Omakissa
TUROK 19.4.2015
Järjestävä yhdistys Turun Rotukissayhdistys ry
Alkaa 19.4.2015 Loppuu 19.4.2015
Ilmoittautuminen alkaa 10.1.2015 Ilmoittautuminen loppuu 22.3.2015
Yleisöaika alkaa 10:00 Yleisöaika loppuu 16:00
Eläinlääkärintarkastus alkaa 7:30 Eläinlääkärintarkastus loppuu 8:30
Arvostelut alkavat 9:00 Vahvistuskirjeen julkaisupvm 6.4.2015
Kansainvälinen Kyllä Erikoisnäyttely Ei
Drive In -näyttely Ei Omistajat saavat esitellä kissansa Kyllä
Kissoja enintään 346   Kategoriat 1, 2, 3, 4, Kotikissat
BreedBIS-rodut BreedBIS kissoja vähintään
Tilinumero
Sähköposti show@turok.fi
Paikka Metsämäen ravirata, Turku
Toimihenkilöt

Näyttelysihteeri Heli Tepponen, show@turok.fi, toistaiseksi oma numero 0456784532 (näyttelysihteerin puh 0440-741974 ei vielä käytössä). Osoite Paistanojantie 61, 21270 Nousiainen

Näyttelypäällikkö Suvi Sippola, np@turok.fi, puh 045 674 7894

Pääasistentti Päivi Katajisto, assistentit@turok.fi, puh 044 3217253

Ruusukesihteeri Elena Korpela, ruusuke@turok.fi, 040 5672659 

Lisätietoja NÄYTTELY ON TÄYNNÄ!
Kaikki rodut arvostellaan molempina päivinä. Eläinlääkärin tarkastus ja sääntöjen mukaiset rokotukset ovat pakollisia kaikille näyttelypaikalle tuleville kissoille. Näyttelyssä noudatetaan Suomen Kissaliiton ja FIFén sääntöjä. Omistajat voivat itse esitellä kissat tuomareille. Häkkien koot 65 x 65 x 56 cm, ei kaksoishäkkejä.


Ilmoittautumiset: 10.1-22.3.2015 välisenä aikana, ensisijaisesti sähköisesti OmaKissa-järjestelmän kautta! 
Paperilomakkeella ilmoittautumiset näyttelysihteerille. Ilmoittautumislomake on täytettävä erikseen kummallekin päivälle, ei sähköposti-ilmoittautumisia. Myöhästyneet ja puutteelliset ilmoittautumiset voidaan hylätä. Ilmoittautumisten on oltava perillä viimeistään 22.3.2015.
Näyttelyluokat: Näyttelyluokat 1 - 17. Jos kissa osallistuu kahteen luokkaa, ilmoitathan kissan erikseen molempiin luokkiin.
Leimakortit: Leimakortit on käytössä. Maksettaessa näyttelymaksu leimakortilla on leimakortti välittömästi lähetettävä näyttelysihteerille Heli Tepponen, Paistanojantie 61, 21270 Nousiainen. Leimakorttiin kirjoitetaan omistajan nimi ja kissan nimi joka leimakortilla maksetaan näyttelyyn ja näyttelypäivä!
Ruusukkeet: Maksulliset
HUOM! Näyttelyluettelo on maksullinen. Luettelon hinta on ennakkoon, omakissan kautta, ostettaessa 2€ ja näyttelypaikalta ostettuna 3€. Sis la & su.
Pysäköinti ILMAINEN

Yhteenveto ilmoittautumisista

Kategoria Ilmoittautuneita Hyväksytty Hylätty Kesken Peruttu
1 62 61 0 0 1
2 118 118 0 0 0
3 76 76 0 0 0
4 105 104 0 0 1
Kotikissat 9 9 0 0 0
Yhteensä 370 368 0 0 2

Suodata näytettäviä tuloksia alla olevilla valinnoilla.

Suodata näytettäviä tuloksia alla olevilla valinnoilla.

Nro EMS-koodi Nimi Kategoria Sukupuoli Luokka Tuomari Tulos
1 EXO w 62 FI*Elrikan Fantastic Feeling 1 Uros 5 (IC) Fonsén Mira EX1 CAGCIB
2 EXO n FI*Chosen-One Rockstar Riddick 1 Uros 11 (Nuoret) Fonsén Mira EX1
3 EXO n 22 FI*Chosen-One Romance in the Rain 1 Uros 11 (Nuoret) Fonsén Mira EX1 NOM BIS
4 EXO n 22 FI*Chosen-One Rain of Roses 1 Naaras 11 (Nuoret) Fonsén Mira EX1
5 EXO f 24 FI*Nipsu-Nappulan Uptown Girl 1 Naaras 12 (Pennut) Fonsén Mira EX1
6 EXO n 03 FI*Elrikan Prince 1 Uros 8 (PR) Fonsén Mira EX1 CAPIB
7 EXO d 03 24 FI*Elrikan Fazer 1 Uros 7 (CH) Fonsén Mira EX1 CACIB
8 PER w 62 FI*Elrikan Rolex 1 Uros 3 (GIC) Fonsén Mira EX1 CACS NOM BIS
9 PER a FI*Moondreamer's Deep Blue Sea 1 Naaras 9 (Avoin) Fonsén Mira EX1 CAC
10 PER f FI*Anda Ares 1 Naaras 12 (Pennut) Fonsén Mira EX1
11 PER d 23 FI*Mimosan Never Let You Go 1 Uros 12 (Pennut) Fonsén Mira EX1 NOM BIS
12 PER f 03 FI*Dirlandan Kalimera 1 Naaras 9 (Avoin) Fonsén Mira EX1 No Cert
13 PER n 03 24 FI*Chosen-One Lacy Looker 1 Naaras 9 (Avoin) Fonsén Mira EX1 CAC NOM BIS
13 PER n 03 24 FI*Chosen-One Lacy Looker 1 Naaras 15 (Siitos) Kissaliitto Rotukirjaus
14 PER a 21 33 Sinihuiskan XabiAlonso 1 Uros 3 (GIC) Fonsén Mira EX1 CACS
15 ACS VII / ACS ns 24 CharmingCurl Kimberli 2 Naaras 5 (IC) Rautio Kristiina EX1 CAGCIB
16 ACS VIII / ACS ns 03 24 FI*Dezzicat's Gaudioso GuruCurl 2 Uros 11 (Nuoret) Kass Tellervo EX1 NOM
17 ACS VIII / ACS ns 03 FI*Dezzicat's Brilante BixCurl 2 Uros 10 (KAS) Kass Tellervo EX1 CAP
18 MCO I / MCO n FI*Tigerworld Sirius Black 2 Uros 9 (Avoin) Zagorskaya Elena EX1 CAC
19 MCO I / MCO n FI*Tigerworld Nothing To Fear 2 Uros 4 (GIP) Zagorskaya Elena EX1 CAPS
