ERY-SYD HYVINKÄÄ 9.6.2013
Järjestävä yhdistys Eteläinen Rotukissayhdistys ry
Alkaa 9.6.2013 Loppuu 9.6.2013
Ilmoittautuminen alkaa 9.6.2013 Ilmoittautuminen loppuu 9.6.2013
Yleisöaika alkaa 0:00 Yleisöaika loppuu 0:00
Eläinlääkärintarkastus alkaa 0:00 Eläinlääkärintarkastus loppuu 0:00
Arvostelut alkavat 0:00 Vahvistuskirjeen julkaisupvm
Kansainvälinen Ei Erikoisnäyttely Ei
Drive In -näyttely Ei Omistajat saavat esitellä kissansa Ei
Kissoja enintään    Kategoriat
BreedBIS-rodut BreedBIS kissoja vähintään
Tilinumero
Sähköposti show@ery-syd.net
Paikka
Toimihenkilöt
Lisätietoja

Yhteenveto ilmoittautumisista

Kategoria Ilmoittautuneita
Yhteensä 0

Suodata näytettäviä tuloksia alla olevilla valinnoilla.

Suodata näytettäviä tuloksia alla olevilla valinnoilla.

Nro EMS-koodi Nimi Kategoria Sukupuoli Luokka Tuomari Tulos
ABY a FI*Link Aurore Bleu de Ciel III Naaras 11 (Nuoret) Vencliková Lena EX1
ABY a FI*Link Nyota Ziko Humu III Uros 12 (Pennut) Vencliková Lena EX1
ABY n FI*Laire Meleth Aran III Uros 4 (GIP) Vencliková Lena EX1 CAPS
ABY n FI*Laire Valar Lorien III Uros 7 (CH) Vencliková Lena EX1 CACIB
ABY n FI*Link Sanaa Raziya III Naaras 9 (Avoin) Vencliková Lena EX1 CAC
ABY n FI*Nebuankhet Schweinsteiger III Uros 10 (KAS) Vencliková Lena EX2
ABY n FI*Nebuankhet Unisonic III Uros 11 (Nuoret) Vencliková Lena EX2
ABY n FI*Proxima John Carter of Mars III Uros 8 (PR) Vencliková Lena EX1 CAPIB
ABY n FIN*Link Iggy Miu III Uros 6 (IP) Vencliková Lena EX1 CAGPIB
ABY n Gaspacho Bonjour L'Amour*PT III Uros 3 (GIC) Vencliková Lena EX1 CACS BIV NOM
ABY n Isatai's Namid of Bluestream III Uros 11 (Nuoret) Vencliková Lena EX1
ABY n RU*Greenville Oberon of Laire III Uros 10 (KAS) Vencliková Lena EX1 CAP BIV
ABY n S*Hjortronstigens Private Dancer III Uros 9 (Avoin) Vencliková Lena EX1 CAC
ABY o FI*Amajan Gigi Gioia III Naaras 12 (Pennut) Vencliková Lena EX1
ABY o FI*Amajan Giorgio Gioioso III Uros 12 (Pennut) Vencliková Lena EX1
ABY o FI*Angelos U*Maya III Naaras 11 (Nuoret) Vencliková Lena EX1 BIV NOM
ABY o FI*Link Rosa Mau III Naaras 6 (IP) Vencliková Lena EX1 CAGPIB NOM
ABY o FI*Link Tenagne Mau III Naaras 10 (KAS) Vencliková Lena EX1 CAP
ABY o FI*Link Zaki Habit Rouge III Uros 1 (SC) Vencliková Lena KM BIV
ABY o FI*Nebuankhet Teachdaire III Uros 3 (GIC) Vencliková Lena EX1 CACS
ABY o FI*Redcheetah's Aarre III Uros 8 (PR) Vencliková Lena EX1 CAPIB BIV NOM BIS
ABY o FI*Redcheetah's Aurora III Naaras 5 (IC) Vencliková Lena EX1 CAGCIB NOM
ABY o FI*Redcheetah's Linnea III Naaras 9 (Avoin) Vencliková Lena EX1 CAC
ABY p FI*Link Inameremeta III Naaras 12 (Pennut) Vencliková Lena EX1
ABY p FI*Nebuankhet Quetzalcoatl III Uros 2 (SP) Vencliková Lena KM
ABY p FI*Redcheetah's Wenla III Naaras 12 (Pennut) Vencliková Lena EX2
ACL f 03 24 FI*Trollin Hissu II Naaras 12 (Pennut) Fonsén Mira EX1 NOM
ACL g 21 33 FIN*Magnificat Tinka Curl II Naaras 2 (SP) Fonsén Mira KM NOM
ACL g 21 33 FIN*Magnificat Tinka Curl II Naaras 17 (Veteraani) Fonsén Mira 1 NOM BIS
ACL n 21 33 FI*Murmelin Cecelia II Naaras 12 (Pennut) Fonsén Mira EX1
BEN n 22 FI*Alcarinqua Aldaron III Uros 3 (GIC) Pocci Katia EX1 CACS
BEN n 24 CattiCartano Helmi III Naaras 4 (GIP) Pocci Katia EX1 CAPS
BEN n 24 FI*Kissalehdon Kullat Nunu III Naaras 10 (KAS) Pocci Katia EX1 CAP
BEN n 24 Jicarilla Chilam Balam III Uros 12 (Pennut) Pocci Katia EX2
BEN n 24 Jicarilla Sakun Winik III Uros 12 (Pennut) Pocci Katia EX1 BIV
BEN n 24 Kultalaakson Sulo III Uros 3 (GIC) Pocci Katia EX1 CACS
BEN n 24 MyArt Clouded Leopard Illusion III Uros 12 (Pennut) Pocci Katia EX3
