Omakissa
PIROK 122. kansainvälinen kissanäyttely 21.05.2016
Järjestävä yhdistys Pirkanmaan Rotukissayhdistys ry
Alkaa 21.5.2016 Loppuu 21.5.2016
Ilmoittautuminen alkaa 16.2.2016 Ilmoittautuminen loppuu 26.4.2016
Yleisöaika alkaa 10:00 Yleisöaika loppuu 16:00
Eläinlääkärintarkastus alkaa 7:30 Eläinlääkärintarkastus loppuu 9:30
Arvostelut alkavat 10:00 Vahvistuskirjeen julkaisupvm 13.5.2016
Kansainvälinen Kyllä Erikoisnäyttely Ei
Drive In -näyttely Ei Omistajat saavat esitellä kissansa Kyllä
Kissoja enintään 800   Kategoriat 1, 2, 3, 4, Kotikissat
BreedBIS-rodut EXO, PER BreedBIS kissoja vähintään 50
Tilinumero
Sähköposti show@pirok.org
Paikka Tampere
Toimihenkilöt Näyttelypaikka: Tampereen Messu- ja Urheilukeskus, Ilmailunkatu 20, Tampere
Näyttelypäällikkö: Elise Rämö, elise.ramo@pirok.org, p. 0405599924
Näyttelysihteerit: Kristiina Martikainen (Kat I, III, IV), Hirsimäentie 12, 37860 Kärjenniemi puh. 0405237764 & Pia Hassell (Kat II, KK), Koivuhaantie 4 B 5, 33480 Ylöjärvi, puh. 0415036421
Tavoitat näyttelysihteerit parhaiten sähköpostitse show@pirok.org, töissä emme hoida näyttelyasioita
Rotu- ja myyntipöydät: Marika Nyström, marika.nystrom@pirok.org, p. 0407062191
Palkinnot ja ruusukkeet ovat tervetulleita: Annemari Rautavesi, annemari.rautavesi@pirok.org
Raha-asiat: Kristiina Martikainen, kristiina.martikainen@pirok.org
Assistenttianomukset osoitteeseen: assistentit@pirok.org
Lisätietoja PER/EXO Breed BIS joka järjestetään yhdessä Colourpointyhdistyksen ja Ykköskissojen kanssa, mikäli kissoja ilmoitetaan riittävästi. Omakissassa näkyy Breed BIS rotuna pelkkä EXO, mutta kumpikin rotu on mukana!
Kaikki rodut arvostellaan molempina päivinä, näyttelyluokat 1 - 17.
Kategorian parhaat valitaan erikseen kategorioissa 1, 2, 3, 4 ja kotikissat.
Näyttelymaksut: 36 €/kissa/pv, PIROK:in jäsenten kissat 33 €/kissa/pv, ei-FIFe -kissat 50 €/kissa/pv. PIROK:in leimakorteilla voi maksaa vain FIFe:en rekisteröityjen kissojen näyttelymaksuja ja hyväksymme PIROK:in leimakortit maksuina ERY-SYD:n, INCAT SUOMEN, ISROK:n, KES-KIS:n, PIROK:n, POH-KIS:n, POROK:n, RUROK:n, SATAKISSAn, SUROK:n, TUROK:n ja YKKÖSKISSOJEN jäseniltä. Leimakortti on lähetettävä näyttelysihteerille välittömästi ilmoittautumisen jälkeen.
Tarkistus- ja veteraaniluokka 10 € arvostelun yhteydessä, muutoin normaali näyttelymaksu. Kasvattaja- ja siitosluokat ovat maksuttomia muun luokan yhteydessä, yksistään normaali näyttelymaksu.
Maksa käyttäen Omakissasta saamaasi viitenumeroa, eräpäivä on sama kuin ilmoittautumispäivä!.
Ilmoittautumisajan jälkeen vain väri- ja luokkamuutokset ovat mahdollisia, muutokset mieluiten sähköpostilla show@pirok.org tai kirjeellä.
Ilmoittautuminen on sitova, peruuttamattomat ilmoittautumiset laskutetaan. Jos kissa perutaan ennen ilmoittautumisajan loppua, palautetaan 75% maksusta. Myöhästyneet, puutteelliset ja myöhässä maksetut ilmoittautumiset voidaan hylätä.
Mahdollinen karsinta tehdään maksettujen ilmoittautumisten saapumispäivän mukaan.
Luettelo on maksullinen etukäteen maksettuna 2 €/pv, näyttelyssä ostettuna 3€/pv.
Ruusukkeet sisältyvät näyttelymaksuun ja leimakortit ovat käytössä.

Yhteenveto ilmoittautumisista

Kategoria Ilmoittautuneita Hyväksytty Hylätty Kesken Peruttu
1 151 150 1 0 0
2 199 199 0 0 0
3 105 105 0 0 0
4 111 111 0 0 0
Kotikissat 7 7 0 0 0
Yhteensä 573 572 1 0 0

Suodata näytettäviä tuloksia alla olevilla valinnoilla.

Suodata näytettäviä tuloksia alla olevilla valinnoilla.

Nro EMS-koodi Nimi Kategoria Sukupuoli Luokka Tuomari Tulos
1 EXO w 62 FI*Elrikan Snow King 1 Uros 12 (Pennut) Stoa Caroline EX1
2 EXO w 62 FI*Elrikan Snow Queen 1 Naaras 12 (Pennut) Stoa Caroline EX1 NOM
3 EXO n IT*Serafino del Falco d'Oro 1 Uros 1 (SC) Koskenkangas Marjatta KM
4 EXO n FI*AzuLejo's Deep Silent Complete 1 Naaras 3 (GIC) Koskenkangas Marjatta EX1 CACS
5 EXO n FI*Chevhill's Italian Gigolo 1 Uros 5 (IC) Koskenkangas Marjatta EX1 CAGCIB
6 EXO n PT*Kiyoko Kats Big Royal 1 Naaras 9 (Avoin) Koskenkangas Marjatta EX1 CAC BIV NOM BIS
7 EXO n FI*Victorem Moundi 1 Naaras 11 (Nuoret) Koskenkangas Marjatta EX1 NOM
8 EXO n My-Champagne Iron Maiden 1 Naaras 11 (Nuoret) Koskenkangas Marjatta EX2
9 EXO n Shuturi's Black Label 4 Ayser 1 Uros 12 (Pennut) Koskenkangas Marjatta Abs
10 EXO n FI*Chosen-One Rockstar Riddick 1 Uros 6 (IP) Koskenkangas Marjatta EX1 CAGPIB NOM
11 EXO a FI*Mogi's Beau Bobby 1 Uros 5 (IC) González-Redondo Jorge Fernández EX1 CAGCIB
12 EXO as FI*Mau-Miun Mary Poppins 1 Naaras 11 (Nuoret) Stoa Caroline EX1
13 EXO n 22 FI*Chosen-One Romance in the Rain 1 Uros 1 (SC) González-Redondo Jorge Fernández KM NOM
14 EXO n 22 FI*AzuLejo's Edema Ruh 1 Uros 9 (Avoin) González-Redondo Jorge Fernández Abs
15 EXO n 22 FI*Chosen-One Billion Dollar Baby 1 Naaras 11 (Nuoret) González-Redondo Jorge Fernández EX1 NOM
16 EXO n 24 FI*Victorem Maundi 1 Uros 11 (Nuoret) Koskenkangas Marjatta EX1
17 EXO n 24 FI*Aamukasteen Ester Estelar 1 Naaras 6 (IP) Koskenkangas Marjatta Abs
18 EXO as 24 62 FI*Mau-Miun Moshi Monster 1 Uros 11 (Nuoret) González-Redondo Jorge Fernández EX1
19 EXO fs 24 62 X-Treme Snowy Doll 1 Naaras 3 (GIC) Koskenkangas Marjatta EX1 CACS
20 EXO n 03 FI*AzuLejo's Bye Bye Beautiful 1 Naaras 5 (IC) Stoa Caroline Abs
21 EXO g 03 JustOneWish Splatter Painted 1 Naaras 7 (CH) Stoa Caroline EX1 CACIB NOM
22 EXO g 03 FIN*MagicHoney's Annabell 1 Naaras 17 (Veteraani) González-Redondo Jorge Fernández 1 NOM BIS
22 EXO g 03 FIN*MagicHoney's Annabell 1 Naaras 6 (IP) Stoa Caroline EX1 CAGPIB
23 EXO n 03 22 FI*Sabrimin Revolution 1 Uros 9 (Avoin) Koskenkangas Marjatta EX1 CAC NOM
24 EXO a 03 22 FI*Mogi's Robin 1 Uros 9 (Avoin) Stoa Caroline EX1 CAC
25 EXO d 03 22 FI*Elrikan Snow Leopard 1 Uros 12 (Pennut) González-Redondo Jorge Fernández EX1
26 EXO f 03 22 FI*Chevhill's Confetti 1 Naaras 5 (IC) González-Redondo Jorge Fernández Abs
27 EXO f 03 22 FI*Chosen-One Esme of Elven Legacy 1 Naaras 12 (Pennut) González-Redondo Jorge Fernández EX1
28 PER n Alsace Jette 1 Naaras 9 (Avoin) González-Redondo Jorge Fernández EX1 CAC NOM
29 PER n FI*Mimosan Oh My God 1 Naaras 11 (Nuoret) González-Redondo Jorge Fernández Abs
30 PER a FI*Timanfaya Heartbeat 1 Uros 7 (CH) González-Redondo Jorge Fernández Abs
31 PER d FI*Sabrimin Prince 1 Uros 1 (SC) Stoa Caroline KM
32 PER d FI*Mimosan Paranoid 1 Uros 11 (Nuoret) Stoa Caroline EX1 NOM BIS
33 PER f Sumava's Amanda 1 Naaras 2 (SP) González-Redondo Jorge Fernández KM NOM
34 PER n 22 IT*Diciotto Carati Virginia 1 Naaras 3 (GIC) González-Redondo Jorge Fernández EX1 CACS
35 PER n 22 FI*Shamirin Sebastian 1 Uros 8 (PR) González-Redondo Jorge Fernández EX1 CAPIB NOM
36 PER d 23 FI*Mimosan Never Let You Go 1 Uros 3 (GIC) Stoa Caroline EX1 CACS NOM BIS
37 PER d 24 FI*BlueIce's Warwick 1 Uros 17 (Veteraani) Koskenkangas Marjatta 1 NOM