20 MCO I / MCO n DK*Amistia's Bad To The Bone 2 Uros 10 (KAS) Zagorskaya Elena EX1 CAP
21 MCO II / MCO n 09 FI*Tigerworld Kisses Of Fire 2 Naaras 11 (Nuoret) Rautio Kristiina EX1
22 MCO II / MCO a 09 FI*Chamberlain Let's Go 2 Uros 6 (IP) Rautio Kristiina EX1 CAGPIB
23 MCO II / MCO a 09 FI*HoneyCoon's I Want It More 2 Uros 4 (GIP) Rautio Kristiina EX1 CAPS BIV
24 MCO II / MCO n 09 FI*Tigerworld Minerva Garmiva 2 Naaras 10 (KAS) Rautio Kristiina EX1 CAP
25 MCO III / MCO n 22 FI*Hemingway's Coyopa 2 Uros 12 (Pennut) Rautio Kristiina EX1
26 MCO III / MCO n 22 FIN*Chamberlain Is There Truth 2 Uros 2 (SP) Rautio Kristiina KM BIV
26 MCO III / MCO n 22 FIN*Chamberlain Is There Truth 2 Uros 17 (Veteraani) Nyman Pia 1 NOM BIS
27 MCO III / MCO n 22 FIN*Chamberlain Dark Diamond 2 Naaras 8 (PR) Rautio Kristiina EX1 CAPIB
28 MCO III / MCO a 22 FI*HoneyCoon's Something Sweet 2 Naaras 10 (KAS) Rautio Kristiina EX1 CAP
29 MCO IV / MCO n 09 22 FI*Chamberlain Young@Heart 2 Naaras 12 (Pennut) Nyman Pia EX1
30 MCO V / MCO f 22 FI*Blackcurrant Sophia Loren 2 Naaras 12 (Pennut) Zagorskaya Elena EX1
31 MCO V / MCO f 22 FI*Valier's Medea 2 Naaras 10 (KAS) Zagorskaya Elena EX1 CAP
32 MCO VI / MCO g 03 22 FI*Chamberlain Vanilla Sky 2 Naaras 7 (CH) Kass Tellervo EX1 CACIB
33 MCO VI / MCO f 09 FI*Stout-hearted Nadia 2 Naaras 9 (Avoin) Kass Tellervo EX1 CAC
34 MCO VI / MCO e 09 22 FI*Chamberlain Xspecially For You 2 Uros 11 (Nuoret) Kass Tellervo EX1
35 MCO VI / MCO f 02 21 62 FI*BellaAmare's Belladonna of Hope 2 Naaras 11 (Nuoret) Kass Tellervo EX1
36 MCO VI / MCO d 03 24 FI*Stout-hearted Stormy Sea 2 Uros 12 (Pennut) Kass Tellervo EX1 BIV
37 MCO VI / MCO d 09 22 DK*Amistia's Burning Red 2 Uros 8 (PR) Kass Tellervo EX1 CAPIB
38 MCO VII / MCO fs Lazy Days of Beauty Wizards 2 Naaras 12 (Pennut) Kass Tellervo EX1
39 MCO VII / MCO ns 22 FI*Chatvallon Prince Guillaume 2 Uros 6 (IP) Kass Tellervo EX1 CAGPIB
40 MCO VIII / MCO ns 09 FI*HoneyCoon's Black Sabbath 2 Uros 3 (GIC) Rautio Kristiina EX1 CACS
40 MCO VIII / MCO ns 09 FI*HoneyCoon's Black Sabbath 2 Uros 15 (Siitos) Kissaliitto Rotukirjaus
41 MCO VIII / MCO es 09 22 FI*Iidaroosan Snow angel 2 Naaras 5 (IC) Rautio Kristiina Abs
42 MCO VIII / MCO as 09 22 FI*Chamberlain Why Not? 2 Uros 10 (KAS) Rautio Kristiina EX2
43 MCO VIII / MCO ns 09 S*Moon Kewas Lord Duke of Argyll 2 Uros 10 (KAS) Rautio Kristiina EX1 CAP BIV NOM
44 MCO VIII / MCO ns 09 22 FI*SatuMainen Cara Mia 2 Naaras 10 (KAS) Rautio Kristiina EX1 CAP
45 NEM I / NEM ns 21 Kuz`kin Dom Taisya 2 Naaras 12 (Pennut) Kass Tellervo EX1
46 NEM II / NEM gs 09 21 S*Älvnäs Queen Kiara 2 Naaras 3 (GIC) Nyman Pia EX1 CACS
47 NEM II / NEM ay 09 21 S*Mannegumman's King Keiser Destiny 2 Naaras 5 (IC) Nyman Pia EX1 CAGCIB
48 NFO I / NFO a 9 Levens Trick or Treat 2 Uros 9 (Avoin) Nyman Pia EX1 CAC
49 NFO I / NFO n DonTomaso's Trust 2 Naaras 12 (Pennut) Nyman Pia EX1
50 NFO II / NFO n 09 FI*Draconian September Ashes 2 Uros 1 (SC) Kass Tellervo KM
50 NFO II / NFO n 09 FI*Draconian September Ashes 2 Uros 15 (Siitos) Kissaliitto Rotukirjaus
51 NFO II / NFO n 03 S*Zygot's Mac Gregor 2 Uros 3 (GIC) Kass Tellervo EX1 CACS
51 NFO II / NFO n 03 S*Zygot's Mac Gregor 2 Uros 15 (Siitos) Kissaliitto Rotukirjaus
52 NFO II / NFO n 03 FI*Ninatte's Fast Surprise 2 Uros 11 (Nuoret) Kass Tellervo EX1 BIV
53 NFO II / NFO n 03 FI*Siniidan Requiem of Spirit 2 Uros 11 (Nuoret) Kass Tellervo EX2
54 NFO II / NFO n 09 FI*FoxyPaw's Hula-Popper 2 Naaras 12 (Pennut) Kass Tellervo EX1
55 NFO II / NFO n 03 FI*Ninatte's Cloud Nine 2 Uros 6 (IP) Kass Tellervo EX1 CAGPIB BIV NOM
56 NFO II / NFO n 02 62 FI*Ninatte's Lovegame 2 Naaras 10 (KAS) Kass Tellervo EX1 CAP
57 NFO II / NFO n 02 64 FI*Ninatte's Loveheart 2 Naaras 10 (KAS) Kass Tellervo EX2
58 NFO III / NFO n 23 S*Räserråttan's Jösta 2 Uros 1 (SC) Nyman Pia KM BIV
59 NFO III / NFO n 24 S*Haylow's Alakazam 2 Uros 3 (GIC) Nyman Pia EX1 CACS
60 NFO IV / NFO n 09 23 FI*Slytiger's Hot Enchantment 2 Uros 1 (SC) Rautio Kristiina KM
61 NFO IV / NFO a 03 24 FI*FinnFeline's Envy Me 2 Uros 3 (GIC) Rautio Kristiina EX1 CACS BIV NOM BIS
62 NFO IV / NFO n 09 24 FI*Mototassun Viehkeä Veijari 2 Uros 3 (GIC) Rautio Kristiina EX2
63 NFO IV / NFO n 09 24 S*Miss Mikkus' Fröken Fräken 2 Naaras 3 (GIC) Rautio Kristiina Abs
64 NFO IV / NFO n 09 22 S*Räserråttan's Kjell 2 Uros 7 (CH) Rautio Kristiina EX1 CACIB
