PIROK "Tupla tai Kuitti" 05.09.2015 PUNAINEN
Järjestävä yhdistys Pirkanmaan Rotukissayhdistys ry
Alkaa 5.9.2015 Loppuu 5.9.2015
Ilmoittautuminen alkaa 22.6.2015 Ilmoittautuminen loppuu 9.8.2015
Yleisöaika alkaa 10:30 Yleisöaika loppuu 16:00
Eläinlääkärintarkastus alkaa 8:00 Eläinlääkärintarkastus loppuu 10:00
Arvostelut alkavat 10:30 Vahvistuskirjeen julkaisupvm 24.8.2015
Kansainvälinen Kyllä Erikoisnäyttely Ei
Drive In -näyttely Ei Omistajat saavat esitellä kissansa Kyllä
Kissoja enintään 310   Kategoriat 2, Kotikissat
BreedBIS-rodut BreedBIS kissoja vähintään
Tilinumero
Sähköposti show@pirok.org
Paikka Vexve-areena Sastamala [punainen]
Toimihenkilöt Näyttelypäällikkö; 
Elise Rämö, elise.ramo@pirok.org p. 040 5599 924
Näyttelysihteeri; 
Leena Vessman, show@pirok.org
Käsityökatu 16 F 1, 38210 Sastamala
Rotu- ja myyntipöydät, tuomarioppilasanomukset;
Marika Nyström, marika.nystrom@pirok.org p. 040 7062191
Raha-asiat;
Vuokko-Maarit Kähkipuro, vuokko-maarit.kahkipuro@pirok.org
Palkinnot ja ruusukkeet;
Annemari Rautavesi, annemari.rautavesi@pirok.org
Assistenttianomukset;
assistentit@pirok.org


Lisätietoja Näyttelypaikka: Vexve-areena, Ratakatu 5, 38210 Sastamala
Kaksi erillistä näyttelyä, yksi ilmoittautuminen. Kat. 2 ja kotikissat.
mahdollisia ovat vain väri- ja luokkamuutokset, sähköpostilla show@pirok.org tai kirjeellä.
Ilmoittautuminen on sitova, peruuttamattomat ilmoittautumiset laskutetaan. Ennen ilmoittautumisajan loppua tehdystä peruutuksesta palautetaan 75% maksusta.
280 kissaa/pvä, karsinta ilmoittautumis-/saapumispäivän mukaan kategorioittain.

Näyttelymaksu/kissa (1 /2 näyttelyä): 40/65 €, PIROK jäsen 40/55 €, ei-FIFe 50/100 €.

Tarkistus- ja vet.luokka (1xpvä); arv. yhteydessä 10 €, muutoin 1 näyttelymaksu.
Luettelo; 2 €/pv. Varmista luettelon saanti ja maksa tuotteena ilmoittautumisen yhteydessä. Sähköinen luettelo on maksuton.

Vahvistuskirje postilla kotiin; 1 €

Leimakortit; ovat rajoitetusti käytössä
1 näyttely tai ei-FIFe-kissat; ei leimakortteja
2 näyttelyä, 100% tai 2x50% leimakortti; 32.50 €, PIROK jäsen 27.50 €
2 näyttelyä, leimakortit yht. 200% (2x100% tai 100% +2x50% tai 4x50%); 0 €
Kirjoita leimakorttiin sekä omasi että kissasi nimi sekä näyttelypvm ja postita samantien näyttelysihteerille.
Myöhästyneet ja puutteelliset ilmoittautumiset voidaan hylätä.
Seuraa ilmoitteluamme www.pirok.org ja Facebook

Yhteenveto ilmoittautumisista

Kategoria Ilmoittautuneita
1 100
2 211
3 10
Kotikissat 8
Yhteensä 329

Suodata näytettäviä tuloksia alla olevilla valinnoilla.

Suodata näytettäviä tuloksia alla olevilla valinnoilla.

Nro EMS-koodi Rekisterinumero Nimi Sukupuoli Luokka Tuomari Tulos
1 ACL I / ACL n FI SRK RX 13 FI*Siriuksen GipsyRoseCurl Naaras Grand International Champion Michael Edström EX1 CACS
FI*Siriuksen AristoCurl (ACS n 22) x FIN*Siriuksen SalsaCurl (ACS g 24)
2 ACL III / ACL n 22 FI SK RX 15 FI*Siriuksen ManzoniCurl Uros Nuoret 7-10 kk Michael Edström EX1
BR*Aruak Curl Barth (ACL n 03 23) x FI*Siriuksen CiaraCurl (ACS a 22)
3 ACL III / ACL n 24 FIN SRK RX FIN*Siriuksen LeoCurl Uros Supreme Premior Michael Edström KM
FIN*Siriuksen X-Curl (ACL n 24) x FIN*Siriuksen GoGoCurl (ACS ay 24)
3 ACL III / ACL n 24 FIN SRK RX FIN*Siriuksen LeoCurl Uros Veteraani Alessandro Ghibaudo 2
FIN*Siriuksen X-Curl (ACL n 24) x FIN*Siriuksen GoGoCurl (ACS ay 24)
4 ACL V / ACL h 24 FI SK LO 14 Paladija Yola Naaras International Champion Vladimir Isakov EX1 CAGCIB NOM
Amore Mio Ani Mru Mru*PL (ACL b) x Paladija Ruschka (ACL fs 21 33)
5 ACS III / ACS n 22 FI SRK RX FI*Siriuksen AristoCurl Uros Supreme Champion Nico Padovano KM NOM
FIN*Siriuksen MalbecCurl (ACS b 24) x DBCats The Curl From Impanema (ACS n 22)
6 ACS III / ACS n 23 FI SK RX 15 FI*Siriuksen NidaCurl Naaras Pennut 4-7 kk Nico Padovano EX1 NOM
BR*Aruak Curl Barth (ACL n 03 23) x FIN*Siriuksen IdaCurl (ACS n 09 24)
7 ACS III / ACS b 24 FI SRK RX 14 FI*Siriuksen KoppamurraCurl Uros Kastraatti Nico Padovano EX1 CAP
FI*Siriuksen AristoCurl (ACS n 22) x FIN*Siriuksen SalsaCurl (ACS g 24)
8 ACS VII / ACS ns 24 FI SRK RX CharmingCurl Kimberli Naaras Grand International Champion Nico Padovano EX1 CACS
CharmingCurl Iolay (ACS ns 03 21 33) x CharmingCurl Diana (ACS g 03 22)
9 ACS VIII / ACS ns 09 FI SK RX 14 FI*Dezzicat's Grazioso GaiaCurl Naaras Avoin Vladimir Isakov EX1 CAC
FI*Dezzicat's Brilante BixCurl (ACS ns 03) x CharmingCurl Kimberli (ACS ns 24)
10 MCO I / MCO n FI SRK LO 14 FI*HoneyCoon's Paint In Black Uros Avoin Michael Edström EX1 CAC
Iggy Pop z Matrixu, CZ (MCO a) x FIN*WestCoon's Pocahontas (MCO n 09)
11 MCO I / MCO a FI SK LO 15 FI*Tigerworld Read My Name Uros Nuoret 7-10 kk Michael Edström EX1 BIV NOM
FI*Vuorensinen Baloo (MCO d 22) x FI*HoneyCoon's Kiss 'N' Run (MCO a 09)
12 MCO I / MCO n FI SK LO 15 FI*KingLeo's Counting Stars Naaras Nuoret 7-10 kk Michael Edström EX1
FI*Pikkumetsän Khal Drogo (MCO n 09 22) x Beartooth Mountain Lola (MCO f)
13 MCO II / MCO n 09 FI SK LO 14 FI*Tigerworld Kisses Of Fire Naaras International Champion Nico Padovano EX1 CAGCIB
FI*HoneyCoon's Black Sabbath (MCO ns 09) x LT*Lordcoon Grayse (MCO ns 09)
14 MCO II / MCO a 09 FI SRK LO FI*Chamberlain Let's Go Uros International Premior Nico Padovano EX1 CAGPIB BIV
Edoras De Sulena De Tengri'nor (MCO e 03 22) x Lachtetals T-Blue Diamond (MCO a)
15 MCO II / MCO n 09 FI SRK LO 14 FI*Mahtitassun Bööna Naaras Avoin Nico Padovano EX1 No Cert
Wackymoon Chaos (MCO ns 09) x FIN*Mibella's Curious Celia (MCO n)
16 MCO II / MCO n 09 FI SK LO 15 FI*Tigerworld Miss Fortune Naaras Pennut 4-7 kk Nico Padovano EX1 BIV
FI*Pikkumetsän Khal Drogo (MCO n 09 22) x LT*Lordcoon Grayse (MCO ns 09)
17 MCO II / MCO a 09 FI SRK LO FI*HoneyCoon's I Want It More Uros Grand International Premior Nico Padovano EX1 CAPS
Iggy Pop z Matrixu, CZ (MCO a) x FIN*HoneyCoon's Little Doll (MCO ns 03)
18 MCO II / MCO a 09 FI SRK LO 14 FI*HoneyCoon's Indian Summer Sky Uros International Premior Nico Padovano EX2
Iggy Pop z Matrixu, CZ (MCO a) x FIN*WestCoon's Pocahontas (MCO n 09)
19 MCO III / MCO a 22 FIN SRK LO FIN*SolarWind's Rigel Uros Supreme Champion Michael Edström KM
FIN*SolarWind's Sun Spot (MCO n) x FIN*Starmaker's Justyna (MCO ns 22)
20 MCO III / MCO n 22 FI SRK RX 14 FI*Escape's Apocalyptica Uros Grand International Champion Michael Edström EX1 CACS
FIN*Escape's Jethro Tull (MCO a 22) x FI*Escape's Walquiria (MCO f 22)
21 MCO III / MCO n 22 FI SRK LO FI*Vuorensinen Giselle Naaras International Champion Michael Edström EX1 CAGCIB
FI*Rosefizz Centimor (MCO n 22) x FIN*Vuorensinen Aurora (MCO f 09 22)
22 MCO III / MCO n 22 FI SRK RX 14 FI*Escape's Carlos Santana Uros International Champion Michael Edström EX1 CAGCIB
IT*Victorycoon's Somebody to Love (MCO ns) x FI*Escape's Walquiria (MCO f 22)
23 MCO III / MCO n 22 FI SK LO 15 FI*Hemingway's Ixchel Naaras Määrittely Karl Preiss MCO n 09 22/MCO IV
FI*Hemingway's Thunderheart (MCO a 22) x IT*Mount Desert's Toscana Sunflower (MCO f 22)
23 MCO IV / MCO n 09 22 FI SK LO 15 FI*Hemingway's Ixchel Naaras Nuoret 7-10 kk Michael Edström EX2
FI*Hemingway's Thunderheart (MCO a 22) x IT*Mount Desert's Toscana Sunflower (MCO f 22)
24 MCO III / MCO n 22 FI SK LO 15 CascadeMtn Dream Maker Uros Pennut 4-7 kk Michael Edström EX1 BIV NOM
Mainesuspect Bilo Toyuma (MCO d 09 22) x Fogcity Peach Mimosa of CascadeMtn (MCO f 09 22)
25 MCO III / MCO a 23 FI SRK LO FI*Mostlycats Kosmos Blue Uros Grand International Premior Michael Edström EX2
