Omakissa
KES-KIS HANKASALMI 15.6.2013
Järjestävä yhdistys Keski-Suomen kissayhdistys ry
Alkaa 15.6.2013 Loppuu 15.6.2013
Ilmoittautuminen alkaa 15.6.2013 Ilmoittautuminen loppuu 15.6.2013
Yleisöaika alkaa 0:00 Yleisöaika loppuu 0:00
Eläinlääkärintarkastus alkaa 0:00 Eläinlääkärintarkastus loppuu 0:00
Arvostelut alkavat 0:00 Vahvistuskirjeen julkaisupvm
Kansainvälinen Ei Erikoisnäyttely Ei
Drive In -näyttely Ei Omistajat saavat esitellä kissansa Ei
Kissoja enintään    Kategoriat
BreedBIS-rodut BreedBIS kissoja vähintään
Tilinumero
Sähköposti show@keskis.net
Paikka
Toimihenkilöt
Lisätietoja

Yhteenveto ilmoittautumisista

Kategoria Ilmoittautuneita Hyväksytty Hylätty Kesken Peruttu
Yhteensä 0 0 0 0 0

Suodata näytettäviä tuloksia alla olevilla valinnoilla.

Suodata näytettäviä tuloksia alla olevilla valinnoilla.

Nro EMS-koodi Nimi Kategoria Sukupuoli Luokka Tuomari Tulos
ABY a FI*Link Aurore Bleu de Ciel 3 Naaras 11 (Nuoret) Krogh Minna EX1
ABY a FI*Link Moshaba 3 Uros 12 (Pennut) Krogh Minna EX1 NOM
ABY n FI*Bluestream's Giselle 3 Naaras 5 (IC) Krogh Minna EX1 CAGCIB NOM
ABY n FIN*Silkkihienon Piae Cantiones 3 Naaras 3 (GIC) Krogh Minna EX1 CACS
ABY n Isatai's Namid of Bluestream 3 Uros 11 (Nuoret) Krogh Minna EX1 BIV
ABY n RU*Greenville Oberon of Laire 3 Uros 10 (KAS) Krogh Minna EX1 CAP NOM BIS
ACL g 21 33 FIN*Magnificat Tinka Curl 2 Naaras 17 (Veteraani) Glem Lene 1 NOM
ACL g 21 33 FIN*Magnificat Tinka Curl 2 Naaras 2 (SP) Ziemianska Marta KM
BAL b FI*Fercatin Nozay Rinoa 4 Naaras 10 (KAS) Bruin Stephe EX1 CAP NOM BIS
BAL b FI*Fercatin Nozay Ronja 4 Naaras 10 (KAS) Bruin Stephe EX2
BEN n 22 FI*Alcarinqua Aldaron 3 Uros 3 (GIC) Saarela Veikko EX1 CACS
BEN n 22 FI*PurrGold Amore Adora 3 Naaras 11 (Nuoret) Saarela Veikko EX1 BIV NOM
BEN n 22 FI*SiruCats Jolie Jelena 3 Naaras 5 (IC) Saarela Veikko EX1 CAGCIB
BEN n 24 CattiCartano Helmi 3 Naaras 4 (GIP) Fonsén Mira EX1 CAPS
BEN n 24 FI*Leokatin Cucu 3 Naaras 3 (GIC) Fonsén Mira Abs
BEN n 24 FI*Leokatin HubbaBubba 3 Uros 12 (Pennut) Fonsén Mira EX2
BEN n 24 FI*Leokatin Hulabaloo 3 Uros 12 (Pennut) Fonsén Mira EX1 NOM BIS
BEN n 24 33 FI*Starglitters Snowflake 3 Naaras 4 (GIP) Krogh Minna EX1 CAPS
BEN n 24 33 FIN*SiruCats Ynes Yooralla 3 Naaras 2 (SP) Krogh Minna KM
BRI ns 11 EST*Harmony Devianti 3 Naaras 6 (IP) Saarela Veikko EX1 CAGPIB NOM BIS
BRI ns 11 FI*Gnome's Britannia Silver 3 Uros 3 (GIC) Saarela Veikko EX1 CACS
BUR a FI*Almond's Yoko Ono 3 Naaras 6 (IP) Krogh Minna EX1 CAGPIB
BUR a FI*Feirefiz Gunslinger 3 Uros 9 (Avoin) Krogh Minna EX1 CAC NOM
BUR a FI*Karvanverran Kalevantuli 3 Naaras 6 (IP) Krogh Minna Abs
BUR b FI*AuroraAustralis Bronhill 3 Naaras 7 (CH) Fonsén Mira EX1 CACIB
BUR b FI*Beneloben Cyranos 3 Uros 9 (Avoin) Fonsén Mira EX2
BUR b FI*Beneloben Dalissia 3 Naaras 11 (Nuoret) Fonsén Mira EX1
BUR b FI*Bumpulina Rimonella 3 Naaras 9 (Avoin) Fonsén Mira EX1 CAC BIV
BUR b FI*Feirefiz One Last Time 3 Uros 5 (IC) Fonsén Mira Abs
BUR b FI*Shu-Shun Sisukas Sinbad 3 Uros 9 (Avoin) Fonsén Mira EX1 CAC
BUR b FIN*Ravissant Alessaielle Nanda 3 Naaras 4 (GIP) Fonsén Mira EX1 CAPS
