Omakissa
TUROK 27.11.2016
Järjestävä yhdistys Turun Rotukissayhdistys ry
Alkaa 27.11.2016 Loppuu 27.11.2016
Ilmoittautuminen alkaa 8.8.2016 Ilmoittautuminen loppuu 6.11.2016
Yleisöaika alkaa 10:00 Yleisöaika loppuu 16:00
Eläinlääkärintarkastus alkaa 7:30 Eläinlääkärintarkastus loppuu 8:30
Arvostelut alkavat 9:00 Vahvistuskirjeen julkaisupvm 17.11.2016
Kansainvälinen Kyllä Erikoisnäyttely Kyllä
Drive In -näyttely Ei Omistajat saavat esitellä kissansa Kyllä
Kissoja enintään 800   Kategoriat 1, 2, 3, 4, Kotikissat
BreedBIS-rodut SBI BreedBIS kissoja vähintään 50
Tilinumero
Sähköposti show@turok.fi
Paikka Turun Messukeskus, TURKU
Toimihenkilöt Näyttelysihteeri Heli Tepponen, show@turok.fi, puh 045 6784532. Osoite Paistanojantie 61, 21270 Nousiainen

Näyttelypäällikkö Suvi Sippola, np@turok.fi, puh 045 674 7894

Pääasistentti Päivi Katajisto, assistentit@turok.fi, puh 044 3217253

Ruusukesihteeri Elena Korpela, ruusuke@turok.fi, 040 5672659
Lisätietoja
HUOM! Ilmoittautuminen jatkettu 6.11 asti!
Kaikki rodut arvostellaan molempina päivinä. Eläinlääkärin tarkastus ja sääntöjen mukaiset rokotukset ovat pakollisia kaikille näyttelypaikalle tuleville kissoille. Näyttelyssä noudatetaan Suomen Kissaliiton ja FIFén sääntöjä. Omistajat voivat itse esitellä kissat tuomareille. Häkkien koot 65 x 65 x 56 cm, ei kaksoishäkkejä. SUNNUNTAINA Pyhä Birma Breed BIS mikäli ehdot täyttyvät.


Ilmoittautumiset: 8.8-30.10.2016 välisenä aikana, ensisijaisesti sähköisesti OmaKissa-järjestelmän kautta! 
Paperilomakkeella ilmoittautumiset näyttelysihteerille. Ilmoittautumislomake on täytettävä erikseen kummallekin päivälle, ei sähköposti-ilmoittautumisia. Myöhästyneet ja puutteelliset ilmoittautumiset voidaan hylätä. Ilmoittautumisten on oltava perillä viimeistään 30.10.2016.
Näyttelyluokat: Näyttelyluokat 1 - 17. Jos kissa osallistuu kahteen tai useampaan luokkaa, ilmoita kissa erikseen jokaiseen luokkaan.
Leimakortit: Leimakortit on käytössä. Maksettaessa näyttelymaksu leimakortilla on leimakortti välittömästi lähetettävä näyttelysihteerille Heli Tepponen, Paistanojantie 61, 21270 Nousiainen. Leimakorttiin kirjoitetaan omistajan nimi ja kissan nimi joka leimakortilla maksetaan näyttelyyn ja näyttelypäivä!
Ruusukkeet: Maksulliset 
Näyttelyluettelo: Luettelon hinta ennakkoon 3€ ja näyttelypaikalta ostettuna 5€. Sis la & su. Sähköinen luettelo maksuton.
Pysäköinti: 6 € koko vkloppu

Yhteenveto ilmoittautumisista

Kategoria Ilmoittautuneita Hyväksytty Hylätty Kesken Peruttu
1 171 164 7 0 0
2 198 197 1 0 0
3 106 105 1 0 0
4 118 116 2 0 0
Kotikissat 7 7 0 0 0
Yhteensä 600 589 11 0 0

Suodata näytettäviä tuloksia alla olevilla valinnoilla.

Suodata näytettäviä tuloksia alla olevilla valinnoilla.

Nro EMS-koodi Nimi Kategoria Sukupuoli Luokka Tuomari Tulos
1 EXO w 62 FI*Elrikan Tamerlan 1 Uros 12 (Pennut) Sandon Cristiano Federico Abs
2 EXO w 62 FI*Elrikan Tiramisu 1 Uros 12 (Pennut) Sandon Cristiano Federico EX1
3 EXO n FI*AzuLejo's Deep Silent Complete 1 Naaras 1 (SC) Edström Michael KM NOM BIS
4 EXO n FI*Chosen-One Rockstar Riddick 1 Uros 6 (IP) Edström Michael EX1 CAGPIB
5 EXO n FI*Cherish's Pepper 1 Uros 8 (PR) Edström Michael EX1 CAPIB
6 EXO d S*Arzish Ritchie Valens 1 Uros 3 (GIC) Edström Michael EX1 CACS
7 EXO f Ayser's Pokemon Go 1 Naaras 12 (Pennut) Edström Michael EX1
8 EXO n 22 FI*Chosen-One Romance in the Rain 1 Uros 1 (SC) Edström Michael KM NOM
9 EXO n 22 FI*Chosen-One Rain of Roses 1 Naaras 3 (GIC) Edström Michael EX1 CACS
10 EXO n 23 Kisuicat's Eye-Of-The-Tiger 1 Uros 12 (Pennut) Sandon Cristiano Federico EX1
11 EXO n 24 Ayser's Magic-of-Shadows 1 Uros 11 (Nuoret) Isakov Vladimir EX1
12 EXO a 22 FI*AzuLejo's Kygo 1 Uros 12 (Pennut) Sandon Cristiano Federico EX1
13 EXO ns 03 S*Sweet Gangster's Goldberry 1 Naaras 5 (IC) Isakov Vladimir EX1 No Cert
14 EXO n 03 22 FI*Sabrimin Revolution 1 Uros 7 (CH) Isakov Vladimir Abs
15 EXO f 03 22 FI*Chosen-One Esme of Elven Legacy 1 Naaras 10 (KAS) Isakov Vladimir EX1 CAP
16 EXO f 03 23 FI*Elrikan Tessa 1 Naaras 12 (Pennut) Sandon Cristiano Federico EX1
17 EXO a 21 33 FI*Cherish's O'Boy 1 Uros 8 (PR) Sandon Cristiano Federico EX1 CAPIB
18 PER w 63 FI*Dirlandan Ruby My Love 1 Naaras 12 (Pennut) Edström Michael EX1
19 PER n Benvenuta del Falco d'Oro 1 Naaras 11 (Nuoret) Edström Michael EX1 NOM BIS
20 PER n FI*Mimosan Quarterback 1 Uros 12 (Pennut) Edström Michael EX1
21 PER d FI*Sabrimin Prince 1 Uros 1 (SC) Edström Michael Abs
22 PER d FI*BlueIce's Roma Uomo 1 Uros 4 (GIP) Edström Michael EX1 CAPS NOM
23 PER j EE*Sweet Lana Alsafi *** 1 Naaras 9 (Avoin) Isakov Vladimir Abs
24 PER n 22 FI*AzuLejo's Heartbreaker 1 Uros 12 (Pennut) Isakov Vladimir EX1 NOM
25 PER n 22 FI*Sabrimin Lay All Your Love On Me 1 Uros 12 (Pennut) Isakov Vladimir Abs
26 PER d 23 FI*Mimosan Never Let You Go 1 Uros 1 (SC) Isakov Vladimir KM
27 PER e 22 FI*AzuLejo's Goosebumps 1 Uros 12 (Pennut) Edström Michael EX1
28 PER f 22 FI*Sabrimin Voulez-Vous 1 Naaras 12 (Pennut) Edström Michael Abs
29 PER ns 24 62 FI*Timanfaya More Than Words 1 Uros 12 (Pennut) Edström Michael EX1
30 PER n 01 62 FI*Dirlandan Quicksilver 1 Naaras 11 (Nuoret) Edström Michael EX1
31 PER n 02 62 S*Stolen Heart's Baby Dopey 1 Uros 5 (IC) Edström Michael EX1 CAGCIB
32 PER n 03 FI*Mimosan Ka Boom 1 Uros 2 (SP) Isakov Vladimir KM NOM BIS
33 PER n 03 Hiladoras Alejandro 1 Uros 2 (SP) Isakov Vladimir KM
34 PER d 03 Bafini Sweet Dancer 1 Uros 3 (GIC) Edström Michael EX1 CACS
35 PER f 02 62 FI*Elrikan Teona 1 Naaras 12 (Pennut) Isakov Vladimir Abs
36 PER g 02 62 FI*Celestial's Answear 2 All My Prayers 1 Naaras 3 (GIC) Isakov Vladimir EX1 CACS NOM
37 PER fs 03 S*Stolen Heart's Flower Power 1 Naaras 7 (CH) Edström Michael EX1 CACIB
38 PER n 03 24 FI*Chosen-One Lacy Looker 1 Naaras 15 (Siitos) Kissaliitto Rotukirjaus
39 PER f 02 21 62 FI*Mimosan If Only You 1 Naaras 1 (SC) Edström Michael KM
40 PER f 03 24 FI*Chosen-One Divine Beauty Daria 1 Naaras 7 (CH) Isakov Vladimir EX1 CACIB
41 PER n 33 Sinihuiskan Fenix 1 Uros 12 (Pennut) Isakov Vladimir EX1
42 RAG n FI*Barfait's Aisha 1 Naaras 11 (Nuoret) Isakov Vladimir EX1
43 RAG n FI*Maplehill's Skyfall 1 Naaras 12 (Pennut) Isakov Vladimir EX1
44 RAG a FI*Barfait's Alfie 1 Uros 11 (Nuoret) Edström Michael EX1
45 RAG a FI*Riverknee Lord of the Rings 1 Uros 12 (Pennut) Edström Michael EX1
46 RAG a FI*Stardoll's Dawning Blue 1 Naaras 12 (Pennut) Edström Michael EX1 BIV
47 RAG a FI*Celestial's You Belong2Me 1 Uros 6 (IP) Edström Michael EX1 CAGPIB
48 RAG a FI*Stardoll's Tilly Tina 1 Naaras 6 (IP) Edström Michael Abs
49 RAG c FI*Celestial's King of Finland 1 Uros 6 (IP) Sandon Cristiano Federico EX1 CAGPIB
50 RAG n 03 FI*Barfait's Zeus 1 Uros 9 (Avoin) Isakov Vladimir EX1 CAC
51 RAG n 03 S*Krickelins Vivian 1 Naaras 11 (Nuoret) Isakov Vladimir EX1 NOM
