Omakissa
ERY-SYD KOUVOLA 9.11.2013
Järjestävä yhdistys Eteläinen Rotukissayhdistys ry
Alkaa 9.11.2013 Loppuu 9.11.2013
Ilmoittautuminen alkaa 9.11.2013 Ilmoittautuminen loppuu 9.11.2013
Yleisöaika alkaa 0:00 Yleisöaika loppuu 0:00
Eläinlääkärintarkastus alkaa 0:00 Eläinlääkärintarkastus loppuu 0:00
Arvostelut alkavat 0:00 Vahvistuskirjeen julkaisupvm
Kansainvälinen Ei Erikoisnäyttely Ei
Drive In -näyttely Ei Omistajat saavat esitellä kissansa Ei
Kissoja enintään    Kategoriat
BreedBIS-rodut BreedBIS kissoja vähintään
Tilinumero
Sähköposti show@ery-syd.net
Paikka
Toimihenkilöt
Lisätietoja

Yhteenveto ilmoittautumisista

Kategoria Ilmoittautuneita Hyväksytty Hylätty Kesken Peruttu
Yhteensä 0 0 0 0 0

Suodata näytettäviä tuloksia alla olevilla valinnoilla.

Suodata näytettäviä tuloksia alla olevilla valinnoilla.

Nro EMS-koodi Nimi Kategoria Sukupuoli Luokka Tuomari Tulos
ABY n FI*Laire Valar Lorien 3 Uros 10 (KAS) Wilczek Anna EX1 CAP
ABY n S*Hjortronstigens The Sound of Music 3 Uros 2 (SP) Wilczek Anna KM
ABY o FI*Laire Maiar Melian 3 Naaras 12 (Pennut) Wilczek Anna EX1 NOM BIS
ABY o FI*Redcheetah's Aurora 3 Naaras 3 (GIC) Wilczek Anna EX1 CACS
ABY o S*Rackarkatten's Paco Rabanne 3 Uros 2 (SP) Wilczek Anna KM NOM
ABY o S*Rackarkatten's Paco Rabanne 3 Uros 17 (Veteraani) Isakov Vladimir 2
ACL d 09 24 FI*Trollin Karamelli 2 Naaras 12 (Pennut) Paloluoma Anne EX1
ACL d 24 FI*Trollin Otso 2 Uros 6 (IP) Paloluoma Anne EX1 CAGPIB
ACL ds 09 FI*Trollin Hopo 2 Uros 10 (KAS) Paloluoma Anne EX1 CAP
ACL g 21 33 FIN*Magnificat Tinka Curl 2 Naaras 17 (Veteraani) Wikström Bjarne 1 NOM BIS
ACL g 21 33 FIN*Magnificat Tinka Curl 2 Naaras 2 (SP) Paloluoma Anne KM
ACS d 24 FI*Trollin Nekku 2 Naaras 12 (Pennut) Paloluoma Anne EX1
ACS e 24 FIN*Trollin Hanno 2 Uros 3 (GIC) Paloluoma Anne EX1 CACS
BAL b FI*Fercatin Nozay Ronja 4 Naaras 8 (PR) Wilczek Anna EX1 CAPIB NOM BIS
BAL c 21 SE*Qjou'z Bon A Petit 4 Uros 5 (IC) Wilczek Anna Abs
BAL n FI*Kasumi Henkien Kätkemä 4 Uros 10 (KAS) Wilczek Anna EX1 CAP NOM BIS
BEN n 24 CattiCartano Helmi 3 Naaras 4 (GIP) Sidorova Natalia EX1 No Cert
BEN n 24 FI*Kissalehdon Kullat Nunu 3 Naaras 8 (PR) Sidorova Natalia EX1 CAPIB
BEN n 24 FI*Leokatin Fireball 3 Uros 10 (KAS) Sidorova Natalia EX1 CAP BIV
BEN n 24 Millwood Barbie Q 3 Naaras 12 (Pennut) Isakov Vladimir EX1 NOM
BEN n 24 S*Leopardettes Viktor 3 Uros 7 (CH) Sidorova Natalia Abs
BML ns 11 FIN*Ancelaine Henrik 3 Uros 10 (KAS) Isakov Vladimir EX1 CAP
BML ns 11 FIN*Ancelaine Horatius 3 Uros 8 (PR) Isakov Vladimir EX1 CAPIB
BML ns 11 FIN*Ancelaine Lisbeth 3 Naaras 6 (IP) Isakov Vladimir EX1 CAGPIB BIV
BML ns 11 FIN*Ancelaine Lisbeth 3 Naaras 17 (Veteraani) Isakov Vladimir 2
BRI a FI*Chokotoe's Sailor Blue Rose 3 Naaras 9 (Avoin) Sidorova Natalia EX1 CAC
BRI a FI*Dame's Admiral Herberts 3 Uros 7 (CH) Sidorova Natalia EX1 CACIB BIV
BRI a FIN*Ruusutarhan Ghisella 3 Naaras 1 (SC) Sidorova Natalia KM
BRI a FIN*Ruusutarhan Ghisella 3 Naaras 17 (Veteraani) Isakov Vladimir 3
BRI ay 11 Blue golden Inari de Maneki Neko 3 Uros 11 (Nuoret) Sidorova Natalia EX1 BIV
BRI ay 11 FI*EmeraldCharm Finn Fonzie 3 Uros 7 (CH) Sidorova Natalia EX1 No Cert
BRI ay 11 FI*EmeraldCharm Fleur Fortune 3 Naaras 9 (Avoin) Sidorova Natalia EX1 CAC
BRI b 22 FI*Gimmie's Whimsical 3 Uros 9 (Avoin) Sidorova Natalia EX1 CAC
BRI d 24 FI*Ruusutarhan Kultapoika 3 Uros 8 (PR) Sidorova Natalia EX1 CAPIB
BRI f FI*Duketin Gabrielle 3 Naaras 9 (Avoin) Sidorova Natalia EX1 CAC
BRI f FI*Ruusutarhan Matilde 3 Naaras 11 (Nuoret) Sidorova Natalia EX1 BIV
BRI f FI*Ullukan Aura Unelma 3 Naaras 12 (Pennut) Sidorova Natalia EX1