BUR b FIN*Ravissant Alessaielle Nanda 3 Naaras 17 (Veteraani) Fonsén Mira 2
BUR c FI*Kissmollin Menuetti 3 Naaras 12 (Pennut) Fonsén Mira EX1
BUR c FI*Metsäkansan Louisa Lorien 3 Naaras 12 (Pennut) Fonsén Mira EX2
BUR c LV*Silky Majesty Ulysses 3 Uros 7 (CH) Fonsén Mira EX1 CACIB BIV NOM
BUR d FI*Ninelli's Pink Pride 3 Uros 6 (IP) Saarela Veikko EX1 CAGPIB
BUR d FIN*Lorienin Dreamy Diana 3 Naaras 17 (Veteraani) Fonsén Mira 1 NOM
BUR d FIN*Lorienin Dreamy Diana 3 Naaras 10 (KAS) Saarela Veikko EX1 CAP
BUR e FI*Tassu-Tallin Freddie M 3 Uros 10 (KAS) Saarela Veikko EX1 CAP NOM
BUR f FI*Arkhitekton Tarja 3 Naaras 9 (Avoin) Krogh Minna EX1 CAC
BUR f FI*Seirene Polina 3 Naaras 11 (Nuoret) Krogh Minna EX1 NOM BIS
BUR g FI*Arkhitekton Sari 3 Naaras 10 (KAS) Saarela Veikko EX1 CAP
BUR g FI*Karvanverran Kirijawa K 3 Naaras 5 (IC) Saarela Veikko Abs
BUR g FIN*Seirene Justify My Love 3 Naaras 1 (SC) Saarela Veikko KM NOM BIS
BUR h FI*Beneloben Dawiina 3 Naaras 11 (Nuoret) Fonsén Mira EX1
BUR j FI*Kissmollin Annabella 3 Naaras 5 (IC) Saarela Veikko EX1 CAGCIB
BUR j FI*Ninelli's Sylvi Suloinen 3 Naaras 8 (PR) Saarela Veikko EX1 CAPIB
BUR j S*Alchymist's Secret Love 3 Naaras 11 (Nuoret) Saarela Veikko EX1
BUR n FI*AuroraAustralis Kaiser Sosé 3 Uros 10 (KAS) Saarela Veikko EX1 CAP
BUR n FI*Feirefiz Almost Easy 3 Naaras 9 (Avoin) Saarela Veikko EX1 CAC
CHA NL*Poekie Mau Mau's Hercule 3 Uros 11 (Nuoret) Fonsén Mira EX1 NOM
CRX a 01 FIN*Piupaws Thyra 3 Naaras 10 (KAS) Saarela Veikko EX1 CAP
CRX a 03 24 FI*Piupaws Duracell's Khafre 3 Uros 12 (Pennut) Krogh Minna EX1
CRX a 03 24 FI*Piupaws Ultramarine 3 Naaras 8 (PR) Krogh Minna Abs
CRX a 09 FI*FunkyJam's Blue Dove 3 Naaras 12 (Pennut) Saarela Veikko EX1 NOM
CRX a 09 33 FI*Spectrolite Sonnet 116 3 Uros 9 (Avoin) Fonsén Mira EX1 CAC
CRX a 24 FI*Framillan Good&Plenty 3 Naaras 5 (IC) Saarela Veikko EX1 CAGCIB
CRX a 33 FI*FunkyJam's My Melody 3 Naaras 5 (IC) Krogh Minna EX1 CAGCIB
CRX b 01 62 FI*Framillan Keep It Up 3 Naaras 12 (Pennut) Saarela Veikko EX2
CRX b 03 FI*Spectrolite Tango Desiré 3 Naaras 11 (Nuoret) Saarela Veikko EX1
CRX d 03 Sunny Agnus*LT 3 Uros 9 (Avoin) Fonsén Mira EX1 CAC
CRX d 03 24 FI*Piupaws Duracell's Bastet 3 Naaras 12 (Pennut) Fonsén Mira EX1 BIV
CRX d 24 FI*Piupaws Robin 3 Uros 7 (CH) Krogh Minna EX1 CACIB
CRX f 03 23 FI*SmileTail's Ain't She Sweet 3 Naaras 12 (Pennut) Fonsén Mira EX2
CRX fs 03 24 FI*Spectrolite Dum Spiro Spero 3 Naaras 7 (CH) Fonsén Mira EX1 CACIB
CRX g 03 FI*Piupaws Donna Elvira 3 Naaras 5 (IC) Fonsén Mira EX1 CAGCIB
CRX g 09 24 FIN*Tuiscalo's Coctail 3 Naaras 10 (KAS) Fonsén Mira EX1 CAP
CRX n Changes Ziggy Stardust 3 Uros 7 (CH) Fonsén Mira EX1 CACIB
CRX n Pixie Agnus*LT 3 Naaras 5 (IC) Fonsén Mira EX1 CAGCIB NOM
CRX n 01 21 64 FI*Piupaws Song of Sekhmet 3 Naaras 5 (IC) Krogh Minna EX1 CAGCIB BIV
CRX n 02 62 Mr.Cowcat Night & Day*PL 3 Uros 11 (Nuoret) Saarela Veikko EX1 BIV
CRX n 02 64 FI*Lubavan Beatrice 3 Naaras 9 (Avoin) Saarela Veikko EX1 CAC
CRX n 02 64 FI*Spectrolite Colin Craven 3 Uros 9 (Avoin) Saarela Veikko EX1 CAC
