Omakissa
KES-KIS JYVÄSKYLÄ 17.2.2013
Järjestävä yhdistys Keski-Suomen kissayhdistys ry
Alkaa 17.2.2013 Loppuu 17.2.2013
Ilmoittautuminen alkaa 17.2.2013 Ilmoittautuminen loppuu 17.2.2013
Yleisöaika alkaa 0:00 Yleisöaika loppuu 0:00
Eläinlääkärintarkastus alkaa 0:00 Eläinlääkärintarkastus loppuu 0:00
Arvostelut alkavat 0:00 Vahvistuskirjeen julkaisupvm
Kansainvälinen Ei Erikoisnäyttely Ei
Drive In -näyttely Ei Omistajat saavat esitellä kissansa Ei
Kissoja enintään    Kategoriat
BreedBIS-rodut BreedBIS kissoja vähintään
Tilinumero
Sähköposti show@keskis.net
Paikka
Toimihenkilöt
Lisätietoja

Yhteenveto ilmoittautumisista

Kategoria Ilmoittautuneita Hyväksytty Hylätty Kesken Peruttu
Yhteensä 0 0 0 0 0

Suodata näytettäviä tuloksia alla olevilla valinnoilla.

Suodata näytettäviä tuloksia alla olevilla valinnoilla.

Nro EMS-koodi Nimi Kategoria Sukupuoli Luokka Tuomari Tulos
ABY a FI*Link Aurore Bleu de Ciel 3 Naaras 12 (Pennut) Scholten Laura EX1 NOM BIS
ABY n FI*Bluestream's Giselle 3 Naaras 5 (IC) Scholten Laura EX1 CAGCIB
ABY n FI*Laire Oira Anor 3 Uros 3 (GIC) Scholten Laura EX1 CACS
ACL f 03 FI*Dezzicat's Burlesca BeaCurl 2 Naaras 8 (PR) Busse Britta EX1 CAPIB
ACL fs 09 22 FI*Dezzicat's Amabile AyaCurl 2 Naaras 3 (GIC) Nyman Pia EX1 CACS
ACL ns 03 22 FIN*Siriuksen UmaCurl 2 Naaras 1 (SC) Nyman Pia KM
ACL ns 03 24 FI*Dezzicat's Dimolto DonCurl 2 Uros 11 (Nuoret) Nyman Pia EX1 BIV
ACS ns 03 24 FI*Dezzicat's Allegro AceCurl 2 Uros 3 (GIC) Zagorskaya Elena EX1 CACS
BAL b FI*Fercatin Nozay Ronja 4 Naaras 9 (Avoin) Nyman Pia EX1 CAC
BEN n 22 EE*Esmeralda Maya Gold 3 Naaras 1 (SC) Scholten Laura KM
BEN n 22 FI*Alcarinqua Brionna 3 Naaras 12 (Pennut) Scholten Laura EX1
BEN n 22 S*Leopardettes Qui Vivra Vera 3 Naaras 9 (Avoin) Scholten Laura EX1 CAC BIV
BEN n 24 FI*Alcarinqua Bereth 3 Naaras 12 (Pennut) Sidorova Natalia Abs
BEN n 24 32 FI*Hiesun Shadow of Dragon 3 Uros 5 (IC) Sidorova Natalia EX1 CAGCIB
BML ns 11 31 FI*Kissamummon Onnen hetki 3 Uros 9 (Avoin) Scholten Laura EX1 CAC
BRI a FI*Coventry's Endymion 3 Uros 12 (Pennut) Scholten Laura EX1
BRI f FI*Coventry's Daybreak 3 Naaras 9 (Avoin) Scholten Laura EX1 CAC
BRI fs FI*Helmiinan Matleena 3 Naaras 11 (Nuoret) Sidorova Natalia EX1
BRI j FI*Coventry's Eowyn 3 Naaras 12 (Pennut) Scholten Laura EX1
BRI ns 11 Bella Silkberry*LT 3 Naaras 7 (CH) Scholten Laura Abs
BUR a FIN*Almond's Mrs. Bukée 3 Naaras 17 (Veteraani) Paloluoma Anne 1 NOM
BUR a FIN*Almond's Mrs. Bukée 3 Naaras 2 (SP) Scholten Laura KM
BUR b FI*AuroraAustralis Bronhill 3 Naaras 9 (Avoin) Sidorova Natalia EX2
BUR b FI*Bumpulina Rimonella 3 Naaras 9 (Avoin) Sidorova Natalia EX1 CAC
BUR b FI*Cattish Olympos Afrodite 3 Naaras 12 (Pennut) Sidorova Natalia Abs
BUR b FIN*Almond's Molly Malone 3 Naaras 17 (Veteraani) Paloluoma Anne 3
BUR b FIN*Almond's Molly Malone 3 Naaras 2 (SP) Sidorova Natalia KM
BUR b FIN*Belacane Lempi Sisko 3 Naaras 10 (KAS) Sidorova Natalia EX1 CAP NOM
BUR c GB*Vervain Haruko 3 Uros 4 (GIP) Sidorova Natalia EX1 CAPS
