Omakissa
PIROK 123. kansainvälinen kissanäyttely 22.05.2016
Järjestävä yhdistys Pirkanmaan Rotukissayhdistys ry
Alkaa 22.5.2016 Loppuu 22.5.2016
Ilmoittautuminen alkaa 16.2.2016 Ilmoittautuminen loppuu 26.4.2016
Yleisöaika alkaa 10:00 Yleisöaika loppuu 15:30
Eläinlääkärintarkastus alkaa 7:30 Eläinlääkärintarkastus loppuu 9:00
Arvostelut alkavat 9:30 Vahvistuskirjeen julkaisupvm 13.5.2016
Kansainvälinen Kyllä Erikoisnäyttely Ei
Drive In -näyttely Ei Omistajat saavat esitellä kissansa Kyllä
Kissoja enintään 800   Kategoriat 1, 2, 3, 4, Kotikissat
BreedBIS-rodut BUR BreedBIS kissoja vähintään 50
Tilinumero
Sähköposti show@pirok.org
Paikka Tampere
Toimihenkilöt Näyttelypaikka: Tampereen Messu- ja Urheilukeskus, Ilmailunkatu 20, Tampere
Näyttelypäällikkö: Elise Rämö, elise.ramo@pirok.org, p. 0405599924
Näyttelysihteerit: Kristiina Martikainen (Kat I, III, IV), Hirsimäentie 12, 37860 Kärjenniemi puh. 0405237764 & Pia Hassell (Kat II, KK), Koivuhaantie 4 B 5, 33480 Ylöjärvi, puh. 0415036421
Tavoitat näyttelysihteerit parhaiten sähköpostitse show@pirok.org, töissä emme hoida näyttelyasioita
Rotu- ja myyntipöydät: Marika Nyström, marika.nystrom@pirok.org, p. 0407062191
Palkinnot ja ruusukkeet ovat tervetulleita: Annemari Rautavesi, annemari.rautavesi@pirok.org
Raha-asiat: Kristiina Martikainen, kristiina.martikainen@pirok.org
Assistenttianomukset osoitteeseen: assistentit@pirok.org
Lisätietoja BUR erikoisnäyttely ja Breed BIS joka järjestetään yhdessä Burmakissan ystävien kanssa, mikäli kissoja ilmoitetaan riittävästi.
Kaikki rodut arvostellaan molempina päivinä, näyttelyluokat 1 - 17.
Kategorian parhaat valitaan erikseen kategorioissa 1, 2, 3, 4 ja kotikissat.
Näyttelymaksut: 36 €/kissa/pv, PIROK:in jäsenten kissat 33 €/kissa/pv, ei-FIFe -kissat 50 €/kissa/pv. Burmakissan ystävät ry maksaa jäsentensä burmien näyttelymaksusta 5€ sunnuntaina. PIROK:in leimakorteilla voi maksaa vain FIFe:en rekisteröityjen kissojen näyttelymaksuja ja hyväksymme PIROK:in leimakortit maksuina ERY-SYD:n, INCAT SUOMEN, ISROK:n, KES-KIS:n, PIROK:n, POH-KIS:n, POROK:n, RUROK:n, SATAKISSAn, SUROK:n, TUROK:n ja YKKÖSKISSOJEN jäseniltä. Leimakortti on lähetettävä näyttelysihteerille välittömästi ilmoittautumisen jälkeen.
Tarkistus- ja veteraaniluokka 10 € arvostelun yhteydessä, muutoin normaali näyttelymaksu. Kasvattaja- ja siitosluokat ovat maksuttomia muun luokan yhteydessä, yksistään normaali näyttelymaksu.
Maksa käyttäen Omakissasta saamaasi viitenumeroa, eräpäivä on sama kuin ilmoittautumispäivä!.
Ilmoittautumisajan jälkeen vain väri- ja luokkamuutokset ovat mahdollisia, muutokset mieluiten sähköpostilla show@pirok.org tai kirjeellä.
Ilmoittautuminen on sitova, peruuttamattomat ilmoittautumiset laskutetaan. Jos kissa perutaan ennen ilmoittautumisajan loppua, palautetaan 75% maksusta. Myöhästyneet, puutteelliset ja myöhässä maksetut ilmoittautumiset voidaan hylätä.
Mahdollinen karsinta tehdään maksettujen ilmoittautumisten saapumispäivän mukaan.
Luettelo on maksullinen etukäteen maksettuna 2 €/pv, näyttelyssä ostettuna 3€/pv.
Ruusukkeet sisältyvät näyttelymaksuun ja leimakortit ovat käytössä.

Yhteenveto ilmoittautumisista

Kategoria Ilmoittautuneita Hyväksytty Hylätty Kesken Peruttu
1 92 92 0 0 0
2 168 168 0 0 0
3 159 159 0 0 0
4 77 77 0 0 0
Kotikissat 9 9 0 0 0
Yhteensä 505 505 0 0 0

Suodata näytettäviä tuloksia alla olevilla valinnoilla.

Suodata näytettäviä tuloksia alla olevilla valinnoilla.

Nro EMS-koodi Nimi Kategoria Sukupuoli Luokka Tuomari Tulos
1 EXO w 62 FI*Elrikan Snow King 1 Uros 12 (Pennut) Capra Flavia EX1
2 EXO w 62 FI*Elrikan Snow Queen 1 Naaras 12 (Pennut) Capra Flavia EX1
3 EXO n FI*AzuLejo's Deep Silent Complete 1 Naaras 3 (GIC) Isakov Vladimir EX1 CACS BIV NOM BIS
4 EXO n FI*Chevhill's Italian Gigolo 1 Uros 5 (IC) Isakov Vladimir EX1 CAGCIB
5 EXO n PT*Kiyoko Kats Big Royal 1 Naaras 7 (CH) Isakov Vladimir EX1 CACIB
6 EXO n Shuturi's Black Label 4 Ayser 1 Uros 12 (Pennut) Isakov Vladimir Abs
7 EXO n 24 FI*Aamukasteen Ester Estelar 1 Naaras 6 (IP) Capra Flavia Abs
8 EXO fs 24 62 X-Treme Snowy Doll 1 Naaras 3 (GIC) Pereira Gerson Alves EX1 CACS
9 EXO n 03 FI*AzuLejo's Bye Bye Beautiful 1 Naaras 5 (IC) Isakov Vladimir Abs
10 EXO g 03 JustOneWish Splatter Painted 1 Naaras 7 (CH) Pereira Gerson Alves EX1 CACIB
11 EXO n 03 22 FI*Sabrimin Revolution 1 Uros 9 (Avoin) Capra Flavia EX1 CAC
12 EXO d 03 22 FI*Elrikan Snow Leopard 1 Uros 12 (Pennut) Pereira Gerson Alves EX1
13 PER n Alsace Jette 1 Naaras 7 (CH) Capra Flavia EX1 CACIB NOM
14 PER n FI*Kultaviiksen Don Juan 1 Uros 15 (Siitos) Kissaliitto Rotukirjaus
15 PER a FI*Timanfaya Heartbeat 1 Uros 7 (CH) Isakov Vladimir Abs
16 PER d FI*Sabrimin Prince 1 Uros 1 (SC) Isakov Vladimir KM NOM
17 PER d FI*Mimosan Paranoid 1 Uros 11 (Nuoret) Isakov Vladimir EX1 BIV NOM BIS
18 PER d FI*KiSui Fly To The Moon 1 Uros 12 (Pennut) Isakov Vladimir EX1
19 PER f FI*Kultaviiksen Minnie Ripperton 1 Naaras 7 (CH) Pereira Gerson Alves EX1 CACIB
20 PER f FI*Kultaviiksen Pandora 1 Naaras 12 (Pennut) Pereira Gerson Alves EX1 NOM BIS
21 PER n 22 IT*Diciotto Carati Virginia 1 Naaras 3 (GIC) Pereira Gerson Alves EX1 CACS
22 PER d 23 FI*Mimosan Never Let You Go 1 Uros 3 (GIC) Capra Flavia EX1 CACS NOM BIS
23 PER es 11 FI*Kultaviiksen Poseidon 1 Uros 12 (Pennut) Pereira Gerson Alves Mitätöity
24 PER n 03 FI*Dirlandan Picasso 1 Uros 9 (Avoin) Pereira Gerson Alves EX1 CAC
25 PER n 03 Hiladoras Alejandro 1 Uros 2 (SP) Pereira Gerson Alves KM NOM
26 PER d 03 Bafini Sweet Dancer 1 Uros 5 (IC) Pereira Gerson Alves EX1 CAGCIB
27 PER g 02 62 FI*Celestial's Answear 2 All My Prayers 1 Naaras 9 (Avoin) Capra Flavia EX1 CAC
28 PER g 03 FI*Celestial's My Precious 1 Naaras 12 (Pennut) Capra Flavia EX1 NOM
29 PER ns 03 24 FI*Chevhill's Silver Dollar Babe 1 Naaras 12 (Pennut) Isakov Vladimir EX1
30 RAG n FI*Pengvin's Gloria 1 Naaras 11 (Nuoret) Capra Flavia Abs
31 RAG a FI*AijaiCats Charming Carla 1 Naaras 3 (GIC) Isakov Vladimir EX1 CACS
