Omakissa
ERY-SYD HYVINKÄÄ 9.6.2013
Järjestävä yhdistys Eteläinen Rotukissayhdistys ry
Alkaa 9.6.2013 Loppuu 9.6.2013
Ilmoittautuminen alkaa 9.6.2013 Ilmoittautuminen loppuu 9.6.2013
Yleisöaika alkaa 0:00 Yleisöaika loppuu 0:00
Eläinlääkärintarkastus alkaa 0:00 Eläinlääkärintarkastus loppuu 0:00
Arvostelut alkavat 0:00 Vahvistuskirjeen julkaisupvm
Kansainvälinen Ei Erikoisnäyttely Ei
Drive In -näyttely Ei Omistajat saavat esitellä kissansa Ei
Kissoja enintään    Kategoriat
BreedBIS-rodut BreedBIS kissoja vähintään
Tilinumero
Sähköposti show@ery-syd.net
Paikka
Toimihenkilöt
Lisätietoja

Yhteenveto ilmoittautumisista

Kategoria Ilmoittautuneita Hyväksytty Hylätty Kesken Peruttu
Yhteensä 0 0 0 0 0

Suodata näytettäviä tuloksia alla olevilla valinnoilla.

Suodata näytettäviä tuloksia alla olevilla valinnoilla.

Nro EMS-koodi Nimi Kategoria Sukupuoli Luokka Tuomari Tulos
ABY a FI*Link Aurore Bleu de Ciel 3 Naaras 11 (Nuoret) Vencliková Lena EX1
ABY a FI*Link Nyota Ziko Humu 3 Uros 12 (Pennut) Vencliková Lena EX1
ABY n FI*Laire Meleth Aran 3 Uros 4 (GIP) Vencliková Lena EX1 CAPS
ABY n FI*Laire Valar Lorien 3 Uros 7 (CH) Vencliková Lena EX1 CACIB
ABY n FI*Link Sanaa Raziya 3 Naaras 9 (Avoin) Vencliková Lena EX1 CAC
ABY n FI*Nebuankhet Schweinsteiger 3 Uros 10 (KAS) Vencliková Lena EX2
ABY n FI*Nebuankhet Unisonic 3 Uros 11 (Nuoret) Vencliková Lena EX2
ABY n FI*Proxima John Carter of Mars 3 Uros 8 (PR) Vencliková Lena EX1 CAPIB
ABY n FIN*Link Iggy Miu 3 Uros 6 (IP) Vencliková Lena EX1 CAGPIB
ABY n Gaspacho Bonjour L'Amour*PT 3 Uros 3 (GIC) Vencliková Lena EX1 CACS BIV NOM
ABY n Isatai's Namid of Bluestream 3 Uros 11 (Nuoret) Vencliková Lena EX1
ABY n RU*Greenville Oberon of Laire 3 Uros 10 (KAS) Vencliková Lena EX1 CAP BIV
ABY n S*Hjortronstigens Private Dancer 3 Uros 9 (Avoin) Vencliková Lena EX1 CAC
ABY o FI*Amajan Gigi Gioia 3 Naaras 12 (Pennut) Vencliková Lena EX1
ABY o FI*Amajan Giorgio Gioioso 3 Uros 12 (Pennut) Vencliková Lena EX1
ABY o FI*Angelos U*Maya 3 Naaras 11 (Nuoret) Vencliková Lena EX1 BIV NOM
ABY o FI*Link Rosa Mau 3 Naaras 6 (IP) Vencliková Lena EX1 CAGPIB NOM
ABY o FI*Link Tenagne Mau 3 Naaras 10 (KAS) Vencliková Lena EX1 CAP
ABY o FI*Link Zaki Habit Rouge 3 Uros 1 (SC) Vencliková Lena KM BIV
ABY o FI*Nebuankhet Teachdaire 3 Uros 3 (GIC) Vencliková Lena EX1 CACS
ABY o FI*Redcheetah's Aarre 3 Uros 8 (PR) Vencliková Lena EX1 CAPIB BIV NOM BIS
ABY o FI*Redcheetah's Aurora 3 Naaras 5 (IC) Vencliková Lena EX1 CAGCIB NOM
ABY o FI*Redcheetah's Linnea 3 Naaras 9 (Avoin) Vencliková Lena EX1 CAC
ABY p FI*Link Inameremeta 3 Naaras 12 (Pennut) Vencliková Lena EX1
ABY p FI*Nebuankhet Quetzalcoatl 3 Uros 2 (SP) Vencliková Lena KM
ABY p FI*Redcheetah's Wenla 3 Naaras 12 (Pennut) Vencliková Lena EX2
ACL f 03 24 FI*Trollin Hissu 2 Naaras 12 (Pennut) Fonsén Mira EX1 NOM
ACL g 21 33 FIN*Magnificat Tinka Curl 2 Naaras 2 (SP) Fonsén Mira KM NOM
ACL g 21 33 FIN*Magnificat Tinka Curl 2 Naaras 17 (Veteraani) Fonsén Mira 1 NOM BIS
ACL n 21 33 FI*Murmelin Cecelia 2 Naaras 12 (Pennut) Fonsén Mira EX1
BEN n 22 FI*Alcarinqua Aldaron 3 Uros 3 (GIC) Pocci Katia EX1 CACS
BEN n 24 CattiCartano Helmi 3 Naaras 4 (GIP) Pocci Katia EX1 CAPS
BEN n 24 FI*Kissalehdon Kullat Nunu 3 Naaras 10 (KAS) Pocci Katia EX1 CAP
BEN n 24 Jicarilla Chilam Balam 3 Uros 12 (Pennut) Pocci Katia EX2
BEN n 24 Jicarilla Sakun Winik 3 Uros 12 (Pennut) Pocci Katia EX1 BIV
BEN n 24 Kultalaakson Sulo 3 Uros 3 (GIC) Pocci Katia EX1 CACS
BEN n 24 MyArt Clouded Leopard Illusion 3 Uros 12 (Pennut) Pocci Katia EX3
