Omakissa
TUROK 29.11.2015
Järjestävä yhdistys Turun Rotukissayhdistys ry
Alkaa 29.11.2015 Loppuu 29.11.2015
Ilmoittautuminen alkaa 1.7.2015 Ilmoittautuminen loppuu 1.11.2015
Yleisöaika alkaa 10:00 Yleisöaika loppuu 16:00
Eläinlääkärintarkastus alkaa 7:30 Eläinlääkärintarkastus loppuu 8:30
Arvostelut alkavat 9:00 Vahvistuskirjeen julkaisupvm 16.11.2015
Kansainvälinen Kyllä Erikoisnäyttely Kyllä
Drive In -näyttely Ei Omistajat saavat esitellä kissansa Kyllä
Kissoja enintään 800   Kategoriat 1, 2, 3, 4, Kotikissat
BreedBIS-rodut BreedBIS kissoja vähintään 50
Tilinumero
Sähköposti show@turok.fi
Paikka Turku
Toimihenkilöt Näyttelysihteeri Heli Tepponen, show@turok.fi, puh 045 6784532. Osoite Paistanojantie 61, 21270 Nousiainen

Näyttelypäällikkö Suvi Sippola, np@turok.fi, puh 045 674 7894

Pääasistentti Päivi Katajisto, assistentit@turok.fi, puh 044 3217253

Ruusukesihteeri Elena Korpela, ruusuke@turok.fi, 040 5672659 
Lisätietoja Kaikki rodut arvostellaan molempina päivinä. Sunnuntaina bengaleiden erikoisnäyttely ja Breed BIS (mikäli ehdot täyttyvät). Eläinlääkärin tarkastus ja sääntöjen mukaiset rokotukset ovat pakollisia kaikille näyttelypaikalle tuleville kissoille. Näyttelyssä noudatetaan Suomen Kissaliiton ja FIFén sääntöjä. Omistajat voivat itse esitellä kissat tuomareille. Häkkien koot 65 x 65 x 56 cm, ei kaksoishäkkejä.

Ilmoittautumiset: 1.7-26.10.2015 välisenä aikana, ensisijaisesti sähköisesti OmaKissa-järjestelmän kautta! 
SUNNUNTAI ilmoittautumista jatkettu 1.11.2015 asti!
Paperilomakkeella ilmoittautumiset näyttelysihteerille. Ilmoittautumislomake on täytettävä erikseen kummallekin päivälle, ei sähköposti-ilmoittautumisia. Myöhästyneet ja puutteelliset ilmoittautumiset voidaan hylätä. Ilmoittautumisten on oltava perillä viimeistään 26.10.2015.
Näyttelyluokat: Näyttelyluokat 1 - 17. Jos kissa osallistuu kahteen tai useampaan luokkaa, ilmoita kissa erikseen jokaiseen luokkaan.
Leimakortit: Leimakortit on käytössä. Maksettaessa näyttelymaksu leimakortilla on leimakortti välittömästi lähetettävä näyttelysihteerille Heli Tepponen, Paistanojantie 61, 21270 Nousiainen. Leimakorttiin kirjoitetaan omistajan nimi ja kissan nimi joka leimakortilla maksetaan näyttelyyn ja näyttelypäivä!
Ruusukkeet: Maksulliset 
Näyttelyluettelo: Luettelon hinta ennakkoon 3€ ja näyttelypaikalta ostettuna 5€. Sis la & su. Sähköinen luettelo maksuton.
Pysäköinti: 6 € koko vkloppu

Yhteenveto ilmoittautumisista

Kategoria Ilmoittautuneita Hyväksytty Hylätty Kesken Peruttu
1 148 145 0 0 3
2 222 221 0 0 1
3 168 165 0 0 3
4 167 164 0 1 0
Kotikissat 7 7 0 0 0
Yhteensä 712 702 0 1 7

Suodata näytettäviä tuloksia alla olevilla valinnoilla.

Suodata näytettäviä tuloksia alla olevilla valinnoilla.

Nro EMS-koodi Nimi Kategoria Sukupuoli Luokka Tuomari Tulos
1 EXO w 62 FI*Elrikan Fantastic Feeling 1 Uros 3 (GIC) Lukasik Daria EX1 CACS
2 EXO n FI*Cherish's Pepper 1 Uros 11 (Nuoret) Lukasik Daria EX1
3 EXO n Alice Chosen One del Falco d'Oro 1 Naaras 12 (Pennut) Lukasik Daria EX3
4 EXO n FI*Victorem Moundi 1 Naaras 12 (Pennut) Lukasik Daria EX2
5 EXO n PT*Kiyoko Kats Big Royal 1 Naaras 12 (Pennut) Lukasik Daria EX1 BIV NOM BIS
6 EXO n 22 FI*Chosen-One Romance in the Rain 1 Uros 3 (GIC) Sjöbom Glenn EX1 CACS
7 EXO n 22 FI*Chosen-One Rain of Roses 1 Naaras 3 (GIC) Sjöbom Glenn EX1 CACS
8 EXO n 22 FI*Victorem Maundi 1 Uros 13c (Määrittely) Lukasik Daria EXO n 24
8 EXO n 24 FI*Victorem Maundi 1 Uros 12 (Pennut) Sjöbom Glenn EX1
9 EXO n 03 22 FI*Sabrimin Revolution 1 Uros 11 (Nuoret) Lukasik Daria EX1 NOM
10 EXO a 21 33 FI*Cherish's O'Boy 1 Uros 11 (Nuoret) Sjöbom Glenn EX1
11 PER w 62 FI*Elrikan Rolex 1 Uros 1 (SC) Sjöbom Glenn KM
12 PER n FI*Timanfaya Black Diamond 1 Naaras 7 (CH) Sjöbom Glenn Abs
13 PER n Alsace Jette 1 Naaras 9 (Avoin) Sjöbom Glenn EX1 CAC
14 PER n FI*Moondreamer's Hokkus Pokkus 1 Uros 12 (Pennut) Sjöbom Glenn EX1
15 PER n FI*Chosen-One Zhaklin Hypnotic Night 1 Naaras 12 (Pennut) Sjöbom Glenn EX1 BIV
16 PER a FI*Moondreamer's Abracadabra 1 Uros 12 (Pennut) Lukasik Daria EX1
17 PER a FI*Amabili's Sweet Serenade 1 Naaras 12 (Pennut) Lukasik Daria EX1
18 PER d FI*Sabrimin Prince 1 Uros 1 (SC) Lukasik Daria KM NOM
19 PER d FI*BlueIce's Roma Uomo 1 Uros 8 (PR) Lukasik Daria EX1 CAPIB NOM
20 PER g Preciousice Blue Note 1 Naaras 11 (Nuoret) Lukasik Daria EX1
21 PER ns FI*Moondreamer's Sly Stallone 1 Uros 11 (Nuoret) Sjöbom Glenn EX1
22 PER fs FIN*Kuutsa's Jing and Jang 1 Naaras 17 (Veteraani) Komissarova Olga 1 NOM BIS
22 PER fs FIN*Kuutsa's Jing and Jang 1 Naaras 2 (SP) Sjöbom Glenn KM
23 PER n 24 My-Champagne Anemone to Timanfaya 1 Naaras 1 (SC) Lukasik Daria KM
24 PER d 23 FI*Mimosan Never Let You Go 1 Uros 5 (IC) Sjöbom Glenn EX1 CAGCIB NOM BIS
25 PER g 22 FIN*Precious Kiss From a Rose 1 Naaras 2 (SP) Sjöbom Glenn KM NOM BIS
26 PER n 01 62 FI*Dirlandan JinJang 1 Uros 3 (GIC) Sjöbom Glenn EX1 CACS
27 PER n 02 62 Toy Tricksy Zorro 1 Uros 1 (SC) Lukasik Daria KM
27 PER n 02 62 Toy Tricksy Zorro 1 Uros 15 (Siitos) Kissaliitto Rotukirjaus
28 PER n 02 62 S*Stolen Heart's Baby Dopey 1 Uros 5 (IC) Lukasik Daria EX1 CAGCIB
29 PER n 03 FI*Dirlandan Obi-Wan Kenobi 1 Uros 12 (Pennut) Sjöbom Glenn EX2
30 PER n 03 FI*Dirlandan Picasso 1 Uros 12 (Pennut) Sjöbom Glenn EX1
31 PER n 03 FI*Mimosan Ka Boom 1 Uros 4 (GIP) Sjöbom Glenn EX1 CAPS NOM BIS
32 PER n 03 Hiladoras Alejandro 1 Uros 4 (GIP) Sjöbom Glenn EX2
33 PER a 01 62 S*Stolen Heart's Baby Sleepy 1 Naaras 5 (IC) Sjöbom Glenn EX1 CAGCIB
34 PER d 03 Bafini Sweet Dancer 1 Uros 11 (Nuoret) Sjöbom Glenn EX1 NOM BIS
35 PER d 03 FI*KiSui One in A Million 1 Uros 12 (Pennut) Sjöbom Glenn Abs
36 PER e 02 62 FI*Whispers Iron Maiden 1 Naaras 3 (GIC) Sjöbom Glenn EX1 CACS NOM
37 PER e 03 FI*Celestial's The Winner Takes it All 1 Uros 12 (Pennut) Sjöbom Glenn EX1 NOM
38 PER f 03 FI*Dirlandan Moulin Rouge 1 Naaras 9 (Avoin) Lukasik Daria EX2
39 PER f 03 FI*KiSui All or Nothing 1 Naaras 9 (Avoin) Lukasik Daria EX1 No Cert
40 PER f 03 FI*KiSui Just Like An Angel 1 Naaras 12 (Pennut) Lukasik Daria EX1 BIV
41 PER g 02 62 FI*Celestial's Answear 2 All My Prayers 1 Naaras 12 (Pennut) Lukasik Daria EX1
42 PER ns 03 IDP*Wendelvos Tango 1 Uros 4 (GIP) Lukasik Daria EX1 CAPS
43 PER a 03 24 FIN*Dirlandan EnvyMe 1 Uros 2 (SP) Sjöbom Glenn KM
44 PER f 02 21 62 FI*Mimosan If Only You 1 Naaras 1 (SC) Lukasik Daria KM NOM BIS
45 PER f 03 22 FI*Whispers High Hopes 1 Naaras 8 (PR) Sjöbom Glenn EX1 CAPIB
46 ACL III / ACL n 22 FI*Siriuksen ManzoniCurl 2 Uros 11 (Nuoret) Noskova Elena EX1 NOM
47 ACL III / ACL n 24 FIN*Siriuksen LeoCurl 2 Uros 2 (SP) Noskova Elena KM
47 ACL III / ACL n 24 FIN*Siriuksen LeoCurl 2 Uros 17 (Veteraani) Sjöbom Glenn 3
48 ACL VIII / ACL ns 02 21 64 FI*Dezzicat's Estinto EzeCurl 2 Naaras 5 (IC) Wikström Bjarne EX1 CAGCIB
49 ACS III / ACS b 24 FI*Siriuksen KoppamurraCurl 2 Uros 6 (IP) Glem Lene EX1 CAGPIB
50 ACS VII / ACS fs 22 FI*Dezzicat's Halfnote HaniCurl 2 Naaras 12 (Pennut) Wikström Bjarne EX1
51 ACS VIII / ACS ns 03 24 FI*Dezzicat's Gaudioso GuruCurl 2 Uros 10 (KAS) Glem Lene EX1 CAP
52 MCO I / MCO n FI*Mainehaan Bruno 2 Uros 1 (SC) Westerlund Marie KM
53 MCO I / MCO a FI*Mainehaan Hanson 2 Uros 5 (IC) Westerlund Marie EX1 CAGCIB BIV
54 MCO I / MCO n HoneyDevil My Black Bear 2 Uros 9 (Avoin) Westerlund Marie EX1 CAC
55 MCO I / MCO n FI*KingLeo's Counting Stars 2 Naaras 9 (Avoin) Westerlund Marie EX1 CAC
56 MCO I / MCO n FI*Tigerworld Kog`Maw 2 Uros 11 (Nuoret) Westerlund Marie EX1
57 MCO I / MCO n FI*HoneyCoon's Shot In The Dark 2 Uros 12 (Pennut) Westerlund Marie EX1
58 MCO I / MCO n FI*Mainehaan Barbra 2 Naaras 8 (PR) Westerlund Marie Abs
59 MCO I / MCO n FI*Tigerworld King Of Dreams 2 Uros 10 (KAS) Westerlund Marie EX1 CAP
60 MCO II / MCO n 09 FI*Tigerworld Kisses Of Fire 2 Naaras 5 (IC) Lukasik Daria EX1 CAGCIB
61 MCO II / MCO n 09 FI*Tigerworld Miss Fortune 2 Naaras 11 (Nuoret) Lukasik Daria EX1 BIV NOM