BUR e FI*Cattish Puss in Boots 3 Uros 11 (Nuoret) Scholten Laura EX1
BUR e FI*Cattish Sweet Dreams 3 Naaras 7 (CH) Scholten Laura EX1 No Cert
BUR f FI*Cattish Magica De Spell 3 Naaras 7 (CH) Scholten Laura EX1 No Cert
BUR h FI*Cattish Kitty Softpaws 3 Naaras 11 (Nuoret) Sidorova Natalia EX1
BUR h FI*Cattish Olympos Hera 3 Naaras 12 (Pennut) Sidorova Natalia Abs
BUR h FI*Cattish Olympos Zeus 3 Uros 12 (Pennut) Sidorova Natalia EX1
BUR h FIN*Ravissant Cean Laqué 3 Naaras 17 (Veteraani) Paloluoma Anne 2
BUR h FIN*Ravissant Cean Laqué 3 Naaras 6 (IP) Sidorova Natalia EX1 CAGPIB
BUR n FI*AuroraAustralis Adelaide 3 Naaras 9 (Avoin) Scholten Laura EX1 CAC
BUR n FI*Feirefiz Almost Easy 3 Naaras 11 (Nuoret) Scholten Laura EX1 NOM BIS
BUR n FIN*Niorun Billie Holiday 3 Naaras 2 (SP) Scholten Laura KM NOM BIS
CRX a 09 33 FI*Spectrolite Sonnet 116 3 Uros 11 (Nuoret) Scholten Laura EX1
CRX b 03 FI*Spectrolite Tango Desiré 3 Naaras 12 (Pennut) Scholten Laura EX1
CRX d 24 FI*Piupaws Robin 3 Uros 11 (Nuoret) Sidorova Natalia EX1
CRX e 03 FI*Tuiscalo's Jugu 3 Naaras 9 (Avoin) Sidorova Natalia EX2
CRX fs 03 24 FI*Spectrolite Dum Spiro Spero 3 Naaras 9 (Avoin) Sidorova Natalia EX1 CAC BIV NOM
CRX g 03 FI*VeeKasin Miss Nettles 3 Naaras 3 (GIC) Sidorova Natalia EX1 CACS
CRX n FI*Piupaws Jarno Ahma 3 Uros 3 (GIC) Sidorova Natalia EX1 CACS
CRX n Pixie Agnus*LT 3 Naaras 7 (CH) Sidorova Natalia EX1 CACIB
CRX n 01 FI*Piupaws Riffi Raffi 3 Uros 3 (GIC) Scholten Laura EX1 CACS
CRX n 02 21 62 FI*Piupaws Twisted Sister 3 Naaras 12 (Pennut) Scholten Laura EX1
CRX n 02 62 FI*Saca's White Rebel 3 Uros 11 (Nuoret) Scholten Laura EX1 BIV
CRX n 02 64 FI*Lubavan Beatrice 3 Naaras 11 (Nuoret) Scholten Laura EX1
CRX n 02 64 FI*Spectrolite Colin Craven 3 Uros 11 (Nuoret) Scholten Laura EX2
CRX n 03 FI*Spectrolite Ellen O'Hara 3 Naaras 5 (IC) Scholten Laura EX1 CAGCIB
CRX n 03 FIN*Piupaws Krafla 3 Uros 4 (GIP) Scholten Laura Abs
CRX n 03 24 FI*Piupaws Hjördis-Täti 3 Naaras 3 (GIC) Scholten Laura EX1 CACS
DRX ns FI*Minimiun Pikku Tipi 3 Naaras 10 (KAS) Scholten Laura EX1 CAP
EXO d 22 FI*Aamukasteen Zubr 1 Uros 8 (PR) Edström Michael EX1 CAPIB NOM BIS
EXO g 03 FIN*Onnimannin Cute and Funny 1 Naaras 2 (SP) Zagorskaya Elena KM NOM
EXO g 03 FIN*Onnimannin Cute and Funny 1 Naaras 17 (Veteraani) Edström Michael 1 NOM
EXO n IT*Serafino del Falco d'Oro 1 Uros 3 (GIC) Zagorskaya Elena EX1 CACS NOM
EXO n 03 24 No Comment Haykiel Rani 1 Uros 11 (Nuoret) Edström Michael EX1 NOM
EXO n 24 FI*Aamukasteen Ester Estelar 1 Naaras 9 (Avoin) Edström Michael EX1 CAC
EXO ns S*Subwoofer Elektra 1 Naaras 7 (CH) Edström Michael EX1 CACIB
HCL Simba Kotikissat Uros 14 (Kotikissat) Edström Michael 1 NOM
HCL Tyyne-Liina Kotikissat Naaras 14 (Kotikissat) Edström Michael 1 NOM BIS
HCS Elisabeth Kotikissat Naaras 17 (Veteraani) Paloluoma Anne 1 NOM
HCS Elisabeth Kotikissat Naaras 14 (Kotikissat) Edström Michael 1 NOM
HCS Luca Kotikissat Uros 14 (Kotikissat) Edström Michael 1 NOM BIS
HCS Zven Landers Kotikissat Uros 14 (Kotikissat) Edström Michael 2