52 RAG n 03 FIN*Maplehill's Shere Khan 1 Uros 17 (Veteraani) Edström Michael 1 NOM BIS
52 RAG n 03 FIN*Maplehill's Shere Khan 1 Uros 4 (GIP) Isakov Vladimir EX1 CAPS
53 RAG n 03 FI*Barfait's Zac 1 Uros 10 (KAS) Isakov Vladimir EX1 CAP
54 RAG n 04 S*Dark Knight's Melwin 1 Uros 12 (Pennut) Isakov Vladimir EX1
55 RAG n 04 FI*Maplehill's Saskachina 1 Naaras 12 (Pennut) Isakov Vladimir EX1
56 RAG n 04 FIN*Dollyblues PieceOfMyHeart 1 Naaras 17 (Veteraani) Edström Michael 1 NOM
56 RAG n 04 FIN*Dollyblues PieceOfMyHeart 1 Naaras 2 (SP) Isakov Vladimir KM NOM
57 RAG a 03 FI*Neige-Cristal's Adelisa Rose 1 Naaras 1 (SC) Sandon Cristiano Federico KM BIV NOM
58 RAG a 03 SweetFellow Tamaya-Magnolia 1 Naaras 5 (IC) Sandon Cristiano Federico EX1 CAGCIB
59 RAG a 03 FI*Maplehill's Song of Ice and Fire 1 Naaras 7 (CH) Sandon Cristiano Federico Abs
60 RAG a 03 FI*Maplehill's Lovely Blues 1 Uros 15 (Siitos) Kissaliitto Rotukirjaus
60 RAG a 03 FI*Maplehill's Lovely Blues 1 Uros 7 (CH) Sandon Cristiano Federico EX1 CACIB
61 RAG a 03 FIN*Celestial's FallenAngel 1 Naaras 2 (SP) Sandon Cristiano Federico KM BIV NOM BIS
62 RAG a 03 FI*Tammikatin Kuu-Ukko 1 Uros 4 (GIP) Sandon Cristiano Federico EX1 CAPS
63 RAG a 03 FI*Dollyblues GoodGollyMsMolly 1 Naaras 4 (GIP) Sandon Cristiano Federico EX1 CAPS
64 RAG a 03 FI*Tammikatin Halinalle 1 Uros 10 (KAS) Sandon Cristiano Federico EX1 CAP NOM
65 RAG a 04 Solenzara's Solomon Jack 1 Uros 3 (GIC) Sandon Cristiano Federico EX1 CACS
66 RAG a 04 FI*Stardoll's Blue Galaxy 1 Uros 7 (CH) Sandon Cristiano Federico EX1 CACIB BIV NOM BIS
67 RAG a 04 S*Grand Chatez Hilmer for F&L 1 Uros 11 (Nuoret) Sandon Cristiano Federico EX1 BIV NOM
68 RAG a 04 FI*Barfait's Anastasia 1 Naaras 11 (Nuoret) Sandon Cristiano Federico EX2
69 RAG a 04 FI*Valkoapilan April Fool's Eevi 1 Naaras 11 (Nuoret) Sandon Cristiano Federico EX1
70 RAG a 04 FI*Celestial's Born 2 Break Your Heart 1 Uros 12 (Pennut) Sandon Cristiano Federico EX1
71 RAG a 04 Jalapeno Indiana Jones 1 Uros 15 (Siitos) Kissaliitto Rotukirjaus
72 RAG c 04 FI*Utuinen Taste of Plum 1 Uros 12 (Pennut) Sandon Cristiano Federico EX1
73 RAG d 04 FI*Hakalan Sulosointu 1 Uros 8 (PR) Edström Michael EX1 CAPIB
74 RAG e 04 FI*Tammikatin Hunajanassu 1 Uros 9 (Avoin) Isakov Vladimir EX1 CAC NOM
75 RAG f 04 FI*Utuinen Wilma Flintstone 1 Naaras 3 (GIC) Edström Michael EX1 No Cert
76 RAG f 04 FI*Celestial's Tequila Sunrise 1 Naaras 12 (Pennut) Edström Michael EX1 NOM
77 RAG g 04 FI*BlackRain's Followed By An Angel 1 Naaras 12 (Pennut) Sandon Cristiano Federico EX1 NOM BIS
78 RAG n 04 21 FI*Dollicious SummerNightDream 1 Naaras 2 (SP) Edström Michael KM
79 SBI n S*Raus Höjden's Harmoney in Brown 1 Naaras 1 (SC) Isakov Vladimir KM BIV NOM
80 SBI n FI*Cetulean Quantum Solaris 1 Uros 3 (GIC) Isakov Vladimir EX1 CACS NOM
81 SBI n FI*Harebell King Star Kalervo 1 Uros 5 (IC) Isakov Vladimir EX1 CAGCIB
82 SBI n SE*Borgvikens Carrie Survivor 1 Naaras 7 (CH) Isakov Vladimir EX1 CACIB
83 SBI n FI*Birmayan Hulivili 1 Uros 12 (Pennut) Isakov Vladimir EX1
84 SBI n FI*Birmayan Hepsankeikka 1 Naaras 12 (Pennut) Isakov Vladimir EX3
85 SBI n FI*Nalle-Puhin Bed Of Roses 1 Naaras 12 (Pennut) Isakov Vladimir EX2
86 SBI n FI*Ziazan Lille Lucille 1 Naaras 12 (Pennut) Isakov Vladimir EX1 BIV NOM
87 SBI n FI*Harebell Bosse Nova 1 Uros 2 (SP) Isakov Vladimir Abs
88 SBI n FI*Midianin Bianca 1 Naaras 6 (IP) Isakov Vladimir Abs
89 SBI n FI*Nalandan Bandhula 1 Uros 10 (KAS) Isakov Vladimir EX1 CAP NOM
90 SBI n FI*Harebell Emilia 1 Naaras 8 (PR) Isakov Vladimir EX2
91 SBI n SE*Silverdimman's Ivoiré 1 Naaras 10 (KAS) Isakov Vladimir EX1 CAPIB BIV NOM
92 SBI a FI*Nalle-Puhin Brother Louie 1 Uros 7 (CH) Sandon Cristiano Federico EX1 CACIB BIV NOM
93 SBI a FI*Rais-Kis MilkyWay 1 Naaras 9 (Avoin) Sandon Cristiano Federico EX1 CAC
94 SBI a FI*BlueFairies Fiona Isabell 1 Naaras 11 (Nuoret) Sandon Cristiano Federico EX1
95 SBI a FI*Lofanna Etna 1 Naaras 11 (Nuoret) Sandon Cristiano Federico Abs
96 SBI a FI*Kirakan Verushka 1 Naaras 12 (Pennut) Sandon Cristiano Federico EX1 NOM
97 SBI a FI*Safirrubir Sunset Chaser 1 Naaras 12 (Pennut) Sandon Cristiano Federico EX2
98 SBI a FI*Nalle-Puhin PINK! 1 Naaras 2 (SP) Sandon Cristiano Federico KM BIV NOM
99 SBI a FI*Tamus Vectra Pipro 1 Naaras 2 (SP) Sandon Cristiano Federico KM
100 SBI a SE*Borgvikens Cherokee Warrior 1 Uros 6 (IP) Sandon Cristiano Federico EX1 CAGPIB
101 SBI a Nova 1 Naaras 6 (IP) Sandon Cristiano Federico EX1 CAGPIB
102 SBI a SE*Altona Kitten's Diza Dior 1 Naaras 10 (KAS) Sandon Cristiano Federico EX1 CAP
103 SBI b FI*BlueFairies Lady Marie 1 Naaras 9 (Avoin) Nyman Pia Abs
104 SBI b FI*Chirybiry's My Darling Ipi 1 Naaras 11 (Nuoret) Nyman Pia EX1 NOM BIS
105 SBI b FI*Nalle-Puhin Keep The Faith 1 Naaras 12 (Pennut) Nyman Pia EX1 NOM BIS
106 SBI b FI*Mithrandilin Elwing 1 Naaras 6 (IP) Nyman Pia EX1 CAGPIB
107 SBI b FI*Chirybiry's U-la-laa 1 Naaras 10 (KAS) Nyman Pia EX1 CAP
108 SBI c FI*Humming Birdy 1 Naaras 9 (Avoin) Nyman Pia Abs
109 SBI c FI*Kirakan Undercover Angel 1 Naaras 9 (Avoin) Nyman Pia EX1 CAC
110 SBI c FI*Kirakan Walk With Me 1 Uros 12 (Pennut) Nyman Pia EX1
111 SBI c FI*Harebell Niiskuneiti 1 Naaras 12 (Pennut) Nyman Pia EX1 BIV
112 SBI c FI*Saca's Iver Musketeer 1 Uros 6 (IP) Nyman Pia EX2
113 SBI c S*Wanjeena's Purple Rush 1 Uros 6 (IP) Nyman Pia EX1 CAGPIB NOM
114 SBI d FI*Rais-Kis Mignon 1 Uros 9 (Avoin) Fonsén Mira EX1 CAC NOM BIS
115 SBI d FI*MeToYou Oliver 1 Uros 12 (Pennut) Fonsén Mira EX1
116 SBI d FIN*Recknagel Maariolemiöö 1 Uros 2 (SP) Fonsén Mira KM NOM BIS
117 SBI d FI*Canth's Xander 1 Uros 4 (GIP) Fonsén Mira EX1 CAPS
118 SBI e FI*Annmark Diana 1 Naaras 9 (Avoin) Fonsén Mira EX1 CAC
119 SBI e FI*Chirybiry's Cute Meeme 1 Uros 11 (Nuoret) Fonsén Mira EX1 NOM
120 SBI f FI*Rais-Kis Aurora 1 Naaras 15 (Siitos) Kissaliitto Rotukirjaus
120 SBI f FI*Rais-Kis Aurora 1 Naaras 1 (SC) Isakov Vladimir KM
121 SBI f FI*Rais-Kis Liinu 1 Naaras 7 (CH) Isakov Vladimir EX1 CACIB
122 SBI f FI*Birmayan Fazermint 1 Naaras 4 (GIP) Isakov Vladimir EX1 CAPS
123 SBI f FI*Nalle-Puhin Mustang Sally 1 Naaras 6 (IP) Isakov Vladimir EX1 CAGPIB
124 SBI g FI*ElfQuest Leetah 1 Naaras 3 (GIC) Sandon Cristiano Federico EX1 CACS
125 SBI h FIN*Harebell Zelda 1 Naaras 17 (Veteraani) Brambilla Fabio 2
125 SBI h FIN*Harebell Zelda 1 Naaras 2 (SP) Nyman Pia KM NOM BIS
126 SBI j FI*Rais-Kis Doris 1 Naaras 1 (SC) Sandon Cristiano Federico KM NOM
127 SBI n 21 FI*Saca's Azzurro Daimler 1 Uros 7 (CH) Fonsén Mira EX1 CACIB
128 SBI n 21 FIN*Mion Melej 1 Naaras 2 (SP) Fonsén Mira KM
129 SBI n 21 FIN*Kipparin Dunham 1 Uros 4 (GIP) Fonsén Mira EX1 CAPS
130 SBI n 21 FIN*Zhamanen Harlequin 1 Naaras 17 (Veteraani) Brambilla Fabio 1 NOM BIS
130 SBI n 21 FIN*Zhamanen Harlequin 1 Naaras 4 (GIP) Fonsén Mira EX1 CAPS BIV NOM
131 SBI n 21 FI*Canth's Xenia 1 Naaras 6 (IP) Fonsén Mira EX1 CAGPIB