65 NFO IV / NFO n 09 23 SE*Gryttjens Zorro 2 Uros 7 (CH) Rautio Kristiina EX2
66 NFO III / NFO n 22 FI*Karvanaaman Ihana Ilmatar 2 Naaras 9 (Avoin) Nyman Pia EX1 CAC
67 NFO IV / NFO n 09 24 FI*Siniidan Minuet of Forest 2 Naaras 11 (Nuoret) Rautio Kristiina EX1 NOM
68 NFO IV / NFO n 03 22 FI*Siniidan Serenade of Water 2 Naaras 11 (Nuoret) Rautio Kristiina EX2
69 NFO IV / NFO n 09 24 FI*Debals Jonatan 2 Uros 12 (Pennut) Rautio Kristiina EX2
70 NFO IV / NFO n 02 21 64 FI*Pörkarvan QualisArtifexPereo 2 Uros 12 (Pennut) Rautio Kristiina EX3
71 NFO IV / NFO n 09 23 FI*Pörkarvan QuentinTarantino 2 Uros 12 (Pennut) Rautio Kristiina EX1 BIV
72 NFO IV / NFO n 09 22 FI*Pörkarvan QuestForFire 2 Uros 12 (Pennut) Rautio Kristiina EX4
73 NFO IV / NFO n 09 24 FIN*Tähtitassun Lucky Star 2 Uros 4 (GIP) Rautio Kristiina EX1 CAPS
74 NFO V / NFO d 24 FI*Jarraun's Skog Bergthor 2 Uros 5 (IC) Nyman Pia EX1 CAGCIB
75 NFO V / NFO d 23 FI*Lolcat's Prince Philip 2 Uros 9 (Avoin) Nyman Pia EX1 CAC
76 NFO V / NFO f 24 FI*Raudaskosken Ka-Boom Curiosity 2 Naaras 12 (Pennut) Nyman Pia EX1 BIV
77 NFO VI / NFO f 02 21 62 SE*Gryttjens Skogsälva 2 Naaras 3 (GIC) Rautio Kristiina EX1 CACS BIV NOM
78 NFO VI / NFO f 02 63 FI*Ninatte's Apricot Lady 2 Naaras 5 (IC) Rautio Kristiina EX1 CAGCIB
79 NFO VI / NFO d 09 24 S*Little L's Tempest 2 Naaras 7 (CH) Rautio Kristiina EX1 CACIB
80 NFO VI / NFO d 09 24 FI*Hirmuinen Bonaparte 2 Uros 11 (Nuoret) Rautio Kristiina EX1
81 NFO VI / NFO f 03 22 FI*KittyLady's American Apple Pie 2 Naaras 12 (Pennut) Rautio Kristiina EX3
82 NFO VI / NFO g 09 22 S*Räserråttan's Linea 2 Naaras 12 (Pennut) Rautio Kristiina EX2
83 NFO VI / NFO d 03 FI*Louhelan Emma Frost 2 Naaras 8 (PR) Rautio Kristiina Abs
84 NFO VI / NFO d 03 22 FI*Ninatte's Big Dipper 2 Uros 10 (KAS) Rautio Kristiina EX1 CAP
85 NFO VI / NFO d 09 FI*Kultahuiskan Isabella 2 Naaras 8 (PR) Rautio Kristiina EX1 CAPIB
86 NFO VII / NFO ns 23 S*Kronängens Triton 2 Uros 5 (IC) Kass Tellervo EX1 CAGCIB
87 NFO VII / NFO ns 22 S*Winterland's Shirley Lee 2 Naaras 5 (IC) Kass Tellervo EX1 CAGCIB NOM
88 NFO VII / NFO ns 23 S*Puzzlebitens Cuba Libre 2 Uros 5 (IC) Kass Tellervo EX2
89 NFO VII / NFO ns 24 FI*KittyLady's Key Lime Pie 2 Uros 12 (Pennut) Kass Tellervo EX1 BIV NOM
90 NFO VIII / NFO as 09 22 SE*Gryttjens Indigo 2 Uros 3 (GIC) Zagorskaya Elena EX1 CACS
91 NFO VIII / NFO as 09 24 S*Macabocatz Buzz Lightyear 2 Uros 7 (CH) Zagorskaya Elena EX1 CACIB
92 NFO VIII / NFO fs 09 24 S*Englaflickornas Bella Swan 2 Naaras 7 (CH) Zagorskaya Elena EX1 CACIB BIV
93 NFO VIII / NFO ns 09 22 SE*Björksund's Astoria 2 Naaras 7 (CH) Zagorskaya Elena EX2
94 NFO VI / NFO f 09 24 FI*Debals Janette 2 Naaras 12 (Pennut) Rautio Kristiina EX1 BIV NOM
95 NFO VIII / NFO ns 09 24 FIN*Tupuliinin Syksyn Sävel 2 Naaras 4 (GIP) Zagorskaya Elena EX1 CAPS
95 NFO VIII / NFO ns 09 24 FIN*Tupuliinin Syksyn Sävel 2 Naaras 17 (Veteraani) Nyman Pia 1 NOM
96 NFO VIII / NFO ns 09 24 FIN*Tupuliinin Kuuma Kesä 2 Naaras 6 (IP) Zagorskaya Elena EX1 CAGPIB
97 NFO IX / NFO w 64 FIN*FoxyPaw's Icebreaker 2 Uros 1 (SC) Kass Tellervo KM NOM
98 RAG n FI*Ragtail Caspar 2 Uros 4 (GIP) Nyman Pia Abs
99 RAG a Dollyfella Vive Le Rock 2 Naaras 9 (Avoin) Zagorskaya Elena EX1 CAC
100 RAG a FI*Maplehill's Kingfisher 2 Uros 11 (Nuoret) Zagorskaya Elena EX1
101 RAG f FI*Maplehill's Cinnamon Sugar 2 Naaras 12 (Pennut) Kass Tellervo EX1
102 RAG n 21 FI*Kivelän Baldassare Ludano 2 Uros 9 (Avoin) Kass Tellervo EX1 CAC
103 RAG n 03 FI*Ragtail Dominic 2 Uros 1 (SC) Zagorskaya Elena Abs
104 RAG n 04 FI*Maplehill's Magic Heart 2 Naaras 11 (Nuoret) Zagorskaya Elena EX1 NOM
105 RAG n 04 S*Shivali Dancing Paphinia 2 Naaras 4 (GIP) Zagorskaya Elena EX1 CAPS
106 RAG n 04 FIN*Dollyblues PieceOfMyHeart 2 Naaras 6 (IP) Zagorskaya Elena EX1 CAGPIB
107 RAG a 03 Of Moonlight Dolls Dutch Dreamer 2 Uros 3 (GIC) Nyman Pia EX1 CACS
108 RAG a 03 FI*Maplehill's Song of Ice and Fire 2 Naaras 11 (Nuoret) Nyman Pia EX1 BIV NOM BIS
109 RAG a 03 FI*RedHorizon's All Shook Up 2 Naaras 12 (Pennut) Nyman Pia EX1
110 RAG a 04 Solenzara's Solomon Jack 2 Uros 9 (Avoin) Nyman Pia EX1 CAC
111 RAG a 04 FI*Rock'nRags Diamond Dust 2 Naaras 9 (Avoin) Nyman Pia EX1 CAC
112 RAG a 04 FI*Maplehill's Lady Luck 2 Naaras 11 (Nuoret) Nyman Pia EX1 BIV
113 RAG e 03 FI*Maplehill's Miss Periwinkle 2 Naaras 9 (Avoin) Zagorskaya Elena EX1 CAC