BRI g FI*Ruusutarhan Mimi Miracolo 3 Naaras 11 (Nuoret) Sidorova Natalia EX1 NOM
BRI g FIN*Ruusutarhan Hertta 3 Naaras 1 (SC) Sidorova Natalia KM
BRI n FI*Feronian Gaia 3 Uros 7 (CH) Sidorova Natalia EX1 CACIB
BUR a FI*Korennon Pihlaja 3 Naaras 11 (Nuoret) Martikainen Arja EX1
BUR b Bjelke's Niilo 3 Uros 4 (GIP) Martikainen Arja EX1 CAPS
BUR b FI*Beneloben Cyranos 3 Uros 7 (CH) Martikainen Arja EX1 CACIB
BUR b FI*Beneloben Dalissia 3 Naaras 9 (Avoin) Martikainen Arja EX1 CAC BIV
BUR b FIN*Narinder Clueless 3 Naaras 4 (GIP) Martikainen Arja EX1 CAPS
BUR b Milena Lovely Dream *RU *** 3 Naaras 12 (Pennut) Martikainen Arja EX1
BUR b Sacredspirit Virgin Flamingo *** 3 Uros 3 (GIC) Martikainen Arja Abs
BUR c FI*Tai-Hao Luke Skywalker 3 Uros 10 (KAS) Martikainen Arja EX1 CAP
BUR d FI*Ninelli's Pink Pride 3 Uros 6 (IP) Martikainen Arja EX1 CAGPIB
BUR h FI*Kaiuksen Filippa 3 Naaras 10 (KAS) Martikainen Arja EX1 CAP
BUR j Irma Lovely Dream *** 3 Naaras 9 (Avoin) Martikainen Arja EX2
BUR j S*Alchymist's Secret Love 3 Naaras 9 (Avoin) Martikainen Arja EX1 CAC
BUR n FI*Millamarin Hoo Moilanen 3 Uros 3 (GIC) Martikainen Arja EX1 CACS
BUR n FI*Narinder Dances with wolwes 3 Naaras 8 (PR) Martikainen Arja EX1 CAPIB
BUR n FIN*Almond's Virginia Woolf 3 Naaras 3 (GIC) Martikainen Arja EX1 CACS
BUR n FIN*Kuunloisteen Sylipoika 3 Uros 8 (PR) Martikainen Arja EX1 CAPIB
BUR n FIN*Niorun Billie Holiday 3 Naaras 2 (SP) Martikainen Arja KM BIV NOM
CHA FIN*Keijuhovin Boromir Ponteva 3 Uros 4 (GIP) Sidorova Natalia Abs
CHA NL*Poekie Mau Mau's Helena Luna 3 Naaras 10 (KAS) Sidorova Natalia EX1 CAP
CHA NL*Poekie Mau Mau's Hercule 3 Uros 9 (Avoin) Sidorova Natalia EX1 No Cert
CHA Poekie Mau Mau's Esmeralda 3 Naaras 1 (SC) Sidorova Natalia KM
CRX a 23 FI*Tajomer K-Pax 3 Uros 11 (Nuoret) Wilczek Anna EX1
CRX a 24 FI*Framillan Good&Plenty 3 Naaras 1 (SC) Wilczek Anna KM
CRX b 03 Aladdin of Royal Fleece 3 Uros 9 (Avoin) Wilczek Anna EX1 CAC
CRX e 03 FI*Kolminniemen Beucaloinen 3 Naaras 10 (KAS) Wilczek Anna EX1 CAP NOM
CRX f 03 FI*MistyMau's Aishwarya Rai 3 Naaras 11 (Nuoret) Wilczek Anna EX1 NOM BIS
CRX fs 24 FI*MistyMau's Heart Of Isis 3 Naaras 9 (Avoin) Wilczek Anna EX1 CAC
CRX g 03 FI*MistyMau's Tiramisu 3 Naaras 12 (Pennut) Wilczek Anna EX1
CRX n 02 62 FI*FunkyJam's BoomBoomPow 3 Naaras 3 (GIC) Wilczek Anna EX1 CACS
CRX n 03 Shal-Mar's Sailor of Windseeker 3 Uros 4 (GIP) Wilczek Anna Abs
CRX n 03 Shal-Mar's Sailor of Windseeker 3 Uros 17 (Veteraani) Isakov Vladimir Abs
CYM f 09 52 DK*Ligaen Dolce Gabbana Conan 3 Naaras 5 (IC) Isakov Vladimir EX1 CAGCIB
DRX a 09 FI*Bravefellow Raul 3 Uros 9 (Avoin) Martikainen Arja EX1 CAC
DRX ns 03 24 FI*Mirexin Eleonora 3 Naaras 10 (KAS) Martikainen Arja EX1 CAP
DRX ns 09 22 FIN*Riiviön Viiru 3 Naaras 2 (SP) Martikainen Arja Abs
DRX w FIN*Riiviön Tuhkimo 3 Naaras 5 (IC) Martikainen Arja Abs
DSP a Rein Korona Atefa 3 Uros 7 (CH) Sidorova Natalia EX1 CACIB
DSP d 21 RU.Dolf Shudan 3 Uros 9 (Avoin) Sidorova Natalia EX1 CAC
DSP e 21 FIN*DonAmen Minoque 3 Naaras 1 (SC) Sidorova Natalia KM BIV
DSP g FI*DonAmen Niqitha 3 Naaras 3 (GIC) Sidorova Natalia EX1 CACS
EUR as 22 FI*Feronian Excelsior 3 Uros 11 (Nuoret) Isakov Vladimir EX1
EUR d 22 Silkkiturkin Menevä Macho 3 Uros 2 (SP) Isakov Vladimir KM
EUR d 24 FI*Feronian Di'Anna 3 Naaras 11 (Nuoret) Isakov Vladimir EX1 NOM
EUR e 24 FI*Errun Hehkeä herttuatar 3 Naaras 12 (Pennut) Isakov Vladimir EX1
EUR f 24 FI*Feronian Felicia 3 Naaras 12 (Pennut) Isakov Vladimir EX1
EUR g 22 FI*Feronian Emilia 3 Naaras 11 (Nuoret) Isakov Vladimir EX1
EUR n FIN*Casimirrin Esmeralda 3 Naaras 4 (GIP) Isakov Vladimir EX1 CAPS