132 SBI a 21 FIN*Zildan Sagwa 1 Naaras 17 (Veteraani) Brambilla Fabio Arvosteltu
132 SBI a 21 FIN*Zildan Sagwa 1 Naaras 1 (SC) Nyman Pia KM
133 SBI a 21 Demian Günther 1 Uros 5 (IC) Nyman Pia EX2
134 SBI a 21 SE*Borgvikens Beylo Bon Ami 1 Uros 5 (IC) Nyman Pia EX1 CAGCIB NOM
135 SBI a 21 FI*Shonamei's Lady La Luna 1 Naaras 15 (Siitos) Kissaliitto Rotukirjaus
135 SBI a 21 FI*Shonamei's Lady La Luna 1 Naaras 5 (IC) Nyman Pia EX2
136 SBI a 21 Picolina v. Fuchswinkel 1 Naaras 5 (IC) Nyman Pia EX1 CAGCIB BIV NOM BIS
137 SBI a 21 SE*Borgvikens Angus Rock 1 Uros 6 (IP) Nyman Pia EX1 CAGPIB
138 SBI b 21 FI*Pikku-Miukun Albert 1 Uros 5 (IC) Sandon Cristiano Federico EX1 CAGCIB BIV
139 SBI b 21 FI*JoJon Wudao Pic 1 Naaras 9 (Avoin) Sandon Cristiano Federico EX1 CAC
140 SBI b 21 FI*Kirakan Wisky In The Jar 1 Uros 12 (Pennut) Sandon Cristiano Federico EX1
141 SBI b 21 Shapur Angel 1 Naaras 2 (SP) Sandon Cristiano Federico KM
142 SBI c 21 FI*Ziazan Inessa 1 Naaras 7 (CH) Fonsén Mira EX1 CACIB BIV NOM
143 SBI c 21 SE*Pinkalicious Maräng 1 Naaras 7 (CH) Fonsén Mira EX2
144 SBI c 21 FI*Mion VIWOS 1 Uros 12 (Pennut) Fonsén Mira EX1
145 SBI c 21 FI*HaoMao Bernhard 1 Uros 2 (SP) Fonsén Mira KM
146 SBI c 21 FIN*Tamus Urvan 1 Naaras 17 (Veteraani) Brambilla Fabio 4
146 SBI c 21 FIN*Tamus Urvan 1 Naaras 2 (SP) Fonsén Mira KM
147 SBI c 21 S*Super Classic's My Lilac Lily 1 Naaras 2 (SP) Fonsén Mira KM BIV
148 SBI d 21 EE*Frank Flame Sweet Katicat 1 Uros 9 (Avoin) Sandon Cristiano Federico EX1 CAC
149 SBI d 21 FI*Canth's Xavier 1 Uros 2 (SP) Sandon Cristiano Federico KM
150 SBI d 21 FI*Harebell Gibson 1 Uros 2 (SP) Sandon Cristiano Federico KM NOM
151 SBI e 21 FI*ElfQuest Obelix 1 Uros 9 (Avoin) Isakov Vladimir EX1 CAC
152 SBI f 21 FI*JoJon Wan Meihua 1 Naaras 5 (IC) Fonsén Mira EX1 CAGCIB
153 SBI f 21 FI*ElfQuest Quanna 1 Naaras 12 (Pennut) Fonsén Mira EX1 NOM
154 SBI h 21 FIN*Lean Kronenburg Blanc 1 Naaras 17 (Veteraani) Brambilla Fabio 3
154 SBI h 21 FIN*Lean Kronenburg Blanc 1 Naaras 4 (GIP) Nyman Pia EX1 CAPS
155 ACL VIII / ACL ns 02 21 64 FI*Dezzicat's Estinto EzeCurl 2 Naaras 3 (GIC) Maillard Chiavuzzo Isabelle EX1 CACS BIV NOM
156 ACL VIII / ACL ds 03 22 FI*Debals KehVeli 2 Uros 11 (Nuoret) Maillard Chiavuzzo Isabelle EX1
157 ACL VIII / ACL ns 03 FI*Debals KooMikko 2 Uros 11 (Nuoret) Maillard Chiavuzzo Isabelle EX2
158 ACL VIII / ACL as 03 FI*Dezzicat's Improvvisato IndyCurl 2 Uros 6 (IP) Maillard Chiavuzzo Isabelle EX1 CAGPIB
159 ACS VIII / ACS ns 03 24 FI*Dezzicat's Feroce FieCurl 2 Naaras 5 (IC) Maillard Chiavuzzo Isabelle EX1 CAGCIB
160 MCO I / MCO a FI*Mainehaan Hanson 2 Uros 3 (GIC) Persson Annelie EX1 CACS BIV
161 MCO II / MCO n 09 FI*HoneyCoon's Shot In The Dark 2 Uros 9 (Avoin) Maillard Chiavuzzo Isabelle EX1 CAC
162 MCO I / MCO n FI*ZiBaZoon Dominus Maximus 2 Uros 9 (Avoin) Persson Annelie EX1 CAC
163 MCO I / MCO n FI*FireFox Before Dawn 2 Naaras 11 (Nuoret) Persson Annelie EX1
164 MCO I / MCO n FI*Mainehaan Bruno 2 Uros 6 (IP) Persson Annelie EX1 CAGPIB
165 MCO II / MCO n 09 FI*HoneyCoon's Debra Kadabra 2 Naaras 12 (Pennut) Maillard Chiavuzzo Isabelle EX1
166 MCO II / MCO a 09 FI*HoneyCoon's Stormy End 2 Uros 2 (SP) Maillard Chiavuzzo Isabelle KM
167 MCO III / MCO n 23 DK*Amistia's Samson 2 Uros 15 (Siitos) Kissaliitto Rotukirjaus
167 MCO III / MCO n 23 DK*Amistia's Samson 2 Uros 1 (SC) Maillard Chiavuzzo Isabelle KM
168 MCO III / MCO n 22 FI*Laramillan Kitty Cat 2 Naaras 5 (IC) Maillard Chiavuzzo Isabelle EX1 CAGCIB
169 MCO III / MCO n 23 Mystery boy Sky Beyrouth, CZ 2 Uros 9 (Avoin) Maillard Chiavuzzo Isabelle EX1 CAC
170 MCO III / MCO n 25 Atlantic Acadia's Quest For Fire 2 Uros 11 (Nuoret) Maillard Chiavuzzo Isabelle EX1 BIV NOM
171 MCO III / MCO n 22 Klondike Zagorsky Line*RU 2 Uros 12 (Pennut) Maillard Chiavuzzo Isabelle EX1
172 MCO III / MCO n 22 FIN*Chamberlain Dark Diamond 2 Naaras 17 (Veteraani) Edström Michael 3
172 MCO III / MCO n 22 FIN*Chamberlain Dark Diamond 2 Naaras 6 (IP) Maillard Chiavuzzo Isabelle EX1 CAGPIB
173 MCO III / MCO n 23 IDP*General Coon's Coppersmith 2 Uros 6 (IP) Maillard Chiavuzzo Isabelle EX1 CAGPIB
174 MCO III / MCO n 22 FI*SatuMainen Cinderella 2 Naaras 10 (KAS) Maillard Chiavuzzo Isabelle Abs
175 MCO IV / MCO n 09 22 FI*Chamberlain Yes I'm Ready 2 Uros 3 (GIC) Nyman Pia Abs
176 MCO IV / MCO n 09 24 FI*Moggi Fanni Sapuska 2 Naaras 11 (Nuoret) Nyman Pia Mitätöity
177 MCO IV / MCO n 09 22 FI*Marskin Love Story 2 Uros 12 (Pennut) Nyman Pia EX1
178 MCO V / MCO f 22 FI*Hemingway's Chipara Sun 2 Naaras 5 (IC) Gustaitiene Jurgita EX1 CAGCIB BIV
179 MCO V / MCO d 23 FI*FireFox Garfield 2 Uros 9 (Avoin) Gustaitiene Jurgita Abs
180 MCO V / MCO f 22 FI*MeriCoon's Heidi the Teddy Bear 2 Naaras 9 (Avoin) Gustaitiene Jurgita EX1 CAC
181 MCO V / MCO d 22 FI*Lepokallio Roihu 2 Uros 11 (Nuoret) Gustaitiene Jurgita EX1
182 MCO V / MCO d FI*HoneyCoon's Into The Fire 2 Uros 12 (Pennut) Gustaitiene Jurgita EX1
183 MCO V / MCO d 22 FI*Marskin Lover Boy 2 Uros 12 (Pennut) Gustaitiene Jurgita EX2
184 MCO V / MCO f 22 Xandra Sky Beyrouth, CZ 2 Naaras 2 (SP) Gustaitiene Jurgita KM NOM
185 MCO VI / MCO g 03 22 FI*Chamberlain Vanilla Sky 2 Naaras 3 (GIC) Maillard Chiavuzzo Isabelle EX1 CACS
186 MCO VI / MCO f 09 FI*HoneyCoon's Keep My Secret Well 2 Naaras 7 (CH) Maillard Chiavuzzo Isabelle Abs
187 MCO VI / MCO d 03 22 FI*Chamberlain Double Trouble 2 Uros 9 (Avoin) Maillard Chiavuzzo Isabelle EX1 CAC BIV
188 MCO VI / MCO d 09 22 FI*MeriCoon's Leopold 2 Uros 9 (Avoin) Maillard Chiavuzzo Isabelle EX2
189 MCO VI / MCO f 09 22 FI*MeriCoon's Holly Dolly 2 Naaras 9 (Avoin) Maillard Chiavuzzo Isabelle Abs
190 MCO VI / MCO d 02 21 62 SE*KobbaCat's Cayenne 2 Uros 11 (Nuoret) Maillard Chiavuzzo Isabelle EX1 BIV
191 MCO VI / MCO f 09 S'Ally BJ Axis Star, CZ 2 Naaras 11 (Nuoret) Maillard Chiavuzzo Isabelle EX1
192 MCO VI / MCO g 03 24 FI*Krysos Viva Las Vegas 2 Naaras 12 (Pennut) Maillard Chiavuzzo Isabelle EX1
193 MCO VI / MCO f 09 22 FI*Chamberlain Keep It Dark 2 Naaras 2 (SP) Maillard Chiavuzzo Isabelle Abs
194 MCO VI / MCO f 09 22 FI*Iidaroosan Negrita 2 Naaras 8 (PR) Maillard Chiavuzzo Isabelle Abs
195 MCO VII / MCO ds FI*FireFox Crimson Dusk 2 Uros 11 (Nuoret) Frithiof Jörgen Abs
196 MCO VII / MCO ns 22 Macawi Mosi Double E's Xahir 2 Uros 11 (Nuoret) Frithiof Jörgen EX1 BIV
197 MCO VII / MCO fs FI*FireFox Aurora Borealis 2 Naaras 11 (Nuoret) Frithiof Jörgen EX1
198 MCO VIII / MCO ns 03 Eclipse Kian Cat's*RU *** 2 Uros 12 (Pennut) Frithiof Jörgen EX1 BIV
199 MCO VII / MCO fs FI*HoneyCoon's C'mon C'mon C'mon 2 Naaras 12 (Pennut) Frithiof Jörgen EX1 NOM
200 MCO VII / MCO ns 22 FI*Chatvallon Prince Guillaume 2 Uros 2 (SP) Frithiof Jörgen KM
201 MCO VII / MCO es 22 FI*SatuMainen Rosvo-Rudolf 2 Uros 8 (PR) Frithiof Jörgen Abs
