Omakissa
SUROK 160. Kansainvälinen kissanäyttely
Järjestävä yhdistys Suomen Rotukissayhdistys ry
Alkaa 27.1.2019 Loppuu 27.1.2019
Ilmoittautuminen alkaa 1.10.2018 Ilmoittautuminen loppuu 20.12.2018
Yleisöaika alkaa 10:00 Yleisöaika loppuu 15:00
Eläinlääkärintarkastus alkaa 7:15 Eläinlääkärintarkastus loppuu 8:30
Arvostelut alkavat 9:00 Vahvistuskirjeen julkaisupvm 13.1.2019
Kansainvälinen Kyllä Erikoisnäyttely Kyllä
Drive In -näyttely Ei Omistajat saavat esitellä kissansa Kyllä
Kissoja enintään 500  Näyttely on täynnä. Kategoriat 1, 2, 3, 4, Kotikissat
BreedBIS-rodut SBI BreedBIS kissoja vähintään 50
Tilinumero
Sähköposti show@surok.fi
Paikka Hämeenlinna
Toimihenkilöt Eeva Lindblom (näyttelysihteeri) p. 050-346 6746, show@surok.fi
Kantohaka 4 H 31, 02410 KIRKKONUMMI

Paula Puotiniemi (näyttelypäällikkö) p. 0400 431655, hakkitoive@surok.fi
Kirsi Ovaskainen (pääassistentti) p. 050 535 1262, assistentit@surok.fi
Outi Vallenius (yhdistyksen pj, hyvinvointivastaava) p. 045 1382336
Anne Nevala (sihteeri) p. 050 469 0960
Sari Sinkko (raha-asiat) rahastonhoitaja@surok.fi
Lisätietoja SUROK jäsen 35 € / kissa / pv
• FIFe-jäsen 39 € / kissa / pv
• FIFen ulkopuolinen 50 €/ kissa / pv
• Veteraaniluokka perusarvostelun ohella 10 € / kissa, erikseen 35 € / 39 € / kissa.
• Tarkistusluokka erikseen 25 €, arvostelun yhteydessä 15 €
• Kasvattaja- ja siitosluokat ovat maksuttomia, jos kissa osallistuu muuhun luokkaan
• Näyttelyyn osallistumattoman kaverikissan maksu 10 € (sis. ellmaksun, ei häkkipaikkaa), kaverikissat ilmoitettava näyttelypäällikölle etukäteen!
 
Viimeinen rokotuspäivä 11.1.2019

Näyttelykutsu


Yhteenveto ilmoittautumisista

Kategoria Ilmoittautuneita Hyväksytty Hylätty Kesken Peruttu
1 139 135 2 0 2
2 177 176 0 0 1
3 126 121 1 0 4
4 102 100 0 0 2
Kotikissat 11 11 0 0 0
Yhteensä 555 543 3 0 9

Suodata näytettäviä tuloksia alla olevilla valinnoilla.

Suodata näytettäviä tuloksia alla olevilla valinnoilla.

Nro EMS-koodi Nimi Kategoria Sukupuoli Luokka Tuomari Tulos
1 EXO n FI*AzuLejo's Deep Silent Complete 1 Naaras 1 (SC) Comorio Luigi KM NOM BIS
2 EXO n My-Champagne Iron Maiden 1 Naaras 4 (GIP) Comorio Luigi Abs
3 EXO n 22 FI*AzuLejo's BraveHeart 1 Uros 3 (GIC) Smits-Peelen Nathalie EX1 CACS NOM
4 EXO n 22 FI*AzuLejo's Swanheart 1 Naaras 6 (IP) Smits-Peelen Nathalie EX1 CAGPIB NOM BIS
5 EXO f 03 FI*AzuLejo's Sweet Shokota 1 Naaras 12 (Pennut) Comorio Luigi EX1 NOM
6 EXO n 03 22 FI*Sabrimin Revolution 1 Uros 8 (PR) Smits-Peelen Nathalie EX1 CAPIB NOM BIS
7 EXO g 03 23 FI*Whispers Oxana 1 Naaras 3 (GIC) Comorio Luigi EX1 CACS
8 PER w 62 Sumava's Sumava's Nikhar 1 Naaras 9 (Avoin) Smits-Peelen Nathalie EX1 CAC
9 PER n FI*Mimosan Quarterback 1 Uros 3 (GIC) Smits-Peelen Nathalie EX1 CACS
10 PER n Almathea Boogie Night 1 Uros 5 (IC) Smits-Peelen Nathalie EX1 CAGCIB
11 PER n Ayser's Last Word 1 Naaras 11 (Nuoret) Smits-Peelen Nathalie EX1 BIV NOM BIS
12 PER n FI*Mimosan Worst Part Is Over 1 Naaras 11 (Nuoret) Smits-Peelen Nathalie Abs
13 PER d FI*Mimosan Viper 1 Uros 9 (Avoin) Smits-Peelen Nathalie EX1 CAC
14 PER d FI*Kultaviiksen Odessa 1 Naaras 9 (Avoin) Smits-Peelen Nathalie Abs
15 PER f FI*Timanfaya Endless Love 1 Naaras 7 (CH) Smits-Peelen Nathalie Abs
16 PER ns FI*Timanfaya Wonders Never Cease 1 Uros 11 (Nuoret) Comorio Luigi EX1
17 PER ds FI*Kultaviiksen Robert Plant 1 Uros 11 (Nuoret) Smits-Peelen Nathalie Abs
18 PER n 22 FI*AzuLejo's Heartbreaker 1 Uros 2 (SP) Smits-Peelen Nathalie KM
19 PER n 24 FI*Sabrimin Pearl 1 Uros 11 (Nuoret) Smits-Peelen Nathalie EX1
20 PER f 24 FI*Timanfaya She Will Be Loved 1 Naaras 8 (PR) Comorio Luigi EX1 CAPIB
21 PER n 01 62 FI*Dirlandan JinJang 1 Uros 1 (SC) Smits-Peelen Nathalie KM
22 PER n 01 21 62 FI*Dirlandan HanoiRocks 1 Naaras 4 (GIP) Smits-Peelen Nathalie EX1 CAPS
23 PER a 21 33 Ayser's Rocky Balboa 1 Uros 10 (KAS) Comorio Luigi EX1 CAP
24 RAG n FI*Jylhärinteen Chili 1 Naaras 11 (Nuoret) Comorio Luigi EX2
25 RAG n FI*Jylhärinteen Neilikka 1 Naaras 11 (Nuoret) Comorio Luigi EX1 BIV
26 RAG n FI*Maplehill's Marshmallow 1 Naaras 11 (Nuoret) Comorio Luigi EX3
27 RAG n Calamarin Gruella Devil 1 Naaras 6 (IP) Comorio Luigi EX1 No Cert
28 RAG n FI*Barfait's Nanette 1 Naaras 8 (PR) Comorio Luigi EX1 CAPIB
29 RAG n FI*Dollgarden's Fraxinus Nigra 1 Uros 10 (KAS) Comorio Luigi EX1 CAP
30 RAG n S*Mariamores O'Lala of Adonis 1 Naaras 10 (KAS) Comorio Luigi EX1 CAP BIV NOM
31 RAG a FI*Maplehill's Almond Kiss 1 Naaras 11 (Nuoret) Smits-Peelen Nathalie EX1
32 RAG a FI*Barfait's Alfie 1 Uros 2 (SP) Smits-Peelen Nathalie KM
33 RAG c Mokotuvan Nutukka Utuinen 1 Uros 3 (GIC) Comorio Luigi EX1 CACS
34 RAG d FI*Pehmis Punainen Pikkutiikeri 1 Uros 9 (Avoin) Comorio Luigi EX1 CAC
35 RAG n 21 FI*Jylhärinteen Kaneli 1 Uros 11 (Nuoret) Comorio Luigi EX1
36 RAG a 21 FI*Jylhärinteen Tuisku 1 Uros 5 (IC) Comorio Luigi EX1 CAGCIB
37 RAG a 21 FI*Helmikeijun Lily Pearl 1 Naaras 9 (Avoin) Comorio Luigi EX1 CAC
38 RAG d 21 FI*Helmikeijun Black Pearl 1 Uros 4 (GIP) Comorio Luigi EX1 CAPS
39 RAG f 21 FI*Helmikeijun Aloya Pearl 1 Naaras 3 (GIC) Comorio Luigi EX1 CACS
40 RAG n 03 FI*Stardoll's Kanelbulle 1 Naaras 12 (Pennut) Comorio Luigi EX1
41 RAG n 03 FI*Mulberry Mighty Navigator 1 Uros 2 (SP) Comorio Luigi KM
42 RAG n 03 FI*Barfait's Zac 1 Uros 6 (IP) Comorio Luigi EX1 CAGPIB
43 RAG n 03 FI*Barfait's Unknown Star 1 Uros 10 (KAS) Comorio Luigi EX1 CAP BIV
44 RAG n 04 FI*Stardoll's Rapunzel 1 Naaras 3 (GIC) Smits-Peelen Nathalie EX1 CACS
45 RAG n 04 Nagawika de l'Ulyssiade 1 Uros 5 (IC) Smits-Peelen Nathalie EX1 CAGCIB BIV
46 RAG n 04 FI*Purppuralinnan Prinssi Wilhard 1 Uros 12 (Pennut) Smits-Peelen Nathalie EX1 NOM BIS
47 RAG n 04 FI*Barfait's Playful Paco 1 Uros 2 (SP) Smits-Peelen Nathalie KM
48 RAG n 04 FI*Valkokullan Voima 1 Uros 6 (IP) Smits-Peelen Nathalie Abs
49 RAG n 04 FI*Barfait's Chico 1 Uros 10 (KAS) Smits-Peelen Nathalie Abs
50 RAG a 03 FI*Satinante's Norma Natalie 1 Naaras 8 (PR) Smits-Peelen Nathalie EX1 CAPIB
51 RAG a 03 FI*Dolldesire's Abu 1 Uros 10 (KAS) Smits-Peelen Nathalie EX1 CAP
52 RAG a 04 FI*Stardoll's Blue Galaxy 1 Uros 1 (SC) Comorio Luigi KM BIV NOM BIS