114 RAG a 04 21 FI*Dollicious Maxterpiece! 2 Uros 6 (IP) Zagorskaya Elena EX1 CAGPIB NOM
115 SBI n FI*Cetulean Quantum Solaris 2 Uros 5 (IC) Kass Tellervo EX1 No Cert
116 SBI n FI*Mion Tamaj 2 Naaras 9 (Avoin) Kass Tellervo EX1 CAC
117 SBI n FIN*Mion Pitou 2 Uros 4 (GIP) Kass Tellervo EX1 CAPS
118 SBI a S*Calmiza's Francesco 2 Uros 7 (CH) Nyman Pia EX1 CACIB
119 SBI a FI*Nalle-Puhin PINK! 2 Naaras 6 (IP) Nyman Pia EX1 CAGPIB
120 SBI c FI*Nalle-Puhin Bell's Of Paris 2 Naaras 12 (Pennut) Nyman Pia EX1 NOM BIS
121 SBI d FI*Annmark Benji 2 Uros 12 (Pennut) Kass Tellervo Abs
122 SBI f FIN*Lirukallion Säkenöivä voima 2 Naaras 3 (GIC) Kass Tellervo EX1 CACS
122 SBI f FIN*Lirukallion Säkenöivä voima 2 Naaras 17 (Veteraani) Nyman Pia 2
123 SBI g FI*ElfQuest Leetah 2 Naaras 5 (IC) Nyman Pia EX1 CAGCIB
124 SBI n 21 S*Moviken's Chiquitita 2 Naaras 4 (GIP) Kass Tellervo EX1 CAPS BIV NOM
125 SBI n 21 FI*Canth's Soldier of Love 2 Uros 8 (PR) Kass Tellervo EX1 CAPIB
126 SBI n 21 S*Vårbergets Julia Constantia 2 Naaras 8 (PR) Kass Tellervo EX1 CAPIB
127 SBI a 21 FI*Saca's Private 1918 2 Uros 12 (Pennut) Zagorskaya Elena EX1
128 SBI a 21 S*Vårbergets Marie-Claire 2 Naaras 6 (IP) Zagorskaya Elena EX1 CAGPIB
129 SBI b 21 FI*Pikku-Miukun Albert 2 Uros 12 (Pennut) Nyman Pia EX1
130 SBI c 21 S*Lovebites Under a Spell 2 Naaras 6 (IP) Rautio Kristiina EX1 CAGPIB NOM
131 SBI d 21 EE*Frank Flame Sweet Katicat 2 Uros 11 (Nuoret) Nyman Pia EX1
132 SBI e 21 S*Francesca's Maya 2 Naaras 6 (IP) Kass Tellervo EX1 CAGPIB
133 SBI e 21 S*Vårbergets Tore 2 Uros 6 (IP) Kass Tellervo EX1 CAGPIB
134 SBI f 21 FIN*JoJon Fangshou 2 Naaras 10 (KAS) Kass Tellervo EX1 CAP
135 SIB III / SIB ny 24 FI*Amurin Ruufus 2 Uros 1 (SC) Zagorskaya Elena KM BIV NOM
136 SIB III / SIB n 22 FI*Amurin Zippora 2 Naaras 3 (GIC) Zagorskaya Elena EX1 CACS NOM BIS
137 SIB III / SIB n 24 FI*Tassutuvan Cortez 2 Uros 13c (Määrittely) Kass Tellervo SIB n 24, SIB III
137 SIB III / SIB n 24 FI*Tassutuvan Cortez 2 Uros 9 (Avoin) Zagorskaya Elena EX1 CAC
138 SIB III / SIB n 23 FI*Keijumetsän Kesän lapsi 2 Naaras 11 (Nuoret) Zagorskaya Elena EX1
139 SIB III / SIB n 22 FI*Amurin Tirsa 2 Naaras 12 (Pennut) Zagorskaya Elena EX1
140 SIB IV / SIB n 02 21 FIN*Villan Don Marcello 2 Uros 1 (SC) Nyman Pia KM
140 SIB IV / SIB n 02 21 FIN*Villan Don Marcello 2 Uros 15 (Siitos) Kissaliitto Rotukirjaus
141 SIB IV / SIB n 03 22 FI*Amurin Hoosea 2 Uros 3 (GIC) Nyman Pia EX1 CACS
142 SIB IV / SIB ny 09 24 FI*Amurin Rafael II 2 Uros 9 (Avoin) Nyman Pia EX1 CAC BIV NOM
143 SIB IV / SIB n 03 24 FI*Villan Ou Yeah 2 Naaras 11 (Nuoret) Nyman Pia EX1
144 SIB IV / SIB a 09 24 FI*Villan Mystic Man 2 Uros 10 (KAS) Nyman Pia EX1 CAP
145 SIB V / SIB d 24 FI*Jatsitytön Blaziken 2 Uros 5 (IC) Nyman Pia EX1 CAGCIB
146 SIB V / SIB f BG*Leila Sibirela 2 Naaras 7 (CH) Nyman Pia EX1 CACIB
147 SIB V / SIB g 24 FI*Villan Keisarinna 2 Naaras 4 (GIP) Nyman Pia EX1 CAPS BIV NOM
148 SIB V / SIB f 23 FI*Amurin Cassia 2 Naaras 10 (KAS) Nyman Pia EX2
149 SIB V / SIB f 24 FI*Villan Näppärä Neito 2 Naaras 10 (KAS) Nyman Pia EX1 CAP
150 SIB VI / SIB d 09 24 FI*Villan Ferrari 2 Uros 3 (GIC) Zagorskaya Elena EX1 CACS BIV
151 SIB VI / SIB d 09 24 FI*Tassutuvan Daisy 2 Naaras 11 (Nuoret) Zagorskaya Elena EX2
152 SIB VI / SIB e 09 FI*Tassutuvan Doris 2 Naaras 11 (Nuoret) Zagorskaya Elena EX1
153 SIB VI / SIB d 02 21 64 FI*Villan Namu Nestori 2 Uros 10 (KAS) Zagorskaya Elena EX1 CAP
154 SIB VI / SIB f 03 23 FI*Amurin Carmel 2 Naaras 10 (KAS) Zagorskaya Elena EX1 CAP
155 SIB VII / SIB ds 24 FI*ArcticWilds Bigtime Beagle 2 Uros 1 (SC) Rautio Kristiina KM
156 SIB VIII / SIB ds 09 24 FI*ArcticWilds Goofy 2 Uros 12 (Pennut) Zagorskaya Elena EX1
157 SIB VIII / SIB ds 09 24 FI*Sipsun Altair 2 Uros 12 (Pennut) Zagorskaya Elena Abs
158 SIB VIII / SIB fs 09 24 FI*Cherrytail's Las Vegas 2 Naaras 8 (PR) Zagorskaya Elena EX1 CAPIB NOM BIS
159 SRS b 03 Curly Franklin from Sham 2 Uros 10 (KAS) Kass Tellervo EX1 CAP
160 TUA IX / TUA w 63 FI*Gildemin Big Benjamin 2 Uros 9 (Avoin) Nyman Pia EX1 CAC
161 TUA IX / TUA w 62 FI*Felesin Angeli 2 Naaras 9 (Avoin) Nyman Pia EX2
162 TUA IX / TUA w 64 FI*Felesin Regina 2 Naaras 9 (Avoin) Nyman Pia EX1 CAC BIV NOM
163 TUV n 61-63 / TUV n 62 FI*Kuukissan Bora Bahadir 2 Uros 12 (Pennut) Nyman Pia EX1
164 TUV n 61-63 / TUV n 62 FIN*Verdian Erdehan 2 Uros 6 (IP) Nyman Pia EX1 CAGPIB NOM BIS