202 MCO VII / MCO ns 22 FI*SatuMainen Bitti-Nikkari 2 Uros 10 (KAS) Frithiof Jörgen EX1 CAP
203 MCO VIII / MCO ds 09 22 SE*KobbaCat's Baloo 2 Uros 3 (GIC) Frithiof Jörgen EX1 CACS
204 MCO VIII / MCO as 03 22 FI*Chamberlain Zero Hour 2 Uros 9 (Avoin) Frithiof Jörgen EX1 CAC
205 MCO VIII / MCO ns 09 FI*Halden coon's Östrid 2 Naaras 9 (Avoin) Frithiof Jörgen EX1 CAC
206 MCO VIII / MCO as 09 22 FI*Chamberlain Empire Of Moon 2 Uros 11 (Nuoret) Frithiof Jörgen EX1
207 MCO VIII / MCO ns 09 22 FI*SatuMainen Cara Mia 2 Naaras 6 (IP) Frithiof Jörgen EX1 CAGPIB
208 MCO VIII / MCO ns 09 22 FI*HoneyCoon's Moonshine Whiskey 2 Uros 10 (KAS) Frithiof Jörgen Abs
209 MCO IX / MCO w 64 FI*Krysos The Shadow by my side 2 Naaras 11 (Nuoret) Persson Annelie EX1
210 NEM I / NEM n 21 Amarillis Blue Veil 2 Uros 1 (SC) Maillard Chiavuzzo Isabelle KM BIV NOM
211 NEM I / NEM n 21 Akonit Blue Veil 2 Uros 3 (GIC) Maillard Chiavuzzo Isabelle EX1 CACS
212 NEM I / NEM a 21 FI*Mickasen Camelia 2 Naaras 18 (Out of Competition) Maillard Chiavuzzo Isabelle Arvosteltu
213 NEM I / NEM a 21 Quintana Eel Cherubino*PL 2 Naaras 5 (IC) Maillard Chiavuzzo Isabelle EX1 CAGCIB
214 NEM I / NEM ns 21 Markiz Velikii Ohotnik 2 Uros 9 (Avoin) Maillard Chiavuzzo Isabelle Abs
215 NEM I / NEM n 21 Salomea Sineva 2 Naaras 9 (Avoin) Maillard Chiavuzzo Isabelle EX1 CAC
216 NEM I / NEM ns 21 FI*Kamencats Cordelia 2 Naaras 11 (Nuoret) Maillard Chiavuzzo Isabelle EX1
217 NEM I / NEM ns 21 FI*Lumikissan ÄssäHai 2 Uros 12 (Pennut) Maillard Chiavuzzo Isabelle EX1
218 NEM I / NEM a 21 FI*SiniTaigan Aglaya 2 Naaras 12 (Pennut) Maillard Chiavuzzo Isabelle EX1 BIV NOM
219 NEM II / NEM a 09 21 FleurAmour Yuray of TaigaStar 2 Uros 5 (IC) Gustaitiene Jurgita EX1 CAGCIB
220 NEM II / NEM ns 09 21 Yurgana IZ Lunnoy Serenady*BFC-BY 2 Naaras 11 (Nuoret) Gustaitiene Jurgita EX1
221 NFO II / NFO n 09 FI*Draconian September Ashes 2 Uros 1 (SC) Gustaitiene Jurgita KM BIV
222 NFO II / NFO n 09 FI*FoxyPaw's Hula-Popper 2 Naaras 1 (SC) Gustaitiene Jurgita KM
223 NFO II / NFO n 09 FI*Siniidan Another Life 2 Naaras 12 (Pennut) Gustaitiene Jurgita EX1 NOM
224 NFO II / NFO n 09 FI*Siniidan Iron Maiden 2 Naaras 12 (Pennut) Gustaitiene Jurgita EX2
225 NFO II / NFO n 09 FI*FoxyPaw's Lucky Hunter 2 Uros 2 (SP) Gustaitiene Jurgita KM BIV NOM BIS
226 NFO II / NFO n 03 FI*Siniidan Requiem of Spirit 2 Uros 2 (SP) Gustaitiene Jurgita KM
227 NFO II / NFO n 03 FI*Ninatte's Cloud Nine 2 Uros 6 (IP) Gustaitiene Jurgita EX1 CAGPIB
228 NFO II / NFO n 09 S*Eärfalas Dogge 2 Uros 8 (PR) Gustaitiene Jurgita EX1 CAPIB
229 NFO II / NFO a 09 S*Segersjös Riggs Generalvante 2 Uros 10 (KAS) Gustaitiene Jurgita Abs
230 NFO III / NFO a 22 Sterrenkatten's Radiohead 2 Naaras 9 (Avoin) Nyman Pia EX1 CAC
231 NFO III / NFO n 24 FI*Lolcat's Emma Woodhouse 2 Naaras 11 (Nuoret) Nyman Pia EX1
232 NFO IV / NFO n 09 24 FI*Debals Jonatan 2 Uros 3 (GIC) Persson Annelie EX1 CACS
233 NFO IV / NFO n 02 21 64 FI*Siniidan Serenade of Water 2 Naaras 3 (GIC) Persson Annelie EX1 CACS
234 NFO IV / NFO n 09 24 S*Miss Mikkus' Fröken Fräken 2 Naaras 3 (GIC) Persson Annelie Abs
235 NFO IV / NFO n 03 22 FI*FoxyPaw's Lazy Ike 2 Uros 5 (IC) Persson Annelie EX1 CAGCIB BIV NOM
236 NFO IV / NFO n 09 23 SE*Gryttjens Zorro 2 Uros 5 (IC) Persson Annelie Abs
237 NFO IV / NFO a 09 24 FI*Nalle-Puhin Girl On Fire 2 Naaras 5 (IC) Persson Annelie EX3
238 NFO IV / NFO n 09 22 SE*Björksund's Adrian 2 Uros 5 (IC) Persson Annelie EX2
239 NFO IV / NFO n 09 22 FI*Siniidan Kuu Kaakon Yllä 2 Naaras 5 (IC) Persson Annelie EX2
240 NFO IV / NFO n 03 24 S*Tigerögas Upalite 2 Naaras 5 (IC) Persson Annelie EX1 CAGCIB NOM
241 NFO IV / NFO n 09 22 FI*Louhelan Iron Man 2 Uros 11 (Nuoret) Persson Annelie EX2
242 NFO IV / NFO n 09 23 Sterrenkatten's St. Etienne 2 Uros 11 (Nuoret) Persson Annelie EX1
243 NFO IV / NFO a 09 22 SE*Björksund's Bizzarrini 2 Naaras 11 (Nuoret) Persson Annelie EX1 BIV NOM
244 NFO IV / NFO n 09 24 FI*Nalle-Puhin Jonne Aaron 2 Uros 4 (GIP) Persson Annelie EX1 CAPS NOM
245 NFO IV / NFO n 09 22 S*Långängens Krokant 2 Uros 4 (GIP) Persson Annelie EX2
246 NFO VIII / NFO as 09 24 S*Segersjös Qillian 2 Uros 6 (IP) Gustaitiene Jurgita EX1 CAGPIB
247 NFO V / NFO f FI*JustSpecial Burberry Summer 2 Naaras 3 (GIC) Persson Annelie EX1 CACS
248 NFO V / NFO d DonTomaso's Tiger 2 Uros 9 (Avoin) Persson Annelie EX1 CAC
249 NFO V / NFO f 22 FI*Keijumetsän Queen Bitch 2 Naaras 9 (Avoin) Persson Annelie EX1 CAC
250 NFO V / NFO f FI*Hirmuinen Coco Chanel 2 Naaras 12 (Pennut) Persson Annelie EX1 BIV
251 NFO V / NFO f 22 S*Eärfalas Garbo 2 Naaras 12 (Pennut) Persson Annelie EX3
252 NFO V / NFO f 22 S*Eärfalas Greta 2 Naaras 12 (Pennut) Persson Annelie EX2
253 NFO V / NFO d 24 FIN*Jatulintarhan Aurinkoleijona 2 Uros 17 (Veteraani) Edström Michael Abs
254 NFO VI / NFO d 02 21 S*Trollgumman's Lukaz Lunkentuzz 2 Uros 17 (Veteraani) Edström Michael 1 NOM
254 NFO VI / NFO d 02 21 S*Trollgumman's Lukaz Lunkentuzz 2 Uros 1 (SC) Frithiof Jörgen KM
255 NFO VI / NFO f 03 22 S*Eärfalas Flisan 2 Naaras 1 (SC) Frithiof Jörgen KM BIV NOM
256 NFO VI / NFO f 09 22 S*Lagboda's Officer Tanya 2 Naaras 3 (GIC) Frithiof Jörgen EX1 CACS
257 NFO VI / NFO f 03 22 S*Mylingens Maryland 2 Naaras 5 (IC) Frithiof Jörgen EX1 CAGCIB
258 NFO VI / NFO f 09 24 FI*Debals Janette 2 Naaras 7 (CH) Frithiof Jörgen EX1 CACIB
259 NFO VI / NFO f 09 24 FI*Harmaaturkin Essi 2 Naaras 9 (Avoin) Frithiof Jörgen EX3
260 NFO VI / NFO g 09 23 FI*Lolcat's Blossom 2 Naaras 9 (Avoin) Frithiof Jörgen EX1 CAC
261 NFO VI / NFO f 03 S*Capsicum's Triss Merigold 2 Naaras 9 (Avoin) Frithiof Jörgen EX2
262 NFO VI / NFO f 03 22 FI*Carwalions Adeliza Lunkentuzz 2 Naaras 11 (Nuoret) Frithiof Jörgen EX1
263 NFO VI / NFO f 01 21 62 Figueira Jakobusland*ES 2 Naaras 12 (Pennut) Frithiof Jörgen EX1
264 NFO VI / NFO d 02 21 62 FI*Ninatte's Big Dipper 2 Uros 2 (SP) Frithiof Jörgen KM NOM
265 NFO VI / NFO d 09 FI*Kultahuiskan Isabella 2 Naaras 2 (SP) Frithiof Jörgen KM BIV
266 NFO VI / NFO g 09 24 FI*Felimon Gwyneth 2 Naaras 10 (KAS) Frithiof Jörgen EX1 CAP
267 NFO VII / NFO ns 22 S*Winterland's Shirley Lee 2 Naaras 3 (GIC) Persson Annelie EX1 CACS
268 NFO VII / NFO ds 24 FI*Jarraun's Skog Dellingr 2 Uros 9 (Avoin) Persson Annelie EX1 CAC BIV
269 NFO VII / NFO ns 24 FI*KittyLady's Blueberry Muffin 2 Uros 10 (KAS) Persson Annelie EX1 CAP
270 NFO VIII / NFO fs 03 22 N*Migoto's Rikke 2 Naaras 1 (SC) Gustaitiene Jurgita KM BIV NOM BIS
271 NFO VIII / NFO ds 09 23 Cloud Strife Laguna Loire*GB 2 Uros 5 (IC) Gustaitiene Jurgita EX1 CAGCIB
272 NFO VIII / NFO fs 09 23 S*Capsicum's IPA 2 Naaras 5 (IC) Gustaitiene Jurgita EX1 CAGCIB
273 NFO VIII / NFO ns 09 22 SE*Björksund's Astoria 2 Naaras 3 (GIC) Gustaitiene Jurgita EX1 CACS
274 NFO VIII / NFO ds 03 24 FI*Pörkarvan Slayer 2 Uros 7 (CH) Gustaitiene Jurgita EX1 CACIB
