Omakissa
ISROK 7.12.2013
Järjestävä yhdistys Itä-Suomen Rotukissayhdistys ry
Alkaa 7.12.2013 Loppuu 7.12.2013
Ilmoittautuminen alkaa 7.12.2013 Ilmoittautuminen loppuu 7.12.2013
Yleisöaika alkaa 0:00 Yleisöaika loppuu 0:00
Eläinlääkärintarkastus alkaa 0:00 Eläinlääkärintarkastus loppuu 0:00
Arvostelut alkavat 0:00 Vahvistuskirjeen julkaisupvm
Kansainvälinen Ei Erikoisnäyttely Ei
Drive In -näyttely Ei Omistajat saavat esitellä kissansa Ei
Kissoja enintään    Kategoriat
BreedBIS-rodut BreedBIS kissoja vähintään
Tilinumero
Sähköposti nayttely@isrok.net
Paikka
Toimihenkilöt
Lisätietoja

Yhteenveto ilmoittautumisista

Kategoria Ilmoittautuneita Hyväksytty Hylätty Kesken Peruttu
Yhteensä 0 0 0 0 0

Suodata näytettäviä tuloksia alla olevilla valinnoilla.

Suodata näytettäviä tuloksia alla olevilla valinnoilla.

Nro EMS-koodi Nimi Kategoria Sukupuoli Luokka Tuomari Tulos
ABY a FI*Link Moshaba 3 Uros 9 (Avoin) Ojaniemi Sara EX1 CAC
ABY n DK*Bifrost Which Wizardry is This 3 Uros 11 (Nuoret) Nyrup Pia Abs
ABY n Felix of Wonderlove 3 Uros 3 (GIC) Nyrup Pia EX1 CACS NOM
ABY n FI*Aurinkomäen Bettina 3 Naaras 9 (Avoin) Nyrup Pia Abs
ABY n FI*Lovedevotion Benjamin 3 Uros 11 (Nuoret) Nyrup Pia EX2
ABY n FI*Lovedevotion Berlioz 3 Uros 11 (Nuoret) Nyrup Pia EX1 BIV NOM
ABY n FI*Lovedevotion Cinderella 3 Naaras 12 (Pennut) Nyrup Pia EX1
ABY n Hotchocolate Cleopatra 3 Naaras 3 (GIC) Nyrup Pia EX1 CACS
ABY n Isatai's Namid of Bluestream 3 Uros 9 (Avoin) Nyrup Pia Abs
ABY n S*Hjortronstigens The Sound of Music 3 Uros 2 (SP) Nyrup Pia KM
ABY o FI*Laire Maiar Melian 3 Naaras 12 (Pennut) Nyrup Pia Abs
ABY o S*Rackarkatten's Paco Rabanne 3 Uros 2 (SP) Nyrup Pia KM NOM
ABY o S*Rackarkatten's Paco Rabanne 3 Uros 17 (Veteraani) Serrai Stéphanie 2
ACL fs 09 22 FI*Dezzicat's Amabile AyaCurl 2 Naaras 8 (PR) Komissarova Olga EX1 CAPIB NOM
ACL ns 02 21 64 FI*Dezzicat's Estinto EzeCurl 2 Naaras 12 (Pennut) Komissarova Olga EX1
ACL ns 03 24 FI*Dezzicat's Dimolto DonCurl 2 Uros 10 (KAS) Komissarova Olga EX1 CAP
ACS ns 03 FI*Dezzicat's Brilante BixCurl 2 Uros 3 (GIC) Komissarova Olga EX1 CACS
ACS ns 03 24 FI*Dezzicat's Allegro AceCurl 2 Uros 8 (PR) Komissarova Olga EX1 CAPIB
BAL b FI*Fercatin Nozay Ronja 4 Naaras 6 (IP) Chadaj Marek EX1 CAGPIB NOM BIS
BAL e 21 FI*Willicon Pupucor Wat 4 Uros 11 (Nuoret) Rautio Kristiina EX1
BAL n FI*Willicon Ma Choi Lee 4 Uros 10 (KAS) Rautio Kristiina EX1 CAP NOM
BAL w 67 FI*Ballawhane Goewyn 4 Naaras 11 (Nuoret) Rautio Kristiina EX1 NOM
BEN n 22 FI*Cocopah Chief First-to-Fly 3 Uros 6 (IP) Nyrup Pia EX1 CAGPIB
BEN n 22 S*Leopardettes Daimler Design 3 Uros 1 (SC) Nyrup Pia KM
BEN n 24 CattiCartano Helmi 3 Naaras 4 (GIP) Chadaj Marek EX1 CAPS
BEN n 24 MyArt The Briolette 3 Naaras 9 (Avoin) Chadaj Marek Abs
BEN n 24 32 FI*Hiesun Shadow of Dragon 3 Uros 1 (SC) Ojaniemi Sara KM
BRI a FI*Aurantia's Magnetic Eyes 3 Uros 11 (Nuoret) Serrai Stéphanie EX1
BRI c FI*Treselle's Utz von Trapp 3 Uros 12 (Pennut) Sizova Olga EX1
BRI f FI*SamBelle's Electra 3 Naaras 9 (Avoin) Chadaj Marek EX1 CAC
BRI fs FI*Helmiinan Matleena 3 Naaras 10 (KAS) Ojaniemi Sara EX1 CAP
BRI j EE*Melissa British Wynton 3 Naaras 10 (KAS) Ojaniemi Sara Abs
BRI n FI*Aurantia's Girl on Fire 3 Naaras 11 (Nuoret) Serrai Stéphanie EX1
BRI n FI*Helmiinan Quutamoyö 3 Naaras 11 (Nuoret) Serrai Stéphanie EX2
BRI n FI*SamBelle's Esper 3 Uros 7 (CH) Serrai Stéphanie EX1 CACIB BIV
BRI ns 11 EST*Harmony Devianti 3 Naaras 4 (GIP) Chadaj Marek EX1 CAPS
BRI ns 11 FI*Helmiinan Hattara 3 Naaras 11 (Nuoret) Chadaj Marek EX1 BIV NOM
BRI ns 11 FI*Helmiinan Hattivatti 3 Uros 2 (SP) Kabina Martin KM NOM
BRI ns 11 FI*Helmiinan Hattivatti 3 Uros 11 (Nuoret) Chadaj Marek EX2
BRI ns 11 FI*Helmiinan Sulosydän 3 Uros 11 (Nuoret) Chadaj Marek EX1
BRI ns 11 FIN*Gnome's Epsilon Indi 3 Naaras 1 (SC) Chadaj Marek KM NOM
BRI ns 11 FIN*Gnome's Eta Cassiopeiae 3 Naaras 2 (SP) Chadaj Marek Abs
BRI ns 11 Petit Prince vum Rousegaard*CH 3 Uros 2 (SP) Chadaj Marek Abs