BEN n 24 MyArt Premier Rose Diamond 3 Naaras 11 (Nuoret) Pocci Katia EX1
BEN n 24 Nordicwild Arne Findusson 3 Uros 9 (Avoin) Pocci Katia EX2
BEN n 24 S*Gold Glitter's A Season 3 Uros 2 (SP) Pocci Katia KM BIV NOM
BEN n 24 S*Leopardettes Viktor 3 Uros 9 (Avoin) Pocci Katia EX1 CAC BIV
BEN n 24 33 FI*Starglitters Snowflake 3 Naaras 4 (GIP) Pocci Katia EX1 CAPS
BRI a Adel Diamond Regnum *RU *** 3 Uros 5 (IC) Eriksson Ulrika EX1 CAGCIB NOM
BRI a Bjorn Blue Heart Diamond Regnum *RU *** 3 Uros 12 (Pennut) Eriksson Ulrika EX1
BRI a Colin Cari Mio de la Horsky Park *** 3 Uros 8 (PR) Eriksson Ulrika EX1 CAPIB BIV NOM
BRI a DK*From's Don Juan 3 Uros 4 (GIP) Eriksson Ulrika EX1 CAPS
BRI a DK*From's Don Juan 3 Uros 17 (Veteraani) Fonsén Mira 2
BRI a FI*Tassulähteen Etta 3 Naaras 6 (IP) Eriksson Ulrika EX1 CAGPIB
BRI a FI*Tassulähteen Fenna 3 Naaras 8 (PR) Eriksson Ulrika EX1 CAPIB
BRI a Regina di Triangolo*CH 3 Naaras 3 (GIC) Eriksson Ulrika Abs
BRI f FI*Feronian Dahlea Purpurea 3 Naaras 5 (IC) Eriksson Ulrika EX1 CAGCIB
BRI g FIN*Ruusutarhan Hertta 3 Naaras 1 (SC) Eriksson Ulrika KM
BRI n FI*Chokotoe's ADM Blacktail 3 Uros 7 (CH) Eriksson Ulrika EX1 CACIB
BRI n FI*Ferme Black is Black 3 Uros 9 (Avoin) Eriksson Ulrika EX1 CAC
BUR b FI*Seirene Material Girl 3 Naaras 3 (GIC) Pocci Katia EX1 CACS
BUR e FI*Cattish Sweet Dreams 3 Naaras 7 (CH) Pocci Katia EX1 CACIB
BUR g FIN*Seirene Justify My Love 3 Naaras 1 (SC) Pocci Katia KM
BUR h FI*Cattish Kitty Softpaws 3 Naaras 9 (Avoin) Pocci Katia EX1 CAC
BUR h FI*Frostnight's Rainy Lullaby 3 Naaras 12 (Pennut) Pocci Katia EX1
CHA FIN*BleudeBess Brisé volé 3 Naaras 17 (Veteraani) Fonsén Mira 1 NOM BIS
CHA FIN*BleudeBess Brisé volé 3 Naaras 3 (GIC) Sidorova Natalia EX1 CACS
CHA FIN*Sinimirrin Kuuraparta 3 Uros 6 (IP) Sidorova Natalia EX1 CAGPIB
CHA NL*Poekie Mau Mau's Helena Luna 3 Naaras 11 (Nuoret) Sidorova Natalia EX1
CRX a FI*Angelfalls Étoile Azurée 3 Uros 12 (Pennut) Vencliková Lena EX1
CRX a 24 FI*Framillan Good&Plenty 3 Naaras 5 (IC) Vencliková Lena EX1 CAGCIB
CRX f 02 62 FI*VeeKasin Hattivatti 3 Naaras 12 (Pennut) Vencliková Lena EX1 NOM
CRX fs FI*Sweetpurr's Rice Krispies 3 Naaras 12 (Pennut) Vencliková Lena EX1
CRX n 03 24 FI*Derekaz Who Loves Diamonds 3 Naaras 9 (Avoin) Vencliková Lena EX1 CAC
CRX n 03 24 S*Spotless Janus 3 Uros 11 (Nuoret) Vencliková Lena EX1
CRX n 09 FI*Huissin Muhoksen Mimmi 3 Naaras 5 (IC) Vencliková Lena EX1 CAGCIB BIV
CRX n 09 FI*Sweetpurr's Love Is Blind 3 Naaras 7 (CH) Vencliková Lena EX1 CACIB
CRX n 33 FI*Sweetpurr's Jane Marple 3 Naaras 3 (GIC) Vencliková Lena EX1 CACS
CRX ns 03 FI*Sweetpurr's Pandia 3 Naaras 5 (IC) Vencliková Lena EX2
CYM d 23 52 FI*Caaleigh Baby Pumpkin 3 Uros 11 (Nuoret) Eriksson Ulrika EX1
CYM w 51 62 FI*Caaleigh Snowberry 3 Naaras 11 (Nuoret) Eriksson Ulrika EX1 BIV NOM
CYM w 52 61 FI*Caaleigh Pale Bandit 3 Uros 11 (Nuoret) Eriksson Ulrika EX2
CYM w 52 62 Caitria's Fiona Oshay of Caaleigh 3 Naaras 9 (Avoin) Eriksson Ulrika Abs
DRX b 09 21 32 FI*Riiviön Sulo-Chaz 3 Uros 9 (Avoin) Sidorova Natalia DRX b 09 21 32
DRX ns 09 FI*Riiviön Eeva 3 Naaras 11 (Nuoret) Sidorova Natalia EX1
EUR a 24 FI*Pikku-Piun Velikulta 3 Uros 7 (CH) Eriksson Ulrika EX1 CACIB
EUR d Maahinen 3 Uros 7 (CH) Eriksson Ulrika EX1 CACIB
EUR d 22 Silkkiturkin Menevä Macho 3 Uros 2 (SP) Eriksson Ulrika KM
EUR d 23 FIN*Kassilan Guaranteed Gnome 3 Uros 1 (SC) Eriksson Ulrika KM
EUR d 24 FI*Feronian Basil 3 Uros 9 (Avoin) Eriksson Ulrika EX2
EUR d 24 FI*Feronian Di'Anna 3 Naaras 12 (Pennut) Eriksson Ulrika EX1 BIV
