Omakissa
ISROK 8.12.2013
Järjestävä yhdistys Itä-Suomen Rotukissayhdistys ry
Alkaa 8.12.2013 Loppuu 8.12.2013
Ilmoittautuminen alkaa 8.12.2013 Ilmoittautuminen loppuu 8.12.2013
Yleisöaika alkaa 0:00 Yleisöaika loppuu 0:00
Eläinlääkärintarkastus alkaa 0:00 Eläinlääkärintarkastus loppuu 0:00
Arvostelut alkavat 0:00 Vahvistuskirjeen julkaisupvm
Kansainvälinen Ei Erikoisnäyttely Ei
Drive In -näyttely Ei Omistajat saavat esitellä kissansa Ei
Kissoja enintään    Kategoriat
BreedBIS-rodut BreedBIS kissoja vähintään
Tilinumero
Sähköposti nayttely@isrok.net
Paikka
Toimihenkilöt
Lisätietoja

Yhteenveto ilmoittautumisista

Kategoria Ilmoittautuneita Hyväksytty Hylätty Kesken Peruttu
Yhteensä 0 0 0 0 0

Suodata näytettäviä tuloksia alla olevilla valinnoilla.

Suodata näytettäviä tuloksia alla olevilla valinnoilla.

Nro EMS-koodi Nimi Kategoria Sukupuoli Luokka Tuomari Tulos
ABY n DK*Bifrost Which Wizardry is This 3 Uros 11 (Nuoret) Kabina Martin Abs
ABY n Felix of Wonderlove 3 Uros 3 (GIC) Kabina Martin EX1 CACS BIV
ABY n FI*Aurinkomäen Bettina 3 Naaras 9 (Avoin) Kabina Martin Abs
ABY n FI*Lovedevotion Benjamin 3 Uros 11 (Nuoret) Kabina Martin EX1 BIV NOM
ABY n FI*Lovedevotion Berlioz 3 Uros 11 (Nuoret) Kabina Martin EX2
ABY n FI*Lovedevotion Cinderella 3 Naaras 12 (Pennut) Kabina Martin EX1
ABY n Hotchocolate Cleopatra 3 Naaras 3 (GIC) Kabina Martin EX1 CACS NOM
ABY n Isatai's Namid of Bluestream 3 Uros 9 (Avoin) Kabina Martin Abs
ABY n Nefertum d'Or PtitPrince*UA 3 Uros 1 (SC) Kabina Martin KM
ABY o FI*Laire Maiar Melian 3 Naaras 12 (Pennut) Serrai Stéphanie Abs
ABY o S*Rackarkatten's Paco Rabanne 3 Uros 17 (Veteraani) Pruchniak Sebastian 1 BIS
ABY o S*Rackarkatten's Paco Rabanne 3 Uros 2 (SP) Serrai Stéphanie KM NOM BIS
ACL fs 09 22 FI*Dezzicat's Amabile AyaCurl 2 Naaras 8 (PR) Saarela Veikko EX1 CAPIB NOM
ACL ns 02 21 64 FI*Dezzicat's Estinto EzeCurl 2 Naaras 12 (Pennut) Saarela Veikko EX1
ACL ns 03 24 FI*Dezzicat's Dimolto DonCurl 2 Uros 10 (KAS) Saarela Veikko EX1 CAP
ACS ns 03 FI*Dezzicat's Brilante BixCurl 2 Uros 3 (GIC) Chadaj Marek EX1 CACS
ACS ns 03 24 FI*Dezzicat's Allegro AceCurl 2 Uros 8 (PR) Chadaj Marek EX1 CAPIB
BAL e 21 FI*Willicon Pupucor Wat 4 Uros 11 (Nuoret) Chadaj Marek EX1
BAL n FI*Willicon Ma Choi Lee 4 Uros 10 (KAS) Chadaj Marek EX1 CAP NOM BIS
BAL w 67 FI*Ballawhane Goewyn 4 Naaras 11 (Nuoret) Chadaj Marek EX1 NOM
BEN n 22 FI*Cocopah Chief First-to-Fly 3 Uros 6 (IP) Serrai Stéphanie EX1 CAGPIB
BEN n 22 S*Leopardettes Daimler Design 3 Uros 1 (SC) Serrai Stéphanie KM
BEN n 24 CattiCartano Helmi 3 Naaras 4 (GIP) Kabina Martin EX1 CAPS
BEN n 24 32 FI*Hiesun Shadow of Dragon 3 Uros 1 (SC) Serrai Stéphanie KM
BRI fs FI*Helmiinan Matleena 3 Naaras 8 (PR) Serrai Stéphanie EX1 CAPIB NOM
BRI j EE*Melissa British Wynton 3 Naaras 10 (KAS) Serrai Stéphanie Abs
BRI n FI*Helmiinan Quutamoyö 3 Naaras 11 (Nuoret) Pruchniak Sebastian EX1 NOM
BRI n FI*SamBelle's Esper 3 Uros 5 (IC) Pruchniak Sebastian EX1 CAGCIB
BRI ns 11 FI*Helmiinan Hattara 3 Naaras 11 (Nuoret) Serrai Stéphanie EX1
BRI ns 11 FI*Helmiinan Hattivatti 3 Uros 2 (SP) Komissarova Olga KM BIV NOM
BRI ns 11 FI*Helmiinan Sulosydän 3 Uros 11 (Nuoret) Serrai Stéphanie EX1
BRI ns 11 FIN*Gnome's Epsilon Indi 3 Naaras 1 (SC) Serrai Stéphanie KM BIV
BRI ns 24 64 FI*Helmiinan Hepsankeikka 3 Naaras 8 (PR) Kabina Martin EX1 CAPIB
BUR b FI*AuroraAustralis Bronhill 3 Naaras 7 (CH) Nyrup Pia EX2
BUR b FI*Beneloben Dalissia 3 Naaras 7 (CH) Nyrup Pia EX1 CACIB NOM