Magic Lake Sam (MCO n 22) x FIN*Mostlycats Dangerous Kind (MCO n 23)
26 MCO III / MCO n 22 FIN SRK LO FIN*Starmaker's Heartbreaker Uros Grand International Premior Michael Edström EX1 CAPS
FIN*Starmaker's Soul Driver (MCO es 22) x FIN*Starmaker's Aurelia (MCO n 22)
27 MCO III / MCO n 22 FI SRK LO 14 FI*LovelyLife Heartbeat Hanks Uros International Premior Michael Edström EX1 CAGPIB
FI*Mainehaan Armani (MCO e 23) x FI*LovelyLife Dreamteam Dumle (MCO n 22)
28 MCO III / MCO a 22 FI SRK LO FI*HoneyCoon's Something Sweet Naaras International Premior Michael Edström EX1 CAGPIB NOM
Iggy Pop z Matrixu, CZ (MCO a) x FIN*HoneyCoon's Sweet Romance (MCO as 09 22)
29 MCO III / MCO n 22 FI SK LO 14 FI*Chamberlain Young Forever Uros Kastraatti Michael Edström EX1 CAP BIV NOM
DK*Coonation's Alpha Beat (MCO a 09 22) x FI*Chamberlain Rough Diamond (MCO n 09 22)
30 MCO III / MCO n 22 FI SRK LO 14 FI*MaineQueen Brown Girl Ring Naaras Kastraatti Michael Edström EX1 CAP
S*Ramsekatten Thutmosis (MCO n 09 22) x FIN*Fullmoon's Zodiac Mystery (MCO f 22)
31 MCO IV / MCO n 03 22 FI SRK LO FI*Krysos WinWin Uros Supreme Champion Alessandro Ghibaudo KM
FIN*Krysos Amos (MCO n 22) x FI*Krysos Parfait Amour (MCO gs 03)
32 MCO IV / MCO n 09 22 FI SRK LO 13 FI*Pikkumetsän Khal Drogo Uros Grand International Champion Alessandro Ghibaudo EX1 CACS
FI*Pikkumetsän Wundersam (MCO n) x FI*Pikkumetsän Xtra-Beauty (MCO f 09 22)
32 MCO IV / MCO n 09 22 FI SRK LO 13 FI*Pikkumetsän Khal Drogo Uros Siitos Rotukirjaus Kissaliitto
FI*Pikkumetsän Wundersam (MCO n) x FI*Pikkumetsän Xtra-Beauty (MCO f 09 22)
33 MCO IV / MCO n 09 22 FI SK LO 14 FI*Abbas-Coons Enrique Iglesias Uros Avoin Alessandro Ghibaudo EX3
FI*Mibella's Incredible Ikaia (MCO d 22) x Lynx Lynx Bambola (MCO n 09 24)
34 MCO IV / MCO n 09 22 FI SK LO 14 FI*Chamberlain Yes I'm Ready Uros Avoin Alessandro Ghibaudo EX1 CAC BIV NOM
DK*Coonation's Alpha Beat (MCO a 09 22) x FI*Chamberlain Rough Diamond (MCO n 09 22)
35 MCO IV / MCO n 03 22 FI SRK LO 13 Løve Hulen's It's Good to be King Uros Avoin Alessandro Ghibaudo EX2
Løve Hulen's Soul Singer (MCO d 23) x Løve Hulen's Vanity (MCO n 01 21)
36 MCO IV / MCO n 09 22 FI SK LO 14 FI*Chamberlain Young@Heart Naaras Avoin Alessandro Ghibaudo EX1 CAC
DK*Coonation's Alpha Beat (MCO a 09 22) x FI*Chamberlain Rough Diamond (MCO n 09 22)
37 MCO IV / MCO n 09 22 FI SRK LO 14 FI*HoneyCoon's Hey Jude Naaras Avoin Alessandro Ghibaudo EX2
FIN*Goldenstream's Lewis (MCO as 22) x FI*HoneyCoon's Miss Impossible (MCO n 09)
38 MCO IV / MCO n 03 22 FI SK LO 15 FI*Pikkumetsän Tyrande Whisperwind Naaras Nuoret 7-10 kk Alessandro Ghibaudo EX1
LT*Salta Nosis Impresionante (MCO n 03) x FI*Pikkumetsän Wunderweib (MCO n 03 22)
39 MCO IV / MCO n 03 22 FI SK LO 15 Fiona Naaras Nuoret 7-10 kk Alessandro Ghibaudo Abs
Thecathut Washington (MCO n 09 22) x Thecathut Pollyanna (MCO n 09 22)
40 MCO V / MCO f 22 FI SK LO 15 FI*KingLeo's Champagne Supernova Naaras Nuoret 7-10 kk Nico Padovano EX1
FI*Pikkumetsän Khal Drogo (MCO n 09 22) x Beartooth Mountain Lola (MCO f)
41 MCO V / MCO d 25 FI SK LO 15 Mainelyclassic Even Song Naaras Pennut 4-7 kk Nico Padovano EX1
Mainelyclassic Red Tornado (MCO d 25) x Mainelyclassic Night Mist (MCO fs)
42 MCO V / MCO f 22 FI SRK LO 13 FI*Valier's Medea Naaras Premior Nico Padovano EX1 CAPIB
FI*Unikuun Gothic Black (MCO n) x FI*Valier's Yave (MCO e 22)
43 MCO VI / MCO f 09 22 FI SRK LO 13 FI*Vuorensinen Lady Naaras International Champion Vladimir Isakov EX1 CAGCIB
FI*Rosefizz Centimor (MCO n 22) x FI*CapitalCats Kikka (MCO f 09 22)
44 MCO VI / MCO d 09 22 S*Stortassen's United Uros Grand International Premior Vladimir Isakov EX1 CAPS NOM
S*Topzy Tail's Gandhi (MCO d 09 22) x Purrsimphony Vienna of Stortassens*S (MCO d 22)
45 MCO VI / MCO d 09 22 FI SRK LO 13 Makarena Perfect Basteta*LT Naaras Champion Vladimir Isakov EX1 CACIB
Hadas Perfect Basteta*LT (MCO d 22) x Alwaro Inna Polaris*PL (MCO f 09 22)
46 MCO VI / MCO e 09 22 FI SK LO 14 FI*Chamberlain Xspecially For You Uros Avoin Vladimir Isakov MCO es 09 22
FI*Chamberlain Hidden Treasure (MCO a 09) x FI*Chamberlain Lot Of Love (MCO g 09 22)
47 MCO VI / MCO f 09 22 FI SK LO 14 FI*Abbas-Coons Eerica Naaras Avoin Vladimir Isakov EX1 CAC
FI*Mibella's Incredible Ikaia (MCO d 22) x Lynx Lynx Bambola (MCO n 09 24)
48 MCO VI / MCO f 02 21 62 FI SK LO 14 FI*BellaAmare's Belladonna of Hope Naaras Avoin Vladimir Isakov EX2
FI*Vuorensinen Ian (MCO ns 09 22) x FIN*CheNiCoon's Bella-Gertrúd (MCO d 09 22)
49 MCO VI / MCO g 03 22 FI SRK LO 14 FI*Goldenstream's Wild Flower Naaras Champion Vladimir Isakov Abs
Tuscaloosa Crossfire (MCO d 09 23) x FI*Goldenstream's Ultra Bra (MCO a 03 22)
50 MCO VI / MCO f 03 FI SK LO 14 FI*SolarWind's Mother-of-pearl Naaras Avoin Vladimir Isakov EX3
S*Operacoon's Lord Sidney (MCO ns 03) x FI*SolarWind's Heket (MCO e 22)
51 MCO VI / MCO d 03 SE*KobbaCat's Bam-Bam Uros Nuoret 7-10 kk Vladimir Isakov EX1
IT*Victorycoon's Somebody to Love (MCO ns) x S*Island Coon's Gloria (MCO f 02 21)
52 MCO VI / MCO f 09 FI SK LO 15 FI*Tigerworld Nice `N` Easy Naaras Nuoret 7-10 kk Vladimir Isakov EX1 BIV
FI*Vuorensinen Baloo (MCO d 22) x FI*HoneyCoon's Kiss 'N' Run (MCO a 09)
53 MCO VI / MCO d 09 22 FI SRK LO FI*Laramillan Jimbo Jones Uros Grand International Premior Vladimir Isakov Abs
S*Stortassen's Picasso (MCO n 09 22) x FI*Laramillan Helmi-Lilja (MCO f 09 22)
54 MCO VI / MCO d 03 22 FI SRK LO FI*CheNiCoon's Gerry Cotton Uros International Premior Vladimir Isakov EX2
FIN*Godfather's Åke Blomqvist (MCO ns 09 22) x FIN*CheNiCoon's Bella-Gertrúd (MCO d 09 22)
55 MCO VI / MCO g 03 22 FI SRK LO FI*Kasmasiinin X-mas Princess Naaras International Premior Vladimir Isakov EX2
Don Juan of Coon-Castle (MCO d 09 22) x FIN*Pinewoods Jewel of the Nile (MCO n 09)
56 MCO VI / MCO f 03 22 FI SRK LO FI*SolarWind's Hathor Naaras International Premior Vladimir Isakov EX3
S*Silveronyx Lightning (MCO e 03) x FI*SolarWind's Alcyone (MCO f 09 22)
57 MCO VI / MCO f 02 21 62 S*Island Coon's Gloria Naaras International Champion Vladimir Isakov EX2
DK*CountryCat's Macho Man (MCO ns 09 22) x Yorika Axis Star,CZ (MCO f 09 22)
58 MCO VI / MCO e 09 22 FI SRK LO 14 FI*Chamberlain von Richthofen Uros International Premior Vladimir Isakov EX1 CAGPIB
DK*Coonation's Alpha Beat (MCO a 09 22) x FI*Chamberlain Make A Wish (MCO g 09 22)
59 MCO VI / MCO f 09 22 FI SRK RX 13 FI*Stout-hearted Nailah Naaras International Premior Vladimir Isakov EX1 CAGPIB BIV
A*Winerau's Nadal (MCO n) x FI*Stout-hearted I Love You (MCO d 09 24)
60 MCO VI / MCO f 09 22 FI SRK LO 14 FI*MaineQueen Ma Baker Naaras Kastraatti Vladimir Isakov EX1 CAP
S*Ramsekatten Thutmosis (MCO n 09 22) x FIN*Fullmoon's Zodiac Mystery (MCO f 22)
61 MCO VII / MCO ns 22 FI SRK LO FI*Winnercoons Johnny Jaguar Uros Supreme Champion Marteinn Tausen KM BIV
PL*Dark Age Queretaro Coon (MCO n 22) x FIN*Winnercoons Gia Gasoline (MCO a 09)
62 MCO VII / MCO ns FI SRK LO LT*Lordcoon Grayse Naaras International Champion Marteinn Tausen EX1 CAGCIB
LV*Bosque Bestia Arctic (MCO w) x Alwaro Blink Arrow (MCO f 22)
63 MCO VII / MCO fs 22 FI SK LO 15 FI*Abbas-Coons Helmililja Naaras Nuoret 7-10 kk Marteinn Tausen EX1
Coonflakes Devils Tower (MCO es 09 22) x Lynx Lynx Bambola (MCO n 09 24)
64 MCO VII / MCO ds FI SK LO 14 FI*MaineQueen Jambalaya Uros Kastraatti Marteinn Tausen EX1 CAP
FI*Winnercoons Johnny Jaguar (MCO ns 22) x FI*Fullmoon's Eternal Flame (MCO es 22)