53 RAG a 04 FI*RoyalRose's Bentley 1 Uros 9 (Avoin) Comorio Luigi EX1 CAC
54 RAG a 04 FI*Barfait's Feriel Fifi 1 Naaras 9 (Avoin) Comorio Luigi EX3
55 RAG a 04 FI*RoyalRose's Bertha 1 Naaras 9 (Avoin) Comorio Luigi EX1 CAC
56 RAG a 04 FI*Satinante's Twinings Catherine 1 Naaras 9 (Avoin) Comorio Luigi EX2
57 RAG a 04 FI*Maplehill's Lady Pink 1 Naaras 11 (Nuoret) Comorio Luigi EX2
58 RAG a 04 FI*Stardoll's Twilight Princess 1 Naaras 11 (Nuoret) Comorio Luigi EX1 NOM
59 RAG a 04 FI*Riverknee Milord Waldemar 1 Uros 2 (SP) Comorio Luigi KM BIV NOM
60 RAG a 04 FI*Snowrag Pompom 1 Naaras 2 (SP) Comorio Luigi KM
61 RAG a 04 FI*Colorstar's Merry Hope 1 Naaras 6 (IP) Comorio Luigi EX1 CAGPIB
62 RAG a 04 FI*AijaiCats Noble Nico 1 Uros 10 (KAS) Comorio Luigi EX1 CAP
63 RAG b 04 FI*Utuinen WowPaw Willie 1 Uros 11 (Nuoret) Smits-Peelen Nathalie EX1
64 RAG e 04 FI*Pehmis Leijonamieli 1 Uros 9 (Avoin) Comorio Luigi EX1 CAC
65 RAG f 04 FI*Jollydolls Lindsey Lohan 1 Naaras 4 (GIP) Smits-Peelen Nathalie Abs
66 RAG g 04 21 FI*Pehmis Tähtisilmä 1 Naaras 9 (Avoin) Comorio Luigi EX1 CAC
67 SBI n FI*Harebell King Star Kalervo 1 Uros 1 (SC) di Natale Diana KM
68 SBI n FI*Nalle-Puhin Bed Of Roses 1 Naaras 1 (SC) di Natale Diana KM BIV
69 SBI n FIN*Globel's Agneta Madonna 1 Naaras 17 (Veteraani) Paloluoma Anne 2
69 SBI n FIN*Globel's Agneta Madonna 1 Naaras 1 (SC) di Natale Diana KM
70 SBI n FI*Birmayan Hepsankeikka 1 Naaras 3 (GIC) di Natale Diana EX1 CACS
71 SBI n FI*Lofanna Guernica 1 Naaras 9 (Avoin) di Natale Diana EX1 CAC
72 SBI n FI*Kattimäen Niila Onni 1 Uros 11 (Nuoret) di Natale Diana EX1
73 SBI n FI*Chirybiry's Sweet Angelica 1 Naaras 11 (Nuoret) di Natale Diana EX2
74 SBI n FI*Kujakeikarin Klotilda 1 Naaras 11 (Nuoret) di Natale Diana EX3
75 SBI n FI*Tuiscalo's Little Elf 1 Naaras 11 (Nuoret) di Natale Diana Abs
76 SBI n FI*Ziazan Noriko 1 Naaras 11 (Nuoret) di Natale Diana EX1 BIV NOM BIS
77 SBI n FI*Firepaw Chantilly Lace 1 Naaras 12 (Pennut) di Natale Diana EX1 NOM
78 SBI n FI*Harebell Emilia 1 Naaras 2 (SP) di Natale Diana KM
79 SBI a FI*Ziazan Michi 1 Naaras 9 (Avoin) di Natale Diana EX1 CAC NOM
80 SBI a FI*Nalle-Puhin Brother Louie 1 Uros 2 (SP) di Natale Diana KM
81 SBI a FI*Nalle-Puhin PINK! 1 Naaras 2 (SP) di Natale Diana KM NOM
82 SBI b FI*Chirybiry's My Darling Ipi 1 Naaras 1 (SC) Sandon Cristiano Federico KM BIV NOM BIS
83 SBI b FI*Harebell Quality of Life Onni 1 Uros 9 (Avoin) Sandon Cristiano Federico EX1 CAC
84 SBI b EE*Iriana Alsiade's Fleur 1 Naaras 9 (Avoin) Sandon Cristiano Federico EX1 CAC
85 SBI b FI*Saca's Mahg-nahr 1 Uros 11 (Nuoret) Sandon Cristiano Federico EX1 NOM
86 SBI b Shapur Lilja 1 Naaras 11 (Nuoret) Sandon Cristiano Federico EX1
87 SBI c S*Varicella's Lilac Banzi 1 Uros 5 (IC) Sandon Cristiano Federico EX1 CAGCIB
88 SBI c Rockabilly Rose v.Meingold 1 Naaras 11 (Nuoret) Sandon Cristiano Federico EX1
89 SBI c FI*Canth's Jour 1 Uros 6 (IP) Sandon Cristiano Federico EX1 CAGPIB
90 SBI d FI*Mototassun Rocket III 1 Uros 3 (GIC) Sandon Cristiano Federico EX2
91 SBI d FI*Saca's Onetime Zaum 1 Uros 3 (GIC) Sandon Cristiano Federico EX1 CACS BIV NOM BIS
92 SBI d FI*Harebell Isfahan Wonder 1 Uros 5 (IC) Sandon Cristiano Federico EX1 CAGCIB
93 SBI d S*SagaStar's Electra 1 Naaras 11 (Nuoret) Sandon Cristiano Federico EX1
94 SBI d FI*Vintti-Katin Birlikka 1 Naaras 2 (SP) Sandon Cristiano Federico KM
95 SBI e FI*Annmark Diana 1 Naaras 5 (IC) di Natale Diana EX1 CAGCIB
96 SBI e FI*Rais-Kis Too Hot 1 Uros 9 (Avoin) di Natale Diana EX1 CAC NOM
97 SBI e FI*Firepaw Clay Allison 1 Uros 12 (Pennut) di Natale Diana Abs
98 SBI g FI*Rais-Kis IceKiss 1 Naaras 3 (GIC) Sandon Cristiano Federico EX1 CACS
99 SBI g FI*Rais-Kis Piparminttu-Pipsa 1 Naaras 5 (IC) Sandon Cristiano Federico EX1 CAGCIB
100 SBI g FI*Annmark Gaiane 1 Naaras 10 (KAS) Sandon Cristiano Federico EX1 CAP
101 SBI h FIN*Harebell Zelda 1 Naaras 17 (Veteraani) Paloluoma Anne 1 NOM BIS
101 SBI h FIN*Harebell Zelda 1 Naaras 2 (SP) Sandon Cristiano Federico KM
102 SBI h FI*Mototassun Ruusu-Roosa 1 Naaras 4 (GIP) Sandon Cristiano Federico EX1 CAPS
103 SBI j FI*ElfQuest Shelby 1 Naaras 12 (Pennut) Sandon Cristiano Federico EX1 NOM BIS
104 SBI n 21 FI*Saca's Azzurro Daimler 1 Uros 1 (SC) di Natale Diana KM
105 SBI n 21 FI*Sarasein Calliope 1 Naaras 9 (Avoin) di Natale Diana EX1 CAC
106 SBI n 21 FI*Mimitan Levi 1 Uros 11 (Nuoret) di Natale Diana EX1 BIV
107 SBI n 21 FI*Mimitan Isabel 1 Naaras 11 (Nuoret) di Natale Diana EX1
108 SBI n 21 FIN*JoJon Usambara 1 Naaras 17 (Veteraani) Paloluoma Anne 3
108 SBI n 21 FIN*JoJon Usambara 1 Naaras 8 (PR) di Natale Diana EX1 CAPIB
109 SBI a 21 FI*Harebell Nipsu 1 Uros 5 (IC) Sandon Cristiano Federico EX1 CAGCIB
110 SBI a 21 RU*Tarnis Urgant 1 Uros 5 (IC) Sandon Cristiano Federico Abs
110 SBI a 21 RU*Tarnis Urgant 1 Uros 15 (Siitos) Sandon Cristiano Federico Abs
111 SBI a 21 FI*ElfQuest Rosmerta 1 Naaras 7 (CH) Sandon Cristiano Federico EX1 CACIB
112 SBI a 21 FI*Lofanna Ifigeneia 1 Naaras 11 (Nuoret) Sandon Cristiano Federico EX1 BIV
113 SBI a 21 FI*JoJon Chengwei Pic 1 Naaras 12 (Pennut) Sandon Cristiano Federico EX1
114 SBI a 21 Demian Günther 1 Uros 8 (PR) Sandon Cristiano Federico EX1 CAPIB
115 SBI a 21 FI*Shonamei's Lady La Luna 1 Naaras 10 (KAS) Sandon Cristiano Federico Abs
116 SBI b 21 FI*Kirakan Zen Garden 1 Naaras 11 (Nuoret) Sandon Cristiano Federico EX1
117 SBI b 21 Shapur Angel 1 Naaras 2 (SP) Sandon Cristiano Federico KM NOM BIS
118 SBI c 21 FI*Ziazan Inessa 1 Naaras 5 (IC) di Natale Diana EX1 CAGCIB
119 SBI c 21 FI*HaoMao Bernhard 1 Uros 2 (SP) di Natale Diana KM NOM
120 SBI d 21 FI*JoJon Shan Liang 1 Naaras 1 (SC) di Natale Diana KM BIV
121 SBI d 21 FI*ElfQuest Oliver 1 Uros 3 (GIC) di Natale Diana EX1 CACS
122 SBI d 21 FI*Jennydream's Zoloto 1 Uros 9 (Avoin) di Natale Diana EX1 CAC
123 SBI d 21 EE*Frank Flame Sweet Katicat 1 Uros 10 (KAS) di Natale Diana Abs
124 SBI e 21 FI*Annmark Ellen 1 Naaras 7 (CH) Sandon Cristiano Federico EX1 CACIB
125 SBI e 21 Deben Laty Mery, CZ 1 Uros 11 (Nuoret) Sandon Cristiano Federico EX1
126 SBI e 21 Peret Laty Mery, CZ 1 Uros 6 (IP) Sandon Cristiano Federico EX1 CAGPIB NOM BIS