EUR n FIN*Casimirrin Esmeralda 3 Naaras 17 (Veteraani) Isakov Vladimir 4
EUR n 24 FI*Tiikerililjan Intopii 3 Uros 10 (KAS) Isakov Vladimir EX1 CAP
EUR ns 22 FI*Casimirrin Gaston 3 Uros 9 (Avoin) Isakov Vladimir EX1 CAC
EXO a 03 22 FI*Whispers Iron Knight 1 Uros 5 (IC) Fraga y Guzmán Gerardo EX1 CAGCIB NOM BIS
EXO d 03 24 FI*Elrikan Romeo 1 Uros 11 (Nuoret) Fraga y Guzmán Gerardo EX1
EXO d 03 24 FI*Elrikan Romeo 1 Uros 13c (Määrittely) Fraga y Guzmán Gerardo EXO d 03 24
EXO n FIN*Buubu's Heavy Tuska 1 Naaras 4 (GIP) Fraga y Guzmán Gerardo EX1 CAPS NOM
EXO n 22 FI*Elrikan Oskar-Onni 1 Uros 9 (Avoin) Fraga y Guzmán Gerardo EX1 CAC
EXO n 23 FI*Sabrimin La Vie Est Belle 1 Naaras 11 (Nuoret) Fraga y Guzmán Gerardo Abs
EXO w 62 LV*Nostri Vincent More Than a Feeling 1 Uros 5 (IC) Fraga y Guzmán Gerardo EX1 CAGCIB
EXO w 62 LV*Nostri Vincent More Than a Feeling 1 Uros 12 (Pennut) Fraga y Guzmán Gerardo Abs
HCL Jeremias Kotikissat Uros 14 (Kotikissat) Sidorova Natalia 1 NOM
HCL Noora Kotikissat Naaras 14 (Kotikissat) Sidorova Natalia 1 NOM BIS
HCL Sandra-Sabine Kotikissat Naaras 14 (Kotikissat) Sidorova Natalia 2
HCS Caesar Kotikissat Uros 14 (Kotikissat) Shchukin Alexey 1 NOM
HCS Ninni Kotikissat Naaras 14 (Kotikissat) Shchukin Alexey 2
HCS Rasmus Kotikissat Uros 14 (Kotikissat) Shchukin Alexey 2
HCS Romeo Kotikissat Uros 14 (Kotikissat) Shchukin Alexey 4
HCS Susanna Kotikissat Naaras 14 (Kotikissat) Shchukin Alexey 1 NOM BIS
HCS Susanna Kotikissat Naaras 17 (Veteraani) Wilczek Anna 1 NOM BIS
HCS Ukkonen Kotikissat Uros 14 (Kotikissat) Shchukin Alexey 3
HCS Viktoria Vilijonkka Kotikissat Naaras 14 (Kotikissat) Shchukin Alexey 4
HCS Viktoria Vilijonkka Kotikissat Naaras 17 (Veteraani) Wilczek Anna 2
HCS Virve Vilijonkka Kotikissat Naaras 14 (Kotikissat) Shchukin Alexey 3
KBL d 24 Marmelad Island Julapp 3 Uros 1 (SC) Isakov Vladimir KM
KBL fs 24 FI*Miunmaan Aisha 3 Naaras 12 (Pennut) Isakov Vladimir Abs
KBL n 09 24 FI*Kuriton Aviator 3 Uros 10 (KAS) Martikainen Arja KBL n 09 24 / Gr II
KBL n 09 24 FI*Kuriton Aviator 3 Uros 10 (KAS) Isakov Vladimir EX1 CAP
KBL ns 24 FI*Miunmaan Aslan 3 Uros 12 (Pennut) Isakov Vladimir EX1
KBL ns 24 FI*Miunmaan Aslan 3 Uros 13c (Määrittely) Martikainen Arja Abs
KOR FI*Melodian Tulaya 3 Naaras 1 (SC) Sidorova Natalia KM NOM BIS
KOR FI*Mythai Dao Waew Waao 3 Naaras 9 (Avoin) Sidorova Natalia Abs
KOR FI*Mythai Ee Noo Duang Jai 3 Naaras 10 (KAS) Sidorova Natalia DISQ AGR.
KOR FI*Mythai Tai Taan Chaai 3 Uros 10 (KAS) Sidorova Natalia EX1 CAP
KOR FI*Tatsutan Miri Smitena-Sneha 3 Naaras 10 (KAS) Sidorova Natalia EX1 CAP
KOR FIN*Tatsutan Luna Angira-Diptam 3 Naaras 4 (GIP) Sidorova Natalia EX1 CAPS BIV
MAN d 22 51 Pretty Girl de la Gambade *CH 3 Naaras 4 (GIP) Sidorova Natalia EX1 CAPS NOM BIS
MAN fs 11 53 Red Alert's Savanna of Conan 3 Naaras 12 (Pennut) Sidorova Natalia EX1 NOM
MCO Justcoons Marc Aurel *** 2 Uros 7 (CH) Spijker Charles EX1 CACIB
MCO Oldygoody Morning Star *** 2 Uros 5 (IC) Spijker Charles EX1 CAGCIB
MCO a FI*Escape's Young Divas 2 Naaras 10 (KAS) Spijker Charles EX1 CAP NOM
MCO a 22 FI*Escape's Ultimate Kaos 2 Uros 5 (IC) Spijker Charles Abs
MCO a 23 FI*Mostlycats Kosmos Blue 2 Uros 10 (KAS) Spijker Charles Abs
MCO as 22 FIN*SolarWind's Na'ir al Saif 2 Uros 6 (IP) Wikström Bjarne EX1 CAGPIB
MCO d 22 FI*Mostlycats Rosso Spumante 2 Uros 12 (Pennut) Spijker Charles EX1 NOM
MCO ds 09 22 FI*Mostlycats Royal Dane 2 Uros 12 (Pennut) Spijker Charles EX1 BIV
MCO e 09 22 FI*Escape's Xentrix 2 Uros 9 (Avoin) Wikström Bjarne Abs
MCO f 02 21 62 FI*RoseLion's Carefree Beauty 2 Naaras 9 (Avoin) Wikström Bjarne EX2
MCO f 03 22 FI*NineTales Edna Mode 2 Naaras 12 (Pennut) Wikström Bjarne EX1 BIV NOM