32 RAG a FI*Rock'nRags Treasure of the Mexican 1 Naaras 12 (Pennut) Isakov Vladimir EX1 NOM
33 RAG f FIN*Dollyblues Rainbow Doll 1 Naaras 17 (Veteraani) Capra Flavia 2
33 RAG f FIN*Dollyblues Rainbow Doll 1 Naaras 2 (SP) Pereira Gerson Alves KM
34 RAG n 03 FI*Celestial's Nirvana 1 Uros 9 (Avoin) Pereira Gerson Alves EX1 CAC NOM
35 RAG n 03 FI*Cat's-JM Hot-Kiss 1 Naaras 9 (Avoin) Pereira Gerson Alves EX1 CAC BIV NOM
36 RAG n 03 FI*Celestial's Syypää Sun Hymyyn 1 Uros 11 (Nuoret) Pereira Gerson Alves EX1
37 RAG n 03 FI*Rock'nRags Vincent van Gogh 1 Uros 11 (Nuoret) Pereira Gerson Alves EX2
38 RAG n 03 S*Krickelins Maximus 1 Uros 11 (Nuoret) Pereira Gerson Alves Abs
39 RAG n 04 NO*Noble Origins' Prince Carl Philip 1 Uros 5 (IC) Isakov Vladimir EX1 CAGCIB
40 RAG n 04 FI*Rock'nRags Wave Dancer 1 Naaras 9 (Avoin) Isakov Vladimir Abs
41 RAG n 04 FIN*Dollyblues PieceOfMyHeart 1 Naaras 4 (GIP) Isakov Vladimir EX1 CAPS
42 RAG a 03 FI*Dollyblues You Are The Sunshine 1 Naaras 3 (GIC) Capra Flavia EX1 CACS
43 RAG a 03 FI*Neige-Cristal's Adelisa Rose 1 Naaras 3 (GIC) Capra Flavia EX2
44 RAG a 03 (N)Diadem's Vuzzy 1 Uros 5 (IC) Capra Flavia EX1 CAGCIB
45 RAG a 03 FI*Rock'nRags Licence to Chill 1 Uros 7 (CH) Capra Flavia Mitätöity Mitätöity
46 RAG a 03 FI*Cat's-JM Snow-Kiss 1 Uros 9 (Avoin) Capra Flavia EX1 CAC BIV
47 RAG a 03 FIN*Celestial's FallenAngel 1 Naaras 2 (SP) Capra Flavia KM NOM
48 RAG a 03 FI*Dollyblues GoodGollyMsMolly 1 Naaras 6 (IP) Capra Flavia EX1 CAGPIB
49 RAG a 03 FI*Celestial's Poison Girl 1 Naaras 8 (PR) Capra Flavia Abs
50 RAG a 04 FI*Valkokullan Helinä 1 Naaras 9 (Avoin) Pereira Gerson Alves EX1 CAC
51 RAG f 03 FI*Celestial's Angel on My Shoulder 1 Naaras 11 (Nuoret) Isakov Vladimir EX1
52 RAG n 03 21 FIN*Calamarin Indiana Jones 1 Uros 4 (GIP) Capra Flavia EX1 CAPS
53 RAG n 04 21 FI*Dollyblues MusicOfMyHeart 1 Uros 4 (GIP) Isakov Vladimir Abs
54 RAG a 04 21 FI*Rock'nRags Maxterwork! 1 Uros 7 (CH) Capra Flavia EX1 CACIB
55 RAG a 04 21 FI*AijaiCats Lovely Lauren 1 Naaras 9 (Avoin) Capra Flavia EX1 CAC
56 RAG a 04 21 FI*Dollicious Maxterpiece! 1 Uros 6 (IP) Capra Flavia EX1 CAGPIB
57 SBI n FI*Touchant Xalté Beauté d'Amour 1 Naaras 9 (Avoin) Pereira Gerson Alves DISQ AGR.
58 SBI n FIN*Tassuliinin Braveheart 1 Uros 17 (Veteraani) Capra Flavia 1 NOM
58 SBI n FIN*Tassuliinin Braveheart 1 Uros 2 (SP) Pereira Gerson Alves KM
59 SBI n FIN*Tamus Skyline 1 Uros 17 (Veteraani) Capra Flavia Abs
59 SBI n FIN*Tamus Skyline 1 Uros 10 (KAS) Pereira Gerson Alves EX1 CAP
60 SBI a FI*Nalle-Puhin PINK! 1 Naaras 2 (SP) Isakov Vladimir KM BIV NOM
61 SBI a FI*Tamus Viper Venturer 1 Uros 4 (GIP) Isakov Vladimir EX1 CAPS
62 SBI a FI*Rais-Kis IceMan 1 Uros 8 (PR) Isakov Vladimir EX1 CAPIB
63 SBI c FIN*Touchant Jaunet d'eau 1 Naaras 4 (GIP) Capra Flavia EX1 CAPS
64 SBI d FI*Touchant Renault Unique 1 Uros 1 (SC) Isakov Vladimir KM
65 SBI d FIN*Recknagel Maariolemiöö 1 Uros 2 (SP) Isakov Vladimir KM NOM BIS
66 SBI d FIN*Lirukallion Täpinäsä 1 Naaras 17 (Veteraani) Capra Flavia 3
66 SBI d FIN*Lirukallion Täpinäsä 1 Naaras 6 (IP) Isakov Vladimir EX1 CAGPIB
67 SBI e FI*Rais-Kis IceCream 1 Uros 8 (PR) Capra Flavia EX1 CAPIB
68 SBI f FI*Pörrökerän Padmé Amidala 1 Naaras 9 (Avoin) Pereira Gerson Alves EX1 CAC
69 SBI f FI*Tamus Insignia 1 Naaras 7 (CH) Pereira Gerson Alves EX1 CACIB
70 SBI g FI*Rais-Kis IceKiss 1 Naaras 7 (CH) Capra Flavia EX1 CACIB
71 SBI j FI*Rais-Kis Doris 1 Naaras 15 (Siitos) Kissaliitto Rotukirjaus
71 SBI j FI*Rais-Kis Doris 1 Naaras 3 (GIC) Isakov Vladimir EX1 CACS
72 SBI n 21 FI*Saca's Azzurro Daimler 1 Uros 11 (Nuoret) Pereira Gerson Alves EX1 NOM
73 SBI n 21 FIN*Zhamanen Harlequin 1 Naaras 17 (Veteraani) Capra Flavia 1 NOM BIS
73 SBI n 21 FIN*Zhamanen Harlequin 1 Naaras 8 (PR) Pereira Gerson Alves EX1 CAPIB NOM BIS
74 SBI a 21 FI*Tamus GReddy 1 Uros 9 (Avoin) Capra Flavia EX1 CAC
75 SBI a 21 FI*Lofanna California 1 Naaras 9 (Avoin) Capra Flavia EX1 CAC
76 SBI b 21 FI*Pikku-Miukun Albert 1 Uros 5 (IC) Pereira Gerson Alves EX1 CAGCIB
77 SBI c 21 FI*HaoMao Bernhard 1 Uros 4 (GIP) Capra Flavia EX1 CAPS NOM
78 SBI d 21 FI*Mototassun Rocket III 1 Uros 9 (Avoin) Isakov Vladimir EX1 CAC
79 SBI e 21 Peret Laty Mery, CZ 1 Uros 15 (Siitos) Kissaliitto Rotukirjaus
79 SBI e 21 Peret Laty Mery, CZ 1 Uros 5 (IC) Pereira Gerson Alves EX1 CAGCIB
80 SBI e 21 FI*Tamus Garret 1 Uros 9 (Avoin) Pereira Gerson Alves EX1 CAC
81 SBI f 21 FI*Saca's Åll for Avantgarde 1 Naaras 11 (Nuoret) Capra Flavia EX1 NOM
82 SBI h 21 FI*Pirimirrin Kaoliniitti 1 Naaras 9 (Avoin) Isakov Vladimir EX1 CAC
83 SBI h 21 FI*Saca's Ö.K.Y. Mercedes 1 Naaras 11 (Nuoret) Isakov Vladimir EX1
84 TUV f 61-63 / TUV f 62 FI*Ilveslinnan Endamli Erenay 1 Naaras 9 (Avoin) Pereira Gerson Alves EX1 CAC
85 TUV f 61-63 / TUV f 21 62 FI*Ilveslinnan Erkenci Erdemay 1 Naaras 10 (KAS) Pereira Gerson Alves EX1 CAP
86 ACL III / ACL n 22 FI*Siriuksen ManzoniCurl 2 Uros 7 (CH) Jedrzejowski Mateusz EX1 CACIB
87 ACL V / ACL h 24 Paladija Yola 2 Naaras 3 (GIC) Riekstina Linda EX1 CACS
88 ACS III / ACS n 24 FI*Siriuksen NidaCurl 2 Naaras 7 (CH) Stoa Caroline EX1 CACIB NOM
89 ACS III / ACS n 24 FI*Siriuksen Ragnar LothbrokCurl 2 Uros 12 (Pennut) Stoa Caroline EX1 NOM
90 ACS III / ACS b 24 FI*Siriuksen KoppamurraCurl 2 Uros 6 (IP) Stoa Caroline EX1 CAGPIB NOM BIS
91 ACS VI / ACS f 02 21 64 FI*DilYaar Harshita Hemkanta Hansini 2 Naaras 6 (IP) Koskenkangas Marjatta EX1 CAGPIB
92 ACS VII / ACS fs 22 FI*Minnikatin Suzanna 2 Naaras 7 (CH) Jedrzejowski Mateusz EX1 CACIB
93 ACS VIII / ACS ns 03 FI*Dezzicat's Heldentenor HydeCurl 2 Uros 10 (KAS) Riekstina Linda Abs
94 ACS XI / ACS a 09 21 33 FI*Siriuksen QuincyCurl 2 Uros 12 (Pennut) Riekstina Linda EX1
95 MCO I / MCO a FI*Mainehaan Hanson 2 Uros 5 (IC) Jedrzejowski Mateusz Abs
96 MCO I / MCO a Battle Creek's Z'Thaiti 2 Naaras 3 (GIC) Jedrzejowski Mateusz EX1 CACS
97 MCO I / MCO n FI*Daybreak's Pitch Black 2 Naaras 12 (Pennut) Jedrzejowski Mateusz EX1 BIV
98 MCO I / MCO a FI*Kasmasiinin Cool Kavaljeeri 2 Uros 10 (KAS) Jedrzejowski Mateusz EX2