275 NFO VIII / NFO fs 09 22 Ephelia Tierra Media*ES 2 Naaras 11 (Nuoret) Gustaitiene Jurgita EX1 NOM
276 NFO VIII / NFO ns 09 22 FI*Vihurin Prinsessa Mononoke 2 Naaras 11 (Nuoret) Gustaitiene Jurgita EX2
277 NFO VIII / NFO fs 03 22 S*Aborgatos Juni 2 Naaras 12 (Pennut) Gustaitiene Jurgita Abs
278 NFO VIII / NFO fs 01 21 64 S*Glömstaskogens Yppiga Yvette 2 Naaras 4 (GIP) Gustaitiene Jurgita EX1 CAPS BIV
279 NFO VIII / NFO as 09 22 S*Segersjös Qip 2 Uros 6 (IP) Gustaitiene Jurgita Abs
280 NFO VIII / NFO as 09 22 SE*Gryttjens Indigo 2 Uros 10 (KAS) Gustaitiene Jurgita Abs
281 NFO VIII / NFO fs 03 22 Ylvie Ujvara av Snøfjord*CH 2 Naaras 10 (KAS) Gustaitiene Jurgita EX1 CAP
282 NFO IX / NFO w 64 FI*FoxyPaw's Icebreaker 2 Uros 1 (SC) Gustaitiene Jurgita KM NOM
283 NFO IX / NFO w 62 DonTomaso's Unique 2 Naaras 9 (Avoin) Gustaitiene Jurgita EX1 CAC
284 SIB II / SIB n 09 FI*Catillus Magellan 2 Naaras 5 (IC) Nyman Pia EX1 CAGCIB
285 SIB III / SIB n 22 FI*Alizarin Captain Morgan 2 Uros 1 (SC) Nyman Pia KM BIV NOM BIS
286 SIB III / SIB n 24 FI*Lumikissan Herra Huu 2 Uros 3 (GIC) Nyman Pia EX1 CACS
287 SIB III / SIB ny 24 FI*Apachiris Elendil 2 Uros 5 (IC) Nyman Pia EX1 CAGCIB
288 SIB III / SIB n 22 FI*Cherrytail's Adalhard 2 Uros 9 (Avoin) Nyman Pia EX1 CAC
289 SIB III / SIB a 24 FI*Mäntylän Sarmi 2 Naaras 9 (Avoin) Nyman Pia EX2
290 SIB III / SIB n 24 FI*Villan RakkausRinsessa 2 Naaras 9 (Avoin) Nyman Pia EX1 CAC
291 SIB III / SIB n 24 S*AceroRamos Amelia 2 Naaras 11 (Nuoret) Nyman Pia EX1
292 SIB IV / SIB n 09 24 S*Lubov Sibiri Petrov Nazarovand 2 Uros 3 (GIC) Nyman Pia EX1 CACS BIV
293 SIB IV / SIB n 09 24 FI*Tunturikissan Saga 2 Naaras 5 (IC) Nyman Pia EX1 CAGCIB
294 SIB IV / SIB n 03 24 FI*Villan Sampo 2 Uros 9 (Avoin) Nyman Pia EX1 CAC
295 SIB IV / SIB n 03 24 FI*Catillus Manteli 2 Naaras 9 (Avoin) Nyman Pia EX1 CAC NOM
296 SIB IV / SIB n 09 24 NO*Grensedalen Wendy 2 Naaras 11 (Nuoret) Nyman Pia EX1
297 SIB IV / SIB n 09 23 FI*Tassutuvan Jesper 2 Uros 12 (Pennut) Nyman Pia EX1
298 SIB IV / SIB n 02 21 FIN*Villan Don Marcello 2 Uros 15 (Siitos) Kissaliitto Rotukirjaus
299 SIB V / SIB d 24 FI*Jatsitytön Blaziken 2 Uros 1 (SC) Gustaitiene Jurgita KM BIV
300 SIB V / SIB f 23 FI*Talvivaaran Delenn 2 Naaras 1 (SC) Gustaitiene Jurgita KM
301 SIB V / SIB d 23 FI*Keijumetsän Kesäduuni blues 2 Uros 5 (IC) Gustaitiene Jurgita EX1 CAGCIB
302 SIB V / SIB f 23 FI*Amurin Hanna 2 Naaras 2 (SP) Gustaitiene Jurgita KM
303 SIB V / SIB f 24 FI*Lumikissan ZäpinäSissi 2 Naaras 2 (SP) Gustaitiene Jurgita KM BIV
304 SIB V / SIB f 24 FI*Villan Näppärä Neito 2 Naaras 4 (GIP) Gustaitiene Jurgita EX1 CAPS
305 SIB V / SIB d 23 FI*Jatsitytön Abakan 2 Uros 8 (PR) Gustaitiene Jurgita EX1 CAPIB
306 SIB V / SIB d 24 FI*Tassutuvan Aamu 2 Naaras 10 (KAS) Gustaitiene Jurgita EX1 CAP
307 SIB VI / SIB f 09 24 FI*Lumikissan Wanda 2 Naaras 5 (IC) Persson Annelie EX1 CAGCIB
308 SIB VI / SIB d 09 24 FI*Cherrytail's Texas Ranger 2 Uros 9 (Avoin) Persson Annelie EX1 CAC
309 SIB VI / SIB d 03 22 FI*Tassutuvan Jasper 2 Uros 12 (Pennut) Persson Annelie EX1
310 SIB VI / SIB f 09 24 FI*Lumikissan ÄikkisTuikkis 2 Naaras 12 (Pennut) Persson Annelie EX1 BIV NOM BIS
311 SIB VI / SIB d 09 23 FIN*Magnificat Delizia 2 Naaras 2 (SP) Persson Annelie KM
312 SIB VI / SIB d 03 24 FI*Cherrytail's Odysseus 2 Uros 4 (GIP) Persson Annelie Abs
313 SIB VI / SIB f 03 23 FIN*Amante's Queen of the Night 2 Naaras 17 (Veteraani) Edström Michael 2
313 SIB VI / SIB f 03 23 FIN*Amante's Queen of the Night 2 Naaras 4 (GIP) Persson Annelie EX1 CAPS BIV
314 SIB VI / SIB d 09 24 FI*Villan Ferrari 2 Uros 10 (KAS) Persson Annelie EX1 CAP
315 SIB VI / SIB e 09 FI*Tassutuvan Doris 2 Naaras 10 (KAS) Persson Annelie EX1 CAP
316 SIB VII / SIB ds 24 FI*ArcticWilds Bigtime Beagle 2 Uros 1 (SC) Maillard Chiavuzzo Isabelle KM BIV
317 SIB VII / SIB ds 22 SE*Wira's Colton Bombasticov 2 Uros 5 (IC) Maillard Chiavuzzo Isabelle EX1 CAGCIB
318 SIB VII / SIB es 11 VinniMur Zlatogor 2 Uros 9 (Avoin) Maillard Chiavuzzo Isabelle EX1 CAC
319 SIB VII / SIB fs FIN*Lumikissan LappuLiisa 2 Naaras 17 (Veteraani) Edström Michael 1 NOM BIS
319 SIB VII / SIB fs FIN*Lumikissan LappuLiisa 2 Naaras 2 (SP) Maillard Chiavuzzo Isabelle KM NOM
320 SIB VII / SIB ds 22 FI*Cherrytail's X-Man 2 Uros 6 (IP) Maillard Chiavuzzo Isabelle EX1 CAGPIB
321 SIB VIII / SIB ds 09 24 FI*ArcticWilds Goofy 2 Uros 1 (SC) Frithiof Jörgen KM
322 SIB VIII / SIB ns 03 24 FI*Lumikissan Nopsajalka 2 Uros 1 (SC) Frithiof Jörgen KM NOM
323 SIB VIII / SIB ds 09 24 FI*Sipsun Altair 2 Uros 5 (IC) Frithiof Jörgen EX1 CAGCIB
324 SIB VIII / SIB fs 03 FI*Cherrytail's Xenia 2 Naaras 7 (CH) Frithiof Jörgen EX1 CACIB
325 SIB VIII / SIB ns 09 24 FI*Lumikissan Zumppendeeros 2 Uros 11 (Nuoret) Frithiof Jörgen EX1 BIV NOM BIS
326 SIB VIII / SIB fs 09 24 FI*Cherrytail's Las Vegas 2 Naaras 4 (GIP) Frithiof Jörgen EX1 CAPS NOM BIS
327 SRS III / SRS d Psipsina Kipinä 2 Uros 11 (Nuoret) Nyman Pia EX1
328 TUA II / TUA n 09 FI*Felesin Jarkko Martikainen 2 Uros 12 (Pennut) Nyman Pia EX1 NOM
329 TUA III / TUA n 24 FI*Felesin Jarkko Ahola 2 Uros 6 (IP) Maillard Chiavuzzo Isabelle EX1 CAGPIB NOM
330 TUA V / TUA d 24 FI*Felesin Magnificent 2 Uros 9 (Avoin) Frithiof Jörgen Abs
331 TUA V / TUA e 22 FI*Josmarin Mister Otso 2 Uros 11 (Nuoret) Frithiof Jörgen Abs
332 TUA V / TUA d 24 FI*Felesin Michael Monroe 2 Uros 12 (Pennut) Frithiof Jörgen EX1
333 TUA V / TUA f FI*Felesin Aija Puurtinen 2 Naaras 12 (Pennut) Frithiof Jörgen EX1
334 TUA V / TUA d 24 FI*Felesin Marco Hietala 2 Uros 6 (IP) Frithiof Jörgen EX1 CAGPIB BIV
335 TUA V / TUA d 23 FI*Felesin Probus 2 Uros 10 (KAS) Frithiof Jörgen EX1 CAP
336 TUA V / TUA f FI*Felesin Beautiful 2 Naaras 10 (KAS) Frithiof Jörgen Abs
337 TUA V / TUA f FI*Felesin Gratus 2 Naaras 15 (Siitos) Kissaliitto Rotukirjaus
337 TUA V / TUA f FI*Felesin Gratus 2 Naaras 10 (KAS) Frithiof Jörgen EX1 CAP
338 TUA VII / TUA as 24 Angoraphil Hyalite 2 Uros 11 (Nuoret) Gustaitiene Jurgita EX1
339 TUA VII / TUA ns FI*Felesin Ville Valo 2 Uros 6 (IP) Gustaitiene Jurgita EX1 CAGPIB
340 TUA IX / TUA w 61 FI*Josmarin Jedrus 2 Uros 8 (PR) Maillard Chiavuzzo Isabelle EX1 CAPIB
341 BEN n 22 Like a Prayer des Griffes de Feu 3 Naaras 7 (CH) Wiéland Schilla Eva Abs
342 BEN n 22 FI*Alcarinqua Fionola 3 Naaras 11 (Nuoret) Wiéland Schilla Eva EX1 NOM
343 BEN n 22 S*KungsgardenCats Tigger 3 Uros 6 (IP) Wiéland Schilla Eva EX1 CAGPIB
344 BEN n 24 (N)Ingøy's Tornado 3 Uros 9 (Avoin) Komissarova Olga EX1 CAC
345 BEN n 24 (N)Ingøy's Colette 3 Naaras 9 (Avoin) Komissarova Olga EX1 CAC BIV
346 BEN n 24 (N)Ingøy's Secret Love 3 Naaras 9 (Avoin) Komissarova Olga EX2
347 BEN n 24 S*KungsgardenCats Odysseus 3 Uros 11 (Nuoret) Komissarova Olga EX1
348 BEN n 24 S*Leopardettes Leonardo 3 Uros 11 (Nuoret) Komissarova Olga Abs
