Omakissa
SUROK 165. international catshow 25.1.2020
Järjestävä yhdistys Suomen Rotukissayhdistys ry
Alkaa 25.1.2020 Loppuu 25.1.2020
Ilmoittautuminen alkaa 1.10.2019 Ilmoittautuminen loppuu 17.12.2019
Yleisöaika alkaa 10:00 Yleisöaika loppuu 15:00
Eläinlääkärintarkastus alkaa 7:15 Eläinlääkärintarkastus loppuu 8:45
Arvostelut alkavat 9:15 Vahvistuskirjeen julkaisupvm 15.1.2020
Kansainvälinen Kyllä Erikoisnäyttely Ei
Drive In -näyttely Ei Omistajat saavat esitellä kissansa Kyllä
Kissoja enintään 550   Kategoriat 1, 2, 3, 4, Kotikissat
BreedBIS-rodut BUR BreedBIS kissoja vähintään 50
Tilinumero
Sähköposti show@surok.fi
Paikka Hämeenlinna
Toimihenkilöt
Lisätietoja

Yhteenveto ilmoittautumisista

Kategoria Ilmoittautuneita Hyväksytty Hylätty Kesken Peruttu
1 126 125 0 1 0
2 164 159 0 2 3
3 175 170 0 2 1
4 146 135 6 1 4
Kotikissat 9 7 1 0 1
Yhteensä 620 596 7 6 9

Suodata näytettäviä tuloksia alla olevilla valinnoilla.

Suodata näytettäviä tuloksia alla olevilla valinnoilla.

Nro EMS-koodi Nimi Kategoria Sukupuoli Luokka Tuomari Tulos
1 EXO n FI*Cherish's Rocket 1 Uros 4 (GIP) Sundqvist Malin EX1 CAPS
2 EXO a FI*AzuLejo's Coco 1 Naaras 12 (Pennut) Isakov Vladimir EX1 NOM
3 EXO f FI*Cherish's Raspberry 1 Naaras 5 (IC) Romero Aliosha EX1 CAGCIB
4 EXO g FI*AzuLejo's Symphony of Fairytale 1 Naaras 12 (Pennut) Sundqvist Malin EX1 NOM
5 EXO n 22 Ayser's ZZ Top 1 Uros 3 (GIC) Isakov Vladimir EX1 CACS
6 EXO n 22 FI*Ayser's Northern Light 1 Naaras 12 (Pennut) Isakov Vladimir EX1
7 EXO n 22 Ayser's Wild Tabby 1 Uros 4 (GIP) Isakov Vladimir EX1 CAPS
8 EXO n 24 FI*Dirlandan Xena 1 Naaras 11 (Nuoret) Romero Aliosha EX1
9 EXO a 24 FI*AzuLejo's Indigo HeartSpedition 1 Uros 9 (Avoin) Romero Aliosha EX1 CAC
10 EXO g 22 Ayser's Midnight Kiss 1 Naaras 5 (IC) Isakov Vladimir EX1 CAGCIB
11 EXO n 03 22 FI*Kermaviiksen Katariina 1 Naaras 9 (Avoin) Romero Aliosha Abs
12 EXO n 03 24 FI*Jewelstory Diamond 1 Naaras 9 (Avoin) Sundqvist Malin EX1 CAC
13 EXO e 03 24 PL*Jantar Oberon 1 Uros 9 (Avoin) Sundqvist Malin EX1 CAC
14 EXO f 03 22 FI*Leonidan Queen 4 AzuLejo 1 Naaras 4 (GIP) Isakov Vladimir EX1 CAPS
15 PER w 62 Sumava's Sumava's Nikhar 1 Naaras 17 (Veteraani) DelaBar Pam 4
15 PER w 62 Sumava's Sumava's Nikhar 1 Naaras 3 (GIC) Romero Aliosha EX1 CACS
16 PER n Ayser's Last Word 1 Naaras 5 (IC) Sundqvist Malin EX1 CAGCIB NOM
17 PER d FI*Mimosan Viper 1 Uros 3 (GIC) Isakov Vladimir EX1 CACS NOM BIS
18 PER d FI*Kultaviiksen Ramona 1 Naaras 7 (CH) Isakov Vladimir EX1 CACIB
19 PER d FI*Sabrimin Prince 1 Uros 17 (Veteraani) DelaBar Pam 1 NOM BIS
19 PER d FI*Sabrimin Prince 1 Uros 10 (KAS) Isakov Vladimir EX1 CAP NOM BIS
20 PER f FI*Timanfaya Endless Love 1 Naaras 7 (CH) Isakov Vladimir Abs
21 PER f FI*Timanfaya Just Another Dream 1 Naaras 11 (Nuoret) Isakov Vladimir EX1
22 PER ns FI*Kultaviiksen Smokey Wilson 1 Uros 12 (Pennut) Isakov Vladimir EX1
23 PER fs Kuutsas Summer Storm 1 Naaras 5 (IC) Isakov Vladimir Abs
23 PER fs Kuutsas Summer Storm 1 Naaras 17 (Veteraani) DelaBar Pam Abs
24 PER n 22 FI*Ayser's Arctic Beauty 1 Naaras 12 (Pennut) Romero Aliosha EX1
25 PER n 24 FI*Ayser's Nightless Night 1 Uros 12 (Pennut) Sundqvist Malin EX1
26 PER n 24 FI*Ayser's North Star 1 Naaras 12 (Pennut) Sundqvist Malin EX1
27 PER d 22 FI*Sabrimin Helios 1 Uros 11 (Nuoret) Isakov Vladimir EX1
28 PER f 24 FI*Timanfaya She Will Be Loved 1 Naaras 4 (GIP) Romero Aliosha EX1 No Cert
29 PER ds 11 FI*Kultaviiksen Poseidon 1 Uros 5 (IC) Sundqvist Malin EX1 CAGCIB NOM
30 PER n 01 62 FI*Dirlandan JinJang 1 Uros 10 (KAS) Sundqvist Malin EX1 CAP NOM
31 PER es 02 62 EE*Elisabeth Heinroos Gerbera 1 Naaras 3 (GIC) Sundqvist Malin EX1 CACS
32 PER f 03 22 FI*Jewelstory Temptation 1 Naaras 9 (Avoin) Sundqvist Malin EX1 CAC
33 PER ds 03 22 FI*Epiones Almost Famous 1 Uros 10 (KAS) Sundqvist Malin EX1 CAP
34 PER fs 03 23 D'Arnaud Esmeralda 1 Naaras 17 (Veteraani) DelaBar Pam 2
34 PER fs 03 23 D'Arnaud Esmeralda 1 Naaras 2 (SP) Romero Aliosha KM NOM
35 PER n 33 Sinihuiskan Fenix 1 Uros 3 (GIC) Sundqvist Malin EX1 CACS
36 PER e 33 Sinihuiskan HokkusPokkus 1 Uros 12 (Pennut) Sundqvist Malin EX1
37 PER f 33 Sinihuiskan Elisha 1 Naaras 4 (GIP) Sundqvist Malin EX1 CAPS NOM
38 RAG n FI*Uniklubin Lara Croft 1 Naaras 9 (Avoin) Sundqvist Malin EX1 CAC
39 RAG n FI*Birrimirrin Soft Socks 1 Uros 11 (Nuoret) Sundqvist Malin EX1 BIV
40 RAG n FI*Purppuralinnan Prinssi Hermes 1 Uros 12 (Pennut) Sundqvist Malin EX1
41 RAG n FI*Jylhärinteen Chili 1 Naaras 6 (IP) Sundqvist Malin EX1 CAGPIB
42 RAG n FI*Maplehill's Marshmallow 1 Naaras 8 (PR) Sundqvist Malin EX1 CAPIB
43 RAG n FI*Jylhärinteen Neilikka 1 Naaras 10 (KAS) Sundqvist Malin Abs
44 RAG a FI*Purppuralinnan Prinsessa Safiira 1 Naaras 3 (GIC) Isakov Vladimir EX1 CACS NOM
45 RAG a FI*Colorstar's Merlin Hennessy 1 Uros 6 (IP) Isakov Vladimir EX1 CAGPIB
46 RAG d FI*Pehmis Punainen Pikkutiikeri 1 Uros 5 (IC) Romero Aliosha EX1 CAGCIB
47 RAG d FI*Pehmis Vaahteramäen Rasavilli 1 Uros 12 (Pennut) Romero Aliosha EX1
48 RAG n 21 FI*Jylhärinteen Toivo 1 Uros 10 (KAS) Sundqvist Malin Abs
49 RAG d 21 FI*Darkie's Nijibara no tsubomi 1 Uros 12 (Pennut) Isakov Vladimir EX1
50 RAG n 03 FI*DollyCats The Pride 1 Uros 5 (IC) Romero Aliosha EX1 CAGCIB BIV NOM
51 RAG n 03 FI*Maplehill's Crazy Dance 1 Naaras 9 (Avoin) Romero Aliosha EX1 CAC
52 RAG n 03 FI*Cat's-JM Snow-King 1 Uros 12 (Pennut) Romero Aliosha Abs
53 RAG n 03 FI*Valkokullan Tornero 1 Uros 12 (Pennut) Romero Aliosha EX1 NOM BIS
54 RAG n 03 FI*Barfait's Unknown Star 1 Uros 6 (IP) Romero Aliosha EX2
55 RAG n 03 FI*Stardoll's Dark Matter 1 Uros 6 (IP) Romero Aliosha EX1 CAGPIB BIV
56 RAG n 03 FI*Riverknee Ocean Beach 1 Naaras 17 (Veteraani) DelaBar Pam 3
56 RAG n 03 FI*Riverknee Ocean Beach 1 Naaras 8 (PR) Romero Aliosha EX1 CAPIB
57 RAG n 04 FI*Stardoll's Rapunzel 1 Naaras 1 (SC) Sundqvist Malin KM
58 RAG n 04 George Azure Eyes*PL 1 Uros 15 (Siitos) Kissaliitto Rotukirjaus
58 RAG n 04 George Azure Eyes*PL 1 Uros 3 (GIC) Sundqvist Malin EX1 No Cert
59 RAG n 04 FI*Maplehill's Madame Myself 1 Naaras 9 (Avoin) Sundqvist Malin EX1 CAC
60 RAG n 04 FI*Pehmis Syysunelma 1 Naaras 12 (Pennut) Sundqvist Malin EX2
61 RAG n 04 FI*Pehmis Yönsilmä 1 Naaras 12 (Pennut) Sundqvist Malin EX1 BIV
62 RAG n 04 FI*AijaiCats Promising Pele 1 Uros 6 (IP) Sundqvist Malin EX1 CAGPIB
63 RAG n 04 FI*Valkokullan Voima 1 Uros 6 (IP) Sundqvist Malin Abs
64 RAG a 03 FI*Valkokullan Pennilotta 1 Naaras 9 (Avoin) Romero Aliosha EX1 CAC
65 RAG a 03 FI*Maplehill's Bella Amore 1 Naaras 12 (Pennut) Romero Aliosha EX2
