Omakissa
TURKU 23.11.2013
Järjestävä yhdistys Turun Rotukissayhdistys ry
Alkaa 23.11.2013 Loppuu 23.11.2013
Ilmoittautuminen alkaa 23.11.2013 Ilmoittautuminen loppuu 23.11.2013
Yleisöaika alkaa 0:00 Yleisöaika loppuu 0:00
Eläinlääkärintarkastus alkaa 0:00 Eläinlääkärintarkastus loppuu 0:00
Arvostelut alkavat 0:00 Vahvistuskirjeen julkaisupvm
Kansainvälinen Ei Erikoisnäyttely Ei
Drive In -näyttely Ei Omistajat saavat esitellä kissansa Ei
Kissoja enintään    Kategoriat
BreedBIS-rodut BreedBIS kissoja vähintään
Tilinumero
Sähköposti show@turok.fi
Paikka
Toimihenkilöt
Lisätietoja

Yhteenveto ilmoittautumisista

Kategoria Ilmoittautuneita Hyväksytty Hylätty Kesken Peruttu
Yhteensä 0 0 0 0 0

Suodata näytettäviä tuloksia alla olevilla valinnoilla.

Suodata näytettäviä tuloksia alla olevilla valinnoilla.

Nro EMS-koodi Nimi Kategoria Sukupuoli Luokka Tuomari Tulos
ABY a FI*Nebuankhet Valentine Water 3 Naaras 12 (Pennut) Serrai Stéphanie EX1
ABY a FI*Nebuankhet Violet Punch 3 Naaras 12 (Pennut) Serrai Stéphanie EX2
ABY n FI*Laire Maiar Arien 3 Naaras 12 (Pennut) Räihä Jarmo EX1 BIV NOM
ABY n FI*Laire Meleth Aran 3 Uros 2 (SP) Räihä Jarmo KM
ABY n FI*Laire Valar Yavanna 3 Naaras 5 (IC) Räihä Jarmo EX1 CAGCIB
ABY n FI*Lovedevotion Bethoven 3 Uros 11 (Nuoret) Räihä Jarmo EX1
ABY n FI*Nebuankhet Unisonic 3 Uros 7 (CH) Räihä Jarmo EX2
ABY n S*Aucuparia's Kebra Nagast 3 Uros 5 (IC) Räihä Jarmo EX1 CAGCIB BIV
ABY n S*Hjortronstigens Private Dancer 3 Uros 7 (CH) Räihä Jarmo EX1 CACIB
ABY o FI*Laire Maiar Melian 3 Naaras 12 (Pennut) Funk Bobby EX1 BIV NOM
ABY o FI*Nebuankhet Teachdaire 3 Uros 3 (GIC) Funk Bobby EX1 CACS
ABY o S*Rackarkatten's Paco Rabanne 3 Uros 17 (Veteraani) Lund Lone 3
ABY o S*Rackarkatten's Paco Rabanne 3 Uros 2 (SP) Funk Bobby KM
ABY p FI*Jollinooran Belegrino 3 Uros 9 (Avoin) Serrai Stéphanie EX1 CAC
ABY p FI*Nebuankhet Quetzalcoatl 3 Uros 2 (SP) Serrai Stéphanie KM
ABY p FIN*Bastian's Crash Test Dummy 3 Uros 2 (SP) Serrai Stéphanie KM
ABY ps S*Abbey Garden Lady Silver Sakura 3 Naaras 9 (Avoin) Räihä Jarmo EX1 CAC
ABY ps S*Saivokattens Silver Saga 3 Naaras 9 (Avoin) Räihä Jarmo EX1 CAC
ABY ps S*Saivokattens Silver Saga 3 Naaras 13c (Määrittely) Sahlberg Carin ABY os
ACL fs 09 22 FI*Dezzicat's Amabile AyaCurl 2 Naaras 10 (KAS) Wikström Bjarne EX1 CAP
ACL g 21 33 FIN*Magnificat Tinka Curl 2 Naaras 17 (Veteraani) Chadaj Marek 4
ACL g 21 33 FIN*Magnificat Tinka Curl 2 Naaras 2 (SP) Memedov Zvezdan KM NOM
ACL n 03 24 FI*Dezzicat's Decisivo DioCurl 2 Uros 10 (KAS) Koskenkangas Marjatta EX1 CAP
ACL ns 02 21 64 FI*Dezzicat's Estinto EzeCurl 2 Naaras 12 (Pennut) Wikström Bjarne EX1 NOM
ACL ns 02 64 FI*Dezzicat's Conamore CupCurl 2 Uros 10 (KAS) Wikström Bjarne EX1 CAP
ACL ns 03 FI*Ramandan Renesmee 2 Naaras 12 (Pennut) Wikström Bjarne EX2
ACS a 09 FI*Ramandan Nahuel 2 Uros 12 (Pennut) Nyman Pia EX1
ACS a 09 FI*Ramandan Nahuel 2 Uros 13c (Määrittely) Kudra Magdalena ACS II/ a 09
ACS ns 03 FI*Dezzicat's Brilante BixCurl 2 Uros 5 (IC) Nyman Pia EX1 CAGCIB
ACS ns 03 24 FI*Dezzicat's Allegro AceCurl 2 Uros 10 (KAS) Nyman Pia EX1 CAP
BAL a 21 S*Vildbackens Silence 4 Uros 8 (PR) Lund Lone EX1 CAPIB
BAL b FI*Fercatin Minzay Pinocchio 4 Uros 5 (IC) Lund Lone EX1 CAGCIB
BAL c S*Vildbackens Ziggy Stardust 4 Uros 3 (GIC) Lund Lone EX1 CACS
BAL c SE*Pilgatans Diesel 4 Uros 11 (Nuoret) Lund Lone EX1
BAL c 21 SE*Qjou'z Bon A Petit 4 Uros 3 (GIC) Peltonen Martti EX1 CACS
BAL d 21 FI*Cleverkitty BigBoss 4 Uros 10 (KAS) Peltonen Martti EX1 CAP
BAL e FI*Cleverkitty Tuesday Hero 4 Uros 4 (GIP) Lund Lone Abs
BAL n FI*Fercatin Lilzay Quistine 4 Naaras 5 (IC) Lund Lone Abs
BAL w 67 FI*Willicon Lo Stregatto 4 Uros 5 (IC) Peltonen Martti EX1 CAGCIB
BEN n 24 FI*Leokatin Cucu 3 Naaras 10 (KAS) Funk Bobby EX1 CAP
BEN n 24 FI*Leokatin HubbaBubba 3 Uros 11 (Nuoret) Funk Bobby EX1
BEN n 24 FI*Leokatin IhquMan 3 Uros 12 (Pennut) Funk Bobby EX1
BEN n 24 FI*Starglitters Don Diego 3 Uros 10 (KAS) Funk Bobby EX1 CAP
BEN n 24 Junglewhisper Rhapsody In Rock 3 Uros 5 (IC) Funk Bobby EX1 CAGCIB BIV
BEN n 24 S*Hot Stuff Zulu 3 Naaras 3 (GIC) Funk Bobby EX1 CACS
BEN n 24 S*KungsgardenCats Queen Nubia 3 Naaras 8 (PR) Funk Bobby EX1 CAPIB BIV NOM
BEN n 24 S*Nordic Glow Ibiza Hippie 3 Naaras 11 (Nuoret) Funk Bobby EX1 NOM DISQ AGR.
BEN n 24 SE*Junglepurrz Empire State of Mind 3 Uros 7 (CH) Funk Bobby Abs
BEN n 24 33 FI*Starglitters Snowstorm 3 Uros 3 (GIC) Brambilla Fabio EX1 CACS
BRI a FI*Coventry's Endymion 3 Uros 9 (Avoin) Sahlberg Carin EX1 CAC
BRI a FI*Coventry's Francoise 3 Naaras 11 (Nuoret) Sahlberg Carin EX1
BRI a FI*Rhinestone's Angus Young 3 Uros 11 (Nuoret) Sahlberg Carin EX1
BRI a FI*Rhinestone's Scooby 3 Uros 1 (SC) Sahlberg Carin KM BIV
BRI a 03 S*British Dream's Elegant Rock Stone 3 Uros 10 (KAS) Jyrkinen Jaana EX1 CAP
BRI a 24 S*Palace&Main's Sparkle-icious 3 Naaras 7 (CH) Funk Bobby EX1 CACIB
BRI b 24 S*Palace&Main's Bonnie by Lisuanto's 3 Naaras 11 (Nuoret) Räihä Jarmo EX1
BRI d FIN*Ferme Tyson 3 Uros 10 (KAS) Brambilla Fabio EX1 CAP
BRI d 22 FI*Coventry's Gawayne 3 Uros 12 (Pennut) Brambilla Fabio EX1
BRI d 24 FIN*Rhinestone's LaVieilleFerme 3 Naaras 4 (GIP) Jyrkinen Jaana EX1 CAPS
BRI e Countess of Noblesse Oblige 3 Naaras 11 (Nuoret) Sahlberg Carin EX1
BRI e Diamond van het KopstukNL* 3 Uros 7 (CH) Sahlberg Carin Abs
BRI f FI*Coventry's Daybreak 3 Naaras 9 (Avoin) Funk Bobby EX1 CAC
BRI f FI*Coventry's Gwenhwyfar 3 Naaras 12 (Pennut) Funk Bobby EX1
BRI f FI*Suvikasteen Sandra 3 Naaras 10 (KAS) Funk Bobby EX1 CAP
BRI f S*Javeliner's Tullibardine 3 Naaras 7 (CH) Funk Bobby EX1 CACIB BIV
BRI g Chestine Gowdy Pepele P *** 3 Naaras 12 (Pennut) Räihä Jarmo Abs
BRI g FIN*Ruusutarhan Hertta 3 Naaras 1 (SC) Räihä Jarmo KM NOM
BRI hs 22 62 FI*Ferme Darth Traya 3 Naaras 9 (Avoin) Funk Bobby EX1 CAC
BRI n FI*Coventry's Fantasia 3 Naaras 11 (Nuoret) Jyrkinen Jaana EX1
BRI n FI*Coventry's Gardenia 3 Naaras 12 (Pennut) Jyrkinen Jaana EX1 NOM
BRI n FI*Ferme Eppu Elmina 3 Naaras 10 (KAS) Jyrkinen Jaana EX1 CAP
BRI ns S*British Dream's Sebastian 3 Uros 5 (IC) Brambilla Fabio EX1 CAGCIB
BRI ns 11 EST*Harmony Devianti 3 Naaras 4 (GIP) Räihä Jarmo EX1 CAPS
BRI ns 11 FIN*Gnome's Eta Cassiopeiae 3 Naaras 2 (SP) Räihä Jarmo KM NOM
BRI ns 11 S*Esteticas Xera 3 Naaras 3 (GIC) Räihä Jarmo EX1 CACS
BRI ns 22 62 FI*Hopeatiikeri Tähtitomu 3 Uros 11 (Nuoret) Räihä Jarmo EX1
BRI ns 22 64 Bob Marley de Broeckloni 3 Uros 5 (IC) Jyrkinen Jaana EX1 CAGCIB BIV
BRI ns 22 64 BuzBuz de Broeckloni 3 Naaras 5 (IC) Jyrkinen Jaana EX1 CAGCIB
BRI ns 22 64 Daphne Sirvall,CZ 3 Naaras 11 (Nuoret) Jyrkinen Jaana EX1
