Omakissa
SUROK 172. Kansainvälinen näyttely
Järjestävä yhdistys Suomen Rotukissayhdistys ry
Alkaa 24.7.2022 Loppuu 24.7.2022
Ilmoittautuminen alkaa 15.5.2022 Ilmoittautuminen loppuu 15.6.2022
Yleisöaika alkaa 10:00 Yleisöaika loppuu 15:00
Eläinlääkärintarkastus alkaa 7:30 Eläinlääkärintarkastus loppuu 8:30
Arvostelut alkavat 9:00 Vahvistuskirjeen julkaisupvm 15.7.2022
Kansainvälinen Kyllä Erikoisnäyttely Ei
Drive In -näyttely Ei Omistajat saavat esitellä kissansa Kyllä
Kissoja enintään 600   Kategoriat 1, 2, 3, 4, Kotikissat
BreedBIS-rodut BreedBIS kissoja vähintään
Tilinumero
Sähköposti show@surok.fi
Paikka Lahden Messukeskus, Salpausselänkatu, 15110 Lahti
Toimihenkilöt Puheenjohtaja: Pia Nyman, puheenjohtaja@surok.fi, puh: 0505432987
Näyttelypäällikö: Paula Puotiniemi, nayttelypaallikko@surok.fi, puh: 0400431655
Näyttelysihteeri: Eeva Lindblom, Kantohaka 4 H 31, 02410 Kirkkonummi 0503466746. show@surok.fi
Rotu- ja myyntipöydät: Varaukset kauppiaat@surok.fi
Raha-asiat: Sari Sinkko/ Kirsi Ovaskainen, rahastonhoitaja@surok.fi
Pääassistentti: Sari Kulha, assistentti ilmoittautumiset osoitteeseen: assistentit@surok.fi


Lisätietoja SUROKin kesänäyttelyn kutsu --- Invitation to SUROK Summer Show

Tee jokaiseen arvosteluun erillinen ilmoittautuminen (veteraanit, määrittelyt jne.) ja valitse oikea tuote ilmoittautumiseen.

Näyttelymaksut:

SUROKin jäsenet 37€/kissa/pv tai 70€/kissa/2pv
muut FIFe-yhdistysten jäsenet 40€/kissa/pv tai 75€/kissa/2pv
ei FIFen ulkopuoliset kissat 50€/kissa/pv.
Leimakortit käytössä.
Veteraaniluokka 10€/pv normaaliarvostelun lisäksi, pelkkä veteraaniluokka normaali näyttelymaksu. Tarkistusluokka 15 € arvostelun yhteydessä, Ilman arvostelua 25€.
Kasvattaja- ja siitosluokat maksuttomia muun luokan yhteydessä.
Näyttelyluettelo Omakissan kautta tilattuna 5€.
Maksa käyttäen Omakissan viitenumeroa, eräpäivä on ilmoittautumispäivä! Maksamattomat ja kesken-tilassa olevat ilmoittautumiset hylätään. Leimakortilla maksettaessa kirjoita ilmoitetun kissan ja ilmoittajan nimet ja lähetä näyttelysihteerille välittömästi ilmoittautumisen jälkeen.  Jos kissa perutaan ennen ilmoittautumisajan loppua, palautetaan 75% maksusta. Ilmoittautuminen on sitova. Jos näyttelyilmoittautumista ei peruta eikä makseta, pidätämme oikeuden olla hyväksymättä jatkossa ilmoittajan kissoja SUROK:n järjestämiin näyttelyihin.
Muut kuin väri- ja luokkamuutokset tehtävä 1.7.2022 mennessä, muutokset sähköpostilla show@surok.fi.

 
Viimeinen mahdollinen rokotuspäivä näyttelyyn on perjantai 8.7.2022!




Yhteenveto ilmoittautumisista

Kategoria Ilmoittautuneita Hyväksytty Hylätty Kesken Peruttu
1 77 75 0 0 2
2 187 185 0 0 2
3 109 107 0 0 2
4 133 132 0 0 1
Kotikissat 6 6 0 0 0
Yhteensä 512 505 0 0 7

Suodata näytettäviä tuloksia alla olevilla valinnoilla.

Suodata näytettäviä tuloksia alla olevilla valinnoilla.