62 MCO II / MCO n 09 FI*Halden coon's Ärnesti 2 Uros 12 (Pennut) Lukasik Daria EX1
63 MCO II / MCO a 09 FI*HoneyCoon's I Want It More 2 Uros 2 (SP) Lukasik Daria KM BIV NOM
64 MCO II / MCO a 09 FI*Chamberlain Hidden Treasure 2 Uros 6 (IP) Lukasik Daria EX2
65 MCO II / MCO a 09 FI*Chamberlain Let's Go 2 Uros 6 (IP) Lukasik Daria EX3
66 MCO II / MCO a 09 FI*HoneyCoon's Stormy End 2 Uros 6 (IP) Lukasik Daria EX1 CAGPIB
67 MCO II / MCO a 09 FI*Tigerworld From The Top 2 Uros 10 (KAS) Lukasik Daria EX1 CAP
68 MCO III / MCO n 23 DK*Amistia's Samson 2 Uros 1 (SC) Kudra Magdalena KM
68 MCO III / MCO n 23 DK*Amistia's Samson 2 Uros 15 (Siitos) Kissaliitto Rotukirjaus
69 MCO III / MCO n 22 FI*Escape's Apocalyptica 2 Uros 3 (GIC) Kudra Magdalena EX1 CACS BIV
70 MCO III / MCO n 22 FI*Escape's Carlos Santana 2 Uros 3 (GIC) Kudra Magdalena Abs
71 MCO III / MCO n 23 FI*LovelyLife Heartbeat Hemuli 2 Uros 9 (Avoin) Kudra Magdalena EX1 CAC
72 MCO III / MCO n 22 FI*Laramillan Kitty Cat 2 Naaras 9 (Avoin) Kudra Magdalena EX1 CAC
73 MCO III / MCO n 22 CascadeMtn Dream Maker 2 Uros 11 (Nuoret) Kudra Magdalena EX1 BIV NOM
74 MCO III / MCO n 22 FI*Rotcat Narnian Aslan of FireFox 2 Uros 11 (Nuoret) Kudra Magdalena EX2
75 MCO III / MCO n 22 FI*Mainehaan Melissa 2 Naaras 11 (Nuoret) Kudra Magdalena EX1
76 MCO III / MCO a 25 Archie Mister Mega 2 Uros 12 (Pennut) Kudra Magdalena EX1
77 MCO III / MCO n 24 FI*HoneyCoon's Sweet Jannie 2 Naaras 12 (Pennut) Kudra Magdalena EX1
78 MCO III / MCO n 22 FIN*Chamberlain Is There Truth 2 Uros 2 (SP) Kudra Magdalena KM BIV NOM
78 MCO III / MCO n 22 FIN*Chamberlain Is There Truth 2 Uros 17 (Veteraani) Sjöbom Glenn 1 NOM
78 MCO III / MCO n 22 FIN*Chamberlain Is There Truth 2 Uros 15 (Siitos) Kissaliitto Rotukirjaus
79 MCO III / MCO n 22 FIN*Chamberlain Zone Raider 2 Uros 6 (IP) Kudra Magdalena EX1 CAGPIB
80 MCO III / MCO a 22 FI*HoneyCoon's Something Sweet 2 Naaras 4 (GIP) Kudra Magdalena EX1 CAPS
81 MCO IV / MCO n 03 24 FI*Moggi Carpe Dajm 2 Naaras 3 (GIC) Padovano Nico EX1 CACS
82 MCO IV / MCO n 09 22 FI*Chamberlain Young@Heart 2 Naaras 5 (IC) Padovano Nico EX1 CAGCIB BIV
83 MCO IV / MCO a 09 22 FI*Marskin I Do Anything For Love 2 Uros 12 (Pennut) Padovano Nico EX1
84 MCO V / MCO e 22 DK*Amistia's Golden Truth 2 Naaras 9 (Avoin) Padovano Nico EX2
85 MCO V / MCO f 22 FI*Blackcurrant Sophia Loren 2 Naaras 9 (Avoin) Padovano Nico EX1 CAC BIV NOM
86 MCO V / MCO f 22 FI*TipTop Maine Edoras 2 Naaras 11 (Nuoret) Padovano Nico EX1 NOM
87 MCO V / MCO f 22 Zosia Dwa Formaty*PL 2 Naaras 11 (Nuoret) Padovano Nico EX2
88 MCO V / MCO f 22 PL*Dark Age Euphoria 2 Naaras 12 (Pennut) Padovano Nico EX1
89 MCO V / MCO d 23 FI*SatuMainen Räyhä Ralf 2 Uros 10 (KAS) Padovano Nico EX1 CAP
90 MCO V / MCO f 22 FI*Mainehaan Cassandra 2 Naaras 10 (KAS) Padovano Nico EX1 CAP
91 MCO V / MCO d 22 FI*Vuorensinen Baloo 2 Uros 15 (Siitos) Kissaliitto Rotukirjaus
92 MCO VI / MCO e 09 23 PL*CoonKitty Louis Vuitton 2 Uros 5 (IC) Padovano Nico EX1 CAGCIB BIV
93 MCO VI / MCO d 09 22 DK*Amistia's Burning Red 2 Uros 6 (IP) Padovano Nico EX1 CAGPIB
94 MCO VI / MCO d 09 22 FI*Marskin Heartbreaker 2 Uros 9 (Avoin) Padovano Nico EX1 CAC
95 MCO VI / MCO d 03 SE*KobbaCat's Bam-Bam 2 Uros 7 (CH) Padovano Nico EX1 CACIB
96 MCO VI / MCO f 09 22 FI*Iidaroosan Negrita 2 Naaras 9 (Avoin) Padovano Nico EX2
97 MCO VI / MCO f 09 FI*Tigerworld Nice `N` Easy 2 Naaras 9 (Avoin) Padovano Nico EX1 CAC
98 MCO VI / MCO d 09 22 FI*Daybreak's Miss Red Jewel 2 Naaras 11 (Nuoret) Padovano Nico EX1
99 MCO VI / MCO f 09 22 Q'Dagmera Leonila Coon*RU 2 Naaras 11 (Nuoret) Padovano Nico EX2
100 MCO VI / MCO f 09 22 FI*Chamberlain Keep It Dark 2 Naaras 6 (IP) Padovano Nico EX1 CAGPIB
101 MCO VI / MCO e 09 23 FI*Stout-hearted Rafael 2 Uros 8 (PR) Padovano Nico EX1 CAPIB
102 MCO VI / MCO d 03 24 FI*Stout-hearted Stormy Sea 2 Uros 10 (KAS) Padovano Nico EX1 CAP
103 MCO VI / MCO f 03 SE*KobbaCat's Beauty 2 Naaras 8 (PR) Padovano Nico EX1 CAPIB BIV NOM
104 MCO VII / MCO ds 22 DK*Amistia's Untold Truth 2 Uros 1 (SC) Westerlund Marie KM
104 MCO VII / MCO ds 22 DK*Amistia's Untold Truth 2 Uros 15 (Siitos) Kissaliitto Rotukirjaus
105 MCO VII / MCO ns LT*Lordcoon Grayse 2 Naaras 3 (GIC) Westerlund Marie EX1 CACS
105 MCO VII / MCO ns LT*Lordcoon Grayse 2 Naaras 15 (Siitos) Kissaliitto Rotukirjaus
106 MCO VII / MCO es 22 FI*Mainehaan Lisette 2 Naaras 11 (Nuoret) Westerlund Marie EX2
107 MCO VII / MCO ns FI*Tigerworld Cassiopeia 2 Naaras 11 (Nuoret) Westerlund Marie EX1 BIV
108 MCO VII / MCO ns 22 FI*Chatvallon Prince Guillaume 2 Uros 4 (GIP) Westerlund Marie EX1 CAPS
109 MCO VII / MCO as 22 FI*Chatvallon Edgar the Peaceful 2 Uros 10 (KAS) Westerlund Marie EX2
110 MCO VII / MCO ds FI*MaineQueen Jambalaya 2 Uros 10 (KAS) Westerlund Marie EX3
111 MCO VII / MCO es 22 FI*SatuMainen Rosvo-Rudolf 2 Uros 13c (Määrittely) Glem Lene MCO VII/es 22
111 MCO VII / MCO es 22 FI*SatuMainen Rosvo-Rudolf 2 Uros 10 (KAS) Westerlund Marie EX1 CAP BIV
112 MCO VII / MCO fs 23 DK*Amistia's Yasmina 2 Naaras 10 (KAS) Westerlund Marie EX1 CAP
113 MCO VIII / MCO ds 03 22 FI*TipTop Maine Umbar 2 Uros 1 (SC) Komissarova Olga KM BIV
114 MCO VIII / MCO gs 09 22 FI*Lobellan Fairytale 2 Naaras 9 (Avoin) Komissarova Olga Abs
115 MCO VIII / MCO ns 09 22 FI*Rotcat Nùria 2 Uros 11 (Nuoret) Komissarova Olga EX1
116 MCO VIII / MCO fs 09 FI*Myrskypihlajan Laulava Sydän 2 Naaras 11 (Nuoret) Komissarova Olga EX1
117 MCO VIII / MCO ns 09 23 FI*HoneyCoon's Born To Sing 2 Naaras 12 (Pennut) Komissarova Olga EX1
118 MCO VIII / MCO ns 09 S*Moon Kewas Lord Duke of Argyll 2 Uros 6 (IP) Komissarova Olga EX1 CAGPIB
119 MCO VIII / MCO ns 09 22 FI*SatuMainen Cara Mia 2 Naaras 8 (PR) Komissarova Olga EX1 CAPIB
120 MCO VIII / MCO es 09 22 FI*Iidaroosan Snow angel 2 Naaras 10 (KAS) Komissarova Olga Abs
121 MCO IX / MCO w 62 FI*Tigerworld I'm The Only One 2 Uros 5 (IC) Lukasik Daria EX1 CAGCIB
122 NEM I / NEM n 21 Amarillis Blue Veil 2 Uros 3 (GIC) Lukasik Daria EX1 CACS NOM
123 NEM I / NEM ns 21 Kuz`kin Dom Taisya 2 Naaras 5 (IC) Lukasik Daria EX1 CAGCIB
124 NEM I / NEM a 21 Quintana Eel Cherubino*PL 2 Naaras 9 (Avoin) Lukasik Daria EX1 CAC NOM
125 NEM I / NEM a 21 Maya Lilianka*PL 2 Naaras 11 (Nuoret) Lukasik Daria EX1
126 NEM I / NEM as 21 FI*Eswood Goldberry 2 Naaras 12 (Pennut) Lukasik Daria EX1 BIV
127 NEM II / NEM n 03 21 FI*Pikku-Priin Adorable Venni 2 Naaras 11 (Nuoret) Padovano Nico Abs
128 NEM II / NEM a 03 21 FleurAmour Yuray of TaigaStar 2 Uros 12 (Pennut) Padovano Nico EX1
129 NFO I / NFO n DonTomaso's Trust 2 Naaras 9 (Avoin) Komissarova Olga EX1 CAC
130 NFO I / NFO a FI*Tupuliinin Inspector Japp 2 Uros 6 (IP) Komissarova Olga EX2
131 NFO I / NFO n FI*Heinuntuvan Konsta 2 Uros 6 (IP) Komissarova Olga EX1 CAGPIB NOM
132 NFO II / NFO n 09 FI*Draconian September Ashes 2 Uros 1 (SC) Glem Lene Abs
133 NFO II / NFO n 09 S*Eärfalas Freja 2 Naaras 3 (GIC) Glem Lene EX1 CACS
134 NFO II / NFO n 09 Perun's Hit The Road Jack 2 Uros 5 (IC) Glem Lene Abs
135 NFO II / NFO n 03 FI*Hirmuinen Bastet 2 Naaras 3 (GIC) Glem Lene EX2
136 NFO II / NFO n 09 FI*FoxyPaw's Hula-Popper 2 Naaras 7 (CH) Glem Lene EX1 CACIB NOM BIS
137 NFO II / NFO n 09 FI*Kultahippusten Aurora 2 Naaras 11 (Nuoret) Glem Lene EX1
138 NFO II / NFO n 09 FI*Pörkarvan StrangerInAStrangeLand 2 Naaras 12 (Pennut) Glem Lene EX1 BIV NOM
139 NFO II / NFO n 09 FI*Draconian AutumnReflection 2 Uros 2 (SP) Glem Lene KM
140 NFO II / NFO n 09 FI*Draconian TwilightInnocence 2 Naaras 2 (SP) Glem Lene KM
141 NFO II / NFO n 09 FI*FoxyPaw's Lucky Hunter 2 Uros 4 (GIP) Glem Lene EX1 CAPS BIV NOM
142 NFO III / NFO n 22 FI*FoxyPaw's Trick Bag 2 Uros 1 (SC) Noskova Elena KM
143 NFO III / NFO n 22 FI*Tähtitassun Päivänsäde 2 Naaras 1 (SC) Noskova Elena KM BIV
144 NFO III / NFO n 24 FI*Tähtitassun Victoria 2 Naaras 1 (SC) Noskova Elena KM