MCO f 09 FI*Mainehaan Greta 2 Naaras 11 (Nuoret) Wikström Bjarne EX1
MCO f 09 FIN*Chamberlain Black Sky 2 Naaras 5 (IC) Wikström Bjarne EX2
MCO f 09 22 FI*Ameliinan Micky 2 Naaras 12 (Pennut) Wikström Bjarne EX3
MCO f 09 22 FI*Laramillan Helmi-Lilja 2 Naaras 9 (Avoin) Wikström Bjarne EX1 CAC
MCO f 09 24 A'Eileen Nova Axis Star, CZ 2 Naaras 5 (IC) Wikström Bjarne EX1 CAGCIB BIV NOM BIS
MCO f 22 Lady Arina Perla Annaru*PL 2 Naaras 9 (Avoin) Spijker Charles EX1 CAC NOM
MCO f 23 FIN*Mibella's Curious Calista 2 Naaras 8 (PR) Spijker Charles EX1 CAPIB
MCO fs 09 22 FI*NineTales Drama Queen 2 Naaras 9 (Avoin) Spijker Charles EX1 CAC
MCO fs 22 FI*Abbas-Coons Beautiful 2 Naaras 10 (KAS) Wikström Bjarne EX1 CAP NOM
MCO fs 22 FI*Abbas-Coons Beautiful 2 Naaras 13c (Määrittely) Paloluoma Anne MCO fs 22
MCO fs 22 FI*Mostlycats Black Pearl 2 Naaras 12 (Pennut) Wikström Bjarne EX1
MCO g 09 22 FI*Vuorensinen Lola 2 Naaras 12 (Pennut) Wikström Bjarne EX2
MCO n A*Winerau's Nadal 2 Uros 5 (IC) Spijker Charles Abs
MCO n 03 22 IT*Skysupernova Thunder Storm 2 Uros 9 (Avoin) Spijker Charles Abs
MCO n 09 FI*Mainehaan Ernest 2 Uros 9 (Avoin) Wikström Bjarne EX1 CAC
MCO n 09 FI*Satinante's Gretel Larentia 2 Naaras 7 (CH) Wikström Bjarne EX1 CACIB
MCO n 09 FI*Vuorensinen Lizzy 2 Naaras 12 (Pennut) Wikström Bjarne EX1 BIV
MCO n 09 22 FI*Ameliinan Luna 2 Uros 12 (Pennut) Spijker Charles EX1 BIV
MCO n 09 22 FI*Bonneamie Walker Canyon 2 Uros 10 (KAS) Spijker Charles EX1 CAP
MCO n 09 22 FI*LovelyLife Famous Fonzy 2 Uros 11 (Nuoret) Spijker Charles EX1
MCO n 22 FI*Ameliinan Kashmir 2 Naaras 9 (Avoin) Spijker Charles EX1 CAC
MCO n 22 FI*Fullmoon's EenyMeenyMinyMoe 2 Uros 10 (KAS) Spijker Charles EX2
MCO n 22 FI*Kasmasiinin Zhin 2 Naaras 9 (Avoin) Spijker Charles EX2
MCO n 22 FI*Mostlycats Pinball Wizard 2 Uros 10 (KAS) Spijker Charles EX1 CAP NOM BIS
MCO n 22 FI*Satinante's Wilhelm Hagar 2 Uros 6 (IP) Spijker Charles Abs
MCO ns Black Pirate of Beauty Wizards 2 Uros 9 (Avoin) Wikström Bjarne EX1 CAC
MCO ns Coonity Xenon 2 Uros 9 (Avoin) Wikström Bjarne EX2
MCO ns FI*Satinante's Bella Swan 2 Naaras 7 (CH) Wikström Bjarne EX1 CACIB
MCO ns FI*Satinante's Tristan Fridolf 2 Uros 7 (CH) Wikström Bjarne EX2
MCO ns 03 22 FI*Abbas-Coons Businesman 2 Uros 9 (Avoin) Spijker Charles EX1 CAC
MCO ns 09 22 FI*Vuorensinen Ian 2 Uros 9 (Avoin) Spijker Charles EX2
MCO ns 09 23 Nascat Coyote Mustang of Ameliinan 2 Uros 5 (IC) Spijker Charles EX1 CAGCIB
MCO ns 22 FI*Satinante's Edward Cullen 2 Uros 8 (PR) Wikström Bjarne EX1 CAPIB BIV
MCO ns 22 FIN*Satinante's Faerie Isabel 2 Naaras 6 (IP) Wikström Bjarne EX1 CAGPIB
MCO ns 22 FIN*Satinante's Freyja Iniki 2 Naaras 3 (GIC) Wikström Bjarne EX1 CACS
MCO ns 22 Fireworks Estate Pearls*RU 2 Uros 5 (IC) Wikström Bjarne EX1 CAGCIB
MCO ns 22 Foggycoon Addis *** 2 Uros 7 (CH) Wikström Bjarne EX1 CACIB BIV NOM
MCO w FI*Escape's Titiyo 2 Naaras 5 (IC) Wikström Bjarne EX1 CAGCIB
MCO w 62 J'Adore Estate Pearls*RU 2 Naaras 9 (Avoin) Wikström Bjarne Abs
NEM n Kaplya Neva's Mystery 2 Naaras 9 (Avoin) Paloluoma Anne EX1 CAC
NFO a 09 FI*Hopeahännän Isabella 2 Naaras 3 (GIC) Paloluoma Anne EX1 CACS
NFO a 22 FI*Heinuntuvan Andreas 2 Uros 5 (IC) Shchukin Alexey EX1 CAGCIB
NFO a 24 FI*Synkänvuoren Smirre 2 Uros 10 (KAS) Shchukin Alexey EX1 CAP
NFO d FIN*Kissafarin Sydney 2 Naaras 5 (IC) Shchukin Alexey EX1 CAGCIB
NFO d 03 FI*Kultahuiskan Iisakki 2 Uros 11 (Nuoret) Paloluoma Anne EX1 BIV
NFO ds FI*Catpros Altai anemone 2 Naaras 9 (Avoin) Paloluoma Anne EX1 CAC
NFO ds 09 22 S*Cederskogens Max Magma 2 Uros 7 (CH) Paloluoma Anne Abs