BRI ns 22 64 FI*Aleksandra's Ilse Moonlight 3 Naaras 10 (KAS) Jyrkinen Jaana EX1 CAP
BRI ns 22 64 Vale of Proud's Remember Me 3 Naaras 9 (Avoin) Jyrkinen Jaana EX1 CAC
BRI ns 24 62 FI*Gimmie's Pirates Ransom 3 Uros 3 (GIC) Räihä Jarmo EX1 CACS
BUR a FI*Feirefiz Illuminated 3 Uros 11 (Nuoret) Serrai Stéphanie EX1
BUR a FI*KyeSuu Cleopatra 3 Naaras 9 (Avoin) Serrai Stéphanie EX1 CAC
BUR a FI*Lilac's Song for Love 3 Naaras 11 (Nuoret) Serrai Stéphanie EX1
BUR a FI*ZirCat's Irwin Goodman 3 Uros 12 (Pennut) Serrai Stéphanie EX1 BIV
BUR a FIN*Arbiter Constantine 3 Uros 10 (KAS) Serrai Stéphanie EX1 CAP
BUR b Aldis Marcel *** 3 Uros 1 (SC) Funk Bobby Abs
BUR b FI*Aficats Don't Mess With ME! 3 Uros 11 (Nuoret) Funk Bobby EX1
BUR b FI*Bataras Amorphis Lady 3 Naaras 9 (Avoin) Funk Bobby EX1 CAC
BUR b FI*Cattish Olympos Afrodite 3 Naaras 10 (KAS) Funk Bobby EX1 CAP
BUR b FI*Feirefiz One Last Time 3 Uros 3 (GIC) Funk Bobby EX1 CACS BIV NOM
BUR b FI*Tai-Hao Mocha Touch 3 Uros 9 (Avoin) Funk Bobby EX1 CAC
BUR b FIN*Narinder Clueless 3 Naaras 4 (GIP) Funk Bobby EX1 CAPS
BUR c Aldis Elizabeth *** 3 Uros 12 (Pennut) Funk Bobby Abs
BUR c Aldis Yasmine *** 3 Naaras 11 (Nuoret) Funk Bobby Abs
BUR c FI*Feirefiz Pal of Mine 3 Uros 11 (Nuoret) Funk Bobby EX1 BIV
BUR c FI*KyeSuu Alexandra Nazu 3 Naaras 5 (IC) Funk Bobby EX1 CAGCIB NOM
BUR c FI*KyeSuu Daavid 3 Uros 11 (Nuoret) Funk Bobby EX2
BUR c FI*KyeSuu Daisy 3 Naaras 11 (Nuoret) Funk Bobby EX1
BUR d Ivar Lovely Dream *** 3 Uros 9 (Avoin) Sahlberg Carin Abs
BUR f FI*Ilovuon Dr. Feelgood 3 Naaras 9 (Avoin) Funk Bobby EX1 CAC
BUR g FIN*Seirene Justify My Love 3 Naaras 1 (SC) Brambilla Fabio KM NOM BIS
BUR h HU*Alba Regia Ganxsta Gizi 3 Naaras 4 (GIP) Serrai Stéphanie EX1 CAPS NOM
BUR j FIN*Pardofelis Guinevere 3 Naaras 2 (SP) Sahlberg Carin KM
BUR j FIN*Pardofelis Guinevere 3 Naaras 17 (Veteraani) Fonsén Mira 1 NOM
BUR n Aldis Queenie II *** 3 Naaras 9 (Avoin) Räihä Jarmo Abs
BUR n FI*Karvanverran Elis Ebony 3 Uros 12 (Pennut) Räihä Jarmo EX1
BUR n FI*Karvanverran Usain Bolt 3 Uros 4 (GIP) Räihä Jarmo EX1 CAPS
BUR n FI*Lilac's Esmeralda Gypsygirl 3 Naaras 7 (CH) Räihä Jarmo EX1 CACIB
BUR n FI*Narinder Dances with wolwes 3 Naaras 8 (PR) Räihä Jarmo EX1 CAPIB
BUR n FI*Seirene Pawel 3 Uros 10 (KAS) Räihä Jarmo EX1 CAP
BUR n FIN*Katruskan Chelindrea 3 Naaras 4 (GIP) Räihä Jarmo EX1 CAPS
BUR n FIN*Seirene Hamlet II 3 Uros 17 (Veteraani) Lund Lone 2
BUR n FIN*Seirene Hamlet II 3 Uros 2 (SP) Räihä Jarmo KM BIV NOM
BUR n Isä-Brownin Ushuaia 3 Uros 11 (Nuoret) Räihä Jarmo EX1 BIV NOM BIS
CHA FIN*Keijuhovin Boromir Ponteva 3 Uros 4 (GIP) Brambilla Fabio EX1 CAPS
CHA FIN*Souriant Anisette Ma Petite 3 Naaras 17 (Veteraani) Fonsén Mira
CHA FIN*Souriant Anisette Ma Petite 3 Naaras 6 (IP) Brambilla Fabio Abs
CRX a FI*Angelfalls Étoile Azurée 3 Uros 9 (Avoin) Serrai Stéphanie EX1 CAC
CRX a 01 FIN*Piupaws Thyra 3 Naaras 17 (Veteraani) Fonsén Mira 3
CRX a 01 FIN*Piupaws Thyra 3 Naaras 8 (PR) Serrai Stéphanie EX1 CAPIB
CRX a 03 FI*Alchemist Warlock 3 Uros 8 (PR) Serrai Stéphanie EX1 CAPIB
CRX a 03 FI*Saca's A Duke of DualBlue 3 Uros 12 (Pennut) Serrai Stéphanie EX2
CRX a 03 22 FI*Derekaz Mi'Derretido 3 Uros 12 (Pennut) Räihä Jarmo Abs
CRX a 03 24 FI*Piupaws Duracell's Khafre 3 Uros 11 (Nuoret) Räihä Jarmo EX1
CRX a 09 Fenway My Glory-B of Changes 3 Naaras 9 (Avoin) Serrai Stéphanie Abs
CRX b DK*Blytt Ducati 3 Uros 8 (PR) Serrai Stéphanie EX1 CAPIB BIV NOM
CRX d 02 62 FI*Ronttilan Russian Roulette 3 Uros 11 (Nuoret) Sahlberg Carin EX2
CRX d 03 FI*Angelfalls El Rey De La Luz 3 Uros 10 (KAS) Sahlberg Carin EX1 CAP
CRX d 03 24 FI*Piupaws Ceiling cat 3 Uros 11 (Nuoret) Sahlberg Carin EX1
CRX d 09 24 FI*CuteChaos King of Hearts 3 Uros 9 (Avoin) Sahlberg Carin EX1 CAC BIV NOM
CRX d 24 FI*Piupaws Robin 3 Uros 3 (GIC) Serrai Stéphanie EX1 CACS
CRX e 09 FI*Framillan Iapetos 3 Uros 9 (Avoin) Sahlberg Carin EX2
CRX f 01 64 FI*Spectrolite Mary Lennox 3 Naaras 9 (Avoin) Sahlberg Carin EX1 CAC
CRX f 03 FI*Alchemist Petit Meslier 3 Naaras 12 (Pennut) Sahlberg Carin EX1 BIV NOM
CRX f 03 24 FI*FunkyJam's All I Want 3 Naaras 12 (Pennut) Sahlberg Carin EX2
CRX f 09 FI*Parhelian Reine Aurore 3 Naaras 9 (Avoin) Sahlberg Carin EX2
CRX g 33 FI*Ronttilan Vähän niinku Joku 3 Naaras 11 (Nuoret) Serrai Stéphanie Abs
CRX n Changes Ziggy Stardust 3 Uros 10 (KAS) Serrai Stéphanie EX2
CRX n FI*CuteChaos Black Pete 3 Uros 11 (Nuoret) Serrai Stéphanie EX1 NOM
CRX n FI*Huissin Albert Edelfelt 3 Uros 10 (KAS) Serrai Stéphanie EX1 CAP
CRX n Pixie Agnus*LT 3 Naaras 3 (GIC) Serrai Stéphanie EX1 CACS BIV
CRX n Selena Light's Russian Lover 3 Uros 11 (Nuoret) Serrai Stéphanie EX2
CRX n 01 21 64 FI*Sweetpurr's Ersa 3 Naaras 5 (IC) Räihä Jarmo EX1 CAGCIB
CRX n 02 62 FI*FunkyJam's BoomBoomPow 3 Naaras 3 (GIC) Serrai Stéphanie EX1 CACS
CRX n 02 62 FI*Piupaws 4.Pirkka 3 Uros 12 (Pennut) Serrai Stéphanie EX3
CRX n 03 FI*FunkyJam's Dove of Peace 3 Uros 1 (SC) Serrai Stéphanie KM BIV NOM
CRX n 03 FI*FunkyJam's It's not unusual 3 Uros 12 (Pennut) Serrai Stéphanie EX1 BIV NOM
CRX n 03 24 FIN*Piupaws Tecna 3 Naaras 10 (KAS) Räihä Jarmo EX1 CAP
CRX n 03 24 S*Spotless Janus 3 Uros 9 (Avoin) Räihä Jarmo EX1 CAC BIV
CRX n 03 33 Cameo Wave Cult*LT 3 Uros 11 (Nuoret) Räihä Jarmo EX1
CRX n 09 FI*Huissin Muhoksen Mimmi 3 Naaras 5 (IC) Serrai Stéphanie EX1 CAGCIB
CRX n 21 32 Kvitochka Show Stail 3 Naaras 12 (Pennut) Serrai Stéphanie Abs
CRX n 33 FI*Angelfalls Aux Yeux Bleux 3 Naaras 9 (Avoin) Serrai Stéphanie Abs
CRX n 33 Yosephine Satysfakcja*PL 3 Naaras 5 (IC) Serrai Stéphanie EX1 CAGCIB NOM
DRX a 22 S*MaglaKatten Leandra 3 Naaras 8 (PR) Serrai Stéphanie EX1 CAPIB
DRX a 22 SE*Trastavere's Himalaya Hummingbird 3 Naaras 7 (CH) Serrai Stéphanie EX1 CACIB
DRX as FI*Riiviön Rainer 3 Uros 9 (Avoin) Sahlberg Carin EX1 CAC
DRX bs 24 FI*Adorex I'm miss Peanut 3 Naaras 11 (Nuoret) Serrai Stéphanie EX1
DRX f S*Fairycoons Miss April fool 3 Naaras 8 (PR) Sahlberg Carin EX1 CAPIB NOM
DRX f 03 FI*Fairy-Story's HypnoticHope 3 Naaras 9 (Avoin) Brambilla Fabio EX1 CAC
DRX fs S*British Dream's Milania 3 Naaras 5 (IC) Sahlberg Carin EX1 CAGCIB
DRX fs S*British Dream's Milania 3 Naaras 7 (CH) Brambilla Fabio EX1 CACIB
DRX g 09 33 FI*Adorex Fancy Free 3 Naaras 9 (Avoin) Funk Bobby EX1 CAC
DRX n 09 22 S*Araneas Singleton 3 Naaras 9 (Avoin) Sahlberg Carin Abs
DRX ns 09 22 FIN*Riiviön Viiru 3 Naaras 2 (SP) Sahlberg Carin Abs
DRX w FIN*Riiviön Tuhkimo 3 Naaras 5 (IC) Serrai Stéphanie Abs
DSP d 09 33 FI*DonAmen El' Nino 3 Uros 12 (Pennut) Brambilla Fabio Abs