EUR d 24 FI*Tiikerililjan Iikingi 3 Uros 10 (KAS) Eriksson Ulrika EX1 CAP
EUR d 24 FI*Tiikerililjan Jätikkä 3 Uros 9 (Avoin) Eriksson Ulrika EX1 CAC
EUR e 23 FIN*Kassilan Gentle Goblin 3 Uros 1 (SC) Eriksson Ulrika KM
EUR f 24 FIN*Feronian Uncinia Bella 3 Naaras 1 (SC) Eriksson Ulrika KM
EUR n FIN*Casimirrin Esmeralda 3 Naaras 4 (GIP) Eriksson Ulrika EX1 CAPS NOM
EUR n 22 FI*Bird-Cherry's Blackberry 3 Uros 11 (Nuoret) Eriksson Ulrika EX1
EUR n 22 FI*Feronian Vincent Victoriano 3 Uros 1 (SC) Eriksson Ulrika KM
EUR n 24 FI*Bird-Cherry's Ariston 3 Uros 6 (IP) Eriksson Ulrika EX1 CAGPIB
EUR n 24 FI*Casimirrin Henley 3 Uros 5 (IC) Eriksson Ulrika EX1 CAGCIB
EUR n 24 FI*Tiikerililjan Ilomieli 3 Uros 10 (KAS) Eriksson Ulrika EX1 CAP
EXO a S*IxiDixi's Crazy for You 1 Uros 4 (GIP) Henry Stéphane EX1 CAPS NOM BIS
EXO a 02 21 62 Teddy-Bear Mechta*RU 1 Uros 3 (GIC) Henry Stéphane EX1 CACS
EXO a 03 22 FI*Whispers Iron Knight 1 Uros 7 (CH) Henry Stéphane Abs
EXO f 03 22 FI*Leonidan Oasis Of Life 1 Naaras 11 (Nuoret) Henry Stéphane EX1
HCL Casper Kotikissat Uros 14 (Kotikissat) Fonsén Mira 2
HCL Hertta Kotikissat Naaras 14 (Kotikissat) Fonsén Mira 2
HCL Jeremias Kotikissat Uros 17 (Veteraani) Vasilieva Vera Abs
HCL Jeremias Kotikissat Uros 14 (Kotikissat) Fonsén Mira 1 NOM
HCL Peku Kotikissat Uros 17 (Veteraani) Vasilieva Vera 3
HCL Peku Kotikissat Uros 14 (Kotikissat) Fonsén Mira 3
HCL Sandra-Sabine Kotikissat Naaras 14 (Kotikissat) Fonsén Mira 1 NOM BIS
HCL Traks Kotikissat Uros 14 (Kotikissat) Fonsén Mira 4
HCS Julius Kotikissat Uros 14 (Kotikissat) Fonsén Mira Abs
HCS Misse Perdita Kotikissat Naaras 17 (Veteraani) Vasilieva Vera 4
HCS Misse Perdita Kotikissat Naaras 14 (Kotikissat) Fonsén Mira Arvosteltu 5
HCS Ninni Kotikissat Naaras 14 (Kotikissat) Fonsén Mira 3
HCS Rasmus Kotikissat Uros 14 (Kotikissat) Fonsén Mira 1 NOM
HCS Susanna Kotikissat Naaras 17 (Veteraani) Vasilieva Vera 1 NOM BIS
HCS Susanna Kotikissat Naaras 14 (Kotikissat) Fonsén Mira 1 NOM BIS
HCS Tinka Kotikissat Naaras 14 (Kotikissat) Fonsén Mira 4
HCS Ukkonen Kotikissat Uros 14 (Kotikissat) Fonsén Mira 2
HCS Viktoria Vilijonkka Kotikissat Naaras 17 (Veteraani) Vasilieva Vera 2
HCS Viktoria Vilijonkka Kotikissat Naaras 14 (Kotikissat) Fonsén Mira 2
KBL f 24 FI*Kuriton Algebra 3 Naaras 9 (Avoin) Pocci Katia EX1 CAC
KOR FI*Melodian Tulaya 3 Naaras 3 (GIC) Pocci Katia Abs
KOR FI*Mythai Dao Waew Waao 3 Naaras 11 (Nuoret) Pocci Katia EX1
MAU ns 24 FI*Chai-lai Walidah Ife 3 Naaras 3 (GIC) Eriksson Ulrika EX1 CACS
MAU ns 24 Mauisha Khety 3 Naaras 2 (SP) Eriksson Ulrika KM
MAU ns 24 Mauisha Khety 3 Naaras 17 (Veteraani) Fonsén Mira Abs
MCO a 02 FI*Chamberlain Heart Of Mine 2 Naaras 3 (GIC) Sandon Cristiano Federico EX1 CACS
MCO a 09 FI*HoneyCoon's Miracle Man 2 Uros 10 (KAS) Sandon Cristiano Federico EX1 CAP
MCO a 09 FI*HoneyCoon's Stormy End 2 Uros 12 (Pennut) Sandon Cristiano Federico EX1 BIV NOM
MCO a 09 FI*SatuMainen Wiennetta 2 Naaras 7 (CH) Sandon Cristiano Federico EX1 CACIB
MCO a 22 FI*Escape's Ultimate Kaos 2 Uros 7 (CH) Sandon Cristiano Federico EX1 CACIB
MCO a 22 FI*Hemingway's Thunderheart 2 Uros 9 (Avoin) Sandon Cristiano Federico EX1 CAC
MCO a 22 FI*HoneyCoon's Something Sweet 2 Naaras 12 (Pennut) Sandon Cristiano Federico EX1
MCO as 09 22 FI*Rotcat Hangover 2 Naaras 12 (Pennut) Sandon Cristiano Federico EX1
MCO as 22 FI*HoneyCoon's Make Me Smile 2 Uros 11 (Nuoret) Sandon Cristiano Federico Abs
MCO d 09 22 A*Winerau's Coral 2 Uros 3 (GIC) Sandon Cristiano Federico EX1 CACS NOM DISQ AGR.