127 TUV d 61-63 / TUV d 63 FI*GizemliKediler Beze Balerin 1 Naaras 1 (SC) Smits-Peelen Nathalie KM
128 TUV d 61-63 / TUV d 61 FI*Bastetin Alaattin 1 Uros 10 (KAS) Smits-Peelen Nathalie EX1 CAP
129 TUV f 61-63 / TUV f 62 FI*Ilveslinnan Endamli Erenay 1 Naaras 1 (SC) Smits-Peelen Nathalie KM NOM
130 TUV f 61-63 / TUV f 62 FI*Unikuun Rokki Rinsessa 1 Naaras 12 (Pennut) Smits-Peelen Nathalie EX1
131 TUV f 61-63 / TUV f 21 62 FI*Ilveslinnan Erkenci Erdemay 1 Naaras 2 (SP) Smits-Peelen Nathalie KM
132 ACL III / ACL b 22 Curland Unique 2 Uros 11 (Nuoret) Paloluoma Anne EX1
133 ACL IV / ACL n 03 24 FI*Siriuksen OpalCurl 2 Naaras 3 (GIC) Woelm Andreas EX1 CACS NOM
134 ACL XI / ACL f 03 21 33 Sugar Curl Marshmellow of Siriuksen 2 Naaras 3 (GIC) Saarela Veikko EX1 CACS NOM
135 ACS I / ACS n FI*Siriuksen ZaneCurl 2 Uros 11 (Nuoret) Tausen Marteinn EX1
136 ACS III / ACS n 22 FI*Siriuksen TritonCurl 2 Uros 3 (GIC) Tausen Marteinn EX1 CACS
137 LPL V / LPL d 22 S*Ägirs Hus BC Ppreben 2 Uros 11 (Nuoret) Woelm Andreas EX1
138 MCO I / MCO n PL*Dark Age Magic 2 Uros 9 (Avoin) Saarela Veikko EX1 CAC
139 MCO I / MCO n David Punto Valentino, CZ 2 Uros 11 (Nuoret) Saarela Veikko EX1
140 MCO II / MCO n 09 FI*Unikuun Daybreak Dragon 2 Naaras 5 (IC) Tausen Marteinn EX1 CAGCIB
141 MCO II / MCO a 02 62 FI*Mostlycats Elfman Strauss 2 Uros 9 (Avoin) Tausen Marteinn EX1 CAC BIV
142 MCO II / MCO a 09 FI*Mahtitassun MikäEttei? 2 Naaras 9 (Avoin) Tausen Marteinn EX1 CAC
143 MCO III / MCO n 25 Atlantic Acadia's Quest For Fire 2 Uros 1 (SC) Woelm Andreas KM BIV
144 MCO III / MCO n 22 FI*Mahtitassun GuumaGimma 2 Naaras 9 (Avoin) Woelm Andreas EX2
145 MCO III / MCO n 22 FI*Mahtitassun JumpraHuiti! 2 Naaras 9 (Avoin) Woelm Andreas EX3
146 MCO III / MCO a 22 PL*Dark Age Milana 2 Naaras 9 (Avoin) Woelm Andreas EX1 CAC
147 MCO III / MCO n 22 FI*Rotcat Narnian Aslan of FireFox 2 Uros 2 (SP) Woelm Andreas KM BIV NOM BIS
148 MCO III / MCO n 22 FI*Escape's Little Sky 2 Uros 4 (GIP) Woelm Andreas EX1 CAPS
149 MCO III / MCO n 24 FI*Stout-hearted Winter Luna 2 Naaras 10 (KAS) Woelm Andreas EX1 CAP
150 MCO IV / MCO n 09 22 FI*Escape's Little Cedric 2 Uros 3 (GIC) Woelm Andreas EX1 CACS
151 MCO IV / MCO n 09 22 FI*Hemingway's Chief Crazy Bull 2 Uros 7 (CH) Woelm Andreas EX1 CACIB
152 MCO IV / MCO n 09 22 FI*Mahtitassun Jumaleissön 2 Uros 9 (Avoin) Woelm Andreas EX1 CAC
153 MCO IV / MCO n 02 21 64 FI*CapitalCats Odessa 2 Naaras 9 (Avoin) Woelm Andreas EX2
154 MCO IV / MCO n 09 22 FI*NineTales Oh My Goddess 2 Naaras 9 (Avoin) Woelm Andreas EX1 CAC BIV
155 MCO IV / MCO n 09 24 FI*Hemingway's Chief White Bear 2 Uros 11 (Nuoret) Woelm Andreas EX1
156 MCO IV / MCO n 09 22 FI*HoneyCoon's Flip Flop And Fly 2 Naaras 11 (Nuoret) Woelm Andreas EX1
157 MCO IV / MCO n 03 25 FI*Stout-hearted Virginia 2 Uros 10 (KAS) Woelm Andreas EX1 CAP
158 MCO V / MCO e 22 FI*Mostlycats Mr Milky Way 2 Uros 15 (Siitos) Kissaliitto Rotukirjaus
158 MCO V / MCO e 22 FI*Mostlycats Mr Milky Way 2 Uros 1 (SC) Saarela Veikko Abs
159 MCO V / MCO f 22 FI*A'Dreams MC Artemiy 2 Uros 7 (CH) Saarela Veikko EX1 CACIB
160 MCO V / MCO d 22 FI*A'Dreams MC Alexandr 2 Uros 9 (Avoin) Saarela Veikko EX1 CAC
161 MCO V / MCO f 22 FI*A'Dreams MC Anastasija 2 Naaras 9 (Avoin) Saarela Veikko EX2
162 MCO V / MCO d Tina of Golden Happiness 2 Naaras 9 (Avoin) Saarela Veikko EX1 CAC BIV
163 MCO V / MCO f 22 FI*HoneyCoon's Kiss Me Quick 2 Naaras 11 (Nuoret) Saarela Veikko EX1
164 MCO V / MCO e 22 Modesto's Mi Unico Sol 2 Uros 12 (Pennut) Saarela Veikko EX1 BIV NOM
165 MCO V / MCO g FI*Satinante's Vanessa Gaia Selene 2 Naaras 12 (Pennut) Saarela Veikko EX1
165 MCO V / MCO g FI*Satinante's Vanessa Gaia Selene 2 Naaras 13c (Määrittely) Saarela Veikko MCO V / MCO g
166 MCO V / MCO e 22 FI*Mostlycats Laxus Dreyar 2 Uros 10 (KAS) Saarela Veikko EX2
166 MCO V / MCO e 22 FI*Mostlycats Laxus Dreyar 2 Uros 13c (Määrittely) Saarela Veikko MCO V / MCO e 22
167 MCO V / MCO d 22 FI*SolarWind's Eros 2 Uros 10 (KAS) Saarela Veikko EX1 CAP NOM
168 MCO V / MCO f FI*HoneyCoon's Heart On Fire 2 Naaras 10 (KAS) Saarela Veikko EX1 CAP BIV
169 MCO VI / MCO e 02 21 62 FI*Mostlycats Twinkie 2 Uros 5 (IC) Edström Michael EX1 CAGCIB
170 MCO VI / MCO f 02 21 62 FI*Stout-hearted Victorious Love 2 Naaras 5 (IC) Edström Michael EX1 CAGCIB
171 MCO VI / MCO d 09 22 FI*Vuorensinen Cassiope 2 Uros 9 (Avoin) Edström Michael EX1 CAC
172 MCO VI / MCO f 09 22 FI*Hemingway's Martha Redbone 2 Naaras 9 (Avoin) Edström Michael EX1 CAC BIV
173 MCO VI / MCO g 03 22 FI*Mostlycats Lucy Heartfilia 2 Naaras 13c (Määrittely) Saarela Veikko MCO VIII / fs 03 22
173 MCO VIII / MCO fs 03 22 FI*Mostlycats Lucy Heartfilia 2 Naaras 9 (Avoin) Edström Michael EX2
174 MCO VI / MCO d 09 22 FI*Chamberlain Orionis Alnilam 2 Uros 11 (Nuoret) Edström Michael EX1
175 MCO VI / MCO f 09 22 FI*Stout-hearted Flora 2 Naaras 11 (Nuoret) Edström Michael EX1 BIV
176 MCO VI / MCO f 09 FI*DraCoon Amos Rex Perfect Timing Adeline 2 Naaras 12 (Pennut) Edström Michael EX1
177 MCO VI / MCO d 09 EE*Bloom Our Admiration 2 Naaras 18 (Out of Competition) Edström Michael Arvosteltu
178 MCO VI / MCO f 09 FI*HoneyCoon's Keep My Secret Well 2 Naaras 10 (KAS) Edström Michael EX1 CAP
179 MCO VII / MCO ds 22 FI*Mostlycats You Are My Life 2 Uros 1 (SC) Edström Michael Abs
180 MCO VII / MCO ns 22 FI*Mahtitassun GäryGävi 2 Uros 3 (GIC) Edström Michael EX1 CACS
181 MCO VII / MCO fs FI*KingLeo's Black Hole Sun 2 Naaras 2 (SP) Edström Michael KM BIV NOM BIS
182 MCO VII / MCO as 22 FI*Rotcat Quick Silver 2 Uros 4 (GIP) Edström Michael EX1 No Cert
183 MCO VII / MCO ns 22 FI*Chamberlain Montana Sky 2 Uros 10 (KAS) Edström Michael EX2
184 MCO VII / MCO ns 22 FI*Pinewoods Cannonball 2 Uros 10 (KAS) Edström Michael EX1 CAP NOM
185 MCO VIII / MCO ns 09 22 FI*Vuorensinen Ian 2 Uros 3 (GIC) Paloluoma Anne EX1 CACS
186 MCO VIII / MCO ns 09 22 Bruno Main Bastet, CZ 2 Uros 17 (Veteraani) Comorio Luigi 1 NOM
186 MCO VIII / MCO ns 09 22 Bruno Main Bastet, CZ 2 Uros 5 (IC) Paloluoma Anne EX1 CAGCIB
187 MCO VIII / MCO ns 09 Belushies Xulio 2 Uros 9 (Avoin) Paloluoma Anne EX1 CAC
188 MCO VIII / MCO ns 03 Fayola Xenon 2 Uros 9 (Avoin) Paloluoma Anne EX2