DSP n 03 33 Estelle My Toys 3 Naaras 9 (Avoin) Brambilla Fabio EX1 CAC
EUR a 24 FI*Kassilan Suvun Salarakas 3 Uros 12 (Pennut) Jyrkinen Jaana EX1
EUR as 23 FI*Kassilan Baby Jane 3 Naaras 10 (KAS) Sahlberg Carin EX2
EUR as 23 FI*Kassilan Optimist Ollie 3 Uros 10 (KAS) Sahlberg Carin EX1 CAP
EUR as 23 FI*Kassilan Outshine Ofira 3 Naaras 10 (KAS) Sahlberg Carin EX1 CAP BIV
EUR d FI*Kassilan Suviyön Shamaani 3 Uros 12 (Pennut) Sahlberg Carin EX1
EUR d 22 Silkkiturkin Menevä Macho 3 Uros 2 (SP) Funk Bobby KM NOM
EUR d 23 FIN*Kassilan Guaranteed Gnome 3 Uros 1 (SC) Jyrkinen Jaana KM
EUR d 24 FI*Feronian Di'Anna 3 Naaras 11 (Nuoret) Räihä Jarmo EX1
EUR ds 23 FIN*FollowMe Early Flight 3 Uros 10 (KAS) Brambilla Fabio EX1 CAP
EUR e 23 FIN*Kassilan Gentle Goblin 3 Uros 1 (SC) Jyrkinen Jaana KM
EUR f 24 FI*Feronian Felicia 3 Naaras 12 (Pennut) Brambilla Fabio EX1
EUR fs FI*Kassilan Qkunen Qtamolla 3 Naaras 11 (Nuoret) Brambilla Fabio EX1
EUR g 22 FI*Feronian Emilia 3 Naaras 11 (Nuoret) Räihä Jarmo EX1
EUR n FI*Kissalabim Milla Magia 3 Naaras 10 (KAS) Sahlberg Carin EX1 CAP
EUR n 22 FI*Pinkkitassun Brunetto 3 Uros 1 (SC) Brambilla Fabio KM NOM
EUR n 24 FI*Tiikerililjan Kurmeli 3 Uros 11 (Nuoret) Sahlberg Carin EX1
EUR n 24 FIN*Mäkikatin Pikasso 3 Uros 17 (Veteraani) Lund Lone Arvosteltu 5
EUR n 24 FIN*Mäkikatin Pikasso 3 Uros 6 (IP) Sahlberg Carin EX1 CAGPIB NOM
EUR ns FI*Katinhännän Diftor-he Susma 3 Naaras 11 (Nuoret) Sahlberg Carin EX1
EUR ns FI*Taikapeikon Armas P. 3 Uros 5 (IC) Sahlberg Carin EX1 CAGCIB
EUR ns 22 FI*Alcarinqua Nya 3 Naaras 11 (Nuoret) Funk Bobby EX1
EUR ns 23 FI*Katinhännän Ilmaveivi-Kikka 3 Naaras 5 (IC) Sahlberg Carin Abs
EUR ns 23 FIN*Katinhännän Survivor Amber 3 Naaras 8 (PR) Sahlberg Carin EX1 CAPIB
EXO a S*IxiDixi's Crazy for You 1 Uros 4 (GIP) Wiéland Schilla Eva EX1 CAPS
EXO d 03 24 FI*Elrikan Romeo 1 Uros 11 (Nuoret) Wiéland Schilla Eva EX1
EXO f 03 22 FI*Chevhill's Confetti 1 Naaras 12 (Pennut) Wiéland Schilla Eva EX1 NOM
EXO g 02 21 62 FI*Chevhill's Pastel Candy 1 Naaras 12 (Pennut) Wiéland Schilla Eva EX1
EXO g 03 24 FI*Chevhill's Lollipop 1 Naaras 12 (Pennut) Kass Tellervo EX1
EXO n 03 24 FI*Shamirin Epic Emily 1 Naaras 9 (Avoin) Kass Tellervo EX1 CAC
EXO n 22 FI*Elrikan Oskar-Onni 1 Uros 9 (Avoin) Wiéland Schilla Eva EX1 CAC NOM BIS
EXO n 23 FI*Sabrimin La Vie Est Belle 1 Naaras 11 (Nuoret) Kass Tellervo EX1 NOM BIS
EXO ns 22 62 FI*Elrikan Elviira-Eveliina 1 Naaras 7 (CH) Kass Tellervo EX1 CACIB
EXO w 62 LV*Nostri Vincent More Than a Feeling 1 Uros 5 (IC) Kass Tellervo EX1 CAGCIB
HCL Hertta Kotikissat Naaras 14 (Kotikissat) Wikström Bjarne 1 NOM
HCL Simba Kotikissat Uros 14 (Kotikissat) Wikström Bjarne 2
HCL Traks Kotikissat Uros 14 (Kotikissat) Wikström Bjarne 3
HCL Zeus Kotikissat Uros 14 (Kotikissat) Wikström Bjarne 1 NOM
HCS Raitsu Kotikissat Uros 14 (Kotikissat) Wikström Bjarne 3
HCS Tassu Kotikissat Naaras 14 (Kotikissat) Wikström Bjarne 1 NOM
HCS Ukko Kotikissat Uros 14 (Kotikissat) Wikström Bjarne 1 NOM BIS
HCS Ukko Kotikissat Uros 17 (Veteraani) Kudra Magdalena 1 NOM BIS
HCS Hopiatopias 3 Uros 14 (Kotikissat) Wikström Bjarne 2
HCS Paulikki 3 Naaras 13a (Noviisi) Sahlberg Carin EUR f 24
HCS Tuiretuinen 3 Naaras 13a (Noviisi) Sahlberg Carin EUR d
KBL ns 22 FIN*Cherrytail's Coupe de Ville 3 Naaras 4 (GIP) Brambilla Fabio EX1 CAPS
KOR DK*Meejai Been Fan-Fayo 3 Uros 11 (Nuoret) Brambilla Fabio EX1
KOR FI*Cisseli's Gluay maai 3 Naaras 7 (CH) Brambilla Fabio EX1 CACIB BIV
KOR FI*Kattihovin Sai-ano Itsumo 3 Naaras 9 (Avoin) Brambilla Fabio EX1 CAC
KOR FI*Kattihovin Saishono Gin-no 3 Uros 9 (Avoin) Brambilla Fabio EX1 CAC
KOR FI*Melodian Tulaya 3 Naaras 1 (SC) Brambilla Fabio KM
KOR FI*Melodian Unakan 3 Uros 9 (Avoin) Brambilla Fabio EX2
KOR FIN*Hovikissan iat Jaao 3 Naaras 8 (PR) Brambilla Fabio EX1 CAPIB NOM BIS
MAN f 09 52 Yamasee MX S Feliz 3 Naaras 9 (Avoin) Sahlberg Carin EX1 CAC
MAN f 24 53 FI*Stormin Suffeli 3 Naaras 5 (IC) Sahlberg Carin Abs
MAN fs 11 53 Red Alert's Savanna of Conan 3 Naaras 12 (Pennut) Sahlberg Carin EX1
MAN n 09 24 51 FI*Armain Snowy Mountain Bear 3 Uros 11 (Nuoret) Sahlberg Carin EX1 NOM
MAN n 51 FIN*D'manns Quick Quarterback 3 Uros 17 (Veteraani) Lund Lone 4
MAN n 51 FIN*D'manns Quick Quarterback 3 Uros 2 (SP) Sahlberg Carin KM
MAU ns FIN*Iltavilli Emir Ehsan 3 Uros 2 (SP) Jyrkinen Jaana KM
MCO Arlecoon Be Best MC Line *** 2 Uros 7 (CH) Memedov Zvezdan EX1 CACIB BIV
MCO Arlecoon's Boss MC Line *** 2 Uros 7 (CH) Fonsén Mira EX1 CACIB
MCO a 02 21 64 FI*SolarWind's Selene 2 Naaras 11 (Nuoret) Fonsén Mira EX2
MCO a 09 FI*Daybreak's GentleMan 2 Uros 12 (Pennut) Kudra Magdalena EX1
MCO a 09 FI*HoneyCoon's Kiss 'N' Run 2 Naaras 11 (Nuoret) Kudra Magdalena Abs
MCO a 09 FI*HoneyCoon's Sex&Cigarettes 2 Naaras 11 (Nuoret) Kudra Magdalena EX1
MCO a 09 FI*HoneyCoon's Stormy End 2 Uros 11 (Nuoret) Kudra Magdalena Abs
MCO a 22 FI*HoneyCoon's Something Sweet 2 Naaras 11 (Nuoret) Edvardsen Geir Johan EX1 BIV
MCO as 09 22 FI*Chatvallon Milady Anastasia 2 Naaras 12 (Pennut) Fonsén Mira MCO VIII/ as 09 22
MCO d 09 22 FI*Laramillan Jimbo Jones 2 Uros 11 (Nuoret) Memedov Zvezdan Abs
MCO d 09 22 FI*Pikkumetsän Brandon Stark 2 Uros 11 (Nuoret) Memedov Zvezdan EX1
MCO d 22 FI*Mostlycats Rosso Spumante 2 Uros 12 (Pennut) Chadaj Marek EX1 BIV
MCO d 22 FI*SolarWind's Dionysos 2 Uros 11 (Nuoret) Chadaj Marek EX1
MCO ds 03 22 FI*TipTop Maine Umbar 2 Uros 3 (GIC) Koskenkangas Marjatta EX1 CACS BIV NOM
MCO ds 09 22 FI*HoneyCoon's Thief Of Hearts 2 Uros 6 (IP) Koskenkangas Marjatta EX1 CAGPIB
MCO e 23 FI*Mainehaan Armani 2 Uros 3 (GIC) Chadaj Marek EX1 CACS
MCO es 09 22 FI*Iidaroosan Snow angel 2 Naaras 7 (CH) Koskenkangas Marjatta EX1 CACIB
MCO f 09 22 FI*Chamberlain Keep It Dark 2 Naaras 9 (Avoin) Memedov Zvezdan EX1 CAC
MCO f 09 22 FI*Laramillan Helmi-Lilja 2 Naaras 7 (CH) Memedov Zvezdan EX2
MCO f 09 22 FI*TipTop Maine Xita 2 Naaras 11 (Nuoret) Memedov Zvezdan EX1
MCO f 22 FI*Mainehaan Cassandra 2 Naaras 10 (KAS) Chadaj Marek EX1 CAP
MCO f 22 FI*Valier's Medea 2 Naaras 11 (Nuoret) Chadaj Marek EX3
MCO fs 03 22 FI*TipTop Maine Sasa 2 Naaras 10 (KAS) Koskenkangas Marjatta EX1 CAP BIV NOM
MCO fs 09 FI*Pikkumetsän Zakura 2 Naaras 9 (Avoin) Koskenkangas Marjatta Abs
MCO fs 22 FI*SatuMainen Suklaa Sydän 2 Naaras 5 (IC) Fonsén Mira EX1 CAGCIB
MCO fs 22 FI*Unikuun Flame of Love 2 Naaras 12 (Pennut) Fonsén Mira Abs
MCO g 09 22 FI*Valier's Chanel 2 Naaras 11 (Nuoret) Chadaj Marek EX2
MCO g 22 FI*Valier's Juno 2 Naaras 11 (Nuoret) Chadaj Marek EX1
MCO n Big Giants Resort's El Scuro 2 Uros 9 (Avoin) Kudra Magdalena EX1 CAC NOM DISQ AGR.