BEN n 24 MyArt Premier Rose Diamond III Naaras 11 (Nuoret) Pocci Katia EX1
BEN n 24 Nordicwild Arne Findusson III Uros 9 (Avoin) Pocci Katia EX2
BEN n 24 S*Gold Glitter's A Season III Uros 2 (SP) Pocci Katia KM BIV NOM
BEN n 24 S*Leopardettes Viktor III Uros 9 (Avoin) Pocci Katia EX1 CAC BIV
BEN n 24 33 FI*Starglitters Snowflake III Naaras 4 (GIP) Pocci Katia EX1 CAPS
BRI a Adel Diamond Regnum *RU *** III Uros 5 (IC) Eriksson Ulrika EX1 CAGCIB NOM
BRI a Bjorn Blue Heart Diamond Regnum *RU *** III Uros 12 (Pennut) Eriksson Ulrika EX1
BRI a Colin Cari Mio de la Horsky Park *** III Uros 8 (PR) Eriksson Ulrika EX1 CAPIB BIV NOM
BRI a DK*From's Don Juan III Uros 4 (GIP) Eriksson Ulrika EX1 CAPS
BRI a DK*From's Don Juan III Uros 17 (Veteraani) Fonsén Mira 2
BRI a FI*Tassulähteen Etta III Naaras 6 (IP) Eriksson Ulrika EX1 CAGPIB
BRI a FI*Tassulähteen Fenna III Naaras 8 (PR) Eriksson Ulrika EX1 CAPIB
BRI a Regina di Triangolo*CH III Naaras 3 (GIC) Eriksson Ulrika Abs
BRI f FI*Feronian Dahlea Purpurea III Naaras 5 (IC) Eriksson Ulrika EX1 CAGCIB
BRI g FIN*Ruusutarhan Hertta III Naaras 1 (SC) Eriksson Ulrika KM
BRI n FI*Chokotoe's ADM Blacktail III Uros 7 (CH) Eriksson Ulrika EX1 CACIB
BRI n FI*Ferme Black is Black III Uros 9 (Avoin) Eriksson Ulrika EX1 CAC
BUR b FI*Seirene Material Girl III Naaras 3 (GIC) Pocci Katia EX1 CACS
BUR e FI*Cattish Sweet Dreams III Naaras 7 (CH) Pocci Katia EX1 CACIB
BUR g FIN*Seirene Justify My Love III Naaras 1 (SC) Pocci Katia KM
BUR h FI*Cattish Kitty Softpaws III Naaras 9 (Avoin) Pocci Katia EX1 CAC
BUR h FI*Frostnight's Rainy Lullaby III Naaras 12 (Pennut) Pocci Katia EX1
CHA FIN*BleudeBess Brisé volé III Naaras 17 (Veteraani) Fonsén Mira 1 NOM BIS
CHA FIN*BleudeBess Brisé volé III Naaras 3 (GIC) Sidorova Natalia EX1 CACS
CHA FIN*Sinimirrin Kuuraparta III Uros 6 (IP) Sidorova Natalia EX1 CAGPIB
CHA NL*Poekie Mau Mau's Helena Luna III Naaras 11 (Nuoret) Sidorova Natalia EX1
CRX a FI*Angelfalls Étoile Azurée III Uros 12 (Pennut) Vencliková Lena EX1
CRX a 24 FI*Framillan Good&Plenty III Naaras 5 (IC) Vencliková Lena EX1 CAGCIB
CRX f 02 62 FI*VeeKasin Hattivatti III Naaras 12 (Pennut) Vencliková Lena EX1 NOM
CRX fs FI*Sweetpurr's Rice Krispies III Naaras 12 (Pennut) Vencliková Lena EX1
CRX n 03 24 FI*Derekaz Who Loves Diamonds III Naaras 9 (Avoin) Vencliková Lena EX1 CAC
CRX n 03 24 S*Spotless Janus III Uros 11 (Nuoret) Vencliková Lena EX1
CRX n 09 FI*Huissin Muhoksen Mimmi III Naaras 5 (IC) Vencliková Lena EX1 CAGCIB BIV
CRX n 09 FI*Sweetpurr's Love Is Blind III Naaras 7 (CH) Vencliková Lena EX1 CACIB
CRX n 33 FI*Sweetpurr's Jane Marple III Naaras 3 (GIC) Vencliková Lena EX1 CACS
CRX ns 03 FI*Sweetpurr's Pandia III Naaras 5 (IC) Vencliková Lena EX2
CYM d 23 52 FI*Caaleigh Baby Pumpkin III Uros 11 (Nuoret) Eriksson Ulrika EX1
CYM w 51 62 FI*Caaleigh Snowberry III Naaras 11 (Nuoret) Eriksson Ulrika EX1 BIV NOM
CYM w 52 61 FI*Caaleigh Pale Bandit III Uros 11 (Nuoret) Eriksson Ulrika EX2
CYM w 52 62 Caitria's Fiona Oshay of Caaleigh III Naaras 9 (Avoin) Eriksson Ulrika Abs
DRX b 09 21 32 FI*Riiviön Sulo-Chaz III Uros 9 (Avoin) Sidorova Natalia DRX b 09 21 32
DRX ns 09 FI*Riiviön Eeva III Naaras 11 (Nuoret) Sidorova Natalia EX1
EUR a 24 FI*Pikku-Piun Velikulta III Uros 7 (CH) Eriksson Ulrika EX1 CACIB
EUR d Maahinen III Uros 7 (CH) Eriksson Ulrika EX1 CACIB
EUR d 22 Silkkiturkin Menevä Macho III Uros 2 (SP) Eriksson Ulrika KM
EUR d 23 FIN*Kassilan Guaranteed Gnome III Uros 1 (SC) Eriksson Ulrika KM
EUR d 24 FI*Feronian Basil III Uros 9 (Avoin) Eriksson Ulrika EX2
EUR d 24 FI*Feronian Di'Anna III Naaras 12 (Pennut) Eriksson Ulrika EX1 BIV