Nro EMS-koodi Nimi Kategoria Sukupuoli Luokka Tuomari Tulos
1 EXO n 22 D'Eden Lover Supernova of Siriuksen 1 Naaras 11 (Nuoret) de Bruijn Ad EX1
2 EXO f 24 FI*Snowcatcher Kiara 1 Naaras 12 (Pennut) de Bruijn Ad EX1
3 EXO g 03 23 FI*Whispers Oxana 1 Naaras 8 (PR) Selassa F. A. (Lee) EX1 CAPIB
4 PER n FI*Timanfaya Diamond Rose 1 Naaras 1 (SC) Selassa F. A. (Lee) KM NOM
5 PER n IT*Giufrans Everest 1 Uros 5 (IC) Selassa F. A. (Lee) EX1 CAGCIB NOM BIS
6 PER a FI*Timanfaya Heartbeat 1 Uros 15 (Siitos) Kissaliitto Rotukirjaus
6 PER a FI*Timanfaya Heartbeat 1 Uros 17 (Veteraani) Khaled Youssef 4
6 PER a FI*Timanfaya Heartbeat 1 Uros 1 (SC) de Bruijn Ad KM
7 PER a FI*Ocean-Minded Maradonna 1 Naaras 5 (IC) de Bruijn Ad EX1 CAGCIB
8 PER a FI*Ocean-Minded Mercury 1 Uros 2 (SP) de Bruijn Ad KM NOM BIS
9 PER f FI*Cherish's Strössel 1 Uros 11 (Nuoret) Selassa F. A. (Lee) EX1
10 PER f FI*Timanfaya Crazy In Love 1 Naaras 4 (GIP) Selassa F. A. (Lee) Abs
11 PER ds FI*Kultaviiksen Robert Plant 1 Uros 4 (GIP) de Bruijn Ad Abs
12 PER f 24 FI*Kultaviiksen Amy Winehouse 1 Naaras 12 (Pennut) Selassa F. A. (Lee) Abs
13 PER g 24 FI*Ocean-Minded Miss Creamy 1 Naaras 12 (Pennut) de Bruijn Ad EX1 NOM
14 PER n 03 Hiladoras Alejandro 1 Uros 2 (SP) Selassa F. A. (Lee) Abs
14 PER n 03 Hiladoras Alejandro 1 Uros 17 (Veteraani) Khaled Youssef Abs
15 PER d 03 Bafini Sweet Dancer 1 Uros 4 (GIP) de Bruijn Ad Abs
15 PER d 03 Bafini Sweet Dancer 1 Uros 17 (Veteraani) Khaled Youssef Abs
16 PER g 03 FI*Jewelstory Heartbreaker 1 Naaras 1 (SC) de Bruijn Ad KM NOM BIS
17 PER a 03 24 FI*Jewelstory Thunder Knight 1 Uros 12 (Pennut) Selassa F. A. (Lee) EX1 NOM BIS
18 RAG n FI*Snowrag Frisco Kid 1 Uros 17 (Veteraani) Khaled Youssef 1 NOM
18 RAG n FI*Snowrag Frisco Kid 1 Uros 4 (GIP) Selassa F. A. (Lee) EX1 CAPS
19 RAG n FI*Dollgarden's Fraxinus Nigra 1 Uros 8 (PR) Selassa F. A. (Lee) EX1 CAPIB
20 RAG a FI*Colorstar's Merlin Hennessy 1 Uros 4 (GIP) Selassa F. A. (Lee) EX1 CAPS
21 RAG f FI*Pilvituuli Lumo 1 Naaras 12 (Pennut) de Bruijn Ad EX1
22 RAG g FI*Rookatin Beastiina 1 Naaras 6 (IP) de Bruijn Ad EX1 CAGPIB
23 RAG n 21 Gayaneh Ziphius Igitur Spirit 1 Uros 12 (Pennut) de Bruijn Ad EX1
24 RAG n 21 Gayaneh Gaudeamus Igitur 1 Uros 17 (Veteraani) Khaled Youssef 2
24 RAG n 21 Gayaneh Gaudeamus Igitur 1 Uros 4 (GIP) de Bruijn Ad EX1 CAPS
25 RAG n 21 FI*Jylhärinteen Toivo 1 Uros 10 (KAS) de Bruijn Ad EX1 CAP
26 RAG a 21 Gayaneh Wabasso cyano 1 Uros 7 (CH) de Bruijn Ad EX1 CACIB NOM
27 RAG n 03 FI*Barfait's Leon 1 Uros 5 (IC) Selassa F. A. (Lee) EX1 CAGCIB
28 RAG n 03 FI*Midnightdolls Little Queenie 1 Naaras 11 (Nuoret) Selassa F. A. (Lee) EX1 NOM BIS
29 RAG n 03 FI*Cat's-JM Snow-King 1 Uros 6 (IP) Selassa F. A. (Lee) EX1 CAGPIB NOM
30 RAG n 03 FI*Valkokullan Magnum 1 Uros 10 (KAS) Selassa F. A. (Lee) EX1 CAP
31 RAG n 03 FI*Midnightdolls Cinnamon Girl 1 Naaras 10 (KAS) Selassa F. A. (Lee) EX1 CAP BIV NOM BIS
32 RAG n 04 Dollicious Chiaro diLuna 1 Uros 12 (Pennut) de Bruijn Ad EX1
33 RAG a 03 S*Asterion's Bodil 1 Naaras 11 (Nuoret) de Bruijn Ad EX1
34 RAG a 03 FI*Neige-Cristal's Royal Glorious Sapphire 1 Uros 2 (SP) de Bruijn Ad KM
35 RAG a 03 FI*Collicatin Golden Glimmer 1 Uros 6 (IP) de Bruijn Ad Abs
36 RAG a 03 FI*Valkokullan Washi 1 Uros 8 (PR) de Bruijn Ad EX1 CAPIB
37 RAG a 03 FI*Tammikatin Kuu-Ukko 1 Uros 17 (Veteraani) Khaled Youssef 3
38 RAG a 04 FI*Valkokullan Super 1 Uros 5 (IC) Selassa F. A. (Lee) EX1 CAGCIB
39 RAG a 04 Dollicious Romanzo Segreto 1 Uros 12 (Pennut) Selassa F. A. (Lee) EX1
40 RAG a 04 FI*Colorstar's Expecto Patronum 1 Uros 4 (GIP) Selassa F. A. (Lee) EX1 CAPS
41 RAG n 04 21 Gayaneh Vertigo vicinus 1 Uros 7 (CH) de Bruijn Ad EX1 CACIB
42 RAG n 04 21 Gayaneh Helius Hilaris 1 Uros 4 (GIP) de Bruijn Ad EX1 CAPS
43 SBI n Tiffany's Charm Mystery Mask*RU 1 Uros 9 (Avoin) de Bruijn Ad EX1 CAC
44 SBI n Hailey da MaKaJa 1 Naaras 11 (Nuoret) de Bruijn Ad EX1 NOM
45 SBI n FI*Lofanna Guernica 1 Naaras 10 (KAS) de Bruijn Ad EX1 CAP
46 SBI a FI*Felinessi Kuurankukka 1 Naaras 9 (Avoin) Selassa F. A. (Lee) Abs
47 SBI a FI*Kattimäen Putte Pooris 1 Uros 12 (Pennut) Selassa F. A. (Lee) Abs
48 SBI b FI*Åbodas Leopold 1 Uros 5 (IC) Selassa F. A. (Lee) EX1 CAGCIB
49 SBI b FI*Chirybiry's My Darling Ipi 1 Naaras 4 (GIP) Selassa F. A. (Lee) Abs
50 SBI b FI*Clavinova Veronika 1 Naaras 8 (PR) Selassa F. A. (Lee) EX1 CAPIB
51 SBI d FI*Samsonez Chic Rosette 1 Naaras 6 (IP) de Bruijn Ad EX1 CAGPIB
52 SBI e FI*Rais-Kis Ville Vallaton 1 Uros 3 (GIC) Selassa F. A. (Lee) EX1 CACS
53 SBI f FI*Lofanna Tirlittan 1 Naaras 9 (Avoin) de Bruijn Ad EX1 CAC
54 SBI f FI*Annmark Taika 1 Naaras 12 (Pennut) de Bruijn Ad Abs
55 SBI f FI*Pumpulivuoren Kaunis Kaarina 1 Naaras 12 (Pennut) de Bruijn Ad EX1
56 SBI h FI*Annmark Tarina 1 Naaras 12 (Pennut) Selassa F. A. (Lee) EX1
57 SBI n 21 FI*ElfQuest Zelda 1 Naaras 11 (Nuoret) Selassa F. A. (Lee) EX1
58 SBI a 21 FI*Downy-Flower's Dicentra 1 Naaras 7 (CH) de Bruijn Ad EX1 CACIB
59 SBI b 21 FI*Kirakan Zen Garden 1 Naaras 3 (GIC) Selassa F. A. (Lee) EX1 CACS
60 SBI b 21 FI*Ziazan Qeshira 1 Naaras 5 (IC) Selassa F. A. (Lee) EX1 CAGCIB
61 SBI b 21 Shapur Angel 1 Naaras 17 (Veteraani) Khaled Youssef 1 NOM BIS
62 SBI c 21 FI*Ziazan Inessa 1 Naaras 17 (Veteraani) Khaled Youssef 2
62 SBI c 21 FI*Ziazan Inessa 1 Naaras 8 (PR) de Bruijn Ad EX1 CAPIB NOM
63 SBI d 21 FI*ElfQuest Usman 1 Uros 5 (IC) de Bruijn Ad EX1 CAGCIB
64 SBI d 21 S*Källtäppans Uno Ubango 1 Uros 9 (Avoin) de Bruijn Ad EX1 CAC
65 SBI e 21 FI*Samsonez Edward 1 Uros 7 (CH) Selassa F. A. (Lee) EX1 CACIB
66 SBI h 21 FI*Samsonez Cherie Rosalie 1 Naaras 7 (CH) Selassa F. A. (Lee) EX1 CACIB
67 TUV e 61-63 / TUV e 61 SE*Equivalence's Doctor Strange 1 Uros 12 (Pennut) de Bruijn Ad EX1
68 ACL III / ACL n 22 FI*Siriuksen MaiaCurl 2 Naaras 3 (GIC) Khaled Youssef EX1 CACS NOM BIS
69 ACL IV / ACL n 03 22 FI*Siriuksen AlfaCurl 2 Uros 2 (SP) Khaled Youssef KM NOM BIS
70 ACL XI / ACL j 03 21 33 Luxury Velvet Aristocrats 2 Naaras 9 (Avoin) Khaled Youssef EX1 CAC
71 ACS V / ACS f 22 FI*Riemukatin Joy 2 Naaras 12 (Pennut) Reijers Eric EX1
72 ACS VI / ACS f 09 FI*Riemukatin Funnyface 2 Naaras 12 (Pennut) Fraga y Guzmán Gerardo EX1
73 LPL V / LPL d 22 S*Ägirs Hus BC Ppreben 2 Uros 2 (SP) Reijers Eric KM