CRX n 03 FI*FunkyJam's Dove of Peace 3 Uros 3 (GIC) Saarela Veikko EX1 CACS BIV NOM BIS
CRX n 03 24 FI*Saca's Veda Verdant 3 Naaras 3 (GIC) Krogh Minna EX1 CACS
CRX n 09 33 FI*Spectrolite Si Tú MeOlvidas 3 Uros 10 (KAS) Fonsén Mira EX1 CAP NOM
CRX n 21 33 FI*SmileTail's Any Time At All 3 Uros 12 (Pennut) Krogh Minna EX1
CRX n 23 FI*SmileTail's All My Loving 3 Uros 12 (Pennut) Saarela Veikko EX1
DRX n 21 32 FI*Riepujengin HaliKatti 3 Uros 10 (KAS) Fonsén Mira EX1 CAP
DRX ns FI*Minimiun Pikku Tipi 3 Naaras 10 (KAS) Fonsén Mira EX1 CAP
EUR n 02 Tarina 3 Naaras 10 (KAS) Saarela Veikko EX1 CAP
EXO d 03 24 FIN*Nicol-Cat's Safir and Steel 1 Uros 17 (Veteraani) Ziemianska Marta 1 NOM
EXO d 03 24 FIN*Nicol-Cat's Safir and Steel 1 Uros 10 (KAS) Saarela Veikko EX1 CAP
EXO ds 23 62 FIN*Siriuksen Exotic Örzan 1 Uros 6 (IP) Kass Tellervo EX1 CAGPIB
EXO e 03 22 FI*Shamirin Fair Fiona 1 Naaras 12 (Pennut) Kass Tellervo EX1
EXO fs FIN*Siriuksen Exotic Devi 1 Naaras 17 (Veteraani) Ziemianska Marta 2
EXO fs FIN*Siriuksen Exotic Devi 1 Naaras 8 (PR) Saarela Veikko EX1 CAPIB
EXO g 03 FIN*Onnimannin Cute and Funny 1 Naaras 17 (Veteraani) Ziemianska Marta 3
EXO g 03 FIN*Onnimannin Cute and Funny 1 Naaras 2 (SP) Kass Tellervo KM NOM
EXO n 03 24 FI*Shamirin Epic Emily 1 Naaras 11 (Nuoret) Kass Tellervo EX1
HCL Kisvilli Kotikissat Uros 14 (Kotikissat) Engvall Anette 2
HCL Mauri-Antero Kotikissat Uros 14 (Kotikissat) Engvall Anette Abs
HCL Pösö Kotikissat Uros 14 (Kotikissat) Engvall Anette 1 NOM
HCL Rosie Rosemary Kotikissat Naaras 14 (Kotikissat) Engvall Anette 2
HCL Tiliba Kotikissat Uros 14 (Kotikissat) Engvall Anette 3
HCL Tyyne-Liina Kotikissat Naaras 14 (Kotikissat) Engvall Anette 1 NOM BIS
HCS Elvis Kotikissat Uros 14 (Kotikissat) Kass Tellervo 3
HCS Erkki Kotikissat Uros 17 (Veteraani) Ziemianska Marta 1 NOM
HCS Erkki Kotikissat Uros 14 (Kotikissat) Kass Tellervo 1 NOM
HCS Kaarlo Kotikissat Uros 14 (Kotikissat) Engvall Anette 4
HCS Luca Kotikissat Uros 14 (Kotikissat) Kass Tellervo 2
HCS Ukko Kotikissat Uros 17 (Veteraani) Ziemianska Marta 1 NOM
HCS Ukko Kotikissat Uros 14 (Kotikissat) Kass Tellervo 1 NOM BIS
KOR FI*Mythai Ee Noo Duang Jai 3 Naaras 10 (KAS) Fonsén Mira EX1 CAP BIV NOM
KOR FI*Mythai Tai Taan Chaai 3 Uros 10 (KAS) Fonsén Mira EX1 CAP
KOR FI*Silvertip Sii faa phet 3 Uros 8 (PR) Fonsén Mira EX1 CAPIB
KOR FI*Tatsutan Ramona Anug-Raham 3 Naaras 11 (Nuoret) Fonsén Mira Abs
MAN d 22 51 Pretty Girl de la Gambade *CH 3 Naaras 4 (GIP) Krogh Minna EX1 CAPS BIV NOM
MAN ds 11 51 NL*Red Alert's Nix 3 Uros 8 (PR) Krogh Minna EX1 CAPIB
MAN n 51 FIN*D'manns Quick Quarterback 3 Uros 2 (SP) Krogh Minna KM
MAU ns FIN*Iltavilli Emir Ehsan 3 Uros 4 (GIP) Saarela Veikko EX1 CAPS
MCO a Battle Creek's Ma' Roadhouse Blues 2 Uros 1 (SC) Ziemianska Marta KM BIV NOM
MCO a 03 FIN*Escape's Amorphis 2 Uros 17 (Veteraani) Glem Lene 1 NOM
MCO a 03 FIN*Escape's Amorphis 2 Uros 2 (SP) Ziemianska Marta KM
MCO a 09 FI*NomenEst Angel In Blue 2 Naaras 11 (Nuoret) Ziemianska Marta EX1
MCO a 09 22 FIN*NomenEst Jupiter Jones 2 Uros 17 (Veteraani) Glem Lene 3