BUR b FI*Shu-Shun Tulikukka 3 Naaras 11 (Nuoret) Nyrup Pia EX1
BUR b FIN*Cattish Elven Star 3 Naaras 17 (Veteraani) Pruchniak Sebastian Abs
BUR b FIN*Cattish Elven Star 3 Naaras 4 (GIP) Nyrup Pia EX1 CAPS NOM
BUR b Karelia Sovereigh Virtue *** 3 Uros 12 (Pennut) Nyrup Pia EX1
BUR b Thor Magic Valley*RU, JW *** 3 Uros 11 (Nuoret) Nyrup Pia EX1 BIV NOM BIS
BUR c FI*Kissmollin Menuetti 3 Naaras 9 (Avoin) Serrai Stéphanie EX1 CAC
BUR c FI*MunKisun Meukow for Cattish 3 Uros 11 (Nuoret) Serrai Stéphanie EX1
BUR c FI*Shu-Shun Tulisuudelma 3 Naaras 9 (Avoin) Serrai Stéphanie Abs
BUR c GB*Vervain Haruko 3 Uros 2 (SP) Serrai Stéphanie KM
BUR d FI*Kissmollin Bourree 3 Uros 9 (Avoin) Serrai Stéphanie EX1 CAC
BUR e FI*Cattish Sweet Dreams 3 Naaras 5 (IC) Nyrup Pia EX1 CAGCIB
BUR f FI*Arkhitekton Tarja 3 Naaras 5 (IC) Serrai Stéphanie EX1 CAGCIB
BUR g FI*Arkhitekton Sari 3 Naaras 6 (IP) Serrai Stéphanie EX1 CAGPIB
BUR h FI*Beneloben Dawiina 3 Naaras 7 (CH) Serrai Stéphanie EX1 CACIB
BUR h FI*Kaiuksen Filippa 3 Naaras 10 (KAS) Serrai Stéphanie EX1 CAP
BUR h Fleur De Joie Teddy Grandia*RU, JW *** 3 Naaras 5 (IC) Serrai Stéphanie EX1 CAGCIB NOM BIS
BUR j FI*Kissmollin Annabella 3 Naaras 5 (IC) Kabina Martin Abs
BUR j FIN*Cattish Fort Charlotte 3 Naaras 6 (IP) Kabina Martin EX1 CAGPIB NOM
BUR j S*Alchymist's Secret Love 3 Naaras 7 (CH) Kabina Martin EX1 CACIB
BUR n FI*AuroraAustralis Kaiser Sosé 3 Uros 10 (KAS) Nyrup Pia Abs
BUR n FI*Kissmollin Chaconne 3 Uros 9 (Avoin) Nyrup Pia EX1 CAC
BUR n Isä-Brownin Ushuaia 3 Uros 11 (Nuoret) Nyrup Pia Abs
CRX a 02 33 FI*Lubavan Caramel 3 Naaras 12 (Pennut) Serrai Stéphanie EX1
CRX a 02 64 Wavy Silk Elegy Diva 3 Naaras 11 (Nuoret) Serrai Stéphanie EX1
CRX d 03 FIN*Telltail's Balthazar 3 Uros 8 (PR) Nyrup Pia Abs
CRX e FI*MistyMau's Crème Brûlée 3 Uros 11 (Nuoret) Serrai Stéphanie EX1
CRX e FI*Saca's Comtesse de la Crème 3 Naaras 12 (Pennut) Serrai Stéphanie EX1 BIV NOM
CRX e 03 FI*Kolminniemen Beucaloinen 3 Naaras 8 (PR) Nyrup Pia EX1 CAPIB
CRX f 02 62 FI*Lubavan Désiree 3 Naaras 12 (Pennut) Nyrup Pia EX1 NOM BIS
CRX fs FI*Sweetpurr's Rice Krispies 3 Naaras 9 (Avoin) Serrai Stéphanie EX1 CAC
CRX n Pixie Agnus*LT 3 Naaras 1 (SC) Serrai Stéphanie KM
CRX n 03 FIN*Telltail's Almeisan 3 Naaras 1 (SC) Serrai Stéphanie Abs
CRX ns 09 FI*Sweetpurr's Corn Flakes 3 Uros 10 (KAS) Serrai Stéphanie EX1 CAP
DRX a 24 FI*Riepujengin A Le.Cat 3 Uros 12 (Pennut) Serrai Stéphanie EX1
DRX d FI*Riepujengin Cuumacalle 3 Uros 11 (Nuoret) Pruchniak Sebastian EX1
DRX f LV*Malsan Lysette Anthony 3 Naaras 5 (IC) Pruchniak Sebastian EX1 CAGCIB NOM
DRX n Curly Time Whitney 3 Naaras 9 (Avoin) Pruchniak Sebastian Abs
DRX n Elfe Feerique Felicia 3 Naaras 9 (Avoin) Pruchniak Sebastian Abs
DRX n FI*Riepujengin Cisumisu 3 Naaras 11 (Nuoret) Nyrup Pia EX1
DRX n 09 FI*Riepujengin Cujacolli 3 Uros 11 (Nuoret) Nyrup Pia EX1
DRX n 21 32 FI*Riepujengin HaliKatti 3 Uros 10 (KAS) Kabina Martin EX1 CAP
DRX w 64 FI*Inkaliljan IhanainenIhme 3 Naaras 12 (Pennut) Serrai Stéphanie EX1
EUR d 24 FI*Feronian Di'Anna 3 Naaras 11 (Nuoret) Serrai Stéphanie EX1 NOM
EUR f 24 FI*Feronian Felicia 3 Naaras 12 (Pennut) Nyrup Pia EX1
EUR g 22 FI*Feronian Emilia 3 Naaras 11 (Nuoret) Serrai Stéphanie EX1
EUR n 22 FIN*Casimirrin Eulalia 3 Naaras 17 (Veteraani) Pruchniak Sebastian 2
EUR n 22 FIN*Casimirrin Eulalia 3 Naaras 6 (IP) Serrai Stéphanie EX1 CAGPIB