66 RAG a 03 FI*Stardoll's Raindrop 1 Naaras 12 (Pennut) Romero Aliosha EX1 BIV
67 RAG a 03 FI*Valkokullan Euphoria 1 Naaras 12 (Pennut) Romero Aliosha EX3
68 RAG a 03 FI*Dollyblues You Are The Sunshine 1 Naaras 6 (IP) Romero Aliosha EX1 CAGPIB
69 RAG a 04 FI*Stardoll's Blue Galaxy 1 Uros 1 (SC) Romero Aliosha KM BIV
70 RAG a 04 FI*Valkokullan Super 1 Uros 5 (IC) Romero Aliosha Abs
71 RAG a 04 FI*Ragtail Topaz of Thor 1 Naaras 9 (Avoin) Romero Aliosha EX1 No Cert
72 RAG a 04 Dollicious All Dolled Up 1 Naaras 11 (Nuoret) Romero Aliosha EX2
73 RAG a 04 FI*Maplehill's Crazy Love 1 Naaras 11 (Nuoret) Romero Aliosha EX1
74 RAG a 04 FI*Riverknee Milord Waldemar 1 Uros 2 (SP) Romero Aliosha KM
75 RAG a 04 FI*Colorstar's Merry Hope 1 Naaras 4 (GIP) Romero Aliosha EX1 CAPS
76 RAG a 04 FI*Valkokullan Daim 1 Uros 6 (IP) Romero Aliosha EX1 CAGPIB BIV
77 RAG a 04 FI*AijaiCats Noble Nico 1 Uros 8 (PR) Romero Aliosha EX1 No Cert
78 RAG c 04 FI*Riverknee Honey Bee 1 Uros 17 (Veteraani) DelaBar Pam 4
79 RAG d 04 FI*BlackRain's Quaint Kid 1 Uros 11 (Nuoret) Sundqvist Malin EX1
80 RAG d 03 21 FI*Pehmis Topakka Taneli 1 Uros 12 (Pennut) Sundqvist Malin EX1
81 RAG g 04 21 FI*Pehmis Juhannusunelma 1 Naaras 9 (Avoin) Sundqvist Malin EX1 CAC
82 SBI n FI*Samsonez Andante 1 Uros 7 (CH) Sundqvist Malin EX1 CACIB
83 SBI n FI*Aamentassu Nieida 1 Naaras 11 (Nuoret) Sundqvist Malin EX1
84 SBI n EE*Mercurius Alsiade's Fleur 1 Uros 12 (Pennut) Sundqvist Malin EX1 BIV
84 SBI n EE*Mercurius Alsiade's Fleur 1 Uros 13c (Määrittely) Sundqvist Malin SBI n
85 SBI a Kasimir v. Blütengarten A 1 Uros 11 (Nuoret) Isakov Vladimir EX1
86 SBI a FI*Nalle-Puhin Brother Louie 1 Uros 2 (SP) Isakov Vladimir KM
87 SBI b FI*Chirybiry's My Darling Ipi 1 Naaras 1 (SC) Romero Aliosha KM BIV NOM BIS
88 SBI b FI*JoJon Duixiang Mei 1 Uros 9 (Avoin) Romero Aliosha EX1 CAC
89 SBI b S*Kilenskogens Önni 1 Naaras 11 (Nuoret) Romero Aliosha EX1 NOM BIS
90 SBI c FI*Nalle-Puhin Skyfall 1 Uros 11 (Nuoret) Isakov Vladimir EX1 NOM
91 SBI d FI*Vintti-Katin Birlikka 1 Naaras 2 (SP) Isakov Vladimir KM
92 SBI f FI*Harebell Taikatalvi 1 Naaras 9 (Avoin) Romero Aliosha EX1 CAC
93 SBI f FI*Chirybiry's Forget-me-not 1 Naaras 17 (Veteraani) DelaBar Pam 1
93 SBI f FI*Chirybiry's Forget-me-not 1 Naaras 6 (IP) Romero Aliosha EX1 CAGPIB
94 SBI h FI*Canth's Precious Darling 1 Naaras 2 (SP) Romero Aliosha KM
95 SBI n 21 FI*Mimitan Levi 1 Uros 5 (IC) Isakov Vladimir EX1 CAGCIB BIV
96 SBI n 21 FI*Zildan Juhannuslempi 1 Naaras 7 (CH) Isakov Vladimir EX1 CACIB
97 SBI n 21 FI*Lofanna Lufsen 1 Uros 11 (Nuoret) Isakov Vladimir EX1
98 SBI n 21 FI*Touchant Illuminé 1 Uros 12 (Pennut) Isakov Vladimir EX1
99 SBI n 21 FI*Canth's Xenia 1 Naaras 4 (GIP) Isakov Vladimir EX1 CAPS
100 SBI n 21 FIN*Tärn Trulle 1 Uros 17 (Veteraani) DelaBar Pam 3
100 SBI n 21 FIN*Tärn Trulle 1 Uros 10 (KAS) Isakov Vladimir EX1 CAP
101 SBI a 21 FI*JoJon Chengwei Pic 1 Naaras 9 (Avoin) Romero Aliosha EX1 CAC
102 SBI b 21 Shapur Angel 1 Naaras 2 (SP) Isakov Vladimir KM NOM BIS
103 SBI c 21 FI*Nalle-Puhin I Will Survive 1 Naaras 15 (Siitos) Kissaliitto Rotukirjaus
103 SBI c 21 FI*Nalle-Puhin I Will Survive 1 Naaras 3 (GIC) Sundqvist Malin EX1 CACS
104 SBI c 21 FI*Nalle-Puhin Rolling In The Deep 1 Naaras 11 (Nuoret) Sundqvist Malin EX2
105 SBI c 21 FI*Nalle-Puhin Set Fire To The Rain 1 Naaras 11 (Nuoret) Sundqvist Malin EX1 BIV NOM
106 SBI d 21 FI*ElfQuest Usman 1 Uros 12 (Pennut) Isakov Vladimir EX1
107 SBI e 21 Deben Laty Mery, CZ 1 Uros 5 (IC) Isakov Vladimir EX1 CAGCIB
108 SBI e 21 FI*Annmark Ellen 1 Naaras 10 (KAS) Isakov Vladimir Abs
109 SBI f 21 FIN*JoJon Fangshou 1 Naaras 17 (Veteraani) DelaBar Pam Arvosteltu
109 SBI f 21 FIN*JoJon Fangshou 1 Naaras 4 (GIP) Sundqvist Malin EX1 CAPS
110 SBI f 21 FI*ElfQuest Quanna 1 Naaras 6 (IP) Sundqvist Malin EX1 No Cert
111 SBI h 21 FI*ElfQuest Ullrika 1 Naaras 13c (Määrittely) Sundqvist Malin SBI j 21
111 SBI j 21 FI*ElfQuest Ullrika 1 Naaras 12 (Pennut) Romero Aliosha EX1
112 TUV d 61-63 / TUV d 63 FIN*Verdian Cihangir 1 Uros 17 (Veteraani) DelaBar Pam 2
112 TUV d 61-63 / TUV d 63 FIN*Verdian Cihangir 1 Uros 2 (SP) Romero Aliosha KM NOM
113 LPL V / LPL d 22 S*Ägirs Hus BC Ppreben 2 Uros 6 (IP) Koskenkangas Marjatta EX1 CAGPIB
114 MCO I / MCO n FI*Hemingway's Fox Mulder 2 Uros 9 (Avoin) Koskenkangas Marjatta EX1 CAC
115 MCO II / MCO n 09 Aluf LeonilaCoon*RU 2 Uros 3 (GIC) DelaBar Pam EX1 CACS
116 MCO II / MCO n 09 Nightmare PL*Tanuki 2 Uros 12 (Pennut) DelaBar Pam EX1
117 MCO II / MCO a 09 FI*HoneyCoon's Stormy End 2 Uros 2 (SP) DelaBar Pam KM NOM
118 MCO II / MCO a 03 FI*Chamberlain Keep On Rocking 2 Uros 10 (KAS) DelaBar Pam EX1 CAP
119 MCO III / MCO n 24 NW,IC,BBMC Kirikou Mon Amour,JW 2 Uros 5 (IC) Komissarova Olga EX1 CAGCIB BIV
120 MCO III / MCO n 22 Oliver Golden Mile 2 Uros 7 (CH) Komissarova Olga EX1 CACIB
121 MCO III / MCO a 22 FI*Rotcat Wiweca 2 Naaras 11 (Nuoret) Komissarova Olga MCO as 22 gr VII
122 MCO III / MCO n 22 FI*Pinewoods Early in the Morning 2 Naaras 12 (Pennut) Komissarova Olga Abs
123 MCO III / MCO n 22 FI*Escape's Little Sky 2 Uros 2 (SP) Komissarova Olga KM BIV NOM
124 MCO III / MCO a 22 LV*Family Value Dr. House 2 Uros 2 (SP) Komissarova Olga KM
125 MCO III / MCO n 22 FIN*Chamberlain Dark Diamond 2 Naaras 17 (Veteraani) Stoa Caroline 4
125 MCO III / MCO n 22 FIN*Chamberlain Dark Diamond 2 Naaras 2 (SP) Komissarova Olga KM
126 MCO IV / MCO n 09 22 FI*Escape's Little Cedric 2 Uros 1 (SC) Koskenkangas Marjatta KM BIV
127 MCO IV / MCO n 09 22 FI*Hemingway's Chief Crazy Bull 2 Uros 3 (GIC) Koskenkangas Marjatta EX1 CACS
128 MCO IV / MCO n 09 22 FI*Chamberlain Rare Diamond 2 Naaras 9 (Avoin) Koskenkangas Marjatta EX1 CAC
129 MCO IV / MCO n 02 21 62 FI*FunkyTails Alias Jim Carrey 2 Uros 11 (Nuoret) Koskenkangas Marjatta Abs
130 MCO IV / MCO n 03 22 FI*LovelyLife Hello World I'm Harald 2 Uros 11 (Nuoret) Koskenkangas Marjatta Abs
131 MCO IV / MCO a 09 22 FI*Moggi Ole Karkki 2 Uros 12 (Pennut) Koskenkangas Marjatta EX1
132 MCO IV / MCO n 03 22 FIN*HoneyCoon's Under The Rose 2 Naaras 17 (Veteraani) Stoa Caroline 3
132 MCO IV / MCO n 03 22 FIN*HoneyCoon's Under The Rose 2 Naaras 6 (IP) Koskenkangas Marjatta EX1 CAGPIB BIV
133 MCO IV / MCO n 09 22 Karamel Estate Pearls*RU 2 Naaras 8 (PR) Koskenkangas Marjatta EX1 CAPIB
134 MCO IV / MCO n 09 25 FI*Easylife's King of Star 2 Uros 10 (KAS) Koskenkangas Marjatta EX1 CAP NOM
135 MCO IV / MCO n 09 22 FI*Mahtitassun Jumaleissön 2 Uros 10 (KAS) Koskenkangas Marjatta Abs
136 MCO V / MCO e 22 FI*Mostlycats Mr Milky Way 2 Uros 15 (Siitos) Kissaliitto Rotukirjaus