MCO a 09 22 FIN*NomenEst Jupiter Jones 2 Uros 10 (KAS) Glem Lene EX3
MCO a 22 FIN*Goldenstream's Freestyle 2 Uros 17 (Veteraani) Glem Lene 4
MCO a 22 FIN*Goldenstream's Freestyle 2 Uros 2 (SP) Engvall Anette KM BIV NOM BIS
MCO as 09 22 FI*Chamberlain Made Like This 2 Uros 8 (PR) Kass Tellervo EX1 CAPIB
MCO as 09 22 FI*Goldenstream's Vares 2 Uros 12 (Pennut) Kass Tellervo EX1
MCO d 03 22 FI*CheNiCoon's Garfield Caesar 2 Uros 8 (PR) Bruin Stephe EX1 CAPIB
MCO d 09 24 FI*Stout-hearted I Love You 2 Naaras 9 (Avoin) Bruin Stephe EX1 CAC
MCO d 22 FI*Enzahin Cyanid 2 Uros 12 (Pennut) Engvall Anette EX1
MCO d 22 FI*Enzahin Nocebo 2 Uros 12 (Pennut) Engvall Anette EX2
MCO ds 03 22 FI*TipTop Maine Shappa 2 Uros 6 (IP) Kass Tellervo EX1 CAGPIB
MCO ds 03 22 FI*TipTop Maine Umbar 2 Uros 5 (IC) Kass Tellervo Abs
MCO ds 09 22 S*Guldklimpen's Lord Vasuman 2 Uros 11 (Nuoret) Kass Tellervo EX2
MCO ds 22 FI*Enzahin Freedom Fighter 2 Naaras 7 (CH) Ziemianska Marta EX1 CACIB BIV
MCO es 02 21 62 FI*RoseLion's Bobbie James 2 Uros 8 (PR) Kass Tellervo Abs
MCO es 03 24 FI*RoseLion's Bashful 2 Uros 10 (KAS) Kass Tellervo EX1 CAP
MCO f Beartooth Mountain Lola 2 Naaras 11 (Nuoret) Engvall Anette EX1 BIV NOM
MCO f 09 22 FI*TipTop Maine Xita 2 Naaras 12 (Pennut) Bruin Stephe EX1
MCO f 09 24 A'Eileen Nova Axis Star, CZ 2 Naaras 7 (CH) Bruin Stephe EX1 CACIB BIV NOM
MCO f 22 Xandra Sky Beyrouth, CZ 2 Naaras 5 (IC) Engvall Anette EX1 CAGCIB NOM
MCO f 23 FIN*MiuMix ExceptionalCauseIam 2 Naaras 6 (IP) Engvall Anette EX1 CAGPIB
MCO fs FI*Enzahin Black Winter Day 2 Naaras 9 (Avoin) Ziemianska Marta EX1 CAC
MCO fs 09 FI*Pikkumetsän Zakura 2 Naaras 12 (Pennut) Kass Tellervo EX1 BIV
MCO fs 09 22 FI*NineTales Drama Queen 2 Naaras 11 (Nuoret) Kass Tellervo EX1
MCO fs 22 FI*Goldenstream's Venla 2 Naaras 12 (Pennut) Ziemianska Marta EX1 BIV NOM
MCO fs 23 DK*Amistia's Yasmina 2 Naaras 12 (Pennut) Ziemianska Marta EX2
MCO gs 09 22 FI*Chamberlain Morning Sun 2 Naaras 9 (Avoin) Kass Tellervo EX1 CAC
MCO n Big Giants Resort's El Scuro 2 Uros 11 (Nuoret) Ziemianska Marta EX1 NOM BIS
MCO n FI*Escape's Young MC 2 Uros 11 (Nuoret) Ziemianska Marta EX2
MCO n 03 22 FI*Pikkumetsän Wunderweib 2 Naaras 5 (IC) Glem Lene EX1 CAGCIB BIV NOM BIS
MCO n 03 22 FI*TipTop Maine Xantophilo 2 Uros 12 (Pennut) Glem Lene Abs
MCO n 09 22 FI*Enzahin The Fallen Ones 2 Uros 12 (Pennut) Glem Lene EX1
MCO n 09 22 FI*Goldenstream's Twilight 2 Naaras 10 (KAS) Glem Lene EX1 CAP NOM
MCO n 09 22 FI*NineTales Bling Bling 2 Uros 10 (KAS) Glem Lene EX2
MCO n 09 22 FI*NineTales Busta Rhymes 2 Uros 10 (KAS) Glem Lene EX1 CAP
MCO n 09 22 FI*RoseLion's Carefree Delight 2 Naaras 9 (Avoin) Glem Lene EX1 CAC
MCO n 09 22 PL*Dark Age Yilan Coon 2 Uros 6 (IP) Glem Lene EX2
MCO n 09 24 FI*Chamberlain Just Rock 2 Uros 6 (IP) Glem Lene EX1 CAGPIB BIV NOM
MCO n 22 FI*Chamberlain New Edition 2 Uros 10 (KAS) Engvall Anette EX1 CAP
MCO n 22 FI*Escape's Union Rose 2 Naaras 7 (CH) Engvall Anette EX1 CACIB BIV
MCO n 22 FI*Fiarosa Maine Tao 2 Naaras 12 (Pennut) Engvall Anette EX1
MCO n 22 FI*LovelyLife Biisi Banjo 2 Naaras 4 (GIP) Engvall Anette DISQ AGR.