189 MCO VIII / MCO fs 03 22 FI*Moggi Kamo Milla 2 Naaras 9 (Avoin) Paloluoma Anne EX1 CAC
190 MCO VIII / MCO fs 09 FI*Marskin Pricilla Presley 2 Naaras 12 (Pennut) Paloluoma Anne EX2
191 MCO VIII / MCO fs 09 22 FI*Moggi Lolli Pop 2 Naaras 12 (Pennut) Paloluoma Anne EX1 BIV NOM
192 MCO VIII / MCO ns 03 FI*Escape's Kid Bailey 2 Uros 10 (KAS) Paloluoma Anne EX2
193 MCO VIII / MCO es 02 21 62 FI*Mostlycats Cotton Candy 2 Uros 10 (KAS) Paloluoma Anne EX1 CAP BIV
194 MCO VIII / MCO ds 09 22 FI*NomenEst Jon Bon Jovi 2 Uros 10 (KAS) Paloluoma Anne EX3
195 NEM I / NEM n 21 FI*Giramir's Artico Luxus 2 Uros 9 (Avoin) Saarela Veikko Abs
196 NEM I / NEM n 21 FI*Pikku-Priin Finlandia 2 Uros 9 (Avoin) Saarela Veikko EX1 CAC BIV NOM
197 NEM I / NEM n 21 FI*Giramir's Aurora 2 Naaras 9 (Avoin) Saarela Veikko EX1 CAC
198 NEM I / NEM ns 21 FI*Lumikissan Kardemumma 2 Naaras 12 (Pennut) Saarela Veikko EX1
199 NEM II / NEM f 09 21 CH*Lukijn's Vicki 2 Naaras 2 (SP) Paloluoma Anne Abs
200 NFO I / NFO n FI*Felicis Gaudium 2 Uros 4 (GIP) Paloluoma Anne EX1 CAPS
201 NFO I / NFO a FI*RockyHill's ZuriNia 2 Naaras 8 (PR) Paloluoma Anne EX1 CAPIB
202 NFO II / NFO n 09 FI*InukChuck's Pepleri 2 Uros 7 (CH) Tausen Marteinn EX1 CACIB
203 NFO II / NFO n 09 FI*Jarraun's Skog Heimdall 2 Uros 11 (Nuoret) Tausen Marteinn EX1 BIV
204 NFO II / NFO n 09 FI*Siniidan Black Plum 2 Naaras 12 (Pennut) Tausen Marteinn EX1
205 NFO II / NFO n 09 FI*Draconian Cry Of Silence 2 Uros 2 (SP) Tausen Marteinn KM
206 NFO II / NFO n 03 FI*Siniidan Requiem of Spirit 2 Uros 2 (SP) Tausen Marteinn KM
207 NFO II / NFO n 09 FI*Draconian September Ashes 2 Uros 15 (Siitos) Kissaliitto Rotukirjaus
207 NFO II / NFO n 09 FI*Draconian September Ashes 2 Uros 6 (IP) Tausen Marteinn EX1 CAGPIB BIV
208 NFO II / NFO n 03 FI*Kultahuiskan Iivari 2 Uros 10 (KAS) Tausen Marteinn EX2
209 NFO II / NFO n 09 FI*Siniidan Running Free 2 Uros 10 (KAS) Tausen Marteinn EX1 CAP
210 NFO II / NFO n 09 FI*Vihurin Myrskytuuli Jane 2 Naaras 10 (KAS) Tausen Marteinn EX1 CAP NOM
211 NFO II / NFO a 09 S*Capsicum's Shock 2 Naaras 10 (KAS) Tausen Marteinn EX2
212 NFO III / NFO n 24 FI*RockyHill's ZuberiSimba 2 Uros 7 (CH) Paloluoma Anne Mitätöity Mitätöity
213 NFO III / NFO n 22 FI*Pörkarvan OpethEnniosDotter 2 Naaras 8 (PR) Paloluoma Anne EX1 CAPIB
214 NFO IV / NFO a 02 21 64 FI*RockyHill's FloYahto 2 Uros 1 (SC) Saarela Veikko KM
215 NFO IV / NFO n 09 22 FI*WitSarin Tenho 2 Uros 3 (GIC) Saarela Veikko EX1 CACS
216 NFO IV / NFO n 09 24 FI*Vihurin Peppi Pitkätossu 2 Naaras 9 (Avoin) Saarela Veikko EX1 CAC BIV
217 NFO IV / NFO n 09 24 FI*Jarraun's Skog Gunnbjorn 2 Uros 11 (Nuoret) Saarela Veikko Abs
218 NFO IV / NFO n 09 22 FI*Jarraun's Skog Harold 2 Uros 11 (Nuoret) Saarela Veikko EX1 BIV NOM
219 NFO IV / NFO n 09 22 FI*Tähtitassun Hellä Lempi 2 Naaras 11 (Nuoret) Saarela Veikko EX1
220 NFO IV / NFO n 09 22 FI*Siniidan Oregon Spring 2 Uros 12 (Pennut) Saarela Veikko EX1
221 NFO IV / NFO a 09 24 FI*Tupuliinin Blue Sky 2 Naaras 12 (Pennut) Saarela Veikko EX1
222 NFO IV / NFO n 09 22 S*NC's Superstitious 2 Naaras 12 (Pennut) Saarela Veikko Abs
223 NFO IV / NFO n 02 21 64 Herebu de Velogny 2 Naaras 15 (Siitos) Kissaliitto Rotukirjaus
223 NFO IV / NFO n 02 21 64 Herebu de Velogny 2 Naaras 6 (IP) Saarela Veikko EX1 CAGPIB
224 NFO IV / NFO n 02 21 64 FI*Siniidan Serenade of Water 2 Naaras 8 (PR) Saarela Veikko EX1 CAPIB BIV NOM
225 NFO IV / NFO n 03 22 FI*Marjametsän Kendo Anthem 2 Uros 8 (PR) Saarela Veikko EX1 CAPIB
226 NFO V / NFO d 24 FI*Mourulan Angels Fall First 2 Naaras 9 (Avoin) Tausen Marteinn EX1 CAC
227 NFO V / NFO d 24 FI*Jarraun's Skog Gandalf 2 Uros 11 (Nuoret) Tausen Marteinn EX1
228 NFO V / NFO d 22 FI*Hirmuinen Entti Puuparta 2 Uros 12 (Pennut) Tausen Marteinn Abs
229 NFO V / NFO f 22 S*Cederskogens Öydis Önskedröm 2 Naaras 12 (Pennut) Tausen Marteinn EX1 BIV NOM BIS
230 NFO V / NFO d S*Rotvältans Kingston 2 Uros 4 (GIP) Tausen Marteinn EX1 CAPS
231 NFO V / NFO e 24 FI*RockyHill's Eluwilussit 2 Uros 10 (KAS) Tausen Marteinn EX1 CAP BIV NOM
232 NFO V / NFO f FI*Tupuliinin Josefiina 2 Naaras 10 (KAS) Tausen Marteinn EX1 CAP
233 NFO VI / NFO f 03 22 S*Eärfalas Flisan 2 Naaras 1 (SC) Edström Michael KM
234 NFO VI / NFO f 03 24 (N)Migoto's Embla 2 Naaras 15 (Siitos) Edström Michael
234 NFO VI / NFO f 03 24 (N)Migoto's Embla 2 Naaras 3 (GIC) Edström Michael EX2
235 NFO VI / NFO d 03 22 FI*Neige-Cristal's Diorella 2 Naaras 3 (GIC) Edström Michael EX1 CACS NOM
236 NFO VI / NFO d 09 22 FI*InukChuck's Riia 2 Naaras 18 (Out of Competition) Edström Michael Arvosteltu
237 NFO VI / NFO d 03 FI*Haaveeni Balder 2 Uros 9 (Avoin) Edström Michael EX1 CAC BIV NOM
238 NFO VI / NFO f 09 22 FI*Haaveeni Freija 2 Naaras 9 (Avoin) Edström Michael EX1 CAC
239 NFO VI / NFO f 03 24 FI*Tortietones Égalité 2 Naaras 9 (Avoin) Edström Michael Abs
240 NFO VI / NFO f 03 24 S*Lynx-Lair's Jadie of JacLun 2 Naaras 7 (CH) Edström Michael EX1 CACIB
241 NFO VI / NFO d 03 24 FI*Ivanhoe's Too Funky 2 Uros 11 (Nuoret) Edström Michael EX1
242 NFO VIII / NFO fs 03 22 FI*Felimon Karpalo 2 Naaras 11 (Nuoret) Woelm Andreas EX1 BIV NOM
243 NFO VI / NFO g 03 FI*Felimon Kinuski 2 Naaras 11 (Nuoret) Edström Michael EX2
244 NFO VI / NFO f 02 21 64 FI*Jarraun's Skog Helja 2 Naaras 11 (Nuoret) Edström Michael EX1 BIV NOM BIS
245 NFO VI / NFO f 02 21 62 FI*Carwalions Embla Solöga 2 Naaras 12 (Pennut) Edström Michael EX1 NOM
246 NFO VI / NFO f 09 24 FI*Siniidan Chocolate Stripes 2 Naaras 12 (Pennut) Edström Michael EX2
247 NFO VI / NFO f 09 22 FI*WitSarin Ramona 2 Naaras 6 (IP) Edström Michael EX1 CAGPIB BIV
248 NFO VI / NFO f 09 22 FI*WitSarin Volga 2 Naaras 8 (PR) Edström Michael EX1 CAPIB
249 NFO VI / NFO d 09 FI*FinnFeline's Dream Catcher 2 Uros 10 (KAS) Edström Michael EX1 CAP
250 NFO VI / NFO d 03 24 FI*WitSarin Zastava 2 Naaras 10 (KAS) Edström Michael EX1 CAP
251 NFO VII / NFO ns 22 FI*Keijumetsän Tequila Sunrise 2 Naaras 12 (Pennut) Woelm Andreas EX1 NOM
252 NFO VII / NFO ns 23 Ihanas Capoeira 2 Naaras 4 (GIP) Woelm Andreas EX1 CAPS
253 NFO VIII / NFO ds 09 23 FI*GoldenFurry's First Glance 2 Uros 15 (Siitos) Woelm Andreas