NFO ds 24 FI*FoxyPaw's Dusty Miller 2 Uros 4 (GIP) Paloluoma Anne EX1 CAPS NOM
NFO f 09 22 FI*Felicis Edda 2 Naaras 4 (GIP) Paloluoma Anne EX1 CAPS
NFO f 09 22 S*Capsicum's Elyss 2 Naaras 11 (Nuoret) Paloluoma Anne EX2
NFO f 09 22 S*Cederskogens Nellie Nefrit 2 Naaras 11 (Nuoret) Paloluoma Anne EX1
NFO fs 03 22 N*Migoto's Rikke 2 Naaras 9 (Avoin) Paloluoma Anne EX1 CAC
NFO fs 09 24 FI*Katinkurun Katajanmarja 2 Naaras 11 (Nuoret) Paloluoma Anne EX1 BIV NOM
NFO gs 24 FI*Aasatar Imaginaerum 2 Naaras 9 (Avoin) Paloluoma Anne EX2
NFO n FI*Tähtitassun Mustang 2 Uros 11 (Nuoret) Shchukin Alexey EX1 NOM BIS
NFO n 03 FI*Ninatte's Cloud Nine 2 Uros 3 (GIC) Paloluoma Anne EX1 CACS
NFO n 03 22 FI*Ballawhane It's A Mystery 2 Uros 3 (GIC) Shchukin Alexey EX1 CACS NOM BIS
NFO n 03 22 FIN*Kirsikan HelmiLiina 2 Naaras 17 (Veteraani) Wikström Bjarne 2
NFO n 03 22 FIN*Kirsikan HelmiLiina 2 Naaras 6 (IP) Shchukin Alexey EX1 CAGPIB NOM
NFO n 09 FI*Kultahippusten Robert 2 Uros 10 (KAS) Paloluoma Anne EX1 CAP
NFO n 09 22 FI*Tähtitassun Revontuli 2 Uros 5 (IC) Shchukin Alexey EX1 CAGCIB
NFO n 09 22 FIN*Karvanaaman Brima 2 Uros 2 (SP) Shchukin Alexey KM
NFO n 22 FI*Tähtitassun Päivänsäde 2 Naaras 11 (Nuoret) Shchukin Alexey EX1 BIV
NFO n 24 FI*Heinuntuvan Eemeli 2 Uros 1 (SC) Shchukin Alexey KM
NFO n 24 FI*Niittykissan Alexandria 2 Naaras 5 (IC) Shchukin Alexey EX1 CAGCIB
NFO ns 09 24 FI*Kultahippusten Klaara 2 Naaras 9 (Avoin) Paloluoma Anne EX2
NFO ns 23 FI*RockyHill's Anish 2 Uros 13c (Määrittely) Paloluoma Anne NFO ns 24
NFO ns 24 FI*RockyHill's Anish 2 Uros 11 (Nuoret) Paloluoma Anne EX1 BIV
NFO w 61 FI*Tähtitassun Juhannus 2 Uros 6 (IP) Paloluoma Anne EX1 CAGPIB
NFO w 64 FI*Hopeahännän Mimosa 2 Naaras 11 (Nuoret) Paloluoma Anne EX1
NFO w 64 FIN*FoxyPaw's Icebreaker 2 Uros 1 (SC) Paloluoma Anne KM NOM
OCI a 24 FI*Onnikatin Bea 3 Naaras 9 (Avoin) Martikainen Arja Abs
OCI a 24 FI*Onnikatin Bonus 3 Uros 5 (IC) Martikainen Arja EX1 CAGCIB
OCI b 24 FI*Guttatus Princess Sophie 3 Naaras 3 (GIC) Martikainen Arja EX1 CACS
OCI b 24 FI*Moosegrove Ad Victoriam 3 Naaras 5 (IC) Martikainen Arja EX1 CAGCIB
OCI b 24 FI*Moosegrove Princess Estelle 3 Naaras 9 (Avoin) Martikainen Arja EX1 CAC
OCI b 24 FI*Topspot C.Loureiroi 3 Naaras 11 (Nuoret) Martikainen Arja EX1 BIV NOM
OCI b 24 FI*Topspot TorreArgentina 3 Uros 3 (GIC) Martikainen Arja EX1 CACS BIV
OCI b 24 FI*WiliWilla Lady Kit Kat 3 Naaras 11 (Nuoret) Martikainen Arja EX2
OCI b 24 FIN*Moosegrove Conquistatore 3 Uros 2 (SP) Martikainen Arja KM NOM
OCI b 24 FIN*Moosegrove Conquistatore 3 Uros 17 (Veteraani) Isakov Vladimir 1 NOM BIS
OCI b 24 FIN*Moosegrove Panthera 3 Naaras 1 (SC) Martikainen Arja KM NOM
OCI b 24 Wild'n Sweet Only One 3 Uros 12 (Pennut) Martikainen Arja EX1 NOM
OCI c 24 FI*Old-Indian Toruk Makto 3 Uros 13c (Määrittely) Martikainen Arja OCI p 24
OCI n 24 FI*Onnikatin Berta 3 Naaras 9 (Avoin) Martikainen Arja Mitätöity Mitätöity
OCI n 24 FI*Onnikatin Bosse 3 Uros 5 (IC) Martikainen Arja EX1 CAGCIB
OCI n 24 FIN*Moosegrove Phoenix 3 Uros 1 (SC) Martikainen Arja KM BIV NOM BIS
OCI o 24 S*Hot Country's Agaton Sax 3 Uros 3 (GIC) Martikainen Arja EX1 CACS
OCI p 24 FI*Old-Indian Toruk Makto 3 Uros 9 (Avoin) Martikainen Arja EX1 CAC
OLH b FI*Willicon Cara Melli 4 Naaras 9 (Avoin) Wilczek Anna EX1 CAC
OLH n 25 Topeng News Flash of Noxx 4 Uros 1 (SC) Wilczek Anna KM NOM BIS
OLH ns 24 FI*Noxx Midnight Sun 4 Uros 12 (Pennut) Wilczek Anna EX1 NOM BIS
OSH a 24 Nick-Nack Sia Alicia, CZ 4 Uros 5 (IC) Wilczek Anna EX1 CAGCIB
OSH a 25 FIN*Sultsinan Merengue 4 Naaras 10 (KAS) Wilczek Anna EX1 CAP
OSH b 25 FI*Jalecat's MiLady May 4 Naaras 5 (IC) Wilczek Anna Abs