165 TUV d 61-63 / TUV d 62 FI*GizemliKediler Bal Bilmece 2 Uros 3 (GIC) Zagorskaya Elena Abs
166 TUV d 61-63 / TUV d 62 FI*Kuukissan Asli Altan 2 Uros 5 (IC) Zagorskaya Elena EX1 CAGCIB
167 TUV d 61-63 / TUV d 61 Avyonah Khaled Khalil 2 Uros 7 (CH) Zagorskaya Elena Abs
168 TUV d 61-63 / TUV d 62 FI*Iltatähden Bernard Balamir 2 Uros 7 (CH) Zagorskaya Elena EX1 CACIB
169 TUV d 61-63 / TUV d 63 FI*Kuukissan Büyülu Bey 2 Uros 12 (Pennut) Zagorskaya Elena EX1 BIV NOM
171 ABY n S*Aucuparia's Imperial Butterfly 3 Naaras 5 (IC) Fraga y Guzmán Gerardo EX1 CAGCIB
172 ABY n S*Prospero's Summer Beatrice 3 Naaras 9 (Avoin) Fraga y Guzmán Gerardo EX1 CAC
173 ABY n FI*Silkkihienon Vice Versa 3 Uros 11 (Nuoret) Fraga y Guzmán Gerardo EX1
174 ABY n FI*Vorax Apollo 3 Uros 11 (Nuoret) Fraga y Guzmán Gerardo EX2
175 ABY n FI*Link Monaimba Om 3 Naaras 11 (Nuoret) Fraga y Guzmán Gerardo EX1 BIV NOM BIS
176 ABY n FI*Link Mwana Wa Baba Yake 3 Uros 12 (Pennut) Fraga y Guzmán Gerardo EX1
177 ABY n FI*Laire Valar Lorien 3 Uros 4 (GIP) Fraga y Guzmán Gerardo EX1 CAPS
178 ABY n FIN*Silkkihienon Namarie 3 Naaras 10 (KAS) Fraga y Guzmán Gerardo EX1 CAP
178 ABY n FIN*Silkkihienon Namarie 3 Naaras 17 (Veteraani) Chapman Lena 1 NOM BIS
179 ABY a FI*SunnyPace Erica herbacea 3 Naaras 9 (Avoin) Fraga y Guzmán Gerardo EX1 CAC
180 ABY a FI*Link Nyota Ziko Humu 3 Uros 6 (IP) Fraga y Guzmán Gerardo EX1 CAGPIB
181 ABY o S*Blytens Masha 3 Naaras 5 (IC) Krogh Minna EX1 CAGCIB
182 ABY o FI*SunnyPace Empetrum nigrum 3 Uros 9 (Avoin) Krogh Minna EX1 CAC
183 ABY ns Harley Silver d'Alyse Pagerie 3 Naaras 7 (CH) Krogh Minna EX1 CACIB BIV
184 ABY ns S*Saivokattens Hopea Lumi 3 Naaras 12 (Pennut) Krogh Minna EX1
185 ABY ns S*Saivokattens Hopea Säde 3 Naaras 12 (Pennut) Krogh Minna EX2
186 ABY ns FI*Dweia's Caru Efe 3 Uros 8 (PR) Krogh Minna EX1 CAPIB
187 ABY os FI*Dweia's Blachder Ddedwydd 3 Naaras 9 (Avoin) Mastrangelo Donatella EX2
187 ABY os FI*Dweia's Blachder Ddedwydd 3 Naaras 15 (Siitos) Kissaliitto Rotukirjaus
188 ABY os S*Saivokattens Silver Pimpinella 3 Naaras 9 (Avoin) Mastrangelo Donatella EX1 CAC
189 ABY os S*Blytens Kalessin 3 Uros 11 (Nuoret) Mastrangelo Donatella EX1 BIV
190 ABY os FI*Kassilan Aurinko Armas 3 Naaras 11 (Nuoret) Mastrangelo Donatella EX1
191 ABY os FI*Kassilan Beach Bandit 3 Uros 12 (Pennut) Mastrangelo Donatella EX2
192 ABY os FI*Kassilan B-I-N-G-O 3 Uros 12 (Pennut) Mastrangelo Donatella EX1
193 ABY os FI*Kassilan Blan B 3 Naaras 12 (Pennut) Mastrangelo Donatella EX2
194 ABY os S*Saivokattens Lumikki 3 Naaras 12 (Pennut) Mastrangelo Donatella EX1 NOM
195 ABY ps S*Abbey Garden Lady Silver Sakura 3 Naaras 7 (CH) Mastrangelo Donatella EX1 CACIB
196 BEN n 22 S*Nordic Glow Dirrty Cash 3 Uros 12 (Pennut) Fraga y Guzmán Gerardo Abs
197 BEN n 24 Guru Dude Dream 3 Uros 9 (Avoin) Krogh Minna EX1 CAC BIV
198 BEN n 24 FI*PurrGold Dolce Delia 3 Naaras 12 (Pennut) Krogh Minna EX1 NOM
199 BEN n 24 S*Nordic Glow I'm a rich Bitch 3 Naaras 12 (Pennut) Krogh Minna EX2
200 BEN n 22 31 FI*Kattiklaanin Luke Catwalker 3 Uros 2 (SP) Fraga y Guzmán Gerardo Abs
201 BEN n 22 33 FI*PurrGold Caro Carissimo 3 Uros 11 (Nuoret) Fonsén Mira Abs
202 BEN n 24 33 FIN*SiruCats Ynes Yooralla 3 Naaras 2 (SP) Krogh Minna KM
202 BEN n 24 33 FIN*SiruCats Ynes Yooralla 3 Naaras 17 (Veteraani) Chapman Lena 2
203 BRI n FI*Rhinestone's Amelia Earheart 3 Naaras 9 (Avoin) Krogh Minna Abs
204 BRI a FI*Coventry's Endymion 3 Uros 5 (IC) Mastrangelo Donatella EX1 CAGCIB
205 BRI a FI*Rhinestone's Tobias Tomcat 3 Uros 10 (KAS) Mastrangelo Donatella EX1 CAP
206 BRI e S*Javeliner's Sgeir Braigh Mor 3 Uros 7 (CH) Krogh Minna EX1 CACIB
207 BRI n 24 Björnligans Rock Robyn 3 Naaras 5 (IC) Krogh Minna EX1 CACIB
208 BRI n 24 S*Applecat Kickapoo 3 Uros 12 (Pennut) Krogh Minna Abs
209 BRI n 24 S*Applecat Roland, DSM 3 Uros 2 (SP) Krogh Minna Abs
210 BRI n 24 S*Applecat Orlando, JW 3 Uros 6 (IP) Krogh Minna EX1 CAGPIB NOM
211 BRI a 22 FI*Rhinestone's Dr. Feelgood 3 Uros 11 (Nuoret) Krogh Minna EX1
212 BRI ns 11 FI*Gnome's My Wild Love 3 Naaras 9 (Avoin) Mastrangelo Donatella EX1 CAC
213 BRI ns 11 FI*Gnome's Britannia Silver 3 Uros 10 (KAS) Mastrangelo Donatella EX1 CAP
214 BRI bs 22 62 FI*LJpaws Amber 3 Naaras 9 (Avoin) Mastrangelo Donatella EX1 CAC
215 BUR n Bjelke's Givenchy 3 Uros 3 (GIC) Mastrangelo Donatella EX1 CACS
