Omakissa
TURKU 23.3.2013
Järjestävä yhdistys Turun Rotukissayhdistys ry
Alkaa 23.3.2013 Loppuu 23.3.2013
Ilmoittautuminen alkaa 23.3.2013 Ilmoittautuminen loppuu 23.3.2013
Yleisöaika alkaa 0:00 Yleisöaika loppuu 0:00
Eläinlääkärintarkastus alkaa 0:00 Eläinlääkärintarkastus loppuu 0:00
Arvostelut alkavat 0:00 Vahvistuskirjeen julkaisupvm
Kansainvälinen Ei Erikoisnäyttely Ei
Drive In -näyttely Ei Omistajat saavat esitellä kissansa Ei
Kissoja enintään    Kategoriat
BreedBIS-rodut BreedBIS kissoja vähintään
Tilinumero
Sähköposti show@turok.fi
Paikka
Toimihenkilöt
Lisätietoja

Yhteenveto ilmoittautumisista

Kategoria Ilmoittautuneita Hyväksytty Hylätty Kesken Peruttu
Yhteensä 0 0 0 0 0

Suodata näytettäviä tuloksia alla olevilla valinnoilla.

Suodata näytettäviä tuloksia alla olevilla valinnoilla.

Nro EMS-koodi Nimi Kategoria Sukupuoli Luokka Tuomari Tulos
ABY n FI*Laire Oira Anor 3 Uros 3 (GIC) Eriksson Ulrika EX1 CACS
ABY n FI*Laire Valar Yavanna 3 Naaras 5 (IC) Eriksson Ulrika EX1 CAGCIB
ABY n FI*Link Mafurahi Mfalme Mo 3 Uros 12 (Pennut) Eriksson Ulrika Abs
ABY n FI*Link Sanaa Raziya 3 Naaras 11 (Nuoret) Eriksson Ulrika Abs
ABY n FIN*Nebuankhet Padmesh 3 Uros 4 (GIP) Eriksson Ulrika EX1 CAPS
ABY n Nefertum d'Or PtitPrince*UA 3 Uros 1 (SC) Eriksson Ulrika KM BIV NOM
ABY n S*Hjortronstigens The Sound of Music 3 Uros 2 (SP) Eriksson Ulrika KM
ABY ns Harley Silver d'Alyse Pagerie 3 Naaras 9 (Avoin) Sahlberg Carin EX1 CAC
ABY o Abyrose Ginny 3 Naaras 9 (Avoin) Eriksson Ulrika EX1 CAC BIV
ABY o FI*Nebuankhet Teachdaire 3 Uros 5 (IC) Eriksson Ulrika EX1 CAGCIB
ABY o FI*Redcheetah's Aurora 3 Naaras 7 (CH) Eriksson Ulrika EX1 CACIB
ABY o S*Rackarkatten's Paco Rabanne 3 Uros 2 (SP) Eriksson Ulrika KM NOM BIS
ABY p FI*Nebuankhet Quetzalcoatl 3 Uros 4 (GIP) Eriksson Ulrika EX1 CAPS
ABY p FIN*Bastian's Crash Test Dummy 3 Uros 2 (SP) Eriksson Ulrika KM
ABY p FIN*Bastian's Cruise Missile 3 Uros 8 (PR) Eriksson Ulrika Abs
ACL g 21 33 FIN*Magnificat Tinka Curl 2 Naaras 2 (SP) Wikström Bjarne KM NOM BIS
ACL g 21 33 FIN*Magnificat Tinka Curl 2 Naaras 17 (Veteraani) Vinkel Marina
ACL n 03 24 FI*Dezzicat's Devoto DexCurl 2 Uros 11 (Nuoret) Askett Mats EX1 NOM
ACS ns 03 24 FI*Dezzicat's Allegro AceCurl 2 Uros 3 (GIC) Askett Mats EX1 CACS
ACS ns 24 CharmingCurl Kimberli 2 Naaras 9 (Avoin) Olsson Ulrika EX1 CAC
BAL c FI*BaliDancer's Caya 4 Naaras 7 (CH) Nyman Pia EX1 CACIB NOM
BAL c 21 SE*Qjou'z Bon A Petit 4 Uros 11 (Nuoret) Sahlberg Carin EX1 NOM
BAL c 21 SE*Qjou'z Bon A Petit 4 Uros 13c (Määrittely) Chapman Lena Abs
BAL d 21 FIN*Mummeli Twixinho Jesse 4 Uros 2 (SP) Sahlberg Carin KM
BAL e FI*Cleverkitty Tuesday Hero 4 Uros 4 (GIP) Nyman Pia Abs
BAL f S*A'Famosa Salali 4 Naaras 8 (PR) Chapman Lena EX1 CAPIB
BAL g S*Merlions Legend Lilith 4 Naaras 8 (PR) Sahlberg Carin EX1 CAPIB
BAL n FI*Fercatin Lilzay Quistine 4 Naaras 7 (CH) Chapman Lena EX1 CACIB
BAL n 21 FI*BaliDancer's Brownie Baker 4 Uros 10 (KAS) Sahlberg Carin EX1 CAP NOM
BAL w 67 FI*Willicon Lo Stregatto 4 Uros 9 (Avoin) Sahlberg Carin EX1 CAC
BEN n 22 FI*Alcarinqua Aldaron 3 Uros 5 (IC) Paloluoma Anne EX1 CAGCIB
BEN n 22 31 FI*Kattiklaanin Luke Catwalker 3 Uros 6 (IP) Vasilieva Vera EX1 CAGPIB NOM
BEN n 24 Africasia Tanzania 3 Naaras 6 (IP) Martikainen Arja EX1 CAGPIB
BEN n 24 FI*Starglitters Don Diego 3 Uros 11 (Nuoret) Martikainen Arja EX1
BEN n 24 Raquel 3 Naaras 9 (Avoin) Martikainen Arja EX1 CAC
BEN n 24 S*Gold Glitter's A Season 3 Uros 4 (GIP) Martikainen Arja EX1 CAPS
BEN n 24 32 FI*Hiesun Shadow of Dragon 3 Uros 5 (IC) Chapman Lena EX1 CAGCIB NOM
BML bs 11 S*Kikirikis Makena Mikica 3 Naaras 7 (CH) Paloluoma Anne EX1 CACIB
BML cs 12 31 GB*Gazzella Hedvig Silva Belle 3 Naaras 9 (Avoin) Paloluoma Anne EX1 CAC
BML fs 11 31 FI*Kissamummon Ihan oma 3 Naaras 8 (PR) Paloluoma Anne EX1 CAPIB NOM
BML ns 11 FIN*Hämynhäivän Misteli 3 Naaras 8 (PR) Paloluoma Anne EX1 CAPIB
BML ns 11 FIN*Kimuli's Chocolate Dream 3 Naaras 3 (GIC) Paloluoma Anne EX1 CACS
BML ns 11 31 FI*Kissamummon Keiju Lammenpei 3 Naaras 12 (Pennut) Paloluoma Anne EX1 BIV NOM
BML ns 11 31 FI*Kissamummon Totti Touhuaja 3 Uros 12 (Pennut) Paloluoma Anne EX1
BRI a EE*Zaylie Sabo First Volex 3 Naaras 9 (Avoin) Paloluoma Anne EX1 CAC
BRI a FI*Dame's Admiral Herberts 3 Uros 11 (Nuoret) Paloluoma Anne EX1 BIV NOM
BRI a FI*Suvikasteen Mikki 3 Uros 10 (KAS) Paloluoma Anne EX1 CAP
BRI a FI*Tassulähteen Etta 3 Naaras 6 (IP) Paloluoma Anne EX1 CAGPIB BIV
BRI a FI*Tassulähteen Fenna 3 Naaras 10 (KAS) Paloluoma Anne EX1 CAP
BRI a Golan Darla-Zoe 3 Naaras 11 (Nuoret) Paloluoma Anne EX1
BRI a LV*Rays of Hope Ducat 3 Uros 12 (Pennut) Paloluoma Anne EX1
BRI a 22 FI*Rhinestone's Nikki Sixx 3 Uros 11 (Nuoret) Vasilieva Vera EX1 NOM
BRI ay 11 FI*EmeraldCharm Empyreal Elea 3 Naaras 9 (Avoin) Chapman Lena EX1 CAC BIV NOM
BRI ay 11 FI*EmeraldCharm Finn Fonzie 3 Uros 9 (Avoin) Chapman Lena EX1 CAC
BRI ay 11 FI*EmeraldCharm Fleur Fortune 3 Naaras 9 (Avoin) Chapman Lena EX2
BRI b 22 FI*Gimmie's Julia Milena 3 Naaras 9 (Avoin) Sahlberg Carin EX1 CAC
BRI d FIN*Ferme Tyson 3 Uros 10 (KAS) Martikainen Arja EX1 CAP
BRI d 03 24 Hinderslyne Romeo 3 Uros 9 (Avoin) Chapman Lena EX1 CAC
BRI d 03 24 Hinderslyne Romeo 3 Uros 13c (Määrittely) Martikainen Arja BRI d 03 (24)
BRI d 24 FIN*Rhinestone's LaVieilleFerme 3 Naaras 4 (GIP) Eriksson Ulrika EX1 CAPS
BRI f FI*Coventry's Daybreak 3 Naaras 9 (Avoin) Sahlberg Carin EX1 CAC
BRI f 25 FI*Kipardi's Eta Carinae 3 Naaras 9 (Avoin) Sahlberg Carin EX1 No Cert
BRI f 25 FI*Kipardi's Eta Carinae 3 Naaras 13c (Määrittely) Martikainen Arja BRI xf 25
BRI g FIN*Ruusutarhan Hertta 3 Naaras 1 (SC) Vasilieva Vera KM
BRI g 03 FI*Rhinestone's Annie Oakley 3 Naaras 9 (Avoin) Chapman Lena Abs
BRI h FI*Coventry's Dolores Haze 3 Naaras 9 (Avoin) Eriksson Ulrika Abs
BRI hs 22 62 FI*Ferme Darth Traya 3 Naaras 11 (Nuoret) Martikainen Arja EX1
BRI j FI*Coventry's Eowyn 3 Naaras 12 (Pennut) Lindelöf Sirpa EX1
BRI n FI*Chokotoe's ADM Blacktail 3 Uros 9 (Avoin) Lindelöf Sirpa EX1 CAC
BRI n FI*Suvikasteen Gigolo 3 Uros 11 (Nuoret) Lindelöf Sirpa EX1
BRI n FIN*Aleksandra's Dr. Pepper 3 Uros 3 (GIC) Lindelöf Sirpa EX1 CACS BIV
BRI ns 11 EST*Harmony Devianti 3 Naaras 6 (IP) Eriksson Ulrika Abs
BRI ns 11 FIN*Gnome's Eta Cassiopeiae 3 Naaras 4 (GIP) Eriksson Ulrika Abs
BRI ns 11 Pennydown Elmira 3 Naaras 9 (Avoin) Eriksson Ulrika EX1 CAC
BRI ns 11 Petit Prince vum Rousegaard*CH 3 Uros 4 (GIP) Eriksson Ulrika Abs
BRI ns 22 62 FI*Suvikasteen Tuutikki 3 Naaras 11 (Nuoret) Hämäläinen Satu EX1
BRI ns 22 64 FI*Aleksandra's Ilse Moonlight 3 Naaras 7 (CH) Lindelöf Sirpa EX1 CACIB
BRI ns 22 64 Mighty Mo De Noble*LV 3 Uros 9 (Avoin) Lindelöf Sirpa EX1 CAC
BRI ns 24 62 FI*Suvikasteen Ritari 3 Uros 11 (Nuoret) Vasilieva Vera EX1
BRI o Belten's Sofina 3 Naaras 9 (Avoin) Chapman Lena EX1 CAC
BRI q FI*Treselle's Masterpiece 3 Naaras 11 (Nuoret) Vasilieva Vera EX1