145 NFO III / NFO n 22 Orion av Barnedroem 2 Uros 11 (Nuoret) Noskova Elena EX1
146 NFO III / NFO n 22 FI*FoxyPaw's Lucky Brown 2 Uros 4 (GIP) Noskova Elena EX1 CAPS BIV NOM
147 NFO III / NFO n 22 FIN*Pörkarvan JakeSonOfJonatan 2 Uros 4 (GIP) Noskova Elena EX2
148 NFO III / NFO n 22 SE*For Keeps Robert Plant 2 Uros 6 (IP) Noskova Elena EX1 CAGPIB
149 NFO IV / NFO n 09 24 FI*Mototassun Viehkeä Veijari 2 Uros 1 (SC) Wikström Bjarne KM
150 NFO IV / NFO n 03 24 S*NC's Alladin Sane 2 Uros 3 (GIC) Wikström Bjarne EX1 CACS
151 NFO IV / NFO n 09 24 S*Miss Mikkus' Fröken Fräken 2 Naaras 3 (GIC) Wikström Bjarne EX1 CACS
152 NFO IV / NFO n 09 23 SE*Gryttjens Zorro 2 Uros 5 (IC) Wikström Bjarne EX1 CAGCIB
153 NFO IV / NFO n 09 23 FI*Kuutamoyön Adranus 2 Uros 7 (CH) Wikström Bjarne EX1 CACIB
154 NFO IV / NFO n 03 22 FI*FoxyPaw's Lazy Ike 2 Uros 9 (Avoin) Wikström Bjarne EX1 CAC BIV NOM
155 NFO IV / NFO n 02 21 64 FI*Pörkarvan QualisArtifexPereo 2 Uros 9 (Avoin) Wikström Bjarne EX2
156 NFO IV / NFO n 09 22 FI*Pörkarvan QuestForFire 2 Uros 9 (Avoin) Wikström Bjarne EX4
157 NFO IV / NFO n 09 23 FI*Pörkarvan QuestionableContent 2 Uros 9 (Avoin) Wikström Bjarne EX3
158 NFO IV / NFO n 09 22 FI*Siniidan Sysiässä 2 Uros 11 (Nuoret) Wikström Bjarne Abs
159 NFO VIII / NFO as 09 24 S*Segersjös Qillian 2 Uros 11 (Nuoret) Westerlund Marie EX1
160 NFO IV / NFO n 09 22 FI*FoxyPaw's Hoodoo Doll 2 Naaras 2 (SP) Wikström Bjarne KM
161 NFO IV / NFO n 09 24 FIN*Tähtitassun Lucky Star 2 Uros 2 (SP) Wikström Bjarne KM BIV
161 NFO IV / NFO n 09 24 FIN*Tähtitassun Lucky Star 2 Uros 15 (Siitos) Kissaliitto Rotukirjaus
162 NFO IV / NFO n 09 23 FIN*Kehrääjän Siiri 2 Naaras 4 (GIP) Wikström Bjarne EX1 CAPS
162 NFO IV / NFO n 09 23 FIN*Kehrääjän Siiri 2 Naaras 17 (Veteraani) Serrai Stéphanie Arvosteltu
163 NFO IV / NFO n 09 23 FI*Slytiger's Hot Enchantment 2 Uros 6 (IP) Wikström Bjarne EX1 CAGPIB
164 NFO IV / NFO n 09 22 S*Långängens Krokant 2 Uros 6 (IP) Wikström Bjarne EX2
165 NFO V / NFO f FI*JustSpecial Burberry Summer 2 Naaras 5 (IC) Lukasik Daria EX1 CAGCIB
165 NFO V / NFO f FI*JustSpecial Burberry Summer 2 Naaras 15 (Siitos) Kissaliitto Rotukirjaus
166 NFO V / NFO f FI*Lolcat's Rose 2 Naaras 3 (GIC) Lukasik Daria EX1 CACS
167 NFO V / NFO f 23 FI*KittyLady's Chocolate Whoopie 2 Naaras 9 (Avoin) Lukasik Daria EX1 CAC
168 NFO V / NFO d 22 FI*Tähtitassun Romantic Road Runner 2 Uros 12 (Pennut) Lukasik Daria EX1
169 NFO V / NFO f 22 FI*Tähtitassun Black Rose 2 Naaras 12 (Pennut) Lukasik Daria EX1 BIV NOM
170 NFO VI / NFO f 03 22 S*Eärfalas Flisan 2 Naaras 1 (SC) Noskova Elena KM BIV NOM
171 NFO VI / NFO d 02 21 S*Eärfalas Elvis 2 Uros 3 (GIC) Noskova Elena EX1 CACS
172 NFO VI / NFO f 02 63 FI*Ninatte's Apricot Lady 2 Naaras 3 (GIC) Noskova Elena EX2
173 NFO VI / NFO f 03 22 S*Aborgatos Can-Can 2 Naaras 3 (GIC) Noskova Elena EX1 CACS
174 NFO VI / NFO f 03 22 FI*KittyLady's American Apple Pie 2 Naaras 9 (Avoin) Noskova Elena EX2
175 NFO VI / NFO f 09 FI*Pörkarvan QueenLetiziaLunkentuzz 2 Naaras 9 (Avoin) Noskova Elena EX1 CAC
176 NFO VI / NFO d 02 21 62 FI*ArcticWilds Hunter Of The Heart 2 Uros 11 (Nuoret) Noskova Elena EX1
177 NFO VI / NFO f 03 24 (N)Migoto's Embla 2 Naaras 12 (Pennut) Noskova Elena EX1 BIV NOM BIS
178 NFO VI / NFO ft 09 22 FI*Draconian Sleeping Sun 2 Naaras 12 (Pennut) Noskova Elena EX2
179 NFO VI / NFO f 09 22 FI*Pörkarvan StarlightOfXerxex 2 Naaras 12 (Pennut) Noskova Elena EX3
180 NFO VI / NFO d 03 FI*Kultahuiskan Iisakki 2 Uros 2 (SP) Noskova Elena KM
181 NFO VI / NFO d 02 21 62 FI*Ninatte's Big Dipper 2 Uros 6 (IP) Noskova Elena EX1 CAGPIB
182 NFO VIII / NFO ns 09 22 S*Florinella's Juni 2 Naaras 1 (SC) Westerlund Marie KM
183 NFO VIII / NFO fs 09 22 S*Vildhjärtas Nyxx Nightwish 2 Naaras 3 (GIC) Westerlund Marie EX1 CACS BIV
184 NFO VIII / NFO fs 09 FI*Jarraun's Skog Cheralin 2 Naaras 5 (IC) Westerlund Marie EX1 CAGCIB
185 NFO VIII / NFO fs 09 23 S*Capsicum's IPA 2 Naaras 7 (CH) Westerlund Marie EX1 CACIB
186 NFO VIII / NFO ds 09 23 Cloud Strife Laguna Loire*GB 2 Uros 5 (IC) Westerlund Marie EX1 CAGCIB
187 NFO VIII / NFO ns 09 DonTomaso's Renesmee 2 Naaras 9 (Avoin) Westerlund Marie EX1 CAC
188 NFO VI / NFO f 09 24 FI*Harmaaturkin Essi 2 Naaras 9 (Avoin) Noskova Elena EX3
189 NFO VIII / NFO ds 03 24 FI*Pörkarvan Slayer 2 Uros 12 (Pennut) Westerlund Marie EX1
190 NFO VIII / NFO fs 01 21 64 S*Glömstaskogens Yppiga Yvette 2 Naaras 6 (IP) Westerlund Marie EX1 CAGPIB NOM
191 NFO IX / NFO w 64 FI*FoxyPaw's Icebreaker 2 Uros 1 (SC) Westerlund Marie KM NOM
191 NFO IX / NFO w 64 FI*FoxyPaw's Icebreaker 2 Uros 15 (Siitos) Kissaliitto Rotukirjaus
192 NFO IX / NFO w 64 DK*Naturell's Knight Light 2 Uros 12 (Pennut) Westerlund Marie EX1 NOM
193 NFO IX / NFO w 64 FI*Tähtitassun Carl Philip 2 Uros 2 (SP) Westerlund Marie KM NOM BIS
194 RAG n FI*Barfait's Nanette 2 Naaras 3 (GIC) Glem Lene Abs
195 RAG n FI*Utuinen Legend Of Apollo 2 Uros 12 (Pennut) Glem Lene EX1
196 RAG n FI*Ragtail Janna 2 Naaras 12 (Pennut) Glem Lene EX1
197 RAG a FI*Utuinen Knock Out With Hope 2 Naaras 11 (Nuoret) Wikström Bjarne EX1 NOM
198 RAG a Dollyfella Big Big Man 2 Uros 4 (GIP) Wikström Bjarne EX1 CAPS
199 RAG a FI*Barfait's Sunshine 2 Naaras 6 (IP) Wikström Bjarne EX1 CAGPIB BIV
200 RAG a FI*Maplehill's Kingfisher 2 Uros 10 (KAS) Wikström Bjarne EX1 CAP
201 RAG f FIN*Dollyblues Rainbow Doll 2 Naaras 2 (SP) Glem Lene KM
201 RAG f FIN*Dollyblues Rainbow Doll 2 Naaras 17 (Veteraani) Serrai Stéphanie 2
202 RAG n 21 FI*Kivelän Baldassare Ludano 2 Uros 3 (GIC) Komissarova Olga EX1 CACS
203 RAG c 21 Moonlit Masquerade á Chardani*DK 2 Uros 4 (GIP) Komissarova Olga EX1 CAPS
203 RAG c 21 Moonlit Masquerade á Chardani*DK 2 Uros 17 (Veteraani) Sjöbom Glenn 4
204 RAG n 03 FI*Barfait's Unknown Star 2 Uros 11 (Nuoret) Kudra Magdalena EX1
205 RAG n 03 FI*Safireyes Cheshire Cat 2 Naaras 11 (Nuoret) Kudra Magdalena EX1
206 RAG n 03 FI*Barfait's Napoleon 2 Uros 4 (GIP) Kudra Magdalena EX1 CAPS
207 RAG n 04 FI*Ragtail Hermes 2 Uros 7 (CH) Westerlund Marie EX1 CACIB
208 RAG n 04 NO*Noble Origins' Prince Carl Philip 2 Uros 11 (Nuoret) Westerlund Marie EX1
209 RAG n 04 SE*Bello Doll's Malon 4ever In Memory 2 Naaras 11 (Nuoret) Westerlund Marie EX1 BIV NOM BIS
210 RAG n 04 FI*Safireyes Midsummer Shine 2 Naaras 12 (Pennut) Westerlund Marie EX1
211 RAG n 04 S*Shivali Dancing Paphinia 2 Naaras 4 (GIP) Westerlund Marie Abs
212 RAG n 04 FI*Barfait's Playful Paco 2 Uros 6 (IP) Westerlund Marie EX1 CAGPIB
213 RAG a 03 FI*Tiridoll's 7th Heaven 2 Uros 3 (GIC) Westerlund Marie EX1 CACS
214 RAG a 03 FI*Dollyblues You Are The Sunshine 2 Naaras 5 (IC) Westerlund Marie EX1 CAGCIB BIV NOM
215 RAG a 03 FI*Tiridoll's Fifty shades of....blue 2 Naaras 9 (Avoin) Westerlund Marie Abs
216 RAG a 03 FI*BlackRain's Bossy One 2 Naaras 11 (Nuoret) Westerlund Marie EX1
217 RAG a 03 FIN*Celestial's FallenAngel 2 Naaras 2 (SP) Westerlund Marie KM
218 RAG a 03 FI*Tammikatin Kuu-Ukko 2 Uros 6 (IP) Westerlund Marie EX1 CAGPIB
219 RAG a 04 FI*Barfait's Joyful Justin 2 Uros 4 (GIP) Komissarova Olga EX1 CAPS
220 RAG d 03 FI*Maplehill's Canadian Punch 2 Uros 6 (IP) Glem Lene EX1 CAGPIB
221 RAG d 04 FI*Hakalan Sulosointu 2 Uros 12 (Pennut) Komissarova Olga EX1
222 RAG f 03 FI*Celestial's Satavarma 2 Naaras 11 (Nuoret) Glem Lene EX1
223 RAG f 03 FI*Utuinen Tirlittan 2 Naaras 6 (IP) Glem Lene EX2
224 RAG f 03 FIN*Calamarin Afrodite 2 Naaras 6 (IP) Glem Lene EX1 CAGPIB
224 RAG f 03 FIN*Calamarin Afrodite 2 Naaras 17 (Veteraani) Serrai Stéphanie Arvosteltu
225 RAG g 03 FI*BlackRain's Deluxe Diva 2 Naaras 12 (Pennut) Komissarova Olga Abs
226 RAG n 03 21 S*Shivali Big Hair...Big Nails 2 Uros 8 (PR) Komissarova Olga EX1 CAPIB
227 RAG n 04 21 FI*Dollyblues MusicOfMyHeart 2 Uros 4 (GIP) Glem Lene EX1 No Cert
228 SBI n FI*Cetulean Quantum Solaris 2 Uros 3 (GIC) Wikström Bjarne EX1 CACS BIV
229 SBI n Shapur Sisi 2 Naaras 1 (SC) Wikström Bjarne KM