65 MCO VIII / MCO ns 03 22 FI SRK LO FI*Abbas-Coons Businesman Uros International Champion Sebastian Pruchniak EX1 CAGCIB
Coonflakes Devils Tower (MCO es 09 22) x DK*Timita's Black N'Beauty (MCO n)
66 MCO VIII / MCO ns 09 FI SRK LO FI*Pikkumetsän Zaza Naaras International Champion Sebastian Pruchniak EX1 CAGCIB
FI*Pikkumetsän Wundersam (MCO n) x Shedoros Orinoko (MCO fs 09 22)
67 MCO VIII / MCO ns 09 22 FI SRK LO 14 FI*LovelyLife Joy of Living Jetro Uros International Champion Sebastian Pruchniak EX2
FI*Mostlycats Calling All Girls (MCO e 09 22) x FI*LovelyLife Amor Aaria (MCO ns 22)
68 MCO VIII / MCO fs 09 22 FI SK LO 14 FI*BellaAmare's Butterfly of Hope Naaras Champion Sebastian Pruchniak EX1 CACIB
FI*Vuorensinen Ian (MCO ns 09 22) x FIN*CheNiCoon's Bella-Gertrúd (MCO d 09 22)
69 MCO VIII / MCO as 09 23 FI SK LO 14 FI*Krysos Krazy Kat Uros Avoin Sebastian Pruchniak EX1 CAC
Mainefield's He's A Rebel (MCO ds) x FI*Krysos Tutti-frutti (MCO g 03 22)
70 MCO VIII / MCO fs 09 22 FI SK LO 15 FI*Mostlycats Wellamo Naaras Avoin Sebastian Pruchniak EX1 CAC BIV
FI*Vuorensinen Ian (MCO ns 09 22) x Cleo Majori Perla Annaru*PL (MCO d 22)
71 MCO VIII / MCO fs 03 FI SRK LO 13 FI*SolarWind's Athene Naaras Avoin Sebastian Pruchniak VG2
Magic Lake Silver Plush (MCO ns 09 22) x FI*SolarWind's Anukis (MCO fs 09 24)
72 MCO VIII / MCO ds 03 22 FI SK LO 15 Ziomal Dirigo*PL Uros Nuoret 7-10 kk Sebastian Pruchniak EX1 BIV
Portos Larenda, CZ, JW (MCO ns 03 22) x Boa Vista Silver Night*PL (MCO f 22)
73 MCO VIII / MCO fs 03 22 FI SK LO 15 FI*Abbas-Coons Heleriina Naaras Nuoret 7-10 kk Sebastian Pruchniak EX1
Coonflakes Devils Tower (MCO es 09 22) x Lynx Lynx Bambola (MCO n 09 24)
74 MCO VIII / MCO ns 09 22 FI SK LO 15 FI*Mahtitassun D*Muna Uros Pennut 4-7 kk Sebastian Pruchniak Abs
Magic Lake Silver Plush (MCO ns 09 22) x FI*Mahtitassun Bööna (MCO n 09)
75 MCO VIII / MCO ns 02 62 FI SK LO 15 FI*Mahtitassun D*Tipu Naaras Pennut 4-7 kk Sebastian Pruchniak EX1
Magic Lake Silver Plush (MCO ns 09 22) x FI*Mahtitassun Bööna (MCO n 09)
75 MCO VIII / MCO ns 02 62 FI SK LO 15 FI*Mahtitassun D*Tipu Naaras Määrittely Karl Preiss MCO ns 02 62
Magic Lake Silver Plush (MCO ns 09 22) x FI*Mahtitassun Bööna (MCO n 09)
76 MCO VIII / MCO as 09 22 FI SRK LO 14 FI*Chamberlain Why Not? Uros Premior Sebastian Pruchniak EX2
DK*Coonation's Alpha Beat (MCO a 09 22) x FIN*Chamberlain Want One (MCO as 22)
77 MCO VIII / MCO ns 09 FIN SRK LO S*Moon Kewas Lord Duke of Argyll Uros Premior Sebastian Pruchniak EX1 CAPIB
S*Silveronyx Beelzebub (MCO ns 09) x DK*Pitho Ayo (MCO a 22)
78 MCO VIII / MCO ns 03 22 FI SRK LO 14 FI*Abbas-Coons Devils Magic Uros Kastraatti Sebastian Pruchniak EX1 CAP BIV
Coonflakes Devils Tower (MCO es 09 22) x DK*Timita's Black N'Beauty (MCO n)
79 MCO IX / MCO w 62 FI SRK LO FI*Krysos All my Life Uros Grand International Champion Bjarne Wikström Abs
Kittyup Avalanche (MCO w) x FIN*Krysos Magic (MCO n 23)
80 MCO IX / MCO w 62 FI SK LO 15 FI*DraCoon I am Yours Mimosa Naaras Avoin Bjarne Wikström EX1 CAC
IT*Leaena Polar Express (MCO w) x FI*DraCoon Adore Me Henrietta (MCO g)
81 MCO IX / MCO w 62 FI SRK RX FI*CheNiCoon's FeelixValentino Uros International Premior Bjarne Wikström EX1 CAGPIB
IT*Leaena Polar Express (MCO w) x FIN*CheNiCoon's Bella-Gertrúd (MCO d 09 22)
82 NEM I / NEM ns 21 FI SK LO 15 Kuz`kin Dom Taisya Naaras Avoin Michael Edström EX1 CAC
De Aramis Sineglaziy Angel (NEM n 03 21) x Kuz'kin Dom Beauty (NEM ns 21)
83 NFO I / NFO n FI SK LO 14 FI*Karvanaaman Justiina Naaras Nuoret 7-10 kk Bjarne Wikström EX1
FIN*Moutown Begemot (NFO n) x FI*Karvanaaman Ihana Ilmatar (NFO n 22)
84 NFO II / NFO n 09 FI SRK LO FI*Draconian SerenadeOfSorrow Naaras Grand International Champion Alessandro Ghibaudo EX1 CACS NOM
FIN*Suvipäivän Oskari O (NFO n 03) x FIN*Hillevillan Rebekka (NFO n 09)
85 NFO II / NFO n 03 FI SRK LO 14 S*Eternitgården's Morse Uros International Champion Alessandro Ghibaudo EX1 CAGCIB
S*Nenya's Sherlock Holmes (NFO n 03 24) x S*Small Legend's Alvia Feline (NFO a 09)
86 NFO II / NFO n 03 FI SK LO 14 FI*Hirmuinen Bastet Naaras International Champion Alessandro Ghibaudo EX1 CAGCIB
S*NC's Alladin Sane (NFO n 03 24) x FI*Kultahuiskan Inka (NFO f 09)
87 NFO II / NFO n 09 FI SK LO 15 FI*FoxyPaw's Hula-Popper Naaras Nuoret 7-10 kk Alessandro Ghibaudo EX1 BIV NOM
Perun's Hit The Road Jack (NFO n 09) x FIN*FoxyPaw's Bibbity-Boo (NFO n 09 22)
88 NFO II / NFO a 09 FI SK LO 15 S*Capsicum's Shock Naaras Nuoret 7-10 kk Alessandro Ghibaudo EX2
S*Capsicum's Ghost (NFO a 09 22) x S*Florinella's Juni (NFO ns 09 22)
89 NFO II / NFO n 09 FIN SRK LO FIN*Marmatin Xaver Uros Supreme Premior Alessandro Ghibaudo KM
Lord Celebron Felis Audax*DK (NFO ns 09 22) x FIN*Godfather's Purple Rain (NFO n)
89 NFO II / NFO n 09 FIN SRK LO FIN*Marmatin Xaver Uros Veteraani Alessandro Ghibaudo 4
Lord Celebron Felis Audax*DK (NFO ns 09 22) x FIN*Godfather's Purple Rain (NFO n)
90 NFO II / NFO a 09 FI SRK LO FI*Laramillan Ivanhoe Uros Grand International Premior Alessandro Ghibaudo EX1 CAPS
FIN*Godfather's Ziggy Stardust (NFO e 09) x FIN*Laramillan Gaia (NFO n)
91 NFO II / NFO n 09 FI SRK LO 14 FI*Draconian Shadegrown Uros International Premior Alessandro Ghibaudo EX2
Eirik v.d. Gehlen Bieke (NFO nt 22) x FI*Draconian SerenadeOfSorrow (NFO n 09)
92 NFO II / NFO n 09 FI SRK LO 14 FI*FoxyPaw's Lucky Hunter Uros International Premior Alessandro Ghibaudo EX1 CAGPIB BIV NOM
FIN*Tähtitassun Lucky Star (NFO n 09 24) x FIN*FoxyPaw's Bibbity-Boo (NFO n 09 22)
93 NFO II / NFO a 03 FI SRK LO 14 FI*Tupuliinin Teuvo Maanteiden Kuningas Uros Kastraatti Alessandro Ghibaudo EX1 CAP
FI*Nalle-Puhin Gil Grissom (NFO a 09 23) x FI*NordicTigers Be My Love (NFO f 09 22)
94 NFO II / NFO n 02 62 FI SK LO 14 FI*Ninatte's Lovegame Naaras Kastraatti Alessandro Ghibaudo EX2
S*Zygot's Mac Gregor (NFO n 03) x FI*Ninatte's Deja Vu (NFO n 02 21)
95 NFO II / NFO n 02 64 FI SK LO 14 FI*Ninatte's Loveheart Naaras Kastraatti Alessandro Ghibaudo EX1 CAP
S*Zygot's Mac Gregor (NFO n 03) x FI*Ninatte's Deja Vu (NFO n 02 21)
96 NFO III / NFO n 22 FI SK LO 15 FI*Draconian Sacrament of Wilderness Uros Pennut 4-7 kk Sebastian Pruchniak EX1 NOM
S*Isgården's Emmett (NFO d 22) x FI*Draconian Nepenthe (NFO n 09 22)
97 NFO IV / NFO n 09 24 FIN SRK LO FIN*FoxyPaw's Full Time Lover Uros Supreme Champion Marteinn Tausen KM
FIN*Tähtitassun Rosvo-Roope (NFO a 03 23) x S*Zealou's Zemya Hamilton (NFO f 24)
97 NFO IV / NFO n 09 24 FIN SRK LO FIN*FoxyPaw's Full Time Lover Uros Veteraani Alessandro Ghibaudo Arvosteltu
FIN*Tähtitassun Rosvo-Roope (NFO a 03 23) x S*Zealou's Zemya Hamilton (NFO f 24)
98 NFO IV / NFO n 09 22 FIN SRK LO FIN*FoxyPaw's Bibbity-Boo Naaras Supreme Champion Marteinn Tausen KM NOM
S*Restless Desperado (NFO n 09 23) x S*Zealou's Zemya Hamilton (NFO f 24)
98 NFO IV / NFO n 09 22 FIN SRK LO FIN*FoxyPaw's Bibbity-Boo Naaras Siitos Rotukirjaus Kissaliitto
S*Restless Desperado (NFO n 09 23) x S*Zealou's Zemya Hamilton (NFO f 24)
99 NFO IV / NFO a 09 23 FI SRK LO FI*Nalle-Puhin Gil Grissom Uros Grand International Champion Marteinn Tausen EX2
FIN*Huiskulan Clemens (NFO a 09 24) x FIN*Nalle-Puhin N. Boa Vista (NFO g 03 22)
100 NFO IV / NFO n 03 24 FI SRK LO S*NC's Alladin Sane Uros Grand International Champion Marteinn Tausen EX1 CACS BIV NOM
S*Zygot's Cornetto (NFO d 01 21) x S*Just Catnap's Alma Snowflake (NFO n 09 24)