99 MCO I / MCO n FI*Mainehaan Bruno 2 Uros 8 (PR) Jedrzejowski Mateusz EX1 CAPIB
100 MCO I / MCO a FI*Tigerworld Read My Name 2 Uros 10 (KAS) Jedrzejowski Mateusz EX1 CAP BIV NOM
101 MCO II / MCO n 09 FI*Tigerworld Miss Fortune 2 Naaras 7 (CH) Billing Annika EX1 CACIB NOM
102 MCO II / MCO n 09 FI*Halden coon's Ärnesti 2 Uros 9 (Avoin) Billing Annika EX1 CAC
103 MCO II / MCO a 09 FI*HoneyCoon's Stormy End 2 Uros 4 (GIP) Billing Annika EX1 CAPS NOM
104 MCO II / MCO a 09 FI*HoneyCoon's Indian Summer Sky 2 Uros 6 (IP) Billing Annika EX1 CAGPIB
105 MCO III / MCO n 22 FI*Escape's Apocalyptica 2 Uros 1 (SC) Jedrzejowski Mateusz KM BIV
106 MCO III / MCO n 22 FI*Escape's Carlos Santana 2 Uros 3 (GIC) Jedrzejowski Mateusz EX1 CACS
107 MCO III / MCO n 22 FI*Laramillan Kitty Cat 2 Naaras 7 (CH) Jedrzejowski Mateusz EX2
108 MCO III / MCO a 25 Archie Mister Mega 2 Uros 7 (CH) Jedrzejowski Mateusz EX1 CACIB
109 MCO III / MCO n 24 Omkara Pack the Hat 2 Uros 9 (Avoin) Jedrzejowski Mateusz EX1 CAC
110 MCO III / MCO n 24 FI*HoneyCoon's Sweet Jannie 2 Naaras 7 (CH) Jedrzejowski Mateusz EX1 CACIB
111 MCO III / MCO n 22 FI*Kasmasiinin Daffy 2 Uros 11 (Nuoret) Jedrzejowski Mateusz EX1 NOM
112 MCO III / MCO a 22 FI*Blackcurrant Sam Bass 2 Uros 12 (Pennut) Jedrzejowski Mateusz EX2
113 MCO III / MCO n 23 Mystery boy Sky Beyrouth, CZ 2 Uros 12 (Pennut) Jedrzejowski Mateusz EX1
114 MCO III / MCO n 22 Ecliptic Proxy 2 Naaras 12 (Pennut) Jedrzejowski Mateusz EX1 BIV
115 MCO III / MCO n 22 FIN*Chamberlain Dark Diamond 2 Naaras 6 (IP) Jedrzejowski Mateusz EX1 CAGPIB
116 MCO III / MCO n 22 FI*MaineQueen Brown Girl Ring 2 Naaras 10 (KAS) Jedrzejowski Mateusz EX1 CAP
117 MCO IV / MCO n 09 22 FI*Chamberlain Yes I'm Ready 2 Uros 5 (IC) González-Redondo Jorge Fernández EX1 CAGCIB BIV
118 MCO IV / MCO n 09 22 FI*Chamberlain Young@Heart 2 Naaras 5 (IC) González-Redondo Jorge Fernández EX1 CAGCIB
119 MCO IV / MCO n 09 22 FI*Monchacoon Elvis Isidor 2 Uros 7 (CH) González-Redondo Jorge Fernández EX2
120 MCO IV / MCO n 09 23 LV*Su Meile Baskerville 2 Uros 7 (CH) González-Redondo Jorge Fernández EX1 CACIB
121 MCO IV / MCO n 03 22 FI*Pikkumetsän Tyrande Whisperwind 2 Naaras 9 (Avoin) González-Redondo Jorge Fernández EX1 CAC
122 MCO IV / MCO n 09 22 FI*Kasmasiinin Desiree 2 Naaras 11 (Nuoret) González-Redondo Jorge Fernández EX1 NOM
123 MCO IV / MCO n 09 22 FI*Chamberlain Dust In The Wind 2 Uros 12 (Pennut) González-Redondo Jorge Fernández EX2
124 MCO IV / MCO n 09 22 FI*NineTales Lion King 2 Uros 12 (Pennut) González-Redondo Jorge Fernández EX1 BIV
125 MCO IV / MCO n 09 22 FI*Chamberlain Dream Catcher 2 Naaras 12 (Pennut) González-Redondo Jorge Fernández EX1
126 MCO IV / MCO n 03 22 FI*Mahtitassun Fröökynä-Fanny 2 Naaras 12 (Pennut) González-Redondo Jorge Fernández EX3
127 MCO IV / MCO n 09 22 FI*NineTales Lady Leonita 2 Naaras 12 (Pennut) González-Redondo Jorge Fernández EX2
128 MCO IV / MCO n 09 22 FI*DiamondTails' Mickey Rourke 2 Uros 10 (KAS) González-Redondo Jorge Fernández EX1 CAP
129 MCO V / MCO f 22 FI*Blackcurrant Sophia Loren 2 Naaras 3 (GIC) Koskenkangas Marjatta EX1 CACS NOM
130 MCO V / MCO f 22 PL*Dark Age Euphoria 2 Naaras 9 (Avoin) Koskenkangas Marjatta EX1 CAC
131 MCO V / MCO e 23 FI*Chamberlain Arctic Love 2 Naaras 11 (Nuoret) Koskenkangas Marjatta EX2
132 MCO V / MCO g 23 FI*Chamberlain Born To Be A Star 2 Naaras 11 (Nuoret) Koskenkangas Marjatta EX1 BIV NOM
133 MCO V / MCO d 22 FI*NineTales Karma Police 2 Uros 12 (Pennut) Koskenkangas Marjatta EX1
134 MCO V / MCO f 22 FI*MaineQueen There Must Be Angel 2 Naaras 12 (Pennut) Koskenkangas Marjatta EX2
135 MCO V / MCO f FI*NineTales Karma Chameleon 2 Naaras 12 (Pennut) Koskenkangas Marjatta EX1 BIV
136 MCO V / MCO f 22 Xandra Sky Beyrouth, CZ 2 Naaras 4 (GIP) Koskenkangas Marjatta EX1 CAPS NOM
137 MCO VI / MCO f 09 FI*Daybreak's Indira 2 Naaras 5 (IC) Riekstina Linda EX1 CAGCIB NOM
138 MCO VI / MCO f 03 22 FI*NineTales Edna Mode 2 Naaras 5 (IC) Riekstina Linda EX2
139 MCO VI / MCO e 03 22 FI*Chamberlain Bright Charm 2 Uros 11 (Nuoret) Riekstina Linda EX1 BIV NOM
140 MCO VI / MCO f 09 FI*HoneyCoon's Keep My Secret Well 2 Naaras 11 (Nuoret) Riekstina Linda EX1
141 MCO VI / MCO d 03 22 FI*Chamberlain Double Trouble 2 Uros 12 (Pennut) Riekstina Linda EX1 BIV NOM
142 MCO VI / MCO d 09 FI*NineTales Kenny McCormick 2 Uros 12 (Pennut) Riekstina Linda EX2
143 MCO VI / MCO g 09 FI*Chamberlain Captain Amelia 2 Naaras 12 (Pennut) Riekstina Linda EX2
144 MCO VI / MCO f 09 22 FI*Escape's Happy Apple 2 Naaras 12 (Pennut) Riekstina Linda EX1
145 MCO VI / MCO f 09 FI*Goldenstream's Zone of The Darkness 2 Naaras 12 (Pennut) Riekstina Linda EX3
146 MCO VI / MCO d 09 22 FI*Laramillan Jimbo Jones 2 Uros 4 (GIP) Riekstina Linda EX1 CAPS
147 MCO VI / MCO e 09 22 FI*Chamberlain von Richthofen 2 Uros 6 (IP) Riekstina Linda EX1 CAGPIB
148 MCO VI / MCO f 09 22 FI*DiamondTails' Minnie Driver 2 Naaras 6 (IP) Riekstina Linda EX1 CAGPIB
149 MCO VI / MCO g 03 22 FI*Kasmasiinin X-mas Princess 2 Naaras 6 (IP) Riekstina Linda EX2
150 MCO VI / MCO f 09 22 FI*Stout-hearted Nailah 2 Naaras 4 (GIP) Riekstina Linda EX1 CAPS
151 MCO VI / MCO e 09 23 PL*CoonKitty Louis Vuitton 2 Uros 15 (Siitos) Kissaliitto Rotukirjaus
151 MCO VI / MCO e 09 23 PL*CoonKitty Louis Vuitton 2 Uros 8 (PR) Riekstina Linda EX1 CAPIB BIV NOM
152 MCO VI / MCO f 02 21 62 FI*BellaAmare's Belladonna of Hope 2 Naaras 10 (KAS) Riekstina Linda EX1 CAP
153 MCO VI / MCO f 09 22 FI*MaineQueen Ma Baker 2 Naaras 10 (KAS) Riekstina Linda EX2
154 MCO VII / MCO ns 22 FI*SatuMainen Bitti-Nikkari 2 Uros 9 (Avoin) Koskenkangas Marjatta EX1 CAC
155 MCO VII / MCO fs 22 FI*MaineQueen Girl On Film 2 Naaras 11 (Nuoret) Koskenkangas Marjatta EX1
156 MCO I / MCO n FI*Vuorensinen Vidia 2 Naaras 12 (Pennut) Jedrzejowski Mateusz EX2
157 MCO VII / MCO es 22 FI*SatuMainen Rosvo-Rudolf 2 Uros 10 (KAS) Koskenkangas Marjatta EX1 CAP NOM