37 PER d 24 FI*BlueIce's Warwick 1 Uros 2 (SP) Stoa Caroline KM
38 PER e 22 FI*Shamirin Sunny Sammy 1 Uros 13c (Määrittely) Stoa Caroline PER e 22
38 PER e 22 FI*Shamirin Sunny Sammy 1 Uros 9 (Avoin) González-Redondo Jorge Fernández EX1 CAC
39 PER f 22 My-Champagne Princess Estelle 1 Naaras 6 (IP) Koskenkangas Marjatta EX1 CAGPIB NOM
40 PER g 22 FIN*Precious Kiss From a Rose 1 Naaras 2 (SP) González-Redondo Jorge Fernández KM
41 PER es 11 FI*Kultaviiksen Poseidon 1 Uros 12 (Pennut) Stoa Caroline Abs
42 PER n 03 FI*Dirlandan Picasso 1 Uros 9 (Avoin) Stoa Caroline EX1 CAC
43 PER n 03 Hiladoras Alejandro 1 Uros 4 (GIP) Stoa Caroline EX1 CAPS NOM BIS
44 PER d 03 Bafini Sweet Dancer 1 Uros 5 (IC) Stoa Caroline EX1 CAGCIB
45 PER e 01 62 Ma griff Heracles of Heinroos, JW 1 Uros 4 (GIP) Koskenkangas Marjatta Abs
46 PER g 02 62 FI*Celestial's Answear 2 All My Prayers 1 Naaras 9 (Avoin) González-Redondo Jorge Fernández EX1 CAC
47 PER g 03 FI*Celestial's My Precious 1 Naaras 12 (Pennut) Koskenkangas Marjatta EX1 NOM
48 PER n 03 24 FI*Chosen-One Lacy Looker 1 Naaras 15 (Siitos) Kissaliitto Rotukirjaus
48 PER n 03 24 FI*Chosen-One Lacy Looker 1 Naaras 5 (IC) Koskenkangas Marjatta EX1 CAGCIB
49 PER f 03 22 FI*Shamirin Urban Usma 1 Naaras 11 (Nuoret) Stoa Caroline EX1
50 PER f 03 22 S*Marylands Unique Glow 1 Naaras 10 (KAS) Stoa Caroline EX1 CAP NOM BIS
51 PER f 03 24 FI*Chosen-One Divine Beauty Daria 1 Naaras 12 (Pennut) González-Redondo Jorge Fernández EX1 NOM BIS
52 PER ns 03 24 FI*Chevhill's Silver Dollar Babe 1 Naaras 12 (Pennut) Koskenkangas Marjatta EX1
53 PER d 33 Sinihuiskan DingDong 1 Uros 7 (CH) Stoa Caroline EX1 CACIB
54 PER e 33 Almigry OK Corral 1 Uros 17 (Veteraani) Koskenkangas Marjatta 2
54 PER e 33 Almigry OK Corral 1 Uros 2 (SP) González-Redondo Jorge Fernández KM
55 PER a 21 33 Sinihuiskan XabiAlonso 1 Uros 3 (GIC) Koskenkangas Marjatta EX1 CACS
56 PER d 21 33 Sinihuiskan Aryanna 1 Naaras 5 (IC) Stoa Caroline EX1 CAGCIB
57 RAG n FI*Pengvin's Gloria 1 Naaras 11 (Nuoret) Riekstina Linda Abs
58 RAG n FI*Barfait's Sunkiss 1 Naaras 4 (GIP) Riekstina Linda EX1 CAPS
59 RAG n Calamarin Gruella Devil 1 Naaras 10 (KAS) Riekstina Linda EX1 CAP
60 RAG a FI*AijaiCats Charming Carla 1 Naaras 3 (GIC) Stoa Caroline EX1 CACS
61 RAG a FI*Barfait's Rivaldo 1 Uros 4 (GIP) Stoa Caroline EX1 CAPS
62 RAG a FI*Barfait's Ronaldo 1 Uros 6 (IP) Stoa Caroline EX1 CAGPIB BIV
63 RAG a FI*Barfait's Sunflower 1 Naaras 10 (KAS) Stoa Caroline EX1 CAP
64 RAG a S*Cas-Sus Renesmee Cullen 1 Naaras 10 (KAS) Stoa Caroline EX2
65 RAG f FIN*Dollyblues Rainbow Doll 1 Naaras 17 (Veteraani) Riekstina Linda 3
65 RAG f FIN*Dollyblues Rainbow Doll 1 Naaras 2 (SP) Koskenkangas Marjatta KM
66 RAG n 03 FI*Barfait's Unknown Star 1 Uros 7 (CH) Koskenkangas Marjatta EX1 CACIB
67 RAG n 03 FI*Celestial's Nirvana 1 Uros 9 (Avoin) Koskenkangas Marjatta EX1 CAC NOM
68 RAG n 03 FI*Cat's-JM Hot-Kiss 1 Naaras 9 (Avoin) Koskenkangas Marjatta EX1 CAC BIV NOM BIS
69 RAG n 03 FI*Celestial's Syypää Sun Hymyyn 1 Uros 11 (Nuoret) Koskenkangas Marjatta EX1 NOM
70 RAG n 03 FI*Rock'nRags Sweet Monster 1 Uros 11 (Nuoret) Koskenkangas Marjatta EX2
71 RAG n 03 FI*Rock'nRags Vincent van Gogh 1 Uros 11 (Nuoret) Koskenkangas Marjatta EX3
72 RAG n 03 S*Krickelins Maximus 1 Uros 11 (Nuoret) Koskenkangas Marjatta Abs
73 RAG n 03 FI*Barfait's Zeus 1 Uros 12 (Pennut) Koskenkangas Marjatta EX1 BIV NOM
74 RAG n 04 NO*Noble Origins' Prince Carl Philip 1 Uros 5 (IC) Riekstina Linda EX1 CAGCIB BIV
75 RAG n 04 FI*Rock'nRags Wave Dancer 1 Naaras 9 (Avoin) Riekstina Linda Abs
76 RAG n 04 FI*Barfait's Xander 1 Uros 11 (Nuoret) Riekstina Linda EX1
77 RAG n 04 FI*Barfait's Yanni 1 Naaras 12 (Pennut) Riekstina Linda EX1 NOM BIS
78 RAG n 04 FI*Barfait's Playful Paco 1 Uros 4 (GIP) Riekstina Linda EX1 CAPS NOM
79 RAG n 04 FIN*Dollyblues PieceOfMyHeart 1 Naaras 4 (GIP) Riekstina Linda EX1 CAPS
80 RAG a 03 FI*Dollyblues You Are The Sunshine 1 Naaras 3 (GIC) González-Redondo Jorge Fernández EX2
81 RAG a 03 FI*Neige-Cristal's Adelisa Rose 1 Naaras 3 (GIC) González-Redondo Jorge Fernández EX1 CACS NOM
82 RAG a 03 (N)Diadem's Vuzzy 1 Uros 5 (IC) González-Redondo Jorge Fernández EX1 CAGCIB
83 RAG a 03 FI*Rock'nRags Licence to Chill 1 Uros 7 (CH) González-Redondo Jorge Fernández EX1 CACIB
84 RAG a 03 FI*Cat's-JM Snow-Kiss 1 Uros 9 (Avoin) González-Redondo Jorge Fernández EX1 CAC BIV NOM BIS
85 RAG a 03 FI*Colorstar's Run to Heart 1 Uros 12 (Pennut) González-Redondo Jorge Fernández EX1 NOM
86 RAG a 03 FIN*Celestial's FallenAngel 1 Naaras 2 (SP) González-Redondo Jorge Fernández KM
87 RAG a 03 FI*Dollyblues GoodGollyMsMolly 1 Naaras 6 (IP) González-Redondo Jorge Fernández EX1 CAGPIB
88 RAG a 03 FI*Celestial's Poison Girl 1 Naaras 8 (PR) González-Redondo Jorge Fernández EX1 CAPIB BIV NOM
89 RAG a 04 FI*Colorstar's Merry Hope 1 Naaras 7 (CH) González-Redondo Jorge Fernández EX1 CACIB
90 RAG a 04 FI*Sirmar Aleksandra`s Jerry 1 Uros 9 (Avoin) González-Redondo Jorge Fernández EX2
91 RAG a 04 FI*Valkoapilan Canute 1 Uros 9 (Avoin) González-Redondo Jorge Fernández EX1 CAC
92 RAG a 04 FI*Valkokullan Helinä 1 Naaras 9 (Avoin) González-Redondo Jorge Fernández EX1 CAC
93 RAG a 04 FI*Stardoll's Blue Galaxy 1 Uros 11 (Nuoret) González-Redondo Jorge Fernández EX1 BIV NOM BIS
94 RAG f 03 FI*Celestial's Angel on My Shoulder 1 Naaras 11 (Nuoret) Riekstina Linda EX1 NOM
95 RAG g 04 FI*Uniklubin Tirlittan 1 Naaras 11 (Nuoret) Riekstina Linda EX1
96 RAG n 04 21 FI*Dollyblues MusicOfMyHeart 1 Uros 4 (GIP) Riekstina Linda EX1 CAPS
97 RAG a 04 21 FI*Rock'nRags Maxterwork! 1 Uros 7 (CH) Stoa Caroline EX1 CACIB
98 RAG a 04 21 FI*AijaiCats Lovely Lauren 1 Naaras 9 (Avoin) Stoa Caroline EX1 CAC
99 RAG a 04 21 FI*Dollicious Maxterpiece! 1 Uros 6 (IP) Stoa Caroline EX1 CAGPIB
100 SBI n FI*Sic'an Vladimir 1 Uros 9 (Avoin) Riekstina Linda EX1 CAC
101 SBI a FI*Lofanna Bravuria 1 Uros 9 (Avoin) Riekstina Linda EX2
102 SBI a FI*Nalle-Puhin Brother Louie 1 Uros 9 (Avoin) Riekstina Linda EX1 CAC
103 SBI a FI*Nalle-Puhin PINK! 1 Naaras 2 (SP) Riekstina Linda KM BIV
104 SBI a FI*Tamus Viper Venturer 1 Uros 6 (IP) Riekstina Linda EX1 CAGPIB
105 SBI a FI*Rais-Kis IceMan 1 Uros 8 (PR) Riekstina Linda EX1 CAPIB
106 SBI b FI*Mithrandilin Elwing 1 Naaras 6 (IP) Stoa Caroline EX1 CAGPIB
107 SBI c FI*Kujakeikarin Öifrid 1 Uros 12 (Pennut) Koskenkangas Marjatta EX1
108 SBI c FIN*Touchant Jaunet d'eau 1 Naaras 17 (Veteraani) Riekstina Linda 2
108 SBI c FIN*Touchant Jaunet d'eau 1 Naaras 4 (GIP) Koskenkangas Marjatta EX1 CAPS
109 SBI c FI*Saca's Iver Musketeer 1 Uros 8 (PR) Koskenkangas Marjatta EX1 CAPIB
110 SBI d FI*Touchant Renault Unique 1 Uros 1 (SC) González-Redondo Jorge Fernández Abs
111 SBI d FIN*Recknagel Maariolemiöö 1 Uros 2 (SP) González-Redondo Jorge Fernández KM NOM