74 MCO I / MCO n FI*Moggi SamppaAnja 2 Naaras 7 (CH) Dorgiakis George EX1 CACIB
75 MCO I / MCO a SE*KobbaCat's Jack 2 Uros 12 (Pennut) Dorgiakis George EX1 NOM
76 MCO I / MCO n PL*Amibial Otto 2 Uros 2 (SP) Dorgiakis George KM
77 MCO I / MCO a FI*LovelyLife La Boheme Cesira 2 Naaras 4 (GIP) Dorgiakis George EX1 CAPS
78 MCO II / MCO n 02 62 FI*Chamberlain Every Breaking Heart 2 Naaras 7 (CH) Reijers Eric EX1 CACIB BIV
79 MCO II / MCO n 09 FI*Moggi Wonton Wolfie 2 Uros 11 (Nuoret) Reijers Eric EX1
80 MCO II / MCO n 09 FI*Chamberlain Golden Heart 2 Naaras 11 (Nuoret) Reijers Eric EX1
81 MCO II / MCO n 09 FI*Moggi Wanna Bee Honey 2 Naaras 11 (Nuoret) Reijers Eric EX3
82 MCO II / MCO n 09 FI*Rotcat Tilia 2 Naaras 11 (Nuoret) Reijers Eric EX2
83 MCO II / MCO n 09 FI*KingLeo's Kobe Bryant 2 Uros 10 (KAS) Reijers Eric EX1 CAP
84 MCO III / MCO n 23 Hamon Gross Team 2 Uros 9 (Avoin) Fraga y Guzmán Gerardo EX1 CAC
85 MCO III / MCO a 25 FI*Stout-hearted Blue Diamond 2 Uros 11 (Nuoret) Fraga y Guzmán Gerardo EX1
86 MCO III / MCO n 22 FI*KingLeo's Makepeace 2 Naaras 11 (Nuoret) Fraga y Guzmán Gerardo EX2
87 MCO III / MCO n 25 FI*Stout-hearted Dazzling Diwa 2 Naaras 11 (Nuoret) Fraga y Guzmán Gerardo EX1
88 MCO III / MCO n 22 FI*Chamberlain Incredible Me 2 Uros 12 (Pennut) Fraga y Guzmán Gerardo EX1
89 MCO III / MCO a 22 LV* Family Value Irelee 2 Naaras 12 (Pennut) Fraga y Guzmán Gerardo EX1 BIV NOM
90 MCO III / MCO n 22 CascadeMtn Dream Maker 2 Uros 4 (GIP) Fraga y Guzmán Gerardo Abs
90 MCO III / MCO n 22 CascadeMtn Dream Maker 2 Uros 17 (Veteraani) Brambilla Fabio Abs
91 MCO III / MCO n 22 FI*Rotcat Xonya 2 Naaras 6 (IP) Fraga y Guzmán Gerardo EX1 CAGPIB
92 MCO IV / MCO n 09 25 LV*BBMC Nitro 2 Uros 1 (SC) Hornell Henry KM BIV NOM
93 MCO IV / MCO n 09 22 FI*Hemingway's Akachi 2 Uros 3 (GIC) Hornell Henry EX1 CACS
94 MCO IV / MCO n 09 22 FI*HoneyCoon's Flip Flop And Fly 2 Naaras 3 (GIC) Hornell Henry EX1 CACS
95 MCO IV / MCO n 09 22 FI*Stout-hearted Womanizer 2 Uros 7 (CH) Hornell Henry EX1 CACIB
96 MCO IV / MCO n 09 22 FI*Moggi Vilja 2 Naaras 9 (Avoin) Hornell Henry Abs
97 MCO IV / MCO n 09 23 FI*Stout-hearted Lovely Lollipop 2 Naaras 9 (Avoin) Hornell Henry EX1 CAC NOM
98 MCO IV / MCO n 09 22 FI*Rotcat Salix 2 Uros 11 (Nuoret) Hornell Henry EX3
99 MCO IV / MCO a 09 24 FI*Stout-hearted A dream with in a dream 2 Uros 11 (Nuoret) Hornell Henry EX1 BIV NOM
100 MCO IV / MCO n 09 25 FI*Stout-hearted Claim To Faim 2 Uros 11 (Nuoret) Hornell Henry EX2
101 MCO IV / MCO n 09 22 FI*Kitchi's Beppina 2 Naaras 11 (Nuoret) Hornell Henry EX2
102 MCO IV / MCO n 02 21 62 FI*Stout-hearted Dazzling Dominica 2 Naaras 11 (Nuoret) Hornell Henry EX1
103 MCO IV / MCO n 03 22 LT*Salta Nosis Yogi 2 Uros 12 (Pennut) Hornell Henry EX1 NOM
104 MCO IV / MCO n 09 23 Purrfectness A Knight's Tale 2 Uros 12 (Pennut) Hornell Henry EX2
105 MCO IV / MCO n 09 22 FI*Goldenstream's Cowboy 2 Uros 2 (SP) Hornell Henry KM BIV
106 MCO IV / MCO n 03 22 FI*Lionstyle Sunshine Reggae 2 Uros 4 (GIP) Hornell Henry EX1 CAPS
107 MCO IV / MCO n 09 25 FI*Stout-hearted Quantico 2 Uros 15 (Siitos) Kissaliitto Rotukirjaus
107 MCO IV / MCO n 09 25 FI*Stout-hearted Quantico 2 Uros 6 (IP) Hornell Henry EX1 CAGPIB
108 MCO IV / MCO n 09 22 FI*Stout-hearted Supernatural 2 Uros 8 (PR) Hornell Henry EX1 CAPIB
109 MCO V / MCO e 25 Abenzio's Lost Thunder 2 Uros 5 (IC) Reijers Eric EX1 CAGCIB BIV
110 MCO V / MCO d 22 FI*Rotcat Dagda 2 Uros 5 (IC) Reijers Eric EX2
111 MCO V / MCO e 24 FI*Stout-hearted The Seven Brothers Eero 2 Uros 7 (CH) Reijers Eric EX1 CACIB
112 MCO V / MCO d FI*Rotcat Taranis 2 Uros 4 (GIP) Reijers Eric EX1 CAPS
113 MCO V / MCO f Zmatrixu Ultra Star 2 Naaras 4 (GIP) Reijers Eric EX1 CAPS
114 MCO VI / MCO d 03 22 FI*Escape's O'Miziaki 2 Uros 1 (SC) Dorgiakis George KM NOM
115 MCO VI / MCO f 03 24 FI*Moggi Jam Balaya 2 Naaras 1 (SC) Dorgiakis George KM
116 MCO VI / MCO f 09 22 FI*KingLeo's Kiss Me Karma 2 Naaras 1 (SC) Dorgiakis George KM
117 MCO VI / MCO g 09 22 FI*Moggi OrWokki 2 Naaras 3 (GIC) Dorgiakis George EX1 CACS BIV NOM
118 MCO VI / MCO f 03 24 FI*Stout-hearted Kat von Teese 2 Naaras 5 (IC) Dorgiakis George EX1 CAGCIB
119 MCO VI / MCO d 09 FI*Chamberlain Even Better 2 Uros 7 (CH) Dorgiakis George EX1 CACIB
120 MCO VI / MCO f 09 24 FI*Moggi Nonparelli Elli 2 Naaras 7 (CH) Dorgiakis George EX1 CACIB
121 MCO V / MCO f 22 FI*A'Dreams MC Glamour 2 Naaras 9 (Avoin) Reijers Eric EX1 CAC
122 MCO VI / MCO f 09 22 FI*Vuorensinen Raspberry 2 Naaras 9 (Avoin) Dorgiakis George EX1 CAC
123 MCO VI / MCO d 09 25 FI*Stout-hearted Cosmic Ruby 2 Uros 11 (Nuoret) Dorgiakis George EX1 BIV
124 MCO VI / MCO g 09 22 FI*Moggi Xenja Loora 2 Naaras 11 (Nuoret) Dorgiakis George EX1
125 MCO VI / MCO f 09 25 Becky Thatcher Dreambigcats 2 Naaras 12 (Pennut) Dorgiakis George EX1
126 MCO VI / MCO f 09 24 FI*Stout-hearted Her Royal Highness Meghan 2 Naaras 2 (SP) Dorgiakis George KM
127 MCO VI / MCO e 09 24 FI*Moggi Nekku the Numa 2 Uros 10 (KAS) Dorgiakis George EX1 CAP
128 MCO VII / MCO fs 22 Genewa Real Love*RU 2 Naaras 3 (GIC) Khaled Youssef EX1 CACS BIV
129 MCO VII / MCO ns 22 FI*Rotcat Vertico 2 Uros 5 (IC) Khaled Youssef EX1 CAGCIB
130 MCO VII / MCO ds 22 FI*A'Dreams MC Delilah 2 Naaras 7 (CH) Khaled Youssef EX2
131 MCO VII / MCO ns 22 FI*Chamberlain Double Love Diamond 2 Naaras 7 (CH) Khaled Youssef EX1 CACIB
132 MCO VII / MCO ns FI*Pinewoods Funky Elegant Fabio 2 Uros 9 (Avoin) Khaled Youssef Abs
133 MCO VII / MCO ds 23 Kupinikcoons Houdini 2 Uros 9 (Avoin) Khaled Youssef Abs
134 MCO VII / MCO fs 22 FI*A'Dreams MC Fendi 2 Naaras 7 (CH) Khaled Youssef EX3
135 MCO VII / MCO ns PL*Amibial Ethan II 2 Uros 11 (Nuoret) Khaled Youssef EX1
136 MCO VII / MCO gs 22 FI*A'Dreams MC Harmonie 2 Naaras 12 (Pennut) Khaled Youssef EX1
137 MCO VII / MCO ns 22 FI*Chamberlain Montana Sky 2 Uros 2 (SP) Khaled Youssef KM BIV
138 MCO VII / MCO ns 25 FI*Stout-hearted Victor 2 Uros 6 (IP) Khaled Youssef EX1 CAGPIB
139 MCO VII / MCO ns 22 FI*Chamberlain Aurora Magic 2 Uros 8 (PR) Khaled Youssef EX1 CAPIB
140 MCO VIII / MCO ns 02 21 64 FI*Chamberlain Zillion Stars 2 Uros 3 (GIC) Fraga y Guzmán Gerardo EX1 CACS
141 MCO VIII / MCO ns 09 25 FI*Rotcat Sirekan 2 Uros 5 (IC) Fraga y Guzmán Gerardo EX1 CAGCIB
142 MCO VIII / MCO ns 03 FI*HoneyCoon's Kiss & Tell 2 Naaras 7 (CH) Fraga y Guzmán Gerardo EX2