BUR a FI*Aavan Send Me an Angel 3 Naaras 12 (Pennut) Vasilieva Vera EX1
BUR a FI*Almond's Yoko Ono 3 Naaras 6 (IP) Vasilieva Vera EX1 CAGPIB
BUR a FI*Feirefiz Gunslinger 3 Uros 11 (Nuoret) Vasilieva Vera EX1 BIV
BUR a FI*Karvanverran JouluValo 3 Uros 10 (KAS) Vasilieva Vera EX1 CAP
BUR a FI*Karvanverran Kalevantuli 3 Naaras 6 (IP) Vasilieva Vera EX2
BUR a FI*KyeSuu Bora Blu 3 Naaras 7 (CH) Vasilieva Vera EX1 CACIB
BUR a FIN*Almond's Mrs. Bukée 3 Naaras 17 (Veteraani) Sahlberg Carin 2
BUR a FIN*Almond's Mrs. Bukée 3 Naaras 2 (SP) Vasilieva Vera KM
BUR a FIN*Arbiter Constantine 3 Uros 10 (KAS) Vasilieva Vera EX2
BUR a FIN*Oliivian Priyanka 3 Naaras 2 (SP) Vasilieva Vera KM BIV NOM
BUR b FI*Seirene Material Girl 3 Naaras 5 (IC) Hämäläinen Satu EX1 CAGCIB
BUR b FI*Tai-Hao Mocha Touch 3 Uros 12 (Pennut) Hämäläinen Satu EX1 NOM BIS
BUR b FIN*Belacane Lempi Sisko 3 Naaras 10 (KAS) Hämäläinen Satu EX1 CAP
BUR b FIN*Narinder Clueless 3 Naaras 6 (IP) Hämäläinen Satu EX1 CAGPIB
BUR c FI*Feirefiz Face Of God 3 Naaras 6 (IP) Martikainen Arja EX1 CAGPIB
BUR c FI*KyeSuu Alexandra Nazu 3 Naaras 7 (CH) Martikainen Arja EX1 CACIB BIV
BUR c FI*Ninelli's Villi Vadelma 3 Naaras 12 (Pennut) Martikainen Arja EX1 NOM
BUR c LV*Silky Majesty Ulysses 3 Uros 9 (Avoin) Martikainen Arja EX1 CAC
BUR d FI*Cattish Rudolf The RedNosed 3 Uros 10 (KAS) Martikainen Arja EX1 CAP
BUR d FI*Ninelli's Pink Pride 3 Uros 6 (IP) Martikainen Arja EX1 CAGPIB
BUR d FI*Tai-Hao K&W Rosenknopp 3 Naaras 5 (IC) Martikainen Arja EX1 CAGCIB
BUR e FI*Karvanverran K Kassinen 3 Uros 8 (PR) Hämäläinen Satu EX1 CAPIB
BUR e FI*Oliivian Zina Aberina 3 Naaras 9 (Avoin) Hämäläinen Satu EX1 CAC
BUR f FI*Cattish Magica De Spell 3 Naaras 7 (CH) Lindelöf Sirpa EX1 CACIB
BUR f FI*Ilovuon Dr. Feelgood 3 Naaras 11 (Nuoret) Lindelöf Sirpa EX1
BUR f FI*Karvanverran Okariina 3 Naaras 12 (Pennut) Lindelöf Sirpa EX2
BUR f FI*Seirene Polina 3 Naaras 12 (Pennut) Lindelöf Sirpa EX1 BIV
BUR f FIN*Katruskan Rocket Queen 3 Naaras 4 (GIP) Lindelöf Sirpa EX1 CAPS
BUR h FI*Bishamon Lovey Dovey Laylah 3 Naaras 12 (Pennut) Vasilieva Vera EX1
BUR n FI*Feirefiz Heartkiller 3 Uros 10 (KAS) Martikainen Arja EX1 CAP
BUR n FI*Feirefiz Seize The Day 3 Naaras 11 (Nuoret) Martikainen Arja EX1
BUR n FI*Karvanverran JouluTaika 3 Naaras 7 (CH) Martikainen Arja EX1 CACIB
BUR n FI*Lilac's Esmeralda Gypsygirl 3 Naaras 9 (Avoin) Martikainen Arja EX1 CAC
BUR n FI*Pardofelis Quu-Quu 3 Naaras 12 (Pennut) Martikainen Arja Abs
BUR n FI*Shu-Shun Stayin'Alive 3 Uros 12 (Pennut) Martikainen Arja EX1
BUR n FI*ZirCat's Grand Canyon 3 Uros 5 (IC) Martikainen Arja EX1 CAGCIB
BUR n FIN*Katruskan Chelindrea 3 Naaras 4 (GIP) Martikainen Arja EX1 CAPS
BUR n FIN*Katruskan Peppermint Patty 3 Naaras 10 (KAS) Martikainen Arja EX1 CAP
BUR n FIN*Ninelli's Kreisi Kelli 3 Naaras 1 (SC) Martikainen Arja KM BIV NOM
BUR n FIN*Niorun Billie Holiday 3 Naaras 2 (SP) Martikainen Arja KM BIV NOM
CHA FIN*Keijuhovin Boromir Ponteva 3 Uros 6 (IP) Vasilieva Vera Abs
CHA FIN*Souriant Anisette Ma Petite 3 Naaras 17 (Veteraani) Sahlberg Carin
CHA FIN*Souriant Anisette Ma Petite 3 Naaras 8 (PR) Vasilieva Vera Abs
CHA FIN*Souriant D'Artagnan 3 Uros 9 (Avoin) Vasilieva Vera EX2
CHA Guenady de L'Amour Bleu 3 Uros 7 (CH) Vasilieva Vera EX1 CACIB
CHA IT*Troubadour del Sogno Blu 3 Uros 9 (Avoin) Vasilieva Vera EX1 CAC BIV
CRX a 33 FI*FunkyJam's My Melody 3 Naaras 9 (Avoin) Chapman Lena EX1 CAC
CRX b DK*Blytt Ducati 3 Uros 10 (KAS) Paloluoma Anne EX1 CAP
CRX b 03 24 FI*Ronttilan Rayo de luna 3 Naaras 11 (Nuoret) Vasilieva Vera EX1
CRX d FI*FunkyJam's Linus van Pelt 3 Uros 11 (Nuoret) Hämäläinen Satu EX1
CRX d 02 62 FI*Ronttilan Kirmizi Yarasa 3 Uros 9 (Avoin) Martikainen Arja EX2
CRX d 03 24 Puraffection's Paras Punainen 3 Uros 9 (Avoin) Martikainen Arja EX1 CAC
CRX d 09 24 FI*CuteChaos King of Hearts 3 Uros 11 (Nuoret) Martikainen Arja EX1 BIV NOM
CRX f FI*KittyLady's Vickie Lynn 3 Naaras 11 (Nuoret) Hämäläinen Satu EX1 BIV
CRX f 03 DK*Løveid Skies Of Arcadia 3 Naaras 4 (GIP) Martikainen Arja EX1 CAPS
CRX f 03 FI*Huissin Augusta Soldan 3 Naaras 11 (Nuoret) Martikainen Arja EX1
CRX f 03 FI*Piupaws Ettan 3 Naaras 11 (Nuoret) Martikainen Arja EX2
CRX f 09 FI*Parhelian Reine Aurore 3 Naaras 9 (Avoin) Martikainen Arja EX1 CAC
CRX g FI*Piupaws Tvåan 3 Naaras 11 (Nuoret) Hämäläinen Satu EX2
CRX g 03 FI*Piupaws Donna Elvira 3 Naaras 9 (Avoin) Martikainen Arja EX2
CRX g 03 FI*VeeKasin Miss Nettles 3 Naaras 3 (GIC) Martikainen Arja EX1 CACS BIV
CRX g 03 33 FI*Tuiscalo's Joku 3 Naaras 9 (Avoin) Eriksson Ulrika EX1 CAC
CRX n Changes Ziggy Stardust 3 Uros 7 (CH) Paloluoma Anne Abs
CRX n FI*Angelfalls American God 3 Uros 11 (Nuoret) Paloluoma Anne EX2
CRX n FI*Huissin Erik Rauthovi 3 Uros 11 (Nuoret) Paloluoma Anne EX1
CRX n 01 FI*Piupaws Riffi Raffi 3 Uros 3 (GIC) Hämäläinen Satu EX1 CACS
CRX n 01 21 64 FI*Piupaws Song of Sekhmet 3 Naaras 9 (Avoin) Vasilieva Vera EX1 CAC BIV NOM
CRX n 01 21 64 FI*Sweetpurr's Ersa 3 Naaras 5 (IC) Vasilieva Vera EX1 CAGCIB
CRX n 03 FI*FunkyJam's Dove of Peace 3 Uros 5 (IC) Hämäläinen Satu EX1 CAGCIB BIV NOM
CRX n 03 FI*Piupaws Maverick 3 Uros 9 (Avoin) Hämäläinen Satu EX1 CAC
CRX n 03 FI*Ronttilan Elsa The Lioness 3 Naaras 9 (Avoin) Hämäläinen Satu EX1 CAC
CRX n 03 FI*Weigela's Octavia 3 Naaras 9 (Avoin) Hämäläinen Satu EX3
CRX n 03 24 S*Spotless Janus 3 Uros 12 (Pennut) Vasilieva Vera EX1
CRX n 03 24 S*Spotless Tosca 3 Naaras 3 (GIC) Vasilieva Vera EX1 CACS
CRX n 03 33 FI*Huissin Hugo Simberg 3 Uros 11 (Nuoret) Eriksson Ulrika EX1
CRX n 09 FI*Huissin Muhoksen Mimmi 3 Naaras 5 (IC) Hämäläinen Satu EX1 CAGCIB
CRX n 09 FI*Sweetpurr's Love Is Blind 3 Naaras 9 (Avoin) Hämäläinen Satu EX2
CRX n 23 S*Spotless Glimma 3 Naaras 11 (Nuoret) Paloluoma Anne EX1 BIV
CRX n 24 FI*Angelfalls Arabesque 3 Uros 9 (Avoin) Paloluoma Anne EX1 CAC
CRX n 24 Pixie Fay Battle Under Stars 3 Naaras 9 (Avoin) Paloluoma Anne EX1 CAC
CRX n 33 FI*Sweetpurr's Jane Marple 3 Naaras 5 (IC) Chapman Lena EX1 CAGCIB
CRX w 61 S*Rex Dandy Espérance 3 Naaras 7 (CH) Sahlberg Carin EX1 CACIB
DRX b 09 21 32 FI*Riiviön Sulo-Chaz 3 Uros 11 (Nuoret) Vasilieva Vera EX1
DRX b 09 21 32 FI*Riiviön Sulo-Chaz 3 Uros 13c (Määrittely) Martikainen Arja DRX VIII DRX b 09 21 32
DRX d 09 33 FI*Bravefellow Don Alfonso 3 Uros 10 (KAS) Vasilieva Vera EX1 CAP
DRX d 32 FI*Fairy-Story's HappyHobbit 3 Uros 12 (Pennut) Vasilieva Vera EX1
DRX f 03 FI*Fairy-Story's HypnoticHope 3 Naaras 12 (Pennut) Martikainen Arja EX1
DRX f 09 FI*Fairy-Story's ForgetMeNot 3 Naaras 9 (Avoin) Martikainen Arja EX1 CAC
DRX gs FI*Riiviön Wiola 3 Naaras 9 (Avoin) Eriksson Ulrika EX2
DRX gs IL*Karavella Kaylee 3 Naaras 9 (Avoin) Eriksson Ulrika EX1 CAC
DRX gs IL*Karavella Kaylee 3 Naaras 13c (Määrittely) Martikainen Arja DRX VII DRX gs 24
DRX h 09 22 Koro's Nadia for Mirlain 3 Naaras 7 (CH) Hämäläinen Satu Mitätöity Mitätöity