EUR d 24 FI*Tiikerililjan Iikingi III Uros 10 (KAS) Eriksson Ulrika EX1 CAP
EUR d 24 FI*Tiikerililjan Jätikkä III Uros 9 (Avoin) Eriksson Ulrika EX1 CAC
EUR e 23 FIN*Kassilan Gentle Goblin III Uros 1 (SC) Eriksson Ulrika KM
EUR f 24 FIN*Feronian Uncinia Bella III Naaras 1 (SC) Eriksson Ulrika KM
EUR n FIN*Casimirrin Esmeralda III Naaras 4 (GIP) Eriksson Ulrika EX1 CAPS NOM
EUR n 22 FI*Bird-Cherry's Blackberry III Uros 11 (Nuoret) Eriksson Ulrika EX1
EUR n 22 FI*Feronian Vincent Victoriano III Uros 1 (SC) Eriksson Ulrika KM
EUR n 24 FI*Bird-Cherry's Ariston III Uros 6 (IP) Eriksson Ulrika EX1 CAGPIB
EUR n 24 FI*Casimirrin Henley III Uros 5 (IC) Eriksson Ulrika EX1 CAGCIB
EUR n 24 FI*Tiikerililjan Ilomieli III Uros 10 (KAS) Eriksson Ulrika EX1 CAP
EXO a S*IxiDixi's Crazy for You I Uros 4 (GIP) Henry Stéphane EX1 CAPS NOM BIS
EXO a 02 21 62 Teddy-Bear Mechta*RU I Uros 3 (GIC) Henry Stéphane EX1 CACS
EXO a 03 22 FI*Whispers Iron Knight I Uros 7 (CH) Henry Stéphane Abs
EXO f 03 22 FI*Leonidan Oasis Of Life I Naaras 11 (Nuoret) Henry Stéphane EX1
HCL Casper Kotikissat Uros 14 (Kotikissat) Fonsén Mira 2
HCL Hertta Kotikissat Naaras 14 (Kotikissat) Fonsén Mira 2
HCL Jeremias Kotikissat Uros 17 (Veteraani) Vasilieva Vera Abs
HCL Jeremias Kotikissat Uros 14 (Kotikissat) Fonsén Mira 1 NOM
HCL Peku Kotikissat Uros 17 (Veteraani) Vasilieva Vera 3
HCL Peku Kotikissat Uros 14 (Kotikissat) Fonsén Mira 3
HCL Sandra-Sabine Kotikissat Naaras 14 (Kotikissat) Fonsén Mira 1 NOM BIS
HCL Traks Kotikissat Uros 14 (Kotikissat) Fonsén Mira 4
HCS Julius Kotikissat Uros 14 (Kotikissat) Fonsén Mira Abs
HCS Misse Perdita Kotikissat Naaras 17 (Veteraani) Vasilieva Vera 4
HCS Misse Perdita Kotikissat Naaras 14 (Kotikissat) Fonsén Mira Arvosteltu 5
HCS Ninni Kotikissat Naaras 14 (Kotikissat) Fonsén Mira 3
HCS Rasmus Kotikissat Uros 14 (Kotikissat) Fonsén Mira 1 NOM
HCS Susanna Kotikissat Naaras 17 (Veteraani) Vasilieva Vera 1 NOM BIS
HCS Susanna Kotikissat Naaras 14 (Kotikissat) Fonsén Mira 1 NOM BIS
HCS Tinka Kotikissat Naaras 14 (Kotikissat) Fonsén Mira 4
HCS Ukkonen Kotikissat Uros 14 (Kotikissat) Fonsén Mira 2
HCS Viktoria Vilijonkka Kotikissat Naaras 17 (Veteraani) Vasilieva Vera 2
HCS Viktoria Vilijonkka Kotikissat Naaras 14 (Kotikissat) Fonsén Mira 2
KBL f 24 FI*Kuriton Algebra III Naaras 9 (Avoin) Pocci Katia EX1 CAC
KOR FI*Melodian Tulaya III Naaras 3 (GIC) Pocci Katia Abs
KOR FI*Mythai Dao Waew Waao III Naaras 11 (Nuoret) Pocci Katia EX1
MAU ns 24 FI*Chai-lai Walidah Ife III Naaras 3 (GIC) Eriksson Ulrika EX1 CACS
MAU ns 24 Mauisha Khety III Naaras 2 (SP) Eriksson Ulrika KM
MAU ns 24 Mauisha Khety III Naaras 17 (Veteraani) Fonsén Mira Abs
MCO a 02 FI*Chamberlain Heart Of Mine II Naaras 3 (GIC) Sandon Cristiano Federico EX1 CACS
MCO a 09 FI*HoneyCoon's Miracle Man II Uros 10 (KAS) Sandon Cristiano Federico EX1 CAP
MCO a 09 FI*HoneyCoon's Stormy End II Uros 12 (Pennut) Sandon Cristiano Federico EX1 BIV NOM
MCO a 09 FI*SatuMainen Wiennetta II Naaras 7 (CH) Sandon Cristiano Federico EX1 CACIB
MCO a 22 FI*Escape's Ultimate Kaos II Uros 7 (CH) Sandon Cristiano Federico EX1 CACIB
MCO a 22 FI*Hemingway's Thunderheart II Uros 9 (Avoin) Sandon Cristiano Federico EX1 CAC
MCO a 22 FI*HoneyCoon's Something Sweet II Naaras 12 (Pennut) Sandon Cristiano Federico EX1
MCO as 09 22 FI*Rotcat Hangover II Naaras 12 (Pennut) Sandon Cristiano Federico EX1
MCO as 22 FI*HoneyCoon's Make Me Smile II Uros 11 (Nuoret) Sandon Cristiano Federico Abs
MCO d 09 22 A*Winerau's Coral II Uros 3 (GIC) Sandon Cristiano Federico EX1 CACS NOM DISQ AGR.
