ERY-SYD HYVINKÄÄ 8.6.2013
Järjestävä yhdistys Eteläinen Rotukissayhdistys ry
Alkaa 8.6.2013 Loppuu 8.6.2013
Ilmoittautuminen alkaa 8.6.2013 Ilmoittautuminen loppuu 8.6.2013
Yleisöaika alkaa 0:00 Yleisöaika loppuu 0:00
Eläinlääkärintarkastus alkaa 0:00 Eläinlääkärintarkastus loppuu 0:00
Arvostelut alkavat 0:00 Vahvistuskirjeen julkaisupvm
Kansainvälinen Ei Erikoisnäyttely Ei
Drive In -näyttely Ei Omistajat saavat esitellä kissansa Ei
Kissoja enintään    Kategoriat
BreedBIS-rodut BreedBIS kissoja vähintään
Tilinumero
Sähköposti show@ery-syd.net
Paikka
Toimihenkilöt
Lisätietoja

Yhteenveto ilmoittautumisista

Kategoria Ilmoittautuneita
Yhteensä 0

Suodata näytettäviä tuloksia alla olevilla valinnoilla.

Suodata näytettäviä tuloksia alla olevilla valinnoilla.

Nro EMS-koodi Nimi Kategoria Sukupuoli Luokka Tuomari Tulos
ABY a FI*Link Aurore Bleu de Ciel III Naaras 11 (Nuoret) Fonsén Mira EX1 NOM
ABY a FI*Link Nyota Ziko Humu III Uros 12 (Pennut) Fonsén Mira EX1
ABY n FI*Laire Meleth Aran III Uros 4 (GIP) Fonsén Mira EX1 CAPS
ABY n FI*Laire Valar Lorien III Uros 7 (CH) Fonsén Mira EX1 CACIB
ABY n FI*Link Sanaa Raziya III Naaras 9 (Avoin) Fonsén Mira EX1 CAC
ABY n FI*Nebuankhet Unisonic III Uros 11 (Nuoret) Fonsén Mira EX2
ABY n FI*Proxima John Carter of Mars III Uros 8 (PR) Fonsén Mira EX1 CAPIB
ABY n Gaspacho Bonjour L'Amour*PT III Uros 3 (GIC) Fonsén Mira EX1 CACS BIV NOM
ABY n Isatai's Namid of Bluestream III Uros 11 (Nuoret) Fonsén Mira EX1
ABY n RU*Greenville Oberon of Laire III Uros 10 (KAS) Fonsén Mira EX1 CAP
ABY n S*Hjortronstigens The Sound of Music III Uros 2 (SP) Fonsén Mira KM BIV NOM BIS
ABY o FI*Angelos U*Maya III Naaras 11 (Nuoret) Fonsén Mira Abs
ABY o FI*Link Rosa Mau III Naaras 6 (IP) Fonsén Mira EX1 CAGPIB NOM
ABY o FI*Link Tenagne Mau III Naaras 10 (KAS) Fonsén Mira EX1 CAP
ABY o FI*Link Zaki Habit Rouge III Uros 1 (SC) Fonsén Mira KM
ABY o FI*Nebuankhet Teachdaire III Uros 3 (GIC) Fonsén Mira EX1 CACS
ABY o FI*Omanion Daniel III Uros 9 (Avoin) Fonsén Mira EX1 CAC
ABY o FI*Redcheetah's Aarre III Uros 8 (PR) Fonsén Mira EX1 CAPIB BIV
ABY o FI*Redcheetah's Aurora III Naaras 5 (IC) Fonsén Mira EX1 CAGCIB BIV NOM
ABY p FI*Link Inameremeta III Naaras 12 (Pennut) Fonsén Mira EX1
ABY p FI*Nebuankhet Quetzalcoatl III Uros 2 (SP) Fonsén Mira KM
ABY p FI*Redcheetah's Walo III Uros 12 (Pennut) Fonsén Mira EX1
ACL f 03 24 FI*Trollin Hissu II Naaras 12 (Pennut) Nyman Pia ACL f 03 24
ACL g 21 33 FIN*Magnificat Tinka Curl II Naaras 2 (SP) Nyman Pia KM NOM BIS
ACL g 21 33 FIN*Magnificat Tinka Curl II Naaras 17 (Veteraani) Sandon Cristiano Federico 1 NOM BIS
ACL n 21 33 FI*Magnificat Omar Curl II Uros 10 (KAS) Nyman Pia EX1 CAP
ACL n 21 33 FI*Murmelin Cecelia II Naaras 12 (Pennut) Nyman Pia ACL b 21 33
ACS e 24 FIN*Trollin Hanno II Uros 3 (GIC) Nyman Pia Abs
BAL d 21 FIN*Mummeli Twixinho Jesse IV Uros 2 (SP) Sidorova Natalia KM NOM BIS
BEN n 22 FI*Alcarinqua Aldaron III Uros 3 (GIC) Sidorova Natalia EX1 CACS NOM
BEN n 22 FI*Alcarinqua Briallen III Naaras 11 (Nuoret) Sidorova Natalia EX1 NOM
BEN n 22 31 FI*Kattiklaanin Luke Catwalker III Uros 6 (IP) Sidorova Natalia Abs
BEN n 24 CattiCartano Helmi III Naaras 6 (IP) Sidorova Natalia EX1 CAGPIB
BEN n 24 FI*Kissalehdon Kullat Nunu III Naaras 10 (KAS) Sidorova Natalia EX1 CAP
BEN n 24 Jicarilla Itzin Winik III Uros 12 (Pennut) Sidorova Natalia EX1
BEN n 24 Kultalaakson Sulo III Uros 3 (GIC) Sidorova Natalia EX1 CACS
BEN n 24 Nordicwild Arne Findusson III Uros 9 (Avoin) Sidorova Natalia EX2
BEN n 24 S*Gold Glitter's A Season III Uros 2 (SP) Sidorova Natalia KM BIV NOM
BEN n 24 S*Leopardettes Viktor III Uros 9 (Avoin) Sidorova Natalia EX1 CAC BIV
BEN n 24 33 FI*Leokatin Lumiukko III Uros 10 (KAS) Sidorova Natalia EX1 CAP
BEN n 24 33 FI*Starglitters Snowflake III Naaras 4 (GIP) Sidorova Natalia EX1 CAPS NOM
BRI a Adel Diamond Regnum *RU *** III Uros 7 (CH) Fonsén Mira EX1 CACIB
BRI a Bjorn Blue Heart Diamond Regnum *RU *** III Uros 12 (Pennut) Fonsén Mira EX1 NOM
BRI a Colin Cari Mio de la Horsky Park *** III Uros 8 (PR) Fonsén Mira EX1 CAPIB
BRI a FIN*Ferme Reia Rhiannon III Naaras 17 (Veteraani) Vencliková Lena 1