KBL d 24 Marmelad Island Julapp 3 Uros 3 (GIC) Sidorova Natalia EX1 CACS NOM
KBL fs 09 22 Bobby Tail's Slavena 3 Naaras 11 (Nuoret) Sidorova Natalia EX1 NOM
KOR FI*Tatsutan Nane Atmani-Anile 3 Naaras 9 (Avoin) Sidorova Natalia EX1 CAC
KOR FI*Tatsutan Padma Anga-Amalam 3 Naaras 7 (CH) Sidorova Natalia EX1 CACIB
KOR FI*Tatsutan Qiana Jnani-Anile 3 Naaras 11 (Nuoret) Sidorova Natalia EX1 BIV
KOR FIN*Tatsutan Luna Angira-Diptam 3 Naaras 6 (IP) Sidorova Natalia EX1 CAGPIB
MCO a 03 22 FI*Goldenstream's Uriah Heep 2 Uros 11 (Nuoret) Paloluoma Anne EX1
MCO a 09 FI*Goldenstream's Soul on Fire 2 Uros 3 (GIC) Nyman Pia EX1 CACS
MCO a 09 FI*NomenEst Angel In Blue 2 Naaras 12 (Pennut) Nyman Pia EX1
MCO a 09 22 FI*TipTop Maine Tuscarora 2 Uros 10 (KAS) Paloluoma Anne EX2
MCO a 22 FI*Escape's Ultimate Kaos 2 Uros 9 (Avoin) Jyrkinen Jaana EX1 CAC
MCO as 22 FIN*SolarWind's Na'ir al Saif 2 Uros 10 (KAS) Busse Britta EX1 CAP
MCO d 09 23 FI*Marskin Axelian Micolet 2 Uros 9 (Avoin) Zagorskaya Elena EX1 CAC
MCO d 22 FI*Vuorensinen Baloo 2 Uros 3 (GIC) Zagorskaya Elena EX1 CACS
MCO ds 03 22 FI*TipTop Maine Umbar 2 Uros 11 (Nuoret) Nyman Pia EX1 BIV NOM
MCO ds 22 Alwaro Gladiator 2 Uros 5 (IC) Busse Britta EX1 CAGCIB BIV NOM
MCO ds 22 DK*Amistia's Untold Truth 2 Uros 11 (Nuoret) Busse Britta EX1
MCO ds 22 FI*Enzahin Freedom Fighter 2 Naaras 9 (Avoin) Busse Britta EX2
MCO e 09 22 FI*Escape's Xentrix 2 Uros 12 (Pennut) Zagorskaya Elena EX1 BIV NOM
MCO es 02 21 62 FI*RoseLion's Bobbie James 2 Uros 10 (KAS) Nyman Pia EX1 CAP
MCO es 03 24 FI*RoseLion's Bashful 2 Uros 10 (KAS) Nyman Pia EX2
MCO f Beartooth Mountain Lola 2 Naaras 12 (Pennut) Zagorskaya Elena EX2
MCO f 02 21 62 S*Carpe Feline's Assidistra 2 Naaras 9 (Avoin) Zagorskaya Elena EX1 CAC
MCO f 22 FI*Hiesun Glorious Greta 2 Naaras 12 (Pennut) Zagorskaya Elena EX1 BIV
MCO f 23 FI*Mainehaan Doris 2 Naaras 11 (Nuoret) Zagorskaya Elena EX1
MCO fs 09 22 FI*NineTales Dim The Lights 2 Naaras 12 (Pennut) Nyman Pia EX2
MCO fs 09 23 S*Sybo's Svea 2 Naaras 11 (Nuoret) Nyman Pia EX2
MCO gs 03 22 FI*TipTop Maine Ups I did It! 2 Naaras 11 (Nuoret) Nyman Pia EX1
MCO gs 09 22 FI*Escape's Xiu of Stortassens 2 Naaras 12 (Pennut) Nyman Pia EX1 BIV NOM
MCO gs 22 FI*Escape's Xandria 2 Naaras 12 (Pennut) Busse Britta EX1 BIV NOM
MCO n Coonity Nokomis 2 Naaras 3 (GIC) Zagorskaya Elena EX1 CACS
MCO n 03 22 FI*RoseLion's Carefree Marvel 2 Uros 11 (Nuoret) Paloluoma Anne EX2
MCO n 09 FI*HoneyCoon's Black Illusion 2 Uros 10 (KAS) Nyman Pia EX1 CAP
MCO n 09 22 FI*NomenEst Americal Angel 2 Naaras 12 (Pennut) Paloluoma Anne EX1 BIV NOM
MCO n 09 22 FI*RoseLion's Carefree Delight 2 Naaras 11 (Nuoret) Paloluoma Anne EX2
MCO n 09 22 PL*Dark Age Yilan Coon 2 Uros 10 (KAS) Paloluoma Anne EX1 CAP
MCO n 09 23 FI*Ameliinan Fara 2 Naaras 11 (Nuoret) Paloluoma Anne EX1
MCO n 22 FI*Escape's Union Rose 2 Naaras 9 (Avoin) Jyrkinen Jaana EX1 CAC
MCO n 22 FI*Escape's Xanni 2 Naaras 12 (Pennut) Jyrkinen Jaana EX1 BIV NOM BIS
MCO n 22 FI*LovelyLife Biisi Banjo 2 Naaras 6 (IP) Jyrkinen Jaana EX1 CAGPIB NOM
