Omakissa
TUROK 111. kansanvälinen kissanäyttely
Järjestävä yhdistys Turun Rotukissayhdistys ry
Alkaa 24.11.2019 Loppuu 24.11.2019
Ilmoittautuminen alkaa 12.8.2019 Ilmoittautuminen loppuu 27.10.2019
Yleisöaika alkaa 10:00 Yleisöaika loppuu 16:00
Eläinlääkärintarkastus alkaa 7:30 Eläinlääkärintarkastus loppuu 8:30
Arvostelut alkavat 9:00 Vahvistuskirjeen julkaisupvm 15.11.2019
Kansainvälinen Kyllä Erikoisnäyttely Ei
Drive In -näyttely Ei Omistajat saavat esitellä kissansa Kyllä
Kissoja enintään 750   Kategoriat 1, 2, 3, 4, Kotikissat
BreedBIS-rodut MCO BreedBIS kissoja vähintään 50
Tilinumero
Sähköposti sihteeri.turok@gmail.com
Paikka Turun Messukeskus
Toimihenkilöt Näyttelysihteeri: Johanna Vuoltee, showturok@gmail.com Kuunsäde 2 C 35 02210 Espoo, 040-7304341
Näyttelypäällikkö: Samuli Mustonen, np.turok@gmail.com, 045- 8846992
Pääassistentti: Jonna Varhama, varhama@iki.fi tai facebook yksityisviestillä
Ruusukesihteeri: Elena Korpela, ruusuke.turok@gmail.com 040- 5672659
Lisätietoja https://www.turok.fi/nayttelyt

Kaikki rodut arvostellaan molempina päivinä. Eläinlääkärin tarkastus ja sääntöjen mukaiset rokotukset ovat pakollisia kaikille näyttelypaikalle tuleville kissoille. Näyttelyssä noudatetaan Suomen Kissaliiton ja FIFén sääntöjä.
Omistajat voivat itse esitellä kissat tuomareille. Häkkien koot 65 x 65 x 56 cm, ei kaksoishäkkejä.
Ilmoittautumiset: 12.8-27.10.2019  välisenä aikana, ensisijaisesti sähköisesti OmaKissa-järjestelmän kautta! 
Paperilomakkeella ilmoittautumiset näyttelysihteerille. Ei sähköposti-ilmoittautumisia. Myöhästyneet ja puutteelliset ilmoittautumiset voidaan hylätä. Maksa ilmoittautumisesi jälkeen OmaKissasta saamallasi viitenumerolla.
Eräpäivä laskussa on HETI! Maksamattomat ja kesken tilassa olevat ilmoittautumiset tullaan poistamaan ilman eri ilmoitusta.
Näyttelyluokat: Näyttelyluokat 1 - 18. Jos kissa osallistuu kahteen tai useampaan luokkaa, ilmoita kissa erikseen jokaiseen luokkaan.
Leimakortit: Leimakortit on käytössä. Maksettaessa näyttelymaksu leimakortilla on kortti välittömästi lähetettävä näyttelysihteerille Johanna Vuoltee, Kuunsäde 2 c 35, 02210 Espoo. Leimakorttiin kirjoitetaan omistajan nimi ja kissan nimi joka leimakortilla maksetaan näyttelyyn ja näyttelypäivä!
Ruusukkeet: Maksulliset 
Näyttelyluettelo: Luettelon hinta ennakkoon 2€ ja näyttelypaikalta ostettuna 5€. Sis la & su. Sähköinen luettelo maksuton.
Pysäköinti: 6 € viikonloppu 

Yhteenveto ilmoittautumisista

Kategoria Ilmoittautuneita Hyväksytty Hylätty Kesken Peruttu
1 112 110 0 0 2
2 220 217 0 0 3
3 109 105 0 0 4
4 147 140 0 0 7
Kotikissat 10 10 0 0 0
Yhteensä 598 582 0 0 16

Suodata näytettäviä tuloksia alla olevilla valinnoilla.

Suodata näytettäviä tuloksia alla olevilla valinnoilla.

Nro EMS-koodi Nimi Kategoria Sukupuoli Luokka Tuomari Tulos
1 EXO w 62 FI*Elrikan Fantastic Feeling 1 Uros 8 (PR) Skotarczyk Miroslaw EX1 CAPIB
2 EXO n FI*Snowcatcher Moonstone 1 Uros 11 (Nuoret) Komissarova Olga EX1
3 EXO a FI*Whispers Peacekeeper 1 Uros 12 (Pennut) Komissarova Olga EX1
4 EXO a FI*AzuLejo's Coco 1 Naaras 12 (Pennut) Komissarova Olga EX1
5 EXO g FI*AzuLejo's Symphony of Fairytale 1 Naaras 12 (Pennut) Skotarczyk Miroslaw EX1
6 EXO g FI*Whispers Primrose 1 Naaras 12 (Pennut) Skotarczyk Miroslaw EX2
7 EXO n 22 FI*AzuLejo's BraveHeart 1 Uros 1 (SC) Komissarova Olga KM NOM
8 EXO n 22 Ayser's ZZ Top 1 Uros 3 (GIC) Komissarova Olga EX1 CACS
9 EXO n 22 FI*Chosen-One Oceania Flame 1 Naaras 5 (IC) Komissarova Olga Abs
10 EXO n 22 Ayser's Wild Tabby 1 Uros 4 (GIP) Komissarova Olga EX1 CAPS
11 EXO n 24 FI*Dirlandan Xena 1 Naaras 12 (Pennut) Moroni Sara EX1
12 EXO g 22 Ayser's Midnight Kiss 1 Naaras 5 (IC) Saarela Veikko EX1 CAGCIB
13 EXO n 03 22 FI*Kermaviiksen Katariina 1 Naaras 9 (Avoin) Moroni Sara EX1 CAC
14 EXO n 03 22 FI*Sabrimin Revolution 1 Uros 4 (GIP) Moroni Sara Abs
15 EXO n 03 24 FI*Jewelstory Diamond 1 Naaras 11 (Nuoret) Moroni Sara EX1 NOM
16 EXO e 03 24 PL*Jantar Oberon 1 Uros 9 (Avoin) Saarela Veikko EX1 CAC
17 EXO g 03 23 FI*Whispers Oxana 1 Naaras 1 (SC) Saarela Veikko KM NOM
18 PER w 62 S*Scarlet's Legacy of an Angel 1 Naaras 1 (SC) Komissarova Olga KM NOM
19 PER w 62 Sumava's Sumava's Nikhar 1 Naaras 3 (GIC) Komissarova Olga EX1 CACS
20 PER n FI*Mimosan Quarterback 1 Uros 1 (SC) Moroni Sara KM NOM
21 PER n Ayser's Last Word 1 Naaras 5 (IC) Moroni Sara EX1 CAGCIB NOM BIS
22 PER n D'Eden Lover Boo Boo 1 Uros 2 (SP) Moroni Sara KM
23 PER a S*Scarlet's Big Heart 1 Uros 3 (GIC) Saarela Veikko EX1 CACS NOM BIS
24 PER a FI*Dirlandan Xtra cute 1 Naaras 12 (Pennut) Saarela Veikko Abs
25 PER d FI*Mimosan Viper 1 Uros 3 (GIC) Komissarova Olga EX1 CACS
26 PER d FI*Kultaviiksen Ramona 1 Naaras 7 (CH) Komissarova Olga EX1 CACIB
27 PER d S*Scarlet's Gold Rush 1 Uros 8 (PR) Komissarova Olga EX1 CAPIB
28 PER f El Zaburs Belleza 1 Naaras 12 (Pennut) Skotarczyk Miroslaw EX1
29 PER f FI*Timanfaya Crazy In Love 1 Naaras 12 (Pennut) Skotarczyk Miroslaw EX2
30 PER d 22 FI*Sabrimin Helios 1 Uros 12 (Pennut) Skotarczyk Miroslaw Abs
31 PER ns 24 62 FI*Timanfaya More Than Words 1 Uros 3 (GIC) Skotarczyk Miroslaw EX1 CACS
32 PER n 03 FI*Mimosan Ka Boom 1 Uros 2 (SP) Skotarczyk Miroslaw KM NOM BIS
33 PER n 03 Hiladoras Alejandro 1 Uros 2 (SP) Skotarczyk Miroslaw KM
34 PER d 02 62 BR* Lotie Ragnar 1 Uros 9 (Avoin) Saarela Veikko Abs
35 PER d 03 Bafini Sweet Dancer 1 Uros 8 (PR) Moroni Sara EX1 CAPIB
36 PER a 03 23 FI*Whispers Ofelia 1 Naaras 6 (IP) Saarela Veikko EX1 CAGPIB NOM BIS
37 PER f 02 21 62 FI*Mimosan If Only You 1 Naaras 6 (IP) Moroni Sara EX1 CAGPIB NOM
38 PER f 03 22 FI*Jewelstory Temptation 1 Naaras 11 (Nuoret) Saarela Veikko EX1 NOM
39 RAG n FI*Maplehill's Greatest Joy 1 Uros 10 (KAS) Skotarczyk Miroslaw EX1 CAP
40 RAG n FI*Ragtail Naomi 1 Naaras 10 (KAS) Skotarczyk Miroslaw Abs
41 RAG a FI*Purppuralinnan Prinsessa Safiira 1 Naaras 3 (GIC) Moroni Sara Abs
42 RAG a FI*Maplehill's Almond Kiss 1 Naaras 5 (IC) Moroni Sara EX1 CAGCIB
43 RAG a FI*Darkie's Kasakubara no tsubomi 1 Naaras 12 (Pennut) Moroni Sara EX1
44 RAG a 21 FI*Darkie's Dokujibara no tsubomi 1 Naaras 12 (Pennut) Skotarczyk Miroslaw EX1
45 RAG d 21 FI*Darkie's Nijibara no tsubomi 1 Uros 12 (Pennut) Skotarczyk Miroslaw EX1
46 RAG n 03 FI*Valkokullan Magnum 1 Uros 1 (SC) Skotarczyk Miroslaw KM NOM
47 RAG n 03 FI*Ragtail Saku Sebastian 1 Uros 9 (Avoin) Skotarczyk Miroslaw EX1 CAC
48 RAG n 03 FI*Maplehill's Crazy Dance 1 Naaras 11 (Nuoret) Skotarczyk Miroslaw EX1
49 RAG n 03 FI*Cat's-JM Snow-King 1 Uros 12 (Pennut) Skotarczyk Miroslaw EX1 BIV NOM
50 RAG n 03 FI*Collicatin My Number One 1 Uros 12 (Pennut) Skotarczyk Miroslaw EX2
51 RAG n 04 FI*Darkie's Yume 1 Uros 3 (GIC) Komissarova Olga EX1 CACS