EUR n 24 FI*Casimirrin Henley 3 Uros 3 (GIC) Nyrup Pia EX1 CACS NOM
EUR ns 22 FI*Pikku-Piun Unelma 3 Naaras 11 (Nuoret) Askett Mats EX1
EUR ns 22 Ilmaveivi-Mikke 3 Uros 5 (IC) Nyrup Pia EX1 CAGCIB
EUR w 62 Paavo 3 Uros 6 (IP) Kabina Martin EX1 CAGPIB
EXO d 03 FI*Shamirin Epic Emilio 1 Uros 10 (KAS) Pruchniak Sebastian EX1 CAP
EXO d 22 FI*Aamukasteen Zubr 1 Uros 6 (IP) Pruchniak Sebastian EX1 CAGPIB NOM BIS
EXO n 23 FI*Sabrimin La Vie Est Belle 1 Naaras 11 (Nuoret) Pruchniak Sebastian EX1 NOM BIS
HCL Mökö Kotikissat Uros 14 (Kotikissat) Nyrup Pia 3
HCL Rosie Rosemary Kotikissat Naaras 14 (Kotikissat) Nyrup Pia 2
HCL Tyyne-Liina Kotikissat Naaras 14 (Kotikissat) Nyrup Pia 1 NOM BIS
HCS Emppu Kotikissat Uros 11 (Nuoret) Komissarova Olga EX1
HCS Emppu Kotikissat Uros 17 (Veteraani) Sizova Olga 1 BIS
HCS Emppu Kotikissat Uros 14 (Kotikissat) Rautio Kristiina 1 NOM
HCS Poppi Kotikissat Naaras 17 (Veteraani) Sizova Olga 1
HCS Poppi Kotikissat Naaras 14 (Kotikissat) Rautio Kristiina 1 NOM
HCS Zven Landers Kotikissat Uros 14 (Kotikissat) Rautio Kristiina 2
KBL fs 09 24 FI*Miunmaan Anastasia 3 Naaras 12 (Pennut) Serrai Stéphanie EX1
KBL n 09 24 FI*Kuriton Ace Ventura 3 Uros 10 (KAS) Pruchniak Sebastian EX1 CAP NOM
MAN a 09 51 FI*Pikkeen Rae 3 Naaras 9 (Avoin) Pruchniak Sebastian EX1 CAC
MAN a 09 52 FI*Pilkkumin Mister Richard 3 Uros 5 (IC) Pruchniak Sebastian EX1 CAGCIB NOM
MAN f 03 53 FIN*Armain Domenica 3 Naaras 8 (PR) Pruchniak Sebastian EX1 CAPIB NOM BIS
MAN f 24 53 FI*Stormin Suffeli 3 Naaras 5 (IC) Pruchniak Sebastian EX1 CAGCIB
MAN fs 11 53 Red Alert's Savanna of Conan 3 Naaras 12 (Pennut) Pruchniak Sebastian EX1 NOM
MAN fs 25 53 FI*Conan Ohtlik 3 Naaras 9 (Avoin) Pruchniak Sebastian Abs
MAN n 51 FIN*D'manns Quick Quarterback 3 Uros 17 (Veteraani) Pruchniak Sebastian Abs
MAN n 51 FIN*D'manns Quick Quarterback 3 Uros 2 (SP) Pruchniak Sebastian Abs
MCO a Battle Creek's Ma' Roadhouse Blues 2 Uros 1 (SC) Komissarova Olga KM NOM
MCO a Battle Creek's Z'Thaiti 2 Naaras 7 (CH) Komissarova Olga EX1 CACIB NOM
MCO a 03 22 FI*Goldenstream's Ultra Bra 2 Naaras 7 (CH) Saarela Veikko Abs
MCO a 09 FI*Daybreak's GentleMan 2 Uros 12 (Pennut) Saarela Veikko EX1 BIV
MCO a 09 FI*Hiesun Roseheart 2 Naaras 9 (Avoin) Saarela Veikko EX1 CAC
MCO a 09 FI*HoneyCoon's That La,La,La 2 Naaras 11 (Nuoret) Saarela Veikko EX1
MCO a 22 FI*Hemingway's Thunderheart 2 Uros 7 (CH) Askett Mats EX1 CACIB
MCO a 22 FI*HoneyCoon's Something Sweet 2 Naaras 11 (Nuoret) Askett Mats EX1 BIV
MCO a 22 FIN*Goldenstream's Freestyle 2 Uros 17 (Veteraani) Askett Mats Abs
MCO a 22 FIN*Goldenstream's Freestyle 2 Uros 2 (SP) Askett Mats Abs
MCO d 09 FI*Avericoon Lorena Delux 2 Uros 9 (Avoin) Komissarova Olga Abs
MCO d 09 22 FIN*Escape's Tycoon 2 Uros 4 (GIP) Sizova Olga Abs
MCO d 09 22 FIN*Escape's Tycoon 2 Uros 17 (Veteraani) Askett Mats Abs
MCO d 22 FI*Kasmasiinin Apassi 2 Uros 11 (Nuoret) Komissarova Olga EX1 BIV
MCO ds 09 22 FI*HoneyCoon's Thief Of Hearts 2 Uros 6 (IP) Saarela Veikko EX1 CAGPIB BIV
MCO e 22 FI*NineTales Ariel 2 Naaras 6 (IP) Komissarova Olga EX1 CAGPIB
MCO f Beartooth Mountain Lola 2 Naaras 9 (Avoin) Komissarova Olga Abs
MCO f 03 22 FI*NineTales Edna Mode 2 Naaras 11 (Nuoret) Sizova Olga EX1
MCO f 22 FI*Hiesun Glorious Greta 2 Naaras 7 (CH) Komissarova Olga EX1 CACIB
MCO f 22 FIN*Kasmasiinin Viikinkitaru 2 Naaras 5 (IC) Komissarova Olga EX1 CAGCIB
MCO fs 09 22 FI*NineTales Drama Queen 2 Naaras 7 (CH) Saarela Veikko EX1 CACIB