MCO n 22 FIN*Chamberlain Is There Truth 2 Uros 17 (Veteraani) Glem Lene 2
MCO n 22 FIN*Chamberlain Is There Truth 2 Uros 4 (GIP) Engvall Anette EX1 CAPS
MCO n 23 DK*Amistia's Samson 2 Uros 3 (GIC) Engvall Anette EX1 CACS
MCO n 23 FI*Luna-Purr Lord Love Machine 2 Uros 10 (KAS) Engvall Anette EX2
MCO ns FI*Satinante's Tristan Fridolf 2 Uros 11 (Nuoret) Ziemianska Marta EX1
MCO ns IT*Clabacoon's Quemu il Folletto 2 Uros 3 (GIC) Ziemianska Marta EX1 CACS
MCO ns IT*Victorycoon's Somebody to Love 2 Uros 5 (IC) Ziemianska Marta Abs
MCO ns 09 22 FI*Godfather's Felicidad 2 Naaras 11 (Nuoret) Kass Tellervo EX2
MCO ns 09 22 FI*Godfather's Fernando 2 Uros 11 (Nuoret) Kass Tellervo EX1 BIV NOM
MCO ns 09 22 FI*Winnercoons Lucas Lionheart 2 Uros 4 (GIP) Kass Tellervo EX1 CAPS BIV NOM
MCO ns 24 FI*Hemingway's Pallas Athene 2 Naaras 6 (IP) Ziemianska Marta EX1 CAGPIB
MCO w FI*CheNiCoon's FeelixValentino 2 Uros 8 (PR) Bruin Stephe EX1 CAPIB NOM
MCO w 62 FI*Krysos Daniel 2 Uros 12 (Pennut) Bruin Stephe Abs
MCO w 62 FI*NomenEst Blonde Venus 2 Naaras 12 (Pennut) Bruin Stephe EX1
NFO a 23 FI*Hilirimpsis Pirskatti 2 Uros 10 (KAS) Engvall Anette EX1 CAP
NFO d 03 22 FI*FoxyPaw's Gingerbread Boy 2 Uros 12 (Pennut) Glem Lene EX1 BIV NOM
NFO d 03 24 FI*FoxyPaw's Red Rover 2 Uros 1 (SC) Glem Lene KM
NFO d 09 24 FI*Kultamurun Aurinko 2 Uros 10 (KAS) Glem Lene EX1 CAP
NFO d 24 FI*Kultamurun Mon Cherie 2 Naaras 11 (Nuoret) Ziemianska Marta EX1
NFO ds FI*Catpros Altai anemone 2 Naaras 11 (Nuoret) Bruin Stephe EX1 BIV NOM
NFO ds 09 24 FI*FoxyPaw's Butterfinger 2 Uros 8 (PR) Engvall Anette EX1 CAPIB
NFO e 03 FI*Nalle-Puhin Taj Mahal 2 Uros 12 (Pennut) Glem Lene EX2
NFO f FI*Lolcat's Rose 2 Naaras 12 (Pennut) Ziemianska Marta EX1
NFO f 09 22 FI*Felicis Edda 2 Naaras 6 (IP) Glem Lene EX1 CAGPIB
NFO f 22 Quarans Lady Sandwick 2 Naaras 7 (CH) Ziemianska Marta EX1 CACIB BIV
NFO fs FI*Dream-World's ThunderStorm 2 Naaras 13c (Määrittely) Fonsén Mira NFO fs 09/NFO 8
NFO fs 03 22 FIN*FoxyPaw's Rosy Dawn 2 Naaras 1 (SC) Engvall Anette KM BIV
NFO fs 09 FI*Catpros Fabric anemone 2 Naaras 11 (Nuoret) Engvall Anette EX2
NFO fs 09 FI*Dream-World's ThunderStorm 2 Naaras 9 (Avoin) Engvall Anette EX1 CAC
NFO fs 22 FI*Salokatin Oi! Aurora 2 Naaras 11 (Nuoret) Bruin Stephe EX2
NFO n FI*Catpros Blackberry 2 Naaras 7 (CH) Kass Tellervo EX1 CACIB
NFO n 09 22 FI*FoxyPaw's Goofer Dust 2 Naaras 5 (IC) Ziemianska Marta EX1 CAGCIB
NFO n 09 22 FI*FoxyPaw's Hoodoo Doll 2 Naaras 6 (IP) Ziemianska Marta EX1 CAGPIB NOM BIS
NFO n 09 22 FI*Hilirimpsis Joonatan 2 Uros 12 (Pennut) Ziemianska Marta EX1
NFO n 09 22 FIN*FoxyPaw's Bibbity-Boo 2 Naaras 1 (SC) Ziemianska Marta KM BIV NOM
NFO n 09 24 FI*Nenukan Close to You 2 Uros 10 (KAS) Ziemianska Marta EX1 CAP
NFO n 24 FI*Niittykissan Alexandria 2 Naaras 11 (Nuoret) Engvall Anette EX1
NFO ns 09 24 FI*Hilirimpsis Halikatti 2 Naaras 8 (PR) Engvall Anette EX1 CAPIB
NFO ns 09 24 FI*Hopeahännän Paksu Pertta 2 Naaras 11 (Nuoret) Engvall Anette EX1