MCO n FI*LovelyLife Everest Enzo 2 Uros 10 (KAS) Kudra Magdalena Abs
MCO n FI*Mainehaan Belinda 2 Naaras 9 (Avoin) Kudra Magdalena EX1 CAC
MCO n FI*Tigerworld Nothing To Fear 2 Uros 6 (IP) Kudra Magdalena EX1 CAGPIB
MCO n 03 22 FI*Pikkumetsän Wunderweib 2 Naaras 3 (GIC) Fonsén Mira Abs
MCO n 03 22 FI*TipTop Maine Xantophilo 2 Uros 11 (Nuoret) Fonsén Mira EX2
MCO n 09 FI*LovelyLife Famous Fernando 2 Uros 11 (Nuoret) Kudra Magdalena EX1
MCO n 09 FI*Mainehaan Esmeralda 2 Naaras 9 (Avoin) Kudra Magdalena EX1 CAC BIV
MCO n 09 22 FI*Laramillan Jessica Lovejoy 2 Naaras 11 (Nuoret) Fonsén Mira EX1
MCO n 09 22 FI*Pikkumetsän Khal Drogo 2 Uros 11 (Nuoret) Fonsén Mira EX1 BIV NOM BIS
MCO n 09 22 N*Lilletun's Poker Face 2 Uros 9 (Avoin) Fonsén Mira EX1 CAC
MCO n 22 FI*Laramillan Janey Powel 2 Naaras 11 (Nuoret) Edvardsen Geir Johan EX2
MCO n 22 FI*Pikkumetsän Robb Stark 2 Uros 11 (Nuoret) Edvardsen Geir Johan EX1
MCO n 22 FI*Unikuun Dream of Love 2 Naaras 12 (Pennut) Edvardsen Geir Johan Abs
MCO n 22 FIN*Starmaker's Heartbreaker 2 Uros 4 (GIP) Edvardsen Geir Johan EX1 CAPS
MCO n 22 Kiwano's Willy Wonka 2 Uros 11 (Nuoret) Edvardsen Geir Johan Abs
MCO n 23 FI*LovelyLife Everest Ecco 2 Uros 10 (KAS) Edvardsen Geir Johan EX1 CAP
MCO ns Black Pirate of Beauty Wizards 2 Uros 7 (CH) Fonsén Mira EX1 CACIB
MCO ns LT*Lordcoon Grayse 2 Naaras 5 (IC) Fonsén Mira EX2
MCO ns 03 22 FI*Abbas-Coons Businesman 2 Uros 7 (CH) Koskenkangas Marjatta EX1 CACIB
MCO ns 03 22 FI*Halden coon's Zisel 2 Naaras 11 (Nuoret) Koskenkangas Marjatta EX1
MCO ns 09 FI*HoneyCoon's Black Sabbath 2 Uros 5 (IC) Koskenkangas Marjatta Abs
MCO ns 09 22 FI*Daybreak's DavidOff 2 Uros 9 (Avoin) Koskenkangas Marjatta Abs
MCO ns 09 22 FI*Godfather's Felicidad 2 Naaras 9 (Avoin) Koskenkangas Marjatta EX1 CAC
MCO ns 09 22 FI*Godfather's Fernando 2 Uros 9 (Avoin) Koskenkangas Marjatta EX1 CAC
MCO ns 09 22 FI*TipTop Maine Rowtag 2 Uros 6 (IP) Koskenkangas Marjatta EX2
MCO ns 09 22 PT*Artsycats Lucy in the Sky 2 Naaras 12 (Pennut) Koskenkangas Marjatta EX1
MCO ns 22 FI*Chatvallon Prince Guillaume 2 Uros 12 (Pennut) Fonsén Mira EX1 BIV NOM
MCO ns 22 FI*Kasmasiinin Zariel 2 Naaras 9 (Avoin) Fonsén Mira Abs
MCO w 62 FI*LovelyLife ConLeche Catman 2 Uros 6 (IP) Nyman Pia EX1 CAGPIB
MCO w 62 FI*Tigerworld I'm The Only One 2 Uros 5 (IC) Nyman Pia Abs
NEM Chary Nevy Ais 2 Uros 11 (Nuoret) Koskenkangas Marjatta EX1 BIV
NEM a Ulyseés Ivy Nový vek, CZ 2 Uros 11 (Nuoret) Koskenkangas Marjatta EX2
NEM a 21 Astranzia Blue Veil 2 Naaras 11 (Nuoret) Koskenkangas Marjatta EX1
NEM n 03 21 Iqasho Blekitny Aniol*PL 2 Uros 7 (CH) Nyman Pia EX1 CACIB
NEM n 09 21 Collin Sariola 2 Uros 9 (Avoin) Nyman Pia EX1 CAC
NEM n 21 Akonit Blue Veil 2 Uros 11 (Nuoret) Koskenkangas Marjatta EX3
NEM n 21 Amarillis Blue Veil 2 Uros 11 (Nuoret) Koskenkangas Marjatta EX4
NEM ns 03 21 FI*Eswood A Smooth Cloud 2 Naaras 11 (Nuoret) Nyman Pia EX1 BIV
NFO a FI*Hopeahännän LeonardodaVinci 2 Uros 4 (GIP) Edvardsen Geir Johan EX1 CAPS NOM
NFO a FI*Laramillan Indigo 2 Uros 9 (Avoin) Edvardsen Geir Johan EX1 CAC
NFO a 02 S*Segersjös Lubbas 2 Uros 3 (GIC) Wikström Bjarne EX1 CACS
NFO a 09 FI*Laramillan Ivanhoe 2 Uros 10 (KAS) Wikström Bjarne EX1 CAP
NFO a 09 S*Segersjös Lucian 2 Uros 4 (GIP) Wikström Bjarne EX1 CAPS BIV NOM
NFO a 09 S*Wildwood's Conjac 2 Uros 7 (CH) Wikström Bjarne EX1 CACIB
NFO a 09 24 FI*Hirmuinen Aleksanteri Suuri 2 Uros 6 (IP) Kudra Magdalena EX1 CAGPIB
NFO a 09 24 FI*Hopeahännän Daisy 2 Naaras 11 (Nuoret) Kudra Magdalena EX1
NFO a 09 24 FI*Nalle-Puhin Girl On Fire 2 Naaras 9 (Avoin) Kudra Magdalena EX1 CAC
NFO as 09 22 SE*Gryttjens Indigo 2 Uros 7 (CH) Chadaj Marek EX1 CACIB
NFO d 02 21 S*Eärfalas Elvis 2 Uros 5 (IC) Nyman Pia EX1 CAGCIB NOM
NFO d 02 62 FI*Louhelan Emma Frost 2 Naaras 11 (Nuoret) Nyman Pia Abs
NFO d 03 FI*Kultahuiskan Iisakki 2 Uros 11 (Nuoret) Nyman Pia EX1
NFO d 03 22 FI*FoxyPaw's Gingerbread Boy 2 Uros 9 (Avoin) Nyman Pia EX1 CAC
NFO d 09 24 FI*Nenukan Sunny Prince 2 Uros 10 (KAS) Nyman Pia EX1 CAP
NFO d 22 FI*ArcticWilds Dark Light 2 Uros 11 (Nuoret) Wikström Bjarne Abs
NFO ds 03 S*Tassajara's Topvar 2 Uros 3 (GIC) Nyman Pia EX1 CACS
NFO ds 09 24 FI*FoxyPaw's Butterfinger 2 Uros 6 (IP) Chadaj Marek EX1 CAGPIB
NFO ds 09 24 FI*FoxyPaw's Mr. Goodbar 2 Uros 3 (GIC) Chadaj Marek EX2
NFO ds 22 S*Virvlas Karamella K 2 Naaras 5 (IC) Billing Annika Abs
NFO ds 24 FI*FoxyPaw's Dusty Miller 2 Uros 4 (GIP) Billing Annika EX1 No Cert
NFO f FI*JustSpecial Burberry Summer 2 Naaras 11 (Nuoret) Wikström Bjarne EX2
NFO f 02 21 62 SE*Gryttjens Skogsälva 2 Naaras 7 (CH) Nyman Pia EX2
NFO f 03 22 FI*Hopeahännän SerafinaPekkala 2 Naaras 12 (Pennut) Nyman Pia EX1 BIV NOM
NFO f 03 22 FIN*Wishmaster Kendra Young 2 Naaras 9 (Avoin) Nyman Pia EX1 CAC
NFO f 03 22 S*Eärfalas Flisan 2 Naaras 5 (IC) Nyman Pia EX1 CAGCIB BIV
NFO f 03 22 S*Mylingens Maryland 2 Naaras 7 (CH) Nyman Pia EX3
NFO f 09 FI*Kultahuiskan Inka 2 Naaras 11 (Nuoret) Nyman Pia DISQ AGR.
NFO f 09 FI*Tupuliinin Wilhelmiina 2 Naaras 9 (Avoin) Nyman Pia Abs
NFO f 09 S*Eärfalas Debbie 2 Naaras 3 (GIC) Nyman Pia EX1 CACS
NFO f 09 22 S*Capsicum's Elyss 2 Naaras 11 (Nuoret) Nyman Pia EX1
NFO f 09 22 S*Lagboda's Officer Tanya 2 Naaras 7 (CH) Nyman Pia EX1 CACIB
NFO f 09 22 S*Segersjös Myra 2 Naaras 7 (CH) Nyman Pia Abs
NFO f 22 S*NC's Prima Donna 2 Naaras 11 (Nuoret) Wikström Bjarne EX1 BIV
NFO fs 03 22 N*Migoto's Rikke 2 Naaras 9 (Avoin) Chadaj Marek Abs
NFO fs 03 22 Ylvie Ujvara av Snøfjord*CH 2 Naaras 11 (Nuoret) Chadaj Marek Abs
NFO fs 09 FIN*Hopeahännän Harley Quinn 2 Naaras 2 (SP) Chadaj Marek KM NOM
NFO fs 09 24 FI*Katinkurun Katajanmarja 2 Naaras 11 (Nuoret) Chadaj Marek EX1 BIV NOM
NFO fs 22 FI*JustSpecial Aqua Di Roma 2 Naaras 11 (Nuoret) Billing Annika Abs
NFO g FI*Laramillan Imaginaerum 2 Naaras 9 (Avoin) Wikström Bjarne EX1 CAC
NFO n DonTomaso's Septimus 2 Uros 11 (Nuoret) Edvardsen Geir Johan EX2
NFO n FI*Tähtitassun Mustang 2 Uros 11 (Nuoret) Edvardsen Geir Johan EX1 BIV NOM
NFO n S*Magoria's Mr.Lordi 2 Uros 17 (Veteraani) Chadaj Marek 1 NOM
NFO n S*Magoria's Mr.Lordi 2 Uros 2 (SP) Edvardsen Geir Johan KM
NFO n 02 21 S*Fairyhearts Go-By Gobo 2 Uros 7 (CH) Kudra Magdalena EX1 CACIB
NFO n 03 FI*Ninatte's Cloud Nine 2 Uros 3 (GIC) Wikström Bjarne EX3
NFO n 03 FIN*Suvipäivän Oskari O 2 Uros 6 (IP) Wikström Bjarne EX1 CAGPIB
NFO n 03 S*Zygot's Mac Gregor 2 Uros 5 (IC) Wikström Bjarne EX1 CAGCIB BIV NOM
NFO n 03 24 S*NC's Alladin Sane 2 Uros 5 (IC) Kudra Magdalena EX1 CAGCIB
NFO n 09 FI*Draconian Cry Of Silence 2 Uros 7 (CH) Wikström Bjarne Abs
NFO n 09 FI*Draconian September Ashes 2 Uros 3 (GIC) Wikström Bjarne EX2
NFO n 09 FI*Draconian TwilightInnocence 2 Naaras 4 (GIP) Wikström Bjarne EX1 CAPS
NFO n 09 FI*NordicTigers Eddy 2 Uros 11 (Nuoret) Wikström Bjarne EX2
NFO n 09 FI*Slytiger's Forces of Nature 2 Uros 11 (Nuoret) Wikström Bjarne EX1
NFO n 09 FI*Vihurin Myrskytuuli Jane 2 Naaras 9 (Avoin) Wikström Bjarne EX1 CAC
NFO n 09 S*Eärfalas Freja 2 Naaras 7 (CH) Wikström Bjarne EX1 CACIB NOM
NFO n 09 22 FI*Ballawhane Masai Boy 2 Uros 9 (Avoin) Kudra Magdalena EX1 CAC