OSH d 24 HU*Shagio-Chen Legolas for Keskimaan 4 Uros 11 (Nuoret) Wilczek Anna Abs
OSH f 03 24 FI*Keskimaan Turtle Tricolor 4 Naaras 11 (Nuoret) Wilczek Anna Abs
OSH n 03 FI*Keskimaan Ainion 4 Uros 4 (GIP) Wilczek Anna Abs
OSH n 24 FI*LoveOriental Lakeisha 4 Naaras 9 (Avoin) Wilczek Anna EX1 CAC NOM BIS
OSH ns 22 FI*Jalecat's Leeroy Lex 4 Uros 4 (GIP) Wilczek Anna Abs
PEB n 33 Veni-Vidi-Vici Del Iris 4 Naaras 6 (IP) Wilczek Anna EX1 CAGPIB
PER a 03 22 FIN*Kissankäpälän Blossom 1 Naaras 6 (IP) Spijker Charles EX1 CAGPIB
PER a 21 33 Sinihuiskan XabiAlonso 1 Uros 11 (Nuoret) Fraga y Guzmán Gerardo EX1
PER d FI*Kultaviiksen Ike Turner 1 Uros 9 (Avoin) Spijker Charles Abs
PER d FI*Moondreamer's Heart of Gold 1 Uros 2 (SP) Spijker Charles KM
PER d FI*Sabrimin Prince 1 Uros 3 (GIC) Spijker Charles Abs
PER d FIN*Kultaviiksen Axl Rose 1 Uros 2 (SP) Spijker Charles KM
PER d 24 FI*BlueIce's Blazing Glory 1 Uros 2 (SP) Spijker Charles KM NOM
PER d 24 FI*Chosen-One LingonberryLecky 1 Uros 12 (Pennut) Spijker Charles EX1
PER f FI*Chosen-One Licorice Legacy 1 Naaras 12 (Pennut) Fraga y Guzmán Gerardo EX1
PER f LV*Nostri Vincent Victorilicious 1 Naaras 11 (Nuoret) Fraga y Guzmán Gerardo EX1 NOM
PER f 22 FIN*Kultaviiksen Annabella 1 Naaras 1 (SC) Spijker Charles KM NOM BIS
PER fs FIN*Kuutsa's Jing and Jang 1 Naaras 4 (GIP) Spijker Charles EX1 CAPS NOM BIS
PER fs 22 62 FI*Moondreamer's Happy Hour 1 Naaras 12 (Pennut) Spijker Charles EX1
PER g 21 33 FI*Siricat's Ofeliina 1 Naaras 6 (IP) Spijker Charles EX1 CAGPIB
PER g 21 33 Sinihuiskan Xanadu 1 Naaras 11 (Nuoret) Spijker Charles EX1
PER n Quite By Chance 1 Naaras 3 (GIC) Spijker Charles EX1 CACS BIV NOM
PER n 01 62 FI*Dirlandan JinJang 1 Uros 12 (Pennut) Spijker Charles EX1 NOM BIS
PER n 03 22 FI*Chosen-One Feel Fancy Fly 1 Uros 10 (KAS) Fraga y Guzmán Gerardo EX1 CAP NOM BIS
PER n 03 24 FI*Chosen-One Lacy Looker 1 Naaras 12 (Pennut) Fraga y Guzmán Gerardo EX1 NOM
PER n 21 33 Benoma Havanna Dreams 1 Naaras 3 (GIC) Spijker Charles EX1 CACS
PER n 22 FI*Cherish's Knockout 1 Uros 9 (Avoin) Spijker Charles EX1 CAC NOM
PER n 24 My-Champagne Anemone to Timanfaya 1 Naaras 11 (Nuoret) Spijker Charles EX1 NOM BIS
PER n 33 FIN*Cherish's Hotcake 1 Naaras 3 (GIC) Fraga y Guzmán Gerardo EX1 CACS NOM
PER n 33 FIN*Jasmirin Dolly Dee 1 Naaras 17 (Veteraani) Fraga y Guzmán Gerardo 2
PER n 33 FIN*Jasmirin Dolly Dee 1 Naaras 2 (SP) Fraga y Guzmán Gerardo KM
PER n 33 IT*Almigry Seabiscuit 1 Uros 1 (SC) Fraga y Guzmán Gerardo KM
PER ns FI*Argentarius Ciaránia 1 Naaras 10 (KAS) Spijker Charles EX1 CAP
PER ns FI*Kultaviiksen JohnLee Hooker 1 Uros 12 (Pennut) Spijker Charles EX1
PER ns 22 62 FI*Argentarius Ciaránia 1 Naaras 13c (Määrittely) Fraga y Guzmán Gerardo PER ns
PER ns 23 62 FI*Oldmaid's All In One 1 Uros 9 (Avoin) Fraga y Guzmán Gerardo EX1 CAC
PER w 62 FI*Elrikan Rolex 1 Uros 11 (Nuoret) Spijker Charles EX1
PER w 62 Validian Lucky Starz of Amabili 1 Naaras 3 (GIC) Spijker Charles EX1 CACS
PER w 62 Validian Lucky Starz of Amabili 1 Naaras 17 (Veteraani) Fraga y Guzmán Gerardo 1 NOM BIS
RAG a FI*Riverknee Zoltán King 2 Uros 11 (Nuoret) Fraga y Guzmán Gerardo EX1 NOM
RAG a FIN*Mayapaw's Awesome Artemis 2 Uros 8 (PR) Fraga y Guzmán Gerardo EX1 CAPIB
RAG a Gayaneh Gratia Illa 2 Naaras 7 (CH) Fraga y Guzmán Gerardo EX1 CACIB NOM
RAG a 03 Darlinlildols Melania 2 Naaras 9 (Avoin) Fraga y Guzmán Gerardo EX1 CAC
RAG a 03 FI*Erkatin Tytti Tuulikki 2 Naaras 5 (IC) Fraga y Guzmán Gerardo EX1 CAGCIB
RAG a 03 FI*Riverknee Bandanna Beauty 2 Naaras 12 (Pennut) Fraga y Guzmán Gerardo EX1
RAG a 03 FI*Sentin Riepuli 2 Naaras 7 (CH) Fraga y Guzmán Gerardo Abs