101 NFO IV / NFO a 09 24 FI SRK LO FI*Nalle-Puhin Girl On Fire Naaras International Champion Marteinn Tausen EX1 CAGCIB
FIN*Huiskulan Clemens (NFO a 09 24) x S*Nenya's Shadowcat (NFO n 03 24)
102 NFO IV / NFO n 02 21 62 FI SRK LO FI*Ninatte's Voodoo Naaras International Champion Marteinn Tausen Abs
FI*ArcticWilds All Or Nothing (NFO n 03 24) x FI*Ninatte's Apricot Lady (NFO f 02)
102 NFO IV / NFO n 02 21 FI SRK LO FI*Ninatte's Voodoo Naaras Siitos
FI*ArcticWilds All Or Nothing (NFO n 03 24) x FI*Ninatte's Apricot Lady (NFO f 02)
103 NFO IV / NFO n 09 23 FI SRK LO S*NC's Lola Naaras Champion Marteinn Tausen EX1 CACIB
Ray Davies Blue Tanis*CH (NFO n 09) x S*Just Catnap's Alma Snowflake (NFO n 09 24)
103 NFO IV / NFO n 09 23 FI SRK LO S*NC's Lola Naaras Siitos Rotukirjaus Kissaliitto
Ray Davies Blue Tanis*CH (NFO n 09) x S*Just Catnap's Alma Snowflake (NFO n 09 24)
104 NFO IV / NFO n 09 24 FI SK LO 15 FI*Debals Jonatan Uros Avoin Marteinn Tausen EX1 CAC
FI*Pörkarvan PhilAnselmoSonOfAlladin (NFO n 09 24) x FI*Kujakeikarin Zizzi (NFO g 03 22)
105 NFO IV / NFO a 09 22 FI SK LO 14 FI*Koivunpesän Tukki Uros Champion Marteinn Tausen Abs
FIN*Huiskulan Clemens (NFO a 09 24) x FI*Ninatte's Voodoo (NFO n 02 21)
106 NFO IV / NFO n 09 23 FI SRK LO FI*Kuutamoyön Vertumus Uros Avoin Marteinn Tausen Abs
FIN*Wishmaster Clark Gable (NFO n 03 22) x FI*Huiskulan Rubina (NFO n 09 24)
107 NFO IV / NFO n 09 22 FI SK LO 15 FI*Debals Jemina Naaras Avoin Marteinn Tausen EX1 CAC
FI*Pörkarvan PhilAnselmoSonOfAlladin (NFO n 09 24) x FI*Kujakeikarin Zizzi (NFO g 03 22)
108 NFO IV / NFO a 03 24 FI SK LO 14 FI*Koivunpesän Mahla Naaras Avoin Marteinn Tausen Abs
FIN*Huiskulan Clemens (NFO a 09 24) x FI*Ninatte's Voodoo (NFO n 02 21)
109 NFO IV / NFO n 03 22 FI SK LO 15 FI*FoxyPaw's Lazy Ike Uros Nuoret 7-10 kk Marteinn Tausen EX1 BIV NOM BIS
Perun's Hit The Road Jack (NFO n 09) x FIN*FoxyPaw's Bibbity-Boo (NFO n 09 22)
110 NFO IV / NFO n 09 24 FI SK LO 15 FI*Nalle-Puhin Jonne Aaron Uros Nuoret 7-10 kk Marteinn Tausen EX2
S*Zygot's Mac Gregor (NFO n 03) x FI*Nalle-Puhin Girl On Fire (NFO a 09 24)
111 NFO IV / NFO n 02 21 64 FI SK LO 15 FI*Pörkarvan QualisArtifexPereo Uros Nuoret 7-10 kk Marteinn Tausen EX3
S*Trollgumman's Lukaz Lunkentuzz (NFO d 02 21) x S*NC's Lola (NFO n 09 23)
112 NFO IV / NFO n 09 24 FI SK LO 15 FI*Pörkarvan QuentinTarantino Uros Nuoret 7-10 kk Marteinn Tausen EX
S*Trollgumman's Lukaz Lunkentuzz (NFO d 02 21) x S*NC's Lola (NFO n 09 23)
113 NFO IV / NFO n 09 23 FI SK LO 15 FI*Pörkarvan QuestionableContent Uros Nuoret 7-10 kk Marteinn Tausen EX4
S*Trollgumman's Lukaz Lunkentuzz (NFO d 02 21) x S*NC's Lola (NFO n 09 23)
114 NFO IV / NFO n 09 23 FI SK LO 15 FI*Nalle-Puhin Erin Naaras Nuoret 7-10 kk Marteinn Tausen EX1
S*Zygot's Mac Gregor (NFO n 03) x FI*Nalle-Puhin Girl On Fire (NFO a 09 24)
115 NFO IV / NFO n 09 22 FI SK LO 15 (N)Migoto's Conrad Uros Pennut 4-7 kk Marteinn Tausen EX1 NOM
IT*Norr Venn's Vin Santo (NFO d 09 22) x (N)Migoto's Martine, DVM (NFO n 09 22)
116 NFO IV / NFO n 09 22 FI SK LO 15 FI*Draconian Astral Romance Uros Pennut 4-7 kk Marteinn Tausen EX2
S*Isgården's Emmett (NFO d 22) x FI*Draconian Nepenthe (NFO n 09 22)
117 NFO IV / NFO n 09 22 FI SRK LO FI*FoxyPaw's Hoodoo Doll Naaras Supreme Premior Marteinn Tausen KM NOM
S*Kullehoppans Vidar (NFO n 09 22) x FIN*FoxyPaw's Bibbity-Boo (NFO n 09 22)
118 NFO IV / NFO a 09 22 FI SK LO 14 FI*Koivunpesän Pölli Uros Kastraatti Marteinn Tausen Abs
FIN*Huiskulan Clemens (NFO a 09 24) x FI*Ninatte's Voodoo (NFO n 02 21)
119 NFO V / NFO f 22 FI SRK LO Quarans Lady Sandwick Naaras Grand International Champion Sebastian Pruchniak EX1 CACS BIV
French Squirrel de la Colline d'Astraia (NFO d 22) x Quarans Sana'a (NFO n 22)
120 NFO V / NFO d 22 FI SRK LO FI*ArcticWilds Aiming High Naaras International Champion Sebastian Pruchniak EX1 CAGCIB
DK*Hass' Tarzan Mama Mia (NFO e 03 23) x FIN*Wishmaster Kendra Young (NFO f 03 22)
121 NFO V / NFO d 22 FI SK LO 14 IT*Norr Venn's Your Summer Dream Uros Champion Sebastian Pruchniak EX1 CACIB
(N)Migoto's Victor (NFO n 22) x Norr Venn's Vedamalady (NFO f 09)
122 NFO VI / NFO f 02 63 FI SRK RX FI*Ninatte's Apricot Lady Naaras Grand International Champion Karl Preiss EX1 CACS
Super Trouper av Skara Brae*CH (NFO d 02) x FIN*Slytiger's Pina Colada (NFO ns 09)
123 NFO VI / NFO f 02 62 FI SRK LO 14 Eluney LemuNarki*ES Naaras International Champion Karl Preiss EX3
S*Glömstaskogens Ivory (NFO n 01) x Cariló LemuNarki*ES (NFO f 03 22)
124 NFO VI / NFO g 03 22 FI SRK RX FI*Kujakeikarin Zizzi Naaras International Champion Karl Preiss EX2
Noynarock Melchior (NFO a 09 22) x FIN*Kujakeikarin Niksi-Nella (NFO fs 03 22)
124 NFO VI / NFO g 03 22 FI SRK RX FI*Kujakeikarin Zizzi Naaras Siitos Rotukirjaus Kissaliitto
Noynarock Melchior (NFO a 09 22) x FIN*Kujakeikarin Niksi-Nella (NFO fs 03 22)
125 NFO VI / NFO d 09 22 FI SRK LO FI*ArcticWilds Crossfire Uros Champion Karl Preiss EX1 CACIB
Ennio De Khazad-Dûm (NFO n 23) x FIN*Wishmaster Kendra Young (NFO f 03 22)
126 NFO VI / NFO f 09 22 FI SK LO 14 IT*Freya Oyne Witch Glinda Naaras International Champion Karl Preiss EX1 CAGCIB BIV NOM
Norr Venn's Vismund Cygnus (NFO d 09 22) x NL*Norforcats Daydreamer (NFO n 09 22)
127 NFO VI / NFO d 09 22 FI SK LO 15 FI*Debals Joakim Puninen Uros Avoin Karl Preiss EX1 CAC
FI*Pörkarvan PhilAnselmoSonOfAlladin (NFO n 09 24) x FI*Kujakeikarin Zizzi (NFO g 03 22)
128 NFO VI / NFO f 09 FI SK LO 15 FI*Pörkarvan QueenLetiziaLunkentuzz Naaras Nuoret 7-10 kk Karl Preiss EX2
S*Trollgumman's Lukaz Lunkentuzz (NFO d 02 21) x S*NC's Lola (NFO n 09 23)
129 NFO VI / NFO d 02 21 62 FI SK LO 15 FI*ArcticWilds Hunter Of The Heart Uros Pennut 4-7 kk Karl Preiss EX1
Cio Cio San's Kid Galahad (NFO n 01 21) x FI*ArcticWilds Ever Dream (NFO f 22)
130 NFO VI / NFO ft 09 22 FI SK LO 15 FI*Draconian Sleeping Sun Naaras Pennut 4-7 kk Karl Preiss EX1
S*Isgården's Emmett (NFO d 22) x FI*Draconian Nepenthe (NFO n 09 22)
131 NFO VI / NFO d 09 FI SRK LO FI*Kultahuiskan Isabella Naaras Grand International Premior Karl Preiss EX1 CAPS BIV NOM
FI*Tähtitassun Daniel (NFO d 24) x FI*Kultahuiskan Geisha (NFO f 03)
132 NFO VI / NFO f 09 22 FI SRK LO 13 S*Capsicum's Elyss Naaras International Premior Karl Preiss EX1 CAGPIB
S*Långängens Krokant (NFO n 09 22) x S*Mylingens Maryland (NFO f 03 22)
133 NFO VI / NFO d 02 21 62 FI SRK LO FI*Ninatte's Big Dipper Uros International Premior Karl Preiss EX1 CAGPIB
FI*ArcticWilds All Or Nothing (NFO n 03 24) x FI*Ninatte's Apricot Lady (NFO f 02)
134 NFO VI / NFO g 09 23 FI SRK LO FI*Nalle-Puhin Esmeralda Naaras Kastraatti Karl Preiss EX1 CAP
FIN*Huiskulan Kaskisavu (NFO ns 23) x FIN*Nalle-Puhin N. Boa Vista (NFO g 03 22)
135 NFO VII / NFO ns 24 FI SRK LO 14 FI*Debals HuraaHuraa Uros International Champion Bjarne Wikström EX1 CAGCIB BIV
Noynarock Albert (NFO n) x FI*Kujakeikarin Åkrid (NFO fs 24)
136 NFO VII / NFO ns 22 FI SRK LO FI*Hilirimpsis Heikunkeikun Naaras Champion Bjarne Wikström EX1 CACIB
FI*Sunshire's Lancelot (NFO a 24) x FIN*Hopeahännän Liljankukka (NFO ns 09 24)
137 NFO VII / NFO fs FI SK LO 14 FI*Hennina's Janis Joplin Naaras Avoin Bjarne Wikström EX1 No Cert
S*Heads or tails Chivas Regal (NFO e 24) x FI*Hilirimpsis Heikunkeikun (NFO ns 22)
138 NFO VIII / NFO ns 09 23 FIN SRK LO FIN*FoxyPaw's Britannia Naaras Supreme Champion Karl Preiss KM BIV
S*Restless Desperado (NFO n 09 23) x FIN*Kehrääjän Orvokki (NFO fs 09 24)