BRI ns 24 64 FI*Helmiinan Hepsankeikka 3 Naaras 10 (KAS) Chadaj Marek EX1 CAP NOM
BUR a FI*Feirefiz Railroad Boy 3 Uros 11 (Nuoret) Chadaj Marek EX1
BUR a FIN*Arkhitekton De Stijl 3 Naaras 7 (CH) Chadaj Marek EX1 CACIB
BUR b FI*AuroraAustralis Bronhill 3 Naaras 7 (CH) Serrai Stéphanie EX2
BUR b FI*Beneloben Dalissia 3 Naaras 7 (CH) Serrai Stéphanie EX1 CACIB
BUR b FI*Shu-Shun Tulikukka 3 Naaras 11 (Nuoret) Serrai Stéphanie EX1
BUR b FIN*Cattish Elven Star 3 Naaras 17 (Veteraani) Serrai Stéphanie Abs
BUR b FIN*Cattish Elven Star 3 Naaras 4 (GIP) Serrai Stéphanie EX1 CAPS
BUR b Karelia Sovereigh Virtue *** 3 Uros 12 (Pennut) Serrai Stéphanie EX1
BUR b Thor Magic Valley*RU, JW *** 3 Uros 11 (Nuoret) Serrai Stéphanie EX1 BIV NOM BIS
BUR c FI*Cattish Anne Bonny 3 Naaras 12 (Pennut) Sizova Olga EX1
BUR c FI*Kissmollin Menuetti 3 Naaras 9 (Avoin) Sizova Olga EX2
BUR c FI*MunKisun Meukow for Cattish 3 Uros 11 (Nuoret) Sizova Olga EX1 NOM
BUR c FI*Shu-Shun Tulisuudelma 3 Naaras 9 (Avoin) Sizova Olga EX1 CAC BIV
BUR c GB*Vervain Haruko 3 Uros 2 (SP) Sizova Olga KM
BUR d FI*Kissmollin Bourree 3 Uros 9 (Avoin) Ojaniemi Sara EX1 CAC
BUR e FI*Cattish Puss in Boots 3 Uros 10 (KAS) Serrai Stéphanie EX1 CAP
BUR e FI*Cattish Sweet Dreams 3 Naaras 5 (IC) Serrai Stéphanie EX1 CAGCIB
BUR f FI*Arkhitekton Tarja 3 Naaras 5 (IC) Sizova Olga EX1 CAGCIB
BUR f FIN*Almond's Pikku Myy 3 Naaras 2 (SP) Sizova Olga KM NOM
BUR f FIN*Almond's Pikku Myy 3 Naaras 17 (Veteraani) Serrai Stéphanie 1
BUR g FI*Arkhitekton Sari 3 Naaras 6 (IP) Ojaniemi Sara EX1 CAGPIB NOM
BUR g FI*Shu-Shun Sweet Peppermint 3 Naaras 12 (Pennut) Ojaniemi Sara EX1 NOM
BUR h FI*Beneloben Dawiina 3 Naaras 9 (Avoin) Sizova Olga EX1 CAC
BUR h FI*Kaiuksen Filippa 3 Naaras 10 (KAS) Sizova Olga EX2
BUR h FI*Shu-Shun Bahia Feliz 3 Naaras 10 (KAS) Sizova Olga EX1 CAP
BUR h Fleur De Joie Teddy Grandia*RU, JW *** 3 Naaras 5 (IC) Sizova Olga EX1 CAGCIB NOM
BUR j FI*Kissmollin Annabella 3 Naaras 5 (IC) Nyrup Pia Abs
BUR j FIN*Cattish Fort Charlotte 3 Naaras 6 (IP) Nyrup Pia EX1 CAGPIB
BUR j S*Alchymist's Secret Love 3 Naaras 9 (Avoin) Nyrup Pia EX1 CAC
BUR n FI*Arkhitekton Larisa 3 Naaras 11 (Nuoret) Serrai Stéphanie EX1
BUR n FI*AuroraAustralis Kaiser Sosé 3 Uros 10 (KAS) Serrai Stéphanie Abs
BUR n FI*Feirefiz Almost Easy 3 Naaras 7 (CH) Serrai Stéphanie EX1 CACIB BIV NOM
BUR n FI*Kissmollin Chaconne 3 Uros 9 (Avoin) Serrai Stéphanie EX1 CAC
BUR n FI*Shu-Shun Star Anise 3 Uros 12 (Pennut) Serrai Stéphanie EX1
BUR n FIN*Almond's Virginia Woolf 3 Naaras 3 (GIC) Serrai Stéphanie EX1 CACS
BUR n FIN*Niorun Billie Holiday 3 Naaras 2 (SP) Serrai Stéphanie KM NOM BIS
BUR n Isä-Brownin Ushuaia 3 Uros 11 (Nuoret) Serrai Stéphanie Abs
CRX a 02 33 FI*Lubavan Caramel 3 Naaras 12 (Pennut) Nyrup Pia EX1
CRX a 02 64 Wavy Silk Elegy Diva 3 Naaras 11 (Nuoret) Sizova Olga EX1
CRX d 03 FIN*Telltail's Balthazar 3 Uros 8 (PR) Sizova Olga Abs
CRX e FI*Saca's Comtesse de la Crème 3 Naaras 12 (Pennut) Chadaj Marek EX1 NOM BIS
CRX e 03 FI*Kolminniemen Beucaloinen 3 Naaras 10 (KAS) Sizova Olga EX1 CAP
CRX f 02 62 FI*Lubavan Désiree 3 Naaras 12 (Pennut) Sizova Olga EX1 NOM
CRX fs FI*Sweetpurr's Rice Krispies 3 Naaras 9 (Avoin) Chadaj Marek EX1 CAC
CRX n Pixie Agnus*LT 3 Naaras 3 (GIC) Ojaniemi Sara EX1 CACS
CRX n 03 FIN*Telltail's Almeisan 3 Naaras 1 (SC) Sizova Olga Abs
CRX ns 09 FI*Sweetpurr's Corn Flakes 3 Uros 10 (KAS) Sizova Olga EX1 CAP NOM
DRX a 24 FI*Riepujengin A Le.Cat 3 Uros 12 (Pennut) Ojaniemi Sara EX1
DRX d FI*Riepujengin Cuumacalle 3 Uros 11 (Nuoret) Nyrup Pia EX1
DRX f LV*Malsan Lysette Anthony 3 Naaras 5 (IC) Nyrup Pia EX1 CAGCIB NOM BIS
DRX n Curly Time Whitney 3 Naaras 9 (Avoin) Nyrup Pia Abs
DRX n Curly Time Whitney 3 Naaras 13c (Määrittely) Sizova Olga Abs
DRX n Elfe Feerique Felicia 3 Naaras 9 (Avoin) Nyrup Pia Abs
DRX n FI*Riepujengin Cisumisu 3 Naaras 11 (Nuoret) Ojaniemi Sara EX1
