TURKU 23.11.2013
Järjestävä yhdistys Turun Rotukissayhdistys ry
Alkaa 23.11.2013 Loppuu 23.11.2013
Ilmoittautuminen alkaa 23.11.2013 Ilmoittautuminen loppuu 23.11.2013
Yleisöaika alkaa 0:00 Yleisöaika loppuu 0:00
Eläinlääkärintarkastus alkaa 0:00 Eläinlääkärintarkastus loppuu 0:00
Arvostelut alkavat 0:00 Vahvistuskirjeen julkaisupvm
Kansainvälinen Ei Erikoisnäyttely Ei
Drive In -näyttely Ei Omistajat saavat esitellä kissansa Ei
Kissoja enintään    Kategoriat
BreedBIS-rodut BreedBIS kissoja vähintään
Tilinumero
Sähköposti show@turok.fi
Paikka
Toimihenkilöt
Lisätietoja

Yhteenveto ilmoittautumisista

Kategoria Ilmoittautuneita
Yhteensä 0

Suodata näytettäviä tuloksia alla olevilla valinnoilla.

Suodata näytettäviä tuloksia alla olevilla valinnoilla.

Nro EMS-koodi Nimi Kategoria Sukupuoli Luokka Tuomari Tulos
ABY a FI*Nebuankhet Valentine Water III Naaras 12 (Pennut) Serrai Stéphanie EX1
ABY a FI*Nebuankhet Violet Punch III Naaras 12 (Pennut) Serrai Stéphanie EX2
ABY n FI*Laire Maiar Arien III Naaras 12 (Pennut) Räihä Jarmo EX1 BIV NOM
ABY n FI*Laire Meleth Aran III Uros 2 (SP) Räihä Jarmo KM
ABY n FI*Laire Valar Yavanna III Naaras 5 (IC) Räihä Jarmo EX1 CAGCIB
ABY n FI*Lovedevotion Bethoven III Uros 11 (Nuoret) Räihä Jarmo EX1
ABY n FI*Nebuankhet Unisonic III Uros 7 (CH) Räihä Jarmo EX2
ABY n S*Aucuparia's Kebra Nagast III Uros 5 (IC) Räihä Jarmo EX1 CAGCIB BIV
ABY n S*Hjortronstigens Private Dancer III Uros 7 (CH) Räihä Jarmo EX1 CACIB
ABY o FI*Laire Maiar Melian III Naaras 12 (Pennut) Funk Bobby EX1 BIV NOM
ABY o FI*Nebuankhet Teachdaire III Uros 3 (GIC) Funk Bobby EX1 CACS
ABY o S*Rackarkatten's Paco Rabanne III Uros 17 (Veteraani) Lund Lone 3
ABY o S*Rackarkatten's Paco Rabanne III Uros 2 (SP) Funk Bobby KM
ABY p FI*Jollinooran Belegrino III Uros 9 (Avoin) Serrai Stéphanie EX1 CAC
ABY p FI*Nebuankhet Quetzalcoatl III Uros 2 (SP) Serrai Stéphanie KM
ABY p FIN*Bastian's Crash Test Dummy III Uros 2 (SP) Serrai Stéphanie KM
ABY ps S*Abbey Garden Lady Silver Sakura III Naaras 9 (Avoin) Räihä Jarmo EX1 CAC
ABY ps S*Saivokattens Silver Saga III Naaras 9 (Avoin) Räihä Jarmo EX1 CAC
ABY ps S*Saivokattens Silver Saga III Naaras 13c (Määrittely) Sahlberg Carin ABY os
ACL fs 09 22 FI*Dezzicat's Amabile AyaCurl II Naaras 10 (KAS) Wikström Bjarne EX1 CAP
ACL g 21 33 FIN*Magnificat Tinka Curl II Naaras 17 (Veteraani) Chadaj Marek 4
ACL g 21 33 FIN*Magnificat Tinka Curl II Naaras 2 (SP) Memedov Zvezdan KM NOM
ACL n 03 24 FI*Dezzicat's Decisivo DioCurl II Uros 10 (KAS) Koskenkangas Marjatta EX1 CAP
ACL ns 02 21 64 FI*Dezzicat's Estinto EzeCurl II Naaras 12 (Pennut) Wikström Bjarne EX1 NOM
ACL ns 02 64 FI*Dezzicat's Conamore CupCurl II Uros 10 (KAS) Wikström Bjarne EX1 CAP
ACL ns 03 FI*Ramandan Renesmee II Naaras 12 (Pennut) Wikström Bjarne EX2
ACS a 09 FI*Ramandan Nahuel II Uros 12 (Pennut) Nyman Pia EX1
ACS a 09 FI*Ramandan Nahuel II Uros 13c (Määrittely) Kudra Magdalena ACS II/ a 09
ACS ns 03 FI*Dezzicat's Brilante BixCurl II Uros 5 (IC) Nyman Pia EX1 CAGCIB
ACS ns 03 24 FI*Dezzicat's Allegro AceCurl II Uros 10 (KAS) Nyman Pia EX1 CAP
BAL a 21 S*Vildbackens Silence IV Uros 8 (PR) Lund Lone EX1 CAPIB
BAL b FI*Fercatin Minzay Pinocchio IV Uros 5 (IC) Lund Lone EX1 CAGCIB
BAL c S*Vildbackens Ziggy Stardust IV Uros 3 (GIC) Lund Lone EX1 CACS
BAL c SE*Pilgatans Diesel IV Uros 11 (Nuoret) Lund Lone EX1
BAL c 21 SE*Qjou'z Bon A Petit IV Uros 3 (GIC) Peltonen Martti EX1 CACS
BAL d 21 FI*Cleverkitty BigBoss IV Uros 10 (KAS) Peltonen Martti EX1 CAP
BAL e FI*Cleverkitty Tuesday Hero IV Uros 4 (GIP) Lund Lone Abs
BAL n FI*Fercatin Lilzay Quistine IV Naaras 5 (IC) Lund Lone Abs
BAL w 67 FI*Willicon Lo Stregatto IV Uros 5 (IC) Peltonen Martti EX1 CAGCIB
BEN n 24 FI*Leokatin Cucu III Naaras 10 (KAS) Funk Bobby EX1 CAP
BEN n 24 FI*Leokatin HubbaBubba III Uros 11 (Nuoret) Funk Bobby EX1
BEN n 24 FI*Leokatin IhquMan III Uros 12 (Pennut) Funk Bobby EX1
BEN n 24 FI*Starglitters Don Diego III Uros 10 (KAS) Funk Bobby EX1 CAP
BEN n 24 Junglewhisper Rhapsody In Rock III Uros 5 (IC) Funk Bobby EX1 CAGCIB BIV
BEN n 24 S*Hot Stuff Zulu III Naaras 3 (GIC) Funk Bobby EX1 CACS
BEN n 24 S*KungsgardenCats Queen Nubia III Naaras 8 (PR) Funk Bobby EX1 CAPIB BIV NOM
BEN n 24 S*Nordic Glow Ibiza Hippie III Naaras 11 (Nuoret) Funk Bobby EX1 NOM DISQ AGR.
BEN n 24 SE*Junglepurrz Empire State of Mind III Uros 7 (CH) Funk Bobby Abs
BEN n 24 33 FI*Starglitters Snowstorm III Uros 3 (GIC) Brambilla Fabio EX1 CACS
BRI a FI*Coventry's Endymion III Uros 9 (Avoin) Sahlberg Carin EX1 CAC
BRI a FI*Coventry's Francoise III Naaras 11 (Nuoret) Sahlberg Carin EX1
BRI a FI*Rhinestone's Angus Young III Uros 11 (Nuoret) Sahlberg Carin EX1
BRI a FI*Rhinestone's Scooby III Uros 1 (SC) Sahlberg Carin KM BIV
BRI a 03 S*British Dream's Elegant Rock Stone III Uros 10 (KAS) Jyrkinen Jaana EX1 CAP
BRI a 24 S*Palace&Main's Sparkle-icious III Naaras 7 (CH) Funk Bobby EX1 CACIB
BRI b 24 S*Palace&Main's Bonnie by Lisuanto's III Naaras 11 (Nuoret) Räihä Jarmo EX1
BRI d FIN*Ferme Tyson III Uros 10 (KAS) Brambilla Fabio EX1 CAP
BRI d 22 FI*Coventry's Gawayne III Uros 12 (Pennut) Brambilla Fabio EX1
BRI d 24 FIN*Rhinestone's LaVieilleFerme III Naaras 4 (GIP) Jyrkinen Jaana EX1 CAPS
BRI e Countess of Noblesse Oblige III Naaras 11 (Nuoret) Sahlberg Carin EX1
BRI e Diamond van het KopstukNL* III Uros 7 (CH) Sahlberg Carin Abs
BRI f FI*Coventry's Daybreak III Naaras 9 (Avoin) Funk Bobby EX1 CAC
BRI f FI*Coventry's Gwenhwyfar III Naaras 12 (Pennut) Funk Bobby EX1
BRI f FI*Suvikasteen Sandra III Naaras 10 (KAS) Funk Bobby EX1 CAP
BRI f S*Javeliner's Tullibardine III Naaras 7 (CH) Funk Bobby EX1 CACIB BIV
BRI g Chestine Gowdy Pepele P *** III Naaras 12 (Pennut) Räihä Jarmo Abs
BRI g FIN*Ruusutarhan Hertta III Naaras 1 (SC) Räihä Jarmo KM NOM
BRI hs 22 62 FI*Ferme Darth Traya III Naaras 9 (Avoin) Funk Bobby EX1 CAC
BRI n FI*Coventry's Fantasia III Naaras 11 (Nuoret) Jyrkinen Jaana EX1
BRI n FI*Coventry's Gardenia III Naaras 12 (Pennut) Jyrkinen Jaana EX1 NOM
BRI n FI*Ferme Eppu Elmina III Naaras 10 (KAS) Jyrkinen Jaana EX1 CAP
BRI ns S*British Dream's Sebastian III Uros 5 (IC) Brambilla Fabio EX1 CAGCIB
BRI ns 11 EST*Harmony Devianti III Naaras 4 (GIP) Räihä Jarmo EX1 CAPS
BRI ns 11 FIN*Gnome's Eta Cassiopeiae III Naaras 2 (SP) Räihä Jarmo KM NOM
BRI ns 11 S*Esteticas Xera III Naaras 3 (GIC) Räihä Jarmo EX1 CACS
BRI ns 22 62 FI*Hopeatiikeri Tähtitomu III Uros 11 (Nuoret) Räihä Jarmo EX1
BRI ns 22 64 Bob Marley de Broeckloni III Uros 5 (IC) Jyrkinen Jaana EX1 CAGCIB BIV
BRI ns 22 64 BuzBuz de Broeckloni III Naaras 5 (IC) Jyrkinen Jaana EX1 CAGCIB
BRI ns 22 64 Daphne Sirvall,CZ III Naaras 11 (Nuoret) Jyrkinen Jaana EX1