BRI a FIN*Ferme Reia Rhiannon III Naaras 6 (IP) Fonsén Mira EX1 CAGPIB
BRI c FI*Suvikasteen Pisces III Uros 10 (KAS) Fonsén Mira EX1 CAP
BRI d 24 FI*Ruusutarhan Kultapoika III Uros 10 (KAS) Fonsén Mira EX1 CAP
BRI f FI*Suvikasteen Sandra III Naaras 9 (Avoin) Fonsén Mira EX1 CAC
BRI g FI*Ruusutarhan Mimi Miracolo III Naaras 12 (Pennut) Fonsén Mira Abs
BRI g FIN*Ruusutarhan Hertta III Naaras 1 (SC) Fonsén Mira KM
BRI n FI*Ferme Eppu Elmina III Naaras 10 (KAS) Fonsén Mira EX1 CAP
BRI n FI*Feronian Gaia III Uros 9 (Avoin) Fonsén Mira EX1 CAC
BRI ns 22 64 FI*Aleksandra's Ilse Moonlight III Naaras 5 (IC) Fonsén Mira EX1 CAGCIB
BRI ns 22 64 Mighty Mo De Noble*LV III Uros 9 (Avoin) Fonsén Mira Abs
BRI ns 24 64 Ice Cat Laureen Chérie, CZ III Naaras 9 (Avoin) Fonsén Mira EX1 CAC
BRI ny 22 FI*Silky-Brits Golden Nemo III Uros 10 (KAS) Fonsén Mira EX1 No Cert
BUR b CH*Lucky Owl Ugly Bear III Uros 5 (IC) Sidorova Natalia EX1 CAGCIB
BUR b FI*Seirene Material Girl III Naaras 3 (GIC) Sidorova Natalia EX1 CACS
BUR d FI*Cattish Rudolf The RedNosed III Uros 8 (PR) Sidorova Natalia EX1 CAPIB
BUR d Shoalin Chariots of Fire III Uros 9 (Avoin) Fonsén Mira EX1 CAC
BUR e FI*Cattish Sweet Dreams III Naaras 7 (CH) Sidorova Natalia EX1 No Cert
BUR e FI*Frostnight's Oh So Cute! III Uros 8 (PR) Sidorova Natalia EX1 CAPIB
BUR g FIN*Seirene Justify My Love III Naaras 1 (SC) Sidorova Natalia KM NOM
BUR h FI*Cattish Kitty Softpaws III Naaras 9 (Avoin) Sidorova Natalia EX1 CAC
BUR h FI*Frostnight's Rainy Lullaby III Naaras 12 (Pennut) Sidorova Natalia EX1
BUR n Isä-Brownin Ushuaia III Uros 12 (Pennut) Sidorova Natalia EX1 NOM BIS
CHA FIN*BleudeBess Brisé volé III Naaras 3 (GIC) Vencliková Lena EX1 CACS
CHA FIN*BleudeBess Brisé volé III Naaras 17 (Veteraani) Vencliková Lena 3
CHA FIN*Sinimirrin Kuuraparta III Uros 6 (IP) Vencliková Lena EX1 CAGPIB
CHA NL*Poekie Mau Mau's Helena Luna III Naaras 11 (Nuoret) Vencliková Lena EX1
CRX a 24 FI*Framillan Good&Plenty III Naaras 5 (IC) Eriksson Ulrika EX1 CAGCIB
CRX d FI*FunkyJam's Chandraprakash III Uros 12 (Pennut) Eriksson Ulrika EX1
CRX f 02 62 FI*VeeKasin Hattivatti III Naaras 12 (Pennut) Eriksson Ulrika EX1
CRX fs FI*Sweetpurr's Rice Krispies III Naaras 12 (Pennut) Eriksson Ulrika EX1
CRX n 03 FI*FunkyJam's Fairy-Periwinkle III Naaras 11 (Nuoret) Eriksson Ulrika EX1
CRX n 09 FI*Sweetpurr's Love Is Blind III Naaras 7 (CH) Eriksson Ulrika EX1 CACIB
CRX ns 03 FI*Sweetpurr's Pandia III Naaras 5 (IC) Eriksson Ulrika EX1 CAGCIB BIV
DRX a 09 FI*Bravefellow Raul III Uros 11 (Nuoret) Eriksson Ulrika EX1
DRX a 09 23 FI*Gigglin's King Of My Castle III Uros 17 (Veteraani) Pocci Katia 1 NOM
DRX a 09 23 FI*Gigglin's King Of My Castle III Uros 14 (Kotikissat) Eriksson Ulrika 2
EUR a 24 FI*Bird-Cherry's Raspberry III Naaras 11 (Nuoret) Pocci Katia EX1
EUR a 24 FI*Pikku-Piun Velikulta III Uros 9 (Avoin) Pocci Katia EX1 CAC
EUR d Maahinen III Uros 7 (CH) Pocci Katia EX1 CACIB
EUR d 22 FI*Tiikerililjan Isoviilee III Uros 5 (IC) Pocci Katia EX1 CAGCIB
EUR d 22 Silkkiturkin Menevä Macho III Uros 2 (SP) Pocci Katia KM
EUR d 23 FI*Kassilan Kauhu Kakara III Naaras 4 (GIP) Pocci Katia EX1 CAPS
EUR d 23 FIN*Kassilan Guaranteed Gnome III Uros 1 (SC) Pocci Katia KM
EUR d 24 FI*Feronian Basil III Uros 9 (Avoin) Pocci Katia EX1 CAC
EUR d 24 FI*Feronian Di'Anna III Naaras 12 (Pennut) Pocci Katia EX1 NOM
EUR e FI*Pikku-Piun Vastakarva III Naaras 9 (Avoin) Pocci Katia EX1 CAC
EUR e 23 FIN*Kassilan Gentle Goblin III Uros 3 (GIC) Pocci Katia EX1 CACS
EUR f 22 FIN*Pikku-Piun Quurankukka III Naaras 5 (IC) Pocci Katia EX1 CAGCIB
EUR f 23 FIN*Pikku-Piun Rosmariini III Naaras 5 (IC) Pocci Katia EX1 CAGCIB
EUR f 24 FI*Tiikerililjan Jääprinsessa III Naaras 9 (Avoin) Pocci Katia EX1 CAC
EUR f 24 FIN*Feronian Uncinia Bella III Naaras 1 (SC) Pocci Katia KM
EUR g Silkkiturkin Lumia III Naaras 17 (Veteraani) Vencliková Lena 4
EUR n FI*Pikku-Piun Xenia III Naaras 9 (Avoin) Pocci Katia EX1 CAC
EUR n FI*Pikku-Piun Ytimekäs Ylkä III Uros 9 (Avoin) Pocci Katia EX1 CAC
EUR n 22 FI*Feronian Vincent Victoriano III Uros 1 (SC) Pocci Katia KM
EUR n 22 FI*Pikku-Piun Wenla III Naaras 9 (Avoin) Pocci Katia EX1 CAC
EUR n 22 FIN*Pikku-Piun Jadesoturi III Uros 6 (IP) Pocci Katia EX1 CAGPIB NOM