DRX n 09 FI*Riepujengin Cujacolli 3 Uros 11 (Nuoret) Ojaniemi Sara EX1
DRX n 21 32 FI*Riepujengin HaliKatti 3 Uros 10 (KAS) Serrai Stéphanie EX1 CAP
DRX w 64 FI*Inkaliljan IhanainenIhme 3 Naaras 12 (Pennut) Ojaniemi Sara EX1
EUR a FI*Kissakallion Lucinda 3 Naaras 6 (IP) Nyrup Pia EX1 CAGPIB
EUR d 24 FI*Feronian Di'Anna 3 Naaras 11 (Nuoret) Sizova Olga EX1
EUR f 24 FI*Feronian Felicia 3 Naaras 12 (Pennut) Ojaniemi Sara EX1
EUR g 22 FI*Feronian Emilia 3 Naaras 11 (Nuoret) Sizova Olga EX1
EUR n 22 FIN*Casimirrin Eulalia 3 Naaras 6 (IP) Nyrup Pia EX1 CAGPIB NOM
EUR n 22 FIN*Casimirrin Eulalia 3 Naaras 17 (Veteraani) Serrai Stéphanie 3
EUR n 24 FI*Casimirrin Henley 3 Uros 3 (GIC) Sizova Olga EX1 CACS NOM
EUR ns 22 FI*Pikku-Piun Unelma 3 Naaras 5 (IC) Serrai Stéphanie EX1 CAGCIB
EUR ns 22 FI*Pikku-Piun Unelma 3 Naaras 11 (Nuoret) Saarela Veikko EX1 BIV NOM
EXO a 24 FI*Aamukasteen Ivy Blue Dream 1 Uros 12 (Pennut) Rautio Kristiina EX1 NOM BIS
EXO d 03 FI*Shamirin Epic Emilio 1 Uros 10 (KAS) Sizova Olga EX1 CAP NOM BIS
EXO d 24 FI*Aamukasteen Image Maker 1 Uros 12 (Pennut) Sizova Olga EX1 NOM
EXO n 03 24 FI*Shamirin Epic Emily 1 Naaras 9 (Avoin) Saarela Veikko EX1 CAC BIV
EXO n 03 24 FI*Shamirin Epic Emily 1 Naaras 9 (Avoin) Rautio Kristiina EX1 CAC
EXO n 23 FI*Sabrimin La Vie Est Belle 1 Naaras 11 (Nuoret) Rautio Kristiina Abs
HCL Rosie Rosemary Kotikissat Naaras 14 (Kotikissat) Serrai Stéphanie 1 NOM BIS
HCS Emppu Kotikissat Uros 14 (Kotikissat) Nyrup Pia 1 NOM
HCS Emppu Kotikissat Uros 17 (Veteraani) Serrai Stéphanie 1
HCS Poppi Kotikissat Naaras 14 (Kotikissat) Nyrup Pia 1 NOM
HCS Poppi Kotikissat Naaras 17 (Veteraani) Serrai Stéphanie 1 BIS
KBL fs 09 24 FI*Miunmaan Anastasia 3 Naaras 12 (Pennut) Ojaniemi Sara EX1
KOR DK*Meejai Been Fan-Fayo 3 Uros 11 (Nuoret) Serrai Stéphanie EX1
KOR FI*Melodian Unakan 3 Uros 9 (Avoin) Serrai Stéphanie EX1 CAC
MAN a 09 51 FI*Pikkeen Rae 3 Naaras 9 (Avoin) Sizova Olga EX1 CAC
MAN a 09 52 FI*Pilkkumin Mister Richard 3 Uros 5 (IC) Sizova Olga EX1 CAGCIB
MAN f 24 53 FI*Stormin Suffeli 3 Naaras 5 (IC) Serrai Stéphanie EX1 CAGCIB
MAN fs 11 53 Red Alert's Savanna of Conan 3 Naaras 12 (Pennut) Serrai Stéphanie EX1 NOM
MAN fs 25 53 FI*Conan Ohtlik 3 Naaras 9 (Avoin) Serrai Stéphanie Abs
MAN n 51 FIN*D'manns Quick Quarterback 3 Uros 2 (SP) Sizova Olga Abs
MAN n 51 FIN*D'manns Quick Quarterback 3 Uros 17 (Veteraani) Serrai Stéphanie Abs
MAU ns 24 FI*Chai-lai Ptah Psamtic 3 Uros 10 (KAS) Ojaniemi Sara EX1 CAP
MCO a 09 FI*Daybreak's GentleMan 2 Uros 12 (Pennut) Komissarova Olga EX1 BIV
MCO a 09 FI*Goldenstream's Soul on Fire 2 Uros 6 (IP) Komissarova Olga EX1 CAGPIB
MCO a 09 FI*Hiesun Roseheart 2 Naaras 9 (Avoin) Komissarova Olga EX1 CAC
MCO a 09 FI*HoneyCoon's That La,La,La 2 Naaras 11 (Nuoret) Komissarova Olga EX1
MCO a 09 22 FI*TipTop Maine Tuscarora 2 Uros 8 (PR) Pruchniak Sebastian EX1 CAPIB
MCO a 22 FI*Hemingway's Thunderheart 2 Uros 7 (CH) Saarela Veikko EX1 CACIB
MCO a 22 FI*HoneyCoon's Something Sweet 2 Naaras 11 (Nuoret) Saarela Veikko Abs
MCO d 09 FI*Avericoon Lorena Delux 2 Uros 9 (Avoin) Askett Mats Abs
MCO d 09 22 FIN*Escape's Tycoon 2 Uros 17 (Veteraani) Kabina Martin Abs
MCO d 09 22 FIN*Escape's Tycoon 2 Uros 4 (GIP) Komissarova Olga Abs
MCO d 22 FI*Enzahin Cyanid 2 Uros 11 (Nuoret) Askett Mats EX2
MCO d 22 FI*Kasmasiinin Apassi 2 Uros 11 (Nuoret) Askett Mats EX1 BIV
MCO ds 03 22 FI*TipTop Maine Umbar 2 Uros 3 (GIC) Komissarova Olga EX1 CACS BIV
MCO ds 09 22 FI*HoneyCoon's Thief Of Hearts 2 Uros 6 (IP) Komissarova Olga EX1 CAGPIB
MCO e 22 FI*NineTales Ariel 2 Naaras 6 (IP) Askett Mats EX1 CAGPIB
MCO f Beartooth Mountain Lola 2 Naaras 9 (Avoin) Askett Mats Abs
MCO f 03 22 FI*Enzahin Shades of Gray 2 Naaras 11 (Nuoret) Komissarova Olga EX1 BIV
MCO f 03 22 FI*NineTales Edna Mode 2 Naaras 11 (Nuoret) Komissarova Olga EX2
MCO f 09 22 FI*Ameliinan Milina 2 Naaras 12 (Pennut) Komissarova Olga Abs
MCO f 09 22 FI*TipTop Maine Xita 2 Naaras 9 (Avoin) Komissarova Olga EX1 CAC
