FIN*Chamberlain Is There Truth (MCO n 22) x Ysanna Car Maine Treasures, CZ (MCO fs 03 22)
92 MCO VI / MCO e 09 23 FI SK LO 15 FI*Stout-hearted Rafael Uros Kastraatti Marjatta Koskenkangas EX1 CAP
Sarajen Star (MCO d 03 22) x FI*Stout-hearted I Love You (MCO d 09 24)
93 MCO VI / MCO f 03 SE*KobbaCat's Beauty Naaras Kastraatti Marjatta Koskenkangas EX1 CAP BIV NOM BIS
IT*Victorycoon's Somebody to Love (MCO ns) x S*Island Coon's Gloria (MCO f 02 21)
94 MCO VII / MCO ns FI SRK LO LT*Lordcoon Grayse Naaras Grand International Champion Glenn Sjöbom EX1 CACS
LV*Bosque Bestia Arctic (MCO w) x Alwaro Blink Arrow (MCO f 22)
94 MCO VII / MCO ns FI SRK LO LT*Lordcoon Grayse Naaras Siitos Rotukirjaus Kissaliitto
LV*Bosque Bestia Arctic (MCO w) x Alwaro Blink Arrow (MCO f 22)
95 MCO VII / MCO es 22 FI SK LO 14 FI*Valier's Sophie Naaras Champion Glenn Sjöbom EX1 CACIB BIV NOM
FI*Vuorensinen Kenai (MCO d 22) x FI*Valier's Yave (MCO e 22)
96 MCO VII / MCO ns FI SK LO 15 FI*Tigerworld Cassiopeia Naaras Nuoret 7-10 kk Glenn Sjöbom EX1
FI*Pikkumetsän Khal Drogo (MCO n 09 22) x LT*Lordcoon Grayse (MCO ns 09)
97 MCO VII / MCO ns 22 FI SRK LO 13 FI*Chatvallon Prince Guillaume Uros Grand International Premior Glenn Sjöbom EX1 CAPS
FIN*Rotcat Chibbo (MCO ns 09 22) x Coonflakes Xtravaganza Nina Hagen (MCO n 22)
98 MCO VII / MCO as 22 FI SK LO 15 FI*Chatvallon Edgar the Peaceful Uros Kastraatti Glenn Sjöbom EX1 CAP BIV
DK*Amistia's Samson (MCO n 23) x FI*Chatvallon Milady Anastasia (MCO as 09 22)
99 MCO VII / MCO ds FI SK LO 14 FI*MaineQueen Jambalaya Uros Kastraatti Glenn Sjöbom EX2
FI*Winnercoons Johnny Jaguar (MCO ns 22) x FI*Fullmoon's Eternal Flame (MCO es 22)
100 MCO VII / MCO fs 23 FI SRK LO 13 DK*Amistia's Yasmina Naaras Kastraatti Glenn Sjöbom EX1 CAP
DK*Amistia's Quiz Master (MCO es 22) x DK*Amistia's In My Heart (MCO n 24)
101 MCO VIII / MCO ds 03 22 FI SRK LO FI*TipTop Maine Umbar Uros Supreme Champion Daria Lukasik KM BIV
DotCom Brumas (MCO n 09 22) x FI*TipTop Maine Sasa (MCO fs 03 22)
102 MCO VIII / MCO gs 09 22 FI SK LO 15 FI*Lobellan Fairytale Naaras Avoin Daria Lukasik Abs
DK*Krammekatten Basil (MCO ns 09 22) x Sheercats' Alice-D (MCO w)
103 MCO VIII / MCO ns 09 22 FI SK LO 15 FI*Rotcat Nùria Uros Nuoret 7-10 kk Daria Lukasik EX1 BIV
DK*Amistia's Untold Truth (MCO ds 22) x Spessarttigers Jule (MCO ns 09 22)
104 MCO VIII / MCO ns 02 62 FI SK LO 15 FI*Mahtitassun D*Tipu Naaras Nuoret 7-10 kk Daria Lukasik EX2
Magic Lake Silver Plush (MCO ns 09 22) x FI*Mahtitassun Bööna (MCO n 09)
105 MCO VIII / MCO fs 09 FI SK LO 15 FI*Myrskypihlajan Neiti Tuittupää Naaras Nuoret 7-10 kk Daria Lukasik EX1
FI*Lobellan Sebastian (MCO es) x FI*Halden coon's Zoe (MCO ns 09)
106 MCO VIII / MCO ns 09 22 FI SK LO 15 FI*HoneyCoon's Moonshine Whiskey Uros Pennut 4-7 kk Daria Lukasik EX1
DK*Amistia's Samson (MCO n 23) x FIN*HoneyCoon's Sweet Romance (MCO as 09 22)
107 MCO VIII / MCO ns 09 23 FI SK LO 15 FI*HoneyCoon's Born To Sing Naaras Pennut 4-7 kk Daria Lukasik EX1
DK*Amistia's Samson (MCO n 23) x FIN*HoneyCoon's Sweet Romance (MCO as 09 22)
108 MCO VIII / MCO as 09 22 FI SRK LO 14 FI*Chamberlain Why Not? Uros International Premior Daria Lukasik Abs
DK*Coonation's Alpha Beat (MCO a 09 22) x FIN*Chamberlain Want One (MCO as 22)
109 MCO VIII / MCO es 09 22 FI SRK LO FI*Iidaroosan Snow angel Naaras Kastraatti Daria Lukasik Abs
FIN*Iidaroosan Kangaroo (MCO es 09 22) x Jemahan Ssnnoww Queen (MCO es 11)
110 MCO IX / MCO w 62 FI SRK RX FI*Tigerworld I'm The Only One Uros International Champion Carin Sahlberg EX1 CAGCIB NOM
IT*Leaena Polar Express (MCO w) x FIN*Cherry's Maine Vinjara (MCO n 22)
111 MCO IX / MCO w 62 FI SRK LO FI*LovelyLife ConLeche Catman Uros Grand International Premior Carin Sahlberg EX1 CAPS
DK*Pleione's Leo (MCO ds 23) x FIN*Fullmoon's All I Ask of You (MCO w)
112 NEM I / NEM n 21 FI SRK RX 13 Amarillis Blue Veil Uros Grand International Champion Marjatta Koskenkangas EX1 CACS BIV
Sibirskiy Samotzvet Chegievara (NEM n 21) x Kuz'kin Dom Ekaterina (NEM a 21)
113 NEM I / NEM ns 21 FI SK LO 15 Kuz`kin Dom Taisya Naaras Champion Marjatta Koskenkangas EX1 CACIB
De Aramis Sineglaziy Angel (NEM n 03 21) x Kuz'kin Dom Beauty (NEM ns 21)
114 NEM I / NEM n 21 FI SK LO 15 FI*Mickasen Carmelita Naaras Avoin Marjatta Koskenkangas EX2
Akonit Blue Veil (NEM n 21) x Elisha Sariola (NEM as 21)
115 NEM I / NEM a 21 FI SK LO 15 Quintana Eel Cherubino*PL Naaras Avoin Marjatta Koskenkangas EX1 CAC
Riddhiman Perelka*PL (NEM a 09 21) x Aruru Kann Cherubino*PL (NEM g 21)
116 NEM I / NEM as 21 FI SK RX 15 FI*Eswood Goldberry Naaras Pennut 4-7 kk Marjatta Koskenkangas EX1
Iqasho Blekitny Aniol*PL (NEM n 03 21) x Astranzia Blue Veil (NEM a 21)
117 NEM II / NEM a 03 21 FI SK RX 15 FleurAmour Yuray of TaigaStar Uros Pennut 4-7 kk Lene Glem EX1 NOM
Zakhar Taiga Star (SIB n 09 24) x Charlotta FleurAmour (NEM a 21)
118 NFO I / NFO n FI SK LO 15 DonTomaso's Trust Naaras Avoin Carin Sahlberg EX1 CAC
DonTomaso's Nemo (NFO n) x S*NC's Prima Donna (NFO f 22)
119 NFO I / NFO a FI SRK LO FI*Tupuliinin Inspector Japp Uros International Premior Carin Sahlberg EX1 CAGPIB BIV
FIN*Marmatin Armas (NFO n 23) x FIN*Tupuliinin Syksyn Sävel (NFO ns 09 24)
120 NFO I / NFO n FI SRK LO FI*Heinuntuvan Konsta Uros International Premior Carin Sahlberg EX2
FIN*Tähtitassun Lucky Star (NFO n 09 24) x S*Rockringen's Lucky Lips (NFO n 09)
121 NFO I / NFO n FI SK LO 14 FI*Kujakeikarin Osiris Uros Kastraatti Carin Sahlberg EX1 CAP
FI*Pörkarvan PhilAnselmoSonOfAlladin (NFO n 09 24) x FI*Deimos Sitting Bull (NFO n 09)
122 NFO II / NFO n 09 FI SRK LO FI*Draconian September Ashes Uros Supreme Champion Bjarne Wikström Abs
FIN*Suvipäivän Oskari O (NFO n 03) x FIN*Hillevillan Rebekka (NFO n 09)
