Omakissa
TURKU 24.11.2013
Järjestävä yhdistys Turun Rotukissayhdistys ry
Alkaa 24.11.2013 Loppuu 24.11.2013
Ilmoittautuminen alkaa 24.11.2013 Ilmoittautuminen loppuu 24.11.2013
Yleisöaika alkaa 0:00 Yleisöaika loppuu 0:00
Eläinlääkärintarkastus alkaa 0:00 Eläinlääkärintarkastus loppuu 0:00
Arvostelut alkavat 0:00 Vahvistuskirjeen julkaisupvm
Kansainvälinen Ei Erikoisnäyttely Ei
Drive In -näyttely Ei Omistajat saavat esitellä kissansa Ei
Kissoja enintään    Kategoriat
BreedBIS-rodut BreedBIS kissoja vähintään
Tilinumero
Sähköposti show@turok.fi
Paikka
Toimihenkilöt
Lisätietoja

Yhteenveto ilmoittautumisista

Kategoria Ilmoittautuneita Hyväksytty Hylätty Kesken Peruttu
Yhteensä 0 0 0 0 0

Suodata näytettäviä tuloksia alla olevilla valinnoilla.

Suodata näytettäviä tuloksia alla olevilla valinnoilla.

Nro EMS-koodi Nimi Kategoria Sukupuoli Luokka Tuomari Tulos
ABY a FI*Link Nyota Ziko Humu 3 Uros 9 (Avoin) Peltonen Martti EX1 CAC
ABY a FI*Nebuankhet Violet Punch 3 Naaras 12 (Pennut) Peltonen Martti EX1 BIV
ABY a FI*Silkkihienon Unda Maris 3 Uros 12 (Pennut) Peltonen Martti EX1
ABY a FIN*Link Monifa Mosi 3 Uros 2 (SP) Peltonen Martti KM
ABY n FI*Lovedevotion Bethoven 3 Uros 11 (Nuoret) Wiéland Schilla Eva EX1
ABY n FI*Nebuankhet Ultraviolet 3 Naaras 7 (CH) Wiéland Schilla Eva EX1 CACIB
ABY n FI*Nebuankhet Unisonic 3 Uros 7 (CH) Wiéland Schilla Eva EX1 CACIB
ABY n FI*Omanion al Ea 3 Naaras 9 (Avoin) Wiéland Schilla Eva EX1 CAC
ABY n S*Aucuparia's Kebra Nagast 3 Uros 5 (IC) Wiéland Schilla Eva EX1 CAGCIB BIV NOM
ABY n S*Divina Silvestris Ros 3 Naaras 8 (PR) Wiéland Schilla Eva EX1 CAPIB
ABY n S*Hjortronstigens The Sound of Music 3 Uros 2 (SP) Wiéland Schilla Eva KM NOM
ABY o FI*Laire Maiar Melian 3 Naaras 12 (Pennut) Sahlberg Carin EX1 NOM
ABY o FI*Nebuankhet Teachdaire 3 Uros 3 (GIC) Sahlberg Carin EX1 CACS
ABY o S*Rackarkatten's Paco Rabanne 3 Uros 17 (Veteraani) Wiéland Schilla Eva 1 NOM BIS
ABY o S*Rackarkatten's Paco Rabanne 3 Uros 2 (SP) Sahlberg Carin KM NOM
ABY p FI*Nebuankhet Quetzalcoatl 3 Uros 2 (SP) Funk Bobby KM
ABY p FIN*Bastian's Crash Test Dummy 3 Uros 2 (SP) Funk Bobby KM
ABY p S*Rackarkatten's Coccolina Delightful 3 Naaras 5 (IC) Funk Bobby EX1 CAGCIB
ACL fs 09 22 FI*Dezzicat's Amabile AyaCurl 2 Naaras 10 (KAS) Lund Lone EX1 CAP
ACL g 21 33 FIN*Magnificat Tinka Curl 2 Naaras 17 (Veteraani) Fonsén Mira 2
ACL g 21 33 FIN*Magnificat Tinka Curl 2 Naaras 2 (SP) Koskenkangas Marjatta KM
ACL n 03 24 FI*Dezzicat's Devoto DexCurl 2 Uros 10 (KAS) Chadaj Marek EX1 CAP
ACL ns 02 21 64 FI*Dezzicat's Estinto EzeCurl 2 Naaras 12 (Pennut) Lund Lone EX1 NOM
ACS a 21 33 FI*Zormain Ashakes Romeo 2 Uros 7 (CH) Chadaj Marek EX1 CACIB
ACS ns 03 FI*Dezzicat's Brilante BixCurl 2 Uros 3 (GIC) Jyrkinen Jaana EX1 CACS
ACS ns 03 24 FI*Dezzicat's Allegro AceCurl 2 Uros 10 (KAS) Jyrkinen Jaana EX1 CAP
BAL a 21 S*Vildbackens Silence 4 Uros 6 (IP) Chadaj Marek EX1 CAGPIB
BAL b FI*Kasumi Kurenai no buta 4 Uros 10 (KAS) Jyrkinen Jaana EX1 CAP
BAL c FI*Willicon Pulizon Git 4 Uros 11 (Nuoret) Chadaj Marek EX2
BAL c S*Vildbackens Ziggy Stardust 4 Uros 3 (GIC) Chadaj Marek EX1 CACS
BAL c SE*Pilgatans Diesel 4 Uros 11 (Nuoret) Chadaj Marek EX1 BIV
BAL c 21 SE*Qjou'z Bon A Petit 4 Uros 3 (GIC) Jyrkinen Jaana EX1 CACS
BAL d 21 FI*Cleverkitty BigBoss 4 Uros 10 (KAS) Chadaj Marek EX1 CAP
BAL e FI*Cleverkitty Tuesday Hero 4 Uros 4 (GIP) Jyrkinen Jaana Abs
BAL n FI*Kasumi Mononoke hime 4 Naaras 9 (Avoin) Chadaj Marek EX1 CAC
BAL w 67 FI*Willicon Lo Stregatto 4 Uros 5 (IC) Chadaj Marek EX1 CAGCIB
BEN n 24 FI*Leokatin Cucu 3 Naaras 10 (KAS) Räihä Jarmo EX1 CAP BIV NOM
BEN n 24 FI*Leokatin HubbaBubba 3 Uros 11 (Nuoret) Räihä Jarmo EX1
BEN n 24 FI*Leokatin IhquMan 3 Uros 12 (Pennut) Räihä Jarmo EX1 BIV NOM BIS
BEN n 24 FI*Starglitters Don Diego 3 Uros 10 (KAS) Räihä Jarmo EX1 CAP
BEN n 24 Junglewhisper Rhapsody In Rock 3 Uros 5 (IC) Räihä Jarmo EX1 CAGCIB
BEN n 24 S*Hot Stuff Zulu 3 Naaras 3 (GIC) Räihä Jarmo EX1 CACS
BEN n 24 S*KungsgardenCats Queen Nubia 3 Naaras 6 (IP) Räihä Jarmo EX1 CAGPIB
BEN n 24 S*Nordic Glow Ibiza Hippie 3 Naaras 11 (Nuoret) Räihä Jarmo EX1 NOM
BEN n 24 SE*Junglepurrz Empire State of Mind 3 Uros 7 (CH) Räihä Jarmo Abs
BEN n 24 33 FI*Starglitters Snowstorm 3 Uros 3 (GIC) Sahlberg Carin EX1 CACS NOM
BRI a FI*Coventry's Endymion 3 Uros 7 (CH) Funk Bobby EX1 CACIB
BRI a FI*Feronian Heliopsis 3 Naaras 9 (Avoin) Funk Bobby EX1 CAC
BRI a FI*Rhinestone's Angus Young 3 Uros 11 (Nuoret) Funk Bobby EX1
BRI a FI*Rhinestone's Scooby 3 Uros 1 (SC) Funk Bobby KM BIV NOM
BRI d 24 FIN*Rhinestone's LaVieilleFerme 3 Naaras 4 (GIP) Sahlberg Carin EX1 CAPS
BRI ds 22 62 FI*Gimmie's Crimson Snow 3 Uros 10 (KAS) Wiéland Schilla Eva Abs
BRI e Countess of Noblesse Oblige 3 Naaras 11 (Nuoret) Peltonen Martti EX1
BRI e Diamond van het KopstukNL* 3 Uros 7 (CH) Peltonen Martti Abs
BRI f FI*Suvikasteen Sandra 3 Naaras 10 (KAS) Serrai Stéphanie EX1 CAP
BRI f S*Javeliner's Tullibardine 3 Naaras 5 (IC) Serrai Stéphanie EX1 CAGCIB
BRI g Chestine Gowdy Pepele P *** 3 Naaras 12 (Pennut) Serrai Stéphanie Abs
BRI hs 22 62 FI*Ferme Darth Traya 3 Naaras 9 (Avoin) Sahlberg Carin EX1 CAC
BRI n FI*Ferme Enni Eulalia 3 Naaras 10 (KAS) Peltonen Martti EX1 CAP
BRI n FI*Ferme Eppu Elmina 3 Naaras 8 (PR) Peltonen Martti EX1 CAPIB NOM
BRI ns 11 EST*Harmony Devianti 3 Naaras 4 (GIP) Wiéland Schilla Eva EX1 CAPS
BRI ns 11 FIN*Gnome's Eta Cassiopeiae 3 Naaras 2 (SP) Wiéland Schilla Eva KM NOM
BRI ns 11 S*Esteticas Xera 3 Naaras 3 (GIC) Wiéland Schilla Eva EX1 CACS