MCO d 09 24 FI*Stout-hearted I Love You 2 Naaras 9 (Avoin) Sandon Cristiano Federico EX2
MCO d 09 24 FI*Stout-hearted Louise 2 Naaras 11 (Nuoret) Henry Stéphane Abs
MCO ds 23 FI*LovelyLife ConLeche Candy 2 Naaras 9 (Avoin) Sandon Cristiano Federico EX1 CAC
MCO e 09 22 FI*Escape's Xentrix 2 Uros 11 (Nuoret) Sandon Cristiano Federico EX2
MCO e 09 22 FI*NineTales Didier Drogba 2 Uros 11 (Nuoret) Sandon Cristiano Federico EX1 BIV
MCO e 23 FI*Mainehaan Armani 2 Uros 3 (GIC) Henry Stéphane EX1 CACS
MCO es FI*Unikuun Lotus Eterne 2 Uros 8 (PR) Sandon Cristiano Federico EX1 CAPIB
MCO f 09 24 A'Eileen Nova Axis Star, CZ 2 Naaras 7 (CH) Sandon Cristiano Federico EX1 CACIB NOM
MCO f 22 Lady Arina Perla Annaru*PL 2 Naaras 11 (Nuoret) Henry Stéphane EX1 NOM
MCO fs 09 FI*Vuorensinen Kiara 2 Naaras 12 (Pennut) Sandon Cristiano Federico EX2
MCO fs 09 FI*Vuorensinen Kiara 2 Naaras 13c (Määrittely) Fonsén Mira MCO fs 09
MCO fs 09 23 S*Sybo's Svea 2 Naaras 9 (Avoin) Sandon Cristiano Federico EX1 CAC
MCO g 09 Fayola Quanah 2 Naaras 10 (KAS) Sandon Cristiano Federico EX1 CAP
MCO g 09 22 FI*Chamberlain Make A Wish 2 Naaras 9 (Avoin) Sandon Cristiano Federico EX1 CAC
MCO n A*Winerau's Nadal 2 Uros 7 (CH) Henry Stéphane EX1 CACIB
MCO n Coonity Nokomis 2 Naaras 1 (SC) Henry Stéphane KM
MCO n FI*LovelyLife Biisi Biwa 2 Naaras 6 (IP) Henry Stéphane EX1 CAGPIB
MCO n FI*LovelyLife Everest Enzo 2 Uros 11 (Nuoret) Henry Stéphane EX1 BIV
MCO n FI*Mainehaan Barbra 2 Naaras 5 (IC) Henry Stéphane EX1 CAGCIB
MCO n FI*SatuMainen Kohtalon Oikku 2 Naaras 12 (Pennut) Henry Stéphane EX1 NOM
MCO n FIN*Chamberlain Sgt Blackpepper 2 Uros 4 (GIP) Henry Stéphane EX1 CAPS NOM
MCO n 02 21 62 FI*Chamberlain Quest of Game 2 Uros 12 (Pennut) Sandon Cristiano Federico EX2
MCO n 03 22 IT*Skysupernova Thunder Storm 2 Uros 11 (Nuoret) Sandon Cristiano Federico EX2
MCO n 09 FI*Mainehaan Ernest 2 Uros 11 (Nuoret) Sandon Cristiano Federico EX1
MCO n 09 22 FI*Bonneamie Walker Canyon 2 Uros 11 (Nuoret) Sandon Cristiano Federico EX3
MCO n 09 22 FI*Hemingway's Takoda 2 Uros 12 (Pennut) Sandon Cristiano Federico EX1 BIV
MCO n 09 22 FI*LovelyLife Biisi Belicia 2 Naaras 6 (IP) Sandon Cristiano Federico EX1 CAGPIB NOM
MCO n 09 22 FI*NineTales Combattente 2 Naaras 10 (KAS) Sandon Cristiano Federico Abs
MCO n 09 22 FIN*Chamberlain Stripes In Me 2 Naaras 3 (GIC) Sandon Cristiano Federico EX1 CACS
MCO n 09 23 FI*Stout-hearted Lucky Number 2 Uros 11 (Nuoret) Sandon Cristiano Federico EX1 BIV
MCO n 22 FI*Mostlycats Pinball Wizard 2 Uros 11 (Nuoret) Sandon Cristiano Federico EX1 BIV
MCO n 22 FI*Vuorensinen Giselle 2 Naaras 9 (Avoin) Sandon Cristiano Federico EX1 CAC
MCO ns FI*Chamberlain Quinn the Mighty 2 Uros 12 (Pennut) Sandon Cristiano Federico EX1 BIV
MCO ns FI*Halden coon's Turbo Jr 2 Uros 4 (GIP) Sandon Cristiano Federico EX1 CAPS NOM
MCO ns 09 22 FI*Godfather's Felicidad 2 Naaras 11 (Nuoret) Sandon Cristiano Federico EX1
MCO ns 09 22 FI*Godfather's Fernando 2 Uros 11 (Nuoret) Sandon Cristiano Federico EX1 BIV NOM
MCO ns 09 22 FI*Vuorensinen Ian 2 Uros 12 (Pennut) Sandon Cristiano Federico EX1 BIV
MCO ns 22 FI*Vuorensinen Iago 2 Uros 12 (Pennut) Sandon Cristiano Federico Abs
MCO ns 22 FIN*Satinante's Freyja Iniki 2 Naaras 5 (IC) Sandon Cristiano Federico EX1 CAGCIB
MCO w 62 FI*Krysos Daniel 2 Uros 12 (Pennut) Sandon Cristiano Federico Abs
MCO w 62 FI*LovelyLife ConLeche Catman 2 Uros 8 (PR) Sandon Cristiano Federico EX1 CAPIB
NEM a Ulyseés Ivy Nový vek, CZ 2 Uros 12 (Pennut) Henry Stéphane EX1
NEM n 09 21 Mithilesh Perelka*PL 2 Uros 7 (CH) Henry Stéphane EX1 CACIB
NFO a FI*Karvanaaman Frida 2 Naaras 5 (IC) Nyman Pia EX1 CAGCIB
NFO d 03 22 FI*Ninatte's Big Dipper 2 Uros 7 (CH) Nyman Pia EX1 CACIB