230 SBI n FI*Birmayan Galadriel 2 Naaras 5 (IC) Wikström Bjarne EX1 CAGCIB
231 SBI n FI*Kuurankukan Katariina Suuri 2 Naaras 12 (Pennut) Wikström Bjarne Abs
232 SBI n FIN*Zhamanen Hurricane 2 Naaras 6 (IP) Wikström Bjarne EX1 CAGPIB
232 SBI n FIN*Zhamanen Hurricane 2 Naaras 17 (Veteraani) Serrai Stéphanie Arvosteltu
233 SBI a FI*MeToYou Hero 2 Uros 1 (SC) Kudra Magdalena KM
234 SBI a FI*Nalle-Puhin Brother Louie 2 Uros 9 (Avoin) Kudra Magdalena EX1 CAC
235 SBI a SE*Genuine Devas Bhagawan 2 Uros 9 (Avoin) Kudra Magdalena EX2
236 SBI a FI*Ziazan Izusa 2 Naaras 9 (Avoin) Kudra Magdalena EX1 CAC BIV
237 SBI a FI*Nalle-Puhin PINK! 2 Naaras 4 (GIP) Kudra Magdalena EX1 CAPS BIV NOM
238 SBI a FIN*MeToYou Ceasar 2 Uros 17 (Veteraani) Sjöbom Glenn 2
238 SBI a FIN*MeToYou Ceasar 2 Uros 6 (IP) Kudra Magdalena EX1 CAGPIB
239 SBI a S*Ma'ha Gita ZammelZurium 2 Uros 6 (IP) Kudra Magdalena EX2
240 SBI a S*Toscabelles Dixieland Delight 2 Naaras 8 (PR) Kudra Magdalena EX1 CAPIB
241 SBI a Nova 2 Naaras 10 (KAS) Kudra Magdalena EX1 CAP
242 SBI b S*Stendalens Cola 2 Naaras 1 (SC) Glem Lene KM
242 SBI b S*Stendalens Cola 2 Naaras 17 (Veteraani) Serrai Stéphanie 3
243 SBI b FI*Mimitan Odette 2 Naaras 12 (Pennut) Glem Lene EX1
244 SBI c S*Xylosas Señorita Zingoalla 2 Naaras 9 (Avoin) Komissarova Olga EX1 CAC
245 SBI c S*Wanjeena's Purple Rush 2 Uros 12 (Pennut) Komissarova Olga EX1 NOM
246 SBI c FI*Saca's Iver Musketeer 2 Uros 10 (KAS) Komissarova Olga EX1 CAP
247 SBI d FI*Harebell Isfahan Wonder 2 Uros 9 (Avoin) Glem Lene EX1 CAC
248 SBI d FI*Annmark Chengcheng 2 Uros 12 (Pennut) Glem Lene EX1
249 SBI d FI*Canth's Xander 1 Uros 6 (IP) Glem Lene EX1 CAGPIB
250 SBI e FI*Mototassun René-Romeo 2 Uros 6 (IP) Glem Lene EX1 No Cert
251 SBI f FI*Birmayan Fazerina 2 Naaras 1 (SC) Kudra Magdalena KM
252 SBI f FIN*Lirukallion Säkenöivä voima 2 Naaras 3 (GIC) Kudra Magdalena EX1 CACS
253 SBI f FI*Harebell Luna 2 Naaras 11 (Nuoret) Kudra Magdalena EX1 BIV
254 SBI g FI*ElfQuest Leetah 2 Naaras 5 (IC) Wikström Bjarne EX1 CAGCIB
255 SBI g FIN*Harebell Keshia 2 Naaras 2 (SP) Wikström Bjarne KM NOM
255 SBI g FIN*Harebell Keshia 2 Naaras 17 (Veteraani) Serrai Stéphanie Arvosteltu
256 SBI h FIN*Harebell Zelda 2 Naaras 2 (SP) Noskova Elena KM NOM BIS
257 SBI h FIN*JoJon Meigan 2 Naaras 10 (KAS) Noskova Elena EX1 CAP
257 SBI h FIN*JoJon Meigan 2 Naaras 17 (Veteraani) Serrai Stéphanie Arvosteltu
258 SBI n 21 FI*Canth's Dewey 2 Uros 12 (Pennut) Kudra Magdalena EX1
259 SBI n 21 FI*Canth's Soldier of Love 2 Uros 8 (PR) Kudra Magdalena Abs
260 SBI a 21 S*Raus Höjden's Zita 2 Naaras 7 (CH) Wikström Bjarne EX1 CACIB
261 SBI a 21 S*Gulledej's Minerva 2 Naaras 12 (Pennut) Wikström Bjarne EX1
262 SBI a 21 FI*Kimono Aicha 2 Uros 17 (Veteraani) Sjöbom Glenn Arvosteltu
262 SBI a 21 FI*Kimono Aicha 2 Uros 8 (PR) Wikström Bjarne EX1 CAPIB
263 SBI b 21 S*Lavender Fields Felicia 2 Naaras 3 (GIC) Komissarova Olga EX1 CACS
264 SBI b 21 FI*Kirakan Rising Sun 2 Naaras 5 (IC) Komissarova Olga EX1 CAGCIB
265 SBI b 21 S*Saphire Extreme Spectra Vondergeist 2 Naaras 5 (IC) Komissarova Olga EX2
266 SBI b 21 FI*Pikku-Miukun Albert 2 Uros 9 (Avoin) Komissarova Olga EX1 CAC BIV
267 SBI b 21 FI*JoJon Wudao Pic 2 Naaras 12 (Pennut) Komissarova Olga EX1
268 SBI b 21 Shapur Angel 2 Naaras 6 (IP) Komissarova Olga EX1 CAGPIB NOM
269 SBI c 21 FI*Canth's Taika 2 Naaras 3 (GIC) Wikström Bjarne EX1 CACS NOM
270 SBI c 21 FI*HaoMao Bernhard 2 Uros 4 (GIP) Wikström Bjarne EX1 CAPS NOM
271 SBI d 21 FI*JoJon La Veta de Oro 2 Uros 3 (GIC) Padovano Nico EX1 CACS BIV NOM
272 SBI d 21 EE*Frank Flame Sweet Katicat 2 Uros 9 (Avoin) Padovano Nico EX1 No Cert
273 SBI d 21 FI*JoJon Shan Liang 2 Naaras 9 (Avoin) Padovano Nico EX1 CAC
274 SBI d 21 FI*Canth's Xavier 2 Uros 2 (SP) Padovano Nico KM
275 SBI d 21 FI*Harebell Gibson 2 Uros 4 (GIP) Padovano Nico EX1 CAPS
276 SBI e 21 FI*ElfQuest Obelix 2 Uros 9 (Avoin) Lukasik Daria EX1 CAC
277 SBI j 21 FI*Canth's Molly Cottontail 2 Naaras 12 (Pennut) Wikström Bjarne EX1 NOM
278 SIB III / SIB ny 24 FI*Amurin Ruufus 2 Uros 1 (SC) Noskova Elena KM
279 SIB III / SIB n 22 FI*Amurin Zippora 2 Naaras 1 (SC) Noskova Elena KM
280 SIB III / SIB n 22 FI*Alizarin Captain Morgan 2 Uros 5 (IC) Noskova Elena EX1 CAGCIB NOM BIS
281 SIB III / SIB n 23 FI*Jatsitytön Argut 2 Uros 5 (IC) Noskova Elena EX2
282 SIB III / SIB n 22 FI*Cherrytail's Vendetta 2 Naaras 9 (Avoin) Noskova Elena Abs
283 SIB III / SIB n 24 FI*Cherrytail's WonderBoy 2 Uros 11 (Nuoret) Noskova Elena Abs
284 SIB III / SIB n 24 FI*Cherrytail's YouAreMyRebelBoy 2 Uros 12 (Pennut) Noskova Elena Abs
285 SIB III / SIB n 24 FI*Apachiris Egwene 2 Naaras 12 (Pennut) Noskova Elena EX1 BIV
286 SIB III / SIB n 24 FI*Tassutuvan Cortez 2 Uros 10 (KAS) Noskova Elena EX2
287 SIB III / SIB a 24 FI*Villan Idoli 2 Uros 10 (KAS) Noskova Elena EX1 CAP
288 SIB IV / SIB n 02 21 FIN*Villan Don Marcello 2 Uros 1 (SC) Kudra Magdalena KM
288 SIB IV / SIB n 02 21 FIN*Villan Don Marcello 2 Uros 15 (Siitos) Kissaliitto Rotukirjaus
289 SIB IV / SIB n 09 24 FI*Lumikissan Morsmaikku 2 Naaras 3 (GIC) Kudra Magdalena EX1 CACS NOM
290 SIB IV / SIB ny 09 24 FI*Amurin Rafael II 2 Uros 3 (GIC) Kudra Magdalena EX1 CACS BIV NOM
291 SIB IV / SIB a 01 21 64 FI*Villan Jahuu 2 Naaras 5 (IC) Kudra Magdalena EX1 CAGCIB
292 SIB IV / SIB a 03 24 FI*Eswood Fandango 2 Naaras 12 (Pennut) Kudra Magdalena EX1 NOM
293 SIB IV / SIB a 09 24 FI*Villan Mystic Man 2 Uros 10 (KAS) Kudra Magdalena EX1 CAP
294 SIB V / SIB d 24 FI*Jatsitytön Blaziken 2 Uros 1 (SC) Noskova Elena KM
295 SIB V / SIB f 23 FI*Talvivaaran Delenn 2 Naaras 5 (IC) Noskova Elena EX1 CAGCIB
296 SIB V / SIB e 23 S*Knjaze Zlatan 2 Uros 5 (IC) Noskova Elena EX1 CAGCIB BIV
297 SIB V / SIB g 24 FI*Sippan's Jacaranda 2 Naaras 11 (Nuoret) Noskova Elena EX1
298 SIB V / SIB g 24 FI*Villan Keisarinna 2 Naaras 2 (SP) Noskova Elena KM
299 SIB V / SIB d 24 FI*Tassutuvan Aamu 2 Naaras 10 (KAS) Noskova Elena EX1 CAP
300 SIB VI / SIB d 09 FI*Cherrytail's Marlon Brando 2 Uros 1 (SC) Padovano Nico KM
301 SIB VI / SIB d 09 24 FI*Villan Ferrari 2 Uros 1 (SC) Padovano Nico KM
301 SIB VI / SIB d 09 24 FI*Villan Ferrari 2 Uros 15 (Siitos) Kissaliitto Rotukirjaus
302 SIB VI / SIB d 09 22 FI*Amurin Zebedee 2 Uros 12 (Pennut) Padovano Nico EX1 BIV NOM
303 SIB V / SIB f 24 FI*Villan Queen of Summer 2 Naaras 12 (Pennut) Noskova Elena EX1
304 SIB VI / SIB d 03 24 FI*Cherrytail's Odysseus 2 Uros 6 (IP) Padovano Nico EX1 CAGPIB BIV NOM
305 SIB VI / SIB d 02 21 64 FI*Villan Namu Nestori 2 Uros 6 (IP) Padovano Nico EX2
306 SIB VI / SIB f 03 23 FIN*Amante's Queen of the Night 2 Naaras 4 (GIP) Padovano Nico EX1 CAPS
307 SIB VI / SIB e 09 FI*Tassutuvan Doris 2 Naaras 10 (KAS) Padovano Nico EX1 CAP
308 SIB VII / SIB ds 24 FI*ArcticWilds Bigtime Beagle 2 Uros 1 (SC) Komissarova Olga KM BIV NOM
309 SIB VII / SIB fs FI*Lumikissan Fortuna 2 Naaras 3 (GIC) Komissarova Olga EX1 CACS NOM
310 SIB VII / SIB ns 24 FI*Tammikatin Cavatina 2 Naaras 7 (CH) Komissarova Olga EX1 CACIB
311 SIB VII / SIB ds 22 FI*Cherrytail's X-Man 2 Uros 11 (Nuoret) Komissarova Olga EX1
312 SIB VII / SIB gs FIN*Tammikatin Helmisimpukka 2 Naaras 4 (GIP) Komissarova Olga EX1 CAPS
312 SIB VII / SIB gs FIN*Tammikatin Helmisimpukka 2 Naaras 17 (Veteraani) Serrai Stéphanie 4
313 SIB VII / SIB fs FIN*Lumikissan Rusina 2 Naaras 8 (PR) Komissarova Olga EX1 CAPIB
313 SIB VII / SIB fs FIN*Lumikissan Rusina 2 Naaras 17 (Veteraani) Serrai Stéphanie 1 NOM BIS
314 SIB VIII / SIB ns 03 24 FI*Lumikissan Nopsajalka 2 Uros 3 (GIC) Glem Lene EX1 CACS BIV NOM
314 SIB VIII / SIB ns 03 24 FI*Lumikissan Nopsajalka 2 Uros 15 (Siitos) Kissaliitto Rotukirjaus
315 SIB VIII / SIB ns 09 24 FI*ArcticWilds Gladstone Gander 2 Uros 9 (Avoin) Glem Lene EX1 CAC
316 SIB VIII / SIB ds 09 24 FI*ArcticWilds Goofy 2 Uros 5 (IC) Glem Lene EX1 CAGCIB
317 SIB VIII / SIB ds 09 24 FI*Sipsun Altair 2 Uros 7 (CH) Glem Lene EX1 CACIB