BRI ns 22 62 FI*Hopeatiikeri Tähtitomu 3 Uros 11 (Nuoret) Peltonen Martti EX1
BRI ns 22 64 Bob Marley de Broeckloni 3 Uros 9 (Avoin) Funk Bobby Abs
BRI ns 22 64 Bob Marley de Broeckloni 3 Uros 3 (GIC) Serrai Stéphanie EX1 CACS BIV
BRI ns 22 64 Bob Marley de Broeckloni 3 Uros 13c (Määrittely) Räihä Jarmo Abs
BRI ns 22 64 BuzBuz de Broeckloni 3 Naaras 3 (GIC) Serrai Stéphanie EX1 CACS
BRI ns 22 64 Daphne Sirvall,CZ 3 Naaras 11 (Nuoret) Serrai Stéphanie EX1
BRI ns 22 64 FI*Aleksandra's Ilse Moonlight 3 Naaras 10 (KAS) Serrai Stéphanie EX1 CAP
BRI ns 22 64 Vale of Proud's Remember Me 3 Naaras 9 (Avoin) Serrai Stéphanie EX1 CAC
BRI ns 24 62 FI*Enchanter's Roulette 3 Naaras 11 (Nuoret) Wiéland Schilla Eva EX1 NOM
BUR a FI*KyeSuu Cleopatra 3 Naaras 9 (Avoin) Räihä Jarmo EX1 CAC
BUR a FI*Lilac's Song for Love 3 Naaras 11 (Nuoret) Räihä Jarmo EX1 BIV
BUR a FI*ZirCat's Irwin Goodman 3 Uros 12 (Pennut) Räihä Jarmo EX1
BUR a FIN*Arbiter Constantine 3 Uros 8 (PR) Räihä Jarmo Abs
BUR b Aldis Marcel *** 3 Uros 1 (SC) Räihä Jarmo Abs
BUR b FI*Bataras Amorphis Lady 3 Naaras 9 (Avoin) Räihä Jarmo EX1 CAC
BUR b FI*Tai-Hao Mocha Touch 3 Uros 7 (CH) Räihä Jarmo EX1 CACIB
BUR c Aldis Elizabeth *** 3 Uros 12 (Pennut) Räihä Jarmo Abs
BUR c Aldis Yasmine *** 3 Naaras 11 (Nuoret) Räihä Jarmo Abs
BUR c LV*Silky Majesty Ulysses 3 Uros 5 (IC) Räihä Jarmo EX1 CAGCIB NOM
BUR d Ivar Lovely Dream *** 3 Uros 9 (Avoin) Serrai Stéphanie Abs
BUR f FI*Ilovuon Dr. Feelgood 3 Naaras 9 (Avoin) Peltonen Martti EX1 CAC
BUR f FIN*Katruskan Rocket Queen 3 Naaras 4 (GIP) Peltonen Martti EX1 CAPS
BUR g FIN*Seirene Justify My Love 3 Naaras 1 (SC) Räihä Jarmo KM NOM BIS
BUR n Aldis Queenie II *** 3 Naaras 9 (Avoin) Funk Bobby Abs
BUR n FI*Lilac's Esmeralda Gypsygirl 3 Naaras 7 (CH) Funk Bobby EX1 CACIB
BUR n FIN*Katruskan Chelindrea 3 Naaras 4 (GIP) Funk Bobby EX1 CAPS NOM
BUR n Isä-Brownin Ushuaia 3 Uros 11 (Nuoret) Funk Bobby EX1 NOM BIS
CHA FI*Souriant Bourboulenc 3 Uros 10 (KAS) Funk Bobby EX1 CAP NOM
CHA FI*Souriant Musette 3 Naaras 5 (IC) Funk Bobby EX1 CAGCIB
CHA FIN*Keijuhovin Boromir Ponteva 3 Uros 4 (GIP) Funk Bobby EX1 CAPS
CHA FIN*Souriant Anisette Ma Petite 3 Naaras 6 (IP) Funk Bobby Abs
CHA FIN*Souriant Anisette Ma Petite 3 Naaras 17 (Veteraani) Wiéland Schilla Eva
CRX a 01 FIN*Piupaws Thyra 3 Naaras 17 (Veteraani) Wiéland Schilla Eva 1 NOM
CRX a 01 FIN*Piupaws Thyra 3 Naaras 6 (IP) Sahlberg Carin EX1 No Cert
CRX a 02 33 FI*Lubavan Ceres 3 Uros 12 (Pennut) Serrai Stéphanie EX1
CRX a 03 FI*Saca's A Duke of DualBlue 3 Uros 12 (Pennut) Sahlberg Carin EX2
CRX a 03 24 FI*Piupaws Duracell's Khafre 3 Uros 11 (Nuoret) Wiéland Schilla Eva EX1
CRX b DK*Blytt Ducati 3 Uros 8 (PR) Peltonen Martti EX1 CAPIB
CRX d 03 24 Puraffection's Paras Punainen 3 Uros 9 (Avoin) Wiéland Schilla Eva EX2
CRX d 09 24 FI*CuteChaos King of Hearts 3 Uros 9 (Avoin) Wiéland Schilla Eva EX1 CAC
CRX d 24 FI*Piupaws Robin 3 Uros 3 (GIC) Peltonen Martti EX1 CACS
CRX f 01 64 FI*Spectrolite Mary Lennox 3 Naaras 9 (Avoin) Wiéland Schilla Eva EX1 CAC BIV
CRX f 03 FI*Piupaws Ettan 3 Naaras 9 (Avoin) Wiéland Schilla Eva EX2
CRX f 03 24 FI*FunkyJam's All I Want 3 Naaras 12 (Pennut) Wiéland Schilla Eva EX1 NOM
CRX f 09 FI*Alchemist Arbanne 3 Naaras 12 (Pennut) Wiéland Schilla Eva EX2
CRX f 09 FI*Parhelian Reine Aurore 3 Naaras 9 (Avoin) Wiéland Schilla Eva Abs
CRX g FI*Piupaws Tvåan 3 Naaras 10 (KAS) Peltonen Martti Abs
CRX h FI*Huissin Road to Ruin 3 Naaras 12 (Pennut) Peltonen Martti EX1
CRX n Changes Ziggy Stardust 3 Uros 10 (KAS) Peltonen Martti Abs
CRX n FI*CuteChaos Black Pete 3 Uros 11 (Nuoret) Peltonen Martti EX1 NOM
CRX n FIN*Piupaws Extra Terrestrial 3 Naaras 6 (IP) Peltonen Martti EX1 CAGPIB
CRX n Pixie Agnus*LT 3 Naaras 3 (GIC) Peltonen Martti EX1 CACS BIV
CRX n Selena Light's Russian Lover 3 Uros 11 (Nuoret) Peltonen Martti EX2
CRX n 01 21 64 FI*Sweetpurr's Ersa 3 Naaras 5 (IC) Wiéland Schilla Eva EX1 CAGCIB NOM
CRX n 01 62 FI*Piupaws 0.Pirkka 3 Uros 12 (Pennut) Sahlberg Carin EX3
CRX n 02 62 FI*FunkyJam's BoomBoomPow 3 Naaras 1 (SC) Sahlberg Carin KM
CRX n 03 FI*FunkyJam's Dove of Peace 3 Uros 1 (SC) Sahlberg Carin KM BIV
CRX n 03 FI*FunkyJam's It's not unusual 3 Uros 12 (Pennut) Sahlberg Carin EX1 BIV
CRX n 03 24 FIN*Piupaws Tecna 3 Naaras 10 (KAS) Wiéland Schilla Eva EX1 CAP
CRX n 03 33 Cameo Wave Cult*LT 3 Uros 11 (Nuoret) Serrai Stéphanie EX1
CRX n 09 FI*Huissin Muhoksen Mimmi 3 Naaras 5 (IC) Sahlberg Carin EX1 CAGCIB NOM
CRX n 33 FI*Angelfalls Aux Yeux Bleux 3 Naaras 9 (Avoin) Funk Bobby Abs
CRX n 33 Yosephine Satysfakcja*PL 3 Naaras 5 (IC) Funk Bobby EX1 CAGCIB NOM
DRX a 22 S*MaglaKatten Leandra 3 Naaras 6 (IP) Funk Bobby EX1 CAGPIB
DRX a 22 SE*Trastavere's Himalaya Hummingbird 3 Naaras 5 (IC) Funk Bobby EX1 CAGCIB
DRX as FI*Riiviön Rainer 3 Uros 9 (Avoin) Funk Bobby EX1 CAC
DRX f S*Fairycoons Miss April fool 3 Naaras 6 (IP) Serrai Stéphanie EX1 CAGPIB NOM
DRX fs S*British Dream's Milania 3 Naaras 3 (GIC) Serrai Stéphanie EX1 CACS
DRX fs S*British Dream's Milania 3 Naaras 5 (IC) Serrai Stéphanie EX1 CAGCIB
DRX ns 09 22 FIN*Riiviön Viiru 3 Naaras 2 (SP) Funk Bobby Abs
DRX w FIN*Riiviön Tuhkimo 3 Naaras 5 (IC) Sahlberg Carin Abs
DSP d 09 33 FI*DonAmen El' Nino 3 Uros 12 (Pennut) Funk Bobby EX1
DSP n 03 33 Estelle My Toys 3 Naaras 9 (Avoin) Funk Bobby EX1 CAC
EUR a FI*Kissakallion Nadianna 3 Naaras 9 (Avoin) Serrai Stéphanie EX1 CAC
EUR a 24 FI*Bird-Cherry's Raspberry 3 Naaras 7 (CH) Sahlberg Carin EX1 CACIB
EUR as FI*Kiipun Dweller in a Dream 3 Uros 12 (Pennut) Räihä Jarmo VG1