RAG a 03 FI*Shyshaman's Star of Ivanhoe 2 Uros 7 (CH) Fraga y Guzmán Gerardo EX1 CACIB BIV
RAG a 03 FIN*Snowrag Pineapple Heart 2 Naaras 17 (Veteraani) Wikström Bjarne 3
RAG a 03 FIN*Snowrag Pineapple Heart 2 Naaras 10 (KAS) Fraga y Guzmán Gerardo EX1 CAP
RAG a 03 Illerdolls Curufin 2 Uros 10 (KAS) Fraga y Guzmán Gerardo EX1 CAP NOM
RAG a 04 FI*Lounatuulen Dooris 2 Naaras 11 (Nuoret) Shchukin Alexey Abs
RAG a 04 FI*Satinante's Blue Saphire 2 Naaras 11 (Nuoret) Shchukin Alexey EX2
RAG a 04 FI*Satinante's Dom Perignon 2 Uros 11 (Nuoret) Shchukin Alexey EX1 BIV
RAG a 04 FI*Satinante's Don Cesar 2 Uros 2 (SP) Shchukin Alexey KM NOM
RAG a 04 FI*Satinante's Donna Floretta 2 Naaras 3 (GIC) Shchukin Alexey EX1 CACS
RAG a 04 FI*Shyshaman's Bluest Rivers 2 Uros 9 (Avoin) Shchukin Alexey EX1 CAC BIV
RAG a 04 FI*Snowrag Diamond Dust 2 Naaras 7 (CH) Shchukin Alexey EX1 CACIB
RAG a 04 FI*Valkoapilan Aapeli 2 Uros 9 (Avoin) Shchukin Alexey EX2
RAG a 04 Nipinnapin Beauty Queen *** 2 Uros 11 (Nuoret) Shchukin Alexey EX1
RAG d FI*Lukanpuron Berharnd 2 Uros 5 (IC) Fraga y Guzmán Gerardo EX1 CAGCIB
RAG d 03 FI*EnigmaDoll's Kimba 2 Uros 11 (Nuoret) Shchukin Alexey Abs
RAG d 04 FI*Dollyblues Goin' Bananas 2 Naaras 9 (Avoin) Shchukin Alexey EX1 CAC
RAG e 21 FI*Minipeikon Kultapoju 2 Uros 7 (CH) Shchukin Alexey Abs
RAG e 21 FI*Minipeikon Neppari 2 Naaras 11 (Nuoret) Shchukin Alexey Abs
RAG f FI*RoundTable's Viviana 2 Naaras 5 (IC) Shchukin Alexey Abs
RAG g FIN*Dollicious Chrystal Blue 2 Naaras 4 (GIP) Fraga y Guzmán Gerardo EX1 CAPS NOM
RAG n FI*Collicatin Mexican BigKiss 2 Uros 12 (Pennut) Fraga y Guzmán Gerardo EX1
RAG n FI*Erkatin Saara Sylvia 2 Naaras 5 (IC) Fraga y Guzmán Gerardo EX1 CAGCIB
RAG n FI*Lukanpuron Bambusa 2 Uros 6 (IP) Fraga y Guzmán Gerardo EX1 CAGPIB
RAG n FI*Minipeikon Mooses 2 Uros 11 (Nuoret) Fraga y Guzmán Gerardo Abs
RAG n FI*Minipeikon Oma Olga 2 Naaras 12 (Pennut) Fraga y Guzmán Gerardo Abs
RAG n FI*Snowrag Powder Puff 2 Naaras 12 (Pennut) Fraga y Guzmán Gerardo EX2
RAG n S*Mariamores O'Lala of Adonis 2 Naaras 12 (Pennut) Fraga y Guzmán Gerardo EX1 BIV NOM BIS
RAG n 03 ES*Malattodolls Hermes 2 Uros 7 (CH) Fraga y Guzmán Gerardo Abs
RAG n 03 FI*Snowrag Prince of Tide 2 Uros 10 (KAS) Fraga y Guzmán Gerardo EX1 CAP
RAG n 03 FI*Tammikatin KuutaMolla 2 Naaras 9 (Avoin) Fraga y Guzmán Gerardo EX1 CAC
RAG n 04 Bobkatin Perfect Baltic Princess *** 2 Uros 9 (Avoin) Shchukin Alexey EX1 CAC
RAG n 04 FI*Barfait's Playful Paco 2 Uros 11 (Nuoret) Shchukin Alexey EX1
RAG n 04 FI*Riverknee Vin Diesel 2 Uros 9 (Avoin) Shchukin Alexey Abs
RAG n 04 FI*Snowrag Tangerine 2 Uros 12 (Pennut) Shchukin Alexey EX1
RAG n 04 FI*Stardoll's Wind Warrior 2 Uros 3 (GIC) Shchukin Alexey EX1 CACS BIV
RAG n 04 FI*Stardoll's Yoda 2 Uros 9 (Avoin) Shchukin Alexey EX1 CAC
RAG n 04 FI*Sunrunner's Kabil 2 Uros 3 (GIC) Shchukin Alexey EX2
RAG n 21 Gayaneh Gaudeamus Igitur 2 Uros 7 (CH) Fraga y Guzmán Gerardo EX1 CACIB NOM
RUS Blue-Bogomil v. Salzbachtal 3 Uros 10 (KAS) Isakov Vladimir EX1 CAP
RUS FI*Harmuan Belle Bärlein 3 Naaras 9 (Avoin) Isakov Vladimir EX2
RUS FI*Harmuan Heike Hunajainen 3 Naaras 11 (Nuoret) Isakov Vladimir EX2
RUS FI*Harmuan Hilma Hunajainen 3 Naaras 11 (Nuoret) Isakov Vladimir Abs
RUS FI*Harmuan Mort Mussukka 3 Uros 6 (IP) Isakov Vladimir EX1 CAGPIB NOM
RUS FI*Saraitshikin Candy Apple 3 Naaras 9 (Avoin) Isakov Vladimir EX1 CAC
RUS FI*Saraitshikin Caramel Corn 3 Naaras 10 (KAS) Isakov Vladimir EX1 CAP
RUS FI*Saraitshikin Daydream 3 Naaras 5 (IC) Isakov Vladimir EX1 CAGCIB
RUS FI*Saraitshikin Extraordinary 3 Naaras 4 (GIP) Isakov Vladimir EX1 CAPS