112 SBI d FIN*Lirukallion Täpinäsä 1 Naaras 17 (Veteraani) Riekstina Linda 4
112 SBI d FIN*Lirukallion Täpinäsä 1 Naaras 6 (IP) González-Redondo Jorge Fernández EX1 CAGPIB
113 SBI e FI*Rais-Kis IceCream 1 Uros 8 (PR) Riekstina Linda EX1 CAPIB
114 SBI f FI*Birmayan Fazerina 1 Naaras 1 (SC) Stoa Caroline KM BIV NOM
115 SBI f FI*Tamus Insignia 1 Naaras 9 (Avoin) Stoa Caroline EX1 CAC
116 SBI f FI*Tamus Nova SS 1 Naaras 9 (Avoin) Stoa Caroline EX2
117 SBI f FI*Nalle-Puhin Rita Haywood 1 Naaras 6 (IP) Stoa Caroline EX1 CAGPIB NOM
118 SBI f FI*Chirybiry's Forget-me-not 1 Naaras 8 (PR) Stoa Caroline EX1 CAPIB
119 SBI g FI*Rais-Kis IceKiss 1 Naaras 7 (CH) Riekstina Linda EX1 CACIB NOM
120 SBI h FIN*Harebell Zelda 1 Naaras 2 (SP) Riekstina Linda Abs
121 SBI j FI*Rais-Kis Doris 1 Naaras 15 (Siitos) Kissaliitto Rotukirjaus
121 SBI j FI*Rais-Kis Doris 1 Naaras 3 (GIC) Riekstina Linda EX1 CACS
122 SBI n 21 FIN*Zhamanen Harlequin 1 Naaras 17 (Veteraani) Riekstina Linda 1 NOM BIS
122 SBI n 21 FIN*Zhamanen Harlequin 1 Naaras 8 (PR) Koskenkangas Marjatta EX1 CAPIB NOM BIS
123 SBI n 21 FI*Chirybiry's Uku-Man 1 Uros 8 (PR) Koskenkangas Marjatta EX1 CAPIB NOM
124 SBI a 21 Demian Günther 1 Uros 9 (Avoin) Koskenkangas Marjatta EX1 CAC BIV
125 SBI a 21 FI*Tamus GReddy 1 Uros 9 (Avoin) Koskenkangas Marjatta EX2
126 SBI a 21 FI*Lofanna California 1 Naaras 9 (Avoin) Koskenkangas Marjatta EX1 CAC
127 SBI b 21 Shapur Angel 1 Naaras 4 (GIP) Riekstina Linda EX1 CAPS NOM
128 SBI c 21 FI*HaoMao Bernhard 1 Uros 4 (GIP) Stoa Caroline EX1 CAPS NOM BIS
129 SBI d 21 FI*Mototassun Rocket III 1 Uros 9 (Avoin) Riekstina Linda EX1 CAC NOM
130 SBI e 21 Peret Laty Mery, CZ 1 Uros 15 (Siitos) Kissaliitto Rotukirjaus
130 SBI e 21 Peret Laty Mery, CZ 1 Uros 5 (IC) Riekstina Linda EX1 CAGCIB
131 SBI e 21 FI*Lofanna Bravissimo 1 Uros 9 (Avoin) Riekstina Linda EX1 CAC BIV
132 SBI e 21 FI*Venlan Leevi 1 Uros 12 (Pennut) Riekstina Linda EX1
133 SBI e 21 FI*Tamus Duster 1 Uros 8 (PR) Riekstina Linda EX1 CAPIB
134 SBI f 21 FI*Mototassun Bonneville 1 Naaras 9 (Avoin) Stoa Caroline EX1 CAC
135 SBI f 21 FI*Saca's Åll for Avantgarde 1 Naaras 11 (Nuoret) Stoa Caroline EX1 NOM
136 SBI h 21 FI*Saca's Ö.K.Y. Mercedes 1 Naaras 11 (Nuoret) González-Redondo Jorge Fernández EX1
137 TUV f 61-63 / TUV f 62 FI*Ilveslinnan Endamli Erenay 1 Naaras 9 (Avoin) Riekstina Linda EX1 CAC
138 TUV f 61-63 / TUV f 21 62 FI*Ilveslinnan Erkenci Erdemay 1 Naaras 10 (KAS) Riekstina Linda EX1 CAP
139 ACL III / ACL n 22 FI*Siriuksen ManzoniCurl 2 Uros 7 (CH) Lukasik Daria EX1 CACIB
140 ACL III / ACL n 23 FI*Murmelin Bonzo 2 Uros 2 (SP) Lukasik Daria KM
141 ACL IV / ACL n 01 21 64 FI*Dezzicat's Incalzando IdirCurl 2 Uros 11 (Nuoret) Pereira Gerson Alves EX1
142 ACL V / ACL h 24 Paladija Yola 2 Naaras 3 (GIC) Capra Flavia EX1 CACS
143 ACL VIII / ACL ns 03 22 FI*Minnikatin Timothy 2 Uros 9 (Avoin) Pereira Gerson Alves EX1 CAC
144 ACS III / ACS n 24 FI*Siriuksen NidaCurl 2 Naaras 9 (Avoin) Jedrzejowski Mateusz EX1 CAC NOM
145 ACS III / ACS n 24 FI*Siriuksen Ragnar LothbrokCurl 2 Uros 12 (Pennut) Jedrzejowski Mateusz EX1 NOM BIS
146 ACS III / ACS b 24 FI*Siriuksen KoppamurraCurl 2 Uros 6 (IP) Jedrzejowski Mateusz EX1 CAGPIB NOM
147 ACS VI / ACS f 02 21 64 FI*DilYaar Harshita Hemkanta Hansini 2 Naaras 8 (PR) Billing Annika EX1 CAPIB
148 ACS VII / ACS ns 24 CharmingCurl Kimberli 2 Naaras 3 (GIC) Capra Flavia EX1 CACS
149 ACS VII / ACS fs 22 FI*Minnikatin Suzanna 2 Naaras 7 (CH) Capra Flavia EX2
150 ACS VII / ACS fs 22 FI*Dezzicat's Halfnote HaniCurl 2 Naaras 7 (CH) Capra Flavia EX1 CACIB BIV
151 ACS VIII / ACS ns 03 24 FI*Dezzicat's Feroce FieCurl 2 Naaras 5 (IC) Billing Annika EX1 CAGCIB
152 ACS VIII / ACS ns 03 FI*Dezzicat's Heldentenor HydeCurl 2 Uros 10 (KAS) Billing Annika EX1 CAP
153 ACS XI / ACS a 09 21 33 FI*Siriuksen QuincyCurl 2 Uros 12 (Pennut) Pereira Gerson Alves EX1 NOM
154 MCO I / MCO a FI*Mainehaan Hanson 2 Uros 5 (IC) Pereira Gerson Alves EX1 CAGCIB
155 MCO I / MCO a Battle Creek's Z'Thaiti 2 Naaras 5 (IC) Pereira Gerson Alves EX1 CAGCIB BIV
156 MCO I / MCO a FI*Kasmasiinin Blue Bagheera 2 Naaras 5 (IC) Pereira Gerson Alves EX2
157 MCO I / MCO n FI*HoneyCoon's Shot In The Dark 2 Uros 11 (Nuoret) Pereira Gerson Alves EX1
158 MCO I / MCO n FI*Daybreak's Pitch Black 2 Naaras 12 (Pennut) Pereira Gerson Alves EX2
159 MCO I / MCO a FI*Kasmasiinin Cool Kavaljeeri 2 Uros 10 (KAS) Pereira Gerson Alves EX2
160 MCO I / MCO n FI*Mainehaan Bruno 2 Uros 10 (KAS) Pereira Gerson Alves EX1 CAP
161 MCO II / MCO n 09 FI*Tigerworld Miss Fortune 2 Naaras 7 (CH) Capra Flavia EX1 CACIB
162 MCO II / MCO a 09 FI*HoneyCoon's Stormy End 2 Uros 4 (GIP) Capra Flavia EX1 CAPS NOM
163 MCO II / MCO a 09 FI*HoneyCoon's Indian Summer Sky 2 Uros 6 (IP) Capra Flavia EX1 CAGPIB
164 MCO III / MCO n 22 FI*Escape's Apocalyptica 2 Uros 1 (SC) Lukasik Daria KM BIV
165 MCO III / MCO n 22 FI*Escape's Carlos Santana 2 Uros 3 (GIC) Lukasik Daria EX1 CACS
166 MCO III / MCO a 25 Archie Mister Mega 2 Uros 9 (Avoin) Lukasik Daria EX1 CAC
167 MCO III / MCO n 23 Halvar vom Postsee 2 Uros 9 (Avoin) Lukasik Daria EX2
168 MCO III / MCO n 24 Omkara Pack the Hat 2 Uros 9 (Avoin) Lukasik Daria EX3
169 MCO III / MCO n 24 FI*HoneyCoon's Sweet Jannie 2 Naaras 9 (Avoin) Lukasik Daria EX1 CAC
170 MCO III / MCO n 23 FI*Krysos Roxy 2 Naaras 11 (Nuoret) Lukasik Daria EX1
171 MCO III / MCO n 23 Mystery boy Sky Beyrouth, CZ 2 Uros 12 (Pennut) Lukasik Daria EX1
171 MCO III / MCO n 23 Mystery boy Sky Beyrouth, CZ 2 Uros 13c (Määrittely) Stoa Caroline MCO n 23
172 MCO III / MCO n 22 Ecliptic Proxy 2 Naaras 12 (Pennut) Lukasik Daria EX1 BIV
173 MCO III / MCO n 22 FIN*Chamberlain Dark Diamond 2 Naaras 6 (IP) Lukasik Daria EX1 CAGPIB
174 MCO III / MCO n 22 FIN*Cherry's Maine Vinjara 2 Naaras 10 (KAS) Lukasik Daria EX1 CAP
175 MCO IV / MCO n 09 22 FI*Chamberlain Yes I'm Ready 2 Uros 5 (IC) Pereira Gerson Alves EX1 CAGCIB
176 MCO IV / MCO n 09 22 FI*Chamberlain Young@Heart 2 Naaras 5 (IC) Pereira Gerson Alves EX1 CAGCIB BIV NOM
177 MCO IV / MCO n 09 22 FI*Monchacoon Elvis Isidor 2 Uros 7 (CH) Pereira Gerson Alves EX1 CACIB
178 MCO IV / MCO n 09 23 LV*Su Meile Baskerville 2 Uros 9 (Avoin) Pereira Gerson Alves EX1 CAC
179 MCO IV / MCO n 09 24 Alleluia Grey Claws*RU 2 Naaras 9 (Avoin) Pereira Gerson Alves EX1 CAC
180 MCO IV / MCO n 03 22 FI*Pikkumetsän Tyrande Whisperwind 2 Naaras 9 (Avoin) Pereira Gerson Alves EX2
181 MCO IV / MCO n 09 22 FI*Kasmasiinin Desiree 2 Naaras 11 (Nuoret) Pereira Gerson Alves EX1
182 MCO IV / MCO n 09 22 FI*Chamberlain Dust In The Wind 2 Uros 12 (Pennut) Pereira Gerson Alves EX2
183 MCO IV / MCO n 09 22 FI*KingLeo's Echo of Lemmy Kilmister 2 Uros 12 (Pennut) Pereira Gerson Alves EX1 BIV