MCO f 22 FI*Hiesun Glorious Greta 2 Naaras 9 (Avoin) Askett Mats EX1 CAC
MCO f 22 FIN*Kasmasiinin Viikinkitaru 2 Naaras 5 (IC) Askett Mats EX1 CAGCIB
MCO fs 03 22 FI*TipTop Maine Sasa 2 Naaras 10 (KAS) Komissarova Olga EX1 CAP
MCO fs 09 22 FI*NineTales Drama Queen 2 Naaras 9 (Avoin) Komissarova Olga EX1 CAC
MCO fs 23 DK*Amistia's Yasmina 2 Naaras 5 (IC) Ojaniemi Sara EX1 CAGCIB
MCO fs 23 DK*Amistia's Yasmina 2 Naaras 9 (Avoin) Askett Mats Abs
MCO g 22 FIN*Kasmasiinin Queen Flame 2 Naaras 17 (Veteraani) Kabina Martin Abs
MCO g 22 FIN*Kasmasiinin Queen Flame 2 Naaras 1 (SC) Askett Mats Abs
MCO gs 03 22 FI*TipTop Maine Ups I did It! 2 Naaras 7 (CH) Komissarova Olga EX1 CACIB
MCO n Beartooth Mountain Neo 2 Uros 11 (Nuoret) Kabina Martin EX1 NOM
MCO n FI*Chamberlain Hunter's Moon 2 Uros 6 (IP) Kabina Martin EX1 CAGPIB
MCO n FI*Escape's Young MC 2 Uros 9 (Avoin) Kabina Martin EX1 CAC
MCO n 03 22 FI*Goldenstream's Remy Martin 2 Uros 1 (SC) Pruchniak Sebastian KM BIV NOM
MCO n 03 22 FI*NineTales E.T. Go Home 2 Uros 11 (Nuoret) Pruchniak Sebastian EX1 BIV
MCO n 03 22 FI*RoseLion's Carefree Marvel 2 Uros 10 (KAS) Pruchniak Sebastian EX1 CAP
MCO n 03 22 FI*TipTop Maine Xantophilo 2 Uros 9 (Avoin) Pruchniak Sebastian EX1 CAC
MCO n 03 22 S*Carpe Feline's Zirenius 2 Uros 10 (KAS) Pruchniak Sebastian EX2
MCO n 09 FI*Daybreak's Gonzales 2 Uros 12 (Pennut) Komissarova Olga MCO n 09
MCO n 09 FI*LovelyLife Everest Edith 2 Naaras 9 (Avoin) Komissarova Olga EX2
MCO n 09 22 FI*Enzahin The Fallen Ones 2 Uros 11 (Nuoret) Pruchniak Sebastian EX2
MCO n 09 22 FI*LovelyLife Famous Fiona 2 Naaras 11 (Nuoret) Pruchniak Sebastian EX1
MCO n 09 22 FI*NineTales Bling Bling 2 Uros 6 (IP) Pruchniak Sebastian EX1 CAGPIB
MCO n 09 22 FI*NineTales Coraline 2 Naaras 10 (KAS) Pruchniak Sebastian EX1 CAP NOM
MCO n 09 22 FI*RoseLion's Carefree Delight 2 Naaras 9 (Avoin) Pruchniak Sebastian EX1 CAC
MCO n 09 22 PL*Dark Age Yilan Coon 2 Uros 4 (GIP) Pruchniak Sebastian EX1 CAPS BIV NOM BIS
MCO n 22 FI*Escape's Union Rose 2 Naaras 5 (IC) Saarela Veikko EX1 CAGCIB
MCO n 22 FI*Goldenstream's Top Gear 2 Uros 10 (KAS) Saarela Veikko EX1 CAP
MCO n 22 FI*Hemingway's Medicine Man 2 Uros 8 (PR) Saarela Veikko EX1 CAPIB BIV NOM
MCO n 22 FI*Hiesun Angels Kiss 2 Naaras 10 (KAS) Saarela Veikko EX1 CAP
MCO n 22 FI*Kasmasiinin Aamurusko 2 Uros 11 (Nuoret) Saarela Veikko EX2
MCO n 22 FI*Kasmasiinin Avery 2 Naaras 11 (Nuoret) Saarela Veikko EX1
MCO n 22 FI*Kasmasiinin Zhin 2 Naaras 9 (Avoin) Saarela Veikko EX2
MCO n 22 FI*LovelyLife Famous Fyffe 2 Uros 11 (Nuoret) Saarela Veikko EX3
MCO n 22 FIN*Chamberlain Is There Truth 2 Uros 17 (Veteraani) Kabina Martin Abs
MCO n 22 FIN*Chamberlain Is There Truth 2 Uros 2 (SP) Saarela Veikko Abs
MCO n 22 PL*Dark Age Yaquimo Coon 2 Uros 8 (PR) Saarela Veikko EX2
MCO n 23 DK*Amistia's Samson 2 Uros 3 (GIC) Saarela Veikko Abs
MCO ns FI*Escape's Yankee Rose 2 Naaras 9 (Avoin) Askett Mats EX1 CAC
MCO ns FI*Hiesun Mistyheart 2 Uros 9 (Avoin) Askett Mats EX1 CAC
MCO ns FI*NineTales Funny Face 2 Uros 12 (Pennut) Askett Mats EX1 BIV
MCO ns 03 FIN*Escape's Ying Yang 2 Uros 17 (Veteraani) Kabina Martin 3
MCO ns 03 FIN*Escape's Ying Yang 2 Uros 4 (GIP) Komissarova Olga EX2
MCO ns 09 FI*Hiesun Thunderheart 2 Uros 10 (KAS) Komissarova Olga EX1 CAP
MCO ns 09 22 FI*Winnercoons Lucas Lionheart 2 Uros 4 (GIP) Komissarova Olga EX1 CAPS BIV NOM
MCO ns 22 FI*HoneyCoon's Beat It 2 Uros 4 (GIP) Askett Mats EX1 CAPS
MCO ns 24 FI*Hemingway's Pallas Athene 2 Naaras 4 (GIP) Askett Mats EX1 CAPS
MCO w Dynamicats Backstreet Boy 2 Uros 7 (CH) Komissarova Olga EX1 CACIB
NEM a 03 21 FI*Eswood A Smooth Criminal 2 Uros 11 (Nuoret) Pruchniak Sebastian EX1
NEM n 21 Amarillis Blue Veil 2 Uros 11 (Nuoret) Pruchniak Sebastian EX1
NFO a FIN*Deeamore Kaamoksen Kajo 2 Uros 2 (SP) Pruchniak Sebastian KM
NFO a 09 FI*Hopeahännän Isabella 2 Naaras 3 (GIC) Pruchniak Sebastian EX1 CACS NOM