MCO fs 22 FI*Goldenstream's Venla 2 Naaras 9 (Avoin) Chadaj Marek EX1 CAC
MCO fs 23 DK*Amistia's Yasmina 2 Naaras 9 (Avoin) Chadaj Marek Abs
MCO fs 23 DK*Amistia's Yasmina 2 Naaras 5 (IC) Serrai Stéphanie EX1 CAGCIB
MCO g 22 FIN*Kasmasiinin Queen Flame 2 Naaras 17 (Veteraani) Askett Mats Abs
MCO g 22 FIN*Kasmasiinin Queen Flame 2 Naaras 1 (SC) Komissarova Olga Abs
MCO n Beartooth Mountain Neo 2 Uros 11 (Nuoret) Komissarova Olga EX1 BIV NOM
MCO n Big Giants Resort's El Scuro 2 Uros 7 (CH) Komissarova Olga EX1 CACIB
MCO n FI*Chamberlain Hunter's Moon 2 Uros 4 (GIP) Komissarova Olga EX1 CAPS
MCO n FI*Escape's Young MC 2 Uros 9 (Avoin) Komissarova Olga EX1 CAC
MCO n 03 22 FI*Daybreak's Euphoria 2 Uros 11 (Nuoret) Saarela Veikko EX1
MCO n 03 22 FI*Goldenstream's Remy Martin 2 Uros 1 (SC) Saarela Veikko KM NOM
MCO n 03 22 FI*NineTales E.T. Go Home 2 Uros 11 (Nuoret) Saarela Veikko EX2
MCO n 09 22 FI*Ameliinan Luna 2 Uros 12 (Pennut) Saarela Veikko EX1
MCO n 09 22 FI*Goldenstream's Tina Turner 2 Naaras 5 (IC) Saarela Veikko EX1 CAGCIB BIV NOM BIS
MCO n 09 22 FI*LovelyLife Famous Fiona 2 Naaras 11 (Nuoret) Saarela Veikko Abs
MCO n 09 22 FI*NineTales Bling Bling 2 Uros 6 (IP) Saarela Veikko EX1 CAGPIB
MCO n 09 22 FI*NineTales Coraline 2 Naaras 8 (PR) Saarela Veikko EX1 CAPIB
MCO n 09 22 PL*Dark Age Yilan Coon 2 Uros 4 (GIP) Saarela Veikko EX1 CAPS BIV NOM BIS
MCO n 09 23 FI*Ameliinan Fara 2 Naaras 9 (Avoin) Saarela Veikko Abs
MCO n 22 FI*Chamberlain New Edition 2 Uros 8 (PR) Askett Mats EX2
MCO n 22 FI*Escape's Union Rose 2 Naaras 5 (IC) Askett Mats EX1 CAGCIB
MCO n 22 FI*Goldenstream's Top Gear 2 Uros 8 (PR) Askett Mats EX3
MCO n 22 FI*Hemingway's Medicine Man 2 Uros 6 (IP) Askett Mats EX1 CAGPIB
MCO n 22 FI*Hiesun Angels Kiss 2 Naaras 10 (KAS) Askett Mats EX1 CAP
MCO n 22 FI*Kasmasiinin Avery 2 Naaras 11 (Nuoret) Askett Mats EX2
MCO n 22 FI*Kasmasiinin Zhin 2 Naaras 9 (Avoin) Askett Mats EX2
MCO n 22 FIN*Chamberlain Is There Truth 2 Uros 17 (Veteraani) Askett Mats Abs
MCO n 22 FIN*Chamberlain Is There Truth 2 Uros 2 (SP) Askett Mats Abs
MCO n 22 Løve Hulen's Rumba 2 Naaras 9 (Avoin) Askett Mats EX1 CAC
MCO n 22 PL*Aspenville Farmer 2 Uros 9 (Avoin) Askett Mats EX1 CAC BIV
MCO n 22 PL*Dark Age Yaquimo Coon 2 Uros 8 (PR) Askett Mats EX1 CAPIB BIV NOM
MCO n 23 DK*Amistia's Samson 2 Uros 3 (GIC) Askett Mats Abs
MCO ns FI*Escape's Yankee Rose 2 Naaras 7 (CH) Chadaj Marek EX1 CACIB
MCO ns FI*Hiesun Mistyheart 2 Uros 7 (CH) Chadaj Marek EX1 CACIB BIV
MCO ns FI*NineTales Funny Face 2 Uros 12 (Pennut) Chadaj Marek EX1
MCO ns 03 FIN*Escape's Ying Yang 2 Uros 17 (Veteraani) Askett Mats 1
MCO ns 03 FIN*Escape's Ying Yang 2 Uros 4 (GIP) Saarela Veikko EX1 CAPS
MCO ns 09 22 FI*Ameliinan Gabriel 2 Uros 10 (KAS) Saarela Veikko Abs
MCO ns 09 22 FI*NineTales Fast & Furious 2 Uros 12 (Pennut) Saarela Veikko EX1 NOM
MCO ns 09 22 FI*Winnercoons Lucas Lionheart 2 Uros 2 (SP) Saarela Veikko KM
MCO ns 22 FI*HoneyCoon's Beat It 2 Uros 4 (GIP) Chadaj Marek EX1 CAPS
MCO ns 24 FI*Hemingway's Pallas Athene 2 Naaras 4 (GIP) Chadaj Marek EX1 CAPS NOM
NEM Vais 2 Uros 11 (Nuoret) Askett Mats Abs
NFO a FIN*Deeamore Kaamoksen Kajo 2 Uros 2 (SP) Komissarova Olga KM
NFO a 09 FI*Hopeahännän Isabella 2 Naaras 3 (GIC) Chadaj Marek EX1 CACS NOM
NFO d 03 FI*Hopeahännän Pablo Picasso 2 Uros 1 (SC) Askett Mats KM NOM
NFO d 03 22 FI*FoxyPaw's Gingerbread Boy 2 Uros 7 (CH) Askett Mats EX1 CACIB
NFO d 09 22 FI*Slytiger's Spanish Eyes 2 Naaras 11 (Nuoret) Askett Mats EX1 NOM