138 NFO VIII / NFO ns 09 23 FIN SRK LO FIN*FoxyPaw's Britannia Naaras Siitos Rotukirjaus Kissaliitto
S*Restless Desperado (NFO n 09 23) x FIN*Kehrääjän Orvokki (NFO fs 09 24)
139 NFO VIII / NFO fs 09 22 FI SRK LO S*Vildhjärtas Nyxx Nightwish Naaras Grand International Champion Karl Preiss EX1 CACS
S*Drakborgens cadet Clouseau (NFO ds 09 11) x S*Vildhjärtas Murkla Mys (NFO n 09 22)
140 NFO VI / NFO f 09 24 FI SK LO 15 FI*Harmaaturkin Elli Naaras Nuoret 7-10 kk Karl Preiss EX3
FI*Harmaaturkin Dumbo (NFO d 03) x FIN*FoxyPaw's Britannia (NFO ns 09 23)
141 NFO VI / NFO f 03 24 FI SK LO 15 FI*Harmaaturkin Emilia Naaras Nuoret 7-10 kk Karl Preiss EX1 BIV
FI*Harmaaturkin Dumbo (NFO d 03) x FIN*FoxyPaw's Britannia (NFO ns 09 23)
142 NFO VIII / NFO fs 03 22 FI SK LO 15 FI*Harmaaturkin Eveliina Naaras Nuoret 7-10 kk Karl Preiss EX1
FI*Harmaaturkin Dumbo (NFO d 03) x FIN*FoxyPaw's Britannia (NFO ns 09 23)
143 NFO IX / NFO w 64 FIN SRK LO FIN*FoxyPaw's Icebreaker Uros Supreme Champion Sebastian Pruchniak KM NOM
Dorian av Tyssedal (NFO n 09 22) x FIN*Tähtitassun Balladi Helena (NFO w)
144 NFO IX / NFO w 64 FI SRK LO FI*Tähtitassun Carl Philip Uros Supreme Premior Sebastian Pruchniak KM NOM BIS
FIN*FoxyPaw's Icebreaker (NFO w) x FIN*Heinuntuvan Olga Maria (NFO f 03 23)
145 RAG n FI SRK LO FI*Barfait's Nanette Naaras Grand International Champion Nico Padovano EX1 CACS BIV NOM BIS
S*Tallkottens Macadam C of Harlem (RAG n) x FI*Barfait's Gianna (RAG a 03)
145 RAG n FI SRK LO FI*Barfait's Nanette Naaras Siitos Rotukirjaus Kissaliitto
S*Tallkottens Macadam C of Harlem (RAG n) x FI*Barfait's Gianna (RAG a 03)
146 RAG n FI SK LO 14 FI*AijaiCats Amazing Ami Uros Avoin Nico Padovano EX1 CAC
Taikatuulen Highlander (RAG b 03) x FI*AijaiCats Harmonious Hazel (RAG a 04)
147 RAG n FI SK LO 15 FI*Collicatin Spicy Saffron Naaras Pennut 4-7 kk Nico Padovano EX1
Skipper Dama w Masce*PL (RAG n 04) x S*Cas-Sus Renesmee Cullen (RAG a)
148 RAG n FI SK LO 14 FI*Barfait's Sunkiss Naaras Premior Nico Padovano EX2
Jalapeno Indiana Jones (RAG a 04) x FI*Barfait's Nanette (RAG n)
149 RAG n FI SK LO 14 FI*Barfait's Sunrise Naaras Premior Nico Padovano EX1 CAPIB
Jalapeno Indiana Jones (RAG a 04) x FI*Barfait's Nanette (RAG n)
150 RAG a FI SRK LO FI*MistyNight Dyna Naaras Grand International Champion Marteinn Tausen EX2
FI*MistyNight Augustus (RAG c) x FIN*Popcornin Naughty Nella (RAG n)
151 RAG a FI SRK LO S*Cas-Sus Renesmee Cullen Naaras Grand International Champion Marteinn Tausen EX1 CACS
PL*Koc-Pol Cat Macho (RAG a) x S*Cas-Sus Tara Vita (RAG a)
152 RAG a FI SK LO 14 FI*AijaiCats Charming Carla Naaras International Champion Marteinn Tausen EX1 CAGCIB
FI*Riverknee Starship Trooper (RAG n 04) x FI*AijaiCats Noble Nana (RAG a 04)
153 RAG a FI SK LO 15 FI*Utuinen Knock Out With Hope Naaras Pennut 4-7 kk Marteinn Tausen EX1 BIV
Methodius Passion for Utuinen (RAG a 04) x FI*Utuinen ÄxGratia (RAG g 04)
154 RAG a FI SRK LO 14 FI*Barfait's Ronaldo Uros International Premior Marteinn Tausen EX1 CAGPIB NOM
Jalapeno Indiana Jones (RAG a 04) x FI*Barfait's Gianna (RAG a 03)
155 RAG a FI SK LO 14 FI*Barfait's Sunshine Naaras International Premior Marteinn Tausen EX1 CAGPIB
Jalapeno Indiana Jones (RAG a 04) x FI*Barfait's Nanette (RAG n)
156 RAG f FIN SRK LO FIN*Dollyblues Rainbow Doll Naaras Supreme Premior Michael Edström KM
FIN*Dollicious Padrone del Aqua (RAG a 04) x FIN*Panacheen Zealous Zulu (RAG f 03 21)
156 RAG f FIN SRK LO FIN*Dollyblues Rainbow Doll Naaras Veteraani Alessandro Ghibaudo 4
FIN*Dollicious Padrone del Aqua (RAG a 04) x FIN*Panacheen Zealous Zulu (RAG f 03 21)
157 RAG n 03 FI SK LO 14 FI*Collicatin Mexican Boyfriend Uros Champion Michael Edström EX1 CACIB NOM
FI*Valkokullan Wolver (RAG n 03) x FI*Collicatin Mexican Beauty (RAG n)
158 RAG n 03 FI SK LO 15 FI*Barfait's Unknown Star Uros Pennut 4-7 kk Michael Edström EX1
FI*Celestial's Usain Bolt (RAG n 03) x FI*Celestial's Bitter Sweet (RAG a 03)
159 RAG n 03 FIN SRK LO FIN*Dollicious Crush On U Uros Supreme Premior Michael Edström KM
FIN*Dollicious Blue Bandit (RAG a 03 21) x FIN*Maplehill's Riverdance (RAG n)
160 RAG n 04 FIN SRK LO FIN*Dollyblues PieceOfMyHeart Naaras Grand International Premior Vladimir Isakov EX1 CAPS BIV NOM
FIN*Dollyblues Rhapsody In Blue (RAG a 03) x FIN*Dollyblues Satin Doll (RAG f)
161 RAG n 04 FI SK LO 14 FI*AijaiCats Beautiful Bea Naaras Avoin Vladimir Isakov EX2
Taikatuulen Highlander (RAG b 03) x FIN*Bobkatin Amilla (RAG a 03)
162 RAG n 04 FI SK LO 14 FI*Dollyblues Beautiful Intentions Naaras Avoin Vladimir Isakov EX1 CAC
Of Moonlight Dolls Dutch Dreamer (RAG a 03) x FI*Dollyblues 2Become1 (RAG f 03)
163 RAG n 04 FI SK LO 15 FI*Collicatin MexMax Cat's-JM Naaras Nuoret 7-10 kk Vladimir Isakov EX1
NaorahDolls Maxy (RAG a 03) x FI*Collicatin Mexican Brownie (RAG n)
164 RAG n 04 FI SK LO 15 NO*Noble Origins' Prince Carl Philip Uros Pennut 4-7 kk Vladimir Isakov EX1 BIV NOM
Lovelystory McSteamy (RAG n 04) x NO*Noble Origins' Sophia Loren (RAG a 04)
165 RAG n 04 FI SK LO 15 FI*Debals Seal Sistinja Naaras Pennut 4-7 kk Vladimir Isakov Abs
FI*Kujakeikarin Alladin (RAG n 03) x FI*Riverknee Power of Love (RAG a)
166 RAG n 04 FI SK LO 15 FI*Rock'nRags Wave Dancer Naaras Pennut 4-7 kk Vladimir Isakov Abs
FI*Rock'nRags MonsieurDaVinci (RAG n 04) x SweetFellow Tamaya-Magnolia (RAG a 03)
167 RAG n 04 FI SRK LO FI*Dollicious Domino Dancing Uros Grand International Premior Vladimir Isakov EX1 CAPS
FIN*Dollicious Hot Choise (RAG d 04) x FIN*Maplehill's Riverdance (RAG n)
168 RAG n 04 FI SRK LO 13 FI*Barfait's Playful Paco Uros International Premior Vladimir Isakov EX1 CAGPIB
FI*Barfait's Joyful Justin (RAG a 04) x S*Yátaz Iokaste of Barfait (RAG n 04)
169 RAG a 03 FI SRK LO Of Moonlight Dolls Dutch Dreamer Uros Grand International Champion Bjarne Wikström EX1 CACS
Darlinlildols Titan (RAG a 03) x Palacedolls Honeybee (RAG n 03)
170 RAG a 03 FI SK LO 14 FI*Dollyblues You Are The Sunshine Naaras International Champion Bjarne Wikström EX1 CAGCIB
Of Moonlight Dolls Dutch Dreamer (RAG a 03) x FI*Dollyblues GoodGollyMsMolly (RAG a 03)
171 RAG a 03 FI SK LO 14 FI*Rock'nRags Licence to Chill Uros Champion Bjarne Wikström EX1 CACIB BIV
FI*Rock'nRags NinjaBoy (RAG a 03 21) x FI*Dollyblues Hello Mary Lou (RAG a 03)
172 RAG a 03 FI SK LO 14 FI*Celestial's Poison Girl Naaras Nuoret 7-10 kk Bjarne Wikström EX1
FI*Celestial's GunBert (RAG a 03) x FI*Celestial's Heaven on Earth (RAG f 04)
173 RAG a 03 FI SK LO 15 FI*Dollyblues Good To My Baby Uros Pennut 4-7 kk Bjarne Wikström EX1 BIV
FI*Dollyblues You da One (RAG a 03) x S*Mariamores O'Lala of Adonis (RAG n)
174 RAG a 03 FI SK LO 15 FI*BlackRain's Bossy One Naaras Pennut 4-7 kk Bjarne Wikström EX1
(N)Diadem's Vuzzy (RAG a 03) x FI*Celestial's Wild Child (RAG a 04)
175 RAG a 03 FIN SRK LO FIN*Celestial's FallenAngel Naaras Supreme Premior Bjarne Wikström KM
King Bombon Unreal Ragdolls*ES (RAG b) x FIN*Celestial's Amazing Grace (RAG n 03)
176 RAG a 03 FI SRK LO FI*Dollyblues GoodGollyMsMolly Naaras Premior Bjarne Wikström EX1 CAPIB
Kanoa Dama W Masce*PL (RAG n 03) x FI*Dollyblues EndlessLoveSong (RAG n 04)
177 RAG a 04 FI SRK LO Jalapeno Indiana Jones Uros Grand International Champion Karl Preiss EX1 CACS
Blossom Daddy D Thyme of Jalopeno (RAG a 03) x Catlana Little Bloom of Jalapeno (RAG a)
177 RAG a 04 FI SRK LO Jalapeno Indiana Jones Uros Siitos Rotukirjaus Kissaliitto
Blossom Daddy D Thyme of Jalopeno (RAG a 03) x Catlana Little Bloom of Jalapeno (RAG a)