184 MCO IV / MCO n 09 22 FI*Chamberlain Dream Catcher 2 Naaras 12 (Pennut) Pereira Gerson Alves EX2
185 MCO IV / MCO n 03 22 FI*Mahtitassun Fröökynä-Fanny 2 Naaras 12 (Pennut) Pereira Gerson Alves EX3
186 MCO IV / MCO n 09 22 FI*NineTales Lady Leonita 2 Naaras 12 (Pennut) Pereira Gerson Alves EX1
187 MCO IV / MCO a 03 23 FI*Goldenstream's Waterloo 2 Uros 6 (IP) Pereira Gerson Alves Abs
188 MCO IV / MCO n 09 22 FI*NineTales Indiana Jones 2 Uros 8 (PR) Pereira Gerson Alves EX1 CAPIB
189 MCO V / MCO f 22 FI*Blackcurrant Sophia Loren 2 Naaras 3 (GIC) Billing Annika EX1 CACS
190 MCO V / MCO e 23 FI*Chamberlain Born To Rock 2 Uros 11 (Nuoret) Billing Annika EX1 BIV NOM
191 MCO V / MCO e 23 FI*Chamberlain Arctic Love 2 Naaras 11 (Nuoret) Billing Annika EX2
192 MCO V / MCO g 23 FI*Chamberlain Born To Be A Star 2 Naaras 11 (Nuoret) Billing Annika EX1
193 MCO V / MCO d 22 FI*NineTales Karma Police 2 Uros 12 (Pennut) Billing Annika EX1 BIV
194 MCO V / MCO f FI*NineTales Karma Chameleon 2 Naaras 12 (Pennut) Billing Annika EX1
195 MCO V / MCO g 22 FI*NineTales Kiss Can Change Everything 2 Naaras 12 (Pennut) Billing Annika EX2
196 MCO V / MCO d 23 FI*SolarWind's Amon 2 Uros 4 (GIP) Billing Annika EX1 CAPS
197 MCO V / MCO f 22 Xandra Sky Beyrouth, CZ 2 Naaras 4 (GIP) Billing Annika EX1 CAPS NOM BIS
198 MCO VI / MCO f 09 22 FI*Vuorensinen Lady 2 Naaras 3 (GIC) Jedrzejowski Mateusz EX1 CACS
199 MCO VI / MCO f 09 FI*Daybreak's Indira 2 Naaras 5 (IC) Jedrzejowski Mateusz EX1 CAGCIB BIV
200 MCO VI / MCO f 03 22 FI*NineTales Edna Mode 2 Naaras 5 (IC) Jedrzejowski Mateusz EX2
201 MCO VI / MCO g 09 22 FI*Valier's Chanel 2 Naaras 9 (Avoin) Jedrzejowski Mateusz Abs
202 MCO VI / MCO e 03 22 FI*Chamberlain Bright Charm 2 Uros 11 (Nuoret) Jedrzejowski Mateusz EX1 BIV NOM
203 MCO VI / MCO e 09 22 FI*Chamberlain Be Wild 2 Naaras 11 (Nuoret) Jedrzejowski Mateusz EX2
204 MCO VI / MCO f 09 FI*HoneyCoon's Keep My Secret Well 2 Naaras 11 (Nuoret) Jedrzejowski Mateusz EX1
205 MCO VI / MCO d 03 22 FI*Chamberlain Double Trouble 2 Uros 12 (Pennut) Jedrzejowski Mateusz EX1 BIV
206 MCO VI / MCO d 09 FI*NineTales Kenny McCormick 2 Uros 12 (Pennut) Jedrzejowski Mateusz EX2
207 MCO VI / MCO f 09 22 FI*Escape's Happy Apple 2 Naaras 12 (Pennut) Jedrzejowski Mateusz EX1
208 MCO VI / MCO f 09 FI*Goldenstream's Zone of The Darkness 2 Naaras 12 (Pennut) Jedrzejowski Mateusz EX2
209 MCO VI / MCO e 09 22 FI*Chamberlain von Richthofen 2 Uros 6 (IP) Jedrzejowski Mateusz EX1 CAGPIB
210 MCO VI / MCO f 09 22 FI*DiamondTails' Minnie Driver 2 Naaras 6 (IP) Jedrzejowski Mateusz EX1 CAGPIB BIV NOM
211 MCO VI / MCO g 03 22 FI*Kasmasiinin X-mas Princess 2 Naaras 6 (IP) Jedrzejowski Mateusz EX2
212 MCO VI / MCO f 03 22 FI*SolarWind's Hathor 2 Naaras 6 (IP) Jedrzejowski Mateusz EX3
213 MCO VI / MCO f 09 22 FI*Stout-hearted Nailah 2 Naaras 4 (GIP) Jedrzejowski Mateusz EX1 CAPS
214 MCO VI / MCO e 09 23 PL*CoonKitty Louis Vuitton 2 Uros 15 (Siitos) Kissaliitto Rotukirjaus
214 MCO VI / MCO e 09 23 PL*CoonKitty Louis Vuitton 2 Uros 10 (KAS) Jedrzejowski Mateusz EX1 CAP
215 MCO VI / MCO f 02 21 62 FI*BellaAmare's Belladonna of Hope 2 Naaras 10 (KAS) Jedrzejowski Mateusz EX1 CAP
216 MCO VII / MCO ns FI*KingLeo's Big Bang 2 Uros 3 (GIC) Pereira Gerson Alves EX1 CACS NOM
217 MCO VII / MCO es 22 FI*Valier's Sophie 2 Naaras 5 (IC) Pereira Gerson Alves Abs
218 MCO VII / MCO ds 22 FI*Mostlycats You Are My Life 2 Uros 11 (Nuoret) Pereira Gerson Alves EX1 NOM
219 MCO I / MCO n FI*Vuorensinen Vidia 2 Naaras 12 (Pennut) Pereira Gerson Alves EX1
220 MCO VII / MCO ns 22 FI*Chatvallon Prince Guillaume 2 Uros 4 (GIP) Pereira Gerson Alves EX1 CAPS
221 MCO VII / MCO ns 22 FI*Chatvallon Edgar the Peaceful 2 Uros 8 (PR) Pereira Gerson Alves EX1 CAPIB
222 MCO VIII / MCO ns 09 22 FI*Godfather's Fernando 2 Uros 3 (GIC) Capra Flavia EX1 CACS
223 MCO VIII / MCO as 09 23 FI*Krysos Krazy Kat 2 Uros 7 (CH) Capra Flavia Abs
224 MCO VIII / MCO ds 03 22 Ziomal Dirigo*PL 2 Uros 7 (CH) Capra Flavia EX1 CACIB BIV NOM BIS
225 MCO VIII / MCO ns 09 22 FI*Chatvallon Emperor Ferdinand 2 Uros 12 (Pennut) Capra Flavia EX2
226 MCO VIII / MCO ns 09 23 FI*Chatvallon King Francis 2 Uros 12 (Pennut) Capra Flavia EX3
227 MCO VIII / MCO ns 09 22 FI*Hemingway's Chief Black Horn 2 Uros 12 (Pennut) Capra Flavia EX1
228 MCO VIII / MCO ns 03 22 FI*Chatvallon Lady Fortuna 2 Naaras 12 (Pennut) Capra Flavia EX1
229 MCO VIII / MCO ns 02 21 64 FI*Chatvallon Princess Fiona 2 Naaras 12 (Pennut) Capra Flavia EX2
230 MCO VIII / MCO as 09 22 FI*Hemingway's Clara White Hip 2 Naaras 12 (Pennut) Capra Flavia Abs
231 MCO VIII / MCO ns 09 DK*Timita's Formel 1 2 Uros 6 (IP) Capra Flavia EX1 CAGPIB
232 MCO VIII / MCO ns 02 62 FI*Mahtitassun D*Tipu 2 Naaras 8 (PR) Capra Flavia EX1 CAPIB
233 MCO VIII / MCO ns 09 LT*Lordcoon Grayse 2 Naaras 10 (KAS) Capra Flavia EX1 CAP BIV
234 MCO IX / MCO w 62 FI*Krysos All my Life 2 Uros 3 (GIC) Jedrzejowski Mateusz Abs
235 MCO IX / MCO w 62 FI*SwingPop Éowyn 2 Naaras 9 (Avoin) Jedrzejowski Mateusz EX1 CAC
236 MCO IX / MCO w 64 FI*Vuorensinen Shere Khan 2 Uros 10 (KAS) Jedrzejowski Mateusz EX1 CAP
237 NEM I / NEM ds Samoel Erra Cherubino*PL 2 Uros 9 (Avoin) Billing Annika EX1 CAC
238 NEM I / NEM ns 21 Markiz Velikii Ohotnik 2 Uros 11 (Nuoret) Billing Annika EX1
239 NEM I / NEM n FI*NonServiam Adimiron Black 2 Naaras 8 (PR) Billing Annika EX1 CAPIB
240 NEM II / NEM ns 09 21 Di Do Syberjon*PL 2 Uros 3 (GIC) Billing Annika EX1 CACS
241 NEM II / NEM n 09 21 Neska Lilianka*PL 2 Naaras 9 (Avoin) Billing Annika EX1 CAC
242 NFO I / NFO n FI*Kujakeikarin Osiris 2 Uros 8 (PR) Capra Flavia EX1 CAPIB
243 NFO II / NFO n 03 S*Zygot's Mac Gregor 2 Uros 1 (SC) Billing Annika KM
244 NFO II / NFO n 09 FI*FoxyPaw's Hula-Popper 2 Naaras 3 (GIC) Billing Annika EX1 CACS BIV NOM
245 NFO II / NFO n 09 Perun's Hit The Road Jack 2 Uros 15 (Siitos) Kissaliitto Rotukirjaus
245 NFO II / NFO n 09 Perun's Hit The Road Jack 2 Uros 5 (IC) Billing Annika EX1 CAGCIB
246 NFO II / NFO n 09 Oliver James Forest Myths 2 Uros 7 (CH) Billing Annika EX1 CACIB
247 NFO II / NFO n 09 FI*Laramillan Leevi 2 Uros 10 (KAS) Billing Annika EX1 CAP
248 NFO II / NFO a 09 FI*Laramillan Leenu 2 Naaras 9 (Avoin) Billing Annika EX1 CAC
249 NFO II / NFO a 09 FI*Tupuliinin Titanic 2 Naaras 9 (Avoin) Billing Annika EX2
250 NFO II / NFO n 09 FI*FoxyPaw's Lucky Hunter 2 Uros 2 (SP) Billing Annika KM NOM BIS
251 NFO III / NFO a 22 Sterrenkatten's Radiohead 2 Naaras 12 (Pennut) Billing Annika EX1
252 NFO III / NFO n 22 FI*FoxyPaw's Lucky Brown 2 Uros 4 (GIP) Billing Annika EX1 CAPS
253 NFO III / NFO n 22 FI*Draconian Sacrament of Wilderness 2 Uros 10 (KAS) Billing Annika EX1 CAP
254 NFO IV / NFO n 09 24 FI*Debals Jonatan 2 Uros 5 (IC) Jedrzejowski Mateusz EX2