318 SIB VIII / SIB fs 09 24 FI*Tassutuvan Bella 2 Naaras 9 (Avoin) Glem Lene EX1 CAC
319 SIB VIII / SIB fs 09 FI*Cherrytail's Xalvadora 2 Naaras 11 (Nuoret) Glem Lene EX4
320 SIB VIII / SIB fs 03 FI*Cherrytail's Xenia 2 Naaras 11 (Nuoret) Glem Lene EX2
321 SIB VIII / SIB fs 03 FI*Cherrytail's Xyliana 2 Naaras 11 (Nuoret) Glem Lene EX3
322 SIB VIII / SIB ds 09 FI*Lumikissan Unna Unelmainen 2 Naaras 11 (Nuoret) Glem Lene EX1 BIV NOM
323 SIB VIII / SIB fs 09 24 FI*Cherrytail's Las Vegas 2 Naaras 6 (IP) Glem Lene EX1 CAGPIB NOM
324 TUA III / TUA n 24 FI*Felesin Jarkko Ahola 2 Uros 11 (Nuoret) Komissarova Olga EX1
325 TUA III / TUA n 24 FI*Felesin Erja Lyytinen 2 Naaras 11 (Nuoret) Komissarova Olga EX1 NOM
326 TUA V / TUA e 23 FI*Elekatin Jalo Taito 2 Uros 11 (Nuoret) Wikström Bjarne EX1
327 TUA V / TUA e 24 FI*Felesin Eicca Toppinen 2 Uros 10 (KAS) Wikström Bjarne EX1 CAP
328 TUA V / TUA d 24 FI*Felesin Marco Hietala 2 Uros 10 (KAS) Wikström Bjarne EX2
329 TUA VI / TUA e 09 22 FI*Elekatin Prince Omar 2 Uros 12 (Pennut) Kudra Magdalena EX1
330 TUA IX / TUA w 61 FI*Elekatin Super Nova 2 Uros 5 (IC) Komissarova Olga EX1 CAGCIB BIV
331 TUA IX / TUA w 64 FI*Felesin Regina 2 Naaras 3 (GIC) Komissarova Olga EX1 CACS
332 TUA IX / TUA w 64 FI*Felesin Angeli 2 Naaras 5 (IC) Komissarova Olga EX1 CAGCIB
333 TUA IX / TUA w 63 FI*Elekatin Helmi Orvokki 2 Naaras 11 (Nuoret) Komissarova Olga EX1
334 TUV d 61-63 / TUV d 63 FI*GizemliKediler Beze Balerin 2 Naaras 1 (SC) Glem Lene Abs
335 TUV d 61-63 / TUV d 62 FI*Suviyön Aksamyildizi 2 Naaras 10 (KAS) Glem Lene Abs
336 TUV f 61-63 / TUV f 62 FI*Ilveslinnan Endamli Erenay 2 Naaras 11 (Nuoret) Lukasik Daria EX2
337 TUV f 61-63 / TUV f 21 62 FI*Ilveslinnan Erkenci Erdemay 2 Naaras 11 (Nuoret) Lukasik Daria EX1
338 ABY n Osiris(V) Total Surprise 3 Uros 1 (SC) Martikainen Arja KM BIV NOM
339 ABY n FI*Link Mwana Wa Baba Yake 3 Uros 5 (IC) Martikainen Arja EX1 CAGCIB
340 ABY n FI*Vorax Apollo 3 Uros 7 (CH) Martikainen Arja DISQ
341 ABY n FI*Silkkihienon Vice Versa 3 Uros 9 (Avoin) Martikainen Arja EX1 CAC
342 ABY n Nefertum d'Or PtitPrince*UA 3 Uros 2 (SP) Martikainen Arja KM
343 ABY n FIN*Link Imani Imoo 3 Naaras 10 (KAS) Martikainen Arja EX1 CAP
343 ABY n FIN*Link Imani Imoo 3 Naaras 17 (Veteraani) Sjöbom Glenn 4
344 ABY a FI*SunnyPace Erica herbacea 3 Naaras 7 (CH) Biernaczyk Marcin EX1 CACIB
345 ABY o S*Blytens Masha 3 Naaras 1 (SC) Biernaczyk Marcin KM
346 ABY os S*Blytens Kalessin 3 Uros 5 (IC) Comorio Luigi EX1 CAGCIB
347 BEN n 22 FI*Alcarinqua Catelyn 3 Naaras 7 (CH) Peltonen Martti Abs
348 BEN n 22 FI*Alcarinqua Elanor 3 Naaras 9 (Avoin) Peltonen Martti Abs
349 BEN n 22 FI*Bombay-Dreams Banhi 3 Naaras 9 (Avoin) Peltonen Martti EX1 CAC NOM
350 BEN n 22 CattiCartano KingOfHearts 3 Uros 11 (Nuoret) Peltonen Martti EX1
351 BEN n 22 CattiCartano Wild River 3 Naaras 11 (Nuoret) Peltonen Martti EX2
352 BEN n 22 FI*Kissalehdon Nefertiti 3 Naaras 11 (Nuoret) Peltonen Martti EX1 BIV NOM
353 BEN n 22 FIN*CattiCartanon Swinging Star 3 Naaras 2 (SP) Peltonen Martti KM
354 BEN n 22 FI*Kattiklaanin Mercury 3 Uros 4 (GIP) Peltonen Martti EX1 CAPS
355 BEN n 22 CattiCartano Hemlock 3 Uros 6 (IP) Peltonen Martti EX1 CAGPIB
355 BEN n 22 CattiCartano Hemlock 3 Uros 15 (Siitos) Kissaliitto Rotukirjaus
356 BEN n 22 CattiCartano Caldwell Colossus *** 3 Uros 10 (KAS) Peltonen Martti EX1 CAP
357 BEN n 22 FI*Leokatin Elovena 3 Naaras 10 (KAS) Peltonen Martti EX1 CAP BIV
358 BEN n 22 FI*SiruCats Jolie Jelena 3 Naaras 10 (KAS) Peltonen Martti EX2
359 BEN n 24 CattiCartano Master Blender 3 Uros 5 (IC) Serrai Stéphanie EX1 CAGCIB
360 BEN n 24 S*SoFo Cat's Franz Jäger 3 Uros 3 (GIC) Serrai Stéphanie EX1 CACS NOM BIS
361 BEN n 24 Guru Dude Dream 3 Uros 7 (CH) Serrai Stéphanie EX1 CACIB
362 BEN n 24 Brockenmoor Cecilia 3 Naaras 7 (CH) Serrai Stéphanie EX2
363 BEN n 24 FI*Bombay-Dreams Sheela 3 Naaras 7 (CH) Serrai Stéphanie EX3
364 BEN n 24 FI*Alcarinqua Demeter 3 Naaras 9 (Avoin) Serrai Stéphanie EX1 CAC BIV NOM BIS
365 BEN n 24 FI*Bombay-Dreams Kiwoalah 3 Naaras 9 (Avoin) Serrai Stéphanie Abs
366 BEN n 24 FI*Leokatin Lystikäs 3 Naaras 9 (Avoin) Serrai Stéphanie EX4
367 BEN n 24 FI*PurrGold Dolce Delia 3 Naaras 9 (Avoin) Serrai Stéphanie EX2
368 BEN n 24 S*KungsgardenCats Greenpeace 3 Naaras 9 (Avoin) Serrai Stéphanie EX3
369 BEN n 24 S*Nordic Glow I'm a rich Bitch 3 Naaras 7 (CH) Serrai Stéphanie EX1 CACIB
370 BEN n 24 CattiCartano Hugo Boss 3 Uros 11 (Nuoret) Serrai Stéphanie EX2
371 BEN n 24 CattiCartano Purrly Bay 3 Uros 11 (Nuoret) Serrai Stéphanie EX3
372 BEN n 24 FI*Kissalehdon Nebra 3 Uros 11 (Nuoret) Serrai Stéphanie EX
373 BEN n 24 Magic et Moi Wild Quinine 3 Uros 11 (Nuoret) Serrai Stéphanie EX1 BIV NOM
374 BEN n 24 MyArt Salvadors Daydream *** 3 Uros 11 (Nuoret) Serrai Stéphanie EX4
375 BEN n 24 S*Nordic Glow Arsene Lupin Dandy 3 Uros 12 (Pennut) Serrai Stéphanie EX1
376 BEN n 24 FI*Starglitters Linnea 3 Naaras 12 (Pennut) Serrai Stéphanie EX2
377 BEN n 24 S*KungsgardenCats Daisy Duke 3 Naaras 12 (Pennut) Serrai Stéphanie EX1 BIV NOM BIS
378 BEN n 24 S*KungsgardenCats Kashmere Lion 3 Uros 6 (IP) Serrai Stéphanie EX1 CAGPIB
379 BEN n 24 FIN*CattiCartanon Jaguliina 3 Naaras 17 (Veteraani) Sjöbom Glenn 2
379 BEN n 24 FIN*CattiCartanon Jaguliina 3 Naaras 6 (IP) Serrai Stéphanie EX2
380 BEN n 24 MyArt Premier Rose Diamond 3 Naaras 6 (IP) Serrai Stéphanie EX1 CAGPIB
381 BEN n 24 FI*Leokatin Cucu 3 Naaras 8 (PR) Serrai Stéphanie EX1 CAPIB
382 BEN n 24 CattiCartano Single Malt 3 Uros 10 (KAS) Serrai Stéphanie EX3
383 BEN n 24 FI*Leokatin HubbaBubba 3 Uros 10 (KAS) Serrai Stéphanie Abs
384 BEN n 24 FI*Leokatin IhquMan 3 Uros 10 (KAS) Serrai Stéphanie EX1 CAP
385 BEN n 24 FIN*SiruCats Quasim 3 Uros 17 (Veteraani) Sjöbom Glenn 1 NOM BIS
385 BEN n 24 FIN*SiruCats Quasim 3 Uros 10 (KAS) Serrai Stéphanie EX2
385 BEN n 24 FIN*SiruCats Quasim 3 Uros 15 (Siitos) Kissaliitto Rotukirjaus
386 BEN n 24 Myart One Man Jungle Band *** 3 Uros 10 (KAS) Serrai Stéphanie Abs
387 BEN n 24 S*KungsgardenCats Ocean Treasure 3 Uros 8 (PR) Serrai Stéphanie EX1 CAPIB BIV NOM BIS
388 BEN n 24 Kruunutallin Maisa Mansikkapommi * 3 Naaras 10 (KAS) Serrai Stéphanie DISQ
389 BEN n 24 Kruunutallin Muusa Mustikkasuu *** 3 Naaras 10 (KAS) Serrai Stéphanie EX1 CAP NOM BIS
390 BEN n 22 31 FI*Kattiklaanin Luke Catwalker 3 Uros 2 (SP) Peltonen Martti KM NOM
391 BEN n 22 31 FI*Hiesun Ocean Poem 3 Naaras 8 (PR) Peltonen Martti EX1 CAPIB NOM
392 BEN n 22 32 FI*Kattiklaanin Nefertiti 3 Naaras 7 (CH) Biernaczyk Marcin EX1 CACIB
393 BEN n 22 32 FI*Alcarinqua Elentari 3 Naaras 9 (Avoin) Biernaczyk Marcin EX1 CAC NOM
394 BEN n 22 32 CattiCartano's Snow Crystal Son 3 Uros 6 (IP) Biernaczyk Marcin EX1 CAGPIB
394 BEN n 22 32 CattiCartano's Snow Crystal Son 3 Uros 17 (Veteraani) Sjöbom Glenn 2
395 BEN n 22 33 ZaharaBengals Hopeful Promise 3 Naaras 5 (IC) Biernaczyk Marcin EX1 CAGCIB
395 BEN n 22 33 ZaharaBengals Hopeful Promise 3 Naaras 15 (Siitos) Kissaliitto Rotukirjaus
396 BEN n 22 33 CattiCartano Crystal Heels 3 Naaras 9 (Avoin) Biernaczyk Marcin EX1 CAC
397 BEN n 22 33 FI*SiruCats Ives Isidore 3 Uros 4 (GIP) Biernaczyk Marcin EX1 CAPS NOM
398 BEN n 22 33 FI*Leokatin Jamboree 3 Uros 8 (PR) Biernaczyk Marcin EX1 CAPIB
399 BEN n 22 33 FI*Alcarinqua Eowyn 3 Naaras 13c (Määrittely) Sahlberg Carin BEN n 22 32
399 BEN n 22 33 FI*Alcarinqua Eowyn 3 Naaras 10 (KAS) Biernaczyk Marcin EX1 CAP NOM
400 BEN n 24 32 Labaiedubengal Dio Dell Amore 3 Uros 11 (Nuoret) Biernaczyk Marcin EX1 NOM BIS
401 BEN n 24 32 FI*Hiesun Shadow of Dragon 3 Uros 10 (KAS) Biernaczyk Marcin EX1 CAP
402 BEN n 24 33 FI*Leokatin Jackpot 3 Uros 9 (Avoin) Biernaczyk Marcin EX1 CAC NOM
403 BEN n 24 33 FI*Starglitters Lucia 3 Naaras 12 (Pennut) Biernaczyk Marcin EX1 NOM
404 BEN n 24 33 FI*Starglitters Snowflake 3 Naaras 2 (SP) Biernaczyk Marcin KM BIV