EUR n 24 FI*Bird-Cherry's Ariston III Uros 6 (IP) Pocci Katia EX1 CAGPIB
EUR n 24 FIN*Katinhännän Bella Valentina III Naaras 2 (SP) Pocci Katia KM BIV NOM
EUR n 24 FIN*Mäkikatin Pikasso III Uros 8 (PR) Pocci Katia EX1 CAPIB
EUR n 24 FIN*Mäkikatin Pikasso III Uros 17 (Veteraani) Vencliková Lena 2
EUR ns Alma III Naaras 10 (KAS) Pocci Katia EX1 CAP
EUR ns 24 FI*Pikku-Piun Ullastiina III Naaras 5 (IC) Pocci Katia EX1 CAGCIB NOM
EXO a S*IxiDixi's Crazy for You I Uros 6 (IP) Rudolph John EX1 CAGPIB
EXO a 02 21 62 Teddy-Bear Mechta*RU I Uros 3 (GIC) Rudolph John EX1 CACS NOM
EXO a 03 22 FI*Whispers Iron Knight I Uros 7 (CH) Rudolph John Abs
EXO e 03 22 FI*Shamirin Fair Fiona I Naaras 12 (Pennut) Rudolph John EX1 NOM
EXO f FI*Shamirin Charming Cherie I Naaras 9 (Avoin) Rudolph John EX1 CAC
EXO f 03 22 FI*Leonidan Oasis Of Life I Naaras 11 (Nuoret) Rudolph John EX1 NOM
EXO n FIN*Buubu's Heavy Tuska I Naaras 4 (GIP) Rudolph John EX1 No Cert
EXO n 03 24 FI*Shamirin Epic Emily I Naaras 11 (Nuoret) Rudolph John EX1
EXO ns 22 62 FI*Elrikan Elviira-Eveliina I Naaras 9 (Avoin) Rudolph John EX1 CAC NOM BIS
HCL Hertta Kotikissat Naaras 14 (Kotikissat) Henry Stéphane 2
HCL Jeremias Kotikissat Uros 17 (Veteraani) Pocci Katia Abs
HCL Jeremias Kotikissat Uros 14 (Kotikissat) Henry Stéphane 2
HCL Peku Kotikissat Uros 17 (Veteraani) Pocci Katia 2
HCL Peku Kotikissat Uros 14 (Kotikissat) Henry Stéphane 1 NOM DISQ AGR.
HCL Sandra-Sabine Kotikissat Naaras 14 (Kotikissat) Henry Stéphane 1 NOM BIS
HCL Traks Kotikissat Uros 14 (Kotikissat) Henry Stéphane 3
HCS Julius Kotikissat Uros 14 (Kotikissat) Eriksson Ulrika 4
HCS Ninni Kotikissat Naaras 14 (Kotikissat) Eriksson Ulrika 1 NOM
HCS Rasmus Kotikissat Uros 14 (Kotikissat) Eriksson Ulrika 3
HCS Susanna Kotikissat Naaras 17 (Veteraani) Pocci Katia 1 NOM BIS
HCS Susanna Kotikissat Naaras 14 (Kotikissat) Eriksson Ulrika 3
HCS Ukkonen Kotikissat Uros 14 (Kotikissat) Eriksson Ulrika 1 NOM BIS
HCS Tuiretuinen III Naaras 14 (Kotikissat) Eriksson Ulrika 2
KBL f 24 FI*Kuriton Algebra III Naaras 9 (Avoin) Eriksson Ulrika EX1 CAC
KOR FI*Melodian Thanit III Uros 8 (PR) Fonsén Mira EX1 CAPIB
KOR FI*Melodian Tulaya III Naaras 3 (GIC) Fonsén Mira EX1 CACS
KOR FI*Mythai Dao Waew Waao III Naaras 11 (Nuoret) Fonsén Mira EX1 BIV
MAU ns FI*Ausare Ayishah III Naaras 12 (Pennut) Vencliková Lena EX1 BIV NOM
MAU ns FI*Iltavilli Iah Ikhnaton III Uros 9 (Avoin) Vencliková Lena EX1 CAC
MAU ns FI*Iltavilli Iseret Isis III Naaras 9 (Avoin) Vencliková Lena EX1 CAC
MAU ns FI*Iltavilli Issa Imhotep III Uros 10 (KAS) Vencliková Lena EX1 CAP
MAU ns FIN*Iltavilli Emir Ehsan III Uros 4 (GIP) Vencliková Lena EX1 CAPS
MAU ns Mauland Gerizah III Naaras 7 (CH) Vencliková Lena EX1 CACIB
MAU ns 24 FI*Chai-lai Walidah Ife III Naaras 3 (GIC) Vencliková Lena EX1 CACS NOM
MAU ns 24 Mauisha Khety III Naaras 2 (SP) Vencliková Lena KM
MAU ns 24 Mauisha Khety III Naaras 17 (Veteraani) Vencliková Lena 2
MAU ns 24 NO*Gooseberry Maserati III Uros 10 (KAS) Vencliková Lena EX1 CAP
MCO a 02 FI*Chamberlain Heart Of Mine II Naaras 3 (GIC) Askett Mats EX1 CACS
MCO a 09 FI*HoneyCoon's Stormy End II Uros 12 (Pennut) Askett Mats EX1 NOM
MCO a 22 FI*Escape's Ultimate Kaos II Uros 7 (CH) Askett Mats EX1 CACIB
MCO a 22 FI*Hemingway's Thunderheart II Uros 9 (Avoin) Askett Mats EX1 CAC BIV
MCO a 22 FI*HoneyCoon's Something Sweet II Naaras 12 (Pennut) Askett Mats EX1
MCO a 22 Goodiva of El Dorado II Naaras 3 (GIC) Askett Mats EX1 CACS
MCO as FI*HoneyCoon's New Day Woman II Naaras 11 (Nuoret) Vasilieva Vera EX1
MCO d 09 24 FI*Stout-hearted I Love You II Naaras 9 (Avoin) Vasilieva Vera EX2
MCO d 22 FI*Satinante's Hilda Marie II Naaras 8 (PR) Askett Mats EX1 CAPIB
MCO d 22 FI*WanhanPappilan RonttiEdward II Uros 12 (Pennut) Askett Mats EX1
MCO d 22 FI*Vuorensinen Figaro II Naaras 7 (CH) Askett Mats EX1 CACIB
MCO ds 23 FI*LovelyLife ConLeche Candy II Naaras 9 (Avoin) Vasilieva Vera EX2
MCO e 09 22 FI*Escape's Xentrix II Uros 11 (Nuoret) Vasilieva Vera EX2
MCO e 09 22 FI*NineTales Didier Drogba II Uros 11 (Nuoret) Vasilieva Vera EX1
MCO e 23 FI*Mainehaan Armani II Uros 3 (GIC) Askett Mats EX1 CACS BIV