123 NFO II / NFO n 09 S*Eärfalas Freja Naaras Grand International Champion Bjarne Wikström EX1 CACS
S*Vildhjärtas CuteIsWhat WeAimFor (NFO n 03 22) x S*Eärfalas Debbie (NFO f 09)
124 NFO II / NFO n 03 FI SK LO 14 FI*Hirmuinen Bastet Naaras Grand International Champion Bjarne Wikström EX2
S*NC's Alladin Sane (NFO n 03 24) x FI*Kultahuiskan Inka (NFO f 09)
125 NFO II / NFO n 09 FI SK LO 15 FI*FoxyPaw's Hula-Popper Naaras Champion Bjarne Wikström EX1 CACIB BIV NOM BIS
Perun's Hit The Road Jack (NFO n 09) x FIN*FoxyPaw's Bibbity-Boo (NFO n 09 22)
126 NFO II / NFO a 09 FI SK LO 15 S*Capsicum's Shock Naaras Avoin Bjarne Wikström EX1 CAC
S*Capsicum's Ghost (NFO a 09 22) x S*Florinella's Juni (NFO ns 09 22)
127 NFO II / NFO n 09 FI SK LO 15 FI*Pörkarvan StrangerInAStrangeLand Naaras Pennut 4-7 kk Bjarne Wikström EX1 NOM
S*Drakborgens Xerxex Bärsärk (NFO ns 02 21) x FI*JustSpecial Burberry Summer (NFO f)
128 NFO II / NFO n 09 FI SK LO 15 FI*Vihurin Chivas Regal Uros Avoin Bjarne Wikström EX1 CAC
FI*Kissafarin Luzon (NFO d) x FI*Vihurin Tyttö Nimeltä Rebel (NFO n 03)
129 NFO II / NFO n 09 FI SRK LO FI*Draconian TwilightInnocence Naaras Supreme Premior Bjarne Wikström KM
FIN*Dunderkattens Got-To-Live (NFO n 09) x FIN*Hillevillan Rebekka (NFO n 09)
130 NFO II / NFO n 09 FI SRK LO 14 FI*FoxyPaw's Lucky Hunter Uros Grand International Premior Bjarne Wikström EX1 CAPS BIV
FIN*Tähtitassun Lucky Star (NFO n 09 24) x FIN*FoxyPaw's Bibbity-Boo (NFO n 09 22)
131 NFO II / NFO n 09 FI SK LO 15 FI*Vihurin Black Velvet Uros Kastraatti Bjarne Wikström EX1 CAP
FI*Kissafarin Luzon (NFO d) x FI*Vihurin Tyttö Nimeltä Rebel (NFO n 03)
132 NFO III / NFO n 22 FI SRK LO FI*FoxyPaw's Trick Bag Uros Supreme Champion Marjatta Koskenkangas KM
S*Kullehoppans Vidar (NFO n 09 22) x FIN*FoxyPaw's Bibbity-Boo (NFO n 09 22)
133 NFO III / NFO n 24 FI SK LO 15 FI*Felicis Faustus Uros Nuoret 7-10 kk Marjatta Koskenkangas EX1 BIV NOM
S*Rotvältans Kingston (NFO d) x FI*Niittykissan Alexandria (NFO n 24)
134 NFO III / NFO n 22 FI SK LO 15 FI*Draconian Sacrament of Wilderness Uros Pennut 4-7 kk Marjatta Koskenkangas EX1
S*Isgården's Emmett (NFO d 22) x FI*Draconian Nepenthe (NFO n 09 22)
135 NFO III / NFO n 22 FI SRK LO 14 FI*FoxyPaw's Lucky Brown Uros Grand International Premior Marjatta Koskenkangas EX1 CAPS BIV NOM
FIN*Tähtitassun Lucky Star (NFO n 09 24) x FIN*FoxyPaw's Bibbity-Boo (NFO n 09 22)
136 NFO III / NFO n 22 FIN SRK LO FIN*Pörkarvan JakeSonOfJonatan Uros Grand International Premior Marjatta Koskenkangas EX2
Black Forest Jonatan (NFO n 09 23) x FIN*Pörkarvan Egregius (NFO n)
137 NFO III / NFO n 22 SE*For Keeps Robert Plant Uros Premior Marjatta Koskenkangas EX1 CAPIB
S*Swingcat's Isaac Rodzon (NFO n 09 23) x S*Medaljens Vivienne Westwood (NFO n 09 24)
138 NFO IV / NFO n 09 24 FI SRK LO FI*Mototassun Viehkeä Veijari Uros Supreme Champion Lene Glem KM
FIN*Leoline Jimi Jäämies (NFO e 09) x FIN*Tupuliinin Kuuma Kesä (NFO ns 09 24)
139 NFO IV / NFO n 03 24 FI SRK LO S*NC's Alladin Sane Uros Grand International Champion Lene Glem EX1 CACS
S*Zygot's Cornetto (NFO d 01 21) x S*Just Catnap's Alma Snowflake (NFO n 09 24)
140 NFO IV / NFO n 09 24 S*Miss Mikkus' Fröken Fräken Naaras Grand International Champion Lene Glem EX1 CACS
S*Drakborgens Xerxex Bärsärk (NFO ns 02 21) x S*Miss Mikkus' Diva Dior (NFO f 24)
141 NFO IV / NFO n 09 23 SE*Gryttjens Zorro Uros International Champion Lene Glem EX1 CAGCIB
Love Explosion's Tic Tac (NFO ns 22) x S*Aborgatos Bonita (NFO ns 22)
142 NFO IV / NFO n 03 22 FI SK LO 15 FI*FoxyPaw's Lazy Ike Uros Avoin Lene Glem EX1 CAC BIV
Perun's Hit The Road Jack (NFO n 09) x FIN*FoxyPaw's Bibbity-Boo (NFO n 09 22)
143 NFO IV / NFO n 02 21 64 FI SK LO 15 FI*Pörkarvan QualisArtifexPereo Uros Avoin Lene Glem EX4
S*Trollgumman's Lukaz Lunkentuzz (NFO d 02 21) x S*NC's Lola (NFO n 09 23)
144 NFO IV / NFO n 09 22 FI SK LO 15 FI*Pörkarvan QuestForFire Uros Avoin Lene Glem EX3
S*Trollgumman's Lukaz Lunkentuzz (NFO d 02 21) x S*NC's Lola (NFO n 09 23)
145 NFO IV / NFO n 09 23 FI SK LO 15 FI*Pörkarvan QuestionableContent Uros Avoin Lene Glem EX2
S*Trollgumman's Lukaz Lunkentuzz (NFO d 02 21) x S*NC's Lola (NFO n 09 23)
146 NFO IV / NFO a 09 24 S*Segersjös Qillian Uros Nuoret 7-10 kk Lene Glem NFO as 09 24 gr. VIII
S*Isgården's Sundance Kid (NFO as 09 24) x S*Segersjös Millie (NFO ns 09 22)
147 NFO IV / NFO n 09 22 FI SRK LO FI*FoxyPaw's Hoodoo Doll Naaras Supreme Premior Lene Glem KM BIV
S*Kullehoppans Vidar (NFO n 09 22) x FIN*FoxyPaw's Bibbity-Boo (NFO n 09 22)
148 NFO IV / NFO n 09 24 FIN SRK LO FIN*Tähtitassun Lucky Star Uros Grand International Premior Lene Glem EX1 CAPS
FIN*Tähtitassun Vihtori (NFO n 09) x FIN*Heinuntuvan Olga Maria (NFO f 03 23)
148 NFO IV / NFO n 09 24 FIN SRK LO FIN*Tähtitassun Lucky Star Uros Siitos Rotukirjaus Kissaliitto
FIN*Tähtitassun Vihtori (NFO n 09) x FIN*Heinuntuvan Olga Maria (NFO f 03 23)
149 NFO IV / NFO n 09 22 S*Långängens Krokant Uros International Premior Lene Glem EX1 CAGPIB
S*Långängens Mandel (NFO n 22) x S*Nenya's Aeryn Sun (NFO f 09 22)
150 NFO IV / NFO n 09 24 FI SK LO 15 FI*Nalle-Puhin Jonne Aaron Uros Kastraatti Lene Glem EX1 CAP
S*Zygot's Mac Gregor (NFO n 03) x FI*Nalle-Puhin Girl On Fire (NFO a 09 24)
151 NFO V / NFO f FI SRK LO FI*JustSpecial Burberry Summer Naaras International Champion Glenn Sjöbom EX2
FIN*Kujakeikarin Black (NFO n) x S*Virvlas Karamella K (NFO ds 22)
151 NFO V / NFO f FI SRK LO FI*JustSpecial Burberry Summer Naaras Siitos Rotukirjaus Kissaliitto
FIN*Kujakeikarin Black (NFO n) x S*Virvlas Karamella K (NFO ds 22)
152 NFO V / NFO f FI SRK LO FI*Lolcat's Rose Naaras International Champion Glenn Sjöbom EX1 CAGCIB
FI*BlackOnyx Indigo (NFO n) x FIN*Lolcat's Padme (NFO f 24)