DRX h 09 32 FI*Riiviön Sulotar-Chaz 3 Naaras 11 (Nuoret) Vasilieva Vera EX1
DRX n 03 31 FI*Fairy-Story's HipHipHooray 3 Naaras 12 (Pennut) Vasilieva Vera EX1 BIV NOM
DRX ns 09 22 FIN*Riiviön Viiru 3 Naaras 2 (SP) Hämäläinen Satu KM NOM BIS
DRX w FIN*Riiviön Tuhkimo 3 Naaras 9 (Avoin) Sahlberg Carin EX1 CAC
DSP f 03 Yustina Bast 3 Naaras 9 (Avoin) Sahlberg Carin EX1 CAC NOM
DSP n 03 Naomi My Toys 3 Naaras 9 (Avoin) Lindelöf Sirpa EX1 CAC NOM
EUR a FI*Kissakallion Lucinda 3 Naaras 10 (KAS) Paloluoma Anne EX1 CAP
EUR as 23 FI*Kassilan Baby Jane 3 Naaras 8 (PR) Lindelöf Sirpa Abs
EUR as 23 FI*Kassilan Outshine Ofira 3 Naaras 11 (Nuoret) Lindelöf Sirpa EX1
EUR d Maahinen 3 Uros 9 (Avoin) Chapman Lena EX1 CAC
EUR d 22 FI*Tiikerililjan Isoviilee 3 Uros 5 (IC) Paloluoma Anne EX1 CAGCIB
EUR d 22 Silkkiturkin Menevä Macho 3 Uros 2 (SP) Paloluoma Anne KM NOM
EUR d 23 FI*Kassilan Kauhu Kakara 3 Naaras 6 (IP) Vasilieva Vera EX1 CAGPIB
EUR d 23 FIN*Kassilan Guaranteed Gnome 3 Uros 3 (GIC) Vasilieva Vera EX1 CACS
EUR d 24 FI*Tiikerililjan Iltavilli 3 Naaras 10 (KAS) Martikainen Arja EX1 CAP
EUR e 23 FIN*Kassilan Gentle Goblin 3 Uros 3 (GIC) Chapman Lena EX1 No Cert
EUR g Silkkiturkin Lumia 3 Naaras 17 (Veteraani) Sahlberg Carin 1
EUR g Silkkiturkin Lumia 3 Naaras 2 (SP) Lindelöf Sirpa KM
EUR n FI*Kissalabim Milla Magia 3 Naaras 9 (Avoin) Vasilieva Vera Abs
EUR n FI*Lumihelmen Capriccio 3 Uros 9 (Avoin) Vasilieva Vera EX1 CAC
EUR n FIN*Casimirrin Esmeralda 3 Naaras 6 (IP) Vasilieva Vera EX1 CAGPIB
EUR n 22 FI*Pikku-Piun Xerxes 3 Uros 9 (Avoin) Lindelöf Sirpa EX1 CAC
EUR n 22 FI*Pinkkitassun Brunetto 3 Uros 3 (GIC) Lindelöf Sirpa EX1 CACS
EUR n 22 FIN*Recknagel Leksluthor 3 Uros 4 (GIP) Lindelöf Sirpa EX1 CAPS
EUR n 24 FI*Lumihelmen Arhippa Aarre 3 Uros 10 (KAS) Martikainen Arja EX2
EUR n 24 FIN*Mäkikatin Pikasso 3 Uros 10 (KAS) Martikainen Arja EX1 CAP
EUR n 24 FIN*Mäkikatin Pikasso 3 Uros 17 (Veteraani) Sahlberg Carin 1 NOM BIS
EUR ns Alma 3 Naaras 13a (Noviisi) Paloluoma Anne EUR ns
EUR ns 22 FI*Lumihelmen Delicato 3 Naaras 11 (Nuoret) Lindelöf Sirpa EX1
EUR ns 23 FIN*Untuvan Isin Poika 3 Uros 17 (Veteraani) Sahlberg Carin 2
EUR ns 23 FIN*Untuvan Isin Poika 3 Uros 6 (IP) Hämäläinen Satu EX1 CAGPIB
EUR w 64 FI*Kissakallion Pritidonna 3 Naaras 11 (Nuoret) Eriksson Ulrika EX1
EUR w 64 LumiOnni 3 Uros 9 (Avoin) Eriksson Ulrika EX1 CAC
EXO a Latin Lover Andalousia 1 Naaras 5 (IC) Zagorskaya Elena Abs
EXO a S*IxiDixi's Crazy for You 1 Uros 10 (KAS) Wikström Bjarne EX1 CAP
EXO a S*IxiDixi's Crazy for You 1 Uros 6 (IP) Zagorskaya Elena EX1 CAGPIB
EXO a 03 FIN*Mogi's Mighty Michael J. 1 Uros 3 (GIC) Vinkel Marina Abs
EXO a 03 22 FI*Whispers Iron Knight 1 Uros 9 (Avoin) Zagorskaya Elena EX1 CAC
EXO ds 23 62 FIN*Siriuksen Exotic Örzan 1 Uros 10 (KAS) Vinkel Marina EX1 CAP NOM
EXO f 03 FI*Elrikan Kleopatra 1 Naaras 9 (Avoin) Zagorskaya Elena Abs
EXO fs FIN*Siriuksen Exotic Devi 1 Naaras 17 (Veteraani) Fraga y Guzmán Gerardo 1 NOM BIS
EXO fs FIN*Siriuksen Exotic Devi 1 Naaras 10 (KAS) Zagorskaya Elena EX1 CAP
EXO g 03 FIN*Onnimannin Cute and Funny 1 Naaras 17 (Veteraani) Fraga y Guzmán Gerardo 2
EXO g 03 FIN*Onnimannin Cute and Funny 1 Naaras 2 (SP) Vinkel Marina KM NOM
EXO g 24 FI*Mau-Miun C'est La Vie 1 Naaras 12 (Pennut) Vinkel Marina EX1
EXO g 24 LV*Nostri Vincent The Return of Love 1 Naaras 11 (Nuoret) Vinkel Marina EX1
EXO gs 22 62 FIN*Siriuksen Exotic Öbrie 1 Naaras 5 (IC) Zagorskaya Elena EX1 CAGCIB
EXO n IT*Serafino del Falco d'Oro 1 Uros 3 (GIC) Vinkel Marina EX1 CACS
EXO n SE*Lötkärrskatten Cornelis 1 Uros 7 (CH) Vinkel Marina EX1 CACIB
EXO n 03 24 No Comment Haykiel Rani 1 Uros 11 (Nuoret) Vinkel Marina EX1
EXO n 24 FI*Aamukasteen Ester Estelar 1 Naaras 9 (Avoin) Zagorskaya Elena EX1 CAC
EXO ns S*Subwoofer Elektra 1 Naaras 7 (CH) Vinkel Marina Abs
EXO ns 22 62 FI*Elrikan Elviira-Eveliina 1 Naaras 11 (Nuoret) Vinkel Marina Abs
HCL Zeus Kotikissat Uros 14 (Kotikissat) Vinkel Marina 1 NOM
HCS Erkki Kotikissat Uros 17 (Veteraani) Olsson Ulrika 1 NOM BIS
HCS Erkki Kotikissat Uros 14 (Kotikissat) Vinkel Marina 1 NOM BIS
HCS Igor Kotikissat Uros 14 (Kotikissat) Vinkel Marina 2
HCS Musti Kotikissat Naaras 14 (Kotikissat) Vinkel Marina 2
HCS Pablo Kotikissat Uros 14 (Kotikissat) Vinkel Marina 1 NOM
HCS Santtu Kotikissat Uros 14 (Kotikissat) Vinkel Marina 3
HCS Simo-Samuli Kotikissat Uros 13a (Noviisi) Paloluoma Anne Abs
JBT f 02 SE*Katakiri's Kamiko 3 Naaras 5 (IC) Lindelöf Sirpa EX1 CAGCIB
JBT n 02 SE*Katakiri's Kanji 3 Uros 8 (PR) Lindelöf Sirpa EX1 CAPIB
KOR FI*Cisseli's Gluay maai 3 Naaras 9 (Avoin) Hämäläinen Satu EX3
KOR FI*Hovikissan khraam leert 3 Uros 10 (KAS) Hämäläinen Satu EX1 CAP
KOR FI*Kattihovin Sai-ano Itsumo 3 Naaras 12 (Pennut) Hämäläinen Satu EX2
KOR FI*Kattihovin Saishono Gin-no 3 Uros 12 (Pennut) Hämäläinen Satu EX1
KOR FI*Melodian Tulaya 3 Naaras 3 (GIC) Hämäläinen Satu EX1 CACS BIV NOM
KOR FI*Mythai Dao Waew Waao 3 Naaras 12 (Pennut) Hämäläinen Satu EX1 BIV
KOR FI*Mythai Rochana Rak Jing 3 Naaras 9 (Avoin) Hämäläinen Satu EX1 CAC
KOR FI*Mythai Vipada Tay-Wee 3 Naaras 9 (Avoin) Hämäläinen Satu EX2
KOR FIN*Chai-lai Wí-lai 3 Naaras 6 (IP) Hämäläinen Satu EX1 CAGPIB
MAN d 22 51 Pretty Girl de la Gambade *CH 3 Naaras 6 (IP) Lindelöf Sirpa EX1 CAGPIB BIV NOM
MAN ds 11 51 NL*Red Alert's Nix 3 Uros 10 (KAS) Lindelöf Sirpa EX1 CAP
MAN f 03 53 FIN*Armain Domenica 3 Naaras 10 (KAS) Eriksson Ulrika EX1 CAP NOM
MAN f 24 53 FI*Stormin Suffeli 3 Naaras 9 (Avoin) Eriksson Ulrika EX1 CAC NOM
MAN g 52 aLina 3 Naaras 13a (Noviisi) Paloluoma Anne MAN g 52
MAN n 51 FIN*D'manns Quick Quarterback 3 Uros 2 (SP) Lindelöf Sirpa KM NOM
MCO Amistia's Quake Master *** 2 Uros 9 (Avoin) Olsson Ulrika Abs
MCO a FI*Escape's Young Divas 2 Naaras 12 (Pennut) Edström Michael EX1
MCO a 09 FI*Chamberlain One For You 2 Uros 12 (Pennut) Fraga y Guzmán Gerardo EX1
MCO a 09 FI*HoneyCoon's Miracle Man 2 Uros 10 (KAS) Fraga y Guzmán Gerardo EX1 CAP
MCO a 09 FI*NomenEst Angel In Blue 2 Naaras 12 (Pennut) Fraga y Guzmán Gerardo EX1 BIV
MCO a 09 22 FI*Daybreak's Before Darkness 2 Uros 9 (Avoin) Edström Michael Abs
MCO a 22 FI*Escape's Ultimate Kaos 2 Uros 9 (Avoin) Björkander Lena EX1 CAC
MCO a 23 FI*Mostlycats Kosmos Blue 2 Uros 10 (KAS) Björkander Lena EX1 CAP
MCO as FI*HoneyCoon's New Day Woman 2 Naaras 11 (Nuoret) Olsson Ulrika EX1
MCO as 22 FI*HoneyCoon's Make Me Smile 2 Uros 11 (Nuoret) Olsson Ulrika EX1 BIV
MCO d 09 22 FI*Escape's Xeronimo 2 Uros 12 (Pennut) Fraga y Guzmán Gerardo EX1 BIV
MCO d 22 FI*Magnificat Wilma Coon 2 Naaras 12 (Pennut) Ghibaudo Alessandro EX1
MCO d 22 S*Stortassen's Usher 2 Uros 9 (Avoin) Ghibaudo Alessandro EX1 CAC BIV
MCO d 22 S*Topzy Tail's Range Rover 2 Uros 12 (Pennut) Ghibaudo Alessandro EX1
MCO ds 03 22 FI*MaineQueen Rock Me 2 Uros 12 (Pennut) Björkander Lena EX1