52 RAG n 04 FI*Maplehill's Captain Morgan 1 Uros 11 (Nuoret) Komissarova Olga EX1
53 RAG n 04 FI*Maplehill's Madame Myself 1 Naaras 11 (Nuoret) Komissarova Olga EX1 BIV
54 RAG n 04 FI*BlackRain's Return To Sender 1 Uros 12 (Pennut) Komissarova Olga Abs
55 RAG n 04 FI*Celestial's Sexy WoW 1 Naaras 12 (Pennut) Komissarova Olga EX1 BIV NOM BIS
56 RAG n 04 FI*Collicatin Save Your Kisses For Me 1 Naaras 12 (Pennut) Komissarova Olga EX2
57 RAG n 04 Gayaneh Thea tilia 1 Naaras 12 (Pennut) Komissarova Olga EX3
58 RAG a 03 FI*Valkokullan Pennilotta 1 Naaras 9 (Avoin) Saarela Veikko EX1 CAC
59 RAG a 03 FI*Collicatin Golden Glimmer 1 Uros 12 (Pennut) Saarela Veikko EX1 BIV NOM
60 RAG a 03 FI*Maplehill's Bella Amore 1 Naaras 12 (Pennut) Saarela Veikko EX1
61 RAG a 03 FI*Valkokullan Shady Lady 1 Naaras 12 (Pennut) Saarela Veikko EX2
62 RAG a 03 FI*Midnightdolls I Believe In You 1 Naaras 8 (PR) Saarela Veikko EX1 CAPIB
63 RAG a 04 FI*Maplehill's Lady Pink 1 Naaras 5 (IC) Moroni Sara EX1 CAGCIB BIV
64 RAG a 04 FI*Ragtail Unelma Thorin tytär 1 Naaras 11 (Nuoret) Moroni Sara EX1
65 RAG a 04 Dollicious All Dolled Up 1 Naaras 12 (Pennut) Moroni Sara Abs
66 RAG a 04 FI*BlackRain's Road To Nowhere 1 Naaras 12 (Pennut) Moroni Sara EX2
67 RAG a 04 FI*Maplehill's Crazy Love 1 Naaras 12 (Pennut) Moroni Sara EX1 NOM
68 RAG a 04 FI*Snowrag Pompom 1 Naaras 2 (SP) Moroni Sara KM
69 RAG a 04 FI*Celestial's Born 2 Break Your Heart 1 Uros 4 (GIP) Moroni Sara EX1 CAPS BIV NOM
70 RAG a 04 FI*Colorstar's Merry Hope 1 Naaras 4 (GIP) Moroni Sara EX1 CAPS
71 RAG d 04 FI*BlackRain's Quaint Kid 1 Uros 11 (Nuoret) Komissarova Olga EX1 NOM BIS
72 RAG d 04 FI*Hakalan Sulosointu 1 Uros 4 (GIP) Komissarova Olga EX1 CAPS NOM
73 RAG n 03 21 (N) Rag Luceritos Queen`Soldier 1 Uros 11 (Nuoret) Komissarova Olga EX1
74 RAG n 04 21 FI*Darkie's Bishamonten 1 Uros 8 (PR) Saarela Veikko EX1 CAPIB NOM
75 RAG a 03 21 FI*Celestial's UandMe and the Devil makes3 1 Naaras 8 (PR) Skotarczyk Miroslaw EX1 CAPIB NOM
76 RAG a 04 21 FI*Celestial's Rodrigo de Argentina 1 Uros 7 (CH) Komissarova Olga EX1 CACIB
77 RAG d 04 21 FI*Darkie's Ryuusabara no tsubomi 1 Uros 12 (Pennut) Skotarczyk Miroslaw EX1
78 RAG e 03 21 FI*BlackRain's Miss Perfect 1 Naaras 9 (Avoin) Moroni Sara EX1 CAC
79 RAG g 04 21 FI*Darkie's Mikotobara no tsubomi 1 Naaras 12 (Pennut) Moroni Sara EX1
80 SBI n FI*Lofanna Guernica 1 Naaras 3 (GIC) Skotarczyk Miroslaw EX1 CACS
81 SBI a FI*Nalle-Puhin Brother Louie 1 Uros 2 (SP) Komissarova Olga KM
82 SBI a SE*Altona Kitten's Diza Dior 1 Naaras 4 (GIP) Komissarova Olga EX1 CAPS
83 SBI b FI*Chirybiry's My Darling Ipi 1 Naaras 1 (SC) Skotarczyk Miroslaw KM NOM
84 SBI c FI*Nalle-Puhin Skyfall 1 Uros 12 (Pennut) Saarela Veikko EX1
85 SBI c FI*Downy-Flower's Alchemilla 1 Naaras 12 (Pennut) Saarela Veikko EX1
86 SBI d FI*Pirimirrin Lanarkiitti 1 Uros 3 (GIC) Komissarova Olga EX1 CACS
87 SBI e NO*Stalderkattens Oskar 1 Uros 11 (Nuoret) Skotarczyk Miroslaw EX1 NOM
88 SBI f IT*Shin Miyar Clèa 1 Naaras 7 (CH) Saarela Veikko EX1 CACIB BIV
89 SBI f FI*Harebell Taikatalvi 1 Naaras 11 (Nuoret) Saarela Veikko EX1
90 SBI f FI*BlueFairies Pink Sugar Lady Chibi Chibi 1 Naaras 12 (Pennut) Saarela Veikko EX1
91 SBI g FI*Rais-Kis Piparminttu-Pipsa 1 Naaras 3 (GIC) Skotarczyk Miroslaw EX1 CACS
92 SBI h FI*Canth's Precious Darling 1 Naaras 4 (GIP) Saarela Veikko EX1 CAPS
93 SBI j SE*Borgvikens Leona Louise 1 Naaras 12 (Pennut) Moroni Sara Abs
94 SBI n 21 FI*Mimitan Levi 1 Uros 5 (IC) Moroni Sara EX1 CAGCIB
95 SBI n 21 FI*Pirimirrin Neckar 1 Uros 9 (Avoin) Moroni Sara EX1 CAC
96 SBI n 21 FI*Canth's Xenia 1 Naaras 4 (GIP) Moroni Sara EX1 CAPS
97 SBI n 21 FI*Tamus Stagea 1 Naaras 10 (KAS) Moroni Sara EX1 CAP
98 SBI n 21 FIN*Tärn Trulle 1 Uros 17 (Veteraani) Fonsén Mira 1 NOM BIS
98 SBI n 21 FIN*Tärn Trulle 1 Uros 10 (KAS) Moroni Sara EX1 No Cert
99 SBI a 21 FI*Kirakan You Are My Sunshine 1 Naaras 9 (Avoin) Skotarczyk Miroslaw EX1 CAC
100 SBI a 21 SE*Borgvikens Flowy Bowie 1 Uros 4 (GIP) Skotarczyk Miroslaw EX1 CAPS
101 SBI b 21 S*Golden Beauty's Viggo 1 Uros 12 (Pennut) Komissarova Olga EX1
102 SBI b 21 Shapur Angel 1 Naaras 2 (SP) Komissarova Olga KM NOM
103 SBI b 21 FI*Kattimäen Herpertti 1 Uros 8 (PR) Komissarova Olga Abs
104 SBI b 21 FI*Pikku-Miukun Albert 1 Uros 10 (KAS) Komissarova Olga Abs
105 SBI c 21 FI*Nalle-Puhin I Will Survive 1 Naaras 3 (GIC) Moroni Sara EX1 CACS BIV
105 SBI c 21 FI*Nalle-Puhin I Will Survive 1 Naaras 15 (Siitos) Kissaliitto Rotukirjaus
106 SBI c 21 FI*Nalle-Puhin Rolling In The Deep 1 Naaras 12 (Pennut) Moroni Sara EX1
107 SBI c 21 FI*Nalle-Puhin Set Fire To The Rain 1 Naaras 12 (Pennut) Moroni Sara EX2
108 SBI d 21 FI*Harebell Gibson 1 Uros 2 (SP) Saarela Veikko KM
109 ACS III / ACS b 24 FI*Siriuksen KoppamurraCurl 2 Uros 2 (SP) Turpeinen Riikka KM NOM
110 ACS VII / ACS ns 24 CharmingCurl Kimberli 2 Naaras 17 (Veteraani) Tausen Marteinn 2
110 ACS VII / ACS ns 24 CharmingCurl Kimberli 2 Naaras 6 (IP) Turpeinen Riikka EX1 CAGPIB
111 ACS VII / ACS fs 22 FI*Dezzicat's Halfnote HaniCurl 2 Naaras 10 (KAS) Turpeinen Riikka EX1 CAP
112 ACS VIII / ACS as 03 24 FI*Dezzicat's Nontroppo NestorCurl 2 Uros 11 (Nuoret) Riekstina Linda EX1
113 ACS VIII / ACS ns 03 24 FI*Dezzicat's Jaleika JiveCurl 2 Naaras 8 (PR) Riekstina Linda EX1 CAPIB
114 MCO I / MCO n DK Red Line's BB King 2 Uros 9 (Avoin) Moroni Sara EX1 CAC NOM
115 MCO I / MCO a FI*KingLeo's I am Alcyone 2 Naaras 6 (IP) Moroni Sara EX1 CAGPIB NOM
116 MCO II / MCO a 09 FI*Easylife's King of Thunder 2 Uros 3 (GIC) Turpeinen Riikka EX2
117 MCO II / MCO a 03 FI*Chamberlain Keep On Rocking 2 Uros 3 (GIC) Turpeinen Riikka EX1 CACS
118 MCO II / MCO n 09 Nightmare PL*Tanuki 2 Uros 12 (Pennut) Turpeinen Riikka EX1 BIV NOM BIS
119 MCO II / MCO a 09 FI*HoneyCoon's Stormy End 2 Uros 2 (SP) Turpeinen Riikka KM
120 MCO III / MCO n 22 CascadeMtn Dream Maker 2 Uros 1 (SC) Turpeinen Riikka KM BIV NOM
120 MCO III / MCO n 22 CascadeMtn Dream Maker 2 Uros 15 (Siitos) Kissaliitto Rotukirjaus
121 MCO III / MCO n 25 S*Moon Kewa's Willy Wonka 2 Uros 5 (IC) Turpeinen Riikka EX1 CAGCIB
122 MCO III / MCO n 23 FI*Easylife's Winter Diamond 2 Naaras 9 (Avoin) Turpeinen Riikka EX1 No Cert
123 MCO III / MCO n 22 FI*KingCaprise Farro 2 Uros 11 (Nuoret) Turpeinen Riikka EX1 NOM
124 MCO III / MCO n 22 FI*Pinewoods Early in the Morning 2 Naaras 12 (Pennut) Turpeinen Riikka Abs
125 MCO III / MCO n 22 FI*Escape's Little Sky 2 Uros 2 (SP) Turpeinen Riikka KM BIV NOM BIS
126 MCO III / MCO n 22 FI*Rotcat Narnian Aslan of FireFox 2 Uros 2 (SP) Turpeinen Riikka KM
127 MCO III / MCO n 23 FI*Chamberlain Orionis Alnitak 2 Uros 6 (IP) Turpeinen Riikka EX1 CAGPIB