349 BEN n 24 FI*PurrGold Genuino Guerino 3 Uros 12 (Pennut) Komissarova Olga EX1
350 BEN n 24 FI*Alcarinqua Guinevere 3 Naaras 12 (Pennut) Komissarova Olga EX1 BIV NOM
351 BEN n 24 FI*PurrGold Genuina Giuseppina 3 Naaras 12 (Pennut) Komissarova Olga EX2
352 BEN n 24 S*KungsgardenCats Ocean Treasure 3 Uros 4 (GIP) Komissarova Olga EX1 CAPS NOM BIS
353 BEN n 24 32 Labaiedubengal Dio Dell Amore 3 Uros 3 (GIC) Komissarova Olga EX1 CACS
354 BEN n 24 32 FI*Hiesun Shadow of Dragon 3 Uros 4 (GIP) Komissarova Olga EX1 CAPS
355 BEN n 24 33 FIN*SiruCats Ynes Yooralla 3 Naaras 17 (Veteraani) Mastrangelo Donatella 3
355 BEN n 24 33 FIN*SiruCats Ynes Yooralla 3 Naaras 2 (SP) Wiéland Schilla Eva KM NOM
356 BML I / BML ns 11 FIN*Ancelaine Lisbeth 3 Naaras 17 (Veteraani) Mastrangelo Donatella 4
356 BML I / BML ns 11 FIN*Ancelaine Lisbeth 3 Naaras 2 (SP) Lindelöf Sirpa KM
357 BML I / BML ns 11 31 FI*Kissamummon Pieni Onnen Häivähdys 3 Uros 6 (IP) Lindelöf Sirpa EX1 CAGPIB NOM
358 BSH a Zoro Bonibrit*LT 3 Uros 3 (GIC) Wiéland Schilla Eva EX1 CACS
359 BSH f FI*Feronian Dahlea Purpurea 3 Naaras 1 (SC) Lindelöf Sirpa KM
360 BSH f FI*Ruusutarhan Klara 3 Naaras 2 (SP) Lindelöf Sirpa KM
361 BSH g FI*Ruusutarhan Rosa Amabile 3 Naaras 11 (Nuoret) Lindelöf Sirpa EX1 NOM
362 BSH a 22 FI*Rhinestone's Rhapsody in Blue 3 Naaras 12 (Pennut) Lindelöf Sirpa EX1
363 BSH ns 22 62 FI*Kipardi's Khaleesi 3 Naaras 6 (IP) Komissarova Olga EX1 CAGPIB
364 BSH ns 22 64 SE*Lindhouse Cookies n' Scream 3 Naaras 5 (IC) Wiéland Schilla Eva EX1 CAGCIB
365 BSH ns 22 64 Maggie Sirvall,CZ 3 Naaras 7 (CH) Wiéland Schilla Eva EX1 CACIB
366 BSH g 03 Smitten Kitten La Vie en Rose 3 Naaras 5 (IC) Wiéland Schilla Eva EX1 CAGCIB
367 BSH c 33 FI*Gimmie's Fifi Saved the Day 3 Naaras 10 (KAS) Wiéland Schilla Eva Abs
368 BUR n FI*Lilac's HRH King Hassan 3 Uros 3 (GIC) Wiéland Schilla Eva EX1 CACS
369 BUR n FI*Seirene Rapunzel 3 Naaras 7 (CH) Wiéland Schilla Eva EX1 CACIB
370 BUR n FI*Tai-Hao Açai 3 Uros 9 (Avoin) Wiéland Schilla Eva EX1 No Cert
371 BUR n FI*Feirefiz Pour Some Sugar On Me 3 Naaras 9 (Avoin) Wiéland Schilla Eva Abs
372 BUR n RU*Aldis Osiris *** 3 Uros 11 (Nuoret) Wiéland Schilla Eva Abs
373 BUR n FI*Lilac's Iron Maiden 3 Naaras 12 (Pennut) Wiéland Schilla Eva EX1
374 BUR n RU*Aldis Rafaella *** 3 Naaras 12 (Pennut) Wiéland Schilla Eva Abs
375 BUR n Bjelke's Givenchy 3 Uros 4 (GIP) Wiéland Schilla Eva EX1 CAPS BIV NOM
376 BUR n Isä-Brownin Ushuaia 3 Uros 4 (GIP) Wiéland Schilla Eva EX2
377 BUR n FI*Lilac's Esmeralda Gypsygirl 3 Naaras 4 (GIP) Wiéland Schilla Eva EX1 CAPS
378 BUR a FI*ZirCat's Irwin Goodman 3 Uros 1 (SC) Wiéland Schilla Eva KM
379 BUR b Zaffiro Kratti 3 Uros 3 (GIC) Wiéland Schilla Eva EX1 CACS
380 BUR b FIN*Narinder Clueless 3 Naaras 17 (Veteraani) Mastrangelo Donatella Arvosteltu
381 BUR c FI*Ninelli's Öökuninganna 3 Naaras 9 (Avoin) Komissarova Olga EX1 CAC
382 BUR c FI*Tai-Hao Fire 3 Uros 10 (KAS) Komissarova Olga EX1 CAP
383 BUR d FI*Feirefiz Fire It Up 3 Uros 5 (IC) Lindelöf Sirpa EX1 CAGCIB NOM BIS
384 BUR d FI*Tai-Hao Rieti 3 Uros 9 (Avoin) Lindelöf Sirpa EX1 CAC
385 BUR e FI*Oliivian Öyvind 3 Uros 6 (IP) Lindelöf Sirpa EX1 CAGPIB
386 BUR f FI*Enjoy Brienne of Tarth 3 Naaras 5 (IC) Komissarova Olga EX1 CAGCIB NOM
387 BUR f FI*Tai-Hao Liekitär 3 Naaras 9 (Avoin) Komissarova Olga EX1 CAC
388 BUR f FI*Tai-Hao Meelie 3 Naaras 10 (KAS) Komissarova Olga EX1 CAP
389 BUR g FIN*Seirene Justify My Love 3 Naaras 17 (Veteraani) Mastrangelo Donatella 2
389 BUR g FIN*Seirene Justify My Love 3 Naaras 4 (GIP) Wiéland Schilla Eva EX1 CAPS
390 BUR h FI*Celsiana Kielo 3 Naaras 5 (IC) Wiéland Schilla Eva EX1 CAGCIB
391 BUR j FI*Tai-Hao Lottie 3 Naaras 9 (Avoin) Wiéland Schilla Eva EX1 CAC
392 CHA FI*Chanceux Femme fatale 3 Naaras 7 (CH) Wiéland Schilla Eva EX1 CACIB
393 CHA FI*Souriant Bourboulenc 3 Uros 4 (GIP) Wiéland Schilla Eva EX1 CAPS
394 CYM 53 / CYM e 09 53 FI*KehRuun Aisha 3 Naaras 3 (GIC) Wiéland Schilla Eva EX1 CACS NOM BIS
395 EUR w 64 FI*Lumihelmen Herrasmies 3 Uros 9 (Avoin) Komissarova Olga EX1 CAC
396 EUR w 64 FI*Lumihelmen Felis Fanfare 3 Naaras 10 (KAS) Komissarova Olga EX1 CAP
397 EUR n FI*Sireenin Aamunkoi 3 Naaras 4 (GIP) Komissarova Olga EX1 CAPS NOM
398 EUR d Maahinen 3 Uros 1 (SC) Lindelöf Sirpa KM BIV
399 EUR d FI*Kassilan Suviyön Shamaani 3 Uros 3 (GIC) Lindelöf Sirpa EX1 CACS
400 EUR d Tuiretuinen 3 Naaras 7 (CH) Lindelöf Sirpa EX1 No Cert
401 EUR ns FI*Taikapeikon Armas P. 3 Uros 8 (PR) Komissarova Olga EX1 CAPIB
402 EUR n 24 FI*Pikku-Piun Favourite Fellow 3 Uros 9 (Avoin) Komissarova Olga EX1 No Cert
404 EUR a 22 FI*Feronian Lavendel 3 Uros 12 (Pennut) Lindelöf Sirpa EX1 NOM
405 EUR d 23 FIN*Kassilan Guaranteed Gnome 3 Uros 1 (SC) Komissarova Olga KM
406 EUR d 24 FI*Taikapeikon Brassailija 3 Uros 5 (IC) Komissarova Olga EX1 CAGCIB
407 EUR e 22 DK*Abimbola Bimbo Blondi 3 Uros 9 (Avoin) Komissarova Olga EX1 CAC
408 EUR e 22 FI*Vinhaviiksen Kermaija 3 Naaras 9 (Avoin) Komissarova Olga EX1 CAC
409 EUR f 24 FI*Feronian Felicia 3 Naaras 1 (SC) Komissarova Olga KM
410 EUR ns 22 FI*Lumihelmen Glissando 3 Naaras 7 (CH) Komissarova Olga EX1 CACIB
411 EUR ns 23 FI*Kassilan Taattu Tonttu 3 Uros 5 (IC) Lindelöf Sirpa EX1 CAGCIB
412 EUR ns 24 FIN*Pikku-Piun Peter Pan 3 Uros 6 (IP) Komissarova Olga EX1 CAGPIB
413 KOR FI*Melodian Tulaya 3 Naaras 1 (SC) Lindelöf Sirpa KM BIV
414 KOR FI*Kattihovin Sai-ano Itsumo 3 Naaras 3 (GIC) Lindelöf Sirpa EX1 CACS
415 KOR FI*Melodian Unakan 3 Uros 5 (IC) Lindelöf Sirpa EX1 CAGCIB
416 KOR FI*Mythai Busaya Bao 3 Naaras 9 (Avoin) Lindelöf Sirpa EX1 CAC
417 KOR FI*Qurokon Alina Luuk 3 Naaras 11 (Nuoret) Lindelöf Sirpa EX1 BIV
418 KOR FI*Qurokon Alma Maaeo 3 Naaras 11 (Nuoret) Lindelöf Sirpa EX2
419 KOR FI*Kattihovin Chiisai Kisu 3 Naaras 12 (Pennut) Lindelöf Sirpa EX1
420 KOR FIN*Hovikissan iat Jaao 3 Naaras 17 (Veteraani) Mastrangelo Donatella 1 NOM BIS
420 KOR FIN*Hovikissan iat Jaao 3 Naaras 2 (SP) Lindelöf Sirpa KM NOM BIS
421 KOR FI*Melodian Thanit 3 Uros 4 (GIP) Lindelöf Sirpa EX1 CAPS
422 MAN 51-52 / MAN d 03 22 51 Auragold Mr. Worldwide 3 Uros 1 (SC) Wiéland Schilla Eva KM BIV NOM
423 MAN 51-52 / MAN d 03 24 52 Sun-Manx Cayth 3 Uros 1 (SC) Wiéland Schilla Eva KM
424 MAN 51-52 / MAN e 23 51 FI*Maikain Pulla Won Vung 3 Uros 11 (Nuoret) Wiéland Schilla Eva EX1
425 MAN 51-52 / MAN a 09 52 FI*Meamoons MX A Be Yourself 3 Uros 6 (IP) Wiéland Schilla Eva EX1 CAGPIB
426 MAU ns 24 FI*CatNmaus Bae 3 Naaras 9 (Avoin) Lindelöf Sirpa EX1 CAC
427 MAU ns 24 FI*CatNmaus Chausiku 3 Uros 8 (PR) Lindelöf Sirpa EX1 CAPIB
428 OCI n 24 FI*Topspot Lucifero Magnifico 3 Uros 1 (SC) Komissarova Olga KM BIV NOM
429 OCI n 24 FIN*Moosegrove Phoenix 3 Uros 17 (Veteraani) Mastrangelo Donatella 1 NOM
429 OCI n 24 FIN*Moosegrove Phoenix 3 Uros 1 (SC) Komissarova Olga KM
430 OCI n 24 FI*Moosegrove Dream On 3 Naaras 1 (SC) Komissarova Olga KM