NFO n 09 22 FI*FoxyPaw's Goofer Dust 2 Naaras 3 (GIC) Kudra Magdalena EX1 CACS NOM
NFO n 09 22 FI*FoxyPaw's Hoodoo Doll 2 Naaras 4 (GIP) Kudra Magdalena EX1 CAPS BIV NOM
NFO n 09 22 FIN*Karvanaaman Brima 2 Uros 2 (SP) Kudra Magdalena KM
NFO n 09 22 S*Hagabacken's Fajara 2 Naaras 8 (PR) Kudra Magdalena EX1 CAPIB
NFO n 09 22 S*Harley Honey's Gibson 2 Uros 3 (GIC) Kudra Magdalena EX1 CACS
NFO n 09 22 S*Långängens Krokant 2 Uros 10 (KAS) Kudra Magdalena EX1 CAP NOM
NFO n 09 22 S*Segersjös Nolte 2 Uros 8 (PR) Kudra Magdalena EX1 CAPIB
NFO n 09 23 Excelsior de Laïloken 2 Uros 3 (GIC) Kudra Magdalena EX2
NFO n 09 23 FIN*Spot-on Harald 2 Uros 4 (GIP) Kudra Magdalena EX1 CAPS
NFO n 09 23 SE*Gryttjens Zorro 2 Uros 9 (Avoin) Kudra Magdalena EX2
NFO n 09 24 FIN*Tähtitassun Lucky Star 2 Uros 1 (SC) Kudra Magdalena KM BIV
NFO n 22 FI*FoxyPaw's Trick Bag 2 Uros 1 (SC) Billing Annika KM BIV NOM
NFO n 22 FI*Kissafarin Agusan 2 Uros 11 (Nuoret) Billing Annika EX1
NFO n 22 FI*Tähtitassun Päivänsäde 2 Naaras 11 (Nuoret) Billing Annika EX1 NOM
NFO n 22 FIN*Pörkarvan JakeSonOfJonatan 2 Uros 6 (IP) Billing Annika EX1 CAGPIB
NFO n 22 Ikar Dumny Kot*PL 2 Uros 11 (Nuoret) Billing Annika Abs
NFO n 22 S*Wildwood's Conjac 2 Uros 8 (PR) Billing Annika EX1 CAPIB BIV
NFO n 23 S*Lagboda's Doctor McCoy 2 Uros 6 (IP) Billing Annika EX2
NFO n 23 S*Lagboda's Prinsessan Leia 2 Naaras 5 (IC) Billing Annika EX1 CAGCIB
NFO n 24 FI*Heinuntuvan Eemeli 2 Uros 1 (SC) Billing Annika KM
NFO n 24 S*Macabocatz Riddler 2 Uros 7 (CH) Billing Annika EX1 CACIB
NFO ns DonTomaso's Royal 2 Uros 11 (Nuoret) Billing Annika EX1 BIV
NFO ns 02 21 S*Drakborgens Xerxex Bärsärk 2 Uros 3 (GIC) Chadaj Marek EX1 CACS
NFO ns 09 22 S*Segersjös Millie 2 Naaras 7 (CH) Chadaj Marek EX1 CACIB
NFO ns 23 S*Macabocatz Sheriff Woody 2 Uros 7 (CH) Billing Annika EX1 CACIB
NFO ns 24 FI*Hopeahännän Urhea Urho 2 Uros 12 (Pennut) Billing Annika EX1
NFO w FI*Hopeahännän Lumikuningatar 2 Naaras 4 (GIP) Edvardsen Geir Johan EX1 CAPS
NFO w 61 FI*Tähtitassun Juhannus 2 Uros 4 (GIP) Edvardsen Geir Johan EX1 CAPS
NFO w 64 FIN*FoxyPaw's Icebreaker 2 Uros 1 (SC) Edvardsen Geir Johan KM NOM BIS
OCI a 24 FI*Onnikatin Bea 3 Naaras 7 (CH) Serrai Stéphanie EX1 CACIB
OCI a 24 FI*Onnikatin Bonus 3 Uros 5 (IC) Serrai Stéphanie EX1 CAGCIB BIV
OCI a 24 SE*Hot Thundereans Jaga 3 Uros 9 (Avoin) Serrai Stéphanie EX1 CAC
OCI b 24 FI*Kukkatarhan Capsicum 3 Uros 7 (CH) Brambilla Fabio Abs
OCI b 24 FI*Moosegrove Flynn Rider 3 Uros 12 (Pennut) Brambilla Fabio EX1 BIV NOM BIS
OCI b 24 FI*Northalla Granite 3 Naaras 10 (KAS) Brambilla Fabio EX1 CAP
OCI b 24 FI*Northalla Peridodite 3 Naaras 7 (CH) Brambilla Fabio EX1 CACIB
OCI b 24 FI*Rollick Octavarium 3 Uros 6 (IP) Brambilla Fabio EX1 CAGPIB
OCI b 24 FIN*Moosegrove Conquistatore 3 Uros 17 (Veteraani) Lund Lone 1 NOM BIS
OCI b 24 FIN*Moosegrove Conquistatore 3 Uros 2 (SP) Brambilla Fabio KM BIV NOM BIS
OCI b 24 FIN*Moosegrove Panthera 3 Naaras 1 (SC) Brambilla Fabio KM
OCI c 24 FI*Sunny's Lavender Lily 3 Naaras 3 (GIC) Jyrkinen Jaana EX1 CACS
OCI n 24 FI*Moosegrove Dream On 3 Naaras 7 (CH) Räihä Jarmo EX1 CACIB
OCI n 24 FI*Northalla Sweetwater 3 Naaras 12 (Pennut) Räihä Jarmo EX1
OCI n 24 FI*Onnikatin Berta 3 Naaras 7 (CH) Räihä Jarmo EX2
OCI n 24 FI*Onnikatin Bosse 3 Uros 5 (IC) Räihä Jarmo EX1 CAGCIB
OCI n 24 FI*Topspot Nightwish 3 Uros 6 (IP) Räihä Jarmo EX1 CAGPIB
OCI n 24 FIN*Moosegrove Phoenix 3 Uros 1 (SC) Räihä Jarmo KM BIV NOM BIS
OCI ns 24 FI*Northalla Blackbeard 3 Uros 11 (Nuoret) Brambilla Fabio EX1 BIV
OCI ns 24 FI*Northalla Granuaile 3 Naaras 11 (Nuoret) Brambilla Fabio EX1
OCI ns 24 FI*Northalla Whitewater 3 Uros 12 (Pennut) Brambilla Fabio EX1
OCI o 24 FI*Uniikki Fantasos 3 Uros 11 (Nuoret) Jyrkinen Jaana EX2
OCI o 24 FI*Uniikki Kuun Säde 3 Naaras 7 (CH) Jyrkinen Jaana EX1 CACIB
OCI o 24 FI*Uniikki Morfeus 3 Uros 11 (Nuoret) Jyrkinen Jaana EX1 BIV
OCI o 24 FI*Uniikki Selene 3 Naaras 11 (Nuoret) Jyrkinen Jaana EX1
OLH b FI*Willicon Cara Melli 4 Naaras 9 (Avoin) Peltonen Martti EX1 CAC
OLH c FIN*Mummeli Vipinha Lila 4 Naaras 2 (SP) Lund Lone KM NOM
OLH c FIN*Mummeli Vipinha Lila 4 Naaras 17 (Veteraani) Wiéland Schilla Eva 1 NOM BIS
OLH d 24 FI*Jalecat's QuasiModo 4 Uros 12 (Pennut) Peltonen Martti EX1
OLH d 25 FI*Jalecat's Jack in the Box 4 Uros 4 (GIP) Lund Lone EX1 CAPS
OLH h 24 FI*Skazki Polgara 4 Naaras 10 (KAS) Peltonen Martti EX1 CAP
OLH j 24 FI*Jalecat's Qute Kitty 4 Naaras 12 (Pennut) Peltonen Martti Abs
OLH n 25 Topeng News Flash of Noxx 4 Uros 1 (SC) Peltonen Martti KM
OLH ns 24 FI*Noxx Midnight Sun 4 Uros 12 (Pennut) Lund Lone EX1 NOM
OSH a FI*Vuorikatin Drifter 4 Naaras 12 (Pennut) Peltonen Martti EX1
OSH a S*Nova Star Dumle, DSM 4 Uros 4 (GIP) Peltonen Martti EX1 CAPS
OSH a 03 FI*Pinewoods Queen of Hearts 4 Naaras 9 (Avoin) Peltonen Martti EX1 CAC
OSH a 03 FI*Vuorikatin HighWayStar 4 Naaras 12 (Pennut) Peltonen Martti EX1
OSH a 24 Nick-Nack Sia Alicia, CZ 4 Uros 5 (IC) Lund Lone EX1 CAGCIB
OSH b 03 Bestcats Electrify Exclusive 4 Uros 2 (SP) Lund Lone KM
OSH b 22 FI*Bigear Prince Edward 4 Uros 12 (Pennut) Lund Lone EX1
OSH b 24 Akita Ha Kuna*PL 4 Naaras 11 (Nuoret) Lund Lone EX1
OSH b 24 FI*Jalecat's PoomPastic 4 Uros 12 (Pennut) Lund Lone EX1
OSH b 25 FI*Jalecat's MiLady May 4 Naaras 5 (IC) Lund Lone EX1 CAGCIB
OSH b 25 FI*Major Zinnia June Florence 4 Naaras 12 (Pennut) Lund Lone Abs
OSH bs FI*GizemliKediler Calvin 4 Uros 11 (Nuoret) Lund Lone EX1
OSH c 24 FI*Pinewoods Queen of Passion 4 Naaras 9 (Avoin) Lund Lone EX1 CAC NOM
OSH c 24 FIN*Desmodus Lilac Claudette 4 Naaras 17 (Veteraani) Wiéland Schilla Eva 2
OSH c 24 FIN*Desmodus Lilac Claudette 4 Naaras 2 (SP) Lund Lone KM
OSH f FI*Santuzzan Miss Saigon 4 Naaras 4 (GIP) Peltonen Martti EX1 CAPS
OSH f 03 FI*Mummeli Dinazinha Silvia 4 Naaras 7 (CH) Peltonen Martti EX1 CACIB
OSH f 22 FI*Clamoris Habika 4 Naaras 11 (Nuoret) Peltonen Martti EX1
OSH f 24 (N)Manhunter's Check Me Out 4 Naaras 11 (Nuoret) Peltonen Martti EX1
OSH fs 24 FI*Bigear Princess Juliet 4 Naaras 12 (Pennut) Peltonen Martti EX1 NOM BIS
OSH g 24 FIN*Mummeli Blue-Prince Mimosa 4 Naaras 4 (GIP) Lund Lone EX1 CAPS
OSH h 24 FI*GizemliKediler Coco 4 Naaras 11 (Nuoret) Lund Lone EX1
OSH n FI*Birregin Haades 4 Uros 2 (SP) Peltonen Martti KM
OSH n FI*Choose Zachat Noir 4 Uros 9 (Avoin) Peltonen Martti EX1 CAC NOM
OSH n Galoo of Beugnycats 4 Uros 1 (SC) Peltonen Martti KM
OSH n 24 FI*Bajangin Perle de Culture 4 Naaras 7 (CH) Peltonen Martti EX1 CACIB
OSH ns 03 FIN*FlyAway Funky Fredrika 4 Naaras 8 (PR) Lund Lone EX1 CAPIB
OSH ns 03 FIN*FlyAway Funky Fredrika 4 Naaras 17 (Veteraani) Wiéland Schilla Eva 3
OSH ns 22 FI*Jalecat's Leeroy Lex 4 Uros 4 (GIP) Peltonen Martti EX1 No Cert
OSH ns 24 FI*PikkuPirun Ukkosen Poika 4 Uros 9 (Avoin) Peltonen Martti EX1 CAC
PER a FI*Moondreamer's Skyfall 1 Uros 11 (Nuoret) Kass Tellervo EX2
PER a FI*Moondreamer's Starry Sky 1 Uros 11 (Nuoret) Kass Tellervo EX1
PER a 02 62 FI*Chevhill's Hurricane 1 Uros 12 (Pennut) Kass Tellervo EX1
PER a 03 FI*Dirlandan Johnny be good 1 Uros 12 (Pennut) Kass Tellervo EX1