153 NFO V / NFO f 23 FI SK LO 14 FI*KittyLady's Chocolate Whoopie Naaras Avoin Glenn Sjöbom EX1 CAC
FI*Louhelan Da Capo (NFO d 09 24) x Bolsängen Åslög (NFO ns 22)
154 NFO V / NFO d 22 FI SK LO 15 FI*Tähtitassun Romantic Road Runner Uros Pennut 4-7 kk Glenn Sjöbom EX1
Orkan Uroczysko*PL (NFO n 22) x S*Just Catnap's Ailsa Craig (NFO d 09 22)
155 NFO V / NFO f 22 FI SK LO 15 FI*Tähtitassun Black Rose Naaras Pennut 4-7 kk Glenn Sjöbom EX1 BIV NOM
Orkan Uroczysko*PL (NFO n 22) x S*Just Catnap's Ailsa Craig (NFO d 09 22)
156 NFO VI / NFO f 03 22 FI SRK LO S*Eärfalas Flisan Naaras Supreme Champion Nico Padovano KM
S*Vildhjärtas CuteIsWhat WeAimFor (NFO n 03 22) x S*Eärfalas Debbie (NFO f 09)
157 NFO VI / NFO d 02 21 S*Eärfalas Elvis Uros Grand International Champion Nico Padovano EX1 CACS
(N)Mestro's Akilles (NFO n 03 24) x S*Glömstaskogens Bia (NFO f 09)
158 NFO VI / NFO f 02 63 FI SRK RX FI*Ninatte's Apricot Lady Naaras Grand International Champion Nico Padovano EX2
Super Trouper av Skara Brae*CH (NFO d 02) x FIN*Slytiger's Pina Colada (NFO ns 09)
159 NFO VI / NFO f 03 22 S*Aborgatos Can-Can Naaras Grand International Champion Nico Padovano EX1 CACS
S*Eärfalas Dante, DVM (NFO d 09 22) x S*Aborgatos Belizza (NFO a 03 23)
160 NFO VI / NFO d 09 22 FI SK LO 14 S*Just Catnap's Ailsa Craig Naaras International Champion Nico Padovano EX1 CAGCIB
S*Just Catnap's Chad (NFO d 09 22) x (N)Migoto's Siri Sofia (NFO f 03 24)
161 NFO VI / NFO f 03 22 FI SK LO 14 FI*KittyLady's American Apple Pie Naaras Avoin Nico Padovano EX1 CAC
FI*Louhelan Da Capo (NFO d 09 24) x Bolsängen Åslög (NFO ns 22)
162 NFO VI / NFO f 03 24 FI SK LO 15 (N)Migoto's Embla Naaras Pennut 4-7 kk Nico Padovano EX1 BIV NOM BIS
S*Dalkullans Billy Bisquit (NFO d 09 24) x (N)Migoto's Sarah, DVM (NFO f 03 22)
163 NFO VI / NFO f 09 22 FI SK LO 15 FI*Pörkarvan StarlightOfXerxex Naaras Pennut 4-7 kk Nico Padovano EX2
S*Drakborgens Xerxex Bärsärk (NFO ns 02 21) x FI*JustSpecial Burberry Summer (NFO f)
164 NFO VI / NFO d 03 FI SRK LO FI*Kultahuiskan Iisakki Uros Supreme Premior Nico Padovano KM
FI*Tähtitassun Daniel (NFO d 24) x FI*Kultahuiskan Geisha (NFO f 03)
165 NFO VI / NFO d 02 21 62 FI SRK LO FI*Ninatte's Big Dipper Uros International Premior Nico Padovano EX1 CAGPIB BIV NOM
FI*ArcticWilds All Or Nothing (NFO n 03 24) x FI*Ninatte's Apricot Lady (NFO f 02)
166 NFO VI / NFO f 09 22 FI SRK LO 13 S*Capsicum's Elyss Naaras Grand International Premior Nico Padovano EX1 CAPS
S*Långängens Krokant (NFO n 09 22) x S*Mylingens Maryland (NFO f 03 22)
167 NFO VI / NFO d 09 24 FI SRK LO FI*Katinkurun Tammenterho Uros Premior Nico Padovano EX1 CAPIB
FI*FoxyPaw's Dusty Miller (NFO ds 24) x FIN*Tähtitassun Purr Iina (NFO f 03 23)
168 NFO VII / NFO ns 24 FI SK LO 14 FI*KittyLady's Blueberry Muffin Uros Avoin Carin Sahlberg EX1 CAC
FI*Louhelan Da Capo (NFO d 09 24) x Bolsängen Åslög (NFO ns 22)
169 NFO VIII / NFO ns 09 22 S*Florinella's Juni Naaras Supreme Champion Olga Komissarova KM
DK*ZACS Goodwill, JW (NFO ns 03 22) x S*Florinella's Camomilla Vanilla (NFO as 09 22)
170 NFO VIII / NFO fs 09 24 FI SRK LO FI*Katinkurun Katajanmarja Naaras Grand International Champion Olga Komissarova EX1 CACS BIV NOM
FI*FoxyPaw's Dusty Miller (NFO ds 24) x FIN*Tähtitassun Purr Iina (NFO f 03 23)
171 NFO VIII / NFO fs 09 FI SRK LO 14 FI*Jarraun's Skog Cheralin Naaras International Champion Olga Komissarova EX1 CAGCIB
FIN*Tähtitassun Lucky Star (NFO n 09 24) x FI*FoxyPaw's Cherry Mash (NFO fs)
172 NFO VIII / NFO fs 09 23 S*Capsicum's IPA Naaras Champion Olga Komissarova EX1 CACIB
S*Drakborgens Qorpus Corax (NFO ns 09) x S*Kattilaforsens Mumlan (NFO f 22)
173 NFO VIII / NFO ds 09 23 Cloud Strife Laguna Loire*GB Uros Champion Olga Komissarova EX1 CACIB
Bill Compton Laguna Loire*GB (NFO n 09 22) x Aurora Borealis Santaella*ES (NFO fs 03 23)
174 NFO VIII / NFO ns 09 FI SRK LO 13 DonTomaso's Renesmee Naaras Avoin Olga Komissarova VG2
Miklagårds Gorm (NFO ns 09 22) x S*Vimmerskogen's Amorina (NFO n 24)
175 NFO VI / NFO f 09 24 FI SK LO 15 FI*Harmaaturkin Essi Naaras Avoin Nico Padovano EX2
FI*Harmaaturkin Dumbo (NFO d 03) x FIN*FoxyPaw's Britannia (NFO ns 09 23)
175 NFO VIII / NFO fs 09 24 FI SK LO 15 FI*Harmaaturkin Essi Naaras Määrittely Carin Sahlberg NFO VI/ f 09 24
FI*Harmaaturkin Dumbo (NFO d 03) x FIN*FoxyPaw's Britannia (NFO ns 09 23)
176 NFO VIII / NFO fs 03 22 FI SK LO 15 FI*Harmaaturkin Eveliina Naaras Avoin Olga Komissarova EX1 CAC
FI*Harmaaturkin Dumbo (NFO d 03) x FIN*FoxyPaw's Britannia (NFO ns 09 23)
177 NFO VIII / NFO ds 03 24 FI SK LO 15 FI*Pörkarvan Slayer Uros Pennut 4-7 kk Olga Komissarova EX1
S*Drakborgens Xerxex Bärsärk (NFO ns 02 21) x FI*JustSpecial Burberry Summer (NFO f)
178 NFO VIII / NFO fs 01 21 64 S*Glömstaskogens Yppiga Yvette Naaras Premior Olga Komissarova EX1 CAPIB
S*Drakborgens Yllin Kyllin, DVM (NFO ns 09 22) x S*Trollgumman's Yrja Yrväder (NFO fs 03 24)
179 NFO VI / NFO f 03 24 FI SK LO 15 FI*Harmaaturkin Emilia Naaras Kastraatti Nico Padovano EX1 CAP
FI*Harmaaturkin Dumbo (NFO d 03) x FIN*FoxyPaw's Britannia (NFO ns 09 23)
179 NFO VIII / NFO fs 03 24 FI SK LO 15 FI*Harmaaturkin Emilia Naaras Määrittely Carin Sahlberg NFO VI/f 03 24
FI*Harmaaturkin Dumbo (NFO d 03) x FIN*FoxyPaw's Britannia (NFO ns 09 23)
180 NFO IX / NFO w 64 FIN SRK LO FIN*FoxyPaw's Icebreaker Uros Supreme Champion Olga Komissarova KM NOM
Dorian av Tyssedal (NFO n 09 22) x FIN*Tähtitassun Balladi Helena (NFO w)
181 NFO IX / NFO w 64 FI SK LO 15 DK*Naturell's Knight Light Uros Pennut 4-7 kk Olga Komissarova EX1 NOM
DK*Naturell's Longbeard (NFO d 09 22) x Hyrdinde Felis Jubatus, DVM (NFO w)
182 RAG n FI SK LO 15 FI*Peukaloisen Dancing Queen Naaras Avoin Glenn Sjöbom EX1 CAC BIV
FI*Erkatin Don Carlos (RAG n) x FI*Ruuskatin Lady (RAG n 04)