253 NFO VIII / NFO ds 09 23 FI*GoldenFurry's First Glance 2 Uros 1 (SC) Woelm Andreas KM BIV
254 NFO VIII / NFO ns 09 24 S*Lofvens Lucifer Light of Love 2 Uros 9 (Avoin) Woelm Andreas EX1 CAC
255 NFO VIII / NFO gs 03 22 Rainbow Brite La Peyre*ES 2 Naaras 9 (Avoin) Woelm Andreas EX1 CAC
256 NFO VIII / NFO ds 03 22 FI*Siniidan Electric India 2 Uros 12 (Pennut) Woelm Andreas EX2
257 NFO VIII / NFO ns 09 24 FI*Siniidan Paradox 2 Uros 12 (Pennut) Woelm Andreas EX1
258 NFO VIII / NFO fs 03 22 N*Migoto's Rikke 2 Naaras 4 (GIP) Woelm Andreas EX1 CAPS BIV
259 NFO VIII / NFO ns 03 22 FI*Siniidan Final Fantasy 2 Naaras 6 (IP) Woelm Andreas EX1 CAGPIB
260 NFO VIII / NFO ns 09 24 FI*FinnFeline's Daydream 2 Uros 10 (KAS) Woelm Andreas Abs
261 NFO VIII / NFO fs 02 21 62 FI*Koivunpesän Lankku 2 Naaras 10 (KAS) Woelm Andreas EX1 CAP
262 SIB II / SIB n 09 FI*Lumikissan Venni Vekkuli 2 Naaras 5 (IC) Paloluoma Anne EX1 CAGCIB NOM
263 SIB II / SIB n 09 FI*Cherrytail's Faramir 2 Uros 7 (CH) Paloluoma Anne EX1 CACIB
264 SIB II / SIB n 09 FI*Cherrytail's Kronos 2 Uros 12 (Pennut) Paloluoma Anne Abs
265 SIB II / SIB n 09 FI*Ninatte's Best For Me 2 Uros 10 (KAS) Paloluoma Anne Abs
266 SIB III / SIB n 22 FI*Alizarin Captain Morgan 2 Uros 1 (SC) Tausen Marteinn KM NOM
267 SIB III / SIB n 22 FI*Amurin Zippora 2 Naaras 1 (SC) Tausen Marteinn KM
268 SIB III / SIB n 24 SE*Snow Buddies Pontiac Bonneville 2 Naaras 1 (SC) Tausen Marteinn KM BIV NOM BIS
269 SIB III / SIB n 24 FI*Lumikissan Jesse James 2 Uros 11 (Nuoret) Tausen Marteinn EX1
270 SIB III / SIB n 24 FI*Lumikissan InkeriKinkeri 2 Naaras 11 (Nuoret) Tausen Marteinn EX1 BIV NOM
271 SIB III / SIB n 24 FI*Catillus Kajosalama 2 Uros 12 (Pennut) Tausen Marteinn EX1
272 SIB III / SIB n 22 Odin des Sibirzeelandii 2 Uros 12 (Pennut) Tausen Marteinn Abs
273 SIB III / SIB n 24 FI*Lumikissan Kaneli 2 Naaras 12 (Pennut) Tausen Marteinn EX1
274 SIB III / SIB n 24 FI*DragonStar's Amazing Animal Rocky 2 Uros 10 (KAS) Tausen Marteinn EX1 CAP
275 SIB III / SIB n 22 FI*Goldenspot's Chaya 2 Naaras 8 (PR) Tausen Marteinn EX1 CAPIB
276 SIB IV / SIB n 09 24 FI*Raitamäen Benjamin 2 Uros 7 (CH) Paloluoma Anne EX1 CACIB NOM
277 SIB IV / SIB n 09 24 FI*Lumikissan Åå La Laa 2 Naaras 7 (CH) Paloluoma Anne EX1 CACIB
278 SIB IV / SIB n 09 24 FI*Lumikissan James Bond 2 Uros 11 (Nuoret) Paloluoma Anne EX1 BIV NOM
279 SIB IV / SIB n 09 22 FIN*Amurin Esra 2 Uros 4 (GIP) Paloluoma Anne EX1 CAPS NOM
280 SIB IV / SIB n 09 24 FI*Cherrytail's DareDevil 2 Uros 6 (IP) Paloluoma Anne EX1 CAGPIB
281 SIB V / SIB fy 24 FI*Mintsuliinin Darianna 2 Naaras 9 (Avoin) Paloluoma Anne EX1 CAC
282 SIB V / SIB f 24 FI*Raitamäen Desiree 2 Naaras 11 (Nuoret) Paloluoma Anne EX1
283 SIB VI / SIB d 09 24 FI*Lumikissan SuperSankari 2 Uros 5 (IC) Saarela Veikko Abs
284 SIB VI / SIB d 09 24 FI*DragonStar's Adventurous Aragorn 2 Uros 9 (Avoin) Saarela Veikko EX1 CAC
285 SIB VI / SIB d 03 23 Sigurd Noche Blanca -E 2 Uros 11 (Nuoret) Saarela Veikko Abs
286 SIB VI / SIB f 09 24 FI*Taigatupsun Bellatrix 2 Naaras 11 (Nuoret) Saarela Veikko EX1
287 SIB V / SIB d 22 FI*Mintsuliinin Felicia 2 Naaras 12 (Pennut) Saarela Veikko EX1 BIV
287 SIB VI / SIB d 09 22 FI*Mintsuliinin Felicia 2 Naaras 13c (Määrittely) Saarela Veikko SIB V / SIB d 09 22
288 SIB VII / SIB as FI*Ajatuksen Aikataika 2 Naaras 11 (Nuoret) Paloluoma Anne EX1
289 SIB VII / SIB ns 24 FI*Bmy-Moumou Coconut Rum 2 Naaras 4 (GIP) Paloluoma Anne EX2
290 SIB VII / SIB ns 24 FIN*Tuiskutassun Black Maria 2 Naaras 17 (Veteraani) Comorio Luigi 1 NOM BIS
290 SIB VII / SIB ns 24 FIN*Tuiskutassun Black Maria 2 Naaras 4 (GIP) Paloluoma Anne EX1 CAPS BIV NOM
291 SIB VII / SIB ds 24 FI*ArcticWilds Bigtime Beagle 2 Uros 6 (IP) Paloluoma Anne EX1 CAGPIB
292 SIB VIII / SIB ns 03 24 FI*Lumikissan Nopsajalka 2 Uros 1 (SC) Woelm Andreas KM NOM BIS
293 SIB VIII / SIB fs 03 24 FI*Lumikissan HottiPotti 2 Naaras 11 (Nuoret) Woelm Andreas EX1
294 SIB VIII / SIB ds 03 FI*Ninatte's Alejandro 2 Uros 6 (IP) Woelm Andreas EX1 CAGPIB
295 SIB VIII / SIB fs 09 24 FI*Bmy-Moumou Midnight Melba 2 Naaras 10 (KAS) Woelm Andreas EX1 CAP NOM
296 TUA VII / TUA ns 24 FI*Tangerine's Felicity 2 Naaras 9 (Avoin) Paloluoma Anne Abs
297 BEN n 22 S*KungsgardenCats Manta Ray 3 Naaras 5 (IC) Eriksson Ulrika Abs
298 BEN n 22 FI*Leokatin Silvano Dude 3 Uros 11 (Nuoret) Eriksson Ulrika EX1
299 BEN n 22 FI*Leokatin Socorro Dude 3 Uros 11 (Nuoret) Eriksson Ulrika Abs
300 BEN n 24 S*Leopardettes Herra Hermanni 3 Uros 9 (Avoin) Chadaj Marek EX1 CAC BIV
301 BEN n 24 FI*Leokatin Santino Dude 3 Uros 11 (Nuoret) Chadaj Marek EX1
302 BEN n 24 CattiCartano Catwalk Dance 3 Naaras 12 (Pennut) Chadaj Marek EX1
303 BEN n 22 32 FI*Leokatin Nietos 3 Uros 1 (SC) Eriksson Ulrika KM
304 BLH n Dusado's Marc-Marie 3 Uros 4 (GIP) Patrikainen Katja EX1 CAPS
305 BLH b FI*Ullukan Fame Isn´t Everything 3 Naaras 11 (Nuoret) Patrikainen Katja EX1
306 BLH b Dusado's O'Malley 3 Uros 4 (GIP) Patrikainen Katja EX1 CAPS
307 BLH b Cizeta BritFavorite 3 Naaras 10 (KAS) Patrikainen Katja EX1 CAP
308 BML I / BML bs 11 31 FI*Kimuli's Secret Melody 3 Naaras 5 (IC) Chadaj Marek EX1 CAGCIB
309 BML I / BML bs 11 31 FI*Kissamummon Severi 3 Uros 9 (Avoin) Chadaj Marek EX1 CAC
310 BML I / BML ns 11 FIN*Ancelaine Lisbeth 3 Naaras 17 (Veteraani) Ojaniemi Sara 3
310 BML I / BML ns 11 FIN*Ancelaine Lisbeth 3 Naaras 2 (SP) Chadaj Marek KM
311 BSH n FI*Ruusutarhan Primo 3 Uros 3 (GIC) Chadaj Marek EX1 CACS
312 BSH a FI*Ruusutarhan Viviana 3 Naaras 11 (Nuoret) Chadaj Marek EX1 NOM
313 BSH b FI*Saranellan Joliet 3 Naaras 5 (IC) Patrikainen Katja EX1 CAGCIB
314 BSH d FI*Bumblebrits Snape 3 Uros 2 (SP) Patrikainen Katja KM
315 BSH d FI*Treselle's Buckthorn Juice 3 Uros 18 (Out of Competition) Patrikainen Katja Arvosteltu
316 BSH e FI*Ruusutarhan Tähtisilmä 3 Uros 8 (PR) Chadaj Marek EX1 CAPIB
317 BSH e FI*Ruusutarhan Tesoro 3 Uros 10 (KAS) Chadaj Marek EX1 CAP
318 BSH f FI*Feronian Dahlea Purpurea 3 Naaras 17 (Veteraani) Ojaniemi Sara 1 NOM
318 BSH f FI*Feronian Dahlea Purpurea 3 Naaras 2 (SP) Eriksson Ulrika KM
319 BSH g FI*Ruusutarhan Rosa Amabile 3 Naaras 1 (SC) Chadaj Marek KM NOM