158 MCO VIII / MCO ns 09 22 FI*Godfather's Fernando 2 Uros 3 (GIC) González-Redondo Jorge Fernández EX1 CACS
159 MCO VIII / MCO as 09 23 FI*Krysos Krazy Kat 2 Uros 7 (CH) González-Redondo Jorge Fernández EX1 CACIB
160 MCO VIII / MCO ds 03 22 Ziomal Dirigo*PL 2 Uros 5 (IC) González-Redondo Jorge Fernández EX1 CAGCIB BIV NOM BIS
161 MCO VIII / MCO ns 03 22 FI*Halden coon's Zisel 2 Naaras 9 (Avoin) González-Redondo Jorge Fernández EX1 CAC
162 MCO VIII / MCO ns 09 FI*Kasmasiinin Donkey Kong 2 Uros 11 (Nuoret) González-Redondo Jorge Fernández EX1
163 MCO VIII / MCO fs 09 22 FI*Krysos Queen of New Orleans 2 Naaras 11 (Nuoret) González-Redondo Jorge Fernández EX1
164 MCO VIII / MCO as 09 FI*Halden coon's Östrid 2 Naaras 13c (Määrittely) Billing Annika MCO ns 09
164 MCO VIII / MCO ns 09 FI*Halden coon's Östrid 2 Naaras 12 (Pennut) González-Redondo Jorge Fernández EX1 BIV
165 MCO VIII / MCO ns 09 DK*Timita's Formel 1 2 Uros 4 (GIP) González-Redondo Jorge Fernández EX1 CAPS
166 MCO VIII / MCO ns 09 S*Moon Kewas Lord Duke of Argyll 2 Uros 17 (Veteraani) Koskenkangas Marjatta 3
166 MCO VIII / MCO ns 09 S*Moon Kewas Lord Duke of Argyll 2 Uros 6 (IP) González-Redondo Jorge Fernández EX1 CAGPIB BIV NOM
167 MCO VIII / MCO ns 02 62 FI*Mahtitassun D*Tipu 2 Naaras 8 (PR) González-Redondo Jorge Fernández Abs
168 MCO VIII / MCO ns 09 LT*Lordcoon Grayse 2 Naaras 8 (PR) González-Redondo Jorge Fernández EX1 CAPIB NOM
169 MCO IX / MCO w 62 FI*Krysos All my Life 2 Uros 3 (GIC) Koskenkangas Marjatta Abs
170 MCO IX / MCO w 62 FI*SwingPop Éowyn 2 Naaras 9 (Avoin) Koskenkangas Marjatta EX1 CAC
171 NEM I / NEM ds Samoel Erra Cherubino*PL 2 Uros 7 (CH) Jedrzejowski Mateusz EX1 CACIB
172 NFO I / NFO n FI*Kujakeikarin Osiris 2 Uros 18 (Out of Competition) Riekstina Linda Out Of Competition
173 NFO II / NFO n 09 FI*Draconian September Ashes 2 Uros 1 (SC) Stoa Caroline KM BIV NOM
174 NFO II / NFO n 03 S*Zygot's Mac Gregor 2 Uros 1 (SC) Stoa Caroline KM
175 NFO II / NFO n 09 FI*FoxyPaw's Hula-Popper 2 Naaras 3 (GIC) Stoa Caroline EX1 CACS
176 NFO II / NFO a 09 FI*Tupuliinin Titanic 2 Naaras 9 (Avoin) Stoa Caroline Abs
177 NFO II / NFO n 09 FIN*Marmatin Xaver 2 Uros 17 (Veteraani) Koskenkangas Marjatta Arvosteltu
177 NFO II / NFO n 09 FIN*Marmatin Xaver 2 Uros 2 (SP) Stoa Caroline KM
178 NFO III / NFO n 22 FI*FoxyPaw's Lucky Brown 2 Uros 2 (SP) Koskenkangas Marjatta KM
179 NFO III / NFO n 22 FI*Draconian Sacrament of Wilderness 2 Uros 10 (KAS) Koskenkangas Marjatta EX1 CAP
180 NFO IV / NFO n 09 23 FI*Nalle-Puhin Erin 2 Naaras 5 (IC) Riekstina Linda Abs
181 NFO IV / NFO n 09 24 FI*Pörkarvan Pantera 2 Naaras 5 (IC) Riekstina Linda EX1 CAGCIB
182 NFO IV / NFO n 03 22 FI*Kuutamoyön Fontus 2 Uros 9 (Avoin) Riekstina Linda EX1 CAC
183 NFO IV / NFO n 09 22 FI*Siniidan Kuu Kaakon Yllä 2 Naaras 9 (Avoin) Riekstina Linda EX1 CAC
184 NFO IV / NFO n 09 22 FI*WitSarin Miranda 2 Naaras 12 (Pennut) Riekstina Linda EX1 BIV
185 NFO IV / NFO n 09 22 FI*FoxyPaw's Hoodoo Doll 2 Naaras 2 (SP) Riekstina Linda KM BIV NOM
186 NFO IV / NFO n 09 24 FI*Nalle-Puhin Jonne Aaron 2 Uros 6 (IP) Riekstina Linda EX1 CAGPIB
187 NFO IV / NFO a 09 23 FI*Nalle-Puhin Gil Grissom 2 Uros 8 (PR) Riekstina Linda EX1 CAPIB
188 NFO V / NFO f 22 Quarans Lady Sandwick 2 Naaras 1 (SC) Koskenkangas Marjatta KM
189 NFO V / NFO f FI*JustSpecial Burberry Summer 2 Naaras 5 (IC) Koskenkangas Marjatta EX1 CAGCIB
190 NFO V / NFO f FI*Tupuliinin Josefiina 2 Naaras 5 (IC) Koskenkangas Marjatta EX2
191 NFO V / NFO d 22 FI*Tähtitassun Romantic Road Runner 2 Uros 7 (CH) Koskenkangas Marjatta EX1 CACIB BIV
192 NFO V / NFO f 22 FI*Keijumetsän Queen Bitch 2 Naaras 12 (Pennut) Koskenkangas Marjatta EX1
193 NFO VI / NFO d 09 22 FI*Debals Joakim Puninen 2 Uros 7 (CH) Jedrzejowski Mateusz EX1 CACIB
194 NFO VI / NFO ft 09 22 FI*Draconian Sleeping Sun 2 Naaras 9 (Avoin) Jedrzejowski Mateusz EX3
195 NFO VI / NFO g 09 FI*Tupuliinin Bridget Jones 2 Naaras 9 (Avoin) Jedrzejowski Mateusz EX2
196 NFO VI / NFO f 09 22 FI*Tähtitassun Sweet Adeline 2 Naaras 9 (Avoin) Jedrzejowski Mateusz EX1 CAC BIV
197 NFO VI / NFO f 03 23 FI*Tortietones Égalité 2 Naaras 12 (Pennut) Jedrzejowski Mateusz EX1 NOM
198 NFO VI / NFO f 03 23 FI*Tortietones Liberté 2 Naaras 12 (Pennut) Jedrzejowski Mateusz EX2
199 NFO VI / NFO d 09 FI*Kultahuiskan Isabella 2 Naaras 2 (SP) Jedrzejowski Mateusz KM
200 NFO VI / NFO d 09 24 FI*Hirmuinen Bonaparte 2 Uros 4 (GIP) Jedrzejowski Mateusz EX1 CAPS
201 NFO VI / NFO d 02 21 62 FI*Ninatte's Big Dipper 2 Uros 2 (SP) Jedrzejowski Mateusz KM BIV
202 NFO VI / NFO f 03 FI*Kultahuiskan Geisha 2 Naaras 4 (GIP) Jedrzejowski Mateusz EX1 CAPS
203 NFO VI / NFO f 09 FI*Vihurin Four Roses 2 Naaras 10 (KAS) Jedrzejowski Mateusz EX1 CAP NOM
204 NFO VII / NFO ns 24 FI*Debals HuraaHuraa 2 Uros 3 (GIC) Koskenkangas Marjatta EX1 CACS
205 NFO VIII / NFO fs 03 22 N*Migoto's Rikke 2 Naaras 1 (SC) González-Redondo Jorge Fernández KM NOM BIS
206 NFO VIII / NFO fs 09 24 FI*FoxyPaw's Sugar Sweet 2 Naaras 12 (Pennut) González-Redondo Jorge Fernández EX1 NOM BIS
207 NFO VIII / NFO es 09 23 FIN*Kissanpolkan Serenadi 2 Uros 17 (Veteraani) Koskenkangas Marjatta Arvosteltu
207 NFO VIII / NFO es 09 23 FIN*Kissanpolkan Serenadi 2 Uros 10 (KAS) González-Redondo Jorge Fernández EX1 CAP
208 NFO VIII / NFO fs 03 22 Ylvie Ujvara av Snøfjord*CH 2 Naaras 10 (KAS) González-Redondo Jorge Fernández Abs
209 NFO IX / NFO w 64 FI*FoxyPaw's Icebreaker 2 Uros 17 (Veteraani) Koskenkangas Marjatta 2
209 NFO IX / NFO w 64 FI*FoxyPaw's Icebreaker 2 Uros 1 (SC) Stoa Caroline KM
210 SIB III / SIB n 22 CH*Lukijn's Skye 2 Uros 17 (Veteraani) Koskenkangas Marjatta 1 NOM BIS
210 SIB III / SIB n 22 CH*Lukijn's Skye 2 Uros 1 (SC) Billing Annika KM BIV NOM
211 SIB III / SIB ny 24 FI*Amurin Ruufus 2 Uros 1 (SC) Billing Annika KM
212 SIB III / SIB n 24 FI*Cherrytail's WonderBoy 2 Uros 9 (Avoin) Billing Annika EX1 CAC
213 SIB III / SIB n 24 FI*Lumikissan Vili Vikkelä 2 Uros 7 (CH) Billing Annika EX1 CACIB
214 SIB III / SIB n 24 SarSibi Izumrud 2 Uros 11 (Nuoret) Billing Annika EX1