RUS FI*Sini-ihmeen Marimin 3 Naaras 11 (Nuoret) Isakov Vladimir EX1
RUS FI*Tcarskii'dvorik My Saaga 3 Naaras 7 (CH) Isakov Vladimir Abs
RUS FIN*Saraitshikin HaveANiceDay 3 Naaras 1 (SC) Isakov Vladimir KM BIV NOM
RUS FIN*Saraitshikin Kay Kamila 3 Naaras 2 (SP) Isakov Vladimir KM BIV NOM
RUS S*Romanenko's Basilio 3 Uros 5 (IC) Isakov Vladimir Abs
RUS Winter-Blaze Mazoji Arka *LT 3 Uros 7 (CH) Isakov Vladimir EX1 CACIB NOM
SBI a FI*MeToYou Hero 2 Uros 5 (IC) Paloluoma Anne Abs
SBI a FI*Sinikeijun Beatrix Butterfly 2 Naaras 9 (Avoin) Paloluoma Anne Abs
SBI a FI*Tamus Vectra Pipro 2 Naaras 2 (SP) Paloluoma Anne KM BIV NOM BIS
SBI a FI*Tamus Viper Venturer 2 Uros 6 (IP) Paloluoma Anne EX1 CAGPIB
SBI a FI*Zhamanen MT Bobby Orr 2 Uros 2 (SP) Paloluoma Anne KM
SBI a 21 FIN*Chiritan Zebrina 2 Naaras 4 (GIP) Paloluoma Anne EX1 CAPS
SBI b FIN*Canth's Suklaapallo 2 Uros 4 (GIP) Paloluoma Anne EX1 CAPS
SBI b 21 FI*Canth's Sweet Little S 2 Naaras 4 (GIP) Paloluoma Anne EX1 CAPS
SBI b 21 FI*Canth's ToyBoy 2 Uros 1 (SC) Paloluoma Anne KM
SBI c FI*Kermatassun Grace Kelly 2 Naaras 9 (Avoin) Paloluoma Anne EX1 CAC
SBI c FI*WanillaWillan Aawa 2 Naaras 11 (Nuoret) Paloluoma Anne Abs
SBI c 21 FI*HaoMao Bernhard 2 Uros 10 (KAS) Paloluoma Anne EX1 CAP
SBI n EE*Ireen Herencia 2 Naaras 5 (IC) Paloluoma Anne EX1 CAGCIB
SBI n S*Raus Höjden's Harmoney in Brown 2 Naaras 1 (SC) Paloluoma Anne KM BIV NOM
SBI n S*Rawalpindi's Stephanie 2 Naaras 9 (Avoin) Paloluoma Anne EX1 CAC
SIA a FI*Twist-Tiramisun Pretzel 4 Uros 9 (Avoin) Wilczek Anna EX1 CAC
SIA b Ralph Sia Alicia, CZ 4 Uros 11 (Nuoret) Wilczek Anna EX1 NOM BIS
SIA f FI*Keskimaan Elf Glanlotiel 4 Naaras 11 (Nuoret) Wilczek Anna Abs
SIA n FI*Twist-Tiramisun Queen Syrah 4 Naaras 9 (Avoin) Wilczek Anna EX1 CAC
SIB a 09 23 FI*Abbas-Coons Ayrton Senna 2 Uros 5 (IC) Wikström Bjarne EX1 No Cert
SIB d 09 23 FI*Jäälinnan Aslan 2 Uros 8 (PR) Wikström Bjarne EX1 CAPIB NOM
SIB n 03 24 FI*Goldenspot's Doron 2 Uros 11 (Nuoret) Wikström Bjarne EX1
SIB n 09 22 FI*Balladin Puhurin Poika 2 Uros 10 (KAS) Wikström Bjarne EX1 CAP
SIB n 23 FI*Siennan KuuranKukka 2 Naaras 10 (KAS) Wikström Bjarne EX1 CAP
SIB ns 09 23 FIN*Lumikissan ParkkiPirkko 2 Naaras 10 (KAS) Wikström Bjarne EX1 CAP
SIB ns 09 24 FI*Abbas-Coons Carlos 2 Uros 11 (Nuoret) Wikström Bjarne EX1
SIB ns 23 FI*Abbas-Coons Calvin 2 Uros 11 (Nuoret) Wikström Bjarne EX1 NOM
SOM a FI*Kharn-Ka Snowmoon 3 Uros 4 (GIP) Sidorova Natalia EX1 CAPS
SOM n FI*Kharn-Ka Your Choice 3 Uros 1 (SC) Sidorova Natalia KM NOM
SOM n FIN*Kharn-Ka Jewel Of Blues 3 Uros 2 (SP) Sidorova Natalia KM NOM BIS
SOM ns FIN*Walimain Darion 3 Uros 4 (GIP) Sidorova Natalia EX1 CAPS
SOM o DK*Dushara Mint of Kharnka 3 Naaras 2 (SP) Sidorova Natalia KM
SOM o DK*Dushara Mint of Kharnka 3 Naaras 17 (Veteraani) Isakov Vladimir 1 NOM
SOM p FI*Kharn-Ka Worth Fines 3 Naaras 1 (SC) Sidorova Natalia KM
SPH d 21 Bourgeous of Prioritet 3 Uros 9 (Avoin) Wilczek Anna Abs
SPH d 21 FI*Tutsi Ceis Centurion 3 Uros 11 (Nuoret) Wilczek Anna EX1
SPH f 03 33 LV*Otomi Avrora 3 Naaras 3 (GIC) Wilczek Anna EX1 CACS NOM
SPH n 02 21 64 LV*Otomi Danis 3 Uros 9 (Avoin) Wilczek Anna EX1 CAC NOM
SPH n 32 Aristokrat Amex of Prioritet 3 Uros 5 (IC) Wilczek Anna Abs
SYS n 03 FI*Keskimaan Hobbit Folco 4 Uros 11 (Nuoret) Wilczek Anna EX1
SYS n 03 FI*Keskimaan Hobbit Fosco 4 Uros 11 (Nuoret) Wilczek Anna Abs
TUV d 62 FI*Iltatähden Bahira Bianca 2 Naaras 9 (Avoin) Wikström Bjarne EX1 CAC
TUV d 63 FI*Semiramisin Ak Opal Oglum 2 Uros 9 (Avoin) Wikström Bjarne Abs
TUV f 61 FI*Kultaturkin Beyaz Yilzid 2 Naaras 9 (Avoin) Wikström Bjarne EX1 CAC
374 kpl

Tuomarit

Nimi EMS-koodit Kissaa
Ei tuomareita.