431 OCI n 24 FI*Moosegrove Kiara 3 Naaras 11 (Nuoret) Komissarova Olga EX1 NOM BIS
432 OCI b 24 FI*Moosegrove Ad Victoriam 3 Naaras 1 (SC) Lindelöf Sirpa KM BIV NOM
433 OCI b 24 FI*Moosegrove Cassiopeia 3 Naaras 5 (IC) Lindelöf Sirpa EX1 CAGCIB
434 OCI b 24 FI*Northalla Vaporous Element 3 Uros 9 (Avoin) Lindelöf Sirpa EX1 CAC
435 OCI b 24 FIN*Moosegrove Conquistatore 3 Uros 17 (Veteraani) Mastrangelo Donatella 2
435 OCI b 24 FIN*Moosegrove Conquistatore 3 Uros 2 (SP) Lindelöf Sirpa KM
436 OCI b 24 FIN*Rollick A Tout Le Monde 3 Naaras 17 (Veteraani) Mastrangelo Donatella Arvosteltu
436 OCI b 24 FIN*Rollick A Tout Le Monde 3 Naaras 10 (KAS) Lindelöf Sirpa EX1 CAP
437 SNO a 05 HR*Adriasnow Vale Glamourgan 3 Naaras 9 (Avoin) Lindelöf Sirpa Abs
438 SNO a 05 Federico Snowshoe-Pearls*PL 3 Uros 11 (Nuoret) Lindelöf Sirpa Abs
439 ABY n Osiris(V) Total Surprise 4 Uros 1 (SC) Mastrangelo Donatella KM BIV NOM
440 ABY n FI*Link Modunia Mgodi 4 Uros 15 (Siitos) Kissaliitto Rotukirjaus
440 ABY n FI*Link Modunia Mgodi 4 Uros 3 (GIC) Mastrangelo Donatella Abs
441 ABY n FI*Silkkihienon Vice Versa 4 Uros 7 (CH) Mastrangelo Donatella EX1 CACIB
442 ABY n FI*Link Bashasha Azima 4 Naaras 11 (Nuoret) Mastrangelo Donatella EX1 NOM
443 ABY n Ingave's Pandora 4 Naaras 11 (Nuoret) Mastrangelo Donatella EX2
444 ABY n FI*Nebuankhet I swallowed a Bug 4 Naaras 12 (Pennut) Mastrangelo Donatella EX1
445 ABY n S*Hjortronstigens The Sound of Music 4 Uros 17 (Veteraani) Wiéland Schilla Eva 2
445 ABY n S*Hjortronstigens The Sound of Music 4 Uros 2 (SP) Mastrangelo Donatella KM
446 ABY n FI*Nebuankhet Veritaserum 4 Uros 4 (GIP) Mastrangelo Donatella Abs
447 ABY n FI*Kharn-Ka Valley of Ashes 4 Naaras 10 (KAS) Mastrangelo Donatella EX1 CAP
448 ABY a FI*Nebuankhet Valentine Water 4 Naaras 3 (GIC) Fonsén Mira EX1 CACS BIV NOM
449 ABY a FI*Nebuankhet Nae Quin! 4 Naaras 9 (Avoin) Fonsén Mira EX1 CAC
450 ABY a FI*Silkkihienon XO Emiliani 4 Naaras 11 (Nuoret) Fonsén Mira EX1
451 ABY o FI*Neaera's Genna Gingerella 4 Naaras 5 (IC) Brambilla Fabio EX1 CAGCIB
452 ABY o S*Primuz-Zezam Rozetta 4 Naaras 7 (CH) Brambilla Fabio EX1 CACIB BIV
453 ABY o FI*Link Kubembeleza Haiba 4 Uros 11 (Nuoret) Brambilla Fabio EX1
454 ABY p FI*Kharn-Ka Rapid Eye 4 Naaras 12 (Pennut) Fonsén Mira EX1
455 ABY as S*Saivokattens Sini-Vuokko 4 Naaras 12 (Pennut) Brambilla Fabio EX1
456 ABY os FI*Taiga-Kissat Silver Diamond 4 Uros 9 (Avoin) Fonsén Mira EX1 CAC
457 BAL b 21 FI*Jalecat's Ötö 4 Naaras 12 (Pennut) Fonsén Mira EX1
458 BAL h 21 FI*Mummeli Dinazinha Queena 4 Naaras 3 (GIC) Fonsén Mira EX1 CACS
459 CRX I / CRX n FI*FunkyJam's Star-Lord 4 Uros 12 (Pennut) Brambilla Fabio EX1 NOM
460 CRX I / CRX n FI*Huissin Albert Edelfelt 4 Uros 6 (IP) Brambilla Fabio Abs
461 CRX II / CRX n 09 FI*Saca's Rain Reanna 4 Naaras 3 (GIC) Mastrangelo Donatella EX1 CACS BIV
462 CRX II / CRX a 03 FI*FunkyJam's The Rock Dove 4 Uros 9 (Avoin) Mastrangelo Donatella EX1 CAC
463 CRX II / CRX n 03 FI*Tuiscalo's Undo 4 Uros 9 (Avoin) Mastrangelo Donatella EX2
464 CRX II / CRX n 03 FI*KattiKaisan Kran Turismo 4 Uros 12 (Pennut) Mastrangelo Donatella EX1
465 CRX II / CRX n 03 FI*KittyLady's Pikachu Evolves To Raichu 4 Naaras 12 (Pennut) Mastrangelo Donatella EX2
466 CRX II / CRX n 03 FI*Sweetpurr's Hearts And Minds 4 Naaras 12 (Pennut) Mastrangelo Donatella EX1 BIV NOM
467 CRX II / CRX n 03 FI*Piupaws Pathways of Sekhmet 4 Uros 15 (Siitos) Kissaliitto Rotukirjaus
467 CRX II / CRX n 03 FI*Piupaws Pathways of Sekhmet 4 Uros 2 (SP) Mastrangelo Donatella KM NOM BIS
468 CRX II / CRX n 03 FIN*Piupaws Krafla 4 Uros 2 (SP) Mastrangelo Donatella Abs
468 CRX II / CRX n 03 FIN*Piupaws Krafla 4 Uros 17 (Veteraani) Wiéland Schilla Eva 1 NOM BIS
469 CRX III / CRX f 24 FI*Piupaws Fire & Soul of Sekhmet 4 Naaras 7 (CH) Fonsén Mira EX1 CACIB
470 CRX III / CRX e 24 FI*Saca's Femme Fatale 4 Naaras 11 (Nuoret) Fonsén Mira EX1
471 CRX III / CRX d 22 FI*Spectrolite Juhannustaika 4 Uros 12 (Pennut) Fonsén Mira EX1 BIV NOM
472 CRX III / CRX g 24 FI*FunkyJam's Nova Prime 4 Naaras 12 (Pennut) Fonsén Mira EX1
473 CRX IV / CRX f 02 62 Dapple Dawn From Topolino's 4 Naaras 5 (IC) Mastrangelo Donatella EX1 CAGCIB BIV NOM
474 CRX IV / CRX d 03 FI*Tuiscalo's Unforgettable 4 Uros 9 (Avoin) Mastrangelo Donatella EX1 CAC
475 CRX IV / CRX d 03 24 FI*Piupaws Meowth of Sekhmet 4 Uros 12 (Pennut) Mastrangelo Donatella EX1
476 CRX IV / CRX g 03 FI*VeeKasin Miss Nettles 4 Naaras 4 (GIP) Mastrangelo Donatella EX1 CAPS
477 CRX IV / CRX fs 03 FI*Ballerina's Lilac Fairy 4 Naaras 8 (PR) Mastrangelo Donatella EX1 CAPIB BIV NOM
478 CRX IV / CRX f 02 62 FI*Huissin Pebble Beach 4 Naaras 8 (PR) Mastrangelo Donatella EX2
479 CRX V / CRX n 24 FI*Sweetpurr's 'Cuz I Can 4 Uros 3 (GIC) Brambilla Fabio EX1 CACS
480 CRX V / CRX n 24 FI*Derekaz Nymphomaniak 4 Naaras 9 (Avoin) Brambilla Fabio EX1 CAC
481 CRX V / CRX n 24 FI*Claypond's Bon Nuit 4 Uros 11 (Nuoret) Brambilla Fabio EX1 BIV
482 CRX V / CRX ns 24 FI*Piupaws Ascalon 4 Uros 12 (Pennut) Brambilla Fabio EX1
483 CRX VI / CRX n 01 21 62 FI*Piupaws Twister of Sekhmet 4 Uros 7 (CH) Fonsén Mira EX1 CACIB BIV NOM
484 CRX VI / CRX n 03 24 FI*Sweetpurr's Pure Seduction 4 Naaras 7 (CH) Fonsén Mira EX1 CACIB
485 CRX VI / CRX a 03 24 FI*VeeKasin Fanzine 4 Naaras 11 (Nuoret) Fonsén Mira EX1 NOM
486 CRX VII / CRX n 32 U-Mink Ansa of Claypond's 4 Uros 15 (Siitos) Kissaliitto Rotukirjaus
486 CRX VII / CRX n 32 U-Mink Ansa of Claypond's 4 Uros 7 (CH) Mastrangelo Donatella EX1 CACIB BIV
487 CRX VII / CRX d 33 FI*Alchemist Daenerys Targaryen 4 Naaras 9 (Avoin) Mastrangelo Donatella EX2
488 CRX VII / CRX n 33 FI*Sweetpurr's Jealous Of My Boogie 4 Naaras 9 (Avoin) Mastrangelo Donatella EX1 CAC
489 CRX VII / CRX n 21 33 FI*Claypond's Bonne Journee 4 Uros 11 (Nuoret) Mastrangelo Donatella EX1
490 CRX VII / CRX b 21 32 FI*Claypond's Bonjour 4 Naaras 11 (Nuoret) Mastrangelo Donatella EX1
491 CRX VII / CRX n 33 FI*Alchemist Hocus Pocus 4 Uros 10 (KAS) Mastrangelo Donatella EX1 CAP
492 CRX VII / CRX n 33 FI*Sweetpurr's Jane Marple 4 Naaras 10 (KAS) Mastrangelo Donatella EX1 CAP
493 CRX VIII / CRX n 03 33 FI*Alchemist Abracadabra 4 Uros 9 (Avoin) Fonsén Mira EX1 CAC
494 DRX I / DRX b FI*Tomorrowland Amazing Aurora 4 Naaras 11 (Nuoret) Vasilieva Vera EX2
495 DRX I / DRX n FI*Tomorrowland Amusing Anastasia 4 Naaras 11 (Nuoret) Vasilieva Vera EX1
496 DRX VI / DRX ns 09 22 FIN*Riiviön Viiru 4 Naaras 17 (Veteraani) Wiéland Schilla Eva 1 NOM
496 DRX VI / DRX ns 09 22 FIN*Riiviön Viiru 4 Naaras 2 (SP) Vasilieva Vera KM NOM BIS
497 DRX VII / DRX n 09 32 FI*Tomorrowland Awesome Adolf 4 Uros 11 (Nuoret) Fonsén Mira EX1
498 DRX VII / DRX f 33 Umiko Calvados*PL 4 Naaras 11 (Nuoret) Fonsén Mira Abs
499 DRX VIII / DRX n 03 21 31 FI*Riepujengin Veni Vidi Vici 4 Uros 2 (SP) Brambilla Fabio KM