MCO f 09 FI*Alohacoons Day Dream II Naaras 9 (Avoin) Vasilieva Vera EX4
MCO f 09 FI*Mainehaan Greta II Naaras 12 (Pennut) Vasilieva Vera EX1 BIV
MCO f 09 24 A'Eileen Nova Axis Star, CZ II Naaras 9 (Avoin) Vasilieva Vera EX1 CAC BIV NOM
MCO f 23 FI*Mainehaan Adele II Naaras 7 (CH) Askett Mats EX2
MCO fs 09 23 S*Sybo's Svea II Naaras 9 (Avoin) Vasilieva Vera EX1 CAC
MCO g 09 22 FI*Chamberlain Make A Wish II Naaras 9 (Avoin) Vasilieva Vera EX3
MCO n A*Winerau's Nadal II Uros 7 (CH) Askett Mats EX1 CACIB
MCO n Coonity Nokomis II Naaras 1 (SC) Askett Mats KM
MCO n FI*LovelyLife Biisi Biwa II Naaras 6 (IP) Askett Mats EX1 CAGPIB
MCO n FI*LovelyLife Everest Enzo II Uros 11 (Nuoret) Askett Mats EX1
MCO n FI*Mainehaan Barbra II Naaras 5 (IC) Askett Mats EX1 CAGCIB BIV NOM
MCO n FIN*Chamberlain Sgt Blackpepper II Uros 4 (GIP) Askett Mats EX1 CAPS
MCO n 02 21 62 FI*Chamberlain Quest of Game II Uros 12 (Pennut) Askett Mats EX1 BIV
MCO n 03 22 IT*Skysupernova Thunder Storm II Uros 11 (Nuoret) Askett Mats EX2
MCO n 09 FI*Mainehaan Esmeralda II Naaras 11 (Nuoret) Askett Mats EX1
MCO n 09 FI*Satinante's Gretel Larentia II Naaras 11 (Nuoret) Askett Mats EX2
MCO n 09 FI*Stout-hearted Kwadwo II Uros 11 (Nuoret) Askett Mats EX1 BIV
MCO n 09 22 FI*Bonneamie Walker Canyon II Uros 11 (Nuoret) Askett Mats EX1
MCO n 09 22 FI*LovelyLife Biisi Belicia II Naaras 6 (IP) Askett Mats EX1 CAGPIB
MCO n 09 22 FI*NineTales Combattente II Naaras 10 (KAS) Askett Mats EX1 CAP
MCO n 09 22 FIN*Chamberlain Stripes In Me II Naaras 3 (GIC) Askett Mats EX1 CACS
MCO n 22 FI*Escape's Vanessa Paradise II Naaras 9 (Avoin) Askett Mats Abs
MCO ns FI*Chamberlain Quinn the Mighty II Uros 12 (Pennut) Vasilieva Vera EX1 BIV NOM
MCO ns FI*Satinante's Bella Swan II Naaras 9 (Avoin) Vasilieva Vera EX1 CAC
MCO ns 09 22 FI*Godfather's Felicidad II Naaras 11 (Nuoret) Vasilieva Vera EX1
MCO ns 09 22 FI*Godfather's Fernando II Uros 11 (Nuoret) Vasilieva Vera EX1 BIV NOM
MCO ns 09 23 FIN*Godfather's Xilver Surfer II Uros 2 (SP) Vasilieva Vera KM NOM
MCO ns 09 23 FIN*Godfather's Xilver Surfer II Uros 17 (Veteraani) Sandon Cristiano Federico 1
MCO ns 22 FI*Satinante's Edward Cullen II Uros 8 (PR) Vasilieva Vera EX1 CAPIB
MCO ns 22 FIN*Satinante's Freyja Iniki II Naaras 5 (IC) Vasilieva Vera EX1 CAGCIB
MCO w 62 FI*Krysos Daniel II Uros 12 (Pennut) Vasilieva Vera Abs
MCO w 62 FI*LovelyLife ConLeche Catman II Uros 8 (PR) Vasilieva Vera EX1 CAPIB
NEM n 09 21 Mithilesh Perelka*PL II Uros 7 (CH) Rudolph John EX1 CACIB
NFO a FI*Karvanaaman Frida II Naaras 5 (IC) Henry Stéphane EX1 CAGCIB
NFO a 22 FI*Heinuntuvan Andreas II Uros 9 (Avoin) Henry Stéphane EX1 CAC
NFO d 03 22 FI*Ninatte's Big Dipper II Uros 7 (CH) Henry Stéphane EX1 CACIB BIV
NFO d 09 FI*Kultahuiskan Isabella II Naaras 12 (Pennut) Henry Stéphane EX1
NFO ds 09 22 S*Cederskogens Max Magma II Uros 11 (Nuoret) Henry Stéphane EX1 NOM BIS
NFO ds 24 FI*FoxyPaw's Dusty Miller II Uros 8 (PR) Henry Stéphane EX1 CAPIB NOM
NFO e 09 FI*Vihurin Lumipyry II Uros 10 (KAS) Henry Stéphane EX1 CAP
NFO f FI*JustSpecial Burberry Summer II Naaras 12 (Pennut) Henry Stéphane EX2
NFO f 03 FI*Vihurin Uuden Aamun Aurinko II Naaras 12 (Pennut) Henry Stéphane EX2
NFO f 09 FI*Tähtitassun SuviUnelma II Naaras 10 (KAS) Henry Stéphane EX1 CAP NOM
NFO f 24 FI*JustSpecial In Love Again II Naaras 12 (Pennut) Henry Stéphane EX1
NFO f 24 FI*Louhelan Kismet II Naaras 9 (Avoin) Henry Stéphane Abs
NFO fs 09 24 FI*Katinkurun Katajanmarja II Naaras 12 (Pennut) Henry Stéphane EX1
NFO fs 22 FI*JustSpecial Aqua Di Roma II Naaras 12 (Pennut) Henry Stéphane Abs
NFO fs 22 FI*JustSpecial Laura Biagiotti II Naaras 12 (Pennut) Henry Stéphane EX1
NFO n FI*Karvanaaman Iivana Julma II Uros 11 (Nuoret) Henry Stéphane EX1
NFO n 03 FI*Ninatte's Cloud Nine II Uros 3 (GIC) Henry Stéphane EX1 CACS
NFO n 03 FI*Vihurin Tyttö Nimeltä Rebel II Naaras 12 (Pennut) Henry Stéphane EX1
NFO n 09 FI*Vihurin Pyörremyrsky II Uros 10 (KAS) Henry Stéphane EX1 CAP
NFO n 09 22 FI*Nalle-Puhin Samsonite Man II Uros 12 (Pennut) Henry Stéphane EX1
NFO n 09 22 FI*Tähtitassun Revontuli II Uros 5 (IC) Henry Stéphane EX1 CAGCIB
NFO n 09 22 FI*Tähtitassun Vilhelm II Uros 10 (KAS) Henry Stéphane EX1 CAP