NFO d 09 FI*Kultahuiskan Isabella 2 Naaras 12 (Pennut) Nyman Pia EX1
NFO d 09 24 FI*Kultamurun Monte Cristo 2 Uros 9 (Avoin) Nyman Pia Abs
NFO f 09 FI*Tähtitassun SuviUnelma 2 Naaras 10 (KAS) Nyman Pia EX1 CAP
NFO fs 09 24 FI*Katinkurun Katajanmarja 2 Naaras 12 (Pennut) Nyman Pia EX1
NFO n FI*Norleon San Sebastian 2 Uros 8 (PR) Nyman Pia EX1 CAPIB
NFO n 03 FI*Ninatte's Cloud Nine 2 Uros 3 (GIC) Nyman Pia EX1 CACS
NFO n 09 FI*Vihurin Myrskytuuli Jane 2 Naaras 12 (Pennut) Nyman Pia EX1
NFO n 09 22 FI*Karvanaaman Ihana Ilmatar 2 Naaras 11 (Nuoret) Nyman Pia EX1
NFO n 09 22 FI*Nalle-Puhin Samsonite Man 2 Uros 12 (Pennut) Nyman Pia EX1 NOM BIS
NFO n 09 22 FI*Tähtitassun Revontuli 2 Uros 5 (IC) Nyman Pia EX1 CAGCIB
NFO n 09 22 FI*Tähtitassun Vilhelm 2 Uros 10 (KAS) Nyman Pia EX1 CAP
NFO ns 24 FIN*FoxyPaw's Baron 2 Uros 2 (SP) Nyman Pia KM
NFO nt 22 Eirik v.d. Gehlen Bieke 2 Uros 5 (IC) Nyman Pia EX1 CAGCIB
NFO w 64 FI*Tähtitassun Carl Philip 2 Uros 8 (PR) Nyman Pia EX1 CAPIB NOM BIS
NFO w 64 FIN*FoxyPaw's Icebreaker 2 Uros 1 (SC) Nyman Pia KM NOM
OCI a 24 FI*Kukkatarhan Borago 3 Uros 4 (GIP) Pocci Katia EX1 CAPS
OCI b 24 FI*Guttatus Princess Sophie 3 Naaras 7 (CH) Pocci Katia EX1 CACIB NOM BIS
OCI b 24 FI*Kukkatarhan Bellium 3 Uros 6 (IP) Pocci Katia EX1 CAGPIB
OCI b 24 FI*Kukkatarhan Calypso 3 Naaras 11 (Nuoret) Pocci Katia EX2
OCI b 24 FI*Kukkatarhan Cissus 3 Uros 11 (Nuoret) Pocci Katia EX1
OCI b 24 FI*Moosegrove Cassiopeia 3 Naaras 11 (Nuoret) Pocci Katia EX1 BIV
OCI b 24 FI*Moosegrove Princess Estelle 3 Naaras 12 (Pennut) Pocci Katia EX2
OCI b 24 FI*Moosegrove Tu Autem 3 Naaras 1 (SC) Pocci Katia KM
OCI b 24 FI*Topspot C.Loureiroi 3 Naaras 12 (Pennut) Pocci Katia EX1 NOM
OCI b 24 FIN*Moosegrove Conquistatore 3 Uros 2 (SP) Pocci Katia KM BIV
OCI b 24 FIN*Moosegrove Conquistatore 3 Uros 17 (Veteraani) Fonsén Mira 1
OCI b 24 FIN*Moosegrove Kókiri 3 Uros 1 (SC) Pocci Katia KM BIV NOM BIS
OCI b 24 FIN*Moosegrove OrqideasDoiradas 3 Naaras 4 (GIP) Pocci Katia EX1 CAPS
OCI b 24 FIN*Moosegrove Panthera 3 Naaras 1 (SC) Pocci Katia KM
OCI c 24 FI*WiliWilla MilkyWay Boy 3 Uros 12 (Pennut) Pocci Katia EX1
OCI n 24 FI*Kukkatarhan Bombax 3 Uros 4 (GIP) Pocci Katia EX1 CAPS
OCI n 24 FI*Moosegrove Alis Aquilae 3 Naaras 8 (PR) Pocci Katia EX1 CAPIB NOM
OCI n 24 FI*Moosegrove Dream On 3 Naaras 11 (Nuoret) Pocci Katia EX1 BIV NOM BIS
OCI n 24 FI*Topspot Heikunkeikun 3 Naaras 12 (Pennut) Pocci Katia EX1
OCI n 24 FI*Topspot Hyrskynmyrskyn 3 Uros 12 (Pennut) Pocci Katia EX2
OCI n 24 FI*Topspot Jaguatirica 3 Naaras 11 (Nuoret) Pocci Katia EX2
OCI n 24 FI*Topspot Mullinmallin 3 Uros 12 (Pennut) Pocci Katia EX1
OLH f 25 FI*Skazki Kitty Pryde 4 Naaras 11 (Nuoret) Sidorova Natalia EX1 NOM
OLH n 25 Topeng News Flash of Noxx 4 Uros 3 (GIC) Sidorova Natalia EX1 CACS
OSH a 03 FI*Benjin Boumerange 4 Uros 10 (KAS) Vasilieva Vera EX1 CAP
OSH a 03 FI*Pinewoods Queen of Hearts 4 Naaras 11 (Nuoret) Vasilieva Vera EX1
OSH a 24 Nick-Nack Sia Alicia, CZ 4 Uros 11 (Nuoret) Vasilieva Vera EX1 NOM BIS
OSH as 25 FI*Noxx Wilma 4 Naaras 11 (Nuoret) Vasilieva Vera EX1
OSH b 03 Bestcats Electrify Exclusive 4 Uros 2 (SP) Vasilieva Vera KM NOM
OSH b 25 FI*Jalecat's MiLady May 4 Naaras 7 (CH) Vasilieva Vera EX1 CACIB
OSH bs 24 FI*Jalecat's LeeLoo 4 Naaras 9 (Avoin) Vasilieva Vera EX1 CAC
OSH c 24 FI*Pinewoods Queen of Passion 4 Naaras 11 (Nuoret) Vasilieva Vera EX1
OSH d 22 HU*Shagio-Chen Papaya 4 Uros 7 (CH) Vasilieva Vera EX1 CACIB
OSH d 24 EE*Mazor Beauty One 4 Uros 7 (CH) Vasilieva Vera EX1 CACIB
OSH f FIN*Yoyon Headless Speed 4 Naaras 9 (Avoin) Vasilieva Vera EX1 CAC
OSH g 24 FIN*Mummeli Blue-Prince Mimosa 4 Naaras 6 (IP) Vasilieva Vera EX1 CAGPIB
OSH n FI*Birregin Haades 4 Uros 4 (GIP) Vasilieva Vera EX1 CAPS