EUR as 23 FI*Kassilan Baby Jane 3 Naaras 10 (KAS) Serrai Stéphanie EX1 CAP BIV
EUR as 23 FI*Kassilan Optimist Ollie 3 Uros 10 (KAS) Serrai Stéphanie EX1 CAP
EUR as 23 FI*Kassilan Outshine Ofira 3 Naaras 10 (KAS) Serrai Stéphanie EX2
EUR d FI*Kassilan Suviyön Shamaani 3 Uros 12 (Pennut) Serrai Stéphanie EX1
EUR d 22 Rölli 3 Uros 13a (Noviisi) Räihä Jarmo EUR d 22
EUR d 23 FIN*Kassilan Guaranteed Gnome 3 Uros 1 (SC) Wiéland Schilla Eva KM
EUR d 23 Nemi 3 Naaras 9 (Avoin) Wiéland Schilla Eva EX1 CAC
EUR d 24 Niilo 3 Uros 9 (Avoin) Sahlberg Carin EX1 CAC
EUR e 23 FIN*Kassilan Gentle Goblin 3 Uros 1 (SC) Serrai Stéphanie KM
EUR n EST*Adonis Wildstar 3 Uros 8 (PR) Funk Bobby EX1 CAPIB
EUR n FI*Lumihelmen Capriccio 3 Uros 10 (KAS) Funk Bobby EX1 CAP
EUR n 22 FI*Pinkkitassun Brunetto 3 Uros 1 (SC) Funk Bobby KM
EUR n 24 FIN*Mäkikatin Pikasso 3 Uros 17 (Veteraani) Wiéland Schilla Eva 4
EUR n 24 FIN*Mäkikatin Pikasso 3 Uros 6 (IP) Serrai Stéphanie EX1 CAGPIB
EUR n 24 Venla-Valentiina 3 Naaras 7 (CH) Serrai Stéphanie EX1 CACIB
EUR ns FI*Kassilan Qmaverinen Qtti 3 Uros 11 (Nuoret) Serrai Stéphanie EX1
EUR ns FI*Taikapeikon Armas P. 3 Uros 5 (IC) Serrai Stéphanie EX1 CAGCIB
EUR ns 22 FI*Lumihelmen Delicato 3 Naaras 9 (Avoin) Serrai Stéphanie EX1 CAC
EUR ns 23 FI*Kassilan Lystikäs Lyyli 3 Naaras 5 (IC) Peltonen Martti Abs
EUR w 64 FI*Kissakallion Pritidonna 3 Naaras 9 (Avoin) Wiéland Schilla Eva Abs
EUR w 64 FI*Lumihelmen Felis Fanfare 3 Naaras 11 (Nuoret) Wiéland Schilla Eva EX1
EXO a S*IxiDixi's Crazy for You 1 Uros 4 (GIP) Edvardsen Geir Johan EX1 CAPS
EXO d 03 24 FI*Elrikan Romeo 1 Uros 11 (Nuoret) Fonsén Mira EX1
EXO f 03 22 FI*Chevhill's Confetti 1 Naaras 12 (Pennut) Edvardsen Geir Johan EX1
EXO g 02 21 62 FI*Chevhill's Pastel Candy 1 Naaras 12 (Pennut) Fonsén Mira EX1
EXO g 03 24 FI*Chevhill's Lollipop 1 Naaras 12 (Pennut) Edvardsen Geir Johan EX1
EXO n 22 FI*Elrikan Oskar-Onni 1 Uros 9 (Avoin) Edvardsen Geir Johan EX1 CAC
EXO n 23 FI*Sabrimin La Vie Est Belle 1 Naaras 11 (Nuoret) Edvardsen Geir Johan EX1
EXO ns 22 62 FI*Elrikan Elviira-Eveliina 1 Naaras 7 (CH) Fonsén Mira EX1 CACIB
EXO w 62 LV*Nostri Vincent More Than a Feeling 1 Uros 5 (IC) Fonsén Mira EX1 CAGCIB
HCL Hertta Kotikissat Naaras 14 (Kotikissat) Edvardsen Geir Johan 1 NOM
HCL Simba Kotikissat Uros 14 (Kotikissat) Edvardsen Geir Johan 2
HCL Traks Kotikissat Uros 14 (Kotikissat) Edvardsen Geir Johan 1 NOM
HCS Maisa Kotikissat Naaras 13a (Noviisi) Räihä Jarmo Ei rek.
HCS Musti Kotikissat Naaras 13a (Noviisi) Räihä Jarmo Ei rek.
HCS Siiri Kotikissat Naaras 14 (Kotikissat) Edvardsen Geir Johan 1 NOM
HCS Ukko Kotikissat Uros 14 (Kotikissat) Edvardsen Geir Johan 1 NOM BIS
HCS Ukko Kotikissat Uros 17 (Veteraani) Serrai Stéphanie 1 NOM BIS
KOR FI*Cisseli's Gluay maai 3 Naaras 7 (CH) Sahlberg Carin Abs
KOR FI*Kattihovin Sai-ano Itsumo 3 Naaras 7 (CH) Sahlberg Carin EX1 CACIB
KOR FI*Kattihovin Saishono Gin-no 3 Uros 7 (CH) Sahlberg Carin Abs
KOR FI*Melodian Tulaya 3 Naaras 1 (SC) Sahlberg Carin Abs
KOR FIN*Hovikissan iat Jaao 3 Naaras 6 (IP) Sahlberg Carin EX1 CAGPIB NOM BIS
KOR FIN*Poison's Em Laang-dee 3 Naaras 10 (KAS) Sahlberg Carin Abs
KOR FIN*Poison's Em Laang-dee 3 Naaras 17 (Veteraani) Wiéland Schilla Eva
MAN f 09 52 Yamasee MX S Feliz 3 Naaras 7 (CH) Serrai Stéphanie EX1 CACIB
MAN f 24 53 FI*Stormin Suffeli 3 Naaras 5 (IC) Funk Bobby Abs
MAN fs 11 53 Red Alert's Savanna of Conan 3 Naaras 12 (Pennut) Funk Bobby EX1
MAN n 51 FIN*D'manns Quick Quarterback 3 Uros 17 (Veteraani) Wiéland Schilla Eva Arvosteltu 5
MAN n 51 FIN*D'manns Quick Quarterback 3 Uros 2 (SP) Serrai Stéphanie KM NOM
MAU ns FIN*Iltavilli Emir Ehsan 3 Uros 2 (SP) Räihä Jarmo KM NOM
MCO Arlecoon Be Best MC Line *** 2 Uros 7 (CH) Billing Annika EX1 CACIB
MCO Arlecoon's Boss MC Line *** 2 Uros 5 (IC) Lund Lone EX1 No Cert
MCO Sarliis Gold Sarminon *** 2 Uros 9 (Avoin) Wikström Bjarne EX1 CAC
MCO a 09 FI*Daybreak's GentleMan 2 Uros 12 (Pennut) Koskenkangas Marjatta EX1 BIV
MCO a 09 FI*HoneyCoon's Kiss 'N' Run 2 Naaras 11 (Nuoret) Koskenkangas Marjatta Abs
MCO a 09 FI*HoneyCoon's Sex&Cigarettes 2 Naaras 11 (Nuoret) Koskenkangas Marjatta EX1
MCO a 09 FI*HoneyCoon's Stormy End 2 Uros 11 (Nuoret) Koskenkangas Marjatta Abs
MCO a 22 FI*HoneyCoon's Something Sweet 2 Naaras 11 (Nuoret) Chadaj Marek EX2
MCO as 09 22 FI*Chatvallon Milady Anastasia 2 Naaras 12 (Pennut) Kudra Magdalena EX1 BIV NOM
MCO d 09 22 FI*Laramillan Jimbo Jones 2 Uros 11 (Nuoret) Billing Annika Abs
MCO d 09 22 FI*Pikkumetsän Brandon Stark 2 Uros 11 (Nuoret) Billing Annika EX1 NOM
MCO ds 09 22 FI*HoneyCoon's Thief Of Hearts 2 Uros 6 (IP) Kudra Magdalena EX1 CAGPIB
MCO ds 23 FI*SolarWind's Anubis 2 Uros 6 (IP) Memedov Zvezdan EX1 CAGPIB
MCO e 23 FI*Mainehaan Armani 2 Uros 3 (GIC) Wikström Bjarne EX1 CACS
MCO es FI*Lobellan Sebastian 2 Uros 12 (Pennut) Memedov Zvezdan EX1
MCO es FI*Lobellan Sebastian 2 Uros 13c (Määrittely) Wikström Bjarne MCO VII / es
MCO fs 03 FI*SolarWind's Athene 2 Naaras 11 (Nuoret) Kudra Magdalena EX2
MCO n Big Giants Resort's El Scuro 2 Uros 9 (Avoin) Wikström Bjarne EX1 CAC
MCO n FI*KorpiCoon's Welho 2 Uros 11 (Nuoret) Wikström Bjarne EX1
MCO n FI*Tigerworld Nothing To Fear 2 Uros 6 (IP) Wikström Bjarne EX1 CAGPIB
MCO n 03 FI*Halden coon's Zorro 2 Uros 11 (Nuoret) Koskenkangas Marjatta EX2
MCO n 03 22 FI*Laramillan Julius Hibbert 2 Uros 11 (Nuoret) Lund Lone EX2
MCO n 03 22 FI*Pikkumetsän Wunderweib 2 Naaras 3 (GIC) Lund Lone Abs
MCO n 09 FI*KorpiCoon's Waltti 2 Uros 11 (Nuoret) Koskenkangas Marjatta EX1