NFO n 09 22 FIN*Karvanaaman Brima II Uros 2 (SP) Henry Stéphane KM BIV
NFO n 09 23 FI*Kuutamoyön Adranus II Uros 12 (Pennut) Henry Stéphane EX2
NFO n 09 23 FI*Slytiger's Hot Enchantment II Uros 9 (Avoin) Henry Stéphane EX1 CAC
NFO n 09 23 S*NC's Lola II Naaras 12 (Pennut) Henry Stéphane EX1 BIV NOM BIS
NFO n 09 24 FI*Tähtitassun Joiku II Uros 8 (PR) Henry Stéphane EX1 CAPIB
NFO n 24 FI*Heinuntuvan Eemeli II Uros 1 (SC) Henry Stéphane KM BIV
NFO nt 22 Eirik v.d. Gehlen Bieke II Uros 5 (IC) Henry Stéphane EX1 CAGCIB
NFO w 64 FI*Tähtitassun Carl Philip II Uros 8 (PR) Henry Stéphane EX1 CAPIB
NFO w 64 FIN*FoxyPaw's Icebreaker II Uros 1 (SC) Henry Stéphane KM NOM
OCI a 24 FI*Kukkatarhan Borago III Uros 4 (GIP) Eriksson Ulrika EX1 CAPS
OCI b 24 FI*Kukkatarhan Bellium III Uros 6 (IP) Eriksson Ulrika EX1 CAGPIB BIV
OCI b 24 FI*Kukkatarhan Calypso III Naaras 11 (Nuoret) Eriksson Ulrika EX2
OCI b 24 FI*Kukkatarhan Cissus III Uros 11 (Nuoret) Eriksson Ulrika EX1
OCI b 24 FI*Moosegrove Cassiopeia III Naaras 11 (Nuoret) Eriksson Ulrika EX1 BIV NOM
OCI b 24 FI*Moosegrove Princess Estelle III Naaras 12 (Pennut) Eriksson Ulrika EX2
OCI b 24 FI*Moosegrove Tu Autem III Naaras 3 (GIC) Eriksson Ulrika EX1 CACS
OCI b 24 FI*Topspot C.Loureiroi III Naaras 12 (Pennut) Eriksson Ulrika EX1 NOM
OCI b 24 FI*Topspot Hey Mr. DJ III Uros 9 (Avoin) Eriksson Ulrika EX1 CAC
OCI b 24 FI*Topspot TorreArgentina III Uros 5 (IC) Eriksson Ulrika EX1 CAGCIB
OCI b 24 FI*Topspot Windjammer III Naaras 9 (Avoin) Eriksson Ulrika Abs
OCI b 24 FIN*Moosegrove Conquistatore III Uros 2 (SP) Eriksson Ulrika KM BIV NOM
OCI b 24 FIN*Moosegrove Conquistatore III Uros 17 (Veteraani) Vencliková Lena 1 NOM BIS
OCI b 24 FIN*Moosegrove Kókiri III Uros 1 (SC) Eriksson Ulrika KM NOM BIS
OCI b 24 FIN*Moosegrove OrqideasDoiradas III Naaras 4 (GIP) Eriksson Ulrika EX1 CAPS NOM
OCI b 24 FIN*Moosegrove Panthera III Naaras 1 (SC) Eriksson Ulrika KM BIV NOM BIS
OCI c 24 FI*Punakuun Afrodite III Naaras 9 (Avoin) Eriksson Ulrika Abs
OCI n 24 FI*Kukkatarhan Bombax III Uros 4 (GIP) Eriksson Ulrika EX1 CAPS
OCI n 24 FI*Moosegrove Alis Aquilae III Naaras 10 (KAS) Eriksson Ulrika EX1 CAP
OCI n 24 FI*Moosegrove Dream On III Naaras 11 (Nuoret) Eriksson Ulrika EX1
OCI n 24 FI*Topspot Heikunkeikun III Naaras 12 (Pennut) Eriksson Ulrika EX1
OCI n 24 FI*Topspot Hyrskynmyrskyn III Uros 12 (Pennut) Eriksson Ulrika EX1 BIV
OCI n 24 FI*Topspot Jaguatirica III Naaras 11 (Nuoret) Eriksson Ulrika EX2
OCI n 24 FI*Topspot Mullinmallin III Uros 12 (Pennut) Eriksson Ulrika EX2
OCI o 24 S*Hot Country's Agaton Sax III Uros 7 (CH) Eriksson Ulrika EX1 CACIB
OLH c FIN*Mummeli Vipinha Lila IV Naaras 2 (SP) Nyman Pia KM NOM BIS
OLH c FIN*Mummeli Vipinha Lila IV Naaras 17 (Veteraani) Nyman Pia 1 NOM BIS
OLH f 25 FI*Skazki Kitty Pryde IV Naaras 11 (Nuoret) Nyman Pia EX1 NOM
OLH n 25 Topeng News Flash of Noxx IV Uros 3 (GIC) Nyman Pia EX1 CACS
OSH a 03 FI*Pinewoods Queen of Hearts IV Naaras 11 (Nuoret) Sidorova Natalia EX1
OSH a 24 Nick-Nack Sia Alicia, CZ IV Uros 11 (Nuoret) Sidorova Natalia EX1 NOM BIS
OSH b 03 Bestcats Electrify Exclusive IV Uros 2 (SP) Sidorova Natalia KM
OSH b 22 FI*Bigear Sleeping Beauty IV Naaras 11 (Nuoret) Sidorova Natalia EX1
OSH b 25 FI*Jalecat's MiLady May IV Naaras 9 (Avoin) Sidorova Natalia EX1 CAC
OSH bs 24 FI*Jalecat's LeeLoo IV Naaras 9 (Avoin) Sidorova Natalia Abs
OSH c 22 FI*Moumouni Aapeli Junior IV Uros 4 (GIP) Sidorova Natalia EX1 CAPS
OSH c 24 FI*Pinewoods Queen of Passion IV Naaras 11 (Nuoret) Sidorova Natalia EX1
OSH d 22 HU*Shagio-Chen Papaya IV Uros 7 (CH) Sidorova Natalia EX1 CACIB
OSH n FI*Birregin Haades IV Uros 4 (GIP) Sidorova Natalia EX1 CAPS
OSH n FI*Birregin Victory Ford IV Naaras 3 (GIC) Sidorova Natalia EX1 CACS
OSH n FI*Mummeli Dinazinha Sofia IV Naaras 11 (Nuoret) Sidorova Natalia EX1
OSH n FIN*Quan Kawaii Sakura IV Naaras 2 (SP) Sidorova Natalia KM NOM
OSH n 03 FI*Keskimaan Ainion IV Uros 10 (KAS) Sidorova Natalia EX1 CAP
OSH n 03 HU*Shagio-Chen Noriko Ori-Katino IV Naaras 3 (GIC) Sidorova Natalia EX1 CACS NOM BIS
OSH ns 22 FI*Jalecat's Leeroy Lex IV Uros 6 (IP) Sidorova Natalia EX1 CAGPIB
PER d FI*Kultaviiksen Ike Turner I Uros 11 (Nuoret) Vasilieva Vera EX1