320 BSH p FI*Gimmie's Magnanimous 3 Uros 4 (GIP) Chadaj Marek EX1 CAPS NOM
321 BSH ns 11 FI*Lumiprinsessan Talviprinssi 3 Uros 6 (IP) Eriksson Ulrika EX1 CAGPIB
322 BSH ns 22 64 Haley de Noble*LV 3 Uros 11 (Nuoret) Patrikainen Katja EX1 NOM
323 BSH o 21 33 FI*Gimmie's Home Town Hero 3 Uros 6 (IP) Chadaj Marek EX1 CAGPIB
324 BUR n FI*Feirefiz Ravenlight 3 Uros 9 (Avoin) Chadaj Marek EX1 CAC NOM
325 BUR n FI*Feirefiz Phantom Divine 3 Uros 11 (Nuoret) Chadaj Marek EX1
326 BUR n FI*Mama-Alcialon Glamorous Greta 3 Naaras 6 (IP) Chadaj Marek EX1 CAGPIB
327 BUR n FI*Feirefiz Pour Some Sugar On Me 3 Naaras 8 (PR) Chadaj Marek EX1 CAPIB
328 BUR a FI*ZirCat's Irwin Goodman 3 Uros 1 (SC) Patrikainen Katja KM
329 BUR b FI*Aficats Don't Mess With ME! 3 Uros 15 (Siitos) Kissaliitto Rotukirjaus
329 BUR b FI*Aficats Don't Mess With ME! 3 Uros 2 (SP) Eriksson Ulrika KM
330 BUR b Zaffiro Kratti 3 Uros 2 (SP) Eriksson Ulrika KM BIV NOM BIS
331 BUR b FI*Mama-Alcialon Father's Son 3 Uros 8 (PR) Eriksson Ulrika EX1 CAPIB
332 BUR c FIN*Cattish Unique Zircon 3 Uros 17 (Veteraani) Ojaniemi Sara 3
332 BUR c FIN*Cattish Unique Zircon 3 Uros 4 (GIP) Eriksson Ulrika EX1 CAPS
333 BUR d FI*Crossroads Casillas 3 Uros 11 (Nuoret) Patrikainen Katja EX1
334 BUR d FI*Feirefiz Fire It Up 3 Uros 4 (GIP) Patrikainen Katja EX1 CAPS NOM
335 BUR e FI*Pikkukuun Asteri 3 Naaras 9 (Avoin) Chadaj Marek EX1 CAC
336 BUR e FI*Aavan Pohjoista Viljaa 3 Naaras 10 (KAS) Chadaj Marek EX1 CAP
337 BUR f FI*Mama-Alcialon Jammaileva Jannika 3 Naaras 7 (CH) Patrikainen Katja EX1 CACIB
338 BUR f FI*Mama-Alcialon Diamond Diva 3 Naaras 17 (Veteraani) Ojaniemi Sara 4
338 BUR f FI*Mama-Alcialon Diamond Diva 3 Naaras 2 (SP) Patrikainen Katja KM NOM
339 BUR g FI*Pikkukuun Pocahontas 3 Naaras 10 (KAS) Eriksson Ulrika EX1 CAP
340 BUR h HU*Alba Regia Matzah 3 Naaras 5 (IC) Eriksson Ulrika EX1 CAGCIB
341 BUR h FI*Aavan Cézanne 3 Naaras 11 (Nuoret) Eriksson Ulrika EX1
342 BUR h FI*Cattish Ada Rising 3 Naaras 2 (SP) Eriksson Ulrika Abs
343 BUR h FI*Pikkukuun Daisy Doo 3 Naaras 4 (GIP) Eriksson Ulrika EX1 CAPS
344 BUR h FI*Pikkukuun Delighted Rapunzel 3 Naaras 6 (IP) Eriksson Ulrika EX1 CAGPIB
345 BUR j FI*Crossroads All About Love 3 Naaras 9 (Avoin) Chadaj Marek EX1 CAC
346 CYM 51-52 / CYM f 03 51 FI*KehRuun Belle 3 Naaras 5 (IC) Patrikainen Katja EX1 CAGCIB
347 CYM 51-52 / CYM n 09 51 FI*Touchant Flirt de la Vie 3 Uros 12 (Pennut) Patrikainen Katja EX1
348 EUR n FI*RuusuLinnan Cool G. 3 Uros 5 (IC) Chadaj Marek EX1 CAGCIB
349 EUR e FI*RuusuLinnan Esmeralda 3 Naaras 12 (Pennut) Eriksson Ulrika EX1
350 EUR n 22 FI*Pikku-Piun Sihteeri Neiti Näpsä 3 Naaras 10 (KAS) Patrikainen Katja EX1 CAP
351 EUR n 23 FI*RuusuLinnan Candy Cane 3 Naaras 5 (IC) Chadaj Marek EX1 CAGCIB
352 EUR n 23 FI*Pikku-Piun Tuttifrutti 3 Naaras 11 (Nuoret) Chadaj Marek EX1
353 EUR n 23 FI*Pikku-Piun Baby Brown 3 Naaras 4 (GIP) Chadaj Marek EX1 CAPS NOM
354 EUR n 24 FI*Kissakallion Ronaldo 3 Uros 7 (CH) Chadaj Marek Abs
355 EUR n 24 FI*Kissakallion Magdalena 3 Naaras 17 (Veteraani) Ojaniemi Sara 2
355 EUR n 24 FI*Kissakallion Magdalena 3 Naaras 10 (KAS) Chadaj Marek EX1 CAP
356 EUR a 22 FI*Feronian Opium 3 Uros 12 (Pennut) Eriksson Ulrika EX1
357 EUR a 23 FI*Pikku-Piun Älsa 3 Naaras 5 (IC) Patrikainen Katja EX1 CAGCIB
358 EUR a 23 FI*Pikku-Piun Quintessa 3 Naaras 7 (CH) Patrikainen Katja EX1 CACIB NOM
359 EUR a 24 FI*Pikku-Piun Quintus 3 Uros 7 (CH) Patrikainen Katja EX1 CACIB
360 EUR a 24 FIN*Kissakallion Iscador 3 Uros 17 (Veteraani) Ojaniemi Sara 4
360 EUR a 24 FIN*Kissakallion Iscador 3 Uros 2 (SP) Patrikainen Katja KM
361 EUR d 24 FI*Feronian Di'Anna 3 Naaras 1 (SC) Eriksson Ulrika KM
362 EUR f 22 FI*Feronian Neilikka 3 Naaras 5 (IC) Chadaj Marek EX1 CAGCIB
363 EUR f 22 FI*Pikku-Piun Lempeä 3 Naaras 9 (Avoin) Chadaj Marek EX1 CAC
364 EUR f 24 FI*Feronian Felicia 3 Naaras 2 (SP) Chadaj Marek KM
365 EUR ns 22 FI*Pikku-Piun Uriah Heep 3 Uros 11 (Nuoret) Eriksson Ulrika EX1
366 EUR ns 23 FI*Kassilan Taattu Tonttu 3 Uros 10 (KAS) Eriksson Ulrika Abs
367 EUR as 23 EE*Clara Belinda Wildstar 3 Naaras 12 (Pennut) Chadaj Marek EX1
368 EUR n 03 FI*Waputtaren Ilona Amélie Emeljanintytär 3 Naaras 9 (Avoin) Eriksson Ulrika EX1 CAC
369 EUR g 03 FI*Waputtaren Angelika Enkelten Markiisitar 3 Naaras 7 (CH) Chadaj Marek EX1 CACIB
370 KBL I / KBL ns 22 SE*Kot-à-Kuril Avalon 3 Uros 1 (SC) Patrikainen Katja KM
371 KBL IV / KBL fs 03 22 Brioche Free Hunter *RU 3 Naaras 12 (Pennut) Chadaj Marek EX1 NOM
372 MAN 51-52 / MAN d 03 22 51 Auragold Mr. Worldwide 3 Uros 1 (SC) Eriksson Ulrika KM NOM
373 MAN 51-52 / MAN n 24 51 Auragold Oort Cloud 3 Uros 11 (Nuoret) Eriksson Ulrika EX1 NOM BIS
374 MAN 51-52 / MAN f 09 24 52 FIN*JoJon Hui Dec 3 Naaras 4 (GIP) Eriksson Ulrika EX1 CAPS NOM BIS
375 MAN 51-52 / MAN d 03 24 52 Sun-Manx Cayth 3 Uros 10 (KAS) Eriksson Ulrika EX1 CAP
376 MAN 51-52 / MAN d 23 51 FI*Conan Lontrus 3 Uros 17 (Veteraani) Ojaniemi Sara 2
377 MAN f 09 22 Katskans Meggie 3 Naaras 13c (Määrittely) Eriksson Ulrika MAN f 09 22 54
378 OCI n 24 FIN*Moosegrove Phoenix 3 Uros 17 (Veteraani) Ojaniemi Sara 1 NOM BIS
378 OCI n 24 FIN*Moosegrove Phoenix 3 Uros 1 (SC) Patrikainen Katja KM BIV NOM BIS
379 OCI n 24 FI*Moosegrove Hope 3 Naaras 3 (GIC) Patrikainen Katja EX1 CACS
380 OCI n 24 FI*Amare-Cattus Don Duudson 3 Uros 7 (CH) Patrikainen Katja EX1 CACIB
381 OCI n 24 FI*Uniikki Pellonpekko 3 Uros 9 (Avoin) Patrikainen Katja EX2
382 OCI n 24 FI*WiliWilla Lonely Rider 3 Uros 9 (Avoin) Patrikainen Katja EX1 CAC
383 OCI n 24 FI*Northalla Valkyrie 3 Naaras 9 (Avoin) Patrikainen Katja EX2
384 OCI n 24 FI*Uniikki Kuuterneito 3 Naaras 9 (Avoin) Patrikainen Katja EX1 CAC
385 OCI n 24 FI*Martinic Wings of the Storm 3 Uros 6 (IP) Patrikainen Katja EX1 CAGPIB
386 OCI n 24 FI*Moosegrove Honour 3 Uros 15 (Siitos) Kissaliitto Rotukirjaus
386 OCI n 24 FI*Moosegrove Honour 3 Uros 10 (KAS) Patrikainen Katja EX1 CAP BIV
387 OCI n 24 FI*Topspot Lucifero Magnifico 3 Uros 10 (KAS) Patrikainen Katja EX2
388 OCI n 24 FI*Uniikki Hittavainen 3 Uros 10 (KAS) Patrikainen Katja EX3
389 OCI b 24 FI*Moosegrove Ad Victoriam 3 Naaras 1 (SC) Eriksson Ulrika KM NOM BIS