BRI ns 22 64 FI*Aleksandra's Ilse Moonlight III Naaras 10 (KAS) Jyrkinen Jaana EX1 CAP
BRI ns 22 64 Vale of Proud's Remember Me III Naaras 9 (Avoin) Jyrkinen Jaana EX1 CAC
BRI ns 24 62 FI*Gimmie's Pirates Ransom III Uros 3 (GIC) Räihä Jarmo EX1 CACS
BUR a FI*Feirefiz Illuminated III Uros 11 (Nuoret) Serrai Stéphanie EX1
BUR a FI*KyeSuu Cleopatra III Naaras 9 (Avoin) Serrai Stéphanie EX1 CAC
BUR a FI*Lilac's Song for Love III Naaras 11 (Nuoret) Serrai Stéphanie EX1
BUR a FI*ZirCat's Irwin Goodman III Uros 12 (Pennut) Serrai Stéphanie EX1 BIV
BUR a FIN*Arbiter Constantine III Uros 10 (KAS) Serrai Stéphanie EX1 CAP
BUR b Aldis Marcel *** III Uros 1 (SC) Funk Bobby Abs
BUR b FI*Aficats Don't Mess With ME! III Uros 11 (Nuoret) Funk Bobby EX1
BUR b FI*Bataras Amorphis Lady III Naaras 9 (Avoin) Funk Bobby EX1 CAC
BUR b FI*Cattish Olympos Afrodite III Naaras 10 (KAS) Funk Bobby EX1 CAP
BUR b FI*Feirefiz One Last Time III Uros 3 (GIC) Funk Bobby EX1 CACS BIV NOM
BUR b FI*Tai-Hao Mocha Touch III Uros 9 (Avoin) Funk Bobby EX1 CAC
BUR b FIN*Narinder Clueless III Naaras 4 (GIP) Funk Bobby EX1 CAPS
BUR c Aldis Elizabeth *** III Uros 12 (Pennut) Funk Bobby Abs
BUR c Aldis Yasmine *** III Naaras 11 (Nuoret) Funk Bobby Abs
BUR c FI*Feirefiz Pal of Mine III Uros 11 (Nuoret) Funk Bobby EX1 BIV
BUR c FI*KyeSuu Alexandra Nazu III Naaras 5 (IC) Funk Bobby EX1 CAGCIB NOM
BUR c FI*KyeSuu Daavid III Uros 11 (Nuoret) Funk Bobby EX2
BUR c FI*KyeSuu Daisy III Naaras 11 (Nuoret) Funk Bobby EX1
BUR d Ivar Lovely Dream *** III Uros 9 (Avoin) Sahlberg Carin Abs
BUR f FI*Ilovuon Dr. Feelgood III Naaras 9 (Avoin) Funk Bobby EX1 CAC
BUR g FIN*Seirene Justify My Love III Naaras 1 (SC) Brambilla Fabio KM NOM BIS
BUR h HU*Alba Regia Ganxsta Gizi III Naaras 4 (GIP) Serrai Stéphanie EX1 CAPS NOM
BUR j FIN*Pardofelis Guinevere III Naaras 2 (SP) Sahlberg Carin KM
BUR j FIN*Pardofelis Guinevere III Naaras 17 (Veteraani) Fonsén Mira 1 NOM
BUR n Aldis Queenie II *** III Naaras 9 (Avoin) Räihä Jarmo Abs
BUR n FI*Karvanverran Elis Ebony III Uros 12 (Pennut) Räihä Jarmo EX1
BUR n FI*Karvanverran Usain Bolt III Uros 4 (GIP) Räihä Jarmo EX1 CAPS
BUR n FI*Lilac's Esmeralda Gypsygirl III Naaras 7 (CH) Räihä Jarmo EX1 CACIB
BUR n FI*Narinder Dances with wolwes III Naaras 8 (PR) Räihä Jarmo EX1 CAPIB
BUR n FI*Seirene Pawel III Uros 10 (KAS) Räihä Jarmo EX1 CAP
BUR n FIN*Katruskan Chelindrea III Naaras 4 (GIP) Räihä Jarmo EX1 CAPS
BUR n FIN*Seirene Hamlet II III Uros 17 (Veteraani) Lund Lone 2
BUR n FIN*Seirene Hamlet II III Uros 2 (SP) Räihä Jarmo KM BIV NOM
BUR n Isä-Brownin Ushuaia III Uros 11 (Nuoret) Räihä Jarmo EX1 BIV NOM BIS
CHA FIN*Keijuhovin Boromir Ponteva III Uros 4 (GIP) Brambilla Fabio EX1 CAPS
CHA FIN*Souriant Anisette Ma Petite III Naaras 17 (Veteraani) Fonsén Mira
CHA FIN*Souriant Anisette Ma Petite III Naaras 6 (IP) Brambilla Fabio Abs
CRX a FI*Angelfalls Étoile Azurée III Uros 9 (Avoin) Serrai Stéphanie EX1 CAC
CRX a 01 FIN*Piupaws Thyra III Naaras 17 (Veteraani) Fonsén Mira 3
CRX a 01 FIN*Piupaws Thyra III Naaras 8 (PR) Serrai Stéphanie EX1 CAPIB
CRX a 03 FI*Alchemist Warlock III Uros 8 (PR) Serrai Stéphanie EX1 CAPIB
CRX a 03 FI*Saca's A Duke of DualBlue III Uros 12 (Pennut) Serrai Stéphanie EX2
CRX a 03 22 FI*Derekaz Mi'Derretido III Uros 12 (Pennut) Räihä Jarmo Abs
CRX a 03 24 FI*Piupaws Duracell's Khafre III Uros 11 (Nuoret) Räihä Jarmo EX1
CRX a 09 Fenway My Glory-B of Changes III Naaras 9 (Avoin) Serrai Stéphanie Abs
CRX b DK*Blytt Ducati III Uros 8 (PR) Serrai Stéphanie EX1 CAPIB BIV NOM
CRX d 02 62 FI*Ronttilan Russian Roulette III Uros 11 (Nuoret) Sahlberg Carin EX2
CRX d 03 FI*Angelfalls El Rey De La Luz III Uros 10 (KAS) Sahlberg Carin EX1 CAP
CRX d 03 24 FI*Piupaws Ceiling cat III Uros 11 (Nuoret) Sahlberg Carin EX1
CRX d 09 24 FI*CuteChaos King of Hearts III Uros 9 (Avoin) Sahlberg Carin EX1 CAC BIV NOM
CRX d 24 FI*Piupaws Robin III Uros 3 (GIC) Serrai Stéphanie EX1 CACS
CRX e 09 FI*Framillan Iapetos III Uros 9 (Avoin) Sahlberg Carin EX2
CRX f 01 64 FI*Spectrolite Mary Lennox III Naaras 9 (Avoin) Sahlberg Carin EX1 CAC
CRX f 03 FI*Alchemist Petit Meslier III Naaras 12 (Pennut) Sahlberg Carin EX1 BIV NOM
CRX f 03 24 FI*FunkyJam's All I Want III Naaras 12 (Pennut) Sahlberg Carin EX2
CRX f 09 FI*Parhelian Reine Aurore III Naaras 9 (Avoin) Sahlberg Carin EX2
CRX g 33 FI*Ronttilan Vähän niinku Joku III Naaras 11 (Nuoret) Serrai Stéphanie Abs
CRX n Changes Ziggy Stardust III Uros 10 (KAS) Serrai Stéphanie EX2
CRX n FI*CuteChaos Black Pete III Uros 11 (Nuoret) Serrai Stéphanie EX1 NOM
CRX n FI*Huissin Albert Edelfelt III Uros 10 (KAS) Serrai Stéphanie EX1 CAP
CRX n Pixie Agnus*LT III Naaras 3 (GIC) Serrai Stéphanie EX1 CACS BIV
CRX n Selena Light's Russian Lover III Uros 11 (Nuoret) Serrai Stéphanie EX2
CRX n 01 21 64 FI*Sweetpurr's Ersa III Naaras 5 (IC) Räihä Jarmo EX1 CAGCIB
CRX n 02 62 FI*FunkyJam's BoomBoomPow III Naaras 3 (GIC) Serrai Stéphanie EX1 CACS
CRX n 02 62 FI*Piupaws 4.Pirkka III Uros 12 (Pennut) Serrai Stéphanie EX3
CRX n 03 FI*FunkyJam's Dove of Peace III Uros 1 (SC) Serrai Stéphanie KM BIV NOM
CRX n 03 FI*FunkyJam's It's not unusual III Uros 12 (Pennut) Serrai Stéphanie EX1 BIV NOM
CRX n 03 24 FIN*Piupaws Tecna III Naaras 10 (KAS) Räihä Jarmo EX1 CAP
CRX n 03 24 S*Spotless Janus III Uros 9 (Avoin) Räihä Jarmo EX1 CAC BIV
CRX n 03 33 Cameo Wave Cult*LT III Uros 11 (Nuoret) Räihä Jarmo EX1
CRX n 09 FI*Huissin Muhoksen Mimmi III Naaras 5 (IC) Serrai Stéphanie EX1 CAGCIB
CRX n 21 32 Kvitochka Show Stail III Naaras 12 (Pennut) Serrai Stéphanie Abs
CRX n 33 FI*Angelfalls Aux Yeux Bleux III Naaras 9 (Avoin) Serrai Stéphanie Abs
CRX n 33 Yosephine Satysfakcja*PL III Naaras 5 (IC) Serrai Stéphanie EX1 CAGCIB NOM
DRX a 22 S*MaglaKatten Leandra III Naaras 8 (PR) Serrai Stéphanie EX1 CAPIB
DRX a 22 SE*Trastavere's Himalaya Hummingbird III Naaras 7 (CH) Serrai Stéphanie EX1 CACIB
DRX as FI*Riiviön Rainer III Uros 9 (Avoin) Sahlberg Carin EX1 CAC
DRX bs 24 FI*Adorex I'm miss Peanut III Naaras 11 (Nuoret) Serrai Stéphanie EX1
DRX f S*Fairycoons Miss April fool III Naaras 8 (PR) Sahlberg Carin EX1 CAPIB NOM
DRX f 03 FI*Fairy-Story's HypnoticHope III Naaras 9 (Avoin) Brambilla Fabio EX1 CAC
DRX fs S*British Dream's Milania III Naaras 5 (IC) Sahlberg Carin EX1 CAGCIB
DRX fs S*British Dream's Milania III Naaras 7 (CH) Brambilla Fabio EX1 CACIB
DRX g 09 33 FI*Adorex Fancy Free III Naaras 9 (Avoin) Funk Bobby EX1 CAC
DRX n 09 22 S*Araneas Singleton III Naaras 9 (Avoin) Sahlberg Carin Abs
DRX ns 09 22 FIN*Riiviön Viiru III Naaras 2 (SP) Sahlberg Carin Abs
DRX w FIN*Riiviön Tuhkimo III Naaras 5 (IC) Serrai Stéphanie Abs
DSP d 09 33 FI*DonAmen El' Nino III Uros 12 (Pennut) Brambilla Fabio Abs