MCO ds 03 22 FI*TipTop Maine Umbar 2 Uros 9 (Avoin) Björkander Lena EX1 CAC NOM BIS
MCO ds 22 DK*Amistia's Untold Truth 2 Uros 11 (Nuoret) Olsson Ulrika Abs
MCO e 09 22 FI*Escape's Xentrix 2 Uros 12 (Pennut) Fraga y Guzmán Gerardo EX3
MCO e 09 22 FI*Mostlycats Calling All Girls 2 Uros 12 (Pennut) Fraga y Guzmán Gerardo EX2
MCO e 09 23 PL*CoonKitty Louis Vuitton 2 Uros 9 (Avoin) Fraga y Guzmán Gerardo EX1 CAC BIV
MCO e 23 FI*Mainehaan Armani 2 Uros 3 (GIC) Ghibaudo Alessandro EX1 CACS
MCO f 09 Blackbery Saltus Zahrabske, HR 2 Naaras 11 (Nuoret) Fraga y Guzmán Gerardo EX1
MCO f 09 22 FI*Chamberlain Keep It Dark 2 Naaras 9 (Avoin) Fraga y Guzmán Gerardo EX1 CAC
MCO f 22 FI*Hiesun Glorious Greta 2 Naaras 12 (Pennut) Ghibaudo Alessandro Abs
MCO f 23 FIN*Mibella's Curious Calista 2 Naaras 10 (KAS) Ghibaudo Alessandro EX1 CAP
MCO fs 09 22 FI*NineTales Drama Queen 2 Naaras 12 (Pennut) Björkander Lena EX2
MCO g 09 22 FI*Chamberlain Lot Of Love 2 Naaras 7 (CH) Fraga y Guzmán Gerardo EX1 CACIB
MCO g 22 FIN*Halden coon's Rill's 2 Naaras 10 (KAS) Ghibaudo Alessandro EX2
MCO gs 02 62 FI*Chamberlain Open Heart 2 Naaras 12 (Pennut) Björkander Lena EX4
MCO gs 09 22 FI*Escape's Xiu of Stortassens 2 Naaras 12 (Pennut) Björkander Lena EX1 BIV NOM
MCO n Big Giants Resort's El Scuro 2 Uros 12 (Pennut) Edström Michael EX1 BIV NOM
MCO n FI*Halden coon's Uno 2 Uros 9 (Avoin) Edström Michael EX1 CAC
MCO n FI*Halden coon's Xanthia 2 Naaras 12 (Pennut) Edström Michael EX2
MCO n FI*HoneyCoon's 3AM Of Jellonan 2 Uros 11 (Nuoret) Edström Michael EX1
MCO n FI*LovelyLife Everest Enzo 2 Uros 12 (Pennut) Edström Michael EX2
MCO n FI*LovelyLife Everest Enzo 2 Uros 13c (Määrittely) Koskenkangas Marjatta MCO I/ n
MCO n FI*Mainehaan Bruno 2 Uros 7 (CH) Edström Michael EX2
MCO n FI*Tigerworld Nothing To Fear 2 Uros 8 (PR) Edström Michael EX1 CAPIB
MCO n S*Topzy Tail's Lexus 2 Uros 7 (CH) Edström Michael EX1 CACIB BIV
MCO n Sequaya's Harper 2 Uros 5 (IC) Edström Michael EX1 CAGCIB
MCO n 03 FIN*Chamberlain No Copyright 2 Naaras 4 (GIP) Fraga y Guzmán Gerardo EX1 CAPS NOM
MCO n 03 22 FI*Krysos WinWin 2 Uros 5 (IC) Edström Michael EX1 CAGCIB
MCO n 09 FI*HoneyCoon's Miss Impossible 2 Naaras 11 (Nuoret) Fraga y Guzmán Gerardo EX1
MCO n 09 HU*LoyalCoon Queenie 2 Naaras 11 (Nuoret) Fraga y Guzmán Gerardo EX2
MCO n 09 22 FI*MaineQueen Head Over Heels 2 Naaras 12 (Pennut) Edström Michael Abs
MCO n 09 22 FI*NomenEst Tiger Lily 2 Naaras 5 (IC) Edström Michael EX1 CAGCIB
MCO n 09 22 N*Lilletun's Poker Face 2 Uros 11 (Nuoret) Edström Michael EX1 BIV
MCO n 09 22 N*Lilletun's Poker Face 2 Uros 13c (Määrittely) Koskenkangas Marjatta Abs
MCO n 22 FI*Escape's Vanessa Paradise 2 Naaras 9 (Avoin) Björkander Lena EX1 CAC NOM
MCO n 22 FI*Merrymakers Adalmiina Aruba 2 Naaras 9 (Avoin) Björkander Lena EX2
MCO n 22 FI*Mostlycats Pinball Wizard 2 Uros 11 (Nuoret) Björkander Lena EX1 BIV
MCO n 22 FI*Tigerworld Viva Las Vegas 2 Naaras 11 (Nuoret) Björkander Lena EX1
MCO n 22 S*Cicceorina's Danny 2 Uros 3 (GIC) Björkander Lena EX1 CACS BIV
MCO n 23 FI*RaReCoon's Don Juan 2 Uros 11 (Nuoret) Björkander Lena EX2
MCO ns Black Pirate of Beauty Wizards 2 Uros 12 (Pennut) Olsson Ulrika EX1
MCO ns FI*Escape's Yankee Rose 2 Naaras 12 (Pennut) Olsson Ulrika Abs
MCO ns FI*Halden coon's Turbo Jr 2 Uros 4 (GIP) Olsson Ulrika EX1 CAPS NOM
MCO ns LT*Lordcoon Grayse 2 Naaras 9 (Avoin) Olsson Ulrika EX1 CAC
MCO ns 09 FI*HoneyCoon's Black Sabbath 2 Uros 9 (Avoin) Björkander Lena EX2
MCO ns 09 22 FI*Daybreak's DavidOff 2 Uros 12 (Pennut) Björkander Lena EX2
MCO ns 09 22 FI*Godfather's Felicidad 2 Naaras 12 (Pennut) Björkander Lena EX3
MCO ns 09 22 FI*Godfather's Fernando 2 Uros 12 (Pennut) Björkander Lena EX3
MCO ns 09 23 FIN*Godfather's Xilver Surfer 2 Uros 17 (Veteraani) Vinkel Marina 1
MCO ns 09 23 FIN*Godfather's Xilver Surfer 2 Uros 2 (SP) Björkander Lena KM
MCO ns 22 FI*HoneyCoon's Beat It 2 Uros 6 (IP) Olsson Ulrika EX1 CAGPIB
MCO ns 22 FI*SolarWind's Atlas 2 Uros 1 (SC) Olsson Ulrika KM
MCO w FI*Escape's Titiyo 2 Naaras 5 (IC) Fraga y Guzmán Gerardo EX1 CAGCIB
MCO w 62 FI*LovelyLife ConLeche Catman 2 Uros 10 (KAS) Fraga y Guzmán Gerardo EX1 CAP NOM BIS
MCO w 62 FI*Tigerworld I'm The Only One 2 Uros 7 (CH) Fraga y Guzmán Gerardo EX1 CACIB
NEM a FI*Blue-Image Baron 2 Uros 9 (Avoin) Fraga y Guzmán Gerardo EX2
NEM a FI*Blue-Image Baron 2 Uros 13c (Määrittely) Koskenkangas Marjatta NEM I/ f
NEM a 03 FI*Blue-Image Brita 2 Naaras 9 (Avoin) Björkander Lena EX1 CAC
NEM a 09 21 Lady of Dreams Phantom Cats, CZ 2 Naaras 12 (Pennut) Björkander Lena EX1
NFO a FI*Karvanaaman Frida 2 Naaras 5 (IC) Askett Mats EX1 CAGCIB
NFO a FI*Laramillan Indigo 2 Uros 12 (Pennut) Askett Mats EX1
NFO a 03 23 FI*Nalle-Puhin Nick Stokes 2 Uros 9 (Avoin) Ghibaudo Alessandro EX3
NFO a 03 24 S*NC's Joyride 2 Uros 9 (Avoin) Ghibaudo Alessandro EX1 CAC
NFO a 09 FI*Laramillan Ivanhoe 2 Uros 12 (Pennut) Edström Michael EX1
NFO a 09 23 S*Tigerögas Parnall Pixie 2 Naaras 7 (CH) Ghibaudo Alessandro EX1 CACIB
NFO d 02 21 62 FI*Louhelan FlipWhip 2 Naaras 11 (Nuoret) Koskenkangas Marjatta Abs
NFO d 03 FI*Harmaaturkin Dumbo 2 Uros 12 (Pennut) Koskenkangas Marjatta EX1
NFO d 09 24 FI*Nenukan Sunny Prince 2 Uros 11 (Nuoret) Koskenkangas Marjatta EX1
NFO f 03 23 FIN*Pörkarvan LakshmiLunkentuzz 2 Naaras 10 (KAS) Koskenkangas Marjatta EX1 CAP
NFO f 09 FI*Nenukan Dream Touch 2 Naaras 11 (Nuoret) Koskenkangas Marjatta EX1 BIV
NFO f 09 23 FIN*Harmaaturkin Aurora 2 Naaras 7 (CH) Koskenkangas Marjatta EX1 CACIB NOM
NFO f 24 FI*Louhelan Kismet 2 Naaras 9 (Avoin) Björkander Lena Abs
NFO fs FI*FoxyPaw's Cherry Mash 2 Naaras 9 (Avoin) Björkander Lena EX1 CAC
NFO fs 02 21 62 FI*Slytiger's Aurora Borealis 2 Naaras 11 (Nuoret) Ghibaudo Alessandro Abs
NFO fs 03 22 N*Migoto's Rikke 2 Naaras 12 (Pennut) Ghibaudo Alessandro EX1 NOM BIS
NFO fs 09 22 S*Vildhjärtas Nyxx Nightwish 2 Naaras 9 (Avoin) Ghibaudo Alessandro EX1 CAC BIV
NFO g FI*Laramillan Imaginaerum 2 Naaras 12 (Pennut) Björkander Lena EX1
NFO n DonTomaso's Nemo 2 Uros 7 (CH) Askett Mats EX1 CACIB BIV
NFO n FI*Draconian HarmonyDivine 2 Uros 3 (GIC) Askett Mats EX1 CACS
NFO n FIN*Laramillan Gaia 2 Naaras 7 (CH) Askett Mats EX1 CACIB
NFO n 02 21 62 FI*Ninatte's Voodoo 2 Naaras 7 (CH) Ghibaudo Alessandro EX2
NFO n 03 FI*Ninatte's Cloud Nine 2 Uros 3 (GIC) Edström Michael Abs
NFO n 03 FIN*Suvipäivän Oskari O 2 Uros 10 (KAS) Edström Michael EX1 CAP
NFO n 03 S*Magoria's X-Men 2 Uros 6 (IP) Edström Michael EX1 CAGPIB NOM
NFO n 03 22 FI*FoxyPaw's Jupiter Five 2 Uros 3 (GIC) Ghibaudo Alessandro EX1 CACS
NFO n 03 22 FIN*Kirsikan HelmiLiina 2 Naaras 6 (IP) Ghibaudo Alessandro EX1 CAGPIB NOM
NFO n 03 22 FIN*Kirsikan HelmiLiina 2 Naaras 17 (Veteraani) Vinkel Marina 2
NFO n 03 24 S*NC's Alladin Sane 2 Uros 11 (Nuoret) Ghibaudo Alessandro EX1 BIV NOM BIS
NFO n 09 FI*Draconian September Ashes 2 Uros 11 (Nuoret) Edström Michael EX1 BIV