OSH n FI*Birregin Victory Ford 4 Naaras 1 (SC) Vasilieva Vera KM NOM
OSH n FI*Mummeli Dinazinha Sofia 4 Naaras 11 (Nuoret) Vasilieva Vera EX1
OSH n FIN*Quan Kawaii Sakura 4 Naaras 2 (SP) Vasilieva Vera KM NOM BIS
OSH n 03 HU*Shagio-Chen Noriko Ori-Katino 4 Naaras 3 (GIC) Vasilieva Vera EX1 CACS
OSH n 24 FI*LoveOriental Lakeisha 4 Naaras 12 (Pennut) Vasilieva Vera EX1 NOM BIS
OSH n 25 FI*Clamoris Florentino 4 Uros 10 (KAS) Vasilieva Vera EX1 CAP
OSH ns 22 FI*Jalecat's Leeroy Lex 4 Uros 6 (IP) Vasilieva Vera EX1 CAGPIB
PER a FI*Moondreamer's Secret Wish 1 Uros 11 (Nuoret) Henry Stéphane EX1
PER d FI*Kultaviiksen Ike Turner 1 Uros 11 (Nuoret) Henry Stéphane EX1
PER ds FI*Kultaviiksen Honey B. 1 Naaras 11 (Nuoret) Henry Stéphane Abs
PER ds 22 62 FI*Kultaviiksen Captain Nemo 1 Uros 6 (IP) Henry Stéphane EX1 CAGPIB
PER e FI*Moondreamer's Dreamcatcher 1 Uros 9 (Avoin) Henry Stéphane EX1 CAC
PER fs 24 62 FIN*Dirlandan Electric Feel 1 Naaras 10 (KAS) Henry Stéphane EX1 CAP
PER g 22 FIN*Precious Kiss From a Rose 1 Naaras 2 (SP) Henry Stéphane KM NOM BIS
PER g 23 FI*Precious Hello Darlin' 1 Naaras 2 (SP) Henry Stéphane KM
PER n A*Heaven Sent Quicky Express 1 Uros 5 (IC) Henry Stéphane EX1 CAGCIB NOM BIS
PER n FI*Moondreamer's Shooting Star 1 Naaras 12 (Pennut) Henry Stéphane EX1
PER n FIN*Nightmare's Magical Paws 1 Naaras 4 (GIP) Henry Stéphane EX1 CAPS
PER n 03 FI*Mimosan Ka Boom 1 Uros 11 (Nuoret) Henry Stéphane EX1 NOM BIS
PER n 21 33 Benoma Havanna Dreams 1 Naaras 9 (Avoin) Henry Stéphane Abs
PER n 33 FIN*Jasmirin Dolly Dee 1 Naaras 17 (Veteraani) Vasilieva Vera 1 NOM BIS
PER n 33 FIN*Jasmirin Dolly Dee 1 Naaras 2 (SP) Henry Stéphane KM
PER ns FI*Moondreamer's Lovejoy 1 Uros 9 (Avoin) Henry Stéphane EX1 CAC
PER ns 03 FIN*Kissankäpälän Arnold S. 1 Uros 2 (SP) Henry Stéphane KM
RAG a Dollyfella Big Big Man 2 Uros 11 (Nuoret) Askett Mats EX1
RAG a FI*Utuinen Querido for Pijan 2 Uros 7 (CH) Askett Mats EX1 CACIB
RAG a Gayaneh Gratia Illa 2 Naaras 11 (Nuoret) Askett Mats EX1 BIV
RAG a 03 FI*Dollyblues GoodGollyMsMolly 2 Naaras 5 (IC) Askett Mats EX1 CAGCIB
RAG a 03 FI*Dollyblues Hello Mary Lou 2 Naaras 7 (CH) Askett Mats EX1 CACIB NOM BIS
RAG a 03 FI*Rock'nRags JuniorOfWolver 2 Uros 11 (Nuoret) Askett Mats EX1
RAG a 03 FI*Shyshaman's Star of Ivanhoe 2 Uros 9 (Avoin) Askett Mats Abs
RAG a 03 FI*Snowrag Skymaster 2 Uros 9 (Avoin) Askett Mats EX2
RAG a 03 FI*Tiridoll's Dollholic 2 Naaras 12 (Pennut) Askett Mats EX1
RAG a 03 Of Moonlight Dolls Dutch Dreamer 2 Uros 9 (Avoin) Askett Mats EX1 CAC BIV NOM BIS
RAG a 03 21 FI*Pehmis Tomera Topaasi 2 Naaras 7 (CH) Askett Mats DISQ AGR.
RAG a 04 Bobkatin Can I Stay 2 Uros 3 (GIC) Askett Mats EX1 CACS
RAG a 04 FI*Barfait's Midsummer Mimi 2 Naaras 10 (KAS) Askett Mats EX1 CAP
RAG a 04 FI*Celestial's Wild Child 2 Naaras 11 (Nuoret) Askett Mats EX1
RAG a 04 FI*Valkoapilan Aapeli 2 Uros 11 (Nuoret) Askett Mats EX1
RAG a 04 Jalapeno Indiana Jones 2 Uros 5 (IC) Askett Mats EX1 CAGCIB BIV
RAG b Starring Ihana Isadora 2 Naaras 4 (GIP) Askett Mats EX1 CAPS
RAG d 03 FI*Dollyblues Number One 2 Uros 11 (Nuoret) Askett Mats Abs
RAG d 03 FI*Snowrag Red Maserati 2 Uros 7 (CH) Askett Mats EX1 CACIB
RAG d 04 FI*Dollyblues Goin' Bananas 2 Naaras 11 (Nuoret) Askett Mats EX1
RAG d 04 FI*Dollyblues Music Box 2 Uros 9 (Avoin) Askett Mats EX1 CAC
RAG e FIN*Cat's-JM Bon-Boni 2 Uros 3 (GIC) Askett Mats EX1 CACS
RAG f FIN*Dollyblues Rainbow Doll 2 Naaras 6 (IP) Askett Mats EX1 CAGPIB NOM
RAG f 04 21 FI*Dollyblues Kookie Kutter 2 Naaras 11 (Nuoret) Askett Mats EX1
RAG n Dollyfella Beautiful Dream 2 Naaras 11 (Nuoret) Askett Mats EX2
RAG n FI*Barfait's Nanette 2 Naaras 11 (Nuoret) Askett Mats EX1 BIV NOM
RAG n FI*Maplehill's Queen of Hearts 2 Naaras 12 (Pennut) Askett Mats EX1 NOM