178 RAG a 04 FI SK LO 14 Solenzara's Solomon Jack Uros International Champion Karl Preiss EX1 CAGCIB BIV NOM
Solenzara's Only You (RAG n 04) x S*Gunbertus Fusion (RAG a 03)
179 RAG a 04 FI SRK LO 13 FI*Valkokullan Bubble Bell Naaras Avoin Karl Preiss EX1 CAC
Of Moonlight Dolls Blue Bubbles (RAG a 03) x FI*Valkokullan Salina (RAG n 03)
180 RAG a 04 FI SK LO 15 FI*AijaiCats Glamoros Gaya Naaras Nuoret 7-10 kk Karl Preiss EX1 NOM
Starring Sir Paul (RAG a 04) x FIN*Bobkatin Amilla (RAG a 03)
181 RAG a 04 FI SK LO 15 FI*Valkokullan Helinä Naaras Pennut 4-7 kk Karl Preiss EX1 NOM
DK*Jaquet Cinnamon (RAG a 03) x FI*Valkokullan Bubble Bell (RAG a 04)
182 RAG a 04 FI SRK LO FI*Barfait's Joyful Justin Uros Grand International Premior Karl Preiss EX1 CAPS NOM
Frodo Ragdolls*PL (RAG n 03) x FI*Barfait's Gianna (RAG a 03)
183 RAG a 04 FI SK LO 14 FI*Snowrag Chili Pepper Uros Kastraatti Karl Preiss EX1 CAP
FI*Snowrag Hot Chili Pepper (RAG n 03) x FI*Snowrag Diamond Dust (RAG a 04)
184 RAG c 04 FI SRK LO Bobkatin Original Ophelia Naaras Kastraatti Nico Padovano EX1 CAP
S*Evenstar's Dusty of Oroonoko (RAG a 04) x Bobkatin Wenla (RAG c)
185 RAG d 03 FI SRK LO FI*Dollyblues Be The One Uros Grand International Champion Marteinn Tausen EX1 CACS
Kanoa Dama W Masce*PL (RAG n 03) x FI*Dollyblues 2Become1 (RAG f 03)
186 RAG f 03 FI SK LO 15 FI*Celestial's Satavarma Naaras Pennut 4-7 kk Bjarne Wikström EX1 NOM BIS
FI*Celestial's GunBert (RAG a 03) x FI*Celestial's Heaven on Earth (RAG f 04)
187 RAG f 04 FI SRK LO 13 FI*Celestial's Heaven on Earth Naaras International Champion Bjarne Wikström EX1 CAGCIB NOM
S*Gunbertus Gabriel (RAG d 04) x FI*Dollicious Choco Vanilla (RAG n 03)
188 RAG n 03 21 FIN SRK LO FIN*Calamarin Indiana Jones Uros Grand International Premior Bjarne Wikström EX1 CAPS NOM
Moonlit Masquerade á Chardani*DK (RAG c 21) x FIN*Panacheen Elsie (RAG f 03)
189 RAG n 04 21 FI SRK LO FI*Dollicious SummerNightDream Naaras Grand International Premior Bjarne Wikström EX1 CAPS
FIN*Kehtolaulun Max de Mio (RAG n 04 21) x FIN*Dollicious Chocolate Heart (RAG n)
190 RAG n 04 21 FI SRK LO FI*Dollyblues MusicOfMyHeart Uros Grand International Premior Bjarne Wikström EX1 CAPS
FIN*Dollicious Frozen Heart (RAG n 03 21) x FIN*Dollyblues PieceOfMyHeart (RAG n 04)
191 RAG a 03 21 FI SK LO 14 FI*Rock'nRags Razzmatazz Uros Champion Bjarne Wikström EX1 CACIB
FI*Rock'nRags NinjaBoy (RAG a 03 21) x FI*Dollyblues Hello Mary Lou (RAG a 03)
192 RAG a 04 21 FI SRK LO 14 FI*Rock'nRags Maxnificent! Uros Avoin Bjarne Wikström EX1 CAC
FI*Rock'nRags Maxterwork! (RAG a 04 21) x FI*Dollyblues Hello Mary Lou (RAG a 03)
193 RAG e 03 21 FI SRK LO FI*Calamarin MrMuscle Uros International Premior Nico Padovano EX1 CAGPIB NOM
S*Abayomis Lucky Lotus (RAG b 21) x FIN*Calamarin Cicciolina (RAG e 03)
194 SBI n FI SRK LO 13 FI*Touchant Troubadour d'amour Uros Grand International Champion Sebastian Pruchniak EX1 CACS
BE*Baie des Amours Thorisson (SBI n 21) x FIN*Touchant Lumière (SBI n)
194 SBI n FI SRK LO 13 FI*Touchant Troubadour d'amour Uros Siitos Rotukirjaus Kissaliitto
BE*Baie des Amours Thorisson (SBI n 21) x FIN*Touchant Lumière (SBI n)
195 SBI n FI SK LO 15 Demian Diamond in the rough Uros Nuoret 7-10 kk Sebastian Pruchniak EX1
FI*Touchant Troubadour d'amour (SBI n) x Demian Fiona (SBI c)
196 SBI n FI SK LO 15 FI*Touchant Xpédient d'Amour Uros Pennut 4-7 kk Sebastian Pruchniak EX1
FI*Touchant Troubadour d'amour (SBI n) x FI*Touchant Unique Beauté (SBI n)
197 SBI n FI SK LO 15 FI*Touchant Xalté Beauté d'Amour Naaras Pennut 4-7 kk Sebastian Pruchniak EX1 BIV
FI*Touchant Troubadour d'amour (SBI n) x FI*Touchant Unique Beauté (SBI n)
198 SBI n FIN SRK LO FIN*Tassuliinin Braveheart Uros Supreme Premior Sebastian Pruchniak KM
FIN*Zhamanen Fangio (SBI n) x FIN*Tupasaaren Fransesca (SBI a)
198 SBI n FIN SRK LO FIN*Tassuliinin Braveheart Uros Veteraani Alessandro Ghibaudo 3
FIN*Zhamanen Fangio (SBI n) x FIN*Tupasaaren Fransesca (SBI a)
199 SBI n FIN SRK LO FIN*Zhamanen Hurricane Naaras International Premior Sebastian Pruchniak EX1 CAGPIB
Louie of Sembelance*N (SBI n) x FIN*Zhamanen Cheaha (SBI b)
199 SBI n FIN SRK LO FIN*Zhamanen Hurricane Naaras Veteraani Alessandro Ghibaudo 2
Louie of Sembelance*N (SBI n) x FIN*Zhamanen Cheaha (SBI b)
200 SBI n FIN SRK LO FIN*Touchant Lumière Naaras Kastraatti Sebastian Pruchniak Abs
FIN*Merissal Quentin (SBI a) x FIN*Touchant Fleur d'Amour (SBI n)
201 SBI a FI SRK LO FI*MeToYou Hero Uros Supreme Champion Bjarne Wikström KM BIV NOM BIS
FIN*Zhamanen Fangio (SBI n) x S*Stendalens Cola (SBI b)
202 SBI a FI SK LO 14 FI*Lofanna Bravuria Uros Avoin Bjarne Wikström EX1 CAC
FI*Halipalleron Adventus (SBI a) x Demian Victoria (SBI f 21)
203 SBI a FI SK LO 15 FI*Ziazan Interstellar Uros Nuoret 7-10 kk Bjarne Wikström EX1 NOM
Blue Heaven Sunny Queen *ES (SBI a) x Shapur Angel (SBI b 21)
204 SBI a FI SK LO 15 Demian BoyZone Ronan Uros Pennut 4-7 kk Bjarne Wikström EX1
Peret Laty Mery, CZ (SBI e 21) x FI*Saca's Åwe Ecstatic (SBI c)
205 SBI a FI SRK LO FI*Nalle-Puhin PINK! Naaras Grand International Premior Bjarne Wikström EX1 CAPS NOM
FIN*Zhamanen Fangio (SBI n) x FI*Tamus Wildcat (SBI f)
206 SBI b FI SK LO 15 FI*Harebell Luminous Uros Pennut 4-7 kk Nico Padovano EX1
FI*Saca's Ultimate Gambler (SBI c) x EE*Estrella Klaudia (SBI f)
207 SBI b FIN SRK LO FIN*Pässinpään Lady After Eight Naaras Grand International Premior Nico Padovano EX1 CAPS
FIN*Touchant Cadeau d'Amour (SBI n) x S*Maskrosen's Cassandra (SBI n)
208 SBI b FIN SRK LO FIN*Touchant Kief d'Amour Naaras Supreme Premior Nico Padovano KM
FIN*Jadinell N'Itch Navar (SBI c 21) x FIN*Touchant Haute Couture (SBI f)
208 SBI b FIN SRK LO FIN*Touchant Kief d'Amour Naaras Veteraani Alessandro Ghibaudo 3
FIN*Jadinell N'Itch Navar (SBI c 21) x FIN*Touchant Haute Couture (SBI f)
209 SBI c FI SK LO 15 FI*Nalle-Puhin Bell's Of Paris Naaras Nuoret 7-10 kk Sebastian Pruchniak EX1 NOM
FI*Ames Clark Gable (SBI b) x FI*Nalle-Puhin PINK! (SBI a)
210 SBI c FIN SRK LO FIN*Touchant Jaunet d'eau Naaras International Premior Sebastian Pruchniak EX1 CAGPIB
FIN*Pirimirrin Wiseman (SBI c) x FIN*Touchant A la Paris (SBI n)
210 SBI c FIN SRK LO FIN*Touchant Jaunet d'eau Naaras Veteraani Alessandro Ghibaudo Abs
FIN*Pirimirrin Wiseman (SBI c) x FIN*Touchant A la Paris (SBI n)
211 SBI d FI SRK LO FI*Tamus Escort Uros Grand International Champion Nico Padovano EX1 CACS
BE*Baie des Amours Thorisson (SBI n 21) x FIN*Tamus Nitro R/T (SBI f)
212 SBI d FI SRK LO FI*Oreliinan Bonanza Uros International Champion Nico Padovano EX1 CAGCIB
FI*Mimitan Ewok (SBI n) x FI*Tamus Belvedere for A-K (SBI d)
213 SBI d FIN SRK LO FIN*Recknagel Maariolemiöö Uros Supreme Premior Nico Padovano KM
FIN*Zhamanen Fangio (SBI n) x S*Wanjeena's Golden Game (SBI f)
213 SBI d FIN SRK LO FIN*Recknagel Maariolemiöö Uros Veteraani Alessandro Ghibaudo 1 NOM
FIN*Zhamanen Fangio (SBI n) x S*Wanjeena's Golden Game (SBI f)
214 SBI f FI SRK LO FI*Birmayan Fazerina Naaras Supreme Champion Nico Padovano KM
FIN*Recknagel Miroslavsaatan (SBI d) x FIN*Zhamanen Hurricane (SBI n)
215 SBI f FIN SRK LO FIN*Tassuliinin Dream Naaras Grand International Champion Nico Padovano Abs
FIN*Tamus Oldsmobile (SBI d) x FIN*Tupasaaren Fransesca (SBI a)
216 SBI f FI SK LO 14 FI*Pörrökerän Padmé Amidala Naaras Nuoret 7-10 kk Nico Padovano VG1
FI*Tamus Escort (SBI d) x FI*Pörrökerän Aurea Aprilis (SBI n)