PER ds FI*Kultaviiksen Honey B. I Naaras 11 (Nuoret) Vasilieva Vera Abs
PER ds 22 62 FI*Kultaviiksen Captain Nemo I Uros 6 (IP) Vasilieva Vera EX1 CAGPIB
PER e 33 Almigry OK Corral I Uros 4 (GIP) Vasilieva Vera EX1 CAPS NOM BIS
PER f LV*Nostri Vincent Sky Full of Stars I Naaras 9 (Avoin) Vasilieva Vera EX1 CAC
PER f 03 FI*Honeydew Queen of the Roses I Naaras 9 (Avoin) Vasilieva Vera Abs
PER f 22 FIN*Shamirin Sweet Shamira I Naaras 2 (SP) Vasilieva Vera KM
PER f 22 FIN*Shamirin Sweet Shamira I Naaras 17 (Veteraani) Henry Stéphane 1 NOM BIS
PER fs 24 62 FIN*Dirlandan Electric Feel I Naaras 10 (KAS) Rudolph John EX1 CAP NOM
PER g 21 33 Sinihuiskan Xanadu I Naaras 12 (Pennut) Vasilieva Vera EX1
PER g 22 FIN*Precious Kiss From a Rose I Naaras 2 (SP) Vasilieva Vera KM NOM BIS
PER g 23 FI*Precious Hello Darlin' I Naaras 2 (SP) Vasilieva Vera KM
PER n A*Heaven Sent Quicky Express I Uros 5 (IC) Vasilieva Vera EX1 CAGCIB NOM BIS
PER n FIN*Nightmare's Magical Paws I Naaras 4 (GIP) Vasilieva Vera EX1 CAPS
PER n 03 FI*Mimosan Ka Boom I Uros 11 (Nuoret) Vasilieva Vera EX1 NOM BIS
PER n 03 FIN*Buubu's Heavy Festivo I Uros 6 (IP) Vasilieva Vera EX1 CAGPIB
PER n 21 33 Benoma Havanna Dreams I Naaras 9 (Avoin) Vasilieva Vera Abs
PER n 21 33 Sinihuiskan Bianca I Naaras 17 (Veteraani) Henry Stéphane 3
PER n 21 33 Sinihuiskan Bianca I Naaras 10 (KAS) Vasilieva Vera EX1 CAP
PER n 24 Jasminepaw's Heartbreaker *** I Uros 12 (Pennut) Vasilieva Vera EX1 NOM BIS
PER n 33 FIN*Jasmirin Dolly Dee I Naaras 2 (SP) Vasilieva Vera KM
PER n 33 FIN*Jasmirin Dolly Dee I Naaras 17 (Veteraani) Henry Stéphane 2
PER ns 03 FIN*Kissankäpälän Arnold S. I Uros 2 (SP) Rudolph John KM NOM
PER w 62 Sumava's Nikhar I Naaras 9 (Avoin) Vasilieva Vera EX1 CAC NOM
PER w 63 FI*Elrikan Elvis I Uros 9 (Avoin) Vasilieva Vera EX1 CAC
RAG a Dollyfella Vive Le Rock II Naaras 11 (Nuoret) Sandon Cristiano Federico EX1 BIV
RAG a FI*Utuinen Querido for Pijan II Uros 9 (Avoin) Sandon Cristiano Federico EX1 CAC
RAG a Gayaneh Gratia Illa II Naaras 11 (Nuoret) Sandon Cristiano Federico EX2
RAG a 03 FI*Dollyblues GoodGollyMsMolly II Naaras 5 (IC) Sandon Cristiano Federico EX1 CAGCIB
RAG a 03 FI*Dollyblues Hello Mary Lou II Naaras 9 (Avoin) Sandon Cristiano Federico EX1 CAC NOM BIS
RAG a 03 FI*Rock'nRags JuniorOfWolver II Uros 11 (Nuoret) Sandon Cristiano Federico EX2
RAG a 03 FI*Shyshaman's Star of Ivanhoe II Uros 9 (Avoin) Sandon Cristiano Federico Abs
RAG a 03 FI*Snowrag Purzelbaum II Uros 11 (Nuoret) Sandon Cristiano Federico EX1
RAG a 03 FIN*Riverknee Name Of The Game II Uros 6 (IP) Sandon Cristiano Federico Abs
RAG a 03 Kylador Abacus II Uros 9 (Avoin) Sandon Cristiano Federico EX2
RAG a 03 Of Moonlight Dolls Dutch Dreamer II Uros 9 (Avoin) Sandon Cristiano Federico EX1 CAC BIV NOM BIS
RAG a 03 21 FI*Pehmis Laulava Jade II Uros 10 (KAS) Nyman Pia EX1 CAP
RAG a 03 21 FI*Pehmis Tomera Topaasi II Naaras 9 (Avoin) Nyman Pia EX1 CAC
RAG a 04 Bobkatin Can I Stay II Uros 3 (GIC) Nyman Pia EX1 CACS NOM
RAG a 04 FI*Barfait's Midsummer Mimi II Naaras 10 (KAS) Nyman Pia EX1 CAP
RAG a 04 FI*Maplehill's Ellen II Naaras 9 (Avoin) Nyman Pia EX1 No Cert
RAG a 04 FI*Shyshaman's Bluest Rivers II Uros 9 (Avoin) Nyman Pia Abs
RAG a 04 FI*Valkoapilan Aapeli II Uros 11 (Nuoret) Nyman Pia EX1 BIV NOM
RAG a 04 Jalapeno Indiana Jones II Uros 7 (CH) Nyman Pia EX1 CACIB
RAG b Starring Ihana Isadora II Naaras 4 (GIP) Nyman Pia EX1 CAPS
RAG d 03 FI*Dollyblues Number One II Uros 11 (Nuoret) Sandon Cristiano Federico Abs
RAG d 03 FI*Maplehill's Canadian Punch II Uros 8 (PR) Sandon Cristiano Federico EX1 CAPIB NOM
RAG d 03 FI*Snowrag Red Ferrari II Uros 8 (PR) Sandon Cristiano Federico EX2
RAG d 03 FI*Snowrag Red Maserati II Uros 9 (Avoin) Sandon Cristiano Federico EX1 CAC
RAG d 04 FI*Dollyblues Goin' Bananas II Naaras 11 (Nuoret) Nyman Pia EX1
RAG e FIN*Cat's-JM Bon-Boni II Uros 3 (GIC) Nyman Pia EX1 CACS
RAG e 04 FI*Maplehill's Abacus Jr. II Uros 10 (KAS) Nyman Pia EX1 CAP
RAG e 21 Kin edler von den Lichtalben II Uros 11 (Nuoret) Nyman Pia EX1
RAG f FI*Shyshaman's Lil' Shamanita II Naaras 11 (Nuoret) Sandon Cristiano Federico EX1