NFO d 09 24 FI*Kultamurun Aurinko 2 Uros 8 (PR) Askett Mats EX1 CAPIB
NFO d 09 24 FI*NordicTigers Ebbe 2 Uros 11 (Nuoret) Askett Mats EX1
NFO d 24 FI*Kultamurun Mon Cherie 2 Naaras 9 (Avoin) Askett Mats EX2
NFO ds FI*Catpros Altai anemone 2 Naaras 7 (CH) Sizova Olga EX1 CACIB
NFO ds 02 21 S*Syrenbacken's Velocity Mack 2 Uros 8 (PR) Komissarova Olga EX1 CAPIB
NFO ds 09 22 S*Cederskogens Max Magma 2 Uros 7 (CH) Komissarova Olga Abs
NFO ds 09 24 FI*FoxyPaw's Butterfinger 2 Uros 4 (GIP) Komissarova Olga EX1 CAPS
NFO ds 09 24 FI*FoxyPaw's Mr. Goodbar 2 Uros 3 (GIC) Komissarova Olga Abs
NFO e 24 S*Heads or tails Chivas Regal 2 Uros 11 (Nuoret) Askett Mats EX1
NFO es 03 24 FI*Hopeahännän Iorek Byrnison 2 Uros 12 (Pennut) Komissarova Olga EX1 NOM
NFO f FI*Ka-Boom Black Embraze 2 Naaras 10 (KAS) Askett Mats EX1 CAP
NFO f FI*Lolcat's Rose 2 Naaras 9 (Avoin) Askett Mats EX1 CAC NOM
NFO f 03 22 FI*Hopeahännän SerafinaPekkala 2 Naaras 12 (Pennut) Askett Mats EX1 BIV
NFO f 09 FI*Ka-Boom Black Embraze 2 Naaras 13c (Määrittely) Rautio Kristiina NFO f
NFO f 09 22 FI*Felicis Edda 2 Naaras 4 (GIP) Askett Mats EX1 CAPS NOM
NFO f 24 FI*JustSpecial In Love Again 2 Naaras 11 (Nuoret) Askett Mats EX1 BIV
NFO fs 02 21 62 FI*Slytiger's Aurora Borealis 2 Naaras 9 (Avoin) Komissarova Olga EX1 CAC
NFO fs 09 FI*Ka-Boom Morning Star 2 Naaras 10 (KAS) Komissarova Olga Abs
NFO fs 09 FIN*Hopeahännän Harley Quinn 2 Naaras 2 (SP) Komissarova Olga KM NOM BIS
NFO n FI*Lolcat's Jack 2 Uros 10 (KAS) Komissarova Olga EX1 CAP
NFO n FI*Tähtitassun Mustang 2 Uros 11 (Nuoret) Komissarova Olga EX1
NFO n 03 S*Zygot's Mac Gregor 2 Uros 5 (IC) Chadaj Marek EX1 CAGCIB
NFO n 03 22 FIN*Kirsikan HelmiLiina 2 Naaras 4 (GIP) Rautio Kristiina EX2
NFO n 03 22 FIN*Kirsikan HelmiLiina 2 Naaras 17 (Veteraani) Askett Mats 2
NFO n 09 22 FI*FoxyPaw's Goofer Dust 2 Naaras 1 (SC) Rautio Kristiina KM
NFO n 09 22 FI*FoxyPaw's Hoodoo Doll 2 Naaras 4 (GIP) Rautio Kristiina EX1 CAPS NOM
NFO n 09 22 S*Harley Honey's Gibson 2 Uros 3 (GIC) Rautio Kristiina EX1 CACS BIV NOM
NFO n 09 23 S*Syrenbacken's X-elent Dustin 2 Uros 7 (CH) Rautio Kristiina EX1 CACIB
NFO n 09 24 FI*Hopeahännän Pohjannoita 2 Naaras 10 (KAS) Rautio Kristiina Abs
NFO n 22 FI*Cat'omatic Hekla 2 Naaras 7 (CH) Sizova Olga EX1 CACIB
NFO n 22 FI*FoxyPaw's Trick Bag 2 Uros 1 (SC) Sizova Olga KM BIV
NFO n 22 FI*Meadowpaws Night Rambler 2 Uros 11 (Nuoret) Sizova Olga EX1
NFO n 22 FI*Tähtitassun Päivänsäde 2 Naaras 11 (Nuoret) Sizova Olga EX1 BIV NOM
NFO n 24 FI*Heinuntuvan Eemeli 2 Uros 1 (SC) Sizova Olga KM
NFO n 24 FI*RockyHill's Arya 2 Naaras 11 (Nuoret) Sizova Olga EX2
NFO n 24 FI*Tähtitassun Bertil 2 Uros 2 (SP) Sizova Olga KM
NFO w FIN*Hopeahännän WillemAlexander 2 Uros 4 (GIP) Chadaj Marek EX1 CAPS NOM
NFO w 64 FI*FoxyPaw's Icebreaker 2 Uros 1 (SC) Chadaj Marek KM NOM BIS
OCI a 24 FI*Kukkatarhan Borago 3 Uros 4 (GIP) Nyrup Pia EX1 CAPS
OCI a 24 FI*Riddle Great Expectations 3 Naaras 11 (Nuoret) Nyrup Pia EX1
OCI a 24 Hiutaleen Alma Alatar 3 Naaras 10 (KAS) Nyrup Pia EX1 CAP
OCI b 24 FI*Moosegrove Cassiopeia 3 Naaras 9 (Avoin) Nyrup Pia EX1 CAC
OCI b 24 FI*Moosegrove Follow Me 3 Uros 11 (Nuoret) Nyrup Pia EX1
OCI b 24 FI*Rollick Leaders 4 Poseidon 3 Naaras 3 (GIC) Nyrup Pia EX1 CACS
OCI b 24 FIN*Moosegrove Conquistatore 3 Uros 17 (Veteraani) Pruchniak Sebastian 2
OCI b 24 FIN*Moosegrove Conquistatore 3 Uros 2 (SP) Nyrup Pia KM NOM