MCO n 09 FI*Mainehaan Esmeralda 2 Naaras 9 (Avoin) Koskenkangas Marjatta EX1 CAC
MCO n 09 22 FI*Laramillan Jessica Lovejoy 2 Naaras 11 (Nuoret) Lund Lone EX2
MCO n 09 22 FI*Pikkumetsän Khal Drogo 2 Uros 11 (Nuoret) Lund Lone EX1 BIV NOM BIS
MCO n 09 22 FI*TipTop Maine Yavanna 2 Naaras 11 (Nuoret) Lund Lone EX1
MCO n 09 22 N*Lilletun's Poker Face 2 Uros 9 (Avoin) Lund Lone EX1 CAC
MCO n 22 FI*Laramillan Janey Powel 2 Naaras 11 (Nuoret) Chadaj Marek EX1 BIV
MCO n 22 FI*Pikkumetsän Robb Stark 2 Uros 11 (Nuoret) Chadaj Marek EX1
MCO n 22 Kiwano's Willy Wonka 2 Uros 11 (Nuoret) Chadaj Marek Abs
MCO n 22 Løve Hulen's Rumba 2 Naaras 9 (Avoin) Chadaj Marek EX1 CAC NOM
MCO ns Black Pirate of Beauty Wizards 2 Uros 7 (CH) Memedov Zvezdan EX1 CACIB
MCO ns LT*Lordcoon Grayse 2 Naaras 5 (IC) Memedov Zvezdan EX1 CAGCIB BIV
MCO ns 03 22 FI*Abbas-Coons Businesman 2 Uros 7 (CH) Kudra Magdalena Abs
MCO ns 09 FI*Halden coon's Zoe 2 Naaras 11 (Nuoret) Kudra Magdalena EX1
MCO ns 09 FI*HoneyCoon's Black Sabbath 2 Uros 5 (IC) Kudra Magdalena Abs
MCO ns 09 S*Moon Kewas Lord Duke of Argyll 2 Uros 1 (SC) Kudra Magdalena Abs
MCO ns 09 22 FI*Godfather's Felicidad 2 Naaras 7 (CH) Kudra Magdalena EX1 CACIB
MCO ns 09 22 FI*Godfather's Fernando 2 Uros 7 (CH) Kudra Magdalena EX1 CACIB BIV
MCO ns 09 22 FI*Halden coon's Zacharias 2 Uros 11 (Nuoret) Kudra Magdalena EX1
MCO ns 09 22 FI*Pikkumetsän Zarah 2 Naaras 9 (Avoin) Kudra Magdalena EX1 CAC
MCO ns 09 22 PT*Artsycats Lucy in the Sky 2 Naaras 12 (Pennut) Kudra Magdalena EX2
MCO ns 22 FI*Chatvallon Prince Guillaume 2 Uros 12 (Pennut) Memedov Zvezdan EX2
MCO ns 22 FI*SatuMainen Super Mario 2 Uros 10 (KAS) Memedov Zvezdan EX1 CAP
NEM Chary Nevy Ais 2 Uros 11 (Nuoret) Jyrkinen Jaana EX1 BIV
NEM a Ulyseés Ivy Nový vek, CZ 2 Uros 11 (Nuoret) Jyrkinen Jaana EX3
NEM n 09 21 Christopher Sariola 2 Uros 9 (Avoin) Koskenkangas Marjatta EX1 CAC
NEM n 21 Akonit Blue Veil 2 Uros 11 (Nuoret) Jyrkinen Jaana EX2
NFO a FI*Hopeahännän LeonardodaVinci 2 Uros 4 (GIP) Jyrkinen Jaana EX1 CAPS NOM
NFO a FI*Laramillan Indigo 2 Uros 7 (CH) Jyrkinen Jaana EX1 CACIB
NFO a 02 S*Segersjös Lubbas 2 Uros 3 (GIC) Lund Lone EX2
NFO a 03 24 FI*FinnFeline's Envy Me 2 Uros 11 (Nuoret) Nyman Pia EX1 BIV NOM
NFO a 09 FI*Laramillan Ivanhoe 2 Uros 10 (KAS) Lund Lone EX1 CAP BIV
NFO a 09 S*Segersjös Lucian 2 Uros 4 (GIP) Lund Lone EX1 CAPS
NFO a 09 S*Wildwood's Conjac 2 Uros 5 (IC) Lund Lone EX2
NFO a 09 24 FI*Hirmuinen Aleksanteri Suuri 2 Uros 4 (GIP) Nyman Pia EX1 CAPS NOM
NFO a 09 24 FI*Hopeahännän Daisy 2 Naaras 11 (Nuoret) Nyman Pia EX1
NFO a 09 24 FI*Nalle-Puhin Girl On Fire 2 Naaras 9 (Avoin) Nyman Pia EX1 CAC
NFO as 03 24 S*Little L's Skydive 2 Naaras 11 (Nuoret) Kudra Magdalena Abs
NFO as 09 22 SE*Gryttjens Indigo 2 Uros 7 (CH) Kudra Magdalena EX1 CACIB
NFO d 02 21 S*Eärfalas Elvis 2 Uros 3 (GIC) Billing Annika EX1 CACS
NFO d 02 62 FI*Louhelan Emma Frost 2 Naaras 11 (Nuoret) Billing Annika Abs
NFO d 03 FI*Kultahuiskan Iisakki 2 Uros 11 (Nuoret) Billing Annika EX1
NFO d 03 22 FI*FoxyPaw's Gingerbread Boy 2 Uros 9 (Avoin) Billing Annika EX1 CAC
NFO d 24 FI*Tähtitassun Daniel 2 Uros 10 (KAS) Lund Lone EX1 CAP
NFO ds 03 S*Tassajara's Topvar 2 Uros 3 (GIC) Billing Annika EX2
NFO ds 09 24 FI*FoxyPaw's Butterfinger 2 Uros 6 (IP) Kudra Magdalena EX1 CAGPIB
NFO ds 09 24 FI*FoxyPaw's Mr. Goodbar 2 Uros 3 (GIC) Kudra Magdalena EX1 CACS
NFO ds 24 FI*FoxyPaw's Dusty Miller 2 Uros 4 (GIP) Memedov Zvezdan EX1 CAPS
NFO f FI*JustSpecial Burberry Summer 2 Naaras 11 (Nuoret) Lund Lone EX2
NFO f 02 21 62 SE*Gryttjens Skogsälva 2 Naaras 7 (CH) Billing Annika EX1 CACIB
NFO f 03 22 FI*Hopeahännän SerafinaPekkala 2 Naaras 12 (Pennut) Billing Annika EX1 BIV NOM
NFO f 03 22 S*Mylingens Maryland 2 Naaras 7 (CH) Billing Annika EX2
NFO f 09 FI*Draconian Ataegina 2 Naaras 6 (IP) Billing Annika EX1 CAGPIB
NFO f 09 FI*Kultahuiskan Inka 2 Naaras 11 (Nuoret) Billing Annika Abs
NFO f 09 S*Eärfalas Debbie 2 Naaras 3 (GIC) Billing Annika EX1 CACS NOM
NFO f 09 22 S*Lagboda's Officer Tanya 2 Naaras 5 (IC) Billing Annika EX1 CAGCIB
NFO f 09 22 S*Segersjös Myra 2 Naaras 7 (CH) Billing Annika Abs
NFO f 22 S*NC's Prima Donna 2 Naaras 11 (Nuoret) Lund Lone EX1 BIV
NFO fs 03 22 N*Migoto's Rikke 2 Naaras 9 (Avoin) Kudra Magdalena EX1 CAC BIV NOM
NFO fs 03 22 Ylvie Ujvara av Snøfjord*CH 2 Naaras 11 (Nuoret) Kudra Magdalena Abs
NFO fs 09 FIN*Hopeahännän Harley Quinn 2 Naaras 2 (SP) Kudra Magdalena KM NOM
NFO fs 09 24 FI*Katinkurun Katajanmarja 2 Naaras 11 (Nuoret) Kudra Magdalena EX1 NOM
NFO g FI*Laramillan Imaginaerum 2 Naaras 7 (CH) Lund Lone EX1 CACIB
NFO n DonTomaso's Septimus 2 Uros 11 (Nuoret) Jyrkinen Jaana EX2
NFO n FI*Tähtitassun Mustang 2 Uros 11 (Nuoret) Jyrkinen Jaana EX1 BIV NOM
NFO n 02 21 S*Fairyhearts Go-By Gobo 2 Uros 5 (IC) Nyman Pia EX2
NFO n 03 FI*Ninatte's Cloud Nine 2 Uros 3 (GIC) Lund Lone EX3
NFO n 03 S*Zygot's Mac Gregor 2 Uros 5 (IC) Lund Lone EX1 CAGCIB BIV NOM
NFO n 03 24 S*NC's Alladin Sane 2 Uros 5 (IC) Nyman Pia EX1 CAGCIB
NFO n 09 FI*Draconian September Ashes 2 Uros 3 (GIC) Lund Lone EX1 CACS
NFO n 09 FI*Draconian TwilightInnocence 2 Naaras 4 (GIP) Lund Lone EX1 CAPS
NFO n 09 FI*NordicTigers Eddy 2 Uros 11 (Nuoret) Lund Lone EX1
NFO n 09 FI*Vihurin Myrskytuuli Jane 2 Naaras 9 (Avoin) Lund Lone EX1 CAC
NFO n 09 S*Eärfalas Freja 2 Naaras 7 (CH) Lund Lone EX1 CACIB
NFO n 09 22 FI*Ballawhane Masai Boy 2 Uros 9 (Avoin) Nyman Pia EX1 CAC
NFO n 09 22 FI*FoxyPaw's Goofer Dust 2 Naaras 3 (GIC) Nyman Pia EX1 CACS