NFO as 09 24 FI*Hopeahännän Timjami 2 Uros 11 (Nuoret) Kabina Martin EX1 BIV
NFO d 03 FI*Hopeahännän Pablo Picasso 2 Uros 1 (SC) Pruchniak Sebastian KM
NFO d 03 22 FI*FoxyPaw's Gingerbread Boy 2 Uros 9 (Avoin) Pruchniak Sebastian EX1 CAC
NFO d 09 24 FI*Kultamurun Aurinko 2 Uros 8 (PR) Pruchniak Sebastian EX1 CAPIB
NFO d 09 24 FI*NordicTigers Ebbe 2 Uros 8 (PR) Chadaj Marek EX1 CAPIB
NFO d 24 FI*Kultamurun Mon Cherie 2 Naaras 9 (Avoin) Pruchniak Sebastian EX2
NFO ds FI*Catpros Altai anemone 2 Naaras 9 (Avoin) Pruchniak Sebastian EX1 CAC
NFO ds 02 21 S*Syrenbacken's Velocity Mack 2 Uros 8 (PR) Kabina Martin EX1 CAPIB
NFO ds 09 24 FI*FoxyPaw's Butterfinger 2 Uros 4 (GIP) Kabina Martin EX1 CAPS
NFO ds 09 24 FI*FoxyPaw's Mr. Goodbar 2 Uros 3 (GIC) Kabina Martin Abs
NFO ds 22 FI*Kultamurun Mon Amour 2 Naaras 9 (Avoin) Pruchniak Sebastian EX2
NFO e 24 S*Heads or tails Chivas Regal 2 Uros 11 (Nuoret) Pruchniak Sebastian EX1
NFO es 03 24 FI*Hopeahännän Iorek Byrnison 2 Uros 12 (Pennut) Kabina Martin EX1
NFO f FI*Lolcat's Rose 2 Naaras 9 (Avoin) Pruchniak Sebastian EX1 CAC BIV
NFO f 03 22 FI*Hopeahännän SerafinaPekkala 2 Naaras 12 (Pennut) Pruchniak Sebastian EX1 BIV NOM
NFO f 09 22 FI*Felicis Edda 2 Naaras 4 (GIP) Pruchniak Sebastian EX1 CAPS
NFO fs 02 21 62 FI*Slytiger's Aurora Borealis 2 Naaras 9 (Avoin) Kabina Martin EX1 CAC NOM
NFO fs 09 FI*Dream-World's ThunderStorm 2 Naaras 7 (CH) Kabina Martin EX1 CACIB
NFO fs 09 FIN*Hopeahännän Harley Quinn 2 Naaras 2 (SP) Kabina Martin KM BIV NOM
NFO n FI*Lolcat's Jack 2 Uros 10 (KAS) Pruchniak Sebastian EX1 CAP
NFO n FI*Tähtitassun Mustang 2 Uros 11 (Nuoret) Pruchniak Sebastian EX1 NOM
NFO n 03 S*Zygot's Mac Gregor 2 Uros 5 (IC) Pruchniak Sebastian EX1 CAGCIB
NFO n 03 22 FIN*Kirsikan HelmiLiina 2 Naaras 17 (Veteraani) Kabina Martin 1
NFO n 03 22 FIN*Kirsikan HelmiLiina 2 Naaras 4 (GIP) Saarela Veikko EX1 CAPS BIV
NFO n 09 22 FI*Cat'omatic Emil 2 Uros 8 (PR) Saarela Veikko EX1 CAPIB
NFO n 09 22 FI*FoxyPaw's Goofer Dust 2 Naaras 1 (SC) Saarela Veikko KM
NFO n 09 22 FI*FoxyPaw's Hoodoo Doll 2 Naaras 4 (GIP) Saarela Veikko EX2
NFO n 09 22 FI*Hilirimpsis Joonatan 2 Uros 11 (Nuoret) Saarela Veikko EX1
NFO n 09 22 S*Harley Honey's Gibson 2 Uros 3 (GIC) Saarela Veikko EX1 CACS BIV NOM
NFO n 09 23 FIN*Sannilan Bonaparte 2 Uros 17 (Veteraani) Kabina Martin 1 BIS
NFO n 09 23 FIN*Sannilan Bonaparte 2 Uros 4 (GIP) Saarela Veikko EX1 CAPS
NFO n 09 23 S*Syrenbacken's X-elent Dustin 2 Uros 7 (CH) Saarela Veikko EX1 CACIB
NFO n 22 FI*Cat'omatic Hekla 2 Naaras 9 (Avoin) Komissarova Olga EX1 CAC
NFO n 22 FI*FoxyPaw's Trick Bag 2 Uros 1 (SC) Komissarova Olga KM BIV NOM BIS
NFO n 22 FI*Meadowpaws Night Rambler 2 Uros 11 (Nuoret) Komissarova Olga EX1 BIV
NFO n 22 FI*Tähtitassun Päivänsäde 2 Naaras 11 (Nuoret) Komissarova Olga EX1
NFO n 24 FI*Heinuntuvan Eemeli 2 Uros 1 (SC) Komissarova Olga KM
NFO n 24 FI*Niittykissan Alexandria 2 Naaras 5 (IC) Komissarova Olga EX1 CAGCIB
NFO n 24 FI*RockyHill's Arya 2 Naaras 11 (Nuoret) Komissarova Olga EX2
NFO n 24 FI*Tähtitassun Bertil 2 Uros 4 (GIP) Komissarova Olga EX1 CAPS
NFO ns 09 24 FI*Hilirimpsis Halikatti 2 Naaras 8 (PR) Kabina Martin EX1 No Cert
NFO ns 09 24 FI*Hopeahännän Paksu Pertta 2 Naaras 10 (KAS) Kabina Martin Abs
NFO w FIN*Hopeahännän WillemAlexander 2 Uros 4 (GIP) Askett Mats EX1 CAPS
NFO w 64 FI*FoxyPaw's Icebreaker 2 Uros 1 (SC) Askett Mats KM NOM
OCI a 24 FI*Kukkatarhan Borago 3 Uros 4 (GIP) Ojaniemi Sara EX1 CAPS
OCI a 24 FI*Poseidonian Ocean Soul 3 Uros 7 (CH) Ojaniemi Sara EX1 CACIB
OCI a 24 FI*Riddle Great Expectations 3 Naaras 11 (Nuoret) Ojaniemi Sara EX1
OCI a 24 Hiutaleen Alma Alatar 3 Naaras 10 (KAS) Ojaniemi Sara EX1 CAP
OCI b 24 DK*Hindkjær's Gaia 3 Naaras 1 (SC) Ojaniemi Sara Abs
OCI b 24 FI*Guttatus Princess Sophie 3 Naaras 1 (SC) Ojaniemi Sara KM NOM
OCI b 24 FI*Moosegrove Cassiopeia 3 Naaras 9 (Avoin) Ojaniemi Sara EX1 CAC
OCI b 24 FI*Moosegrove Flynn Rider 3 Uros 11 (Nuoret) Ojaniemi Sara EX1 NOM