MCO d 09 24 FI*Stout-hearted I Love You II Naaras 9 (Avoin) Sandon Cristiano Federico EX2
MCO d 09 24 FI*Stout-hearted Louise II Naaras 11 (Nuoret) Henry Stéphane Abs
MCO ds 23 FI*LovelyLife ConLeche Candy II Naaras 9 (Avoin) Sandon Cristiano Federico EX1 CAC
MCO e 09 22 FI*Escape's Xentrix II Uros 11 (Nuoret) Sandon Cristiano Federico EX2
MCO e 09 22 FI*NineTales Didier Drogba II Uros 11 (Nuoret) Sandon Cristiano Federico EX1 BIV
MCO e 23 FI*Mainehaan Armani II Uros 3 (GIC) Henry Stéphane EX1 CACS
MCO es FI*Unikuun Lotus Eterne II Uros 8 (PR) Sandon Cristiano Federico EX1 CAPIB
MCO f 09 24 A'Eileen Nova Axis Star, CZ II Naaras 7 (CH) Sandon Cristiano Federico EX1 CACIB NOM
MCO f 22 Lady Arina Perla Annaru*PL II Naaras 11 (Nuoret) Henry Stéphane EX1 NOM
MCO fs 09 FI*Vuorensinen Kiara II Naaras 12 (Pennut) Sandon Cristiano Federico EX2
MCO fs 09 FI*Vuorensinen Kiara II Naaras 13c (Määrittely) Fonsén Mira MCO fs 09
MCO fs 09 23 S*Sybo's Svea II Naaras 9 (Avoin) Sandon Cristiano Federico EX1 CAC
MCO g 09 Fayola Quanah II Naaras 10 (KAS) Sandon Cristiano Federico EX1 CAP
MCO g 09 22 FI*Chamberlain Make A Wish II Naaras 9 (Avoin) Sandon Cristiano Federico EX1 CAC
MCO n A*Winerau's Nadal II Uros 7 (CH) Henry Stéphane EX1 CACIB
MCO n Coonity Nokomis II Naaras 1 (SC) Henry Stéphane KM
MCO n FI*LovelyLife Biisi Biwa II Naaras 6 (IP) Henry Stéphane EX1 CAGPIB
MCO n FI*LovelyLife Everest Enzo II Uros 11 (Nuoret) Henry Stéphane EX1 BIV
MCO n FI*Mainehaan Barbra II Naaras 5 (IC) Henry Stéphane EX1 CAGCIB
MCO n FI*SatuMainen Kohtalon Oikku II Naaras 12 (Pennut) Henry Stéphane EX1 NOM
MCO n FIN*Chamberlain Sgt Blackpepper II Uros 4 (GIP) Henry Stéphane EX1 CAPS NOM
MCO n 02 21 62 FI*Chamberlain Quest of Game II Uros 12 (Pennut) Sandon Cristiano Federico EX2
MCO n 03 22 IT*Skysupernova Thunder Storm II Uros 11 (Nuoret) Sandon Cristiano Federico EX2
MCO n 09 FI*Mainehaan Ernest II Uros 11 (Nuoret) Sandon Cristiano Federico EX1
MCO n 09 22 FI*Bonneamie Walker Canyon II Uros 11 (Nuoret) Sandon Cristiano Federico EX3
MCO n 09 22 FI*Hemingway's Takoda II Uros 12 (Pennut) Sandon Cristiano Federico EX1 BIV
MCO n 09 22 FI*LovelyLife Biisi Belicia II Naaras 6 (IP) Sandon Cristiano Federico EX1 CAGPIB NOM
MCO n 09 22 FI*NineTales Combattente II Naaras 10 (KAS) Sandon Cristiano Federico Abs
MCO n 09 22 FIN*Chamberlain Stripes In Me II Naaras 3 (GIC) Sandon Cristiano Federico EX1 CACS
MCO n 09 23 FI*Stout-hearted Lucky Number II Uros 11 (Nuoret) Sandon Cristiano Federico EX1 BIV
MCO n 22 FI*Mostlycats Pinball Wizard II Uros 11 (Nuoret) Sandon Cristiano Federico EX1 BIV
MCO n 22 FI*Vuorensinen Giselle II Naaras 9 (Avoin) Sandon Cristiano Federico EX1 CAC
MCO ns FI*Chamberlain Quinn the Mighty II Uros 12 (Pennut) Sandon Cristiano Federico EX1 BIV
MCO ns FI*Halden coon's Turbo Jr II Uros 4 (GIP) Sandon Cristiano Federico EX1 CAPS NOM
MCO ns 09 22 FI*Godfather's Felicidad II Naaras 11 (Nuoret) Sandon Cristiano Federico EX1
MCO ns 09 22 FI*Godfather's Fernando II Uros 11 (Nuoret) Sandon Cristiano Federico EX1 BIV NOM
MCO ns 09 22 FI*Vuorensinen Ian II Uros 12 (Pennut) Sandon Cristiano Federico EX1 BIV
MCO ns 22 FI*Vuorensinen Iago II Uros 12 (Pennut) Sandon Cristiano Federico Abs
MCO ns 22 FIN*Satinante's Freyja Iniki II Naaras 5 (IC) Sandon Cristiano Federico EX1 CAGCIB
MCO w 62 FI*Krysos Daniel II Uros 12 (Pennut) Sandon Cristiano Federico Abs
MCO w 62 FI*LovelyLife ConLeche Catman II Uros 8 (PR) Sandon Cristiano Federico EX1 CAPIB
NEM a Ulyseés Ivy Nový vek, CZ II Uros 12 (Pennut) Henry Stéphane EX1
NEM n 09 21 Mithilesh Perelka*PL II Uros 7 (CH) Henry Stéphane EX1 CACIB
NFO a FI*Karvanaaman Frida II Naaras 5 (IC) Nyman Pia EX1 CAGCIB
NFO d 03 22 FI*Ninatte's Big Dipper II Uros 7 (CH) Nyman Pia EX1 CACIB
NFO d 09 FI*Kultahuiskan Isabella II Naaras 12 (Pennut) Nyman Pia EX1