183 RAG n FI SK LO 15 FI*Erkatin Roosa Ramona Naaras Nuoret 7-10 kk Glenn Sjöbom EX1
FI*Shyshaman's Bluest Rivers (RAG a 04) x FI*Erkatin Saara Sylvia (RAG n)
184 RAG n FI SK LO 15 FI*Utuinen Legend Of Apollo Uros Pennut 4-7 kk Glenn Sjöbom EX1
Methodius Passion for Utuinen (RAG a 04) x FI*Utuinen Sweet Indeed (RAG f 04)
185 RAG n FI SRK LO FI*Ragtail Caspar Uros Supreme Premior Glenn Sjöbom KM NOM
Red Fountain á Chardani*DK (RAG d 21) x FIN*Ragtail Adelina (RAG a 04)
186 RAG n FI SK LO 15 Calamarin Gruella Devil Naaras Kastraatti Glenn Sjöbom EX1 CAP
S*Gunbertus Samir (RAG n) x FI*Calamarin Universal Dream (RAG b 21)
187 RAG a FI SK LO 15 FI*Utuinen Knock Out With Hope Naaras Nuoret 7-10 kk Carin Sahlberg EX1 NOM
Methodius Passion for Utuinen (RAG a 04) x FI*Utuinen ÄxGratia (RAG g 04)
188 RAG a FI SK LO 14 FI*Barfait's Sunshine Naaras International Premior Carin Sahlberg EX1 CAGPIB
Jalapeno Indiana Jones (RAG a 04) x FI*Barfait's Nanette (RAG n)
189 RAG a FI SK LO 14 FI*Maplehill's Kingfisher Uros Kastraatti Carin Sahlberg EX1 CAP NOM
FI*Maplehill's Lord Milori (RAG e) x Dollyfella Vive Le Rock (RAG a)
190 RAG e FI SK LO 15 FI*Valkoapilan Benjamin Uros Nuoret 7-10 kk Nico Padovano EX1
FI*Valkoapilan Aapeli (RAG a 04) x FI*Dollyblues Goin' Bananas (RAG d 04)
191 RAG f FIN SRK LO FIN*Dollyblues Rainbow Doll Naaras Supreme Premior Carin Sahlberg KM
FIN*Dollicious Padrone del Aqua (RAG a 04) x FIN*Panacheen Zealous Zulu (RAG f 03 21)
191 RAG f FIN SRK LO FIN*Dollyblues Rainbow Doll Naaras Veteraani Elena Noskova 5
FIN*Dollicious Padrone del Aqua (RAG a 04) x FIN*Panacheen Zealous Zulu (RAG f 03 21)
192 RAG g FI SK LO 15 FI*Valkoapilan Belinda Naaras Nuoret 7-10 kk Marjatta Koskenkangas EX1
FI*Valkoapilan Aapeli (RAG a 04) x FI*Dollyblues Goin' Bananas (RAG d 04)
193 RAG n 21 FI SRK LO 14 FI*Kivelän Baldassare Ludano Uros Grand International Champion Nico Padovano EX1 CACS
FI*Ruuskatin Li'l Bad Wolf (RAG n 04 21) x FI*Dollyblues Wildflower (RAG f 04)
194 RAG c 21 FIN SRK LO Moonlit Masquerade á Chardani*DK Uros Grand International Premior Lene Glem EX1 CAPS NOM
S*Meregas Castor (RAG b 04) x White Lilly á Chardani*DK (RAG c 03 21)
194 RAG c 21 FIN SRK LO Moonlit Masquerade á Chardani*DK Uros Veteraani Luigi Comorio 3
S*Meregas Castor (RAG b 04) x White Lilly á Chardani*DK (RAG c 03 21)
195 RAG n 03 FI SK LO 15 FI*Barfait's Unknown Star Uros Nuoret 7-10 kk Glenn Sjöbom EX1 NOM
FI*Celestial's Usain Bolt (RAG n 03) x FI*Celestial's Bitter Sweet (RAG a 03)
196 RAG n 03 FI SK LO 15 FI*Ragtail Ilona Naaras Nuoret 7-10 kk Glenn Sjöbom Abs
FI*Ragtail Dominic (RAG n 03) x FI*Dollicious Fantomina (RAG n 04)
197 RAG n 03 FI SK LO 14 FI*Tiridoll's Crystal Sunset Naaras Määrittely Carin Sahlberg RAG f 03
FI*Tiridoll's 7th Heaven (RAG a 03) x FI*Tiridoll's Crystal Blossom (RAG f 04)
198 RAG n 04 FI SRK LO 14 FI*Ragtail Hermes Uros Champion Nico Padovano EX1 CACIB
FIN*Ragtail Baron (RAG n 04) x FI*Dollicious Fantomina (RAG n 04)
199 RAG n 04 FI SK LO 14 FI*AijaiCats Beautiful Bea Naaras Avoin Nico Padovano EX1 CAC
Taikatuulen Highlander (RAG b 03) x FIN*Bobkatin Amilla (RAG a 03)
200 RAG n 04 FI SK LO 15 NO*Noble Origins' Prince Carl Philip Uros Nuoret 7-10 kk Nico Padovano EX1
Lovelystory McSteamy (RAG n 04) x NO*Noble Origins' Sophia Loren (RAG a 04)
201 RAG n 04 SE*Bello Doll's Malon 4ever In Memory Naaras Nuoret 7-10 kk Nico Padovano EX1 BIV NOM
S*Evenstar's Warrior af Igasto (RAG n 03) x SE*Bello Doll's 2B Miss Sixty Jeans (RAG n 04)
202 RAG n 04 FI SK LO 15 FI*RedHorizon's Iron Vagabond Uros Pennut 4-7 kk Nico Padovano EX1
FI*Operadoll's Louis Lambert (RAG n 04) x FI*Shyshaman's Daenerys Star (RAG n 04)
203 RAG n 04 FIN SRK LO FIN*Dollyblues PieceOfMyHeart Naaras Grand International Premior Nico Padovano Abs
FIN*Dollyblues Rhapsody In Blue (RAG a 03) x FIN*Dollyblues Satin Doll (RAG f)
204 RAG n 04 S*Shivali Dancing Paphinia Naaras Grand International Premior Nico Padovano Abs
FI*Dollicious Domino Dancing (RAG n 04) x SiempreAmar Nila of Shivali (RAG a 04 21)
205 RAG a 03 FI SRK LO 13 FI*Tiridoll's 7th Heaven Uros Grand International Champion Carin Sahlberg EX1 CACS BIV
FI*Tiridoll's Keep On Dreaming (RAG e) x FIN*Tiridoll's Tiger Romance (RAG n 03)
206 RAG a 03 FI SRK LO FI*Tiridoll's Dollholic Naaras Grand International Champion Carin Sahlberg EX1 CACS
FI*Tiridoll's Rainbow Tresor (RAG n 03) x FI*Tiridoll's Sugar Sky (RAG a)
207 RAG a 03 FI SK LO 14 FI*Dollyblues You Are The Sunshine Naaras International Champion Carin Sahlberg EX1 CAGCIB
Of Moonlight Dolls Dutch Dreamer (RAG a 03) x FI*Dollyblues GoodGollyMsMolly (RAG a 03)
208 RAG a 03 FI SK LO 14 FI*RedHorizon's All Shook Up Naaras Avoin Carin Sahlberg EX1 CAC
FI*Maplehill's Sea of Stars (RAG a 03) x FI*Shyshaman's Daenerys Star (RAG n 04)
209 RAG a 03 FI SK RX 15 FI*Tiridoll's Fifty shades of....blue Naaras Avoin Carin Sahlberg Abs
USAPurrs Dreaming Wide Awake (RAG a) x FI*Tiridoll's Wild Princess (RAG f 03)
210 RAG a 03 FI SK LO 15 FI*BlackRain's Breathtaking Prince Uros Nuoret 7-10 kk Carin Sahlberg EX1
(N)Diadem's Vuzzy (RAG a 03) x FI*Celestial's Wild Child (RAG a 04)
211 RAG a 03 FI SK LO 15 FI*BlackRain's Bossy One Naaras Nuoret 7-10 kk Carin Sahlberg EX1
(N)Diadem's Vuzzy (RAG a 03) x FI*Celestial's Wild Child (RAG a 04)
212 RAG a 03 FIN SRK LO FIN*Celestial's FallenAngel Naaras Supreme Premior Carin Sahlberg KM BIV NOM
King Bombon Unreal Ragdolls*ES (RAG b) x FIN*Celestial's Amazing Grace (RAG n 03)
213 RAG a 03 FI SRK LO FI*Rock'nRags KidOfWolver Uros International Premior Carin Sahlberg EX1 CAGPIB
FI*Valkokullan Wolver (RAG n 03) x SweetFellow Orabelle-Sophie (RAG n)
214 RAG a 03 FI SRK LO FI*Tammikatin Kuu-Ukko Uros International Premior Carin Sahlberg EX2
FI*Satinante's Don Diego (RAG n 04) x FI*Shyshaman's Baby Ragdalena (RAG a 04)