136 MCO V / MCO e 22 FI*Mostlycats Mr Milky Way 2 Uros 1 (SC) Turpeinen Riikka KM
137 MCO V / MCO f 22 FI*A'Dreams MC Artemiy 2 Uros 5 (IC) Turpeinen Riikka EX1 CAGCIB
138 MCO V / MCO d 22 Katie Forest Pearl 2 Naaras 15 (Siitos) Kissaliitto Rotukirjaus
138 MCO V / MCO d 22 Katie Forest Pearl 2 Naaras 5 (IC) Turpeinen Riikka EX1 CAGCIB
139 MCO V / MCO d Che Guevara Leonilacoon*RU 2 Uros 9 (Avoin) Turpeinen Riikka EX1 CAC
140 MCO V / MCO f Goodwin D'Lettice 2 Naaras 9 (Avoin) Turpeinen Riikka EX1 CAC
141 MCO V / MCO d FI*KhalDrogo's Shoot To Thrill 2 Uros 12 (Pennut) Turpeinen Riikka EX1
142 MCO V / MCO f 22 FI*Pinewoods Echoes Round the Sun 2 Naaras 12 (Pennut) Turpeinen Riikka EX1 BIV
143 MCO V / MCO d FI*HoneyCoon's Into The Fire 2 Uros 6 (IP) Turpeinen Riikka EX1 CAGPIB BIV
144 MCO V / MCO f 22 FI*HoneyCoon's Kiss Me Quick 2 Naaras 10 (KAS) Turpeinen Riikka EX1 CAP
145 MCO VI / MCO d 09 22 LV*Family Value Romeo 2 Uros 5 (IC) DelaBar Pam EX1 CAGCIB
146 MCO VI / MCO d 03 22 FI*Escape's O'Miziaki 2 Uros 7 (CH) DelaBar Pam EX1 CACIB
147 MCO VI / MCO d 03 22 FI*Ameliinan Domenik 2 Uros 11 (Nuoret) DelaBar Pam EX1
148 MCO VI / MCO d 09 Garfield Leonilacoon*RU 2 Uros 11 (Nuoret) DelaBar Pam EX2
149 MCO VI / MCO f 03 22 FI*LovelyLife Hello World I´m Tara 2 Naaras 11 (Nuoret) DelaBar Pam Abs
150 MCO VI / MCO d 09 22 FI*KhalDrogo's For Those About To Rock 2 Uros 12 (Pennut) DelaBar Pam EX1
151 MCO VI / MCO f 09 24 FI*Moggi Nonparelli Elli 2 Naaras 12 (Pennut) DelaBar Pam EX1 BIV NOM
152 MCO VI / MCO d 09 22 FI*Chamberlain Orionis Alnilam 2 Uros 6 (IP) DelaBar Pam EX1 CAGPIB
153 MCO VI / MCO f 09 FI*HoneyCoon's Keep My Secret Well 2 Naaras 6 (IP) DelaBar Pam EX1 CAGPIB
154 MCO VII / MCO ns 22 FI*Mahtitassun GäryGävi 2 Uros 3 (GIC) Komissarova Olga EX1 CACS BIV
155 MCO VII / MCO ds 22 FI*A'Dreams MC Red Bachelor 2 Uros 9 (Avoin) Komissarova Olga EX1 CAC
156 MCO VII / MCO as 25 FI*Mostlycats Hilarious Woolly Smurf 2 Uros 9 (Avoin) Komissarova Olga EX2
157 MCO VII / MCO ns 22 FI*Rotcat Vertico 2 Uros 11 (Nuoret) Komissarova Olga EX1
158 MCO VII / MCO ds 22 FI*A'Dreams MC Delilah 2 Naaras 12 (Pennut) Komissarova Olga EX1 NOM
159 MCO VII / MCO ns 22 FI*Chamberlain Montana Sky 2 Uros 4 (GIP) Komissarova Olga EX1 CAPS
160 MCO V / MCO d FI*Tigerworld Let's Dance 2 Uros 8 (PR) Turpeinen Riikka EX1 CAPIB
160 MCO VII / MCO ds 22 FI*Tigerworld Let's Dance 2 Uros 13c (Määrittely) Komissarova Olga MCO V/MCO d
161 MCO VII / MCO ns FI*KhalDrogo's Looks That Kill 2 Naaras 10 (KAS) Komissarova Olga EX1 CAP
162 MCO VIII / MCO es 02 21 62 FI*Mostlycats Twinkie 2 Uros 5 (IC) Koskenkangas Marjatta EX1 CAGCIB
163 MCO VIII / MCO ns 02 21 64 Curzon Dax of Fibee's Crew 2 Uros 7 (CH) Koskenkangas Marjatta EX1 CACIB
164 MCO VIII / MCO fs 03 22 FI*Escape's Phoebe 2 Naaras 7 (CH) Koskenkangas Marjatta EX1 CACIB BIV
165 MCO VIII / MCO fs 03 22 FI*LovelyLife Hello World I'm Renata 2 Naaras 11 (Nuoret) Koskenkangas Marjatta Abs
166 MCO VIII / MCO ns 09 25 FI*Easylife's Lessons in love 2 Uros 12 (Pennut) Koskenkangas Marjatta EX1
167 MCO VIII / MCO es 02 21 62 FI*Mostlycats Cotton Candy 2 Uros 8 (PR) Koskenkangas Marjatta EX1 CAPIB
168 MCO VIII / MCO fs 03 22 FI*Mostlycats Lucy Heartfilia 2 Naaras 8 (PR) Koskenkangas Marjatta EX1 CAPIB
169 MCO IX / MCO w 61 Marengo Estate Pearls*RU 2 Uros 11 (Nuoret) Turpeinen Riikka EX1
170 NEM I / NEM n 21 Falco z Kociego Domu*PL 2 Uros 1 (SC) DelaBar Pam KM BIV
171 NEM I / NEM d 21 FI*SoulSibster's BobbyBandit 2 Uros 9 (Avoin) DelaBar Pam EX1 CAC
172 NEM I / NEM n FI*Pikku-Priin Glamorous Senga Sengana 2 Naaras 9 (Avoin) DelaBar Pam EX1 CAC
173 NEM I / NEM a 21 FI*Bmy-Moumou Vappu Valentine 2 Naaras 11 (Nuoret) DelaBar Pam EX1
174 NEM I / NEM n 21 FI*Pikku-Priin Glossy Bounty 2 Naaras 10 (KAS) DelaBar Pam EX1 CAP
175 NEM II / NEM n 09 21 Imageblaze Eminem 2 Uros 3 (GIC) Komissarova Olga EX1 CACS BIV NOM
176 NEM II / NEM fs 09 21 FI*SoulSibster's BeLoved 2 Naaras 9 (Avoin) Komissarova Olga EX1 CAC
177 NEM II / NEM n 09 21 FI*Bmy-Moumou Bird Man Peippo 2 Uros 11 (Nuoret) Komissarova Olga EX2
178 NEM II / NEM a 09 21 FI*SiniTaigan Entäs Toivo Oiva 2 Uros 11 (Nuoret) Komissarova Olga EX3
179 NEM II / NEM n 09 21 NO*CreamPuff's Hocus Pocus 2 Uros 11 (Nuoret) Komissarova Olga EX1
180 NEM II / NEM n 09 21 FI*Pikku-Priin Elite Queen 2 Naaras 4 (GIP) Komissarova Olga EX1 CAPS
181 NFO II / NFO n 09 NO*Havstrilens Robyn 2 Naaras 12 (Pennut) Lindelöf Sirpa EX1 NOM
182 NFO II / NFO n 09 NO*Kerrs Pink's Doux d'Henry 2 Uros 1 (SC) Lindelöf Sirpa KM
183 NFO II / NFO a 09 FI*Tupuliinin Titanic 2 Naaras 5 (IC) Lindelöf Sirpa EX1 CAGCIB BIV
184 NFO II / NFO n 02 64 FI*Siniidan Boomerang 2 Uros 4 (GIP) Lindelöf Sirpa EX1 CAPS NOM
185 NFO II / NFO n 09 FI*FoxyPaw's Hula-Popper 2 Naaras 4 (GIP) Lindelöf Sirpa EX1 CAPS
186 NFO III / NFO n 22 FI*Siniidan Cardcaptor Sakura 2 Naaras 10 (KAS) DelaBar Pam EX2
187 NFO III / NFO n 22 SE*Pawsome Pi 2 Naaras 17 (Veteraani) Stoa Caroline Arvosteltu
187 NFO III / NFO n 22 SE*Pawsome Pi 2 Naaras 10 (KAS) DelaBar Pam EX1 CAP
188 NFO IV / NFO n 09 22 FI*WitSarin Tenho 2 Uros 1 (SC) Komissarova Olga KM
189 NFO IV / NFO n 09 22 FI*Tähtitassun Hellä Lempi 2 Naaras 3 (GIC) Komissarova Olga EX1 CACS
190 NFO IV / NFO a 09 24 FI*Tupuliinin Blue Sky 2 Naaras 5 (IC) Komissarova Olga EX1 CAGCIB
191 NFO IV / NFO n 09 22 FI*Hopeahännän Mahtava Mörkö 2 Uros 11 (Nuoret) Komissarova Olga EX2
192 NFO IV / NFO n 03 22 IT*Norr Venn's Ecstasy 2 Uros 11 (Nuoret) Komissarova Olga EX1 BIV NOM BIS
193 NFO IV / NFO n 09 22 FI*Siniidan Oregon Spring 2 Uros 8 (PR) Komissarova Olga Abs
194 NFO V / NFO f 22 FI*Keijumetsän Queen Bitch 2 Naaras 3 (GIC) Koskenkangas Marjatta EX1 CACS
195 NFO V / NFO f Tordal's Elsa 2 Naaras 12 (Pennut) Koskenkangas Marjatta EX1
196 NFO VI / NFO f 03 24 (N)Migoto's Embla 2 Naaras 1 (SC) Turpeinen Riikka KM BIV
197 NFO VI / NFO d 02 21 64 FI*Carwalions Chinook 2 Uros 3 (GIC) Turpeinen Riikka EX1 CACS NOM
198 NFO VI / NFO d 03 FI*Haaveeni Balder 2 Uros 3 (GIC) Turpeinen Riikka EX2
199 NFO VI / NFO d 03 24 FI*Ivanhoe's Too Funky 2 Uros 5 (IC) Turpeinen Riikka EX1 CAGCIB
200 NFO VI / NFO f 09 24 FI*Hopeahännän Satuprinsessa 2 Naaras 5 (IC) Turpeinen Riikka EX1 CAGCIB
201 NFO VI / NFO f 09 23 S*Myselisia's Campari 2 Naaras 7 (CH) Turpeinen Riikka EX1 CACIB
202 NFO VI / NFO f 03 24 S*Youngun's Icona Pop 2 Naaras 9 (Avoin) Turpeinen Riikka EX1 CAC
203 NFO VI / NFO d 02 21 62 FI*Ratakatin Björn 2 Uros 11 (Nuoret) Turpeinen Riikka EX1 BIV NOM