RAG f 04 FI*Shyshaman's Shamanita Love II Naaras 11 (Nuoret) Nyman Pia EX1
RAG f 04 21 FI*Dollyblues Kookie Kutter II Naaras 11 (Nuoret) Nyman Pia EX1
RAG n Dollyfella Beautiful Dream II Naaras 11 (Nuoret) Sandon Cristiano Federico EX2
RAG n Dollyfella Friend or Foe II Naaras 11 (Nuoret) Sandon Cristiano Federico EX3
RAG n FI*Barfait's Nanette II Naaras 11 (Nuoret) Sandon Cristiano Federico EX1 BIV NOM
RAG n FI*Erkatin Aune Amanda II Naaras 9 (Avoin) Sandon Cristiano Federico Abs
RAG n FI*Maplehill's Queen of Hearts II Naaras 12 (Pennut) Sandon Cristiano Federico EX1 NOM
RAG n FI*Rock'nRags PrinceOfWolver II Uros 11 (Nuoret) Sandon Cristiano Federico EX1
RAG n 03 FI*Dollyblues Hearts Of Stone II Uros 11 (Nuoret) Sandon Cristiano Federico Abs
RAG n 03 FI*Maplehill's Nikolaus II Uros 10 (KAS) Sandon Cristiano Federico EX2
RAG n 03 FI*Rock'nRags PrincessOfSophie II Naaras 11 (Nuoret) Sandon Cristiano Federico EX1
RAG n 03 FI*Snowrag Tic Tac Toe II Uros 10 (KAS) Sandon Cristiano Federico EX1 CAP
RAG n 03 FIN*Tammikatin Hepsan Keikka II Naaras 10 (KAS) Sandon Cristiano Federico EX1 CAP BIV
RAG n 03 FIN*Tammikatin Hepsan Keikka II Naaras 17 (Veteraani) Sandon Cristiano Federico 2
RAG n 03 21 FI*Utuinen Paradise Dawn II Naaras 7 (CH) Sandon Cristiano Federico EX1 CACIB
RAG n 04 FI*Dollicious Domino Dancing II Uros 10 (KAS) Nyman Pia EX1 CAP NOM
RAG n 04 Villaroyal King Creole II Uros 17 (Veteraani) Sandon Cristiano Federico 2
RAG n 04 Villaroyal King Creole II Uros 8 (PR) Nyman Pia EX1 CAPIB
RAG n 04 21 FI*Dollicious SummerNightDream II Naaras 10 (KAS) Nyman Pia EX1 CAP
RAG n 04 21 FI*Dollyblues MusicOfMyHeart II Uros 3 (GIC) Nyman Pia EX1 CACS
RAG n 21 Gayaneh Gaudeamus Igitur II Uros 11 (Nuoret) Sandon Cristiano Federico EX1
RUS Blue-Bogomil v. Salzbachtal III Uros 10 (KAS) Vencliková Lena EX1 CAP
RUS BluEudemonia's Viking Warrior *** III Uros 12 (Pennut) Vencliková Lena Abs
RUS DK*Kirstejn's Kastehelmi Bluedane III Naaras 5 (IC) Vencliková Lena EX2
RUS FI*BlueKaramel Angelica III Naaras 9 (Avoin) Vencliková Lena EX2
RUS FI*Harmuan Belle Bärlein III Naaras 11 (Nuoret) Vencliková Lena EX2
RUS FI*Harmuan Mort Mussukka III Uros 6 (IP) Vencliková Lena EX1 CAGPIB
RUS FI*Harmuan Siri Sydänkäpynen III Naaras 12 (Pennut) Vencliková Lena EX3
RUS FI*Saraitshikin Candy Apple III Naaras 11 (Nuoret) Vencliková Lena Abs
RUS FI*Saraitshikin Daydream III Naaras 5 (IC) Vencliková Lena EX1 CAGCIB BIV
RUS FI*Saraitshikin Everest III Uros 8 (PR) Vencliková Lena EX1 CAPIB NOM
RUS FI*Saraitshikin Extraordinary III Naaras 6 (IP) Vencliková Lena EX1 CAGPIB
RUS FI*Shady-Lady's Road Runner III Naaras 9 (Avoin) Vencliková Lena EX1 CAC
RUS FI*Sini-ihmeen Keisar III Uros 12 (Pennut) Vencliková Lena EX1 BIV
RUS FI*Sini-ihmeen Marimin III Naaras 12 (Pennut) Vencliková Lena EX1
RUS FI*Sini-ihmeen Vipotiina III Naaras 12 (Pennut) Vencliková Lena EX2
RUS FI*Tcarskii'dvorik My Saaga III Naaras 11 (Nuoret) Vencliková Lena EX1 BIV NOM BIS
RUS FI*Zarin C'est la vie III Naaras 7 (CH) Vencliková Lena EX1 CACIB
RUS FIN*Saraitshikin HaveANiceDay III Naaras 3 (GIC) Vencliková Lena EX1 CACS
RUS FIN*Saraitshikin Kay Kamila III Naaras 4 (GIP) Vencliková Lena EX1 CAPS BIV NOM BIS
RUS Katzenhof Cupcake of Kaizahre III Naaras 11 (Nuoret) Vencliková Lena EX3
RUS S*Romanenko's Basilio III Uros 9 (Avoin) Vencliková Lena EX1 CAC NOM
SBI a FI*Diosas Miss Moneypenny II Naaras 12 (Pennut) Askett Mats Abs
SBI a FI*Nalle-Puhin PINK! II Naaras 11 (Nuoret) Askett Mats EX1 NOM
SBI a FI*Tamus Vectra Pipro II Naaras 2 (SP) Askett Mats KM NOM
SBI a FIN*Touchant Homme du Monde II Uros 1 (SC) Askett Mats KM
SBI b 21 FI*Canth's Sweet Little S II Naaras 6 (IP) Askett Mats EX1 CAGPIB
SBI b 21 FI*Canth's ToyBoy II Uros 1 (SC) Askett Mats KM
SBI b 21 FI*Canth's UltraVox II Uros 5 (IC) Askett Mats EX1 CAGCIB
SBI d FI*Touchant Renault Unique II Uros 5 (IC) Askett Mats EX1 CAGCIB
SBI d FIN*Recknagel Maariolemiöö II Uros 6 (IP) Askett Mats EX1 CAGPIB NOM BIS
SBI f 21 FI*Goathill's Angelica II Naaras 7 (CH) Askett Mats Abs
SBI n EE*Ireen Herencia II Naaras 11 (Nuoret) Askett Mats EX1
SBI n FIN*Tassuliinin Braveheart II Uros 4 (GIP) Askett Mats EX1 CAPS