215 RAG a 04 FI SK LO 14 Solenzara's Solomon Jack Uros International Champion Daria Lukasik Abs
Solenzara's Only You (RAG n 04) x S*Gunbertus Fusion (RAG a 03)
216 RAG a 04 FI SRK LO 13 FI*Valkokullan Bubble Bell Naaras Avoin Daria Lukasik EX1 CAC
Of Moonlight Dolls Blue Bubbles (RAG a 03) x FI*Valkokullan Salina (RAG n 03)
217 RAG a 04 FI SK LO 15 FI*RedHorizon's Aramis Uros Nuoret 7-10 kk Daria Lukasik EX1
FI*Maplehill's Lovely Blues (RAG a 03) x FI*Shyshaman's Lil' Shamanita (RAG f)
218 RAG a 04 FI SK LO 15 FI*Valkokullan Helinä Naaras Nuoret 7-10 kk Daria Lukasik EX1 BIV NOM
DK*Jaquet Cinnamon (RAG a 03) x FI*Valkokullan Bubble Bell (RAG a 04)
219 RAG a 04 FI SK LO 15 FI*Valkoapilan Canute Uros Pennut 4-7 kk Daria Lukasik EX1
FI*Valkoapilan Aapeli (RAG a 04) x FI*Riverknee Evita (RAG a 04)
220 RAG a 04 FI SK LO 15 FI*RedHorizon's Iron Maiden Naaras Pennut 4-7 kk Daria Lukasik EX1 NOM
FI*Operadoll's Louis Lambert (RAG n 04) x FI*Shyshaman's Daenerys Star (RAG n 04)
221 RAG a 04 FI SK LO 14 FI*Snowrag Chili Pepper Uros Premior Daria Lukasik EX1 CAPIB
FI*Snowrag Hot Chili Pepper (RAG n 03) x FI*Snowrag Diamond Dust (RAG a 04)
222 RAG e 04 FI SK LO 15 FI*RedHorizon's Athos Uros Nuoret 7-10 kk Carin Sahlberg EX1
FI*Maplehill's Lovely Blues (RAG a 03) x FI*Shyshaman's Lil' Shamanita (RAG f)
223 RAG f 03 FI SK LO 15 FI*Celestial's Satavarma Naaras Nuoret 7-10 kk Bjarne Wikström EX1 NOM BIS
FI*Celestial's GunBert (RAG a 03) x FI*Celestial's Heaven on Earth (RAG f 04)
224 RAG f 03 FI SRK LO FI*Utuinen Tirlittan Naaras International Premior Bjarne Wikström EX2
FIN*Riepujengin Huáng (RAG d 03) x FIN*Utuinen Juanita's Jopchien (RAG n 04)
225 RAG f 03 FIN SRK LO FIN*Calamarin Afrodite Naaras International Premior Bjarne Wikström EX1 CAGPIB
S*Stenstagårdens Another brick (RAG a 04) x FIN*Panacheen Elsie (RAG f 03)
225 RAG f 03 FIN SRK LO FIN*Calamarin Afrodite Naaras Veteraani Elena Noskova 1 NOM
S*Stenstagårdens Another brick (RAG a 04) x FIN*Panacheen Elsie (RAG f 03)
226 RAG n 03 21 S*Shivali Big Hair...Big Nails Uros Kastraatti Lene Glem EX1 CAP
SE*Candy Dolls Bubblizz (RAG a 03 21) x S*Shivali Darjeeling All The Way (RAG n 03)
227 RAG n 04 21 FI SRK LO FI*Dollyblues MusicOfMyHeart Uros Grand International Premior Marjatta Koskenkangas EX1 CAPS
FIN*Dollicious Frozen Heart (RAG n 03 21) x FIN*Dollyblues PieceOfMyHeart (RAG n 04)
228 SBI n FI SRK LO FI*Cetulean Quantum Solaris Uros Grand International Champion Olga Komissarova EX1 CACS BIV
FIN*Tassuliinin Dominic (SBI a) x FIN*Cetulean Juliénas (SBI n)
228 SBI n FI SRK LO FI*Cetulean Quantum Solaris Uros Siitos
FIN*Tassuliinin Dominic (SBI a) x FIN*Cetulean Juliénas (SBI n)
229 SBI n Shapur Sisi *** Naaras Grand International Champion Olga Komissarova EX1 CACS
(N)Sobell Funny Honey (SBI b) x Shapur Bellis *** (SBI n 21)
230 SBI n FI SRK LO 14 FI*Birmayan Galadriel Naaras Champion Olga Komissarova EX1 CACIB
Trevino's OP (SBI n) x FI*Birmayan Fazerina (SBI f)
231 SBI n FI SK LO 15 FI*Touchant Xpédient d'Amour Uros Nuoret 7-10 kk Olga Komissarova Abs
FI*Touchant Troubadour d'amour (SBI n) x FI*Touchant Unique Beauté (SBI n)
232 SBI n FI SK LO 15 FI*Kuurankukan Katariina Suuri Naaras Pennut 4-7 kk Olga Komissarova Abs
FI*Mainio's Apollo Harald (SBI n) x FI*Kuurankukan Jessica (SBI n)
233 SBI a FI SRK LO FI*MeToYou Hero Uros Supreme Champion Daria Lukasik KM BIV NOM
FIN*Zhamanen Fangio (SBI n) x S*Stendalens Cola (SBI b)
234 SBI a FI SRK LO 14 NO*Snowbuddy's Blue Charm Uros International Champion Daria Lukasik EX1 CAGCIB
(N)Velocity's Blue Caspian (SBI a) x (N)Velocity's Delize (SBI c)
235 SBI a FI SK LO 15 FI*Nalle-Puhin Brother Louie Uros Avoin Daria Lukasik EX1 CAC
FI*Ames Clark Gable (SBI b) x FI*Nalle-Puhin PINK! (SBI a)
236 SBI a FI SK LO 15 FI*Ziazan Interstellar Uros Avoin Daria Lukasik EX2
Blue Heaven Sunny Queen *ES (SBI a) x Shapur Angel (SBI b 21)
237 SBI a FI SK LO 17 SE*Genuine Devas Bhagawan Uros Avoin Daria Lukasik EX3
S*Cosmonova's Aragon (SBI n 21) x S*Xylosas Señorita Zingoalla (SBI c)
238 SBI a FI SK LO 15 FI*Ziazan Izusa Naaras Avoin Daria Lukasik EX1 CAC NOM
Blue Heaven Sunny Queen *ES (SBI a) x Shapur Angel (SBI b 21)
239 SBI a FI SK LO 15 FI*BlueFairies Lady Luna Naaras Pennut 4-7 kk Daria Lukasik EX1
FI*Cetulean Quantum Solaris (SBI n) x FI*Tärn Essi (SBI a)
240 SBI a FI SRK LO FI*Nalle-Puhin PINK! Naaras Grand International Premior Daria Lukasik EX1 CAPS BIV NOM
FIN*Zhamanen Fangio (SBI n) x FI*Tamus Wildcat (SBI f)
241 SBI a FIN SRK LO FIN*MeToYou Ceasar Uros International Premior Daria Lukasik EX1 CAGPIB
FIN*Björkhängens Claus Cleo (SBI a) x S*Stendalens Cola (SBI b)
241 SBI a FIN SRK LO FIN*MeToYou Ceasar Uros Veteraani Luigi Comorio 4
FIN*Björkhängens Claus Cleo (SBI a) x S*Stendalens Cola (SBI b)
242 SBI a S*Ma'ha Gita ZammelZurium Uros Premior Daria Lukasik EX1 CAPIB
Jachinto Boy av Ontario (SBI b) x Skogshöjdens New Dawn (SBI a)
243 SBI a S*Toscabelles Dixieland Delight Naaras Premior Daria Lukasik EX1 CAPIB
S*Rackenblå Apollon (SBI a) x S*Saphire Extreme One and Only (SBI n)
244 SBI a Nova Naaras Kastraatti Daria Lukasik EX1 CAP
S*Silver Crystals Dreamcatcher (SBI a) x S*Mirari Blueeyed Michelle (SBI b)
245 SBI b FIN SRK LO S*Stendalens Cola Naaras Supreme Champion Carin Sahlberg KM BIV
S*Kattapulten's Enzo (SBI c 21) x S*Raus Höjden's Gaia (SBI n)
245 SBI b FIN SRK LO S*Stendalens Cola Naaras Veteraani Elena Noskova 4
S*Kattapulten's Enzo (SBI c 21) x S*Raus Höjden's Gaia (SBI n)
246 SBI b FI SK LO 15 FI*JoJon Ribao Mei Naaras Avoin Carin Sahlberg Abs
FI*JoJon Kuajiang Hua (SBI b 21) x FI*JoJon Wan Meihua (SBI f 21)
247 SBI b FI SK LO 15 FI*BlueFairies Lady Marie Naaras Pennut 4-7 kk Carin Sahlberg EX2