500 OLH h 03 24 FI*Jalecat's TeitMeistäKauniin 4 Naaras 12 (Pennut) Fonsén Mira EX1
501 OSH n FI*BlackDevil's Black Beast 4 Uros 3 (GIC) Vasilieva Vera EX1 CACS
502 OSH n FI*Mummeli Sofinha Viliina 4 Naaras 3 (GIC) Vasilieva Vera Abs
503 OSH n FI*BlackDevil's Black Devil 4 Uros 7 (CH) Vasilieva Vera EX1 CACIB
504 OSH b Gucci Romani Vil'k 4 Uros 11 (Nuoret) Vasilieva Vera EX1 NOM BIS
505 OSH b Aivengo Brave Heart 24 Karata*RUS 4 Uros 12 (Pennut) Vasilieva Vera EX1
506 OSH f Delilah Holiday East 4 Naaras 7 (CH) Vasilieva Vera EX1 CACIB NOM BIS
507 OSH h FI*BlackDevil's Mystic Always & Forever 4 Naaras 12 (Pennut) Vasilieva Vera EX1 NOM BIS
508 OSH h FI*Skazki Sametti Tigrovna 4 Naaras 2 (SP) Vasilieva Vera KM
509 OSH n 24 S*Häveröortens* Tyra Trollpacka 4 Naaras 3 (GIC) Vasilieva Vera EX1 CACS
510 OSH a 24 FI*JellonCats El Hierro 4 Uros 12 (Pennut) Vasilieva Vera EX1
511 OSH b 24 Akita Ha Kuna*PL 4 Naaras 3 (GIC) Vasilieva Vera EX1 CACS
512 OSH d 24 HU*Okonor Rozsdás 4 Uros 1 (SC) Vasilieva Vera KM
513 OSH d 24 FI*BlackDevil's Exotic Forever & Ever 4 Uros 12 (Pennut) Vasilieva Vera EX1
514 OSH a 02 21 FI*Pinewoods U Got The Look 4 Uros 8 (PR) Vasilieva Vera EX1 CAPIB
515 OSH d 03 24 S*Häveröortens* Merlin 4 Uros 6 (IP) Vasilieva Vera EX1 CAGPIB NOM
516 RUS FI*Zarin Lycaena Helle 4 Naaras 11 (Nuoret) Brambilla Fabio EX1 NOM
517 SIA n FI*Twist-Tiramisun Kurtisaani 4 Naaras 17 (Veteraani) Wiéland Schilla Eva 2
517 SIA n FI*Twist-Tiramisun Kurtisaani 4 Naaras 1 (SC) Vasilieva Vera KM
518 SIA n FI*Amon Anubis 4 Uros 10 (KAS) Vasilieva Vera EX1 CAP
519 SIA n FI*Twist-Tiramisun Amy Jade 4 Naaras 11 (Nuoret) Vasilieva Vera EX1
520 SIA a Azorez Gwaihir The Windlord 4 Uros 15 (Siitos) Kissaliitto Rotukirjaus
520 SIA a Azorez Gwaihir The Windlord 4 Uros 1 (SC) Vasilieva Vera KM
521 SIA a FI*Twist-Tiramisun X 4 Uros 9 (Avoin) Vasilieva Vera EX1 No Cert
522 SIA a FI*Kelmikerhon Elegia 4 Naaras 4 (GIP) Vasilieva Vera EX1 CAPS
523 SIA b Gyulchataj Kapriz 4 Uros 9 (Avoin) Vasilieva Vera EX1 CAC NOM
524 SIA b FI*Clamoris Humbert 4 Uros 4 (GIP) Vasilieva Vera Abs
525 SIA b FI*BlackDevil's White Viper 4 Naaras 8 (PR) Vasilieva Vera EX1 CAPIB
526 SIA c FI*Twist-Tiramisun New Look 4 Naaras 1 (SC) Vasilieva Vera KM
527 SIA j FI*Kaspektin Tähteinvälinen 4 Naaras 12 (Pennut) Vasilieva Vera EX1
528 SIA n 03 21 FI*BlackDevil's Cute Cassandra 4 Naaras 3 (GIC) Vasilieva Vera EX1 CACS
529 SOM n (N)Villkattens Wilmer 4 Uros 1 (SC) Brambilla Fabio KM
530 SOM n FI*Kharn-Ka Your Choice 4 Uros 1 (SC) Brambilla Fabio KM BIV NOM BIS
531 SOM n FI*SunnyPace Fritillaria 4 Naaras 7 (CH) Brambilla Fabio Abs
532 SOM n FI*Kharn-Ka Io 4 Naaras 9 (Avoin) Brambilla Fabio EX1 CAC NOM
533 SOM n FI*Foxkiss Elephas maximus 4 Uros 11 (Nuoret) Brambilla Fabio EX1
534 SOM n FI*Foxkiss Egretta garzetta 4 Naaras 11 (Nuoret) Brambilla Fabio EX2
535 SOM n FI*Foxkiss Elvira chionura 4 Naaras 11 (Nuoret) Brambilla Fabio EX1
536 SOM n FI*Kisompa's Kandelioússa 4 Naaras 12 (Pennut) Brambilla Fabio EX1 BIV
537 SOM n FIN*Lamadegaan Aladdin 4 Uros 17 (Veteraani) Wiéland Schilla Eva 3
537 SOM n FIN*Lamadegaan Aladdin 4 Uros 2 (SP) Brambilla Fabio KM
538 SOM n FI*Kharn-Ka Taygeta Taurus 4 Naaras 2 (SP) Brambilla Fabio KM BIV NOM
539 SOM n FIN*Kisompa's Dianna 4 Naaras 4 (GIP) Brambilla Fabio EX1 CAPS
540 SOM n FI*SunnyPace Forsythia 4 Naaras 10 (KAS) Brambilla Fabio EX1 CAP
541 SOM o FI*Kharn-Ka Qianoush 4 Naaras 9 (Avoin) Mastrangelo Donatella EX1 CAC
542 SOM o FI*Amajan Nino Nicostrato 4 Uros 11 (Nuoret) Mastrangelo Donatella EX1
543 SOM o FI*SunnyPace Fraxinus 4 Uros 10 (KAS) Mastrangelo Donatella Abs
544 SPH IV / SPH f 09 Goliaf Grace 4 Naaras 4 (GIP) Brambilla Fabio EX1 CAPS
545 SPH V / SPH f 03 32 Skinzin Hobbitually Beautiful 4 Naaras 5 (IC) Brambilla Fabio Abs
546 HCL Peppi Kotikissat Naaras 14 (Kotikissat) Fonsén Mira Abs
547 HCL Peku Kotikissat Uros 14 (Kotikissat) Fonsén Mira 1 NOM
547 HCL Peku Kotikissat Uros 17 (Veteraani) Komissarova Olga 1 NOM
548 HCL Tyyne-Liina Kotikissat Naaras 14 (Kotikissat) Fonsén Mira 1 NOM BIS
548 HCL Tyyne-Liina Kotikissat Naaras 17 (Veteraani) Komissarova Olga 1 NOM BIS
549 HCS Mei Kotikissat Naaras 14 (Kotikissat) Komissarova Olga 1 NOM
550 HCS Panda Kotikissat Uros 14 (Kotikissat) Komissarova Olga 1 NOM
551 SIB VIII / SIB gs 09 24 FI*Cherrytail's Zorana 2 Naaras 9 (Avoin) Frithiof Jörgen EX1 CAC
552 NFO V / NFO d 22 S*Uncut Diamond Posh 2 Naaras 5 (IC) Persson Annelie EX1 CAGCIB BIV
553 NFO V / NFO f 22 S*Golden Oracle's Sweet Child O´Mine 2 Naaras 6 (IP) Persson Annelie EX1 CAGPIB NOM
554 NFO VII / NFO ns 22 SE*AlPeJe's Bollinger 2 Uros 7 (CH) Persson Annelie EX1 CACIB
555 BUR n Kir Royal Magic Valley*RU 3 Uros 12 (Pennut) Wiéland Schilla Eva EX1 BIV NOM BIS
588 kpl

Tuomarit

Nimi EMS-koodit Kissaa
Brambilla Fabio ABY as, ABY o, CRX I, CRX V, DRX VIII, RUS, SOM n, SPH IV, SPH V, VET 1 31
Edström Michael EXO d, EXO f, EXO n, EXO n 22, PER d, PER d 03, PER e 22, PER f 02 21 62, PER f 22, PER fs 03, PER n, PER n 01 62, PER n 02 62, PER ns 24 62, PER w 63, RAG a, RAG d 04, RAG f 04, RAG n 04 21, VET 1, VET 2 36
Fonsén Mira SBI c 21, SBI d, SBI e, SBI f 21, SBI n 21, ABY a, ABY os, ABY p, BAL b 21, BAL h 21, CRX III, CRX VI, CRX VIII, DRX VII, OLH h 03 24, HCL 40
Frithiof Jörgen MCO VII, MCO VIII, NFO VI, SIB VIII, TUA V 42
Gustaitiene Jurgita MCO V, NEM II, NFO II, NFO IX, NFO VIII, SIB V, TUA VII 43
Isakov Vladimir EXO f 03 22, EXO n 03 22, EXO n 24, EXO ns 03, PER d 23, PER f 02 62, PER f 03 24, PER g 02 62, PER j, PER n 03, PER n 22, PER n 33, RAG e 04, RAG n, RAG n 03, RAG n 04, SBI e 21, SBI f, SBI n 42
Komissarova Olga BEN n 24, BEN n 24 32, BSH ns 22 62, BUR c, BUR f, EUR d 23, EUR d 24, EUR e 22, EUR f 24, EUR n, EUR n 24, EUR ns, EUR ns 22, EUR ns 24, EUR w 64, OCI n 24, HCS, VET Kotikissat 37
Lindelöf Sirpa BML I, BSH a 22, BSH f, BSH g, BUR d, BUR e, EUR a 22, EUR d, EUR ns 23, KOR, MAU ns 24, OCI b 24, SNO a 05 32
Maillard Chiavuzzo Isabelle ACL VIII, ACS VIII, MCO II, MCO III, MCO VI, NEM I, SIB VII, TUA III, TUA IX 42
Mastrangelo Donatella ABY n, CRX II, CRX IV, CRX VII, SOM o, VET 3 41
Nyman Pia SBI a 21, SBI b, SBI c, SBI h, SBI h 21, MCO IV, NFO III, SIB II, SIB III, SIB IV, SRS III, TUA II 40
Persson Annelie MCO I, MCO IX, NFO IV, NFO V, NFO VII, SIB VI 40
Sandon Cristiano Federico EXO a 21 33, EXO a 22, EXO f 03 24, EXO n 24, EXO w 62, RAG a 03, RAG a 04, RAG c, RAG c 04, RAG g 04, SBI a, SBI b 21, SBI d 21, SBI g, SBI j 43
Vasilieva Vera DRX I, DRX VI, OSH a 02 21, OSH a 24, OSH b, OSH b 24, OSH d 03 24, OSH d 24, OSH f, OSH h, OSH n, OSH n 24, SIA a, SIA b, SIA c, SIA j, SIA n, SIA n 03 21 30
Wiéland Schilla Eva BEN n 22, BEN n 24 33, BSH a, BSH c 33, BSH g 03, BSH ns 22 64, BUR a, BUR b, BUR g, BUR h, BUR j, BUR n, CHA, CYM 53, MAN 51-52, VET 4 37
15 tuomaria.