143 MCO VIII / MCO ns 03 22 FI*Rotcat Yade 2 Naaras 15 (Siitos) Kissaliitto Rotukirjaus
143 MCO VIII / MCO ns 03 22 FI*Rotcat Yade 2 Naaras 7 (CH) Fraga y Guzmán Gerardo EX1 CACIB BIV
144 MCO VIII / MCO ds 09 22 FI*LovelyLife Heartlight Leonardo 2 Uros 11 (Nuoret) Fraga y Guzmán Gerardo EX1
145 MCO VIII / MCO ns 09 22 FI*Moggi Xania Namia 2 Naaras 11 (Nuoret) Fraga y Guzmán Gerardo EX2
146 MCO VIII / MCO ns 09 22 FI*Rotcat Azelia 2 Naaras 11 (Nuoret) Fraga y Guzmán Gerardo EX3
147 MCO VIII / MCO fs 09 25 Planetcoon Gentle With Love 2 Naaras 11 (Nuoret) Fraga y Guzmán Gerardo EX1 BIV
148 MCO VIII / MCO fs 09 22 FI*NomenEst Oklahoma Rose 2 Naaras 12 (Pennut) Fraga y Guzmán Gerardo EX1
149 MCO VIII / MCO ns 03 22 FI*Hiawatha Ablative 2 Uros 4 (GIP) Fraga y Guzmán Gerardo EX2
150 MCO VIII / MCO ns 03 25 FI*Stout-hearted Vulcan 2 Uros 4 (GIP) Fraga y Guzmán Gerardo EX1 CAPS BIV NOM
151 MCO VIII / MCO ns 09 Fayola Happy Joe 2 Uros 8 (PR) Fraga y Guzmán Gerardo EX1 CAPIB
152 MCO VIII / MCO ns 03 Fayola Xenon 2 Uros 10 (KAS) Fraga y Guzmán Gerardo EX1 CAP
153 MCO IX / MCO w 62 Wackymoon Reinhardt 2 Uros 15 (Siitos) Kissaliitto Rotukirjaus
153 MCO IX / MCO w 62 Wackymoon Reinhardt 2 Uros 5 (IC) Hornell Henry Abs
154 MCO IX / MCO w 62 Patricia Punto Valentino, CZ 2 Naaras 7 (CH) Hornell Henry EX1 CACIB
155 MCO IX / MCO w 63 FI*Rotcat Betula 2 Uros 11 (Nuoret) Hornell Henry EX1
156 MCO IX / MCO w 63 FI*Rotcat Ariaga 2 Naaras 11 (Nuoret) Hornell Henry EX2
157 MCO IX / MCO w 61 FI*Rotcat Waina 2 Naaras 11 (Nuoret) Hornell Henry EX1 BIV
158 MCO IX / MCO w 62 FI*Rotcat Zabi 2 Naaras 6 (IP) Hornell Henry EX1 CAGPIB NOM
159 NEM I / NEM n 21 Falco z Kociego Domu*PL 2 Uros 15 (Siitos) Dorgiakis George
159 NEM I / NEM n 21 Falco z Kociego Domu*PL 2 Uros 1 (SC) Dorgiakis George Abs
160 NEM I / NEM n 21 FI*Giramir's Artico Luxus 2 Uros 7 (CH) Dorgiakis George EX2
161 NEM I / NEM ns 21 FI*Giramir's Intenso Cappuccino 2 Uros 7 (CH) Dorgiakis George EX1 CACIB BIV
162 NEM I / NEM a 21 FI*Pikku-Priin Perfecto 2 Uros 7 (CH) Dorgiakis George EX3
163 NEM I / NEM fs 21 FI*Giramir's Keira Karelia 2 Naaras 9 (Avoin) Dorgiakis George EX3
164 NEM I / NEM a 21 FI*Maccabee Russian Lullaby 2 Naaras 9 (Avoin) Dorgiakis George EX2
165 NEM I / NEM a 21 FI*Pikku-Priin Priella-Sylvia 2 Naaras 9 (Avoin) Dorgiakis George EX1 CAC
166 NEM I / NEM f 21 FI*Pikku-Priin Queen of Hearts 2 Naaras 11 (Nuoret) Dorgiakis George EX1 NOM
167 NEM I / NEM n 21 FI*Pikku-Priin Karakallion Keisarinna 2 Naaras 2 (SP) Dorgiakis George KM BIV NOM
168 NEM I / NEM n 21 FI*Pikku-Priin Finlandia 2 Uros 4 (GIP) Dorgiakis George EX1 CAPS NOM
169 NEM I / NEM d FI*Cherrytail's Pancake Boy 2 Uros 8 (PR) Dorgiakis George EX1 CAPIB
170 NEM I / NEM n FI*BluemoonPearl's Radiato Fatidica 2 Uros 8 (PR) Dorgiakis George EX2
171 NEM II / NEM n 09 21 FI*Pikku-Priin Great Polka 2 Uros 1 (SC) Fraga y Guzmán Gerardo KM BIV NOM BIS
172 NEM II / NEM d 09 21 FI*Pikku-Priin Nemo's Nocturne 2 Uros 7 (CH) Fraga y Guzmán Gerardo EX1 CACIB
173 NEM II / NEM a 09 21 Charinitha Perelka*PL 2 Naaras 15 (Siitos) Kissaliitto Rotukirjaus
173 NEM II / NEM a 09 21 Charinitha Perelka*PL 2 Naaras 7 (CH) Fraga y Guzmán Gerardo Abs
174 NEM II / NEM n 09 FI*Giramir's Grafito 2 Uros 9 (Avoin) Fraga y Guzmán Gerardo EX1 CAC
174 NEM II / NEM ns 09 FI*Giramir's Grafito 2 Uros 13c (Määrittely) Reijers Eric NEM n 09
175 NEM II / NEM a 09 21 FI*Pikku-Priin Lyyti Lumimarja 2 Naaras 9 (Avoin) Fraga y Guzmán Gerardo EX1 CAC
176 NEM II / NEM n 09 21 FI*Pikku-Priin Elite Queen 2 Naaras 2 (SP) Fraga y Guzmán Gerardo KM NOM
177 NFO II / NFO n 09 S*Just Catnap's Julian 2 Uros 11 (Nuoret) Khaled Youssef EX1 BIV NOM
178 NFO II / NFO n 09 FI*Ratakatin Kaunis ja rohkea 2 Naaras 11 (Nuoret) Khaled Youssef EX1
179 NFO II / NFO n 03 FI*Siniidan Valkmusa 2 Naaras 11 (Nuoret) Khaled Youssef EX2
180 NFO II / NFO n 09 FI*FoxyPaw's Hula-Popper 2 Naaras 17 (Veteraani) Brambilla Fabio 2
180 NFO II / NFO n 09 FI*FoxyPaw's Hula-Popper 2 Naaras 2 (SP) Khaled Youssef KM
181 NFO II / NFO n 09 FI*Siniidan Black Halo 2 Naaras 6 (IP) Khaled Youssef EX1 CAGPIB
182 NFO III / NFO a 22 FI*Raudaskosken My God Is the Sun 2 Uros 12 (Pennut) Hornell Henry EX2
183 NFO III / NFO n 22 FI*RockyHill's Skiriki 2 Uros 12 (Pennut) Hornell Henry EX1
184 NFO III / NFO n 22 FI*Siniidan Cardcaptor Sakura 2 Naaras 2 (SP) Hornell Henry KM
185 NFO IV / NFO n 09 22 FI*Tähtitassun Hellä Lempi 2 Naaras 1 (SC) Hornell Henry KM BIV
186 NFO IV / NFO n 09 22 Elvenstar's Zorbas 2 Uros 5 (IC) Hornell Henry EX1 CAGCIB
187 NFO IV / NFO n 09 22 FI*Siniidan Honey Crunch 2 Naaras 12 (Pennut) Hornell Henry EX1
188 NFO IV / NFO n 09 22 FI*WitSarin Tenho 2 Uros 4 (GIP) Hornell Henry EX1 CAPS
189 NFO IV / NFO n 03 22 FI*Kirsikan Jekku 2 Uros 6 (IP) Hornell Henry EX1 CAGPIB
190 NFO V / NFO f FI*InukChuck's Eclipse 2 Naaras 5 (IC) Reijers Eric EX1 CAGCIB NOM
191 NFO V / NFO f FI*Haaveeni Tähdistä Kaunein 2 Naaras 7 (CH) Reijers Eric EX1 CACIB
192 NFO V / NFO f 24 FI*RockyHill's Savannah 2 Naaras 12 (Pennut) Reijers Eric EX1 BIV
193 NFO VI / NFO e 09 22 FI*Tähtitassun Aleksanteri 2 Uros 1 (SC) Reijers Eric KM NOM
194 NFO VI / NFO d 09 24 FI*Siniidan Battle Beast 2 Naaras 7 (CH) Reijers Eric EX1 CACIB
195 NFO VI / NFO d 03 22 FI*Carwalions Gimmstein 2 Uros 9 (Avoin) Reijers Eric EX1 CAC
196 NFO VI / NFO f 09 22 FI*WitSarin Miritza 2 Naaras 15 (Siitos) Kissaliitto Rotukirjaus
196 NFO VI / NFO f 09 22 FI*WitSarin Miritza 2 Naaras 7 (CH) Reijers Eric EX2
197 NFO VI / NFO f 03 22 FI*SmileTail's Elskede Else 2 Naaras 11 (Nuoret) Reijers Eric EX1 BIV NOM BIS
198 NFO VI / NFO d 09 24 FI*RockyHill's Sewati 2 Uros 12 (Pennut) Reijers Eric EX1 NOM BIS
199 NFO VI / NFO f 03 24 (N)Migoto's Embla 2 Naaras 17 (Veteraani) Brambilla Fabio 1 NOM BIS
199 NFO VI / NFO f 03 24 (N)Migoto's Embla 2 Naaras 2 (SP) Reijers Eric KM BIV NOM BIS
200 NFO VI / NFO d 02 21 62 FI*Tähtitassun JaakkoKulta 2 Uros 6 (IP) Reijers Eric EX1 CAGPIB NOM
201 NFO VI / NFO d 03 22 FI*Neige-Cristal's Diorella 2 Naaras 6 (IP) Reijers Eric EX1 CAGPIB
202 NFO VI / NFO d 02 21 62 FI*Ratakatin Björn 2 Uros 8 (PR) Reijers Eric EX1 CAPIB
203 NFO VI / NFO d 09 22 FI*InukChuck's Riia 2 Naaras 8 (PR) Reijers Eric EX2