RAG n FI*Rock'nRags PrinceOfWolver 2 Uros 11 (Nuoret) Askett Mats EX1
RAG n FI*Tiridoll's Sugar Rush 2 Naaras 12 (Pennut) Askett Mats EX2
RAG n 03 FI*Dollyblues Hearts Of Stone 2 Uros 11 (Nuoret) Askett Mats Abs
RAG n 03 FI*Dollyblues Only You 2 Naaras 7 (CH) Askett Mats EX1 CACIB
RAG n 03 FI*Rock'nRags PrincessOfSophie 2 Naaras 11 (Nuoret) Askett Mats EX1
RAG n 04 FI*Dollicious Domino Dancing 2 Uros 10 (KAS) Askett Mats EX1 CAP NOM
RAG n 04 21 FI*Dollicious SummerNightDream 2 Naaras 8 (PR) Askett Mats EX1 CAPIB
RAG n 04 21 FI*Dollyblues MusicOfMyHeart 2 Uros 3 (GIC) Askett Mats EX1 CACS
RAG n 21 Gayaneh Gaudeamus Igitur 2 Uros 11 (Nuoret) Askett Mats EX1
RUS Asolan Blu Kristmas 3 Naaras 12 (Pennut) Sidorova Natalia EX3
RUS Blue-Bogomil v. Salzbachtal 3 Uros 10 (KAS) Sidorova Natalia EX1 CAP
RUS BluEudemonia's Viking Warrior 3 Uros 12 (Pennut) Sidorova Natalia Abs
RUS DK*Kirstejn's Kastehelmi Bluedane 3 Naaras 5 (IC) Sidorova Natalia EX2
RUS FI*BlueKaramel Angelica 3 Naaras 9 (Avoin) Sidorova Natalia EX1 CAC
RUS FI*BlueLair's Zina 3 Naaras 12 (Pennut) Sidorova Natalia EX1 BIV NOM BIS
RUS FI*Harmuan Belle Bärlein 3 Naaras 11 (Nuoret) Sidorova Natalia EX2
RUS FI*Harmuan Mort Mussukka 3 Uros 6 (IP) Sidorova Natalia EX1 CAGPIB
RUS FI*Harmuan Siri Sydänkäpynen 3 Naaras 11 (Nuoret) Sidorova Natalia EX5
RUS FI*Lolcat's Meg 3 Naaras 11 (Nuoret) Sidorova Natalia EX3
RUS FI*Saraitshikin Candy Apple 3 Naaras 11 (Nuoret) Sidorova Natalia Abs
RUS FI*Saraitshikin Daydream 3 Naaras 5 (IC) Sidorova Natalia EX1 CAGCIB
RUS FI*Saraitshikin Everest 3 Uros 8 (PR) Sidorova Natalia EX1 CAPIB NOM
RUS FI*Saraitshikin Extraordinary 3 Naaras 6 (IP) Sidorova Natalia EX1 CAGPIB BIV NOM BIS
RUS FI*Sini-ihmeen Marimin 3 Naaras 12 (Pennut) Sidorova Natalia EX2
RUS FI*Sini-ihmeen Tuikero 3 Uros 12 (Pennut) Sidorova Natalia EX1
RUS FI*Tcarskii'dvorik My Saaga 3 Naaras 11 (Nuoret) Sidorova Natalia EX1 BIV NOM
RUS FIN*Kheyron's Petrus 3 Uros 8 (PR) Sidorova Natalia EX2
RUS FIN*Saraitshikin HaveANiceDay 3 Naaras 1 (SC) Sidorova Natalia KM BIV NOM
RUS FIN*Saraitshikin Kay Kamila 3 Naaras 4 (GIP) Sidorova Natalia EX1 CAPS
RUS FIN*Zarin 4ever Primalux 3 Naaras 3 (GIC) Sidorova Natalia EX1 CACS
RUS Katzenhof Cupcake of Kaizahre 3 Naaras 11 (Nuoret) Sidorova Natalia EX4
RUS S*Romanenko's Basilio 3 Uros 9 (Avoin) Sidorova Natalia EX1 CAC NOM
SBI a FI*Nalle-Puhin PINK! 2 Naaras 11 (Nuoret) Nyman Pia EX1 NOM
SBI a FI*Tamus Vectra Pipro 2 Naaras 2 (SP) Nyman Pia KM NOM BIS
SBI a FIN*Sic'an Mesa 2 Naaras 8 (PR) Nyman Pia EX1 CAPIB
SBI a FIN*Touchant Homme du Monde 2 Uros 1 (SC) Nyman Pia KM
SBI b 21 FI*Canth's Sweet Little S 2 Naaras 6 (IP) Nyman Pia EX1 CAGPIB
SBI b 21 FI*Canth's ToyBoy 2 Uros 1 (SC) Nyman Pia KM
SBI b 21 FI*Canth's UltraVox 2 Uros 5 (IC) Nyman Pia EX1 CAGCIB
SBI d FI*Touchant Renault Unique 2 Uros 5 (IC) Nyman Pia EX1 CAGCIB
SBI d FIN*Recknagel Maariolemiöö 2 Uros 6 (IP) Nyman Pia EX1 CAGPIB
SBI f 21 FI*Goathill's Angelica 2 Naaras 7 (CH) Nyman Pia Abs
SBI n EE*Ireen Herencia 2 Naaras 11 (Nuoret) Nyman Pia EX1
SBI n FI*Midianin Bella 2 Naaras 10 (KAS) Nyman Pia EX1 CAP
SBI n FI*Midianin Bianca 2 Naaras 9 (Avoin) Nyman Pia EX1 CAC
SBI n FIN*Tassuliinin Braveheart 2 Uros 4 (GIP) Nyman Pia EX1 CAPS
SBI n 21 FI*Canth's Soldier of Love 2 Uros 3 (GIC) Nyman Pia EX1 CACS
SIA a FI*Kelmikerhon Elegia 4 Naaras 3 (GIC) Sidorova Natalia EX1 CACS
SIA a FI*Pinokin Kefeidi 4 Uros 4 (GIP) Sidorova Natalia EX1 CAPS
SIA a FI*Pinokin Kharon 4 Uros 3 (GIC) Sidorova Natalia EX1 CACS BIV
SIA a FI*Twist-Tiramisun North Star 4 Uros 5 (IC) Sidorova Natalia EX1 CAGCIB
SIA c FI*Kelmikerhon Ainoa Aarteeni 4 Naaras 3 (GIC) Sidorova Natalia EX1 CACS NOM BIS
SIA n FI*Kelmikerhon Assam T. 4 Uros 9 (Avoin) Sidorova Natalia EX1 CAC