SBI n 21 FI*Canth's Soldier of Love II Uros 3 (GIC) Askett Mats EX1 CACS NOM
SBI n 21 FI*Vongoivan Geo II Uros 7 (CH) Askett Mats EX1 CACIB
SIA a FI*Kelmikerhon Elegia IV Naaras 5 (IC) Nyman Pia EX1 CAGCIB
SIA a FI*Twist-Tiramisun North Star IV Uros 5 (IC) Nyman Pia EX1 CAGCIB
SIA c FI*Kelmikerhon Ainoa Aarteeni IV Naaras 3 (GIC) Nyman Pia EX1 CACS NOM
SIA d FI*Keskimaan Elea Frodo IV Uros 11 (Nuoret) Nyman Pia EX1
SIA n FI*Kelmikerhon Assam T. IV Uros 9 (Avoin) Nyman Pia EX1 CAC
SIA n FI*Kelmikerhon Nuorallatanssia IV Uros 4 (GIP) Nyman Pia EX1 CAPS
SIA n FI*Kelmikerhon Oolong T. IV Naaras 9 (Avoin) Nyman Pia EX1 CAC
SIA n FI*Twist-Tiramisun Kurtisaani IV Naaras 3 (GIC) Nyman Pia EX1 CACS
SIA n FI*Twist-Tiramisun Queen Syrah IV Naaras 11 (Nuoret) Nyman Pia EX1
SIA n FI*Twist-Tiramisun Quincy IV Uros 11 (Nuoret) Nyman Pia EX1
SIA n Pharoahsgems Sinuhe of Kelmikerhon IV Uros 1 (SC) Nyman Pia KM BIV NOM
SIA n 21 FI*LoveOriental Edmund IV Uros 2 (SP) Nyman Pia KM NOM
SIA w 67 FI*Arhantin Camelia IV Naaras 11 (Nuoret) Nyman Pia EX1
SIB a 09 23 FI*Abbas-Coons Ayrton Senna II Uros 9 (Avoin) Rudolph John EX2
SIB d 09 23 FI*Jäälinnan Aslan II Uros 10 (KAS) Rudolph John EX1 No Cert
SIB d 24 FIN*Lumikissan Metsänhenki II Naaras 10 (KAS) Rudolph John EX1 CAP
SIB f FI*Jäälinnan Alisa II Naaras 5 (IC) Rudolph John EX1 CAGCIB
SIB f 09 24 FIN*Amurin Faiga II Naaras 4 (GIP) Rudolph John EX1 CAPS
SIB n 03 23 FI*Amante's Virtuoso II Uros 9 (Avoin) Rudolph John EX1 CAC
SIB n 09 24 Chera-Sherry Tigoda *** II Naaras 5 (IC) Rudolph John EX1 CAGCIB NOM
SIB n 22 FI*Siennan SuuriArvoitus II Uros 10 (KAS) Rudolph John EX1 CAP NOM
SIB n 23 Eocen av Holskogen(N) II Naaras 9 (Avoin) Rudolph John EX2
SIB n 23 FI*Jatsitytön Argut II Uros 9 (Avoin) Rudolph John EX1 CAC
SIB n 23 FI*Siennan KuuranKukka II Naaras 9 (Avoin) Rudolph John EX1 CAC
SIB n 24 FI*Magnificat Siberian Tosha II Uros 10 (KAS) Rudolph John EX2
SIB ns 09 23 FIN*Lumikissan ParkkiPirkko II Naaras 10 (KAS) Rudolph John EX1 CAP NOM
SIB ns 22 FI*Amante's Xenia II Naaras 9 (Avoin) Rudolph John EX1 CAC
SIB ny 09 24 Abrikos Onix Gloria II Uros 11 (Nuoret) Rudolph John EX1 BIV NOM
SIB ny 24 FI*Amurin Ruufus II Uros 5 (IC) Rudolph John EX1 CAGCIB BIV NOM
SIN FI*Angelos Tiara III Naaras 10 (KAS) Vencliková Lena Abs
SIN FI*Chai-lai Sweetheart Sally III Naaras 11 (Nuoret) Vencliková Lena EX1
SOM n FI*Kharn-Ka Panil Z Cesarini III Uros 10 (KAS) Pocci Katia EX1 CAP
SOM ns FIN*Walimain Darion III Uros 4 (GIP) Pocci Katia EX1 CAPS
SPH d 21 RU*Talialida Oh My Darling Erast III Uros 11 (Nuoret) Pocci Katia EX1 NOM
SPH e 09 32 LV*Otomi Ungaro III Uros 1 (SC) Pocci Katia KM BIV NOM
SPH f 03 33 LV*Otomi Avrora III Naaras 5 (IC) Pocci Katia EX1 CAGCIB
SPH f 09 32 FI*Hebblas Fairy Cottontail III Naaras 9 (Avoin) Pocci Katia EX1 CAC
SPH g 09 33 FI*SphynxGarden Mint III Naaras 5 (IC) Pocci Katia EX2
SPH n 31 FI*Hobbitqueen's Michael J. III Uros 11 (Nuoret) Pocci Katia EX1
SYS n 03 LV*La Lune d'Or Phoenix IV Uros 9 (Avoin) Sidorova Natalia EX1 CAC NOM BIS
TUA e 22 FI*Elekatin Fiona Khur II Naaras 12 (Pennut) Sandon Cristiano Federico EX1
TUA f FI*Nazarlik Zeta Orionis II Naaras 9 (Avoin) Sandon Cristiano Federico EX1 CAC BIV
TUA f 24 FI*Felesin DeaAmoris II Naaras 12 (Pennut) Sandon Cristiano Federico EX2
TUA n 03 FI*Tangerine's Body and Soul II Uros 11 (Nuoret) Sandon Cristiano Federico EX1
TUA ns 09 FI*Kralice Dionysos II Uros 11 (Nuoret) Sandon Cristiano Federico EX1
TUA w 62 FI*Josmarin Eldem II Naaras 4 (GIP) Sandon Cristiano Federico EX1 CAPS NOM
TUA w 62 FI*Josmarin Helinä Keiju II Naaras 11 (Nuoret) Sandon Cristiano Federico Abs
TUV d 62 FI*GizemliKediler Bal Bilmece II Uros 9 (Avoin) Rudolph John EX1 CAC
TUV d 62 FI*Valier's Bilgin II Uros 5 (IC) Rudolph John EX1 CAGCIB BIV
TUV d 63 FI*GizemliKediler Beze Balerin II Naaras 9 (Avoin) Rudolph John EX1 No Cert
TUV d 63 FI*Semiramisin Ak Opal Oglum II Uros 9 (Avoin) Rudolph John EX2
TUV f 61 FI*Kultaturkin Beyaz Yilzid II Naaras 9 (Avoin) Rudolph John EX1 CAC
TUV f 61 FI*Valier's Define II Naaras 11 (Nuoret) Rudolph John EX1
TUV n 62 DK*TurkishDelight Cool Sapphire II Naaras 9 (Avoin) Rudolph John EX1 CAC
433 kpl

Tuomarit

Nimi EMS-koodit Kissaa
Ei tuomareita