216 BUR n FI*Feirefiz Dreamer 3 Naaras 11 (Nuoret) Mastrangelo Donatella EX1
217 BUR n FI*Narinder Dances with wolwes 3 Naaras 6 (IP) Mastrangelo Donatella EX1 CAGPIB
218 BUR a FI*ZirCat's Irwin Goodman 3 Uros 5 (IC) Fraga y Guzmán Gerardo EX1 CAGCIB
219 BUR b FIN*Narinder Clueless 3 Naaras 4 (GIP) Krogh Minna EX1 CAPS
220 BUR c LV*Silky Majesty Ulysses 3 Uros 5 (IC) Krogh Minna EX1 CAGCIB BIV NOM
220 BUR c LV*Silky Majesty Ulysses 3 Uros 15 (Siitos) Kissaliitto Rotukirjaus
221 BUR c NO*Burcantiks Timotei 3 Uros 9 (Avoin) Krogh Minna EX1 CAC
222 BUR c FI*Feirefiz Mr. Crowley 3 Uros 11 (Nuoret) Krogh Minna EX1 NOM
223 BUR c FI*Narinder Bruce almighty 3 Uros 17 (Veteraani) Chapman Lena 3
224 BUR d FI*Oliivian Öitten Prinssi 3 Uros 10 (KAS) Fraga y Guzmán Gerardo EX1 CAP
225 BUR e FI*Oliivian Zina Aberina 3 Naaras 7 (CH) Fraga y Guzmán Gerardo EX1 CACIB
226 BUR e FI*Oliivian Öyvind 3 Uros 10 (KAS) Fraga y Guzmán Gerardo EX1 CAP
227 BUR g FI*Oliivian Äf-duuri 3 Naaras 8 (PR) Mastrangelo Donatella EX1 CAPIB NOM
228 BUR h FI*Cattish Ada Rising 3 Naaras 7 (CH) Mastrangelo Donatella Abs
229 BUR h FI*Tai-Hao Nene Moksuntytär 3 Naaras 9 (Avoin) Mastrangelo Donatella EX1 CAC
230 BUR h FI*Seirene Sugar Babe 3 Naaras 12 (Pennut) Mastrangelo Donatella EX1
231 CHA FI*Souriant Musette 3 Naaras 3 (GIC) Fonsén Mira Abs
232 CHA Fric-Frac de Fer et Velours 3 Uros 5 (IC) Fonsén Mira EX1 CAGCIB
233 CHA FI*Chanceux Femme fatale 3 Naaras 11 (Nuoret) Fonsén Mira EX1
234 CRX I / CRX n FI*KittyLady's Nutty Pumpkin 3 Uros 7 (CH) Mastrangelo Donatella EX1 No Cert
235 CRX I / CRX n Selena Light's Russian Lover 3 Uros 10 (KAS) Mastrangelo Donatella EX1 CAP NOM
236 CRX II / CRX n 03 FI*Piupaws Pathways of Sekhmet 3 Uros 3 (GIC) Fonsén Mira EX1 CACS NOM
237 CRX II / CRX a 03 FI*Sweetpurr's Prada 3 Naaras 9 (Avoin) Fonsén Mira EX1 CAC
238 CRX II / CRX n 03 FI*Sweetpurr's Shane Walsh 3 Uros 4 (GIP) Fonsén Mira EX2
239 CRX II / CRX n 03 FI*FunkyJam's It's not unusual 3 Uros 4 (GIP) Fonsén Mira EX1 CAPS NOM BIS
240 CRX III / CRX f S*Värmdô's Hekate 3 Naaras 5 (IC) Mastrangelo Donatella EX1 CAGCIB
241 CRX III / CRX d 24 FI*KittyLady's Rock 'n' Roll Bitch 3 Uros 7 (CH) Mastrangelo Donatella Abs
242 CRX III / CRX e 24 FI*Piupaws Firefly 3 Naaras 7 (CH) Mastrangelo Donatella EX1 CACIB
243 CRX III / CRX f FI*Piupaws Negrita 3 Naaras 6 (IP) Mastrangelo Donatella EX1 No Cert
244 CRX III / CRX d 22 FI*KittyLady's Sex On The Beach 3 Uros 8 (PR) Mastrangelo Donatella EX1 CAPIB
245 CRX IV / CRX f 02 62 FI*VeeKasin Hattivatti 3 Naaras 3 (GIC) Krogh Minna EX1 CACS
246 CRX IV / CRX d 03 FI*Angelfalls Spider From Mars 3 Uros 7 (CH) Krogh Minna EX1 CACIB
247 CRX IV / CRX f 03 24 FI*FunkyJam's All I Want 3 Naaras 8 (PR) Krogh Minna EX1 CAPIB NOM
248 CRX IV / CRX d 03 24 Puraffection's Paras Punainen 3 Uros 15 (Siitos) Kissaliitto Rotukirjaus
249 CRX V / CRX n 24 FI*Piupaws Antsku 3 Naaras 9 (Avoin) Fonsén Mira EX1 CAC
250 CRX V / CRX n 24 FI*Piupaws Svetlana Rönkkö 3 Naaras 12 (Pennut) Fonsén Mira EX1
251 CRX VI / CRX ns 03 24 FI*Spectrolite Ritariperhonen 3 Uros 7 (CH) Fraga y Guzmán Gerardo EX1 CACIB BIV NOM
252 CRX VI / CRX n 03 24 FI*FunkyJam's Bon-Bon Candy 3 Naaras 7 (CH) Fraga y Guzmán Gerardo EX1 CACIB NOM
253 CRX VI / CRX n 03 24 FI*Piupaws Purr 3 Uros 12 (Pennut) Fraga y Guzmán Gerardo EX1
254 CRX VI / CRX n 03 24 FI*Sweetpurr's Pure Seduction 3 Naaras 12 (Pennut) Fraga y Guzmán Gerardo EX1
255 CRX VIII / CRX f 09 33 FI*Alchemist Queen of Hearts 3 Naaras 5 (IC) Krogh Minna EX1 CAGCIB NOM
256 CRX VIII / CRX b 09 33 FI*Spectrolite La Paloma 3 Naaras 7 (CH) Krogh Minna EX1 CACIB
257 CRX VIII / CRX n 03 33 FI*Alchemist Ace of Spades 3 Uros 9 (Avoin) Krogh Minna Abs
258 CRX IX / CRX w 62 FI*KittyLady's Tom Collins 3 Uros 5 (IC) Fraga y Guzmán Gerardo EX1 CAGCIB
259 CYM 53 / CYM e 09 53 FI*KehRuun Aisha 3 Naaras 9 (Avoin) Fonsén Mira EX1 CAC NOM BIS
260 DRX II / DRX n 02 64 FI*Zhamiran Miss hitler 3 Naaras 12 (Pennut) Krogh Minna EX1
261 DRX III / DRX f S*Fairycoons Miss April fool 3 Naaras 4 (GIP) Fraga y Guzmán Gerardo EX1 CAPS
262 DRX VIII / DRX n 09 32 FI*Inkaliljan Flubbadubba 3 Uros 9 (Avoin) Fraga y Guzmán Gerardo EX1 CAC
263 DRX VIII / DRX n 03 32 FI*Fairy-Story's KindKarma 3 Naaras 9 (Avoin) Krogh Minna EX1 CAC BIV
264 DRX VIII / DRX n 03 21 31 FI*Riepujengin Veni Vidi Vici 3 Uros 11 (Nuoret) Krogh Minna EX1