204 NFO VI / NFO f 02 21 64 FI*Haaveeni Pieniä Taikoja 2 Naaras 11 (Nuoret) Turpeinen Riikka EX4
205 NFO VI / NFO f 01 21 62 FI*Ratakatin Agnetha 2 Naaras 11 (Nuoret) Turpeinen Riikka EX1
206 NFO VI / NFO f 02 21 64 FI*Siniidan Diamond Dust 2 Naaras 11 (Nuoret) Turpeinen Riikka EX3
207 NFO VI / NFO f 01 21 64 FI*Siniidan Rebirth Flame 2 Naaras 11 (Nuoret) Turpeinen Riikka EX2
208 NFO VI / NFO f 09 24 FI*Siniidan Treasure Planet 2 Naaras 12 (Pennut) Turpeinen Riikka EX1
209 NFO VI / NFO f 09 22 FI*WitSarin Ramona 2 Naaras 4 (GIP) Turpeinen Riikka EX1 CAPS BIV NOM
210 NFO VI / NFO f 09 22 FI*WitSarin Volga 2 Naaras 6 (IP) Turpeinen Riikka EX2
211 NFO VI / NFO d 03 24 FI*WitSarin Zastava 2 Naaras 6 (IP) Turpeinen Riikka EX1 CAGPIB
212 NFO VI / NFO f 02 62 Eluney LemuNarki*ES 2 Naaras 8 (PR) Turpeinen Riikka EX1 CAPIB
213 NFO VII / NFO ns 24 FI*Siniidan Great Mouse Detective 2 Naaras 12 (Pennut) Lindelöf Sirpa EX1
214 NFO VIII / NFO fs 09 22 Ephelia Tierra Media*ES 2 Naaras 15 (Siitos) Kissaliitto Rotukirjaus
214 NFO VIII / NFO fs 09 22 Ephelia Tierra Media*ES 2 Naaras 3 (GIC) Lindelöf Sirpa EX1 CACS
215 NFO VIII / NFO fs 09 FI*RockyHill's Peacepipe Of Flash 2 Naaras 9 (Avoin) Lindelöf Sirpa EX1 CAC
216 NFO VIII / NFO fs 09 22 Muffin's Featherweight 2 Naaras 11 (Nuoret) Lindelöf Sirpa EX1 BIV NOM
217 NFO VIII / NFO ds 09 22 FI*Kissanpolkan Naurava Kulkuri 2 Uros 12 (Pennut) Lindelöf Sirpa EX2
218 NFO VIII / NFO ns 03 22 FI*Kissanpolkan Niilo Nikkari 2 Uros 12 (Pennut) Lindelöf Sirpa EX1 BIV
219 NFO VIII / NFO ns 09 24 FI*Siniidan Chicken Little 2 Naaras 12 (Pennut) Lindelöf Sirpa EX1
220 NFO VIII / NFO fs 03 22 N*Migoto's Rikke 2 Naaras 17 (Veteraani) Stoa Caroline 1 BIS
220 NFO VIII / NFO fs 03 22 N*Migoto's Rikke 2 Naaras 2 (SP) Lindelöf Sirpa KM NOM BIS
221 NFO VIII / NFO ds 03 22 FI*Siniidan Electric India 2 Uros 6 (IP) Lindelöf Sirpa EX1 CAGPIB
222 NFO IX / NFO w 62 FI*Neige-Cristal's Delicieux Coco 2 Naaras 1 (SC) Koskenkangas Marjatta KM BIV NOM BIS
223 NFO IX / NFO w 61 FI*Tähtitassun Adalmiina 2 Naaras 3 (GIC) Koskenkangas Marjatta EX1 CACS
224 NFO IX / NFO w 64 FI*Hopeahännän Valtteri Valontuoja 2 Uros 11 (Nuoret) Koskenkangas Marjatta EX1 NOM
225 NFO IX / NFO w 63 NO*Havstrilens Prince 2 Uros 11 (Nuoret) Koskenkangas Marjatta EX2
226 NFO IX / NFO w 64 Feng-Shui Forest Myths 2 Naaras 12 (Pennut) Koskenkangas Marjatta EX1
227 NFO IX / NFO w 63 FI*Neige-Cristal's Tiffanie 2 Naaras 6 (IP) Koskenkangas Marjatta EX1 CAGPIB NOM
228 SIB I / SIB n FI*Catillus Chanel in Black 2 Naaras 9 (Avoin) Lindelöf Sirpa EX1 CAC NOM
229 SIB I / SIB a FI*Keijumetsän Blue (Da Ba Dee) 2 Naaras 11 (Nuoret) Lindelöf Sirpa EX1
230 SIB II / SIB n 09 FI*Catillus Nightfall Quiche 2 Uros 6 (IP) Turpeinen Riikka EX1 CAGPIB
231 SIB II / SIB n 09 FI*Catillus Magellan 2 Naaras 10 (KAS) Turpeinen Riikka EX1 CAP
232 SIB III / SIB n 24 SE*Snow Buddies Pontiac Bonneville 2 Naaras 1 (SC) Turpeinen Riikka KM BIV NOM
233 SIB III / SIB n 24 FI*Beavvic Theo 2 Uros 11 (Nuoret) Turpeinen Riikka EX1
234 SIB III / SIB n 24 FI*Amurin Xackery 2 Uros 12 (Pennut) Turpeinen Riikka EX1 NOM BIS
235 SIB III / SIB n 22 FI*Allikatin Kukka 2 Naaras 6 (IP) Turpeinen Riikka EX1 CAGPIB
236 SIB III / SIB n 22 FI*Alizarin Captain Morgan 2 Uros 10 (KAS) Turpeinen Riikka EX1 CAP NOM BIS
237 SIB IV / SIB n 03 23 Felis Felicis Hammer to Fall 2 Uros 9 (Avoin) Koskenkangas Marjatta EX1 CAC
238 SIB IV / SIB n 09 24 FI*Amurin Ximon 2 Uros 12 (Pennut) Koskenkangas Marjatta EX1 BIV NOM
239 SIB IV / SIB n 09 22 Yanick Rico Nový vek, CZ 2 Uros 12 (Pennut) Koskenkangas Marjatta EX2
240 SIB IV / SIB n 09 22 FIN*Amurin Esra 2 Uros 17 (Veteraani) Stoa Caroline 1 NOM
240 SIB IV / SIB n 09 22 FIN*Amurin Esra 2 Uros 4 (GIP) Koskenkangas Marjatta EX1 CAPS
241 SIB V / SIB d 24 Nikodim Simba Valenika 2 Uros 3 (GIC) Lindelöf Sirpa EX1 CACS
242 SIB VI / SIB d 09 22 FI*Lumikissan Grand Slam 2 Uros 3 (GIC) DelaBar Pam EX1 CACS BIV NOM
243 SIB VI / SIB e 09 24 BG*Santino Sibirela 2 Uros 11 (Nuoret) DelaBar Pam EX2
244 SIB VI / SIB d 09 24 FI*Amurin Zacarías 2 Uros 11 (Nuoret) DelaBar Pam EX1
245 SIB VI / SIB f 09 24 FI*Amurin Zila 2 Naaras 11 (Nuoret) DelaBar Pam EX1 BIV NOM
246 SIB VI / SIB f 09 24 FI*SoulSibster's CinnaMona 2 Naaras 11 (Nuoret) DelaBar Pam EX2
247 SIB VI / SIB f 09 FI*Ajatuksen Balleriina 2 Naaras 12 (Pennut) DelaBar Pam EX1
248 SIB VI / SIB f 03 24 FI*DragonStar's Beauty Storm 2 Naaras 12 (Pennut) DelaBar Pam EX2
249 SIB VI / SIB f 09 22 FI*Balladin Buffy 2 Naaras 10 (KAS) DelaBar Pam EX1 CAP NOM
250 SIB VII / SIB fs FI*Lumikissan Fortuna 2 Naaras 17 (Veteraani) Stoa Caroline 2
250 SIB VII / SIB fs FI*Lumikissan Fortuna 2 Naaras 3 (GIC) Komissarova Olga EX1 CACS NOM
251 SIB VII / SIB ns 24 FI*Bmy-Moumou Coconut Rum 2 Naaras 2 (SP) Komissarova Olga KM BIV NOM
252 SIB VII / SIB ds 24 FI*ArcticWilds Bigtime Beagle 2 Uros 6 (IP) Komissarova Olga EX1 CAGPIB
253 SIB VII / SIB ns 22 FI*Allikatin Miina 2 Naaras 8 (PR) Komissarova Olga EX1 CAPIB
254 SIB VIII / SIB ns 03 24 FI*Lumikissan Nopsajalka 2 Uros 1 (SC) Koskenkangas Marjatta KM NOM BIS
255 SIB VIII / SIB ns 09 24 FI*Bmy-Moumou Indian Summer 2 Naaras 11 (Nuoret) Koskenkangas Marjatta EX1
256 SIB III / SIB n 24 FI*Jylhäkallion Emma 2 Naaras 12 (Pennut) Turpeinen Riikka EX1
257 SIB IX / SIB w 61 FI*Cherrytail's Lord WhiteMaster 2 Uros 9 (Avoin) Lindelöf Sirpa EX1 CAC NOM
258 SIB IX / SIB w 61 FI*Cherrytail's Lady WhiteDream 2 Naaras 9 (Avoin) Lindelöf Sirpa EX1 CAC
259 TUA VII / TUA ns FI*Felesin Toni Wirtanen 2 Uros 9 (Avoin) DelaBar Pam Abs
260 TUA IX / TUA w 63 FI*Adenium Queen of All Everything 2 Naaras 9 (Avoin) DelaBar Pam EX1 CAC NOM
261 BEN ns FI*Polarheim's Nevada 3 Naaras 9 (Avoin) Hietala Sanna EX1 No Cert
262 BEN n 22 FI*Cajado Aglia Tau 3 Naaras 9 (Avoin) Biernaczyk Marcin EX1 CAC
263 BEN n 22 FI*Leokatin Silvano Dude 3 Uros 6 (IP) Biernaczyk Marcin EX1 CAGPIB NOM
264 BEN n 22 FI*PurrGold Luminoso Lumo 3 Uros 10 (KAS) Biernaczyk Marcin EX1 CAP
265 BEN n 24 FI*PurrGold Independent Ilia 3 Naaras 7 (CH) Roth Marianne EX1 CACIB
266 BEN n 24 FI*PurrGold Mr Miracle 3 Uros 12 (Pennut) Roth Marianne EX1
267 BEN n 24 FI*PurrGold Miss Mystique 3 Naaras 12 (Pennut) Roth Marianne EX1 BIV
268 BEN n 24 FI*Kissalehdon Tausret 3 Naaras 10 (KAS) Roth Marianne EX1 CAP
269 BEN n 24 33 FI*Hopeahännän Elsa Glitter 3 Naaras 5 (IC) Hietala Sanna EX1 CAGCIB
270 BEN n 24 33 FI*PurrGold Luminous Lux 3 Uros 9 (Avoin) Hietala Sanna EX1 CAC BIV
271 BEN n 24 33 FI*Hopeahännän Demi Glitter 3 Naaras 12 (Pennut) Hietala Sanna EX1