405 BEN n 24 33 FIN*SiruCats Ynes Yooralla 3 Naaras 17 (Veteraani) Sjöbom Glenn 1 NOM
405 BEN n 24 33 FIN*SiruCats Ynes Yooralla 3 Naaras 2 (SP) Biernaczyk Marcin KM
406 BEN n 24 33 Piparmintun Ben 3 Uros 8 (PR) Biernaczyk Marcin EX1 CAPIB
407 BRI n FI*Coventry's Lonely Wolf 3 Uros 9 (Avoin) Comorio Luigi Abs
408 BRI a FI*Coventry's Endymion 3 Uros 3 (GIC) Comorio Luigi EX2
409 BRI a FI*Rhinestone's Angus Young 3 Uros 3 (GIC) Comorio Luigi EX1 CACS NOM
410 BRI e FI*Brinelly Angelo Nico 3 Uros 12 (Pennut) Martikainen Arja EX1 NOM
411 BRI f FI*Coventry's Gwenhwyfar 3 Naaras 8 (PR) Peltonen Martti EX1 CAPIB
412 BRI g FI*Coventry's Heather 3 Naaras 8 (PR) Comorio Luigi EX1 CAPIB
413 BRI j FI*Brinelly Abba Nella 3 Naaras 12 (Pennut) Peltonen Martti EX1
414 BRI a 22 FI*Rhinestone's Dr. Feelgood 3 Uros 5 (IC) Comorio Luigi EX1 CAGCIB
415 BRI ns 11 FI*Gnome's My Wild Love 3 Naaras 10 (KAS) Comorio Luigi EX1 CAP
416 BRI ns 22 62 FI*Kipardi's Khaleesi 3 Naaras 10 (KAS) Comorio Luigi EX1 CAP
417 BUR n FI*Lilac's Esmeralda Gypsygirl 3 Naaras 3 (GIC) Biernaczyk Marcin EX1 CACS BIV
418 BUR n FI*Flea's Tiki Temaru 3 Uros 9 (Avoin) Biernaczyk Marcin EX1 CAC
419 BUR n FI*Flea's Tumu Tahito 3 Uros 9 (Avoin) Biernaczyk Marcin EX2
420 BUR n FI*Lilac's HRH King Hassan 3 Uros 12 (Pennut) Biernaczyk Marcin EX1
421 BUR n Isä-Brownin Ushuaia 3 Uros 6 (IP) Biernaczyk Marcin EX1 CAGPIB NOM
422 BUR a FI*ZirCat's Irwin Goodman 3 Uros 3 (GIC) Comorio Luigi EX1 CACS
423 BUR b Zaffiro Kratti 3 Uros 5 (IC) Comorio Luigi EX1 CAGCIB BIV
424 BUR b FI*Flea's Milana Kaimana 3 Naaras 9 (Avoin) Comorio Luigi EX3
425 BUR b FI*Mama-Alcialon Fabulous Fluttershy 3 Naaras 9 (Avoin) Comorio Luigi EX2
426 BUR b Uhurun Giulietta Capulet 3 Naaras 9 (Avoin) Comorio Luigi EX1 CAC
427 BUR b Uhurun Ivanhoe 3 Uros 12 (Pennut) Comorio Luigi EX1
428 BUR b FI*AuroraAustralis Ida Aalberg 3 Naaras 12 (Pennut) Comorio Luigi EX1
429 BUR c NO*Burcantiks Timotei 3 Uros 5 (IC) Comorio Luigi EX1 CAGCIB
430 BUR e FI*Oliivian Zina Aberina 3 Naaras 5 (IC) Paloluoma Anne EX1 CAGCIB
431 BUR e FI*Feirefiz Mayhem 3 Uros 11 (Nuoret) Paloluoma Anne EX1
432 BUR f FI*Almond's Ella Fitzgerald 3 Naaras 7 (CH) Comorio Luigi EX1 CACIB
433 BUR g FI*Oliivian Apple Bloom 3 Naaras 12 (Pennut) Comorio Luigi EX1
434 BUR g FI*Oliivian Äf-duuri 3 Naaras 6 (IP) Comorio Luigi EX2
435 BUR g FIN*Seirene Justify My Love 3 Naaras 6 (IP) Comorio Luigi EX1 CAGPIB NOM BIS
435 BUR g FIN*Seirene Justify My Love 3 Naaras 17 (Veteraani) Sjöbom Glenn 2
436 BUR j FI*Flea's Pua Maluhia 3 Naaras 11 (Nuoret) Comorio Luigi EX1
437 CHA Fric-Frac de Fer et Velours 3 Uros 3 (GIC) Biernaczyk Marcin EX1 CACS
438 CHA FI*Chanceux Femme fatale 3 Naaras 9 (Avoin) Biernaczyk Marcin EX1 CAC
439 CHA FIN*Keijuhovin Boromir Ponteva 3 Uros 4 (GIP) Biernaczyk Marcin EX1 CAPS
440 CRX I / CRX n FI*CuteChaos Elastic Heart 3 Uros 9 (Avoin) Paloluoma Anne EX1 CAC
441 CRX I / CRX n FI*Ballerina's Don Quijote 3 Uros 12 (Pennut) Paloluoma Anne EX1 BIV NOM
442 CRX I / CRX n FI*Peppycat's Luke Skywalker 3 Uros 12 (Pennut) Paloluoma Anne EX2
443 CRX I / CRX n FI*Huissin Albert Edelfelt 3 Uros 6 (IP) Paloluoma Anne EX1 CAGPIB
444 CRX I / CRX n SE*RexOfSweden's Thriller 3 Uros 8 (PR) Paloluoma Anne EX1 CAPIB NOM BIS
445 CRX II / CRX n 03 FI*FunkyJam's Bum Bum Bum 3 Naaras 3 (GIC) Comorio Luigi EX2
446 CRX II / CRX n 01 64 S*Rexlicious Rotella 3 Naaras 3 (GIC) Comorio Luigi EX1 CACS BIV NOM BIS
447 CRX II / CRX n 03 FI*Piupaws Private 3 Uros 9 (Avoin) Comorio Luigi EX1 CAC
448 CRX II / CRX b 09 FI*Ballerina's Scheherazade 3 Naaras 11 (Nuoret) Comorio Luigi EX1 NOM
449 CRX II / CRX n 02 62 FI*Framillan Touch of Sky 3 Naaras 11 (Nuoret) Comorio Luigi EX2
450 CRX II / CRX a 03 FI*FunkyJam's The Rock Dove 3 Uros 12 (Pennut) Comorio Luigi EX1
451 CRX II / CRX a 02 62 FI*FunkyJam's Upupa Epops 3 Naaras 12 (Pennut) Comorio Luigi EX2
452 CRX II / CRX n 09 FI*Saca's Rain Reanna 3 Naaras 12 (Pennut) Comorio Luigi EX1 BIV NOM BIS
453 CRX II / CRX n 03 FI*FunkyJam's It's not unusual 3 Uros 2 (SP) Comorio Luigi KM
454 CRX II / CRX n 03 FI*Sweetpurr's Shane Walsh 3 Uros 2 (SP) Comorio Luigi KM
455 CRX II / CRX n 03 FIN*Piupaws Krafla 3 Uros 2 (SP) Comorio Luigi Abs
455 CRX II / CRX n 03 FIN*Piupaws Krafla 3 Uros 17 (Veteraani) Sidorova Natalia 2
456 CRX II / CRX n 03 FI*FunkyJam's Dove of Peace 3 Uros 4 (GIP) Comorio Luigi EX1 CAPS
457 CRX II / CRX n 03 FI*Piupaws Pathways of Sekhmet 3 Uros 6 (IP) Comorio Luigi EX1 CAGPIB BIV NOM
457 CRX II / CRX n 03 FI*Piupaws Pathways of Sekhmet 3 Uros 15 (Siitos) Kissaliitto Rotukirjaus
458 CRX II / CRX n 03 S*Mile High's Leonardo 3 Uros 6 (IP) Comorio Luigi EX2
459 CRX III / CRX f FI*KittyLady's Vickie Lynn 3 Naaras 3 (GIC) Martikainen Arja EX1 CACS
459 CRX III / CRX f FI*KittyLady's Vickie Lynn 3 Naaras 15 (Siitos) Kissaliitto Rotukirjaus
460 CRX III / CRX d Pixie Fay House of Golden Flower 3 Naaras 5 (IC) Martikainen Arja EX1 CAGCIB
461 CRX III / CRX ds FI*Ballerina's Count Paris 3 Uros 11 (Nuoret) Martikainen Arja EX1
462 CRX III / CRX f FI*KittyLady's Black Widow 3 Naaras 11 (Nuoret) Martikainen Arja EX1 BIV NOM
463 CRX III / CRX f 24 FI*Piupaws Fire & Soul of Sekhmet 3 Naaras 12 (Pennut) Martikainen Arja Abs
464 CRX III / CRX d 22 FI*KittyLady's Sex On The Beach 3 Uros 4 (GIP) Martikainen Arja EX1 CAPS
465 CRX III / CRX f FI*Piupaws Negrita 3 Naaras 4 (GIP) Martikainen Arja EX1 CAPS
466 CRX IV / CRX g 03 FI*VeeKasin Miss Nettles 3 Naaras 1 (SC) Peltonen Martti KM BIV
467 CRX IV / CRX e 01 62 FI*VeeKasin Dr. Julius Strangepork 3 Uros 7 (CH) Peltonen Martti EX1 CACIB
468 CRX IV / CRX f 09 FI*CuteChaos Titanium 3 Naaras 9 (Avoin) Peltonen Martti EX1 CAC
469 CRX IV / CRX f 02 62 FI*Huissin Pebble Beach 3 Naaras 10 (KAS) Peltonen Martti EX1 CAP
470 CRX V / CRX n 24 FI*Sweetpurr's 'Cuz I Can 3 Uros 9 (Avoin) Biernaczyk Marcin EX1 CAC BIV
471 CRX V / CRX n 24 FI*Piupaws Svetlana Rönkkö 3 Naaras 9 (Avoin) Biernaczyk Marcin EX1 CAC
472 CRX V / CRX n 24 FI*Ballerina's Sancho Panza 3 Uros 12 (Pennut) Biernaczyk Marcin EX1
473 CRX VI / CRX ns 03 24 FI*Spectrolite Ritariperhonen 3 Uros 3 (GIC) Peltonen Martti EX1 CACS BIV NOM
474 CRX VI / CRX n 03 24 Antonio Pink Princess*PL 3 Uros 9 (Avoin) Peltonen Martti EX1 CAC
475 CRX VI / CRX n 03 24 FI*Sweetpurr's Pure Seduction 3 Naaras 9 (Avoin) Peltonen Martti EX1 CAC
476 CRX VI / CRX n 01 21 62 FI*Piupaws Twister of Sekhmet 3 Uros 12 (Pennut) Peltonen Martti EX1
477 CRX VII / CRX n 32 U-Mink Ansa of Claypond's 3 Uros 11 (Nuoret) Peltonen Martti Abs
478 CRX VII / CRX f 21 33 FI*FunkyJam's Firemaker 3 Naaras 11 (Nuoret) Peltonen Martti EX1 NOM
479 CRX VIII / CRX n 09 21 33 FI*Framillan Quixotic Clown 3 Uros 8 (PR) Biernaczyk Marcin EX1 CAPIB
480 CRX IX / CRX w 62 FI*KittyLady's Tom Collins 3 Uros 3 (GIC) Comorio Luigi EX1 CACS
481 CYM 51-52 / CYM fs 02 52 62 FI*Touchant Sans la Queue 3 Naaras 3 (GIC) Peltonen Martti EX1 CACS NOM
482 CYM 51-52 / CYM g 51 FI*Pilkkumin Mona Lisa 3 Naaras 12 (Pennut) Peltonen Martti EX1 NOM
483 CYM 53 / CYM e 09 53 FI*KehRuun Aisha 3 Naaras 3 (GIC) Peltonen Martti EX1 CACS
484 CYM 53 / CYM a 03 22 53 Tynwald's Fuzzy Kiss of TA 3 Naaras 9 (Avoin) Peltonen Martti EX1 CAC
485 DRX I / DRX n FI*Riepujengin Tittelintuure 3 Uros 10 (KAS) Biernaczyk Marcin EX1 CAP
486 DRX III / DRX g FI*Adorex Holly Jolly Jingles 3 Naaras 9 (Avoin) Peltonen Martti EX1 CAC
487 DRX III / DRX g 24 FI*Riepujengin Xeena 3 Naaras 8 (PR) Peltonen Martti EX1 CAPIB
488 DRX V / DRX n 24 SE*Derexified Neville Longbottom 3 Uros 5 (IC) Paloluoma Anne EX1 No Cert
489 DRX VI / DRX ns 09 22 FIN*Riiviön Viiru 3 Naaras 17 (Veteraani) Sjöbom Glenn 3
489 DRX VI / DRX ns 09 22 FIN*Riiviön Viiru 3 Naaras 2 (SP) Peltonen Martti KM NOM
490 DRX VII / DRX n 32 S*Röda Nejlikan's II InstantAddiction 3 Uros 7 (CH) Peltonen Martti EX1 CACIB
491 DRX VII / DRX b 32 FI*Mirexin Otto Otso 3 Uros 11 (Nuoret) Peltonen Martti Abs