128 MCO III / MCO a 23 FI*Moggi Herkules Rinkeli 2 Uros 13c (Määrittely) Paloluoma Anne MCO as 24/MCO VII
128 MCO VII / MCO as 24 FI*Moggi Herkules Rinkeli 2 Uros 6 (IP) Riekstina Linda EX1 CAGPIB
129 MCO III / MCO n 22 FI*NomenEst Jill Valentine 2 Naaras 10 (KAS) Turpeinen Riikka EX1 CAP
130 MCO IV / MCO n 09 22 DK Red Line's Zorba 2 Uros 3 (GIC) Saarela Veikko EX1 CACS BIV NOM
131 MCO IV / MCO n 09 22 FI*Hemingway's Chief Crazy Bull 2 Uros 3 (GIC) Saarela Veikko EX2
132 MCO IV / MCO n 03 24 FI*Moggi Kimi Räiskäle 2 Uros 5 (IC) Saarela Veikko EX2
133 MCO IV / MCO n 03 22 SE*KobbaCat's Epsilon 2 Uros 5 (IC) Saarela Veikko EX1 CAGCIB
134 MCO IV / MCO n 09 22 FI*HoneyCoon's Flip Flop And Fly 2 Naaras 7 (CH) Saarela Veikko Abs
135 MCO IV / MCO n 09 25 LV*BBMC Nitro 2 Uros 7 (CH) Saarela Veikko Abs
136 MCO IV / MCO n 09 22 FI*Chamberlain Rare Diamond 2 Naaras 11 (Nuoret) Saarela Veikko Abs
137 MCO IV / MCO n 09 22 Jungfraujoch Olimpian*RU 2 Naaras 12 (Pennut) Saarela Veikko Abs
138 MCO IV / MCO n 09 22 FI*Chamberlain Ghost Of Wind 2 Uros 4 (GIP) Saarela Veikko EX1 CAPS
139 MCO IV / MCO n 09 22 FI*KingLeo's Happy Feet 2 Naaras 6 (IP) Saarela Veikko EX2
140 MCO IV / MCO n 03 22 FIN*HoneyCoon's Under The Rose 2 Naaras 6 (IP) Saarela Veikko EX1 CAGPIB NOM
140 MCO IV / MCO n 03 22 FIN*HoneyCoon's Under The Rose 2 Naaras 17 (Veteraani) Paloluoma Anne 1 NOM BIS
141 MCO IV / MCO a 09 25 FI*Blackcurrant Beatrix Kiddo 2 Naaras 6 (IP) Saarela Veikko EX3
142 MCO IV / MCO n 09 25 FI*Easylife's King of Star 2 Uros 10 (KAS) Saarela Veikko EX1 CAP BIV NOM
143 MCO IV / MCO n 09 22 FI*MeriCoon's Giorgio Armani 2 Uros 10 (KAS) Saarela Veikko EX2
144 MCO IV / MCO a 09 22 FI*Stout-hearted Imperial Lynx 2 Uros 10 (KAS) Saarela Veikko Abs
145 MCO IV / MCO a 09 22 FI*NomenEst Kitty Foyle 2 Naaras 13c (Määrittely) Paloluoma Anne MCO as 09 22/MCO VIII
145 MCO VIII / MCO as 09 22 FI*NomenEst Kitty Foyle 2 Naaras 10 (KAS) Moroni Sara EX1 CAP
146 MCO V / MCO e 22 FI*Mostlycats Mr Milky Way 2 Uros 1 (SC) Glem Lene KM NOM
147 MCO V / MCO d S*Moon Kewa's Little John 2 Uros 3 (GIC) Glem Lene EX1 CACS
148 MCO V / MCO d Che Guevara Leonilacoon*RU 2 Uros 9 (Avoin) Glem Lene EX2
149 MCO V / MCO d 22 FI*NineTales Popeye The Sailor 2 Uros 9 (Avoin) Glem Lene EX1 CAC
150 MCO V / MCO f 22 FI*Blackcurrant The Flower of Carnage 2 Naaras 7 (CH) Glem Lene EX1 CACIB
151 MCO V / MCO d FI*Hemingway's Dana Scully 2 Naaras 9 (Avoin) Glem Lene EX1 CAC BIV NOM
152 MCO V / MCO f 22 FI*Laramillan Olympe Maxime 2 Naaras 9 (Avoin) Glem Lene EX2
153 MCO V / MCO d FI*KhalDrogo's Shoot To Thrill 2 Uros 12 (Pennut) Glem Lene EX1 NOM
154 MCO V / MCO f 22 FI*Pinewoods Echoes Round the Sun 2 Naaras 12 (Pennut) Glem Lene Abs
155 MCO V / MCO d FI*HoneyCoon's Into The Fire 2 Uros 6 (IP) Glem Lene EX2
156 MCO V / MCO d 22 FI*Lepokallio Roihu 2 Uros 6 (IP) Glem Lene EX3
157 MCO V / MCO d 22 S*Convalmore's Bonzo 2 Uros 6 (IP) Glem Lene EX1 CAGPIB BIV NOM
158 MCO V / MCO d 24 FI*Easylife's King of Sun 2 Uros 8 (PR) Glem Lene EX1 CAPIB
159 MCO V / MCO f Zmatrixu Ultra Star 2 Naaras 8 (PR) Glem Lene EX1 CAPIB
160 MCO V / MCO f 22 FI*Hemingway's Chipara Sun 2 Naaras 10 (KAS) Glem Lene EX1 CAP NOM BIS
161 MCO V / MCO f 22 FI*HoneyCoon's Kiss Me Quick 2 Naaras 10 (KAS) Glem Lene EX2
162 MCO VI / MCO d 03 22 FI*Chamberlain Double Trouble 2 Uros 1 (SC) Skotarczyk Miroslaw KM
163 MCO VI / MCO d 09 22 RU*Unicum Lucifer 2 Uros 3 (GIC) Skotarczyk Miroslaw EX2
164 MCO VI / MCO d 09 22 SE*Sankt Halvard's PrinceVille 2 Uros 3 (GIC) Skotarczyk Miroslaw EX1 CACS BIV NOM BIS
165 MCO VI / MCO f 09 S'Ally BJ Axis Star, CZ 2 Naaras 15 (Siitos) Kissaliitto Rotukirjaus Abs
165 MCO VI / MCO f 09 S'Ally BJ Axis Star, CZ 2 Naaras 3 (GIC) Skotarczyk Miroslaw Abs
166 MCO VI / MCO g 09 22 FI*Easylife's Snow Butterfly 2 Naaras 9 (Avoin) Skotarczyk Miroslaw EX1 CAC NOM
167 MCO VI / MCO d 09 22 FI*KhalDrogo's Raise Your Hands To Rock 2 Uros 11 (Nuoret) Skotarczyk Miroslaw EX1
168 MCO VI / MCO f 03 24 S'Stortassen's Hanna 2 Naaras 11 (Nuoret) Skotarczyk Miroslaw EX1 BIV NOM BIS
169 MCO VI / MCO e 02 21 62 NL'Kikiolacats Stardust Gold 2 Uros 12 (Pennut) Skotarczyk Miroslaw Abs
170 MCO VI / MCO f 09 22 FI*MeriCoon's Queen Mary 2 Naaras 12 (Pennut) Skotarczyk Miroslaw EX1 NOM
171 MCO VI / MCO d 09 24 FI*Easylife's King of Moon 2 Uros 6 (IP) Skotarczyk Miroslaw EX1 CAGPIB
172 MCO VI / MCO f 09 FI*HoneyCoon's Keep My Secret Well 2 Naaras 6 (IP) Skotarczyk Miroslaw EX1 CAGPIB BIV NOM
173 MCO VI / MCO f 09 FI*Tigerworld Selene 2 Naaras 6 (IP) Skotarczyk Miroslaw EX2
174 MCO VI / MCO d 09 22 FI*Chamberlain Quite the Best 2 Uros 8 (PR) Skotarczyk Miroslaw EX1 CAPIB NOM
175 MCO VI / MCO d 09 22 FI*Easylife's Wintertime Kiss 2 Uros 10 (KAS) Skotarczyk Miroslaw Abs
176 MCO VII / MCO ds 22 FI*Mostlycats You Are My Life 2 Uros 1 (SC) Riekstina Linda KM
177 MCO VII / MCO ns 22 Macawi Mosi Double E's Xahir 2 Uros 1 (SC) Riekstina Linda KM
177 MCO VII / MCO ns 22 Macawi Mosi Double E's Xahir 2 Uros 15 (Siitos) Kissaliitto Rotukirjaus
178 MCO VII / MCO ns Heart Stealer Forever&Ever 2 Uros 5 (IC) Riekstina Linda EX1 CAGCIB BIV NOM
178 MCO VII / MCO ns Heart Stealer Forever&Ever 2 Uros 15 (Siitos) Kissaliitto Rotukirjaus
179 MCO VII / MCO ns 25 FI*Blackcurrant O- Ren Ishii 2 Naaras 7 (CH) Riekstina Linda EX1 CACIB
180 MCO VII / MCO ds 24 FI*Krysos Powell 2 Uros 11 (Nuoret) Riekstina Linda Abs
181 MCO VII / MCO ns FI*KhalDrogo's Looks That Kill 2 Naaras 11 (Nuoret) Riekstina Linda EX1 NOM
182 MCO VII / MCO ds 22 FI*MaineQueen Save Rock And Roll 2 Naaras 11 (Nuoret) Riekstina Linda MCO ds 09 22
183 MCO VII / MCO ns FI*Pinewoods Especially For You 2 Naaras 12 (Pennut) Riekstina Linda Abs
184 MCO VII / MCO ns 22 FI*Chatvallon Prince Guillaume 2 Uros 2 (SP) Riekstina Linda KM
185 MCO VII / MCO ns 22 FI*Chatvallon Edgar the Peaceful 2 Uros 4 (GIP) Riekstina Linda EX1 CAPS BIV NOM
186 MCO VII / MCO ns 22 FI*Pinewoods Cannonball 2 Uros 4 (GIP) Riekstina Linda EX3
187 MCO VII / MCO ns 22 FI*Chamberlain Montana Sky 2 Uros 4 (GIP) Riekstina Linda EX2
188 MCO VII / MCO ns FI*Escape's Yankee Rose 2 Naaras 8 (PR) Riekstina Linda EX1 CAPIB NOM
188 MCO VII / MCO ns FI*Escape's Yankee Rose 2 Naaras 17 (Veteraani) Paloluoma Anne 2
189 MCO VIII / MCO as 09 22 FI*Chamberlain Empire Of Moon 2 Uros 1 (SC) Moroni Sara KM
190 MCO VIII / MCO ds 09 22 Orange Triumph Olimpian*RU 2 Uros 5 (IC) Moroni Sara EX1 CAGCIB
191 MCO VIII / MCO ns 02 21 64 Curzon Dax of Fibee's Crew 2 Uros 9 (Avoin) Moroni Sara EX1 CAC BIV
192 MCO VIII / MCO ns 09 22 FI*Chamberlain Pearls Of Moonlight 2 Uros 9 (Avoin) Moroni Sara EX2
193 MCO VIII / MCO ns 09 FI*HeavyMeows King in the North 2 Uros 9 (Avoin) Moroni Sara EX3