204 NFO VI / NFO f 09 FI*Kultahuiskan Inka 2 Naaras 8 (PR) Reijers Eric Abs
205 NFO VI / NFO f 01 21 62 FI*Ratakatin Agnetha 2 Naaras 8 (PR) Reijers Eric Abs
206 NFO VI / NFO e 09 22 FI*RockyHill's NootawLye 2 Uros 10 (KAS) Reijers Eric EX1 CAP
207 NFO VIII / NFO gs 09 22 FI*RockyHill's Niantic 2 Naaras 10 (KAS) Khaled Youssef EX1 CAP
208 NFO VI / NFO f 01 21 62 S*Myselisia's Satsuma 2 Naaras 8 (PR) Reijers Eric EX1 CAPIB
209 NFO VIII / NFO ds 03 22 FI*Siniidan Golden Delicious 2 Uros 12 (Pennut) Khaled Youssef EX2
210 NFO VIII / NFO ds 09 22 FI*Siniidan Red Delicious 2 Uros 12 (Pennut) Khaled Youssef EX1
211 NFO VIII / NFO fs 03 24 FI*Carwalions Helga Hufflepuff 2 Naaras 12 (Pennut) Khaled Youssef EX2
212 NFO VIII / NFO ns 09 FI*Siniidan Piste jolta ei ollut paluuta 2 Naaras 12 (Pennut) Khaled Youssef EX1 BIV NOM
213 NFO VIII / NFO ns 03 24 FI*FoxyPaw's Rollin' Stone 2 Uros 2 (SP) Khaled Youssef KM BIV
214 NFO VIII / NFO ds 03 22 FI*Siniidan Electric India 2 Uros 2 (SP) Khaled Youssef KM
215 NFO VIII / NFO ns 09 24 FI*Siniidan Chicken Little 2 Naaras 6 (IP) Khaled Youssef EX1 CAGPIB
216 NFO VIII / NFO ns 09 (N) Tingoskattens Gino 2 Uros 15 (Siitos) Kissaliitto Rotukirjaus
216 NFO VIII / NFO ns 09 (N) Tingoskattens Gino 2 Uros 8 (PR) Khaled Youssef EX1 CAPIB
217 NFO IX / NFO w 64 FI*Hopeahännän Valtteri Valontuoja 2 Uros 1 (SC) Dorgiakis George Abs
218 NFO IX / NFO w 62 FI*GoldenFurry's Silver Snowman 2 Uros 5 (IC) Dorgiakis George EX1 CAGCIB
219 NFO IX / NFO w 63 FI*Neige-Cristal's Tiffanie 2 Naaras 4 (GIP) Dorgiakis George EX1 CAPS
220 SIB I / SIB n FI*Ajatuksen EnsiKaamos 2 Naaras 7 (CH) Hornell Henry EX1 CACIB
221 SIB III / SIB n 22 FI*Allikatin Yrjö 2 Uros 11 (Nuoret) Reijers Eric EX1
222 SIB III / SIB n 24 FI*Pikku-Priin LeMans 2 Uros 10 (KAS) Reijers Eric EX1 CAP
223 SIB IV / SIB ny 09 22 PL*Vistula Janosik 2 Uros 11 (Nuoret) Dorgiakis George Abs
224 SIB IV / SIB n 09 24 FI*Pikku-Priin Lusitano 2 Uros 4 (GIP) Dorgiakis George EX1 CAPS
225 SIB V / SIB fy 24 FI*Igora Celeste 2 Naaras 3 (GIC) Fraga y Guzmán Gerardo EX1 CACS NOM
226 SIB V / SIB f 24 FI*Beluhan Angelina 2 Naaras 5 (IC) Fraga y Guzmán Gerardo EX1 CAGCIB
227 SIB V / SIB f 24 FI*Jylhäkallion Juliet 2 Naaras 7 (CH) Fraga y Guzmán Gerardo EX1 CACIB
228 SIB V / SIB d 24 FI*Cherrytail's TroubleMaker 2 Uros 11 (Nuoret) Fraga y Guzmán Gerardo EX1 BIV NOM
229 SIB V / SIB f 24 FI*Jylhäkallion Kiara 2 Naaras 11 (Nuoret) Fraga y Guzmán Gerardo Abs
230 SIB VI / SIB d 03 24 FI*Ajatuksen EnsiTalvi 2 Uros 5 (IC) Reijers Eric EX1 CAGCIB
231 SIB VI / SIB f 09 24 FI*Amurin Zila 2 Naaras 7 (CH) Reijers Eric Abs
232 SIB VII / SIB ds 24 FI*Cherrytail's RockingRace 2 Uros 5 (IC) Hornell Henry EX1 CAGCIB
233 SIB VII / SIB ns 24 Noir Pearl Velikii Ohotnik 2 Uros 9 (Avoin) Hornell Henry EX1 CAC
234 SIB VII / SIB ns FI*Cherrytail's Continental 2 Uros 4 (GIP) Hornell Henry EX1 CAPS NOM
235 SIB VIII / SIB fs 09 24 FI*Loistava Hopeasointu 2 Naaras 12 (Pennut) Reijers Eric Abs
236 SIB IX / SIB w 64 FI*Cherrytail's Poor Boy 2 Uros 5 (IC) Khaled Youssef EX1 CAGCIB NOM
237 SIB IX / SIB w 64 FI*Lumikissan Ökkis Mönkiäinen 2 Uros 7 (CH) Khaled Youssef Abs
238 SIB IX / SIB w 61 FI*Cherrytail's Lady WhiteDream 2 Naaras 15 (Siitos) Kissaliitto Rotukirjaus
238 SIB IX / SIB w 61 FI*Cherrytail's Lady WhiteDream 2 Naaras 10 (KAS) Khaled Youssef EX1 CAP NOM
240 BEN n 24 CattiCartano Cloudberry Thief 3 Uros 6 (IP) Vanrusselt Joeri EX1 CAGPIB
241 BEN n 24 Glamkitty Giorgio Armani 3 Uros 8 (PR) Vanrusselt Joeri EX1 CAPIB
242 BLH n Dusado's Marc-Marie 3 Uros 17 (Veteraani) Saarela Veikko 4
242 BLH n Dusado's Marc-Marie 3 Uros 2 (SP) Edström Michael KM
243 BLH d FI*MellowBear's HottiKatti 3 Uros 5 (IC) Edström Michael EX1 CAGCIB
244 BLH a 24 FI*Giramir's Bright side of life 3 Naaras 12 (Pennut) Vanrusselt Joeri EX1
244 BLH g 24 FI*Giramir's Bright side of life 3 Naaras 13c (Määrittely) Vanrusselt Joeri BLH a 24
245 BLH ns 11 FI*Menzoberanzan's Bumblebee 3 Naaras 7 (CH) Vanrusselt Joeri EX1 CACIB
246 BLH ns 11 FI*Menzoberanzan's Skywarp 3 Naaras 4 (GIP) Vanrusselt Joeri EX1 CAPS
247 BLH ny 11 Silver Bastet Jasmine 3 Naaras 11 (Nuoret) Vanrusselt Joeri EX1
248 BLH as 11 SE*Isa Dolls Eliza 3 Naaras 7 (CH) Cinque Francesco EX1 CACIB
249 BLH f 03 FI*MellowBear's Earth Goddess Erda 3 Naaras 6 (IP) Cinque Francesco EX1 CAGPIB NOM
250 BML I / BML ns 11 31 FI*Kissamummon Hopeajään Kimallus 3 Uros 3 (GIC) Vanrusselt Joeri Abs
251 BML I / BML ns 12 31 FI*Kissamummon Emmi Villeeni 3 Naaras 5 (IC) Vanrusselt Joeri Abs
252 BML I / BML bs 11 31 FI*Kissamummon Uuno Laakso 3 Uros 11 (Nuoret) Vanrusselt Joeri EX1
253 BML I / BML as 11 31 FI*Kissamummon Juhlatuuli 3 Naaras 11 (Nuoret) Vanrusselt Joeri Abs
254 BSH a FI*Ruusutarhan Viviana 3 Naaras 1 (SC) Edström Michael Abs
255 BSH a FI*Feronian Pearl 3 Naaras 12 (Pennut) Edström Michael EX2
256 BSH a FI*Feronian Pulsatilla Patens 3 Naaras 12 (Pennut) Edström Michael EX1 NOM BIS
257 BSH a FI*Feronian Lilja 3 Naaras 2 (SP) Edström Michael KM
258 BSH b FI*Feronian Peach 3 Uros 12 (Pennut) Cinque Francesco Abs
259 BSH e FI*Rhinestone's Josera 3 Uros 4 (GIP) Vanrusselt Joeri EX1 CAPS
260 BSH f FI*Feronian Dahlea Purpurea 3 Naaras 17 (Veteraani) Saarela Veikko 2
260 BSH f FI*Feronian Dahlea Purpurea 3 Naaras 2 (SP) Edström Michael KM NOM BIS
261 BSH g FI*Ruusutarhan Rosa Amabile 3 Naaras 1 (SC) Cinque Francesco KM
262 BSH f 24 FI*Bumblebrits Love-a-lot 3 Naaras 5 (IC) Edström Michael EX1 CAGCIB
263 BUR n FI*Seirene Viva La Vida 3 Uros 5 (IC) Vanrusselt Joeri Abs
264 BUR n FI*Feirefiz Phantom Divine 3 Uros 10 (KAS) Vanrusselt Joeri EX1 CAP
265 BUR a FI*ZirCat's Irwin Goodman 3 Uros 17 (Veteraani) Saarela Veikko 3
265 BUR a FI*ZirCat's Irwin Goodman 3 Uros 4 (GIP) Cinque Francesco EX1 CAPS
266 BUR a FI*Feirefiz Another Brick In The Wall 3 Uros 8 (PR) Cinque Francesco EX1 CAPIB
267 BUR b FI*Seirene Ipanema 3 Naaras 1 (SC) Cinque Francesco KM NOM BIS
268 BUR b FI*Mama-Alcialon Never Say Never, Maui 3 Uros 7 (CH) Cinque Francesco EX1 CACIB
269 BUR b Bjelke's Niilo 3 Uros 4 (GIP) Cinque Francesco EX1 CAPS
270 BUR c FI*ZirCat's Imagine Dragons 3 Naaras 17 (Veteraani) Saarela Veikko 4
270 BUR c FI*ZirCat's Imagine Dragons 3 Naaras 4 (GIP) Vanrusselt Joeri EX1 CAPS NOM
271 BUR d FI*Feirefiz Fire It Up 3 Uros 2 (SP) Cinque Francesco KM NOM BIS