OCI b 24 FIN*Moosegrove Kókiri 3 Uros 1 (SC) Nyrup Pia KM BIV
OCI b 24 FIN*Moosegrove OrqideasDoiradas 3 Naaras 2 (SP) Nyrup Pia KM
OCI b 24 FIN*Moosegrove Panthera 3 Naaras 1 (SC) Nyrup Pia Abs
OCI n 24 FI*Moosegrove Mr. Einstein 3 Uros 10 (KAS) Nyrup Pia Abs
OCI n 24 Hiutaleen Elias Elendil 3 Uros 9 (Avoin) Nyrup Pia EX1 CAC
OSH a 24 FIN*CornFlakes Gimme Shelter 4 Naaras 17 (Veteraani) Komissarova Olga 1
OSH a 24 FIN*CornFlakes Gimme Shelter 4 Naaras 2 (SP) Rautio Kristiina KM
OSH a 24 LV*Dark Side Panther Eminems 4 Uros 10 (KAS) Rautio Kristiina EX1 CAP NOM
OSH b FI*Arkhitekton Dark Chocolate 4 Naaras 12 (Pennut) Chadaj Marek EX1 NOM
OSH b 24 Akita Ha Kuna*PL 4 Naaras 11 (Nuoret) Rautio Kristiina EX1 NOM BIS
OSH b 24 FI*Arkhitekton Ortica 4 Uros 12 (Pennut) Rautio Kristiina EX2
OSH b 24 FI*Arkhitekton Rafano 4 Uros 12 (Pennut) Rautio Kristiina EX1 BIV NOM BIS
OSH bs FI*Arkhitekton Truffle 4 Uros 5 (IC) Rautio Kristiina EX1 CAGCIB
OSH c 24 FI*Arkhitekton Lavanda 4 Uros 12 (Pennut) Rautio Kristiina EX1
OSH f 22 FI*Feanorian Ghibli 4 Naaras 12 (Pennut) Rautio Kristiina EX1
OSH g 24 FI*Feanorian Daydream Charm 4 Naaras 8 (PR) Rautio Kristiina Abs
OSH n FI*Birregin Victory Ford 4 Naaras 1 (SC) Chadaj Marek Abs
OSH n FI*Choose Zachat Noir 4 Uros 7 (CH) Chadaj Marek EX1 CACIB
OSH n FI*Sultsinan Iltasatu 4 Naaras 1 (SC) Chadaj Marek KM NOM BIS
OSH n FI*Sultsinan Silklift 4 Uros 9 (Avoin) Chadaj Marek EX1 CAC
OSH n FIN*CornFlakes Fast and Loose 4 Uros 17 (Veteraani) Komissarova Olga 1 BIS
OSH n FIN*CornFlakes Fast and Loose 4 Uros 4 (GIP) Chadaj Marek EX1 CAPS
OSH n Galoo of Beugnycats 4 Uros 1 (SC) Chadaj Marek KM BIV NOM BIS
OSH n 22 FI*Noxx Xena 4 Naaras 9 (Avoin) Rautio Kristiina EX1 CAC NOM
OSH n 24 FIN*Birregin Ashita ga Choose 4 Naaras 2 (SP) Rautio Kristiina KM NOM BIS
PER d FI*BlueIce's Roma Uomo 1 Uros 1 (SC) Pruchniak Sebastian KM
PER d FI*Kultaviiksen Farasha 1 Naaras 7 (CH) Pruchniak Sebastian Abs
PER d FI*Kultaviiksen Koh-I-Noor 1 Naaras 12 (Pennut) Pruchniak Sebastian EX1
PER d FI*Sabrimin Prince 1 Uros 3 (GIC) Pruchniak Sebastian Abs
PER d FIN*Kultaviiksen Axl Rose 1 Uros 2 (SP) Pruchniak Sebastian Abs
PER d 24 FI*BlueIce's Blazing Glory 1 Uros 2 (SP) Pruchniak Sebastian DISQ AGR.
PER e 21 33 FI*Yashar's Åskari Ålematon 1 Uros 5 (IC) Pruchniak Sebastian EX1 CAGCIB
PER e 33 Benua Gizelle 1 Naaras 12 (Pennut) Pruchniak Sebastian EX1 NOM BIS
PER f 01 62 FI*Dirlandan Joelina 1 Naaras 12 (Pennut) Pruchniak Sebastian Abs
PER f 22 FIN*Kultaviiksen Annabella 1 Naaras 1 (SC) Pruchniak Sebastian KM NOM BIS
PER g 21 33 FI*Siricat's Ofeliina 1 Naaras 4 (GIP) Pruchniak Sebastian EX1 CAPS
PER gs EE*Sandrine Farfalla Arinnitti 1 Naaras 9 (Avoin) Pruchniak Sebastian EX1 CAC
PER n FI*Mimosan Jackpot 1 Uros 9 (Avoin) Pruchniak Sebastian EX1 CAC NOM BIS
PER n Yellicle's Against All Odds 1 Uros 9 (Avoin) Pruchniak Sebastian Abs
PER n 03 FI*Shamirin Ärliga Älex 1 Uros 9 (Avoin) Pruchniak Sebastian Abs
PER n 03 24 FI*Kissankäpälän Cupido 1 Uros 5 (IC) Pruchniak Sebastian EX1 CAGCIB
PER n 21 33 Sinihuiskan Fiorella 1 Naaras 2 (SP) Pruchniak Sebastian KM NOM BIS
PER n 24 My-Champagne Anemone to Timanfaya 1 Naaras 11 (Nuoret) Pruchniak Sebastian EX1
PER n 33 FIN*Fiu-Maun Richard 1 Uros 3 (GIC) Pruchniak Sebastian EX1 CACS
PER ns FI*Kultaviiksen JohnLee Hooker 1 Uros 11 (Nuoret) Pruchniak Sebastian EX1
RAG a Dollyfella Big Big Man 2 Uros 8 (PR) Sizova Olga EX1 CAPIB NOM
RAG a FI*DivaDoll Grand Amadeus 2 Uros 8 (PR) Sizova Olga EX2