NFO n 09 22 FI*FoxyPaw's Hoodoo Doll 2 Naaras 4 (GIP) Nyman Pia EX1 CAPS BIV NOM
NFO n 09 22 S*Hagabacken's Fajara 2 Naaras 6 (IP) Nyman Pia EX1 CAGPIB
NFO n 09 22 S*Harley Honey's Gibson 2 Uros 3 (GIC) Nyman Pia EX1 CACS BIV
NFO n 09 22 S*Långängens Krokant 2 Uros 8 (PR) Nyman Pia EX2
NFO n 09 22 S*Segersjös Nolte 2 Uros 8 (PR) Nyman Pia EX1 CAPIB
NFO n 09 23 Excelsior de Laïloken 2 Uros 3 (GIC) Nyman Pia EX2
NFO n 09 23 FI*Kuutamoyön Adranus 2 Uros 11 (Nuoret) Nyman Pia EX2
NFO n 09 23 SE*Gryttjens Zorro 2 Uros 9 (Avoin) Nyman Pia EX2
NFO n 09 24 FIN*Tähtitassun Lucky Star 2 Uros 1 (SC) Nyman Pia KM
NFO n 22 FI*FoxyPaw's Trick Bag 2 Uros 1 (SC) Memedov Zvezdan KM BIV NOM
NFO n 22 FI*Kissafarin Agusan 2 Uros 11 (Nuoret) Memedov Zvezdan EX2
NFO n 22 FI*Tähtitassun Päivänsäde 2 Naaras 11 (Nuoret) Memedov Zvezdan EX1 BIV NOM
NFO n 22 Ikar Dumny Kot*PL 2 Uros 11 (Nuoret) Memedov Zvezdan Abs
NFO n 22 Orkan Uroczysko*PL 2 Uros 11 (Nuoret) Memedov Zvezdan EX1
NFO n 22 S*Wildwood's Conjac 2 Uros 6 (IP) Memedov Zvezdan EX1 CAGPIB NOM
NFO n 23 S*Lagboda's Doctor McCoy 2 Uros 6 (IP) Memedov Zvezdan EX2
NFO n 23 S*Lagboda's Prinsessan Leia 2 Naaras 5 (IC) Memedov Zvezdan EX1 CAGCIB
NFO n 24 S*Macabocatz Riddler 2 Uros 5 (IC) Memedov Zvezdan EX1 CAGCIB
NFO ns DonTomaso's Royal 2 Uros 11 (Nuoret) Memedov Zvezdan EX1 BIV
NFO ns 02 21 S*Drakborgens Xerxex Bärsärk 2 Uros 1 (SC) Kudra Magdalena KM NOM
NFO ns 09 22 S*Segersjös Millie 2 Naaras 5 (IC) Kudra Magdalena EX1 CAGCIB
NFO ns 23 S*Macabocatz Sheriff Woody 2 Uros 5 (IC) Memedov Zvezdan EX1 CAGCIB
NFO ns 24 FI*Hopeahännän Urhea Urho 2 Uros 12 (Pennut) Memedov Zvezdan EX1
NFO w FI*Hopeahännän Lumikuningatar 2 Naaras 4 (GIP) Nyman Pia EX1 CAPS
NFO w 61 FI*Tähtitassun Juhannus 2 Uros 4 (GIP) Nyman Pia EX1 CAPS
NFO w 64 FIN*FoxyPaw's Icebreaker 2 Uros 1 (SC) Nyman Pia KM NOM
OCI a 24 FI*DottedLine HideNseek 3 Uros 10 (KAS) Sahlberg Carin EX1 CAP
OCI a 24 FI*Onnikatin Bea 3 Naaras 7 (CH) Sahlberg Carin EX1 CACIB
OCI a 24 FI*Onnikatin Bonus 3 Uros 5 (IC) Sahlberg Carin Mitätöity Mitätöity
OCI a 24 SE*Hot Thundereans Jaga 3 Uros 9 (Avoin) Sahlberg Carin EX1 CAC
OCI b 24 FI*Moosegrove Flynn Rider 3 Uros 12 (Pennut) Peltonen Martti EX1 NOM
OCI b 24 FI*Northalla Granite 3 Naaras 10 (KAS) Peltonen Martti Abs
OCI b 24 FIN*Moosegrove Conquistatore 3 Uros 17 (Veteraani) Wiéland Schilla Eva 2
OCI b 24 FIN*Moosegrove Conquistatore 3 Uros 2 (SP) Peltonen Martti KM NOM BIS
OCI b 24 FIN*Moosegrove Panthera 3 Naaras 1 (SC) Peltonen Martti KM
OCI c 24 FI*Sunny's Lavender Lily 3 Naaras 3 (GIC) Serrai Stéphanie EX1 CACS
OCI n 24 FI*DottedLine The One And Only 3 Naaras 12 (Pennut) Peltonen Martti EX1
OCI n 24 FI*Moosegrove Dream On 3 Naaras 5 (IC) Peltonen Martti EX1 CAGCIB NOM
OCI n 24 FI*Northalla Sweetwater 3 Naaras 12 (Pennut) Peltonen Martti EX2
OCI n 24 FI*Onnikatin Berta 3 Naaras 7 (CH) Peltonen Martti EX1 CACIB
OCI n 24 FI*Onnikatin Bosse 3 Uros 5 (IC) Peltonen Martti EX1 CAGCIB
OCI n 24 FI*Topspot Nightwish 3 Uros 4 (GIP) Peltonen Martti EX1 CAPS
OCI n 24 FIN*Moosegrove Phoenix 3 Uros 1 (SC) Peltonen Martti KM BIV NOM BIS
OCI ns 24 FI*Northalla Blackbeard 3 Uros 11 (Nuoret) Funk Bobby EX1 BIV
OCI ns 24 FI*Northalla Granuaile 3 Naaras 11 (Nuoret) Funk Bobby EX1
OCI ns 24 FI*Northalla Whitewater 3 Uros 12 (Pennut) Funk Bobby EX1 NOM
OLH b FI*Willicon Suklaatryffeli 4 Uros 9 (Avoin) Chadaj Marek EX1 CAC
OSH a S*Nova Star Dumle, DSM 4 Uros 4 (GIP) Chadaj Marek EX1 CAPS NOM
OSH a 24 Nick-Nack Sia Alicia, CZ 4 Uros 5 (IC) Jyrkinen Jaana EX1 CAGCIB
OSH b 24 Akita Ha Kuna*PL 4 Naaras 11 (Nuoret) Jyrkinen Jaana EX1
OSH b 25 FI*Jalecat's MiLady May 4 Naaras 5 (IC) Chadaj Marek EX1 CAGCIB NOM
OSH f FI*Santuzzan Miss Saigon 4 Naaras 4 (GIP) Chadaj Marek EX1 CAPS
OSH f FIN*Yoyon Enchanting Ezra 4 Naaras 17 (Veteraani) Peltonen Martti 1 NOM BIS
OSH f FIN*Yoyon Enchanting Ezra 4 Naaras 6 (IP) Chadaj Marek EX1 CAGPIB NOM
OSH f 03 FI*Mummeli Dinazinha Silvia 4 Naaras 7 (CH) Jyrkinen Jaana EX1 CACIB
OSH f 24 (N)Manhunter's Check Me Out 4 Naaras 11 (Nuoret) Jyrkinen Jaana EX1 NOM
OSH n FI*Choose Zachat Noir 4 Uros 9 (Avoin) Jyrkinen Jaana EX1 CAC
OSH n Galoo of Beugnycats 4 Uros 1 (SC) Jyrkinen Jaana KM NOM
OSH n 24 FI*Bajangin Perle de Culture 4 Naaras 7 (CH) Jyrkinen Jaana Abs
PER a FI*Moondreamer's Starry Sky 1 Uros 11 (Nuoret) Edvardsen Geir Johan EX1
PER a 02 62 FI*Chevhill's Hurricane 1 Uros 12 (Pennut) Edvardsen Geir Johan EX1
PER a 03 FI*Dirlandan Johnny be good 1 Uros 12 (Pennut) Fonsén Mira EX1
PER a 03 22 FIN*Kissankäpälän Blossom 1 Naaras 4 (GIP) Edvardsen Geir Johan EX1 CAPS
PER a 03 24 FIN*Dirlandan EnvyMe 1 Uros 2 (SP) Edvardsen Geir Johan KM
PER d FI*BlueIce's Roma Uomo 1 Uros 1 (SC) Fonsén Mira Abs
PER d FI*Kultaviiksen Ike Turner 1 Uros 7 (CH) Fonsén Mira EX1 CACIB NOM
PER d FI*Kultaviiksen Koh-I-Noor 1 Naaras 12 (Pennut) Fonsén Mira EX1
PER d FI*Moondreamer's Heart of Gold 1 Uros 2 (SP) Fonsén Mira KM
PER d FI*Sabrimin Prince 1 Uros 3 (GIC) Fonsén Mira Abs
PER d FIN*Kultaviiksen Axl Rose 1 Uros 2 (SP) Fonsén Mira KM
PER d 24 FI*BlueIce's Blazing Glory 1 Uros 2 (SP) Fonsén Mira KM NOM
PER d 33 FIN*Mariokko Rasmus 1 Uros 2 (SP) Fonsén Mira Abs
PER d 33 FIN*Mariokko Rasmus 1 Uros 17 (Veteraani) Edvardsen Geir Johan
PER e FI*Moondreamer's Dreamcatcher 1 Uros 7 (CH) Edvardsen Geir Johan EX1 CACIB
PER e 02 21 62 FI*Whispers Just Like Heaven 1 Naaras 7 (CH) Edvardsen Geir Johan EX1 CACIB NOM
PER e 02 62 FI*Whispers Iron Maiden 1 Naaras 5 (IC) Edvardsen Geir Johan EX1 CAGCIB