492 DRX VIII / DRX f 09 21 32 S*Infracat's B Born on the Bayo 3 Naaras 5 (IC) Biernaczyk Marcin EX1 CAGCIB
493 DRX VIII / DRX e 09 32 Fennecs Sundance Kid 3 Uros 12 (Pennut) Biernaczyk Marcin EX1 NOM
494 DRX VIII / DRX n 03 21 31 FI*Riepujengin Veni Vidi Vici 3 Uros 6 (IP) Biernaczyk Marcin EX1 CAGPIB
495 EUR n FI*Sireenin Aamunkoi 3 Naaras 10 (KAS) Peltonen Martti EX1 CAP
496 EUR a FI*Kissakallion Nadianna 3 Naaras 3 (GIC) Paloluoma Anne EX1 CACS
497 EUR d Maahinen 3 Uros 3 (GIC) Peltonen Martti EX1 CACS BIV
498 EUR d FI*Kassilan Suviyön Shamaani 3 Uros 5 (IC) Peltonen Martti EX1 CAGCIB
499 EUR d Tuiretuinen 3 Naaras 7 (CH) Peltonen Martti EX1 CACIB
500 EUR f Siiri 3 Naaras 10 (KAS) Paloluoma Anne EX1 CAP
500 EUR f Siiri 3 Naaras 15 (Siitos) Kissaliitto Rotukirjaus
501 EUR ns FI*Taikapeikon Armas P. 3 Uros 1 (SC) Paloluoma Anne KM
502 EUR fs FI*Kassilan Qkunen Qtamolla 3 Naaras 6 (IP) Paloluoma Anne EX1 CAGPIB
503 EUR n 22 FI*Pinkkitassun Brunetto 3 Uros 10 (KAS) Paloluoma Anne EX1 CAP
503 EUR n 22 FI*Pinkkitassun Brunetto 3 Uros 15 (Siitos) Kissaliitto Rotukirjaus
504 EUR n 24 FI*Kissakallion Magdalena 3 Naaras 1 (SC) Biernaczyk Marcin KM NOM
505 EUR n 24 FI*Pikku-Piun Favourite Fellow 3 Uros 12 (Pennut) Biernaczyk Marcin EX1
506 EUR n 24 FIN*Mäkikatin Pikasso 3 Uros 2 (SP) Biernaczyk Marcin Abs
506 EUR n 24 FIN*Mäkikatin Pikasso 3 Uros 17 (Veteraani) Sidorova Natalia Abs
507 EUR d 22 Silkkiturkin Menevä Macho 3 Uros 2 (SP) Paloluoma Anne KM
508 EUR d 24 FI*Taikapeikon Brassailija 3 Uros 7 (CH) Paloluoma Anne EX1 CACIB
509 EUR e 22 FI*Tiikerililjan Lutukka 3 Uros 7 (CH) Martikainen Arja EX1 CACIB
510 EUR f 24 FI*Sireenin Anarchy 3 Naaras 5 (IC) Paloluoma Anne EX1 CAGCIB
511 EUR g 23 FI*Kyöpelivuoren Hillen Helmikki 3 Naaras 9 (Avoin) Comorio Luigi EX1 CAC
512 EUR g 24 FI*Sireenin Amity 3 Naaras 5 (IC) Comorio Luigi EX1 CAGCIB
513 EUR ns 22 FI*Lumihelmen Glissando 3 Naaras 12 (Pennut) Martikainen Arja EX1
514 EUR ns 23 FI*Kassilan Taattu Tonttu 3 Uros 9 (Avoin) Biernaczyk Marcin EX1 CAC
515 EUR ns 23 FI*Lumihelmen Giulio Gatti 3 Uros 12 (Pennut) Biernaczyk Marcin EX1
516 EUR as 23 FI*Kiipun Shadow of the Wind 3 Naaras 7 (CH) Comorio Luigi EX1 CACIB
517 KOR FI*Melodian Tulaya 3 Naaras 1 (SC) Martikainen Arja KM BIV NOM
518 KOR FI*Kattihovin Sai-ano Itsumo 3 Naaras 3 (GIC) Martikainen Arja EX1 CACS
519 KOR FI*Mythai Rochana Rak Jing 3 Naaras 1 (SC) Martikainen Arja KM
519 KOR FI*Mythai Rochana Rak Jing 3 Naaras 15 (Siitos) Kissaliitto Rotukirjaus
520 KOR FI*Cisseli's Gluay maai 3 Naaras 5 (IC) Martikainen Arja EX1 CAGCIB
520 KOR FI*Cisseli's Gluay maai 3 Naaras 15 (Siitos) Kissaliitto Rotukirjaus
521 KOR FI*Kattihovin Urusai Masukotto 3 Uros 7 (CH) Martikainen Arja EX1 CACIB
522 KOR FI*Kattihovin Yorokonda Okurimono 3 Uros 11 (Nuoret) Martikainen Arja EX2
523 KOR FI*Kattihovin Zankokuna Aio 3 Uros 11 (Nuoret) Martikainen Arja EX1
524 KOR FI*Kattihovin Zehi Zeitakuhin 3 Naaras 11 (Nuoret) Martikainen Arja EX1 BIV
525 KOR FIN*Hovikissan iat Jaao 3 Naaras 17 (Veteraani) Sjöbom Glenn 1 NOM
525 KOR FIN*Hovikissan iat Jaao 3 Naaras 2 (SP) Martikainen Arja KM NOM
526 KOR FI*Kattihovin Tokushuna Kisu 3 Naaras 8 (PR) Martikainen Arja EX1 CAPIB
527 MAN 51-52 / MAN d 03 24 52 Sun-Manx Cayth 3 Uros 5 (IC) Martikainen Arja EX1 CAGCIB
528 MAN 51-52 / MAN a 09 51 FI*Pikkeen Rae 3 Naaras 5 (IC) Martikainen Arja EX1 CAGCIB
529 MAN 51-52 / MAN a 09 52 FI*Meamoons MX A Be Yourself 3 Uros 10 (KAS) Martikainen Arja EX1 CAP NOM
530 MAN 53 / MAN f 03 53 FIN*Armain Domenica 3 Naaras 17 (Veteraani) Sjöbom Glenn Arvosteltu
530 MAN 53 / MAN f 03 53 FIN*Armain Domenica 3 Naaras 4 (GIP) Paloluoma Anne EX1 CAPS
531 MAU n 24 FI*Chai-lai Ebé Eshe 3 Naaras 12 (Pennut) Martikainen Arja EX1
532 MAU ns 24 FI*Ausare Chandani 3 Naaras 11 (Nuoret) Comorio Luigi EX1
533 OCI n 24 FIN*Moosegrove Phoenix 3 Uros 1 (SC) Biernaczyk Marcin KM NOM
534 OCI n 24 FI*Moosegrove Dream On 3 Naaras 1 (SC) Biernaczyk Marcin KM
535 OCI b 24 FI*Moosegrove Ad Victoriam 3 Naaras 1 (SC) Paloluoma Anne KM
536 OCI b 24 FI*Moosegrove Princess Estelle 3 Naaras 3 (GIC) Paloluoma Anne EX1 CACS NOM
537 OCI b 24 FI*Topspot JoyfulJoke of Solstice 3 Uros 9 (Avoin) Paloluoma Anne EX1 CAC NOM BIS
538 OCI b 24 FI*Topspot MysticMagic of Solstice 3 Naaras 9 (Avoin) Paloluoma Anne EX1 CAC
539 OCI b 24 FI*Moosegrove Jäger 3 Uros 11 (Nuoret) Paloluoma Anne EX1 BIV NOM BIS
540 OCI b 24 FI*Moosegrove Jada 3 Naaras 11 (Nuoret) Paloluoma Anne EX1
541 OCI b 24 FIN*Moosegrove Conquistatore 3 Uros 17 (Veteraani) Sidorova Natalia 3
541 OCI b 24 FIN*Moosegrove Conquistatore 3 Uros 2 (SP) Paloluoma Anne KM
542 OCI b 24 FI*Moosegrove Tu Autem 3 Naaras 15 (Siitos) Kissaliitto Rotukirjaus
543 OCI c 24 FI*Topspot Alba Lilla Lavanda 3 Naaras 13c (Määrittely) Sahlberg Carin OCI cs 24
543 OCI cs 24 FI*Topspot Alba Lilla Lavanda 3 Naaras 12 (Pennut) Peltonen Martti EX1
544 RUS FI*Hana-Bi Timur 3 Uros 1 (SC) Paloluoma Anne KM
545 RUS Wow Hana-Bi Grey Sky*PL 3 Naaras 5 (IC) Paloluoma Anne Abs
546 RUS FI*Lolcat's Leo Wyatt 3 Uros 9 (Avoin) Paloluoma Anne EX1 CAC BIV
547 RUS FI*Hana-Bi Anna 3 Naaras 7 (CH) Paloluoma Anne EX1 No Cert
548 RUS FI*Zarin Fore! 3 Uros 11 (Nuoret) Paloluoma Anne EX1
549 RUS FI*Zarin Grant 3 Uros 12 (Pennut) Paloluoma Anne EX1
550 RUS FI*Shady-Lady's Diamond 3 Naaras 12 (Pennut) Paloluoma Anne EX2
551 RUS FI*Zarin Forget-me-not 3 Naaras 12 (Pennut) Paloluoma Anne EX1 BIV
552 RUS FIN*Saraitshikin Kay Kamila 3 Naaras 17 (Veteraani) Sjöbom Glenn Arvosteltu
552 RUS FIN*Saraitshikin Kay Kamila 3 Naaras 2 (SP) Paloluoma Anne KM NOM
553 RUS FI*Zarin Simply the Best 3 Uros 6 (IP) Paloluoma Anne EX1 CAGPIB BIV
553 RUS FI*Zarin Simply the Best 3 Uros 15 (Siitos) Kissaliitto Rotukirjaus
554 RUS FI*Zarin Fiorella 3 Naaras 6 (IP) Paloluoma Anne EX1 CAGPIB
555 RUS Dacats Vivian 3 Naaras 8 (PR) Paloluoma Anne EX1 CAPIB
556 RUS FI*Hana-Bi Bieggagállis Sámi 3 Uros 10 (KAS) Paloluoma Anne EX1 CAP
557 SOM n FI*Kharn-Ka Sinopa 3 Naaras 3 (GIC) Martikainen Arja EX1 CACS
558 SOM n (N)Villkattens Wilmer 3 Uros 5 (IC) Martikainen Arja EX1 CAGCIB
559 SOM n FIN*Lamadegaan Aladdin 3 Uros 17 (Veteraani) Sidorova Natalia 1 NOM BIS
559 SOM n FIN*Lamadegaan Aladdin 3 Uros 2 (SP) Martikainen Arja KM
560 SOM n FIN*Kisompa's Dianna 3 Naaras 4 (GIP) Martikainen Arja EX1 CAPS
561 SOM n FIN*Lamadegaan Bellezza 3 Naaras 10 (KAS) Martikainen Arja Abs
561 SOM n FIN*Lamadegaan Bellezza 3 Naaras 17 (Veteraani) Sjöbom Glenn Abs
562 SOM a FI*Foxkiss Daphnia mirabilis 3 Naaras 7 (CH) Paloluoma Anne EX1 CACIB
563 SOM o King von Gulda 3 Uros 7 (CH) Paloluoma Anne EX1 CACIB
564 SPH I / SPH n SE*Fabulous Stars Hercules 3 Uros 4 (GIP) Martikainen Arja EX1 CAPS
565 SPH V / SPH n 09 33 FI*Evilurbastet Quicksilver 3 Uros 12 (Pennut) Martikainen Arja Abs
566 SPH V / SPH a 03 32 FI*Tutsi Emperor 3 Uros 4 (GIP) Martikainen Arja EX1 CAPS
567 SPH V / SPH f 02 33 FI*Tutsi Henrietta Harmonia 3 Naaras 10 (KAS) Martikainen Arja EX1 CAP
568 XSH Minski 3 Naaras 13a (Noviisi) Sahlberg Carin EUR n 24
569 BAL w 67 FI*Cleverkitty BluLalibelahOlinda Odile 4 Naaras 9 (Avoin) Sidorova Natalia EX1 CAC
570 BAL c FI*Cleverkitty LaRochelle 4 Naaras 12 (Pennut) Sahlberg Carin EX1
571 BAL f FI*Cleverkitty All My Loving 4 Naaras 9 (Avoin) Sahlberg Carin Abs
572 BAL h 21 FI*Mummeli Dinazinha Queena 4 Naaras 3 (GIC) Sidorova Natalia EX1 CACS
573 OLH w 63 FI*Cleverkitty Rennes 4 Naaras 12 (Pennut) Sidorova Natalia Abs
574 OLH n 25 FI*Mummeli Qianinho Ukko 4 Uros 5 (IC) Sidorova Natalia EX1 CAGCIB NOM
575 OLH ns 24 FI*Noxx Rai 4 Uros 11 (Nuoret) Sahlberg Carin Abs
576 OLH r 03 FI*Galene's Erica Spiculifolia 4 Naaras 11 (Nuoret) Sahlberg Carin EX1
577 OSH n Galoo of Beugnycats 4 Uros 1 (SC) Sahlberg Carin Abs
578 OSH n FI*Mummeli Sofinha Viliina 4 Naaras 3 (GIC) Sahlberg Carin Abs
579 OSH n FI*Santuzzan O Marry Me! 4 Naaras 2 (SP) Sahlberg Carin KM