DSP n 03 33 Estelle My Toys III Naaras 9 (Avoin) Brambilla Fabio EX1 CAC
EUR a 24 FI*Kassilan Suvun Salarakas III Uros 12 (Pennut) Jyrkinen Jaana EX1
EUR as 23 FI*Kassilan Baby Jane III Naaras 10 (KAS) Sahlberg Carin EX2
EUR as 23 FI*Kassilan Optimist Ollie III Uros 10 (KAS) Sahlberg Carin EX1 CAP
EUR as 23 FI*Kassilan Outshine Ofira III Naaras 10 (KAS) Sahlberg Carin EX1 CAP BIV
EUR d FI*Kassilan Suviyön Shamaani III Uros 12 (Pennut) Sahlberg Carin EX1
EUR d 22 Silkkiturkin Menevä Macho III Uros 2 (SP) Funk Bobby KM NOM
EUR d 23 FIN*Kassilan Guaranteed Gnome III Uros 1 (SC) Jyrkinen Jaana KM
EUR d 24 FI*Feronian Di'Anna III Naaras 11 (Nuoret) Räihä Jarmo EX1
EUR ds 23 FIN*FollowMe Early Flight III Uros 10 (KAS) Brambilla Fabio EX1 CAP
EUR e 23 FIN*Kassilan Gentle Goblin III Uros 1 (SC) Jyrkinen Jaana KM
EUR f 24 FI*Feronian Felicia III Naaras 12 (Pennut) Brambilla Fabio EX1
EUR fs FI*Kassilan Qkunen Qtamolla III Naaras 11 (Nuoret) Brambilla Fabio EX1
EUR g 22 FI*Feronian Emilia III Naaras 11 (Nuoret) Räihä Jarmo EX1
EUR n FI*Kissalabim Milla Magia III Naaras 10 (KAS) Sahlberg Carin EX1 CAP
EUR n 22 FI*Pinkkitassun Brunetto III Uros 1 (SC) Brambilla Fabio KM NOM
EUR n 24 FI*Tiikerililjan Kurmeli III Uros 11 (Nuoret) Sahlberg Carin EX1
EUR n 24 FIN*Mäkikatin Pikasso III Uros 17 (Veteraani) Lund Lone Arvosteltu 5
EUR n 24 FIN*Mäkikatin Pikasso III Uros 6 (IP) Sahlberg Carin EX1 CAGPIB NOM
EUR ns FI*Katinhännän Diftor-he Susma III Naaras 11 (Nuoret) Sahlberg Carin EX1
EUR ns FI*Taikapeikon Armas P. III Uros 5 (IC) Sahlberg Carin EX1 CAGCIB
EUR ns 22 FI*Alcarinqua Nya III Naaras 11 (Nuoret) Funk Bobby EX1
EUR ns 23 FI*Katinhännän Ilmaveivi-Kikka III Naaras 5 (IC) Sahlberg Carin Abs
EUR ns 23 FIN*Katinhännän Survivor Amber III Naaras 8 (PR) Sahlberg Carin EX1 CAPIB
EXO a S*IxiDixi's Crazy for You I Uros 4 (GIP) Wiéland Schilla Eva EX1 CAPS
EXO d 03 24 FI*Elrikan Romeo I Uros 11 (Nuoret) Wiéland Schilla Eva EX1
EXO f 03 22 FI*Chevhill's Confetti I Naaras 12 (Pennut) Wiéland Schilla Eva EX1 NOM
EXO g 02 21 62 FI*Chevhill's Pastel Candy I Naaras 12 (Pennut) Wiéland Schilla Eva EX1
EXO g 03 24 FI*Chevhill's Lollipop I Naaras 12 (Pennut) Kass Tellervo EX1
EXO n 03 24 FI*Shamirin Epic Emily I Naaras 9 (Avoin) Kass Tellervo EX1 CAC
EXO n 22 FI*Elrikan Oskar-Onni I Uros 9 (Avoin) Wiéland Schilla Eva EX1 CAC NOM BIS
EXO n 23 FI*Sabrimin La Vie Est Belle I Naaras 11 (Nuoret) Kass Tellervo EX1 NOM BIS
EXO ns 22 62 FI*Elrikan Elviira-Eveliina I Naaras 7 (CH) Kass Tellervo EX1 CACIB
EXO w 62 LV*Nostri Vincent More Than a Feeling I Uros 5 (IC) Kass Tellervo EX1 CAGCIB
HCL Hertta Kotikissat Naaras 14 (Kotikissat) Wikström Bjarne 1 NOM
HCL Simba Kotikissat Uros 14 (Kotikissat) Wikström Bjarne 2
HCL Traks Kotikissat Uros 14 (Kotikissat) Wikström Bjarne 3
HCL Zeus Kotikissat Uros 14 (Kotikissat) Wikström Bjarne 1 NOM
HCS Raitsu Kotikissat Uros 14 (Kotikissat) Wikström Bjarne 3
HCS Tassu Kotikissat Naaras 14 (Kotikissat) Wikström Bjarne 1 NOM
HCS Ukko Kotikissat Uros 14 (Kotikissat) Wikström Bjarne 1 NOM BIS
HCS Ukko Kotikissat Uros 17 (Veteraani) Kudra Magdalena 1 NOM BIS
HCS Hopiatopias III Uros 14 (Kotikissat) Wikström Bjarne 2
HCS Paulikki III Naaras 13a (Noviisi) Sahlberg Carin EUR f 24
HCS Tuiretuinen III Naaras 13a (Noviisi) Sahlberg Carin EUR d
KBL ns 22 FIN*Cherrytail's Coupe de Ville III Naaras 4 (GIP) Brambilla Fabio EX1 CAPS
KOR DK*Meejai Been Fan-Fayo III Uros 11 (Nuoret) Brambilla Fabio EX1
KOR FI*Cisseli's Gluay maai III Naaras 7 (CH) Brambilla Fabio EX1 CACIB BIV
KOR FI*Kattihovin Sai-ano Itsumo III Naaras 9 (Avoin) Brambilla Fabio EX1 CAC
KOR FI*Kattihovin Saishono Gin-no III Uros 9 (Avoin) Brambilla Fabio EX1 CAC
KOR FI*Melodian Tulaya III Naaras 1 (SC) Brambilla Fabio KM
KOR FI*Melodian Unakan III Uros 9 (Avoin) Brambilla Fabio EX2
KOR FIN*Hovikissan iat Jaao III Naaras 8 (PR) Brambilla Fabio EX1 CAPIB NOM BIS
MAN f 09 52 Yamasee MX S Feliz III Naaras 9 (Avoin) Sahlberg Carin EX1 CAC
MAN f 24 53 FI*Stormin Suffeli III Naaras 5 (IC) Sahlberg Carin Abs
MAN fs 11 53 Red Alert's Savanna of Conan III Naaras 12 (Pennut) Sahlberg Carin EX1
MAN n 09 24 51 FI*Armain Snowy Mountain Bear III Uros 11 (Nuoret) Sahlberg Carin EX1 NOM
MAN n 51 FIN*D'manns Quick Quarterback III Uros 17 (Veteraani) Lund Lone 4
MAN n 51 FIN*D'manns Quick Quarterback III Uros 2 (SP) Sahlberg Carin KM
MAU ns FIN*Iltavilli Emir Ehsan III Uros 2 (SP) Jyrkinen Jaana KM
MCO Arlecoon Be Best MC Line *** II Uros 7 (CH) Memedov Zvezdan EX1 CACIB BIV
MCO Arlecoon's Boss MC Line *** II Uros 7 (CH) Fonsén Mira EX1 CACIB
MCO a 02 21 64 FI*SolarWind's Selene II Naaras 11 (Nuoret) Fonsén Mira EX2
MCO a 09 FI*Daybreak's GentleMan II Uros 12 (Pennut) Kudra Magdalena EX1
MCO a 09 FI*HoneyCoon's Kiss 'N' Run II Naaras 11 (Nuoret) Kudra Magdalena Abs
MCO a 09 FI*HoneyCoon's Sex&Cigarettes II Naaras 11 (Nuoret) Kudra Magdalena EX1
MCO a 09 FI*HoneyCoon's Stormy End II Uros 11 (Nuoret) Kudra Magdalena Abs
MCO a 22 FI*HoneyCoon's Something Sweet II Naaras 11 (Nuoret) Edvardsen Geir Johan EX1 BIV
MCO as 09 22 FI*Chatvallon Milady Anastasia II Naaras 12 (Pennut) Fonsén Mira MCO VIII/ as 09 22
MCO d 09 22 FI*Laramillan Jimbo Jones II Uros 11 (Nuoret) Memedov Zvezdan Abs
MCO d 09 22 FI*Pikkumetsän Brandon Stark II Uros 11 (Nuoret) Memedov Zvezdan EX1
MCO d 22 FI*Mostlycats Rosso Spumante II Uros 12 (Pennut) Chadaj Marek EX1 BIV
MCO d 22 FI*SolarWind's Dionysos II Uros 11 (Nuoret) Chadaj Marek EX1
MCO ds 03 22 FI*TipTop Maine Umbar II Uros 3 (GIC) Koskenkangas Marjatta EX1 CACS BIV NOM
MCO ds 09 22 FI*HoneyCoon's Thief Of Hearts II Uros 6 (IP) Koskenkangas Marjatta EX1 CAGPIB
MCO e 23 FI*Mainehaan Armani II Uros 3 (GIC) Chadaj Marek EX1 CACS
MCO es 09 22 FI*Iidaroosan Snow angel II Naaras 7 (CH) Koskenkangas Marjatta EX1 CACIB
MCO f 09 22 FI*Chamberlain Keep It Dark II Naaras 9 (Avoin) Memedov Zvezdan EX1 CAC
MCO f 09 22 FI*Laramillan Helmi-Lilja II Naaras 7 (CH) Memedov Zvezdan EX2
MCO f 09 22 FI*TipTop Maine Xita II Naaras 11 (Nuoret) Memedov Zvezdan EX1
MCO f 22 FI*Mainehaan Cassandra II Naaras 10 (KAS) Chadaj Marek EX1 CAP
MCO f 22 FI*Valier's Medea II Naaras 11 (Nuoret) Chadaj Marek EX3
MCO fs 03 22 FI*TipTop Maine Sasa II Naaras 10 (KAS) Koskenkangas Marjatta EX1 CAP BIV NOM
MCO fs 09 FI*Pikkumetsän Zakura II Naaras 9 (Avoin) Koskenkangas Marjatta Abs
MCO fs 22 FI*SatuMainen Suklaa Sydän II Naaras 5 (IC) Fonsén Mira EX1 CAGCIB
MCO fs 22 FI*Unikuun Flame of Love II Naaras 12 (Pennut) Fonsén Mira Abs
MCO g 09 22 FI*Valier's Chanel II Naaras 11 (Nuoret) Chadaj Marek EX2
MCO g 22 FI*Valier's Juno II Naaras 11 (Nuoret) Chadaj Marek EX1
MCO n Big Giants Resort's El Scuro II Uros 9 (Avoin) Kudra Magdalena EX1 CAC NOM DISQ AGR.