215 SIB III / SIB n 24 SE*Snow Buddies Pontiac Bonneville 2 Naaras 11 (Nuoret) Billing Annika EX1 BIV NOM BIS
216 SIB III / SIB n 24 FI*Amurin Ben 2 Uros 12 (Pennut) Billing Annika EX2
217 SIB III / SIB n 22 FI*Cherrytail's Adalhard 2 Uros 12 (Pennut) Billing Annika EX1
218 SIB III / SIB n 24 FI*Amurin Bernice 2 Naaras 12 (Pennut) Billing Annika EX2
219 SIB III / SIB n 23 Zhu-Zha Sibirushka 2 Naaras 12 (Pennut) Billing Annika EX1 NOM
220 SIB III / SIB n 23 FI*Tunturikissan Kuura 2 Uros 8 (PR) Billing Annika EX1 CAPIB
221 SIB III / SIB n 22 Vasia-Fram Fialka*RU 2 Uros 10 (KAS) Billing Annika Abs
222 SIB III / SIB n 23 FIN*Siperiankulta Stella 2 Naaras 17 (Veteraani) Koskenkangas Marjatta 1 NOM
222 SIB III / SIB n 23 FIN*Siperiankulta Stella 2 Naaras 10 (KAS) Billing Annika EX1 CAP NOM BIS
223 SIB IV / SIB n 03 22 FI*Amurin Hoosea 2 Uros 1 (SC) Billing Annika KM BIV
224 SIB IV / SIB ny 09 24 FI*Amurin Rafael II 2 Uros 3 (GIC) Billing Annika EX1 CACS
225 SIB IV / SIB n 09 24 FI*Tunturikissan Saga 2 Naaras 11 (Nuoret) Billing Annika EX1
226 SIB IV / SIB n 09 22 FIN*Amurin Esra 2 Uros 17 (Veteraani) Koskenkangas Marjatta 4
226 SIB IV / SIB n 09 22 FIN*Amurin Esra 2 Uros 6 (IP) Billing Annika EX1 CAGPIB
227 SIB V / SIB d 24 FI*Jatsitytön Blaziken 2 Uros 1 (SC) Jedrzejowski Mateusz KM BIV NOM
228 SIB V / SIB f 23 FI*Talvivaaran Delenn 2 Naaras 5 (IC) Jedrzejowski Mateusz EX1 CAGCIB
229 SIB V / SIB f 24 FI*Cherrytail's WonderGirl 2 Naaras 9 (Avoin) Jedrzejowski Mateusz EX1 CAC NOM
230 SIB V / SIB f 23 FI*Amurin Hanna 2 Naaras 4 (GIP) Jedrzejowski Mateusz EX1 CAPS
231 SIB VI / SIB d 09 22 FI*Cherrytail's Maverick 2 Uros 3 (GIC) Koskenkangas Marjatta EX1 CACS NOM
232 SIB VI / SIB d 09 22 FI*Amurin Zerahiah 2 Uros 9 (Avoin) Koskenkangas Marjatta EX1 CAC
233 SIB VI / SIB f 09 24 FI*Lumikissan Wanda 2 Naaras 12 (Pennut) Koskenkangas Marjatta EX1 BIV NOM
234 SIB VI / SIB f 03 23 FIN*Amante's Queen of the Night 2 Naaras 4 (GIP) Koskenkangas Marjatta EX1 CAPS
235 SIB VI / SIB f 03 23 FI*Abbas-Coons Aureelia 2 Naaras 4 (GIP) Koskenkangas Marjatta EX2
236 SIB VIII / SIB ns 03 24 FI*Lumikissan Nopsajalka 2 Uros 1 (SC) Riekstina Linda KM NOM
237 SIB VIII / SIB ds 09 24 FI*ArcticWilds Goofy 2 Uros 3 (GIC) Riekstina Linda EX1 CACS
238 SIB VIII / SIB ds 09 24 FI*Sipsun Altair 2 Uros 5 (IC) Riekstina Linda Abs
239 TUA III / TUA n 24 FI*Felesin Glorious 2 Naaras 12 (Pennut) Stoa Caroline EX1
240 TUA III / TUA n 24 FI*Felesin Jarkko Ahola 2 Uros 6 (IP) Stoa Caroline EX1 CAGPIB
241 TUA V / TUA d 24 FI*Felesin Magnificent 2 Uros 12 (Pennut) Stoa Caroline EX1
242 TUA V / TUA f FI*Felesin Sweetheart 2 Naaras 12 (Pennut) Stoa Caroline EX1
243 TUA V / TUA d 23 FI*Felesin Probus 2 Uros 10 (KAS) Stoa Caroline Abs
244 TUA VI / TUA f 03 22 FI*Felesin April Fool 2 Naaras 7 (CH) Koskenkangas Marjatta EX1 CACIB
245 BEN n 22 Like a Prayer des Griffes de Feu 3 Naaras 11 (Nuoret) Billing Annika EX1 NOM BIS
246 BEN n 22 CattiCartano Hemlock 3 Uros 6 (IP) Billing Annika Abs
247 BEN n 24 S*Gold Glitter's A Season 3 Uros 17 (Veteraani) Isakov Vladimir 3
247 BEN n 24 S*Gold Glitter's A Season 3 Uros 2 (SP) Van Roy Kristof KM
248 BEN n 24 FI*Starglitters Linnea 3 Naaras 10 (KAS) Van Roy Kristof EX1 CAP
249 BEN n 22 32 FI*Alcarinqua Elentari 3 Naaras 5 (IC) Eriksson Ulrika EX1 CAGCIB NOM
250 BLH n Kant of Baltic Breeze 3 Uros 9 (Avoin) Lukasik Daria Abs
251 BLH b FI*Treselle's Walton Brown 3 Uros 9 (Avoin) Lukasik Daria Abs
252 BML I / BML ns 11 FIN*Kimuli's Chocolate Dream 3 Naaras 8 (PR) Lukasik Daria EX1 CAPIB
253 BSH a FI*Coventry's Endymion 3 Uros 3 (GIC) Eriksson Ulrika EX1 CACS
254 BSH a FI*Feronian Heliotropium 3 Uros 6 (IP) Eriksson Ulrika EX1 CAGPIB NOM BIS
255 BSH f FI*Ruusutarhan Klara 3 Naaras 2 (SP) Eriksson Ulrika KM
256 BSH f FI*Coventry's Gwenhwyfar 3 Naaras 6 (IP) Eriksson Ulrika EX1 CAGPIB
257 BSH g FIN*Ruusutarhan Hertta 3 Naaras 17 (Veteraani) Isakov Vladimir Arvosteltu
257 BSH g FIN*Ruusutarhan Hertta 3 Naaras 1 (SC) Lukasik Daria KM
258 BSH ns 11 FI*Gnome's Hello, I Love You 3 Uros 5 (IC) Eriksson Ulrika EX1 CAGCIB
259 BSH ns 11 FI*Gnome's Britannia Silver 3 Uros 4 (GIP) Eriksson Ulrika EX1 CAPS
260 BSH ns 11 FI*Gnome's My Wild Love 3 Naaras 6 (IP) Eriksson Ulrika EX1 CAGPIB
261 BUR n FI*Ninelli's Querida Quedaré 3 Naaras 1 (SC) Van Roy Kristof KM NOM
262 BUR n Cosa Nostra Jasper*RU, DVM *** 3 Naaras 3 (GIC) Van Roy Kristof EX1 CACS
263 BUR n FI*Karvanverran JouluTaika 3 Naaras 3 (GIC) Van Roy Kristof EX2
264 BUR n S*Lovestory's Triumph Tiger 3 Uros 5 (IC) Van Roy Kristof EX1 CAGCIB BIV NOM
265 BUR n FI*Bumpulina Wilberforce 3 Uros 7 (CH) Van Roy Kristof EX1 CACIB
266 BUR n FI*Lilac's HRH King Hassan 3 Uros 7 (CH) Van Roy Kristof Abs
267 BUR n FI*Seirene Rapunzel 3 Naaras 9 (Avoin) Van Roy Kristof EX1 CAC
268 BUR n FI*Almond's Freyja 3 Naaras 11 (Nuoret) Van Roy Kristof EX2
269 BUR n Parmida Jasper*RU 3 Naaras 11 (Nuoret) Van Roy Kristof EX1 BIV NOM BIS
270 BUR n FI*Mama-Alcialon Great Gameboy 3 Uros 12 (Pennut) Van Roy Kristof EX1
271 BUR n FI*Mama-Alcialon Glamorous Greta 3 Naaras 12 (Pennut) Van Roy Kristof EX1 NOM
272 BUR n FI*Seirene Thaïs 3 Naaras 12 (Pennut) Van Roy Kristof EX2
273 BUR n FIN*Niorun Billie Holiday 3 Naaras 17 (Veteraani) Ojaniemi Sara 2
273 BUR n FIN*Niorun Billie Holiday 3 Naaras 2 (SP) Van Roy Kristof KM BIV
274 BUR n FI*Millamarin Hoo Moilanen 3 Uros 6 (IP) Van Roy Kristof EX2
275 BUR n Isä-Brownin Ushuaia 3 Uros 4 (GIP) Van Roy Kristof EX1 CAPS
276 BUR n Bjelke's Givenchy 3 Uros 15 (Siitos) Kissaliitto Rotukirjaus
276 BUR n Bjelke's Givenchy 3 Uros 6 (IP) Van Roy Kristof EX1 CAGPIB NOM
277 BUR n FI*Lilac's Esmeralda Gypsygirl 3 Naaras 8 (PR) Van Roy Kristof EX1 CAPIB
278 BUR n FIN*Millamarin Fenella 3 Naaras 17 (Veteraani) Ojaniemi Sara Arvosteltu
278 BUR n FIN*Millamarin Fenella 3 Naaras 10 (KAS) Van Roy Kristof EX1 CAP
279 BUR a FI*ZirCat's Irwin Goodman 3 Uros 3 (GIC) Ojaniemi Sara EX1 CACS BIV NOM