NFO n 09 FI*Leoline Reea Riimunpiirtäjä 2 Naaras 9 (Avoin) Edström Michael Abs
NFO n 09 S*Tigerögas Ruskprick 2 Uros 7 (CH) Edström Michael EX1 CACIB NOM
NFO n 09 22 FI*Ballawhane Masai Boy 2 Uros 11 (Nuoret) Ghibaudo Alessandro EX3
NFO n 09 22 FIN*Karvanaaman Brima 2 Uros 2 (SP) Ghibaudo Alessandro KM
NFO n 09 23 FI*Slytiger's Hot Enchantment 2 Uros 11 (Nuoret) Ghibaudo Alessandro EX2
NFO n 09 23 Wenta z Krainy Asgardu 2 Uros 9 (Avoin) Ghibaudo Alessandro EX2
NFO n 09 24 FI*Tähtitassun Aurinkoinen 2 Naaras 9 (Avoin) Ghibaudo Alessandro EX1 CAC BIV NOM BIS
NFO n 22 FI*Kujakeikarin Eemeli 2 Uros 12 (Pennut) Wikström Bjarne EX1
NFO n 22 FI*Pörkarvan OpethEnniosDotter 2 Naaras 9 (Avoin) Wikström Bjarne EX1 CAC
NFO n 22 SE*Fursterikets Bobby Brown 2 Uros 5 (IC) Wikström Bjarne Abs
NFO n 23 Elza Dumny Kot*PL 2 Naaras 9 (Avoin) Wikström Bjarne Abs
NFO n 24 DonTomaso's Elvis 2 Uros 10 (KAS) Wikström Bjarne Abs
NFO n 24 S*NC's Just Dance 2 Uros 8 (PR) Wikström Bjarne EX1 CAPIB
NFO n 24 S*Räserråttan's Gulli 2 Naaras 5 (IC) Wikström Bjarne EX1 CAGCIB BIV NOM
NFO ns 03 FI*Cat'omatic Snöhetta 2 Uros 10 (KAS) Ghibaudo Alessandro Abs
NFO ns 09 23 FIN*FoxyPaw's Britannia 2 Naaras 1 (SC) Ghibaudo Alessandro KM
NFO nt 23 FI*Karvanaaman Goljat 2 Uros 9 (Avoin) Wikström Bjarne EX1 CAC
NFO w 64 FI*FoxyPaw's Icebreaker 2 Uros 1 (SC) Björkander Lena KM
OCI a 24 FI*Onnikatin Bea 3 Naaras 11 (Nuoret) Hämäläinen Satu EX1
OCI a 24 FI*Onnikatin Bonus 3 Uros 11 (Nuoret) Hämäläinen Satu EX1 NOM
OCI a 24 FIN*Onnikatin Blue Moon Lady 3 Naaras 3 (GIC) Hämäläinen Satu EX1 CACS BIV
OCI a 24 FIN*Onnikatin Blueberry boy 3 Uros 1 (SC) Hämäläinen Satu KM
OCI b 24 Abyrose New Dawn 3 Naaras 9 (Avoin) Paloluoma Anne EX1 CAC
OCI b 24 FI*Embrace Lady Tupsis 3 Naaras 9 (Avoin) Paloluoma Anne EX2
OCI b 24 FI*Kukkatarhan Calypso 3 Naaras 12 (Pennut) Paloluoma Anne EX1 BIV
OCI b 24 FI*Kukkatarhan Capsicum 3 Uros 12 (Pennut) Paloluoma Anne EX2
OCI b 24 FI*Kukkatarhan Cissus 3 Uros 12 (Pennut) Paloluoma Anne EX1
OCI b 24 FI*Moosegrove Tu Autem 3 Naaras 3 (GIC) Paloluoma Anne EX1 CACS
OCI b 24 FI*Topspot Too Hot To Hold 3 Naaras 9 (Avoin) Paloluoma Anne EX3
OCI b 24 FI*Topspot TorreArgentina 3 Uros 7 (CH) Paloluoma Anne EX1 CACIB NOM
OCI b 24 FIN*Moosegrove Conquistatore 3 Uros 2 (SP) Paloluoma Anne KM
OCI b 24 FIN*Moosegrove Conquistatore 3 Uros 17 (Veteraani) Sahlberg Carin 3
OCI b 24 FIN*Moosegrove Panthera 3 Naaras 1 (SC) Paloluoma Anne KM BIV NOM BIS
OCI b 24 FIN*Rollick A Tout Le Monde 3 Naaras 3 (GIC) Paloluoma Anne EX2
OCI c 24 FI*Embrace Good King Wenceslas 3 Uros 5 (IC) Martikainen Arja EX1 CAGCIB NOM
OCI c 24 FI*Kukkatarhan Brassavola 3 Naaras 10 (KAS) Martikainen Arja EX1 CAP
OCI n 24 FI*Moosegrove Braxton 3 Uros 11 (Nuoret) Lindelöf Sirpa EX1 NOM BIS
OCI n 24 FI*Moosegrove Dream On 3 Naaras 12 (Pennut) Lindelöf Sirpa EX1 BIV NOM
OCI n 24 FI*Onnikatin BeeBee 3 Naaras 11 (Nuoret) Lindelöf Sirpa EX1
OCI n 24 FI*Topspot Jaguatirica 3 Naaras 12 (Pennut) Lindelöf Sirpa EX2
OCI n 24 FI*Topspot Nightwish 3 Uros 6 (IP) Lindelöf Sirpa EX1 CAGPIB
OCI n 24 FI*Topspot Tickle Toe 3 Naaras 10 (KAS) Lindelöf Sirpa EX1 CAP
OCI n 24 FIN*Moosegrove Phoenix 3 Uros 1 (SC) Lindelöf Sirpa KM NOM BIS
OCI ns 24 FI*Riddle Straight Arrow 3 Uros 10 (KAS) Paloluoma Anne EX1 CAP
OCI ns 24 FIN*Nappatassun Sir Lancelot 3 Uros 9 (Avoin) Paloluoma Anne Abs
OCI o 24 FI*Sunny's Cinnamon Dream 3 Uros 10 (KAS) Martikainen Arja EX1 CAP NOM
OLH a 25 FI*Skazki Waltari 4 Uros 11 (Nuoret) Sahlberg Carin Abs
OLH c FIN*Mummeli Vipinha Lila 4 Naaras 17 (Veteraani) Nyman Pia 1 NOM BIS
OLH c FIN*Mummeli Vipinha Lila 4 Naaras 4 (GIP) Chapman Lena EX1 CAPS NOM
OLH n 25 Topeng News Flash of Noxx 4 Uros 3 (GIC) Sahlberg Carin EX1 CACS NOM
OSH a 03 FI*Benjin Boumerange 4 Uros 10 (KAS) Nyman Pia EX1 CAP
OSH a 24 Nick-Nack Sia Alicia, CZ 4 Uros 12 (Pennut) Chapman Lena EX1 NOM BIS
OSH a 25 S*Sandvretens Syrah 4 Naaras 12 (Pennut) Sahlberg Carin EX1
OSH b FI*Bajangin Road To Hell 4 Uros 12 (Pennut) Chapman Lena EX1
OSH b FI*Skazki Vissarion 4 Uros 9 (Avoin) Chapman Lena EX1 CAC
OSH b 03 Bestcats Electrify Exclusive 4 Uros 2 (SP) Chapman Lena KM NOM BIS
OSH b 03 EE*Carradine D. Chi Chat Cat 4 Uros 11 (Nuoret) Chapman Lena EX1
OSH b 03 24 FI*Galene's Autumn Girl 4 Naaras 12 (Pennut) Chapman Lena Abs
OSH b 22 FI*Bigear Timon 4 Uros 12 (Pennut) Nyman Pia EX1
OSH b 24 FI*Noxx Xabier Prieto 4 Uros 12 (Pennut) Sahlberg Carin EX1
OSH c FI*Ice-Olive's Hallucinate 4 Naaras 9 (Avoin) Chapman Lena EX1 CAC
OSH c La Bell Flix Flax 4 Naaras 7 (CH) Chapman Lena Abs
OSH c S*Chamytas Purple Rain 4 Naaras 9 (Avoin) Chapman Lena EX2
OSH c 22 FI*Moumouni Bo 4 Uros 10 (KAS) Chapman Lena EX1 CAP
OSH c 24 FI*Ice-Olive's Velour Ambrosia 4 Naaras 9 (Avoin) Sahlberg Carin EX1 CAC
OSH c 24 S*Cross-Bow Crest Hang with me 4 Uros 7 (CH) Sahlberg Carin EX1 CACIB
OSH c 25 FI*Pinewoods Queen of Passion 4 Naaras 12 (Pennut) Sahlberg Carin EX1 BIV NOM
OSH c 25 FI*Pinewoods Queen of Passion 4 Naaras 13c (Määrittely) Chapman Lena OSH c 24
OSH d 03 24 Honey des Touch Too Much 4 Uros 7 (CH) Nyman Pia EX1 CACIB
OSH d 22 HU*Shagio-Chen Papaya 4 Uros 11 (Nuoret) Sahlberg Carin EX1
OSH d 24 EE*Mazor Beauty One 4 Uros 9 (Avoin) Nyman Pia EX2
OSH d 24 HU*Shagio-Chen Thomas Junior 4 Uros 9 (Avoin) Nyman Pia EX1 CAC
OSH ds 24 ClassicOri's Deeply Deluxe 4 Uros 9 (Avoin) Nyman Pia EX1 CAC
OSH f FI*Santuzzan Miss Saigon 4 Naaras 6 (IP) Nyman Pia EX1 CAGPIB NOM BIS
OSH g 24 FIN*Mummeli Blue-Prince Mimosa 4 Naaras 6 (IP) Nyman Pia EX1 CAGPIB
OSH j 03 FI*Skazki Valentina 4 Naaras 9 (Avoin) Sahlberg Carin EX1 CAC
OSH j 03 FIN*Desmodus Lilac Negrita 4 Naaras 4 (GIP) Sahlberg Carin EX1 CAPS NOM
OSH j 03 FIN*Desmodus Lilac Negrita 4 Naaras 17 (Veteraani) Nyman Pia 2
OSH n FI*Ancient Hades 4 Uros 9 (Avoin) Chapman Lena EX1 CAC
OSH n FI*Sultsinan Iltasatu 4 Naaras 3 (GIC) Chapman Lena EX1 CACS BIV NOM
OSH n FIN*Quan Kawaii Sakura 4 Naaras 2 (SP) Chapman Lena KM
OSH n Galoo of Beugnycats 4 Uros 3 (GIC) Chapman Lena EX1 CACS
OSH n 03 FI*LoveOriental Jasmine 4 Naaras 9 (Avoin) Nyman Pia EX1 CAC
OSH n 03 FI*Riquitta's Giss Me 4 Uros 12 (Pennut) Nyman Pia EX2
OSH n 03 FI*Riquitta's Green Gizmo 4 Uros 12 (Pennut) Nyman Pia EX1
OSH n 03 FI*Riquitta's Quasinoir 4 Naaras 11 (Nuoret) Nyman Pia EX1
OSH n 03 FIN*Quan Tamashii 4 Uros 1 (SC) Nyman Pia Abs
OSH n 03 HU*Shagio-Chen Noriko Ori-Katino 4 Naaras 3 (GIC) Nyman Pia EX1 CACS BIV
OSH n 03 24 FI*Choose Xoo Cute To Be True 4 Uros 11 (Nuoret) Chapman Lena EX1 NOM
OSH n 22 FI*Miado Alexander the Great 4 Uros 9 (Avoin) Sahlberg Carin EX1 CAC
OSH n 24 FI*Ancient Ikelos 4 Uros 10 (KAS) Sahlberg Carin EX1 CAP
OSH n 24 FI*Bajangin Perle de Culture 4 Naaras 9 (Avoin) Sahlberg Carin EX1 CAC
OSH n 24 FIN*Birregin Ashita ga Choose 4 Naaras 2 (SP) Sahlberg Carin KM
OSH n 25 FI*Bajangin Quantum Problem 4 Uros 12 (Pennut) Chapman Lena EX1