194 MCO VIII / MCO fs 03 22 FI*Escape's Phoebe 2 Naaras 9 (Avoin) Moroni Sara EX1 CAC NOM BIS
195 MCO VIII / MCO ns 09 FI*KhalDrogo's Hell On High Heels 2 Naaras 11 (Nuoret) Moroni Sara EX1
196 MCO VIII / MCO as 09 22 FI*NomenEst Ivanhoe 2 Uros 2 (SP) Moroni Sara KM BIV NOM
197 MCO VIII / MCO fs 09 22 FI*KhalDrogo's Princess Aurora 2 Naaras 8 (PR) Moroni Sara EX1 CAPIB
198 MCO IX / MCO w 61 Marengo Estate Pearls*RU 2 Uros 12 (Pennut) Moroni Sara Abs
199 NEM I / NEM a 21 FI*Pikku-Priin Bella-Gisella 2 Naaras 3 (GIC) Glem Lene EX1 CACS NOM
200 NEM I / NEM a 21 FI*Bmy-Moumou Lulu La Bamba 2 Naaras 12 (Pennut) Glem Lene EX1
201 NEM I / NEM n FI*NonServiam Adimiron Black 2 Naaras 4 (GIP) Glem Lene EX1 CAPS
202 NEM I / NEM n FI*NonServiam Blashyrkh 2 Uros 10 (KAS) Glem Lene EX1 CAP NOM
203 NEM I / NEM n Kaplya Neva's Mystery 2 Naaras 10 (KAS) Glem Lene EX1 CAP BIV NOM BIS
203 NEM I / NEM n Kaplya Neva's Mystery 2 Naaras 15 (Siitos) Kissaliitto Rotukirjaus
204 NEM II / NEM n 09 21 FI*Pikku-Priin Charizard 2 Uros 1 (SC) Askett Mats KM
205 NEM II / NEM n 09 21 Teison Nevskiy Sapfir 2 Uros 5 (IC) Askett Mats EX1 CAGCIB
205 NEM II / NEM n 09 21 Teison Nevskiy Sapfir 2 Uros 15 (Siitos) Kissaliitto Rotukirjaus
206 NEM II / NEM a 09 21 FI*Carnin Aerial Alkaline 2 Naaras 7 (CH) Askett Mats EX1 CACIB BIV
207 NEM II / NEM a 09 21 FI*NonServiam Charge of Total Affect 2 Uros 9 (Avoin) Askett Mats EX1 CAC
208 NEM II / NEM a 09 21 FI*NonServiam Chi Xi Sigma 2 Naaras 9 (Avoin) Askett Mats EX1 CAC
209 NEM II / NEM fs 09 21 FI*SoulSibster's BeLoved 2 Naaras 11 (Nuoret) Askett Mats EX1 BIV
210 NEM II / NEM n 09 21 FI*Bmy-Moumou Bird Man Peippo 2 Uros 12 (Pennut) Askett Mats EX1
211 NEM II / NEM e 09 21 FI*NonServiam Destruction of Dunkelheit 2 Uros 12 (Pennut) Askett Mats EX3
212 NEM II / NEM n 09 21 NO*CreamPuff's Hocus Pocus 2 Uros 12 (Pennut) Askett Mats EX2
213 NEM II / NEM n 09 21 FI*NonServiam Desire of Disheartenment 2 Naaras 12 (Pennut) Askett Mats EX1
214 NEM II / NEM n 09 FI*NonServiam Covetous Glance 2 Uros 10 (KAS) Askett Mats EX1 CAP
215 NFO I / NFO n IT*Norr Venn's Eleanor Roosevelt 2 Naaras 11 (Nuoret) Glem Lene EX1
216 NFO I / NFO a FI*RockyHill's ZuriNia 2 Naaras 4 (GIP) Glem Lene EX1 CAPS
217 NFO II / NFO a 02 64 SE*Björksund´s Daquino 2 Uros 5 (IC) Glem Lene EX1 CAGCIB
218 NFO II / NFO n 09 S*Eternitgårdens Isowyn 2 Naaras 5 (IC) Glem Lene EX1 CAGCIB
219 NFO II / NFO n 02 64 FI*Siniidan Boomerang 2 Uros 4 (GIP) Glem Lene EX1 CAPS
220 NFO III / NFO n 24 FI*WitSarin Lenita 2 Naaras 5 (IC) Glem Lene EX1 CAGCIB
221 NFO III / NFO n 24 FI*Poutapäivän Kickstart My Heart 2 Uros 11 (Nuoret) Glem Lene EX1
222 NFO III / NFO n 22 FI*Pörkarvan OpethEnniosDotter 2 Naaras 4 (GIP) Glem Lene EX1 CAPS
222 NFO III / NFO n 22 FI*Pörkarvan OpethEnniosDotter 2 Naaras 17 (Veteraani) Tausen Marteinn 1 NOM
223 NFO IV / NFO n 09 22 FI*WitSarin Keijo 2 Uros 1 (SC) Riekstina Linda KM
224 NFO IV / NFO n 09 22 FI*WitSarin Mertsi 2 Uros 1 (SC) Riekstina Linda Abs
225 NFO IV / NFO n 09 22 FI*WitSarin Tenho 2 Uros 1 (SC) Riekstina Linda KM
226 NFO IV / NFO n 09 22 SE*Björksund's Adrian 2 Uros 1 (SC) Riekstina Linda KM
227 NFO IV / NFO n 09 22 FI*Marjametsän Poika saunoo 2 Uros 3 (GIC) Riekstina Linda EX1 CACS
228 NFO IV / NFO n 09 22 FI*GoldenFurry's Champion Charolais 2 Naaras 3 (GIC) Riekstina Linda EX2
229 NFO IV / NFO a 09 22 SE*Björksund's Bizzarrini 2 Naaras 3 (GIC) Riekstina Linda EX1 CACS NOM
230 NFO IV / NFO n 09 22 FI*GoldenFurry's Maroon Maize 2 Uros 5 (IC) Riekstina Linda EX1 CAGCIB BIV NOM
231 NFO IV / NFO n 09 24 FI*Marjametsän Saravon Pekka 2 Uros 5 (IC) Riekstina Linda EX2
232 NFO IV / NFO n 09 22 FI*WitSarin Rosina 2 Naaras 5 (IC) Riekstina Linda EX1 CAGCIB
233 NFO IV / NFO a SE*Björksund’s Diesel 2 Uros 9 (Avoin) Riekstina Linda EX2
234 NFO IV / NFO a 09 22 SE*Björksund’s Ducati 2 Uros 9 (Avoin) Riekstina Linda EX1 CAC
235 NFO IV / NFO n 09 22 FI*Hopeahännän Mahtava Mörkö 2 Uros 12 (Pennut) Riekstina Linda EX2
236 NFO IV / NFO n 03 22 IT*Norr Venn's Ecstasy 2 Uros 12 (Pennut) Riekstina Linda EX1
237 NFO IV / NFO n 09 24 FI*WitSarin Pobeda 2 Uros 4 (GIP) Riekstina Linda EX1 CAPS
238 NFO IV / NFO n 09 22 FI*WitSarin Miranda 2 Naaras 4 (GIP) Riekstina Linda EX1 CAPS BIV NOM
239 NFO IV / NFO n 09 23 FI*Koivunpesän Parketti 2 Uros 8 (PR) Riekstina Linda Abs
240 NFO IV / NFO n 09 23 FI*Kuutamoyön Adranus 2 Uros 8 (PR) Riekstina Linda EX1 CAPIB
241 NFO V / NFO f 22 FI*Keijumetsän Queen Bitch 2 Naaras 3 (GIC) Turpeinen Riikka EX1 CACS
242 NFO V / NFO d S*Poo Nai's Bollywood 2 Uros 5 (IC) Turpeinen Riikka EX1 CAGCIB BIV
243 NFO V / NFO f 24 FI*Poutapäivän Home Sweet Home 2 Naaras 11 (Nuoret) Turpeinen Riikka EX1
244 NFO VI / NFO e 09 22 FI*Tähtitassun Aleksanteri 2 Uros 1 (SC) Askett Mats KM BIV NOM BIS
245 NFO VI / NFO d 02 21 64 FI*Hopeahännän Syysprinssi 2 Uros 1 (SC) Askett Mats KM
246 NFO VI / NFO d 03 24 FI*Ivanhoe's Too Funky 2 Uros 5 (IC) Askett Mats Abs
247 NFO VI / NFO f 09 FI*WitSarin Elite 2 Naaras 5 (IC) Askett Mats EX1 CAGCIB
248 NFO VI / NFO g 03 FI*Nietosten Tähtipöly 2 Naaras 9 (Avoin) Askett Mats EX1 CAC
249 NFO VI / NFO e 09 24 FI*RockyHill's Peacepipe Of Bright 2 Uros 11 (Nuoret) Askett Mats EX1 NOM
250 NFO VI / NFO f 09 24 IT*Norr Venn's Edith Piaf 2 Naaras 11 (Nuoret) Askett Mats EX1
251 NFO VI / NFO d 02 21 62 FI*Ratakatin Björn 2 Uros 12 (Pennut) Askett Mats EX1 BIV
252 NFO VI / NFO f 02 21 64 FI*Siniidan Diamond Dust 2 Naaras 12 (Pennut) Askett Mats EX1
253 NFO VI / NFO f 09 22 SE*Shine On’s Pandora 2 Naaras 12 (Pennut) Askett Mats Abs
254 NFO VI / NFO f 09 24 FI*Debals Janette 2 Naaras 4 (GIP) Askett Mats EX1 CAPS
255 NFO VI / NFO f 02 62 Eluney LemuNarki*ES 2 Naaras 8 (PR) Askett Mats EX1 CAPIB NOM
256 NFO VII / NFO ns 24 FI*Hopeahännän Hymypoika 2 Uros 4 (GIP) Riekstina Linda EX1 CAPS
257 NFO VII / NFO ds 24 S*Poo Nai´s Yoga 2 Uros 8 (PR) Riekstina Linda EX1 CAPIB NOM
258 NFO VIII / NFO ds 09 23 FI*GoldenFurry's First Glance 2 Uros 1 (SC) Turpeinen Riikka KM
259 NFO VIII / NFO ns 03 22 FI*Koivunpesän Parru 2 Uros 3 (GIC) Turpeinen Riikka EX1 CACS
260 NFO VIII / NFO fs 09 22 FI*Hopeahännän Neiti Kesäheinä 2 Naaras 5 (IC) Turpeinen Riikka Abs
261 NFO VIII / NFO fs 09 23 SE*Gryttjens Cheyenne 2 Naaras 5 (IC) Turpeinen Riikka EX1 CAGCIB
262 NFO VIII / NFO ns 09 24 SE*Gryttjens Tamarind 2 Uros 11 (Nuoret) Turpeinen Riikka EX1 BIV NOM
263 NFO VIII / NFO fs 09 22 Muffin's Featherweight 2 Naaras 12 (Pennut) Turpeinen Riikka EX1 NOM
264 NFO VIII / NFO fs 02 21 62 FI*Koivunpesän Lankku 2 Naaras 6 (IP) Turpeinen Riikka EX1 CAGPIB NOM
265 NFO IX / NFO w 64 FI*Hopeahännän Valtteri Valontuoja 2 Uros 12 (Pennut) Askett Mats EX1 NOM BIS