MCO n FI*LovelyLife Everest Enzo II Uros 10 (KAS) Kudra Magdalena Abs
MCO n FI*Mainehaan Belinda II Naaras 9 (Avoin) Kudra Magdalena EX1 CAC
MCO n FI*Tigerworld Nothing To Fear II Uros 6 (IP) Kudra Magdalena EX1 CAGPIB
MCO n 03 22 FI*Pikkumetsän Wunderweib II Naaras 3 (GIC) Fonsén Mira Abs
MCO n 03 22 FI*TipTop Maine Xantophilo II Uros 11 (Nuoret) Fonsén Mira EX2
MCO n 09 FI*LovelyLife Famous Fernando II Uros 11 (Nuoret) Kudra Magdalena EX1
MCO n 09 FI*Mainehaan Esmeralda II Naaras 9 (Avoin) Kudra Magdalena EX1 CAC BIV
MCO n 09 22 FI*Laramillan Jessica Lovejoy II Naaras 11 (Nuoret) Fonsén Mira EX1
MCO n 09 22 FI*Pikkumetsän Khal Drogo II Uros 11 (Nuoret) Fonsén Mira EX1 BIV NOM BIS
MCO n 09 22 N*Lilletun's Poker Face II Uros 9 (Avoin) Fonsén Mira EX1 CAC
MCO n 22 FI*Laramillan Janey Powel II Naaras 11 (Nuoret) Edvardsen Geir Johan EX2
MCO n 22 FI*Pikkumetsän Robb Stark II Uros 11 (Nuoret) Edvardsen Geir Johan EX1
MCO n 22 FI*Unikuun Dream of Love II Naaras 12 (Pennut) Edvardsen Geir Johan Abs
MCO n 22 FIN*Starmaker's Heartbreaker II Uros 4 (GIP) Edvardsen Geir Johan EX1 CAPS
MCO n 22 Kiwano's Willy Wonka II Uros 11 (Nuoret) Edvardsen Geir Johan Abs
MCO n 23 FI*LovelyLife Everest Ecco II Uros 10 (KAS) Edvardsen Geir Johan EX1 CAP
MCO ns Black Pirate of Beauty Wizards II Uros 7 (CH) Fonsén Mira EX1 CACIB
MCO ns LT*Lordcoon Grayse II Naaras 5 (IC) Fonsén Mira EX2
MCO ns 03 22 FI*Abbas-Coons Businesman II Uros 7 (CH) Koskenkangas Marjatta EX1 CACIB
MCO ns 03 22 FI*Halden coon's Zisel II Naaras 11 (Nuoret) Koskenkangas Marjatta EX1
MCO ns 09 FI*HoneyCoon's Black Sabbath II Uros 5 (IC) Koskenkangas Marjatta Abs
MCO ns 09 22 FI*Daybreak's DavidOff II Uros 9 (Avoin) Koskenkangas Marjatta Abs
MCO ns 09 22 FI*Godfather's Felicidad II Naaras 9 (Avoin) Koskenkangas Marjatta EX1 CAC
MCO ns 09 22 FI*Godfather's Fernando II Uros 9 (Avoin) Koskenkangas Marjatta EX1 CAC
MCO ns 09 22 FI*TipTop Maine Rowtag II Uros 6 (IP) Koskenkangas Marjatta EX2
MCO ns 09 22 PT*Artsycats Lucy in the Sky II Naaras 12 (Pennut) Koskenkangas Marjatta EX1
MCO ns 22 FI*Chatvallon Prince Guillaume II Uros 12 (Pennut) Fonsén Mira EX1 BIV NOM
MCO ns 22 FI*Kasmasiinin Zariel II Naaras 9 (Avoin) Fonsén Mira Abs
MCO w 62 FI*LovelyLife ConLeche Catman II Uros 6 (IP) Nyman Pia EX1 CAGPIB
MCO w 62 FI*Tigerworld I'm The Only One II Uros 5 (IC) Nyman Pia Abs
NEM Chary Nevy Ais II Uros 11 (Nuoret) Koskenkangas Marjatta EX1 BIV
NEM a Ulyseés Ivy Nový vek, CZ II Uros 11 (Nuoret) Koskenkangas Marjatta EX2
NEM a 21 Astranzia Blue Veil II Naaras 11 (Nuoret) Koskenkangas Marjatta EX1
NEM n 03 21 Iqasho Blekitny Aniol*PL II Uros 7 (CH) Nyman Pia EX1 CACIB
NEM n 09 21 Collin Sariola II Uros 9 (Avoin) Nyman Pia EX1 CAC
NEM n 21 Akonit Blue Veil II Uros 11 (Nuoret) Koskenkangas Marjatta EX3
NEM n 21 Amarillis Blue Veil II Uros 11 (Nuoret) Koskenkangas Marjatta EX4
NEM ns 03 21 FI*Eswood A Smooth Cloud II Naaras 11 (Nuoret) Nyman Pia EX1 BIV
NFO a FI*Hopeahännän LeonardodaVinci II Uros 4 (GIP) Edvardsen Geir Johan EX1 CAPS NOM
NFO a FI*Laramillan Indigo II Uros 9 (Avoin) Edvardsen Geir Johan EX1 CAC
NFO a 02 S*Segersjös Lubbas II Uros 3 (GIC) Wikström Bjarne EX1 CACS
NFO a 09 FI*Laramillan Ivanhoe II Uros 10 (KAS) Wikström Bjarne EX1 CAP
NFO a 09 S*Segersjös Lucian II Uros 4 (GIP) Wikström Bjarne EX1 CAPS BIV NOM
NFO a 09 S*Wildwood's Conjac II Uros 7 (CH) Wikström Bjarne EX1 CACIB
NFO a 09 24 FI*Hirmuinen Aleksanteri Suuri II Uros 6 (IP) Kudra Magdalena EX1 CAGPIB
NFO a 09 24 FI*Hopeahännän Daisy II Naaras 11 (Nuoret) Kudra Magdalena EX1
NFO a 09 24 FI*Nalle-Puhin Girl On Fire II Naaras 9 (Avoin) Kudra Magdalena EX1 CAC
NFO as 09 22 SE*Gryttjens Indigo II Uros 7 (CH) Chadaj Marek EX1 CACIB
NFO d 02 21 S*Eärfalas Elvis II Uros 5 (IC) Nyman Pia EX1 CAGCIB NOM
NFO d 02 62 FI*Louhelan Emma Frost II Naaras 11 (Nuoret) Nyman Pia Abs
NFO d 03 FI*Kultahuiskan Iisakki II Uros 11 (Nuoret) Nyman Pia EX1
NFO d 03 22 FI*FoxyPaw's Gingerbread Boy II Uros 9 (Avoin) Nyman Pia EX1 CAC
NFO d 09 24 FI*Nenukan Sunny Prince II Uros 10 (KAS) Nyman Pia EX1 CAP
NFO d 22 FI*ArcticWilds Dark Light II Uros 11 (Nuoret) Wikström Bjarne Abs
NFO ds 03 S*Tassajara's Topvar II Uros 3 (GIC) Nyman Pia EX1 CACS
NFO ds 09 24 FI*FoxyPaw's Butterfinger II Uros 6 (IP) Chadaj Marek EX1 CAGPIB
NFO ds 09 24 FI*FoxyPaw's Mr. Goodbar II Uros 3 (GIC) Chadaj Marek EX2
NFO ds 22 S*Virvlas Karamella K II Naaras 5 (IC) Billing Annika Abs
NFO ds 24 FI*FoxyPaw's Dusty Miller II Uros 4 (GIP) Billing Annika EX1 No Cert
NFO f FI*JustSpecial Burberry Summer II Naaras 11 (Nuoret) Wikström Bjarne EX2
NFO f 02 21 62 SE*Gryttjens Skogsälva II Naaras 7 (CH) Nyman Pia EX2
NFO f 03 22 FI*Hopeahännän SerafinaPekkala II Naaras 12 (Pennut) Nyman Pia EX1 BIV NOM
NFO f 03 22 FIN*Wishmaster Kendra Young II Naaras 9 (Avoin) Nyman Pia EX1 CAC
NFO f 03 22 S*Eärfalas Flisan II Naaras 5 (IC) Nyman Pia EX1 CAGCIB BIV
NFO f 03 22 S*Mylingens Maryland II Naaras 7 (CH) Nyman Pia EX3
NFO f 09 FI*Kultahuiskan Inka II Naaras 11 (Nuoret) Nyman Pia DISQ AGR.
NFO f 09 FI*Tupuliinin Wilhelmiina II Naaras 9 (Avoin) Nyman Pia Abs
NFO f 09 S*Eärfalas Debbie II Naaras 3 (GIC) Nyman Pia EX1 CACS
NFO f 09 22 S*Capsicum's Elyss II Naaras 11 (Nuoret) Nyman Pia EX1
NFO f 09 22 S*Lagboda's Officer Tanya II Naaras 7 (CH) Nyman Pia EX1 CACIB
NFO f 09 22 S*Segersjös Myra II Naaras 7 (CH) Nyman Pia Abs
NFO f 22 S*NC's Prima Donna II Naaras 11 (Nuoret) Wikström Bjarne EX1 BIV
NFO fs 03 22 N*Migoto's Rikke II Naaras 9 (Avoin) Chadaj Marek Abs
NFO fs 03 22 Ylvie Ujvara av Snøfjord*CH II Naaras 11 (Nuoret) Chadaj Marek Abs
NFO fs 09 FIN*Hopeahännän Harley Quinn II Naaras 2 (SP) Chadaj Marek KM NOM
NFO fs 09 24 FI*Katinkurun Katajanmarja II Naaras 11 (Nuoret) Chadaj Marek EX1 BIV NOM
NFO fs 22 FI*JustSpecial Aqua Di Roma II Naaras 11 (Nuoret) Billing Annika Abs
NFO g FI*Laramillan Imaginaerum II Naaras 9 (Avoin) Wikström Bjarne EX1 CAC
NFO n DonTomaso's Septimus II Uros 11 (Nuoret) Edvardsen Geir Johan EX2
NFO n FI*Tähtitassun Mustang II Uros 11 (Nuoret) Edvardsen Geir Johan EX1 BIV NOM
NFO n S*Magoria's Mr.Lordi II Uros 17 (Veteraani) Chadaj Marek 1 NOM
NFO n S*Magoria's Mr.Lordi II Uros 2 (SP) Edvardsen Geir Johan KM
NFO n 02 21 S*Fairyhearts Go-By Gobo II Uros 7 (CH) Kudra Magdalena EX1 CACIB
NFO n 03 FI*Ninatte's Cloud Nine II Uros 3 (GIC) Wikström Bjarne EX3
NFO n 03 FIN*Suvipäivän Oskari O II Uros 6 (IP) Wikström Bjarne EX1 CAGPIB
NFO n 03 S*Zygot's Mac Gregor II Uros 5 (IC) Wikström Bjarne EX1 CAGCIB BIV NOM
NFO n 03 24 S*NC's Alladin Sane II Uros 5 (IC) Kudra Magdalena EX1 CAGCIB
NFO n 09 FI*Draconian Cry Of Silence II Uros 7 (CH) Wikström Bjarne Abs
NFO n 09 FI*Draconian September Ashes II Uros 3 (GIC) Wikström Bjarne EX2
NFO n 09 FI*Draconian TwilightInnocence II Naaras 4 (GIP) Wikström Bjarne EX1 CAPS
NFO n 09 FI*NordicTigers Eddy II Uros 11 (Nuoret) Wikström Bjarne EX2
NFO n 09 FI*Slytiger's Forces of Nature II Uros 11 (Nuoret) Wikström Bjarne EX1
NFO n 09 FI*Vihurin Myrskytuuli Jane II Naaras 9 (Avoin) Wikström Bjarne EX1 CAC
NFO n 09 S*Eärfalas Freja II Naaras 7 (CH) Wikström Bjarne EX1 CACIB NOM
NFO n 09 22 FI*Ballawhane Masai Boy II Uros 9 (Avoin) Kudra Magdalena EX1 CAC