272 BEN n 24 33 FIN*SiruCats Ynes Yooralla 3 Naaras 17 (Veteraani) Roca Folch Yan Arvosteltu
272 BEN n 24 33 FIN*SiruCats Ynes Yooralla 3 Naaras 2 (SP) Hietala Sanna KM
273 BLH ns 11 FI*Huntercat Prince Benjamin 3 Uros 5 (IC) Biernaczyk Marcin EX1 CAGCIB
274 BLH n 03 FI*MellowBear's White Rabbit 3 Naaras 12 (Pennut) Biernaczyk Marcin EX1
275 BLH a 03 FI*MellowBear's Alice in Wonderland 3 Naaras 12 (Pennut) Hietala Sanna EX1 NOM
276 BLH f 03 FI*MellowBear's Earth Goddess Erda 3 Naaras 5 (IC) Hietala Sanna EX1 CAGCIB
277 BML I / BML ns 11 31 Jewels Choice Silver Ice 3 Uros 1 (SC) Roth Marianne KM BIV
278 BML I / BML bs 11 31 FI*Kissamummon Severi 3 Uros 5 (IC) Roth Marianne EX1 CAGCIB
279 BML I / BML ns 11 31 FI*Kissamummon Hopeajään Kimallus 3 Uros 9 (Avoin) Roth Marianne EX1 CAC
280 BML I / BML ns 11 FI*Kermaviiksen Allegro 3 Uros 11 (Nuoret) Roth Marianne Abs
281 BML I / BML ns 11 31 FI*Kimuli's Beautiful Mind 3 Naaras 11 (Nuoret) Roth Marianne EX1
282 BML I / BML ns 11 31 FI*Kissamummon Helmiaamun Valo 3 Uros 6 (IP) Roth Marianne EX1 CAGPIB
283 BSH n FI*Feronian Naava 3 Uros 12 (Pennut) Biernaczyk Marcin EX1 NOM
284 BSH n FI*Feronian Nectarine 3 Naaras 12 (Pennut) Biernaczyk Marcin EX1
285 BSH a FI*Ruusutarhan Viviana 3 Naaras 5 (IC) Biernaczyk Marcin EX1 CAGCIB BIV NOM BIS
286 BSH a Tazzamore's Lotus 3 Uros 9 (Avoin) Biernaczyk Marcin EX1 CAC
287 BSH a FI*Coventry's Bond, James Bond 3 Uros 11 (Nuoret) Biernaczyk Marcin Abs
288 BSH a FI*Hyrinän Bruce 3 Uros 11 (Nuoret) Biernaczyk Marcin EX1
289 BSH a FI*Brinelly Enirico Nario 3 Uros 12 (Pennut) Biernaczyk Marcin EX1
290 BSH a FI*Ruusutarhan Tilde 3 Naaras 6 (IP) Biernaczyk Marcin EX1 CAGPIB
291 BSH a FI*Hyrinän Alma 3 Naaras 8 (PR) Biernaczyk Marcin EX1 CAPIB
292 BSH b FI*SpecialOrder's Chocolate Muffin 3 Uros 12 (Pennut) Roth Marianne EX1
293 BSH c Belten`s Kosmos 3 Uros 15 (Siitos) Kissaliitto Rotukirjaus
293 BSH c Belten`s Kosmos 3 Uros 5 (IC) Hämäläinen Satu EX1 CAGCIB
294 BSH d FI*Brinelly Capsa Nanny 3 Naaras 9 (Avoin) Biernaczyk Marcin Abs
295 BSH e FI*Feronian Nut 3 Uros 12 (Pennut) Roth Marianne EX1 NOM
296 BSH e FI*Ruusutarhan Tähtisilmä 3 Uros 6 (IP) Roth Marianne EX1 CAGPIB
297 BSH e FI*Ruusutarhan Tesoro 3 Uros 8 (PR) Roth Marianne EX1 CAPIB NOM
298 BSH f FI*Feronian Madonna 3 Naaras 15 (Siitos) Kissaliitto Rotukirjaus
298 BSH f FI*Feronian Madonna 3 Naaras 10 (KAS) Hämäläinen Satu EX1 CAP
299 BSH f FI*Ruusutarhan Amelia 3 Naaras 11 (Nuoret) Hämäläinen Satu EX1 NOM
300 BSH f FI*Feronian Dahlea Purpurea 3 Naaras 17 (Veteraani) Roca Folch Yan 3
300 BSH f FI*Feronian Dahlea Purpurea 3 Naaras 2 (SP) Hämäläinen Satu KM NOM
301 BSH g FI*Ruusutarhan Rosa Amabile 3 Naaras 1 (SC) Biernaczyk Marcin Abs
302 BSH g FI*Hyrinän Bianca 3 Naaras 11 (Nuoret) Biernaczyk Marcin EX1 NOM
303 BSH b 22 FI*Sarellin Piper Elizabeth 3 Naaras 11 (Nuoret) Roth Marianne EX1
304 BSH f 22 FI*Coventry's Joy 3 Naaras 3 (GIC) Hietala Sanna Abs
305 BSH ns 11 FI*EmeraldCharm Northern Charmer 3 Uros 4 (GIP) Hietala Sanna EX1 CAPS BIV
306 BSH ns 11 FI*Lumiprinsessan Jääprinssi 3 Uros 4 (GIP) Hietala Sanna EX3
307 BSH ns 11 FI*Lumiprinsessan Talviprinssi 3 Uros 4 (GIP) Hietala Sanna EX2
308 BSH ns 11 FI*Huntercat Princess Ada 3 Naaras 6 (IP) Hietala Sanna EX1 CAGPIB
309 BSH ny 11 FI*EmeraldCharm Royal Orange 3 Uros 8 (PR) Roth Marianne EX1 CAPIB
310 BSH ny 25 FI*EmeraldCharm Fandorin 3 Uros 1 (SC) Hämäläinen Satu KM
311 BSH ay 11 FI*EmeraldCharm Romanov 3 Uros 7 (CH) Hietala Sanna EX1 CACIB
312 BSH b 33 SE*Camapokas Mårten 3 Uros 7 (CH) Roth Marianne EX1 CACIB
313 BSH bs 33 FI*Brit-tail's Snowdrop 3 Naaras 9 (Avoin) Hietala Sanna EX1 CAC
314 BSH o 21 33 FI*Gimmie's Home Town Hero 3 Uros 2 (SP) Hietala Sanna KM
315 BUR n FI*Feirefiz Phantom Divine 3 Uros 7 (CH) Biernaczyk Marcin EX1 CACIB BIV NOM
316 BUR n FI*Beneloben Mystical Mini 3 Naaras 9 (Avoin) Biernaczyk Marcin EX1 CAC
317 BUR n FI*Ninelli's Herra Haribo 3 Uros 11 (Nuoret) Biernaczyk Marcin EX1 NOM
318 BUR n FI*Millamarin Hoo Moilanen 3 Uros 2 (SP) Biernaczyk Marcin KM NOM
319 BUR n FI*Oliivian Charlie Brown 3 Uros 4 (GIP) Biernaczyk Marcin EX1 CAPS
320 BUR n FI*Mama-Alcialon Glamorous Greta 3 Naaras 4 (GIP) Biernaczyk Marcin EX1 CAPS BIV
321 BUR n FI*Mama-Alcialon Great Gameboy 3 Uros 8 (PR) Biernaczyk Marcin EX1 CAPIB
322 BUR n FI*Oliivian Giselle 3 Naaras 10 (KAS) Biernaczyk Marcin EX1 CAP
323 BUR a FI*ZirCat's Irwin Goodman 3 Uros 1 (SC) Lindelöf Sirpa KM
324 BUR a FI*Oliivian Daredevil 3 Uros 15 (Siitos) Kissaliitto Rotukirjaus
324 BUR a FI*Oliivian Daredevil 3 Uros 5 (IC) Lindelöf Sirpa EX1 CAGCIB
325 BUR a FI*Purrmagic's Lady Evenstar 3 Naaras 5 (IC) Lindelöf Sirpa EX1 CAGCIB
326 BUR a FI*Feirefiz Another Brick In The Wall 3 Uros 9 (Avoin) Lindelöf Sirpa EX1 CAC BIV NOM BIS
327 BUR a FI*Pikkukuun Blue Berry 3 Naaras 8 (PR) Lindelöf Sirpa EX2
328 BUR a FI*Rockalley's Amazing Adele 3 Naaras 8 (PR) Lindelöf Sirpa EX1 CAPIB
329 BUR b FI*Seirene Ipanema 3 Naaras 3 (GIC) Hämäläinen Satu EX1 CACS NOM BIS
330 BUR b FI*Mama-Alcialon Impossible Ivanka 3 Naaras 5 (IC) Hämäläinen Satu EX1 CAGCIB
331 BUR b FI*Feirefiz Shine On You Crazy Diamond 3 Naaras 9 (Avoin) Hämäläinen Satu EX1 CAC
332 BUR b FI*Ninelli's Genuine Goddess 3 Naaras 11 (Nuoret) Hämäläinen Satu EX2
333 BUR b HU*Alba Regia Kug-Lee 3 Naaras 11 (Nuoret) Hämäläinen Satu EX1 BIV NOM BIS
334 BUR b Cosmic Magic Valley*RU 3 Uros 12 (Pennut) Hämäläinen Satu Abs
335 BUR b FI*Aficats Don't Mess With ME! 3 Uros 15 (Siitos) Kissaliitto Rotukirjaus
335 BUR b FI*Aficats Don't Mess With ME! 3 Uros 2 (SP) Hämäläinen Satu KM
336 BUR b Zaffiro Kratti 3 Uros 2 (SP) Hämäläinen Satu KM BIV NOM
337 BUR b FI*Mama-Alcialon Father's Son 3 Uros 15 (Siitos) Kissaliitto Rotukirjaus
337 BUR b FI*Mama-Alcialon Father's Son 3 Uros 6 (IP) Hämäläinen Satu EX1 CAGPIB
338 BUR b FI*Mama-Alcialon Incredible Illusion 3 Uros 8 (PR) Hämäläinen Satu EX1 CAPIB
339 BUR b FIN*Genuina Hebe Jeebies 3 Naaras 17 (Veteraani) Roth Marianne Abs
339 BUR b FIN*Genuina Hebe Jeebies 3 Naaras 8 (PR) Hämäläinen Satu Abs
340 BUR b FI*Lilac's Kitaro Caravan 3 Uros 10 (KAS) Hämäläinen Satu EX1 CAP
341 BUR b FI*Oliivian Hazlenut 3 Naaras 10 (KAS) Hämäläinen Satu EX1 CAP NOM
342 BUR b FI*Oliivian Hershey 3 Naaras 10 (KAS) Hämäläinen Satu EX2
343 BUR c FI*Oliivian Eiffel 3 Naaras 7 (CH) Biernaczyk Marcin EX1 CACIB
344 BUR c FI*Feirefiz Blame It On The Moon 3 Naaras 12 (Pennut) Biernaczyk Marcin EX1 BIV NOM BIS
345 BUR c FI*Shu-Shun Fiesta Carioca 3 Naaras 12 (Pennut) Biernaczyk Marcin EX2