PER e 03 FI*Dirlandan Jassu Toffee 1 Uros 12 (Pennut) Edvardsen Geir Johan EX1
PER e 03 24 FI*Vanilla-Star Banana Split 1 Naaras 11 (Nuoret) Fonsén Mira EX1
PER f FI*Chosen-One Licorice Legacy 1 Naaras 12 (Pennut) Edvardsen Geir Johan EX1
PER f LV*Nostri Vincent Victorilicious 1 Naaras 11 (Nuoret) Edvardsen Geir Johan EX1
PER f 03 22 FI*Whispers High Hopes 1 Naaras 3 (GIC) Edvardsen Geir Johan EX1 CACS
PER f 22 FIN*Kultaviiksen Annabella 1 Naaras 1 (SC) Edvardsen Geir Johan KM
PER fs FIN*Kuutsa's Jing and Jang 1 Naaras 4 (GIP) Edvardsen Geir Johan EX1 CAPS
PER fs 03 23 D'Arnaud Esmeralda 1 Naaras 6 (IP) Edvardsen Geir Johan EX1 CAGPIB NOM BIS
PER fs 22 62 FI*Moondreamer's Angel Eyes 1 Naaras 12 (Pennut) Edvardsen Geir Johan EX1
PER g FI*Moondreamer's Vanilla Sky 1 Naaras 11 (Nuoret) Fonsén Mira EX1
PER g 02 62 Filiamore's Amazing Grace *** 1 Naaras 3 (GIC) Fonsén Mira EX1 CACS
PER g 02 62 Sweetmarale's Violet of Heinroos *** 1 Naaras 7 (CH) Fonsén Mira EX1 CACIB
PER g 22 FI*Vanilla-Star Diorissimo 1 Naaras 1 (SC) Fonsén Mira KM NOM BIS
PER g 22 FIN*Precious Kiss From a Rose 1 Naaras 2 (SP) Fonsén Mira KM NOM
PER g 23 FI*Precious Hello Darlin' 1 Naaras 2 (SP) Fonsén Mira Abs
PER n FI*Mariokko Ruusu 1 Naaras 12 (Pennut) Fonsén Mira Abs
PER n 01 62 FI*Dirlandan JinJang 1 Uros 12 (Pennut) Fonsén Mira EX1 NOM
PER n 03 FI*Dirlandan Indiana Jones 1 Uros 11 (Nuoret) Edvardsen Geir Johan Abs
PER n 03 24 FI*Chosen-One Lacy Looker 1 Naaras 12 (Pennut) Edvardsen Geir Johan EX1 NOM BIS
PER n 03 24 FI*Kissankäpälän Cupido 1 Uros 5 (IC) Edvardsen Geir Johan EX1 CAGCIB
PER n 22 FIN*Sabrimin Jackpot 1 Uros 4 (GIP) Edvardsen Geir Johan EX1 CAPS NOM BIS
PER n 23 Sinihuiskan Camilla 1 Naaras 17 (Veteraani) Edvardsen Geir Johan 2
PER n 23 Sinihuiskan Camilla 1 Naaras 10 (KAS) Fonsén Mira EX1 CAP
PER n 24 FI*Ayanna Before the Dawn 1 Uros 5 (IC) Edvardsen Geir Johan EX1 CAGCIB NOM BIS
PER n 24 My-Champagne Anemone to Timanfaya 1 Naaras 11 (Nuoret) Edvardsen Geir Johan EX1 NOM
PER ns FI*Kultaviiksen JohnLee Hooker 1 Uros 12 (Pennut) Fonsén Mira EX1
PER ns 02 21 62 FI*Chevhill's Handsome 1 Uros 12 (Pennut) Fonsén Mira EX1
PER w 62 FI*Elrikan Amorella 1 Naaras 11 (Nuoret) Fonsén Mira EX1
PER w 62 FI*Elrikan Rolex 1 Uros 11 (Nuoret) Fonsén Mira EX1 BIV NOM BIS
PER w 62 Premiumcats Xollynon 1 Naaras 7 (CH) Nyman Pia EX1 CACIB
PER w 62 Validian Lucky Starz of Amabili 1 Naaras 17 (Veteraani) Edvardsen Geir Johan 1 NOM BIS
PER w 62 Validian Lucky Starz of Amabili 1 Naaras 3 (GIC) Fonsén Mira EX1 CACS
RAG a Dollyfella Big Big Man 2 Uros 10 (KAS) Nyman Pia EX1 CAP
RAG a FI*Maplehill's Peacock Lily 2 Naaras 12 (Pennut) Nyman Pia EX1
RAG a FI*Tiridoll's Caramel Rainbow 2 Naaras 5 (IC) Lund Lone EX1 CAGCIB BIV NOM
RAG a FI*Tiridoll's Caramel Rainbow 2 Naaras 5 (IC) Nyman Pia EX2
RAG a FI*Utuinen Wynaut 2 Uros 4 (GIP) Nyman Pia EX1 CAPS
RAG a FIN*Mayapaw's True Blue 2 Naaras 8 (PR) Nyman Pia EX1 CAPIB BIV
RAG a S*Cazmirau's Sugar Plum Fairies 2 Naaras 5 (IC) Nyman Pia EX1 CAGCIB BIV
RAG a 03 FI*Maplehill's White Polar Bear 2 Uros 11 (Nuoret) Lund Lone EX1
RAG a 03 FI*Tiridoll's 7th Heaven 2 Uros 12 (Pennut) Lund Lone EX1
RAG a 03 FIN*Celestial's FallenAngel 2 Naaras 2 (SP) Lund Lone KM
RAG a 03 FIN*Tiridoll's Blue Stardust 2 Naaras 2 (SP) Lund Lone KM NOM
RAG a 03 FIN*Tiridoll's Blue Stardust 2 Naaras 17 (Veteraani) Fonsén Mira Arvosteltu 5
RAG a 03 S*Sheltieblue Ragga W'Out of Control 2 Uros 7 (CH) Lund Lone EX1 CACIB
RAG a 03 SE*Seven friends Julias Jewel 2 Naaras 7 (CH) Lund Lone EX1 CACIB
RAG a 03 Wattuwarpaan Laszmanta Seppo 2 Uros 5 (IC) Lund Lone EX1 No Cert
RAG a 04 FI*Celestial's Wild Child 2 Naaras 9 (Avoin) Chadaj Marek EX1 CAC
RAG a 04 FI*Tiridoll's Dreamcatcher 2 Uros 10 (KAS) Chadaj Marek EX1 CAP NOM
RAG a 04 FI*Tiridoll's MeTooLoveYou 2 Uros 3 (GIC) Chadaj Marek EX1 CACS BIV NOM
RAG a 04 Jalapeno Indiana Jones 2 Uros 3 (GIC) Chadaj Marek Abs
RAG a 04 Methodius Passion for Utuinen 2 Uros 11 (Nuoret) Chadaj Marek EX1 NOM
RAG a 04 SE*Seven friends Infinity forEver 2 Naaras 7 (CH) Chadaj Marek EX1 CACIB
RAG b 04 FI*Rivimyllyn Hopeful Hans 2 Uros 11 (Nuoret) Wikström Bjarne EX1
RAG d 03 FI*EnigmaDoll's Kimba 2 Uros 11 (Nuoret) Wikström Bjarne EX1
RAG e 04 FI*Maplehill's Abacus Jr. 2 Uros 10 (KAS) Lund Lone EX1 CAP NOM
RAG f FI*Shyshaman's Lil' Shamanita 2 Naaras 9 (Avoin) Koskenkangas Marjatta EX1 CAC
RAG f 04 FI*Celestial's Heaven on Earth 2 Naaras 12 (Pennut) Nyman Pia EX1 NOM BIS
RAG f 04 FI*Utuinen Wilma Flintstone 2 Naaras 11 (Nuoret) Nyman Pia EX1
RAG g FIN*Dollicious Chrystal Blue 2 Naaras 4 (GIP) Billing Annika EX1 CAPS NOM
RAG j 04 S*Gårdös Alice 2 Naaras 5 (IC) Koskenkangas Marjatta EX1 CAGCIB
RAG n FI*Maplehill's Sweet Pea 2 Uros 12 (Pennut) Billing Annika EX1 BIV
RAG n FI*Ragtail Caspar 2 Uros 6 (IP) Billing Annika EX2
RAG n FI*Safireyes Vanessa 2 Naaras 7 (CH) Billing Annika EX1 CACIB
RAG n FI*Utuinen Zilence Zala 2 Naaras 12 (Pennut) Billing Annika EX2
RAG n S*Cazmirau's Spiced Cider 2 Uros 6 (IP) Billing Annika EX1 CAGPIB NOM
RAG n S*Mariamores O'Lala of Adonis 2 Naaras 12 (Pennut) Billing Annika EX1
RAG n 03 FI*Maplehill's Nicolina Baby 2 Naaras 10 (KAS) Koskenkangas Marjatta EX1 CAP
RAG n 03 FI*Maplehill's Savannah 2 Naaras 12 (Pennut) Koskenkangas Marjatta EX1 BIV NOM
RAG n 03 FI*Ragtail Dominic 2 Uros 5 (IC) Koskenkangas Marjatta EX1 CAGCIB
RAG n 03 FI*Ragtail Domino 2 Uros 8 (PR) Koskenkangas Marjatta EX1 CAPIB
RAG n 03 FI*Tuulikellon Prime Time 2 Uros 3 (GIC) Koskenkangas Marjatta EX1 CACS NOM