NFO d 09 24 FI*Kultamurun Monte Cristo II Uros 9 (Avoin) Nyman Pia Abs
NFO f 09 FI*Tähtitassun SuviUnelma II Naaras 10 (KAS) Nyman Pia EX1 CAP
NFO fs 09 24 FI*Katinkurun Katajanmarja II Naaras 12 (Pennut) Nyman Pia EX1
NFO n FI*Norleon San Sebastian II Uros 8 (PR) Nyman Pia EX1 CAPIB
NFO n 03 FI*Ninatte's Cloud Nine II Uros 3 (GIC) Nyman Pia EX1 CACS
NFO n 09 FI*Vihurin Myrskytuuli Jane II Naaras 12 (Pennut) Nyman Pia EX1
NFO n 09 22 FI*Karvanaaman Ihana Ilmatar II Naaras 11 (Nuoret) Nyman Pia EX1
NFO n 09 22 FI*Nalle-Puhin Samsonite Man II Uros 12 (Pennut) Nyman Pia EX1 NOM BIS
NFO n 09 22 FI*Tähtitassun Revontuli II Uros 5 (IC) Nyman Pia EX1 CAGCIB
NFO n 09 22 FI*Tähtitassun Vilhelm II Uros 10 (KAS) Nyman Pia EX1 CAP
NFO ns 24 FIN*FoxyPaw's Baron II Uros 2 (SP) Nyman Pia KM
NFO nt 22 Eirik v.d. Gehlen Bieke II Uros 5 (IC) Nyman Pia EX1 CAGCIB
NFO w 64 FI*Tähtitassun Carl Philip II Uros 8 (PR) Nyman Pia EX1 CAPIB NOM BIS
NFO w 64 FIN*FoxyPaw's Icebreaker II Uros 1 (SC) Nyman Pia KM NOM
OCI a 24 FI*Kukkatarhan Borago III Uros 4 (GIP) Pocci Katia EX1 CAPS
OCI b 24 FI*Guttatus Princess Sophie III Naaras 7 (CH) Pocci Katia EX1 CACIB NOM BIS
OCI b 24 FI*Kukkatarhan Bellium III Uros 6 (IP) Pocci Katia EX1 CAGPIB
OCI b 24 FI*Kukkatarhan Calypso III Naaras 11 (Nuoret) Pocci Katia EX2
OCI b 24 FI*Kukkatarhan Cissus III Uros 11 (Nuoret) Pocci Katia EX1
OCI b 24 FI*Moosegrove Cassiopeia III Naaras 11 (Nuoret) Pocci Katia EX1 BIV
OCI b 24 FI*Moosegrove Princess Estelle III Naaras 12 (Pennut) Pocci Katia EX2
OCI b 24 FI*Moosegrove Tu Autem III Naaras 1 (SC) Pocci Katia KM
OCI b 24 FI*Topspot C.Loureiroi III Naaras 12 (Pennut) Pocci Katia EX1 NOM
OCI b 24 FIN*Moosegrove Conquistatore III Uros 2 (SP) Pocci Katia KM BIV
OCI b 24 FIN*Moosegrove Conquistatore III Uros 17 (Veteraani) Fonsén Mira 1
OCI b 24 FIN*Moosegrove Kókiri III Uros 1 (SC) Pocci Katia KM BIV NOM BIS
OCI b 24 FIN*Moosegrove OrqideasDoiradas III Naaras 4 (GIP) Pocci Katia EX1 CAPS
OCI b 24 FIN*Moosegrove Panthera III Naaras 1 (SC) Pocci Katia KM
OCI c 24 FI*WiliWilla MilkyWay Boy III Uros 12 (Pennut) Pocci Katia EX1
OCI n 24 FI*Kukkatarhan Bombax III Uros 4 (GIP) Pocci Katia EX1 CAPS
OCI n 24 FI*Moosegrove Alis Aquilae III Naaras 8 (PR) Pocci Katia EX1 CAPIB NOM
OCI n 24 FI*Moosegrove Dream On III Naaras 11 (Nuoret) Pocci Katia EX1 BIV NOM BIS
OCI n 24 FI*Topspot Heikunkeikun III Naaras 12 (Pennut) Pocci Katia EX1
OCI n 24 FI*Topspot Hyrskynmyrskyn III Uros 12 (Pennut) Pocci Katia EX2
OCI n 24 FI*Topspot Jaguatirica III Naaras 11 (Nuoret) Pocci Katia EX2
OCI n 24 FI*Topspot Mullinmallin III Uros 12 (Pennut) Pocci Katia EX1
OLH f 25 FI*Skazki Kitty Pryde IV Naaras 11 (Nuoret) Sidorova Natalia EX1 NOM
OLH n 25 Topeng News Flash of Noxx IV Uros 3 (GIC) Sidorova Natalia EX1 CACS
OSH a 03 FI*Benjin Boumerange IV Uros 10 (KAS) Vasilieva Vera EX1 CAP
OSH a 03 FI*Pinewoods Queen of Hearts IV Naaras 11 (Nuoret) Vasilieva Vera EX1
OSH a 24 Nick-Nack Sia Alicia, CZ IV Uros 11 (Nuoret) Vasilieva Vera EX1 NOM BIS
OSH as 25 FI*Noxx Wilma IV Naaras 11 (Nuoret) Vasilieva Vera EX1
OSH b 03 Bestcats Electrify Exclusive IV Uros 2 (SP) Vasilieva Vera KM NOM
OSH b 25 FI*Jalecat's MiLady May IV Naaras 7 (CH) Vasilieva Vera EX1 CACIB
OSH bs 24 FI*Jalecat's LeeLoo IV Naaras 9 (Avoin) Vasilieva Vera EX1 CAC
OSH c 24 FI*Pinewoods Queen of Passion IV Naaras 11 (Nuoret) Vasilieva Vera EX1
OSH d 22 HU*Shagio-Chen Papaya IV Uros 7 (CH) Vasilieva Vera EX1 CACIB
OSH d 24 EE*Mazor Beauty One IV Uros 7 (CH) Vasilieva Vera EX1 CACIB
OSH f FIN*Yoyon Headless Speed IV Naaras 9 (Avoin) Vasilieva Vera EX1 CAC
OSH g 24 FIN*Mummeli Blue-Prince Mimosa IV Naaras 6 (IP) Vasilieva Vera EX1 CAGPIB
OSH n FI*Birregin Haades IV Uros 4 (GIP) Vasilieva Vera EX1 CAPS