NFO n 09 22 FI*FoxyPaw's Goofer Dust II Naaras 3 (GIC) Kudra Magdalena EX1 CACS NOM
NFO n 09 22 FI*FoxyPaw's Hoodoo Doll II Naaras 4 (GIP) Kudra Magdalena EX1 CAPS BIV NOM
NFO n 09 22 FIN*Karvanaaman Brima II Uros 2 (SP) Kudra Magdalena KM
NFO n 09 22 S*Hagabacken's Fajara II Naaras 8 (PR) Kudra Magdalena EX1 CAPIB
NFO n 09 22 S*Harley Honey's Gibson II Uros 3 (GIC) Kudra Magdalena EX1 CACS
NFO n 09 22 S*Långängens Krokant II Uros 10 (KAS) Kudra Magdalena EX1 CAP NOM
NFO n 09 22 S*Segersjös Nolte II Uros 8 (PR) Kudra Magdalena EX1 CAPIB
NFO n 09 23 Excelsior de Laïloken II Uros 3 (GIC) Kudra Magdalena EX2
NFO n 09 23 FIN*Spot-on Harald II Uros 4 (GIP) Kudra Magdalena EX1 CAPS
NFO n 09 23 SE*Gryttjens Zorro II Uros 9 (Avoin) Kudra Magdalena EX2
NFO n 09 24 FIN*Tähtitassun Lucky Star II Uros 1 (SC) Kudra Magdalena KM BIV
NFO n 22 FI*FoxyPaw's Trick Bag II Uros 1 (SC) Billing Annika KM BIV NOM
NFO n 22 FI*Kissafarin Agusan II Uros 11 (Nuoret) Billing Annika EX1
NFO n 22 FI*Tähtitassun Päivänsäde II Naaras 11 (Nuoret) Billing Annika EX1 NOM
NFO n 22 FIN*Pörkarvan JakeSonOfJonatan II Uros 6 (IP) Billing Annika EX1 CAGPIB
NFO n 22 Ikar Dumny Kot*PL II Uros 11 (Nuoret) Billing Annika Abs
NFO n 22 S*Wildwood's Conjac II Uros 8 (PR) Billing Annika EX1 CAPIB BIV
NFO n 23 S*Lagboda's Doctor McCoy II Uros 6 (IP) Billing Annika EX2
NFO n 23 S*Lagboda's Prinsessan Leia II Naaras 5 (IC) Billing Annika EX1 CAGCIB
NFO n 24 FI*Heinuntuvan Eemeli II Uros 1 (SC) Billing Annika KM
NFO n 24 S*Macabocatz Riddler II Uros 7 (CH) Billing Annika EX1 CACIB
NFO ns DonTomaso's Royal II Uros 11 (Nuoret) Billing Annika EX1 BIV
NFO ns 02 21 S*Drakborgens Xerxex Bärsärk II Uros 3 (GIC) Chadaj Marek EX1 CACS
NFO ns 09 22 S*Segersjös Millie II Naaras 7 (CH) Chadaj Marek EX1 CACIB
NFO ns 23 S*Macabocatz Sheriff Woody II Uros 7 (CH) Billing Annika EX1 CACIB
NFO ns 24 FI*Hopeahännän Urhea Urho II Uros 12 (Pennut) Billing Annika EX1
NFO w FI*Hopeahännän Lumikuningatar II Naaras 4 (GIP) Edvardsen Geir Johan EX1 CAPS
NFO w 61 FI*Tähtitassun Juhannus II Uros 4 (GIP) Edvardsen Geir Johan EX1 CAPS
NFO w 64 FIN*FoxyPaw's Icebreaker II Uros 1 (SC) Edvardsen Geir Johan KM NOM BIS
OCI a 24 FI*Onnikatin Bea III Naaras 7 (CH) Serrai Stéphanie EX1 CACIB
OCI a 24 FI*Onnikatin Bonus III Uros 5 (IC) Serrai Stéphanie EX1 CAGCIB BIV
OCI a 24 SE*Hot Thundereans Jaga III Uros 9 (Avoin) Serrai Stéphanie EX1 CAC
OCI b 24 FI*Kukkatarhan Capsicum III Uros 7 (CH) Brambilla Fabio Abs
OCI b 24 FI*Moosegrove Flynn Rider III Uros 12 (Pennut) Brambilla Fabio EX1 BIV NOM BIS
OCI b 24 FI*Northalla Granite III Naaras 10 (KAS) Brambilla Fabio EX1 CAP
OCI b 24 FI*Northalla Peridodite III Naaras 7 (CH) Brambilla Fabio EX1 CACIB
OCI b 24 FI*Rollick Octavarium III Uros 6 (IP) Brambilla Fabio EX1 CAGPIB
OCI b 24 FIN*Moosegrove Conquistatore III Uros 17 (Veteraani) Lund Lone 1 NOM BIS
OCI b 24 FIN*Moosegrove Conquistatore III Uros 2 (SP) Brambilla Fabio KM BIV NOM BIS
OCI b 24 FIN*Moosegrove Panthera III Naaras 1 (SC) Brambilla Fabio KM
OCI c 24 FI*Sunny's Lavender Lily III Naaras 3 (GIC) Jyrkinen Jaana EX1 CACS
OCI n 24 FI*Moosegrove Dream On III Naaras 7 (CH) Räihä Jarmo EX1 CACIB
OCI n 24 FI*Northalla Sweetwater III Naaras 12 (Pennut) Räihä Jarmo EX1
OCI n 24 FI*Onnikatin Berta III Naaras 7 (CH) Räihä Jarmo EX2
OCI n 24 FI*Onnikatin Bosse III Uros 5 (IC) Räihä Jarmo EX1 CAGCIB
OCI n 24 FI*Topspot Nightwish III Uros 6 (IP) Räihä Jarmo EX1 CAGPIB
OCI n 24 FIN*Moosegrove Phoenix III Uros 1 (SC) Räihä Jarmo KM BIV NOM BIS
OCI ns 24 FI*Northalla Blackbeard III Uros 11 (Nuoret) Brambilla Fabio EX1 BIV
OCI ns 24 FI*Northalla Granuaile III Naaras 11 (Nuoret) Brambilla Fabio EX1
OCI ns 24 FI*Northalla Whitewater III Uros 12 (Pennut) Brambilla Fabio EX1
OCI o 24 FI*Uniikki Fantasos III Uros 11 (Nuoret) Jyrkinen Jaana EX2
OCI o 24 FI*Uniikki Kuun Säde III Naaras 7 (CH) Jyrkinen Jaana EX1 CACIB
OCI o 24 FI*Uniikki Morfeus III Uros 11 (Nuoret) Jyrkinen Jaana EX1 BIV
OCI o 24 FI*Uniikki Selene III Naaras 11 (Nuoret) Jyrkinen Jaana EX1
OLH b FI*Willicon Cara Melli IV Naaras 9 (Avoin) Peltonen Martti EX1 CAC
OLH c FIN*Mummeli Vipinha Lila IV Naaras 2 (SP) Lund Lone KM NOM
OLH c FIN*Mummeli Vipinha Lila IV Naaras 17 (Veteraani) Wiéland Schilla Eva 1 NOM BIS
OLH d 24 FI*Jalecat's QuasiModo IV Uros 12 (Pennut) Peltonen Martti EX1
OLH d 25 FI*Jalecat's Jack in the Box IV Uros 4 (GIP) Lund Lone EX1 CAPS
OLH h 24 FI*Skazki Polgara IV Naaras 10 (KAS) Peltonen Martti EX1 CAP
OLH j 24 FI*Jalecat's Qute Kitty IV Naaras 12 (Pennut) Peltonen Martti Abs
OLH n 25 Topeng News Flash of Noxx IV Uros 1 (SC) Peltonen Martti KM
OLH ns 24 FI*Noxx Midnight Sun IV Uros 12 (Pennut) Lund Lone EX1 NOM
OSH a FI*Vuorikatin Drifter IV Naaras 12 (Pennut) Peltonen Martti EX1
OSH a S*Nova Star Dumle, DSM IV Uros 4 (GIP) Peltonen Martti EX1 CAPS
OSH a 03 FI*Pinewoods Queen of Hearts IV Naaras 9 (Avoin) Peltonen Martti EX1 CAC
OSH a 03 FI*Vuorikatin HighWayStar IV Naaras 12 (Pennut) Peltonen Martti EX1
OSH a 24 Nick-Nack Sia Alicia, CZ IV Uros 5 (IC) Lund Lone EX1 CAGCIB
OSH b 03 Bestcats Electrify Exclusive IV Uros 2 (SP) Lund Lone KM
OSH b 22 FI*Bigear Prince Edward IV Uros 12 (Pennut) Lund Lone EX1
OSH b 24 Akita Ha Kuna*PL IV Naaras 11 (Nuoret) Lund Lone EX1
OSH b 24 FI*Jalecat's PoomPastic IV Uros 12 (Pennut) Lund Lone EX1
OSH b 25 FI*Jalecat's MiLady May IV Naaras 5 (IC) Lund Lone EX1 CAGCIB
OSH b 25 FI*Major Zinnia June Florence IV Naaras 12 (Pennut) Lund Lone Abs
OSH bs FI*GizemliKediler Calvin IV Uros 11 (Nuoret) Lund Lone EX1
OSH c 24 FI*Pinewoods Queen of Passion IV Naaras 9 (Avoin) Lund Lone EX1 CAC NOM
OSH c 24 FIN*Desmodus Lilac Claudette IV Naaras 17 (Veteraani) Wiéland Schilla Eva 2
OSH c 24 FIN*Desmodus Lilac Claudette IV Naaras 2 (SP) Lund Lone KM
OSH f FI*Santuzzan Miss Saigon IV Naaras 4 (GIP) Peltonen Martti EX1 CAPS
OSH f 03 FI*Mummeli Dinazinha Silvia IV Naaras 7 (CH) Peltonen Martti EX1 CACIB
OSH f 22 FI*Clamoris Habika IV Naaras 11 (Nuoret) Peltonen Martti EX1
OSH f 24 (N)Manhunter's Check Me Out IV Naaras 11 (Nuoret) Peltonen Martti EX1
OSH fs 24 FI*Bigear Princess Juliet IV Naaras 12 (Pennut) Peltonen Martti EX1 NOM BIS
OSH g 24 FIN*Mummeli Blue-Prince Mimosa IV Naaras 4 (GIP) Lund Lone EX1 CAPS
OSH h 24 FI*GizemliKediler Coco IV Naaras 11 (Nuoret) Lund Lone EX1
OSH n FI*Birregin Haades IV Uros 2 (SP) Peltonen Martti KM
OSH n FI*Choose Zachat Noir IV Uros 9 (Avoin) Peltonen Martti EX1 CAC NOM
OSH n Galoo of Beugnycats IV Uros 1 (SC) Peltonen Martti KM
OSH n 24 FI*Bajangin Perle de Culture IV Naaras 7 (CH) Peltonen Martti EX1 CACIB
OSH ns 03 FIN*FlyAway Funky Fredrika IV Naaras 8 (PR) Lund Lone EX1 CAPIB
OSH ns 03 FIN*FlyAway Funky Fredrika IV Naaras 17 (Veteraani) Wiéland Schilla Eva 3
OSH ns 22 FI*Jalecat's Leeroy Lex IV Uros 4 (GIP) Peltonen Martti EX1 No Cert
OSH ns 24 FI*PikkuPirun Ukkosen Poika IV Uros 9 (Avoin) Peltonen Martti EX1 CAC
PER a FI*Moondreamer's Skyfall I Uros 11 (Nuoret) Kass Tellervo EX2
PER a FI*Moondreamer's Starry Sky I Uros 11 (Nuoret) Kass Tellervo EX1
PER a 02 62 FI*Chevhill's Hurricane I Uros 12 (Pennut) Kass Tellervo EX1
PER a 03 FI*Dirlandan Johnny be good I Uros 12 (Pennut) Kass Tellervo EX1