RAG a FI*MistyNight Dyna 2 Naaras 9 (Avoin) Sizova Olga EX1 CAC
RAG a FI*Nevilla's Bambi 2 Uros 12 (Pennut) Sizova Olga EX1
RAG a 03 Angelicdolls Angel Star 2 Naaras 12 (Pennut) Komissarova Olga EX3
RAG a 03 Angelicdolls Mr President 2 Uros 12 (Pennut) Komissarova Olga EX1 BIV
RAG a 03 FI*Celestial's Desire Me 2 Naaras 12 (Pennut) Komissarova Olga EX2
RAG a 03 FI*Celestial's Heart Beats 4 U 2 Naaras 12 (Pennut) Komissarova Olga EX1
RAG a 03 FI*Celestial's Hot Shot 2 Uros 12 (Pennut) Komissarova Olga EX2
RAG a 03 FI*Dolldesire's Elena 2 Naaras 11 (Nuoret) Komissarova Olga EX1
RAG a 03 FI*Lasuriitin Laavaluci 2 Naaras 9 (Avoin) Komissarova Olga EX1 CAC
RAG a 03 FIN*Celestial's FallenAngel 2 Naaras 2 (SP) Komissarova Olga KM
RAG a 03 21 FI*Celestial's Bury My Heart 2 Uros 12 (Pennut) Chadaj Marek EX1 NOM
RAG a 04 FI*Celestial's Trick or Treat 2 Naaras 10 (KAS) Saarela Veikko EX1 CAP
RAG a 04 FI*Celestial's Wild Child 2 Naaras 7 (CH) Saarela Veikko EX1 CACIB
RAG a 04 FI*Lounatuulen Dooris 2 Naaras 11 (Nuoret) Saarela Veikko EX1
RAG a 04 FI*Satinante's Dom Perignon 2 Uros 11 (Nuoret) Saarela Veikko EX1 NOM BIS
RAG a 04 FI*Satinante's Donna Floretta 2 Naaras 1 (SC) Saarela Veikko KM
RAG a 04 S*FunHouse's & Unni's United Collin 2 Uros 5 (IC) Saarela Veikko EX1 CAGCIB BIV
RAG b FI*Celestial's Jaromir Jagr 2 Uros 4 (GIP) Sizova Olga EX1 CAPS
RAG c Bobkatin Olive Oil 2 Uros 8 (PR) Saarela Veikko EX1 CAPIB
RAG c FI*Celestial's King of Finland 2 Uros 3 (GIC) Saarela Veikko EX1 CACS
RAG c FI*MistyNight Augustus 2 Uros 7 (CH) Saarela Veikko EX1 CACIB
RAG d FI*Kivelän Aslan Mico 2 Uros 11 (Nuoret) Rautio Kristiina Abs
RAG d FI*Ruuskatin Midnight Rose 2 Naaras 11 (Nuoret) Rautio Kristiina EX1
RAG d 04 FI*Kivelän Arlan Tino 2 Uros 11 (Nuoret) Saarela Veikko EX1
RAG e 21 Kin edler von den Lichtalben 2 Uros 9 (Avoin) Rautio Kristiina EX1 CAC
RAG f 04 FI*Celestial's Heaven on Earth 2 Naaras 12 (Pennut) Sizova Olga EX1
RAG f 04 FI*Dollyblues Wildflower 2 Naaras 7 (CH) Sizova Olga EX1 CACIB
RAG j 21 FI*Ruuskatin Orkidea 2 Naaras 12 (Pennut) Chadaj Marek EX1
RAG n FI*Collicatin Casper 2 Uros 11 (Nuoret) Komissarova Olga Abs
RAG n FIN*Popcornin Naughty Nella 2 Naaras 7 (CH) Komissarova Olga EX1 CACIB
RAG n 03 FI*Celestial's DreamDoll 2 Naaras 7 (CH) Sizova Olga EX1 CACIB NOM
RAG n 03 FI*Celestial's Louis Dieudonné 2 Uros 3 (GIC) Sizova Olga EX1 CACS BIV
RAG n 03 FI*Sirmar Frontside Fire 2 Uros 9 (Avoin) Sizova Olga EX1 CAC
RAG n 03 FI*Stardoll's Santo Domingo 2 Uros 12 (Pennut) Sizova Olga Abs
RAG n 03 S*Norrtassen's Jonas 2 Uros 11 (Nuoret) Sizova Olga EX1
RAG n 04 FI*Celestial's Eternal Flame 2 Uros 12 (Pennut) Sizova Olga EX1
RAG n 04 FI*Dolldesire's Destiny 2 Naaras 11 (Nuoret) Sizova Olga Abs
RAG n 04 FI*Stardoll's Wind Warrior 2 Uros 3 (GIC) Sizova Olga EX1 CACS BIV
RAG n 04 FI*Stardoll's Yoda 2 Uros 7 (CH) Sizova Olga EX1 CACIB
RUS FI*Andinan Gretchen 3 Naaras 9 (Avoin) Kabina Martin EX2
RUS FI*Bessemjanka's Nesha 3 Naaras 5 (IC) Kabina Martin EX1 CAGCIB
RUS FI*Janatuisen Blue Heaven 3 Uros 9 (Avoin) Kabina Martin EX1 CAC
RUS FI*Janatuisen La vie en rose 3 Naaras 11 (Nuoret) Kabina Martin EX1 BIV
RUS FI*Lolcat's Alexandra 3 Naaras 3 (GIC) Kabina Martin Abs
RUS FI*Lolcat's Amy 3 Naaras 9 (Avoin) Kabina Martin EX1 CAC BIV
RUS FI*Lolcat's Rasputin 3 Uros 8 (PR) Kabina Martin EX1 CAPIB
RUS FIN*Andinan Celestina 3 Naaras 4 (GIP) Kabina Martin EX1 CAPS
RUS IT*Kind of Blue Virgin 3 Naaras 11 (Nuoret) Kabina Martin EX2