OSH n FI*Birregin Victory Ford IV Naaras 1 (SC) Vasilieva Vera KM NOM
OSH n FI*Mummeli Dinazinha Sofia IV Naaras 11 (Nuoret) Vasilieva Vera EX1
OSH n FIN*Quan Kawaii Sakura IV Naaras 2 (SP) Vasilieva Vera KM NOM BIS
OSH n 03 HU*Shagio-Chen Noriko Ori-Katino IV Naaras 3 (GIC) Vasilieva Vera EX1 CACS
OSH n 24 FI*LoveOriental Lakeisha IV Naaras 12 (Pennut) Vasilieva Vera EX1 NOM BIS
OSH n 25 FI*Clamoris Florentino IV Uros 10 (KAS) Vasilieva Vera EX1 CAP
OSH ns 22 FI*Jalecat's Leeroy Lex IV Uros 6 (IP) Vasilieva Vera EX1 CAGPIB
PER a FI*Moondreamer's Secret Wish I Uros 11 (Nuoret) Henry Stéphane EX1
PER d FI*Kultaviiksen Ike Turner I Uros 11 (Nuoret) Henry Stéphane EX1
PER ds FI*Kultaviiksen Honey B. I Naaras 11 (Nuoret) Henry Stéphane Abs
PER ds 22 62 FI*Kultaviiksen Captain Nemo I Uros 6 (IP) Henry Stéphane EX1 CAGPIB
PER e FI*Moondreamer's Dreamcatcher I Uros 9 (Avoin) Henry Stéphane EX1 CAC
PER fs 24 62 FIN*Dirlandan Electric Feel I Naaras 10 (KAS) Henry Stéphane EX1 CAP
PER g 22 FIN*Precious Kiss From a Rose I Naaras 2 (SP) Henry Stéphane KM NOM BIS
PER g 23 FI*Precious Hello Darlin' I Naaras 2 (SP) Henry Stéphane KM
PER n A*Heaven Sent Quicky Express I Uros 5 (IC) Henry Stéphane EX1 CAGCIB NOM BIS
PER n FI*Moondreamer's Shooting Star I Naaras 12 (Pennut) Henry Stéphane EX1
PER n FIN*Nightmare's Magical Paws I Naaras 4 (GIP) Henry Stéphane EX1 CAPS
PER n 03 FI*Mimosan Ka Boom I Uros 11 (Nuoret) Henry Stéphane EX1 NOM BIS
PER n 21 33 Benoma Havanna Dreams I Naaras 9 (Avoin) Henry Stéphane Abs
PER n 33 FIN*Jasmirin Dolly Dee I Naaras 17 (Veteraani) Vasilieva Vera 1 NOM BIS
PER n 33 FIN*Jasmirin Dolly Dee I Naaras 2 (SP) Henry Stéphane KM
PER ns FI*Moondreamer's Lovejoy I Uros 9 (Avoin) Henry Stéphane EX1 CAC
PER ns 03 FIN*Kissankäpälän Arnold S. I Uros 2 (SP) Henry Stéphane KM
RAG a Dollyfella Big Big Man II Uros 11 (Nuoret) Askett Mats EX1
RAG a FI*Utuinen Querido for Pijan II Uros 7 (CH) Askett Mats EX1 CACIB
RAG a Gayaneh Gratia Illa II Naaras 11 (Nuoret) Askett Mats EX1 BIV
RAG a 03 FI*Dollyblues GoodGollyMsMolly II Naaras 5 (IC) Askett Mats EX1 CAGCIB
RAG a 03 FI*Dollyblues Hello Mary Lou II Naaras 7 (CH) Askett Mats EX1 CACIB NOM BIS
RAG a 03 FI*Rock'nRags JuniorOfWolver II Uros 11 (Nuoret) Askett Mats EX1
RAG a 03 FI*Shyshaman's Star of Ivanhoe II Uros 9 (Avoin) Askett Mats Abs
RAG a 03 FI*Snowrag Skymaster II Uros 9 (Avoin) Askett Mats EX2
RAG a 03 FI*Tiridoll's Dollholic II Naaras 12 (Pennut) Askett Mats EX1
RAG a 03 Of Moonlight Dolls Dutch Dreamer II Uros 9 (Avoin) Askett Mats EX1 CAC BIV NOM BIS
RAG a 03 21 FI*Pehmis Tomera Topaasi II Naaras 7 (CH) Askett Mats DISQ AGR.
RAG a 04 Bobkatin Can I Stay II Uros 3 (GIC) Askett Mats EX1 CACS
RAG a 04 FI*Barfait's Midsummer Mimi II Naaras 10 (KAS) Askett Mats EX1 CAP
RAG a 04 FI*Celestial's Wild Child II Naaras 11 (Nuoret) Askett Mats EX1
RAG a 04 FI*Valkoapilan Aapeli II Uros 11 (Nuoret) Askett Mats EX1
RAG a 04 Jalapeno Indiana Jones II Uros 5 (IC) Askett Mats EX1 CAGCIB BIV
RAG b Starring Ihana Isadora II Naaras 4 (GIP) Askett Mats EX1 CAPS
RAG d 03 FI*Dollyblues Number One II Uros 11 (Nuoret) Askett Mats Abs
RAG d 03 FI*Snowrag Red Maserati II Uros 7 (CH) Askett Mats EX1 CACIB
RAG d 04 FI*Dollyblues Goin' Bananas II Naaras 11 (Nuoret) Askett Mats EX1
RAG d 04 FI*Dollyblues Music Box II Uros 9 (Avoin) Askett Mats EX1 CAC
RAG e FIN*Cat's-JM Bon-Boni II Uros 3 (GIC) Askett Mats EX1 CACS
RAG f FIN*Dollyblues Rainbow Doll II Naaras 6 (IP) Askett Mats EX1 CAGPIB NOM
RAG f 04 21 FI*Dollyblues Kookie Kutter II Naaras 11 (Nuoret) Askett Mats EX1
RAG n Dollyfella Beautiful Dream II Naaras 11 (Nuoret) Askett Mats EX2
RAG n FI*Barfait's Nanette II Naaras 11 (Nuoret) Askett Mats EX1 BIV NOM
RAG n FI*Maplehill's Queen of Hearts II Naaras 12 (Pennut) Askett Mats EX1 NOM
RAG n FI*Rock'nRags PrinceOfWolver II Uros 11 (Nuoret) Askett Mats EX1