OSH n 25 FI*Santuzzan Maestro 4 Uros 1 (SC) Chapman Lena KM NOM BIS
OSH ns 22 FI*Jalecat's Leeroy Lex 4 Uros 10 (KAS) Nyman Pia EX1 CAP
OSH o 03 24 FI*Galene's All That Fire 4 Naaras 12 (Pennut) Sahlberg Carin Abs
PER a FI*Moondreamer's Secret Wish 1 Uros 12 (Pennut) Zagorskaya Elena EX1
PER a 03 24 FIN*Dirlandan EnvyMe 1 Uros 2 (SP) Zagorskaya Elena KM NOM BIS
PER b 24 FI*Mogi's Polaris 1 Uros 12 (Pennut) Vinkel Marina EX1 NOM BIS
PER b 24 FI*Mogi's Polaris 1 Uros 13c (Määrittely) Zagorskaya Elena PER h 24
PER d FI*BlueIce's Roma Uomo 1 Uros 1 (SC) Zagorskaya Elena KM
PER d FI*Moondreamer's Heart of Gold 1 Uros 2 (SP) Zagorskaya Elena KM
PER d FI*Moondreamer's Sweet Dreams 1 Uros 11 (Nuoret) Zagorskaya Elena EX1
PER d 21 33 Catbery Tail Ditto 1 Uros 1 (SC) Vinkel Marina KM NOM
PER d 24 FI*BlueIce's Blazing Glory 1 Uros 6 (IP) Vinkel Marina Abs
PER d 24 FI*Moondreamer's Teenage Dream 1 Uros 11 (Nuoret) Vinkel Marina EX1
PER d 24 FIN*Samettiturkin Lenni 1 Uros 3 (GIC) Vinkel Marina EX1 CACS
PER ds FI*Kultaviiksen Honey B. 1 Naaras 11 (Nuoret) Zagorskaya Elena EX1
PER e FI*Moondreamer's Dreamcatcher 1 Uros 11 (Nuoret) Zagorskaya Elena EX1
PER e FI*Moondreamer's Dreamcatcher 1 Uros 13c (Määrittely) Zagorskaya Elena PER e
PER e N*Carrex Crème Cayden 1 Uros 9 (Avoin) Zagorskaya Elena EX1 CAC
PER e 02 62 FI*Whispers Iron Maiden 1 Naaras 9 (Avoin) Zagorskaya Elena EX1 CAC
PER f FI*Kultaviiksen Ida Cox 1 Naaras 12 (Pennut) Zagorskaya Elena EX1 NOM
PER f S*Lily chic Trulsa 1 Naaras 7 (CH) Zagorskaya Elena EX1 CACIB
PER f 02 21 62 FI*Mimosan If Only You 1 Naaras 9 (Avoin) Zagorskaya Elena EX1 CAC
PER f 03 FI*Honeydew Queen of the Roses 1 Naaras 11 (Nuoret) Zagorskaya Elena EX1
PER f 03 22 FI*Whispers High Hopes 1 Naaras 7 (CH) Vinkel Marina EX1 CACIB
PER f 22 My-Champagne Princess Estelle 1 Naaras 9 (Avoin) Vinkel Marina EX1 No Cert
PER f 24 FI*Moondreamer's Heart Queen 1 Naaras 3 (GIC) Vinkel Marina EX1 CACS
PER fs Kuutsas Summer Storm 1 Naaras 11 (Nuoret) Zagorskaya Elena EX1
PER fs 03 23 D'Arnaud Esmeralda 1 Naaras 9 (Avoin) Zagorskaya Elena EX1 CAC
PER fs 24 62 S*Lily chic Lexington Babe 1 Naaras 5 (IC) Vinkel Marina EX1 CAGCIB
PER g 22 FI*Vanilla-Star Diorissimo 1 Naaras 1 (SC) Zagorskaya Elena KM NOM BIS
PER g 22 FIN*Precious Kiss From a Rose 1 Naaras 2 (SP) Zagorskaya Elena KM NOM BIS
PER gs 24 62 S*Lily chic Duchesse 1 Naaras 11 (Nuoret) Vinkel Marina EX1 NOM
PER n S*Böörs Ursa Minor 1 Naaras 5 (IC) Zagorskaya Elena Abs
PER n A*Heaven Sent Quicky Express 1 Uros 5 (IC) Zagorskaya Elena EX1 CAGCIB BIV NOM BIS
PER n FI*Elrikan Vincent 1 Uros 5 (IC) Zagorskaya Elena EX2
PER n FI*Kermaviiksen Eragon 1 Uros 7 (CH) Zagorskaya Elena EX1 CACIB
PER n FI*Mimosan Jackpot 1 Uros 11 (Nuoret) Zagorskaya Elena EX1 NOM BIS
PER n 01 21 62 FI*Dirlandan Geronimo 1 Uros 5 (IC) Zagorskaya Elena EX1 CAGCIB
PER n 02 21 62 D'Arnaud Tiramisu 1 Uros 9 (Avoin) Vinkel Marina EX1 CAC
PER n 02 62 Toy Tricksy Zorro 1 Uros 5 (IC) Zagorskaya Elena EX1 CAGCIB
PER n 03 FI*Honeydew Prince Cashmere 1 Uros 9 (Avoin) Vinkel Marina EX1 CAC
PER n 03 22 FI*Chosen-One Feel Fancy Fly 1 Uros 9 (Avoin) Zagorskaya Elena EX1 CAC
PER n 03 24 FI*Whispers Hide and Seek 1 Uros 3 (GIC) Zagorskaya Elena EX1 CACS
PER ns EE*Dark Prince Ciliega 1 Uros 5 (IC) Zagorskaya Elena EX1 No Cert
PER w 62 Premiumcats Xollynon 1 Naaras 9 (Avoin) Fraga y Guzmán Gerardo EX1 CAC NOM
PER w 62 Premiumcats Xollynon 1 Naaras 7 (CH) Vinkel Marina EX1 CACIB NOM
PER w 62 S*Scarlet's Marlene 1 Naaras 7 (CH) Vinkel Marina EX2
PER w 63 FI*Elrikan Elvis 1 Uros 11 (Nuoret) Vinkel Marina Abs
RAG a Dollyfella Big Big Man 2 Uros 12 (Pennut) Askett Mats EX1 BIV
RAG a FI*Riverknee Ocean Storm 2 Uros 7 (CH) Askett Mats EX1 CACIB
RAG a FI*Safireyes Blue Hope 2 Naaras 9 (Avoin) Askett Mats EX1 CAC
RAG a FI*Tiridoll's Lost Without You 2 Uros 9 (Avoin) Askett Mats Abs
RAG a FI*Utuinen Querido for Pijan 2 Uros 11 (Nuoret) Askett Mats EX1
RAG a S*Ragmanstazz Lizzie 2 Naaras 9 (Avoin) Askett Mats Abs
RAG a 03 FI*Dollyblues GoodGollyMsMolly 2 Naaras 9 (Avoin) Koskenkangas Marjatta EX1 CAC
RAG a 03 FI*Dollyblues Hello Mary Lou 2 Naaras 9 (Avoin) Koskenkangas Marjatta EX2
RAG a 03 FI*Maplehill's Rely On Shaman 2 Uros 3 (GIC) Koskenkangas Marjatta EX1 CACS BIV
RAG a 03 FI*Maplehill's Sea of Stars 2 Uros 11 (Nuoret) Koskenkangas Marjatta EX2
RAG a 03 FI*Rock'nRags JuniorOfWolver 2 Uros 12 (Pennut) Koskenkangas Marjatta EX1
RAG a 03 FI*Tammikatin Kuu-Ukko 2 Uros 12 (Pennut) Koskenkangas Marjatta Abs
RAG a 03 FIN*Tiridoll's Blue Stardust 2 Naaras 17 (Veteraani) Vinkel Marina 1 NOM BIS
RAG a 03 FIN*Tiridoll's Blue Stardust 2 Naaras 2 (SP) Koskenkangas Marjatta KM
RAG a 03 Kylador Abacus 2 Uros 9 (Avoin) Koskenkangas Marjatta EX1 CAC
RAG a 03 Of Moonlight Dolls Dutch Dreamer 2 Uros 11 (Nuoret) Koskenkangas Marjatta EX1 BIV
RAG a 03 Solenzara's Nino de Angelo 2 Uros 9 (Avoin) Koskenkangas Marjatta EX2
RAG a 04 FI*AijaiCats Harmonious Hazel 2 Naaras 9 (Avoin) Koskenkangas Marjatta EX3
RAG a 04 FI*Barfait's Midsummer Mimi 2 Naaras 11 (Nuoret) Koskenkangas Marjatta EX1
RAG a 04 FI*Celestial's Wild Child 2 Naaras 12 (Pennut) Koskenkangas Marjatta EX1 BIV
RAG a 04 FI*Maplehill's Ellen 2 Naaras 11 (Nuoret) Koskenkangas Marjatta Abs
RAG a 04 FI*Nevilla's AmazingFace 2 Naaras 11 (Nuoret) Koskenkangas Marjatta Abs
RAG a 04 FI*Tiridoll's MeTooLoveYou 2 Uros 5 (IC) Koskenkangas Marjatta EX1 CAGCIB BIV NOM
RAG a 04 FI*Valkoapilan Aapeli 2 Uros 12 (Pennut) Koskenkangas Marjatta EX1
RAG a 04 FIN*Ragtail Adelina 2 Naaras 7 (CH) Koskenkangas Marjatta EX1 CACIB
RAG a 04 FIN*Shyshaman's Moonlight 2 Naaras 9 (Avoin) Koskenkangas Marjatta EX1 CAC
RAG a 04 Humdolls Cosmic Girl 2 Naaras 9 (Avoin) Koskenkangas Marjatta EX2
RAG a 04 S*FunHouse's & Unni's United Collin 2 Uros 12 (Pennut) Koskenkangas Marjatta Abs
RAG a 04 S*Sarakkas Siena in Toscana 2 Naaras 9 (Avoin) Koskenkangas Marjatta Abs
RAG a 04 21 FI*Dollicious Maxterpiece! 2 Uros 1 (SC) Wikström Bjarne KM BIV
RAG a 04 21 FI*Rock'nRags BrightestDiamond 2 Naaras 11 (Nuoret) Wikström Bjarne EX1
RAG a 04 21 FI*Rock'nRags Maxterwork! 2 Uros 11 (Nuoret) Wikström Bjarne EX1
RAG b FI*Rivimyllyn Gotta Be You 2 Uros 11 (Nuoret) Wikström Bjarne EX1
RAG b 03 FI*Mulberry Mighty Adventurer 2 Naaras 11 (Nuoret) Olsson Ulrika EX1
RAG d 04 FI*Dollyblues Goin' Bananas 2 Naaras 12 (Pennut) Fraga y Guzmán Gerardo EX1 NOM
RAG f FI*Shyshaman's Lil' Shamanita 2 Naaras 11 (Nuoret) Koskenkangas Marjatta EX1 NOM
RAG f 03 FI*Dollicious AutumnReflection 2 Naaras 9 (Avoin) Ghibaudo Alessandro EX1 CAC
RAG f 03 FI*Sunrunner's Olwen 2 Naaras 9 (Avoin) Ghibaudo Alessandro Abs
RAG f 03 FI*Utuinen Rebel Rosebud 2 Naaras 11 (Nuoret) Ghibaudo Alessandro EX1
RAG f 04 S*Sarakkas Catania in Sicilia 2 Naaras 9 (Avoin) Fraga y Guzmán Gerardo Abs
RAG f 04 21 FI*Dollyblues Kookie Kutter 2 Naaras 12 (Pennut) Olsson Ulrika EX1 NOM