265 EUR w 64 FI*Kissakallion Pritidonna 3 Naaras 10 (KAS) Fonsén Mira Abs
266 EUR a FI*Kissakallion Nadianna 3 Naaras 5 (IC) Fonsén Mira EX1 CAGCIB
267 EUR d Maahinen 3 Uros 3 (GIC) Fonsén Mira EX1 CACS
268 EUR ns FI*Taikapeikon Armas P. 3 Uros 3 (GIC) Krogh Minna EX1 CACS
269 EUR fs FI*Kassilan Qkunen Qtamolla 3 Naaras 3 (GIC) Fonsén Mira EX1 CACS
270 EUR n 24 FI*Kissakallion Magdalena 3 Naaras 1 (SC) Fraga y Guzmán Gerardo KM
271 EUR n 24 FI*Tiikerililjan Kurmeli 3 Uros 3 (GIC) Fraga y Guzmán Gerardo EX1 CACS
272 EUR a 24 FIN*Mäkikatin Pointtilli 3 Naaras 6 (IP) Fraga y Guzmán Gerardo EX1 CAGPIB
272 EUR a 24 FIN*Mäkikatin Pointtilli 3 Naaras 17 (Veteraani) Chapman Lena 3
273 EUR d 23 FIN*Kassilan Guaranteed Gnome 3 Uros 1 (SC) Krogh Minna KM
274 EUR d 23 FI*Kassilan Kauhu Kakara 3 Naaras 4 (GIP) Krogh Minna EX1 CAPS
275 EUR g 24 FI*Sireenin Amity 3 Naaras 11 (Nuoret) Fraga y Guzmán Gerardo EX1
276 EUR ns 24 FIN*Pikku-Piun Peter Pan 3 Uros 8 (PR) Fonsén Mira EX1 CAPIB
277 EUR as 23 FI*Kiipun Shadow of the Wind 3 Naaras 11 (Nuoret) Fonsén Mira EX1
278 KOR FI*Kattihovin Sai-ano Itsumo 3 Naaras 5 (IC) Fraga y Guzmán Gerardo EX1 CAGCIB BIV
279 KOR FI*Kattihovin Tekinin-no Jiken 3 Naaras 7 (CH) Fraga y Guzmán Gerardo EX1 CACIB
280 KOR FI*Kattihovin Urusai Masukotto 3 Uros 9 (Avoin) Fraga y Guzmán Gerardo EX1 CAC
281 KOR FI*Mythai Palat Pai Jit 3 Uros 9 (Avoin) Fraga y Guzmán Gerardo EX2
282 KOR FI*Kattihovin Wakai Nichibotsu 3 Uros 12 (Pennut) Fraga y Guzmán Gerardo EX1 NOM BIS
283 KOR FIN*Hovikissan iat Jaao 3 Naaras 2 (SP) Fraga y Guzmán Gerardo KM NOM BIS
284 MAN 51-52 / MAN d 03 24 52 Sun-Manx Cayth 3 Uros 9 (Avoin) Fonsén Mira EX1 CAC
285 MAN 53 / MAN e 23 53 FI*Maikain Valmu Väng 3 Naaras 11 (Nuoret) Fonsén Mira EX1 NOM
286 MAU ns 24 FI*Chai-lai Thermuthis Talibah 3 Naaras 9 (Avoin) Mastrangelo Donatella EX1 CAC
287 OCI n 24 FIN*Moosegrove Phoenix 3 Uros 1 (SC) Mastrangelo Donatella KM BIV NOM BIS
288 OCI n 24 FI*Moosegrove Dream On 3 Naaras 1 (SC) Mastrangelo Donatella KM NOM
289 OCI n 24 FI*Topspot Casteláo 3 Uros 9 (Avoin) Mastrangelo Donatella EX2
290 OCI n 24 FI*Topspot Huey The Green 3 Uros 9 (Avoin) Mastrangelo Donatella EX1 CAC
291 OCI n 24 FI*Moosegrove Honour 3 Uros 11 (Nuoret) Mastrangelo Donatella EX1 NOM
292 OCI b 24 FI*Moosegrove Ad Victoriam 3 Naaras 1 (SC) Fraga y Guzmán Gerardo KM
293 OCI b 24 FI*Topspot Dewey The Blue 3 Uros 9 (Avoin) Fraga y Guzmán Gerardo EX1 CAC
294 OCI b 24 FIN*Moosegrove Conquistatore 3 Uros 2 (SP) Fraga y Guzmán Gerardo KM NOM
294 OCI b 24 FIN*Moosegrove Conquistatore 3 Uros 17 (Veteraani) Chapman Lena 1 NOM
295 OCI o 24 Dragon Amagitsune*RU 3 Uros 11 (Nuoret) Krogh Minna EX1
296 OCI ns 24 FI*Northalla Blackbeard 3 Uros 3 (GIC) Fonsén Mira EX1 CACS
297 OCI os 24 FI*Northalla Moonlight 3 Naaras 12 (Pennut) Fonsén Mira EX1 NOM
298 RUS FI*Hana-Bi Timur 3 Uros 1 (SC) Fonsén Mira KM
299 RUS FI*BlueKaramel Blue Diamond 3 Uros 5 (IC) Fonsén Mira EX1 CAGCIB
300 RUS FI*Lolcat's Leo Wyatt 3 Uros 12 (Pennut) Fonsén Mira EX1 BIV
301 RUS Wow Hana-Bi Grey Sky*PL 3 Naaras 12 (Pennut) Fonsén Mira EX1
302 SOM n FIN*Lamadegaan Bellezza 3 Naaras 1 (SC) Krogh Minna KM
302 SOM n FIN*Lamadegaan Bellezza 3 Naaras 17 (Veteraani) Chapman Lena 4
303 SOM n (N)Villkattens Wilmer 3 Uros 7 (CH) Krogh Minna EX1 CACIB
304 SOM n FIN*Lamadegaan Aladdin 3 Uros 2 (SP) Krogh Minna Abs
304 SOM n FIN*Lamadegaan Aladdin 3 Uros 17 (Veteraani) Chapman Lena Abs
305 SOM n Splendid av Rubicon 3 Uros 4 (GIP) Krogh Minna EX1 CAPS
305 SOM n Splendid av Rubicon 3 Uros 17 (Veteraani) Chapman Lena 2
306 SOM n FIN*Kisompa's Dianna 3 Naaras 4 (GIP) Krogh Minna EX1 CAPS
307 SOM a FI*SunnyPace Dianthus 3 Naaras 7 (CH) Fonsén Mira EX1 CACIB
308 SOM a FI*Kharn-Ka Snowmoon 3 Uros 2 (SP) Fonsén Mira Abs
309 SOM p FI*SunnyPace Consolida 3 Naaras 7 (CH) Fraga y Guzmán Gerardo EX1 CACIB
310 SOM p FI*SunnyPace Cosmos 3 Uros 8 (PR) Fraga y Guzmán Gerardo EX1 CAPIB
311 SOM p FIN*Kisompa's Hermina 3 Naaras 10 (KAS) Fraga y Guzmán Gerardo EX1 CAP
312 SPH I / SPH a FI*Tuiscalo's O'my Nude Tsu'Tey 3 Naaras 9 (Avoin) Krogh Minna EX1 CAC
313 SPH II / SPH n 03 21 FI*Hebblas Julius 3 Uros 7 (CH) Mastrangelo Donatella EX1 CACIB
314 SPH IV / SPH f 03 FI*Hebblas Izzy 3 Naaras 7 (CH) Krogh Minna EX1 CACIB
315 SPH V / SPH a 03 32 FI*Tutsi Emperor 3 Uros 3 (GIC) Mastrangelo Donatella EX1 CACS