FI*Cetulean Quantum Solaris (SBI n) x FI*Tärn Essi (SBI a)
248 SBI b FI SK LO 15 FI*Mimitan Odette Naaras Pennut 4-7 kk Carin Sahlberg EX1
Ikks du Hameau de la Reine (SBI b) x FI*Mimitan Morning Glory (SBI b)
249 SBI c S*Xylosas Señorita Zingoalla Naaras Avoin Carin Sahlberg EX1 CAC
S*Golden Beauty's Maxon Jaxon (SBI c 21) x S*Xylosas Majzan (SBI b)
250 SBI c FI SK LO 15 FI*BlueFairies Prince Caspian Uros Pennut 4-7 kk Carin Sahlberg EX2
FI*Cetulean Quantum Solaris (SBI n) x FI*Tärn Essi (SBI a)
251 SBI c S*Wanjeena's Purple Rush Uros Pennut 4-7 kk Carin Sahlberg EX1 BIV NOM
S*SinhTsunkitthas Ultra Boy (SBI b) x S*Wanjeena's I Been Waiting For You (SBI a 21)
252 SBI c FIN SRK LO FIN*Touchant Jaunet d'eau Naaras International Premior Carin Sahlberg EX1 CAGPIB
FIN*Pirimirrin Wiseman (SBI c) x FIN*Touchant A la Paris (SBI n)
253 SBI d FI SRK LO FI*Oreliinan Bonanza Uros International Champion Glenn Sjöbom EX1 CAGCIB
FI*Mimitan Ewok (SBI n) x FI*Tamus Belvedere for A-K (SBI d)
254 SBI d FI SRK LO 14 FI*Harebell Isfahan Wonder Uros Avoin Glenn Sjöbom EX1 CAC
FI*Ziazan Faustino (SBI c 21) x EE*Estrella Klaudia (SBI f)
255 SBI d FI SRK LO 14 FI*Chirybiry's Lady-Laili Naaras Avoin Glenn Sjöbom EX1 CAC BIV
FI*JoJon La Veta de Oro (SBI d 21) x FI*Chirybiry's Forget-me-not (SBI f)
256 SBI d FI SRK LO 13 FI*Canth's Xander Uros International Premior Glenn Sjöbom EX1 CAGPIB
FI*Safirrubir Brave the Wind (SBI a) x FI*JoJon La Pepita de Oro (SBI f 21)
257 SBI e FI SRK LO FI*Mototassun René-Romeo Uros International Premior Marjatta Koskenkangas EX1 CAGPIB
FIN*Chirybiry's Remulus (SBI n) x FIN*Lirukallion Säkenöivä voima (SBI f)
258 SBI f FI SRK LO FI*Birmayan Fazerina Naaras Supreme Champion Nico Padovano KM NOM
FIN*Recknagel Miroslavsaatan (SBI d) x FIN*Zhamanen Hurricane (SBI n)
259 SBI f FIN SRK LO FIN*Lirukallion Säkenöivä voima Naaras Grand International Champion Nico Padovano EX1 No Cert
Faerie Kiss Lancelot (SBI n) x FIN*Lirukallion Tilaustyö (SBI d)
260 SBI f FI SRK LO FI*Nalle-Puhin Rita Haywood Naaras International Premior Nico Padovano EX1 CAGPIB NOM
FIN*Tamus Skyline (SBI n) x FI*Tamus Wildcat (SBI f)
261 SBI g FI SRK LO FI*ElfQuest Leetah Naaras International Champion Lene Glem EX1 CAGCIB
Blue Heaven Sunny Queen *ES (SBI a) x FI*ElfQuest Itchigo (SBI h)
262 SBI n 21 FIN SRK LO FIN*Mion Piona Naaras International Premior Glenn Sjöbom EX1 CAGPIB NOM
FIN*Anemon's Antonio (SBI a) x FIN*Mion Melej (SBI n 21)
262 SBI n 21 FIN SRK LO FIN*Mion Piona Naaras Veteraani Elena Noskova 2
FIN*Anemon's Antonio (SBI a) x FIN*Mion Melej (SBI n 21)
263 SBI n 21 FI SRK LO FI*Canth's Soldier of Love Uros Premior Glenn Sjöbom Abs
FIN*Nalandan Shankara (SBI n 21) x FIN*Globel's Esther Victoria (SBI h)
264 SBI n 21 FI SRK LO 13 FI*Canth's Xenia Naaras Premior Glenn Sjöbom EX1 CAPIB
FI*Safirrubir Brave the Wind (SBI a) x FI*JoJon La Pepita de Oro (SBI f 21)
265 SBI a 21 FI SK LO 14 FI*Shonamei's Lady La Luna Naaras International Champion Lene Glem EX1 CAGCIB
FI*Vongoivan Geo (SBI n 21) x FI*Shonamei's Golden Sunset (SBI b)
266 SBI a 21 S*Raus Höjden's Zita Naaras Avoin Lene Glem EX1 CAC
S*Raus Höjden's William af Raus (SBI b 21) x S*Raus Höjden's Yoko Ono (SBI n)
267 SBI a 21 FI SK LO 15 FI*Lofanna California Naaras Nuoret 7-10 kk Lene Glem EX1
Kissimirrin Felix (SBI b 21) x FI*Lofanna Aava (SBI f 21)
268 SBI a 21 FI SK LO 15 Demian Günther Uros Pennut 4-7 kk Lene Glem EX1 BIV
Peret Laty Mery, CZ (SBI e 21) x Hermine vom Stern Regulus (SBI b 21)
269 SBI b 21 FI SRK LO S*Lavender Fields Felicia Naaras Grand International Champion Daria Lukasik EX1 CACS BIV
S*Provitas Freddie Mercury (SBI n 21) x S*Heliga Ligan's Kleo (SBI a)
270 SBI b 21 FI SRK LO FI*Kirakan Rising Sun Naaras International Champion Daria Lukasik EX1 CAGCIB
N*Børskatten Gizmo (SBI b 21) x FIN*Mion Piona (SBI n 21)
271 SBI b 21 S*Saphire Extreme Spectra Vondergeist Naaras Champion Daria Lukasik EX1 CACIB
Solar Eclipse Sunny Queen*ES (SBI b 21) x Havana des Gendy (SBI b)
272 SBI b 21 FI SK LO 15 FI*Pikku-Miukun Albert Uros Avoin Daria Lukasik EX1 CAC
FI*Rais-Kis Fizz (SBI n 21) x FI*Safirrubir Blue Dream (SBI a)
273 SBI b 21 FI SRK LO 13 Shapur Angel Naaras International Premior Daria Lukasik EX1 CAGPIB
(N)Sobell Funny Honey (SBI b) x Shapur Greatest Love of all (SBI b 21)
274 SBI c 21 FI SRK LO FI*Canth's Taika Naaras Grand International Champion Daria Lukasik EX1 CACS
FIN*Zaraxe Adamnan Morris (SBI b) x EE*Arista Aramante (SBI a 21)
275 SBI c 21 FI SK LO 15 FI*Kipparin Judicael Uros Nuoret 7-10 kk Daria Lukasik EX1
NO*Snowbuddy's Blue Charm (SBI a) x Selene Laty Mery, CZ (SBI c 21)
276 SBI c 21 FI SRK LO FI*HaoMao Bernhard Uros Grand International Premior Daria Lukasik EX1 CAPS NOM BIS
FIN*MeToYou Ceasar (SBI a) x S*Lavender Fields Felicia (SBI b 21)
277 SBI d 21 FI SK LO 14 EE*Frank Flame Sweet Katicat Uros Avoin Olga Komissarova EX1 CAC
EE*Timothy Klaudia (SBI e) x Eleni Pure Passion*PL (SBI f 21)
278 SBI d 21 FI SRK LO 13 FI*Canth's Xavier Uros Grand International Premior Olga Komissarova EX1 CAPS
FI*Safirrubir Brave the Wind (SBI a) x FI*JoJon La Pepita de Oro (SBI f 21)
279 SBI f 21 FI SRK LO 13 FI*Lofanna Aava Naaras International Champion Lene Glem EX1 No Cert
FI*Pirimirrin Hamilton Island (SBI n 21) x Demian Victoria (SBI f 21)
280 SBI j 21 FI SK LO 15 FI*Canth's Molly Cottontail Naaras Pennut 4-7 kk Olga Komissarova EX1
FI*Harebell Isfahan Wonder (SBI d) x EE*Cally Ly Khaleesi (SBI b 21)
281 SIB II / SIB n 09 FI SRK LO FI*Cherrytail's Nat King Cole Uros Champion Bjarne Wikström Mitätöity Mitätöity
FIN*Lumikissan Tossavainen (SIB e) x Carmen Znad Angary*PL (SIB n 09)
281 SIB II / SIB n 09 FI SRK LO FI*Cherrytail's Nat King Cole Uros Siitos Rotukirjaus Kissaliitto
FIN*Lumikissan Tossavainen (SIB e) x Carmen Znad Angary*PL (SIB n 09)