RAG n FI*Tiridoll's Sugar Rush II Naaras 12 (Pennut) Askett Mats EX2
RAG n 03 FI*Dollyblues Hearts Of Stone II Uros 11 (Nuoret) Askett Mats Abs
RAG n 03 FI*Dollyblues Only You II Naaras 7 (CH) Askett Mats EX1 CACIB
RAG n 03 FI*Rock'nRags PrincessOfSophie II Naaras 11 (Nuoret) Askett Mats EX1
RAG n 04 FI*Dollicious Domino Dancing II Uros 10 (KAS) Askett Mats EX1 CAP NOM
RAG n 04 21 FI*Dollicious SummerNightDream II Naaras 8 (PR) Askett Mats EX1 CAPIB
RAG n 04 21 FI*Dollyblues MusicOfMyHeart II Uros 3 (GIC) Askett Mats EX1 CACS
RAG n 21 Gayaneh Gaudeamus Igitur II Uros 11 (Nuoret) Askett Mats EX1
RUS Asolan Blu Kristmas III Naaras 12 (Pennut) Sidorova Natalia EX3
RUS Blue-Bogomil v. Salzbachtal III Uros 10 (KAS) Sidorova Natalia EX1 CAP
RUS BluEudemonia's Viking Warrior *** III Uros 12 (Pennut) Sidorova Natalia Abs
RUS DK*Kirstejn's Kastehelmi Bluedane III Naaras 5 (IC) Sidorova Natalia EX2
RUS FI*BlueKaramel Angelica III Naaras 9 (Avoin) Sidorova Natalia EX1 CAC
RUS FI*BlueLair's Zina III Naaras 12 (Pennut) Sidorova Natalia EX1 BIV NOM BIS
RUS FI*Harmuan Belle Bärlein III Naaras 11 (Nuoret) Sidorova Natalia EX2
RUS FI*Harmuan Mort Mussukka III Uros 6 (IP) Sidorova Natalia EX1 CAGPIB
RUS FI*Harmuan Siri Sydänkäpynen III Naaras 11 (Nuoret) Sidorova Natalia EX5
RUS FI*Lolcat's Meg III Naaras 11 (Nuoret) Sidorova Natalia EX3
RUS FI*Saraitshikin Candy Apple III Naaras 11 (Nuoret) Sidorova Natalia Abs
RUS FI*Saraitshikin Daydream III Naaras 5 (IC) Sidorova Natalia EX1 CAGCIB
RUS FI*Saraitshikin Everest III Uros 8 (PR) Sidorova Natalia EX1 CAPIB NOM
RUS FI*Saraitshikin Extraordinary III Naaras 6 (IP) Sidorova Natalia EX1 CAGPIB BIV NOM BIS
RUS FI*Sini-ihmeen Marimin III Naaras 12 (Pennut) Sidorova Natalia EX2
RUS FI*Sini-ihmeen Tuikero III Uros 12 (Pennut) Sidorova Natalia EX1
RUS FI*Tcarskii'dvorik My Saaga III Naaras 11 (Nuoret) Sidorova Natalia EX1 BIV NOM
RUS FIN*Kheyron's Petrus III Uros 8 (PR) Sidorova Natalia EX2
RUS FIN*Saraitshikin HaveANiceDay III Naaras 1 (SC) Sidorova Natalia KM BIV NOM
RUS FIN*Saraitshikin Kay Kamila III Naaras 4 (GIP) Sidorova Natalia EX1 CAPS
RUS FIN*Zarin 4ever Primalux III Naaras 3 (GIC) Sidorova Natalia EX1 CACS
RUS Katzenhof Cupcake of Kaizahre III Naaras 11 (Nuoret) Sidorova Natalia EX4
RUS S*Romanenko's Basilio III Uros 9 (Avoin) Sidorova Natalia EX1 CAC NOM
SBI a FI*Nalle-Puhin PINK! II Naaras 11 (Nuoret) Nyman Pia EX1 NOM
SBI a FI*Tamus Vectra Pipro II Naaras 2 (SP) Nyman Pia KM NOM BIS
SBI a FIN*Sic'an Mesa II Naaras 8 (PR) Nyman Pia EX1 CAPIB
SBI a FIN*Touchant Homme du Monde II Uros 1 (SC) Nyman Pia KM
SBI b 21 FI*Canth's Sweet Little S II Naaras 6 (IP) Nyman Pia EX1 CAGPIB
SBI b 21 FI*Canth's ToyBoy II Uros 1 (SC) Nyman Pia KM
SBI b 21 FI*Canth's UltraVox II Uros 5 (IC) Nyman Pia EX1 CAGCIB
SBI d FI*Touchant Renault Unique II Uros 5 (IC) Nyman Pia EX1 CAGCIB
SBI d FIN*Recknagel Maariolemiöö II Uros 6 (IP) Nyman Pia EX1 CAGPIB
SBI f 21 FI*Goathill's Angelica II Naaras 7 (CH) Nyman Pia Abs
SBI n EE*Ireen Herencia II Naaras 11 (Nuoret) Nyman Pia EX1
SBI n FI*Midianin Bella II Naaras 10 (KAS) Nyman Pia EX1 CAP
SBI n FI*Midianin Bianca II Naaras 9 (Avoin) Nyman Pia EX1 CAC
SBI n FIN*Tassuliinin Braveheart II Uros 4 (GIP) Nyman Pia EX1 CAPS
SBI n 21 FI*Canth's Soldier of Love II Uros 3 (GIC) Nyman Pia EX1 CACS
SIA a FI*Kelmikerhon Elegia IV Naaras 3 (GIC) Sidorova Natalia EX1 CACS
SIA a FI*Pinokin Kefeidi IV Uros 4 (GIP) Sidorova Natalia EX1 CAPS
SIA a FI*Pinokin Kharon IV Uros 3 (GIC) Sidorova Natalia EX1 CACS BIV
SIA a FI*Twist-Tiramisun North Star IV Uros 5 (IC) Sidorova Natalia EX1 CAGCIB
SIA c FI*Kelmikerhon Ainoa Aarteeni IV Naaras 3 (GIC) Sidorova Natalia EX1 CACS NOM BIS
SIA n FI*Kelmikerhon Assam T. IV Uros 9 (Avoin) Sidorova Natalia EX1 CAC