MCO n 22 FI*Marskin Benrinna Larabella 2 Naaras 11 (Nuoret) Jyrkinen Jaana EX1
MCO n 22 FI*Merrymakers Adalmiina Aruba 2 Naaras 9 (Avoin) Jyrkinen Jaana Abs
MCO n 22 FIN*Chamberlain Is There Truth 2 Uros 17 (Veteraani) Edström Michael 1 NOM
MCO n 23 DK*Amistia's Samson 2 Uros 7 (CH) Jyrkinen Jaana EX1 CACIB
MCO ns FI*KorpiCoon's Tenho 2 Uros 11 (Nuoret) Busse Britta EX3
MCO ns FI*KorpiCoon's Tenho 2 Uros 13c (Määrittely) Paloluoma Anne MCO ns
MCO ns IT*Clabacoon's Quemu il Folletto 2 Uros 3 (GIC) Busse Britta EX1 No Cert
MCO ns LT*Lordcoon Grayse 2 Naaras 9 (Avoin) Busse Britta EX1 CAC
MCO ns Oliver Sky Beyrouth, CZ 2 Uros 11 (Nuoret) Busse Britta EX2
MCO ns 09 FI*HoneyCoon's Black Sabbath 2 Uros 9 (Avoin) Nyman Pia EX1 CAC
MCO ns 09 FI*Winnercoons Jolliet Jake 2 Uros 4 (GIP) Nyman Pia EX1 CAPS BIV NOM
MCO ns 09 22 FI*Winnercoons Lucas Lionheart 2 Uros 6 (IP) Nyman Pia EX1 CAGPIB
MCO ns 09 23 Nascat Coyote Mustang of Ameliinan 2 Uros 5 (IC) Nyman Pia EX1 CAGCIB
MCO ns 22 FI*HoneyCoon's Starlight Lady 2 Naaras 12 (Pennut) Busse Britta EX2
MCO w 62 FI*Hiesun Calypso 2 Naaras 9 (Avoin) Zagorskaya Elena Abs
MCO w 62 FI*Hiesun Castor 2 Uros 7 (CH) Zagorskaya Elena EX1 CACIB
NFO d 03 22 FI*Ninatte's Big Dipper 2 Uros 9 (Avoin) Busse Britta EX1 CAC BIV
NFO d 03 24 FI*FoxyPaw's Red Rover 2 Uros 1 (SC) Busse Britta KM
NFO ds 09 22 FIN*SmileTail's Storm Cloud 2 Naaras 1 (SC) Jyrkinen Jaana KM
NFO ds 09 24 FI*FoxyPaw's Mr. Goodbar 2 Uros 11 (Nuoret) Jyrkinen Jaana EX1 BIV
NFO f 09 22 FI*Felicis Edda 2 Naaras 10 (KAS) Busse Britta EX1 CAP NOM
NFO f 09 23 FI*Kattskogens Alma 2 Naaras 3 (GIC) Busse Britta EX1 CACS NOM
NFO f 09 24 FI*Ann'sLions Wild Tiger 2 Naaras 10 (KAS) Busse Britta EX2
NFO f 22 Quarans Lady Sandwick 2 Naaras 11 (Nuoret) Nyman Pia EX1
NFO fs FI*Dream-World's ThunderStorm 2 Naaras 13c (Määrittely) Paloluoma Anne NFO fs 09
NFO fs FI*FoxyPaw's Cherry Mash 2 Naaras 11 (Nuoret) Zagorskaya Elena EX1 NOM
NFO fs 09 FI*Dream-World's ThunderStorm 2 Naaras 9 (Avoin) Jyrkinen Jaana EX1 CAC
NFO g 09 22 FI*Godfather's Eliza Doolittle 2 Naaras 7 (CH) Busse Britta EX1 CACIB
NFO n FI*Catpros Blackberry 2 Naaras 7 (CH) Nyman Pia EX1 CACIB
NFO n 02 21 62 FI*Ninatte's Voodoo 2 Naaras 9 (Avoin) Jyrkinen Jaana EX1 CAC
NFO n 03 FI*Ninatte's Cloud Nine 2 Uros 3 (GIC) Paloluoma Anne Abs
NFO n 03 22 FI*Ballawhane It's A Mystery 2 Uros 11 (Nuoret) Jyrkinen Jaana EX1
NFO n 03 24 FI*Hopeahännän Pohjantähti 2 Uros 12 (Pennut) Jyrkinen Jaana EX1
NFO n 09 DK*Morgunstrálan's Hot'n Sweet 2 Uros 3 (GIC) Paloluoma Anne EX1 CACS NOM BIS
NFO n 09 FI*Draconian September Ashes 2 Uros 11 (Nuoret) Paloluoma Anne EX1 NOM
NFO n 09 FI*Draconian TwilightInnocence 2 Naaras 6 (IP) Paloluoma Anne EX1 CAGPIB NOM
NFO n 09 22 FI*Ballawhane AnarchyInTheUK 2 Uros 1 (SC) Jyrkinen Jaana KM NOM
NFO n 09 22 FI*FoxyPaw's Goofer Dust 2 Naaras 5 (IC) Jyrkinen Jaana EX1 CAGCIB
NFO n 09 22 FI*Meadowpaws Elegia 2 Naaras 4 (GIP) Jyrkinen Jaana EX1 CAPS