OCI b 24 FI*Poseidonian Swanheart 3 Naaras 7 (CH) Ojaniemi Sara EX1 CACIB
OCI b 24 FI*Rollick Leaders 4 Poseidon 3 Naaras 3 (GIC) Ojaniemi Sara EX1 CACS
OCI b 24 FIN*Moosegrove Conquistatore 3 Uros 2 (SP) Ojaniemi Sara KM NOM
OCI b 24 FIN*Moosegrove Conquistatore 3 Uros 17 (Veteraani) Serrai Stéphanie 1 BIS
OCI b 24 FIN*Moosegrove Kókiri 3 Uros 1 (SC) Ojaniemi Sara KM BIV NOM
OCI b 24 FIN*Moosegrove OrqideasDoiradas 3 Naaras 2 (SP) Ojaniemi Sara KM
OCI b 24 FIN*Moosegrove Panthera 3 Naaras 1 (SC) Ojaniemi Sara Abs
OCI n 24 Hiutaleen Elias Elendil 3 Uros 9 (Avoin) Sizova Olga EX1 CAC
OSH a 24 FIN*CornFlakes Gimme Shelter 4 Naaras 17 (Veteraani) Rautio Kristiina 1 BIS
OSH a 24 FIN*CornFlakes Gimme Shelter 4 Naaras 2 (SP) Chadaj Marek KM
OSH a 24 LV*Dark Side Panther Eminems 4 Uros 10 (KAS) Chadaj Marek EX1 CAP NOM BIS
OSH b FI*Arkhitekton Dark Chocolate 4 Naaras 12 (Pennut) Rautio Kristiina EX1 NOM
OSH b 24 Akita Ha Kuna*PL 4 Naaras 11 (Nuoret) Chadaj Marek EX1 NOM BIS
OSH b 24 FI*Arkhitekton Ortica 4 Uros 12 (Pennut) Chadaj Marek EX2
OSH b 24 FI*Arkhitekton Rafano 4 Uros 12 (Pennut) Chadaj Marek EX1 BIV NOM BIS
OSH b 24 FI*Arkhitekton Rafano 4 Uros 13c (Määrittely) Rautio Kristiina OSH b 24
OSH b 24 FI*Sultsinan Päiväuni 4 Naaras 7 (CH) Chadaj Marek EX1 CACIB
OSH b 24 Mambo Italiano Sultan Chan*SK 4 Uros 3 (GIC) Chadaj Marek EX1 CACS NOM
OSH bs FI*Arkhitekton Truffle 4 Uros 5 (IC) Chadaj Marek EX1 No Cert
OSH c 24 FI*Arkhitekton Lavanda 4 Uros 12 (Pennut) Chadaj Marek EX1
OSH c 24 FI*Arkhitekton Lavanda 4 Uros 13c (Määrittely) Rautio Kristiina OSH c 24
OSH c 24 FI*Sultsinan Shampanja 4 Uros 10 (KAS) Chadaj Marek EX1 CAP
OSH n FI*Birregin Victory Ford 4 Naaras 1 (SC) Rautio Kristiina Abs
OSH n FI*Choose Zachat Noir 4 Uros 9 (Avoin) Rautio Kristiina EX1 CAC
OSH n FI*Sultsinan Iltasatu 4 Naaras 1 (SC) Rautio Kristiina KM NOM BIS
OSH n FI*Sultsinan Silklift 4 Uros 9 (Avoin) Rautio Kristiina EX2
OSH n FIN*CornFlakes Fast and Loose 4 Uros 4 (GIP) Rautio Kristiina EX1 CAPS
OSH n FIN*CornFlakes Fast and Loose 4 Uros 17 (Veteraani) Rautio Kristiina 1
OSH n Galoo of Beugnycats 4 Uros 1 (SC) Rautio Kristiina KM BIV NOM BIS
OSH n 22 FI*Noxx Xena 4 Naaras 9 (Avoin) Chadaj Marek EX1 CAC NOM
OSH n 24 FIN*Birregin Ashita ga Choose 4 Naaras 2 (SP) Chadaj Marek KM
PER d FI*BlueIce's Roma Uomo 1 Uros 1 (SC) Sizova Olga KM NOM BIS
PER d FI*Kultaviiksen Farasha 1 Naaras 7 (CH) Sizova Olga EX1 CACIB NOM
PER d FI*Sabrimin Prince 1 Uros 3 (GIC) Sizova Olga Abs
PER d FIN*Kultaviiksen Axl Rose 1 Uros 2 (SP) Sizova Olga Abs
PER d 24 FI*BlueIce's Blazing Glory 1 Uros 2 (SP) Sizova Olga KM
PER ds 22 62 FI*Kultaviiksen Etta James 1 Naaras 5 (IC) Sizova Olga EX1 CAGCIB
PER e 03 FI*Shamirin Izzy Isaac 1 Uros 11 (Nuoret) Sizova Olga EX1
PER e 21 33 FI*Yashar's Åskari Ålematon 1 Uros 5 (IC) Sizova Olga EX1 CAGCIB
PER e 33 Benua Gizelle 1 Naaras 12 (Pennut) Sizova Olga EX1
PER f 01 62 FI*Dirlandan Joelina 1 Naaras 12 (Pennut) Rautio Kristiina Abs
PER f 22 FI*Shamirin Excellent Elvira 1 Naaras 1 (SC) Rautio Kristiina KM
PER f 22 FIN*Kultaviiksen Annabella 1 Naaras 1 (SC) Rautio Kristiina KM NOM BIS
PER f 22 FIN*Shamirin Sweet Shamira 1 Naaras 2 (SP) Rautio Kristiina KM
PER f 22 FIN*Shamirin Sweet Shamira 1 Naaras 17 (Veteraani) Rautio Kristiina 1 BIS
PER g 23 FI*Precious Hello Darlin' 1 Naaras 2 (SP) Rautio Kristiina KM NOM BIS
PER gs EE*Sandrine Farfalla Arinnitti 1 Naaras 9 (Avoin) Sizova Olga EX1 CAC
PER n FI*Mimosan Jackpot 1 Uros 9 (Avoin) Rautio Kristiina EX1 CAC
PER n Yellicle's Against All Odds 1 Uros 9 (Avoin) Rautio Kristiina Abs
PER n 03 FI*Shamirin Ärliga Älex 1 Uros 9 (Avoin) Rautio Kristiina Abs
PER n 03 24 FI*Kissankäpälän Cupido 1 Uros 5 (IC) Rautio Kristiina EX1 CAGCIB NOM
PER n 23 FI*Shamirin Janet Jackson 1 Naaras 11 (Nuoret) Rautio Kristiina EX1
PER n 24 My-Champagne Anemone to Timanfaya 1 Naaras 11 (Nuoret) Rautio Kristiina EX1 NOM BIS
PER n 33 FIN*Fiu-Maun Richard 1 Uros 3 (GIC) Sizova Olga EX1 CACS