217 SBI f FI SRK LO FI*Nalle-Puhin Madonna Naaras Supreme Premior Nico Padovano Abs
FIN*Tamus Skyline (SBI n) x FI*Tamus Wildcat (SBI f)
218 SBI f FI SRK LO FI*Chirybiry's Forget-me-not Naaras Premior Nico Padovano EX2
S*PreciousBlue's Leonardo DiCaprio (SBI d 21) x N*So Cute Charmelia (SBI n)
219 SBI f FI SRK LO FI*Nalle-Puhin Rita Haywood Naaras Premior Nico Padovano EX1 CAPIB NOM
FIN*Tamus Skyline (SBI n) x FI*Tamus Wildcat (SBI f)
220 SBI g FI SK LO 14 FI*Rais-Kis IceKiss Naaras Nuoret 7-10 kk Nico Padovano EX1 NOM
BE*Baie des Amours Vortigern Art (SBI a) x FI*Rais-Kis Doris (SBI j)
221 SBI g FI SK LO 15 FI*Annmark Chichi Naaras Pennut 4-7 kk Nico Padovano EX1
FI*Nalandan Bandhula (SBI n) x FI*Annmark Amberline (SBI d 21)
222 SBI h FIN SRK LO FIN*Harebell Zelda Naaras Supreme Premior Alessandro Ghibaudo KM NOM BIS
FIN*Tamus Omni (SBI b) x FIN*Harebell Seita Sweet (SBI h)
223 SBI h FI SRK LO Demian Olympsche Goud Naaras Kastraatti Alessandro Ghibaudo EX1 CAP
Ike Ant Bwe Lay (SBI d) x FIN*Touchant Jaunet d'eau (SBI c)
224 SBI n 21 FI SRK LO FI*Vongoivan Geo Uros International Champion Sebastian Pruchniak EX1 CAGCIB
FIN*JoJon El Rayo Rumba (SBI n 21) x FIN*Vongoivan Ailakki (SBI a)
225 SBI n 21 FIN SRK LO FIN*Mion Piona Naaras International Premior Sebastian Pruchniak EX1 CAGPIB NOM
FIN*Anemon's Antonio (SBI a) x FIN*Mion Melej (SBI n 21)
225 SBI n 21 FIN SRK LO FIN*Mion Piona Naaras Veteraani Alessandro Ghibaudo 1 NOM BIS
FIN*Anemon's Antonio (SBI a) x FIN*Mion Melej (SBI n 21)
226 SBI n 21 FI SRK LO 14 FI*Chirybiry's Uku-Man Uros Kastraatti Sebastian Pruchniak EX1 CAP
FI*JoJon La Veta de Oro (SBI d 21) x FI*Chirybiry's Forget-me-not (SBI f)
227 SBI a 21 FI SK LO 14 FI*Shonamei's Lady La Luna Naaras International Champion Sebastian Pruchniak EX1 CAGCIB NOM
FI*Vongoivan Geo (SBI n 21) x FI*Shonamei's Golden Sunset (SBI b)
228 SBI a 21 FI SK LO 15 FI*Lofanna California Naaras Pennut 4-7 kk Sebastian Pruchniak EX1
Kissimirrin Felix (SBI b 21) x FI*Lofanna Aava (SBI f 21)
229 SBI c 21 FI SRK LO FI*Canth's Taika Naaras International Champion Michael Edström EX1 CAGCIB
FIN*Zaraxe Adamnan Morris (SBI b) x EE*Arista Aramante (SBI a 21)
230 SBI c 21 FI SRK LO FI*HaoMao Bernhard Uros Grand International Premior Michael Edström EX1 CAPS
FIN*MeToYou Ceasar (SBI a) x S*Lavender Fields Felicia (SBI b 21)
231 SBI e 21 FI SK LO 14 FI*Lofanna Bravissimo Uros Avoin Nico Padovano EX1 CAC
FI*Halipalleron Adventus (SBI a) x Demian Victoria (SBI f 21)
232 SBI f 21 FI SRK LO 13 FI*Lofanna Aava Naaras International Champion Alessandro Ghibaudo EX1 CAGCIB
FI*Pirimirrin Hamilton Island (SBI n 21) x Demian Victoria (SBI f 21)
233 SBI f 21 FI SK LO 15 FI*Lofanna Caribia Naaras Pennut 4-7 kk Alessandro Ghibaudo EX1
Kissimirrin Felix (SBI b 21) x FI*Lofanna Aava (SBI f 21)
234 SIB I / SIB n FI SRK LO 14 NO*Tundrapaw's Dixie Naaras International Champion Bjarne Wikström EX1 CAGCIB
NO*Tundrapaw's Bentley (SIB n 09 24) x NO*Tundrapaw's Afrodite (SIB n 24)
235 SIB II / SIB n 09 FI SK LO 15 FI*Lumikissan Venni Vekkuli Naaras Pennut 4-7 kk Michael Edström EX1
FI*Alizarin Captain Morgan (SIB n 22) x FI*Lumikissan Morsmaikku (SIB n 09 24)
236 SIB III / SIB n 22 FIN SRK RX CH*Lukijn's Skye Uros Supreme Champion Vladimir Isakov KM
I*Gregory's Siberian Lukijn Jamesovic (SIB d 23) x I*Olesya Jamesova (SIB f 09 23)
237 SIB III / SIB n 23 FI SK LO 14 FI*Tunturikissan Kuura Uros Champion Vladimir Isakov EX1 CACIB NOM
NO*Tundrapaw's Bentley (SIB n 09 24) x FI*Mäntylän Fiiu (SIB a 23)
238 SIB III / SIB n 22 FI SK LO 15 FI*Amurin Tirsa Naaras Nuoret 7-10 kk Vladimir Isakov EX1 BIV NOM
Lucas Sibaris*RU (SIB ny 24) x FI*Balladin Melissa (SIB n 09 22)
239 SIB III / SIB n 24 FI SK LO 15 FI*Cherrytail's WonderBoy Uros Pennut 4-7 kk Vladimir Isakov EX2
FI*Lumikissan Gigolo (SIB n 09 24) x FI*Cherrytail's Rhonda Mae (SIB f 09 22)
240 SIB III / SIB n 24 FI SK LO 15 FI*Lumikissan Vili Vikkelä Uros Pennut 4-7 kk Vladimir Isakov EX1
FI*Alizarin Captain Morgan (SIB n 22) x FI*Lumikissan Morsmaikku (SIB n 09 24)
241 SIB III / SIB n 24 FIN SRK RX FIN*Tuiskutassun Eydis Rohkea Naaras Grand International Premior Vladimir Isakov EX1 CAPS
S*Laxforsens Vante (SIB n) x FIN*Tuiskutassun Black Maria (SIB ns 24)
242 SIB III / SIB n 23 FI SRK LO FI*Jäälinnan Benjamin Uros Kastraatti Vladimir Isakov Abs
FIN*Amante's Joking Jasper (SIB n 09) x FI*Amurin Tessalonika (SIB n 24)
243 SIB III / SIB n 24 FIN SRK LO FIN*Amurin Lyydia Naaras Kastraatti Vladimir Isakov EX1 CAP
FIN*Villan Basisti (SIB a 23) x FIN*Amurin Claudia (SIB n 09 23)
244 SIB IV / SIB n 02 21 FIN SRK LO FIN*Villan Don Marcello Uros Supreme Champion Marteinn Tausen KM
FIN*Amante's Hip Hop (SIB ns 03 23) x FIN*Balladin Carmencita (SIB n 03 23)
244 SIB IV / SIB n 02 21 FIN SRK LO FIN*Villan Don Marcello Uros Siitos Rotukirjaus Kissaliitto
FIN*Amante's Hip Hop (SIB ns 03 23) x FIN*Balladin Carmencita (SIB n 03 23)
245 SIB IV / SIB ny 09 24 FI SK LO 14 FI*Amurin Rafael II Uros International Champion Marteinn Tausen EX1 CAGCIB
Yermolay Crown of Siberia (SIB ny 24) x FI*Balladin Melissa (SIB n 09 22)
246 SIB IV / SIB n 09 24 FI SRK LO 13 FI*Lumikissan Morsmaikku Naaras International Champion Marteinn Tausen EX1 CAGCIB BIV
FIN*Zigwan's Guim Biik Lihas (SIB n 23) x FI*Kuuratassun Alinda (SIB f 09)
247 SIB IV / SIB n 03 22 FI SK LO 14 FI*Tunturikissan Tuisku Uros Champion Marteinn Tausen EX1 CACIB
NO*Tundrapaw's Bentley (SIB n 09 24) x FI*Mäntylän Fiiu (SIB a 23)
248 SIB IV / SIB n 03 24 FI SK LO 14 FI*ArcticWilds Glittering Goldie Naaras Avoin Marteinn Tausen EX1 CAC
FIN*Villan Don Marcello (SIB n 02 21) x FI*ArcticWilds Babyface Beagle (SIB fs 24)
249 SIB IV / SIB n 03 22 FI SK LO 15 FI*Goldenspot's Galilea Naaras Pennut 4-7 kk Marteinn Tausen EX1
FI*Balladin Pikku Karhu (SIB n 09 24) x FI*Goldenspot's Chaya (SIB n 22)
250 SIB IV / SIB a 09 22 FI SRK LO 14 FI*Balladin Nukkumatti Uros Kastraatti Marteinn Tausen EX1 CAP
N*Nordskjæret's Horatio Elvisen (SIB d 09 22) x FI*Balladin Maremiana (SIB n 22)
251 SIB V / SIB d 24 FI SRK LO 14 FI*Jatsitytön Blaziken Uros Grand International Champion Karl Preiss EX1 CACS
FIN*Zigwan's Gaigil Herguil (SIB n 23) x FI*Talvivaaran Delenn (SIB f 23)
252 SIB V / SIB f 24 FI SK LO 15 FI*Cherrytail's WonderGirl Naaras Pennut 4-7 kk Karl Preiss EX1
FI*Lumikissan Gigolo (SIB n 09 24) x FI*Cherrytail's Rhonda Mae (SIB f 09 22)
253 SIB V / SIB g 24 FI SK LO 15 FI*Sippan's Korallikeiju Naaras Pennut 4-7 kk Karl Preiss SIB g 09 24 / SIB VI
FI*Cherrytail's Nat King Cole (SIB n 09) x FI*Tammikatin Onneli (SIB e 24)
254 SIB V / SIB f 23 FI SRK LO FI*Amurin Hanna Naaras International Premior Karl Preiss Abs
FIN*Amurin Hiskia (SIB d 03 23) x FI*Balladin Melissa (SIB n 09 22)
255 SIB VI / SIB d 09 24 FI SK LO 14 FI*Lumikissan SuperSankari Uros Champion Michael Edström EX1 CACIB
FI*Amurin Ruufus (SIB ny 24) x CH*Lukijn's Vera (SIB f 09 24)
256 SIB VI / SIB f 03 24 FI SK RX 14 FI*Likimain Baby Jane Naaras Avoin Michael Edström EX2
FI*Goldenspot's Doron (SIB n 03 24) x FI*Lumikissan Janis Joplin (SIB f 24)
257 SIB VI / SIB f 09 24 FI SK LO 14 FI*Lumikissan Säihkysilmä Naaras Champion Michael Edström EX1 CACIB NOM
FI*Amurin Ruufus (SIB ny 24) x CH*Lukijn's Vera (SIB f 09 24)
258 SIB VI / SIB f 09 24 FI SRK LO 13 FI*Taigatassun Afrodite Naaras Avoin Michael Edström EX1 CAC
FI*Balladin Pikku Karhu (SIB n 09 24) x FI*Sippan's Gipsy Queen (SIB f 09 24)