RUS Wynterwynd Moon River 3 Uros 12 (Pennut) Kabina Martin EX1 NOM
SBI a FI*MeToYou Hero 2 Uros 5 (IC) Sizova Olga EX1 CAGCIB NOM
SBI a FI*Zhamanen MT Bobby Orr 2 Uros 2 (SP) Sizova Olga Abs
SBI a FIN*Clavinova Sade Serenada 2 Naaras 17 (Veteraani) Askett Mats 1 BIS
SBI a FIN*Clavinova Sade Serenada 2 Naaras 10 (KAS) Sizova Olga EX1 CAP
SBI a FIN*Recknagel Tairapänks 2 Naaras 6 (IP) Sizova Olga EX1 CAGPIB NOM
SBI b 21 FI*Canth's ToyBoy 2 Uros 1 (SC) Rautio Kristiina KM
SBI b 21 FI*Canth's UltraVox 2 Uros 1 (SC) Rautio Kristiina KM
SBI c FI*Saca's Äxl Cloud 2 Uros 11 (Nuoret) Komissarova Olga EX1
SBI c FI*Zhamiran Mio El Diego 2 Uros 9 (Avoin) Komissarova Olga EX1 CAC
SBI e 21 FI*Lofanna Alvar 2 Uros 12 (Pennut) Askett Mats EX1
SBI g FI*Briljantin Fortunatus 2 Naaras 9 (Avoin) Saarela Veikko Abs
SBI g FIN*Muurmauku Apollonia 2 Naaras 3 (GIC) Saarela Veikko EX1 CACS
SBI h FIN*Tamus Niva De Lux 2 Naaras 8 (PR) Chadaj Marek Abs
SBI n EE*Ireen Herencia 2 Naaras 3 (GIC) Rautio Kristiina EX1 CACS
SBI n S*Raus Höjden's Harmoney in Brown 2 Naaras 1 (SC) Rautio Kristiina KM NOM
SIA a FI*Kelmikerhon Unihiekkamyrsky 4 Uros 6 (IP) Chadaj Marek EX1 CAGPIB
SIA b Ralph Sia Alicia, CZ 4 Uros 11 (Nuoret) Chadaj Marek Abs
SIA e FI*Feanorian Fus Ro Dah 4 Uros 13c (Määrittely) Rautio Kristiina SIA e(e21)
SIA e 21 FI*Feanorian Fus Ro Dah 4 Uros 10 (KAS) Rautio Kristiina EX1 CAP
SIA n FI*Choose Zone of SiaMagic 4 Uros 7 (CH) Rautio Kristiina EX1 CACIB NOM
SIB a 24 FI*Mäntylän Serena 2 Naaras 9 (Avoin) Sizova Olga EX1 CAC
SIB as 09 22 Fado Colour Foot*PL 2 Uros 5 (IC) Sizova Olga EX1 CAGCIB
SIB as 24 FI*Tuiskutassun Ilo-Ilmari 2 Uros 12 (Pennut) Askett Mats EX1 NOM BIS
SIB d 24 FI*Irvikissan Aether 2 Uros 9 (Avoin) Chadaj Marek EX1 CAC
SIB ds 03 FI*Cherrytail's Orpheus 2 Uros 7 (CH) Sizova Olga Abs
SIB f 24 FI*TaigaMaan AiwanRinsessa 2 Naaras 11 (Nuoret) Chadaj Marek EX1 NOM
SIB n 02 21 62 Kayo Rys od Królowych*PL 2 Naaras 7 (CH) Rautio Kristiina EX1 CACIB
SIB n 09 24 FI*Lumikissan Morsmaikku 2 Naaras 11 (Nuoret) Rautio Kristiina EX1 NOM
SIB n 22 FI*Goldenspot's Chaya 2 Naaras 7 (CH) Sizova Olga EX1 CACIB
SIB n 24 FI*Magnificat Leonardo 2 Uros 9 (Avoin) Sizova Olga EX1 CAC
SIB n 24 FI*Tuiskutassun Goikkalainen 2 Uros 5 (IC) Sizova Olga EX1 CAGCIB
SIB ns 03 FI*Kesälän Unto Utelias 2 Uros 8 (PR) Sizova Olga EX1 CAPIB
SIB ns 03 24 FI*Lumikissan Nopsajalka 2 Uros 12 (Pennut) Sizova Olga EX1 NOM
SIB ny 22 FI*Amurin Joona 2 Uros 11 (Nuoret) Sizova Olga EX1 BIV
SIN FI*Chai-lai Sweetheart Sally 3 Naaras 7 (CH) Kabina Martin EX1 CACIB
SOM a FI*Kharn-Ka Blue Moment 3 Naaras 9 (Avoin) Pruchniak Sebastian EX1 CAC
SOM n FI*Bluestream's Eddy 3 Uros 5 (IC) Kabina Martin EX1 CAGCIB
SOM n FI*Kharn-Ka Your Choice 3 Uros 1 (SC) Kabina Martin KM NOM BIS
SOM n FIN*Kharn-Ka Jewel Of Blues 3 Uros 2 (SP) Kabina Martin KM NOM
SOM o DK*Dushara Mint of Kharnka 3 Naaras 17 (Veteraani) Pruchniak Sebastian 1 NOM
SOM o DK*Dushara Mint of Kharnka 3 Naaras 2 (SP) Kabina Martin KM
SOM p FI*Kharn-Ka Worth Fines 3 Naaras 1 (SC) Serrai Stéphanie KM
SPH a 32 FI*Hobbitqueen's Topaz 3 Uros 3 (GIC) Serrai Stéphanie EX1 CACS NOM
SPH n 33 FIN*Wanadoo Dirty Harry 3 Uros 2 (SP) Serrai Stéphanie KM
SYS f 02 21 FI*Birregin FairyTail Tales 4 Naaras 1 (SC) Chadaj Marek Abs
SYS n 03 FI*Sultsinan Something Yammie 4 Uros 2 (SP) Rautio Kristiina KM
365 kpl

Tuomarit

Nimi EMS-koodit Kissaa
Rautio Kristiina 0
1 tuomaria.