390 OCI b 24 FI*Martinic Soldier of Fortune 3 Uros 5 (IC) Eriksson Ulrika EX1 CAGCIB
391 OCI b 24 Happy Lady Tigrillo, CZ 3 Naaras 5 (IC) Eriksson Ulrika EX1 CAGCIB
392 OCI b 24 FI*Moosegrove Romeo JR 3 Uros 12 (Pennut) Eriksson Ulrika EX1 BIV NOM BIS
393 OCI b 24 FI*Vinkeä Loisto-Lassi 3 Uros 12 (Pennut) Eriksson Ulrika EX2
394 OCI o 24 FI*Northalla Red Explorer 3 Uros 9 (Avoin) Chadaj Marek EX1 CAC
395 OCI o 24 FI*Moosegrove Quentin 3 Uros 11 (Nuoret) Chadaj Marek EX1
396 OCI o 24 FI*Uniikki Morfeus 3 Uros 15 (Siitos) Kissaliitto Rotukirjaus
396 OCI o 24 FI*Uniikki Morfeus 3 Uros 4 (GIP) Chadaj Marek EX1 CAPS
397 OCI o 24 FI*Topspot Before Midnight 3 Naaras 6 (IP) Chadaj Marek EX1 CAGPIB
398 OCI o 24 Dragon Amagitsune*RU 3 Uros 15 (Siitos) Kissaliitto Rotukirjaus
399 OCI cs 24 FI*Amare-Cattus Fèe La Fortune 3 Naaras 12 (Pennut) Chadaj Marek EX1
400 OCI os 24 FI*Northalla Runemaster 3 Uros 9 (Avoin) Eriksson Ulrika EX1 CAC
401 SRL I / SRL c S*Tiddlywinks Bip Bippadotta 3 Uros 11 (Nuoret) Eriksson Ulrika Abs
402 SRL II / SRL a 03 Katrin's Curly Onix Blue 3 Uros 3 (GIC) Eriksson Ulrika G1
403 SRL III / SRL f IT*Silverdust Desdemona 3 Naaras 9 (Avoin) Eriksson Ulrika EX1 CAC
404 SRL III / SRL d 22 FlodoCats Alejandro 3 Uros 4 (GIP) Eriksson Ulrika EX1 CAPS
405 SRS I / SRS c Psipsina Batu 3 Uros 12 (Pennut) Patrikainen Katja EX1 NOM
406 SRS I / SRS c Psipsina Megas Aleksandros 3 Uros 12 (Pennut) Patrikainen Katja EX2
407 SRS III / SRS d Psipsina Kipinä 3 Uros 10 (KAS) Patrikainen Katja EX1 CAP
408 ABY n Cellani Sieno UkassaKinté 4 Uros 5 (IC) de Bruijn Ad EX1 CAGCIB BIV NOM BIS
409 ABY n FI*Amajan Miura Mainarda 4 Naaras 5 (IC) de Bruijn Ad EX2
410 ABY n FI*Lovedevotion Josefine 4 Naaras 5 (IC) de Bruijn Ad EX1 CAGCIB
411 ABY n FI*Kermakupin Feel The Thunder 4 Naaras 11 (Nuoret) de Bruijn Ad EX1
412 ABY n FI*Miragerie Ambrosia 4 Naaras 12 (Pennut) de Bruijn Ad EX1
413 ABY n FI*Amajan Odessa Oronza 4 Naaras 8 (PR) de Bruijn Ad EX1 CAPIB
414 ABY a FI*Redcheetah's Erin 4 Naaras 11 (Nuoret) Bruin Stephe EX1
415 ABY o FI*Redcheetah's Ruusu 4 Naaras 2 (SP) Bruin Stephe KM
416 ABY p FI*Mauahtawa Bertha 4 Naaras 11 (Nuoret) Ojaniemi Sara EX1 NOM
417 ABY p FI*Neaera's Keala Orida 4 Naaras 12 (Pennut) Ojaniemi Sara EX1
418 BAL b FI*Fercatin Nozay Ronja 4 Naaras 2 (SP) Ojaniemi Sara KM
419 BAL c FI*Mummeli Queeninho Emilio 4 Uros 5 (IC) Ojaniemi Sara EX1 CAGCIB
420 CRX I / CRX b FI*Villains Wicked Winifred 4 Naaras 9 (Avoin) de Bruijn Ad EX1 CAC
421 CRX I / CRX n FI*Piupaws Morellia 4 Uros 11 (Nuoret) de Bruijn Ad EX1
422 CRX I / CRX n FI*Sweetpurr's Dirty Little Secrets 4 Naaras 2 (SP) de Bruijn Ad KM NOM BIS
423 CRX II / CRX n 01 63 FI*Riverside-eye's Bogey Boy 4 Uros 9 (Avoin) de Bruijn Ad EX1 CAC
424 CRX II / CRX n 02 64 Bounty Magic Rivendell 4 Naaras 9 (Avoin) de Bruijn Ad EX1 CAC
425 CRX II / CRX n 03 FI*Saca's Gimme Twist 4 Naaras 11 (Nuoret) de Bruijn Ad EX1
426 CRX II / CRX n 03 FI*Windseeker Linlee and 100 Sails 4 Uros 12 (Pennut) de Bruijn Ad EX1 BIV NOM BIS
427 CRX III / CRX d FI*Sirpaleen Caspian Apollon 4 Uros 3 (GIC) Ojaniemi Sara EX1 CACS
428 CRX III / CRX f FI*Piupaws Negrita 4 Naaras 17 (Veteraani) Tausen Marteinn 1 NOM
428 CRX III / CRX f FI*Piupaws Negrita 4 Naaras 2 (SP) Ojaniemi Sara KM
429 CRX IV / CRX f 02 64 FI*Riverside-eye's Birdie Babe 4 Naaras 9 (Avoin) Bruin Stephe EX1 No Cert
430 CRX IV / CRX f 01 64 FI*Sweetpurr's I Wanna Have Some Fun 4 Naaras 11 (Nuoret) Bruin Stephe EX1 NOM BIS
431 CRX VI / CRX a 03 24 FI*Windseeker Loulou Blue Nonsuch 4 Naaras 12 (Pennut) de Bruijn Ad EX1
432 CRX VI / CRX a 03 24 FI*Piupaws Duracell's Khafre 4 Uros 10 (KAS) de Bruijn Ad EX1 No Cert
433 CRX VII / CRX b 21 33 FI*Claypond's Hilla V 4 Naaras 7 (CH) Bruin Stephe EX1 CACIB
434 CRX VII / CRX n 33 Ultraviolet Flower Garden*RU 4 Naaras 9 (Avoin) Bruin Stephe EX1 CAC
435 CRX VIII / CRX n 09 33 FI*Saca's First-class Lady 4 Naaras 11 (Nuoret) de Bruijn Ad EX1 NOM
436 DRX I / DRX a FI*Åbodas Kaya 4 Naaras 4 (GIP) Ojaniemi Sara EX1 CAPS
437 DRX I / DRX n EE*X-Paroni Masterpiece 4 Uros 6 (IP) Ojaniemi Sara EX1 CAGPIB
438 DRX III / DRX g FI*Åbodas Taiga 4 Naaras 1 (SC) Bruin Stephe KM
439 DRX III / DRX f Iskra's Ilona 4 Naaras 9 (Avoin) Bruin Stephe EX1 CAC NOM
440 DRX V / DRX n 24 SE*Recce Pod Sherian Grace Cadoria 4 Naaras 12 (Pennut) Bruin Stephe Abs
441 DRX VII / DRX a 33 FI*Tomorrowland Delighted Diora 4 Naaras 9 (Avoin) de Bruijn Ad EX2
442 DRX VII / DRX n 32 FI*Tomorrowland Fluffy Frida 4 Naaras 9 (Avoin) de Bruijn Ad EX1 CAC
443 DRX VII / DRX n 33 Sushi Rexclusive, SK 4 Uros 17 (Veteraani) Tausen Marteinn 2
444 GRX II / GRX n 03 SE*OneWorld Papageno 4 Uros 11 (Nuoret) Bruin Stephe EX1
445 OLH b FI*Jalecat's ÄhäKutti 4 Uros 5 (IC) Bruin Stephe EX1 CAGCIB
446 OSH c FI*Frostnight's Charming Devil 4 Uros 9 (Avoin) de Bruijn Ad EX1 CAC
447 OSH d FI*Eirenen Flying Flash 4 Uros 11 (Nuoret) Ojaniemi Sara EX1
448 OSH f O*Kay Orient Angel Bon-Bon Baby 4 Naaras 1 (SC) de Bruijn Ad KM NOM BIS
449 OSH n 24 Strekoza's Casanova 4 Uros 1 (SC) Bruin Stephe KM
450 OSH n 24 FI*Jalecat's X'tra XoXo 4 Uros 10 (KAS) Bruin Stephe EX1 CAP
451 OSH n 24 S*Häveröortens* Tyra Trollpacka 4 Naaras 8 (PR) Bruin Stephe EX1 CAPIB
452 OSH n 25 FIN*Silvanest Halima 4 Naaras 4 (GIP) de Bruijn Ad EX1 CAPS
453 OSH a 24 Egill of Monoceros 4 Uros 7 (CH) Ojaniemi Sara EX1 CACIB
454 OSH a 25 FI*LoudMeow Here Comes The Sun 4 Uros 9 (Avoin) Bruin Stephe EX1 CAC
455 OSH a 25 FI*LoudMeow Midnight Sun 4 Uros 10 (KAS) Bruin Stephe EX1 CAP
456 OSH b 24 FI*Frostnight's Romance With Darkness 4 Naaras 9 (Avoin) Bruin Stephe EX1 CAC
457 OSH c 24 FI*LoudMeow Moonshine 4 Uros 4 (GIP) Ojaniemi Sara EX1 CAPS
458 OSH d 24 Helios v. Imporio A 4 Uros 11 (Nuoret) Bruin Stephe EX1
459 OSH d 24 FI*Rantahietikon Räppäävä Risto 4 Uros 4 (GIP) Bruin Stephe EX1 CAPS
460 OSH f 24 (N)Manhunter's Check Me Out 4 Naaras 1 (SC) Ojaniemi Sara KM
461 OSH f 24 FI*Millamarin Kermakaramelli 4 Naaras 7 (CH) Ojaniemi Sara EX1 CACIB
462 OSH h 24 FI*Clamoris Jocelina 4 Naaras 11 (Nuoret) Ojaniemi Sara Abs
463 OSH ns 24 FI*Millamarin Koodinimi Hidas 4 Uros 6 (IP) Ojaniemi Sara EX1 CAGPIB