PER a 03 22 FIN*Kissankäpälän Blossom I Naaras 6 (IP) Kass Tellervo EX1 CAGPIB
PER a 03 24 FIN*Dirlandan EnvyMe I Uros 2 (SP) Wiéland Schilla Eva KM
PER d FI*BlueIce's Roma Uomo I Uros 1 (SC) Kass Tellervo Abs
PER d FI*Kultaviiksen Ike Turner I Uros 9 (Avoin) Kass Tellervo EX1 CAC NOM
PER d FI*Moondreamer's Heart of Gold I Uros 2 (SP) Kass Tellervo KM
PER d FI*Sabrimin Prince I Uros 3 (GIC) Kass Tellervo Abs
PER d FIN*Kultaviiksen Axl Rose I Uros 2 (SP) Kass Tellervo KM NOM
PER d 24 FI*BlueIce's Blazing Glory I Uros 2 (SP) Kass Tellervo KM
PER d 24 FI*Chosen-One LingonberryLecky I Uros 12 (Pennut) Kass Tellervo EX1
PER e FI*Moondreamer's Dreamcatcher I Uros 9 (Avoin) Wiéland Schilla Eva EX1 CAC
PER e N*Carrex Crème Cayden I Uros 7 (CH) Wiéland Schilla Eva EX1 CACIB
PER e 02 21 62 FI*Whispers Just Like Heaven I Naaras 9 (Avoin) Kass Tellervo EX1 CAC
PER e 02 62 FI*Whispers Iron Maiden I Naaras 7 (CH) Wiéland Schilla Eva EX1 CACIB
PER e 03 FI*Dirlandan Jassu Toffee I Uros 12 (Pennut) Wiéland Schilla Eva EX1
PER e 03 24 FI*Vanilla-Star Banana Split I Naaras 11 (Nuoret) Kass Tellervo EX1
PER f FI*Chosen-One Licorice Legacy I Naaras 12 (Pennut) Wiéland Schilla Eva EX1
PER f LV*Nostri Vincent Victorilicious I Naaras 11 (Nuoret) Wiéland Schilla Eva EX1
PER f 03 22 FI*Whispers High Hopes I Naaras 3 (GIC) Kass Tellervo EX1 CACS
PER f 22 FI*Shamirin Real Rose I Naaras 10 (KAS) Wiéland Schilla Eva EX1 CAP
PER f 22 FIN*Kultaviiksen Annabella I Naaras 1 (SC) Wiéland Schilla Eva KM
PER f 22 FIN*Shamirin Sweet Shamira I Naaras 2 (SP) Wiéland Schilla Eva KM NOM
PER f 22 FIN*Shamirin Sweet Shamira I Naaras 17 (Veteraani) Billing Annika 2
PER fs FIN*Kuutsa's Jing and Jang I Naaras 4 (GIP) Kass Tellervo EX1 CAPS
PER fs 03 23 D'Arnaud Esmeralda I Naaras 6 (IP) Kass Tellervo EX1 CAGPIB NOM BIS
PER fs 22 62 FI*Moondreamer's Angel Eyes I Naaras 12 (Pennut) Kass Tellervo EX1
PER g FI*Moondreamer's Vanilla Sky I Naaras 11 (Nuoret) Wiéland Schilla Eva EX1
PER g 02 62 Filiamore's Amazing Grace *** I Naaras 3 (GIC) Wiéland Schilla Eva EX1 CACS NOM
PER g 02 62 Sweetmarale's Violet of Heinroos *** I Naaras 9 (Avoin) Wiéland Schilla Eva EX1 CAC
PER g 22 FI*Vanilla-Star Diorissimo I Naaras 1 (SC) Kass Tellervo KM NOM BIS
PER g 22 FIN*Precious Kiss From a Rose I Naaras 2 (SP) Kass Tellervo KM
PER g 23 FI*Precious Hello Darlin' I Naaras 2 (SP) Wiéland Schilla Eva Abs
PER n 01 62 FI*Dirlandan JinJang I Uros 12 (Pennut) Kass Tellervo EX1
PER n 02 62 FI*Dirlandan IceMan I Uros 11 (Nuoret) Wiéland Schilla Eva EX1
PER n 03 22 FI*Shamirin Wild Wiggy I Naaras 6 (IP) Wiéland Schilla Eva EX1 CAGPIB
PER n 03 24 FI*Chosen-One Lacy Looker I Naaras 12 (Pennut) Kass Tellervo EX1 NOM BIS
PER n 03 24 FI*Kissankäpälän Cupido I Uros 5 (IC) Kass Tellervo EX1 CAGCIB
PER n 22 FIN*Sabrimin Jackpot I Uros 4 (GIP) Kass Tellervo EX1 CAPS
PER n 23 FI*Shamirin Janet Jackson I Naaras 11 (Nuoret) Kass Tellervo EX1
PER n 23 FI*Shamirin Janet Jackson I Naaras 13c (Määrittely) Wiéland Schilla Eva PER n 23
PER n 24 FI*Ayanna Before the Dawn I Uros 5 (IC) Wiéland Schilla Eva EX1 CAGCIB
PER n 24 FI*Chosen-One Essence Elite I Uros 10 (KAS) Wiéland Schilla Eva EX1 CAP NOM BIS
PER n 24 FI*Chosen-One Impressive Indy I Uros 9 (Avoin) Wiéland Schilla Eva EX1 CAC
PER n 24 My-Champagne Anemone to Timanfaya I Naaras 11 (Nuoret) Wiéland Schilla Eva EX1 BIV
PER ns FI*Kultaviiksen JohnLee Hooker I Uros 12 (Pennut) Wiéland Schilla Eva EX1
PER ns 02 21 62 FI*Chevhill's Handsome I Uros 12 (Pennut) Wiéland Schilla Eva EX1
PER w 62 FI*Elrikan Amorella I Naaras 11 (Nuoret) Wiéland Schilla Eva EX1
PER w 62 FI*Elrikan Rolex I Uros 11 (Nuoret) Wiéland Schilla Eva EX1 BIV NOM
PER w 62 Premiumcats Xollynon I Naaras 9 (Avoin) Memedov Zvezdan EX1 CAC
PER w 62 Validian Lucky Starz of Amabili I Naaras 17 (Veteraani) Billing Annika 1 NOM BIS
PER w 62 Validian Lucky Starz of Amabili I Naaras 3 (GIC) Wiéland Schilla Eva EX1 CACS
RAG a Dollyfella Big Big Man II Uros 10 (KAS) Fonsén Mira EX1 CAP
RAG a FI*Maplehill's King of Hearts II Uros 9 (Avoin) Fonsén Mira EX1 CAC
RAG a FI*Tiridoll's Caramel Rainbow II Naaras 5 (IC) Fonsén Mira EX1 CAGCIB
RAG a FI*Tiridoll's Caramel Rainbow II Naaras 5 (IC) Edvardsen Geir Johan EX1 CAGCIB BIV NOM
RAG a FI*Utuinen Wynaut II Uros 4 (GIP) Fonsén Mira EX1 CAPS
RAG a FIN*Mayapaw's True Blue II Naaras 8 (PR) Fonsén Mira EX1 CAPIB BIV
RAG a FIN*Starfire Satin Dove II Naaras 17 (Veteraani) Chadaj Marek Arvosteltu 5
RAG a FIN*Starfire Satin Dove II Naaras 2 (SP) Fonsén Mira KM
RAG a S*Cazmirau's Sugar Plum Fairies II Naaras 7 (CH) Fonsén Mira EX1 CACIB BIV NOM BIS
RAG a 03 FI*Tiridoll's 7th Heaven II Uros 12 (Pennut) Edvardsen Geir Johan EX1
RAG a 03 FIN*Celestial's FallenAngel II Naaras 2 (SP) Edvardsen Geir Johan KM BIV NOM
RAG a 03 FIN*Maplehill's Daraya-I-Noor II Uros 6 (IP) Edvardsen Geir Johan EX1 CAGPIB
RAG a 03 FIN*Tiridoll's Blue Stardust II Naaras 2 (SP) Edvardsen Geir Johan KM
RAG a 03 FIN*Tiridoll's Blue Stardust II Naaras 17 (Veteraani) Chadaj Marek 2
RAG a 03 S*Sheltieblue Ragga W'Out of Control II Uros 7 (CH) Edvardsen Geir Johan EX2
RAG a 03 SE*Seven friends Julias Jewel II Naaras 9 (Avoin) Edvardsen Geir Johan EX1 CAC
RAG a 03 Wattuwarpaan Laszmanta Seppo II Uros 7 (CH) Edvardsen Geir Johan EX1 CACIB
RAG a 03 21 FI*Calamarin Åscar II Uros 10 (KAS) Koskenkangas Marjatta EX1 CAP
RAG a 04 FI*Barfait's Joyful Justin II Uros 8 (PR) Koskenkangas Marjatta EX1 CAPIB NOM
RAG a 04 FI*Celestial's Wild Child II Naaras 9 (Avoin) Koskenkangas Marjatta EX2
RAG a 04 FI*RoundTable's King Arthur II Uros 11 (Nuoret) Koskenkangas Marjatta EX2
RAG a 04 FI*Snowrag Pompom II Naaras 12 (Pennut) Koskenkangas Marjatta EX1
RAG a 04 FI*Tiridoll's Dreamcatcher II Uros 10 (KAS) Koskenkangas Marjatta EX1 CAP
RAG a 04 FI*Tiridoll's MeTooLoveYou II Uros 3 (GIC) Koskenkangas Marjatta EX1 CACS BIV
RAG a 04 Jalapeno Indiana Jones II Uros 5 (IC) Koskenkangas Marjatta EX1 CAGCIB
RAG a 04 Methodius Passion for Utuinen II Uros 11 (Nuoret) Koskenkangas Marjatta EX1 BIV NOM
RAG a 04 SE*Seven friends Infinity forEver II Naaras 9 (Avoin) Koskenkangas Marjatta EX1 CAC NOM
RAG b 04 FI*Rivimyllyn Hopeful Hans II Uros 11 (Nuoret) Memedov Zvezdan EX1
RAG d 03 FI*EnigmaDoll's Kimba II Uros 11 (Nuoret) Nyman Pia Abs
RAG d 03 FI*Shyshaman's Shaman Hot Love II Uros 10 (KAS) Nyman Pia Abs
RAG e FI*Maplehill's Lord Milori II Uros 11 (Nuoret) Nyman Pia EX1
RAG e 03 FI*Maplehill's Miss Periwinkle II Naaras 11 (Nuoret) Kudra Magdalena EX1
RAG e 04 FIN*Dollicious Cream Sensation II Uros 4 (GIP) Fonsén Mira EX1 CAPS
RAG f FI*Shyshaman's Lil' Shamanita II Naaras 9 (Avoin) Wikström Bjarne EX1 CAC
RAG f 04 FI*Celestial's Heaven on Earth II Naaras 12 (Pennut) Kudra Magdalena EX1 NOM
RAG f 04 FI*Utuinen Wilma Flintstone II Naaras 11 (Nuoret) Kudra Magdalena EX1
RAG g FI*Calamarin Åjsan II Naaras 9 (Avoin) Memedov Zvezdan EX1 CAC
RAG g FI*RoundTable's Lyonesse II Naaras 11 (Nuoret) Memedov Zvezdan EX1
RAG g FIN*Dollicious Chrystal Blue II Naaras 4 (GIP) Memedov Zvezdan EX1 CAPS
RAG j 04 S*Gårdös Alice II Naaras 7 (CH) Wikström Bjarne EX1 CACIB
RAG n FI*Barfait's Playful Primrose II Naaras 11 (Nuoret) Chadaj Marek EX1