346 BUR d FI*Lilac's Queen Nala´s Shani 3 Naaras 9 (Avoin) Lindelöf Sirpa EX1 CAC
347 BUR d FI*Feirefiz Fire It Up 3 Uros 2 (SP) Lindelöf Sirpa KM NOM BIS
348 BUR d FI*Crossroads Casillas 3 Uros 10 (KAS) Lindelöf Sirpa EX1 CAP
349 BUR e FI*Feirefiz Tiger In The Night 3 Uros 12 (Pennut) Hämäläinen Satu EX1 NOM
350 BUR e FI*Almond's Freyr 3 Uros 4 (GIP) Hämäläinen Satu EX1 CAPS
351 BUR f FI*Enjoy Brienne of Tarth 3 Naaras 1 (SC) Biernaczyk Marcin KM BIV NOM
352 BUR f FI*Mama-Alcialon MahtavaMaria 3 Naaras 3 (GIC) Biernaczyk Marcin EX1 CACS
353 BUR f FI*Mama-Alcialon Jammaileva Jannika 3 Naaras 5 (IC) Biernaczyk Marcin EX1 CAGCIB
354 BUR f FI*Lilac's Tullamore Dew 3 Naaras 9 (Avoin) Biernaczyk Marcin EX1 CAC
355 BUR f FI*Mama-Alcialon Diamond Diva 3 Naaras 17 (Veteraani) Roth Marianne 1 NOM BIS
355 BUR f FI*Mama-Alcialon Diamond Diva 3 Naaras 2 (SP) Biernaczyk Marcin KM NOM
356 BUR f FI*Oliivian Frida Kahlo 3 Naaras 6 (IP) Biernaczyk Marcin EX1 CAGPIB
357 BUR h FI*Enjoy Merigold 3 Naaras 5 (IC) Lindelöf Sirpa Abs
358 BUR h FI*Mama-Alcialon Jumalainen Julia 3 Naaras 7 (CH) Lindelöf Sirpa EX1 CACIB NOM
359 BUR h FI*Pikkukuun Daisy Doo 3 Naaras 2 (SP) Lindelöf Sirpa KM BIV NOM BIS
360 BUR h FIN*Ravissant Cean Laqué 3 Naaras 17 (Veteraani) Roth Marianne 2
360 BUR h FIN*Ravissant Cean Laqué 3 Naaras 2 (SP) Lindelöf Sirpa KM
361 BUR h FI*Pikkukuun Delighted Rapunzel 3 Naaras 4 (GIP) Lindelöf Sirpa EX1 CAPS
362 BUR h FI*Cattish Olympos Zeus 3 Uros 8 (PR) Lindelöf Sirpa EX1 CAPIB
363 BUR h FI*Pikkukuun Dear Tinkerbell 3 Naaras 8 (PR) Lindelöf Sirpa EX1 CAPIB
364 BUR h FI*Shu-Shun Kardemumma 3 Naaras 10 (KAS) Lindelöf Sirpa EX1 CAP
365 CYM 51-52 / CYM a 03 52 FI*Touchant Excellent Chance 3 Uros 5 (IC) Hietala Sanna EX1 CAGCIB
366 CYM 51-52 / CYM g 02 52 62 FI*Touchant Goutte d'Espérance 3 Naaras 9 (Avoin) Hietala Sanna EX1 CAC NOM
367 CYM 51-52 / CYM fs 02 52 62 FI*Touchant Sans la Queue 3 Naaras 15 (Siitos) Kissaliitto Rotukirjaus
367 CYM 51-52 / CYM fs 02 52 62 FI*Touchant Sans la Queue 3 Naaras 17 (Veteraani) Roca Folch Yan 4
367 CYM 51-52 / CYM fs 02 52 62 FI*Touchant Sans la Queue 3 Naaras 6 (IP) Hietala Sanna EX1 CAGPIB
368 EUR a FI*Katinhännän Daltonin-muori 3 Naaras 12 (Pennut) Hämäläinen Satu EX1
369 EUR d FI*Feronian Neidonkello 3 Naaras 7 (CH) Hietala Sanna EX1 CACIB
370 EUR f Silkkiturkin Uniikki Unna 3 Naaras 9 (Avoin) Roth Marianne EX1 CAC
371 EUR g FI*Kissakallion Sandra 3 Naaras 11 (Nuoret) Hämäläinen Satu EX1
372 EUR ds FI*RuusuLinnan Björn 3 Uros 6 (IP) Hämäläinen Satu EX1 CAGPIB
373 EUR n 24 FI*Kissakallion Magdalena 3 Naaras 17 (Veteraani) Roca Folch Yan 2
373 EUR n 24 FI*Kissakallion Magdalena 3 Naaras 4 (GIP) Biernaczyk Marcin EX1 CAPS NOM
374 EUR f 22 FI*Pikku-Piun Rock and Roll 3 Naaras 9 (Avoin) Hämäläinen Satu Abs
375 EUR f 22 FI*Feronian Rosemary 3 Naaras 12 (Pennut) Hämäläinen Satu EX1
376 EUR f 24 FI*Kissakallion Sigrid 3 Naaras 11 (Nuoret) Hietala Sanna EX1
377 EUR f 24 FI*Feronian Felicia 3 Naaras 2 (SP) Hietala Sanna KM NOM
378 EUR g 24 FI*Kissakallion Selinda 3 Naaras 11 (Nuoret) Hietala Sanna EX1 NOM
379 EUR as 23 EE*Blueberry Wildstar 3 Uros 6 (IP) Hämäläinen Satu EX1 CAGPIB
380 EUR a 02 62 FI*Waputtaren Ukko Anshelminpoika 3 Uros 7 (CH) Hietala Sanna EX1 CACIB
381 EUR e 03 FI*Lyydian Koreilematon Kaunokki 3 Naaras 9 (Avoin) Hietala Sanna EX1 CAC
382 EUR g 03 FI*Waputtaren Peppilotta Paronintytär 3 Naaras 9 (Avoin) Hämäläinen Satu EX1 CAC
383 KBL I / KBL ns 22 SE*Kot-à-Kuril Avalon 3 Uros 1 (SC) Hietala Sanna KM
384 KBL I / KBL n 22 SE*Kot-à-Kuril Kassanova 3 Uros 10 (KAS) Hietala Sanna EX1 CAP
385 KOR FI*Vekkuliverstaan Amorin Enkeli Samudaya 3 Naaras 7 (CH) Roth Marianne EX1 CACIB
386 KOR FI*Mythai Opale Devi 3 Naaras 9 (Avoin) Roth Marianne EX1 CAC NOM
387 KOR FI*Vekkuliverstaan Arya Stark 3 Naaras 9 (Avoin) Roth Marianne EX2
388 KOR Mary Jane Sezerp*PL 3 Naaras 9 (Avoin) Roth Marianne EX3
389 KOR FI*Mythai Tydah Thong 3 Naaras 11 (Nuoret) Roth Marianne EX1 BIV
390 KOR FI*Tatsutan Sabia Sma-Atmanam 3 Naaras 2 (SP) Roth Marianne KM
391 KOR FI*Tatsutan Yaku Arhasi-Api 3 Uros 4 (GIP) Roth Marianne EX1 CAPS
392 KOR FI*Melodian Tulaya 3 Naaras 17 (Veteraani) Roca Folch Yan 1 NOM
392 KOR FI*Melodian Tulaya 3 Naaras 6 (IP) Roth Marianne EX1 CAGPIB BIV NOM BIS
393 MAN 51-52 / MAN n 24 51 Auragold Oort Cloud 3 Uros 7 (CH) Hämäläinen Satu EX1 CACIB NOM
394 MAN 51-52 / MAN n 09 52 FI*Touchant Gris Souris 3 Uros 9 (Avoin) Hämäläinen Satu EX1 CAC
395 MAN 51-52 / MAN d 03 24 52 Sun-Manx Cayth 3 Uros 4 (GIP) Hämäläinen Satu EX1 CAPS NOM BIS
396 MAN 53 / MAN e 53 FI*Maikain Lager Kisskiss 3 Uros 9 (Avoin) Biernaczyk Marcin EX1 CAC NOM
397 MAU ns 24 FI*Chai-lai Zira Zamila 3 Naaras 7 (CH) Roth Marianne EX2
398 MAU ns 24 FI*Walidah Capella 3 Naaras 7 (CH) Roth Marianne EX1 No Cert
399 OCI n 24 FIN*Moosegrove Phoenix 3 Uros 17 (Veteraani) Roca Folch Yan 1 NOM BIS
399 OCI n 24 FIN*Moosegrove Phoenix 3 Uros 1 (SC) Hietala Sanna KM NOM
400 OCI n 24 Cuperis Anapus Slenio*LT 3 Uros 9 (Avoin) Hietala Sanna Abs
401 OCI n 24 FI*Topspot Lucifero Magnifico 3 Uros 2 (SP) Hietala Sanna KM NOM
402 OCI a 24 DutchSpots' Yatho 3 Uros 13c (Määrittely) Hämäläinen Satu OCI as 24
402 OCI as 24 DutchSpots' Yatho 3 Uros 9 (Avoin) Hämäläinen Satu EX1 CAC
403 OCI b 24 FIN*Moosegrove Geraldo Gentil 3 Uros 1 (SC) Roth Marianne Abs
404 OCI b 24 FI*Moosegrove Romeo JR 3 Uros 3 (GIC) Roth Marianne EX1 CACS BIV NOM BIS
405 OCI b 24 FI*WiliWilla Jonatan of Kardemumma 3 Uros 9 (Avoin) Roth Marianne EX1 CAC
406 OCI b 24 FI*Moosegrove Saphire 3 Naaras 9 (Avoin) Roth Marianne EX1 CAC
407 OCI b 24 FI*Moosegrove Tom Sawyer 3 Uros 11 (Nuoret) Roth Marianne EX1 NOM BIS
408 OCI b 24 FI*Moosegrove Quinn 3 Naaras 10 (KAS) Roth Marianne EX1 CAP
409 OCI o 24 FI*Topspot Before Midnight 3 Naaras 4 (GIP) Hämäläinen Satu Abs
410 OCI o 24 FI*Moosegrove Odessa 3 Naaras 8 (PR) Hämäläinen Satu EX1 CAPIB
411 OCI ns 24 SE*Singers Star Girl 3 Naaras 7 (CH) Hietala Sanna EX1 CACIB
412 OCI bs 24 S*Vargagården's Kitty Miriam 3 Naaras 3 (GIC) Hämäläinen Satu EX1 CACS NOM
413 SRL I / SRL a Onyx Marcmiaow 3 Uros 9 (Avoin) Roth Marianne EX1 CAC
414 SRL III / SRL e FI*Be-Curly Topaz 3 Uros 12 (Pennut) Hämäläinen Satu EX1 NOM BIS
415 ABY n Cellani Sieno UkassaKinté 4 Uros 1 (SC) Scaglia Marco KM
416 ABY n FI*Redcheetah's Eemeli 4 Uros 7 (CH) Scaglia Marco EX1 CACIB BIV NOM
417 ABY n IT*Dakar di Habashat 4 Naaras 7 (CH) Scaglia Marco EX1 CACIB
418 ABY n FI*Woodcocks Too-Ticky 4 Naaras 9 (Avoin) Scaglia Marco EX1 CAC
419 ABY n FI*Woodcocks Quiet Revolution 4 Naaras 11 (Nuoret) Scaglia Marco EX1 NOM