NFO n 09 22 FIN*FoxyPaw's Bibbity-Boo 2 Naaras 1 (SC) Jyrkinen Jaana KM BIV NOM
NFO n 09 24 FI*Nenukan Close to You 2 Uros 10 (KAS) Jyrkinen Jaana EX1 CAP
NFO n 09 24 FI*Tähtitassun Aurinkoinen 2 Naaras 11 (Nuoret) Jyrkinen Jaana EX1 BIV NOM BIS
NFO n 22 FI*FoxyPaw's Trick Bag 2 Uros 5 (IC) Paloluoma Anne EX1 CAGCIB
NFO n 22 FI*Meadowpaws Nocturne 2 Naaras 4 (GIP) Paloluoma Anne EX1 CAPS
NFO n 24 FI*Niittykissan Alexandria 2 Naaras 12 (Pennut) Paloluoma Anne EX1
NFO n 24 FI*Tähtitassun Bertil 2 Uros 6 (IP) Paloluoma Anne EX1 CAGPIB NOM BIS
NFO ns 09 24 FI*FoxyPaw's Jock Scott 2 Uros 3 (GIC) Jyrkinen Jaana EX1 CACS
NFO ns 09 24 FI*Hopeahännän Paksu Pertta 2 Naaras 12 (Pennut) Jyrkinen Jaana EX1
OCI a 24 FI*Kukkatarhan Borago 3 Uros 6 (IP) Sidorova Natalia EX1 CAGPIB NOM
OCI b 24 FI*Guttatus Princess Sophie 3 Naaras 11 (Nuoret) Scholten Laura EX1
OCI b 24 FI*Moosegrove Bella Dorotea 3 Naaras 11 (Nuoret) Scholten Laura EX2
OCI b 24 FI*Northalla Sandstone 3 Naaras 11 (Nuoret) Scholten Laura EX3
OCI b 24 FIN*Moosegrove Conquistatore 3 Uros 17 (Veteraani) Paloluoma Anne 1 NOM
OCI b 24 FIN*Moosegrove Conquistatore 3 Uros 2 (SP) Scholten Laura KM NOM BIS
OCI b 24 FIN*Moosegrove Kókiri 3 Uros 1 (SC) Scholten Laura KM NOM BIS
OCI b 24 FIN*Moosegrove Panthera 3 Naaras 1 (SC) Scholten Laura KM BIV NOM BIS
OCI c 24 FI*Punakuun Afrodite 3 Naaras 11 (Nuoret) Scholten Laura EX1
OCI n 24 Brenda Tigrillo, CZ 3 Naaras 9 (Avoin) Scholten Laura EX1 CAC
OCI n 24 FI*Kukkatarhan Bombax 3 Uros 6 (IP) Scholten Laura EX1 CAGPIB
OLH a 25 FI*Skazki Waltari 4 Uros 11 (Nuoret) Edström Michael EX1
OSH b 03 24 FI*Galene's Autumn Girl 4 Naaras 12 (Pennut) Nyman Pia EX1
OSH c 24 FIN*Meaow Little Pigglet 4 Naaras 17 (Veteraani) Jyrkinen Jaana Abs
OSH c 24 FIN*Meaow Little Pigglet 4 Naaras 2 (SP) Edström Michael KM
OSH d 24 FI*Feanorian Enterprise 4 Uros 6 (IP) Edström Michael EX1 CAGPIB NOM BIS
OSH f FI*Santuzzan Miss Saigon 4 Naaras 6 (IP) Edström Michael EX1 CAGPIB NOM BIS
OSH f 25 FI*Santuzzan Queen of Spades 4 Naaras 11 (Nuoret) Edström Michael EX1 NOM
OSH h 24 FI*Cat's-JM Shana-Shu 4 Naaras 12 (Pennut) Nyman Pia EX1 NOM BIS
OSH n Galoo of Beugnycats 4 Uros 3 (GIC) Edström Michael EX1 CACS
OSH n 03 24 FI*Choose Xoo Cute To Be True 4 Uros 11 (Nuoret) Nyman Pia EX1
OSH n 24 FIN*Birregin Ashita ga Choose 4 Naaras 2 (SP) Nyman Pia KM NOM
OSH n 25 FI*Santuzzan Maestro 4 Uros 1 (SC) Edström Michael KM NOM BIS
PER a FI*Moondreamer's Secret Wish 1 Uros 12 (Pennut) Zagorskaya Elena EX1
PER b FI*Mogi's Aldebaran 1 Uros 12 (Pennut) Edström Michael EX1
PER d FI*BlueIce's Roma Uomo 1 Uros 1 (SC) Edström Michael Abs
PER d FI*Kultaviiksen Ike Turner 1 Uros 12 (Pennut) Edström Michael EX1
PER d FI*Moondreamer's Heart of Gold 1 Uros 2 (SP) Edström Michael KM
PER d 21 33 Catbery Tail Ditto 1 Uros 1 (SC) Edström Michael KM NOM BIS
PER d 24 FI*BlueIce's Blazing Glory 1 Uros 8 (PR) Edström Michael Abs
PER ds 22 62 FI*Kultaviiksen Fatima 1 Naaras 9 (Avoin) Edström Michael EX1 CAC
PER f FI*Kultaviiksen Ida Cox 1 Naaras 12 (Pennut) Edström Michael EX1 NOM