SIA n FI*Kelmikerhon Nuorallatanssia IV Uros 4 (GIP) Sidorova Natalia EX1 CAPS
SIA n FI*Twist-Tiramisun Kurtisaani IV Naaras 3 (GIC) Sidorova Natalia EX1 CACS
SIA n FI*Twist-Tiramisun Queen Syrah IV Naaras 11 (Nuoret) Sidorova Natalia EX1
SIA n FIN*Kelmikerhon Ral Lal Laa IV Naaras 17 (Veteraani) Vasilieva Vera 1 NOM BIS
SIA n FIN*Kelmikerhon Ral Lal Laa IV Naaras 2 (SP) Sidorova Natalia KM NOM
SIA n Pharoahsgems Sinuhe of Kelmikerhon IV Uros 1 (SC) Sidorova Natalia KM BIV NOM
SIA n 21 FI*LoveOriental Edmund IV Uros 2 (SP) Sidorova Natalia KM NOM BIS
SIB a 09 23 FI*Abbas-Coons Ayrton Senna II Uros 9 (Avoin) Henry Stéphane EX1 CAC
SIB d 09 23 FI*Jäälinnan Aslan II Uros 10 (KAS) Henry Stéphane EX1 CAP
SIB d 24 FIN*Lumikissan Metsänhenki II Naaras 10 (KAS) Henry Stéphane EX1 CAP
SIB f FI*Jäälinnan Alisa II Naaras 5 (IC) Henry Stéphane EX1 CAGCIB
SIB f 09 24 FIN*Amurin Faiga II Naaras 4 (GIP) Henry Stéphane EX1 CAPS NOM
SIB fs 09 24 FI*Cherrytail's Las Vegas II Naaras 3 (GIC) Henry Stéphane EX1 CACS NOM
SIB ny 24 FI*Amurin Ruufus II Uros 3 (GIC) Henry Stéphane EX1 CACS NOM
SIN FI*Angelos Tiara III Naaras 10 (KAS) Pocci Katia EX1 CAP
SIN FI*Chai-lai Sweetheart Sally III Naaras 11 (Nuoret) Pocci Katia EX1
SOM n FI*Amajan Fadma Fiorina III Naaras 7 (CH) Vencliková Lena EX1 CACIB BIV
SOM n FI*Amajan Fede Favoloso III Uros 9 (Avoin) Vencliková Lena EX1 CAC
SOM n FI*Kharn-Ka Panil Z Cesarini III Uros 10 (KAS) Vencliková Lena EX1 CAP
SOM n FI*SunnyPace Betonica III Uros 11 (Nuoret) Vencliková Lena EX1
SOM ns FI*Kultakuusen Josefiina III Naaras 11 (Nuoret) Vencliková Lena EX1
SOM o FI*Amajan eAmbra Eminente III Naaras 5 (IC) Vencliková Lena EX1 CAGCIB
SOM o FIN*Amajan Berto Benvenuto III Uros 2 (SP) Vencliková Lena KM
SOM p FI*Foxkiss Bombycilla garrulus III Naaras 9 (Avoin) Vencliková Lena EX1 CAC
SOM p FI*Foxkiss Buteo lagopus III Uros 6 (IP) Vencliková Lena EX1 CAGPIB
SPH d 21 RU*Talialida Oh My Darling Erast III Uros 11 (Nuoret) Eriksson Ulrika EX1
SPH e 09 32 LV*Otomi Ungaro III Uros 1 (SC) Eriksson Ulrika KM BIV NOM
SPH f 02 21 33 FI*Tutsi Buccellati III Naaras 12 (Pennut) Eriksson Ulrika EX1 NOM
SPH f 03 33 LV*Otomi Avrora III Naaras 5 (IC) Eriksson Ulrika EX1 CAGCIB
SPH f 09 32 FI*Hebblas Fairy Cottontail III Naaras 7 (CH) Eriksson Ulrika EX1 CACIB
SPH g 09 33 FI*SphynxGarden Mint III Naaras 5 (IC) Eriksson Ulrika EX2
SPH n 31 FI*Hobbitqueen's Michael J. III Uros 11 (Nuoret) Eriksson Ulrika EX1
SYS n 03 LV*La Lune d'Or Phoenix IV Uros 7 (CH) Vasilieva Vera EX1 CACIB NOM BIS
SYS o 03 S*Zeldtrix Ironhide IV Uros 9 (Avoin) Vasilieva Vera EX1 CAC
TUA e FI*Nazarlik Basarili II Naaras 12 (Pennut) Fonsén Mira EX1
TUA f FI*Nazarlik Zeta Orionis II Naaras 9 (Avoin) Fonsén Mira EX1 CAC BIV
TUA f 24 FI*Felesin DeaAmoris II Naaras 12 (Pennut) Fonsén Mira EX2
TUA n FIN*Josmarin Cyrill Roy II Uros 6 (IP) Fonsén Mira EX1 No Cert
TUA n Geraylar Hazar of Nazarlik II Uros 9 (Avoin) Fonsén Mira EX1 CAC
TUA n 03 FI*Tangerine's Body and Soul II Uros 11 (Nuoret) Fonsén Mira EX1 NOM BIS
TUA w 62 FI*Josmarin Eldem II Naaras 4 (GIP) Fonsén Mira EX1 CAPS
TUA w 62 FI*Josmarin Helinä Keiju II Naaras 11 (Nuoret) Fonsén Mira Abs
TUA w 62 FI*Nazarlik Yang II Naaras 9 (Avoin) Fonsén Mira EX1 CAC NOM
TUV d 61 FI*GizemliKediler Baki Birli II Uros 9 (Avoin) Fonsén Mira EX3
TUV d 62 FI*GizemliKediler Adile Alaiye II Naaras 1 (SC) Fonsén Mira KM BIV
TUV d 62 FI*GizemliKediler Bal Bilmece II Uros 9 (Avoin) Fonsén Mira EX2
TUV d 62 FI*Iltatähden Bahira Bianca II Naaras 12 (Pennut) Fonsén Mira EX1
TUV d 62 FI*Valier's Bilgin II Uros 5 (IC) Fonsén Mira EX1 CAGCIB
TUV d 63 FI*GizemliKediler Bey Bunyamin II Uros 9 (Avoin) Fonsén Mira EX1 CAC NOM
TUV d 63 FI*GizemliKediler Beze Balerin II Naaras 9 (Avoin) Fonsén Mira EX1 CAC
385 kpl

Tuomarit

Nimi EMS-koodit Kissaa
Ei tuomareita