266 NFO IX / NFO w 64 Feng-Shui Forest Myths 2 Naaras 12 (Pennut) Askett Mats EX1
267 NFO IX / NFO w 62 DonTomaso's Unique 2 Naaras 10 (KAS) Askett Mats Abs
268 SIB I / SIB a FI*Keijumetsän Blue (Da Ba Dee) 2 Naaras 12 (Pennut) Riekstina Linda EX1 NOM
269 SIB II / SIB n 09 FI*Lumikissan Venni Vekkuli 2 Naaras 3 (GIC) Turpeinen Riikka EX1 CACS
270 SIB II / SIB a 03 FI*Airiston Jethro 2 Uros 9 (Avoin) Glem Lene EX1 CAC
271 SIB III / SIB n 24 SE*Snow Buddies Pontiac Bonneville 2 Naaras 1 (SC) Askett Mats KM BIV NOM BIS
272 SIB III / SIB n 22 SE*Mad fairy's Orlagh 2 Naaras 3 (GIC) Askett Mats EX1 CACS
273 SIB III / SIB ny 24 SE*Silver Screens Quill 2 Uros 5 (IC) Askett Mats EX2
274 SIB III / SIB n 24 FI*Lumikissan Jesse James 2 Uros 5 (IC) Askett Mats EX3
275 SIB III / SIB n 24 Glaucos White Witch, CZ 2 Uros 5 (IC) Askett Mats Mitätöity Mitätöity
276 SIB III / SIB n 22 CH*Lukijn's Skye 2 Uros 2 (SP) Askett Mats KM NOM BIS
276 SIB III / SIB n 22 CH*Lukijn's Skye 2 Uros 17 (Veteraani) Tausen Marteinn 1 NOM BIS
277 SIB III / SIB n 24 FI*Cherrytail's WonderBoy 2 Uros 10 (KAS) Askett Mats EX1 CAP
278 SIB III / SIB n 23 FIN*Zigwan's Gaigil Herguil 2 Uros 17 (Veteraani) Tausen Marteinn 2
279 SIB IV / SIB a 09 22 S*Sibelinaz Charming Chap son of Z 2 Uros 3 (GIC) Glem Lene EX1 No Cert
280 SIB IV / SIB n 09 24 IC SE*Sibir Koshki Gioia Mia af Gizmie 2 Naaras 3 (GIC) Glem Lene EX1 CACS
281 SIB IV / SIB ny 03 24 S*Maollich's What a Wictor 2 Uros 7 (CH) Glem Lene EX1 CACIB
282 SIB IV / SIB n 09 24 FI*Amurin Lea 2 Naaras 9 (Avoin) Glem Lene EX1 CAC
283 SIB IV / SIB n 03 23 Felis Felicis Hammer to Fall 2 Uros 11 (Nuoret) Glem Lene EX1 BIV NOM BIS
284 SIB IV / SIB n 09 24 FI*Cherrytail's DareDevil 2 Uros 6 (IP) Glem Lene Abs
285 SIB IV / SIB n 09 24 FI*Tunturikissan Saga 2 Naaras 6 (IP) Glem Lene EX1 CAGPIB
286 SIB V / SIB d 24 Nikodim Simba Valenika 2 Uros 3 (GIC) Turpeinen Riikka EX1 CACS
287 SIB V / SIB f 24 CH S*Maollich's Pretty Poppy 2 Naaras 5 (IC) Turpeinen Riikka EX1 CAGCIB
288 SIB V / SIB d 24 FI*Lumikissan Leijonakuningas 2 Uros 7 (CH) Turpeinen Riikka EX1 CACIB BIV
289 SIB V / SIB e 23 S*Knjaze Zlatan 2 Uros 4 (GIP) Turpeinen Riikka EX1 CAPS
290 SIB V / SIB f 23 FI*Talvivaaran Delenn 2 Naaras 6 (IP) Turpeinen Riikka EX1 CAGPIB
291 SIB VI / SIB f 09 24 FI*Lumikissan Wanda 2 Naaras 3 (GIC) Turpeinen Riikka Abs
292 SIB VI / SIB f 09 24 S*Landsnoras Bolibompa 2 Naaras 3 (GIC) Turpeinen Riikka EX1 CACS NOM
293 SIB VI / SIB d 09 22 FI*Lumikissan Grand Slam 2 Uros 3 (GIC) Turpeinen Riikka EX1 CACS BIV NOM
294 SIB VI / SIB f 09 24 CH S*Sibelinaz Caressed Crush of Z 2 Naaras 5 (IC) Turpeinen Riikka EX1 CAGCIB
295 SIB VI / SIB d 03 24 SE*Wira's Leandra Xanderova 2 Naaras 7 (CH) Turpeinen Riikka EX1 CACIB
296 SIB VI / SIB f 09 24 Victoria Dido Nový vek, CZ 2 Naaras 11 (Nuoret) Turpeinen Riikka EX1
297 SIB VI / SIB f 09 24 FI*SoulSibster's CinnaMona 2 Naaras 12 (Pennut) Turpeinen Riikka EX1
298 SIB VI / SIB g 09 FI*Cherrytail's Umika 2 Naaras 10 (KAS) Turpeinen Riikka EX1 CAP
299 SIB VII / SIB ns FI*Cherrytail's Continental 2 Uros 3 (GIC) Riekstina Linda EX1 CACS BIV
300 SIB VII / SIB fs 22 Odariya Valenika 2 Naaras 9 (Avoin) Riekstina Linda EX1 CAC
301 SIB VII / SIB ns FI*Cherrytail's Mordor 2 Uros 11 (Nuoret) Riekstina Linda EX1 NOM
302 SIB VII / SIB ns 24 FI*Bmy-Moumou Coconut Rum 2 Naaras 2 (SP) Riekstina Linda KM
303 SIB VIII / SIB ns 03 24 FI*Lumikissan Nopsajalka 2 Uros 1 (SC) Glem Lene KM BIV NOM
304 SIB VIII / SIB fs 09 FI*Cherrytail's Xalvadora 2 Naaras 1 (SC) Glem Lene KM
305 SIB VIII / SIB ns 09 24 S*Maollichs N.N Notetur Nomen 2 Uros 3 (GIC) Glem Lene EX1 CACS
306 SIB VIII / SIB ns 09 24 FI*Bmy-Moumou Indian Summer 2 Naaras 12 (Pennut) Glem Lene EX1 NOM
307 TUA VIII / TUA ns 03 IDP*Marsta James Bond 2 Uros 5 (IC) Turpeinen Riikka EX1 CAGCIB
308 TUA VIII / TUA ns 03 IDP*Marsta Q 2 Uros 6 (IP) Turpeinen Riikka EX1 CAGPIB
309 TUA VI / TUA f 03 FI*Meridies' Blossomfall 2 Naaras 9 (Avoin) Riekstina Linda EX1 CAC
310 BEN n 22 S* Nordic Glow Namaste Ajna 3 Naaras 7 (CH) Jones Steven L. EX1 CACIB
311 BEN n 22 S*KungsgardenCats Wilmer 3 Uros 4 (GIP) Jones Steven L. EX1 CAPS
312 BEN n 24 S*KungsgardenCats Panda Whale 3 Uros 3 (GIC) Paloluoma Anne EX1 CACS BIV
313 BEN n 24 S*Leopardettes Hi Country Hardcore 3 Uros 5 (IC) Paloluoma Anne EX1 CAGCIB
314 BEN n 24 IDP*Glitterdash Zieselle 3 Naaras 5 (IC) Paloluoma Anne EX1 CAGCIB
315 BEN n 24 KungsgardenCats Drop Of Rain 3 Uros 11 (Nuoret) Paloluoma Anne EX1
316 BEN n 22 32 S*Leopardettes Garfield 3 Uros 5 (IC) Paloluoma Anne EX1 CAGCIB
317 BEN n 22 33 S*Leopardettes Love You 3 Naaras 5 (IC) Paloluoma Anne EX1 CAGCIB
318 BEN n 24 33 FI*PurrGold Luminous Lux 3 Uros 11 (Nuoret) Scaglia Marco EX1
319 BLH a 03 FI*MellowBear's Alice in Wonderland 3 Naaras 12 (Pennut) Scaglia Marco EX1 NOM
320 BML I / BML ns 11 31 Jewels Choice Silver Ice 3 Uros 1 (SC) Paloluoma Anne KM NOM
321 BML I / BML ns 11 31 FI*Kissamummon Suukon Muisto Pekulle 3 Uros 7 (CH) Paloluoma Anne EX1 CACIB
322 BML II / BML ds 11 31 FI*Kissamummon Hopeajään Säihke 3 Uros 7 (CH) Scaglia Marco EX1 CACIB
323 BSH a FI*Coventry's Bond, James Bond 3 Uros 12 (Pennut) Jones Steven L. EX1
324 BSH a FI*Coventry's Endymion 3 Uros 4 (GIP) Jones Steven L. EX1 CAPS
325 BSH a FI*Feronian Lilja 3 Naaras 6 (IP) Jones Steven L. EX1 CAGPIB NOM
326 BSH c S*Fluvius Lightning 3 Naaras 5 (IC) Scaglia Marco EX1 CAGCIB
327 BSH e SE Lindhouse Snowdon 3 Uros 5 (IC) Paloluoma Anne EX1 CAGCIB
328 BSH e FI*Ruusutarhan Anselmo 3 Uros 11 (Nuoret) Paloluoma Anne Abs
329 BSH e FI*Ruusutarhan Ulrico Cremoso 3 Uros 6 (IP) Paloluoma Anne EX1 CAGPIB
330 BSH e FI*Rhinestone's Josera 3 Uros 10 (KAS) Paloluoma Anne Abs
331 BSH f FI*Feronian Dahlea Purpurea 3 Naaras 2 (SP) Paloluoma Anne KM NOM
331 BSH f FI*Feronian Dahlea Purpurea 3 Naaras 17 (Veteraani) Tausen Marteinn 2
332 BSH g FI*Ruusutarhan Rosa Amabile 3 Naaras 1 (SC) Paloluoma Anne KM NOM BIS
333 BSH f 22 FI*Coventry's Joy 3 Naaras 3 (GIC) Scaglia Marco EX1 CACS
334 BSH ns 11 FI*EmeraldCharm Northern Charmer 3 Uros 4 (GIP) Paloluoma Anne EX1 CAPS NOM
335 BSH ns 22 64 SE Lindhouse Donald Adams 3 Uros 5 (IC) Scaglia Marco EX1 CAGCIB
336 BSH ny 25 FI*EmeraldCharm Fandorin 3 Uros 1 (SC) Paloluoma Anne KM
337 BSH f 03 FI*Ruusutarhan Aurelia 3 Naaras 11 (Nuoret) Jones Steven L. EX1
338 BUR n FI*Lilac's Iron Maiden 3 Naaras 1 (SC) Paloluoma Anne KM
339 BUR n FI*Oliivian Charlie Brown 3 Uros 4 (GIP) Paloluoma Anne EX1 CAPS
340 BUR a FI*ZirCat's Irwin Goodman 3 Uros 1 (SC) Paloluoma Anne KM
341 BUR b FI*Seirene Ipanema 3 Naaras 3 (GIC) Jones Steven L. EX1 CACS