PER a 03 22 FIN*Kissankäpälän Blossom 1 Naaras 6 (IP) Kass Tellervo EX1 CAGPIB
PER a 03 24 FIN*Dirlandan EnvyMe 1 Uros 2 (SP) Wiéland Schilla Eva KM
PER d FI*BlueIce's Roma Uomo 1 Uros 1 (SC) Kass Tellervo Abs
PER d FI*Kultaviiksen Ike Turner 1 Uros 9 (Avoin) Kass Tellervo EX1 CAC NOM
PER d FI*Moondreamer's Heart of Gold 1 Uros 2 (SP) Kass Tellervo KM
PER d FI*Sabrimin Prince 1 Uros 3 (GIC) Kass Tellervo Abs
PER d FIN*Kultaviiksen Axl Rose 1 Uros 2 (SP) Kass Tellervo KM NOM
PER d 24 FI*BlueIce's Blazing Glory 1 Uros 2 (SP) Kass Tellervo KM
PER d 24 FI*Chosen-One LingonberryLecky 1 Uros 12 (Pennut) Kass Tellervo EX1
PER e FI*Moondreamer's Dreamcatcher 1 Uros 9 (Avoin) Wiéland Schilla Eva EX1 CAC
PER e N*Carrex Crème Cayden 1 Uros 7 (CH) Wiéland Schilla Eva EX1 CACIB
PER e 02 21 62 FI*Whispers Just Like Heaven 1 Naaras 9 (Avoin) Kass Tellervo EX1 CAC
PER e 02 62 FI*Whispers Iron Maiden 1 Naaras 7 (CH) Wiéland Schilla Eva EX1 CACIB
PER e 03 FI*Dirlandan Jassu Toffee 1 Uros 12 (Pennut) Wiéland Schilla Eva EX1
PER e 03 24 FI*Vanilla-Star Banana Split 1 Naaras 11 (Nuoret) Kass Tellervo EX1
PER f FI*Chosen-One Licorice Legacy 1 Naaras 12 (Pennut) Wiéland Schilla Eva EX1
PER f LV*Nostri Vincent Victorilicious 1 Naaras 11 (Nuoret) Wiéland Schilla Eva EX1
PER f 03 22 FI*Whispers High Hopes 1 Naaras 3 (GIC) Kass Tellervo EX1 CACS
PER f 22 FI*Shamirin Real Rose 1 Naaras 10 (KAS) Wiéland Schilla Eva EX1 CAP
PER f 22 FIN*Kultaviiksen Annabella 1 Naaras 1 (SC) Wiéland Schilla Eva KM
PER f 22 FIN*Shamirin Sweet Shamira 1 Naaras 2 (SP) Wiéland Schilla Eva KM NOM
PER f 22 FIN*Shamirin Sweet Shamira 1 Naaras 17 (Veteraani) Billing Annika 2
PER fs FIN*Kuutsa's Jing and Jang 1 Naaras 4 (GIP) Kass Tellervo EX1 CAPS
PER fs 03 23 D'Arnaud Esmeralda 1 Naaras 6 (IP) Kass Tellervo EX1 CAGPIB NOM BIS
PER fs 22 62 FI*Moondreamer's Angel Eyes 1 Naaras 12 (Pennut) Kass Tellervo EX1
PER g FI*Moondreamer's Vanilla Sky 1 Naaras 11 (Nuoret) Wiéland Schilla Eva EX1
PER g 02 62 Filiamore's Amazing Grace *** 1 Naaras 3 (GIC) Wiéland Schilla Eva EX1 CACS NOM
PER g 02 62 Sweetmarale's Violet of Heinroos *** 1 Naaras 9 (Avoin) Wiéland Schilla Eva EX1 CAC
PER g 22 FI*Vanilla-Star Diorissimo 1 Naaras 1 (SC) Kass Tellervo KM NOM BIS
PER g 22 FIN*Precious Kiss From a Rose 1 Naaras 2 (SP) Kass Tellervo KM
PER g 23 FI*Precious Hello Darlin' 1 Naaras 2 (SP) Wiéland Schilla Eva Abs
PER n 01 62 FI*Dirlandan JinJang 1 Uros 12 (Pennut) Kass Tellervo EX1
PER n 02 62 FI*Dirlandan IceMan 1 Uros 11 (Nuoret) Wiéland Schilla Eva EX1
PER n 03 22 FI*Shamirin Wild Wiggy 1 Naaras 6 (IP) Wiéland Schilla Eva EX1 CAGPIB
PER n 03 24 FI*Chosen-One Lacy Looker 1 Naaras 12 (Pennut) Kass Tellervo EX1 NOM BIS
PER n 03 24 FI*Kissankäpälän Cupido 1 Uros 5 (IC) Kass Tellervo EX1 CAGCIB
PER n 22 FIN*Sabrimin Jackpot 1 Uros 4 (GIP) Kass Tellervo EX1 CAPS
PER n 23 FI*Shamirin Janet Jackson 1 Naaras 11 (Nuoret) Kass Tellervo EX1
PER n 23 FI*Shamirin Janet Jackson 1 Naaras 13c (Määrittely) Wiéland Schilla Eva PER n 23
PER n 24 FI*Ayanna Before the Dawn 1 Uros 5 (IC) Wiéland Schilla Eva EX1 CAGCIB
PER n 24 FI*Chosen-One Essence Elite 1 Uros 10 (KAS) Wiéland Schilla Eva EX1 CAP NOM BIS
PER n 24 FI*Chosen-One Impressive Indy 1 Uros 9 (Avoin) Wiéland Schilla Eva EX1 CAC
PER n 24 My-Champagne Anemone to Timanfaya 1 Naaras 11 (Nuoret) Wiéland Schilla Eva EX1 BIV
PER ns FI*Kultaviiksen JohnLee Hooker 1 Uros 12 (Pennut) Wiéland Schilla Eva EX1
PER ns 02 21 62 FI*Chevhill's Handsome 1 Uros 12 (Pennut) Wiéland Schilla Eva EX1
PER w 62 FI*Elrikan Amorella 1 Naaras 11 (Nuoret) Wiéland Schilla Eva EX1
PER w 62 FI*Elrikan Rolex 1 Uros 11 (Nuoret) Wiéland Schilla Eva EX1 BIV NOM
PER w 62 Premiumcats Xollynon 1 Naaras 9 (Avoin) Memedov Zvezdan EX1 CAC
PER w 62 Validian Lucky Starz of Amabili 1 Naaras 17 (Veteraani) Billing Annika 1 NOM BIS
PER w 62 Validian Lucky Starz of Amabili 1 Naaras 3 (GIC) Wiéland Schilla Eva EX1 CACS
RAG a Dollyfella Big Big Man 2 Uros 10 (KAS) Fonsén Mira EX1 CAP
RAG a FI*Maplehill's King of Hearts 2 Uros 9 (Avoin) Fonsén Mira EX1 CAC
RAG a FI*Tiridoll's Caramel Rainbow 2 Naaras 5 (IC) Fonsén Mira EX1 CAGCIB
RAG a FI*Tiridoll's Caramel Rainbow 2 Naaras 5 (IC) Edvardsen Geir Johan EX1 CAGCIB BIV NOM
RAG a FI*Utuinen Wynaut 2 Uros 4 (GIP) Fonsén Mira EX1 CAPS
RAG a FIN*Mayapaw's True Blue 2 Naaras 8 (PR) Fonsén Mira EX1 CAPIB BIV
RAG a FIN*Starfire Satin Dove 2 Naaras 17 (Veteraani) Chadaj Marek Arvosteltu 5
RAG a FIN*Starfire Satin Dove 2 Naaras 2 (SP) Fonsén Mira KM
RAG a S*Cazmirau's Sugar Plum Fairies 2 Naaras 7 (CH) Fonsén Mira EX1 CACIB BIV NOM BIS
RAG a 03 FI*Tiridoll's 7th Heaven 2 Uros 12 (Pennut) Edvardsen Geir Johan EX1
RAG a 03 FIN*Celestial's FallenAngel 2 Naaras 2 (SP) Edvardsen Geir Johan KM BIV NOM
RAG a 03 FIN*Maplehill's Daraya-I-Noor 2 Uros 6 (IP) Edvardsen Geir Johan EX1 CAGPIB
RAG a 03 FIN*Tiridoll's Blue Stardust 2 Naaras 2 (SP) Edvardsen Geir Johan KM
RAG a 03 FIN*Tiridoll's Blue Stardust 2 Naaras 17 (Veteraani) Chadaj Marek 2
RAG a 03 S*Sheltieblue Ragga W'Out of Control 2 Uros 7 (CH) Edvardsen Geir Johan EX2
RAG a 03 SE*Seven friends Julias Jewel 2 Naaras 9 (Avoin) Edvardsen Geir Johan EX1 CAC
RAG a 03 Wattuwarpaan Laszmanta Seppo 2 Uros 7 (CH) Edvardsen Geir Johan EX1 CACIB
RAG a 03 21 FI*Calamarin Åscar 2 Uros 10 (KAS) Koskenkangas Marjatta EX1 CAP
RAG a 04 FI*Barfait's Joyful Justin 2 Uros 8 (PR) Koskenkangas Marjatta EX1 CAPIB NOM
RAG a 04 FI*Celestial's Wild Child 2 Naaras 9 (Avoin) Koskenkangas Marjatta EX2
RAG a 04 FI*RoundTable's King Arthur 2 Uros 11 (Nuoret) Koskenkangas Marjatta EX2
RAG a 04 FI*Snowrag Pompom 2 Naaras 12 (Pennut) Koskenkangas Marjatta EX1
RAG a 04 FI*Tiridoll's Dreamcatcher 2 Uros 10 (KAS) Koskenkangas Marjatta EX1 CAP
RAG a 04 FI*Tiridoll's MeTooLoveYou 2 Uros 3 (GIC) Koskenkangas Marjatta EX1 CACS BIV
RAG a 04 Jalapeno Indiana Jones 2 Uros 5 (IC) Koskenkangas Marjatta EX1 CAGCIB
RAG a 04 Methodius Passion for Utuinen 2 Uros 11 (Nuoret) Koskenkangas Marjatta EX1 BIV NOM
RAG a 04 SE*Seven friends Infinity forEver 2 Naaras 9 (Avoin) Koskenkangas Marjatta EX1 CAC NOM
RAG b 04 FI*Rivimyllyn Hopeful Hans 2 Uros 11 (Nuoret) Memedov Zvezdan EX1
RAG d 03 FI*EnigmaDoll's Kimba 2 Uros 11 (Nuoret) Nyman Pia Abs
RAG d 03 FI*Shyshaman's Shaman Hot Love 2 Uros 10 (KAS) Nyman Pia Abs
RAG e FI*Maplehill's Lord Milori 2 Uros 11 (Nuoret) Nyman Pia EX1
RAG e 03 FI*Maplehill's Miss Periwinkle 2 Naaras 11 (Nuoret) Kudra Magdalena EX1
RAG e 04 FIN*Dollicious Cream Sensation 2 Uros 4 (GIP) Fonsén Mira EX1 CAPS
RAG f FI*Shyshaman's Lil' Shamanita 2 Naaras 9 (Avoin) Wikström Bjarne EX1 CAC
RAG f 04 FI*Celestial's Heaven on Earth 2 Naaras 12 (Pennut) Kudra Magdalena EX1 NOM
RAG f 04 FI*Utuinen Wilma Flintstone 2 Naaras 11 (Nuoret) Kudra Magdalena EX1
RAG g FI*Calamarin Åjsan 2 Naaras 9 (Avoin) Memedov Zvezdan EX1 CAC
RAG g FI*RoundTable's Lyonesse 2 Naaras 11 (Nuoret) Memedov Zvezdan EX1
RAG g FIN*Dollicious Chrystal Blue 2 Naaras 4 (GIP) Memedov Zvezdan EX1 CAPS
RAG j 04 S*Gårdös Alice 2 Naaras 7 (CH) Wikström Bjarne EX1 CACIB