PER f 22 FIN*Kultaviiksen Annabella 1 Naaras 1 (SC) Zagorskaya Elena KM NOM
PER f 22 My-Champagne Princess Estelle 1 Naaras 11 (Nuoret) Zagorskaya Elena EX1 NOM BIS
PER f 24 FI*Moondreamer's Heart Queen 1 Naaras 3 (GIC) Zagorskaya Elena EX1 CACS
PER g 21 33 FI*Siricat's Ofeliina 1 Naaras 6 (IP) Zagorskaya Elena EX1 CAGPIB
PER g 21 33 Sinihuiskan Zaranna 1 Naaras 12 (Pennut) Zagorskaya Elena EX1 NOM BIS
PER g 22 FI*Vanilla-Star Diorissimo 1 Naaras 1 (SC) Edström Michael KM NOM BIS
PER g 22 FIN*Precious Kiss From a Rose 1 Naaras 2 (SP) Edström Michael KM NOM BIS
PER g 24 Sinihuiskan Vivianna 1 Naaras 5 (IC) Zagorskaya Elena EX1 CAGCIB
PER n 02 21 62 D'Arnaud Tiramisu 1 Uros 9 (Avoin) Zagorskaya Elena EX1 CAC
PER n 21 33 Benoma Havanna Dreams 1 Naaras 11 (Nuoret) Edström Michael EX1
PER n 21 33 Sinihuiskan Fiorella 1 Naaras 4 (GIP) Edström Michael EX1 CAPS
RAG a Taikatuulen Jane Eyre 2 Naaras 9 (Avoin) Jyrkinen Jaana EX1 CAC
RAG a 03 Bobkatin Just For Me 2 Uros 11 (Nuoret) Zagorskaya Elena EX1
RAG a 03 FI*Celestial's GunBert 2 Uros 9 (Avoin) Zagorskaya Elena EX1 CAC BIV
RAG a 03 FI*Shyshaman's Star of Ivanhoe 2 Uros 9 (Avoin) Zagorskaya Elena EX2
RAG a 03 FI*Tiridoll's Diamond Diva 2 Naaras 12 (Pennut) Zagorskaya Elena EX1
RAG a 03 FIN*Celestial's FallenAngel 2 Naaras 2 (SP) Zagorskaya Elena KM
RAG a 03 FIN*Fatdoll's Elysia 2 Naaras 10 (KAS) Zagorskaya Elena EX1 CAP
RAG a 03 FIN*Tiridoll's Blue Stardust 2 Naaras 2 (SP) Zagorskaya Elena KM BIV NOM BIS
RAG a 03 FIN*Tiridoll's Blue Stardust 2 Naaras 17 (Veteraani) Edström Michael 2
RAG a 03 La Belleza Ragdolls Topaz 2 Naaras 9 (Avoin) Zagorskaya Elena EX1 CAC
RAG a 03 21 FI*Celestial's Vanilla Sky 2 Naaras 11 (Nuoret) Zagorskaya Elena EX1
RAG a 04 Bobkatin Can I Stay 2 Uros 3 (GIC) Busse Britta EX1 CACS BIV
RAG a 04 FI*Hupsukatin Bria Bella 2 Naaras 11 (Nuoret) Busse Britta EX1
RAG a 04 FI*Tiridoll's MeTooLoveYou 2 Uros 9 (Avoin) Busse Britta EX1 CAC
RAG a 04 FI*Valkoapilan Aapeli 2 Uros 12 (Pennut) Busse Britta EX1
RAG a 21 FIN*Kehtolaulun Panthera Onca 2 Uros 6 (IP) Busse Britta EX1 CAGPIB
RAG b FI*Calamarin Unique Choco 2 Naaras 9 (Avoin) Jyrkinen Jaana Abs
RAG b FI*Celestial's Jaromir Jagr 2 Uros 4 (GIP) Jyrkinen Jaana EX1 CAPS
RAG c FI*Celestial's King of Finland 2 Uros 3 (GIC) Paloluoma Anne EX1 CACS
RAG c 04 Bobkatin ZZ Hip 2 Uros 5 (IC) Zagorskaya Elena EX1 CAGCIB NOM
RAG c 04 21 FI*Calamarin Nemo 2 Uros 10 (KAS) Jyrkinen Jaana EX1 CAP NOM
RAG d FI*Lukanpuron Berharnd 2 Uros 5 (IC) Paloluoma Anne Abs
RAG d 04 S*Gunbertus Gabriel 2 Uros 9 (Avoin) Zagorskaya Elena EX1 CAC
RAG f 04 FI*Dollyblues Wildflower 2 Naaras 9 (Avoin) Paloluoma Anne EX1 CAC
RAG g 03 FI*Tiridoll's KissingSnowflake 2 Naaras 3 (GIC) Jyrkinen Jaana Abs
RAG n FI*Darkie's Blue Dawn 2 Uros 12 (Pennut) Nyman Pia EX2
RAG n FI*Lukanpuron Bambusa 2 Uros 8 (PR) Nyman Pia EX1 CAPIB
RAG n FI*Lumikuu BonBon 2 Naaras 7 (CH) Nyman Pia Abs
RAG n FI*Tiridoll's Sugar Overdose 2 Uros 12 (Pennut) Nyman Pia EX1 BIV
RAG n Starring Bigfoot 2 Uros 9 (Avoin) Nyman Pia Abs