PER ns FI*Kultaviiksen JohnLee Hooker 1 Uros 11 (Nuoret) Sizova Olga EX1 NOM
RAG a Dollyfella Big Big Man 2 Uros 8 (PR) Pruchniak Sebastian EX1 CAPIB
RAG a FI*DivaDoll Grand Amadeus 2 Uros 8 (PR) Pruchniak Sebastian EX2
RAG a FI*MistyNight Dyna 2 Naaras 9 (Avoin) Pruchniak Sebastian EX1 CAC
RAG a FI*Nevilla's Bambi 2 Uros 12 (Pennut) Pruchniak Sebastian EX1
RAG a 03 Angelicdolls Angel Star 2 Naaras 12 (Pennut) Saarela Veikko EX1
RAG a 03 Angelicdolls Mr President 2 Uros 12 (Pennut) Saarela Veikko EX1 BIV NOM
RAG a 03 FI*Celestial's Desire Me 2 Naaras 12 (Pennut) Saarela Veikko EX2
RAG a 03 FI*Celestial's Heart Beats 4 U 2 Naaras 12 (Pennut) Saarela Veikko EX3
RAG a 03 FI*Celestial's Hot Shot 2 Uros 12 (Pennut) Saarela Veikko EX2
RAG a 03 FI*Dolldesire's Edward 2 Uros 11 (Nuoret) Saarela Veikko EX1 BIV
RAG a 03 FI*Dolldesire's Elena 2 Naaras 11 (Nuoret) Saarela Veikko EX1
RAG a 03 FI*Lasuriitin Laavaluci 2 Naaras 9 (Avoin) Saarela Veikko EX1 CAC
RAG a 03 FI*Lounatuulen Cassius 2 Uros 8 (PR) Saarela Veikko Mitätöity Mitätöity
RAG a 03 FIN*Celestial's FallenAngel 2 Naaras 2 (SP) Saarela Veikko KM NOM BIS
RAG a 03 21 FI*Celestial's Bury My Heart 2 Uros 12 (Pennut) Askett Mats EX1
RAG a 04 FI*Celestial's Trick or Treat 2 Naaras 10 (KAS) Kabina Martin EX1 CAP
RAG a 04 FI*Celestial's Wild Child 2 Naaras 9 (Avoin) Kabina Martin EX1 CAC
RAG a 04 FI*Satinante's Dom Perignon 2 Uros 11 (Nuoret) Kabina Martin EX1 BIV
RAG a 04 FI*Satinante's Donna Floretta 2 Naaras 3 (GIC) Kabina Martin EX1 CACS
RAG a 04 S*FunHouse's & Unni's United Collin 2 Uros 5 (IC) Kabina Martin EX1 CAGCIB
RAG a 21 FIN*Kehtolaulun Panthera Onca 2 Uros 4 (GIP) Kabina Martin EX1 CAPS
RAG a 21 FIN*Kehtolaulun Panthera Onca 2 Uros 17 (Veteraani) Kabina Martin 2
RAG b FI*Celestial's Jaromir Jagr 2 Uros 4 (GIP) Askett Mats EX1 CAPS
RAG b 03 FI*Mulberry Mighty Adventurer 2 Naaras 5 (IC) Pruchniak Sebastian EX1 CAGCIB
RAG c FI*Celestial's King of Finland 2 Uros 3 (GIC) Komissarova Olga EX1 CACS
RAG c FI*MistyNight Augustus 2 Uros 7 (CH) Komissarova Olga EX1 CACIB
RAG d FI*Kivelän Aslan Mico 2 Uros 11 (Nuoret) Pruchniak Sebastian EX1
RAG d FI*Ruuskatin Midnight Rose 2 Naaras 11 (Nuoret) Pruchniak Sebastian EX1
RAG d 04 FI*Kivelän Arlan Tino 2 Uros 11 (Nuoret) Askett Mats EX1
RAG f 04 FI*Celestial's Heaven on Earth 2 Naaras 12 (Pennut) Askett Mats EX1 NOM
RAG f 04 FI*Dollyblues Wildflower 2 Naaras 9 (Avoin) Askett Mats EX1 CAC
RAG j 21 FI*Ruuskatin Orkidea 2 Naaras 12 (Pennut) Pruchniak Sebastian EX1
RAG j 21 FI*Ruuskatin Orkidea 2 Naaras 13c (Määrittely) Saarela Veikko RAG j 21
RAG n FI*Collicatin Casper 2 Uros 11 (Nuoret) Askett Mats Abs
RAG n FI*NinaDoll's Cilla 2 Naaras 11 (Nuoret) Askett Mats Abs
RAG n FI*NinaDoll's Valiant 2 Uros 11 (Nuoret) Askett Mats DISQ AGR.
RAG n FIN*Popcornin Naughty Nella 2 Naaras 9 (Avoin) Askett Mats EX1 CAC
RAG n 03 FI*Celestial's DreamDoll 2 Naaras 7 (CH) Askett Mats EX1 CACIB BIV NOM
RAG n 03 FI*Celestial's Louis Dieudonné 2 Uros 3 (GIC) Askett Mats EX1 CACS
RAG n 03 FI*Mulberry Mighty Navigator 2 Uros 6 (IP) Askett Mats EX1 CAGPIB BIV NOM
RAG n 03 FI*Sirmar Frontside Fire 2 Uros 9 (Avoin) Askett Mats EX1 CAC
RAG n 03 FI*Stardoll's Santo Domingo 2 Uros 12 (Pennut) Askett Mats Abs
RAG n 03 FIN*Corres Timoteus 2 Uros 10 (KAS) Askett Mats EX2
RAG n 03 Shinysky Bond James Bond 2 Uros 10 (KAS) Askett Mats EX1 CAP
RAG n 04 FI*Celestial's Eternal Flame 2 Uros 12 (Pennut) Kabina Martin EX1
RAG n 04 FI*Dolldesire's Destiny 2 Naaras 11 (Nuoret) Kabina Martin Abs
RAG n 04 FI*Stardoll's Wind Warrior 2 Uros 3 (GIC) Kabina Martin EX1 CACS BIV NOM
RAG n 04 FI*Stardoll's Yoda 2 Uros 9 (Avoin) Kabina Martin EX1 CAC
RAG n 04 FIN*Riverknee Reiri o Whangarei 2 Naaras 6 (IP) Kabina Martin EX1 CAGPIB
RAG n 21 FI*Fannidolls Brave Bruno 2 Uros 11 (Nuoret) Kabina Martin Abs
RAG n 21 FI*NinaDoll's Sweet Jade 2 Naaras 9 (Avoin) Kabina Martin Abs
RUS FI*Andinan Gretchen 3 Naaras 9 (Avoin) Nyrup Pia EX2