316 SPH V / SPH f 02 21 33 FI*Tutsi Buccellati 3 Naaras 2 (SP) Mastrangelo Donatella Abs
317 SPH V / SPH n 09 21 33 FI*Hobbitqueen's Emporio 3 Uros 4 (GIP) Mastrangelo Donatella EX1 CAPS
318 BAL w 67 FI*Willicon Lo Stregatto 4 Uros 3 (GIC) Chapman Lena EX1 CACS
319 BAL b Spartaco Felis Cou-Cou 4 Uros 10 (KAS) Chapman Lena Abs
320 BAL f FI*Cleverkitty All My Loving 4 Naaras 9 (Avoin) Chapman Lena Abs
321 OSH n FI*Birregin Victory Ford 4 Naaras 6 (IP) Chapman Lena EX1 CAGPIB
322 OSH b FI*Kasumi And Then There Were None. 4 Uros 11 (Nuoret) Chapman Lena EX1
323 OSH f FI*Clamoris Ingria 4 Naaras 11 (Nuoret) Chapman Lena EX1 NOM BIS
324 OSH f FI*Kasumi Kore wo izon to yobu nara 4 Naaras 11 (Nuoret) Chapman Lena EX2
325 OSH f FIN*Yoyon Enchanting Ezra 4 Naaras 6 (IP) Chapman Lena EX1 CAGPIB
325 OSH f FIN*Yoyon Enchanting Ezra 4 Naaras 17 (Veteraani) Rautio Kristiina 1 NOM BIS
326 OSH b 24 FI*Galene's Cotton Eyed Joe 4 Uros 9 (Avoin) Chapman Lena EX1 CAC NOM BIS
327 OSH d 02 Jacadi De La Cour Divine 4 Uros 13c (Määrittely) Chapman Lena OSH d 02
327 OSH d 02 Jacadi De La Cour Divine 4 Uros 9 (Avoin) Chapman Lena EX1 CAC
328 OSH f 03 LV*Delamon DeLuxe O-Girl 4 Naaras 4 (GIP) Chapman Lena EX1 CAPS NOM BIS
329 OSH f 03 FI*Mummeli Dinazinha Silvia 4 Naaras 6 (IP) Chapman Lena EX1 CAGPIB
330 OSH f 02 21 FI*Pinewoods Truly Madly Deeply 4 Naaras 9 (Avoin) Chapman Lena EX1 CAC
331 OSH q 01 21 FI*Galene's Daphne Mezereum Alba 4 Naaras 13c (Määrittely) Chapman Lena OSH q 02 21
331 OSH q 02 21 FI*Galene's Daphne Mezereum Alba 4 Naaras 12 (Pennut) Chapman Lena EX1 NOM BIS
332 SIA n SE*Ediecats Madison 4 Naaras 7 (CH) Chapman Lena EX1 CACIB NOM BIS
333 SIA n Elliot 4 Uros 8 (PR) Chapman Lena EX1 CAPIB
334 SIA a FI*Pinokin Kharon 4 Uros 6 (IP) Chapman Lena EX1 CAGPIB NOM BIS
335 SIA b Ralph Sia Alicia, CZ 4 Uros 3 (GIC) Chapman Lena EX1 No Cert
336 SIA b FI*Amon Sethi 4 Uros 6 (IP) Chapman Lena EX1 CAGPIB
337 SIA d S*Yzing's Giza 4 Naaras 3 (GIC) Chapman Lena EX1 CACS
338 SIA e FI*Cleverkitty A Song of Ice and Fire 4 Uros 12 (Pennut) Chapman Lena Abs
339 HCL Roope Rommirusina Kotikissat Uros 14 (Kotikissat) Mastrangelo Donatella 2
340 HCL Hertta Kotikissat Naaras 14 (Kotikissat) Mastrangelo Donatella 1 NOM
341 HCL Peku Kotikissat Uros 14 (Kotikissat) Mastrangelo Donatella 1 NOM BIS
341 HCL Peku Kotikissat Uros 17 (Veteraani) Kass Tellervo 1 NOM BIS
342 HCS Vili Kotikissat Uros 14 (Kotikissat) Chapman Lena Abs
342 HCS Vili Kotikissat Uros 17 (Veteraani) Kass Tellervo Abs
343 HCS Santtu Kotikissat Uros 14 (Kotikissat) Chapman Lena 1 NOM
344 HCS Ninja Kotikissat Naaras 14 (Kotikissat) Chapman Lena 1 NOM
345 HCS Vesku Kotikissat Uros 14 (Kotikissat) Chapman Lena 2
367 kpl

Tuomarit

Nimi EMS-koodit Kissaa
Chapman Lena Kat IV tark, BAL b, BAL f, BAL w 67, OSH b, OSH b 24, OSH d 02, OSH f, OSH f 02 21, OSH f 03, OSH n, OSH q 01 21, SIA a, SIA b, SIA d, SIA e, SIA n, HCS, Kat III vet 35
Fonsén Mira EXO d 03 24, EXO f 24, EXO n, EXO n 03, EXO n 22, EXO w 62, PER a, PER a 21 33, PER d 23, PER f, PER f 03, PER n 03 24, PER w 62, BEN n 22 33, CHA, CRX II, CRX V, CYM 53, EUR a, EUR as 23, EUR d, EUR fs, EUR ns 24, EUR w 64, MAN 51-52, MAN 53, OCI ns 24, OCI os 24, RUS, SOM a 41
Fraga y Guzmán Gerardo Kat II tark, ABY a, ABY n, BEN n 22, BEN n 22 31, BUR a, BUR d, BUR e, CRX IX, CRX VI, DRX III, DRX VII, EUR a 24, EUR g 24, EUR n 24, KOR , OCI b 24, SOM p 39
Kass Tellervo Kat II tark, ACS VIII, MCO VI, MCO VII, NEM I, NFO II, NFO IX, NFO VII, RAG f, RAG n 21, SBI d, SBI e 21, SBI f, SBI f 21, SBI n, SBI n 21, SRS b 03, HC vet 41
Krogh Minna BEN n 24, BEN n 24 33, BSH a 22, BSH e, BSH n, BSH n 24, BUR b, BUR c, EUR d 23, EUR ns, OCI o 24, ABY ns, ABY o, CRX IV, CRX VIII, DRX II, DRX VIII, SOM n, SPH I, SPH IV 41
Mastrangelo Donatella ABY os, ABY ps, BRI a, BRI bs 22 62, BRI ns 11, BUR g, BUR h, BUR n, CRX I, CRX III, MAU ns 24, OCI n 24, SPH II, SPH V, HCL 41
Nyman Pia MCO IV, NEM II, NFO I, NFO III, NFO V, RAG a 03, RAG a 04, RAG n, SBI a, SBI b 21, SBI c, SBI d 21, SBI g, SIB IV, SIB V, TUA IX, TUV n 61-63, Kat II vet 42
Rautio Kristiina Kat IV tark, ACS VII, MCO II, MCO III, MCO VIII, NFO IV, NFO VI, SBI c 21, SIB VII, Kat IV vet 40
Zagorskaya Elena RAG a, RAG a 04 21, RAG e 03, RAG n 03, RAG n 04, SBI a 21, TUV d 61-63, MCO I, MCO V, NFO VIII, SIB III, SIB VI, SIB VIII 39
9 tuomaria.