272 BUR f FI*Mama-Alcialon Jammaileva Jannika 3 Naaras 10 (KAS) Cinque Francesco EX1 CAP
273 EUR d 22 FI*Aurinkokiven Dallas 3 Uros 12 (Pennut) Vanrusselt Joeri EX1
273 EUR d 22 FI*Aurinkokiven Dallas 3 Uros 13c (Määrittely) Vanrusselt Joeri EUR d 22
274 EUR e FI*Lionstyle Onnenoikku 3 Naaras 7 (CH) Vanrusselt Joeri Abs
275 EUR g FI*RuusuLinnan Jäätähti 3 Naaras 11 (Nuoret) Cinque Francesco Abs
276 EUR g FI*Kissakallion Sandra 3 Naaras 4 (GIP) Cinque Francesco EX1 CAPS
277 EUR n 22 FI*Katinhännän Perässähiihtäjä Kerttu 3 Naaras 12 (Pennut) Cinque Francesco EX1 NOM
278 EUR n 22 FI*Pinkkitassun William 3 Uros 10 (KAS) Cinque Francesco EX1 CAP
279 EUR a 23 FI*Pinkkitassun Yannick 3 Uros 3 (GIC) Cinque Francesco EX1 CACS NOM
280 EUR a 23 FI*Pinkkitassun Yvonne 3 Naaras 5 (IC) Cinque Francesco EX1 CAGCIB
281 EUR e 22 FI*Aurinkokiven Denver 3 Uros 12 (Pennut) Cinque Francesco EX1
282 EUR e 22 FI*Kissakallion Theodor 3 Uros 12 (Pennut) Cinque Francesco EX2
283 EUR f 22 FI*Kissakallion Thilde 3 Naaras 12 (Pennut) Vanrusselt Joeri EX1
284 EUR f 22 FI*Pinkkitassun Jóhanna 3 Naaras 4 (GIP) Vanrusselt Joeri EX1 CAPS
285 EUR f 23 FI*Katinhännän Olympiatuli Naomi 3 Naaras 9 (Avoin) Edström Michael Abs
286 EUR f 23 FI*Kontukatin Adalmiina 3 Naaras 17 (Veteraani) Saarela Veikko Arvosteltu
286 EUR f 23 FI*Kontukatin Adalmiina 3 Naaras 6 (IP) Edström Michael EX1 CAGPIB
287 EUR f 24 FI*Kissakallion Thilda 3 Naaras 12 (Pennut) Cinque Francesco EX1
288 EUR f 24 FI*Feronian Felicia 3 Naaras 17 (Veteraani) Saarela Veikko 3
288 EUR f 24 FI*Feronian Felicia 3 Naaras 2 (SP) Cinque Francesco KM
289 EUR g 23 FI*Pinkkitassun Tove 3 Naaras 15 (Siitos) Kissaliitto Rotukirjaus
289 EUR g 23 FI*Pinkkitassun Tove 3 Naaras 7 (CH) Vanrusselt Joeri EX1 CACIB
290 EUR g 24 FI*Kissakallion Selinda 3 Naaras 15 (Siitos) Kissaliitto Rotukirjaus
290 EUR g 24 FI*Kissakallion Selinda 3 Naaras 5 (IC) Edström Michael EX1 CAGCIB
291 EUR ns 22 FI*Pikku-Piun Neo 3 Uros 7 (CH) Cinque Francesco EX1 CACIB
292 EUR es 24 FI*Pinkkitassun Zoltán 3 Uros 11 (Nuoret) Edström Michael EX1
293 EUR a 03 FI*Waputtaren Unisieppari Irene 3 Naaras 8 (PR) Vanrusselt Joeri EX1 CAPIB
294 KBL I / KBL n 22 SE*Kot-à-Kuril Kassanova 3 Uros 2 (SP) Vanrusselt Joeri KM NOM
295 KBS II / KBS n 03 24 Moreman Tosia 3 Naaras 7 (CH) Vanrusselt Joeri Abs
296 KOR FI*Mythai Tydah Thong 3 Naaras 1 (SC) Edström Michael KM NOM
297 KOR FI*Melodian Tulaya 3 Naaras 17 (Veteraani) Saarela Veikko 1 NOM BIS
297 KOR FI*Melodian Tulaya 3 Naaras 2 (SP) Edström Michael KM
298 MAN 51-52 / MAN a 23 52 FI*Pilkkumin Little Richard 3 Uros 3 (GIC) Cinque Francesco EX1 CACS
299 MAN 51-52 / MAN f 52 FI*Maikain Bebe 3 Naaras 11 (Nuoret) Cinque Francesco Abs
300 MAU ns FI*CatNmaus Kaspian 3 Uros 12 (Pennut) Cinque Francesco EX1
301 MAU ns 24 FI*Qurokon Seaside Rendezvous 3 Uros 7 (CH) Edström Michael EX1 CACIB
302 MAU ns 24 FI*CatNmaus Jax 3 Uros 12 (Pennut) Edström Michael EX1
303 OCI n 24 FIN*Moosegrove Phoenix 3 Uros 17 (Veteraani) Saarela Veikko 1 NOM
303 OCI n 24 FIN*Moosegrove Phoenix 3 Uros 1 (SC) Vanrusselt Joeri KM NOM
304 OCI n 24 FI*Moosegrove Kiara 3 Naaras 1 (SC) Vanrusselt Joeri KM NOM
305 OCI n 24 S*Högaforsen's Kirito 3 Uros 9 (Avoin) Vanrusselt Joeri EX1 CAC
306 OCI n 24 FI*Moosegrove Ezra 3 Uros 11 (Nuoret) Vanrusselt Joeri EX1
307 OCI n 24 FI*Vinkeä Ralli-Raisa 3 Naaras 12 (Pennut) Vanrusselt Joeri EX1 BIV NOM
308 OCI b 24 FI*Moosegrove Romeo JR 3 Uros 1 (SC) Edström Michael KM BIV NOM BIS
309 OCI b 24 FI*Moosegrove Ebba from Lapland 3 Naaras 11 (Nuoret) Edström Michael EX1 NOM
310 OCI b 24 FI*Anórien's Geralt of Rivia 3 Uros 12 (Pennut) Edström Michael EX1
311 OCI b 24 FI*Guttatus Mea Fortuna 3 Naaras 12 (Pennut) Edström Michael EX1
312 OCI b 24 FI*Silvercomet Lord Tyrion 3 Uros 15 (Siitos) Kissaliitto Rotukirjaus
312 OCI b 24 FI*Silvercomet Lord Tyrion 3 Uros 10 (KAS) Edström Michael EX1 CAP
313 OCI c 24 FI*Punakuun Fiina Justiina 3 Naaras 9 (Avoin) Cinque Francesco EX1 CAC
314 OCI o 24 FI*Northalla Red Explorer 3 Uros 1 (SC) Vanrusselt Joeri KM
315 OCI o 24 FI*Moosegrove Destiny 3 Naaras 11 (Nuoret) Vanrusselt Joeri EX1 NOM BIS
316 OCI o 24 Dragon Amagitsune*RU 3 Uros 17 (Veteraani) Saarela Veikko 2
316 OCI o 24 Dragon Amagitsune*RU 3 Uros 8 (PR) Vanrusselt Joeri EX1 CAPIB
317 OCI p 24 FI*Somalinnan Shiny Scilla 3 Naaras 11 (Nuoret) Cinque Francesco EX1
318 OCI ns 24 FI*ImperatasLegacy Afrodite´s Kiss 3 Naaras 9 (Avoin) Cinque Francesco Abs
319 OCI bs 24 FI*Guttatus Delta Leonis 3 Uros 5 (IC) Vanrusselt Joeri EX1 CAGCIB
320 SIN FI*Anjupia's Ozzy Oasis Ohto 3 Uros 11 (Nuoret) Cinque Francesco EX1 NOM
321 SRL I / SRL a FI*Be-Curly Against all Odds 3 Naaras 11 (Nuoret) Edström Michael EX1
322 SRL I / SRL a FI*Be-Curly All You Need Is Love 3 Naaras 12 (Pennut) Edström Michael Abs
323 SRL II / SRL a 03 FI*Be-Curly Can't' Resist Me 3 Uros 8 (PR) Cinque Francesco EX1 CAPIB
324 SRL III / SRL e FI*Be-Curly Phantom 3 Uros 1 (SC) Edström Michael KM
325 SRL III / SRL es FI*Be-Curly Hear Me Roar 3 Uros 11 (Nuoret) Edström Michael EX1
326 SRL III / SRL g FI*Be-Curly Across The Universe 3 Naaras 12 (Pennut) Edström Michael Abs
327 SRL IV / SRL d 09 FI*Be-Curly Like a Rebel 3 Uros 9 (Avoin) Vanrusselt Joeri EX1 CAC
328 SRL IV / SRL d 03 FI*Be-Curly You Know My Name 3 Uros 11 (Nuoret) Vanrusselt Joeri EX1
329 SRL VII / SRL g 33 Gekkola Cats Carla Carolina 3 Naaras 7 (CH) Cinque Francesco EX1 CACIB
330 SRS II / SRS b 03 Psipsina Frappe 3 Uros 9 (Avoin) Edström Michael EX2
331 SRS II / SRS c 03 Psipsina Metaxa 3 Uros 9 (Avoin) Edström Michael EX1 CAC
332 SRS IX / SRS w 62 FI*Hämynhäivän Kallekolli 3 Uros 6 (IP) Edström Michael EX1 CAGPIB NOM
333 ABY n FI*Nebuankhet Midnight Sunrise 4 Naaras 3 (GIC) Saarela Veikko EX1 CACS
334 ABY n Velvet d’Amour Quentin Junior 4 Uros 3 (GIC) Saarela Veikko EX1 CACS NOM BIS
335 ABY n FI*Redcheetah's Fidelia 4 Naaras 7 (CH) Saarela Veikko EX1 CACIB
336 ABY n FI*Nebuankhet Dantooine 4 Naaras 9 (Avoin) Saarela Veikko EX1 CAC BIV NOM BIS
337 ABY n DK Bifrost Little Miss Vega 4 Naaras 11 (Nuoret) Saarela Veikko EX1 BIV NOM BIS
338 ABY n SmartAby.com Solomia of Pajuja 4 Naaras 11 (Nuoret) Saarela Veikko EX2
339 ABY n FI*Kermakupin Fever-Tree Indian 4 Uros 12 (Pennut) Saarela Veikko EX2