259 SIB VI / SIB f 03 FI SK LO 15 FI*Alizarin Delilah Naaras Pennut 4-7 kk Michael Edström EX1 BIV
FI*Alizarin Captain Morgan (SIB n 22) x FI*Lumikissan NipinNapin (SIB ds 03 24)
260 SIB VI / SIB f 03 23 FI SRK LO FI*Abbas-Coons Aureelia Naaras International Premior Michael Edström Abs
FIN*Amurin Hiskia (SIB d 03 23) x FI*Amurin Paula (SIB n 24)
261 SIB VI / SIB d 03 23 FIN SRK LO FIN*Amurin Hiskia Uros Kastraatti Michael Edström EX1 CAP
FIN*Amurin Esra (SIB n 09 22) x FIN*Amurin Ávila (SIB f 09 23)
262 SIB VI / SIB f 03 23 FI SRK LO FI*Amurin Carmel Naaras Premior Michael Edström EX1 CAPIB
FIN*Amurin Gideon (SIB n 23) x FIN*Amurin Ávila (SIB f 09 23)
263 SIB VII / SIB fs 24 FI SRK LO FI*ArcticWilds Babyface Beagle Naaras Avoin Bjarne Wikström Abs
FIN*Zigwan's Gaigil Herguil (SIB n 23) x FIN*Metsälinnan Adalmiina (SIB ds 11)
263 SIB VII / SIB fs 24 FI SRK LO FI*ArcticWilds Babyface Beagle Naaras Siitos Nico Padovano Abs
FIN*Zigwan's Gaigil Herguil (SIB n 23) x FIN*Metsälinnan Adalmiina (SIB ds 11)
264 SIB VII / SIB fs 23 FI SRK LO FI*Abbas-Coons Celine Dion Naaras International Premior Bjarne Wikström EX1 CAGPIB
FIN*Magnificat HabbyBoy (SIB ds 03 23) x FI*Amurin Paula (SIB n 24)
265 SIB VII / SIB ds FI SRK RX 13 FI*Kestilinnan Fridolf Uros Kastraatti Bjarne Wikström EX1 CAP
Gabriel Mignolette (SIB ns 24) x FI*Kestilinnan Rosita (SIB f)
266 SIB VIII / SIB ds 09 24 FI SK LO 14 FI*ArcticWilds Goofy Uros Avoin Alessandro Ghibaudo EX1 CAC
FIN*Villan Don Marcello (SIB n 02 21) x FI*ArcticWilds Babyface Beagle (SIB fs 24)
267 SIB VIII / SIB ns 09 24 FI SK LO 14 FI*ArcticWilds Gladstone Gander Uros Avoin Alessandro Ghibaudo EX2
FIN*Villan Don Marcello (SIB n 02 21) x FI*ArcticWilds Babyface Beagle (SIB fs 24)
268 SIB VIII / SIB fs 03 FI SK LO 15 FI*Cherrytail's Xenia Naaras Pennut 4-7 kk Alessandro Ghibaudo EX3
FI*Lumikissan Nopsajalka (SIB ns 03 24) x FI*Cherrytail's Nancy Sinatra (SIB g)
269 SIB VIII / SIB fs 03 FI SK LO 15 FI*Cherrytail's Xyliana Naaras Pennut 4-7 kk Alessandro Ghibaudo EX2
FI*Lumikissan Nopsajalka (SIB ns 03 24) x FI*Cherrytail's Nancy Sinatra (SIB g)
270 SIB VIII / SIB ds 09 FI SK LO 15 FI*Lumikissan Unna Unelmainen Naaras Pennut 4-7 kk Alessandro Ghibaudo EX1 BIV NOM
FI*Cherrytail's Marlon Brando (SIB d 09) x FI*Lumikissan Fortuna (SIB fs)
271 SIB VIII / SIB ns 09 24 FI SRK LO FI*Abbas-Coons Christian Uros Grand International Premior Alessandro Ghibaudo EX1 CAPS
FIN*Magnificat HabbyBoy (SIB ds 03 23) x FI*Amurin Paula (SIB n 24)
272 SRL I / SRL n FI SRK RX FI*Suvikasteen Rusetti Naaras Avoin Karl Preiss EX1 CAC
FIN*Shanimal Obama (SRL as 21 33) x FI*Suvikasteen Alwina (SRS )
272 SRS I / SRS n FI SRK RX FI*Suvikasteen Rusetti Naaras Siitos Rotukirjaus Kissaliitto
FIN*Shanimal Obama (SRL as 21 33) x FI*Suvikasteen Alwina (SRS )
272 SRL FI SRK RX FI*Suvikasteen Rusetti Naaras Rodun tarkistus Karl Preiss SRS n/ SRS I
FIN*Shanimal Obama (SRL as 21 33) x FI*Suvikasteen Alwina (SRS )
273 SRL I / SRL n FI SK RX 15 Psipsina Rebetiko Uros Pennut 4-7 kk Karl Preiss EX1
Cat-Inka Chagatai (SRL ds 11) x FI*Suvikasteen Rusetti (SRS n)
273 SRL FI SK RX 15 Psipsina Rebetiko Uros Rodun tarkistus Karl Preiss SRL n/ SRL I
Cat-Inka Chagatai (SRL ds 11) x FI*Suvikasteen Rusetti (SRS n)
274 SRL I / SRL ns FI SK RX 15 Psipsina Uspiros Uros Pennut 4-7 kk Karl Preiss EX2
Cat-Inka Chagatai (SRL ds 11) x FI*Suvikasteen Rusetti (SRS n)
274 SRL FI SK RX 15 Psipsina Uspiros Uros Rodun tarkistus Karl Preiss SRL ns/SRL I
Cat-Inka Chagatai (SRL ds 11) x FI*Suvikasteen Rusetti (SRS n)
275 SRS FI SK RX 15 Psipsina Miahara Naaras Rodun tarkistus Karl Preiss SRS f/SRS III
Cat-Inka Chagatai (SRL ds 11) x FI*Suvikasteen Rusetti (SRS n)
275 SRS f FI SK RX 15 Psipsina Miahara Naaras Pennut 4-7 kk Karl Preiss EX1
Cat-Inka Chagatai (SRL ds 11) x FI*Suvikasteen Rusetti (SRS n)
276 SRS FI SK RX 15 Psipsina Matjamu Uros Rodun tarkistus Karl Preiss SRS xn 84/SRS I
Cat-Inka Chagatai (SRL ds 11) x FI*Suvikasteen Rusetti (SRS n)
277 TUA I / TUA n FI SRK RX 13 FI*Josmarin Innusha Naaras Supreme Champion Bjarne Wikström KM
Geraylar Hazar of Nazarlik (TUA n) x FI*Josmarin Guniz (TUA w)
277 TUA I / TUA n FI SRK RX 13 FI*Josmarin Innusha Naaras Siitos Rotukirjaus Kissaliitto
Geraylar Hazar of Nazarlik (TUA n) x FI*Josmarin Guniz (TUA w)
278 TUA III / TUA n 24 FI SK LO 15 FI*Felesin Jarkko Ahola Uros Pennut 4-7 kk Michael Edström EX1
FI*Elekatin Superman (TUA as 24) x FI*Josmarin Innusha (TUA n)
279 TUA III / TUA n 24 FI SK LO 15 FI*Felesin Erja Lyytinen Naaras Pennut 4-7 kk Michael Edström EX1
FI*Elekatin Superman (TUA as 24) x FI*Josmarin Innusha (TUA n)
280 TUA V / TUA f 24 FI SRK LO FI*Felesin DeaAmoris Naaras Supreme Champion Bjarne Wikström KM
S*Wi'nte Sams Harry Boy (TUA n 24) x FIN*Josmarin Booty Roller (TUA d 24)
280 TUA V / TUA f 24 FI SRK LO FI*Felesin DeaAmoris Naaras Siitos Rotukirjaus Kissaliitto
S*Wi'nte Sams Harry Boy (TUA n 24) x FIN*Josmarin Booty Roller (TUA d 24)
281 TUA V / TUA d 24 FI SK LO 15 FI*Felesin Amicus Uros Pennut 4-7 kk Bjarne Wikström EX1 BIV
FI*Elekatin Rosso Ruben (TUA d 24) x FI*Felesin DeaAmoris (TUA f 24)
282 TUA V / TUA d 24 FI SK LO 15 FI*Felesin Amor Naaras Pennut 4-7 kk Bjarne Wikström EX1
FI*Elekatin Rosso Ruben (TUA d 24) x FI*Felesin DeaAmoris (TUA f 24)
283 TUA V / TUA f 24 FI SK LO 15 FI*Felesin Gratus Naaras Pennut 4-7 kk Bjarne Wikström EX2
FI*Elekatin Rosso Ruben (TUA d 24) x FI*Felesin DeaAmoris (TUA f 24)
284 TUA VI / TUA f 03 22 FI SRK LO 14 FI*Felesin April Fool Naaras Avoin Nico Padovano EX1 CAC
FI*Kralice Dionysos (TUA ns 09) x FI*Elekatin Fiona Khur (TUA e 22)
285 TUA VII / TUA ns FI SK LO 15 FI*Felesin Ville Valo Uros Pennut 4-7 kk Nico Padovano EX1
FI*Elekatin Superman (TUA as 24) x FI*Josmarin Innusha (TUA n)
286 TUA IX / TUA w 64 FI SK LO 14 FI*Felesin Regina Naaras International Champion Michael Edström EX1 CAGCIB
FI*Josmarin Ieremija (TUA w) x FI*Felesin DeaAmoris (TUA f 24)
287 TUA IX / TUA w 64 FI SK LO 14 FI*Felesin Angeli Naaras Champion Michael Edström EX1 CACIB
FI*Josmarin Ieremija (TUA w) x FI*Felesin DeaAmoris (TUA f 24)
288 HCL Roope Rommirusina Uros Kotikissat Bjarne Wikström 2
289 HCL Simba Uros Kotikissat Bjarne Wikström 1
290 HCL Tyyne-Liina Naaras Kotikissat Bjarne Wikström 1 NOM
291 HCS Ukko Uros Kotikissat Vladimir Isakov 2
291 HCS Ukko Uros Veteraani Alessandro Ghibaudo 1 NOM BIS
292 HCS Nipsu Naaras Kotikissat Vladimir Isakov 1 NOM BIS
293 HCS Santtu Uros Kotikissat Vladimir Isakov 1
294 HCS Tinka Naaras Kotikissat Vladimir Isakov 2
325 kpl

Tuomarit

Nimi EMS-koodit Kissaa
Edström Michael RAG f, RAG n 03, SBI c 21, ACL I, ACL III, MCO I, MCO III, MCO IV, NEM I, SIB II, SIB VI, TUA III, TUA IX 38
Ghibaudo Alessandro SBI f 21, SBI h, MCO IV, NFO II, SIB VIII, VET 1, VET 2, VET Kotikissat 42
Isakov Vladimir RAG n 04, ACL V, ACS VIII, MCO VI, SIB III, HCS 41
Padovano Nico RAG c 04, RAG e 03 21, RAG n, SBI b, SBI d, SBI e 21, SBI f, SBI g, ACS III, ACS VII, MCO II, MCO V, TUA VI, TUA VII 37
Preiss Karl SRS n (13b), SRL n (13b), SRL ns (13b), SRS f (13b), MCO VIII (13c), MCO III (13c), RAG a 04, NFO VI, NFO VIII, SIB V, SRL I, SRS f, SRS I 40
Pruchniak Sebastian SBI a 21, SBI c, SBI n, SBI n 21, MCO VIII, NFO III, NFO IX, NFO V 34
Tausen Marteinn RAG a, RAG d 03, MCO VII, NFO IV, SIB IV 40
Wikström Bjarne RAG a 03, RAG a 03 21, RAG a 04 21, RAG f 03, RAG f 04, RAG n 03 21, RAG n 04 21, SBI a, MCO IX, NFO I, NFO VII, SIB I, SIB VII, TUA I, TUA V, HCL 39
8 tuomaria