NFO ns 22 FI*Hilirimpsis Heikunkeikun 2 Naaras 9 (Avoin) Bruin Stephe EX1 CAC
NFO w 64 FIN*FoxyPaw's Icebreaker 2 Uros 1 (SC) Glem Lene Abs
OCI b 24 FI*Moosegrove Bella Dorotea 3 Naaras 10 (KAS) Fonsén Mira EX1 CAP
OCI b 24 FIN*Moosegrove Conquistatore 3 Uros 2 (SP) Fonsén Mira Abs
OCI b 24 FIN*Moosegrove Conquistatore 3 Uros 17 (Veteraani) Fonsén Mira Abs
OCI b 24 FIN*Moosegrove Panthera 3 Naaras 1 (SC) Fonsén Mira Abs
OCI n 24 FI*Moosegrove Braxton 3 Uros 9 (Avoin) Krogh Minna Abs
OCI n 24 FI*Moosegrove Drake 3 Uros 11 (Nuoret) Krogh Minna Abs
OCI n 24 FI*Moosegrove Dream On 3 Naaras 11 (Nuoret) Krogh Minna EX1
OCI n 24 FIN*Moosegrove Phoenix 3 Uros 1 (SC) Krogh Minna Abs
OCI n 24 Hiutaleen Elias Elendil 3 Uros 12 (Pennut) Krogh Minna EX1
OLH a FI*Jalecat's Jewel of Hearts 4 Naaras 5 (IC) Krogh Minna EX1 CAGCIB
OSH a LV*Alario S'ad 4 Uros 8 (PR) Bruin Stephe EX1 CAPIB NOM
OSH a 24 FIN*CornFlakes Gimme Shelter 4 Naaras 2 (SP) Krogh Minna KM
OSH a 24 FIN*CornFlakes Gimme Shelter 4 Naaras 17 (Veteraani) Saarela Veikko 1 NOM
OSH a 24 Nick-Nack Sia Alicia, CZ 4 Uros 11 (Nuoret) Krogh Minna EX1
OSH a 25 S*Sandvretens Syrah 4 Naaras 11 (Nuoret) Bruin Stephe EX1
OSH b 22 Idream 4 Uros 3 (GIC) Bruin Stephe EX1 CACS
OSH b 24 FI*Jalecat's O'Boy 4 Uros 12 (Pennut) Bruin Stephe EX1
OSH b 24 FI*Vikiness Fanta 4 Naaras 9 (Avoin) Bruin Stephe EX1 CAC
OSH bs 24 FI*Jalecat's LeeLoo 4 Naaras 9 (Avoin) Bruin Stephe EX1 CAC
OSH c 24 FIN*Meaow Little Pigglet 4 Naaras 2 (SP) Bruin Stephe KM
OSH c 24 FIN*Meaow Little Pigglet 4 Naaras 17 (Veteraani) Saarela Veikko 2
OSH d 24 FIN*Yrttitarhan Etruskisahrami 4 Uros 6 (IP) Bruin Stephe Abs
OSH f 03 24 FI*Keskimaan Turtle Tricolor 4 Naaras 12 (Pennut) Bruin Stephe EX1 NOM BIS
OSH f 03 24 FI*Keskimaan Turtle Tricolor 4 Naaras 13c (Määrittely) Krogh Minna OSH f 03 24
OSH f 24 FI*Orifame Leikillään 4 Naaras 9 (Avoin) Bruin Stephe Abs
OSH n FIN*CornFlakes Fast and Loose 4 Uros 4 (GIP) Krogh Minna EX1 CAPS NOM BIS
OSH n FIN*CornFlakes Fast and Loose 4 Uros 17 (Veteraani) Saarela Veikko 1 NOM
OSH n Galoo of Beugnycats 4 Uros 1 (SC) Krogh Minna KM
OSH n RufurrReal van Crystaltina*NL 4 Uros 3 (GIC) Krogh Minna EX1 CACS NOM
OSH n 03 24 FI*Choose Xoo Cute To Be True 4 Uros 9 (Avoin) Bruin Stephe EX1 CAC
OSH n 22 FI*Noxx Xena 4 Naaras 11 (Nuoret) Bruin Stephe EX1
OSH n 24 FIN*Birregin Ashita ga Choose 4 Naaras 2 (SP) Krogh Minna KM NOM
OSH n 25 FI*Santuzzan Maestro 4 Uros 1 (SC) Bruin Stephe KM NOM BIS
OSH ns 22 Xanthe Bon Voyage, SK 4 Naaras 11 (Nuoret) Bruin Stephe EX1
PER d FI*BlueIce's Roma Uomo 1 Uros 1 (SC) Saarela Veikko Abs
PER d 21 33 Sinihuiskan Aryanna 1 Naaras 12 (Pennut) Saarela Veikko EX1 NOM BIS
PER d 24 FI*BlueIce's Blazing Glory 1 Uros 6 (IP) Kass Tellervo EX1 CAGPIB NOM BIS
PER e 21 33 FI*Yashar's Åskari Ålematon 1 Uros 9 (Avoin) Kass Tellervo EX1 CAC
PER f 03 FIN*Amysantti Coconut Shake 1 Naaras 17 (Veteraani) Ziemianska Marta 1 NOM
PER f 03 FIN*Amysantti Coconut Shake 1 Naaras 10 (KAS) Saarela Veikko EX1 CAP NOM BIS
PER g 21 33 FI*Siricat's Ofeliina 1 Naaras 6 (IP) Kass Tellervo EX1 CAGPIB