342 BUR b FI*Lilac's Temple of the King 3 Uros 11 (Nuoret) Jones Steven L. EX1
343 BUR b Zaffiro Kratti 3 Uros 2 (SP) Jones Steven L. KM
344 BUR b FI*Lilac's Kitaro Caravan 3 Uros 10 (KAS) Jones Steven L. EX1 CAP NOM
345 BUR c FI*Feirefiz Blame It On The Moon 3 Naaras 12 (Pennut) Paloluoma Anne EX1 NOM BIS
346 BUR c FI*Oliivian Gardenia 3 Naaras 8 (PR) Paloluoma Anne EX1 CAPIB
347 BUR c LV*Silky Majesty Ulysses 3 Uros 8 (PR) Paloluoma Anne EX1 CAPIB
347 BUR c LV*Silky Majesty Ulysses 3 Uros 17 (Veteraani) Tausen Marteinn 2
348 BUR d FI*Lilac's Queen Nala´s Shani 3 Naaras 9 (Avoin) Paloluoma Anne EX1 CAC
349 BUR d FI*Feirefiz Fire It Up 3 Uros 2 (SP) Paloluoma Anne KM
350 BUR f FI*Lilac's Tullamore Dew 3 Naaras 11 (Nuoret) Scaglia Marco EX1
351 BUR f FI*Oliivian Frida Kahlo 3 Naaras 6 (IP) Scaglia Marco EX1 CAGPIB
352 BUR h FI*ZirCat's Killer Queen 3 Naaras 5 (IC) Jones Steven L. EX1 CAGCIB
353 BUR h FI*Hokkuspokkus Midna The Twilight Princess 3 Naaras 11 (Nuoret) Jones Steven L. EX1
354 CHA FI*Sinimirrin Bernard 3 Uros 3 (GIC) Jones Steven L. EX1 CACS
355 CYM 51-52 / CYM a 03 52 FI*Touchant Excellent Chance 3 Uros 5 (IC) Jones Steven L. EX1 CAGCIB
356 CYM 51-52 / CYM n 09 51 FI*Touchant Flirt de la Vie 3 Uros 7 (CH) Jones Steven L. EX1 CACIB
357 CYM 51-52 / CYM g 02 52 62 FI*Touchant Goutte d'Espérance 3 Naaras 9 (Avoin) Jones Steven L. EX1 CAC BIV NOM
358 CYM 51-52 / CYM fs 02 52 62 FI*Touchant Sans la Queue 3 Naaras 6 (IP) Jones Steven L. EX1 CAGPIB
358 CYM 51-52 / CYM fs 02 52 62 FI*Touchant Sans la Queue 3 Naaras 15 (Siitos) Kissaliitto Rotukirjaus
359 EUR ns FI*Pikku-Piun Superhessu 3 Uros 5 (IC) Scaglia Marco EX1 CAGCIB
360 EUR ds FI*RuusuLinnan Björn 3 Uros 6 (IP) Scaglia Marco EX1 CAGPIB
361 EUR d 24 FI*Feronian Di'Anna 3 Naaras 1 (SC) Jones Steven L. KM
362 EUR f 22 FI*Feronian Quijón 3 Naaras 12 (Pennut) Jones Steven L. EX1
363 EUR f 24 FI*Pinkkitassun Roberta 3 Naaras 11 (Nuoret) Jones Steven L. EX1
364 EUR f 24 FI*Feronian Felicia 3 Naaras 2 (SP) Jones Steven L. KM
365 EUR ns 23 FI*Lumihelmen Giulio Gatti 3 Uros 3 (GIC) Jones Steven L. EX1 CACS
366 EUR ns 24 FI*Lumihelmen Kaunokainen 3 Naaras 12 (Pennut) Jones Steven L. EX1 NOM
367 KOR FI*Kattihovin Zehi Zeitakuhin 3 Naaras 1 (SC) Scaglia Marco KM BIV
368 KOR FI*Mythai Busaya Bao 3 Naaras 3 (GIC) Scaglia Marco EX1 CACS
369 KOR FI*Kattihovin Bara Ginmekki-shita 3 Naaras 7 (CH) Scaglia Marco Abs
370 KOR FI*Mythai Tydah Thong 3 Naaras 11 (Nuoret) Scaglia Marco EX1 NOM
371 KOR FI*Cisseli's Gluay maai 3 Naaras 8 (PR) Scaglia Marco EX1 CAPIB
371 KOR FI*Cisseli's Gluay maai 3 Naaras 17 (Veteraani) Tausen Marteinn 4
372 KOR FI*Melodian Tulaya 3 Naaras 6 (IP) Scaglia Marco EX1 CAGPIB BIV NOM BIS
372 KOR FI*Melodian Tulaya 3 Naaras 17 (Veteraani) Tausen Marteinn 1 NOM BIS
373 KOR FI*Mythai Rochana Rak Jing 3 Naaras 10 (KAS) Scaglia Marco EX1 CAP
373 KOR FI*Mythai Rochana Rak Jing 3 Naaras 17 (Veteraani) Tausen Marteinn 3
374 MAN 51-52 / MAN d 03 22 51 Auragold Mr. Worldwide 3 Uros 1 (SC) Scaglia Marco KM
375 MAN 51-52 / MAN n 09 52 FI*Touchant Gris Souris 3 Uros 9 (Avoin) Scaglia Marco EX1 CAC
376 MAN 51-52 / MAN d 03 24 52 Sun-Manx Cayth 3 Uros 4 (GIP) Scaglia Marco EX1 CAPS NOM BIS
377 OCI n 24 FIN*Moosegrove Phoenix 3 Uros 1 (SC) Paloluoma Anne KM BIV
377 OCI n 24 FIN*Moosegrove Phoenix 3 Uros 17 (Veteraani) Tausen Marteinn 1 NOM
378 OCI n 24 SE*Alsmarks Dajkah 3 Naaras 5 (IC) Paloluoma Anne EX1 CAGCIB
379 OCI n 24 SE*Alsmarks Gandara 3 Naaras 7 (CH) Paloluoma Anne EX1 CACIB
380 OCI a 24 SE*Alsmarks Elona 3 Naaras 5 (IC) Scaglia Marco EX1 CACS NOM
381 OCI a 24 DutchSpots' Yatho 3 Uros 9 (Avoin) Scaglia Marco EX1 CAC
382 OCI b 24 FI*Martinic Soldier of Fortune 3 Uros 3 (GIC) Jones Steven L. Abs
383 OCI b 24 FI*WiliWilla Orange Tip 3 Naaras 3 (GIC) Jones Steven L. EX1 CACS
384 OCI b 24 FI*Moosegrove Romeo JR 3 Uros 3 (GIC) Jones Steven L. EX1 CACS BIV NOM BIS
385 OCI b 24 FI*Topspot After Midnight 3 Naaras 7 (CH) Jones Steven L. EX1 CACIB
386 OCI b 24 FI*WiliWilla Jonatan of Kardemumma 3 Uros 11 (Nuoret) Jones Steven L. EX1
387 OCI b 24 FI*Moosegrove Saphire 3 Naaras 11 (Nuoret) Jones Steven L. EX1 BIV NOM
388 OCI b 24 FI*Moosegrove Tadeo 3 Uros 12 (Pennut) Jones Steven L. EX1
389 OCI b 24 FI*Moosegrove Princess Estelle 3 Naaras 8 (PR) Jones Steven L. EX1 CAPIB
390 OCI o 24 FI*Moosegrove Mercy JW 3 Naaras 3 (GIC) Paloluoma Anne EX1 CACS
391 OCI o 24 FI*Moosegrove Quentin 3 Uros 7 (CH) Paloluoma Anne EX1 CACIB
392 OCI o 24 FI*Vinkeä Kaneli-Taneli JW 3 Uros 11 (Nuoret) Paloluoma Anne EX1 BIV NOM BIS
393 OCI o 24 FI*Topspot Before Midnight 3 Naaras 4 (GIP) Paloluoma Anne EX1 CAPS
394 OCI o 24 FI*Moosegrove Maroon 3 Uros 8 (PR) Paloluoma Anne EX1 CAPIB
395 SIN Joy Minimali*PL 3 Uros 5 (IC) Jones Steven L. EX1 CAGCIB
396 SRL III / SRL e FI*Be-Curly Topaz 3 Uros 12 (Pennut) Scaglia Marco EX1
397 SRL IV / SRL d 03 FI*Cisciscats Benzo 3 Uros 12 (Pennut) Paloluoma Anne EX1
398 SRL VII / SRL g 33 Julka Shillana*PL 3 Naaras 9 (Avoin) Scaglia Marco EX1 CAC
399 SRL VII / SRL b 09 33 FI*Cisciscats Bass 3 Uros 12 (Pennut) Scaglia Marco EX1
400 SRS I / SRS b FI*Gekkolacats Bruno Bastian 3 Uros 12 (Pennut) Jones Steven L. EX1
401 SRS III / SRS d Psipsina Kipinä 3 Uros 6 (IP) Jones Steven L. EX1 CAGPIB
402 SRS III / SRS f FI*Hämynhäivän Millamagia 3 Naaras 10 (KAS) Jones Steven L. EX1 CAP
403 SRS IX / SRS w 62 FI*Hämynhäivän Kallekolli 3 Uros 3 (GIC) Scaglia Marco EX1 CACS BIV NOM
404 SRS IX / SRS w 62 FI*Gekkolacats Blanco Snowball 3 Uros 12 (Pennut) Scaglia Marco EX1
405 SRS IX / SRS w 62 FI*Gekkolacats Bibiana Blanca 3 Naaras 12 (Pennut) Scaglia Marco EX1
406 ABY n Cellani Sieno UkassaKinté 4 Uros 1 (SC) Fonsén Mira KM BIV
407 ABY n FI*Kermakupin Feel The Thunder 4 Naaras 18 (Out of Competition) Fonsén Mira arvosteltu
408 ABY n FI*SaltNPepper Toffifee 4 Uros 9 (Avoin) Fonsén Mira EX1 CAC
409 ABY n Anubis Dashiell Hammett 4 Uros 11 (Nuoret) Fonsén Mira Abs
410 ABY n Cosima Kaldorei*PL 4 Naaras 11 (Nuoret) Fonsén Mira Abs
411 ABY n FI*Kharn-Ka Pinball Wizard 4 Naaras 11 (Nuoret) Fonsén Mira EX1
412 ABY n FI*Kharn-Ka Jeanne d'Arc 4 Naaras 2 (SP) Fonsén Mira KM
413 ABY n FI*Silkkihienon Wigilia Rickey 4 Uros 4 (GIP) Fonsén Mira EX1 CAPS
414 ABY a FI*Nebuankhet Nae Quin! 4 Naaras 1 (SC) Tausen Marteinn KM
415 ABY a FI*Redcheetah's Erin 4 Naaras 18 (Out of Competition) Tausen Marteinn arvosteltu
416 ABY a S*Backilandets Mercedes von Ekorntorp 4 Naaras 7 (CH) Tausen Marteinn EX1 CACIB
417 ABY a FI*Nebuankhet Valentine Water 4 Naaras 4 (GIP) Tausen Marteinn EX1 CAPS
418 ABY o FI*Nebuankhet Siraxta 4 Naaras 5 (IC) Tausen Marteinn EX1 CAGCIB
419 ABY o FI*Redcheetah's Ruusu 4 Naaras 2 (SP) Tausen Marteinn KM NOM