255 NFO IV / NFO n 03 22 FI*FoxyPaw's Lazy Ike 2 Uros 5 (IC) Jedrzejowski Mateusz EX1 CAGCIB BIV NOM
256 NFO IV / NFO n 09 23 FI*Nalle-Puhin Erin 2 Naaras 5 (IC) Jedrzejowski Mateusz EX2
257 NFO IV / NFO n 09 24 FI*Pörkarvan Pantera 2 Naaras 5 (IC) Jedrzejowski Mateusz EX1 CAGCIB
258 NFO IV / NFO n 09 24 FI*Pörkarvan QuentinTarantino 2 Uros 9 (Avoin) Jedrzejowski Mateusz EX1 CAC
259 NFO IV / NFO n 09 22 FI*WitSarin Miranda 2 Naaras 12 (Pennut) Jedrzejowski Mateusz EX1
260 NFO IV / NFO n 09 22 FI*FoxyPaw's Hoodoo Doll 2 Naaras 2 (SP) Jedrzejowski Mateusz KM
261 NFO IV / NFO n 09 24 FI*Nalle-Puhin Jonne Aaron 2 Uros 6 (IP) Jedrzejowski Mateusz EX1 CAGPIB BIV
262 NFO IV / NFO a 09 23 FI*Nalle-Puhin Gil Grissom 2 Uros 10 (KAS) Jedrzejowski Mateusz EX1 CAP
263 NFO V / NFO f 22 Quarans Lady Sandwick 2 Naaras 1 (SC) Capra Flavia KM
264 NFO V / NFO f FI*JustSpecial Burberry Summer 2 Naaras 5 (IC) Capra Flavia EX1 CAGCIB
265 NFO V / NFO f FI*Tupuliinin Josefiina 2 Naaras 5 (IC) Capra Flavia EX2
266 NFO V / NFO d 22 FI*Tähtitassun Romantic Road Runner 2 Uros 9 (Avoin) Capra Flavia EX1 CAC BIV
267 NFO V / NFO f 22 FI*Keijumetsän Queen Bitch 2 Naaras 12 (Pennut) Capra Flavia EX1 NOM
268 NFO VI / NFO f 02 63 FI*Ninatte's Apricot Lady 2 Naaras 3 (GIC) Lukasik Daria EX1 CACS
269 NFO VI / NFO ft 09 22 FI*Draconian Sleeping Sun 2 Naaras 9 (Avoin) Lukasik Daria EX2
270 NFO VI / NFO f 09 22 FI*Pörkarvan StarlightOfXerxex 2 Naaras 9 (Avoin) Lukasik Daria EX3
271 NFO VI / NFO f 09 22 FI*Tähtitassun Sweet Adeline 2 Naaras 9 (Avoin) Lukasik Daria EX1 CAC
272 NFO VI / NFO f 03 23 FI*Tortietones Égalité 2 Naaras 13c (Määrittely) Stoa Caroline NFO f 03 24
272 NFO VI / NFO f 03 24 FI*Tortietones Égalité 2 Naaras 12 (Pennut) Lukasik Daria EX1 BIV NOM
273 NFO VI / NFO f 03 23 FI*Tortietones Liberté 2 Naaras 13c (Määrittely) Stoa Caroline NFO f 03 24
273 NFO VI / NFO f 03 24 FI*Tortietones Liberté 2 Naaras 12 (Pennut) Lukasik Daria EX2
274 NFO VI / NFO d 09 FI*Kultahuiskan Isabella 2 Naaras 2 (SP) Lukasik Daria KM BIV NOM
275 NFO VI / NFO d 09 24 FI*Hirmuinen Bonaparte 2 Uros 4 (GIP) Lukasik Daria EX1 CAPS
276 NFO VI / NFO d 02 21 62 FI*Ninatte's Big Dipper 2 Uros 2 (SP) Lukasik Daria KM NOM
277 NFO VI / NFO f 03 FI*Kultahuiskan Geisha 2 Naaras 4 (GIP) Lukasik Daria EX1 CAPS
278 NFO VII / NFO ns 24 FI*Debals HuraaHuraa 2 Uros 3 (GIC) Jedrzejowski Mateusz EX1 CACS
279 NFO VIII / NFO fs 09 24 FI*Katinkurun Katajanmarja 2 Naaras 1 (SC) Jedrzejowski Mateusz KM
280 NFO VIII / NFO fs 03 22 N*Migoto's Rikke 2 Naaras 1 (SC) Jedrzejowski Mateusz KM
281 NFO VIII / NFO fs 09 FI*Jarraun's Skog Cheralin 2 Naaras 3 (GIC) Jedrzejowski Mateusz EX1 CACS BIV
282 NFO VIII / NFO ds 09 23 FI*GoldenFurry's First Glance 2 Uros 7 (CH) Jedrzejowski Mateusz EX1 CACIB
283 NFO VIII / NFO ns 03 24 FI*FoxyPaw's Rollin' Stone 2 Uros 12 (Pennut) Jedrzejowski Mateusz EX1
284 NFO VIII / NFO fs 03 22 Ylvie Ujvara av Snøfjord*CH 2 Naaras 10 (KAS) Jedrzejowski Mateusz Abs
285 NFO IX / NFO w 64 FI*FoxyPaw's Icebreaker 2 Uros 17 (Veteraani) Capra Flavia 1 NOM BIS
285 NFO IX / NFO w 64 FI*FoxyPaw's Icebreaker 2 Uros 1 (SC) Lukasik Daria KM NOM
286 SIB II / SIB n 09 FI*Sippan's LumiKukka 2 Naaras 11 (Nuoret) Lukasik Daria EX1
287 SIB III / SIB n 22 CH*Lukijn's Skye 2 Uros 17 (Veteraani) Capra Flavia 2
287 SIB III / SIB n 22 CH*Lukijn's Skye 2 Uros 1 (SC) Lukasik Daria KM
288 SIB III / SIB ny 24 FI*Amurin Ruufus 2 Uros 1 (SC) Lukasik Daria KM BIV
289 SIB III / SIB n 24 FI*Cherrytail's YouAreMyRebelBoy 2 Uros 9 (Avoin) Lukasik Daria EX2
290 SIB III / SIB n 24 FI*Lumikissan Vili Vikkelä 2 Uros 9 (Avoin) Lukasik Daria EX1 CAC
291 SIB III / SIB n 24 FI*Apachiris Egwene 2 Naaras 9 (Avoin) Lukasik Daria EX1 CAC NOM BIS
292 SIB III / SIB n 24 SarSibi Izumrud 2 Uros 11 (Nuoret) Lukasik Daria EX1
293 SIB III / SIB n 24 SE*Snow Buddies Pontiac Bonneville 2 Naaras 11 (Nuoret) Lukasik Daria EX1 BIV NOM BIS
294 SIB III / SIB n 24 FI*Amurin Ben 2 Uros 12 (Pennut) Lukasik Daria EX1
295 SIB III / SIB n 24 FI*Amurin Bernice 2 Naaras 12 (Pennut) Lukasik Daria EX2
296 SIB III / SIB n 24 FI*Villan RakkausRinsessa 2 Naaras 12 (Pennut) Lukasik Daria EX3
297 SIB III / SIB n 23 Zhu-Zha Sibirushka 2 Naaras 12 (Pennut) Lukasik Daria EX1
298 SIB III / SIB n 24 FIN*Amurin Lyydia 2 Naaras 8 (PR) Lukasik Daria EX1 CAPIB
299 SIB III / SIB n 23 FI*Tunturikissan Kuura 2 Uros 10 (KAS) Lukasik Daria EX1 CAP
300 SIB III / SIB n 22 Vasia-Fram Fialka*RU 2 Uros 10 (KAS) Lukasik Daria Abs
301 SIB IV / SIB n 03 22 FI*Amurin Hoosea 2 Uros 1 (SC) Pereira Gerson Alves KM
302 SIB IV / SIB ny 09 24 FI*Amurin Rafael II 2 Uros 3 (GIC) Pereira Gerson Alves EX1 CACS
303 SIB IV / SIB n 09 24 FI*Tunturikissan Saga 2 Naaras 11 (Nuoret) Pereira Gerson Alves EX1
304 SIB IV / SIB n 03 24 FI*Villan Sampo 2 Uros 12 (Pennut) Pereira Gerson Alves EX1 BIV
305 SIB IV / SIB n 09 22 FIN*Amurin Esra 2 Uros 17 (Veteraani) Capra Flavia 3
305 SIB IV / SIB n 09 22 FIN*Amurin Esra 2 Uros 6 (IP) Pereira Gerson Alves EX1 CAGPIB
306 SIB V / SIB d 24 FI*Jatsitytön Blaziken 2 Uros 1 (SC) Capra Flavia KM
307 SIB V / SIB f BG*Leila Sibirela 2 Naaras 5 (IC) Capra Flavia EX2
308 SIB V / SIB f 23 FI*Talvivaaran Delenn 2 Naaras 5 (IC) Capra Flavia EX1 CAGCIB BIV NOM
309 SIB V / SIB g 22 Unique Jewel Colour Foot*PL 2 Naaras 11 (Nuoret) Capra Flavia EX1 NOM
310 SIB V / SIB f 24 FI*Villan Näppärä Neito 2 Naaras 6 (IP) Capra Flavia EX1 CAGPIB NOM
311 SIB VI / SIB d 09 22 FI*Cherrytail's Maverick 2 Uros 3 (GIC) Billing Annika EX1 CACS BIV
312 SIB VI / SIB d 09 22 FI*Amurin Zebedee 2 Uros 9 (Avoin) Billing Annika EX1 CAC
313 SIB VI / SIB g 09 24 FI*Sippan's Korallikeiju 2 Naaras 9 (Avoin) Billing Annika EX1 CAC
314 SIB VI / SIB f 09 24 FI*Lumikissan Wanda 2 Naaras 12 (Pennut) Billing Annika EX1 NOM
315 SIB VI / SIB f 03 23 FIN*Amante's Queen of the Night 2 Naaras 4 (GIP) Billing Annika EX1 CAPS
316 SIB VI / SIB e 09 FI*Cherrytail's Mike Ness 2 Uros 8 (PR) Billing Annika EX1 CAPIB
317 SIB VII / SIB ds 24 FI*ArcticWilds Bigtime Beagle 2 Uros 1 (SC) Pereira Gerson Alves KM
318 SIB VII / SIB ds 22 FI*Cherrytail's X-Man 2 Uros 8 (PR) Pereira Gerson Alves EX1 CAPIB
319 SIB VIII / SIB ns 03 24 FI*Lumikissan Nopsajalka 2 Uros 1 (SC) Billing Annika KM NOM
320 SIB VIII / SIB ds 09 24 FI*ArcticWilds Goofy 2 Uros 3 (GIC) Billing Annika EX1 CACS
321 SIB VIII / SIB gs 09 24 FI*Cherrytail's Zorana 2 Naaras 12 (Pennut) Billing Annika Abs
322 TUA III / TUA n 24 FI*Felesin Glorious 2 Naaras 12 (Pennut) Pereira Gerson Alves EX1
323 TUA III / TUA n 24 FI*Felesin Jarkko Ahola 2 Uros 8 (PR) Pereira Gerson Alves EX1 CAPIB NOM
324 TUA V / TUA d 24 FI*Felesin Amor 2 Naaras 9 (Avoin) Capra Flavia EX1 CAC
325 TUA V / TUA d 24 FI*Felesin Magnificent 2 Uros 12 (Pennut) Capra Flavia EX1 BIV