282 SIB III / SIB ny 24 FI SRK RX FI*Amurin Ruufus Uros Supreme Champion Glenn Sjöbom KM
Lucas Sibaris*RU (SIB ny 24) x Siestadream-E Carupita (SIB n 23)
283 SIB III / SIB n 22 FI SRK LO FI*Amurin Zippora Naaras Supreme Champion Glenn Sjöbom KM
Lucas Sibaris*RU (SIB ny 24) x FIN*Amurin Lyydia (SIB n 24)
284 SIB III / SIB n 22 FI SRK LO 13 FI*Alizarin Captain Morgan Uros International Champion Glenn Sjöbom EX1 CAGCIB BIV NOM BIS
Biass Xan od Królowych*PL (SIB ny 24) x FI*Cherrytail's Mexican Girl (SIB f 09)
285 SIB III / SIB n 23 FI SRK LO FI*Jatsitytön Argut Uros International Champion Glenn Sjöbom EX2
FIN*Zigwan's Gaigil Herguil (SIB n 23) x FI*Talvivaaran Delenn (SIB f 23)
286 SIB III / SIB a 24 FI SK LO 14 FI*Tammikatin Cornetto Uros Avoin Glenn Sjöbom EX1 CAC
FI*Cherrytail's Nat King Cole (SIB n 09) x FI*Tammikatin Kuurankukka (SIB ns 24)
287 SIB III / SIB n 22 FI SK RX 14 FI*Cherrytail's Vendetta Naaras Avoin Glenn Sjöbom Abs
CH*Lukijn's Skye (SIB n 22) x FI*Cherrytail's Ofelia (SIB n 24)
288 SIB III / SIB n 24 FI SK LO 15 FI*Cherrytail's WonderBoy Uros Nuoret 7-10 kk Glenn Sjöbom Abs
FI*Lumikissan Gigolo (SIB n 09 24) x FI*Cherrytail's Rhonda Mae (SIB f 09 22)
289 SIB III / SIB ny 24 FI SK LO 15 FI*Apachiris Elendil Uros Pennut 4-7 kk Glenn Sjöbom EX1
Feofan Sibaris*RU (SIB n 24) x FI*Amante's Andromeda (SIB ny 24)
290 SIB III / SIB n 24 FI SK LO 15 FI*Cherrytail's YouAreMyRebelBoy Uros Pennut 4-7 kk Glenn Sjöbom Abs
FI*Alizarin Captain Morgan (SIB n 22) x Bulma Imildara*PL (SIB n 23)
291 SIB III / SIB a 24 FI SRK LO FI*Villan Idoli Uros Kastraatti Glenn Sjöbom EX1 CAP
FI*Villan Ferrari (SIB d 09 24) x FIN*Villan Balladi (SIB a 03 23)
292 SIB IV / SIB n 02 21 FIN SRK LO FIN*Villan Don Marcello Uros Supreme Champion Bjarne Wikström KM
FIN*Amante's Hip Hop (SIB ns 03 23) x FIN*Balladin Carmencita (SIB n 03 23)
292 SIB IV / SIB n 02 21 FIN SRK LO FIN*Villan Don Marcello Uros Siitos Rotukirjaus Kissaliitto
FIN*Amante's Hip Hop (SIB ns 03 23) x FIN*Balladin Carmencita (SIB n 03 23)
293 SIB IV / SIB n 09 24 FI SRK LO 13 FI*Lumikissan Morsmaikku Naaras Grand International Champion Bjarne Wikström EX1 CACS
FIN*Zigwan's Guim Biik Lihas (SIB n 23) x FI*Kuuratassun Alinda (SIB f 09)
294 SIB IV / SIB ny 09 24 FI SK LO 14 FI*Amurin Rafael II Uros Grand International Champion Bjarne Wikström EX1 CACS BIV NOM
Yermolay Crown of Siberia (SIB ny 24) x FI*Balladin Melissa (SIB n 09 22)
295 SIB IV / SIB a 01 21 64 FI SRK LO FI*Villan Jahuu Naaras International Champion Bjarne Wikström EX1 CAGCIB
FIN*Villan Don Marcello (SIB n 02 21) x FIN*Villan Cocktail (SIB f 09 24)
296 SIB IV / SIB a 03 24 FI SK RX 15 FI*Eswood Fandango Naaras Pennut 4-7 kk Bjarne Wikström EX1
Amarillis Blue Veil (NEM n 21) x Intrigue Syberia (SIB n 01 21)
297 SIB IV / SIB a 09 24 FI SRK LO FI*Villan Mystic Man Uros Kastraatti Bjarne Wikström EX1 CAP
FI*Villan Idoli (SIB a 24) x FI*Villan Helga (SIB as 03 24)
298 SIB V / SIB d 24 FI SRK LO 14 FI*Jatsitytön Blaziken Uros Grand International Champion Marjatta Koskenkangas EX1 CACS
FIN*Zigwan's Gaigil Herguil (SIB n 23) x FI*Talvivaaran Delenn (SIB f 23)
299 SIB V / SIB f 23 FI SRK RX FI*Talvivaaran Delenn Naaras International Champion Marjatta Koskenkangas EX1 CAGCIB BIV NOM
S*Laxforsens Skare (SIB d 22) x FIN*Talvivaaran Arya Stark (SIB n 23)
300 SIB V / SIB e 23 S*Knjaze Zlatan Uros Champion Marjatta Koskenkangas EX1 CACIB
S*Mälarhöjdens Aleksej (SIB n 09) x S*Knjaze Vesnjanka (SIB f 09 22)
301 SIB V / SIB f 22 FI SK LO 15 FI*Amurin Ufara Naaras Avoin Marjatta Koskenkangas SIB V/ fy 22
FI*Amurin Andreas (SIB n 22) x FI*Amurin Perzike (SIB f 22)
302 SIB V / SIB g 24 FI SRK LO FI*Villan Keisarinna Naaras Grand International Premior Marjatta Koskenkangas EX1 CAPS
FI*Villan Ferrari (SIB d 09 24) x FI*Villan Neiti Groove (SIB n 09 24)
303 SIB V / SIB f 24 FI SRK LO 14 FI*Villan Näppärä Neito Naaras Premior Marjatta Koskenkangas EX1 CAPIB
FI*Lumikissan Corleone (SIB d 09 24) x FI*Villan Lana Del Rey (SIB g 02 21)
304 SIB VI / SIB d 09 FI SRK LO FI*Cherrytail's Marlon Brando Uros Supreme Champion Bjarne Wikström KM BIV
Laguna Syberiana Houdiny Dadushovic (SIB n 09 24) x FIN*Cherrytail's Baby Jean (SIB e 09 23)
305 SIB VI / SIB d 09 24 FI SRK LO FI*Villan Ferrari Uros Supreme Champion Bjarne Wikström KM
FIN*Villan Don Marcello (SIB n 02 21) x FIN*Villan Cocktail (SIB f 09 24)
305 SIB VI / SIB d 09 24 FI SRK LO FI*Villan Ferrari Uros Siitos
FIN*Villan Don Marcello (SIB n 02 21) x FIN*Villan Cocktail (SIB f 09 24)
306 SIB VI / SIB d 09 24 FI SK LO 14 FI*Tassutuvan Daisy Naaras Avoin Bjarne Wikström EX2
FI*Cherrytail's Maverick (SIB d 09 22) x FI*Tassutuvan Aamu (SIB d 24)
307 SIB VI / SIB f 02 21 62 FI SK LO 15 FI*Tassutuvan Elsa Naaras Avoin Bjarne Wikström EX1 CAC
FI*Cherrytail's PrettyBoy (SIB n 03) x FI*Tassutuvan Aino (SIB d 02 21)
308 SIB VI / SIB g 09 24 FI SK LO 15 FI*Sippan's Korallikeiju Naaras Nuoret 7-10 kk Bjarne Wikström EX2
FI*Cherrytail's Nat King Cole (SIB n 09) x FI*Tammikatin Onneli (SIB e 24)
309 SIB VI / SIB d 03 24 FI SK LO 15 FI*Tassutuvan Fatima Naaras Nuoret 7-10 kk Bjarne Wikström EX1
FI*Tassutuvan Al Capone (SIB ds 03 24) x FI*Cherrytail's PrimaDonna (SIB f 09)
310 SIB VI / SIB d 09 22 FI SK LO 15 FI*Amurin Zebedee Uros Pennut 4-7 kk Bjarne Wikström EX1 BIV
FI*Amurin Ruufus (SIB ny 24) x FI*Sasulkan Czarina (SIB f 09 22)
311 SIB V / SIB f 24 FI SK LO 15 FI*Villan Queen of Summer Naaras Pennut 4-7 kk Marjatta Koskenkangas EX1
FI*Villan Electronic Mailbox (SIB n 09 22) x FI*Villan Neiti Näpsä (SIB d 24)
311 SIB VI / SIB f 09 24 FI SK LO 15 FI*Villan Queen of Summer Naaras Määrittely Carin Sahlberg SIB f 24
FI*Villan Electronic Mailbox (SIB n 09 22) x FI*Villan Neiti Näpsä (SIB d 24)