PER g 21 33 Sinihuiskan Xanadu 1 Naaras 12 (Pennut) Kass Tellervo EX1 NOM
PER n FIN*Shamirin Amazing Angelina 1 Naaras 4 (GIP) Saarela Veikko EX1 CAPS
PER n 03 FI*Mimosan Ka Boom 1 Uros 11 (Nuoret) Kass Tellervo EX1 NOM BIS
PER n 33 FIN*Jasmirin Dolly Dee 1 Naaras 17 (Veteraani) Ziemianska Marta Abs
PER n 33 FIN*Jasmirin Dolly Dee 1 Naaras 2 (SP) Kass Tellervo Abs
PER n 33 IT*Almigry Seabiscuit 1 Uros 3 (GIC) Kass Tellervo EX1 CACS NOM BIS
PER ns 03 FIN*Kissankäpälän Arnold S. 1 Uros 2 (SP) Saarela Veikko KM NOM
RAG a Dollyfella Big Big Man 2 Uros 11 (Nuoret) Bruin Stephe Abs
RAG a FI*Cat's-JM Taca-Tá 2 Naaras 11 (Nuoret) Bruin Stephe Abs
RAG a 03 FI*Tiridoll's Dollholic 2 Naaras 12 (Pennut) Glem Lene EX1
RAG a 03 FI*Tiridoll's Rainbow Caramel 2 Naaras 9 (Avoin) Glem Lene EX1 CAC
RAG a 03 FIN*Tiridoll's Tiger Heart 2 Uros 2 (SP) Glem Lene KM
RAG a 03 FIN*Tiridoll's Tiger Heart 2 Uros 17 (Veteraani) Glem Lene 4
RAG a 03 Of Moonlight Dolls Dutch Dreamer 2 Uros 7 (CH) Glem Lene EX1 CACIB BIV NOM BIS
RAG a 04 FI*Celestial's Trick or Treat 2 Naaras 9 (Avoin) Kass Tellervo EX1 CAC
RAG a 04 FI*Celestial's Wild Child 2 Naaras 11 (Nuoret) Kass Tellervo Abs
RAG a 04 FI*Satinante's Don Cesar 2 Uros 2 (SP) Kass Tellervo KM
RAG a 04 FI*Tiridoll's MeTooLoveYou 2 Uros 3 (GIC) Kass Tellervo EX1 CACS NOM
RAG b 04 FI*Ruuskatin Bashful Bachelor 2 Uros 5 (IC) Kass Tellervo EX1 No Cert
RAG c 04 FI*Ruuskatin Grumpy Baron 2 Uros 3 (GIC) Ziemianska Marta EX1 CACS
RAG c 21 Moonlit Masquerade á Chardani*DK 2 Uros 10 (KAS) Ziemianska Marta EX1 CAP
RAG d 04 FI*Dollyblues Goin' Bananas 2 Naaras 11 (Nuoret) Glem Lene EX1
RAG e FIN*Cat's-JM Bon-Boni 2 Uros 3 (GIC) Kass Tellervo Abs
RAG e 21 Kin edler von den Lichtalben 2 Uros 11 (Nuoret) Kass Tellervo EX1
RAG f 04 21 FI*Dollyblues Kookie Kutter 2 Naaras 11 (Nuoret) Glem Lene EX1
RAG g FI*RoundTable's Lunete 2 Naaras 5 (IC) Glem Lene EX1 CAGCIB
RAG g 03 21 FI*Calamarin Madonna 2 Naaras 10 (KAS) Glem Lene EX1 CAP
RAG g 04 FI*Tiridoll's CatchDaStarshine 2 Naaras 12 (Pennut) Ziemianska Marta EX1
RAG n FI*Lukanpuron Bambusa 2 Uros 6 (IP) Bruin Stephe EX1 CAGPIB
RAG n FI*Minipeikon Mooses 2 Uros 12 (Pennut) Bruin Stephe Abs
RAG n FI*Tiridoll's Sugar Rush 2 Naaras 12 (Pennut) Bruin Stephe EX1 NOM
RAG n 03 FI*Riverknee Super Nova 2 Naaras 9 (Avoin) Engvall Anette Abs
RAG n 03 FI*Tiridoll's CatchDaSnowflake 2 Uros 1 (SC) Engvall Anette KM NOM
RAG n 03 FI*Tuulikellon Just A Beauty 2 Naaras 12 (Pennut) Engvall Anette EX1 NOM BIS
RAG n 03 M'Memories Ragdoll's Havana 2 Naaras 11 (Nuoret) Engvall Anette EX1 BIV
RAG n 04 FI*Dollicious Domino Dancing 2 Uros 8 (PR) Ziemianska Marta EX1 CAPIB NOM
RAG n 04 21 FI*Celestial's Macho Dancer 2 Uros 7 (CH) Ziemianska Marta EX1 CACIB
RAG n 04 21 FI*Dollicious SummerNightDream 2 Naaras 8 (PR) Ziemianska Marta EX1 CAPIB
RUS FI*Janatuisen La vie en rose 3 Naaras 12 (Pennut) Saarela Veikko EX1
RUS FI*Lolcat's Meg 3 Naaras 11 (Nuoret) Saarela Veikko EX1