326 TUA V / TUA f FI*Felesin Sweetheart 2 Naaras 12 (Pennut) Capra Flavia EX1
327 TUA V / TUA d 24 FI*Felesin Marco Hietala 2 Uros 8 (PR) Capra Flavia EX1 CAPIB
328 TUA V / TUA d 23 FI*Felesin Probus 2 Uros 10 (KAS) Capra Flavia Abs
329 TUA IX / TUA w 63 FI*Felesin Snow Queen 2 Naaras 12 (Pennut) Billing Annika EX1
330 BEN n 24 S*Gold Glitter's A Season 3 Uros 17 (Veteraani) Eriksson Ulrika 2
330 BEN n 24 S*Gold Glitter's A Season 3 Uros 2 (SP) Hoffner Elin KM
331 BEN n 24 FI*Starglitters Linnea 3 Naaras 10 (KAS) Hoffner Elin EX1 CAP
332 BEN n 22 32 FI*Alcarinqua Elentari 3 Naaras 5 (IC) Van Roy Kristof EX1 CAGCIB NOM
333 BLH n Kant of Baltic Breeze 3 Uros 9 (Avoin) Isakov Vladimir Abs
334 BLH b FI*Treselle's Walton Brown 3 Uros 9 (Avoin) Isakov Vladimir Abs
335 BML I / BML ns 11 FIN*Kimuli's Chocolate Dream 3 Naaras 10 (KAS) Van Roy Kristof EX1 CAP
336 BSH a FI*Coventry's Endymion 3 Uros 3 (GIC) Van Roy Kristof EX1 CACS
337 BSH b FI*Coventry's Morning Mist 3 Uros 10 (KAS) Van Roy Kristof Abs
338 BSH d Chieftain of Noblesse Oblige 3 Uros 3 (GIC) Van Roy Kristof EX1 CACS
339 BSH f FI*Coventry's Gwenhwyfar 3 Naaras 6 (IP) Hoffner Elin EX1 CAGPIB
340 BSH p FI*Treselle's Big fluffy Teddy Bear 3 Uros 9 (Avoin) Van Roy Kristof Abs
341 BSH p FI*Treselle's Sahara 3 Naaras 12 (Pennut) Van Roy Kristof Abs
342 BSH n 24 FI*Kipardi's Lucky Luke 3 Uros 10 (KAS) Van Roy Kristof EX1 CAP
343 BSH ns 11 FI*Gnome's My Wild Love 3 Naaras 6 (IP) Van Roy Kristof EX1 CAGPIB
344 BSH ns 22 62 FI*Kipardi's Khaleesi 3 Naaras 8 (PR) Van Roy Kristof EX1 CAPIB
345 BSH b 33 Shansel Mystical Smile of Mars 3 Uros 9 (Avoin) Van Roy Kristof Abs
346 BUR n Cosa Nostra Jasper*RU, DVM *** 3 Naaras 3 (GIC) Hoffner Elin EX1 CACS
347 BUR n S*Lovestory's Triumph Tiger 3 Uros 5 (IC) Hoffner Elin EX1 CAGCIB NOM BIS
348 BUR n FI*Flea's Tumu Tahito 3 Uros 9 (Avoin) Hoffner Elin EX1 CAC
349 BUR n Parmida Jasper*RU 3 Naaras 11 (Nuoret) Hoffner Elin EX1 BIV NOM BIS
350 BUR a FI*Purmelita's Corona 3 Uros 9 (Avoin) Hoffner Elin EX2
351 BUR a FI*Purrlein Aristocat Berlioz 3 Uros 9 (Avoin) Hoffner Elin EX1 CAC
352 BUR b Zaffiro Kratti 3 Uros 3 (GIC) Isakov Vladimir EX1 CACS
353 BUR b FI*Flea's Milana Kaimana 3 Naaras 9 (Avoin) Isakov Vladimir EX1 CAC
354 BUR b Sachiko Jasper*RU 3 Naaras 12 (Pennut) Isakov Vladimir EX1 BIV
355 BUR c FIN*Cattish Unique Zircon 3 Uros 4 (GIP) Isakov Vladimir EX1 CAPS
356 BUR d FI*Feirefiz Fire It Up 3 Uros 11 (Nuoret) Isakov Vladimir EX1 NOM
357 BUR d FI*Feirefiz Love Bites 3 Uros 11 (Nuoret) Isakov Vladimir EX2
358 BUR e FI*Cattish Mercury Rising 3 Uros 9 (Avoin) Hoffner Elin EX1 CAC
359 BUR h FI*Cattish Ada Rising 3 Naaras 5 (IC) Isakov Vladimir Abs
360 BUR h FI*Celsiana Kielo 3 Naaras 12 (Pennut) Isakov Vladimir EX1
361 BUR h FIN*Ravissant Cean Laqué 3 Naaras 17 (Veteraani) Van Roy Kristof 3
361 BUR h FIN*Ravissant Cean Laqué 3 Naaras 4 (GIP) Isakov Vladimir EX1 CAPS
362 BUR j FI*Flea's Pua Maluhia 3 Naaras 9 (Avoin) Hoffner Elin EX1 CAC
363 CYM 51-52 / CYM fs 02 52 62 FI*Touchant Sans la Queue 3 Naaras 3 (GIC) Isakov Vladimir EX1 CACS BIV
364 CYM 51-52 / CYM d 22 52 FI*Touchant Valentine Chalereuse 3 Naaras 7 (CH) Isakov Vladimir EX1 CACIB
365 CYM 51-52 / CYM g 51 FI*Pilkkumin Mona Lisa 3 Naaras 9 (Avoin) Isakov Vladimir EX1 CAC
366 CYM 53 / CYM e 09 53 FI*KehRuun Aisha 3 Naaras 3 (GIC) Hoffner Elin Abs
367 CYM 53 / CYM n 09 53 FI*Pikkeen Pippuri 3 Naaras 9 (Avoin) Hoffner Elin EX1 CAC
368 EUR n FI*Sireenin Aamunkoi 3 Naaras 6 (IP) Van Roy Kristof EX2
369 EUR n FIN*Pikku-Piun Kultamuru 3 Naaras 6 (IP) Van Roy Kristof EX1 CAGPIB NOM
370 EUR FI*Lustily Jupiter 3 Uros 13b (Tarkistus) Isakov Vladimir EUR e
370 EUR e FI*Lustily Jupiter 3 Uros 12 (Pennut) Hoffner Elin EX1
371 EUR FI*Lustily Musta aukko 3 Uros 13b (Tarkistus) Isakov Vladimir EUR n
371 EUR n FI*Lustily Musta aukko 3 Uros 12 (Pennut) Van Roy Kristof EX1
372 EUR FI*Lustily Supernova 3 Uros 13b (Tarkistus) Isakov Vladimir EUR n 22
372 EUR n 22 FI*Lustily Supernova 3 Uros 12 (Pennut) Hoffner Elin EX1 NOM
373 EUR Tosca 3 Naaras 13a (Noviisi) Isakov Vladimir EUR d 02 21 62
374 EUR d FI*Kassilan Suviyön Shamaani 3 Uros 5 (IC) Van Roy Kristof EX1 CAGCIB
375 EUR d FI*Kissakallion Osvaldo 3 Uros 8 (PR) Van Roy Kristof EX1 CAPIB
376 EUR e FI*Vinhaviiksen Salarakas 3 Uros 11 (Nuoret) Hoffner Elin EX1
377 EUR n 22 FI*Pikku-Piun Xerxes 3 Uros 3 (GIC) Hoffner Elin EX1 CACS BIV
378 EUR n 22 FI*Pikku-Piun Esme 3 Naaras 9 (Avoin) Hoffner Elin EX1 CAC
379 EUR n 22 FIN*Casimirrin Eulalia 3 Naaras 17 (Veteraani) Van Roy Kristof 2
379 EUR n 22 FIN*Casimirrin Eulalia 3 Naaras 2 (SP) Hoffner Elin KM
380 EUR n 24 FI*Pinkkitassun Dorothy 3 Naaras 3 (GIC) Hoffner Elin EX1 CACS
381 EUR n 24 FI*Pikku-Piun Favourite Fellow 3 Uros 9 (Avoin) Hoffner Elin EX1 No Cert
382 EUR n 24 FIN*Mäkikatin Pikasso 3 Uros 2 (SP) Hoffner Elin Abs
382 EUR n 24 FIN*Mäkikatin Pikasso 3 Uros 17 (Veteraani) Eriksson Ulrika Abs
383 EUR a 23 FI*Pikku-Piun Gandalf Grey 3 Uros 12 (Pennut) Van Roy Kristof EX1 NOM
384 EUR a 24 FIN*Kissakallion Iscador 3 Uros 17 (Veteraani) Eriksson Ulrika 3
384 EUR a 24 FIN*Kissakallion Iscador 3 Uros 6 (IP) Hoffner Elin EX1 CAGPIB NOM
385 EUR d 22 FI*Pinkkitassun Benjamin 3 Uros 15 (Siitos) Kissaliitto Rotukirjaus
385 EUR d 22 FI*Pinkkitassun Benjamin 3 Uros 7 (CH) Van Roy Kristof EX1 CACIB
386 EUR d 24 FI*Tiikerililjan Ilveli 3 Uros 10 (KAS) Van Roy Kristof EX1 CAP NOM
387 EUR e 22 FI*Tiikerililjan Lutukka 3 Uros 5 (IC) Van Roy Kristof EX1 CAGCIB
388 EUR f 22 FI*Pinkkitassun Jóhanna 3 Naaras 12 (Pennut) Hoffner Elin EX1
389 EUR g 22 FI*Pinkkitassun Gertrude 3 Naaras 5 (IC) Van Roy Kristof VG2 CAGCIB
390 EUR g 23 FI*Kyöpelivuoren Hillen Himmeli 3 Naaras 5 (IC) Van Roy Kristof EX1 CAGCIB
391 EUR g 23 FI*Kyöpelivuoren Hillen Helmikki 3 Naaras 9 (Avoin) Van Roy Kristof EX1 CAC
392 EUR g 24 FI*Sireenin Amity 3 Naaras 5 (IC) Van Roy Kristof EX1 CAGCIB
393 EUR ns 23 FI*Lumihelmen Giulio Gatti 3 Uros 9 (Avoin) Van Roy Kristof EX1 CAC
394 EUR as 22 FI*Feronian Excelsior 3 Uros 3 (GIC) Van Roy Kristof EX1 CACS
395 EUR n 02 64 Tarina 3 Naaras 17 (Veteraani) Van Roy Kristof Arvosteltu
396 KOR FI*Melodian Tulaya 3 Naaras 1 (SC) Hoffner Elin KM NOM BIS
397 KOR FI*Mythai Palat Pai Jit 3 Uros 7 (CH) Hoffner Elin EX1 CACIB
398 KOR FIN*Hovikissan iat Jaao 3 Naaras 17 (Veteraani) Van Roy Kristof 1 NOM BIS
398 KOR FIN*Hovikissan iat Jaao 3 Naaras 17 (Veteraani) Van Roy Kristof 1
398 KOR FIN*Hovikissan iat Jaao 3 Naaras 2 (SP) Hoffner Elin KM NOM BIS
399 MAN 51-52 / MAN d 03 24 52 Sun-Manx Cayth 3 Uros 1 (SC) Isakov Vladimir KM NOM
400 MAN 51-52 / MAN d 23 51 FI*Conan Urg 3 Naaras 12 (Pennut) Isakov Vladimir EX1
401 MAN 51-52 / MAN f 09 24 52 FIN*JoJon Hui Dec 3 Naaras 6 (IP) Isakov Vladimir EX1 CAGPIB BIV NOM