RAG n 03 Methodius Omniscient for Utuinen 2 Uros 11 (Nuoret) Koskenkangas Marjatta EX1
RAG n 04 FI*Shyshaman's Shaman Vagabond 2 Uros 10 (KAS) Nyman Pia EX1 CAP BIV
RAG n 04 FI*Utuinen Once In A Lifetime 2 Uros 1 (SC) Nyman Pia KM
RAG n 04 S*Shivali Dancing Paphinia 2 Naaras 6 (IP) Nyman Pia EX1 CAGPIB
RAG n 04 Villaroyal King Creole 2 Uros 17 (Veteraani) Fonsén Mira 1 NOM
RAG n 04 Villaroyal King Creole 2 Uros 6 (IP) Nyman Pia EX1 CAGPIB
RUS FI*Galubika Izmena 3 Naaras 9 (Avoin) Räihä Jarmo Abs
RUS FI*Hana-Bi Biutiful 3 Naaras 9 (Avoin) Räihä Jarmo EX2
RUS FI*Hana-Bi Liù 3 Naaras 9 (Avoin) Räihä Jarmo EX1 CAC
RUS FI*Hana-Bi Taikatalvi 3 Naaras 8 (PR) Räihä Jarmo EX1 CAPIB
RUS FI*Hana-Bi Timur 3 Uros 9 (Avoin) Räihä Jarmo EX1 CAC BIV
RUS FI*Hana-Bi Zahir 3 Naaras 10 (KAS) Räihä Jarmo EX1 CAP
RUS FI*Inkilee Miss Farkku-Suomi 3 Naaras 9 (Avoin) Räihä Jarmo Abs
RUS FI*Inkilee Miss Suvisilmä 3 Naaras 9 (Avoin) Räihä Jarmo EX3
SBI a FI*Canth's Wagner 2 Uros 12 (Pennut) Kudra Magdalena EX1
SBI a FI*Nalandan Venya 2 Naaras 5 (IC) Kudra Magdalena EX2
SBI a FI*Nalle-Puhin PINK! 2 Naaras 5 (IC) Kudra Magdalena EX1 CAGCIB BIV
SBI a FI*Tamus Vectra Pipro 2 Naaras 2 (SP) Kudra Magdalena KM BIV
SBI a FI*Zhamanen MT Bobby Orr 2 Uros 2 (SP) Kudra Magdalena KM NOM BIS
SBI a FIN*Recknagel Tairapänks 2 Naaras 6 (IP) Kudra Magdalena EX1 CAGPIB
SBI a S*Nebulosan's Caffra Marula 2 Naaras 4 (GIP) Kudra Magdalena EX1 CAPS
SBI a 21 FI*Canth's Wivaldi 2 Uros 12 (Pennut) Wikström Bjarne EX1
SBI b FI*Mimitan Bambina 2 Naaras 12 (Pennut) Wikström Bjarne EX1
SBI b FI*Mimitan Bella 2 Naaras 12 (Pennut) Wikström Bjarne EX2
SBI b FI*Mimitan Morning Glory 2 Naaras 5 (IC) Wikström Bjarne EX1 CAGCIB
SBI b FI*Shonamei's Golden Sunset 2 Naaras 7 (CH) Wikström Bjarne EX1 CACIB BIV NOM
SBI b FIN*Zaraxe Adamnan Morris 2 Uros 8 (PR) Wikström Bjarne EX1 CAPIB
SBI b Ikks du Hameau de la Reine 2 Uros 11 (Nuoret) Wikström Bjarne EX1 BIV
SBI b S*Kultberget's Bojan 2 Uros 3 (GIC) Wikström Bjarne EX1 No Cert
SBI b S*Zemlan's Nalle 2 Uros 6 (IP) Wikström Bjarne EX1 CAGPIB NOM
SBI b 21 FI*Canth's Sweet Little S 2 Naaras 2 (SP) Billing Annika KM
SBI b 21 FI*Canth's ToyBoy 2 Uros 1 (SC) Billing Annika KM
SBI b 21 FI*Canth's UltraVox 2 Uros 1 (SC) Billing Annika KM
SBI b 21 FI*Kirakan Rising Sun 2 Naaras 7 (CH) Billing Annika EX1 CACIB BIV
SBI c FI*Humming High Hopes 2 Naaras 11 (Nuoret) Jyrkinen Jaana Abs
SBI c FI*Saca's Ultimate Gambler 2 Uros 9 (Avoin) Jyrkinen Jaana EX1 CAC NOM
SBI c FI*Saca's Äxl Cloud 2 Uros 11 (Nuoret) Jyrkinen Jaana EX1
SBI c 21 FI*Vongoivan Erik 2 Uros 1 (SC) Koskenkangas Marjatta KM
SBI c 21 FIN*Tamus Urvan 2 Naaras 6 (IP) Koskenkangas Marjatta EX1 CAGPIB
SBI d FI*Oreliinan Bonanza 2 Uros 11 (Nuoret) Wikström Bjarne EX1 BIV
SBI d FI*Tamus Belvedere for A-K 2 Naaras 9 (Avoin) Wikström Bjarne EX1 CAC
SBI d FI*Tamus Escort 2 Uros 5 (IC) Wikström Bjarne EX1 CAGCIB
SBI d FIN*Recknagel Maariolemiöö 2 Uros 4 (GIP) Wikström Bjarne Abs
SBI e FI*Mototassun Remu-Rudolf 2 Uros 4 (GIP) Wikström Bjarne EX1 CAPS
SBI e FI*Oreliinan Bonfire 2 Uros 11 (Nuoret) Wikström Bjarne EX1
SBI f FI*Nalle-Puhin Rita Haywood 2 Naaras 5 (IC) Wikström Bjarne EX2
SBI f FI*Oreliinan Blossom 2 Naaras 11 (Nuoret) Wikström Bjarne EX1 BIV
SBI f FI*Tamus Insignia 2 Naaras 12 (Pennut) Wikström Bjarne EX1 NOM
SBI f S*Nebulosan's Sizzling Cisticola 2 Naaras 5 (IC) Wikström Bjarne EX1 CAGCIB
SBI f 21 FI*Lofanna Aava 2 Naaras 12 (Pennut) Memedov Zvezdan EX1
SBI g FI*Tamus Healey 2 Naaras 11 (Nuoret) Koskenkangas Marjatta EX1
SBI g FIN*Tamus Jetta Jubilee 2 Naaras 17 (Veteraani) Fonsén Mira 3
SBI g FIN*Tamus Jetta Jubilee 2 Naaras 6 (IP) Koskenkangas Marjatta EX1 CAGPIB NOM
SBI n EE*Ireen Herencia 2 Naaras 3 (GIC) Memedov Zvezdan EX1 CACS
SBI n FI*Cetulean Quantum Solaris 2 Uros 5 (IC) Memedov Zvezdan EX1 CAGCIB
SBI n FI*Nalandan Bandhula 2 Uros 11 (Nuoret) Memedov Zvezdan EX2
SBI n FI*Touchant Troubadour d'amour 2 Uros 11 (Nuoret) Memedov Zvezdan EX1
SBI n FIN*Canth's Love is All I need 2 Naaras 17 (Veteraani) Fonsén Mira 4
SBI n FIN*Canth's Love is All I need 2 Naaras 4 (GIP) Memedov Zvezdan EX1 CAPS
SBI n FIN*Mion Pitou 2 Uros 4 (GIP) Memedov Zvezdan EX1 CAPS
SBI n S*Raus Höjden's Harmoney in Brown 2 Naaras 1 (SC) Memedov Zvezdan KM BIV NOM
SBI n 21 FI*Canth's Soldier of Love 2 Uros 3 (GIC) Memedov Zvezdan EX1 CACS
SBI n 21 FI*Canth's Xenia 2 Naaras 12 (Pennut) Memedov Zvezdan EX1
SBI n 21 FIN*Kipparin Dunham 2 Uros 4 (GIP) Memedov Zvezdan EX1 CAPS
SIA b FI*Willicon Helminougat 4 Naaras 9 (Avoin) Chadaj Marek EX1 CAC
SIA c FI*Kelmikerhon Tyrskyaalloilla 4 Uros 11 (Nuoret) Jyrkinen Jaana EX1
SIA c S*Yzing's Özaya 4 Naaras 8 (PR) Jyrkinen Jaana EX1 CAPIB NOM BIS
SIA d S*Mesmereyes Ippolito 4 Uros 3 (GIC) Chadaj Marek EX1 CACS NOM BIS
SIA d S*Yzing's Giza 4 Naaras 11 (Nuoret) Chadaj Marek EX1 NOM BIS
SIA d 21 FI*Santuzzan On Your Toes 4 Uros 6 (IP) Jyrkinen Jaana EX1 CAGPIB NOM BIS
SIA f S*Yzing's Iceing 4 Naaras 12 (Pennut) Chadaj Marek EX1 NOM BIS
SIA n FI*Choose Zone of SiaMagic 4 Uros 9 (Avoin) Jyrkinen Jaana EX1 CAC BIV
SIA n FI*Kelmikerhon Nuorallatanssia 4 Uros 2 (SP) Jyrkinen Jaana KM
SIA n FI*Twist-Tiramisun Muusa 4 Naaras 3 (GIC) Jyrkinen Jaana EX1 CACS NOM BIS
SIA n FI*Willicon Help Me Obi-Wan 4 Uros 12 (Pennut) Jyrkinen Jaana EX1 NOM
SIA w 67 S*Edo Créma de Luxe 4 Uros 6 (IP) Chadaj Marek EX1 CAGPIB
SIB a 01 21 64 FI*Villan Jahuu 2 Naaras 9 (Avoin) Wikström Bjarne EX1 CAC
SIB a 03 23 FIN*Villan Balladi 2 Naaras 3 (GIC) Wikström Bjarne EX1 CACS