RAG n Taikatuulen India Song 2 Naaras 9 (Avoin) Nyman Pia EX1 CAC
RAG n 03 FI*Cat's-JM Harley-Quinn 2 Naaras 9 (Avoin) Paloluoma Anne Abs
RAG n 03 FI*Celestial's DreamDoll 2 Naaras 9 (Avoin) Paloluoma Anne EX1 CAC BIV
RAG n 03 FI*Celestial's Louis Dieudonné 2 Uros 5 (IC) Paloluoma Anne Abs
RAG n 03 FI*Celestial's Rihanna 2 Naaras 11 (Nuoret) Paloluoma Anne EX1
RAG n 03 FI*Celestial's Wicked Game 2 Naaras 12 (Pennut) Paloluoma Anne EX1 BIV
RAG n 03 FI*Jollydolls Adele 2 Naaras 9 (Avoin) Paloluoma Anne EX2
RAG n 03 FI*Riverknee Super Nova 2 Naaras 11 (Nuoret) Paloluoma Anne EX2
RAG n 03 FI*Tiridoll's CatchDaSnowflake 2 Uros 1 (SC) Paloluoma Anne KM
RAG n 03 21 Taikatuulen Morning Glory 2 Uros 11 (Nuoret) Jyrkinen Jaana EX1
RAG n 04 FI*Celestial's Vampire's Kiss 2 Naaras 11 (Nuoret) Busse Britta EX1
RAG n 04 FI*Darkie's Akai Yuri 2 Uros 8 (PR) Busse Britta EX1 CAPIB
RAG n 04 FI*EnigmaDoll's Agostino 2 Uros 12 (Pennut) Busse Britta Abs
RAG n 04 FI*EnigmaDoll's Amaranth 2 Naaras 12 (Pennut) Busse Britta EX1
RAG n 04 FI*Jollydolls Aaron 2 Uros 9 (Avoin) Busse Britta EX1 No Cert
RAG n 04 FI*Tiridoll's Dreaming again.. 2 Uros 3 (GIC) Busse Britta EX1 CACS BIV
RUS FI*Habeeba's Adorable Ayoka 3 Naaras 5 (IC) Sidorova Natalia EX2
RUS FI*Lolcat's Alexandra 3 Naaras 5 (IC) Sidorova Natalia EX1 CAGCIB
RUS FI*Lolcat's Meg 3 Naaras 12 (Pennut) Sidorova Natalia EX1 BIV NOM
RUS FI*Meadowpaws Willow 3 Naaras 11 (Nuoret) Sidorova Natalia EX1
RUS FIN*Andinan Celestina 3 Naaras 10 (KAS) Sidorova Natalia EX1 CAP
RUS Katzenhof Treasure 3 Uros 11 (Nuoret) Sidorova Natalia EX1
SBI a EE*Wahida Klaudia 2 Naaras 7 (CH) Busse Britta EX1 CACIB
SBI a FI*Felinessi Artemis 2 Naaras 11 (Nuoret) Busse Britta Abs
SBI a FI*Muurmauku Cedric M.B. 2 Uros 8 (PR) Busse Britta EX1 CAPIB
SBI a FI*Nalle-Puhin PINK! 2 Naaras 11 (Nuoret) Busse Britta EX1 NOM
SBI a FI*Zhamanen MT Bobby Orr 2 Uros 2 (SP) Busse Britta KM NOM
SBI a FIN*Recknagel Tairapänks 2 Naaras 1 (SC) Busse Britta KM BIV
SBI a FIN*Touchant Homme du Monde 2 Uros 1 (SC) Busse Britta Abs
SBI b FI*Calamarin Brigitte Bardot 2 Naaras 9 (Avoin) Zagorskaya Elena EX1 CAC
SBI b FI*Icebreaker's Embassador 2 Uros 5 (IC) Zagorskaya Elena Abs
SBI b FI*Mimitan Morning Glory 2 Naaras 11 (Nuoret) Zagorskaya Elena EX1
SBI b FIN*Pässinpään Lady After Eight 2 Naaras 1 (SC) Zagorskaya Elena KM BIV NOM
SBI c FI*Mimitan Moonlight Shadow 2 Naaras 11 (Nuoret) Jyrkinen Jaana Abs
SBI c FI*Saca's Ultimate Gambler 2 Uros 11 (Nuoret) Jyrkinen Jaana EX1
SBI d FI*Tamus Escort 2 Uros 9 (Avoin) Jyrkinen Jaana Abs
SBI d FI*Touchant Quel Chat! 2 Uros 9 (Avoin) Jyrkinen Jaana Abs
SBI d FI*Touchant Renault Unique 2 Uros 11 (Nuoret) Jyrkinen Jaana Abs
SBI d FI*Vintti-Katin Alice 2 Naaras 7 (CH) Jyrkinen Jaana EX1 CACIB
SBI f 21 FI*Goathill's Angelica 2 Naaras 9 (Avoin) Paloluoma Anne EX1 CAC
SBI g FI*Vintti-Katin Birimbaum 2 Naaras 9 (Avoin) Paloluoma Anne EX1 CAC
SBI n FI*Lila-Lillin Madonna 2 Naaras 9 (Avoin) Nyman Pia EX1 CAC
SBI n FI*Vintti-Katin Brandon 2 Uros 7 (CH) Nyman Pia EX1 CACIB