340 ABY n FI*Woodcocks My Name Is Prince 4 Uros 12 (Pennut) Saarela Veikko EX1
341 ABY n Gaspacho Bonjour L'Amour*PT 4 Uros 17 (Veteraani) Edström Michael 2
341 ABY n Gaspacho Bonjour L'Amour*PT 4 Uros 2 (SP) Saarela Veikko KM
342 ABY n FI*Redcheetah's Jade 4 Naaras 8 (PR) Saarela Veikko EX1 CAPIB NOM
343 ABY a FI*Nebuankhet Slania 4 Naaras 3 (GIC) Brambilla Fabio EX1 CACS
344 ABY a FI*Nebuankhet Valentine Water 4 Naaras 17 (Veteraani) Edström Michael 2
344 ABY a FI*Nebuankhet Valentine Water 4 Naaras 2 (SP) Brambilla Fabio KM
345 ABY a FI*Kharn-Ka All Star 4 Uros 10 (KAS) Brambilla Fabio EX1 CAP
346 ABY o Segena's Xailyn 4 Naaras 5 (IC) Shchukin Alexey EX1 CAGCIB
347 ABY o FI*Chosen-One Shesepankh Mekerin 4 Uros 7 (CH) Shchukin Alexey EX1 CACIB
348 ABY o Segena's Wheels on Fire 4 Uros 4 (GIP) Shchukin Alexey EX1 CAPS NOM DISQ AGR.
349 BAL w 67 FI*Mummeli Freesiazinho Diego 4 Uros 7 (CH) Urban Martin EX1 CACIB NOM
350 BAL w 67 FI*Hämynhäivän Kultahelkkä 4 Uros 8 (PR) Urban Martin EX1 CAPIB
351 BAL b FI*Hämynhäivän Kupias Kurnuttaja 4 Uros 7 (CH) Shchukin Alexey EX1 CACIB
352 BAL b FI*Fercatin Nozay Ronja 4 Naaras 17 (Veteraani) Edström Michael Arvosteltu
352 BAL b FI*Fercatin Nozay Ronja 4 Naaras 2 (SP) Shchukin Alexey KM NOM
353 BAL h 21 FI*Batlandia's Stiorra 4 Naaras 12 (Pennut) Urban Martin EX1 NOM
354 CRX I / CRX n PL*Conqueror MIDNIGHT LIMA 4 Naaras 7 (CH) Saarela Veikko EX1 CACIB
355 CRX I / CRX n FI*Vaaravirran Christina 4 Naaras 12 (Pennut) Saarela Veikko EX1
356 CRX I / CRX o FI*Claypond's Farceur 4 Uros 2 (SP) Saarela Veikko KM
357 CRX II / CRX b 09 PL*Conqueror MIDNIGHT TOKYO 4 Uros 7 (CH) Brambilla Fabio EX1 CACIB BIV
358 CRX II / CRX n 09 De Prada Twisted Dream 4 Naaras 7 (CH) Brambilla Fabio EX1 CACIB
359 CRX II / CRX n 09 FI*Sommelier's Sugar Daddy 4 Uros 12 (Pennut) Brambilla Fabio EX1 NOM BIS
360 CRX IV / CRX f 03 FI*Clamoris Nicolina 4 Naaras 9 (Avoin) Shchukin Alexey EX1 CAC NOM
361 CRX IV / CRX h 03 FI*Sommelier's PinUp Colada 4 Naaras 7 (CH) Shchukin Alexey EX1 CACIB
362 CRX IV / CRX g 03 FI*KittyLady's Scriptina 4 Naaras 12 (Pennut) Shchukin Alexey EX1 BIV
363 CRX V / CRX ns 24 FI*Piupaws Ansa Ikonen 4 Naaras 4 (GIP) Urban Martin EX1 CAPS
364 CRX VI / CRX ns 03 22 FI*Piupaws Duracell's Cebus capucinus 4 Naaras 3 (GIC) Saarela Veikko EX1 CACS
365 CRX VI / CRX o 03 24 SE*Rex Perspective Nougat Fudge 4 Uros 12 (Pennut) Saarela Veikko EX1 NOM
366 CRX VI / CRX ns 09 24 FI*Piupaws Duracell's Galago senegalensis 4 Uros 4 (GIP) Saarela Veikko Abs
367 CRX VII / CRX n 33 FI*Seer's Emuu Laus 4 Naaras 15 (Siitos) Brambilla Fabio
367 CRX VII / CRX n 33 FI*Seer's Emuu Laus 4 Naaras 7 (CH) Brambilla Fabio EX1 CACIB
368 CRX VII / CRX n 33 FI*FunkyJam's Candy Pop 4 Naaras 11 (Nuoret) Brambilla Fabio EX1 BIV
369 CRX VII / CRX b 33 FI*Vaaravirran Oscar 4 Uros 12 (Pennut) Brambilla Fabio EX1
370 CRX VII / CRX n 33 FI*Vaaravirran Birgitta 4 Naaras 12 (Pennut) Brambilla Fabio EX1
371 CRX VII / CRX n 32 FI*Claypond's Taneli 4 Uros 8 (PR) Brambilla Fabio EX1 CAPIB
372 CRX VIII / CRX f 03 33 FI*FunkyJam's Fire of Unknown Origin 4 Naaras 7 (CH) Saarela Veikko EX1 CACIB
373 CRX IX / CRX w 63 FI*Clamoris Macarena 4 Naaras 7 (CH) Brambilla Fabio EX1 CACIB
374 DRX I / DRX a FI*Varjoliljan Flareon 4 Uros 11 (Nuoret) Shchukin Alexey EX1
375 DRX II / DRX b 03 FI*Åbodas Baldur 4 Uros 9 (Avoin) Urban Martin EX1 CAC
376 DRX III / DRX d FI*Åbodas Dumbo 4 Uros 1 (SC) Saarela Veikko KM BIV
377 DRX III / DRX d FI*Åbodas Lenni Karvinen 4 Uros 7 (CH) Saarela Veikko EX1 CACIB
378 DRX III / DRX h 24 Roxana Mondodevon-Rex*PL 4 Naaras 7 (CH) Saarela Veikko EX1 CACIB
379 DRX III / DRX f FI*Avariel Saffron 4 Naaras 9 (Avoin) Saarela Veikko EX1 CAC
380 DRX III / DRX g FI*Åbodas Taiga 4 Naaras 4 (GIP) Saarela Veikko EX1 CAPS
381 DRX IV / DRX g 02 61 FI*Teekexsin Belene Bellavita 4 Naaras 13c (Määrittely) Vanrusselt Joeri DRX g 03
381 DRX IV / DRX g 03 FI*Teekexsin Belene Bellavita 4 Naaras 12 (Pennut) Brambilla Fabio EX1
382 DRX V / DRX as 24 FI*Varjoliljan Cesilia Celina 4 Naaras 7 (CH) Brambilla Fabio EX1 CACIB
383 DRX VI / DRX n 09 24 FI*Åbodas Orvokki 4 Naaras 7 (CH) Urban Martin EX1 CACIB
384 DRX VII / DRX n 21 33 FI*Varjoliljan Don Damia 4 Uros 9 (Avoin) Saarela Veikko Abs
385 DRX VII / DRX f 21 32 FI*Åbodas Elisabeth 4 Naaras 9 (Avoin) Saarela Veikko EX1 CAC
386 GRX II / GRX n 03 SE*OneWorld Papageno 4 Uros 2 (SP) Brambilla Fabio KM
387 OLH h 25 FI*Batlandia's Eadith 4 Naaras 12 (Pennut) Shchukin Alexey EX1 NOM
388 OSH n FI*Curnauskiss Paint In Black 4 Uros 17 (Veteraani) Edström Michael 3
388 OSH n FI*Curnauskiss Paint In Black 4 Uros 2 (SP) Urban Martin KM
389 OSH a Joysa Cats Knoxx 4 Uros 12 (Pennut) Urban Martin EX1
390 OSH b ES*Thanarat Teddy 4 Naaras 8 (PR) Saarela Veikko EX1 CAPIB
391 OSH d FI*Eirenen Flying Flash 4 Uros 2 (SP) Shchukin Alexey KM
392 OSH n 24 FI*LoudMeow Earth Rocker 4 Uros 5 (IC) Shchukin Alexey EX1 CAGCIB
393 OSH n 24 FI*Vintterin Uolevi Vapunpoika 4 Uros 4 (GIP) Shchukin Alexey EX1 CAPS
394 OSH a 24 FI*LoudMeow Stormwind 4 Uros 6 (IP) Urban Martin EX1 CAGPIB NOM
395 OSH a 25 FI*LoudMeow Here Comes The Sun 4 Uros 1 (SC) Urban Martin KM
396 OSH b 23 FI*Sylimykkyrän Cool Carlos 4 Uros 8 (PR) Urban Martin EX1 CAPIB
397 OSH c 24 FI*LoudMeow Moonshine 4 Uros 2 (SP) Urban Martin KM
398 OSH d 24 FI*Millamarin OmenaKaneli 4 Naaras 11 (Nuoret) Brambilla Fabio EX1 NOM
399 OSH f 24 (N)Manhunter's Check Me Out 4 Naaras 17 (Veteraani) Edström Michael Arvosteltu
399 OSH f 24 (N)Manhunter's Check Me Out 4 Naaras 1 (SC) Urban Martin KM
400 OSH p 25 FI*LoudMeow Sunset Superman 4 Uros 2 (SP) Saarela Veikko KM NOM
401 OSH ns 24 FI*Millamarin Koodinimi Hidas 4 Uros 4 (GIP) Brambilla Fabio EX1 CAPS
402 OSH h 03 FI*LoveOriental Yakira 4 Naaras 12 (Pennut) Urban Martin EX1
403 RUS Katzenhof Christina Regina 4 Naaras 1 (SC) Shchukin Alexey KM
404 RUS FI*Zarin Hallelujah 4 Uros 7 (CH) Shchukin Alexey EX1 CACIB BIV NOM
405 RUS LV* FANTASY RUSSIA AMADEUS MOZART 4 Uros 7 (CH) Shchukin Alexey EX2
406 RUS S*Flax Oh Susie 4 Naaras 7 (CH) Shchukin Alexey EX1 CACIB
407 RUS FI*Hana-Bi Campanelle 4 Naaras 9 (Avoin) Shchukin Alexey Abs
408 RUS FI*Cloudsdale's Blue Sky 4 Uros 12 (Pennut) Shchukin Alexey Abs
409 RUS FI*Hana-Bi Volodymyr 4 Uros 12 (Pennut) Shchukin Alexey EX1