280 BUR a FI*Karvanverran Esme Azul 3 Naaras 3 (GIC) Ojaniemi Sara EX1 CACS
281 BUR a FI*Enigmatic PrincessConsuela Bananahammock 3 Naaras 5 (IC) Ojaniemi Sara EX1 CAGCIB NOM
282 BUR a FI*Purmelita's Corona 3 Uros 9 (Avoin) Ojaniemi Sara EX2
283 BUR a FI*Purrlein Aristocat Berlioz 3 Uros 9 (Avoin) Ojaniemi Sara EX1 CAC
284 BUR a FI*Korennon Kassiopeia 3 Naaras 9 (Avoin) Ojaniemi Sara EX1 CAC
285 BUR a FI*Aficats Emil i Lönneberga 3 Uros 10 (KAS) Ojaniemi Sara EX1 CAP
286 BUR b FI*Seirene Material Girl 3 Naaras 1 (SC) Busse Britta KM NOM BIS
287 BUR b Zaffiro Kratti 3 Uros 3 (GIC) Busse Britta EX1 CACS BIV NOM BIS
288 BUR b FI*Shu-Shun Talven Prinsessa 3 Naaras 3 (GIC) Busse Britta EX1 CACS
289 BUR b FI*Enigmatic Aenigma 3 Uros 5 (IC) Busse Britta EX1 CAGCIB
290 BUR b FI*Mama-Alcialon Father's Son 3 Uros 15 (Siitos) Kissaliitto Rotukirjaus
290 BUR b FI*Mama-Alcialon Father's Son 3 Uros 7 (CH) Busse Britta EX1 CACIB
291 BUR b FI*Bumpulina Annabell 3 Naaras 9 (Avoin) Busse Britta EX1 CAC
292 BUR b FI*Flea's Milana Kaimana 3 Naaras 15 (Siitos) Kissaliitto Rotukirjaus
292 BUR b FI*Flea's Milana Kaimana 3 Naaras 9 (Avoin) Busse Britta EX2
293 BUR b FI*Bumpulina Expresso 3 Uros 11 (Nuoret) Busse Britta EX1 NOM
294 BUR b FI*Hokkuspokkus Bit'O'Honey 3 Naaras 11 (Nuoret) Busse Britta EX1
295 BUR b FI*Mama-Alcialon Hurmaava Hulda 3 Naaras 12 (Pennut) Busse Britta EX2
296 BUR b Sachiko Jasper*RU 3 Naaras 12 (Pennut) Busse Britta EX1 BIV NOM BIS
297 BUR b FIN*Ravissant Anía Addamía 3 Naaras 17 (Veteraani) Ojaniemi Sara 4
297 BUR b FIN*Ravissant Anía Addamía 3 Naaras 2 (SP) Busse Britta KM BIV NOM
298 BUR b FI*Aficats Don't Mess With ME! 3 Uros 4 (GIP) Busse Britta EX1 CAPS
299 BUR b FI*Almond's Domino 3 Uros 10 (KAS) Busse Britta EX3
300 BUR b FI*Flea's Hoku Nalunalu 3 Uros 10 (KAS) Busse Britta EX1 CAP NOM BIS
301 BUR b FI*Flea's Moku Nawiliwili 3 Uros 10 (KAS) Busse Britta EX2
302 BUR c LV*Silky Majesty Ulysses 3 Uros 3 (GIC) Ojaniemi Sara EX1 CACS
303 BUR c FI*Elwood's Petunia 3 Naaras 12 (Pennut) Ojaniemi Sara EX2
304 BUR c FI*Ninelli's Öökuninganna 3 Naaras 12 (Pennut) Ojaniemi Sara EX1 BIV NOM
305 BUR c FIN*Cattish Unique Zircon 3 Uros 4 (GIP) Ojaniemi Sara EX1 CAPS NOM
306 BUR d FI*Feirefiz Fire It Up 3 Uros 11 (Nuoret) Lukasik Daria EX1 BIV NOM
307 BUR d FI*Feirefiz Love Bites 3 Uros 11 (Nuoret) Lukasik Daria EX2
308 BUR d FI*Hokkuspokkus Big Red Fierce Cinnamon 3 Uros 11 (Nuoret) Lukasik Daria EX3
309 BUR d FI*Mama-Alcialon Hervoton Hemmo 3 Uros 12 (Pennut) Lukasik Daria EX1 NOM
310 BUR d FIN*Seirene Gordias 3 Uros 17 (Veteraani) Busse Britta 1 NOM
310 BUR d FIN*Seirene Gordias 3 Uros 2 (SP) Lukasik Daria KM NOM
311 BUR d FI*Mama-Alcialon DOMINAtrix 3 Naaras 10 (KAS) Lukasik Daria EX1 CAP NOM
312 BUR e FI*Karvanverran Ofelia 3 Naaras 7 (CH) Lukasik Daria EX1 CACIB
313 BUR e FI*Cattish Mercury Rising 3 Uros 9 (Avoin) Lukasik Daria EX1 CAC NOM
314 BUR e FI*Elwood's Galaxy Caramel 3 Naaras 9 (Avoin) Lukasik Daria EX1 CAC
315 BUR e FI*Almond's Freyr 3 Uros 11 (Nuoret) Lukasik Daria EX1 BIV
316 BUR e FI*Oliivian Öyvind 3 Uros 6 (IP) Lukasik Daria EX1 CAGPIB
317 BUR e FI*Harebell Aramis 3 Uros 8 (PR) Lukasik Daria EX1 CAPIB
318 BUR f FI*Cattish Lucy van Pelt 3 Naaras 5 (IC) Lukasik Daria EX1 CAGCIB BIV NOM
319 BUR f FI*Mama-Alcialon MahtavaMaria 3 Naaras 5 (IC) Lukasik Daria EX2
320 BUR f FI*Enjoy Brienne of Tarth 3 Naaras 7 (CH) Lukasik Daria EX1 CACIB
321 BUR f FI*Topisan Daisy-Onneli 3 Naaras 7 (CH) Lukasik Daria EX2
322 BUR f FIN*Aficats Berenike 3 Naaras 17 (Veteraani) Ojaniemi Sara 3
322 BUR f FIN*Aficats Berenike 3 Naaras 2 (SP) Lukasik Daria KM BIV
323 BUR f FI*Mama-Alcialon Diamond Diva 3 Naaras 4 (GIP) Lukasik Daria EX1 CAPS
324 BUR f FI*Cattish Magica De Spell 3 Naaras 6 (IP) Lukasik Daria EX1 CAGPIB
325 BUR g FI*Aberwyn Maja Gräddnos 3 Naaras 9 (Avoin) Van Roy Kristof EX1 CAC
326 BUR g FI*Ninelli's Öögabööna 3 Naaras 12 (Pennut) Van Roy Kristof EX1
327 BUR g FIN*Seirene Justify My Love 3 Naaras 17 (Veteraani) Ojaniemi Sara 1 NOM BIS
327 BUR g FIN*Seirene Justify My Love 3 Naaras 6 (IP) Van Roy Kristof EX1 CAGPIB NOM BIS
328 BUR g FI*Elwood's Blue Condition 3 Naaras 10 (KAS) Van Roy Kristof EX1 CAP
329 BUR h FI*Cattish Ada Rising 3 Naaras 5 (IC) Ojaniemi Sara Abs
330 BUR h FI*Enjoy Queen of Puddings 3 Naaras 7 (CH) Ojaniemi Sara EX1 CACIB
331 BUR h FI*Cattish Anna the Princess 3 Naaras 11 (Nuoret) Ojaniemi Sara Abs
332 BUR h FI*Cattish Elsa the Snow Queen 3 Naaras 11 (Nuoret) Ojaniemi Sara EX1 NOM
333 BUR h FI*Celsiana Kielo 3 Naaras 12 (Pennut) Ojaniemi Sara EX1 BIV
334 BUR h FI*Pikkukuun Daisy Doo 3 Naaras 8 (PR) Ojaniemi Sara EX1 CAPIB NOM
335 BUR j Rumba Quintessential 3 Naaras 1 (SC) Busse Britta KM
336 BUR j FI*Flea's Pua Maluhia 3 Naaras 9 (Avoin) Busse Britta EX1 CAC
337 BUR j FIN*Cattish Unique Sapphire 3 Naaras 4 (GIP) Busse Britta EX1 CAPS
338 BUR j FI*Hokkuspokkus Djelibeybi 3 Naaras 8 (PR) Busse Britta EX1 CAPIB
339 CYM 51-52 / CYM fs 02 52 62 FI*Touchant Sans la Queue 3 Naaras 3 (GIC) Van Roy Kristof EX1 CACS BIV NOM BIS
340 CYM 51-52 / CYM d 22 52 FI*Touchant Valentine Chalereuse 3 Naaras 7 (CH) Van Roy Kristof Abs
341 CYM 51-52 / CYM g 51 FI*Pilkkumin Mona Lisa 3 Naaras 9 (Avoin) Van Roy Kristof EX1 CAC
342 CYM 51-52 / CYM f 03 51 FI*KehRuun Belle 3 Naaras 12 (Pennut) Van Roy Kristof EX1 NOM BIS
343 CYM 53 / CYM e 09 53 FI*KehRuun Aisha 3 Naaras 3 (GIC) Eriksson Ulrika Abs
344 EUR n FI*Sireenin Aamunkoi 3 Naaras 6 (IP) Lukasik Daria EX1 CAGPIB NOM
345 EUR d FI*Kassilan Suviyön Shamaani 3 Uros 5 (IC) Eriksson Ulrika EX1 CAGCIB
346 EUR e FI*Vinhaviiksen Salarakas 3 Uros 11 (Nuoret) Eriksson Ulrika EX1 NOM
347 EUR n 22 FIN*Casimirrin Eulalia 3 Naaras 17 (Veteraani) Isakov Vladimir 3
347 EUR n 22 FIN*Casimirrin Eulalia 3 Naaras 2 (SP) Eriksson Ulrika KM
348 EUR n 22 FI*Feronian Vincent Victoriano 3 Uros 10 (KAS) Eriksson Ulrika EX1 CAP
349 EUR n 23 FIN*Sini-Diivan Doris 3 Naaras 17 (Veteraani) Isakov Vladimir 2
350 EUR n 24 FI*Tiikerililjan Kurmeli 3 Uros 1 (SC) Billing Annika KM