RAG n FI*Lukanpuron Brenda II Naaras 6 (IP) Chadaj Marek EX1 CAGPIB
RAG n FI*Maplehill's Sweet Pea II Uros 12 (Pennut) Chadaj Marek EX1
RAG n FI*Ragtail Caspar II Uros 6 (IP) Chadaj Marek EX2
RAG n FI*Safireyes Vanessa II Naaras 9 (Avoin) Chadaj Marek EX1 CAC NOM
RAG n FI*Utuinen Zilence Zala II Naaras 12 (Pennut) Chadaj Marek EX2
RAG n S*Cazmirau's Spiced Cider II Uros 6 (IP) Chadaj Marek EX1 CAGPIB BIV NOM
RAG n S*Mariamores O'Lala of Adonis II Naaras 12 (Pennut) Chadaj Marek EX1 BIV NOM BIS
RAG n 03 FI*Barfait's Napoleon II Uros 8 (PR) Memedov Zvezdan EX1 CAPIB
RAG n 03 FI*Maplehill's Savannah II Naaras 12 (Pennut) Memedov Zvezdan EX1
RAG n 03 FI*Maplehill's Tahoma II Uros 12 (Pennut) Memedov Zvezdan Abs
RAG n 03 FI*Ragtail Dominic II Uros 5 (IC) Memedov Zvezdan EX1 CAGCIB
RAG n 03 FI*Ragtail Domino II Uros 10 (KAS) Memedov Zvezdan EX1 CAP
RAG n 03 FI*Tuulikellon Prime Time II Uros 3 (GIC) Memedov Zvezdan EX1 CACS BIV NOM
RAG n 03 Methodius Omniscient for Utuinen II Uros 11 (Nuoret) Memedov Zvezdan EX1
RAG n 04 FI*Barfait's Joyful Jimi II Uros 4 (GIP) Billing Annika EX1 CAPS BIV NOM
RAG n 04 FI*Barfait's Playful Paco II Uros 11 (Nuoret) Billing Annika EX2
RAG n 04 FI*Barfait's Qvasimodo II Uros 12 (Pennut) Billing Annika Abs
RAG n 04 FI*Ragtail Eerik I II Uros 11 (Nuoret) Billing Annika EX1 BIV
RAG n 04 FI*Utuinen Once In A Lifetime II Uros 1 (SC) Billing Annika KM
RAG n 04 FIN*Barfait's Belle II Naaras 4 (GIP) Billing Annika EX1 CAPS
RAG n 04 S*Shivali Dancing Paphinia II Naaras 6 (IP) Billing Annika EX1 CAGPIB NOM
RUS FI*Hana-Bi Liù III Naaras 9 (Avoin) Jyrkinen Jaana EX1 CAC
RUS FI*Hana-Bi Taikatalvi III Naaras 8 (PR) Jyrkinen Jaana EX1 CAPIB BIV NOM
RUS FI*Hana-Bi Timur III Uros 9 (Avoin) Jyrkinen Jaana EX1 CAC
RUS FI*Hana-Bi Zahir III Naaras 10 (KAS) Jyrkinen Jaana EX1 CAP
RUS FI*Inkilee Miss Farkku-Suomi III Naaras 9 (Avoin) Jyrkinen Jaana Abs
RUS FI*Inkilee Miss Suvisilmä III Naaras 9 (Avoin) Jyrkinen Jaana Abs
RUS FI*Zarin C'est la vie III Naaras 8 (PR) Jyrkinen Jaana EX2
RUS FI*Zarin Illyria III Uros 11 (Nuoret) Jyrkinen Jaana EX1 BIV NOM
RUS IT*Kind of Blue Virgin III Naaras 11 (Nuoret) Jyrkinen Jaana EX1
SBI a FI*Canth's Wagner II Uros 12 (Pennut) Nyman Pia EX1
SBI a FI*Mimitan Evenstar II Naaras 10 (KAS) Nyman Pia Abs
SBI a FI*Nalle-Puhin PINK! II Naaras 5 (IC) Nyman Pia EX1 CAGCIB NOM
SBI a FI*Tamus Vectra Pipro II Naaras 2 (SP) Nyman Pia KM BIV NOM BIS
SBI a FI*Zhamanen MT Bobby Orr II Uros 2 (SP) Nyman Pia KM NOM
SBI a FIN*Recknagel Tairapänks II Naaras 8 (PR) Nyman Pia EX1 CAPIB
SBI a S*Nebulosan's Caffra Marula II Naaras 4 (GIP) Nyman Pia EX1 CAPS
SBI a 21 Demian TreKronor Sedina II Naaras 11 (Nuoret) Kudra Magdalena EX1
SBI a 21 FI*Canth's Wivaldi II Uros 12 (Pennut) Kudra Magdalena EX1
SBI a 21 FI*Honeykiss' Nikki Sixx II Uros 8 (PR) Kudra Magdalena EX1 CAPIB
SBI b FI*Mimitan Bambina II Naaras 12 (Pennut) Koskenkangas Marjatta EX1 BIV
SBI b FI*Mimitan Bella II Naaras 12 (Pennut) Koskenkangas Marjatta EX2
SBI b FI*Snow-Birman Faithful Friend II Uros 9 (Avoin) Koskenkangas Marjatta EX1 CAC
SBI b Ikks du Hameau de la Reine II Uros 11 (Nuoret) Koskenkangas Marjatta EX1
SBI b S*Zemlan's Nalle II Uros 8 (PR) Koskenkangas Marjatta EX1 CAPIB
SBI b 21 FI*Canth's Sweet Little S II Naaras 2 (SP) Kudra Magdalena KM
SBI b 21 FI*Canth's ToyBoy II Uros 1 (SC) Kudra Magdalena KM BIV
SBI b 21 FI*Canth's UltraVox II Uros 1 (SC) Kudra Magdalena KM
SBI b 21 FI*Kirakan Rising Sun II Naaras 9 (Avoin) Kudra Magdalena EX1 CAC
SBI c FI*Humming High Hopes II Naaras 11 (Nuoret) Fonsén Mira EX1
SBI c FI*Saca's Ultimate Gambler II Uros 9 (Avoin) Fonsén Mira EX1 No Cert
SBI c FI*Saca's Äxl Cloud II Uros 11 (Nuoret) Fonsén Mira EX1 BIV
SBI c 21 FIN*Tamus Urvan II Naaras 6 (IP) Wikström Bjarne EX1 CAGPIB NOM
SBI c 21 Selene Laty Mery, CZ II Naaras 11 (Nuoret) Wikström Bjarne EX1 NOM
SBI d FI*Oreliinan Bonanza II Uros 11 (Nuoret) Billing Annika EX1
SBI d FI*Tamus Escort II Uros 5 (IC) Billing Annika EX1 CAGCIB
SBI d FIN*Recknagel Maariolemiöö II Uros 4 (GIP) Billing Annika Abs
SBI e FI*Mototassun Remu-Rudolf II Uros 4 (GIP) Chadaj Marek EX1 CAPS
SBI f FI*Chirybiry's Forget-me-not II Naaras 7 (CH) Billing Annika Abs
SBI f FI*Rais-Kis Aurora II Naaras 5 (IC) Billing Annika EX1 CAGCIB BIV NOM
SBI f FI*Tamus Insignia II Naaras 12 (Pennut) Billing Annika EX1 NOM
SBI f FI*Valkovarpaan Tuhatkauno II Naaras 12 (Pennut) Billing Annika EX2
SBI f FI*Valkovarpaan Tuhatkauno II Naaras 12 (Pennut) Edvardsen Geir Johan EX1 NOM
SBI f S*Nebulosan's Sizzling Cisticola II Naaras 7 (CH) Billing Annika EX1 CACIB
SBI f 21 FI*Lofanna Aava II Naaras 12 (Pennut) Fonsén Mira EX1
SBI g FI*Tamus Healey II Naaras 11 (Nuoret) Billing Annika EX1
SBI g FIN*Tamus Jetta Jubilee II Naaras 17 (Veteraani) Chadaj Marek Arvosteltu 6
SBI g FIN*Tamus Jetta Jubilee II Naaras 6 (IP) Billing Annika EX1 CAGPIB
SBI h FI*Mimitan Thea II Naaras 12 (Pennut) Nyman Pia EX1
SBI j FI*Rais-Kis Doris II Naaras 11 (Nuoret) Nyman Pia EX1 NOM
SBI n EE*Ireen Herencia II Naaras 3 (GIC) Edvardsen Geir Johan EX1 CACS
SBI n FI*Cetulean Quantum Solaris II Uros 5 (IC) Edvardsen Geir Johan EX1 CAGCIB
SBI n FI*Touchant Troubadour d'amour II Uros 11 (Nuoret) Edvardsen Geir Johan EX1
SBI n FIN*Canth's Love is All I need II Naaras 17 (Veteraani) Chadaj Marek 3
SBI n FIN*Canth's Love is All I need II Naaras 4 (GIP) Edvardsen Geir Johan EX1 CAPS
SBI n FIN*Mion Pitou II Uros 4 (GIP) Edvardsen Geir Johan EX1 CAPS
SBI n S*Raus Höjden's Harmoney in Brown II Naaras 1 (SC) Edvardsen Geir Johan KM BIV
SBI n 21 FI*Canth's Soldier of Love II Uros 3 (GIC) Edvardsen Geir Johan EX1 CACS BIV
SBI n 21 FI*Canth's Xenia II Naaras 12 (Pennut) Edvardsen Geir Johan EX1
SBI n 21 FI*Honeykiss' Joan Jett II Naaras 9 (Avoin) Edvardsen Geir Johan EX1 No Cert
SBI n 21 FIN*Kipparin Dunham II Uros 6 (IP) Edvardsen Geir Johan EX1 CAGPIB
SIA a FI*Twist-Tiramisun North Star IV Uros 1 (SC) Lund Lone KM
SIA a FI*Twist-Tiramisun Rocky IV Uros 12 (Pennut) Lund Lone EX1
SIA b FI*Amon Sethi IV Uros 10 (KAS) Peltonen Martti EX1 CAP NOM BIS
SIA b FI*Clamoris Humbert IV Uros 11 (Nuoret) Peltonen Martti EX1
SIA b FI*Vuorikatin AinutKertainen IV Uros 6 (IP) Peltonen Martti EX1 CAGPIB
SIA b 21 FI*Hiukkasen Hellyyttä IV Naaras 11 (Nuoret) Lund Lone EX1
SIA c FI*Kelmikerhon Tyrskyaalloilla IV Uros 11 (Nuoret) Peltonen Martti EX1 NOM
SIA c FI*Twist-Tiramisun New Look IV Naaras 5 (IC) Peltonen Martti EX1 CAGCIB NOM BIS
SIA c S*Yzing's Özaya IV Naaras 10 (KAS) Peltonen Martti EX1 CAP NOM BIS
SIA d S*Mesmereyes Ippolito IV Uros 3 (GIC) Lund Lone EX1 CACS NOM BIS
SIA d S*Yzing's Giza IV Naaras 11 (Nuoret) Lund Lone EX1 NOM BIS
SIA d 21 FI*Santuzzan On Your Toes IV Uros 6 (IP) Peltonen Martti EX1 CAGPIB
SIA f S*Yzing's Iceing IV Naaras 12 (Pennut) Peltonen Martti EX1
SIA n FI*Choose Zone of SiaMagic IV Uros 9 (Avoin) Lund Lone EX1 CAC
SIA n FI*Kelmikerhon Nuorallatanssia IV Uros 2 (SP) Lund Lone KM NOM
SIA n FI*Twist-Tiramisun Kurtisaani IV Naaras 1 (SC) Lund Lone KM
SIA n FI*Twist-Tiramisun Muusa IV Naaras 3 (GIC) Lund Lone EX1 CACS
SIA n FI*Twist-Tiramisun Queen Syrah IV Naaras 7 (CH) Lund Lone EX1 CACIB BIV