RAG g 03 FIN*Dollicious Suzy Snowflakes 2 Naaras 3 (GIC) Björkander Lena EX1 No Cert
RAG n FI*Barfait's Nanette 2 Naaras 12 (Pennut) Wikström Bjarne EX1 BIV NOM
RAG n FI*Erkatin Beeda Bianca 2 Naaras 12 (Pennut) Wikström Bjarne EX2
RAG n FI*Ragtail Caspar 2 Uros 8 (PR) Wikström Bjarne EX1 CAPIB
RAG n FI*Rock'nRags PrinceOfWolver 2 Uros 12 (Pennut) Wikström Bjarne EX2
RAG n FI*Tiridoll's Sugar Overdose 2 Uros 12 (Pennut) Wikström Bjarne EX1
RAG n 03 FI*Barfait's Napoleon 2 Uros 12 (Pennut) Olsson Ulrika Abs
RAG n 03 FI*Dollyblues Wannabe 2 Uros 4 (GIP) Olsson Ulrika EX1 No Cert
RAG n 03 FI*Erkatin Teemu Topias 2 Uros 5 (IC) Olsson Ulrika EX2
RAG n 03 FI*Maplehill's Black Label 2 Uros 9 (Avoin) Olsson Ulrika Abs
RAG n 03 FI*Maplehill's Cheyenne 2 Naaras 12 (Pennut) Olsson Ulrika EX2
RAG n 03 FI*Ragtail Dominic 2 Uros 9 (Avoin) Olsson Ulrika EX1 CAC
RAG n 03 FI*Ragtail Domino 2 Uros 10 (KAS) Olsson Ulrika EX1 CAP
RAG n 03 FI*Rock'nRags PrincessOfSophie 2 Naaras 12 (Pennut) Olsson Ulrika EX1
RAG n 03 FI*Tammikatin KuuKatti 2 Uros 12 (Pennut) Olsson Ulrika EX1
RAG n 03 FI*Tiridoll's CatchDaSnowflake 2 Uros 1 (SC) Olsson Ulrika KM
RAG n 03 FI*Tuulikellon Prime Time 2 Uros 5 (IC) Olsson Ulrika EX1 CAGCIB BIV NOM
RAG n 03 FI*Valkokullan Wolver 2 Uros 7 (CH) Olsson Ulrika Abs
RAG n 03 FIN*Tammikatin Hepsan Keikka 2 Naaras 17 (Veteraani) Vinkel Marina 3
RAG n 03 FIN*Tammikatin Hepsan Keikka 2 Naaras 10 (KAS) Olsson Ulrika EX1 CAP BIV
RAG n 03 S*Shivali Darjeeling All The Way 2 Naaras 11 (Nuoret) Olsson Ulrika EX1 BIV NOM
RAG n 04 FI*Barfait's Joyful Jimi 2 Uros 6 (IP) Wikström Bjarne EX1 CAGPIB BIV NOM
RAG n 04 FI*Dollyblues Beautiful Star 2 Naaras 6 (IP) Wikström Bjarne EX1 CAGPIB
RAG n 04 FI*Shyshaman's Sonny Starsocks 2 Uros 9 (Avoin) Wikström Bjarne Abs
RAG n 04 FI*Shyshaman's Sonny Starsocks 2 Uros 13c (Määrittely) Koskenkangas Marjatta Abs
RAG n 04 FI*Tiridoll's Dreaming again.. 2 Uros 1 (SC) Wikström Bjarne KM BIV
RAG n 04 FI*Utuinen Once In A Lifetime 2 Uros 9 (Avoin) Wikström Bjarne EX1 CAC
RAG n 04 FI*Utuinen Touch Of Harmony 2 Naaras 12 (Pennut) Wikström Bjarne EX1
RAG n 04 FIN*Ragtail Baron 2 Uros 1 (SC) Wikström Bjarne KM
RAG n 04 FIN*Riverknee Reiri o Whangarei 2 Naaras 10 (KAS) Wikström Bjarne EX2
RAG n 04 S*Shivali Dancing Paphinia 2 Naaras 10 (KAS) Wikström Bjarne EX1 CAP
RAG n 04 Villaroyal King Creole 2 Uros 17 (Veteraani) Vinkel Marina 3
RAG n 04 21 FI*Dollyblues MusicOfMyHeart 2 Uros 5 (IC) Wikström Bjarne EX1 CAGCIB
RAG n 21 FI*Kattiklaanin Hermione 2 Naaras 10 (KAS) Olsson Ulrika Abs
RUS FI*Hana-Bi Liù 3 Naaras 12 (Pennut) Eriksson Ulrika EX3
RUS FI*Hana-Bi Timur 3 Uros 12 (Pennut) Eriksson Ulrika EX1 BIV NOM
RUS FI*Hana-Bi Turandot 3 Naaras 12 (Pennut) Eriksson Ulrika EX2
RUS FI*Hana-Bi Zahir 3 Naaras 11 (Nuoret) Eriksson Ulrika EX2
RUS FI*Inkilee Huvitus 3 Uros 7 (CH) Eriksson Ulrika EX1 CACIB
RUS FI*Katzenhof Sebastian 3 Uros 5 (IC) Eriksson Ulrika Abs
RUS FI*Lolcat's Alexandra 3 Naaras 3 (GIC) Eriksson Ulrika EX1 CACS BIV
RUS FI*Lolcat's Meg 3 Naaras 11 (Nuoret) Eriksson Ulrika EX1 BIV NOM
RUS FI*Zarin Enchanting Emil 3 Uros 12 (Pennut) Eriksson Ulrika Abs
RUS FI*Zarin Goldie 3 Naaras 12 (Pennut) Eriksson Ulrika EX1
RUS FIN*Andinan Celestina 3 Naaras 8 (PR) Eriksson Ulrika EX1 CAPIB
RUS FIN*Blue-Image Bonni 3 Naaras 9 (Avoin) Eriksson Ulrika EX1 CAC
RUS Zydroji feja*LT Faina 3 Naaras 11 (Nuoret) Eriksson Ulrika EX3
SBI a FI*Nalle-Puhin PINK! 2 Naaras 11 (Nuoret) Edström Michael EX1
SBI a FI*Tamus Vectra Pipro 2 Naaras 4 (GIP) Edström Michael EX1 CAPS BIV NOM
SBI a FI*Zhamanen MT Bobby Orr 2 Uros 2 (SP) Edström Michael KM
SBI a FIN*Sic'an Mesa 2 Naaras 10 (KAS) Edström Michael EX1 CAP
SBI a S*Chimär's Sharon 2 Naaras 8 (PR) Edström Michael EX1 CAPIB
SBI a 21 FI*Kimono Aicha 2 Uros 10 (KAS) Fraga y Guzmán Gerardo EX1 CAP
SBI a 21 FIN*Zildan Sagwa 2 Naaras 3 (GIC) Fraga y Guzmán Gerardo EX1 CACS NOM
SBI b FI*Mimitan Morning Glory 2 Naaras 11 (Nuoret) Fraga y Guzmán Gerardo EX2
SBI b FI*Mithrandilin Elwing 2 Naaras 7 (CH) Fraga y Guzmán Gerardo EX1 CACIB
SBI b FI*Shonamei's Golden Sunset 2 Naaras 11 (Nuoret) Fraga y Guzmán Gerardo EX1 NOM
SBI b FIN*Canth's Suklaapallo 2 Uros 4 (GIP) Fraga y Guzmán Gerardo EX1 CAPS
SBI b S*Kultberget's Bojan 2 Uros 7 (CH) Fraga y Guzmán Gerardo EX1 CACIB BIV
SBI b 21 FI*Canth's ToyBoy 2 Uros 1 (SC) Björkander Lena KM
SBI b 21 FI*Canth's UltraVox 2 Uros 11 (Nuoret) Björkander Lena EX1 BIV
SBI b 21 FI*Kirakan Rising Sun 2 Naaras 12 (Pennut) Björkander Lena EX1
SBI b 21 FIN*Jadinell Lord of Sun 2 Uros 17 (Veteraani) Vinkel Marina 2
SBI b 21 FIN*Jadinell Lord of Sun 2 Uros 2 (SP) Björkander Lena KM
SBI b 21 Guéwenn du Solstice d'été 2 Naaras 5 (IC) Björkander Lena Abs
SBI c Bindura Hair Affair 2 Naaras 9 (Avoin) Fraga y Guzmán Gerardo EX1 CAC
SBI c 21 FI*Canth's Taika 2 Naaras 9 (Avoin) Askett Mats EX1 CAC
SBI c 21 FIN*Tamus Urvan 2 Naaras 10 (KAS) Askett Mats EX1 CAP NOM
SBI d FI*Vintti-Katin Birlikka 2 Naaras 5 (IC) Olsson Ulrika EX1 CAGCIB
SBI d 21 S*SagaStar's Darling 2 Naaras 8 (PR) Fraga y Guzmán Gerardo EX1 CAPIB
SBI f 21 FI*Goathill's Angelica 2 Naaras 9 (Avoin) Olsson Ulrika EX1 CAC
SBI f 21 Marleen Klaudia*EST 2 Naaras 17 (Veteraani) Vinkel Marina 4
SBI f 21 Marleen Klaudia*EST 2 Naaras 4 (GIP) Olsson Ulrika EX1 CAPS NOM
SBI g FIN*Harebell Keshia 2 Naaras 10 (KAS) Fraga y Guzmán Gerardo EX1 CAP
SBI g FIN*Harebell Keshia 2 Naaras 17 (Veteraani) Vinkel Marina Arvosteltu 5
SBI g 21 S*Francesca's Umbriel 2 Naaras 4 (GIP) Koskenkangas Marjatta EX1 CAPS NOM
SBI h FIN*Harebell Zelda 2 Naaras 1 (SC) Olsson Ulrika KM
SBI n EE*Ireen Herencia 2 Naaras 11 (Nuoret) Wikström Bjarne EX2
SBI n FI*Harebell Bosse Nova 2 Uros 6 (IP) Wikström Bjarne EX1 CAGPIB
SBI n FI*Midianin Bianca 2 Naaras 11 (Nuoret) Wikström Bjarne EX1 BIV NOM
SBI n FI*Mimitan Ewok 2 Uros 5 (IC) Wikström Bjarne EX1 No Cert
SBI n FIN*Canth's Love is All I need 2 Naaras 6 (IP) Wikström Bjarne EX1 CAGPIB
SBI n FIN*Mion Pitou 2 Uros 6 (IP) Wikström Bjarne EX2
SBI n FIN*Tamus Skyline 2 Uros 10 (KAS) Wikström Bjarne EX1 CAP BIV
SBI n 21 FI*Canth's Soldier of Love 2 Uros 5 (IC) Ghibaudo Alessandro EX1 CAGCIB NOM
SBI n 21 FIN*Kipparin Dunham 2 Uros 6 (IP) Ghibaudo Alessandro EX1 CAGPIB NOM
SBI n 21 FIN*Mion Melej 2 Naaras 4 (GIP) Ghibaudo Alessandro EX1 CAPS
SIA a FI*Kelmikerhon Elegia 4 Naaras 5 (IC) Chapman Lena EX1 CAGCIB
SIA a FI*Pinokin Kefeidi 4 Uros 4 (GIP) Chapman Lena EX1 CAPS
SIA a FI*Pinokin Kharon 4 Uros 3 (GIC) Chapman Lena EX1 CACS
SIA a FI*Twist-Tiramisun North Star 4 Uros 5 (IC) Chapman Lena EX1 CAGCIB
SIA a FI*Twist-Tiramisun Quimby 4 Uros 12 (Pennut) Chapman Lena EX1 BIV
SIA a FIN*Zezen Addictive Affair 4 Uros 10 (KAS) Chapman Lena EX1 CAP
SIA c FI*Kelmikerhon Ainoa Aarteeni 4 Naaras 5 (IC) Sahlberg Carin EX1 CAGCIB
SIA d FI*Keskimaan Elea Frodo 4 Uros 11 (Nuoret) Nyman Pia Abs