351 EUR n 24 FI*Pinkkitassun Dorothy 3 Naaras 3 (GIC) Billing Annika EX1 CACS
352 EUR a 24 FIN*Kissakallion Iscador 3 Uros 17 (Veteraani) Isakov Vladimir 2
352 EUR a 24 FIN*Kissakallion Iscador 3 Uros 6 (IP) Billing Annika EX1 CAGPIB NOM
353 EUR d 22 FI*Feronian Cajanus 3 Uros 3 (GIC) Lukasik Daria EX1 CACS NOM
354 EUR d 24 FI*Feronian Di'Anna 3 Naaras 5 (IC) Lukasik Daria EX1 CAGCIB
355 EUR e 22 FI*Tiikerililjan Lutukka 3 Uros 5 (IC) Lukasik Daria EX1 CAGCIB
356 EUR f 22 FI*Pinkkitassun Jóhanna 3 Naaras 12 (Pennut) Eriksson Ulrika EX1
357 EUR g 22 FI*Pinkkitassun Gertrude 3 Naaras 5 (IC) Lukasik Daria EX1 CAGCIB NOM
358 EUR g 23 FI*Kyöpelivuoren Hillen Himmeli 3 Naaras 5 (IC) Lukasik Daria EX1 CAGCIB
359 EUR g 23 FI*Kyöpelivuoren Hillen Helmikki 3 Naaras 7 (CH) Lukasik Daria EX1 CACIB
360 EUR g 24 FI*Sireenin Amity 3 Naaras 5 (IC) Eriksson Ulrika EX1 CAGCIB
361 EUR ns 23 FI*Lumihelmen Giulio Gatti 3 Uros 9 (Avoin) Eriksson Ulrika EX1 CAC
362 EUR as 22 FI*Feronian Excelsior 3 Uros 1 (SC) Lukasik Daria KM
363 KOR FI*Melodian Tulaya 3 Naaras 1 (SC) Eriksson Ulrika KM
364 KOR FI*Cisseli's Heuk Haan Jao 3 Uros 12 (Pennut) Eriksson Ulrika EX1
365 KOR FIN*Hovikissan iat Jaao 3 Naaras 17 (Veteraani) Isakov Vladimir 1 NOM BIS
365 KOR FIN*Hovikissan iat Jaao 3 Naaras 2 (SP) Eriksson Ulrika KM NOM BIS
366 KOR FIN*Chai-lai Wí-lai 3 Naaras 17 (Veteraani) Isakov Vladimir 4
366 KOR FIN*Chai-lai Wí-lai 3 Naaras 4 (GIP) Eriksson Ulrika EX1 CAPS
367 KOR FI*Kattihovin Saishono Gin-no 3 Uros 10 (KAS) Eriksson Ulrika Abs
368 MAN 51-52 / MAN d 03 24 52 Sun-Manx Cayth 3 Uros 1 (SC) Van Roy Kristof KM
369 MAN 51-52 / MAN d 03 22 51 Auragold Mr. Worldwide 3 Uros 3 (GIC) Van Roy Kristof EX1 CACS NOM
370 MAN 53 / MAN d 24 53 FI*Conan Urg 3 Naaras 12 (Pennut) Eriksson Ulrika EX1
371 MAN 51-52 / MAN f 09 24 52 FIN*JoJon Hui Dec 3 Naaras 6 (IP) Van Roy Kristof EX1 CAGPIB NOM
372 MAN 51-52 / MAN a 09 52 FI*Pilkkumin Mister Richard 3 Uros 10 (KAS) Van Roy Kristof EX1 CAP
373 MAN 53 / MAN f 03 53 FIN*Armain Domenica 3 Naaras 17 (Veteraani) Isakov Vladimir Arvosteltu
374 MAU ns 24 FI*CatNmaus Chausiku 3 Uros 12 (Pennut) Billing Annika EX1 NOM
375 MAU ns 24 FI*Walidah Atiqtalaaq 3 Uros 12 (Pennut) Billing Annika EX2
376 OCI n 24 FIN*Moosegrove Phoenix 3 Uros 1 (SC) Billing Annika KM BIV NOM BIS
377 OCI n 24 FI*Lirukallion Kissoista Suurin 3 Naaras 1 (SC) Billing Annika KM NOM
378 OCI n 24 FI*Moosegrove Dream On 3 Naaras 1 (SC) Billing Annika KM
379 OCI n 24 FI*Topspot Lucifero Magnifico 3 Uros 5 (IC) Billing Annika EX1 CAGCIB
380 OCI b 24 FI*Moosegrove Ad Victoriam 3 Naaras 1 (SC) Eriksson Ulrika KM BIV
381 OCI b 24 FI*Topspot JoyfulJoke of Solstice 3 Uros 3 (GIC) Eriksson Ulrika EX1 CACS NOM
382 OCI b 24 FI*Woodcocks Sweet Lady Luck 3 Naaras 12 (Pennut) Eriksson Ulrika EX1 NOM
383 OCI b 24 FIN*Moosegrove Conquistatore 3 Uros 17 (Veteraani) Isakov Vladimir 1 NOM
383 OCI b 24 FIN*Moosegrove Conquistatore 3 Uros 2 (SP) Eriksson Ulrika KM
384 OCI b 24 FI*Kukkatarhan Capsicum 3 Uros 6 (IP) Eriksson Ulrika EX1 CAGPIB
385 OCI c 24 FI*Woodcocks Love-a-Lot 3 Naaras 7 (CH) Eriksson Ulrika EX1 CACIB
386 OCI bs 24 FI*Moosegrove Iron Tiger 3 Uros 5 (IC) Eriksson Ulrika EX1 CAGCIB
387 OCI bs 24 FIN*Topspot Don Arlecchino 3 Uros 4 (GIP) Eriksson Ulrika EX1 CAPS
388 ABY n Osiris(V) Total Surprise 4 Uros 1 (SC) Hoffner Elin KM
389 ABY n FI*Link Monaimba Om 4 Naaras 3 (GIC) Hoffner Elin EX1 CACS BIV NOM BIS
390 ABY n PL*Adalbertus Theodor 4 Uros 11 (Nuoret) Hoffner Elin EX1 NOM
391 ABY n FI*Silkkihienon Wigilia Rickey 4 Uros 12 (Pennut) Hoffner Elin EX1 NOM
392 ABY n Nefertum d'Or PtitPrince*UA 4 Uros 2 (SP) Hoffner Elin KM
393 ABY a FI*Link Mochweo Blou 4 Uros 3 (GIC) Busse Britta EX1 CACS
394 ABY a FI*Link Mwana Wa Mwezi 4 Uros 11 (Nuoret) Busse Britta EX1
395 ABY o FI*Neaera's Genna Gingerella 4 Naaras 5 (IC) Hoffner Elin EX1 CAGCIB
396 ABY o S*Primuz-Zezam Rozetta 4 Naaras 12 (Pennut) Hoffner Elin EX1
397 BAL b FI*Fercatin Nozay Ronja 4 Naaras 2 (SP) Stoa Caroline KM NOM
398 CRX II / CRX n 09 FI*Saca's Rain Reanna 4 Naaras 9 (Avoin) Hoffner Elin EX1 CAC BIV
399 CRX II / CRX b 03 FI*Framillan Vain like Marie Antoinette 4 Naaras 11 (Nuoret) Hoffner Elin EX1
400 CRX II / CRX c 03 FI*Framillan Witty Jester 4 Uros 12 (Pennut) Hoffner Elin EX1
401 CRX II / CRX a 03 FI*Framillan Wily Witch 4 Naaras 12 (Pennut) Hoffner Elin EX1
402 CRX IV / CRX g 03 FI*VeeKasin Miss Nettles 4 Naaras 6 (IP) Busse Britta EX1 CAGPIB NOM BIS
403 CRX V / CRX n 24 FI*Sweetpurr's 'Cuz I Can 4 Uros 5 (IC) Hoffner Elin EX1 CAGCIB
404 CRX VI / CRX a 09 23 FI*Alchemist Argentum 4 Uros 8 (PR) Hoffner Elin Abs
405 CRX VII / CRX f 21 33 FI*Alchemist Mysteriet 4 Naaras 11 (Nuoret) Ojaniemi Sara EX1 NOM
406 DRX I / DRX n FI*Fairy-Story's Obsession 4 Naaras 9 (Avoin) Ojaniemi Sara EX1 CAC
407 DRX IV / DRX f 09 FI*Fairy-Story's ForgetMeNot 4 Naaras 3 (GIC) Hoffner Elin EX1 CACS
408 DRX VIII / DRX n 03 31 FI*Fairy-Story's HipHipHooray 4 Naaras 5 (IC) Busse Britta EX1 CAGCIB
409 DSP III / DSP f 21 FI*Indigo's Lagoona Blue 4 Naaras 9 (Avoin) Busse Britta EX1 CAC
410 OLH a 24 FI*Noxx Allegro 4 Naaras 11 (Nuoret) Hoffner Elin EX1
411 OSH n Galoo of Beugnycats 4 Uros 1 (SC) Stoa Caroline KM BIV NOM
412 OSH n FI*Curnauskiss Paint In Black 4 Uros 5 (IC) Stoa Caroline EX1 CAGCIB
413 OSH n FI*Ori-Katin Modesty Blaise 4 Naaras 11 (Nuoret) Stoa Caroline EX1 NOM
414 OSH n FI*BlackDevil's Black Devil 4 Uros 12 (Pennut) Stoa Caroline EX1
415 OSH n FI*Keskimaan Elf Eruadan 4 Uros 4 (GIP) Stoa Caroline EX1 CAPS
416 OSH a FI*LoudMeow Stargazer 4 Naaras 4 (GIP) Stoa Caroline EX1 CAPS
417 OSH f FI*BlackDevil's Dark Schakaliina 4 Naaras 5 (IC) Hoffner Elin EX1 CAGCIB
418 OSH f O*Kay Orient Angel Bon-Bon Baby 4 Naaras 3 (GIC) Hoffner Elin EX1 CACS
419 OSH f FI*Ori-Katin Donna Troy 4 Naaras 11 (Nuoret) Hoffner Elin EX1 BIV
420 OSH h FI*Skazki Sametti Tigrovna 4 Naaras 4 (GIP) Ojaniemi Sara EX1 CAPS
421 OSH n 25 FI*Santuzzan Maestro 4 Uros 1 (SC) Hoffner Elin KM NOM BIS