SIA n FI*Kelmikerhon Nuorallatanssia 4 Uros 4 (GIP) Sidorova Natalia EX1 CAPS
SIA n FI*Twist-Tiramisun Kurtisaani 4 Naaras 3 (GIC) Sidorova Natalia EX1 CACS
SIA n FI*Twist-Tiramisun Queen Syrah 4 Naaras 11 (Nuoret) Sidorova Natalia EX1
SIA n FIN*Kelmikerhon Ral Lal Laa 4 Naaras 17 (Veteraani) Vasilieva Vera 1 NOM BIS
SIA n FIN*Kelmikerhon Ral Lal Laa 4 Naaras 2 (SP) Sidorova Natalia KM NOM
SIA n Pharoahsgems Sinuhe of Kelmikerhon 4 Uros 1 (SC) Sidorova Natalia KM BIV NOM
SIA n 21 FI*LoveOriental Edmund 4 Uros 2 (SP) Sidorova Natalia KM NOM BIS
SIB a 09 23 FI*Abbas-Coons Ayrton Senna 2 Uros 9 (Avoin) Henry Stéphane EX1 CAC
SIB d 09 23 FI*Jäälinnan Aslan 2 Uros 10 (KAS) Henry Stéphane EX1 CAP
SIB d 24 FIN*Lumikissan Metsänhenki 2 Naaras 10 (KAS) Henry Stéphane EX1 CAP
SIB f FI*Jäälinnan Alisa 2 Naaras 5 (IC) Henry Stéphane EX1 CAGCIB
SIB f 09 24 FIN*Amurin Faiga 2 Naaras 4 (GIP) Henry Stéphane EX1 CAPS NOM
SIB fs 09 24 FI*Cherrytail's Las Vegas 2 Naaras 3 (GIC) Henry Stéphane EX1 CACS NOM
SIB ny 24 FI*Amurin Ruufus 2 Uros 3 (GIC) Henry Stéphane EX1 CACS NOM
SIN FI*Angelos Tiara 3 Naaras 10 (KAS) Pocci Katia EX1 CAP
SIN FI*Chai-lai Sweetheart Sally 3 Naaras 11 (Nuoret) Pocci Katia EX1
SOM n FI*Amajan Fadma Fiorina 3 Naaras 7 (CH) Vencliková Lena EX1 CACIB BIV
SOM n FI*Amajan Fede Favoloso 3 Uros 9 (Avoin) Vencliková Lena EX1 CAC
SOM n FI*Kharn-Ka Panil Z Cesarini 3 Uros 10 (KAS) Vencliková Lena EX1 CAP
SOM n FI*SunnyPace Betonica 3 Uros 11 (Nuoret) Vencliková Lena EX1
SOM ns FI*Kultakuusen Josefiina 3 Naaras 11 (Nuoret) Vencliková Lena EX1
SOM o FI*Amajan eAmbra Eminente 3 Naaras 5 (IC) Vencliková Lena EX1 CAGCIB
SOM o FIN*Amajan Berto Benvenuto 3 Uros 2 (SP) Vencliková Lena KM
SOM p FI*Foxkiss Bombycilla garrulus 3 Naaras 9 (Avoin) Vencliková Lena EX1 CAC
SOM p FI*Foxkiss Buteo lagopus 3 Uros 6 (IP) Vencliková Lena EX1 CAGPIB
SPH d 21 RU*Talialida Oh My Darling Erast 3 Uros 11 (Nuoret) Eriksson Ulrika EX1
SPH e 09 32 LV*Otomi Ungaro 3 Uros 1 (SC) Eriksson Ulrika KM BIV NOM
SPH f 02 21 33 FI*Tutsi Buccellati 3 Naaras 12 (Pennut) Eriksson Ulrika EX1 NOM
SPH f 03 33 LV*Otomi Avrora 3 Naaras 5 (IC) Eriksson Ulrika EX1 CAGCIB
SPH f 09 32 FI*Hebblas Fairy Cottontail 3 Naaras 7 (CH) Eriksson Ulrika EX1 CACIB
SPH g 09 33 FI*SphynxGarden Mint 3 Naaras 5 (IC) Eriksson Ulrika EX2
SPH n 31 FI*Hobbitqueen's Michael J. 3 Uros 11 (Nuoret) Eriksson Ulrika EX1
SYS n 03 LV*La Lune d'Or Phoenix 4 Uros 7 (CH) Vasilieva Vera EX1 CACIB NOM BIS
SYS o 03 S*Zeldtrix Ironhide 4 Uros 9 (Avoin) Vasilieva Vera EX1 CAC
TUA e FI*Nazarlik Basarili 2 Naaras 12 (Pennut) Fonsén Mira EX1
TUA f FI*Nazarlik Zeta Orionis 2 Naaras 9 (Avoin) Fonsén Mira EX1 CAC BIV
TUA f 24 FI*Felesin DeaAmoris 2 Naaras 12 (Pennut) Fonsén Mira EX2
TUA n FIN*Josmarin Cyrill Roy 2 Uros 6 (IP) Fonsén Mira EX1 No Cert
TUA n Geraylar Hazar of Nazarlik 2 Uros 9 (Avoin) Fonsén Mira EX1 CAC
TUA n 03 FI*Tangerine's Body and Soul 2 Uros 11 (Nuoret) Fonsén Mira EX1 NOM BIS
TUA w 62 FI*Josmarin Eldem 2 Naaras 4 (GIP) Fonsén Mira EX1 CAPS
TUA w 62 FI*Josmarin Helinä Keiju 2 Naaras 11 (Nuoret) Fonsén Mira Abs
TUA w 62 FI*Nazarlik Yang 2 Naaras 9 (Avoin) Fonsén Mira EX1 CAC NOM
TUV d 61 FI*GizemliKediler Baki Birli 2 Uros 9 (Avoin) Fonsén Mira EX3
TUV d 62 FI*GizemliKediler Adile Alaiye 2 Naaras 1 (SC) Fonsén Mira KM BIV
TUV d 62 FI*GizemliKediler Bal Bilmece 2 Uros 9 (Avoin) Fonsén Mira EX2
TUV d 62 FI*Iltatähden Bahira Bianca 2 Naaras 12 (Pennut) Fonsén Mira EX1
TUV d 62 FI*Valier's Bilgin 2 Uros 5 (IC) Fonsén Mira EX1 CAGCIB
TUV d 63 FI*GizemliKediler Bey Bunyamin 2 Uros 9 (Avoin) Fonsén Mira EX1 CAC NOM
TUV d 63 FI*GizemliKediler Beze Balerin 2 Naaras 9 (Avoin) Fonsén Mira EX1 CAC
385 kpl

Tuomarit

Nimi EMS-koodit Kissaa
Ei tuomareita.