420 ABY p FI*Kawaii Junko 4 Naaras 2 (SP) Brambilla Fabio Abs
421 ABY p FI*Kharn-Ka Rapid Eye 4 Naaras 6 (IP) Brambilla Fabio EX1 CAGPIB
422 ABY ns FI*Taiga-Kissat Milli 4 Naaras 9 (Avoin) Tausen Marteinn EX1 CAC
423 ABY os FI*Taiga-Kissat Hopea Elsa 4 Naaras 9 (Avoin) Brambilla Fabio EX1 CAC
424 BAL c 21 FI*Frostnight's Disciple Of The Sun 4 Uros 12 (Pennut) Friškovec-Keller Thea EX1
425 BAL d 03 FI*Hämynhäivän Cissus 4 Uros 9 (Avoin) Brambilla Fabio Abs
426 CRX I / CRX ns FI*Piupaws Donkey Kong 4 Uros 3 (GIC) Tausen Marteinn EX2
427 CRX I / CRX b FI*Saca's Iggy Bliss 4 Uros 3 (GIC) Tausen Marteinn EX1 CACS BIV NOM
428 CRX I / CRX n FI*Claypond's Martinus 4 Uros 9 (Avoin) Tausen Marteinn EX1 CAC
429 CRX I / CRX n FI*Villains Naughty Naughty 4 Naaras 9 (Avoin) Tausen Marteinn EX1 CAC
430 CRX I / CRX n FI*Sweetpurr's Dirty Little Secrets 4 Naaras 2 (SP) Tausen Marteinn KM
431 CRX I / CRX o FI*Claypond's Farceur 4 Uros 6 (IP) Tausen Marteinn EX1 CAGPIB NOM
432 CRX II / CRX b 09 FI*Claypond's Karamella 4 Naaras 9 (Avoin) Brambilla Fabio EX1 CAC
433 CRX II / CRX b 03 FI*Framillan Tahon sebäillä siuta 4 Uros 12 (Pennut) Brambilla Fabio EX1
434 CRX II / CRX n 03 FI*Piupaws Pathways of Sekhmet 4 Uros 2 (SP) Brambilla Fabio KM BIV NOM BIS
435 CRX II / CRX n 03 FI*Sweetpurr's Hearts And Minds 4 Naaras 4 (GIP) Brambilla Fabio EX1 CAPS NOM
436 CRX II / CRX n 03 FI*FunkyJam's Anne Bonny 4 Naaras 10 (KAS) Brambilla Fabio EX1 CAP
437 CRX III / CRX h FI*Derekaz Some Like It Hot 4 Naaras 7 (CH) Friškovec-Keller Thea EX1 CACIB BIV
438 CRX III / CRX f 24 FI*Saivohenki Shyvana 4 Naaras 9 (Avoin) Friškovec-Keller Thea EX1 CAC
439 CRX III / CRX fs FI*Piupaws Teija Sopanen 4 Naaras 11 (Nuoret) Friškovec-Keller Thea EX1
440 CRX III / CRX d SE*PurrfectCurl'z Ferrari Enzo 4 Uros 12 (Pennut) Friškovec-Keller Thea EX1
441 CRX III / CRX f FI*Clamoris Lavinia 4 Naaras 12 (Pennut) Friškovec-Keller Thea EX1
442 CRX IV / CRX f 01 64 FI*Sweetpurr's I Wanna Have Some Fun 4 Naaras 3 (GIC) Fonsén Mira EX1 CACS NOM BIS
443 CRX IV / CRX f 03 24 FI*Jokikatin Telefonino 4 Naaras 9 (Avoin) Fonsén Mira EX1 CAC
444 CRX V / CRX n 22 FI*Sweetpurr's Shantay You Stay 4 Uros 9 (Avoin) Tausen Marteinn EX1 CAC
445 CRX V / CRX ns 24 FI*Piupaws Ansa Ikonen 4 Naaras 11 (Nuoret) Tausen Marteinn EX1
446 CRX VI / CRX n 03 24 FI*FunkyJam's Lots-o-Huggin Bear 4 Uros 12 (Pennut) Fonsén Mira EX1
447 CRX VI / CRX n 01 21 64 FI*Piupaws Song of Sekhmet 4 Naaras 6 (IP) Fonsén Mira EX1 CAGPIB
447 CRX VI / CRX n 01 21 64 FI*Piupaws Song of Sekhmet 4 Naaras 17 (Veteraani) Jones Steven L. 1 NOM
448 CRX VII / CRX n 33 FI*Framillan Lando Calrissian 4 Uros 3 (GIC) Brambilla Fabio EX1 CACS
449 CRX VII / CRX n 32 FI*Claypond's Manta 4 Naaras 9 (Avoin) Brambilla Fabio EX1 CAC
450 CRX VII / CRX n 21 32 FI*LifetimeOfLove Lilli 4 Naaras 9 (Avoin) Brambilla Fabio Abs
451 CRX VIII / CRX f 03 21 33 FI*Saca's Pretty Superstar for Sure 4 Naaras 12 (Pennut) Brambilla Fabio EX1 NOM
452 CRX VIII / CRX n 03 33 FI*Alchemist Abracadabra 4 Uros 10 (KAS) Brambilla Fabio EX1 CAP
453 CRX VIII / CRX n 09 21 33 FI*Saca's Dynamic Spark 4 Uros 8 (PR) Brambilla Fabio EX1 CAPIB
454 DRX V / DRX n 24 SE*Recce Pod Sherian Grace Cadoria 4 Naaras 6 (IP) Fonsén Mira EX1 CAGPIB NOM BIS
455 DRX VIII / DRX f 03 33 FI*Sodetan Baunti 4 Naaras 9 (Avoin) Fonsén Mira EX1 CAC
456 DRX VIII / DRX n 02 33 SE*Recce Pod BAE Systems Caiman 4 Uros 12 (Pennut) Fonsén Mira EX1
457 DRX IX / DRX w 62 SE*Aftonlötens Doris JW 4 Naaras 5 (IC) Friškovec-Keller Thea EX1 CAGCIB
458 OLH e 25 FI*Mummeli Sinizinho Charming Leon 4 Uros 12 (Pennut) Fonsén Mira EX1
459 OLH f 03 24 FI*Hämynhäivän Cattleya 4 Naaras 9 (Avoin) Brambilla Fabio Mitätöity Mitätöity
460 OSH n FI*BlackDevil's The Sound Of Silence 4 Uros 1 (SC) Friškovec-Keller Thea Abs
461 OSH n FI*BlackDevil's Luxury SugarDaddy 4 Uros 5 (IC) Friškovec-Keller Thea Abs
462 OSH n Caleb Eastern Grace 4 Uros 7 (CH) Friškovec-Keller Thea OSH b
463 OSH n FI*BlackDevil's Only God Can Judge Me 4 Uros 12 (Pennut) Friškovec-Keller Thea Abs
464 OSH n FI*Mummeli Sinizinha Charming Panthera 4 Naaras 12 (Pennut) Friškovec-Keller Thea EX1
465 OSH a FI*JellonCats Carmen 4 Naaras 9 (Avoin) Tausen Marteinn Abs
466 OSH a FI*BlackDevil's HardCore TroubleMaker 4 Uros 12 (Pennut) Tausen Marteinn Abs
467 OSH a FI*LoudMeow Stargazer 4 Naaras 2 (SP) Tausen Marteinn KM
468 OSH b S*Häveröortens* Gingerbread 4 Uros 7 (CH) Brambilla Fabio EX1 CACIB
469 OSH c FI*BlackDevil's Ultimate Trick Or Treat 4 Naaras 12 (Pennut) Brambilla Fabio Abs
470 OSH n 24 Oralee Hidalgo 4 Uros 17 (Veteraani) Jones Steven L. 2
471 OSH a 24 Egill of Monoceros 4 Uros 3 (GIC) Fonsén Mira EX1 CACS
472 OSH a 24 FI*LoudMeow Stormwind 4 Uros 11 (Nuoret) Fonsén Mira EX1 NOM
473 OSH a 25 FI*LoudMeow Born on the Sun 4 Uros 4 (GIP) Brambilla Fabio EX1 CAPS
474 OSH a 25 FI*LoudMeow Midnight Sun 4 Uros 8 (PR) Brambilla Fabio EX1 CAPIB
475 OSH b 24 Hermes v. Imporio A 4 Uros 1 (SC) Brambilla Fabio KM NOM
476 OSH c 24 FI*LoudMeow Moonshine 4 Uros 2 (SP) Friškovec-Keller Thea KM
477 OSH c 24 FI*LoudMeow Full Moon 4 Uros 4 (GIP) Friškovec-Keller Thea EX1 CAPS
478 OSH d 22 FI*Nazarlik Jon-Woo 4 Uros 11 (Nuoret) Friškovec-Keller Thea EX1 NOM
479 OSH d 24 Helios v. Imporio A 4 Uros 3 (GIC) Friškovec-Keller Thea EX1 CACS
480 OSH d 24 FI*Ori-Katin Crackerjack 4 Uros 6 (IP) Friškovec-Keller Thea EX1 CAGPIB
481 OSH e 24 FI*Kaspektin Takasi Kuuhun 4 Uros 12 (Pennut) Fonsén Mira EX1
482 OSH n 22 Ophra Tabby Cat 4 Naaras 11 (Nuoret) Brambilla Fabio EX1
483 OSH f 24 (N)Manhunter's Check Me Out 4 Naaras 1 (SC) Fonsén Mira KM
484 OSH p 25 FI*LoudMeow Sunset Superman 4 Uros 4 (GIP) Friškovec-Keller Thea EX1 CAPS
485 OSH n 03 Apocalyptica Zorro 4 Uros 5 (IC) Friškovec-Keller Thea EX1 CAGCIB NOM
486 OSH a 03 La Bell Xtra Estelle 4 Naaras 6 (IP) Fonsén Mira EX1 CAGPIB
487 OSH b 03 Ardales Elois Agraciado 4 Uros 5 (IC) Brambilla Fabio EX1 CAGCIB
488 OSH p 02 FI*Galene's Eragrostis Curvula 4 Uros 10 (KAS) Tausen Marteinn EX1 CAP
489 RUS N'Tauriel White ALWinBest 4 Uros 5 (IC) Fonsén Mira EX1 CAGCIB
490 RUS Umberto Tibery Nicol Ross 4 Uros 5 (IC) Fonsén Mira EX2
491 RUS FI*Harmuan Aloisia Allegra 4 Naaras 3 (GIC) Fonsén Mira EX1 CACS
492 RUS FI*Janatuisen Tellus Mater 4 Naaras 9 (Avoin) Fonsén Mira EX1 CAC
493 RUS FI*SinisenHetken Tähdenlento 4 Naaras 9 (Avoin) Fonsén Mira EX2
494 RUS FI*Harmuan Sigrid Sötnosen 4 Naaras 12 (Pennut) Fonsén Mira EX1 BIV NOM
495 SIA n FI*Deraza Royal Rock-A-Berry 4 Uros 7 (CH) Friškovec-Keller Thea EX1 CACIB
496 SIA n Calenacat's Hillary of La Bell 4 Naaras 12 (Pennut) Friškovec-Keller Thea EX1 BIV NOM BIS
497 SIA n FI*Kelmikerhon Seela S. 4 Naaras 12 (Pennut) Friškovec-Keller Thea EX2