422 OSH b 22 FIN*Orifame AurinkoKuningas 4 Uros 17 (Veteraani) Hoffner Elin 2
422 OSH b 22 FIN*Orifame AurinkoKuningas 4 Uros 2 (SP) Stoa Caroline KM NOM
423 OSH b 25 FI*Martinic Oriental Beat 4 Naaras 7 (CH) Hoffner Elin EX1 CACIB
424 OSH d 24 FI*BlackDevil's RedBull 4 Uros 3 (GIC) Busse Britta EX1 CACS
425 OSH d 24 HU*Okonor Rozsdás 4 Uros 9 (Avoin) Busse Britta EX1 CAC NOM
426 OSH d 24 FI*Choose DareDeVill 4 Uros 11 (Nuoret) Busse Britta EX1 BIV NOM BIS
427 OSH f 24 (N)Manhunter's Check Me Out 4 Naaras 1 (SC) Stoa Caroline KM NOM
428 OSH n 02 21 FI*BlackDevil's Sweet Lady Joker 4 Naaras 5 (IC) Hoffner Elin EX1 CAGCIB
429 OSH n 03 24 FI*BlackDevil's Hunting NightWing 4 Naaras 3 (GIC) Busse Britta EX1 CACS NOM
430 OSH a 02 21 FI*Pinewoods U Got The Look 4 Uros 11 (Nuoret) Hoffner Elin EX1
431 OSH b 03 24 FI*BlackDevil's Caramel Harley Quinn 4 Naaras 3 (GIC) Stoa Caroline EX1 No Cert
432 OSH h 03 24 One Fun Sun's World 4 Naaras 12 (Pennut) Stoa Caroline EX1 NOM
433 OSH b 03 24 FI*Jalecat's SinCityGirl 4 Naaras 9 (Avoin) Stoa Caroline EX1 CAC
434 RUS FI*Lolcat's Leo Wyatt 4 Uros 3 (GIC) Hoffner Elin EX1 CACS
435 RUS FI*Bessemjanka's Qaramell 4 Naaras 5 (IC) Hoffner Elin Abs
436 RUS Wow Hana-Bi Grey Sky*PL 4 Naaras 5 (IC) Hoffner Elin EX1 CAGCIB
437 RUS FI*Hana-Bi Timur 4 Uros 8 (PR) Hoffner Elin EX1 CAPIB NOM
438 SIA a Azorez Gwaihir The Windlord 4 Uros 15 (Siitos) Kissaliitto Rotukirjaus
438 SIA a Azorez Gwaihir The Windlord 4 Uros 5 (IC) Ojaniemi Sara EX1 CAGCIB
439 SIA a FI*Plan-A Mon Dieu 4 Naaras 9 (Avoin) Ojaniemi Sara EX1 CAC BIV NOM
440 SIA a UA*Meori Jangle Jem 4 Uros 12 (Pennut) Ojaniemi Sara EX1 NOM
441 SIA a FIN*Kelmikerhon Tarot 4 Naaras 17 (Veteraani) Hoffner Elin 1 NOM
441 SIA a FIN*Kelmikerhon Tarot 4 Naaras 2 (SP) Ojaniemi Sara KM
442 SIA b San-Toi North Star of Plan-A 4 Uros 15 (Siitos) Kissaliitto Rotukirjaus
442 SIA b San-Toi North Star of Plan-A 4 Uros 3 (GIC) Stoa Caroline EX1 CACS
443 SIA b FI*BlackDevil's White Viper 4 Naaras 3 (GIC) Stoa Caroline EX1 No Cert
444 SIA b FI*Kelmikerhon Ihanuus I 4 Uros 7 (CH) Stoa Caroline EX1 CACIB BIV
445 SIA b FI*Plan-A I can be a Jedi 4 Uros 12 (Pennut) Stoa Caroline EX1
446 SIA c FI*Plan-A Jussi Murikka 4 Uros 3 (GIC) Hoffner Elin EX1 CACS
447 SIA c FI*Plan-A Obi-Wan Kerubi 4 Uros 12 (Pennut) Hoffner Elin EX1 BIV
448 SIA c FI*Plan-A I kissed Anakin and I liked it 4 Naaras 12 (Pennut) Hoffner Elin EX1
449 SIA h FI*Choose Echoes In Your Heart 4 Naaras 12 (Pennut) Ojaniemi Sara EX1
450 SIA n 03 FI*BlackDevil's Hypnotic Zatanna 4 Naaras 3 (GIC) Ojaniemi Sara EX1 CACS
451 SOM n (N)Villkattens Wilmer 4 Uros 3 (GIC) Busse Britta EX1 CACS
452 SOM n FI*Kharn-Ka Io 4 Naaras 12 (Pennut) Busse Britta EX1 NOM BIS
453 SOM n FIN*Lamadegaan Aladdin 4 Uros 17 (Veteraani) Hoffner Elin 1 NOM BIS
453 SOM n FIN*Lamadegaan Aladdin 4 Uros 2 (SP) Busse Britta KM NOM BIS
454 SOM o FI*Kharn-Ka Qianoush 4 Naaras 12 (Pennut) Ojaniemi Sara EX1
455 SPH I / SPH a 21 FIN*EEC's Dark Tattoo Dancer 4 Uros 17 (Veteraani) Hoffner Elin 3
455 SPH I / SPH a 21 FIN*EEC's Dark Tattoo Dancer 4 Uros 10 (KAS) Busse Britta EX1 CAP
456 SPH IV / SPH f 09 Goliaf Grace 4 Naaras 11 (Nuoret) Ojaniemi Sara Abs
457 SPH V / SPH a 03 32 FI*Tutsi Emperor 4 Uros 2 (SP) Ojaniemi Sara Abs
458 SPH V / SPH f 02 21 33 FI*Tutsi Buccellati 4 Naaras 2 (SP) Ojaniemi Sara KM NOM
459 HCL Simba Kotikissat Uros 14 (Kotikissat) González-Redondo Jorge Fernández 1 NOM
460 HCL Sepe Kotikissat Uros 14 (Kotikissat) González-Redondo Jorge Fernández 2
461 HCL Tyyne-Liina Kotikissat Naaras 14 (Kotikissat) González-Redondo Jorge Fernández 1 NOM BIS
462 HCS Pablo Kotikissat Uros 14 (Kotikissat) Pereira Gerson Alves 2
463 HCS TonTon Kotikissat Uros 14 (Kotikissat) Pereira Gerson Alves 1 NOM
464 HCS Yrmy-Körmy Kotikissat Uros 14 (Kotikissat) Pereira Gerson Alves Abs
465 HCS Nipsu Kotikissat Naaras 14 (Kotikissat) Pereira Gerson Alves 1 NOM
466 HCS Soma Kotikissat Naaras 14 (Kotikissat) Pereira Gerson Alves 2
467 HCS Tinka Kotikissat Naaras 14 (Kotikissat) Pereira Gerson Alves 3
505 kpl

Tuomarit

Nimi EMS-koodit Kissaa
Billing Annika Kat II TARK, MCO II, SIB III, SIB IV, BEN n 22, EUR a 24, EUR n 24, MAU ns 24, OCI n 24 33
Busse Britta BUR b, BUR j, ABY a, CRX IV, DRX VIII, DSP III, OSH d 24, OSH n 03 24, SOM n, SPH I, BB VET urokset 34
Capra Flavia EXO n 03 22, EXO n 24, EXO w 62, PER d 23, PER g 02 62, PER g 03, PER n, RAG a 03, RAG a 04 21, RAG n, RAG n 03 21, SBI a 21, SBI c, SBI c 21, SBI e, SBI f 21, SBI g, VET 1 33
Eriksson Ulrika BEN n 22 32, BSH a, BSH f, BSH ns 11, CYM 53, EUR d, EUR e, EUR f 22, EUR g 24, EUR n 22, EUR ns 23, KOR, MAN 53, OCI b 24, OCI bs 24, OCI c 24 30
González-Redondo Jorge Fernández MCO IV, MCO VIII, NFO VIII, HCL 30
Hoffner Elin ABY n, ABY o, CRX II, CRX V, CRX VI, DRX IV, OLH a 24, OSH a 02 21, OSH b 25, OSH f, OSH n 03 24, OSH n 25, RUS, SIA c, VET 4 33
Isakov Vladimir EXO n, EXO n 03, PER a, PER d, PER ns 03 24, RAG a, RAG f 03, RAG n 04, RAG n 04 21, SBI a, SBI d, SBI h 21, SBI j, VET 3 36
Jedrzejowski Mateusz ACL III, ACS VII, MCO I, MCO III, NEM I, NFO VI, SIB V 37
Koskenkangas Marjatta ACS VI, MCO IX, MCO V, MCO VII, NFO III, NFO V, NFO VII, SIB VI, TUA VI, VET 2 35
Lukasik Daria BLH b, BLH n, BML I, BSH g, BUR d, BUR e, BUR f, EUR as 22, EUR d 22, EUR d 24, EUR e 22, EUR g 22, EUR g 23, EUR n 31
Ojaniemi Sara BUR a, BUR c, BUR h, CRX VII, DRX I, OSH h, SIA a, SIA h, SIA n 03, SOM o, SPH IV, SPH V, BB VET naaraat 35
Pereira Gerson Alves EXO d 03 22, EXO fs 24 62, EXO g 03, PER d 03, PER es 11, PER f, PER n 03, PER n 22, RAG a 04, RAG f, RAG n 03, SBI b 21, SBI e 21, SBI f, SBI n, SBI n 21, TUV f 61-63, HCS 35
Riekstina Linda Kat II TARK, ACL V, ACS VIII, ACS XI, MCO VI, NFO I, NFO IV, SIB VIII 32
Stoa Caroline ACS III, NFO II, NFO IX, TUA III, TUA V, BAL b, OSH a, OSH b 03 24, OSH b 22, OSH f 24, OSH h 03 24, OSH n, SIA b 30
Van Roy Kristof BEN n 24, BUR g, BUR n, CYM 51-52, MAN 51-52 32
15 tuomaria.