SIA a FI*Kelmikerhon Elegia 4 Naaras 7 (CH) Edström Michael EX1 CACIB
SIA a 21 FIN*Desmodus Flying Finn 4 Uros 17 (Veteraani) Jyrkinen Jaana 1 NOM
SIA a 21 FIN*Desmodus Flying Finn 4 Uros 4 (GIP) Edström Michael EX1 CAPS
SIA c 21 FI*Cat's-JM Shai-Na 4 Naaras 12 (Pennut) Edström Michael EX1
SIA d FI*Keskimaan Elea Frodo 4 Uros 12 (Pennut) Edström Michael EX1 NOM
SIA e FI*Feanorian Farfalla 4 Naaras 11 (Nuoret) Nyman Pia EX1 NOM BIS
SIA e FI*Feanorian Fus Ro Dah 4 Uros 11 (Nuoret) Nyman Pia EX1
SIA j 21 FI*Feanorian Dabria 4 Naaras 6 (IP) Nyman Pia EX1 CAGPIB
SIA n FI*Choose Venus Patina 4 Naaras 9 (Avoin) Edström Michael EX1 CAC
SIA n FI*Kelmikerhon Nuorallatanssia 4 Uros 6 (IP) Edström Michael EX1 CAGPIB
SIA n FI*Kelmikerhon Oolong T. 4 Naaras 11 (Nuoret) Edström Michael EX1
SIB a 09 23 FI*Abbas-Coons Ayrton Senna 2 Uros 9 (Avoin) Nyman Pia EX2
SIB as 09 22 Fado Colour Foot*PL 2 Uros 9 (Avoin) Paloluoma Anne EX1 CAC
SIB d 09 22 N*Nordskjæret's Horatio Elvisen 2 Uros 11 (Nuoret) Jyrkinen Jaana EX1
SIB f FI*Jäälinnan Amor 2 Naaras 9 (Avoin) Zagorskaya Elena Abs
SIB f 23 FI*Amurin Betel 2 Naaras 9 (Avoin) Zagorskaya Elena EX1 CAC
SIB fs FI*Lumikissan Fortuna 2 Naaras 9 (Avoin) Nyman Pia EX1 CAC BIV NOM
SIB fs 09 24 FI*Cherrytail's Las Vegas 2 Naaras 5 (IC) Paloluoma Anne EX1 CAGCIB NOM BIS
SIB fs 22 FI*KissinTassun Daisy 2 Naaras 11 (Nuoret) Nyman Pia EX1
SIB n 03 22 FI*Lumikissan Aikamoinen 2 Uros 5 (IC) Nyman Pia EX2
SIB n 09 24 FI*Lumikissan Gigolo 2 Uros 9 (Avoin) Nyman Pia EX1 CAC
SIB n 09 24 Laguna Syberiana Houdiny Dadushovic 2 Uros 5 (IC) Nyman Pia EX1 CAGCIB BIV NOM
SIB n 24 FI*Tuiskutassun Goikkalainen 2 Uros 7 (CH) Jyrkinen Jaana EX1 CACIB
SIB ns 24 FI*Tuiskutassun Gultakutri 2 Naaras 9 (Avoin) Nyman Pia EX2
SIB ny 22 FI*Lumikissan Ihmemies 2 Uros 12 (Pennut) Jyrkinen Jaana EX1
SPH a 32 FI*Hobbitqueen's Topaz 3 Uros 5 (IC) Sidorova Natalia EX1 CAGCIB
SPH n 33 FIN*Wanadoo Dirty Harry 3 Uros 4 (GIP) Sidorova Natalia EX1 CAPS
SYS b 03 FI*Choose Three Wishes Well 4 Naaras 7 (CH) Edström Michael EX1 CACIB NOM
SYS f 02 21 FI*Birregin FairyTail Tales 4 Naaras 3 (GIC) Nyman Pia EX1 CACS NOM BIS
TUA d 22 FI*Nazarlik Yaramaz Kisi 2 Uros 9 (Avoin) Busse Britta EX2
TUA d 24 FI*Elekatin Yolanda-Yasmin 2 Naaras 9 (Avoin) Busse Britta EX1 CAC BIV
TUA e FI*Elekatin Yellowstone 2 Uros 9 (Avoin) Busse Britta EX1 CAC
TUA ns FI*Josmarin Hiawatha 2 Uros 12 (Pennut) Paloluoma Anne EX1
TUA ns 09 FI*Kralice DayLate DollarShort 2 Uros 12 (Pennut) Busse Britta Abs
TUA w 61 FI*Josmarin Guniz 2 Naaras 7 (CH) Paloluoma Anne EX1 CACIB
TUA w 62 FI*Josmarin Eldem 2 Naaras 4 (GIP) Paloluoma Anne EX1 CAPS
TUA w 62 FI*Josmarin Helinä Keiju 2 Naaras 12 (Pennut) Paloluoma Anne EX1
TUV d 62 FIN*Cesmes Adile Aysun 2 Naaras 6 (IP) Jyrkinen Jaana EX1 CAGPIB
TUV d 62 FIN*Cesmes Adile Aysun 2 Naaras 17 (Veteraani) Edström Michael 1 NOM
TUV n 62 FI*Kultaturkin Beyaz Biber 2 Uros 11 (Nuoret) Jyrkinen Jaana EX1
314 kpl

Tuomarit

Nimi EMS-koodit Kissaa
Ei tuomareita.