RAG n FI*Barfait's Playful Primrose 2 Naaras 11 (Nuoret) Chadaj Marek EX1
RAG n FI*Lukanpuron Brenda 2 Naaras 6 (IP) Chadaj Marek EX1 CAGPIB
RAG n FI*Maplehill's Sweet Pea 2 Uros 12 (Pennut) Chadaj Marek EX1
RAG n FI*Ragtail Caspar 2 Uros 6 (IP) Chadaj Marek EX2
RAG n FI*Safireyes Vanessa 2 Naaras 9 (Avoin) Chadaj Marek EX1 CAC NOM
RAG n FI*Utuinen Zilence Zala 2 Naaras 12 (Pennut) Chadaj Marek EX2
RAG n S*Cazmirau's Spiced Cider 2 Uros 6 (IP) Chadaj Marek EX1 CAGPIB BIV NOM
RAG n S*Mariamores O'Lala of Adonis 2 Naaras 12 (Pennut) Chadaj Marek EX1 BIV NOM BIS
RAG n 03 FI*Barfait's Napoleon 2 Uros 8 (PR) Memedov Zvezdan EX1 CAPIB
RAG n 03 FI*Maplehill's Savannah 2 Naaras 12 (Pennut) Memedov Zvezdan EX1
RAG n 03 FI*Maplehill's Tahoma 2 Uros 12 (Pennut) Memedov Zvezdan Abs
RAG n 03 FI*Ragtail Dominic 2 Uros 5 (IC) Memedov Zvezdan EX1 CAGCIB
RAG n 03 FI*Ragtail Domino 2 Uros 10 (KAS) Memedov Zvezdan EX1 CAP
RAG n 03 FI*Tuulikellon Prime Time 2 Uros 3 (GIC) Memedov Zvezdan EX1 CACS BIV NOM
RAG n 03 Methodius Omniscient for Utuinen 2 Uros 11 (Nuoret) Memedov Zvezdan EX1
RAG n 04 FI*Barfait's Joyful Jimi 2 Uros 4 (GIP) Billing Annika EX1 CAPS BIV NOM
RAG n 04 FI*Barfait's Playful Paco 2 Uros 11 (Nuoret) Billing Annika EX2
RAG n 04 FI*Barfait's Qvasimodo 2 Uros 12 (Pennut) Billing Annika Abs
RAG n 04 FI*Ragtail Eerik I 2 Uros 11 (Nuoret) Billing Annika EX1 BIV
RAG n 04 FI*Utuinen Once In A Lifetime 2 Uros 1 (SC) Billing Annika KM
RAG n 04 FIN*Barfait's Belle 2 Naaras 4 (GIP) Billing Annika EX1 CAPS
RAG n 04 S*Shivali Dancing Paphinia 2 Naaras 6 (IP) Billing Annika EX1 CAGPIB NOM
RUS FI*Hana-Bi Liù 3 Naaras 9 (Avoin) Jyrkinen Jaana EX1 CAC
RUS FI*Hana-Bi Taikatalvi 3 Naaras 8 (PR) Jyrkinen Jaana EX1 CAPIB BIV NOM
RUS FI*Hana-Bi Timur 3 Uros 9 (Avoin) Jyrkinen Jaana EX1 CAC
RUS FI*Hana-Bi Zahir 3 Naaras 10 (KAS) Jyrkinen Jaana EX1 CAP
RUS FI*Inkilee Miss Farkku-Suomi 3 Naaras 9 (Avoin) Jyrkinen Jaana Abs
RUS FI*Inkilee Miss Suvisilmä 3 Naaras 9 (Avoin) Jyrkinen Jaana Abs
RUS FI*Zarin C'est la vie 3 Naaras 8 (PR) Jyrkinen Jaana EX2
RUS FI*Zarin Illyria 3 Uros 11 (Nuoret) Jyrkinen Jaana EX1 BIV NOM
RUS IT*Kind of Blue Virgin 3 Naaras 11 (Nuoret) Jyrkinen Jaana EX1
SBI a FI*Canth's Wagner 2 Uros 12 (Pennut) Nyman Pia EX1
SBI a FI*Mimitan Evenstar 2 Naaras 10 (KAS) Nyman Pia Abs
SBI a FI*Nalle-Puhin PINK! 2 Naaras 5 (IC) Nyman Pia EX1 CAGCIB NOM
SBI a FI*Tamus Vectra Pipro 2 Naaras 2 (SP) Nyman Pia KM BIV NOM BIS
SBI a FI*Zhamanen MT Bobby Orr 2 Uros 2 (SP) Nyman Pia KM NOM
SBI a FIN*Recknagel Tairapänks 2 Naaras 8 (PR) Nyman Pia EX1 CAPIB
SBI a S*Nebulosan's Caffra Marula 2 Naaras 4 (GIP) Nyman Pia EX1 CAPS
SBI a 21 Demian TreKronor Sedina 2 Naaras 11 (Nuoret) Kudra Magdalena EX1
SBI a 21 FI*Canth's Wivaldi 2 Uros 12 (Pennut) Kudra Magdalena EX1
SBI a 21 FI*Honeykiss' Nikki Sixx 2 Uros 8 (PR) Kudra Magdalena EX1 CAPIB
SBI b FI*Mimitan Bambina 2 Naaras 12 (Pennut) Koskenkangas Marjatta EX1 BIV
SBI b FI*Mimitan Bella 2 Naaras 12 (Pennut) Koskenkangas Marjatta EX2
SBI b FI*Snow-Birman Faithful Friend 2 Uros 9 (Avoin) Koskenkangas Marjatta EX1 CAC
SBI b Ikks du Hameau de la Reine 2 Uros 11 (Nuoret) Koskenkangas Marjatta EX1
SBI b S*Zemlan's Nalle 2 Uros 8 (PR) Koskenkangas Marjatta EX1 CAPIB
SBI b 21 FI*Canth's Sweet Little S 2 Naaras 2 (SP) Kudra Magdalena KM
SBI b 21 FI*Canth's ToyBoy 2 Uros 1 (SC) Kudra Magdalena KM BIV
SBI b 21 FI*Canth's UltraVox 2 Uros 1 (SC) Kudra Magdalena KM
SBI b 21 FI*Kirakan Rising Sun 2 Naaras 9 (Avoin) Kudra Magdalena EX1 CAC
SBI c FI*Humming High Hopes 2 Naaras 11 (Nuoret) Fonsén Mira EX1
SBI c FI*Saca's Ultimate Gambler 2 Uros 9 (Avoin) Fonsén Mira EX1 No Cert
SBI c FI*Saca's Äxl Cloud 2 Uros 11 (Nuoret) Fonsén Mira EX1 BIV
SBI c 21 FIN*Tamus Urvan 2 Naaras 6 (IP) Wikström Bjarne EX1 CAGPIB NOM
SBI c 21 Selene Laty Mery, CZ 2 Naaras 11 (Nuoret) Wikström Bjarne EX1 NOM
SBI d FI*Oreliinan Bonanza 2 Uros 11 (Nuoret) Billing Annika EX1
SBI d FI*Tamus Escort 2 Uros 5 (IC) Billing Annika EX1 CAGCIB
SBI d FIN*Recknagel Maariolemiöö 2 Uros 4 (GIP) Billing Annika Abs
SBI e FI*Mototassun Remu-Rudolf 2 Uros 4 (GIP) Chadaj Marek EX1 CAPS
SBI f FI*Chirybiry's Forget-me-not 2 Naaras 7 (CH) Billing Annika Abs
SBI f FI*Rais-Kis Aurora 2 Naaras 5 (IC) Billing Annika EX1 CAGCIB BIV NOM
SBI f FI*Tamus Insignia 2 Naaras 12 (Pennut) Billing Annika EX1 NOM
SBI f FI*Valkovarpaan Tuhatkauno 2 Naaras 12 (Pennut) Billing Annika EX2
SBI f FI*Valkovarpaan Tuhatkauno 2 Naaras 12 (Pennut) Edvardsen Geir Johan EX1 NOM
SBI f S*Nebulosan's Sizzling Cisticola 2 Naaras 7 (CH) Billing Annika EX1 CACIB
SBI f 21 FI*Lofanna Aava 2 Naaras 12 (Pennut) Fonsén Mira EX1
SBI g FI*Tamus Healey 2 Naaras 11 (Nuoret) Billing Annika EX1
SBI g FIN*Tamus Jetta Jubilee 2 Naaras 17 (Veteraani) Chadaj Marek Arvosteltu 6
SBI g FIN*Tamus Jetta Jubilee 2 Naaras 6 (IP) Billing Annika EX1 CAGPIB
SBI h FI*Mimitan Thea 2 Naaras 12 (Pennut) Nyman Pia EX1
SBI j FI*Rais-Kis Doris 2 Naaras 11 (Nuoret) Nyman Pia EX1 NOM
SBI n EE*Ireen Herencia 2 Naaras 3 (GIC) Edvardsen Geir Johan EX1 CACS
SBI n FI*Cetulean Quantum Solaris 2 Uros 5 (IC) Edvardsen Geir Johan EX1 CAGCIB
SBI n FI*Touchant Troubadour d'amour 2 Uros 11 (Nuoret) Edvardsen Geir Johan EX1
SBI n FIN*Canth's Love is All I need 2 Naaras 17 (Veteraani) Chadaj Marek 3
SBI n FIN*Canth's Love is All I need 2 Naaras 4 (GIP) Edvardsen Geir Johan EX1 CAPS
SBI n FIN*Mion Pitou 2 Uros 4 (GIP) Edvardsen Geir Johan EX1 CAPS
SBI n S*Raus Höjden's Harmoney in Brown 2 Naaras 1 (SC) Edvardsen Geir Johan KM BIV
SBI n 21 FI*Canth's Soldier of Love 2 Uros 3 (GIC) Edvardsen Geir Johan EX1 CACS BIV
SBI n 21 FI*Canth's Xenia 2 Naaras 12 (Pennut) Edvardsen Geir Johan EX1
SBI n 21 FI*Honeykiss' Joan Jett 2 Naaras 9 (Avoin) Edvardsen Geir Johan EX1 No Cert
SBI n 21 FIN*Kipparin Dunham 2 Uros 6 (IP) Edvardsen Geir Johan EX1 CAGPIB
SIA a FI*Twist-Tiramisun North Star 4 Uros 1 (SC) Lund Lone KM
SIA a FI*Twist-Tiramisun Rocky 4 Uros 12 (Pennut) Lund Lone EX1
SIA b FI*Amon Sethi 4 Uros 10 (KAS) Peltonen Martti EX1 CAP NOM BIS
SIA b FI*Clamoris Humbert 4 Uros 11 (Nuoret) Peltonen Martti EX1
SIA b FI*Vuorikatin AinutKertainen 4 Uros 6 (IP) Peltonen Martti EX1 CAGPIB
SIA b 21 FI*Hiukkasen Hellyyttä 4 Naaras 11 (Nuoret) Lund Lone EX1
SIA c FI*Kelmikerhon Tyrskyaalloilla 4 Uros 11 (Nuoret) Peltonen Martti EX1 NOM
SIA c FI*Twist-Tiramisun New Look 4 Naaras 5 (IC) Peltonen Martti EX1 CAGCIB NOM BIS
SIA c S*Yzing's Özaya 4 Naaras 10 (KAS) Peltonen Martti EX1 CAP NOM BIS
SIA d S*Mesmereyes Ippolito 4 Uros 3 (GIC) Lund Lone EX1 CACS NOM BIS
SIA d S*Yzing's Giza 4 Naaras 11 (Nuoret) Lund Lone EX1 NOM BIS
SIA d 21 FI*Santuzzan On Your Toes 4 Uros 6 (IP) Peltonen Martti EX1 CAGPIB
SIA f S*Yzing's Iceing 4 Naaras 12 (Pennut) Peltonen Martti EX1
SIA n FI*Choose Zone of SiaMagic 4 Uros 9 (Avoin) Lund Lone EX1 CAC
SIA n FI*Kelmikerhon Nuorallatanssia 4 Uros 2 (SP) Lund Lone KM NOM
SIA n FI*Twist-Tiramisun Kurtisaani 4 Naaras 1 (SC) Lund Lone KM
SIA n FI*Twist-Tiramisun Muusa 4 Naaras 3 (GIC) Lund Lone EX1 CACS
SIA n FI*Twist-Tiramisun Queen Syrah 4 Naaras 7 (CH) Lund Lone EX1 CACIB BIV