410 RUS FI*Albergan Kuunsilta 4 Naaras 12 (Pennut) Shchukin Alexey EX2
411 RUS FI*Hana-Bi Mija 4 Naaras 12 (Pennut) Shchukin Alexey Abs
412 RUS FI*Saraitshikin Asteria 4 Naaras 12 (Pennut) Shchukin Alexey EX1 BIV
413 RUS FI*Janatuisen Sandrino Il Vivace 4 Uros 4 (GIP) Shchukin Alexey EX1 CAPS
414 SIA w 67 FI*Vintterin Irmeli Vapuntytär 4 Naaras 3 (GIC) Urban Martin EX1 CACS
415 SIA n Whalleybush Most Wanted 4 Uros 1 (SC) Brambilla Fabio KM
416 SIA n FI*Kelmikerhon Seela S. 4 Naaras 7 (CH) Brambilla Fabio EX1 CACIB
417 SIA n FI*Kaspektin Kanttarilla kantarelli 4 Uros 8 (PR) Brambilla Fabio EX1 CAPIB
418 SIA a FI*Kelmikerhon Elegia 4 Naaras 17 (Veteraani) Edström Michael 3
418 SIA a FI*Kelmikerhon Elegia 4 Naaras 2 (SP) Shchukin Alexey KM
419 SIA d FI*TaikaTomun Yrjänä Yritteliäs 4 Uros 8 (PR) Saarela Veikko Abs
420 SIA g 21 FI*Vintterin Iisa Mailiksentytär 4 Naaras 12 (Pennut) Urban Martin EX1
421 SIA g FI*Vintterin Peppi Mailiksentytär 4 Naaras 12 (Pennut) Brambilla Fabio EX1
422 SIA h FI*Kaspektin Persepolis 4 Naaras 7 (CH) Shchukin Alexey EX1 CACIB
423 SIA n 21 Solo v.d. Gruenstiege 4 Uros 15 (Siitos) Kissaliitto Rotukirjaus
423 SIA n 21 Solo v.d. Gruenstiege 4 Uros 5 (IC) Urban Martin EX1 CAGCIB
424 SIA n 21 FI*Triangle Kismet for Ballawhane 4 Naaras 5 (IC) Urban Martin EX1 CAGCIB BIV
425 SIA n 21 FI*Mummeli Sinizinho Julian 4 Uros 7 (CH) Urban Martin EX1 CACIB
426 SIA n 21 FI*Miado Beldis House Of Bëor 4 Naaras 17 (Veteraani) Edström Michael 4
426 SIA n 21 FI*Miado Beldis House Of Bëor 4 Naaras 2 (SP) Urban Martin KM
427 SIA a 21 FI*Vintterin Mailis Irmelintytär 4 Naaras 15 (Siitos) Kissaliitto Rotukirjaus
427 SIA a 21 FI*Vintterin Mailis Irmelintytär 4 Naaras 5 (IC) Brambilla Fabio EX1 CAGCIB NOM
428 SIA g FI*Vintterin Anni Mailiksentytär 4 Naaras 12 (Pennut) Brambilla Fabio EX2
429 SIA n 03 FI*Ori-Katin Big John Duncan 4 Uros 10 (KAS) Urban Martin EX1 CAP
430 SIA b 03 FI*Vintterin Juri Boriksenpoika 4 Uros 10 (KAS) Shchukin Alexey EX1 CAP
431 SOM n FI*Kharn-Ka Ciaran Mojave 4 Uros 1 (SC) Brambilla Fabio KM NOM
432 SOM n S*All Inclusive Ruby 4 Naaras 3 (GIC) Brambilla Fabio Abs
433 SOM n FI*Kharn-Ka Your Choice 4 Uros 17 (Veteraani) Edström Michael 1 NOM BIS
433 SOM n FI*Kharn-Ka Your Choice 4 Uros 2 (SP) Brambilla Fabio KM NOM BIS
434 SOM n FI*SunnyPace Betonica 4 Uros 17 (Veteraani) Edström Michael 4
434 SOM n FI*SunnyPace Betonica 4 Uros 4 (GIP) Brambilla Fabio EX1 CAPS
435 SOM a FI*Nemiena's Extended Play 4 Uros 3 (GIC) Urban Martin EX1 CACS
436 SOM a FI*Nemiena's Love Me In Black 4 Naaras 7 (CH) Urban Martin EX1 CACIB
437 SOM o FI*SunnyPace Juglans 4 Uros 2 (SP) Saarela Veikko KM
438 SOM o FI*SunnyPace Galega 4 Uros 15 (Siitos) Kissaliitto Rotukirjaus
438 SOM o FI*SunnyPace Galega 4 Uros 6 (IP) Saarela Veikko EX1 CAGPIB
439 SOM p S*Catnip's Gutsy Gusten 4 Uros 11 (Nuoret) Shchukin Alexey EX1 NOM
440 SPH II / SPH b 03 FI*Hebblas Eenie Meenie Chocolate Mo 4 Naaras 3 (GIC) Shchukin Alexey EX1 CACS
441 SPH II / SPH n 02 21 62 SE*Pink Catillac Hugo 4 Uros 5 (IC) Shchukin Alexey EX1 CAGCIB
442 SPH II / SPH n 09 21 FI*Hebblas Hot Chocolate 4 Naaras 12 (Pennut) Shchukin Alexey EX1 BIV
443 SPH IV / SPH f 03 FI*Hebblas Ambermoon 4 Naaras 2 (SP) Brambilla Fabio KM NOM BIS
444 SPH IV / SPH d 03 FI*Hebblas Edgar Nutmeg 4 Uros 4 (GIP) Brambilla Fabio EX1 CAPS
445 SPH V / SPH f 03 32 Murashoff Aurora Borealis 4 Naaras 1 (SC) Urban Martin KM BIV NOM
446 SPH V / SPH n 32 FI*Fairygold's Amos Alonso 4 Uros 3 (GIC) Urban Martin EX1 CACS
447 SPH V / SPH n 09 21 32 FI*Jackomon's Bernita 4 Naaras 3 (GIC) Urban Martin EX1 CACS
448 SPH V / SPH f 02 21 33 FI*Tutsi Buccellati 4 Naaras 17 (Veteraani) Edström Michael 1 NOM
448 SPH V / SPH f 02 21 33 FI*Tutsi Buccellati 4 Naaras 2 (SP) Urban Martin KM NOM
449 THA a FI*FreeSandi Abigail 4 Naaras 3 (GIC) Urban Martin EX1 CACS
450 HCL Justus Kotikissat Uros 14 (Kotikissat) Hornell Henry Abs
451 HCL Kelmi Kotikissat Uros 14 (Kotikissat) Hornell Henry 1 NOM BIS
451 HCL Kelmi Kotikissat Uros 17 (Veteraani) Vanrusselt Joeri 2
452 HCS Kalle Kotikissat Uros 14 (Kotikissat) Dorgiakis George Abs
453 HCS Vesku Kotikissat Uros 17 (Veteraani) Vanrusselt Joeri 1 NOM BIS
453 HCS Vesku Kotikissat Uros 14 (Kotikissat) Dorgiakis George 1 NOM
502 kpl

Tuomarit

Nimi EMS-koodit Kissaa
Brambilla Fabio ABY a, CRX II, CRX IX, CRX VII, DRX IV, DRX V, GRX II, OSH d 24, OSH ns 24, SIA a 21, SIA g, SIA n, SOM n, SPH IV, VET 2 33
Cinque Francesco BLH as 11, BLH f 03, BSH b, BSH g, BUR a, BUR b, BUR d, BUR f, EUR a 23, EUR e 22, EUR f 24, EUR g, EUR n 22, EUR ns 22, MAN 51-52, MAU ns, OCI c 24, OCI ns 24, OCI p 24, SIN, SRL II, SRL VII 31
de Bruijn Ad EXO f 24, EXO n 22, PER a, PER d 03, PER ds, PER g 03, PER g 24, RAG a 03, RAG a 21, RAG f, RAG g, RAG n 04, RAG n 04 21, RAG n 21, SBI a 21, SBI c 21, SBI d, SBI d 21, SBI f, SBI n, TUV e 61-63 34
Dorgiakis George MCO I, MCO VI, NEM I, NFO IX, SIB IV, HCS 37
Edström Michael BLH d, BLH n, BSH a, BSH f, BSH f 24, EUR es 24, EUR f 23, EUR g 24, KOR, MAU ns 24, OCI b 24, SRL I, SRL III, SRS II, SRS IX, VET 4 39
Fraga y Guzmán Gerardo ACS VI, MCO III, MCO VIII, NEM II, SIB V 33
Hornell Henry MCO IV, MCO IX, NFO III, NFO IV, SIB I, SIB VII, HCL 37
Khaled Youssef ACL III, ACL IV, ACL XI, MCO VII, NFO II, NFO VIII, SIB IX, VET 1 40
Reijers Eric NEM II (13c), ACS V, LPL V, MCO II, MCO V, NFO V, NFO VI, SIB III, SIB VI, SIB VIII 38
Saarela Veikko ABY n, CRX I, CRX VI, CRX VIII, DRX III, DRX VII, OSH b, OSH p 25, SIA d, SOM o, VET 3 38
Selassa F. A. (Lee) EXO g 03 23, PER a 03 24, PER f, PER f 24, PER n, PER n 03, RAG a, RAG a 04, RAG n, RAG n 03, SBI a, SBI b, SBI b 21, SBI e, SBI e 21, SBI h, SBI h 21, SBI n 21 31
Shchukin Alexey ABY o, BAL b, CRX IV, DRX I, OLH h 25, OSH d, OSH n 24, RUS, SIA a, SIA b 03, SIA h, SOM p, SPH II 31
Urban Martin BAL h 21, BAL w 67, CRX V, DRX II, DRX VI, OSH a, OSH a 24, OSH a 25, OSH b 23, OSH c 24, OSH f 24, OSH h 03, OSH n, SIA g 21, SIA n 03, SIA n 21, SIA w 67, SOM a, SPH V, THA a 28
Vanrusselt Joeri BLH a 24 (13c), EUR d 22 (13c), DRX IV (13c), BEN n 24, BLH a 24, BLH ns 11, BLH ny 11, BML I, BSH e, BUR c, BUR n, EUR a 03, EUR d 22, EUR e, EUR f 22, EUR g 23, KBL I, KBS II, OCI bs 24, OCI n 24, OCI o 24, SRL IV, VET Kotikissat 38
14 tuomaria.