498 SIA n FI*Vintterin Pauli Miinanpoika 4 Uros 4 (GIP) Friškovec-Keller Thea EX1 CAPS
499 SIA n FI*Purrberry American Idol 4 Uros 10 (KAS) Friškovec-Keller Thea Abs
500 SIA a FIN*Kelmikerhon Tarot 4 Naaras 2 (SP) Friškovec-Keller Thea Abs
500 SIA a FIN*Kelmikerhon Tarot 4 Naaras 17 (Veteraani) Jones Steven L. Abs
501 SIA a FI*Plan-A Fifty Sixty 4 Naaras 4 (GIP) Friškovec-Keller Thea EX1 CAPS NOM
502 SIA a FI*Jalecat's Incredibles Ilona Vaara 4 Naaras 10 (KAS) Friškovec-Keller Thea Abs
503 SIA j FI*Kaspektin Tähteinvälinen 4 Naaras 1 (SC) Tausen Marteinn KM NOM
504 SIA n 21 FI*Miado Beldis House Of Bëor 4 Naaras 2 (SP) Brambilla Fabio KM
504 SIA n 21 FI*Miado Beldis House Of Bëor 4 Naaras 17 (Veteraani) Jones Steven L. 2
505 SIA b 21 FI*Purrberry American Ninja Warrior 4 Uros 10 (KAS) Friškovec-Keller Thea EX1 CAP
506 SIA c 21 Grazia v. Imporio A 4 Naaras 3 (GIC) Brambilla Fabio EX1 CACS
507 SIA n 03 FI*Ori-Katin Big John Duncan 4 Uros 3 (GIC) Brambilla Fabio EX1 CACS
508 SOM n (N)Villkattens Wilmer 4 Uros 1 (SC) Fonsén Mira KM
509 SOM n FI*Kharn-Ka Your Choice 4 Uros 1 (SC) Fonsén Mira KM BIV NOM BIS
510 SOM n FI*Kharn-Ka Xahale Xpress 4 Naaras 3 (GIC) Fonsén Mira Abs
511 SOM n FI*Vulpes Aletheia 4 Naaras 3 (GIC) Fonsén Mira EX1 CACS
512 SOM n FI*Amajan Svilda Sperandea 4 Naaras 9 (Avoin) Fonsén Mira EX1 CAC
513 SOM n FIN*Lamadegaan Aladdin 4 Uros 2 (SP) Fonsén Mira KM NOM
513 SOM n FIN*Lamadegaan Aladdin 4 Uros 17 (Veteraani) Jones Steven L. 1 NOM BIS
514 SOM n FI*Kharn-Ka Taygeta Taurus 4 Naaras 2 (SP) Fonsén Mira Abs
514 SOM n FI*Kharn-Ka Taygeta Taurus 4 Naaras 17 (Veteraani) Jones Steven L. Abs
515 SOM n FI*Lamadegaan Fine By Me 4 Naaras 2 (SP) Fonsén Mira KM BIV
516 SOM n FI*Lamadegaan Festival Star 4 Uros 6 (IP) Fonsén Mira EX1 CAGPIB
517 SOM n FI*SunnyPace Jamesia 4 Uros 10 (KAS) Fonsén Mira EX1 CAP
518 SOM a VeterPustini Barbara 4 Naaras 7 (CH) Tausen Marteinn EX1 CACIB
519 SOM a FI*Foxkiss Falco alopex 4 Uros 11 (Nuoret) Tausen Marteinn EX1 NOM
520 SOM a FI*Foxkiss Daphnia mirabilis 4 Naaras 10 (KAS) Tausen Marteinn Abs
521 SOM o FI*SunnyPace Galega 4 Uros 1 (SC) Brambilla Fabio KM
521 SOM o FI*SunnyPace Galega 4 Uros 15 (Siitos) Kissaliitto Rotukirjaus
522 SOM o FI*SunnyPace Knautia 4 Naaras 7 (CH) Brambilla Fabio EX1 CACIB BIV
523 SOM o PL*Fryga Felicity 4 Naaras 12 (Pennut) Brambilla Fabio EX1
524 SOM o FI*SunnyPace Juglans 4 Uros 6 (IP) Brambilla Fabio EX1 CAGPIB
525 SOM p FI*SunnyPace Consolida 4 Naaras 8 (PR) Friškovec-Keller Thea EX1 CAPIB
526 SPH II / SPH n 09 FI*Hebblas Xanthus 4 Uros 3 (GIC) Tausen Marteinn EX1 CACS
527 SPH II / SPH n 02 64 FI*Hebblas Xiander 4 Uros 4 (GIP) Tausen Marteinn EX1 CAPS
528 SPH V / SPH d 21 32 S*Diserna's Unexpected Snoopy 4 Uros 5 (IC) Brambilla Fabio EX1 CAGCIB
529 SPH IV / SPH f 01 62 Newans Melissa 4 Naaras 1 (SC) Brambilla Fabio KM
529 SPH IV / SPH f 01 62 Newans Melissa 4 Naaras 15 (Siitos) Kissaliitto Rotukirjaus
530 SPH IV / SPH f 03 FI*Hobbitqueen's Diancie 4 Naaras 5 (IC) Brambilla Fabio EX1 CAGCIB BIV NOM
531 SPH IV / SPH f 03 FI*Hebblas Ambermoon 4 Naaras 11 (Nuoret) Brambilla Fabio EX1 NOM BIS
532 SPH IV / SPH f 03 FI*Hebblas Izzy 4 Naaras 8 (PR) Brambilla Fabio Abs
533 SPH V / SPH d 03 32 Av Ljusalfheim Zephyr 4 Uros 3 (GIC) Friškovec-Keller Thea EX1 CACS
534 SPH V / SPH f 03 32 Murashoff Aurora Borealis 4 Naaras 3 (GIC) Friškovec-Keller Thea EX1 CACS BIV NOM
535 SPH V / SPH d 09 32 FI*Hebblas Vincent 4 Uros 2 (SP) Friškovec-Keller Thea KM NOM
536 SPH V / SPH f 03 33 FI*Hebblas Ximena 4 Naaras 2 (SP) Friškovec-Keller Thea Abs
537 HCL Santtu Kotikissat Uros 14 (Kotikissat) Tausen Marteinn 1 NOM
538 HCL Miisa Kotikissat Naaras 14 (Kotikissat) Tausen Marteinn 2
539 HCL Sulo Pekunpoika Kotikissat Uros 14 (Kotikissat) Tausen Marteinn 3
540 HCL Kelmi Kotikissat Uros 14 (Kotikissat) Tausen Marteinn 2
541 HCL Olavi Pekunpoika Kotikissat Uros 14 (Kotikissat) Tausen Marteinn Abs
542 HCL Tyyne-Liina Kotikissat Naaras 14 (Kotikissat) Tausen Marteinn 1 NOM BIS
542 HCL Tyyne-Liina Kotikissat Naaras 17 (Veteraani) Saarela Veikko 1 BIS
543 HCS Kissa Pesonen Kotikissat Uros 14 (Kotikissat) Scaglia Marco 1 NOM BIS
544 HCS Lumihelmiina Kotikissat Naaras 14 (Kotikissat) Scaglia Marco 2
545 HCS Sissi Kotikissat Naaras 14 (Kotikissat) Scaglia Marco 1 NOM
546 MCO V / MCO f 22 SE* Klockarskissar Tingeling 2 Naaras 7 (CH) Glem Lene EX2
547 KOR DK*Meejai Been Fan-Fayo 3 Uros 10 (KAS) Scaglia Marco EX1 CAP
548 KOR Namir Morakot*PL 3 Uros 9 (Avoin) Scaglia Marco EX1 CAC
578 kpl

Tuomarit

Nimi EMS-koodit Kissaa
Askett Mats NEM II, NFO IX, NFO VI, SIB III 33
Brambilla Fabio ABY os, ABY p, BAL d 03, CRX II, CRX VII, CRX VIII, OLH f 03 24, OSH a 25, OSH b, OSH b 03, OSH b 24, OSH c, OSH n 22, SIA c 21, SIA n 03, SIA n 21, SOM o, SPH IV, SPH V 35
Fonsén Mira ABY n, CRX IV, CRX VI, DRX V, DRX VIII, OLH e 25, OSH a 03, OSH a 24, OSH e 24, OSH f 24, RUS, SOM n, VET 1 38
Friškovec-Keller Thea BAL c 21, CRX III, DRX IX, OSH c 24, OSH d 22, OSH d 24, OSH n, OSH n 03, OSH p 25, SIA a, SIA b 21, SIA n, SOM p, SPH V 33
Glem Lene MCO V, NEM I, NFO I, NFO II, NFO III, SIB IV, SIB VIII 41
Jones Steven L. BEN n 22, BSH a, BSH f 03, BUR b, BUR h, CHA, CYM 51-52, EUR d 24, EUR f 22, EUR f 24, EUR ns 23, EUR ns 24, OCI b 24, SIN, SRS I, SRS III, VET 4 41
Komissarova Olga EXO a, EXO n, EXO n 22, PER d, PER w 62, RAG a 04 21, RAG d 04, RAG n 03 21, RAG n 04, SBI a, SBI b 21, SBI d 30
Moroni Sara EXO n 03 22, EXO n 03 24, EXO n 24, PER d 03, PER f 02 21 62, PER n, RAG a, RAG a 04, RAG e 03 21, RAG g 04 21, SBI c 21, SBI j, SBI n 21, MCO I, MCO IX, MCO VIII 44
Paloluoma Anne MCO III (13c), MCO IV (13c), BEN n 22 32, BEN n 22 33, BEN n 24, BML I, BSH e, BSH f, BSH g, BSH ns 11, BSH ny 25, BUR a, BUR c, BUR d, BUR n, OCI n 24, OCI o 24, SRL IV, VET 2 37
Riekstina Linda ACS VIII, MCO VII, NFO IV, NFO VII, SIB I, SIB VII, TUA VI 42
Saarela Veikko EXO e 03 24, EXO g 03 23, EXO g 22, PER a, PER a 03 23, PER d 02 62, PER f 03 22, RAG a 03, RAG n 04 21, SBI c, SBI d 21, SBI f, SBI h, MCO IV, VET Kotikissat 37
Scaglia Marco BEN n 24 33, BLH a 03, BML II, BSH c, BSH f 22, BSH ns 22 64, BUR f, EUR ds, EUR ns, KOR, MAN 51-52, OCI a 24, OCI as 24, SRL III, SRL VII, SRS IX, HCS 33
Skotarczyk Miroslaw EXO g, EXO w 62, PER d 22, PER f, PER n 03, PER ns 24 62, RAG a 03 21, RAG a 21, RAG d 04 21, RAG d 21, RAG n, RAG n 03, SBI a 21, SBI b, SBI e, SBI g, SBI n, MCO VI 40
Tausen Marteinn ABY a, ABY ns, ABY o, CRX I, CRX V, OSH a, OSH p 02, SIA j, SOM a, SPH II, HCL, VET 2, VET 3 41
Turpeinen Riikka ACS III, ACS VII, MCO II, MCO III, NFO V, NFO VIII, SIB II, SIB V, SIB VI, TUA VIII 43
15 tuomaria.