SIA n FI*Willicon Help Me Obi-Wan 4 Uros 12 (Pennut) Lund Lone EX1
SIA w 67 S*Edo Créma de Luxe 4 Uros 8 (PR) Lund Lone EX1 CAPIB
SIB a 01 21 64 FI*Villan Jahuu 2 Naaras 9 (Avoin) Fonsén Mira EX1 CAC
SIB a 09 24 FI*Villan Mystic Man 2 Uros 11 (Nuoret) Fonsén Mira EX1
SIB a 23 FIN*Villan Basisti 2 Uros 6 (IP) Memedov Zvezdan EX1 CAGPIB
SIB a 23 FIN*Villan Bongo 2 Uros 10 (KAS) Memedov Zvezdan EX1 CAP
SIB a 24 FI*Villan Idoli 2 Uros 5 (IC) Memedov Zvezdan EX1 CAGCIB
SIB as 09 24 FI*Villan Magic Melody 2 Naaras 11 (Nuoret) Memedov Zvezdan EX2
SIB as 09 24 FI*Villan Magic Melody 2 Naaras 13c (Määrittely) Kudra Magdalena SIB VIII as 09 24
SIB as 24 S*Stimics Eveleen 2 Naaras 11 (Nuoret) Memedov Zvezdan EX2
SIB d 02 21 61 FI*Tassutuvan Aino 2 Naaras 9 (Avoin) Chadaj Marek EX1 CAC
SIB d 03 24 FI*Cherrytail's Odysseus 2 Uros 10 (KAS) Chadaj Marek EX1 CAP
SIB d 09 FI*Cherrytail's Marlon Brando 2 Uros 5 (IC) Chadaj Marek EX1 CAGCIB BIV NOM
SIB d 09 24 FI*Lumikissan Corleone 2 Uros 7 (CH) Chadaj Marek EX1 CACIB
SIB d 09 24 FI*Villan Ferrari 2 Uros 3 (GIC) Chadaj Marek EX1 CACS
SIB ds 24 FI*ArcticWilds Bigtime Beagle 2 Uros 3 (GIC) Memedov Zvezdan EX1 CACS
SIB f 09 FI*Cherrytail's PrimaDonna 2 Naaras 11 (Nuoret) Chadaj Marek EX1
SIB f 09 24 FI*Kestilinnan Charlotta 2 Naaras 9 (Avoin) Koskenkangas Marjatta EX1 CAC
SIB f 22 Hope Happysbib*PL 2 Naaras 12 (Pennut) Koskenkangas Marjatta EX1 NOM
SIB f 24 FI*Lumikissan ZäpinäSissi 2 Naaras 4 (GIP) Koskenkangas Marjatta EX1 CAPS BIV
SIB fs FI*KissinTassun Ekselentti 2 Naaras 11 (Nuoret) Memedov Zvezdan EX1
SIB fs FIN*Lumikissan LappuLiisa 2 Naaras 2 (SP) Memedov Zvezdan KM
SIB fs FIN*Lumikissan LappuLiisa 2 Naaras 17 (Veteraani) Chadaj Marek 1 NOM BIS
SIB fs 09 23 Desire z Zimowego Lasu*PL 2 Naaras 11 (Nuoret) Memedov Zvezdan EX1
SIB fs 09 24 FI*Cherrytail's Las Vegas 2 Naaras 3 (GIC) Memedov Zvezdan EX1 CACS BIV NOM
SIB g FI*Kestilinnan Rinsessa 2 Naaras 8 (PR) Koskenkangas Marjatta EX2
SIB g 24 FI*Villan Keisarinna 2 Naaras 8 (PR) Koskenkangas Marjatta EX1 CAPIB
SIB n 02 21 FIN*Villan Don Marcello 2 Uros 3 (GIC) Fonsén Mira EX1 CACS NOM
SIB n 03 FI*Cherrytail's PrettyBoy 2 Uros 11 (Nuoret) Kudra Magdalena EX1 NOM
SIB n 03 23 FIN*Balladin Carmencita 2 Naaras 17 (Veteraani) Chadaj Marek Arvosteltu 7
SIB n 03 23 FIN*Balladin Carmencita 2 Naaras 6 (IP) Fonsén Mira EX1 CAGPIB NOM
SIB n 09 23 FIN*Alizarin Bomber Boy 2 Uros 1 (SC) Fonsén Mira KM
SIB n 09 24 FI*Lumikissan Morsmaikku 2 Naaras 11 (Nuoret) Fonsén Mira EX1 BIV
SIB n 22 FI*Alizarin Captain Morgan 2 Uros 12 (Pennut) Memedov Zvezdan EX1 NOM
SIB n 23 FI*Sasulkan Bromide 2 Naaras 12 (Pennut) Memedov Zvezdan EX1
SIB n 23 FIN*Lumikissan Pata Ässä 2 Uros 2 (SP) Memedov Zvezdan KM BIV NOM
SIB n 23 FIN*Zigwan's Gaigil Herguil 2 Uros 3 (GIC) Memedov Zvezdan EX1 CACS
SIB n 24 FI*Cherrytail's Ofelia 2 Naaras 5 (IC) Memedov Zvezdan EX1 CAGCIB BIV
SIB n 24 FI*Lumikissan MissiKissi 2 Naaras 11 (Nuoret) Memedov Zvezdan EX1 BIV NOM
SIB n 24 FI*Sasulkan Beryll 2 Uros 12 (Pennut) Memedov Zvezdan EX2
SIB n 24 FIN*Tuiskutassun Eydis Rohkea 2 Naaras 4 (GIP) Memedov Zvezdan EX1 CAPS
SIB n 24 S*Klintgården's Mikhailov 2 Uros 9 (Avoin) Memedov Zvezdan EX1 CAC
SIB ns 24 FIN*Magnificat Igor 2 Uros 4 (GIP) Memedov Zvezdan EX1 CAPS
SIB ns 24 Kristian Wild Taiga,CZ 2 Uros 7 (CH) Memedov Zvezdan EX1 CACIB BIV
SIB ny 09 24 Abrikos Onix Gloria 2 Uros 7 (CH) Fonsén Mira EX1 CACIB
SIB ny 22 FI*Amurin Joona 2 Uros 12 (Pennut) Memedov Zvezdan EX3
SIB w S*Stimics Tanqueray 2 Uros 7 (CH) Wikström Bjarne EX1 CACIB
SIB w 61 GR*Snowy Paws Dali 2 Uros 12 (Pennut) Wikström Bjarne EX1
SIN FI*Chai-lai Victorious Vanessa 3 Naaras 7 (CH) Brambilla Fabio EX1 CACIB
SOM a FI*Kharn-Ka Snowmoon 3 Uros 4 (GIP) Jyrkinen Jaana EX1 CAPS NOM
SOM n FI*Amajan Fede Favoloso 3 Uros 5 (IC) Funk Bobby EX1 CAGCIB
SOM n FI*SunnyPace Balsamita 3 Naaras 9 (Avoin) Funk Bobby EX1 CAC
SOM n FI*SunnyPace Betonica 3 Uros 9 (Avoin) Funk Bobby EX1 CAC BIV
SOM n FI*SunnyPace BotrychiumSimplex 3 Uros 10 (KAS) Funk Bobby EX1 CAP
SOM n FIN*Alfajiri Maridadi 3 Naaras 4 (GIP) Funk Bobby EX1 CAPS BIV
SOM n FIN*Alfajiri Maridadi 3 Naaras 17 (Veteraani) Fonsén Mira 2
SOM n FIN*Lamadegaan Aladdin 3 Uros 17 (Veteraani) Lund Lone
SOM n FIN*Lamadegaan Aladdin 3 Uros 2 (SP) Funk Bobby KM
SOM ns FI*Kultakuusen Emerantia 3 Naaras 9 (Avoin) Serrai Stéphanie EX1 CAC
SOM ns FIN*Walimain Dilara 3 Naaras 8 (PR) Serrai Stéphanie EX1 CAPIB
SOM p FI*Foxkiss Buteo lagopus 3 Uros 6 (IP) Jyrkinen Jaana EX1 CAGPIB
SPH a FI*Tuiscalo's Lifeguard 3 Uros 11 (Nuoret) Brambilla Fabio EX1 NOM
SPH d 09 Rinkurl Ladykiller of Foxwellhall 3 Uros 12 (Pennut) Funk Bobby EX1
SPH d 09 32 FI*Hebblas Harlow 3 Uros 12 (Pennut) Jyrkinen Jaana EX1
SPH d 21 33 FI*Tutsi Chaumet 3 Uros 11 (Nuoret) Jyrkinen Jaana EX1 BIV
SPH e 09 21 32 FI*Tutsi Anni Queen 3 Naaras 5 (IC) Jyrkinen Jaana EX1 CAGCIB
SPH e 09 32 FI*Tutsi Absinthe 3 Uros 8 (PR) Jyrkinen Jaana EX1 CAPIB
SPH e 09 32 LV*Otomi Ungaro 3 Uros 1 (SC) Jyrkinen Jaana KM BIV NOM
SPH e 32 RU*Moon Pet Kohana 3 Naaras 12 (Pennut) Jyrkinen Jaana Mitätöity
SPH f 02 21 33 FI*Tutsi Buccellati 3 Naaras 10 (KAS) Jyrkinen Jaana Abs
SPH f 03 33 LV*Otomi Avrora 3 Naaras 1 (SC) Jyrkinen Jaana KM NOM
SPH f 09 21 FI*Tutsi Birkin 3 Naaras 9 (Avoin) Sahlberg Carin EX1 CAC NOM
SPH f 09 21 LV*Otomi Xaviera 3 Naaras 3 (GIC) Sahlberg Carin EX1 CACS
SPH j 21 FI*Tuiscalo's Lifegame 3 Naaras 11 (Nuoret) Brambilla Fabio Abs
SPH n 02 21 64 LV*Otomi Danis 3 Uros 5 (IC) Jyrkinen Jaana EX1 CAGCIB
SPH n 31 FI*Hobbitqueen's Michael J. 3 Uros 9 (Avoin) Jyrkinen Jaana EX1 CAC
SYL f 03 21 FI*Mummeli Dinazinha Qiana 4 Naaras 5 (IC) Peltonen Martti Abs
SYS d 03 21 HU*Shagio-Chen Fantano's Love 4 Uros 9 (Avoin) Lund Lone Abs
SYS n 03 LV*La Lune d'Or Phoenix 4 Uros 5 (IC) Peltonen Martti Abs
SYS n 03 21 FI*BaliDancer's DoDidDone 4 Uros 11 (Nuoret) Peltonen Martti Abs
TUA e FIN*Nazarlik Sakinmaz 2 Uros 10 (KAS) Wikström Bjarne Abs
TUA e 22 FI*Elekatin Fiona Khur 2 Naaras 9 (Avoin) Wikström Bjarne EX1 CAC
TUA f 24 FI*Felesin DeaAmoris 2 Naaras 11 (Nuoret) Wikström Bjarne EX1
TUA n FIN*Josmarin Cyrill Roy 2 Uros 6 (IP) Fonsén Mira EX1 CAGPIB
TUA ns 09 FI*Kralice Dionysos 2 Uros 9 (Avoin) Memedov Zvezdan EX1 CAC
TUA w FI*Elekatin Ximon 2 Uros 8 (PR) Wikström Bjarne EX1 CAPIB
TUA w 62 FI*Elekatin Vili 2 Uros 6 (IP) Wikström Bjarne EX1 CAGPIB
TUV d 62 FI*GizemliKediler Adile Alaiye 2 Naaras 1 (SC) Edvardsen Geir Johan KM BIV
TUV d 62 FI*GizemliKediler Bal Bilmece 2 Uros 7 (CH) Edvardsen Geir Johan EX1 CACIB
TUV d 62 FI*Iltatähden Bernard Balamir 2 Uros 9 (Avoin) Edvardsen Geir Johan Abs
TUV d 63 FI*GizemliKediler Bey Bunyamin 2 Uros 5 (IC) Edvardsen Geir Johan EX1 CAGCIB
TUV d 63 FI*GizemliKediler Beze Balerin 2 Naaras 5 (IC) Edvardsen Geir Johan EX1 CAGCIB
TUV f 62 FI*Valier's Kianna 2 Naaras 9 (Avoin) Billing Annika EX1 CAC
TUV f 63 FI*Valier's Cilla 2 Naaras 10 (KAS) Billing Annika EX1 CAP
TUV n 62 FIN*Verdian Erdehan 2 Uros 10 (KAS) Fonsén Mira EX1 CAP NOM BIS
735 kpl

Tuomarit

Nimi EMS-koodit Kissaa
Ei tuomareita.