RUS FI*Bessemjanka's Nesha 3 Naaras 5 (IC) Nyrup Pia EX1 CAGCIB
RUS FI*Janatuisen Blue Heaven 3 Uros 9 (Avoin) Nyrup Pia EX1 CAC
RUS FI*Janatuisen La vie en rose 3 Naaras 11 (Nuoret) Nyrup Pia EX2
RUS FI*Lolcat's Alexandra 3 Naaras 3 (GIC) Nyrup Pia Abs
RUS FI*Lolcat's Amy 3 Naaras 9 (Avoin) Nyrup Pia EX1 CAC BIV
RUS FI*Lolcat's Rasputin 3 Uros 10 (KAS) Nyrup Pia EX1 CAP
RUS FIN*Andinan Celestina 3 Naaras 4 (GIP) Nyrup Pia EX1 CAPS
RUS IT*Kind of Blue Virgin 3 Naaras 11 (Nuoret) Nyrup Pia EX1 BIV
RUS Wynterwynd Moon River 3 Uros 12 (Pennut) Nyrup Pia EX1 NOM
SBI a FI*Zhamanen MT Bobby Orr 2 Uros 2 (SP) Askett Mats KM
SBI a FIN*Clavinova Sade Serenada 2 Naaras 17 (Veteraani) Kabina Martin 2
SBI a FIN*Clavinova Sade Serenada 2 Naaras 10 (KAS) Askett Mats EX1 CAP
SBI a FIN*Hämynhäivän Kuurankukka 2 Naaras 17 (Veteraani) Kabina Martin Abs
SBI a FIN*Hämynhäivän Kuurankukka 2 Naaras 6 (IP) Askett Mats Abs
SBI a FIN*Recknagel Tairapänks 2 Naaras 6 (IP) Askett Mats EX1 CAGPIB BIV NOM
SBI b FI*Mimitan Triton 2 Uros 12 (Pennut) Kabina Martin EX1
SBI b 21 FI*Canth's ToyBoy 2 Uros 1 (SC) Saarela Veikko KM
SBI b 21 FI*Canth's UltraVox 2 Uros 1 (SC) Saarela Veikko KM
SBI c FI*Saca's Äxl Cloud 2 Uros 11 (Nuoret) Kabina Martin EX1
SBI d 21 FI*Aamentassu Aamor 2 Uros 9 (Avoin) Pruchniak Sebastian EX1 CAC
SBI e FI*Oreliinan Braveheart 2 Uros 11 (Nuoret) Askett Mats EX1
SBI g FI*Briljantin Fortunatus 2 Naaras 9 (Avoin) Pruchniak Sebastian Abs
SBI h FIN*Tamus Niva De Lux 2 Naaras 8 (PR) Komissarova Olga Abs
SBI n EE*Ireen Herencia 2 Naaras 3 (GIC) Saarela Veikko EX1 CACS
SBI n S*Raus Höjden's Harmoney in Brown 2 Naaras 1 (SC) Saarela Veikko KM NOM BIS
SIA b Ralph Sia Alicia, CZ 4 Uros 11 (Nuoret) Rautio Kristiina Abs
SIA n FI*Choose Zone of SiaMagic 4 Uros 9 (Avoin) Chadaj Marek EX1 CAC
SIB a 24 FI*Mäntylän Serena 2 Naaras 9 (Avoin) Saarela Veikko EX1 CAC BIV
SIB as 09 22 Fado Colour Foot*PL 2 Uros 5 (IC) Kabina Martin EX1 CAGCIB
SIB as 24 FI*Tuiskutassun Ilo-Ilmari 2 Uros 12 (Pennut) Komissarova Olga EX1 NOM BIS
SIB d 24 FI*Irvikissan Aether 2 Uros 9 (Avoin) Askett Mats EX1 CAC
SIB f 24 FI*TaigaMaan AiwanRinsessa 2 Naaras 11 (Nuoret) Askett Mats EX1 NOM BIS
SIB n FI*Tuiskutassun Hulivili 2 Uros 7 (CH) Askett Mats EX1 CACIB
SIB n 02 21 62 Kayo Rys od Królowych*PL 2 Naaras 9 (Avoin) Komissarova Olga EX1 CAC NOM
SIB n 03 24 FI*Goldenspot's Doron 2 Uros 11 (Nuoret) Komissarova Olga Abs
SIB n 09 24 FI*Lumikissan Morsmaikku 2 Naaras 11 (Nuoret) Komissarova Olga EX1 NOM
SIB n 22 FI*Goldenspot's Chaya 2 Naaras 7 (CH) Saarela Veikko EX1 CACIB
SIB n 22 FI*Tuiskutassun Hökeltäjä 2 Uros 10 (KAS) Saarela Veikko EX1 CAP
SIB n 24 FI*Magnificat Leonardo 2 Uros 9 (Avoin) Saarela Veikko EX1 No Cert
SIB n 24 FI*Tuiskutassun Goikkalainen 2 Uros 5 (IC) Saarela Veikko EX1 CAGCIB
SIB ns FI*Tuiskutassun Garvakuono 2 Uros 10 (KAS) Komissarova Olga EX1 CAP
SIB ns 03 FI*Kesälän Unto Utelias 2 Uros 10 (KAS) Kabina Martin EX1 CAP
SIB ns 03 24 FI*Lumikissan Nopsajalka 2 Uros 12 (Pennut) Kabina Martin EX1 NOM
SOM a FI*Kharn-Ka Blue Moment 3 Naaras 9 (Avoin) Serrai Stéphanie EX1 CAC
SOM n FI*Bluestream's Eddy 3 Uros 5 (IC) Serrai Stéphanie EX1 CAGCIB
SOM n FI*Kharn-Ka Your Choice 3 Uros 1 (SC) Serrai Stéphanie KM NOM BIS
SOM n FIN*Kharn-Ka Jewel Of Blues 3 Uros 2 (SP) Serrai Stéphanie KM NOM BIS
SOM o DK*Dushara Mint of Kharnka 3 Naaras 2 (SP) Serrai Stéphanie KM
SOM o DK*Dushara Mint of Kharnka 3 Naaras 17 (Veteraani) Serrai Stéphanie 2
SOM p FI*Kharn-Ka Worth Fines 3 Naaras 1 (SC) Nyrup Pia KM
SPH a 32 FI*Hobbitqueen's Topaz 3 Uros 3 (GIC) Nyrup Pia EX1 CACS
SPH n 33 FIN*Wanadoo Dirty Harry 3 Uros 2 (SP) Nyrup Pia KM
SYS f 02 21 FI*Birregin FairyTail Tales 4 Naaras 1 (SC) Rautio Kristiina Abs
SYS n 03 FI*Sultsinan Something Yammie 4 Uros 2 (SP) Chadaj Marek KM
XSH WhiteStripes Uno 3 Uros 14 (Kotikissat) Nyrup Pia 2
417 kpl

Tuomarit

Nimi EMS-koodit Kissaa
Chadaj Marek 0
1 tuomaria.