420 ABY n FI*Kermakupin Parantava Sade 4 Uros 12 (Pennut) Scaglia Marco Abs
421 ABY n FI*Nebuankhet Gloryhammer 4 Uros 12 (Pennut) Scaglia Marco Abs
422 ABY n FI*Nebuankhet Miklagard Overture 4 Uros 12 (Pennut) Scaglia Marco EX1 BIV NOM
423 ABY n FI*Kermakupin Tulppaani Ja Sadepisara 4 Naaras 12 (Pennut) Scaglia Marco Abs
424 ABY n FI*Nebuankhet Midnight Sunrise 4 Naaras 12 (Pennut) Scaglia Marco EX1
425 ABY n FI*Nebuankhet Sein-el-Mauassif 4 Naaras 17 (Veteraani) Komissarova Olga 3
425 ABY n FI*Nebuankhet Sein-el-Mauassif 4 Naaras 2 (SP) Scaglia Marco KM
426 ABY n Katniss Everdeen Housetiger*PL 4 Naaras 8 (PR) Scaglia Marco EX1 CAPIB BIV NOM BIS
427 ABY n FI*Amajan Miura Mainarda 4 Naaras 10 (KAS) Scaglia Marco EX1 CAP
428 ABY a FI*Nebuankhet Nae Quin! 4 Naaras 1 (SC) Stoa Caroline KM
429 ABY a FI*Redcheetah's Erin 4 Naaras 5 (IC) Stoa Caroline EX1 CAGCIB BIV
430 ABY a FI*Nebuankhet Slania 4 Naaras 9 (Avoin) Stoa Caroline EX1 CAC
431 ABY a FI*Vuolas Lumena siipesi silppuaa 4 Uros 11 (Nuoret) Stoa Caroline EX3
432 ABY a FI*Vuolas Unelmaamme puhdistaa 4 Uros 11 (Nuoret) Stoa Caroline EX1 BIV NOM
433 ABY a Thamos Viktor 4 Uros 11 (Nuoret) Stoa Caroline EX2
434 ABY o Dakar von Schelemant 4 Uros 9 (Avoin) Roca Folch Yan EX1 CAC
435 ABY o FI*Woodcocks Light A Fire 4 Uros 11 (Nuoret) Roca Folch Yan Abs
436 ABY o FI*Redcheetah's Ruusu 4 Naaras 2 (SP) Roca Folch Yan KM
437 ABY p FI*Kawaii Junko 4 Naaras 2 (SP) Stoa Caroline KM
438 BAL w 67 FI*Jalecat's WTBW SnowBlizzard 4 Uros 9 (Avoin) Reiter Helene EX1 CAC
439 BAL c FI*Frostnight's Bring Out The Sun 4 Uros 11 (Nuoret) Scaglia Marco EX1
440 BAL a 21 FI*Willicon Dorian Gray 4 Uros 10 (KAS) Stoa Caroline EX1 CAP
441 BAL b 21 FI*Frostnight's Hibernating Heart 4 Naaras 11 (Nuoret) Reiter Helene EX1
442 CRX I / CRX ns FI*Piupaws Donkey Kong 4 Uros 3 (GIC) Scaglia Marco EX1 CACS
443 CRX I / CRX n Changes Ziggy Stardust 4 Uros 17 (Veteraani) Komissarova Olga 3
443 CRX I / CRX n Changes Ziggy Stardust 4 Uros 2 (SP) Scaglia Marco KM
444 CRX I / CRX o FI*Claypond's Farceur 4 Uros 6 (IP) Scaglia Marco EX1 CAGPIB
445 CRX II / CRX n 02 62 Believer Magic Rivendell 4 Uros 5 (IC) Stoa Caroline EX1 CAGCIB
446 CRX II / CRX n 03 FI*Windseeker Linlee and 100 Sails 4 Uros 5 (IC) Stoa Caroline Abs
447 CRX II / CRX n 09 LV*Kotinuca Double Coffee 4 Uros 11 (Nuoret) Stoa Caroline EX1
448 CRX II / CRX n 03 FI*Riverside-eye's Dinky Aramis 4 Uros 12 (Pennut) Stoa Caroline EX1
449 CRX II / CRX b 02 64 FI*Merivirran Excellent Mischa 4 Naaras 12 (Pennut) Stoa Caroline EX1 BIV NOM BIS
450 CRX II / CRX n 03 FI*Piupaws Pathways of Sekhmet 4 Uros 2 (SP) Stoa Caroline KM
451 CRX III / CRX h FI*Derekaz Some Like It Hot 4 Naaras 5 (IC) Roca Folch Yan EX1 CAGCIB
452 CRX III / CRX f FI*Clamoris Lalika 4 Naaras 11 (Nuoret) Roca Folch Yan EX2
453 CRX III / CRX fs FI*Piupaws Teija Sopanen 4 Naaras 11 (Nuoret) Roca Folch Yan EX1
454 CRX III / CRX e FI*Saivohenki Jafar 4 Uros 12 (Pennut) Roca Folch Yan EX1
455 CRX III / CRX d 24 FI*Derekaz The Rose of the Wild Bunch 4 Naaras 12 (Pennut) Roca Folch Yan EX1 BIV
456 CRX IV / CRX f 03 FI*Riverside-eye's Cefariana 4 Naaras 12 (Pennut) Reiter Helene EX1
457 CRX V / CRX n 24 FI*Derekaz Scandalous Scarlet 4 Naaras 9 (Avoin) Scaglia Marco EX1 CAC
458 CRX VI / CRX a 03 24 FI*Windseeker Loulou Blue Nonsuch 4 Naaras 5 (IC) Stoa Caroline EX1 CAGCIB
459 CRX VI / CRX n 03 24 FI*FunkyJam's Lots-o-Huggin Bear 4 Uros 12 (Pennut) Stoa Caroline EX1
460 CRX VII / CRX n 33 FI*Framillan Lando Calrissian 4 Uros 3 (GIC) Roca Folch Yan EX1 CACS
461 CRX VII / CRX n 32 FI*Claypond's Manta 4 Naaras 7 (CH) Roca Folch Yan EX1 CACIB
462 CRX VII / CRX n 21 32 FI*Mimic Adidas 4 Uros 9 (Avoin) Roca Folch Yan Abs
463 CRX VII / CRX n 33 FI*Seer's Emuu Laus 4 Naaras 9 (Avoin) Roca Folch Yan EX1 CAC BIV
464 CRX VII / CRX n 21 32 FI*VeeKasin Ilari Vaara 4 Uros 12 (Pennut) Roca Folch Yan EX1
465 CRX VII / CRX n 21 32 FI*VeeKasin Ilona Vaara 4 Naaras 12 (Pennut) Roca Folch Yan EX1
466 CRX VIII / CRX n 03 33 FI*Alchemist Abracadabra 4 Uros 8 (PR) Roca Folch Yan EX1 CAPIB
467 DRX I / DRX n FI*Åbodas Amira 4 Naaras 12 (Pennut) Reiter Helene EX1
468 DRX I / DRX n EE*X-Paroni Masterpiece 4 Uros 4 (GIP) Reiter Helene EX1 CAPS
469 DRX I / DRX a FI*Åbodas Mai 4 Naaras 17 (Veteraani) Komissarova Olga 4
470 DRX III / DRX f Iskra's Ilona 4 Naaras 7 (CH) Scaglia Marco Abs
471 DRX III / DRX f FI*Åbodas Seedling 4 Naaras 9 (Avoin) Scaglia Marco EX1 CAC
472 DRX V / DRX ns 25 FI*Mirexin Patrik 4 Uros 3 (GIC) Stoa Caroline EX1 CACS BIV
473 DRX V / DRX n 24 FI*Avariel Qinisa 4 Naaras 7 (CH) Stoa Caroline EX1 CACIB
474 DRX V / DRX n 25 FI*Clavinova Rasmus 4 Uros 12 (Pennut) Stoa Caroline EX1
475 DRX V / DRX n 24 SE*Recce Pod Sherian Grace Cadoria 4 Naaras 6 (IP) Stoa Caroline EX1 CAGPIB NOM
476 DRX V / DRX n 25 FI*Åbodas Jönsse 4 Uros 10 (KAS) Stoa Caroline EX2
477 DRX VIII / DRX f 03 33 FI*Sodetan Baunti 4 Naaras 9 (Avoin) Stoa Caroline Abs
478 GRX II / GRX n 03 SE*OneWorld Papageno 4 Uros 6 (IP) Roca Folch Yan EX1 CAGPIB
479 OLH c 25 FI*BaliDancer's Gaius 4 Uros 4 (GIP) Reiter Helene EX1 CAPS
480 OLH ns 24 FI*Frostnight's Shadegrown 4 Uros 3 (GIC) Reiter Helene EX1 CACS
481 OLH c 03 24 FI*Noxx Carl Philip 4 Uros 9 (Avoin) Stoa Caroline EX1 CAC NOM
482 OSH n FI*Ori-Katin Modesty Blaise 4 Naaras 3 (GIC) Scaglia Marco EX1 CACS NOM
483 OSH n Caleb Eastern Grace 4 Uros 7 (CH) Scaglia Marco Abs
484 OSH n FI*Mummeli Sinizinha Charming Panthera 4 Naaras 11 (Nuoret) Scaglia Marco EX1
485 OSH n FI*Curnauskiss Paint In Black 4 Uros 6 (IP) Scaglia Marco EX1 CAGPIB NOM
486 OSH n 24 FI*Vintterin Uolevi Vapunpoika 4 Uros 12 (Pennut) Roca Folch Yan Abs
487 OSH n 24 Oralee Hidalgo 4 Uros 17 (Veteraani) Komissarova Olga 1
488 OSH n 25 FIN*Silvanest Halima 4 Naaras 4 (GIP) Reiter Helene EX1 CAPS
489 OSH a 24 Egill of Monoceros 4 Uros 3 (GIC) Scaglia Marco EX1 CACS
490 OSH a 24 FI*LoudMeow Stormwind 4 Uros 9 (Avoin) Scaglia Marco EX1 CAC
491 OSH a 25 FI*LoudMeow Here Comes The Sun 4 Uros 3 (GIC) Stoa Caroline EX1 CACS
492 OSH b 24 FI*Vintterin Sampo Sulonpoika 4 Uros 5 (IC) Reiter Helene Abs
493 OSH c 24 FI*LoudMeow Moonshine 4 Uros 2 (SP) Stoa Caroline KM
494 OSH d 24 Helios v. Imporio A 4 Uros 3 (GIC) Scaglia Marco EX1 CACS
495 OSH f 24 (N)Manhunter's Check Me Out 4 Naaras 1 (SC) Scaglia Marco KM
496 OSH ns 24 FI*PikkuNaun Auringon Kehrä 4 Uros 11 (Nuoret) Roca Folch Yan EX1 NOM
497 OSH ns 24 FI*Millamarin Koodinimi Hidas 4 Uros 4 (GIP) Roca Folch Yan EX1 CAPS
498 OSH n 03 Apocalyptica Zorro 4 Uros 5 (IC) Roca Folch Yan EX1 CAGCIB NOM BIS