SIA n FI*Willicon Help Me Obi-Wan IV Uros 12 (Pennut) Lund Lone EX1
SIA w 67 S*Edo Créma de Luxe IV Uros 8 (PR) Lund Lone EX1 CAPIB
SIB a 01 21 64 FI*Villan Jahuu II Naaras 9 (Avoin) Fonsén Mira EX1 CAC
SIB a 09 24 FI*Villan Mystic Man II Uros 11 (Nuoret) Fonsén Mira EX1
SIB a 23 FIN*Villan Basisti II Uros 6 (IP) Memedov Zvezdan EX1 CAGPIB
SIB a 23 FIN*Villan Bongo II Uros 10 (KAS) Memedov Zvezdan EX1 CAP
SIB a 24 FI*Villan Idoli II Uros 5 (IC) Memedov Zvezdan EX1 CAGCIB
SIB as 09 24 FI*Villan Magic Melody II Naaras 11 (Nuoret) Memedov Zvezdan EX2
SIB as 09 24 FI*Villan Magic Melody II Naaras 13c (Määrittely) Kudra Magdalena SIB VIII as 09 24
SIB as 24 S*Stimics Eveleen II Naaras 11 (Nuoret) Memedov Zvezdan EX2
SIB d 02 21 61 FI*Tassutuvan Aino II Naaras 9 (Avoin) Chadaj Marek EX1 CAC
SIB d 03 24 FI*Cherrytail's Odysseus II Uros 10 (KAS) Chadaj Marek EX1 CAP
SIB d 09 FI*Cherrytail's Marlon Brando II Uros 5 (IC) Chadaj Marek EX1 CAGCIB BIV NOM
SIB d 09 24 FI*Lumikissan Corleone II Uros 7 (CH) Chadaj Marek EX1 CACIB
SIB d 09 24 FI*Villan Ferrari II Uros 3 (GIC) Chadaj Marek EX1 CACS
SIB ds 24 FI*ArcticWilds Bigtime Beagle II Uros 3 (GIC) Memedov Zvezdan EX1 CACS
SIB f 09 FI*Cherrytail's PrimaDonna II Naaras 11 (Nuoret) Chadaj Marek EX1
SIB f 09 24 FI*Kestilinnan Charlotta II Naaras 9 (Avoin) Koskenkangas Marjatta EX1 CAC
SIB f 22 Hope Happysbib*PL II Naaras 12 (Pennut) Koskenkangas Marjatta EX1 NOM
SIB f 24 FI*Lumikissan ZäpinäSissi II Naaras 4 (GIP) Koskenkangas Marjatta EX1 CAPS BIV
SIB fs FI*KissinTassun Ekselentti II Naaras 11 (Nuoret) Memedov Zvezdan EX1
SIB fs FIN*Lumikissan LappuLiisa II Naaras 2 (SP) Memedov Zvezdan KM
SIB fs FIN*Lumikissan LappuLiisa II Naaras 17 (Veteraani) Chadaj Marek 1 NOM BIS
SIB fs 09 23 Desire z Zimowego Lasu*PL II Naaras 11 (Nuoret) Memedov Zvezdan EX1
SIB fs 09 24 FI*Cherrytail's Las Vegas II Naaras 3 (GIC) Memedov Zvezdan EX1 CACS BIV NOM
SIB g FI*Kestilinnan Rinsessa II Naaras 8 (PR) Koskenkangas Marjatta EX2
SIB g 24 FI*Villan Keisarinna II Naaras 8 (PR) Koskenkangas Marjatta EX1 CAPIB
SIB n 02 21 FIN*Villan Don Marcello II Uros 3 (GIC) Fonsén Mira EX1 CACS NOM
SIB n 03 FI*Cherrytail's PrettyBoy II Uros 11 (Nuoret) Kudra Magdalena EX1 NOM
SIB n 03 23 FIN*Balladin Carmencita II Naaras 17 (Veteraani) Chadaj Marek Arvosteltu 7
SIB n 03 23 FIN*Balladin Carmencita II Naaras 6 (IP) Fonsén Mira EX1 CAGPIB NOM
SIB n 09 23 FIN*Alizarin Bomber Boy II Uros 1 (SC) Fonsén Mira KM
SIB n 09 24 FI*Lumikissan Morsmaikku II Naaras 11 (Nuoret) Fonsén Mira EX1 BIV
SIB n 22 FI*Alizarin Captain Morgan II Uros 12 (Pennut) Memedov Zvezdan EX1 NOM
SIB n 23 FI*Sasulkan Bromide II Naaras 12 (Pennut) Memedov Zvezdan EX1
SIB n 23 FIN*Lumikissan Pata Ässä II Uros 2 (SP) Memedov Zvezdan KM BIV NOM
SIB n 23 FIN*Zigwan's Gaigil Herguil II Uros 3 (GIC) Memedov Zvezdan EX1 CACS
SIB n 24 FI*Cherrytail's Ofelia II Naaras 5 (IC) Memedov Zvezdan EX1 CAGCIB BIV
SIB n 24 FI*Lumikissan MissiKissi II Naaras 11 (Nuoret) Memedov Zvezdan EX1 BIV NOM
SIB n 24 FI*Sasulkan Beryll II Uros 12 (Pennut) Memedov Zvezdan EX2
SIB n 24 FIN*Tuiskutassun Eydis Rohkea II Naaras 4 (GIP) Memedov Zvezdan EX1 CAPS
SIB n 24 S*Klintgården's Mikhailov II Uros 9 (Avoin) Memedov Zvezdan EX1 CAC
SIB ns 24 FIN*Magnificat Igor II Uros 4 (GIP) Memedov Zvezdan EX1 CAPS
SIB ns 24 Kristian Wild Taiga,CZ II Uros 7 (CH) Memedov Zvezdan EX1 CACIB BIV
SIB ny 09 24 Abrikos Onix Gloria II Uros 7 (CH) Fonsén Mira EX1 CACIB
SIB ny 22 FI*Amurin Joona II Uros 12 (Pennut) Memedov Zvezdan EX3
SIB w S*Stimics Tanqueray II Uros 7 (CH) Wikström Bjarne EX1 CACIB
SIB w 61 GR*Snowy Paws Dali II Uros 12 (Pennut) Wikström Bjarne EX1
SIN FI*Chai-lai Victorious Vanessa III Naaras 7 (CH) Brambilla Fabio EX1 CACIB
SOM a FI*Kharn-Ka Snowmoon III Uros 4 (GIP) Jyrkinen Jaana EX1 CAPS NOM
SOM n FI*Amajan Fede Favoloso III Uros 5 (IC) Funk Bobby EX1 CAGCIB
SOM n FI*SunnyPace Balsamita III Naaras 9 (Avoin) Funk Bobby EX1 CAC
SOM n FI*SunnyPace Betonica III Uros 9 (Avoin) Funk Bobby EX1 CAC BIV
SOM n FI*SunnyPace BotrychiumSimplex III Uros 10 (KAS) Funk Bobby EX1 CAP
SOM n FIN*Alfajiri Maridadi III Naaras 4 (GIP) Funk Bobby EX1 CAPS BIV
SOM n FIN*Alfajiri Maridadi III Naaras 17 (Veteraani) Fonsén Mira 2
SOM n FIN*Lamadegaan Aladdin III Uros 17 (Veteraani) Lund Lone
SOM n FIN*Lamadegaan Aladdin III Uros 2 (SP) Funk Bobby KM
SOM ns FI*Kultakuusen Emerantia III Naaras 9 (Avoin) Serrai Stéphanie EX1 CAC
SOM ns FIN*Walimain Dilara III Naaras 8 (PR) Serrai Stéphanie EX1 CAPIB
SOM p FI*Foxkiss Buteo lagopus III Uros 6 (IP) Jyrkinen Jaana EX1 CAGPIB
SPH a FI*Tuiscalo's Lifeguard III Uros 11 (Nuoret) Brambilla Fabio EX1 NOM
SPH d 09 Rinkurl Ladykiller of Foxwellhall III Uros 12 (Pennut) Funk Bobby EX1
SPH d 09 32 FI*Hebblas Harlow III Uros 12 (Pennut) Jyrkinen Jaana EX1
SPH d 21 33 FI*Tutsi Chaumet III Uros 11 (Nuoret) Jyrkinen Jaana EX1 BIV
SPH e 09 21 32 FI*Tutsi Anni Queen III Naaras 5 (IC) Jyrkinen Jaana EX1 CAGCIB
SPH e 09 32 FI*Tutsi Absinthe III Uros 8 (PR) Jyrkinen Jaana EX1 CAPIB
SPH e 09 32 LV*Otomi Ungaro III Uros 1 (SC) Jyrkinen Jaana KM BIV NOM
SPH e 32 RU*Moon Pet Kohana III Naaras 12 (Pennut) Jyrkinen Jaana Mitätöity
SPH f 02 21 33 FI*Tutsi Buccellati III Naaras 10 (KAS) Jyrkinen Jaana Abs
SPH f 03 33 LV*Otomi Avrora III Naaras 1 (SC) Jyrkinen Jaana KM NOM
SPH f 09 21 FI*Tutsi Birkin III Naaras 9 (Avoin) Sahlberg Carin EX1 CAC NOM
SPH f 09 21 LV*Otomi Xaviera III Naaras 3 (GIC) Sahlberg Carin EX1 CACS
SPH j 21 FI*Tuiscalo's Lifegame III Naaras 11 (Nuoret) Brambilla Fabio Abs
SPH n 02 21 64 LV*Otomi Danis III Uros 5 (IC) Jyrkinen Jaana EX1 CAGCIB
SPH n 31 FI*Hobbitqueen's Michael J. III Uros 9 (Avoin) Jyrkinen Jaana EX1 CAC
SYL f 03 21 FI*Mummeli Dinazinha Qiana IV Naaras 5 (IC) Peltonen Martti Abs
SYS d 03 21 HU*Shagio-Chen Fantano's Love IV Uros 9 (Avoin) Lund Lone Abs
SYS n 03 LV*La Lune d'Or Phoenix IV Uros 5 (IC) Peltonen Martti Abs
SYS n 03 21 FI*BaliDancer's DoDidDone IV Uros 11 (Nuoret) Peltonen Martti Abs
TUA e FIN*Nazarlik Sakinmaz II Uros 10 (KAS) Wikström Bjarne Abs
TUA e 22 FI*Elekatin Fiona Khur II Naaras 9 (Avoin) Wikström Bjarne EX1 CAC
TUA f 24 FI*Felesin DeaAmoris II Naaras 11 (Nuoret) Wikström Bjarne EX1
TUA n FIN*Josmarin Cyrill Roy II Uros 6 (IP) Fonsén Mira EX1 CAGPIB
TUA ns 09 FI*Kralice Dionysos II Uros 9 (Avoin) Memedov Zvezdan EX1 CAC
TUA w FI*Elekatin Ximon II Uros 8 (PR) Wikström Bjarne EX1 CAPIB
TUA w 62 FI*Elekatin Vili II Uros 6 (IP) Wikström Bjarne EX1 CAGPIB
TUV d 62 FI*GizemliKediler Adile Alaiye II Naaras 1 (SC) Edvardsen Geir Johan KM BIV
TUV d 62 FI*GizemliKediler Bal Bilmece II Uros 7 (CH) Edvardsen Geir Johan EX1 CACIB
TUV d 62 FI*Iltatähden Bernard Balamir II Uros 9 (Avoin) Edvardsen Geir Johan Abs
TUV d 63 FI*GizemliKediler Bey Bunyamin II Uros 5 (IC) Edvardsen Geir Johan EX1 CAGCIB
TUV d 63 FI*GizemliKediler Beze Balerin II Naaras 5 (IC) Edvardsen Geir Johan EX1 CAGCIB
TUV f 62 FI*Valier's Kianna II Naaras 9 (Avoin) Billing Annika EX1 CAC
TUV f 63 FI*Valier's Cilla II Naaras 10 (KAS) Billing Annika EX1 CAP
TUV n 62 FIN*Verdian Erdehan II Uros 10 (KAS) Fonsén Mira EX1 CAP NOM BIS
735 kpl

Tuomarit

Nimi EMS-koodit Kissaa
Ei tuomareita