402 MAN 51-52 / MAN a 09 52 FI*Meamoons MX A Be Yourself 3 Uros 8 (PR) Isakov Vladimir EX1 CAPIB NOM BIS
403 MAN 51-52 / MAN a 09 52 FI*Pilkkumin Mister Richard 3 Uros 10 (KAS) Isakov Vladimir EX1 CAP
404 MAN 53 / MAN e 53 FI*Pikkeen Pectus 3 Naaras 9 (Avoin) Hoffner Elin EX1 CAC
405 MAN 53 / MAN n 09 53 FI*Pikkeen Tuike 3 Uros 12 (Pennut) Hoffner Elin EX1
406 MAN 53 / MAN f 03 53 FIN*Armain Domenica 3 Naaras 17 (Veteraani) Van Roy Kristof 4
406 MAN 53 / MAN f 03 53 FIN*Armain Domenica 3 Naaras 4 (GIP) Hoffner Elin EX1 CAPS
407 MAU ns 24 FI*CatNmaus Chausiku 3 Uros 12 (Pennut) Isakov Vladimir EX1
408 MAU ns 24 FI*Walidah Atiqtalaaq 3 Uros 12 (Pennut) Isakov Vladimir EX2
409 OCI n 24 FIN*Moosegrove Phoenix 3 Uros 1 (SC) Van Roy Kristof KM
410 OCI n 24 FI*Lirukallion Kissoista Suurin 3 Naaras 1 (SC) Van Roy Kristof KM
411 OCI n 24 FI*Moosegrove Dream On 3 Naaras 1 (SC) Van Roy Kristof KM
412 OCI n 24 FI*Topspot Lucifero Magnifico 3 Uros 7 (CH) Van Roy Kristof EX1 CACIB BIV NOM
413 OCI b 24 FI*Moosegrove Ad Victoriam 3 Naaras 1 (SC) Isakov Vladimir KM BIV NOM
414 OCI b 24 FI*Topspot JoyfulJoke of Solstice 3 Uros 3 (GIC) Isakov Vladimir EX1 CACS
415 OCI b 24 FI*WiliWilla Orange Tip 3 Naaras 11 (Nuoret) Isakov Vladimir EX1
416 OCI b 24 FI*Woodcocks Sweet Lady Luck 3 Naaras 12 (Pennut) Isakov Vladimir EX1 NOM BIS
417 OCI b 24 FIN*Moosegrove Conquistatore 3 Uros 17 (Veteraani) Eriksson Ulrika 1 NOM
417 OCI b 24 FIN*Moosegrove Conquistatore 3 Uros 2 (SP) Isakov Vladimir KM
418 OCI b 24 FI*Kukkatarhan Capsicum 3 Uros 8 (PR) Isakov Vladimir EX1 CAPIB
419 OCI c 24 FI*Woodcocks Love-a-Lot 3 Naaras 9 (Avoin) Hoffner Elin EX1 CAC
420 OCI bs 24 FI*Moosegrove Iron Tiger 3 Uros 5 (IC) Hoffner Elin EX1 CAGCIB
421 OCI bs 24 FIN*Topspot Don Arlecchino 3 Uros 4 (GIP) Hoffner Elin EX1 CAPS
422 SNO a 05 HR*Adriasnow Vale Glamourgan 3 Naaras 11 (Nuoret) Isakov Vladimir EX1
423 ABY n Osiris(V) Total Surprise 4 Uros 1 (SC) Eriksson Ulrika KM NOM
424 ABY n FI*Link Monaimba Om 4 Naaras 5 (IC) Eriksson Ulrika EX1 CAGCIB NOM
425 ABY n PL*Adalbertus Theodor 4 Uros 11 (Nuoret) Eriksson Ulrika EX1 NOM
426 ABY n FI*SaltNPepper After Eight 4 Uros 12 (Pennut) Eriksson Ulrika EX1 BIV
427 ABY n Nefertum d'Or PtitPrince*UA 4 Uros 2 (SP) Eriksson Ulrika KM
428 ABY a FI*Link Mochweo Blou 4 Uros 3 (GIC) Ojaniemi Sara EX1 CACS BIV NOM
429 ABY a FI*Akanthos Dante 4 Uros 9 (Avoin) Ojaniemi Sara EX1 CAC
430 ABY a FI*Link Mwana Wa Mwezi 4 Uros 11 (Nuoret) Ojaniemi Sara EX1 NOM
431 ABY o FI*Neaera's Genna Gingerella 4 Naaras 5 (IC) Ojaniemi Sara EX1 CAGCIB
432 ABY o S*Primuz-Zezam Rozetta 4 Naaras 12 (Pennut) Ojaniemi Sara EX1
433 ABY as S*Saivokattens Blå Ramona 4 Naaras 9 (Avoin) Eriksson Ulrika EX1 CAC
434 ABY os FI*Taiga-Kissat Silver Diamond 4 Uros 12 (Pennut) Eriksson Ulrika EX1
435 BAL c FI*BaliDancer's Ellie 4 Naaras 5 (IC) Busse Britta EX1 CAGCIB
436 BAL d 21 FIN*Mummeli Twixinho Jesse 4 Uros 17 (Veteraani) Eriksson Ulrika 3
436 BAL d 21 FIN*Mummeli Twixinho Jesse 4 Uros 2 (SP) Busse Britta KM
437 CRX I / CRX n Demian In The Name Of Love 4 Naaras 9 (Avoin) Eriksson Ulrika EX1 CAC
438 CRX I / CRX n Changes Ziggy Stardust 4 Uros 6 (IP) Eriksson Ulrika EX2
439 CRX I / CRX n FI*Huissin Albert Edelfelt 4 Uros 6 (IP) Eriksson Ulrika EX1 CAGPIB BIV NOM
440 CRX I / CRX as FI*Tajomer Blue Monday 4 Uros 8 (PR) Eriksson Ulrika Mitätöity Mitätöity
441 CRX II / CRX n 09 FI*Saca's Rain Reanna 4 Naaras 9 (Avoin) Ojaniemi Sara EX1 CAC BIV
442 CRX II / CRX b 03 FI*Framillan Vain like Marie Antoinette 4 Naaras 11 (Nuoret) Ojaniemi Sara EX1
443 CRX II / CRX c 03 FI*Framillan Witty Jester 4 Uros 12 (Pennut) Ojaniemi Sara EX1
444 CRX III / CRX h FI*Huissin Road to Ruin 4 Naaras 5 (IC) Ojaniemi Sara EX1 CAGCIB
445 CRX IV / CRX g 03 FI*VeeKasin Miss Nettles 4 Naaras 6 (IP) Eriksson Ulrika EX1 CAGPIB
446 CRX V / CRX n 24 FI*Sweetpurr's 'Cuz I Can 4 Uros 5 (IC) Eriksson Ulrika EX1 CAGCIB
447 CRX V / CRX a 23 FI*Tajomer Hello Kitty 4 Naaras 8 (PR) Eriksson Ulrika EX1 CAPIB
448 CRX VI / CRX a 09 23 FI*Alchemist Argentum 4 Uros 8 (PR) Eriksson Ulrika Abs
449 DRX I / DRX n FI*Bravefellow Illidan 4 Uros 11 (Nuoret) Eriksson Ulrika EX1
450 DRX I / DRX b FI*Åbodas Olivia 4 Naaras 12 (Pennut) Eriksson Ulrika EX1
451 DRX III / DRX g FI*Åbodas Taiga 4 Naaras 3 (GIC) Ojaniemi Sara EX1 CACS NOM
452 DRX III / DRX h FI*Mirexin Linda 4 Naaras 12 (Pennut) Ojaniemi Sara EX1
453 DRX III / DRX g FI*Åbodas Ninja 4 Naaras 6 (IP) Ojaniemi Sara EX1 CAGPIB NOM
454 DRX IV / DRX f 09 FI*Fairy-Story's ForgetMeNot 4 Naaras 3 (GIC) Eriksson Ulrika EX1 CACS
455 DRX IV / DRX g 03 FI*Avariel Maniola 4 Naaras 12 (Pennut) Eriksson Ulrika EX1 NOM
456 DRX V / DRX n 24 FI*Mirexin Leevi 4 Uros 12 (Pennut) Ojaniemi Sara Abs
457 DRX VI / DRX ns 09 22 FIN*Riiviön Viiru 4 Naaras 17 (Veteraani) Eriksson Ulrika 1 NOM BIS
457 DRX VI / DRX ns 09 22 FIN*Riiviön Viiru 4 Naaras 2 (SP) Eriksson Ulrika KM
458 DRX VIII / DRX n 03 31 FI*Fairy-Story's HipHipHooray 4 Naaras 5 (IC) Eriksson Ulrika EX1 CAGCIB
459 DSP III / DSP f 21 FI*Indigo's Lagoona Blue 4 Naaras 9 (Avoin) Ojaniemi Sara EX1 CAC
460 OLH n 25 Topeng News Flash of Noxx 4 Uros 1 (SC) Busse Britta KM NOM BIS
461 OLH n 25 FI*Mummeli Qianinho Ukko 4 Uros 3 (GIC) Busse Britta Abs
462 OLH a 24 FI*Noxx Allegro 4 Naaras 11 (Nuoret) Busse Britta EX1 NOM BIS
463 OLH a 25 FI*Noxx Miss Moneypenny 4 Naaras 12 (Pennut) Busse Britta EX1
464 OLH c 25 FI*BaliDancer's Gaius 4 Uros 12 (Pennut) Busse Britta EX1 NOM BIS
465 OLH ns 25 FI*Mummeli Sofinho Yaron 4 Uros 11 (Nuoret) Ojaniemi Sara EX1
466 OLH n 02 SE*Qjou'z Yodas Cheauka 4 Naaras 12 (Pennut) Ojaniemi Sara EX1
466 OLH n 03 SE*Qjou'z Yodas Cheauka 4 Naaras 13c (Määrittely) Busse Britta OLH n 02
467 OSH n Galoo of Beugnycats 4 Uros 1 (SC) Eriksson Ulrika KM BIV
468 OSH n FI*Ori-Katin Rip Kirby 4 Uros 11 (Nuoret) Eriksson Ulrika EX1
469 OSH n FI*BlackDevil's Black Devil 4 Uros 12 (Pennut) Eriksson Ulrika EX1
470 OSH n FI*Keskimaan Elf Eruadan 4 Uros 4 (GIP) Eriksson Ulrika EX1 CAPS
471 OSH a FI*LoudMeow Stargazer 4 Naaras 4 (GIP) Eriksson Ulrika EX1 CAPS
472 OSH d FI*Ori-Katin Willie Garvin 4 Uros 11 (Nuoret) Eriksson Ulrika EX1
473 OSH f FI*BlackDevil's Dark Schakaliina 4 Naaras 5 (IC) Busse Britta EX1 CAGCIB
474 OSH h FI*Skazki Sametti Tigrovna 4 Naaras 4 (GIP) Busse Britta EX1 CAPS
475 OSH n 25 FI*Santuzzan Maestro 4 Uros 1 (SC) Eriksson Ulrika KM
476 OSH a 24 FI*LoudMeow Little Starlet 4 Naaras 1 (SC) Busse Britta KM NOM BIS
477 OSH a 24 FI*Noxx Domino Derval 4 Naaras 12 (Pennut) Busse Britta EX1
478 OSH a 25 S*Sandvretens Syrah 4 Naaras 2 (SP) Busse Britta KM NOM
479 OSH b 22 FIN*Orifame AurinkoKuningas 4 Uros 17 (Veteraani) Eriksson Ulrika 1 NOM
479 OSH b 22 FIN*Orifame AurinkoKuningas 4 Uros 2 (SP) Busse Britta KM NOM BIS
480 OSH b 24 Akita Ha Kuna*PL 4 Naaras 3 (GIC) Busse Britta EX1 CACS