312 SIB VI / SIB d 03 24 FI SRK LO FI*Cherrytail's Odysseus Uros International Premior Bjarne Wikström EX1 CAGPIB
S*Manta's Astor (SIB ns 24) x FI*Cherrytail's Las Vegas (SIB fs 09 24)
313 SIB VI / SIB d 02 21 64 FI SRK LO 14 FI*Villan Namu Nestori Uros International Premior Bjarne Wikström EX2
FI*Lumikissan Corleone (SIB d 09 24) x FI*Villan Lana Del Rey (SIB g 02 21)
314 SIB VI / SIB f 03 23 FIN SRK LO FIN*Amante's Queen of the Night Naaras Grand International Premior Bjarne Wikström EX1 CAPS BIV NOM
FIN*Amurin Hiskia (SIB d 03 23) x FIN*Amante's Jiving Julia (SIB n 03 24)
315 SIB VII / SIB ds 24 FI SRK LO FI*ArcticWilds Bigtime Beagle Uros Supreme Champion Lene Glem KM NOM
FIN*Zigwan's Gaigil Herguil (SIB n 23) x FIN*Metsälinnan Adalmiina (SIB ds 11)
316 SIB VII / SIB fs FI SRK LO FI*Lumikissan Fortuna Naaras Grand International Champion Lene Glem EX1 CACS BIV NOM
S*Manta's Astor (SIB ns 24) x FIN*Lumikissan Rusina (SIB fs)
317 SIB VII / SIB ns 24 FI SK LO 14 FI*Tammikatin Cavatina Naaras Champion Lene Glem EX1 CACIB
FI*Cherrytail's Nat King Cole (SIB n 09) x FI*Tammikatin Kuurankukka (SIB ns 24)
318 SIB VII / SIB ds 22 FI SK LO 15 FI*Cherrytail's X-Man Uros Nuoret 7-10 kk Lene Glem EX1
FI*Lumikissan Nopsajalka (SIB ns 03 24) x FI*Cherrytail's Nancy Sinatra (SIB g)
319 SIB VII / SIB ns 24 BG*Masha Sibirela *** Naaras Nuoret 7-10 kk Lene Glem EX1
Harris Serebryanaya Mechta (SIB ns 22) x Corina Asuancats, CZ (SIB n 09 23)
320 SIB VII / SIB gs FIN SRK LO FIN*Tammikatin Helmisimpukka Naaras Grand International Premior Lene Glem EX1 CAPS
FIN*Lumikissan Frodo Reppuli (SIB a) x FIN*Tammikatin Åh Vilken Tjej (SIB gs 24)
320 SIB VII / SIB gs FIN SRK LO FIN*Tammikatin Helmisimpukka Naaras Veteraani Elena Noskova 3
FIN*Lumikissan Frodo Reppuli (SIB a) x FIN*Tammikatin Åh Vilken Tjej (SIB gs 24)
321 SIB VII / SIB fs 23 FI SRK LO FI*Abbas-Coons Celine Dion Naaras International Premior Lene Glem EX1 CAGPIB
FIN*Magnificat HabbyBoy (SIB ds 03 23) x FI*Amurin Paula (SIB n 24)
322 SIB VII / SIB ns FI SK RX 14 Yandex Sibirskoe Chudo Uros Premior Lene Glem Abs
Batist Sibirskoye Chudo (SIB ns 24) x Seraphima Sibirskoye Chudo (SIB n 24)
323 SIB VII / SIB fs FIN SRK RX FIN*Lumikissan Rusina Naaras Kastraatti Lene Glem EX1 CAP BIV NOM
FIN*Lumikissan JummiJammi (SIB n 09 23) x Ursula Dauria (SIB ds 11)
323 SIB VII / SIB fs FIN SRK RX FIN*Lumikissan Rusina Naaras Veteraani Elena Noskova 6
FIN*Lumikissan JummiJammi (SIB n 09 23) x Ursula Dauria (SIB ds 11)
324 SIB VIII / SIB ns 03 24 FI SRK LO 13 FI*Lumikissan Nopsajalka Uros Grand International Champion Olga Komissarova EX1 CACS BIV
FI*Tassutuvan Al Capone (SIB ds 03 24) x FI*Lumikissan Fortuna (SIB fs)
324 SIB VIII / SIB ns 03 24 FI SRK LO 13 FI*Lumikissan Nopsajalka Uros Siitos Rotukirjaus Kissaliitto
FI*Tassutuvan Al Capone (SIB ds 03 24) x FI*Lumikissan Fortuna (SIB fs)
325 SIB VIII / SIB ds 03 FI SRK LO FI*Cherrytail's Orpheus Uros International Champion Olga Komissarova EX1 CAGCIB
S*Manta's Astor (SIB ns 24) x FI*Cherrytail's Las Vegas (SIB fs 09 24)
326 SIB VIII / SIB ds 09 24 FI SK LO 14 FI*ArcticWilds Goofy Uros International Champion Olga Komissarova EX2
FIN*Villan Don Marcello (SIB n 02 21) x FI*ArcticWilds Babyface Beagle (SIB fs 24)
327 SIB VIII / SIB ds 09 24 FI SK LO 14 FI*Sipsun Altair Uros Avoin Olga Komissarova EX1 CAC
Fado Colour Foot*PL (SIB as 09 22) x FI*Lumikissan Diiva (SIB ds 09 24)
328 SIB VIII / SIB fs 09 24 FI SRK LO 13 FI*Tassutuvan Bella Naaras Avoin Olga Komissarova EX1 CAC
FIN*Alizarin Bomber Boy (SIB n 09 23) x FI*Cherrytail's Kalimera (SIB es 09)
329 SIB VIII / SIB ns 03 24 FI SK LO 15 FI*Tassutuvan Folke Uros Nuoret 7-10 kk Olga Komissarova EX1
FI*Tassutuvan Al Capone (SIB ds 03 24) x FI*Cherrytail's PrimaDonna (SIB f 09)
330 SIB VIII / SIB fs 03 FI SK LO 15 FI*Cherrytail's Xenia Naaras Nuoret 7-10 kk Olga Komissarova EX2
FI*Lumikissan Nopsajalka (SIB ns 03 24) x FI*Cherrytail's Nancy Sinatra (SIB g)
331 SIB VIII / SIB fs 03 FI SK LO 15 FI*Cherrytail's Xyliana Naaras Nuoret 7-10 kk Olga Komissarova EX3
FI*Lumikissan Nopsajalka (SIB ns 03 24) x FI*Cherrytail's Nancy Sinatra (SIB g)
332 SIB VIII / SIB ds 09 FI SK LO 15 FI*Lumikissan Unna Unelmainen Naaras Nuoret 7-10 kk Olga Komissarova EX1 BIV
FI*Cherrytail's Marlon Brando (SIB d 09) x FI*Lumikissan Fortuna (SIB fs)
333 SIB VIII / SIB ns 09 24 FI SRK LO FI*Abbas-Coons Christian Uros Grand International Premior Olga Komissarova EX1 CAPS
FIN*Magnificat HabbyBoy (SIB ds 03 23) x FI*Amurin Paula (SIB n 24)
334 SIB VIII / SIB fs 09 24 FI SRK LO FI*Cherrytail's Las Vegas Naaras International Premior Olga Komissarova EX1 CAGPIB NOM
FIN*Villan Don Marcello (SIB n 02 21) x FIN*Cherrytail's Judy Garland (SIB ds 23)
335 TUA III / TUA n 24 FI SK LO 15 FI*Felesin Jarkko Ahola Uros Nuoret 7-10 kk Carin Sahlberg EX1
FI*Elekatin Superman (TUA as 24) x FI*Josmarin Innusha (TUA n)
336 TUA III / TUA n 24 FI SK LO 15 FI*Felesin Erja Lyytinen Naaras Nuoret 7-10 kk Carin Sahlberg EX1
FI*Elekatin Superman (TUA as 24) x FI*Josmarin Innusha (TUA n)
337 TUA V / TUA e 24 FI SK LO 15 FI*Felesin Eicca Toppinen Uros Nuoret 7-10 kk Marjatta Koskenkangas Mitätöity
FI*Elekatin Rosso Ruben (TUA d 24) x FI*Elekatin Fiona Khur (TUA e 22)
338 TUA V / TUA d 24 FI SK LO 15 FI*Felesin Amor Naaras Nuoret 7-10 kk Marjatta Koskenkangas EX2
FI*Elekatin Rosso Ruben (TUA d 24) x FI*Felesin DeaAmoris (TUA f 24)
339 TUA V / TUA f 24 FI SK LO 15 FI*Felesin Gratus Naaras Nuoret 7-10 kk Marjatta Koskenkangas EX1
FI*Elekatin Rosso Ruben (TUA d 24) x FI*Felesin DeaAmoris (TUA f 24)
340 TUA V / TUA e 23 FI SK LO 15 FI*Elekatin Jalo Taito Uros Pennut 4-7 kk Marjatta Koskenkangas EX1 BIV NOM
FI*Lumiris Benjameow (TUA e) x FIN*Elekatin Oriana (TUA w)
341 TUA VII / TUA ns