SIA d S*Mesmereyes Ippolito 4 Uros 7 (CH) Nyman Pia EX1 CACIB NOM
SIA e DK*Skuld Domaldi 4 Uros 11 (Nuoret) Chapman Lena EX1
SIA j S*Siaön's Isiga Isolde 4 Naaras 5 (IC) Sahlberg Carin EX1 CAGCIB
SIA n FI*Baila-Bailan ElämänPerhonen 4 Naaras 6 (IP) Nyman Pia EX1 CAGPIB
SIA n FI*Kautonsalon Nightingale 4 Naaras 9 (Avoin) Nyman Pia EX1 CAC
SIA n FI*Kelmikerhon Nuorallatanssia 4 Uros 6 (IP) Nyman Pia EX1 CAGPIB NOM
SIA n FI*Sultsinan Charlotte Russe 4 Naaras 12 (Pennut) Nyman Pia EX1 BIV NOM
SIA n FI*Twist-Tiramisun Kurtisaani 4 Naaras 5 (IC) Nyman Pia EX1 CAGCIB
SIA n FI*Twist-Tiramisun Muusa 4 Naaras 3 (GIC) Nyman Pia EX1 CACS
SIA n FI*Twist-Tiramisun Queen Syrah 4 Naaras 12 (Pennut) Nyman Pia EX2
SIA n Pharoahsgems Sinuhe of Kelmikerhon 4 Uros 3 (GIC) Nyman Pia EX1 CACS
SIA n 21 FI*Baila-Bailan Pala Rakasta 4 Uros 5 (IC) Sahlberg Carin EX1 CAGCIB
SIA n 21 FI*LoveOriental Edmund 4 Uros 4 (GIP) Sahlberg Carin Abs
SIA n 21 La Bell Hip Hop Hilly 4 Naaras 7 (CH) Sahlberg Carin EX1 CACIB BIV NOM BIS
SIA n 21 S*Yzing's Exzy 4 Uros 7 (CH) Sahlberg Carin EX1 CACIB
SIB a 01 21 64 FI*Villan Jahuu 2 Naaras 11 (Nuoret) Ghibaudo Alessandro EX1
SIB a 23 FIN*Villan Bongo 2 Uros 10 (KAS) Björkander Lena EX1 CAP
SIB a 23 FIN*Villan Bongo 2 Uros 13c (Määrittely) Koskenkangas Marjatta SIB III/ SIB a 23
SIB d 09 FI*Cherrytail's Marlon Brando 2 Uros 5 (IC) Askett Mats EX2
SIB d 09 22 FI*Cherrytail's Maverick 2 Uros 5 (IC) Askett Mats EX1 CAGCIB BIV NOM
SIB d 09 24 FI*Lumikissan Jukka Poika 2 Uros 12 (Pennut) Askett Mats EX1
SIB d 09 24 FI*Tammikatin Onnetar 2 Naaras 9 (Avoin) Askett Mats EX1 CAC
SIB d 09 24 FI*Villan Ferrari 2 Uros 3 (GIC) Askett Mats EX1 CACS
SIB d 23 FI*Jatsitytön Abakan 2 Uros 11 (Nuoret) Edström Michael EX1
SIB ds 24 FI*ArcticWilds Bigtime Beagle 2 Uros 7 (CH) Olsson Ulrika EX1 CACIB
SIB e 24 FI*Tammikatin Onneli 2 Naaras 9 (Avoin) Edström Michael Abs
SIB f FI*Jäälinnan Alisa 2 Naaras 9 (Avoin) Edström Michael EX1 CAC BIV NOM
SIB f 03 23 FIN*Amante's Queen of the Night 2 Naaras 8 (PR) Askett Mats Abs
SIB f 09 24 CH*Lukijn's Vera 2 Naaras 12 (Pennut) Askett Mats EX1 BIV NOM
SIB f 09 24 CH*Lukijn's Vera 2 Naaras 13c (Määrittely) Koskenkangas Marjatta SIB VI f 09 24
SIB f 09 24 FI*Villan Kreivitär 2 Naaras 11 (Nuoret) Askett Mats EX1
SIB f 23 FI*Amurin Betel 2 Naaras 7 (CH) Edström Michael EX1 CACIB
SIB f 24 FI*Magnificat Quiana Siberian 2 Naaras 9 (Avoin) Edström Michael EX3
SIB f 24 FI*Sippan's Golden Lady 2 Naaras 11 (Nuoret) Edström Michael EX1 BIV NOM
SIB fs FIN*Lumikissan LappuLiisa 2 Naaras 2 (SP) Olsson Ulrika KM
SIB fs 09 24 FI*Cherrytail's Las Vegas 2 Naaras 5 (IC) Fraga y Guzmán Gerardo EX1 CAGCIB
SIB fs 09 24 FI*Cherrytail's Los Angeles 2 Naaras 10 (KAS) Fraga y Guzmán Gerardo Abs
SIB g FI*Cherrytail's Nancy Sinatra 2 Naaras 9 (Avoin) Edström Michael EX2
SIB g 02 21 64 FI*Villan Lana Del Rey 2 Naaras 11 (Nuoret) Askett Mats EX2
SIB g 24 FI*Villan Keisarinna 2 Naaras 11 (Nuoret) Edström Michael EX2
SIB n 02 21 62 Kayo Rys od Królowych*PL 2 Naaras 12 (Pennut) Ghibaudo Alessandro EX1
SIB n 03 24 FI*Goldenspot's Bernabela 2 Naaras 9 (Avoin) Ghibaudo Alessandro EX1 CAC
SIB n 09 FI*Cherrytail's Nat King Cole 2 Uros 9 (Avoin) Koskenkangas Marjatta EX1 CAC
SIB n 09 22 FI*Villan Electronic Mailbox 2 Uros 5 (IC) Ghibaudo Alessandro EX1 CAGCIB
SIB n 09 23 FIN*Alizarin Bomber Boy 2 Uros 1 (SC) Ghibaudo Alessandro KM BIV
SIB n 09 23 S*Stimics Absolut Mango 2 Naaras 7 (CH) Ghibaudo Alessandro EX1 CACIB
SIB n 09 24 FI*Lumikissan Ekspertti Jr 2 Uros 9 (Avoin) Ghibaudo Alessandro EX1 CAC
SIB n 09 24 Laguna Syberiana Houdiny Dadushovic 2 Uros 5 (IC) Ghibaudo Alessandro Abs
SIB n 22 FI*Goldenspot's Chaya 2 Naaras 11 (Nuoret) Björkander Lena EX2
SIB n 22 Galatea Volzskaya Krasa 2 Naaras 9 (Avoin) Björkander Lena EX1 CAC
SIB n 23 FIN*Lumikissan Pata Ässä 2 Uros 2 (SP) Björkander Lena KM BIV NOM
SIB n 24 FI*Cherrytail's Ofelia 2 Naaras 11 (Nuoret) Björkander Lena EX1 BIV NOM
SIB n 24 FI*Tammikatin Onnikka 2 Uros 9 (Avoin) Björkander Lena DISQ AGR.
SIB n 24 FI*Villan G-Mies Jerry Cotton 2 Uros 6 (IP) Björkander Lena EX1 CAGPIB
SIB ns S*Stimics Brumma 2 Naaras 3 (GIC) Olsson Ulrika EX1 CACS BIV NOM
SIB ns 23 FIN*Villan Donna Giovanna 2 Naaras 4 (GIP) Olsson Ulrika EX1 CAPS
SIB ns 24 Kristian Wild Taiga,CZ 2 Uros 7 (CH) Olsson Ulrika EX2
SIB ny 23 FI*Lumikissan Iso Tiikeri 2 Uros 11 (Nuoret) Björkander Lena EX1
SIB ny 24 Biass Xan od Królowych*PL 2 Uros 5 (IC) Björkander Lena EX1 CAGCIB BIV
SOM a FI*Kharn-Ka Snowmoon 3 Uros 10 (KAS) Hämäläinen Satu EX1 CAP
SOM n FI*Kharn-Ka W.Turner 3 Uros 12 (Pennut) Hämäläinen Satu EX2
SOM n FI*SunnyPace Betonica 3 Uros 12 (Pennut) Hämäläinen Satu EX1 BIV
SOM n FIN*Alfajiri Maridadi 3 Naaras 17 (Veteraani) Sahlberg Carin 3
SOM n FIN*Alfajiri Maridadi 3 Naaras 8 (PR) Hämäläinen Satu EX1 CAPIB
SOM n FIN*Lamadegaan Aladdin 3 Uros 2 (SP) Hämäläinen Satu KM BIV NOM
SOM n FIN*Lamadegaan Bellezza 3 Naaras 1 (SC) Hämäläinen Satu Abs
SOM n W'Moritz von Rankwald*CH 3 Uros 9 (Avoin) Hämäläinen Satu DISQ AGR.
SOM n Voodoo av Sina Bass (N) 3 Uros 6 (IP) Hämäläinen Satu EX1 CAGPIB
SOM ns FIN*Walimain Dilara 3 Naaras 10 (KAS) Paloluoma Anne EX1 No Cert
SOM p FI*Foxkiss Bombycilla garrulus 3 Naaras 9 (Avoin) Vasilieva Vera EX1 CAC
SOM p FI*Foxkiss Buteo lagopus 3 Uros 10 (KAS) Vasilieva Vera EX1 CAP
SPH e 09 32 LV*Otomi Ungaro 3 Uros 1 (SC) Vasilieva Vera KM NOM
SPH f 09 FI*Shanimal Anastasia 3 Naaras 9 (Avoin) Lindelöf Sirpa SPH IV SPH f 09
SPH n 03 32 FI*Evilurbastet Fiona 3 Naaras 10 (KAS) Vasilieva Vera EX1 CAP
SYS b 03 FI*Choose Three Wishes Well 4 Naaras 9 (Avoin) Nyman Pia Abs
SYS f 02 21 FI*Birregin FairyTail Tales 4 Naaras 3 (GIC) Chapman Lena EX1 CACS
SYS n 03 FI*Riquitta's Quiryna 4 Naaras 11 (Nuoret) Nyman Pia EX1
SYS n 03 LV*La Lune d'Or Phoenix 4 Uros 11 (Nuoret) Nyman Pia EX1 NOM BIS
TUA a 03 FI*Sada Q Uljas Unto 2 Uros 3 (GIC) Wikström Bjarne EX1 CACS NOM
TUA f 09 24 FIN*Elekatin Manuela 2 Naaras 7 (CH) Askett Mats EX1 CACIB NOM
TUA fs 09 FI*Kralice Divina Commedia 2 Naaras 12 (Pennut) Koskenkangas Marjatta EX1 NOM
TUA ns 09 FI*Kralice Dionysos 2 Uros 12 (Pennut) Koskenkangas Marjatta EX1
TUA w FI*Elekatin Xenres 2 Uros 9 (Avoin) Askett Mats Abs
TUA w 62 FI*Josmarin Eldem 2 Naaras 4 (GIP) Askett Mats EX1 CAPS
TUA w 62 FI*Josmarin Helinä Keiju 2 Naaras 11 (Nuoret) Askett Mats EX1
TUA w 62 FI*Kralice Eye Of The Tiger 2 Uros 12 (Pennut) Askett Mats EX1
TUV d 62 FI*GizemliKediler Adile Alaiye 2 Naaras 1 (SC) Askett Mats Abs
TUV d 62 FI*GizemliKediler Bal Bilmece 2 Uros 11 (Nuoret) Askett Mats EX1
TUV d 63 FI*GizemliKediler Beze Balerin 2 Naaras 11 (Nuoret) Askett Mats Abs
TUV f 62 FI*Suviyön Bayindir Belemir 2 Naaras 5 (IC) Askett Mats DISQ AGR.
TUV f 62 FI*Valier's Kianna 2 Naaras 12 (Pennut) Askett Mats EX1
723 kpl

Tuomarit

Nimi EMS-koodit Kissaa
Ei tuomareita.