481 OSH b 25 FI*Martinic Oriental Beat 4 Naaras 9 (Avoin) Busse Britta EX1 CAC
482 OSH d 24 FI*BlackDevil's RedBull 4 Uros 13c (Määrittely) Busse Britta OSH d 24
482 OSH d 24 FI*BlackDevil's RedBull 4 Uros 3 (GIC) Ojaniemi Sara EX1 CACS
483 OSH d 24 HU*Okonor Rozsdás 4 Uros 9 (Avoin) Ojaniemi Sara EX1 CAC
484 OSH d 24 FI*Choose DareDeVill 4 Uros 11 (Nuoret) Ojaniemi Sara EX1 BIV
485 OSH f 03 FI*Mummeli Galoozinha Unica 4 Naaras 7 (CH) Busse Britta EX1 CACIB
486 OSH n 02 21 FI*BlackDevil's Sweet Lady Joker 4 Naaras 7 (CH) Busse Britta EX1 CACIB
487 OSH n 03 24 FI*BlackDevil's Hunting NightWing 4 Naaras 3 (GIC) Ojaniemi Sara EX1 CACS
488 OSH a 02 21 FI*Pinewoods U Got The Look 4 Uros 11 (Nuoret) Busse Britta EX1
489 OSH b 03 24 FI*BlackDevil's Caramel Harley Quinn 4 Naaras 3 (GIC) Eriksson Ulrika EX1 CACS
490 OSH b 03 24 FI*Jalecat's SinCityGirl 4 Naaras 9 (Avoin) Ojaniemi Sara EX1 CAC
490 OSH bs 03 24 FI*Jalecat's SinCityGirl 4 Naaras 13c (Määrittely) Busse Britta OSH b 03 24
491 RUS FI*Lolcat's Leo Wyatt 4 Uros 5 (IC) Ojaniemi Sara EX1 CAGCIB
492 RUS FI*Bessemjanka's Qaramell 4 Naaras 5 (IC) Ojaniemi Sara Abs
493 RUS Wow Hana-Bi Grey Sky*PL 4 Naaras 5 (IC) Ojaniemi Sara EX1 CAGCIB
494 RUS FI*Zarin Forget-me-not 4 Naaras 9 (Avoin) Ojaniemi Sara EX1 CAC BIV
495 RUS FI*Paluna's Baba 4 Naaras 11 (Nuoret) Ojaniemi Sara EX1
496 RUS FI*Sini-Hilkan BecameBlue´s 4 Naaras 12 (Pennut) Ojaniemi Sara EX2
497 RUS FI*Sini-Hilkan SuhoiSu´s 4 Naaras 12 (Pennut) Ojaniemi Sara EX1 BIV
498 RUS FI*Zarin Simply the Best 4 Uros 4 (GIP) Ojaniemi Sara EX1 CAPS BIV NOM
499 RUS FI*Hana-Bi Timur 4 Uros 10 (KAS) Ojaniemi Sara EX1 CAP
500 RUS FI*Paluna's Athos 4 Uros 10 (KAS) Ojaniemi Sara EX2
501 RUS FI*Hana-Bi Liù 4 Naaras 10 (KAS) Ojaniemi Sara EX1 CAP
502 SIA n FI*Twist-Tiramisun Kurtisaani 4 Naaras 1 (SC) Busse Britta KM
503 SIA n FI*Twist-Tiramisun Queen Syrah 4 Naaras 3 (GIC) Busse Britta EX1 CACS BIV
504 SIA n FI*Viitakon Matami Mimmi 4 Naaras 9 (Avoin) Busse Britta EX1 CAC
505 SIA a Azorez Gwaihir The Windlord 4 Uros 15 (Siitos) Kissaliitto Rotukirjaus
505 SIA a Azorez Gwaihir The Windlord 4 Uros 5 (IC) Busse Britta EX1 CAGCIB
506 SIA a FI*Plan-A Mon Dieu 4 Naaras 9 (Avoin) Busse Britta EX1 CAC
507 SIA a FI*Pinokin Kharon 4 Uros 4 (GIP) Busse Britta EX1 CAPS
508 SIA b FI*BlackDevil's White Viper 4 Naaras 3 (GIC) Ojaniemi Sara EX1 CACS
509 SIA b FI*Plan-A I can be a Jedi 4 Uros 12 (Pennut) Ojaniemi Sara EX1
510 SIA c FI*Plan-A Jussi Murikka 4 Uros 3 (GIC) Busse Britta EX1 CACS
511 SIA c FI*Plan-A Obi-Wan Kerubi 4 Uros 12 (Pennut) Busse Britta EX1
512 SIA c FI*Plan-A I kissed Anakin and I liked it 4 Naaras 12 (Pennut) Busse Britta EX1 BIV
513 SIA h FI*Choose Echoes In Your Heart 4 Naaras 12 (Pennut) Busse Britta EX1
514 SIA f 21 Melkatz Midnight Sun-of-Viitakon 4 Naaras 9 (Avoin) Busse Britta EX1 CAC
515 SIA n 03 FI*BlackDevil's Hypnotic Zatanna 4 Naaras 3 (GIC) Busse Britta EX1 CACS
516 SOM n (N)Villkattens Wilmer 4 Uros 3 (GIC) Ojaniemi Sara EX1 CACS
517 SOM n FI*Kharn-Ka Io 4 Naaras 12 (Pennut) Ojaniemi Sara EX1 NOM
518 SOM n FIN*Lamadegaan Aladdin 4 Uros 17 (Veteraani) Eriksson Ulrika 2
518 SOM n FIN*Lamadegaan Aladdin 4 Uros 2 (SP) Ojaniemi Sara KM
519 SOM o FI*Kharn-Ka Qianoush 4 Naaras 12 (Pennut) Eriksson Ulrika EX1
520 SOM ns FIN*Walimain Darion 4 Uros 4 (GIP) Eriksson Ulrika EX1 CAPS
521 SPH IV / SPH f 03 FI*Hebblas Izzy 4 Naaras 5 (IC) Eriksson Ulrika EX1 CAGCIB
522 SPH IV / SPH d 03 FI*Hebblas Olivia 4 Naaras 9 (Avoin) Eriksson Ulrika Abs
523 SPH IV / SPH f 09 Goliaf Grace 4 Naaras 11 (Nuoret) Eriksson Ulrika Abs
524 SPH V / SPH a 03 32 FI*Tutsi Emperor 4 Uros 2 (SP) Eriksson Ulrika Abs
525 SPH V / SPH f 02 21 33 FI*Tutsi Buccellati 4 Naaras 2 (SP) Eriksson Ulrika KM NOM BIS
526 HCL Simba Kotikissat Uros 14 (Kotikissat) Lukasik Daria 1 NOM
527 HCL Tyyne-Liina Kotikissat Naaras 14 (Kotikissat) Lukasik Daria 1 NOM BIS
528 HCS Lenni Kotikissat Uros 14 (Kotikissat) Hoffner Elin 1 NOM
529 HCS TonTon Kotikissat Uros 14 (Kotikissat) Hoffner Elin 2
530 HCS Inkku Kotikissat Naaras 14 (Kotikissat) Hoffner Elin 2
531 HCS Nipsu Kotikissat Naaras 14 (Kotikissat) Hoffner Elin 1 NOM
532 HCS Tinka Kotikissat Naaras 14 (Kotikissat) Hoffner Elin 3
572 kpl

Tuomarit

Nimi EMS-koodit Kissaa
Billing Annika ACS VI, ACS VIII, MCO V, NEM I, NEM II, NFO II, NFO III, SIB VI, SIB VIII, TUA IX 38
Busse Britta Kat IV TARK, BAL c, BAL d 21, OLH a 24, OLH a 25, OLH c 25, OLH n 25, OSH a 02 21, OSH a 24, OSH a 25, OSH b 22, OSH b 24, OSH b 25, OSH f, OSH f 03, OSH h, OSH n 02 21, SIA a, SIA c, SIA f 21, SIA h, SIA n, SIA n 03 33
Capra Flavia ACL V, ACS VII, MCO II, MCO VIII, NFO I, NFO V, SIB V, TUA V, VET 2 38
Eriksson Ulrika Kat IV TARK, ABY as, ABY n, ABY os, CRX I, CRX IV, CRX V, CRX VI, DRX I, DRX IV, DRX VI, DRX VIII, OSH a, OSH b 03 24, OSH d, OSH n, OSH n 25, SOM ns, SOM o, SPH IV, SPH V, VET III urokset, VET IV urokset 45
González-Redondo Jorge Fernández EXO a, EXO as 24 62, EXO d 03 22, EXO f 03 22, EXO n 22, PER a, PER e 22, PER e 33, PER f, PER f 03 24, PER g 02 62, PER g 22, PER n, PER n 22, RAG a 03, RAG a 04, SBI d, SBI h 21, BB VET naaraat 38
Hoffner Elin NOV, Kat III TARK, BEN n 24, BSH f, BUR a, BUR e, BUR j, BUR n, CYM 53, EUR, EUR a 24, EUR e, EUR f 22, EUR n 22, EUR n 24, KOR, MAN 53, OCI bs 24, OCI c 24, HCS 38
Isakov Vladimir NOV, Kat III TARK, BLH b, BLH n, BUR b, BUR c, BUR d, BUR h, CYM 51-52, MAN 51-52, MAU ns 24, OCI b 24, SNO a 05 32
Jedrzejowski Mateusz ACS III, MCO IX, MCO VI, NFO IV, NFO VII, NFO VIII 40
Koskenkangas Marjatta EXO fs 24 62, EXO n, EXO n 03 22, EXO n 24, PER a 21 33, PER e 01 62, PER f 22, PER g 03, PER n 03 24, PER ns 03 24, RAG f, RAG n 03, SBI a 21, SBI c, SBI n 21, BB VET urokset 37
Lukasik Daria ACL III, MCO III, NFO IX, NFO VI, SIB II, SIB III, HCL 41
Ojaniemi Sara ABY a, ABY o, CRX II, CRX III, DRX III, DRX V, DSP III, OLH n 03, OLH ns 25, OSH bs 03 24, OSH d 24, OSH n 03 24, RUS, SIA b, SOM n 36
Pereira Gerson Alves ACL IV, ACL VIII, ACS XI, MCO I, MCO IV, MCO VII, SIB IV, SIB VII, TUA III 39
Riekstina Linda Kat I+II TARK, RAG f 03, RAG g 04, RAG n, RAG n 04, RAG n 04 21, SBI a, SBI b 21, SBI d 21, SBI e, SBI e 21, SBI g, SBI h, SBI j, SBI n, TUV f 61-63, VET I 34
Stoa Caroline Kat I+II TARK, EXO a 03 22, EXO as, EXO g 03, EXO n 03, EXO w 62, PER d, PER d 03, PER d 21 33, PER d 23, PER d 24, PER d 33, PER es 11, PER f 03 22, PER n 03, RAG a, RAG a 04 21, SBI b, SBI c 21, SBI f, SBI f 21, VET IV naaraat 40
Van Roy Kristof BEN n 22 32, BML I, BSH a, BSH b, BSH b 33, BSH d, BSH n 24, BSH ns 11, BSH ns 22 62, BSH p, BUR d, EUR, EUR a 23, EUR as 22, EUR d, EUR d 22, EUR d 24, EUR e 22, EUR g 22, EUR g 23, EUR g 24, EUR n, EUR ns 23, OCI n 24, VET III naaraat 35
15 tuomaria.