SIB a 23 FIN*Villan Basisti 2 Uros 4 (GIP) Koskenkangas Marjatta EX1 CAPS
SIB a 23 FIN*Villan Bongo 2 Uros 8 (PR) Koskenkangas Marjatta Abs
SIB a 24 FI*Villan Idoli 2 Uros 5 (IC) Koskenkangas Marjatta EX1 CAGCIB
SIB as 09 24 FI*Villan Magic Melody 2 Naaras 11 (Nuoret) Nyman Pia EX2
SIB as 24 S*Stimics Eveleen 2 Naaras 11 (Nuoret) Kudra Magdalena EX1
SIB d 02 21 61 FI*Tassutuvan Aino 2 Naaras 9 (Avoin) Billing Annika EX1 CAC
SIB d 03 24 FI*Cherrytail's Odysseus 2 Uros 10 (KAS) Billing Annika EX2
SIB d 03 24 FI*Tammikatin Onnimanni 2 Uros 10 (KAS) Billing Annika Abs
SIB d 03 24 FI*Tassutuvan Aatu 2 Uros 10 (KAS) Billing Annika EX1 CAP
SIB d 09 FI*Cherrytail's Marlon Brando 2 Uros 3 (GIC) Billing Annika EX1 CACS BIV NOM BIS
SIB d 09 24 FI*Lumikissan Corleone 2 Uros 7 (CH) Billing Annika EX1 CACIB
SIB d 09 24 FI*Lumikissan Maestro 2 Uros 11 (Nuoret) Billing Annika EX1
SIB ds 24 FI*ArcticWilds Bigtime Beagle 2 Uros 3 (GIC) Kudra Magdalena EX1 CACS BIV
SIB f 09 FI*Cherrytail's PrimaDonna 2 Naaras 11 (Nuoret) Billing Annika EX1
SIB f 22 Hope Happysbib*PL 2 Naaras 12 (Pennut) Memedov Zvezdan EX1 NOM
SIB f 24 FI*Lumikissan ZäpinäSissi 2 Naaras 2 (SP) Memedov Zvezdan EX1 CAPS NOM BIS
SIB fs FI*KissinTassun Ekselentti 2 Naaras 11 (Nuoret) Kudra Magdalena EX2
SIB fs FIN*Lumikissan LappuLiisa 2 Naaras 17 (Veteraani) Fonsén Mira 1 NOM BIS
SIB fs FIN*Lumikissan LappuLiisa 2 Naaras 2 (SP) Kudra Magdalena KM
SIB fs 09 23 Desire z Zimowego Lasu*PL 2 Naaras 11 (Nuoret) Nyman Pia EX1
SIB fs 09 24 FI*Cherrytail's Las Vegas 2 Naaras 3 (GIC) Nyman Pia EX1 CACS BIV NOM BIS
SIB fs 09 24 FI*Cherrytail's Long Prairie 2 Naaras 10 (KAS) Nyman Pia EX1 CAP
SIB g 24 FI*Villan Keisarinna 2 Naaras 8 (PR) Memedov Zvezdan EX1 CAPIB
SIB n 09 FI*Cherrytail's Nat King Cole 2 Uros 9 (Avoin) Chadaj Marek EX1 CAC
SIB n 09 22 FI*Villan Electronic Mailbox 2 Uros 3 (GIC) Wikström Bjarne EX1 CACS
SIB n 09 23 FIN*Alizarin Bomber Boy 2 Uros 1 (SC) Wikström Bjarne KM NOM
SIB n 09 24 FI*Lumikissan Morsmaikku 2 Naaras 11 (Nuoret) Wikström Bjarne EX1 BIV NOM
SIB n 23 Bulma Imildara*PL 2 Naaras 5 (IC) Koskenkangas Marjatta EX2
SIB n 23 FIN*Lumikissan Pata Ässä 2 Uros 2 (SP) Koskenkangas Marjatta KM BIV NOM
SIB n 23 FIN*Zigwan's Gaigil Herguil 2 Uros 3 (GIC) Koskenkangas Marjatta EX1 CACS
SIB n 24 FI*Cherrytail's Ofelia 2 Naaras 5 (IC) Koskenkangas Marjatta EX1 CAGCIB BIV NOM
SIB n 24 FI*Lumikissan MissiKissi 2 Naaras 11 (Nuoret) Koskenkangas Marjatta EX1 BIV NOM
SIB n 24 FI*Sasulkan Beryll 2 Uros 12 (Pennut) Koskenkangas Marjatta EX1
SIB n 24 FI*Villan G-Mies Jerry Cotton 2 Uros 6 (IP) Koskenkangas Marjatta EX1 CAGPIB
SIB n 24 FIN*Zigwan's Immu-Ilmari 2 Uros 10 (KAS) Koskenkangas Marjatta EX1 CAP
SIB n 24 S*Klintgården's Mikhailov 2 Uros 9 (Avoin) Koskenkangas Marjatta EX1 CAC
SIB ns 24 FIN*Magnificat Igor 2 Uros 4 (GIP) Kudra Magdalena EX1 CAPS
SIB ns 24 Kristian Wild Taiga,CZ 2 Uros 7 (CH) Kudra Magdalena EX1 CACIB
SIB ny 09 24 Abrikos Onix Gloria 2 Uros 7 (CH) Wikström Bjarne EX1 CACIB
SIB ny 22 FI*Amurin Joona 2 Uros 12 (Pennut) Koskenkangas Marjatta EX2
SIB w S*Stimics Tanqueray 2 Uros 5 (IC) Kudra Magdalena EX1 CAGCIB
SIB w 61 GR*Snowy Paws Dali 2 Uros 12 (Pennut) Kudra Magdalena EX1
SIN FI*Chai-lai Victorious Vanessa 3 Naaras 7 (CH) Sahlberg Carin EX1 CACIB
SNO n 05 FIN*Hattikatin Mutteri 3 Uros 10 (KAS) Sahlberg Carin EX1 CAP
SOM a FI*Kharn-Ka Snowmoon 3 Uros 4 (GIP) Räihä Jarmo EX1 CAPS
SOM n FI*SunnyPace Balsamita 3 Naaras 9 (Avoin) Peltonen Martti EX1 CAC
SOM n FIN*Alfajiri Maridadi 3 Naaras 17 (Veteraani) Wiéland Schilla Eva 2
SOM n FIN*Alfajiri Maridadi 3 Naaras 4 (GIP) Peltonen Martti EX1 CAPS
SOM n FIN*Lamadegaan Aladdin 3 Uros 17 (Veteraani) Wiéland Schilla Eva 3
SOM n FIN*Lamadegaan Aladdin 3 Uros 2 (SP) Peltonen Martti KM
SOM ns FI*Kultakuusen Emerantia 3 Naaras 9 (Avoin) Sahlberg Carin EX1 CAC
SOM p FI*Foxkiss Buteo lagopus 3 Uros 6 (IP) Wiéland Schilla Eva EX1 CAGPIB
SPH d 21 33 FI*Tutsi Chaumet 3 Uros 11 (Nuoret) Serrai Stéphanie EX1 BIV NOM
SPH e 09 21 32 FI*Tutsi Anni Queen 3 Naaras 3 (GIC) Serrai Stéphanie EX1 CACS
SPH e 09 32 FI*Tutsi Absinthe 3 Uros 8 (PR) Serrai Stéphanie EX1 CAPIB
SPH e 09 32 LV*Otomi Ungaro 3 Uros 1 (SC) Serrai Stéphanie KM NOM
SPH e 32 RU*Moon Pet Kohana 3 Naaras 12 (Pennut) Serrai Stéphanie Mitätöity
SPH f 02 21 33 FI*Tutsi Buccellati 3 Naaras 10 (KAS) Serrai Stéphanie Abs
SPH f 03 33 LV*Otomi Avrora 3 Naaras 1 (SC) Serrai Stéphanie KM NOM
SPH f 09 21 FI*Tutsi Birkin 3 Naaras 7 (CH) Funk Bobby EX1 CACIB
SPH f 09 21 LV*Otomi Xaviera 3 Naaras 3 (GIC) Funk Bobby EX1 CACS
SPH n 02 21 64 LV*Otomi Danis 3 Uros 5 (IC) Sahlberg Carin EX1 CAGCIB
SPH n 31 FI*Hobbitqueen's Michael J. 3 Uros 9 (Avoin) Serrai Stéphanie EX1 CAC
TUA e FIN*Nazarlik Sakinmaz 2 Uros 10 (KAS) Chadaj Marek Abs
TUA e 22 FI*Elekatin Fiona Khur 2 Naaras 9 (Avoin) Chadaj Marek EX1 CAC
TUA f 24 FI*Felesin DeaAmoris 2 Naaras 11 (Nuoret) Chadaj Marek EX1
TUA n FIN*Josmarin Cyrill Roy 2 Uros 6 (IP) Jyrkinen Jaana EX1 CAGPIB
TUA ns 09 FI*Kralice Dionysos 2 Uros 7 (CH) Wikström Bjarne EX1 CACIB
TUA w 62 FI*Kralice Eye Of The Tiger 2 Uros 9 (Avoin) Koskenkangas Marjatta EX1 CAC
TUV d 62 FI*Iltatähden Bernard Balamir 2 Uros 9 (Avoin) Nyman Pia EX1 CAC
TUV d 62 FI*Kuukissan Afacan Alev 2 Uros 12 (Pennut) Nyman Pia EX1 BIV
TUV d 62 FI*Kuukissan Asli Altan 2 Uros 12 (Pennut) Nyman Pia EX2
TUV n 21 62 FI*Verdian Gilad 2 Uros 9 (Avoin) Memedov Zvezdan Abs
TUV n 62 FI*Kuukissan Atak Alp 2 Uros 12 (Pennut) Memedov Zvezdan EX1
589 kpl

Tuomarit

Nimi EMS-koodit Kissaa
Ei tuomareita.