580 OSH n S*Qrowntwig Jemma to Häveröortens 4 Naaras 4 (GIP) Sahlberg Carin EX1 CAPS
581 OSH b FI*Mummeli Sofinho Vili 4 Uros 3 (GIC) Sahlberg Carin EX1 CACS
582 OSH b FI*Keskimaan Karma Is.. 4 Uros 11 (Nuoret) Sahlberg Carin EX1 NOM
583 OSH f FI*BlackDevil's Dark Schakaliina 4 Naaras 11 (Nuoret) Sidorova Natalia EX1
584 OSH f FI*Santuzzan Miss Saigon 4 Naaras 2 (SP) Sidorova Natalia KM NOM
585 OSH f FIN*Yoyon Enchanting Ezra 4 Naaras 17 (Veteraani) Comorio Luigi 1 NOM BIS
585 OSH f FIN*Yoyon Enchanting Ezra 4 Naaras 4 (GIP) Sidorova Natalia EX1 CAPS
586 OSH n 24 FI*Keskimaan She's an Einstein 4 Naaras 11 (Nuoret) Sidorova Natalia EX2
587 OSH n 24 S*Häveröortens* Tyra Trollpacka 4 Naaras 11 (Nuoret) Sidorova Natalia EX1 NOM BIS
588 OSH n 24 Oralee Hidalgo 4 Uros 2 (SP) Sidorova Natalia KM
589 OSH n 25 FI*Santuzzan Maestro 4 Uros 1 (SC) Sahlberg Carin KM
590 OSH a 24 FI*LoudMeow Little Starlet 4 Naaras 1 (SC) Sahlberg Carin KM NOM BIS
591 OSH a 24 Nick-Nack Sia Alicia, CZ 4 Uros 2 (SP) Sahlberg Carin KM NOM BIS
592 OSH a 25 S*Sandvretens Syrah 4 Naaras 2 (SP) Sahlberg Carin KM NOM BIS
593 OSH b 24 FI*Galene's Cotton Eyed Joe 4 Uros 9 (Avoin) Sahlberg Carin EX1 CAC
594 OSH d 24 FI*BlackDevil's RedBull 4 Uros 11 (Nuoret) Sidorova Natalia EX1
595 OSH d 24 HU*Okonor Rozsdás 4 Uros 12 (Pennut) Sidorova Natalia EX1
596 OSH d 24 HU*Imladris Indil Hapci 4 Uros 4 (GIP) Sidorova Natalia EX1 CAPS
597 OSH f 24 (N)Manhunter's Check Me Out 4 Naaras 1 (SC) Sahlberg Carin KM
598 OSH f 25 FI*Santuzzan Queen of Spades 4 Naaras 8 (PR) Sidorova Natalia EX1 CAPIB
599 OSH o 24 FI*Orifame Qlemisiin 4 Uros 12 (Pennut) Sidorova Natalia EX1
600 OSH gs 25 FI*Bigear Highland Queen 4 Naaras 12 (Pennut) Sidorova Natalia EX1 NOM
601 OSH d 02 Jacadi De La Cour Divine 4 Uros 7 (CH) Sidorova Natalia EX1 CACIB
601 OSH d 02 Jacadi De La Cour Divine 4 Uros 15 (Siitos) Kissaliitto Rotukirjaus
602 OSH f 03 FI*Mummeli Galoozinha Unica 4 Naaras 11 (Nuoret) Sidorova Natalia EX1
603 OSH p 02 FI*Galene's Eragrostis Curvula 4 Uros 11 (Nuoret) Sahlberg Carin EX1
604 OSH r 01 FI*Galene's Dierama Snowbells 4 Naaras 13c (Määrittely) Sahlberg Carin OSH r 01
604 OSH r 01 FI*Galene's Dierama Snowbells 4 Naaras 10 (KAS) Sahlberg Carin EX1 CAP
605 OSH n 01 21 FI*Birregin Magaskawee 4 Naaras 3 (GIC) Sahlberg Carin EX1 CACS
605 OSH n 01 21 FI*Birregin Magaskawee 4 Naaras 15 (Siitos) Kissaliitto Rotukirjaus
606 OSH n 03 24 FI*Keskimaan Kimmo Kivimies Jr. 4 Uros 11 (Nuoret) Sahlberg Carin EX1
607 OSH n 03 24 FI*BlackDevil's Hunting NightWing 4 Naaras 11 (Nuoret) Sahlberg Carin EX1
608 OSH n 03 24 FI*Keskimaan Elf Eruheran 4 Uros 8 (PR) Sahlberg Carin EX1 CAPIB
608 OSH n 03 24 FI*Keskimaan Elf Eruheran 4 Uros 15 (Siitos) Kissaliitto Rotukirjaus
609 OSH b 03 24 FI*BlackDevil's Caramel Harley Quinn 4 Naaras 11 (Nuoret) Sahlberg Carin EX1
610 SIA n FI*Twist-Tiramisun Kurtisaani 4 Naaras 1 (SC) Sidorova Natalia KM
611 SIA n FI*Kelmikerhon Liekki 4 Uros 9 (Avoin) Sidorova Natalia Abs
612 SIA n FI*Twist-Tiramisun Vamppi 4 Naaras 9 (Avoin) Sidorova Natalia EX2
613 SIA n FI*Viitakon Matami Mimmi 4 Naaras 9 (Avoin) Sidorova Natalia EX1 CAC BIV
614 SIA n FI*Keskimaan Elea Dessuithiel 4 Naaras 2 (SP) Sidorova Natalia KM
615 SIA a FI*Twist-Tiramisun North Star 4 Uros 1 (SC) Sahlberg Carin KM NOM BIS
616 SIA a Azorez Gwaihir The Windlord 4 Uros 7 (CH) Sahlberg Carin Abs
616 SIA a Azorez Gwaihir The Windlord 4 Uros 15 (Siitos) Kissaliitto Rotukirjaus
617 SIA a FI*Twist-Tiramisun X 4 Uros 12 (Pennut) Sahlberg Carin EX1
618 SIA a FI*Plan-A Mon Dieu 4 Naaras 12 (Pennut) Sahlberg Carin EX1 BIV NOM BIS
619 SIA a FI*Kelmikerhon Elegia 4 Naaras 10 (KAS) Sahlberg Carin Abs
620 SIA b San-Toi North Star of Plan-A 4 Uros 3 (GIC) Sidorova Natalia EX1 CACS
621 SIA b FI*Kelmikerhon Ihanuus I 4 Uros 11 (Nuoret) Sidorova Natalia Abs
622 SIA b FI*Amon Sethi 4 Uros 2 (SP) Sidorova Natalia KM
623 SIA b FI*Clamoris Humbert 4 Uros 6 (IP) Sidorova Natalia EX1 CAGPIB NOM
624 SIA c FI*Twist-Tiramisun New Look 4 Naaras 1 (SC) Sidorova Natalia KM NOM
625 SIA c FI*Plan-A Jussi Murikka 4 Uros 5 (IC) Sidorova Natalia EX1 CAGCIB
626 SIA n 21 FI*Miado Beldis House Of Bëor 4 Naaras 2 (SP) Sidorova Natalia KM
627 SIA d 21 FI*Santuzzan On Your Toes 4 Uros 2 (SP) Sahlberg Carin KM
628 SYS n 03 FI*BlackDevil's Hypnotic Zatanna 4 Naaras 11 (Nuoret) Sidorova Natalia EX1
629 SYS p 03 FI*Galene's Bacardi Breezer 4 Naaras 10 (KAS) Sahlberg Carin EX1 CAP
629 SYS p 03 FI*Galene's Bacardi Breezer 4 Naaras 15 (Siitos) Kissaliitto Rotukirjaus
630 SYS q 02 FI*Galene's Elmera Racemosa 4 Naaras 11 (Nuoret) Sahlberg Carin EX1
630 SYS r 02 FI*Galene's Elmera Racemosa 4 Naaras 13c (Määrittely) Sahlberg Carin SYS q 02
631 SYS a 03 21 FI*Galene's Blue Passion 4 Naaras 10 (KAS) Sidorova Natalia EX1 CAP
632 HCL Kelmi Kotikissat Uros 14 (Kotikissat) Sahlberg Carin 3
633 HCL Simba Kotikissat Uros 14 (Kotikissat) Sahlberg Carin 1 NOM
634 HCL Peku Kotikissat Uros 17 (Veteraani) Kudra Magdalena 1 NOM BIS
634 HCL Peku Kotikissat Uros 14 (Kotikissat) Sahlberg Carin 2
635 HCL Tyyne-Liina Kotikissat Naaras 14 (Kotikissat) Sahlberg Carin 1 NOM
636 HCS Nipsu Kotikissat Naaras 14 (Kotikissat) Padovano Nico 2
637 HCS Karma Kotikissat Naaras 14 (Kotikissat) Padovano Nico 1 NOM BIS
638 MCO IV / MCO n 09 24 Alleluia Grey Claws*RU 2 Naaras 12 (Pennut) Padovano Nico EX1
702 kpl

Tuomarit

Nimi EMS-koodit Kissaa
Biernaczyk Marcin BEN n 22 32, BEN n 22 33, BEN n 24 32, BEN n 24 33, ABY a, ABY o, BUR n, CHA, CRX V, CRX VIII, DRX I, DRX VIII, EUR n 24, EUR ns 23, OCI n 24 40
Comorio Luigi VET IV, ABY os, BRI a, BRI a 22, BRI g, BRI n, BRI ns 11, BRI ns 22 62, BUR a, BUR b, BUR c, BUR f, BUR g, BUR j, CRX II, CRX IX, EUR as 23, EUR g 23, EUR g 24, MAU ns 24 41
Glem Lene MCO VII (13c), RAG d 03, RAG f, RAG f 03, RAG n, RAG n 04 21, SBI b, SBI d, SBI e, TUV d 61-63, ACS III, ACS VIII, NFO II, SIB VIII 40
Komissarova Olga VET I, MCO VIII, NFO I, RAG a 04, RAG c 21, RAG d 04, RAG g 03, RAG n 03 21, RAG n 21, SBI b 21, SBI c, SIB VII, TUA III, TUA IX 39
Kudra Magdalena VET HC, MCO III, RAG n 03, SBI a, SBI f, SBI n 21, SIB IV, TUA VI 38
Lukasik Daria EXO n 24 (13c), EXO n, EXO n 03 22, EXO w 62, PER a, PER d, PER f 02 21 62, PER f 03, PER g, PER g 02 62, PER n 02 62, PER n 24, PER ns 03, SBI e 21, TUV f 61-63, MCO II, MCO IX, NEM I, NFO V 43
Martikainen Arja BSH e, EUR e 22, EUR ns 22, KOR, MAN 51-52, MAU n 24, ABY n, CRX III, SOM n, SPH I, SPH V 39
Noskova Elena MCO VII (13c), ACL III, NFO III, NFO VI, SBI h, SIB III, SIB V 41
Padovano Nico SBI d 21, MCO IV, MCO V, MCO VI, NEM II, SIB VI, HCS 39
Paloluoma Anne BUR e, EUR a, EUR d 22, EUR d 24, EUR f, EUR f 24, EUR fs, EUR n 22, EUR ns, MAN 53, OCI b 24, CRX I, DRX V, RUS, SOM a, SOM o 39
Peltonen Martti BEN n 22, BEN n 22 31, BSH f, BSH j, CYM 51-52, CYM 53, EUR d, EUR n, OCI cs 24, CRX IV, CRX VI, CRX VII, DRX III, DRX VI, DRX VII 40
Sahlberg Carin EUR n 24 (13a), BEN n 22 33 (13c), OCI cs 24 (13c), SIA q 02 (13c), OSH r 01 (13c), BAL c, BAL f, OLH ns 24, OLH r 03, OSH a 24, OSH a 25, OSH b, OSH b 03 24, OSH b 24, OSH f 24, OSH n, OSH n 01 21, OSH n 03 24, OSH n 25, OSH p 02, OSH r 01, SIA a, SIA d 21, SIA p 03, SYS q 02, HCL 40
Serrai Stéphanie BEN n 24, VET II females 40
Sidorova Natalia XSH (13a), OSH r 01 (13c), SYS r 02 (13c), VET III males, BAL h 21, BAL w 67, OLH n 25, OLH w 63, OSH d 02, OSH d 24, OSH f, OSH f 03, OSH f 25, OSH gs 25, OSH n 24, OSH o 24, SIA b, SIA c, SIA n, SIA n 21, SYS a 03 21, SYS n 03 36
Sjöbom Glenn VET BEN, VET II males, VET III females, EXO a 21 33, EXO n 22, PER a 01 62, PER a 03 24, PER d 03, PER d 23, PER e 02 62, PER e 03, PER f 03 22, PER fs, PER g 22, PER n, PER n 01 62, PER n 03, PER ns, PER w 62 41
Westerlund Marie RAG a 03, RAG n 04, MCO I, MCO VII, NFO IX, NFO VIII 41
Wikström Bjarne RAG a, SBI a 21, SBI c 21, SBI g, SBI j 21, SBI n, ACL VIII, ACS VII, NFO IV, TUA V 37
17 tuomaria.