464 RUS FI*Zarin Lycaena Helle 4 Naaras 3 (GIC) Ojaniemi Sara EX1 CACS
465 RUS FI*Zarin Armand de Brignac 4 Uros 12 (Pennut) Ojaniemi Sara EX1 NOM
466 RUS FI*Albergan Aarnivalkea 4 Naaras 4 (GIP) Ojaniemi Sara EX1 CAPS NOM
467 SIA n FI*VippeCat Onnenpoika 4 Uros 12 (Pennut) Bruin Stephe VG1
468 SIA n FI*BlackDevil's The Whisper Of The Prophecy 4 Uros 2 (SP) Bruin Stephe KM NOM BIS
469 SIA c FI*Mummeli Veerazinha Violet 4 Naaras 7 (CH) Bruin Stephe EX1 CACIB
470 SIA e FI*Kaspektin Flareon 4 Naaras 9 (Avoin) Ojaniemi Sara EX1 CAC
471 SIA f Azorez Varda Tintalle of Kaspektin 4 Naaras 6 (IP) de Bruijn Ad EX1 CAGPIB
472 SIA h S*Nova Star Tara 4 Naaras 11 (Nuoret) Bruin Stephe EX1
473 SIA n 21 Alyaska Bersia 4 Naaras 11 (Nuoret) Ojaniemi Sara EX1
474 SOM n (N)Villkattens Wilmer 4 Uros 1 (SC) de Bruijn Ad KM
475 SOM n FI*Vulpes Aither 4 Uros 5 (IC) de Bruijn Ad EX1 CAGCIB BIV
476 SOM n FI*Vulpes Aletheia 4 Naaras 5 (IC) de Bruijn Ad EX1 CAGCIB
477 SOM n FI*Lamadegaan Feel The Magic 4 Naaras 9 (Avoin) de Bruijn Ad EX1 CAC
478 SOM n FI*Vulpes Black No. 1 4 Uros 11 (Nuoret) de Bruijn Ad EX1
479 SOM n FIN*Lamadegaan Aladdin 4 Uros 17 (Veteraani) Tausen Marteinn 1 NOM BIS
479 SOM n FIN*Lamadegaan Aladdin 4 Uros 2 (SP) de Bruijn Ad KM
480 SOM n FI*SunnyPace Forsythia 4 Naaras 4 (GIP) de Bruijn Ad EX1 CAPS
481 SOM n FI*Foxkiss Esox lucius 4 Uros 6 (IP) de Bruijn Ad EX1 CAGPIB
482 SOM n FI*Amajan Hafta Hilaria 4 Naaras 6 (IP) de Bruijn Ad EX1 CAGPIB
483 SOM n FI*Lamadegaan Fine By Me 4 Naaras 18 (Out of Competition) de Bruijn Ad Arvosteltu
484 SOM n FI*Amajan Prozio Prospero 4 Uros 10 (KAS) de Bruijn Ad EX1 CAP BIV NOM
485 SOM n FI*Lamadegaan Festival Star 4 Uros 10 (KAS) de Bruijn Ad EX2
486 SOM o FI*Amajan Norton Norberto 4 Uros 1 (SC) Bruin Stephe KM BIV NOM
487 SOM o FI*SunnyPace Galega 4 Uros 3 (GIC) Bruin Stephe EX1 CACS
488 SOM o SE*Vesselkattens Stina 4 Naaras 5 (IC) Bruin Stephe EX1 CAGCIB
489 SOM o FI*Amajan Pon Preziosa 4 Naaras 7 (CH) Bruin Stephe EX1 CACIB
490 SOM o FI*Amajan Remo Remberto 4 Uros 10 (KAS) Bruin Stephe EX1 CAP
491 SOM o FI*SunnyPace Juglans 4 Uros 8 (PR) Bruin Stephe Abs
492 SPH II / SPH n 09 FI*Hebblas Wibby 4 Naaras 3 (GIC) Ojaniemi Sara EX1 CACS BIV NOM
493 SPH II / SPH n 09 FI*Hebblas Xanthus 4 Uros 9 (Avoin) Ojaniemi Sara EX1 CAC NOM
494 SPH II / SPH n 03 FI*VippeCat Hattara 4 Naaras 12 (Pennut) Ojaniemi Sara EX1
495 SPH II / SPH n 02 64 FI*Hebblas Xiander 4 Uros 10 (KAS) Ojaniemi Sara EX1 CAP
496 SPH III / SPH f FI*Hebblas Viona 4 Naaras 2 (SP) Bruin Stephe KM NOM
497 SPH IV / SPH f 03 FI*Hobbitqueen's Untamed Sky 4 Naaras 12 (Pennut) Bruin Stephe Abs
498 SPH IV / SPH f 02 64 FI*Evilurbastet Miranda 4 Naaras 2 (SP) Bruin Stephe KM
499 SPH V / SPH f 03 32 Skinzin Hobbitually Beautiful 4 Naaras 1 (SC) Ojaniemi Sara KM
500 SPH V / SPH n 09 21 32 FI*Jackomon's Adagia 4 Naaras 5 (IC) Ojaniemi Sara EX1 CAGCIB
501 SPH V / SPH d 03 32 FI*Hobbitqueen's Sirius 4 Uros 9 (Avoin) Ojaniemi Sara EX1 CAC
502 SPH V / SPH n 03 33 FI*Hebblas Xaviera 4 Naaras 9 (Avoin) Ojaniemi Sara EX1 CAC BIV
503 SPH V / SPH d 09 32 FI*Hebblas Vincent 4 Uros 2 (SP) Ojaniemi Sara KM NOM
504 SPH V / SPH f 03 33 FI*Hebblas Ximena 4 Naaras 10 (KAS) Ojaniemi Sara EX1 CAP
505 HCL Santtu Kotikissat Uros 14 (Kotikissat) di Natale Diana 3
506 HCL Miisa Kotikissat Naaras 14 (Kotikissat) di Natale Diana 2
507 HCL Henrik Torbjörn af Sjundby Kotikissat Uros 14 (Kotikissat) di Natale Diana Abs
508 HCL Kelmi Kotikissat Uros 14 (Kotikissat) di Natale Diana 1
509 HCL Olavi Pekunpoika Kotikissat Uros 14 (Kotikissat) di Natale Diana 2
510 HCL Tyyne-Liina Kotikissat Naaras 17 (Veteraani) Smits-Peelen Nathalie 1 NOM BIS
510 HCL Tyyne-Liina Kotikissat Naaras 14 (Kotikissat) di Natale Diana 1 NOM BIS
511 HCS Penni Kotikissat Uros 14 (Kotikissat) Edström Michael 1 NOM
512 HCS Sissi Kotikissat Naaras 14 (Kotikissat) Edström Michael 2
513 HCS Toffee Kotikissat Uros 14 (Kotikissat) Edström Michael 2
514 HCS Mei Kotikissat Naaras 14 (Kotikissat) Edström Michael 1
542 kpl

Tuomarit

Nimi EMS-koodit Kissaa
Bruin Stephe Student Susanna Piispanen, ABY a, ABY o, CRX IV, CRX VII, DRX III, DRX V, GRX II, OLH b, OSH a 25, OSH b 24, OSH d 24, OSH n 24, SIA c, SIA h, SIA n, SOM o, SPH III, SPH IV 32
Chadaj Marek BEN n 24, BML I, BSH a, BSH e, BSH g, BSH n, BSH o 21 33, BSH p, BUR e, BUR j, BUR n, EUR as 23, EUR f 22, EUR f 24, EUR g 03, EUR n, EUR n 23, EUR n 24, KBL IV, OCI cs 24, OCI o 24 37
Comorio Luigi EXO f 03, EXO g 03 23, EXO n, PER a 21 33, PER f 24, PER ns, RAG a 04, RAG a 21, RAG c, RAG d, RAG d 21, RAG e 04, RAG f 21, RAG g 04 21, RAG n, RAG n 03, RAG n 21, VET 2 40
de Bruijn Ad ABY n, CRX I, CRX II, CRX VI, CRX VIII, DRX VII, OSH c, OSH f, OSH n 25, SIA f, SOM n 34
di Natale Diana SBI a, SBI c 21, SBI d 21, SBI e, SBI n, SBI n 21, HCL 35
Edström Michael MCO VI, MCO VII, NFO VI, HCS 37
Eriksson Ulrika MAN f 09 22 54 (13c), BEN n 22, BEN n 22 32, BSH f, BSH ns 11, BUR b, BUR c, BUR g, BUR h, EUR a 22, EUR d 24, EUR es, EUR n 03, EUR ns 22, EUR ns 23, MAN 51-52, OCI b 24, OCI os 24, SRL I, SRL II, SRL III 37
Ojaniemi Sara ABY p, BAL b, BAL c, CRX III, DRX I, OSH a 24, OSH c 24, OSH d, OSH f 24, OSH h 24, OSH ns 24, RUS, SIA e, SIA n 21, SPH II, SPH V, VET 3 38
Paloluoma Anne ACL III, MCO VIII, NEM II, NFO I, NFO III, SIB II, SIB IV, SIB V, SIB VII, TUA VII, VET 1 36
Patrikainen Katja BLH b, BLH n, BSH b, BSH d, BSH ns 22 64, BUR a, BUR d, BUR f, CYM 51-52, EUR a 23, EUR a 24, EUR n 22, KBL I, OCI n 24, SRS I, SRS III 35
Saarela Veikko SIB VI (13c), MCO V (13c), MCO VI (13c), ACL XI, MCO I, MCO V, NEM I, NFO IV, SIB VI 39
Sandon Cristiano Federico Student Sanna Hietala, SBI a 21, SBI b, SBI b 21, SBI c, SBI d, SBI e 21, SBI g, SBI h, SBI j 32
Smits-Peelen Nathalie EXO n 03 22, EXO n 22, PER d, PER ds, PER f, PER n, PER n 01 21 62, PER n 01 62, PER n 22, PER n 24, PER w 62, RAG a, RAG a 03, RAG b 04, RAG f 04, RAG n 04, TUV d 61-63, TUV f 61-63, VET Kotikissat 34
Tausen Marteinn ACS I, ACS III, MCO II, NFO II, NFO V, SIB III, VET 4 35
Woelm Andreas ACL IV, LPL V, MCO III, MCO IV, NFO VII, NFO VIII, SIB VIII 34
15 tuomaria.