499 OSH b 03 FI*Vintterin Boris Jr. Boriksenpoika 4 Uros 12 (Pennut) Scaglia Marco EX1
500 RUS Katzenhof Urho 4 Uros 9 (Avoin) Reiter Helene EX1 CAC
501 RUS FI*Harmuan Villi Vadelma 4 Naaras 11 (Nuoret) Reiter Helene EX1
502 RUS FI*Harmuan Sigrid Sötnosen 4 Naaras 12 (Pennut) Reiter Helene EX2
503 RUS FI*SinisenHetken Suvisade 4 Naaras 12 (Pennut) Reiter Helene EX1 BIV
504 RUS FI*Janatuisen Sandrino Il Vivace 4 Uros 8 (PR) Reiter Helene EX1 CAPIB
505 SIA w 67 FI*Vintterin Irmeli Vapuntytär 4 Naaras 12 (Pennut) Roca Folch Yan EX1 NOM
506 SIA n FI*Deraza Royal Rock-A-Berry 4 Uros 5 (IC) Reiter Helene EX1 CAGCIB
507 SIA n Whalleybush Most Wanted 4 Uros 7 (CH) Reiter Helene EX1 CACIB
508 SIA n FI*Kelmikerhon Seela S. 4 Naaras 11 (Nuoret) Reiter Helene EX1 BIV NOM BIS
509 SIA n FI*Twist-Tiramisun Hard To Ignore Hedy 4 Naaras 12 (Pennut) Reiter Helene EX1
510 SIA n FI*BlackDevil's The Whisper Of The Prophecy 4 Uros 2 (SP) Reiter Helene KM
511 SIA a FI*Plan-A Fifty Sixty 4 Naaras 4 (GIP) Scaglia Marco EX1 CAPS
512 SIA c FI*Mummeli Violetinha Anemone 4 Naaras 12 (Pennut) Stoa Caroline EX1
513 SIA f Azorez Varda Tintalle of Kaspektin 4 Naaras 4 (GIP) Reiter Helene EX1 CAPS
514 SIA n 21 FI*Vintterin Simo Vapunpoika 4 Uros 12 (Pennut) Reiter Helene EX1 NOM
515 SIA n 21 FI*Miado Beldis House Of Bëor 4 Naaras 17 (Veteraani) Komissarova Olga 2
515 SIA n 21 FI*Miado Beldis House Of Bëor 4 Naaras 2 (SP) Reiter Helene KM NOM
516 SIA c 21 Grazia v. Imporio A 4 Naaras 3 (GIC) Reiter Helene EX1 CACS
517 SIA n 03 FI*Ori-Katin Big John Duncan 4 Uros 3 (GIC) Stoa Caroline EX1 CACS
518 SOM n (N)Villkattens Wilmer 4 Uros 1 (SC) Roca Folch Yan KM
519 SOM n FI*Kharn-Ka Your Choice 4 Uros 17 (Veteraani) Komissarova Olga Abs
520 SOM n FI*Kharn-Ka Io 4 Naaras 1 (SC) Roca Folch Yan KM
521 SOM n FI*Vulpes Aletheia 4 Naaras 3 (GIC) Roca Folch Yan EX1 CACS BIV NOM BIS
522 SOM n FI*Amajan Svilda Sperandea 4 Naaras 7 (CH) Roca Folch Yan EX1 CACIB
523 SOM n FIN*Lamadegaan Aladdin 4 Uros 17 (Veteraani) Komissarova Olga 2
523 SOM n FIN*Lamadegaan Aladdin 4 Uros 2 (SP) Roca Folch Yan KM NOM
524 SOM n FI*Lamadegaan Fine By Me 4 Naaras 2 (SP) Roca Folch Yan KM
525 SOM o FI*Amajan Norton Norberto 4 Uros 1 (SC) Reiter Helene KM NOM
526 SOM o FI*Amajan Pon Preziosa 4 Naaras 3 (GIC) Reiter Helene EX1 CACS NOM
527 SOM o FI*Amajan Serenissima Serafina 4 Naaras 7 (CH) Reiter Helene EX1 CACIB
528 SOM o PL*Fryga Felicity 4 Naaras 11 (Nuoret) Reiter Helene EX1 BIV
529 SOM o FI*SunnyPace Juglans 4 Uros 4 (GIP) Reiter Helene EX1 CAPS
530 SPH II / SPH n 09 FI*Hebblas Xanthus 4 Uros 3 (GIC) Reiter Helene EX1 CACS
531 SPH IV / SPH f 03 FI*Hobbitqueen's Diancie 4 Naaras 5 (IC) Stoa Caroline EX1 CAGCIB NOM
532 SPH IV / SPH f 03 FI*Hebblas Ambermoon 4 Naaras 11 (Nuoret) Stoa Caroline EX1
533 SPH IV / SPH f 03 FI*Hebblas Izzy 4 Naaras 8 (PR) Stoa Caroline EX1 CAPIB
534 SPH V / SPH d 03 32 Av Ljusalfheim Zephyr 4 Uros 3 (GIC) Roca Folch Yan EX1 CACS
535 SPH V / SPH d 09 32 FI*Hobbitqueen's Northern Starburst 4 Uros 5 (IC) Roca Folch Yan EX1 CAGCIB
536 SPH V / SPH d 09 32 FI*Hebblas Vincent 4 Uros 2 (SP) Roca Folch Yan KM BIV
537 SPH V / SPH f 03 33 FI*Hebblas Ximena 4 Naaras 2 (SP) Roca Folch Yan KM NOM
538 SPH V / SPH f 02 21 33 FI*Tutsi Buccellati 4 Naaras 17 (Veteraani) Komissarova Olga 1 BIS
538 SPH V / SPH f 02 21 33 FI*Tutsi Buccellati 4 Naaras 2 (SP) Roca Folch Yan KM
539 THA n Winston Tajska Chata*PL 4 Uros 11 (Nuoret) Reiter Helene Abs
540 HCL Santtu Kotikissat Uros 14 (Kotikissat) Hietala Sanna 2
541 HCL Miisa Kotikissat Naaras 14 (Kotikissat) Hietala Sanna 2
542 HCL Kelmi Kotikissat Uros 14 (Kotikissat) Hietala Sanna 1
543 HCL Tyyne-Liina Kotikissat Naaras 17 (Veteraani) Scaglia Marco 1 NOM BIS
543 HCL Tyyne-Liina Kotikissat Naaras 14 (Kotikissat) Hietala Sanna 1 NOM BIS
544 HCS Sissi Kotikissat Naaras 14 (Kotikissat) Koskenkangas Marjatta 1 NOM
545 HCS Sirkku Kotikissat Naaras 14 (Kotikissat) Koskenkangas Marjatta 2
546 RUS FI*Zarin Armand de Brignac 4 Uros 6 (IP) Reiter Helene EX1 CAGPIB NOM BIS
547 DRX V / DRX a 24 SE*Recce Pod Super Zajtjik 4 Uros 10 (KAS) Stoa Caroline EX1 CAP BIV NOM
592 kpl

Tuomarit

Nimi EMS-koodit Kissaa
Biernaczyk Marcin Määrittely kat. 3, BEN n 22, BLH n 03, BLH ns 11, BSH a, BSH d, BSH g, BSH n, BUR c, BUR f, BUR n, EUR n 24, MAN 53 36
DelaBar Pam MCO II, MCO VI, NEM I, NFO III, SIB VI, TUA IX, TUA VII, VET 1 40
Hietala Sanna BEN n 24 33, BEN ns, BLH a 03, BLH f 03, BSH ay 11, BSH bs 33, BSH f 22, BSH ns 11, BSH o 21 33, CYM 51-52, EUR a 02 62, EUR d, EUR e 03, EUR f 24, EUR g 24, KBL I, OCI n 24, OCI ns 24, HCL 34
Hämäläinen Satu Määrittely kat.3, BSH c, BSH f, BSH ny 25, BUR b, BUR e, EUR a, EUR as 23, EUR ds, EUR f 22, EUR g, EUR g 03, MAN 51-52, OCI a 24, OCI bs 24, OCI o 24, SRL III 37
Isakov Vladimir Oppilas, Määrittely kat. 1, EXO a, EXO f 03 22, EXO g 22, EXO n 22, PER d, PER d 22, PER f, PER fs, PER ns, RAG a, RAG d 21, SBI a, SBI b 21, SBI c, SBI d, SBI d 21, SBI e 21, SBI n 21 31
Komissarova Olga Määrittely kat. 2, MCO VII (13c), MCO III, MCO VII, NEM II, NFO IV, SIB VII, VET 4 39
Koskenkangas Marjatta LPL V, MCO I, MCO IV, MCO VIII, NFO IX, NFO V, SIB IV, SIB VIII, HCS 35
Lindelöf Sirpa Määrittely kat. 2, NFO II, NFO VII, NFO VIII, SIB I, SIB IX, SIB V, BUR a, BUR d, BUR h 36
Reiter Helene Oppilas, BAL b 21, BAL w 67, CRX IV, DRX I, OLH c 25, OLH ns 24, OSH b 24, OSH n 25, RUS, SIA c 21, SIA f, SIA n, SIA n 21, SOM o, SPH II, THA n 31
Roca Folch Yan ABY o, CRX III, CRX VII, CRX VIII, GRX II, OSH n 03, OSH n 24, OSH ns 24, SIA w 67, SOM n, SPH V, VET 3 39
Romero Aliosha EXO a 24, EXO f, EXO n 03 22, EXO n 24, PER f 24, PER fs 03 23, PER n 22, PER w 62, RAG a 03, RAG a 04, RAG d, RAG n 03, SBI a 21, SBI b, SBI f, SBI h, SBI j 21, TUV d 61-63 40
Roth Marianne BEN n 24, BML I, BSH b, BSH b 22, BSH b 33, BSH e, BSH ny 11, EUR f, KOR, MAU ns 24, OCI b 24, SRL I, VET 3 38
Scaglia Marco ABY n, BAL c, CRX I, CRX V, DRX III, OSH a 24, OSH b 03, OSH d 24, OSH f 24, OSH n, SIA a, VET Kotikissat 31
Stoa Caroline ABY a, ABY p, BAL a 21, CRX II, CRX VI, DRX V, DRX VIII, OLH c 03 24, OSH a 25, OSH c 24, SIA c, SIA n 03, SPH IV, VET 2 37
Sundqvist Malin Määrittely kat. 1, EXO e 03 24, EXO g, EXO n, EXO n 03 24, PER ds 03 22, PER ds 11, PER e 33, PER es 02 62, PER f 03 22, PER f 33, PER n, PER n 01 62, PER n 24, PER n 33, RAG d 03 21, RAG d 04, RAG g 04 21, RAG n, RAG n 04, RAG n 21, SBI c 21, SBI f 21, SBI n 42
Turpeinen Riikka MCO IX, MCO V, NFO VI, SIB II, SIB III 36
16 tuomaria.