RUS S*Romanenko's Basilio 3 Uros 9 (Avoin) Saarela Veikko EX1 CAC BIV
SBI a FI*Nalle-Puhin PINK! 2 Naaras 11 (Nuoret) Glem Lene EX1
SBI b FI*Humming Ummagumma 2 Uros 12 (Pennut) Kass Tellervo EX1 NOM
SBI c FI*Humming High Hopes 2 Naaras 12 (Pennut) Engvall Anette EX1
SBI d FI*Tamus Escort 2 Uros 7 (CH) Engvall Anette EX1 CACIB BIV
SBI d FI*Touchant Renault Unique 2 Uros 5 (IC) Engvall Anette EX1 No Cert
SBI d FI*Vintti-Katin Birlikka 2 Naaras 3 (GIC) Engvall Anette EX1 No Cert
SBI d FIN*Recknagel Maariolemiöö 2 Uros 6 (IP) Engvall Anette EX1 CAGPIB
SBI g FIN*Muurmauku Apollonia 2 Naaras 3 (GIC) Kass Tellervo EX1 CACS
SBI h FIN*Harebell Zelda 2 Naaras 1 (SC) Kass Tellervo KM NOM
SBI h 21 FI*Harebell Elviira 2 Naaras 11 (Nuoret) Glem Lene EX1
SBI n FI*Harebell Emilia 2 Naaras 11 (Nuoret) Glem Lene EX1
SBI n FI*Lila-Lillin Madonna 2 Naaras 7 (CH) Glem Lene EX1 CACIB
SIA b 21 FIN*DeLaSoul's Jingle Jangle 4 Naaras 2 (SP) Bruin Stephe KM
SIA d FI*Keskimaan Elea Frodo 4 Uros 11 (Nuoret) Bruin Stephe EX1 NOM
SIA g FI*Feanorian Electrocute 4 Naaras 10 (KAS) Krogh Minna Abs
SIA n FI*Choose Venus Patina 4 Naaras 7 (CH) Krogh Minna EX2
SIA n FI*Choose Zone of SiaMagic 4 Uros 11 (Nuoret) Krogh Minna EX1 BIV NOM BIS
SIA n FI*Kelmikerhon Oolong T. 4 Naaras 7 (CH) Krogh Minna EX1 CACIB
SIA n FI*Twist-Tiramisun Kurtisaani 4 Naaras 3 (GIC) Krogh Minna EX1 CACS NOM
SIA n FI*Twist-Tiramisun Queen Syrah 4 Naaras 11 (Nuoret) Krogh Minna EX1
SIB a FI*Kestilinnan Anni 2 Naaras 9 (Avoin) Kass Tellervo EX1 CAC
SIB as 09 22 Fado Colour Foot*PL 2 Uros 7 (CH) Engvall Anette EX1 CACIB
SIB ds 03 FI*Cherrytail's Orpheus 2 Uros 11 (Nuoret) Engvall Anette EX1 BIV
SIB f FI*Jäälinnan Alisa 2 Naaras 5 (IC) Ziemianska Marta EX1 CAGCIB
SIB f 09 FI*Igora Oksana 2 Naaras 9 (Avoin) Kass Tellervo EX1 CAC
SIB f 09 24 CH*Lukijn's Vera 2 Naaras 11 (Nuoret) Kass Tellervo EX1
SIB f 22 FI*Tuiskutassun Hempukka 2 Naaras 9 (Avoin) Ziemianska Marta EX1 CAC
SIB f 24 FI*Lumikissan Janis Joplin 2 Naaras 11 (Nuoret) Ziemianska Marta EX1 BIV
SIB n 02 21 62 Kayo Rys od Królowych*PL 2 Naaras 11 (Nuoret) Glem Lene EX1 NOM
SIB n 09 FI*Lumikissan Yliveto 2 Uros 10 (KAS) Ziemianska Marta Abs
SIB n 09 22 FI*Balladin Puhurin Poika 2 Uros 10 (KAS) Glem Lene EX1 CAP
SIB n 22 CH*Lukijn's Skye 2 Uros 1 (SC) Glem Lene KM BIV
SIB n 22 FI*Goldenspot's Chaya 2 Naaras 9 (Avoin) Glem Lene EX1 CAC
SIB ns 09 24 FI*Lumikissan ÖhköMöhkö 2 Uros 5 (IC) Engvall Anette EX1 CAGCIB
SIB ny 11 Sibknyazhestvo Oscar 2 Uros 9 (Avoin) Glem Lene EX1 CAC
SIB ny 24 FI*Amurin Ruufus 2 Uros 3 (GIC) Glem Lene EX1 CACS
SIB ny 24 Yermolay Crown of Siberia 2 Uros 5 (IC) Glem Lene EX1 CAGCIB
SPH a 32 FI*Hobbitqueen's Topaz 3 Uros 5 (IC) Saarela Veikko EX1 CAGCIB
SYS b 03 FIN*DeLaSoul's Lion In Winter 4 Uros 2 (SP) Krogh Minna KM
SYS d 02 FI*Choose X's & O's 4 Uros 9 (Avoin) Krogh Minna EX1 CAC
SYS f 02 21 FI*Birregin FairyTail Tales 4 Naaras 3 (GIC) Bruin Stephe EX1 CACS NOM BIS
XSH Taneli 3 Uros 13a (Noviisi) Fonsén Mira EUR d 02
322 kpl

Tuomarit

Nimi EMS-koodit Kissaa
Ei tuomareita.